XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/%e2%80%8bkeshtu-do-te-duket-stadiumi-i-ri-i-kombetares-video/20%Monthly2015-10-30 23:41
https://presheva.com/mourinho-deshiron-te-kthehet-tek-real-madridi/20%Monthly2015-10-30 23:38
https://presheva.com/asociacioni-i-komunave-serbe-replika-mes-vucic-dhe-mustafes/20%Monthly2015-10-30 23:34
https://presheva.com/per-cfare-autonomie-te-lugines-dhe-arrestimi-foli-sali-berisha/20%Monthly2015-10-29 23:14
https://presheva.com/kuotat-per-studime-master-profesional-dhe-shkencor-ne-shqiperi/20%Monthly2015-10-29 18:14
https://presheva.com/kerkesa-per-kthimin-e-gjykates-themelore-dhe-prokurorise-publike-ne-institucionet-relevante/20%Monthly2015-10-29 18:02
https://presheva.com/ushqimet-qe-ndikojne-ne-imunitetin-e-trupit/20%Monthly2015-10-29 17:43
https://presheva.com/efektet-e-cajit-te-kamomilit-ne-sherimin-e-diabetit/20%Monthly2015-10-29 17:42
https://presheva.com/raiola-juventus-do-ta-shese-pogban/20%Monthly2015-10-29 17:40
https://presheva.com/douglas-dy-muaj-jashte-fushe/20%Monthly2015-10-29 17:39
https://presheva.com/guardiola-bayern-lufton-pe-krejt-titujt-kete-sezone/20%Monthly2015-10-29 17:37
https://presheva.com/deco-chelsea-mund-ta-fitoj-titullin-kampion/20%Monthly2015-10-29 17:36
https://presheva.com/ja-cilat-jane-perfitimet-ne-kurriz-te-mjerimit-te-refugjateve/20%Monthly2015-10-29 17:33
https://presheva.com/akisident-i-render-afer-bujanocit-humb-jeten-nje-person/20%Monthly2015-10-29 07:05
https://presheva.com/prezentohet-projekti-i-autostrades-prishtin-gjilan-koncul/20%Monthly2015-10-28 23:53
https://presheva.com/zyrtare-denohet-mascherano-me-dy-loje/20%Monthly2015-10-28 23:24
https://presheva.com/%e2%80%8btre-kandidat-per-sulmin-e-barcelones/20%Monthly2015-10-28 23:23
https://presheva.com/psg-interesohet-per-neymar/20%Monthly2015-10-28 23:22
https://presheva.com/librat-shqip-per-luginen-presin-kryerjen-e-procedurave/20%Monthly2015-10-28 23:12
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-kerkojne-bllokimin-e-teksteve-mesimore-serbe-ne-kosove/20%Monthly2015-10-28 11:09
https://presheva.com/ancelotti-mund-te-rikthehet-tek-chelsea-me-nje-kusht/20%Monthly2015-10-28 11:04
https://presheva.com/isco-kerkon-te-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2015-10-28 11:03
https://presheva.com/vuciq-ekzistojne-perpjekje-per-destabilizim-ne-prishtine-podgorice-e-shkup/20%Monthly2015-10-28 11:02
https://presheva.com/serbia-bllokon-librat-shqip-nxenesit-ne-presheve-nisin-mesimin-me-proteste-video/20%Monthly2015-10-28 10:59
https://presheva.com/mourinho-ka-humbur-besimin-e-skuadres-dhe-drejtuesve-te-chelseat/20%Monthly2015-10-27 00:30
https://presheva.com/cavani-deshiron-te-transferohet-tek-chelsea/20%Monthly2015-10-27 00:29
https://presheva.com/uefa-real-madrid-dhe-la-liga-jane-me-te-mirat-ne-evrope/20%Monthly2015-10-27 00:27
