XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/beogradi-presion-prishtines-per-themelimin-e-asociacionit/20%Monthly2016-11-30 12:25
https://presheva.com/beteja-e-humbur-publike-e-opozites-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2016-11-30 12:22
https://presheva.com/ky-kosovar-genjeu-keq-shtetin-zivceran-per-te-marre-pension/20%Monthly2016-11-30 12:14
https://presheva.com/ozil-dhe-di-maria-rikthehen-ne-real-madrid/20%Monthly2016-11-30 11:22
https://presheva.com/andres-iniesta-eshte-i-gatshem-per-el-clasico/20%Monthly2016-11-30 06:46
https://presheva.com/kunder-leones-pa-yjet-kryesore/20%Monthly2016-11-30 06:42
https://presheva.com/bale-operohet-me-sukses/20%Monthly2016-11-30 06:38
https://presheva.com/bexheti-shqiptaret-e-maqedonise-jane-te-lidhur-me-shume-me-kosoven-sesa-me-shqiperine/20%Monthly2016-11-30 06:35
https://presheva.com/dhimbje-koke-konsumoni-keto-ushqime-per-tu-sheruar-pa-ilace/20%Monthly2016-11-29 23:21
https://presheva.com/gruaja-qe-perjetoi-tre-shekuj-feston-ditelindjen/20%Monthly2016-11-29 23:16
https://presheva.com/sinan-vllasaliu-lanson-kengen-pa-1-pa-2-video/20%Monthly2016-11-29 23:14
https://presheva.com/e-jotja-kenga-e-re-e-miranda-hashanit-video/20%Monthly2016-11-29 23:12
https://presheva.com/serbia-ne-menyre-sistematike-vret-shqiptaret-permes-shqiptareve/20%Monthly2016-11-29 23:08
https://presheva.com/bujar-nishani-lugina-e-presheves-eshte-prioritet-i-shqiperise/20%Monthly2016-11-29 20:47
https://presheva.com/presheva-me-syte-nga-prishtina-e-tirana/20%Monthly2016-11-29 15:46
https://presheva.com/vuciq-cfare-komuna-shqiptare-ato-jane-nje-loje-femijesh-qe-nuk-me-brengos-fare/20%Monthly2016-11-29 15:35
https://presheva.com/skandaloze-konfrontim-fizik-mbrenda-keshillit-kombetar-shqipetar/20%Monthly2016-11-29 13:42
https://presheva.com/njerezit-e-kane-kuptuar-se-nga-flamuri-nuk-jetohet/20%Monthly2016-11-29 09:53
https://presheva.com/pavaresia-ne-presheve-video/20%Monthly2016-11-29 08:16
https://presheva.com/panike-serbe-shqiperia-po-ne-merr-presheven-qe-gjendet-ne-serbi/20%Monthly2016-11-29 08:22
https://presheva.com/psg-nuk-dorzohet-per-messin-oferte-230-milioneshe/20%Monthly2016-11-29 07:10
https://presheva.com/nikolic-nuk-do-ta-njohim-kurre-kosoven-si-shtet/20%Monthly2016-11-29 07:04
https://presheva.com/truri-i-njeriut-mund-ti-ze-4-7-miliarde-libra/20%Monthly2016-11-29 06:58
https://presheva.com/galaxy-s7-edge-shpallet-me-i-mire-sesa-iphone-7/20%Monthly2016-11-29 06:56
https://presheva.com/mercedes-g63-amg/20%Monthly2016-11-29 06:54
https://presheva.com/shikoni-si-tallet-ushtari-irakian-me-snajperistet-e-isis-it-video/20%Monthly2016-11-29 06:53
https://presheva.com/unikkatil-lavderon-plakun-preshevar-per-flamurin-kombetare-foto/20%Monthly2016-11-29 00:55
https://presheva.com/rrefimi-i-faik-rexhepit-nga-presheva-njeriu-i-ulur-qe-i-rezistoi-pushtetit-video/20%Monthly2016-11-29 00:37
https://presheva.com/vetedorezohet-kosovari-qe-kishte-plackitur-banken-ne-cyrih/20%Monthly2016-11-29 00:10
https://presheva.com/dy-femije-shqiptare-intervistojne-ibrahimovicin/20%Monthly2016-11-28 23:53
https://presheva.com/varane-kroos-dhe-morata-i-kthehen-stervitjeve/20%Monthly2016-11-28 23:51
https://presheva.com/kross-i-don-bale-dhe-modricin-tek-kombetarja/20%Monthly2016-11-28 23:49
https://presheva.com/nasa-i-jep-30-000-dollare-atij-kush-e-zgjidh-kete-problem/20%Monthly2016-11-28 17:17
https://presheva.com/vidhet-arka-e-xhamise-murat-pasha-ne-carshine-e-shkupit/20%Monthly2016-11-28 16:02
https://presheva.com/arrestohet-banda-qe-vodhi-vetura-ne-jug-te-serbise-e-i-coi-ne-kosove/20%Monthly2016-11-28 15:56
https://presheva.com/luftetari-i-perlotur-i-uck-se-e-verteta-e-fotos-qe-theu-rrjetet-sociale/20%Monthly2016-11-28 10:07
https://presheva.com/ronaldo-400/20%Monthly2016-11-28 08:11
https://presheva.com/pique-keshtu-nuk-mund-ta-fitojme-titullin/20%Monthly2016-11-28 08:10
https://presheva.com/bentley-pas-13-vjeteve-ridizajnon-komplet-continental-gt/20%Monthly2016-11-28 08:07
https://presheva.com/loja-solitaire-ne-ios-dhe-android/20%Monthly2016-11-28 08:04
https://presheva.com/facebook-rrit-nivelin-e-stresit/20%Monthly2016-11-28 08:02
https://presheva.com/ja-si-te-shpetoni-nga-ftohja-dhe-gripi-ne-vetem-3-dite/20%Monthly2016-11-28 08:02
