XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/viti-i-ri-shkollor-me-lenden-e-notit-dhe-me-qendrim-tere-ditor-per-femijet-parashkollore/20%Monthly2016-08-31 22:44
https://presheva.com/zgjedhje-te-parakohshme-ne-maqedoni-mbahen-me-11-dhjetor/20%Monthly2016-08-31 22:15
https://presheva.com/musliu-ne-tirane-per-ceshtjen-kuotave-dhe-teksteve-mesimore/20%Monthly2016-08-31 21:50
https://presheva.com/vetevendosje-fundi-i-pdk-se-po-vjen/20%Monthly2016-08-31 05:50
https://presheva.com/si-u-ngrit-perandoria-e-trump-dhe-sa-vlen-ajo/20%Monthly2016-08-31 05:47
https://presheva.com/farat-e-kungullit-ilac-i-mrekullueshem-natyror/20%Monthly2016-08-31 05:46
https://presheva.com/keni-shenja-mavijosje-ne-kembe-ja-si-ti-zhdukni-ato-menjehere/20%Monthly2016-08-31 05:44
https://presheva.com/loic-remy-eshte-huazuar-te-cystal-palace/20%Monthly2016-08-31 05:41
https://presheva.com/interi-prezanton-gabriel-barbosa/20%Monthly2016-08-31 05:39
https://presheva.com/joe-hart-eshte-lojtar-i-torinos/20%Monthly2016-08-31 05:37
https://presheva.com/letra-e-mustafit-drejtuar-tifozeve-te-valencias/20%Monthly2016-08-31 05:36
https://presheva.com/prindet-do-te-vlersojne-punen-e-arsimtareve-dhe-drejtoreve-ne-shkolla/20%Monthly2016-08-30 22:44
https://presheva.com/migrantet-frigohen-te-kalojne-ilegalisht-ne-kufi-nga-ushtria-dhe-policia/20%Monthly2016-08-30 22:36
https://presheva.com/takim-me-qytetaret-e-presheves-cdo-te-premte/20%Monthly2016-08-30 10:04
https://presheva.com/pse-me-zvicren-leter-e-hapur-nga-granit-xhaka/20%Monthly2016-08-30 09:23
https://presheva.com/kuriri-serb-thumbon-gruevskin/20%Monthly2016-08-30 09:18
https://presheva.com/ventura-verratti-nuk-eshte-i-lumtur-ne-paris-saint-germain/20%Monthly2016-08-30 09:15
https://presheva.com/ancelotti-real-madrid-do-ta-fitoje-la-ligen/20%Monthly2016-08-30 09:14
https://presheva.com/vokrri-mos-i-quani-tradhtare-shqiptaret-e-zvicres/20%Monthly2016-08-30 07:33
https://presheva.com/bujanoc-rruga-e-zarbices-e-sakrifices-dhe-perspektives/20%Monthly2016-08-29 20:34
https://presheva.com/me-cfare-tekste-mesimore-do-te-fillojne-mesimin-9000-nxenesit-e-lugines/20%Monthly2016-08-29 20:16
https://presheva.com/mesut-ozil-me-bidni-qe-ti-bashkohem-arsenalit/20%Monthly2016-08-29 10:19
https://presheva.com/asociacioni-i-komunave-shqiptare-edhe-nje-vit-pas-themelemit-mbeti-vec-ne-leter/20%Monthly2016-08-29 10:06
https://presheva.com/youtube-se-shpejti-do-te-behet-rrjet-social/20%Monthly2016-08-29 05:55
https://presheva.com/thaci-serbet-kane-te-drejte-te-kthehen-ne-mushtisht/20%Monthly2016-08-29 05:50
https://presheva.com/gjerat-e-cuditshme-qe-nje-turist-nuk-i-kupton-kur-viziton-ameriken/20%Monthly2016-08-29 05:48
https://presheva.com/pini-leng-karrote-dhe-jetoni-pergjithmone/20%Monthly2016-08-29 05:46
https://presheva.com/mjalte-me-hudhra-per-melci-te-paster-dhe-te-shendetshme/20%Monthly2016-08-29 05:44
https://presheva.com/vaj-ulliri-per-nje-diete-te-shendetshme-dhe-rezultate-mahnitese/20%Monthly2016-08-29 05:42
https://presheva.com/chelsea-ofron-30-milione-per-alonson/20%Monthly2016-08-29 05:40
https://presheva.com/fabregas-nuk-do-te-largohet-nga-chelsea/20%Monthly2016-08-29 05:39
