XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/nderron-jete-ish-luftetari-i-ucpmb-se-rabit-nuredini/20%Monthly2017-05-31 10:13
https://presheva.com/pensionistet-kosovar-do-te-fillojne-ti-marrin-pensionet-e-zvicres-gjate-vitit-2018/20%Monthly2017-05-31 08:16
https://presheva.com/1-qershori-dita-e-femijeve-do-te-festohet-ne-presheve/20%Monthly2017-05-30 21:55
https://presheva.com/dybala-te-reali-ndoshta/20%Monthly2017-05-30 21:23
https://presheva.com/ministri-vulin-e-quan-te-cmendur-ramush-haradinajn/20%Monthly2017-05-30 18:13
https://presheva.com/hoxhe-sevdail-jakupi-per-hir-te-unitetit-te-hoxhallareve-jam-i-gatshem-te-ofroj-dorheqjen-time-nga-posti-i-kryetarit-te-bashkesise-islame/20%Monthly2017-05-30 12:06
https://presheva.com/sefer-halili-nje-jete-ja-fala-rinise-dhe-te-ardhmes-se-lugines-se-presheves/20%Monthly2017-05-30 12:18
https://presheva.com/sa-zgjat-nje-dite-agjerimi-neper-vende-te-ndryshme-te-botes/20%Monthly2017-05-30 08:17
https://presheva.com/premtimet-si-do-ta-bashkojme-mitrovicen-retorik-boshe-per-vota/20%Monthly2017-05-30 08:13
https://presheva.com/mavraj-per-bild-mund-te-blej-rolex-por-i-ndihmoj-te-varfrit-ne-shqiperi/20%Monthly2017-05-30 08:05
https://presheva.com/sa-litra-uje-duhet-te-pini-ne-syfyr-dhe-iftar/20%Monthly2017-05-30 06:48
https://presheva.com/gara-ilegale-e-dy-kosovareve-ne-autostrade-i-merr-jeten-nje-italiani/20%Monthly2017-05-30 06:40
https://presheva.com/si-ta-largoni-fryerjen-e-barkut-pas-iftarit/20%Monthly2017-05-30 06:03
https://presheva.com/valverde-do-te-prezantohet-te-enjten-ne-camp-nou/20%Monthly2017-05-30 05:59
https://presheva.com/ander-herrera-ka-refuzuar-barcelonen/20%Monthly2017-05-30 05:58
https://presheva.com/sandro-real-madridi-nuk-eshte-vetem-ronaldo/20%Monthly2017-05-30 05:55
https://presheva.com/milani-transferon-mesfushorin-e-atalantas-franck-kessie/20%Monthly2017-05-30 05:53
https://presheva.com/vuciq-kemi-vendosur-qe-asnje-polic-shqiptar-te-mos-shkele-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2017-05-30 05:47
https://presheva.com/haradinaj-bashkepunim-me-tiranen-reciprocitet-me-serbine/20%Monthly2017-05-29 18:43
https://presheva.com/hulumtim-presheva-eshte-komuna-me-jo-transparente-ne-serbi/20%Monthly2017-05-29 15:29
https://presheva.com/shqiprim-taipi-nga-terrnoci-lojtari-me-me-perspektiv-ne-trojet-shqiptare-kthehet-nga-lendimi/20%Monthly2017-05-29 11:39
https://presheva.com/kamberi-lugines-smund-ti-ndalohet-e-drejta-e-bashkepunimit-me-prishtinen-e-tiranen/20%Monthly2017-05-29 11:15
https://presheva.com/merita-pinta-maloku-gjithmone-kam-dashur-ti-ndihmoj-te-tjereve/20%Monthly2017-05-29 10:30
https://presheva.com/pastrohet-plazhi-i-shen-gjinit/20%Monthly2017-05-29 09:25
https://presheva.com/kapen-40-kilogram-drog-ne-aeroportin-e-cyrihut/20%Monthly2017-05-29 09:20
https://presheva.com/juventus-real-madrid-ky-eshte-favoriti-i-bastoreve/20%Monthly2017-05-29 09:09
https://presheva.com/kompania-gjermane-e-gomave-continental-puneson-500-inxhinier-ne-serbi-me-rroge-2000-euro/20%Monthly2017-05-29 08:56
https://presheva.com/kaspersky-eshte-antivirusi-me-i-mire-per-windows-10/20%Monthly2017-05-29 06:21
https://presheva.com/nokia-9-mund-te-vij-me-8gb-ram/20%Monthly2017-05-29 06:20
https://presheva.com/banania-te-shendosh-apo-te-dobeson/20%Monthly2017-05-29 06:18
https://presheva.com/kjo-eshte-qeveria-e-re-e-maqedonise-shqiptaret-kane-9-ministra/20%Monthly2017-05-29 06:16
https://presheva.com/fotografia-e-ndaluar-enver-hoxha-i-dehur-foto/20%Monthly2017-05-29 06:11
https://presheva.com/zvoglohet-numri-i-migranteve-ne-serbi-rreth-600-mbesin-ne-presheve/20%Monthly2017-05-29 06:01
https://presheva.com/ky-eshte-agjenti-serb-i-bia-ne-kuvendin-e-maqedonise-ne-kohen-e-sulmit/20%Monthly2017-05-29 00:07
https://presheva.com/zyrtare-ndihmesi-i-enriques-trajner-i-celta-vigos/20%Monthly2017-05-29 00:04
https://presheva.com/valverde-pritet-ti-largoj-keta-lojtar-nga-barcelona/20%Monthly2017-05-29 00:02
https://presheva.com/kurti-skemi-pse-ta-vazhdojme-dialogun-e-nderprere-me-serbine/20%Monthly2017-05-28 23:52
