XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/serbi-shqiptaret-e-presheves-nuk-votojne-per-presidentin-video/20%Monthly2017-03-31 23:13
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-lugine-te-presheves-duhet-bojkotuar/20%Monthly2017-03-31 23:06
https://presheva.com/ka-nderruar-jeti-i-riu-preshevar-alban-rashiti-ne-zvicer/20%Monthly2017-03-31 16:55
https://presheva.com/skandal-riza-halimi-intervenon-ne-beograd-qe-mos-te-hapet-fabrika-solid-ne-presheve/20%Monthly2017-03-31 11:43
https://presheva.com/storie-ne-facebook-i-shkakton-snapchat-it-humbje-te-medha/20%Monthly2017-03-31 07:10
https://presheva.com/soda-e-bukes-ben-mrekulli-per-floket-dhe-lekuren-tuaj/20%Monthly2017-03-31 07:06
https://presheva.com/preshevari-qe-po-nisej-per-ceki-kapet-me-15-kilogram-marihuane-foto/20%Monthly2017-03-31 06:27
https://presheva.com/te-gervishtura-nakull-10/20%Monthly2017-03-30 23:16
https://presheva.com/babai-i-taulant-xhakes-reagon-ashper-kunder-de-biasit/20%Monthly2017-03-30 22:56
https://presheva.com/pse-vendosen-kosovaret-te-kryenin-sulmin-terroriste-ne-venecia/20%Monthly2017-03-30 22:48
https://presheva.com/musliu-fton-gjithe-shqiptaret-te-bojkotojne-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2017-03-30 22:43
https://presheva.com/ja-kush-i-ofron-rrogat-2000-euro-ne-gjermani/20%Monthly2017-03-30 22:38
https://presheva.com/kompania-solid-investon-ne-presheve-koalicioni-qeverises-heshte/20%Monthly2017-03-30 19:28
https://presheva.com/pvd-ska-vendos-per-zgjedhje-presidenciale-qytetaret-te-vendosin-vet/20%Monthly2017-03-30 16:58
https://presheva.com/qytetaret-e-pandergjegjshem-ndezin-mbeturina-dhe-krijojne-zjarret-e-panderprera-ne-deponi/20%Monthly2017-03-30 11:17
https://presheva.com/ragmi-mustafa-bojkot-zgjedhjeve-presidenciale-ne-serbi/20%Monthly2017-03-30 09:41
https://presheva.com/jugu-i-serbise-te-behet-i-barabarte-me-pjeset-e-tjera-te-vendit/20%Monthly2017-03-30 08:38
https://presheva.com/ja-si-ta-dalloni-a-keni-blere-mjaltin-natyral/20%Monthly2017-03-30 06:58
https://presheva.com/vecorite-e-samsung-s8-qe-i-mungojne-iphonit/20%Monthly2017-03-30 06:55
https://presheva.com/samsung-gear-vr-dhe-gear-360/20%Monthly2017-03-30 06:52
https://presheva.com/messi-nuk-eshte-kunder-transferimit-te-coutinhos-te-barcelona/20%Monthly2017-03-30 06:29
https://presheva.com/48-ushtare-te-uck-se-u-vetevrane-per-shkak-te-kushteve-te-renda-ekonomike/20%Monthly2017-03-30 06:27
https://presheva.com/miranda-hashani-dhe-30-vitet-e-saj-ne-skene/20%Monthly2017-03-30 06:22
https://presheva.com/canak-kosova-nuk-eshte-e-serbise/20%Monthly2017-03-30 06:22
https://presheva.com/udheheqesit-e-pushtetit-lokal-ne-presheve-takim-me-deputetin-popullor-dhe-kryetarin-e-komunes-se-bujanocit/20%Monthly2017-03-29 22:42
https://presheva.com/shqipja-behet-gjuhe-zyrtare-ne-mal-te-zi/20%Monthly2017-03-29 18:06
https://presheva.com/zyrtare-kompania-solid-merr-celsat-e-cik-ut-per-hapjen-e-fabrikes-e-kepuceve-per-250-puntore-video-foto/20%Monthly2017-03-29 22:56
https://presheva.com/ne-presheve-ska-puntore-krahu/20%Monthly2017-03-29 07:36
https://presheva.com/pse-humbi-shqiperia-ndaj-bosnjes-ja-cfare-thote-hysaj/20%Monthly2017-03-29 06:19
https://presheva.com/prodhimet-gjermane-me-te-pelqyerat-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2017-03-29 06:11
https://presheva.com/japonezet-e-gjermanet-me-pak-te-gatshem-per-lufte-kosovaret-te-paret-ne-ballkan/20%Monthly2017-03-29 06:09
https://presheva.com/libra-elektronik-shqip-per-shkollat-e-mesme-ne-lugine/20%Monthly2017-03-28 22:48
https://presheva.com/randa-al-azem-konica-mbesa-e-faik-konices-qe-jetoi-ne-siri-dhe-u-martua-ne-presheve-video/20%Monthly2017-03-28 22:46
https://presheva.com/presheva-se-shpejti-me-sistem-parkingu-me-pagese/20%Monthly2017-03-28 10:39
https://presheva.com/manchester-united-pergatitet-per-transferimin-e-neymarit/20%Monthly2017-03-28 07:57
https://presheva.com/kosove-mbi-1-miliard-euro-kredi-me-hipoteka/20%Monthly2017-03-28 07:56
https://presheva.com/paralajmerim-mos-ndizni-zjarme-ja-denimet-qe-mund-ti-pesoni/20%Monthly2017-03-28 07:45
https://presheva.com/koalicioni-qeverises-preshevar-ne-udhekryq/20%Monthly2017-03-28 06:41
