XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/diabeti-dobeson-degjimin/20%Monthly2016-04-30 21:52
https://presheva.com/ja-cfare-shkakton-mungesa-e-gjumit-per-shendetin/20%Monthly2016-04-30 21:51
https://presheva.com/curtois-deshiron-te-largohet-nga-chelsea/20%Monthly2016-04-30 21:46
https://presheva.com/ja-kur-i-hiqen-vizat-kosoves/20%Monthly2016-04-30 21:45
https://presheva.com/72-te-zviceraneve-nuk-duan-rroga-pa-punuar/20%Monthly2016-04-30 21:24
https://presheva.com/pellegrini-mund-ta-drejtoj-milanin/20%Monthly2016-04-30 00:42
https://presheva.com/%e2%80%8breal-madrid-po-interesohet-per-saul-ninguez/20%Monthly2016-04-30 00:33
https://presheva.com/hasani-koha-eshte-qe-te-jemi-ne-koalicionin-qeverises/20%Monthly2016-04-30 00:27
https://presheva.com/nxenesit-e-gjimnazit-skenderbeu-me-projektin-art-of-dance/20%Monthly2016-04-30 00:02
https://presheva.com/reagim-i-deges-se-levizjes-vatra-ne-fushe-kosove/20%Monthly2016-04-29 18:27
https://presheva.com/nenshkruhet-marreveshja-e-koalicionit-qeverises-apn-pvd-dokument-video/20%Monthly2016-04-29 13:02
https://presheva.com/kinezet-e-blejne-ac-milanin/20%Monthly2016-04-28 23:02
https://presheva.com/zidane-kemi-nevoje-per-mbeshtetje-ne-bernabeu/20%Monthly2016-04-28 23:00
https://presheva.com/klopp-asgje-ska-perfunduar/20%Monthly2016-04-28 22:58
https://presheva.com/nikolic-falenderon-indonezine-per-mosnjohjen-e-kosoves/20%Monthly2016-04-28 22:35
https://presheva.com/per-shkak-te-festave-te-shmangni-kufirin-e-presheves/20%Monthly2016-04-28 22:10
https://presheva.com/shkodran-mustafi-ne-liverpool/20%Monthly2016-04-28 10:27
https://presheva.com/jo-zgjedhjeve-ne-bashkesi-islame-te-serbise/20%Monthly2016-04-28 09:03
https://presheva.com/si-te-kuptoni-se-keni-probleme-me-veshkat/20%Monthly2016-04-28 07:43
https://presheva.com/nxenesit-sot-fillojne-pushimin-6-ditor/20%Monthly2016-04-28 07:40
https://presheva.com/tre-deputete-nga-jugu-i-serbise/20%Monthly2016-04-28 05:58
https://presheva.com/mustafa-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-ceshtje-javesh/20%Monthly2016-04-28 00:05
https://presheva.com/revolte-e-pronareve-te-kompanise-transportuese-ne-lidhje-me-dhenien-e-tendereve-per-ekskurzion/20%Monthly2016-04-27 20:54
https://presheva.com/koalicionet-e-mundshme-paszgjedhore-ne-bujanoc/20%Monthly2016-04-27 09:47
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2016-04-27 09:44
https://presheva.com/fundi-i-tuxhareve-politik-dhe-fillimi-i-nje-politike-te-re-ne-lugine/20%Monthly2016-04-27 09:33
https://presheva.com/leter-e-hapur-drejtuar-subjektve-politike-shiptare-te-komunes-se-bujanocit/20%Monthly2016-04-27 09:29
https://presheva.com/galaxy-note-6-ja-disa-specifika/20%Monthly2016-04-27 06:24
https://presheva.com/48821/20%Monthly2016-04-27 06:21
https://presheva.com/barcelona-do-te-shese-pese-lojtare/20%Monthly2016-04-27 06:19
