XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/bujanoc-iku-karaxhorgje-erdhi-skenderbeu/20%Monthly2016-06-30 23:04
https://presheva.com/kdnj-me-tribune-gjendja-dhe-sfidat-ne-kulture-dhe-media-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2016-06-30 22:58
https://presheva.com/sot-gjilani-kujton-ditet-e-te-debuarve-nga-kosova-lindore/20%Monthly2016-06-30 08:13
https://presheva.com/shkembim-morata-hazard/20%Monthly2016-06-30 07:43
https://presheva.com/ibrahimovic-te-unitedi-prezantohet-te-premten/20%Monthly2016-06-30 07:41
https://presheva.com/si-ti-mbrojme-femijet-nga-temperaturat-e-larta/20%Monthly2016-06-30 05:51
https://presheva.com/serbia-bllokon-autostraden-energjetike-kosove-serbi/20%Monthly2016-06-30 05:48
https://presheva.com/dukat-dhe-veshje-kombetare-shqiptare-konfiskohen-ne-merdare/20%Monthly2016-06-29 23:32
https://presheva.com/reali-shet-dy-lojtare-per-ti-blere-dy-te-tjere/20%Monthly2016-06-29 23:07
https://presheva.com/imami-nga-tirana-elvis-naci-pritet-nga-qindra-preshevare-foto-video/20%Monthly2016-06-29 22:53
https://presheva.com/cfare-nuk-keni-ditur-per-iphone/20%Monthly2016-06-29 06:21
https://presheva.com/cila-eshte-mosha-e-duhur-per-ta-lindur-femijen-e-pare/20%Monthly2016-06-29 06:18
https://presheva.com/zyrtare-unai-emery-eshte-trajner-i-ri-i-psg-se/20%Monthly2016-06-29 06:14
https://presheva.com/atletico-madrid-ofron-30-milione-per-bacca/20%Monthly2016-06-29 06:12
https://presheva.com/zyrtare-montella-trajneri-i-ri-i-milanit/20%Monthly2016-06-29 06:11
https://presheva.com/michy-batshuayi-transferohet-tek-chelsea/20%Monthly2016-06-29 06:09
https://presheva.com/real-madridi-kerkon-mbrojtesin-e-leicesterit/20%Monthly2016-06-29 06:07
https://presheva.com/se-shpejti-do-te-zgjidhet-problemi-i-deponise-se-mbeturinave/20%Monthly2016-06-28 22:18
https://presheva.com/koleksionet-e-floktareve-preshevar-edhe-ne-kine/20%Monthly2016-06-28 21:38
https://presheva.com/futbollistet-preshevar-ne-turneun-nderkombetar-te-futbollit-vllaznimi-cup-2016/20%Monthly2016-06-28 21:32
https://presheva.com/z-e-k-a-t-i-kushti-i-trete-i-fese-islame/20%Monthly2016-06-28 21:15
https://presheva.com/ne-bujanoc-shtrohet-iftar-per-te-gjithe-qytetaret/20%Monthly2016-06-28 21:06
https://presheva.com/serbia-fshese-policeve-shqiptare-ne-lugine/20%Monthly2016-06-28 06:12
https://presheva.com/ja-si-ta-kuptoni-nese-u-eshte-vjedhur-fjalekalimi/20%Monthly2016-06-28 06:06
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-beni-ne-mengjes/20%Monthly2016-06-28 06:03
https://presheva.com/vw-polo-2017/20%Monthly2016-06-28 06:00
https://presheva.com/mediat-spanjolle-fundi-i-nje-epoke/20%Monthly2016-06-28 05:58
https://presheva.com/ndeshjet-e-cerekfinales-ne-euro-2016/20%Monthly2016-06-28 05:55
https://presheva.com/roy-hodgson-jep-doreheqje/20%Monthly2016-06-28 05:53
https://presheva.com/marreveshje-e-dy-shteteve-nje-kufi-per-hekurudha-vendoset-ne-tabanoc/20%Monthly2016-06-27 23:18
https://presheva.com/shumica-e-shqiptareve-kane-lene-fshatrat-e-bujanocit-ata-qe-po-rrine-po-sulmohen-nga-serbet/20%Monthly2016-06-27 16:25
https://presheva.com/arrestohet-maqedonasi-qe-shkeli-me-makine-familjen-shqiptare-ne-kumanove/20%Monthly2016-06-27 15:42
