XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/zyrtare-de-biasi-publikon-listen-e-23-lojtareve-per-france-2016/20%Monthly2016-05-31 21:32
https://presheva.com/si-u-ndertua-tuneli-gotthard-ne-zvicer-qe-kushtoi-11-miliarde-euro-plot-17-vite-video/20%Monthly2016-05-31 18:48
https://presheva.com/lokalet-e-bashkesise-islame-mbyllen-zgjedhjet-mbahen-ne-xhami-video/20%Monthly2016-05-31 18:32
https://presheva.com/ja-sa-kushton-nje-bmw-m6/20%Monthly2016-05-31 09:39
https://presheva.com/samsung-galaxy-s8-me-ekran-5-5-inc/20%Monthly2016-05-31 09:36
https://presheva.com/si-te-parandaloni-sulmin-ne-tru/20%Monthly2016-05-31 09:33
https://presheva.com/ndikimi-i-diellit-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2016-05-31 09:31
https://presheva.com/mourinho-do-te-largoj-matan-dhe-blind/20%Monthly2016-05-31 09:27
https://presheva.com/ja-sa-do-te-paguhet-per-rrugen-e-kombit/20%Monthly2016-05-31 08:08
https://presheva.com/serbia-nuk-e-do-kosoven-te-integruar-vazhdon-bllokimin/20%Monthly2016-05-31 08:04
https://presheva.com/te-krijohen-ura-lidhese-apo-binjakezim-te-rinjeve-nga-lugina-e-presheves-dhe-te-rinjeve-nga-shqiperia-foto/20%Monthly2016-05-30 21:49
https://presheva.com/ne-buchs-te-st-gallenit-zvicer-u-perkujtuan-28-deshmoret-e-ucpmb-se/20%Monthly2016-05-30 11:27
https://presheva.com/presheva-ndermjet-mendesise-se-vjeter-politike-dhe-shpreses-per-ndryshime-ne-te-ardhmen/20%Monthly2016-05-30 11:15
https://presheva.com/dikoviq-ushtria-ka-force-per-lufte-antiterroriste/20%Monthly2016-05-29 18:13
https://presheva.com/zidan-ne-real-madrid-deri-2018/20%Monthly2016-05-29 16:23
https://presheva.com/saul-nuk-e-merituam-te-humbasim-kesaj-radhe/20%Monthly2016-05-29 16:15
https://presheva.com/1-qershori-aktivitete-me-rastin-e-dites-se-femijeve/20%Monthly2016-05-29 16:13
https://presheva.com/ndyshimi-erdhi-puna-filloi/20%Monthly2016-05-29 16:08
https://presheva.com/mbulimi-i-kokes-kapela-dhe-callma-shalli-mes-adhurimit-dhe-tradites/20%Monthly2016-05-29 15:51
https://presheva.com/arifi-do-ta-takoja-vuciqin-por-nuk-i-jap-mirenjohje/20%Monthly2016-05-27 22:56
https://presheva.com/ardita-sinani-femra-e-pare-shqiptare-qe-drejtom-kuvendin-komunal/20%Monthly2016-05-27 22:20
https://presheva.com/komuna-e-presheves-zgjedh-drejtuesit-e-saj-arifi-zyrtarisht-kryetar-komune-video/20%Monthly2016-05-27 17:52
https://presheva.com/toni-kroos-dhe-para-per-pogban/20%Monthly2016-05-27 06:00
https://presheva.com/besnik-hasi-zevendeson-de-biasin/20%Monthly2016-05-27 05:58
https://presheva.com/skandal-gazetari-myftaraj-kerkon-nga-gjykata-te-ndalohet-kurani-ne-shqiperi/20%Monthly2016-05-27 05:45
https://presheva.com/lg-g-flex-3/20%Monthly2016-05-27 05:41
https://presheva.com/ja-sa-ore-gjume-duhet-te-fleme-ne-dite/20%Monthly2016-05-27 05:38
https://presheva.com/seanca-konstituive-e-komunes-se-presheves-sot-ne-ora-1000-live/20%Monthly2016-05-26 22:30