https://presheva.com/haradinaj-do-ta-ulim-importin-nga-serbia/20%Monthly2017-05-28 11:33
https://presheva.com/serbia-nese-haradinaj-zgjidhet-kryeminister-ky-do-te-ishte-problem/20%Monthly2017-05-28 11:30
https://presheva.com/barcelona-mbyll-sezonin-me-vetem-nje-trofe-fiton-kupen-e-mbretit/20%Monthly2017-05-27 22:51
https://presheva.com/agjerimi-i-ramazanit-2/20%Monthly2017-05-27 22:41
https://presheva.com/rroga-mesatare-ne-serbi-ne-rekord-me-404-euro/20%Monthly2017-05-27 22:03
https://presheva.com/shitesi-kosovar-i-veturave-qe-korruptoi-nepunesit-zviceran/20%Monthly2017-05-27 19:20
https://presheva.com/tre-skenaret-per-qeverine-e-re-te-kosoves/20%Monthly2017-05-27 19:17
https://presheva.com/atifete-jahjaga-do-ta-vizitoj-beogradin/20%Monthly2017-05-27 13:41
https://presheva.com/skenari-serb-duhej-te-vritej-sela-dhe-te-provokohej-lufte-ja-detajet/20%Monthly2017-05-27 13:06
https://presheva.com/gjendja-e-sportit-ne-presheve-edhe-me-keq-se-para-25-viteve/20%Monthly2017-05-27 11:33
https://presheva.com/cfare-i-ndodh-trupit-ne-30-ditet-e-ramazanit/20%Monthly2017-05-27 00:01
https://presheva.com/trnava-ekstremizmin-fetar-e-kane-sjelle-organizatat-e-huaja/20%Monthly2017-05-26 23:55
https://presheva.com/urimet-me-rastin-e-fillimit-te-muajit-te-shenjte-te-ramazanit/20%Monthly2017-05-26 23:46
https://presheva.com/sulmi-ne-kuvendin-e-maqedonise-u-organizua-ne-bazen-ruso-serbe-ne-nish/20%Monthly2017-05-26 10:02
https://presheva.com/myftiu-i-beogradit-reagon-per-shembjen-e-xhamise-a-eshte-kjo-dhurate-per-ramazan-foto/20%Monthly2017-05-26 09:52
https://presheva.com/numrat-rendor-te-koalicioneve-dhe-subjekteve-politike-ne-fletvotim/20%Monthly2017-05-26 09:45
https://presheva.com/rrenohet-xhamia-ne-zemun/20%Monthly2017-05-26 07:37
https://presheva.com/migrantet-nga-presheva-pritet-te-transferohen-ne-motelin-vranje/20%Monthly2017-05-26 06:46
https://presheva.com/cka-i-ndodh-trupit-kur-nuk-flini-sa-duhet/20%Monthly2017-05-26 06:11
https://presheva.com/mrekullia-qe-ben-kafeja-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2017-05-26 06:09
https://presheva.com/rooney-do-te-largohet-nga-united/20%Monthly2017-05-26 06:07
https://presheva.com/nese-ata-jane-te-forte-ne-sulm-atehere-ne-kemi-nje-mbrojtje-te-shkelqyeshme/20%Monthly2017-05-26 06:04
https://presheva.com/di-maria-afer-largimit-nga-psg/20%Monthly2017-05-26 06:02
https://presheva.com/reali-e-city-kerkojne-transferimin-e-bonuccit/20%Monthly2017-05-26 06:01
https://presheva.com/muzeu-i-ridvan-qazimit-komandant-lleshit-foto/20%Monthly2017-05-25 22:53
https://presheva.com/ankohen-profesoret-jetojne-ne-serbi-a-nuk-dijne-asnje-fjale-serbisht/20%Monthly2017-05-25 22:42
https://presheva.com/kush-vozit-me-keto-rethana-e-pret-burgosja/20%Monthly2017-05-25 22:24
https://presheva.com/nderron-jete-hoxha-i-fsh-golemidol-hfz-vehbi-ef-dalipi/20%Monthly2017-05-25 18:49
https://presheva.com/komuna-vendos-te-shemb-xhamine-ne-zemun-te-beogradit-qindra-besimtar-ne-proteste/20%Monthly2017-05-25 09:56
https://presheva.com/shoqata-humanitare-hasene-nga-gjermania-shperndan-paketa-humanitare-ne-prag-te-ramazanit/20%Monthly2017-05-25 09:40
https://presheva.com/keto-9-arsye-do-tju-bindin-te-vraponi-cdo-dite/20%Monthly2017-05-25 07:06
https://presheva.com/ja-sa-e-kane-rrogen-deputetet-e-zvicres/20%Monthly2017-05-25 06:59
https://presheva.com/ne-zvicer-punojne-4-milion-965-mije-veta/20%Monthly2017-05-25 06:54
https://presheva.com/jo-griezmann-po-morata/20%Monthly2017-05-25 06:06
https://presheva.com/carvajala-i-kthehet-stervitjeve/20%Monthly2017-05-25 05:59
https://presheva.com/ja-sa-trofe-ka-fituar-mourinho-ne-evrope-foto/20%Monthly2017-05-25 05:57
https://presheva.com/si-ti-hiqni-njollat-e-rrobave-me-kete-perzierje-me-2-perberes/20%Monthly2017-05-25 05:50
https://presheva.com/avdil-halimi-kandidat-i-vatres-per-deputet-ne-zgjedhjet-parlamentare-ne-kosove/20%Monthly2017-05-25 05:44
https://presheva.com/vuciq-haradinaj-si-kryeminister-problem-per-serbine/20%Monthly2017-05-25 05:39
