XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/dacic-ne-mund-ta-arrestojme-jonuz-musliun/20%Monthly2017-04-30 15:55
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-sami-salihu-vizite-liderit-ziadin-seles/20%Monthly2017-04-30 15:48
https://presheva.com/zvicra-befason-me-kete-vendim-ndryshon-rregullat-per-leje-qendrimi/20%Monthly2017-04-30 09:18
https://presheva.com/70855/20%Monthly2017-04-29 20:17
https://presheva.com/monografia-10-vjet-per-kombin-i-shhlp-se-me-06-maj-do-te-promovohet-ne-namur-te-belgjikes/20%Monthly2017-04-29 18:30
https://presheva.com/myftiu-saqipi-maqedonia-duhet-te-lirohet-nga-dhuna-dhe-urrejtja-patologjike/20%Monthly2017-04-29 18:26
https://presheva.com/humb-jeten-ne-aksident-i-riu-preshevar-allfons-ahmeti/20%Monthly2017-04-29 18:29
https://presheva.com/komuna-e-presheves-kerkon-urgjentisht-nga-knsh-ti-nderroj-antaret-e-keshillit-drejtues-ne-shkolla-dokument/20%Monthly2017-04-29 17:56
https://presheva.com/vuciq-ftese-erdoganit-te-vizitoje-serbine/20%Monthly2017-04-29 14:03
https://presheva.com/ja-kush-do-te-marre-me-shume-rroge-sipas-vuciq/20%Monthly2017-04-29 09:33
https://presheva.com/veratti-dhe-e-ardhmja-e-tij-tek-barcelona/20%Monthly2017-04-29 08:29
https://presheva.com/espanyol-barcelona-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-04-29 08:26
https://presheva.com/serbet-parashohin-trazira-te-shmanget-rruga-permes-maqedonise/20%Monthly2017-04-29 08:22
https://presheva.com/ahmeti-shqiperia-e-madhe-propagande-ruso-serbe/20%Monthly2017-04-29 08:07
https://presheva.com/pas-sulmit-ndaj-seles-boksieri-i-njohur-shqiptar-ka-nje-porosi-per-hienat-sllave-ne-maqedoni/20%Monthly2017-04-29 08:00
https://presheva.com/trump-ka-menduar-se-puna-e-presidentit-do-ishte-me-e-thjeshte/20%Monthly2017-04-28 22:44
https://presheva.com/ilir-meta-zgjidhet-president-i-shqiperise/20%Monthly2017-04-28 16:29
https://presheva.com/flet-polici-shqiptar-hero-si-ia-shpetuam-jeten-zaevit-seles-dhe-deputeteve/20%Monthly2017-04-28 14:37
https://presheva.com/debat-ne-lozane-te-zvicres-kthimi-dhe-puna-ne-atdhe/20%Monthly2017-04-28 12:40
https://presheva.com/mustafa-ky-kuvend-i-fundosjes-qe-nuk-ia-don-te-miren-presheves-te-shthuret-sa-me-pare-video/20%Monthly2017-04-28 12:34
https://presheva.com/krijohet-komiteti-drejtues-per-projektin-e-autostrades-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe/20%Monthly2017-04-28 12:33
https://presheva.com/stankoviq-situata-ne-presheve-dhe-bujanoc-nen-kontroll-dhe-stabile/20%Monthly2017-04-28 08:21
https://presheva.com/zvicra-debon-plaken-78-vjecare-per-kosove/20%Monthly2017-04-28 06:57
https://presheva.com/dhunuesi-ndjehesha-i-ngazellyer-kur-e-rraha-ziadin-selen-foto/20%Monthly2017-04-28 06:55
https://presheva.com/medvegjasi-edison-neziri-me-stervitje-ne-klube-te-njohura-te-futbollit-gjerman/20%Monthly2017-04-27 22:40
https://presheva.com/vuciq-alarmohet-me-situaten-ne-maqedoni-fton-sherbimet-e-sigurise/20%Monthly2017-04-27 22:11
https://presheva.com/kksh-dhe-kryetari-musliu-pershendetin-lirimin-e-haradinajt/20%Monthly2017-04-27 21:37
https://presheva.com/shkarkohet-kryeshefi-i-inspekcionit-komunal-kuader-profesional-i-apn-se/20%Monthly2017-04-27 17:57
https://presheva.com/vuciq-veseli-kryeminister-haradinaj-zevendes-i-tij/20%Monthly2017-04-27 13:21
https://presheva.com/vuciq-tre-biznesmene-shqiptare-planifikojne-blerjen-e-tokes-dhe-fabrikave-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2017-04-27 13:18
https://presheva.com/deklaratat-e-musliut-jane-provokim-dhe-mungese-e-kultures-politike/20%Monthly2017-04-27 00:19
https://presheva.com/nese-bashkohen-shqiptaret-pse-te-mos-bashkohen-edhe-ata-te-lugines/20%Monthly2017-04-27 00:10
https://presheva.com/revolte-me-pushtetin-dhe-peticion-puntoret-mbrojne-me-te-gjitha-mjetet-shkarkimin-e-drejtorit-te-moravices-dokument/20%Monthly2017-04-26 16:56
https://presheva.com/gjergj-presheva-prezanton-albumin-e-dyte-me-kenge-dasmash-live/20%Monthly2017-04-26 14:46
https://presheva.com/mergimtari-kosovar-tregon-tmerrin-qe-i-ndodhi-ne-serbi/20%Monthly2017-04-26 13:41
https://presheva.com/arrestohet-ne-kroaci-nje-serb-qe-kontrabandonte-8-kosovare/20%Monthly2017-04-26 13:38
https://presheva.com/barcelona-nuk-ka-nevoje-per-dybala/20%Monthly2017-04-26 00:19
https://presheva.com/christian-eriksenin-duhet-te-transferohet-tek-barcelona/20%Monthly2017-04-26 00:17
https://presheva.com/50-frangeshi-zviceran-shpallet-bankenota-me-e-bukur-e-vitit/20%Monthly2017-04-26 00:14
https://presheva.com/keshilli-drejtues-i-qendres-per-pune-sociale-anashkalon-kuvendin-shkarkohet-abdulla-mehmeti-dokument/20%Monthly2017-04-25 19:02
https://presheva.com/kosova-vazhdon-te-importoje-me-se-shumti-nga-serbia/20%Monthly2017-04-25 15:24
https://presheva.com/vucic-rritje-te-rrogave-dhe-pensioneve-deri-ne-fund-te-2017/20%Monthly2017-04-25 15:17
