XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/kapet-grupa-e-organizuar-kriminale-per-trafikim-azilantesh/20%Monthly2015-11-30 23:14
https://presheva.com/maqedonia-perfunon-murin-rrethues-ne-kufi-me-greqine/20%Monthly2015-11-30 23:06
https://presheva.com/kamberi-te-lirohet-kurti-dhe-te-fillohet-dialogu/20%Monthly2015-11-30 17:52
https://presheva.com/zvicra-me-autobuse-pa-shofer/20%Monthly2015-11-30 11:19
https://presheva.com/trajneri-nuno-santo-eshte-larguar-nga-valencia/20%Monthly2015-11-30 11:14
https://presheva.com/guardiola-mund-te-qendroj-tek-bayerni/20%Monthly2015-11-30 11:11
https://presheva.com/lavrdim-muhaxheri-u-fsheh-pas-emrit-boban-ne-presheve-apo-bujanoc/20%Monthly2015-11-30 07:39
https://presheva.com/spinaqi-nje-mbrojtes-i-mire-ndaj-kancerit/20%Monthly2015-11-30 07:01
https://presheva.com/cigaret-elektrike-jane-dy-here-me-te-demshme-se-ato-te-zakonshmet/20%Monthly2015-11-30 07:00
https://presheva.com/bujanoc-organizim-i-dobet-i-festes-se-flamurit-kombetar/20%Monthly2015-11-29 23:16
https://presheva.com/ne-gjeneve-ne-menyre-solemne-festohet-dita-e-flamurit-dhe-103-vjetori-i-shtetit-shqiptar/20%Monthly2015-11-29 23:11
https://presheva.com/guardiola-tek-real-madridi/20%Monthly2015-11-29 01:20
https://presheva.com/manchester-city-rikthehet-ne-krye-te-premierliges/20%Monthly2015-11-29 01:18
https://presheva.com/benzema-jashte-euro-2016/20%Monthly2015-11-29 01:17
https://presheva.com/tyson-fury-eshte-kampion-i-ri-i-botes/20%Monthly2015-11-29 01:14
https://presheva.com/albin-kurti-dergohet-ne-burgun-e-sigurise-se-larte-video/20%Monthly2015-11-29 01:08
https://presheva.com/li-fi-100-here-me-i-shpejte-se-rrjeti-wi-fi/20%Monthly2015-11-28 00:43
https://presheva.com/vetite-e-panjohura-te-pastes-se-dhembeve/20%Monthly2015-11-28 00:41
https://presheva.com/vitamina-c-lufton-plakjen/20%Monthly2015-11-28 00:40
https://presheva.com/messi-fituesi-i-goal-50/20%Monthly2015-11-28 00:37
https://presheva.com/enrique-kerkon-qe-barcelona-te-blej-ne-janar-lojtare-te-ri/20%Monthly2015-11-28 00:34
https://presheva.com/a-do-te-laroghet-pogba-nga-juventus-ne-janar/20%Monthly2015-11-28 00:33
https://presheva.com/a-mund-te-behet-xavi-trajner-i-barcelones/20%Monthly2015-11-28 00:32
https://presheva.com/lucas-lima-transferimi-i-realit-per-afatin-e-janarit/20%Monthly2015-11-28 00:30
https://presheva.com/satirike-festa-e-flamurit/20%Monthly2015-11-28 00:04
https://presheva.com/durmish-presheva-dha-kontribut-dhe-mbrojti-pavarsine-e-shqiperise-me-1912/20%Monthly2015-11-28 00:02
https://presheva.com/futbollistet-dhe-futbollistet-w-preshevare-drejt-shqiperise-per-ndere-te-festes-28-nentorit/20%Monthly2015-11-27 23:57
https://presheva.com/nderron-jete-ne-moshe-te-re-intelektuali-kumanovar-artan-limani/20%Monthly2015-11-27 23:47
https://presheva.com/sot-15-vjet-nga-konfrontimet-e-para-te-ucpmb-se/20%Monthly2015-11-27 09:44
https://presheva.com/lendohen-dy-persona-nga-rrokullisja-e-vetures-ne-buhic-te-presheves/20%Monthly2015-11-26 23:36
https://presheva.com/kapet-hajduti-nga-maqedonia-qe-plackiste-shtepi-ne-rrethin-e-presheves/20%Monthly2015-11-26 23:30
