XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/perplasje-mes-refugjateve-dhe-policise-ne-kufirin-greko-maqedonas-video/20%Monthly2016-02-29 14:04
https://presheva.com/pep-guardiola-e-deshiron-marcelon-te-manchester-city/20%Monthly2016-02-29 11:42
https://presheva.com/knsh-kerkon-prezence-me-te-madhe-te-presidentit-ne-lugine-per-zgjidhje-te-problemeve/20%Monthly2016-02-29 11:38
https://presheva.com/leicester-drejt-titullit-duhet-ti-luaj-keto-ndeshje/20%Monthly2016-02-29 11:34
https://presheva.com/barcelona-real-madrid-luhet-me-2-prill/20%Monthly2016-02-29 11:32
https://presheva.com/migrantet-ekonomik-kthehen-nga-shidi-ne-presheve/20%Monthly2016-02-29 11:27
https://presheva.com/te-gjithe-fituesit-e-oscar-2016/20%Monthly2016-02-29 11:22
https://presheva.com/ku-po-gabon-real-madridi-dhe-cfare-po-ndodh-me-zhgenjimin-e-ekipit/20%Monthly2016-02-28 23:20
https://presheva.com/psg-peson-humbjen-e-pare/20%Monthly2016-02-28 22:45
https://presheva.com/kroos-reali-synon-te-fitoj-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-02-28 22:40
https://presheva.com/gashi-shijon-fitoren-e-pare-foto/20%Monthly2016-02-28 21:06
https://presheva.com/pellegrini-i-lumtur-pas-triumfit/20%Monthly2016-02-28 21:04
https://presheva.com/reagon-klopp-pas-humbjes-ndaj-city-t/20%Monthly2016-02-28 21:02
https://presheva.com/manchester-city-fituesi-i-capital-one/20%Monthly2016-02-28 21:00
https://presheva.com/arrijne-refugjate-te-ri-ne-miratoc/20%Monthly2016-02-28 11:10
https://presheva.com/spahiu-po-te-mos-ishte-amerika-as-thaci-e-as-kurti-sdo-ishin-deputete/20%Monthly2016-02-28 11:03
https://presheva.com/real-madridi-ne-gare-per-dybalan/20%Monthly2016-02-27 18:18
https://presheva.com/mahrez-enderron-barcelonen/20%Monthly2016-02-27 18:16
https://presheva.com/zidane-i-zhgenjyer-me-humbjen-nga-atletico/20%Monthly2016-02-27 18:14
https://presheva.com/perkujtohet-jeta-dhe-vepra-heroike-e-komandant-fatmir-ibishit/20%Monthly2016-02-27 18:12
https://presheva.com/nxenesit-e-shkolles-se-pare-shqipe-ne-presheve-me-1945/20%Monthly2016-02-27 18:07
https://presheva.com/mustafa-per-autoritetet-kosovare-dera-e-kryetarit-te-komunes-se-presheves-mbetet-gjithmone-e-hapur/20%Monthly2016-02-27 18:04
https://presheva.com/zenel-musa-arbiter-autoritativ-i-futbollit-ne-dy-ligat-kryesore-te-zvicres/20%Monthly2016-02-27 18:01
https://presheva.com/ja-cila-eshte-menyra-e-duhur-per-renien-ne-peshe/20%Monthly2016-02-26 23:51
https://presheva.com/faktoret-qe-ndikojne-ne-plakjen-e-parakohshme/20%Monthly2016-02-26 23:50
https://presheva.com/zidane-duhet-te-mbetet-edhe-sezonin-e-ardhshen-ne-madrid/20%Monthly2016-02-26 23:47
https://presheva.com/ja-shorti-i-europa-league/20%Monthly2016-02-26 23:45
https://presheva.com/higuain-veres-transferohet-ne-premier-league/20%Monthly2016-02-26 23:43
https://presheva.com/klitschko-kunder-fury-ne-maj-ose-qershor/20%Monthly2016-02-26 23:41
https://presheva.com/gianni-infantino-zgjidhet-president-i-ri-i-fifa-s/20%Monthly2016-02-26 23:39
https://presheva.com/zidane-lavderon-diego-simeonen/20%Monthly2016-02-26 23:38
https://presheva.com/kufijt-po-mbyllen-refugjatet-drejt-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2016-02-26 23:33
https://presheva.com/presheva-me-ekspozite-muzeu-damastion/20%Monthly2016-02-26 23:21
https://presheva.com/ska-me-drejtora-partiak-ata-do-ti-zgjedh-ministria/20%Monthly2016-02-26 01:09