https://presheva.com/ne-terrnave-te-presheves-ne-dy-vetura-gjenden-29-emigrante/20%Monthly2016-06-27 11:04
https://presheva.com/filmi-lufta-mbaroi-video/20%Monthly2016-06-27 06:36
https://presheva.com/audi-rs6-avant-prior-design/20%Monthly2016-06-27 06:35
https://presheva.com/ja-pse-ju-shfaqen-dy-zgjidhje-te-ndryshme-per-tiu-pergjigjur-thirrjeve-ne-iphone/20%Monthly2016-06-27 06:14
https://presheva.com/ja-sa-do-te-kushtoje-iphone-7/20%Monthly2016-06-27 06:08
https://presheva.com/konfirmohen-specifikat-e-galaxy-note7/20%Monthly2016-06-27 06:07
https://presheva.com/ja-cfare-ju-demton-shikimin/20%Monthly2016-06-27 06:05
https://presheva.com/dielli-ndikon-ne-jetegjatesi/20%Monthly2016-06-27 06:03
https://presheva.com/lotet-e-messit-pas-humbjes-nga-kili-video/20%Monthly2016-06-27 06:02
https://presheva.com/kili-mposht-argjentinen-ne-finalen-e-copa-america-video/20%Monthly2016-06-27 05:57
https://presheva.com/shtatorja-e-car-llazarit-vendoset-ne-qender-te-mitrovices-veriore/20%Monthly2016-06-27 05:49
https://presheva.com/reportazh-shh-medvegja-mbajti-koncertin-dhe-turnirin-tradicional-te-21-tin-me-radhe/20%Monthly2016-06-27 05:42
https://presheva.com/dinari-valute-e-dyte-ne-kosove/20%Monthly2016-06-26 19:54
https://presheva.com/kufiri-i-presheves-dhe-sezoni-verore/20%Monthly2016-06-26 07:56
https://presheva.com/ja-sa-marrin-paushalle-zyrtaret-komunal-ne-komunen-e-presheves-dokument/20%Monthly2016-06-24 16:30
https://presheva.com/aktvendim-shpallen-te-pavlefshme-vulat-e-meparshme-te-keshillit-te-bashkesise-islame-ne-presheve/20%Monthly2016-06-24 16:26
https://presheva.com/deputetet-e-parlamentit-te-kosoves-ldk-dhe-pdk-takuan-drejtuesit-e-komunes-se-presheves-foto/20%Monthly2016-06-24 14:45
https://presheva.com/pashalluku-i-zotit-zhivkov/20%Monthly2016-06-24 07:52
https://presheva.com/kujdes-per-ata-qe-kane-veper-penale-dhe-nuk-i-pergjigjen-fteses-se-gjyqit/20%Monthly2016-06-24 06:58
https://presheva.com/ish-kryetari-i-bujanocit-i-kthehet-birovit/20%Monthly2016-06-24 06:29
https://presheva.com/musliu-ne-liste-te-zeze-amerikane-fajeson-serbine/20%Monthly2016-06-24 06:27
https://presheva.com/bmw-2-gt/20%Monthly2016-06-24 06:18
https://presheva.com/ronaldo-beson-se-portugalia-mund-te-kualifikohet-ne-cerekfinale/20%Monthly2016-06-24 06:15
https://presheva.com/topi-zyrtar-i-fazes-finale-te-evropianit-france-2016/20%Monthly2016-06-24 06:12
https://presheva.com/momenti-kur-rama-perloti-lorik-canen-video/20%Monthly2016-06-24 06:08
https://presheva.com/facebook-ndryshon-per-video/20%Monthly2016-06-24 06:05
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-pini-leng-boronice/20%Monthly2016-06-24 06:03
https://presheva.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-te-vendosen-ne-frigorifer/20%Monthly2016-06-24 05:59
https://presheva.com/kapen-grupa-e-organizuar-shqiptaro-serbe-e-kontrabanduesve-te-droges/20%Monthly2016-06-23 15:10
https://presheva.com/ndryshime-ne-policine-e-bujanocit-shkarkohet-krasniqi-pritet-te-emerohet-tasiqi/20%Monthly2016-06-23 08:43
https://presheva.com/deputetet-e-kosoves-2000-euro-page-te-serbise-840-euro/20%Monthly2016-06-23 07:50
https://presheva.com/de-biasi-nuk-largohet-nga-kombetarja/20%Monthly2016-06-23 07:41
