XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/luani-ju-shpall-lufte-cmimeve-te-larta-te-biletave-cyrih-prishtine-cyrih/20%Monthly2018-01-31 22:31
https://presheva.com/flaka-e-janarit/20%Monthly2018-01-31 22:08
https://presheva.com/haradinaj-gjykata-speciale-svihet-ne-pikepyetje/20%Monthly2018-01-31 20:33
https://presheva.com/vuciqi-ska-be-pa-nenshkruar-marreveshje-obliguese-me-kosoven/20%Monthly2018-01-31 18:40
https://presheva.com/korea-jugore-me-600-milione-dollare-ne-krime-te-kriptovalutave/20%Monthly2018-01-31 17:00
https://presheva.com/daciq-dhe-shefi-i-unmik-ut-biseduan-per-situaten-e-sigurise-ne-kosove/20%Monthly2018-01-31 16:56
https://presheva.com/prishtine-identifikohen-pikat-e-ndotjes-se-ajrit/20%Monthly2018-01-31 16:54
https://presheva.com/gaxherri-kek-u-e-ka-obligim-ligjor-qe-te-vendos-elektrofiltrat/20%Monthly2018-01-31 15:39
https://presheva.com/angelina-jolie-nato-ja-te-luftoje-kunder-krimeve-ndaj-femrave/20%Monthly2018-01-31 15:36
https://presheva.com/prishtina-proteston-kunder-ndotjes-se-ajrit/20%Monthly2018-01-31 12:07
https://presheva.com/revista-prestigjioze-time-haradinaj-ne-mesin-e-krereve-me-te-kerkuar-ne-bote/20%Monthly2018-01-31 12:02
https://presheva.com/prishtine-edhe-policia-me-maska/20%Monthly2018-01-31 12:00
https://presheva.com/stoltenberg-pas-zgjidhjes-se-emrit-maqedonia-pjese-e-nato-s/20%Monthly2018-01-31 11:36
https://presheva.com/delawie-qytetaret-e-kosoves-kunder-shfuqizimit-te-speciales/20%Monthly2018-01-31 10:46
https://presheva.com/cufaj-perfshirja-e-haradinajt-ne-listen-e-5-personave-me-te-kerkuar-mungese-drejtesie/20%Monthly2018-01-31 10:41
https://presheva.com/lista-e-zeze-amerikane-ja-kush-gjendet-nga-lugina-e-presheves/20%Monthly2018-01-31 08:02
https://presheva.com/ndalohet-kontrabandimi-i-cigareve-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2018-01-31 07:27
https://presheva.com/facebook-ndalon-reklamat-me-bitcoin/20%Monthly2018-01-31 06:48
https://presheva.com/kosove-nuk-ka-hapje-te-ures-ne-mitrovicen-e-veriut/20%Monthly2018-01-31 06:45
https://presheva.com/21-vite-nga-renia-heroike-e-zahir-pajazitit/20%Monthly2018-01-31 06:39
https://presheva.com/limaj-deri-me-tani-ekzekuzivi-ka-bere-pune-te-medha/20%Monthly2018-01-31 06:31
https://presheva.com/haradinaj-po-e-izolon-kosoven-dhe-veten/20%Monthly2018-01-31 06:26
https://presheva.com/greqia-pakt-kater-pikesh-per-maqedonine/20%Monthly2018-01-31 06:22
https://presheva.com/mustafa-jo-propozimit-te-riza-halimit-per-koalicion-giithperfshires/20%Monthly2018-01-30 22:26
https://presheva.com/riza-halimi-propozon-koalicion-te-gjere-pvd-pdsh-lr-pdsh-dhe-lista-serbe/20%Monthly2018-01-30 19:13
https://presheva.com/shba-i-dhuron-shqiperise-pajisje-per-reagimin-ndaj-katastrofave/20%Monthly2018-01-30 16:25
https://presheva.com/cigaret-elektrike-mund-te-shkaktojn-kancer/20%Monthly2018-01-30 16:21
https://presheva.com/scanner-face-risi-ne-galaxy-s9/20%Monthly2018-01-30 15:55
https://presheva.com/sipas-ekspertit-bitcoin-eshte-bixhoz/20%Monthly2018-01-30 15:44
https://presheva.com/ahmeti-i-kerkon-agjencise-se-mjedisit-qe-ti-publikoje-te-dhenat-per-cilesine-e-ajrit/20%Monthly2018-01-30 15:40
https://presheva.com/prishtine-ndalohet-qarkullimi-7-veturave-sipas-orarit/20%Monthly2018-01-30 13:43
https://presheva.com/shqiperi-opozita-kunder-aeroportit-te-vlores/20%Monthly2018-01-30 11:01
https://presheva.com/mihajloviq-autostrada-nish-prishtine-e-rendesishme-per-serbine-qe-te-dale-ne-porte/20%Monthly2018-01-30 10:59
https://presheva.com/spanja-kunder-kosoves-ne-zgjerimin-e-be-se/20%Monthly2018-01-30 10:57
https://presheva.com/rama-mos-u-merrni-me-lsi-nuk-duhet-humbur-kohe-me-parti-qe-po-shkojne-drejt-rrenimit/20%Monthly2018-01-30 08:53
https://presheva.com/bmw-zyrtarisht-prezanton-serine-8-foto/20%Monthly2018-01-30 07:42
https://presheva.com/keshtu-do-te-duket-samsung-galaxy-s9/20%Monthly2018-01-30 07:39
https://presheva.com/cfare-tregon-ngjyra-e-urines-per-problemet-e-trupit-tone/20%Monthly2018-01-30 07:35
https://presheva.com/laporte-transferohet-tek-city-per-65-milione-euro/20%Monthly2018-01-30 07:33
https://presheva.com/sa-do-te-paguhet-neymar-tek-real-madridi/20%Monthly2018-01-30 07:30
https://presheva.com/deulofeu-i-barcelones-transferohet-tek-watford/20%Monthly2018-01-30 07:27
https://presheva.com/chelsea-refuzon-ta-shese-hazardin-tek-city/20%Monthly2018-01-30 07:25
https://presheva.com/a-i-pergjigjen-evidences-ushtarake-te-rinjte-e-presheves-dhe-bujanocit/20%Monthly2018-01-30 07:19
https://presheva.com/punoi-18-muaj-ndersa-mori-page-per-15-vite-veprimi-i-tij-thuhet-se-ishte-plotesisht-legal/20%Monthly2018-01-30 06:45
https://presheva.com/12-milione-dokumente-te-kosoves-mbahen-ende-ne-serbi/20%Monthly2018-01-30 06:22
https://presheva.com/rritja-e-pages-haradinaj-mund-te-ndiqet-penalisht/20%Monthly2018-01-30 06:19
https://presheva.com/haradinaj-nuk-sheh-hapesire-negocimi-per-demarkacionin-me-homologun-malazias/20%Monthly2018-01-30 06:16
https://presheva.com/erdogan-edi-rama-dhe-vuciq-mysafir-ne-presheve-tek-arifi/20%Monthly2018-01-29 22:14
https://presheva.com/arifi-me-perulesine-me-te-madhe-ju-falenderoj-6864-here-per-perkrahjen-qe-i-dhate-alternatives-per-perqafimin-qe-i-dhate-ndryshimit/20%Monthly2018-01-29 21:30
https://presheva.com/agjencia-kunder-korrupsionit-vendimi-per-rritje-te-pagave-i-jashteligjshem/20%Monthly2018-01-29 16:52
https://presheva.com/maqedoni-lirohen-nga-burgu-1438-persona/20%Monthly2018-01-29 12:14
https://presheva.com/neymar-ronaldo-eshte-shembull-qe-une-e-ndjeke/20%Monthly2018-01-29 07:42
https://presheva.com/dorezimi-i-celesave-te-shtepise-per-familjen-e-asmir-salihut-ne-bilac/20%Monthly2018-01-29 07:22
https://presheva.com/po-te-kthehet-jugosllavia-e-perbashket-ja-si-do-te-ishin-shqiptaret-video/20%Monthly2018-01-29 07:14
https://presheva.com/takimet-ne-greqi-dhe-maqedoni-lidhur-me-ceshtjen-e-emertimit/20%Monthly2018-01-29 07:06
https://presheva.com/haxhiu-po-e-shkaterrojne-shtepine-e-perbashket-para-se-ta-ndertojne-kasollen-e-tyre/20%Monthly2018-01-29 06:54
https://presheva.com/pacolli-gjurmet-per-vrasjen-e-ivanoviqin-ne-veri/20%Monthly2018-01-29 06:51
https://presheva.com/rezultatet-preleminare-ne-njesine-nr-5-ne-presheve/20%Monthly2018-01-28 21:19
https://presheva.com/zvicra-shet-ajer-nga-alpet-20-dollare-per-nje-shishe/20%Monthly2018-01-28 12:53
https://presheva.com/njesia-5-deri-ora-12-45-votojn-300-persona/20%Monthly2018-01-28 14:22
https://presheva.com/u-zgjodh-kryesia-e-re-e-shhlp-se-ne-zvicer/20%Monthly2018-01-28 11:12
https://presheva.com/presheva-rivoton-ne-njesine-nr-5/20%Monthly2018-01-28 08:58
https://presheva.com/ajri-ne-prishtine-vazhdon-te-jete-i-pashendetshem/20%Monthly2018-01-28 08:33
https://presheva.com/tahiri-serbia-seshte-e-gatshme-te-bashkepunoj-per-hetimin-e-krimeve-te-luftes/20%Monthly2018-01-28 08:27
https://presheva.com/dy-shqiptare-njeri-nga-kosova-perleshen-me-thika-ne-zvicer/20%Monthly2018-01-27 21:58
https://presheva.com/te-rinjte-e-beogradit-kunder-fyerjeve-mbeshtesin-shqiptaret-kroatet-e-boshnjaket/20%Monthly2018-01-27 21:56
https://presheva.com/maqedoni-vmro-kerkon-te-terhiqet-ligji-mbi-gjuhet/20%Monthly2018-01-27 18:20
https://presheva.com/tirane-protesta-e-opozites-paqesore-nuk-pati-asnje-incident/20%Monthly2018-01-27 18:14
https://presheva.com/kadare-nderohet-me-cmimin-nderkombetar-nonino-2018/20%Monthly2018-01-27 16:03
https://presheva.com/a-e-dini-sa-paguhen-politikanet-e-ballkanit/20%Monthly2018-01-27 16:00
https://presheva.com/protesta-ne-shqiperi-basha-e-kryemadhi-kerkuan-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-01-27 15:59
https://presheva.com/hahn-i-kerkon-thacit-e-vuciqit-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2018-01-27 15:51
https://presheva.com/berisha-si-trump-ketu-jane-500mije-protestues-foto/20%Monthly2018-01-27 13:43
https://presheva.com/rama-nese-shtyhen-negociatat-me-be-humb-gjithe-rajoni/20%Monthly2018-01-27 13:21
https://presheva.com/djali-i-sali-berishes-i-involvuar-ne-vjedhjen-e-440milion-dollareve/20%Monthly2018-01-27 13:17
https://presheva.com/isa-mustafa-vazhdon-edhe-me-tej-te-mbetet-ne-spital/20%Monthly2018-01-27 13:11
https://presheva.com/sa-serbe-ne-kosove-paguhen-dyfish/20%Monthly2018-01-27 12:28
https://presheva.com/kjo-eshte-rruga-me-e-ngushte-ne-bote-banoret-nuk-blejne-dot-asgje/20%Monthly2018-01-27 10:48
https://presheva.com/preshevari-atdhe-nuhiu-shkelqeu-me-dy-gola-dhe-e-kualifikoi-sheffieldin/20%Monthly2018-01-27 10:43
