XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-shpendan-400-paketa-per-femijet-e-komunes-se-presheves-foto/20%Monthly2017-12-31 16:09
https://presheva.com/apn-komisioni-komunal-zgjedhor-jo-transparent-dhe-jo-profesional-dokument/20%Monthly2017-12-31 15:32
https://presheva.com/festohet-viti-i-ri-2018-festimet-e-para-ne-zelanden-e-re-dhe-australi/20%Monthly2017-12-31 15:25
https://presheva.com/parashikimet-e-frikshme-te-nostradamusit-cfare-do-te-ndodhe-ne-2018/20%Monthly2017-12-31 08:53
https://presheva.com/bernabiq-nuk-e-njohim-kosoven-edhe-nese-eshte-kusht-per-hyrje-ne-be/20%Monthly2017-12-31 08:50
https://presheva.com/pse-kosovaret-me-shumice-myslimane-festojne-krishtlindjen-dhe-vitin-e-ri-sipas-gazetares-zvicerane/20%Monthly2017-12-31 08:48
https://presheva.com/emrat-dhe-mbiemrat-qe-dominojne-ne-kosove/20%Monthly2017-12-30 21:04
https://presheva.com/vleresimi-i-zgjedhjeve-te-24-dhjetorit-nga-qendra-per-avokim-dhe-zhvillim-te-demokracise-video/20%Monthly2017-12-29 15:04
https://presheva.com/lajmet-flash-29-12-2017/20%Monthly2017-12-29 17:49
https://presheva.com/manifestimi-i-mbrojtjes-se-hifzit-te-kuranit-nga-kandidatet-kreshnik-ibrahimi-agon-mehmeti-video/20%Monthly2017-12-29 15:11
https://presheva.com/samsung-note-8-ka-probleme-me-mbushje/20%Monthly2017-12-29 14:42
https://presheva.com/tottenhami-bllokon-kalimin-e-kane-tek-reali/20%Monthly2017-12-29 14:41
https://presheva.com/babai-i-hazardit-deshiron-qe-belgu-te-luaj-per-realin/20%Monthly2017-12-29 14:38
https://presheva.com/vulin-dialogu-nderpritet-nese-gjykata-speciale-nuk-formohet/20%Monthly2017-12-29 14:37
https://presheva.com/ronaldo-kam-shume-hapesire-%e2%80%8b%e2%80%8bper-trofe-te-tjere/20%Monthly2017-12-29 14:32
https://presheva.com/unicef-viti-2017-vit-i-tmerrshem-per-femijet/20%Monthly2017-12-29 14:22
https://presheva.com/brnabic-prioritet-bazik-per-serbine-gjate-2018-es-eshte-bashkepunimi-rajonal/20%Monthly2017-12-29 14:06
https://presheva.com/pagjumesia-crregullime-dhe-demtime-ne-tru/20%Monthly2017-12-29 13:26
https://presheva.com/marreveshjen-detyruese-juridike-me-prishtinen-do-ta-nenshkruaje-ana-bernabiq/20%Monthly2017-12-29 13:18
https://presheva.com/audi-rs3-i-ri-sportiv-me-internier-luksoz/20%Monthly2017-12-29 12:05
https://presheva.com/albin-kurti-dhe-donika-kadaj-bujupi-lirohen-nga-paraburgimi/20%Monthly2017-12-29 11:52
https://presheva.com/zaev-mundesi-per-marrjen-e-rekomandimit-ne-anetaresimin-ne-nato-dhe-bisedime-me-be-ne/20%Monthly2017-12-29 11:46
https://presheva.com/kengetarja-me-e-pasur-e-vitit-2017-beyonce/20%Monthly2017-12-29 11:40
https://presheva.com/kompania-apple-bindshem-para-samsung-ut/20%Monthly2017-12-29 11:36
https://presheva.com/proteinat-dhe-roli-i-tyre-ne-organizem/20%Monthly2017-12-29 11:25
https://presheva.com/bujupaj-cili-popull-po-na-gjykon/20%Monthly2017-12-29 11:49
https://presheva.com/europa-me-masa-te-rrepta-sigurie-per-festat-e-fundvitit/20%Monthly2017-12-29 11:20
https://presheva.com/albin-kurti-me-kritika-ndaj-gjyqtarit-kalludra/20%Monthly2017-12-29 11:18
https://presheva.com/dhjetori-shenon-fluks-te-larte-te-turisteve-drejt-shqiperise/20%Monthly2017-12-29 11:17
https://presheva.com/prokurori-gashi-kerkon-denimin-e-deputeteve-te-vetevendosjes/20%Monthly2017-12-29 11:16
https://presheva.com/zaev-ligji-per-gjuhet-eshte-merite-e-imja/20%Monthly2017-12-29 11:08
https://presheva.com/kritikohen-pese-vendet-e-be-se-qe-se-kane-njohur-kosoven/20%Monthly2017-12-29 11:05
https://presheva.com/perse-duhet-patjeter-te-mbani-parfumin-ne-frigorifer-asesi-ne-banje-ose-dhome/20%Monthly2017-12-29 10:44
https://presheva.com/kercenimi-me-i-ri-i-isis-it-ne-shqip-ushtaret-tane-do-te-sulmojne-kryqtaret-neper-sheshe/20%Monthly2017-12-29 10:30
https://presheva.com/dite-zie-per-getinjon-i-vdes-nje-anetar-i-familjes/20%Monthly2017-12-29 10:02
https://presheva.com/real-madrid-psg-cmimi-i-nje-bilete-deri-ne-750-euro/20%Monthly2017-12-29 09:58
https://presheva.com/daciq-nervozohet-ne-shba-te-per-perkrahjen-qe-po-i-japin-kosoves/20%Monthly2017-12-29 09:46
https://presheva.com/njihuni-me-vellain-e-alban-skenderajt-jane-aq-te-ngjashem-sa-veshtire-ti-dalloni/20%Monthly2017-12-29 09:42
https://presheva.com/antibiotiku-natyral-zhduk-te-gjitha-infeksionet-e-traktit-urinar-dhe-te-veshkave-kembet-me-nuk-enjten/20%Monthly2017-12-29 09:37
https://presheva.com/peres-largohet-nga-roma-e-kerkojne-porto-dhe-benfica/20%Monthly2017-12-29 09:31
https://presheva.com/plot-4-vjet-ne-koma-cfare-eshte-duke-ndodhur-me-schumacherin/20%Monthly2017-12-29 09:21
https://presheva.com/cilit-hashim-ti-besojme-dy-deklaratat-e-thacit-qe-ngjallin-dyshime/20%Monthly2017-12-29 09:17
https://presheva.com/lajmet-flash-28-12-2017/20%Monthly2017-12-28 22:19
https://presheva.com/lord-robertson-hashim-thaci-lideri-i-frikshem-i-nje-shteti-te-vogel/20%Monthly2017-12-28 16:07
https://presheva.com/shkaqet-dhe-zgjidhjet-me-efektive-per-crregullimin-me-te-shpeshte-te-gjumit-gerhitjes/20%Monthly2017-12-28 15:23
https://presheva.com/ricciardo-me-dyshime-te-red-bull-ne-2018/20%Monthly2017-12-28 15:17
https://presheva.com/kaq-shume-eshte-plakur-lukasi/20%Monthly2017-12-28 15:14
https://presheva.com/per-fundvit-te-familja-kryeministrore-dhuratat-dhe-magjia-e-festave-trokasin-ne-shtepine-haradinaj-foto/20%Monthly2017-12-28 15:08
https://presheva.com/kroacia-i-dergon-note-proteste-serbise-kjo-e-fundit-refuzon/20%Monthly2017-12-28 15:01
https://presheva.com/nga-kina-oferte-e-larte-per-mandzukic/20%Monthly2017-12-28 14:56
https://presheva.com/kjo-eshte-receta-qe-i-forcon-kockat-gjunjte-dhe-nyjet/20%Monthly2017-12-28 14:50
https://presheva.com/vjen-versioni-tallava-i-papuqe-gucci-video/20%Monthly2017-12-28 14:39
https://presheva.com/ne-zvicer-nderron-jete-22-vjecari-kadri-saqipi-nga-rahovica/20%Monthly2017-12-28 14:34
https://presheva.com/vulin-kercenimet-nga-prishtina-rrezikojne-paqen-ne-rajon/20%Monthly2017-12-28 14:29
https://presheva.com/trondit-gazeta-spanjolle-ronaldo-kerkon-ta-ktheje-topin-e-arte-beson-se-messi-e-meriton-ate/20%Monthly2017-12-28 14:10
https://presheva.com/thaci-spo-kerkojme-ti-ikim-drejtesise-per-gjykaten-speciale/20%Monthly2017-12-28 14:24
https://presheva.com/zaev-maqedonia-per-mos-humbur-mundesine-eshte-e-gatshme-per-bashkepunim-me-te-gjitha-partit/20%Monthly2017-12-28 13:46
https://presheva.com/shuma-qe-shpenzojne-kosovaret-per-festat-e-fundvitit/20%Monthly2017-12-28 13:39
https://presheva.com/maqedoni-xhaferi-per-zgjedhje-te-reja-as-te-mos-mendohet/20%Monthly2017-12-28 13:27
https://presheva.com/vuciq-paralajmeron-dicka-serioze-per-kosoven-ne-pranvere/20%Monthly2017-12-28 13:22
https://presheva.com/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-per-te-jetuar-gjate/20%Monthly2017-12-28 13:21
https://presheva.com/barkley-drejt-chelseat-ose-tottenhamit/20%Monthly2017-12-28 12:09
https://presheva.com/inter-insiston-per-dyshen-e-barcelones/20%Monthly2017-12-28 12:06
https://presheva.com/kouchner-ne-bruksel-mali-i-zi-dhe-serbia-jane-kandidatet-kryesor-per-be/20%Monthly2017-12-28 11:56
https://presheva.com/daciqi-rusia-kurre-sdo-te-lejoje-qe-kosova-te-anetaresohet-ne-okb/20%Monthly2017-12-28 11:55
https://presheva.com/mungesa-e-hekurit-plotesohet-me-mish/20%Monthly2017-12-28 11:48
https://presheva.com/arta-bajrami-behet-nene-per-here-te-trete-vjen-ne-jete-electra-foto/20%Monthly2017-12-28 11:45
https://presheva.com/maqedonia-ze-vendin-e-pare-per-rrogat-me-te-uleta-ne-ballkan/20%Monthly2017-12-28 11:41
https://presheva.com/si-ta-ndryshoni-e-mail-adresen-e-apple-id/20%Monthly2017-12-28 11:32
https://presheva.com/kerkesat-e-diaspores-rritin-cmimet-e-banesave-ne-prishtine/20%Monthly2017-12-28 08:56
https://presheva.com/arrestime-neper-gjithe-serbine-konfiskohen-sasi-te-medha-te-armatimit-dhe-droges-video-foto/20%Monthly2017-12-28 08:36
https://presheva.com/zyrtarizohet-kandidatura-e-albin-kurtit-per-kryetar-te-vetevendosjes/20%Monthly2017-12-28 08:32
https://presheva.com/zbulohet-musa-agjenti-i-udb-se-i-cili-percillte-patriotet-shqiptare-ja-mbiemri-i-tij/20%Monthly2017-12-28 08:30
https://presheva.com/rezultatet-e-zgjedhjeve-ne-komunen-e-presheves-kkz-manovron-ne-qorrsokak-dosjet-dergohen-ne-nish/20%Monthly2017-12-28 09:43
https://presheva.com/lajmet-flash-27-12-2017/20%Monthly2017-12-27 17:11
https://presheva.com/mbahet-kuvendi-themelues-i-apn-ne-bujanoc-arber-pajaziti-kryetar/20%Monthly2017-12-27 16:46
https://presheva.com/e-operuan-nje-74-vjecare-por-ajo-cka-i-gjeten-ne-bark-shokoi-mjeket/20%Monthly2017-12-27 15:29
https://presheva.com/tradhtare-nga-skerdi-arrin-milionin-e-pare-video/20%Monthly2017-12-27 15:22
https://presheva.com/salihu-pse-minister-nuk-me-jep-doren/20%Monthly2017-12-27 15:17
https://presheva.com/gjuriq-nuk-me-habit-nervoza-e-politikaneve-te-kosoves-per-specialen/20%Monthly2017-12-27 15:13
https://presheva.com/u-divorcua-nga-futbollisti-shqiptar-para-disa-javesh-modelja-leshon-bomben-e-radhes/20%Monthly2017-12-27 14:19
https://presheva.com/cfare-i-shkakton-ngercet/20%Monthly2017-12-27 14:13
https://presheva.com/mbappe-neymar-vlen-sa-ronaldo/20%Monthly2017-12-27 14:11
https://presheva.com/arifi-perseritja-e-zgjedhjeve-ne-6-njesi-forcojne-apn-n-video/20%Monthly2017-12-27 13:16
