XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-presheva-hap-konkurs-per-4-mjek-8-motra-medicinale-dhe-2-pastruese/20%Monthly2019-09-30 06:20
https://presheva.com/politikani-liberal-serb-kosova-do-te-pranohet-ne-okb-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2017-10-31 16:55
https://presheva.com/htc-u11-life-mund-te-kushtoje-369-euro/20%Monthly2017-10-31 15:26
https://presheva.com/samsung-me-fitime-rekorde-edhe-ne-2017/20%Monthly2017-10-31 15:24
https://presheva.com/brenda-kamionit-qe-nuk-mungon-asgje-fotovideo/20%Monthly2017-10-31 15:22
https://presheva.com/kanceri-i-gjirit-semundje-nga-e-cila-duhet-te-kene-kujdes-edhe-meshkujt/20%Monthly2017-10-31 15:03
https://presheva.com/te-merkuren-lansohet-projekti-i-ri-i-majk/20%Monthly2017-10-31 14:58
https://presheva.com/bernabiq-per-lazareviqin-seshte-e-nevojshme-te-hapet-kutia-e-pandores/20%Monthly2017-10-31 14:52
https://presheva.com/der-standard-jep-alarmin-serbia-dhe-shqiperia-po-luajne-me-kufijte-ne-ballkan/20%Monthly2017-10-31 14:23
https://presheva.com/si-ti-mbrojme-syte-nga-perdorimi-i-tepert-i-kompjuterit/20%Monthly2017-10-31 14:20
https://presheva.com/kush-ishte-lana-del-rey-para-se-te-ishte-lana-del-rey/20%Monthly2017-10-31 14:18
https://presheva.com/ngjyrosja-e-shpeshte-e-flokeve-shkakton-kancer/20%Monthly2017-10-31 14:13
https://presheva.com/fifa-boterori-i-klubeve-do-te-jete-si-kupa-e-botes/20%Monthly2017-10-31 14:05
https://presheva.com/ne-glmaour-femra-e-vitit-shpallet-gigi-hadid-foto/20%Monthly2017-10-31 13:19
https://presheva.com/kur-eshte-i-rrezikshem-kolesteroli/20%Monthly2017-10-31 13:07
https://presheva.com/aspirini-parandalon-disa-lloje-te-kancerit/20%Monthly2017-10-31 12:58
https://presheva.com/shutanovac-pres-debat-parlamentar-per-kosoven-dhe-jo-dialog-te-imagjinuar/20%Monthly2017-10-31 11:56
https://presheva.com/ja-si-duhet-rregulluar-pasqyrat-anesore-te-vetures/20%Monthly2017-10-31 11:51
https://presheva.com/perez-kerkon-ndryshimin-e-situates/20%Monthly2017-10-31 11:44
https://presheva.com/ramos-kemi-kaluar-dhe-veshtiresi-me-te-medha/20%Monthly2017-10-31 11:37
https://presheva.com/de-bruyne-lojtari-me-i-paguar-ne-historine-e-klubit/20%Monthly2017-10-31 11:24
https://presheva.com/klopp-te-gjithe-kemi-probleme/20%Monthly2017-10-31 11:22
https://presheva.com/ky-eshte-modeli-me-i-dobet-i-apples/20%Monthly2017-10-31 11:07
https://presheva.com/lamborghini-si-asnjehere-ne-histori-foto/20%Monthly2017-10-31 11:04
https://presheva.com/keto-jane-semundjet-qe-mund-tju-shkaktoje-mishi-i-derrit/20%Monthly2017-10-31 09:30
https://presheva.com/ushqimet-me-mishera-te-perpunuara-shkaktaret-me-te-medha-per-kancerin/20%Monthly2017-10-31 09:23
https://presheva.com/gold-ag-kunder-maskimit-te-femijeve-per-halloeeen-ti-fali-dashuri-se-bukurine-ja-fali-zoti-foto-video/20%Monthly2017-10-31 09:20
https://presheva.com/mposhtni-pagjumesine-me-ane-te-ketyre-keshillave/20%Monthly2017-10-31 09:17
https://presheva.com/kafe-apo-caj-cila-eshte-me-mire-per-ne-mengjes/20%Monthly2017-10-31 09:12
https://presheva.com/juventus-kerkon-kualifikimin-ne-lisbone/20%Monthly2017-10-31 08:56
https://presheva.com/lunacek-perfundon-misionin-e-saj-si-raportuese-per-kosoven/20%Monthly2017-10-31 08:48
https://presheva.com/ancelotti-tregon-pse-e-shkarkoi-bayerni/20%Monthly2017-10-31 07:01
https://presheva.com/vuciq-mos-ta-mashtrojme-veten-duhet-te-gjejme-zgjidhje-per-kosoven/20%Monthly2017-10-31 06:55
https://presheva.com/kjo-i-ndodh-kosovareve-qe-e-mashtrojne-zvicren/20%Monthly2017-10-31 06:53
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-vaid-sahiti-nga-presheva/20%Monthly2017-10-30 23:15
https://presheva.com/stadiumi-qe-do-luhet-finalja-e-champions-league-me-2019/20%Monthly2017-10-30 21:45
https://presheva.com/dacic-ata-qe-njohen-kosoven-ta-njohin-edhe-katalonjen/20%Monthly2017-10-30 21:22
https://presheva.com/foto-qe-te-mbushin-syte-me-lot-histori-foto/20%Monthly2017-10-30 21:14
https://presheva.com/klubi-i-karates-lion-po-vazhdon-me-suksese-te-nje-pas-njeshme/20%Monthly2017-10-30 16:30
https://presheva.com/xhevat-prekazi-futbolli-nuk-njeh-kufi-kosovaret-te-luajne-ne-serbi/20%Monthly2017-10-30 15:19
https://presheva.com/ebay-tani-mundeson-kerkimin-e-produkteve-edhe-me-fotografi/20%Monthly2017-10-30 15:16
https://presheva.com/ostrovica-2017-takimi-10-tradicional-ne-presheve/20%Monthly2017-10-30 14:17
https://presheva.com/hamilton-titulli-me-i-veshtire-gjithcka-duket-si-nje-enderr/20%Monthly2017-10-30 13:44
https://presheva.com/paraqitje-te-jashtezakonshme-e-rashices-me-vitessen/20%Monthly2017-10-30 13:39
https://presheva.com/ky-eshte-problemi-i-james-ne-gjermani/20%Monthly2017-10-30 13:35
https://presheva.com/majk-se-shpejti-i-rikthehet-hip-hopit-me-kengen-e-re-tarantino/20%Monthly2017-10-30 13:11
https://presheva.com/fillon-udhetimi-i-trenit-vetvozites-qe-levize-neper-binare-virtual-video/20%Monthly2017-10-30 13:07
https://presheva.com/mercedes-brenda-gjashte-muajve-sjell-modelin-e-limituar-amgfoto/20%Monthly2017-10-30 13:05
https://presheva.com/tesla-paditet-nga-400-punetore-qe-i-largoi-pa-paralajmerim/20%Monthly2017-10-30 13:03
https://presheva.com/zebra-tridimenzionale-per-te-rritur-sigurine-e-kembesoreve/20%Monthly2017-10-30 12:58
https://presheva.com/kerkohet-kthimi-i-255-mije-veturave-drejtori-i-subarus-perulet-dhe-kerkon-falje-foto/20%Monthly2017-10-30 12:47
https://presheva.com/qsa-ben-apel-per-te-perkrahur-projektin-perkrahja-dimerore/20%Monthly2017-10-30 12:44
https://presheva.com/rama-uron-partite-shqiptare-per-rezultatin-ne-zgjedhje/20%Monthly2017-10-30 11:34
https://presheva.com/ska-kriminel-ne-bote-qe-e-falsifikon-kete-pasaporte-arsyeja-do-tju-habise/20%Monthly2017-10-30 11:11
https://presheva.com/gazeta-gjermane-ua-kujton-udheheqesve-serbe-se-jane-pasardhes-te-millosheviqit/20%Monthly2017-10-30 11:08
https://presheva.com/denim-tjeter-per-ronaldon/20%Monthly2017-10-30 11:07
https://presheva.com/morata-pendohet-per-largimin-nga-juventusi/20%Monthly2017-10-30 10:59
https://presheva.com/tashme-mund-ti-fshijme-mesazhet-ne-whatsapp/20%Monthly2017-10-30 10:52
https://presheva.com/10-antiviruset-me-te-mire-per-android-foto/20%Monthly2017-10-30 10:50
https://presheva.com/cka-shkruante-revista-britaneze-per-lidhjen-e-prizrenit-me-1880/20%Monthly2017-10-30 09:59
https://presheva.com/5-te-vdekur-nga-stuhia-ne-evropen-qendrore-video/20%Monthly2017-10-30 09:47
https://presheva.com/bjordi-dedikim-prekes-per-adelajden/20%Monthly2017-10-30 09:42
https://presheva.com/barca-oferte-per-griezmann/20%Monthly2017-10-30 09:40
https://presheva.com/cfare-thote-autopsia-per-vdekjen-e-adelajdes/20%Monthly2017-10-30 09:38
https://presheva.com/ibrahimovic-dua-qe-anthony-joshua-te-boksoje-me-deontay-wilder/20%Monthly2017-10-30 08:55
https://presheva.com/kjo-eshte-gjeja-e-pare-qe-shikon-i-porsalinduri-sapo-vjen-ne-jete/20%Monthly2017-10-30 08:52
https://presheva.com/deklarata-e-vuciqit-per-kosoven-qe-i-cmendi-serbet/20%Monthly2017-10-30 08:48
https://presheva.com/gjiko-publikon-papuqe-gucci/20%Monthly2017-10-30 08:44
https://presheva.com/lunacek-takim-lamtumires-me-kreret-e-institucioneve-te-kosoves/20%Monthly2017-10-30 07:51
https://presheva.com/kosova-nuk-ka-te-drejte-te-ekstradoje-persona-te-akuzuar-politikisht/20%Monthly2017-10-30 07:38
https://presheva.com/dy-trajneret-qe-mund-te-zevendesojne-montellan-ne-milan/20%Monthly2017-10-30 06:47
https://presheva.com/hamilton-kampion-bote-per-here-te-katert-ne-formula-1/20%Monthly2017-10-30 06:44
https://presheva.com/riza-halimi-koalicioni-i-ardhshem-qeverises-ne-presheve-prej-3-partive/20%Monthly2017-10-30 06:36
https://presheva.com/tragjedi-ne-aksident-trafiku-humbin-jeten-3-antare-te-familjes-ymeri-nga-rainca/20%Monthly2017-10-29 21:52
https://presheva.com/nendega-e-pdsh-ne-zhunice-me-kryesi-te-re/20%Monthly2017-10-29 21:17
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-mbeshtete-gjeografet-e-rinj/20%Monthly2017-10-29 20:40
https://presheva.com/diploma-mund-te-blehet-per-150-euro/20%Monthly2017-10-29 20:02
https://presheva.com/katana-open-2017-ne-gjilan-presheven-e-perfaqeson-klubi-karates-olympic/20%Monthly2017-10-29 17:43
https://presheva.com/tvp-ngaterron-muajin-inskenon-takimin-me-dyer-te-mbyllura-ndermjet-pvd-se-dhe-ambasadorit-amerikan-foto/20%Monthly2017-10-29 16:38
https://presheva.com/shitblerja-e-diplomave-dukuri-shqetsuese-ne-universtetet-kosovare/20%Monthly2017-10-29 15:51
https://presheva.com/serbia-nis-te-henen-dialogun-e-brendshem-per-kosoven/20%Monthly2017-10-29 15:45
https://presheva.com/si-duket-fytyra-e-takam-pas-duelit-me-joshua-n/20%Monthly2017-10-29 15:02
https://presheva.com/momenti-kur-takam-ia-theu-hunden-joshuas/20%Monthly2017-10-29 14:59
https://presheva.com/%e2%80%8bvidal-ne-janar-behet-me-skuader-te-re/20%Monthly2017-10-29 14:56
