XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/ne-institucionet-publike-ne-bujanoc-largohen-nga-puna-40-puntore/20%Monthly2017-11-30 23:49
https://presheva.com/nadi-me-trajner-personal-te-fitnesit-foto/20%Monthly2017-11-30 16:02
https://presheva.com/zbulohet-ilaci-qe-do-tu-sjell-lehtesi-miliona-personave-qe-vuajne-nga-migrena/20%Monthly2017-11-30 15:58
https://presheva.com/chelsea-i-bashkohet-gares-per-ozilin/20%Monthly2017-11-30 15:55
https://presheva.com/kandiq-haga-nuk-e-ka-liruar-serbine-nga-pergjegjesia/20%Monthly2017-11-30 15:51
https://presheva.com/miratohet-kerkesa-per-paraburgimin-e-gjashte-deputeteve-te-vmro-dpmne-se/20%Monthly2017-11-30 13:35
https://presheva.com/thaci-fton-serbet-ne-kosove-vuciqin-ne-prishtine-dhe-eshte-i-gatshem-te-shkoje-ne-beograd/20%Monthly2017-11-30 13:41
https://presheva.com/shenjat-e-depresionit-te-femijet/20%Monthly2017-11-30 13:05
https://presheva.com/jay-z-e-pranon-se-ka-tradhtuar-beyoncen-mesoni-se-cfare-thote-ai/20%Monthly2017-11-30 12:58
https://presheva.com/pese-golat-e-messit-qe-jane-identike-si-te-maradonas-video/20%Monthly2017-11-30 12:50
https://presheva.com/mamografia-ne-presheve-ne-dispozicion-te-popullates-interviste-me-specialistin-e-radiologjise-dr-nazmi-arifi/20%Monthly2017-11-30 12:30
https://presheva.com/presidentja-kroate-nuk-jemi-kriminele-jemi-mbrojtur-nga-agresioni-serbomadh/20%Monthly2017-11-30 12:28
https://presheva.com/kerkesa-e-juncker-me-shume-emigrim-i-ligjshe-ne-be/20%Monthly2017-11-30 10:40
https://presheva.com/partia-serbe-propozon-angazhimin-e-rusise-ne-bisedimet-per-kosoven/20%Monthly2017-11-30 10:32
https://presheva.com/ilacet-mund-te-ndikojne-ne-trashje/20%Monthly2017-11-30 08:52
https://presheva.com/reali-transferon-nje-super-portier/20%Monthly2017-11-30 07:36
https://presheva.com/aktoret-teresisht-te-transformuar-per-rolet-e-tyre-foto/20%Monthly2017-11-30 07:31
https://presheva.com/epidemia-hiv-aids-ne-europe-ne-shifra-alarmuese/20%Monthly2017-11-30 07:23
https://presheva.com/si-e-futi-helmin-ne-hage-gjenerali-i-denuar-per-krime-lufte/20%Monthly2017-11-30 07:21
https://presheva.com/keto-gjera-permiresojne-trurin-tuaj/20%Monthly2017-11-30 07:19
https://presheva.com/gjermania-dhe-franca-kthejne-218-azilkerkues-shqiptare-video/20%Monthly2017-11-30 07:11
https://presheva.com/tahiri-heqja-e-kufirit-kosove-shqiperi-te-behet-vec-pas-ketij-kushti/20%Monthly2017-11-30 07:06
https://presheva.com/kryetari-arifi-ne-belgjike-kryetari-i-namyrit-i-premton-presheves-mbeshtetje-foto/20%Monthly2017-11-29 22:34
https://presheva.com/gazeta-blic-lideret-e-lugines-ne-tirane-riza-halimi-del-nga-prapaskena/20%Monthly2017-11-29 22:28
https://presheva.com/rrefimi-i-serbes-qe-vizitoi-kosoven-polici-shqiptar-dhe-ai-serb-perqafoheshin/20%Monthly2017-11-29 18:12
https://presheva.com/pdsh-hap-zyrtarisht-fushaten-zgjedhore/20%Monthly2017-11-29 15:42
https://presheva.com/serbet-ne-presheve-me-nje-liste-te-perbashket-zgjedhore/20%Monthly2017-11-29 15:27
https://presheva.com/anulohet-seanca-per-fjalet-perfundimtare-ne-rastin-e-almirit/20%Monthly2017-11-29 12:55
https://presheva.com/reagon-apn-bujanoc-kush-tentoi-njollosjen-e-flamurit-shqiptar-ne-zyren-apn-ne-ne-bujanoc-video/20%Monthly2017-11-29 11:53
https://presheva.com/serbia-kerkon-qe-shqiptaret-ne-lugine-ti-bejne-simbolet-e-veta-kombetare/20%Monthly2017-11-29 11:44
https://presheva.com/ne-serbi-fillon-ndertimi-i-hekurudhes-se-financuar-nga-kina/20%Monthly2017-11-29 11:23
https://presheva.com/clirimi-i-shqiperise-meta-dita-e-mirenjohjes-per-heronjte-e-luftes/20%Monthly2017-11-29 11:19
https://presheva.com/serbet-ia-vrane-gruan-dhe-7-femije-ish-ushtari-i-uck-se-behet-me-binjake-pas-20-vjetesh/20%Monthly2017-11-29 11:07
https://presheva.com/ke-serbia-vazhdon-te-perparoje-drejt-integrimit-ne-evrope/20%Monthly2017-11-29 10:56
https://presheva.com/gazeta-zvicerane-ja-cfare-mund-te-mesojne-zviceranet-prej-shqiptareve/20%Monthly2017-11-29 10:22
https://presheva.com/krasniqi-eshte-i-pakenaqur-me-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2017-11-29 10:21
https://presheva.com/mesoni-perse-ky-eshte-caji-me-i-kerkuar-ne-bote/20%Monthly2017-11-29 10:14
https://presheva.com/elita-shkelqen-me-fustanin-e-kuq-teksa-ndjeke-koncertin-e-gjikos/20%Monthly2017-11-29 10:10
https://presheva.com/lojtaret-e-barces-i-kane-kerkuar-presidentit-te-transferoje-coutinhon/20%Monthly2017-11-29 10:06
https://presheva.com/serbet-provokacija-pandeli-majko-shihemi-me-1-janar/20%Monthly2017-11-29 10:02
https://presheva.com/serbia-ta-njohe-kosoven-por-me-kushte/20%Monthly2017-11-29 09:12
https://presheva.com/shkopinjte-e-pambukut-te-rrezikshem-per-pastrimin-e-vesheve/20%Monthly2017-11-29 09:08
https://presheva.com/vlera-e-nje-bitcoin-ka-tejkaluar-10-mije-dollareshin/20%Monthly2017-11-29 09:04
https://presheva.com/fletarreste-per-360-mbeshtetes-te-dyshuar-te-gulenit/20%Monthly2017-11-29 09:00
https://presheva.com/caktohet-masa-e-paraburgimit-per-shumicen-e-te-arrestuarve-per-dhunen-ne-kuvend/20%Monthly2017-11-29 08:54
https://presheva.com/kryetari-arifi-i-ftuar-ne-tirane-nga-presidenti-meta-foto/20%Monthly2017-11-28 20:23
https://presheva.com/per-here-te-pare-presheva-vendos-radar-statik-ne-zonat-e-shkollave/20%Monthly2017-11-28 15:57
https://presheva.com/serbia-perseri-kthehet-ne-vitet-e-90-ta/20%Monthly2017-11-28 10:53
https://presheva.com/de-biasi-urime-shqiperi-sot-eshte-dita-e-krenarise-sone/20%Monthly2017-11-28 10:44
https://presheva.com/duka-i-detyrohemi-shume-gjimshitit-ai-eshte-pengu-im-personal/20%Monthly2017-11-28 10:27
https://presheva.com/shenjat-qe-veshkat-nuk-ju-punojne-simptomat-qe-tregojne-deshtimin-e-tyre/20%Monthly2017-11-28 10:24
https://presheva.com/rene-kuqezi-sa-embel-duket/20%Monthly2017-11-28 10:17
https://presheva.com/daciq-shqiptaret-duhet-te-ikin-ne-shqiperi-kosova-nuk-eshte-vendi-i-tyre/20%Monthly2017-11-28 08:11
https://presheva.com/20-vite-nga-dalja-publike-e-uck-se/20%Monthly2017-11-28 08:06
https://presheva.com/nxenesit-ne-serbi-nuk-mesojne-as-edhe-nje-shkronje-te-vetme-per-luften-ne-kosove/20%Monthly2017-11-28 07:41
https://presheva.com/ish-piloti-i-cia-s-shokon-opinionin-me-kete-deklarate-per-kullat-binjake/20%Monthly2017-11-28 07:31
https://presheva.com/dy-qeverite-sot-ne-vlore-per-te-shenuar-festen-e-pavaresise/20%Monthly2017-11-28 07:22
https://presheva.com/ilir-meta-me-vjen-mire-qe-isha-ne-medvegje-edhe-pse-me-vonese/20%Monthly2017-11-28 07:10
https://presheva.com/sot-organizohen-protesta-per-rastin-kumanova/20%Monthly2017-11-28 06:57
https://presheva.com/stankoviq-presidenti-i-shqiperise-nuk-ka-deklaruar-se-serbia-duhet-ta-pranoj-kosoven/20%Monthly2017-11-27 23:27
https://presheva.com/kapen-dilere-te-droges-nder-ta-dhe-police/20%Monthly2017-11-27 23:13
https://presheva.com/leqetzendra-e-sali-babes-3/20%Monthly2017-11-27 23:04
https://presheva.com/17-vjet-nga-konfrontimet-e-para-te-ucpmb-se/20%Monthly2017-11-27 14:49
https://presheva.com/forumi-i-gruas-alternatives-per-ndryshim-ka-vazhduar-me-aktivitetin-e-tyre-te-rradhes-me-moton-ruaje-shendetinvideo/20%Monthly2017-11-27 17:35
https://presheva.com/benzina-me-cmim-me-te-lire-ne-maqedoni-cmimi-i-dizelit-mbetet-i-njejte/20%Monthly2017-11-27 13:44
https://presheva.com/parashikimet-e-cia-s-kosova-vendi-i-vetem-qe-do-te-kete-rritje-te-popullsise-ne-ballkan-deri-ne-2050/20%Monthly2017-11-27 13:38
https://presheva.com/caktohet-seanca-e-radhes-ndaj-albin-kurtit-dhe-deputeteve-tjere-te-vv-se/20%Monthly2017-11-27 11:37
https://presheva.com/mbi-16-000-kosovare-heqin-dore-nga-nenshtetesia-ja-arsyeja/20%Monthly2017-11-27 11:09
https://presheva.com/varrimi-i-femiut-4-vjecar-nga-rahovica-behet-sot-me-27-nentor/20%Monthly2017-11-27 10:34
https://presheva.com/fotografi-nga-kosova-bleron-caka-ka-fituar-konkursin-nderkombetar-te-fotografise-prefoto-ne-presheve-fotovideo/20%Monthly2017-11-27 09:47
https://presheva.com/reali-interesohet-per-martialin/20%Monthly2017-11-27 09:32
https://presheva.com/e-dhimbshme-stresi-ne-7-mujorin-e-vdekjes-se-vellait-ia-puth-varrin-atij/20%Monthly2017-11-27 09:21
https://presheva.com/ky-artikull-sheron-gazrat-dhe-fryrjen-vetem-nje-luge-duhet-ta-pini-cdo-dite-per-te-pasur-stomak-te-shendetshem/20%Monthly2017-11-27 09:25
https://presheva.com/shqiperia-dhe-kosova-do-te-nenshkruajne-12-marreveshje/20%Monthly2017-11-27 09:09
https://presheva.com/porti-i-durresit-kryesori-per-kosoven/20%Monthly2017-11-27 08:14
https://presheva.com/pandeli-majko-acaron-mediat-serbe-me-deklaraten-per-hapjen-e-kufijve/20%Monthly2017-11-27 08:07
https://presheva.com/adisa-ramadani-nga-ternoci-kampione-ne-karate-ne-zvicer-liestal-2017/20%Monthly2017-11-27 07:04
https://presheva.com/haradinaj-procesi-i-dialogut-mes-kosoves-dhe-serbise-po-i-afrohet-fazes-perfundimtare/20%Monthly2017-11-27 06:38
https://presheva.com/historike-fillon-rregullimi-i-rruges-ne-malesine-e-presheves-drejt-kosoves-video/20%Monthly2017-11-26 20:37
https://presheva.com/presidenti-shqiptar-meta-ne-medvegje-pritet-nga-qindra-shqiptare/20%Monthly2017-11-26 13:49
https://presheva.com/enver-hoxhaj-ne-krye-te-dialogut-me-serbine/20%Monthly2017-11-26 12:55
https://presheva.com/sholtes-dialogut-kosove-serbi-duhet-ti-vije-fundi/20%Monthly2017-11-26 09:23
https://presheva.com/marcelo-thyen-nje-tjeter-rekord-me-real-madridin/20%Monthly2017-11-26 00:08
https://presheva.com/monchengladbach-befason-bayern-in/20%Monthly2017-11-25 23:56
https://presheva.com/dopieta-e-icardi-t-dergon-inter-in-ne-krye/20%Monthly2017-11-25 23:54
https://presheva.com/durres-prishtine-nish-rruga-e-paqes/20%Monthly2017-11-25 23:45
https://presheva.com/sa-kosovare-kane-shkuar-ne-siri/20%Monthly2017-11-25 23:40