https://presheva.com/kdnj-forcimi-i-stabilitetit-ne-lugine-te-presheves-behet-permes-integrimit-te-shqiptareve/20%Monthly2016-05-26 22:07
https://presheva.com/myftinija-e-presheves-paralajmeron-kbi-ne-e-kosoves-do-te-perballeni-me-ligjet-e-serbise-dokument/20%Monthly2016-05-26 17:09
https://presheva.com/ja-si-ju-ndihmon-soda-e-bukes-te-lini-duhanin/20%Monthly2016-05-26 06:48
https://presheva.com/rolls-royce-phantom-drophead-coupe/20%Monthly2016-05-26 06:23
https://presheva.com/mavraj-haramit-nuk-i-bejme-reklame/20%Monthly2016-05-26 06:18
https://presheva.com/juventus-kerkon-mayoral-per-moratan/20%Monthly2016-05-26 06:15
https://presheva.com/kush-mund-ta-zevendesoje-dani-alvesin/20%Monthly2016-05-26 06:13
https://presheva.com/serbia-po-i-ben-shtetas-te-huaj-shqiptaret-e-medvegjes-dhe-te-bujanocit/20%Monthly2016-05-26 05:49
https://presheva.com/pike-kalimi-kufitar-kapi-shkurton-udhetimin-mes-shqiptareve-te-lugines-me-kosoven/20%Monthly2016-05-25 17:50
https://presheva.com/qytetaret-e-lugines-jane-nje-shembull-shume-i-mire-edhe-per-maqedonine-video/20%Monthly2016-05-25 08:22
https://presheva.com/mourinho-tre-vite-tek-manchester-united/20%Monthly2016-05-25 08:17
https://presheva.com/musliu-me-mire-jam-ndier-ne-beograd-se-ne-veri-te-mitrovices-video/20%Monthly2016-05-25 05:57
https://presheva.com/ja-pse-nuk-duhet-te-qendroni-perballe-kondicionerit/20%Monthly2016-05-25 05:47
https://presheva.com/pse-duhet-te-hani-camcakez/20%Monthly2016-05-25 05:46
https://presheva.com/hasani-eshte-koha-qe-edhe-ne-shqiptaret-te-jemi-pjese-e-qeverise-serbe-video/20%Monthly2016-05-24 23:00
https://presheva.com/sopranja-e-famshme-inva-mula-pritet-nga-kryeministri-vuciq-foto/20%Monthly2016-05-24 22:51
https://presheva.com/ronaldo-do-ta-fitojme-championsin/20%Monthly2016-05-24 22:34
https://presheva.com/xavi-guardiola-do-ta-ndryshoj-futbollin-anglez/20%Monthly2016-05-24 22:33
https://presheva.com/lippi-zidane-eshte-trajner-perfekt/20%Monthly2016-05-24 22:30
https://presheva.com/okupim-i-jugut-te-serbise-si-po-i-blejne-kosovaret-pronat-e-serbeve/20%Monthly2016-05-24 22:11
https://presheva.com/turnir-humanitar-ne-futboll-te-vogel-ramazani-2016/20%Monthly2016-05-24 21:45
https://presheva.com/ne-vend-te-perkujtimit-te-ridvan-qazimit-komandant-lleshit/20%Monthly2016-05-24 10:38
https://presheva.com/lugina-e-presheves-do-te-duhej-te-ishte-ne-agjenden-e-bisedimeve-prishtine-beograd/20%Monthly2016-05-24 10:34
https://presheva.com/dy-preshevar-nje-nga-bujanoci-dhe-nishi-arrestohen-per-trafikim-emigrantesh/20%Monthly2016-05-24 06:05
https://presheva.com/bmw-x6-m-gpower-ne-750-kuaj-fuqi/20%Monthly2016-05-24 05:56
https://presheva.com/asus-zenfone-3-me-ekran-full-hd/20%Monthly2016-05-24 05:54
https://presheva.com/samsung-galaxy-a9-pro-se-shpejti-ne-tregun-europian/20%Monthly2016-05-24 05:52