https://presheva.com/silva-do-te-mungoj-ne-ndeshjen-e-kthimit/20%Monthly2016-04-27 06:16
https://presheva.com/gjasat-per-te-kaluar-ne-finale-do-te-jene-50-me-50-peqirnd/20%Monthly2016-04-27 06:14
https://presheva.com/pellegrini-kercenon-real-madridin/20%Monthly2016-04-27 06:13
https://presheva.com/nenshkruhet-marreveshja-shqiperim-arifi-kryetar-komune-ardita-sinani-kryetare-e-kuvendit-dokument/20%Monthly2016-04-26 19:14
https://presheva.com/ragmi-mustafa-dr-sc-ne-sistemet-e-plagjiatures/20%Monthly2016-04-26 11:28
https://presheva.com/kamberi-serbia-te-detyrohet-ti-respektoje-te-drejtat-e-shqiptareve/20%Monthly2016-04-26 10:25
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-per-koalicion-qeverises-ne-presheve/20%Monthly2016-04-26 06:11
https://presheva.com/pse-duhet-te-konsumojme-dardha/20%Monthly2016-04-26 05:53
https://presheva.com/si-te-kemi-floke-me-volum/20%Monthly2016-04-26 05:50
https://presheva.com/bale-do-te-japim-gjithcka-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-04-26 00:21
https://presheva.com/mourinho-gati-384-milione-per-transferime/20%Monthly2016-04-26 00:20
https://presheva.com/preshevaret-ne-kosove-duhet-te-votojne-per-zgjedhje-pa-shkuar-ne-lugine-video/20%Monthly2016-04-26 00:10
https://presheva.com/besim-dhe-afrim-halimi-fitojne-cmimin-kryesor-ne-swiss-hairdressing-awards-2016/20%Monthly2016-04-25 23:58
https://presheva.com/rezulatet-perfundimtare-pdsh-5521-vota-apn-4575-vota-pvd-4088-vota/20%Monthly2016-04-25 13:26
https://presheva.com/sinani-zgjedhje-te-ndershme-demokratike-e-te-lira-gje-qe-skane-qene-me-pare/20%Monthly2016-04-25 10:08
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-serbi-i-fiton-sns-me-vuciq/20%Monthly2016-04-25 08:27
https://presheva.com/ne-bujanoc-shaip-kamberi-fiton-zgjedhjet/20%Monthly2016-04-25 06:23
https://presheva.com/rezultatet-preleminare-pdsh-14-apn-12-pvd-10-udsh-1-bdl-1/20%Monthly2016-04-25 01:07
https://presheva.com/hilja-akademike-e-ragmi-mustafes/20%Monthly2016-04-23 13:31
https://presheva.com/2-05-milione-te-huaj-jetojne-ne-zvicer/20%Monthly2016-04-23 12:50
https://presheva.com/nagip-arifi-e-ragmi-mustafa-ndihmojne-radikalin-boshnjak-zukorlic-ne-kurriz-te-shqiptareve/20%Monthly2016-04-22 23:32
https://presheva.com/rezistenca-e-armatosur-e-shqiptareve-pergjate-hekurudhes-bujanoc-presheve/20%Monthly2016-04-22 23:29
https://presheva.com/ku-ta-gjej-nje-avokat-4/20%Monthly2016-04-22 23:24
https://presheva.com/cnn-shkruan-per-triumfin-e-majlindes/20%Monthly2016-04-22 07:27
https://presheva.com/ja-disa-faktore-se-pse-na-shfaqen-aknet/20%Monthly2016-04-22 07:19
https://presheva.com/ramos-ishte-afer-largimit-nga-bernabeu/20%Monthly2016-04-22 06:38
https://presheva.com/akuza-per-nga-dy-vende-pune-per-komunaret-e-presheves-video/20%Monthly2016-04-21 23:04
