XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/ambasadori-scott-kosova-dhe-serbia-spo-i-permbushin-obligimet/20%Monthly2016-10-31 23:09
https://presheva.com/presheva-nen-optiken-e-nje-artisti/20%Monthly2016-10-31 15:46
https://presheva.com/llogaritjet-e-rrogave-sa-do-te-marrin-me-shume-arsimi-shendetsia-dhe-policia/20%Monthly2016-10-31 14:15
https://presheva.com/nga-neser-gomat-e-dimrit-jane-te-obligueshme-ja-gjerat-qe-duhet-ti-dini/20%Monthly2016-10-31 14:00
https://presheva.com/me-19-nentore-kampioni-nga-lugina-i-gatshem-per-fitoren-e-radhes/20%Monthly2016-10-31 11:36
https://presheva.com/kosovarja-e-rreh-te-bijen-me-kabllo-zvicra-e-gjykon-si-te-semure-psikike/20%Monthly2016-10-31 11:24
https://presheva.com/beogradi-i-pakenaqur-me-shkallen-e-kthimit-te-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2016-10-31 11:22
https://presheva.com/mentaliteti-eshte-problemi-kryesor-i-interit/20%Monthly2016-10-31 00:09
https://presheva.com/flasim-per-shqiperine-e-pasurojme-serbine/20%Monthly2016-10-30 23:52
https://presheva.com/qyteti-i-ndare-i-mitrovices-per-here-te-pare-pa-barrikada/20%Monthly2016-10-30 15:26
https://presheva.com/rritje-te-rrogave-ja-cilat-profesione-do-te-pesojne-ndryshime/20%Monthly2016-10-30 15:22
https://presheva.com/nxenesit-ne-shkolla-fillore-duhet-te-mbajne-uniforma/20%Monthly2016-10-30 10:35
https://presheva.com/lypesit-nga-shqiperia-pjese-e-rrjetit-te-organizuar/20%Monthly2016-10-30 10:26
https://presheva.com/aksion-i-madh-policor-per-te-kapur-kosovarin-ne-gjermani/20%Monthly2016-10-29 23:46
https://presheva.com/kapet-arsenal-armesh-prane-shtepise-se-vuciqit/20%Monthly2016-10-29 23:41
https://presheva.com/shqiptari-nga-maqedonia-kapet-me-16kg-marihuane-te-fshehura-ne-bombule-gazi-foto/20%Monthly2016-10-29 23:37
https://presheva.com/legalizo-ujin-falas-ose-pas-afatit-do-te-denohesh-me-ligj/20%Monthly2016-10-29 23:25
https://presheva.com/denoncimi-qe-vjen-nga-presheva-shqiperia-po-tallet-me-kuotat-e-studenteve-te-shqiptareve-nga-trojet/20%Monthly2016-10-28 23:36
https://presheva.com/gjendja-momentale-dhe-projektet-per-renovimin-e-shkollave-foto-video/20%Monthly2016-10-28 22:51
https://presheva.com/ja-70-konkurentet-finaliste-nga-18-shtete-te-prefoto-2016/20%Monthly2016-10-28 22:42
https://presheva.com/ja-cfare-permban-rezoluta-per-uck-ne-qe-u-miratua-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2016-10-28 11:10
https://presheva.com/rama-shqiptaret-fituan-luften-serbia-e-humbi-video/20%Monthly2016-10-27 22:07
https://presheva.com/ne-presheve-jane-800-migrante/20%Monthly2016-10-27 22:04
https://presheva.com/rama-ja-pse-shqiperia-con-libra-ne-presheve-video/20%Monthly2016-10-27 21:49
https://presheva.com/presidenti-maqedon-ivanov-mbyll-neser-perkohsisht-kufirin-e-presheves/20%Monthly2016-10-27 17:30
https://presheva.com/ferri-erdhi-ne-mbremje-3/20%Monthly2016-10-27 17:25
https://presheva.com/projekt-propozimi-per-renovim-te-detajizuar-ne-shtepine-e-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2016-10-27 13:49