https://presheva.com/nje-mergimtari-i-thyhet-vetura-ne-serbi-i-vidhen-dy-pasaporta-e-nje-cante-me-250-euro/20%Monthly2016-08-28 21:08
https://presheva.com/real-madridi-me-14-fitore-radhazi-afer-rekordit/20%Monthly2016-08-28 14:36
https://presheva.com/ja-pse-pogba-zgjodhi-unitedin-para-realit/20%Monthly2016-08-28 14:33
https://presheva.com/pa-libreze-partiake-edhe-me-diplome-te-harvardit-ne-maqedoni-mbetesh-rrugeve/20%Monthly2016-08-28 14:28
https://presheva.com/kurteshi-serbia-po-e-realizon-pa-pengese-pastrimin-etnik-ne-lugine-dy-shtetet-shqiptare-po-e-ndihmojne-integrimin-e-serbise-ne-evrope/20%Monthly2019-06-06 12:18
https://presheva.com/kompletohet-transferimi-i-mustafit/20%Monthly2016-08-27 23:18
https://presheva.com/james-do-te-qendroje-ne-real-madrid/20%Monthly2016-08-27 23:16
https://presheva.com/kosova-dergon-abetare-per-shqiptaret-ne-mal-te-zi/20%Monthly2016-08-27 22:58
https://presheva.com/arrestohet-ne-tentim-te-trafikimit-te-13-migranteve/20%Monthly2016-08-27 11:53
https://presheva.com/ish-te-burgosurit-e-luftes-po-frikesohen-nga-arrestimet-ne-serbi/20%Monthly2016-08-26 12:24
https://presheva.com/kdnj-gjendja-dhe-sfidat-ne-perdorimin-zyrtar-te-simboleve-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2016-08-26 12:21
https://presheva.com/me-biciklete-bie-nga-ura-peson-gjendje-te-rende-shendetsore/20%Monthly2016-08-25 23:21
https://presheva.com/bravo-u-transferuar-tek-city-per-guardiolan/20%Monthly2016-08-25 23:11
https://presheva.com/orari-i-ndeshjeve-ne-champions-league/20%Monthly2016-08-25 23:08
https://presheva.com/cr7-rekord-brenda-nje-edicioni-fiton-kater-trofe-ekipor-dhe-individual/20%Monthly2016-08-25 23:06
https://presheva.com/%e2%80%8btirana-presheva-prishtina-shume-per-te-bere-se-bashku/20%Monthly2016-08-25 19:47
https://presheva.com/real-madridi-deshiron-ish-sulmuesin-e-barcelones/20%Monthly2016-08-25 00:39
https://presheva.com/federata-e-futbollit-e-turqise-ka-fshire-nga-librat-e-historise-futbollistin-shukur/20%Monthly2016-08-25 00:38
https://presheva.com/cr7-se-shpejti-do-te-kthehem/20%Monthly2016-08-25 00:36
https://presheva.com/kujdes-cdo-dite-tregu-vjidhen-xhepat-e-qytetareve/20%Monthly2016-08-24 23:19
https://presheva.com/pergatitjet-per-rebalansin-e-buxhetit-fillon-me-drejtorat-e-shkollave-fillore-dhe-te-mesme/20%Monthly2016-08-24 23:02
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-konfiskohen-8600-cigare-foto/20%Monthly2016-08-24 14:49
https://presheva.com/se-shpejti-hapet-fabrika-e-pare-ne-presheve-me-punesim-40-punetore/20%Monthly2016-08-24 14:42
https://presheva.com/a-flene-zogjte-gjate-fluturimit/20%Monthly2016-08-24 09:21
https://presheva.com/k-f-lugina-nuk-do-te-jete-vetem-formohet-tifogrupi-specialistat/20%Monthly2016-08-24 01:33
https://presheva.com/po-ikin-mergimtaret-lamtumire-kurbetcare/20%Monthly2016-08-23 13:13
https://presheva.com/video-shokuese-arrestohet-femiu-me-eksploziv-para-se-ta-aktivizoj-ate-video/20%Monthly2016-08-23 12:55
https://presheva.com/radio-televizioni-kosoves-sulmohet-me-granate-dore/20%Monthly2016-08-23 07:37
https://presheva.com/evrope-paga-me-e-ulet-ne-bullgari-me-e-larta-ne-luksemburg/20%Monthly2016-08-22 22:15