https://presheva.com/pastroni-mushkerite-nga-duhani-me-kete-pije/20%Monthly2017-04-25 13:03
https://presheva.com/vuciq-e-dim-se-ajo-eshte-territor-i-yni-askush-nuk-mundet-te-flase-kunder-serbise/20%Monthly2017-04-25 12:58
https://presheva.com/ne-pervjetorin-e-trete-te-vdekjes-te-atdhetarit-humanistit-dhe-patriotit-preshevar-kadri-rexhepi/20%Monthly2017-04-25 12:51
https://presheva.com/vuciq-agjencite-e-huaja-e-krijuan-tregimin-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2017-04-25 12:37
https://presheva.com/stankoviq-jonuz-musliu-i-merr-dy-rroga-nga-serbia/20%Monthly2017-04-25 12:33
https://presheva.com/gabimet-e-zidane-ne-el-classico/20%Monthly2017-04-24 23:01
https://presheva.com/nese-deshton-zidane-low-mund-ta-drejtoj-real-madridin/20%Monthly2017-04-24 22:59
https://presheva.com/gomez-do-te-kthehet-tek-bayern/20%Monthly2017-04-24 22:56
https://presheva.com/st-gallen-i-ashperson-proceduren-e-dhenies-se-pasaportes-zvicerane/20%Monthly2017-04-24 22:55
https://presheva.com/apn-1-vjet-pas-zgjedhjeve-presheves-iu-kthye-pamja-e-para-15-viteve-te-fundit-e-zymte-dhe-pa-perspektive/20%Monthly2017-04-24 22:41
https://presheva.com/vazhdon-nepotizmi-ne-pushtetin-e-komunes-se-presheves-dokument/20%Monthly2017-04-24 19:18
https://presheva.com/turniri-tradicional-musa-musahu-2017/20%Monthly2017-04-24 12:45
https://presheva.com/individ-te-papergjegjshem-dhe-te-pa-autorizuar-ilegal-masakrojne-nekropolen-e-vjeter-ne-bukuroc-te-presheves/20%Monthly2017-04-24 12:40
https://presheva.com/shqiptaret-te-dytet-nder-te-huajt-qe-kane-marre-nje-pasaporte-te-be-se/20%Monthly2017-04-24 12:36
https://presheva.com/serwer-mungesa-e-perspektives-po-i-nxit-deklaratat-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2017-04-24 12:34
https://presheva.com/ne-serbi-arrijne-kurthat-libaneze-per-vjedhjen-e-parave-nga-bankomati/20%Monthly2017-04-23 23:13
https://presheva.com/messi-500-gola-me-barcelonen/20%Monthly2017-04-23 22:06
https://presheva.com/marcelo-une-e-mar-pergjegjsine-per-golin-e-humbjes/20%Monthly2017-04-23 22:04
https://presheva.com/arsiq-deklaratat-per-bashkim-me-kosove-vetem-marketing-politik/20%Monthly2017-04-23 18:07
https://presheva.com/ne-kosove-jetojne-3000-qytetare-nga-lugina-e-presheves-pa-identitet/20%Monthly2017-04-23 15:52
https://presheva.com/kapet-me-marihuane-shqiptari-me-shtetesi-zvicerane/20%Monthly2017-04-23 15:49
https://presheva.com/ne-zagreb-u-botua-libri-diaspora-shqiptare-ne-udhekryq-i-dashnim-hebibi/20%Monthly2017-04-23 13:14
https://presheva.com/mediat-serbe-shqiptaret-po-pergatiten-per-lufte/20%Monthly2017-04-23 13:07
https://presheva.com/receta-natyrale-per-zhdukjen-e-thinjave/20%Monthly2017-04-23 10:22
https://presheva.com/pjanic-me-i-mire-se-pogba-statistika/20%Monthly2017-04-23 10:14
https://presheva.com/ernesto-valverde-do-ta-drejtoj-barcelonen/20%Monthly2017-04-23 09:34
https://presheva.com/reali-per-dybalan-ofron-moratan-dhe-james/20%Monthly2017-04-23 09:31
https://presheva.com/preleviq-per-deklaratat-e-musliut-duhet-te-reagoj-shteti/20%Monthly2017-04-23 09:27
https://presheva.com/rritet-paga-minimale-ne-kosove/20%Monthly2017-04-23 09:23
https://presheva.com/gjuriq-serbet-e-kosoves-jane-tmerruar-nga-deklaratat-e-rames/20%Monthly2017-04-23 09:20
https://presheva.com/ceas-vetqeverisjet-lokale-ne-presheve-dhe-bujanoc-te-distancohen-nga-deklaratat-e-musliut/20%Monthly2017-04-22 23:49
https://presheva.com/patriarku-i-kishes-serbe-per-shqiperine-e-madhe-vetem-mund-te-enderrojne/20%Monthly2017-04-22 23:44
https://presheva.com/kryetari-bujanocit-takim-me-mergimtaret-ne-zvicer/20%Monthly2017-04-22 23:38
https://presheva.com/real-madrid-barcelona-formacionet-e-mundshme-2/20%Monthly2017-04-22 11:46
https://presheva.com/stervitjet-e-barcelones-per-el-classico-video/20%Monthly2017-04-22 11:42
https://presheva.com/zidane-ronaldo-i-gatshme-te-bej-nje-loje-te-madhe-ne-el-classico/20%Monthly2017-04-22 11:39
https://presheva.com/ne-skenderaj-zbulohet-fabrika-per-prodhimin-fallco-te-markave-adidas-nike/20%Monthly2017-04-22 11:36
https://presheva.com/ministrat-kerkojne-arrestimin-e-jonuz-musliut/20%Monthly2017-04-22 11:32
https://presheva.com/musliu-presidenti-im-eshte-rama-e-thaci-jetoj-ne-shtetin-e-kosoves-audio/20%Monthly2017-04-22 11:20
https://presheva.com/cka-ndodhi-nga-marreveshjet-e-dy-qeverive-kosove-shqiperi/20%Monthly2017-04-22 07:26
https://presheva.com/qytetaret-e-kosoves-te-dores-se-dyte/20%Monthly2017-04-22 07:21
https://presheva.com/hashim-thaci-sfidon-kushtetuten-me-deklaraten-per-bashkimin-e-trojeve-shqiptare/20%Monthly2017-04-22 07:17
https://presheva.com/ankesat-e-riza-halimit-ne-beograd-kunder-veteqeverisjes-lokale-ne-presheve-dokument/20%Monthly2017-04-21 16:26
https://presheva.com/kengetari-preshevar-gold-ag-perkrah-shqiprim-arifin-video/20%Monthly2017-04-21 16:21