https://presheva.com/shkolla-e-hifzit-te-kuranit-el-hidaje-ne-presheve-neser-nxjerre-dy-hafizlere-te-rinj/20%Monthly2017-12-27 12:51
https://presheva.com/deputetit-shqiptar-i-vjen-ta-gjuaje-me-kepuce-presidentin-ivanov/20%Monthly2017-12-27 12:14
https://presheva.com/pse-nuk-po-mbeshtetet-mesimi-i-gjuhes-shqipe-ne-gjermani/20%Monthly2017-12-27 10:56
https://presheva.com/rreziku-qe-sjellin-%e2%80%8bshishet-e-plastikes/20%Monthly2017-12-27 10:52
https://presheva.com/shba-e-shqetesuar-per-ndikimin-rus-ne-ballkan/20%Monthly2017-12-27 10:44
https://presheva.com/keni-mungese-koncentrimi-hani-keto-pese-ushqime/20%Monthly2017-12-27 10:42
https://presheva.com/pese-lojtaret-qe-barcelona-do-ti-bleje-ne-janar-listes-i-prin-ozil/20%Monthly2017-12-27 10:39
https://presheva.com/perse-thaci-dhe-haradinaj-i-frikesohen-gjykates-speciale/20%Monthly2017-12-27 10:35
https://presheva.com/skenari-i-vrasjes-se-ish-kryeministrit-serb-gjingjiq-flet-shefi-i-sigurise-se-tij/20%Monthly2017-12-27 10:31
https://presheva.com/a-do-te-lirohen-sot-albini-dhe-donika-flasin-avokatet/20%Monthly2017-12-27 10:30
https://presheva.com/balotelli-nuk-largohet-nga-nice/20%Monthly2017-12-27 09:49
https://presheva.com/femijet-e-michael-jackson-pozojne-se-bashku/20%Monthly2017-12-27 09:47
https://presheva.com/perse-kemi-me-shume-dhimbje-ne-gjunje-gjate-dimrit/20%Monthly2017-12-27 09:45
https://presheva.com/daciq-kemi-trysni-nga-be-ja-per-ta-perdorur-shkurtesen-irjm/20%Monthly2017-12-27 09:40
https://presheva.com/kompania-solid-ne-presheve-furnizohet-me-thengjill-nga-obiliqi-dokument/20%Monthly2017-12-26 19:50
https://presheva.com/perdorimi-i-mjeteve-piroteknike-i-rrezikshem-video/20%Monthly2017-12-26 16:23
https://presheva.com/arifi-riza-halimi-tenton-ti-ndihmoj-ragmi-mustafes-te-behet-kryetar-komune/20%Monthly2017-12-26 17:46
https://presheva.com/lajmet-flash-26-12-2017/20%Monthly2017-12-26 16:26
https://presheva.com/apple-paditet-per-ngadalesimin-e-performances-tek-iphone-t-me-te-vjeter/20%Monthly2017-12-26 15:18
https://presheva.com/whatsapp-nuk-do-te-punoje-ne-keto-platforma-mobile-pas-31-dhjetor-2017/20%Monthly2017-12-26 15:11
https://presheva.com/samsung-galaxy-s9-do-te-lansohet-se-shpejti/20%Monthly2017-12-26 15:08
https://presheva.com/ivanov-ligji-per-gjuhen-shqipe-cenon-karakterin-unitar-te-shtetit/20%Monthly2017-12-26 15:03
https://presheva.com/zidane-ua-dorezon-listen-keta-lojtar-i-deshiron/20%Monthly2017-12-26 12:36
https://presheva.com/30-lojtaret-qe-do-ti-nderrojne-skuadrat-e-tyre-ne-janar/20%Monthly2017-12-26 12:33
https://presheva.com/zyrtare-numri-i-votave-ne-presheve-pa-6-njesi-zgjedhore-qe-jane-anuluar-2/20%Monthly2017-12-26 11:57
https://presheva.com/20-klubet-me-te-mira-sipas-uefa-s-prin-real-madrid/20%Monthly2017-12-26 10:49
https://presheva.com/uefa-kjo-eshte-11-shja-revolucionare-e-liges-se-kampioneve-ne-vitin-2017/20%Monthly2017-12-26 10:44
https://presheva.com/frika-nga-lufta-berthamore-nderton-strehimoren-per-500-persona-video/20%Monthly2017-12-26 10:23
https://presheva.com/pique-festoi-fitoren-ne-el-clasico-me-verera-ne-vlere-5-mije-e-300-euro-foto/20%Monthly2017-12-26 10:19
https://presheva.com/djaloshi-kosovare-qe-duket-identik-si-leonardo-di-caprio-pozon-per-dolcegabbana/20%Monthly2017-12-26 10:15
https://presheva.com/perse-femijeve-u-rrjedh-gjak-nga-hundet/20%Monthly2017-12-26 10:11
https://presheva.com/ngjarjet-qe-kosova-do-te-mbahet-mend-per-vitin-2017/20%Monthly2017-12-26 10:10
https://presheva.com/mourinho-68-milione-euro-mjaftojne-per-dybalan/20%Monthly2017-12-26 10:07
https://presheva.com/vuciqi-dialogu-vazhdon-dhe-do-te-behet-sic-thote-serbia/20%Monthly2017-12-26 10:02
https://presheva.com/behet-si-invalid-dhe-ia-merr-zvicres-gjysme-milioni-franga/20%Monthly2017-12-26 08:39
https://presheva.com/presheva-voton-2017-rezultatet-preliminare/20%Monthly2017-12-25 14:57
https://presheva.com/ish-luftetaret-perkrahin-ndryshimin-ne-presheve/20%Monthly2017-12-25 12:56
https://presheva.com/arifi-nga-sot-serbia-perballet-me-te-rinjte-e-presheves/20%Monthly2017-12-25 10:56
https://presheva.com/heqja-e-doganave-shqiperi-kosove-vetem-propagande/20%Monthly2017-12-25 10:55
https://presheva.com/ardita-sinani-ata-qe-nuk-e-votuan-dhe-festuan-i-quan-kafshe/20%Monthly2017-12-25 10:52
https://presheva.com/kryetari-i-apn-se-z-shqiprim-arifi-votoi-ne-njesine-nr-15-ne-b-l-terrnave-video/20%Monthly2017-12-24 18:35
https://presheva.com/artisti-preshevar-gold-ag-arian-agushi-votoi-ne-njesine-nr-1-ne-presheve-video/20%Monthly2017-12-24 18:25
https://presheva.com/zgjedhjet-2017-presheva-voton-video/20%Monthly2017-12-24 16:41
https://presheva.com/leo-messi-mesazh-pas-fitores-ne-el-classio/20%Monthly2017-12-23 18:59
https://presheva.com/ja-nje-menyre-si-ta-ruani-baterine-ne-temperatura-te-uleta/20%Monthly2017-12-23 18:54
https://presheva.com/kend-e-ruante-kroati-te-goli-i-suarez-video/20%Monthly2017-12-23 18:51
https://presheva.com/keto-jane-5-rekordet-qe-theu-sot-messi/20%Monthly2017-12-23 18:48
https://presheva.com/vulin-nderpritet-dialogu-beograd-prishtine/20%Monthly2017-12-23 18:46
https://presheva.com/ojq-kerko-te-drejten-tende-dhe-lda-albania-organizojne-sportin-e-gjuajtjes-me-hark-foto-video/20%Monthly2017-12-23 17:19
https://presheva.com/ky-eshte-ligji-qe-do-ta-shfuqizoje-gjykaten-speciale-dokument/20%Monthly2017-12-23 09:03
https://presheva.com/lajmet-flash-22-12-2017/20%Monthly2017-12-22 17:37
https://presheva.com/emina-cunmulaj-plot-levdata-per-shyhrete-behlulin-foto/20%Monthly2017-12-22 16:24
https://presheva.com/guardiola-180-milione-euro-per-3-transferime/20%Monthly2017-12-22 16:16
https://presheva.com/nga-sot-ju-mund-ta-dini-nese-dikush-po-ua-perdor-foton-ne-facebook-te-rrejshem/20%Monthly2017-12-22 16:11
https://presheva.com/sali-berisha-kosova-jerusalemi-i-shqiptareve/20%Monthly2017-12-22 16:07
https://presheva.com/telefoni-me-kameren-me-te-mire-per-vitin-2017/20%Monthly2017-12-22 16:03
https://presheva.com/formacioni-zyrtar-i-barcelones-per-el-classico/20%Monthly2017-12-22 16:01
https://presheva.com/sondazh-cfare-presin-qytetaret-e-komunes-se-presheves-per-vitin-2018-video/20%Monthly2017-12-22 15:18
https://presheva.com/kush-e-prish-procesin-zgjedhor-3-vite-burg/20%Monthly2017-12-22 14:42
https://presheva.com/%e2%80%8bsi-ta-dalloni-tensionin-e-larte-te-syrit/20%Monthly2017-12-22 13:41
https://presheva.com/love-vjen-nga-kendrick-lamar-dhe-zacari-video/20%Monthly2017-12-22 13:39
https://presheva.com/zidane-ronaldo-i-gatshem-per-el-clasico/20%Monthly2017-12-22 13:35
https://presheva.com/vuciq-serbia-del-me-propozime-per-ceshtjen-e-kosoves-ne-prill/20%Monthly2017-12-22 13:27
https://presheva.com/britania-e-madhe-ve-ne-funksion-aparatin-me-ushqim-falas-per-te-pastrehet-video/20%Monthly2017-12-22 13:21
https://presheva.com/neymar-do-te-bejme-histori-nese-eliminojme-real-madridin/20%Monthly2017-12-22 13:17
https://presheva.com/12-golashenuesit-me-te-medhenj-te-el-classicos/20%Monthly2017-12-22 13:13
https://presheva.com/ronaldo-stervitet-normalisht-gati-per-el-classico/20%Monthly2017-12-22 13:11
https://presheva.com/thaci-ushtria-do-te-behet-ne-vitin-2018/20%Monthly2017-12-22 13:09
https://presheva.com/u-zbulua-rrjeti-qe-bente-biznese-duke-inskenuar-aksidente/20%Monthly2017-12-22 11:10
https://presheva.com/nexhat-daci-zgjidhet-kryetar-i-akademise-se-shkencave-dhe-arteve-te-kosoves/20%Monthly2017-12-22 11:06
https://presheva.com/presheva-ne-heshtje-parazgjedhore/20%Monthly2017-12-22 10:59
https://presheva.com/serbia-do-te-beje-blerjen-e-armeve-nga-rusia/20%Monthly2017-12-22 10:51
https://presheva.com/vota-kunder-shba-ne-okb-meta-shperthen-kunder-rames-nuk-u-konsultove-mos-harro-se/20%Monthly2017-12-22 10:49
https://presheva.com/bmw-ka-shitur-100000-makina-elektrike-ne-2017en/20%Monthly2017-12-22 09:46
https://presheva.com/cfare-domethenie-kane-shkronjat-amg-te-mercedesi/20%Monthly2017-12-22 09:43
https://presheva.com/beteja-legjendare-cfare-ndodh-kur-perleshen-ujqerit-me-ariun-foto/20%Monthly2017-12-22 09:41
https://presheva.com/suksesi-skandaloz-i-100-diteshit-haradinaj/20%Monthly2017-12-22 09:36
https://presheva.com/a-jane-njerezit-e-stresuar-inteligjente/20%Monthly2017-12-22 09:32
https://presheva.com/thaci-nuk-do-ti-rikthehem-pdk-se/20%Monthly2017-12-22 09:29
https://presheva.com/11-shja-historike-e-real-madridit-ne-el-clasico/20%Monthly2017-12-22 09:25
https://presheva.com/maqedoni-vetem-kandidatura-e-mickoskit-pranohet-per-kryetar-te-vmro-se/20%Monthly2017-12-22 09:22
https://presheva.com/koncert-para-vitit-te-ri-i-xhipsi-kings-ne-shkup/20%Monthly2017-12-22 09:20
https://presheva.com/kosove-maqedoni-sot-zyrtarizohet-marreveshja-per-pika-kufitare/20%Monthly2017-12-22 09:16
https://presheva.com/e-pabesueshme-perezi-iu-telefonon-skuadrave-evropiane-kerkon-bleres-per-ronaldon/20%Monthly2017-12-22 08:53
https://presheva.com/skandal-ne-zvicer-seks-ne-kembim-te-letrave/20%Monthly2017-12-22 08:40
https://presheva.com/ne-vitin-2018-nis-ndertimi-i-autostrades-nish-prishtine-durres/20%Monthly2017-12-22 08:38
https://presheva.com/inaugurohet-segmenti-i-dyte-i-autostrades-qe-do-te-lidhe-prishtinen-me-shkupin/20%Monthly2017-12-22 08:36
https://presheva.com/qyteti-i-presheves-stoliset-per-festen-e-viti-te-ri-video/20%Monthly2017-12-21 17:09
