XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/aktori-orlando-bloom-qendroi-ne-presheve/20%Monthly2015-09-30 22:17
https://presheva.com/nje-zgjidhje-per-luginen/20%Monthly2015-09-30 21:30
https://presheva.com/stojkoviq-jemi-gati-per-lufte-dhe-perleshje-ne-elbasan/20%Monthly2015-09-30 12:51
https://presheva.com/qeleshet-dhe-shallat-dekori-ndaj-serbise/20%Monthly2015-09-30 09:12
https://presheva.com/si-te-sheroni-kembet-nga-te-vrarat-e-kepuceve/20%Monthly2015-09-30 07:38
https://presheva.com/receta-ideale-per-forcimin-e-imunitetit/20%Monthly2015-09-30 07:36
https://presheva.com/suarez-ja-dedikoi-golin-leo-messit-video/20%Monthly2015-09-30 07:33
https://presheva.com/iniesta-pritet-te-mungoj-deri-6-jave/20%Monthly2015-09-30 07:31
https://presheva.com/preshevari-krijon-lojen-e-pare-asociacione-per-android/20%Monthly2015-09-30 06:16
https://presheva.com/paranoja-e-lojtareve-serb-ne-shqiperi-me-buke-e-uje-me-vete/20%Monthly2015-09-29 23:36
https://presheva.com/bujanoc-kontratat-paushalle-te-qeverisjes-lokale/20%Monthly2015-09-29 23:15
https://presheva.com/messi-ne-camp-nou-me-paterica/20%Monthly2015-09-29 23:12
https://presheva.com/mourinho-per-humbjen-ndeshje-e-mire-me-dy-gabime/20%Monthly2015-09-29 23:10
https://presheva.com/casillas-rekorder-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-09-29 23:08
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-per-njohjen-reciproke-te-diplomave-kosove-serbi/20%Monthly2015-09-29 23:05
https://presheva.com/aksion-nderkombetar-policor-per-zbulimin-e-kontrabandimit-me-njerez-ne-kufirin-tabanoc-presheve/20%Monthly2015-09-29 14:05
https://presheva.com/barcelona-leverkusen-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2015-09-29 07:05
https://presheva.com/shqetesuese-shkollave-shqipe-ne-presheve-cdo-vit-po-i-zvogelohet-numri-i-nxenesve/20%Monthly2015-09-29 06:45
https://presheva.com/per-9-muaj-neper-serbi-kane-kaluar-200-000-azilante/20%Monthly2015-09-29 06:27
https://presheva.com/spitali-i-kumanoves-ne-kushte-mesjetare-ja-si-trajtohet-pacienti-video/20%Monthly2015-09-29 06:20
https://presheva.com/bmw-x4-me-360-kuajfuqi/20%Monthly2015-09-29 06:13
https://presheva.com/sa-eshte-cmimi-i-vertete-i-nje-iphone-6s-video/20%Monthly2015-09-29 06:11
https://presheva.com/vaji-i-ullirit-nje-mbrojtes-i-mire-ndaj-kancerit/20%Monthly2015-09-29 06:09
https://presheva.com/lengu-ideal-per-te-sheruar-kollen/20%Monthly2015-09-29 06:08
https://presheva.com/lakra-nje-mbrojtese-e-mire-e-syve/20%Monthly2015-09-29 06:07
https://presheva.com/pse-u-largua-de-bruyne-nga-wolfsburgu/20%Monthly2015-09-29 06:04
https://presheva.com/cfare-thote-leo-messi-pas-lendimit/20%Monthly2015-09-29 06:02
https://presheva.com/casillas-portieri-me-i-mire-ne-histori-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2015-09-29 06:00
https://presheva.com/kamberi-tirana-dhe-prishtina-zyrtare-te-perdorin-shkopin-dhe-karroten-per-lidershipin-e-lugines/20%Monthly2015-09-28 22:40
https://presheva.com/deputetet-popullor-organizojne-debat-per-ceshtjet-e-arsimit-ne-lugine/20%Monthly2015-09-28 22:34
https://presheva.com/nishani-shqiperia-nuk-mund-te-sherbeje-vetem-si-makijazh-i-serbise-ne-politiken-ndaj-lugines/20%Monthly2015-09-28 07:05
