XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/frankfurter-rundschau-si-po-i-ndihmon-edi-rama-vuciqit-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-02-28 23:09
https://presheva.com/88648/20%Monthly2018-02-28 20:38
https://presheva.com/se-shpejti-fillon-rekonstruimi-i-qendres-tregtare-interspeed/20%Monthly2018-02-28 20:35
https://presheva.com/tahiri-integrimin-e-kosoves-ne-be-e-pengojne-vuciqi-dhe-kurti/20%Monthly2018-02-28 20:35
https://presheva.com/opinion-dekoratat-dhe-regjimi/20%Monthly2018-02-28 18:17
https://presheva.com/veseli-nje-pjese-e-perfaqesuesve-te-popullit-nuk-po-reflekton-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-02-28 17:57
https://presheva.com/613-kg-kokaine-reagon-berisha-shqiperia-epiqendra-e-droges-ne-europe/20%Monthly2018-02-28 16:07
https://presheva.com/kosove-shtyhet-seanca-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-28 13:21
https://presheva.com/protesta-ne-shkup-digjet-flamuri-shqiptar/20%Monthly2018-02-28 13:17
https://presheva.com/meta-pershendet-aksionin-e-fundit-te-policise-se-shtetit-per-kapjen-e-613-kg-kokaine/20%Monthly2018-02-28 12:24
https://presheva.com/maqedonia-dhe-serbia-do-te-kene-nje-kontroll-doganore-ne-kufirin-ne-tabanoc-presheve/20%Monthly2018-02-28 10:53
https://presheva.com/daciq-kercenon-me-terheqje-te-nenshkrimit-nga-traktati-i-brukselit-nese-nuk-themelohet-aks-ja/20%Monthly2018-02-28 10:48
https://presheva.com/zaev-jemi-afer-zgjidhjes-per-emrin/20%Monthly2018-02-28 10:45
https://presheva.com/okb-ja-shqyrton-mundesine-e-zgjerimit-te-be-n%d1%91-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-02-28 09:13
https://presheva.com/delegacion-i-be-se-per-vizite-ne-kosove/20%Monthly2018-02-28 09:08
https://presheva.com/iphone-x-plus/20%Monthly2018-02-28 07:42
https://presheva.com/kush-mund-te-zevendesojne-wengerin/20%Monthly2018-02-28 07:32
https://presheva.com/kane-apo-lewandowski/20%Monthly2018-02-28 07:29
https://presheva.com/kosove-sot-vendoset-per-demarkacionin-ne-kuvend/20%Monthly2018-02-28 06:24
https://presheva.com/pese-shenjat-qe-tregojne-se-keni-mungese-vitaminash/20%Monthly2018-02-28 06:21
https://presheva.com/fshati-gjerman-vendos-te-mbaje-si-kujtim-kambanen-e-hitlerit/20%Monthly2018-02-28 06:15
https://presheva.com/kosova-ka-kerkuar-qe-per-anetaresim-ne-interpol-te-votohet-ne-nentor/20%Monthly2018-02-28 06:13
https://presheva.com/vuciq-nuk-kam-pasur-takime-sekrete-me-thacin-kompromisi-me-shqiptaret-i-domosdoshem/20%Monthly2018-02-28 06:11
https://presheva.com/keto-jane-procedurat-deri-te-liberalizimi-i-vizave-nese-demarkacioni-votohet/20%Monthly2018-02-28 06:09
https://presheva.com/ndryshon-orari-i-ndeshjeve-ne-ligen-e-kampioneve-ska-me-loje-ne-2045/20%Monthly2018-02-27 22:02
https://presheva.com/kompania-preshevare-fluidi-merr-licencen-per-prodhimin-e-produktit-helga/20%Monthly2018-02-27 22:00
https://presheva.com/letra-anonime-per-martese-fiktive-e-le-kosovarin-pa-leje-qendrimi-ne-zvicer/20%Monthly2018-02-27 21:57
https://presheva.com/kadri-veseli-i-sugjeron-patriotet-te-shkojne-ne-presheve/20%Monthly2018-02-27 21:54
https://presheva.com/thaci-mosratifikimi-i-demarkacionit-izolim-per-qytetaret/20%Monthly2018-02-27 19:07
https://presheva.com/bushati-kerkoi-nga-daciq-garantimin-e-te-drejtave-te-shqiptareve-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2018-02-27 18:51
https://presheva.com/studimi-i-ri-mos-e-teperoni-me-kafe/20%Monthly2018-02-27 18:49
https://presheva.com/daciq-garanton-se-do-te-bie-nen-100-numri-i-njohjeve-te-kosoves/20%Monthly2018-02-27 18:44
https://presheva.com/ministrat-e-jashtem-te-shqiperise-italise-dhe-serbise-takohen-ne-beograd/20%Monthly2018-02-27 18:40
https://presheva.com/merkel-gjermania-mbeshtet-serbine-drejt-be-se-te-permiresohen-marredheniet-me-kosoven/20%Monthly2018-02-27 16:06
https://presheva.com/maqedoni-komuna-e-struges-zyrtarizon-gjuhen-shqipe/20%Monthly2018-02-27 15:34
https://presheva.com/veseli-i-bindur-se-demarkacioni-kalon-neser/20%Monthly2018-02-27 15:29
https://presheva.com/sa-kushtojne-samsung-galaxy-s9-dhe-s9/20%Monthly2018-02-27 11:02
https://presheva.com/sony-me-risi-xperia-x72-dhe-x72compact/20%Monthly2018-02-27 10:58
https://presheva.com/gjermanet-shqiptaret-me-mire-ruajne-dhite-ne-greqi-sesa-te-papune-ne-shqiperi/20%Monthly2018-02-27 10:51
https://presheva.com/juncker-ne-beograd-zgjidhni-ceshtjet-territoriale-per-tu-anetaresuar-ne-be/20%Monthly2018-02-27 10:47