https://presheva.com/bmw-series-8/20%Monthly2016-02-26 00:27
https://presheva.com/iphone-7-do-te-kete-edhe-256-gb/20%Monthly2016-02-26 00:25
https://presheva.com/ja-pse-ju-ze-ngerci/20%Monthly2016-02-26 00:24
https://presheva.com/si-te-prisni-nje-qepe-pa-qare/20%Monthly2016-02-26 00:22
https://presheva.com/si-te-luftojme-rrudhat/20%Monthly2016-02-26 00:21
https://presheva.com/deklarata-bombe-e-bashes-modeli-i-berishes-nuk-ben-me-per-partine-demokratike-video/20%Monthly2016-02-25 23:51
https://presheva.com/ndryshim-i-komunikacionit-ne-rrugen-bujanoc-koncul-per-shkak-te-punimeve-ne-rruge/20%Monthly2016-02-25 23:47
https://presheva.com/klubi-trojet-organizon-tribune-me-rastin-e-referendimit-te-1-dhe-2-marsit/20%Monthly2016-02-25 23:38
https://presheva.com/deftesen-e-ka-me-njesha-dhe-dysha-por-eshte-kandidat-per-president-te-kosoves/20%Monthly2016-02-25 10:05
https://presheva.com/mourinho-eshte-trajner-ideal-per-manchester-unitedin/20%Monthly2016-02-24 22:28
https://presheva.com/mauro-icardi-nuk-deshiron-te-largohet-nga-interi/20%Monthly2016-02-24 22:14
https://presheva.com/amnesty-international-te-arrestuarit-nga-grupi-i-kumanoves-jane-rrahur-ne-burgje/20%Monthly2016-02-24 22:12
https://presheva.com/gjate-dites-asnje-migrant-nuk-arriti-ne-presheve/20%Monthly2016-02-24 22:04
https://presheva.com/alban-meha-e-ka-bere-te-lumtur-fansin-duke-ia-dhuruar-fanellen/20%Monthly2016-02-23 16:40
https://presheva.com/a-do-te-ishte-barcelona-ndryshe-pa-messin/20%Monthly2016-02-23 16:28
https://presheva.com/arsenal-barcelona-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2016-02-23 16:25
https://presheva.com/ibrahimovic-ne-real-madrid/20%Monthly2016-02-23 16:24
https://presheva.com/musliu-do-te-vazhdojme-me-tentime-per-debllokim-e-teksteve-shkollore/20%Monthly2016-02-23 16:16
https://presheva.com/pvd-koalicion-paszgjedhore-vete-me-subjekte-politike-per-ta-nderprere-degradimin-e-metejme-te-pushteteve-lokale/20%Monthly2016-02-23 00:36
https://presheva.com/a-e-dini-pse-macet-e-zeza-sjellin-fat-te-keq/20%Monthly2016-02-23 00:24
https://presheva.com/mourinho-i-do-keta-dy-sulmues-te-bundesliges/20%Monthly2016-02-23 00:23
https://presheva.com/solskjaer-united-nje-zhgenjim-vitet-e-fundit/20%Monthly2016-02-23 00:22
https://presheva.com/finalja-e-copa-del-rey-ne-vincente-calderon/20%Monthly2016-02-23 00:20
https://presheva.com/ja-cfare-kuptimi-ka-i-tek-iphone/20%Monthly2016-02-23 00:15
https://presheva.com/ja-cfare-shkakton-konsumimi-i-sheqerit/20%Monthly2016-02-23 00:13
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-lakres/20%Monthly2016-02-23 00:12
https://presheva.com/perzierja-ideale-per-nje-shendet-te-mire/20%Monthly2016-02-23 00:11
https://presheva.com/kujdes-vozites-edhe-tejkalimi-me-i-vogel-i-shpejtesise-kushton-shume/20%Monthly2016-02-23 00:09
https://presheva.com/kryetari-i-bashkesise-islame-qe-nuk-mban-zgjedhjet-e-tij-dhe-lobon-mustafen-foto/20%Monthly2016-02-22 23:47
https://presheva.com/ternoc-qenet-endacak-e-bejne-per-spital-nje-70-vjecar/20%Monthly2016-02-22 23:19
https://presheva.com/gruaja-qe-punon-si-taksiste-ne-gjilan-video/20%Monthly2016-02-21 23:48
https://presheva.com/juventus-mendon-per-gotzen/20%Monthly2016-02-21 23:47
https://presheva.com/zidane-do-te-luftojme-deri-ne-fund-per-titull/20%Monthly2016-02-21 23:32
https://presheva.com/komuna-fton-kofinancim-per-vendosjen-e-pllakave-te-betonit-ose-rikonstruim-te-rruges-me-asfalt/20%Monthly2016-02-21 23:29