https://presheva.com/vozitesit-fillestare-smund-te-vozitin-me-vetura-te-shpejta-dhe-te-fuqishme/20%Monthly2016-10-27 13:47
https://presheva.com/%e2%80%8bzyra-per-zhvillim-ekonomik-lokal-fiton-projektet-per-renovimin-komplet-te-pese-shkollave-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2016-10-27 11:20
https://presheva.com/vuani-nga-diabeti-ja-cfare-duhet-dhe-nuk-duhet-te-hani/20%Monthly2016-10-27 06:40
https://presheva.com/ozil-mund-te-transferohet-tek-fenerbahce/20%Monthly2016-10-27 06:36
https://presheva.com/ky-eshte-rekordi-me-negativ-qe-ka-arritur-pep-guardiola/20%Monthly2016-10-27 06:34
https://presheva.com/biciklistet-dhe-motociklistet-nese-nuk-veshin-jelek-reflektues-denohen-me-6000-dinare/20%Monthly2016-10-26 23:22
https://presheva.com/ish-komandanti-i-xhandarmerise-serbe-ne-burg-ka-frige-nga-shqiptaret/20%Monthly2016-10-26 23:12
https://presheva.com/fukaralleki-me-i-madhi-ne-serbi-eshte-ne-tutin-dhe-presheve/20%Monthly2016-10-26 22:45
https://presheva.com/kryetaret-me-stil-te-qeverisjen-lokale-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2016-10-26 22:34
https://presheva.com/3-futbollistet-preshevar-u11-kalojne-proven-e-pare-per-reprezentacionin-e-serbise/20%Monthly2016-10-26 22:31
https://presheva.com/te-dielen-akrepat-kthehen-nje-ore-mbrapa/20%Monthly2016-10-26 10:31
https://presheva.com/skopje-city-mall-shitet-per-92-milione-euro/20%Monthly2016-10-26 10:06
https://presheva.com/ja-cfare-tregon-vesi-i-kafshimit-te-thonjve-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2016-10-26 08:10
https://presheva.com/kriteret-qe-po-cmendin-serbine/20%Monthly2016-10-26 06:22
https://presheva.com/ja-si-te-pajiseni-me-librezat-e-reja-shendetsore-nepermjet-interneti/20%Monthly2016-10-25 16:05
https://presheva.com/me-se-shumti-femije-ne-zvicer-lindin-kosovaret-dhe-norvegjezet/20%Monthly2016-10-25 10:40
https://presheva.com/obama-mbeshtet-shqiptaren-qe-kandidon-per-kongresmene/20%Monthly2016-10-25 10:38
https://presheva.com/kosova-i-humbi-te-gjitha-afatet-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2016-10-25 10:30
https://presheva.com/i-kthyeri-nga-siria-tani-lufton-ekstremizmin-fetar-ne-kosove/20%Monthly2016-10-24 22:09
https://presheva.com/transparenca-e-vetqeverisjeve-lokale-2015-presheva-ne-vendin-e-142-ne-serbi/20%Monthly2016-10-24 22:06
https://presheva.com/nderroi-jete-veterani-i-arsimit-dhe-futbollisti-tefik-ramadani-nga-corrotica/20%Monthly2016-10-24 21:46
https://presheva.com/tryeze-paullownia-kultivimi-rendesia-ekonomike-ekologjike-dhe-mundesia-e-punesimit-ne-lugine/20%Monthly2016-10-24 21:42
https://presheva.com/majko-shqiperia-ne-lufte-nese-preket-kosova-video/20%Monthly2016-10-24 08:13
https://presheva.com/disa-menyra-si-te-permiresoni-kujtesen/20%Monthly2016-10-24 06:11
https://presheva.com/kapen-ne-nje-autobus-11-kosovare-me-qendrim-ilegal-ne-zvicer/20%Monthly2016-10-24 06:08
https://presheva.com/turqia-do-te-ndihmoje-luginen-ne-zhvillimin-ekonomik/20%Monthly2016-10-24 06:05
