XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/ozil-nuk-ka-ndermend-te-kthehet-ne-real-madrid/20%Monthly2016-03-31 22:14
https://presheva.com/manaj-mund-te-laroghet-nga-interi/20%Monthly2016-03-31 22:11
https://presheva.com/barcelona-real-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2016-03-31 22:09
https://presheva.com/hiqet-bllokada-kamionet-serb-nga-sot-mund-te-hyjne-ne-kosove/20%Monthly2016-03-31 21:54
https://presheva.com/serbia-i-njeh-diplomat-e-kosoves-nga-4-prilli/20%Monthly2016-03-31 11:07
https://presheva.com/sheshel-shpallet-i-pafajshem/20%Monthly2016-03-31 09:37
https://presheva.com/ke-ide-per-biznes-progres-hap-konkurs-per-te-rinjte-deri-10-000-euro/20%Monthly2016-03-31 08:46
https://presheva.com/opel-astra-opc-2018/20%Monthly2016-03-31 06:02
https://presheva.com/chat-sekret-nga-facebook/20%Monthly2016-03-31 06:00
https://presheva.com/perfitimet-shendetsore-te-vajit-te-kokosit/20%Monthly2016-03-31 05:58
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-konsumojme-arra/20%Monthly2016-03-31 05:56
https://presheva.com/gareth-bale-e-di-si-mposhtet-barcelona/20%Monthly2016-03-31 05:53
https://presheva.com/arsenal-nuk-dorezohet-per-titull-deri-ne-fund/20%Monthly2016-03-31 05:50
https://presheva.com/interi-interesohet-per-yaya-toure/20%Monthly2016-03-31 05:48
https://presheva.com/gjenerata-198586-organizon-kremtimin-e-30-vjetorit-te-matures/20%Monthly2016-03-31 05:43
https://presheva.com/ne-veturen-me-targa-bu-policia-e-kosoves-tek-b-m-gjen-11-revole/20%Monthly2016-03-30 22:19
https://presheva.com/zgjedhjet-lokale-7-parti-politike-garojne-ne-presheve-me-24-prill/20%Monthly2016-03-30 18:32
https://presheva.com/ne-bujanoc-arrestohet-dhe-lirohet-beqir-hasani-zyrtar-i-bdi-nga-maqedonia/20%Monthly2016-03-30 09:11
https://presheva.com/duhan-piresit-ne-panike-nga-2017-cigaret-do-te-dyfishohen-ndalese-ne-te-gjitha-vendet-publike/20%Monthly2016-03-30 08:56
https://presheva.com/instagram-mundeson-publikimin-e-videove-me-te-gjata/20%Monthly2016-03-30 06:09
https://presheva.com/sekretet-e-perdorimit-te-qepes/20%Monthly2016-03-30 05:54
https://presheva.com/pija-qe-pastron-nga-duhani-mushkerite/20%Monthly2016-03-30 05:52
https://presheva.com/ja-notat-e-lojtareve-shqiptare-pas-fitores-me-luksemburgun/20%Monthly2016-03-30 05:43
https://presheva.com/rrefimet-e-nje-nene-9/20%Monthly2016-03-29 23:16
https://presheva.com/eksluzivisht-per-presheva-com-flet-shaqir-shaqiri-atdhetar-dhe-nje-nga-themeluesit-e-partise-demokratike-shqiptare/20%Monthly2016-03-29 23:02
https://presheva.com/shkarkohet-kryeshefi-i-policise-ne-vranje/20%Monthly2016-03-29 22:56
https://presheva.com/solidaritet-me-sportin-preshevar/20%Monthly2016-03-29 22:52
https://presheva.com/ja-formacioni-i-real-madridit-per-el-classico-2/20%Monthly2016-03-29 10:44
https://presheva.com/gara-ne-basketboll-me-2-prill-ne-presheve/20%Monthly2016-03-29 09:09
https://presheva.com/gta-vi/20%Monthly2016-03-29 06:19
https://presheva.com/land-rover-bavarian-sav/20%Monthly2016-03-29 06:12
https://presheva.com/lendohet-jordi-alba-2/20%Monthly2016-03-29 06:10
https://presheva.com/kluivert-ekziston-vetem-nje-el-classico/20%Monthly2016-03-29 06:08
https://presheva.com/mateo-kovaciq-mund-te-largohet-nga-real-madridi-gjate-veres/20%Monthly2016-03-29 06:06
https://presheva.com/rendesia-e-vitaminave-ne-shendetin-e-syve/20%Monthly2016-03-29 05:51
https://presheva.com/dhimbjet-qe-nuk-i-qeteson-paracetamoli/20%Monthly2016-03-29 05:50
https://presheva.com/si-te-eleminojme-stresin/20%Monthly2016-03-29 05:49
https://presheva.com/roli-i-gruas-ne-ndryshimin-e-shoqerise/20%Monthly2016-03-28 23:08
https://presheva.com/reagim-i-kompanise-bici-ndaj-administrates-komunale-ne-bujanoc/20%Monthly2016-03-28 22:37
https://presheva.com/rrezon-biciklistin-ik-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Monthly2016-03-28 08:34