https://presheva.com/vellau-i-mirsad-ndrecajt-i-reagon-gazetarit-parim-olluri-qe-i-quajti-bandite-pjesetaret-e-grupit-te-kumanoves/20%Monthly2018-01-27 09:23
https://presheva.com/statistikat-kosova-mbulohet-me-mallra-kineze/20%Monthly2018-01-27 09:20
https://presheva.com/zaev-ti-japim-botes-nje-ballkan-te-ri-pa-konflikte/20%Monthly2018-01-27 09:16
https://presheva.com/prishtina-prodhon-mbeturina-gati-sa-gjysma-e-kosoves/20%Monthly2018-01-27 09:11
https://presheva.com/nje-grusht-me-bajame-ne-dite-mbron-zemren/20%Monthly2018-01-27 09:04
https://presheva.com/icardi-zgjedh-klubin-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2018-01-27 08:58
https://presheva.com/reali-pa-alibi-ne-mestalla-villarreali-pret-sociadadin/20%Monthly2018-01-27 08:54
https://presheva.com/thaci-mburret-se-takoi-lideret-boteror-por-mungojne-emrat-dhe-fotografite-e-takimeve/20%Monthly2018-01-26 19:56
https://presheva.com/twitter-sjell-nje-snapchat-te-ri/20%Monthly2018-01-26 18:49
https://presheva.com/vuciq-vendimin-per-kosoven-e-marrim-vetem-ne-dhe-shqiptaret/20%Monthly2018-01-26 17:08
https://presheva.com/nuk-miratohet-mocioni-per-shkarkimin-e-kauboj-gashit/20%Monthly2018-01-26 17:05
https://presheva.com/qeveria-maqedone-tallet-ndau-vetem-5-mije-euro-per-familjen-e-te-djegurve-ne-tetove/20%Monthly2018-01-26 15:06
https://presheva.com/tentim-vrasje-dhunuesit-u-ndalen-kur-menduan-se-sela-kishte-vdeku/20%Monthly2018-01-26 12:23
https://presheva.com/keta-jane-3-vellezerit-dhe-motra-qe-u-dogjen-nga-zjarri-dje-ne-tetove-foto/20%Monthly2018-01-26 11:37
https://presheva.com/ngjela-serbia-e-greqia-sdo-ekzistonin-pa-shqiperine/20%Monthly2018-01-26 11:34
https://presheva.com/kosove-kerkohet-shkarkimi-i-dardan-gashit-pasi-gjuajti-me-arme/20%Monthly2018-01-26 10:56
https://presheva.com/erdogan-i-hap-lufte-shba-ve-ne-siri-video/20%Monthly2018-01-26 09:47
https://presheva.com/kurti-bashkepuntori-i-udb-se-baton-haxhiu-influencon-molliqaj/20%Monthly2018-01-26 09:41
https://presheva.com/fillon-gjykimi-per-tentim-vrasje-ndaj-zijadin-seles/20%Monthly2018-01-26 09:20
https://presheva.com/hahn-takon-thacin-dialogu-kosove-serbi-eshte-kyc-per-progres/20%Monthly2018-01-26 08:45
https://presheva.com/mercedes-amg-c63s-brabus-foto/20%Monthly2018-01-26 07:20
https://presheva.com/caji-i-ben-njerezit-me-kreativ/20%Monthly2018-01-26 07:16
https://presheva.com/keshillojne-mjeket-ja-si-ti-ruani-duart-nga-i-ftofti/20%Monthly2018-01-26 07:15
https://presheva.com/a-do-ta-caktoj-fatin-e-zidane-tek-reali-ndeshja-kunder-psg/20%Monthly2018-01-26 07:13
https://presheva.com/gjyqtari-i-njohur-anglez-e-ndal-ndeshjen-per-ta-respektuar-thirrjen-e-ezanit/20%Monthly2018-01-26 07:09
https://presheva.com/neymari-shpallet-lojtari-i-muajit-dhjetor-ne-france/20%Monthly2018-01-26 07:07
https://presheva.com/messi-lojtari-i-ndeshjes-kunder-espanyol/20%Monthly2018-01-26 07:04
https://presheva.com/tifozet-e-realit-fajsojne-ronaldon-e-benzeman-per-krizen-ne-madrid/20%Monthly2018-01-26 07:01
https://presheva.com/ne-bujanoc-shpallet-epidema-e-fruthit-ne-presheve-te-regjistruara-4-raste/20%Monthly2018-01-26 08:40
https://presheva.com/__trashed-2/20%Monthly2018-01-26 06:48
https://presheva.com/diten-e-diel-me-28-janar-presheva-rivoton-ne-njesine-numer-5/20%Monthly2018-01-26 06:44
https://presheva.com/njihuni-me-shqiptaren-zedhenesen-e-policise-federale-zvicrane/20%Monthly2018-01-26 06:40
https://presheva.com/maqedoni-vershimet-ne-hasanbeg-qytetaret-vazhdojne-te-kerkojne-demshperblim/20%Monthly2018-01-26 06:35
https://presheva.com/dy-arsyet-pse-u-vra-ivanoviq-sipas-albin-kurtit/20%Monthly2018-01-26 06:29
https://presheva.com/molliqaj-kurti-e-trajton-vv-ne-si-te-veten-jane-absurde-deklaratat-e-tij/20%Monthly2018-01-26 06:26
https://presheva.com/rita-ora-ne-brit-awards/20%Monthly2018-01-26 06:19
https://presheva.com/davos-pyetje-provokuese-per-thacin-nga-gazetaret-serb/20%Monthly2018-01-25 16:45
https://presheva.com/tragjedia-ne-tetove-flet-fqinji-degjoheshin-britmat-e-femijeve/20%Monthly2018-01-25 16:39
https://presheva.com/ambasadori-scott-stabiliteti-ne-rajon-varet-nga-kosova-dhe-serbia/20%Monthly2018-01-25 15:30
https://presheva.com/samsung-me-25-shkurt-prezanton-galaxy-s9/20%Monthly2018-01-25 15:25
https://presheva.com/britania-mund-te-ndermarre-masa-kunder-bitcoin/20%Monthly2018-01-25 15:20
https://presheva.com/ish-deputeti-i-vetevendosjes-paralajmeron-parti-te-re/20%Monthly2018-01-25 15:17
https://presheva.com/vuciq-nese-qellimi-i-dialogut-eshte-njohja-e-kosoves-atehere-faleminderit-dhe-lamtumire/20%Monthly2018-01-25 15:11
https://presheva.com/real-madrid-ka-gati-dy-lojtare-dhe-miliona-per-de-gean/20%Monthly2018-01-25 11:57
https://presheva.com/ja-cilat-jane-komunat-me-te-varfra-ne-kosove/20%Monthly2018-01-25 11:50
https://presheva.com/shpend-ahmeti-reagon-ndaj-prononcimeve-te-dardan-molliqaj/20%Monthly2018-01-25 11:08
https://presheva.com/restoranti-ne-beograd-qe-sherben-vetem-njerezve-nga-vendet-qe-skane-njohur-kosoven/20%Monthly2018-01-25 10:34
https://presheva.com/nena-me-4-femije-humb-jeten-ne-nje-zjarr-ne-tetove/20%Monthly2018-01-25 10:29
https://presheva.com/serbia-ankohet-se-kosova-nuk-po-iu-jep-informacione-rreth-vrasjes-se-ivanoviqit/20%Monthly2018-01-25 08:49
https://presheva.com/albin-kurti-flet-per-ngacmime-seksuale-ne-vetevendosje/20%Monthly2018-01-25 08:45
https://presheva.com/neymar-i-gatshem-te-ule-pagen-per-te-luajtur-ne-real-madrid/20%Monthly2018-01-25 07:23
https://presheva.com/coutinho-me-numer-14-qe-dikur-e-veshi-henry-dhe-cruyff/20%Monthly2018-01-25 07:20
https://presheva.com/zidane-une-jam-fajtori-kryesor/20%Monthly2018-01-25 07:16
https://presheva.com/shpenzimet-e-fushates-parazgjedhore-ne-presheve-duhet-te-deklarohen-publikisht/20%Monthly2018-01-25 07:13
https://presheva.com/terheqje-e-eurove-ne-atm-aparatin-e-bankes-komerciale-ne-presheve/20%Monthly2018-01-25 07:09
https://presheva.com/keto-jane-ushqimet-kryesore-jetesore-per-njeriun/20%Monthly2018-01-25 07:15
https://presheva.com/ne-nish-dhe-bujanoc-kapen-shqiptaret-me-13-3-kilogram-droge/20%Monthly2018-01-25 07:03
https://presheva.com/secili-televizion-malazez-qe-e-transmeton-kete-kenge-shqip-televizionet-mund-te-denohen/20%Monthly2018-01-25 06:56
https://presheva.com/parandalohet-plackitja-e-pllakave-te-hekurit-ne-hekurudhen-e-presheves/20%Monthly2018-01-25 06:54
https://presheva.com/shqiperi-mashtrim-9-mln-usd-me-tvsh-ne-pranga-6-biznesmene/20%Monthly2018-01-25 06:51
https://presheva.com/kuvendi-i-kosoves-sot-mban-dy-seanca/20%Monthly2018-01-25 06:48
https://presheva.com/molliqaj-kurti-me-informoi-se-baton-haxhiu-eshte-bashkepuntor-i-udb-es/20%Monthly2018-01-25 06:32
https://presheva.com/pamje-tmerruese-dyshonte-se-e-ema-po-e-dhunonte-vajzen-e-vogel-burri-vendos-nje-kamere-te-fshehte-ne-shtepi-video18/20%Monthly2018-01-24 21:50
https://presheva.com/shqiptari-arian-asllani-aktron-me-robert-de-niron-dhe-al-pacinon/20%Monthly2018-01-24 20:13
https://presheva.com/shkupi-do-ta-ndryshoje-emrat-e-autostrades-dhe-aeroportit-te-shkupit/20%Monthly2018-01-24 19:42
https://presheva.com/kush-eshte-milan-radojicic-njeriu-qe-po-e-lidhin-me-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-01-24 18:51
https://presheva.com/rama-ne-davos-serbia-ne-be-kur-te-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-01-24 18:23
https://presheva.com/efektet-negative-te-kripes-ne-trurin-tuaj/20%Monthly2018-01-24 16:50
https://presheva.com/kosova-ne-grupin-3-te-liges-d-te-garave-te-reja/20%Monthly2018-01-24 16:45
https://presheva.com/pas-vlores-pritet-te-ndertohet-edhe-nje-aeroport-ne-sarande/20%Monthly2018-01-24 16:37
https://presheva.com/haradinaj-nuk-iu-japim-llogari-ambasadoreve-per-gjykaten-speciale/20%Monthly2018-01-24 16:06
https://presheva.com/rama-dhe-vuciq-takohen-ne-davos-te-zvicres/20%Monthly2018-01-24 15:39
https://presheva.com/moravica-njoftim-per-pagesat-e-faturave/20%Monthly2018-01-24 15:28
https://presheva.com/videoja-promovuese-per-shqiperine-po-ben-buje-te-madhe-ne-internet/20%Monthly2018-01-24 13:37
https://presheva.com/thaci-akuzon-rusine-para-lidereve-boterore-se-po-nderhyn-ne-kosove/20%Monthly2018-01-24 13:12
https://presheva.com/sa-paguhen-5-lideret-me-te-fuqishem-ne-bote/20%Monthly2018-01-24 08:53
https://presheva.com/lu-ne-vend-qe-te-fajesoni-shba-ose-be-futjuni-punes-per-reformen-ne-drejtesi/20%Monthly2018-01-24 08:45
https://presheva.com/rama-i-pergjigjet-rusise-do-vijoj-ti-mbroj-shqiptaret-e-maqedonise/20%Monthly2018-01-24 07:43
