XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/ronaldo-nuk-e-do-mbappen-ne-real-madrid/20%Monthly2017-07-31 07:46
https://presheva.com/ciftet-ne-kosove-me-se-shumti-shkurorezohen-ne/20%Monthly2017-07-31 07:42
https://presheva.com/xhaka-rikthehet-ne-kombetare-e-bind-panucci/20%Monthly2017-07-31 06:10
https://presheva.com/whatsappi-me-1-3-miliard-perdorues-aktive-ne-muaj/20%Monthly2017-07-31 06:08
https://presheva.com/specifikat-e-samsung-galaxy-s8-active/20%Monthly2017-07-31 06:04
https://presheva.com/volkswagen-touareg-2018/20%Monthly2017-07-31 06:02
https://presheva.com/pse-duhet-gjithhere-ti-hiqni-nga-rryma-te-gjitha-pajisjet-kur-shkoni-ne-pushim/20%Monthly2017-07-31 05:59
https://presheva.com/zhdukni-thinjat-kjo-eshte-metoda-ne-kushte-shtepiake/20%Monthly2017-07-31 05:57
https://presheva.com/largojeni-anemine-duke-pire-kete-leng/20%Monthly2017-07-31 05:56
https://presheva.com/me-kete-pije-cudiberese-djegni-yndyren-e-barkut-per-vetem-7-dite-receta/20%Monthly2017-07-31 05:55
https://presheva.com/mahrez-afer-transferimit-ne-rome/20%Monthly2017-07-31 05:51
https://presheva.com/suarez-e-messi-injorojne-neymarin-video/20%Monthly2017-07-31 05:50
https://presheva.com/daciq-marreveshja-ne-mes-shqiptareve-dhe-serbeve-vetem-me-krijimin-komunave-serbe-ne-kosove/20%Monthly2017-07-31 05:44
https://presheva.com/tradite-ne-lugine-dasme-pa-flamur-nuk-behet/20%Monthly2017-07-31 05:41
https://presheva.com/fotoreportazh-edhe-lugina-e-presheves-me-tour-de-lugina-turne-me-bicikleta-nga-ternoci-presheve/20%Monthly2017-07-30 15:45
https://presheva.com/mergimtaret-ankohen-per-vonesa-per-pajisje-me-dokumente/20%Monthly2017-07-30 13:56
https://presheva.com/pique-neymarit-zgjedh-para-ose-tituj/20%Monthly2017-07-30 01:12
https://presheva.com/zyrtare-pdk-nominon-kadri-veselin-per-kryeparlamentar/20%Monthly2017-07-30 01:08
https://presheva.com/ljajiq-tregon-se-si-do-te-perfundoj-bisedimet-serbi-kosove/20%Monthly2017-07-30 01:07
https://presheva.com/aksioni-i-largimit-nga-rruga-te-lypsareve-qe-vijne-nga-qytetet-tjera-foto/20%Monthly2017-07-30 01:04
https://presheva.com/a-do-te-transferohet-dembele-tek-barcelona/20%Monthly2017-07-29 08:31
https://presheva.com/bartomeu-psg-mund-ta-transferoj-neymarin-nese-paguan-222-milione-euro/20%Monthly2017-07-29 08:29
https://presheva.com/vucic-pershendet-deklaraten-e-akademikut-serb-skemi-me-djem-per-lufte-te-re-me-kosoven/20%Monthly2017-07-29 08:27
https://presheva.com/humb-jeten-punetori-kosovar-ne-gjermani-e-ze-ekskavatori/20%Monthly2017-07-29 08:25
https://presheva.com/beteja-e-komandanteve/20%Monthly2017-07-29 08:24
https://presheva.com/reagojne-familjaret-e-ballistit-nese-ekstradohet-ne-serbi-do-te-veteflijohemi/20%Monthly2017-07-29 08:23
https://presheva.com/pritje-te-gjata-ne-kufirin-kosove-serbi-ne-merdar/20%Monthly2017-07-28 23:10
https://presheva.com/lirim-jakupi-lirohet-nga-te-gjitha-akuzat/20%Monthly2017-07-28 07:57
https://presheva.com/inter-ofron-50-milione-euro-per-vidalin/20%Monthly2017-07-28 06:22
https://presheva.com/shpartallohet-banda-e-perbere-prej-dhjete-shqiptareve-dhe-nje-zvicerani/20%Monthly2017-07-28 06:20
https://presheva.com/serbi-i-shkruan-shqiptarit-cfare-i-thashe-per-ju-tim-biri-kur-vizitova-shkodren/20%Monthly2017-07-28 06:18
https://presheva.com/arrestohet-ne-peje-kosovari-i-denuar-me-17-vjet-burgim-ne-zvicer/20%Monthly2017-07-28 06:16
https://presheva.com/rufi-osmani-mund-te-jete-ministri-nga-maqedonia-ne-qeverine-kryeministrit-rama/20%Monthly2017-07-28 06:13
https://presheva.com/hazard-te-zevendsoj-neymarin/20%Monthly2017-07-28 06:10
https://presheva.com/aksident-i-rende-nje-grua-dhe-tre-meshkuj-te-vdekur-ne-aksidentin-ne-prishtine-foto/20%Monthly2017-07-28 05:44
https://presheva.com/cifti-shqiptar-fsheh-35-200-euro-duke-ardhe-nga-danimarka-foto/20%Monthly2017-07-27 21:31
https://presheva.com/pamje-te-frikshme-nga-stuhia-ne-stamboll-video/20%Monthly2017-07-27 21:17
https://presheva.com/kovaceviq-serbia-ska-femije-per-te-nisur-lufte-te-re-me-kosoven-ndryshe-do-te-merrnim-fund/20%Monthly2017-07-27 16:33
https://presheva.com/projekti-i-nderrimit-te-kabllove-elektrike-ne-presheve-drejt-deshtimit-dokument/20%Monthly2017-07-27 13:11
https://presheva.com/volkswagen-vetura-me-e-regjistruar-ne-kosove-foto/20%Monthly2017-07-27 09:28
https://presheva.com/ja-si-ta-kuptoni-se-trupi-juaj-ka-dehidruar/20%Monthly2017-07-27 09:08
https://presheva.com/zidane-nuk-garanton-per-sulmin-bbc/20%Monthly2017-07-27 09:06
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-serbi-humbin-jeten-4-persona-foto/20%Monthly2017-07-27 08:57
https://presheva.com/presheva-dhe-bujanoci-me-noter-publik-per-verifikim-te-dokumentave/20%Monthly2017-07-27 07:26
https://presheva.com/messi-fshin-te-gjitha-fotot-e-perbashketa-me-neymarin-nga-instagrami/20%Monthly2017-07-27 06:50
https://presheva.com/manchester-city-turperon-real-madridin-me-rezultat-41-video/20%Monthly2017-07-27 06:30
https://presheva.com/kryetari-i-knsh-se-jonuz-musliu-denohet-me-40-dit-burg/20%Monthly2017-07-27 06:21
https://presheva.com/aksidentalisht-vritet-preshevari-ne-nje-dasem-ne-likove-te-kumanoves/20%Monthly2017-07-27 06:09
https://presheva.com/musliu-nuk-me-denuan-per-shkak-te-vendosjes-se-flamurit-kombetar/20%Monthly2017-07-27 00:55
https://presheva.com/ekspozitura-e-bankes-komerciale-hapet-ne-vm-center/20%Monthly2017-07-27 00:50
https://presheva.com/tragjedi-ne-gostivar-djali-dhe-babai-shqiptar-vdesin-brenda-2-ditesh/20%Monthly2017-07-26 19:14
https://presheva.com/joshua-klitschko-revanshi-me-11-nentor/20%Monthly2017-07-26 11:18
