XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/vritet-nje-polic-ne-kumanove-ne-lagjen-e-romeve/20%Monthly2016-07-31 08:28
https://presheva.com/shqiptari-ne-zvicer-i-perfshire-ne-ndeshjen-me-tre-te-vdekur/20%Monthly2016-07-30 23:17
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-merdare-dhe-te-dheu-i-bardhe/20%Monthly2016-07-30 23:15
https://presheva.com/per-nje-muaj-450-mije-kosovare-ne-deti/20%Monthly2016-07-30 23:13
https://presheva.com/presheva-nuk-e-perkrahu-tubimin-ne-mbeshtetje-te-erdoganit-dhe-turqise/20%Monthly2016-07-29 18:25
https://presheva.com/enver-hoxha-i-fevziut-trajtohet-ne-history-today/20%Monthly2016-07-29 18:18
https://presheva.com/paknaqesi-rreth-mungeses-se-aktiviteteve-kulturore-ne-gjuhen-shqipe-dhe-rome/20%Monthly2016-07-29 09:37
https://presheva.com/bujanoci-me-manifestim-tradicional-vera-kulturore-2016/20%Monthly2016-07-29 09:32
https://presheva.com/ryad-mahrez-deshiron-te-largohet-nga-leicester-city/20%Monthly2016-07-29 09:04
https://presheva.com/mourinho-e-kerkon-james-tek-unitedi/20%Monthly2016-07-29 09:03
https://presheva.com/deri-sot-jane-shitur-1-miliarde-iphone/20%Monthly2016-07-29 06:42
https://presheva.com/ja-futbollistet-e-kombetares-qe-kane-nderruar-skuader-pas-euro-2016/20%Monthly2016-07-29 06:37
https://presheva.com/keta-jane-dy-vellezerit-kosovar-qe-shpetuan-nga-lufta-dhe-tani-amerika-krenohet-me-ta-video/20%Monthly2016-07-29 06:35
https://presheva.com/xhaka-debuton-ne-fitoren-e-arsenalit-video/20%Monthly2016-07-29 06:09
https://presheva.com/trt-shqiptaret-mbeshtetesit-me-te-medhenj-te-erdoganit-ne-ballkan/20%Monthly2016-07-28 22:30
https://presheva.com/porsche-panamera-sport-turismo/20%Monthly2016-07-28 06:17
https://presheva.com/valencia-kerkon-25-milione-per-mustafin/20%Monthly2016-07-28 06:13
https://presheva.com/barcelona-nuk-do-te-shes-mesfushorin-turk-arda-turan/20%Monthly2016-07-28 06:12
https://presheva.com/konsumimi-i-domates-parandalon-plakjen/20%Monthly2016-07-28 06:06
https://presheva.com/milan-me-penallti-mposht-bayern-munchen-video/20%Monthly2016-07-28 05:57
https://presheva.com/psg-mposht-real-madridin-31-video/20%Monthly2016-07-28 05:56
https://presheva.com/zvoglohet-numri-i-kalimeve-ilegale-te-emigranteve-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2016-07-28 05:53
https://presheva.com/perfaqesuesit-shqiptare-te-lugines-te-ndare-nese-duhet-te-jene-nacionaliste-ndaj-serbeve/20%Monthly2016-07-27 20:46
https://presheva.com/strategji-e-perbashket-per-te-ndihmuar-zhvillimin-dhe-forcimin-e-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2016-07-27 10:13
https://presheva.com/ancelotti-bayern-ska-nevoje-per-perforcime/20%Monthly2016-07-27 10:03
https://presheva.com/shoqata-kulturore-dituria-nga-presheva-pro-tubimit-ne-mbeshtetje-te-erdoganit/20%Monthly2016-07-27 07:39
https://presheva.com/nderroi-jete-veterani-i-sportit-preshevar-hulusi-jusufi-huli/20%Monthly2016-07-27 07:11
https://presheva.com/ky-eshte-formacioni-i-frikshem-juventusit/20%Monthly2016-07-27 05:51
https://presheva.com/deklarata-e-neymar-une-luaj-per-messin/20%Monthly2016-07-27 05:48
https://presheva.com/lekura-e-molles-ja-perdorimet/20%Monthly2016-07-27 05:41