https://presheva.com/kapet-hajduti-s-f-qe-plackiti-dy-here-ne-bujanoc/20%Monthly2016-02-21 23:12
https://presheva.com/autobuset-qe-bartin-migrante-e-shkaterruan-infrastrukturen-rrugore/20%Monthly2016-02-21 23:03
https://presheva.com/bujanoc-mirenjohjet-e-autorizuara/20%Monthly2016-02-21 22:59
https://presheva.com/prof-dr-muharrem-dhe-emine-gashi-dekorohen-nga-presidentja-jahjaga/20%Monthly2016-02-21 22:54
https://presheva.com/makina-e-james-bond-u-shit-per-3-5-milione-dollare/20%Monthly2016-02-21 00:59
https://presheva.com/suarez-titulli-kerkon-qe-te-vuash/20%Monthly2016-02-21 00:57
https://presheva.com/nuk-do-ta-kemi-aspak-te-lehte-kunder-arsenalit/20%Monthly2016-02-21 00:52
https://presheva.com/pep-nuk-ka-qene-asnjehere-pjese-e-jona/20%Monthly2016-02-21 00:50
https://presheva.com/a-do-ta-pranonte-postin-e-kryetarit-xhelal-mehmeti-po-tia-dhuronte-ragmi-mustafa-video/20%Monthly2016-02-21 00:38
https://presheva.com/djaloshi-shqiptar-qe-po-habit-austrine-ne-futboll/20%Monthly2016-02-21 00:28
https://presheva.com/ku-shkuan-18-000-eurot-per-varrezat-e-reja-ne-presheve-dokument/20%Monthly2016-02-21 00:18
https://presheva.com/fotografite-e-preshevarit-adrian-limani-thyejne-perkufizimet-e-perditshmerise/20%Monthly2016-02-20 00:15
https://presheva.com/policet-nga-serbia-ne-kufirin-maqedoni-greqi/20%Monthly2016-02-20 00:03
https://presheva.com/agron-borici-dekorohet-me-medaljen-presidenciale-te-meritave-per-kontributin-e-dhene-ne-fushen-e-kultures/20%Monthly2016-02-19 23:55
https://presheva.com/ministria-e-puneve-te-jashtme-te-republikes-se-shqiperise-takohet-me-alternativen/20%Monthly2016-02-19 10:09
https://presheva.com/migrantet-e-pakenaqur-me-kthimin-e-tyre-ne-serbi/20%Monthly2016-02-19 08:55
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-ananasit/20%Monthly2016-02-19 08:00
https://presheva.com/ja-per-cfare-mund-te-perdoret-lekura-e-molles/20%Monthly2016-02-19 07:58
https://presheva.com/berisha-udb-dha-20-milione-dollar-per-destabilizimin-e-shqiperise-ne-1990-1992-pas-1990-jane-denuar-shqiptare-per-bashkepunim-me-udb/20%Monthly2016-02-19 07:11
https://presheva.com/u-perkujtua-deshmori-i-kombit-artan-abazi-komandant-miratoca/20%Monthly2016-02-18 23:42
https://presheva.com/qendra-per-pranimin-e-refugjateve-mbetet-e-zbrazet/20%Monthly2016-02-18 11:07
https://presheva.com/vazhdon-seria-e-placktijeve-ne-lokalet-e-bujanocit/20%Monthly2016-02-18 11:00
https://presheva.com/ramos-e-merituam-fitoren/20%Monthly2016-02-18 08:03
https://presheva.com/dhembe-te-bardhe-ja-menyra-e-duhur/20%Monthly2016-02-18 07:21
https://presheva.com/dhembe-te-paster-per-nje-zemer-dhe-tru-te-shendetshem/20%Monthly2016-02-18 07:17
https://presheva.com/ja-sa-paguhet-presidenti-amerikan/20%Monthly2016-02-18 07:16
https://presheva.com/benitez-perez-fajtor-per-rezulatet-e-keqia/20%Monthly2016-02-18 07:01
https://presheva.com/scott-normalizimi-i-marredhenieve-serbi-kosove-hap-pas-hapi/20%Monthly2016-02-18 06:59
https://presheva.com/evropa-mbyll-kufirin-per-refugjate-prej-1-marsit/20%Monthly2016-02-18 00:13
https://presheva.com/denime-te-rrepta-per-keqperdoruesit-e-rrymes/20%Monthly2016-02-17 23:52
https://presheva.com/redknapp-mourinho-te-united-pune-e-kryer/20%Monthly2016-02-17 12:00
https://presheva.com/chelsea-me-oferte-prej-50-milione-euro-per-kroos/20%Monthly2016-02-17 11:56