https://presheva.com/popullata-ka-qene-e-deshperuar-me-politiken-per-12-vjet-ne-presheve/20%Monthly2016-10-24 05:58
https://presheva.com/zidane-nuk-eshte-i-brengosur-per-formen-e-dobet-te-ronaldos/20%Monthly2016-10-24 05:50
https://presheva.com/kosova-e-serbia-larg-traktatit-te-paqes-video/20%Monthly2016-10-24 05:47
https://presheva.com/nagip-arifi-shembull-i-politikanit-kamuflues/20%Monthly2016-10-23 17:48
https://presheva.com/ja-si-pergatitet-boza/20%Monthly2016-10-23 10:52
https://presheva.com/ngerci-i-kembes-ja-pse-shkaktohet-dhe-si-te-parandalohet/20%Monthly2016-10-23 10:49
https://presheva.com/nuk-bashkohemi-me-shqiperine/20%Monthly2016-10-23 10:47
https://presheva.com/thaci-raportet-kosove-serbi-nuk-jane-me-kercenim-per-sigurine/20%Monthly2016-10-23 10:46
https://presheva.com/kosova-e-serbia-edhe-me-nje-pike-kufitare-video/20%Monthly2016-10-22 23:38
https://presheva.com/qytetaret-e-presheves-per-here-te-pare-deklarohen-per-buxhetin-e-komunes-video/20%Monthly2016-10-22 23:35
https://presheva.com/bashkeatdhetare-tane-ne-zvicer-kontribojne-shkolla-ne-zhunice-me-rrethoje-dhe-50-fidanishte/20%Monthly2016-10-22 16:54
https://presheva.com/kosova-dhe-shqiperia-duhet-ta-perkrahin-luginen-dhe-te-ndihmojne-te-debuarit/20%Monthly2016-10-22 16:38
https://presheva.com/lirim-jakupi-lirohet-nga-paraburgimi/20%Monthly2016-10-22 16:35
https://presheva.com/ska-me-status-s-per-refugjat-ne-zvicer/20%Monthly2016-10-22 16:30
https://presheva.com/edita-tahiri-parashikon-njohjen-nga-serbia-ne-fund-te-dialogut/20%Monthly2016-10-22 16:24
https://presheva.com/shkollaret-me-letra-te-hapura-kryetarit-ja-cka-kerkojne-ata-nga-komuna/20%Monthly2016-10-21 19:04
https://presheva.com/peugeot-perplot-me-cigare-marlboro-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2016-10-21 16:15
https://presheva.com/ymeri-shqiptaret-e-lugines-jane-te-shperfillur-nga-prishtina-e-tirana/20%Monthly2016-10-21 16:05
https://presheva.com/10-destinacionet-me-te-preferuara-ne-gjermani-ne-2016/20%Monthly2016-10-21 06:05
https://presheva.com/ja-8-arsyet-perse-ndiheni-gjithmone-te-lodhur/20%Monthly2016-10-21 05:55
https://presheva.com/be-ja-vlereson-progresin-e-arritur-per-njohjen-e-diplomave/20%Monthly2016-10-20 23:22
https://presheva.com/kryetari-i-presheves-duam-libra-pavaresisht-se-kush-i-sjell-prishtina-apo-tirana/20%Monthly2016-10-20 23:14
https://presheva.com/i-riu-nga-letovica-humb-jeten-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2016-10-20 17:58
https://presheva.com/kujdes-deri-20-000-dinare-denim-nese-nuk-i-ke-gomat-e-dimrit-nga-1-nentori/20%Monthly2016-10-20 15:46
https://presheva.com/karatistet-preshevar-me-medalje-ne-kampionatin-shteterore-te-serbise/20%Monthly2016-10-20 15:35
https://presheva.com/fakulteti-i-mjeksise-ne-tirane-jo-transparent-ne-ndarjen-e-kuotave/20%Monthly2016-10-20 15:22
https://presheva.com/samsung-gear-s3-debuton-ne-nentor/20%Monthly2016-10-20 08:23
https://presheva.com/real-madrid-interesohet-per-thiago-silvan-e-psg/20%Monthly2016-10-20 08:11