https://presheva.com/vizita-e-pare-e-ministres-serbe-te-bujqesise-ne-presheve-dhe-rezultatet-e-vizites/20%Monthly2015-11-26 23:23
https://presheva.com/ovl-ucpmb-festat-e-nentorit-dhe-ajo-e-flamurit-kombetare-duhet-te-kremtohen-publikisht/20%Monthly2015-11-26 23:16
https://presheva.com/gjermania-kthen-mbrapa-25-000-azilkerkues-nga-serbia-shumica-nga-presheva-bujanoci-dhe-vranja/20%Monthly2015-11-26 23:12
https://presheva.com/ne-kufi-me-maqedonine-nuk-ka-me-emigrante/20%Monthly2015-11-26 00:05
https://presheva.com/isco-denohet-me-dy-ndeshje/20%Monthly2015-11-25 23:41
https://presheva.com/lirohet-nga-burgu-pas-44-vitesh-ja-cka-thote-per-ndryshimet-e-kohes-video/20%Monthly2015-11-25 23:29
https://presheva.com/musliu-shqiptaret-e-gjitha-trojeve-ta-kene-nje-platforme-te-perbashket/20%Monthly2015-11-25 23:22
https://presheva.com/pse-serbia-nuk-lejon-perdorimin-e-teksteve-shkollore-nga-kosova/20%Monthly2015-11-25 23:20
https://presheva.com/si-na-deshtoi-gumoplastika/20%Monthly2015-11-25 23:02
https://presheva.com/isis-kercenon-serish-francen-do-tju-shkaterrojme-video/20%Monthly2015-11-25 11:37
https://presheva.com/patriarku-irinej-serbe-kthehuni-ne-kosove/20%Monthly2015-11-25 11:34
https://presheva.com/manchester-city-kerkon-iscon/20%Monthly2015-11-24 23:41
https://presheva.com/benitez-cmon-ronaldon/20%Monthly2015-11-24 23:38
https://presheva.com/pique-faleminderon-messin-per-golin/20%Monthly2015-11-24 23:37
https://presheva.com/a-pajtohet-kongresi-amerikan-per-nderrimin-paqesor-te-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2015-11-24 23:34
https://presheva.com/ja-fuqia-ushtarake-e-rusise-dhe-turqise-ne-shifra/20%Monthly2015-11-24 23:31
https://presheva.com/bujanoci-proteston-dua-abetaren-time-dua-librin-shqip/20%Monthly2015-11-24 23:27
https://presheva.com/karatistet-preshevar-kampion-ne-garat-republikane-te-serbise/20%Monthly2015-11-24 23:24
https://presheva.com/presheva-nje-stacion-i-madh-autobusash-me-rruge-te-demtuara/20%Monthly2015-11-23 22:22
https://presheva.com/largohen-nga-puna-1060-te-punesuar-5-prej-tyre-nga-trupi-koordinues/20%Monthly2015-11-23 21:55
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-kryetar-i-shka-presheva-jone-hasim-nuhiu/20%Monthly2015-11-23 21:51
https://presheva.com/uji-me-limon-forcon-imunitetin/20%Monthly2015-11-23 09:11
https://presheva.com/cila-eshte-koha-ideale-per-te-lare-fytyren/20%Monthly2015-11-23 09:10
https://presheva.com/mendes-ronaldo-do-te-pensionohet-ne-madrid/20%Monthly2015-11-23 09:08
https://presheva.com/kush-mund-ta-zevendesoje-benitezin-ne-real-madrid/20%Monthly2015-11-23 09:05
https://presheva.com/klopp-dridh-liverpoolin/20%Monthly2015-11-23 09:03
https://presheva.com/lugina-e-harruar/20%Monthly2015-11-23 09:00
https://presheva.com/kosova-me-qasje-improvizuese-ndaj-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2015-11-23 08:57
https://presheva.com/lojtaret-e-kf-lugines-me-suksese-edhe-ne-arenen-nderkombetare-foto/20%Monthly2015-11-22 22:44
https://presheva.com/ibrahimovic-ne-premier-lige/20%Monthly2015-11-22 22:25
https://presheva.com/perez-ka-besim-tek-rafa-benitez-dhe-nuk-do-ta-shkarkoj-ate/20%Monthly2015-11-22 22:23
