XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/vatra-perjashton-maliqin-per-moskryerje-te-detyres/20%Monthly2016-01-31 23:54
https://presheva.com/vulin-ne-presheve-me-perfaqesues-te-mercy-corps/20%Monthly2016-01-31 23:51
https://presheva.com/milan-inter-formacionet-zyrtare/20%Monthly2016-01-31 19:14
https://presheva.com/lewandowski-mund-te-largohem-nga-bayerni/20%Monthly2016-01-31 16:02
https://presheva.com/barcelona-afer-rekordit-26-ndeshje-pa-humbje/20%Monthly2016-01-31 00:32
https://presheva.com/alternativa-shpalos-planin-zhvillimor-dhe-prezanton-projekte-konkrete-foto/20%Monthly2016-01-31 00:21
https://presheva.com/chelsea-zyrtarizon-nje-mbrojtes/20%Monthly2016-01-30 17:09
https://presheva.com/ku-eshte-me-e-sigurt-qe-te-ulemi-ne-rast-se-aeroplani-rrezohet/20%Monthly2016-01-30 10:42
https://presheva.com/barcelona-atletico-madrid-formacionet-e-mundshme-2/20%Monthly2016-01-30 10:21
https://presheva.com/ngrohet-moti-rritet-numri-i-refugjateve-ne-presheve/20%Monthly2016-01-30 10:11
https://presheva.com/xhandarmeria-serbe-serish-defilon-ne-brendi-te-kosoves/20%Monthly2016-01-30 10:03
https://presheva.com/bmw-330e/20%Monthly2016-01-30 08:03
https://presheva.com/vllasi-dialogu-vetem-per-ti-plotesuar-deshirat-e-serbise/20%Monthly2016-01-30 07:57
https://presheva.com/shok-mbeshtetet-edhe-nga-amerika/20%Monthly2016-01-30 07:55
https://presheva.com/njeriu-me-koken-magnet-video/20%Monthly2016-01-30 07:53
https://presheva.com/galaxy-s7-vjen-ne-kater-ngjyra/20%Monthly2016-01-30 07:51
https://presheva.com/facebook-se-shpejti-me-butona-te-rinj/20%Monthly2016-01-30 07:50
https://presheva.com/semundjet-qe-kuron-uji-me-sode-buke/20%Monthly2016-01-30 07:49
https://presheva.com/keni-probleme-me-pagjumesine-ja-zgjidhja/20%Monthly2016-01-30 07:47
https://presheva.com/caji-i-zi-ju-mbron-nga-sulmi-ne-zemer/20%Monthly2016-01-30 07:46
https://presheva.com/perezi-do-te-tentoj-de-gean-ta-transferoj-gjate-veres/20%Monthly2016-01-30 07:44
https://presheva.com/zyrtare-pato-huazohet-ne-chelsea/20%Monthly2016-01-29 21:51
https://presheva.com/shqiptari-me-i-kerkuar-nga-europoli/20%Monthly2016-01-29 20:18
https://presheva.com/messi-dhe-adidas/20%Monthly2016-01-29 20:10
https://presheva.com/klopp-behet-gati-per-transferime/20%Monthly2016-01-29 20:08
https://presheva.com/shqiperi-plumba-ndaj-nje-veture-me-targa-te-beogradit/20%Monthly2016-01-29 19:48
https://presheva.com/vuciq-deklaratat-nga-prishtina-skane-shume-lidhje-me-realitetin/20%Monthly2016-01-29 15:18
https://presheva.com/ja-kush-jane-kobra-city-video/20%Monthly2016-01-29 00:14
https://presheva.com/preshevari-kandidate-i-partises-sd-per-deputet-ne-kantonin-e-basel-stadit-ne-zvicer/20%Monthly2016-01-28 23:58
https://presheva.com/lewandowski-dhe-real-madridi/20%Monthly2016-01-28 19:26
https://presheva.com/ja-sa-do-te-mungoje-de-bruyne-video/20%Monthly2016-01-28 19:25
https://presheva.com/thiago-silva-mund-te-transferohet-tek-barcelona/20%Monthly2016-01-28 19:23
https://presheva.com/arber-esati-do-te-testohet-per-kombetaren-u17-ne-futboll/20%Monthly2016-01-28 18:55
https://presheva.com/presheva-lidhja-shqiptare-e-prizrenit-dhe-perandoria-osmane/20%Monthly2016-01-28 18:53