https://presheva.com/ndalohet-trafikimi-i-21-migranteve-arrestohen-2-persona-nga-bujanoci/20%Monthly2016-08-22 22:03
https://presheva.com/baterite-e-telefonave-shume-shpejt-do-te-zgjasin-dy-here-me-shume/20%Monthly2016-08-22 20:26
https://presheva.com/barcelona-afer-transferimit-te-alcacer/20%Monthly2016-08-22 20:21
https://presheva.com/reali-nuk-e-shet-kovaciqin/20%Monthly2016-08-22 20:19
https://presheva.com/schweinsteiger-shume-prane-transferimit-ne-juventus/20%Monthly2016-08-22 20:18
https://presheva.com/prej-dispozitave-te-menstruacionit-ii/20%Monthly2016-08-22 19:21
https://presheva.com/menstruacioni-dhe-disa-dispozita-te-tij-i/20%Monthly2016-08-22 19:20
https://presheva.com/edhe-tifozet-nga-presheva-perkrahin-shkendijen/20%Monthly2016-08-22 19:14
https://presheva.com/26-vejtori-i-pvd-se/20%Monthly2016-08-22 18:57
https://presheva.com/kembet-e-enjtura-ja-ilaci-natyror-per-ti-kuruar/20%Monthly2016-08-21 21:41
https://presheva.com/deshironi-floke-te-bute-e-me-volum/20%Monthly2016-08-21 21:39
https://presheva.com/alessandro-matri-eshte-transferuar-te-sassuolo/20%Monthly2016-08-21 21:37
https://presheva.com/basketbollistet-amerikan-nga-tjeter-planete-mposhtin-serbine-ne-finale/20%Monthly2016-08-21 21:33
https://presheva.com/mbreterit-e-nisin-me-fitore-shkelqejne-bale-dhe-asensio/20%Monthly2016-08-21 21:31
https://presheva.com/ne-sfirce-pika-e-re-kufitare-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2016-08-21 20:59
https://presheva.com/bokseri-nga-lugina-i-pa-dalshem-shenon-fitoren-e-radhes/20%Monthly2016-08-21 15:45
https://presheva.com/ja-sa-do-te-kushtoje-pagesa-ne-autostrade-presheve-bujanoc/20%Monthly2016-08-21 12:30
https://presheva.com/sulmohet-ne-serbi-autobusi-i-tifozave-ballistat-nga-tetova-foto/20%Monthly2016-08-21 09:49
https://presheva.com/sulm-vetvrases-me-8-te-vdekur-ne-nje-dasme-ne-turqi/20%Monthly2016-08-21 08:05
https://presheva.com/suarez-barcelona-eshte-gjithmone-favorit-i-la-ligas/20%Monthly2016-08-20 21:47
https://presheva.com/pep-guardiola-ka-kerkuar-kater-futbolliste-te-real-madridit/20%Monthly2016-08-20 21:25
https://presheva.com/me-se-shumti-para-dergojne-mergimtaret-nga-gjermania/20%Monthly2016-08-20 21:23
https://presheva.com/te-reduktohet-numri-i-xhandarmerise-ne-presheve/20%Monthly2016-08-20 21:02
https://presheva.com/ndalohet-nga-gjykata-kenga-e-gold-it-shqiptari-2/20%Monthly2016-08-20 18:00
https://presheva.com/siri-vdiq-vellau-i-omraan-daqnesh/20%Monthly2016-08-20 17:51
https://presheva.com/uke-rugova-serish-para-gjyqit-per-vizat-italiane/20%Monthly2016-08-20 11:59
https://presheva.com/chrome-per-android-me-ndryshime/20%Monthly2016-08-20 11:47
https://presheva.com/sejdiu-thaci-po-deshmon-qe-seshte-president/20%Monthly2016-08-20 11:40
https://presheva.com/mergimtaret-me-alternativa-tjera-per-vitin-e-ardhshem-per-te-mos-pritur-ne-kufi/20%Monthly2016-08-20 07:08
https://presheva.com/enrique-shpreson-per-titullin-e-trete-radhazi-ne-la-liga/20%Monthly2016-08-19 21:07
https://presheva.com/capello-juventus-mund-ta-fitoj-kesaj-here-championsin/20%Monthly2016-08-19 21:05
https://presheva.com/allegri-pogban-e-kam-mposhtur-ne-lojen-e-futbollit-dhe-te-basketbollit/20%Monthly2016-08-19 21:03