https://presheva.com/probleme-me-kujtesen-ja-ushqimet-qe-duhet-te-konsumoni/20%Monthly2016-11-28 07:59
https://presheva.com/28-nentori-vendoset-flamuri-ne-ndertesen-e-komunes-se-presheves-foto/20%Monthly2016-11-28 07:39
https://presheva.com/foto-ekskluzive-flamuri-vendoset-ne-xhamine-e-fshatit-gerajt-ne-presheve/20%Monthly2016-11-28 07:00
https://presheva.com/dita-e-flamurit-kombetar-ngjarja-me-e-ndritur-e-popullit-shqiptar/20%Monthly2016-11-28 06:45
https://presheva.com/dani-alves-lendohet-rende/20%Monthly2016-11-27 22:19
https://presheva.com/enrique-real-sociedad-ishte-me-i-mire/20%Monthly2016-11-27 22:15
https://presheva.com/arifi-vuciq-na-dha-1-3-mln-euro-video/20%Monthly2016-11-27 22:12
https://presheva.com/goditje-ne-buxhet-ja-cfar-do-te-shtrenjtohet-nga-janari/20%Monthly2016-11-27 22:07
https://presheva.com/kupa-e-pavarsise-presheva-u12-kampiona-mbarekombetare/20%Monthly2016-11-27 21:48
https://presheva.com/kryeministri-i-kosoves-i-quan-kokeboshe-atyre-qe-nuk-i-besojn-progresit-ekonomik/20%Monthly2016-11-27 14:59
https://presheva.com/po-fillon-procesi-i-pergatitjes-se-investimit-te-fabrikes-se-kepuceve-solid-ne-presheve/20%Monthly2016-11-27 13:21
https://presheva.com/a-eshte-terhequr-xhandarmeria-nga-zona-toksore-e-sigurise/20%Monthly2016-11-27 11:10
https://presheva.com/barcelona-ska-fituar-9-vite-ne-anoetan-e-real-sociedadit/20%Monthly2016-11-27 10:42
https://presheva.com/zidane-me-i-mire-se-mourinho-e-guadiola/20%Monthly2016-11-27 10:39
https://presheva.com/bayern-deshiron-ta-nderroj-trajnerin/20%Monthly2016-11-27 10:37
https://presheva.com/kush-feston-me-flamuj-ne-lugine-denohet-nga-serbia/20%Monthly2016-11-27 10:31
https://presheva.com/ky-eshte-aksioni-me-i-madh-policor-i-arrestimit-te-trafikanteve-te-droges-shqiperi-kosove-serbi-video/20%Monthly2016-11-27 10:27
https://presheva.com/sot-e-16-vjet-konfrontimet-e-para-te-ucpmb-se/20%Monthly2016-11-27 10:19
https://presheva.com/presheva-me-program-kulturor-me-rastin-e-dites-se-flamurit-28-nentori-video/20%Monthly2016-11-27 10:16
https://presheva.com/cka-kane-te-perbashket-presheva-tirana-prishtina-tetova-e-ulqini/20%Monthly2016-11-26 17:18
https://presheva.com/kerkesat-e-evropes-cigaret-do-te-shtrenjtohen-10-fish/20%Monthly2016-11-25 23:46
https://presheva.com/tri-komunat-e-lugines-kane-nevoje-urgjente-per-investime-dhe-vende-te-reja-te-punes/20%Monthly2016-11-25 23:40
https://presheva.com/skandaloze-standardet-e-dyfishta-te-muftijsko-presevsko-dokument/20%Monthly2016-11-25 19:57
https://presheva.com/nderprerja-e-keqperdorimit-te-deritanishem-po-i-pengon-dikujt/20%Monthly2016-11-25 18:13
https://presheva.com/serbia-per-100-dite-ne-kosove-ndertoi-41-banesa-dhe-16-shtepi/20%Monthly2016-11-25 00:25
https://presheva.com/skizofrenia-e-mediumit-te-pavarur-tv-presheva/20%Monthly2016-11-24 23:31
https://presheva.com/zgjedhjet-e-11-dhjetorit-ne-maqedoni-stop-politikes-se-konsumuar/20%Monthly2016-11-24 22:51
https://presheva.com/mourinho-e-kerkova-valencian-te-united-ne-madrid/20%Monthly2016-11-24 18:06
https://presheva.com/reagim-i-drejtorit-te-rtv-presheva-rreth-dorheqjes-se-kryeredaktorit-hasan-hasani/20%Monthly2016-11-24 13:23
https://presheva.com/kush-mundet-me-vozit-veture-me-targa-te-huaja-ne-serbi/20%Monthly2016-11-24 11:01
https://presheva.com/ministri-grek-kemi-ushtri-te-forte-ua-tregojme-qejfin-shqiptareve-dhe-turqve/20%Monthly2016-11-24 10:38
https://presheva.com/hasan-hasani-jep-doreheqje-nga-funksioni-i-kryeredaktorit-ne-tvp/20%Monthly2016-11-24 09:45
https://presheva.com/gjuriq-me-064-do-tiu-therras-nga-shterpca-kllokoti/20%Monthly2016-11-24 07:40
https://presheva.com/skuadrat-qe-kane-kaluar-ne-fazen-tjeter-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-11-24 07:36
https://presheva.com/ja-top-golashenuesit-me-te-mire-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-11-24 07:33
https://presheva.com/whatsapp-me-vecori-te-re-per-videot/20%Monthly2016-11-24 07:31
https://presheva.com/ky-eshte-demi-me-i-madh-ne-bote/20%Monthly2016-11-24 07:29
https://presheva.com/ja-si-te-humbisni-5-te-peshes-per-10-dite/20%Monthly2016-11-24 07:26
https://presheva.com/paralajmerohet-bore-per-vikend-pregaditni-veturat/20%Monthly2016-11-24 07:08