https://presheva.com/jovanoviq-te-hapim-dialog-per-pajtim-me-kosoven/20%Monthly2017-10-29 14:54
https://presheva.com/skenari-i-vuciqit-pas-shume-presioneve-mund-te-largohet-lista-srpska/20%Monthly2017-10-29 14:48
https://presheva.com/gold-ag-ne-mbeshtetje-te-klubit-fc-kosova-munchen/20%Monthly2017-10-29 14:43
https://presheva.com/11-komuna-me-shumice-shqiptare-ne-maqedoni-votojne-per-rrethin-e-dyte/20%Monthly2017-10-29 08:07
https://presheva.com/kryetari-i-nendeges-2-te-pvd-se-jep-doreheqje-te-parevokueshme-ja-arsyet/20%Monthly2017-10-28 21:40
https://presheva.com/lr-pdsh-themelon-nendegen-e-saj-ne-raince/20%Monthly2017-10-28 20:28
https://presheva.com/pdk-ka-humbur-kontrollin-ne-anamorave/20%Monthly2017-10-28 20:24
https://presheva.com/gjendet-i-vdekur-atleti-tre-vjet-pas-zhdukjes-foto/20%Monthly2017-10-28 20:25
https://presheva.com/paralajmerohet-demshperblimi-i-kujtdo-qe-shpallet-i-pafajshem-nga-specialja/20%Monthly2017-10-28 19:56
https://presheva.com/trump-shpenzon-2-milione-dollare-ne-restaurimin-e-shtepise-se-bardhe/20%Monthly2017-10-28 19:50
https://presheva.com/nxenesi-nga-podujeva-akuzon-mesuesin-per-rrahje-video/20%Monthly2017-10-28 19:41
https://presheva.com/fati-i-rtv-presheva-ende-i-paqarte-manipulime-flagrante-me-opinionin-dokument/20%Monthly2017-10-28 17:22
https://presheva.com/shqiptaret-udhetojne-me-shume-me-aeroplan/20%Monthly2017-10-28 12:50
https://presheva.com/gazeta-austriake-rama-dhe-vucic-po-luajne-me-kufijte-ne-ballkan/20%Monthly2017-10-28 12:45
https://presheva.com/ecja-simbolike-kunder-kancerit-te-gjirit-u-mbajt-sot-ne-prishtine-foto/20%Monthly2017-10-28 12:34
https://presheva.com/23-vjecarja-qe-theu-rekordin-per-me-se-shumti-rrotullime-te-kembes-rreth-topit-video/20%Monthly2017-10-28 12:26
https://presheva.com/shaqiri-gezon-stoke-cityn/20%Monthly2017-10-28 11:12
https://presheva.com/xhaka-po-mustafi-jo-foto/20%Monthly2017-10-28 11:08
https://presheva.com/milan-juventus-shiten-te-gjitha-biletat/20%Monthly2017-10-28 11:02
https://presheva.com/te-rinjte-e-kosoves-po-e-braktisin-vendin-sbesojne-me-as-ne-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2017-10-28 10:59
https://presheva.com/arrestohet-nje-grua-ne-gjilan-dyshohet-se-mbyti-foshnjen-e-porsalindur/20%Monthly2017-10-28 09:02
https://presheva.com/panxhari-i-kuq-per-jete-te-shendetshme-dhe-larg-mjekut-2/20%Monthly2017-10-28 07:39
https://presheva.com/kosovaret-te-dytet-pas-turqve-per-pajisje-me-pasaporten-gjermane/20%Monthly2017-10-28 07:36
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-sondazh-per-gjendjen-aktuale-ne-presheve/20%Monthly2017-10-27 20:24
https://presheva.com/united-seniors-grupi-qe-ndihmon-maturantet-me-nevoje-video/20%Monthly2017-10-27 15:06
https://presheva.com/burg-perjete-29-vjecarit-qe-vrau-shqiptaren/20%Monthly2017-10-27 15:36
https://presheva.com/te-dielen-akrepat-e-ores-kthehen-60-minuta-prapa/20%Monthly2017-10-27 15:26
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-seragmi-mustafa-merr-pjese-ne-perurimin-e-shtatores-azem-hajdari-ne-tropoje/20%Monthly2017-10-27 14:33
https://presheva.com/ferdinand-mourinho-duhet-ta-fitoje-titullin/20%Monthly2017-10-27 12:34
https://presheva.com/cfare-ndodhi-ne-emision-qe-shkaktoi-terbim-ndaj-arditit-ne-rrjetet-sociale-video/20%Monthly2017-10-27 12:23
https://presheva.com/kaq-eshte-shendoshur-ryva-pas-lindjes-se-vajzes/20%Monthly2017-10-27 12:21
https://presheva.com/real-nuk-heq-dore-nga-lewandowskin/20%Monthly2017-10-27 12:16
https://presheva.com/vendimi-i-fifa-s-400-milione-per-kupen-e-botes-rusi-2018/20%Monthly2017-10-27 12:09
https://presheva.com/kane-nuk-luan-kunder-manchester-united/20%Monthly2017-10-27 12:01
https://presheva.com/serbia-i-reagon-ashper-kosoves-per-taksen-doganore-te-miellit/20%Monthly2017-10-27 13:09
https://presheva.com/10-kerkesat-me-absurde-te-bera-nga-futbollistet/20%Monthly2017-10-27 11:57
https://presheva.com/ibrahimovic-rikthehem-per-te-fituar-premier-league/20%Monthly2017-10-27 11:51
https://presheva.com/apple-demanton-bloomberg-face-id-per-iphone-x-eshte-preciz/20%Monthly2017-10-27 11:02
https://presheva.com/zbulohet-vecantia-e-rendesishme-te-tesla-model-3-video/20%Monthly2017-10-27 11:01
https://presheva.com/daciq-i-pergjigjet-hoyt-yees-ke-shikuar-shume-filma-fantastiko-shkencor/20%Monthly2017-10-27 10:57
https://presheva.com/rita-ora-befason-fansat-me-dukjen-ne-kiss-fm-haunted-house-partyfoto/20%Monthly2017-10-27 10:28
https://presheva.com/bmw-sjell-per-adhuruesit-e-tij-modelin-atraktiv-x2-foto/20%Monthly2017-10-27 10:25
https://presheva.com/juventusi-thyen-rekordin-66-vjecar/20%Monthly2017-10-27 09:48
https://presheva.com/bayern-interesohet-per-talentin-e-barcelones/20%Monthly2017-10-27 09:39
https://presheva.com/pse-turistet-kosovare-po-e-braktisin-shqiperine/20%Monthly2017-10-27 09:36
https://presheva.com/nje-fotografi-qe-nuk-e-keni-pare-kurre-e-ibrahim-rugoves-me-bashkeshorten/20%Monthly2017-10-27 11:52
https://presheva.com/takimi-me-ronaldon-perlot-prinderit-e-tifozit-te-vogel-qe-humbi-jeten/20%Monthly2017-10-27 09:17
https://presheva.com/njihuni-me-vetite-magjike-e-sheruese-te-qumeshtit-te-dhise/20%Monthly2017-10-27 09:33
https://presheva.com/deshmitari-me-paguan-ruset-per-rrezim-te-qeverise-se-malit-te-zi/20%Monthly2017-10-27 08:55
https://presheva.com/kryeministres-serbe-i-dhemb-betimi-i-gjyqtareve-serbe-para-presidentit-thaci/20%Monthly2017-10-27 08:49
https://presheva.com/dite-te-veshtira-per-bihter-aktorja-cdo-dite-ne-spital/20%Monthly2017-10-27 08:47
https://presheva.com/ne-shkollen-fillore-ne-ternoc-shuhen-2-paralele/20%Monthly2017-10-27 06:34
https://presheva.com/ska-subvencione-dhe-grante-per-nderrmarresit-e-bujanocit-dhe-presheves-per-kete-vit-nga-trupi-koordinues/20%Monthly2017-10-27 06:02
https://presheva.com/presheva-me-mesataren-e-rrogave-me-te-vogel-ne-serbi/20%Monthly2017-10-27 05:47
https://presheva.com/kosovaret-ne-zvicer-kane-banesat-pergjysme-me-te-vogla-se-te-zviceraneve/20%Monthly2017-10-26 20:45
https://presheva.com/kryqi-i-kuq-ne-presheve-aktivitet-per-dhurimin-e-gjakut-me-moton-pese-minutat-e-tua-tere-jeta-e-dikujt-video/20%Monthly2017-10-26 16:05
https://presheva.com/zgjedhjet-lokale-presheva-voton-me-24-dhjetor/20%Monthly2017-10-26 16:02
https://presheva.com/reprezentuesi-francez-eshte-i-lumtur-qe-po-luan-perkrah-neymarit/20%Monthly2017-10-26 14:27
https://presheva.com/lexojeni-kete-para-se-ta-perzieni-red-bull-me-vodka/20%Monthly2017-10-26 14:22
https://presheva.com/gold-ag-mirepritet-ne-ministrine-e-kultures-uron-zevendesministren-burbuqe-bakia-per-postin-e-ri-foto/20%Monthly2017-10-26 14:18
https://presheva.com/talentja-nga-presheva-edisa-ahmedi-do-te-perfaqsoje-luginen-e-presheves-ne-festivalin-singer-stage-malta/20%Monthly2017-10-26 14:07
https://presheva.com/teatri-i-presheves-ne-prova-per-shfaqjen-e-pare-premiere-maratonistet-video/20%Monthly2017-10-26 15:42
https://presheva.com/panxhari-i-kuq-per-jete-te-shendetshme-dhe-larg-mjekut/20%Monthly2017-10-26 11:24
https://presheva.com/habit-mila-kunis-ja-pse-vajza-saj-3-vjece-pi-vere-cdo-te-premte/20%Monthly2017-10-26 11:18
https://presheva.com/78674/20%Monthly2017-10-26 11:12
https://presheva.com/reperi-kosovar-i-djeg-parate-live-ne-instagram/20%Monthly2017-10-26 11:07
https://presheva.com/vuciq-kerkon-ruajtjen-e-formatit-te-seances-se-okb-se-per-kosoven/20%Monthly2017-10-26 10:55
https://presheva.com/range-rover-tregon-forcen-duke-u-ngjitur-neper-999-shkalle-video/20%Monthly2017-10-26 10:47
https://presheva.com/modeli-z4-i-ri-dallon-shume-nga-makinat-tjera-bmw-foto/20%Monthly2017-10-26 10:40
https://presheva.com/iphone-x-hap-rrugen-per-shtrenjtimin-e-telefonave-premium/20%Monthly2017-10-26 10:38
https://presheva.com/kater-perfitimet-shendetesore-te-cilat-i-sjellin-video-lojerat/20%Monthly2017-10-26 09:56
https://presheva.com/10-vite-bashke-keshtu-nisi-gjithcka-ne-mes-miriamit-e-albanit/20%Monthly2017-10-26 09:51
https://presheva.com/dybala-barazon-rekordin-e-sezonit-te-kaluar/20%Monthly2017-10-26 07:48
https://presheva.com/barcelona-400-milione-euro-ne-arkat-e-saj-nga-nderrimi-i-emrit-te-stadiumit/20%Monthly2017-10-26 07:46
https://presheva.com/allegri-me-kete-loje-do-humbim-nga-milan/20%Monthly2017-10-26 07:44
https://presheva.com/ndodh-edhe-ne-bosnje-flamuri-ngritet-me-dron-ne-stadium/20%Monthly2017-10-26 07:41
https://presheva.com/nga-xing-me-ermalin-luana-me-emision-ne-tch/20%Monthly2017-10-26 07:38
https://presheva.com/kosova-nje-shtet-me-dy-sisteme-te-drejtesise/20%Monthly2017-10-26 07:35
https://presheva.com/liverpool-kerkon-150-mln-euro-nga-barca-per-coutinho-n/20%Monthly2017-10-26 07:33
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-themeluesi-dhe-imami-i-pare-i-xhamise-se-flumsit-te-zvicres-rexhep-nuhiu-nga-cukarka/20%Monthly2017-10-25 20:29
