XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/pervjetori-i-referendumit-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2017-02-28 21:55
https://presheva.com/sa-eshte-serioz-afeds-dhe-xhelal-mehmeti-me-projektin-autostrada-durres-medvegje-nish-foto/20%Monthly2017-03-01 06:57
https://presheva.com/arrestohen-f-f-dhe-a-a-nga-presheva-me-900-gram-marihuane-ne-nish/20%Monthly2017-02-28 21:40
https://presheva.com/kengetari-preshevar-arian-agushi-gold-ag-nderohet-me-dekoraten-e-heriot-shkelzen-haradinaj/20%Monthly2017-02-28 13:16
https://presheva.com/shkruhen-parulla-dhe-grafite-ne-shkollen-ibrahim-kelmendi-ne-stacionin-hekurudhor-te-presheves-foto/20%Monthly2017-02-28 09:28
https://presheva.com/jose-mourinho-e-deshiron-cesc-fabregasin-ne-old-traford/20%Monthly2017-02-28 07:40
https://presheva.com/boateng-ozil-njeri-nga-me-te-miret-ne-bote/20%Monthly2017-02-28 07:37
https://presheva.com/ramos-i-pergjigjet-piques-te-gjithe-e-dime-boten-e-tij/20%Monthly2017-02-28 07:35
https://presheva.com/iniesta-jemi-me-luis-enriquen/20%Monthly2017-02-28 07:33
https://presheva.com/xhenxhefili-bima-qe-kuron-qelizat-kancerogjene-dhe-ndihmon-per-te-rene-ne-peshe/20%Monthly2017-02-28 07:51
https://presheva.com/si-ta-zbuloni-mjaltin-e-manipuluar/20%Monthly2017-02-28 07:27
https://presheva.com/rrogat-mesatare-ne-presheve-per-13-323-dinare-nen-mesatare-e-shtetit/20%Monthly2017-02-28 07:26
https://presheva.com/pjesmarrja-ne-organet-shteterore-e-rendesishme-per-shqiptaret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2017-02-28 07:54
https://presheva.com/gjakderdhje-vrasje-dhe-plagosje-cfare-po-paralajmeron-kreshnik-spahiu/20%Monthly2017-02-28 06:50
https://presheva.com/konfiskohen-75-kilogram-duhan-ne-veture-te-bujanocit/20%Monthly2017-02-28 06:44
https://presheva.com/moravica-shtrin-sherbimet-e-saj-ne-fshatin-geraj-dhe-raince/20%Monthly2017-02-27 20:35
https://presheva.com/bashkepunimi-i-komunes-se-presheves-me-tiranen-po-konkretizohet/20%Monthly2017-02-27 10:38
https://presheva.com/ne-kufirin-e-horgoshit-konfiskohen-190-000-euro-foto/20%Monthly2017-02-27 09:23
https://presheva.com/cr7-lojtari-me-me-se-shumti-gola-ne-histori-te-la-ligas-nga-penalltia/20%Monthly2017-02-27 09:04
https://presheva.com/a-mund-ta-permbyse-barcelona-rezultatin-prej-40/20%Monthly2017-02-27 09:13
https://presheva.com/barcelona-nuk-mendon-per-real-madridin/20%Monthly2017-02-27 08:44
https://presheva.com/bmw-m760li-me-600kf/20%Monthly2017-02-27 08:37
https://presheva.com/nokia-3310-video/20%Monthly2017-02-27 07:52
https://presheva.com/ja-lista-me-te-gjithe-fituesit-e-oscar/20%Monthly2017-02-27 07:45
https://presheva.com/marcelo-reali-duhet-ti-fitoj-gjitha-ndeshjet-per-tu-shpallur-kampion/20%Monthly2017-02-27 07:43
https://presheva.com/shqiperia-te-bej-per-shqiptaret-e-lugines-sikurse-hungaria-per-pakicat-ne-vojvodine/20%Monthly2017-02-27 07:41
https://presheva.com/policia-ne-jug-te-serbis-me-kushte-jonjerzore-dhe-pa-ushqim/20%Monthly2017-02-27 07:03
https://presheva.com/djaloshi-nga-lugina-e-presheves-qe-theu-tabut-ne-boten-e-modelingut-video/20%Monthly2017-02-27 06:50
https://presheva.com/flamur-gashi-presidenti-i-shqiperise-bujar-nishani-gjithmone-e-ka-cmuar-kontributin-e-diaspores/20%Monthly2017-02-27 06:43
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-me-14-keshilltar-ne-kuvend-i-bashkohen-3-keshilltare-te-pdsh/20%Monthly2017-02-26 16:12
https://presheva.com/gjykata-federale-e-zvicres-vendos-per-debimin-e-kosovarit-eshte-denuar-33-here/20%Monthly2017-02-26 02:25
https://presheva.com/gjuha-e-urrejtjes-ne-ballkan-ligje-vetem-ne-leter/20%Monthly2017-02-26 02:17
https://presheva.com/ja-pse-rinjte-kosovare-shkuan-ne-luften-ne-siri-dhe-irak/20%Monthly2017-02-26 02:15
https://presheva.com/trupi-koordinues-ndan-buxhetin-e-saj-per-bujanoc-presheve-dhe-medvegje/20%Monthly2017-02-26 02:12
https://presheva.com/lamtumira-2/20%Monthly2017-02-26 02:09
https://presheva.com/zyrtare-bdi-ia-jep-nenshkrimet-lsdm-se/20%Monthly2017-02-24 22:24
https://presheva.com/okf-fillon-me-shkollen-e-futbollit-interesim-i-jashtezakonshem-i-femijeve/20%Monthly2017-02-24 12:41
https://presheva.com/themelohet-shoqata-e-bujqeve-dhe-blegtoreve-te-komunes-se-presheves/20%Monthly2017-02-24 10:14
https://presheva.com/serbet-e-bujanocit-duam-te-takohemi-me-kryeministrin-vucic/20%Monthly2017-02-24 09:31
