XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/te-gervishtura-nakull-18/20%Monthly2017-08-31 21:49
https://presheva.com/apn-demanton-lajmin-qyqar-dhe-tendencioz-te-inskenuara-ne-mediat-kosovare-dokument/20%Monthly2017-08-31 21:39
https://presheva.com/tallje-e-mjere-me-shtatoren-e-ismet-jasharit-ne-kumanove/20%Monthly2017-08-31 10:14
https://presheva.com/ne-presheve-grindjet-banale-perfundojne-ne-therje-me-thika/20%Monthly2017-08-31 10:10
https://presheva.com/e-dhimbshme-nena-kosovare-qe-ha-buke-4-diteshe-per-tua-kursyer-miellin-femijeve-video/20%Monthly2017-08-31 09:01
https://presheva.com/pse-disa-femrave-u-rriten-floket-shume-ngadale/20%Monthly2017-08-31 08:10
https://presheva.com/ferguson-reali-do-te-dominoje-edhe-per-3-4-sezone-te-tjera/20%Monthly2017-08-31 08:08
https://presheva.com/zyrtare-howedes-nenshkruan-per-juventusin/20%Monthly2017-08-31 07:56
https://presheva.com/shkodran-mustafi-nuk-do-te-transferohet-tek-interi/20%Monthly2017-08-31 07:53
https://presheva.com/nderroi-jete-profesoresha-e-gjuhes-shqipe-syzane-nuhiu-nga-presheva/20%Monthly2017-08-31 07:46
https://presheva.com/nga-1-tetori-llogari-me-te-medha-per-harxhime-te-rrymes-elektrike/20%Monthly2017-08-31 06:27
https://presheva.com/erdogan-dergon-avion-ne-burma-te-ndalohet-gjenocidi-ndaj-myslimaneve/20%Monthly2017-08-31 06:14
https://presheva.com/limoni-dhe-soda-e-bukes-bejne-mrekulli-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2017-08-31 06:10
https://presheva.com/shqiperi-lihtenshtajn-formacioni-i-mundshem-i-kombetares-foto/20%Monthly2017-08-31 06:05
https://presheva.com/bajram-party-nga-klubet-e-nates-ne-kosove-me-birre-vere-e-raki-reagime/20%Monthly2017-08-31 05:59
https://presheva.com/kosovaret-nuk-jane-shtetas-te-serbise/20%Monthly2017-08-31 05:57
https://presheva.com/kolone-dhjetra-kilometershe-ne-gryken-e-gerdelices-foto/20%Monthly2017-08-31 05:52
https://presheva.com/demolohet-dhe-demtohet-shkolla-fillore-migjeni-ne-caravajke-foto/20%Monthly2017-08-30 20:48
https://presheva.com/27-vjetori-i-themelimit-te-pvd-se-me-kryetar-te-vetem-riza-halimin/20%Monthly2017-08-30 16:08
https://presheva.com/ushtari-i-uck-se-heq-dore-nga-statusi-i-veteranit-per-shkak-te-manipulimit-te-listave-dokument/20%Monthly2017-08-30 15:34
https://presheva.com/20-familje-shqiptare-humbasin-gjithcka-nga-uragani-harvey/20%Monthly2017-08-30 15:09
https://presheva.com/liverpool-nuk-do-ta-shese-coutinhon-tek-barcelona-foto/20%Monthly2017-08-30 13:58
https://presheva.com/presidenti-thaci-thote-se-ka-ardhur-koha-per-pajtim-me-serbine/20%Monthly2017-08-30 12:40
https://presheva.com/komandant-sokoli-ja-cka-ndodhi-ne-kumanove-me-9-maj-dhe-kush-jane-organizatoret/20%Monthly2017-08-30 07:19
https://presheva.com/duhani-shkurton-jeten-e-grave-per-10-vjet/20%Monthly2017-08-30 06:32
https://presheva.com/lucas-vasquez-si-zevendesues-i-alexis-sanchez/20%Monthly2017-08-30 06:31
https://presheva.com/coutinho-tek-barcelona-per-160-milione-euro/20%Monthly2017-08-29 23:28
https://presheva.com/ja-dy-arsyet-se-pse-mbappe-zgjodhi-psg-ne-vend-te-real-madridit/20%Monthly2017-08-29 23:26
https://presheva.com/icardi-vlen-250-milion-euro/20%Monthly2017-08-29 23:24
https://presheva.com/per-lindje-e-femiut-te-pare-nga-viti-i-ardhshem-ndihme-prej-100-000-dinare/20%Monthly2017-08-29 23:20
https://presheva.com/ja-ku-i-kishte-fshehur-shtetasi-turk-25-000-euro-foto/20%Monthly2017-08-29 22:44
https://presheva.com/ligji-i-ri-a-lejohet-tejkalimi-ne-vije-te-plote/20%Monthly2017-08-29 22:35
https://presheva.com/stankoviq-qeveria-e-serbise-nuk-manipulon-me-numrin-e-shqiptareve-ne-presheve-bujanoc-dhe-medvegje/20%Monthly2017-08-29 22:27
https://presheva.com/kbi-fikret-limani-kembengul-ne-boshnjakezimin-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2017-08-29 11:14
https://presheva.com/psg-pranon-te-paguan-180-milione-euro-per-mbappe/20%Monthly2017-08-29 08:31
https://presheva.com/demet-e-shkaktuara-si-pasoje-e-keqmenaxhimit-dhe-manovrave-politike-te-koalicionit-te-deshtuar/20%Monthly2017-08-29 06:54
https://presheva.com/vuciq-serbia-do-te-ndihmoj-presheven-e-bujanocin-qe-mos-te-shperngulen-popullata/20%Monthly2017-08-29 06:45
https://presheva.com/si-te-permiresoni-qarkullimin-e-gjakut-me-keto-pese-pije-natyrale/20%Monthly2017-08-29 06:35
https://presheva.com/granit-xhaka-perzgjidhet-lojtari-me-i-mire-per-vitin-2017-ne-zvicer/20%Monthly2017-08-29 06:29
https://presheva.com/mateo-kovacic-pritet-te-transferohet-tek-liverpool/20%Monthly2017-08-29 06:25
https://presheva.com/a-mund-te-transferohet-di-maria-ne-barcelone/20%Monthly2017-08-29 06:23
https://presheva.com/vuciq-flet-per-rolin-e-listes-serbe-dhe-krijimin-e-institucioneve-ne-kosove/20%Monthly2017-08-29 06:20
https://presheva.com/k-u-r-b-a-n-i-dispozita-dhe-rregullat/20%Monthly2017-08-28 21:17
https://presheva.com/presheva-dhe-plisi-i-bardhe-neper-kohe/20%Monthly2017-08-28 18:22
https://presheva.com/policia-maqedone-ne-kembe-per-ta-arrestuar-gruevskin/20%Monthly2017-08-28 18:18
https://presheva.com/nderroi-jete-bashkeatdhetari-ne-zvicer-isa-jashari-nga-fshati-geraj/20%Monthly2017-08-28 11:55
