XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/opinion-kabineti-i-kryetares-puneson-persona-pa-asnje-kualifikim/20%Monthly2017-06-30 20:14
https://presheva.com/bletaret-preshevar-ankohen-per-humbjen-e-bletave-te-mos-sperkaten-arat-diten-foto/20%Monthly2017-06-30 18:43
https://presheva.com/deputeti-popullor-fatmir-hasani-pvd-voton-pro-qeverise-se-re-ne-beograd/20%Monthly2017-06-30 18:01
https://presheva.com/isis-pas-4-vitesh-terhiqet-nga-aleppo/20%Monthly2017-06-30 15:29
https://presheva.com/vlerat-e-mrekullueshme-te-pjeprit/20%Monthly2017-06-30 07:36
https://presheva.com/dy-shtetas-turk-me-audi-nuk-i-lajmeruan-33-000-euro-ja-ku-i-kishin-fshehur-foto/20%Monthly2017-06-30 07:33
https://presheva.com/34-vjecari-nga-prishtina-kapet-ne-kufi-me-50-000-franga-foto/20%Monthly2017-06-30 07:27
https://presheva.com/akr-e-pacollit-mund-ta-mbeshtet-koalicionin-pan/20%Monthly2017-06-30 07:13
https://presheva.com/crotone-insiston-ta-transferoj-futbollistin-nga-lugina-berat-gjimshitin/20%Monthly2017-06-29 23:18
https://presheva.com/sa-e-vjeter-eshte-stema-e-flamurit-kombetar-shqiptar/20%Monthly2017-06-29 23:11
https://presheva.com/ana-brnabiq-zyrtarizohet-kryeminstre-e-serbise-me-157-vota-pro/20%Monthly2017-06-29 22:07
https://presheva.com/pushteti-komunal-tenton-ta-rikthej-barin-ujit-me-cisterna-stadiumin/20%Monthly2017-06-29 20:57
https://presheva.com/perparim-avdili-nga-llojani-ne-top-5-te-fdp-se-ne-zgjedhjet-per-parlamentin-e-cyrihut/20%Monthly2017-06-29 20:26
https://presheva.com/ne-presheve-dhe-bujanoc-jetojne-nje-milion-votues/20%Monthly2017-06-29 17:15
https://presheva.com/kqz-ne-kosove-publikon-numrin-perfundimtar-te-deputeteve-ne-parlament/20%Monthly2017-06-29 12:53
https://presheva.com/apn-me-zgjedhje-te-reja-e-duam-timonin-e-udheheqjes-e-jo-pazare-te-tjera/20%Monthly2017-06-29 12:50
https://presheva.com/rruget-e-kosoves-me-shkronja-qirilic-video/20%Monthly2017-06-28 20:27
https://presheva.com/saul-nuk-do-te-largohet-nga-atletico-madrid/20%Monthly2017-06-28 20:24
https://presheva.com/tifozet-e-real-madridit-e-duan-mbappen-para-bale/20%Monthly2017-06-28 20:22
https://presheva.com/ja-cilat-jane-%e2%80%8b8-skuadrat-me-te-shtrenjta-ne-bote-foto/20%Monthly2017-06-28 20:20
https://presheva.com/stadioni-i-verdhe-pergjegjesi-e-pushtetit-te-ardita-sinanit-dokument/20%Monthly2017-06-28 19:59
https://presheva.com/te-gervishtura-nakull-14/20%Monthly2017-06-28 19:30
https://presheva.com/kapet-cifti-zviceran-qe-u-martuan-me-kosovare-per-letra/20%Monthly2017-06-28 19:02
https://presheva.com/isis-i-u-shperndan-militanteve-te-vet-dokumentin-per-boten-tjeter-pasaporta-per-xhehnet-foto/20%Monthly2017-06-28 08:35
https://presheva.com/ne-serbi-temperaturat-ne-vikend-pritet-te-rriten-shume/20%Monthly2017-06-28 08:03
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-ish-luftetari-i-uck-se-dhe-ucpmb-se-nga-strezoca-z-dilaver-musliu/20%Monthly2017-06-28 07:29
https://presheva.com/sulmon-gruan-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2017-06-28 00:22
https://presheva.com/nxenesit-e-mjeksise-ne-presheve-pajisen-me-aparat-ekg-si-donacion/20%Monthly2017-06-28 00:12
https://presheva.com/arifi-populli-shqipetar-ne-shqiperi-konfirmon-se-rilindja-shqiptare-duhet-te-vazhdoj/20%Monthly2017-06-27 22:01
https://presheva.com/ne-serbi-nje-shtepi-kushton-2500-euro/20%Monthly2017-06-27 16:51
https://presheva.com/thaci-telefonon-vuciqin-e-uron-per-zgjedhjen-e-tij-president/20%Monthly2017-06-27 15:53
https://presheva.com/fazliu-serbet-bojkotojne-prodhimet-shqiptare/20%Monthly2017-06-27 15:49
https://presheva.com/vrasesi-i-katerfishte-ne-gllumove-varroset-pa-ceremoni-fetare/20%Monthly2017-06-27 13:24
https://presheva.com/arkitektet-shqiptar-qe-ndertuan-monumentet-me-te-medha-te-perandorise-otomane-video/20%Monthly2017-06-27 08:50
https://presheva.com/tentohet-te-plackitet-mergimtari-video/20%Monthly2017-06-27 08:46
https://presheva.com/daciq-dialogu-me-prishtinen-do-te-jete-ne-nivelin-e-presidenteve/20%Monthly2017-06-27 08:30
https://presheva.com/pse-e-urrejme-zerin-tone-ne-telefon/20%Monthly2017-06-27 06:54
https://presheva.com/sa-punetore-ne-te-zeze-punojne-ne-bujqesi-ne-zvicer/20%Monthly2017-06-27 06:46
https://presheva.com/haradinaj-ka-siguruar-numrat-per-ta-krijuar-qeverine/20%Monthly2017-06-27 06:42
https://presheva.com/sekrete-per-te-shpetuar-nga-mushkonjat/20%Monthly2017-06-27 06:37
https://presheva.com/ja-pse-keni-wi-fi-te-ngadalshem-ne-shtepi/20%Monthly2017-06-27 06:36
https://presheva.com/facebook-parandalon-vjedhjen-e-fotove/20%Monthly2017-06-27 06:34
https://presheva.com/bale-nuk-eshte-ne-shitje/20%Monthly2017-06-27 06:29
https://presheva.com/guardiola-takohet-me-dembele/20%Monthly2017-06-27 06:28
https://presheva.com/morata-ka-vendosur-te-largohet-nga-reali/20%Monthly2017-06-27 06:27
https://presheva.com/shkollat-po-zbrazen-sivjet-100-nxenes-me-pak-ne-shkollat-shqipe-ne-lugine/20%Monthly2017-06-26 21:48
https://presheva.com/ja-ne-cfare-gjendje-te-mjerueshme-eshte-stadiumi-bari-i-te-cilit-kushtoi-35-000-euro-foto/20%Monthly2017-06-26 17:40
https://presheva.com/pastrohet-vullnetarisht-penda-e-rahovices-foto/20%Monthly2017-06-26 16:54
