XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/nga-sot-shtrenjtohet-rryma-per-3-8/20%Monthly2016-09-30 22:31
https://presheva.com/serbia-na-arreston-qytetaret-qeveria-flet-per-raporte-te-mira/20%Monthly2016-09-30 22:25
https://presheva.com/politika-perfide-e-spastrimit-entik-nga-serbia-ndaj-presheves-bujanocit-dhe-medvegjes/20%Monthly2016-09-30 22:23
https://presheva.com/ja-si-po-sillet-nehat-thaqi-ne-burg-ne-serbi/20%Monthly2016-09-30 09:53
https://presheva.com/mehmeti-shume-shpejt-presim-zgjidhjen-e-problemit-te-arsimit-ne-lugine/20%Monthly2016-09-30 07:26
https://presheva.com/si-te-punesoheni-ne-zvicer-cilat-jane-perparsite-dhe-kushtet/20%Monthly2016-09-30 06:40
https://presheva.com/ballkani-drejt-telefonatave-pa-roaming/20%Monthly2016-09-30 06:02
https://presheva.com/pse-duhet-votuar-per-hilary-clinton/20%Monthly2016-09-30 05:59
https://presheva.com/deschamps-benzema-mbetet-jashte-per-te-miren-e-kombetares/20%Monthly2016-09-30 05:56
https://presheva.com/te-kthehet-llorente-ne-janar-nga-huazimi/20%Monthly2016-09-30 05:55
https://presheva.com/mourinho-e-donte-pogba-edhe-ne-chelsea/20%Monthly2016-09-30 05:53
https://presheva.com/ja-cfare-i-shtyn-kosovaret-te-luftojne-ne-siri/20%Monthly2016-09-30 05:49
https://presheva.com/candy-crush-saga-shton-nivelin-e-2000-te/20%Monthly2016-09-30 05:44
https://presheva.com/gjermania-nderton-trenin-e-pare-me-hidrogjen/20%Monthly2016-09-30 05:41
https://presheva.com/cigarja-ne-mengjes-eshte-dyfish-e-demshme/20%Monthly2016-09-30 05:37
https://presheva.com/lulezojne-martesat-e-shqiptareve-per-letra/20%Monthly2016-09-29 22:13
https://presheva.com/kendi-amerikan-ne-bujanoc-mundeson-nje-vit-shkollore-ne-amerike/20%Monthly2016-09-29 22:08
https://presheva.com/per-tete-muaj-ne-presheve-92-000-refugjate/20%Monthly2016-09-29 12:50
https://presheva.com/kosova-vendi-i-paradokseve-ka-pune-por-ska-punetore/20%Monthly2016-09-29 09:53
https://presheva.com/ne-bisedimet-e-brukselit-u-la-anash-ceshtja-jetike-e-kosoves-lindore/20%Monthly2016-09-29 09:14
https://presheva.com/serbia-arreston-drejtorin-e-policise-se-mitrovices-nehat-thaci/20%Monthly2016-09-29 09:12
https://presheva.com/cana-do-te-pensionohet-nga-kombetarja-vitin-e-ardhshem-foto/20%Monthly2016-09-29 06:37
https://presheva.com/larg-stresit-duke-konsumuar-nje-kafe-ose-nje-caj-ne-dite/20%Monthly2016-09-29 06:31
https://presheva.com/obama-nese-nuk-dilni-ne-zgjedhje-keni-votuar-per-trump-in/20%Monthly2016-09-29 06:29
https://presheva.com/kryeministri-kroat-maqedonia-serbia-dhe-greqia-nuk-jane-shtete/20%Monthly2016-09-29 06:26
https://presheva.com/atletico-madrid-bayern-munich-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2016-09-28 11:10
https://presheva.com/cr7-i-lumtur-me-barazimin-ndaj-dortmundit/20%Monthly2016-09-28 11:08
https://presheva.com/guardiola-kerkon-te-thyeje-nje-rekord-sonte-me-city-in/20%Monthly2016-09-28 11:05
https://presheva.com/komiteti-mkk-me-1919-ne-presheve-77-shqiptare-dhe-23-serbe/20%Monthly2016-09-28 10:11
https://presheva.com/momenrandum-qe-bujanoci-te-kthehet-ne-nje-qender-arsimore-evropiane-ne-rajon/20%Monthly2016-09-28 09:53
https://presheva.com/5000-euro-ne-serbi-martesat-per-letra-dhe-nenshtetesi-evropiane/20%Monthly2016-09-28 07:09
https://presheva.com/helmim-masovik-tek-migrantet-ne-presheve-me-kofshe-pule/20%Monthly2016-09-27 23:54
https://presheva.com/hasani-referendum-per-bashkimin-e-kosoves-me-shqiperine-video/20%Monthly2016-09-27 23:44
https://presheva.com/ja-41-vendet-ku-kosovaret-mund-te-udhetojne-pa-viza/20%Monthly2016-09-27 11:22
https://presheva.com/bombe-ne-qeverine-e-kosoves/20%Monthly2016-09-27 11:20