https://presheva.com/kush-i-nderpreu-bisedimet-ndermjet-qeverise-dhe-perfaqesuesve-shqiptar/20%Monthly2016-11-23 23:13
https://presheva.com/receta-qe-parandalon-rrudhat/20%Monthly2016-11-23 17:22
https://presheva.com/bale-nuk-do-te-luaj-ne-el-classico/20%Monthly2016-11-23 17:19
https://presheva.com/skaneri-i-zbulon-migrantet-ne-rroten-rezerve/20%Monthly2016-11-23 17:16
https://presheva.com/i-njejti-person-kapet-tre-here-ne-vranje-me-nje-tone-mish-pule-te-brazilit-foto/20%Monthly2016-11-23 17:11
https://presheva.com/kapet-serbi-per-kontrabandimin-e-kosovareve-nga-austria-ne-gjermani/20%Monthly2016-11-23 16:57
https://presheva.com/maqedonia-dhe-serbia-rrogat-me-te-uleta-ne-rajon/20%Monthly2016-11-23 16:40
https://presheva.com/rama-do-ti-regjistrojme-te-gjithe-shqiptaret-jashte-kufijve/20%Monthly2016-11-23 00:15
https://presheva.com/gold-ag-te-shtunen-e-sjell-hitin-e-kam-emrin-preshevar/20%Monthly2016-11-23 00:09
https://presheva.com/pique-do-te-luaj-kunder-celtic/20%Monthly2016-11-22 22:45
https://presheva.com/dybala-do-te-mbetet-tek-juventusi/20%Monthly2016-11-22 22:43
https://presheva.com/a-jane-lenduar-rende-bale-dhe-marcelo/20%Monthly2016-11-22 22:42
https://presheva.com/stojanoviq-nuk-eshte-bere-asgje-per-formimin-e-asociacionit/20%Monthly2016-11-22 22:38
https://presheva.com/bmw-7-suv/20%Monthly2016-11-22 22:18
https://presheva.com/chrome-tashme-eshte-15-me-i-shpejte-2/20%Monthly2016-11-22 22:16
https://presheva.com/unfriended-me-e-vjeter-se-facebook-u/20%Monthly2016-11-22 22:15
https://presheva.com/ja-nga-se-shkaktohen-dhimbjet-ne-kembe-gjate-nates/20%Monthly2016-11-22 22:10
https://presheva.com/credit-swiss-shqiptaret-kane-21-miliarde-dollare-pasuri/20%Monthly2016-11-22 22:08
https://presheva.com/nga-mos-perfillja-deri-tek-rrespekti/20%Monthly2016-11-22 16:59
https://presheva.com/do-te-punesojme-edhe-me-shume-shqiptare-ne-institucionet-shteterore/20%Monthly2016-11-22 16:44
https://presheva.com/isco-i-dyshimte-per-te-qendruar-tek-real-madridi/20%Monthly2016-11-22 11:03
https://presheva.com/aksident-ne-austri-lendohen-rende-babe-e-bir-nga-kosova/20%Monthly2016-11-22 10:59
https://presheva.com/pas-fitores-se-trump-it-serbet-duan-rikthimin-e-serbise-se-madhe/20%Monthly2016-11-22 10:54
https://presheva.com/pse-u-permend-presheva-nga-dioguardi-ne-misteri-trump-video/20%Monthly2016-11-22 10:51
https://presheva.com/sali-berisha-ata-qe-e-duan-kombin-kosovar-kane-gjak-serbi-video/20%Monthly2016-11-22 08:01
https://presheva.com/ministri-hoxhaj-takoi-kryetarin-e-presheves-interesim-per-bashkepunim-me-te-madh-nder-institucional/20%Monthly2016-11-21 18:05
https://presheva.com/ne-merdare-konfiskohet-pajisje-per-ashensore-foto/20%Monthly2016-11-21 12:36
https://presheva.com/capello-ronaldo-e-meriton-topin-e-arte/20%Monthly2016-11-21 11:54
https://presheva.com/kush-perftoi-me-se-shumti-pas-konfliktit-te-armatosur-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2016-11-21 11:36
https://presheva.com/a-jane-te-organizuar-shqiptaret-ne-zvicer/20%Monthly2016-11-21 09:21
https://presheva.com/lendohet-gonzalo-higuain/20%Monthly2016-11-21 08:35
https://presheva.com/hat-trick-ronaldo-le-shume-pas-messin/20%Monthly2016-11-21 08:25
https://presheva.com/a-do-te-jete-trump-mik-i-shqiptareve-apo-mik-i-serbeve-video/20%Monthly2016-11-21 07:47
https://presheva.com/kthehen-mbrapsht-kosovaret-qe-nuk-kane-autorizimet-e-veturave-ne-serbisht/20%Monthly2016-11-20 22:49
https://presheva.com/behgjet-pacolli-flet-per-pasurine-dhe-projektin-e-cmendur-ne-avion-video/20%Monthly2016-11-20 22:33
https://presheva.com/tuna-se-shpejti-do-te-behet-nene/20%Monthly2016-11-20 22:30
https://presheva.com/artan-grubi-ndez-sallen-duke-thirrur-uck-uck-uck-video/20%Monthly2016-11-20 22:28
https://presheva.com/zbulohet-ilaci-per-renien-e-flokeve/20%Monthly2016-11-20 22:20
https://presheva.com/ja-rezulatet-e-frikshme-te-zidane-me-real-madridin/20%Monthly2016-11-20 22:17
https://presheva.com/shqiptari-fiton-titull-ne-wwe-video/20%Monthly2016-11-20 22:15
https://presheva.com/costa-hero-i-chelsea-per-fitore-ndaj-middlesbrough/20%Monthly2016-11-20 22:13
https://presheva.com/industrine-e-duhanit-ne-bujanoc-nuk-e-blen-askush-as-per-1-milione-euro/20%Monthly2016-11-20 22:08