https://presheva.com/hoteli-pa-yje-nen-qiell-te-hapur-synohet-ne-tere-zvicren/20%Monthly2017-07-26 10:15
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-medvegje-fiton-projekt-43-milione-dinare-per-rekonstruim/20%Monthly2017-07-26 09:30
https://presheva.com/ne-nentor-leshohen-ne-qarkullim-edhe-8-kilometra-autostrade-afer-bujanocit/20%Monthly2017-07-26 08:57
https://presheva.com/shkolla-fillore-me-9-vite-e-mesmja-e-obliguar/20%Monthly2017-07-26 08:45
https://presheva.com/18-vite-te-vjetra-eshte-mesatarja-e-veturave-qe-vijne-nga-perendimi-ne-kosove/20%Monthly2017-07-26 07:53
https://presheva.com/ky-shqiptar-eshte-heroi-i-dites-ne-zvicer-ku-ndodhi-sulmi-me-sharre-ja-cka-ka-bere/20%Monthly2017-07-26 07:51
https://presheva.com/presheva-ime-turistike/20%Monthly2017-07-26 07:42
https://presheva.com/psg-gati-45-milione-per-sanchez/20%Monthly2017-07-26 06:03
https://presheva.com/barcelona-arrin-marreveshje-me-coutinhon/20%Monthly2017-07-26 06:02
https://presheva.com/chrome-shfletuesi-numer-nje-ne-bote/20%Monthly2017-07-26 05:58
https://presheva.com/sheroni-plaget-ne-kembe-me-disa-metoda-natyrale/20%Monthly2017-07-26 05:55
https://presheva.com/sheroni-dhimbjet-e-kyceve-me-kete-recete/20%Monthly2017-07-26 05:52
https://presheva.com/vuciq-ka-vetem-nje-rruge-qe-te-arrihet-marreveshje-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2017-07-26 05:49
https://presheva.com/5-shqiptar-nga-kosova-akuzohen-per-68-vjedhje-ne-gjermani-ja-emrat-foto/20%Monthly2017-07-26 05:47
https://presheva.com/mergimtaret-ne-kosove-priten-me-dajak-tmerrohen-femijet-video/20%Monthly2017-07-26 05:40
https://presheva.com/renie-drastike-e-cmimeve-ne-durres-saranda-pese-fish-me-e-shtrenjte/20%Monthly2017-07-25 16:19
https://presheva.com/120-000-euro-te-fshehura-ne-trup-dhe-ne-cant-me-dysheme-te-dyfisht-foto/20%Monthly2017-07-25 09:33
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-somolice-afer-bujanocit-foto/20%Monthly2017-07-25 06:47
https://presheva.com/peshku-redukton-semundjet-e-zemres-dhe-kancerin/20%Monthly2017-07-25 06:35
https://presheva.com/formacioni-i-frikshemi-manchester-cityt/20%Monthly2017-07-25 06:33
https://presheva.com/40-milione-euro-per-sergi-roberton-e-barcelones/20%Monthly2017-07-25 05:59
https://presheva.com/real-madridi-deshiron-ta-shes-benzeman/20%Monthly2017-07-25 05:54
https://presheva.com/dallaveret-me-kilometrat-e-veturave-video/20%Monthly2017-07-25 05:49
https://presheva.com/ja-se-cfare-punojne-te-huajt-ne-zvicer-dhe-cilet-etni-qendrojne-me-teper/20%Monthly2017-07-25 05:47
https://presheva.com/10-gjera-qe-duhet-ti-dini-per-te-fituar-pasaporten-zvicerane/20%Monthly2017-07-25 05:44
https://presheva.com/ne-zvicerr-nje-person-sulmoi-kalimtaret-me-sharr-me-zinxhir/20%Monthly2017-07-24 13:22
https://presheva.com/pse-u-largua-bonucci-nga-juventus/20%Monthly2017-07-24 11:01
https://presheva.com/seanca-konstituive-ne-parlamentin-e-kosoves-me-3-gusht/20%Monthly2017-07-24 10:54
https://presheva.com/keto-jane-cmimet-e-reja-te-derivateve-te-naftes-ne-maqedoni/20%Monthly2017-07-24 10:50
https://presheva.com/49-perqind-e-qytetareve-te-serbise-duan-te-hyjne-ne-evrope/20%Monthly2017-07-24 10:46
https://presheva.com/qeverisjet-lokale-kane-detyre-ta-mbledhin-berdhogun-e-te-hapin-vende-te-reja-te-punes-e-jo-te-merren-me-gjeopolitike/20%Monthly2017-07-24 09:28
https://presheva.com/mergimtaret-te-lodhur-nga-pritjet-ne-merdare-video/20%Monthly2017-07-24 08:51
https://presheva.com/njerez-me-aftesi-te-jashtezakonshme-video/20%Monthly2017-07-24 07:45
https://presheva.com/durrsaket-te-gjithe-kosovaret-duan-te-vijne-me-autobus-deri-te-banesa-video/20%Monthly2017-07-24 07:24
https://presheva.com/aksidentohet-vetura-me-shtyllen-qytetaret-kerkojne-senzibilizim-dhe-frik-nga-shpejtesia-foto/20%Monthly2017-07-24 06:46
https://presheva.com/samsung-note-8-prezantohet-me-23-gusht/20%Monthly2017-07-24 06:28
https://presheva.com/a-duhet-ta-ruani-shalqirin-ne-frigorifer/20%Monthly2017-07-24 06:20
https://presheva.com/a-e-dini-sa-gjate-mund-te-mbijetoni-pa-uje/20%Monthly2017-07-24 06:21
https://presheva.com/metod-natyrale-per-sherimin-e-lekures-se-djegur/20%Monthly2017-07-24 06:07
https://presheva.com/me-kete-metode-zbuloni-se-sa-te-fresketa-jane-vezet/20%Monthly2017-07-24 06:01
https://presheva.com/philip-lahm-lojtari-i-vitit-2017-ne-gjermani-foto/20%Monthly2017-07-24 05:58
https://presheva.com/mendy-niset-per-amerike-per-tiu-bashkuar-manchester-cityt/20%Monthly2017-07-24 05:54
https://presheva.com/vjen-nje-lajm-fantastik-per-kosovaret-qe-e-duan-pasaporten-zvicerane/20%Monthly2017-07-24 05:46
https://presheva.com/blerja-e-sigurimit-per-veture-po-irriton-mergimtaret/20%Monthly2017-07-23 22:35
https://presheva.com/per-shkak-te-martesave-fiktive-zvicra-ua-anulon-te-huajve-50-pasaporta-ne-vit/20%Monthly2017-07-23 19:40
https://presheva.com/cilesite-kuruese-te-plazheve-te-ulqinit/20%Monthly2017-07-23 19:17
https://presheva.com/edi-rama-do-te-arrestohen-edhe-ministra/20%Monthly2017-07-23 19:12
https://presheva.com/ne-merdare-deri-ne-tri-ore-pritje/20%Monthly2017-07-23 18:01
https://presheva.com/kengetarja-shqiptare-nuk-di-ku-ti-harxhoj-leket/20%Monthly2017-07-23 16:42
https://presheva.com/gjuriq-dialogu-me-shqiptaret-eshte-ne-interes-te-serbise/20%Monthly2017-07-23 14:32
https://presheva.com/aeroporti-i-shkupit-kercenohet-me-hedhje-ne-ere/20%Monthly2017-07-23 14:27
https://presheva.com/vjedh-veturen-ne-prishtine-arrestohet-shtetasi-i-shqiperise/20%Monthly2017-07-23 10:47
