XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/pdsh-se-i-largohen-9-keshilltar-nga-kuvendi-komunal/20%Monthly2017-01-31 12:16
https://presheva.com/historite-e-shqiptareve-qe-jetojne-ne-turqi-video/20%Monthly2017-01-31 07:31
https://presheva.com/mungesa-e-gjumit-jua-demton-rende-shendetin/20%Monthly2017-01-31 07:16
https://presheva.com/ja-sa-spiun-ka-serbia-ne-kosove/20%Monthly2017-01-31 07:08
https://presheva.com/keshtu-do-te-duket-stadiumi-i-qytetit-ne-gjilan/20%Monthly2017-01-31 07:03
https://presheva.com/mustafi-shpresoj-te-vazhdoj-pa-humbje-te-arsenali/20%Monthly2017-01-31 07:00
https://presheva.com/erona-hoxhaj-ne-finalen-e-miss-mister-zvicra-frankofone-2017/20%Monthly2017-01-31 06:59
https://presheva.com/ja-sa-shpenzon-ushtria-amerikane-ne-kosove/20%Monthly2017-01-31 06:57
https://presheva.com/riaktivizimi-i-idese-per-kembim-territoresh-me-efekte-negative/20%Monthly2017-01-31 06:54
https://presheva.com/klipi-i-ri-i-dua-lipes-per-100-ore-arrin-rreth-7-5-milione-klikime-ne-youtube/20%Monthly2017-01-31 06:51
https://presheva.com/ministria-e-mbrojtjes-per-6-muaj-jane-zbuluar-18-500-migrant/20%Monthly2017-01-31 06:47
https://presheva.com/skijime-i-kapur-pas-nje-lamborghini-video/20%Monthly2017-01-30 12:33
https://presheva.com/deklarata-e-thacit-ngjalle-reagime-ne-serbi/20%Monthly2017-01-30 12:30
https://presheva.com/ne-serbi-mbijetojme-me-232-dinare-ne-dite-apo-1-9-euro/20%Monthly2017-01-30 12:27
https://presheva.com/sa-paguhen-keshilltaret-komunal-ne-kuvendet-e-rrethit-te-pcinjes/20%Monthly2017-01-30 10:42
https://presheva.com/manchester-united-nderon-rooneyn-video/20%Monthly2017-01-30 07:49
https://presheva.com/ashley-yong-do-te-largohet-nga-united/20%Monthly2017-01-30 07:07
https://presheva.com/aubameyang-ne-liverpool/20%Monthly2017-01-30 07:06
https://presheva.com/ushqimet-me-te-shendetshme-te-dimrit-per-nje-organizem-te-mbrojtur/20%Monthly2017-01-30 06:50
https://presheva.com/bdi-nuk-ka-qeveri-me-gruevskin/20%Monthly2017-01-30 06:46
https://presheva.com/mbijetesa-e-tregtarit-kuksjan-ne-prizren/20%Monthly2017-01-29 21:44
https://presheva.com/musliu-pranojme-ti-nderrojme-territoret-me-serbine-por-pa-ujmanin/20%Monthly2017-01-29 20:23
https://presheva.com/komentuesi-i-kujton-37-here-premtimin-per-presheve-edi-rama-i-ben-block-ne-fb-foto/20%Monthly2017-01-29 19:18
https://presheva.com/kodra-e-diellit-behet-me-sherbim-shendetesor-gjate-fundjaveve-video/20%Monthly2017-01-29 19:15
https://presheva.com/nderron-jete-arsimtari-i-gjuhes-shqipe-qenan-jusufi/20%Monthly2017-01-29 19:21
https://presheva.com/britaniku-i-uckse-vuan-nga-kanceri-nxjerre-armet-ne-shitje-per-te-siguruar-parate/20%Monthly2017-01-29 00:20
https://presheva.com/pasi-falet-ne-xhami-arrestohet-nga-policia-nje-i-denuar-nga-gjykata-per-vjedhje/20%Monthly2017-01-29 00:16
https://presheva.com/serbia-po-i-mban-peng-shiptaret-e-lugines-qe-diplomuan-ne-kosove/20%Monthly2017-01-28 09:28
https://presheva.com/shefket-musliu-sot-kujtojme-momentin-historik-te-vendit-tone/20%Monthly2017-01-27 19:11
https://presheva.com/keshtu-u-grabit-nje-shitore-ne-shkup-video/20%Monthly2017-01-27 19:07
https://presheva.com/shaban-xheladini-rrefim-ne-veten-e-pare-70-vite-ne-200-minuta/20%Monthly2017-01-27 19:01
https://presheva.com/lugina-ime/20%Monthly2017-01-27 18:52
https://presheva.com/ambasada-amerikane-ne-serbi-mos-i-hapni-dyert-policeve-te-rrejshem/20%Monthly2017-01-27 11:53
https://presheva.com/reus-ne-vend-te-alexis-sanchez/20%Monthly2017-01-27 11:10
https://presheva.com/stankoviq-deklaratat-e-musliut-nuk-kane-peshe-dhe-nuk-kerkojne-vemendje/20%Monthly2017-01-27 10:45
https://presheva.com/ja-sa-para-shpenzojne-duhanpiresit-gjate-gjithe-jetes-se-tyre/20%Monthly2017-01-27 08:05
https://presheva.com/manchester-unitedi-duhet-ta-transferoj-bale-dhe-griezmann/20%Monthly2017-01-27 07:43
https://presheva.com/alvaro-morata-po-kerkon-largimin-nga-real-madridi-gjate-veres/20%Monthly2017-01-27 07:39
https://presheva.com/jeta-ne-presheve-dhe-bujanoc-normale-para-dhe-pas-trenit/20%Monthly2017-01-27 07:35
https://presheva.com/shkembim-territoresh-dhe-bashkim-me-kosove-shqiperi-ja-cfare-thote-sali-berisha-video/20%Monthly2017-01-27 07:18
https://presheva.com/whatsapp-ne-aplikacion-shton-edhe-formatin-gif/20%Monthly2017-01-27 06:57
https://presheva.com/giroud-nuk-e-di-a-jam-sulmues-i-mire/20%Monthly2017-01-27 06:56
https://presheva.com/mourinho-uron-lojtaret-per-finalen-e-efl-cup/20%Monthly2017-01-27 06:53
https://presheva.com/fruti-qe-parandalon-diabetin-dhe-ndihmon-per-tu-dobesuar/20%Monthly2017-01-27 06:51
https://presheva.com/kfor-sqaron-fotografine-ushtaret-serbe-nuk-hyne-ne-territorin-e-kosoves/20%Monthly2017-01-27 06:45
https://presheva.com/kosovarja-ne-zvicer-mbahet-tete-muaj-e-ngujuar-nga-bashkeshorti/20%Monthly2017-01-26 23:19