https://presheva.com/ura-ne-bl-shoshaje-ne-gjendje-te-mjerueshme-rrezikon-te-shembet-foto/20%Monthly2017-08-28 11:05
https://presheva.com/sa-ndjekes-duhet-te-keni-ne-instagram-per-te-fituar-te-holla/20%Monthly2017-08-28 09:30
https://presheva.com/dieta-me-e-famshme-anti-celulit-qe-trajton-dhe-parandalon-shfaqjen-e-celulitit/20%Monthly2017-08-28 09:27
https://presheva.com/cfare-duhet-te-hani-kur-keni-probleme-me-kapsllekun/20%Monthly2017-08-28 09:24
https://presheva.com/tifozet-madrilen-nuk-e-duan-benzeman-dhe-bale-me-ne-skuader-video/20%Monthly2017-08-28 08:28
https://presheva.com/rrokulliset-kamioni-me-targa-te-kosoves-dy-persona-lendohen/20%Monthly2017-08-28 06:19
https://presheva.com/aksident-ne-karadak-me-vetur-godet-kafshen-foto/20%Monthly2017-08-28 05:59
https://presheva.com/si-u-kap-kosovari-ne-aeroportin-e-shkupit-me-vize-fallco/20%Monthly2017-08-28 00:34
https://presheva.com/pandeli-majko-ministri-qe-do-te-perkujdeset-per-shqiptaret-jashte-kufijve/20%Monthly2017-08-28 00:32
https://presheva.com/regjistrimi-i-diaspores-per-te-shmangur-manipulimin-e-numrit-te-banoreve/20%Monthly2017-08-28 00:28
https://presheva.com/pas-27-vjetesh-shuhet-partia-per-prosperitet-demokratik-video/20%Monthly2017-08-27 21:00
https://presheva.com/kjo-eshte-qeveria-e-re-e-shqiperise/20%Monthly2017-08-27 17:11
https://presheva.com/e-tmerrshme-thahet-mirusha-shikojeni-gjendjen-aktuale-te-ujevares-foto/20%Monthly2017-08-27 09:55
https://presheva.com/si-po-fshihen-agjentet-serbo-rus-ne-mitrovice-e-ne-nish/20%Monthly2017-08-27 09:50
https://presheva.com/ja-sa-importon-serbia-nga-kosova/20%Monthly2017-08-27 09:46
https://presheva.com/mayweather-e-mposht-me-nokaut-mcgregorin-video/20%Monthly2017-08-27 06:44
https://presheva.com/arrestohet-rijad-k-shtetasi-nga-serbia-qe-plackiti-miliona-euro-ne-gjermani/20%Monthly2017-08-26 20:51
https://presheva.com/32-000-euro-gjobe-per-shoferet-e-autobusit-kosovar-kane-kaluar-43-ore-mbi-timon/20%Monthly2017-08-26 16:58
https://presheva.com/myftiu-i-novi-pazarit-muamer-zukorlic-une-kam-prejardhje-shqiptare/20%Monthly2017-08-26 16:25
https://presheva.com/edhe-kete-vit-shkollor-nxenesit-ne-lugine-pa-tekste-mesimore/20%Monthly2017-08-26 16:21
https://presheva.com/isis-kercenon-papen-do-te-vijme-ne-rome-mbajeni-mend/20%Monthly2017-08-26 06:56
https://presheva.com/grabiten-250-000-franga-denohen-dy-shqiptare-ne-zvicer/20%Monthly2017-08-25 23:33
https://presheva.com/edisa-ahmedi-nga-rahovica-pjesmarse-ne-festivalin-mollekuqet/20%Monthly2017-08-25 23:24
https://presheva.com/ky-eshte-formacioni-i-barcelones-me-dembelen/20%Monthly2017-08-25 17:12
https://presheva.com/fluks-i-madh-drejt-ulqinit/20%Monthly2017-08-25 17:09
https://presheva.com/nje-pjesetar-i-grupit-te-kumanoves-ia-ve-flaken-qelise-se-tij/20%Monthly2017-08-25 17:04
https://presheva.com/kapet-turku-me-mbi-100-fustane-nuserie-foto/20%Monthly2017-08-25 08:11
https://presheva.com/sot-e-2-vjet-ne-bisedimet-kosove-serbi-vetem-4-marreveshje/20%Monthly2017-08-25 07:36
https://presheva.com/19-vjet-nga-renia-e-ismet-jasharit-komandant-kumanova/20%Monthly2017-08-25 06:59
https://presheva.com/nga-1-shtatori-keto-denime-te-tmerrshme-i-presin-vozitesit/20%Monthly2017-08-24 21:22
https://presheva.com/bujtina-e-zavarivac-it-ne-presheve-nen-pronen-e-yumcos-per-8000-euro/20%Monthly2017-08-24 21:14
https://presheva.com/koalicioni-qeverises-i-kaluar-ishin-te-bashkuar-ne-numra-per-interesa-vetanake/20%Monthly2017-08-24 21:07
https://presheva.com/ekskluzive-tjeter-futbollist-nga-lugina-e-presheves-do-te-luaj-me-perfaqesuesen-gjelbrim-taipi-i-gatshem-per-kosoven/20%Monthly2017-08-24 19:05
https://presheva.com/personeli-i-ambasades-se-serbise-kthehen-ne-shkup-foto/20%Monthly2017-08-24 18:38
https://presheva.com/imami-ekstremist-me-i-rrezikshem-ne-austri-eshte-nga-serbia/20%Monthly2017-08-24 18:33
https://presheva.com/deshton-seanca-e-v-te-presheva-ne-zgjedhje-te-parakoheshme-lokale/20%Monthly2017-08-24 10:03
https://presheva.com/festivali-i-filmit-dokumentar-mobikino-vjen-ne-presheve/20%Monthly2017-08-24 08:45
https://presheva.com/mbappe-arrin-marreveshje-me-psg/20%Monthly2017-08-24 07:30
https://presheva.com/media-serbe-nje-here-bashkimi-i-maqedonise-me-kosoven-pastaj-shqiperia-e-madhe/20%Monthly2017-08-24 06:52
https://presheva.com/a-paguhen-mjekrroshat-tregon-enis-presheva/20%Monthly2017-08-24 06:25
https://presheva.com/skandal-keshtu-kercenohet-keshilltari-i-kuvendit-komunal-ne-presheve-xhemail-fazliu/20%Monthly2017-08-23 18:32
https://presheva.com/deshton-seanca-e-v-te-tentativa-e-trete/20%Monthly2017-08-23 08:59
https://presheva.com/hakeret-di-maria-transferohet-ne-barcelone/20%Monthly2017-08-23 08:11
https://presheva.com/keshtu-do-te-ndahen-ministrite-ne-qeverine-haradinaj/20%Monthly2017-08-23 08:00
https://presheva.com/iniesta-mund-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2017-08-22 20:41
https://presheva.com/kjo-eshte-e-dashura-e-kryeministres-se-serbise/20%Monthly2017-08-22 20:37
https://presheva.com/serbet-dhe-maqedonasit-po-pakesohen-numri-i-shqiptareve-eshte-vazhdimisht-ne-rritje/20%Monthly2017-08-22 20:35