https://presheva.com/kompania-kosovare-jep-450-euro-rroge-ankohet-se-nuk-mund-te-gjej-puntor/20%Monthly2017-07-23 10:43
https://presheva.com/me-shume-futbolliste-shqiptar-ne-superligen-zvicerane/20%Monthly2017-07-23 00:22
https://presheva.com/keto-jane-bandat-me-te-frikshme-ne-shqiperi/20%Monthly2017-07-23 00:18
https://presheva.com/ne-zvicren-lindore-gjendet-ne-pyll-kufoma-e-karbonizuar-e-nje-shtetasi-te-serbise/20%Monthly2017-07-22 10:21
https://presheva.com/scott-serbia-dhe-kosova-ti-normalizojne-mardheniet/20%Monthly2017-07-22 10:17
https://presheva.com/ska-me-vozitje-te-shpejta-ne-autostrade-ja-projekti-i-ri-i-policise-pa-radar-dhe-kamera/20%Monthly2017-07-22 09:04
https://presheva.com/presheve-tabanoc-pritjet-deri-45-minuta/20%Monthly2017-07-22 08:42
https://presheva.com/ngushellimet-dhe-te-pamet-per-te-ndjerin-jusuf-ibrahimin-ne-presheve/20%Monthly2017-07-22 07:30
https://presheva.com/rriten-tensionet-erdogan-gjermanise-nuk-na-frikesoni-me-kercenime/20%Monthly2017-07-22 07:13
https://presheva.com/neymar-ne-psg-dybala-ne-barcelone-foto/20%Monthly2017-07-21 22:43
https://presheva.com/neymar-mos-u-largo-nga-barcelona/20%Monthly2017-07-21 22:31
https://presheva.com/ballkani-drejt-fundosjes-kosova-me-e-rrezikuara-video/20%Monthly2017-07-21 21:46
https://presheva.com/zvicer-serbi-rrah-pilotin-anglez-ne-kafe-pasi-ai-mburrej-se-kishte-bombarduar-serbine-ne-1999/20%Monthly2017-07-21 16:19
https://presheva.com/shoqeria-civile-te-mos-i-hapet-rruge-serbise-per-be-pa-plotesimin-e-standardeve-per-te-drejtat-e-njeriut-dhe-per-minoritetet/20%Monthly2017-07-21 14:39
https://presheva.com/mos-ejani-per-patriotizem-ne-plazhet-tona/20%Monthly2017-07-21 10:21
https://presheva.com/haradinaj-konfirmon-se-deputetja-teuta-rugova-do-tia-jap-voten-per-kryeminister/20%Monthly2017-07-21 10:17
https://presheva.com/shtetasi-turk-fsheh-75-000-euro-ne-jastek-femijesh-foto/20%Monthly2017-07-21 09:49
https://presheva.com/danilo-transferohet-tek-manchester-city/20%Monthly2017-07-21 09:21
https://presheva.com/dani-alves-tenton-ta-bind-neymarin-te-transferohet-tek-psg/20%Monthly2017-07-21 07:28
https://presheva.com/jeta-sekrete-e-angela-merkelit/20%Monthly2017-07-21 07:25
https://presheva.com/plazhet-e-vdekjes-per-pushuesit-kosovar/20%Monthly2017-07-21 06:47
https://presheva.com/dhurata-ahmetaj-super-elegante/20%Monthly2017-07-21 06:26
https://presheva.com/nora-istrefi-unike-edhe-kesaj-radhe/20%Monthly2017-07-21 06:25
https://presheva.com/te-drejtat-e-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves-vazhdojne-te-rrezikohen/20%Monthly2017-07-21 06:19
https://presheva.com/nje-gabim-i-madh-qe-e-beni-me-iphone/20%Monthly2017-07-21 06:14
https://presheva.com/dushi-i-ngrohte-apo-i-ftohte-cili-eshte-me-i-mire/20%Monthly2017-07-21 06:11
https://presheva.com/aloe-vera-ndihmon-ne-sherimin-e-pagjumesise/20%Monthly2017-07-21 06:09
https://presheva.com/chicharito-kthehet-ne-premier-league-tek-west-ham/20%Monthly2017-07-21 06:07
https://presheva.com/bale-nuk-i-frikesohem-konkurrences/20%Monthly2017-07-21 06:03
https://presheva.com/manchester-united-mposht-20-manchester-cityn-video/20%Monthly2017-07-21 05:57
https://presheva.com/humor-shqiptari-dhe-serbi-ne-gazetat-e-zvicres-foto/20%Monthly2017-07-21 05:52
https://presheva.com/mitroviq-jonuz-muslin-duan-ta-largojne-shqiptaret-e-jo-serbet/20%Monthly2017-07-21 05:46
https://presheva.com/policia-maqedone-plackit-kosovaret/20%Monthly2017-07-20 17:22
https://presheva.com/mbytet-kosovari-ne-velipoj-duke-tentuar-ta-shpetoj-gruan-e-tij/20%Monthly2017-07-20 17:19
https://presheva.com/presheva-organizon-festivalin-e-sh-k-a-presheva-festival-i-shoqerive-kulturore-artistike/20%Monthly2017-07-20 17:16
https://presheva.com/ne-presheve-vendoset-elektro-mbushesi-per-vetura-i-pari-ne-serbi-foto/20%Monthly2017-07-20 09:42
https://presheva.com/perez-milanin-e-kemi-rival-dhe-jo-barcelonen/20%Monthly2017-07-20 09:00
https://presheva.com/kredi-deri-ne-fyt-per-dasma/20%Monthly2017-07-20 08:41
https://presheva.com/forbes-shkruan-per-plazhet-e-mrekullueshme-te-shqiperise-cmimet-me-te-lira-ne-bote/20%Monthly2017-07-20 08:37
https://presheva.com/stevanoviq-sns-nuk-hyn-ne-qeverisje-ne-bujanoc/20%Monthly2017-07-20 07:11
https://presheva.com/a-duhet-te-hame-dicka-para-se-te-vrapojme/20%Monthly2017-07-20 06:18
https://presheva.com/vlerat-e-jashtezakonshme-te-ujit-te-detit/20%Monthly2017-07-20 06:14
https://presheva.com/zyrtare-alvaro-morata-lojtar-i-chelsea-per-80-milione/20%Monthly2017-07-20 06:10
https://presheva.com/ky-eshte-formacioni-i-juventusit-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2017-07-20 06:03
https://presheva.com/formacioni-i-frikshem-i-chelseat-nese-transferohet-morata/20%Monthly2017-07-20 06:00
https://presheva.com/shba-dialogu-kosove-serbi-duhet-te-vazhdoje/20%Monthly2017-07-20 05:54
https://presheva.com/historia-e-nje-lypesi-shqiptar-qe-ju-ben-me-lot-kur-e-lexoni/20%Monthly2017-07-20 05:52
https://presheva.com/pushuesit-nga-kosova-jane-turistet-baze-te-plazhit-te-durresit/20%Monthly2017-07-20 05:50
https://presheva.com/vetevendosje-nuk-hyn-ne-asnje-qeveri-pa-kurtin-kryeminister/20%Monthly2017-07-20 05:46
https://presheva.com/mergimtar-mos-dergoni-para-ne-kosove-se-i-beni-njerezit-parazit/20%Monthly2017-07-20 05:44
https://presheva.com/skandal-studentet-e-upse-diplomojne-me-tema-te-blera-online-foto/20%Monthly2017-07-20 05:40
https://presheva.com/turnir-tradicional-ne-futboll-te-vogel-rainca-2017/20%Monthly2017-07-19 13:26
https://presheva.com/vetura-parkohet-midis-rruges-ne-prishtine-foto/20%Monthly2017-07-19 10:53