https://presheva.com/infantino-se-shpejti-do-te-vizitoje-shqiperine/20%Monthly2018-02-27 10:44
https://presheva.com/ne-burgjet-e-kosoves-ka-shkelje-te-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2018-02-27 10:41
https://presheva.com/opinion-brukseli-e-prishtina-ta-dine-asociacioni-qe-e-kerkon-serbia-seshte-asociacion/20%Monthly2018-02-27 10:38
https://presheva.com/nese-udhetoni-ja-si-eshte-gjendja-e-rrugeve-ne-maqedoni/20%Monthly2018-02-27 09:27
https://presheva.com/henry-zevendeson-wengerin/20%Monthly2018-02-27 07:02
https://presheva.com/raul-zidane-i-duhuri-per-madridin/20%Monthly2018-02-27 07:00
https://presheva.com/fuqite-ushtarake-serbia-e-para-shqiperia-e-dyta-dhe-maqedonia-e-fundit/20%Monthly2018-02-27 06:56
https://presheva.com/izolohen-pd-dhe-lsi-juncker-refuzon-te-takoje-bashen-dhe-kryemadhin/20%Monthly2018-02-27 06:44
https://presheva.com/shqiptaret-faktore-ne-zgjedhjen-e-emrit-te-maqedonise/20%Monthly2018-02-27 06:37
https://presheva.com/partite-shqiptare-ne-maqedoni-te-gatshme-per-tu-bere-pjese-e-qeverise/20%Monthly2018-02-27 06:35
https://presheva.com/10-ushtrimet-qe-ju-nevojiten-per-nje-tru-intelegjent/20%Monthly2018-02-27 06:32
https://presheva.com/ne-kosove-per-tri-jave-kane-aplikuar-60-persona-per-statusin-e-viktimes-se-dhunes-seksuale/20%Monthly2018-02-27 06:30
https://presheva.com/sistemi-imunitar-sherohet-per-15minuta-ja-si/20%Monthly2018-02-27 06:24
https://presheva.com/mos-i-hani-keto-ushqime-ju-demtojne-zemren/20%Monthly2018-02-27 06:21
https://presheva.com/juncker-do-takohet-me-thacin-veselin-e-haradinajn/20%Monthly2018-02-27 06:18
https://presheva.com/vuciq-kompromisi-dhe-miqesia-me-shqiptaret-ceshtja-me-e-veshtire/20%Monthly2018-02-27 00:26
https://presheva.com/arrestohet-ne-merdar-nje-serb-me-4-kg-droge/20%Monthly2018-02-27 00:23
https://presheva.com/hahn-serbise-ne-be-vetem-pas-normalizimit-te-marredhenieve/20%Monthly2018-02-26 22:05
https://presheva.com/se-shpejti-vendimi-i-kushtetueses-per-rritjen-e-pagave-nga-haradinaj/20%Monthly2018-02-26 18:59
https://presheva.com/kosove-kalimi-i-demarkacionit-ne-kuvend-ende-e-pa-qarte/20%Monthly2018-02-26 17:09
https://presheva.com/fuqia-ushtarake-shqiperia-permireson-10-vende/20%Monthly2018-02-26 16:17
https://presheva.com/politika-kosovare-dhe-familjaret-e-tyre-vetepajiset-me-viza-diplomatike/20%Monthly2018-02-26 16:11
https://presheva.com/meta-i-kerkon-junckerit-heqjen-sa-me-te-shpejte-te-vizave-per-kosovaret/20%Monthly2018-02-26 16:04
https://presheva.com/samsung-prezanton-galaxy-s9-me-nje-kamere-te-fuqishme/20%Monthly2018-02-26 15:59
https://presheva.com/resuli-i-rtk-se-i-bashkohet-nismes-se-limajt/20%Monthly2018-02-26 15:57
https://presheva.com/vaksina-frenon-perhapjen-e-fruthit-ne-shqiperi/20%Monthly2018-02-26 15:03
https://presheva.com/monedhat-virtuale-jane-te-rrezikshme/20%Monthly2018-02-26 12:00
https://presheva.com/juncker-ne-vitin-2025-te-gjitha-vendet-e-ballkanit-perendimor-mund-te-hyjne-ne-be/20%Monthly2018-02-26 10:48
https://presheva.com/opinion-a-duhet-te-ndermarrim-dicka-apo-po-vazhdojme-te-kotemi/20%Monthly2018-02-26 10:41
https://presheva.com/lendohet-neymar-i-dyshimte-per-ndeshjen-kunder-real-madridit-video/20%Monthly2018-02-26 07:20
https://presheva.com/muajin-e-ardhshem-bashkohen-doganat-shqiperi-kosove/20%Monthly2018-02-26 07:12
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-dini-per-te-pasur-nje-lekure-te-paster/20%Monthly2018-02-26 06:29
https://presheva.com/simptomat-e-hershme-te-kancerit-qe-sduhet-injoruar/20%Monthly2018-02-26 06:20
https://presheva.com/femrat-duhet-te-flejne-me-gjate-sepse-e-perdorin-trurin-me-shume-se-meshkujt/20%Monthly2018-02-26 06:17
https://presheva.com/ne-bruksel-vazhdojne-bisedimet-midis-kosoves-e-serbise/20%Monthly2018-02-26 06:15
https://presheva.com/trajkoviqi-kundershton-demarkacionin-paralajmeron-destabilizim/20%Monthly2018-02-26 06:13
https://presheva.com/pas-nderhyrjes-nga-moravica-rruget-ne-komunen-e-presheves-te-tejkalueshme/20%Monthly2018-02-25 21:14
https://presheva.com/rama-informon-juncker-17-gjyqtare-dhe-prokurore-te-larte-kane-ikur/20%Monthly2018-02-25 19:00
https://presheva.com/mbi-pese-mije-qytetare-ne-vit-heqin-dore-nga-shtetesia-e-kosoves/20%Monthly2018-02-25 15:53
https://presheva.com/politikani-serb-thote-se-vrasja-e-ivanoviqit-ishte-ne-interes-te-rusise/20%Monthly2018-02-25 15:49