https://presheva.com/shperblehet-polici-i-cili-refuzoi-te-marre-mito-prej-300-euro-nga-preshevari/20%Monthly2015-10-27 00:24
https://presheva.com/bojkotim-i-orse-se-pare-ne-dy-nderrimet-ne-te-gjitha-shkollat-shqipe-ne-lugine/20%Monthly2015-10-27 00:15
https://presheva.com/obligueshmeria-e-nenshtrimit-ndaj-muhamedit-alejhi-selam-dhe-lenia-e-cdo-fjale-para-fjales-se-tij/20%Monthly2015-10-27 00:13
https://presheva.com/medvegja-me-page-mesatare-prej-64157-dinare/20%Monthly2015-10-27 00:11
https://presheva.com/hapja-e-vendkalimit-kufitar-llojan-miratoc-mbetet-premtim-parazgjedhor/20%Monthly2015-10-26 23:54
https://presheva.com/psg-ka-gati-nje-oferte-shokuese-per-hazard/20%Monthly2015-10-26 00:27
https://presheva.com/hamilton-ka-fituar-titullin-e-trete-kampion-bote-ne-formula-1/20%Monthly2015-10-26 00:25
https://presheva.com/javier-mascherano-pritet-te-denohet-deri-ne-kater-ndeshje-video/20%Monthly2015-10-26 00:22
https://presheva.com/prefoto-2015-ja-emrat-e-konkurenteve/20%Monthly2015-10-25 23:59
https://presheva.com/diten-e-shtune-ne-serbi-arriten-9000-refugjate-40-e-tyre-femije/20%Monthly2015-10-25 23:57
https://presheva.com/meta-udheheqesit-shqiptare-edhe-ne-luginen-e-presheves-duhet-te-kushtezohen-nga-interesi-i-shqiptareve/20%Monthly2015-10-25 23:51
https://presheva.com/chelsea-ne-krize-mourinho-nuk-paraqitet-para-gazetareve/20%Monthly2015-10-24 23:49
https://presheva.com/danilo-ky-eshte-vetem-fillimi/20%Monthly2015-10-24 23:46
https://presheva.com/tentojne-ta-korruptojne-policin-per-te-kontrabanduar-refugjate/20%Monthly2015-10-24 23:11
https://presheva.com/per-nje-dite-nga-maqedonia-ne-presheve-kane-hyre-8500-refugjate/20%Monthly2015-10-24 23:02
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-z-ymer-shabani/20%Monthly2015-10-24 22:56
https://presheva.com/kolonizimi-ne-presheve-ndodhi-edhe-ne-vitin-1945-ne-jugosllavine-socialiste/20%Monthly2015-10-24 22:40
https://presheva.com/kerkojme-hapjen-e-nje-zyre-per-qytetaret-e-lugines-se-presheves-ne-fushe-kosove/20%Monthly2015-10-24 22:31
https://presheva.com/laporte-mund-te-jete-transferimi-i-pare-i-barcelones/20%Monthly2015-10-23 08:06
https://presheva.com/alonso-vendim-i-duhur-qe-u-largova-nga-madridi/20%Monthly2015-10-23 08:04
https://presheva.com/muri-i-real-madridit/20%Monthly2015-10-23 08:03
https://presheva.com/aplikacioni-facebook-ne-ios-shteron-baterite-e-iphone/20%Monthly2015-10-23 06:16
https://presheva.com/ky-eshte-ndryshimi-i-ri-ne-facebook/20%Monthly2015-10-23 06:13
https://presheva.com/daisy-edwards-si-te-vizatoni-flamurin-kuqezi-video/20%Monthly2015-10-23 05:53
https://presheva.com/yamaha-do-te-provoj-dhe-prodhim-te-veturave/20%Monthly2015-10-23 05:51
https://presheva.com/rezultatet-e-konsumimit-te-ujit-te-ngrohte-me-kripe/20%Monthly2015-10-23 05:48
https://presheva.com/si-te-kemi-dhembe-te-bardhe-pa-ndihmen-e-dentisteve/20%Monthly2015-10-23 05:46