https://presheva.com/ne-tasjan-me-refugjatetvideo/20%Monthly2015-11-22 22:14
https://presheva.com/107-vjet-nga-kongresi-i-manastirit-lugina-pa-tekste-ne-shqip/20%Monthly2015-11-22 18:17
https://presheva.com/serbia-zbaton-planin-e-millosheviqit-ne-lugine/20%Monthly2015-11-22 09:52
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-ende-te-diskriminuar/20%Monthly2015-11-22 09:46
https://presheva.com/anonymous-isis-do-te-kryeje-8-sulme-terroriste/20%Monthly2015-11-22 00:17
https://presheva.com/modric-ne-luajtem-shume-keq-kunder-barcelones/20%Monthly2015-11-22 00:16
https://presheva.com/qytetet-e-kosoves-njihen-si-te-kosoves-e-jo-nga-serbia-ne-facebook/20%Monthly2015-11-22 00:13
https://presheva.com/stefanoviq-per-24-ore-kane-kaluar-3500-emigrante/20%Monthly2015-11-22 00:10
https://presheva.com/taksa-prej-12-000-dinare-nga-secili-autobus-investim-ne-infrastrukture-video/20%Monthly2015-11-22 00:04
https://presheva.com/sondazhi-i-marca-ronaldo-me-i-pelqyer-se-messi-ne-kosove-foto/20%Monthly2015-11-20 11:21
https://presheva.com/mercedes-benz-c63-amg-me-i-vecanti-i-ndertuar-ndonjehere/20%Monthly2015-11-20 07:57
https://presheva.com/fillojeni-diten-me-uje-te-ngrohte-dhe-limon/20%Monthly2015-11-20 07:46
https://presheva.com/arsyet-pse-duhet-te-konsumoni-uje-me-mjalte/20%Monthly2015-11-20 07:43
https://presheva.com/normalizohet-qarkullimi-edhe-pse-nuk-zvoglohet-shume-numri-i-emigranteve/20%Monthly2015-11-20 07:12
https://presheva.com/rreth-1000-emigrante-nuk-lejohen-te-hyjne-ne-serbi/20%Monthly2015-11-19 17:52
https://presheva.com/maqedonia-nderton-barriera-me-tela-ne-gjevgjeli/20%Monthly2015-11-19 17:43
https://presheva.com/gareth-bale-kercenon-barcelonen/20%Monthly2015-11-19 14:06
https://presheva.com/cilat-aplikacione-u-perdoren-per-komunikim-nga-terroristet-gjate-sulmeve-te-parisit/20%Monthly2015-11-19 10:32
https://presheva.com/kush-mund-ta-zevendesoje-benitezin-kur-te-largohet/20%Monthly2015-11-19 10:29
https://presheva.com/bastoret-favorizojne-real-madridin-ne-el-clasico-kunder-barcelones/20%Monthly2015-11-19 10:27
https://presheva.com/ne-serbi-mund-te-hyjne-emigrante-vetem-nga-siria-afganistani-dhe-iraku/20%Monthly2015-11-19 10:20
https://presheva.com/10-gjerat-qe-i-beni-ne-facebook-e-qe-mund-te-pengoj-te-tjereve/20%Monthly2015-11-19 07:17
https://presheva.com/kafja-ul-rrezikun-e-vdekjes-nga-shume-semundje/20%Monthly2015-11-19 07:12
https://presheva.com/aguero-zevendeson-ronaldon/20%Monthly2015-11-19 07:10
https://presheva.com/te-keqijat-dhe-te-mirat-e-paraqitjes-se-messit-ndaj-real-madridit/20%Monthly2015-11-19 07:08
https://presheva.com/pa-xavi-dhe-casillas-luhet-el-classico-pas-15-vitesh/20%Monthly2015-11-19 07:06
https://presheva.com/ja-sa-vlejne-mesatarisht-lojtaret-e-kombetares/20%Monthly2015-11-19 07:04
https://presheva.com/van-gaal-150-milione-euro-per-dy-yje/20%Monthly2015-11-19 07:03
https://presheva.com/isis-vendos-ne-shenjester-edhe-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-11-19 07:00
https://presheva.com/momentet-brenda-restorantit-gjate-sulmit-te-isisit-video/20%Monthly2015-11-19 06:57
https://presheva.com/shteti-me-polici-opozita-me-vandalizem-droje-nga-konflikti-qytetar/20%Monthly2015-11-19 06:48