https://presheva.com/dhuro-buzeqeshje-edicioni-i-ii-te/20%Monthly2016-10-20 06:38
https://presheva.com/mundesi-e-patent-shoferit-me-cmim-me-te-lire-per-20-000-dinare/20%Monthly2016-10-20 06:24
https://presheva.com/nderpritet-plotesisht-trafiku-i-trenave-nish-presheve/20%Monthly2016-10-20 05:46
https://presheva.com/ska-ndryshim-te-pozicionit-ne-kapitullin-35/20%Monthly2016-10-20 05:42
https://presheva.com/kosovari-rrah-austriakun-per-nje-cigare/20%Monthly2016-10-20 05:38
https://presheva.com/zvicra-merr-vendim-per-kosovaret-qe-jane-martuar-per-letra/20%Monthly2016-10-19 13:31
https://presheva.com/2-shqiptareve-nga-maqedonia-ne-kufirin-e-presheves-i-konfiskohen-20-000-euro/20%Monthly2016-10-19 13:26
https://presheva.com/enrique-kercenon-guardiolan/20%Monthly2016-10-18 22:28
https://presheva.com/zidane-shenon-27-ndeshje-pa-humbje/20%Monthly2016-10-18 22:26
https://presheva.com/bashkesite-lokale-perballen-me-probleme-si-uji-i-pijshem-mbeturinat-dhe-kanalizimi-fekal/20%Monthly2016-10-18 22:24
https://presheva.com/serbia-i-ka-borxh-kosoves-20-miliarde-dollare-per-trepcen/20%Monthly2016-10-18 22:20
https://presheva.com/arrestohen-tre-shqiptar-hajna-te-tmerrshem-ne-shtutgart/20%Monthly2016-10-18 22:18
https://presheva.com/zgjidhet-problemi-shumevjecar-i-vershimeve-ne-varrazat-e-fshatit-rahovice-foto/20%Monthly2016-10-18 13:45
https://presheva.com/real-madrid-legia-warszawa-formacionet/20%Monthly2016-10-18 07:20
https://presheva.com/ja-si-ta-kuptoni-nese-ju-pergjohet-telefoni/20%Monthly2016-10-18 06:21
https://presheva.com/neymar-ne-barcelone-deri-2021/20%Monthly2016-10-18 06:17
https://presheva.com/guardiola-nuk-do-te-rikthehet-kurre-ne-barcelone/20%Monthly2016-10-18 06:15
https://presheva.com/buxheti-komunal-2017-me-drejtoret-e-shkollave-dhe-perfaqesuesit-e-institucioneve-lokale-foto/20%Monthly2016-10-17 22:34
https://presheva.com/ndahen-subvencionet-e-trupit-koordinues-per-bizneset-lokale/20%Monthly2016-10-17 22:27
https://presheva.com/kepuce-made-in-kosova-per-ushtrine-e-policine-serbe/20%Monthly2016-10-17 22:23
https://presheva.com/cungu-eshte-tragjedi-per-shqiptaret-e-malit-te-zi-qe-te-humbnim-mandate-parlamentare-si-pasoje-e-percarjes/20%Monthly2016-10-17 22:18
https://presheva.com/dy-bujanocas-dhe-nje-nga-vranja-kapen-me-2-kilogram-marihuane-foto/20%Monthly2016-10-17 10:57
https://presheva.com/canak-kosova-e-serbia-po-bisedojne-per-ndarje/20%Monthly2016-10-17 10:33
https://presheva.com/ja-sa-duhet-te-ecni-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2016-10-17 09:12
https://presheva.com/keta-jane-shtate-pasaniket-me-te-medhenj-te-kosoves/20%Monthly2016-10-17 09:10
https://presheva.com/debate-publike-per-planifikimin-e-buxhetit-komunal-per-vitin-2017/20%Monthly2016-10-16 23:24
https://presheva.com/qeveria-e-serbise-do-ti-ndihmoje-presheves-ne-zhvillim-dhe-terheqjen-e-investitoreve/20%Monthly2016-10-16 16:42
https://presheva.com/marc-marquez-kampion-ne-moto-gp/20%Monthly2016-10-16 15:38
https://presheva.com/12-vjet-nga-debutimi-i-messit-ja-shifrat/20%Monthly2016-10-16 15:36