https://presheva.com/de-biasi-shqiperia-do-te-kualifikohet-ne-boterorin-rusia-2018/20%Monthly2016-08-19 21:00
https://presheva.com/pavaresia-e-kosoves-nga-shqiperia/20%Monthly2016-08-19 15:11
https://presheva.com/3-lojtare-nga-lugina-ne-super-ligen-e-serbise/20%Monthly2016-08-19 09:22
https://presheva.com/takimi-i-qeverive-shqiperi-serbi-beogradi-e-do-kosoven-si-dekor-ne-takim/20%Monthly2016-08-19 07:19
https://presheva.com/ja-si-mund-ti-rregullojme-defektet-trupore-me-pak-ushtrime-ne-pak-dite/20%Monthly2016-08-19 06:20
https://presheva.com/shqipetaret-ne-vendin-e-trete-per-spiunim-ne-udb/20%Monthly2016-08-19 06:13
https://presheva.com/bet365-barcelona-favorit-per-la-ligan/20%Monthly2016-08-18 21:54
https://presheva.com/real-madridi-pa-4-yje-kunder-real-sociedadit/20%Monthly2016-08-18 21:48
https://presheva.com/juan-cuadrado-kthehet-ne-juventus/20%Monthly2016-08-18 21:46
https://presheva.com/liverpool-e-shet-benteken-per-31-milione/20%Monthly2016-08-18 21:44
https://presheva.com/kapet-preshevari-me-25-migrante-ne-nish-e-leskoc/20%Monthly2016-08-18 21:38
https://presheva.com/programet-infiltruese-te-nsa-publikohen-ne-internet/20%Monthly2016-08-18 17:49
https://presheva.com/mergimtari-nga-suhareka-tregon-se-si-e-torturuan-ne-serbi/20%Monthly2016-08-18 17:46
https://presheva.com/virusi-zika-mund-te-demtoje-dhe-trurin-e-te-rriturve/20%Monthly2016-08-18 17:43
https://presheva.com/faktet-pse-deshtoi-opercioni-i-cia-se-kunder-enver-hoxhes/20%Monthly2016-08-18 17:39
https://presheva.com/rtk-ka-blere-te-drejten-per-rio2016-nga-rts-i/20%Monthly2016-08-18 17:31
https://presheva.com/musliu-takim-me-ministrin-bajrami-per-arsimin-ne-lugine/20%Monthly2016-08-18 12:47
https://presheva.com/vidhet-turisti-gjerman-ne-dhermi/20%Monthly2016-08-18 06:14
https://presheva.com/ky-5-vjecar-nga-siria-ka-shokuar-boten/20%Monthly2016-08-18 05:55
https://presheva.com/vulin-per-serbet-ne-kosove-vetem-shtetesi-te-serbise/20%Monthly2016-08-17 22:17
https://presheva.com/jose-sosa-tek-milan/20%Monthly2016-08-17 22:13
https://presheva.com/ulqinaku-mashtroi-nje-prishtinas-dhe-ia-mori-100-mije-euro/20%Monthly2016-08-17 21:10
https://presheva.com/ylli-margot-robbie-nuk-komunikon-me-babain-e-saj/20%Monthly2016-08-17 20:15
https://presheva.com/per-shtate-muaj-700-shqiptar-te-diagnostikuar-me-kancer/20%Monthly2016-08-17 20:08
https://presheva.com/arsyet-perse-nuk-duhet-te-keni-frike-nga-fluturimet/20%Monthly2016-08-17 20:01
https://presheva.com/lirohet-mergimtari-nga-suhareka-qe-u-arrestua-ne-serbi/20%Monthly2016-08-17 17:12
https://presheva.com/demanton-materniteti-nuk-ka-lindur-foshnja-prej-7-8-kg/20%Monthly2016-08-17 08:43
https://presheva.com/bujanoc-shitesit-e-duhanit-ne-shenjester-te-policise-konfiskohen-17-5-kilogram/20%Monthly2016-08-16 23:10
https://presheva.com/keshtu-do-te-duket-formacioni-i-shqiperise-pa-futbollistet-nga-kosova/20%Monthly2016-08-16 22:59
https://presheva.com/barcelona-shet-bravon-tek-city/20%Monthly2016-08-16 22:56
https://presheva.com/real-madridi-fiton-trofeun-bernabeu-kunder-reims/20%Monthly2016-08-16 22:53