https://presheva.com/neziri-ne-presheve-veshtire-te-punesohesh-nese-nuk-je-ne-parti-politike/20%Monthly2017-07-19 10:43
https://presheva.com/bileta-plazhi-dallimi-ne-mes-te-ulqinit-dhe-durresit/20%Monthly2017-07-19 07:56
https://presheva.com/trajneri-i-ri-i-kombetares-shqiptare-mberrin-ne-tirane/20%Monthly2017-07-19 06:55
https://presheva.com/kandidatja-per-kongresin-amerikan-krenare-qe-eshte-shqiptare/20%Monthly2017-07-19 06:15
https://presheva.com/ja-si-mund-te-beni-foto-edhe-kur-skeni-me-vend-ne-celular/20%Monthly2017-07-19 06:08
https://presheva.com/ja-cilat-simbole-perdoren-me-se-shumti-ne-facebook/20%Monthly2017-07-19 06:05
https://presheva.com/kur-eshte-mosha-me-e-pershtatshme-per-synetim/20%Monthly2017-07-19 05:59
https://presheva.com/pse-vrasin-njerezit-si-funksionon-mendja-e-nje-vrasesi/20%Monthly2017-07-19 05:57
https://presheva.com/duam-qe-morata-te-qendroje/20%Monthly2017-07-19 05:55
https://presheva.com/alexis-i-ofrohet-real-madridit/20%Monthly2017-07-19 05:53
https://presheva.com/aleix-vidal-refuzon-juventusin/20%Monthly2017-07-19 05:48
https://presheva.com/154-953-euro-kushtoi-darka-e-trump-e-macron-ne-kullen-eiffel/20%Monthly2017-07-19 05:45
https://presheva.com/jovanoviq-me-mire-serbia-te-shkoje-ne-be-pa-kosoven/20%Monthly2017-07-19 05:41
https://presheva.com/zvicra-mendon-ta-beje-me-te-lehte-testin-per-marrjen-e-shtetesise/20%Monthly2017-07-18 23:17
https://presheva.com/nderroi-jete-ne-france-kushtrim-f-kelmendi-nga-presheva/20%Monthly2017-07-18 20:03
https://presheva.com/inicohet-partia-e-re-reforma-pdsh-ne-presheve-foto/20%Monthly2017-07-18 17:16
https://presheva.com/nje-lajm-i-mire-per-shqiptaret-e-zvicres-kjo-nuk-pritej/20%Monthly2017-07-18 16:58
https://presheva.com/gjithnje-e-me-shume-martesa-te-detyruara/20%Monthly2017-07-18 08:42
https://presheva.com/te-gervishtura-nakull-15/20%Monthly2017-07-18 08:16
https://presheva.com/si-ta-sheroni-infeksionin-e-syrit-per-nje-kohe-shume-te-shkurt/20%Monthly2017-07-18 06:50
https://presheva.com/psg-e-gatshme-te-paguaj-222-milione-per-transferimin-e-neymar/20%Monthly2017-07-18 06:48
https://presheva.com/ferrari-ofron-120-milione-qe-ta-vazhdoj-kontraten-vetteli/20%Monthly2017-07-18 06:45
https://presheva.com/%e2%80%8bedhe-kjo-ndodh-ne-kosove-i-dergojne-tikete-te-bastores-dhurate-per-dasme-foto/20%Monthly2017-07-18 06:40
https://presheva.com/100-milione-nga-morata-dhe-danilo/20%Monthly2017-07-18 06:38
https://presheva.com/ja-ku-i-fshehu-turku-20-gram-narkotike-qe-iu-gjeten-ne-kufi-foto/20%Monthly2017-07-18 05:56
https://presheva.com/me-keto-keshilla-permiresoni-shikimin-tuaj/20%Monthly2017-07-18 05:45
https://presheva.com/ku-i-keni-numrat/20%Monthly2017-07-18 05:42
https://presheva.com/komandant-daja-me-19-korrik-do-ti-them-te-gjitha-ne-gjykate-per-rastin-e-kumanoves/20%Monthly2017-07-17 22:54
https://presheva.com/magazina-lufthansa-kosovaret-me-mercedesa-te-zi-dhe-bmw-ve-te-mbushura-plot-me-lule-dhe-tyl/20%Monthly2017-07-17 22:49
https://presheva.com/vozitje-e-cmendur-prej-206-kmh-ne-autostraden-ibrahim-rugova-video/20%Monthly2017-07-17 22:42
https://presheva.com/leshohen-vertetima-fallco-ne-emer-te-ovl-ucpmb-per-ta-fituar-statusin-e-veteranit/20%Monthly2017-07-17 14:40
https://presheva.com/ja-pse-ka-viktima-ne-bregdetin-shqiptar-video/20%Monthly2017-07-17 09:13
https://presheva.com/ja-sa-para-fitoi-federer-me-cmimin-e-wimbledonit/20%Monthly2017-07-17 08:09
https://presheva.com/me-kete-leng-largoni-dhjamin-dhe-toksinat-nga-trupi/20%Monthly2017-07-17 08:06
https://presheva.com/thirje-e-hapur-per-mesimdhenesit-e-lendes-fetare-ne-lugine/20%Monthly2017-07-17 08:02
https://presheva.com/azilkerkuesit-konvertohen-ne-krishter-qe-te-mbeten-ne-zvicer/20%Monthly2017-07-17 07:54
https://presheva.com/pd-ne-bujanoc-nuk-do-ta-perkrahe-me-keshillin-nacional-me-jonuz-musliun/20%Monthly2017-07-17 07:28
https://presheva.com/me-whatsapp-tani-mund-te-dergoni-mp3-dhe-pdf-deri-100-mb/20%Monthly2017-07-17 07:21
https://presheva.com/ne-banjen-e-bujanocit-fillon-sherimi-i-semundjes-se-diabetit/20%Monthly2017-07-17 07:18
https://presheva.com/morata-afer-transferimit-tek-milano/20%Monthly2017-07-17 06:37
https://presheva.com/chelsea-ka-shprehur-interesim-per-sergio-agueron/20%Monthly2017-07-17 06:34
https://presheva.com/reali-do-te-jete-klubi-i-fundit-i-ronaldos-ne-evrope/20%Monthly2017-07-17 06:31
https://presheva.com/gold-ag-kujton-ladorishtin-dhe-shtepine-qe-e-strehoi-ne-kohen-e-luftes/20%Monthly2017-07-17 06:25
https://presheva.com/pamjet-e-frikshme-te-aksidentit-ne-autostraden-tabanoc-kumanove-foto/20%Monthly2017-07-17 06:16
https://presheva.com/varferia-shton-rastet-e-dhunes-ne-familje-video/20%Monthly2017-07-17 06:11
https://presheva.com/pse-teshtijme/20%Monthly2017-07-17 06:08
https://presheva.com/ne-arrestimet-masive-ka-edhe-te-arrestuar-nga-bujanoci-per-shkak-trafikimit-te-migranteve/20%Monthly2017-07-17 05:47
https://presheva.com/i-vodhen-2-bmw-luksoze-i-jep-1000-euro-shperblim-kush-i-gjen-foto/20%Monthly2017-07-16 17:31
https://presheva.com/kosovari-vret-gruan-dhe-dashnorin-e-vajzes-ne-gjermani/20%Monthly2017-07-16 16:31
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-besh-kur-sheh-dikend-qe-po-mbytet-ne-det/20%Monthly2017-07-16 16:19
https://presheva.com/disa-ushqime-qe-na-largojne-dhimbjet/20%Monthly2017-07-16 16:17
https://presheva.com/ja-sa-harxhojne-shqiptaret-per-stoli-ari-neper-dasma/20%Monthly2017-07-16 16:13
https://presheva.com/historia-e-vajzes-nga-kosova-qe-u-nis-per-pushime-ne-turqi-e-perfundoi-ne-isis/20%Monthly2017-07-16 14:03