https://presheva.com/asnje-diplome-nuk-eshte-nostrifikuar/20%Monthly2016-11-20 20:02
https://presheva.com/bokseri-luginas-shefat-isufi-me-fitoren-e-radhes-ndaj-khutsishviki-video/20%Monthly2016-11-20 01:37
https://presheva.com/fati-nuk-ishte-ne-anen-e-barcelones-kunder-malagas/20%Monthly2016-11-20 01:29
https://presheva.com/shqiptaret-rekord-per-numrin-e-te-debuarve-nga-gjermania/20%Monthly2016-11-20 01:27
https://presheva.com/serbia-po-plaket-ka-600-000-banore-me-pak/20%Monthly2016-11-20 01:22
https://presheva.com/ndahen-cmimet-e-festivalit-nderkombetar-te-fotografise-ne-presheve-video/20%Monthly2016-11-20 01:14
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-presheves-merr-pjese-ne-samitin-e-pare-te-diaspores-shqiptare/20%Monthly2016-11-19 15:25
https://presheva.com/arrestohet-shqiptari-me-100-mije-euro-kokaine/20%Monthly2016-11-19 15:15
https://presheva.com/mourinho-mendon-se-e-meritoi-fitoren-ndaj-arsenal/20%Monthly2016-11-19 15:05
https://presheva.com/vuciq-rusia-eshte-partneri-me-i-rendesishem-i-serbise/20%Monthly2016-11-19 14:50
https://presheva.com/hapat-e-para-per-themelimin-e-alternatives-per-ndryshim-ne-bujanoc-video/20%Monthly2016-11-19 14:48
https://presheva.com/monografia-bekim-fehmiu-odiesu-i-kosoves/20%Monthly2016-11-18 23:25
https://presheva.com/juan-carlos-unzue-mund-ta-drejtoj-barcelonen/20%Monthly2016-11-18 11:50
https://presheva.com/atletico-madrid-real-madrid-favoritet-e-bastoreve/20%Monthly2016-11-18 11:47
https://presheva.com/derbi-i-lugines-kf-lugina-vs-kf-ternoci/20%Monthly2016-11-18 11:44
https://presheva.com/kadri-veseli-ndan-18-000-euro-per-sherimin-e-xhavit-halitit-jashte-vendit/20%Monthly2016-11-18 11:40
https://presheva.com/niseni-diten-me-uje-dhe-limon-ja-arsyeja/20%Monthly2016-11-18 09:35
https://presheva.com/ja-sa-kafe-konsiderohen-te-demshme-per-shendetin/20%Monthly2016-11-18 09:31
https://presheva.com/hetuesi-i-astritit-eshte-i-presheves-edhe-une-jam-e-presheves-video/20%Monthly2016-11-18 09:17
https://presheva.com/shqiptari-nga-bujanoci-prangoset-per-kontrabandim-me-mallra-ne-gjilan/20%Monthly2016-11-18 00:36
https://presheva.com/emision-ne-studio-shqiprim-arifi-dhe-riza-halimi-video/20%Monthly2016-11-18 00:33
https://presheva.com/konfiskohet-armatimi-i-shekullit-ne-serbi-foto/20%Monthly2016-11-17 10:11
https://presheva.com/stankovic-sot-dhe-neser-ne-medvegje-dhe-bujanoc/20%Monthly2016-11-17 10:08
https://presheva.com/kosova-shtet-me-kater-kode-telefonike/20%Monthly2016-11-17 09:05
https://presheva.com/aeroplanet-ushtarak-stervitje-mbi-jug-te-serbise/20%Monthly2016-11-17 07:20
https://presheva.com/fshf-shqetesohet-me-vendimin-e-tifoza-kuq-e-zi-per-bojkot/20%Monthly2016-11-16 23:17
https://presheva.com/messi-do-te-pensionohet-tek-barcelona/20%Monthly2016-11-16 23:15
https://presheva.com/harry-kane-ne-united/20%Monthly2016-11-16 23:10
https://presheva.com/arrestohet-hajduti-shqiptar-ne-gjermani-i-dyshuar-per-140-vjedhje/20%Monthly2016-11-16 23:05
https://presheva.com/jeta-opozitare-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2016-11-16 22:48
https://presheva.com/pdsh-nuk-e-leshon-zyren-zyra-per-te-rinj-zhvendoset-ne-hapsira-te-tjera-video/20%Monthly2016-11-16 22:43
https://presheva.com/presidenti-thaci-ndan-cmimin-per-inovacione-per-prof-dr-shukri-fetahun/20%Monthly2016-11-16 22:34
https://presheva.com/bima-qe-eliminon-kancerin-dhe-ndihmon-diabetiket/20%Monthly2016-11-16 09:13
https://presheva.com/januzaj-refuzon-edhe-kosoven/20%Monthly2016-11-16 09:11
https://presheva.com/gjyqtari-i-ndeshjes-shqiperi-izrael-rihap-facebook-un-dhe-sqaron-tifozet-ja-pse-u-solla-ashtu/20%Monthly2016-11-16 09:09
https://presheva.com/aleix-vidal-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2016-11-16 07:13
https://presheva.com/mourinho-kerkon-talentin-e-chelseas-reece-james/20%Monthly2016-11-16 07:12
https://presheva.com/mbulesa-i-nxjerr-probleme-mesimdheneses-ajo-thote-se-po-i-behen-qellimshem-video/20%Monthly2016-11-16 00:58
https://presheva.com/serbia-cdo-vit-me-nga-35-000-banore-me-pak/20%Monthly2016-11-16 00:19
https://presheva.com/perse-rama-po-perdor-makinen-e-blinduar/20%Monthly2016-11-16 00:12