https://presheva.com/arrestohet-pasi-kercenoi-me-thike-gruan-e-tij/20%Monthly2016-09-27 11:13
https://presheva.com/ja-si-te-mbroni-syte-nga-kompjuteri/20%Monthly2016-09-27 07:45
https://presheva.com/hoxhaj-ekstremizmi-ne-kosove-erdhi-nga-vendet-arabe/20%Monthly2016-09-27 07:42
https://presheva.com/besmir-rexhmati-prej-nje-refugjati-arbiter-ne-gjermani/20%Monthly2016-09-27 06:04
https://presheva.com/200-000-euro-kesh-te-fshehura-ne-audi-a6-foto/20%Monthly2016-09-27 06:01
https://presheva.com/coentraro-rikthehet-ne-vendin-e-marcelos/20%Monthly2016-09-27 05:45
https://presheva.com/chiellini-ne-champions-nuk-ka-ndeshje-te-lehta/20%Monthly2016-09-27 05:43
https://presheva.com/zidane-ancelotti-statistika-te-cmendura-dhe-pabesueshme/20%Monthly2016-09-27 05:40
https://presheva.com/ne-janar-rrogat-rekorde-dhe-pensione-me-te-medha/20%Monthly2016-09-26 22:46
https://presheva.com/serbia-vazhdon-mosnjohjen-e-diplomave-te-kosoves-video/20%Monthly2016-09-26 22:18
https://presheva.com/ferri-erdhi-ne-mbremje/20%Monthly2016-09-26 22:16
https://presheva.com/aplinistet-preshevar-ne-majen-e-lubotenit/20%Monthly2016-09-26 22:08
https://presheva.com/shpija-jon-e-para-ne-ballkan-per-ushqimin-me-te-shishem/20%Monthly2016-09-26 19:23
https://presheva.com/xhandarmeria-ne-breznice-te-bujanocit-ankohet-per-kushte-te-renda-jo-njerezore-foto/20%Monthly2016-09-26 10:42
https://presheva.com/austria-kerkon-30-000-punetore-ja-cilat-profesione/20%Monthly2016-09-26 07:03
https://presheva.com/ja-sa-peshon-popullsia-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2016-09-26 06:47
https://presheva.com/karota-permireson-shendetin-e-melcise-dhe-zorreve/20%Monthly2016-09-26 06:45
https://presheva.com/gjilani-76-35-shqiptare-23-65-serbe-asnje-turk/20%Monthly2016-09-26 05:58
https://presheva.com/rezultatet-e-para-ne-republika-srpska-99-8-votuan-po/20%Monthly2016-09-26 05:37
https://presheva.com/studim-rrjetet-sociale-demtojne-shendetin-mendor-te-te-rinjve/20%Monthly2016-09-25 19:59
https://presheva.com/morata-nuk-ka-nevoje-per-panike/20%Monthly2016-09-25 19:57
https://presheva.com/bayern-munchen-e-deshiron-kloppin-ne-vitin-2018/20%Monthly2016-09-25 19:55
https://presheva.com/van-gaal-do-te-rikthehet-ne-bundeslige/20%Monthly2016-09-25 19:54
https://presheva.com/shqiptarja-nga-tirana-u-martua-me-serbin-ne-bujanoc-dhe-nderroi-dhe-emrin/20%Monthly2016-09-25 19:50
https://presheva.com/ritje-te-pensioneve-apo-7000-dinare/20%Monthly2016-09-25 14:04
https://presheva.com/luginasit-jane-lodhur-duan-te-pajisen-me-dokumente-ne-kosove/20%Monthly2016-09-25 12:25
https://presheva.com/kosovari-shiti-bmw-x6-te-firmes-ku-punonte/20%Monthly2016-09-25 12:23
https://presheva.com/rriten-tensionet-ndersa-serbet-e-bosnjes-qe-mbajne-referendumin-e-ndaluar/20%Monthly2016-09-25 12:21
https://presheva.com/ne-presheve-hapet-kompleksi-luksoz-eny-lux-foto/20%Monthly2016-09-25 08:47
https://presheva.com/shtkk-pro-institucioneve-rajonale-kulturore-ne-lugine-kunder-themelimit-qendres-islamike-ne-presheve/20%Monthly2016-09-24 16:03
https://presheva.com/shaip-kamberi-prishtina-e-tirana-nuk-po-e-ndihmojne-luginen-e-presheves-po-japin-arsyetime-shterpe/20%Monthly2016-09-24 15:57
https://presheva.com/serbet-e-bujanocit-nuk-e-duan-sheshin-skenderbeu/20%Monthly2016-09-23 23:56
https://presheva.com/reagon-musliu-dikujt-po-i-pengon-qe-une-te-jem-pjese-e-qeverisjes-lokale-ne-bujanoc/20%Monthly2016-09-23 23:47
https://presheva.com/maratona-e-fotografise-nje-tjeter-event-kulturor-ne-presheve/20%Monthly2016-09-23 23:36
https://presheva.com/bursa-ofron-mbeshtetje-per-projekte-per-zhvillim-ekonomik-ne-presheve/20%Monthly2016-09-23 18:30