https://presheva.com/aksion-i-madh-i-policise-360-te-arrestuar-ne-serbi/20%Monthly2017-07-16 13:45
https://presheva.com/hotelet-gjate-sezonit-turistik-keto-jane-cmimet-e-tyre-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2017-07-16 13:42
https://presheva.com/49-shtetas-te-serbise-kane-shkuar-te-luftojne-per-isis/20%Monthly2017-07-16 10:45
https://presheva.com/ja-cka-i-ndodhi-mbreme-ne-turqi-nese-theret-dikend-ne-mobil/20%Monthly2017-07-16 08:09
https://presheva.com/nuk-eshte-ne-kine-por-ne-kosove-foto/20%Monthly2017-07-16 08:04
https://presheva.com/siguria-e-erdoganit-edhe-kur-fluturon-me-avion/20%Monthly2017-07-15 22:26
https://presheva.com/10-menyra-te-shpejta-per-te-sheruar-dhimbjen-e-fytit/20%Monthly2017-07-15 18:47
https://presheva.com/milan-kerkon-modricin-juventus-toni-kroosin/20%Monthly2017-07-15 18:45
https://presheva.com/zyrtare-chelsea-transferon-bakayokon/20%Monthly2017-07-15 18:43
https://presheva.com/nuk-miratohet-rendi-i-dites-per-buxhetin-e-knsh-qe-merr-nga-komuna/20%Monthly2017-07-15 18:40
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-merdare/20%Monthly2017-07-15 18:34
https://presheva.com/ska-karton-te-gjelbert-ne-kosove-vazhdon-plackitja-e-diaspores/20%Monthly2017-07-15 18:33
https://presheva.com/ne-zvicer-plagoset-21-vjecari-nga-kosova/20%Monthly2017-07-15 15:01
https://presheva.com/vlore-tre-te-rinje-mbyten-ne-det-dy-vajza-dhe-nje-djale-video/20%Monthly2017-07-15 14:57
https://presheva.com/bastisen-dhe-arrestohen-dy-vllezerit-salihu-nga-maxherja-e-presheves/20%Monthly2017-07-15 13:59
https://presheva.com/rrihen-shqiptaret-ne-mitrovice/20%Monthly2017-07-15 07:22
https://presheva.com/nuk-i-perballoi-semundjes-nderroi-jete-voglushja-katervjecare-eljesa-ajdini/20%Monthly2017-07-14 20:30
https://presheva.com/sulmuesi-preshevar-atdhe-nuhiu-po-kerkohet-nga-fulham-bolton-dhe-spartak-moska/20%Monthly2017-07-14 17:39
https://presheva.com/mesazhi-solidarizues-nga-kryetari-i-kbi-presheve-sevdail-jakupi-per-nje-vjetorin-e-grushtshtetit-ne-turqi/20%Monthly2017-07-14 15:28
https://presheva.com/chelsea-arrin-marreveshje-me-danilon-e-real-madridit/20%Monthly2017-07-14 14:59
https://presheva.com/manchester-city-transferon-kyle-walker-nga-tottenham/20%Monthly2017-07-14 14:57
https://presheva.com/ne-vitin-2016-ne-kosove-u-martuan-16-051-cifte/20%Monthly2017-07-14 14:54
https://presheva.com/ne-kosove-shpenzohen-rreth-200-milione-euro-ne-vit-per-duhan/20%Monthly2017-07-14 11:22
https://presheva.com/talenti-nga-lugina-po-provohet-ne-west-ham-united-foto/20%Monthly2017-07-14 10:02
https://presheva.com/ne-nje-fshat-te-bujanocit-gjenden-16-gjarprinj-helmues/20%Monthly2017-07-14 09:07
https://presheva.com/mashtrimi-i-mergimtareve-qe-erdhen-per-te-ndertuar-nje-shtepi-video/20%Monthly2017-07-14 09:00
https://presheva.com/video-rrahja-ne-mes-te-prishtines/20%Monthly2017-07-14 08:45
https://presheva.com/ndizet-atmosfera-per-duelin-e-shekullit-mayweather-vs-mcgregor-video/20%Monthly2017-07-14 07:44
https://presheva.com/momente-nga-aksioni-per-arrestimin-e-policit-qe-transportoi-marihuane-video/20%Monthly2017-07-14 07:26
https://presheva.com/shqiptaret-kontrollojne-tregun-e-heroines-ne-zvicer/20%Monthly2017-07-14 06:13
https://presheva.com/pushimet-e-veres-mbi-100-000-udhetare-per-nje-dite-ne-aeroportin-e-cyrihut/20%Monthly2017-07-14 06:10
https://presheva.com/ja-se-per-cfare-sherben-vrima-prane-kameres-se-iphone-foto/20%Monthly2017-07-14 06:06
https://presheva.com/ju-dridhet-qerpiku-i-syrit-ja-perse-ju-ndodh-keshtu/20%Monthly2017-07-14 06:02
https://presheva.com/pse-kur-e-len-duhanin-shton-ne-peshe/20%Monthly2017-07-14 05:58
https://presheva.com/hani-cfare-te-doni-nuk-do-te-shtoni-peshe-por-vetem-me-nje-kusht/20%Monthly2017-07-14 05:54
https://presheva.com/kolona-me-36-ferrari-qe-se-bashku-arrijne-vleren-e-8-milion-eurove-video/20%Monthly2017-07-14 05:51
https://presheva.com/vuciq-evropa-ta-thote-hapur-cili-eshte-kushti-rreth-kosoves/20%Monthly2017-07-14 06:02
https://presheva.com/pikekalimi-kufitar-ne-merdare-me-pak-i-ngarkuar-se-viteve-tjera/20%Monthly2017-07-14 05:44
https://presheva.com/keta-jane-emrat-me-te-cuditshem-te-fshatrave-shqiptare/20%Monthly2017-07-13 20:18
https://presheva.com/la-liga-starton-me-19-dhe-20-gusht/20%Monthly2017-07-13 20:13
https://presheva.com/mbrojtesi-nga-lugina-berat-gjimshiti-zyrtarizohet-tek-benevento-foto/20%Monthly2017-07-13 20:02
https://presheva.com/zyrtare-barcelona-transferon-mbrojtesin-nelson-semedo/20%Monthly2017-07-13 19:59
https://presheva.com/ne-namur-te-belgjikes-ka-nderruar-jete-32-vjecari-nga-rahovica-gezim-kadriu/20%Monthly2017-07-13 19:53
https://presheva.com/mediat-italiane-bonucci-ne-milan-kompletohet-sonte/20%Monthly2017-07-13 15:49
https://presheva.com/pushteti-lokal-brenda-dy-diteve-ndryshon-orarin-e-parkingut-ne-rrugen-kryesore-foto/20%Monthly2017-07-13 14:57
https://presheva.com/roma-kerkon-mahrezin/20%Monthly2017-07-13 11:21
https://presheva.com/messi-kercenon-real-madridin/20%Monthly2017-07-13 11:20
https://presheva.com/te-dyshuarit-per-vdekjen-e-migranteve-mohojne-pergjegjsine-per-aksidentin/20%Monthly2017-07-13 07:41
https://presheva.com/mungesa-e-ujit-dhe-prolongimi-i-projekteve-vitale-ne-presheve/20%Monthly2017-07-13 06:55
https://presheva.com/si-te-humbasni-peshe-ne-kete-vape/20%Monthly2017-07-13 06:34
https://presheva.com/ja-receta-si-ti-largoni-mushkonjat-nga-shtepia/20%Monthly2017-07-13 10:14
https://presheva.com/januzaj-jam-i-lumtur-dhe-mezi-po-pres-te-filloj-sezoni-video/20%Monthly2017-07-13 06:30