https://presheva.com/a-ke-ndonje-denim-pa-paguar-kontrolloje-veten/20%Monthly2016-01-28 18:21
https://presheva.com/ju-udheheqes/20%Monthly2016-01-27 11:32
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-almedina-maksuti-rashiti-nga-bujanoci/20%Monthly2016-01-27 09:57
https://presheva.com/risia-ne-snapchat/20%Monthly2016-01-27 07:24
https://presheva.com/kur-do-te-lansohet-samsung-galaxy-s7/20%Monthly2016-01-27 07:22
https://presheva.com/uthulla-nje-produkt-ideal-per-pastrimin-e-xhamave/20%Monthly2016-01-27 07:17
https://presheva.com/ndikimi-i-dimrit-ne-shendetin-tone/20%Monthly2016-01-27 07:16
https://presheva.com/manchester-unitedi-nuk-dorezohet-per-guardiolan/20%Monthly2016-01-27 07:14
https://presheva.com/enrique-neymar-do-te-nenshkruaj-kontraten-e-re/20%Monthly2016-01-27 07:11
https://presheva.com/zyrtare-el-sharaawy-ne-roma/20%Monthly2016-01-27 07:10
https://presheva.com/chelsea-hazard-kushton-105-milione-euro/20%Monthly2016-01-27 07:08
https://presheva.com/rrefimet-e-nje-nene-pj-4/20%Monthly2016-01-27 07:07
https://presheva.com/toponimia-e-presheves/20%Monthly2016-01-27 07:06
https://presheva.com/musliu-te-merkuren-ne-strazburg-per-te-kerkuar-te-drejtat-e-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2016-01-27 07:02
https://presheva.com/vuciq-se-shpejti-jep-doreheqje-zgjedhjet-me-24-prill/20%Monthly2016-01-27 06:58
https://presheva.com/kosova-jep-450-mije-euro-per-presheven-dhe-bujanocin/20%Monthly2016-01-26 12:48
https://presheva.com/kosova-shkel-vendimin-lejon-librat-e-serbise-te-futen-ne-kosove-dokument/20%Monthly2016-01-25 17:49
https://presheva.com/a-mund-ta-fitoj-manchester-city-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-01-25 17:44
https://presheva.com/reagon-knsh-tirana-dhe-prishtina-jane-rruga-e-zgjidhjes-se-problemeve-per-luginen/20%Monthly2016-01-25 17:36
https://presheva.com/jep-doreheqje-kryetari-i-ovl-ucpmb-se-nazmi-hajredini/20%Monthly2016-01-25 17:32
https://presheva.com/marreveshja-per-njohjen-reciproke-te-diplomave-nis-zbatimin-me-1-mars/20%Monthly2016-01-25 09:34
https://presheva.com/ja-perse-sherben-ai-xhepi-i-vogel-ne-xhinse/20%Monthly2016-01-24 23:12
https://presheva.com/si-te-kuroni-dhimbjen-e-fytit/20%Monthly2016-01-24 23:10
https://presheva.com/ushqimet-kunder-gureve-ne-veshka/20%Monthly2016-01-24 23:08
https://presheva.com/shqiptari-qe-po-mahnit-boten-kampion-bote-ne-kick-box-video/20%Monthly2016-01-24 23:05
https://presheva.com/presheva-winter-fest-foto-video/20%Monthly2016-01-24 22:54
https://presheva.com/rrezik-nga-qente-endacak-foto/20%Monthly2016-01-24 22:41
https://presheva.com/mustafa-ivanovicit-i-lejohet-te-qendroje-ne-shtepi-e-lushtakut-i-ndalohet-sherimi/20%Monthly2016-01-24 22:35
https://presheva.com/pengesat-e-pergjigjes-se-lutjes-1/20%Monthly2016-01-24 22:30
https://presheva.com/ja-sa-paguhen-luftetaret-e-isis/20%Monthly2016-01-24 11:54
https://presheva.com/gerajt-masovikisht-me-alternativen-rinia-e-miratocit-e-unifikuar-me-alternativen/20%Monthly2016-01-24 11:43
https://presheva.com/pdsh-pret-fitore-ndaj-bdi-ne-zgjedhjet-e-24-prillit-ne-maqedoni/20%Monthly2016-01-23 23:40
https://presheva.com/femijet-refugjat-nuk-i-pengon-as-temperatura-12/20%Monthly2016-01-23 21:37