https://presheva.com/mustafa-pushteti-lokal-ka-probleme-me-aritmetiken-zgjedhje-te-parakoheshme-lokale-te-shpallen-mbrenda-afatit-dy-mujor/20%Monthly2017-08-22 14:56
https://presheva.com/pushteti-lokal-ne-presheve-taktizime-manipulime-dhe-malverzime-me-situaten-e-rende-politike/20%Monthly2017-08-22 13:36
https://presheva.com/gazeta-greke-serbia-po-i-prish-marredheniet-me-maqedonine-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2017-08-22 13:20
https://presheva.com/ekskluzive-deshtoi-seanca-bie-pushteti-komunal-ne-presheve/20%Monthly2017-08-22 09:27
https://presheva.com/nis-puna-per-ndertimin-e-pikave-te-pageses-ne-autostraden-e-shqiperise/20%Monthly2017-08-22 08:05
https://presheva.com/pacolli-dhe-akr-te-enjten-i-bashkohen-koalicionit-pan/20%Monthly2017-08-22 08:04
https://presheva.com/ky-eshte-serbi-qe-u-vra-me-thike-ne-zemer-ne-mes-te-vjenes-nga-nje-shqiptar/20%Monthly2017-08-21 21:53
https://presheva.com/bekimi-djali-i-hamez-jasharit-kandidat-per-kryetar-te-skenderajit/20%Monthly2017-08-21 21:51
https://presheva.com/10-000-euro-per-te-ndryshuar-identitet-si-u-arrestua-azilanti-kosovar-ne-gjermani/20%Monthly2017-08-21 21:49
https://presheva.com/po-te-behej-lufta-ja-sa-kosovar-do-te-luftojne-per-atdhe/20%Monthly2017-08-21 21:48
https://presheva.com/ja-si-u-terrorizua-ekipi-i-skenderbeut-nga-policia-maqedone-video/20%Monthly2017-08-21 21:46
https://presheva.com/dembele-afer-transferimit-per-130-milione-euro/20%Monthly2017-08-21 21:38
https://presheva.com/vuciq-premton-rritje-te-rrogave-deri-10-perqind/20%Monthly2017-08-21 21:34
https://presheva.com/tentativa-e-fundit-per-te-shpetuar-koalicionin-qeverises-pvd-bdl-udsh-grupi-pdsh/20%Monthly2017-08-21 09:34
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-ish-kryeministri-i-kosoves-bajram-rexhepi/20%Monthly2017-08-21 08:56
https://presheva.com/policia-civile-ne-autostrade-rekordin-e-mban-turku-me-shpejtesi-251-kmh/20%Monthly2017-08-21 08:08
https://presheva.com/kalenderi-hyn-ne-histori-te-automobilizmit-shqiptar-triumfon-ne-zvicer/20%Monthly2017-08-21 07:13
https://presheva.com/neymar-godet-ne-barcelone-ka-drejtor-qe-nuk-duhet-te-jene-aty/20%Monthly2017-08-21 07:03
https://presheva.com/ketu-kane-fjetur-presidentet-e-shba-ve-ja-si-ka-ndryshuar-nder-vite-video/20%Monthly2017-08-21 06:58
https://presheva.com/mafiozi-me-i-madh-shqiptar-i-ballkanit-u-vra-nga-nje-serb-video/20%Monthly2017-08-21 06:54
https://presheva.com/votat-per-koalicionin-pan-e-percan-akr-n/20%Monthly2017-08-21 06:50
https://presheva.com/vetemohimi-i-identitetit-kombetar-ne-lugine/20%Monthly2017-08-20 23:42
https://presheva.com/largoni-herpesin-me-ane-te-mjaltit/20%Monthly2017-08-20 23:04
https://presheva.com/serbia-terheq-urgjentisht-personelin-nga-ambasada-ne-shkup/20%Monthly2017-08-20 23:00
https://presheva.com/neymar-i-jashtezakonshem-shenon-golin-e-vitit-video/20%Monthly2017-08-20 22:54
https://presheva.com/talenti-19-vjecar-nga-prizreni-ne-ekipin-e-pare-te-wolfsburgut/20%Monthly2017-08-20 19:08
https://presheva.com/qytetaret-e-lugines-gjithnje-e-me-shume-preferojne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2017-08-20 19:02
https://presheva.com/ndodh-edhe-kjo-shqiptari-blen-shtepi-nga-serbi-qe-i-vrau-babane-video/20%Monthly2017-08-20 18:58
https://presheva.com/turqia-trefishon-investimet-ne-serbi/20%Monthly2017-08-20 13:15
https://presheva.com/vetem-ne-kete-vend-nuk-blihen-iphona/20%Monthly2017-08-20 13:14
https://presheva.com/manchester-city-eshte-e-gatshme-te-paguaje-klauzolen-e-messit/20%Monthly2017-08-20 13:11
https://presheva.com/ne-nje-hotel-ne-himare-zbulohen-422-kg-droge-arrestohet-pronari/20%Monthly2017-08-20 13:09
https://presheva.com/shqiptari-ne-nju-jork-gjen-portofolin-perplot-me-dollare-dhe-karta-kreditit-te-bankes-ja-cfare-beri-foto/20%Monthly2017-08-19 23:30
https://presheva.com/a-e-dini-se-cfare-ka-brenda-nje-cigare/20%Monthly2017-08-19 23:25
https://presheva.com/nese-keni-frike-nga-fluturimi-me-aeroplan-ja-disa-rregulla-si-ta-largoni-ankthin/20%Monthly2017-08-19 23:23
https://presheva.com/real-madrid-asensio-kushton-500-milione-euro/20%Monthly2017-08-19 23:19
https://presheva.com/kolosi-i-gjuhes-akademik-idriz-ajeti-i-pret-bashkevendesit-e-tij-nga-shoqata-humanitare-medvegja/20%Monthly2017-08-19 23:15
https://presheva.com/te-gervishtura-nakull-17/20%Monthly2017-08-19 23:10
https://presheva.com/vucic-paralajmeron-hapjen-e-tri-fabrikave-ne-jug-te-serbis-po-jo-ne-presheve-dhe-bujanoc/20%Monthly2017-08-19 23:07
https://presheva.com/ushtari-i-uck-se-qe-u-burgos-13-vite-nga-serbia-thote-se-do-te-heq-dore-nga-nenshtetesia-e-kosoves/20%Monthly2017-08-19 06:45
https://presheva.com/ferati-ju-thosha-ruajuni-prej-atyre-qe-bamiresine-e-bejne-publike/20%Monthly2017-08-19 06:42
https://presheva.com/asensio-enderron-te-behet-si-zidane/20%Monthly2017-08-18 22:16
https://presheva.com/kosovarit-gjate-gjykimit-ne-gjermani-i-gjendet-droge-e-fshehur-ne-kepuce/20%Monthly2017-08-18 22:08
https://presheva.com/liverpool-refuzon-125-milione-euro-oferten-per-coutinhon/20%Monthly2017-08-18 17:21
