XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/urimet-me-rastin-e-vitit-te-ri-2016/20%Monthly2015-12-31 17:30
https://presheva.com/babadimri-korruptuar/20%Monthly2015-12-31 17:21
https://presheva.com/ne-presheve-festa-kalon-ne-heshtje-pa-asnje-atmosfere-dhe-organizim-fotolajm/20%Monthly2015-12-31 12:38
https://presheva.com/bujanoc-babe-e-vajze-stolisin-bredhin-bien-nga-ballkoni/20%Monthly2015-12-31 06:55
https://presheva.com/keshilli-kombetar-shqiptar-dhe-viti-2015/20%Monthly2015-12-30 23:43
https://presheva.com/45217/20%Monthly2015-12-30 23:40
https://presheva.com/huawei-d8-me-ekran-5-5-inc-foto-lajm/20%Monthly2015-12-30 23:21
https://presheva.com/si-ta-kuptoni-se-jeni-i-varur-nga-facebook/20%Monthly2015-12-30 19:28
https://presheva.com/revolucion-i-zvicres-punove-apo-jo-merr-2300-euro-ne-muaj/20%Monthly2015-12-30 12:27
https://presheva.com/edhe-pse-ska-program-shqip-rts-in-do-ta-paguajme-150-dinare-ne-muaj/20%Monthly2015-12-30 11:04
https://presheva.com/babadimri-ne-arrest/20%Monthly2015-12-30 10:54
https://presheva.com/te-gervishtura-nakull-8/20%Monthly2015-12-30 10:51
https://presheva.com/nolito-dhe-suarez-dy-objektivat-e-barcelones-per-janar/20%Monthly2015-12-30 10:24
https://presheva.com/risite-e-audit-per-2016/20%Monthly2015-12-30 08:14
https://presheva.com/vaji-i-ullirit-forcon-eshtrat/20%Monthly2015-12-30 08:11
https://presheva.com/brokoli-zgjat-jeten/20%Monthly2015-12-30 08:08
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-sheges/20%Monthly2015-12-30 08:07
https://presheva.com/sanchez-arsenali-ta-transferoj-hernandezin/20%Monthly2015-12-30 08:01
https://presheva.com/curtois-deshiron-te-transferohet-tek-real-madridi/20%Monthly2015-12-30 08:00
https://presheva.com/real-madridi-kerkon-miralem-pjanic/20%Monthly2015-12-30 00:21
https://presheva.com/messi-500/20%Monthly2015-12-30 00:19
https://presheva.com/drogba-largohet-nga-mls-dhe-kthehet-tek-chelsea/20%Monthly2015-12-30 00:18
https://presheva.com/ne-2016-ndalohet-plotesisht-pirja-e-duhanit-vlen-edhe-per-kafiteri/20%Monthly2015-12-29 22:21
https://presheva.com/bokseri-terrnocas-mposht-serbin-simonoviq-per-titullin-ibf/20%Monthly2015-12-29 22:06
https://presheva.com/rrugetimi-i-radios-kosova-e-lire/20%Monthly2015-12-29 10:54
https://presheva.com/sa-mund-te-paguhet-neymar-me-kontraten-e-re/20%Monthly2015-12-29 10:17
https://presheva.com/turan-me-7-vidal-me-22/20%Monthly2015-12-29 10:16
https://presheva.com/presheva-fuqizon-edhe-me-tej-alternativen/20%Monthly2015-12-29 08:34
https://presheva.com/presheva-me-taksa-autobuseve-qe-bartin-refugjatet/20%Monthly2015-12-29 08:09
https://presheva.com/mc-kresha-vjen-fuqishem-me-era-video/20%Monthly2015-12-29 07:05
https://presheva.com/6-menyra-per-te-liruar-memorien-e-telefonit-tuaj/20%Monthly2015-12-29 06:54
https://presheva.com/si-te-largojme-guret-nga-veshkat/20%Monthly2015-12-29 06:49
https://presheva.com/pse-duhet-te-pini-caj-te-zi/20%Monthly2015-12-29 06:47
https://presheva.com/louis-van-gaal-nuk-do-te-largohet-nga-manchester-united/20%Monthly2015-12-29 06:44
https://presheva.com/dybala-ne-listen-e-ancelottit/20%Monthly2015-12-29 06:43
https://presheva.com/hiddink-i-kenaqur-edhe-me-barazim/20%Monthly2015-12-29 06:42
https://presheva.com/diego-costa-duket-se-eshte-futbollisti-me-i-urryer-ne-bote/20%Monthly2015-12-29 06:40
https://presheva.com/ja-sa-kushton-makina-qe-hitleri-ia-dhuroi-ahmet-zogut/20%Monthly2015-12-29 06:38