https://presheva.com/ja-cfare-ndodh-nese-konsumoni-pak-kripe/20%Monthly2016-05-24 05:45
https://presheva.com/liburn-aliu-rrefen-tmerrin-ne-dubrave-e-kerkonim-vdekjen/20%Monthly2016-05-24 05:43
https://presheva.com/perforcimet-qe-mourinho-i-kerkon-te-united/20%Monthly2016-05-23 23:22
https://presheva.com/letra-lamtumirese-e-van-gaal/20%Monthly2016-05-23 23:20
https://presheva.com/neymar-konfirmon-une-jam-i-barces/20%Monthly2016-05-23 23:19
https://presheva.com/shqiptaret-te-jene-pjese-e-shumices-parlamentare/20%Monthly2016-05-23 22:02
https://presheva.com/me-28-maj-e-shtune-ne-buchs-sg-organizohet-akademia-perkujtimore-per-deshmoret-e-ucpmb-se/20%Monthly2016-05-23 21:52
https://presheva.com/seanca-konstituive-per-kuvendin-e-presheves-diten-e-premte/20%Monthly2016-05-23 13:13
https://presheva.com/de-biasi-tallet-januzaj-do-te-shikoj-ndeshjet-e-euro-2016-nga-kolltuku/20%Monthly2016-05-23 09:04
https://presheva.com/beogradi-kushtezon-marreveshjet-per-krijimin-e-asociacionit/20%Monthly2016-05-23 09:01
https://presheva.com/higuain-largohet-nga-napoli/20%Monthly2016-05-23 06:25
https://presheva.com/gotze-afer-transferimit-tek-liverpool/20%Monthly2016-05-23 06:14
https://presheva.com/iniesta-ishte-nje-sezon-i-suksesshem-per-barcelonen/20%Monthly2016-05-23 06:12
https://presheva.com/facebook-do-te-bej-nje-ndryshim-te-madh/20%Monthly2016-05-23 05:53
https://presheva.com/efektet-e-shendetshme-te-lengut-te-qershise/20%Monthly2018-03-14 06:19
https://presheva.com/pse-flasim-ne-gjume/20%Monthly2016-05-23 05:49
https://presheva.com/eunuket-shqiptare/20%Monthly2016-05-22 23:02
https://presheva.com/vetevritet-nje-polic-nga-bujanoci/20%Monthly2016-05-22 22:55
https://presheva.com/serbia-po-ua-merr-shqiptareve-adresat-ne-bujanoc-dhe-medvegje/20%Monthly2016-05-22 22:49
https://presheva.com/mbajtja-e-zgjedhjeve-te-nje-anshme-dhe-te-parregullta-jane-shkaktare-i-krizes-ne-kbi/20%Monthly2016-05-22 22:46
https://presheva.com/per-serbine-kufiri-me-kosoven-kusht-per-ne-be-video/20%Monthly2016-05-22 22:39
https://presheva.com/ozil-lojtari-me-i-mire-i-arsenalit-per-sezonin-201516/20%Monthly2016-05-21 23:48
https://presheva.com/juventus-fiton-kupen-e-italise-2/20%Monthly2016-05-21 23:46
https://presheva.com/kosova-dhe-shqiperia-ta-rrisin-perkrahjen-per-luginen/20%Monthly2016-05-21 09:54
https://presheva.com/granit-xhaka-ne-arsenal/20%Monthly2016-05-20 23:35
https://presheva.com/koeman-deshiron-ta-drejtoj-barcelonen/20%Monthly2016-05-20 23:33
https://presheva.com/oblak-paralajmeron-real-madridin/20%Monthly2016-05-20 23:28
https://presheva.com/mustafa-partite-tjera-perdoren-metoda-te-numerta-per-vota-intervenim-dhe-sponzorizimin-me-mjete-materiale-video/20%Monthly2016-05-20 16:52
https://presheva.com/keshtu-u-sterviten-marinsat-amerikane-ne-bazen-e-bujanocit-foto/20%Monthly2016-05-20 16:03
https://presheva.com/beckham-zidane-eshte-perfekt-per-real-madridin/20%Monthly2016-05-20 08:21