https://presheva.com/fshati-serb-ne-medvegje-emrohet-sipas-presidentit-rus-putin/20%Monthly2016-11-16 00:10
https://presheva.com/deri-tani-ka-qene-kusht-per-regjistrim-te-veturave-dhe-patent-shoferit-po-tani-nuk-vlen-me/20%Monthly2016-11-16 00:06
https://presheva.com/kosovaret-ne-vendin-e-katert-per-marrjen-e-pasaportes-austriake/20%Monthly2016-11-15 18:19
https://presheva.com/6-menyrat-per-te-parandaluar-ftohjen-video/20%Monthly2016-11-15 18:11
https://presheva.com/ancelotti-mund-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve-me-bayernin/20%Monthly2016-11-15 18:07
https://presheva.com/tifozet-kuq-e-zi-bojkotojne-ndeshjet-e-shqiperise/20%Monthly2016-11-15 18:05
https://presheva.com/serwer-trump-mund-te-marre-keshilla-per-nisjen-e-ndarjeve-etnike-ne-kosove-e-maqedoni/20%Monthly2016-11-15 18:02
https://presheva.com/vonohet-zbatimi-i-marreveshjes-per-targat-kosove-serbi/20%Monthly2016-11-15 12:08
https://presheva.com/ismet-sinani-talenti-kosovar-qe-luan-per-milanin/20%Monthly2016-11-15 10:36
https://presheva.com/nafta-ne-maqedoni-3-denare-me-lire/20%Monthly2016-11-15 10:19
https://presheva.com/shpresa-e-refugjatit-shqiptar/20%Monthly2016-11-15 10:04
https://presheva.com/nuk-ka-prishje-te-koalicionit-lokal-qeverises/20%Monthly2016-11-14 23:56
https://presheva.com/zvicer-preshevari-mbaron-masterin-ne-univerzitetin-eminent-evropian/20%Monthly2016-11-14 23:13
https://presheva.com/tri-motrat-nga-kosova-kurorezohen-te-njejten-dite-me-11-11-2016/20%Monthly2016-11-14 18:01
https://presheva.com/dybala-pret-oferte-nga-real-madridi/20%Monthly2016-11-14 17:54
https://presheva.com/sa-kushton-sot-nje-laferrari-i-perdorur-ne-mobile-de/20%Monthly2016-11-14 17:49
https://presheva.com/11-lojtaret-qe-mund-te-largohen-ne-janar-nga-united/20%Monthly2016-11-14 17:41
https://presheva.com/express-ne-kanada-urgjentisht-kerkohen-keto-10-profesione/20%Monthly2016-11-14 17:37
https://presheva.com/kompania-serbe-mts-do-ti-mbuloje-30-lokacione-serbe-ne-kosove/20%Monthly2016-11-14 17:27
https://presheva.com/dita-e-diabetit-ne-presheve-vuajn-3000-persona-nga-kjo-semundje/20%Monthly2016-11-14 17:23
https://presheva.com/sulmon-fizikisht-babain-arrestohet-24-vjecari-ne-bujanoc/20%Monthly2016-11-14 17:18
https://presheva.com/kurir-nxeneset-serbe-ne-jugun-e-serbise-shesin-trupin-per-10-euro-dhe-nje-pale-xhinse/20%Monthly2016-11-14 12:06
https://presheva.com/dinari-stabil-sot-123-03/20%Monthly2016-11-14 07:49
https://presheva.com/porsche-panamera-4s/20%Monthly2016-11-14 07:39
https://presheva.com/audi-rs6-me-820-kuajfuqi/20%Monthly2016-11-14 07:37
https://presheva.com/ne-whatsapp-tani-siguri-me-te-madhe-ne-mesazhe/20%Monthly2016-11-14 07:34
https://presheva.com/ja-si-te-lironi-me-shume-hapesire-ne-iphone-tuaj-video/20%Monthly2016-11-14 07:31
https://presheva.com/femijet-nen-5-vjec-duhet-te-kalojne-me-pak-se-nje-ore-para-tv-se/20%Monthly2016-11-14 07:28
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-hani-gjithmone-mengjes/20%Monthly2016-11-14 07:26
https://presheva.com/lewandowski-cr7-golashenuesit-me-te-mire/20%Monthly2016-11-14 07:23
https://presheva.com/per-kosoven-ska-viza-as-ne-2017-en/20%Monthly2016-11-14 07:18
https://presheva.com/adelina-ismaili-kthehet-ne-kosove/20%Monthly2016-11-14 06:48
https://presheva.com/arbana-osmani-big-brother-kete-here-do-kaloje-cdo-pritshmeri/20%Monthly2016-11-14 06:47
https://presheva.com/real-madridi-i-pamposhtur-7-muaj/20%Monthly2016-11-14 06:45
https://presheva.com/portugalia-nuk-ndalet-ronaldo-shenon-dy-gola/20%Monthly2016-11-14 06:44
https://presheva.com/mbyllet-pergjithmone-internet-explorer/20%Monthly2016-11-14 06:43
https://presheva.com/galaxy-s7-edge-vjen-ne-ngjyren-blu-koral/20%Monthly2016-11-14 06:41
https://presheva.com/gjuriq-serbia-fituese-me-marreveshjen-per-kodin-telefonik-per-kosoven/20%Monthly2016-11-14 06:39
https://presheva.com/ali-ahmeti-pengohet-te-hyje-ne-kumanove/20%Monthly2016-11-13 19:40
https://presheva.com/kosova-me-kodin-telefonik-383/20%Monthly2016-11-13 19:38
https://presheva.com/nese-vuani-nga-ulcera-shmangini-keto-ushqime/20%Monthly2016-11-13 16:18
https://presheva.com/trump-nuk-ka-ndermend-tia-ktheje-kosoven-serbise/20%Monthly2016-11-13 16:15
https://presheva.com/trimerohet-dacic-kosova-eshte-serbi/20%Monthly2016-11-13 16:13