https://presheva.com/vitin-e-kaluar-kosova-i-ka-cuar-ne-serbi-389-milione-euro/20%Monthly2017-01-26 23:16
https://presheva.com/ne-17-vjetorin-ucpmb-se-shperndahen-mirenjohje-per-pjesmarresit-e-luftes-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2017-01-26 22:56
https://presheva.com/lugina-te-perfshihet-ne-bisedimet-beograd-prishtine/20%Monthly2017-01-26 22:53
https://presheva.com/miremengjesi-une-jam-inspektori/20%Monthly2017-01-26 11:29
https://presheva.com/real-madridi-largon-kryqin-nga-logo-per-myslimanet/20%Monthly2017-01-26 09:16
https://presheva.com/barcelona-real-sociedad-formacionet-e-mundshme-2/20%Monthly2017-01-26 09:11
https://presheva.com/lojtaret-e-realit-perjetojne-rende-eliminimin-nga-copa-del-rey/20%Monthly2017-01-26 09:09
https://presheva.com/forumi-rinor-i-pdsh-se-me-ankete-per-qytetaret-e-presheves/20%Monthly2017-01-26 09:04
https://presheva.com/shqiptari-nga-kercova-fiton-1-milione-dollare-ne-kazinon-e-amerikes/20%Monthly2017-01-26 08:51
https://presheva.com/kaq-kushtuan-bombardimet-e-nato-s-ndaj-serbise/20%Monthly2017-01-26 08:48
https://presheva.com/samsung-galaxy-s8-prezantohet-me-21-prill/20%Monthly2017-01-26 07:11
https://presheva.com/big-mama-nuk-vuan-prej-kancerit/20%Monthly2017-01-26 07:07
https://presheva.com/edita-tahiri-rugova-ishte-kunder-kembimit-te-territoreve-video/20%Monthly2017-01-26 07:03
https://presheva.com/glauk-konjufca-flet-per-idene-e-kembimit-te-lugines-me-veriun-e-kosoves/20%Monthly2017-01-26 06:59
https://presheva.com/bmw-x5-2017-video/20%Monthly2017-01-26 06:54
https://presheva.com/cfare-eshte-anemia-ushqimet-qe-ndihmojne-ne-kurimin-e-saj/20%Monthly2017-01-26 06:50
https://presheva.com/islami-kultivon-paqe/20%Monthly2017-01-26 06:46
https://presheva.com/privatesia-nga-nje-e-drejte-ne-tradite/20%Monthly2017-01-25 19:38
https://presheva.com/deputeti-shqiptar-ne-parlamentin-serb-ne-bisedime-te-perfshihet-edhe-lugina-e-presheves/20%Monthly2017-01-25 19:26
https://presheva.com/mitrovic-askush-nuk-do-te-lejoj-shkembim-territoresh/20%Monthly2017-01-25 19:19
https://presheva.com/arsiq-tregimet-per-shkembim-territoresh-jane-fushata-parazgjedhore/20%Monthly2017-01-25 19:09
https://presheva.com/lugina-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2017-01-25 19:00
https://presheva.com/gjeografia-e-fjaleve/20%Monthly2017-01-25 18:58
https://presheva.com/prindi-vete-i-pastron-trotuaret-para-shkolles-ne-kumanove/20%Monthly2017-01-25 12:21
https://presheva.com/dortmund-cmimi-i-aubameyang-80-milione/20%Monthly2017-01-25 09:44
https://presheva.com/celta-vigo-real-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-01-25 09:41
https://presheva.com/deklaratat-per-shkembim-territoresh-jane-te-rrezikshme-dhe-kunder-kushtetuese/20%Monthly2017-01-25 08:45
https://presheva.com/fluidi-nga-presheva-se-shpejti-hap-rafinerine-dhe-fabriken-per-prodhimin-e-vajit-ushqimor-floil/20%Monthly2017-01-25 08:01
https://presheva.com/presheva-me-objekt-universitar/20%Monthly2017-01-25 07:40
https://presheva.com/mediat-e-barcelones-real-madridi-lider-me-ndihmen-e-gjyqtareve/20%Monthly2017-01-25 07:06
https://presheva.com/ferguson-manchester-united-po-luan-mire/20%Monthly2017-01-25 07:04
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-anita-take/20%Monthly2017-01-25 07:03
https://presheva.com/martesa-per-letra-prioritet-i-shqiptareve-ne-maqedoni/20%Monthly2017-01-25 07:00
https://presheva.com/ndarja-e-kosoves-po-te-ishte-e-mundur-do-te-ishte-bash-zgjidhja-e-duhur/20%Monthly2017-01-25 06:58
https://presheva.com/audi-a1-2017/20%Monthly2017-01-25 06:55
https://presheva.com/perse-na-lotojne-syte-kur-eshte-jashte-ftohte/20%Monthly2017-01-25 06:52
https://presheva.com/shkencetaret-fillimi-i-punes-para-ores-1000-eshte-i-ngjashem-me-torturen/20%Monthly2017-01-25 06:49
https://presheva.com/perdorni-vaj-limoni-per-nje-rini-te-perhershme/20%Monthly2017-01-25 06:45
https://presheva.com/jabllanoviq-po-te-kishin-dashur-serbet-e-veriut-as-4-njesi-te-rosu-s-sdo-ta-kishin-ndaluar-trenin/20%Monthly2017-01-24 22:46
https://presheva.com/pastrim-dhe-kripe-ne-trotuaret-me-te-frekuentuara-per-nxenesit/20%Monthly2017-01-24 21:55
https://presheva.com/osbe-do-te-shtoj-vemendjen-per-luginen-e-presheves-duke-kerkuar-qe-edhe-qendra-e-saj-ne-vjene-te-jete-prezente-ne-rajon/20%Monthly2017-01-24 21:45
https://presheva.com/marihuana-e-fshehur-ne-gomen-e-vetures-u-zbulua-para-se-te-eksportohej-ne-serbi/20%Monthly2017-01-24 11:47
https://presheva.com/ndryshime-ne-shendetesi-cfare-do-te-mbuloj-sigurimi-shendetsore-nga-viti-i-ardhshem/20%Monthly2017-01-24 11:32
https://presheva.com/cdo-shtepi-serbe-ne-veri-ka-te-pakten-2-arme-jemi-te-gatshem-te-luftojme/20%Monthly2017-01-24 10:43
https://presheva.com/messi-eshte-afer-vazhdimit-te-kontrates/20%Monthly2017-01-24 09:31
https://presheva.com/daciq-per-blic-jam-i-shokuar-publikuan-nje-interviste-te-rrejshme/20%Monthly2017-01-24 09:24