https://presheva.com/arifi-nga-janari-i-vitit-2018-te-shfuqizohet-urdheresa-mbi-punesime-te-reja-e-qeverise-se-republikes-se-serbise/20%Monthly2017-11-25 21:05
https://presheva.com/suejb-musliu-kryetar-i-forumit-rinor-te-lr-pdsh/20%Monthly2017-11-25 20:56
https://presheva.com/edhe-pak-ore-deri-te-nentori-i-flamurit-presidenti-ilir-meta-ne-medvegje/20%Monthly2017-11-25 17:57
https://presheva.com/egjipt-sulmi-ne-xhami-me-vdekjepruresi-ne-historine-moderne/20%Monthly2017-11-25 15:15
https://presheva.com/kf-lugina-reagon-ndaj-mos-mirmbajtjes-se-stadiumit-te-qytetit-nga-ana-e-okf-se/20%Monthly2017-11-25 14:56
https://presheva.com/kosova-dhe-shqiperia-do-ti-nenshkruajne-4-marreveshje/20%Monthly2017-11-25 14:51
https://presheva.com/kosove-deshtojne-projektet-per-kthimin-e-serbeve-humbin-mbi-2-milione-euro/20%Monthly2017-11-25 10:08
https://presheva.com/gjermania-ne-hall-me-shoferet-e-shpejte-qe-vijne-nga-zvicra/20%Monthly2017-11-25 08:18
https://presheva.com/pergatituni-moti-i-ftohte-dhe-bora-po-vjen/20%Monthly2017-11-25 08:12
https://presheva.com/amerika-demanton-planin-aksional-shba-jep-30-milione-dollare-refugjatet-serbe-nuk-vendosen-ne-presheve/20%Monthly2017-11-24 20:25
https://presheva.com/e-verteta-rreth-planit-aksional/20%Monthly2017-11-24 19:51
https://presheva.com/java-e-femijeve-jetime-dy-artistet-shqiptare-i-bashkohen-nismes-se-presidentit-meta/20%Monthly2017-11-24 16:30
https://presheva.com/mc-qoppa-kenge-emocionues-kushtuar-grupit-kumanova-video/20%Monthly2017-11-24 16:28
https://presheva.com/hazard-nuk-do-te-largohem-nga-chelsea/20%Monthly2017-11-24 15:42
https://presheva.com/mata-do-te-pensionohet-tek-united/20%Monthly2017-11-24 15:38
https://presheva.com/liverpool-ne-bisedime-me-draxler/20%Monthly2017-11-24 15:36
https://presheva.com/184-te-vdekur-pas-sulmit-me-bombe-ne-nje-xhami-ne-egjipt/20%Monthly2017-11-24 15:33
https://presheva.com/kjo-eshte-jeta-luksoze-e-vip-ave-shqiptare/20%Monthly2017-11-24 15:28
https://presheva.com/lamborghini-suv-me-650-kuaj-fuqi/20%Monthly2017-11-24 15:21
https://presheva.com/evolucioni-i-toyota-supra-qe-kur-u-lansua-para-39-vitesh-video/20%Monthly2017-11-24 15:19
https://presheva.com/zyrtare-rasti-monstra-kthehet-ne-rigjykim/20%Monthly2017-11-24 15:19
https://presheva.com/samsung-galaxy-s9-shfaqet-ne-panairin-e-ces-ne-janar/20%Monthly2017-11-24 15:18
https://presheva.com/fatmir-limaj-dhe-te-tjeret-shpallen-te-pafajshem-per-te-gjitha-pikat-e-aktakuzes-ne-rastin-e-mtpt-se/20%Monthly2017-11-24 15:00
https://presheva.com/ramos-dhe-bale-rikthehen-ne-stervitje/20%Monthly2017-11-24 12:13
https://presheva.com/proteste-per-rastin-kumanova-me-28-nentor/20%Monthly2017-11-24 12:08
https://presheva.com/haradinaj-deputetet-e-vv-se-te-paraqiten-ne-gjykate/20%Monthly2017-11-24 12:05
https://presheva.com/keta-jane-6-lojtaret-qe-do-ti-largoje-barcelona/20%Monthly2017-11-24 11:57
https://presheva.com/arsenali-ofron-40-milione-funte-per-benzema/20%Monthly2017-11-24 11:55
https://presheva.com/gabime-nga-gjiko-dhe-nora-arrihen-20-milione-klikime-video/20%Monthly2017-11-24 11:55
https://presheva.com/reali-po-mendon-nje-transferim-te-bonuccit/20%Monthly2017-11-24 11:52
https://presheva.com/arsenal-ka-zgjedhur-pasuesin-e-wenger/20%Monthly2017-11-24 11:50
https://presheva.com/a-keni-degjuar-per-fenomenin-dhembje-e-flokeve/20%Monthly2017-11-24 11:47
https://presheva.com/arrestohen-albin-kurti-donika-kadaj-bujupi-dhe-albulena-haxhiu/20%Monthly2017-11-24 09:37
https://presheva.com/levizja-ilegale-e-refugjatev-ceshtje-e-pazgjidhur-ne-maqedoni/20%Monthly2017-11-24 08:21
https://presheva.com/skenderbeu-eleminohet-nga-europa-league/20%Monthly2017-11-24 08:10
https://presheva.com/ligji-per-perdorimin-e-gjuheve-krijon-dilema-per-noteret-dhe-permbaruesit-ne-maqedoni/20%Monthly2017-11-24 08:18
https://presheva.com/rendesia-e-boronicave-per-shendetin-tone/20%Monthly2017-11-24 07:45
https://presheva.com/ja-kush-insistoi-qe-ziadin-sela-te-mbetet-ne-qeveri/20%Monthly2017-11-24 07:45
https://presheva.com/kush-eshte-deputeti-shqiptar-me-apartament-1-9-milion-euro/20%Monthly2017-11-24 07:43
https://presheva.com/rtk-plani-aksional-ne-serbisht-pvd-dhe-pdsh-shperndajne-versione-fallco/20%Monthly2017-11-23 20:52
https://presheva.com/%e2%80%8b%e2%80%8ba-eshte-ushqimi-i-shendetshem-vetem-mit/20%Monthly2017-11-23 16:19
https://presheva.com/kaka-rikthehet-te-milan-bisedova-me-fassonen/20%Monthly2017-11-23 16:16
https://presheva.com/sputnik-condoleezza-rice-perfshihet-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2017-11-23 16:11
https://presheva.com/greta-koci-vjen-perseri-video/20%Monthly2017-11-23 14:42
https://presheva.com/facebook-messenger-tani-mundeson-fotografi-me-rezolucion-te-larte/20%Monthly2017-11-23 13:24
https://presheva.com/deshironi-te-beni-gjume-me-te-mire-lereni-dritaren-hapur/20%Monthly2017-11-23 13:21
https://presheva.com/shfaqet-modeli-i-ri-i-telefonit-pa-korniza-foto/20%Monthly2017-11-23 13:20
https://presheva.com/rruga-e-rreshqitshme-ia-pamundesonte-shoferes-hyrjen-ne-veture-video/20%Monthly2017-11-23 13:18
https://presheva.com/kumanova-fillon-te-deshqiptarizohet/20%Monthly2017-11-23 13:16
https://presheva.com/ozil-te-barca-turko-gjermani-kerkon-19-milione-euro-ne-sezone/20%Monthly2017-11-23 12:23
https://presheva.com/apn-rtv-presheva-ka-shpenzuar-kete-vit-60-830-euro-duke-servuar-propaganda-partiake/20%Monthly2017-11-23 10:53
https://presheva.com/si-u-arrestua-kyeshefi-i-policise-ne-serbi-i-cili-kishte-rregulluar-pasaportat-kosovareve-video/20%Monthly2017-11-23 10:38
https://presheva.com/njoftim-per-bizneset-dhe-veprimtarite-e-ndryshme-private-nga-lugina-e-presheves/20%Monthly2017-11-23 09:15
https://presheva.com/ekskluzive-presidenti-i-shqiperise-ilir-meta-me-26-nentor-ne-nentorin-e-flamurit-do-ta-vizitoje-medvegjen/20%Monthly2017-11-23 09:06
https://presheva.com/pse-alternativa-e-shqiprimi/20%Monthly2017-11-23 08:24
https://presheva.com/dacic-14-shtete-do-te-terheqin-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2017-11-23 08:01
https://presheva.com/gjerat-nostalgjike-qe-vetem-te-lindurit-e-viteve-90-i-kuptojne-foto/20%Monthly2017-11-23 07:28
https://presheva.com/gerhitja-shkaqet-dhe-nderlikimet-shendetesore/20%Monthly2017-11-23 07:15
https://presheva.com/sot-vendosen-fituesit-ne-prishtine-dhe-prizren/20%Monthly2017-11-23 07:08
https://presheva.com/daciq-tribunali-i-hages-nuk-deshiroj-pajtim-por-vetem-fajesine-e-serbeve/20%Monthly2017-11-23 07:00
https://presheva.com/presidentja-kroate-gjykimi-i-mlladiq-kenaqesi-e-pjeshme/20%Monthly2017-11-22 15:00
https://presheva.com/premiere-vjen-dje-sot-bashkepunimi-i-shumepritur-nga-ledri-dhe-noizy-video/20%Monthly2017-11-22 11:45
https://presheva.com/ratko-mlladiq-denohet-me-burg-te-perjetshem/20%Monthly2017-11-22 11:17
https://presheva.com/kjo-i-ndodh-trupit-tuaj-kur-ndaloni-se-konsumuari-sheqer/20%Monthly2017-11-22 11:07
https://presheva.com/shqiperia-rrit-prezencen-e-forcave-ushtarake-ne-afganistan/20%Monthly2017-11-22 11:01
https://presheva.com/policia-kerkon-albin-kurtin/20%Monthly2017-11-22 10:45
https://presheva.com/google-assistant-ua-rregullon-problemin-me-telefonin-tuaj/20%Monthly2017-11-22 08:47
https://presheva.com/sa-kafe-ne-dite-guxoni-ti-pini/20%Monthly2017-11-22 07:20
https://presheva.com/besiktas-kalon-per-here-te-pare-ne-histori-fazen-e-grupeve/20%Monthly2017-11-22 07:14
https://presheva.com/liverpooli-nga-epersia-3-0-merr-vetem-barazim-kualifikimi-vendoset-ne-xhiron-e-fundit/20%Monthly2017-11-22 07:12
https://presheva.com/vetura-e-mbeshtjelle-me-me-se-shumti-floke-fiton-serish-rekordin-e-ginisit-video/20%Monthly2017-11-22 07:08
https://presheva.com/kujdes-mos-shpenzoni-para-per-viza-te-punes-ne-gjermani-ja-si-ju-mashtrojne-video/20%Monthly2017-11-22 07:03
https://presheva.com/nga-fillimi-i-tetorit-nga-fruthi-jane-semure-202-persona/20%Monthly2017-11-22 06:58
https://presheva.com/ndalohet-shoferi-qe-voziste-me-tablet-dhe-iphone-te-kapura-per-timoni-foto/20%Monthly2017-11-22 06:53
https://presheva.com/apoel-0-6-real-madrid-ronaldo-me-note-maksimale-foto/20%Monthly2017-11-22 06:51
https://presheva.com/279-dite-kur-benzema-shenoi-gol-per-here-te-fundit-ne-lige-te-kampioneve/20%Monthly2017-11-21 18:09
https://presheva.com/sa-e-veshtire-eshte-qe-te-furnizoni-veturen-me-karburant-video/20%Monthly2017-11-21 18:05
https://presheva.com/teatri-i-kukullave-nga-lezha-mbrem-prazantoi-nje-shfaqje-per-femijet-preshevar/20%Monthly2017-11-21 18:08
https://presheva.com/londra-planifikon-te-hedhe-ne-treg-makinat-e-para-autonome/20%Monthly2017-11-21 18:02
https://presheva.com/publikohet-fjalimi-i-fundit-i-gjergj-kastriotit-me-i-vogli-mund-tju-rrezoje/20%Monthly2017-11-21 18:00
https://presheva.com/ikardi-shkon-te-reali-ne-vere/20%Monthly2017-11-21 17:56
https://presheva.com/keta-kater-lojtare-nuk-e-duan-ronaldon-ne-skuader/20%Monthly2017-11-21 17:54
https://presheva.com/ekranet-e-telefonave-android-te-ndjeshem-ndaj-incizimeve-nga-sulmuesit/20%Monthly2017-11-21 16:23
https://presheva.com/mercedes-tregon-linjat-elegante-te-modelit-cls-nje-jave-para-prezantimit-zyrtar-foto/20%Monthly2017-11-21 16:16
https://presheva.com/samsung-shfaq-galaxy-x-online/20%Monthly2017-11-21 17:50
https://presheva.com/pijet-e-gazuara-shkak-i-shume-semundjeve/20%Monthly2017-11-21 14:06
https://presheva.com/general-motors-premton-veturen-elektrike-ne-vitin-2021/20%Monthly2017-11-21 15:39
https://presheva.com/engel-serbia-te-mos-ia-ngule-thiken-pas-shpines-kosoves/20%Monthly2017-11-21 13:48
https://presheva.com/shoferi-kalon-disa-metra-larg-dhjetera-krokodileve-video/20%Monthly2017-11-21 13:27
https://presheva.com/samsung-galaxy-s9-me-tipare-te-iphone-x/20%Monthly2017-11-21 12:26
https://presheva.com/ronaldo-nje-gol-larg-rekordit-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2017-11-21 12:22