https://presheva.com/vv-ne-dialogun-me-serbine-do-te-bisedoj-dhe-per-shqiptaret-e-lugines-ja-9-pikat-e-bisedimeve/20%Monthly2017-06-26 16:33
https://presheva.com/tragjedia-familjare-ne-gllumove-sot-varrosen-tre-viktimat-foto/20%Monthly2017-06-26 16:26
https://presheva.com/turqit-fshehin-94-000-euro-ne-folie-alumini-foto/20%Monthly2017-06-26 13:47
https://presheva.com/sofra-e-fiter-bajramit-ne-qender-te-novi-sadit/20%Monthly2017-06-26 10:56
https://presheva.com/brnabic-qendrimi-i-serbise-ndaj-kosoves-nuk-do-te-ndryshoje/20%Monthly2017-06-26 10:40
https://presheva.com/ne-horgosh-ne-vetur-me-targa-bu-zbulohen-5-kilogram-droge/20%Monthly2017-06-26 09:22
https://presheva.com/gjenerata-197676-feston-40-vjetorin-e-matures-lista-e-pjesmarresve/20%Monthly2017-06-26 09:37
https://presheva.com/rekord-ne-zvicer-kosovari-21-vjecar-me-142-kmh-ne-zonen-50-kmh/20%Monthly2017-06-26 08:46
https://presheva.com/dabke-kercimi-i-ri-viral-video/20%Monthly2017-06-26 07:43
https://presheva.com/gati-56-emoji-t-e-reja/20%Monthly2017-06-26 07:39
https://presheva.com/james-arrin-marreveshje-me-manchester-united-2/20%Monthly2017-06-26 06:51
https://presheva.com/ja-rezultatet-paraprake-me-31-perqind-te-votave-te-numeruara/20%Monthly2017-06-26 06:37
https://presheva.com/keto-semundje-i-parandalojne-dredhezat/20%Monthly2017-06-26 06:28
https://presheva.com/klubet-shqiptare-luajne-me-81-ekipe-futboll-ne-zvicer/20%Monthly2017-06-26 06:09
https://presheva.com/sulm-hakeresh-i-organizuar-bien-webfaqet-shteterore/20%Monthly2017-06-25 22:12
https://presheva.com/edhe-nje-talent-preshevar-ne-skenen-e-futbollit-evropian/20%Monthly2017-06-25 22:09
https://presheva.com/kryetari-i-gjilanit-u-garanton-nxenesve-nga-kosova-lindore-regjistrimin-ne-shkollat-e-mesme/20%Monthly2017-06-25 15:56
https://presheva.com/shqetesues-zvogelimi-i-numrit-te-nxenesve-ne-shkollat-shqipe-ne-lugine/20%Monthly2017-06-25 15:54
https://presheva.com/president-serb-vucic-uron-festen-e-bajramit/20%Monthly2017-06-25 15:31
https://presheva.com/shqiperia-voton-deri-ora-13-kane-votuar-25-69-perqind/20%Monthly2017-06-25 15:51
https://presheva.com/kamberi-serbia-diskriminon-shqiptaret-ky-eshte-nje-pastrim-etnik/20%Monthly2017-06-25 12:15
https://presheva.com/humanizmi-familja-jonuzi-nga-bukuroca-me-shtepi-te-re/20%Monthly2017-06-25 00:10
https://presheva.com/numri-i-banoreve-ne-serbi-zvoglohet-per-141-000/20%Monthly2017-06-24 22:59
https://presheva.com/urimet-me-rastin-e-fiter-bajramit/20%Monthly2017-06-24 23:45
https://presheva.com/ronaldo-thyen-rekord-historik/20%Monthly2017-06-24 19:12
https://presheva.com/kur-do-te-rifilloje-dialogu-kosove-serbi-dhe-kush-do-ta-udheheqe-video/20%Monthly2017-06-24 19:10
https://presheva.com/aak-i-ofron-vetvendosjes-postin-e-kryeministrit-ja-oferta-dokument/20%Monthly2017-06-24 14:37
https://presheva.com/kosova-e-shqiperia-vetem-fjale-per-luginen-mungojne-projektet-konkrete/20%Monthly2017-06-24 14:33
https://presheva.com/ulqin-apo-durres-ku-jane-cmimet-me-te-larta/20%Monthly2017-06-24 14:30
https://presheva.com/serbia-drejt-legalizimit-te-kanabisit/20%Monthly2017-06-24 14:25
https://presheva.com/ja-si-blindohet-meka-nga-forca-te-shumta-policore-video/20%Monthly2017-06-24 00:01
https://presheva.com/haradinaj-pan-i-ka-siguruar-votat-per-krijimin-e-qeverise/20%Monthly2017-06-23 23:59
https://presheva.com/gazeta-gjermane-arabia-saudite-perhapi-salafizmin-ne-kosove/20%Monthly2017-06-23 16:13
https://presheva.com/neper-presheve-per-dy-vite-kane-kaluar-1-000-000-emigrant/20%Monthly2017-06-23 13:58
https://presheva.com/shenjat-qe-ju-tregojne-se-keni-nevoje-te-pushoni/20%Monthly2017-06-23 12:26
https://presheva.com/pijet-freskuese-preshevare-pushtojne-edhe-izraelin/20%Monthly2017-06-23 12:23
https://presheva.com/zidane-nis-bisedimet-me-mbappe/20%Monthly2017-06-23 12:15
https://presheva.com/arsenali-gati-oferten-prej-135-milione-per-mbappe/20%Monthly2017-06-23 12:12
https://presheva.com/turizmi-ne-shqiperi-rritet-per-9-5-perqind/20%Monthly2017-06-23 12:03
https://presheva.com/dita-e-sotme-me-temperatura-te-larta-deri-35-grade-kujdes/20%Monthly2017-06-23 10:53
https://presheva.com/te-dielen-fiter-bajrami-namazi-falet-ne-ora-0537/20%Monthly2017-06-23 10:49
https://presheva.com/rama-ska-aleance-me-lsi-ndersa-paralajmeron-qeveri-me-bashen-ne-shtator/20%Monthly2017-06-22 23:55
https://presheva.com/pacolli-askush-nuk-po-merret-me-hallet-e-qytetareve/20%Monthly2017-06-22 23:26
https://presheva.com/ne-zvicer-arrestohen-dy-kosovar-duke-punuar-ne-te-zeze/20%Monthly2017-06-22 23:24
https://presheva.com/shh-medvegja-me-mbi-2000-bashkekombas-dhe-miq-zviceran-mbajti-koncertin-humanitar/20%Monthly2017-06-22 23:06
https://presheva.com/diten-e-shtune-do-te-shpaloset-pllaka-perkujtimore-per-te-ndjerin-avdi-bajrami/20%Monthly2017-06-22 20:36
https://presheva.com/presidenti-perez-zbulon-planet-e-real-madridit-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2017-06-22 14:46
https://presheva.com/pse-messi-nuk-u-transferua-tek-manchester-city-veren-e-kaluar/20%Monthly2017-06-22 14:35
https://presheva.com/manchester-united-do-ta-transferoj-moratan-per-68-milione-euro/20%Monthly2017-06-22 14:25
https://presheva.com/tiemoue-bakayoko-mesfushori-i-monacos-pritet-te-transferohet-ne-chelsea/20%Monthly2017-06-22 14:24