https://presheva.com/goal-ja-ekipi-me-i-mire-i-fazes-se-grupeve/20%Monthly2016-06-23 07:39
https://presheva.com/golashenuesit-me-te-mire-te-euro-2016/20%Monthly2016-06-23 07:36
https://presheva.com/skandal-ne-spitalin-e-kumanoves-temperatura-nuk-eshte-gjendje-urgjente/20%Monthly2016-06-23 06:16
https://presheva.com/roth-kosova-eshte-kushti-i-serbise-per-te-hyre-ne-be/20%Monthly2016-06-23 05:52
https://presheva.com/messi-golashenuesi-me-i-mire-i-argjentines/20%Monthly2016-06-22 08:29
https://presheva.com/apple-ka-filluar-prodhimin-e-iphone-7/20%Monthly2016-06-22 06:01
https://presheva.com/ja-cfare-i-demton-veshkat/20%Monthly2016-06-22 05:59
https://presheva.com/a-duhet-ti-lani-rrobat-e-reja-para-se-ti-vishni/20%Monthly2016-06-22 05:57
https://presheva.com/ja-si-e-kallen-shqiptaret-e-zvicres-kur-fitoi-shqiperia-video/20%Monthly2016-06-22 05:53
https://presheva.com/ramos-paralajmeron-italine/20%Monthly2016-06-22 05:49
https://presheva.com/zyrtari-nderlidhes-i-injoruar-ne-beograd/20%Monthly2016-06-22 05:42
https://presheva.com/ne-fete-de-la-musique-te-gjeneves-jehon-edhe-kenga-shqipe/20%Monthly2016-06-21 23:23
https://presheva.com/adac-paralajmen-per-mashtruesit-ne-koridorin-10-nepermjet-serbise/20%Monthly2016-06-21 23:20
https://presheva.com/edhe-medvegja-eshte-dhe-do-te-mbetet-kuq-e-zi/20%Monthly2016-06-21 23:10
https://presheva.com/nje-delegacion-i-vetevendosjes-me-nenkryetaren-fatmire-kollcaku-vizituan-presheven/20%Monthly2016-06-21 16:04
https://presheva.com/tifozi-serb-i-cili-i-coi-tre-gishta-ne-mesin-e-shqiptareve-foto/20%Monthly2016-06-21 11:11
https://presheva.com/nevoje-lehtesimi-i-procedurave-pergatitore-per-investimet-e-huaja-ne-presheve/20%Monthly2016-06-21 09:18
https://presheva.com/%e2%80%8btop-golashenuesit-e-euro-2016/20%Monthly2016-06-21 06:03
https://presheva.com/arrestohen-ne-mal-per-dru-pas-kercenimit-dhe-fyerje-ndaj-policeve/20%Monthly2016-06-20 23:53
https://presheva.com/mediet-serbe-shqiptaret-e-presheves-festuan-fitoren-dhe-fyen-serbine/20%Monthly2016-06-20 20:29
https://presheva.com/aksion-policor-kapet-preshevari-me-53-emigrante-afer-vlladicki-hanit/20%Monthly2016-06-20 18:29
https://presheva.com/starton-internet-radio-e-pare-ne-lugine-presheva-com/20%Monthly2016-06-20 07:45
https://presheva.com/lila-me-vinte-ta-haja-te-gjalle-rumunin/20%Monthly2016-06-20 07:00
https://presheva.com/shkollat-e-mesme-perfundojne-vitin-shkollor-me-22-qershor/20%Monthly2016-06-20 06:54
https://presheva.com/mercedes-benz-e300-2017-foto/20%Monthly2016-06-20 06:06
https://presheva.com/10-telefonat-me-te-mire-ne-2016/20%Monthly2016-06-20 06:01
https://presheva.com/asus-zenbook-ux310/20%Monthly2016-06-20 05:59
https://presheva.com/si-te-merrni-ngjyren-e-duhur-te-lekures-gjate-pushimeve-verore/20%Monthly2016-06-20 05:58
https://presheva.com/cili-oriz-eshte-me-i-mire-per-organizmin-tone/20%Monthly2016-06-20 05:54
https://presheva.com/humb-jeten-ne-aksident-aktori-i-star-trek/20%Monthly2016-06-20 05:51
https://presheva.com/marreveshjet-kosove-serbi-ne-bllokade-opozita-per-nderprerje-te-dialogut/20%Monthly2016-06-20 05:49
https://presheva.com/guetta-i-dedikon-kenge-shqiperise-video/20%Monthly2016-06-19 22:54
https://presheva.com/kroatet-i-gezohen-fitores-se-shqiperise/20%Monthly2016-06-19 22:50