https://presheva.com/emrat-me-popullore-te-femijeve-ne-shqiperi-sipas-instat-it/20%Monthly2016-05-20 07:35
https://presheva.com/risite-tek-iphone-7/20%Monthly2016-05-20 06:58
https://presheva.com/kovaciq-te-huazohet-ne-milan/20%Monthly2016-05-20 06:57
https://presheva.com/van-gaal-drejtor-mourinho-trajner/20%Monthly2016-05-20 06:55
https://presheva.com/atletico-madrid-ne-bisedime-me-cavanin/20%Monthly2016-05-20 06:52
https://presheva.com/koalicioni-pdk-ldk-ne-krize/20%Monthly2016-05-20 06:51
https://presheva.com/bujanoc-skandali-i-quajtur-dorezim-pranim/20%Monthly2016-05-19 21:19
https://presheva.com/homoseksualiteti-apo-homofobia/20%Monthly2016-05-19 21:07
https://presheva.com/kqz-shpall-rezultatet-perfundimtare-per-zgjedhjet-lokale-ne-presheve/20%Monthly2016-05-19 12:18
https://presheva.com/formohet-levizja-qytetare-lugina-ne-fushe-kosove/20%Monthly2016-05-19 08:29
https://presheva.com/nxenesit-e-lugines-ne-festen-e-abetares-ne-gjilan/20%Monthly2016-05-19 07:01
https://presheva.com/ne-youtube-mund-te-komunikoni-me-mesazhe/20%Monthly2016-05-19 06:45
https://presheva.com/ja-demet-qe-u-shkaktojne-pijet-e-gazuara-femijeve/20%Monthly2016-05-19 06:40
https://presheva.com/rasti-i-dobrosinit-kthehet-ne-rygjikim/20%Monthly2016-05-18 22:46
https://presheva.com/yaya-toure-mund-te-transferohet-tek-interi/20%Monthly2016-05-18 22:41
https://presheva.com/klopp-humb-finalen-e-5-ne-karriere/20%Monthly2016-05-18 22:39
https://presheva.com/tahiri-nese-serbia-nuk-zbaton-marreveshjet-asociacioni-nuk-krijohet/20%Monthly2016-05-18 22:34
https://presheva.com/busquets-pritet-te-vazhdoj-kontraten-me-barcelonen/20%Monthly2016-05-18 09:25
https://presheva.com/isco-do-te-fitojme-20/20%Monthly2016-05-18 09:08
https://presheva.com/bik-shpall-zgjedhjet-legjitime-emerohet-keshilli-i-perkohshem/20%Monthly2016-05-18 08:44
https://presheva.com/sa-i-rrezikshem-eshte-gjumi-i-dites/20%Monthly2016-05-18 06:35
https://presheva.com/pse-jane-te-rendesishme-mandarinat/20%Monthly2016-05-18 06:34
https://presheva.com/real-madrid-favorit-per-ta-transferuar-dybalan/20%Monthly2016-05-18 06:32
https://presheva.com/ndeshja-kunder-atletico-do-te-jete-nje-beteje-e-vertete/20%Monthly2016-05-18 06:31
https://presheva.com/benitez-mbetet-tek-newcastle/20%Monthly2016-05-18 06:29
https://presheva.com/ja-kur-do-te-shpallen-rezulatet-perfundimtare-per-zgjedhjet-lokale-ne-presheve/20%Monthly2016-05-17 22:07
https://presheva.com/kujtohet-me-pietet-heroizmi-i-agim-ramadanit-me-shoke/20%Monthly2016-05-17 21:38
https://presheva.com/mercedes-c63-amg-startrack/20%Monthly2016-05-17 09:42
https://presheva.com/psg-100-milione-per-james/20%Monthly2016-05-17 09:37
https://presheva.com/kryeministri-vuciq-nuk-kishte-lejuar-koalicion-me-sns/20%Monthly2016-05-17 07:32
https://presheva.com/united-i-ofron-kontrate-ibrahimovicit/20%Monthly2016-05-17 07:24
