XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/evropa-ne-bisedime-duhet-ta-kushtezoje-serbine-qe-ti-rrespektoj-te-drejtat-e-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2017-09-30 18:34
https://presheva.com/kapet-me-120-kilogram-duhan/20%Monthly2017-09-30 18:27
https://presheva.com/si-manipuloi-ish-kryetarja-sinani-opinionin-lidhur-me-shkarkimin-e-zedhenesit-abdullah-ahmedit/20%Monthly2017-09-30 09:13
https://presheva.com/pas-grushteve-mbi-zeken-frasher-krasniqi-ndalohet-ne-paraburgim-nga-prokurori/20%Monthly2017-09-30 08:20
https://presheva.com/nese-katalunia-pavarsohet-ather-ku-do-te-luaj-barcelona/20%Monthly2017-09-29 23:28
https://presheva.com/thomas-tuchel-favorit-per-ta-drejtuar-bayern-munchenin/20%Monthly2017-09-29 23:26
https://presheva.com/kurti-kosoves-nuk-i-duhet-dialogu-me-serbine-por-punesimi-dhe-drejtesia/20%Monthly2017-09-29 23:22
https://presheva.com/arrestohet-bosi-shqiptar-i-prostitucionit/20%Monthly2017-09-29 23:19
https://presheva.com/dita-e-ashuras/20%Monthly2017-09-29 23:10
https://presheva.com/deputeti-hasani-pvd-nuk-e-mbeshtet-me-qeverine-e-serbise/20%Monthly2017-09-29 22:56
https://presheva.com/iljasa-zulfiu-futbollisti-preshevar-qe-po-konsiderohet-fadil-vokrri-i-ri/20%Monthly2017-09-29 11:11
https://presheva.com/jovanoviq-ne-prishtine-me-1999-e-therem-aganin-e-ia-vrame-gjysmen-e-familjes-cekut/20%Monthly2017-09-29 11:03
https://presheva.com/me-opel-vectra-rende-lendoi-biciklistin/20%Monthly2017-09-29 10:33
https://presheva.com/a-do-te-ndertohet-autostrada-gjilan-prishtine/20%Monthly2017-09-29 07:20
https://presheva.com/parandaloni-renien-e-flokeve-me-keto-ushqime/20%Monthly2017-09-29 06:33
https://presheva.com/ronaldo-lexon-mesazhin-e-nje-shqiptari-permend-kosoven-video/20%Monthly2017-09-29 06:25
https://presheva.com/te-ndalohet-hyrja-me-vetura-ne-oborrin-e-shkolles-foto/20%Monthly2017-09-29 06:10
https://presheva.com/asensio-rinovon-me-real-madrid-deri-2023/20%Monthly2017-09-28 23:12
https://presheva.com/sport1-ancelotti-ua-pa-sherrin-ketyre-pese-lojtareve/20%Monthly2017-09-28 23:10
https://presheva.com/davutogllu-ne-shkup-turqit-dhe-shqiptaret-jane-nje-familje-foto/20%Monthly2017-09-28 23:06
https://presheva.com/keta-jane-7-mafiozet-me-te-famshem-shqiptare/20%Monthly2017-09-28 18:27
https://presheva.com/luftetari-gjerman-nga-radhet-e-uck-se-jeton-ne-gjendje-te-mjerueshme-ne-ferizaj/20%Monthly2017-09-28 16:18
https://presheva.com/zyrtare-bayern-munchen-shkarkon-carlo-ancelottin/20%Monthly2017-09-28 13:50
https://presheva.com/a-po-kerkon-ronaldo-rroge-me-te-madhe/20%Monthly2017-09-28 09:57
https://presheva.com/bild-klopp-duhet-ta-zevendsoj-ancelottinfoto/20%Monthly2017-09-28 09:48
https://presheva.com/riparimi-i-xhamit-te-pasme-te-iphone-8-kushton-shume-shtrenjte/20%Monthly2017-09-28 09:41
https://presheva.com/konfirmohet-nga-1-janari-rrogat-per-10-perqind-pensionet-per-5-perqind/20%Monthly2017-09-28 08:02
https://presheva.com/ja-sa-do-te-jene-denimet-nese-tejkaloni-shpejtesine-ne-vende-te-banuara/20%Monthly2017-09-28 07:51
https://presheva.com/kufiri-shqiperi-kosove-si-kufi-i-be-se/20%Monthly2017-09-28 07:36
https://presheva.com/beogradi-bie-ne-duar-te-shqiptarit/20%Monthly2017-09-28 07:33
https://presheva.com/riza-halimi-ja-cka-i-thash-vuciqit-lidhur-me-solid-in-video/20%Monthly2017-09-28 07:13
https://presheva.com/ronaldo-ka-sygjeruar-pasardhesin-e-tij-tek-real-madridi/20%Monthly2017-09-28 06:26
https://presheva.com/7-ushqime-qe-ju-pastrojne-lekuren/20%Monthly2017-09-28 06:17
https://presheva.com/arsyet-pse-disa-njerez-kane-gjithmone-ftohte/20%Monthly2017-09-28 06:13
https://presheva.com/kush-eshte-golshenuesi-i-dyte-tek-barcelona/20%Monthly2017-09-28 06:08
https://presheva.com/cfare-kishte-ndodhe-me-luka-modric-ne-vitin-2003/20%Monthly2017-09-28 06:05
https://presheva.com/cfare-thote-ancelotti-pas-turperimit-nga-psg/20%Monthly2017-09-28 05:53
https://presheva.com/5-breza-ne-nje-fotografi-rrefimi-interesant-per-nje-familje/20%Monthly2017-09-28 05:51
https://presheva.com/ja-ku-i-kishte-fshehur-82-000-euro-foto/20%Monthly2017-09-28 05:49
https://presheva.com/ushtria-shqiptare-sot-dhe-ne-komunizem-ja-sa-ka-ndryshuar-video/20%Monthly2017-09-27 21:41
https://presheva.com/familja-shqiptare-i-dorezon-ne-polici-115-000-euro-te-gjetura-video/20%Monthly2017-09-27 21:36
https://presheva.com/ja-si-i-mashtruan-shqiptaret-ne-auto-shkolla-zvicerane/20%Monthly2017-09-27 21:33
https://presheva.com/kapen-3-persona-me-8-5-kilogram-marihuane/20%Monthly2017-09-27 21:22
https://presheva.com/veteranet-e-ucpmb-se-ne-bujanoc-distancohen-nga-prononcimet-e-munir-rexhepit-nga-presheva/20%Monthly2017-09-27 18:25
https://presheva.com/rama-kercenon-europen-me-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2017-09-27 11:11
https://presheva.com/video-shqetesuese-drejtperdrejt-transmetoi-vetvrasjen-me-helm-te-gjarprit-video/20%Monthly2017-09-27 09:45