https://presheva.com/lr-pdsh-ne-rahovice-themelon-njesine-e-pare-te-strukturave-te-partise/20%Monthly2017-10-25 20:19
https://presheva.com/gjergj-presheva-se-shpejti-me-album-te-ri-100-live/20%Monthly2017-10-25 18:07
https://presheva.com/joshua-stadiumet-mundesi-e-mire-per-duele/20%Monthly2017-10-25 17:34
https://presheva.com/zidane-jam-i-pergaditur-te-largohem-nga-real-madridi/20%Monthly2017-10-25 17:32
https://presheva.com/%e2%80%8bicardi-monitorohet-nga-real-madridi/20%Monthly2017-10-25 17:22
https://presheva.com/ja-kur-eshte-koha-me-e-mire-per-ta-pire-kafen/20%Monthly2017-10-25 17:21
https://presheva.com/barcelona-e-real-madrid-pas-yllit-te-newcastle-s/20%Monthly2017-10-25 17:20
https://presheva.com/zvicer-mbyllje-masive-e-shitoreve-te-vogla/20%Monthly2017-10-25 17:18
https://presheva.com/thomas-tuchel-pritet-ta-marre-drejtimin-e-bayern-munichut/20%Monthly2017-10-25 17:13
https://presheva.com/lutfi-haziri-paralajmeron-mocion-mosbesimi-te-qeverise-se-kosoves/20%Monthly2017-10-25 17:10
https://presheva.com/shoqata-e-shkrimtareve-feniks-ne-presheve-permbyllur-aktivitetin-e-saj-per-vitin-2017-karavani-i-shkrimtareve-video/20%Monthly2017-10-25 16:15
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-kosova-kusht-i-serbise-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2017-10-25 14:43
https://presheva.com/floket-e-lagur-mund-te-shkaktojne-migrenen-dhe-paralizen-e-fytyres/20%Monthly2017-10-25 09:43
https://presheva.com/ne-rrobat-e-brendshme-dhe-cante-i-fshehen-mbi-260000-euro-foto/20%Monthly2017-10-25 07:39
https://presheva.com/i-mesoi-si-te-vidhet-rryma-arrestohet-punetori-i-eps-it/20%Monthly2017-10-25 06:27
https://presheva.com/te-shtunen-nderrohet-ora-nje-ore-prapa/20%Monthly2017-10-25 06:07
https://presheva.com/nderroi-jete-iliriana-selishta-nga-presheva/20%Monthly2017-10-25 06:10
https://presheva.com/profesori-serb-serbia-ta-heqe-kosoven-nga-kushtetuta/20%Monthly2017-10-25 05:46
https://presheva.com/ndryshimet-me-ligjin-e-ri-kur-mund-te-mbeteni-pa-veture-burg-apo-denoheni-me-120-000-dinare/20%Monthly2017-10-24 21:47
https://presheva.com/whatsapp-sjell-ndryshimin-per-video-telefonatat/20%Monthly2017-10-24 21:46
https://presheva.com/tani-mund-te-dergoni-para-nepermjet-facebook-messenger/20%Monthly2017-10-24 21:38
https://presheva.com/20-lojerat-me-te-shitura-ne-shba-ne-muajin-shtator-2017/20%Monthly2017-10-24 21:32
https://presheva.com/apple-do-te-sjelle-versione-me-te-lira-te-iphone-x-vitin-tjeter/20%Monthly2017-10-24 21:25
https://presheva.com/kryesia-qendrore-e-pdsh-se-takohet-me-aktivistet-e-nendeges-ne-rahovice/20%Monthly2017-10-24 21:51
https://presheva.com/kujdes-lodrat-kineze-semurin-femijet-ja-pse/20%Monthly2017-10-24 21:10
https://presheva.com/cka-fitoi-cristiano-ronaldo-kete-vit/20%Monthly2017-10-24 21:07
https://presheva.com/zbulohet-arsyja-se-pse-perez-nuk-do-ta-transferoj-harry-kane/20%Monthly2017-10-24 20:58
https://presheva.com/njihuni-me-super-ushqimet-me-te-shendetshme-per-stines-se-vjeshtes/20%Monthly2017-10-24 20:55
https://presheva.com/rendesia-e-parandalimit-per-te-luftuar-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2017-10-24 20:53
https://presheva.com/leter-e-hapur-shaip-kamberit-preambula-e-pvd-se-eshte-denoncimi-dhe-etiketimi/20%Monthly2017-10-24 19:38
https://presheva.com/37-te-banoreve-te-zvicres-kane-prejardhje-te-huaj/20%Monthly2017-10-24 19:32
https://presheva.com/udhetimet-ne-zonen-shengen-pa-viza-por-me-formular/20%Monthly2017-10-24 19:30
https://presheva.com/pershtypjet-e-kryetarit-arifi-pas-takimit-te-djeshem-me-presidentin-meta-ne-tirane-video-interviste/20%Monthly2017-10-24 16:47
https://presheva.com/brnabiq-yee-se-jemi-te-vendosur-per-dialogun-beograd-prishtine/20%Monthly2017-10-24 15:35
https://presheva.com/arifi-bizneset-tona-lokaleheronj-qe-mbajne-gjalle-ekonomine-preshevare-video/20%Monthly2017-10-24 14:21
https://presheva.com/shitesit-e-tregut-te-gjelbert-ne-presheve-ne-krize/20%Monthly2017-10-24 12:20
https://presheva.com/esa-ushtarakja-shqiptare-qe-punon-ne-forcat-ajrore-te-shqiperise/20%Monthly2017-10-24 10:33
https://presheva.com/zaev-thaci-eshte-i-mireseardhur-ne-qeveri/20%Monthly2017-10-24 09:24
https://presheva.com/djaloshi-qe-vuan-nga-nje-semundje-e-rralle-qe-nuk-e-lejon-te-fleje-gjume/20%Monthly2017-10-24 09:08
https://presheva.com/do-te-habiteni-kur-ta-kuptoni-sa-vjecare-eshte-kerimani/20%Monthly2017-10-24 09:03
https://presheva.com/synimi-i-ronaldos-pas-triumfit-ne-the-best/20%Monthly2017-10-24 08:54
https://presheva.com/zyrtari-i-larte-amerikan-godet-serbine-nuk-mund-te-uleni-ne-dy-ulese/20%Monthly2017-10-24 08:51
https://presheva.com/kaq-bukur-duket-rita-ora-ne-ditelindjen-e-motres/20%Monthly2017-10-24 08:10
https://presheva.com/transfuzioni-i-gjakut-nga-femrat-te-cilat-kane-qene-shtatzena-mund-te-jete-vdekjeprures-per-meshkujt/20%Monthly2017-10-24 08:04
https://presheva.com/joshua-perballe-takam-cili-do-te-jete-pasardhesi-i-klitschkos/20%Monthly2017-10-24 07:54
https://presheva.com/shba-pergatit-bombarduesit-b-52-per-here-te-pare-pas-luftes-se-ftohte/20%Monthly2017-10-24 07:44
https://presheva.com/levizja-qytetare-vatra-me-nje-asambleist-ne-gjilan/20%Monthly2017-10-23 21:31
https://presheva.com/ne-aksident-humb-jeten-8-vjecari-nga-terrnava-e-presheves/20%Monthly2017-10-23 20:49
https://presheva.com/te-mirat-shendetesore-te-geshtenjes/20%Monthly2017-10-23 18:24
https://presheva.com/valverde-i-fshin-nga-lista-e-barcelones-keta-lojtare/20%Monthly2017-10-23 18:23
https://presheva.com/perez-pregadit-shkembimin-e-shekullit-drejt-londres-me-oferte-qe-nuk-refuzohet/20%Monthly2017-10-23 18:18
https://presheva.com/detektivet-ne-zvicer-lejohen-te-pergjojne-invalidet-e-rrejshem-ne-vendet-publike/20%Monthly2017-10-23 17:32
https://presheva.com/lezetqendra-e-sali-babes/20%Monthly2017-10-23 16:58
https://presheva.com/be-vendos-viza-per-ballkanin-merren-online-brenda-72-oresh/20%Monthly2017-10-23 16:45
https://presheva.com/ja-kush-mund-ta-vertetoj-librezen-e-shendetit-pa-shkuar-ne-sportel/20%Monthly2017-10-23 16:41
https://presheva.com/dua-lipa-fiton-cmim-ne-bbc-radio-1-teen-awards-2017/20%Monthly2017-10-23 14:02
https://presheva.com/cana-do-te-ishte-dicka-e-bukur-te-merrja-ndonje-rol-ne-marseille/20%Monthly2017-10-23 13:20
https://presheva.com/presidenti-meta-priti-kryetarin-e-partise-alternativa-per-ndryshim-si-dhe-kryetar-i-emeruar-i-komunes-se-presheves-shqiperim-arifi/20%Monthly2017-10-23 13:09
https://presheva.com/arifi-shqiptaret-e-presheves-po-largohen-nga-varferia/20%Monthly2017-10-23 13:00
https://presheva.com/cka-i-ndodhe-veturave-nese-kalojne-mbi-100-pengesa-rrugore-te-njepasnjeshme-video/20%Monthly2017-10-23 12:25
https://presheva.com/cfare-i-lidh-victoria-beckhamin-dhe-tuna-sejdiunfoto/20%Monthly2017-10-23 12:19
https://presheva.com/e-parkoi-veturen-e-tij-mbeti-pa-fjale-kur-e-pa-se-dicka-kishte-filluar-te-ndertohej-rreth-saj-foto/20%Monthly2017-10-23 12:17
https://presheva.com/si-samsung-edhe-huawei-me-ekran-qe-palohet/20%Monthly2017-10-23 12:15
https://presheva.com/tani-mund-te-dergoni-para-nepermjet-facebook-messenger-foto/20%Monthly2017-10-23 12:14
https://presheva.com/regjistrimi-per-nokia-7-kalon-shifren-100-mije/20%Monthly2017-10-23 12:12
https://presheva.com/gjenerali-rus-ivashov-largimi-i-trupave-tona-nga-kosova-ne-vitin-2003-ishte-nje-gabim-katastrofal/20%Monthly2017-10-23 10:21
https://presheva.com/studenti-kosovar-hedhue-idene-e-krijimit-te-perfaqesueses-se-kosoves-ne-e-sport-sport-ky-me-shume-perfitime-financiare/20%Monthly2017-10-23 10:17
https://presheva.com/sa-mund-te-jetoje-nje-person-pa-ngrene-fare-buke-por-vetem-duke-pire-uje/20%Monthly2017-10-23 10:04
https://presheva.com/skene-e-pakendshme-gjate-takimit-zyrtar-te-presidentit-francez-qeni-urinon-prane-kaminit-video/20%Monthly2017-10-23 09:40
https://presheva.com/ja-13-truke-qe-ndoshta-nuk-i-dinit-ne-facebook/20%Monthly2017-10-23 08:57
https://presheva.com/tuna-romantike-tregon-pe-dashurine-dhe-femijen-e-tyre-te-pare/20%Monthly2017-10-23 08:41
https://presheva.com/princ-harry-nuk-po-ndahet-asnje-moment-nga-e-dashura/20%Monthly2017-10-23 08:16
https://presheva.com/ckujdes-duhet-te-kemi-kur-marrim-antibiotike/20%Monthly2017-10-23 08:07
https://presheva.com/kush-do-te-shpallet-sonte-lojtari-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2017-10-23 08:03
https://presheva.com/nderprerje-te-furnizmit-me-uje-per-shkak-te-riparimit-te-defektit-ne-rr-ramiz-sadiku/20%Monthly2017-10-23 06:39
https://presheva.com/patente-shoferi-zviceran-me-i-shtrenjti-ne-bote/20%Monthly2017-10-22 22:06
https://presheva.com/dua-ta-sjell-familjen-time-ne-zvicer-cfare-duhet-te-bej/20%Monthly2017-10-22 22:03