https://presheva.com/dinari-valuta-e-dyte-ne-kosove-ja-ne-cila-pjese-perdoret-video/20%Monthly2017-01-24 08:04
https://presheva.com/instant-tethering-funksionaliteti-me-i-ri-ne-android/20%Monthly2017-01-24 07:59
https://presheva.com/ja-cilat-jane-6-perdorimet-e-vecanta-te-mjaltit/20%Monthly2017-01-24 07:58
https://presheva.com/gjithe-diten-kafiterite-plot-te-gjitha-kane-telefonat-me-te-mire/20%Monthly2017-01-24 07:29
https://presheva.com/junvetus-deshiron-tia-vazhdoj-kontraten-dybalas/20%Monthly2017-01-23 23:30
https://presheva.com/mbrojtja-sulmi-me-i-mire-i-real-madridit/20%Monthly2017-01-23 23:28
https://presheva.com/bale-afer-rikuperimit-pritet-shpejt-ti-kthehet-stervitjeve-me-top/20%Monthly2017-01-23 23:27
https://presheva.com/guardiola-kerkon-juan-bernat/20%Monthly2017-01-23 23:26
https://presheva.com/enti-parashkollor-me-probleme-te-medha-dhe-me-punesime-partiake/20%Monthly2017-01-23 23:12
https://presheva.com/daci-presidenti-rugova-kishte-vullnet-per-shkembim-territoresh-me-serbine-video/20%Monthly2017-01-23 22:54
https://presheva.com/llogarite-e-rrymes-me-gabime-vucic-premton-se-do-ti-kthej-paret-qytetareve/20%Monthly2017-01-23 10:43
https://presheva.com/edita-sopjani-vjen-me-baladen-ike-ti-video/20%Monthly2017-01-23 10:24
https://presheva.com/thyen-kemben-16-vjecari-pasi-goditi-me-saj-veturen/20%Monthly2017-01-23 09:59
https://presheva.com/jonuz-musliut-i-pelqen-ideja-e-qosjes-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2017-01-23 09:38
https://presheva.com/sindromat-e-perhershme-te-marredhenieve-shqiptaro-serbe/20%Monthly2017-01-23 08:36
https://presheva.com/dhimbja-e-fytit-cfare-duhet-te-dime-dhe-si-mund-ti-trajtojme/20%Monthly2017-01-23 07:25
https://presheva.com/real-madridi-dhe-chelsea-shkembejne-lojtaret/20%Monthly2017-01-23 07:00
https://presheva.com/jese-rodriguez-mund-te-mbetet-ne-paris-saint-germain/20%Monthly2017-01-23 06:57
https://presheva.com/ide-gjeniale-me-artin-ne-rruge-foto/20%Monthly2017-01-23 06:50
https://presheva.com/per-lapidarin-nuk-u-be-asgje-ai-u-harrua-dhe-vajti-ne-adrese-pa-adrese/20%Monthly2017-01-23 00:04
https://presheva.com/brukseli-i-beson-me-shume-thacit-se-mustafes/20%Monthly2017-01-22 23:51
https://presheva.com/skandaloze-dacic-demanton-gazetarin-nefail-maliqi-per-intervisten-e-trilluar-priten-akuza-per-veper-panale/20%Monthly2017-01-23 11:08
https://presheva.com/arlind-amidi-jam-krenar-qe-jam-nga-lugina-dhe-luaj-per-kombetaren/20%Monthly2017-01-22 21:12
https://presheva.com/zvicra-ka-nevoje-per-134-000-punetore-te-rinj/20%Monthly2017-01-22 19:14
https://presheva.com/serbia-nuk-ka-kapacitete-per-te-qene-xhandar-ne-ballkan/20%Monthly2017-01-22 19:12
https://presheva.com/reduktimi-ne-qender-e-qytetit-si-pasoje-e-prishjeve-dhe-mungeses-se-ujit/20%Monthly2017-01-22 14:49
https://presheva.com/historia-e-suksesshme-e-emigrantit-shqiptar-ne-itali/20%Monthly2017-01-21 23:53
https://presheva.com/pritet-te-hapet-fabrika-e-jumkos-ne-bujanoc-qe-do-ti-punesoje-50-persona/20%Monthly2017-01-21 23:50
https://presheva.com/pagesa-shtese-duhet-ti-nderrojne-targat-e-veturave-ata-qe-i-perdorin-7-vite/20%Monthly2017-01-21 23:44
https://presheva.com/jessie-j-calvin-harris-p-daddy-mahniten-me-fotografite-e-preshevarit-adrian-limani-foto/20%Monthly2017-01-21 13:15
https://presheva.com/futbollisti-laurant-sadiki-nga-lugina-e-presheves-ne-kombetaren-u21/20%Monthly2017-01-21 08:51
https://presheva.com/mish-pule-dhe-duhan-i-kontrabanduar-ne-terrnocin-e-madh-foto/20%Monthly2017-01-21 07:08
https://presheva.com/perse-numrat-e-shasise-tek-veturat-gjermane-fillojne-me-w/20%Monthly2017-01-21 06:54
https://presheva.com/iphone-8-do-te-njohe-fytyren-e-perdoruesit/20%Monthly2017-01-21 06:50
https://presheva.com/nese-keni-floke-te-yndyrshem-ja-nje-recete-shtepiake/20%Monthly2017-01-21 06:51
https://presheva.com/ja-sa-do-te-paguhet-obama-tani-qe-me-nuk-eshte-president/20%Monthly2017-01-21 06:43
https://presheva.com/barcelona-po-mendon-ta-zevendsoj-trajnerin-kush-mund-ta-pasoj-enriquen/20%Monthly2017-01-20 21:33
https://presheva.com/gerrard-rikthehet-ne-liverpool/20%Monthly2017-01-20 21:31
https://presheva.com/keshilli-kombetar-shqiptar-riaktivizon-revisten-e-saj-nacional/20%Monthly2017-01-20 21:19
https://presheva.com/me-gruevskin-ose-zaevin-cfare-mendojne-qytetaret-video/20%Monthly2017-01-20 21:15
https://presheva.com/amerika-vlerson-situaten-politike-ne-bujanoc/20%Monthly2017-01-20 21:11
https://presheva.com/korigjohen-fletpagesat-llogarite-fiskale-me-presheve-e-jo-me-bjrm/20%Monthly2017-01-20 21:03
https://presheva.com/junuz-musliu-shpenzoi-1-3-milion-dinare-shtese-nga-buxheti-komunal-i-bujanocit-dokument/20%Monthly2017-01-20 11:40
https://presheva.com/perdja-e-syrit-nga-se-shkaktohet-dhe-si-trajtohet/20%Monthly2017-01-20 07:02
