XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/femijet-me-nevoja-te-vecanta-i-gezohen-festave-te-fundvitit-foto/20%Monthly2016-12-31 18:54
https://presheva.com/rritet-numri-i-te-debuarve-nga-gjermania/20%Monthly2016-12-31 00:45
https://presheva.com/nen-fatin-e-vuciqit/20%Monthly2016-12-31 00:42
https://presheva.com/keshtu-do-te-kategorizohen-veteranet-me-ligjin-e-ri/20%Monthly2016-12-31 00:35
https://presheva.com/ne-rogove-te-hasit-emerohet-rruga-ucpmb/20%Monthly2016-12-30 12:09
https://presheva.com/real-madrid-pregadit-oferte-per-curtois/20%Monthly2016-12-30 10:50
https://presheva.com/wenger-chelsea-favorit-per-titull/20%Monthly2016-12-30 10:47
https://presheva.com/vucic-kam-premtuar-rroga-400-pastaj-500-euro/20%Monthly2016-12-30 08:39
https://presheva.com/keshtu-hyri-ne-shqiperi-kosovari-i-akuzuar-per-terrorizem-i-arrestuar-dje/20%Monthly2016-12-30 08:31
https://presheva.com/mustafa-buxheti-nje-peralle-stop-tregtise-se-palejuar-me-mandate-video/20%Monthly2016-12-30 08:10
https://presheva.com/kinezet-prezantojne-super-telefonin-qe-mban-32-ore-bateri/20%Monthly2016-12-30 07:06
https://presheva.com/maska-qe-largon-pergjithmone-aknet-dhe-shenjat-nga-fytyra/20%Monthly2016-12-30 07:00
https://presheva.com/alaba-kritikat-me-kane-bere-me-te-forte/20%Monthly2016-12-30 06:59
https://presheva.com/lendohet-kovaciq-dhe-vasquez/20%Monthly2016-12-30 06:58
https://presheva.com/de-rossi-ka-nje-lajm-te-shkelqyer-per-fansat-e-romes/20%Monthly2016-12-30 06:56
https://presheva.com/vitin-e-ardhshem-do-te-nise-ndertimi-i-autostrades-47-kilometershe-prishtine-gjilan-koncul/20%Monthly2016-12-29 20:56
https://presheva.com/sistemi-ujit-te-pijshem-ne-terrnave-me-sistem-klorifikimi/20%Monthly2016-12-29 19:20
https://presheva.com/me-kete-leter-dhe-me-kete-kush-mund-te-kontrolloheni-pas-1-janarit-te-mjeku-me-librezat-e-vjetra/20%Monthly2016-12-29 17:37
https://presheva.com/rrihen-per-spital-dy-kengetare-dasmash-ne-gostivar/20%Monthly2016-12-29 17:24
https://presheva.com/kush-po-tenton-te-krijoj-koalicione-qeverisese-ne-medvegje/20%Monthly2016-12-29 10:51
https://presheva.com/humbin-jeten-2-migrant-ne-aksident-te-rende-shoferi-ik-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Monthly2016-12-29 11:06
https://presheva.com/isco-nuk-do-te-largohet-nga-real-madridi-2/20%Monthly2016-12-29 08:24
https://presheva.com/alex-oxlade-chamberlain-mund-te-transferohet-ne-liverpool/20%Monthly2016-12-29 08:22
https://presheva.com/a-do-ta-thyej-realmadrid-rekordin-e-madh-te-barcelones/20%Monthly2016-12-29 08:09
https://presheva.com/lajm-i-mire-per-shqiptaret-qe-jane-emigrant-ne-zvicer/20%Monthly2016-12-29 08:06
https://presheva.com/shqiptaret-ne-qeverite-e-maqedonise-nga-1991/20%Monthly2016-12-29 07:00
https://presheva.com/10-gjerat-qe-femrat-kane-kerkuar-me-shume-ne-google/20%Monthly2016-12-29 06:57
https://presheva.com/facebook-instagram-dhe-twitter-ju-pergjojne-bisedat/20%Monthly2016-12-29 06:54
https://presheva.com/lidhja-e-internetit-mund-te-arrije-deri-ne-hene/20%Monthly2016-12-29 06:53
https://presheva.com/10-ushqimet-me-te-shendetshme-per-njeriun/20%Monthly2016-12-29 06:38
https://presheva.com/sela-nuk-do-te-hyje-kurr-ne-qeveri-me-gruevskin/20%Monthly2016-12-28 23:33
https://presheva.com/rrihen-mergimtaret-te-dheu-i-bardhe-video/20%Monthly2016-12-28 23:22
https://presheva.com/honda-vetura-me-e-kerkuara-ne-google-gjate-vitit-2016/20%Monthly2016-12-28 16:52
https://presheva.com/suarez-paralajmeron-real-madridin/20%Monthly2016-12-28 16:49
https://presheva.com/andres-iniesta-deshiron-te-pensionohet-te-barcelona/20%Monthly2016-12-28 16:44
https://presheva.com/miratohet-ligji-cigaret-ne-2017-do-te-shtrenjtohen-per-2-28-dinare/20%Monthly2016-12-28 16:41
https://presheva.com/njihuni-me-pensionistin-shqiptar-qe-merr-3-3-milione-euro-dhurate-per-vitin-e-ri/20%Monthly2016-12-28 15:26
https://presheva.com/sa-e-ka-rrogen-blendi-fevziu/20%Monthly2016-12-28 15:22
https://presheva.com/ja-sa-njerez-e-pelqejne-erdoganin-ne-maqedoni-dhe-sa-ne-kosove/20%Monthly2016-12-28 15:20
https://presheva.com/serbia-nuk-po-e-do-normalizimin-me-kosoven/20%Monthly2016-12-28 15:18
https://presheva.com/me-politike-te-inkriminuar-harrojeni-be-ne/20%Monthly2016-12-28 15:16
https://presheva.com/idrizi-nuk-duam-historine-per-shqiptaret-e-lugines-ashtu-sic-ndodhi-me-camerine/20%Monthly2016-12-28 15:14
https://presheva.com/ne-miratoc-pastrohen-deponite-ilegale-se-shpejti-ne-sistem-pastrimi-foto/20%Monthly2016-12-27 22:28
https://presheva.com/ne-2017-ncev-ne-janar-ne-presheve-vjen-fabrika-nga-suedia-video/20%Monthly2016-12-27 18:50
https://presheva.com/komunat-i-paguajne-1-8-milone-dinare-knsh-se-per-botimin-e-nje-numri-te-nacionalit/20%Monthly2016-12-27 18:33
https://presheva.com/cfare-ndodh-nese-vendosni-nje-kapese-rrobash-ne-vesh/20%Monthly2016-12-27 12:07
https://presheva.com/mavraj-transferohet-te-hamburgu/20%Monthly2016-12-27 11:56
https://presheva.com/kosovari-denohet-per-vjedhje-ne-zvicer-kerkon-qe-ta-debojne-ne-vendlindje/20%Monthly2016-12-27 11:10
https://presheva.com/hyseni-zgjedhjet-ne-shkollen-e-leranit-ishin-demokratike/20%Monthly2016-12-27 11:05
https://presheva.com/preshevari-atdhe-nuhiu-shpreson-te-debutoje-me-kosoven-ne-mars/20%Monthly2016-12-27 10:18