https://presheva.com/google-map-sjell-risine-qe-do-na-e-beje-me-te-lehte-kerkimin/20%Monthly2017-11-21 12:10
https://presheva.com/reali-nuk-heq-dore-nga-de-gea/20%Monthly2017-11-21 12:04
https://presheva.com/konkursi-nderkombetar-i-fotografise-prefoto-ne-presheve-me-31-shtete-konkurente/20%Monthly2017-11-21 11:52
https://presheva.com/reumatizma-menyrat-natyrale-per-te-zbutur-dhimbjet/20%Monthly2017-11-21 11:41
https://presheva.com/8-kombinime-te-produkteve-qe-ndihmojne-te-humbisni-peshe/20%Monthly2017-11-21 11:30
https://presheva.com/brenda-shtepise-me-te-cuditshme-ne-bote-foto/20%Monthly2017-11-21 11:18
https://presheva.com/zgjedhjet-lokale-ne-kosove-ia-shtuan-nje-deputet-aak-se/20%Monthly2017-11-21 11:14
https://presheva.com/zaev-brnabiq-cdo-ceshtje-te-zgjidhet-me-dialog/20%Monthly2017-11-21 11:12
https://presheva.com/ozil-kthehet-ne-bundeslige/20%Monthly2017-11-21 11:09
https://presheva.com/kqz-ende-nuk-ka-caktuar-afat-kohor-per-vazhdimin-e-numrimit-te-votave-me-kusht-dhe-atyre-me-poste/20%Monthly2017-11-21 11:06
https://presheva.com/tare-shpallet-drejtori-sportiv-me-i-mire-ne-itali/20%Monthly2017-11-21 11:05
https://presheva.com/dembele-synon-rikthimin-ne-el-clasico/20%Monthly2017-11-21 11:01
https://presheva.com/gjuriq-lista-serbe-fituese-e-zgjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2017-11-21 11:00
https://presheva.com/real-madrid-shkon-per-te-marre-bileten-ne-qipro/20%Monthly2017-11-21 10:59
https://presheva.com/formacioni-i-shekullit-sipas-uefa-s/20%Monthly2017-11-21 10:56
https://presheva.com/shkaktaret-e-ulceres-ne-gojes-gjate-dimrit/20%Monthly2017-11-21 10:19
https://presheva.com/putin-takon-asadin-ne-siri-lufta-kunder-terrorizimit-drejt-fundit/20%Monthly2017-11-21 09:55
https://presheva.com/vendi-me-numer-rekord-veturash/20%Monthly2017-11-21 09:33
https://presheva.com/fushata-vetedijesuese-nje-fije-drite-kunder-diskriminimit-te-viktimave-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes-ne-kosove-video/20%Monthly2017-11-21 09:00
https://presheva.com/jankoviq-serbia-e-ka-humbur-kosoven-gjate-viteve-te-90-ta/20%Monthly2017-11-21 08:54
https://presheva.com/demet-serioze-te-perdorimit-te-teknologjise/20%Monthly2017-11-21 08:24
https://presheva.com/zaev-maqedonia-dhe-serbia-se-bashku-jane-ne-anen-e-paqes/20%Monthly2017-11-21 07:42
https://presheva.com/miss-bota-2017-eshte-nga-india/20%Monthly2017-11-21 07:27
https://presheva.com/meta-behuni-kontribuues-per-bashkejetesen-nder-etnike-ne-maqedoni/20%Monthly2017-11-21 07:20
https://presheva.com/grushti-i-shtetit-ne-turqi-mbi-900-arrestime-vetem-javen-e-fundit/20%Monthly2017-11-21 07:16
https://presheva.com/ngrenia-e-mengjesit-djeg-shume-kalori/20%Monthly2017-11-21 07:13
https://presheva.com/mugabe-mund-ta-humbe-presidencen-brenda-dy-ditesh/20%Monthly2017-11-21 07:09
https://presheva.com/lenovo-lanson-tabletin-e-ri-te-lire-android/20%Monthly2017-11-20 23:12
https://presheva.com/android-oreo-vjen-ne-oneplus-5t-ne-fillim-2018/20%Monthly2017-11-20 23:09
https://presheva.com/nje-enderr-e-bere-realitet-ceballos-si-femije-tifoze-me-real-madridin-sot-futbollist-i-tyre/20%Monthly2017-11-20 23:07
https://presheva.com/ambasadori-i-republikes-se-kosoves-z-valdet-sadiku-takohet-me-kryetarin-e-komunes-arifi/20%Monthly2017-11-20 21:57
https://presheva.com/klubi-futbollistik-kf-lugina-shenoi-3-vjetorin-e-themelimit-te-saj-video/20%Monthly2017-11-20 20:56
https://presheva.com/piramidat-e-egjiptit-mund-ti-shihni-edhe-ne-3d/20%Monthly2017-11-20 13:36
https://presheva.com/vivo-v7-me-kameren-24mp-per-selfie/20%Monthly2017-11-20 13:17
https://presheva.com/%e2%80%8bronaldo-dhe-benzema-dyshja-me-e-dobet-ne-evrope/20%Monthly2017-11-20 13:05
https://presheva.com/shpetoi-nje-femije-nga-treni-zvicra-jep-kete-nder-per-shqiptarin/20%Monthly2017-11-20 13:00
https://presheva.com/real-madrid-synon-alexis-sanchez-ne-janar/20%Monthly2017-11-20 12:57
https://presheva.com/de-gea-mbetet-prioritet-i-real-madridit/20%Monthly2017-11-20 12:57
https://presheva.com/thiago-silva-coutinhon-e-pres-te-psg-ja/20%Monthly2017-11-20 12:55
https://presheva.com/ibrahimovic-lendimi-im-ishte-me-keq-se-mendohej/20%Monthly2017-11-20 12:54
https://presheva.com/messi-merr-per-here-te-katert-kepucen-e-arte/20%Monthly2017-11-20 12:52
https://presheva.com/ramos-gjakosem-1-mije-here-per-realin/20%Monthly2017-11-20 12:51
https://presheva.com/kuvendin-e-kosoves-e-udheheqin-sot-femijet/20%Monthly2017-11-20 12:51
https://presheva.com/40-perqind-e-serbeve-mendon-se-presheva-ndodhet-ne-kosove/20%Monthly2017-11-20 12:22
https://presheva.com/fituesve-ne-american-music-awards/20%Monthly2017-11-20 12:45
https://presheva.com/eksporti-i-serbise-ne-kosove-450-milione-euro-i-kosoves-ne-serbi-20-milione-euro/20%Monthly2017-11-20 10:28
https://presheva.com/dodik-nuk-jam-kunder-pavaresise-se-kosoves-por-veriu-i-takon-serbise/20%Monthly2017-11-20 10:22
https://presheva.com/pas-21-vitesh-del-ne-shitje-shtepia-e-tupac-shakur/20%Monthly2017-11-20 10:13
https://presheva.com/france-polici-vret-tre-persona-dhe-me-pas-vetevritet/20%Monthly2017-11-20 10:08
https://presheva.com/ju-bien-floket-dhe-thjesht-nuk-mund-te-permiresohen-maska-natyrore-qe-do-ti-ndryshoje-floket-tuaja/20%Monthly2017-11-20 10:05
https://presheva.com/personat-qe-hane-shpejt-jane-me-te-rrezikuar-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2017-11-20 10:02
https://presheva.com/engel-kosova-eshte-faktor-stabilizues-ne-ballkan/20%Monthly2017-11-20 09:56
https://presheva.com/gare-e-ngushte-ne-disa-komuna-te-kosoves-ne-njeren-diferenca-ne-10-vota/20%Monthly2017-11-20 09:52
https://presheva.com/presidenti-ilir-meta-sot-viziton-shkupin/20%Monthly2017-11-20 07:26
https://presheva.com/nga-38-komuna-te-kosoves-asnje-grua-udheheqese/20%Monthly2017-11-20 06:40
https://presheva.com/stankoviq-serbet-ne-presheve-te-dalin-me-nje-liste-zgjedhore/20%Monthly2017-11-19 19:21
https://presheva.com/flet-shqiptari-nga-kumanova-nje-kohe-serbet-ne-subotice-e-gjetiu-vraponin-pas-nesh-tash-shqiptaret-po-martohen-ne-serbi/20%Monthly2017-11-19 19:18
https://presheva.com/shpallen-tre-ushtrite-me-te-fuqishme-ne-bote-cila-eshte-e-para-ne-ballkan-video/20%Monthly2017-11-19 19:16
https://presheva.com/ja-kush-jane-fituesit-sipas-exit-pollit/20%Monthly2017-11-19 19:14
https://presheva.com/stankoviq-nuk-pres-incidente-gjate-kremtimit-te-festes-se-dites-se-flamurit/20%Monthly2017-11-19 19:08
https://presheva.com/serbia-po-e-humb-edhe-nje-kosove/20%Monthly2017-11-19 08:26
https://presheva.com/pofesori-serb-propozon-unionin-serbi-kosove-vuciqit-i-pelqen/20%Monthly2017-11-19 00:22
https://presheva.com/nga-nishi-te-molla-e-kuqe-ku-ka-qene-kufiri-shqiptar-e-si-u-zbrazen-keto-zona-video/20%Monthly2017-11-19 00:19
https://presheva.com/nata-finale-e-festivalit-ditet-e-komedise-shqiptare-shkodra-fituese-e-cmimit-kryesor-video/20%Monthly2017-11-18 20:37
https://presheva.com/politika-dhe-drejtesia-ne-mentalitetin-e-femres/20%Monthly2017-11-18 18:28
https://presheva.com/ligji-nuk-zyrtarizon-gjuhen-shqipe-ne-maqedoni/20%Monthly2017-11-18 09:17
https://presheva.com/pdsh-reagim-lidhur-me-listen-zgjedhore/20%Monthly2017-11-17 19:21
https://presheva.com/mblidhet-kkz-apn-rradhitet-me-numrin-1-rendore-ne-listen-zgjedhore-video/20%Monthly2017-11-17 17:14
https://presheva.com/aktivistet-e-vv-se-shpallen-fajtore-per-sulmin-ne-kuvend-gjithsej-21-vjet-burgim-video/20%Monthly2017-11-17 14:09
https://presheva.com/nata-e-katert-e-festivalit-me-komedine-shfaqja-qe-shkon-mbrapsht-nga-teatri-shqiptar-i-shkupit-video/20%Monthly2017-11-17 13:41
https://presheva.com/haradinaj-takon-mogherinin-diskutojne-per-demarkacionin-vizat-dhe-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2017-11-17 11:57
https://presheva.com/nimetz-takim-ne-bruksel-me-perfaqesues-te-maqedonise-dhe-greqise/20%Monthly2017-11-17 11:53
https://presheva.com/revolucion-te-barcelona-10-lojtare-ne-shitje/20%Monthly2017-11-17 10:57
https://presheva.com/ministrja-serbe-mohon-se-do-ta-njohin-kosoven-si-kusht-per-hyrje-ne-be/20%Monthly2017-11-17 10:52
https://presheva.com/pse-u-largove-nga-barca-per-psg-djaloshi-pyet-neymar/20%Monthly2017-11-17 10:25
https://presheva.com/varane-mourinho-trajner-i-kendshem-por-zidane-tjeter-nivel/20%Monthly2017-11-17 10:23
https://presheva.com/pep-guardiola-gati-per-te-rinovuar-me-manchester-cityn/20%Monthly2017-11-17 10:19
https://presheva.com/taulanti-caste-romantike-merr-nje-puthje-nga-e-dashura-foto/20%Monthly2017-11-17 09:57
https://presheva.com/efekti-i-limonit-per-eliminimin-e-dhembjes-se-gjunjeve/20%Monthly2017-11-17 07:41
https://presheva.com/greqi-500-shtepi-300-makina-si-dhe-200-dyqane-te-shkaterruara-nga-permbytjet-foto-video/20%Monthly2017-11-17 07:36
https://presheva.com/qytetaret-e-bujanocit-peticion-kunder-qenve-endacak-foto/20%Monthly2017-11-17 07:33
https://presheva.com/itali-vershime-dhe-viktima-nga-reshjet/20%Monthly2017-11-17 07:29
https://presheva.com/gjendja-e-rrugeve-ne-maqedoni/20%Monthly2017-11-17 07:26
https://presheva.com/ne-athine-digjet-imitimi-i-flamurit-shqiptar-me-inicialet-e-uck-se-video/20%Monthly2017-11-17 07:17
https://presheva.com/emocionuese-vogelushi-qe-mposhti-semundjen-e-rende-i-behet-endrra-realitet-kur-takon-gold-ag-video/20%Monthly2017-11-16 20:39
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-ndalohen-dy-shqiptar-me-386-000-euro/20%Monthly2017-11-16 20:26
https://presheva.com/fondi-humanitar-rahovica-ndihmon-shtepine-e-shendetit-video/20%Monthly2017-11-16 20:31
https://presheva.com/per-aktivistet-e-apn-s-kjo-rruge-me-nuk-quhet-rruga-15-nentori-por-rruga-e-nepotizmit-video/20%Monthly2017-11-16 20:32
https://presheva.com/nata-e-trete-e-festivalit-me-nje-stand-up-komedi-nga-aktori-tetovar-burhan-amiti-video/20%Monthly2017-11-16 20:36