https://presheva.com/ne-zvicer-u-promovua-monografia-flatrimi-i-fjales-per-shkrimtarin-poetin-e-profesorin-skender-gashi/20%Monthly2016-03-27 20:00
https://presheva.com/reciprociteti-ne-fuqi-derisa-serbia-ti-njohe-certifikatat-e-kosoves/20%Monthly2016-03-27 18:39
https://presheva.com/zgjedhjet-dhe-prurjet-e-reja-parazgjedhore/20%Monthly2016-03-27 18:31
https://presheva.com/kleptokracia-e-pushtetit-te-komunes-se-presheves/20%Monthly2016-03-27 11:45
https://presheva.com/kroos-mund-te-transferohet-tek-manchester-city/20%Monthly2016-03-27 00:31
https://presheva.com/mesut-ozil-lojtari-me-i-mire-gjerman-per-2015/20%Monthly2016-03-27 00:27
https://presheva.com/pelle-conte-i-duhuri-per-chelsean/20%Monthly2016-03-27 00:24
https://presheva.com/festa-dhe-vikendi-rrisin-trafikun-neper-rruge-dhe-pika-kufitare/20%Monthly2016-03-27 00:03
https://presheva.com/patent-shoferi-ja-si-do-te-kalohet-teskti-ne-auto-shkolla/20%Monthly2016-03-26 23:58
https://presheva.com/si-ndodhi-tragjedia-ajrore-e-ohrit-ku-humben-jeten-116-mergimtaret-shqiptare-video/20%Monthly2016-03-26 23:46
https://presheva.com/monografia-kushtuar-martirit-xhevat-ajvazit/20%Monthly2016-03-26 01:18
https://presheva.com/kombetarja-shqiptare-e-gatshme-per-austrine/20%Monthly2016-03-26 00:33
https://presheva.com/andre-ter-stegen-mund-te-largohet-nga-camp-nou-gjate-veres/20%Monthly2016-03-26 00:31
https://presheva.com/sllupcani-mateci-dhe-haracina-me-kontrollime-te-medha-policore/20%Monthly2016-03-26 00:26
https://presheva.com/lpd-nuk-del-ne-zgjedhjet-parlamentare-bojkotoni-te-gjitha-listat/20%Monthly2016-03-26 00:14
https://presheva.com/sulmet-terroriste-kosova-rrit-masat-e-sigurise/20%Monthly2016-03-25 11:18
https://presheva.com/liqeni-i-bujanocit-i-mer-jeten-nje-26-vjecari/20%Monthly2016-03-25 11:14
https://presheva.com/audi-r8-spider-2016/20%Monthly2016-03-25 08:19
https://presheva.com/facebook-do-ti-jap-fund-profileve-te-rrejshem/20%Monthly2016-03-25 08:16
https://presheva.com/lojerat-e-sony-playstation-po-vijne-ne-iphone-dhe-android/20%Monthly2016-03-25 07:50
https://presheva.com/si-te-parandalojme-alergjite/20%Monthly2016-03-25 07:47
https://presheva.com/perdorni-kripe-e-limon-per-te-qetesuar-migrenen/20%Monthly2016-03-25 07:45
https://presheva.com/isco-dua-te-qendroj-ne-real/20%Monthly2016-03-25 07:43
https://presheva.com/conte-e-deshiron-vidalin-tek-chelsea/20%Monthly2016-03-25 07:41
https://presheva.com/united-e-deshiron-me-cdo-kusht-zlatan-ibrahimovicin/20%Monthly2016-03-25 07:39
https://presheva.com/dr-sali-berisha-imperativ-uniteti-i-faktorit-politik-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2016-03-24 21:11
https://presheva.com/nuk-ka-plan-per-628-refugjatet-qe-kane-mbetur-ne-presheve/20%Monthly2016-03-24 09:55
https://presheva.com/city-shume-prane-transferimit-te-aymeric-laporte/20%Monthly2016-03-24 09:38
https://presheva.com/huawei-p9-se-shpejti/20%Monthly2016-03-24 07:34
https://presheva.com/vw-polo-suv-2018/20%Monthly2016-03-24 07:31
https://presheva.com/ja-si-ti-qetesoni-syte-gjate-punes-ne-kompjuter/20%Monthly2016-03-24 07:27
https://presheva.com/kjo-eshte-11-startuese-e-zidanit-per-cdo-ndeshje/20%Monthly2016-03-23 23:44
https://presheva.com/morata-deshiron-te-qendroj-tek-juventus/20%Monthly2016-03-23 23:41
https://presheva.com/ranieri-ne-nuk-do-ta-fitojme-premier-ligen/20%Monthly2016-03-23 23:40
https://presheva.com/refugjatet-bllokojne-komunikacioni-ne-greqi-drejt-maqedonise-hapeni-ruten-ballkanike-foto/20%Monthly2016-03-23 22:55
https://presheva.com/kamberi-nevojitet-nje-nisje-e-bashkpunimit-gjilan-bujanoc-ne-ekonomi-dhe-bujqesi/20%Monthly2016-03-23 14:55
https://presheva.com/gjendet-kompjuteri-i-kamikazit-ne-bruksel-ja-cfare-shkruante-para-sulmit/20%Monthly2016-03-23 14:49
https://presheva.com/presheva-kaplohet-nga-shiu-i-rrembyeshem-video/20%Monthly2016-03-23 14:32
https://presheva.com/cfare-te-beni-nese-ju-zihet-lavamani-ne-kuzhine/20%Monthly2016-03-23 08:52