https://presheva.com/shqiperi-27-femije-jane-prekur-nga-fruthi/20%Monthly2018-01-24 06:53
https://presheva.com/kinezet-perfundojn-ndertimin-e-stacionit-hekurudhor-per-9-ore/20%Monthly2018-01-24 06:49
https://presheva.com/ekonomisti-me-cmimin-nobel-bitcoin-do-te-zhduket/20%Monthly2018-01-24 06:41
https://presheva.com/shenjat-qe-tregojne-se-stresi-po-ju-semur-cdo-dite-nga-pak/20%Monthly2018-01-24 06:34
https://presheva.com/gazetari-serb-te-luftojme-me-shqiptaret/20%Monthly2018-01-24 06:31
https://presheva.com/diaspora-per-10-muaj-dergon-ne-kosove-623-8-milione-euro/20%Monthly2018-01-24 06:16
https://presheva.com/arifi-sigurohen-financat-renovim-gjitheperfshires-i-shtepise-se-shendetit-dhe-shkolles-fillore-ne-rahovice/20%Monthly2018-01-23 21:02
https://presheva.com/real-madrid-monitoron-gjendjen-e-portierit-spanjoll-te-united/20%Monthly2018-01-23 19:20
https://presheva.com/largohet-edhe-nje-legjend-tjeter-nga-barcelona/20%Monthly2018-01-23 19:14
https://presheva.com/vucic-per-te-hyre-ne-be-duhet-te-zgjidhim-ceshtjen-e-kufirit/20%Monthly2018-01-23 19:11
https://presheva.com/analistet-serbe-serbia-i-ka-shpenzuar-zgjidhjet-e-mira-per-kosoven/20%Monthly2018-01-23 19:07
https://presheva.com/akademik-rexhep-ismajli-anetar-nderi-i-shoqates-se-linguisteve-te-amerikes/20%Monthly2018-01-23 17:50
https://presheva.com/ja-sa-paguhen-5-lideret-me-te-fuqishem-ne-bote/20%Monthly2018-01-23 16:17
https://presheva.com/thaci-refuzimi-i-ivanovit-per-ligjin-e-gjuheve-per-keqardhje/20%Monthly2018-01-23 16:13
https://presheva.com/profesori-amerikan-trondite-serbine-vrasja-e-ivanoviqit-eshte-ajo-cfare-i-duhej-kosoves/20%Monthly2018-01-23 14:52
https://presheva.com/droga-nga-shqiperia-ne-greqi-9-3-tone-hashash-gjate-vitit-2017/20%Monthly2018-01-23 13:07
https://presheva.com/kurti-tregon-se-cfare-e-shtyri-te-rikthehet-ne-krye-te-vv-se/20%Monthly2018-01-23 11:41
https://presheva.com/kumanove-anulohet-seanca-gjyqesore-per-rastin-e-vdekjes-se-almir-aliut/20%Monthly2018-01-23 11:18
https://presheva.com/presidenca-bullgare-e-be-se-prezanton-prioritetet-per-kosoven/20%Monthly2018-01-23 06:48
https://presheva.com/vetevendosja-nuk-gjen-qetesi-as-pas-zgjedhjes-se-albin-kurtit/20%Monthly2018-01-23 06:45
https://presheva.com/maqedoni-qeveria-nuk-terheq-ligjin-mbi-gjuhet/20%Monthly2018-01-23 06:35
https://presheva.com/hoti-koalicioni-pan-deshiron-te-ike-nga-drejtesia-nderkombetare/20%Monthly2018-01-23 06:32
https://presheva.com/si-pergjigjet-rama-ne-pyetjen-a-i-ka-kerkuar-vucic-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2018-01-22 20:59
https://presheva.com/a-do-te-largohet-riza-halimi-nga-politika-pas-27-viteve-si-kryetar-i-pvd-se/20%Monthly2018-01-22 18:55
https://presheva.com/kosove-ska-kompromis-per-shkelesit-e-rregullave-ne-trafik/20%Monthly2018-01-22 18:31
https://presheva.com/haradinaj-paralajmeron-rritjen-e-cmimit-te-rrymes/20%Monthly2018-01-22 16:27
https://presheva.com/4-keshilla-per-te-shpetuar-nga-varesia-ndaj-celularit/20%Monthly2018-01-22 16:19
https://presheva.com/kosove-aksioni-kunder-drogave-ne-shkolla-arrestohen-26-persona/20%Monthly2018-01-22 15:34
https://presheva.com/86329/20%Monthly2018-01-22 15:25
https://presheva.com/shkupi-ne-protest-drejtesi-per-almirin/20%Monthly2018-01-22 15:17
https://presheva.com/zyrtare-rivotimi-ne-njesine-numer-5-me-28-janar-dite-e-diel/20%Monthly2018-01-22 11:13
https://presheva.com/kadare-rugova-president-pa-arme-pa-zyre-e-pa-ushtri/20%Monthly2018-01-22 15:05
https://presheva.com/turi-i-cuditshem-i-ragmi-mustafes-ne-tirane-dhe-pse-rama-e-refuzoi/20%Monthly2018-01-22 11:06
https://presheva.com/zgjidhet-albin-kurti-kryetar-i-lvv-se-me-99-te-votave/20%Monthly2018-01-22 11:01
https://presheva.com/maqedonia-e-vardarit-keshtu-do-te-quhet-maqedonia/20%Monthly2018-01-22 10:15
https://presheva.com/si-te-kujdesemi-per-duart-ne-dimer/20%Monthly2018-01-22 10:12
https://presheva.com/gripi-dhe-ftohja-luftohet-me-keto-ereza/20%Monthly2018-01-22 10:10
https://presheva.com/madherisht-ne-charrat-te-zvicres-u-perkujtua-veprimtari-musa-neziri/20%Monthly2018-01-22 10:08
https://presheva.com/deshmi-tronditese-millosheviq-eshte-gjalle-ne-rusi-me-familjevideo/20%Monthly2018-01-22 10:02
https://presheva.com/si-ti-shikoni-lajmet-qe-deshironi-edhe-pas-ndryshimeve-ne-facebook/20%Monthly2018-01-22 07:10
https://presheva.com/ushqimet-e-shendetshme-per-syte-zemren-dhe-veshkat/20%Monthly2018-01-22 07:02
https://presheva.com/suarez-100-gola-ne-la-liga-per-barcelonen-i-pesti-ne-histori/20%Monthly2018-01-22 06:56
https://presheva.com/erdogan-bashke-me-shqiptaret-dhe-boshnjaket-jemi-80-milione/20%Monthly2018-01-22 06:48
https://presheva.com/ushtari-kanadez-pas-24-vjet-kerkimi-e-gjen-djaloshin-boshnjak-qe-e-kishte-takuar-gjate-luftes/20%Monthly2018-01-22 06:46
https://presheva.com/a-do-te-protestojne-shqiptaret-ne-maqedoni-flet-ziadin-sela/20%Monthly2018-01-21 22:12
https://presheva.com/rroga-ne-maqedoni-harxhohet-per-dy-jave-qytetaret-te-zhytur-ne-kredi/20%Monthly2018-01-21 22:10
https://presheva.com/shpallen-rezultatet-e-para-nga-vv-kurti-merr-98-82-te-votave/20%Monthly2018-01-21 22:06
https://presheva.com/papergjegjesia-e-liderve-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2018-01-21 20:51
https://presheva.com/protesta-ne-greqi-per-ceshtjen-e-emrit-maqedoni/20%Monthly2018-01-21 19:55
https://presheva.com/berisha-rama-nuk-lejon-vendosjen-e-shtatores-se-presidentit-rugova-ne-tirane/20%Monthly2018-01-21 18:16
https://presheva.com/vritet-studentja-arjela-murati-midis-tiranes/20%Monthly2018-01-21 18:14
https://presheva.com/vulin-kunder-ambasadorit-francez-ligjerata-te-tilla-mbaja-prishtines/20%Monthly2018-01-21 16:45
https://presheva.com/reagojne-partite-shqiptare-kunder-rikualifikimit-te-rastit-te-almir-aliut/20%Monthly2018-01-21 16:43
https://presheva.com/adnan-merovci-zbulon-nje-foto-te-papublikuar-me-pare-te-rugoves-ne-amerike/20%Monthly2018-01-21 16:39
https://presheva.com/digjet-flamuri-i-be-se-ne-protesten-kunder-gjuhes-shqipe-ne-shkup-video/20%Monthly2018-01-21 14:22
https://presheva.com/apple-kompania-me-e-pelqyer-per-11-vite/20%Monthly2018-01-21 09:34
https://presheva.com/facebook-do-tu-jape-prioritet-lajmeve-nga-burime-te-besueshme/20%Monthly2018-01-21 09:35
https://presheva.com/maqedoni-vmro-nuk-jemi-kunder-shqiptareve/20%Monthly2018-01-21 09:09
https://presheva.com/prishtine-haradinaj-ben-homazhe-te-varri-i-rugoves/20%Monthly2018-01-21 09:03
https://presheva.com/hajduti-shqiptar-hidhet-nga-kati-i-peste-per-ti-shpetuar-policise/20%Monthly2018-01-21 08:59
https://presheva.com/eksperti-amerikan-vrasja-e-oliver-ivanovicit-mund-ta-tensionoje-gjendjen-ne-kosove/20%Monthly2018-01-21 08:54
https://presheva.com/sot-12-vite-nga-vdekja-e-presidentit-ibrahim-rugova/20%Monthly2018-01-20 23:27
https://presheva.com/haziri-nuk-do-te-ndalemi-derisa-kosova-lindore-ti-bashkohet-kosoves-video/20%Monthly2018-01-20 23:22
https://presheva.com/kosove-serbet-kerkojne-nga-vuciwi-arme-dhe-kthimin-e-ushtrise-serbe/20%Monthly2018-01-20 23:15
https://presheva.com/kush-i-dha-leje-shefit-te-bia-s-ta-vizitoje-kosoven-bashke-me-vuciqin-video/20%Monthly2018-01-20 21:02
https://presheva.com/kush-eshte-vajza-qe-po-ben-krenare-shqiptaret-e-amerikes/20%Monthly2018-01-20 20:58
https://presheva.com/maqedonia-vendi-me-me-shume-festa-zyrtare-ne-rajon/20%Monthly2018-01-20 19:10
https://presheva.com/kosove-incident-ne-konferencen-e-vuciqit-video/20%Monthly2018-01-20 15:58
https://presheva.com/berisha-jonuz-musliu-luftetari-i-paepur-i-ceshtjes-se-drejte-te-shqiptareve-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-01-20 14:57
https://presheva.com/vizita-e-vuciqit-ne-kosove-e-organizuar-per-qellime-propagandistike/20%Monthly2018-01-20 14:52
https://presheva.com/gjykata-vendos-vetem-ne-njesin-zgjedhore-5-ne-presheve-votohet/20%Monthly2018-01-20 14:36
https://presheva.com/media-ruse-dhe-serbe-japin-lajme-te-rrejshme-per-arrestime-ne-kosove/20%Monthly2018-01-20 13:39
https://presheva.com/albin-kurti-neser-zgjidhet-kryetar-i-vetevendosjes/20%Monthly2018-01-20 13:35
https://presheva.com/a-e-dini-qe-sa-vite-serbia-u-bojkotua-nga-presidentet-amerikane/20%Monthly2018-01-20 11:43
https://presheva.com/haradinaj-jeta-e-musliut-ka-nje-kuptim-perpjekje-per-te-drejten-e-popullit-te-vet/20%Monthly2018-01-20 11:41
https://presheva.com/pese-vjet-nga-heqja-e-lapidarit-te-ucpmb-se/20%Monthly2018-01-20 08:36