https://presheva.com/veper-penale-per-te-mituren-r-xh-qe-dyshohet-se-vrau-foshnjen-e-posalindur/20%Monthly2016-02-17 11:48
https://presheva.com/nje-karadakli-per-kryetar/20%Monthly2016-02-17 09:55
https://presheva.com/rrefimet-e-nje-nene-6/20%Monthly2016-02-17 09:29
https://presheva.com/moravica-merr-donacion-kamion-te-ri-per-mbledhjen-e-mbeturinave/20%Monthly2016-02-17 09:20
https://presheva.com/46675/20%Monthly2016-02-17 08:51
https://presheva.com/sa-gjate-mund-te-jetojme-pa-pire-uje/20%Monthly2016-02-17 08:31
https://presheva.com/si-te-pushoni-migrenen-brenda-pak-minutash/20%Monthly2016-02-17 08:25
https://presheva.com/maska-ideale-per-nje-lekure-te-thate/20%Monthly2016-02-17 08:22
https://presheva.com/ronaldos-nuk-i-interesojne-puthjet-dhe-perqafimet/20%Monthly2016-02-17 00:03
https://presheva.com/giggs-nuk-deshiron-te-zevendesoje-van-gaalin/20%Monthly2016-02-17 00:00
https://presheva.com/hiddink-kemi-edhe-nje-ndeshje/20%Monthly2016-02-16 23:58
https://presheva.com/riprodhohet-anija-historike-titanik/20%Monthly2016-02-16 23:55
https://presheva.com/halimi-duhet-te-rregullohen-listat-zgjedhore/20%Monthly2016-02-16 23:47
https://presheva.com/rriten-kapacitetet-per-pranimin-e-migranteve-ne-presheve/20%Monthly2016-02-16 23:35
https://presheva.com/kryetari-i-presheves-pranohet-kunderligjshem-ne-universitetin-e-gjilanit/20%Monthly2016-02-16 19:12
https://presheva.com/microsoft-vjen-me-lumia-650/20%Monthly2016-02-16 14:09
https://presheva.com/kemi-kualitet-ta-mposhtim-psg-ne/20%Monthly2016-02-16 14:07
https://presheva.com/vendimi-per-ballistin-skandal/20%Monthly2016-02-16 14:05
https://presheva.com/me-statistika-nancy-me-i-mire-se-reali-e-bayernifoto/20%Monthly2016-02-16 14:04
https://presheva.com/roma-mund-ta-eliminoj-real-madridin/20%Monthly2016-02-16 00:47
https://presheva.com/shpresoj-se-bale-eshte-gati/20%Monthly2016-02-16 00:45
https://presheva.com/kompany-ende-jemi-ne-gare-per-titull/20%Monthly2016-02-16 00:44
https://presheva.com/nikoliq-kosova-eshte-pjese-e-serbise/20%Monthly2016-02-16 00:35
https://presheva.com/basha-vizita-e-kerryit-ishte-historike/20%Monthly2016-02-16 00:33
https://presheva.com/arifi-pergjigjet-ja-pse-alternativa-paraqet-te-vetmin-opcion-politik-ne-lugine/20%Monthly2016-02-15 00:18
https://presheva.com/ne-bujanoc-ndalohet-kontrabanda-me-cigare-me-vlere-rreth-20-mije-euro/20%Monthly2016-02-15 00:16
https://presheva.com/pertej-dashurise-nga-enver-sahiti/20%Monthly2016-02-15 00:12
https://presheva.com/arifi-ne-krye-te-pd-se-ne-bujanoc-edhe-nje-mandat-tjeter/20%Monthly2016-02-14 00:42
https://presheva.com/musliu-po-eshte-e-vertete-se-gjendem-ne-listen-e-zeze-te-departamentit-amerikan/20%Monthly2016-02-14 00:40
https://presheva.com/a-do-te-shkarkohet-van-gaal/20%Monthly2016-02-13 23:03
https://presheva.com/zidane-do-te-luftojme-qe-ta-fitojme-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-02-13 23:01
https://presheva.com/messi-nuk-ka-asnje-problem/20%Monthly2016-02-13 22:59
https://presheva.com/shqiptaret-e-sirise-sot-refugjate-ne-presheve-jemi-rreth-30-mije-video/20%Monthly2016-02-13 19:16
https://presheva.com/knsh-organizon-proteste-me-18-shkurt-duam-libra-shqip/20%Monthly2016-02-13 18:46
https://presheva.com/nuk-ka-permiresime-per-gjendjen-e-michael-schumacher/20%Monthly2016-02-12 23:58
https://presheva.com/qeveria-serbe-ende-nuk-ka-disponim-te-lejoje-tekstet-nga-kosova/20%Monthly2016-02-12 23:45
https://presheva.com/fadil-sylejmani-ky-misionar-i-madh/20%Monthly2016-02-12 12:17