https://presheva.com/%e2%80%8bde-biasi-xhakes-nuk-je-maradona-e-as-pele/20%Monthly2017-03-28 06:31
https://presheva.com/formacioni-me-i-cuditshem-i-mourinhos-1-5-4/20%Monthly2017-03-28 06:30
https://presheva.com/de-biasi-kercenon-bosnjen/20%Monthly2017-03-28 06:27
https://presheva.com/a-do-te-largohet-trajneri-bunjaki-nga-kosova/20%Monthly2017-03-28 06:25
https://presheva.com/atdhe-nuhiu-ndihem-krenar-qe-luaj-per-kosoven/20%Monthly2017-03-28 06:28
https://presheva.com/porsche-911-cabrio-me-720kf/20%Monthly2017-03-28 06:18
https://presheva.com/google-maps-tani-ju-gjen-edhe-vendin-ku-keni-parkuar/20%Monthly2017-03-28 06:10
https://presheva.com/kjo-eshte-risia-me-e-fundit-nga-facebook/20%Monthly2017-03-28 06:07
https://presheva.com/caji-i-zi-efektet-cudiberese-ne-shendet/20%Monthly2017-03-28 06:05
https://presheva.com/ja-pse-nuk-duhet-te-flini-kurre-me-floke-te-lagur/20%Monthly2017-03-28 06:04
https://presheva.com/sportistat-e-presheves-shpresin-paknaqesin-me-perkrahjen-e-komunes/20%Monthly2017-03-28 07:09
https://presheva.com/kush-vjen-dhe-kush-largohet-ja-se-cfare-po-pergaditet-ne-madrid/20%Monthly2017-03-27 23:32
https://presheva.com/me-sukseset-e-fabrikes-lidere-te-pijeve-fluidi-entuziazmohet-zevends-kryeministri-kosovar/20%Monthly2017-03-27 17:25
https://presheva.com/arrestohet-hajduti-dhe-dileri-i-droges-nga-bujanoci/20%Monthly2017-03-27 11:12
https://presheva.com/brishtesia-e-kosoves-lindore/20%Monthly2017-03-27 11:05
https://presheva.com/xhaka-sulmon-de-biasin-ja-3-arsyet-qe-jam-larguar-nga-kombetarja/20%Monthly2017-03-27 08:41
https://presheva.com/rama-cfare-ka-i-shkreti-ragmi-kur-e-genjen-djali-i-shejtanit-sali-foto/20%Monthly2017-03-27 06:23
https://presheva.com/mustafa-viziton-bashen-ne-cader-cfare-thane-per-presheven/20%Monthly2017-03-27 06:14
https://presheva.com/flet-rama-per-diplomat-e-shqiptareve-te-lugines-bashes-eshte-kry/20%Monthly2017-03-27 06:09
https://presheva.com/ne-zvicer-sherbimi-informativ-rekomandon-debimin-e-azilkerkuesve-te-rrezikshem/20%Monthly2017-03-27 05:55
https://presheva.com/ozil-do-ta-vazhdoj-kontraten/20%Monthly2017-03-27 05:49
https://presheva.com/real-madridi-ka-nisur-bisedimet-me-chelsean-per-eden-hazardin/20%Monthly2017-03-27 05:48
https://presheva.com/holanda-ka-shkarkuar-trajnerin-danny-blind/20%Monthly2017-03-27 05:46
https://presheva.com/mourinho-kerkon-brozovicin-e-interit/20%Monthly2017-03-27 05:44
https://presheva.com/kur-modric-te-pensionohet-te-gjithe-do-te-qajme/20%Monthly2017-03-27 05:42
https://presheva.com/jeta-pas-lufte-e-komandove-shqiptare-video/20%Monthly2017-03-26 17:56
https://presheva.com/presion-me-i-madh-i-tiranes-ndaj-beogradit-per-zgjidhjen-e-problemeve-te-lugines/20%Monthly2017-03-26 17:33
https://presheva.com/ragmi-mustafa-serbia-po-ben-perpjekje-per-te-asimiluar-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2017-03-26 17:51
https://presheva.com/kosove-ktheja-borxhin-anes-lindore/20%Monthly2017-03-26 17:14
https://presheva.com/kuadro-joprofesionale-dhe-partiake-ne-shkollat-e-presheves-kjo-eshte-lista-dokument/20%Monthly2017-03-25 21:21
https://presheva.com/shume-qytetare-po-ikin-nga-kosova-per-te-punuar-jashte-vendit-me-leje-pune/20%Monthly2017-03-25 20:53
https://presheva.com/presheva-nuk-ka-ndonje-plan-konkret-per-zhvillim-ekonomik/20%Monthly2017-03-25 16:33
https://presheva.com/shqiprim-arifi-solid-vazhdon-investimin-ne-presheve/20%Monthly2017-03-24 16:23
https://presheva.com/ndikimi-i-propagandes-se-kinematografise-se-vjeter-kundruall-mediumeve-te-internetit/20%Monthly2017-03-24 11:56
https://presheva.com/nuri-seferi-lajmeron-mecin-e-radhes-kerkon-perkrahje-nga-tifozet-shqiptare/20%Monthly2017-03-24 11:47
https://presheva.com/loja-e-ruletit-rus-ne-bujanoc/20%Monthly2017-03-24 11:44
https://presheva.com/keto-ushqime-nuk-duhen-futur-kurre-ne-frigorifer/20%Monthly2017-03-24 10:41
https://presheva.com/biznesi-i-dasmave-arrin-ne-100-milione-euro/20%Monthly2017-03-24 09:42
https://presheva.com/ventura-shqiperia-do-te-tentoje-te-shkruaje-histori-ndaj-nesh/20%Monthly2017-03-24 07:10
https://presheva.com/bastoret-tallen-me-kosoven/20%Monthly2017-03-24 07:08
https://presheva.com/fabrika-e-jumkos-qe-puneson-100-puntore-per-nje-muaj-hapet-ne-bujanoc/20%Monthly2017-03-24 07:01