https://presheva.com/qasje-e-re-ne-zgjidhjen-e-problemeve-per-banoret-e-presheves-ne-bashkpunim-me-ministrine-e-mbrojtjes-video/20%Monthly2016-10-16 15:17
https://presheva.com/stafanoviq-ne-bujanoc-ka-polici-me-shume-per-shkak-te-kufirit-dhe-emigranteve/20%Monthly2016-10-16 15:01
https://presheva.com/ja-si-hyjne-refugjatet-neper-arat-e-presheves-nga-maqedoniavideo/20%Monthly2016-10-16 14:46
https://presheva.com/cfare-i-tha-nje-shqiptar-nga-dobrosini-kryeministrit-serb-ne-spitalin-e-nishit/20%Monthly2016-10-16 10:54
https://presheva.com/3-5-kilogram-marihuane-zbulohen-ne-presheve-tek-shqiptari-me-shtetesi-austriake/20%Monthly2016-10-16 10:35
https://presheva.com/ministri-i-mbrojtjes-ne-fshehtesi-viziton-fushen-e-miratoces-ne-presheve/20%Monthly2016-10-16 10:28
https://presheva.com/interi-kerkon-transferimin-e-luis-suarez/20%Monthly2016-10-15 13:21
https://presheva.com/i-vene-flaken-hotelit-ne-shqiperi-perjashtohen-dy-lojtaret-gjermane/20%Monthly2016-10-15 13:19
https://presheva.com/vizita-e-rames-produktive-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2016-10-15 13:16
https://presheva.com/patent-shoferi-internacional-ja-per-cilat-shtet-ju-duhet/20%Monthly2016-10-15 13:10
https://presheva.com/femijet-refugjate-pa-prind-perdoren-me-se-shumti-nga-trafikantet/20%Monthly2016-10-15 12:57
https://presheva.com/vuciq-shqiptaret-jane-njerez-te-beses/20%Monthly2016-10-14 23:31
https://presheva.com/marreveshje-per-themelimin-e-kompanise-se-pare-te-perbashket-serbo-shqiptare/20%Monthly2016-10-14 23:13
https://presheva.com/shoqata-per-trashegimi-dhe-krijimtari-kulturore-me-konference-shkencore/20%Monthly2016-10-14 22:49
https://presheva.com/nderroi-jete-ruhan-xhelili-nga-rainca-i-aksidentuar-ne-uren-e-improvizuar/20%Monthly2016-10-14 19:11
https://presheva.com/vazhdon-pastrimi-i-aneve-te-rrugeve-nga-qendra-deri-tek-deponia-foto/20%Monthly2016-10-14 14:01
https://presheva.com/ekskluzive-arrihet-marreveshja-nxenesit-e-lugines-me-tekste-shkollore-nga-shqiperia/20%Monthly2018-08-29 17:45
https://presheva.com/seriali-o-sa-mire-me-tre-aktoret-e-rinj-nje-vjen-nga-presheva-foto/20%Monthly2016-10-14 11:00
https://presheva.com/kapet-hajduti-nga-nishi-qe-plackiti-neper-bujanoc/20%Monthly2016-10-14 10:38
https://presheva.com/kush-vozit-i-dehur-dhe-pa-patent-shofer-i-konfiskohet-vetura/20%Monthly2016-10-14 10:33
https://presheva.com/shqiptari-ne-bruksel-fiton-168-085-323-euro-ne-llotari/20%Monthly2016-10-14 09:14
https://presheva.com/genjeu-per-trumpin-revista-serbe-kerkon-falje/20%Monthly2016-10-14 09:08
https://presheva.com/ne-serbi-kerkohet-nderprerja-e-vizites-se-rames-ja-reagimi-i-vucicit/20%Monthly2016-10-14 08:06
https://presheva.com/bale-vlen-500-milione-euro/20%Monthly2016-10-14 08:00
https://presheva.com/real-madridi-vazhdon-kontratat-me-pese-lojtare/20%Monthly2016-10-14 07:59
https://presheva.com/pique-me-pelqen-qe-ta-provokoje-real-madridin/20%Monthly2016-10-14 07:57
https://presheva.com/llojet-e-kolles-dhe-semundjet-qe-paralajmerojne/20%Monthly2016-10-14 07:54