https://presheva.com/alternativa-distancohet-nga-tubimet-anonime-dhe-fton-qytetaret-te-permbahen-nga-pjesemarrja-ne-organizime-te-tilla/20%Monthly2016-07-26 23:15
https://presheva.com/bashkatdhetar-gezimi-yne/20%Monthly2016-07-26 23:12
https://presheva.com/bujanoc-alternativa-per-ndryshim-ante-portas/20%Monthly2016-07-26 14:54
https://presheva.com/suedia-dhe-shqiptaret-iii/20%Monthly2016-07-26 14:52
https://presheva.com/kryetari-i-kksh-na-ktheni-lapidarin/20%Monthly2016-07-26 14:48
https://presheva.com/stadiumi-miratoca-dhe-themelimi-i-klubit-futbollistik/20%Monthly2016-07-26 10:55
https://presheva.com/ja-sa-para-harxhojne-mergimtaret-kur-vijne-per-pushime-ne-kosove/20%Monthly2016-07-26 09:37
https://presheva.com/samsung-me-mbushes-te-ri-me-wireless/20%Monthly2016-07-26 05:49
https://presheva.com/aguero-deshiron-te-qendroj-tek-city/20%Monthly2016-07-26 05:47
https://presheva.com/real-madridi-kthen-interesimin-per-verattin/20%Monthly2016-07-26 05:45
https://presheva.com/arda-turan-ne-shenjestren-e-besiktasit/20%Monthly2016-07-26 05:43
https://presheva.com/familja-kosovare-mashtrohet-me-bileta-te-aeroplanit/20%Monthly2016-07-26 05:42
https://presheva.com/takim-me-bashkeatdhetaret-ju-jeni-pjese-e-atdheut/20%Monthly2016-07-25 16:42
https://presheva.com/vitin-e-ardhshem-serbia-do-ta-fshije-kosoven-nga-kushtetuta/20%Monthly2016-07-25 08:43
https://presheva.com/kolona-kur-po-vijme-kolona-kur-po-shkojme-thone-mergimtaret/20%Monthly2016-07-25 07:00
https://presheva.com/ndalohet-shqiptari-me-dy-kg-droge-ne-gjermani/20%Monthly2016-07-25 06:35
https://presheva.com/te-mobilizuarit-me-dhune-ne-luftera-akuzojne-serbine/20%Monthly2016-07-25 06:33
https://presheva.com/kovaciq-mund-te-transferohet-ne-liverpool/20%Monthly2016-07-25 06:31
https://presheva.com/aubameyang-nuk-largohet-nga-dortmundi/20%Monthly2016-07-25 06:30
https://presheva.com/adnan-januzaj-ne-sunderland/20%Monthly2016-07-25 06:27
https://presheva.com/renault-megane-cabrio-2016/20%Monthly2016-07-25 06:22
https://presheva.com/rekord-i-ri-udhetimi-me-balone-rreth-botes/20%Monthly2016-07-25 06:19
https://presheva.com/instagram-gabimet-qe-beni-gjate-perdorimit/20%Monthly2016-07-25 06:18
https://presheva.com/verizon-blen-yahoo-per-48-miliarde-dollare/20%Monthly2016-07-25 06:16
https://presheva.com/dhimbja-e-veshit-ja-zgjidhja-me-efektive/20%Monthly2016-07-25 06:15
https://presheva.com/rrushi-dobite-e-tij-ne-shendetin-tone/20%Monthly2016-07-25 06:13
https://presheva.com/miting-solidariteti-ne-presheve-per-perkrahjen-e-erdoganit-foto/20%Monthly2016-07-24 23:41
https://presheva.com/familja-e-m-schumacher-shet-makinen-e-tij-te-preferuar-per-terapi/20%Monthly2016-07-24 23:10
https://presheva.com/rreth-20-migrante-ne-presheve/20%Monthly2016-07-24 12:27
https://presheva.com/51431/20%Monthly2016-07-24 00:14
https://presheva.com/cr7-jashte-per-super-kupen-e-evropes/20%Monthly2016-07-24 00:12
https://presheva.com/sulmuesi-nga-munihu-u-vetevra-para-syve-te-policise/20%Monthly2016-07-23 23:53
https://presheva.com/kosova-trashegimtarja-e-rfsj/20%Monthly2016-07-22 23:28
https://presheva.com/mosperfshirje-e-shqiptareve-ne-policine-lokale/20%Monthly2016-07-22 10:09
https://presheva.com/serbi-kapiteni-vuciq-dhe-litari-i-anijes/20%Monthly2016-07-22 10:05
https://presheva.com/vaji-i-peshkut-iu-mbron-nga-kanceri-i-zorreve/20%Monthly2016-07-22 06:47