https://presheva.com/kapet-preshevari-dhe-kumanovari-me-sende-antike-ne-kufirin-e-batrovcit-foto/20%Monthly2017-12-21 18:31
https://presheva.com/kane-filluar-punimet-per-asfaltimin-e-rruges-qe-shpie-ne-drejtim-te-ujesjellesit-ne-cukarke-video/20%Monthly2017-12-21 18:30
https://presheva.com/lutfi-haziri-nuk-e-perkrahe-ardita-sinanin-per-kryetare-te-komunes/20%Monthly2017-12-21 18:12
https://presheva.com/zyrtare-coman-nenshkruan-deri-ne-vitin-2023-me-bayern-munich/20%Monthly2017-12-21 17:52
https://presheva.com/lajmet-flash-21-12-2017-video/20%Monthly2017-12-21 17:27
https://presheva.com/real-madrid-barcelona-kjo-skuader-eshte-favorit/20%Monthly2017-12-21 16:16
https://presheva.com/psg-do-ta-shese-cavanin-per-sancezin/20%Monthly2017-12-21 16:12
https://presheva.com/ter-stegen-golin-qe-i-dogji-me-se-shumti/20%Monthly2017-12-21 16:12
https://presheva.com/tottenham-me-oferte-per-luis-suarezin/20%Monthly2017-12-21 16:10
https://presheva.com/thaci-gjykata-speciale-padrejtesi-historike/20%Monthly2017-12-21 16:09
https://presheva.com/city-pret-deri-ne-vere-per-sanchezin/20%Monthly2017-12-21 16:05
https://presheva.com/i-jipet-lamtumira-e-fundit-luljeta-bajramit-video/20%Monthly2017-12-21 16:05
https://presheva.com/kosove-zyrtaret-e-larte-po-u-shpetojne-ndeshkimeve-per-korrupsion/20%Monthly2017-12-21 15:33
https://presheva.com/lr-pdsh-mbane-tubimi-ne-b-l-rahovice/20%Monthly2017-12-21 14:28
https://presheva.com/aprovohet-buxheti-per-vitin-2018-me-vlere-prej-883-000-000-dinare/20%Monthly2017-12-21 13:43
https://presheva.com/serbia-do-te-ndertimin-e-autostrades-se-paqes-nish-prishtine-durres/20%Monthly2017-12-21 11:47
https://presheva.com/risit-nga-facebook/20%Monthly2017-12-21 11:36
https://presheva.com/aktoret-e-njohur-si-femije-dhe-tani-te-rritur/20%Monthly2017-12-21 11:09
https://presheva.com/vlerat-shendetesore-te-spinaqit/20%Monthly2017-12-21 11:04
https://presheva.com/vulin-serbia-po-vuan-nga-presioni-i-shqiptareve-po-imponojne-shba-ne/20%Monthly2017-12-21 11:00
https://presheva.com/investitori-i-pare-ne-presheve-une-matrapaz-nuk-jam/20%Monthly2017-12-21 10:57
https://presheva.com/stankoviq-femijet-e-migranteve-jane-pershtatur-mire-ne-shkollen-e-bujanocit/20%Monthly2017-12-21 10:46
https://presheva.com/apn-anulon-tubimin-permbylles-ne-shenje-rrespekti-ndaj-aktivistes-se-ndjere-luljeta-bajrami/20%Monthly2017-12-21 10:16
https://presheva.com/zyrtare-bayern-merr-sulmuesin-wagner/20%Monthly2017-12-21 09:52
https://presheva.com/miqte-e-ngushte-mbrojtesit-me-te-forte-kunder-diabetit/20%Monthly2017-12-21 09:48
https://presheva.com/ne-bujanoc-veper-penale-policit-per-shkak-te-pajisjes-me-dokumenta-banoreve-nga-kosova/20%Monthly2017-12-21 09:46
https://presheva.com/sulm-ne-qender-te-melburnit-vetura-godet-nje-turme-njerezish-video/20%Monthly2017-12-21 09:42
https://presheva.com/vinicius-junior-arrin-ne-madrid/20%Monthly2017-12-21 09:40
https://presheva.com/coutinho-barcelona-vjen-lajmi-i-mire/20%Monthly2017-12-21 09:38
https://presheva.com/xavi-godet-ronaldon/20%Monthly2017-12-21 09:37
https://presheva.com/sot-fillon-stina-e-dimrit/20%Monthly2017-12-21 09:34
https://presheva.com/fillon-procesi-per-ndertimin-e-ndihmes-se-shpejte-ne-presheve/20%Monthly2017-12-21 07:18
https://presheva.com/maser-frut-i-siguron-bujqeve-tane-plasim-e-prodhimeve-te-tyre/20%Monthly2017-12-20 18:26
https://presheva.com/sadriu-shkollat-tona-jane-te-mbeshtetura-nga-dora-e-zeze-e-beogradit/20%Monthly2017-12-20 17:53
https://presheva.com/kepucet-e-30-eurove-qe-e-bejne-te-ndihet-rehat-ramush-haradinajn/20%Monthly2017-12-20 16:42
https://presheva.com/hapen-200-vende-te-reja-pune-solid-peruron-fabriken-ne-presheve/20%Monthly2017-12-20 15:35
https://presheva.com/dua-lipa-beri-pite-duke-folur-shqip-me-action-bronson-teksa-merita-halili-dhe-raif-hyseni-kenduan-doli-goca-npenxhere-video/20%Monthly2017-12-20 14:55
https://presheva.com/zvicra-do-te-prodhoje-ilacin-natyral-sipas-sures-jusuf-qe-rikthen-shikimin-99/20%Monthly2017-12-20 14:49
https://presheva.com/kroos-duhet-te-fitojme-ose-nuk-do-te-jemi-per-titull/20%Monthly2017-12-20 14:48
https://presheva.com/%e2%80%8bqumeshti-i-dhise-aleat-i-fuqishem-kunder-disa-semundjeve/20%Monthly2017-12-20 14:02
https://presheva.com/mozzik-ne-sesion-me-te-dashuren-thote-se-do-ti-kishin-zili-edhe-beyonce-dhe-jay-z-foto/20%Monthly2017-12-20 13:59
https://presheva.com/berlusconi-ndonjehere-smund-ta-shikoj-milanin-gattuso-te-luaj-me-dy-sulmues/20%Monthly2017-12-20 14:04
https://presheva.com/vuciqi-e-kam-konfirmimin-e-putinit-rusia-e-gatshme-te-hyje-ne-dialogun-beograd-prishtine/20%Monthly2017-12-20 13:49
https://presheva.com/inspektori-komunal-i-arsimit-punesimi-i-mesimdhenesve-behet-ne-baza-partiake-video/20%Monthly2017-12-20 13:01
https://presheva.com/xhaferi-ligji-per-gjuhen-shqipe-pritet-te-miratohet-brenda-janarit/20%Monthly2017-12-20 10:12
https://presheva.com/nderroi-jete-ne-moshe-te-re-luljeta-bajrami-nga-rainca-presheva/20%Monthly2017-12-20 11:05
https://presheva.com/united-dhe-real-madridi-arrijne-marreveshje-per-bale-n/20%Monthly2017-12-20 09:50
https://presheva.com/formacioni-i-javes-ne-la-liga/20%Monthly2017-12-20 09:43
https://presheva.com/do-te-lejohet-terheqja-e-rimorkiove-te-regjistruara-jashte-shtetit/20%Monthly2017-12-20 09:42
https://presheva.com/pese-shtete-te-be-se-pengese-per-kosoven/20%Monthly2017-12-20 09:38
https://presheva.com/nderron-jete-ish-deputeti-i-ldk-se/20%Monthly2017-12-20 09:26
https://presheva.com/bashkepunimi-serbi-maqedoni-kufi-i-perbashket-hekurudhor-presheve-tabanoc/20%Monthly2017-12-20 07:24
https://presheva.com/bujanoc-sot-fillon-turneu-ne-futboll-te-vogel-trofeu-2017-ja-tabela-e-ndeshjeve/20%Monthly2017-12-20 07:10
https://presheva.com/talat-xhaferi-ne-top-story-rrefimi-per-27-prillin-gjuha-shqipe-dhe-cka-e-pret-maqedonine/20%Monthly2017-12-20 07:04
https://presheva.com/lr-pdsh-mban-tubim-madheshtore-ne-raince/20%Monthly2017-12-19 23:08
https://presheva.com/kush-i-shkroi-grafitet-ne-muret-e-nderteses-ne-komunen-e-presheves-video/20%Monthly2017-12-19 22:41
https://presheva.com/presheve-gara-politike-nga-akuzat-kalon-ne-animacione-video/20%Monthly2017-12-19 21:59
https://presheva.com/reali-i-gatshem-te-paguaje-klauzolen-e-kepas/20%Monthly2017-12-19 13:50
https://presheva.com/driton-bilalli-pvd-plani-askional-nuk-eshte-aprovuar-ne-kuvend-dhe-eshte-i-pavlefshem-video/20%Monthly2017-12-19 14:02
https://presheva.com/adelina-me-fjale-emocionuese-per-motren-e-saj-zanfinen/20%Monthly2017-12-19 13:35
https://presheva.com/shtate-simptomat-e-kancerit-te-melcise/20%Monthly2017-12-19 13:49
https://presheva.com/opnion-paradoks-dekade/20%Monthly2017-12-19 13:07
https://presheva.com/serbet-e-kosoves-mund-ti-nderrojne-patentat-e-shoferit-me-ato-te-kosoves-pa-hyre-ne-test/20%Monthly2017-12-19 12:12
https://presheva.com/kryetari-arifi-fton-riza-halimin-dhe-ragmi-mustafen-per-debat-publik/20%Monthly2017-12-19 11:37
https://presheva.com/shba-mbeshtet-konsolidimin-e-shtetit-te-kosoves-me-30-milione-euro/20%Monthly2017-12-19 10:44
https://presheva.com/liridon-latifi-pdsh-eshte-fajtore-per-situaten-po-tentojn-te-viktimizohen-me-polici-video/20%Monthly2017-12-19 10:44
https://presheva.com/haradinaj-pershendeti-kryeministren-serbe-me-dobro-vece-ajo-nuk-ia-ktheu-video/20%Monthly2017-12-19 10:25
https://presheva.com/shqiprim-arifi-jo-tensione-dhe-armiqesi/20%Monthly2017-12-19 08:30
https://presheva.com/presheva-ende-pa-tekste-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2017-12-19 08:24
https://presheva.com/sekuestrohet-928-kg-kanabis-dhe-1-7-kg-heroine-ne-malin-e-zi-arrestohet-biznesmeni-shqiptar/20%Monthly2017-12-19 07:04
https://presheva.com/infopress-fondi-per-bujqesi-ne-presheve-ardita-iu-shperndau-militanteve-dhe-neper-carshi-dokument/20%Monthly2017-12-19 08:18
https://presheva.com/sami-salihu-ragmiu-i-premtoi-7-personave-per-nje-vend-pune-ne-ofiqarine-e-corrotices/20%Monthly2017-12-18 22:49
https://presheva.com/masr-fruit-me-seli-ne-holande-takohet-me-bujqit-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2017-12-18 14:05
https://presheva.com/buxheti-i-komunes-se-presheves-rritet-per-800-000-euro-dokument/20%Monthly2017-12-18 13:40
https://presheva.com/instagrami-sjell-risi-per-hashtaget/20%Monthly2017-12-18 12:56
https://presheva.com/barcelona-nuk-do-te-beje-garde-nderi-per-realin/20%Monthly2017-12-18 12:41
https://presheva.com/gjuriq-serbia-kerkon-rishikim-te-privatizimit-ne-kosove-dhe-metohi/20%Monthly2017-12-18 12:19
https://presheva.com/konfirmohet-interesimi-i-barcelones-per-griezmann/20%Monthly2017-12-18 12:14
https://presheva.com/tensione-para-kuvendit-ne-shqiperi-protestuesit-perplasen-me-policine-video/20%Monthly2017-12-18 12:08
https://presheva.com/41-milione-euro-rryme-per-serbet-e-veriut/20%Monthly2017-12-18 11:58
https://presheva.com/shpetoni-nga-dhimbjet-e-ftytit-me-kete-recete-natyrale/20%Monthly2017-12-18 11:52
https://presheva.com/pensionohet-zyrtarisht-kaka/20%Monthly2017-12-18 11:08
https://presheva.com/isco-frikeson-real-madridin-ka-dy-super-oferta/20%Monthly2017-12-18 11:00
https://presheva.com/zidane-ta-sakrifikoje-balen/20%Monthly2017-12-18 10:59
https://presheva.com/apn-themelon-nendegen-e-malesise-se-presheves-ne-zonen-e-karadakut-foto/20%Monthly2017-12-18 10:57
https://presheva.com/mbappe-psg-mund-te-triumfoje-ndaj-galaktikeve/20%Monthly2017-12-18 10:55