https://presheva.com/vuciqi-ne-lugine-se-gjen-dot-rehatine/20%Monthly2015-11-18 22:15
https://presheva.com/bundesliga-nuk-frikesohet-nga-isis/20%Monthly2015-11-18 10:39
https://presheva.com/formacionet-e-mundshme-te-barcelones-per-el-classico/20%Monthly2015-11-18 10:37
https://presheva.com/letra-terroristeve-qe-i-vrane-gruan-nuk-ju-urrej/20%Monthly2015-11-18 08:07
https://presheva.com/testohet-galaxy-s7-s7-edge-dhe-s7-premium/20%Monthly2015-11-18 06:57
https://presheva.com/lengu-qe-ju-mbron-nga-plakja-e-lekures/20%Monthly2015-11-18 06:48
https://presheva.com/ushqimet-qe-ju-duhen-per-nje-dite-te-ngarkuar-pune/20%Monthly2015-11-18 06:46
https://presheva.com/sa-milione-euro-fitoi-kombetarja-shqiptare/20%Monthly2015-11-18 06:42
https://presheva.com/ja-cfare-thote-eksperti-i-sigurise-per-sulmet-eventuale-te-isis-ne-kosove-video/20%Monthly2015-11-18 06:41
https://presheva.com/mesazhi-i-fundit-i-isis-perpara-sulmit-ne-paris/20%Monthly2015-11-18 06:38
https://presheva.com/tifozet-kuq-e-zi-sulmojne-fshfne-dhe-policine-shqiptare/20%Monthly2015-11-17 18:30
https://presheva.com/migranti-nga-presheva-nuk-ka-pase-pasaporte-te-njejte-sikurse-terroristi-ne-paris/20%Monthly2015-11-17 18:00
https://presheva.com/ja-polemika-e-aleksandar-vuciqit-dhe-jonuz-musliut-video/20%Monthly2015-11-17 17:52
https://presheva.com/vuciq-jemi-te-gatshem-per-dialog-me-shqiptaret-e-jugut-te-serbise/20%Monthly2015-11-17 17:32
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-konsumojme-boronica/20%Monthly2015-11-17 06:52
https://presheva.com/ilaci-me-i-mire-kunder-ftohjes/20%Monthly2015-11-17 06:50
https://presheva.com/e-njejta-viktime-ne-te-gjitha-masakrat/20%Monthly2015-11-17 06:46
https://presheva.com/skuadrat-angleze-cmenden-pas-messit/20%Monthly2015-11-17 06:44
https://presheva.com/arlind-ajeti-tek-t-gallen/20%Monthly2015-11-17 06:41
https://presheva.com/vetem-4000-tifoze-ndaj-gjeorgjise/20%Monthly2015-11-17 06:37
https://presheva.com/te-gervishtura-ne-akull-5/20%Monthly2015-11-16 23:14
https://presheva.com/fotolajm-mbishkrime-ne-presheve-dua-abetaren-time-duam-librin-shqip/20%Monthly2015-11-16 22:54
https://presheva.com/terroristi-nga-parisi-amar-al-ziad-kerkoi-azil-ne-presheve-foto/20%Monthly2015-11-16 10:05
https://presheva.com/vuciq-neser-ne-presheve-dhe-bujanoc/20%Monthly2015-11-16 09:57
https://presheva.com/cfare-ndodh-nese-nuk-e-perdorni-facebook-per-nje-jave/20%Monthly2015-11-16 06:49
https://presheva.com/facebook-kopjon-snapchat/20%Monthly2015-11-16 06:48
https://presheva.com/notify-aplikacioni-me-i-ri-nga-facebook/20%Monthly2015-11-16 06:46
https://presheva.com/ja-pse-zgjohemi-me-dhimbje-koke/20%Monthly2015-11-16 06:45
https://presheva.com/diabeti-armiku-i-zemres/20%Monthly2015-11-16 06:43
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-mandarines/20%Monthly2015-11-16 06:42
https://presheva.com/rritet-niveli-i-kontrollit-per-refugjatet-qe-hyjne-ne-presheve/20%Monthly2015-11-15 23:43
https://presheva.com/avokati-kamberi-me-leter-te-hapur-mustafa-dhe-limani-te-dy-po-genjejne/20%Monthly2015-11-15 23:27