https://presheva.com/leter-e-hapur-shqiprim-arifi-t-kryetarit-te-alternatives/20%Monthly2016-02-12 11:20
https://presheva.com/a-jeni-ne-liste-zgjedhore-verifikoni-online/20%Monthly2016-02-12 10:32
https://presheva.com/messi-tallet-makina-ime-e-re-te-cilen-shkruajne-se-e-kam-blere/20%Monthly2016-02-12 07:52
https://presheva.com/kinezet-pronare-te-shfletuesit-opera/20%Monthly2016-02-12 07:36
https://presheva.com/mesoni-se-nga-cila-date-mundeni-te-porosisni-galaxy-s7-dhe-s7-edge/20%Monthly2016-02-12 07:33
https://presheva.com/produktet-qe-e-luftojne-plakjen/20%Monthly2016-02-12 07:33
https://presheva.com/gabimet-qe-bejme-gjate-pastrimit-te-dhembeve/20%Monthly2016-02-12 07:30
https://presheva.com/moratti-nuk-ka-shanca-te-kthehem-ne-krye-te-interit/20%Monthly2016-02-12 07:30
https://presheva.com/ja-cfare-fshihej-pas-lemzes/20%Monthly2016-02-12 07:29
https://presheva.com/e-pabesueshme-cfare-super-skuadre-ka-refuzuar-nagatomo-per-te-qendruar-te-interi/20%Monthly2016-02-12 07:22
https://presheva.com/lugina-e-presheves-jo-me-nje-vend-i-harruar/20%Monthly2016-02-12 07:22
https://presheva.com/zyrtare-robinho-me-klub-te-ri/20%Monthly2016-02-12 07:19
https://presheva.com/barcelona-ne-bisedime-me-laporten/20%Monthly2016-02-12 07:17
https://presheva.com/zola-i-gatshem-ta-transferoje-ne-skuadren-e-tij-terryn/20%Monthly2016-02-12 07:15
https://presheva.com/ne-kanada-nderron-jete-i-riu-nga-terrnoci-kerkohet-ndihme/20%Monthly2016-02-12 07:12
https://presheva.com/46517/20%Monthly2016-02-12 05:06
https://presheva.com/unifikimi-politik-ne-lugine-eshte-domosdoshmeri-e-jo-luks/20%Monthly2016-02-11 22:53
https://presheva.com/psg-mund-ta-fitoj-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-02-11 17:33
https://presheva.com/serbia-heq-kosoven-nga-harta-e-saj/20%Monthly2016-02-11 17:20
https://presheva.com/alternativa-ne-gjakove-mimoza-kusari-lila-implementon-ndryshimin/20%Monthly2016-02-11 13:02
https://presheva.com/bmw-prezanton-m2-per-motogp-foto/20%Monthly2016-02-11 10:41
https://presheva.com/ja-si-ta-mposhtim-lodhjen/20%Monthly2016-02-11 10:35
https://presheva.com/si-te-shmangim-gripin/20%Monthly2016-02-11 10:33
https://presheva.com/talenti-shqiptar-shenon-kunder-real-madridit-fshf-ku-je/20%Monthly2016-02-11 10:29
https://presheva.com/aktoret-preshevare-pjese-e-serialit-192-ne-rtk/20%Monthly2016-02-11 10:26
https://presheva.com/cili-politikan-eshte-ne-listen-e-zeze-te-amerikes/20%Monthly2016-02-11 10:13
https://presheva.com/ne-nish-kapet-trafikanti-me-9-emigrante-pakistanez/20%Monthly2016-02-11 10:06
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-presheve-pajiset-me-ambulance-levizese/20%Monthly2016-02-11 08:14
https://presheva.com/presheva-me-jete-kulturore-te-varfer/20%Monthly2016-02-11 07:49
https://presheva.com/8-lojtaret-qe-do-ti-largoj-mourinho-nga-united/20%Monthly2016-02-10 19:01
https://presheva.com/giggs-te-drejtoj-manchester-unitedin/20%Monthly2016-02-10 19:00
https://presheva.com/guardiola-e-deshiron-lewandowskin-tek-city/20%Monthly2016-02-10 18:59
https://presheva.com/kryetari-i-kksh-musliu-takohet-me-kevin-furey/20%Monthly2016-02-10 18:48
https://presheva.com/valencia-barcelona-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2016-02-10 10:25
https://presheva.com/united-shfaq-interesim-per-gaitan/20%Monthly2016-02-10 10:22
https://presheva.com/audi-rs6-apo-mercedes-benz-amg-e63-video/20%Monthly2016-02-10 07:53