https://presheva.com/cfare-i-tha-gjimshitit-referi-pasi-i-dha-kartonin-e-kuq-dhe-penalltine-video/20%Monthly2016-11-12 22:56
https://presheva.com/ja-fotografite-me-interesante-te-obamas-per-8-vite/20%Monthly2016-11-12 22:46
https://presheva.com/unioni-studentor-i-lugines-ne-maqedoni-kerkon-ndryshim-per-ndarjen-se-bursave/20%Monthly2016-11-12 22:24
https://presheva.com/ja-si-mund-te-shpetoni-nga-ftohja-dhe-gripi-ne-vetem-me-3-dite/20%Monthly2016-11-12 21:49
https://presheva.com/vitamina-d-rrit-shanset-qe-nje-grua-ti-mbijetoje-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2016-11-12 21:48
https://presheva.com/clinton-fajeson-fbi-ne-per-humbjen-ndaj-trumpit/20%Monthly2016-11-12 21:47
https://presheva.com/shqiperia-me-9-lojtare-ne-fushe-peson-0-3/20%Monthly2016-11-12 21:45
https://presheva.com/goditje-e-madhe-nga-viti-i-ri-shtrenjtohen-cigaret/20%Monthly2016-11-12 21:35
https://presheva.com/formacioni-i-mundshem-i-kosoves-ndaj-turqise/20%Monthly2016-11-12 13:03
https://presheva.com/kanabistani-shqiptar-me-i-forte-se-cosa-nostra-italiane/20%Monthly2016-11-12 12:39
https://presheva.com/ky-eshte-gjyshi-i-astrit-deharit-i-vrare-nga-udb-ja-ne-kumanove/20%Monthly2016-11-12 12:26
https://presheva.com/me-cilet-lider-boterore-trump-ka-pase-bisedime-telefonike-dhe-pse/20%Monthly2016-11-12 12:18
https://presheva.com/63901/20%Monthly2016-11-12 12:00
https://presheva.com/bore-gjate-vikendit/20%Monthly2016-11-12 11:57
https://presheva.com/shteti-do-ta-privatizoje-banjen-e-bujanocit/20%Monthly2016-11-12 01:27
https://presheva.com/griezmann-ronaldo-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2016-11-12 01:11
https://presheva.com/kosova-dhe-serbia-armiq-ne-politike-por-miq-ne-tregti/20%Monthly2016-11-12 01:07
https://presheva.com/arrestohen-gjashte-kosovare-dhe-dy-serbe-per-trafikim-me-qenie-njerezore/20%Monthly2016-11-12 01:05
https://presheva.com/per-nje-jete-mesatare-duhen-1000-euro/20%Monthly2016-11-11 13:14
https://presheva.com/rakitic-transferohet-tek-united/20%Monthly2016-11-11 11:31
https://presheva.com/umtiti-tre-jave-jashte-fushe/20%Monthly2016-11-11 00:28
https://presheva.com/presheven-e-presin-dite-te-mira/20%Monthly2016-11-11 00:07
https://presheva.com/shqiperi-izrael-sikur-shqiperi-serbi-video/20%Monthly2016-11-11 00:01
https://presheva.com/bujanoc-viktime-nga-permbytjet-e-ujit/20%Monthly2016-11-10 23:58
https://presheva.com/rruga-strezoc-geraj-shendrrohet-ne-deponi-mbeturinash-video/20%Monthly2016-11-10 23:54
https://presheva.com/ferri-erdhi-ne-mbremje-4/20%Monthly2016-11-10 18:10
https://presheva.com/futbollisti-preshevar-kalon-testin-e-radhes-ne-u11/20%Monthly2016-11-10 17:24
https://presheva.com/ekskluzive-futbollisti-nga-lugina-e-presheves-i-bashkohet-perfaqesueses-se-kosoves/20%Monthly2016-11-10 17:13
https://presheva.com/investitori-dhe-kompania-recikluese-seriozitet-apo-enderr-e-fushates-parazgjedhore-te-pvd-se/20%Monthly2016-11-10 14:54
https://presheva.com/pse-i-eshte-gezuar-serbia-fitores-se-trumpit/20%Monthly2016-11-10 13:41
https://presheva.com/cef-me-seminar-per-edukatoret-dhe-mesimdhenesit/20%Monthly2016-11-10 13:37
https://presheva.com/biznesmenet-italian-te-gatshem-te-investojne-ne-presheve-video/20%Monthly2016-11-09 13:31
https://presheva.com/a-i-rrezikon-fitorja-e-trump-myslimanet/20%Monthly2016-11-09 12:16
https://presheva.com/keshtu-dukej-shkodran-mustafi-sot-e-dhjete-vite-me-pare/20%Monthly2016-11-09 07:48
https://presheva.com/rooney-refuzoi-transferimin-ne-kine/20%Monthly2016-11-09 07:46
https://presheva.com/be-ja-me-shqetesime-serioze-per-kosoven/20%Monthly2016-11-09 07:44
https://presheva.com/8-fakte-te-fshehta-per-donald-trump-qe-nuk-i-keni-ditur/20%Monthly2016-11-09 06:51
https://presheva.com/ndihme-per-qytetaret-qe-te-mbrohen-nga-vershimet-foto/20%Monthly2016-11-09 00:24
https://presheva.com/kroos-4-deri-6-jave-jashte-fushe/20%Monthly2016-11-08 17:52
https://presheva.com/ronaldo-nga-nike-merr-24-milione-euro-ne-vit/20%Monthly2016-11-08 17:51
https://presheva.com/southgate-do-te-mbetet-trajner-i-anglise/20%Monthly2016-11-08 17:50
https://presheva.com/cilit-komb-do-ti-perkasin-shqiptaret-e-maqedonise-malit-te-zi-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2016-11-08 17:46