https://presheva.com/james-rodriguez-deshiron-te-transferohet-ne-manchester-united/20%Monthly2017-06-22 14:22
https://presheva.com/cyrihu-qyteti-me-i-shtrenjte-ne-evrope-per-te-huajt/20%Monthly2017-06-22 14:15
https://presheva.com/emerimi-i-brnabiq-per-kryeministre-te-serbise-taktik-evropiane-e-vuciqit/20%Monthly2017-06-22 14:13
https://presheva.com/kush-eshte-shqiptari-qe-iu-ofruan-5-milione-euro-per-te-formuar-qeverine-me-gruevskin/20%Monthly2017-06-22 13:34
https://presheva.com/ku-mbeti-shpetimi/20%Monthly2017-06-22 13:10
https://presheva.com/medvegjasi-selim-ibrahimi-personalitet-i-farmaceutikes-ne-lozane-te-zvicres/20%Monthly2017-06-22 12:44
https://presheva.com/ju-djem-te-rinj-e-vajza-te-reja-preshevare-jeni-pasuria-dhe-gjalleria-e-presheves/20%Monthly2017-06-22 12:00
https://presheva.com/kush-eshte-shqiptari-qe-vrau-italianin-per-nje-vajze-foto/20%Monthly2017-06-22 08:14
https://presheva.com/e-frikshme-regjistrohet-dita-me-e-nxehte-ne-bote/20%Monthly2017-06-22 07:54
https://presheva.com/ugljanin-minoritetet-ne-serbi-trajtohen-ne-menyre-katastrofale/20%Monthly2017-06-22 07:50
https://presheva.com/flet-komandant-luli-per-presheva-com-ne-ishmi-dhe-do-te-jemi-te-gatshem-japim-me-te-shtrenjten-jete/20%Monthly2017-06-21 21:41
https://presheva.com/ja-dy-veprimet-e-menjehershme-qe-duhet-te-beni-ne-rast-se-po-kaloni-nje-krize-takikardie/20%Monthly2017-06-21 18:49
https://presheva.com/ja-ushqimet-qe-pastrojne-yndyren-ne-gjak/20%Monthly2017-06-21 18:46
https://presheva.com/gjykimi-politik-ndaj-grupit-te-dobrosinit/20%Monthly2017-06-21 18:31
https://presheva.com/ja-cilat-jane-profesionet-me-te-lezetshme-ne-zvicer/20%Monthly2017-06-21 18:22
https://presheva.com/zvicra-se-shpejti-me-vinjeta-elektronike/20%Monthly2017-06-21 18:19
https://presheva.com/united-shet-adnan-januzajn-tek-real-sociedad/20%Monthly2017-06-21 15:34
https://presheva.com/veseli-do-ti-bejme-numrat-kryeminister-do-te-jete-ramush-haradinaj/20%Monthly2017-06-21 15:32
https://presheva.com/vertetohet-validiteti-i-diplomave-te-universitetit-internacional-te-novi-pazarit/20%Monthly2017-06-21 15:10
https://presheva.com/pushteti-lokal-ne-presheve-numeron-ditet-e-fundit/20%Monthly2017-06-21 15:31
https://presheva.com/interesi-mbi-te-gjitha/20%Monthly2017-06-21 14:39
https://presheva.com/mustafa-jane-krijuar-rrethanat-qe-presheva-te-shkoje-ne-zgjedhje-video/20%Monthly2017-06-21 14:23
https://presheva.com/ne-merdare-kapen-dy-te-mitur-viktima-te-kontrabandimit/20%Monthly2017-06-21 11:15
https://presheva.com/halimi-sikur-qe-e-kemi-perkrahe-vuciqin-per-president-do-ta-perkrahim-edhe-brnabiq-per-kryeministre/20%Monthly2017-06-21 10:59
https://presheva.com/pse-ska-me-domate-me-shijen-dhe-aromen-e-domates/20%Monthly2017-06-21 10:46
https://presheva.com/prodhimet-e-kompanise-preshevare-fluidi-edhe-ne-amerike/20%Monthly2017-06-21 08:29
https://presheva.com/vetevendosja-nuk-leshon-pe-per-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2017-06-21 08:24
https://presheva.com/vuciq-pershendet-qendrimin-e-erdoganit-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2017-06-21 08:18
https://presheva.com/mbi-3000-vende-ne-sektorin-publik-ja-cilat-profesione-punesohen-nga-2018/20%Monthly2017-06-20 21:28
https://presheva.com/nxenesit-e-presheves-nder-me-te-miret-ne-serbi-ne-testet-e-fundit-te-semimaturanteve/20%Monthly2017-06-20 21:11
https://presheva.com/ronaldo-para-gjyqit-me-31-korrik/20%Monthly2017-06-20 14:51
https://presheva.com/mourinho-nuk-eshte-i-interesuar-ta-transferoj-ronaldon/20%Monthly2017-06-20 14:47
https://presheva.com/interi-kerkon-ta-transferoj-iniestan/20%Monthly2017-06-20 14:45
https://presheva.com/ne-rrobat-e-brendshme-tentoi-ti-fsheh-35-000-euro/20%Monthly2017-06-20 14:40
https://presheva.com/te-papunet-sot-marrin-pagesat-per-te-ardhurat-e-muajit-maj/20%Monthly2017-06-20 13:57
https://presheva.com/vala-e-nxehtit-ka-kapluar-zvicren-neser-35-grade/20%Monthly2017-06-20 13:24
https://presheva.com/bie-numri-i-migranteve-qe-po-vijne-ne-serbi/20%Monthly2017-06-20 13:20
https://presheva.com/nisma-largohet-nga-koalicioni-pan-me-aak-dhe-pdk/20%Monthly2017-06-20 13:11
https://presheva.com/nga-1-janari-2018-ne-kosove-nuk-do-te-mund-te-importohen-vetura-me-te-vjetra-se-10-vjet/20%Monthly2017-06-20 09:19
https://presheva.com/erdogan-per-shqiptaret-ishim-bashke-per-500-vjet/20%Monthly2017-06-19 23:24
https://presheva.com/namazi-i-nates-ne-10-netet-e-fundit-te-ramazanit/20%Monthly2017-06-19 20:06
https://presheva.com/mathieu-do-te-transferohet-ne-sporting-lisbona/20%Monthly2017-06-19 20:02
https://presheva.com/tifozet-e-realit-zgjedhin-zevendesuesin-e-ronaldo-foto/20%Monthly2017-06-19 20:01
https://presheva.com/haziri-ne-gusht-nis-ndertimi-i-autostrades-prishtine-gjilan/20%Monthly2017-06-19 19:56
https://presheva.com/shqiptaret-po-shperngulen-nga-plava-dhe-gucia/20%Monthly2017-06-19 19:54
https://presheva.com/fc-lausanne-sport-kthen-andi-zeqirin-ne-radhet-e-veta/20%Monthly2017-06-19 15:04
https://presheva.com/liber-me-domethenie-te-vecante-per-nje-ngjarje-te-shenuar/20%Monthly2017-06-19 15:03
https://presheva.com/shkrimtari-bilall-maliqi-nga-presheva-nderohet-me-cmimin-e-trete-ne-manifestimin-tradicional-sofra-e-ymer-prizrenti/20%Monthly2017-06-19 15:00