https://presheva.com/rendesia-e-ushqimeve-te-forta-te-femijet/20%Monthly2015-10-23 05:44
https://presheva.com/universiteti-i-trakyese-nga-turqia-ndihmon-luginen-e-presheves/20%Monthly2015-10-22 21:57
https://presheva.com/rrefimi-i-plote-te-ballistit-nga-burgu-video/20%Monthly2015-10-22 21:54
https://presheva.com/kosova-si-rilegjitimim-vazhdimesie/20%Monthly2015-10-22 16:38
https://presheva.com/ramos-te-kenaqur-me-nje-pike/20%Monthly2015-10-21 23:01
https://presheva.com/di-maria-ishte-ndeshja-me-speciale-qe-prej-kur-jam-larguar-prej-realit/20%Monthly2015-10-21 22:58
https://presheva.com/allegri-eshte-i-pakenaqur-me-barazimin-pa-gola/20%Monthly2015-10-21 22:55
https://presheva.com/kur-perfaqesuesit-e-tifozave-kuq-e-zi-ne-lugine-pine-birra-me-parate-e-biletave-foto/20%Monthly2015-10-21 20:59
https://presheva.com/nje-konsullate-e-shqiperise-ne-lugine-ose-gjilan/20%Monthly2015-10-21 10:08
https://presheva.com/cdo-dite-ne-presheve-arrijne-me-shume-se-5000-refugjate/20%Monthly2015-10-21 09:59
https://presheva.com/sa-ore-gjume-duhet-te-bejme/20%Monthly2015-10-21 06:05
https://presheva.com/margarina-eshte-me-e-shendetshme-se-gjalpi/20%Monthly2015-10-21 06:03
https://presheva.com/ja-cfare-bejne-sinani-roberti-e-afrimi-pos-muzikes/20%Monthly2015-10-21 06:02
https://presheva.com/menaxheri-braktis-portokalline/20%Monthly2015-10-21 05:59
https://presheva.com/dimri-po-vjen-refugjatet-edhe-me-tej-presin-ne-radhe/20%Monthly2015-10-21 05:54
https://presheva.com/secili-pilot-rus-mban-me-vete-kete-pakete-per-mbijetese-ne-rast-rreziku/20%Monthly2015-10-20 22:15
https://presheva.com/benitez-real-madridi-eshte-skuader-sulmuese/20%Monthly2015-10-20 21:40
https://presheva.com/mourinho-i-pakenaqur-me-ndarjen-e-drejtesise/20%Monthly2015-10-20 21:37
https://presheva.com/casillas-thyen-edhe-nje-rekord-ne-lk-51-ndeshje-pa-gol/20%Monthly2015-10-20 21:36
https://presheva.com/shqiptari-admir-mehmedi-permbyll-spektaklin-bayer-roma/20%Monthly2015-10-20 21:24
https://presheva.com/objekti-i-shkollimit-te-larte-edhe-zyrtarisht-prone-e-pushtetit-lokal-ne-bujanoc/20%Monthly2015-10-20 21:12
https://presheva.com/zvicra-po-behet-e-emigranteve-35-per-qind-jane-te-hua/20%Monthly2015-10-20 16:10
https://presheva.com/rreth-100-intelektuale-serbe-mbeshtesin-kryetarin-e-ashas-i-cili-tha-se-kosova-eshte-e-humbur/20%Monthly2015-10-20 15:59
https://presheva.com/bate-barcelona-formacionet/20%Monthly2015-10-20 09:01
https://presheva.com/enrique-messi-eshte-lideri-yne-jo-neymar/20%Monthly2015-10-20 08:59
https://presheva.com/ne-fokusin-e-reuters-refugjatet-ne-luginen-e-presheves-foto/20%Monthly2015-10-20 06:14
https://presheva.com/ja-cfare-shkakton-perdorimi-i-telefonave-te-femijet-foto/20%Monthly2015-10-20 06:02
https://presheva.com/el-classico-me-21-nentor-ora-1815/20%Monthly2015-10-20 05:58
https://presheva.com/knsh-i-drejtohet-uefa-s-te-nderpiten-procedurat-e-perndjekjes-politike-te-rinjeve-shqiptar/20%Monthly2015-10-19 23:22