https://presheva.com/cavani-nuk-largohet-nga-psg/20%Monthly2016-02-10 07:19
https://presheva.com/a-mund-te-largohet-neymar-nga-barcelona/20%Monthly2016-02-10 07:15
https://presheva.com/sondazhi-nuk-duam-qe-duhani-te-pihet-ne-lokale/20%Monthly2016-02-10 06:58
https://presheva.com/si-te-perdorni-me-shume-se-dy-adresa-ne-instagram/20%Monthly2016-02-10 06:45
https://presheva.com/problemet-qe-vijne-nga-gjumi-me-goje-hapur/20%Monthly2016-02-10 06:42
https://presheva.com/ja-pse-nuk-duhet-ta-godasni-femijen-me-shpulle/20%Monthly2016-02-10 06:40
https://presheva.com/busquets-mund-te-shkoj-pas-guardiolas/20%Monthly2016-02-09 23:09
https://presheva.com/pellegrini-ne-juventus/20%Monthly2016-02-09 23:07
https://presheva.com/west-ham-eliminon-liverpoolin-nga-fa-cup/20%Monthly2016-02-09 23:06
https://presheva.com/arrestohet-b-r-nga-ternoci-dhe-m-s-nga-leskoci-per-lende-narkotike/20%Monthly2016-02-09 22:22
https://presheva.com/ambasada-e-shba-se-mbeshtet-alternativen/20%Monthly2016-02-09 22:13
https://presheva.com/plackitje-lokalesh-ne-bujanoc/20%Monthly2016-02-09 11:32
https://presheva.com/halimi-pse-nuk-eshte-hapur-vendkalimi-kufitar-ne-miratoc/20%Monthly2016-02-09 11:26
https://presheva.com/audi-a1-cabrio/20%Monthly2016-02-09 08:46
https://presheva.com/facebook-ne-telefon-e-ha-baterine/20%Monthly2016-02-09 08:44
https://presheva.com/griezmann-deshiron-te-transferohet-ne-premier-league/20%Monthly2016-02-09 08:41
https://presheva.com/celina-ne-kombetaren-shqiptare/20%Monthly2016-02-09 08:25
https://presheva.com/dybala-ne-bayern-ne-vend-te-lewandowskit/20%Monthly2016-02-09 08:06
https://presheva.com/allegri-do-te-drejtoj-chelsean/20%Monthly2016-02-09 08:04
https://presheva.com/serbia-kthen-ne-kosove-700-punetore-shendetsore/20%Monthly2016-02-09 08:00
https://presheva.com/desire-626-telefoni-me-i-ri-htc/20%Monthly2016-02-09 06:48
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-mjaltit-me-hudher/20%Monthly2016-02-09 06:44
https://presheva.com/receta-e-duhur-per-zhdukjen-e-zbokthit/20%Monthly2016-02-09 06:42
https://presheva.com/presheva-pjese-e-kampit-per-vendosjen-dhe-akomodimin-e-refugjateve/20%Monthly2016-02-09 06:41
https://presheva.com/shenohet-71-vjetori-i-hapjes-se-shkolles-se-pare-ne-gjuhen-shqipe-ne-presheve/20%Monthly2016-02-09 00:03
https://presheva.com/ja-si-e-shpenzojne-fundjaven-miliarderet/20%Monthly2016-02-08 10:17
https://presheva.com/galaxy-a9-pro-me-ekran-5-5-inc/20%Monthly2016-02-08 10:15
https://presheva.com/si-te-mposhtim-pagjumesine/20%Monthly2016-02-08 10:14
https://presheva.com/videolojerat-nxisin-agresivitetin-tek-femijet/20%Monthly2016-02-08 10:08
https://presheva.com/cokollata-ju-ndihmon-te-bini-ne-peshe/20%Monthly2016-02-08 10:07
https://presheva.com/ancelotti-e-deshiron-chichariton-tek-bayerni/20%Monthly2016-02-08 10:03
https://presheva.com/modric-eshte-shtylla-e-real-madridit/20%Monthly2016-02-08 10:01
https://presheva.com/laporte-do-ta-refuzonte-transferimin-ne-barcelone/20%Monthly2016-02-08 09:59
https://presheva.com/6-milone-dinare-ne-vit-per-demshperblim-nga-kafshimi-i-qenve/20%Monthly2016-02-08 09:47
https://presheva.com/kosove-maqedoni-kalimi-i-kufirit-vetem-me-leternjoftim/20%Monthly2016-02-08 09:12
https://presheva.com/sot-mbushen-71-vjet-nga-shkolla-e-pare-shqipe-ne-presheve/20%Monthly2016-02-07 15:25
https://presheva.com/sadiku-shkelqen-ndaj-fc-luganos/20%Monthly2016-02-07 15:23