https://presheva.com/presheva-rruga-qe-con-ne-evrope/20%Monthly2015-09-27 22:43
https://presheva.com/prefoto-2015-fillojne-aplikimet/20%Monthly2015-09-27 22:35
https://presheva.com/edhe-pas-dy-jave-libra-e-kosoves-per-luginen-te-bllokuara-nga-serbia/20%Monthly2015-09-27 19:13
https://presheva.com/city-kerkon-alcantaran/20%Monthly2015-09-25 09:10
https://presheva.com/neymar-kam-pase-kontakte-me-manchester-united/20%Monthly2015-09-25 09:07
https://presheva.com/klopp-deshiron-premierligen/20%Monthly2015-09-25 09:06
https://presheva.com/kroacia-ishte-e-rrept-edhe-ndaj-shqiptareve-te-serbise/20%Monthly2015-09-25 07:48
https://presheva.com/gjermania-shqiperia-kosova-dhe-maqedonia-vende-te-sigurta/20%Monthly2015-09-25 07:42
https://presheva.com/ne-kroaci-mundet-te-hysh-me-pasosh-te-serbise-por-jo-dhe-me-targa-serbe/20%Monthly2015-09-25 06:13
https://presheva.com/pse-nuk-duhet-ta-mbajme-teshtimen/20%Monthly2015-09-25 06:01
https://presheva.com/semundjet-qe-kuron-dardha/20%Monthly2015-09-25 06:00
https://presheva.com/buka-e-zeze-ju-mbron-nga-tensioni-i-larte/20%Monthly2015-09-25 05:59
https://presheva.com/iphone-7-me-i-holli-ne-histori-te-apple-it/20%Monthly2015-09-25 05:57
https://presheva.com/facebooku-mundeson-videot-prej-360-shkallesh/20%Monthly2015-09-25 05:56
https://presheva.com/si-lindi-shprehja-lotet-e-krokodilit/20%Monthly2015-09-25 05:48
https://presheva.com/ter-stegen-ka-statistika-te-tmerrshme-me-barcelonen/20%Monthly2015-09-24 21:14
https://presheva.com/real-madridi-pas-7-muajsh-kryeson-tabelen/20%Monthly2015-09-24 21:10
https://presheva.com/shi-i-rrembyeshem-ne-komunen-e-presheves-foto-video/20%Monthly2015-09-24 21:06
https://presheva.com/migrantet-sulmojne-shoferin-e-autobusit-per-shkak-te-pritjeve/20%Monthly2015-09-24 20:51
https://presheva.com/putin-inauguron-xhamine-me-te-madhe-ne-rusi/20%Monthly2015-09-23 22:55
https://presheva.com/serbia-bllokon-kamionet-me-libra-shqip-per-ne-presheve-video/20%Monthly2015-09-23 22:51
https://presheva.com/te-gervishtura-ne-akull-ii/20%Monthly2015-09-23 22:46
https://presheva.com/peticion-ta-rikthejme-gjykaten-themelore-ne-qytetin-e-presheves/20%Monthly2015-09-23 22:43
https://presheva.com/mesazhet-dhe-urimet-me-rastin-e-kurban-bajramit-2/20%Monthly2015-09-23 22:36
https://presheva.com/cmenduria-e-shqiptareve-1000-euro-bileta-ndaj-serbise/20%Monthly2015-09-23 11:15
https://presheva.com/ternava-ndihmoni-te-varferite-dhe-jetimet-per-kurban-bajram/20%Monthly2015-09-23 11:07
https://presheva.com/peshku-ushqimi-i-duhur-kunder-depresionit/20%Monthly2015-09-23 07:37
https://presheva.com/ja-pse-kosi-nuk-duhet-te-mungoje-ne-organizem/20%Monthly2015-09-23 07:32
https://presheva.com/di-maria-nese-do-te-shenoj-kunder-real-madridit-nuk-do-te-festoj/20%Monthly2015-09-23 07:29
https://presheva.com/ancelotti-tek-liverpool/20%Monthly2015-09-23 07:28
https://presheva.com/lewandowski-thyen-rekord-pas-pese-golave/20%Monthly2015-09-23 07:26
https://presheva.com/guardiola-skam-shpjegim-per-shperthimin-e-lewandowskit/20%Monthly2015-09-23 07:24
https://presheva.com/targat-proba-per-veturat-rks-me-lire-dhe-me-me-shume-afat/20%Monthly2015-09-22 11:49