https://presheva.com/messi-sot-arrin-legjenden-e-barcelones/20%Monthly2017-09-27 08:36
https://presheva.com/gazetari-maqedonas-fyen-shqiptaret-jane-fis-agresiv-sherbetore-te-amerikaneve-video/20%Monthly2017-09-27 08:24
https://presheva.com/preshevari-qe-vrau-vrasesin-e-vellait-ne-nje-xhami-ne-zvicer-kerkon-rigjykim/20%Monthly2017-09-27 08:04
https://presheva.com/fuqia-e-ronaldos-4-lojtaret-qe-i-bllokoi-te-transferohen-ne-real-madrid/20%Monthly2017-09-27 06:48
https://presheva.com/diego-costa-do-te-rikthehet-ne-ateletico-madrid/20%Monthly2017-09-27 06:31
https://presheva.com/joshua-pergatitet-fort-per-mecin-me-kurbat-pulev-video/20%Monthly2017-09-27 06:29
https://presheva.com/komunalija-e-bujanocit-pregadit-ngritje-te-cmimeve-per-sherbime/20%Monthly2017-09-27 06:26
https://presheva.com/hani-sa-me-shume-rrush-ja-per-cfare-ju-ndihmon/20%Monthly2017-09-26 23:06
https://presheva.com/erdogan-ne-beograd-me-10-tetor-shume-projekte-ekonomike-te-turqise-ne-serbi/20%Monthly2017-09-26 23:04
https://presheva.com/a-eshte-hartuar-marreveshja-e-pajtimit-kosove-serbi/20%Monthly2017-09-26 23:02
https://presheva.com/lugina-e-presheves-ka-nje-lidership-demagog-profesionist/20%Monthly2017-09-26 19:09
https://presheva.com/halimi-mustafa-destani-dhe-aziri-kerkese-e-perbashket-kuvendit-te-republikes-se-serbise-dokument/20%Monthly2017-09-26 18:24
https://presheva.com/inicohet-formimi-i-subjektit-te-ri-politik-ne-presheve-lr-e-pdsh-se/20%Monthly2017-09-26 06:43
https://presheva.com/ne-medvegje-hapet-repart-rrobaqepsie-konkurs-per-punesimin-e-300-personave/20%Monthly2017-09-26 06:18
https://presheva.com/polici-zviceran-behet-islamist-radikal-ne-aeroportin-e-cyrihut-pushohet-nga-puna/20%Monthly2017-09-25 20:55
https://presheva.com/cka-siu-bie-ne-mend-doganieret-kapin-1kg-ari-ne-zorre-te-prapanices-foto/20%Monthly2017-09-25 18:39
https://presheva.com/ruajtja-e-te-dhenave-personale-dhe-numrat-kush-i-keqperdor-denimet-deri-2-milione-dinare/20%Monthly2017-09-25 14:00
https://presheva.com/stankoviq-komuna-e-presheves-nuk-i-kane-perdore-as-5-perqind-te-buxhetit-te-qeverise-per-projekte/20%Monthly2017-09-25 13:46
https://presheva.com/arratiset-shoferi-ne-kufirin-e-presheves-kapen-kokaine-me-vlere-300-000-euro-video-foto/20%Monthly2017-09-25 13:25
https://presheva.com/te-huajve-me-vizen-f-ne-cyrih-u-nderpriten-ndihmat-sociale/20%Monthly2017-09-25 10:56
https://presheva.com/ja-sa-eshte-rroga-e-nje-deputeti-ne-gjermani/20%Monthly2017-09-25 10:50
https://presheva.com/lista-srpska-i-reagon-thacit-nuk-do-ta-votojme-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2017-09-25 09:10
https://presheva.com/endrra-e-zidane-ky-lojtar-do-ta-kompletonte-real-madridin/20%Monthly2017-09-25 09:03
https://presheva.com/me-moton-te-rikthejme-shpresen-apn-ne-bujanoc-fillon-me-procesin-zgjedhor/20%Monthly2017-09-25 07:41
https://presheva.com/racionalizimi-ne-komunen-e-bujanocit-deri-40-puntore-teprice-pune/20%Monthly2017-09-25 07:21
https://presheva.com/ky-eshte-misioni-me-i-veshtire-i-merkelit/20%Monthly2017-09-25 06:16
https://presheva.com/neymar-paguhet-me-shume-se-messi-e-ronaldo-fiton-100-000-euro-ne-dite/20%Monthly2017-09-25 06:12
https://presheva.com/qeveria-planifikon-mesimin-tereditor-neper-shkolla/20%Monthly2017-09-25 06:09
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-beni-nese-nuk-ju-hapet-messengeri-ne-facebook/20%Monthly2017-09-25 06:05
https://presheva.com/njihuni-me-10-semundjet-me-te-dhimbshme-te-njeriut/20%Monthly2017-09-25 06:01
https://presheva.com/stadiumi-camp-nou-mbush-60-vjet/20%Monthly2017-09-25 05:58
https://presheva.com/allahu-iu-pergjigj-lutjeve-tona-refugjatet-siriane-festojne-fitoren-e-merkelit/20%Monthly2017-09-24 22:44
https://presheva.com/gruevski-flet-per-aksionin-e-kumanoves/20%Monthly2017-09-24 21:33
https://presheva.com/pse-zgjedhjet-ne-gjermani-kane-rendesi-per-pjesen-tjeter-te-botes/20%Monthly2017-09-24 14:55
https://presheva.com/shqiptare-dhe-serb-djemt-luajne-futboll-mes-vete-baballaret-theren-me-thika/20%Monthly2017-09-24 11:06
https://presheva.com/ozil-do-te-transferohet-tek-manchester-united/20%Monthly2017-09-24 07:14
https://presheva.com/sot-61-5-milione-gjerman-votojne-per-598-deputet/20%Monthly2017-09-24 07:07
https://presheva.com/klubi-preshevar-i-karates-kthehet-nga-garat-shteterore-te-serbise-me-6-medalje/20%Monthly2017-09-24 07:00
https://presheva.com/patate-dhe-kos-me-kete-diete-humbni-5-kilogram-per-3-dite/20%Monthly2017-09-23 22:47
https://presheva.com/zidane-nuk-brengoset-per-ronaldon/20%Monthly2017-09-23 22:43
https://presheva.com/lorina-arifi-nje-yll-i-lugines-se-presheves-qe-shkelqeu-ne-festivalin-mbarekombetare-te-kenges-mollekuqet/20%Monthly2017-09-23 22:09
https://presheva.com/shqiptaret-vjedhin-veturen-ne-belgjike-ikin-nga-austria-arrestohen-ne-gjermani/20%Monthly2017-09-23 21:54
https://presheva.com/ne-klasen-e-tete-te-jezercit-nxenesit-nuk-din-shkrim-dhe-lexim-video/20%Monthly2017-09-23 21:47