https://presheva.com/florian-kamberi-i-sjell-barazimin-fc-grasshopper-it/20%Monthly2016-02-07 15:22
https://presheva.com/subjektet-politike-shqiptare-te-jene-partner-e-jo-rivale-dhe-armiq-te-perbetuar/20%Monthly2016-02-07 15:20
https://presheva.com/united-interesohet-per-ever-banegan/20%Monthly2016-02-06 18:00
https://presheva.com/13-ndeshje-larg-rruge-e-veshtire-per-leicesterin-drejt-kampionit/20%Monthly2016-02-06 17:58
https://presheva.com/kronike-e-paralajmeruar-nga-lugina-e-presheves-aty-ku-po-fyhen-shqiptaret-po-nga-shqiptaret/20%Monthly2016-02-06 17:55
https://presheva.com/dhjetor-janar-bale-dhe-benzema-me-te-miret/20%Monthly2016-02-05 22:35
https://presheva.com/suarez-me-sezonin-me-te-mire-ne-karriere/20%Monthly2016-02-05 22:32
https://presheva.com/neymar-nenshkroi-kontrate-ilegale-foto/20%Monthly2016-02-05 22:31
https://presheva.com/ne-kantonin-e-cyrihut-ka-13670-shtetas-te-serbise-nga-kosova-18354/20%Monthly2016-02-05 22:26
https://presheva.com/halimi-gjendje-shume-e-veshtire-ne-fushen-e-sportit-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2016-02-05 22:20
https://presheva.com/kurti-thaci-president-behet-atje-ku-rrine-minjte-e-gjarperinjte-jo-ne-kuvend/20%Monthly2016-02-05 22:04
https://presheva.com/ne-super-ligen-zvicerane-te-futbollit-lufta-per-mbijetese-e-pakompromis/20%Monthly2016-02-05 21:47
https://presheva.com/daciq-e-krahason-serish-kosoven-me-isis-in/20%Monthly2016-02-05 00:08
https://presheva.com/leter-e-hapur-familjes-se-te-zhdukurit-nebi-nuhiut-neza/20%Monthly2016-02-04 23:49
https://presheva.com/alternativa-opsioni-i-vetem-politik-per-presheven-video/20%Monthly2016-02-04 23:46
https://presheva.com/suarez-neymar-do-te-mbetet-ne-barcelone/20%Monthly2016-02-04 12:02
https://presheva.com/sa-vlen-nje-diplome-ne-maqedoni/20%Monthly2016-02-04 11:43
https://presheva.com/united-ofron-190-milion-euro-per-neymarin/20%Monthly2016-02-04 09:06
https://presheva.com/veratti-ne-real-madrid/20%Monthly2016-02-04 07:37
https://presheva.com/juventus-me-rekord-13-fitore-radhazi/20%Monthly2016-02-04 07:35
https://presheva.com/ja-cfare-ndodh-kur-shkruani-humbes-ne-google-com/20%Monthly2016-02-04 07:14
https://presheva.com/ja-cfare-e-shkakton-migrenen/20%Monthly2016-02-04 07:09
https://presheva.com/rrepa-e-kuqe-kunder-anemise/20%Monthly2016-02-04 07:04
https://presheva.com/ja-pse-disa-njerez-thinjen-ne-moshe-te-re/20%Monthly2016-02-04 07:03
https://presheva.com/komandant-lushnja-ne-kumanove-rane-dy-deshmore-te-tjeret-u-tradhetuan/20%Monthly2016-02-04 07:01
https://presheva.com/hiqen-taksat-per-certifikata-vertetime/20%Monthly2016-02-04 00:00
https://presheva.com/corleone-e-shpetova-kosoven-dhe-shqiperine-nga-isis/20%Monthly2016-02-03 23:08
https://presheva.com/proteste-e-shofereve-refugjatet-nga-presheva-do-ti-barte-vetem-nje-kompani-e-autobusave/20%Monthly2016-02-03 23:02
https://presheva.com/denis-markaj-perfundimisht-largohet-nga-fc-lugano/20%Monthly2016-02-03 22:58
https://presheva.com/rrefimet-e-nje-nene-5/20%Monthly2016-02-03 22:57
https://presheva.com/shifrat-e-papunesise-ne-rajon-kryeson-maqedonia-dhe-bosnje-hercegovina/20%Monthly2016-02-03 10:59
https://presheva.com/mcallister-serbia-nuk-guxon-ta-bllokoje-kosoven/20%Monthly2016-02-03 10:37
https://presheva.com/bleona-qerreti-ne-forbes/20%Monthly2016-02-03 09:41
https://presheva.com/barcelona-valencia-formacionet-e-mundshme-2/20%Monthly2016-02-03 09:40