https://presheva.com/haziri-junuz-musliu-po-iken-me-sy-te-hapur/20%Monthly2018-01-20 08:32
https://presheva.com/vuciq-sot-viziton-kosoven/20%Monthly2018-01-20 07:53
https://presheva.com/cfare-te-hame-ne-mengjes/20%Monthly2018-01-20 07:49
https://presheva.com/ymeri-e-kemi-zhgenjyer-elektoratin-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-01-20 07:43
https://presheva.com/kosove-plagoset-vellau-i-deputetit-rexhep-selimi/20%Monthly2018-01-20 07:37
https://presheva.com/agjenda-e-varrimit-te-kryetarit-te-knsh-jonuz-musliut-e-shtune-20-janar/20%Monthly2018-01-20 07:32
https://presheva.com/in-memoriam-jonuz-musliu-1959-2018/20%Monthly2018-01-19 20:58
https://presheva.com/jonuz-musliu-varroset-ne-koncul-me-namazin-e-ikindise/20%Monthly2018-01-19 20:30
https://presheva.com/arriti-trupi-i-pajete-i-jonuz-musliut-fsk-ne-pritje-ceremoniale-foto/20%Monthly2018-01-19 20:46
https://presheva.com/lr-pdsh-vdekja-e-jonuz-musliut-humbje-e-tere-lugines/20%Monthly2018-01-19 19:41
https://presheva.com/bujanoc-seance-komemorative-kushtuar-jonuz-musliut/20%Monthly2018-01-19 18:49
https://presheva.com/granit-xhaka-do-te-jap-gjithcka-neser-kunder-crystal-palacet/20%Monthly2018-01-19 18:32
https://presheva.com/jepini-foton-google-dhe-ai-ju-gjen-binjakun-artistik-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2018-01-19 18:28
https://presheva.com/turqia-intensifikon-bombardimin-e-kurdeve-ne-siri/20%Monthly2018-01-19 18:23
https://presheva.com/zbulohet-cfare-tha-dardan-molliqaj-ne-peje-vetevendosje-do-te-ndahet-ne-dysh/20%Monthly2018-01-19 18:20
https://presheva.com/molliqaj-ismajl-kurteshi-leshon-deklarata-te-paverteta-qe-permbajne-gjuhe-percarese/20%Monthly2018-01-19 18:17
https://presheva.com/grafite-vdekje-per-shqiptaret-edhe-ne-serbi/20%Monthly2018-01-19 18:07
https://presheva.com/autoritetet-ne-kosove-nuk-kane-plan-te-vecante-per-viziten-e-vuciqit/20%Monthly2018-01-19 16:58
https://presheva.com/perdhunohen-dy-vajza-te-mitura-ne-tetove/20%Monthly2018-01-19 16:49
https://presheva.com/rrefimi-tmerrues-i-gazetarit-si-me-rrahu-per-vdekje-banda-e-ivanovicit/20%Monthly2018-01-19 15:42
https://presheva.com/gjuriq-vizita-e-vuciqit-ne-kosove-e-komplikuar-por-e-domosdoshme/20%Monthly2018-01-19 15:20
https://presheva.com/policia-e-kosoves-per-dy-jave-shqiptoi-15092-gjoba/20%Monthly2018-01-19 15:07
https://presheva.com/hahn-mali-i-zi-dhe-serbia-me-afer-be-se/20%Monthly2018-01-19 14:57
https://presheva.com/shkup-mashtrohet-i-moshuari-ia-marrin-rreth-1000-euro/20%Monthly2018-01-19 14:51
https://presheva.com/haradinaj-marre-te-jepet-territor-per-vizat/20%Monthly2018-01-19 14:40
https://presheva.com/veteranet-e-uck-se-ambasadoreve-mos-beni-presion-kuvendi-ta-shfuqizoje-specialen/20%Monthly2018-01-19 12:21
https://presheva.com/buke-e-bardhe-apo-e-zeze-per-te-mos-shtuar-ne-peshe/20%Monthly2018-01-19 11:16
https://presheva.com/pse-tek-njerezit-shkaktohet-alergjia/20%Monthly2018-01-19 11:14
https://presheva.com/aubameyangun-dhe-mkhitaryanin-ne-arsenal/20%Monthly2018-01-19 11:11
https://presheva.com/shpend-ahmeti-nuk-pajtohem-me-platformen-e-albin-kurtit/20%Monthly2018-01-19 10:58
https://presheva.com/te-vetmuarit-kane-mundesi-tri-here-me-te-medha-te-pesojne-sulm-ne-zemer/20%Monthly2018-01-19 10:54
https://presheva.com/whatsapp-business-falas-per-android/20%Monthly2018-01-19 10:51
https://presheva.com/maqedoni-deputetet-e-opozites-shume-here-me-aktiv-se-ata-te-pozites/20%Monthly2018-01-19 10:47
https://presheva.com/itali-konfiskohen-217-kg-droge-arrestohen-dy-shqiptare/20%Monthly2018-01-19 10:42
https://presheva.com/berisha-rama-kryegjykates-i-narkoshtetit-te-tij/20%Monthly2018-01-19 10:39
https://presheva.com/shqiperi-aksion-kunder-piraterise-televizive-3-te-arrestuar/20%Monthly2018-01-19 10:36
https://presheva.com/prishtina-i-ofron-ndihme-beogradit-per-tu-zbardhur-krimet-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2018-01-19 10:32
https://presheva.com/alternativa-socialdemokrate-partia-e-re-e-visar-ymerit/20%Monthly2018-01-19 09:31
https://presheva.com/%e2%80%8breal-madrid-klubi-me-i-mire-i-vitit-2017/20%Monthly2018-01-19 09:17
https://presheva.com/presidenti-i-shqiperise-kosova-ta-ratifikoje-demarkacionin-te-mos-pengohet-gjykata-speciale/20%Monthly2018-01-19 09:15
https://presheva.com/arifi-ndarja-nga-jeta-e-jonuz-musliut-eshte-nje-humbje-e-madhe-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-01-19 09:13
https://presheva.com/haziri-jonuz-musliu-krejt-jeten-e-tij-ia-kushtoi-avancimit-te-te-drejtave-te-shqiptareve/20%Monthly2018-01-19 09:09
https://presheva.com/ne-fund-te-janarit-hapet-fabrika-e-yumco-s-ne-bujanoc/20%Monthly2018-01-19 09:06
https://presheva.com/lufta-me-deklarata-kosove-serbi/20%Monthly2018-01-19 08:57
https://presheva.com/9-semundje-qe-vijn-nga-stresi/20%Monthly2018-01-19 07:01
https://presheva.com/rreziku-qe-vjen-nga-vaji-i-palmes/20%Monthly2018-01-19 06:50
https://presheva.com/ky-eshte-serbi-qe-akuzohet-per-vrasjen-e-ivanovicit/20%Monthly2018-01-19 06:24
https://presheva.com/maqedoni-ne-manastir-kerkohet-vdekje-per-shqiptaret/20%Monthly2018-01-18 19:58
https://presheva.com/the-guardian-shqiptarja-gjendet-e-vdekur-ne-nje-kanal-te-frances-a-e-njihni/20%Monthly2018-01-18 19:39
https://presheva.com/plani-i-170-agjenteve-te-putinit-dhe-serbise-per-trazira-ne-maqedoni-dhe-kosove/20%Monthly2018-01-18 19:33
https://presheva.com/portali-kroat-ekskluzivisht-nga-beogradi-ivanoviq-u-vra-nga-sherbimi-sekret-serb/20%Monthly2018-01-18 19:22
https://presheva.com/stoltenberg-maqedonia-si-asnjehere-me-pare-afer-nato-s/20%Monthly2018-01-18 17:05
https://presheva.com/ovl-ucpmb-bujanoc-te-qofte-i-lehte-dheu-jonuz-musliu/20%Monthly2018-01-18 16:19
https://presheva.com/haradinaj-i-kemi-kerkuar-be-se-qe-dialogut-te-hyje-ne-fazen-final/20%Monthly2018-01-18 15:36
https://presheva.com/presidenti-i-republikes-se-kosoves-hashim-thaci-ka-ngushelluar-familjen-e-te-ndjerit-jonuz-musliu/20%Monthly2018-01-18 13:53
https://presheva.com/kryeministri-haradinaj-ngushellon-familjen-e-jonuz-musliut/20%Monthly2018-01-18 13:35
https://presheva.com/sondazh-a-e-duan-tifozet-ronaldon/20%Monthly2018-01-18 12:45
https://presheva.com/zyrtare-pique-te-barcelona-deri-ne-vitin-2022/20%Monthly2018-01-18 12:38
https://presheva.com/konkurs-mbi-ndarjen-e-mjeteve-financiare-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara-ne-presheve/20%Monthly2018-01-18 12:32
https://presheva.com/nderroi-jete-jonuz-musliu-kryetari-i-knsh-lpd-dhe-kuvendit-te-bujanocit/20%Monthly2018-01-18 11:26
https://presheva.com/prishtine-deshton-shfuqizimi-i-gjykates-speciale-per-te-treten-here-me-rradhe/20%Monthly2018-01-18 11:02
https://presheva.com/gruja-e-ivanoviqit-kurre-nuk-do-te-shkoje-ne-kosove/20%Monthly2018-01-18 10:59
https://presheva.com/kosova-vend-i-pare-me-i-lire-ne-rajon-per-jetese/20%Monthly2018-01-18 10:55
https://presheva.com/maqedoni-skenderbeu-pulle-poste-ne-dy-gjuhe/20%Monthly2018-01-18 10:51
https://presheva.com/vrau-bashkeshorten-greke-shqiptari-ka-nje-kerkese-nga-qelia-e-burgut-dua-te-flas-me-femijet/20%Monthly2018-01-18 10:45
https://presheva.com/zbulohet-harta-qe-serbet-kane-bere-gati-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-01-18 10:40
https://presheva.com/te-henen-shefqet-krasniqi-para-gjykates-akuzohet-per-terrorizem/20%Monthly2018-01-18 10:37
https://presheva.com/miliarderi-zviceran-denohet-me-310-mije-franga-per-shkak-te-tejkalimit-te-shpejtesise/20%Monthly2018-01-18 10:10
https://presheva.com/ambasadori-donald-lu-sdua-me-premtime-por-rezultate/20%Monthly2018-01-18 10:08
https://presheva.com/serbia-beson-se-do-ti-zbuloje-vrasesit-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2018-01-18 08:52
https://presheva.com/luftoni-diabetin-me-veze-te-ziera-dhe-uthull/20%Monthly2018-01-18 07:17
https://presheva.com/real-madridi-njehere-kbc-pastaj-bbc-tani-do-te-jete-nhl/20%Monthly2018-01-18 07:10
https://presheva.com/zyrtare-walcott-nenshkruan-me-evertonin/20%Monthly2018-01-18 06:52
https://presheva.com/maqedoni-arsimtaret-protestojne-per-page-me-te-larte-kerkojne-600-700e-ne-muaj/20%Monthly2018-01-18 06:49
https://presheva.com/avulli-i-nxehte-qe-del-ne-qender-te-bujanocit-shqeteson-qytetaret/20%Monthly2018-01-18 06:48
https://presheva.com/shba-11-shqiptare-te-arrestuar-ne-new-york-per-droge/20%Monthly2018-01-18 06:37
https://presheva.com/pacolli-te-pershpejtohet-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-01-18 06:28
https://presheva.com/pala-kosovare-e-vendosur-per-rifillim-te-dialogut/20%Monthly2018-01-18 06:22