https://presheva.com/aplikacioni-i-preshevarit-zgjidhet-me-i-miri-ne-itali/20%Monthly2017-06-19 14:47
https://presheva.com/pse-ronaldo-i-tha-pepes-ata-jane-shume-te-keqinj-video/20%Monthly2017-06-19 09:51
https://presheva.com/ne-austri-kosovari-vret-gruan-para-femijeve/20%Monthly2017-06-19 09:47
https://presheva.com/sa-e-paguan-serbia-sloganin-kosova-eshte-zemra-e-serbise/20%Monthly2017-06-19 09:45
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-u-gjeten-150-000-euro-te-fshehura-ne-pelena-foto/20%Monthly2017-06-19 09:39
https://presheva.com/do-ti-vras-te-gjithe-myslimanet-ky-eshte-terroristi-qe-sulmoi-ne-londer/20%Monthly2017-06-19 07:37
https://presheva.com/e-kerkonte-interpol-beogradi-kosovari-arrestohet-ne-tirane/20%Monthly2017-06-19 07:29
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-kosove-dhe-shqiperi-dhe-reflektimi-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2017-06-18 23:56
https://presheva.com/shpartallohet-pushteti-lokal-ne-presheve-jep-doreheqje-keshilltarja-e-radhes/20%Monthly2017-06-18 20:48
https://presheva.com/balena-blu-nje-femije-shqiptar-tenton-te-hidhet-nga-kati-i-7-te/20%Monthly2017-06-18 18:19
https://presheva.com/ronaldo-refuzon-edhe-apelin-e-zidane-keto-jane-3-opsionet-e-real-madridit-dhe-zavendsimet/20%Monthly2017-06-18 18:16
https://presheva.com/ja-cili-eshte-operacioni-veror-i-barcelones-prej-200-milionesh/20%Monthly2017-06-18 18:00
https://presheva.com/ku-do-ti-kalojne-pushimet-verore-te-rinjte-kosovar/20%Monthly2017-06-18 13:40
https://presheva.com/selimi-te-deshtoj-pan-pastaj-flasim-me-ldk-per-qeverisje/20%Monthly2017-06-18 13:32
https://presheva.com/pas-publikimit-ne-presheva-com-reagon-kryetarja-e-komunes-duke-shkarkuar-zedhenesin-e-saj/20%Monthly2017-06-18 09:52
https://presheva.com/nderron-jete-ish-ushtari-i-ucpmb-se-burhan-sulejmani-nga-ternoci/20%Monthly2017-06-18 00:56
https://presheva.com/kosova-e-mbushur-me-para-te-falsifikuara/20%Monthly2017-06-18 00:51
https://presheva.com/jep-doreheqje-teuta-rexhepi-keshilltare-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2017-06-17 22:38
https://presheva.com/reagon-ovl-e-ucpmb-se-zedhenesi-i-kryetares-sinani-shantazhon-ne-menyren-me-te-keqe-ish-komandantet-e-ucpmb-se/20%Monthly2017-06-17 20:38
https://presheva.com/jep-doreheqje-nga-pvd-ja-xhemail-faziliu-keshilltare-prane-kuvendit-komunal/20%Monthly2017-06-17 19:45
https://presheva.com/zedhenesi-i-kryetares-se-komunes-ish-komandantat-e-ucpmb-se-sot-komandanta-te-eurove-foto/20%Monthly2017-06-17 13:52
https://presheva.com/formacioni-i-real-madridit-pa-cristiano-ronaldon/20%Monthly2017-06-17 07:56
https://presheva.com/dilema-kurti-apo-haradinaj/20%Monthly2017-06-17 07:50
https://presheva.com/vv-dhe-ldk-ne-sherr-per-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2017-06-16 20:16
https://presheva.com/pse-i-frigohemi-blerjes-se-vetures-me-kilometrazhe-te-madhe/20%Monthly2017-06-16 19:47
https://presheva.com/rregullohet-prishja-e-sistemit-kompjuterik-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2017-06-16 18:09
https://presheva.com/keshtu-mund-te-duket-formacioni-barcelones-per-sezonin-e-ri-201718/20%Monthly2017-06-16 11:06
https://presheva.com/shtohet-numri-i-rasteve-te-zbuluara-te-punes-ne-te-zeze-ne-zvicer/20%Monthly2017-06-16 10:59
https://presheva.com/c-seed-262-4k-eshte-televizori-me-i-shtrenjti-ne-bote/20%Monthly2017-06-16 10:06
https://presheva.com/a-do-te-kete-pazare-me-mandate-te-deputeteve/20%Monthly2017-06-16 10:04
https://presheva.com/kryeministrja-e-re-e-serbise-ana-brnabic-e-pavarur-lesbike-dhe-besnike-e-presidentit/20%Monthly2017-06-16 08:26
https://presheva.com/komuna-e-presheves-kercenon-dhe-urdheron-qe-te-prishen-shtepite-e-ndertuara-pa-leje-dokument/20%Monthly2017-06-16 06:44
https://presheva.com/kf-ternoci-kampion-ne-ligen-e-rrethit-te-pcinjes/20%Monthly2017-06-16 06:06
https://presheva.com/fillojne-pritjet-e-gjata-ne-kufi-foto/20%Monthly2017-06-16 06:00
https://presheva.com/balena-e-kalter-arrin-edhe-ne-kosove-video/20%Monthly2017-06-15 23:27
https://presheva.com/vuciq-ana-brnabiq-kryeministre-e-serbise/20%Monthly2017-06-15 16:14
https://presheva.com/kandidati-i-levizjes-vatra-nder-me-te-votuarit-ne-anamorave/20%Monthly2017-06-15 13:14
https://presheva.com/ne-presheve-themelohet-foto-klubi-presheva/20%Monthly2017-06-15 11:28
https://presheva.com/kryeshefi-i-telekomit-e-ka-rrogen-5-200-euro/20%Monthly2017-06-15 10:36
https://presheva.com/kosovaret-shpenzojne-me-shume-sesa-fitojne/20%Monthly2017-06-15 10:33
https://presheva.com/albin-kurti-pa-shtepi-e-veture-kjo-eshte-pasuria-e-tij-dokument/20%Monthly2017-06-15 07:09
https://presheva.com/ja-sa-minuta-duhet-te-ecni-ne-dite-per-te-rene-1-kilograme-ne-jave/20%Monthly2017-06-15 06:56
https://presheva.com/metodat-natyrale-si-te-qetesoni-djegiet-nga-dielli-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2017-06-15 06:53
https://presheva.com/a-mundet-real-madridi-pa-gareth-bale/20%Monthly2017-06-15 06:44
https://presheva.com/halimi-deputeti-i-pvd-se-votoi-te-gjitha-ligjet-ne-parlamentin-e-serbise/20%Monthly2017-06-15 06:25
https://presheva.com/arifi-zgjedhjet-e-reja-e-ndryshojne-presheven/20%Monthly2017-06-14 22:29