https://presheva.com/reshat-neziri-zgjidhet-zevendes-kryetar-komune-ne-presheve/20%Monthly2017-05-24 21:47
https://presheva.com/kf-lugina-takimi-i-frytshem-me-kreun-e-federates-se-futbollit-te-kosoves-z-fadil-vokrri/20%Monthly2017-05-24 18:31
https://presheva.com/kompania-saba-bellca-ndihmon-ne-ndertimin-e-godines-se-universitetit-ne-presheve/20%Monthly2017-05-24 18:27
https://presheva.com/talenti-nga-komuna-e-bujanocit-me-aplikacion-ne-android-dhe-ios/20%Monthly2017-05-24 15:40
https://presheva.com/shitja-e-drunjve-per-dimer-ne-presheve-ndryshon-lokacionin/20%Monthly2017-05-24 07:52
https://presheva.com/fiat-500l-2017/20%Monthly2017-05-24 07:09
https://presheva.com/perez-reali-do-ta-le-shpirtin-ne-fushe-per-ta-fituar-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2017-05-24 06:47
https://presheva.com/hulk-dhe-danilo-dy-objektivat-e-arsenalit/20%Monthly2017-05-24 06:46
https://presheva.com/juventus-deshiron-ta-transferoj-iniestan/20%Monthly2017-05-23 23:34
https://presheva.com/manchester-united-i-ofron-14-milione-euro-griezmannit/20%Monthly2017-05-23 23:32
https://presheva.com/konfirmohet-marreveshja-e-real-madridit-per-blerjen-e-portierit-de-gea/20%Monthly2017-05-23 23:30
https://presheva.com/komandant-po-therret-lugina/20%Monthly2017-05-23 23:14
https://presheva.com/te-gervishtura-nakull-pjesa-11/20%Monthly2017-05-23 23:06
https://presheva.com/katastrofale-shkolla-me-medvegje-9-vjet-pa-uje/20%Monthly2017-05-23 23:03
https://presheva.com/pdsh-i-kthehet-seancave-te-kuvendit-komunal-ne-presheve/20%Monthly2017-05-23 21:16
https://presheva.com/nderroi-jete-zeqirja-ejupi-zeqa/20%Monthly2017-05-23 21:21
https://presheva.com/ne-bujanoc-mbahet-trajnim-per-mesimdhenes/20%Monthly2017-05-23 07:59
https://presheva.com/ja-perse-ju-rrudhosen-gishterinjte-pas-nje-dushi-te-gjate/20%Monthly2017-05-23 06:50
https://presheva.com/kadri-veseli-ja-pse-hoqa-dore-nga-posti-i-kryeministrit/20%Monthly2017-05-23 06:48
https://presheva.com/paga-mujore-ne-cyrih-7740-franga-20-mbi-mesataren-zvicerane/20%Monthly2017-05-23 06:41
https://presheva.com/145-kmh-ne-tunelin-e-zvicres-shqiptari-mund-te-denohet-me-15-muaj-burg/20%Monthly2017-05-23 06:37
https://presheva.com/kante-objektivi-kryesor-i-zidane/20%Monthly2017-05-23 06:27
https://presheva.com/pique-buffon-e-meriton-topin-e-arte/20%Monthly2017-05-23 06:25
https://presheva.com/shperthimi-ne-manchester-19-humben-jeten-50-plagosen-foto-video/20%Monthly2017-05-23 06:38
https://presheva.com/mediat-serbe-presheva-dhe-ternoci-furnizojne-evropen-me-droge/20%Monthly2017-05-23 06:12
https://presheva.com/haradinaj-preshevaret-duhet-ta-kene-nenshtetesine-e-kosoves/20%Monthly2017-05-23 00:00
https://presheva.com/zgjidhet-kryesia-e-re-e-ovl-ucpmb-se-ne-bujanoc/20%Monthly2017-05-22 13:31
https://presheva.com/zviceranja-vjedh-ne-firmen-ku-punon-800-000-franga-per-burrin-e-saj-kosovar/20%Monthly2017-05-22 07:41
https://presheva.com/uta-ibrahimi-shqiptarja-e-pare-qe-pushton-majat-e-himalajeve/20%Monthly2017-05-22 07:35
https://presheva.com/ja-cfare-thote-zidane-pas-titullit-te-pare-ne-spanje/20%Monthly2017-05-21 23:29
https://presheva.com/lionel-messi-me-37-gola-fiton-kepucen-e-arte-ne-la-liga/20%Monthly2017-05-21 23:25
https://presheva.com/mergimtaret-priten-10-ore-ne-kolona-ne-kufirin-serbi-hungari/20%Monthly2017-05-21 23:03
https://presheva.com/knsh-ne-lugine-ka-100-000-shqiptar/20%Monthly2017-05-21 08:59
https://presheva.com/bujanoci-i-ndare-a-pijne-kafe-bashke-shqiptaret-dhe-serbet/20%Monthly2017-05-21 08:30
https://presheva.com/aksident-me-skuter-dhe-vetur-nuk-ka-te-lenduar/20%Monthly2017-05-21 08:25
https://presheva.com/te-rinjte-ne-kosove-nen-nje-kulm-me-prinderit/20%Monthly2017-05-21 08:16
https://presheva.com/1-milion-vende-te-lira-pune-ne-gjermani/20%Monthly2017-05-21 08:08
https://presheva.com/kjo-eshte-xhamia-shqiptare-ne-qender-te-gjeneves/20%Monthly2017-05-21 08:05
https://presheva.com/albin-kurti-per-kryeminister-ja-lista-e-kandidateve-per-deputet-e-vetvendosjes/20%Monthly2017-05-21 08:00
https://presheva.com/zgjedhjet-parlamentare-garojne-19-parti-e-5-koalicione/20%Monthly2017-05-20 02:40