https://presheva.com/griezmann-do-te-transferohet-tek-manchester-unitedit/20%Monthly2017-02-24 06:56
https://presheva.com/diego-simeone-ne-juventus-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2017-02-24 06:53
https://presheva.com/hazard-kryeson-listen-e-galaktikos-tek-real-madridi/20%Monthly2017-02-24 06:51
https://presheva.com/7-menyrat-me-shpejta-dhe-me-te-lira-per-te-emigruar-ne-kanada-video/20%Monthly2017-02-24 06:48
https://presheva.com/gjuha-shqipe-si-lende-ne-turqi-lajm-i-mire-per-6-milione-shqiptaret-atje/20%Monthly2017-02-24 06:46
https://presheva.com/komandant-malisheva-rasti-kumanova-eshte-skenar-i-montuar-nga-ish-qeveria-se-shpejti-do-publikohen-emrat-video/20%Monthly2017-02-24 06:42
https://presheva.com/cka-e-shtyri-moravicen-ti-prodhoje-vet-tezgat/20%Monthly2017-02-23 20:42
https://presheva.com/apel-per-ndihme-urgjente-per-familjen-ramushi-nga-bujanoci/20%Monthly2017-02-23 20:22
https://presheva.com/dveri-reagon-per-viziten-e-nishanit-vuciq-bujanoci-eshte-serbi/20%Monthly2017-02-23 11:41
https://presheva.com/ja-postet-qe-lsdm-i-ka-ofruar-bdi%c2%ad-se/20%Monthly2017-02-23 07:30
https://presheva.com/keylor-navas-fajtor-per-humbjen-e-realit-video/20%Monthly2017-02-23 07:25
https://presheva.com/ramos-te-harrohet-sa-me-pare-humbja-nga-valencia/20%Monthly2017-02-23 07:22
https://presheva.com/allegri-mund-te-kishim-shenuar-me-shume-gola/20%Monthly2017-02-23 07:20
https://presheva.com/ky-kosovar-tmerroi-zvicren-plackiti-banken-i-armatosur-deri-ne-dhembe/20%Monthly2017-02-23 07:17
https://presheva.com/shembull-kthehet-nga-zvicra-ne-karadakun-e-presheves-dhe-merret-me-blegtori-video/20%Monthly2017-02-23 07:12
https://presheva.com/te-permirsohet-dhe-zgjerohet-vendkalimi-kufitar-ne-presheve-me-maqedonine/20%Monthly2017-02-22 17:39
https://presheva.com/qytetaret-e-lugines-pasiv-dhe-te-painformuar-rreth-punes-se-qeverisjeve-lokale/20%Monthly2017-02-22 17:30
https://presheva.com/burim-kasumi-promovon-kengen-e-re-ku-je-be-njeri-video/20%Monthly2017-02-22 11:50
https://presheva.com/ne-autobusin-me-targa-vr-ne-relacion-brezovice-beograd-gjenden-6-kilogram-marihuane/20%Monthly2017-02-22 09:38
https://presheva.com/microsoft-tregon-se-pse-jane-krijuar-lojerat-e-famshme-solitaire-dhe-minesweeper/20%Monthly2017-02-22 07:54
https://presheva.com/qytetet-me-trafikun-me-te-dendur-ne-bote/20%Monthly2017-02-22 07:52
https://presheva.com/kontrollojeni-a-keni-origjinal-telefonin-dhe-prej-nga-e-ka-prejardhjen/20%Monthly2017-02-22 07:42
https://presheva.com/prinder-kujdes-ja-cfare-demi-u-shkakton-ipad-i-femijeve-video/20%Monthly2017-02-22 07:36
https://presheva.com/presidenti-shqiptar-nishani-me-7-mars-do-te-vije-vetem-ne-bujanoc/20%Monthly2017-02-22 07:27
https://presheva.com/psg-dhe-real-madridi-pregadisin-shkembim-spektakolar/20%Monthly2017-02-22 07:05
https://presheva.com/revolucion-apo-potez-i-gabuar-enrique-me-formacion-qe-kurr-barcelona-nuk-ka-luajtur/20%Monthly2017-02-22 06:52
https://presheva.com/ceshtja-e-ekstremizmit-sipas-fese-islame-video/20%Monthly2017-02-21 23:24
https://presheva.com/valoni-nga-letovica-e-bujanocit-debuton-ne-ligen-e-pare-zvicerane-me-grasshopers-club-video/20%Monthly2017-02-21 21:58
https://presheva.com/iniesta-identifikon-pasardhesin-e-tij-tek-barcelona/20%Monthly2017-02-21 17:29
https://presheva.com/ymeri-as-mos-tju-shkoje-nder-mend-ta-shisni-kosoven/20%Monthly2017-02-21 17:19
https://presheva.com/a-m-nga-bujanoci-kapet-me-4900-gram-marihuane-ne-nish/20%Monthly2017-02-21 17:13
https://presheva.com/ne-aksident-vetura-godet-rende-73-vjecarin-ne-rrugen-bujanoc-ternoc/20%Monthly2017-02-21 17:05
https://presheva.com/reagon-trupi-koordinues-nuk-do-te-mbyllet-fakulteti-ne-bujanoc/20%Monthly2017-02-21 12:05
https://presheva.com/si-ti-hiqni-gervishtjet-e-vogla-nga-vetura-pa-shkuar-tek-mjeshtri-video/20%Monthly2017-02-21 09:19
https://presheva.com/leverkusen-atletico-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-02-21 09:12
https://presheva.com/manchester-city-monaco-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-02-21 09:11
https://presheva.com/messi-deshiron-qe-keta-3-persona-te-largohen-nga-barcelona/20%Monthly2017-02-21 08:35
https://presheva.com/zyrtarizohet-nenshkrimi-zevendesimi-i-patent-shoferit-me-ate-gjerman-pa-kaluar-provim/20%Monthly2017-02-21 08:28