https://presheva.com/filloi-zbatimi-i-ligjit-te-ri-per-patent-shofer-ne-presheve-foto/20%Monthly2016-01-22 22:20
https://presheva.com/alonso-me-mungon-real-madridi/20%Monthly2016-01-22 22:16
https://presheva.com/lendohet-neymar-mungon-ndaj-malagas/20%Monthly2016-01-22 22:15
https://presheva.com/kevin-de-bruyne-transferimi-me-i-shtrenjte-per-vitin-2015/20%Monthly2016-01-22 22:13
https://presheva.com/historia-e-shqiptarit-nga-maqedonia-nje-prej-krimineleve-me-te-rrezikshem-ne-bote/20%Monthly2016-01-22 22:10
https://presheva.com/masat-e-reja-nuk-ti-ndalojne-refugjatet/20%Monthly2016-01-22 22:05
https://presheva.com/a-do-te-dalin-partite-shqiptare-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2016-01-22 21:56
https://presheva.com/nafta-ne-serbi-nder-me-te-shtrenjtat-ne-regjion-maqedonia-me-e-lira-ja-dallimi/20%Monthly2016-01-22 09:42
https://presheva.com/kafja-e-dyte-nuk-ndikon-ne-tension/20%Monthly2016-01-22 09:11
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-konsumoni-kumbulla-te-thata/20%Monthly2016-01-22 09:09
https://presheva.com/muller-nuk-deshiron-te-transferohet-tek-united/20%Monthly2016-01-22 09:07
https://presheva.com/ska-transferim-ne-janar-per-manchester-united/20%Monthly2016-01-22 09:04
https://presheva.com/stankoviq-zgjidhjen-e-problemit-kerkojeni-ne-beograd-e-jo-ne-prishtine/20%Monthly2016-01-22 08:59
https://presheva.com/dhenia-e-sadakase-lemoshes-dhe-dobite-e-saj/20%Monthly2016-01-21 22:31
https://presheva.com/reali-marreveshjen-me-balen-e-fshehi-per-shkak-te-ronaldos/20%Monthly2016-01-21 21:50
https://presheva.com/marco-reus-eshte-afer-transferimit-ne-madrid/20%Monthly2016-01-21 21:47
https://presheva.com/sa-ishin-aktiv-deputetet-popullore-ne-parlamentin-e-serbise/20%Monthly2016-01-21 21:37
https://presheva.com/deri-me-1-shkurt-te-shqyrtohet-qendrimi-i-partive-per-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2016-01-21 21:25
https://presheva.com/a-mund-te-transferohet-neymar-tek-real-madridi/20%Monthly2016-01-21 08:53
https://presheva.com/masa-te-reja-per-refugjatet-pyetje-se-ku-do-te-kerkojne-azil/20%Monthly2016-01-21 07:49
https://presheva.com/martohet-mehmet-kosova/20%Monthly2016-01-21 07:16
https://presheva.com/opel-astra-sports-tourer/20%Monthly2016-01-21 07:14
https://presheva.com/problemi-i-baterise-ne-iphone/20%Monthly2016-01-21 07:11
https://presheva.com/vaji-i-peshkut-ndihmon-ne-lenien-e-duhanit/20%Monthly2016-01-21 07:08
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-specit/20%Monthly2016-01-21 07:06
https://presheva.com/psg-ofron-80-milione-euro-per-eden-hazard/20%Monthly2016-01-21 07:04
https://presheva.com/a-do-te-largohet-pedro-nga-chelsea/20%Monthly2016-01-21 07:03
https://presheva.com/kohet-e-pergjigjes-se-lutjes-1/20%Monthly2016-01-20 23:38
https://presheva.com/izmir-xhelili-futbollisti-preshevar-qe-pritet-te-luaj-per-kombetaren-u19/20%Monthly2016-01-20 22:42
https://presheva.com/barcelona-mundet-pa-messin-dhe-suarezin/20%Monthly2016-01-20 22:40
https://presheva.com/beckenbauer-lewandowski-mund-ta-perforcoj-real-madridin/20%Monthly2016-01-20 22:30
https://presheva.com/revidim-i-domosdoshem-i-marreveshjes-se-brukselit/20%Monthly2016-01-20 21:59