https://presheva.com/rreth-50-refugjate-ne-presheve/20%Monthly2016-05-17 07:16
https://presheva.com/presheva-com-forum/20%Monthly2016-05-17 07:04
https://presheva.com/zidane-ka-frike-nga-largimi-i-mundshem-i-kroos/20%Monthly2016-05-17 00:07
https://presheva.com/lista-e-futbollisteve-italian-per-euro-2016/20%Monthly2016-05-17 00:05
https://presheva.com/shkendija-e-tetoves-fiton-kupen-e-maqedonise/20%Monthly2016-05-17 00:03
https://presheva.com/vatra-kerkon-nga-gecaj-zyre-ne-qeverine-e-kosoves-per-kosoven-lindore/20%Monthly2016-05-16 23:06
https://presheva.com/gabimet-qe-nuk-duhet-ti-beni-kurre-ne-instagram/20%Monthly2016-05-16 23:03
https://presheva.com/si-te-kujdesemi-per-fytyren/20%Monthly2016-05-16 23:00
https://presheva.com/shaip-kamberi-kryetari-i-ri-i-bujanocit/20%Monthly2016-05-16 22:31
https://presheva.com/motopresheva-hap-sezonin-me-prekazin-dhe-vizite-familjes-jashari-foto/20%Monthly2016-05-15 19:07
https://presheva.com/familja-aliti-te-pame-per-te-ndjerin-fuad-aliti-me-22-maj/20%Monthly2016-05-15 19:00
https://presheva.com/bipbm-fton-per-tejkalimin-e-tensioneve-te-krijuara-ne-lugine/20%Monthly2016-05-14 23:30
https://presheva.com/suarez-me-kepucen-e-arte-per-sezonin-20152016/20%Monthly2016-05-14 23:17
https://presheva.com/lewandowski-golshenuesi-me-i-mire-ne-bundesliga/20%Monthly2016-05-14 23:16
https://presheva.com/higuain-thyen-rekord-ne-ligen-italiane-te-vitit-1950/20%Monthly2016-05-14 23:14
https://presheva.com/guardiola-kam-mesuar-shume-te-bayerni/20%Monthly2016-05-14 23:12
https://presheva.com/pvd-lpd-dhe-grupimi-qytetar-serb-koalicioni-i-ardhshem-i-bujanocit/20%Monthly2016-05-14 23:08
https://presheva.com/bashkesise-islame-ne-presheve-po-i-vie-barut/20%Monthly2016-05-14 09:37
https://presheva.com/ja-pse-duhet-ta-hani-levoren-e-limonit/20%Monthly2016-05-14 06:06
https://presheva.com/pse-na-dhemb-shpina/20%Monthly2016-05-14 06:04
https://presheva.com/zidane-nuk-mund-ta-kontrollojme-barcelonen/20%Monthly2016-05-14 06:01
https://presheva.com/vardy-zgjidhet-lojtari-i-sezonit-ne-premierlige/20%Monthly2016-05-14 06:00
https://presheva.com/eurosport-zvicra-frikesohet-pas-pranimit-te-kosoves-ne-fifa/20%Monthly2016-05-14 05:54
https://presheva.com/marca-kosova-u-pranua-me-shumicen-e-votave/20%Monthly2016-05-14 05:50
https://presheva.com/kqz-ka-refuzuar-ankesen-e-listes-serbe-se-shpejti-rezulatet-perfundimtare/20%Monthly2016-05-14 05:46
https://presheva.com/protesta-e-opozites-se-ndare-ne-kosove-mbahet-sot/20%Monthly2016-05-14 05:45
https://presheva.com/ja-lista-e-de-biasit-per-euro-2016/20%Monthly2016-05-13 08:03
https://presheva.com/test-gervishtje-ne-htc-m10-video/20%Monthly2016-05-13 06:02
https://presheva.com/planeti-mars-ne-toke/20%Monthly2016-05-13 05:59
https://presheva.com/borussia-dortmund-transferon-dembelen/20%Monthly2016-05-13 05:54