https://presheva.com/apn-tubimi-parazgjedhor-ne-fshatin-miratoc/20%Monthly2017-12-18 11:05
https://presheva.com/ramos-tregon-skuadrat-favorite-per-uefa-champions-league/20%Monthly2017-12-18 10:51
https://presheva.com/ushqimet-qe-zvogelojne-deshiren-per-embelsira/20%Monthly2017-12-18 10:17
https://presheva.com/sot-eshte-dita-nderkombetare-e-emigranteve/20%Monthly2017-12-18 10:10
https://presheva.com/qindra-qytetare-te-kosoves-investojne-ne-bitcoin/20%Monthly2017-12-18 10:06
https://presheva.com/hoteli-ne-krime-eshte-shpallur-me-i-miri-ne-bote-luksi-dhe-pamja-te-lene-pa-fryme-video/20%Monthly2017-12-18 09:47
https://presheva.com/anashkalohet-kosova-mali-i-zi-serbia-bosnja-dhe-maqedonia-do-te-heqin-roamingun/20%Monthly2017-12-18 09:42
https://presheva.com/cfare-ndodhi-me-marreveshjen-per-levizjen-e-lire-te-automjeteve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2017-12-18 09:39
https://presheva.com/simptomat-e-para-te-kancerit-ku-shfaqen-dhe-cka-duhet-te-dini/20%Monthly2017-12-18 09:32
https://presheva.com/kroos-dhe-ronaldo-futbollistet-me-me-se-shumti-kupa-te-botes-per-klube-ne-histori/20%Monthly2017-12-18 09:14
https://presheva.com/tirane-protesta-e-opozites-parlamenti-rrethohet-me-tela-me-gjemba/20%Monthly2017-12-18 09:07
https://presheva.com/keto-jane-temat-qe-pritet-te-diskutohen-sot-ne-bruksel/20%Monthly2017-12-18 08:49
https://presheva.com/leter-e-hapur-si-me-detyroi-pushteti-i-ragmi-mustafes-te-merrja-rrugen-e-gurbetit/20%Monthly2017-12-17 23:36
https://presheva.com/letra-e-plote-e-albin-kurtit-nga-burgu/20%Monthly2017-12-17 21:46
https://presheva.com/lr-pdsh-ne-fshatin-norce-shpalosi-programin-parazgjedhor/20%Monthly2017-12-17 21:41
https://presheva.com/arifi-nader-sadiku-duhet-te-jape-doreheqje-morale-nga-posti-i-drejtorit-te-shkolles-se-mesme/20%Monthly2017-12-17 21:18
https://presheva.com/kompania-mimoza-93-sqaron-dhe-kerkon-ndjese-ja-e-verteta-si-ndodhi-rasti/20%Monthly2017-12-17 16:02
https://presheva.com/opinion-mesimi-per-jeten-para-mesimit-per-vdekjen/20%Monthly2017-12-17 14:27
https://presheva.com/drejtori-nader-sadiku-kerkon-nga-inspektori-i-arsimit-mos-te-hetohen-dokumentat-e-ardita-sinanit-video/20%Monthly2017-12-17 01:54
https://presheva.com/forumi-i-gruas-alternatives-per-ndryshim-vizite-malsis-se-presheves-video/20%Monthly2017-12-16 21:04
https://presheva.com/nese-maqedonia-ndihmon-kosoven-per-kete-ceshtje-serbia-e-gatshme-ta-terheq-njohjen-per-maqedonine/20%Monthly2017-12-16 15:00
https://presheva.com/apn-tubimi-parazgjedhor-ne-fshatrat-zhunice-dhe-bukuroc-video/20%Monthly2017-12-16 17:07
https://presheva.com/ardita-sinani-kaq-euro-per-frizeren-personale-nga-parate-e-komunes-dokument/20%Monthly2017-12-15 22:06
https://presheva.com/sami-salihu-i-kerkon-debat-publik-ragmi-mustafes/20%Monthly2017-12-15 20:55
https://presheva.com/rregullohet-rruga-zhunice-bukuroc-me-gjatesi-950m/20%Monthly2017-12-15 15:57
https://presheva.com/a-eshte-i-gatshem-dembele-per-el-clasico/20%Monthly2017-12-15 15:15
https://presheva.com/united-ka-arritur-marreveshje-me-bale/20%Monthly2017-12-15 15:09
https://presheva.com/klopp-gati-te-provoje-per-kovacicin/20%Monthly2017-12-15 15:09
https://presheva.com/pse-real-madridi-nuk-e-bleu-mbappen-ja-arsyja/20%Monthly2017-12-15 15:07
https://presheva.com/james-rikthim-ne-madrid/20%Monthly2017-12-15 14:56
https://presheva.com/vjen-reagimi-nga-diego-maradona-per-cristianon/20%Monthly2017-12-15 14:53
https://presheva.com/fifa-kercenon-spanjen-me-perjashtim-nga-boterori/20%Monthly2017-12-15 14:50
https://presheva.com/mogherini-mbledh-te-henen-kryeministrat-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2017-12-15 13:56
https://presheva.com/samsung-publikoi-betan-e-katert-te-oreo-per-s8-dhe-s8-plus/20%Monthly2017-12-15 12:52
https://presheva.com/manaferrat-kunder-llojeve-te-ndryshme-te-kancerit/20%Monthly2017-12-15 12:49
https://presheva.com/apple-ka-futur-edhe-nje-produkt-para-perfundimit-te-vitit-2017-video/20%Monthly2017-12-15 12:44
https://presheva.com/kur-shaip-kamberi-pvd-perkrahi-ne-bujanoc-planin-aksional-per-refugjatet-intern-nga-ish-jugosllavia-dokument/20%Monthly2017-12-15 12:24
https://presheva.com/kosova-aplikon-per-anetaresim-ne-keshillin-e-evropes-kete-muaj/20%Monthly2017-12-15 10:45
https://presheva.com/bale-arrin-marreveshje-me-gjigantin-anglez/20%Monthly2017-12-15 10:39
https://presheva.com/granit-xhaka-i-padeshirueshem-ne-arsenal-vershohet-nga-kritikat-e-tifozeve-ne-twitter/20%Monthly2017-12-15 10:35
https://presheva.com/jevtiq-femijet-e-serbeve-kosovare-duhet-te-mesojne-shqip/20%Monthly2017-12-15 10:32
https://presheva.com/drejtuesit-e-unitedit-frikesohen-qe-ibrahimovici-nuk-mund-te-kthehet-me-ai-i-meparshmi/20%Monthly2017-12-15 09:58
https://presheva.com/%e2%80%8bmarrja-e-shume-proteinave-mund-te-jete-fatale-madje-edhe-vdekjeprurese/20%Monthly2017-12-15 09:51
https://presheva.com/stine-dhe-e-dashura-shfaqen-ne-publik-ja-si-duket-ajo-pas-lindjes-se-vajzes/20%Monthly2017-12-15 09:49
https://presheva.com/frika-nga-shperthimi-luftes-se-trete-boterore-rriten-kerkesat-per-prodhimin-e-armeve-nga-vendet-e-ndryshme-te-botes/20%Monthly2017-12-15 09:37
https://presheva.com/putin-e-ka-poshtruar-homologun-e-tij-asad-gjate-vizites-se-fundit-ne-siri-video/20%Monthly2017-12-15 09:16
https://presheva.com/walt-disney-blen-fox-per-52-4-miliarde-dollare/20%Monthly2017-12-15 09:22
https://presheva.com/shkupi-qyteti-me-i-ndotur-ne-bote/20%Monthly2017-12-15 09:07
https://presheva.com/shqiperia-dhe-maqedonia-sot-ne-takim-te-perbashket-nderqeveritar/20%Monthly2017-12-15 08:58
https://presheva.com/buxheti-i-komunes-nga-taksat-e-shtyllave-tani-perfiton-1-milione-euro-ne-vit/20%Monthly2017-12-15 08:12
https://presheva.com/ne-b-l-raince-kane-filluar-punimet-ne-rregullimin-e-rruges-qe-con-tek-varresat/20%Monthly2017-12-14 15:20
https://presheva.com/sheshel-ne-burg-prokuroria-e-hages-kerkon-rrezimin-e-vendimit-qe-e-la-te-lire/20%Monthly2017-12-14 14:59
https://presheva.com/tre-vite-per-te-restauruar-kete-porsche-911-shikoni-rezultatin-fantastik-foto/20%Monthly2017-12-14 14:07
https://presheva.com/instagram-lejon-shperndarjen-e-linqeve-ne-dm/20%Monthly2017-12-14 14:02
https://presheva.com/tani-mund-ti-arkivoni-postimet-ne-instragram/20%Monthly2017-12-14 13:58
https://presheva.com/apn-tubimi-parazgjedhor-ne-fshatin-raince/20%Monthly2017-12-14 13:58
https://presheva.com/audi-rq7-vs-porsche-panamera-kush-fiton-video/20%Monthly2017-12-14 13:45
https://presheva.com/serbia-kunder-maqedonise-nese-e-perkrah-kosoven-ne-unesco/20%Monthly2017-12-14 13:35
https://presheva.com/ozil-preferon-manchester-united/20%Monthly2017-12-14 13:16
https://presheva.com/mascherano-largohet-nga-barca/20%Monthly2017-12-14 13:14
https://presheva.com/zidane-refuzon-icardin-jam-i-lumtur-me-benzema/20%Monthly2017-12-14 13:12
https://presheva.com/dybala-ankthi-i-performances-dhe-krahasimi-me-messin/20%Monthly2017-12-14 13:04
https://presheva.com/revista-archaeology-shqiperia-nje-udhetim-ne-kohe/20%Monthly2017-12-14 11:54
https://presheva.com/festivali-i-56-ne-rtsh-i-ftuar-special-kantautori-i-njohur-italian/20%Monthly2017-12-14 11:48
https://presheva.com/psg-kalon-ne-cerekfinale-te-kupes-se-liges/20%Monthly2017-12-14 11:30
https://presheva.com/maqedonia-edhe-me-nje-sherbim-sekret-per-pergjimet-ja-si-do-te-quhet/20%Monthly2017-12-14 11:26
https://presheva.com/ilaci-shtepiak-per-ethet-ne-buze/20%Monthly2017-12-14 11:23
https://presheva.com/shkup-qytetaret-te-ngulfatur-nga-ndotja-enorme-e-ajrit/20%Monthly2017-12-14 11:19
https://presheva.com/ja-sa-ore-para-gjumit-nuk-duhet-te-pini-kafe/20%Monthly2017-12-14 11:16
https://presheva.com/city-nuk-di-te-ndalet-shenon-fitoren-e-15-me-radhe-ne-premierlige/20%Monthly2017-12-14 11:13
https://presheva.com/%e2%80%8bkroacia-hyn-ne-zonen-schengen/20%Monthly2017-12-14 11:09
https://presheva.com/vuciqi-priten-terheqje-te-reja-te-njohjes-se-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2017-12-14 11:06
https://presheva.com/sot-vendimi-final-i-gjykates-se-hages-per-vojisllav-sheshelin/20%Monthly2017-12-14 11:04
https://presheva.com/zidane-befason-me-deklaraten-per-benzeman/20%Monthly2017-12-14 11:00
https://presheva.com/gjendje-lufte-ne-derbin-partizan-zvezda-17-te-lenduar-nje-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2017-12-14 11:03
https://presheva.com/vulin-ne-sarajeve-kosova-eshte-serbi/20%Monthly2017-12-14 10:56
https://presheva.com/te-premten-zhvillohet-takimi-mes-qeverive-shqiptare-dhe-asaj-maqedonase/20%Monthly2017-12-14 10:51
https://presheva.com/shqiperi-mbushin-makinat-me-karburant-por-paguanin-me-euro-false-arrestohen-2-persona/20%Monthly2017-12-14 10:38
https://presheva.com/edhe-komuna-e-likoves-paralajmeron-se-shpejti-do-te-hapet-kufiri-llojan-miratoc/20%Monthly2017-12-14 10:34
https://presheva.com/daciq-izraeliteve-kosova-eshte-jerusalemi-yne/20%Monthly2017-12-14 10:33
https://presheva.com/mos-shkoni-azil-ne-vendet-e-be-sot-u-kthyen-160-shtetas-shqiptare/20%Monthly2017-12-14 10:03
https://presheva.com/beograd-perfaqesues-nga-shoqatat-sportive-dhe-institucionet-e-arsimit-te-lart-serbe-sot-flasin-per-kosoven/20%Monthly2017-12-14 08:20
https://presheva.com/nga-1-janari-zvicra-jep-2200-euro-ndihme/20%Monthly2017-12-14 07:53