https://presheva.com/gazeta-le-monde-flet-per-punen-e-cmuar-te-g-de-biasi/20%Monthly2016-01-20 21:57
https://presheva.com/mogherini-te-ndermjetesoje-per-debllokimin-e-teksteve-mesimore-ne-dogane/20%Monthly2016-01-20 12:20
https://presheva.com/nacho-transferohet-ne-seria-a/20%Monthly2016-01-20 10:05
https://presheva.com/barcelona-pa-messin-e-suarezin-kunder-atleticos/20%Monthly2016-01-20 09:54
https://presheva.com/bora-dhe-acari-kercenojne-shendetin-e-refugjateve/20%Monthly2016-01-20 09:30
https://presheva.com/lojtari-23-vjecar-qe-mund-ti-mbuloj-7-pozicione-foto-video/20%Monthly2016-01-20 07:27
https://presheva.com/bayerni-fajtor-per-denimin-e-real-madridit/20%Monthly2016-01-20 07:14
https://presheva.com/fa-cup-xhiro-e-katert/20%Monthly2016-01-20 07:07
https://presheva.com/turan-shpresojme-ta-fitojme-champions-edhe-kete-vit/20%Monthly2016-01-20 07:04
https://presheva.com/bmw-z5-roadster/20%Monthly2016-01-20 07:02
https://presheva.com/iphone-6s-plus-telefoni-me-i-fuqishem-per-vitin-2015/20%Monthly2016-01-20 06:59
https://presheva.com/ja-cfare-i-ndodh-iphone-6-plus-ne-bore-video/20%Monthly2016-01-20 06:51
https://presheva.com/ja-cfare-i-ndodh-trupit-nese-flini-me-koke-lagur/20%Monthly2016-01-20 06:48
https://presheva.com/ja-ushqimet-qe-zevendesojne-mishin-per-perfitim-te-proteinave/20%Monthly2016-01-20 06:46
https://presheva.com/tre-vjet-nga-heqja-me-force-e-lapidarit-per-deshmoret-e-ucpmb-se/20%Monthly2016-01-20 06:42
https://presheva.com/perez-gati-500-milione-euro-per-transferime/20%Monthly2016-01-19 21:34
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-se-presheves-te-percare-per-pjesemarrjen-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2016-01-19 20:43
https://presheva.com/gazetare-nga-danimarka-vizitojne-zyret-e-alternatives/20%Monthly2016-01-19 20:41
https://presheva.com/audi-q5-2017/20%Monthly2016-01-19 08:20
https://presheva.com/stresi-i-perditshem-shkaktar-i-infarktit/20%Monthly2016-01-19 08:16
https://presheva.com/ushqimet-qe-luftojne-plakjen/20%Monthly2016-01-19 08:15
https://presheva.com/barcelona-bayern-dhe-real-madrid-jane-favorite-per-champions/20%Monthly2016-01-19 08:12
https://presheva.com/gjelbrim-taipi-ne-gare-per-formacionin-e-vitit-ne-zvicer/20%Monthly2016-01-19 07:45
https://presheva.com/kamberi-ende-nuk-dihet-se-a-do-te-marrim-pjese-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2016-01-19 07:12
https://presheva.com/berat-gjimshiti-ne-atalanta/20%Monthly2016-01-18 23:13
https://presheva.com/messi-dybala-ka-nje-te-ardhme-te-madhe/20%Monthly2016-01-18 22:55
https://presheva.com/edison-cavani-po-kerkohet-ne-madrid/20%Monthly2016-01-18 22:47
https://presheva.com/nolito-kushton-18-milione-euro/20%Monthly2016-01-18 22:42
https://presheva.com/presheva-winter-fest-2016/20%Monthly2016-01-18 21:01
https://presheva.com/konkurs-adra-kerkon-staf-prej-15-personave-per-punesim/20%Monthly2016-01-18 20:59
https://presheva.com/cili-eshte-portieri-me-i-mire-ne-premier-legaue/20%Monthly2016-01-18 09:29
https://presheva.com/liverpool-interesohet-per-chichariton/20%Monthly2016-01-18 08:14
https://presheva.com/sondazhi-viti-2016-do-te-jete-me-i-keq/20%Monthly2016-01-18 07:33
https://presheva.com/vw-golf-8-ne-tri-versione/20%Monthly2016-01-18 07:05