https://presheva.com/droge-ne-marshin-e-vetures-cigare-ne-rroten-rezerve/20%Monthly2015-12-28 18:02
https://presheva.com/ndeshkimi-i-denuar/20%Monthly2015-12-28 17:55
https://presheva.com/perzgjidhen-sportistet-dhe-trajneret-e-vitit-ne-presheve-foto-video/20%Monthly2015-12-28 17:45
https://presheva.com/kosova-pa-ushtri-edhe-vitin-tjeter/20%Monthly2015-12-28 08:00
https://presheva.com/mos-i-hudhni-kurre-levoret-e-pemeve-dhe-perimeve/20%Monthly2015-12-28 01:28
https://presheva.com/samsung-se-shpejti-ne-treg-sjell-galaxy-s6-mini/20%Monthly2015-12-28 01:21
https://presheva.com/google-i-jep-lamtumiren-fjalekalimit/20%Monthly2015-12-28 01:14
https://presheva.com/ja-si-duket-bmw-x1-foto-lajm/20%Monthly2015-12-28 01:09
https://presheva.com/cila-eshte-deshira-e-ribery-per-vitin-2016/20%Monthly2015-12-28 00:55
https://presheva.com/facebook-po-braktiset-nga-te-rinjte/20%Monthly2015-12-28 00:52
https://presheva.com/partite-e-vjetra-mbesin-edhe-pa-nje-bastion-rainca-fuqishem-perkrah-alternativen/20%Monthly2015-12-27 23:26
https://presheva.com/takim-konsultativ-i-kryesise-se-re-ne-pvd/20%Monthly2015-12-27 23:21
https://presheva.com/pjese-e-personelit-mjeksor-te-kombetares-kroate-te-futbollit-edhe-shqiptari-nderim-rexhaj/20%Monthly2015-12-27 23:06
https://presheva.com/ushqimet-qe-e-pershpejtojne-metabolizmin/20%Monthly2015-12-27 22:36
https://presheva.com/pse-duhet-te-konsumoni-brokoli-dhe-domate/20%Monthly2015-12-27 22:14
https://presheva.com/edhe-psg-ka-hyre-ne-gare-per-pep-guardiolan/20%Monthly2015-12-27 22:12
https://presheva.com/pese-golashenuesit-me-te-mire-ne-serie-a/20%Monthly2015-12-27 22:10
https://presheva.com/golashenuesit-me-te-mire-ne-la-liga/20%Monthly2015-12-27 22:09
https://presheva.com/45022/20%Monthly2015-12-27 22:07
https://presheva.com/5-golashenuesit-me-te-mire-ne-bundeslige/20%Monthly2015-12-27 22:06
https://presheva.com/nikoliq-millosheviqi-e-ka-ditur-mire-se-cka-eshte-kur-na-rreshqet-kosova/20%Monthly2015-12-27 21:58
https://presheva.com/cfare-po-ndodh-me-kontraten-e-re-te-neymar/20%Monthly2015-12-27 15:07
https://presheva.com/mourinho-preferon-united-me-shume-se-sa-realin/20%Monthly2015-12-27 15:05
https://presheva.com/studiojne-me-ndihmen-e-mergimtareve/20%Monthly2015-12-27 14:51
https://presheva.com/ancelotti-ne-liste-4-lojtar-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2015-12-27 00:31
https://presheva.com/candreva-kushton-35-milione-euro/20%Monthly2015-12-27 00:28
https://presheva.com/kosova-ska-arrestuar-79-zyrtare-per-16-vjet-serbia-per-nje-dite/20%Monthly2015-12-27 00:24
https://presheva.com/diaspora-pjese-e-ndryshimit-me-alternativen/20%Monthly2015-12-27 00:07
https://presheva.com/lidhja-e-sporteve-dhe-presheva-com-perzgjedhin-sportistin-e-vitit-2015/20%Monthly2015-12-26 20:37
https://presheva.com/aksion-i-madh-kunder-korrupsionit-arrestohen-79-persona-ne-serbi/20%Monthly2015-12-26 11:35
https://presheva.com/50-cent-mahnitet-me-zerin-e-kengetares-shqiptare-video/20%Monthly2015-12-26 07:24
https://presheva.com/chicharito-te-arsenali/20%Monthly2015-12-26 07:23
https://presheva.com/guardiola-transferon-neymarin-tek-city/20%Monthly2015-12-26 07:22
https://presheva.com/sergi-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2015-12-26 07:20
https://presheva.com/behrami-rikthehet-ne-itali/20%Monthly2015-12-26 07:18
https://presheva.com/audi-rs6-me-750-kf/20%Monthly2015-12-26 07:17