https://presheva.com/veseli-vetevendosje-do-te-jete-ne-opozite-edhe-per-4-vjet/20%Monthly2017-06-14 22:18
https://presheva.com/dy-shqiptare-thane-se-skane-per-te-lajmeruar-asgje-por-dogana-i-gjeti-143-450-euro-foto/20%Monthly2017-06-14 18:23
https://presheva.com/albin-kurti-per-kryeminister/20%Monthly2017-06-14 13:02
https://presheva.com/ekskluzive-mbaron-koalicioni-i-fundosjes-ne-presheve/20%Monthly2017-06-14 10:20
https://presheva.com/sami-salihu-mungesa-e-kuorimit-shtyn-seance-e-kuvendit-ne-afat-te-pacaktuar/20%Monthly2017-06-14 09:49
https://presheva.com/deshton-seanca-e-v-e-kuvendit-te-presheves-mungojne-keshilltaret-ne-seance-video/20%Monthly2017-06-14 09:33
https://presheva.com/lufta-e-bedrit/20%Monthly2017-06-14 08:19
https://presheva.com/vetevendosja-e-lugines/20%Monthly2017-06-14 08:08
https://presheva.com/te-gervishtura-nakull-13/20%Monthly2017-06-14 08:06
https://presheva.com/milan-harxhoi-106-milione-po-ky-nuk-eshte-fundi/20%Monthly2017-06-14 07:28
https://presheva.com/miratoca-mbeshtet-doreheqjen-e-xhelal-memetit-nga-pvd/20%Monthly2017-06-14 07:18
https://presheva.com/fillon-rekonstruimi-i-rruges-shkoder-velipoje/20%Monthly2017-06-14 07:12
https://presheva.com/cilet-operatore-te-telefonise-mobile-ne-zvicer-i-kane-abonimet-me-te-lira/20%Monthly2017-06-14 06:27
https://presheva.com/humbni-peshe-per-10-dite-me-uje/20%Monthly2017-06-14 06:24
https://presheva.com/vw-polo-2017-2/20%Monthly2017-06-14 06:21
https://presheva.com/bmw-seria-6-gt-2017/20%Monthly2017-06-14 06:14
https://presheva.com/kina-me-sistem-5g-ne-mobila-me-shpejtesi-7-gbs/20%Monthly2017-06-14 06:11
https://presheva.com/donatori-i-lsi-se-fiton-miliona-ne-tendere-publik-video/20%Monthly2017-06-14 06:09
https://presheva.com/vinicius-junior-desha-te-luaj-ne-klubin-me-te-madh-ne-bote/20%Monthly2017-06-14 06:03
https://presheva.com/adnan-januzaj-po-kerkohet-nga-real-sociedad/20%Monthly2017-06-14 06:00
https://presheva.com/douglas-costa-afer-transferimit-te-juventusi/20%Monthly2017-06-14 05:58
https://presheva.com/qeveria-e-ardhshme-e-kosoves-duhet-te-jete-me-aktive-dhe-ti-ndihmoj-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2017-06-14 05:47
https://presheva.com/ne-keto-shtet-mund-te-sheroheni-me-harxhime-te-shtetit/20%Monthly2017-06-13 23:17
https://presheva.com/molliqaj-thote-se-mergimtaret-jane-me-meritoret-per-keto-rezultate/20%Monthly2017-06-13 16:07
https://presheva.com/cigaret-shtrenjtohen-nga-1-korriku-ja-sa-do-te-kushtojne/20%Monthly2017-06-13 09:47
https://presheva.com/nepotizem-dhe-familjarizem-ne-pvd/20%Monthly2017-06-13 08:46
https://presheva.com/ky-eshte-bunkeri-i-gruevskit-i-ndertuar-ne-qeveri-video/20%Monthly2017-06-13 08:10
https://presheva.com/ne-wiesbaden-te-gjermanise-therret-per-vdekje-djali-i-ri-shqiptar/20%Monthly2017-06-13 06:18
https://presheva.com/deshtimi-i-ri-i-kadri-veselit-dhe-fillimi-i-ri-i-albin-kurtit/20%Monthly2017-06-13 06:16
https://presheva.com/me-ios-11-nuk-duhet-ta-perseritni-fjalkalimin/20%Monthly2017-06-13 06:12
https://presheva.com/si-ndikon-uji-ne-humbjen-e-peshes/20%Monthly2017-06-13 06:04
https://presheva.com/milan-transferon-andre-silvan/20%Monthly2017-06-12 23:01
https://presheva.com/zyrtare-jesus-vallejo-rikthehet-ne-real-madrid/20%Monthly2017-06-12 22:59
https://presheva.com/fshati-bilac-deshiron-ti-shtrohet-rruga-jetojme-ne-vitin-2017-neper-balten-e-afrikes-foto/20%Monthly2017-06-12 22:39
https://presheva.com/presion-nga-beogradi-per-ta-larguar-jonuz-musliu-nga-qeverisja-lokale-ne-bujanoc/20%Monthly2017-06-12 22:22
https://presheva.com/xhaxhi-piktorin-komuna-e-presheves-e-pagoi-200-000-dinare/20%Monthly2017-06-12 16:35
https://presheva.com/komuna-per-nje-muaj-e-gjysme-ka-shpenzuar-116-000-euro-ne-fondin-per-zhvillim-dhe-ndertim/20%Monthly2017-06-12 11:25
https://presheva.com/thaci-dialogu-kosove-serbi-ne-nivelin-presidencial/20%Monthly2017-06-12 11:13
https://presheva.com/xhelal-memeti-pushteti-aktual-shkatrron-komunen-e-presheves/20%Monthly2017-06-12 11:05
https://presheva.com/bipbm-konsolidohet-me-kuadro-te-reja/20%Monthly2017-06-12 09:01
https://presheva.com/kush-fitoj-e-kush-humbi-vota-neper-komunat-e-kosoves-shifra/20%Monthly2017-06-12 08:22
https://presheva.com/velickoviq-ne-bujanoc-jetojne-me-pak-se-12-000-shqiptar/20%Monthly2017-06-12 06:25
https://presheva.com/fc-kosova-nga-gjeneva-20-vjet-futboll-dhe-integrim/20%Monthly2017-06-12 06:32
https://presheva.com/alketa-vejsiu-le-televizionin-do-jem-pjese-e-politikes/20%Monthly2017-06-12 06:10
https://presheva.com/pse-kur-keni-pushim-ju-del-gjumi-heret-ndersa-kur-duhet-te-zgjoheni-heret-ju-flihet-akoma/20%Monthly2017-06-12 06:06
https://presheva.com/jakup-krasniqi-te-behet-koalicioni-pan-vetvendosje/20%Monthly2017-06-12 05:55
https://presheva.com/rezultatet-preleminare-te-kqz-se-ne-91-perqind-te-votave-te-numeruara/20%Monthly2017-06-12 05:46
https://presheva.com/dnv-ky-eshte-rezultati-pas-70-per-qind-te-numerimit-foto/20%Monthly2017-06-11 20:52
https://presheva.com/ekskluzive-xhelal-memeti-kundershton-politiken-e-mashtrimeve-te-pvd-se-duke-dhene-doreheqje-na-te-gjitha-postet-politike/20%Monthly2017-06-11 15:42
https://presheva.com/ja-deri-kur-do-te-pajisen-te-gjithe-me-libreza-te-reja-shendetsore/20%Monthly2017-06-11 13:48