https://presheva.com/conte-po-tenton-ta-sjell-griezmannin-tek-chelse/20%Monthly2016-04-21 08:18
https://presheva.com/ndryshon-formati-ne-negociatat-kosove-serbi/20%Monthly2016-04-21 08:15
https://presheva.com/mercedes-brabus-g63-me-700ps/20%Monthly2016-04-21 06:45
https://presheva.com/pse-eshte-i-rendesishem-masazhi-i-fytyres/20%Monthly2016-04-21 06:40
https://presheva.com/paradoksi-me-shume-votues-se-banore/20%Monthly2016-04-20 22:53
https://presheva.com/modeli-klinton-zeqiraj-vjen-trendi-me-nje-set-fotosh-te-reja-foto/20%Monthly2016-04-20 22:36
https://presheva.com/alternativa-permbyll-fushaten-me-tubim-madheshtor-foto/20%Monthly2016-04-20 21:51
https://presheva.com/plotesuar-ne-raince-me-veture-godet-dy-femije-kembesore/20%Monthly2016-04-20 10:00
https://presheva.com/me-opozitaret-e-ardhshem-te-bujanocit/20%Monthly2016-04-20 09:48
https://presheva.com/halimi-pse-pdsh-po-i-bojkoton-zgjedhjet-parlamentare-e-ne-anen-tjeter-ngusht-po-bashkepunon-me-qeverine-serbe/20%Monthly2016-04-20 09:43
https://presheva.com/analistja-serbe-kosova-e-pavarur-eshte-realitet-video/20%Monthly2016-04-20 06:53
https://presheva.com/aubameyang-zevendeson-neymarin/20%Monthly2016-04-20 06:47
https://presheva.com/borussia-gati-50-milione-per-lukakun/20%Monthly2016-04-20 06:44
https://presheva.com/deportivo-barcelona-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2016-04-20 06:41
https://presheva.com/preshevaret-kthehen-me-sukses-nga-kampionati-i-kick-boxit/20%Monthly2016-04-19 22:51
https://presheva.com/se-shpejti-denime-do-te-dyfishohen-ne-trafik-dhe-do-te-konfiskohen-veturat/20%Monthly2016-04-19 12:41
https://presheva.com/ftese-per-pjesmarrje-ne-tubimin-permbylles-te-fushates-se-alternatives-per-ndryshim/20%Monthly2016-04-19 12:28
https://presheva.com/jeta-ne-kosove-zgjedhjet-lokale-ne-presheve-video/20%Monthly2016-04-19 12:24
https://presheva.com/del-piero-zidane-ka-ndryshuar-mentalitetin-e-real-madridit/20%Monthly2016-04-19 10:10
https://presheva.com/barcelona-transferon-hummelsin/20%Monthly2016-04-19 10:07
https://presheva.com/volkswagen-golf-r-400/20%Monthly2016-04-19 06:37
https://presheva.com/48550/20%Monthly2016-04-19 06:34
https://presheva.com/nuk-ka-me-opozite-te-bashkuar-ne-kosove/20%Monthly2016-04-19 06:17
https://presheva.com/fabregas-tregon-se-pse-mourinho-deshtoi-tek-chelsea/20%Monthly2016-04-18 22:38
https://presheva.com/navas-do-te-mbetet-portieri-1-tek-real-madridi/20%Monthly2016-04-18 22:36
https://presheva.com/armando-sadiku-shenon-per-vaduzin-edhe-ndaj-bsc-young-boys/20%Monthly2016-04-18 22:27
https://presheva.com/sondazhi-prill-2016-ja-kush-e-fiton-shumicen-e-votave/20%Monthly2016-04-18 22:21
https://presheva.com/treni-nuk-udheton-me-nga-presheva-per-shkup-e-selanik/20%Monthly2016-04-18 22:07
https://presheva.com/ku-ta-gjej-nje-avokat-3/20%Monthly2016-04-18 21:49