https://presheva.com/yamaha-prezanton-motoret-te-rossit-e-vinales-foto-video/20%Monthly2017-01-20 06:59
https://presheva.com/van-baster-akuzon-rende-milanin/20%Monthly2017-01-20 06:53
https://presheva.com/lirim-jakupi-nga-bujanoci-ne-listen-e-kerkimeve-nga-interpoli/20%Monthly2017-01-19 23:32
https://presheva.com/qosja-veriu-te-jepet-per-luginen-e-presheves-shqiperia-dhe-kosova-do-te-bashkohen/20%Monthly2017-01-19 23:29
https://presheva.com/xhamia-shqiptare-sunnah-ne-dietikon-te-zvicres-vater-e-arsimit/20%Monthly2017-01-19 21:37
https://presheva.com/diaspora-nga-zvicrra-ndihma-ne-inventar-per-administraten-komunale-foto/20%Monthly2017-01-19 22:59
https://presheva.com/mnf-security-kompania-e-pare-preshevare-qe-ofron-siguri-qytetareve/20%Monthly2017-01-19 16:46
https://presheva.com/shqiptaret-ne-veri-te-kosoves-mes-frikes-dhe-pasigurise/20%Monthly2017-01-19 09:47
https://presheva.com/shokohet-preshevari-mendoi-se-beri-foto-te-bores-por-i-doli/20%Monthly2017-01-19 08:50
https://presheva.com/hapsire-e-ngushte-per-te-shkaktuar-konflikte-jugu-i-serbise-nen-kontroll/20%Monthly2017-01-19 08:43
https://presheva.com/3-arsye-perse-mund-te-keni-probleme-me-baterine-e-celularit/20%Monthly2017-01-19 07:05
https://presheva.com/4-arsyet-pse-duhet-te-konsumoni-1-luge-vaj-ulliri-cdo-mengjes/20%Monthly2017-01-19 07:02
https://presheva.com/a-e-dini-sa-paguhet-presidenti-thaci/20%Monthly2017-01-19 07:00
https://presheva.com/fillojne-proceset-gjyqesore-per-perdorimin-e-flamurit-kombetar-ne-presheve-dokument/20%Monthly2017-01-19 00:32
https://presheva.com/musliu-serbia-e-ka-shtuar-armatimin-afer-kufirit-me-kosoven/20%Monthly2017-01-19 00:29
https://presheva.com/kryetarja-kuvendit-sinani-takim-me-perfaqesuesit-e-ambasades-amerikane/20%Monthly2017-01-19 00:11
https://presheva.com/nikolic-shqiptaret-vete-po-kerkojne-lufte/20%Monthly2017-01-18 09:06
https://presheva.com/keto-jane-25-fjalekalimet-me-te-perdorura-gjate-vitit-2016/20%Monthly2017-01-18 07:10
https://presheva.com/pse-kane-vrima-dritaret-e-aeroplaneve-per-udhetare-video/20%Monthly2017-01-18 07:08
https://presheva.com/faktoret-e-rrezikut-nga-kanceri/20%Monthly2017-01-18 07:06
https://presheva.com/pogba-nuk-ia-vlen-110-milione/20%Monthly2017-01-18 07:04
https://presheva.com/verratti-tek-bayern-per-80-milione/20%Monthly2017-01-18 07:03
https://presheva.com/chelsea-e-deshiron-anesorin-e-middlesbrough-adama-traore/20%Monthly2017-01-18 07:01
https://presheva.com/klinaku-nese-nuk-zgjidhet-ceshtja-shqiptare-ne-kosoven-lindore-atje-do-te-kerset-lufta-perseri/20%Monthly2017-01-18 06:59
https://presheva.com/mbeturinat-te-grumbullohen-ne-qese-plastike-per-shkak-te-bores-dhe-acarit-video/20%Monthly2017-01-17 22:46
https://presheva.com/afat-15-dite-lirojeni-zyren-e-uzurpuar-ose-do-te-perballeni-me-masa-ligjore-dokument/20%Monthly2017-01-17 18:18
https://presheva.com/nagip-arifi-shpenzoi-855-324-dinare-shtese-nga-buxheti-komunal-i-bujanocit-dokument/20%Monthly2017-01-17 12:49
https://presheva.com/familjen-salihu-shpreh-gatishmeri-per-ta-ndihmuar-edhe-labinot-tahiri-labi/20%Monthly2017-01-17 12:11
https://presheva.com/aliu-nuk-eshte-e-vertet-se-mos-pastrimi-i-rruges-eshte-shkak-i-mos-mbajtjes-se-mesimit-ne-leran/20%Monthly2017-01-17 11:03
https://presheva.com/ahmeti-nuk-heqim-dore-nga-zyrtarizmi-i-gjuhes-shqipe/20%Monthly2017-01-17 10:58
https://presheva.com/kapet-bullgari-me-50-bokse-cigare-te-fshehura-ne-vw-polo-foto/20%Monthly2017-01-17 10:56
https://presheva.com/pse-ndizej-flake-samsung-note-7/20%Monthly2017-01-17 06:57
https://presheva.com/a-eshte-ky-samsung-galaxy-s8/20%Monthly2017-01-17 06:56
https://presheva.com/isco-dhe-james-i-kthehen-stervitjeve/20%Monthly2017-01-17 06:54
https://presheva.com/%e2%80%8brrezikohet-shendeti-i-schumacherit-braktiset-nga-sponsoret/20%Monthly2017-01-17 06:53
https://presheva.com/barcelona-deshiron-ta-transferoj-costan/20%Monthly2017-01-17 06:52
https://presheva.com/juventus-me-logo-te-re/20%Monthly2017-01-17 06:51
https://presheva.com/pensionohet-van-gaal/20%Monthly2017-01-17 06:50
https://presheva.com/rrogat-mesatare-ne-serbi-369-euro-slloveni-1020-euro/20%Monthly2017-01-17 00:10
https://presheva.com/ja-si-vendosen-zinxhiret-ne-rrota-ne-rruget-me-bore-video/20%Monthly2017-01-17 00:00
https://presheva.com/blic-vetem-lufte-te-mos-kete/20%Monthly2017-01-16 23:56
https://presheva.com/ambasadori-walker-shiptareve-te-lugines-dialogu-perhere-eshte-i-nevojshem-dhe-i-domosdoshem/20%Monthly2017-01-16 22:39
https://presheva.com/kryetari-haziri-dhe-ministrja-bajrami-ofruan-mbeshtetje-per-kompanine-preshevare-fluidi-dhe-biznesin-e-ri-magjja/20%Monthly2017-01-16 23:45
https://presheva.com/fotografi-e-falsifikuar-me-trenin-nga-zvicra-me-mbishkrim-kosovo-is-albania/20%Monthly2017-01-16 18:23
https://presheva.com/qytetareve-te-serbis-nuk-i-duhet-me-viza-per-kine/20%Monthly2017-01-16 17:52