https://presheva.com/sterling-nuk-ka-qene-i-lumtur-ne-liverpool/20%Monthly2015-11-15 18:49
https://presheva.com/fabregas-barcelona-favorit-per-el-classico/20%Monthly2015-11-15 18:47
https://presheva.com/perez-kercenon-me-largim-benzeman/20%Monthly2015-11-15 18:45
https://presheva.com/mup-i-dyshuari-per-terrorizem-eshte-regjistruar-ne-presheve-video/20%Monthly2015-11-15 18:38
https://presheva.com/refugjatet-ne-presheve-te-frikesuar-nga-sulmet-ne-paris-cfare-te-bejne/20%Monthly2015-11-15 18:19
https://presheva.com/konkurence-e-larte-ne-prefoto-presheva-pike-takimi-per-fotografet-kombetare-dhe-nderkombetare/20%Monthly2015-11-15 18:16
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-presheves-dhe-bujanocit-ngushellojne-popullin-francez/20%Monthly2015-11-14 23:54
https://presheva.com/ky-eshte-terroristi-qe-kreu-sulme-ne-paris-qendroi-ne-presheve-si-refugjate/20%Monthly2015-11-14 23:46
https://presheva.com/mbi-160-te-vdekur-ne-paris-30-000-police-ne-gatishmeri-foto-video/20%Monthly2015-11-14 09:15
https://presheva.com/deputeti-shaip-kamberi-ne-emisionin-komiteti-video/20%Monthly2015-11-13 23:01
https://presheva.com/interspeed-shet-qendren-tregtare-ne-kufi-te-presheves/20%Monthly2015-11-13 22:34
https://presheva.com/presheva-po-pregaditet-per-pranimin-e-refugjateve-gjate-stines-se-dimrit/20%Monthly2015-11-13 22:28
https://presheva.com/bujanoc-shkollat-shqipe-si-ne-kohe-komunizmi/20%Monthly2015-11-13 22:19
https://presheva.com/shaip-beqiri-prezanton-hidren-e-mllefit-edhe-ne-gjeneve/20%Monthly2015-11-13 22:14
https://presheva.com/presheva-rekorder-per-numrin-e-migranteve-qe-po-vijne-ne-serbi/20%Monthly2015-11-13 07:50
https://presheva.com/magjia-dhe-paralajmerimi-nga-ajo/20%Monthly2015-11-12 17:56
https://presheva.com/deputetet-e-parlamentit-te-shqiperise-do-te-vizitojne-luginen-e-presheves/20%Monthly2015-11-12 17:50
https://presheva.com/cfare-thote-be-per-luginen-e-presheves-video/20%Monthly2015-11-11 22:46
https://presheva.com/ja-si-synon-serbia-ta-shtoje-prezencen-ushtarake-ne-lugine-te-presheves-video/20%Monthly2015-11-11 22:42
https://presheva.com/nga-1-janari-ja-kujt-do-ti-rriten-rrogat/20%Monthly2015-11-11 17:45
https://presheva.com/messi-nuk-mund-te-luaj-ne-el-classico/20%Monthly2015-11-11 17:33
https://presheva.com/mourinho-arrin-marreveshje-me-united/20%Monthly2015-11-11 17:32
https://presheva.com/a-mund-te-transferohet-fabregas-tek-real-madridi/20%Monthly2015-11-11 17:29
https://presheva.com/reali-i-gatshem-ta-shese-ronaldon-dhe-benzeman/20%Monthly2015-11-11 17:28
https://presheva.com/per-dy-dite-ne-presheve-vijne-19-000-emigrante-video/20%Monthly2015-11-11 17:26
https://presheva.com/pasivizim-koletiv-i-shqiptareve-ne-medvegje/20%Monthly2015-11-11 17:13
https://presheva.com/lirim-jakupi-lirohet-per-rastin-e-shkupit-denohet-me-6-vite-burgim-per-rastin-e-tetoves/20%Monthly2015-11-11 17:10
https://presheva.com/vuciq-per-maqedonine-dhe-malin-e-zi-kosova-me-e-rendesishme/20%Monthly2015-11-10 10:15
https://presheva.com/thacidialogu-me-serbine-do-te-vazhdoje/20%Monthly2015-11-10 08:27
https://presheva.com/wenger-ozili-eshte-lider-i-arsenalit/20%Monthly2015-11-10 00:26