https://presheva.com/gjykata-themelore-leshon-flet-arrest-per-albin-kurtin/20%Monthly2017-04-21 11:38
https://presheva.com/serbia-i-ben-thirrje-be-se-te-reagoje-per-bashkimin-kombetar-te-shqiptareve/20%Monthly2017-04-21 11:34
https://presheva.com/shkarkohet-drejtori-i-shtepise-se-kultures-mendurim-presheva/20%Monthly2017-04-20 21:53
https://presheva.com/e-genjeu-mjeku-se-do-ti-mundesoj-qe-te-lind-djale-dhe-per-kete-i-mori-5-mije-euro/20%Monthly2017-04-20 20:23
https://presheva.com/refuzohet-kerkesa-e-barcelones-neymar-nuk-luan-ne-el-clasico/20%Monthly2017-04-20 19:53
https://presheva.com/alarmante-me-mesimin-e-gjermanishtes-rinia-po-braktis-presheven/20%Monthly2017-04-20 19:20
https://presheva.com/bizneset-lokale-vm-center-tubon-bleresit-nga-i-tere-rajoni/20%Monthly2017-04-20 19:32
https://presheva.com/vuciq-nese-une-them-te-gjithe-serbet-ne-nje-shtet-do-te-me-varnin-ne-bruksel/20%Monthly2017-04-20 17:05
https://presheva.com/reperi-preshevar-lirix-me-kenge-te-re-nga-producenti-unikkatil-video/20%Monthly2017-04-20 14:49
https://presheva.com/a-do-te-transferohet-mbappe-ne-real-madrid/20%Monthly2017-04-20 13:21
https://presheva.com/cka-tha-pique-per-real-madridin-pasi-u-eliminua-nga-champions/20%Monthly2017-04-20 13:13
https://presheva.com/droga-shqiptaro-serbe-me-vlere-62-milione-euro-arrestohen-9-veta/20%Monthly2017-04-20 13:03
https://presheva.com/vucic-bashkimi-kosove-shqiperi-nuk-do-te-ndodhe-pavarsisht-deshirave-te-dikujt/20%Monthly2017-04-20 11:22
https://presheva.com/ja-pse-u-shty-mbledhja-e-dy-qeverive-kosove-shqiperi/20%Monthly2017-04-20 10:29
https://presheva.com/kartelat-bankare-nuk-do-te-kene-me-pin/20%Monthly2017-04-20 10:23
https://presheva.com/lengjet-e-kompanise-preshevare-fluidi-edhe-ne-kazakistan/20%Monthly2017-04-20 09:28
https://presheva.com/policet-gjerman-i-shpetojne-jeten-gruas-shqiptare/20%Monthly2017-04-19 23:29
https://presheva.com/fr-pdsh-kryetarja-e-komunes-perdori-forcen-e-pushtetit-per-ndarjen-e-bursave/20%Monthly2017-04-19 18:27
https://presheva.com/serbja-nga-ulqini-shqiptaret-me-ndihmuan-me-shume-se-serbet-dhe-malazezet/20%Monthly2017-04-19 18:14
https://presheva.com/raportimi-per-situatat-e-ndjeshme-dhe-etika-mediale/20%Monthly2017-04-19 18:02
https://presheva.com/bananet-qetsojne-nervat-dhe-permirsojne-humorin/20%Monthly2017-04-19 17:48
https://presheva.com/thaci-mos-liberalizimi-i-vizave-pergjegjesi-e-institucioneve-te-kosoves/20%Monthly2017-04-19 17:46
https://presheva.com/massimo-mirabelli-emrohet-drejtor-sportiv-i-milanit/20%Monthly2017-04-19 17:27
https://presheva.com/plani-i-zidane-funksionoi-me-ronaldon-muaji-prill-fantastik/20%Monthly2017-04-19 17:26
https://presheva.com/barcelona-juventus-formacionet/20%Monthly2017-04-19 17:23
https://presheva.com/a-do-ti-demtoje-bora-te-mbjellat-ja-cka-thote-profesori-i-bujqesise/20%Monthly2017-04-19 17:20
https://presheva.com/akuzohet-kosovari-ka-marre-900-mije-franga-duke-u-paraqitur-rrejshem-si-invalid/20%Monthly2017-04-19 15:06
https://presheva.com/ne-serbi-kerkohet-qe-edi-rama-te-shpallet-persona-non-grata-per-shkak-te-deklarates-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2017-04-19 13:50
https://presheva.com/erdogan-si-ne-futboll-ska-rendesi-a-fiton-1-0-apo-5-0-fitorja-eshte-fitore/20%Monthly2017-04-19 10:44
https://presheva.com/neuer-perfundon-sezonin/20%Monthly2017-04-19 09:31
https://presheva.com/takim-miqesor-fc-prishtina-kf-lugina-presheve/20%Monthly2017-04-19 08:09
https://presheva.com/revoltohen-studentet-edhe-une-dua-burse-nga-komuna/20%Monthly2017-04-19 07:59
https://presheva.com/ja-dallimi-mes-ushtrise-se-shqiperise-dhe-serbise/20%Monthly2017-04-19 07:39
https://presheva.com/serbia-reagon-per-deklaraten-bombe-te-rames-po-kercenohemi/20%Monthly2017-04-18 23:21
https://presheva.com/vaji-i-heshtur-i-diplomave/20%Monthly2017-04-18 23:15
https://presheva.com/fake-news-ne-kosove-po-i-prodhon-politika-konformiste-vendore-dhe-ajo-nderkombetare/20%Monthly2017-04-18 12:35
https://presheva.com/ankohet-qyteti-shidit-180-migrantet-problematik-transferohen-ne-presheve/20%Monthly2017-04-18 11:52
https://presheva.com/marreveshje-me-dilerin-5-vjet-burg-per-5-kilogram-kokaine/20%Monthly2017-04-18 11:45
https://presheva.com/ja-cfare-privilegje-kane-serbet-ne-veriun-e-kosoves/20%Monthly2017-04-18 07:14
https://presheva.com/erdogani-do-ta-rris-ndikimin-e-tij-ne-kosove-dhe-maqedoni/20%Monthly2017-04-18 07:10
https://presheva.com/gallup-rreth-6-perqind-e-kosovareve-nuk-besojne-ne-zot/20%Monthly2017-04-18 07:08
https://presheva.com/higuain-barcelona-mund-te-bej-mrekulli/20%Monthly2017-04-17 23:37
https://presheva.com/dybala-juventus-eshte-te-njejtin-nivel-si-reali-e-barca/20%Monthly2017-04-17 23:36
https://presheva.com/ancelotti-kujdes-nga-ramos/20%Monthly2017-04-17 23:35