https://presheva.com/preshevari-besim-halimi-ne-jurine-e-oscar-austrian-hairdresser-te-vitit-2017-te/20%Monthly2017-01-16 14:17
https://presheva.com/ish-ushtari-i-ucpmb-se-ne-varferi-ekstreme-foto/20%Monthly2017-01-16 18:31
https://presheva.com/vulin-nga-kosova-jane-shperngulur-250-mije-serbe/20%Monthly2017-01-16 12:02
https://presheva.com/turku-fsheh-50-000-euro-ne-brez-foto/20%Monthly2017-01-16 11:53
https://presheva.com/ne-opel-astran-e-shtetasit-shqiptar-zbulohen-20-kilogram-marihuane-foto/20%Monthly2017-01-16 11:48
https://presheva.com/kolegji-ispe-do-te-ndaj-bursa-studentore-per-studente-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2017-01-16 10:51
https://presheva.com/rruga-me-e-shkurter-deri-te-pasaporta-zvicerane/20%Monthly2017-01-16 10:22
https://presheva.com/sa-vetura-vjidhen-ne-serbi/20%Monthly2017-01-16 08:58
https://presheva.com/sampaoli-e-morem-fitoren-e-merituar/20%Monthly2017-01-16 07:54
https://presheva.com/manchester-city-jashte-gares-per-titull/20%Monthly2017-01-16 07:52
https://presheva.com/allegri-nuk-do-te-largohet-nga-juventus/20%Monthly2017-01-16 07:50
https://presheva.com/kenga-bon-bon-e-eres-shnderrohet-ne-llom-llom-video/20%Monthly2017-01-16 07:48
https://presheva.com/si-te-shpetoni-nga-herpesi-ne-buze/20%Monthly2017-01-16 07:41
https://presheva.com/pse-jane-krijuar-lojerat-solitaire-dhe-minesweeper/20%Monthly2017-01-16 07:39
https://presheva.com/a-demtohet-bateria-e-iphone-nese-e-lini-ne-rryme-gjate-gjithe-nates/20%Monthly2017-01-16 07:37
https://presheva.com/ja-cfare-ndodh-nese-motorit-te-makines-i-hidhni-coca-cola-dhe-jo-vaj-video/20%Monthly2017-01-16 07:35
https://presheva.com/nuk-ka-forca-te-shtuara-dhe-perforcime-ne-kufi-me-kosoven/20%Monthly2017-01-16 07:22
https://presheva.com/para-se-te-mbuloj-bora-presheven-moravica-dhe-saba-bellca-pastrojne-rruget-foto/20%Monthly2017-01-16 00:20
https://presheva.com/ancelotti-bayern-eshte-gati-per-te-fituar-te-gjithe-titujt-kete-edicion/20%Monthly2017-01-15 19:02
https://presheva.com/guardiola-city-ka-kapacitete-te-bej-me-shume/20%Monthly2017-01-15 18:59
https://presheva.com/dy-serb-dhe-nje-shqiptar-prangosen-ne-piken-kufitare-dheu-i-bardhe-me-marihuane/20%Monthly2017-01-15 18:49
https://presheva.com/aksident-i-rend-ne-zvicer-humbi-jeten-i-riu-preshevar-mensur-kamberi/20%Monthly2017-01-15 15:26
https://presheva.com/rinia-e-humbur-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2017-01-15 12:44
https://presheva.com/preshevarja-perkrahe-nices-bernulit-jungut/20%Monthly2017-01-16 07:23
https://presheva.com/arsenali-nuk-di-kurre-per-humbje-kur-ka-mustafin-ne-fushe/20%Monthly2017-01-15 09:38
https://presheva.com/rreziku-nga-pneumonia-simptomat-trajtimi-dhe-parandalimi/20%Monthly2017-01-15 09:34
https://presheva.com/putin-trondit-serbine-per-kosoven-ja-cfare-thote-video/20%Monthly2017-01-15 09:32
https://presheva.com/qytetaret-e-presheves-treni-ishte-provokim-duhet-te-rrenohet-edhe-muri/20%Monthly2017-01-15 09:27
https://presheva.com/arrestohet-shtetasi-serb-ne-essen-te-gjermanise-dyshohet-se-po-planifikonte-sulm-terrorist/20%Monthly2017-01-15 09:10
https://presheva.com/kryeminstri-serb-vucic-kercenon-kosoven/20%Monthly2017-01-15 09:07
https://presheva.com/shkelqimi-i-nje-legjende/20%Monthly2017-01-15 00:00
https://presheva.com/kocijanciq-treni-eshte-ceshtje-e-kosoves-dhe-duhet-te-zgjidhet-ne-dialog-me-serbine/20%Monthly2017-01-14 15:47
https://presheva.com/bashkeluftetaret-nderojne-familjen-e-nijazi-azemit-komandant-mjekrres/20%Monthly2017-01-14 00:23
https://presheva.com/nese-e-keni-femiun-problematik-ne-shkolle-do-ta-paguani-gjobe-20-000-dinare/20%Monthly2017-01-14 00:07
https://presheva.com/daciqi-deklarata-e-mustafes-per-kosoven-lindore-deshmi-e-politikes-shqiptaromadhe/20%Monthly2017-01-13 23:58
https://presheva.com/shembull-i-ralle-2100-euro-e-humbura-i-kthehen-pronarit/20%Monthly2017-01-13 19:13
https://presheva.com/senzacionale-resorti-corrotica-behet-me-skilift/20%Monthly2017-01-13 18:27
https://presheva.com/organizohet-aksion-per-kapjen-e-qenve-endacak-foto/20%Monthly2017-01-13 11:16
https://presheva.com/kosovaret-qe-kane-vepruar-ne-zvicer-tani-mund-ti-marrin-pensionet/20%Monthly2017-01-13 09:37
https://presheva.com/ne-batrovci-tek-shqiptari-zbulohen-33-kilogram-marihuane-foto/20%Monthly2017-01-13 09:30
https://presheva.com/premtime-deshtime-apo-prishje-koalicioni/20%Monthly2017-01-13 07:31
https://presheva.com/facebook-po-pergjon-bisedat-tuaja-cdo-moment/20%Monthly2017-01-13 07:13
https://presheva.com/studim-ja-arsyeja-perse-stresi-shkakton-atak-ne-zemer/20%Monthly2017-01-13 06:56
https://presheva.com/ramos-sevillizmi-meriton-respektin-tim-por-jo-dhe-ata-qe-ofendonin-te-emen-time/20%Monthly2017-01-12 23:46
https://presheva.com/zidane-nuk-jam-i-kenaqur-ramos-poashtu-nuk-eshte-mire-kur-te-ofendojne/20%Monthly2017-01-12 23:45