https://presheva.com/ferguson-tregon-se-pse-pogba-u-largua-nga-united/20%Monthly2015-09-22 10:25
https://presheva.com/di-maria-kam-kaluar-dite-te-veshtira/20%Monthly2015-09-22 10:22
https://presheva.com/unhcr-oferte-per-transport-me-autobus-miratoc-presheve/20%Monthly2015-09-22 07:56
https://presheva.com/tifozat-kuq-e-zi-mos-beni-tradhti-kombetare-kunder-serbise/20%Monthly2015-09-22 06:22
https://presheva.com/mandzukic-jashte-fushe-me-shume-se-tri-jave/20%Monthly2015-09-22 06:17
https://presheva.com/problemi-i-lugines-duhet-te-zgjidhet-me-dialog/20%Monthly2015-09-22 06:13
https://presheva.com/gazeta-zvicerane-shqiptaret-dominojne-tregun-e-droges-ne-rajonin-e-zvicres/20%Monthly2015-09-22 06:08
https://presheva.com/rekord-per-10-ore-ne-presheve-hyjne-5000-emigrant-priten-kolona-edhe-me-te-gjata/20%Monthly2015-09-22 06:02
https://presheva.com/huliganet-serbe-kane-hyre-ne-shqiperi-foto/20%Monthly2015-09-22 05:48
https://presheva.com/ali-ahmetit-ia-kthejne-shpinen-ish-ushtaret-e-uck-se-formojne-unitetin/20%Monthly2015-09-21 21:50
https://presheva.com/chiellini-kercenon-interin-kampionati-nuk-perfundon-ne-shtator/20%Monthly2015-09-21 06:50
https://presheva.com/enrique-messi-nuk-eshte-njeri/20%Monthly2015-09-21 06:48
https://presheva.com/per-cka-jane-betuar-lideret-e-lugines-ne-gjilan-foto/20%Monthly2015-09-21 06:26
https://presheva.com/shqiptari-shpeton-pilotin-zviceran-ne-aeroplanin-qe-po-digjej/20%Monthly2015-09-21 06:02
https://presheva.com/lugina-e-presheves-ende-pa-libra-shkollore-video/20%Monthly2015-09-21 05:58
https://presheva.com/a-prishet-bateria-e-iphone-it-nese-e-rimbushni-gjate-nates/20%Monthly2015-09-21 05:55
https://presheva.com/vw-shtyn-krijimin-e-marshit-me-10-shpejtesi/20%Monthly2015-09-21 05:54
https://presheva.com/molla-mbrojtese-e-mire-ndaj-diabetit/20%Monthly2015-09-21 05:51
https://presheva.com/qepa-e-kuqe-mbrojtese-ndaj-infraktit/20%Monthly2015-09-21 05:50
https://presheva.com/pas-peticionit-opozita-paralajmeron-protesta-te-fuqishme/20%Monthly2015-09-21 05:48
https://presheva.com/guardiola-si-pasardhes-i-van-gaal/20%Monthly2015-09-20 11:01
https://presheva.com/mourinho-mund-te-drejtoj-psg-ne/20%Monthly2015-09-20 10:59
https://presheva.com/rashiti-ora-e-ndalur-ne-lugine/20%Monthly2015-09-20 10:56
https://presheva.com/shqiptaret-po-largohen-nga-lugina-e-presheves/20%Monthly2015-09-20 10:54
https://presheva.com/perurohen-tri-permbledhjet-poetike-te-poetitprof-avni-shaqiri/20%Monthly2015-09-19 22:58
https://presheva.com/letra-e-kryetarit-te-ashak-hivzi-islamit-drejtuar-drejtoreshes-se-unesco-s-irina-bokova/20%Monthly2015-09-19 22:50
https://presheva.com/kroacia-mbyll-kufirin-me-serbine/20%Monthly2015-09-18 22:38
https://presheva.com/gazeta-gjermane-ja-pse-ikin-shqiptaret/20%Monthly2015-09-18 22:35
https://presheva.com/kompletohet-klimatizimi-i-nderteses-se-maternitetit-ne-presheve/20%Monthly2015-09-18 08:34
https://presheva.com/kandidatet-per-te-zevendesuar-rafinhan-tek-barcelona/20%Monthly2015-09-18 07:20
https://presheva.com/toshiba-me-tablet-qe-konvertohet-ne-laptop/20%Monthly2015-09-18 07:03
https://presheva.com/microsoft-prezanton-lumia-950-dhe-lumia-950-xl/20%Monthly2015-09-18 07:01