https://presheva.com/ja-sa-do-te-kushtoje-galaxy-s7/20%Monthly2015-12-26 07:14
https://presheva.com/receta-shtepiake-kunder-eres-se-keqe-te-gojes/20%Monthly2015-12-26 07:11
https://presheva.com/ja-cfare-nuk-duhet-te-hani-para-gjumit/20%Monthly2015-12-26 07:08
https://presheva.com/si-te-largojme-mykun-nga-muret-e-shtepise/20%Monthly2015-12-26 07:06
https://presheva.com/1900-ckyqje-te-rrymes-tani-paguajne-te-gjithe/20%Monthly2015-12-25 23:57
https://presheva.com/koment-largimi-nga-pushteti-si-shpetim-i-perbashket/20%Monthly2015-12-25 23:05
https://presheva.com/whatsapp-do-te-shtoje-se-shpejti-thirrjet-me-video/20%Monthly2015-12-24 23:55
https://presheva.com/i-riu-nga-terrnoci-me-shitjen-e-embelsirave-synon-te-studioj-ne-gjermani/20%Monthly2015-12-24 23:48
https://presheva.com/pogba-e-griezman-ne-chelsea/20%Monthly2015-12-24 23:44
https://presheva.com/benitez-kerkon-ricardo-rodriguezin/20%Monthly2015-12-24 23:42
https://presheva.com/pele-messi-do-ta-fitoj-topin-e-arte/20%Monthly2015-12-24 23:41
https://presheva.com/city-gati-te-paguaj-guardiolan-25-milione-euro-ne-vit/20%Monthly2015-12-24 23:39
https://presheva.com/mergimtaret-kosovare-te-bllokuar-ne-serbi/20%Monthly2015-12-24 19:18
https://presheva.com/mediet-serbe-pyesin-i-kujt-eshte-keshilli-nacional-i-shqiptareve/20%Monthly2015-12-24 15:57
https://presheva.com/ushqimet-e-duhura-kunder-depresionit/20%Monthly2015-12-24 00:46
https://presheva.com/caji-i-pjeshkes-kura-ideale-per-sherimin-e-bajameve/20%Monthly2015-12-24 00:44
https://presheva.com/ronaldo-isco-dhe-rodriguez-shkarkojeni-benitezin/20%Monthly2015-12-24 00:38
https://presheva.com/kicker-guardiola-tek-city/20%Monthly2015-12-24 00:35
https://presheva.com/danilo-kemi-bere-shume-gabime-koha-te-luftojme-seriozisht-per-titull/20%Monthly2015-12-24 00:32
https://presheva.com/unitedi-e-city-ne-lufte-per-guardiolan/20%Monthly2015-12-24 00:31
https://presheva.com/skandaloze-kur-bashkohen-pushteti-dhe-opozita-per-mish-dhe-birra-ne-presheven-e-varfer-dhe-te-shtypur/20%Monthly2015-12-24 00:28
https://presheva.com/malesia-e-bujanocit-e-harruar-nga-pushtetaret/20%Monthly2015-12-23 18:49
https://presheva.com/osmani-ne-bujanoc-shqiptaret-e-lugines-duhet-ti-gezojne-te-drejtat-e-barabarta-me-serbet-e-kosoves/20%Monthly2015-12-23 18:41
https://presheva.com/shqiptaret-e-kosoves-e-duan-obamen-me-shume-se-amerikanet/20%Monthly2015-12-23 00:01
https://presheva.com/shqiptaret-do-ta-paguajne-rts-in-edhe-pse-nuk-e-shikojne/20%Monthly2015-12-23 00:00
https://presheva.com/urgjentisht-te-paraqitet-programi-zgjedhore-i-pvd-se-qe-ne-epiqender-do-ta-ket-shpetimin-e-presheves/20%Monthly2015-12-22 23:57
https://presheva.com/si-do-te-duket-marreveshja-serbi-kosove/20%Monthly2015-12-22 18:23
https://presheva.com/policia-serbe-nuk-lejon-ministrin-shala-ta-vizitoje-presheven/20%Monthly2015-12-22 07:30
https://presheva.com/meta-shtyn-viziten-ne-serbi/20%Monthly2015-12-21 12:59
https://presheva.com/terry-lojtaret-eshte-dashur-te-largohen-jo-jose-mourinho/20%Monthly2015-12-21 12:52
https://presheva.com/ancelotti-nis-punen-ndjek-lojtaret-dhe-studion-skemat/20%Monthly2015-12-21 12:51
https://presheva.com/blick-gashi-deshiron-te-largohet-nga-baseli/20%Monthly2015-12-21 12:50
https://presheva.com/mustafa-thaci-do-te-jete-president/20%Monthly2015-12-21 12:48
https://presheva.com/ardita-sinani-kryetar-e-deges-se-pvd-se-ne-presheve/20%Monthly2015-12-20 19:28