https://presheva.com/vallejo-si-zevendesues-i-pepes-te-real-madridi/20%Monthly2016-12-27 09:47
https://presheva.com/kryeministri-i-serbise-me-i-varfri-ne-rajon/20%Monthly2016-12-27 07:11
https://presheva.com/vozitje-e-rrezikshme-e-kosovarit-ne-autostraden-ibrahim-rugova-video/20%Monthly2016-12-27 06:58
https://presheva.com/16-ore-pritje-ne-kufi-deri-sa-arrita-ne-kosove/20%Monthly2016-12-27 06:56
https://presheva.com/cili-eshte-presioni-normal-i-gjakut-per-moshen-tuaj/20%Monthly2016-12-27 06:53
https://presheva.com/si-tja-zgjatni-jeten-e-baterise-se-iphone/20%Monthly2016-12-27 06:50
https://presheva.com/samsung-galaxy-s8-me-regjimin-bishe-te-punes/20%Monthly2016-12-27 06:48
https://presheva.com/iphone-7-plus-ka-nje-defekt-te-madh/20%Monthly2016-12-27 06:47
https://presheva.com/fitore-e-12-e-radhes-se-chelsea/20%Monthly2016-12-27 06:43
https://presheva.com/vazhdimi-i-kontrates-se-ibrahimovic/20%Monthly2016-12-27 06:42
https://presheva.com/dembele-ne-shenjester-te-zidane/20%Monthly2016-12-27 06:40
https://presheva.com/james-rodriguez-po-rikthehet-ne-madrid/20%Monthly2016-12-27 06:39
https://presheva.com/kujdes-goditja-me-e-madhe-nga-gripi-ende-nuk-ka-filluar/20%Monthly2016-12-27 00:04
https://presheva.com/policia-italiane-kap-shqiptarin-me-700-kg-kanabis/20%Monthly2016-12-26 23:56
https://presheva.com/top-100-diteshi-i-institucioneve-vlersohet-nga-vizitoret/20%Monthly2016-12-26 23:54
https://presheva.com/gyrbetqari-2017-po-ja-kujtoj-veren-e-per-vitin-e-ri-a-vini-ju-e-dini-vet/20%Monthly2016-12-26 20:51
https://presheva.com/drejtorati-per-punet-e-inspekcionit-komunal-ne-presheve-pas-shume-viteve-me-uniforma-te-punes/20%Monthly2016-12-26 11:26
https://presheva.com/ankesa-per-parregullsi-ne-procesin-e-votimit-per-drejtor-te-shkolles-fillore-ne-leran/20%Monthly2016-12-26 09:58
https://presheva.com/12-vjet-nga-cunami-qe-mori-jetet-e-250-000-njerezve/20%Monthly2016-12-26 08:28
https://presheva.com/banja-e-bujanocit-do-te-privatizohet-ne-fillim-te-vitit-te-ardhshem/20%Monthly2016-12-26 07:30
https://presheva.com/james-dhe-griezmann-ne-united/20%Monthly2016-12-26 06:59
https://presheva.com/montella-e-deshiron-ne-milan-ivan-badeljin/20%Monthly2016-12-26 06:57
https://presheva.com/ja-pse-u-be-hero-azilkerkuesi-kosovar-ne-gjermani/20%Monthly2016-12-25 23:41
https://presheva.com/ja-pasuria-dhe-bizneset-e-isa-mustafes-dhe-djemve-te-tij-video/20%Monthly2016-12-25 22:36
https://presheva.com/hyrja-e-mergimtareve-tane-ne-serbi-hyrje-ne-ferr/20%Monthly2016-12-25 23:10
https://presheva.com/a-duhet-ta-lini-makinen-te-punoje-ne-vend-per-tu-ngrohur-para-se-te-niseni/20%Monthly2016-12-25 19:07
https://presheva.com/tentoi-ti-shpetonte-policise-i-droguari-shkakton-100-mije-euro-deme-ne-aeroport-video/20%Monthly2016-12-25 19:04
https://presheva.com/cilat-jane-vetite-sheruese-te-lulelakres/20%Monthly2016-12-25 19:02
https://presheva.com/si-mund-te-sherohen-venat-e-zgjeruara/20%Monthly2016-12-25 18:59
https://presheva.com/marcos-rojo-pritet-te-largohet-nga-united/20%Monthly2016-12-25 18:57
https://presheva.com/alen-halilovic-mund-te-rikthehet-ne-la-liga-ne-janar/20%Monthly2016-12-25 18:56
https://presheva.com/zyrtarizohet-alternativa-per-ndryshim-ne-bujanoc-foto-video/20%Monthly2016-12-25 20:52
https://presheva.com/aksidet-i-rende-ne-rrugen-bujanoc-vranje-humb-jeten-nje-person/20%Monthly2016-12-25 14:03
https://presheva.com/nje-kosovar-26-vjecar-vdes-ne-kufirin-hungari-serbi/20%Monthly2016-12-25 13:55
https://presheva.com/pritje-deri-90-minuta-te-dheu-i-bardhe/20%Monthly2016-12-25 13:51
https://presheva.com/zv-kryetari-i-presheves-xhelal-memeti-kercnon-permes-rrjetit-social-foto/20%Monthly2016-12-25 10:29
https://presheva.com/pdsh-me-kryesine-e-pergjithshme-4-vjecare-ja-lista-e-te-zgjedhurve/20%Monthly2016-12-24 16:38
https://presheva.com/lugina-optimiste-per-vitin-2017/20%Monthly2016-12-24 16:16
https://presheva.com/presheva-festive-park-per-here-te-pare-ne-presheve/20%Monthly2016-12-24 16:11
https://presheva.com/messi-ende-nuk-po-e-vazhdon-kontraten/20%Monthly2016-12-24 00:47
https://presheva.com/milani-fiton-superkupen-e-italise-video-golat/20%Monthly2016-12-24 00:46
https://presheva.com/de-biasi-isha-afer-largimit-nga-shqiperia/20%Monthly2016-12-24 00:42
https://presheva.com/nese-ju-kapin-duke-hedhe-petarda-ju-do-te-paguani-denime-drastike/20%Monthly2016-12-24 00:34
https://presheva.com/parashikimet-ruse-presheva-ne-shqiperine-e-madhe-ne-vitin-2035/20%Monthly2016-12-24 00:36
https://presheva.com/moment-historik-moravica-menaxhon-ujesjellsin-e-cukarkes-pas-30-viteve-ndertim/20%Monthly2016-12-24 00:10
https://presheva.com/rrezik-i-shtuar-ne-autostrade-per-tentim-plackitje-dhe-mashtrime-me-vetura-me-targa-te-huaja/20%Monthly2016-12-23 11:25
https://presheva.com/chelsea-e-transferon-oscarin-ne-kine/20%Monthly2016-12-23 10:55
https://presheva.com/united-gati-200-milione-per-4-lojtare/20%Monthly2016-12-23 10:52
https://presheva.com/ky-eshte-shqiptari-qe-donte-te-mbronte-serbine-video/20%Monthly2016-12-23 10:50
https://presheva.com/buxhetet-zhvillimore-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2016-12-23 11:12
https://presheva.com/juventus-milan-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2016-12-23 10:39