https://presheva.com/kosovari-kapet-ne-gjermani-tri-here-brenda-nje-jave-pa-patente-shoferi/20%Monthly2016-11-08 10:55
https://presheva.com/seri-te-reja-nga-sex-and-the-city/20%Monthly2016-11-08 06:55
https://presheva.com/dhurata-dora-kopjohet-nga-kengetarja-bullgare-video/20%Monthly2016-11-08 06:53
https://presheva.com/zbulohet-shkaku-qe-fshihet-pas-fryrjes-se-barkut/20%Monthly2016-11-08 06:50
https://presheva.com/sa-fiton-me-i-pasuri-i-shqiperise-per-nje-vit/20%Monthly2016-11-08 00:07
https://presheva.com/schneiderlin-mund-te-transferohet-ne-milan/20%Monthly2016-11-08 00:05
https://presheva.com/ronaldo-dua-te-luaj-deri-ne-moshen-41-vjecare/20%Monthly2016-11-08 00:03
https://presheva.com/berat-gjemshiti-kercenon-izraelin/20%Monthly2016-11-07 23:59
https://presheva.com/de-biasi-veshtire-ndaj-izraelit-por-hyjme-per-fitore-video/20%Monthly2016-11-07 23:58
https://presheva.com/bellerin-shume-afer-kontrates-se-re-me-arsenalin/20%Monthly2016-11-07 23:56
https://presheva.com/albin-kurti-astrit-dehari-u-vra-dhunshem-video/20%Monthly2016-11-07 23:53
https://presheva.com/politikanet-dhe-qytetaret/20%Monthly2016-11-07 23:47
https://presheva.com/presheva-e-bujanoci-duan-ndihme-nga-prishtina/20%Monthly2016-11-07 23:42
https://presheva.com/banka-boterore-presheva-vendi-me-i-varfer-ne-serbi/20%Monthly2016-11-07 22:01
https://presheva.com/presheva-com-redizajnon-logon-pas-20-viteve/20%Monthly2016-11-07 21:51
https://presheva.com/presheva-ura-ndermjet-shqiperise-dhe-serbise/20%Monthly2016-11-07 12:21
https://presheva.com/si-po-injorohet-lugina/20%Monthly2016-11-07 12:08
https://presheva.com/lendohet-shkelzen-gashi-perfundon-ne-paterica/20%Monthly2016-11-07 08:12
https://presheva.com/dyshime-te-medha-per-vdekjen-e-vellezerve-astrit-dhe-arbnor-dehari/20%Monthly2016-11-07 07:09
https://presheva.com/noizy-publikon-kengen-e-re-midis-tirone-video/20%Monthly2016-11-07 07:05
https://presheva.com/ilda-bejleri-futbollistet-me-kane-lene-pa-burre/20%Monthly2016-11-07 07:03
https://presheva.com/bunari-i-mallkuar-kush-pi-uje-aty-i-ndodh-tragjedi/20%Monthly2016-11-07 07:01
https://presheva.com/probleme-me-renien-e-flokeve-ja-zgjidhja/20%Monthly2016-11-07 06:58
https://presheva.com/ja-perdorimet-e-lakres-si-nje-ilac-natyral/20%Monthly2016-11-07 06:57
https://presheva.com/klopp-kam-nje-skuader-te-kompletuar-ku-ska-vend-as-per-suarezin/20%Monthly2016-11-06 23:48
https://presheva.com/ndertimi-i-objekteve-te-ibm-se-kosove-serbi-nis-ne-nentor-dhe-dhjetor-video/20%Monthly2016-11-06 23:47
https://presheva.com/arrestohet-banda-shqiptare-nga-policia-spanjolle/20%Monthly2016-11-06 22:21
https://presheva.com/presidenti-gjerman-rrezik-nese-fiton-trump/20%Monthly2016-11-06 22:14
https://presheva.com/gjithcka-gati-per-te-filluar-edicioni-i-13-ditet-e-komedise-shqiptare/20%Monthly2016-11-06 21:53
https://presheva.com/granit-xhaka-eshte-gati-per-tottenhamin/20%Monthly2016-11-06 01:12
https://presheva.com/de-bruyne-eshte-lojtari-i-dyte-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2016-11-06 01:10
https://presheva.com/lugina-e-preshves-deshiron-vende-te-rezervuara-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2016-11-06 00:54
https://presheva.com/raporto-direkt-problemet-tuaja-moravica-per-here-te-pare-me-web-faqe/20%Monthly2016-11-06 00:43
https://presheva.com/vdes-aktivisti-i-vetevendosjes-astrit-dehari-i-paraburgosur-ne-burgun-e-prizrenit/20%Monthly2016-11-05 17:33
https://presheva.com/themelohet-okteti-i-muzikes-preshevare/20%Monthly2016-11-05 16:58
https://presheva.com/per-te-hyre-ne-kosove-me-veture-autorizimi-ju-duhet-edhe-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2016-11-05 15:49
https://presheva.com/si-te-ndalet-eksodi-i-heshtur/20%Monthly2016-11-05 15:38
https://presheva.com/telekomi-i-serbise-kthehet-ne-kosove/20%Monthly2016-11-05 15:34
https://presheva.com/ja-lista-e-415-gjimnazisteve-qe-fituan-bursat-nga-trupi-koordinues/20%Monthly2016-11-04 14:57
https://presheva.com/donnarumma-i-real-madridit/20%Monthly2016-11-04 13:52
https://presheva.com/mourinho-me-i-keq-se-van-gaal-dhe-moyes/20%Monthly2016-11-04 13:50
https://presheva.com/lista-e-lojtareve-te-spanjes-kunder-maqedonise-dhe-anglise/20%Monthly2016-11-04 13:48