https://presheva.com/kryetari-i-knsh-se-me-probleme-shendetsore/20%Monthly2017-10-22 21:42
https://presheva.com/keto-jane-rezultatet-preleminare-per-te-gjitha-komunat-ne-kosove/20%Monthly2017-10-22 21:39
https://presheva.com/interviste-me-xhelal-memetin-klani-lokalist-ne-pvd-udhehiqet-nga-nader-sadiku/20%Monthly2017-10-22 11:49
https://presheva.com/shqiptaret-pergjakin-rruget-e-luganos-4-te-plagosur-me-thike/20%Monthly2017-10-22 09:09
https://presheva.com/tottenham-liverpool-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-10-22 09:05
https://presheva.com/ish-lideret-e-uckse-paraqiten-si-terroriste-para-parlamentit-te-serbise/20%Monthly2017-10-22 07:04
https://presheva.com/bie-cmimi-i-veturave-ne-kosove/20%Monthly2017-10-22 06:55
https://presheva.com/kosova-voton-sot-zgjidhen-kryetaret-e-komunave/20%Monthly2017-10-22 06:52
https://presheva.com/marina-ende-me-mend-te-femijevevideo/20%Monthly2017-10-21 23:22
https://presheva.com/xhesika-flet-per-here-te-pare-pas-ndarjes-nga-bruno-keshtu-reagon-kur-pyetet-per-te/20%Monthly2017-10-21 23:12
https://presheva.com/shokon-eni-koci-une-dhe-genc-prelvukaj/20%Monthly2017-10-21 22:13
https://presheva.com/arifi-takohet-me-jorg-heskens-i-derguari-special-i-kancelares-gjermane-merkel/20%Monthly2017-10-21 18:45
https://presheva.com/pamje-nga-fejesa-e-mimoza-shkodres-me-seldinvideo/20%Monthly2017-10-21 16:24
https://presheva.com/nga-italia-vijne-videot-ku-shefat-e-policise-shqiptare-ngarkojne-skafet-me-droge/20%Monthly2017-10-21 16:19
https://presheva.com/miliarderet-qe-thyejne-ligjin-per-ndalimin-e-duhanit/20%Monthly2017-10-21 16:16
https://presheva.com/superoperacioni-kunder-mafias-shqiptare-fbi-dhe-dea-sjellin-provat-kush-jane-kokat-e-para/20%Monthly2017-10-21 16:13
https://presheva.com/gjate-tejkalimeve-te-shpeshta-me-porsche-rrezikoi-te-shkaktonte-aksident-video/20%Monthly2017-10-21 16:08
https://presheva.com/sa-paraqet-rrezik-perdorimi-i-nje-tualeti-publik-ja-semundjet-qe-mund-te-merrni/20%Monthly2017-10-21 14:59
https://presheva.com/vjehrra-i-pergatit-embelsire-tolgahan-e-quan-shpirt/20%Monthly2017-10-21 13:55
https://presheva.com/momenti-i-vecante-kur-mimoza-dhe-seldi-shkembyen-unazat-nen-tingujt-e-i-will-always-love-you-video/20%Monthly2017-10-22 06:57
https://presheva.com/tete-ore-apo-me-shume-ne-kompjuter-shkaktojne-ishiasin/20%Monthly2017-10-21 13:47
https://presheva.com/arifi-ne-beograd-merr-mbeshtetje-te-fuqishme-nga-ambasada-norvegjeze-per-zgjidhjen-e-problemit-e-ujit-te-pijshem/20%Monthly2017-10-21 13:39
https://presheva.com/fotografia-qe-e-riktheu-enver-sekiraqen-ne-burg-foto/20%Monthly2017-10-21 13:29
https://presheva.com/man-city-burnley-formacionet-zyrtare/20%Monthly2017-10-21 13:23
https://presheva.com/huddersfield-man-united-formacionet-zyrtare/20%Monthly2017-10-21 13:21
https://presheva.com/batshuayi-realizon-gol-me-koke-per-chelsean-video/20%Monthly2017-10-21 13:19
https://presheva.com/apple-nuk-heq-dore-nga-mac-mini/20%Monthly2017-10-21 13:16
https://presheva.com/pamjet-e-para-te-nokia-9-lansohet-ne-vitin-2018foto/20%Monthly2017-10-21 13:14
https://presheva.com/makinat-me-benzine-deri-ne-vitin-2030/20%Monthly2017-10-21 13:11
https://presheva.com/cmimi-golden-boy-zyrtarizohen-tre-kandidatet-finaliste/20%Monthly2017-10-21 11:56
https://presheva.com/kosova-ne-heshtje-zgjedhore-gjithcka-gati-per-zgjedhjet/20%Monthly2017-10-21 11:52
https://presheva.com/revista-e-njohur-popdust-e-vlereson-me-epitete-te-larta-era-istrefin/20%Monthly2017-10-21 11:48
https://presheva.com/kane-i-pergjigjet-real-madridit/20%Monthly2017-10-21 11:44
https://presheva.com/barcelona-kerkon-nje-mbrojtes/20%Monthly2017-10-21 11:40
https://presheva.com/shtohen-rastet-me-fruth-deri-tash-dy-te-vdekur/20%Monthly2017-10-21 11:36
https://presheva.com/canta-me-e-shtrenjte-ndonjehere-e-punuar-me-4517-diamante/20%Monthly2017-10-21 11:32
https://presheva.com/vuciq-duam-marreveshje-historike-me-shqiptaret/20%Monthly2017-10-21 11:29
https://presheva.com/dergesat-e-parave-nga-mergimtaret-jane-infuzion-per-ekonomine-e-dobet/20%Monthly2017-10-21 00:12
https://presheva.com/zgjedhjet-lokale-te-mbahen-sa-me-pare-kete-vit/20%Monthly2017-10-20 19:52
https://presheva.com/bujanoc-rishikimi-i-buxhetit-dhe-i-muhabetit/20%Monthly2017-10-20 17:08
https://presheva.com/rregulla-te-reja-shengen-per-ballkanin-ja-sa-para-duhet-te-paguani-per-udhetimin/20%Monthly2017-10-20 16:58
https://presheva.com/ander-herrera-transferohet-tek-barcelona/20%Monthly2017-10-20 15:21
https://presheva.com/serbia-tregon-fuqine-ajrore-prezanton-mig-29shat-foto/20%Monthly2017-10-20 15:17
https://presheva.com/drunjet-ne-presheve-sillen-rreth-35-40-per-m%c2%b3-video/20%Monthly2017-10-20 14:15
https://presheva.com/barcelona-transferon-yllin-e-manchester-unitedit-pa-asnje-cent/20%Monthly2017-10-20 12:54
https://presheva.com/perfaqesues-te-ojq-nga-presheva-pjesmarres-ne-festivalin-boteror-per-te-rinj-ne-sochi-te-rusise-foto/20%Monthly2017-10-20 10:33
https://presheva.com/samsung-galaxy-fleksibil-do-te-lansohet-ne-vitin-2018foto/20%Monthly2017-10-20 10:51
https://presheva.com/si-ta-beni-smartphone-tuaj-te-duket-si-nje-kompjutershkarko/20%Monthly2017-10-20 10:45
https://presheva.com/huawei-me-intelegjence-artificiale/20%Monthly2017-10-20 10:39
https://presheva.com/whatsapp-perditesohet-ne-ios-dhe-android-nuk-mungojne-risite/20%Monthly2017-10-20 10:35
https://presheva.com/samsung-lanson-kameren-vr-me-17-lente/20%Monthly2017-10-20 10:32
https://presheva.com/messi-tejkalon-ronaldon-ne-evrope/20%Monthly2017-10-20 10:28
https://presheva.com/konfirmohet-fruthi-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2017-10-20 10:22
https://presheva.com/mediat-serbe-ne-shqiperi-nuk-u-luajt-futboll/20%Monthly2017-10-20 10:15
https://presheva.com/lendohet-ylli-i-skuadres-barcelona-ne-telashe/20%Monthly2017-10-20 09:21
https://presheva.com/seria-m-e-bmw-perseri-terheqje-me-rrotat-e-pasme/20%Monthly2017-10-20 09:12
https://presheva.com/bill-gates-thote-no-no-kur-permendet-iphone-video/20%Monthly2017-10-20 08:41
https://presheva.com/nje-lajm-i-mire-per-adhuruesit-e-iphone/20%Monthly2017-10-20 08:34
https://presheva.com/lamborghini-ndahet-ne-gjysmevideo/20%Monthly2017-10-20 08:28
https://presheva.com/kujdes-kur-beni-screenshoot-ne-instagram-zbuloheni-lehte/20%Monthly2017-10-20 08:23
https://presheva.com/ky-eshte-modeli-i-ri-i-porschefoto/20%Monthly2017-10-20 08:19
https://presheva.com/ministri-i-drejtesise-propozon-ndarjen-e-40-mije-eurove-per-nje-shkolle-ne-bujanoc/20%Monthly2017-10-20 08:17
https://presheva.com/urinoni-shpesh-kur-emocionoheni-ose-frikesoheni-do-habiteni-pse-ndodh-kjo/20%Monthly2017-10-20 08:02
https://presheva.com/publikohen-letrat-e-obamas-per-ish-te-dashuren-kush-e-kishte-mahnitur-para-michellet/20%Monthly2017-10-20 07:53
https://presheva.com/perleshje-masive-mes-lojtareve-ne-ndeshjen-everton-lyon-perfshihen-edhe-tifozet-vendas-duke-goditur-lojtaret-francez-fotovideo/20%Monthly2017-10-20 07:43
https://presheva.com/detaje-nga-incidenti-i-mbremshem-ne-bit-pazar-fotovideo/20%Monthly2017-10-20 07:39
https://presheva.com/sa-i-perballon-goditjeve-samsung-galaxy-note-8/20%Monthly2017-10-19 22:05
https://presheva.com/makina-tesla-s-perfshihet-nga-flaket-intervenojne-zjarrefikesitvideo/20%Monthly2017-10-19 21:54
https://presheva.com/carlo-ancelotti-trajner-i-kroacise/20%Monthly2017-10-19 15:23
https://presheva.com/benzema-nuk-do-te-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2017-10-19 15:21
https://presheva.com/vazhdojne-punimet-ne-rrugen-karposh-video/20%Monthly2017-10-19 15:06
https://presheva.com/thaci-bullgaria-ne-vazhdimesi-po-mbeshtet-kosoven/20%Monthly2017-10-19 13:29
https://presheva.com/gerrard-ky-lojtar-serb-kundershtari-im-me-i-ashper/20%Monthly2017-10-19 13:20
https://presheva.com/babai-i-dua-lipes-kthehet-ne-fiksimin-e-mediave-te-huaja/20%Monthly2017-10-19 11:38
https://presheva.com/serbia-do-ta-dridhe-ballkanin-me-kete-arsenal-armesh/20%Monthly2017-10-19 10:51
https://presheva.com/efektet-shendetesore-te-kungullit/20%Monthly2017-10-19 10:35
https://presheva.com/mihrja-e-tepron-me-take-ne-germi/20%Monthly2017-10-19 10:31
https://presheva.com/ne-darken-me-zyrtaret-e-partizanit-te-beogradit-vokrri-ne-krah/20%Monthly2017-10-19 10:26
https://presheva.com/syte-ne-elbasan-arena-te-gjithe-shqiptaret-me-skenderbeun/20%Monthly2017-10-19 10:00
https://presheva.com/kbi-ja-si-manipuloi-muftijsko-preshevsko-me-shitjen-e-drunjeve-dokument/20%Monthly2017-10-19 09:54
https://presheva.com/shkencetaret-zbulojne-se-mendja-funksionon-edhe-pas-vdekjes/20%Monthly2017-10-19 09:43
https://presheva.com/shampanje-apo-leng-molle/20%Monthly2017-10-19 09:36
https://presheva.com/whatsapp-mund-te-zbuloje-kur-flini-dhe-me-ke-po-flisni/20%Monthly2017-10-19 07:58