https://presheva.com/nje-familje-mesatarisht-harxhon-me-shume-se-67-000-dinare-ne-muaj/20%Monthly2015-12-20 18:51
https://presheva.com/barcelona-kampione-e-botes/20%Monthly2015-12-20 12:42
https://presheva.com/me-benitezin-duan-te-largohet-isco-james-dhe-kroos/20%Monthly2015-12-20 12:40
https://presheva.com/turmat-e-fundvitit-ne-hyrje-te-serbise-pritet-rreth-nje-ore/20%Monthly2015-12-20 01:05
https://presheva.com/sondazhi-alternativa-me-shanse-te-medha-per-te-fituar-shumicen-e-votave-foto/20%Monthly2015-12-20 00:13
https://presheva.com/mourinho-po-e-pret-shkarkimin-e-van-gaalit/20%Monthly2015-12-19 23:54
https://presheva.com/guardiola-tek-manchester-city-2/20%Monthly2015-12-19 23:53
https://presheva.com/hiddink-takohet-me-lojtaret-e-chelsea/20%Monthly2015-12-19 23:52
https://presheva.com/shefat-isufi-me-29-dhjetore-bokson-per-titullin-ibf-kunder-serbit-sllavisha-simonoviq/20%Monthly2015-12-19 23:41
https://presheva.com/liberalizimi-i-vizave-ja-padrejtesite-e-be-se-ndaj-kosoves/20%Monthly2015-12-19 12:22
https://presheva.com/nuk-eshte-momenti-i-duhur-per-ndryshime-eshte-momenti-i-fundit-per-ndryshime/20%Monthly2015-12-19 12:16
https://presheva.com/ja-si-e-goditi-polici-emigrantin-ne-presheve-video/20%Monthly2015-12-18 20:00
https://presheva.com/preshevarit-i-kapen-ne-tabanoc-152-000-euro/20%Monthly2015-12-18 19:52
https://presheva.com/te-gervishtura-ne-akull-7/20%Monthly2015-12-18 00:25
https://presheva.com/mourinho-ne-manchester-united/20%Monthly2015-12-18 00:21
https://presheva.com/mourinho-prishi-mardheniet-edhe-me-disa-lojtare/20%Monthly2015-12-18 00:18
https://presheva.com/polici-godet-refugjatin-mup-premton-te-zgjidhe-rastin/20%Monthly2015-12-17 23:56
https://presheva.com/sondazhi-afer-perfundimit-ja-kush-mund-ti-fitoj-zgjedhjet/20%Monthly2015-12-17 10:30
https://presheva.com/per-kosove-serbi-i-mundshem-modeli-i-dy-gjermanive/20%Monthly2015-12-17 10:20
https://presheva.com/kosova-gazin-serbia-be-ne/20%Monthly2015-12-17 08:21
https://presheva.com/ancelotti-pret-te-drejtoj-bayern-munchenin/20%Monthly2015-12-17 08:19
https://presheva.com/etoo-trajner-i-antalyaspor/20%Monthly2015-12-16 23:25
https://presheva.com/pas-zidane-vjen-edhe-hazard/20%Monthly2015-12-16 23:15
https://presheva.com/stankoviq-trupi-koordinues-ka-stabilizuar-situaten-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2015-12-16 22:59
https://presheva.com/studentet-nga-lugina-pajisen-me-lejeqendrim-per-maqedoni/20%Monthly2015-12-16 22:42
https://presheva.com/nikolliq-do-modelin-qipriot-per-kosoven/20%Monthly2015-12-16 22:39
https://presheva.com/arsyet-pse-nuk-mund-ta-braktisni-facebookun/20%Monthly2015-12-16 09:30
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-hani-lulelaker/20%Monthly2015-12-16 08:04
https://presheva.com/caji-i-mentes-kunder-dhimbjes-se-kokes/20%Monthly2015-12-16 08:01
https://presheva.com/lewandowski-do-te-qendroj-ne-bayern/20%Monthly2015-12-16 07:57
https://presheva.com/vdes-bodybuilderi-qe-piu-10-mije-kalori-ne-dite-foto/20%Monthly2015-12-16 07:52
https://presheva.com/5-futbollistet-qe-tradhtuan-mourinhon/20%Monthly2015-12-16 07:49
https://presheva.com/benitez-ka-edhe-nje-shanse-te-vogel-tek-perez/20%Monthly2015-12-16 07:46
https://presheva.com/presheva-ndihmon-vranja-perfiton-video/20%Monthly2015-12-16 07:43
https://presheva.com/papunesia-problemi-me-i-madh-i-presheves/20%Monthly2015-12-15 23:28
https://presheva.com/injorimi-i-dy-gjuhesise-ne-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2015-12-15 23:21