https://presheva.com/lezetqendra-e-sali-babes-4/20%Monthly2017-12-14 01:11
https://presheva.com/perfundon-faza-e-pare-e-asfaltimit-ne-lagjen-qemal-shehu-video/20%Monthly2017-12-13 17:58
https://presheva.com/fillojne-pergatitjet-per-asfaltimin-e-rruges-rahovice-bukuroc-rruge-e-harruar-nder-vite-foto-video/20%Monthly2017-12-13 14:42
https://presheva.com/rritet-numri-i-rasteve-te-helmimit-me-salmonela-ne-be/20%Monthly2017-12-13 11:36
https://presheva.com/lr-pdsh-milioneri-i-politikes-preshevare-me-24-dhjetor-e-mer-vendimin-e-pensionit/20%Monthly2017-12-13 11:35
https://presheva.com/kerpudhat-forcojne-sistemin-imunitar/20%Monthly2017-12-13 11:31
https://presheva.com/dite-e-madhe-per-shqiptaret-sot-filloi-zyrtarisht-mesimi-i-gjuhes-shqipe-neper-shkollat-fillore-te-turqise/20%Monthly2017-12-13 11:22
https://presheva.com/shba-serbia-ta-trajtoje-mbulimin-e-masakres-ne-kosove/20%Monthly2017-12-13 11:17
https://presheva.com/erdogan-trump-shperbleu-izraelin-per-te-gjitha-aktet-terroriste/20%Monthly2017-12-13 11:05
https://presheva.com/seanca-gjyqesore-kunder-zaevit-ne-dy-gjykata-te-ndryshme/20%Monthly2017-12-13 10:55
https://presheva.com/apn-tubimi-parazgjedhor-ne-fshatin-geraj-video/20%Monthly2017-12-13 11:27
https://presheva.com/para-105-vjetesh-u-mbajt-konferenca-e-londres/20%Monthly2017-12-13 10:26
https://presheva.com/maqedonia-ndau-100-mije-euro-ndihme-per-te-permbyturit-ne-shqiperi/20%Monthly2017-12-13 10:08
https://presheva.com/sheshel-ne-hage-mund-te-me-dorezojne-vetem-ne-kafaz/20%Monthly2017-12-13 09:38
https://presheva.com/serwer-ballkani-eshte-kthyer-perseri-ne-problem/20%Monthly2017-12-13 09:28
https://presheva.com/putin-dhe-erdogan-finalizojne-marreveshjen-per-mbrojtje-raketore/20%Monthly2017-12-13 08:47
https://presheva.com/cdo-gje-qe-duhet-te-dini-per-kafen-espresso/20%Monthly2017-12-13 08:42
https://presheva.com/ai-ende-nuk-ka-drejtesi-per-viktimat-e-perdhunimeve-ne-kosove/20%Monthly2017-12-13 08:30
https://presheva.com/filmat-me-te-merzitshem-qe-jane-xhiruar-ndonjehere/20%Monthly2017-12-13 08:25
https://presheva.com/pija-qe-largon-stresin/20%Monthly2017-12-13 08:08
https://presheva.com/shtyhet-publikimi-i-samsung-galaxy-s9/20%Monthly2017-12-13 07:59
https://presheva.com/vuciq-nese-e-njohim-kosoven-atehere-serbise-do-ti-ndodhe-mrekullia/20%Monthly2017-12-13 07:41
https://presheva.com/kosova-ka-kapacitet-te-prodhoje-miell-per-5-milione-banore/20%Monthly2017-12-13 07:36
https://presheva.com/kollitja-dhe-lodhja-jane-shenja-te-kesaj-semundjeje-te-rrezikshme/20%Monthly2017-12-13 07:32
https://presheva.com/kosova-bleu-nga-serbia-366-milione-euro-mallra-shiti-vetem-23-milione/20%Monthly2017-12-13 07:15
https://presheva.com/nicole-kidman-transformohet-teresisht/20%Monthly2017-12-13 07:07
https://presheva.com/ziadin-sela-tregon-se-kush-e-organizoi-rastin-kumanova/20%Monthly2017-12-13 07:01
https://presheva.com/arsyet-se-pse-duhet-te-pini-uje-te-ngrohte-me-xhenxhefil/20%Monthly2017-12-13 06:56
https://presheva.com/arifi-ja-si-kerkoj-ragmi-mustafa-nga-qeveria-serbe-te-behet-kryetar-i-organit-te-perkohshem-dokument/20%Monthly2017-12-12 22:00
https://presheva.com/kryetari-i-lr-pdsh-dhe-formumi-rinor-vizituan-fshatin-bukoc-dhe-gosponice/20%Monthly2017-12-12 21:19
https://presheva.com/obrie-paralajmeron-fitoren-e-apn-se-ne-presheve/20%Monthly2017-12-12 20:12
https://presheva.com/behet-zgjerimi-i-ures-ne-b-l-shoshaje/20%Monthly2017-12-12 13:27
https://presheva.com/fillon-transmetimin-online-shqiprimi-tv/20%Monthly2017-12-12 17:25
https://presheva.com/sebia-i-zemerohet-zoran-zaevit-nuk-e-mbajti-fjalen/20%Monthly2017-12-12 16:06
https://presheva.com/ky-aplikacion-simulon-aparatet-e-vjetra-fotografike/20%Monthly2017-12-12 14:19
https://presheva.com/ronaldinho-shenon-nga-mesi-i-fushes-video/20%Monthly2017-12-12 14:06
https://presheva.com/po-punohet-me-intesitet-te-madhe-ne-rregullimin-e-shtratit-te-lumit-ne-b-l-raince/20%Monthly2017-12-12 12:41
https://presheva.com/sa-grame-sheqer-guxoni-ti-konsumoni-brenda-dites/20%Monthly2017-12-12 13:06
https://presheva.com/the-rock-do-te-behet-baba-per-here-te-dyte-foto/20%Monthly2017-12-12 13:03
https://presheva.com/arifi-partite-e-vjetra-per-te-mbijetuar-politikisht-shfaqin-propaganda-dhe-shpijfe-ja-faktet-dokument-video/20%Monthly2017-12-12 12:50
https://presheva.com/jovanoviq-kosova-barre-e-madhe-per-serbine/20%Monthly2017-12-12 12:45
https://presheva.com/legjenda-e-hollivudit-feston-101-vjetorin/20%Monthly2017-12-12 10:39
https://presheva.com/kryeministri-zaev-kumanova-eshte-ceshtje-e-brendshme-e-jona/20%Monthly2017-12-12 10:36
https://presheva.com/familjes-pllana-nga-bakshi-i-oblliqit-iu-vra-djali-i-hasretit-video/20%Monthly2017-12-12 10:38
https://presheva.com/fjalia-qe-e-shkaktoi-perleshjen-mes-lojtareve-te-unitedit-dhe-cityt/20%Monthly2017-12-12 10:33
https://presheva.com/barcelona-deshiron-transferimin-e-pjanicit/20%Monthly2017-12-12 10:23
https://presheva.com/europa-league-programi-i-ndeshjeve-per-1-16-e-finaleve/20%Monthly2017-12-12 10:21
https://presheva.com/460-modele-laptopesh-nga-hp/20%Monthly2017-12-12 10:21
https://presheva.com/disa-vite-mbrapa-koha-kur-chelsea-shkaterronte-barcelonen-video/20%Monthly2017-12-12 10:18
https://presheva.com/mohamed-salah-shpallet-lojtari-me-i-mire-afrikan/20%Monthly2017-12-12 10:16
https://presheva.com/zidane-buzeqesh-per-formen-e-realit/20%Monthly2017-12-12 10:14
https://presheva.com/a-do-te-jete-psg-ja-varri-i-realit/20%Monthly2017-12-12 10:12
https://presheva.com/zaev-i-lumtur-qe-jam-kryeministri-i-pare-maqedonas-qe-vizitoj-kosoven/20%Monthly2017-12-12 10:11
https://presheva.com/mbahet-raundi-i-katert-i-dialogut-per-kosoven-ne-beograd/20%Monthly2017-12-12 09:58
https://presheva.com/nje-luge-mjalte-dhe-uje-cdo-mengjes/20%Monthly2017-12-12 09:55
https://presheva.com/mjeku-nga-presheva-pjese-e-ekipit-ku-u-krye-operacioni-me-i-rende-ne-qkuk/20%Monthly2017-12-12 09:51
https://presheva.com/lr-pdsh-fushate-ne-njesite-1-6-ne-presheve/20%Monthly2017-12-12 09:04
https://presheva.com/hahn-kosova-kusht-i-serbise-drejt-be-se/20%Monthly2017-12-12 08:40
https://presheva.com/arsyet-se-pse-nuk-duhet-ti-konsumoni-pijet-energjike/20%Monthly2017-12-12 07:49
https://presheva.com/jovanoviq-hapja-e-kapitujve-pozitive-kosova-barre-e-madhe/20%Monthly2017-12-12 07:45
https://presheva.com/jay-z-kemi-punuar-me-beyoncen-ne-nje-album-te-perbashket/20%Monthly2017-12-12 07:29
https://presheva.com/festen-e-nentorit-ne-medvegje-e-filloi-presidenti-ilir-meta-dhe-e-vazhdoi-shh-medvegja-ne-zvicer-2/20%Monthly2017-12-12 07:28
https://presheva.com/gabimet-qe-duhet-ti-shmangni-kur-lani-fytyren-gjate-dimrit/20%Monthly2017-12-12 07:22
https://presheva.com/rusia-nis-terheqjen-e-trupave-nga-siria/20%Monthly2017-12-12 07:09
https://presheva.com/iphon-te-e-2018-es-do-te-kene-bateri-me-te-fuqishme/20%Monthly2017-12-12 07:06
https://presheva.com/adriana-lima-do-te-largohet-nga-victorias-secret/20%Monthly2017-12-12 07:03
https://presheva.com/7-ushqime-qe-ne-menyre-natyrale-ua-zbardhin-dhembet/20%Monthly2017-12-12 06:58
https://presheva.com/kurat-natyrale-per-shendetin-e-gjakut/20%Monthly2017-12-12 06:53
https://presheva.com/zaev-sot-ne-kosove/20%Monthly2017-12-12 06:49
https://presheva.com/publikohen-fotografite-e-sulmuesit-te-new-york-ut-foto/20%Monthly2017-12-12 06:44
https://presheva.com/pdsh-reagim-ndaj-kryetarit-te-organit-te-dhunshem-mbi-ceshtjen-e-pagesave/20%Monthly2017-12-11 22:14
https://presheva.com/apn-tubim-me-banoret-e-b-l-leranbushtrangolemidoll-video/20%Monthly2017-12-11 19:39
https://presheva.com/festen-e-nentorit-ne-medvegje-e-filloi-presidenti-ilir-meta-dhe-e-vazhdoi-shh-medvegja-ne-zvicer/20%Monthly2017-12-11 17:03
https://presheva.com/kosova-dhe-hungaria-me-marreveshje-per-bashkepunim-financiar/20%Monthly2017-12-11 15:55
https://presheva.com/national-geographic-rendit-shqiperine-mes-21-destinacioneve-turistike-per-2018/20%Monthly2017-12-11 15:51
https://presheva.com/bora-ne-evrope-shkakton-kaos-te-transportit/20%Monthly2017-12-11 15:46
https://presheva.com/josh-homme-kerkon-falje-pasi-shkelmoi-nje-fotografe-ne-koncert-video/20%Monthly2017-12-11 14:35
https://presheva.com/konfirmohet-data-e-lansimit-te-bmw-m8-foto/20%Monthly2017-12-11 14:28
https://presheva.com/ios-11-me-probleme-te-shumta/20%Monthly2017-12-11 14:26
https://presheva.com/messi-do-te-perballet-me-kundershtarin-me-te-veshtire-te-tij-ne-lige-te-kampioneve/20%Monthly2017-12-11 14:26
https://presheva.com/whatsapp-me-risi-per-ios-dhe-android/20%Monthly2017-12-11 14:25
https://presheva.com/google-del-zyrtarisht-me-aplikacionin-files-go/20%Monthly2017-12-11 14:24
https://presheva.com/google-assistant-ua-rregullon-problemin-me-telefonin-tuaj-2/20%Monthly2017-12-11 14:23
https://presheva.com/facebook-messenger-tani-mundeson-fotografi-me-rezolucion-te-larte-2/20%Monthly2017-12-11 14:21
https://presheva.com/google-vjen-me-go-te-android-oreo/20%Monthly2017-12-11 14:20
https://presheva.com/aida-derguti-jep-doreheqje-nga-kryesia-e-vv-se/20%Monthly2017-12-11 14:19
https://presheva.com/ky-telefon-eshte-me-i-shtrenjte-sesa-iphone-x-foto/20%Monthly2017-12-11 14:19
https://presheva.com/iphone-me-shtepize-nga-metali-vjen-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2017-12-11 14:17