https://presheva.com/ronaldo-te-luaj-ne-krahun-e-majte/20%Monthly2015-11-10 00:24
https://presheva.com/barcelona-gati-te-paguaj-50-milione-per-hazard/20%Monthly2015-11-10 00:23
https://presheva.com/ronaldo-do-ta-perfundoj-karrieren-ne-madrid/20%Monthly2015-11-10 00:21
https://presheva.com/mbrojtja-e-lirim-jakupit-pret-aktgjykim-lirues/20%Monthly2015-11-09 23:59
https://presheva.com/bujanoc-vezet-se-shpejti-edhe-ne-lugine/20%Monthly2015-11-09 23:57
https://presheva.com/enrique-neymar-si-ronaldinho/20%Monthly2015-11-09 08:57
https://presheva.com/ibrahimovic-mund-te-transferohet-tek-manchester-united/20%Monthly2015-11-09 08:56
https://presheva.com/ramos-ne-dyshim-per-el-classico/20%Monthly2015-11-09 08:54
https://presheva.com/rritet-numri-i-migranteve-bllokohet-perseri-rruga-foto/20%Monthly2015-11-09 07:26
https://presheva.com/mbreti-saudit-per-3-dite-qendrim-ne-turqi-merr-me-vete-18-maune-me-sende-personale/20%Monthly2015-11-09 07:15
https://presheva.com/limoni-eshte-vrases-i-qelizave-te-kancerit/20%Monthly2015-11-09 07:01
https://presheva.com/bananja-sekreti-i-nje-gjumi-te-mire/20%Monthly2015-11-09 06:57
https://presheva.com/po-rriten-kapacitetet-per-pranimin-e-refugjateve-ne-presheve/20%Monthly2015-11-08 23:32
https://presheva.com/sevilla-i-shkakton-benitezit-humbjen-e-pare-video/20%Monthly2015-11-08 23:18
https://presheva.com/jorge-lorenzo-kampion-ne-motogp-video/20%Monthly2015-11-08 19:00
https://presheva.com/kush-mund-ta-zevendesoje-mourinhon/20%Monthly2015-11-08 18:58
https://presheva.com/serbia-duhet-ti-kerkoje-falje-kosoves-per-luften/20%Monthly2015-11-08 18:42
https://presheva.com/fillon-perseri-ardhja-e-migranteve-ne-presheve/20%Monthly2015-11-08 18:40
https://presheva.com/messo-ska-nevoje-me-fizioterapi/20%Monthly2015-11-07 23:40
https://presheva.com/mourinho-po-shenon-rekorde-negative-me-chelsea/20%Monthly2015-11-07 23:39
https://presheva.com/perfundon-festivali-i-komedise-cmimin-kryesor-e-rremben-komedia-preshevare-foto-video/20%Monthly2015-11-07 23:07
https://presheva.com/projekti-i-lumit-ne-ternoc-solemnitet-pa-marifet/20%Monthly2015-11-07 16:37
https://presheva.com/dy-serbe-me-shtetesi-kosovare-kapen-me-droge-ne-horgosh/20%Monthly2015-11-07 16:35
https://presheva.com/vazhdon-lobimi-per-peticionin-ta-kthejme-gjykaten/20%Monthly2015-11-07 16:32
https://presheva.com/iniesta-paralajmeron-real-madridin/20%Monthly2015-11-07 16:29
https://presheva.com/lewandowski-ne-real-madrid/20%Monthly2015-11-07 16:27
https://presheva.com/a-do-te-largohet-ronaldo-ja-cka-thote-benitezi/20%Monthly2015-11-07 16:26
https://presheva.com/rakiticit-i-duhet-mrekullia-qe-te-luaj-ne-el-classico/20%Monthly2015-11-07 16:24
https://presheva.com/eksodi-shqiptar-i-gjilanit-drejt-turqise-me-1914/20%Monthly2015-11-07 16:13
https://presheva.com/unhcr-me-pak-refugjate-ne-presheve-per-shkak-te-greves-ne-greqi/20%Monthly2015-11-07 16:04
https://presheva.com/nikoqiret-e-festivalit-jane-shfaqur-ne-naten-e-peste/20%Monthly2015-11-07 15:58
https://presheva.com/pushim-nxenesit-tri-dite-jashte-bankave-shkollore/20%Monthly2015-11-06 07:50
https://presheva.com/zvoglohet-numri-i-emigranteve-rruga-e-kalueshme-per-qarkullim/20%Monthly2015-11-06 07:44