https://presheva.com/pse-duhet-te-konsumojme-brokoli/20%Monthly2016-01-18 07:02
https://presheva.com/humbja-e-peshes-dobeson-eshtrat/20%Monthly2016-01-18 07:00
https://presheva.com/kur-do-te-votohet-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2016-01-17 23:23
https://presheva.com/cfare-thote-ronaldo-per-alves-dhe-pique/20%Monthly2016-01-17 23:09
https://presheva.com/sa-do-te-mungoj-leo-messi/20%Monthly2016-01-17 23:08
https://presheva.com/8-1-miliarde-euro-eshte-kredia-e-kosovareve-qe-kane-marre-per-12-vite/20%Monthly2016-01-17 23:06
https://presheva.com/lugina-e-presheves-kerkon-te-jete-pjese-e-buxhetit-te-kosoves-dhe-te-shqiperise/20%Monthly2016-01-17 23:01
https://presheva.com/forcat-speciale-me-te-rrezikshme-ne-bote/20%Monthly2016-01-15 20:52
https://presheva.com/uthulla-e-molles-kunder-venave-te-zgjeruara/20%Monthly2016-01-15 20:36
https://presheva.com/hithra-bima-ideale-qe-parandalon-renien-e-flokeve/20%Monthly2016-01-15 20:35
https://presheva.com/sadiku-huazohet-tek-fc-vaduz-kurse-bsc-young-boys-forcohet-me-ardhjen-e-kolollit/20%Monthly2016-01-15 20:32
https://presheva.com/e-dua-zidanin-por-shpresoj-te-deshtoj-ne-real/20%Monthly2016-01-15 20:29
https://presheva.com/lewandowski-i-frustruar-me-bayernin/20%Monthly2016-01-15 20:28
https://presheva.com/de-gea-i-lumtur-ne-manchester-united/20%Monthly2016-01-15 20:26
https://presheva.com/unioni-europian-pershendet-themelimin-e-alternatives-ne-presheve/20%Monthly2016-01-15 20:23
https://presheva.com/me-audi-shkel-kembesorin-e-moshuar/20%Monthly2016-01-15 20:19
https://presheva.com/ne-maternitetin-e-presheves-per-6-muaj-kane-lindur-40-foshnje/20%Monthly2016-01-15 20:13
https://presheva.com/ne-jug-te-serbise-jane-doganuar-500-vetura-me-shume-se-ne-2014/20%Monthly2016-01-15 20:07
https://presheva.com/ditet-ne-vijim-me-stuhi-dhe-te-ftohte-siberian/20%Monthly2016-01-15 20:01
https://presheva.com/qendra-per-hulumtime-dhe-monitorime-ne-sherbim-te-qytetareve/20%Monthly2016-01-15 19:57
https://presheva.com/samsung-sjelle-dicka-te-vecante-ne-galaxy-s7/20%Monthly2016-01-15 00:16
https://presheva.com/immobile-tek-torino/20%Monthly2016-01-15 00:12
https://presheva.com/pato-afer-transferimit-tek-chelsea/20%Monthly2016-01-15 00:11
https://presheva.com/i-ftohti-armiku-kryesor-i-trurit/20%Monthly2016-01-15 00:05
https://presheva.com/filmi-shok-shokon-mediat-serbe-ja-cfare-shkruajne/20%Monthly2016-01-14 22:52
https://presheva.com/si-i-fshehi-shtetasi-shqiptar-drogen-ne-gomen-rezerve-foto/20%Monthly2016-01-14 22:48
https://presheva.com/fifa-denon-real-madridin-per-transferime/20%Monthly2016-01-14 13:01
https://presheva.com/kur-biznesi-nderlidhet-me-humanizmin-mergimtaret-tane-jane-te-shenjte/20%Monthly2016-01-14 12:18
https://presheva.com/viti-2015-viti-i-deshtimeve-ne-lugine/20%Monthly2016-01-13 23:50
https://presheva.com/messi-deshiron-te-luaj-ne-argjentine/20%Monthly2016-01-13 23:46
https://presheva.com/vw-golf-8-2017/20%Monthly2016-01-13 23:43
https://presheva.com/samsung-netbook-9-video/20%Monthly2016-01-13 23:41
https://presheva.com/si-te-shmagni-dhimbjet-e-shpines/20%Monthly2018-03-11 09:01