https://presheva.com/opozita-dialogu-me-serbine-te-nderpritet-ose/20%Monthly2017-02-21 07:23
https://presheva.com/takim-i-pare-zyrtar-i-perfaqesuesve-me-te-larte-te-rijasetit-te-bashkesise-islame-te-serbise-dhe-rijasetit-te-bashkesise-islame-te-maqedonise/20%Monthly2017-02-21 07:19
https://presheva.com/casemiro-mesfushori-me-i-mire-defensive-ne-la-liga/20%Monthly2017-02-21 07:15
https://presheva.com/a-do-ta-permbyse-barcelona-psg-ne/20%Monthly2017-02-21 08:30
https://presheva.com/bielsa-eshte-trajneri-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2017-02-21 07:12
https://presheva.com/guardiola-i-frikesohet-monacos/20%Monthly2017-02-21 07:10
https://presheva.com/bie-poshte-teoria-per-peshen-ideale/20%Monthly2017-02-21 07:06
https://presheva.com/kujdes-moskonsumimi-i-kripes-ne-sasi-te-duhur-paraqet-rrezikshmeri-te-larte-per-organizmin/20%Monthly2017-02-21 07:04
https://presheva.com/denari-edhe-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2017-02-21 07:00
https://presheva.com/mungesa-e-financimit-rrezikon-mbylljen-e-fakultetit-ne-bujanoc/20%Monthly2017-02-21 06:57
https://presheva.com/nxenesja-e-medreses-ramize-halimi-promovoi-librin-e-saj-te-dyte/20%Monthly2017-02-21 06:47
https://presheva.com/presheva-gati-procedura-dhe-dokumentacioni-per-themelimin-e-teatrit-video/20%Monthly2017-02-21 06:41
https://presheva.com/lejohet-punesimi-i-puntoreve-te-rinj-neper-komuna/20%Monthly2017-02-20 11:34
https://presheva.com/shtesat-e-femijeve-dhe-te-prinderve-shperndahen-te-marten/20%Monthly2017-02-20 11:25
https://presheva.com/futbollisti-brazilian-shperthen-ne-lot-pas-sharjeve-raciste-ne-serbi-video/20%Monthly2017-02-20 09:08
https://presheva.com/alarmante-largimi-i-te-rinjeve-nga-presheva-shkakton-mungese-te-fuqise-puntore/20%Monthly2017-02-20 08:44
https://presheva.com/barnat-per-qetesim-jane-me-te-rrezikshem-sesa-mund-ta-mendoni/20%Monthly2017-02-20 08:30
https://presheva.com/youtube-heq-reklamat-e-bezdisshme-nga-videot/20%Monthly2017-02-20 07:40
https://presheva.com/enrique-andre-gomez-nuk-meriton-te-vershellohet/20%Monthly2017-02-20 07:37
https://presheva.com/lojtaret-e-barcelones-kane-besim-tek-enrique/20%Monthly2017-02-20 07:34
https://presheva.com/trend-ne-kosove-nuk-jane-me-emrat-shqip-video/20%Monthly2017-02-20 07:31
https://presheva.com/per-10-vjet-nga-diaspora-jane-sjell-6-miliarde-euro/20%Monthly2017-02-20 07:24
https://presheva.com/pse-komuna-e-presheves-nuk-i-publikon-konkurset-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2017-02-20 12:14
https://presheva.com/a-i-mashtroi-shqiptaret-zoran-zaevi/20%Monthly2017-02-19 16:51
https://presheva.com/christophe-darbellay-shh-medvegjashembulli-me-i-mire-i-integrimit-ne-shoqerine-zvicerane/20%Monthly2017-02-19 16:44
https://presheva.com/ashak-udheheqse-e-projekteve-hulmtuese-shencore-mbi-luginen-e-presheves/20%Monthly2017-02-19 16:39
https://presheva.com/nexhmije-pagarusha-ngjitet-ne-skene-pas-shume-vitesh-foto/20%Monthly2017-02-18 22:45
https://presheva.com/gjuha-shqipe-mbetet-celesi-per-formimin-e-qeverise-se-re-ne-maqedoni/20%Monthly2017-02-18 22:43
https://presheva.com/lakra-shume-e-efektshme-per-shendetin/20%Monthly2017-02-18 22:30
https://presheva.com/gjimshiti-i-lenduar-pritet-te-kthehet-javen-e-ardhshme/20%Monthly2017-02-18 22:28
https://presheva.com/mavraj-enderroja-te-behesha-polic-tani-synoj-politiken/20%Monthly2017-02-18 22:25
https://presheva.com/kosovaret-te-katertit-per-fitimin-e-pasaportes-austriake/20%Monthly2017-02-18 22:22
https://presheva.com/vatra-nderon-veprimtaret-e-presheves-bujanocit-dhe-medvegjes/20%Monthly2017-02-18 22:15
https://presheva.com/daciq-ka-rrezik-qe-te-destabilizohet-rajoni/20%Monthly2017-02-18 21:58
https://presheva.com/komandant-sokoli-begu-e-ndrecaj-ishin-organizatore-te-ngjarjeve-ne-lagjen-e-trimave/20%Monthly2017-02-17 18:57
https://presheva.com/bdi-dhe-lsdm-drejt-formimit-te-qeverise-se-re/20%Monthly2017-02-17 18:51
https://presheva.com/grupi-plackites-ne-autostrades-horgosh-beograd/20%Monthly2017-02-17 18:45
https://presheva.com/messi-pranon-fajin-por-cfare-ka-kerkuar-qe-te-qendroj-tek-barcelona/20%Monthly2017-02-17 10:23
https://presheva.com/ismet-bexheti-kengetari-i-lirise/20%Monthly2017-02-17 09:43
https://presheva.com/shqiperia-vendi-i-4-ne-evrope-per-numrin-e-larte-te-aksidenteve/20%Monthly2017-02-17 08:51