https://presheva.com/prezantohet-makina-e-5-mije-kuajfuqive-duket-sikur-eshte-gati-te-hyje-ne-prodhim-video/20%Monthly2017-11-16 14:29
https://presheva.com/samsung-galaxy-s9-dhe-galaxy-s9-mini-lansohen-ne-mars-2018/20%Monthly2017-11-16 14:27
https://presheva.com/iphone-ne-2019-sensor-3d-ne-anen-e-pasme/20%Monthly2017-11-16 14:25
https://presheva.com/samsung-se-shpejti-me-galaxy-s9-rrjedhin-detajet-e-reja/20%Monthly2017-11-16 14:23
https://presheva.com/tradhton-pronari-e-peson-keq-makina-audi-foto/20%Monthly2017-11-16 14:19
https://presheva.com/ronaldo-ramos-tension-mes-kapiteneve/20%Monthly2017-11-16 11:38
https://presheva.com/atentat-kamikaz-ne-nigeri-14-te-vdekur-dhe-mbi-30-te-plagosur/20%Monthly2017-11-16 10:08
https://presheva.com/brenda-grushtit-te-shtetit-ja-si-rrezohet-nje-diktator-foto/20%Monthly2017-11-16 09:21
https://presheva.com/dhjetori-afati-i-fundit-per-sanchezin-dhe-ozilin/20%Monthly2017-11-16 09:09
https://presheva.com/arifi-zgjedhjet-e-24-dhjetorit-jane-momenti-qe-politikanet-qe-mbajne-peng-presheven-te-dergohen-ne-pension/20%Monthly2017-11-16 09:09
https://presheva.com/trepca-mund-te-fitoje-miliona-nga-shitja-e-mbetjeve-industriale/20%Monthly2017-11-16 08:49
https://presheva.com/pas-haradinajt-ne-bruksel-shkon-edhe-kryeministrja-serbe/20%Monthly2017-11-16 08:44
https://presheva.com/te-pathenat-per-rastin-kumanova-dhe-roli-i-sherbimit-sekret-te-kosoves/20%Monthly2017-11-16 08:18
https://presheva.com/shba-aprovon-ilacin-e-pare-dixhital/20%Monthly2017-11-16 07:40
https://presheva.com/permbytjet-ne-greqi-numri-i-viktimave-shkon-ne-14/20%Monthly2017-11-16 06:53
https://presheva.com/sa-duhet-te-peshoni-sipas-moshes-formes-se-trupit-dhe-gjatesise/20%Monthly2017-11-16 06:48
https://presheva.com/njohja-e-pavaresise-se-kosoves-kusht-per-anetaresimin-e-serbise-ne-be/20%Monthly2017-11-16 06:41
https://presheva.com/qumeshti-i-arte-me-pese-perberes-eliminon-fryrjen-sheron-artritin-rrit-imunitetin/20%Monthly2017-11-16 06:36
https://presheva.com/komuna-e-presheves-ne-aksion-mbledhe-qenet-endacak/20%Monthly2017-11-15 20:17
https://presheva.com/shkurte-fejza-peson-aksident-te-lehte-ne-prishtine-foto/20%Monthly2017-11-15 15:46
https://presheva.com/shenja-e-pare-qe-keni-gure-ne-veshke-urgjentisht-shkoni-te-mjeku-nese-ju-ndodh-kjo-gje-ne-tualet/20%Monthly2017-11-15 15:30
https://presheva.com/mclaren-tregon-detajet-e-modelit-p15-zyrtarisht-prezantohet-me-10-dhjetor-foto/20%Monthly2017-11-15 14:28
https://presheva.com/zjarr-ne-nje-qender-azilantesh-ne-gjermani/20%Monthly2017-11-15 13:49
https://presheva.com/ios-11-2-mundeson-mbushjen-me-te-shpejte-te-iphone-x-iphone-8-dhe-8-plus/20%Monthly2017-11-15 13:39
https://presheva.com/viti-2018-vendimtar-per-shqiperine-e-rajonin-ne-rrugen-drejt-be-se/20%Monthly2017-11-15 13:37
https://presheva.com/koreja-e-veriut-denon-me-vdekje-donald-trump-in/20%Monthly2017-11-15 13:28
https://presheva.com/maqedonia-do-te-behet-me-emer-te-ri-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2017-11-15 13:14
https://presheva.com/apple-do-te-sjelle-tre-iphone-te-ri-me-ekran-skaj-me-skaj/20%Monthly2017-11-15 12:59
https://presheva.com/drogba-terhiqet-nga-futbolli/20%Monthly2017-11-15 12:07
https://presheva.com/carvahal-tregon-problemet-e-zemres/20%Monthly2017-11-15 12:05
https://presheva.com/ancelotti-gati-ta-mer-drejtimin-e-italise/20%Monthly2017-11-15 11:58
https://presheva.com/ne-athine-refugjatet-i-japin-fund-greves-se-urise/20%Monthly2017-11-15 11:31
https://presheva.com/kapet-shqiptari-nga-maqedonia-ne-kufirin-e-mucibabes-qe-i-kishte-mbushur-patikat-me-heroine/20%Monthly2017-11-15 11:29
https://presheva.com/keto-jane-kombetaret-evropiane-qe-jane-kualifikuar-per-kupen-e-botes/20%Monthly2017-11-15 10:38
https://presheva.com/emigrantet-po-shiten-ne-ankand-video/20%Monthly2017-11-15 10:34
https://presheva.com/ronaldo-rremben-cmimin-goal-50/20%Monthly2017-11-15 10:32
https://presheva.com/emirates-airlines-prezanton-aeroplanin-te-inspiruar-nga-mercedes-benz/20%Monthly2017-11-15 10:30
https://presheva.com/griezmann-marreveshje-me-barcelonen/20%Monthly2017-11-15 10:25
https://presheva.com/gigi-hadid-mahnite-me-fustanin-glamuroz-gjysme-transparent/20%Monthly2017-11-15 10:25
https://presheva.com/casemiro-neymar-i-mirepritur-te-real-madridi/20%Monthly2017-11-15 10:23
https://presheva.com/deklarata-per-njohjen-e-kosoves-irriton-serbet-ne-bosnje-kerkojne-ndarje/20%Monthly2017-11-15 10:18
https://presheva.com/eshte-anuluar-seanca-gjyqesore-per-rastin-e-vrasjes-se-4-vjecarit-almiri-aliu/20%Monthly2017-11-15 10:18
https://presheva.com/htc-prezanton-pajisjen-e-pare-virtuale-vive-focus/20%Monthly2017-11-15 10:13
https://presheva.com/sot-eshte-nje-dite-e-rendesishme-per-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2017-11-15 09:52
https://presheva.com/google-lehteson-transferimin-e-te-dhenave-mobile/20%Monthly2017-11-15 08:34
https://presheva.com/insigne-flet-per-here-te-pare-pas-eliminimit-te-italise-dhe-lenjes-se-tij-ne-stol/20%Monthly2017-11-15 08:26
https://presheva.com/mesoni-se-kur-priten-aktakuzat-e-para-te-speciales/20%Monthly2017-11-15 07:45
https://presheva.com/lista-serbe-refuzon-komunikimin-me-presidentin-thaci/20%Monthly2017-11-15 07:33
https://presheva.com/okb-ja-denon-korene-e-veriut-per-shkeljen-e-te-drejtave-te-njeriu/20%Monthly2017-11-15 07:22
https://presheva.com/performanca-e-vecante-e-ciljetes-ne-kenga-magjike-dicka-e-pare-edhe-me-heret-per-publikun/20%Monthly2017-11-15 07:18
https://presheva.com/debati-per-gjuhen-sot-votohet-leximi-i-pare/20%Monthly2017-11-15 07:13
https://presheva.com/te-mirat-qe-sjell-pija-me-uthull-te-molles-limon-dhe-manaferra/20%Monthly2017-11-15 07:02
https://presheva.com/lulja-qe-sheron-shume-semundje/20%Monthly2017-11-15 06:53
https://presheva.com/tmerri-ne-irak-dhe-iran-nga-termeti-video/20%Monthly2017-11-15 06:50
https://presheva.com/nderkombetaret-po-kerkojne-qe-te-behet-ndryshimi-i-ligjit-per-fsk-ne/20%Monthly2017-11-15 06:42
https://presheva.com/kerkesa-te-shumta-qe-honda-nsx-te-hyje-ne-prodhim-foto/20%Monthly2017-11-14 15:49
https://presheva.com/diaspora-ndihmon-presheven-enis-hyseni-dhuron-nje-kamion-te-zjarrfikseve/20%Monthly2017-11-14 11:54
https://presheva.com/pacolli-fillimi-i-negociatave-per-anetaresim-ne-nato-eshte-i-domosdoshem/20%Monthly2017-11-14 11:55
https://presheva.com/gjuriq-deklarata-e-izetbegoviqit-per-pavaresine-e-kosoves-eshte-skandaloze-dhe-shokuese/20%Monthly2017-11-14 11:44
https://presheva.com/real-madrid-bale-ne-shitje/20%Monthly2017-11-14 10:37
https://presheva.com/vaji-i-kokosit-ushqim-ideal-per-dobesim/20%Monthly2017-11-14 10:30
https://presheva.com/ilir-latifi-konfirmon-kundershtarin-e-radhes-foto/20%Monthly2017-11-14 10:22
https://presheva.com/haradinaj-nato-s-kosova-e-meriton-ushtrine/20%Monthly2017-11-14 10:16
https://presheva.com/bebe-rexha-performon-ne-american-music-awards/20%Monthly2017-11-14 10:12
https://presheva.com/veseli-presim-qe-serbia-ta-njohe-shume-shpejt-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2017-11-14 10:12
https://presheva.com/zbulohen-129-000-euro-kesh-ne-bmw-x6-me-targa-gjermane-foto/20%Monthly2017-11-14 10:09
https://presheva.com/fitore-e-madhe-e-clevelandit/20%Monthly2017-11-14 10:06
https://presheva.com/6-truke-si-te-mos-merrni-viruse-nga-wi-fi-publike/20%Monthly2017-11-14 10:04
https://presheva.com/italia-ne-zi-jashte-boterorit/20%Monthly2017-11-14 09:57
https://presheva.com/sjelljet-negative-qe-ju-bejne-mire/20%Monthly2017-11-14 09:21
https://presheva.com/xhaka-sadiku-problem-ne-ndeshjen-kunder-turqise/20%Monthly2017-11-14 09:18
https://presheva.com/dergohet-ne-muze-chevroleti-qe-i-kaloi-1-2-milion-kilometra-video/20%Monthly2017-11-14 09:14
https://presheva.com/noizy-publikon-pamje-nga-klipi-i-ri-me-ledrin-foto/20%Monthly2017-11-14 09:42
https://presheva.com/transformohet-ne-teresi-enterieri-i-jaguarit-te-prodhuar-para-40-vitesh-foto/20%Monthly2017-11-14 09:11
https://presheva.com/keto-jane-rruget-kryesore-te-droges-ne-rajon/20%Monthly2017-11-14 09:03
https://presheva.com/aksident-ne-bujanoc-lendohet-shoferi/20%Monthly2017-11-14 09:02
https://presheva.com/arrestohen-dy-bujanocas-me-44-570-kutija-cigare-pa-akciza/20%Monthly2017-11-14 07:12
https://presheva.com/teatri-i-presheves-beri-hapjen-e-nates-se-pare-te-festivalit-ditet-e-komedise-shqiptare-me-shfaqjen-premiere-maratonistet-foto/20%Monthly2017-11-13 23:35
https://presheva.com/sot-papritmas-nderroi-jete-talat-ramadani-nga-zhunica/20%Monthly2017-11-13 22:01
https://presheva.com/me-dhjete-lojtare-shqiperia-e-mund-turqine/20%Monthly2017-11-13 19:28
https://presheva.com/kosova-barazon-ndaj-letonise-me-golin-e-muriqit-video/20%Monthly2017-11-13 19:25
https://presheva.com/sadiku-kalon-shqiperine-ne-epersi-ndaj-turqise-shenon-2-gola-video/20%Monthly2017-11-13 18:25
https://presheva.com/bentley-continental-gt3-eshte-gati-te-shpejtoje-neper-piste-foto/20%Monthly2017-11-13 18:21
https://presheva.com/interviste-ekskluzive-me-rexhep-selimin-me-levizjen-ne-qeveri-faktorizimi-i-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves-eshte-i-pashmangshem/20%Monthly2017-11-13 17:58
https://presheva.com/nje-deshtim-i-tille-nuk-pritej-iphone-x-sillet-cuditshem/20%Monthly2017-11-13 17:21
https://presheva.com/samsung-vleresohet-me-36-cmime-per-dizajnin-dhe-teknologjine-e-shkelqyer/20%Monthly2017-11-13 17:17
https://presheva.com/nocable-e-mbushe-telefonin-pa-tela-edhe-ne-xhep/20%Monthly2017-11-13 16:29
https://presheva.com/ford-kuga-nje-veture-e-madhe-por-me-nje-cmim-te-vogel/20%Monthly2017-11-13 16:28
https://presheva.com/messi-apo-ronaldo-kush-do-ta-fitoje-neser-cmimin-e-lojtarit-me-te-mire-per-2017-foto/20%Monthly2017-11-13 15:44