https://presheva.com/xhelal-memeti-kam-besim-qe-koalicioni-i-ri-do-te-jete-me-funksional/20%Monthly2017-03-23 23:36
https://presheva.com/gjysma-e-shkollave-ne-serbi-jane-pro-uniformave-per-nxenes/20%Monthly2017-03-23 23:30
https://presheva.com/bojkoti-kronik-i-lugines-per-zgjedhjet-presidenciale-ne-serbi/20%Monthly2017-03-23 23:21
https://presheva.com/mbresa-dhe-falenderime-nga-promovimi-i-librit-me-kumtesa-shkencore/20%Monthly2017-03-23 23:09
https://presheva.com/sinani-koalicioni-qeverises-pvd-bdl-udsh-dhe-grupi-pdsh-se-eshte-stabil/20%Monthly2017-03-23 21:52
https://presheva.com/floktarja-preshevare-teuta-ndihmon-dhe-rregullon-grate-refugjate-pa-pages/20%Monthly2017-03-23 10:00
https://presheva.com/e-frikshme-ja-si-do-te-duken-pjesetaret-e-njesise-se-shpejte-te-ushtrise-serbe-foto/20%Monthly2017-03-23 09:32
https://presheva.com/vucic-rroga-mesatare-440-euro-deri-ne-fund-te-2017/20%Monthly2017-03-23 07:53
https://presheva.com/perdoruesit-e-gmail-se-shpejti-me-shume-se-dergim-emaile-sh/20%Monthly2017-03-23 07:18
https://presheva.com/gjumi-i-pasdites-rrit-rrezikun-per-shfaqjen-e-semundjeve/20%Monthly2017-03-23 07:16
https://presheva.com/pirja-e-duhanit-shkakton-fryrje-te-barkut/20%Monthly2017-03-23 07:14
https://presheva.com/arsiq-ta-sigurojne-shumicen-e-pastaj-ta-qeverisin-bujanocin/20%Monthly2017-03-23 07:12
https://presheva.com/nagip-arifi-nuk-e-ka-shumicen-koalicioni-ne-bujanoc-stabil/20%Monthly2017-03-23 06:59
https://presheva.com/mustafa-koalicioni-po-mirret-me-pritje-percjellje-duke-dhene-kafe-urime-dhe-pershendetje/20%Monthly2017-03-23 00:04
https://presheva.com/mustafa-kosova-i-premtoi-presheves-450-000-euro-po-nuk-i-dha-as-4-euro/20%Monthly2017-03-22 23:25
https://presheva.com/the-new-york-times-gjuha-shqipe-ne-mesin-e-3-gjuheve-me-te-vjetra-ne-bote/20%Monthly2017-03-22 08:09
https://presheva.com/perse-sa-here-zgjohemi-naten-shkojme-hapim-frigoriferin/20%Monthly2017-03-22 07:15
https://presheva.com/ja-se-si-riparohen-gomat-e-makinerive-gjigante-video/20%Monthly2017-03-22 07:08
https://presheva.com/google-sjell-android-o-per-te-shpetuar-baterine-e-telefonit-tuaj/20%Monthly2017-03-22 07:05
https://presheva.com/alcacer-deshiron-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2017-03-22 07:09
https://presheva.com/atletico-madrid-arrin-marrveshje-me-sulmuesin-lacazette/20%Monthly2017-03-22 06:59
https://presheva.com/ozil-mund-te-transferohet-ne-fenerbahce/20%Monthly2017-03-22 06:58
https://presheva.com/kosovari-i-gjen-gabime-gjyqsore-zvicres-si-hakmarrje-po-kercenohet-me-debim-nga-shteti/20%Monthly2017-03-22 06:54
https://presheva.com/autostrada-nish-durres-parashihet-te-jete-384-kilometra/20%Monthly2017-03-21 23:46
https://presheva.com/atdhe-nuhiu-rrespekt-per-islanden-por-nuk-ia-kemi-friken-video/20%Monthly2017-03-21 23:44
https://presheva.com/aktivitete-per-mbjelljen-e-fidaneve-foto/20%Monthly2017-03-21 23:38
https://presheva.com/reagon-riza-halimi-arifi-perdori-metodat-e-lincimit-ne-tvp/20%Monthly2017-03-21 18:20
https://presheva.com/autostrada-gjilan-bujanoc-arterje-per-kthim/20%Monthly2017-03-21 18:13
https://presheva.com/ja-lista-e-lidereve-te-lugines-ne-listen-e-syrit-te-popullit-per-likuidim/20%Monthly2017-03-21 11:31
https://presheva.com/musliu-kur-ta-kete-ushtrine-kosova-edhe-ne-ne-lugine-fleme-me-rehat/20%Monthly2017-03-21 09:17
https://presheva.com/formacioni-i-italise-kunder-shqiperise/20%Monthly2017-03-21 07:39
https://presheva.com/une-serbe-dhe-studente-e-gjuhes-shqipe/20%Monthly2017-03-21 07:20
https://presheva.com/juventusi-i-vitit-2001-qe-prodhoi-14-trajner/20%Monthly2017-03-21 07:18
https://presheva.com/eseid-%e2%80%8bhysaj-kercenon-italine/20%Monthly2017-03-21 07:16
https://presheva.com/milan-kerkon-moratan-isco-dhe-kovaciq/20%Monthly2017-03-21 07:15
https://presheva.com/kerkesa-te-jashtezakonshme-per-bileta-bayern-real-madrid/20%Monthly2017-03-21 07:14
https://presheva.com/simeone-kurre-nuk-do-te-behem-trajneri-i-real-madridit/20%Monthly2017-03-21 07:12
https://presheva.com/shqiptaret-prijne-me-numrin-e-te-natyralizuarve-ne-qytetin-e-lucernit/20%Monthly2017-03-21 07:05