https://presheva.com/toni-ancelotti-trajner-i-perkryer-per-bayernin/20%Monthly2016-03-23 08:02
https://presheva.com/hudhra-ne-vesh-lehteson-dhimbjen-dhe-heq-dyllin/20%Monthly2016-03-22 22:49
https://presheva.com/karrota-parandalon-kancerin/20%Monthly2016-03-22 22:47
https://presheva.com/guardiola-e-kerkon-iscon-tek-manchester-city/20%Monthly2016-03-22 22:44
https://presheva.com/21-maj-finalja-juventus-milan/20%Monthly2016-03-22 22:43
https://presheva.com/bravo-messi-eshte-gjithmone-ne-forme-te-mire/20%Monthly2016-03-22 22:41
https://presheva.com/arrestohen-tre-shqiptare-ne-gjermani/20%Monthly2016-03-22 22:10
https://presheva.com/rrefimet-e-nje-nene-8/20%Monthly2016-03-22 22:00
https://presheva.com/komuna-e-bujanocit-i-sjell-zullum-te-madhe-kompanise-bici-commerce/20%Monthly2016-03-22 18:23
https://presheva.com/real-madrid-oferte-per-lukakun/20%Monthly2016-03-22 07:39
https://presheva.com/mti-me-masa-reciprocitetit-kunder-serbise-as-kosova-si-pranon-dokumentet-serbe-dokument/20%Monthly2016-03-22 07:35
https://presheva.com/laporte-ose-marquinhos/20%Monthly2016-03-21 23:37
https://presheva.com/pellegrini-deshiron-te-kthehet-ne-la-liga/20%Monthly2016-03-21 23:34
https://presheva.com/bayern-munchen-kerkon-baccan/20%Monthly2016-03-21 23:33
https://presheva.com/kosova-me-ne-fund-njeh-diplomat-e-universiteteve-shqiptare/20%Monthly2016-03-21 23:30
https://presheva.com/47697/20%Monthly2016-03-21 17:55
https://presheva.com/mercedes-amg-glc43/20%Monthly2016-03-21 10:47
https://presheva.com/galaxy-s7-apo-s7-edge-cilin-ta-bleni/20%Monthly2016-03-21 10:41
https://presheva.com/zidane-jemi-gati-per-barcelonen/20%Monthly2016-03-21 10:14
https://presheva.com/mourinho-mund-ta-drejtoj-arsenalin/20%Monthly2016-03-21 10:12
https://presheva.com/ozil-largohet-nga-arsenali-nese-mbetet-wenger/20%Monthly2016-03-21 10:09
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-rozmarines/20%Monthly2016-03-21 09:49
https://presheva.com/partite-serbe-ne-kater-lista-per-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2016-03-21 09:44
https://presheva.com/alternativa-pas-austrise-formon-dege-ne-belgjike/20%Monthly2016-03-20 23:36
https://presheva.com/sns-vuciqi-nuk-do-ta-harroj-bujanocin-ata-duhet-te-jetojne-me-mire/20%Monthly2016-03-20 17:46
https://presheva.com/fjalimi-qe-po-trondit-ballkanin-populli-eshte-lodhur-me-politiken-20-vjecare-video/20%Monthly2016-03-20 09:44
https://presheva.com/manifestimi-muslimanja-ideale-video/20%Monthly2016-03-19 23:59
https://presheva.com/per-vendosje-te-flamurit-jane-denuar-edhe-institucione-tjera-ne-presheve/20%Monthly2016-03-19 23:33
https://presheva.com/hamilton-ne-poleposition-ne-gp-australia/20%Monthly2016-03-19 08:48
https://presheva.com/cfare-do-te-ndodhte-sikur-te-sulmohej-shba-ja/20%Monthly2016-03-19 08:44
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-rrushit/20%Monthly2016-03-18 23:08
https://presheva.com/ja-cilat-ushqime-treten-me-veshtiresi/20%Monthly2016-03-18 23:06
https://presheva.com/berisha-vv-si-politika-e-enver-hoxhes/20%Monthly2016-03-18 23:03
https://presheva.com/per-600-emigrantet-ne-presheve-ka-kushte-te-mira-dhe-ushqim-te-mjaftueshem/20%Monthly2016-03-18 23:00
https://presheva.com/enrique-nuk-ka-pesuar-humbje-ne-6-ndeshje-nga-atletico/20%Monthly2016-03-18 22:52
https://presheva.com/alonso-duhet-ta-rrespektojme-benfiken/20%Monthly2016-03-18 22:50
https://presheva.com/dost-shorti-me-real-madridin-eshte-enderr-e-bere-realitet/20%Monthly2016-03-18 22:49
https://presheva.com/pas-10-viteve-ne-bujanoc-rikthehet-kinemaja-edhe-me-filma-shqip/20%Monthly2016-03-18 22:33
https://presheva.com/vetite-shendetsore-te-lakres-turshi/20%Monthly2016-03-17 23:15
https://presheva.com/si-te-sherojme-problemet-e-frymemarrjes-permes-mjeteve-natyrale/20%Monthly2016-03-17 23:09
https://presheva.com/chevrolet-camaro-zl1-2017/20%Monthly2016-03-17 22:47