https://presheva.com/gjykata-e-shkupit-sot-jep-vendimin-per-osmanin-grupi-kumanova/20%Monthly2017-10-19 09:15
https://presheva.com/allegri-sezoni-per-juventusin-fillon-ne-nentor/20%Monthly2017-10-19 06:55
https://presheva.com/stamenkoviq-ternoci-i-madh-qendra-distributive-e-droges-me-e-madhja-ne-ballkan/20%Monthly2017-10-19 06:09
https://presheva.com/vuciq-do-ta-mbeshtesim-listen-serbe-permes-saj-kemi-ndikim-ne-kosove/20%Monthly2017-10-18 23:25
https://presheva.com/haziri-autostrada-lidh-shqiptaret-e-lugines-me-korridorin-e-kombit/20%Monthly2017-10-18 23:20
https://presheva.com/nagip-arifi-administrata-komunale-ne-bujanoc-shpenzon-208-000-euro-per-luks-dokument/20%Monthly2017-10-18 19:12
https://presheva.com/veturat-ne-trotuare-kembesoret-ne-rruge-video-opinione/20%Monthly2017-10-19 07:39
https://presheva.com/inter-merr-nje-lajm-te-mire-para-ndeshjes-me-napolin/20%Monthly2017-10-18 15:10
https://presheva.com/e-verteta-pas-fustanit-te-famshem-te-rihannas/20%Monthly2017-10-18 15:06
https://presheva.com/populli-ku-grate-lindin-deri-65-vjec-dhe-nuk-i-ze-asnje-semundje/20%Monthly2017-10-18 14:08
https://presheva.com/sot-eshte-dita-ime-e-fundit-cfare-ka-dashur-te-thote-enca-haxhia/20%Monthly2017-10-18 14:04
https://presheva.com/zyrtare-shqiperia-luan-me-turqine-me-13-nentor/20%Monthly2017-10-18 13:55
https://presheva.com/aprovohet-zyrtarisht-teatri-profesionist-si-njesi-punuese-ne-kuader-te-sh-kultures/20%Monthly2017-10-19 07:40
https://presheva.com/pamjet-e-filmuara-me-dron-tregojne-mijera-myslimane-rohingya-duke-ikur-nga-mianmari-ne-bangladesh-video/20%Monthly2017-10-18 12:31
https://presheva.com/shikojeni-momentin-kur-leonora-jakupi-injoron-komplimentin-e-ramadan-krasniqit-video/20%Monthly2017-10-18 12:22
https://presheva.com/me-kete-furgon-mund-te-luani-lojera-derisa-prisni-ne-kolona/20%Monthly2017-10-18 12:17
https://presheva.com/perez-nuk-mund-ta-imagjinoj-spanjen-pa-katalunine-e-as-la-ligan-pa-barcelone/20%Monthly2017-10-18 12:14
https://presheva.com/prinderit-e-braktesin-sepse-lindi-pa-krahe-por-mrekullia-ndodhi-edhe-per-vogelushen-e-pafat/20%Monthly2017-10-18 11:37
https://presheva.com/keshtu-pritet-te-luaje-skenderbeu-kunder-klubit-nga-serbia/20%Monthly2017-10-18 11:28
https://presheva.com/epidemia-e-fruthit-kercenon-semuret-nje-student-i-bujanocit/20%Monthly2017-10-18 11:11
https://presheva.com/po-vjen-ligji-i-ri-mbi-komunikacionin-ja-disa-nga-risite-per-shoferet/20%Monthly2017-10-18 08:53
https://presheva.com/nderroi-jete-veteranja-e-arsimit-ne-presheve-fikrije-ramadani/20%Monthly2017-10-18 08:36
https://presheva.com/marina-vjollca-promovon-spektaklin-e-ri-cest-la-vie-video/20%Monthly2017-10-18 08:10
https://presheva.com/np-moravica-orari-i-reduktimit-te-ujit-ne-presheve/20%Monthly2017-10-18 07:56
https://presheva.com/perezi-i-pendua-se-nuk-e-shiti-tashme-cmimi-i-pergjysmuar/20%Monthly2017-10-18 07:54
https://presheva.com/nje-muaj-arrest-shtepiak-per-deputetin-milaim-zeka/20%Monthly2017-10-18 07:50
https://presheva.com/gjermanet-nuk-duan-zyrtarizimin-e-festave-te-myslimaneve/20%Monthly2017-10-18 07:42
https://presheva.com/nxenesit-e-nje-shkolle-ne-belgjike-proteste-kunder-debimit-te-familjes-shqiptare/20%Monthly2017-10-19 07:41
https://presheva.com/metoda-me-uje-te-ftohte-per-te-kuptuar-nese-jeni-te-shendetshem/20%Monthly2017-10-18 07:35
https://presheva.com/keshtu-duket-renditja-e-kater-grupeve-ne-champions-league/20%Monthly2017-10-18 07:27
https://presheva.com/floktarja-publikon-pamjet-e-tmerrshme-qe-tregojne-se-si-ka-ndikuar-puna-ne-trupin-e-saj/20%Monthly2017-10-18 06:04
https://presheva.com/iphone-7-po-shitet-edhe-me-tej-me-shume-se-iphone-8/20%Monthly2017-10-18 06:00
https://presheva.com/bmw-x3-2018-foto/20%Monthly2017-10-18 05:57
https://presheva.com/privatizimi-zgjidhja-me-e-mire-per-banjen-e-bujanocit/20%Monthly2017-10-18 05:51
https://presheva.com/liverpool-i-pameshirshem-ndaj-mariborit-e-mun-07video-golat/20%Monthly2017-10-18 07:13
https://presheva.com/iphone-7-po-blihet-me-shume-se-iphone-8/20%Monthly2017-10-17 23:37
https://presheva.com/gary-lineker-tallet-me-benzeman-ne-twitterfoto/20%Monthly2017-10-17 23:32
https://presheva.com/kf-lugina-ne-austri-vendin-e-pare-ne-lige-te-austrise-foto/20%Monthly2017-10-17 23:24
https://presheva.com/mpb-kane-mbetur-edhe-disa-pune-te-vogla-per-funksionalizimin-e-pikes-kufitare-ne-kapi/20%Monthly2017-10-17 22:43
https://presheva.com/apple-sjell-lapsin-qe-vizaton-ne-ekran/20%Monthly2017-10-17 21:49
https://presheva.com/ministri-i-drejtesise-abelard-tahiri-viziton-neser-bujanocin/20%Monthly2017-10-17 19:58
https://presheva.com/te-mbjellurat-vjeshtore-ne-presheve-afati-optimal-prej-5-deri-25-tetor/20%Monthly2017-10-18 01:05
https://presheva.com/formacionet-zyrtare-real-madrid-vs-tottenham/20%Monthly2017-10-17 18:24
https://presheva.com/ky-eshte-16-vjecari-nga-tetova-qe-u-vra-ne-danimarke/20%Monthly2017-10-17 18:24
https://presheva.com/milikie-halimi-do-te-realizoj-te-gjitha-sfidat-e-premtuara-per-haracinen/20%Monthly2017-10-17 18:22
https://presheva.com/sot-dita-nderkombetare-kunder-varferise-video/20%Monthly2017-10-19 07:41
https://presheva.com/serbia-e-gatshme-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-te-pagjeturve/20%Monthly2017-10-17 13:11
https://presheva.com/milito-icardi-ka-shanse-per-tu-bere-sulmues-i-madh-eshte-vrases-ne-zone/20%Monthly2017-10-17 13:04
https://presheva.com/perdoruesit-e-ios-11-po-perballen-me-probleme-teshumta/20%Monthly2017-10-17 13:00
https://presheva.com/samsung-do-ta-kopjoje-rivalin-apple-ne-modelin-galaxy-s9/20%Monthly2017-10-17 12:52
https://presheva.com/huawei-lanson-modelin-mate-10/20%Monthly2017-10-17 12:50
https://presheva.com/juve-dhe-city-ne-gare-per-lojtarin-e-dortmundit/20%Monthly2017-10-17 12:49
https://presheva.com/allegri-kthehet-ne-milan/20%Monthly2017-10-17 12:46
https://presheva.com/shenjat-qe-tregojne-se-puna-eshte-duke-jua-demtuar-seriozisht-shendetin/20%Monthly2017-10-17 10:57
https://presheva.com/djaloshi-13-vjecar-ndertoi-shtepizen-e-vogel-per-me-pak-se-1-300-euro-brenda-saj-i-ka-te-gjitha-fotovideo/20%Monthly2017-10-17 10:43
https://presheva.com/pse-ronaldo-eshte-perpara-messit-dhe-neymarit/20%Monthly2017-10-17 10:33
https://presheva.com/rama-vitin-e-ardhshem-fillojme-regjistrimin-e-shqiptareve-kudo-qe-jetojne/20%Monthly2017-10-17 10:18
https://presheva.com/zaimina-eshte-shtatzene-por-keto-foto-ngrene-dyshimet/20%Monthly2017-10-17 10:05
https://presheva.com/manchester-city-napoli-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-10-17 09:14
https://presheva.com/real-madrid-tottenham-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-10-17 09:09
https://presheva.com/ambasadori-bocka-pergezoi-z-salihun-per-zgjedhjen-si-kryetar-i-keshillit-inicues-i-lr-pdsh-se/20%Monthly2017-10-17 08:42
https://presheva.com/brnabiq-te-bejme-gjithcka-per-ruajtjen-e-paqes-ne-kosove/20%Monthly2017-10-17 08:27
https://presheva.com/serwer-shqiperia-nuk-do-tu-jape-pasaporta-kosovareve/20%Monthly2017-10-17 06:56
https://presheva.com/sode-buke-e-vaj-ulliri-per-lekure-te-shkelqyer/20%Monthly2017-10-17 06:54
https://presheva.com/porositni-ushqim-nepermjet-facebookut/20%Monthly2017-10-17 06:05
https://presheva.com/mourinho-pas-united-mund-te-kaloj-ne-psg/20%Monthly2017-10-17 06:01
https://presheva.com/pasuria-e-ilir-metes-i-kalon-4-miliarde-dollare/20%Monthly2017-10-16 22:52
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-se-mustafa-takohet-ambasadorin-e-shqiperise-z-bocka/20%Monthly2017-10-16 21:22
https://presheva.com/arifi-priti-ne-takim-ambasadorin-e-shqiperise-te-akredituar-ne-beograd-z-ilir-bocka-video/20%Monthly2017-10-16 19:27
https://presheva.com/kf-lugina-lidere-e-sportit-ne-presheve/20%Monthly2017-10-16 17:04
https://presheva.com/arrestohet-milaim-zeka-konfirmohet-nga-policia-e-kosoves/20%Monthly2017-10-19 07:42
https://presheva.com/spektakli-qe-dhuruan-komentatoret-italiane-per-derby-della-madonnina-video/20%Monthly2017-10-16 13:30
https://presheva.com/cka-ndodhe-nese-i-pini-gjashte-kafe-ne-dite/20%Monthly2017-10-16 13:27
https://presheva.com/shqiptaret-ne-gjermani-djegin-para-live-ne-facebook-video/20%Monthly2017-10-16 13:15
https://presheva.com/nje-uragan-sapo-goditi-evropen-mijera-persona-pa-energji-elektrike/20%Monthly2017-10-16 13:11
https://presheva.com/nga-jeta-e-veshtire-ne-banesen-e-vogel-pa-uje-te-ngrohte-e-deri-tek-luksi-pa-kufi-keto-nuk-i-dinit-per-putinin/20%Monthly2017-10-16 13:53
https://presheva.com/mos-i-hapni-ngarkimet-e-dyshimta-ne-e-mail-sepse-mund-ta-aktivizoni-virusin-locky/20%Monthly2017-10-16 12:55
https://presheva.com/izraelitet-i-spiunojne-ruset-te-amerikanet-permes-softuerit-kaspersky/20%Monthly2017-10-16 12:04
https://presheva.com/oliver-ivanoviq-akuzon-rende-beogradin/20%Monthly2017-10-16 10:52