https://presheva.com/zaev-do-te-kete-rekonstruim-te-qeverise-do-te-rrisim-shumicen-parlamentare/20%Monthly2018-02-25 15:46
https://presheva.com/trekendeshi-prind-nxenes-mesues-foto/20%Monthly2018-02-25 13:51
https://presheva.com/thaci-per-tv-serb-serbia-ne-be-me-territor-e-popull-te-kosoves-kurre/20%Monthly2018-02-25 13:47
https://presheva.com/neser-e-pasneser-takimi-kosove-serbi-ne-bruksel-keto-tema-do-te-diskutohen/20%Monthly2018-02-25 10:48
https://presheva.com/kosova-do-te-kete-uren-me-te-gjate-ne-rajon/20%Monthly2018-02-25 10:38
https://presheva.com/trajkoviq-kufirin-e-kosoves-me-malin-e-zi-e-maqedonine-e-konsideron-kufi-shteteror-te-serbise/20%Monthly2018-02-25 10:34
https://presheva.com/roma-milan-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-02-25 09:02
https://presheva.com/pogba-ne-real-madrid/20%Monthly2018-02-25 08:59
https://presheva.com/arsenal-manchester-city-formacionet-e-finales/20%Monthly2018-02-25 08:56
https://presheva.com/manchester-united-chelsea-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-02-25 08:54
https://presheva.com/shqiptari-vret-gruan-pastaj-veten-ne-mes-te-cyrihut-video/20%Monthly2018-02-25 10:21
https://presheva.com/keto-jane-temat-e-dialogut-kosove-serbi-neser-ne-bruksel/20%Monthly2018-02-25 08:36
https://presheva.com/integrimi-ne-be-juncker-dhe-hahn-neser-ne-tirane/20%Monthly2018-02-24 20:02
https://presheva.com/maqedoni-zijadin-sela-kerkon-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-02-24 19:58
https://presheva.com/ne-kacanik-permendorja-e-skenderbeut-u-quajtqafir-dhe-goditet-video/20%Monthly2018-02-24 19:46
https://presheva.com/haradinaj-konfirmon-marreveshjen-me-ldk-ne-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-24 19:40
https://presheva.com/limaj-ne-javet-e-ardhshme-lajme-te-mira-per-kosoven/20%Monthly2018-02-24 16:38
https://presheva.com/kosove-koalicioni-qeverises-intensifikon-kontaktet-me-listen-serbe-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-24 14:19
https://presheva.com/bushati-ne-10-vitet-e-ardhshme-shqiperia-ne-be/20%Monthly2018-02-24 11:27
https://presheva.com/shtabi-i-situatave-te-jashtezakonshme-njoftim-mbi-te-ftoftit-ne-ditet-ne-vijim/20%Monthly2018-02-24 11:21
https://presheva.com/hashim-thaci-pagen-gati-trefish-me-te-larte-se-vuciqi/20%Monthly2018-02-24 08:48
https://presheva.com/salihu-sqarim-per-media-rreth-deklatares-per-tv-n1/20%Monthly2018-02-23 23:01
https://presheva.com/perfundon-lotaria-amerikane-per-emigracion/20%Monthly2018-02-23 20:17
https://presheva.com/maqedoni-bdi-mohon-se-ka-keqperdorime-me-parate-per-anetarsi/20%Monthly2018-02-23 19:39
https://presheva.com/vrasja-e-vogelushit-almir-aliu-perfundon-si-aksident/20%Monthly2018-02-23 19:35
https://presheva.com/abrashi-palajameron-se-disa-deputete-te-vv-se%c2%a8do-ta-votojn-demarkacionin/20%Monthly2018-02-23 19:27
https://presheva.com/ambasadori-delawie-rrite-presionin-nenshkruani-demarkacionin/20%Monthly2018-02-23 16:53
https://presheva.com/kur-shendeti-dhe-jeta-varen-nga-nje-vize/20%Monthly2018-02-23 15:49
https://presheva.com/juncker-mogherini-dhe-hahn-vizitojn-ballkanin/20%Monthly2018-02-23 15:46
https://presheva.com/albulena-haxhiu-kunder-adriatik-kelmendit-tema-demarkacioni/20%Monthly2018-02-23 15:41
https://presheva.com/krijohet-grupi-nderpartiak-ne-kuvendin-e-maqedonise-per-te-drejtat-e-komunitetit-lgbti/20%Monthly2018-02-23 14:53
https://presheva.com/shtyhet-seanca-e-demarkacionit-haradinaj-pa-konsensus/20%Monthly2018-02-23 11:20
https://presheva.com/gjurmet-e-luftes-se-kosoves-permes-artit-vizual-edhe-me-artist-nga-lugina/20%Monthly2018-02-23 10:58
https://presheva.com/vetevendosje-nuk-ndryshon-qendrimin-ndaj-demarkacionit/20%Monthly2018-02-23 10:53
https://presheva.com/dembele-minuta-ose-largim/20%Monthly2018-02-23 07:49
https://presheva.com/real-madridi-shpreh-interesim-per-raheem-sterling/20%Monthly2018-02-23 07:33
https://presheva.com/nano-rama-thaci-dhe-vucic-mund-te-jene-idiote-nese-jane-takuar-per-te-shkembyer-territore/20%Monthly2018-02-23 07:30
https://presheva.com/komandant-kushtrimi-luftetari-i-tri-luftrave-e-shume-betejave/20%Monthly2018-02-23 07:28
https://presheva.com/4-mije-euro-per-tu-futur-ne-pune-si-mesues/20%Monthly2018-02-23 07:25
https://presheva.com/doni-te-dobesoheni-ja-gabimi-qe-nuk-duhet-te-beni/20%Monthly2018-02-23 06:20
https://presheva.com/diabeti-mund-te-shkaktohet-nga-nje-virus/20%Monthly2018-02-23 06:16