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-lulelakres/20%Monthly2015-09-18 06:59
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-bananes-dhe-ananasit/20%Monthly2015-09-18 06:58
https://presheva.com/specat-djeges-mbrojtes-te-mire-ndaj-sulmit-ne-zemer/20%Monthly2015-09-18 06:57
https://presheva.com/carlos-neymar-me-i-mire-se-messi-e-ronaldo/20%Monthly2015-09-18 06:19
https://presheva.com/perez-mund-ta-rikthejme-moratan/20%Monthly2015-09-18 06:17
https://presheva.com/messi-nuk-e-festoi-golin-ndaj-romes/20%Monthly2015-09-18 06:16
https://presheva.com/ska-me-linja-autobusi-presheve-drejt-hungarise/20%Monthly2015-09-18 06:10
https://presheva.com/musliu-shqiperia-e-ka-obligim-kushtetues-ti-mbroje-shqiptaret-e-lugines-video/20%Monthly2015-09-17 22:41
https://presheva.com/kosovaret-behen-si-refugjat-sirian-per-te-shkuar-ne-evrope/20%Monthly2015-09-17 22:14
https://presheva.com/imami-i-bujanocit-preshevaret-ndihmuan-kriminelin-shiit-qe-ka-masakruar-myslimane-foto/20%Monthly2015-09-17 22:04
https://presheva.com/11-12-shtatori-apo-mashtirimi-i-politikaceve-tlugines/20%Monthly2015-09-17 09:00
https://presheva.com/hungaria-pritet-te-ndertoj-mur-edhe-ndaj-kroacise/20%Monthly2015-09-17 06:58
https://presheva.com/nuk-do-te-kete-dislike-ne-facebook/20%Monthly2015-09-17 06:21
https://presheva.com/aspirina-nje-mbrojtes-i-mire-ndaj-sulmit-ne-zemer/20%Monthly2015-09-17 06:19
https://presheva.com/si-te-parandalojme-renien-e-flokeve/20%Monthly2015-09-17 06:15
https://presheva.com/heq-dore-nga-coca-cola-ja-sa-kilogram-humbi/20%Monthly2015-09-17 06:13
https://presheva.com/topi-i-arte-do-te-shpallet-me-11-janar-2016/20%Monthly2015-09-17 06:12
https://presheva.com/xavi-ishte-afer-transferimit-te-bayerni/20%Monthly2015-09-17 06:09
https://presheva.com/ferdinand-paul-pogba-do-te-behet-me-i-miri-ne-bote/20%Monthly2015-09-17 06:07
https://presheva.com/nderron-jete-tifozi-i-famshem-i-brazilit/20%Monthly2015-09-17 06:06
https://presheva.com/messi-100/20%Monthly2015-09-17 06:03
https://presheva.com/preshevaret-vazhdojne-te-ndihmojne-refugjatet/20%Monthly2015-09-17 05:57
https://presheva.com/mbyllja-e-kufirit-ne-hungari-ndikon-edhe-ne-presheve/20%Monthly2015-09-16 22:15
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-aplikoni-ne-rast-diegie/20%Monthly2015-09-16 08:39
https://presheva.com/ja-si-te-eleminoni-djersen-e-tepert/20%Monthly2015-09-16 08:38
https://presheva.com/ja-sa-eshte-paga-mesatare-ne-rajon-dhe-europe/20%Monthly2015-09-16 08:31
https://presheva.com/policia-shqiptare-arreston-nje-serb-dyshohet-se-do-ta-leshonte-dronin-ne-elbasan/20%Monthly2015-09-16 08:27
https://presheva.com/benzema-ronaldo-eshte-me-i-miri-ne-bote/20%Monthly2015-09-16 08:25
https://presheva.com/di-maria-i-lumtur-per-golin-e-pare-me-fanellen-e-psgse/20%Monthly2015-09-16 08:24
https://presheva.com/haziri-rezoluten-per-te-drejtat-e-shqiptareve-ne-lugine-e-kam-sponzorizuar-une/20%Monthly2015-09-16 08:22
https://presheva.com/presheva-siria-e-vogel/20%Monthly2015-09-16 05:57
https://presheva.com/autobuset-me-migrant-nga-presheva-drejtohen-drejt-kroacise/20%Monthly2015-09-15 21:52
https://presheva.com/ashak-i-pergjigjet-sanu-rreth-pranimit-te-kosoves-ne-unesco/20%Monthly2015-09-15 21:14