https://presheva.com/mourinho-nuk-do-te-largohet-nga-chelsea/20%Monthly2015-11-06 07:40
https://presheva.com/ronaldo-nese-dua-para-atehere-do-te-transferohesha-ne-katar/20%Monthly2015-11-06 07:37
https://presheva.com/kur-avioni-3-5-miliarde-dollaresh-me-ne-fund-qellon/20%Monthly2015-11-06 07:34
https://presheva.com/caji-forcon-kockat/20%Monthly2015-11-06 07:30
https://presheva.com/rendesia-e-gjumit-ne-shendetin-e-memories/20%Monthly2018-03-27 05:33
https://presheva.com/ndalimi-i-betimit-jo-ne-allahun/20%Monthly2015-11-06 06:53
https://presheva.com/kunderpergjigje-ndaj-avokatit-ejup-kamberi-nga-lidhur-me-pronen-e-vakefit-ne-presheve/20%Monthly2015-11-06 06:43
https://presheva.com/universiteti-i-gjilanit-kadri-zeka-me-fokus-te-vecant-ndaj-lugines-se-presheves/20%Monthly2015-11-06 06:40
https://presheva.com/mbrojtesitet-e-te-drejtave-te-pakicave-ne-serbi/20%Monthly2015-11-05 07:26
https://presheva.com/23-e-telefoneve-dhe-tableteve-te-apple-kane-kaluar-ne-ios-9/20%Monthly2015-11-05 07:17
https://presheva.com/bale-do-te-jete-i-gatshem-per-el-classico/20%Monthly2015-11-05 07:13
https://presheva.com/tronditet-barcelona-lendohet-rakitic/20%Monthly2015-11-05 07:11
https://presheva.com/tifozet-e-chelseat-nuk-duan-qe-te-largohet-mourinho/20%Monthly2015-11-05 07:09
https://presheva.com/mercedes-sjell-modelin-e-blinduar-g63-amg/20%Monthly2015-11-05 07:06
https://presheva.com/kush-do-te-kishte-nje-guxim-te-tille-video/20%Monthly2015-11-05 07:03
https://presheva.com/vitamina-d-ndihmon-ne-uljen-e-tensionit/20%Monthly2015-11-05 06:59
https://presheva.com/arsyet-se-perse-nuk-dobesohemi/20%Monthly2015-11-05 06:57
https://presheva.com/kufiri-maqedoni-kosove-tashme-i-kalueshem-vetem-me-leternjoftime/20%Monthly2015-11-05 06:54
https://presheva.com/keshilla-me-vlere-nga-jeta-e-perditshme/20%Monthly2015-11-04 22:56
https://presheva.com/ne-lugine-se-kemi-te-drejten-e-flamurit-kombetar-e-derisa-ne-kohen-e-jugollavise-sishte-i-ndaluem/20%Monthly2015-11-04 22:52
https://presheva.com/depay-si-pasardhes-i-ronaldos/20%Monthly2015-11-04 10:53
https://presheva.com/arrestohet-benzema/20%Monthly2015-11-04 10:50
https://presheva.com/bipbm-askush-nuk-ka-te-drejte-te-cenoje-pronat-e-shenjta-te-bi-se/20%Monthly2015-11-04 10:13
https://presheva.com/ekpozita-e-konkursit-prefoto-hapet-me-14-nentor-2015-ne-ora-1900/20%Monthly2015-11-04 09:59
https://presheva.com/bmw-x6-m-vs-mercedes-amg-gle63-s-coupe-video/20%Monthly2015-11-04 07:19
https://presheva.com/lulelakra-pershpejton-metabolizmin/20%Monthly2015-11-04 07:17
https://presheva.com/ja-shkaktari-kryesor-qe-ndikon-ne-prishjen-e-dhembeve/20%Monthly2015-11-04 07:13
https://presheva.com/kompany-i-lumtur-me-ne-fund-u-kualifikuam/20%Monthly2015-11-04 07:11
https://presheva.com/ramos-jo-cdo-here-fiton-skuadra-me-e-mire-psg-luajti-me-mire/20%Monthly2015-11-04 07:10
https://presheva.com/di-maria-luajtem-dhjete-here-me-mire-se-reali/20%Monthly2015-11-04 07:08
https://presheva.com/keshilli-bashkesise-islame-terheq-padine-i-fal-komunes-265-000-euro/20%Monthly2015-11-04 06:53
https://presheva.com/nis-projekti-i-rruges-gjilan-bujanoc-me-4-korsi/20%Monthly2015-11-03 23:48