https://presheva.com/menyrat-si-te-veproni-ndaj-femijeve-ankues/20%Monthly2018-02-23 06:13
https://presheva.com/jahjaga-kemi-deshtuar-te-distancohemi-nga-korrupsioni-dhe-krimi-i-organizuar/20%Monthly2018-02-23 06:08
https://presheva.com/salihu-prioriteti-yne-eshte-zhvillimi-ekonomik-dhe-permiresimi-i-gjendjes-sociale-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2018-02-22 21:41
https://presheva.com/lavrov-deklarata-e-thacit-nuk-do-te-ndryshoje-qendrimin-e-rusise-per-kosoven/20%Monthly2018-02-22 21:15
https://presheva.com/kjo-eshte-paga-mesatare-ne-maqedoni/20%Monthly2018-02-22 17:25
https://presheva.com/citaku-daciqit-deshira-ime-te-shkoj-ne-hene-me-e-afert-me-realitetin-se-endrrat-e-tua/20%Monthly2018-02-22 17:09
https://presheva.com/gjuriq-fton-serbet-vizitoni-kosoven-zemren-tuaj/20%Monthly2018-02-22 16:00
https://presheva.com/ambasadori-delawie-i-pakenaqur-me-kosoven-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-02-22 15:49
https://presheva.com/mungese-konsensusi-shtyhet-ratifikimi-i-demarkacionit/20%Monthly2018-02-22 14:51
https://presheva.com/kosove-lista-serbe-dhe-vetevendosje-nuk-do-ta-votojne-demarkacionin/20%Monthly2018-02-22 12:00
https://presheva.com/nisma-mungojne-3-vota-per-te-kaluar-demarkacioni/20%Monthly2018-02-22 11:00
https://presheva.com/shakate-e-renda-me-rindarje-kufijsh/20%Monthly2018-02-22 10:58
https://presheva.com/serbia-blen-helikoptere-rus-anti-tank-nga-bjellorusia/20%Monthly2018-02-22 10:50
https://presheva.com/hahn-be-do-te-propozoje-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine/20%Monthly2018-02-22 10:47
https://presheva.com/vetevendosje-padit-hashim-thacin-per-tradheti/20%Monthly2018-02-22 10:44
https://presheva.com/nga-e-diela-e-deri-ne-fund-te-muajit-mot-i-acarte-e-me-reshje-te-bores/20%Monthly2018-02-22 07:59
https://presheva.com/50-000-euro-te-fshehura-ne-xhep-foto/20%Monthly2018-02-22 07:46
https://presheva.com/kapet-opel-corsa-i-mbushur-me-cigare-foto/20%Monthly2018-02-22 07:38
https://presheva.com/zidane-nuk-jam-i-shqetesuar-per-benzeman/20%Monthly2018-02-22 07:30
https://presheva.com/kryetari-arifi-ne-darke-pune-me-ambasadorin-e-gjermanise-dittmann/20%Monthly2018-02-22 06:52
https://presheva.com/demarkacioni-nuk-ka-votime-ne-kuvend-pa-i-siguruar-80-vota/20%Monthly2018-02-22 06:20
https://presheva.com/dhimbja-ne-kerthize-tregon-pranine-e-pese-semundjeve/20%Monthly2018-02-22 06:11
https://presheva.com/dhjete-arsye-perse-duhet-te-perdorni-uthullen-per-larjen-e-rrobave/20%Monthly2018-02-22 06:09
https://presheva.com/shefqet-krasniqi-mohon-te-kete-pergjegjesi-per-kosovaret-qe-shkuan-ne-siri/20%Monthly2018-02-22 06:06
https://presheva.com/veseli-presim-shpejt-ta-kryejme-ceshtjen-e-kufirit-edhe-me-serbine/20%Monthly2018-02-21 22:58
https://presheva.com/franca-kerkon-normalizim-marredheniesh-kosove-serbi/20%Monthly2018-02-21 22:51
https://presheva.com/dua-lipa-fiton-artistja-me-e-mire-femer-ne-brit-awards-2018/20%Monthly2018-02-21 22:25
https://presheva.com/the-guardian-moszgjidhja-e-ceshtjes-se-emrit-do-ta-demtonte-be-ne/20%Monthly2018-02-21 19:41
https://presheva.com/tahiri-albin-kurti-mohuesi-me-i-madh-i-kosoves/20%Monthly2018-02-21 19:32
https://presheva.com/facebook-vjen-me-dy-ndryshime-te-medha/20%Monthly2018-02-21 18:24
https://presheva.com/presidenti-i-perbashket-reagon-ashper-ambasada-e-shba/20%Monthly2018-02-21 18:19
https://presheva.com/selimi-dekoratat-ishin-taktike-gjarperore-e-presidentit/20%Monthly2018-02-21 18:17
https://presheva.com/haxhiu-kosova-eshte-me-e-rendesishme-se-posti-i-haradinajt-veselit-dhe-thacit/20%Monthly2018-02-21 16:29
https://presheva.com/kosove-neser-seanca-e-demarkacionit-vv-kundershton-edhe-me-tej/20%Monthly2018-02-21 16:18
https://presheva.com/delawie-denon-kercenimin-e-pjesetareve-serbe-te-fsk-se/20%Monthly2018-02-21 16:12
https://presheva.com/vuciq-komenton-vendimet-e-abdullah-hotit-ldk/20%Monthly2018-02-21 13:05
https://presheva.com/pap-a-testi-do-te-kryhet-edhe-ne-shtepine-e-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2018-02-21 12:58
https://presheva.com/delawie-shkon-ne-kuvend-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-21 11:35
https://presheva.com/dua-lipa-nuk-u-ftua-ne-koncertin-per-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-02-21 11:12
https://presheva.com/the-irish-times-kosova-ka-vendime-te-veshtira-perpara-vetes/20%Monthly2018-02-21 10:39