https://presheva.com/arkeologe-te-rrejshem-vandalizojne-varrezat-shqiptare/20%Monthly2016-06-19 21:13
https://presheva.com/kryetari-i-knsh-musliu-ne-tirane-kerkon-rritjen-e-kuotes-per-studente/20%Monthly2016-06-17 18:54
https://presheva.com/kosovari-me-veture-me-targa-serbe-provon-te-kontrabandojne-mallra/20%Monthly2016-06-17 09:48
https://presheva.com/note-7-prezantohet-ne-muajin-gusht/20%Monthly2016-06-17 06:40
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-panxharit/20%Monthly2016-06-17 06:29
https://presheva.com/atletico-madrid-transferon-nicolas-gaitan/20%Monthly2016-06-17 06:26
https://presheva.com/gareth-bale-me-nje-rekord-ne-euro-2016/20%Monthly2016-06-17 06:24
https://presheva.com/letra-e-emocionuese-e-tifozit-italian-per-kuqezinjte/20%Monthly2016-06-17 06:22
https://presheva.com/ja-zgjidhjet-nga-gjuha-shqipe-nga-provimi-perfundimtar-ne-fund-te-arsimit-fillor/20%Monthly2016-06-17 05:50
https://presheva.com/murtezaj-dialogu-me-serbine-duhet-te-ndryshoje/20%Monthly2016-06-16 23:03
https://presheva.com/ne-gradina-tek-turqit-zbulohen-600-gram-ari-dhe-42-000-euro/20%Monthly2016-06-16 23:00
https://presheva.com/publikohet-klipi-i-ences-dhe-noizyt-video/20%Monthly2016-06-16 06:15
https://presheva.com/apple-prezanton-ios-10/20%Monthly2016-06-16 06:10
https://presheva.com/evra-shqiptaret-japin-shpirtin-ne-fushen-e-lojes/20%Monthly2016-06-16 06:02
https://presheva.com/titujt-e-mediave-boterore-per-humbjen-e-shqiperise/20%Monthly2016-06-16 05:59
https://presheva.com/zgjidhet-kryetari-i-ri-i-vranjes-per-here-te-pare-humb-sps/20%Monthly2016-06-16 05:54
https://presheva.com/aeroporti-me-i-madh-ne-bote/20%Monthly2016-06-16 05:46
https://presheva.com/ja-si-te-shpetoni-renien-e-flokeve-me-hudher/20%Monthly2016-06-16 05:43
https://presheva.com/arsyeja-pse-disa-persona-djersisin-me-shume/20%Monthly2016-06-16 05:41
https://presheva.com/novi-sadi-dergon-fluturake-per-ndihme-kunder-semundjes-se-lopeve/20%Monthly2016-06-15 22:45
https://presheva.com/deshamp-ishte-e-veshtire-shqiperia-luan-me-zemer/20%Monthly2016-06-15 22:28
https://presheva.com/etrit-berisha-kritikon-mbrojtjen-pas-ndeshjes/20%Monthly2016-06-15 22:28
https://presheva.com/fizioterapeuti-rexhaj-ndan-dhimbjen-me-kapitenin-e-kombetares-kroate-dario-srna/20%Monthly2016-06-15 22:24
https://presheva.com/facebook-do-ti-fshije-fotot-e-juaja-deri-me-7-korrik/20%Monthly2016-06-15 06:24
https://presheva.com/roli-i-aspirines-ne-organizem/20%Monthly2016-06-15 06:22
https://presheva.com/cfare-duhet-te-beni-kur-jeni-te-stresuar/20%Monthly2016-06-15 06:21
https://presheva.com/bayern-interesohet-per-ibrahimovic/20%Monthly2016-06-14 23:02
https://presheva.com/brazili-shkarkon-trajnerin-dunga/20%Monthly2016-06-14 23:00
https://presheva.com/duam-fitore-kunder-rumanise-dhe-te-kualifikohemi/20%Monthly2016-06-14 22:56
https://presheva.com/humb-jeten-46-vjecari-nga-osllara-e-bujanocit-ne-aksident-me-biciklete/20%Monthly2016-06-14 22:53
https://presheva.com/rrefimet-e-nje-nene-xi/20%Monthly2016-06-14 22:45
https://presheva.com/fillon-asfaltimi-i-rruges-kryesore-kompetence-e-kujt-eshte-mirembajtja-foto/20%Monthly2016-06-14 22:42