https://presheva.com/yaya-toure-ne-agjenden-e-real-madridit/20%Monthly2016-02-03 09:38
https://presheva.com/martinez-ne-guangzhou-per-42-milione-euro/20%Monthly2016-02-03 07:57
https://presheva.com/de-gea-i-kenaqur-me-lojen-e-united/20%Monthly2016-02-03 07:54
https://presheva.com/samsung-galaxy-s7-prezantohet-me-21-shkurt-video/20%Monthly2016-02-03 07:43
https://presheva.com/hudhra-me-e-mire-se-sa-antibiotiket/20%Monthly2016-02-03 07:39
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-hame-fiq/20%Monthly2016-02-03 07:38
https://presheva.com/qente-endacak-shqetesim-i-madh-per-presheven-foto-video/20%Monthly2016-02-03 07:19
https://presheva.com/pse-shkurti-kete-vit-i-ka-29-dite/20%Monthly2016-02-03 07:12
https://presheva.com/guardiola-do-te-paguhet-27-milione-euro-per-sezone/20%Monthly2016-02-02 11:47
https://presheva.com/mourinho-ne-manchester-united-2/20%Monthly2016-02-02 11:43
https://presheva.com/merkel-sirianeve-ndiqni-shembullin-e-shqiptareve-te-kosoves/20%Monthly2016-02-02 11:39
https://presheva.com/iniesta-me-i-miri-i-spanjes-per-vitin-2015/20%Monthly2016-02-02 10:02
https://presheva.com/pellegrini-mund-te-drejtoj-chelsean/20%Monthly2016-02-02 10:00
https://presheva.com/guardiola-deshiron-pogban-dhe-stones-tek-city/20%Monthly2016-02-02 09:58
https://presheva.com/daily-mail-brez-i-humbur-brakitisin-kosoven-per-te-luftuar-perkrah-isis-it/20%Monthly2016-02-02 09:54
https://presheva.com/bajamet-dhe-vetite-kuruese/20%Monthly2016-02-02 09:15
https://presheva.com/ja-si-mund-ti-largoni-guret-ne-veshka/20%Monthly2016-02-02 09:12
https://presheva.com/per-luginen-e-presheves-ndahen-255-5-milione-dinare-nga-trupi-koordinues/20%Monthly2016-02-02 09:07
https://presheva.com/situata-e-sigurise-ne-jug-te-serbise-eshte-stabile/20%Monthly2016-02-02 08:39
https://presheva.com/guardiola-200-milione-euro-gati-per-transferime/20%Monthly2016-02-02 06:42
https://presheva.com/cheryshev-huazohet-ne-valencia/20%Monthly2016-02-02 06:39
https://presheva.com/chelsea-ka-huazuar-marco-van-ginkel-nga-psv/20%Monthly2016-02-02 06:38
https://presheva.com/preshevaret-me-te-rrezikuarit-qe-te-mbeten-pa-llogarine-e-facebook/20%Monthly2016-02-02 04:03
https://presheva.com/medvegje-vetem-nje-nxenes-ne-krejt-shkollen-video/20%Monthly2016-02-01 23:43
https://presheva.com/pvd-dhe-sns-ne-koalicion-ne-bujanoc/20%Monthly2016-02-01 11:50
https://presheva.com/migjen-basha-transferohet-ne-seria-b/20%Monthly2016-02-01 10:55
https://presheva.com/zidane-pas-fitores-ndaj-espanyol-lavderon-lojtaret/20%Monthly2016-02-01 10:53
https://presheva.com/denis-cheryshev-do-te-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2016-02-01 10:51
https://presheva.com/gold-ag-sjell-klipin-e-ri-bote-kalimtare-video/20%Monthly2016-02-01 10:47
https://presheva.com/a-do-te-dalin-shqiptaret-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2016-02-01 07:46
https://presheva.com/m10-telefoni-me-i-ri-nga-htc-one/20%Monthly2016-02-01 07:01
https://presheva.com/ipad-air-3-me-ekran-9-7-inc/20%Monthly2016-02-01 06:59
https://presheva.com/pse-duhet-te-perdorim-kakao/20%Monthly2016-02-01 06:57
https://presheva.com/receta-ideale-qe-pastron-arteriet/20%Monthly2016-02-01 06:49
https://presheva.com/depresioni-si-pasoje-e-stresit-ne-pune/20%Monthly2016-02-01 06:47
https://presheva.com/cfare-thone-ata-qe-shkuan-per-te-luftuar-ne-siri-video/20%Monthly2016-02-01 06:44