https://presheva.com/mediat-greke-presidenti-i-shqiperise-iu-ve-flaken-marredhenieve-shqiptaro-greke/20%Monthly2018-02-21 10:34
https://presheva.com/perdorni-limon-kunder-gureve-ne-veshka/20%Monthly2018-02-21 08:19
https://presheva.com/ja-cfare-do-te-ndodh-me-benzema-dhe-bale-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2018-02-21 07:54
https://presheva.com/a-mund-te-vozitni-me-drita-te-mjegulles-edhe-kur-nuk-ka-mjegull/20%Monthly2018-02-21 07:28
https://presheva.com/vuciq-rroga-do-te-rritet-edhe-per-12-mesatarja-do-te-behet-afer-480-euro/20%Monthly2018-02-21 07:14
https://presheva.com/televizioni-publik-rtvm-me-program-24-ore-ne-shqip-qeveria-i-dha-drite-jeshile/20%Monthly2018-02-21 07:03
https://presheva.com/dy-shqiptare-te-lugines-se-presheves-luajne-futboll-ne-superligen-serbe/20%Monthly2018-02-21 07:00
https://presheva.com/rajoni-dhe-be-kundershtojne-idene-e-edi-rames-per-nje-president-te-perbashket-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-02-21 06:35
https://presheva.com/telegraph-shqiperia-ne-10-destinationet-e-paragjykuara/20%Monthly2018-02-21 06:19
https://presheva.com/ne-qershor-apple-prezenton-ios12/20%Monthly2018-02-21 06:13
https://presheva.com/pasuria-e-mesit-dhe-ronaldos/20%Monthly2018-02-21 06:09
https://presheva.com/conte-kualifikimi-ende-mbetet-i-hapur/20%Monthly2018-02-20 23:15
https://presheva.com/iniesta-edhe-ndeshja-e-kthimit-do-te-jete-e-komplikuar/20%Monthly2018-02-20 23:12
https://presheva.com/lavrov-rusia-pajtohet-me-zgjidhjen-e-serbise-per-kosoven/20%Monthly2018-02-20 23:07
https://presheva.com/vuciq-kam-grisur-dokumente-te-perendimoreve-qe-permendnin-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-02-20 22:31
https://presheva.com/kur-do-te-behet-kosova-me-ushtri-sipas-zv-ministrit/20%Monthly2018-02-20 22:26
https://presheva.com/thaci-nuk-mund-te-jesh-i-dekoruar-edhe-nga-shteti-i-serbise-edhe-i-kosoves/20%Monthly2018-02-20 22:01
https://presheva.com/kushner-ju-keni-fituar-por-serbet-nuk-kane-humbur/20%Monthly2018-02-20 21:53
https://presheva.com/rusi-shqiptari-nga-tetova-ze-vendin-e-pare-me-gatimin-tradicional/20%Monthly2018-02-20 21:47
https://presheva.com/kosove-delawie-shpreson-se-deputetet-do-ta-votojne-demarkacionin/20%Monthly2018-02-20 21:08
https://presheva.com/liburn-aliu-i-kerkon-sqarime-aida-dergutit-thote-se-doli-kunder-vv-se-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-20 20:54
https://presheva.com/edi-rama-me-kembet-mbi-tavoline-ne-studion-e-mustafa-nanos-video/20%Monthly2018-02-20 20:43
https://presheva.com/cigarja-ne-mengjes-eshte-me-e-rrezikshme-se-sa-e-kishit-menduar/20%Monthly2018-02-20 20:38
https://presheva.com/the-guardian-e-ardhmja-e-kosoves-e-pasigurt/20%Monthly2018-02-20 20:23
https://presheva.com/greqi-shqiptari-qellon-me-arme-zjarri-gruan-e-tij/20%Monthly2018-02-20 20:02
https://presheva.com/sylejman-selimi-refuzon-dekoraten-e-thacit-kjo-eshte-letra-e-tij-nga-burgu-i-dubraves/20%Monthly2018-02-20 19:53
https://presheva.com/sipas-haradinaj-seanca-per-demarkacionin-te-enjten-ne-ora-1000/20%Monthly2018-02-20 19:48
https://presheva.com/qeveria-e-haradinaj-ka-rreth-70-zavendesministra/20%Monthly2018-02-20 18:35
https://presheva.com/asllan-bajrami-serbet-vrane-550-mije-shqiptare-ne-86-vjet/20%Monthly2018-02-20 17:08
https://presheva.com/kosova-me-se-shumti-eksporton-para-te-gatshme/20%Monthly2018-02-20 17:03
https://presheva.com/kosove-kerkohet-perfshirja-e-opozites-ne-dialogun-me-beogradin/20%Monthly2018-02-20 16:51
https://presheva.com/demarkacioni-negociata-intensive-per-ta-bindur-listen-serbe/20%Monthly2018-02-20 16:44
https://presheva.com/thacit-si-pelqen-fort-ideja-e-krijimit-te-nje-gjenerate-te-re-politike/20%Monthly2018-02-20 14:45
https://presheva.com/ende-e-paqarte-se-kush-do-ta-udheheq-fazen-perfundimtare-te-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-02-20 14:40
https://presheva.com/maqedoni-dy-femije-nga-strehimorja-ne-shkup-shtatzena-njera-refuzon-abortimin/20%Monthly2018-02-20 12:51
https://presheva.com/haradinaj-skemi-nevoje-per-leksione-rama-e-ndihmon-kosoven-duke-e-zhvilluar-shqiperine/20%Monthly2018-02-20 11:34
https://presheva.com/mediat-greke-vene-alarmin-fantazma-e-shqiperise-se-madhe-zgjohet-perseri/20%Monthly2018-02-20 10:53
https://presheva.com/plotfuqishmeria-per-negociatat-me-greqine-meta-publikon-letren-qe-i-dergoi-rames-dhe-bushatit/20%Monthly2018-02-20 10:40