https://presheva.com/ja-cilat-jane-problemet-shendetesore-te-shkaktuara-nga-bajamet/20%Monthly2016-10-14 07:51
https://presheva.com/ne-2017-per-keto-gabime-ne-komunikacion-na-presin-denime-te-dyfishta/20%Monthly2016-10-13 22:31
https://presheva.com/qendra-per-refugjate-sot-hapet-edhe-ne-bujanoc/20%Monthly2016-10-13 22:13
https://presheva.com/politika-e-jashtme-non-sens-e-qeverise-rama/20%Monthly2016-10-13 16:18
https://presheva.com/dhuro-buzeqeshje-edicion-i-ri-i-kuizit-te-diturise-i-organizuar-nga-gjimnazistet/20%Monthly2016-10-13 16:09
https://presheva.com/kryeministri-rama-premton-ndihme-ekonomike-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2016-10-13 15:56
https://presheva.com/aksion-per-pastrimin-atmosferik-ne-rrugen-e-karposhit-foto/20%Monthly2016-10-13 12:52
https://presheva.com/nuk-eshte-bere-asgje-per-integrimin-e-shqiptareve-asgje-per-arsimimin-dhe-as-per-punesimin/20%Monthly2016-10-13 11:43
https://presheva.com/skaneri-i-kufirit-do-te-mbetet-ne-presheve-dhe-do-te-punoj-pa-nderprere/20%Monthly2016-10-13 11:35
https://presheva.com/rama-sa-me-pare-serbia-e-njeh-kosoven-aq-me-mire-per-te-gjithe/20%Monthly2016-10-13 11:25
https://presheva.com/ligjerate-senzibilizuese-ne-presheve-karcinoma-e-gjirit-te-femrat/20%Monthly2016-10-13 11:20
https://presheva.com/foto-live-edi-rama-i-flet-idros-idro-i-flet-edhe-vuciqit/20%Monthly2016-10-13 08:17
https://presheva.com/debohet-kosovari-pas-24-vjetesh-qendrimi-ne-zvicer/20%Monthly2016-10-12 23:09
https://presheva.com/tahiri-nga-33-marreveshje-me-serbine-29-zbatohen/20%Monthly2016-10-12 23:08
https://presheva.com/kryeministri-rama-sot-ne-beograd-pret-perfaqesuesit-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2016-10-12 22:50
https://presheva.com/fhpbm-mbeshtet-ndertimin-e-autostrades-durres-nish/20%Monthly2016-10-12 22:38
https://presheva.com/nuk-e-keni-karrigen-per-femije-1-000-euro-denimi/20%Monthly2016-10-11 23:05
https://presheva.com/ankesa-ndaj-knsh-nuk-ka-kuota-masteri-per-luginen/20%Monthly2016-10-11 22:31
https://presheva.com/rtv-presheves-i-kthehet-statusi-si-nderrmarje-informative-publike-dokument/20%Monthly2016-10-11 22:11
https://presheva.com/shqiptaret-heqin-dore-nga-azili-zgjedhin-nje-menyre-tjeter-per-te-shkuar-ne-gjermani/20%Monthly2016-10-11 11:28
https://presheva.com/arifi-fton-publikisht-pdsh-lirojani-zyren-te-rinjeve-video/20%Monthly2016-10-11 07:18
https://presheva.com/lucescu-guardiola-eshte-me-arrogant-se-mourinho/20%Monthly2016-10-11 06:17
https://presheva.com/paint-ne-windows-merr-vecori-mahnitese-video/20%Monthly2016-10-11 06:09
https://presheva.com/receta-popullore-me-bamje-qe-sheron-diabetin/20%Monthly2016-10-11 06:04
https://presheva.com/ne-zvicer-prinderit-nuk-i-dergojne-femijet-per-te-mesuar-shqipen/20%Monthly2016-10-10 22:35
https://presheva.com/shqiperi-vs-maqedoni-ja-forca-ushtarake-e-vitit-2016/20%Monthly2016-10-10 22:31
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-vizite-zyrtare-ne-shtepine-e-shendetit-dhe-ate-te-kultures-video/20%Monthly2016-10-10 22:06