https://presheva.com/james-rodriguez-nuk-eshte-ne-shitje/20%Monthly2016-05-13 05:52
https://presheva.com/sa-do-te-perfitojne-reali-e-atletico-pas-finales-se-champions/20%Monthly2016-05-13 05:50
https://presheva.com/kafe-apo-caj/20%Monthly2016-05-13 05:40
https://presheva.com/roli-i-vezes-ne-organizmin-tone/20%Monthly2016-05-13 05:38
https://presheva.com/kur-do-te-behet-konsolidimi-i-qeverisjes-se-re-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2016-05-12 22:26
https://presheva.com/diten-e-hene-konstituohet-kuvendi-komunal-ne-bujanoc/20%Monthly2016-05-12 16:35
https://presheva.com/qeveria-e-serbise-premton-librat-ne-gjuhen-e-pakicave/20%Monthly2016-05-12 07:44
https://presheva.com/haradinaj-zgjedhjet-e-parakohshme-ne-vjeshte/20%Monthly2016-05-12 06:25
https://presheva.com/kerkohej-nga-gjykata-ndalohet-nje-shqiptar-nga-terrnoci/20%Monthly2016-05-12 06:22
https://presheva.com/instagram-ndryshon-logon-dhe-dizajnin/20%Monthly2016-05-12 06:02
https://presheva.com/rreziqet-qe-na-vijne-nga-pijet-me-gaz/20%Monthly2016-05-12 05:56
https://presheva.com/leicester-kerkon-te-blindoje-ranierin-dhe-yjet-e-skuadres/20%Monthly2016-05-12 05:54
https://presheva.com/zbulohet-arsyeja-e-suksesit-te-atletico-madrid-video/20%Monthly2016-05-12 05:52
https://presheva.com/shefat-isufi-rruges-drejt-kampionit-video/20%Monthly2016-05-11 15:05
https://presheva.com/kosovaret-edhe-me-se-paku-4-muaj-nuk-do-te-mund-te-udhetojne-pa-viza/20%Monthly2016-05-11 14:58
https://presheva.com/barcelona-interesohet-per-alaban/20%Monthly2016-05-11 08:30
https://presheva.com/kush-eshte-shqiptari-bosi-i-droges-qe-quhet-escobari-i-ballkanit/20%Monthly2016-05-11 06:14
https://presheva.com/shtetet-e-kualifikuara-ne-finalen-e-eurosong/20%Monthly2016-05-11 06:12
https://presheva.com/dialogu-kosove-serbi-vazhdon-ne-qershor/20%Monthly2016-05-11 05:52
https://presheva.com/10-lojtaret-qe-i-kerkon-ancelotti/20%Monthly2016-05-10 22:15
https://presheva.com/arifi-do-ti-sjellim-investimet-e-huaja-ne-presheve-paraardhesit-e-mi-e-shkaterruan-kete-komune/20%Monthly2016-05-10 12:39
https://presheva.com/ja-pse-duhet-ta-konsumoni-qumeshtin-e-dhise/20%Monthly2016-05-10 06:31
https://presheva.com/cfare-ndodh-nese-e-bllokoni-dike-ne-iphone-video/20%Monthly2016-05-10 06:08
https://presheva.com/mercedes-benz-amg-gle-coupe-inferno/20%Monthly2016-05-10 06:05
https://presheva.com/payet-do-te-jete-transferimi-i-pare-i-real-madridit/20%Monthly2016-05-10 06:01
https://presheva.com/walcott-afer-transferimit-tek-west-ham/20%Monthly2016-05-10 05:59
https://presheva.com/morata-do-te-rikthehet-ne-real-madrid/20%Monthly2016-05-10 05:58
https://presheva.com/protesta-ne-shkup-mijera-shqiptare-ne-protesten-e-njevjetorit-te-kumanoves/20%Monthly2016-05-10 05:52
https://presheva.com/shqiprimi-mes-rames-dhe-erdoganit/20%Monthly2016-05-09 10:51