https://presheva.com/shkolla-e-terrnaves-me-inventar-donacion-nga-zvicrra/20%Monthly2016-12-23 10:16
https://presheva.com/linda-halimi-ne-kopertinen-e-prestigjiozes-people/20%Monthly2016-12-23 08:34
https://presheva.com/pse-disa-duhanpires-semuren-nga-kanceri-e-disa-jo/20%Monthly2016-12-23 08:32
https://presheva.com/zbulohet-stema-qe-e-lejoi-vrasesin-ti-afrohej-ambasadorit-rus-foto/20%Monthly2016-12-23 08:05
https://presheva.com/vidal-mund-te-transferohet-ne-premierlige-gjate-janarit/20%Monthly2016-12-23 07:46
https://presheva.com/james-mund-te-transferohet-tek-juventus/20%Monthly2016-12-23 07:44
https://presheva.com/cfare-e-shkakton-eren-e-keqe-te-gojes/20%Monthly2016-12-23 07:35
https://presheva.com/moravica-me-masterplan-per-furnizim-me-uje-per-presheven/20%Monthly2016-12-23 07:21
https://presheva.com/gjermania-arreston-dy-vellezer-kosovare-te-dyshuar-per-planifikim-te-sulmit-ne-gjermani/20%Monthly2016-12-23 08:01
https://presheva.com/digjet-aeroplani-ku-kishte-shqiptare-ateron-dhunshem-ne-munih/20%Monthly2016-12-22 12:04
https://presheva.com/city-transferon-griezmann-dhe-sanchezin-per-165-milione/20%Monthly2016-12-22 21:00
https://presheva.com/shqiptare-e-turq-rrihen-barbarisht-ne-vjene/20%Monthly2016-12-22 09:31
https://presheva.com/cigaret-nga-dita-e-hene-shtrenjtohen-ja-sa-do-te-paguani-nje-kuti/20%Monthly2016-12-22 09:02
https://presheva.com/wenger-ne-psg/20%Monthly2016-12-22 08:07
https://presheva.com/nje-ore-stervitje-ne-dite-ju-mbron-nga-sulmi-ne-zemer/20%Monthly2016-12-22 07:41
https://presheva.com/kush-sjell-nje-mjek-nga-serbia-ne-gjermani-merr-2000-euro/20%Monthly2016-12-21 23:38
https://presheva.com/serbia-e-pranon-e-kemi-penguar-kosoven-te-integrohet-ne-keshillin-e-europes/20%Monthly2016-12-21 23:28
https://presheva.com/perfitimet-nga-kriza-e-refugjateve-ne-serbi/20%Monthly2016-12-21 23:24
https://presheva.com/qytetaret-e-serbise-ne-rrethin-e-tyre-te-ngushte-nuk-i-duan-shqiptaret-migrantet-dhe-lgbt-personat/20%Monthly2016-12-21 18:46
https://presheva.com/oda-ekonomike-hap-zyrat-shit-blerje-e-mishit-dhe-qumshtit-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2016-12-21 18:15
https://presheva.com/pas-sulmeve-ne-berlin-dhe-ankara-nuk-qendron-islami/20%Monthly2016-12-21 11:54
https://presheva.com/nenshkruhet-marreveshja-per-hapjen-e-fabrikes-se-kepuceve-ja-marreveshja-dokument/20%Monthly2016-12-21 11:07
https://presheva.com/shqiptarja-deshira-vrajolli-flanker-zgjidhet-kryetare-komune-ne-suedi/20%Monthly2016-12-21 08:28
https://presheva.com/ja-cila-eshte-mosha-ideale-per-te-lindur-femijen-e-pare/20%Monthly2016-12-21 08:24
https://presheva.com/a-duhet-te-paguhet-taksa-3000-dinar-per-nje-kerkese-drejtuar-keshillit-komunal/20%Monthly2016-12-21 07:21
https://presheva.com/a-e-dini-pse-facebook-ka-ngjyre-te-kaltert/20%Monthly2016-12-21 07:11
https://presheva.com/ilaci-natyral-per-te-nxjerre-sekrecionet-e-kolles-nga-mushkerite/20%Monthly2016-12-21 07:09
https://presheva.com/humbni-5-kilograme-per-nje-jave-me-vetem-2-perberes/20%Monthly2016-12-21 07:06
https://presheva.com/shperthim-ne-tregun-e-fishekzjarreve-ne-meksike-29-viktima-e-72-te-plagosur-video/20%Monthly2016-12-21 07:04
https://presheva.com/skoda-octabia-vrs-2017/20%Monthly2016-12-21 07:01
https://presheva.com/chelsea-gati-50-milione-per-vidal/20%Monthly2016-12-21 06:59
https://presheva.com/psg-gati-per-transferimin-e-draxler-dhe-rodriguez/20%Monthly2016-12-21 06:58
https://presheva.com/chelsea-nuk-e-shet-diego-costan/20%Monthly2016-12-21 06:56
https://presheva.com/arsenal-i-interesuar-per-transferimin-e-gaya/20%Monthly2016-12-21 06:55
https://presheva.com/perfundon-faza-e-pare-e-negociatave-per-finalizimin-e-investimit-per-hapjen-e-fabrikes-se-kepuceve/20%Monthly2016-12-20 22:01
https://presheva.com/fundviti-sjell-kontrollime-te-perforcuara-te-policise-rrugore/20%Monthly2016-12-20 15:07
https://presheva.com/familja-nga-shqiperia-kapet-me-25-kilogram-heroine-ne-horgosh/20%Monthly2016-12-20 14:58
https://presheva.com/ekskluzive-buxheti-i-detajuar-i-buxhetit-te-komunes-per-vitin-2017/20%Monthly2016-12-20 09:45
https://presheva.com/zbulohen-detaje-shokuese-per-kamionin-i-cili-goditi-turmen-ne-berlin/20%Monthly2016-12-20 08:30
https://presheva.com/dr-semuni-mjeku-i-vetem-ne-fshatin-malor-te-zvicres/20%Monthly2016-12-20 08:19
https://presheva.com/kapet-rrjeti-me-i-madh-i-trafikanteve-te-droges-gjilani-konfiskon-240-kg/20%Monthly2016-12-20 08:14
https://presheva.com/google-prezanton-aplikacionet-me-te-kerkuara-per-vitin-2016/20%Monthly2016-12-20 07:56
https://presheva.com/chelsea-e-deshiron-transferimin-e-james-ne-janar/20%Monthly2016-12-20 07:55
https://presheva.com/montella-kerkon-titullin-e-pare-me-milanin/20%Monthly2016-12-20 07:53
https://presheva.com/depay-ne-everton/20%Monthly2016-12-20 07:51
https://presheva.com/ja-si-ta-shkrini-akullin-ne-xhamin-e-vetures-video/20%Monthly2016-12-20 07:49
https://presheva.com/djathi-gjalpi-dhe-ajka-parandalojne-semundjet-e-zemres/20%Monthly2016-12-20 07:44
https://presheva.com/rrogat-na-u-pergjysmuan-pa-paralajmerim/20%Monthly2016-12-20 07:39
https://presheva.com/nderron-jete-veterani-i-sportit-preshevar-avni-simpa-jusufi/20%Monthly2016-12-20 07:25
https://presheva.com/migrantet-ne-presheve-mbeten-pa-ushqim-komesariati-per-refugjat-demanton/20%Monthly2016-12-20 07:22