https://presheva.com/juventus-zyrtarizon-blerjen-e-pjacas/20%Monthly2016-07-22 06:22
https://presheva.com/chelsea-oferte-zyrtare-per-cavanin/20%Monthly2016-07-22 06:21
https://presheva.com/mourinho-e-kerkon-modricin/20%Monthly2016-07-22 06:20
https://presheva.com/barcelona-transferon-andre-gomesin-nga-valencia/20%Monthly2016-07-22 06:18
https://presheva.com/qeveria-e-kosoves-nder-me-te-medhate-ne-evrope/20%Monthly2016-07-22 06:15
https://presheva.com/ne-mal-te-zi-arrestohen-3-persona-te-kerkuar-nga-interpoli-njeri-preshevare/20%Monthly2016-07-21 22:49
https://presheva.com/perse-ndjeheni-te-lodhur-gjate-tere-dites/20%Monthly2016-07-21 06:46
https://presheva.com/pse-ndieni-uri-edhe-pasi-qe-keni-ngrene-teper/20%Monthly2016-07-21 06:42
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-zgjedhjet-ne-maqedoni-mbahen-me-11-dhjetor/20%Monthly2016-07-21 05:53
https://presheva.com/turqia-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2016-07-21 05:51
https://presheva.com/ancelotti-real-madridit-nuk-i-duhet-lewandowski/20%Monthly2016-07-21 05:49
https://presheva.com/borja-mayoral-transferohet-tek-wolfsburg/20%Monthly2016-07-21 05:47
https://presheva.com/bayern-mposht-cityn-ancelotti-i-kenaqur-me-startin/20%Monthly2016-07-21 05:44
https://presheva.com/turqia-e-shkrete-te-gjithe-turistet-kane-ikur/20%Monthly2016-07-21 05:41
https://presheva.com/icardi-tek-arsenal/20%Monthly2016-07-20 08:14
https://presheva.com/juventusi-ta-shese-pogban-ta-bleje-higuainin/20%Monthly2016-07-20 08:13
https://presheva.com/si-te-humbim-peshe/20%Monthly2016-07-20 06:37
https://presheva.com/de-biasi-ja-tre-me-te-miret-e-euro-2016/20%Monthly2016-07-20 06:36
https://presheva.com/audi-a5-kabrio-2017/20%Monthly2016-07-20 06:35
https://presheva.com/aksident-pa-te-lenduar-rruge-me-rrezikshmeri-me-te-larte-foto/20%Monthly2016-07-20 05:52
https://presheva.com/per-here-te-pare-organizohet-presheva-summer-school-2016/20%Monthly2016-07-19 22:57
https://presheva.com/naim-rexhepi-drejtor-i-ri-i-np-direkcioni-per-ndertim-ne-bujanoc/20%Monthly2016-07-19 22:46
https://presheva.com/erdogani-per-72-ore-largoi-nga-puna-afer-50-mije-persona/20%Monthly2016-07-19 22:41
https://presheva.com/notarja-sara-imeri-nga-presheva-me-rekorde-kombetare-dhe-sfidat-per-olimpiaden/20%Monthly2016-07-19 18:32
https://presheva.com/kryetari-i-presheves-nuk-duam-ndryshim-te-kufijve-por-te-ndalim-migrimin-e-shqiptareve-video/20%Monthly2016-07-19 18:10
https://presheva.com/serbet-ne-veri-kunder-regjistrimit-te-popullsise/20%Monthly2016-07-19 07:42
https://presheva.com/andre-gomes-si-transferim-i-pare-i-madrileneve/20%Monthly2016-07-19 07:36
https://presheva.com/barcelona-ne-dispozicion-13-mbrojtes/20%Monthly2016-07-19 07:34
https://presheva.com/bmw-serie-1-sedan/20%Monthly2016-07-19 06:18
https://presheva.com/e-keni-mbushur-gabim-celularin-gjate-gjithe-kesaj-kohe/20%Monthly2016-07-19 06:17
https://presheva.com/ja-5-produktet-ushqimore-qe-ju-ndihmojne-per-nje-jete-te-gjate/20%Monthly2016-07-19 06:09
https://presheva.com/zidane-james-dhe-morata-shume-te-rendesishem/20%Monthly2016-07-19 06:07
https://presheva.com/diego-costa-prane-kthimit-ne-atletico-madrid/20%Monthly2016-07-19 06:05
https://presheva.com/cr7-do-te-kthehem-edhe-me-i-forte/20%Monthly2016-07-19 06:04