https://presheva.com/ish-badigardi-i-berishes-si-u-hapen-depot-ne-vlore-dhe-sulmi-ndaj-shik-ut/20%Monthly2017-01-12 23:35
https://presheva.com/eneda-tarifa-vjen-me-ndryshim-te-look-ut/20%Monthly2017-01-12 23:31
https://presheva.com/studentja-e-akuzon-per-ngacmim-seksual-taksisti-kosovar-perfundon-ne-burg-ne-zvicer/20%Monthly2017-01-12 23:29
https://presheva.com/novosti-veteranet-e-uck-se-disa-nga-presheva-pregadisin-kindapimin-e-zyrtareve-serb/20%Monthly2017-01-12 22:45
https://presheva.com/surroi-shqiptaret-e-tre-komunave-ne-serbi-nuk-fitojne-gje-duke-i-quajtur-si-kosove-lindore/20%Monthly2017-01-12 20:53
https://presheva.com/pdsh-te-inicohet-formimi-i-asociacionit-te-komunave-me-shumice-shqiptaresh-autokton-ne-lugine-ne-baze-te-vendimit-te-tre-kuvendeve-te-2015/20%Monthly2017-01-12 16:58
https://presheva.com/kryetarja-e-kuvendit-vizitoi-familjen-junuzi-nga-bukuroca/20%Monthly2017-01-12 13:50
https://presheva.com/shqiperia-po-perzihet-ne-pune-te-brendshme-te-serbise/20%Monthly2017-01-12 11:53
https://presheva.com/sevilla-real-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-01-12 09:25
https://presheva.com/suarez-messi-eshte-me-i-miri-ne-bote/20%Monthly2017-01-12 09:22
https://presheva.com/top-10-sajtet-torrente-per-2017-en/20%Monthly2017-01-12 09:21
https://presheva.com/volkswagen-tiguan-allspace-suv/20%Monthly2017-01-12 09:18
https://presheva.com/askush-nuk-ka-kerkuar-nga-serbia-heqjen-e-aktakuzave-ndaj-politikaneve-shqiptare-te-kosoves/20%Monthly2017-01-12 09:14
https://presheva.com/rrahje-masive-ne-parlamentin-e-turqise-video/20%Monthly2017-01-12 09:12
https://presheva.com/te-rinjte-ne-fshatin-geraj-ndihmojn-shpezet-me-ushqimevideo-foto/20%Monthly2017-01-12 08:24
https://presheva.com/nese-keni-imunitet-te-dobet-kjo-recete-natyrale-do-te-luftoje-cdo-infeksion/20%Monthly2017-01-12 07:00
https://presheva.com/alarm-per-destabilizim-te-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2017-01-12 06:55
https://presheva.com/nderron-jete-shkrimtari-ramiz-kelmendi/20%Monthly2017-01-12 00:04
https://presheva.com/sela-vetem-te-unifikuar-behemi-te-pathyeshem/20%Monthly2017-01-11 23:32
https://presheva.com/partneriteti-per-blerjen-e-banjes-se-bujanocit-apo-te-vranjes/20%Monthly2017-01-11 18:53
https://presheva.com/gripi-rendon-gjendjen-hospitalizohet-nje-shtatzene-nga-presheva/20%Monthly2017-01-11 18:41
https://presheva.com/daciqi-po-i-frikesohet-diaspores-shqiptare/20%Monthly2017-01-11 18:16
https://presheva.com/%e2%80%8bronaldo-kam-permbushur-endrren-time/20%Monthly2017-01-11 09:25
https://presheva.com/barcelona-athletic-bilbao-formacionet-mundshme/20%Monthly2017-01-11 09:20
https://presheva.com/ne-2017-shteti-planifikon-te-largoj-nga-puna-5000-puntore/20%Monthly2017-01-11 08:47
https://presheva.com/ndihma-e-shpejt-apelon-qytetaret-te-mos-dalin-pa-nevoje/20%Monthly2017-01-11 08:39
https://presheva.com/moti-i-acarte-pse-ngrijne-ne-fillim-duart-kembet-dhe-hunda/20%Monthly2017-01-11 07:18
https://presheva.com/arrestohet-ne-mucibabe-nje-shqiptar-i-kerkuar-nga-gjykata/20%Monthly2017-01-10 23:12
https://presheva.com/krasniqi-serbia-e-sotme-eshte-hiq-me-pak-se-serbia-e-millosheviqit/20%Monthly2017-01-10 23:08
https://presheva.com/knsh-shpenzimet-per-botimin-e-revistes-nacionali-kane-kushtuar-gjithsejt-116-940din-demant/20%Monthly2017-01-11 06:57
https://presheva.com/ahmeti-maqedonia-drejt-zgjedhjeve-te-reja-nese-nuk-pranohet-platforma-shqiptare-video/20%Monthly2017-01-10 17:43
https://presheva.com/atentat-ne-gjermani-shqiptari-qellohet-me-plumb-ne-koke-video/20%Monthly2017-01-10 08:47
https://presheva.com/asociacioni-i-njeanshem-shpallet-ilegal/20%Monthly2017-01-10 08:41
https://presheva.com/ja-nga-sa-per-qind-te-votave-moren-ronaldo-messi-dhe-griezmann/20%Monthly2017-01-10 07:38
https://presheva.com/kyle-walker-dhe-danny-rose-ne-united-apo-city/20%Monthly2017-01-10 07:37
https://presheva.com/zyrtare-odegaard-largohet-nga-real-madrid/20%Monthly2017-01-10 07:35
https://presheva.com/apn-ankohet-per-tentime-manipulimi-per-zgjedhjet-e-drejtorit-ne-sh-f-9-maji-ne-leran/20%Monthly2017-01-10 07:20
https://presheva.com/keto-ushqime-mbrojne-femijet-nga-virozat/20%Monthly2017-01-10 06:50
https://presheva.com/moti-i-ftohte-ne-lugine-vijojne-temperaturat-e-uleta-me-bore/20%Monthly2017-01-10 06:48
https://presheva.com/aksidentohen-dy-familje-shqiptare-ne-austri-7-te-plagosur/20%Monthly2017-01-10 00:10
https://presheva.com/pdsh-ne-presheve-reagon-ashper-me-arrestimin-e-z-haradinaj/20%Monthly2017-01-09 21:42
https://presheva.com/mos-na-krijoni-mure-kosova-eshte-eksperimentuar-mjaft/20%Monthly2017-01-09 21:38
https://presheva.com/lorik-cana-kerkon-lirimin-e-ramush-haradinajt/20%Monthly2017-01-09 12:31
https://presheva.com/nuk-ka-vazhdim-pushimi-shkolla-fillon-te-merkuren/20%Monthly2017-01-09 12:22