https://presheva.com/veseli-perkujton-minatoret-qe-mbrojten-kosoven-nga-millosheviqi/20%Monthly2018-02-20 10:31
https://presheva.com/haradinaj-nuk-e-di-nese-lista-serbe-do-te-votoje-demarkacionin/20%Monthly2018-02-20 10:00
https://presheva.com/keta-jane-anetaret-e-keshillit-komuna-ne-presheve/20%Monthly2018-02-20 07:59
https://presheva.com/%e2%80%8bhummels-kujdes-nga-besiktas/20%Monthly2018-02-20 06:50
https://presheva.com/valverde-jemi-te-gatshem-per-chelsean/20%Monthly2018-02-20 06:47
https://presheva.com/samsung-se-shpejti-me-tabletin-s4/20%Monthly2018-02-20 06:16
https://presheva.com/bildt-kosova-dhe-kroacia-mund-te-perdorin-veton-per-anetaresimin-e-serbise-ne-be/20%Monthly2018-02-20 06:12
https://presheva.com/vuciq-nuk-do-te-dal-me-propozimin-te-dashur-shqiptare-ne-ju-japim-gjithcka/20%Monthly2018-02-20 06:10
https://presheva.com/ardita-sinani-pvd-apn-ja-eshte-humbese-e-zgjedhjeve-te-24-dhjetorit/20%Monthly2018-02-19 21:59
https://presheva.com/shqiprim-arifi-zgjidhet-kryetar-komune-sami-salihu-kryetar-kuvendi/20%Monthly2018-02-19 18:21
https://presheva.com/vulin-shqiperia-e-madhe-duhet-ndalur-kjo-fillon-me-kosoven/20%Monthly2018-02-19 16:48
https://presheva.com/daciq-reagon-per-presidentin-kombetar-be-ja-e-ka-futur-koken-ne-thes-me-rere/20%Monthly2018-02-19 16:44
https://presheva.com/sela-deshen-te-me-vrisnin-me-goditen-me-monitor-dhe-shufra-hekuri/20%Monthly2018-02-19 16:40
https://presheva.com/zyrtare-me-20-vota-per-zgjidhet-sami-salihu-kryetar-i-kuvendit-komunal/20%Monthly2018-02-19 15:24
https://presheva.com/skender-destani-ne-kuvend-mshile-gojen-shqiprim-se-ndahemi-ndryshe-ne-video/20%Monthly2018-02-19 14:44
https://presheva.com/2-kilogram-marihuane-ne-kufirin-e-presheves-foto/20%Monthly2018-02-19 12:20
https://presheva.com/ronaldo-ma-sillni-kane-ne-madrid/20%Monthly2018-02-19 07:42
https://presheva.com/thaci-serbia-e-di-mire-qe-nuk-ndahet-kosova/20%Monthly2018-02-19 07:38
https://presheva.com/sot-mbahet-seanca-konstituive-ne-kuvendin-komunal-ja-rendi-i-dites/20%Monthly2018-02-19 06:44
https://presheva.com/studimi-alarmant-lista-e-ushqimeve-qe-shkaktojne-kancerin/20%Monthly2018-02-19 06:18
https://presheva.com/kurti-kosova-me-pavaresi-te-cunguar/20%Monthly2018-02-19 06:14
https://presheva.com/maqedonasit-ndihen-te-provokuar-nga-valevitja-e-flamurit-shqiptar-ne-prilep/20%Monthly2018-02-19 06:10
https://presheva.com/vuciq-kerkon-nga-amerikanet-marreveshje-me-kosoven-por-te-mos-poshterohet-serbia/20%Monthly2018-02-19 06:07
https://presheva.com/lezetqendra-e-sali-babes-7/20%Monthly2018-02-18 23:26
https://presheva.com/neser-mbahet-seanca-konstituive-ne-kuvendin-komunal-shqiprim-arifi-kryetar-komune/20%Monthly2018-02-18 19:55
https://presheva.com/thaci-ska-autonomi-per-veriun-serbia-e-di-qe-nuk-ndahet-kosova/20%Monthly2018-02-18 19:32
https://presheva.com/a-eshte-barcelona-me-e-forte-pa-neymarin/20%Monthly2018-02-18 19:29
https://presheva.com/betis-real-madrid-formacionet-zyrtare/20%Monthly2018-02-18 19:25
https://presheva.com/dialogu-kosove-serbi-vazhdon-me-26-shkurt/20%Monthly2018-02-18 18:51
https://presheva.com/qosja-ja-pse-nuk-e-pranoj-dekoraten-e-ketij-regjimi/20%Monthly2018-02-18 18:41
https://presheva.com/hoti-rama-tregoi-mosrespekt-ndaj-kosovareve-kur-propozoi-president-te-perbashket/20%Monthly2018-02-18 17:14
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufijve-do-te-qetesonte-ballkanin-timothy-less-ja-si-mund-te-krijohen-serbia-kroacia-dhe-shqiperia-e-madhe/20%Monthly2018-02-18 16:55
https://presheva.com/votat-per-demarkacionin-ja-kerkesat-qe-srpska-pritet-tia-parashtroje-ramushit/20%Monthly2018-02-18 16:39
https://presheva.com/kjo-eshte-menyra-me-e-mire-per-te-lene-duhanin/20%Monthly2018-02-18 14:30
https://presheva.com/sa-paguhen-infermieret-ne-kosove/20%Monthly2018-02-18 14:27
https://presheva.com/vuciq-prishtina-bashke-me-uashingtonin-dhe-londren-luftojne-kunder-serbise/20%Monthly2018-02-18 14:20
https://presheva.com/propozimi-i-rames-shqiperia-e-kosova-nje-president-kombetar/20%Monthly2018-02-18 13:37
https://presheva.com/thaci-i-vendosur-ta-beje-kosoven-me-ushtri/20%Monthly2018-02-18 13:07
https://presheva.com/maqedoni-afrim-gashi-zgjidhet-kryetar-i-ri-i-levizjes-besa/20%Monthly2018-02-18 13:04
https://presheva.com/presheva-merre-pjese-ne-unionin-e-bashkive-shqiptare-veliaj-projekte-konkrete-te-perbashketa/20%Monthly2018-02-18 12:58