https://presheva.com/arifi-ura-e-mirekuptimit-mes-shqiperise-dhe-serbise-video/20%Monthly2016-10-10 21:44
https://presheva.com/aksion-falas-per-1-muaj-legalizoni-kycjet-ilegale-ne-rrjetin-e-moravices/20%Monthly2016-10-10 21:39
https://presheva.com/ne-veriu-i-kosoves-si-ne-serbi/20%Monthly2016-10-10 09:45
https://presheva.com/lista-serbe-bojkoton-institucionet-e-kosoves-per-shkakk-te-trepces/20%Monthly2016-10-10 06:38
https://presheva.com/berisha-me-vjen-keq-per-gabimin/20%Monthly2016-10-10 06:16
https://presheva.com/lendimi-ramosit-ndaj-shqiperise-e-le-jashte-fushte-per-nje-muaj/20%Monthly2016-10-10 06:04
https://presheva.com/gjimshiti-ishte-shume-veshtire-kunder-spanjes/20%Monthly2016-10-10 05:58
https://presheva.com/te-rinjte-qendrojne-ne-telefon-edhe-gjate-nates/20%Monthly2016-10-10 05:52
https://presheva.com/mirush-kabashi-serish-magjeps-gjenevasit-me-porosite-e-sokratit/20%Monthly2016-10-09 20:47
https://presheva.com/ngarkesa-e-rrymes-shkakton-flake-ne-trafo-banoret-kerkojne-zgjidhje-nga-eps/20%Monthly2016-10-09 18:26
https://presheva.com/nje-kosovar-gjendet-i-vdekur-ne-burg-te-bazelit/20%Monthly2016-10-09 07:29
https://presheva.com/aksioni-avala-2016-zbulohet-sasi-e-madhe-e-cigareve/20%Monthly2016-10-08 23:30
https://presheva.com/gjashte-serb-nga-bujanoci-dhe-presheva-i-blene-nuset-ne-shqiperi/20%Monthly2016-10-08 23:22
https://presheva.com/studim-shqiptaret-e-kosoves-me-bamiresit-ne-ballkan/20%Monthly2016-10-07 22:35
https://presheva.com/interpol-shpall-ne-kerkim-bashkepunetorin-e-kallashit/20%Monthly2016-10-07 22:33
https://presheva.com/kampioni-olimpik-ofron-trajnime-falas-per-sigurine-ne-kuvend/20%Monthly2016-10-07 19:28
https://presheva.com/parashkolloret-vizitojne-komunen-premtohet-nje-park-lodrash-per-ta-foto/20%Monthly2016-10-07 16:39
https://presheva.com/ne-presheve-tifozet-ishin-kuqezi-bastet-ne-serbi-nuk-e-favorizonin-kosoven-video/20%Monthly2016-10-07 05:54
https://presheva.com/arifi-opozita-te-rekapituloj-veten-se-cfare-beri-12-vite-e-qe-mbeti-ne-opozite-video/20%Monthly2016-10-06 23:24
https://presheva.com/zbulohen-27-ora-xhepi-dhe-492-gram-ari-foto/20%Monthly2016-10-06 20:47
https://presheva.com/presheva-pasuria-jone-me-e-madhe-jane-femijet-teatri-dhe-kino-se-shpejti-ne-presheve-video/20%Monthly2016-10-05 23:00
https://presheva.com/de-biasi-i-kenaqur-edhe-me-10/20%Monthly2016-10-05 22:51
https://presheva.com/rinovimi-i-kontrates-me-suarezin/20%Monthly2016-10-05 22:48
https://presheva.com/vv-ja-kush-eshte-kandidat-per-kryetar-te-prishtines/20%Monthly2016-10-05 22:37
https://presheva.com/ferri-erdhi-ne-mbremje-2/20%Monthly2016-10-05 22:21
https://presheva.com/aksident-i-rende-i-minibusit-nga-presheva-ne-hungari/20%Monthly2016-10-05 09:25
https://presheva.com/shqiperia-kunder-bashkimit-me-kosoven/20%Monthly2016-10-04 15:45
https://presheva.com/ngrohjet-me-drunj-ne-shtepia-me-te-volitshme-se-sa-me-rryme/20%Monthly2016-10-04 10:32