https://presheva.com/eshte-koha-e-fundit-kur-tirana-dhe-prishtina-te-angazhohen-me-teper-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2016-09-23 18:28
https://presheva.com/kosova-javen-e-ardhshme-me-kodin-telefonin-383/20%Monthly2016-09-23 18:24
https://presheva.com/aktoret-preshevar-me-projekt-te-ri-teatral/20%Monthly2016-09-23 18:22
https://presheva.com/presheva-com-me-ndryshime-ne-shes-blej/20%Monthly2016-09-23 11:53
https://presheva.com/r-i-nga-bujanoci-arrestohet-per-shkak-te-pistoletes/20%Monthly2016-09-23 11:28
https://presheva.com/vuciq-serbet-duhet-te-rikthehen-ne-kosove/20%Monthly2016-09-23 09:16
https://presheva.com/zv-kryetari-i-presheves-viziton-institucionet-publike/20%Monthly2016-09-23 07:27
https://presheva.com/vaji-i-ullirit-ushqimi-me-i-mire-kunder-semundjeve/20%Monthly2016-09-23 06:32
https://presheva.com/nje-molle-e-kuqe-rregullon-sistemin-imunitar/20%Monthly2016-09-23 06:29
https://presheva.com/presheva-ne-binjakezim-me-qytetin-e-turqise-bursa/20%Monthly2016-09-22 22:15
https://presheva.com/perfaqesuesit-e-lugines-sot-pritet-ta-takojne-kadri-veselin/20%Monthly2016-09-22 22:07
https://presheva.com/aksion-i-madh-policor-arrestohen-16-trafikant-emigrantesh-ne-presheve-dhe-bujanoc/20%Monthly2016-09-22 10:43
https://presheva.com/ja-si-ta-kuroni-gastritin-per-10-dite/20%Monthly2016-09-22 06:25
https://presheva.com/messi-tre-jave-jashte-fushe/20%Monthly2016-09-22 06:21
https://presheva.com/kur-lendohet-messi-humbe-edhe-futbolli/20%Monthly2016-09-22 06:19
https://presheva.com/njerez-me-zemer-te-mire-ne-presheve-i-kthejne-te-hollat-e-gjetura/20%Monthly2016-09-22 06:09
https://presheva.com/si-mund-te-denohesh-900-euro-me-veture-ne-kosove/20%Monthly2016-09-22 05:52
https://presheva.com/lideret-serb-ne-bujanoc-presin-nga-ministria-qe-mos-ta-pranoj-emerimin-e-sheshit-skenderbeu/20%Monthly2016-09-21 23:02
https://presheva.com/shpallet-lista-e-krimineleve-ne-zvicer/20%Monthly2016-09-21 22:33
https://presheva.com/akcionet-pa-pagese-8000-dinare-ne-llogari-te-qytetareve/20%Monthly2016-09-21 22:30
https://presheva.com/lugina-vazhdon-te-jete-e-harruar-nga-qeveria-e-kosoves/20%Monthly2016-09-21 22:28
https://presheva.com/ne-kosove-denimet-ne-komunikacion-nga-200-deri-1500-euro/20%Monthly2016-09-21 07:23
https://presheva.com/ja-disciplina-dhe-rregullat-e-reja-per-puntoret-e-administriates-publike-ne-presheve/20%Monthly2016-09-21 06:40
https://presheva.com/deputetet-popullor-hapin-zyre-ne-bujanoc-ti-zgjidhim-problemet-se-bashku-video/20%Monthly2016-09-21 06:14
https://presheva.com/shoferi-kosovar-me-patente-te-rreme-ne-rruget-e-austrise/20%Monthly2016-09-21 06:08
https://presheva.com/lehtesoni-dhimbjet-e-kokes-me-xhenxhefil/20%Monthly2016-09-21 05:58
https://presheva.com/barcelona-atletico-madrid-formacionet-e-mundshme-3/20%Monthly2016-09-21 05:54
https://presheva.com/enrique-deshiron-vetem-fitore/20%Monthly2016-09-20 22:48
https://presheva.com/barcelona-pa-umtitin-kunder-atleticos/20%Monthly2016-09-20 22:45
https://presheva.com/pritet-largimi-i-regjistrimit-te-veturave-ne-baze-te-madhesise-se-motorit/20%Monthly2016-09-20 22:23
https://presheva.com/reagon-sadriu-numri-i-projekteve-te-fituara-i-pushtetit-te-kaluar-eshte-mjaft-i-madh/20%Monthly2016-09-20 22:01
https://presheva.com/kujdes-te-merkuren-kontroll-i-shtuar-i-policise-ne-komunikacion/20%Monthly2016-09-20 06:35
https://presheva.com/arrestohet-kosovari-i-shpallur-ne-kerkim-nderkombetar-ja-kush-ishte/20%Monthly2016-09-20 05:52
https://presheva.com/kosova-dhe-serbia-kane-kete-problem-serioz/20%Monthly2016-09-20 05:50