https://presheva.com/demtohet-vetura-zyrtare-e-komunes-foto/20%Monthly2017-05-19 23:06
https://presheva.com/delegacion-nga-lugina-dhe-diaspora-musafir-te-presidenti-nishani/20%Monthly2017-05-19 22:33
https://presheva.com/pakenaqesite-me-koalicionet/20%Monthly2017-05-19 09:47
https://presheva.com/cdo-person-ne-zvicer-brenda-nje-dite-kalon-mesatarisht-37-kilometra-ne-trafik/20%Monthly2017-05-19 07:31
https://presheva.com/austria-ndalon-bartjen-e-burkas/20%Monthly2017-05-19 07:24
https://presheva.com/ku-mund-ta-kaloni-fundjaven-me-te-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2017-05-19 07:18
https://presheva.com/gjeneve-rekord-boteror-per-nje-diamant-ne-forme-te-zemres/20%Monthly2017-05-19 07:14
https://presheva.com/ermina-lekaj-prljaskaj-bashkekombas-dilni-dhe-votoni-me-21-maj-jepni-voten-tuaj/20%Monthly2017-05-19 07:09
https://presheva.com/neymar-u-pendova-qe-nuk-u-transferova-tek-real-madridi/20%Monthly2017-05-19 06:39
https://presheva.com/arsenali-me-dokumentar-per-shkodran-mustafin-video/20%Monthly2017-05-19 06:26
https://presheva.com/kryeministri-vucic-zbulon-se-sa-do-te-rriten-rrogat/20%Monthly2017-05-19 06:06
https://presheva.com/konvokohet-seanca-e-iv-shkarkime-te-keshillave-drejtues-ne-shkolla-dhe-drejtorave-ne-qps-dhe-moravica/20%Monthly2017-05-19 05:47
https://presheva.com/kryetari-i-apn-se-shqiprim-arifi-me-20-maj-takim-me-bashkeatdhetar-ne-belgjike/20%Monthly2017-05-18 15:00
https://presheva.com/eliot-engel-serbia-ti-heq-pengesat-ndaj-kosoves/20%Monthly2017-05-18 12:17
https://presheva.com/vetevendosje-do-te-garojme-te-vetem-ne-zgjedhje/20%Monthly2017-05-18 12:14
https://presheva.com/manifestimi-tradicional-ditet-e-komandant-lleshit-2017-fillon-me-23-maj/20%Monthly2017-05-18 12:03
https://presheva.com/shpetoni-nga-fryrja-e-barkut-vetem-duke-konsumuar-keto-ushqime/20%Monthly2017-05-18 06:23
https://presheva.com/ne-zagreb-u-promovua-libri-i-dashnim-hebibi-diaspora-shqiptare-ne-udhekryq/20%Monthly2017-05-18 06:08
https://presheva.com/smart-maybach/20%Monthly2017-05-18 05:59
https://presheva.com/samsung-ka-shitur-mbi-5-milione-galaxy-s8/20%Monthly2017-05-18 05:53
https://presheva.com/ja-ndryshimi-i-madh-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2017-05-18 05:51
https://presheva.com/juventusi-fiton-kupen-e-italise/20%Monthly2017-05-18 05:48
https://presheva.com/cr7-golashenuesi-me-i-mire-ne-histori-te-top-pese-ligave-evropiane/20%Monthly2017-05-18 05:46
https://presheva.com/te-gjitha-numrat-e-mobilave-prepaid-te-regjistrohen-me-leternjoftim/20%Monthly2017-05-17 22:35
https://presheva.com/radio-televizioni-i-bujanocit-shitet-per-1-dinar/20%Monthly2017-05-17 22:27
https://presheva.com/trashegimia-kulturore-dhe-natyrore-e-karadakut-te-presheves-joshese-per-pushime-per-turizmin-malor/20%Monthly2017-05-17 22:21
https://presheva.com/shoqata-kulturore-dituria-viziton-universitetin-18-mars-ne-canakala-te-turqise/20%Monthly2017-05-17 22:10
https://presheva.com/a-do-ta-sakrifikoj-albin-kurti-partine-vetvendosje-per-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2017-05-17 16:48
https://presheva.com/e-tere-presheva-pa-rryme/20%Monthly2017-05-17 16:43
https://presheva.com/ernesto-valverde-do-ta-drejtoj-barcelonen-2/20%Monthly2017-05-17 08:00
https://presheva.com/keshtu-jetojne-shqiptaret-qe-martohen-me-serb/20%Monthly2017-05-17 07:35
https://presheva.com/ne-zagreb-u-promovua-monografia-e-shhlp-se-10-vjet-per-kombin/20%Monthly2017-05-17 06:45
https://presheva.com/cfare-thote-preshevari-atdhe-nuhiu-per-shaqirin-qe-luan-per-zvicren/20%Monthly2017-05-17 06:20
https://presheva.com/ja-sa-do-ta-paguaj-real-madridi-per-kylian-mbappe/20%Monthly2017-05-17 06:18
https://presheva.com/celta-vigo-real-madrid-formacionet-e-mundshme-2/20%Monthly2017-05-17 06:14
https://presheva.com/mateo-kovacic-mund-te-rikthehet-ne-seria-a/20%Monthly2017-05-17 06:14
https://presheva.com/keto-jane-koalicionet-perfundimtare-te-partive-politike-ne-kosove-dokument/20%Monthly2017-05-17 05:42