https://presheva.com/aktoret-e-serialit-o-sa-mire-vizitojne-presheven-bejne-xhirime-te-serialit-ne-presheve-foto/20%Monthly2018-01-17 22:03
https://presheva.com/kujt-i-takon-levizja-besa/20%Monthly2018-01-17 22:00
https://presheva.com/qe-nga-shtatori-hapet-njesia-e-gjykates-dhe-prokurorise-themelore-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2018-01-17 20:18
https://presheva.com/deri-ne-korrik-te-ketij-viti-nxenesit-e-lugines-se-presheves-do-te-pajisen-me-43-tekste-shkollore/20%Monthly2018-01-17 17:46
https://presheva.com/mundesi-punesimi-ne-aeroportin-e-minhenit-ja-konkursi/20%Monthly2018-01-17 12:35
https://presheva.com/shesheli-akuzon-shqiptaret-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-01-17 12:23
https://presheva.com/myftaraj-erdoganit-do-ti-ike-koka-nese-vjen-ne-tirane/20%Monthly2018-01-17 11:56
https://presheva.com/cila-ushtri-eshte-me-e-forte-e-shqiperise-apo-serbise-video/20%Monthly2018-01-17 11:51
https://presheva.com/mediat-gjermane-veriu-i-kosoves-bastion-i-mafias/20%Monthly2018-01-17 11:18
https://presheva.com/gjakove-shqiptari-i-jep-fund-jetes-tek-varri-i-babait/20%Monthly2018-01-17 10:56
https://presheva.com/vucic-viziton-kosoven-ne-fundjave/20%Monthly2018-01-17 10:52
https://presheva.com/maqedoni-te-dielen-protesta-kunder-ligjit-per-perdorimin-e-gjuhes-shqipe/20%Monthly2018-01-17 10:49
https://presheva.com/delawie-deputetet-qe-mbeshtesin-shfuqizimin-e-gjykates-speciale-do-te-kene-pasoja/20%Monthly2018-01-17 10:45
https://presheva.com/pronari-i-makines-i-involvuar-ne-atentatin-e-ivanoviqit-eshte-i-vdekur/20%Monthly2018-01-17 09:28
https://presheva.com/zyrtare-gjelbrim-taipi-nga-terrnoci-nenshkruan-per-grasshopperin/20%Monthly2018-01-17 09:16
https://presheva.com/atdhe-nuhiu-kualifikon-sheffieldin-ne-raundin-tjeter-te-kupes-fa-video/20%Monthly2018-01-17 09:14
https://presheva.com/mergimtari-nga-lugina-qe-deponoj-80-mije-franga-per-fondin-vendlindja-therret/20%Monthly2018-01-17 09:12
https://presheva.com/joshua-nuk-ka-njeri-ne-bote-qe-mund-te-me-ndal/20%Monthly2018-01-17 09:04
https://presheva.com/serbia-kercenon-ska-dialog-pa-u-zbardhur-vrasja-e-ivanovicit/20%Monthly2018-01-17 09:02
https://presheva.com/ja-sa-do-te-mungoj-dembele/20%Monthly2018-01-17 08:54
https://presheva.com/zidane-e-deshiron-ronaldon-ne-rezerve-por-nuk-guxon-tia-thote/20%Monthly2018-01-17 08:52
https://presheva.com/ja-sa-shqiptare-jetojne-ne-zvicer/20%Monthly2018-01-17 07:31
https://presheva.com/shqiptari-e-detyron-te-aterroje-avionin-qe-fluturonte-new-york-cyrih/20%Monthly2018-01-17 07:09
https://presheva.com/zvicer-kapen-400kg-droge-shqiptaret-e-paguan-me-bitcoin/20%Monthly2018-01-17 07:06
https://presheva.com/cfare-shkruajne-gazetat-serbe-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-01-17 07:02
https://presheva.com/real-madridi-pret-te-zgjidh-krizen-me-nje-galaktikos-te-ri/20%Monthly2018-01-16 12:43
https://presheva.com/zbulohet-plani-serbet-ngriten-njesi-speciale-per-trazira-ne-kosove/20%Monthly2018-01-16 12:26
https://presheva.com/serbet-po-frikesohen-nga-serbet-dhe-jo-nga-shqiptaret-oliver-ivanovic-akuza-beogradit-pak-muaj-me-pare-dok/20%Monthly2018-01-16 11:08
https://presheva.com/miftari-ende-nuk-dihet-kur-do-te-perseriten-zgjedhjet-pritet-vendimi-i-gjykates/20%Monthly2018-01-16 09:50
https://presheva.com/serbia-nderpret-bisedimet-ne-bruksel-shkak-vrasja-e-ivanoviqit-dhe-kercenimi-i-veselit/20%Monthly2018-01-16 09:34
https://presheva.com/vritet-me-arme-zjarri-lideri-i-serbeve-te-veriut-oliver-ivanoviq/20%Monthly2018-01-16 09:03
https://presheva.com/shkembimi-i-shekullit-plani-i-menduar-veren-e-kaluar/20%Monthly2018-01-16 07:47
https://presheva.com/arifi-kkz-ja-e-manipuluar-dhe-kapur-nga-shefet-e-tyre/20%Monthly2018-01-16 07:16
https://presheva.com/biznesmeni-shqiptar-ua-jep-punetoreve-rrogen-e-14-te-falemnderit-o-allah-qe-me-mundesove-te-perjetoj-kete-dite/20%Monthly2018-01-16 06:46
https://presheva.com/presheva-munde-te-mos-shkoje-ne-rivotim/20%Monthly2018-01-15 23:04
https://presheva.com/komuna-e-bujanocit-anashkalon-perdorimin-e-gjuhes-shqipe-ne-ueb-faqe/20%Monthly2018-01-15 23:02
https://presheva.com/paralajmerimi-i-veselit-serbia-mos-ta-provon-te-kthehet-se-me-nuk-do-te-ndalemi-deri-ne-nish/20%Monthly2018-01-15 22:56
https://presheva.com/kush-eshte-shqiptari-qe-eshte-keshilltar-i-erdoganit/20%Monthly2018-01-15 08:25
https://presheva.com/ne-fabriken-yumco-qe-do-te-hapet-ne-bujanoc-nga-50-puntore-vetem-5-shqiptare/20%Monthly2018-01-15 08:18
https://presheva.com/parandalohet-vetvrasja-e-nje-te-burgosuri-nga-bujanoci-ne-burgun-e-nishit/20%Monthly2018-01-15 07:33
https://presheva.com/arsiq-shkembimi-i-territoreve-nje-opsion-i-pamundur-dhe-i-keq/20%Monthly2018-01-15 07:25
https://presheva.com/digjet-nje-shtepi-ne-raince-per-fat-te-mire-pa-viktima-ne-njerez/20%Monthly2018-01-14 19:51
https://presheva.com/riza-halimi-haradinaj-nuk-do-duhej-te-takohet-me-perfaqesues-jolegjitim-te-presheves/20%Monthly2018-01-14 14:06
https://presheva.com/gargarisni-gojen-me-caj-per-te-pasur-dhembe-me-te-paster/20%Monthly2018-01-14 12:29
https://presheva.com/cima-publikon-nje-foto-te-vjeter-te-treshi-persheshit/20%Monthly2018-01-14 12:25
https://presheva.com/shba-hapesirat-shqiptare-ne-ballkan-nuk-kercenohen-nga-ndikimi-rus/20%Monthly2018-01-14 12:23
https://presheva.com/kush-rrezikohet-nga-gripi-sezonal/20%Monthly2018-01-14 12:09
https://presheva.com/amerikanet-paralajmerohen-per-mundesine-e-sulmeve-terroriste-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2018-01-14 12:05
https://presheva.com/nje-menyre-krejtesisht-natyrale-per-te-luftuar-diabetin/20%Monthly2018-01-14 11:57
https://presheva.com/kur-madeleine-albright-ua-tregonte-vendin-serbeve-serbe-te-peshtire-ju-jeni-kriminele-lufte/20%Monthly2018-01-14 11:52
https://presheva.com/florjan-binaj-tregon-arsyen-pse-nuk-pelqen-te-beje-publike-jeten-private/20%Monthly2018-01-14 11:42
https://presheva.com/ky-gabim-qe-beni-cdo-mengjes-nuk-ju-lejon-te-humbni-peshe/20%Monthly2018-01-14 11:39
https://presheva.com/bbc-dua-lipa-nga-kosova-ne-londer-per-tu-bere-nje-yll-i-vertete/20%Monthly2018-01-14 11:30
https://presheva.com/new-york-times-bota-me-sy-kah-kosova-ndersa-pritet-te-arrestohen-figura-kyce-politike/20%Monthly2018-01-14 11:27
https://presheva.com/lezetqendra-e-sali-babes-6/20%Monthly2018-01-13 22:54
https://presheva.com/fotografia-e-shqiptarit-nga-tetova-qe-tronditi-boten-si-u-vra-nga-tigrat-e-arkanit/20%Monthly2018-01-13 22:50
https://presheva.com/shtrenjtohet-tatimi-per-regjistrimin-e-veturave-foto/20%Monthly2018-01-13 22:49
https://presheva.com/te-marten-takimi-i-radhes-kosove-serbi-ne-bruksel-video/20%Monthly2018-01-13 09:38
https://presheva.com/ja-te-gjitha-akuzat-tronditese-te-bera-nga-shkumbin-mehmeti-per-vrasjen-e-mustafes-zemajt-hajdarajt-tolajt/20%Monthly2018-01-13 09:01
https://presheva.com/revista-zvicerane-vizitoni-shqiperine-plazhe-te-tille-i-gjeni-vetem-ne-karaibe/20%Monthly2018-01-13 08:58
https://presheva.com/5-milione-euro-iu-ofruan-per-formimin-e-qeverise-por-i-refuzoi-ky-eshte-politikani-shqiptar-ne-maqedoni-foto/20%Monthly2018-01-13 08:55
https://presheva.com/pas-40-ditesh-erresire-shohin-diellin-qe-lind-video/20%Monthly2018-01-12 21:51
https://presheva.com/zidane-nuk-kemi-nevoje-per-blerje-ne-janar/20%Monthly2018-01-12 18:45
https://presheva.com/te-merkuren-do-te-tentohet-per-shfuqizimin-e-gjykates-speciale/20%Monthly2018-01-12 18:41
https://presheva.com/thaci-mbi-1-milione-dollare-per-te-permisuar-raportin-me-shba/20%Monthly2018-01-12 18:37
https://presheva.com/salah-nuk-me-shqetesojne-zerat-qe-me-lidhin-me-realin/20%Monthly2018-01-12 15:15
https://presheva.com/low-zevendesues-i-zidane/20%Monthly2018-01-12 15:12
https://presheva.com/ekipet-qe-do-te-perballen-ne-cerekfinale-te-kupes-se-mbretit/20%Monthly2018-01-12 15:05
https://presheva.com/shhlp-ne-zvicer-falenderon-te-gjithe-ata-qe-e-mbeshteten-per-vitin-2017-2/20%Monthly2018-01-12 13:20
https://presheva.com/arifi-dhe-salihu-kerkojne-nga-kryeministri-haradinaj-perfshirjen-e-lugines-ne-dialogun-e-brukselit-foto/20%Monthly2018-01-12 12:43
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-kapet-tetovari-me-pistolete-me-gas/20%Monthly2018-01-12 12:10
https://presheva.com/pasaporta-me-e-fuqishme-serish-prin-gjermania/20%Monthly2018-01-12 08:20
https://presheva.com/kush-eshte-vajza-bukuroshe-qe-fotografon-cdo-dite-edi-ramen/20%Monthly2018-01-12 08:17