https://presheva.com/si-u-be-shqiponja-simbol-kombetar-i-amerikes-2/20%Monthly2017-03-21 06:45
https://presheva.com/shpat-aliu-turp-qe-keshilltaret-kane-zgjedhur-familjare-per-anetare-te-keshillit-komunal/20%Monthly2017-03-21 00:21
https://presheva.com/sulmuesi-preshevar-atdhe-nuhiu-debuton-per-kosoven/20%Monthly2017-03-20 17:52
https://presheva.com/keta-jane-antaret-e-keshillit-komunal-ne-presheve/20%Monthly2017-03-20 13:41
https://presheva.com/ragmi-mustafa-dorzoni-mandatin-keni-tubuar-vetem-me-1600-vota/20%Monthly2017-03-20 12:26
https://presheva.com/lajmerohen-te-gjithe-mergimtaret-kosovar-mos-kaloni-neper-serbi/20%Monthly2017-03-20 12:08
https://presheva.com/vuciq-mund-te-shkoj-pa-leje-ne-kosove-po-spo-du-probleme/20%Monthly2017-03-20 08:05
https://presheva.com/tek-dy-kosovar-konfiskohet-sasi-e-madhe-e-barnave-dhe-material-te-ujesjellsit-foto/20%Monthly2017-03-20 08:01
https://presheva.com/sot-fillon-stina-e-pranveres/20%Monthly2017-03-20 07:46
https://presheva.com/gruevski-zaev-deshiron-me-cdo-cmim-te-behet-kryeminister/20%Monthly2017-03-20 07:33
https://presheva.com/keto-5-ushqime-ju-ndihmojne-te-forconi-muskujt/20%Monthly2017-03-20 06:58
https://presheva.com/ja-pse-konsumi-i-misrave-eshte-i-dobishem/20%Monthly2017-03-20 06:55
https://presheva.com/messi-8-sezone-me-radhe-mbi-40-gola/20%Monthly2017-03-20 06:44
https://presheva.com/flet-pronari-i-autobusit-me-udhetar-kosovar-qe-u-sulmua-ne-serbi/20%Monthly2017-03-19 23:36
https://presheva.com/do-te-mbillen-21-fidane-me-rastin-e-dites-nderkombtare-me-sindrom-down/20%Monthly2017-03-19 23:22
https://presheva.com/nderron-jete-26-vjecari-nga-zhunica-shefket-ida/20%Monthly2017-03-19 18:37
https://presheva.com/familja-ortodokse-serbe-nga-beogradi-pranon-fene-islame/20%Monthly2017-03-19 11:20
https://presheva.com/shqiperia-etnike-plani-i-bashkimit-te-shqiptareve-ne-be/20%Monthly2017-03-19 11:18
https://presheva.com/vandalizohen-shenjat-e-komunikacionit-ne-fshatin-zhunice-foto/20%Monthly2017-03-19 00:30
https://presheva.com/paralajmrime-per-dridhje-te-koalicionit-te-pvd-se-ne-bujanoc/20%Monthly2017-03-18 15:08
https://presheva.com/autostrada-nish-merdar-ndihmon-krijimin-e-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2017-03-18 09:58
https://presheva.com/serbia-nuk-ka-te-drejte-ti-arrestoje-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2017-03-18 00:54
https://presheva.com/thaci-ne-presheve-nuk-mund-te-shkoj-pa-lejen-e-serbise/20%Monthly2017-03-17 14:51
https://presheva.com/datat-e-ndeshjeve-cerekfinale-te-champions-league/20%Monthly2017-03-17 12:27
https://presheva.com/aubameyang-transferohet-tek-reali-nese-largohet-ky-lojtar/20%Monthly2017-03-17 12:22
https://presheva.com/big-mama-vizite-tek-shkolla-e-futbollit-lugina-foto/20%Monthly2017-03-17 10:30
https://presheva.com/ambasadori-i-shqiperise-ne-beograd-me-porosi-inkurajuase-per-shqiprim-arifin-dokument/20%Monthly2017-03-17 09:51
https://presheva.com/serbia-vazhdon-financimin-e-strukturave-ne-kosove/20%Monthly2017-03-17 09:43
https://presheva.com/40-000-qytetare-kane-hequr-dore-nga-nenshtetesia-e-kosoves/20%Monthly2017-03-17 09:41
https://presheva.com/shkolla-abdulla-krashnica-ne-miratoc-shenoi-72-vjetorin-e-saj/20%Monthly2017-03-17 08:36
https://presheva.com/vizitoret-raportojne-rikthehet-pirja-e-duhanit-ne-zyrat-e-komunes-foto/20%Monthly2017-03-17 06:57
https://presheva.com/keto-jane-kombet-me-depresive-ne-evrope/20%Monthly2017-03-17 06:42
https://presheva.com/celina-i-gatshem-per-ligen-premier/20%Monthly2017-03-16 22:03
https://presheva.com/shkollave-te-lugines-i-kerkohet-te-perkujtojne-17-marsin-e-2004-te-trazirave-ne-kosove-dokument/20%Monthly2017-03-16 22:00
https://presheva.com/turqia-debon-lopet-e-holandes/20%Monthly2017-03-16 21:53
https://presheva.com/edi-rama-tregon-se-pse-po-ndodhin-perplasjet-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2017-03-16 21:36
https://presheva.com/nje-krisme-qe-ngjalle-nje-harrim/20%Monthly2017-03-16 21:28
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-efikasiteti-i-administrates-komunale-duhet-te-vazhdoje/20%Monthly2017-03-16 21:24
https://presheva.com/google-chrome-vjen-me-nje-version-te-ri-qe-kursen-baterine-e-lap-topit/20%Monthly2017-03-16 09:41