https://presheva.com/policia-serbe-shkaktoi-problemin-me-te-madh-ne-zgjedhjet-lokale-ne-medvegje/20%Monthly2015-09-15 16:26
https://presheva.com/keshilltaret-e-lugines-neser-me-kryeministrin-mustafa-kerkojne-mbeshtetje-per-aksh-ne/20%Monthly2015-09-15 16:18
https://presheva.com/starton-champions-league-ja-ndeshjet-sonte/20%Monthly2015-09-15 07:00
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-mushmolles/20%Monthly2015-09-15 06:58
https://presheva.com/qershia-per-nje-gjume-te-qete/20%Monthly2015-09-15 06:57
https://presheva.com/barcelona-kerkon-shkodran-mustafin/20%Monthly2015-09-15 06:55
https://presheva.com/allegri-city-eshte-favorit-per-ta-fituar-champions-league/20%Monthly2015-09-15 06:53
https://presheva.com/bale-me-spektakel-ne-stervitje-video/20%Monthly2015-09-15 06:51
https://presheva.com/zgjedhjet-lokale-ne-medvegje-deshtojne-asociacionin-e-komunave-shqiptare/20%Monthly2015-09-15 06:41
https://presheva.com/zajednica-preshevare/20%Monthly2015-09-15 06:25
https://presheva.com/ovl-ucpmb-dhe-shoqeria-civile-diten-e-premte-me-proteste-gjithe-popullore-ne-presheve/20%Monthly2015-09-15 06:02
https://presheva.com/hedhja-e-bombave-dhe-masakra-ne-xhamine-e-poshtme-te-presheves-me-15-shtator-1943/20%Monthly2015-09-14 21:07
https://presheva.com/majko-shqiperia-dhe-kosova-aktualisht-problemin-kryesor-e-kane-rrushin-por-jo-edhe-luginen-e-presheves/20%Monthly2015-09-14 21:00
https://presheva.com/bayerni-duhet-te-largoj-guardiolan/20%Monthly2015-09-14 09:27
https://presheva.com/kosovareve-u-shiten-shume-shtrenjte-biletat-per-ta-shikuar-kombetaren-nga-ballkonet-e-banesave-foto/20%Monthly2015-09-14 09:21
https://presheva.com/perse-dritat-qe-ndricojne-rrugen-kane-ngjyre-portokalli/20%Monthly2015-09-14 07:02
https://presheva.com/samsung-ben-shaka-me-modelet-e-fundit-iphone-video/20%Monthly2015-09-14 06:58
https://presheva.com/ja-semundjet-qe-shfaqen-nga-pagjumesia/20%Monthly2015-09-14 06:53
https://presheva.com/hudhra-lufton-infeksionin-e-veshit/20%Monthly2015-09-14 06:52
https://presheva.com/pse-duhet-te-konsumojme-rrush/20%Monthly2015-09-14 06:50
https://presheva.com/alarmante-kaos-papasterti-semundje-fotolajm/20%Monthly2015-09-14 06:41
https://presheva.com/bbc-apo-msn-keto-jane-statistikat-e-3-ndeshjeve-te-para/20%Monthly2015-09-14 06:24
https://presheva.com/stankoviq-asociacioni-i-lugines-eshte-kunder-kushtetutes-se-serbise/20%Monthly2015-09-13 22:42
https://presheva.com/stefanoviq-medvegja-eshte-komune-e-serbise-dhe-duhet-te-mbrohen-interesat-kombetare/20%Monthly2015-09-13 22:40
https://presheva.com/kush-po-perfiton-me-se-shumti-ne-transportin-e-emigranteve-me-autobusa/20%Monthly2015-09-13 22:16
https://presheva.com/gjurgjeviq-ajo-qe-ndodhi-ne-presheve-nuk-eshte-risi/20%Monthly2015-09-13 21:58
https://presheva.com/gjuriq-shqiptareve-ne-presheve-e-bujanoc-i-duhet-pune-dhe-ardhmeri-e-sigurte/20%Monthly2015-09-13 21:50
https://presheva.com/rezultatet-e-fundit-ne-zgjedhjet-lokale-ne-medvegje/20%Monthly2015-09-13 21:43
https://presheva.com/te-gervishtura-ne-akull/20%Monthly2015-09-13 21:39
https://presheva.com/arrestohet-terrnocasi-a-a-per-mbjellje-te-60-kilogram-marihuane-foto/20%Monthly2015-09-12 08:03