https://presheva.com/serbia-zgjedh-drejtorin-e-ri-te-policise/20%Monthly2016-12-19 11:31
https://presheva.com/lyrical-son-dhe-genc-prelvukaj-me-projektin-a-tmer-malli-video/20%Monthly2016-12-19 07:19
https://presheva.com/sulmohet-flori-mumajesi-i-vihet-flaka-makines-se-tij/20%Monthly2016-12-19 07:17
https://presheva.com/ja-6-menyra-se-si-te-flini-brenda-pak-minutash/20%Monthly2016-12-19 07:15
https://presheva.com/keto-ushqime-e-ulin-ne-menyre-natyrale-tensionin-e-gjakut/20%Monthly2016-12-19 07:11
https://presheva.com/nje-trofe-me-shume-per-klubin-asgje-tjeter/20%Monthly2016-12-19 07:08
https://presheva.com/van-gaal-afer-psg/20%Monthly2016-12-19 07:07
https://presheva.com/facebook-messenger-me-kamere-te-re-video/20%Monthly2016-12-19 07:05
https://presheva.com/facebook-do-ti-denoje-lajmet-e-rreme/20%Monthly2016-12-19 07:04
https://presheva.com/mos-e-perdorni-facebook-ruani-baterine-per-20-perqind/20%Monthly2016-12-19 07:02
https://presheva.com/mercedes-e-class-cabrio/20%Monthly2016-12-19 06:59
https://presheva.com/apeli-per-paqe-dialog-dhe-mirekuptim/20%Monthly2016-12-19 07:01
https://presheva.com/1-janar-gjermania-njeh-patent-shoferin-e-serbise/20%Monthly2016-12-19 00:26
https://presheva.com/risi-ne-shendetesi-vitin-e-ardhshem-barerat-nepermjet-emailit-dhe-sms/20%Monthly2016-12-19 00:07
https://presheva.com/exit-poll-lladrovci-59-7-xhemajlaj-40-3/20%Monthly2016-12-18 18:27
https://presheva.com/ragmi-mustafa-prap-i-etur-per-pushtet/20%Monthly2016-12-18 18:23
https://presheva.com/mos-te-mbyllet-rtv-presheva/20%Monthly2016-12-18 16:53
https://presheva.com/ragmi-mustafa-rizgjidhet-kryetar-i-pdsh-edhe-per-4-vite/20%Monthly2016-12-18 16:00
https://presheva.com/hulumtim-ne-universitetin-e-beogradit-novi-sadit-e-nishit-jane-nostrifikuar-gjithsejt-7-diploma/20%Monthly2016-12-18 15:23
https://presheva.com/besa-me-kete-bdi-dhe-gruevskin-ne-qeveri-kurr-jo/20%Monthly2016-12-18 13:40
https://presheva.com/gjermani-arrestohet-personi-qe-e-hodhi-poshte-shkalleve-gruan-e-panjohur-video/20%Monthly2016-12-18 13:37
https://presheva.com/rritet-numri-i-veturave-te-importuara-dhe-auto-salloneve/20%Monthly2016-12-18 13:31
https://presheva.com/musliu-nese-nuk-hiqet-muri-ne-mitrovice-do-te-vendosim-murin-tone-ne-presheve/20%Monthly2016-12-17 23:56
https://presheva.com/pdsh-per-here-te-pare-me-kundershtime-brenda-partiake-ne-zgjedhjen-e-kryetarit-dhe-strukturave-te-partise/20%Monthly2016-12-17 17:48
https://presheva.com/perfaqesimi-i-shqiptareve-te-lugines-neper-gjykata-i-pamjaftueshem/20%Monthly2016-12-17 16:26
https://presheva.com/ja-pse-futbollisti-kosovar-debohet-nga-gjermania-pas-20-viteve/20%Monthly2016-12-17 16:20
https://presheva.com/juventus-roma-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2016-12-17 16:17
https://presheva.com/dybala-ronaldo-e-meritoi-topin-e-arte/20%Monthly2016-12-17 16:14
https://presheva.com/5-arsyet-perse-ju-bien-floket/20%Monthly2016-12-17 16:09
https://presheva.com/lamtumire-bdl/20%Monthly2016-12-17 11:32
https://presheva.com/vota-live-shqiprim-arifi-udheheq-bindshem-me-vota-ne-facebook/20%Monthly2016-12-17 11:16
https://presheva.com/ja-si-te-dalloni-lajmin-e-vertete-ne-internet/20%Monthly2016-12-16 19:32
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-qe-kerkon-ti-ulet-rroga-me-vjen-turp-qe-marr-kaq-shume/20%Monthly2016-12-16 18:55
https://presheva.com/paracetamol-ose-ibuprofeni-sjellin-probleme-me-degjimin/20%Monthly2016-12-16 18:50
https://presheva.com/gjuric-uck-ja-eshte-organizate-terroriste/20%Monthly2016-12-16 18:37
https://presheva.com/bdi-jemi-celesi-i-cilesdo-qeverie-te-ardhshme/20%Monthly2016-12-16 18:21
https://presheva.com/zbulohen-30-kilogram-marihuane-ne-autobusin-maqedon-ne-kufirin-e-presheves-foto/20%Monthly2016-12-16 20:06
https://presheva.com/si-shfaqet-mungesa-e-seciles-vitamine-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2016-12-16 15:12
https://presheva.com/ronaldo-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-histori-te-realit/20%Monthly2016-12-16 15:06
https://presheva.com/avokati-tome-gashi-astrit-dehari-eshte-vrare/20%Monthly2016-12-16 14:41
https://presheva.com/bacca-pritet-te-largohet-nga-milan/20%Monthly2016-12-16 11:12
https://presheva.com/liberalizimi-mundesi-per-braktisjen-e-kosoves/20%Monthly2016-12-16 11:08
https://presheva.com/ibrahimovic-mund-te-largohet-nga-united/20%Monthly2016-12-16 08:58
https://presheva.com/ancelotti-ronaldo-e-meritoi-topin-e-arte/20%Monthly2016-12-16 08:56
https://presheva.com/messi-ne-kine-per-500-milione-euro/20%Monthly2016-12-16 08:55
https://presheva.com/speci-djeges-ndalon-infarktin/20%Monthly2016-12-16 08:52
https://presheva.com/organizata-gjermane-humedica-dhuron-aparature-ne-shendetesine-e-bujanocit/20%Monthly2016-12-16 08:22
https://presheva.com/aktori-i-familjes-moderne-denohet-me-1-vit-burg-dhe-100-mije-euro-gjobe/20%Monthly2016-12-16 08:08
https://presheva.com/roma-mund-ta-fitoj-scudetton/20%Monthly2016-12-15 22:56
https://presheva.com/neymar-marcelo-me-i-miri-tek-real-madridi/20%Monthly2016-12-15 22:55
https://presheva.com/golashenuesit-me-te-mire-ne-la-liga-2/20%Monthly2016-12-15 22:52