https://presheva.com/audi-r8-2017-vetura-me-e-shtrenjte-nga-audi/20%Monthly2016-04-18 07:14
https://presheva.com/a-demtohet-bateria-e-iphone-nese-e-lini-ne-rryme-tere-naten/20%Monthly2016-04-18 07:10
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-pini-leng-majdanozi/20%Monthly2016-04-18 07:09
https://presheva.com/leo-messi-500/20%Monthly2016-04-18 07:07
https://presheva.com/ndeshjet-e-mbetura-te-realit-barcelones-dhe-atleticos/20%Monthly2016-04-18 07:04
https://presheva.com/guti-tallet-keq-me-barcelonen/20%Monthly2016-04-18 07:00
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-zbulohen-100-000-euro-dhe-14-5-kilogram-ari/20%Monthly2016-04-17 22:56
https://presheva.com/behluli-ja-pse-u-largova-nga-pushteti-ja-pse-u-largova-nga-pd-ja/20%Monthly2016-04-17 22:43
https://presheva.com/zidane-vendos-rekord-veshtire-se-do-tia-thyeje-ndokush/20%Monthly2016-04-17 01:59
https://presheva.com/dani-alves-perplaset-me-tifozet-e-barcelones/20%Monthly2016-04-17 01:57
https://presheva.com/zidane-mos-dyshoni-ne-ronaldon/20%Monthly2016-04-17 01:56
https://presheva.com/navas-ne-jemi-reali-dhe-luftojme-per-cdo-trofe/20%Monthly2016-04-17 01:55
https://presheva.com/mahnitese-cr7-le-pas-te-gjithe-ne-la-liga-foto/20%Monthly2016-04-17 01:54
https://presheva.com/icardi-interi-eshte-ekip-per-pozitat-e-para-dua-te-qendroj/20%Monthly2016-04-17 01:52
https://presheva.com/eshte-vetem-16-vjec-impresionon-me-lojen-e-bukur/20%Monthly2016-04-17 00:19
https://presheva.com/alternativa-ja-fakti-mbi-pronat-e-ragmi-mustafes-video/20%Monthly2016-04-16 23:51
https://presheva.com/meizu-lanson-zyrtarisht-modelin-pro-6/20%Monthly2016-04-16 01:57
https://presheva.com/ekrani-amoled-i-iphone-7s-do-te-prodhohet-nga-samsung/20%Monthly2016-04-16 01:56
https://presheva.com/apple-pret-qe-nje-iphone-te-jetoje-vetem-tre-vjet/20%Monthly2016-04-16 01:55
https://presheva.com/reali-i-pandalshem-ne-shtepi-thote-drejtori-i-cityt/20%Monthly2016-04-16 01:54
https://presheva.com/pellegrini-nuk-frikesohem-nga-reali/20%Monthly2016-04-16 01:52
https://presheva.com/bartomeu-e-ngacmon-me-fjale-real-madridin/20%Monthly2016-04-16 01:51
https://presheva.com/sa-kushton-komplet-formacioni-i-leicesterit-dhe-sa-ka-kushtuar-sterling/20%Monthly2016-04-16 01:48
https://presheva.com/cr7-16-msn-17/20%Monthly2016-04-15 22:45
https://presheva.com/de-bruyne-reali-nuk-e-ka-vetem-ronaldon/20%Monthly2016-04-15 22:40
https://presheva.com/mustafa-thote-se-vuciqit-ia-dha-mirenjohjen-me-trysni-nga-nderkombetaret/20%Monthly2016-04-15 22:25
https://presheva.com/mergimtaret-e-lugines-nga-zvicra-te-ndeshkohen-nagip-arifi-dhe-ragmi-mustafa/20%Monthly2016-04-15 13:05
https://presheva.com/le-liverpool-villarel-shakhtar-sevilla/20%Monthly2016-04-15 12:39
https://presheva.com/butragueno-do-te-jete-veshtire-kunder-cityt/20%Monthly2016-04-15 12:37