https://presheva.com/kumanovari-per-vjedhjen-e-100-eurove-u-denua-me-13-vjet-burg/20%Monthly2017-04-17 23:30
https://presheva.com/preshevacom-kercenimet-dhe-shantazhet-e-pushtetit-te-riza-halimit-jane-motivues-per-punen-tone/20%Monthly2017-04-17 23:12
https://presheva.com/bursat-e-studenteve-mos-te-ndahen-politikisht/20%Monthly2017-04-17 22:13
https://presheva.com/pdsh-ne-mund-ta-shpetojme-komunen-nga-kjo-katandisje-politike/20%Monthly2017-04-17 19:57
https://presheva.com/casemiro-e-dim-se-cfare-duhet-te-bejme-neser-qe-ta-eliminojme-bayernin/20%Monthly2017-04-17 15:47
https://presheva.com/ja-kush-mund-ta-zevendsoj-neymarin-tek-barcelona/20%Monthly2017-04-17 15:44
https://presheva.com/e-pabesueshme-bayern-mund-te-luaje-me-nje-lojtar-amator-ndaj-real-madridit/20%Monthly2017-04-17 15:41
https://presheva.com/si-do-te-ndikoje-nderprerja-e-dialogut-me-kosoven-per-serbine/20%Monthly2017-04-17 15:38
https://presheva.com/vajzat-nga-shqiperia-masovikisht-martohen-me-serb-dhe-ikin-nga-shqiptaret/20%Monthly2017-04-17 12:07
https://presheva.com/per-nje-vit-diaspora-solli-ne-kosove-afer-7-milione-euro/20%Monthly2017-04-17 11:56
https://presheva.com/vmro-zaev-nuk-terhiqet-nga-platforma-e-tiranes/20%Monthly2017-04-17 11:36
https://presheva.com/si-ndryshon-kushtetuta-dhe-si-do-te-jete-turqia-e-re-e-erdoganit-pas-referendumit/20%Monthly2017-04-17 08:14
https://presheva.com/shqiptareve-te-lugines-ende-nuk-po-i-njihen-diplomat-e-kosoves/20%Monthly2017-04-17 08:08
https://presheva.com/ekzekutohet-ministri-qe-e-zuri-gjumi-gjate-fjalimit-te-kim-jongit/20%Monthly2017-04-17 08:05
https://presheva.com/blici-serb-hashim-thaci-padron-i-droges-dhe-trafikimit-te-armeve-e-naftes/20%Monthly2017-04-17 08:01
https://presheva.com/bale-thote-se-reali-eshte-favorit-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2017-04-16 23:12
https://presheva.com/lukaku-eshte-golashenuesi-me-i-mire-i-premierliges-angleze/20%Monthly2017-04-16 23:09
https://presheva.com/erdogan-shpall-fitoren-dhe-paralajmeron-referendum-te-ri-per-kthimin-e-denimit-me-vdekje/20%Monthly2017-04-16 23:06
https://presheva.com/manipulimet-e-pushtetit-lokal-me-listen-e-studenteve-per-bursa-dokument-video/20%Monthly2017-04-16 15:30
https://presheva.com/qorrsokaku-i-kotesise-apo-ringjallja-e-shpreses-per-ndryshime-pozitive/20%Monthly2017-04-16 13:44
https://presheva.com/pritjet-e-lugines-nga-takimi-i-perbashket-i-dy-qeverive/20%Monthly2017-04-16 13:08
https://presheva.com/kush-ia-la-nofken-ramushit-rambo/20%Monthly2017-04-16 06:50
https://presheva.com/edi-rama-tejkalon-sali-berishen-me-fansa-ne-facebook/20%Monthly2017-04-16 00:05
https://presheva.com/gjermania-po-kerkon-infermiere-eksperte-te-itse-inxhinierise-dhe-bujqesise-video/20%Monthly2017-04-16 00:02
https://presheva.com/zvarritet-hapja-e-pikes-se-re-kufitare-kosove-serbi-video/20%Monthly2017-04-15 23:59
https://presheva.com/a-ka-ekstremizem-dhe-radikalizem-islamik-te-shqiptaret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2017-04-15 22:45
https://presheva.com/bayern-i-gatshem-ta-blej-mesfushorin-e-leverkusenit-brandt/20%Monthly2017-04-15 10:26
https://presheva.com/treg-me-deviza-dhe-dinar-fals/20%Monthly2017-04-15 10:11
https://presheva.com/kush-mund-te-vozit-ne-serbi-me-targa-te-huaja/20%Monthly2017-04-15 10:06
https://presheva.com/rriten-ekskurzionet-e-turisteve-nga-shqiperia-ne-beograd-ku-kthejne-dhe-ne-presheve/20%Monthly2017-04-14 23:37
https://presheva.com/ja-cfare-thote-gjenerali-ostreni-per-marrjen-e-mundshme-te-kuvendit-me-force/20%Monthly2017-04-14 23:27
https://presheva.com/enrique-beson-se-barcelona-mund-ta-permbyse-rezultatin-ndaj-juventusit/20%Monthly2017-04-14 18:08
https://presheva.com/lewandowski-kthehet-ne-stervitje/20%Monthly2017-04-14 18:06
https://presheva.com/zidane-le-ne-pushim-yjet-kunder-sporting-gijon/20%Monthly2017-04-14 17:58
https://presheva.com/cyrih-qyteti-me-transportin-publik-me-te-ngarkuar-ne-zvicer/20%Monthly2017-04-14 17:54
https://presheva.com/propaganda-e-stilit-milloshevician-instrumentalizon-radikalizmin-dhe-ekstremizmin-islamik-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2017-04-14 14:52
https://presheva.com/arrestohen-serbet-qe-u-shitnin-arme-xhihadisteve-permes-kosoves/20%Monthly2017-04-14 14:41
https://presheva.com/braktiset-dhe-boshatiset-mucibaba/20%Monthly2017-04-14 00:42
https://presheva.com/pdsh-do-te-bojkotoj-seancat-e-kuvendit-komunal/20%Monthly2017-04-13 21:03
https://presheva.com/puntoret-e-moravices-ne-bllokade-dhe-greve-nese-i-shkarkohet-drejtori-nga-pozita/20%Monthly2017-04-13 20:33
https://presheva.com/policia-e-serbise-kap-25-kg-zhive-planifikohej-te-shitej-ne-kosove/20%Monthly2017-04-13 09:35
https://presheva.com/iphone-8-mund-te-mos-vije-ne-shtator/20%Monthly2017-04-13 09:07
https://presheva.com/barcelona-po-kalon-momente-shume-te-veshtira/20%Monthly2017-04-13 09:02