https://presheva.com/like-i-eden-hazard-transferon-ate-tek-real-madridi/20%Monthly2015-10-19 23:01
https://presheva.com/maturantet-ri-aktivizojne-kinemane-e-qytetit-cdo-te-marte-me-movie-night/20%Monthly2015-10-19 22:51
https://presheva.com/lavezzi-veren-e-ardhshme-tek-barcelona/20%Monthly2015-10-19 22:42
https://presheva.com/gjuriq-serbia-kurre-nuk-do-tua-ktheje-shpinen-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2015-10-19 22:29
https://presheva.com/ne-presheve-alpinizmi-bashkon-shqiptaret-dhe-serbet-foto/20%Monthly2015-10-19 22:27
https://presheva.com/alarm-ne-presheve-me-leternjoftim-te-isis-ka-arritur-deri-ne-serbi/20%Monthly2015-10-19 11:04
https://presheva.com/nuk-do-te-festoj-nese-shenoj-kunder-real-madridit/20%Monthly2015-10-19 06:37
https://presheva.com/te-premten-repriza-jashte-bie-bore/20%Monthly2015-10-19 06:32
https://presheva.com/notify-aplikacioni-i-facebook-per-lajme/20%Monthly2015-10-19 06:13
https://presheva.com/skype-mundeson-biseda-edhe-pa-pasur-nje-llogari-video/20%Monthly2015-10-19 06:11
https://presheva.com/alkooli-demton-shendetin-e-dhembeve/20%Monthly2015-10-19 06:08
https://presheva.com/pija-qe-ju-pushon-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2015-10-19 06:07
https://presheva.com/cilat-jane-pasojat-e-qendrimit-ulur/20%Monthly2015-10-19 06:05
https://presheva.com/ska-zgjedhje-te-reja-ne-serbi/20%Monthly2015-10-19 05:50
https://presheva.com/ibrahimovic-i-shpall-lufte-reali-jemi-gati/20%Monthly2015-10-18 23:24
https://presheva.com/shokohen-politikanet-serbe-nga-deklarata-e-kryeakademikut-kostic/20%Monthly2015-10-18 23:22
https://presheva.com/lahm-paralajmeron-kundershtaret/20%Monthly2015-10-18 23:02
https://presheva.com/benzema-kush-do-te-largohej-nga-klubi-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2015-10-18 23:01
https://presheva.com/serbia-ka-investuar-mbi-1-miliarde-dinare-ne-lugine-te-presheves-per-tre-vite/20%Monthly2015-10-18 22:29
https://presheva.com/numri-i-migranteve-nuk-zvoglohet-per-nje-muaj-ne-presheve-160-000-refugjate/20%Monthly2015-10-18 21:57
https://presheva.com/ja-cfare-thote-e-dashura-per-berat-gjimshitin-video/20%Monthly2015-10-17 22:34
https://presheva.com/stefanoviq-as-qe-na-shkon-ndermend-ta-njohim-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2015-10-17 22:31
https://presheva.com/ne-presheve-arrijne-20-vullnetare-ne-ndihme-te-refugjateve/20%Monthly2015-10-17 15:58
https://presheva.com/kunder-12-personave-veper-penale-per-shkak-te-brohoritjeve/20%Monthly2015-10-17 15:52
https://presheva.com/sa-do-te-mungoj-aguero/20%Monthly2015-10-16 23:32
https://presheva.com/barcelona-refuzoi-190-milion-euro-nga-manchester-united-per-neymar/20%Monthly2015-10-16 23:30
https://presheva.com/mungesat-ndaj-vallecanos-nuk-e-shqetesojne-enriquen/20%Monthly2015-10-16 23:24