https://presheva.com/shperngulje-masive-nga-zonat-kufitare-me-serbine-video/20%Monthly2017-09-23 21:45
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-ti-beni-vetures-tuaj-kur-duhet-ta-regjistroni/20%Monthly2017-09-23 11:35
https://presheva.com/xhelal-memeti-pvd-brenda-saj-ka-klan-lokalist-video/20%Monthly2017-09-23 11:14
https://presheva.com/sa-vlen-pasaporta-e-serbise/20%Monthly2017-09-23 10:37
https://presheva.com/fotografi-e-rralle-e-familjes-jashari/20%Monthly2017-09-23 10:15
https://presheva.com/vuciq-ska-zgjidhje-reale-ne-rajon-pa-perfshirjen-e-amerikes/20%Monthly2017-09-22 21:47
https://presheva.com/ish-shef-i-kabinetit-sinani-abuzon-rende-amblemen-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2017-09-22 13:01
https://presheva.com/futbollisti-i-pare-preshevar-qe-luan-ne-ekipin-radnik-te-surdulices/20%Monthly2017-09-22 10:25
https://presheva.com/asociacioni-i-komunave-serbe-sipas-kushtetueses/20%Monthly2017-09-22 08:45
https://presheva.com/zbulohet-skandali-i-tre-kosovareve-te-arrestuar-ne-austri/20%Monthly2017-09-22 07:23
https://presheva.com/receta-me-presh-qe-e-largon-diabetin/20%Monthly2017-09-22 07:15
https://presheva.com/keto-mund-te-jene-arsyjet-e-krizes-tek-real-madridi/20%Monthly2017-09-22 07:09
https://presheva.com/%e2%80%8brekord-i-shitjes-se-biletave-per-ndeshjen-shqiperi-itali/20%Monthly2017-09-22 06:35
https://presheva.com/bie-bora-e-pare-ne-kukes-malet-jane-zbardhur-foto/20%Monthly2017-09-22 05:47
https://presheva.com/vuciq-serbia-e-gatshme-per-kompromise-te-renda-me-kosoven/20%Monthly2017-09-22 05:42
https://presheva.com/4-prioritetet-kryesore-te-shpend-ahmetit-per-mandatin-e-ri/20%Monthly2017-09-21 22:53
https://presheva.com/mosmarreveshjet-ne-komunen-e-presheves-video-ktv/20%Monthly2017-09-21 21:32
https://presheva.com/halimi-qeverija-ka-thyer-rende-ligjin-per-pushtet-lokal-ne-serbi/20%Monthly2017-09-21 21:26
https://presheva.com/zinedine-zidane-arsyeton-humbjen-prej-betisit/20%Monthly2017-09-21 06:06
https://presheva.com/si-ta-kuptoni-se-sa-mjalti-eshte-i-pastert-dhe-natyral-video/20%Monthly2017-09-21 06:03
https://presheva.com/vulin-nuk-ka-force-qe-na-detyron-ta-pranojme-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2017-09-21 05:57
https://presheva.com/tri-receta-natyrale-per-dhimbjet-e-fytit/20%Monthly2017-09-21 05:53
https://presheva.com/ja-cfare-temperatura-na-presin-kete-dimer/20%Monthly2017-09-21 05:48
https://presheva.com/ohri-ky-qytet-i-braktisur-nga-shqiptaret/20%Monthly2017-09-21 05:46
https://presheva.com/marreveshjen-me-serbine-thaci-jetike-per-integrimet-e-kosoves/20%Monthly2017-09-21 05:43
https://presheva.com/vuciq-erdogan-brenda-muajit-ne-serbi-me-dy-avione-perplot-biznesmen/20%Monthly2017-09-20 23:35
https://presheva.com/sa-dollare-paguhet-obama-per-fjalimet-e-veta/20%Monthly2017-09-20 23:34
https://presheva.com/ja-pse-lewandowski-do-te-transferohet-ne-real-madrid/20%Monthly2017-09-20 16:13
https://presheva.com/finalja-e-champions-ne-vitin-2019-luhet-ne-stadiumin-e-atletico-madridit-wanda-metropolitano/20%Monthly2017-09-20 16:10
https://presheva.com/qytetet-me-ushqimet-me-te-mira-ne-bote/20%Monthly2017-09-20 14:26
https://presheva.com/sa-dite-duhet-te-punohet-per-ta-blere-nje-iphone-x/20%Monthly2017-09-20 08:46
https://presheva.com/skender-destani-bdl-akuzon-rende-shqiprim-arifin-apn-foto/20%Monthly2017-09-20 08:31
https://presheva.com/haradinaj-bindet-qe-thaci-ta-udheheqe-dialogun-me-serbine/20%Monthly2017-09-20 07:39
https://presheva.com/meksike-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-arriti-ne-149-vete/20%Monthly2017-09-20 07:35
https://presheva.com/ska-liberalizim-vizash-per-kosovaret/20%Monthly2017-09-20 06:24
https://presheva.com/ky-eshte-ilaci-qe-ju-duhet-kunder-kolles-dhe-gripit/20%Monthly2017-09-20 06:19
https://presheva.com/fillon-big-brother-vip-albania-ne-top-channel/20%Monthly2017-09-20 06:16
https://presheva.com/apple-zyrtarisht-leshon-ios-11/20%Monthly2017-09-20 06:12
https://presheva.com/gopro-hero-6-cmimi-dizajni/20%Monthly2017-09-20 06:09
https://presheva.com/dembele-operohet-me-sukses/20%Monthly2017-09-20 06:06
https://presheva.com/policia-ne-presheve-pajiset-me-vetura-te-reja-foto/20%Monthly2017-09-19 22:42
https://presheva.com/gruevski-nuk-kam-asgje-kunder-shqiptareve/20%Monthly2017-09-19 22:22
https://presheva.com/jumko-trade-blen-pronen-e-zavarivacit-ne-presheve/20%Monthly2017-09-19 22:16
https://presheva.com/brnabiq-organi-i-perkohshem-ne-presheve-per-shkak-te-bllokimit-te-kuvendit/20%Monthly2017-09-19 22:09
https://presheva.com/te-gervishtura-nakull-19/20%Monthly2017-09-19 22:01
https://presheva.com/mashtrojne-fondin-e-papunesise-per-miliona-franga-edhe-shqiptar-te-perfshire/20%Monthly2017-09-19 10:50
https://presheva.com/kapet-kosovari-qe-ndihmonte-bashkatdhetaret-per-provimin-e-autoshkolles/20%Monthly2017-09-19 10:47
https://presheva.com/kosovaret-kontrabandojne-lope-nga-serbia/20%Monthly2017-09-19 09:05