https://presheva.com/reali-varet-me-pak-nga-bbc-se-sa-barcelona-nga-msn/20%Monthly2016-09-20 05:46
https://presheva.com/barcelona-mendon-per-angel-correan/20%Monthly2016-09-20 05:44
https://presheva.com/rikthehet-lucas-silva-qe-kishte-probleme-me-zemren/20%Monthly2016-09-20 05:42
https://presheva.com/%e2%80%8bekskluzive-rinia-sjell-ndryshimin-edhe-ne-bujanoc/20%Monthly2016-09-19 15:03
https://presheva.com/aksident-i-rende-trafiku-me-deme-te-medha-materiale/20%Monthly2016-09-19 11:50
https://presheva.com/pas-2-viteve-do-ti-kemi-rrogat-mesatare-500-euro/20%Monthly2016-09-19 10:46
https://presheva.com/shqiptari-qe-shpetoi-pilotin-zviceran-kandidat-per-cmimin-guxim-qytetar-2016/20%Monthly2016-09-19 10:29
https://presheva.com/kosovari-qe-ka-plackitur-shitoren-ne-zvicer-paraqitet-vete-ne-polici/20%Monthly2016-09-19 10:27
https://presheva.com/keto-ushqime-e-perkeqesojne-inflamacionin/20%Monthly2016-09-19 10:24
https://presheva.com/zidane-rekord-me-realin-barazon-guardiolen/20%Monthly2016-09-19 10:19
https://presheva.com/reagon-luan-krasniqi-ja-pse-mbeshteta-boksierin-turk-dhe-jo-seferin/20%Monthly2016-09-19 10:17
https://presheva.com/kush-eshte-fajtori-per-humbjen-e-manchester-united/20%Monthly2016-09-19 07:45
https://presheva.com/ska-liberalizim-vizash-sivjet-per-kosoven/20%Monthly2016-09-19 07:43
https://presheva.com/james-kam-perkrahjen-te-qendroj-tek-real-madridi/20%Monthly2016-09-18 21:46
https://presheva.com/kujdes-ja-sa-te-rrezikshme-jane-produktet-e-pastrimit/20%Monthly2016-09-18 21:41
https://presheva.com/1-6-kilogram-kokaine-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2016-09-18 21:34
https://presheva.com/depolitizimi-i-apn-se-pas-emerimit-ne-poste-udheheqese-shkarkon-antaret-e-kryesise/20%Monthly2016-09-18 11:51
https://presheva.com/aktivisti-i-kdnj-se-enkel-rexhepi-pengohet-ne-nje-aksion-simbolik-rrugore-ftohet-dhe-ne-bisede-informative/20%Monthly2016-09-17 18:23
https://presheva.com/lengu-i-lakres-sheron-ulceren-ne-lukth-per-10-dite/20%Monthly2016-09-17 11:08
https://presheva.com/keto-ushqime-sduhet-ti-ringrohim/20%Monthly2016-09-17 11:06
https://presheva.com/sherbimet-e-sigurimit-ndjekin-liderin-e-isis-qe-fshihet-ne-beograd/20%Monthly2016-09-17 11:01
https://presheva.com/pengu-arrin-te-shpetoje-nga-kthetrat-e-isis-dhe-hap-zjarr-kunder-tyre-video/20%Monthly2016-09-17 10:46
https://presheva.com/formacionet-e-mundshme-leganes-barcelona/20%Monthly2016-09-17 09:02
https://presheva.com/serwer-serbia-e-ka-gabim-duhet-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2016-09-17 08:56
https://presheva.com/kosova-dhe-targat-e-letres-per-vetura/20%Monthly2016-09-16 23:07
https://presheva.com/kepucet-e-kosoves-shiten-edhe-ne-serbi/20%Monthly2016-09-16 23:05
https://presheva.com/nderroi-jete-ish-ushtari-i-uck-se-nga-sllupcani-xhelal-osmani/20%Monthly2016-09-16 10:40
https://presheva.com/ne-mitrovicen-e-veriut-aty-ku-nuk-vjen-era-shtet-i-kosoves/20%Monthly2016-09-16 09:47
https://presheva.com/gjukanovic-kosova-beteje-e-humbur/20%Monthly2016-09-16 07:14
https://presheva.com/zinxhir-arrestimesh-per-tentim-trafikimi-te-71-emigranteve-nga-presheva/20%Monthly2016-09-16 06:52
https://presheva.com/iphone-7-krijon-radhe-pa-fund-para-dyqaneve/20%Monthly2016-09-16 05:43
https://presheva.com/ushqimet-qe-i-mbrojne-syte/20%Monthly2016-09-16 05:39
https://presheva.com/gjumi-gjate-dites-ju-rrezikon-nga-diabeti/20%Monthly2016-09-16 05:36
https://presheva.com/guardiola-mendon-ta-transferoj-juan-bernatin/20%Monthly2016-09-15 22:34
https://presheva.com/pse-neymar-e-refuzoi-oferten-e-psg-se/20%Monthly2016-09-15 22:31