https://presheva.com/jam-krenar-qe-jam-shqiptar/20%Monthly2015-12-15 23:18
https://presheva.com/qytetaret-e-kosoves-nuk-mund-te-kalojne-me-leternjoftime-te-serbise/20%Monthly2015-12-15 12:27
https://presheva.com/neymar-mungon-ne-stervitje-per-gjysmefinale/20%Monthly2015-12-15 07:23
https://presheva.com/juventus-nuk-i-frikesohet-bayern-munchenit/20%Monthly2015-12-15 07:20
https://presheva.com/shkembim-james-per-hazard/20%Monthly2015-12-15 07:19
https://presheva.com/guardiola-do-te-largohet-nga-bayerni/20%Monthly2015-12-15 07:15
https://presheva.com/vardy-shenon-sa-messi-e-ronaldo-bashke/20%Monthly2015-12-15 07:13
https://presheva.com/nis-shitja-e-biletave-per-europianin-ja-cmimet-dhe-te-gjitha-detajet/20%Monthly2015-12-15 07:08
https://presheva.com/shqiptari-rrezon-me-k-o-amerikanin-video/20%Monthly2015-12-15 07:04
https://presheva.com/samsung-galaxy-s7-vjen-ne-kater-versione/20%Monthly2015-12-15 07:01
https://presheva.com/samsung-galaxy-a9-me-ekran-6-inc/20%Monthly2015-12-15 06:59
https://presheva.com/ja-cilat-pasaportat-me-te-fuqishme-ne-bote/20%Monthly2015-12-15 06:58
https://presheva.com/hotelet-me-te-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2015-12-15 06:56
https://presheva.com/leter-e-hapur-per-kryeministrin-rreth-krijimit-mjedisor-multi-milionesh-dhe-mos-veprimit-ligjor/20%Monthly2015-12-15 06:53
https://presheva.com/si-te-clodhim-syte-e-lodhur/20%Monthly2015-12-15 06:51
https://presheva.com/a-duhet-te-lahen-shpesh-floket/20%Monthly2015-12-15 06:49
https://presheva.com/ja-cfare-tregojne-gishtat-e-ftohte/20%Monthly2015-12-15 06:39
https://presheva.com/opozita-e-bashkuar-kjo-qeveri-i-ka-ditet-e-numeruara/20%Monthly2015-12-14 23:31
https://presheva.com/kamberi-ideja-e-asociacionit-per-kosove-lindore-e-ngutshme-ata-qe-e-nisen-tani-po-heshtin/20%Monthly2015-12-14 09:53
https://presheva.com/lugina-e-presheves-mund-te-behet-cameria-e-dyte/20%Monthly2015-12-14 07:42
https://presheva.com/ky-real-madrid-eshte-me-i-dobeti-qe-nga-sezoni-200809/20%Monthly2015-12-14 07:32
https://presheva.com/te-gjithe-fajtor-per-humbjen-nga-villareali/20%Monthly2015-12-14 07:28
https://presheva.com/allegri-interi-eshte-favorit-per-ta-fituar-scudetton/20%Monthly2015-12-14 07:27
https://presheva.com/si-ta-shpejtoni-iphonin-tuaj/20%Monthly2015-12-14 07:20
https://presheva.com/sa-i-sigurt-eshte-golf-2-video/20%Monthly2015-12-14 07:17
https://presheva.com/kujdes-nga-ky-virus-ne-facebook/20%Monthly2015-12-14 07:12
https://presheva.com/majdanozi-iu-mbron-nga-infeksionet/20%Monthly2015-12-14 07:10
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-lengut-te-panxharit/20%Monthly2015-12-14 07:09
https://presheva.com/dardha-ul-rrezikun-e-obezitetit/20%Monthly2015-12-14 07:08
https://presheva.com/edhe-kumanova-me-ulje-drastike-e-numrit-te-nxenesve/20%Monthly2015-12-14 06:51
https://presheva.com/be-ja-shperblen-serbine-per-normalizim-te-raporteve-me-kosoven/20%Monthly2015-12-14 06:35
https://presheva.com/arsenali-lider-i-ri-i-premierliges/20%Monthly2015-12-13 19:08
https://presheva.com/formacionet-zyrtare-juventus-fiorentina/20%Monthly2015-12-13 19:07
https://presheva.com/formacionet-zyrtare-villarreal-real-madrid/20%Monthly2015-12-13 19:06
https://presheva.com/berisha-ja-si-do-ta-kalojme-grupin/20%Monthly2015-12-13 01:23
https://presheva.com/interi-i-mancinit-thyen-rekordin-e-mourinhos/20%Monthly2015-12-13 01:21