https://presheva.com/bie-teoria-shumevjecare-se-mushkonjat-pickojne-njerezit-me-gjak-te-embel/20%Monthly2017-09-19 06:25
https://presheva.com/keto-jane-armiqte-e-syve-tek-femijet/20%Monthly2017-09-19 06:22
https://presheva.com/lendohet-neuer-jashte-fushe-deri-ne-2-muaj/20%Monthly2017-09-19 06:16
https://presheva.com/kush-mund-ta-zevendesoj-dembelen-tek-barcelona/20%Monthly2017-09-19 06:13
https://presheva.com/kryeministrja-serbe-nese-eshte-e-nevojshme-takohem-me-haradinajn/20%Monthly2017-09-19 06:08
https://presheva.com/luan-krasniqi-e-falenderon-merkelin-per-kosoven-dhe-shqiptaret-foto/20%Monthly2017-09-19 06:03
https://presheva.com/lirohet-nga-burgu-bajrush-sejdiu-nga-kumanova/20%Monthly2017-09-18 23:29
https://presheva.com/pdsh-nuk-do-ti-sherbej-organit-te-perkohshem-ne-komunen-e-presheves-ne-kete-perberje/20%Monthly2017-09-18 21:16
https://presheva.com/arifi-fton-subjektet-politike-ne-komunen-e-presheves-per-bashkepunim/20%Monthly2017-09-18 20:46
https://presheva.com/reagon-ovl-ucpmb-njerez-te-pautorizuar-po-leshojne-vertetime-fallco/20%Monthly2017-09-18 17:32
https://presheva.com/enis-bardhi-doja-te-luaja-per-shqiperine-endrra-ime-eshte-reali/20%Monthly2017-09-18 11:27
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-mesues-arif-salihu-nga-medvegja/20%Monthly2017-09-18 10:23
https://presheva.com/dembele-gati-per-operacion-do-te-mungoj-deri-me-14-janar-2018/20%Monthly2017-09-18 09:49
https://presheva.com/opinion-hilexhija/20%Monthly2017-09-18 08:48
https://presheva.com/cili-lojtar-mund-ta-thyer-rekordin-e-neymarit-per-shitje/20%Monthly2017-09-18 08:32
https://presheva.com/pacolli-ka-shqiptar-qe-kane-kryer-krime-lufte-dhe-ata-do-te-denohen/20%Monthly2017-09-18 08:22
https://presheva.com/futbollisti-nga-terrnoci-gjelbrim-taipi-refuzoi-serbine-dhe-braktisi-shqiperine-per-kosoven/20%Monthly2017-09-18 08:19
https://presheva.com/a-e-dini-kush-eshte-burri-i-angela-merkelit/20%Monthly2017-09-18 08:12
https://presheva.com/rruga-e-serbise-drejt-be-se-varet-nga-raportet-me-kosoven/20%Monthly2017-09-18 08:06
https://presheva.com/nuk-do-te-kete-vinjeta-per-autostrade-ne-serbi/20%Monthly2017-09-18 07:06
https://presheva.com/terrorizmi-ndryshon-boten-kulla-ajfelit-do-te-rrethohet-me-mur-anti-plumb/20%Monthly2017-09-18 06:40
https://presheva.com/face-id-cfare-eshte-dhe-si-funksionon-sistemi-i-ri-i-zhbllokimit-ne-iphone-x/20%Monthly2017-09-18 06:23
https://presheva.com/a-duhet-dhene-bebes-qumeshtin-e-lopes/20%Monthly2017-09-18 06:16
https://presheva.com/era-e-keqe-e-gojes-eshte-tregues-i-ketyre-semundjeve/20%Monthly2017-09-18 06:03
https://presheva.com/pse-lukaku-festoi-si-i-cmendur-golin-kunder-ish-klubit-video/20%Monthly2017-09-18 06:00
https://presheva.com/zidane-thyen-tjeter-rekord-me-realin-11-fitore-radhazi-si-mysafir/20%Monthly2017-09-18 05:56
https://presheva.com/pika-kufitare-mes-kamenices-e-medvegjes-ende-jashte-funksionit/20%Monthly2017-09-18 05:46
https://presheva.com/presheva-com-shpall-konkurs/20%Monthly2017-09-17 17:07
https://presheva.com/pvd-vendos-qe-te-bojkotoj-organin-e-perkohshem-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2017-09-17 16:05
https://presheva.com/vettel-me-poleposition-dhe-rekord-ne-singapur-zhgenjen-mercedesi/20%Monthly2017-09-17 07:30
https://presheva.com/real-sociedad-real-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-09-17 07:27
https://presheva.com/chelsea-arsenal-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-09-17 07:24
https://presheva.com/historia-tronditese-babai-shet-vajzen-te-serbi-per-15-000-euro/20%Monthly2017-09-17 07:17
https://presheva.com/kjo-eshte-deshmia-e-plote-me-detaje-shokuese-e-personit-qe-vrau-arkanin/20%Monthly2017-09-17 07:12
https://presheva.com/pardew-serbia-duhet-te-heqe-dore-nga-provokimi-ndaj-kosoves/20%Monthly2017-09-17 01:41
https://presheva.com/ballist-morina-jep-lajmin-e-madh-lirohem-shpejt/20%Monthly2017-09-16 09:38
https://presheva.com/rakiqi-nga-parisi-kosova-eshte-zemra-e-serbise/20%Monthly2017-09-16 09:06
https://presheva.com/pd-e-nagip-arifit-themelon-degen-e-saj-ne-presheve/20%Monthly2017-09-16 08:01
https://presheva.com/kf-lugina-grupmoshat-200304-ne-ligen-e-pcinjes/20%Monthly2017-09-15 21:41
https://presheva.com/ekskluzive-shqiprim-arifi-kryetar-i-perkohshem-i-komunes-se-presheves-dokument/20%Monthly2017-09-15 17:22
https://presheva.com/7-dhe-5-vjet-burg-per-dy-kosovaret-autore-te-mbi-78-vjedhjeve-ne-st-gallen/20%Monthly2017-09-15 15:28
https://presheva.com/reagon-mitroviq-ishte-keqkuptim-nuk-ishte-organe-paralele-te-komunes/20%Monthly2017-09-15 15:09
https://presheva.com/hahn-ne-beograd-kosova-ceshtje-kyce-ne-rrugen-e-serbise-drejt-be-se/20%Monthly2017-09-15 11:12
https://presheva.com/ja-sa-do-te-kushtoj-iphone-x-8-dhe-8-ne-zvicer-gjermani-austri/20%Monthly2017-09-14 21:45
https://presheva.com/keshtu-deshtoi-iphone-x-ne-prezantimin-e-apple-nuk-i-funksionon-faceid-video/20%Monthly2017-09-14 21:42