https://presheva.com/si-te-kontrolloni-reagimet-agresive-te-femijes/20%Monthly2018-01-12 08:14
https://presheva.com/gersheti-per-cdo-dite-frizure-e-persosur-me-tri-veprime/20%Monthly2018-01-12 08:12
https://presheva.com/capital-t-sjell-kengen-yoko-ono-video/20%Monthly2018-01-12 08:10
https://presheva.com/me-ne-fund-dime-perse-duhanxhinjte-ne-mengjes-patjeter-duhet-te-ndezin-cigaren-kur-e-pine-kafene/20%Monthly2018-01-12 08:06
https://presheva.com/mesazhi-i-ali-ahmeti-per-shqiptaret-pas-miratimit-te-ligjit-per-gjuhet/20%Monthly2018-01-12 07:41
https://presheva.com/hazard-do-ta-vazhdoj-kontraten-me-chelsea/20%Monthly2018-01-12 07:17
https://presheva.com/cilat-jane-pasojat-nese-shfuqizohet-specialja/20%Monthly2018-01-12 07:14
https://presheva.com/ndodhe-ne-kosove-polici-me-uniforme-ne-bastore/20%Monthly2018-01-12 07:11
https://presheva.com/presheva-dhe-bujanoci-me-natalitet-pozitiv-ne-serbi/20%Monthly2018-01-12 07:07
https://presheva.com/sa-i-kushton-shtetit-shqiptar-ushqimi-per-nje-te-burgosur-shifra/20%Monthly2018-01-12 07:04
https://presheva.com/nisret-krasniqi-sjell-ilahine-emocionuese-malli-per-nenen/20%Monthly2018-01-11 22:15
https://presheva.com/keta-jane-anetaret-e-kkz-se/20%Monthly2018-01-11 22:04
https://presheva.com/arifi-kkz-e-kapur-nga-te-stervjeteruarit-tentojn-te-mbledhin-vota-per-listen-serbe/20%Monthly2018-01-11 21:07
https://presheva.com/arrestohet-personi-kyc-ne-vrasjen-e-ambasadorit-rus-ne-ankara-kishte-perdorur-aplikacionin-per-kodimin-e-porosive/20%Monthly2018-01-11 14:13
https://presheva.com/kjo-bime-parandalon-renien-e-flokeve/20%Monthly2018-01-11 14:08
https://presheva.com/etrit-berisha-si-rrallehere-me-dedikim-romantik-per-dashurine-e-jetes-foto/20%Monthly2018-01-11 14:05
https://presheva.com/cfare-i-ndodh-trupit-pas-20-minutave-e-deri-ne-15-vjet-pasi-e-lini-duhanin/20%Monthly2018-01-11 14:00
https://presheva.com/nora-istrefi-sapo-publikoi-foton-me-te-embel-te-robertit-me-vajzen/20%Monthly2018-01-11 13:56
https://presheva.com/mihrije-braha-atraktive-mes-pellumbave-ne-prage-foto/20%Monthly2018-01-11 13:51
https://presheva.com/lajmi-per-paracetamolin-p-500-eshte-i-rrejshem-dhe-qarkullon-ne-media-qe-nje-vit/20%Monthly2018-01-11 13:45
https://presheva.com/miratohet-ligji-per-gjuhet-ne-maqedoni/20%Monthly2018-01-11 13:40
https://presheva.com/nagip-arifi-arritja-me-e-madhe-e-qeverisjes-ne-bujanoc-eshte-hapja-e-kafiterive/20%Monthly2018-01-11 10:29
https://presheva.com/doruntina-maloku-ne-gjyq-ju-maskarenj-qe-vrate-babain-tim/20%Monthly2018-01-11 09:09
https://presheva.com/qendroni-larg-sheqerit/20%Monthly2018-01-11 09:01
https://presheva.com/skriniar-te-interi-sa-me-gjate-qe-eshte-e-mundur/20%Monthly2018-01-11 08:59
https://presheva.com/kur-dhe-sa-here-duhet-ta-perdorni-paracetamolin/20%Monthly2018-01-11 08:55
https://presheva.com/meshkujt-me-mjeker-jane-serish-ne-mode/20%Monthly2018-01-11 08:54
https://presheva.com/vedat-ademi-publikon-nje-fotografi-te-embel-me-djalin-dymuajsh-foto/20%Monthly2018-01-11 08:49
https://presheva.com/zidane-i-kenaqur-me-barazimin-ndaj-numancias/20%Monthly2018-01-11 08:46
https://presheva.com/torte-e-mbuluar-me-ar-per-ditelindjen-e-shyhretes/20%Monthly2018-01-11 08:45
https://presheva.com/kujdes-kur-hani-kastravece-turshi-duhet-te-hani-sa-me-pak/20%Monthly2018-01-11 08:42
https://presheva.com/tre-lidere-shume-qendrime/20%Monthly2018-01-11 08:37
https://presheva.com/ne-maqedoni-jetojne-47-per-qind-shqiptare/20%Monthly2018-01-11 08:31
https://presheva.com/albin-kurti-kandidat-i-vetem-per-kryetar-te-vv-se/20%Monthly2018-01-11 08:20
https://presheva.com/sa-kushton-kim-jong-un-pasuria-mosha-jeta-luksoze-si-dhe-fakte-te-tjera-rreth-diktatorit-te-korese-se-veriut/20%Monthly2018-01-11 07:26
https://presheva.com/ne-horgosh-kapet-shqiptari-me-ora-dore-me-vlere-mbi-55-000-euro-foto/20%Monthly2018-01-11 07:09
https://presheva.com/termi-islam-dhe-kuptimi-i-saj/20%Monthly2018-01-11 06:43
https://presheva.com/be-cakton-daten-e-vales-se-re-te-zgjerimit/20%Monthly2018-01-10 16:22
https://presheva.com/shyhretja-feston-ditelindjen-ky-eshte-urimi-i-leartes/20%Monthly2018-01-10 16:15
https://presheva.com/qumili-publikon-vizen-amerikane-tallet-keq-me-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2018-01-10 15:59
https://presheva.com/kater-hapa-qe-duhet-ti-ndermerrni-per-ta-parandaluar-aromen-e-keqe-te-trupit/20%Monthly2018-01-10 15:48
https://presheva.com/sabriu-dhe-ermali-realizojne-nje-fotografi-tejet-qesharake/20%Monthly2018-01-10 15:55
https://presheva.com/rruga-qe-te-cone-tek-rezervuari-i-ujit-te-pishem-behet-me-asfalt/20%Monthly2018-01-10 15:36
https://presheva.com/mes-studenteve-te-gjuhes-shqipe-ne-serbi/20%Monthly2018-01-10 11:04
https://presheva.com/shhlp-ne-zvicer-falenderon-te-gjithe-ata-qe-e-mbeshteten-per-vitin-2017/20%Monthly2018-01-10 10:50
https://presheva.com/ligji-i-ri-i-komunikacionit-ne-kosove-denimet-shkojne-deri-ne-900-euro-dokument/20%Monthly2018-01-10 10:11
https://presheva.com/bujanoc-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-opsion/20%Monthly2018-01-10 10:04
https://presheva.com/arsyeja-pse-duhet-te-flini-me-dere-hapur/20%Monthly2018-01-10 08:57
https://presheva.com/cun-lajci-po-ia-mbani-gajlen-ramushit-a-merr-a-nuk-merr-vize-foto/20%Monthly2018-01-10 08:51
https://presheva.com/patriarku-irinej-serbet-ta-falenderojne-zotin-qe-ua-dha-luanin-vuciq-qe-lufton-per-kosoven/20%Monthly2018-01-10 08:46
https://presheva.com/edhe-dikoviqit-i-refuzohet-viza/20%Monthly2018-01-10 08:43
https://presheva.com/%e2%80%8bshumica-e-kengetareve-te-pandergjegjshem-ndaj-shtetit/20%Monthly2018-01-10 08:32
https://presheva.com/profesionet-e-rrezikshme-per-shendetin-a-eshte-edhe-profesioni-juaj-midis-tyre/20%Monthly2018-01-10 08:28
https://presheva.com/valencia-deshiron-rikthimin-e-cancelos/20%Monthly2018-01-10 08:25
https://presheva.com/mungesa-e-gjumit-e-nderlidhur-me-ankthin-dhe-depresionin/20%Monthly2018-01-10 08:21
https://presheva.com/rrefehet-vajza-e-milosheviqit-ate-nate-kur-erdhen-per-ta-arrestuar/20%Monthly2018-01-10 08:17
https://presheva.com/brenda-ambienteve-luksoze-ku-po-kalojne-pushimet-familja-fejzullahu-foto/20%Monthly2018-01-10 08:11
https://presheva.com/a-e-keni-lukthin-te-shendetshem-shenjat-te-cilat-tregojne-qe-ju-kercenon-semundja-serioze/20%Monthly2018-01-10 08:08
https://presheva.com/citaku-qendra-ruso-serbe-ne-nish-eshte-gjithcka-pervec-humanitare/20%Monthly2018-01-10 08:03
https://presheva.com/republika-serpska-e-bosnjes-dhe-serbia-te-jene-nje/20%Monthly2018-01-10 06:48
https://presheva.com/burri-preshevar-qe-sluajti-vendi-shqiptari-qe-u-ule-kembekryq-ne-rruge-para-forcave-serbe/20%Monthly2018-01-10 06:44
https://presheva.com/librat-dhe-diplomat-ne-luginen-e-presheves-teme-diskutimi-mes-serbise-dhe-kosoves/20%Monthly2018-01-09 23:46
https://presheva.com/aeroporti-i-shkupit-paralizohet-vonohen-disa-fluturime/20%Monthly2018-01-09 23:42
https://presheva.com/cilet-jane-profesionet-e-rrezikshme-per-shendetin/20%Monthly2018-01-09 19:16
https://presheva.com/askush-si-ka-premtuar-asgje-kosoves-per-themelimin-e-speciales/20%Monthly2018-01-09 19:14
https://presheva.com/united-heq-dore-nga-griezmann-kerkon-balen/20%Monthly2018-01-09 19:10
https://presheva.com/bernabiq-smund-te-them-kosova-eshte-e-pavarur/20%Monthly2018-01-09 19:06
https://presheva.com/celulari-me-i-vogel-ne-bote/20%Monthly2018-01-09 15:16
https://presheva.com/a-do-te-rinovoje-me-ronaldo-me-reali/20%Monthly2018-01-09 15:14
https://presheva.com/si-ta-dime-se-a-eshte-bateria-e-mire-apo-jo/20%Monthly2018-01-09 14:57
https://presheva.com/icardi-i-ka-kryer-testet-mjekesore-te-real-madridi/20%Monthly2018-01-09 14:53
https://presheva.com/hazard-ne-kontakt-me-real-madridin/20%Monthly2018-01-09 14:50
https://presheva.com/demarkacioni-zgjidhet-brenda-muajit/20%Monthly2018-01-09 14:49
https://presheva.com/man-city-e-deshiron-ne-janar-sanchezin/20%Monthly2018-01-09 14:34
https://presheva.com/zyrtare-arrihet-marreveshja-parimore-per-koalicion-qeverises-apn-lrpdsh-dokument/20%Monthly2018-01-09 12:59
https://presheva.com/takime-informale-te-ardita-sinanit-me-ragmi-mustafen-apo-marreveshje-foto/20%Monthly2018-01-09 11:28
https://presheva.com/baza-me-e-madhe-ushtarake-amerikane-e-ndertuar-jashte-shba-se-ndertimi-i-saj-kushtoi-11-miliarde-dollare-video/20%Monthly2018-01-09 11:04
https://presheva.com/prania-e-luleve-ne-vend-te-punes-e-pastron-ajrin-dhe-ju-mban-larg-semundjeve/20%Monthly2018-01-09 10:53