https://presheva.com/kryetari-i-alternatives-per-ndryshim-gati-e-kam-investimin-e-pare-per-ne-presheve/20%Monthly2015-09-12 07:54
https://presheva.com/beogradi-do-aks-ne-kosove-por-jo-aksh-ne-lugine/20%Monthly2015-09-11 08:33
https://presheva.com/asociacioni-duhet-te-kete-koncenzues-politik-dhe-konsultime-me-tirane-e-prishtine/20%Monthly2015-09-11 08:14
https://presheva.com/vllasi-serbia-nuk-mund-ta-ndal-krijimin-e-asociacionit-ne-lugine/20%Monthly2015-09-11 07:38
https://presheva.com/daciqi-i-kercenon-shqiptaret-e-lugines-se-presheves-mos-luani-me-zjarr/20%Monthly2015-09-11 06:58
https://presheva.com/griezmann-kercenon-barcelonen/20%Monthly2015-09-11 06:27
https://presheva.com/ekspertet-e-gjumit-puna-nuk-duhet-filluar-para-ores-9-te-mengjesit/20%Monthly2015-09-11 06:24
https://presheva.com/ja-si-ta-dalloni-se-buka-e-zeze-eshte-e-ngjyrosur/20%Monthly2015-09-11 06:21
https://presheva.com/biletat-me-serbine-mund-te-falsifikohen/20%Monthly2015-09-11 06:19
https://presheva.com/ja-si-reagoi-ronaldo-ndaj-thirrjeve-messi-messi-ne-elbasan-video/20%Monthly2015-09-11 06:17
https://presheva.com/vuciq-paralajmerimet-e-shqiptareve-per-formimin-e-asociacionit-jane-jo-serioze-dhe-te-papergjegjshme/20%Monthly2015-09-11 05:58
https://presheva.com/a-kane-nevoje-shqiptaret-e-lugines-per-nje-asociacion-video/20%Monthly2015-09-11 05:43
https://presheva.com/humanizmi-i-preshevareve-strehojne-grate-dhe-femijet-neper-shtepi-nga-shiu/20%Monthly2015-09-10 18:17
https://presheva.com/serbia-shperblen-policin-preshevar-qe-e-perqafoi-djaloshin-sirian-video/20%Monthly2015-09-10 17:56
https://presheva.com/polici-shqiptar-nga-presheva-qe-pushtoi-mediet-perqofova-amirin-duke-qare-ai-pastaj-buzeqeshi/20%Monthly2015-09-10 10:22
https://presheva.com/gjuriq-reciproceteti-nuk-eshte-i-mundshem/20%Monthly2015-09-10 08:10
https://presheva.com/mustafa-nuk-e-pyesim-beogradin-e-krijojme-asociacionin-shqiptar/20%Monthly2015-09-09 23:16
https://presheva.com/bayern-genjeu-ja-sa-e-shiti-schweinsteigerin/20%Monthly2015-09-09 16:13
https://presheva.com/barcelona-interesohet-per-mustafin/20%Monthly2015-09-09 16:11
https://presheva.com/barcelona-mund-te-denohet-serish-nga-fifa/20%Monthly2015-09-09 16:10
https://presheva.com/lahm-ribery-do-te-rikthehet-me-i-forte-se-kurre/20%Monthly2015-09-09 16:08
https://presheva.com/beogradi-i-frikesohet-formimit-te-asociacionit-lugine/20%Monthly2015-09-09 16:04
https://presheva.com/104069-tekste-shkollore-nga-kosova-vijne-ne-lugine/20%Monthly2015-09-09 16:00
https://presheva.com/portali-i-komunes-se-bujanocit-quhet-si-portali-me-qesharak-i-ndonje-komune/20%Monthly2015-09-09 15:46
https://presheva.com/nuk-i-merret-parasysh-kerkesa-pvd-nuk-merr-pjese-ne-seancen-e-3-kuvendeve/20%Monthly2015-09-09 15:32
https://presheva.com/serbia-nderton-qendra-te-reja-pranimi-presheve-miratoc-dhe-beograd/20%Monthly2015-09-09 11:27
https://presheva.com/migrantet-anashkalojne-beogradin-nga-presheva-ikin-drejt-ne-horgosh/20%Monthly2015-09-09 11:17
https://presheva.com/the-independent-refugjatet-sirian-me-telefona-te-mencur/20%Monthly2015-09-09 06:38
https://presheva.com/si-te-largojme-dhimbjen-ne-lukth/20%Monthly2015-09-09 06:34