https://presheva.com/behen-bashke-pozita-dhe-opozita-kerkojne-zgjidhje-per-demarkacionin/20%Monthly2016-09-15 22:27
https://presheva.com/g-c-nga-bujanoci-arrestohet-per-sulm-fizik-ndaj-41-vjecarit/20%Monthly2016-09-15 21:43
https://presheva.com/univeristeti-i-gjilanit-eshte-i-hapur-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2016-09-15 21:35
https://presheva.com/nuk-ka-interesim-per-blerjen-e-industrise-se-duhanit-ne-bujanoc/20%Monthly2016-09-15 07:03
https://presheva.com/kapen-hajni-nga-vranja-per-vjedhjen-e-vetures-ne-bujanoc/20%Monthly2016-09-15 06:57
https://presheva.com/vuciq-raportet-kosove-serbi-sjane-problemi-me-i-madh-ne-ballkan/20%Monthly2016-09-15 06:24
https://presheva.com/53011/20%Monthly2016-09-15 06:22
https://presheva.com/youtube-community-rrjeti-me-i-ri-social/20%Monthly2016-09-15 06:01
https://presheva.com/shampo-me-sode-buke-per-floke-te-gjate-dhe-te-shendetshem/20%Monthly2016-09-15 05:59
https://presheva.com/boronica-antibiotiku-me-i-ri-per-infeksionet-e-traktit-urinar/20%Monthly2016-09-15 05:56
https://presheva.com/iniesta-eshte-nje-lojtar-unik/20%Monthly2016-09-15 05:55
https://presheva.com/zidane-i-lumtur-me-fitoren-kunder-sporting/20%Monthly2016-09-15 05:53
https://presheva.com/vardy-treguam-se-cfare-mund-te-bejme-edhe-ne-champions/20%Monthly2016-09-15 05:52
https://presheva.com/85-te-vdekur-ne-rruget-e-zvicres-per-6-muaj/20%Monthly2016-09-15 05:50
https://presheva.com/kosova-dhe-serbia-arrijne-marreveshje-per-tabelat-e-automjeteve/20%Monthly2016-09-14 22:26
https://presheva.com/%e2%80%8bkonkurs-i-shpallur-nga-ana-e-trupit-koordinues-per-subvencionimin-e-bizneseve-te-vogla-dhe-te-mesme/20%Monthly2016-09-14 14:29
https://presheva.com/kabineti-i-nikolic-i-plotesojme-kushtet-e-bese-por-nuk-e-njohim-kosoven/20%Monthly2016-09-14 11:06
https://presheva.com/bimet-qe-sherojne-infeksionet-ne-rruget-e-frymemarrjes/20%Monthly2016-09-14 10:20
https://presheva.com/japonezet-dhurojne-vetura-per-policine-kufitare-foto/20%Monthly2016-09-14 06:36
https://presheva.com/fondacioni-gjerman-konrad-adenauer-viziton-presheven/20%Monthly2016-09-14 06:23
https://presheva.com/policia-serbe-dhe-gjermane-arrestojne-30-trafikante-droge/20%Monthly2016-09-14 06:07
https://presheva.com/kallashi-tallet-keq-me-revolen-e-cozmanit-e-cila-e-plagosi-noizyn/20%Monthly2016-09-14 06:04
https://presheva.com/zbulohet-historia-e-konfliktit-mes-noizyt-dhe-babastars/20%Monthly2016-09-14 06:02
https://presheva.com/dani-alves-lojrari-i-champions-league/20%Monthly2016-09-14 05:59
https://presheva.com/pirlo-juventus-beri-mire-qe-e-shiti-pogban/20%Monthly2016-09-14 05:46
https://presheva.com/higuain-sulmuesi-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2016-09-14 05:44
https://presheva.com/city-dhe-monchengladbachu-luhet-sonte/20%Monthly2016-09-14 05:43
https://presheva.com/cr7-synon-100-gola-ne-champions/20%Monthly2016-09-13 10:36
https://presheva.com/barcelona-dhe-bayern-munich-favorite-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-09-13 07:37
https://presheva.com/vw-golf-8-foto/20%Monthly2016-09-13 06:18
https://presheva.com/kellefet-e-iphone-6s-nuk-bejne-per-iphone-7/20%Monthly2016-09-13 06:13
https://presheva.com/52928/20%Monthly2016-09-13 06:11
https://presheva.com/britani-132-vjet-burg-per-13-shqiptare/20%Monthly2016-09-13 05:56
https://presheva.com/frika-e-termeteve-detyron-banoret-e-shkupit-do-ta-kalojne-serish-naten-jashte/20%Monthly2016-09-13 05:50
https://presheva.com/mbrojeni-shtepine-tuaj-nga-gripi-me-keto-menyra/20%Monthly2016-09-13 05:39
https://presheva.com/ja-si-mund-ta-mposhte-barcelona-celticun/20%Monthly2016-09-12 18:08
https://presheva.com/formacionet-e-mundshme-psg-arsenal-foto/20%Monthly2016-09-12 18:06