https://presheva.com/reportazh-te-rinjte-preshevar-u-dalin-ne-ndihme-refugjateve/20%Monthly2017-05-16 19:52
https://presheva.com/ne-zvicer-u-perkujtuan-28-deshmoret-e-ucpmb-se/20%Monthly2017-05-16 08:28
https://presheva.com/ulqini-pergatitet-per-sezonin-turistik-video/20%Monthly2017-05-16 08:09
https://presheva.com/paunoviq-musliu-thote-se-nuk-e-pranon-serbine-por-kurre-nuk-i-ka-refuzuar-te-hollat-nga-serbia/20%Monthly2017-05-16 07:57
https://presheva.com/keshtu-kontrabandohen-barnat-nga-serbia-ne-kosove/20%Monthly2017-05-16 07:37
https://presheva.com/mandzukic-i-dyshimte-per-finalen-e-champions/20%Monthly2017-05-16 09:19
https://presheva.com/ternoci-vendi-i-shqiptareve/20%Monthly2017-05-15 22:18
https://presheva.com/nxenes-nga-bujanoci-ne-aksion-per-te-ndihmuar-njerzit-ne-nevoj-per-ramazan/20%Monthly2017-05-15 22:08
https://presheva.com/terrnocasit-ankohen-per-mungese-te-mjekut-ne-nderrim-te-dyte-shtepia-e-shendetit-puneson-dy-mjek-serb/20%Monthly2017-05-15 14:00
https://presheva.com/ne-vaduz-denohen-3-shqiptar-per-vjedhje-te-3-milione-frangave/20%Monthly2017-05-15 11:06
https://presheva.com/james-luajti-ndeshjen-e-fundit-ne-santiago-bernabeu/20%Monthly2017-05-15 11:04
https://presheva.com/lengu-qe-pastron-enet-e-gjakut-shume-shpejt/20%Monthly2017-05-15 10:44
https://presheva.com/20-frangeshi-kartemonedha-me-e-sigurt-ne-bote/20%Monthly2017-05-15 10:43
https://presheva.com/grupi-i-kumanoves-ne-duart-e-nje-serbi-ja-kush-eshte-ai/20%Monthly2017-05-15 10:40
https://presheva.com/lendohet-rend-vozitesi-i-motokultivatorit/20%Monthly2017-05-15 10:37
https://presheva.com/ne-2018-priten-telefonat-me-bateri-qe-mbushet-per-pese-minuta/20%Monthly2017-05-15 07:13
https://presheva.com/monaco-kampion-ne-france/20%Monthly2017-05-15 07:11
https://presheva.com/joshua-klitschko-mund-te-perballen-perseri-me-28-tetor/20%Monthly2017-05-15 07:09
https://presheva.com/shqiptaret-ne-kosove-shqiperi-e-maqedoni-do-te-ishin-shume-me-mire-nese-do-te-punonin-bashke/20%Monthly2017-05-15 06:28
https://presheva.com/ja-si-10-000-telefona-bejne-pelqime-dhe-klikime-te-rrejshme-video/20%Monthly2017-05-15 06:22
https://presheva.com/sondazh-albin-kurti-per-kryeminister/20%Monthly2017-05-15 06:08
https://presheva.com/ditet-e-agimit-u-shenuan-edhe-ne-gjeneve/20%Monthly2017-05-14 22:19
https://presheva.com/kush-e-do-vizen-b-tash-e-tutje-duhet-ta-beje-kete-gje/20%Monthly2017-05-14 12:47
https://presheva.com/feston-dasmen-qellon-ne-ajer-me-revole-ne-qender-te-presheves-foto/20%Monthly2017-05-14 12:31
https://presheva.com/maji-i-lavdise-se-bardhyl-osmanit-komandant-delta/20%Monthly2017-05-14 09:29
https://presheva.com/qeni-me-gjatesi-213-cm-dhe-qe-peshon-100-kilogram-foto/20%Monthly2017-05-14 09:19
https://presheva.com/pse-zviceranet-nuk-deshirojne-te-punojne-me-shqiptaret/20%Monthly2017-05-14 09:14
https://presheva.com/hapet-solemnisht-xhama-e-re-ne-wil-te-zvicres-foto/20%Monthly2017-05-14 08:35
https://presheva.com/kosovari-i-vjedh-710-000-franga-firmes-ne-bazel-i-harxhon-nbixhoz/20%Monthly2017-05-14 08:11
https://presheva.com/termet-ne-shkup-dridhet-presheva-dhe-kosova/20%Monthly2017-05-14 08:07
https://presheva.com/gjenerata-8687-feston-30-vjetorin-e-matures-info/20%Monthly2017-05-13 20:00
https://presheva.com/shembull-i-humanizmit-shoqata-humanitare-corrotica-ska-te-ndalur-me-ndihma-foto/20%Monthly2017-05-13 17:11
https://presheva.com/zidanit-i-ofrohet-kontrate-e-re-deri-2020/20%Monthly2017-05-13 08:09
https://presheva.com/lista-e-repereve-me-te-pasur-ne-bote/20%Monthly2017-05-13 06:56
https://presheva.com/uthulla-e-molles-ndihmon-ne-humbje-te-shpejt-te-peshes/20%Monthly2017-05-13 06:54
https://presheva.com/samsung-note-7-rikthehet-ne-fund-te-muajit-me-permiresime/20%Monthly2017-05-13 06:52
https://presheva.com/nsp-i-dergon-kushtetuten-e-serbise-musliut-mafia-shqiptare-ka-interes-te-krijoj-kriza/20%Monthly2017-05-13 06:20
https://presheva.com/kapen-suedezet-me-17-kilogram-marihuan-ja-arsya-interesante-e-kontrabandimit-foto/20%Monthly2017-05-13 06:08
https://presheva.com/bale-apo-isco-ja-ke-zgjedhin-tifozet/20%Monthly2017-05-13 05:58