https://presheva.com/arsenal-nis-bisedimet-massimiliano-allegrin/20%Monthly2017-04-13 09:01
https://presheva.com/skandaloze-investitori-nga-shqiperia-ne-presheve-vladimir-cuko-mashtroi-femiun-invalid-me-7000-euro-video-foto/20%Monthly2017-04-13 11:30
https://presheva.com/arrestohen-dy-bujanocas-per-shkak-te-droges-heroine/20%Monthly2017-04-13 06:14
https://presheva.com/kjo-pije-magjike-sheron-mbi-50-semundje/20%Monthly2017-04-13 06:06
https://presheva.com/keto-shenja-ju-tregojne-se-jeni-ne-nje-diete-te-gabuar/20%Monthly2017-04-13 06:04
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-hyn-ne-histori-shenon-100-gola-ne-champions/20%Monthly2017-04-13 06:02
https://presheva.com/ancelotti-kercenon-real-madridin-per-ndeshjen-e-kthimit/20%Monthly2017-04-13 05:55
https://presheva.com/lendohet-gareth-bale/20%Monthly2017-04-13 05:53
https://presheva.com/diplomati-i-millosheviqit-asnje-qeveri-e-serbise-sguxon-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2017-04-13 05:51
https://presheva.com/vucic-dialogu-me-prishtinen-eshte-nderprere-por-jo-me-inicitiave-te-serbise/20%Monthly2017-04-13 05:49
https://presheva.com/keto-jane-borxhet-e-investitorit-ne-presheve-metalka-majur-nga-jagodina/20%Monthly2017-04-12 18:43
https://presheva.com/presidenti-nishani-ne-mbledhjen-e-ardhshme-te-dy-qeverive-te-diskutohet-dhe-te-behen-hapa-konkrete-per-medvegje-bujanoc-dhe-presheve/20%Monthly2017-04-12 17:10
https://presheva.com/si-hyjne-mjetet-e-vjedhura-nga-serbia-ne-shqiperi-video/20%Monthly2017-04-12 11:24
https://presheva.com/bizneset-preshevare-te-revoltuar-me-politikat-lokale-askush-nuk-interesohet-per-bizneset-vendore/20%Monthly2017-04-12 08:24
https://presheva.com/bayern-munchen-real-madrid-formacionet-e-mundshme-2/20%Monthly2017-04-12 08:03
https://presheva.com/zvicerani-i-dehur-shante-shqiptaret-papritur-vijne-shume-burra-dhe-e-bejne-per-spital/20%Monthly2017-04-12 06:24
https://presheva.com/8-mite-rreth-ahmet-zogut/20%Monthly2017-04-12 06:13
https://presheva.com/iniesta-nuk-eshte-me-keq-se-me-psg/20%Monthly2017-04-12 06:08
https://presheva.com/dani-alves-e-di-qe-i-mungoj-i-barcelones/20%Monthly2017-04-12 06:06
https://presheva.com/ja-arsyjet-se-pse-nuk-duhet-te-pini-uje-nga-frigoriferi/20%Monthly2017-04-12 06:03
https://presheva.com/si-te-mbroheni-nga-alergjite-e-pranveres/20%Monthly2017-04-12 06:00
https://presheva.com/kryetari-i-gjilanit-lutfi-haziri-sot-viziton-bujanocin/20%Monthly2017-04-12 05:54
https://presheva.com/pasaporta-nga-viti-tjeter-zvicra-u-jep-shpresa-kosovareve-me-kete-ligj/20%Monthly2017-04-12 05:48
https://presheva.com/neymar-denohet-me-3-ndeshje-mungon-ne-el-classico/20%Monthly2017-04-11 19:36
https://presheva.com/policia-ne-shid-arreston-migrantet-problematik-180-i-sjellin-ne-presheve/20%Monthly2017-04-11 18:42
https://presheva.com/sejdiu-tregon-per-financimin-e-levizjes-besa-video/20%Monthly2017-04-11 18:11
https://presheva.com/rama-maqedonia-smund-te-ekzistoje-pa-shqiptaret-si-element-shtetformues-video/20%Monthly2017-04-11 17:55
https://presheva.com/pdsh-perjashton-10-keshilltaret-nga-partia-ja-arsyet/20%Monthly2017-04-11 14:47
https://presheva.com/intervista-me-dragan-stevanoviq-sekretar-i-pare-ne-ministrine-e-ekonomise-video/20%Monthly2017-04-11 10:40
https://presheva.com/10-qershor-afati-i-fundit-per-patent-shoferat-e-vjeter/20%Monthly2017-04-11 10:08
https://presheva.com/morina-flisni-shqip-me-femijet-tuaj-se-gjermanishten-do-ta-mesojne-domosdo-ne-shkolle/20%Monthly2017-04-11 09:15
https://presheva.com/komuna-e-presheves-kthen-orarin-e-vjeter-te-punes-07-15/20%Monthly2017-04-11 09:03
https://presheva.com/me-12-prill-konvokohet-seanca-e-ii-e-kuvendit-komunal/20%Monthly2017-04-11 08:08
https://presheva.com/rovena-stefa-nuk-di-te-ndalet/20%Monthly2017-04-11 07:36
https://presheva.com/permiresojeni-qarkullimin-e-gjakut-me-kete-leng/20%Monthly2017-04-11 07:35
https://presheva.com/serbet-duhet-ti-pranojne-keto-gjera-ne-kosove-nese-e-duan-asociacionin/20%Monthly2017-04-11 07:31
https://presheva.com/nderron-jete-veterani-i-arsimit-preshevar-qamil-sahiti/20%Monthly2017-04-11 06:15
https://presheva.com/ja-pse-vishet-me-te-zeza-arian-cani/20%Monthly2017-04-11 06:10
https://presheva.com/gjykata-me-e-larte-e-zvicres-vendos-per-pllakatin-kosovaret-therin-zviceranin/20%Monthly2017-04-11 06:08
https://presheva.com/%e2%80%8bbuffon-kercenon-barcelonen/20%Monthly2017-04-11 06:00
https://presheva.com/guardiola-kerkon-zahan-me-cdo-kusht/20%Monthly2017-04-11 05:58
https://presheva.com/juventus-barcelona-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-04-11 05:56
https://presheva.com/samsung-s8-deshton-keq-me-skanerin-e-fytyres-ja-si-mund-te-manipulohet-video/20%Monthly2017-04-11 05:52
https://presheva.com/messenger-sjell-opisionin-e-ri-messenger-m/20%Monthly2017-04-11 05:49