https://presheva.com/serbia-diskriminon-luginen-ne-ndarjen-e-buxhetit-per-vitin-2016/20%Monthly2015-12-13 01:18
https://presheva.com/nuk-ka-punesime-deri-ne-fund-te-vitit-2016-ne-sektorin-publik/20%Monthly2015-12-12 17:14
https://presheva.com/ku-mbeti-reciprociteti-kosova-lejon-perdorimin-e-teksteve-te-serbise/20%Monthly2015-12-12 16:08
https://presheva.com/nxenesit-ne-presheve-pa-libra-ne-shqip-video/20%Monthly2015-12-12 16:06
https://presheva.com/kush-mund-ti-fitoj-zgjedhjet-lokale-ne-presheve-sondazh/20%Monthly2015-12-12 00:51
https://presheva.com/kurir-shqiptaret-se-dine-se-elbasani-eshte-zemra-e-serbise/20%Monthly2015-12-11 23:30
https://presheva.com/ancelotti-tek-zeniti/20%Monthly2015-12-11 23:26
https://presheva.com/ekipi-ideal-sipas-ibrahimovicit/20%Monthly2015-12-11 23:23
https://presheva.com/mourinho-nuk-mendon-te-largohet-nga-chelsea/20%Monthly2015-12-11 23:21
https://presheva.com/benitez-me-bbc/20%Monthly2015-12-11 23:18
https://presheva.com/kamberi-nuk-do-te-gjunjezohemi-deri-ne-realizimin-e-te-drejtave-te-shqiptareve-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2015-12-11 23:11
https://presheva.com/corrotica-bastion-i-alternatives/20%Monthly2015-12-11 23:00
https://presheva.com/musliu-be-te-veproje-njejte-si-per-serbet-e-kosoves-ashtu-edhe-per-shqiptaret-ne-lugine/20%Monthly2015-12-11 22:56
https://presheva.com/ish-ushtaret-e-ucpmb-se-preshevajone-me-kumtesa-te-zeza-ne-sherbim-te-qarqeve-armike/20%Monthly2015-12-10 19:50
https://presheva.com/serbia-vendos-radar-ne-territorin-e-kosoves/20%Monthly2015-12-10 16:28
https://presheva.com/city-gati-40-milione-per-icardin/20%Monthly2015-12-10 16:26
https://presheva.com/zyrtare-franca-suspendon-benzeman/20%Monthly2015-12-10 16:24
https://presheva.com/casillas-real-madridi-te-fitoj-champions/20%Monthly2015-12-10 16:23
https://presheva.com/shfaqen-10-euro-te-falsifikuara/20%Monthly2015-12-10 16:19
https://presheva.com/beogradi-derdh-lote-per-serbet-e-kosoves-harron-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2015-12-10 16:16
https://presheva.com/me-14-shorti-ja-ekipet-qe-mund-te-luajne-si-kundershtare-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-12-10 00:52
https://presheva.com/kdnj-raport-i-shkurter-mbi-gjendjen-aktuale-te-te-drejtave-te-njeriut-ne-presheve-bujanoc-dhe-medvegje/20%Monthly2015-12-10 00:46
https://presheva.com/osbe-ja-shpall-te-rinjt-nga-presheva-personazhe-te-vitit-ne-serbi/20%Monthly2015-12-10 00:45
https://presheva.com/planet-e-arben-xhaferit-per-shqiptaret-e-maqedonise/20%Monthly2015-12-09 18:22
https://presheva.com/kosova-ne-nje-vit-shpenzon-mbi-120-milione-euro-per-cigare/20%Monthly2015-12-09 18:20
https://presheva.com/daciq-tekstet-mesimore-me-kosoven-e-pavarur-nuk-mundet/20%Monthly2015-12-09 18:10
https://presheva.com/tyson-tregon-si-humbi-pasurine-shumemilioneshe/20%Monthly2015-12-09 00:23
https://presheva.com/cr7-arrin-ne-88-gola-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2015-12-09 00:21
https://presheva.com/kushtet-e-gjermanise-per-punetoret-nga-ballkani/20%Monthly2015-12-09 00:19
https://presheva.com/serbia-ne-vendin-e-pare-ne-rajon-me-renien-e-popullates/20%Monthly2015-12-09 00:18
https://presheva.com/kamberi-a-po-militarizohet-edhe-me-tej-komuna-e-bujanocit/20%Monthly2015-12-08 16:53
https://presheva.com/pse-nuk-mund-ti-perdorni-celularet-ne-avion/20%Monthly2015-12-07 23:02
https://presheva.com/samsung-galaxy-s7-nje-goditje-e-rende-per-apple/20%Monthly2015-12-07 22:58