https://presheva.com/shkelqimi-i-rites-shfaqet-perplot-stil/20%Monthly2018-01-09 10:51
https://presheva.com/lista-serbe-nuk-pranojme-kushtezimin-e-asociacionit-me-ushtrine/20%Monthly2018-01-09 09:49
https://presheva.com/thirrje-per-padegjueshmeri-qytetare-ne-maqedoni/20%Monthly2018-01-09 09:46
https://presheva.com/kryeministri-i-hungarise-i-konsideron-refugjatet-si-pushtues-myslimane/20%Monthly2018-01-09 09:24
https://presheva.com/albatriti-behet-pjese-e-nje-perleshjeje-madje-edhe-incizon/20%Monthly2018-01-09 09:17
https://presheva.com/arta-bajrami-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-mbushi/20%Monthly2018-01-09 09:12
https://presheva.com/real-madrid-me-super-perforcim-nga-chelsea/20%Monthly2018-01-09 09:09
https://presheva.com/psikologji-keshtu-largohen-mendimet-negative/20%Monthly2018-01-09 09:07
https://presheva.com/pas-cest-la-vie-projekte-te-reja-nga-yll-limani/20%Monthly2018-01-09 09:04
https://presheva.com/gjykata-speciale-nuk-mund-te-zhbehet/20%Monthly2018-01-09 08:46
https://presheva.com/drake-dhe-zoe-kravitz-ringjallin-spekulimet-per-lidhje-video/20%Monthly2018-01-09 08:25
https://presheva.com/cigaret-elektronike-e-veshtiresojne-lenien-e-duhanit/20%Monthly2018-01-09 08:23
https://presheva.com/a-do-tju-pelqeje-ariana-pa-grim/20%Monthly2018-01-09 08:21
https://presheva.com/kisha-ortodokse-serbe-frikesohet-se-vuciq-do-ta-njoh-pavaresine-e-kosoves-video/20%Monthly2018-01-09 08:17
https://presheva.com/meta-politika-kosove-serbi-nuk-orientohet-nga-tirana/20%Monthly2018-01-08 22:40
https://presheva.com/presheve-keshilli-komunal-zgjedhor-i-certifikon-rezultet-e-njesive-te-kontestuara-5-dhe-16/20%Monthly2018-01-08 21:03
https://presheva.com/si-rane-ne-prite-naten-e-14-dhjetorit-1998-grupi-i-muje-krasniqit/20%Monthly2018-01-08 18:45
https://presheva.com/bore-ne-sahare/20%Monthly2018-01-08 18:39
https://presheva.com/10-futbollistet-me-te-vlefshem-ne-bote/20%Monthly2018-01-08 16:15
https://presheva.com/rekord-kerkesash-per-azil-nga-shqiptaret-ne-france-video/20%Monthly2018-01-08 16:09
https://presheva.com/udhetimi-i-pare-zyrtar-i-ministres-austriake-do-te-kushtoje-10-euro/20%Monthly2018-01-08 15:32
https://presheva.com/fejohen-mozzik-e-loredana-keto-jane-unazat-me-inicialet-e-emrave/20%Monthly2018-01-08 15:27
https://presheva.com/rudina-xhunga-largohet-nga-vizion-plus/20%Monthly2018-01-08 15:19
https://presheva.com/disa-semundje-mund-te-zbulohen-nga-era-e-gojes/20%Monthly2018-01-08 14:55
https://presheva.com/rikthimi-i-west-side-family-dedikim-per-dr-florin/20%Monthly2018-01-08 14:50
https://presheva.com/triiio-grupi-nga-gjakova-qe-synojne-vlerat-dhe-muziken-e-mirefillte-foto/20%Monthly2018-01-08 14:46
https://presheva.com/zbulohet-me-kete-date-publikohet-hiti-i-ri-nga-dua-lipa/20%Monthly2018-01-08 14:36
https://presheva.com/imamet-do-te-ligjerojne-ne-burgje-kunder-radikalizmit/20%Monthly2018-01-08 14:33
https://presheva.com/shenjat-e-para-qe-tregojne-se-jeni-shtatzene/20%Monthly2018-01-08 14:25
https://presheva.com/pas-finales-ne-cest-la-vie-flet-big-mama/20%Monthly2018-01-08 14:21
https://presheva.com/nuk-do-ta-perdorni-me-kete-djathe-ne-tost-pasi-ta-shikoni-kete-video/20%Monthly2018-01-08 14:14
https://presheva.com/veseli-gjykata-speciale-do-te-ndodhe-skemi-fuqi-ta-ndalojme/20%Monthly2018-01-08 13:46
https://presheva.com/juventus-me-oferte-per-ozil/20%Monthly2018-01-08 13:41
https://presheva.com/coutinho-prezantohet-me-fanellen-e-barcelones/20%Monthly2018-01-08 13:39
https://presheva.com/dy-gra-te-vrara-arrestohet-kosovari-ne-zvicer/20%Monthly2018-01-08 13:34
https://presheva.com/kjo-eshte-pesha-ideale-e-trupit-sipas-gjatesise/20%Monthly2018-01-08 12:07
https://presheva.com/kosova-ka-filluar-ti-ndaje-serbet-ne-tradhtare-e-patriote/20%Monthly2018-01-08 12:05
https://presheva.com/pini-kafe-dhe-hani-domate-kater-keshilla-per-ta-zvogeluar-rrezikun-e-kancerit-te-prostates/20%Monthly2018-01-08 11:54
https://presheva.com/zyrtare-coutinho-merr-lajmin-e-hidhur-gjate-testeve-mjekesore-te-barcelona/20%Monthly2018-01-08 11:51
https://presheva.com/cilet-kompromise-i-do-daciqi-per-kosoven/20%Monthly2018-01-08 11:40
https://presheva.com/ambasadori-serb-ne-shqiperi-kosova-ka-qene-dhe-eshte-e-jona/20%Monthly2018-01-08 11:20
https://presheva.com/serwer-shfuqizimi-i-speciales-me-pasoja-serioze-per-kosoven/20%Monthly2018-01-08 08:11
https://presheva.com/reali-16-pike-mbrapa-barcelones/20%Monthly2018-01-07 22:28
https://presheva.com/kulla-e-jashareve-ne-prekaz-rrezikon-te-shembet/20%Monthly2018-01-07 20:53
https://presheva.com/serbi-terrorizon-nje-lagje-ne-fushe-kosove-shane-e-ofendon-shqiptaret-video/20%Monthly2018-01-07 20:50
https://presheva.com/pandeli-majko-ja-kush-po-na-pengon-qe-ta-hapim-kufirin-me-kosoven/20%Monthly2018-01-07 20:47
https://presheva.com/3-mije-te-rinj-shqiptare-nga-maqedonia-iken-drejt-gjermanise-2-mije-jane-ne-pritje-alarmin-e-jep-profesoresha-shqiptare/20%Monthly2018-01-07 18:15
https://presheva.com/ilir-meta-ka-nje-porosi-per-zoran-zaevin/20%Monthly2018-01-07 18:09
https://presheva.com/coutinho-mberrin-ne-barcelone/20%Monthly2018-01-06 22:42
https://presheva.com/festivali-me-i-madh-i-akullit-ne-bote-foto/20%Monthly2018-01-06 22:36
https://presheva.com/daciq-te-gatshem-per-zgjidhje-te-perhershme-me-kosoven/20%Monthly2018-01-06 22:31
https://presheva.com/majlinda-kelmendi-shet-numrin-e-medaljes-per-femijet-me-kancer/20%Monthly2018-01-06 17:58
https://presheva.com/cka-trashegojne-bebet-nga-nena-dhe-babai/20%Monthly2018-01-06 17:46
https://presheva.com/zbulohet-xhamia-me-e-vjeter-ne-bote-foto/20%Monthly2018-01-06 17:43
https://presheva.com/kosova-nuk-ka-kapacitet-te-themeloje-gjykate-speciale/20%Monthly2018-01-06 17:25
https://presheva.com/daciq-bisedime-te-veshtria-per-kosoven-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-01-06 17:21
https://presheva.com/real-madrid-12-milione-euro-ne-sezon-per-kane/20%Monthly2018-01-06 17:11
https://presheva.com/coutinho-ne-barcelone-per-160-milione-euro/20%Monthly2018-01-06 17:08
https://presheva.com/bonucci-ia-siguron-fitoren-milanit/20%Monthly2018-01-06 17:07
https://presheva.com/eshte-aq-ftohte-ne-shba-nje-qytet-ngrihet/20%Monthly2018-01-06 17:05
https://presheva.com/ekskluzive-vetem-ne-njesine-zgjedhore-5-dhe-16-perseriten-votimet/20%Monthly2018-01-06 11:42
https://presheva.com/blerim-xhemaili-dhe-pajtim-kasami-drejt-bolognas/20%Monthly2018-01-06 10:22
https://presheva.com/meshkujt-e-pasur-iu-duken-me-terheqes-femrave/20%Monthly2018-01-06 10:14
https://presheva.com/besnik-qaka-largon-unazen-e-marteses-kjo-eshte-asyeja/20%Monthly2018-01-06 10:10
https://presheva.com/vodhi-300-ton-flori-nga-shqiperia-enigma-e-arit-te-enver-hoxhes/20%Monthly2018-01-06 10:05
https://presheva.com/luciano-spalleti-edhe-nena-ime-80-vjecare-e-di-qe-kemi-nevoje-per-nje-mbrojtes/20%Monthly2018-01-06 09:55
https://presheva.com/rrjet-social-per-ata-qe-kane-ankthe-dhe-vuajne-nga-depresioni/20%Monthly2018-01-06 09:52
https://presheva.com/njihuni-me-producentin-qe-rikthen-vjollca-luken-ne-top-forme-me-baladen-e-re/20%Monthly2018-01-06 09:49
https://presheva.com/princat-e-filmave-te-animuar-abuzues-seksuale-foto/20%Monthly2018-01-06 09:44
https://presheva.com/messi-me-lajm-fantastik-per-tifozet-e-barcelones/20%Monthly2018-01-06 09:16
https://presheva.com/dimri-kerkon-te-ngrohtin-ushtarak/20%Monthly2018-01-06 09:13
https://presheva.com/a-e-shkakton-dhimbjen-kronike-mungesa-e-vitamines-d/20%Monthly2018-01-06 09:10
https://presheva.com/antiamerikanet/20%Monthly2018-01-06 09:07
https://presheva.com/maska-e-duhur-per-te-larguar-yndyren-nga-lekura-juaj/20%Monthly2018-01-06 08:51
https://presheva.com/arta-bajrami-lajmerohet-pas-lindjes-ka-nje-pyetje-per-fansat/20%Monthly2018-01-06 08:33
https://presheva.com/opozita-skeptike-per-rezultatet-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-01-06 08:29
https://presheva.com/amerika-ia-konfirmon-serbise-vazhdimin-e-punes-se-gjykates-speciales/20%Monthly2018-01-05 17:52
https://presheva.com/chiellini-arrin-marreveshje-me-juventusin-per-kontraten-e-re/20%Monthly2018-01-05 16:39
https://presheva.com/probleme-per-zidane-lendohet-ramos/20%Monthly2018-01-05 16:36
https://presheva.com/a-mund-te-vdisni-nga-gripi/20%Monthly2018-01-05 16:35
https://presheva.com/dj-blunt-dhe-real-1-publikojne-kengen-e-re-video/20%Monthly2018-01-05 16:30
https://presheva.com/rinej-zoti-na-e-ka-lene-kosoven-perjetesisht-eshte-jerusalemi-yne/20%Monthly2018-01-05 16:23