https://presheva.com/chelsea-kampion-i-anglise-per-here-te-gjashte-ne-histori/20%Monthly2017-05-13 05:56
https://presheva.com/james-arrin-marreveshje-me-manchester-united/20%Monthly2017-05-13 05:54
https://presheva.com/propagandat-e-pushtetit-lokal-dhe-mashtrimet-me-hapjen-e-vendeve-te-punes/20%Monthly2017-05-12 19:37
https://presheva.com/nishani-lugina-ka-nevoje-per-ne-ne-duhet-ti-ndihmojme-ata/20%Monthly2017-05-12 12:35
https://presheva.com/thaci-serbia-ka-plan-per-ndarjen-e-kosoves-po-ai-moment-sdo-vie-kurre/20%Monthly2017-05-12 11:26
https://presheva.com/haradinaj-nese-serbia-se-heq-kosoven-nga-kushtetuta-nishin-do-ta-fusim-ne-harten-e-kosoves-video/20%Monthly2017-05-12 07:55
https://presheva.com/real-madridi-ka-mesfushen-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2017-05-12 07:22
https://presheva.com/rreagim-ndaj-deklarates-se-keshillit-te-bashkesise-islame-ne-presheve/20%Monthly2017-05-12 07:00
https://presheva.com/clirimi/20%Monthly2017-05-12 06:47
https://presheva.com/promovimi-i-librit-diaspora-shqiptare-ne-udhekryq/20%Monthly2017-05-12 06:43
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-ndalohet-kontrabanda-me-barera-me-vlere-1-5-milion-euro-foto/20%Monthly2017-05-12 06:10
https://presheva.com/nis-turniri-tradicional-rrethojat-e-hekurta-nervozojne-futboll-dashesit-video/20%Monthly2017-05-12 05:54
https://presheva.com/bujanoc-aksion-policor-ne-kerkim-te-krimineleve-te-ndryshem/20%Monthly2017-05-11 21:16
https://presheva.com/deshtim-i-rradhes-i-pushtetit-lokal-nuk-hapet-fabrika-metalka-majur-ne-presheve/20%Monthly2017-05-11 19:32
https://presheva.com/zgjedhjet-e-parakohshme-ne-kosove-do-te-mbahen-me-11-qershor/20%Monthly2017-05-11 11:06
https://presheva.com/nderron-jete-veterani-i-arsimit-fazli-selimi-nga-corrotica/20%Monthly2017-05-11 11:03
https://presheva.com/ambasadori-gjerman-dittmann-deklarata-te-rrezikshme-per-ndryshim-te-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2017-05-11 07:30
https://presheva.com/ky-eshte-laptopi-me-i-fuqishem-dhe-me-i-shtrenjte-ne-bote-video/20%Monthly2017-05-11 06:00
https://presheva.com/a-e-dini-sa-eshte-i-sigurt-golf-2-ne-aksident-video/20%Monthly2017-05-11 05:57
https://presheva.com/ja-si-mund-ta-dalloni-samsung-s8-origjinal-dhe-ate-kinez-video/20%Monthly2017-05-11 05:55
https://presheva.com/isco-kualifikimi-ishte-shume-i-veshtire/20%Monthly2017-05-11 05:51
https://presheva.com/simeone-jam-shume-krenar-dhe-i-lumtur-me-lojtaret/20%Monthly2017-05-11 05:50
https://presheva.com/filozofi-francez-qe-ka-mbeshtetur-bombardimet-e-natos-sulmohet-ne-beograd-video/20%Monthly2017-05-11 05:48
https://presheva.com/bujanoci-merr-nje-milion-euro-per-migrantet-po-presheva/20%Monthly2017-05-10 23:26
https://presheva.com/ambasadori-scott-amerika-nuk-e-perkrah-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2017-05-10 23:14
https://presheva.com/skandali-i-radhes-nga-muftijsko-presevsko/20%Monthly2017-05-10 19:52
https://presheva.com/nata-e-beratit-nata-e-15-e-muajit-shaban/20%Monthly2017-05-10 17:50
https://presheva.com/struktura-intrigante-dhe-klanore-e-nje-partie-politike/20%Monthly2017-05-10 17:48
https://presheva.com/arda-turan-kushton-25-milione-euro/20%Monthly2017-05-10 10:43
https://presheva.com/prezantohet-20-frangeshi-i-ri-zviceran/20%Monthly2017-05-10 10:37
https://presheva.com/daciq-politikanet-shqiptar-jane-kercenimi-kryesor-i-paqes-ne-ballkan-dhe-evrope/20%Monthly2017-05-10 10:31
https://presheva.com/me-14-maj-2017-e-diel-ne-buchs-te-cyrihut-mbahet-akademi-kushtuar-deshmoreve-te-ucpmb-se/20%Monthly2017-05-10 07:00
https://presheva.com/monografia-10-vjet-per-kombin-i-shhlp-se-u-promovua-ne-namur-te-belgjikes/20%Monthly2017-05-10 06:57
https://presheva.com/shqetesime-drejtuar-komunes-stadiumi-i-presheves-me-imazhe-burgu-foto/20%Monthly2017-05-10 08:17
https://presheva.com/ja-cfare-bejne-praktikantet-nga-kosova-ne-shtepite-e-pleqve-ne-gjermani/20%Monthly2017-05-10 06:21
https://presheva.com/atletico-madrid-real-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-05-10 06:18