https://presheva.com/matuidi-tek-juventus-per-30-milione-euro/20%Monthly2017-08-18 17:17
https://presheva.com/ja-sa-shqiptar-jane-te-perfaqesuar-ne-njesitin-special-te-maqedonise/20%Monthly2017-08-18 15:33
https://presheva.com/ja-sa-fanella-te-paulinhos-u-shiten-ne-dyqanet-zyrtare-te-barcelones/20%Monthly2017-08-18 14:57
https://presheva.com/blic-shqiptaret-i-japin-miliona-trumpit-qe-ti-bej-presion-serbise-foto/20%Monthly2017-08-18 14:33
https://presheva.com/erdogan-partia-e-merkelit-armike-e-turqise/20%Monthly2017-08-18 13:09
https://presheva.com/me-motociklete-aksidentohet-me-veture-afer-hekurudhes-ne-zhunice/20%Monthly2017-08-18 09:25
https://presheva.com/edita-tahiri-bisedimet-kosove-serbi-vazhdojne-pas-krijimit-te-institucioneve-te-reja/20%Monthly2017-08-18 09:13
https://presheva.com/kjo-pije-natyrale-sheron-infeksionet-urinare/20%Monthly2017-08-18 06:38
https://presheva.com/shqiptarja-qe-ndodhej-ne-zonen-e-sulmit-ne-barcelone-vetem-30-sekonda-na-kane-shpetuar-nga-vdekja-video/20%Monthly2017-08-18 06:31
https://presheva.com/emocionuse-ja-si-u-prit-ish-luftetari-i-uck-qe-u-lirua-pas-13-viteve-burgu-ne-serbi-foto/20%Monthly2017-08-18 06:26
https://presheva.com/turqit-fshehin-600-gram-stoli-ari-ne-gomen-rezerve-foto/20%Monthly2017-08-17 22:09
https://presheva.com/ja-kush-e-qeth-presidentin-hashim-thaci-video/20%Monthly2017-08-17 21:16
https://presheva.com/i-dyshuari-per-sulmin-ne-barcelone-degjonte-noizy-foto/20%Monthly2017-08-17 21:10
https://presheva.com/mberrin-ne-kosove-ish-ushtari-i-uckse-i-liruar-pas-13-vjetesh-burgim-ne-serbi/20%Monthly2017-08-17 17:51
https://presheva.com/masakrohet-nje-25-vjecar-nga-gjilani-ne-mes-te-minhenit-15-here-me-thike/20%Monthly2017-08-17 12:47
https://presheva.com/helmim-masiv-50-veta-helmohen-ne-nje-dasem-ne-shijak-te-shqiperise-video/20%Monthly2017-08-17 12:43
https://presheva.com/dikic-kosova-eshte-e-pavarur-sduhet-te-behet-gaza-serbe-video/20%Monthly2017-08-17 12:40
https://presheva.com/nje-grusht-bajame-ne-dit-ju-mbron-zemren/20%Monthly2017-08-17 10:51
https://presheva.com/psg-tallet-keq-me-barcelonen-pas-humbjes-nga-real-madridi/20%Monthly2017-08-17 10:47
https://presheva.com/paulinho-arrin-ne-barcelone/20%Monthly2017-08-17 10:44
https://presheva.com/watzke-dembele-nuk-eshte-afer-transferimit-ne-barcelone/20%Monthly2017-08-17 10:42
https://presheva.com/diaspora-ne-kosove-cdo-vit-sjell-deri-650-milione-euro/20%Monthly2017-08-17 10:38
https://presheva.com/hanson-ve-burken-ne-senatin-australian/20%Monthly2017-08-17 09:11
https://presheva.com/shteti-serb-nuk-regjistron-femijet-shqiptar-ne-presheve-bujanoc-dhe-medvegje/20%Monthly2017-08-17 08:59
https://presheva.com/albin-kurti-thote-se-e-ka-zbuluar-arsyen-pse-pan-i-ka-bojkotuar-seancat-deri-me-tash/20%Monthly2017-08-17 07:33
https://presheva.com/trajneri-i-shkendijes-kercenon-milanin/20%Monthly2017-08-17 05:48
https://presheva.com/real-madridi-superkampion-i-spanjes/20%Monthly2017-08-17 05:45
https://presheva.com/heshtja-e-big-benit-shkakton-polemika-ne-britani/20%Monthly2017-08-17 05:42
https://presheva.com/kapen-duke-punuar-ne-te-zeze-ne-zvicerr-ja-cka-u-beri-policia-ketyre-3-shqiptareve/20%Monthly2017-08-17 05:39
https://presheva.com/presheva-ne-gjendje-kaotike-ne-munges-te-ujit-institucionet-shpetojne-me-puse-foto/20%Monthly2017-08-16 20:08
https://presheva.com/me-shume-se-400-mjek-kosovar-sherbejne-jashte-kosoves/20%Monthly2017-08-16 16:17
https://presheva.com/kush-eshte-vajza-serbe-ne-kabinetin-e-ilir-metes/20%Monthly2017-08-16 16:14
https://presheva.com/gjuriq-bllokimi-i-dialogut-kosove-serbi-na-con-ne-nje-konflikt-te-ngrire/20%Monthly2017-08-16 12:46
https://presheva.com/stankoviq-qeveria-ka-siguruar-mjete-per-perkthim-dhe-botim-te-teksteve-mesimore-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2017-08-16 11:50
https://presheva.com/transporti-i-droges-me-makinat-e-policeve-te-kosoves/20%Monthly2017-08-16 11:42
https://presheva.com/bastoret-real-madridi-favorit/20%Monthly2017-08-16 11:24
https://presheva.com/serbet-e-jugut-te-serbise-gjithnje-e-me-shume-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2017-08-16 10:56
https://presheva.com/gryka-e-grdelices-pike-e-zeze-kete-vere-per-aksidente/20%Monthly2017-08-16 10:16
https://presheva.com/vetevritet-nje-ushtar-shqiptar-ne-gazi-babe-te-shkupit/20%Monthly2017-08-16 09:19
https://presheva.com/real-madrid-barcelona-formacionet-e-mundshme-2300h/20%Monthly2017-08-16 08:24
https://presheva.com/rrahet-drejtori-i-burgjeve-sokol-zogaj/20%Monthly2017-08-16 07:44
https://presheva.com/skandalet-e-tjera-te-arbitrit-burgos-bengoetxea-ne-favor-te-barcelones/20%Monthly2017-08-16 06:55
https://presheva.com/rama-zgjidhja-perfundimtare-njohja-e-kosoves-nga-serbia-shqiperia-sdeshiron-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2017-08-16 06:42
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-austri-lendohen-rende-dy-femije-nga-maqedonia/20%Monthly2017-08-16 06:37
https://presheva.com/diaspora-nga-shba-porosi-zaevit-kujdes-me-shqiptaret-te-gjene-ajo-qe-gjeti-gruevskin/20%Monthly2017-08-16 06:34