https://presheva.com/maqedonasit-i-tremben-kryeministrit-rama/20%Monthly2017-01-09 11:37
https://presheva.com/kur-nuk-ka-luana-edhe-majmunet-behen-mbret/20%Monthly2017-01-09 08:02
https://presheva.com/stela-shqiptarja-me-e-kerkuar-ne-itali/20%Monthly2017-01-09 08:00
https://presheva.com/ja-gazetari-maqedonas-milenko-qe-jep-deklarata-shokuese-per-shqiptaret/20%Monthly2017-01-09 07:57
https://presheva.com/nje-grup-i-pvd-se-kerkon-dhe-voton-per-prishjen-e-koalicionit-me-apn/20%Monthly2017-01-09 00:42
https://presheva.com/enrique-thote-se-barcelona-i-meritoi-3-pike-kunder-villareal/20%Monthly2017-01-09 00:20
https://presheva.com/ne-real-madrid-nga-21-lojtare-20-kane-shenuar-gol/20%Monthly2017-01-09 00:18
https://presheva.com/prizrenasi-belul-bajrami-udheheqes-i-legjislativit-ne-komunen-zvicerane/20%Monthly2017-01-09 00:06
https://presheva.com/a-thua-kush-interesohet-per-popullaten-shqiptare-qe-jetojn-ne-lugine/20%Monthly2017-01-08 18:36
https://presheva.com/kjo-eshte-molla-e-kuqe-qe-krejt-flasin-per-te-foto/20%Monthly2017-01-08 18:32
https://presheva.com/shqiptaret-te-zhytur-ne-borxhe/20%Monthly2017-01-08 18:28
https://presheva.com/ne-serbi-formohet-policia-ndihmese/20%Monthly2017-01-08 11:07
https://presheva.com/cfare-ndodh-nese-nuk-hani-sheqer-per-tri-dite/20%Monthly2017-01-08 09:38
https://presheva.com/gjenerali-dritan-demiraj-u-ben-thirrje-bashkatdhetareve-te-gjithe-se-bashku-per-ramushin-video/20%Monthly2017-01-08 09:30
https://presheva.com/i-ftohti-siberian-ne-lugine-ja-sa-ishin-temperaturat-foto/20%Monthly2017-01-08 09:25
https://presheva.com/dodik-4-komunat-veriore-te-kosoves-duhet-ti-bashkohen-serbise/20%Monthly2017-01-07 22:53
https://presheva.com/mergimtaret-ndihmojne-njeri-tjetrin-nepermjet-presheva-com-it-foto-video/20%Monthly2017-01-07 22:49
https://presheva.com/serbia-po-i-kerkon-157-pjesetare-te-uck-se-nepermjet-interpol-it-5-nga-lugina/20%Monthly2017-01-07 22:22
https://presheva.com/unaza/20%Monthly2017-01-07 22:12
https://presheva.com/gjorgjeviq-rruget-ne-zonen-e-sigurise-dhe-ne-kufi-me-kosoven-te-kalueshme-dhe-nen-kontroll/20%Monthly2017-01-07 10:52
https://presheva.com/ky-zjarrfikes-shpetoi-njerez-ne-aksidentin-zinxhir/20%Monthly2017-01-07 08:08
https://presheva.com/ky-shurup-kunder-gripit-eshte-10-here-me-i-mire-se-penicilinat/20%Monthly2017-01-07 07:53
https://presheva.com/per-luginen-e-presheves-te-bisedohet-ne-bruksel/20%Monthly2017-01-07 07:48
https://presheva.com/musliu-kerkon-mbeshtetje-nga-kosova-per-te-ndertuar-mur-ne-presheve/20%Monthly2017-01-07 07:42
https://presheva.com/historike-bashkohen-shqiptaret-kushte-maqedonise-per-qeverine/20%Monthly2017-01-06 22:10
https://presheva.com/22-mergimtare-shqiptare-lendohen-ne-nje-aksident-zinxhiror-ne-nish-foto-video/20%Monthly2017-01-06 15:24
https://presheva.com/lewandowski-metodat-e-guardiolas-ishin-jo-te-mira/20%Monthly2017-01-06 14:53
https://presheva.com/jese-mund-te-transferohet-tek-las-palmas/20%Monthly2017-01-06 14:51
https://presheva.com/zidane-zbulon-listen-e-te-ftuarve-per-ndeshjen-ndaj-granadas/20%Monthly2017-01-06 14:50
https://presheva.com/vdekja-e-bardhe-ja-snajperi-qe-vrau-800-ushtare-ruse-brenda-100-diteve/20%Monthly2017-01-06 14:49
https://presheva.com/levizjet-e-veshtiresuara-gjendja-nen-kontroll-foto/20%Monthly2017-01-06 14:20
https://presheva.com/shterpca-behet-me-rrjetin-telefonik-mobil-te-serbise-mts-064/20%Monthly2017-01-06 13:55
https://presheva.com/nikoliq-kosova-e-di-mire-se-serbia-nuk-eshte-e-dobet/20%Monthly2017-01-06 13:53
https://presheva.com/demant-alban-selimi-dezinformon-opinionin-shqiptar/20%Monthly2017-01-06 15:19
https://presheva.com/stuhia-e-debores-ende-po-vazhdon-po-veshtiresohet-situata-ne-teren-foto/20%Monthly2017-01-05 21:49
https://presheva.com/veshtiresi-ne-rruget-e-presheves-moravica-aktivizon-makinerine-per-pastrimin-e-rrugeve/20%Monthly2017-01-05 18:41
https://presheva.com/receta-me-te-cilen-nuk-do-te-zgjoheni-kurre-te-lodhur/20%Monthly2017-01-05 15:42
https://presheva.com/per-serbine-shume-e-rendesishme-dalja-ne-portin-e-durresit/20%Monthly2017-01-05 15:38
https://presheva.com/keshilla-per-vozitje-te-sigurt-ne-kushte-dimri/20%Monthly2017-01-05 13:45
https://presheva.com/zbulohen-15-kilogram-marihuane-tek-dy-shqiptare-ne-horgosh-foto/20%Monthly2017-01-05 12:03
https://presheva.com/serbia-ndan-405-milione-euro-per-serbet-ne-kosove-prishtina-e-tirana-sjapin-asnje-cent-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2017-01-05 10:53
https://presheva.com/ne-presheve-rroga-mesatare-eshte-37-033-dinare/20%Monthly2017-01-05 10:29
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-mr-zekolli-nga-bujanoci/20%Monthly2017-01-05 10:00
https://presheva.com/me-rroge-te-gjermanit-te-jetosh-ne-serbi/20%Monthly2017-01-05 00:52
https://presheva.com/familja-jonuzi-nga-bukuroca-ne-gjendje-te-mjerueshme-iniciative-per-ndertim-shtepie-foto-video/20%Monthly2017-01-04 21:54