https://presheva.com/gabimet-qe-bejme-me-larjen-e-rrobave-ne-lavatrice/20%Monthly2017-04-10 23:35
https://presheva.com/rama-per-situaten-ne-maqedoni-nuk-ka-platforme-te-tiranes-ne-thjesht-i-ndihmuam/20%Monthly2017-04-10 23:28
https://presheva.com/sa-shqiptare-ka-gjermania-dhe-cila-eshte-struktura-e-tyre/20%Monthly2017-04-10 23:24
https://presheva.com/vuciq-situata-e-paknaqesise-ne-maqedoni-mund-te-bartet-tek-shqiptaret-e-jugut-te-serbise/20%Monthly2017-04-10 19:00
https://presheva.com/nxenesit-me-pushim-pranveror-ne-shkolla-prej-13-deri-17-prill/20%Monthly2017-04-10 18:49
https://presheva.com/reagim-i-kryetares-se-komunes-ardita-sinani/20%Monthly2017-04-10 18:41
https://presheva.com/ne-presheve-vjen-investimi-i-radhes-deri-300-punsime-interspeed-hap-qender-tregtare/20%Monthly2017-04-10 11:32
https://presheva.com/pijet-energjike-rritin-rrezikun-per-problemet-me-zemren-tek-adoleshentet/20%Monthly2017-04-10 11:26
https://presheva.com/ky-eshte-kosovari-qe-u-be-hero-pas-sulmit-ne-stokholm/20%Monthly2017-04-10 08:42
https://presheva.com/kush-eshte-xhokeri-i-zidane/20%Monthly2017-04-10 06:05
https://presheva.com/neymar-131-kartone-te-verdhe-7-te-kuq/20%Monthly2017-04-10 06:04
https://presheva.com/kosovarit-i-humbi-gjykimi-ne-zvicer-shkak-viza/20%Monthly2017-04-10 05:58
https://presheva.com/ministria-e-ekonomise-se-serbise-riza-halimi-tentoi-ta-pengoj-hapjen-e-fabrikes-solid-video/20%Monthly2017-04-09 22:16
https://presheva.com/fushata-kunder-vuciqit-po-perhapet-me-te-madhe-ne-serbi/20%Monthly2017-04-10 18:55
https://presheva.com/pdsh-perjashtohen-keshilltaret-pasi-kane-zgjedhur-bashkeshortet-ne-organin-ekzekutiv-te-komunes/20%Monthly2017-04-10 19:01
https://presheva.com/ne-zvicer-u-promovua-monografia-e-shhlp-se-10-vjet-per-kombin/20%Monthly2017-04-09 22:04
https://presheva.com/daciqi-kercenon-shqiptar-mos-luani-me-zjarrin/20%Monthly2017-04-09 21:42
https://presheva.com/shqiptaret-kopjojne-njeri-tjetrin-ne-biznese-hapin-vetem-hoteleri-pompa-te-benzines-dhe-pishina/20%Monthly2017-04-09 17:31
https://presheva.com/erdogan-evropa-eshte-terbuar-sepse-turqia-po-rritet/20%Monthly2017-04-09 17:29
https://presheva.com/zvicra-lider-per-produkte-bio-ne-bote/20%Monthly2017-04-09 13:57
https://presheva.com/pas-18-vjeteve-luftetaret-serb-tregojne-tmerrin-qe-perjetuan-ne-betejen-e-koshares/20%Monthly2017-04-09 13:56
https://presheva.com/ne-beograd-rreth-80-000-serb-protestojne-kunder-diktatures-se-vuciqit/20%Monthly2017-04-09 13:52
https://presheva.com/serbia-le-4-000-shqiptare-te-presheves-pa-shtetesi/20%Monthly2017-04-09 10:37
https://presheva.com/reali-do-ta-prish-bbc-ne-fund-te-sezonit/20%Monthly2017-04-09 10:32
https://presheva.com/neymar-nuk-luan-ne-el-classico/20%Monthly2017-04-09 10:30
https://presheva.com/vuciq-kosova-ska-baza-ta-padise-serbine-per-gjenocid/20%Monthly2017-04-09 10:14
https://presheva.com/mediat-austriake-kosova-mali-i-zi-bullgaria-dhe-shqiperia-jane-shtet-mafiozesh/20%Monthly2017-04-09 10:04
https://presheva.com/pse-po-ndodhin-sulmet-terroriste-me-kamione/20%Monthly2017-04-09 10:02
https://presheva.com/ja-si-tia-ulni-menjehere-temperaturen-femijes-tuaj/20%Monthly2017-04-09 07:38
https://presheva.com/ja-perse-duhet-ti-konsumoni-me-shume-perimet-e-detit/20%Monthly2017-04-09 07:35
https://presheva.com/nga-15-qershori-ska-me-roaming-per-telefona-ne-evrope/20%Monthly2017-04-09 07:33
https://presheva.com/cka-eshte-e-rendesishme-per-ju-kur-doni-te-bleni-nje-laptop/20%Monthly2017-04-09 07:29
https://presheva.com/griezmann-mund-te-transferohem-tek-real-madridi/20%Monthly2017-04-09 07:27
https://presheva.com/bbc-apo-msn-ja-cfare-mendojne-tifozet-e-real-madridit/20%Monthly2017-04-09 07:24
https://presheva.com/lendohet-lewandowski-kunder-borussia-dortmund/20%Monthly2017-04-09 07:22
https://presheva.com/zvicra-arreston-8-kengetare-shqiptare-dhe-2-shefat-e-tyre-ne-nje-klub-nate/20%Monthly2017-04-09 07:18
https://presheva.com/vulin-nuk-jane-te-gjithe-shqiptaret-terrorista-por-ramushi-eshte/20%Monthly2017-04-09 07:13
https://presheva.com/aty-ku-nje-maqedon-eshte-i-barabarte-me-dy-jete-shqiptare/20%Monthly2017-04-09 07:05
https://presheva.com/pritje-te-gjata-ne-kufirin-e-kroacise-dhe-sllovenies-pas-rregullave-te-reja-te-schengen/20%Monthly2017-04-09 00:05
https://presheva.com/edhe-dy-keshilltar-te-kuvendit-komunal-nuk-jane-pjese-e-pdsh-se/20%Monthly2017-04-09 00:00
https://presheva.com/erdgan-pret-sirianin-qe-humbi-dy-femije-ne-sulmin-me-arme-kimike-foto/20%Monthly2017-04-08 18:01
https://presheva.com/real-madrid-vs-atletico-madrid-formacionet-zyrtare/20%Monthly2017-04-08 13:33
https://presheva.com/serbet-e-beogradit-shumica-e-pranojne-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2017-04-08 13:30
https://presheva.com/zvicra-ashperson-kontrollin-e-pasagjereve-ne-aeroporte/20%Monthly2017-04-08 13:27