https://presheva.com/uefa-investon-2-milione-euro-ne-obiliq-per-kampin-nacional-te-ffk-se-foto/20%Monthly2017-11-13 15:39
https://presheva.com/dhjete-klubet-me-te-trofeshme-ne-bote-fotostatistika/20%Monthly2017-11-13 15:31
https://presheva.com/sela-do-te-ngreje-padi-kunder-dy-deputeteve-te-vmro-se/20%Monthly2017-11-13 15:27
https://presheva.com/maqedoni-arsimtari-i-drejton-pistoleten-drejtorit-te-shkolles/20%Monthly2017-11-13 15:24
https://presheva.com/sonte-perballja-per-prishtinen-arban-abrashi-e-konfirmon-pjesemarrjen-ne-debat/20%Monthly2017-11-13 15:20
https://presheva.com/beyonce-dhe-eminem-sjellin-bashkepunimin-per-here-te-pare-video/20%Monthly2017-11-13 13:01
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-se-ragmi-mustafa-shprehet-faleminderues-per-mbledhjen-e-nenshkrimeve-videopresskonference/20%Monthly2017-11-13 12:55
https://presheva.com/maqedoni-shtrenjtohen-derivatet-e-naftes/20%Monthly2017-11-13 12:54
https://presheva.com/si-ta-pengojme-fenomenin-e-renies-se-flokeve/20%Monthly2017-11-13 12:51
https://presheva.com/kjo-eshte-paga-mesatare-ne-kosove/20%Monthly2017-11-13 12:51
https://presheva.com/arsiq-regjistrimi-i-diaspores-nga-komuna-e-bujanocit-i-parendsishem/20%Monthly2017-11-13 12:16
https://presheva.com/aksident-ne-bujanoc-lendohen-2-persona/20%Monthly2017-11-13 12:05
https://presheva.com/bulliqi-dha-konstatime-nuk-ofroi-prova/20%Monthly2017-11-13 11:12
https://presheva.com/bora-mbulon-kroacine-alarm-edhe-ne-mal-te-zi/20%Monthly2017-11-13 10:48
https://presheva.com/keshilla-nga-hipp-per-larjen-e-foshnjave/20%Monthly2017-11-13 10:39
https://presheva.com/black-frieday-po-vjen-a-jeni-gati/20%Monthly2017-11-13 10:35
https://presheva.com/kolla-zbulon-a-keni-grip-inflamacion-te-mushkerive-apo-dicka-shume-me-keq/20%Monthly2017-11-13 10:26
https://presheva.com/daciq-fuqite-boterore-luajten-me-kufijte-e-ballkanit/20%Monthly2017-11-13 10:16
https://presheva.com/sot-mbahet-ne-serbi-dita-e-dyte-e-dialogut-per-kosoven/20%Monthly2017-11-13 10:10
https://presheva.com/nderron-jete-mesuesja-veteranja-e-arsimit-celebije-jusufi/20%Monthly2017-11-13 08:44
https://presheva.com/fillimet-e-veshtira-te-disa-nga-njerezit-me-te-pushtetshem/20%Monthly2017-11-13 08:30
https://presheva.com/26-kombetaret-qe-kane-siguruar-pjesemarrjen-ne-kampionatin-boteror/20%Monthly2017-11-13 08:19
https://presheva.com/basha-fjalimi-i-edi-rames-kunder-gazetareve-eshte-fjalim-kriminal/20%Monthly2017-11-13 08:15
https://presheva.com/dua-lipa-shpallet-nga-mtv-ema-si-kengetarja-me-mire-e-re/20%Monthly2017-11-13 08:11
https://presheva.com/ne-itali-ndalohet-publikimi-i-fotografive-te-femijeve-ne-internet/20%Monthly2017-11-13 08:05
https://presheva.com/lengu-qe-qe-ndal-migrenen/20%Monthly2017-11-13 08:25
https://presheva.com/gjermania-godet-serbine-per-kosoven/20%Monthly2017-11-13 07:56
https://presheva.com/bulliqi-prezanton-te-gjeturat-per-demarkacionin/20%Monthly2017-11-13 07:51
https://presheva.com/ja-emrat-e-75-hoxhallareve-qe-ishin-pjese-e-lufterave-ne-trojet-shqiptare-uckuckucpmb/20%Monthly2017-11-13 07:18
https://presheva.com/bujanoci-vonohet-me-racionalizimin-40-punetore-do-te-largohen-nga-puna/20%Monthly2017-11-13 07:12
https://presheva.com/kosovari-ne-belgjike-qe-po-kerkohet-nga-shume-klube-evropiane/20%Monthly2017-11-13 06:48
https://presheva.com/bugatti-mund-te-lansoje-edhe-vetura-me-cmime-te-lira-foto/20%Monthly2017-11-13 03:39
https://presheva.com/tesla-model-s-me-ngjyren-qe-kushton-35-mije-euro-foto/20%Monthly2017-11-13 03:35
https://presheva.com/kamioni-frenon-me-shpejtesi-shpeton-femija-ne-rruge-video/20%Monthly2017-11-13 03:33
https://presheva.com/hapen-dosjet-e-kennedy/20%Monthly2017-11-13 03:31
https://presheva.com/ish-zyrtare-te-inteligjences-thone-se-trump-po-manipulohet-nga-putini/20%Monthly2017-11-13 03:29
https://presheva.com/capello-ancelotti-eshte-njeriu-i-duhur-per-italine/20%Monthly2017-11-13 03:27
https://presheva.com/interi-prezent-ne-cdo-finale-te-kampionatit-boteror-qe-nga-viti-1982/20%Monthly2017-11-13 02:50
https://presheva.com/bulliqi-neser-i-paraqet-te-gjeturat-e-komisionit-te-ri-per-demarkacionin/20%Monthly2017-11-13 02:41
https://presheva.com/artisti-me-i-ri-nga-kosova-arjan-lekaj-performoi-live-ne-presheve-videointerviste/20%Monthly2017-11-12 21:20
https://presheva.com/ja-fshatrat-qe-sjellin-mijera-turiste-te-huaj-ne-shqiperi-foto/20%Monthly2017-11-12 16:40
https://presheva.com/sa-gjuhe-te-huaja-i-flet-lorik-cana/20%Monthly2017-11-12 16:33
https://presheva.com/ja-cilat-skuadra-po-e-kerkojne-bale-ne-premierlige/20%Monthly2017-11-12 16:30
https://presheva.com/pese-deshtimet-e-vitit-2017/20%Monthly2017-11-12 16:29
https://presheva.com/gjergj-presheva-gjithmone-do-ta-falenderojme-diasporen-shqiptare/20%Monthly2017-11-12 16:25
https://presheva.com/familja-kosovare-qe-po-sheh-tmerrin-me-sy-ne-zvicerr/20%Monthly2017-11-12 10:17
https://presheva.com/apn-ja-si-pvd-e-mashtroi-opinionin-per-te-ashtuquajturin-plani-aksional-dokument/20%Monthly2017-11-11 18:43
https://presheva.com/lagja-me-rendesi-te-vecante-e-cila-u-la-ne-harrese-video/20%Monthly2017-11-11 17:03
https://presheva.com/aston-martin-vantage-ne-treg-me-21-nentor-foto/20%Monthly2017-11-11 16:02
https://presheva.com/nissan-leaf-i-ri-merr-cmimin-e-madh-nga-ces-best-of-innovation-2018/20%Monthly2017-11-11 16:02
https://presheva.com/iraku-afer-per-ta-mposhtur-isis-in/20%Monthly2017-11-11 15:56
https://presheva.com/haradinaj-srrezikon-te-arrestohet-nga-fletarrestet-e-serbise/20%Monthly2017-11-11 15:51
https://presheva.com/nje-molle-para-se-te-flesh-po-arsyet-jane-te-mrekullueshme/20%Monthly2017-11-11 15:46
https://presheva.com/dimitrov-ndarja-e-mjeteve-nga-qeveria-e-kosoves-per-familjet-e-te-denuarve-nuk-eshte-ne-pajtim-me-vlerat-evropiane/20%Monthly2017-11-11 15:43
https://presheva.com/kater-shqiptaret-qe-pritet-te-shkelqejne-neser-ne-mtv-europe-music-awards-2017-foto/20%Monthly2017-11-11 15:42
https://presheva.com/vasak-shqiperia-duhet-te-plotesoje-5-prioritete-kyce-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2017-11-11 15:38
https://presheva.com/porosi-per-kosoven-dhe-serbin-nga-didier-chaber-te-arrijne-pajtimin-si-shtete-fqinje/20%Monthly2017-11-11 15:32
https://presheva.com/allegri-po-e-ndryshon-formacionin-e-juventusit/20%Monthly2017-11-11 15:27
https://presheva.com/emigrimi-nuk-eshte-ndalur-ne-kosove/20%Monthly2017-11-11 15:25
https://presheva.com/perfundimisht-kete-muaj-haga-nxjerr-vendimin-per-mlladiqin-i-akuzuar-per-gjenocid/20%Monthly2017-11-11 12:16
https://presheva.com/dafina-rexhepi-futbollistja-shqiptare-nga-presheva-qe-luan-ne-ekipin-e-meshkujve/20%Monthly2017-11-11 09:31
https://presheva.com/rrefimi-i-plakut-qe-e-rrahen-dhe-ia-dogjen-shtepine-ne-mitrovice/20%Monthly2017-11-11 08:42
https://presheva.com/arrestimi-spektakolar-i-bossit-te-droges-ne-serbi-video/20%Monthly2017-11-11 08:37
https://presheva.com/gjashte-vjet-bisedime-kosove-ssrbi-qe-nuk-sollen-rezultate/20%Monthly2017-11-11 08:34
https://presheva.com/festivali-ditet-e-komedise-shqiptare-i-ftuar-ne-studio-z-gani-veseli-video/20%Monthly2017-11-10 21:54
https://presheva.com/pvd-fillon-pregaditjet-per-zgjedhjet-lokale-te-24-dhjetorit/20%Monthly2017-11-10 18:38
https://presheva.com/qeveria-haradinaj-ndan-40-mije-euro-per-renovimin-e-shkolles-fillore-ne-fshatin-samolice-dokument/20%Monthly2017-11-10 18:22
https://presheva.com/perfaqesuesit-e-ambasades-se-mbreterise-holandeze-vizitojne-komunen-e-presheves/20%Monthly2017-11-10 17:09
https://presheva.com/bayernit-gati-per-te-degjuar-ofertat-per-vidalin/20%Monthly2017-11-10 14:59
https://presheva.com/dybala-tifoze-e-duan-higuain-ne-kombetare/20%Monthly2017-11-10 12:38
https://presheva.com/200-dite-pa-bbc-a-do-te-rikthehen-ne-derbin-madrilen/20%Monthly2017-11-10 12:36
https://presheva.com/apel-per-ndihme/20%Monthly2017-11-10 12:33
https://presheva.com/7-gafat-e-medha-ne-futboll-video/20%Monthly2017-11-10 11:30
https://presheva.com/apostolova-kosova-duhet-ta-luftoje-korrupsionin-e-krimin-e-organizuar/20%Monthly2017-11-10 11:29
https://presheva.com/jordi-alba-shume-me-mire-pa-neymar/20%Monthly2017-11-10 11:25
https://presheva.com/isis-humb-nje-tjeter-bastion-te-rendesishem-ne-siri/20%Monthly2017-11-10 10:54
https://presheva.com/erdogan-mesazh-per-vuciq-in/20%Monthly2017-11-10 10:35
https://presheva.com/londer-autobusi-shkaterron-disa-vetura-njeren-me-nje-femije-brenda-e-shtyne-zvarre-disa-metra-fotovideo/20%Monthly2017-11-10 10:21
https://presheva.com/teme-e-met-ball-2018-ne-new-york-moda-dhe-ikonografia-fetare/20%Monthly2017-11-10 10:12
https://presheva.com/receta-qe-rikthen-shikimin/20%Monthly2017-11-10 10:06
https://presheva.com/tesla-ka-blere-nje-kompani-per-te-zgjidhur-problemet-e-prodhimit-te-model-3-shit-foto/20%Monthly2017-11-10 10:01
https://presheva.com/scott-nuk-kerkojme-nga-serbia-te-zgjedh-mes-shba-dhe-rusise/20%Monthly2017-11-10 10:01
https://presheva.com/cilat-goma-dimri-jane-me-te-mirat-per-vitin-2017-sipas-adac/20%Monthly2017-11-10 09:57
https://presheva.com/keni-degjuar-per-youtube-kids-aty-cdo-femije-e-ka-profilin-e-vet/20%Monthly2017-11-10 09:54
https://presheva.com/qeveria-ndan-290-mije-euro-per-familjet-e-te-denuarve-ne-rastin-kumanova/20%Monthly2017-11-10 09:30
https://presheva.com/partia-gjermane-te-ikin-refugjatet-gjermane-lufta-ka-mbaruar/20%Monthly2017-11-10 09:12
https://presheva.com/nafta-shqiptare-ne-duart-e-njerezve-te-putinit/20%Monthly2017-11-10 09:08
https://presheva.com/rikthehen-celularet-budallenj/20%Monthly2017-11-10 09:05
https://presheva.com/mediat-e-huaja-shkruajne-per-dafinen-ajo-zbulon-dicka-foto/20%Monthly2017-11-10 09:02
https://presheva.com/kujdes-gjumi-i-tepert-eshte-i-demshem/20%Monthly2017-11-10 08:53