https://presheva.com/aksion-i-madh-policor-arrestohen-49-persona-per-korrupsion/20%Monthly2016-04-15 11:54
https://presheva.com/arifi-diaspore-ejani-dhe-votoni-me-24-prille-per-ndryshimin-e-vendit-tuaj-video/20%Monthly2016-04-14 18:05
https://presheva.com/reagon-ashper-pvd-per-demtim-te-veturave-te-antareve-te-saj-foto/20%Monthly2016-04-14 17:48
https://presheva.com/kosova-ndalon-hyrjen-e-disa-zyrtareve-te-serbise/20%Monthly2016-04-14 08:26
https://presheva.com/300-franga-denim-kush-peshtyn-camcakezin-ne-toke/20%Monthly2016-04-13 23:25
https://presheva.com/alba-mendon-se-fajin-e-kishte-gjyqtari/20%Monthly2016-04-13 22:49
https://presheva.com/arifi-presheva-e-kapur-nga-klani-shqipfoles/20%Monthly2016-04-13 22:42
https://presheva.com/parku-rekreativ-dhe-qendra-arsimore-foto/20%Monthly2016-04-13 13:31
https://presheva.com/kosi-eleminon-eren-e-keqe-te-gojes/20%Monthly2016-04-13 12:00
https://presheva.com/kualifikimi-ne-gjysmefinale-bonus-prej-8-5-milione-euro/20%Monthly2016-04-13 11:48
https://presheva.com/kamberi-pushteti-lokal-ndan-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2016-04-13 08:23
https://presheva.com/ku-ta-gjej-nje-avokat-ii/20%Monthly2016-04-12 18:18
https://presheva.com/presheva-me-semafore-dhe-me-free-wifi-foto/20%Monthly2016-04-12 18:16
https://presheva.com/une-do-te-votoj-per-nje-femer-per-arditen/20%Monthly2016-04-12 18:11
https://presheva.com/audi-a3-2017/20%Monthly2016-04-12 12:17
https://presheva.com/volkswagen-cross-polo-2017/20%Monthly2016-04-12 11:59
https://presheva.com/lansohet-promo-e-htc-10-video/20%Monthly2016-04-12 11:55
https://presheva.com/shkarkohet-mihajlovic-brocchi-drejton-milanin/20%Monthly2016-04-12 11:52
https://presheva.com/autostrada-drejt-presheves-do-te-perfundoj-per-nje-vit/20%Monthly2016-04-12 11:49
https://presheva.com/mourinho-shpreson-ta-drejtoj-unitedin-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2016-04-12 11:41
https://presheva.com/10-aplikacionet-qe-duhet-ti-keni-ne-telefonin-tuaj/20%Monthly2016-04-12 02:21
https://presheva.com/samsung-note-6-do-te-jete-rezistent-ndaj-ujit/20%Monthly2016-04-12 02:20
https://presheva.com/zuckerberg-e-perdor-versionin-e-verdhe-special-te-facebook/20%Monthly2016-04-12 02:19
https://presheva.com/perotti-merituam-fitoren-na-mungoi-fati/20%Monthly2016-04-12 02:17
https://presheva.com/kalendari-i-favorshem-juve-prek-titullin-me-25-prill/20%Monthly2016-04-12 02:15
https://presheva.com/nainggolan-dhuron-22-000-euro-per-bamiresi-ne-belgjike/20%Monthly2016-04-12 02:14
https://presheva.com/bale-ja-pse-erdha-tek-real-madridi/20%Monthly2016-04-12 02:13
https://presheva.com/shenjat-paralajmeruese-te-sulmit-ne-zemer/20%Monthly2016-04-11 23:25
https://presheva.com/kosove-shqiperi-pike-e-perbashket-ne-kufi-me-dy-kontrolle-te-dokumenteve/20%Monthly2016-04-11 23:21