https://presheva.com/ne-zvicer-se-shpejti-do-te-votohet-me-nje-klik/20%Monthly2017-04-08 13:25
https://presheva.com/shqiperia-shenon-perparim-ne-turizem/20%Monthly2017-04-08 13:23
https://presheva.com/filluan-punimet-per-rregullimin-e-hapesirave-punuese-per-kompanine-solid-foto/20%Monthly2017-04-08 12:59
https://presheva.com/bujanoci-viziton-shkodren/20%Monthly2017-04-08 10:39
https://presheva.com/erdogan-sulmet-amerikane-te-pamjaftueshme/20%Monthly2017-04-08 10:34
https://presheva.com/bashkim-doganor-ide-e-vuciqit-e-rrezikshme-per-kosoven/20%Monthly2017-04-08 10:31
https://presheva.com/pdsh-grupi-ka-emeruar-familjaret-e-tyre-ne-ekzekutivin-e-komunes-si-dekor-dhe-sherbyes-i-pvd-se/20%Monthly2017-04-07 22:34
https://presheva.com/komuna-shuan-okf-ne-riorganizohet-me-emer-tjeter-dokument/20%Monthly2017-04-07 21:34
https://presheva.com/diferencimi-ideo-politik-i-ragmi-mustafes/20%Monthly2017-04-07 15:48
https://presheva.com/kryeministri-vucic-do-te-shpall-zgjedhje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2017-04-07 09:43
https://presheva.com/norvegjia-do-te-ndertoje-tunelin-e-pare-ne-bote-per-anije-video/20%Monthly2017-04-07 06:36
https://presheva.com/provoni-diete-me-kos-ju-dobson-dhe-lufton-toksinat/20%Monthly2017-04-07 06:32
https://presheva.com/ushqimet-qe-largojne-menjehere-dhimbjet-e-barkut/20%Monthly2017-04-07 06:30
https://presheva.com/haradinaj-serbise-duhet-tia-tregojme-vendin-sic-ia-ka-treguar-kroacia/20%Monthly2017-04-07 06:27
https://presheva.com/ronaldo-po-kalon-sezonin-me-te-dobet-ne-real-madrid-statistika/20%Monthly2017-04-07 06:19
https://presheva.com/sanchez-i-gatshem-te-mbetet-tek-arsenali/20%Monthly2017-04-07 06:16
https://presheva.com/hyjne-ne-fuqi-rregullat-e-reja-schengen-pregadituni-per-pritje-te-gjata-ne-kufi/20%Monthly2017-04-07 06:06
https://presheva.com/donald-trump-e-sulmon-sirine-dhe-regjimin-e-bashar-al-asad-video/20%Monthly2017-04-07 05:54
https://presheva.com/miratoca-nuk-e-ndjejne-se-ekziston-pushteti-lokal/20%Monthly2017-04-07 00:10
https://presheva.com/ekspertet-zbulojne-vjedhesit-e-rrymes-elektrike-neper-lokale/20%Monthly2017-04-06 09:33
https://presheva.com/peshengritesi-shqiptar-godelli-kampion-i-europes-medalje-ari-ne-split/20%Monthly2017-04-06 09:04
https://presheva.com/me-opel-vectra-lendon-rende-biciklistin/20%Monthly2017-04-06 09:00
https://presheva.com/mjeket-e-lugines-me-aktivitete-shendetsore-me-rastin-e-dites-botrore-te-shendetit/20%Monthly2017-04-06 07:32
https://presheva.com/neuer-ne-dyshim-per-ndeshjen-ndaj-real-madridit/20%Monthly2017-04-06 07:24
https://presheva.com/humb-tragjikisht-jeten-24-vjecari-nga-samolica-e-bujanocit/20%Monthly2017-04-06 07:00
https://presheva.com/si-te-largoni-dhimbjen-e-veshit-me-qepe/20%Monthly2017-04-06 06:45
https://presheva.com/a-do-te-largohet-conte-nga-chelsea/20%Monthly2017-04-06 06:44
https://presheva.com/shokon-taksisti-zviceran-nuk-transportoj-shqiptare-te-kosoves/20%Monthly2017-04-06 06:42
https://presheva.com/anketa-shqiptaret-e-perkrahin-lsdm-ne-me-shume-sesa-maqedonasit/20%Monthly2017-04-06 05:58
https://presheva.com/juventus-mposhtet-nga-napoli-por-kalon-ne-finale-te-kupes/20%Monthly2017-04-06 05:55
https://presheva.com/zona-schengen-me-rregulla-te-reja-be-ja-forcon-kontrollin-kufitar/20%Monthly2017-04-05 22:57
https://presheva.com/111-vajza-nga-shqiperia-jane-martuar-me-maqedon-per-1-vit-video/20%Monthly2017-04-05 22:36
https://presheva.com/shqiptari-nga-ternoci-gjen-portofolin-me-5-000-euro-dhe-e-dorezon-ne-policin-austriake/20%Monthly2017-04-05 22:33
https://presheva.com/ne-raince-ka-vetem-nje-pdsh/20%Monthly2017-04-05 22:23
https://presheva.com/fillon-shperndarja-e-bursave-per-student-nga-komuna-per-vitin-201617/20%Monthly2017-04-05 12:05
https://presheva.com/mediat-gjermane-ne-alarm-vuciqi-eshte-i-njejte-si-milosheviqi-mund-te-nxise-lufte/20%Monthly2017-04-05 07:28
https://presheva.com/sekretet-e-jakuzas-mafia-me-e-rrezikshme-japoneze-2/20%Monthly2017-04-05 07:23
https://presheva.com/me-kete-leng-do-te-zhdukni-aknet-dhe-ta-pastroni-fytyren/20%Monthly2017-04-05 06:25
https://presheva.com/hernandez-hernandez-do-te-drejtoje-el-clasicon-e-23-prillit/20%Monthly2017-04-05 05:56
https://presheva.com/barcelona-sevilla-formacionet-e-mundshme-2/20%Monthly2017-04-05 05:52
https://presheva.com/rahovica-shpreh-indinjate-dhe-shqetesim-te-madh-lidhur-me-degradimin-e-funksionimit-te-pushtetit-lokal/20%Monthly2017-04-04 22:48
https://presheva.com/dacic-shanse-me-te-medha-te-behet-kryeminister-i-serbise/20%Monthly2017-04-04 22:20
https://presheva.com/shkaqet-e-formimit-te-shkollave-juridike-islame-medhhebet-islamike/20%Monthly2017-04-04 22:08
https://presheva.com/nis-gjelbrimi-i-qytetit-te-presheves-moravica-mbjell-700-fidane/20%Monthly2017-04-04 22:03