https://presheva.com/pvd-negociata-me-poziten-per-tu-bere-pjese-e-qeverise-se-re/20%Monthly2016-07-19 06:00
https://presheva.com/ushtari-turk-na-tradhtuan-komandantet-na-thane-qe-kemi-ushtrime-video/20%Monthly2016-07-18 09:18
https://presheva.com/stafanoviq-do-ti-arrestojme-edhe-5000-trafikante-nese-ka-nevoje/20%Monthly2016-07-18 06:52
https://presheva.com/serbia-investon-ne-veri-pa-lejen-e-kosoves/20%Monthly2016-07-18 06:32
https://presheva.com/formacioni-i-juventusit-me-gonzalo-higuainin/20%Monthly2016-07-18 06:29
https://presheva.com/dybala-enderron-qe-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-07-18 06:25
https://presheva.com/cfare-nuk-duhet-te-beni-ne-instagram/20%Monthly2016-07-18 06:23
https://presheva.com/ja-perse-sherben-vrapimi/20%Monthly2016-07-18 06:15
https://presheva.com/pse-duhet-te-pini-uje-deti/20%Monthly2016-07-18 06:14
https://presheva.com/nuk-ka-rritje-drastike-te-numrit-te-refugjateve-ne-presheve/20%Monthly2016-07-18 06:02
https://presheva.com/6-ndeshjet-parasezonale-te-barcelones/20%Monthly2016-07-17 22:39
https://presheva.com/4-ndeshjet-parasezonale-te-real-madridit/20%Monthly2016-07-17 22:35
https://presheva.com/flasin-familjaret-e-gjeneralit-adem-huduti-qe-organizoi-pucin-ne-turqi/20%Monthly2016-07-17 22:29
https://presheva.com/perse-kjo-dashuri-e-shqiptareve-ndaj-erdoganit/20%Monthly2016-07-17 12:58
https://presheva.com/aksident-i-tmerrshem-te-gostivari-humbin-jeten-baba-nene-e-bije/20%Monthly2016-07-17 11:01
https://presheva.com/masht-do-te-provoje-serish-ti-dergoje-librat-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2016-07-17 00:12
https://presheva.com/te-akuzuarit-kryesor-per-grushtetin-ne-turqi-me-prejardhje-shqiptare/20%Monthly2016-07-16 23:46
https://presheva.com/alvaro-arbeloa-ne-sezonin-e-ri-pritet-te-luaje-per-milanin/20%Monthly2016-07-16 19:05
https://presheva.com/ngolo-kante-eshte-lojtar-i-chelseat/20%Monthly2016-07-16 16:09
https://presheva.com/ankohet-opozita-gjyqi-i-nishit-ia-hedh-posht-padine-dokument/20%Monthly2016-07-15 16:45
https://presheva.com/kdnj-me-tribune-mbi-shendetesine-dhe-ceshtjet-sociale-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2016-07-15 15:47
https://presheva.com/milan-ne-bisedime-me-arda-vermalen-tello-dhe-adriano/20%Monthly2016-07-15 08:43
https://presheva.com/arsenal-me-oferte-60-milione-per-draxler/20%Monthly2016-07-15 08:40
https://presheva.com/prezantohet-projektit-i-autostrades-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe%e2%80%8b/20%Monthly2016-07-15 08:35
https://presheva.com/skandaloze-ne-bujanoc-demolohet-mbishkrimi-mireserdhet-nshpi-foto/20%Monthly2016-07-15 07:40
https://presheva.com/pse-femijet-mbajne-gishtin-ne-goje/20%Monthly2016-07-15 06:13
https://presheva.com/audi-a6-me-yje-maksimale-per-siguri/20%Monthly2016-07-15 06:10
https://presheva.com/guardiola-interesohet-per-gjermanin-joshua-kimmich/20%Monthly2016-07-15 06:07
https://presheva.com/uefa-shpall-golin-e-shaqirit-me-te-mirin-e-euro-2016-video/20%Monthly2016-07-15 06:01
https://presheva.com/higuain-tek-juventus/20%Monthly2016-07-15 05:58
https://presheva.com/80-numri-i-viktimave-ne-nice-foto-video/20%Monthly2016-07-15 05:51
https://presheva.com/asus-me-tabletin-e-ti-paralajmeron-samsung-dhe-apple/20%Monthly2016-07-14 07:24