https://presheva.com/barcelona-afer-transferimit-te-mbrojtesit-te-benficas/20%Monthly2017-07-13 06:28
https://presheva.com/gjuriq-listes-serbe-lerini-shqiptaret-ta-formojne-qeverine-nese-munden/20%Monthly2017-07-13 06:24
https://presheva.com/si-cdo-vit-mergimtare-kujdes-te-madh-ndaj-plackitesve-dhe-mashtruesve-ne-autostrada/20%Monthly2017-07-13 06:21
https://presheva.com/kujdes-ne-presheve-dhe-bujanoc-ende-ka-mina-dhe-bomba-kasetore/20%Monthly2017-07-13 06:13
https://presheva.com/vitin-e-ardhshem-shkollor-nxenesit-do-te-kene-4-pushime/20%Monthly2017-07-12 23:27
https://presheva.com/vucic-autostrada-nish-prishtine-do-ti-normalizoje-marredheniet-tona/20%Monthly2017-07-12 20:18
https://presheva.com/edi-rama-me-kostum-e-me-atlete-adidas-edhe-para-merkelit-foto/20%Monthly2017-07-12 13:25
https://presheva.com/serbia-dhe-mali-i-zi-negociata-per-antarsim-ne-be-shtetet-tjera-jane-larg/20%Monthly2017-07-12 10:15
https://presheva.com/per-krime-lufte-ne-kosove-u-denuan-me-shume-shqiptar-se-sa-serb/20%Monthly2017-07-12 08:00
https://presheva.com/si-kishte-planifikuar-enver-hoxha-ta-sulmonte-jugosllavine/20%Monthly2017-07-12 06:18
https://presheva.com/aksion-i-madh-policor-ne-maqedoni-arrestohen-13-persona-4-nga-kumanova/20%Monthly2017-07-12 06:15
https://presheva.com/disa-keshilla-si-ta-lini-duhanin/20%Monthly2017-07-12 06:05
https://presheva.com/aloe-vera-bima-e-mrekullise-per-shendetin/20%Monthly2017-07-12 06:03
https://presheva.com/vw-golf-8-detaje-te-reja/20%Monthly2017-07-12 06:00
https://presheva.com/ja-pse-ju-nxehet-celulari-aq-shume-nganjehere/20%Monthly2017-07-12 05:58
https://presheva.com/adnan-januzaj-transferohet-ne-real-sociedad/20%Monthly2017-07-12 05:56
https://presheva.com/uefa-publikon-renditjen-e-re-te-klubeve-me-te-mira-ne-europe/20%Monthly2017-07-12 05:53
https://presheva.com/si-e-bindi-ancelotti-jamesin-qe-kaloi-tek-bayerni/20%Monthly2017-07-12 05:51
https://presheva.com/per-financimin-e-autostrades-nish-prishtine-e-interesuar-te-investoj-edhe-evropa/20%Monthly2017-07-12 05:46
https://presheva.com/kufiri-ne-merdare-edhe-ket-vit-problematik-per-shkak-te-punimeve-te-terminalit-te-ri/20%Monthly2017-07-12 05:43
https://presheva.com/shikoni-si-prodhohet-porsche-911-turbo-s-video/20%Monthly2017-07-11 22:56
https://presheva.com/sa-ore-ne-jave-punojne-punetoret-ne-zvicer/20%Monthly2017-07-11 20:08
https://presheva.com/shpikja-e-fundit-e-dy-shqiptareve-ne-itali-ketu-e-fshehin-kokainen-ne-veture-video/20%Monthly2017-07-11 19:26
https://presheva.com/koalicioni-laa-vetevendosje-eshte-ceshtje-e-perfunduar/20%Monthly2017-07-11 19:19
https://presheva.com/valverde-deshiron-ti-largoj-5-lojtar-nga-barcelona/20%Monthly2017-07-11 09:31
https://presheva.com/hahn-per-shqiperine-e-madhe-eshte-diskutim-i-rrezikshem-dhe-i-papranueshem/20%Monthly2017-07-11 09:18
https://presheva.com/morena-taraku-paralajmeron-projektin-e-ri/20%Monthly2017-07-11 09:13
https://presheva.com/iphone-8-do-te-kushtoj-1000-dollar/20%Monthly2017-07-11 09:11
https://presheva.com/22-vjet-nga-gjenocidi-ne-srebrenice/20%Monthly2017-07-11 09:07
https://presheva.com/shtabi-komunal-per-situata-te-jashtezakonshme-mos-ndizni-zjarr-ne-hapsira-te-hapura/20%Monthly2017-07-11 07:09
https://presheva.com/perfitimet-e-pirjes-se-ujit-esell-ne-mengjes/20%Monthly2017-07-11 06:49
https://presheva.com/lengu-natyral-qe-largon-guret-nga-veshkat/20%Monthly2017-07-11 06:39
https://presheva.com/eric-dier-blerja-e-radhes-se-manchester-united/20%Monthly2017-07-11 06:34
https://presheva.com/ceballos-perforcimi-i-trete-i-real-madridit/20%Monthly2017-07-11 06:32
https://presheva.com/rruga-s-kovacevic-ne-presheve-kthehet-ne-dy-kahje-foto/20%Monthly2017-07-11 06:29
https://presheva.com/serbia-do-te-furnizohet-me-gaz-permes-kosoves/20%Monthly2017-07-11 06:05
https://presheva.com/mashtrim-pse-komuna-nuk-e-hapi-me-1-korrik-kuzhinen-popullore-per-te-varferit-video/20%Monthly2017-07-10 23:28
https://presheva.com/kjo-eshte-vajza-e-komandantit-legjendar-adem-jashari-dhe-femijet-e-saj-foto/20%Monthly2017-07-10 23:19
https://presheva.com/pse-vazhdojne-te-mbajne-arme-kosovaret/20%Monthly2017-07-10 21:16
https://presheva.com/serbia-ia-sheh-hajrin-turqise-erdogan-i-con-ne-beograd-150-biznesmen/20%Monthly2017-07-10 15:50
https://presheva.com/kush-vozit-me-2-promila-alkool-ne-gjak-i-konfiskohet-vetura/20%Monthly2017-07-10 11:14
https://presheva.com/ne-rrugen-bushtran-leran-me-passat-goditi-veturen-e-parkuar/20%Monthly2017-07-10 10:16
https://presheva.com/james-rodriguez-mund-te-transferohet-ne-bayern-munich/20%Monthly2017-07-10 08:39
https://presheva.com/18-vite-nga-vrasja-e-vellezerve-bytyci/20%Monthly2017-07-10 08:29
https://presheva.com/letra-prekese-qe-familja-maloku-nga-kosova-i-shkroi-mjekeve-te-tiranes-pas-humbjes-se-vajzes/20%Monthly2017-07-10 08:26
https://presheva.com/shqiptaret-jashte-kufijve-te-shqiperise-kerkojne-perfitim-te-shtetesise/20%Monthly2017-07-10 07:47
https://presheva.com/mbytet-ne-danub-te-vjenes-22-vjecari-nga-sllupcani-i-kumanoves-foto/20%Monthly2017-07-10 06:58
https://presheva.com/kush-do-ta-formoj-qeverine-e-kosoves/20%Monthly2017-07-10 06:33
https://presheva.com/nese-udhetoni-gjate-me-makine-kete-ushqim-nuk-duhet-ta-hani/20%Monthly2017-07-10 06:28
https://presheva.com/haxhi-krasniqi-behet-gati-se-shpejti-ne-ring/20%Monthly2017-07-10 06:02
https://presheva.com/qeveria-e-re-e-kosoves-te-beje-me-shume-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2017-07-10 05:54
https://presheva.com/pse-u-largua-rooney-nga-manchester-united/20%Monthly2017-07-10 05:50