https://presheva.com/vozitesit-mund-te-denohen-me-30-000-dinare-ja-pse/20%Monthly2017-06-11 13:37
https://presheva.com/james-rodriguez-drejt-chelseat/20%Monthly2017-06-11 09:24
https://presheva.com/mahrez-coutinho-dhe-bellerin-kerkohen-nga-barcelona/20%Monthly2017-06-11 09:22
https://presheva.com/bbc-komplikohen-raportet-me-serbine-nese-haradinaj-behet-kryeminister/20%Monthly2017-06-11 09:10
https://presheva.com/kosova-voton-te-gjitha-vendvotimet-jane-hapur-ora-0700/20%Monthly2017-06-11 08:18
https://presheva.com/alvaro-morata-tek-united-prezantohet-te-henen/20%Monthly2017-06-10 23:36
https://presheva.com/serbia-nuk-mund-te-pajtohet-qe-haradinaj-te-jete-kryeminister/20%Monthly2017-06-10 21:44
https://presheva.com/ja-ku-i-kishte-fshehur-i-s-me-targa-zvicerane-4-kilogram-marihuane-foto/20%Monthly2017-06-10 10:38
https://presheva.com/pse-kufjet-e-iphone-kane-vrima-shtese-ne-to/20%Monthly2017-06-10 10:10
https://presheva.com/inter-kerkon-50-milion-euro-ivan-perisic/20%Monthly2017-06-10 09:22
https://presheva.com/fluks-ne-morine-kosovaret-drejt-shqiperise-per-fundjave-video/20%Monthly2017-06-10 09:18
https://presheva.com/prof-mevludin-xhelili-emerohet-per-koordinator-te-lendes-fetare-ne-shkollat-me-mesim-ne-gjuhen-shqipe-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2017-06-10 09:09
https://presheva.com/pdsh-paaftesia-e-perfaqesuesve-komunal-shuan-zerin-e-shqiptareve-per-realizimin-dhe-avancimin-e-te-drejtave/20%Monthly2017-06-10 07:41
https://presheva.com/isis-kercenon-ballkanin/20%Monthly2017-06-10 06:56
https://presheva.com/luka-modric-eshte-zgjedhur-lojtari-me-i-mire-i-kroacise/20%Monthly2017-06-10 05:59
https://presheva.com/nga-1-tetori-austria-e-ndalon-bartjen-e-burkas/20%Monthly2017-06-10 05:54
https://presheva.com/dita-e-heshtjes-parazgjedhore-ne-kosove/20%Monthly2017-06-10 05:51
https://presheva.com/ronaldo-deshpron-tifozet-nuk-do-te-luaj-kunder-manchester-united-ne-shkup/20%Monthly2017-06-09 17:46
https://presheva.com/zidane-pret-kontraten-e-re-dhe-te-filloj-planin-tmerrues/20%Monthly2017-06-09 17:40
https://presheva.com/qyteti-i-lucernit-mirenjohje-per-boksierin-shqiptar/20%Monthly2017-06-09 16:03
https://presheva.com/sa-jane-te-perfshire-shqiptaret-e-presheves-ne-programet-e-partive-politike/20%Monthly2017-06-09 16:00
https://presheva.com/vuciq-votoni-listen-serbe-ne-kosove/20%Monthly2017-06-09 13:49
https://presheva.com/perfaqesues-te-klubit-futbollistik-zviceran-vizitojne-kf-luginen/20%Monthly2017-06-09 10:13
https://presheva.com/3-menyra-per-largimin-e-njollave-nga-rrobat-tuaja-video/20%Monthly2017-06-09 08:04
https://presheva.com/6-menyra-per-ta-ulur-shtypjen-e-gjakut/20%Monthly2017-06-09 08:01
https://presheva.com/tani-mund-ta-dini-nese-dikush-u-ben-screenshot-fotografive-tuaja-ne-instagram/20%Monthly2017-06-09 07:47
https://presheva.com/samsung-galaxy-note-8-do-te-paraqitet-ne-gusht/20%Monthly2017-06-09 07:04
https://presheva.com/formacioni-i-frikshem-i-argjentines-kunder-brazilit/20%Monthly2017-06-09 06:58
https://presheva.com/mbappe-i-pelqen-te-transferohet-tek-real-madridi/20%Monthly2017-06-09 06:53
https://presheva.com/danilo-po-kerkohet-nga-juventus-dhe-liverpool/20%Monthly2017-06-09 06:51
https://presheva.com/sneijder-rikthehet-ne-la-liga/20%Monthly2017-06-09 06:48
https://presheva.com/shoferi-shqiptar-denohet-me-5-vjet-burg-ne-zvicer-arsyeja-do-tju-shokoje/20%Monthly2017-06-09 06:44
https://presheva.com/haradinaj-problem-per-kosoven-eshte-serbia-korrupsioni-dhe-ekstremizmi/20%Monthly2017-06-09 06:42
https://presheva.com/keto-jane-ushqimet-qe-shkaktojne-rrahje-te-shpejta-dhe-te-crregullta-te-zemres/20%Monthly2017-06-09 06:16
https://presheva.com/kosovari-qe-jeton-ne-belgjike-emeron-vajzen-vetevendosje/20%Monthly2017-06-09 05:36
https://presheva.com/limaj-nuk-ia-kam-friken-vuciqit-e-daciqit-i-kam-mundur-ne-lufte/20%Monthly2017-06-08 18:27
https://presheva.com/ja-sa-ushtar-ka-serbia-ne-kufi-ne-kosoven/20%Monthly2017-06-08 17:38
https://presheva.com/helmim-masiv-ne-diber-policia-nis-hetimet/20%Monthly2017-06-08 16:14
https://presheva.com/fillon-gjykimi-i-trafkanteve-preshevar-qe-me-passat-shkaktuan-aksident-rrefehen-deshmitaret/20%Monthly2017-06-08 14:29
https://presheva.com/ja-pse-nuk-duhet-te-heqni-dore-nga-enderrat-tuaja-si-kjo-kengetare-video/20%Monthly2017-06-08 10:39
https://presheva.com/mrekullite-e-boronices-ne-trupin-e-njeriut/20%Monthly2017-06-08 10:34
https://presheva.com/zyrtare-manchester-city-transferon-portierin-ederson-moraes-per-40-milione/20%Monthly2017-06-08 10:28
https://presheva.com/arrestohen-13-persona-per-trafikim-te-migranteve-maqedoni-serbi/20%Monthly2017-06-08 09:48
https://presheva.com/shqiptari-u-martua-per-letra-me-zvicranen-qe-komunikonte-me-google-translate/20%Monthly2017-06-08 08:38
https://presheva.com/aeroplani-me-shpejtesi-2700-kmh-new-york-milano-per-3-ore/20%Monthly2017-06-08 08:35
https://presheva.com/pacolli-me-vetevendosjen-po-koalicion-me-pdk-kurrsesi/20%Monthly2017-06-08 07:52
https://presheva.com/real-madridi-heq-dore-nga-transferimi-i-david-de-geas/20%Monthly2017-06-08 07:42
https://presheva.com/sot-vendoset-se-a-do-te-qendroj-ushtria-zvicerane-ne-kosove/20%Monthly2017-06-08 06:19