https://presheva.com/kdnj-me-tribune-gjendja-dhe-sfidat-e-arsimit-shqip-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2016-06-14 22:22
https://presheva.com/ne-maqedoni-nuk-mund-te-importohen-me-vetura-te-prodhuara-para-2005-es/20%Monthly2016-06-14 11:04
https://presheva.com/djuric-mbi-200-mije-serb-nga-kosova-jane-zhvendosur-ne-serbi/20%Monthly2016-06-14 11:02
https://presheva.com/manchester-city-arrin-marreveshje-me-sane/20%Monthly2016-06-14 07:26
https://presheva.com/shqiperine-e-presin-10-milion-euro-nese-e-kalon-grupin/20%Monthly2016-06-14 07:24
https://presheva.com/a-do-te-luaj-xherdan-shaqiri-per-kosoven/20%Monthly2016-06-14 05:59
https://presheva.com/sekretet-e-jakuzas-mafia-me-e-rrezikshme-japoneze/20%Monthly2016-06-14 05:56
https://presheva.com/risia-me-e-fundit-nga-facebook/20%Monthly2016-06-14 05:50
https://presheva.com/galaxy-a9-pro/20%Monthly2016-06-14 05:48
https://presheva.com/ushqimet-qe-pastrojne-gjakun/20%Monthly2016-06-14 05:46
https://presheva.com/ja-cfare-ndikimi-ka-pagjumesia-te-femijet/20%Monthly2016-06-14 05:44
https://presheva.com/kosovari-ne-rts-milloshi-ka-qene-me-i-mire-video/20%Monthly2016-06-13 22:01
https://presheva.com/moravica-eshte-simboli-qe-pasqyron-me-se-miri-pushtetin-e-meparshem-lokal-12-vjecar/20%Monthly2016-06-13 19:20
https://presheva.com/renault-clio-2017/20%Monthly2016-06-13 16:40
https://presheva.com/fund-i-beqarise-mehmedi-dhe-mustafi-martohen-ne-korrik/20%Monthly2016-06-13 16:35
https://presheva.com/lewandowski-gjermania-favorit-per-europianin/20%Monthly2016-06-13 16:32
https://presheva.com/policia-e-kosoves-i-kthen-parate-e-humbura-shqiptarit-nga-maqedonia/20%Monthly2016-06-13 16:28
https://presheva.com/ne-tren-zbulohen-13-migrante-prej-tyre-5-femije/20%Monthly2016-06-13 16:22
https://presheva.com/semundja-e-lopeve-mbyll-tregjet-e-kafsheve-ne-rrethin-e-pcinjes/20%Monthly2016-06-13 12:26
https://presheva.com/mediet-serbe-cuditen-ne-serbi-paska-edhe-tifoze-per-shqiptaret/20%Monthly2016-06-13 09:54
https://presheva.com/mjeku-preshevar-qe-kujdeset-per-lojtaret-ne-fushe-ne-kampionatin-evropian/20%Monthly2016-06-13 09:34
https://presheva.com/ja-pse-be-po-e-shtyn-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2016-06-12 23:46
https://presheva.com/meyer-do-te-kete-ndryshim-kufijsh-ne-ballkan/20%Monthly2016-06-12 23:45
https://presheva.com/masakra-ne-orlando-sulmi-me-i-rende-me-te-shtena-ne-mase-ne-histori-te-shbase/20%Monthly2016-06-12 17:23
https://presheva.com/zihet-shqiptari-me-pasaporte-te-falsifikuar-ne-tabanoc/20%Monthly2016-06-12 12:37
https://presheva.com/po-vjen-nxehti-i-afrikes/20%Monthly2016-06-12 10:19
https://presheva.com/intelektuale-e-afarist-nga-kosova-e-diaspora-ne-nje-takim-miqesor-me-te-parin-e-bujanocit-shaip-kamberi/20%Monthly2016-06-12 10:11
https://presheva.com/arsneal-tenton-ta-tranferoj-cavanin/20%Monthly2016-06-12 10:08
https://presheva.com/turqi-kroaci-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2016-06-12 10:04
https://presheva.com/efektet-e-kafes-se-mengjesit-ne-organizem/20%Monthly2016-06-11 22:54
https://presheva.com/mourinhos-i-duhen-6-lojtare-qe-ta-fitoj-kampionatin/20%Monthly2016-06-11 22:39
https://presheva.com/rrogat-dhe-penzionet-rriten-ne-2017/20%Monthly2016-06-11 22:33