https://presheva.com/blerjet-e-deshtuara-largimi-i-messit-dhe-fundi-i-eres-tek-barcelona/20%Monthly2017-02-17 08:39
https://presheva.com/real-madridi-afer-rekordit-qe-mban-barcelona-73-vite/20%Monthly2017-02-17 07:30
https://presheva.com/arda-turan-ne-chelsea/20%Monthly2017-02-17 07:23
https://presheva.com/bayern-munchen-favorit-i-bastoreve-per-champions-league/20%Monthly2017-02-17 07:20
https://presheva.com/tifozet-zgjedhin-sampaoli-te-drejtoj-barcelonen/20%Monthly2017-02-17 07:17
https://presheva.com/shtetet-qe-nuk-ekzistojne-me/20%Monthly2017-02-17 07:09
https://presheva.com/samsung-galaxy-s8-zyrtarisht-29-mars-ndersa-ne-shitje-me-21-prill/20%Monthly2017-02-17 06:59
https://presheva.com/pija-magjike-qe-i-heqe-dhimbjet-e-shpines-nyejve-dhe-kembeve/20%Monthly2017-02-17 06:56
https://presheva.com/keshilltari-i-erdoganit-shqiptari-sabri-demiri-premtimet-per-perkrahjen-e-presheves/20%Monthly2017-02-17 07:02
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-hani-per-nje-jete-te-gjate/20%Monthly2017-02-17 06:42
https://presheva.com/sinani-gezuar-9-vjetori-i-pavarsise/20%Monthly2017-02-16 23:18
https://presheva.com/kurti-nuk-jam-per-shkembim-territorial-te-veriut-te-kosoves-me-luginen-e-presheves-video/20%Monthly2017-02-16 14:49
https://presheva.com/a-jane-zgjedhjet-e-parakohshme-zgjidhje/20%Monthly2017-02-16 13:01
https://presheva.com/medalje-argjendi-per-myftiun-e-lugines-nexhmedin-ef-saqipi/20%Monthly2017-02-16 12:59
https://presheva.com/thaci-vendkalimi-i-ri-kufitar-kanal-i-ri-per-shqiptaret-dhe-serbet/20%Monthly2017-02-16 12:53
https://presheva.com/kryetari-i-trupit-koordinues-gati-te-deshmoj-kunder-haradinaj/20%Monthly2017-02-16 12:51
https://presheva.com/arrestohen-edhe-dy-kosovare-korruptuan-zyrtaret-zvicerane/20%Monthly2017-02-16 12:48
https://presheva.com/presheva-qender-bujqesore-rajonale/20%Monthly2017-02-15 21:18
https://presheva.com/lamtumira/20%Monthly2017-02-15 17:47
https://presheva.com/gurthemeli-i-pikalimit-te-perhershem-kufitar-ne-merdare/20%Monthly2017-02-15 17:35
https://presheva.com/jovanovic-serbise-i-duhet-nje-president-qe-te-njohe-kosoven/20%Monthly2017-02-15 17:33
https://presheva.com/diten-e-shtune-do-te-perkujtohet-16-vjetori-i-renies-se-artan-abazit-komandant-miratoces/20%Monthly2017-02-15 17:28
https://presheva.com/te-behen-veprime-politike-lidhur-me-statusin-e-pazgjidhur-politik-te-shqiptareve-ne-lugine/20%Monthly2017-02-15 00:10
https://presheva.com/reagon-pdsh-ndaj-grupit-dorzoni-mandatet-e-keshilltareve/20%Monthly2017-02-14 22:09
https://presheva.com/unanimisht-kryeministri-vucic-kandidat-per-president-te-serbise/20%Monthly2017-02-14 19:11
https://presheva.com/do-te-hiqen-recetat-e-letres-te-mjeku-ja-si-do-ti-marrim-barnat/20%Monthly2017-02-14 19:03
https://presheva.com/sahiti-ne-maternitetin-e-presheves-kete-vit-kane-lindur-9-foshnje/20%Monthly2017-02-14 18:49
https://presheva.com/pajtimi-mund-te-ndodhe-por-jo-ne-kete-menyre/20%Monthly2017-02-14 18:34
https://presheva.com/anketa-ja-kush-eshte-armiku-me-i-madh-i-serbeve/20%Monthly2017-02-14 11:54
https://presheva.com/psg-barcelona-formacionet-e-mundshme-2/20%Monthly2017-02-14 10:34
https://presheva.com/asnjerit-president-te-serbise-nuk-i-kane-interesuar-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2017-02-14 09:34
https://presheva.com/shqiperia-dhe-kosova-do-veprojne-bashke-ndaj-cdo-provokimi/20%Monthly2017-02-14 07:37
https://presheva.com/ky-eshte-topi-i-fazes-finale-ne-champions/20%Monthly2017-02-14 07:34
https://presheva.com/enrique-i-friksohet-cavanit/20%Monthly2017-02-14 07:32
https://presheva.com/conte-tallet-me-mourinhon-per-chelsean/20%Monthly2017-02-14 07:30
https://presheva.com/pajisjet-shtepiake-qe-harxhojne-me-shume-energji/20%Monthly2017-02-14 09:37
https://presheva.com/sa-shpesh-duhet-te-vizitoni-mjekun/20%Monthly2017-02-14 07:25
https://presheva.com/pse-foshnja-ne-duart-e-lypeses-nuk-qan-asnjehere/20%Monthly2017-02-14 07:23
https://presheva.com/kapen-shtetasit-turk-me-stoli-ari-me-vlere-prej-8-milione-dinare-foto/20%Monthly2017-02-14 00:11
https://presheva.com/vota-e-pafuqishme-e-shqiptareve-ne-lugine/20%Monthly2017-02-14 00:00
https://presheva.com/tenton-te-kaloje-piken-kufitare-per-serbi-ai-qe-kishte-urdherese-me-burg-efektiv/20%Monthly2017-02-13 23:58