https://presheva.com/rusi-se-paku-tre-te-vdekur-nga-shembja-e-nderteses/20%Monthly2017-11-10 08:42
https://presheva.com/pija-qe-largon-helmet-nga-trupi-juaj-video/20%Monthly2017-11-10 08:30
https://presheva.com/tadiq-dhe-vuciq-perplasen-per-kosoven/20%Monthly2017-11-10 08:23
https://presheva.com/kane-nje-kerkese-te-liruarit-e-grupit-kumanova/20%Monthly2017-11-10 08:19
https://presheva.com/ja-kur-do-te-jete-gati-stadiumi-i-prishtines/20%Monthly2017-11-10 08:13
https://presheva.com/per-cfare-i-shpenzojne-parate-shqiptaret/20%Monthly2017-11-10 08:05
https://presheva.com/kosova-nuk-figuron-fare-ne-harten-e-integrimeve-evropiane/20%Monthly2017-11-10 08:04
https://presheva.com/nje-caj-sherebele-kunder-merzise-ankthit-dhe-stresit/20%Monthly2017-11-10 07:59
https://presheva.com/mosnjohja-nga-peseshja-e-be-se-pengese-per-kosoven/20%Monthly2017-11-10 07:51
https://presheva.com/trafiku-bllokohet-nga-shoferi-qe-shikonte-fotografi-ne-rrjetin-social-foto/20%Monthly2017-11-10 07:47
https://presheva.com/rreth-5-milione-britanike-kane-tentuar-ta-lene-pirjen-e-duhanit/20%Monthly2017-11-10 07:44
https://presheva.com/kamera-4k-e-iphone-x-krahasohet-me-kamerat-profesionale-video/20%Monthly2017-11-10 07:44
https://presheva.com/xiaomi-shet-150-mije-redmi-y1-per-3-minuta/20%Monthly2017-11-10 07:42
https://presheva.com/lista-serbe-vazhdon-te-jete-pengese-per-krijimin-e-ushtrise/20%Monthly2017-11-10 07:41
https://presheva.com/trendafili-i-eger-mrekulli-medicinale-per-shendetin/20%Monthly2017-11-10 07:01
https://presheva.com/super-kompjuteri-i-ri-punon-me-pluhurin-magjik-nga-drita-dhe-materia/20%Monthly2017-11-10 06:57
https://presheva.com/marcelo-informoi-realin-neymar-nuk-eshte-i-lumtur-ne-psg/20%Monthly2017-11-10 06:46
https://presheva.com/trumpit-mund-ti-merren-kompetencat-per-urdherimin-e-sulmeve-berthamore/20%Monthly2017-11-10 06:39
https://presheva.com/retro-sali-berisha-agjent-i-udb-dokumenti-i-vitit-1987-zbardh-skandalin/20%Monthly2017-11-09 23:44
https://presheva.com/lezetqendra-e-sali-babes-2/20%Monthly2017-11-09 22:16
https://presheva.com/garuesit-e-klubit-te-karates-lion-u-kurorezuan-me-4-medalje-video/20%Monthly2017-11-09 20:00
https://presheva.com/messi-nese-fitojme-kupen-e-botes-do-eci-14-ore-ne-kembe/20%Monthly2017-11-09 19:01
https://presheva.com/topi-zyrtar-telstar-18-per-kupen-e-botes/20%Monthly2017-11-09 18:56
https://presheva.com/morata-ja-pse-u-largova-nga-reali/20%Monthly2017-11-09 18:49
https://presheva.com/te-enjten-nisin-bisedimet-per-duelin-e-boksit-qe-pret-krejt-bota/20%Monthly2017-11-09 18:35
https://presheva.com/si-jetojne-te-burgosurit-e-lipjanit/20%Monthly2017-11-09 18:32
https://presheva.com/debohen-36-shqiptare-nga-shtetet-evropiane/20%Monthly2017-11-09 14:03
https://presheva.com/kf-lugina-kerkon-piket-e-radhes-si-vendas/20%Monthly2017-11-09 13:58
https://presheva.com/clooney-le-aktrimin/20%Monthly2017-11-09 13:54
https://presheva.com/me-kete-veprim-te-thjeshte-wi-fi-do-te-punoje-shume-me-mire/20%Monthly2017-11-09 13:36
https://presheva.com/7-yjet-qe-kane-binjake-historik/20%Monthly2017-11-09 13:31
https://presheva.com/pas-nje-sulmi-ne-zemer-nderroi-jete-shefki-ahmeti-nga-presheva/20%Monthly2017-11-09 13:25
https://presheva.com/iphone-x-thyhet-lehte-qindra-bleres-te-zhgenjyer-me-modelin-e-shtrenjte/20%Monthly2017-11-09 13:24
https://presheva.com/rusia-kerkon-nga-lista-srpska-te-bllokoje-demarkacionin-me-malin-e-zi/20%Monthly2017-11-09 13:19
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-hape-konkurs-per-16-puntore/20%Monthly2017-11-09 12:29
https://presheva.com/riaktualizohet-kthimi-i-artefakteve-te-kosoves-te-marra-nga-serbia/20%Monthly2017-11-09 12:27
https://presheva.com/kimikatet-e-rrezikshme-ne-produktet-e-ushqimit-per-femije/20%Monthly2017-11-09 12:18
https://presheva.com/meksika-tashme-me-aplikacion-per-termetet/20%Monthly2017-11-09 12:13
https://presheva.com/keto-jane-shenjat-e-shfaqjes-se-kancerit-ne-mushkeri/20%Monthly2017-11-09 12:09
https://presheva.com/pse-danimarka-eshte-shteti-me-i-lumtur-ne-bote/20%Monthly2017-11-09 12:04
https://presheva.com/ukraina-po-shqyrton-nderprerjen-e-marredhenieve-diplomatike-me-rusine/20%Monthly2017-11-09 12:00
https://presheva.com/27-vjetori-i-renies-se-murit-te-berlinit/20%Monthly2017-11-09 11:56
https://presheva.com/ekskluzive-video-e-vrasjes-se-arkanit-e-cila-eshte-fshehur-si-sekret-shteteror-video/20%Monthly2017-11-09 11:42
https://presheva.com/cfare-i-shkroi-erdogani-ne-letren-e-derguar-vuciqit/20%Monthly2017-11-09 11:38
https://presheva.com/kontrollo-a-jeni-ne-listen-zgjedhore-per-te-votuar-ne-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2017-11-09 11:33
https://presheva.com/ramos-dera-eshte-e-hapur-per-neymarin/20%Monthly2017-11-09 11:08
https://presheva.com/barcelona-120-milione-euro-per-coutinhon/20%Monthly2017-11-09 10:49
https://presheva.com/juventus-kerkon-yllin-e-arsenalit/20%Monthly2017-11-09 10:43
https://presheva.com/reali-ne-kerkim-te-mesfushorit-te-lyonit/20%Monthly2017-11-09 10:40
https://presheva.com/faza-play-off-italia-kroacia-italia-dhe-zvicra-kerkojne-boterorin/20%Monthly2017-11-09 09:41
https://presheva.com/rrihet-me-grushte-avokatja-pro-emigranteve-ne-greqi/20%Monthly2017-11-09 09:31
https://presheva.com/kosova-i-ve-takse-miellit-serb/20%Monthly2017-11-09 09:14
https://presheva.com/kurseni-dhe-ruani-ngrohtesin-zevendesimi-i-shiritave-izolues-ne-dritaret-e-vjetra/20%Monthly2017-11-09 08:47
https://presheva.com/receta-nga-hudhra-do-te-rrafshoje-rrudhat-tuaja-per-shtate-dite/20%Monthly2017-11-09 08:40
https://presheva.com/greqi-greve-urie-e-refugjateve-kerkojne-bashkim-familjar/20%Monthly2017-11-09 08:31
https://presheva.com/5-pika-kufitare-te-pazgjedhura-te-ballkanit/20%Monthly2017-11-09 08:14
https://presheva.com/10-gjera-qe-ne-veture-nuk-duhet-te-mungojne/20%Monthly2017-11-09 08:07
https://presheva.com/veturat-ne-evrope-duhet-te-emetojne-30-me-pak-dyoksid-karboni-deri-me-2030/20%Monthly2017-11-09 07:59
https://presheva.com/hulumtuesit-te-hani-dy-hamburgere-eshte-me-mire-se-te-porosisni-pomfrit/20%Monthly2017-11-09 07:55
https://presheva.com/gjuriq-jemi-te-gatshem-te-luftojme-ne-kosove/20%Monthly2017-11-09 07:50
https://presheva.com/kush-jane-politikanet-ne-maqedoni-qe-jane-marre-me-pastrimin-e-parave-ja-detajet-video/20%Monthly2017-11-09 07:00
https://presheva.com/lr-pdsh-themelon-nendegen-edhe-te-fshatit-miratoce/20%Monthly2017-11-08 21:46
https://presheva.com/ndihmat-nga-fondi-humanitar-i-k-l-nuk-dorezohen-ne-presheve-per-shkak-te-mungeses-se-dokumentacionit-doganor-video/20%Monthly2017-11-08 19:52
https://presheva.com/80154/20%Monthly2017-11-08 15:44
https://presheva.com/ne-hage-u-shfaq-incizimi-i-pushkatimit-te-gjashte-myslimaneve-te-srebrenices/20%Monthly2017-11-08 15:11
https://presheva.com/bombarduesi-i-bronzte-boksieri-qe-eshte-duke-i-kerkuar-lufte-anthony-joshuas/20%Monthly2017-11-08 15:04
https://presheva.com/5-qytetet-e-medha-ku-mund-te-blini-patundshmeri-me-bitcoin/20%Monthly2017-11-08 14:58
https://presheva.com/keto-jane-bishat-me-te-cilat-udheton-trump/20%Monthly2017-11-08 14:05
https://presheva.com/kosova-eshte-serbi-fifa-gjobit-serbine-uefa-mbyll-syte/20%Monthly2017-11-08 13:40
https://presheva.com/google-photos-me-tipare-te-reja/20%Monthly2017-11-08 13:35
https://presheva.com/si-ta-shmangni-fitimin-e-peshes-gjate-dimrit/20%Monthly2017-11-08 13:16
https://presheva.com/per-liberalizim-te-vizave-kushtet-be-sdo-ndryshim-kufiri-me-malin-e-zi/20%Monthly2017-11-08 13:08
https://presheva.com/ne-snapchat-tani-mund-te-fitoni-para-nese-keni-aktivitet-te-madh/20%Monthly2017-11-08 12:57
https://presheva.com/u-liruan-nga-paraburgimi-kater-personat-e-arrestuar-nga-rasti-kumanova/20%Monthly2017-11-08 12:49
https://presheva.com/kush-e-montoi-rastin-e-kumanoves/20%Monthly2017-11-08 11:03
https://presheva.com/tri-animacione-nga-kosova-i-bashkohen-rrugetimit-ne-kater-shtete/20%Monthly2017-11-08 10:47
https://presheva.com/wilder-i-shpalle-lufte-joshuas/20%Monthly2017-11-08 10:36
https://presheva.com/anywhere-e-rita-ores-kenga-me-ne-trend-ne-britani-te-madhe/20%Monthly2017-11-08 10:34
https://presheva.com/balenciaga-preferohet-me-shume-se-gucci/20%Monthly2017-11-08 10:26
https://presheva.com/200-forca-policore-per-miqesoren-turqi-shqiperi/20%Monthly2017-11-08 10:25
https://presheva.com/nga-270-u-transformua-ne-68-kg-ja-si-duket-tani-foto/20%Monthly2017-11-08 10:23
https://presheva.com/perfitimet-e-portokallit-per-shendetin/20%Monthly2017-11-08 10:19
https://presheva.com/kjo-eshte-kostoja-e-vertete-e-iphone-x/20%Monthly2017-11-08 10:18
https://presheva.com/pse-aeroplanet-nuk-mund-te-fluturojne-mbi-trekendeshin-e-bermudes/20%Monthly2017-11-08 10:15
https://presheva.com/burgu-me-famekeq-ne-rusi-foto/20%Monthly2017-11-08 10:11
https://presheva.com/shqiperia-drejt-rruges-se-anetaresimit-ne-be/20%Monthly2017-11-08 10:04
https://presheva.com/mavraj-qe-te-duash-kombetaren-duhet-te-kesh-provuar-emigrimin/20%Monthly2017-11-08 09:57
https://presheva.com/allegri-ne-historine-e-juventusit/20%Monthly2017-11-08 09:51
https://presheva.com/festivali-ditet-e-komedise-shqiptare-presheva-2017-fillon-me-13-nentor/20%Monthly2017-11-08 09:49
https://presheva.com/cka-po-ndodhe-me-ronaldon-dhe-suarez/20%Monthly2017-11-08 09:45
https://presheva.com/vieri-e-mbron-benzeman/20%Monthly2017-11-08 09:39
https://presheva.com/hoyt-yee-une-vetem-i-keshillova-pak-serbet-nuk-i-urdherova-per-asgje/20%Monthly2017-11-08 09:22
https://presheva.com/teknologjia-5g-po-zhvillohet-ne-izrael-eshte-50-here-me-e-shpejte-se-4g/20%Monthly2017-11-08 08:26
https://presheva.com/shqiperia-prodhon-plumba-per-nato-n/20%Monthly2017-11-08 08:19
https://presheva.com/lamborghini-zbulon-superveturen-fantastike-foto/20%Monthly2017-11-08 08:13