https://presheva.com/psg-mund-ta-fitoj-ligen-e-kampioneve-2/20%Monthly2017-09-14 21:38
https://presheva.com/thaci-kosova-shpejt-do-ta-kete-ushtrine-e-saj/20%Monthly2017-09-14 21:36
https://presheva.com/kamberi-ideja-per-destabilizim-i-perket-vetem-nje-grupi-politikisht-te-margjinalizuar-ne-bujanoc/20%Monthly2017-09-14 21:34
https://presheva.com/shkarkohet-drejtori-i-shkolles-se-mesme-teknike-ne-presheve-islam-jusufi-dokument/20%Monthly2017-09-14 13:49
https://presheva.com/takimi-kosove-shqiperi-serbi-ne-nish-ministri-serb-paralajmeron-ramush-haradinajn/20%Monthly2017-09-14 13:11
https://presheva.com/lajm-i-mire-per-ata-qe-udhetojne-kontrollet-brenda-schengenit-pritet-te-hiqen/20%Monthly2017-09-14 11:12
https://presheva.com/xhaferi-se-shpejti-zyrtarizohet-shqipja-imediate-edhe-regjistrimi-i-popullsise-video/20%Monthly2017-09-14 10:56
https://presheva.com/del-ne-shitje-nderrmarja-buducnost-ne-presheve-me-cmim-4-1-milione-euro/20%Monthly2017-09-14 09:32
https://presheva.com/beteja-e-humbur-e-ramushit/20%Monthly2017-09-14 08:53
https://presheva.com/shqiptari-nga-prizreni-qe-nderroi-fene-dhe-ben-propagande-kunder-shqiptareve-video/20%Monthly2017-09-14 07:59
https://presheva.com/bashkernedimi-i-qendres-sociale-ne-presheve-me-ate-te-maqedonise/20%Monthly2017-09-14 07:01
https://presheva.com/ambasada-gjermane-tregon-gjasat-e-kosovareve-per-te-marre-azil/20%Monthly2017-09-14 06:55
https://presheva.com/8-ushqimet-qe-kurre-nuk-i-skadon-afati/20%Monthly2017-09-14 06:51
https://presheva.com/reali-e-nis-me-fitore-ne-champions-video/20%Monthly2017-09-14 06:23
https://presheva.com/martesat-per-dokumenta-zvicra-hedh-dyshime-per-zviceranen-qe-tenton-te-martohet-per-te-katerten-here/20%Monthly2017-09-14 06:20
https://presheva.com/telefoni-me-i-mire-ne-historine-e-apple-iphone-x-fotovideo/20%Monthly2017-09-14 06:16
https://presheva.com/shkolla-fillore-ibrahim-kelmendi-ne-presheve-eja-ne-partine-tone-te-kryhet-puna/20%Monthly2017-09-13 20:11
https://presheva.com/greku-vret-vajzen-sepse-ajo-kishte-lidhje-me-nje-shqiptar-fotovideo/20%Monthly2017-09-13 18:07
https://presheva.com/gjermania-fillon-debimin-e-azilkerkuesve/20%Monthly2017-09-13 17:50
https://presheva.com/bie-per-30-numri-i-azilkerkuesve-ne-zvicer/20%Monthly2017-09-13 10:45
https://presheva.com/cilat-rroga-do-te-rriten-nga-1-janari-2018/20%Monthly2017-09-13 08:37
https://presheva.com/real-madrid-apoel-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-09-13 08:29
https://presheva.com/sulmi-i-ardhshem-griezmann-ronaldo-dybala/20%Monthly2017-09-13 08:15
https://presheva.com/si-trafikohen-shqiptaret-drejt-anglise-video/20%Monthly2017-09-13 07:24
https://presheva.com/ja-pse-ju-ngjethet-lekura-kur-degjoni-muzike/20%Monthly2017-09-13 06:25
https://presheva.com/cfare-i-tha-zidane-lojtareve-te-real-madridit-pas-barazimit-te-fundit/20%Monthly2017-09-13 06:21
https://presheva.com/barcelona-per-10-milione-nuk-arriti-marreveshje-per-di-marian/20%Monthly2017-09-13 06:01
https://presheva.com/vuciq-thote-se-serbet-po-e-ruajne-serbine-qe-ka-mbetur-ne-kosove/20%Monthly2017-09-13 05:55
https://presheva.com/ja-si-u-trajtua-preshevari-ne-qkuk-dhe-dhe-cfare-fletleshimi-mori-nga-klinika/20%Monthly2017-09-12 23:07
https://presheva.com/15-vite-e-15-zhgenjime/20%Monthly2017-09-12 23:00
https://presheva.com/nxenesit-e-shkolles-fillore-ibrahim-kelmendi-ekspozohen-rrezikut-foto/20%Monthly2017-09-12 18:13
https://presheva.com/kamioni-godet-te-moshuarin-81-vjecar-afer-terrnocit-te-madh/20%Monthly2017-09-12 11:02
https://presheva.com/barcelona-juventus-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-09-12 10:47
https://presheva.com/ne-kufirin-e-qafe-thanes-kapen-dy-maqedon-me-1-kg-marihuane/20%Monthly2017-09-12 10:42
https://presheva.com/anthony-joshua-ja-si-ushqehet-dhe-stervitet-kampioni/20%Monthly2017-09-12 10:39
https://presheva.com/rakiq-lista-serbe-eshte-e-fuqishme-dhe-prej-saj-varet-qeveria-ne-kosove/20%Monthly2017-09-12 10:34
https://presheva.com/tragjedi-e-madhe-ne-medvegje-mbyten-2-minatore/20%Monthly2017-09-12 10:27
https://presheva.com/shaip-kamberi-mergimtare-ejani-dhe-investoni-ne-atdhe/20%Monthly2017-09-12 08:32
https://presheva.com/timo-werner-sulmuesi-i-real-madridit-ne-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2017-09-12 08:27
https://presheva.com/celtic-psg-formacionet-e-mundshme-foto/20%Monthly2017-09-12 08:26
https://presheva.com/asensio-ronaldo-e-meriton-topin-e-arte/20%Monthly2017-09-12 08:22
https://presheva.com/nga-sot-myslimaneve-u-ndalohet-te-hyjne-ne-shba/20%Monthly2017-09-12 07:57
https://presheva.com/rummenigge-reali-eshte-ekipi-i-endrrave-te-lewandowskit/20%Monthly2017-09-12 06:31
https://presheva.com/fillon-champions-ja-ndeshjet-derbi-qe-luhen-sonte/20%Monthly2017-09-12 06:27
https://presheva.com/si-duhet-te-reagojme-kur-na-bie-tensioni/20%Monthly2017-09-12 06:21