https://presheva.com/favoritet-e-bwin-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-04-11 10:48
https://presheva.com/real-madridi-i-gatshem-per-remontada/20%Monthly2016-04-11 10:45
https://presheva.com/ne-maqedoni-perleshje-e-migranteve-me-policine-qindra-te-lenduar/20%Monthly2016-04-11 10:38
https://presheva.com/demtohen-materialet-propagandistike-te-subjekteve-politike-per-fushate-parazgjedhore-video/20%Monthly2016-04-10 23:47
https://presheva.com/nishani-lugina-e-presheves-po-braktiset-qeveria-shqiptare-te-nderhyje/20%Monthly2016-04-10 23:32
https://presheva.com/nga-qershori-ska-me-pritje-ne-sportele-per-dokumenta/20%Monthly2016-04-10 23:21
https://presheva.com/shqiptaret-shpenzojne-vetem-5-te-buxhetit-per-veshjet/20%Monthly2016-04-10 23:11
https://presheva.com/turan-pendohet-se-u-largua-nga-atletico/20%Monthly2016-04-10 23:07
https://presheva.com/rreziku-me-i-madh-per-real-madridin-do-te-jete-draxler/20%Monthly2016-04-10 23:06
https://presheva.com/sanchez-do-te-transferohet-tek-psg-ja/20%Monthly2016-04-10 23:04
https://presheva.com/ne-gjevgjeli-dhe-tabanoc-emigrantet-pa-ushqim-e-mjete-higjienike/20%Monthly2016-04-10 22:45
https://presheva.com/messi-ne-krize/20%Monthly2016-04-09 22:48
https://presheva.com/ndryshimi-erdhi-ne-corrotice-dhe-shoshaje-foto/20%Monthly2016-04-09 22:10
https://presheva.com/kujtesa-historike-me-burrat-e-malesise/20%Monthly2016-04-09 06:00
https://presheva.com/shtetasi-i-serbise-deportohet-nga-kosova-per-shkak-te-sjelljeve-arrogante/20%Monthly2016-04-09 05:46
https://presheva.com/reagojne-familjaret-po-rrahen-dhe-torturohen-te-burgosurit-e-grupit-te-kumanoves/20%Monthly2016-04-09 05:44
https://presheva.com/kryetari-i-alternatives-per-ndryshim-merr-pjese-ne-inaugurimin-e-presidentit-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2016-04-08 23:17
https://presheva.com/percahen-edhe-serbet-ne-presheve-dy-lista-zgjedhore-per-zgjedhje-lokale/20%Monthly2016-04-08 09:02
https://presheva.com/conte-pritet-te-largoj-tre-titullar-nga-chelsea/20%Monthly2016-04-08 08:51
https://presheva.com/ribery-mund-te-transferohet-ne-fenerbahce/20%Monthly2016-04-08 08:49
https://presheva.com/suarez-ka-problem-psikologjik/20%Monthly2016-04-08 08:48
https://presheva.com/dogana-e-perbashket-shqiperi-kosove/20%Monthly2016-04-08 08:47
https://presheva.com/se-shpejti-nuk-do-te-keni-nevoje-per-pasaporte/20%Monthly2016-04-08 06:26
https://presheva.com/gabimet-qe-bejme-ne-larjen-e-fytyres/20%Monthly2016-04-08 06:22
https://presheva.com/uji-gjate-ngrenies-duhet-te-konsumohet-apo-jo/20%Monthly2016-04-08 06:19
https://presheva.com/ja-pse-kivi-eshte-i-shendetshem/20%Monthly2016-04-08 06:17
https://presheva.com/diten-e-diel-presheva-pa-rryme-prej-ora-08-deri-17/20%Monthly2016-04-08 00:04