https://presheva.com/a-mund-ta-fitoj-mourinho-premier-leaguen/20%Monthly2016-07-14 07:15
https://presheva.com/a-duhet-te-largohet-james-nga-real-madridi/20%Monthly2016-07-14 07:13
https://presheva.com/koment-me-iniciative-te-ndihmohet-ndertimi-i-nje-shkolle-ne-presheve/20%Monthly2016-07-14 06:22
https://presheva.com/mashtrimet-me-vetura-dhe-kilometrat-e-kthyera/20%Monthly2016-07-14 05:53
https://presheva.com/iphone-7-me-bateri-1960-mah/20%Monthly2016-07-14 05:39
https://presheva.com/benatia-afer-transferimit-tek-juventus/20%Monthly2016-07-14 05:36
https://presheva.com/kdnj-me-aksion-rrugor-arsimimi-ne-gjuhet-kombetare/20%Monthly2016-07-13 21:36
https://presheva.com/city-e-deshiron-me-cdo-kusht-mbrojtesin-john-stones/20%Monthly2016-07-13 21:11
https://presheva.com/barcelona-prane-transferimit-te-luciano-vietto/20%Monthly2016-07-13 21:07
https://presheva.com/polici-maqedonas-per-shqiptaret-do-tju-rrah-edhe-me-shume/20%Monthly2016-07-13 21:04
https://presheva.com/berberi-i-presidentit-te-frances-paguhet-10-000-euro/20%Monthly2016-07-13 20:43
https://presheva.com/presheva-summer-festival/20%Monthly2016-07-13 20:37
https://presheva.com/messi-me-pushime-ne-ibiza/20%Monthly2016-07-13 10:54
https://presheva.com/refuzohet-oferta-prej-80-milione-per-moratan/20%Monthly2016-07-13 10:53
https://presheva.com/si-te-shmagni-problemet-me-tensionin-ne-keto-dite-te-nxehta/20%Monthly2016-07-13 06:26
https://presheva.com/bmw-m4-gts-g-power/20%Monthly2016-07-13 06:05
https://presheva.com/samsung-galaxy-on5-pro-dhe-on7-pro/20%Monthly2016-07-13 06:02
https://presheva.com/cmenden-kinezet-50-milione-euro-ne-vit-page-per-higuain/20%Monthly2016-07-13 05:53
https://presheva.com/willian-vazhdon-kontraten-me-chelsean/20%Monthly2016-07-13 05:52
https://presheva.com/lucas-digne-ne-barcelona/20%Monthly2016-07-13 05:49
https://presheva.com/nacho-drejt-romes/20%Monthly2016-07-13 05:46
https://presheva.com/formacioni-i-barcelones-me-umtitin/20%Monthly2016-07-13 05:42
https://presheva.com/suedia-dhe-shqiptaret-2/20%Monthly2016-07-12 23:59
https://presheva.com/fillon-implementimi-i-projekteve-oborri-i-shkollave-te-mesme-dhe-stadiumi-i-qytetit-video/20%Monthly2016-07-12 23:56
https://presheva.com/familja-e-perkujton-muhamet-xhemajlin-edhe-pas-11-vitesh-institucionet-e-harrojne/20%Monthly2016-07-12 23:39
https://presheva.com/bujanoc-hajnat-ne-aksion-brenda-nje-muaji-10-vjedhje-asnje-rast-i-ndritur/20%Monthly2016-07-12 10:00
https://presheva.com/shqiptari-humb-gruan-dhe-te-bijen-ne-spital-ne-zvicer/20%Monthly2016-07-12 08:24
https://presheva.com/shtetasi-holandez-fsheh-20-000-euro/20%Monthly2016-07-12 08:21
https://presheva.com/nje-akademik-qe-sreagon-per-spastrimin-etnik-te-shqiptareve-ne-presheve/20%Monthly2016-07-12 06:44
https://presheva.com/cr7-nje-muaj-jashte-fushe-mungon-ne-superkupe/20%Monthly2016-07-12 05:58
https://presheva.com/a-vlen-paul-pogba-120-milione-euro/20%Monthly2016-07-12 05:55
https://presheva.com/shhlp-ndihmon-37-familje-skamnore/20%Monthly2016-07-12 05:53
https://presheva.com/gara-per-topin-e-arte-ka-perfunduar/20%Monthly2016-07-11 10:30
https://presheva.com/carlo-ancelotti-prezantohet-tek-bayern-munichu/20%Monthly2016-07-11 10:25