https://presheva.com/berlini-i-kerkon-serbise-vazhdimin-e-dialogut-me-kosoves-si-kusht-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2016-06-11 22:25
https://presheva.com/speciale-euro-2016-ne-presheva-com/20%Monthly2016-06-11 08:27
https://presheva.com/coman-lojtari-me-i-ri-francez-qe-luan-ne-kampionat-evropian/20%Monthly2016-06-10 22:09
https://presheva.com/haliti-serbia-ka-te-drejte-ti-ndihmoje-qytetareve-serbe-ne-kosove/20%Monthly2016-06-10 20:11
https://presheva.com/pele-anglia-mund-ta-fitoje-euro-2016/20%Monthly2016-06-10 16:51
https://presheva.com/united-120-milione-per-gareth-bale/20%Monthly2016-06-10 16:49
https://presheva.com/shaqiri-lojtareve-te-kombetares-nuk-jemi-shoke-per-90-minuta/20%Monthly2016-06-10 16:47
https://presheva.com/rregullimi-i-rrjetit-te-ujesjellesit-ne-presheve-dhe-menaxhimi-i-mbeturinave/20%Monthly2016-06-10 16:29
https://presheva.com/vendet-ku-agjerimi-eshte-me-i-veshtire/20%Monthly2016-06-10 08:55
https://presheva.com/ios-10-pritet-te-lansohet-se-shpejti/20%Monthly2016-06-10 08:54
https://presheva.com/marcedes-gt-amg/20%Monthly2016-06-10 08:52
https://presheva.com/barcelona-kerkon-azpilucuetan/20%Monthly2016-06-10 08:50
https://presheva.com/tifozet-duhet-te-jene-tre-ore-para-ndeshjes-ne-stadium/20%Monthly2016-06-10 08:48
https://presheva.com/formacioni-i-mourinhos-sipas-tifozeve/20%Monthly2016-06-10 08:47
https://presheva.com/serbia-ka-nisur-projektin-me-te-madh-kolonizues-ne-kosove/20%Monthly2016-06-10 08:46
https://presheva.com/i-jepet-fund-rrugeve-pa-drita-ne-qytetin-e-presheves-dhe-rrethine/20%Monthly2016-06-09 19:31
https://presheva.com/kjo-eshte-menyra-me-e-mire-per-heqjen-e-zbokthit/20%Monthly2016-06-09 18:17
https://presheva.com/ymeri-thaci-i-ka-punet-mire-me-serbine-ajo-e-beri-president/20%Monthly2016-06-09 18:04
https://presheva.com/e-pabesueshme-ja-per-cfare-arsye-iu-mohua-azili-ne-zvicer-familjes-shqiptare/20%Monthly2016-06-09 18:00
https://presheva.com/balaj-cikalleshi-sadiku-apo-gashi/20%Monthly2016-06-09 17:49
https://presheva.com/kace-paralajmeron-francen-e-zvicren/20%Monthly2016-06-09 17:48
https://presheva.com/halimi-pvd-per-here-te-pare-pjese-e-pozites-ne-parlamentin-serb/20%Monthly2016-06-09 17:32
https://presheva.com/si-te-largoni-dhimbjen-e-dhembit-per-15-minuta/20%Monthly2016-06-08 22:41
https://presheva.com/pellegrini-trajneri-i-ri-i-milanit/20%Monthly2016-06-08 22:33
https://presheva.com/cfare-perfitojne-qytetaret-me-ligjin-e-ri-per-mos-obligim-te-certifikatave/20%Monthly2016-06-08 22:17
https://presheva.com/vuciq-shqiptaret-do-te-hyjne-ne-perberjen-e-trupit-koordinues/20%Monthly2016-06-08 17:59
https://presheva.com/bushati-marreveshja-apn-pvd-te-sherbej-si-model-bashkepunimi-mes-forcave-politike-shqiptare/20%Monthly2016-06-08 15:24
https://presheva.com/bashkepunimi-ne-mes-te-komunes-se-gjilanit-dhe-presheves-te-jete-i-vazhdueshem/20%Monthly2016-06-08 15:09
https://presheva.com/porosi-per-muajin-ramazan/20%Monthly2016-06-08 15:05
https://presheva.com/me-kombetaren-nje-gol-nje-pije/20%Monthly2016-06-07 21:23
https://presheva.com/ska-nevoje-me-pritje-per-certifikata-dhe-vertetime-neper-sportele/20%Monthly2016-06-07 21:13
https://presheva.com/kamberi-kosova-te-mos-injoroje-luginen/20%Monthly2016-06-07 20:56