https://presheva.com/per-fushate-sa-me-qytetare-dhe-dinjitoze-duke-kultivuar-frymen-e-pluralizmit-tolerances-dhe-mirekuptimit/20%Monthly2016-04-07 23:49
https://presheva.com/preshevaret-do-te-marrin-pjese-ne-kampionatin-mbarekombetare-ne-kickbox/20%Monthly2016-04-07 23:39
https://presheva.com/qytetaret-pyesin-ku-eshte-dallimi-ndermjet-atyre-qe-kandidojne-ta-drejtojne-presheven/20%Monthly2016-04-06 22:03
https://presheva.com/problemet-e-qytetareve-papunesia-standardi-i-keq-i-jeteses-dhe-korrupsioni/20%Monthly2016-04-06 21:37
https://presheva.com/teniseri-preshevar-radhitet-i-9-ti-ne-zvicer/20%Monthly2016-04-06 18:34
https://presheva.com/kafeneja-shqiptare-per-refugjate-ne-presheve-video/20%Monthly2016-04-06 08:22
https://presheva.com/si-te-pastroni-trupin-nga-toksina-gjate-dietes/20%Monthly2016-04-06 06:52
https://presheva.com/thuajini-lamtumire-thinjave/20%Monthly2016-04-06 06:49
https://presheva.com/sa-kushton-krijimi-i-iphone-se/20%Monthly2016-04-06 01:36
https://presheva.com/facebook-e-ben-te-mundur-qe-edhe-te-verberit-ti-kuptojne-fotot-e-postuara/20%Monthly2016-04-06 01:35
https://presheva.com/hp-me-logo-te-re-foto/20%Monthly2016-04-06 01:32
https://presheva.com/zyrtare-shqiperia-miqesore-me-ukrainen/20%Monthly2016-04-06 01:30
https://presheva.com/suarez-kartoni-i-kuq-ndikoi-pozitivisht-tek-ne/20%Monthly2016-04-06 01:28
https://presheva.com/do-te-fitojme-edhe-ne-vicente-calderon/20%Monthly2016-04-06 01:27
https://presheva.com/simeone-tregon-se-cka-e-pret-barcelonen-ne-calderon/20%Monthly2016-04-06 01:26
https://presheva.com/griezmann-kartoni-i-kuq-na-beri-shume-te-veshtire-fitoren/20%Monthly2016-04-06 01:24
https://presheva.com/barcelona-eshte-skuader-qe-luan-gjithmone-kunder-10-lojtareve-foto/20%Monthly2016-04-06 01:22
https://presheva.com/ku-ta-gjej-nje-avokat-i/20%Monthly2016-04-05 23:10
https://presheva.com/alternativa-e-fillon-fushaten-me-terrnaven-dhe-e-vazhdon-me-presheven-foto/20%Monthly2016-04-05 21:13
https://presheva.com/shqiptaret-te-percare-ne-presheve-video/20%Monthly2016-04-05 06:23
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-beni-nese-qendroni-para-kompjuterit-cdo-dite/20%Monthly2016-04-05 06:21
https://presheva.com/cfare-shkakton-lyerja-e-flokeve/20%Monthly2016-04-05 06:19
https://presheva.com/samsung-arrin-rekord-me-galaxy-s7/20%Monthly2016-04-05 06:17
https://presheva.com/ja-si-e-fitoi-el-clasico-n-real-madridi/20%Monthly2016-04-05 06:15
https://presheva.com/skuadrat-kineze-jane-te-cmendura-per-diego-costan/20%Monthly2016-04-05 06:12
https://presheva.com/miralem-pjanic-ne-premier-league/20%Monthly2016-04-05 06:11
https://presheva.com/draxler-beson-ne-fitore-ndaj-real-madridit/20%Monthly2016-04-05 06:10
https://presheva.com/publikohet-udhezuesi-per-njohjen-reciproke-te-diplomave-kosove-serbi/20%Monthly2016-04-04 21:44