https://presheva.com/vuciq-edi-rama-dhe-politikane-nga-kosova-se-shpejti-do-vizitojne-beogradin/20%Monthly2016-08-16 22:49
https://presheva.com/keshilli-nacional-jo-profesional/20%Monthly2016-08-16 22:45
https://presheva.com/dituria-finalizon-fushaten-solidarizuese-me-rastin-e-vershimeve-ne-rrethinen-e-shkupit/20%Monthly2016-08-16 22:42
https://presheva.com/kosova-vazhdon-te-mbetet-larg-kartonit-te-gjelber/20%Monthly2016-08-16 22:36
https://presheva.com/clinton-me-epersi-ndaj-donald-trumpit/20%Monthly2016-08-16 22:32
https://presheva.com/ambasada-gjermane-mbeshtet-projektet-dhe-politiken-e-pushtetit-te-ri-lokal-ne-presheve/20%Monthly2016-08-15 17:35
https://presheva.com/knsh-perkthyesit-e-lektoret-te-caktohen-nga-ministria-e-arsimit-te-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2016-08-15 14:28
https://presheva.com/keto-jane-pasaportat-me-te-padobishme-ne-bote/20%Monthly2016-08-15 07:56
https://presheva.com/prishtine-zagreb-zurich-kolona-e-veturave-si-perjetim/20%Monthly2016-08-14 22:00
https://presheva.com/aksion-i-policise-dhe-ushtrise-arrestohen-trafikantet-e-migranteve/20%Monthly2016-08-14 21:45
https://presheva.com/bujanoc-se-shpejti-puc-partiak-ne-keshillin-nacional/20%Monthly2016-08-14 21:36
https://presheva.com/arifi-i-papranueshem-perkthimi-i-librave-nga-gjuha-serbe-i-teksteve-si-gjuha-shqipe-historia-gjeografia-dhe-lendet-tjera/20%Monthly2016-08-13 23:11
https://presheva.com/presheva-summer-school-perfundon-me-sukses/20%Monthly2016-08-13 21:41
https://presheva.com/vazhdon-faza-e-dyte-e-asfaltimit-te-rruges-magjistrale-ne-presheve/20%Monthly2016-08-13 21:34
https://presheva.com/%e2%80%8berdhi-fryti-i-pare-i-bashkepunimit-ne-mes-komunes-se-mannheim-it-dhe-komunes-se-presheves/20%Monthly2016-08-12 20:02
https://presheva.com/cila-eshte-situata-e-te-rinjve-sot-ne-presheve-per-presheva-com-flet-altin-borici/20%Monthly2016-08-12 19:44
https://presheva.com/adnan-januzaj-huazohet-tek-sunderland/20%Monthly2016-08-12 13:39
https://presheva.com/betimi-i-qeverise-se-serbise-beogradi-perseri-nuk-heq-dore-nga-kosova/20%Monthly2016-08-12 13:36
https://presheva.com/kartoni-i-gjelbert-emerohet-drejtoreshe-e-dashura-e-djalit-te-gani-thacit/20%Monthly2016-08-12 13:30
https://presheva.com/ne-shitje-industria-e-duhanit-ne-bujanoc-per-2-milione-euro/20%Monthly2016-08-11 22:07
https://presheva.com/fija-e-keputur-ii/20%Monthly2016-08-11 21:52
https://presheva.com/%e2%80%8bhalkbank-nje-partner-i-ri-bashkepunimit-me-komunen-e-presheves/20%Monthly2016-08-11 21:00
https://presheva.com/hakerat-i-vjedhin-20-mije-euro-biznesmenit-nga-tirana/20%Monthly2016-08-11 19:45
https://presheva.com/serbia-me-qeverine-e-re-ja-lista-e-ministrave/20%Monthly2016-08-11 18:31
https://presheva.com/rita-ora-tregon-se-si-arrin-te-ruaje-linjat-e-saj-trupore/20%Monthly2016-08-11 13:21
https://presheva.com/pellegrini-mund-ta-drejtoj-villarealin/20%Monthly2016-08-11 12:36
https://presheva.com/asensio-lojtari-me-i-ri-i-realit-qe-shenon-gol-ne-finale/20%Monthly2016-08-11 12:35
https://presheva.com/fifa-argjentina-e-para-shqiperia-mbetet-e-37-ta/20%Monthly2016-08-11 12:33
https://presheva.com/shqiptaret-vazhdojne-ta-lakmojne-azilin-ne-evrope/20%Monthly2016-08-11 12:29