https://presheva.com/instagram-vjen-me-ndryshime/20%Monthly2016-03-17 22:45
https://presheva.com/shhm-ne-zvicer-shpreh-indinjaten-e-thelle-me-deklaraten-e-zyrtarit-te-aak/20%Monthly2016-03-17 22:34
https://presheva.com/mourinho-barcelona-bayern-dhe-real-favorit/20%Monthly2016-03-17 22:18
https://presheva.com/nuk-mundeni-me-ti-regjistroni-veturat-nese-keni-gjobe-pa-paguar/20%Monthly2016-03-17 16:18
https://presheva.com/benzeman-per-moratan/20%Monthly2016-03-17 16:11
https://presheva.com/kroos-deshiron-bayernin-ne-cerekfinalen-e-champions/20%Monthly2016-03-17 16:08
https://presheva.com/arifi-po-te-punoni-12-ore-sic-punoni-ne-zvicer-do-te-kete-perparim-video/20%Monthly2016-03-16 23:59
https://presheva.com/aguero-i-ka-friken-barcelones-dhe-bayernit/20%Monthly2016-03-16 23:50
https://presheva.com/isco-dhe-50-milione-per-pogban/20%Monthly2016-03-16 23:48
https://presheva.com/benzema-nuk-ftohet-nga-deschamps-per-ndeshjet-miqesore/20%Monthly2016-03-16 23:47
https://presheva.com/buffon-jam-krenar-me-skuadren-time/20%Monthly2016-03-16 23:45
https://presheva.com/ne-bujanoc-policia-gjen-10-kilogram-marihuane-ne-veturen-me-targa-te-shqiperise/20%Monthly2016-03-16 23:41
https://presheva.com/ne-presheve-600-emigrante-352-kane-kerkuar-azil/20%Monthly2016-03-16 23:35
https://presheva.com/vendosin-flamurin-me-28-nentor-ne-xhami-denohen-me-31-000-dinare/20%Monthly2016-03-16 23:23
https://presheva.com/deklarata-e-anetarit-te-kryesise-se-aleances-per-ardhmerine-e-kosoves-nxit-reagime-ne-lugine/20%Monthly2016-03-16 23:08
https://presheva.com/raport-i-oficerit-te-zbulimit-a-kukinski-shtabit-te-divizionit-te-kumanoves-viti-1944/20%Monthly2016-03-16 23:05
https://presheva.com/gjenerata-199596-organizon-20-vjetorin-e-mbremjes-se-matures/20%Monthly2016-03-16 12:45
https://presheva.com/neymar-nuk-largohet-nga-camp-nou/20%Monthly2016-03-16 12:36
https://presheva.com/conte-do-te-kete-sukses-ne-chelsea/20%Monthly2016-03-16 12:31
https://presheva.com/librat-nga-serbia-permbajne-gjuhen-e-urrejtjes/20%Monthly2016-03-16 12:25
https://presheva.com/mbyllet-kufiri-rikthehet-trafikimi-me-njerez/20%Monthly2016-03-16 12:16
https://presheva.com/shokuese-ja-si-grabitet-taksisti-ne-tirane-video16/20%Monthly2016-03-16 12:09
https://presheva.com/totti-mund-te-luaj-ne-mls/20%Monthly2016-03-15 23:38
https://presheva.com/alexis-sezonin-e-ardhshem-mund-te-transferohet-ne-madrid/20%Monthly2016-03-15 23:20
https://presheva.com/manchester-city-ne-histori-per-here-te-pare-ne-cerekfinalen-e-champions/20%Monthly2016-03-15 23:19
https://presheva.com/librat-per-luginen-ne-vlere-prej-110-mije-eurosh-do-te-kalben-ne-nje-depo/20%Monthly2016-03-15 23:12
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-ne-presheve-partite-serbe-ne-nje-liste-te-perbashket/20%Monthly2016-03-15 23:07
https://presheva.com/40-vjetori-i-matures-gjenerata-197576-shkolla-e-mesme-teknike-presheve/20%Monthly2016-03-15 12:32
https://presheva.com/guillem-balague-real-madridi-nuk-ka-ide-se-cfare-deshiron/20%Monthly2016-03-14 23:42
https://presheva.com/uji-i-gazuar-i-demshem-apo-jo/20%Monthly2016-03-14 23:11
https://presheva.com/muller-kujdes-nga-juventusi/20%Monthly2016-03-14 23:05
https://presheva.com/ja-kush-eshte-princesha-shqiptare-e-kokaines/20%Monthly2016-03-14 23:02
https://presheva.com/nenave-per-femiun-e-trete-rroge-plot-18-vite/20%Monthly2016-03-14 22:42
https://presheva.com/formimi-i-batalionit-te-pare-shqiptar-ne-presheve/20%Monthly2016-03-14 22:19
https://presheva.com/shkelqejne-hadergjonaj-tarashaj-e-hyka/20%Monthly2016-03-14 22:15
https://presheva.com/ne-tren-dogana-zbulon-33-ilegal-nga-afganistani-libia-dhe-siria/20%Monthly2016-03-14 21:47
https://presheva.com/gati-te-startoje-stacioni-policor-ne-karaqeve/20%Monthly2016-03-14 21:43
https://presheva.com/familja-bajrami-ne-zvicer-hap-deren-per-ngushellime/20%Monthly2016-03-14 12:31