https://presheva.com/ilac-ideal-per-uljen-e-sheqerit-ne-gjak/20%Monthly2015-12-07 22:57
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-lajthise-2/20%Monthly2015-12-07 22:55
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-pini-kafen-pa-sheqer/20%Monthly2015-12-07 22:54
https://presheva.com/icardi-mund-te-transferohet-ne-premier-league/20%Monthly2015-12-07 22:53
https://presheva.com/barcelona-interesohet-per-alonson/20%Monthly2015-12-07 22:51
https://presheva.com/lewandowski-dhe-hazard-shenjestrat-e-realit-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2015-12-07 22:50
https://presheva.com/ancelotti-i-gatshem-ta-drejtoj-unitedin/20%Monthly2015-12-07 22:49
https://presheva.com/ne-punesim-vetem-nepermjet-lidhjeve/20%Monthly2015-12-07 22:25
https://presheva.com/pasaporta-kroate-me-e-forta-ne-rajon-e-dyta-ajo-serbe/20%Monthly2015-12-07 18:48
https://presheva.com/te-akuzuarit-e-grupit-te-kumanoves-deklarohen-te-pafajshem/20%Monthly2015-12-07 18:46
https://presheva.com/nga-janari-rriten-akcizat-e-derivative-dhe-te-gjitha-lengjeve/20%Monthly2015-12-07 18:41
https://presheva.com/klopp-i-deshperuar-pas-humbjes-nga-newcastle/20%Monthly2015-12-06 21:34
https://presheva.com/messi-kerkon-qe-lavezzi-te-transferohet-tek-barcelona/20%Monthly2015-12-06 21:32
https://presheva.com/bujanoci-duhet-te-largoj-34-punetore-teprice-presheva-24/20%Monthly2015-12-06 10:44
https://presheva.com/cavani-kushton-44-milione-euro/20%Monthly2015-12-05 16:47
https://presheva.com/nese-gjerat-nuk-funksionojne-athere-jap-doreheqje/20%Monthly2015-12-05 16:45
https://presheva.com/real-madridi-mendon-seriozisht-per-alexis/20%Monthly2015-12-05 16:42
https://presheva.com/halimi-trupi-koordinues-pengon-zhvillimin-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2015-12-05 16:40
https://presheva.com/turnir-ne-futboll-te-vogel-bu-cup-ne-bujanoc/20%Monthly2015-12-05 16:34
https://presheva.com/pse-nexhat-behluli-per-4-vite-e-tha-te-verteten-e-tash-po-trillon-e-sajon-te-paverteta/20%Monthly2015-12-05 16:29
https://presheva.com/myftiu-i-sanxhakut-dhe-kryetari-i-mexhlisit-ndihmojne-refugjatet-ne-presheve/20%Monthly2015-12-04 11:35
https://presheva.com/ronaldo-interi-mund-ta-fitoj-titullin/20%Monthly2015-12-04 10:02
https://presheva.com/villareal-nuk-mban-pergjegjesi-per-lojtaret-qe-nuk-jane-te-tyre/20%Monthly2015-12-04 10:01
https://presheva.com/alves-ronaldo-nuk-e-meriton-finalen-per-topin-e-arte/20%Monthly2015-12-04 09:58
https://presheva.com/probleme-per-united-lendohet-rojo/20%Monthly2015-12-04 07:06
https://presheva.com/neymar-e-meriton-topin-e-arte/20%Monthly2015-12-04 06:57
https://presheva.com/iphone-6c-prezantohet-ne-janar-te-2016-es/20%Monthly2015-12-04 06:55
https://presheva.com/mercedes-e-class-long/20%Monthly2015-12-04 06:52
https://presheva.com/faktoret-qe-ndikojne-ne-dhimbjen-e-shpines/20%Monthly2015-12-04 06:49
https://presheva.com/peshku-nje-mbrojtes-i-mire-kunder-depresionit/20%Monthly2015-12-04 06:47
https://presheva.com/pse-duhet-te-pime-caj-te-gjelber/20%Monthly2015-12-04 06:46
https://presheva.com/gazetat-serbe-tallen-me-parlamentin-e-kosoves-ja-cfare-shkruajne/20%Monthly2015-12-04 06:44
https://presheva.com/rexhep-selimi-sali-berisha-ka-folur-kunder-uck-se/20%Monthly2015-12-04 06:42
https://presheva.com/madridi-i-gatshem-ta-sjelle-sanchezin/20%Monthly2015-12-04 06:40