https://presheva.com/shqiptaret-ne-bojkot-i-ftuan-ata-qe-vet-marrin-rroga-prej-shtetit/20%Monthly2017-04-04 17:44
https://presheva.com/gjenden-25-kg-marihuane-ne-autobusin-qe-po-udhetonte-nga-kosova-ne-vjene/20%Monthly2017-04-04 14:52
https://presheva.com/pronari-i-kompanise-solid-takim-me-drejtuesit-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2017-04-04 14:40
https://presheva.com/halimi-as-vuciqi-nuk-zgjidh-problemin-e-shqiptareve-ne-lugine/20%Monthly2017-04-04 14:31
https://presheva.com/gazetari-kosovar-idro-seferi-provokon-simpatizantet-e-vuciqit-video/20%Monthly2017-04-04 10:57
https://presheva.com/labinot-tahiri-do-ti-jep-fund-karrieres-muzikore-nese-behet-kryetar-i-ferizajt/20%Monthly2017-04-04 06:34
https://presheva.com/pije-natyrale-me-recete-gjermane-qe-rrit-imunitetin/20%Monthly2017-04-04 06:12
https://presheva.com/apple-leshon-ios-10-3-1-ja-pse-duhet-ta-instaloni/20%Monthly2017-04-04 06:05
https://presheva.com/snapchat-i-kunderpergjigjet-facebook/20%Monthly2017-04-04 06:04
https://presheva.com/bunjaki-kosova-do-te-luaje-ne-euro-2020/20%Monthly2017-04-04 06:02
https://presheva.com/ancelotti-dybala-eshte-nje-mit-per-bayernin/20%Monthly2017-04-04 05:59
https://presheva.com/ibrahimovic-arrin-marreveshje-me-la-galaxy/20%Monthly2017-04-04 05:57
https://presheva.com/ja-cilat-vetura-blehen-me-se-shumti/20%Monthly2017-04-03 21:36
https://presheva.com/pdsh-situate-e-rende-ne-te-gjitha-sferat-e-pushtetit-lokal/20%Monthly2017-04-03 21:27
https://presheva.com/hoxhaj-lugina-e-presheves-me-e-diskriminuara-ne-rajon/20%Monthly2017-04-03 21:07
https://presheva.com/formohen-ekipe-te-reja-te-policise-dhe-ushtrise-per-ti-mbrojtur-kufijte-nga-kalimet-ilegale/20%Monthly2017-04-03 20:59
https://presheva.com/monografia-e-shhlp-se-10-vjet-per-kombin-do-te-promovohet-ne-solothurn/20%Monthly2017-04-03 20:55
https://presheva.com/edi-rama-bindshem-para-sali-berishes-me-perkrahje-ne-lugine/20%Monthly2017-04-03 20:45
https://presheva.com/kosovarit-ia-grabisin-4000-euro-hajnat-serbe-ne-kraleve/20%Monthly2017-04-03 16:37
https://presheva.com/lucerni-i-kryeziut-peson-ne-terren-te-vet-nga-lugano-e-alioskit/20%Monthly2017-04-03 16:23
https://presheva.com/pse-shqiptaret-i-bojkotuan-zgjedhjet-presidenciale-ne-serbi/20%Monthly2017-04-03 11:27
https://presheva.com/ky-shurup-eshte-10-here-me-i-mire-se-penicilini/20%Monthly2017-04-03 09:55
https://presheva.com/serbet-e-presheves-me-83-perqind-votuan-vucicin-i-dyti-shesheli/20%Monthly2017-04-03 09:40
https://presheva.com/5-kilogram-kokaine-ne-altoparlantet-e-golfit-foto/20%Monthly2017-04-03 09:31
https://presheva.com/vuciq-per-fitoren-time-i-kane-meritat-edhe-boshnjaket/20%Monthly2017-04-03 09:19
https://presheva.com/fitore-e-aleksandar-vucicit-ne-bujanoc/20%Monthly2017-04-03 06:51
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-hani-sa-me-shume-arra/20%Monthly2017-04-04 05:45
https://presheva.com/facebook-statuset-me-ngjyra-tani-ne-desktop-dhe-ios/20%Monthly2017-04-03 06:03
https://presheva.com/zidane-dua-qe-isco-ta-vazhdoje-kontraten/20%Monthly2017-04-03 05:58
https://presheva.com/tefik-bajrami-shpallet-kampion-ne-wbu/20%Monthly2017-04-03 05:56
https://presheva.com/kush-do-te-behet-kryeminister-i-serbise/20%Monthly2017-04-03 05:50
https://presheva.com/ne-presheve-votuan-1405-persona-apo-3-6-perqind/20%Monthly2017-04-02 19:20
https://presheva.com/zgjedhjet-presidenciale-ne-presheve-votojne-rreth-20-shqiptar-nje-ne-rahovice/20%Monthly2017-04-02 17:20
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-presheve-pa-pasoja-foto/20%Monthly2017-04-02 16:22
https://presheva.com/presheve-deri-ora-15-kane-votuar-2-5-perqind/20%Monthly2017-04-02 14:49
https://presheva.com/ramazani-fillon-me-27-maj-dita-e-bajramit-me-25-qershor/20%Monthly2017-04-02 11:00
https://presheva.com/formacionet-e-mundshme-napoli-juventus/20%Monthly2017-04-02 10:57
https://presheva.com/neymar-kerkohet-nga-united-dhe-chelsea-ja-sa-do-te-paguhet/20%Monthly2017-04-02 10:56
https://presheva.com/barcelona-me-100-milione-fansa-ne-facebook/20%Monthly2017-04-02 10:54
https://presheva.com/veratti-mund-te-largohet-nga-psg/20%Monthly2017-04-02 10:52
https://presheva.com/lojtaret-qe-do-te-jene-te-lire-gjate-sezonit-te-veres/20%Monthly2017-04-02 10:51
https://presheva.com/ne-shume-njesi-zgjedhore-ne-presheve-dhe-bujanoc-askush-nuk-ka-votuar/20%Monthly2017-04-02 10:47
https://presheva.com/kosovari-ka-kontrabanduar-600-refugjate-i-merrte-nga-600-euro-per-person/20%Monthly2017-04-02 07:58
https://presheva.com/sot-serbia-voton-per-presidentin-e-ri/20%Monthly2017-04-02 07:55
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-tradicionalisht-nuk-marrin-pjese-ne-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2017-04-01 20:33
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-autostrade-afer-somolices/20%Monthly2017-04-01 23:14