https://presheva.com/instagram-vjen-me-risi-album-te-fotove-si-facebook/20%Monthly2017-03-16 07:25
https://presheva.com/rita-ora-me-shume-sukses-si-dizajnere-se-si-kengetare/20%Monthly2017-03-16 07:22
https://presheva.com/chelsea-ofron-55-milione-euro-per-koulibaly/20%Monthly2017-03-16 07:19
https://presheva.com/balotelli-isha-gati-per-tu-bashkuar-me-barcelonen/20%Monthly2017-03-16 07:17
https://presheva.com/kjo-bime-kuruese-mund-te-parandaloje-kancerin/20%Monthly2017-03-16 07:15
https://presheva.com/%e2%80%8b-biznes-me-punime-diplomash/20%Monthly2017-03-16 06:57
https://presheva.com/stimulim-ne-cerdhen-e-bujanocit-per-femiun-e-trete-pa-pages/20%Monthly2017-03-16 06:54
https://presheva.com/rrefimi-i-murat-jasharit-ju-tregoj-pse-e-plagosa-azem-vllasin/20%Monthly2017-03-16 00:14
https://presheva.com/arifi-komunistit-riza-halimi-i-pengonin-sukseset-qe-ia-sollem-presheves/20%Monthly2017-03-16 06:41
https://presheva.com/nderroi-jete-i-riu-preshevar-krenar-fejzullahu-ne-gjermani/20%Monthly2017-03-15 19:19
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ky-eshte-fillimi-per-ne-kurse-fundi-per-ata-krenar-me-ju/20%Monthly2017-03-15 16:01
https://presheva.com/kryetarja-sinani-ne-takimin-e-grupit-te-grave-deputete-te-kosoves/20%Monthly2017-03-15 15:59
https://presheva.com/selver-jashari-dhe-shqiprim-arifi-viktima-te-politikaneve-matufe/20%Monthly2017-03-15 14:43
https://presheva.com/talenti-nga-kumanova-taulant-seferi-tregon-pse-zgjodhi-shqiperine-para-maqedonise/20%Monthly2017-03-15 10:05
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-konsumoni-lengje-te-shtrydhura-me-shume-se-fruta/20%Monthly2017-03-15 08:24
https://presheva.com/europol-shqiperia-eshte-burimi-kryesor-i-kanabisit-te-trafikuar-ne-europe/20%Monthly2017-03-15 08:19
https://presheva.com/legjenda-e-brazilit-neymar-sdo-kishte-vend-as-ne-stol-te-brazili-me-1970/20%Monthly2017-03-15 07:12
https://presheva.com/arian-cani-ky-vend-nuk-behet-do-largohem-nga-shqiperia/20%Monthly2017-03-15 07:10
https://presheva.com/bastoret-ne-serbi-vucic-president-i-serbise/20%Monthly2017-03-15 00:23
https://presheva.com/serbia-vazhdon-te-mbledhe-deshmi-kunder-uckse/20%Monthly2017-03-15 00:16
https://presheva.com/jep-doreheqje-kryeshefi-i-administrates-komunale-te-bujanocit/20%Monthly2017-03-15 00:12
https://presheva.com/nderron-jete-i-riu-nga-terrnoci-i-madh-abelard-kamberi/20%Monthly2017-03-14 11:07
https://presheva.com/ardita-sinani-nis-punen-zyrtarisht-si-kryetare-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2017-03-14 10:09
https://presheva.com/me-kripe-mund-ta-sherosh-migrenen/20%Monthly2017-03-14 07:23
https://presheva.com/kjo-eshte-oferta-e-real-madridit-per-chelsea/20%Monthly2017-03-14 07:09
https://presheva.com/alcacer-do-te-shitet-ja-sulmuesi-i-ri-i-barcelones/20%Monthly2017-03-14 07:05
https://presheva.com/conte-vs-mourinho-video/20%Monthly2017-03-14 06:56
https://presheva.com/shqiptari-futet-ne-drejtim-te-kundert-dhe-godet-per-vdekje-zviceranen/20%Monthly2017-03-14 06:50
https://presheva.com/ne-novi-pazar-futbollisti-preshevar-labinot-jashari-shpallet-golshenuesi-me-i-mire/20%Monthly2017-03-14 06:44
https://presheva.com/conte-eshte-me-i-miri/20%Monthly2017-03-14 07:52
https://presheva.com/de-gea-eshet-portieri-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2017-03-14 00:37
https://presheva.com/cili-eshte-grupi-qe-ka-vendosur-te-vrase-tradhtaret/20%Monthly2017-03-14 00:35
https://presheva.com/sa-jane-pagat-mesatare-per-secilin-profesion-ne-zvicer/20%Monthly2017-03-14 00:22
https://presheva.com/skizofrenia-e-riza-halimit-si-ajo-e-mao-ce-tungit/20%Monthly2017-03-14 00:05
https://presheva.com/asnje-kandidat-per-president-te-serbise-nuk-eshte-interesuar-per-problemet-e-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2017-03-13 23:51
https://presheva.com/moravica-per-here-te-pare-me-fatura-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2017-03-13 23:43
https://presheva.com/mbrojtja-e-te-dhenave-personale-fillon-nga-vet-qytetari/20%Monthly2017-03-13 23:39
https://presheva.com/shqiprim-diaspora-eshte-me-ty/20%Monthly2017-03-13 12:02
https://presheva.com/19-vjecari-i-vrare-ne-konstance-te-gjermanise-eshte-shqiptar-nga-zvicra/20%Monthly2017-03-13 11:23