https://presheva.com/beneti-nga-lugina-qe-u-plagos-ne-minhen-zgjohet-nga-koma/20%Monthly2016-08-11 12:25
https://presheva.com/ne-keto-shtepi-ka-banuar-clintoni-foto/20%Monthly2016-08-11 08:35
https://presheva.com/google-bllokon-adobe-flash/20%Monthly2016-08-11 07:58
https://presheva.com/ne-20-shtete-mund-te-sherohemi-pa-pagese-gjate-udhetimit/20%Monthly2016-08-10 22:29
https://presheva.com/pdsh-ja-ankohet-ne-ministri-vetqeverisja-lokale-hedh-poshte-ankesen-dokument/20%Monthly2016-08-10 14:58
https://presheva.com/presheva-gjilani-bujanoci-koordinim-i-aktiviteteve-per-te-ardhmen-dhe-funksionalizimin-e-partneriteteve/20%Monthly2016-08-10 14:34
https://presheva.com/mbushin-jastukun-me-droge-dhe-kapen-ne-kufirin-e-subotices-foto/20%Monthly2016-08-10 13:48
https://presheva.com/chelsea-gati-76-milione-euro-per-lukakun/20%Monthly2016-08-10 12:04
https://presheva.com/anne-hathaway-mos-u-turperoni-me-peshen-e-shtuar-pas-lindjes/20%Monthly2016-08-10 10:41
https://presheva.com/ja-memorandum-per-bashkepunim-ne-fushen-e-teksteve-mesimore-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2016-08-10 10:15
https://presheva.com/ne-bujanoc-lendohen-dy-persona-me-moped/20%Monthly2016-08-10 09:06
https://presheva.com/apel-per-ndihme-familjeve-te-demtuara-nga-vershimet-ne-maqedoni/20%Monthly2016-08-10 08:43
https://presheva.com/mirembajtja-e-lekures/20%Monthly2016-08-10 08:07
https://presheva.com/stones-i-lumtur-me-transferimin-tek-city/20%Monthly2016-08-09 23:59
https://presheva.com/frank-de-boer-trajner-i-ri-i-interit/20%Monthly2016-08-09 23:58
https://presheva.com/juventus-kerkon-iscon-dhe-kovaciq/20%Monthly2016-08-09 23:57
https://presheva.com/real-madrid-superkampion-i-evropes/20%Monthly2016-08-09 23:48
https://presheva.com/kamberi-serbia-do-te-detyrohet-ti-respektoje-te-drejtat-e-shqiptareve/20%Monthly2016-08-09 23:45
https://presheva.com/erdogan-jemi-te-vendosur-te-forcojme-marredheniet-me-rusine/20%Monthly2016-08-09 23:41
https://presheva.com/real-madrid-sevilla-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2016-08-09 14:49
https://presheva.com/banoret-tregojne-se-cilat-jane-problemet-e-fshatit-leran-foto/20%Monthly2016-08-09 14:06
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-per-tekstet-shkollore-ne-gjuhen-shqipe-per-nxenesit-e-lugines/20%Monthly2016-08-09 13:40
https://presheva.com/4-lojtaret-qe-mund-te-largohen-pas-transferimit-te-pogbas/20%Monthly2016-08-09 10:24
https://presheva.com/google-fshin-palestinen-nga-harta/20%Monthly2016-08-09 10:23
https://presheva.com/manchester-city-transferon-john-stones/20%Monthly2016-08-09 10:20
https://presheva.com/kapet-mashtruesi-nga-kosova-premtonte-pune-ne-austri-kundrejt-800-eurove/20%Monthly2016-08-09 10:15
https://presheva.com/the-guardian-majlinda-kelmendi-refuzoi-proven-e-droges-ne-france/20%Monthly2016-08-09 07:07
https://presheva.com/diaspora-shqiptare-kontribuese-edhe-per-unitet-te-faktorit-politike-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2016-08-08 23:45
https://presheva.com/krenohem-qe-jam-shqiptar-ne-vojvodine/20%Monthly2016-08-08 23:33
https://presheva.com/pse-caji-preferohet-me-shume-se-kafja/20%Monthly2016-08-08 22:54