https://presheva.com/snapchat-me-150-milione-perdorues-e-kalon-rivalin-twitter/20%Monthly2016-06-07 15:10
https://presheva.com/instagram-mundeson-postimin-prej-aplikacioneve-te-ndryshme/20%Monthly2016-06-07 15:09
https://presheva.com/sirena-angleze-per-bonuccin/20%Monthly2016-06-07 15:06
https://presheva.com/zyrtare-inzaghi-me-skuader-te-re/20%Monthly2016-06-07 15:05
https://presheva.com/trajneri-i-thote-jamesit-te-largohet-nga-reali/20%Monthly2016-06-07 15:03
https://presheva.com/emery-i-zgjedhuri-i-psg-se/20%Monthly2016-06-07 15:01
https://presheva.com/palermo-kerkon-25-milione-euro-per-vazquezin/20%Monthly2016-06-07 15:00
https://presheva.com/njihuni-me-blerjen-e-pare-40-milioneshe-te-mourinhos-sot-kryhen-testet-mjekesor/20%Monthly2016-06-07 14:59
https://presheva.com/a-do-te-agjerojne-futbollistet-shqiptare-gjate-euro-2016/20%Monthly2016-06-07 14:57
https://presheva.com/komentatoret-ne-hall-me-emrat-e-shqiptareve-uefa-u-vjen-ne-ndihme/20%Monthly2016-06-07 14:56
https://presheva.com/refugjatet-ilegalisht-braktisin-tabanocin-drejt-presheves-video/20%Monthly2016-06-07 14:55
https://presheva.com/fjalori-digjital-serbisht-shqip-dhe-anasjelltas/20%Monthly2016-06-07 14:48
https://presheva.com/ti-zgjedhim-problemet-e-presheves-e-jo-te-merremi-me-politike/20%Monthly2016-06-07 14:42
https://presheva.com/ne-cfare-gjendje-e-gjeti-komunen-kryetari-shqiperim-arifi/20%Monthly2016-06-06 18:04
https://presheva.com/administrata-aktuale-ne-bujanoc-nuk-largon-njerez-nga-puna/20%Monthly2016-06-06 17:39
https://presheva.com/afirmim-i-shpejte-i-frederik-veselit-ne-kombetaren-e-shqiperise/20%Monthly2016-06-06 17:35
https://presheva.com/kapet-59-vjecari-nga-bujanoci-me-16-migrante/20%Monthly2016-06-06 17:30
https://presheva.com/shporta-e-ramazanit-nga-qsa/20%Monthly2016-06-06 17:23
https://presheva.com/kryetari-i-kksh-musliu-mirepriti-ambasadorin-sadiku/20%Monthly2016-06-06 17:21
https://presheva.com/e-pabesueshme-foxconn-zevendeson-60-mije-punetore-me-robote/20%Monthly2016-06-06 02:45
https://presheva.com/acer-chromebook-11-dhe-14-zbarkojne-ne-google-store/20%Monthly2016-06-06 02:43
https://presheva.com/se-shpejti-te-juventusi/20%Monthly2016-06-06 02:42
https://presheva.com/lichtsteiner-drejt-interit/20%Monthly2016-06-06 02:40
https://presheva.com/nainggolan-nderron-mendje-deshiron-kalimin-te-chelsea/20%Monthly2016-06-06 02:39
https://presheva.com/schweinsteiger-drejt-largimit-nga-united/20%Monthly2016-06-06 02:37
https://presheva.com/mensur-kadriu-sjell-ilahine-mire-se-erdhe-ramazan/20%Monthly2016-06-06 02:30
https://presheva.com/referendumi-zviceranet-nuk-duan-franga-pa-punuar/20%Monthly2016-06-05 21:58
https://presheva.com/samsung-gear-fit-2-video/20%Monthly2016-06-05 21:40
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-hani-nese-vuani-nga-anemia/20%Monthly2016-06-05 21:38
https://presheva.com/pse-ndiheni-te-lodhur-pas-ngrenies/20%Monthly2016-06-05 21:37
https://presheva.com/ibrahimovic-me-7-qershor-do-ta-nenshkruaj-kontraten-e-re/20%Monthly2016-06-05 21:33
https://presheva.com/3-lojtaret-qe-i-deshiron-zidane/20%Monthly2016-06-05 21:32
https://presheva.com/bardhyl-osmanit-deltes/20%Monthly2016-06-05 21:03