https://presheva.com/ckycje-e-rrymes-per-ata-qe-kane-mbi-20-000-dinare-borxh/20%Monthly2017-03-13 11:16
https://presheva.com/policia-vrasje-ne-tentative-plagosja-e-azem-vllasit/20%Monthly2017-03-13 11:02
https://presheva.com/kosovaret-me-kredi-deri-ne-fyt/20%Monthly2017-03-13 10:50
https://presheva.com/bmw-seria-5-touring-2017/20%Monthly2017-03-13 07:12
https://presheva.com/5-simptomat-qe-paralajmerojne-probleme-serioze-te-pankreasit/20%Monthly2017-03-13 07:09
https://presheva.com/whatsapp-lancon-opsionin-e-ri-per-bizneset-dhe-klientet/20%Monthly2017-03-13 07:07
https://presheva.com/presheves-i-duhet-shqiprimi/20%Monthly2017-03-13 06:54
https://presheva.com/thaci-ka-ardhur-koha-per-ushtri/20%Monthly2017-03-13 06:47
https://presheva.com/aktivistet-dhe-simpatizantet-e-pvd-se-te-revoltuar-me-riza-halimin/20%Monthly2017-03-12 19:31
https://presheva.com/te-gervishtura-nakull-9/20%Monthly2017-03-12 19:20
https://presheva.com/deportivo-barcelona-formacionet-e-mundshme-2/20%Monthly2017-03-12 12:32
https://presheva.com/real-madridi-nuk-heq-dore-nga-hazard/20%Monthly2017-03-12 12:30
https://presheva.com/hante-byrek-ne-ndeshjen-kunder-arsenalit-sot-punon/20%Monthly2017-03-12 12:29
https://presheva.com/largimi-yt-tronditi-gjithe-presheven/20%Monthly2017-03-12 12:16
https://presheva.com/jeremiq-vucic-e-milosevic-ia-dhane-kosoven-shqiptareve/20%Monthly2017-03-12 12:11
https://presheva.com/kush-tejkalon-mbi-90-dite-ne-schengen-mund-te-perfundoj-edhe-ne-burg/20%Monthly2017-03-12 12:00
https://presheva.com/diaspora-e-pa-kenaqur-me-ndryshimet-ne-presheve/20%Monthly2017-03-12 11:45
https://presheva.com/opozita-riza-halimi-vepron-me-direktivat-e-sponzorizuesve-te-fushates/20%Monthly2017-03-12 08:38
https://presheva.com/fondi-humanitar-i-kl-shkarkimi-i-shqiprim-arifit-dhe-xhelal-memetit-eshte-shkelje-e-rregullave-demokratike/20%Monthly2017-03-11 21:54
https://presheva.com/vella-shqiprim-te-shkarkuan-shqiptaret/20%Monthly2017-03-11 20:01
https://presheva.com/rusia-po-perpiqet-ta-destabilizoje-ballkanin/20%Monthly2017-03-11 11:14
https://presheva.com/dybala-ja-skuadra-ime-edicionin-e-ardhshem/20%Monthly2017-03-11 08:29
https://presheva.com/keshtu-mund-te-shpetoni-nga-gripi/20%Monthly2017-03-11 07:05
https://presheva.com/policia-gjermane-sulmi-i-kosovarit-ne-dusseldorf-ska-prapavije-terroriste/20%Monthly2017-03-11 07:03
https://presheva.com/jonida-maliqi-e-bukur-si-asnjehere-me-pare/20%Monthly2017-03-11 07:01
https://presheva.com/remzie-osmani-therret-o-nizam-ne-kengen-e-re/20%Monthly2017-03-11 07:01
https://presheva.com/pdsh-shumica-e-kuvendit-per-perfitime-personale-familjare-grupore-dhe-klanore/20%Monthly2017-03-10 21:21
https://presheva.com/skender-destani-ne-kemi-kuadro-presheva-tani-do-te-shkoj-100-hapa-perpara/20%Monthly2017-03-10 18:08
https://presheva.com/kapet-me-cigaret-e-fshehura-ne-kamion/20%Monthly2017-03-10 18:01
https://presheva.com/kosoves-i-mungojne-prokuroret-e-guximshem/20%Monthly2017-03-10 17:53
https://presheva.com/ne-zvicerr-nderron-jete-ish-kryetari-i-shoqates-atdheu-suat-sadiku-nga-rahovica/20%Monthly2017-03-10 17:51
https://presheva.com/zyrtare-ardita-sinani-kryetare-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2017-03-10 14:59
https://presheva.com/me-22-vota-pro-shkarkohet-kryetari-i-komunes-shqiprim-arifi/20%Monthly2017-03-10 14:45
https://presheva.com/shqiprim-arifi-riza-halimi-eshte-kanceri-i-lugines-se-presheves-video/20%Monthly2017-03-10 11:38
https://presheva.com/aksion-ti-sje-pdsh-vota-ime-nuk-je-ti-foto/20%Monthly2017-03-10 10:39
https://presheva.com/futbollisti-shqiptar-albian-ajeti-zgjidhet-futbollisti-i-muajit-ne-zvicer/20%Monthly2017-03-10 00:44
https://presheva.com/qendra-islamike-shqiptare-xhamia-el-hidaje-ne-st-gallen-shenon-25-vjetorin-e-themelimit/20%Monthly2017-03-10 00:42
https://presheva.com/spalletti-nese-nuk-fitoj-largohem-nga-roma/20%Monthly2017-03-10 00:38
https://presheva.com/barcelona-ia-vazhdon-kontraten-rakiticit/20%Monthly2017-03-10 00:37
https://presheva.com/kobrat-shqiptare-paraqiten-ne-kufirin-me-maqedonine-foto/20%Monthly2017-03-10 00:35
https://presheva.com/ja-perse-shqiptaret-e-maqedonise-perkrahin-ali-ahmetin/20%Monthly2017-03-10 00:33