https://presheva.com/do-te-paguajme-per-hyrje-ne-evrope/20%Monthly2016-09-12 18:02
https://presheva.com/kujdes-policia-me-kontroll-te-shtuar-per-rripin-e-sigurise/20%Monthly2016-09-12 17:51
https://presheva.com/kryetari-arifi-dhe-zyra-per-te-rinj-gezojne-per-bajram-ata-qe-kane-nevoje/20%Monthly2016-09-12 17:28
https://presheva.com/gjermani-aksident-tragjik-shkelen-tre-femije-shqiptare/20%Monthly2016-09-11 22:09
https://presheva.com/mesazhe-urimi-me-rastin-e-festes-se-kurban-bajramit/20%Monthly2016-09-11 21:47
https://presheva.com/modric-ronaldo-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2016-09-11 07:48
https://presheva.com/ibrahimovic-do-te-mbetet-tek-unitedi/20%Monthly2016-09-11 07:46
https://presheva.com/marreveshja-per-diploma-ne-dobi-te-shqiptareve-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2016-09-11 07:43
https://presheva.com/global-medical-nga-kanadaja-dhe-sh-k-dituria-shperndajne-ndihma-per-shkollaret-e-presheves/20%Monthly2016-09-11 07:41
https://presheva.com/deputetja-haxhiu-marreveshja-per-diplomat-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-eshte-e-demshme/20%Monthly2016-09-11 00:06
https://presheva.com/nga-tetori-kosova-me-kod-telefonik-383-dhe-me-operatore-serbe/20%Monthly2016-09-10 21:13
https://presheva.com/%e2%80%8btahiri-leje-qendrimet-zero-tarife-per-studentet-e-lugines/20%Monthly2016-09-10 17:04
https://presheva.com/konsumimi-i-dritherave-ul-rrezikun-e-vdekjeve-te-hershme/20%Monthly2016-09-09 22:45
https://presheva.com/tahiri-e-perserit-marreveshja-per-automjetet-mes-dy-shteteve-eshte-arritur/20%Monthly2016-09-09 22:43
https://presheva.com/deputeti-holandez-nuk-ka-azil-per-shqiptaret-ti-kthejme-te-gjithe-mbrapsht/20%Monthly2016-09-09 22:39
https://presheva.com/dridhet-koalicioni-pdk-gati-per-zgjedhje/20%Monthly2016-09-09 22:37
https://presheva.com/zidane-beson-qe-te-shfuqizohet-vendimi-i-gjykates/20%Monthly2016-09-09 22:35
https://presheva.com/ibrahimovic-eshte-nje-nga-futbollistet-me-te-mire/20%Monthly2016-09-09 22:33
https://presheva.com/faza-tranzitore-e-nderrimit-te-pushtetit-perfundoi-video/20%Monthly2016-09-09 22:18
https://presheva.com/ermina-lekaj-prljaskaj-dilni-votoni-numrin-4vellezer-e-motra-qe-te-mos-e-humbim-zerin-tone-per-te-miren-shqiptare/20%Monthly2016-09-08 22:21
https://presheva.com/prania-e-njesiteve-te-jashtezakonshme-ushtarake-dhe-policore-mbetet-problem-i-sigurise-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2016-09-08 22:12
https://presheva.com/%e2%80%8bfilluan-aplikimet-per-konkursin-e-fotografise-prefoto-2016-edicioni-6/20%Monthly2016-09-08 18:35
https://presheva.com/arrihet-reciprociteti-per-tabelat-e-veturave-ne-mes-te-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2016-09-08 18:22
https://presheva.com/iphone-6s-eshte-telefoni-me-i-shitur-i-te-gjitha-koherave/20%Monthly2016-09-08 13:09
https://presheva.com/ancelotti-keshillon-rodriguezin-qe-te-mos-dorezohet/20%Monthly2016-09-08 12:37
https://presheva.com/si-ti-hiqni-pikat-e-zeza-ne-fytyre-me-produkte-natyrale/20%Monthly2016-09-08 12:21
https://presheva.com/barcelona-prezanton-zyrtarisht-sulmuesin-e-ri-alcacer-foto/20%Monthly2016-09-08 12:19
https://presheva.com/na-jepni-nga-100-000-euro-dhe-do-tikim-prej-austrise/20%Monthly2016-09-08 12:15
https://presheva.com/nje-person-sulmon-policine-kufitare-ne-muciverce/20%Monthly2016-09-08 11:58
https://presheva.com/pas-kthimit-nga-pushimi-kapet-me-700-paketa-cigare-nga-greqia-foto/20%Monthly2016-09-08 10:29
https://presheva.com/40-000-cigare-te-fshehura-ne-autobusin-nga-kosova-foto/20%Monthly2016-09-07 22:42