https://presheva.com/cka-e-shkakton-tensionin-e-ulet-te-gjakut/20%Monthly2015-09-09 06:33
https://presheva.com/cikalleshi-kercenon-serbine/20%Monthly2015-09-09 06:29
https://presheva.com/del-bosque-pique-ka-mbeshtetjen-e-spanjes/20%Monthly2015-09-09 06:28
https://presheva.com/dallku-jeni-krenaria-e-kombit-vetem-perpara/20%Monthly2015-09-09 06:27
https://presheva.com/diten-e-enjte-presheva-prej-ores-7-deri-9-ne-mengjes-pa-rryme/20%Monthly2015-09-09 06:21
https://presheva.com/a-mund-te-realizohet-reciprociteti-vetem-me-perseritjen-e-kerkesave-verbale-pa-tentuar-te-behen-veprime-konkrete/20%Monthly2015-09-09 06:15
https://presheva.com/studentet-me-fushate-ja-si-ta-fitoni-lejeqendrimin-ne-maqedoni/20%Monthly2015-09-09 06:08
https://presheva.com/qytetaret-e-serbise-nuk-mund-ta-fitojne-azilin/20%Monthly2015-09-09 06:01
https://presheva.com/ftohti-shkakton-probleme-per-femijet-dhe-grate-emigrante/20%Monthly2015-09-09 05:53
https://presheva.com/dobrosini-ne-hall-nga-policia-kufitare-e-kosoves/20%Monthly2015-09-09 05:42
https://presheva.com/halimi-reciprociteti-nuk-arrihet-me-lojera-politike/20%Monthly2015-09-08 09:48
https://presheva.com/ne-cilin-qytet-turk-jetojne-me-shume-shqiptare/20%Monthly2015-09-08 08:04
https://presheva.com/nuk-ka-nevoje-ndihme-e-qytetareve-per-refugjatet/20%Monthly2015-09-08 06:16
https://presheva.com/ke-kopjuan-geti-dhe-luana-ne-tirana-lifestyle-video/20%Monthly2015-09-08 05:59
https://presheva.com/iphone-perdoret-me-se-shumti-ne-amerike/20%Monthly2015-09-08 05:55
https://presheva.com/stresi-ndikon-tek-mbipesha/20%Monthly2015-09-08 05:53
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-portokallit-2/20%Monthly2015-09-08 05:51
https://presheva.com/pse-duhet-te-konsumojme-fiq/20%Monthly2015-09-08 05:50
https://presheva.com/humbje-e-dhimbshme-por-na-bene-krenar/20%Monthly2015-09-08 05:48
https://presheva.com/ne-superligen-e-zvicres-te-pakten-ka-dy-tre-futbolliste-me-origjine-shqiptare-foto/20%Monthly2015-09-07 22:55
https://presheva.com/spastrim-etnik-ne-lugine-video/20%Monthly2015-09-07 22:43
https://presheva.com/veturat-e-vjedhura-te-mergimtareve-shiten-per-pjese/20%Monthly2015-09-07 22:40
https://presheva.com/ngrihet-marreveshja-per-sigurimet-kufitare/20%Monthly2015-09-07 11:21
https://presheva.com/lojtari-shqiptar-i-danimarkes-le-te-thone-cka-te-duan-por-une-jam-shqiptar/20%Monthly2015-09-07 06:46
https://presheva.com/taksistat-shkaktojne-incidente-nuk-duan-qe-refugjatet-te-trasportohen-falas/20%Monthly2015-09-06 18:21
https://presheva.com/gianni-de-biasi-ndryshon-formacionin-ndaj-portugalise/20%Monthly2015-09-06 17:51
https://presheva.com/quaresma-shqiperia-eshte-prane-kualifikimit-ne-euro-2016/20%Monthly2015-09-06 17:48
https://presheva.com/kamberi-serbia-po-ua-mohon-shqiptareve-te-drejtat-kushtetuese/20%Monthly2015-09-06 17:45
https://presheva.com/presheve-nisen-haxhileret-e-lugines-per-ne-haxh/20%Monthly2015-09-06 17:42
https://presheva.com/presheva-vazhdon-te-vershohet-nga-refugjatet/20%Monthly2015-09-06 17:35
https://presheva.com/kur-do-te-pajisen-nxenesit-me-tekste-shkollore-nga-prishtina/20%Monthly2015-09-05 07:35