https://presheva.com/kaka-largohet-nga-orlando-mes-lotesh-video/20%Monthly2017-10-16 09:27
https://presheva.com/kim-jong-un-vdes-per-kete-ekip-futbolli/20%Monthly2017-10-16 08:43
https://presheva.com/kshz-maqedoni-lsdm-udheheq-ne-50-komuna-vmro-ne-9-dhe-bdi-ne-10/20%Monthly2017-10-16 08:36
https://presheva.com/a-ju-ben-person-te-keq-fakti-se-i-xhelozoni-miqte-apo-familjaret-per-gjerat-qe-i-kane/20%Monthly2017-10-16 08:04
https://presheva.com/7-organet-pa-te-cilat-mund-te-jetojme-ne-menyren-krejtesisht-normale/20%Monthly2017-10-16 07:55
https://presheva.com/zjarri-paralizon-kalifornine-autoritetet-nuk-identifikojme-dot-trupat-jane-hi-dhe-eshtra/20%Monthly2017-10-16 07:46
https://presheva.com/spalletti-fitore-qe-shijon-shume-napoli-qendron-me-lart/20%Monthly2017-10-16 07:42
https://presheva.com/vuciq-serbia-ka-probleme-me-natalitetin-skemi-luks-per-konflikte-te-medha/20%Monthly2017-10-16 07:36
https://presheva.com/bunjaku-atdhe-nuhiu-dhe-muriqi-jane-me-te-mire-se-berisha/20%Monthly2017-10-16 06:36
https://presheva.com/mediat-serbe-uraniumi-nga-bombat-e-nato-s-vret-shqiptaret-cdo-dite-ne-heshtje/20%Monthly2017-10-16 06:07
https://presheva.com/deputetet-e-rrethit-te-pcinjes-flasin-me-se-paku-paguhen-me-se-shumti/20%Monthly2017-10-16 05:55
https://presheva.com/partneriteti-nissan-dhe-renault-vendin-e-katert-ne-bote-per-makina/20%Monthly2017-10-15 18:15
https://presheva.com/fillon-gara-per-hakeret-kosovare-hack-day-kosova-2017foto/20%Monthly2017-10-15 18:10
https://presheva.com/hapja-e-nje-shkolle-mbyllja-e-nje-burgu-fillon-ndertimi-i-nje-shkolle-ne-malesine-e-bujanocit/20%Monthly2017-10-19 07:42
https://presheva.com/apple-me-reklame-te-re-per-portrait-lightning-video/20%Monthly2017-10-15 16:53
https://presheva.com/me-kamere-te-mobilit-shikim-pertej-mureve/20%Monthly2017-10-15 16:58
https://presheva.com/a-jeni-ne-depresion-zbulojeni-permes-instagramit/20%Monthly2017-10-15 16:49
https://presheva.com/samsung-po-tenton-ta-zgjeroj-bixby-ne-tere-boten/20%Monthly2017-10-15 16:46
https://presheva.com/huawei-lanson-modelin-honor-6c-pro/20%Monthly2017-10-15 16:45
https://presheva.com/ledri-sjelle-kengen-e-re/20%Monthly2017-10-15 16:49
https://presheva.com/77659/20%Monthly2017-10-15 16:43
https://presheva.com/kuptimi-i-5-endrrave-qe-shohim-me-shpesh/20%Monthly2017-10-15 16:38
https://presheva.com/el-pais-katalonia-po-e-shfrytezon-receten-e-kosoves-per-shpalljen-e-pavaresise/20%Monthly2017-10-15 16:34
https://presheva.com/e-konfirmon-antonella-per-te-treten-here-messi-do-te-behet-baba/20%Monthly2017-10-15 16:23
https://presheva.com/jovanoviq-marreveshje-te-perhershme-me-kosoven-e-cila-i-jep-mundesi-paqes/20%Monthly2017-10-15 13:46
https://presheva.com/incident-ne-haracine-i-vendoset-revolja-ne-koke-nje-aktivisti-partiak/20%Monthly2017-10-15 13:19
https://presheva.com/kosovari-ia-pa-sherrin-drunjve-te-serbise/20%Monthly2017-10-19 07:42
https://presheva.com/nis-dasma-labinot-gashi-e-merr-nusen-me-tren/20%Monthly2017-10-15 11:28
https://presheva.com/ronaldo-gjithnje-shkelqen-kur-reali-ka-nevoje/20%Monthly2017-10-15 11:18
https://presheva.com/strakosha-zbulon-dicka-interesante-pasi-priti-penaltine-e-dybalas-video/20%Monthly2017-10-15 11:10
https://presheva.com/ozil-ne-janar-largohet-nga-arsenali/20%Monthly2017-10-15 10:56
https://presheva.com/kater-ndeshje-zhvillohen-sot-ne-superligen-e-kosoves-foto/20%Monthly2017-10-15 10:45
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-maqedoni-ja-sa-votuan-deri-ora-10-plotesuar/20%Monthly2017-10-15 10:19
https://presheva.com/shqiptaret-ne-maqedoni-sot-ta-nxjerrin-hakun-per-zijadin-selen-dhe-te-renet-e-kumanoves/20%Monthly2017-10-15 08:55
https://presheva.com/vucic-me-shqiptaret-na-duhet-nje-marreveshje-200-vjecare/20%Monthly2017-10-15 08:39
https://presheva.com/si-te-evitoni-gripin-me-uljen-e-temperaturave/20%Monthly2017-10-14 22:00
https://presheva.com/a-do-ta-largoje-apple-pergjithmone-nga-perdorimi-touch-id/20%Monthly2017-10-14 21:58
https://presheva.com/salzburg-shqiptari-plagos-me-thike-dy-veta-dhe-lendon-policen-gjate-arrestimit/20%Monthly2017-10-14 21:54
https://presheva.com/ministri-sefaj-do-te-gjendet-menyra-per-ti-lehtesuar-procedurat-per-ti-pajisur-me-leje-te-perkoshme-luginasit/20%Monthly2017-10-14 21:46
https://presheva.com/ja-si-e-kishin-detyruar-serbet-me-thike-ne-fyt-plakun-shqiptar-te-flas-keq-pe-uck-ne-video/20%Monthly2017-10-14 21:27
https://presheva.com/brnabiq-rrogat-10-penzionet-5/20%Monthly2017-10-14 20:50
https://presheva.com/kryeministri-haradinaj-premton-se-do-ta-ndertoj-autostraden-gjilan-prishtine/20%Monthly2017-10-14 19:20
https://presheva.com/shpend-ahmeti-denohet-me-2-mije-euro-pse-keqperdori-femijet-ne-fushate/20%Monthly2017-10-14 17:25
https://presheva.com/kete-vit-u-sulmuan-19-gazetare-kerkohet-drejtesi-permes-protestes/20%Monthly2017-10-14 17:16
https://presheva.com/pergatitet-byreku-me-i-madh-ne-bote-ne-bosnje-e-hercegovine-650-kilograme-foto/20%Monthly2017-10-19 07:43
https://presheva.com/arifi-funksionimi-i-organit-te-perkohshem-stabil-dhe-ne-interes-te-qytetareve-video/20%Monthly2017-10-14 16:39
https://presheva.com/pse-edi-rama-heshte-per-pajisjen-e-kosovareve-me-pasaporta-shqiptare/20%Monthly2017-10-14 13:59
https://presheva.com/heshtje-zgjedhore-ne-maqedoni/20%Monthly2017-10-14 10:50
https://presheva.com/mesuesi-refuzon-mirenjohjen-nga-lladrovci-pasi-ishte-i-dobet-si-nxenes/20%Monthly2017-10-14 09:47
https://presheva.com/asociacioni-i-gaztareve-te-kosoves-sot-ne-proteste/20%Monthly2017-10-14 10:00
https://presheva.com/vuciq-me-shqiptaret-na-duhet-paqe-ti-japim-fund-konfliktit/20%Monthly2017-10-14 08:40
https://presheva.com/sulmuesi-preshevar-atdhe-nuhiu-faleminderon-trajnerin-bunjaku/20%Monthly2017-10-14 07:38
https://presheva.com/atletico-madrid-barcelona-formacionet-e-mundshme-2/20%Monthly2017-10-14 07:30
https://presheva.com/liverpool-manchester-united-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2017-10-14 07:28
https://presheva.com/kryeministrja-serbe-planifikon-ta-vizitoje-kosoven/20%Monthly2017-10-14 07:25
https://presheva.com/pacolli-ne-e-respektojme-serbine-besojme-ne-fqinjesi-te-mire-si-dy-shtete-te-pavarura/20%Monthly2017-10-14 07:22
https://presheva.com/dr-burhan-arifi-zeri-i-kosoves-lindore/20%Monthly2017-10-13 23:14
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-se-takim-ne-degen-e-pdk-ne-gjilan/20%Monthly2017-10-13 21:59
https://presheva.com/arifi-teatri-nje-gje-vitale-per-shoqerine-preshevare-video/20%Monthly2017-10-13 19:15
https://presheva.com/funksionimi-i-kuzhines-popullore-ne-presheve/20%Monthly2017-10-13 15:03
https://presheva.com/dacic-ambasadori-i-shba-se-mos-te-perzihet-ne-punet-tona-te-mbrendshme/20%Monthly2017-10-13 13:51
https://presheva.com/meda-shfaqet-i-lumtur-krah-bashkeshortes/20%Monthly2017-10-13 12:47
https://presheva.com/perfitimet-shendetesore-te-cokollates-per-ciklistet/20%Monthly2017-10-13 12:39
https://presheva.com/piloti-qe-bombardoi-serbine-me-1999-nderohet-me-urdhrin-e-lirise/20%Monthly2017-10-13 12:31
https://presheva.com/ish-lojtari-i-interit-shpjegon-momentet-e-erreta-kur-i-nderroi-jete-babai/20%Monthly2017-10-13 12:22
https://presheva.com/shqiperia-apo-kosova-jane-perdorues-me-aktive-te-facebook-ut/20%Monthly2017-10-13 08:57
https://presheva.com/ja-sa-shume-paguhen-blendi-fevziu-arian-cani-dhe-ardit-gjebrea-per-1-sekonde-reklame/20%Monthly2017-10-13 08:53
https://presheva.com/mediat-serbe-stergjyshi-i-hashim-thacit-ishte-serb/20%Monthly2017-10-13 08:50
https://presheva.com/sami-salihu-lr-e-pdsh-se-do-te-jete-faktor-kyc-ne-vetqeverisjen-lokale-ne-presheve/20%Monthly2017-10-13 07:39
https://presheva.com/barcelona-do-tia-ndryshoj-emrin-stadiumit-camp-nou/20%Monthly2017-10-13 06:28
https://presheva.com/zidanit-i-duhet-nje-fitore-ta-thyej-rekordin-e-madh-te-guardioles/20%Monthly2017-10-13 06:25
https://presheva.com/presidenti-erdogan-dhe-kryetari-arifi-diskutojne-per-zhvillimet-ekonomike-ne-lugine/20%Monthly2017-10-13 06:06
https://presheva.com/ne-serbi-erdogani-tani-eshte-me-ne-u-prish-me-kosoven-dhe-shqiperine/20%Monthly2017-10-12 22:35
https://presheva.com/rekonstruimi-i-rruges-vellezrit-frasheri-video/20%Monthly2017-10-12 22:27
https://presheva.com/avni-jahiu-nga-velekinca-pas-aksidentit-ne-presheve-ne-gjendje-stabile-dhe-te-mire-shendetsore/20%Monthly2017-10-12 17:46
https://presheva.com/facebook-sjell-postimet-3d/20%Monthly2017-10-12 13:41
https://presheva.com/youtube-po-teston-autoplay-per-android/20%Monthly2017-10-12 13:35
https://presheva.com/barcelona-interesohet-per-martial-mourinho-ia-tregon-cmimin/20%Monthly2017-10-12 13:33
https://presheva.com/lugina-e-presheves-apo-kosova-lindore-ja-si-duhet-te-quhet-sipas-stankoviqit/20%Monthly2017-10-12 13:26