https://presheva.com/nikoliq-serbia-kurre-nuk-do-te-jete-anetare-e-nato-s/20%Monthly2016-03-13 22:05
https://presheva.com/eneda-tarifa-me-fairytail-na-perfaqeson-ne-eurovision-video/20%Monthly2016-03-13 21:59
https://presheva.com/gotze-ne-liverpool/20%Monthly2016-03-13 21:57
https://presheva.com/jese-mund-te-largohet-ne-fund-te-sezonit/20%Monthly2016-03-13 19:05
https://presheva.com/ibrahimovic-deshiron-ti-bashkohet-arsenalit/20%Monthly2016-03-13 19:01
https://presheva.com/ja-momenti-i-shperthimit-ne-ankara-me-27-te-vdekur-video/20%Monthly2016-03-13 18:36
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-manaferres-2/20%Monthly2016-03-13 00:05
https://presheva.com/brokoli-bima-qe-ju-mbron-nga-kanceri-i-melcise/20%Monthly2016-03-13 00:02
https://presheva.com/ancelotti-veshtire-ta-ruash-messin/20%Monthly2016-03-13 00:01
https://presheva.com/enrique-suarezi-ka-nevoje-per-pushim/20%Monthly2016-03-12 23:52
https://presheva.com/denim-i-rende-per-costan-pas-kafshimit-te-barryt/20%Monthly2016-03-12 23:50
https://presheva.com/serbet-nuk-arrijne-te-bashkohen-per-zgjedhje-ne-presheve-ne-dy-kolona/20%Monthly2016-03-12 23:27
https://presheva.com/diaspora-me-alternativen-themelohet-dega-ne-austri/20%Monthly2016-03-12 22:52
https://presheva.com/harmony-of-the-seas-anija-me-e-madhe-ne-bote-nis-lundrimin/20%Monthly2016-03-12 00:11
https://presheva.com/ja-cilat-semundje-mund-ti-luftoni-me-molle-e-kivi/20%Monthly2016-03-12 00:07
https://presheva.com/rendesia-e-sodes-ne-pastrimin-e-fytyres/20%Monthly2016-03-12 00:05
https://presheva.com/ronaldo-dhe-navas-jane-te-pazevendesueshem-per-zidanen/20%Monthly2016-03-12 00:03
https://presheva.com/lewandowski-deshiron-te-luaj-nen-drejtimin-e-ancelotit-tek-bayerni/20%Monthly2016-03-12 00:02
https://presheva.com/ribery-nuk-deshiron-te-largohet-nga-bayerni/20%Monthly2016-03-12 00:00
https://presheva.com/serbia-perditeson-listen-e-kosovareve-qe-i-kerkon-per-krime-lufte/20%Monthly2016-03-11 23:49
https://presheva.com/ky-eshte-prezantimi-zyrtar-dinjitoz-i-komunes-se-presheves-foto/20%Monthly2016-03-11 15:23
https://presheva.com/mata-kercenon-ne-kurr-nuk-dorezohemi/20%Monthly2016-03-11 15:13
https://presheva.com/enrique-tallet-rivali-yne-me-i-afert-eshte-atletico-qe-eshte-ne-vendin-e-dyte/20%Monthly2016-03-11 15:12
https://presheva.com/rrefimet-e-nje-nene-7/20%Monthly2016-03-11 15:08
https://presheva.com/paraja-ne-vend-te-programit-zgjedhor/20%Monthly2016-03-11 15:05
https://presheva.com/dikush-po-genjen-ka-apo-nuk-ka-reciprocitet-me-tekstet-mesimore-ndermjet-serbise-dhe-kosoves/20%Monthly2016-03-11 14:55
https://presheva.com/preshevari-dhe-serbi-nga-leskoci-kapen-me-15-pakistanez-ne-trafikim/20%Monthly2016-03-11 14:25
https://presheva.com/gotze-do-te-transferohet-ne-premier-league/20%Monthly2016-03-10 23:48
https://presheva.com/zidane-do-te-kete-nen-kontroll-shit-blerjet-e-lojtareve-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2016-03-10 23:47
https://presheva.com/klopp-i-lumtur-me-fitoren-ndaj-united/20%Monthly2016-03-10 23:44
https://presheva.com/si-u-be-shqiponja-simbol-kombetar-i-amerikes/20%Monthly2016-03-10 23:42
https://presheva.com/refugjatet-e-mbetur-ne-tabanoc-paralajmerojne-greve-urie-dhe-bllokim-te-hekurudhes/20%Monthly2016-03-10 23:40
https://presheva.com/largohet-punkti-policor-ne-dalje-te-presheves-afer-austostrades-2/20%Monthly2016-03-10 23:27
https://presheva.com/irakeni-ne-serbi-tre-dite-jemi-ketu-ne-xhungel-ne-serbi/20%Monthly2016-03-10 20:05
https://presheva.com/qeveria-serbe-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme-ne-serbi/20%Monthly2016-03-10 19:39
https://presheva.com/alternativa-themelon-zyren-edhe-ne-kosove/20%Monthly2016-03-10 19:32
https://presheva.com/problemet-qe-bananet-i-zgjidhin-me-mire-se-ilacet/20%Monthly2016-03-10 13:50
https://presheva.com/arsenal-kerkon-keylor-navasin/20%Monthly2016-03-10 13:47