https://presheva.com/si-te-kemi-nje-lekure-te-shendetshme-ne-dimer/20%Monthly2016-01-13 23:37
https://presheva.com/sa-shpesh-duhet-lare-peshqiri-i-trupit/20%Monthly2016-01-13 23:36
https://presheva.com/hiqet-nga-perdorimi-libreza-e-punes/20%Monthly2016-01-13 23:34
https://presheva.com/mustafa-takimi-me-vucicin-mund-te-bojkotohet/20%Monthly2016-01-13 23:26
https://presheva.com/guardiola-pas-bayernit-mund-te-pauzoj-dy-vite/20%Monthly2016-01-13 00:26
https://presheva.com/hiddink-frikesohet-se-reali-mund-ta-transferoj-hazardin/20%Monthly2016-01-13 00:12
https://presheva.com/brazili-ka-me-se-shumti-perfaqesues-ne-ekipin-e-vitit-te-fifas/20%Monthly2016-01-12 23:58
https://presheva.com/refugjatet-refuzojne-te-sherojne-femijet-ne-spitalet-serbe-video/20%Monthly2016-01-12 23:55
https://presheva.com/ne-veturen-nga-shqiperia-ne-skanerin-e-kufirit-te-presheves-zbulohet-marihuane/20%Monthly2016-01-12 23:36
https://presheva.com/rrefimet-e-nje-nene-3/20%Monthly2016-01-12 23:28
https://presheva.com/cila-eshte-e-verteta-e-konfliktit-te-kumanoves/20%Monthly2016-01-12 12:31
https://presheva.com/bruksel-pergatitet-raundi-i-ri-i-bisedimeve-prishtine-beograd/20%Monthly2016-01-12 12:25
https://presheva.com/antagonizmat-ndermjet-partive-sjellin-mosrealizimin-e-kerkesave-te-shqiptareve/20%Monthly2016-01-12 10:21
https://presheva.com/ja-sa-vota-mori-messi-ronaldo-dhe-neymar/20%Monthly2016-01-11 23:33
https://presheva.com/pamje-skandaloze-shikoni-cfare-bejne-emigrantet-ne-gjermani-video/20%Monthly2016-01-11 23:24
https://presheva.com/rexhep-selimi-protestat-nuk-ndalen-deri-ne-doreheqjen-e-qeverise/20%Monthly2016-01-11 23:11
https://presheva.com/nderroi-jete-femija-dy-vjecar-nga-siria-ne-presheve/20%Monthly2016-01-11 23:08
https://presheva.com/bale-tentoj-te-fitoj-sa-me-shume-tituj-me-real-madridin/20%Monthly2016-01-11 08:41
https://presheva.com/beogradi-nuk-i-shperben-strukturat-paralele/20%Monthly2016-01-11 08:02
https://presheva.com/ancelotti-zidane-do-te-jete-i-suksesshem-ne-real-madridi/20%Monthly2016-01-11 07:15
https://presheva.com/klopp-paralajmeron-guardiolen/20%Monthly2016-01-11 07:13
https://presheva.com/ja-si-do-dukeshin-lideret-politike-ne-versionin-femer-foto/20%Monthly2016-01-11 00:22
https://presheva.com/audi-a2-2019/20%Monthly2016-01-10 20:20
https://presheva.com/facebook-messenger-vjen-per-pc/20%Monthly2016-01-10 20:16
https://presheva.com/hazard-do-te-largohet-nga-chelsea/20%Monthly2016-01-10 20:13
https://presheva.com/cfare-u-tha-zidane-lojtareve-para-ndeshjes-me-deportivon/20%Monthly2016-01-10 20:12
https://presheva.com/chelsea-gati-30-milione-per-bacca/20%Monthly2016-01-10 20:10
https://presheva.com/vardy-dhe-neymar-jane-dy-futbollistet-me-te-mire-te-ketij-edicioni/20%Monthly2016-01-10 20:09
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-cajit-jeshil/20%Monthly2016-01-10 20:06
https://presheva.com/maska-ideale-per-eleminimin-e-zbokthit/20%Monthly2016-01-10 20:05
https://presheva.com/tregtia-me-nuse-nga-shqiperia-mendojne-se-po-shkojne-ne-kosove-shiten-per-500-euro-ne-maqedoni-video/20%Monthly2016-01-10 20:01
https://presheva.com/agjenti-serb-i-udb-se-ja-si-mund-ti-fusim-shqiptaret-ne-lufte-civile/20%Monthly2016-01-10 19:59
https://presheva.com/zidane-ky-eshte-vetem-fillimi/20%Monthly2016-01-09 23:12