https://presheva.com/youtube-me-sherbim-te-ri-muzikor-prej-marsit-2018/20%Monthly2017-12-11 14:16
https://presheva.com/lg-vjen-me-skanerin-e-fuqishem-iris-2/20%Monthly2017-12-11 14:15
https://presheva.com/ngadalesohet-kerkesa-per-iphone-x/20%Monthly2017-12-11 14:14
https://presheva.com/perfitimet-e-jashtezakonshme-shenetesore-nga-shpargu/20%Monthly2017-12-11 13:53
https://presheva.com/lg-vjen-me-skanerin-e-fuqishem-iris/20%Monthly2017-12-11 13:47
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-ne-presheve-prezantoi-projektin-new-ways-profesionalizimi-i-te-rinjeve-video/20%Monthly2017-12-11 13:01
https://presheva.com/geti-fansi-me-i-madh-i-marines-ja-shpreh-dashurine-duke-e-shikuar-ne-televizor-foto/20%Monthly2017-12-11 13:00
https://presheva.com/legend-dhe-teigen-nje-cift-i-perkryer/20%Monthly2017-12-11 12:55
https://presheva.com/cfare-eshte-dieta-e-mencur-ekspertet-tregojne-se-si-ky-truk-ju-ndihmon-te-humbni-peshe/20%Monthly2017-12-11 12:53
https://presheva.com/dikoviq-pavaresia-e-kosoves-kercenimi-me-i-madh-per-serbine/20%Monthly2017-12-11 12:52
https://presheva.com/presidenti-malazez-deklarohet-per-demarkacionin-ky-eshte-qendrimi-i-tyre/20%Monthly2017-12-11 12:17
https://presheva.com/real-madrid-e-harron-de-gean-kerkon-nje-portier-tjeter/20%Monthly2017-12-11 11:56
https://presheva.com/wenger-giroud-nuk-eshte-ne-shitje-do-te-qendroje/20%Monthly2017-12-11 11:54
https://presheva.com/perballje-gjigandesh-real-psg-dhe-celsi-barcelona/20%Monthly2017-12-11 11:45
https://presheva.com/esra-aqifi-nga-lugina-fitoi-cmimin-e-intepretuesve-me-te-bukur-ne-tirane/20%Monthly2017-12-11 11:35
https://presheva.com/ftoi-fruti-me-shume-cilesi/20%Monthly2017-12-11 11:02
https://presheva.com/bruksel-fillojne-negociatat-per-ceshtjen-e-emrit-te-maqedonise/20%Monthly2017-12-11 10:57
https://presheva.com/unioni-demokratik-shqiptar-garon-me-numer-3-ne-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2017-12-11 10:22
https://presheva.com/volkswagen-up-gti-se-shpejti-edhe-ne-evrope-foto/20%Monthly2017-12-11 09:55
https://presheva.com/nuk-pranohet-kaucioni-lirues-per-meek-mill/20%Monthly2017-12-11 09:47
https://presheva.com/presidenti-i-malit-te-zi-sot-viziton-shqiperine/20%Monthly2017-12-11 09:45
https://presheva.com/midis-stomakut-dhe-trurit-ekziston-lidhja-magjike-e-cila-mund-te-jete-vdekjeprurese/20%Monthly2017-12-11 09:39
https://presheva.com/supa-perplot-vitamina-heq-dy-kilograme-per-vetem-10-dite/20%Monthly2017-12-11 09:36
https://presheva.com/perleshje-fizike-mes-lojtareve-te-cityt-dhe-mourinhos-ky-i-fundit-gjuhet-me-uje-qumesht-dhe-shishe/20%Monthly2017-12-11 09:33
https://presheva.com/gruevski-dorehiqet-nga-drejtimi-i-vmro-dpmne-se/20%Monthly2017-12-11 09:30
https://presheva.com/ylli-i-kosoves-shenon-dy-gola-ne-fitoren-e-lausanne/20%Monthly2017-12-11 09:25
https://presheva.com/integrimi-ne-be-rama-ja-pse-6-muajt-ne-vijim-jane-vendimtare-per-shqiperine/20%Monthly2017-12-11 09:21
https://presheva.com/ruset-arrijne-ne-vushtrri/20%Monthly2017-12-11 09:16
https://presheva.com/zaev-pritet-neser-ta-vizitoj-kosoven/20%Monthly2017-12-11 09:11
https://presheva.com/hyda-per-tepricen-e-puntoreve-dhe-racionalizimin-eshte-pergjegjes-shaip-kamberi/20%Monthly2017-12-11 08:09
https://presheva.com/apn-themelon-nendegen-e-saj-ne-ternocin-e-madh-foto-video/20%Monthly2017-12-10 21:36
https://presheva.com/arifi-ragmi-mustafa-kundershton-organin-por-jo-edhe-rrogen-dokument/20%Monthly2017-12-10 21:08
https://presheva.com/kdnj-viti-2017-pa-permiresime-thelbesore-te-gjendjes-te-te-drejtave-te-njeriut-ne-lugine/20%Monthly2017-12-10 16:38
https://presheva.com/pengohet-inspektimi-i-qendres-ne-raince-militantet-e-pdsh-se-kercnojne-te-pranishmit-foto/20%Monthly2017-12-10 15:27
https://presheva.com/sami-salihu-me-akuzon-per-patriotizem-nje-njeri-qe-iku-refugjat-ne-maqedoni-video/20%Monthly2017-12-10 11:00
https://presheva.com/riza-halimi-ofendon-pronarin-e-kompanis-solid-reagon-kryetari-i-komunes-arifi/20%Monthly2017-12-10 09:14
https://presheva.com/83122/20%Monthly2017-12-10 09:02
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-gjermani-lendohen-dy-veta-nga-maqedonia/20%Monthly2017-12-10 08:55
https://presheva.com/erdogani-kerkon-ndryshim-kufijsh-ne-ballkan/20%Monthly2017-12-10 08:53
https://presheva.com/perfundon-faza-e-pare-e-projektit-ne-rrugen-karposhvideo/20%Monthly2017-12-09 20:08
https://presheva.com/solid-hap-fabriken-gjate-javes-akuzat-e-halimit-i-quan-pallavra/20%Monthly2017-12-09 16:30
https://presheva.com/shqiperimi-sot-do-te-shperndaj-20-000-kontrata-me-30-zotimet-per-secilin-votues/20%Monthly2017-12-09 09:08
https://presheva.com/vuciq-be-se-te-jemi-te-qarte-para-rusise-nuk-e-zgjedhim-nato-n/20%Monthly2017-12-09 09:04
https://presheva.com/nderron-jete-aktori-blerim-peci-video/20%Monthly2017-12-09 08:55
https://presheva.com/mango-me-perfitime-te-mrekullueshme-per-shendetin/20%Monthly2017-12-09 08:49
https://presheva.com/riza-halimi-e-quan-matrapaz-investitorin-nga-suhareka-video/20%Monthly2017-12-08 21:35
https://presheva.com/drejtori-gani-veseli-ka-punesuar-ilegalisht-familjarin-e-tij-ne-shtepine-e-kultures-dokument/20%Monthly2017-12-08 18:17
https://presheva.com/xhbanja-nuk-do-te-jete-pjese-e-serialit-o-sa-mire/20%Monthly2017-12-08 16:37
https://presheva.com/ngrenia-ne-oret-e-vonshme-eshte-me-e-demshme-se-ckemi-menduar-me-pare/20%Monthly2017-12-08 16:30
https://presheva.com/kokaina-e-le-pa-boteror-guerreron-peru-mendon-per-lapadula/20%Monthly2017-12-08 16:27
https://presheva.com/aida-derguti-perdor-nje-fjale-fyese-per-albin-kurtin-foto/20%Monthly2017-12-08 16:22
https://presheva.com/apn-tubim-mbrem-me-banoret-e-stacionit-hekurudhore-dhe-cukarke-video/20%Monthly2017-12-08 13:32
https://presheva.com/peshq-qe-jetojne-ne-thellesi-prej-8-mije-metrash/20%Monthly2017-12-08 13:01
https://presheva.com/shqiptari-ne-zvicer-e-gjen-te-paprekur-kuleten-qe-e-humbi-ne-vitin-2007-foto/20%Monthly2017-12-08 12:16
https://presheva.com/ronaldo-i-biri-do-te-behet-me-i-mire-se-une/20%Monthly2017-12-08 12:15
https://presheva.com/perez-neymarit-eja-ne-madrid-do-ta-fitosh-topin-e-arte/20%Monthly2017-12-08 12:10
https://presheva.com/reagon-icardit-pas-lajmeve-se-ka-marreveshje-me-real-madridin/20%Monthly2017-12-08 12:07
https://presheva.com/super-shtepia-9-milione-euro-me-kopsht-te-brendshem-ure-nga-xhami-e-mur-per-ngjitje/20%Monthly2017-12-08 12:07
https://presheva.com/ronaldo-me-vota-sa-messi-edhe-neymar-se-bashku/20%Monthly2017-12-08 12:05
https://presheva.com/daciq-kerkon-kombinim-nga-amerika-per-kosoven/20%Monthly2017-12-08 11:56
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-geshtenjave/20%Monthly2017-12-08 11:55
https://presheva.com/kunder-demarkacionit-me-pasaporte-shqiptare/20%Monthly2017-12-08 11:51
https://presheva.com/nato-dhe-vendet-partnere-ndihmojne-shqiperine-per-perballimin-e-permbytjeve/20%Monthly2017-12-08 11:50
https://presheva.com/rrogat-e-ardita-sinanit-dhe-organi-i-dhuneshem/20%Monthly2017-12-08 11:47
https://presheva.com/serbia-e-mali-i-zi-te-parat-nga-ballkani-perendimor-ne-be/20%Monthly2017-12-08 10:46
https://presheva.com/lshb-kerkon-referendum-per-ribashkim/20%Monthly2017-12-08 10:42
https://presheva.com/kosova-smerr-pjese-ne-turneun-e-me-te-mireve-ne-rusi-pasi-iu-kerkua-te-garoje-pa-simbole-shteterore/20%Monthly2017-12-08 10:27
https://presheva.com/gruevski-perballe-shume-proceseve-gjyqesore/20%Monthly2017-12-08 10:23
https://presheva.com/transformimi-i-tiranes-veliaj-merr-cmimin-administratori-me-i-mire-i-vitit-2017/20%Monthly2017-12-08 10:15
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-fiton-topin-e-arte-barazon-messin-video/20%Monthly2017-12-08 10:11
https://presheva.com/e-pabesueshme-cfare-ben-erdogani-gjate-debatit-me-presidentin-grek-video/20%Monthly2017-12-08 10:06
https://presheva.com/vuciq-serbia-do-te-luftoje-per-trepcen/20%Monthly2017-12-08 09:59
https://presheva.com/bleron-isufi-nga-zhunica-ze-vendin-e-pare-ne-garat-komunale-ne-not/20%Monthly2017-12-08 09:50
https://presheva.com/serbi-i-dha-1500-euro-per-nusen-shqiptare-ajo-i-iku-para-marteses/20%Monthly2017-12-08 08:53
https://presheva.com/nefail-ibrahimi-sjell-baladen-nje-dite-do-te-kthehesh-video/20%Monthly2017-12-07 22:01
https://presheva.com/arifi-ardita-sinani-refuzon-organin-e-perkohshem-jo-edhe-rrogen-dokument/20%Monthly2017-12-07 20:57
https://presheva.com/banoret-e-bashkesise-lokale-corrotice-tani-me-sherbimet-e-tyre-mjeksore-mund-ti-kryejn-ne-vendin-e-tyre/20%Monthly2017-12-07 19:33
https://presheva.com/zaev-maqedonia-mund-te-jete-qender-transportuese-ne-ballkan/20%Monthly2017-12-07 14:05
https://presheva.com/vuciq-trepca-pjese-e-trashegimise-familjare-dhe-kombetare/20%Monthly2017-12-07 13:29
https://presheva.com/protesta-te-dhunshme-ne-bregun-perendimor-foto-video/20%Monthly2017-12-07 13:02
https://presheva.com/apn-mbajti-tubimin-e-saj-rradhes-me-banoret-e-njesis-456/20%Monthly2017-12-07 12:50
https://presheva.com/studentet-ne-lufte-kunder-gjuhes-se-urrejtjes-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2017-12-07 12:20
https://presheva.com/apple-po-rrezikoni-jeten-nga-karikuesit-e-iphone/20%Monthly2017-12-07 12:10
https://presheva.com/i-gjithe-ballkani-perendimor-te-behet-pjese-e-be-se-njekohesisht/20%Monthly2017-12-07 12:01