https://presheva.com/de-biasi-mos-ia-prekni-flamurin-shqiptareve/20%Monthly2015-10-16 23:22
https://presheva.com/legalizimi-i-foliave-ne-vetura-me-ne-fund-arrihet-ja-se-si/20%Monthly2015-10-16 23:08
https://presheva.com/ne-bujanoc-qendra-per-pranimin-e-emigranteve-eshte-gati/20%Monthly2015-10-16 17:42
https://presheva.com/nise-punen-dega-e-levizjes-qytetare-vatra-ne-fushe-kosove/20%Monthly2015-10-16 17:29
https://presheva.com/drashkoviq-ti-thuhet-e-verteta-serbise/20%Monthly2015-10-16 17:26
https://presheva.com/laporte-tek-barcelona/20%Monthly2015-10-15 22:52
https://presheva.com/mourinho-i-zhgenjyer-pas-denimit-nga-federata-angleze/20%Monthly2015-10-15 22:50
https://presheva.com/modric-benzema-e-james-rodriguez-punojne-qe-te-kthehen-sa-me-shpejte/20%Monthly2015-10-15 22:49
https://presheva.com/kdnj-marrja-ne-pyetje-e-te-rinjeve-ne-bujanoc-veprim-klasik-selektiv-politik-dhe-jolegjitim/20%Monthly2015-10-15 21:36
https://presheva.com/berat-gjimshiti-futbollisti-i-kombetares-qe-po-cmend-klubet-italiane/20%Monthly2015-10-15 12:56
https://presheva.com/aksion-policor-ne-shkup-dhe-kumanove-arrestohen-bashkepunetoret-e-grupit-te-lagjes-se-trimave/20%Monthly2015-10-15 12:50
https://presheva.com/sa-shqiptare-jetojne-ne-bote-ja-shteti-i-vetem-qe-nuk-ka-shqiptare/20%Monthly2015-10-15 12:49
https://presheva.com/knsh-i-papranueshem-arrestimi-i-te-rinjeve-shqiptar-ne-bujanoc/20%Monthly2015-10-15 12:46
https://presheva.com/bujanoc-filluan-bisedat-informative-ndaj-te-rinjeve-shqiptare-te-cilet-festuan-kualifikimin-e-shqiperise/20%Monthly2015-10-15 12:42
https://presheva.com/ja-kush-ishte-lojtari-me-i-mire-per-kombetaren-ne-eleminatore/20%Monthly2015-10-14 23:30
https://presheva.com/schwarzkopf-lanson-ngjyre-te-flokeve-me-fotografine-e-preshevarit-besim-halimi/20%Monthly2015-10-14 23:23
https://presheva.com/regjistrimi-i-foshnjeve-vitin-e-ardhshem-mund-te-behet-online/20%Monthly2015-10-14 23:09
https://presheva.com/kamp-katerditor-ne-futboll-ne-presheve/20%Monthly2015-10-14 23:06
https://presheva.com/ronaldo-merr-kepucen-e-katert-te-arte/20%Monthly2015-10-13 23:38
https://presheva.com/liverpooli-e-deshironte-ancelottin-e-jo-kloppin/20%Monthly2015-10-13 23:35
https://presheva.com/8-kombetaret-qe-kerkojne-kualifikimin-nga-play-offi/20%Monthly2015-10-13 23:33
https://presheva.com/qendra-e-pranimit-per-refugjatet-ne-presheve-me-kushte-me-te-mira/20%Monthly2015-10-13 23:09
https://presheva.com/stefanoviq-se-shpejti-do-te-ngriten-akza-per-brohoritjet-ne-bujanoc/20%Monthly2015-10-13 22:59
https://presheva.com/200-000-refugjat-kaluan-permes-presheves/20%Monthly2015-10-13 22:57
https://presheva.com/viti-i-ri-islamik-1437/20%Monthly2015-10-13 22:54
https://presheva.com/lugina-e-presheves-merr-perkrahjen-edhe-nga-kongresiste/20%Monthly2015-10-13 11:22
https://presheva.com/festival-ballkanik-edhe-ne-bujanoc/20%Monthly2015-10-13 11:16