https://presheva.com/luksemburgu-me-pagen-me-te-larte-minimale-ne-europe/20%Monthly2017-02-13 23:56
https://presheva.com/skandali-i-apolonise-denoncimi-i-nje-preshevari-mbi-trafikun-e-ikonave-dhe-relikeve/20%Monthly2017-02-13 23:53
https://presheva.com/sulmi-ndaj-logos-a-inkuzicion-ndaj-kultures-se-leximit/20%Monthly2017-02-13 10:14
https://presheva.com/modelet-e-flokeve-nga-floktari-preshevar-besim-halimi-ne-revista-prestigjioze-boterore-per-floke/20%Monthly2017-02-13 09:07
https://presheva.com/hulumtim-75-perqind-e-serbeve-nuk-do-te-luftoj-per-kosoven/20%Monthly2017-02-13 09:00
https://presheva.com/ja-ushqimet-me-te-mira-kunder-stresit/20%Monthly2017-02-13 08:39
https://presheva.com/iphone-8-me-skaner-te-syrit/20%Monthly2017-02-13 08:31
https://presheva.com/iphone-8-do-te-kushtoje-me-shume-se-1-000-dollare/20%Monthly2017-02-13 08:29
https://presheva.com/neuer-frikesohet-nga-arsenali/20%Monthly2017-02-13 08:28
https://presheva.com/united-blindon-degean-nga-frika-e-real-madridit/20%Monthly2017-02-13 08:26
https://presheva.com/ibrahimovic-duhet-ti-shenoj-100-gola/20%Monthly2017-02-13 08:25
https://presheva.com/kurir-shqiptaret-po-hakmerren-per-haradinajn/20%Monthly2017-02-13 07:57
https://presheva.com/nese-serbia-dhe-kosova-shkembejne-territoret/20%Monthly2017-02-13 06:57
https://presheva.com/ngriten-cmimet-e-konsumit-ne-kosove/20%Monthly2017-02-13 00:15
https://presheva.com/milan-gati-45-milion-qe-ta-transferoj-alexis-sanchezin/20%Monthly2017-02-12 20:13
https://presheva.com/gruevski-kembengul-per-zgjedhje-te-reja-ne-maqedoni/20%Monthly2017-02-12 20:10
https://presheva.com/leternjoftimet-e-vjetra-vazhdojne-deri-ne-dhjetor-per-banke-dhe-poste/20%Monthly2017-02-12 19:56
https://presheva.com/zvicra-lehteson-marrjen-e-shtetesise-per-keto-shtete/20%Monthly2017-02-12 19:49
https://presheva.com/analistet-nga-shkembimi-i-territoreve-kosova-do-te-dilte-humbes/20%Monthly2017-02-12 19:30
https://presheva.com/rama-shqiptaret-ne-maqedoni-nuk-jane-as-bisht-as-shtojce-por-duhet-te-jene-te-barabarte-me-maqedonasit-video/20%Monthly2017-02-12 00:13
https://presheva.com/pse-sulmuesi-i-kombetares-armando-sadiku-po-behet-bullgar-flet-babai-i-tij/20%Monthly2017-02-12 00:07
https://presheva.com/arrestohen-kater-shqiptare-per-droge-ne-gjeneve/20%Monthly2017-02-12 00:05
https://presheva.com/nga-shtetesia-e-kosoves-heqin-dore-afro-38-000-kosovare/20%Monthly2017-02-12 00:02
https://presheva.com/ne-merdare-ndalet-vetura-me-12-kilograme-narkotik/20%Monthly2017-02-12 00:00
https://presheva.com/pranohet-patent-shoferi-ne-austri-ja-cka-duhet-per-perkthim-dokumenti/20%Monthly2017-02-11 10:36
https://presheva.com/janjiq-ne-jug-te-serbise-mund-te-tensionohet-situata/20%Monthly2017-02-11 09:58
https://presheva.com/eksperti-per-ballkanin-shkembimi-territorial-mes-kosoves-e-serbise-ide-e-rrezikshme/20%Monthly2017-02-11 09:27
https://presheva.com/ja-sa-ore-aktivitet-fizik-duhet-te-beni-sipas-moshes-qe-keni/20%Monthly2017-02-11 07:30
https://presheva.com/presheva-qyteti-me-pozitiv-ndaj-emigranteve-ne-serbi/20%Monthly2017-02-11 07:27
https://presheva.com/adnan-januzaj-eshte-gati/20%Monthly2017-02-11 07:06
https://presheva.com/barcelona-real-madrid-me-ndeshje-miqesore-pas-25-vjeteve/20%Monthly2017-02-11 07:02
https://presheva.com/barcelona-per-president-ne-vitin-2018/20%Monthly2017-02-11 07:00
https://presheva.com/guradiola-kerkon-235-milione-euro-per-keta-kater-lojtare/20%Monthly2017-02-11 06:58
https://presheva.com/sergio-ramos-12-vite-tek-real-madridi-500-ndeshje-dhe-66-gola/20%Monthly2017-02-11 06:55
https://presheva.com/lamborghini-suv-ursus-foto/20%Monthly2017-02-11 06:53
https://presheva.com/whatsapp-e-permireson-sigurine-ne-aplikacion/20%Monthly2017-02-11 06:51
https://presheva.com/samsung-s8-me-bateri-3-500mah/20%Monthly2017-02-11 06:50
https://presheva.com/a-ka-vullnet-qe-kosova-te-formoj-ushtri/20%Monthly2017-02-11 06:46
https://presheva.com/real-madridi-i-vazhdon-kontraten-benzemas-deri-2021/20%Monthly2017-02-10 12:10
https://presheva.com/%e2%80%8bdi-maria-kercenon-barcelonen-deshiron-finale-me-real-madridin/20%Monthly2017-02-10 12:07
https://presheva.com/mjeket-masovikisht-po-ikin-nga-lugina-e-presheves/20%Monthly2017-02-10 11:36
https://presheva.com/oda-ekonomike-e-serbise-perkrahe-presheven-dhe-bujanocin-per-terheqjen-e-investimeve/20%Monthly2017-02-10 11:23