https://presheva.com/kurti-kunder-shkembimeve-te-territoreve-me-serbine/20%Monthly2018-02-18 10:31
https://presheva.com/ahmeti-kemi-pritur-150-vjet-presim-edhe-ca-dite/20%Monthly2018-02-18 10:28
https://presheva.com/revoltohen-serbet-me-riten-per-ne-me-nuk-ekziston/20%Monthly2018-02-18 09:24
https://presheva.com/para-derbit-ne-champions-chelsea-ka-me-shume-pushim-se-barcelona/20%Monthly2018-02-18 09:20
https://presheva.com/e-pranon-gjyqtari-ovrebo-bera-shume-gabime-ne-ndeshjen-chelsea-barcelona/20%Monthly2018-02-18 09:17
https://presheva.com/real-madridi-ofron-bale-dhe-113-milione-euro-per-hazard/20%Monthly2018-02-18 09:13
https://presheva.com/serbet-nuk-do-ta-pranojne-plotesisht-pavaresine-e-kosoves-ne-kembim-te-anetaresimit-ne-bashkimin-evropian/20%Monthly2018-02-18 09:11
https://presheva.com/kosova-mbetet-vendi-me-i-varfer-ne-evrope/20%Monthly2018-02-18 09:08
https://presheva.com/thaci-nuk-ka-autonomi-per-serbet-nuk-ka-ndarje-te-kosoves-e-as-shkembim-te-territorit/20%Monthly2018-02-18 09:05
https://presheva.com/kosova-vazhdon-te-jete-e-varur-ekonomikisht-nga-serbia/20%Monthly2018-02-17 20:48
https://presheva.com/haradinaj-i-dhuron-harten-e-arte-rita-ores-kenaqesi-te-pres-yllin-e-permasave-boterore/20%Monthly2018-02-17 20:46
https://presheva.com/vuciq-serbet-nuk-do-ta-pranojne-njohjen-e-plote-te-kosoves/20%Monthly2018-02-17 20:04
https://presheva.com/ovl-e-ucpmb-se-organizon-homazhe-per-deshmorin-e-kombit-artan-abazi/20%Monthly2018-02-17 19:47
https://presheva.com/thaci-ne-mynih-kosova-dhe-serbia-sivjet-duhet-te-arrijne-marreveshje-finale/20%Monthly2018-02-17 19:44
https://presheva.com/sipas-daciq-burundi-ka-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-02-17 19:34
https://presheva.com/ldk-pro-demarkacionit-me-malin-e-zi/20%Monthly2018-02-17 19:30
https://presheva.com/rita-ora-ofron-mbeshtetje-per-grate-e-dhunuara-gjate-luftes/20%Monthly2018-02-17 19:27
https://presheva.com/serbet-ne-veri-shenojne-10-vjetorin-e-okupimit-te-kosoves/20%Monthly2018-02-17 19:25
https://presheva.com/kryetari-arifi-takohet-me-homologet-e-tij-nga-komunat-shqiptare-ne-rajon/20%Monthly2018-02-17 16:25
https://presheva.com/intelegjenca-amerikane-keshillon-te-mos-perdorni-keta-telefona-mobil/20%Monthly2018-02-17 13:39
https://presheva.com/edhe-veton-surroi-refuzon-dekoraten-e-presidentit-thaci/20%Monthly2018-02-17 13:34
https://presheva.com/dua-lipa-urim-te-ngrohte-per-kosoven/20%Monthly2018-02-17 13:30
https://presheva.com/albin-kurti-uron-pavaresine-e-kosoves-nga-prekazi-i-jashareve/20%Monthly2018-02-17 12:11
https://presheva.com/mustafa-demarkacioni-votohet-sipas-marreveshjes-se-pare-kauza-e-haradianjt-ishte-fiktive/20%Monthly2018-02-17 11:17
https://presheva.com/rohan-kishim-arsye-te-forta-te-besonim-qe-rusia-do-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-02-17 10:47
https://presheva.com/apn-mesazh-urimi-per-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-17 10:28
https://presheva.com/meta-ju-siguroj-qe-shqiperia-eshte-gjithmon-mbeshtetes-i-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-02-17 10:03
https://presheva.com/ministri-bushati-per-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves-cilat-jane-sfidat-qe-na-presin/20%Monthly2018-02-17 10:00
https://presheva.com/urimi-i-bill-clinton-kosova-do-te-kete-gjithmone-vend-te-vecante-ne-zemren-time/20%Monthly2018-02-17 09:49
https://presheva.com/rexhep-selimi-vv-refuzon-dekoraten-e-presidentit-thaci/20%Monthly2018-02-17 09:44
https://presheva.com/10-vjetori-i-pavaresise-se-kosoves-newborn-merr-pamje-te-re/20%Monthly2018-02-17 09:41
https://presheva.com/kjo-eshte-ndihma-e-pare-qe-duhet-ti-jepni-nje-njeriu-qe-po-peson-goditje-ne-zemer/20%Monthly2018-02-16 20:57
https://presheva.com/valverde-pritet-ta-thyej-rekordin-e-guardioles-31-ndeshje-pa-humbje/20%Monthly2018-02-16 20:52
https://presheva.com/unai-emery-beson-se-psg-mund-ta-eliminoj-real-madridin/20%Monthly2018-02-16 20:48
https://presheva.com/fajon-paralajmeron-proceduren-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-02-16 20:04
https://presheva.com/fifa-te-eliminohoet-afati-kalimtar-dimeror-i-transferimeve/20%Monthly2018-02-16 19:53
https://presheva.com/veseli-kosova-eshte-sovrane-nuk-do-ta-lejojme-askend-te-na-neperkembe/20%Monthly2018-02-16 19:46
https://presheva.com/shefat-isufi-forca-nga-lugina-e-presheves-ne-perballje-me-pintos/20%Monthly2018-02-16 18:55