https://presheva.com/gjykata-kushtetuese-pezullon-50-e-shtesave-ne-pagat-e-punetoreve-shendetesore-ne-lugine-dokument/20%Monthly2016-12-15 22:48
https://presheva.com/arbnori-dhe-rrezarti-sigurt-se-do-te-prekin-majat-e-suksesit-kombetar-e-nderkombetar/20%Monthly2016-12-15 22:45
https://presheva.com/keqtrajton-gruan-6-vjet-burg-kosovarit-me-qendrim-ilegal-ne-austri/20%Monthly2016-12-15 10:04
https://presheva.com/flet-fatmir-hasani-deputet-i-vetem-shqiptar-ne-parlamentin-e-serbise/20%Monthly2016-12-15 10:00
https://presheva.com/kosova-zyrtarisht-me-kodin-telefonik383/20%Monthly2016-12-15 08:58
https://presheva.com/gjashte-skuadrat-ne-evrope-qe-kane-pranuar-me-pak-gola/20%Monthly2016-12-15 08:54
https://presheva.com/ancelotti-ronaldo-mund-te-fitoje-edhe-dy-ose-tre-topa-te-arte/20%Monthly2016-12-15 08:52
https://presheva.com/messi-vazhdon-kontraten-me-35-milione-euro/20%Monthly2016-12-15 08:50
https://presheva.com/google-publikon-10-personazhet-me-te-kerkuar-gjate-vitit-2016/20%Monthly2016-12-15 07:24
https://presheva.com/ulni-kolesterolin-ne-gjak-me-kete-recete-natyrale/20%Monthly2016-12-15 07:21
https://presheva.com/pastroni-mushkerite-per-3-dite-me-kete-perberje/20%Monthly2016-12-15 07:18
https://presheva.com/ja-per-cka-po-luftohet-ne-aleppo/20%Monthly2016-12-15 06:55
https://presheva.com/moravica-me-cisterne-uji-te-pijshem-ndihmon-banoret-e-s-hekurudhor/20%Monthly2016-12-14 19:16
https://presheva.com/xhelajdin-etemi-nga-corrotica-siguron-nje-ulese-ne-asamblene-komunale-te-adliswilit/20%Monthly2016-12-14 19:01
https://presheva.com/ja-pse-ali-ahmeti-refuzoi-takimin-me-edi-ramen/20%Monthly2016-12-14 18:55
https://presheva.com/shtate-pash-nen-toke-2/20%Monthly2016-12-14 18:50
https://presheva.com/abdulla-mehmeti-zgjidhet-me-32-vota-pro-ushtrues-detyre-ne-qendren-sociale/20%Monthly2016-12-14 12:21
https://presheva.com/ja-kush-mund-ta-marre-vizen-c-ne-zvicer-sipas-ligjit-te-ri/20%Monthly2016-12-14 09:45
https://presheva.com/a-e-demton-stresi-kujtesen/20%Monthly2016-12-14 09:13
https://presheva.com/guardiola-nuk-do-ta-ndryshoj-stilin-e-lojes/20%Monthly2016-12-14 08:30
https://presheva.com/pagesa-ne-rruge-nga-subotica-deri-ne-presheve-1550-dinare/20%Monthly2016-12-14 08:01
https://presheva.com/messi-apo-ronaldo-ja-kush-ka-me-shume-trofe/20%Monthly2016-12-14 07:41
https://presheva.com/depay-ne-roma/20%Monthly2016-12-14 07:38
https://presheva.com/kim-kardashian-ne-prag-divorci/20%Monthly2016-12-14 07:35
https://presheva.com/donald-trump-takohet-me-kanye-west-biseduam-per-jeten/20%Monthly2016-12-14 07:07
https://presheva.com/cfare-gabimesh-bejme-kur-perdorim-iphone/20%Monthly2016-12-14 07:01
https://presheva.com/ja-si-te-pergadisni-nje-shurup-natyral-per-kollen/20%Monthly2016-12-14 06:59
https://presheva.com/konsumimi-i-ketyre-ushqimeve-shkakton-plakjen-para-kohe/20%Monthly2016-12-14 06:52
https://presheva.com/kercenon-musliu-kosova-po-ndahet-mund-te-veprohet-njejte-edhe-me-luginen/20%Monthly2016-12-14 00:06
https://presheva.com/kryeministri-mustafa-e-haziri-takojne-kryetaret-e-komunave-te-kosoves-lindore/20%Monthly2016-12-13 19:45
https://presheva.com/talenti-8-vjecar-nga-rahovica-ne-klubet-e-futsallit-austriak/20%Monthly2016-12-13 19:33
https://presheva.com/norca-pastrohet-ne-aksionin-e-perbashket-te-fshatareve-dhe-moravices-foto/20%Monthly2016-12-13 19:11
https://presheva.com/rama-fton-ne-takim-lideret-e-4-subjekteve-shqiptare-qe-hyne-ne-parlamentin-maqedonas/20%Monthly2016-12-13 14:11
https://presheva.com/alternativa-bujanoc-shqiptaret-po-deshmojne-se-ndryshimi-eshte-zgjidhja/20%Monthly2016-12-13 14:07
https://presheva.com/leter-e-hapur-ambasadorin-turk-ne-beograd-bilaci-eshte-harruar/20%Monthly2016-12-13 14:03
https://presheva.com/analistet-shqiptaret-ne-maqedoni-humben-deputete-por-fituan-dicka-tjeter/20%Monthly2016-12-13 10:13
https://presheva.com/serbia-e-dyta-ne-bote-per-nga-numri-i-armeve-ilegale/20%Monthly2016-12-13 10:07
https://presheva.com/ja-sa-para-shpenzuan-sivjet-bashkatdhetaret-ne-kosove/20%Monthly2016-12-13 08:46
https://presheva.com/ziadin-sela-gjuha-shqipe-ne-maqedoni-dhe-kryetarin-e-parlamentit/20%Monthly2016-12-13 00:36
https://presheva.com/ruga-e-prishtines-se-shpejti-do-te-jete-gati-foto-video/20%Monthly2016-12-13 00:25
https://presheva.com/ne-pagesen-per-rruge-ne-presheve-nga-40-puntore-jane-punesuar-6-shqiptare-video/20%Monthly2016-12-13 00:13
https://presheva.com/fri-presheve-manifestim-kushtuar-ditelindjes-se-muhammedit-a-s/20%Monthly2016-12-12 23:56
https://presheva.com/buxheti-i-serbise-derdh-miliona-euro-per-serbet-e-kosoves-po-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2016-12-12 17:30
https://presheva.com/pse-u-be-lsdm-kaq-popullore-te-shqiptaret-per-vetem-2-vjet-dokument/20%Monthly2016-12-12 17:27
https://presheva.com/france-footbal-aksidentalisht-zbulon-topin-e-arte-ronaldos/20%Monthly2016-12-12 17:22
https://presheva.com/art-ne-dru-nga-lugina-e-presheves-video/20%Monthly2016-12-12 17:08
https://presheva.com/mbahet-takimi-i-pare-per-realizimin-e-marreveshjes-se-nishit-rama-vuciq/20%Monthly2016-12-12 17:01
https://presheva.com/komisioni-komunal-femijet-dhe-grate-shtatzana-mund-te-kontrollen-me-libreza-te-pavertetuara-ne-ternoc/20%Monthly2016-12-12 14:09
https://presheva.com/deputeti-shqiptar-i-lsdm-se-betohem-se-nuk-do-tju-zhgenjej/20%Monthly2016-12-12 12:32