https://presheva.com/iphone-x-prezantohet-me-12-shtator-ja-gjithcka-qe-dime-per-telefonin-e-ri/20%Monthly2017-09-12 06:19
https://presheva.com/bmw-x7-2018-foto-video/20%Monthly2017-09-12 06:14
https://presheva.com/ererat-dhe-shiu-shkaktojne-deme-materiale-ne-presheve-dhe-rrethine/20%Monthly2017-09-12 06:06
https://presheva.com/ky-eshte-dokumentari-per-luften-e-kosoves-qe-do-te-sjelle-debate-te-medha-video/20%Monthly2017-09-12 05:52
https://presheva.com/neymar-zbulon-arsyjen-e-largimit-nga-barcelona-nuk-jane-te-hollat/20%Monthly2017-09-11 10:20
https://presheva.com/blick-xhihadisti-shqiptar-qendroi-ne-zvicer-para-se-te-vdiste-planifikoi-sulme-foto/20%Monthly2017-09-11 10:07
https://presheva.com/shqiperia-ne-vitin-2100-do-te-pakesohet-ne-1-7-milione-banore/20%Monthly2017-09-11 10:02
https://presheva.com/nga-nje-aksident-trafiku-ka-nderruar-jete-adonis-adili-11-nga-ternoci/20%Monthly2017-09-11 08:56
https://presheva.com/qeveria-haradinaj-mbi-312-milione-euro-pasuri/20%Monthly2017-09-11 08:36
https://presheva.com/rruga-e-re-e-mafies-shqiptare-per-trafikimin-e-emigranteve/20%Monthly2017-09-11 06:23
https://presheva.com/pasojat-e-uraganit-irma-majami-eshte-bere-qytet-fantazme-video/20%Monthly2017-09-11 06:19
https://presheva.com/ne-rast-se-digjeni-keto-veprime-duhet-ti-beni-me-pare/20%Monthly2017-09-11 06:11
https://presheva.com/keshtu-mund-ta-lini-duhanin-me-sukses/20%Monthly2017-09-11 06:09
https://presheva.com/nese-vereni-keto-shenja-ne-telefon-mobil-ather-mund-te-pergjoheni/20%Monthly2017-09-11 05:43
https://presheva.com/samsung-galaxy-s8-se-shpejti-me-sistemin-me-te-ri-operativ/20%Monthly2017-09-11 05:40
https://presheva.com/%e2%80%8bancelotti-mund-te-largohet-nga-bayerni/20%Monthly2017-09-11 05:37
https://presheva.com/vulin-qeveria-haradinaj-eshte-e-varur-nga-lista-serbe/20%Monthly2017-09-10 23:27
https://presheva.com/plani-i-haradinaj-per-zbutjen-e-papunsise-ne-kosove/20%Monthly2017-09-10 23:25
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-shpresojne-ne-qeverine-haradinaj/20%Monthly2017-09-10 20:20
https://presheva.com/arrestohet-1-serb-dhe-1-shqiptar-nxisnin-shqiptaret-drejt-hungarise/20%Monthly2017-09-10 20:14
https://presheva.com/benzema-jashte-fushe-4-deri-6-jave/20%Monthly2017-09-10 08:35
https://presheva.com/trajneri-i-barcelones-i-lumtur-qe-gjendet-para-real-madridit/20%Monthly2017-09-10 08:32
https://presheva.com/mourinho-nemanja-matic-lojtari-me-i-mire-qe-kam-punuar-ndonjeher/20%Monthly2017-09-10 08:30
https://presheva.com/stankoviq-te-hapen-fabrika-dhe-te-zvogelohet-papunesia-ne-jugun-e-serbise/20%Monthly2017-09-10 08:27
https://presheva.com/kush-eshte-shqiptari-me-i-pasur-ne-bote-me-3-miliard-dollare/20%Monthly2017-09-10 08:25
https://presheva.com/mustafa-i-dorezon-zyren-e-kryeministrit-haradinajt-me-11-shtator/20%Monthly2017-09-10 07:35
https://presheva.com/perse-klikojme-dhe-lexojme-lajme-te-tmerrshme/20%Monthly2017-09-10 07:31
https://presheva.com/analize-e-presheva-com-papergjegesia-jo-stabiliteti-politik-dhe-kapja-e-pushtetit-lokal-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2017-09-09 12:43
https://presheva.com/konfirmohet-largimi-i-trajnerit-bunjaki-ja-kur-do-te-largohet/20%Monthly2017-09-09 10:51
https://presheva.com/ciklisti-shqiptar-qe-spati-biciklete-per-te-shkuar-ne-boteror/20%Monthly2017-09-09 10:47
https://presheva.com/mediat-zvicerane-shkruajne-per-pushtetin-ne-duart-e-komandanteve-te-uck-se/20%Monthly2017-09-09 10:39
https://presheva.com/manchester-city-liverpool-formacionet/20%Monthly2017-09-09 07:30
https://presheva.com/real-madrid-levante-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-09-09 07:28
https://presheva.com/kuvendi-i-kosoves-sot-voton-per-qeverine-haradinaj/20%Monthly2017-09-09 07:24
https://presheva.com/270-000-mysliman-kane-ikur-nga-myanmari/20%Monthly2017-09-09 07:19
https://presheva.com/ikja-nga-kosova-detyron-nderpritjen-e-linjes-se-autobuseve-prishtine-beograd/20%Monthly2017-09-09 07:16
https://presheva.com/vulin-ushtria-e-serbise-eshte-garance-per-paqe-dhe-stabilitet-te-vendit-dhe-rajonit/20%Monthly2017-09-08 21:50
https://presheva.com/selimi-ska-ushtri-me-listen-serbe-ne-qeveri/20%Monthly2017-09-08 21:41
https://presheva.com/zbulohet-letra-e-ballist-morines-mos-me-dorezoni-ne-serbi/20%Monthly2017-09-08 21:36
https://presheva.com/keshtu-do-te-duket-qeveria-haradinaj-ja-emrat-e-ministrave/20%Monthly2017-09-08 21:32
https://presheva.com/kurti-kosova-po-merret-peng-nga-kadri-veseli-dhe-serbia/20%Monthly2017-09-08 08:22
https://presheva.com/perkatesia-nacionale-ne-leternjoftime-dhe-dokumente-tjera-zyrtare/20%Monthly2017-09-08 07:46
https://presheva.com/ja-sa-persona-u-denuan-per-24-ore-per-shpejtesi-mesatare-ne-autostrade/20%Monthly2017-09-08 07:15
https://presheva.com/receta-qe-pastron-mushkerite-e-duhanpiresve/20%Monthly2017-09-08 06:05
https://presheva.com/mbappe-neymar-mund-ta-fitoj-topin-e-arte/20%Monthly2017-09-08 06:03