https://presheva.com/zyrtare-8-subjekte-politike-ne-zgjedhjet-lokale-te-parakohshme-ne-presheve/20%Monthly2017-12-07 12:01
https://presheva.com/messi-duhet-te-zhdukemi-nese-se-fitojme-kupen-e-botes/20%Monthly2017-12-07 11:19
https://presheva.com/kosova-kerkon-kualifikimin-ne-grup-me-portugaline-irlanden-e-sllovenine/20%Monthly2017-12-07 11:15
https://presheva.com/maqedoni-vrasja-e-kujt-ishte-planifikuar-ne-naten-e-27-prillit/20%Monthly2017-12-07 11:06
https://presheva.com/si-te-perdorni-kungullin-per-te-luftuar-kolesterolin-yndyrnat-dhe-trigliceridet/20%Monthly2017-12-07 11:02
https://presheva.com/fsk-niset-sot-per-operacione-humanitare-ne-shqiperi/20%Monthly2017-12-07 10:57
https://presheva.com/reali-fiton-ngushte-ndaj-dortmundit-shkon-tutje-ne-champions-nga-pozita-e-dyte/20%Monthly2017-12-07 10:52
https://presheva.com/kompania-nissan-sjell-taksite-intelegjente/20%Monthly2017-12-07 10:51
https://presheva.com/maqedoni-xhaferi-realizon-takime-te-rendesishme-ne-uashington/20%Monthly2017-12-07 10:48
https://presheva.com/unicef-ndotja-e-ajrit-e-demton-trurin-e-femijeve/20%Monthly2017-12-07 10:47
https://presheva.com/thaci-takohet-me-presidentin-e-malit-te-zi-marredheniet-midis-dy-vendeve-mbeten-miqesore/20%Monthly2017-12-07 10:42
https://presheva.com/raport-special-i-the-guardian-si-arriti-dua-lipa-qe-te-shpallet-femra-e-vitit-2017/20%Monthly2017-12-07 10:40
https://presheva.com/perplasja-per-kosoven-ne-beograd-cfare-thane-izetbegoviqi-vuciqi-dhe-coviqi-video/20%Monthly2017-12-07 10:38
https://presheva.com/rrisni-floket-me-caj-rozmarine/20%Monthly2017-12-07 10:36
https://presheva.com/forbes-publikon-listen-e-10-kengetareve-me-te-paguar-ne-bote/20%Monthly2017-12-07 09:19
https://presheva.com/vizita-e-erdogan-blindon-athinen/20%Monthly2017-12-07 09:18
https://presheva.com/eshte-shpallur-djathi-me-i-mire-ne-bote-shikoni-si-duket-dhe-cfare-shije-ka/20%Monthly2017-12-07 09:14
https://presheva.com/te-denuarit-pa-faj-ne-rastin-monstra-tregojne-tmerrin-ne-burgje-video/20%Monthly2017-12-07 09:07
https://presheva.com/si-mund-te-perballen-me-njera-tjetren-skuadrat-ne-fazen-tjeter-te-championsit/20%Monthly2017-12-07 09:04
https://presheva.com/ronaldo-thyen-dy-rekorde-te-tjera-ne-champions-league/20%Monthly2017-12-07 09:03
https://presheva.com/apeli-i-le-ne-qeli-albinin-dhe-doniken/20%Monthly2017-12-07 09:01
https://presheva.com/arifi-kundershtaret-e-mi-pa-ide-prej-30-vitesh-ne-pushtet-video/20%Monthly2017-12-06 20:43
https://presheva.com/pese-marifete-per-te-pushuar-lemzen/20%Monthly2017-12-06 19:01
https://presheva.com/grupi-i-dobrosinit-shpallet-i-pafajshem/20%Monthly2017-12-06 18:31
https://presheva.com/konkurs-mbi-ndarjen-e-mjeteve-financiare-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara-ne-komune-te-presheves/20%Monthly2017-12-06 14:20
https://presheva.com/ronaldo-synon-ti-thyeje-sonte-dy-rekorde/20%Monthly2017-12-06 13:41
https://presheva.com/pozicioni-i-bosnjes-rreth-kosoves-i-njejte-si-i-serbise/20%Monthly2017-12-06 13:14
https://presheva.com/si-ta-shmangni-helmimin-nga-ushqimi-i-shpejte/20%Monthly2017-12-06 13:02
https://presheva.com/apple-sjell-nje-ipad-te-ri-me-te-lire/20%Monthly2017-12-06 12:55
https://presheva.com/valverde-topi-i-arte-messi-apo-cristiano-nuk-me-intereson/20%Monthly2017-12-06 12:53
https://presheva.com/instagram-sjell-dicka-te-re/20%Monthly2017-12-06 12:53
https://presheva.com/kosova-meson-kundershtaret-per-kualifikimet-evropianit-u17-dhe-u19/20%Monthly2017-12-06 12:42
https://presheva.com/apn-mbreme-hapi-fushaten-parazgjedhore-ne-b-l-terrnave-video/20%Monthly2017-12-06 12:35
https://presheva.com/50-me-te-urryerit-ne-histori-te-futbollit/20%Monthly2017-12-06 11:26
https://presheva.com/meteorologet-thone-se-ky-dimer-do-te-jete-me-i-ftohti-ne-pese-vitet-e-fundit/20%Monthly2017-12-06 11:18
https://presheva.com/erdogan-shba-perpiqet-ta-shantazhoje-turqine/20%Monthly2017-12-06 11:11
https://presheva.com/courtois-refuzon-rinovimin-me-chelsean/20%Monthly2017-12-06 11:09
https://presheva.com/gjermania-jep-mbi-7-milione-euro-grante-per-kosoven/20%Monthly2017-12-06 11:04
https://presheva.com/prishtine-proteste-e-studenteve-te-fshmn-se-duan-objekt-te-vecante/20%Monthly2017-12-06 10:59
https://presheva.com/reali-me-disa-mungesa-kunder-dortmundit/20%Monthly2017-12-06 10:49
https://presheva.com/momenti-kur-rugova-i-tregoi-popullit-se-vuante-nga-kanceri-video/20%Monthly2017-12-06 10:36
https://presheva.com/ed-sheeran-kengetari-me-i-degjuar-ne-bote-i-vitit-2017/20%Monthly2017-12-06 09:06
https://presheva.com/kercenon-ministri-serb/20%Monthly2017-12-06 08:58
https://presheva.com/arsyet-se-pse-duhet-te-pini-leng-te-rrepave/20%Monthly2017-12-06 08:49
https://presheva.com/google-i-dedikon-10000-persona-nga-stafi-per-te-luftuar-ekstemizmin/20%Monthly2017-12-06 08:44
https://presheva.com/diplomatet-ne-be-pohojne-se-washingtoni-ka-qene-force-kryesore-mbrapa-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2017-12-06 08:40
https://presheva.com/kosova-duhet-ti-plotesoje-dy-kushtet-e-be-se-per-vizat/20%Monthly2017-12-06 08:36
https://presheva.com/serbia-po-formon-njesi-speciale-per-mbrojtjen-e-serbeve-brenda-kosoves/20%Monthly2017-12-06 08:24
https://presheva.com/banoret-e-fshatit-ashane-si-na-mashtruan-per-shume-vite-dhe-asgje-nuk-eshte-punuar-foto/20%Monthly2017-12-06 07:43
https://presheva.com/leter-e-hapur-inspektori-komunal-i-arsimit-ofron-pagen-per-rregullimin-e-salles-se-shkolles-ne-presheve-foto/20%Monthly2017-12-06 06:56
https://presheva.com/ky-eshte-kumanovari-qe-ndihmoi-ne-lirimin-e-shqiptareve-ne-rastin-monstra-dokument/20%Monthly2017-12-06 06:48
https://presheva.com/nje-shprese-per-medvegjen-hapen-vende-te-reja-pune-per-shqiptaret/20%Monthly2017-12-06 06:44
https://presheva.com/historike-perurohen-rezervoaret-per-uje-te-pijshem-ne-presheve-video/20%Monthly2017-12-05 17:30
https://presheva.com/kryetari-arifi-zhvilloi-nje-dreke-pune-me-ambasadorin-e-shba-se-z-kyle-scott/20%Monthly2017-12-05 16:30
https://presheva.com/serbia-ne-pritje-te-dokumentin-per-anetarsimin-ne-be/20%Monthly2017-12-05 14:23
https://presheva.com/thaci-i-thote-be-se-na-imponuat-gjykaten-speciale/20%Monthly2017-12-05 14:20
https://presheva.com/25-vite-nga-dergimi-i-sms-it-te-pare-ne-bote/20%Monthly2017-12-05 14:02
https://presheva.com/icardi-refuzon-realin-jam-mire-me-interin/20%Monthly2017-12-05 13:59
https://presheva.com/kfor-i-mbetet-ne-kosove-ushtria-e-saj-vetem-sipas-kushtetutes/20%Monthly2017-12-05 13:52
https://presheva.com/mogherini-ballkani-perendimor-ne-be-eshte-interes-ekonomik-dhe-i-sigurise/20%Monthly2017-12-05 13:49
https://presheva.com/mogherini-rames-mbeshtesim-luften-kunder-droges-dhe-korrupsionit/20%Monthly2017-12-05 12:13
https://presheva.com/fituesi-i-topit-te-arte-shpallet-kete-te-enjte-ne-kullen-eiffel/20%Monthly2017-12-05 11:07
https://presheva.com/vuciq-kosova-ne-okb-vetem-permes-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2017-12-05 10:29
https://presheva.com/amerika-endrra-e-shqiptareve-ja-sa-kane-marre-green-card-qe-nga-viti-1999/20%Monthly2017-12-05 10:05
https://presheva.com/ushtria-ne-shqiperi-do-te-ndertoje-60-ura-te-shkaterruara-nga-vershimet/20%Monthly2017-12-05 09:26
https://presheva.com/keto-ndeshje-te-liges-se-kampioneve-zhvillohen-sonte/20%Monthly2017-12-05 09:18
https://presheva.com/kosova-dhe-maqedonia-nenshkruajne-marreveshje-per-personat-me-qendrim-te-paligjshem/20%Monthly2017-12-05 09:09
https://presheva.com/vmro-dpmne-vazhdon-protestat-ne-shkup/20%Monthly2017-12-05 08:49
https://presheva.com/shenohet-dita-nderkombetare-e-vullnetarizmit/20%Monthly2017-12-05 08:43
https://presheva.com/talat-xhaferi-e-kemi-ditur-se-me-27-prill-qytetaret-do-futen-ne-parlament-prandaj-nuk-erdhi-ahmeti/20%Monthly2017-12-05 08:12
https://presheva.com/darmanoviq-demarkacioni-tash-eshte-problem-i-kosoves/20%Monthly2017-12-05 08:02
https://presheva.com/apn-publikon-orarin-e-tubimeve-te-fushates-parazgjedhore-foto/20%Monthly2017-12-05 08:00
https://presheva.com/gjyikata-e-apelit-verteton-denimin-e-te-akuzuarve-te-rastit-badovci/20%Monthly2017-12-05 07:58
https://presheva.com/rita-shkelqen-ne-fashion-awards-takohet-me-conor-mcgregor/20%Monthly2017-12-05 07:47
https://presheva.com/truk-qe-do-tju-ndihmoje-te-shkrini-veturen-e-ngrire-per-nje-minute-harroni-gerryerjen-dhe-mundimin/20%Monthly2017-12-05 07:31
https://presheva.com/82641/20%Monthly2017-12-05 07:27
https://presheva.com/permbytjetdemi-rreth-10-milon-e-shteti-merr-persiper-pagesen/20%Monthly2017-12-05 07:23
https://presheva.com/ngrenja-e-mengjesit-parandalon-diabetin-e-tipit-2/20%Monthly2017-12-05 07:42
https://presheva.com/filipine-nisin-hetimet-per-vaksinat-kunder-etheve-tropikale/20%Monthly2017-12-05 07:15
https://presheva.com/zonat-e-permbytura-ne-shqiperi-po-i-kthehen-normalitetit/20%Monthly2017-12-05 07:12
https://presheva.com/nderkombetaret-miratojeni-demarkacionin-eshte-i-sakte/20%Monthly2017-12-05 07:07
https://presheva.com/unmik-u-tregon-si-e-hoqi-interpol-i-haradinajn-nga-lista-e-te-kerkuarve/20%Monthly2017-12-05 07:02
https://presheva.com/vritet-ish-presidenti-i-jemenit/20%Monthly2017-12-04 19:26
https://presheva.com/balotellit-ja-vjedhin-veturen-behet-pjese-e-nje-shakaje-televizive-video/20%Monthly2017-12-04 19:17