https://presheva.com/bujanoc-kukavajka-opozitare-vaj-i-qyqes-ne-bregore/20%Monthly2016-08-08 12:43
https://presheva.com/nderron-jete-xhemaledin-ibrahimi-nga-presheva/20%Monthly2016-08-08 12:23
https://presheva.com/majlinda-kelmendit-iu-refuzua-2-here-nenshtetesia-shqiptare/20%Monthly2016-08-08 12:12
https://presheva.com/ushqeheni-me-veze-ja-cfare-te-mire-i-keni-sjelle-trupit-tuaj/20%Monthly2016-08-08 12:09
https://presheva.com/qeveria-shqiptare-jep-100-mije-euro-per-permbytjet-ne-maqedoni/20%Monthly2016-08-08 12:07
https://presheva.com/mourinho-futbolli-eshte-i-cmendur/20%Monthly2016-08-08 12:03
https://presheva.com/pamjet-pas-shiut-te-rrembyeshem-ne-shkup-foto/20%Monthly2016-08-08 11:53
https://presheva.com/kombi-dhe-feja-te-shqiptaret/20%Monthly2016-08-07 23:29
https://presheva.com/keshilla-per-ruajtjen-e-bebeve-nga-te-nxehti/20%Monthly2016-08-07 23:27
https://presheva.com/pogba-lojtari-me-i-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit/20%Monthly2016-08-07 23:07
https://presheva.com/majlinda-refuzova-miliona-per-kosoven/20%Monthly2016-08-07 23:04
https://presheva.com/majlinda-e-lumtur-qe-endrra-mu-be-realitet/20%Monthly2016-08-07 23:03
https://presheva.com/erdogan-mbledh-mbi-nje-milion-turq-ne-stamboll/20%Monthly2016-08-07 23:01
https://presheva.com/shkupi-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme-15-te-vdekur-dhe-6-te-zhdukur-foto-video/20%Monthly2016-08-07 10:11
https://presheva.com/yusra-mardini-dikur-refugjate-ne-presheve-sot-fitoje-garen-ne-rio/20%Monthly2016-08-06 23:13
https://presheva.com/per-demarkacionin-e-kufirit-kosove-mali-i-zi/20%Monthly2016-08-06 11:39
https://presheva.com/shqiptareve-te-lugines-ti-jepet-shtetesia-e-kosoves/20%Monthly2016-08-05 23:05
https://presheva.com/jahti-luksoz-300-milione-dollare-ankorohet-ne-sarande/20%Monthly2016-08-05 06:24
https://presheva.com/10-ushqimet-me-te-shendetshme-per-floket-tuaj/20%Monthly2016-08-05 06:21
https://presheva.com/nuk-kujdeseni-per-dhembet-ja-nga-cfare-rrezikoheni/20%Monthly2016-08-05 06:18
https://presheva.com/lewandowski-transferohet-ne-real-madrid/20%Monthly2016-08-05 06:16
https://presheva.com/pogba-do-te-prezantohet-tek-united-ne-fillim-te-sezonit/20%Monthly2016-08-05 06:13
https://presheva.com/formacioni-i-interit-me-candrevan-dhe-gabigol/20%Monthly2016-08-05 06:11
https://presheva.com/kater-persona-te-lenduar-ne-aksident-te-rende-ne-llucan-te-bujanocit/20%Monthly2016-08-05 06:05
https://presheva.com/lejohet-shit-blerja-e-kafsheve-ne-presheve-dhe-bujanoc/20%Monthly2016-08-05 05:57
https://presheva.com/kontrollime-te-xhandamerise-dhe-policise-ne-hyrje-te-fshatit-raince-video-foto/20%Monthly2016-08-05 05:49
https://presheva.com/turqit-hapin-fabrike-ne-serbi-me-1000-vende-te-punes/20%Monthly2016-08-04 07:10
https://presheva.com/keshtu-dukej-angelina-jolie-kur-ishte-adoleshente/20%Monthly2016-08-04 06:42
https://presheva.com/volkswagen-scirocco-gts/20%Monthly2016-08-04 06:40
https://presheva.com/ja-3-rregullat-nese-deshironi-te-humbasni-peshe/20%Monthly2016-08-04 06:35
https://presheva.com/wolfsburg-nuk-e-shet-draxlerin/20%Monthly2016-08-04 06:32