https://presheva.com/hetime-per-shkak-te-thirjeve-vrit-ther-qe-serbi-te-mos-ekzistoj-ne-bujanoc-video/20%Monthly2015-10-12 22:21
https://presheva.com/testi-per-mjekesi-ne-tirane-per-studentet-nga-lugina-me-14-tetor/20%Monthly2015-10-12 22:02
https://presheva.com/kosova-me-reciprocitet-ndaj-serbise-bllokon-librat-video/20%Monthly2015-10-12 11:27
https://presheva.com/kapitulli-35-parasheh-caktimin-e-kufirit-serbi-kosove/20%Monthly2015-10-12 11:23
https://presheva.com/ja-cfare-u-kishte-thene-de-biasi-lojtareve-ne-vitin-2012/20%Monthly2015-10-12 07:48
https://presheva.com/si-ta-rrisni-jetegjatesine-e-baterise-se-iphone-me-ios-9/20%Monthly2015-10-12 07:21
https://presheva.com/sa-eshte-cmimi-i-vertete-i-nje-iphone-6s/20%Monthly2015-10-12 07:19
https://presheva.com/efektet-shendetesore-te-pjeshkes/20%Monthly2015-10-12 06:28
https://presheva.com/gjumi-i-pasdites-i-rrezikshem-per-shendetin/20%Monthly2015-10-12 06:26
https://presheva.com/ja-5-hapat-qe-duhet-ti-ndiqni-nese-doni-ta-lini-duhanin/20%Monthly2015-10-12 06:25
https://presheva.com/de-biazi-fitoren-ia-dedikoj-familjes-time-te-gjithe-shqiptareve-dhe-te-gjithe-djemve/20%Monthly2015-10-12 06:21
https://presheva.com/ja-cka-shkruajne-mediat-serbe-per-kualifikimin-e-shqiperise/20%Monthly2015-10-11 23:01
https://presheva.com/fotografi-qe-e-ben-thacin-te-duket-nje-lider-i-vertete/20%Monthly2015-10-11 22:59
https://presheva.com/uefa-me-nje-artikull-per-kualifikimin-e-kombetars-shqiptare/20%Monthly2015-10-11 22:53
https://presheva.com/der-standard-pse-austria-kerkonte-krijimin-e-shtetit-shqiptar/20%Monthly2015-10-11 22:51
https://presheva.com/keshtu-festoi-presheva-kualifikimin-e-kombetares-ne-france-foto-video/20%Monthly2015-10-11 22:44
https://presheva.com/ky-eshte-formacioni-i-shqiperise-kunder-armenise/20%Monthly2015-10-11 12:41
https://presheva.com/etrit-berisha-kerkon-vetem-fitore/20%Monthly2015-10-10 23:46
https://presheva.com/bale-ishte-nje-nga-endrrat-qe-kam-pasur-si-femije/20%Monthly2015-10-10 23:44
https://presheva.com/refugjatet-ne-presheve-neper-shi-e-pa-rryme/20%Monthly2015-10-10 23:11
https://presheva.com/ne-presheve-priten-te-arrijne-7000-emigrante-ne-bujanoc-javen-e-ardshme-hapet-qendra/20%Monthly2015-10-10 11:08
https://presheva.com/cikalleshi-i-kerkon-falje-tifozeve/20%Monthly2015-10-09 11:36
https://presheva.com/cr7-nuk-luan-kunder-serbise/20%Monthly2015-10-09 11:34
https://presheva.com/pandeli-majko-kosova-ende-se-ka-te-qarte-vijen-e-kuqe-me-serbine/20%Monthly2015-10-09 11:25
https://presheva.com/problemi-i-lugines-se-presheves-trajtohet-ne-departamentin-amerikan-te-shtetit/20%Monthly2015-10-09 11:22
https://presheva.com/numer-rekord-7000-emigrante-arrijne-ne-presheve/20%Monthly2015-10-09 10:00
https://presheva.com/migrantja-nga-siria-goditet-nga-treni-ne-miratoc/20%Monthly2015-10-09 09:53
https://presheva.com/me-sukses-perfundin-aksioni-policor-kostana-2015-kunder-trafikimit-te-njerezve/20%Monthly2015-10-08 06:18