https://presheva.com/vermaelen-do-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2017-07-10 05:46
https://presheva.com/kurti-apo-haradinaj-me-cilin-do-te-dialogonte-kryeminstrja-serbe-brnabiq/20%Monthly2017-07-09 21:51
https://presheva.com/shqiptaret-po-e-braktisin-gjithnje-e-me-shume-malin-e-zi-video/20%Monthly2017-07-09 21:48
https://presheva.com/reagon-musliu-dicka-shkurt-kryetrit-te-sns-ne-bujanoc/20%Monthly2017-07-09 21:23
https://presheva.com/sa-eshte-numri-i-te-papuneve-ne-zvicer/20%Monthly2017-07-09 19:41
https://presheva.com/cmendet-shqiptari-me-makinen-luksoze-plot-me-droge-shetit-europen/20%Monthly2017-07-09 19:38
https://presheva.com/sheroni-djegjen-e-lekures-ne-kete-menyre/20%Monthly2017-07-09 18:48
https://presheva.com/azis-salihu-me-mashtruan-per-poste-dhe-banese/20%Monthly2017-07-09 18:43
https://presheva.com/edi-rama-pritet-nga-edogani/20%Monthly2017-07-09 18:41
https://presheva.com/kerkohet-lirimi-i-te-akuzuarve-te-kumanoves-ne-te-kunderten-paralajmerohen-trazira/20%Monthly2017-07-09 15:11
https://presheva.com/mungesa-e-buxhetit-zvarrit-marreveshjen-per-reciprocitet-me-targat-kosove-serbi/20%Monthly2017-07-09 15:06
https://presheva.com/serbia-do-te-heq-ditarin-e-shkolles-prinderit-gjithmone-mund-ti-shohin-notat-e-femijeve/20%Monthly2017-07-09 12:16
https://presheva.com/viti-2017-viti-i-stagnimit-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2017-07-09 09:39
https://presheva.com/whatsapp-aplikacioni-me-i-shkarkuar-ne-qershor-ne-top-10/20%Monthly2017-07-09 08:35
https://presheva.com/parandaloni-djersitjen-gjate-veres-me-keto-metoda/20%Monthly2017-07-09 08:31
https://presheva.com/doktori-i-ri-shqiptaro-amerikan-vjen-nga-shba-dhe-ofron-vizita-dhe-ilace-falas-per-shqiptaret-video/20%Monthly2017-07-09 08:19
https://presheva.com/keshilla-si-ta-kaloni-me-lehte-vapen-e-kesaj-vere/20%Monthly2017-07-09 07:48
https://presheva.com/ky-eshte-formacioni-i-frikshem-i-milanit-per-sezonin-201718/20%Monthly2017-07-09 07:43
https://presheva.com/historike-bibiana-steinhaus-do-te-jete-gjyqtarja-e-pare-femer-ne-bundesliga/20%Monthly2017-07-09 07:41
https://presheva.com/keto-jane-profesionet-qe-kerkohen-me-se-shumti-ne-kosove/20%Monthly2017-07-09 07:23
https://presheva.com/nekibja-shqiptarja-qe-u-denua-nga-zvicra-per-dicka-shume-te-cuditshme/20%Monthly2017-07-09 07:20
https://presheva.com/mitroviq-nuk-jam-ne-bisedime-me-shaipin-dhe-nagipin-por-do-ta-mbeshtes-largimin-nga-qeverisja-te-jonuzit/20%Monthly2017-07-09 07:15
https://presheva.com/qyteti-shqiptar-qe-u-ndertua-nga-austriaket-e-u-shkaterrua-nga-shqiptaret-foto/20%Monthly2017-07-09 07:07
https://presheva.com/lugina-e-diskriminuar-kerkon-mbeshtetjen-e-dy-shteteve-shqiptare/20%Monthly2017-07-09 06:48
https://presheva.com/lista-e-deputeteve-shqiptar-ne-parlamentin-e-kosoves/20%Monthly2017-07-09 06:45
https://presheva.com/reali-me-mesfushen-me-te-mire-ne-bote-pas-transferimit-te-ceballos/20%Monthly2017-07-08 20:55
https://presheva.com/neymar-e-deshiron-paulinhon-ne-barcelone/20%Monthly2017-07-08 20:52
https://presheva.com/berat-gjimshiti-me-beneventon-ne-fazen-pergatitore-foto/20%Monthly2017-07-08 20:50
https://presheva.com/qytetaret-revoltohen-me-veturen-e-mergimtarit-qe-e-parkoi-ne-trotuar-video/20%Monthly2017-07-08 20:48
https://presheva.com/librezat-shendetsore-te-vjetrat-nuk-vlejne-te-rejat-nuk-i-kane-400-000-persona/20%Monthly2017-07-08 20:34
https://presheva.com/polici-ne-decan-kercenon-me-vdekje-mergimtarin-per-parkim-te-gabuar-te-vetures-video/20%Monthly2017-07-08 18:17
https://presheva.com/ne-amerike-nderron-jete-24-vjecari-jusuf-ibrahimi/20%Monthly2017-07-08 15:41
https://presheva.com/gruevski-paralajmeron-do-te-kthehem-ne-pushtet/20%Monthly2017-07-08 09:46
https://presheva.com/kosovaret-rreth-2-miliarde-euro-i-mbajne-nen-jastek/20%Monthly2017-07-07 23:28
https://presheva.com/falemnderit/20%Monthly2017-07-07 23:27
https://presheva.com/4-menyra-per-te-parandaluar-sulmin-ne-zemer/20%Monthly2017-07-07 16:17
https://presheva.com/10-ushqimet-me-te-shendetshme-ne-planet/20%Monthly2017-07-07 16:16
https://presheva.com/cfare-qendron-pas-takimit-vv-ldk-video/20%Monthly2017-07-07 16:13
https://presheva.com/vetem-nje-shqiptar-ne-listen-e-te-graduarve-ne-ushtrine-zvicerane/20%Monthly2017-07-07 16:06
https://presheva.com/keqkuptime-ronaldo-kurr-nuk-ka-thene-se-deshiron-te-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2017-07-07 13:45
https://presheva.com/barcelona-ne-probleme-kete-vere-as-me-plan-c/20%Monthly2017-07-07 13:36
https://presheva.com/universiteti-i-prishtines-pritet-te-hap-sot-konkursin-per-regjistrim-te-studentave/20%Monthly2017-07-07 11:27
https://presheva.com/cka-po-ndodh-me-ishujt-ksamil/20%Monthly2017-07-07 11:23
https://presheva.com/i-burgosuri-i-grupit-te-kumanoves-leter-publike-ali-ahmetit-kjo-eshte-porosia-e-tij/20%Monthly2017-07-07 11:21
https://presheva.com/perleshje-masive-mes-shqiptareve-dhe-turqve-ne-gjermani/20%Monthly2017-07-06 23:46
https://presheva.com/andrea-conti-blerja-e-shtate-e-milanit/20%Monthly2017-07-06 23:36
https://presheva.com/superkupa-e-spanjes-ndermjet-realit-dhe-barcelones-luhet-me-13-gusht/20%Monthly2017-07-06 23:33
https://presheva.com/sigurimi-ne-kufi-per-mergimtaret-pse/20%Monthly2017-07-06 23:30
https://presheva.com/e-dua-henen-kur-duket-e-plote-edhe-pse-shndrit-vetem-gjysma-e-saj/20%Monthly2017-07-06 23:05
https://presheva.com/papergjegjshmeria-e-politikaneve-shqiptar-te-lugines/20%Monthly2017-07-06 23:02