https://presheva.com/reali-oferte-65-milione-per-alaban/20%Monthly2016-08-04 06:31
https://presheva.com/barcelona-ka-shenuar-fitore-prej-42-kunder-leicester-cityt/20%Monthly2016-08-04 06:30
https://presheva.com/ancelotti-i-kenaqur-me-lojtaret-edhe-pse-pesoi-humbje/20%Monthly2016-08-04 06:27
https://presheva.com/humb-jeten-tragjikisht-kryetari-i-bashkesise-lokale-dobrosin/20%Monthly2016-08-04 06:25
https://presheva.com/ne-turi-te-bujanocit-tentim-grabitje-me-arme-zjarri/20%Monthly2016-08-04 06:20
https://presheva.com/zidane-james-rodriguez-nuk-do-te-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2016-08-03 08:05
https://presheva.com/rita-ora-dhe-inva-mula-do-te-performojne-ne-vatikan-ne-koncertin-per-nene-terezen/20%Monthly2016-08-03 06:21
https://presheva.com/dieta-me-banana-dobeson-8-kg-ne-muaj/20%Monthly2016-08-03 06:11
https://presheva.com/qendroni-me-ore-te-gjata-ulur-ja-si-mund-te-shpetoni-nga-demet-fizike/20%Monthly2016-08-03 06:09
https://presheva.com/probleme-me-kolesterolin-ja-zgjidhja/20%Monthly2016-08-03 06:06
https://presheva.com/trafiku-me-intenzitet-te-madh-pritje-te-gjata-ne-kufi/20%Monthly2016-08-03 06:03
https://presheva.com/gjate-muajit-korrik-kosove-shqiperi-mbi-1-1-milion-hyrje-dalje/20%Monthly2016-08-03 05:55
https://presheva.com/reklama-per-mercedes-eclass-2017/20%Monthly2016-08-03 05:51
https://presheva.com/samsung-galaxy-note-7-video/20%Monthly2016-08-03 05:48
https://presheva.com/tek-city-per-guardiolan/20%Monthly2016-08-03 05:46
https://presheva.com/marco-verrati-ka-vazhduar-kontraten-e-tij-me-psg/20%Monthly2016-08-03 05:44
https://presheva.com/real-madrid-e-shet-jese-per-25-milione-euro/20%Monthly2016-08-03 05:42
https://presheva.com/kosova-nuk-eshte-e-gatshme-te-ngreje-padi-ndaj-serbise/20%Monthly2016-08-03 05:36
https://presheva.com/demarkacioni-pune-e-kyrer-per-malin-e-zi-nuk-ka-rinegociim/20%Monthly2016-08-02 17:04
https://presheva.com/fluidi-ne-gjyq-per-shkak-etiketave-ne-pije-kosova-dhe-metohi/20%Monthly2016-08-02 12:22
https://presheva.com/selmani-presheves-i-takon-gjyqi-themelor-qe-presheva-e-humbi-nga-pushteti-i-kaluar/20%Monthly2016-08-02 06:19
https://presheva.com/leroy-sane-lojtar-i-manchester-cityt/20%Monthly2016-08-01 23:08
https://presheva.com/zyrtare-valencia-transferon-montoyan/20%Monthly2016-08-01 23:06
https://presheva.com/dhune-ne-bujanoc-1-muaj-paraburgim-per-rrahje-te-gruas/20%Monthly2016-08-01 22:56
https://presheva.com/fija-e-keputur/20%Monthly2016-08-01 22:50
https://presheva.com/arifi-qeverisja-e-meparshme-ka-lene-borxh-komunen-me-200-000-euro/20%Monthly2016-08-01 22:41
https://presheva.com/cfare-zhgenjimi-keta-shqiptaret/20%Monthly2016-08-01 09:57
https://presheva.com/real-madrid-ka-nisur-bisedimet-me-sissoko/20%Monthly2016-08-01 06:14
https://presheva.com/barcelona-ofron-10-milione-per-mandzukic/20%Monthly2016-08-01 06:12
https://presheva.com/kujdes-shpejtesise-kontrollim-i-rrepte-i-trafikut-ne-koridorin-10/20%Monthly2016-08-01 06:07
https://presheva.com/presheva-me-probleme-nuk-ka-noter-per-verifikim-te-dokumentave/20%Monthly2016-08-01 05:52
https://presheva.com/mergimtarit-i-kapen-specat-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2016-08-01 05:39