https://presheva.com/haradinaj-preshevaret-nuk-do-te-ndihen-me-te-diskriminuar/20%Monthly2017-10-12 13:23
https://presheva.com/rreth-43-kilograme-ari-perfundojne-cdo-vit-ne-kanalizimet-e-zvicres/20%Monthly2017-10-12 12:10
https://presheva.com/cka-mund-te-blini-me-10-frangat-e-reja-ne-zvicer/20%Monthly2017-10-12 12:05
https://presheva.com/kjo-eshte-pozita-e-kosoves-ne-bote-ne-renditjen-me-te-re-te-fiba-s/20%Monthly2017-10-12 11:15
https://presheva.com/ministri-i-qeverise-serbe-serbia-dhe-turqia-kane-nje-perparesi-jane-te-ngjashme-kulturalisht/20%Monthly2017-10-12 11:09
https://presheva.com/dhjete-verejtje-te-cilat-flasin-qarte-qe-lythi-juaj-eshte-i-rrezikshem-per-jeten/20%Monthly2017-10-12 10:21
https://presheva.com/beme-baba-te-te-ngjaje-djali-i-fatmir-spahiut-kopja-e-babait/20%Monthly2017-10-12 10:11
https://presheva.com/zgjimi-i-hershem-te-femijet-shkakton-crregullime-mendore/20%Monthly2017-10-12 10:05
https://presheva.com/tetori-pa-udhetime-kater-ndeshje-ne-madrid-per-realin/20%Monthly2017-10-12 10:00
https://presheva.com/be-ja-i-kunderpergjigjet-thacit-rreth-kerkeses-qe-shqiperia-tua-jape-shtetesine-kosovareve/20%Monthly2017-10-12 09:54
https://presheva.com/%e2%80%8blajm-i-mire-per-realin/20%Monthly2017-10-12 09:53
https://presheva.com/keshtu-duket-bmw-x2/20%Monthly2017-10-12 09:06
https://presheva.com/15-mite-rreth-kancerit-te-gjirit-qe-asnje-grua-nuk-duhet-te-besoje-2/20%Monthly2017-10-12 08:58
https://presheva.com/maradona-vs-messi-grafika-qe-krahason-dy-legjendat-e-argjentines/20%Monthly2017-10-12 08:54
https://presheva.com/15-mite-rreth-kancerit-te-gjirit-qe-asnje-grua-nuk-duhet-te-besoje/20%Monthly2017-10-12 08:43
https://presheva.com/meta-haradinajt-ka-ardhur-koha-qe-te-bejme-me-shume-per-kosoven-e-shqiperine/20%Monthly2017-10-12 08:08
https://presheva.com/a-mund-te-largohet-messi-nga-barcelona-flet-aguero/20%Monthly2017-10-12 07:53
https://presheva.com/ali-ahmet-debohet-nga-lagjja-e-trimave/20%Monthly2017-10-12 07:39
https://presheva.com/deputeti-mustafa-duhet-reciprocitet-mes-lugines-dhe-veriut/20%Monthly2017-10-12 06:57
https://presheva.com/lutja-e-perbashket-e-presidenti-turk-erdogan-dhe-myftiut-te-lugines-saqipi-ne-tyrbe-te-kalimegdani-ne-beograd/20%Monthly2017-10-12 06:10
https://presheva.com/recetat-elektronike-ne-shtepite-e-shendetit-ja-si-do-te-funksionoje/20%Monthly2017-10-11 23:56
https://presheva.com/kryeministri-haradinaj-na-premton-preshevareve-shtetesi-te-kosoves-kurse-presidenti-thaci-kerkon-per-kosovaret-shtetesi-shqiptare/20%Monthly2017-10-11 23:29
https://presheva.com/aktivitet-humanitar-gold-ag-shperndan-fletore-ne-dy-shkollat-e-presheves-video/20%Monthly2017-10-11 23:23
https://presheva.com/arifi-gold-ag-eshte-ambasador-i-lugines-video/20%Monthly2017-10-11 23:16
https://presheva.com/ja-pse-gold-ag-nuk-iu-lejua-ti-shperndaje-fletoret-ne-shkollen-fillore-ne-presheve-video/20%Monthly2017-10-11 23:14
https://presheva.com/zvicra-prezanton-bankenoten-e-re-10-frangeshe/20%Monthly2017-10-11 21:20
https://presheva.com/pushket-e-serbise-eksportohen-ne-40-vende-te-botes/20%Monthly2017-10-11 21:16
https://presheva.com/erdogan-ha-burek-tek-shqiptari-ne-mes-te-beogradit/20%Monthly2017-10-11 17:22
https://presheva.com/41-000-euro-ne-rroten-rezerve-doganieret-gjeten-euro-te-fshehura-dhe-ne-corape-foto/20%Monthly2017-10-11 16:19
https://presheva.com/festa-e-messit-dhe-argjentines-ne-zhveshtore-foto-video/20%Monthly2017-10-11 14:38
https://presheva.com/gjysma-e-shqiptareve-deshirojne-te-largohen-nga-vendi/20%Monthly2017-10-11 09:34
https://presheva.com/sela-tentuan-fizikisht-tani-tentojne-te-me-eliminojne-edhe-politikisht/20%Monthly2017-10-11 09:11
https://presheva.com/spanja-falenderon-serbine-per-rastin-kosove-kataloni/20%Monthly2017-10-11 08:47
https://presheva.com/messi-kur-ekuadori-shenoi-doja-te-vdisja-pata-frike-se-nuk-do-te-kualifikoheshim/20%Monthly2017-10-11 09:27
https://presheva.com/i-famshmi-pertej-turqise-ibrahim-tatlises-ja-si-duket-sot-i-mbuluar-nga-thinjat/20%Monthly2017-10-11 07:55
https://presheva.com/guti-behet-trajner-ne-la-liga/20%Monthly2017-10-11 08:10
https://presheva.com/presidenti-meta-vizite-zyrtatre-ne-kosove-takim-me-kreret-me-te-larte-te-shtetit/20%Monthly2017-10-11 08:03
https://presheva.com/shba-te-nuk-shkojne-ne-rusi/20%Monthly2017-10-11 07:36
https://presheva.com/messi-dergon-argjentinen-ne-rusi-kualifikohen-edhe-brazili-uruguai-dhe-kolumbia/20%Monthly2017-10-11 06:59
https://presheva.com/vuciq-erdogani-flet-edhe-shqip/20%Monthly2017-10-11 06:14
https://presheva.com/apel-per-ta-ndihmuar-aferdita-ahmetin-nga-nasalca-e-bujanocit/20%Monthly2017-10-10 21:56
https://presheva.com/9-ekipet-qe-u-kualifikuan-ne-boteror-rusia-2018-8-ne-play-off/20%Monthly2017-10-10 21:30
https://presheva.com/bernabiq-kosova-eshte-shume-e-rendesishme-per-serbine/20%Monthly2017-10-10 21:26
https://presheva.com/regjisorja-borici-presheva-dhe-aktoret-e-kane-mirpritur-themelimin-e-teatrit-video/20%Monthly2017-10-10 20:11
https://presheva.com/gripi-sezonal-keshilla-dhe-sygjerime-video/20%Monthly2017-10-10 19:18
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-dr-qenan-arifi-nga-rainca/20%Monthly2017-10-10 14:35
https://presheva.com/zvicra-i-dhuron-kosoves-32-milione-euro/20%Monthly2017-10-10 14:13
https://presheva.com/perfaqesuesi-i-lgbti-jemi-mbledh-te-rrezatojme-dashuri-edhe-per-ata-qe-na-urrejne/20%Monthly2017-10-10 11:20
https://presheva.com/pregadituni-per-ndryshime-galaktike-perez-krijon-ekip-te-ri/20%Monthly2017-10-10 11:06
https://presheva.com/ne-zagreb-shhm-dhe-shhlp-nga-lugina-i-ndajne-tre-mirenjohje-kryetarit-te-bshqzpz/20%Monthly2017-10-10 10:49
https://presheva.com/shqiptaret-ne-kufirin-e-mbijeteses-nuk-kane-para-per-uje-dhe-drita/20%Monthly2017-10-10 10:36
https://presheva.com/thaci-nga-parada-e-lgbti-se-te-gjitha-komunitetet-ne-kosove-jane-te-barabarta/20%Monthly2017-10-10 10:25
https://presheva.com/shyhrete-behluli-publikon-fotot-e-para-me-nipin/20%Monthly2017-10-10 14:42
https://presheva.com/xhaka-nuk-i-frikesohet-ronaldos-2/20%Monthly2017-10-10 08:14
https://presheva.com/xhaka-nuk-i-frikesohet-ronaldos/20%Monthly2017-10-10 08:02
https://presheva.com/blerim-shala-keshilltar-dhe-koordinator-i-presidentit-thaci-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2017-10-10 07:49
https://presheva.com/shqiptaret-deshprojne-ne-kualifikimet-e-boterorit/20%Monthly2017-10-09 23:00
https://presheva.com/dominat-ramadani-nga-bujanoci-ne-superligen-e-maqedonise-u19/20%Monthly2017-10-09 21:13
https://presheva.com/kf-lugines-i-mundsohet-perdorimi-i-fushes-se-sportit-per-ndeshje-vendas/20%Monthly2017-10-09 17:20
https://presheva.com/vdekja-e-foshnjave-ne-kliniken-e-shkupit-mjeket-denohen-me-30-ulje-te-pages/20%Monthly2017-10-09 16:20
https://presheva.com/lojtaret-kosovare-te-u-19-fitojne-dhe-kualifikohen-ne-elite-round/20%Monthly2017-10-09 15:01
https://presheva.com/turqia-e-erdoganit-me-158-biznesmene-do-te-investojne-ne-serbi-1-miliarde-dollare/20%Monthly2017-10-09 13:36
https://presheva.com/arsyeja-se-pse-na-hapet-goja/20%Monthly2017-10-09 13:44
https://presheva.com/komuna-i-paguan-harxhimet-dhe-ndihmon-nxenesit-e-shkolles-se-mesme-te-mjeksise/20%Monthly2017-10-09 13:27
https://presheva.com/kosova-ka-pranuar-me-se-shumti-gola-ne-mesin-e-kombetareve-per-eliminatore/20%Monthly2017-10-09 12:52
https://presheva.com/allegri-real-madridi-eshte-serish-favorit-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2017-10-09 12:30
https://presheva.com/arrestohet-kosovari-qe-i-vuri-zjarrin-dy-shtepive-ne-serbi/20%Monthly2017-10-09 12:24
https://presheva.com/serbia-cregjistron-banoret-e-lugines-por-ata-nuk-i-regjistron-as-kosova/20%Monthly2017-10-09 11:51
https://presheva.com/termet-ne-shkup/20%Monthly2017-10-09 08:46
https://presheva.com/ovl-e-uck-se-sot-ne-proteste/20%Monthly2017-10-09 11:49
https://presheva.com/ky-eshte-rrefimi-i-gjermanit-qe-la-gjermanine-per-uck-ne-video/20%Monthly2017-10-09 07:18
https://presheva.com/sot-fillon-vizita-treditore-e-erdoganit-ne-serbi/20%Monthly2017-10-09 07:12
https://presheva.com/te-gervishtura-nakull-21/20%Monthly2017-10-08 22:37
https://presheva.com/ministria-e-kultures-themelimi-i-teatrit-dite-historike-per-presheven-foto/20%Monthly2017-10-08 22:35
https://presheva.com/lr-pdsh-miraton-statutin-dhe-pogramin-politik/20%Monthly2017-10-08 22:22
https://presheva.com/veseli-serbia-ta-harroje-kosoven/20%Monthly2017-10-08 13:41
https://presheva.com/kapen-trafikant-me-10-kilogram-droge-ne-mitrovice-ku-jane-te-perfshire-edhe-policia/20%Monthly2017-10-08 09:37
https://presheva.com/cilat-jane-te-rejat-rreth-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2017-10-08 08:09
https://presheva.com/erdogan-neser-vjen-ne-serbi/20%Monthly2017-10-08 08:07