https://presheva.com/ne-serbi-do-te-ndertohet-xhamia-me-e-madhe-ne-ballkan/20%Monthly2015-09-05 06:25
https://presheva.com/lenovo-chromebook-100s/20%Monthly2015-09-05 06:21
https://presheva.com/sony-zyrtarizon-xperia-z5-dhe-z5-compac/20%Monthly2015-09-05 06:20
https://presheva.com/pijet-e-gazuara-rrisin-sulmin-ne-zemer/20%Monthly2015-09-05 06:18
https://presheva.com/kikiriku-mbron-femijet-nga-alergjite/20%Monthly2015-09-05 06:17
https://presheva.com/vecantia-e-personave-me-grup-gjaku-0/20%Monthly2015-09-05 06:16
https://presheva.com/lenjani-shqiponjat-nuk-mposhten/20%Monthly2015-09-05 06:14
https://presheva.com/de-biasi-ishte-ndeshje-e-veshtire/20%Monthly2015-09-05 06:13
https://presheva.com/shkelzen-gashi-paralajmeron-portugaline/20%Monthly2015-09-05 06:11
https://presheva.com/ne-presheve-do-te-ndertohen-objekte-per-emigrantet-per-stinet-e-ftohta/20%Monthly2015-09-04 22:31
https://presheva.com/xhimshiti-faleminderoj-luginen-do-ta-ndali-ronaldon/20%Monthly2015-09-04 22:23
https://presheva.com/mustafa-sinkronizimi-i-qeverive-shqiptare-mund-te-sjell-autonomine-e-presheves-video/20%Monthly2015-09-04 00:39
https://presheva.com/sa-shqiptare-jetojne-ne-zvicer/20%Monthly2015-09-04 00:36
https://presheva.com/presheva-ne-ditet-e-sotme/20%Monthly2015-09-04 00:35
https://presheva.com/pas-15-tetorit-kush-kalon-ne-rrugen-e-kombit-paguan-5-euro/20%Monthly2015-09-03 08:19
https://presheva.com/lendohet-marco-reus/20%Monthly2015-09-03 07:59
https://presheva.com/ky-eshte-formacioni-i-shqiperise-kunder-danimarkes/20%Monthly2015-09-03 07:55
https://presheva.com/manchester-city-ka-publikuar-listen-e-lojtareve-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-09-03 05:50
https://presheva.com/kosova-dhe-shqiperia-me-dogane-te-perbashket/20%Monthly2015-09-03 05:47
https://presheva.com/do-te-rriten-pagat-dhe-pensionet/20%Monthly2015-09-02 15:06
https://presheva.com/kuadrote-shqiptare-eksperte-ne-rrethin-e-presheves-me-vitin-1947/20%Monthly2015-09-02 15:04
https://presheva.com/qsa-vazhdon-aksionin-per-refugjatet-nga-lindja-e-mesme/20%Monthly2015-09-02 15:00
https://presheva.com/arrijne-me-shume-se-2000-emigrant-ne-presheve/20%Monthly2015-09-02 11:34
https://presheva.com/de-gea-i-deshperuar-i-bashkohet-kombetares-se-spanjes/20%Monthly2015-09-02 06:31
https://presheva.com/kombetarja-refuzon-200-000-eurot-nuk-luajme-per-para/20%Monthly2015-09-02 06:28
https://presheva.com/shqiptaret-popull-dembel-9-ore-gjume-dhe-5-ore-ne-kafe/20%Monthly2015-09-02 06:25
https://presheva.com/publikohen-detaje-per-jeten-e-liderit-misterioz-te-isisit/20%Monthly2015-09-02 06:23
https://presheva.com/thaci-pa-kerkuar-falje-serbia-nuk-ka-pajtim/20%Monthly2015-09-02 06:21
https://presheva.com/serbia-me-qendra-pranimi-per-refugjatet-ne-disa-vende/20%Monthly2015-09-02 06:09
https://presheva.com/gjuriq-idete-per-themelim-te-asociacionit-ne-lugine-qesharake/20%Monthly2015-09-02 05:45
https://presheva.com/fillon-viti-shkollor-pushimi-dimerore-per-here-te-pare-ne-dy-pjese/20%Monthly2015-09-01 07:08
https://presheva.com/januzaj-i-lumtur-qe-erdha-te-dortmundi/20%Monthly2015-09-01 05:54
https://presheva.com/ja-tetovari-i-danimarkes-qe-do-te-luaj-kunder-shqiperise/20%Monthly2015-09-01 05:50