https://presheva.com/dy-shqiptare-nga-bujanoci-nisen-me-ble-veture-kapen-me-3-kilogram-heroine/20%Monthly2016-07-11 10:18
https://presheva.com/2015-353-dasma-ne-presheve-dhe-258-ne-bujanoc/20%Monthly2016-07-11 09:59
https://presheva.com/sa-shpesh-duhet-ti-lyejme-floket/20%Monthly2016-07-11 06:06
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-pini-uje-me-gaz/20%Monthly2016-07-11 06:04
https://presheva.com/nese-deshironi-te-vizitoni-vendin-e-kampionit-te-evropes-vizitoni-portugaline/20%Monthly2016-07-11 05:48
https://presheva.com/deschamps-nuk-ka-fjale-per-ta-pershkruar-kete-zhgenjim/20%Monthly2016-07-11 05:46
https://presheva.com/prizreni-kryeqendra-e-trafikut-te-drogave-te-forta/20%Monthly2016-07-11 05:41
https://presheva.com/dheu-i-bardhe-ngulfatet-nga-kolona/20%Monthly2016-07-10 17:25
https://presheva.com/buli-se-shpejti-me-dy-albume-te-reja/20%Monthly2016-07-10 17:17
https://presheva.com/lineker-griezmann-me-i-mire-se-ronaldo/20%Monthly2016-07-10 17:11
https://presheva.com/hiddink-pritet-te-drejtoj-angline/20%Monthly2016-07-10 17:10
https://presheva.com/hazard-draxlet-ose-gomes-ne-vend-te-pogbas/20%Monthly2016-07-10 17:09
https://presheva.com/partia-popullore-serbe-kerkon-te-mbyllet-kufiri-me-maqedonine/20%Monthly2016-07-10 17:05
https://presheva.com/real-madridi-nuk-deshiron-ta-shese-moratan/20%Monthly2016-07-10 00:33
https://presheva.com/pepe-duam-te-shkruajme-historine/20%Monthly2016-07-10 00:31
https://presheva.com/stefanoviq-me-te-gjitha-forcat-kunder-trafikanteve-qe-marrin-deri-9000-euro/20%Monthly2016-07-09 23:45
https://presheva.com/mergimtaret-mbajne-gjalle-luginen-e-presheves/20%Monthly2016-07-09 23:37
https://presheva.com/a-po-krijon-percarje-akademiku-mes-kombit-shqiptar/20%Monthly2016-07-09 23:32
https://presheva.com/lehtesim-per-bashkeatdhetaret-polisat-e-sigurimit-per-kosove-merren-online/20%Monthly2016-07-09 14:37
https://presheva.com/city-i-gatshem-te-paguaj-per-bonuccin-60-milione-euro/20%Monthly2016-07-09 07:43
https://presheva.com/tottenham-kerkon-gotzen/20%Monthly2016-07-09 07:40
https://presheva.com/low-nuk-do-te-largohet-nga-kombetarja-gjermane/20%Monthly2016-07-09 07:36
https://presheva.com/barcelona-e-gatshme-ta-shese-arda-turanin/20%Monthly2016-07-09 07:32
https://presheva.com/ja-deformimet-qe-shkakton-telefoni/20%Monthly2016-07-09 06:36
https://presheva.com/kapen-dy-persona-me-drogen-e-fshehur-ne-rrobat-e-brendshme/20%Monthly2016-07-09 06:22
https://presheva.com/hapet-ruta-ballkanike-trafikimi-i-njerezve-rritet/20%Monthly2016-07-09 06:02
https://presheva.com/lunacek-be-ja-nuk-do-konflikte-te-hapura-nderkufitare/20%Monthly2016-07-08 09:53
https://presheva.com/lenovo-ideapad-y700/20%Monthly2016-07-08 09:36
https://presheva.com/ja-vlerat-e-vajit-te-ullirit/20%Monthly2016-07-08 09:19
https://presheva.com/pse-duhet-te-pime-uje-sapo-zgjohemi/20%Monthly2016-07-08 09:18
https://presheva.com/mancini-mund-ta-drejtoj-angline/20%Monthly2016-07-08 09:17
https://presheva.com/pogba-ka-thene-se-do-te-transferohet-tek-united/20%Monthly2016-07-08 09:16
https://presheva.com/pogba-tek-reali-mund-te-dergoj-kroosin-tek-man-city/20%Monthly2016-07-08 06:28
https://presheva.com/kosova-sdo-te-aplikoj-tabela-prove-per-veturat-nga-serbia/20%Monthly2016-07-08 05:45