https://presheva.com/si-ta-luftosh-dembelizmin/20%Monthly2017-12-04 19:11
https://presheva.com/lojtari-i-man-city-tatuazh-me-trofete-e-fituara-me-realin/20%Monthly2017-12-04 19:07
https://presheva.com/phillips-ndarja-nuk-eshte-opsion-serbia-duhet-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2017-12-04 19:03
https://presheva.com/tottenham-do-te-mund-te-krenohet-jo-vetem-se-do-te-kete-nje-stadium-te-ri/20%Monthly2017-12-04 18:18
https://presheva.com/ditelindja-romantike-e-britney-spears-keshtu-e-befason-i-dashuri/20%Monthly2017-12-04 18:05
https://presheva.com/ish-gjyqtari-i-njohur-e-lash-tottenhamin-ta-humbas-vete-titullin/20%Monthly2017-12-04 17:37
https://presheva.com/artistet-preshevar-ibros-ft-danzo-shenur-dauti-promovojne-kengen-me-te-re-qokollada/20%Monthly2017-12-04 17:49
https://presheva.com/shhlp-ovl-ndihmojne-familjet-e-deshmoreve-foto/20%Monthly2017-12-04 17:15
https://presheva.com/rusia-kerkon-ndihmen-e-nato-s-per-te-luftuar-tregtine-afgane-te-droges/20%Monthly2017-12-04 16:21
https://presheva.com/alberia-edhe-nje-here-tregon-se-plakja-e-ka-harruar-foto/20%Monthly2017-12-04 16:14
https://presheva.com/a-eshte-e-shendetshme-te-mbani-qen-ne-shtepi/20%Monthly2017-12-04 15:42
https://presheva.com/stefanoviq-vuciq-e-ka-larguar-serbine-nga-veriu-i-kosoves/20%Monthly2017-12-04 14:38
https://presheva.com/ambasadori-malazez-deklarohet-per-demarkacionin-me-kosoven/20%Monthly2017-12-04 14:31
https://presheva.com/si-ti-hiqni-pesticidet-nga-frutat-dhe-perimet-e-blera/20%Monthly2017-12-04 14:25
https://presheva.com/hoteli-i-akullit-ne-malet-fagaras-ne-rumani-pritet-te-hapet-me-23-dhjetor-foto/20%Monthly2017-12-04 14:10
https://presheva.com/rritet-eksporti-i-produkteve-kosovare-per-ne-serbi/20%Monthly2017-12-04 13:58
https://presheva.com/shba-mbeshtet-dialogun-e-udhehequr-nga-be-ja/20%Monthly2017-12-04 13:48
https://presheva.com/reali-ofron-nje-superlojtar-dhe-para-per-dybala/20%Monthly2017-12-04 11:46
https://presheva.com/suarez-shuan-endrrat-e-realit-per-neymar/20%Monthly2017-12-04 11:45
https://presheva.com/danilo-deshiron-largimin-nga-city/20%Monthly2017-12-04 11:41
https://presheva.com/hani-keto-fruta-per-me-shume-energji/20%Monthly2017-12-04 11:40
https://presheva.com/arsenal-dhe-tottenham-kerkojne-ceballon/20%Monthly2017-12-04 11:39
https://presheva.com/demarkacioni-dergohet-ne-kuvend/20%Monthly2017-12-04 10:41
https://presheva.com/ambasadoret-kosova-te-luftoje-korrupsionin-dhe-te-fuqizoje-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2017-12-04 10:37
https://presheva.com/enis-bardhi-lojtari-me-i-mire-i-vitit-ne-maqedoni/20%Monthly2017-12-04 10:24
https://presheva.com/courtois-mund-ti-bashkohet-reali-pa-asnje-euro/20%Monthly2017-12-04 10:21
https://presheva.com/bmw-x5-m-me-750-kuajfuqi/20%Monthly2017-12-04 10:19
https://presheva.com/skandal-fondet-nderkombetare-ne-siri-u-shkonin-ekstremisteve/20%Monthly2017-12-04 10:11
https://presheva.com/vulin-flet-per-heqjen-e-haradinajt-nga-lista-e-interpolit/20%Monthly2017-12-04 10:06
https://presheva.com/djathi-ule-rrezikun-nga-sulmi-ne-zemer/20%Monthly2017-12-04 09:53
https://presheva.com/serbia-e-do-perfshirjen-e-ministrit-rus-ne-dialogun-me-kosoven/20%Monthly2017-12-04 09:47
https://presheva.com/apn-zvicra-fuqishem-perkrahin-zotimet-30-pikeshe/20%Monthly2017-12-03 22:31
https://presheva.com/truk-qe-do-tju-ndihmoje-te-shkrini-veturen-e-ngrire/20%Monthly2017-12-03 20:05
https://presheva.com/veriu-i-kosoves-si-nje-bombe-te-kurdisur/20%Monthly2017-12-03 20:02
https://presheva.com/reali-me-ecurine-me-te-dobet-ne-10-vitet-e-fundit/20%Monthly2017-12-03 19:58
https://presheva.com/city-13-fitore-me-radhe-ne-premierlige/20%Monthly2017-12-03 19:56
https://presheva.com/suarez-ne-10-golashenuesit-me-te-mire-te-barcelones/20%Monthly2017-12-03 19:54
https://presheva.com/lr-pdsh-me-numrin-4-ne-listen-zgjedhore/20%Monthly2017-12-03 19:25
https://presheva.com/tmerret-prej-fletarrestimit-te-serbise-mbajne-ish-ushtarin-e-uckse-larg-kosoves-prej-vitesh/20%Monthly2017-12-03 18:51
https://presheva.com/portieri-i-shenoi-gol-milanit-ne-fund-te-ndeshjes/20%Monthly2017-12-03 16:35
https://presheva.com/mbahet-ekspozita-e-ushqimeve-tradicionale-preshevare-video/20%Monthly2017-12-03 16:30
https://presheva.com/bie-importi-i-miellit-nga-serbia-per-rreth-78/20%Monthly2017-12-03 15:05
https://presheva.com/fakte-te-panjohura-mbi-sherbimin-sekret/20%Monthly2017-12-03 14:54
https://presheva.com/kushti-i-vetem-per-te-punuar-ne-gjermani/20%Monthly2017-12-03 14:37
https://presheva.com/serbia-e-mali-i-zi-i-ofrojne-ndihme-shqiperise-pas-permbytjeve/20%Monthly2017-12-03 10:42
https://presheva.com/caji-i-gjelbert-lufton-celulitin-dhe-rregullon-sheqerin-ne-gjak/20%Monthly2017-12-03 10:30
https://presheva.com/gjermania-ofron-nga-1000-euro-per-azilkerkuesit-qe-kthehen-vullnetarisht/20%Monthly2017-12-03 10:16
https://presheva.com/atdhe-nuhiu-ne-top-forme-zgjidhet-lojtar-i-ndeshjes/20%Monthly2017-12-03 08:24
https://presheva.com/nga-viti-1999-deri-2017-ne-kosove-kane-ndodhe-1521-vrasje-me-motive-te-ndryshme/20%Monthly2017-12-03 08:14
https://presheva.com/drecun-vendimi-i-interpol-it-nuk-vlen-per-serbine-do-ta-arrestojme-haradinajn/20%Monthly2017-12-03 08:09
https://presheva.com/diten-e-diel-organizohet-ekspozite-e-ushqimeve-tradicionale-preshevare/20%Monthly2017-12-02 20:34
https://presheva.com/sulm-vdekjeprures-ne-somali-512-te-vrare/20%Monthly2017-12-02 16:32
https://presheva.com/reali-222-dite-pa-treshen-bbc/20%Monthly2017-12-02 16:14
https://presheva.com/zidane-icardi-ne-real/20%Monthly2017-12-02 16:11
https://presheva.com/ozil-tani-ne-shenjestren-manchester/20%Monthly2017-12-02 16:06
https://presheva.com/reagon-serbia-per-heqjen-e-fletarrestit-nga-interpoli-per-haradinaj/20%Monthly2017-12-02 16:02
https://presheva.com/regjisori-zbulon-pse-jack-duhet-te-vdiste-tek-titanik/20%Monthly2017-12-02 15:59
https://presheva.com/celta-vigo-e-ndal-barcelonen-ne-shtepi/20%Monthly2017-12-02 15:53
https://presheva.com/hazard-me-super-paraqitje-ne-fitoren-e-chelseat/20%Monthly2017-12-02 15:50
https://presheva.com/flasin-per-here-te-pare-te-liruarit-e-rastit-monstra-video/20%Monthly2017-12-02 15:46
https://presheva.com/pamje-qe-tregojne-se-si-u-shpetuan-tre-persona-ne-sarande-video/20%Monthly2017-12-02 15:41
https://presheva.com/shtate-te-vertetat-per-guret-ne-veshka/20%Monthly2017-12-02 14:50
https://presheva.com/sabri-fejzullahu-publikon-kengen-e-re-ti-video/20%Monthly2017-12-02 14:45
https://presheva.com/arrestohet-vellai-i-lionel-messit/20%Monthly2017-12-02 14:39
https://presheva.com/filloi-te-fliste-kunder-kosoves-alma-lama-perplaset-me-ambasadorin-serb-ne-itali/20%Monthly2017-12-02 14:35
https://presheva.com/ne-aksident-humb-jeten-70-vjecari-nga-stacini-hekurudhor/20%Monthly2017-12-02 14:16
https://presheva.com/apn-nis-fushaten-parazgjedhore-prezanton-planin-dhe-kandidatet-foto/20%Monthly2017-12-02 00:09
https://presheva.com/lr-pdsh-dorezon-listen-e-kandidateve-per-keshilltare/20%Monthly2017-12-01 23:18
https://presheva.com/rruga-qemal-shehushume-shpejte-me-infrastrukture-te-kompletuar-video/20%Monthly2017-12-01 15:51
https://presheva.com/permbytet-shqiperia-rreziku-me-i-madh-ne-jug-ushtria-evakuon-banoret/20%Monthly2017-12-01 16:28
https://presheva.com/albin-kurti-e-donika-kadaj-mbeten-ne-paraburgim/20%Monthly2017-12-01 16:17
https://presheva.com/ne-rahovice-ne-aksident-lendohet-nje-kembesor-70-vjecar/20%Monthly2017-12-01 11:10
https://presheva.com/kjo-do-te-jete-prurja-e-pare-e-real-madridit-ne-vere/20%Monthly2017-12-01 10:22
https://presheva.com/arrestime-te-reja-ne-maqedoni-mes-tyre-edhe-politikane-dhe-funksionare-shqiptare/20%Monthly2017-12-01 10:12
https://presheva.com/kapet-bosi-serb-i-drogave-sintetike-ne-maqedoni/20%Monthly2017-12-01 10:02
https://presheva.com/kjo-eshte-monstra-e-kim-jong-un-qe-mund-te-godase-shba-ne/20%Monthly2017-12-01 09:46
https://presheva.com/shenohet-dita-boterore-e-hiv-aids-it/20%Monthly2017-12-01 09:41
https://presheva.com/publikohen-fotografi-te-rralla-te-ganimete-jashanices-kur-ishte-nuse/20%Monthly2017-12-01 09:35
https://presheva.com/rregullat-qe-duhet-ti-dini-kur-u-jepni-femijeve-ilace/20%Monthly2017-12-01 09:30
https://presheva.com/redmond-zbulon-fjalet-qe-i-tha-guardiola-pas-perfundimit-te-ndeshjes-foto-video/20%Monthly2017-12-01 09:26
https://presheva.com/daciq-amerikes-i-intereson-ndikimi-rus-ne-rajon/20%Monthly2017-12-01 09:16
https://presheva.com/nje-teknologji-e-re-e-samsung-premton-ngarkimin-e-baterive-te-telefoneve-per-12-minuta/20%Monthly2017-12-01 09:04
https://presheva.com/daciq-shba-te-te-bashkepunojne-me-serbet-popullin-me-te-madh-ne-rajon/20%Monthly2017-12-01 08:59
https://presheva.com/lakra-e-dobishme-ndaj-shume-problemeve-shendetesore/20%Monthly2017-12-01 08:52
https://presheva.com/a-jane-frutat-e-thata-po-aq-te-shendetshme-sa-frutat-e-fresketa/20%Monthly2017-12-01 08:40
https://presheva.com/permbytjet-nga-shiu-ne-shqiperi-video/20%Monthly2017-12-01 08:34
https://presheva.com/pacolli-i-ofron-hise-serbise-ne-vendimmarrje-ne-kosove/20%Monthly2017-12-01 08:25
https://presheva.com/komisioni-i-ri-me-elmente-te-reja-per-demarkacionin/20%Monthly2017-12-01 08:21
https://presheva.com/sot-mbahet-seanca-kunder-kater-deputeteve-te-vv/20%Monthly2017-12-01 08:16