https://presheva.com/zevendesoni-patent-shoferin-e-vjeter-afati-deri-10-qershor-ose-pason-denimi/20%Monthly2016-12-12 09:02
https://presheva.com/ku-shkoi-vota-e-shqiptareve-ne-maqedoni/20%Monthly2016-12-12 08:31
https://presheva.com/vuani-nga-pagjumesia-largoni-urgjent-kompjuterin-dhe-celularin/20%Monthly2016-12-12 07:19
https://presheva.com/probleme-me-renien-e-flokeve-shtoni-3-perberes-ne-shampon-tuaj/20%Monthly2016-12-12 07:17
https://presheva.com/renault-clio-2017-2/20%Monthly2016-12-12 07:13
https://presheva.com/htc-11-do-ti-kete-8-gb-ram/20%Monthly2016-12-12 07:11
https://presheva.com/fellaini-nuk-do-te-largohet-nga-manchester-unitedi/20%Monthly2016-12-12 07:02
https://presheva.com/buffon-cjhelsea-kampion-ne-premier-league/20%Monthly2016-12-12 07:01
https://presheva.com/trajneri-i-club-america-kercenon-real-madridin/20%Monthly2016-12-12 06:59
https://presheva.com/rezultatet-perfundimtare-preleminare-ne-zgjedhjet-parlamentare-ne-maqedoni/20%Monthly2016-12-12 06:54
https://presheva.com/krasniqi-te-ndalet-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2016-12-11 17:03
https://presheva.com/atletico-madrid-e-deshiron-pochettinon-si-zevendesues-te-diego-simeones/20%Monthly2016-12-11 08:54
https://presheva.com/zidane-ai-eshte-shpirti-i-real-madridit/20%Monthly2016-12-11 08:52
https://presheva.com/azeminja-nga-presheva-shoferja-e-autobuseve-te-cyrihut/20%Monthly2016-12-11 08:48
https://presheva.com/dveri-kerkon-ti-zvoglohet-buxheti-trupit-koordinues-te-lugines-per-diasporen-serbe/20%Monthly2016-12-11 08:43
https://presheva.com/nga-2-shperthime-ne-stamboll-13-te-vdekur-video/20%Monthly2016-12-11 00:20
https://presheva.com/ne-gjeneve-u-promovuan-vepra-mevlere-nga-fusha-e-letersise-dhe-kultures-sone/20%Monthly2016-12-11 00:12
https://presheva.com/ekspozite-me-fotografi-per-diten-nderkombetare-per-te-drejtat-e-njeriut-foto/20%Monthly2016-12-11 00:08
https://presheva.com/reagon-drejtoresha-sherimi-ne-terrnocin-e-madh-edhe-me-libreza-te-pavertetuara/20%Monthly2016-12-10 16:10
https://presheva.com/cila-eshte-cilesia-e-karburanteve-ne-kosove-video/20%Monthly2016-12-10 15:01
https://presheva.com/zv-kryetari-xhelal-mehmeti-i-pakenaqur-me-partnerin-ne-pushtet/20%Monthly2016-12-10 14:31
https://presheva.com/ne-serbi-dhe-dy-operatore-te-ri-mobil-0677-dhe-0678/20%Monthly2016-12-10 10:07
https://presheva.com/kdnj-gjate-vitit-2016-nuk-ka-pasur-permiresime-thelbesore-te-gjendjes-te-te-drejtave-te-njeriut-ne-lugine/20%Monthly2016-12-10 09:41
https://presheva.com/ne-serbi-jepet-mito-kujt-i-japin-me-se-shumti-qytetaret/20%Monthly2016-12-09 23:32
https://presheva.com/skandaloze-me-urdher-te-drejtoreshes-i-mohohet-e-drejta-shendetesore-femijeve-ne-terrnoc/20%Monthly2016-12-09 17:59
https://presheva.com/me-rahovicen-fillohet-largimi-i-deponive-te-egra-ne-presheve-foto/20%Monthly2016-12-09 16:04
https://presheva.com/pagesa-ne-autostrade-ne-presheve-hapet-me-12-dhjetor-diten-e-hene/20%Monthly2016-12-09 15:53
https://presheva.com/a-i-ka-paguar-ronaldo-taksat/20%Monthly2016-12-09 09:15
https://presheva.com/gruevski-romeve-te-maqedonise-te-gjithe-se-bashku-jemi-qytetare-te-ketij-shteti/20%Monthly2016-12-09 08:58
https://presheva.com/ushqimet-qe-jane-armiq-te-zemres/20%Monthly2016-12-09 08:56
https://presheva.com/ja-cilat-jane-ushqimet-me-te-postuara-ne-rrjetet-sociale-per-vitin-2016/20%Monthly2016-12-09 08:51
https://presheva.com/50-krimet-me-monstruoze-qe-kane-ndodhur-ne-shqiperi-nga-1990-2016/20%Monthly2016-12-09 08:49
https://presheva.com/pushteti-e-ze-lepurin-me-karroce/20%Monthly2016-12-09 08:43
https://presheva.com/shqiptarit-i-merren-105-000-euro-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2016-12-09 07:05
https://presheva.com/takohen-per-bashkepunim-nderkomunal-dhe-rajonal-bujanoc-kamenic/20%Monthly2016-12-08 23:54
https://presheva.com/shoqata-humanitare-lugina-e-presheves-ndau-ndihma-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2016-12-08 23:08
https://presheva.com/pas-20-viteve-pjesa-e-eperme-e-presheves-me-uje-te-klorifikuar/20%Monthly2016-12-08 18:26
https://presheva.com/qendrim-ne-kine-pa-viza-deri-nje-muaj/20%Monthly2016-12-08 18:18
https://presheva.com/dacic-gati-per-dialog-te-sinqerte-me-prishtinen/20%Monthly2016-12-08 18:08
https://presheva.com/skandal-gazetari-maqedonas-kercenon-shqiptaret-te-dielen-do-te-kete-gjakderdhje/20%Monthly2016-12-08 10:49
https://presheva.com/shorti-i-champions-me-12-dhjetor-ora-1200/20%Monthly2016-12-08 08:21
https://presheva.com/arsenal-i-gatshem-ta-shese-ozilin/20%Monthly2016-12-08 08:19
https://presheva.com/aubameyang-i-kam-premtuar-gjyshit-se-nje-dite-do-te-luaj-ne-real-madrid/20%Monthly2016-12-08 08:18
https://presheva.com/conte-deshiron-ta-transferoj-alexis-sanchezin/20%Monthly2016-12-08 08:16
https://presheva.com/efektet-kuruese-te-molles-per-semundjet-e-zemres/20%Monthly2016-12-08 07:21
https://presheva.com/aplikacionet-me-te-mira-nga-apple-per-vitin-2016/20%Monthly2016-12-08 07:03
https://presheva.com/a-e-dini-cka-tregon-logoja-e-vetures-audi-foto/20%Monthly2016-12-08 07:01
https://presheva.com/ne-2017-nuk-eshte-parashikuar-vendosja-e-pageses-per-autostrada/20%Monthly2016-12-08 06:59