https://presheva.com/festivali-i-iii-i-kenges-per-femije-mollekuqet-foto/20%Monthly2016-10-04 10:12
https://presheva.com/kdnj-me-aksion-rrugor-lugina-e-presheves-zona-me-e-militarizuar-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2016-10-04 10:04
https://presheva.com/arsiq-fjalen-e-fundit-per-emerimin-e-sheshit-ne-bujanoc-e-jep-ministria/20%Monthly2016-10-04 07:13
https://presheva.com/kunderpergjigjet-gjuric-askush-sme-ndalon-te-jem-me-popullin-tim-ne-kosove/20%Monthly2016-10-03 22:25
https://presheva.com/pas-29-viteve-bullgaret-ne-serbi-per-here-te-pare-pajisen-me-tekste-shkollore/20%Monthly2016-10-03 22:07
https://presheva.com/serbia-paralajmeron-mbylljen-e-kufirit-per-shkak-te-refugjateve/20%Monthly2016-10-03 21:26
https://presheva.com/shteti-i-kosoves-sfidohet-nga-serbia-edhe-ne-shendetesi/20%Monthly2016-10-03 21:24
https://presheva.com/mesimi-i-notit-neper-shkollat-tona-ka-filluar-te-realizohet-foto/20%Monthly2016-10-03 18:09
https://presheva.com/qyteti-i-presheves-me-pamje-nga-qielli-video/20%Monthly2016-10-03 09:40
https://presheva.com/te-famshem-me-video-te-frikshme-pjese-e-grupit-edhe-bunjamini-nga-rahovica-video/20%Monthly2016-10-03 07:28
https://presheva.com/me-5000-euro-mund-ta-blesh-statustin-e-veteranit-te-uckse/20%Monthly2016-10-03 07:23
https://presheva.com/shmangni-keto-ushqime-perpara-gjumit/20%Monthly2016-10-03 06:01
https://presheva.com/mustafi-ndeshje-e-veshtire-por-e-rendesishme/20%Monthly2016-10-03 05:57
https://presheva.com/roma-fiton-derbin-ndaj-interit-video-golat/20%Monthly2016-10-03 05:55
https://presheva.com/modric-kryen-me-sukses-operacionin-foto/20%Monthly2016-10-03 05:53
https://presheva.com/shoqata-cameria-merr-mbeshtetje-nga-shh-medvegja-dhe-komuniteti-shqiptare-ne-gjeneve/20%Monthly2016-10-03 05:42
https://presheva.com/nje-miliard-euro-ne-vit-nga-diaspora-ne-kosove/20%Monthly2016-10-02 23:21
https://presheva.com/te-gjithe-duhet-ti-nderrojne-librezat-shendetsore-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2016-10-02 23:15
https://presheva.com/pese-te-lenduar-ne-aksidentin-e-rende-ne-autostrade-beograd-nish/20%Monthly2016-10-02 17:01
https://presheva.com/rruget-e-kosoves-me-radar-statik-ne-fillim-te-2017/20%Monthly2016-10-02 16:42
https://presheva.com/kadriu-problemet-e-luginasve-duhet-te-zgjidhen-nga-niveli-qendror/20%Monthly2016-10-02 16:38
https://presheva.com/gruevskin-e-pret-humbje-e-bindshme-me-11-dhjetor/20%Monthly2016-10-02 16:36
https://presheva.com/familja-shqiptare-pjek-flija-fqinjet-gjermane-alarmojne-policine/20%Monthly2016-10-01 23:12
https://presheva.com/microsoft-kerkon-15-inxhiniera-te-teknologjise-informative/20%Monthly2016-10-01 18:01
https://presheva.com/arsen-wenger-ta-zevendesoj-zidane-tek-real-madridi/20%Monthly2016-10-01 16:58
https://presheva.com/zidane-kerkon-tre-pike-ndaj-eibarit/20%Monthly2016-10-01 16:54
https://presheva.com/enrique-turan-do-te-shkelqeje-ne-mungese-te-leo-messit/20%Monthly2016-10-01 16:52
https://presheva.com/shteti-do-ti-rrit-shtesat-per-femijen-e-pare-dhe-te-dyte/20%Monthly2016-10-01 16:40