https://presheva.com/dy-refugjate-shqiptare-vrasin-bashkatdhetarin-e-tyre-ne-gjermani/20%Monthly2016-04-04 21:40
https://presheva.com/2016-ta-mund-te-jete-viti-i-nico-rosberg/20%Monthly2016-04-04 09:09
https://presheva.com/barcelona-pa-neymar-dhe-alba-kunder-atleticos/20%Monthly2016-04-04 09:07
https://presheva.com/a-duhet-te-perdorim-deodorant/20%Monthly2016-04-04 06:36
https://presheva.com/cfare-shkakton-mungesa-e-gjumit-ne-organizmin-tone/20%Monthly2016-04-04 06:34
https://presheva.com/alternativa-hap-fushaten-dhe-shpalosh-programin-arifi-bartes-i-listes-foto/20%Monthly2016-04-03 22:33
https://presheva.com/keto-jane-pasojat-nese-konsumoni-hashash/20%Monthly2016-04-03 22:31
https://presheva.com/zbulohen-detaje-te-panamera-turbo-2017-foto/20%Monthly2016-04-03 22:27
https://presheva.com/bmw-provon-te-hyje-fuqishem-ne-tregun-rus/20%Monthly2016-04-03 22:25
https://presheva.com/volkswagen-dhe-porsche-te-kthejne-prapa-800-mije-vetura-shkak-defektet/20%Monthly2016-04-03 22:23
https://presheva.com/tv-led-me-48-inch-nga-samsung/20%Monthly2016-04-03 22:19
https://presheva.com/samsung-se-shpejti-me-ekran-qe-palohet/20%Monthly2016-04-03 22:17
https://presheva.com/halimi-diskriminimi-ne-shkolle-nga-kryetari-mustafa-tejkalon-regjimin-e-millosheviqit/20%Monthly2016-04-03 22:17
https://presheva.com/blackberry-priv-prezentohet-ne-muajin-maj/20%Monthly2016-04-03 22:16
https://presheva.com/kloop-pas-mbrojtesit-gjerman/20%Monthly2016-04-03 22:14
https://presheva.com/casemiro-ishte-shkak-qe-messi-te-mos-shkelqej-ne-el-classico/20%Monthly2016-04-03 22:12
https://presheva.com/milani-mendon-per-transferimin-e-grayiano-pelle/20%Monthly2016-04-03 22:09
https://presheva.com/kalidou-koulibaly-ne-radar-te-klubeve-te-medha/20%Monthly2016-04-03 22:05
https://presheva.com/tv-spektri-kryetari-arifi-po-i-nenshtron-dhe-kushtezon-mediet-lokale-ne-sherbim-te-pd-se/20%Monthly2016-04-03 22:04
https://presheva.com/ja-kush-i-ka-fajet-per-humbjen-sipas-pique/20%Monthly2016-04-02 23:01
https://presheva.com/bbc-eshte-treguar-me-e-suksesshme-se-msnja-video/20%Monthly2016-04-02 22:58
https://presheva.com/villa-mustafa-dhe-kjo-eshte-shtepia-ku-eshte-kultura-foto/20%Monthly2016-04-02 22:55
https://presheva.com/sda-e-sanxhakut-mbledh-vota-per-pvd-ne-per-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2016-04-02 22:46
https://presheva.com/apel-mirekuptimi-per-zgjedhjet-lokale-2016/20%Monthly2016-04-02 22:35
https://presheva.com/politikanet-e-presheves-ne-fushate-me-duar-te-pastra/20%Monthly2016-04-02 07:05
https://presheva.com/perfundon-sezoni-per-gomat-e-dimrit-ne-vetura/20%Monthly2016-04-01 17:48
https://presheva.com/fillon-regjistrimi-i-nxenesve-ne-klasen-e-pare-fillore/20%Monthly2016-04-01 06:28
https://presheva.com/vendos-kamera-ne-veture-shikoni-cudirat-e-shofereve-shqiptare-video/20%Monthly2016-04-01 05:40