https://presheva.com/reali-interesohet-per-mbrojtesin-wendell/20%Monthly2016-03-10 13:46
https://presheva.com/ku-jane-tekstet-mesimore-qe-u-kthyen-ne-kosove-dhe-a-do-te-sillen-prap-ato/20%Monthly2016-03-10 13:43
https://presheva.com/di-maria-barcelona-dhe-real-madridi-favorite/20%Monthly2016-03-10 12:04
https://presheva.com/turqit-fshehin-150-000-euro-doganieret-i-gjejne-ne-xhepa-dhe-rroba-te-brendshme/20%Monthly2016-03-10 11:59
https://presheva.com/dashnim-hebibi-edhe-me-dy-libra-te-rinje-intervista-ne-tranzicion-iii-dhe-iv/20%Monthly2016-03-10 11:50
https://presheva.com/ne-komunen-e-medvegjes-nuk-do-te-kete-zgjedhje-lokale/20%Monthly2016-03-09 23:46
https://presheva.com/maturantet-me-projektin-te-qeshim-se-bashku-ndihmojne-nxenesit-ne-nevoje/20%Monthly2016-03-09 23:40
https://presheva.com/portret-kur-mesuesi-vdes-ne-diten-e-mesuesit/20%Monthly2016-03-09 15:53
https://presheva.com/golf-gti-tcr/20%Monthly2016-03-09 15:11
https://presheva.com/si-te-ulim-temperaturen-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2016-03-09 15:07
https://presheva.com/hithra-bima-qe-sheron-plot-semundje/20%Monthly2016-03-09 15:05
https://presheva.com/gundogan-nis-bisedmet-me-drejtuesit-e-city/20%Monthly2016-03-09 15:04
https://presheva.com/nuk-ka-oferte-per-pierre-emerick-aubameyang/20%Monthly2016-03-09 15:03
https://presheva.com/eshte-cmenduri-qe-ronaldo-te-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2016-03-09 15:01
https://presheva.com/shtetasi-afgan-ne-presheve-u-nis-per-gjermani-mbeti-pa-baba-dhe-pa-vellane/20%Monthly2016-03-09 14:57
https://presheva.com/myllen-kufijte-ne-presheve-mbeten-600-emigrante/20%Monthly2016-03-09 14:51
https://presheva.com/presheva-tash-ka-alternative/20%Monthly2016-03-09 14:46
https://presheva.com/ora-0000-mbyllet-ruta-ballkanike-per-refugjate/20%Monthly2016-03-09 00:24
https://presheva.com/navas-me-8-ndeshje-pa-pesuar-gol-ne-champions/20%Monthly2016-03-08 23:23
https://presheva.com/hiddink-beson-ne-kualifikimin-e-chelseat/20%Monthly2016-03-08 23:21
https://presheva.com/le-figaro-hashim-thaci-mund-te-akuzohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2016-03-08 23:19
https://presheva.com/vandalizohet-me-sllogane-fyerjesh-e-vetmja-xhami-ne-nish-foto/20%Monthly2016-03-08 17:53
https://presheva.com/alpinistet-kosovare-shkelin-majen-e-kilimanxharos/20%Monthly2016-03-08 17:39
https://presheva.com/vulin-dhe-perfaqesues-te-unhcr-qendrojne-ne-presheve/20%Monthly2016-03-08 16:56
https://presheva.com/jamie-vardy-mund-te-blihet-vetem-me-39-milione-euro/20%Monthly2016-03-08 16:51
https://presheva.com/cavani-muhd-te-transferohet-tek-chelsea/20%Monthly2016-03-08 16:49
https://presheva.com/pallotta-beson-ne-rezultatin-real-madrid-roma-03/20%Monthly2016-03-08 16:48
https://presheva.com/nje-dashuri-mes-prishtines-dhe-beogradit-video/20%Monthly2016-03-08 16:42
https://presheva.com/lugina-e-presheves-pa-mbeshtetje-te-shteteve-shqiptare/20%Monthly2016-03-08 00:15
https://presheva.com/mund-ti-fshini-mesazhet-ne-viber-pa-i-lexuar-ende/20%Monthly2016-03-07 23:39
https://presheva.com/apple-do-te-lansoje-iphone-7-iphone-pro-dhe-iphone-se/20%Monthly2016-03-07 23:36
https://presheva.com/hudhra-dhe-kepurdhat-ju-mbrojne-nga-gripi/20%Monthly2016-03-07 23:29
https://presheva.com/allegri-nuk-do-te-largohem-nga-juventusi/20%Monthly2016-03-07 23:27
https://presheva.com/alaba-mund-te-transferohet-tek-barca/20%Monthly2016-03-07 23:25
https://presheva.com/juventus-me-rekorde-ne-vitin-2016/20%Monthly2016-03-07 23:24
https://presheva.com/mundesohet-blerja-e-veturave-te-perdorura-nga-zvicra-pa-dogane/20%Monthly2016-03-07 23:15
https://presheva.com/pvd-bujanoc-kater-vitet-e-fundit-ne-bujanoc-eshte-bere-degradimi-i-institucioneve-me-sublime-shkollave-tona/20%Monthly2016-03-07 23:00
https://presheva.com/alternativa-gati-per-zgjedhjet-parlamentare-fton-subjektet-e-tjera-per-bashkangjitje-video/20%Monthly2016-03-07 22:39