https://presheva.com/kosova-kerkon-nga-serbia-njohjen-e-targave-rks/20%Monthly2016-09-07 22:33
https://presheva.com/cantat-e-femijeve-me-peshe-shqetesuese/20%Monthly2016-09-07 22:31
https://presheva.com/zyre-e-deputeteve-popullor-se-shpejti-ne-ndertesen-e-komunes/20%Monthly2016-09-07 12:31
https://presheva.com/mjeket-dhe-infermieret-ikin-nga-kosova/20%Monthly2016-09-07 12:16
https://presheva.com/granit-xhaka-kishte-te-drejte-fifa-publikon-te-verteten/20%Monthly2016-09-07 12:13
https://presheva.com/kemi-cavanin-ne-vend-te-ibrahimovicit/20%Monthly2016-09-07 12:09
https://presheva.com/serbia-nuk-na-pengon-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-nese-plotesohet-nje-kusht/20%Monthly2016-09-07 11:56
https://presheva.com/400-000-kosovaret-qe-jetojne-jashte-veres-e-vizituan-vendlindjen/20%Monthly2016-09-06 23:58
https://presheva.com/me-e-mire-kosova-apo-shqiperia/20%Monthly2016-09-06 23:47
https://presheva.com/trajneri-krasniqi-do-te-krijojme-nje-perfaqesuese-te-forte/20%Monthly2016-09-06 23:45
https://presheva.com/rrezimi-i-avionit-ne-afersi-te-shkupit-identifikohen-dy-viktimat-nga-kosova-video/20%Monthly2016-09-06 23:43
https://presheva.com/ja-sa-do-te-jete-paga-minimale-ne-serbi-nga-1-janari-2017/20%Monthly2016-09-06 23:31
https://presheva.com/vuani-nga-dhimbje-koke-te-vazhdueshme-ja-cfare-e-shkakton/20%Monthly2016-09-06 12:56
https://presheva.com/dialogu-kosove-serbi-do-te-bisedohet-per-asociacionin-e-komunave-me-shumice-serbe/20%Monthly2016-09-06 12:39
https://presheva.com/bekim-balaj-bekim-per-shqiperine-me-fitore-ndaj-maqedonise-video/20%Monthly2016-09-06 12:36
https://presheva.com/tek-klinikat-private-me-harxhime-te-shtetit-ja-ku-mund-te-sheroheni-dhe-asgje-te-mos-paguani/20%Monthly2016-09-06 01:03
https://presheva.com/5-5-milione-euro-do-kushtoje-permendorja-e-nene-terezes/20%Monthly2016-09-06 00:34
https://presheva.com/komiteti-i-libe-voton-kunder-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2016-09-06 00:33
https://presheva.com/rinia-e-fshatit-rahovice-vullnetarisht-pastron-lumin-foto/20%Monthly2016-09-05 12:50
https://presheva.com/formacioni-i-mundshem-i-shqiperise-kunder-maqedonise/20%Monthly2016-09-05 12:39
https://presheva.com/universiteti-kadri-zeka-hap-konkursin-edhe-per-studentet-nga-lugina/20%Monthly2016-09-05 12:20
https://presheva.com/kryetari-i-akademise-i-reagon-enver-hasanit-presheva-nuk-u-kembye-me-leposaviqin/20%Monthly2016-09-05 07:37
https://presheva.com/ja-5-arsye-se-pse-ndodh-marramendja-dhe-si-mund-ta-ndaloni/20%Monthly2016-09-04 17:50
https://presheva.com/ndeshja-ndaj-maqedonise-si-te-ishte-finale-e-evropianit/20%Monthly2016-09-04 17:47
https://presheva.com/shkollat-e-mesme-ne-oher-pa-paralele-ne-gjuhen-shqipe-video/20%Monthly2016-09-04 17:44
https://presheva.com/grabitet-turku-ne-shkup-hajnat-i-moren-10-mije-euro/20%Monthly2016-09-04 17:38
https://presheva.com/gjinkallat-dalin-nje-here-ne-17-vjet-por-perse-ne-i-shohim-cdo-vere/20%Monthly2016-09-04 14:11
https://presheva.com/rashica-dhe-rrahmani-marin-lejen-nga-fifa-gati-per-finlanden/20%Monthly2016-09-04 13:22
https://presheva.com/zvicra-debon-kosovaren-per-mashtrim-shtirej-si-invalide-demtoi-shtetin-me-230-mije-franga/20%Monthly2016-09-04 10:14
https://presheva.com/sot-dite-e-madhe-per-kombin-shqiptare-shenjterimi-i-nene-terezes-ekskluzive/20%Monthly2016-09-04 09:30
https://presheva.com/vdekje-per-shqiptaret-mbishkrimi-ne-kumanove-shqeteson-shqiptaret/20%Monthly2016-09-04 00:05
https://presheva.com/vjedhjet-dhe-incidentet-detyron-qytetaret-e-shidit-te-nisin-peticion-per-ta-larguar-qendren-e-pranimit-te-emigranteve/20%Monthly2016-09-03 23:26