https://presheva.com/ja-cfare-mund-tju-te-ndodhe-nese-jepni-te-dhena-jo-te-sakta-apo-refuzoheni-te-qendroni-ne-austri/20%Monthly2016-12-08 06:54
https://presheva.com/akr-dhe-aak-koalicion-paraprak-per-zgjedhjet-e-ardhshme/20%Monthly2016-12-08 00:04
https://presheva.com/ne-shtepine-tone-lugina-e-presheves-ne-top-channel/20%Monthly2016-12-07 23:56
https://presheva.com/pas-barrikades-dhe-parkut-ne-ure-tash-mur-ne-mitrovice-video/20%Monthly2016-12-07 18:14
https://presheva.com/alba-ofendoi-rende-kovaciqin-ne-el-clasico-video/20%Monthly2016-12-07 12:14
https://presheva.com/kinezet-i-ofrojne-sanchezit-400-000-funta-ne-jave/20%Monthly2016-12-07 11:54
https://presheva.com/real-madrid-borussia-dortmund-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2016-12-07 11:52
https://presheva.com/ancelotti-nuk-dua-real-madridin-ne-champions/20%Monthly2016-12-07 11:50
https://presheva.com/zgjerohet-vendkalimi-kufitar-ne-tabanoc-vendoset-regjim-i-perkohshem-komunikacioni/20%Monthly2016-12-07 11:48
https://presheva.com/kerkesat-per-librezat-e-reja-shendetsore-mund-ti-beni-edhe-neper-posta/20%Monthly2016-12-07 11:43
https://presheva.com/nje-shqiptar-ne-mesin-e-28-politikaneve-qe-i-japin-forme-europes/20%Monthly2016-12-07 11:03
https://presheva.com/kapet-ai-qe-kercenoi-kryeministrin-vuciq-nepermjet-facebook/20%Monthly2016-12-07 09:18
https://presheva.com/sofrat-e-presheves-muzike/20%Monthly2016-12-07 08:14
https://presheva.com/ja-cilat-jane-simptomat-e-anemise-dhe-si-mund-ta-permiresojme-permes-ushqimit/20%Monthly2016-12-07 06:56
https://presheva.com/apple-sqaron-problemet-me-baterine-e-iphone-6s/20%Monthly2016-12-07 06:49
https://presheva.com/mercedes-amg-gt4/20%Monthly2016-12-07 06:47
https://presheva.com/instagram-kjo-eshte-foto-e-vitit/20%Monthly2016-12-07 06:44
https://presheva.com/juventus-kerkon-lukakun-per-ta-larguar-mandzukicin/20%Monthly2016-12-07 06:40
https://presheva.com/19-vjecarja-elma-zejnullahu-hafezja-e-pare-e-kuranit-ne-lugine/20%Monthly2016-12-06 23:00
https://presheva.com/familjen-demiri-nga-presheva-moravica-e-shpeton-nga-vershimet/20%Monthly2016-12-06 22:53
https://presheva.com/belgzim-kamberi-pse-qeverite-mund-te-bashkepunojne-dhe-jo-komunat/20%Monthly2016-12-06 22:43
https://presheva.com/letra-e-hapur-kryeministrit-aleksandar-vuciq/20%Monthly2016-12-06 22:31
https://presheva.com/fituesi-i-topit-te-arte-do-te-zbulohet-me-12-dhjetor/20%Monthly2016-12-06 11:46
https://presheva.com/koha-e-mourinhos-ka-perfunduar/20%Monthly2016-12-06 11:45
https://presheva.com/ne-rahovice-arrestohet-nje-person-per-therje-me-thike/20%Monthly2016-12-06 11:28
https://presheva.com/ndarja-e-pdsh-se-a-rrezikon-koalicionin-apn-pvd/20%Monthly2016-12-06 09:51
https://presheva.com/fshini-ekzistencen-tuaj-online-me-vetem-nje-klikim/20%Monthly2016-12-06 07:06
https://presheva.com/te-mirat-shendetesore-qe-sjell-sallata-jeshile/20%Monthly2016-12-06 07:03
https://presheva.com/noizy-kopjon-ledrin-ne-klipin-e-ri/20%Monthly2016-12-06 07:01
https://presheva.com/dieta-me-te-cilen-beyonce-humbi-38-kilogram/20%Monthly2016-12-06 06:58
https://presheva.com/lg-g6-rezistues-ndaj-ujit-e-me-bateri-qe-mbushet-pa-kabllo/20%Monthly2016-12-06 06:55
https://presheva.com/golf-i-qe-kushton-19-mije-euro-me-600-kuajfuqi/20%Monthly2016-12-06 06:54
https://presheva.com/ronaldo-e-ka-te-paguara-tatimin-deri-ne-vitin-2020/20%Monthly2016-12-06 06:50
https://presheva.com/hidhet-shorti-ne-fa-cup-keto-jane-ciftet/20%Monthly2016-12-06 06:47
https://presheva.com/e-dua-messin-ne-city/20%Monthly2016-12-06 06:44
https://presheva.com/i-denuar-per-genocid-dhe-krime-kunde-njerezimit-radovan-karaxhic-apelon-denimin/20%Monthly2016-12-06 12:05
https://presheva.com/nxenesit-e-gjilanit-infektohen-nga-morrat-video/20%Monthly2016-12-05 23:48
https://presheva.com/kush-nuk-vjen-ne-termin-te-mjeku-humb-te-drejten-per-kontroll-nje-vit/20%Monthly2016-12-05 19:18
https://presheva.com/mitroviq-musliu-dhe-arsiq-penges-e-zhvillimit-ekonomik-ne-komune-te-bujanocit/20%Monthly2016-12-05 19:11
https://presheva.com/kuzhina-popullore-per-ushqim-ditor-pe-presheve-per-400-persona-ne-nevoje/20%Monthly2016-12-05 19:01
https://presheva.com/ne-presheve-dileret-e-droges-i-demtojne-veturen-policit/20%Monthly2016-12-05 17:04
https://presheva.com/kroos-morata-danilo-dhe-coentrao-te-gatshem/20%Monthly2016-12-05 12:24
https://presheva.com/shtar-pash-nen-toke/20%Monthly2016-12-05 12:40
https://presheva.com/anetaret-e-kryesise-dhe-keshilltaret-e-pdsh-se-te-indinjuar-dhe-te-shqetesuar-me-situaten-dokument/20%Monthly2016-12-05 12:13
https://presheva.com/radari-ne-besna-kobila-afer-vranjes-shume-i-rendesishem-per-jugun-e-serbise/20%Monthly2016-12-05 10:57
https://presheva.com/thaci-me-11-dhjetor-duhet-ta-vulosim-rrugen-e-vertete/20%Monthly2016-12-05 10:54
https://presheva.com/andrea-vdiq-i-varfer-shkroi-22-libra-shahet-nga-njerez-qe-nuk-kane-lexuar-kurre-22-faqe/20%Monthly2016-12-05 07:16
https://presheva.com/bojken-lako-radio-nuk-eshte-vjetruar/20%Monthly2016-12-05 07:14
https://presheva.com/befason-nora-istrefi/20%Monthly2016-12-05 07:11
https://presheva.com/perplasen-shpetim-desku-dhe-burdushi-video/20%Monthly2016-12-05 07:09
https://presheva.com/ja-si-ta-zbuloni-nese-dikush-po-jua-vjedhe-internetin/20%Monthly2016-12-05 07:06