https://presheva.com/mirkov-ndoshta-edhe-nuk-do-te-luhet-ndeshja-shqiperi-serbi/20%Monthly2015-10-08 05:54
https://presheva.com/shifra-dhe-fakte-historike-rreth-perballjes-shqiperi-serbi/20%Monthly2015-10-07 22:50
https://presheva.com/lista-preliminare-e-nxenesve-qe-kane-fituar-bursen-nga-trupi-koordinues-lista/20%Monthly2015-10-07 22:45
https://presheva.com/ivanovic-jemi-ketu-te-luajme-futboll-per-asgje-tjeter/20%Monthly2015-10-07 22:29
https://presheva.com/energji-elektrike-pa-pages-per-familjet-e-rrezikuara/20%Monthly2015-10-07 10:44
https://presheva.com/shqiperi-serbi-150-000-kerkesa-per-bileta/20%Monthly2015-10-07 09:16
https://presheva.com/i-gatshem-per-serbine/20%Monthly2015-10-07 06:01
https://presheva.com/ja-pse-sduhet-ta-leme-rusine-te-luftoje-isis-in/20%Monthly2015-10-07 05:56
https://presheva.com/lojtaret-serbe-ne-shqiperi-nuk-vijme-per-lufte/20%Monthly2015-10-07 05:54
https://presheva.com/ja-lista-e-studenteve-nga-lugina-te-pranuar-ne-fakultetet-e-shqiperise/20%Monthly2015-10-06 18:16
https://presheva.com/pallavra-permes-termit-peticion-ne-vend-te-replikes/20%Monthly2015-10-06 18:06
https://presheva.com/zyrtare-per-3-muaj-ne-presheve-jane-regjistruar-72-048-refugjate/20%Monthly2015-10-06 10:41
https://presheva.com/krrk1-ne-rrokumtv-kur-kryetari-i-uron-vetit-ditelindjen-video/20%Monthly2015-10-06 09:29
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-ky-eshte-sqarimi-per-peticionin-ta-kthejme-gjykaten/20%Monthly2015-10-06 09:03
https://presheva.com/nata-e-refugjateve-e-gjate-dhe-pa-gjume/20%Monthly2015-10-06 08:18
https://presheva.com/roli-i-kripes-ne-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2015-10-06 06:12
https://presheva.com/vetite-e-shendetshme-te-hurmave/20%Monthly2015-10-06 06:05
https://presheva.com/si-ta-mbushesh-iphone-me-shpejte/20%Monthly2015-10-06 06:01
https://presheva.com/real-madrid-kerkom-miralem-pjanicin/20%Monthly2015-10-06 05:57
https://presheva.com/sokol-cikalleshi-ka-nje-mesazh/20%Monthly2015-10-06 05:53
https://presheva.com/sa-arsyeja-pse-serbet-duan-fitore-kunder-shqiperise/20%Monthly2015-10-06 05:51
https://presheva.com/vitin-e-ardhshem-kosovaret-pa-viza-ne-europe/20%Monthly2015-10-06 05:43
https://presheva.com/te-gervishtura-ne-akull-3/20%Monthly2015-10-05 22:48
https://presheva.com/ndryshimi-permes-tri-p-jave-propagande-premtime-dhe-pallavra/20%Monthly2015-10-05 11:14
https://presheva.com/serbet-me-ofruan-50-mije-euro-per-te-prishur-ndeshjen-ne-elbasan/20%Monthly2015-10-05 09:18
https://presheva.com/kur-mund-te-jap-mourinho-doreheqje/20%Monthly2015-10-05 09:08
https://presheva.com/de-bruyne-eshte-e-lehte-te-luash-me-agueron/20%Monthly2015-10-05 09:06
https://presheva.com/si-te-beheni-njeri-nder-puntoret-e-600-000-vendeve-te-lira-qe-kerkon-gjermania/20%Monthly2015-10-05 09:02
https://presheva.com/facebooku-se-shpejti-me-video-ne-profile/20%Monthly2015-10-05 06:54