https://presheva.com/haradinaj-me-listen-serbe-nuk-kam-diskutuar-per-ushtrine/20%Monthly2018-01-05 13:53
https://presheva.com/eu-observer-hashim-thaci-dhe-daut-haradinaj-pritet-te-akuzohen-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2018-01-05 13:40
https://presheva.com/real-madridi-benzeman-ne-kembim-te-icardit/20%Monthly2018-01-05 13:24
https://presheva.com/psg-ia-ofron-realit-cavanin-dhe-para-per-ronaldon/20%Monthly2018-01-05 13:13
https://presheva.com/vazhdojne-telashet-per-nainggolan-mund-te-shitet-ne-kine/20%Monthly2018-01-05 09:10
https://presheva.com/besart-halimi-prezanton-gruan-dhe-vajzen-e-tij/20%Monthly2018-01-05 09:06
https://presheva.com/ja-sa-here-duhet-te-rrahe-zemra-juaj-sipas-moshes-qe-keni/20%Monthly2018-01-05 09:02
https://presheva.com/bmw-konfirmon-daten-e-nisjes-se-prodhimit-te-modelit-7-series-foto/20%Monthly2018-01-05 08:59
https://presheva.com/duken-bukur-por-dritat-led-nuk-krijojne-ndricim-te-mjaftueshem-foto/20%Monthly2018-01-05 08:54
https://presheva.com/samsung-shfaq-para-kohe-modelin-e-ri-te-galaxy-j2-2018/20%Monthly2018-01-05 08:52
https://presheva.com/haliti-miratimi-i-demarkacionit-eshte-i-pashmangshem/20%Monthly2018-01-05 08:49
https://presheva.com/emre-can-zgjedh-te-transferohet-te-juventusi/20%Monthly2018-01-05 08:47
https://presheva.com/tri-kufoma-ne-austri-serbi-vret-bashkeshorten-vajzen-10-vjecare-dhe-vetveten/20%Monthly2018-01-05 07:35
https://presheva.com/vllasi-me-listen-serbe-nuk-duhet-bere-pazare-per-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-01-05 06:37
https://presheva.com/nderron-jete-arton-jashari-nga-ternoci-ne-gjermani/20%Monthly2018-01-04 21:14
https://presheva.com/ledri-tregon-pse-klipet-e-tij-jane-bardhezi/20%Monthly2018-01-04 16:11
https://presheva.com/perse-ndiheni-te-lodhur-edhe-pas-tete-oreve-gjume/20%Monthly2018-01-04 16:08
https://presheva.com/rambo-ne-gjendje-te-rende-shendetsore/20%Monthly2018-01-04 15:38
https://presheva.com/nese-shihni-keto-shenja-dikush-ka-hakuar-kompjuterin-tuaj/20%Monthly2018-01-04 15:34
https://presheva.com/manchester-jep-150-milione-euro-per-dybalan/20%Monthly2018-01-04 15:31
https://presheva.com/pse-kumarxhinjte-nuk-mund-ta-lene-bixhozin-2/20%Monthly2018-01-04 15:16
https://presheva.com/zidane-i-pasigurte-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-01-04 15:14
https://presheva.com/fotografi-i-obames-shpjegon-te-verteten-e-butonit-te-kuq/20%Monthly2018-01-04 15:11
https://presheva.com/mourinho-i-kerkon-unitedit-ta-transferoje-kovacicin/20%Monthly2018-01-04 15:03
https://presheva.com/courtois-zgjat-kontraten-e-deshperon-real-madridin/20%Monthly2018-01-04 15:01
https://presheva.com/tri-oferta-per-ronaldon/20%Monthly2018-01-04 15:00
https://presheva.com/fisi-qe-jeton-nga-balenat-foto/20%Monthly2018-01-04 14:57
https://presheva.com/dardan-sejdiu-jep-doreheqje-nga-vetevendosje/20%Monthly2018-01-04 14:47
https://presheva.com/hazard-i-frustruar-me-humbjen-e-rasteve-ndaj-arsenalit/20%Monthly2018-01-04 12:27
https://presheva.com/njihuni-me-macen-presidenciale-shqiptare-qe-shume-shpejt-do-behet-e-famshme-foto/20%Monthly2018-01-04 12:24
https://presheva.com/https-telegrafi-com-mund-te-merrni-semundje-nga-mjekra-e-partnerit-tuaj/20%Monthly2018-01-04 12:16
https://presheva.com/zgjedhjet-e-parakoheshme-ne-presheve-javen-e-ardhshme-pritet-vendimi-i-gjykates-administrative-ne-nish/20%Monthly2018-01-04 11:45
https://presheva.com/arsenali-e-sheh-aubayemangun-si-pasues-te-sanchezit/20%Monthly2018-01-04 11:36
https://presheva.com/jane-shoqe-por-shikoni-si-e-quan-vjollca-gilin/20%Monthly2018-01-04 11:29
https://presheva.com/tottenhami-do-ta-shqyrtonte-shitjen-e-kanes-nese-ai-kerkon-te-largohet-thote-pochettino/20%Monthly2018-01-04 11:21
https://presheva.com/kanceri-i-mushkerive-shkaktari-me-i-madh-i-vdekjeve-nga-kanceri-ne-shba/20%Monthly2018-01-04 11:17
https://presheva.com/gold-ag-miqesi-te-mire-me-politikanet-kesaj-here-shfaqet-perkrah-rexhep-selimit-foto/20%Monthly2018-01-04 11:09
https://presheva.com/ende-nuk-dihet-se-ne-sa-vendvotime-do-te-perseriten-zgjedhjet-lokale-ne-presheve/20%Monthly2018-01-04 11:02
https://presheva.com/turan-drejt-largimit-tri-skuadra-pas-tij/20%Monthly2018-01-04 10:53
https://presheva.com/rekontruimi-i-rruges-rajonale-xhadja-e-mocme-presheve-bujanoc/20%Monthly2018-01-04 10:46
https://presheva.com/sa-paracetamola-ben-ti-pini-ne-dite/20%Monthly2018-01-04 10:39
https://presheva.com/do-te-habiteni-kur-te-kuptoni-sa-shume-harxhon-geti-per-nje-kemishe/20%Monthly2018-01-04 10:35
https://presheva.com/mediat-serbe-arifi-mbeshtetet-nga-haradinaj-dhe-edi-rama-sfidon-politiken-serbe/20%Monthly2018-01-04 10:22
https://presheva.com/pse-politikanet-kosovare-quhen-komandante-video/20%Monthly2018-01-04 09:26
https://presheva.com/fillon-operacioni-neymar-dhe-dybala/20%Monthly2018-01-04 07:49
https://presheva.com/bore-ne-florida-per-here-te-pare-qe-prej-29-vitesh/20%Monthly2018-01-04 07:27
https://presheva.com/konfiskohen-ora-dhe-syze-te-shtrenjta-foto/20%Monthly2018-01-04 07:25
https://presheva.com/analistet-serbe-kosova-sfida-me-e-madhe-e-serbise-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-01-03 22:27
https://presheva.com/pse-haradinaj-e-nisi-punen-ne-2018-en-me-kete-vizite/20%Monthly2018-01-03 17:51
https://presheva.com/lezetqendra-e-sali-babes-5/20%Monthly2018-01-03 17:46
https://presheva.com/denohet-albin-kurti-dhe-tre-deputetet-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-01-03 12:38
https://presheva.com/dembele-rikthehet-nga-lendimi/20%Monthly2018-01-03 11:43
https://presheva.com/aloe-vera-ju-liron-nga-helmet-dhe-pesha-e-tepert/20%Monthly2018-01-03 11:05
https://presheva.com/zidane-deshiron-ta-mbaroje-sezonin-me-bbc-ne/20%Monthly2018-01-03 10:34
https://presheva.com/sot-ne-zvicer-pritet-nje-stuhi-shume-e-rrezikshme-burglind/20%Monthly2018-01-03 10:33
https://presheva.com/serbet-e-vrare-ne-kosove-kerkohet-te-perfshihen-ne-dialog/20%Monthly2018-01-03 10:25
https://presheva.com/ministrja-serbe-kuburoviq-thote-se-nuk-ka-asnje-informate-rreth-ballist-morines/20%Monthly2018-01-03 07:04
https://presheva.com/erdogan-dua-ti-shoh-shqiptaret-te-bashkuar-dhurate-dy-avione-per-ushtrine-shqiptare/20%Monthly2018-01-03 06:50
https://presheva.com/myslimania-qe-po-e-sfidon-vladimir-putinin/20%Monthly2018-01-03 06:46
https://presheva.com/stefanoviq-shba-dhe-be-te-reagojne-per-specialen/20%Monthly2018-01-02 16:11
https://presheva.com/reali-pranon-ta-shese-kroosin-tek-unitedi/20%Monthly2018-01-02 16:05
https://presheva.com/njesia-me-e-eger-e-policise-se-kosoves-video/20%Monthly2018-01-02 15:54
https://presheva.com/arsyet-e-doreheqjes-se-visar-ymeri/20%Monthly2018-01-02 15:50
https://presheva.com/asociacioni-qellimi-kryesor-i-serbeve-per-vitin-2018/20%Monthly2018-01-02 15:35
https://presheva.com/barcelona-kampione-e-la-ligas-me-pike-per-vitin-2017/20%Monthly2018-01-02 15:30
https://presheva.com/ky-eshte-ministri-kosovar-qe-rrezikoi-jeten-per-nje-foto-te-tille/20%Monthly2018-01-02 15:22
https://presheva.com/si-te-pini-me-shume-uje-edhe-ne-dimer/20%Monthly2018-01-02 15:18
https://presheva.com/visar-ymeri-jep-doreheqje-nga-pozita-e-kryetarit-te-vv-se/20%Monthly2018-01-02 15:13
https://presheva.com/ronaldo-nuk-e-kam-imagjinuar-se-nje-dite-do-ta-shkrepja-kete-foto/20%Monthly2018-01-02 14:01
https://presheva.com/cfare-biseduan-haradinaj-me-markoviqin-per-demarkacionin-video/20%Monthly2018-01-02 13:58
https://presheva.com/neser-shpallet-aktgjykimi-per-kurtin-dhe-te-tjeret/20%Monthly2018-01-02 13:54
https://presheva.com/aeroporti-sekret-nentoksor-i-titos/20%Monthly2018-01-02 13:48
https://presheva.com/coutinho-e-kerkon-kalimin-te-barcelona/20%Monthly2018-01-02 13:42
https://presheva.com/viti-i-udhekryqit/20%Monthly2018-01-02 11:48
https://presheva.com/ndryshimet-ligjore-qe-kane-hyre-ne-fuqi-nga-1-janari-ne-zvicer/20%Monthly2018-01-02 09:40
https://presheva.com/pak-lindje-femijesh-ne-presheve-video/20%Monthly2018-01-02 07:57
https://presheva.com/kercenimi-i-pare-i-serbise-per-fqinjet-ne-vitin-e-ri/20%Monthly2018-01-01 22:11
https://presheva.com/sondazh-shumica-nuk-e-festojne-festen-e-vitit-te-ri/20%Monthly2018-01-01 15:06
https://presheva.com/kosovaret-merakli-te-medhenj-te-alkoolit/20%Monthly2018-01-01 13:10
https://presheva.com/nga-dita-e-enjte-rikthehet-bora-dhe-acari/20%Monthly2018-01-01 08:10
https://presheva.com/si-e-festojne-shqiptaret-vitin-e-ri/20%Monthly2018-01-01 07:41
https://presheva.com/__trashed-6/20%Monthly2018-01-01 07:33