https://presheva.com/mund-te-qendroni-ne-forme-edhe-pa-ushtruar-shume/20%Monthly2016-01-09 22:16
https://presheva.com/milan-dhe-roma-pa-fitues/20%Monthly2016-01-09 22:06
https://presheva.com/terapia-zinedin-zidane-video-golat/20%Monthly2016-01-09 22:02
https://presheva.com/lugina-me-talente-futbolli-iliri-debuton-ne-kombetaren-u19/20%Monthly2016-01-09 17:13
https://presheva.com/ne-serbi-rrogat-me-te-uleta-ne-regjion/20%Monthly2016-01-08 23:55
https://presheva.com/aplikacionet-me-te-mira-per-iphone-gjate-vitit-2015/20%Monthly2016-01-08 23:02
https://presheva.com/lumia-650-me-ekran-5-inc/20%Monthly2016-01-08 23:00
https://presheva.com/cokollata-ilaci-me-i-mire-per-ta-qetesuar-kollen/20%Monthly2016-01-08 22:58
https://presheva.com/kane-nuk-deshiron-te-largohet-nga-tottenham/20%Monthly2016-01-08 22:55
https://presheva.com/albian-ajeti-ne-augsburg/20%Monthly2016-01-08 22:54
https://presheva.com/zidane-ndryshon-atomsferen-ne-stervitjet-e-real-madridit-video/20%Monthly2016-01-08 22:53
https://presheva.com/kosova-nenshkruan-dy-marreveshjet-e-para-zyrtare-me-komunat-e-presheves-dhe-bujanocit/20%Monthly2016-01-08 22:46
https://presheva.com/te-ndihmohet-jo-vetem-ne-kulture-por-edhe-ne-infrastrukture/20%Monthly2016-01-08 22:39
https://presheva.com/shh-lugina-e-presheves-ne-zvicer-gjate-vitit-2015-shperndau-ndihma-ne-vlere-prej-13-770-frangash/20%Monthly2016-01-08 22:38
https://presheva.com/musliu-takoi-zevendes-kryeministrin-shala/20%Monthly2016-01-08 22:29
https://presheva.com/lugina-e-presheves-mes-zajednices-ndarese/20%Monthly2016-01-08 00:25
https://presheva.com/tekstet-nga-shqiperia-mundesi-e-mire-per-zgjidhje-efikase/20%Monthly2016-01-07 23:46
https://presheva.com/januzaj-kthehet-ne-united/20%Monthly2016-01-07 00:03
https://presheva.com/pensionohet-drogba-kthehet-ne-chelsea/20%Monthly2016-01-07 00:01
https://presheva.com/shqiptaret-ne-vend-te-katert-per-kerkim-azili-ne-gjermani/20%Monthly2016-01-06 23:58
https://presheva.com/kamenica-hapi-pikekalimin-kufitar-me-medvegjen/20%Monthly2016-01-06 16:37
https://presheva.com/guardiola-do-te-bashkohet-me-messin-tek-city/20%Monthly2016-01-06 12:57
https://presheva.com/vitamina-d-shkaku-i-pagjumesise-tek-te-moshuarit/20%Monthly2016-01-06 12:55
https://presheva.com/vetmia-shkakton-semundje/20%Monthly2016-01-06 12:52
https://presheva.com/audi-sjell-internetin-ne-vetura-me-2017/20%Monthly2016-01-06 12:49
https://presheva.com/messi-nuk-do-te-jete-ne-fifa-17/20%Monthly2016-01-06 12:47
https://presheva.com/zidane-i-gatshem-te-transferoj-eden-hazardin/20%Monthly2016-01-06 12:45
https://presheva.com/benitez-mund-te-drejtoj-chelsea-apo-unitedin/20%Monthly2016-01-06 12:43
https://presheva.com/rrugetimi-i-radios-kosova-e-lire-3/20%Monthly2016-01-06 12:39
https://presheva.com/sa-shqiptare-jane-neper-bote/20%Monthly2016-01-06 12:33
https://presheva.com/united-gati-215-milione-per-transferime/20%Monthly2016-01-06 00:02
https://presheva.com/suarez-dhe-alcantara-deshirat-e-guardiolas/20%Monthly2016-01-06 00:00
https://presheva.com/beogradi-deshiron-afrim-me-krahinen-e-vet-jugore-kosoven/20%Monthly2016-01-05 23:58