https://presheva.com/ekzekutohet-me-dy-plumba-kamarieri-shqiptar-ne-belgjike/20%Monthly2017-09-08 05:57
https://presheva.com/rita-ora-teper-joshese/20%Monthly2017-09-08 05:54
https://presheva.com/fitimtari-i-beogradit-eshte-shqiptar/20%Monthly2017-09-08 05:51
https://presheva.com/vetem-nje-nxenes-shqiptar-ne-klase-te-pare-ne-plave-e-guci-po-shuhet-kjo-treve-shqiptare-foto/20%Monthly2017-09-08 05:47
https://presheva.com/sporti-preshevar-ne-humner-momenti-fundit-per-reflektim-k-f-lugina-shpresa-e-vetme/20%Monthly2017-09-07 22:22
https://presheva.com/formacioni-i-barcelones-kunder-espanyolit/20%Monthly2017-09-07 18:14
https://presheva.com/lajm-i-keq-per-refugjatet-ne-gjermani-njihuni-me-masat-e-reja/20%Monthly2017-09-07 10:01
https://presheva.com/sa-mbesin-prej-pages-prej-6-000-frangash-ne-zvicer/20%Monthly2017-09-07 07:14
https://presheva.com/zbulohet-jo-neymar-dhe-mbappe-deshira-e-psg-ishte-ronaldo/20%Monthly2017-09-07 06:57
https://presheva.com/mbappe-tregon-se-pse-nuk-u-transferua-tek-real-madridi/20%Monthly2017-09-07 06:32
https://presheva.com/%e2%80%8bmourinho-chelsea-im-me-i-mire-se-i-contes/20%Monthly2017-09-07 06:24
https://presheva.com/rafinha-do-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2017-09-07 06:22
https://presheva.com/me-casemiron-ne-skuader-mund-te-luaje-deri-ne-moshen-45-vjecare/20%Monthly2017-09-07 06:20
https://presheva.com/diskutimet-ne-rrjetet-sociale-zbulojne-se-si-ti-shmangeni-denimeve-ne-autostrade-per-shpejtesi/20%Monthly2017-09-07 06:12
https://presheva.com/seanca-e-kuvendit-te-kosoves-sot-ne-oren-1100/20%Monthly2017-09-07 05:49
https://presheva.com/ja-shtetet-qe-kane-universitetet-me-te-mira-ne-bote-lista/20%Monthly2017-09-07 05:44
https://presheva.com/hapet-konkursi-i-fotografise-prefoto-edicioni-i-vii/20%Monthly2017-09-06 18:48
https://presheva.com/kosova-me-qeveri-dinosaureshkomandantash-shkurtabiqeshtyxharesh-dhe-minoritaresh-patriot/20%Monthly2017-09-06 18:45
https://presheva.com/ne-dusseldorf-nderroi-jete-emin-sadriu-nga-lezbalia-e-presheves/20%Monthly2017-09-06 18:42
https://presheva.com/kf-lugina-kerkon-urgjentisht-ti-mundesohet-zhvillimi-i-ndeshjeve-ne-stadiumin-e-presheves/20%Monthly2017-09-06 11:10
https://presheva.com/definitive-regjistrimin-e-shtrenjte-mbi-2000-kubike-te-veturave-po-i-vie-fundi/20%Monthly2017-09-06 08:40
https://presheva.com/ndihme-penzionereve-nga-6000-dinare/20%Monthly2017-09-06 08:11
https://presheva.com/verratti-nuk-eshte-e-vetmja-viktime-e-iscos-zbulojini-te-gjithe-video/20%Monthly2017-09-06 07:56
https://presheva.com/a-e-dini-pse-unaza-ka-mbetur-simbol-i-marteses/20%Monthly2017-09-06 06:18
https://presheva.com/samsung-po-e-zgjeron-bixby-ne-tere-boten/20%Monthly2017-09-06 06:14
https://presheva.com/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-ne-depresion/20%Monthly2017-09-06 06:01
https://presheva.com/bisedimet-mes-shqiptareve-te-lugines-dhe-beogradit-pritet-te-fillojne-ne-tetor/20%Monthly2017-09-06 05:56
https://presheva.com/gjilani-po-i-le-luginasit-pa-identitet/20%Monthly2017-09-06 05:53
https://presheva.com/sulmuesi-i-maqedonise-befason-gazetaren-e-supersport-mos-me-flit-anglisht-jam-shqiptar/20%Monthly2017-09-06 05:45
https://presheva.com/eksod-nga-kosova-stacioni-i-prishtines-perplote-morina-11-anetare-me-iken-sonte-nga-shtepia-foto/20%Monthly2017-09-05 23:01
https://presheva.com/vuciq-paralajmeron-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2017-09-05 16:51
https://presheva.com/kosovari-i-denuar-per-vrasje-arratiset-nga-burgu-ne-zvicer-foto/20%Monthly2017-09-05 13:27
https://presheva.com/albin-kurti-fati-i-qeverise-se-kosoves-ne-duar-te-vuciqit/20%Monthly2017-09-05 09:32
https://presheva.com/vuciq-me-prishtinen-bisedojme-vetem-me-mbikeqyrje-te-be-se/20%Monthly2017-09-05 07:30
https://presheva.com/vdes-vajza-8-vjece-e-lenduar-ne-ndeshjen-ne-mes-dy-kosovareve-ne-aargau-te-zvicres/20%Monthly2017-09-05 06:07
https://presheva.com/mediat-maqedonase-futbollistet-e-shqiperise-e-mbajne-shpirtin-me-sanduic/20%Monthly2017-09-05 06:03
https://presheva.com/%e2%80%8bbunjaki-jemi-gati-per-finlanden/20%Monthly2017-09-05 06:00
https://presheva.com/gara-m2-m4-m5-apo-m6-video/20%Monthly2017-09-05 05:56
https://presheva.com/sic-ke-kemben-ashtu-ke-dhe-zemren-mesoni-cfare-njeriu-jeni/20%Monthly2017-09-05 05:49
https://presheva.com/panucci-kercenon-maqedonine-vetem-fitore/20%Monthly2017-09-05 05:46
https://presheva.com/bale-do-te-largohet-ne-fund-te-sezonit-nga-real-madridi/20%Monthly2017-09-05 05:43
https://presheva.com/keto-jane-pozitat-me-te-cilat-do-te-udheheqe-akr-qeverine-kosovare-dokument/20%Monthly2017-09-05 05:40
https://presheva.com/makinacionet-e-10-marsit-sjellin-komunen-e-presheves-ne-zgjedhje-te-parakoheshme/20%Monthly2017-09-04 19:24
https://presheva.com/ministria-e-pushtetit-lokal-shperben-kuvendin-e-presheves-se-shpejti-organi-i-perkohshem-dokument/20%Monthly2017-09-04 18:38