https://presheva.com/fjetja-e-tepert-dem-per-shendetin/20%Monthly2017-11-08 08:04
https://presheva.com/nuk-ka-ushtri-pa-pajtimin-e-listes-serbe-video/20%Monthly2017-11-08 07:51
https://presheva.com/dua-lipa-ne-reklamen-e-google-pixel-2/20%Monthly2017-11-08 07:42
https://presheva.com/insektet-qe-shkaktojne-vdekjen-e-menjehershme-video/20%Monthly2017-11-08 07:35
https://presheva.com/%e2%80%8bfifa-denon-kosoven/20%Monthly2017-11-08 07:22
https://presheva.com/ja-kur-do-te-hapet-fabrika-solid-ne-presheve-video/20%Monthly2017-11-07 21:54
https://presheva.com/dogana-nuk-lejon-donacion-mjeksor-per-lugine-te-presheves-dokument/20%Monthly2017-11-07 18:14
https://presheva.com/behramin-sakrifikon-shume-per-zvicren-klubi-kerkon-qe-une-te-mos-luaj-por-une-vendosi/20%Monthly2017-11-07 17:05
https://presheva.com/ghetto-geasy-arrine-1-milionshin-me-birthday/20%Monthly2017-11-07 16:51
https://presheva.com/viti-2018-nis-me-arrestimin-e-peshqve-te-medhenj/20%Monthly2017-11-07 16:47
https://presheva.com/vezet-nuk-ben-ti-ruani-ne-deren-e-frigoriferit/20%Monthly2017-11-07 16:40
https://presheva.com/vetura-made-in-kosova-video/20%Monthly2017-11-07 16:17
https://presheva.com/pritet-lirimi-i-kater-te-pafajshmeve-per-rastin-e-kumanoves/20%Monthly2017-11-07 15:34
https://presheva.com/lum-marina-per-vjehrren-qe-ka-plas-dashuria-nuse-vjehrre/20%Monthly2017-11-07 14:40
https://presheva.com/sa-shpesh-duhet-ti-pastroni-te-brendshmet-dhe-pizhamet/20%Monthly2017-11-07 14:23
https://presheva.com/personat-qe-vuajne-nga-hipotiroidet-duhet-te-mbajne-kete-diete/20%Monthly2017-11-07 14:23
https://presheva.com/microsoft-i-rikthehet-gazetes-digjitale/20%Monthly2017-11-07 14:19
https://presheva.com/europol-zbulon-laboratore-falsifikimi-te-pasaportave-ka-edhe-te-dyshuar-shqiptare/20%Monthly2017-11-07 14:11
https://presheva.com/pirlo-karriera-ime-fale-te-gjitha-ekipeve-ku-luajta/20%Monthly2017-11-07 14:09
https://presheva.com/ju-prezantojme-reperin-unik-merytoni/20%Monthly2017-11-07 14:03
https://presheva.com/perdorte-telefonin-dhe-mbante-kemben-ne-pjesen-e-perparme-derisa-voziste-ne-autostrade-foto/20%Monthly2017-11-07 14:01
https://presheva.com/para-se-ta-largoje-nga-prodhimi-mercedes-sjelle-edicionin-e-limituar-te-modelit-g-class-foto/20%Monthly2017-11-07 13:59
https://presheva.com/bmw-kthen-prapa-1-4-milione-vetura-nga-frika-se-mund-te-kaplohen-nga-zjarri-foto/20%Monthly2017-11-07 13:57
https://presheva.com/fillon-ueb-samiti-me-i-madh-ne-bote-fotovideo/20%Monthly2017-11-07 13:56
https://presheva.com/oneplus-5t-prezantohet-me-16-fillon-te-shitet-me-21-nentor/20%Monthly2017-11-07 13:52
https://presheva.com/maske-bikarbone-per-efekte-te-mrekullueshme-ne-fytyre/20%Monthly2017-11-07 12:47
https://presheva.com/historia-e-jeremy-meeks-nga-burgu-ne-pasarelat-e-modes/20%Monthly2017-11-07 14:31
https://presheva.com/si-te-dergoni-para-nepermjet-facebook-messenger/20%Monthly2017-11-07 12:39
https://presheva.com/caji-qe-sheron-mbi-50-semundje/20%Monthly2017-11-07 12:34
https://presheva.com/degjoni-ushetima-ne-njerin-apo-te-dy-veshet/20%Monthly2017-11-07 12:32
https://presheva.com/barcelona-100-milion-per-james/20%Monthly2017-11-07 12:27
https://presheva.com/vetem-edhe-pak-dite-nga-lansimi-i-vajit-floil/20%Monthly2017-11-07 12:26
https://presheva.com/ronaldo-do-te-jem-golashenuesi-me-i-mire/20%Monthly2017-11-07 12:23
https://presheva.com/xiaomi-me-rekord-te-ri-te-kompanise/20%Monthly2017-11-07 12:17
https://presheva.com/dembele-pritet-te-rikthehet-para-kohe-nga-lendimi/20%Monthly2017-11-07 12:17
https://presheva.com/bayern-gjen-zevendesuesin-e-riberise/20%Monthly2017-11-07 12:12
https://presheva.com/kanye-west-performon-per-here-te-pare-qe-pas-hospitalizimit-video/20%Monthly2017-11-07 12:09
https://presheva.com/lojtaret-qe-krijojne-me-shume-raste-ne-champions/20%Monthly2017-11-07 12:06
https://presheva.com/vdekje-e-dyshimte-e-nje-punetori-ne-aeroportin-e-prishtines-foto/20%Monthly2017-11-07 12:06
https://presheva.com/barca-kishte-arritur-marreveshje-me-monaco-n-per-mbappe/20%Monthly2017-11-07 12:03
https://presheva.com/kosova-pergaditet-per-nje-tjeter-fitore-te-madhe/20%Monthly2017-11-07 11:43
https://presheva.com/ekspertet-kunder-roboteve-vrases-i-kerkojne-okb-se-ti-ndaloje/20%Monthly2017-11-07 11:38
https://presheva.com/si-ta-luftoni-lodhjen-2/20%Monthly2017-11-07 11:32
https://presheva.com/beogradi-vajton-per-rugoven-me-te-cilin-mund-te-merreshim-vesh/20%Monthly2017-11-07 11:34
https://presheva.com/leo-messi-e-di-kush-eshte-pasardhesi-i-ronaldos-tek-real-madridi/20%Monthly2017-11-07 07:17
https://presheva.com/shqiptarja-qe-u-martua-me-serbin-ne-bujanoc-martesa-me-serbin-eshte-pjesa-me-bukur-e-jetes/20%Monthly2017-11-07 06:35
https://presheva.com/cfare-i-premtoi-kryeministri-haradinaj-familjareve-te-grupit-te-kumanoves/20%Monthly2017-11-07 06:32
https://presheva.com/komuna-e-presheves-ne-zgjedhje-te-parakoheshme-lokalesondazh-me-qytetaret-video/20%Monthly2017-11-06 19:58
https://presheva.com/taksia-transformohet-brenda-javes-ne-makine-qe-duket-sikur-te-jete-e-vjeter-video/20%Monthly2017-11-06 19:33
https://presheva.com/mbi-500-aplikacione-ne-android-spiunojne-100-milione-perdorues/20%Monthly2017-11-06 19:31
https://presheva.com/apple-thyen-edhe-nje-rekord-te-ri-me-para/20%Monthly2017-11-06 19:29
https://presheva.com/samsung-sjell-reklamen-e-re-tallet-me-iphone-qysh-nga-koha-kur-eshte-lansuar-per-here-te-pare-video/20%Monthly2017-11-06 17:34
https://presheva.com/google-tani-mundeson-krahasimin-e-pajisjeve/20%Monthly2017-11-06 17:32
https://presheva.com/oneplus-promovon-lansimin-e-5t-vjen-me-16-nentor/20%Monthly2017-11-06 17:30
https://presheva.com/debuton-nissan-qashqai-2018fotovideo/20%Monthly2017-11-06 17:29
https://presheva.com/bugatti-veyron-super-sport-humb-titullin-e-vetures-me-te-shpejte-ne-bote-fotovideo/20%Monthly2017-11-06 17:25
https://presheva.com/ideja-e-cmendur-e-perezit-te-bleje-neymarin-nga-psg/20%Monthly2017-11-06 16:49
https://presheva.com/dorezohu-e-sjell-me-te-vecante-se-asnjehere-tjeter-evi-recin-foto-video/20%Monthly2017-11-06 16:39
https://presheva.com/ushqimet-te-cilat-permbajne-me-shume-hekur-sesa-mishi/20%Monthly2017-11-06 16:32
https://presheva.com/thaci-flet-per-fillimin-e-punes-te-gjyqtareve-e-prokuroreve-serbe/20%Monthly2017-11-06 16:27
https://presheva.com/donte-ta-shiste-per-500-dollare-por-pas-reklames-veturen-e-vjeter-e-shiti-per-se-paku-100-mije-dollare-video/20%Monthly2017-11-06 16:16
https://presheva.com/keshilltarja-e-isa-mustafes-tregon-si-e-la-bashkeshorti-me-dy-femijet-per-kengetaren-e-njohur/20%Monthly2017-11-06 14:15
https://presheva.com/kur-barnat-kunder-dhembjeve-fillojne-te-ndikojne/20%Monthly2017-11-06 14:08
https://presheva.com/ndalohet-perdorimi-i-flamurit-shqiptar-ne-mal-te-zi/20%Monthly2017-11-06 13:50
https://presheva.com/video-tronditese-rreshqitja-e-dheut-merr-nje-fshat-te-tere-ne-zvicer/20%Monthly2017-11-06 11:37
https://presheva.com/kryeministri-haradinaj-del-e-pastron-vete-ngjyren-qe-u-hodh-dje-ne-ndertesen-e-qeverise-flet-per-rastin-dehari/20%Monthly2017-11-06 10:13
https://presheva.com/windows-10-falas-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2017-11-06 09:54
https://presheva.com/lengu-i-frutave-qe-ju-mbron-te-mbani-larg-vetes-gripin/20%Monthly2017-11-06 09:51
https://presheva.com/si-ta-dini-qe-keni-gure-ne-veshka/20%Monthly2017-11-06 09:46
https://presheva.com/januzaj-premton-me-shume-gola/20%Monthly2017-11-06 09:41
https://presheva.com/interi-dhe-liverpooli-ne-kerkim-te-david-silva/20%Monthly2017-11-06 09:38
https://presheva.com/bbc-sjell-pamje-nga-bunkeri-berthamor-i-titos/20%Monthly2017-11-06 09:35
https://presheva.com/mourinho-dhe-conte-nuk-shtrengojne-duart/20%Monthly2017-11-06 09:30
https://presheva.com/real-madrid-rikthehet-te-fitorja-ndaj-las-palmas/20%Monthly2017-11-06 09:26
https://presheva.com/u-shenua-50-vjetori-i-shkolles-muharrem-kadriu-ne-ternoc/20%Monthly2017-11-06 09:07
https://presheva.com/lamborghini-huracan-performante-twin-turbo-me-2200-kuaj-fuqi-foto/20%Monthly2017-11-06 08:44
https://presheva.com/nga-kjo-dite-do-te-gjobiteni-nese-skeni-gomat-e-dimrit-dhe-zinxhiret-ne-veture/20%Monthly2017-11-06 08:49
https://presheva.com/zbulohet-kur-eshte-perdorur-per-here-te-pare-termi-kosova/20%Monthly2017-11-06 07:15
https://presheva.com/nga-janari-nje-lajmi-i-keq-per-kosovaret-qe-shkojne-ne-shqiperi/20%Monthly2017-11-06 07:07
https://presheva.com/emocionuese-cana-flet-per-jeten-e-tij-jashte-futbollit/20%Monthly2017-11-06 06:43
https://presheva.com/greizmann-largohet-nga-atletico/20%Monthly2017-11-06 06:41
https://presheva.com/fxblack-publikon-kengen-back/20%Monthly2017-11-06 00:22
https://presheva.com/shenohen-vendkalimet-e-kembesoreve-ndalimi-i-parkimit-sipas-orarit-ne-rr-m-tita-perfundon-foto/20%Monthly2017-11-05 19:22
https://presheva.com/forumi-i-gruas-i-apn-organizoi-seminar-me-temen-komunikimi-prinder-femije-video/20%Monthly2017-11-05 19:15
https://presheva.com/pagoi-dy-vende-parkingu-per-ferrarin-e-tij-denohet-me-100-euro-foto/20%Monthly2017-11-05 16:37
https://presheva.com/zyrtare-zgjedhjet-lokale-ne-presheve-me-24-dhjetor/20%Monthly2017-11-05 14:48
https://presheva.com/serbet-shqiptaret-me-projekt-okupimi-i-nishit-po-blejne-gjithcka-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2017-11-05 14:13
https://presheva.com/keto-jane-kerkesat-e-organizatoreve-te-protestes-per-rastin-e-kumanoves/20%Monthly2017-11-05 14:10
https://presheva.com/i-forti-i-kumanoves-selam-komandantit-maqedonas-nese-je-burre-perballu-me-mua/20%Monthly2017-11-05 09:25
https://presheva.com/ronaldo-neymar-dhe-une-u-larguam-ne-te-njejte-menyre-nga-barcelona-ja-pse/20%Monthly2017-11-05 09:22