https://presheva.com/dell-sjell-tabletin-e-ri-xps-13/20%Monthly2015-10-05 06:52
https://presheva.com/keshillat-e-duhura-per-te-lene-duhanin/20%Monthly2015-10-05 06:51
https://presheva.com/lengu-i-portokallit-ideal-per-te-shmangur-lodhjen/20%Monthly2015-10-05 06:49
https://presheva.com/rendesia-e-kumbulles-ne-organizem/20%Monthly2015-10-05 06:48
https://presheva.com/shqiptarja-albjona-muharremaj-me-e-bukura-e-gjermanise/20%Monthly2015-10-05 06:46
https://presheva.com/testi-i-alkoolit-i-detyrueshem-per-cdo-shofer/20%Monthly2015-10-05 06:42
https://presheva.com/aksident-i-rende-i-autobusit-me-kamion-afer-bujanocit/20%Monthly2015-10-05 05:36
https://presheva.com/serbia-ka-bllokuar-librat-shqip-per-nxenesit-nga-lugina-video/20%Monthly2015-10-05 00:23
https://presheva.com/kontrabanda-me-refugjat-700-vepra-penale-konfiskohen-450-vetura-dhe-mbi-1000-njerez-te-implikuar/20%Monthly2015-10-04 18:17
https://presheva.com/kjo-eshte-gjendja-kaotike-para-qendres-per-pranimin-e-refugjateve-video-foto/20%Monthly2015-10-04 17:24
https://presheva.com/koridori-10-do-te-pefundoj-deri-ne-fund-te-vitit-2016/20%Monthly2015-10-04 13:49
https://presheva.com/nikoliq-cdo-gje-ne-kosove-eshte-e-serbise/20%Monthly2015-10-04 13:43
https://presheva.com/takimi-per-levizjen-e-lire-me-9-tetor-video/20%Monthly2015-10-03 22:49
https://presheva.com/ne-viti-u-hap-ekspozita-124-ne-nderim-te-fotografit-shqiprim-hysenit/20%Monthly2015-10-02 22:18
https://presheva.com/kuzhinieri-serb-flet-per-udhetimin-me-perfaqesuesen-serbe-ne-shqiperi/20%Monthly2015-10-02 16:35
https://presheva.com/mourinho-kjo-eshte-periudha-me-e-keqe-ne-karrieren-time/20%Monthly2015-10-02 16:34
https://presheva.com/correa-duam-vetem-fitore-ndaj-realit/20%Monthly2015-10-02 16:33
https://presheva.com/keshtu-duket-stacioni-hekurudhor-me-refugjate-pas-bllokomit-te-rruges-foto-video/20%Monthly2015-10-02 14:22
https://presheva.com/tollovi-dhe-turma-te-medha-te-refugjateve-per-shkak-te-regjistrimit-te-obligueshem-foto/20%Monthly2015-10-01 22:53
https://presheva.com/pd-paralajmerimet-ogurzeza-te-riza-halimit-u-demaskuan-ne-medvegje-lexo-me-teper-ne-httpbujanoci-net/20%Monthly2015-10-01 22:43
https://presheva.com/deputetet-kopjojne-alternativen-per-ndryshim/20%Monthly2015-10-01 22:39
https://presheva.com/paralajmerohet-beogradi-targat-prova-edhe-per-automjetet-e-serbise/20%Monthly2015-10-01 16:22
https://presheva.com/musliu-ne-parlamentin-e-eu-se-evropianet-sben-te-luajne-me-dy-standarde/20%Monthly2015-10-01 16:16
https://presheva.com/ronaldo-pas-rekordin-jam-i-lumtur-ketu/20%Monthly2015-10-01 07:52
https://presheva.com/serbet-e-bujanocit-ne-nje-liste-te-bashkuar-per-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2015-10-01 06:21
https://presheva.com/ne-presheve-kaos-i-madh-per-shkak-te-aksionit-policor-kunder-trafikimit-te-njerezve/20%Monthly2015-10-01 06:08