https://presheva.com/permbytet-serbia-nga-shiu-bllokohen-fshatrat-ka-edhe-viktima-foto-video/20%Monthly2017-06-08 06:17
https://presheva.com/mergimtar-keto-gjera-duhet-ti-dini-kur-te-vini-ne-maqedoni/20%Monthly2017-06-08 05:40
https://presheva.com/vritet-lavdrim-muhaxheri/20%Monthly2017-06-07 23:25
https://presheva.com/aksion-i-madh-policor-arrestohen-74-persona-ka-edhe-nga-presheva/20%Monthly2017-06-07 22:04
https://presheva.com/mbi-23-000-vende-te-lira-pune-per-zanat-ne-zvicer/20%Monthly2017-06-07 20:02
https://presheva.com/mesoni-se-cilat-jane-plazhet-me-te-pastra-ne-shqiperi-para-se-te-vendosni-ku-ti-kaloni-pushimet/20%Monthly2017-06-07 18:15
https://presheva.com/cmime-te-cmendura-per-ndeshjen-real-madrid-manchester-united-ne-shkup/20%Monthly2017-06-07 17:59
https://presheva.com/zaev-duam-mardhenie-te-mira-me-serbine/20%Monthly2017-06-07 16:19
https://presheva.com/mustafa-rugova-per-ne-si-muhamedi-per-myslimanet/20%Monthly2017-06-07 16:17
https://presheva.com/shiu-mbulon-rruget-e-presheves-foto/20%Monthly2017-06-07 16:13
https://presheva.com/kush-posedon-leternjoftimin-e-umnik-mund-te-marr-shtetesin-e-kosoves-udhezues/20%Monthly2017-06-07 15:58
https://presheva.com/dielli-i-mbremjes-eshte-i-bukur-edhe-kur-nuk-ngrohe/20%Monthly2017-06-07 12:47
https://presheva.com/afer-vranjes-shfaqet-gjarpri-me-i-rrezikshem-ne-europe/20%Monthly2017-06-07 09:33
https://presheva.com/barcelona-per-shkak-te-dembeles-mund-te-ndryshoj-formacionin/20%Monthly2017-06-07 08:59
https://presheva.com/barcelona-kerkon-brazilianin-e-bayern-munchenit/20%Monthly2017-06-07 08:54
https://presheva.com/edhe-sa-kilometra-mund-te-kaloni-me-veture-pasi-te-ndizet-drita-e-rezerves/20%Monthly2017-06-07 08:09
https://presheva.com/grdelica-shkakton-probleme-autostrada-e75-nuk-do-te-perfundoj-kete-vit/20%Monthly2017-06-07 08:06
https://presheva.com/javen-e-ardhshme-pritet-te-vazhdoj-asfaltimi-i-rruges-kryesore-ne-presheve/20%Monthly2017-06-07 06:55
https://presheva.com/a-do-ta-pengoj-zvicra-shopingun-jashte-kufijve/20%Monthly2017-06-07 06:30
https://presheva.com/rrefimi-per-martesen-e-22-vjecares-shqiptare-me-44-vjecarin-serb/20%Monthly2017-06-07 06:18
https://presheva.com/reorganizimi-i-trupit-koordinues-me-kusht-qe-pvd-ta-perkrahe-qeverine-e-re-serbe/20%Monthly2017-06-06 22:51
https://presheva.com/shqiperia-e-para-ne-listen-e-prodhimit-te-kanabisit-ne-evrope/20%Monthly2017-06-06 20:53
https://presheva.com/real-madridi-i-shet-7-lojtare-per-200-milione-ndersa-e-blen-vetem-nje/20%Monthly2017-06-06 20:26
https://presheva.com/mourinho-e-shet-adnan-januzajn-ska-vend-per-te-tek-united/20%Monthly2017-06-06 15:59
https://presheva.com/modric-kross-casemiro-dhe-isco-se-bashku-kane-kushtuar-me-pak-se-pogba/20%Monthly2017-06-06 15:54
https://presheva.com/per-here-te-pare-ne-histori-ronaldo-ne-fifa-18-ne-vend-te-messit-foto-video/20%Monthly2017-06-06 15:48
https://presheva.com/edi-rama-nese-nuk-fitoj-jap-doreheqje/20%Monthly2017-06-06 12:18
https://presheva.com/ku-do-te-luaj-sezonin-e-ardhshem-preshevari-atdhe-nuhiu/20%Monthly2017-06-06 10:03
https://presheva.com/ja-kush-i-ka-rrogat-me-te-mira-ne-ballkan/20%Monthly2017-06-06 08:05
https://presheva.com/dasma-ne-ferizaj-ku-dhendri-mbulohet-me-53-000-franga-video/20%Monthly2017-06-06 07:56
https://presheva.com/albin-kurti-pro-vajzave-me-shami-ne-shkolla-e-administrate-lufte-islamofobise-ne-shoqerine-kosovare-video/20%Monthly2017-06-06 07:02
https://presheva.com/a-ju-ben-cokollata-me-te-zgjuar/20%Monthly2017-06-06 06:33
https://presheva.com/ios-11-ja-risite-qe-na-sjell-sistemi-i-ri/20%Monthly2017-06-06 06:21
https://presheva.com/real-madridi-ofron-135-milione-per-mbappe/20%Monthly2017-06-06 06:19
https://presheva.com/futbolli-spanjoll-ska-konkurence-ne-evrope/20%Monthly2017-06-06 06:16
https://presheva.com/jose-mourinho-ka-prioritet-sulmuesin-madrilen/20%Monthly2017-06-06 06:14
https://presheva.com/pepe-zyrtarisht-largohet-nga-madridi/20%Monthly2017-06-06 06:12
https://presheva.com/kjo-do-ti-ndodh-kosovareve-qe-mashtrojne-me-pensionet-zvicerane/20%Monthly2017-06-06 06:10
https://presheva.com/ne-vranje-hapet-qendra-e-pranimit-te-migranteve-transferohen-nga-presheva/20%Monthly2017-06-06 06:07
https://presheva.com/perfaqesues-te-pvd-takim-me-presidentin-serb-vucic-presin-te-mesojne-a-do-te-behen-pjese-e-qeverise/20%Monthly2017-06-06 05:59
https://presheva.com/lendohet-rende-nje-10-vjecar-me-biciklete-ne-fshatin-rahovice/20%Monthly2017-06-05 18:04
https://presheva.com/akuzat-per-telefonat-bie-poshte-telefonat-e-ish-pushtetit-jane-kthyer-dokument/20%Monthly2017-06-05 17:33
https://presheva.com/vraniqi-presheva-me-vetevendosjen-foto/20%Monthly2017-06-05 14:39
https://presheva.com/video-e-rekordeve-ne-presheva-com-video-qe-per-nje-jave-e-shikuan-mbi-1-milione-persona/20%Monthly2017-06-05 10:56
https://presheva.com/me-vetevendosjen-do-te-bashkohet-kosova-lindore/20%Monthly2017-06-05 09:52
https://presheva.com/3-nxenes-dhe-2-mesues-me-kushte-ekstreme-te-keqia-ne-bukocin-e-presheves/20%Monthly2017-06-05 06:21
https://presheva.com/facebook-fut-chatin-privat-ne-live/20%Monthly2017-06-05 06:15
https://presheva.com/pija-qe-ju-ndihmon-me-problemet-e-gjumit/20%Monthly2017-06-05 06:13