https://presheva.com/karabinieret-italian-me-alfa-romeo-giulia-quadrifoglio/20%Monthly2016-05-09 06:04
https://presheva.com/10-gjera-qe-ju-harxhojne-baterine-e-telefonit/20%Monthly2016-05-09 06:00
https://presheva.com/ja-si-mund-ta-kuptoni-se-jeni-anemik/20%Monthly2016-05-09 05:56
https://presheva.com/nikolic-kosova-eshte-e-serbise/20%Monthly2016-05-09 05:55
https://presheva.com/kryebashkiaku-i-ri-i-londres-me-flamurin-kuq-e-zi/20%Monthly2016-05-09 05:51
https://presheva.com/granda-do-te-mundohet-te-beje-me-te-miren-ndaj-barcelones/20%Monthly2016-05-09 05:47
https://presheva.com/koke-harrojeni-la-ligen-te-mendojme-per-finalen-e-championsit/20%Monthly2016-05-09 05:45
https://presheva.com/cka-kemi-mesuar-nga-zgjedhjet-lokale-2016-ne-presheve/20%Monthly2016-05-08 17:21
https://presheva.com/formacionet-barcelona-espanyol/20%Monthly2016-05-08 12:06
https://presheva.com/van-gaal-jam-tifoz-i-arsenalit/20%Monthly2016-05-08 12:04
https://presheva.com/vuciq-ne-qeverine-e-re-me-se-paku-6-ministra-te-rinj/20%Monthly2016-05-08 12:02
https://presheva.com/liberalizimi-i-kushtezuar/20%Monthly2016-05-08 11:58
https://presheva.com/forzza-kampion/20%Monthly2016-05-07 16:37
https://presheva.com/nxenes-te-shkolles-se-mesme-teknike-te-presheves-vizitojne-tc-kosova-b-ne-obiliq-te-kosoves/20%Monthly2016-05-06 12:43
https://presheva.com/kf-iliria-klubi-i-pare-shqiptar-qe-fiton-kupen-e-futbollit-ne-kanton-solothurn/20%Monthly2016-05-06 12:39
https://presheva.com/varane-nen-shenjestren-e-manchester-united/20%Monthly2016-05-06 09:56
https://presheva.com/chelsea-gati-oferten-prej-100-milione/20%Monthly2016-05-06 09:55
https://presheva.com/zgjedhje-jane-jo-legjitime-te-parregullta-dhe-te-papranuara-per-shumicen-e-imameve-te-presheves/20%Monthly2016-05-06 09:39
https://presheva.com/njeriu-magnet-video/20%Monthly2016-05-06 08:55
https://presheva.com/cfare-mund-te-sheroje-kripa-e-detit/20%Monthly2016-05-06 08:50
https://presheva.com/reali-me-rekord-ne-champions-zero-gola-ne-bernabeu/20%Monthly2016-05-06 06:43
https://presheva.com/mourinho-nuk-deshiron-ta-drejtoj-unitedin-ne-2017/20%Monthly2016-05-06 06:40
https://presheva.com/dy-aksione-policore-arrestohen-disa-preshevar-per-trafikim-me-emigrante/20%Monthly2016-05-05 23:31
https://presheva.com/themelohet-motoklubi-i-pare-ne-lugine-moto-presheva/20%Monthly2016-05-05 19:03
https://presheva.com/kerkesat-e-levizjes-vatra-ndaj-qeverise-se-kosoves-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2016-05-05 08:54
https://presheva.com/shefati-i-gatshem-kunder-afrikanit-ta-coj-premtimin-e-babait-deri-ne-fund/20%Monthly2016-05-05 06:49
https://presheva.com/bale-tek-madridi-u-transferove-per-champions/20%Monthly2016-05-05 06:45
https://presheva.com/ne-shitje-diamanti-me-i-madh-ne-bote/20%Monthly2016-05-05 06:39
https://presheva.com/kosovaret-pa-viza-ne-be-prej-kesaj-vere/20%Monthly2016-05-05 06:37