https://presheva.com/banka-gjermane-50-000-euro-per-shkollen-ibrahim-kelmendi-video/20%Monthly2017-02-10 08:23
https://presheva.com/ndahen-jennifer-lopez-dhe-drake/20%Monthly2017-02-10 07:04
https://presheva.com/audi-r8-me-pamje-te-bugatti-chiron/20%Monthly2017-02-10 07:03
https://presheva.com/kuptimi-i-simboleve-prapa-iphone/20%Monthly2017-02-10 07:01
https://presheva.com/ja-cfare-ndodh-me-ata-qe-e-fillojne-punen-heret/20%Monthly2017-02-10 06:59
https://presheva.com/disa-kuriozitete-per-hurmat-arabe-dhe-dobite-e-panumerta-qe-i-sjellin-organizmit/20%Monthly2017-02-10 06:58
https://presheva.com/instagram-shperblen-kosovarin-qe-gjeti-mangesi-ne-sistem-me-25-000-dollare/20%Monthly2017-02-10 06:48
https://presheva.com/grupi-ragmi-mustafa-i-dha-mirenjohje-vuciqit-pa-pyetur-aske/20%Monthly2017-02-09 23:42
https://presheva.com/autostrada-ferizaj-lidhet-me-gjilanin-me-rruge-4-shiriteshe/20%Monthly2017-02-09 16:32
https://presheva.com/barcelona-interesim-per-mbrojtesin-silvan-widmer/20%Monthly2017-02-09 12:32
https://presheva.com/sanchez-mund-te-transferohet-ne-juventus/20%Monthly2017-02-09 12:27
https://presheva.com/ne-thurgau-shqiptari-23-vjecar-kapet-me-1-kg-heroine/20%Monthly2017-02-09 11:48
https://presheva.com/mirjeta-shala-miss-kosova-qe-punoi-per-trumpin-zbulon-sekretet-e-saj/20%Monthly2017-02-09 10:38
https://presheva.com/10-skuadrat-qe-kane-shitur-me-shume-fanella-ne-vitin-2016/20%Monthly2017-02-09 10:30
https://presheva.com/real-madridi-ne-shenjester-sulmuesi-andrea-belotti/20%Monthly2017-02-09 10:24
https://presheva.com/trump-zgjohem-ne-5-te-mengjesit-dhe-punoj-deri-ne-1-te-mengjesit/20%Monthly2017-02-09 10:17
https://presheva.com/revizori-fillon-hetimet-e-para-te-qeverisjes-se-komunes-se-presheves-gjate-vitit-201516video/20%Monthly2017-02-09 09:53
https://presheva.com/fludi-nga-presheva-ne-panairin-e-pijeve-dhe-ushqimeve-prodexpo-te-rusise/20%Monthly2017-02-09 14:20
https://presheva.com/ragmi-mustafa-pdsh-nuk-merr-pjese-ne-zgjedhjet-per-president-te-serbise/20%Monthly2017-02-09 07:31
https://presheva.com/gjysma-e-oreve-te-mencura-ne-treg-jane-te-apple/20%Monthly2017-02-09 07:20
https://presheva.com/ja-vendi-ku-prodhohet-bugatti-prej-2-4-milione-dollare/20%Monthly2017-02-09 07:10
https://presheva.com/konsumimi-i-kafeines-zvogelon-rrezikun-per-zhvillimin-e-kancerit-te-lekures/20%Monthly2017-02-09 07:06
https://presheva.com/serbet-per-kembim-duan-me-shume-se-veriun-e-kosoves/20%Monthly2017-02-09 06:50
https://presheva.com/paralajmeroi-dite-te-zeza-per-shqiptaret-vritet-ne-siri-xhihadisti-i-njohur-ridvan-haqifi/20%Monthly2017-02-09 06:46
https://presheva.com/67869/20%Monthly2017-02-08 23:32
https://presheva.com/ivor-roberts-vetem-shkembimi-i-territoreve-midis-kosoves-e-serbise-sjell-paqe/20%Monthly2017-02-08 21:35
https://presheva.com/mustafa-kembimi-i-territoreve-projekt-i-rrezikshem/20%Monthly2017-02-08 20:27
https://presheva.com/ne-jug-te-serbise-nuk-ka-potencial-per-krize-te-re-konflikti-apo-dhune/20%Monthly2017-02-08 15:51
https://presheva.com/ambasada-e-shba-jep-mbeshtetje-te-plote-per-politiken-zhvillimore-konstruktive-te-komunes-se-presheves/20%Monthly2017-02-08 10:33
https://presheva.com/rohrabacher-maqedonia-nuk-eshte-shtet-shqiptaret-e-maqedonise-i-takojne-kosoves/20%Monthly2017-02-08 09:18
https://presheva.com/65-perqind-i-thane-po-kembimit-te-lugines-per-veriun-e-mitrovices/20%Monthly2017-02-08 08:57
https://presheva.com/cila-eshte-ushtria-me-e-forte-ne-bote-video/20%Monthly2017-02-08 08:42
https://presheva.com/suarez-jam-shume-i-merzitur-qe-do-te-mungoje-ne-finale/20%Monthly2017-02-08 08:05
https://presheva.com/peugeot-508-2017/20%Monthly2017-02-08 08:03
https://presheva.com/ja-si-pritet-te-jete-iphone-8/20%Monthly2017-02-08 07:59
https://presheva.com/avokado-fruti-me-i-shendetshem-qe-duhet-konsumuar/20%Monthly2017-02-08 07:55
https://presheva.com/mustafa-fton-publikisht-keshilltaret-e-distancuar-qe-te-kthehen-ne-pdsh/20%Monthly2017-02-08 00:11
https://presheva.com/komuna-e-prishtines-me-pervojen-e-suksesshme-e-gatshme-ti-ndihmoje-presheves/20%Monthly2017-02-08 00:00
https://presheva.com/kryetari-arifi-kunder-nderrimit-te-lugines-se-presheves-me-veriun-e-kosoves/20%Monthly2017-02-07 16:27
https://presheva.com/nasufi-pvd-ndoshta-do-te-dal-ne-zgjedhjet-per-president-te-serbise/20%Monthly2017-02-07 16:23