https://presheva.com/barcelona-dhe-arsenali-arrijne-marreveshjen-per-shkembim/20%Monthly2017-06-05 06:11
https://presheva.com/cikalleshi-fajeson-de-biasin-per-humbjen-nga-luksemburgu/20%Monthly2017-06-05 06:01
https://presheva.com/thaci-kosova-do-te-behet-me-ushtri-sivjet/20%Monthly2017-06-05 05:57
https://presheva.com/gardiania-zvicerane-bie-ne-dashuri-me-te-burgosurin-e-saj-dhe-pushohet-nga-puna/20%Monthly2017-06-05 05:54
https://presheva.com/musliu-shqiptaret-e-lugines-se-presheves-i-besojne-kosoves/20%Monthly2017-06-05 05:46
https://presheva.com/vetevendosje-me-7-kandidat-nga-lugina-ne-zgjedhjet-parlamentare-te-kosoves-foto/20%Monthly2017-06-04 15:08
https://presheva.com/dikur-me-uck-lufonte-per-kosoven-sot-jeton-si-lyps-video/20%Monthly2017-06-04 15:04
https://presheva.com/si-u-sulmua-londra-ne-8-minuta-castet-e-tmerrit-video/20%Monthly2017-06-04 08:35
https://presheva.com/zyrtaret-zviceran-aplikoni-per-pasaporten-zvicerane-para-se-te-ashpersohen-kriteret/20%Monthly2017-06-04 08:27
https://presheva.com/mergata-voton-lugina-veshtron/20%Monthly2017-06-03 13:43
https://presheva.com/arben-gashi-lugina-e-presheves-nuk-ka-nevoj-per-fjale-boshe-e-deklarata-politike-por-per-veprime-konkrete-diplomatike/20%Monthly2017-06-03 11:33
https://presheva.com/nga-guerilja-ne-kuvend-rrefimi-jetesor-i-preshevarit-liburn-aliu-video/20%Monthly2017-06-03 10:37
https://presheva.com/moslejimi-i-atifetes-te-hyje-ne-serbi-shkelje-e-marrveshjes-se-brukselit/20%Monthly2017-06-03 07:16
https://presheva.com/te-gervishtur-nakull-12/20%Monthly2017-06-02 22:10
https://presheva.com/kryetari-arifi-dhe-zv-kryetari-i-apn-dekorohen-me-cmimin-ambasadore-te-paqes/20%Monthly2017-06-02 20:52
https://presheva.com/shtetasi-nga-shqiperia-tenton-ta-korruptoje-policin-kufitar-me-20-euro/20%Monthly2017-06-02 10:21
https://presheva.com/de-biasi-do-te-largohet-nga-shqiperia-pas-ndeshjes-me-izraelin/20%Monthly2017-06-02 09:58
https://presheva.com/apn-procesi-i-ndryshimit-vazhdon/20%Monthly2017-06-02 09:32
https://presheva.com/ne-bujanoc-zbulohen-6-kilogram-droge-heroine-arrestohen-3-narko-diler/20%Monthly2017-06-02 09:15
https://presheva.com/deputetet-popullor-2-2-milione-dinare-per-benzin-dhe-3-8-milione-per-rroga/20%Monthly2017-06-02 09:10
https://presheva.com/ja-si-ta-parandaloni-djersitjen-gjate-veres-me-metoda-efikase/20%Monthly2017-06-02 07:04
https://presheva.com/komandant-cakalla-leter-dritheruese-zoran-zaevit/20%Monthly2017-06-02 06:58
https://presheva.com/nenshkruhet-marrveshja-per-pensione-ne-mes-kosoves-dhe-zvicres/20%Monthly2017-06-02 06:56
https://presheva.com/fushata-ne-kosove-me-premtime-te-parealizueshme/20%Monthly2017-06-02 06:20
https://presheva.com/forja-e-ramiz-lladrovcit-qe-do-te-qeshni-shume-video/20%Monthly2017-06-02 06:17
https://presheva.com/gjermania-duhet-ta-pershpejtojme-ndertimin-e-autostrades-serbi-shqiperi/20%Monthly2017-06-01 22:35
https://presheva.com/shqiptari-nga-maqedonia-lajmroi-speca-dhe-patlixhana-ndersa-iu-gjeten-38-5-kilogram-marihuan-foto/20%Monthly2017-06-01 17:37
https://presheva.com/zyrtare-valverde-nenshkruan-kontrate-dy-vjecare-me-barcelonen/20%Monthly2017-06-01 13:45
https://presheva.com/ne-garen-per-kryeminister-te-kosoves-edhe-lugina-e-presheves-si-prioritet/20%Monthly2017-06-01 11:34
https://presheva.com/arifi-femijet-e-meritojne-cdo-dite-te-jetes-ta-kene-1-qershor/20%Monthly2017-06-01 11:13
https://presheva.com/cfare-premton-vetvendosja-per-shqiptaret-e-lugines-nese-i-fiton-zgjedhjet/20%Monthly2017-06-01 10:56
https://presheva.com/pse-ndodhin-dhe-sa-jane-te-rrezikshme-turbulencat-ne-aeroplan-tregon-piloti/20%Monthly2017-06-01 08:37
https://presheva.com/asus-prezanton-laptopin-me-te-holle-ne-bote-fotovideo/20%Monthly2017-06-01 08:35
https://presheva.com/lamborghini-centenario-kushton-rreth-2-milion-euro-foto/20%Monthly2017-06-01 08:33
https://presheva.com/juventus-apo-real-mbrojtja-apo-sulmi-historia-thote-se-fiton/20%Monthly2017-06-01 08:17
https://presheva.com/kombinimi-i-limonit-me-soden-e-bukes-qe-mund-tju-shpetoje-jeten/20%Monthly2017-06-01 07:07
https://presheva.com/caji-i-zi-zvoglon-rrezikun-nga-sulmi-ne-zemer/20%Monthly2017-06-01 07:06
https://presheva.com/zyrtarisht-formohet-qeveria-zoran-zaev-kryeminsiter-i-maqedonise/20%Monthly2017-06-01 07:03
https://presheva.com/pronari-i-tv-vranjes-behet-pronar-edhe-i-rtv-bujanocit-per-1-dinar/20%Monthly2017-06-01 06:50
https://presheva.com/ushtria-serbe-dhe-kryqi-i-kuq-kontrollime-mjeksore-ne-ternocin-e-madh/20%Monthly2017-06-01 06:37
https://presheva.com/aksident-tmerrues-i-kamionit-nga-shqiperia-ne-autostrade-afer-presheves-foto/20%Monthly2017-06-01 06:21
https://presheva.com/arrestohet-kosovari-qe-tmerronte-zviceranet/20%Monthly2017-06-01 05:59
https://presheva.com/cristiano-ta-shkruajme-historine-me-dy-champions-radhazi/20%Monthly2017-06-01 05:59
https://presheva.com/dilema-e-zidane-isco-apo-bale-si-titullar/20%Monthly2017-06-01 05:57
https://presheva.com/banoret-e-dobroshtit-te-tetoves-mbyllin-bastoret-sportive-ne-fshat/20%Monthly2017-06-01 05:55
https://presheva.com/elza-sadiku-nga-presheva-kandidat-per-deputete-ne-parlamentin-e-kosoves/20%Monthly2017-06-01 05:52
https://presheva.com/kosovaret-nga-gjermania-dergojne-me-se-shumti-para-ne-kosove/20%Monthly2017-06-01 05:50