https://presheva.com/fondi-humanitar-rahovica-i-nderton-shtepi-familjes-selimi-video/20%Monthly2017-01-04 21:38
https://presheva.com/profesoresha-nga-lugina-ligjeron-3-lende-ne-shkollen-e-bernit/20%Monthly2017-01-04 21:21
https://presheva.com/fillon-sistemi-i-higjienes-neper-fshatra-nis-me-golemidollin-dhe-leranin-foto/20%Monthly2017-01-04 15:40
https://presheva.com/tottenham-chelsea-formacionet-foto/20%Monthly2017-01-04 14:40
https://presheva.com/real-madrid-sevilla-formacionet-e-mundshme-foto/20%Monthly2017-01-04 14:38
https://presheva.com/menaxheri-i-bankes-nga-bujanoci-plackiti-kursyesit-150-000-euro/20%Monthly2017-01-04 13:24
https://presheva.com/per-shkak-te-gripit-mund-te-shtyhet-pushimi-ne-shkolla/20%Monthly2017-01-04 13:10
https://presheva.com/keshilla-ja-si-mund-ta-parandaloni-gripin/20%Monthly2017-01-04 09:52
https://presheva.com/pija-me-3-perberes-qe-ndihmon-ne-humbjen-e-peshes/20%Monthly2017-01-04 09:50
https://presheva.com/piceria-e-shqiptarit-ne-cyrih-qe-u-fal-te-varferve-ushqim-pa-pagese/20%Monthly2017-01-04 09:44
https://presheva.com/prinderit-e-ardhshem-shteti-jep-100-000-dinare-per-femiun-e-pare/20%Monthly2017-01-04 09:33
https://presheva.com/ndertimi-i-sheshit-skenderbeu-ne-shkup-shume-i-ngadalte/20%Monthly2017-01-03 18:24
https://presheva.com/qytetaret-kane-humbur-besimin-ne-sistemin-e-shendetesise/20%Monthly2017-01-03 18:13
https://presheva.com/procedure-e-pershpejtuar-per-shitjen-e-banjes-se-bujanocit/20%Monthly2017-01-03 18:11
https://presheva.com/xhelal-memeti-po-e-kerkon-menyren-e-terheqjes-nga-politika/20%Monthly2017-01-03 11:55
https://presheva.com/serbet-e-brezovices-nuk-i-paguajne-tatime-shtetit-te-kosoves-video/20%Monthly2017-01-03 09:38
https://presheva.com/78-nuse-nga-shqiperia-te-martuara-me-maqedonas-ne-nje-fshat-te-maqedonise-video/20%Monthly2017-01-03 09:34
https://presheva.com/ja-si-e-ruan-serbia-kufirin-me-kosoven-foto/20%Monthly2017-01-03 09:23
https://presheva.com/golg-ag-kendon-hajredin-pashen-video/20%Monthly2017-01-03 00:53
https://presheva.com/martohen-blero-dhe-afrona/20%Monthly2017-01-03 00:52
https://presheva.com/ja-ereza-qe-kuron-renien-e-flokeve/20%Monthly2017-01-03 00:51
https://presheva.com/koeman-mund-ta-drejtoj-barcelonen/20%Monthly2017-01-03 00:48
https://presheva.com/veratti-mund-te-transferohet-tek-real-madridi/20%Monthly2017-01-03 00:46
https://presheva.com/klopp-kerkon-sulmuesin-e-leipzig/20%Monthly2017-01-03 00:45
https://presheva.com/serbi-qe-festoi-vitin-e-ri-ne-tirane-i-mahnitur-nga-mikpritja-e-shqiptareve-video/20%Monthly2017-01-03 00:39
https://presheva.com/keta-jane-dy-vellezerit-shqiptare-qe-punojne-per-pentagonin/20%Monthly2017-01-03 00:36
https://presheva.com/fotografia-e-atij-qe-kreu-sulmin-terrorist-ne-stamboll/20%Monthly2017-01-03 00:06
https://presheva.com/foshnja-e-pare-qe-lind-ne-presheve-per-vitin-2017-mashkull/20%Monthly2017-01-02 23:57
https://presheva.com/organizim-dhe-mobilizim-per-projektin-tone-politik/20%Monthly2017-01-02 23:50
https://presheva.com/sa-na-mungon-viti-i-ri-pa-cka-se-e-festojme-cdo-vit/20%Monthly2017-01-02 23:48
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-ne-shtepine-e-shendetit-ndryshimi-as-qe-ka-filluar-per-shkak-te-ambicieve-personale-te-personave-te-caktuar/20%Monthly2017-01-02 19:07
https://presheva.com/presheves-po-i-rikthehet-tradita-e-hifzit-te-kuranit/20%Monthly2017-01-02 18:53
https://presheva.com/zvoglimit-te-rrogave-i-gezohen-mjeket-nga-vranja-pritet-largimi-i-mjekeve-nga-presheva-dhe-bujanoci/20%Monthly2017-01-02 14:45
https://presheva.com/shqiprim-arifi-politikani-i-vitit-2016-ne-presheve/20%Monthly2017-01-02 14:28
https://presheva.com/leter-e-hapur-doreheqje-nga-posti-i-zv-drejtorit-te-shtepise-se-shendetit/20%Monthly2017-01-02 12:07
https://presheva.com/kollitja-shkaqet-shenjat-dhe-trajtimet/20%Monthly2017-01-02 01:13
https://presheva.com/frutat-e-thata-kunder-kancerit-dhe-pro-zemres/20%Monthly2017-01-02 01:10
https://presheva.com/normalizohet-qendra-e-qytetit-dhe-pastrohen-mjetet-piroteknike-foto/20%Monthly2017-01-02 01:06
https://presheva.com/cfare-ka-ndryshuar-nga-1-janari-goditen-duhanpiresit-vozitesit-me-gabime/20%Monthly2017-01-01 15:18
https://presheva.com/cr7-lojtari-i-vitit-2016/20%Monthly2017-01-01 13:27
https://presheva.com/ky-eshte-terroristi-qe-vrau-39-persona-ne-sulmin-e-turqise-video/20%Monthly2017-01-01 13:18
https://presheva.com/kapen-trafikantet-preshevar-ne-kerkim-shoferi-m-n-nga-passati-i-vdekjes/20%Monthly2017-01-01 13:09
https://presheva.com/sa-vetura-te-perdorura-jane-importuar-ne-2016/20%Monthly2017-01-01 02:02
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-i-riu-hoxhe-izeir-destani-nga-llucani-i-bujanocit/20%Monthly2017-01-01 02:00
https://presheva.com/urgjenca-nata-kalon-pa-incidente/20%Monthly2017-01-01 00:17