https://presheva.com/arsiq-ministria-nuk-duhet-ta-lejoj-ndryshimin-e-emrit-te-sheshit-sikur-2011-ten/20%Monthly2016-07-07 23:18
https://presheva.com/kamberi-presim-qe-ministria-te-miratoj-sheshin-skenderbeu/20%Monthly2016-07-07 23:08
https://presheva.com/fk-feniks-kosova-ne-uefa-futsal-cup/20%Monthly2016-07-07 23:02
https://presheva.com/pablo-zabaleta-ne-roma/20%Monthly2016-07-07 10:35
https://presheva.com/gjermani-france-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2016-07-07 10:30
https://presheva.com/aksident-afer-bilacit-te-bujanocit-lendime-te-renda-peson-nje-preshevar/20%Monthly2016-07-07 09:58
https://presheva.com/19-vjecarja-shqiptare-humb-jeten-ne-nje-aksident-ne-zvicer/20%Monthly2016-07-07 09:48
https://presheva.com/ne-pikekalimet-kufitare-te-shqiperise-4-te-arrestuar-nje-nga-lugina-e-nje-nga-kosova/20%Monthly2016-07-07 09:38
https://presheva.com/nuk-ka-perparim-per-njohjen-e-diplomave-te-kosoves/20%Monthly2016-07-07 06:54
https://presheva.com/permirsim-me-furnizim-me-rryme-elektrike-te-fshatrave-nen-hekurudhe/20%Monthly2016-07-07 06:49
https://presheva.com/sot-seanca-e-kuvendit-te-presheves-ja-pikat-e-nxehta-te-rendit-te-dites/20%Monthly2016-07-07 06:40
https://presheva.com/arlind-ajeti-transferohet-ne-torino/20%Monthly2016-07-07 06:13
https://presheva.com/messi-ne-bisedime-me-chelsea/20%Monthly2016-07-07 06:10
https://presheva.com/nissan-leaf-2016/20%Monthly2016-07-07 06:03
https://presheva.com/samsung-galaxy-wide/20%Monthly2016-07-07 05:57
https://presheva.com/cfare-ndodh-nese-flini-me-shume-se-zakonisht/20%Monthly2016-07-07 05:55
https://presheva.com/skenderbeu-ne-nish-athere-paja-patakun-ta-vendosim-ne-bujanoc/20%Monthly2016-07-07 05:51
https://presheva.com/ronaldo-barazohet-me-platinin/20%Monthly2016-07-06 23:51
https://presheva.com/united-do-te-paguaj-120-milione-per-pogban/20%Monthly2016-07-06 23:47
https://presheva.com/ja-lista-e-universiteteve-te-akredituara-ne-kosove/20%Monthly2016-07-06 23:46
https://presheva.com/chelsea-xi/20%Monthly2016-07-04 23:12
https://presheva.com/barcelona-zyrtarizon-mesfushorin-e-villareal-denis-suarez/20%Monthly2016-07-04 23:10
https://presheva.com/city-transferon-mesfushorin-ukrainas-oleksandr-zinchenko/20%Monthly2016-07-04 23:08
https://presheva.com/vicente-del-bosque-nuk-eshte-me-trajneri-i-spanjes/20%Monthly2016-07-04 23:06
https://presheva.com/sevdail-ef-jakupi-per-presheva-com-nje-kbi-e-lugines-e-pamvarur-prej-beogradi-dhe-novi-pazari/20%Monthly2016-07-04 18:32
https://presheva.com/urimet-dhe-mesazhet-me-rastin-e-fiter-bajramit/20%Monthly2016-07-04 18:18
https://presheva.com/ekskluzive-pamje-te-momentit-kur-u-shkel-4-vjecari-almir-aliu-video-18/20%Monthly2016-07-04 09:40
https://presheva.com/serbia-kerkon-autostrade-ne-kosove-per-tu-lidhur-me-shqiperine/20%Monthly2016-07-04 09:14
https://presheva.com/sot-kumanova-proteston-per-vrasjen-mizore-te-almirit/20%Monthly2016-07-04 07:34
https://presheva.com/psg-ne-bisedime-me-james/20%Monthly2016-07-04 07:01
https://presheva.com/chelsea-interesohet-per-pelle/20%Monthly2016-07-04 06:35
https://presheva.com/policia-fton-legalizoni-armet-deri-me-1-nentor-pa-deshmuar-prejardhjen/20%Monthly2016-07-04 06:31
https://presheva.com/nje-vajtim-per-almirin-4-vjecar/20%Monthly2016-07-04 06:05