https://presheva.com/urime-per-muajin-e-shenjte-te-ramazanit/20%Monthly2016-06-05 17:46
https://presheva.com/hillary-clinton-e-presheves/20%Monthly2016-06-05 10:23
https://presheva.com/ka-perfunduar-koha-e-ronaldos/20%Monthly2016-06-04 23:49
https://presheva.com/beogradi-akuzon-ramen-per-pretendime-territoriale/20%Monthly2016-06-04 23:46
https://presheva.com/bashkepunimi-i-qytetareve-me-kksh-ne-sjell-afirmimin-e-gjuhes-shqipe-ne-organet-shteterore/20%Monthly2016-06-04 23:32
https://presheva.com/muaji-yne-urime-presheva-tirana-prishtina-shkupi-ulqini/20%Monthly2016-06-04 23:10
https://presheva.com/sinani-qeverite-shqiptare-te-rrisin-presionin-ndaj-serbise-ne-mbrojtje-te-lugines/20%Monthly2016-06-04 13:36
https://presheva.com/zyrtare-sevdail-ef-jakupi-kryetar-i-keshillit-te-bashkesise-islame-te-kosoves-ne-presheve/20%Monthly2016-06-04 09:14
https://presheva.com/blick-cana-e-largoi-gjimshitin-nga-kombetarja/20%Monthly2016-06-03 19:41
https://presheva.com/feniksi-ne-parakualifikime-te-uefa-futsal-cup/20%Monthly2016-06-03 19:28
https://presheva.com/ja-7-marreveshjet-e-qeverise-se-kosoves-dhe-te-shqiperise/20%Monthly2016-06-03 11:47
https://presheva.com/shpresa-e-re-gezon-te-varfrit-e-lugines-se-presheves-para-ramazanit/20%Monthly2016-06-03 11:19
https://presheva.com/vatra-dy-qeverite-shqiptare-harruan-fondin-per-luginen/20%Monthly2016-06-03 11:16
https://presheva.com/lista-e-pjesetareve-te-uck-se-qe-kerkohen-nga-serbia-2-nga-presheva/20%Monthly2016-06-03 08:56
https://presheva.com/de-biasi-nuk-shkojme-ne-france-per-pushime/20%Monthly2016-06-03 08:53
https://presheva.com/77-milione-euro-per-pogban/20%Monthly2016-06-03 08:51
https://presheva.com/formacioni-i-mundshem-i-real-madridit-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2016-06-03 08:50
https://presheva.com/leter-emocionuese-nga-dani-alves-per-fansat-e-barcelones/20%Monthly2016-06-02 19:34
https://presheva.com/shaqiri-anglia-mund-ta-fitoj-euro-2016/20%Monthly2016-06-02 19:32
https://presheva.com/se-shpejti-dy-investitoret-e-pare-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2016-06-02 18:41
https://presheva.com/sivjet-ramazani-fillon-ne-nje-dite-ne-gjithe-boten/20%Monthly2016-06-02 14:15
https://presheva.com/ne-bujanoc-humb-jeten-85-vjecari-pas-goditjes-nga-vetura/20%Monthly2016-06-02 14:12
https://presheva.com/isco-nuk-do-te-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2016-06-01 22:14
https://presheva.com/gundogan-ne-city/20%Monthly2016-06-01 22:12
https://presheva.com/a-deshiron-moratta-te-largohet-nga-juventus/20%Monthly2016-06-01 22:10
https://presheva.com/sony-xperia-e5/20%Monthly2016-06-01 22:00
https://presheva.com/pse-duhet-te-zgjoheni-heret-ne-mengjes/20%Monthly2016-06-01 21:59
https://presheva.com/pini-ujin-e-orizit-te-zier-ja-efektet/20%Monthly2016-06-01 21:58
https://presheva.com/rrefimet-e-nje-nene-10/20%Monthly2016-06-01 17:55
https://presheva.com/teologu-bekim-alimi-beri-lutje-ne-hapjen-e-tunelit-me-te-gjate-ne-bote/20%Monthly2016-06-01 17:52
https://presheva.com/shtyhet-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/20%Monthly2016-06-01 17:40
https://presheva.com/1-qershori-motopresheva-viziton-dhe-solidarizohet-me-femijet-me-aftesi-te-kufizuara-foto/20%Monthly2016-06-01 10:22