https://presheva.com/nese-keni-humbur-celesat-veproni-keshtu-video/20%Monthly2016-03-06 23:36
https://presheva.com/kosi-parandalon-rritjen-e-presionit-te-gjakut/20%Monthly2016-03-06 23:34
https://presheva.com/si-ti-hiqni-rrudhat-rreth-syve/20%Monthly2016-03-06 23:33
https://presheva.com/testohet-samsung-s7-nen-uje-ja-rezulatet/20%Monthly2016-03-06 23:28
https://presheva.com/messi-me-rekord-shenon-20-e-me-shume-gola-ne-8-sezone-te-ndryshme/20%Monthly2016-03-06 23:26
https://presheva.com/enrique-per-titull-ende-asgje-nuk-ka-perfunduar/20%Monthly2016-03-06 23:24
https://presheva.com/allegri-kerkon-nga-pogba-te-jete-me-i-fokusuar/20%Monthly2016-03-06 23:21
https://presheva.com/ne-presheve-600-refugjate-te-kthyer-nga-kroacia/20%Monthly2016-03-06 23:19
https://presheva.com/a-vdiq-nga-kanceri-apo-eshte-helmuar-ibrahim-rugova-video/20%Monthly2016-03-06 22:59
https://presheva.com/cvetkoviq-nuk-ka-dijeni-se-po-pregaditet-apo-organizohen-sulme-terroriste-ne-serbi/20%Monthly2016-03-06 22:56
https://presheva.com/pritet-aksion-i-madh-policor-politikanet-e-korruptar-ne-panike/20%Monthly2016-03-05 23:57
https://presheva.com/si-jane-te-shkruar-shqiptaret-ne-listat-zgjedhore/20%Monthly2016-03-05 23:45
https://presheva.com/bujanoci-munde-te-peson-si-medvegja/20%Monthly2016-03-05 23:30
https://presheva.com/polici-preshevar-ramadan-kamberi-shpetoi-jeten-e-37-vjecarit-nga-iraku-video/20%Monthly2016-03-05 13:35
https://presheva.com/nderroi-jete-kryeshefi-i-policise-ne-presheve-z-avdi-bajrami/20%Monthly2016-03-05 10:46
https://presheva.com/alban-meha-me-eurogol-konyaspor-ne-gjysmefinale/20%Monthly2016-03-04 21:30
https://presheva.com/migrantet-bllokojne-hekurudhen-ndermjet-tabanocit-dhe-presheves/20%Monthly2016-03-04 21:27
https://presheva.com/me-rastin-e-120-vjetorit-te-lindjes-se-abdullah-haxhi-veliut-nga-presheva/20%Monthly2016-03-04 21:19
https://presheva.com/capello-disa-lojtare-nuk-jane-per-real-madridin/20%Monthly2016-03-04 14:25
https://presheva.com/iphone-7-do-te-jete-celulari-me-i-holle-i-apple/20%Monthly2016-03-04 14:22
https://presheva.com/nje-vecori-interesante-e-ios-9-3/20%Monthly2016-03-04 14:19
https://presheva.com/lamborghini-centenario/20%Monthly2016-03-04 14:17
https://presheva.com/pse-na-thinjen-floket/20%Monthly2016-03-04 14:12
https://presheva.com/semundja-qe-sherohet-nga-vaji-dhe-kripa/20%Monthly2016-03-04 14:10
https://presheva.com/zyrtarisht-shperbehet-parlamenti-i-serbise-zgjedhjet-me-24-prill/20%Monthly2016-03-04 13:58
https://presheva.com/ne-stacionin-hekurudhor-te-presheves-hapet-nje-poste-e-re/20%Monthly2016-03-04 13:54
https://presheva.com/allegri-nuk-do-ta-drejtoj-real-madridin/20%Monthly2016-03-04 13:43
https://presheva.com/gjuric-institucionet-serbe-ne-kosove-nuk-do-te-shuhen/20%Monthly2016-03-04 12:45
https://presheva.com/fillet-e-arsimit-shqip-ne-presheve-e-rrethine/20%Monthly2016-03-04 08:47
https://presheva.com/librat-shqip-per-luginen-dhe-pseudo-patriotizmi-i-politikaneve-shqiptare/20%Monthly2016-03-04 00:28
https://presheva.com/spalletti-i-frikesohet-fiorentines/20%Monthly2016-03-04 00:08
https://presheva.com/lojtaret-e-real-madridit-vrapuan-116-kilometra/20%Monthly2016-03-04 00:06
https://presheva.com/barcelona-me-35-ndeshje-pa-humbje-thyen-rekordin-e-realit-28-vjecar/20%Monthly2016-03-04 00:04
https://presheva.com/arrestohet-r-a-nga-ternoci-ne-novi-sad-per-lende-narkotike/20%Monthly2016-03-03 23:39
https://presheva.com/inter-planifikon-te-shkarkoj-mancinin/20%Monthly2016-03-03 14:21
https://presheva.com/united-gati-80-milione-euro-per-higuainin/20%Monthly2016-03-03 14:19
https://presheva.com/si-behet-pastrimi-i-veshkave-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2016-03-03 14:16
https://presheva.com/ja-pse-pasaportat-i-kane-vetem-kater-ngjyra/20%Monthly2016-03-03 14:14