https://presheva.com/messi-deshi-ti-ndihmoj-neymarit-per-topin-e-arte-vetem-te-qendroj-te-barca/20%Monthly2017-08-16 06:31
https://presheva.com/goditet-barcelona-mungon-iniesta-kunder-real-madridit/20%Monthly2017-08-16 06:29
https://presheva.com/dobite-e-panumerta-te-hudhres/20%Monthly2017-08-16 06:16
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-pini-uje-te-detit/20%Monthly2017-08-16 06:12
https://presheva.com/shperngulje-te-shumta-drejt-gjermanise-te-qytetareve-nga-shtetet-lindore-te-be-se/20%Monthly2017-08-16 05:41
https://presheva.com/vjen-nje-lajm-i-keq-per-kosovaret-qe-jetojne-me-ndihma-sociale-ne-zvicer/20%Monthly2017-08-16 05:37
https://presheva.com/femijet-e-lugines-se-presheves-te-lindur-ne-kosove-regjistrohen-ne-tirane/20%Monthly2017-08-15 22:02
https://presheva.com/shkurorezimet-ne-rritje-ne-kosove-femijet-viktimat-me-te-medha-video/20%Monthly2017-08-15 21:57
https://presheva.com/kerkohen-100-zjarfikes-3-ne-presheve-1-bujanoc-dhe-medvegje/20%Monthly2017-08-15 21:34
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-se-takohet-me-shefin-e-zyres-se-osbe-se/20%Monthly2017-08-15 18:52
https://presheva.com/kosova-e-harron-dialogunme-serbine/20%Monthly2017-08-15 15:50
https://presheva.com/rusia-e-mbeshtet-propozimin-rreth-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2017-08-15 15:45
https://presheva.com/bdi-kercenon-se-do-ta-vendos-pllaken-perkujtimore-te-uck-se-ne-kumanove/20%Monthly2017-08-15 11:59
https://presheva.com/sergi-roberto-mund-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2017-08-15 11:55
https://presheva.com/cka-thote-zidane-per-denimin-e-ronaldos-me-5-ndeshje/20%Monthly2017-08-15 11:53
https://presheva.com/idete-e-daciqit-shqiperia-e-madhe-zone-influence-e-perendimit/20%Monthly2017-08-15 10:42
https://presheva.com/kerni-krijova-kombetaren-e-baletit-shqiperi-kosove-me-shfaqje-te-perbashket-edhe-jashte-kufijve-tane/20%Monthly2017-08-15 08:58
https://presheva.com/deti-shqiptar-merr-edhe-nje-jete-humb-jeten-nje-12-vjecare/20%Monthly2017-08-15 08:39
https://presheva.com/pacolli-do-ta-votoj-koalicionin-pan-qe-te-arrij-objektivat-e-tij/20%Monthly2017-08-15 08:37
https://presheva.com/mashtruan-bashkeatdhetaret-me-bileta-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2017-08-15 08:02
https://presheva.com/guardiola-gati-oferten-per-alexis-sanchez/20%Monthly2017-08-15 06:54
https://presheva.com/dollari-arrin-nivelin-me-te-ulet-te-gati-tre-viteve/20%Monthly2017-08-15 06:48
https://presheva.com/e-pabesueshme-keto-tre-shpikje-mbajne-emrin-e-shqiptareve-foto/20%Monthly2017-08-15 06:46
https://presheva.com/vozitesit-e-lodhur-dhe-aksidentet-fatale-gjate-veres-foto/20%Monthly2017-08-15 06:40
https://presheva.com/dortmundi-pranon-oferten-100-milioneshe-per-dembele/20%Monthly2017-08-14 21:43
https://presheva.com/shume-arsyje-pse-duhet-te-konsumoni-tranguj/20%Monthly2017-08-14 21:33
https://presheva.com/ja-cfar-tensioni-te-gjakut-duhet-te-keni-ne-baze-te-moshes/20%Monthly2017-08-14 21:29
https://presheva.com/normalizimi-i-raporteve-mes-kosoves-dhe-serbise-duhet-te-kaloj-permes-lugines-se-presheves/20%Monthly2017-08-14 21:24
https://presheva.com/numri-i-vdekjeve-ne-komunikacion-eshte-rritur-per-18-per-qind/20%Monthly2017-08-14 21:17
https://presheva.com/stankoviq-nuk-ekziston-paralele-e-problemeve-ndermjet-serbeve-te-kosoves-dhe-tri-komunave-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2017-08-14 17:59
https://presheva.com/daciq-zgjidhja-e-konfliktit-serbo-shqiptar-te-behet-me-kompromis-historik/20%Monthly2017-08-14 17:30
https://presheva.com/serbi-ndalohet-automjeti-duke-transportuar-ilegalisht-43-000-tableta-nga-kosova/20%Monthly2017-08-14 17:23
https://presheva.com/ronaldo-pas-denimit-do-te-kthehet-me-20-shtator-foto/20%Monthly2017-08-14 14:52
https://presheva.com/ambasada-e-shba-se-takim-me-udheheqesine-e-alternatives-per-ndryshim/20%Monthly2017-08-14 14:00
https://presheva.com/gjermania-debon-10-shqiptar-ja-perse/20%Monthly2017-08-14 07:51
https://presheva.com/afganet-e-ngujuar-ne-kufirin-serbi-kroaci/20%Monthly2017-08-14 07:49
https://presheva.com/zbulohet-arsyeja-pse-po-ndodhin-aksidentet-ne-kosove/20%Monthly2017-08-14 07:46
https://presheva.com/barcelona-120-milione-per-hazardin/20%Monthly2017-08-13 18:38
https://presheva.com/neymar-debuton-me-psg-ne-ora-21/20%Monthly2017-08-13 18:36
https://presheva.com/arrestohet-shtetasja-turke-qe-shkaktoi-aksidentin-ku-humbi-jeten-nje-person/20%Monthly2017-08-13 18:32
https://presheva.com/risi-nga-1-shtatori-te-gjithe-nxenesit-me-uniforma-dhe-lende-te-reja/20%Monthly2017-08-13 18:24
https://presheva.com/ne-dy-aksidente-ne-autostrade-2-persona-humbin-jeten-10-te-plagosur/20%Monthly2017-08-13 17:52
https://presheva.com/xavi-dembele-duhet-ta-zevendsoj-neymarin/20%Monthly2017-08-13 08:32
https://presheva.com/xhihadistet-e-ballkanit-kthehen-te-zhgenjyer-nga-siria/20%Monthly2017-08-13 08:29
https://presheva.com/fiton-17-milione-franga-ne-llotarine-zvicerane/20%Monthly2017-08-13 08:18
https://presheva.com/ne-lagjet-shqiptare-ne-kumanove-si-ne-kandahar-ne-ato-maqedone-nuk-ndalen-punimet-foto/20%Monthly2017-08-13 08:13