https://presheva.com/nderron-jete-i-riu-preshevar-bejxhet-mustafa/20%Monthly2017-03-09 16:09
https://presheva.com/22-keshilltaret-e-koalicionit-qeverises-dhe-arsyjet-e-shkarkimit-te-kryetarit-te-komunes-se-presheves/20%Monthly2017-03-09 14:08
https://presheva.com/e-premte-10-mars-konvokohet-seanca-per-shkarkimin-e-kryetarit-te-komunes/20%Monthly2017-03-09 14:03
https://presheva.com/pvd-unanimisht-ardita-sinani-per-kryetare-te-presheves-ne-koalicionin-e-ri/20%Monthly2017-03-09 12:44
https://presheva.com/dokument-knsh-humb-shumicen-kerkese-qe-te-formohet-liste-me-antere-te-ri/20%Monthly2017-03-09 12:03
https://presheva.com/kompania-e-kepuceve-solid-pezullon-investimet-ne-presheve-foto-video/20%Monthly2017-03-09 11:01
https://presheva.com/iphone-8-risite-dhe-sa-para-do-te-kushtoje/20%Monthly2017-03-09 01:08
https://presheva.com/facebook-me-aplikacion-per-video-360-shkalle/20%Monthly2017-03-09 01:07
https://presheva.com/volkswagen-sjell-veturen-pa-shofer/20%Monthly2017-03-09 01:05
https://presheva.com/kjo-eshte-mesuesja-e-pare-ne-qytetin-e-presheves-video/20%Monthly2017-03-09 00:33
https://presheva.com/te-drejta-te-barabarta-shqiptareve-te-lugines-me-serbet-ne-kosove/20%Monthly2017-03-08 13:56
https://presheva.com/reagim-edhe-ky-7-mars-pa-medresene-e-presheves/20%Monthly2017-03-08 13:44
https://presheva.com/pse-zvicra-u-zgjodh-ne-te-gjitha-kategorite-si-vendi-me-i-mire-per-te-jetuar/20%Monthly2017-03-08 12:02
https://presheva.com/cigare-nen-ulese-dyer-dhe-te-fshehura-ne-molla-foto/20%Monthly2017-03-08 11:49
https://presheva.com/ne-kufirin-e-depces-38-vjecarit-nga-presheva-i-zbulohen-garderobe/20%Monthly2017-03-08 11:36
https://presheva.com/fjalimi-i-kryetarit-te-komunes-arifi-gjate-vizites-se-presidentit-nishani/20%Monthly2017-03-08 01:23
https://presheva.com/vucic-as-mos-mendoni-dhe-tentoni-ta-prishni-integritetin-e-shtetit-tone/20%Monthly2017-03-08 01:19
https://presheva.com/mediet-serbe-nishani-u-prit-me-kengen-kosova-eshte-shqiperi/20%Monthly2017-03-08 01:10
https://presheva.com/presidenti-nishani-arrin-ne-bujanoc-nis-vizita-nje-ditore-ne-lugine/20%Monthly2017-03-07 15:38
https://presheva.com/pvd-urgjentisht-duhet-te-zgjidhet-kjo-krize-dhe-te-sigurohet-sa-me-shpejte-udheheqja-stabile/20%Monthly2017-03-06 23:32
https://presheva.com/koalicioni-qeverises-i-riza-halimit-pvd-ne-presheve-i-njejti-si-ne-25-vitet-e-kaluara/20%Monthly2017-03-06 16:05
https://presheva.com/prezantohet-video-klipi-i-pare-i-kengetares-preshevare-sara-rexhepi-video/20%Monthly2017-03-06 14:18
https://presheva.com/ja-efektet-sheruese-te-cajit-te-kamomilit/20%Monthly2017-03-06 13:18
https://presheva.com/pas-shume-viteve-qendres-se-presheves-i-kthehet-tregu-ditor-foto/20%Monthly2017-03-06 13:12
https://presheva.com/uefa-ka-eliminuar-barcelonen-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2017-03-06 13:06
https://presheva.com/per-cilin-futbollist-pep-guardiola-shkoi-tek-manchester-city/20%Monthly2017-03-06 12:51
https://presheva.com/trajneri-i-ardhshem-i-barcelones-fshehtesia-me-e-madhe/20%Monthly2017-03-06 12:44
https://presheva.com/kush-i-frigohet-vizites-se-nishanit-ne-presheve-e-bujanoc/20%Monthly2017-03-06 11:21
https://presheva.com/memeti-apo-sinani-kjo-eshte-dilema-e-pvd-se/20%Monthly2017-03-06 09:12
https://presheva.com/ne-pagesen-ne-autostrade-ne-presheve-te-huajt-paguajne-me-lire-se-vendasit/20%Monthly2017-03-06 09:06
https://presheva.com/kosova-importon-miellin-e-cilesise-me-te-dobet-nga-serbia/20%Monthly2017-03-06 08:58
https://presheva.com/gjermania-blindon-kufijte-keto-jane-masat-e-rrepta-per-ata-qe-hyjne-ne-vend/20%Monthly2017-03-06 08:55
https://presheva.com/komuna-e-presheves-model-rajonal-per-udheheqje-te-suksesshme/20%Monthly2017-03-05 19:08
https://presheva.com/riza-halimi-manovron-pvd-ne-ne-rrugen-qorre/20%Monthly2017-03-05 12:58
https://presheva.com/stefanoviq-shpresoj-te-mos-kete-provokime-gjate-ardhjes-se-presidentit-shqiptar/20%Monthly2017-03-05 12:54
https://presheva.com/te-varur-nga-perdorimi-i-telefonave-te-mencur-dhe-internetit-video/20%Monthly2017-03-05 12:41
https://presheva.com/mitroviq-nishani-do-te-vertetohet-se-serbia-rrespekton-te-drejtat-e-shqiptareve/20%Monthly2017-03-05 12:37