https://presheva.com/ancelotti-objektivi-jone-eshte-ta-fitojme-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-09-03 23:12
https://presheva.com/nga-sot-agnese-gonxhe-bojaxhiu-do-te-thirret-shen-tereza/20%Monthly2016-09-03 23:08
https://presheva.com/ne-kufirin-kosove-shqiperi-kishte-me-shume-se-3-milione-hyrje-dalje/20%Monthly2016-09-03 15:55
https://presheva.com/ja-si-vjidhet-nje-telefon-mobil-ne-nje-shitore-kineze-ne-presheve-video/20%Monthly2016-09-03 15:47
https://presheva.com/uragani-i-nderprere/20%Monthly2016-09-03 13:56
https://presheva.com/a-mund-ta-mposht-kosova-finlanden/20%Monthly2016-09-03 13:53
https://presheva.com/lila-i-duam-tri-pike-ndaj-maqedonise/20%Monthly2016-09-03 13:44
https://presheva.com/rita-ora-inva-mula-ne-prova-ne-vatikan-video/20%Monthly2016-09-03 13:39
https://presheva.com/arrestohet-grupi-preshevar-duke-tentuar-te-trafikojne-63-emigrante-foto/20%Monthly2016-09-03 10:53
https://presheva.com/vezhgues-dhe-menaxher-futbolli-nga-zvicrra-ne-presheve/20%Monthly2016-09-03 09:46
https://presheva.com/5-perberesit-natyrale-qe-pastrojne-mushkerite-nga-duhani/20%Monthly2016-09-03 09:27
https://presheva.com/strugani-qe-detyron-policin-serb-ta-shaje-millosheviqin-video/20%Monthly2016-09-03 06:41
https://presheva.com/ja-receta-per-te-eleminuar-pergjithmone-strijat-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2016-09-03 06:25
https://presheva.com/aguero-suspendohet-per-tri-ndeshje/20%Monthly2016-09-02 23:09
https://presheva.com/ushtria-amerikane-do-te-ofroje-sherbime-mjeksore-falas-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2016-09-02 21:57
https://presheva.com/presheva-fillon-grumbullimin-e-qenve-endacak/20%Monthly2016-09-02 21:46
https://presheva.com/ja-ekipet-favorite-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-09-02 09:08
https://presheva.com/paraqitet-semundja-e-malaries-ne-qendren-e-pranimit-te-migranteve-ne-presheve/20%Monthly2016-09-02 08:52
https://presheva.com/apple-do-te-mundesoje-kapjen-e-lehte-te-hajduteve-te-iphone/20%Monthly2016-09-02 08:20
https://presheva.com/alcatel-sjell-nje-kamer-360-grade-pa-bateri-dhe-pa-bluetooth/20%Monthly2016-09-02 08:19
https://presheva.com/kujdes-keto-ushqime-nuk-duhet-te-ngrohen-ne-mikrovale/20%Monthly2016-09-02 08:15
https://presheva.com/kafja-e-mengjesit-na-mbron-nga-tumori-dhe-permireson-kujtesen/20%Monthly2016-09-02 08:13
https://presheva.com/kufirin-e-dikton-serbia-ja-cfare-ndodhi-dje-ne-kosove/20%Monthly2016-09-02 08:04
https://presheva.com/vuciq-do-ti-rrisim-rrogat-dhe-pensionet-pas-2-muajsh/20%Monthly2016-09-02 00:15
https://presheva.com/messi-dhe-iniesta-do-ta-perfundojne-karieren-tek-barcelona/20%Monthly2016-09-01 23:43
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-fton-te-gjithe-te-rinjte-ti-bashkohen-kesaj-foleje-rinore-pa-dallime-partiake/20%Monthly2016-09-01 20:50
https://presheva.com/mos-rrej-more-esat-pashe-toptani-i-brojes/20%Monthly2016-09-01 20:43
https://presheva.com/bujanoci-dhe-presheva-me-me-shume-nxenes-ne-klasen-e-pare-ne-rrethin-e-pcinjes/20%Monthly2016-09-01 10:34
https://presheva.com/rryma-shtrenjtohet-nga-1-tetori/20%Monthly2016-09-01 06:46
https://presheva.com/uthulla-e-molles-per-te-zhdukur-celulitin/20%Monthly2016-09-01 06:11
https://presheva.com/keto-fruta-dhe-perime-duhet-ti-konsumoni-me-levore/20%Monthly2016-09-01 06:10
https://presheva.com/balotelli-si-transferim-i-lire-ne-nice-te-frances/20%Monthly2016-09-01 06:06
https://presheva.com/etrit-berisha-transferohet-nga-lazio-ne-atalanta/20%Monthly2016-09-01 06:05
https://presheva.com/sissoko-transferohet-te-tottenami/20%Monthly2016-09-01 06:03