https://presheva.com/barcelona-real-madrid-formacionet-e-mundshme-foto/20%Monthly2017-08-13 08:05
https://presheva.com/asensio-tranferohet-tek-arsenal/20%Monthly2017-08-13 08:02
https://presheva.com/zviceranet-cmenden-pas-meshkujve-shqiptar-statistika-marramendese-te-martesave/20%Monthly2017-08-13 07:58
https://presheva.com/nuk-ka-me-pritje-te-gjata-ne-merdare-dhe-dheu-i-bardhe/20%Monthly2017-08-13 07:55
https://presheva.com/ky-eshte-numri-i-shqiptareve-qe-serbia-po-i-akuzon-per-krime-lufte/20%Monthly2017-08-12 10:59
https://presheva.com/kosovaret-bllokojne-morinen-40-000-persona-ia-msyjne-drejt-bregdetit/20%Monthly2017-08-12 07:52
https://presheva.com/bombe-per-rastin-e-smilkovces-ja-e-verteta-per-rastin-monstra-foto/20%Monthly2017-08-12 07:49
https://presheva.com/liverpool-coutinho-kushton-150-milione-euro/20%Monthly2017-08-12 07:44
https://presheva.com/barcelona-real-madrid-ja-favoriti-i-bastoreve/20%Monthly2017-08-12 07:41
https://presheva.com/ish-zyrtari-i-pentagonit-korene-e-veriut-e-shfarosim-per-30-minuta/20%Monthly2017-08-12 07:37
https://presheva.com/ja-shkaku-se-pse-ky-nxeht-e-ka-kapluar-planetin/20%Monthly2017-08-12 07:34
https://presheva.com/vuciq-para-perfundimit-te-ketij-viti-da-ta-them-mendimin-tim-per-kosoven/20%Monthly2017-08-12 07:31
https://presheva.com/tifozet-e-barcelones-e-duan-di-marian-si-zevendsim-i-neymarit/20%Monthly2017-08-11 21:19
https://presheva.com/tri-komunat-e-lugines-mbesin-me-papunsine-me-te-larte-ne-serbi/20%Monthly2017-08-11 21:14
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-23-vjecari-bujar-maliqi-nga-bilaci-i-bujanocit/20%Monthly2017-08-13 17:34
https://presheva.com/shpeton-ballisti-vendimi-i-gjykates-kroate-terbon-serbet/20%Monthly2017-08-11 12:57
https://presheva.com/tetovari-arben-ameti-kardiologu-i-njohur-qe-sheron-zemra-ne-mes-te-zagrebit/20%Monthly2017-08-11 11:36
https://presheva.com/barcelina-ofron-80-milione-per-asension/20%Monthly2017-08-11 09:12
https://presheva.com/arrestohet-shqiptari-i-dyshuar-se-masakroi-shqiptar-bashke-me-serbet/20%Monthly2017-08-11 08:01
https://presheva.com/lista-srpska-me-mire-me-ramushin-ne-qeveri-se-ne-opozite/20%Monthly2017-08-11 07:55
https://presheva.com/tahiri-ska-dialog-me-serbine-deri-ne-krijimin-e-institucioneve/20%Monthly2017-08-10 23:49
https://presheva.com/mergimtaret-dergojne-miliona-euro-ne-kosove/20%Monthly2017-08-10 14:28
https://presheva.com/cr7-i-gatshem-per-el-classico/20%Monthly2017-08-10 14:24
https://presheva.com/jeta-luksoze-ne-dubai-ndertohet-fshati-nenujor-foto/20%Monthly2017-08-10 12:51
https://presheva.com/ky-eshte-shqiptaro-amerikani-qe-mori-pjese-ne-misionin-apollo-11/20%Monthly2017-08-10 12:48
https://presheva.com/a-e-dini-pse-nuk-duhet-te-qeshni-kur-fotografoheni-per-pasaporte/20%Monthly2017-08-10 12:44
https://presheva.com/whatsapp-behet-me-vecori-si-facebook/20%Monthly2017-08-10 12:42
https://presheva.com/rrjetet-sociale-mund-te-ndihmoje-ne-diagnostikimin-e-depresionit/20%Monthly2017-08-10 12:39
https://presheva.com/ja-si-luftohet-depresioni/20%Monthly2017-08-10 12:36
https://presheva.com/ushqimet-qe-ju-mbrojne-lekuren-nga-dielli/20%Monthly2017-08-10 12:35
https://presheva.com/qytetari-nga-lugina-fyen-policin-ne-kosove-arrestohet-ne-kufi/20%Monthly2017-08-10 12:26
https://presheva.com/real-madrid-arrin-marreveshje-me-monaco-per-mbappe-ja-kur-do-te-transferohet/20%Monthly2017-08-10 12:21
https://presheva.com/barcelona-arrin-marreveshje-personale-me-dembele/20%Monthly2017-08-10 12:18
https://presheva.com/keshtu-duhet-tia-bejme-me-kosoven/20%Monthly2017-08-10 10:24
https://presheva.com/thaci-per-blick-kosovaret-po-e-bejne-zvicren-krenare/20%Monthly2017-08-10 10:20
https://presheva.com/biletat-per-ndeshjen-shkendija-milan-dalin-ne-shitje-ja-sa-kushtojne/20%Monthly2017-08-10 08:14
https://presheva.com/juventusi-do-ta-paguaj-40-milione-klauzolen-e-sergi-robertos-foto/20%Monthly2017-08-10 08:09
https://presheva.com/skenari-i-rrezikshem-destabilizimi-i-kosoves-nepermjet-sherbimeve-ruse-serbe/20%Monthly2017-08-10 08:04
https://presheva.com/plani-i-vuciqit-per-zgjidhjen-e-problemeve-ndermjet-shqiptareve-dhe-serbeve/20%Monthly2017-08-10 08:01
https://presheva.com/drashkoviq-mos-e-genjeni-popullin-se-kosova-nuk-eshte-e-pavarur/20%Monthly2017-08-09 23:21
https://presheva.com/japonezet-ne-vendin-e-pare-ne-bote-per-jetegjatesi/20%Monthly2017-08-09 13:17
https://presheva.com/me-2100-miliarde-dollare-banka-zvicerane-ubs-me-e-madhja-ne-bote/20%Monthly2017-08-09 13:13
https://presheva.com/iphone-8-vjen-vetem-me-tri-ngjyra/20%Monthly2017-08-09 13:11
https://presheva.com/ja-mjete-natyrale-qe-mund-ti-perdorni-kunder-djegieve-te-lekures/20%Monthly2017-08-09 13:08
https://presheva.com/ja-cfare-ndodh-nese-perzieni-dhe-hani-mjaltin-me-soden-e-bukes/20%Monthly2017-08-09 13:03
https://presheva.com/munir-el-haddadi-ka-arritur-marreveshje-me-romen/20%Monthly2017-08-09 13:01
https://presheva.com/kush-eshte-kosovarja-qe-rama-do-ta-beje-shefe-te-diplomacise-se-shqiperise/20%Monthly2017-08-09 11:42