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-se-viziton-sami-lushtakun/20%Monthly2017-07-06 17:28
https://presheva.com/presidenti-vuciq-do-te-takohet-me-erdoganin/20%Monthly2017-07-06 17:01
https://presheva.com/parate-e-diaspores-qe-po-e-mbajne-gjalle-kosoven/20%Monthly2017-07-06 14:32
https://presheva.com/eskani-jeton-ne-turqi-me-zemer-nga-llojani-e-presheva-krenar-me-flamurin-kuq-e-zi-dhe-shqiponjen-dy-krenare/20%Monthly2017-07-06 12:33
https://presheva.com/ja-emrat-me-te-pelqyer-per-femije-ne-kosove/20%Monthly2017-07-06 07:51
https://presheva.com/hafez-egzon-ibrahimi-nga-kosova-qendroi-ne-presheve/20%Monthly2017-07-05 23:59
https://presheva.com/ne-vendkalimin-mutivoda-pagesa-e-targave-probe-me-dinar-shkakton-probleme-kosovareve/20%Monthly2017-07-05 23:41
https://presheva.com/pepe-pritet-si-hero-ne-beshiktash-video/20%Monthly2017-07-05 18:25
https://presheva.com/zyrtare-theo-hernandez-transferohet-ne-real-madrid/20%Monthly2017-07-05 18:22
https://presheva.com/%e2%80%8blacazette-ne-arsenal-ketu-luhet-futbolli-me-i-mire-ne-angli/20%Monthly2017-07-05 18:20
https://presheva.com/bashkeshortja-e-ilir-metes-u-zgjodh-kryetare-e-lsi-ja-kush-eshte-monika-kryemadhi/20%Monthly2017-07-05 18:18
https://presheva.com/historia-e-vajzes-nga-kumanova-qe-i-eshte-bashkuar-isis-it/20%Monthly2017-07-05 18:15
https://presheva.com/kosova-me-vetem-1-shkencetar-shqiperia-me-4-ndersa-serbia-ka-32/20%Monthly2017-07-05 13:14
https://presheva.com/dalin-detaje-te-reja-te-krimit-keshtu-e-vrau-gruan-vajzen-dhe-veten-rapsodi-kosovar/20%Monthly2017-07-05 13:11
https://presheva.com/njeri-pyet-gurbetcarin-a-e-parkon-keshtu-veturen-edhe-ne-zvicer/20%Monthly2017-07-05 09:35
https://presheva.com/kryeministrja-brnabiq-shkarkon-50-sekretar-te-shtetit-te-emeruar-nga-vuciq/20%Monthly2017-07-05 09:14
https://presheva.com/dialogu-me-serbine-te-rifilloje-nga-njohja-e-ndersjelle/20%Monthly2017-07-05 09:09
https://presheva.com/prishja-e-gypit-kryesor-dita-e-dyte-e-presheves-pa-uje-foto/20%Monthly2017-07-05 08:27
https://presheva.com/kosova-dhe-serbia-drejt-arritjes-se-marreveshjes/20%Monthly2017-07-04 23:37
https://presheva.com/hoti-edhe-lugina-te-kete-autonomi-si-serbet-e-veriut/20%Monthly2017-07-04 22:28
https://presheva.com/kerkohet-ndihme-per-sherimin-e-mensure-agushit-mga-fshati-nasalce/20%Monthly2017-07-04 18:09
https://presheva.com/familja-mushka-me-embeltore-qindra-vjecare-ne-presheve/20%Monthly2017-07-04 07:27
https://presheva.com/befason-kryeministrja-serbe-ne-mes-be-se-dhe-rusise-serbia-zgjedhe-be-ne/20%Monthly2017-07-04 07:17
https://presheva.com/100-dite-qeverisje-100-dite-deshtim/20%Monthly2017-07-03 15:45
https://presheva.com/regjistrimi-ne-fakultetin-ekonomik-ne-bujanoc-i-hapur-deri-me-14-korrik/20%Monthly2017-07-03 15:23
https://presheva.com/rapsodit-shqiptar-vajzat-i-martohen-me-gjerman-ai-vret-veten-dhe-familjen/20%Monthly2017-07-03 14:31
https://presheva.com/themelohet-instutiti-cabej-ne-tirane-fokus-te-vecante-kosova/20%Monthly2017-07-03 12:03
https://presheva.com/kujdes-ne-plazhe-kosovarit-ne-shengjin-i-vjidhen-telefonat-dhe-100-euro/20%Monthly2017-07-03 08:03
https://presheva.com/gjinekologu-shqiptar-ne-zvicer-qe-beri-mrekulli/20%Monthly2017-07-03 07:59
https://presheva.com/presidenti-i-be-se-kapitulli-i-ri-me-serbine-mund-te-nise-brenda-vitit/20%Monthly2017-07-03 07:55
https://presheva.com/deklaruan-se-po-shkojne-per-te-blere-kombi-me-vone-kapen-me-heroine/20%Monthly2017-07-02 22:39
https://presheva.com/a-e-dini-domethenien-e-shkronjes-i-ne-produktet-e-apple-video/20%Monthly2017-07-02 20:51
https://presheva.com/facebook-lanson-vecorine-gjej-wi-fi-ne-mbare-boten-video/20%Monthly2017-07-02 20:49
https://presheva.com/diego-costa-do-te-kthehet-ne-atletico-madrid/20%Monthly2017-07-02 20:44
https://presheva.com/formacioni-i-reali-madridit-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2017-07-02 20:41
https://presheva.com/44-milione-euro-per-kylor-navas/20%Monthly2017-07-02 20:38
https://presheva.com/forcohet-dinari-kundrejt-euros-arrin-rekordin-e-ketij-viti/20%Monthly2017-07-02 20:36
https://presheva.com/vuciq-shume-e-rendesishme-qe-dialogu-beograd-prishtine-te-vazhdohet/20%Monthly2017-07-02 20:05
https://presheva.com/stefanoviq-serbia-shtet-i-sigurt-mup-punon-tere-kohen/20%Monthly2017-07-02 17:48
https://presheva.com/humbi-7-kilogram-peshe-per-10-dite-me-kete-recete/20%Monthly2017-07-02 07:42
https://presheva.com/gjermania-kerkon-puntore-nga-ballkani-ka-vetem-nje-kusht/20%Monthly2017-07-02 07:39
https://presheva.com/vazhdimi-i-dialogut-kosove-serbi-kerkon-korniza-te-qarta/20%Monthly2017-07-02 07:36
https://presheva.com/nxenesit-e-lugines-nuk-shkollohen-ne-kosove-sepse-serbia-si-njeh-diplomat-video/20%Monthly2017-07-02 00:00
https://presheva.com/policia-e-kosoves-apelon-mergimtaret-shmangni-kufirin-e-merdares/20%Monthly2017-07-01 23:57
https://presheva.com/besa-baftiu-nusja-preshevare-me-e-votuara-si-deputete-ne-gjilan/20%Monthly2017-07-01 23:54
https://presheva.com/ne-kosove-ka-me-shume-vetvrasje-se-vrasje/20%Monthly2017-07-01 14:27
https://presheva.com/hajnat-ia-thyejne-veturen-mergimtarit-i-vjedhin-para/20%Monthly2017-07-01 14:25
https://presheva.com/sa-eshte-e-fuqishme-pasaporta-zvicerane/20%Monthly2017-07-01 08:42
https://presheva.com/shqiperia-nje-nga-15-destinacionet-me-te-mira-ne-bote-per-ta-vizituar/20%Monthly2017-07-01 08:40
https://presheva.com/policia-e-kosoves-patrullon-ne-shqiperi-gjate-sezonit-te-veres/20%Monthly2017-07-01 08:36
https://presheva.com/a-do-te-aderoj-jakup-krasniqi-ne-vetvendosje-video/20%Monthly2017-07-01 06:16