https://presheva.com/vv-permbysin-kamionin-nuk-i-lejojne-librat-tane-nuk-i-pranojme-prodhimet-e-tyre/20%Monthly2016-03-03 11:02
https://presheva.com/real-madridi-po-kerkon-sulmues-ja-kush-jane-3-lojtaret/20%Monthly2016-03-03 00:36
https://presheva.com/gundogan-do-te-transferohet-ne-arsenal/20%Monthly2016-03-03 00:34
https://presheva.com/ne-te-ardhmen-e-afert-shkollat-do-te-punojne-me-orar-vetem-paradite/20%Monthly2016-03-03 00:28
https://presheva.com/jetmiri-i-vecante-me-dizajne-dhe-figura-ne-kafe-video-foto/20%Monthly2016-03-02 23:40
https://presheva.com/arifi-situata-ne-presheve-nje-cameri-e-dyte-video/20%Monthly2016-03-02 23:30
https://presheva.com/per-mbrojtjen-e-kufirit-nga-migrantet-te-gatshem-200-police-ushtarake-serb/20%Monthly2016-03-02 23:13
https://presheva.com/bllokim-rruges-regjionale-musliu-ftohet-ne-polici/20%Monthly2016-03-02 22:41
https://presheva.com/udha-e-shkronjave-ne-lugine/20%Monthly2016-03-02 22:37
https://presheva.com/serbia-neomillosheviqiane-i-ndalon-tekstet-shqip-shqiptareve/20%Monthly2016-03-02 16:26
https://presheva.com/pse-disa-duhanpires-jetojne-edhe-100-vjet/20%Monthly2016-03-02 13:39
https://presheva.com/dogane-per-veturat-qe-prodhohen-ne-gjermani/20%Monthly2016-03-02 13:16
https://presheva.com/vivo-xplay-5-telefoni-i-pare-me-6gb-ram/20%Monthly2016-03-02 13:07
https://presheva.com/aston-martin-db11foto/20%Monthly2016-03-02 13:06
https://presheva.com/perfitimet-shendetsore-te-lengut-te-turshive/20%Monthly2016-03-02 13:02
https://presheva.com/ja-efektet-e-shendetshme-qe-i-ka-domatja/20%Monthly2016-03-02 12:59
https://presheva.com/chelsea-e-deshiron-sulmuesin-e-atleticos/20%Monthly2016-03-02 12:57
https://presheva.com/me-shume-se-700-emigrante-mbeten-ne-presheve-qe-kthehen-nga-kroacia/20%Monthly2016-03-02 12:48
https://presheva.com/pvd-shqyrtim-lidhur-me-rastin-e-referendumit-te-1-dhe-2-marsit-1992/20%Monthly2016-03-02 10:40
https://presheva.com/ranieri-leicester-eshte-i-gatshem-te-luftoj-per-titull/20%Monthly2016-03-02 10:37
https://presheva.com/asensio-mund-ta-zevendesoje-iscon/20%Monthly2016-03-02 10:36
https://presheva.com/messi-nuk-deshiron-te-pensionohet-tek-barcelona/20%Monthly2016-03-02 10:34
https://presheva.com/qente-ardhacak-te-rrezikshem-per-qytetare/20%Monthly2016-03-02 10:25
https://presheva.com/arrestohet-lideri-i-vetevendosjes-visar-ymeri/20%Monthly2016-03-02 09:22
https://presheva.com/st-gallen-lugano-ndeshje-me-shume-gola-dhe-me-shume-shikues/20%Monthly2016-03-01 23:32
https://presheva.com/tifozet-e-atleticos-tallen-perez-mos-u-largo-nga-reali/20%Monthly2016-03-01 23:17
https://presheva.com/ne-serbi-bllokohen-1000-emigrante-tentim-per-te-parandaluar-hyrjet-ilegale/20%Monthly2016-03-01 23:15
https://presheva.com/vuciq-zgjedhjet-mbahen-me-24-prill/20%Monthly2016-03-01 22:58
https://presheva.com/pas-6-muaj-bllokim-librat-e-dhuruara-nga-kosova-per-luginen-kthehen-mbrapsht/20%Monthly2016-03-01 22:56
https://presheva.com/gjermania-nuk-kerkon-nga-serbia-te-njohe-kosoven/20%Monthly2016-03-01 14:14
https://presheva.com/planet-zbulon-vendin-ku-eshte-bere-nje-foto/20%Monthly2016-03-01 14:09
https://presheva.com/audi-s8-makina-me-e-shpejta-ne-bote/20%Monthly2016-03-01 14:07
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-shurupit-te-hithrave/20%Monthly2016-03-01 14:05
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-pini-uje-ne-mengjes/20%Monthly2016-03-01 14:03
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-kungullit/20%Monthly2016-03-01 14:02
https://presheva.com/hmp-ne-vend-te-bbc/20%Monthly2016-03-01 14:01
https://presheva.com/neymar-mund-te-transferohet-tek-psg/20%Monthly2016-03-01 13:59
https://presheva.com/mourinho-kerkon-10-perforcime-per-unitedin/20%Monthly2016-03-01 13:57
https://presheva.com/zidane-perkrahe-ronaldon/20%Monthly2016-03-01 13:56
https://presheva.com/me-shumti-puntore-ne-te-zeze-ne-bastoret-e-jugut-te-serbise/20%Monthly2016-03-01 13:21