https://presheva.com/samsung-galaxy-s8-lansohet-brenda-pak-muajve/20%Monthly2016-12-05 07:03
https://presheva.com/10-aplikacionet-me-te-mira-per-vitin-2016/20%Monthly2016-12-05 07:01
https://presheva.com/vidhen-miliona-llogari-gmail-ja-si-ta-merrni-vesh-nese-jeni-prekur/20%Monthly2016-12-05 06:59
https://presheva.com/kolesteroli-i-larte-ne-gjak-cfare-duhet-dhe-nuk-duhet-te-hame/20%Monthly2016-12-05 06:57
https://presheva.com/ja-si-ta-mbroni-familjen-tuaj-nga-gripi/20%Monthly2016-12-05 06:55
https://presheva.com/tifozet-e-united-duan-largimin-e-fellainit/20%Monthly2016-12-05 11:26
https://presheva.com/mourinho-po-kalon-momentet-me-te-veshtira-ne-karriere-si-trajner/20%Monthly2016-12-05 09:54
https://presheva.com/per-ronaldon-nuk-ekziston-asnje-dite-pushimi/20%Monthly2016-12-05 06:50
https://presheva.com/james-rodriguez-do-te-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2016-12-05 06:48
https://presheva.com/ja-rezultatet-e-fundit-preleminare-nga-drenasi/20%Monthly2016-12-04 23:45
https://presheva.com/ne-rrugen-pogragje-dobrosin-kapet-me-traktor-kontrabande-nje-shqiptar-nga-lugina/20%Monthly2016-12-04 19:05
https://presheva.com/nga-binjakezimi-te-unioni/20%Monthly2016-12-04 18:51
https://presheva.com/ne-kumanove-shperdahen-dru-per-dimer-per-vota/20%Monthly2016-12-04 18:34
https://presheva.com/do-te-vije-dita-qe-flamuri-yne-te-valoje-ne-mes-te-medvegjes/20%Monthly2016-12-04 15:10
https://presheva.com/kontrollime-te-medha-ne-autostrade-policia-me-teknologji-te-fundit/20%Monthly2016-12-04 14:52
https://presheva.com/ska-me-falas-gjermania-vendos-vinjetat-qe-do-te-kushtojne-130-euro/20%Monthly2016-12-04 14:00
https://presheva.com/pas-ngjarjeve-ne-rahovice-reagon-kandidati-per-kryetar-te-pdsh-se-sami-salihu/20%Monthly2016-12-04 13:44
https://presheva.com/kosova-e-shqiperia-me-shpejtesine-me-te-dobet-te-internetit-ne-rajon/20%Monthly2016-12-04 00:14
https://presheva.com/papunesia-e-madhe-ne-presheve-kalon-shifrat-80/20%Monthly2016-12-04 00:12
https://presheva.com/mendimet-e-ndryshme-ne-pdsh-ne-rahovice-sjellin-edhe-konflikt-fizik/20%Monthly2016-12-03 21:00
https://presheva.com/de-biasi-vershohet-nga-ofertat/20%Monthly2016-12-03 18:19
https://presheva.com/luis-enrique-i-zhgenjyer-me-barazimin-ne-camp-nou/20%Monthly2016-12-03 18:17
https://presheva.com/paragjykimet-dhe-diskriminimet-ndaj-personave-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2016-12-03 17:50
https://presheva.com/si-mund-te-behet-zhvillimi-ekonomik-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2016-12-03 15:14
https://presheva.com/perfundon-rekonstruimi-i-hekurudhes-bujanoc-bukuroc/20%Monthly2016-12-03 12:10
https://presheva.com/real-madridi-do-ta-verej-mungesen-e-gareth-bale/20%Monthly2016-12-03 01:08
https://presheva.com/kapen-shqiptaret-me-sasine-me-te-madhe-te-droges-deri-tash/20%Monthly2016-12-03 01:05
https://presheva.com/viti-i-ardhshem-shkollor-i-pret-nxenesit-e-lugines-me-tekstet-mesimore-nga-shqiperia/20%Monthly2016-12-02 22:54
https://presheva.com/mesila-doda-priti-nje-delegacion-veprimtaresh-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2016-12-02 22:45
https://presheva.com/ska-punesime-as-ne-2017-ne-sektorin-publik-ne-janar-rritje-te-rrogave/20%Monthly2016-12-02 10:34
https://presheva.com/europol-jep-alarmin-presim-sulme-terroriste-ja-vendet-qe-rrezikohen/20%Monthly2016-12-02 09:07
https://presheva.com/casillas-rezulati-do-te-jete-12/20%Monthly2016-12-02 07:10
https://presheva.com/emigrantet-ne-presheve-te-kenaqur-me-kushtet-dhe-mikpritjen/20%Monthly2016-12-02 07:06
https://presheva.com/10-lojtaret-qe-mourinho-do-ti-shese/20%Monthly2016-12-01 23:16
https://presheva.com/bale-do-te-kthehet-ne-muajin-prill-2017/20%Monthly2016-12-01 23:17
https://presheva.com/benzema-e-humb-besimin-e-tifozeve-te-real-madridit/20%Monthly2016-12-01 23:14
https://presheva.com/mascherano-kercenon-real-madridin/20%Monthly2016-12-01 23:12
https://presheva.com/ne-serbi-zgjedhjet-presidenciale-me-9-prill-ndoshta-edhe-parlamentare/20%Monthly2016-12-01 23:11
https://presheva.com/ndryshimi-i-emrit-te-sheshit-skenderbeu-ne-bujanoc-shkon-ne-strazburg/20%Monthly2016-12-01 22:59
https://presheva.com/arlind-fejzullahu-nga-ternoci-perzgjedhet-nga-kombetarja-shqiptare-u-15/20%Monthly2016-12-01 22:53
https://presheva.com/shqiptaret-nuk-duhet-ta-braktisin-pushtetin-ne-medvegje/20%Monthly2016-12-01 22:45
https://presheva.com/ky-i-vdekur-i-tepert-qe-mund-ta-ndez-kosoven/20%Monthly2016-12-01 22:40
https://presheva.com/arrestohet-kosovari-ne-austri-pasi-alarmoi-rrejshem-40-here-zjarrfikesit/20%Monthly2016-12-01 17:51
https://presheva.com/miratohet-seanca-e-vii-e-kuvendit-komunal-pa-gjysmen-e-opozites/20%Monthly2016-12-01 17:48
https://presheva.com/nese-keni-probleme-me-shikimin-konsumoni-keto-5-ushqime/20%Monthly2016-12-01 09:30
https://presheva.com/ethet-si-te-trajtohen-dhe-cilat-jane-efektet-anesore/20%Monthly2016-12-01 09:24
https://presheva.com/formacioni-i-mundshem-i-barcelones-per-el-classico/20%Monthly2016-12-01 09:19
https://presheva.com/juventus-kerkon-yaya-touren/20%Monthly2016-12-01 09:15
https://presheva.com/kujt-po-i-pengon-unioni-i-komunave-shqiptare/20%Monthly2016-12-01 09:12
https://presheva.com/unioni-i-komunave-shqiptare-nuk-eshte-projekt-nacionalist/20%Monthly2016-12-01 08:44