https://presheva.com/serbia-do-shume-me-shume-sesa-veriun-e-kosoves-per-shkembim-me-luginen/20%Monthly2017-02-07 10:57
https://presheva.com/pritet-te-hiqet-tatimi-per-vetura-sipas-madhesise-se-motorit/20%Monthly2017-02-07 07:35
https://presheva.com/koalicioni-i-ardhem-prane-formimit-lsdm-bdi-aleanca/20%Monthly2017-02-07 09:10
https://presheva.com/renault-trezor-vetura-me-e-bukur-e-vitit-foto-video/20%Monthly2017-02-07 07:07
https://presheva.com/ja-sa-do-te-kushtoje-samsung-galaxy-s8/20%Monthly2017-02-07 07:03
https://presheva.com/trajneret-qe-mund-ta-zevendesojne-wengerin-ne-arsenal/20%Monthly2017-02-07 06:59
https://presheva.com/lahm-afer-pensionimit/20%Monthly2017-02-07 06:57
https://presheva.com/barcelona-atletico-madrid-formacionet-e-mundshme-4/20%Monthly2017-02-07 06:53
https://presheva.com/%e2%80%8bqytetaret-e-lugines-te-zhvendosur-ne-kosove-spo-mund-te-pajisen-me-dokumente/20%Monthly2017-02-07 06:49
https://presheva.com/mediat-serbe-putin-do-ta-mbroje-kosoven-me-ushtri/20%Monthly2017-02-07 06:43
https://presheva.com/kololli-dhe-ajeti-ne-listen-e-shenuesve-ne-superligen-zvicerane/20%Monthly2017-02-06 19:44
https://presheva.com/konkurs-per-doganier-ne-koncul-dhe-merdare-shkarkoni-aplikacionin-dokument/20%Monthly2017-02-06 19:42
https://presheva.com/lengjet-qe-bejne-pastrimin-e-veshkave-menjehere/20%Monthly2017-02-06 19:34
https://presheva.com/pavloviq-buxheti-i-bujanocit-ka-rritje-per-punesime-dhe-perkahje-te-bujqesise/20%Monthly2017-02-06 19:32
https://presheva.com/arrestohen-10-femra-nga-shqiperia-dhe-serbia-qe-punonin-pa-leje-ne-klube-nate-te-tetoves/20%Monthly2017-02-06 19:25
https://presheva.com/vijne-ligjet-e-reja-neper-shkolla-ja-ndryshimet/20%Monthly2017-02-06 20:01
https://presheva.com/vucic-kongresmeni-eshte-pjese-e-lobit-shqiptar-ne-kemi-me-kushtetut-integritetin/20%Monthly2017-02-06 19:15
https://presheva.com/rruget-e-kumanoves-si-lumenj-nxenesit-ne-protesta-video/20%Monthly2017-02-06 19:12
https://presheva.com/nga-takimi-i-dy-shoqatave-nga-ternoci-i-lugines-se-presheves-ne-avanches-te-zvicres/20%Monthly2017-02-06 13:39
https://presheva.com/muri-ne-mitrovice-dhe-reflektimi-ne-lugine/20%Monthly2017-02-06 13:34
https://presheva.com/keshtu-do-te-duket-muri-i-ri-foto/20%Monthly2017-02-06 08:48
https://presheva.com/shqiptari-i-habit-edhe-gjermanet-vozit-29-ore-pa-u-ndal/20%Monthly2017-02-06 07:07
https://presheva.com/ushqimet-qe-duhet-ti-konsumoni-ne-darke/20%Monthly2017-02-06 07:03
https://presheva.com/itali-humbin-jeten-ne-nje-aksident-dy-vajza-shqiptare/20%Monthly2017-02-06 07:00
https://presheva.com/kuzhinieri-shqiptar-numer-1-ne-bote-familja-e-babait-ka-vuajtur-shpesh-edhe-per-buke/20%Monthly2017-02-05 14:21
https://presheva.com/110-632-vetura-kane-kaluar-nga-hapja-e-pageses-ne-rruge-ne-presheve/20%Monthly2017-02-05 14:13
https://presheva.com/piloti-i-vetem-shqiptar-ne-moto-3-kerkon-ndihmen-e-motoristeve-shqiptare/20%Monthly2017-02-05 12:13
https://presheva.com/ronaldo-sot-mbush-32-vjet/20%Monthly2017-02-05 09:30
https://presheva.com/kongresmeni-amerikan-leter-nikolicit-kosova-dhe-serbia-ti-kembejne-territoret/20%Monthly2017-02-05 09:23
https://presheva.com/serbia-zyrtarisht-ve-ne-gatishmeri-ushtrine-pret-trazira-me-kosoven/20%Monthly2017-02-05 09:04
https://presheva.com/hashim-thaci-kercenon-kuririn-serb/20%Monthly2017-02-05 09:01
https://presheva.com/keshilli-i-bashkesise-islame-te-kosoves-ne-presheve-behet-me-shkolle-te-hifzit/20%Monthly2017-02-04 14:16
https://presheva.com/perceptimi-demokratik-dhe-pluralizimi-politik-preshevare/20%Monthly2017-02-04 13:59
https://presheva.com/ternoci-kur-ish-me-i-madh-se-vranja-e-presheva/20%Monthly2017-02-04 13:29
https://presheva.com/sinani-nderrimi-i-kufijve-mund-te-shkoje-ne-dem-te-shqiptareve/20%Monthly2017-02-04 12:23
https://presheva.com/media-serbe-edi-rama-kercenon-me-lufte-serbe-do-tju-shkelim-foto/20%Monthly2017-02-04 11:33
https://presheva.com/normalizimi-i-mardhenieve-me-serbine-behet-kur-kosoves-i-kthehen-kufijte-e-1956/20%Monthly2017-02-04 00:42
https://presheva.com/idea-per-shkembim-territoresh-eshte-e-papranueshme-dhe-e-demshme/20%Monthly2017-02-04 00:28
https://presheva.com/vuciq-po-iu-pengon-muri-40-centimetra-e-muret-e-shtepive-i-keni-nga-4-metra/20%Monthly2017-02-03 17:11
https://presheva.com/15-futbolliste-me-rrenje-shqiptare-ne-superligen-zvicerane/20%Monthly2017-02-03 17:07