https://presheva.com/mielli-i-thekres-produkt-ushqimor-i-se-ardhmes/20%Monthly2017-10-07 17:15
https://presheva.com/kush-e-sponzorizon-adelina-tahirin-per-realizimin-e-spoteve-te-saj/20%Monthly2017-10-07 16:59
https://presheva.com/xi-me-e-mire-sipas-ronaldos/20%Monthly2017-10-07 16:31
https://presheva.com/edi-rama-perfshine-ne-qeverine-e-tij-dy-kosovare/20%Monthly2017-10-07 16:29
https://presheva.com/sergio-aguero-mund-te-transferohet-tek-milan-ne-janar/20%Monthly2017-10-07 16:25
https://presheva.com/reagon-ovl-ucpmb-samet-iseni-duhet-te-kthehet-ne-pune/20%Monthly2017-10-07 14:02
https://presheva.com/edhe-dy-muaj-afat-per-import-kosova-mbushet-me-vetura-te-vjetra/20%Monthly2017-10-07 09:08
https://presheva.com/pushohet-nga-puna-ne-rtv-bujanoci-ish-ushtari-i-ucpmb-se/20%Monthly2017-10-06 23:39
https://presheva.com/kompania-preshevare-vjen-me-fabriken-e-madhe-per-prodhimin-e-vajit-floil/20%Monthly2017-10-06 20:14
https://presheva.com/kosovaret-i-rrahin-femijet-e-tyre-dyfish-me-shume-se-zviceranet/20%Monthly2017-10-06 19:53
https://presheva.com/shpresat-per-vendim-te-drejte-ndaj-grupit-te-kumanoves-jane-te-vogla/20%Monthly2017-10-06 19:51
https://presheva.com/zyrtare-themelohet-teatri-i-presheves/20%Monthly2017-10-06 15:13
https://presheva.com/kompanite-nga-vranja-po-kerkojne-treg-ne-kosove/20%Monthly2017-10-06 11:26
https://presheva.com/dridhet-barcelona-suarez-do-te-operoj-gjurin/20%Monthly2017-10-06 08:55
https://presheva.com/kryeministri-haradinaj-nuk-eshte-tradheti-me-pas-serb-ne-qeveri/20%Monthly2017-10-06 08:46
https://presheva.com/sherr-per-nje-djale-gjimnazistet-shqiptare-rrihen-keq-perpara-shkolles-video/20%Monthly2017-10-06 08:44
https://presheva.com/ne-presheve-ka-me-se-shumti-refugjat-ne-rethin-e-pcinjes/20%Monthly2017-10-06 06:20
https://presheva.com/deshperon-argjentina-afer-mos-kualifikimit-ne-boterorin-rusia-2018/20%Monthly2017-10-06 06:09
https://presheva.com/pique-tallet-me-shqiperine-ata-te-veshtire-video/20%Monthly2017-10-06 06:01
https://presheva.com/kosovaret-qe-marrin-pension-ne-zvicer-duhet-me-patjeter-ta-lexojne-kete-lajm/20%Monthly2017-10-06 05:58
https://presheva.com/pse-sduhet-te-marrim-vendime-te-rendesishme-kur-jemi-pa-gjume/20%Monthly2017-10-06 05:49
https://presheva.com/40-per-qind-e-kancereve-lidhen-me-mbipeshen/20%Monthly2017-10-06 05:43
https://presheva.com/vuciq-takohet-me-perfaqesuesit-e-serbeve-nga-kosova/20%Monthly2017-10-06 05:38
https://presheva.com/shqiptari-senat-iseni-e-shpeton-femijen-nga-binaret-e-trenit-ne-cyrih/20%Monthly2017-10-05 23:22
https://presheva.com/ura-ne-shoshaje-nuk-do-te-jete-me-rrezik-per-qytetaret-foto/20%Monthly2017-10-05 18:35
https://presheva.com/ekranet-po-u-demtojne-rende-trurin-femijeve-tuaj/20%Monthly2017-10-05 10:52
https://presheva.com/stankoviq-per-tre-vite-nga-knsh-nuk-eshte-propozuar-asnje-tekst-mesimor-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2017-10-05 10:12
https://presheva.com/daciq-le-te-festoj-jonuz-musliu-qe-ende-nuk-eshte-ne-burg/20%Monthly2017-10-05 10:07
https://presheva.com/policia-e-austrise-shkaterron-nje-bande-me-shqiptare-e-serbe-detaje-nga-aksioni/20%Monthly2017-10-05 08:51
https://presheva.com/aksident-ne-zvicer-shtetasin-e-maqedonise-e-ze-gjumi-dhe-ben-dem-30-000-franga/20%Monthly2017-10-05 06:20
https://presheva.com/bernabiq-jo-pasaporta-te-kosoves-per-shqiptaret-ne-lugine/20%Monthly2017-10-05 06:17
https://presheva.com/marredheniet-serbi-shqiperi-kane-perparuar-por-jo-mjaftueshem/20%Monthly2017-10-05 06:13
https://presheva.com/ky-ushqim-lufton-kancerin/20%Monthly2017-10-05 06:06
https://presheva.com/kryetari-i-lr-pdsh-se-sami-salihu-takim-me-perfaqsues-te-osbe/20%Monthly2017-10-05 06:01
https://presheva.com/messi-e-dua-di-maria-tek-barcelona/20%Monthly2017-10-05 05:56
https://presheva.com/zyrtare-jupp-heynckes-perseri-trajner-i-bayernit/20%Monthly2017-10-05 05:49
https://presheva.com/dacic-ironizon-a-te-presim-referendum-edhe-ne-presheve/20%Monthly2017-10-04 21:32
https://presheva.com/shpend-ahmeti-i-bindur-se-do-ta-fitoje-edhe-nje-mandat/20%Monthly2017-10-04 21:25
https://presheva.com/perfaqesuesit-e-larte-te-osbe-se-premtojne-perkrahje-ne-avancimin-e-pozites-se-shqiptareve-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2017-10-04 21:17
https://presheva.com/filloi-rekonstruimi-i-rruges-karposh-video-foto/20%Monthly2017-10-04 19:16
https://presheva.com/cukarka-dhe-stacioni-hekurudhor-me-uje-te-pijshem/20%Monthly2017-10-04 14:56
https://presheva.com/17-000-euro-i-kishte-fshehur-ne-kutin-e-spagetave/20%Monthly2017-10-04 11:02
https://presheva.com/kbi-muftijsko-presevsko-dhe-manipulimet-per-tentim-te-shfrytezimit-te-vakefit-ne-bukoc/20%Monthly2017-10-04 10:13
https://presheva.com/presheva-do-te-behet-me-teater-te-qytetit/20%Monthly2017-10-04 07:49
https://presheva.com/shume-i-vogel-numri-i-femrave-ne-policine-e-kosoves/20%Monthly2017-10-04 07:17
https://presheva.com/vucic-mesazh-rames-shqiperia-po-na-ben-presion/20%Monthly2017-10-04 06:48
https://presheva.com/kryeministri-malazez-as-1-cm-toke-nuk-do-te-japim/20%Monthly2017-10-04 06:37
https://presheva.com/si-te-luftoni-gripin-me-keto-receta-natyrale-me-xhenxhefil/20%Monthly2017-10-04 05:57
https://presheva.com/vuciq-reagon-ndaj-iniciatives-se-haradinajt-cka-i-duhet-shqiptareve-te-lugines-pasaporta-e-kosoves/20%Monthly2017-10-04 00:02
https://presheva.com/riparohet-vendkalimi-mbi-hekurudhen-e-presheves-foto/20%Monthly2017-10-03 14:55
https://presheva.com/ne-kosove-ka-me-shume-votues-sesa-banore/20%Monthly2017-10-03 08:51
https://presheva.com/u-mbajt-ekspozita-e-lopeve-zenel-halili-nga-ternoci-fituesi-i-cmimit-te-pergjithshem/20%Monthly2017-10-03 07:19
https://presheva.com/kush-jane-dy-shqiptaret-qe-jane-te-punesuar-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2017-10-03 07:08
https://presheva.com/rusia-armatos-serbine-6-avione-ushtarake-nisen-drejt-beogradit/20%Monthly2017-10-03 07:04
https://presheva.com/%e2%80%8bzyrtare-ajeti-transferohet-tek-baseli-foto/20%Monthly2017-10-03 06:32
https://presheva.com/bartomeu-barcelona-mund-te-largohet-nga-la-liga/20%Monthly2017-10-03 06:28
https://presheva.com/ja-ku-ndryshojne-vezet-e-bardha-nga-ato-te-kuqe/20%Monthly2017-10-03 06:26
https://presheva.com/babai-i-vrasesit-ne-las-vegas-djali-i-nje-hajduti-bankash/20%Monthly2017-10-03 06:24
https://presheva.com/kush-eshte-fajtor-per-qent-endacak-ne-bujanoc/20%Monthly2017-10-03 06:17
https://presheva.com/premtimet-qe-perseriten-ne-cdo-fushate-zgjedhore/20%Monthly2017-10-02 20:41
https://presheva.com/passati-i-vdekjes-3-preshevaret-denohen-me-14-5-vjet-burg/20%Monthly2017-10-02 17:04
https://presheva.com/te-gervishtura-nakull-20/20%Monthly2017-10-02 16:42
https://presheva.com/askush-nuk-qane-hallin-e-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2017-10-02 16:40
https://presheva.com/zihni-kamberi-zgjidhet-ud-i-drejtorit-ne-nderrmarjen-publike-moravica/20%Monthly2017-10-02 15:21
https://presheva.com/serbet-e-krahasojne-katalonine-me-kosoven-dalin-kunder-referendumit/20%Monthly2017-10-02 10:00
https://presheva.com/kosovari-vret-gruan-e-tij-27-vjecare-ne-siegburg-te-gjermanise/20%Monthly2017-10-02 09:53
https://presheva.com/lendohet-rende-ribery/20%Monthly2017-10-02 09:48
https://presheva.com/pamje-rrenqethese-nga-sulmi-ne-vegas-20-te-vdekur-dhe-100-te-plagosur/20%Monthly2017-10-02 09:39
https://presheva.com/pse-mesfushori-nga-lugina-e-presheves-nuk-u-ftua-me-kurre-nga-kombetarja-shqiptare/20%Monthly2017-10-02 09:36
https://presheva.com/presheva-me-shtim-natyral-serbia-deri-ne-vitin-2050-humb-1-milione-banore/20%Monthly2017-10-02 06:36
https://presheva.com/rasti-i-kumanoves-3-milione-euro-shpenzime-gjyqesore/20%Monthly2017-10-02 06:10
https://presheva.com/si-ta-konvertojme-nje-dokument-pdf-ne-word/20%Monthly2017-10-02 05:53
https://presheva.com/ushqimet-qe-mbajne-zemren-e-shendetshme/20%Monthly2017-10-02 05:50
https://presheva.com/kjo-pije-do-ju-pastroje-mushkerite-nga-nikotina/20%Monthly2017-10-02 05:42
https://presheva.com/kryeministri-haradinaj-zotohet-per-rregullimin-e-shtetesise-per-qytetaret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2017-10-01 20:40
https://presheva.com/pdsh-takim-me-strukturat-e-forumit-te-saj-rinor/20%Monthly2017-10-01 20:36
https://presheva.com/apn-ne-bujanoc-rikthimi-i-shpreses-nisi-me-bujanocin/20%Monthly2017-10-01 19:59
https://presheva.com/pse-vetem-xhamite-ne-indonezi-i-mbijetuan-cunamit/20%Monthly2017-10-01 08:09
https://presheva.com/10-000-ushtar-turiqa-nderton-baze-te-madhe-ushtarake-ne-afrike/20%Monthly2017-10-01 08:07
https://presheva.com/a-po-behet-ajvari-ushqim-luksoz/20%Monthly2017-10-01 08:04
https://presheva.com/gjermani-qe-luftoi-per-uck-behet-me-banese-te-re/20%Monthly2017-10-01 08:01