https://presheva.com/kryeministri-mustafa-jam-i-gatshem-per-bisedime-me-opoziten/20%Monthly2015-12-04 06:38
https://presheva.com/zvoglohet-numri-200-refugjate-ne-dite-vijne-ne-presheve/20%Monthly2015-12-03 12:18
https://presheva.com/ibrahimovic-tek-chelsea-2/20%Monthly2015-12-03 08:54
https://presheva.com/cfare-ndodh-kur-gelltitni-camcakez/20%Monthly2015-12-03 07:16
https://presheva.com/44425/20%Monthly2015-12-03 07:14
https://presheva.com/ilace-natyrale-kunder-teshtimes/20%Monthly2015-12-03 07:13
https://presheva.com/aguero-nuk-do-ta-vazhdoj-kontraten-me-cityn/20%Monthly2015-12-03 07:10
https://presheva.com/dallimet-qe-i-ka-mbushesi-origjinal-me-ate-fals/20%Monthly2015-12-03 07:08
https://presheva.com/cahill-vazhdon-kontraten-me-chelsean/20%Monthly2015-12-03 07:03
https://presheva.com/gabim-amatoresk-i-realit-rrezikon-skualifikimin-nga-copa-del-rey/20%Monthly2015-12-03 07:02
https://presheva.com/kerry-pergezon-vuciqin-per-dialogun-me-kosoven/20%Monthly2015-12-03 07:00
https://presheva.com/vatra-me-kryeparlamentarin-veseli-per-problemet-e-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2015-12-03 06:49
https://presheva.com/te-gervishtura-ne-akull-6/20%Monthly2015-12-03 06:46
https://presheva.com/deputeti-halimi-takohet-me-berishen-dhe-haxhinaston/20%Monthly2015-12-03 06:44
https://presheva.com/isco-mund-te-transferohet-tek-arsenali/20%Monthly2015-12-02 11:45
https://presheva.com/plisat-mesazh-greqise-cameria-eshte-e-shqiperise/20%Monthly2015-12-02 07:14
https://presheva.com/shkembim-jese-alexis-sanchez/20%Monthly2015-12-02 07:10
https://presheva.com/vidal-benitez-po-mendon-se-eshte-duke-drejtuar-getafen/20%Monthly2015-12-02 07:09
https://presheva.com/tifozet-e-stoke-tallen-me-xherdan-shaqirin/20%Monthly2015-12-02 07:07
https://presheva.com/pjepri-lufton-stresin/20%Monthly2015-12-02 07:04
https://presheva.com/veza-ju-mbron-nga-kanceri/20%Monthly2015-12-02 07:02
https://presheva.com/momenti-i-shperthimit-ne-stamboll-video/20%Monthly2015-12-02 07:00
https://presheva.com/mesimi-po-shkon-drejt-fundit-librat-ende-te-bllokuara/20%Monthly2015-12-02 06:58
https://presheva.com/financimi-i-mediave-private-ne-presheve-perballet-me-nderhyrjen-e-pushtetit-lokal-ne-konkurs/20%Monthly2015-12-02 06:47
https://presheva.com/alarmojne-mediat-e-huaja-ne-kosove-jane-kthyer-120-xhihadiste/20%Monthly2015-12-02 06:42
https://presheva.com/acer-chromebook-vetem-95-dollare/20%Monthly2015-12-01 06:50
https://presheva.com/ilac-ideal-kunder-plakjes/20%Monthly2015-12-01 06:47
https://presheva.com/si-te-kemi-nje-shikim-te-shendetshem/20%Monthly2015-12-01 06:46
https://presheva.com/ku-ka-te-drejte-krimineli-albin-kurti/20%Monthly2015-12-01 06:44
https://presheva.com/alternativa-kerkon-diskutim-publik-te-buxhetit-komunal-per-vitin-2016/20%Monthly2015-12-01 00:53
https://presheva.com/james-rodriguez-eshte-mesfushori-me-i-mire-i-la-ligas/20%Monthly2015-12-01 00:50
https://presheva.com/enrique-trajneri-i-vitit-ne-la-liga/20%Monthly2015-12-01 00:49
https://presheva.com/claudio-bravo-eshte-portieri-i-vitit-ne-la-liga/20%Monthly2015-12-01 00:48
https://presheva.com/ramos-mbrojtesi-me-i-mire-ne-la-liga/20%Monthly2015-12-01 00:47
https://presheva.com/messi-me-i-miri-ne-la-liga/20%Monthly2015-12-01 00:47
https://presheva.com/tifozet-cristiano-ronaldo-eshte-futbollisti-me-i-mire-ne-la-liga/20%Monthly2015-12-01 00:45
https://presheva.com/stankoviq-per-tekstet-mesimore-flamurin-lideret-shqiptare/20%Monthly2015-12-01 00:18