https://presheva.com/kryetari-musliu-takim-me-osbe-ne-tekstet-shkollore-dhe-arsimi-i-larte-ne-lugine/20%Monthly2017-08-09 09:06
https://presheva.com/ndjesia-shqiptare-ne-lugine/20%Monthly2017-08-09 09:03
https://presheva.com/likova-dhe-presheva-te-ndara-te-ndaluara-dhe-te-kercenuara/20%Monthly2017-08-09 09:01
https://presheva.com/ska-me-dilema-zidane-eshte-mourinho-i-koherave-tona/20%Monthly2017-08-09 08:38
https://presheva.com/mbappe-befason-madrilenet-deshiron-te-tranferohet-ne-psg/20%Monthly2017-08-09 07:54
https://presheva.com/shqiptari-habit-zvicren-nderton-super-laborator-droge-kater-kate-nen-toke/20%Monthly2017-08-09 07:48
https://presheva.com/arrestimi-i-11-serbeve-dhe-ruseve-ne-kufi-ja-cfare-po-benin-ne-kosove/20%Monthly2017-08-09 07:45
https://presheva.com/ky-djalosh-cmendi-serbet-midis-beogradit-me-fanellen-e-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2017-08-09 07:41
https://presheva.com/provokon-gazeta-blick-kosovaret-ua-kane-zili-diaspores-se-tyre-ne-zvicer/20%Monthly2017-08-08 14:26
https://presheva.com/dasma-shqiptare-ne-hotel-i-le-pa-gjum-lojtaret-e-real-madridit/20%Monthly2017-08-08 13:25
https://presheva.com/ja-pse-nuk-mund-te-luaj-neymar-ende-per-psg/20%Monthly2017-08-08 12:39
https://presheva.com/neymari-u-shit-nga-klauzola-po-a-mund-te-ndodh-e-njejta-me-messin-e-ronaldon/20%Monthly2017-08-08 12:23
https://presheva.com/real-madrid-manchester-united-formacionet-e-mundshme-foto/20%Monthly2017-08-08 12:06
https://presheva.com/posedon-miliona-por-ja-cfare-jete-modeste-ben-angela-merkel/20%Monthly2017-08-08 11:58
https://presheva.com/vuciq-i-gatshem-per-heqjen-e-kosoves-nga-kushtetuta-e-serbise/20%Monthly2017-08-08 11:53
https://presheva.com/kujdes-neper-plazhet-shqiptare-edhe-hajdutet-kane-shkuar-ne-pushime/20%Monthly2017-08-08 08:11
https://presheva.com/policet-ne-kufirin-e-tabanoces-ne-kushte-te-tmerrshme-foto/20%Monthly2017-08-08 08:07
https://presheva.com/erdogani-pritet-te-zbarkoj-bashk-me-150-biznesmen-ne-beograd/20%Monthly2017-08-08 08:01
https://presheva.com/arrestohet-shoumeni-kosovar-shuki-i-dyshuar-per-trafikim-me-droge/20%Monthly2017-08-07 23:22
https://presheva.com/pacolli-do-qe-qeveria-ti-mbuloje-sigurimet-e-bashkatdhetareve/20%Monthly2017-08-07 23:11
https://presheva.com/gazetari-serb-ideja-e-vucicit-per-kosoven-seshte-e-sinqerte/20%Monthly2017-08-07 23:08
https://presheva.com/shpend-ahmeti-kandidat-per-kryetar-i-komunes-se-prishtines/20%Monthly2017-08-07 15:14
https://presheva.com/levizja-%e2%80%8bvatra-koha-qe-kosova-te-shkembej-territoret-me-serbine/20%Monthly2017-08-07 12:43
https://presheva.com/bastoret-real-madrid-apo-manchester-united-cili-favorit-foto/20%Monthly2017-08-07 11:57
https://presheva.com/ku-do-ti-harxhoj-barcelona-parate-e-shitjes-nga-neymar/20%Monthly2017-08-07 11:21
https://presheva.com/40-000-veta-nga-shqiperia-kosova-e-serbia-jane-punesuar-ne-gjermani/20%Monthly2017-08-07 11:11
https://presheva.com/real-madrid-publikon-listen-e-lojtareve-per-superkupen-e-evropes-foto/20%Monthly2017-08-07 09:54
https://presheva.com/keta-jane-zviceranet-te-cilet-kane-krijuar-ardhmerine-ne-kosove-njeri-kerkon-natyralizim/20%Monthly2017-08-07 09:48
https://presheva.com/si-u-formua-udb-a-jugosllave/20%Monthly2017-08-07 09:40
https://presheva.com/familja-shqiptare-nga-tetova-qe-jeton-me-ujqit-foto/20%Monthly2017-08-07 09:34
https://presheva.com/kosovari-alarmon-policine-zvicerane-qe-e-ndjekin-neper-qytet-per-shkak-se/20%Monthly2017-08-07 09:24
https://presheva.com/drejtoresha-serbe-serbia-duhet-ti-kerkoj-falje-kosoves/20%Monthly2017-08-07 09:17
https://presheva.com/media-ruse-do-te-kete-konflikt-te-armatosur-ne-presheve/20%Monthly2017-08-06 19:43
https://presheva.com/kosova-pjese-e-serbise-komentuesit-masakrojne-ramen-per-harten-video/20%Monthly2017-08-06 18:16
https://presheva.com/a-jane-te-pavarur-gjykatesit-gjerman/20%Monthly2017-08-06 18:13
https://presheva.com/ne-cyrih-vendoset-pllaka-e-cila-falenderon-zvicren-per-mbeshtetjen-per-kosoven/20%Monthly2017-08-06 17:53
https://presheva.com/e-shtuna-e-5-gushtit-per-gjashte-ore-medvegjen-e-gjetisi-dikur-kuq-e-zi/20%Monthly2017-08-06 21:01
https://presheva.com/dani-alves-neymar-me-bindi-te-tranferohem-te-psg/20%Monthly2017-08-06 05:41
https://presheva.com/kushtet-ekonomike-cojne-ciftet-kosovare-ne-shkurorezim/20%Monthly2017-08-06 05:26
https://presheva.com/diaspora-e-pa-deshirueshme-ne-kosove/20%Monthly2017-08-06 05:20
https://presheva.com/turisti-serb-ne-himare-del-nudo-pushuesit-turren-ta-mbysin-foto/20%Monthly2017-08-05 21:58
https://presheva.com/situata-politike-ne-kosove-zgjedhjet-e-reja-shihen-si-mundesi/20%Monthly2017-08-05 21:55
https://presheva.com/ligji-per-perdorimin-e-gjuhes-shqipe-ne-maqedoni-mori-driten-jeshile-nga-qeveria/20%Monthly2017-08-04 18:59
https://presheva.com/lutjet-e-myftiut-te-bipmb-se-per-mergimtaret/20%Monthly2017-08-04 15:44
https://presheva.com/blindohet-aeroporti-i-shkupit-me-789-gusht-ja-perse/20%Monthly2017-08-04 15:30
https://presheva.com/vuciq-merr-guximin-kosova-eshte-e-humbur-per-serbine-video/20%Monthly2017-08-04 13:41