https://presheva.com/pse-duhet-te-konsumoni-brokoli/20%Monthly2016-05-05 06:34
https://presheva.com/si-te-largoni-lodhjen-permes-ushqimeve/20%Monthly2016-05-05 06:33
https://presheva.com/ramos-finale-e-merituan-skuadra-dhe-tifozet/20%Monthly2016-05-04 22:34
https://presheva.com/mangala-deshtuam-per-shkak-te-mos-pervojes/20%Monthly2016-05-04 22:33
https://presheva.com/pellegrini-jam-i-zhgenjyer/20%Monthly2016-05-04 22:30
https://presheva.com/dita-e-shen-gjergjit-ne-presheve-2/20%Monthly2016-05-04 22:19
https://presheva.com/komisioni-europian-rekomandon-heqjen-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2016-05-04 12:14
https://presheva.com/bik-fikret-limanit-i-ka-perfunduar-mandati-dhe-nuk-perfaqeson-imamet-dhe-besimtaret-e-presheves/20%Monthly2016-05-04 06:57
https://presheva.com/brenga-e-zvicres-pas-pranimit-te-kosoves-ne-uefa-cka-do-te-behet-me-xhaken-dhe-shaqirin/20%Monthly2016-05-04 06:48
https://presheva.com/si-te-fshehim-pucrrat-ne-fytyre-video/20%Monthly2016-05-04 06:43
https://presheva.com/si-ta-kuptoni-se-jeni-te-varur-nga-embelsirat/20%Monthly2016-05-04 06:41
https://presheva.com/pellegrini-reali-nuk-varet-nga-ronaldo/20%Monthly2016-05-04 06:36
https://presheva.com/afer-marreveshjes-koalicioni-ne-bujanoc-pvd-sns-dhe-lpd/20%Monthly2016-05-03 23:11
https://presheva.com/whatsapp-se-shpejti-edhe-ne-windows-dhe-mac/20%Monthly2016-05-03 22:16
https://presheva.com/rezultatet-perfundimtare-shpallen-pas-festes-se-fillim-majit/20%Monthly2016-05-03 22:10
https://presheva.com/futbollistet-e-rinje-preshevar-triumfojn-ne-turnirin-e-kumanoves/20%Monthly2016-05-03 21:43
https://presheva.com/sot-merret-vendimi-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2016-05-03 21:32
https://presheva.com/griezmann-i-lumtur-per-finale/20%Monthly2016-05-03 21:31
https://presheva.com/lewandowski-skuadra-me-e-mire-nuk-eshte-ne-finale/20%Monthly2016-05-03 21:21
https://presheva.com/audi-r8-me-850-kf/20%Monthly2016-05-02 23:53
https://presheva.com/iphone-7-lansohet-ne-shtator/20%Monthly2016-05-02 23:51
https://presheva.com/per-cfare-sherben-gjumi-i-drekes/20%Monthly2016-05-02 23:49
https://presheva.com/ja-cfare-ndodh-kur-nuk-i-lajme-dhembet-para-gjumit/20%Monthly2016-05-02 23:48
https://presheva.com/karadzic-do-ta-kundershtojme-fuqishem-pranimin-e-kosoves-ne-uefa/20%Monthly2016-05-02 23:47
https://presheva.com/simeone-kercenon-bayernin/20%Monthly2016-05-02 23:45
https://presheva.com/chelsea-me-barazim-shpall-kampion-leicesterin/20%Monthly2016-05-02 23:44
https://presheva.com/ushtria-e-gatshme-te-kryej-detyrat-ne-zonen-administrative-serbi-kosove/20%Monthly2016-05-02 23:40
https://presheva.com/rossberg-ne-rusi-shenon-fitoren-e-4-radhazi/20%Monthly2016-05-01 22:03
https://presheva.com/leicesteri-behet-gati-per-feste/20%Monthly2016-05-01 22:00
https://presheva.com/nderroi-jete-aksidentalisht-fuat-aliti-nga-presheva/20%Monthly2016-05-01 15:07