https://presheva.com/villas-boas-trajner-i-shanghai-sipg/20%Monthly2016-11-04 13:37
https://presheva.com/ushtria-amerikane-se-shpejti-me-ushtare-robotike-te-frymezuar-nga-iron-man/20%Monthly2016-11-04 13:35
https://presheva.com/shteti-qe-prodhon-me-shume-oksigjen-ne-bote/20%Monthly2016-11-04 13:30
https://presheva.com/uthulla-e-molles-ja-per-cfare-mund-ta-perdorin-femrat/20%Monthly2016-11-04 13:27
https://presheva.com/shkolle-filore-me-9-vite/20%Monthly2016-11-04 10:53
https://presheva.com/polici-shqiptar-ne-maqedoni-heq-uniformen-dhe-jep-doreheqje-jam-lodhur-nga-ky-sistem/20%Monthly2016-11-04 10:44
https://presheva.com/migranti-ne-presheve-u-perpoq-te-vrase-me-shall-gruan-e-tij-te-mitur/20%Monthly2016-11-03 15:22
https://presheva.com/real-madridi-ka-nje-plan-te-fshehte-per-de-gean/20%Monthly2016-11-03 13:17
https://presheva.com/si-ti-largoni-rrathet-e-zi-poshte-syve-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2016-11-03 13:13
https://presheva.com/rriten-tensionet-ne-ballkan-serbia-po-furnizohet-me-raketa-ruse/20%Monthly2016-11-03 13:10
https://presheva.com/dhune-ne-familje-ne-bujanoc-babai-43-sulmon-djalin/20%Monthly2016-11-03 13:07
https://presheva.com/danas-nikoliq-nuk-e-pranon-thacin-si-bashkebisesues-ne-negociata/20%Monthly2016-11-03 12:59
https://presheva.com/ambasadorja-e-gjermanise-azil-per-shqiptaret-ska-punoni-ne-vendin-tuaj/20%Monthly2016-11-03 00:03
https://presheva.com/vetem-dy-portier-nuk-kane-pesuar-gol-ne-champions/20%Monthly2016-11-02 23:58
https://presheva.com/e-pabesueshme-si-e-kendon-shqip-amerikania-kengen-lejla-te-elvana-gjates/20%Monthly2016-11-02 23:56
https://presheva.com/bujanoc-inatet-politike-dhe-logjika-prapanike/20%Monthly2016-11-02 23:38
https://presheva.com/pastrohet-kanali-atmosferik-me-problematiku-ne-vershimet-e-presheves-video-foto/20%Monthly2016-11-02 18:28
https://presheva.com/presidenti-thaci-premton-fond-per-zhvillim-ekonomik-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2016-11-02 14:04
https://presheva.com/ndryshimi-i-ligjit-per-trafik-ja-gjithcka-qe-do-te-ndryshoje-nga-1-janari/20%Monthly2016-11-02 13:53
https://presheva.com/fabgreas-do-te-largohet-nga-chelsea/20%Monthly2016-11-02 13:03
https://presheva.com/tifozet-e-manchester-unitedit-kunder-mourinhos/20%Monthly2016-11-02 13:02
https://presheva.com/terrori-dhe-aktet-terroriste-te-serbise-mbi-familjen-jashari-te-rahovices-se-presheves/20%Monthly2016-11-02 10:01
https://presheva.com/9-punet-qe-duhet-te-behen-1-here-ne-vit/20%Monthly2016-11-02 09:58
https://presheva.com/whatsapp-surprizon-perdoruesit-zevendeson-telegramin/20%Monthly2016-11-02 09:57
https://presheva.com/chrome-tashme-eshte-15-me-i-shpejte/20%Monthly2016-11-02 09:50
https://presheva.com/caji-blirit-karakteristikat-sheruese-te-tij/20%Monthly2016-11-02 09:47
https://presheva.com/legia-warszawa-real-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2016-11-02 09:39
https://presheva.com/guardiola-edhe-pas-fitores-kritikon-lojtaret/20%Monthly2016-11-02 09:36
https://presheva.com/shqiptaret-dhe-trendi-i-emigrimit-te-tyre-ne-gjermani/20%Monthly2016-11-02 09:31
https://presheva.com/debati-mbi-librat-ne-gjuhen-shqipe-mban-pezull-nxenesit-shqiptare-ne-serbi/20%Monthly2016-11-02 09:29
https://presheva.com/kapen-arme-ne-beograd-serish-pergatitej-atentat-ndaj-vuciqit/20%Monthly2016-11-02 03:55
https://presheva.com/ja-sa-kohe-dhe-aktivitet-fizik-duhet-per-ti-shkrire-kalorite-e-pizzas-se-ngrene/20%Monthly2016-11-01 13:21
https://presheva.com/dieta-me-kos-kater-kilogram-ne-nje-jave/20%Monthly2016-11-01 13:18
https://presheva.com/huawei-mate-9/20%Monthly2016-11-01 13:13
https://presheva.com/manchester-city-barcelona-formacionet-e-mundshme-2/20%Monthly2016-11-01 13:10
https://presheva.com/zyrtare-inter-shkarkon-trajnerin-de-boer/20%Monthly2016-11-01 13:08
https://presheva.com/pensionohet-miroslav-klose/20%Monthly2016-11-01 13:06
https://presheva.com/kujdes-migrantet-ne-presheve-me-morra-qe-bartin-tifusin/20%Monthly2016-11-01 13:03
https://presheva.com/mpj-u-ben-thirrje-qytetareve-te-kosoves-te-mos-udhetojne-neper-serbi/20%Monthly2016-11-01 12:51
https://presheva.com/deputetet-serbe-pengojne-krijimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2016-11-01 10:22