https://presheva.com/vulin-musliu-po-kerkon-konflikte/20%Monthly2017-03-05 12:29
https://presheva.com/armando-sadiku-i-pandalshem/20%Monthly2017-03-05 12:20
https://presheva.com/vllasi-pa-shqiptaret-e-barabarte-ne-te-drejta-nuk-ka-maqedoni/20%Monthly2017-03-04 21:17
https://presheva.com/pendes-se-rahovices-i-kthehen-patat/20%Monthly2017-03-04 21:11
https://presheva.com/pvd-jo-e-sigurte-per-prishjen-e-koalicionit-qeverises-me-apn/20%Monthly2017-03-04 19:13
https://presheva.com/vizita-e-presidentit-nishani-ne-lugine-shihet-si-e-rrezikshme-per-serbine/20%Monthly2017-03-04 17:05
https://presheva.com/ceshtja-e-ekstremizmit-sipas-fese-islame/20%Monthly2017-03-04 13:48
https://presheva.com/presidenti-nishani-agjenda-e-vizites-ne-bujanoc-dhe-presheve/20%Monthly2017-03-04 13:45
https://presheva.com/mire-se-vini-ne-luginen-tuaj-z-president/20%Monthly2017-03-04 13:39
https://presheva.com/shpetimi-i-pushtetit-ne-presheve-ja-numrat/20%Monthly2017-03-04 10:22
https://presheva.com/perleshje-masive-e-nxenesve-me-thika-nje-person-ne-gjendje-me-te-rende/20%Monthly2017-03-03 18:31
https://presheva.com/zinedine-zidane-dhe-real-madridi-po-humbasin-kontrollin/20%Monthly2017-03-03 10:56
https://presheva.com/mustafa-nuk-e-nderpret-dialogun-me-serbine/20%Monthly2017-03-03 09:57
https://presheva.com/prishja-e-koalicionit-trondit-presheven-masr-fruit-largon-investimet/20%Monthly2017-03-03 09:05
https://presheva.com/15-faktoret-rrezikues-te-diabetit-te-tipit-2/20%Monthly2017-03-03 08:20
https://presheva.com/range-rover-velar-foto/20%Monthly2017-03-03 08:17
https://presheva.com/ja-se-cfare-ndodh-ne-nje-minute-ne-internet/20%Monthly2017-03-03 08:12
https://presheva.com/lg-x-power2/20%Monthly2017-03-03 08:09
https://presheva.com/a-duhet-te-perfaqesohet-diaspora-ne-kuvend-dhe-qeveri/20%Monthly2017-03-03 08:06
https://presheva.com/pdsh-referendumi-i-1-dhe-2-marsit-te-jetsohet-me-forma-demokratike/20%Monthly2017-03-03 07:16
https://presheva.com/nis-ndertimi-i-shtepise-per-familjes-jonuzi-nga-bukuroca/20%Monthly2017-03-02 23:41
https://presheva.com/pvd-voton-prishjen-e-koalicionit-qeverises-me-apn/20%Monthly2017-03-02 19:11
https://presheva.com/kush-do-ta-drejtoj-barcelonen-pas-enrique/20%Monthly2017-03-02 12:00
https://presheva.com/cka-humb-e-cka-fiton-kosova-me-shkembim-te-territorit-me-serbine/20%Monthly2017-03-02 10:12
https://presheva.com/bale-kerkon-falje/20%Monthly2017-03-02 09:40
https://presheva.com/diaspora-e-lugines-se-presheves-te-faleminderit-president-sh-t-z-bujar-nishani/20%Monthly2017-03-02 09:38
https://presheva.com/conte-i-ka-filluar-bisedimet-per-nje-kontrate-te-re-me-chelsea/20%Monthly2017-03-02 09:33
https://presheva.com/kivi-te-mirat-pastruese-kozmetike-dhe-terapeutike/20%Monthly2017-03-02 06:55
https://presheva.com/aksioni-i-madh-policor-serb-ku-u-arrestuan-53-persona-te-akuzuar-per-korrupsion/20%Monthly2017-03-02 06:47
https://presheva.com/debohet-nga-zvicra-kosovarja-perfitoi-paligjshem-235-000-franga-ndihma-sociale/20%Monthly2017-03-02 00:01
https://presheva.com/presheva-pa-noter/20%Monthly2017-03-01 23:58
https://presheva.com/reagon-ali-ahmeti-deklarata-e-partive-shqiptare-nuk-cenon-shtetin-e-maqedonise/20%Monthly2017-03-01 23:48
https://presheva.com/era-istrefi-pese-milione-klikime-per-5-dite-video/20%Monthly2017-03-01 08:21
https://presheva.com/ja-koha-kur-tuna-kendonte-maqedonisht-video/20%Monthly2017-03-01 08:18
https://presheva.com/ekskluzive-presidenti-shqiptar-bujar-nishani-me-7-mars-viziton-edhe-presheven/20%Monthly2017-03-01 07:59
https://presheva.com/samsung-galaxy-s7-edge-shpallet-telefoni-me-i-mire-i-2016/20%Monthly2017-03-01 07:40
https://presheva.com/pse-deshtoi-jese-tek-real-madridi/20%Monthly2017-03-01 07:38
https://presheva.com/a-eshte-bbc-e-pa-prekshme/20%Monthly2017-03-01 07:37
https://presheva.com/simeone-i-thote-jo-interit/20%Monthly2017-03-01 07:35
https://presheva.com/arrestohet-dileri-shqiptar-i-droges-ne-lucern/20%Monthly2017-03-01 07:11
https://presheva.com/merkel-islami-nuk-eshte-burim-i-terrorizmit/20%Monthly2017-03-01 07:02
https://presheva.com/ky-eshte-shqiptari-hero-i-gjermanise-ja-si-e-shpetoi-nje-femije/20%Monthly2017-03-01 06:42