https://presheva.com/arifi-i-paralajmeron-per-bela-vellezrit-behluli-nga-bujanoci/20%Monthly2016-01-05 16:11
https://presheva.com/suarez-sulmuesi-me-i-mire-i-sezonit/20%Monthly2016-01-05 14:44
https://presheva.com/zidane-balen-do-ta-trajtoj-njejt-sikur-deri-tani/20%Monthly2016-01-05 14:42
https://presheva.com/ne-bujanoc-ne-polici-komandanti-shqiptar-ndersa-ne-presheve-emerohet-serb/20%Monthly2016-01-05 13:54
https://presheva.com/mercedes-e-class-2016-foto/20%Monthly2016-01-05 13:35
https://presheva.com/ja-disa-sekrete-te-bananes/20%Monthly2016-01-05 13:27
https://presheva.com/ja-si-ta-shmangni-gripin-sezonal/20%Monthly2016-01-05 13:25
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-patates/20%Monthly2016-01-05 13:23
https://presheva.com/mourinho-nuk-u-kthye-per-shkak-te-ronaldos-dhe-ramosit/20%Monthly2016-01-05 13:19
https://presheva.com/pse-u-largua-david-villa-nga-barcelona/20%Monthly2016-01-05 13:18
https://presheva.com/diego-costa-nuk-eshte-ne-shitje/20%Monthly2016-01-05 13:16
https://presheva.com/kush-jane-lojtaret-qe-shkarkuan-benitezin/20%Monthly2016-01-05 00:01
https://presheva.com/ja-me-cilin-formacion-pritet-te-luaj-zidane/20%Monthly2016-01-05 00:00
https://presheva.com/ne-presheve-arrijne-rreth-1000-emigrante-ne-dite/20%Monthly2016-01-04 23:58
https://presheva.com/rrugetimi-i-radios-kosova-e-lire-2/20%Monthly2016-01-04 23:51
https://presheva.com/dallkauket-dhe-demonkratet/20%Monthly2016-01-04 23:45
https://presheva.com/filmi-per-oscar-me-ushtare-te-vertete-qe-moren-pjese-edhe-ne-luften-e-kosoves-video/20%Monthly2016-01-04 11:37
https://presheva.com/dialogu-kosove-serbi-do-te-vazhdoje-por-nuk-dihet-kur/20%Monthly2016-01-04 11:32
https://presheva.com/zgjedhjet-lokale-me-24-prill/20%Monthly2016-01-04 00:16
https://presheva.com/ja-sa-paguhen-stupcat-nga-ptk/20%Monthly2016-01-03 23:58
https://presheva.com/mielli-ilaci-me-i-mire-kunder-djegieve/20%Monthly2016-01-03 11:48
https://presheva.com/shega-pastron-enet-tuaja-te-gjakut/20%Monthly2016-01-03 11:47
https://presheva.com/barcelona-e-gatshme-ta-shese-ter-stegenin/20%Monthly2016-01-03 11:46
https://presheva.com/formacionet-e-mundshme-valencia-real-madrid/20%Monthly2016-01-03 11:44
https://presheva.com/zola-inter-favorit-per-scudetton/20%Monthly2016-01-03 11:42
https://presheva.com/el-shaarawy-prane-rikthimit-ne-itali/20%Monthly2016-01-03 11:38
https://presheva.com/delawie-asociacioni-ne-perputhje-me-kushtetuten/20%Monthly2016-01-03 11:31
https://presheva.com/pa-fitues-derbi-i-katalonise/20%Monthly2016-01-02 23:17
https://presheva.com/turan-dhe-vidal-te-gatshem-per-barcelonen/20%Monthly2016-01-02 22:25
https://presheva.com/isco-kushton-45-milione-euro/20%Monthly2016-01-02 22:19
https://presheva.com/qytetaret-ironizojne-obama-mjaft-kopjove-nga-erion-veliaj-foto/20%Monthly2016-01-02 22:17
https://presheva.com/mbi-nje-kilometer-kolona-ne-dheun-e-bardhe/20%Monthly2016-01-02 22:08
https://presheva.com/sfidat-e-lugines-se-presheves-gjate-vitit-2015-video/20%Monthly2016-01-02 00:40
https://presheva.com/ekrem-krasniqi-komandat-i-pare-shqiptar-i-stacionit-policor-ne-bujanoc/20%Monthly2016-01-01 17:03
https://presheva.com/nikoliq-edhe-ne-do-ti-dergojme-marreveshjet-e-ardhshme-ne-kushtetuese/20%Monthly2016-01-01 14:12