https://presheva.com/gabimet-qe-bejme-me-kremin-kunder-diellit/20%Monthly2016-07-04 05:53
https://presheva.com/pse-duhet-te-konsumojme-kos/20%Monthly2016-07-04 05:51
https://presheva.com/prezantohet-guardiola/20%Monthly2016-07-03 22:39
https://presheva.com/giroud-kerkon-hakmarrje-ndaj-gjermanise/20%Monthly2016-07-03 22:31
https://presheva.com/flamuri-kuq-e-zi-radhitet-i-5ti-me-i-vjetri-ne-bote/20%Monthly2016-07-03 22:28
https://presheva.com/rruga-e-kombit-edhe-sivjet-pa-pagese-2/20%Monthly2016-07-03 18:23
https://presheva.com/guardiola-kerkon-kroos-dhe-suarez/20%Monthly2016-07-03 15:20
https://presheva.com/zyrtare-michy-batshuayi-eshte-transferuar-te-chelsea/20%Monthly2016-07-03 15:18
https://presheva.com/nikolic-nuk-hyjme-ne-be-nese-kusht-eshte-njohja-e-kosoves/20%Monthly2016-07-03 15:16
https://presheva.com/ja-cfare-e-shkakton-migrenen-2/20%Monthly2016-07-02 22:36
https://presheva.com/ja-cfare-ndodh-nese-hani-hudher-me-mjalte-2/20%Monthly2016-07-02 22:34
https://presheva.com/pjanic-tek-juventus-me-numrin-5/20%Monthly2016-07-02 22:29
https://presheva.com/ibrahimovic-merr-numrin-8-te-matas/20%Monthly2016-07-02 22:27
https://presheva.com/rrefim-rrenqethes-deshmitari-ja-si-u-vra-almiri-4-vjecar-video/20%Monthly2016-07-02 22:20
https://presheva.com/maqedonia-ndalon-73-emigrante-ilegale-ne-kufi-me-serbine/20%Monthly2016-07-02 22:17
https://presheva.com/gjilani-shenon-diten-e-te-debuarve-nga-kosova-lindore%e2%80%8f/20%Monthly2016-07-02 22:11
https://presheva.com/materniteti-ne-presheve-pajiset-me-aparat-per-kontrollimin-e-vesheve-tek-foshnjet/20%Monthly2016-07-01 23:14
https://presheva.com/suedia-dhe-shqiptaret-1/20%Monthly2016-07-01 23:05
https://presheva.com/fotografia-me-e-bukur-deri-me-tani-ne-euro-2016/20%Monthly2016-07-01 21:31
https://presheva.com/ramsye-rekord-ne-euro-2016/20%Monthly2016-07-01 21:30
https://presheva.com/italia-me-shume-mungesa-kunder-gjermanise/20%Monthly2016-07-01 21:28
https://presheva.com/bierhoff-te-gatshem-per-italine/20%Monthly2016-07-01 21:27
https://presheva.com/buffon-deklarate-befasuese-per-neuerin/20%Monthly2016-07-01 21:26
https://presheva.com/uellsi-shkruan-historine-tani-e-pret-portugalia/20%Monthly2016-07-01 21:25
https://presheva.com/policia-e-kosoves-ne-patrullim-ne-shqiperi-deri-me-31-gusht/20%Monthly2016-07-01 10:31
https://presheva.com/guardiola-deshiron-alcantaran-tek-city/20%Monthly2016-07-01 07:40
https://presheva.com/zyrtare-manchester-city-zyrtarizon-noliton/20%Monthly2016-07-01 07:39
https://presheva.com/serbise-po-i-zvoglohet-numri-i-banoreve-presheva-me-natalitet-pozitiv/20%Monthly2016-07-01 06:28
https://presheva.com/si-te-pushojme-dhimbjen-e-qafes-video/20%Monthly2016-07-01 06:04
https://presheva.com/citroen-c3-2017/20%Monthly2016-07-01 06:01
https://presheva.com/porsche-panamera-2017/20%Monthly2016-07-01 05:57
https://presheva.com/android-n-eshte-android-nougat/20%Monthly2016-07-01 05:53
https://presheva.com/zyrtare-barcelona-transferon-umtitin/20%Monthly2016-07-01 05:51
https://presheva.com/kroos-nuk-largohem-nga-real-madridi/20%Monthly2016-07-01 05:50
https://presheva.com/del-bosque-largohet-nga-kombetarja-e-spanjes/20%Monthly2016-07-01 05:46
https://presheva.com/portugalia-ne-gjysmefinale-pas-penalltive-kunder-polonise/20%Monthly2016-07-01 05:45