https://presheva.com/tani-me-askush-se-ndalon-ikjen-nga-lugina/20%Monthly2017-09-04 18:27
https://presheva.com/komisioni-per-mesim-fetar-islam-reagon-ashper-ndaj-fikret-limanit/20%Monthly2017-09-04 18:24
https://presheva.com/derivatet-e-naftes-me-cmime-te-reja-ne-maqedoni/20%Monthly2017-09-04 15:55
https://presheva.com/behgjet-pacolli-akr-po-ben-koalicion-me-ramush-haradinajn/20%Monthly2017-09-04 15:49
https://presheva.com/rekord-prezantohet-mikro-sd-kartela-me-kapacitet-400-gb/20%Monthly2017-09-04 08:43
https://presheva.com/messi-nuk-lejoi-transferimin-e-ozil-tek-barcelona/20%Monthly2017-09-04 08:40
https://presheva.com/dembele-dua-te-fitoj-gjithcka-me-barcelonen/20%Monthly2017-09-04 08:32
https://presheva.com/iniesta-sezonin-e-ardhshem-do-te-transferohet-tej-juventusi/20%Monthly2017-09-04 08:30
https://presheva.com/ja-ku-ishin-fshehuar-ne-trenin-e-presheves-10-kilogram-duhan-foto/20%Monthly2017-09-04 08:26
https://presheva.com/konfiskohen-13-000-franga-zvicerane-te-palajmeruara-foto/20%Monthly2017-09-04 07:35
https://presheva.com/kujdes-sot-fillon-matja-e-shpejtesise-mesatare-ne-autostrade/20%Monthly2017-09-04 06:54
https://presheva.com/ekspertet-e-krahasojne-cila-ushtri-me-e-forte-e-kroacise-apo-e-serbise-foto/20%Monthly2017-09-04 06:16
https://presheva.com/trondit-merkel-turqia-nuk-duhet-te-behet-anetare-e-be-se/20%Monthly2017-09-04 06:08
https://presheva.com/flet-pacolli-kjo-eshte-e-verteta-rreth-marreveshjes-pan-akr/20%Monthly2017-09-04 05:57
https://presheva.com/nena-me-dy-djem-jetonin-ne-kosove-por-kane-marre-80-000-euro-ndihme-sociale-nga-austria/20%Monthly2017-09-04 05:55
https://presheva.com/disa-nga-problemet-qe-cojne-ne-renien-e-flokeve/20%Monthly2017-09-04 05:52
https://presheva.com/kombetarja-shqiptare-zbarkon-ne-shkup-nen-masa-te-rrepta-sigurie/20%Monthly2017-09-04 05:49
https://presheva.com/a-do-ta-sulmojne-amerika-korene-e-veriut-ja-cka-thote-trump/20%Monthly2017-09-04 05:46
https://presheva.com/makina-me-targa-te-kosoves-perplaset-ne-kumanove-dy-te-lenduar-rende/20%Monthly2017-09-04 05:44
https://presheva.com/shtetet-qe-siguruan-kualifikim-ne-kupen-e-botes-rusia-2018/20%Monthly2017-09-04 05:41
https://presheva.com/deshperuese-te-rinjte-kosovar-ia-mesyejne-serish-hungarise-foto/20%Monthly2017-09-04 05:34
https://presheva.com/serbia-pengon-inkuadrimin-e-shqiptareve-te-presheves-ne-polici/20%Monthly2017-09-03 18:53
https://presheva.com/ne-australine-e-larget-nderroi-jete-adnan-ajdini-nga-rahovica/20%Monthly2017-09-03 17:38
https://presheva.com/nxenesve-te-lugines-i-duhen-mbi-300-tekste-shkollore-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2017-09-03 08:20
https://presheva.com/panucci-i-kenaqur-de-biasi-i-merzitur-kur-shikon-se-kombetaren-po-e-drejton-dikush-tjeter/20%Monthly2017-09-03 08:15
https://presheva.com/qytetaret-kercenojne-ramen-per-mbulimin-e-skenderbeut-do-i-veme-flaken-parlamentit/20%Monthly2017-09-03 08:13
https://presheva.com/kolone-ne-merdare-pritje-deri-ne-4-ore/20%Monthly2017-09-03 08:07
https://presheva.com/edi-rama-me-serbine-kemi-me-shume-te-perbashketa-se-dallime/20%Monthly2017-09-02 08:05
https://presheva.com/a-e-dini-se-sa-xhami-ka-ne-kosove-dhe-cila-eshte-me-e-vjetra/20%Monthly2017-09-02 07:10
https://presheva.com/shba-te-edhe-me-tej-shteti-me-i-forte-ne-bote-franca-e-pesta-britania-e-gjashta-turqia-e-teta/20%Monthly2017-09-02 06:51
https://presheva.com/ja-si-ta-shmangni-eren-e-keqe-nga-sqetullat-dhe-kembet/20%Monthly2017-09-02 06:13
https://presheva.com/kamomili-ndihmon-per-heqjen-e-kilogrameve-te-teperta/20%Monthly2017-09-02 06:10
https://presheva.com/diego-costa-mbetet-tek-chelsea/20%Monthly2017-09-02 05:55
https://presheva.com/perfundon-afati-i-transferimeve-ne-spanje-barcelona-pa-coutinho-dhe-di-marian/20%Monthly2017-09-02 05:53
https://presheva.com/shiptaret-e-lugines-ndihen-te-diskriminuar/20%Monthly2017-09-02 00:48
https://presheva.com/ja-sa-kushtojne-denimet-e-caktuara-ne-autostrade-nese-tejkaloni-shpejtesine-mesatare/20%Monthly2017-09-02 00:45
https://presheva.com/ja-kur-fillon-denimi-i-vozitesve-per-tejkalim-te-shpejtesise-nepermjet-pagesave-ne-autostrade/20%Monthly2017-09-02 00:41
https://presheva.com/real-madiridi-e-shiti-gareth-balen-por/20%Monthly2017-09-02 00:26
https://presheva.com/veterani-i-uck-se-mallkon-pushtetaret-haram-ju-qofte-gjaku-i-deshmoreve-na-keni-lene-me-gishta-ne-goje/20%Monthly2017-09-02 00:14
https://presheva.com/pamje-qe-tregojne-se-lajmi-per-mbulimin-e-skenderbeut-ne-tirane-ishte-nje-spekulim-video/20%Monthly2017-09-02 00:12
https://presheva.com/kumanove-rinovohet-shkolla-serbe-qe-po-shkon-drejt-shuarjes-tek-shkollat-shqipe-kerkohen-para-nga-nxenesit-per-banka-e-karrige-foto/20%Monthly2017-09-01 14:26
https://presheva.com/qytetaret-ndihen-te-mashtruar-nga-reklamat-per-zbritje-te-cmimeve/20%Monthly2017-09-01 14:04
https://presheva.com/begut-e-mirsadit-iu-ofruan-5-milione-euro-zbulohet-arsyeja-tronditese-pse-u-vrane/20%Monthly2017-09-01 04:28