https://presheva.com/policia-apelon-serish-mos-u-nisni-drejt-merdares/20%Monthly2017-11-05 09:19
https://presheva.com/si-u-maskua-policia-per-ta-kapur-shqiptarin-me-93-kilogram-droge/20%Monthly2017-11-05 00:46
https://presheva.com/maqedonia-ndalon-1-ton-droge-e-cila-kaloi-pa-problem-ne-kufirin-e-kosoves/20%Monthly2017-11-04 23:30
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-se-takim-me-antaret-e-nendeges-se-rainces/20%Monthly2017-11-04 22:00
https://presheva.com/zaev-ne-kosove-me-11-dhjetor/20%Monthly2017-11-04 14:52
https://presheva.com/audi-cdo-tri-jave-nga-nje-automobil-te-ri/20%Monthly2017-11-04 14:50
https://presheva.com/pse-steve-jobs-nuk-u-linte-ipad-femijeve/20%Monthly2017-11-04 14:48
https://presheva.com/avioni-elektrik-kinez-fluturoi-me-sukses-dy-ore/20%Monthly2017-11-04 14:44
https://presheva.com/playstation-4-thyen-rekordin-shiti-67-5-milion-kopje/20%Monthly2017-11-04 14:38
https://presheva.com/messi-600-ndeshje/20%Monthly2017-11-04 14:33
https://presheva.com/rama-duke-njohur-kosoven-serbia-do-te-lehtesohet-nga-barra-e-se-kaluares/20%Monthly2017-11-04 14:28
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-i-shenon-gol-te-bukur-leicester-cityt-video/20%Monthly2017-11-04 14:19
https://presheva.com/mafia-e-veturave-bashkon-shqiptaret-dhe-serbet-video/20%Monthly2017-11-04 08:35
https://presheva.com/i-denuari-nga-grupi-i-kumanoves-jep-nje-mesazh-emocionues/20%Monthly2017-11-04 08:30
https://presheva.com/shqiptaret-i-djegin-vet-shtepite-e-tyre-ne-zvicer-per-te-perfituar-miliona-nga-sigurimet/20%Monthly2017-11-04 08:28
https://presheva.com/po-vazhdojne-punimet-ne-rekonstruimin-e-rruges-karposh-video/20%Monthly2017-11-03 19:27
https://presheva.com/sot-iu-dha-lamtumira-e-fundit-tre-te-aksidentuarve-nga-fshati-raince-foto/20%Monthly2017-11-03 18:23
https://presheva.com/bitcoin-nuk-ka-te-ndalur/20%Monthly2017-11-03 14:44
https://presheva.com/proteste-ne-prishtine-kunder-denimit-te-grupit-kumanova/20%Monthly2017-11-03 13:20
https://presheva.com/meant-to-be-e-bebe-rexhes-me-mbi-22-milione-per-10-dite/20%Monthly2017-11-03 13:09
https://presheva.com/banda-shqiptare-e-kokaines-ne-britani-denohet/20%Monthly2017-11-03 13:04
https://presheva.com/ironia-e-fatit-tre-hitet-e-kengetareve-u-shoqeruan-me-tre-tragjedi/20%Monthly2017-11-03 12:45
https://presheva.com/kardiologet-thone-kafja-dhe-cokollata-permiresojne-shendetin/20%Monthly2017-11-03 12:25
https://presheva.com/ende-ska-date-per-takimin-e-ri-kosove-serbi-ne-bruksel/20%Monthly2017-11-03 10:28
https://presheva.com/sa-ka-gjasa-skenderbeu-per-vend-te-dyte/20%Monthly2017-11-03 10:20
https://presheva.com/daciq-kercenon-me-lufte-shqiptaret-krahason-katalonjen-me-kosoven/20%Monthly2017-11-03 09:24
https://presheva.com/montella-po-e-shoh-funeralin-timera/20%Monthly2017-11-03 09:16
https://presheva.com/objekti-rrotullues-rrite-per-gjashte-here-mundesine-e-parkimit-ne-nje-hapesire-video/20%Monthly2017-11-03 09:12
https://presheva.com/deri-kur-duhen-mbajtur-dhembet-e-qumeshtit/20%Monthly2017-11-03 09:07
https://presheva.com/njihuni-me-vellain-bukurosh-te-xhansuse/20%Monthly2017-11-03 09:01
https://presheva.com/la-liga-konfirmon-ja-kur-do-te-luhet-el-clasico-i-pare-i-sezonit/20%Monthly2017-11-03 08:58
https://presheva.com/proteste-ne-peje-kunder-denimeve-ne-shkup-digjet-flamuri-maqedonas/20%Monthly2017-11-03 08:41
https://presheva.com/momenti-prekes-i-femijes-pasi-kuptoi-per-denimin-e-perjetshem-te-babait-ne-grupin-kumanova/20%Monthly2017-11-03 08:34
https://presheva.com/a-e-keni-ditur-nga-rrjedhe-emri-mercedes/20%Monthly2017-11-03 07:07
https://presheva.com/laptopi-i-microsoft-apo-apple-cili-eshte-me-i-mire/20%Monthly2017-11-03 07:05
https://presheva.com/arifi-shkeljet-e-ish-pushtetit-te-ardita-sinanit-procesohen-ne-gjyq/20%Monthly2017-11-02 23:32
https://presheva.com/diten-e-premte-behet-varrimi-i-tre-te-aksidentuareve-nga-fshati-raince/20%Monthly2017-11-02 20:11
https://presheva.com/kryeparlamentari-xhaferi-premton-mbeshtetje-instucionale-per-qytetaret-e-lugines-qe-studion-dhe-veprojne-ne-maqedoni/20%Monthly2017-11-02 17:00
https://presheva.com/hapja-e-kalimit-kufitar-miratoc-llojan-ne-shkup-teme-e-takimit-arifi-xhaferi/20%Monthly2017-11-02 17:08
https://presheva.com/at-antonio-bellushi-nuk-e-harrojme-presheven-bujanocin-e-medvegjen/20%Monthly2017-11-02 16:53
https://presheva.com/lutfi-haziri-definitivisht-nuk-i-ndahem-kauzes-se-te-drejtave-te-shqiptareve-ne-kosven-lindore/20%Monthly2017-11-02 16:50
https://presheva.com/galaxy-x-do-te-sjelle-revolucion-ne-boten-e-telefonave-te-mencur-foto/20%Monthly2017-11-02 15:29
https://presheva.com/erdogan-vetura-e-pare-turke-ne-vitin-2021-bleresi-i-pare-do-te-jem-une/20%Monthly2017-11-02 15:24
https://presheva.com/varesia-ndaj-celularit-po-preke-cdo-moshe/20%Monthly2017-11-02 15:04
https://presheva.com/presheves-po-i-rikthehen-institucionet/20%Monthly2017-11-02 14:05
https://presheva.com/verdikti-per-grupin-e-kumanoves-shqiptohen-746-vjet-burg-7-pjesetareve-burg-te-perjetshem/20%Monthly2017-11-02 14:02
https://presheva.com/vitet-nuk-lene-gjurme-ne-kengetaren-mihrije-braha/20%Monthly2017-11-02 13:36
https://presheva.com/per-sulmuesin-ne-new-york-trump-kerkon-denim-me-vdekje/20%Monthly2017-11-02 13:30
https://presheva.com/gruaja-me-e-fuqishme-ne-bote-merkel/20%Monthly2017-11-02 12:22
https://presheva.com/si-ti-trajtoni-aknet-ne-afat-rekord-me-vetem-dy-menyra/20%Monthly2017-11-02 12:13
https://presheva.com/dhjetevjecari-vjedh-veturen-policia-e-ndjek-me-shpejtesi-160kmhvideo/20%Monthly2017-11-02 11:52
https://presheva.com/a-i-njeh-face-id-binjaket/20%Monthly2017-11-02 11:47
https://presheva.com/jeep-shfaq-pamjen-e-modelit-wrengler-foto/20%Monthly2017-11-02 11:45
https://presheva.com/edhe-nje-tragjedi-ne-amerike-sulmuesi-hyn-ne-qender-tregtare-dhe-vret-tre-njerez/20%Monthly2017-11-02 11:38
https://presheva.com/maqedoni-universitetet-pergatisin-ndryshimet-e-ligjit-per-arsim-te-larte/20%Monthly2017-11-02 08:53
https://presheva.com/themelimi-i-ushtrise-se-kosoves-drejt-fazes-perfundimtare/20%Monthly2017-11-02 08:49
https://presheva.com/tribunali-i-hages-ndau-mbi-1000-vjet-burg-per-serbet-qe-kryen-krime-lufte/20%Monthly2017-11-02 08:42
https://presheva.com/terroristi-i-new-yorkut-la-nje-leter-ne-skenen-e-krimit/20%Monthly2017-11-02 08:38
https://presheva.com/lodhja-aktiviteti-i-pamjaftueshem-i-tiroides/20%Monthly2017-11-02 08:38
https://presheva.com/nje-sulm-i-rende-terrorist-paranalohet-ne-gjermani/20%Monthly2017-11-02 08:24
https://presheva.com/prishen-dy-pompa-reduktime-nga-ujesjellesi-i-zhunices/20%Monthly2017-11-02 07:29
https://presheva.com/keshilla-per-evitimin-e-gripit-kur-ulen-temperaturat/20%Monthly2017-11-02 07:24
https://presheva.com/keto-jane-vetite-sheruese-te-lakres-turshi/20%Monthly2017-11-02 07:21
https://presheva.com/bujanoc-me-dy-raste-te-fruthit-nuk-shpallet-epidemia/20%Monthly2017-11-02 07:14
https://presheva.com/mup-nuk-jane-kapur-shqiptar-me-dron-ne-kufirin-e-presheves-per-ndeshjen-e-futbollit/20%Monthly2017-11-01 23:10
https://presheva.com/dy-futbolliste-me-origjine-shqiptare-luajne-ne-superligen-e-serbise-video/20%Monthly2017-11-01 23:01
https://presheva.com/kompania-qe-prodhon-makinat-fluturuese-per-policet-ne-dubai-me-projekt-te-mahnitshem-foto/20%Monthly2017-11-01 16:17
https://presheva.com/qsa-vazhdon-realizimin-e-projektit-racioni-im-per-vitin-shkollor-20172018-foto/20%Monthly2017-11-01 16:02
https://presheva.com/gomat-e-dimrit-te-obliguara-nga-1-nentori-por-vetem-ne-raste-te-bores-akullit-dhe-ngricave/20%Monthly2017-11-01 14:48
https://presheva.com/adele-refuzon-1-milion-nga-nje-arab/20%Monthly2017-11-01 12:54
https://presheva.com/presheva-per-here-te-pare-do-te-paraqitet-si-teatri-i-qytetit-te-presheves-ne-festivalin-komedia-fest-ne-gjakove/20%Monthly2017-11-01 12:21
https://presheva.com/perdoruesit-raportojne-per-probleme-me-galaxy-note-8/20%Monthly2017-11-01 12:15
https://presheva.com/xiaomi-10-milion-telefona-te-shitur-ne-muajin-tetor/20%Monthly2017-11-01 12:14
https://presheva.com/thaci-jemi-afer-formimit-te-ushtrise/20%Monthly2017-11-01 11:42
https://presheva.com/uefa-paralajmeron-serbet-cdo-thirrje-antishqiptare-do-tju-penalizoje/20%Monthly2017-11-01 11:35
https://presheva.com/sela-i-drejtohet-mergates-me-nje-leter-prekese/20%Monthly2017-11-01 11:24
https://presheva.com/perez-ben-gati-4-blerje-per-ti-shpetuar-fytyren-real-it/20%Monthly2017-11-01 11:18
https://presheva.com/higuain-shpeton-zonjen-olympiakos-ndal-barcen/20%Monthly2017-11-01 11:16
https://presheva.com/tete-te-vrare-nga-sulmi-ne-new-york-momenti-kur-sulmuesi-tentoi-te-ikte-nga-policia-video/20%Monthly2017-11-01 11:16
https://presheva.com/real-madridi-ka-nje-provim-te-vertete-ne-londer/20%Monthly2017-11-01 11:14
https://presheva.com/nga-sot-ndalohet-kalimi-neper-merdare/20%Monthly2017-11-01 11:10
https://presheva.com/vucic-per-70-vjet-shqiptaret-do-te-jene-kombi-me-i-madh-ne-rajon/20%Monthly2017-11-01 11:06
https://presheva.com/daciq-surinami-tregoi-se-eshte-e-mundur-te-shkohet-ne-drejtim-te-kundert/20%Monthly2017-11-01 10:58
https://presheva.com/skenderbeu-ne-midis-beogradit/20%Monthly2017-11-01 10:54
https://presheva.com/cka-ndodhi-dje-ne-serbi-pas-takimit-qe-paten-per-kosoven/20%Monthly2017-11-01 10:25
https://presheva.com/prokuroria-e-shtetit-nuk-gjen-prova-per-krime-lufte-per-ministrin-rikalo/20%Monthly2017-11-01 09:05
https://presheva.com/roma-turperon-chelsean-ngecin-juve-e-barca/20%Monthly2017-11-01 08:49
https://presheva.com/ju-kujtohet-dona-zhura-e-serialit-klon/20%Monthly2017-11-01 08:47
https://presheva.com/kuptoni-arsyen-pse-trupi-juaj-dridhet-papritur-gjate-gjumit/20%Monthly2017-11-01 08:39
https://presheva.com/sot-eshte-ditelindja-e-heroit-kombetar-zahir-pajazitit/20%Monthly2017-11-01 08:27