https://presheva.com/ja-ku-i-kishte-fshehur-turku-260-000-euro-foto/20%Monthly2017-08-04 11:11
https://presheva.com/gushti-vazhdon-me-te-nxehte-afrikan-mesoni-kur-do-te-ulen-temperaturat/20%Monthly2017-08-04 09:46
https://presheva.com/politikaneve-francez-u-ndalohet-ti-punesojne-anetaret-e-familjes/20%Monthly2017-08-04 09:33
https://presheva.com/kovacic-nga-reali-mund-te-transferohet-ne-juventus/20%Monthly2017-08-04 09:05
https://presheva.com/ne-real-madrid-largohet-bale-vjen-mbappe-foto/20%Monthly2017-08-04 09:02
https://presheva.com/presheve-horgosh-nuk-mund-ta-kaloni-nen-4-ore-e-16-minuta-perndryshe-do-te-gjobiteni/20%Monthly2017-08-04 08:16
https://presheva.com/ku-jane-numrat/20%Monthly2017-08-04 06:45
https://presheva.com/pesidenti-meta-ja-cfare-porosie-dha-per-luginen/20%Monthly2017-08-04 06:44
https://presheva.com/edhe-nje-i-mbytur-ne-bregdetin-shqiptar-ja-si-u-mbyt-i-moshuari/20%Monthly2017-08-04 06:40
https://presheva.com/dy-fjale-per-mergimtaret-tane-pse-nuk-po-i-duam-ata/20%Monthly2017-08-04 06:37
https://presheva.com/arrestohet-shqiptari-ne-autostraden-beograd-novi-sad-qe-po-voziste-289-kmh/20%Monthly2017-08-04 05:59
https://presheva.com/cfare-duhet-te-beni-kur-ju-bie-tensioni/20%Monthly2017-08-04 05:50
https://presheva.com/kjo-eshte-festa-e-shkendijes-pas-kualifikimit-ne-play-off-te-europa-league/20%Monthly2017-08-04 05:45
https://presheva.com/presidenti-i-psg-neymar-jr-eshte-nje-nder-lojtaret-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2017-08-04 05:42
https://presheva.com/platforma-per-dialog-serbise-i-garantohet-hyrja-ne-be-e-nato-kosoves-i-hapet-rruga-per-be/20%Monthly2017-08-04 05:38
https://presheva.com/karakteristikat-e-samsung-note-8/20%Monthly2017-08-03 06:02
https://presheva.com/samsungu-mbetet-lider-ne-tregun-boteror/20%Monthly2017-08-03 06:01
https://presheva.com/caji-nga-majdanozi-ilac-per-shume-semundje/20%Monthly2017-08-03 06:00
https://presheva.com/me-kete-leng-mund-te-largoni-kilogramet-e-tepert/20%Monthly2017-08-03 05:59
https://presheva.com/real-madridi-i-prish-pune-barcelones-per-dembelen/20%Monthly2017-08-03 05:57
https://presheva.com/lojtaret-e-barcelones-nuk-merziten-me-largimin-e-neymarit-foto/20%Monthly2017-08-03 05:56
https://presheva.com/conte-huazon-25-lojtar-te-chelsea-foto/20%Monthly2017-08-03 05:53
https://presheva.com/tifozet-e-barcelones-zgjedhin-dybalan-si-pasardhes-te-neymarit/20%Monthly2017-08-03 05:52
https://presheva.com/ne-keto-komuna-te-zvicres-kalohet-me-lehte-provimi-per-pasaporte-zvicerane/20%Monthly2017-08-03 05:49
https://presheva.com/solidi-nga-suhareka-qe-i-prodhon-nga-1500-pal-kepuce-ne-dite/20%Monthly2017-08-03 05:47
https://presheva.com/shqiptaret-njeri-nga-kosova-e-tjeteri-nga-shqiperia-konflikt-me-sepata-ne-gjermani-ja-pse/20%Monthly2017-08-03 05:45
https://presheva.com/zjarr-i-madh-ne-somolice-te-rrezikuara-shtepite-dhe-pronat-foto/20%Monthly2017-08-03 05:41
https://presheva.com/shkolla-e-furbollit-lugina-fillon-regjistrimet-e-njomakeve-edhe-ne-bujanoc/20%Monthly2017-08-02 08:42
https://presheva.com/per-pronaret-e-restoraneve-dhe-te-zotet-e-dasmave/20%Monthly2017-08-02 06:25
https://presheva.com/ka-perfunduar-projekti-nevojat-kulturore-te-te-rinjve-ne-bujanoc-presheve-dhe-medvegje-bujanoc/20%Monthly2017-08-02 06:19
https://presheva.com/te-gervishtuea-nakull-16/20%Monthly2017-08-02 06:13
https://presheva.com/arsyet-perse-keni-gazra/20%Monthly2017-08-02 06:08
https://presheva.com/kater-gabimet-me-te-shpeshta-ne-perdorimin-e-ilaceve/20%Monthly2017-08-02 06:07
https://presheva.com/lequipe-te-henen-e-ardhshme-neymar-do-ta-nenshkruaj-marreveshjen/20%Monthly2017-08-02 10:23
https://presheva.com/sulmuesi-i-city-iheanacho-transferohet-tek-leicester-city/20%Monthly2017-08-02 06:01
https://presheva.com/neymar-perfundimisht-do-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2017-08-02 06:00
https://presheva.com/bayern-munich-duhet-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2017-08-02 05:57
https://presheva.com/kosova-me-320-mije-automjete/20%Monthly2017-08-02 05:55
https://presheva.com/serbia-synon-ta-legalizoje-ndarjen-e-veriut/20%Monthly2017-08-02 05:54
https://presheva.com/maqedonasit-rrahin-keq-e-shajne-shqiptarin-skandal-ne-sy-te-policeve-video/20%Monthly2017-08-02 05:53
https://presheva.com/kjo-eshte-dasma-shqiptare-qe-kushtoi-100-000-euro-video/20%Monthly2017-08-01 10:30
https://presheva.com/ja-si-vendosen-vijat-e-bardha-ne-rruge-video/20%Monthly2017-08-01 10:26
https://presheva.com/vettel-dhe-raikkonen-tek-ferrari-edhe-ne-vitin-2018/20%Monthly2017-08-01 10:08
https://presheva.com/ronaldo-mund-te-denohet-me-15-vite-burg/20%Monthly2017-08-01 10:06
https://presheva.com/griezmann-si-pasardhes-i-neymarit/20%Monthly2017-08-01 10:05
https://presheva.com/milan-e-deshiron-transferimin-e-andre-gomesit/20%Monthly2017-08-01 10:04
https://presheva.com/daciqi-kerkon-caktimin-e-ri-te-kufijve-me-kosoven/20%Monthly2017-08-01 09:47
https://presheva.com/konferenca-shkencore-ne-presheve-perfundoi-me-sukses-pati-jehone-rajonale-e-me-gjere-dhe-perfundimet-e-saja/20%Monthly2017-08-01 09:44