https://presheva.com/stankoviq-situata-e-sigurise-ne-presheve-bujanoc-dhe-medvegje-eshte-stabile/20%Monthly2017-02-03 17:01
https://presheva.com/abetaret-dhe-tekstet-shkollore-per-luginen-arrijne-nga-shqiperia/20%Monthly2017-02-03 16:54
https://presheva.com/spanja-shkaterron-bandat-turko-shqiptare-te-trafikut-te-heroines-29-te-arrestuar-video/20%Monthly2017-02-03 10:12
https://presheva.com/ja-sa-pasuri-kane-deklaruar-lideret-shqiptar-ne-maqedoni-ahmeti-kasami-sela-e-thaci-dokumente/20%Monthly2017-02-03 07:20
https://presheva.com/dialogu-dhe-mosszgjatja-e-dores-se-pajtimit-nen-hijen-e-injorances/20%Monthly2017-02-03 07:10
https://presheva.com/a-eshte-icardi-me-i-mire-se-higuain/20%Monthly2017-02-03 07:05
https://presheva.com/ronaldinho-ndihem-krenar-qe-frymezoj-yje-si-pogba-dhe-sterling/20%Monthly2017-02-03 07:04
https://presheva.com/real-madridi-e-kerkon-sergio-agueron/20%Monthly2017-02-03 07:02
https://presheva.com/higuain-juventus-si-real-madridi/20%Monthly2017-02-03 07:00
https://presheva.com/imany-kendon-bonbon-te-era-istrefit-video/20%Monthly2017-02-03 06:59
https://presheva.com/stine-sjell-se-shpejti-kengen-e-re-bela-video/20%Monthly2017-02-09 10:33
https://presheva.com/prezantuesit-e-pare-te-academy-awards/20%Monthly2017-02-03 06:56
https://presheva.com/nintendo-fiton-53-milione-dollare-me-super-mario-per-2-muaj/20%Monthly2017-02-03 06:54
https://presheva.com/samsung-tab-3-rivalitet-i-ipad/20%Monthly2017-02-03 06:52
https://presheva.com/cfare-tregojne-pucrrat-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2017-02-03 06:50
https://presheva.com/testet-e-gjakut-mund-te-parashikojne-sulmin-ne-zemer-video/20%Monthly2017-02-03 06:47
https://presheva.com/piktorja-preshevare-shet-pikturen-per-ta-ndihmuar-eljesen-per-sherim/20%Monthly2017-02-02 23:45
https://presheva.com/pas-gjermanise-edhe-austria-pritet-te-njohe-patent-shoferin-e-serbise/20%Monthly2017-02-02 22:57
https://presheva.com/rama-nese-serbet-duan-te-cenojne-nje-centimeter-te-territorit-tone-jemi-te-gatshem-te-pergjigjemi/20%Monthly2017-02-02 22:42
https://presheva.com/thaci-ska-lufte-me-serbine/20%Monthly2017-02-02 22:40
https://presheva.com/propaganda-e-beogradit-kosova-po-pergatit-sulm-ne-veri/20%Monthly2017-02-02 12:33
https://presheva.com/platforma-qe-con-shqiptaret-ne-histori/20%Monthly2017-02-02 09:26
https://presheva.com/conte-gati-120-milione-per-moratan-van-dijk-dhe-dembele/20%Monthly2017-02-02 09:06
https://presheva.com/sa-eshte-e-realizueshme-ideja-per-bashkim-te-lugines-me-maqedonine/20%Monthly2017-02-02 07:35
https://presheva.com/ne-rruget-e-gjermanise-jane-mungese-mijera-shofere-kamionash-e-autobusash/20%Monthly2017-02-02 07:30
https://presheva.com/tre-lojtaret-qe-reali-deshtoi-ti-transferoje-gjate-janarit/20%Monthly2017-02-02 06:58
https://presheva.com/lista-e-manchester-city-per-champions/20%Monthly2017-02-02 06:55
https://presheva.com/ja-kur-eshte-perdore-per-here-te-pare-emri-kosove/20%Monthly2017-02-02 06:48
https://presheva.com/sulmohet-faqja-e-aak-se-haradinaj-eshte-vrases/20%Monthly2017-02-02 06:44
https://presheva.com/opozita-ne-kosove-kerkon-shkarkimin-e-qeverise-paralajmerojne-protesta/20%Monthly2017-02-02 06:42
https://presheva.com/apel-per-ndihme-eljesa-ajdini-nga-komuna-e-presheves-ka-nevoje-per-ndihmen-tone/20%Monthly2017-02-02 17:24
https://presheva.com/ne-dy-vetura-te-shqiperise-zbulohen-22-kilogram-marihuane-foto/20%Monthly2017-02-01 16:13
https://presheva.com/kalaja-e-presheves/20%Monthly2017-02-01 10:08
https://presheva.com/cilen-pike-nuk-e-pranoi-gruevski-per-koalicion-me-bdi-ne/20%Monthly2017-02-01 07:05
https://presheva.com/real-madridi-mbetet-endrra-e-aubameyang/20%Monthly2017-02-01 06:58
https://presheva.com/st-gallen-oferte-per-emir-lenjanin/20%Monthly2017-02-01 06:56
https://presheva.com/zyrtare-barcelona-transferon-mbrojtesin-bueno/20%Monthly2017-02-01 06:54
https://presheva.com/me-whatsapp-dergoni-mesazhe-edhe-kur-nuk-keni-internet/20%Monthly2017-02-01 06:52
https://presheva.com/ja-pse-eshte-e-rendesishme-te-hani-mengjes/20%Monthly2017-02-01 06:50
https://presheva.com/sa-fytyra-i-shihni-ne-kete-fotografi/20%Monthly2017-02-01 06:48
https://presheva.com/audi-a6-2018/20%Monthly2017-02-01 06:45
https://presheva.com/nikoliq-kosova-eshte-territor-i-serbise/20%Monthly2017-02-01 06:41