https://presheva.com/vitolo-si-zevendsim-i-arda-turan-te-barcelona/20%Monthly2017-05-10 06:15
https://presheva.com/donald-trump-shkarkon-drejtorin-e-fbi/20%Monthly2017-05-10 06:12
https://presheva.com/zbulohet-sekreti-i-kodit-te-komunikimit-me-duar-ne-avion-video/20%Monthly2017-05-10 06:10
https://presheva.com/ky-eshte-telefoni-i-pare-ne-bote-me-4-kamera/20%Monthly2017-05-10 06:06
https://presheva.com/zbulohet-kura-per-renien-dhe-thinjen-e-flokeve/20%Monthly2017-05-10 06:04
https://presheva.com/ja-si-ta-qetesoni-djegien-e-gjuhes-nga-ushqimet-dhe-pijet-e-nxehta/20%Monthly2017-05-10 06:03
https://presheva.com/juventusi-finalist-i-pare-i-liges-se-kampioneve/20%Monthly2017-05-10 06:00
https://presheva.com/eurovisioni-linda-halimi-nuk-kualifikohet-ne-finale/20%Monthly2017-05-10 05:58
https://presheva.com/vulin-shqiperia-e-madhe-mund-ta-ndez-ballkanin/20%Monthly2017-05-10 05:52
https://presheva.com/deshton-plani-i-koalicionit-qeveritar-te-komunes-se-presheves-per-nderrimin-e-keshillit-drejtues-te-shkollave/20%Monthly2017-05-09 19:20
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-kapen-kontrabande-280-pale-syze-dielli/20%Monthly2017-05-09 18:40
https://presheva.com/kapet-kosovari-me-7-kilogram-marihuane-ja-ku-i-kishte-fshehur-foto/20%Monthly2017-05-09 18:31
https://presheva.com/kush-mund-ta-mposht-ronaldon-per-topin-e-arte/20%Monthly2017-05-09 10:51
https://presheva.com/68-vjecari-shkel-me-veture-nje-vajze-ne-rahovice-dhe-godet-shtyllen-e-nje-shtepie/20%Monthly2017-05-09 10:44
https://presheva.com/miraxhi-argument-per-ekzistimin-e-zotit-dhe-te-botes-tjeter-2/20%Monthly2017-05-09 07:40
https://presheva.com/politikat-e-deshtuara-te-pas-luftes-ne-lugine/20%Monthly2017-05-09 07:33
https://presheva.com/kryetari-kk-te-presheves-sami-salihu-takohet-me-te-rinjet-e-pdsh-se-video/20%Monthly2017-05-09 07:30
https://presheva.com/cfare-shkruajne-mediat-zvicerane-per-xhamine-e-re-te-shqiptareve-ne-wil-te-zvicres/20%Monthly2017-05-09 07:16
https://presheva.com/me-zgjerimin-e-hapsirave-te-vm-center-rritet-edhe-numri-i-te-punesurve/20%Monthly2017-05-09 07:35
https://presheva.com/stankoviq-komuna-e-presheves-po-rrespekton-sovranitetin-dhe-legjimitetin-e-qeverise-serbe/20%Monthly2017-05-09 07:04
https://presheva.com/stankoviq-situata-ne-jug-te-serbise-stabile-nuk-ka-indikacione-qe-te-ndodhin-probleme/20%Monthly2017-05-09 06:54
https://presheva.com/audi-a4-2019/20%Monthly2017-05-09 06:44
https://presheva.com/lojerat-me-te-mira-per-iphone-qe-duhet-ti-luani/20%Monthly2017-05-09 06:42
https://presheva.com/chelsea-i-duhen-edhe-tre-pike-te-shpallet-kampion/20%Monthly2017-05-09 06:37
https://presheva.com/cavani-dua-te-kthehem-tek-napoli/20%Monthly2017-05-09 06:36
https://presheva.com/ja-pse-na-ben-mire-uji-me-kripe/20%Monthly2017-05-09 06:31
https://presheva.com/sa-ndikon-uji-i-gazuar-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2017-05-09 06:26
https://presheva.com/mirenjohja-vucicit-pyetni-riza-halimin-per-kete-iniciative/20%Monthly2017-05-09 06:24
https://presheva.com/vba-gjen-armatimin-ne-presheve-informacion-i-pakonfirmuar/20%Monthly2017-05-09 06:05
https://presheva.com/nikoliq-na-shqetesojne-perpjekjet-e-shqiptareve-per-krijimin-e-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2017-05-08 22:47
https://presheva.com/drecun-thaci-po-na-ofron-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2017-05-08 07:20
https://presheva.com/martesat-e-zviceraneve-me-kosovaret-zgjasin-vetem-deri-4-vjet/20%Monthly2017-05-07 22:40
https://presheva.com/vrasja-qe-tronditi-kosoven-kur-jeta-varet-nga-matrapazet-hajnat-e-analfabetet/20%Monthly2017-05-07 22:15
https://presheva.com/kush-eshte-emannuel-macron-presidenti-i-ri-i-frances/20%Monthly2017-05-07 22:10
https://presheva.com/shkrimet-e-mediave-serbe-per-grupe-te-armatosura-kosovare-ne-maqedoni-hoxhaj-te-paverteta-dhe-qellimkeqija/20%Monthly2017-05-07 07:57
https://presheva.com/james-mesfushori-me-i-mire-ne-la-liga/20%Monthly2017-05-06 23:18
https://presheva.com/ka-vrare-vajzen-e-vet-dhe-dhendrin-denimi-i-perjetshem-pensionistit-kosovar/20%Monthly2017-05-06 23:12