https://presheva.com/rusia-do-te-ndertoje-sistem-te-raketave-prane-presheves/20%Monthly2015-11-03 16:37
https://presheva.com/blanc-ne-madrid-per-fitore/20%Monthly2015-11-03 11:00
https://presheva.com/lewandowski-arsenalin-po-e-pret-ferri/20%Monthly2015-11-03 10:59
https://presheva.com/70-milione-pe-harry-kane/20%Monthly2015-11-03 10:57
https://presheva.com/a-po-shenon-me-pak-gola-ronaldo-me-benitezin/20%Monthly2015-11-03 10:55
https://presheva.com/nusja-nga-gostivari-e-mbuluar-me-150-mije-euro/20%Monthly2015-11-03 10:52
https://presheva.com/se-shpejti-do-te-hiqen-ftesat-per-lojera-ne-facebook/20%Monthly2015-11-03 07:27
https://presheva.com/instagram-do-ti-ngjaje-snapchat-it/20%Monthly2015-11-03 07:25
https://presheva.com/roli-i-te-qeshures-ne-organizmin-tone/20%Monthly2015-11-03 07:19
https://presheva.com/pse-ndjehemi-te-lodhur-gjate-dites/20%Monthly2015-11-03 07:16
https://presheva.com/guardiola-edhe-dy-sezone-tek-bayern/20%Monthly2015-11-02 23:42
https://presheva.com/musliu-tekstet-mesimore-ende-gjenden-ne-dogane/20%Monthly2015-11-02 23:41
https://presheva.com/kapen-dy-persona-nga-bujanoci-te-dyshuar-per-shitje-droge/20%Monthly2015-11-02 23:30
https://presheva.com/te-gervishtura-ne-akull-4/20%Monthly2015-11-02 23:25
https://presheva.com/fuqizimi-i-stabilitetit-ne-luginen-e-presheves-nepermjet-perfaqesimit-te-pakices-kombetare-shqiptare/20%Monthly2015-11-02 23:23
https://presheva.com/modeli-nga-bujanoci-miran-veseli-ne-finalen-kika-show/20%Monthly2015-11-02 23:19
https://presheva.com/degjoni-cfare-krimesh-ka-bere-policia-serbe-ndaj-femrave-shqiptare-video/20%Monthly2015-11-02 23:03
https://presheva.com/ilaci-ideal-per-skuqjen-e-fytit/20%Monthly2015-11-02 11:00
https://presheva.com/messi-mungon-ne-el-classico/20%Monthly2015-11-02 10:55
https://presheva.com/%e2%80%8bbenzema-kujdes-nga-di-maria/20%Monthly2015-11-02 10:53
https://presheva.com/rrahim-pacolli-sot-te-filloje-zbatimi-i-targave-provuese-per-qytetaret-serbe/20%Monthly2015-11-01 23:14
https://presheva.com/dispozita-e-lidhjes-se-hajmalive/20%Monthly2015-11-01 23:09
https://presheva.com/largohen-te-gjithe-autobusat-afer-qendres-per-pranimin-e-migranteve/20%Monthly2015-11-01 17:53
https://presheva.com/grand-hotel-prishtina-mes-vendeve-me-te-frikshme-ne-bote/20%Monthly2015-11-01 17:42
https://presheva.com/ak-parti-fiton-bindshem-ne-zgjedhjet-e-parakohshme-parlamentare-ne-turqi/20%Monthly2015-11-01 17:41
https://presheva.com/mourinho-ka-edhe-nje-jave-kohe-ne-chelsea/20%Monthly2015-11-01 17:39
https://presheva.com/bayern-e-deshiron-sulmuesin-harry-kane/20%Monthly2015-11-01 17:38
https://presheva.com/pse-deshtoi-reali-sezonin-e-kaluar-sipas-benitezit/20%Monthly2015-11-01 17:37
https://presheva.com/liverpool-kerkon-sulmuesin-e-barcelones/20%Monthly2015-11-01 17:35
https://presheva.com/rekord-ronaldo-ka-shenuar-kunder-30-ekipeve-ne-la-liga/20%Monthly2015-11-01 17:34
https://presheva.com/pas-nje-fatkeqesie-humb-jeten-i-riu-nasuf-ajdini-nga-rahovica-veteran-i-uck-se/20%Monthly2015-11-01 09:45
https://presheva.com/preshevaret-vazhdojne-me-zemergjersin-e-tyre-ndaj-migranteve/20%Monthly2015-11-01 02:27