https://presheva.com/rritet-rreziku-nga-qent-endacak/20%Monthly2017-05-06 23:08
https://presheva.com/ne-gusht-nis-ndertimi-i-autostrades-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe/20%Monthly2017-05-06 23:03
https://presheva.com/de-gea-ne-real-madrid-james-tek-united/20%Monthly2017-05-06 11:55
https://presheva.com/zbulohet-sasi-e-madhe-e-barerave-antipsikotike/20%Monthly2017-05-06 08:21
https://presheva.com/real-madridi-fiton-100-milione-euro-ne-vit-nga-adidas/20%Monthly2017-05-06 08:03
https://presheva.com/si-do-ti-integroje-gjermania-300-000-refugjate/20%Monthly2017-05-06 08:00
https://presheva.com/cyrihu-do-ta-ndaloje-aksionin-e-shperndarjes-se-kuranit-lies/20%Monthly2017-05-06 07:57
https://presheva.com/kuvendi-i-kosoves-voton-per-rrezimin-e-qeverise-me-10-maj/20%Monthly2017-05-06 07:54
https://presheva.com/kryetarja-e-presheves-e-palogjikshme-ideja-per-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2017-05-06 07:49
https://presheva.com/eksperti-amerikan-i-sigurise-shqiperia-e-madhe-eshte-realitet/20%Monthly2017-05-06 07:45
https://presheva.com/mustafa-zyra-per-diasporen-nje-mashtrim-i-radhes-i-komunes/20%Monthly2017-05-05 09:18
https://presheva.com/gjermania-prodhon-diellin-artificial/20%Monthly2017-05-05 07:53
https://presheva.com/stankoviq-jonuzi-ne-takim-nuk-foli-fjale-qe-rrezikojne-integritetin-e-serbise/20%Monthly2017-05-04 22:22
https://presheva.com/komuna-e-presheves-hap-zyren-per-diasporen/20%Monthly2017-05-04 20:53
https://presheva.com/vriten-dy-gra-dhe-nje-femije-plagoset-ne-rrugen-magjistrale-bujanoc-gjilan/20%Monthly2017-05-04 19:20
https://presheva.com/diaspora-e-lugines-se-presheves-alternativa-per-ndryshim-ne-zvicer-me-5-6-dhe-7-maj/20%Monthly2017-05-04 16:45
https://presheva.com/kjo-bishe-terroriste-sulmoi-ziadin-selen/20%Monthly2017-05-04 16:24
https://presheva.com/kompania-preshevare-fluidi-edhe-ne-tregun-e-ukraines/20%Monthly2017-05-04 16:06
https://presheva.com/zvicra-ne-top-vendet-e-evropes-per-ti-kaluar-pushimet/20%Monthly2017-05-04 15:41
https://presheva.com/kush-eshte-presidenti-juaj-nuk-dua-te-pergjigjem/20%Monthly2017-05-04 07:31
https://presheva.com/griezmann-tek-mnachester-united/20%Monthly2017-05-04 07:06
https://presheva.com/mascherano-deshiron-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2017-05-04 07:02
https://presheva.com/futbollisti-preshevar-u19-liridon-salihu-shenoi-super-gol-kunder-b-muchengladbah/20%Monthly2017-05-04 07:23
https://presheva.com/tv-spektri-te-papranueshme-kercenimet-ndaj-mediave-dhe-personaliteteve-te-tyre/20%Monthly2017-05-04 06:32
https://presheva.com/vuciq-mirenjohjet-shkruhen-ne-histori-e-jo-ne-leter/20%Monthly2017-05-04 01:10
https://presheva.com/kryetarja-e-presheves-nuk-i-komenton-deklaratat-e-jonuz-musliut/20%Monthly2017-05-04 01:00
https://presheva.com/zbulohet-sasi-e-madhe-e-armatimit-afer-presheves-qe-po-transportohej-per-maqedoni/20%Monthly2017-05-04 00:43
https://presheva.com/presheva-ne-kaos-mbulohet-me-mbeturina-foto/20%Monthly2017-05-02 20:57
https://presheva.com/kush-po-e-shfrytezon-per-1-maj-veturen-e-komunes-ne-shqiperi/20%Monthly2017-05-02 20:53
https://presheva.com/kufiri-me-maqedonine-eshte-stabil/20%Monthly2017-05-02 17:42
https://presheva.com/mediat-serbe-pacolli-blen-jugun-e-serbise/20%Monthly2017-05-02 07:51
https://presheva.com/vuciq-serbia-nuk-perzihet-ne-punet-e-brendshme-te-serbise/20%Monthly2017-05-02 07:52
https://presheva.com/pyetesori-i-prustit-belgzim-kamberi/20%Monthly2017-05-01 20:35
https://presheva.com/carvajal-dy-ndeshje-te-veshtira-por-ne-jemi-gati/20%Monthly2017-05-01 20:29
https://presheva.com/a-frikohet-simeone-se-gjyqtaret-do-ti-ndihmojne-realit/20%Monthly2017-05-01 20:24
https://presheva.com/real-madrid-mund-ta-fitoj-prap-championsin/20%Monthly2017-05-01 20:21
https://presheva.com/arsiq-deklaratat-e-musliut-nuk-mund-ti-prishin-raportet-shqiptaro-serbe/20%Monthly2017-05-01 20:18
https://presheva.com/ja-sa-mijera-euro-te-falsifikuara-u-futen-ns-kosove/20%Monthly2017-05-01 17:42