https://presheva.com/the-guardian-po-negociohet-ndarja-kosova-e-jep-veriun-per-ulesen-ne-okb/20%Monthly2018-02-16 16:37
https://presheva.com/kurti-deklarata-thaci-vujanoviq-eshte-mashtrim/20%Monthly2018-02-16 15:47
https://presheva.com/hoxhaj-daciq-e-vulin-papagaj-te-rusise-nuk-ka-shkembim-territoresh-per-njohje-nga-serbia/20%Monthly2018-02-16 15:44
https://presheva.com/presidenti-meta-pershendet-deklaraten-e-perbashket-te-presidenteve-te-kosoves-e-malit-te-zi/20%Monthly2018-02-16 15:39
https://presheva.com/presidentja-kroate-uron-presidentin-thaci-per-dhjetevjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-16 14:34
https://presheva.com/historike-pas-30-viteve-pvd-dhe-pdsh-se-bashku-ne-opozite/20%Monthly2018-02-16 12:35
https://presheva.com/kompania-nga-tirana-hap-fabrike-ne-shkup-me-300-te-punesuar/20%Monthly2018-02-16 11:47
https://presheva.com/demarkacioni-meta-pranvere-europiane-per-kosoven/20%Monthly2018-02-16 11:23
https://presheva.com/new-york-times-dekada-e-zymte-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-16 10:41
https://presheva.com/kosova-dhe-mali-i-zi-me-deklarate-te-perbashket-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-16 10:21
https://presheva.com/rohan-ndarja-e-kosoves-hap-kutine-e-pandores/20%Monthly2018-02-16 08:59
https://presheva.com/jep-doreheqjen-papritur-kryeprokurori-i-tribunalit-special-ne-kosove/20%Monthly2018-02-16 06:29
https://presheva.com/dy-kosovare-akuzohen-se-po-planifikonin-sulm-vetevrases-ne-kosove/20%Monthly2018-02-16 06:25
https://presheva.com/duar-te-ftohta-ja-semundjet-me-te-cilat-lidhen/20%Monthly2018-02-16 06:19
https://presheva.com/ne-renie-numri-i-lindjeve-ne-shqiperi-shifra-alarmuese/20%Monthly2018-02-16 06:15
https://presheva.com/opinion-demagogjia-pro-e-contra-gjykates-speciale/20%Monthly2018-02-16 06:12
https://presheva.com/bildt-strategjia-e-be-se-i-jep-kosoves-dhe-kroacise-mundesine-e-vetos-per-anetaresimin-e-serbise/20%Monthly2018-02-16 06:09
https://presheva.com/vulin-evropa-nuk-eshte-e-interesuar-te-shohe-progres-ne-serbi/20%Monthly2018-02-15 20:08
https://presheva.com/edi-rama-merr-pjese-ne-seancen-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-02-15 16:38
https://presheva.com/kompania-gjermane-hape-5-mije-vende-pune-ne-serbi/20%Monthly2018-02-15 15:42
https://presheva.com/be-pa-marreveshje-per-zgjerimin-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-02-15 15:35
https://presheva.com/trajkoviq-oliver-ivanoviqi-kishte-informuar-sherbimin-informativ-te-serbise-se-nga-po-i-vinte-rreziku/20%Monthly2018-02-15 12:30
https://presheva.com/neymar-eshte-i-lumtur-ne-psg-kercenon-realin/20%Monthly2018-02-15 09:09
https://presheva.com/delawie-kosova-e-serbia-duhet-urgjent-te-arrijne-marreveshje-perfundimtare/20%Monthly2018-02-15 09:06
https://presheva.com/erdogan-kercenon-greqine-trimeria-juaj-shkon-aq-sa/20%Monthly2018-02-15 09:03
https://presheva.com/jovanoviq-kosova-e-pavarur-fakt-si-shkenca-e-fizikes/20%Monthly2018-02-15 09:01
https://presheva.com/shba-17-te-vrare-atentat-me-arme-ne-nje-shkolle-ne-florida/20%Monthly2018-02-15 07:44
https://presheva.com/gabriel-serbia-duhet-ta-pranoje-pavaresine-e-kosoves-nese-do-integrim-ne-be/20%Monthly2018-02-15 06:33
https://presheva.com/per-detin-meta-konsultohet-edhe-me-berishen/20%Monthly2018-02-15 06:15
https://presheva.com/markoviq-haradinaj-ceshtjet-e-hapura-do-te-zgjidhen-ne-frymen-e-bashkepunimit/20%Monthly2018-02-15 06:11
https://presheva.com/delawie-zvarritja-e-demarkacionit-komplikoi-raportet-kosove-shba/20%Monthly2018-02-14 20:09
https://presheva.com/gabriel-ne-kosove-demarkacioni-pastaj-liberalizimi-i-vizave/20%Monthly2018-02-14 20:05
https://presheva.com/seminar-femija-i-zakonshem-dhe-femija-ndryshe/20%Monthly2018-02-14 19:00
https://presheva.com/profesori-i-oksfordit-aresyet-pse-bitcoin-eshte-mashtrimi-me-i-madh-global-i-20-viteve-te-fundit/20%Monthly2018-02-14 18:44
https://presheva.com/kryediplomati-gjerman-porosi-serbise-ska-be-pa-pajtim-me-fqinjet/20%Monthly2018-02-14 18:15
https://presheva.com/shqiperi-negociatat-per-detin-kerkohet-plotfuqishmeria-nga-meta/20%Monthly2018-02-14 18:12
https://presheva.com/thaci-e-pranuam-specialen-me-gjysme-zemre/20%Monthly2018-02-14 15:41
https://presheva.com/nderron-jete-i-riu-shpetim-ramadani-nga-corrotica-ne-shba/20%Monthly2018-02-14 14:59
https://presheva.com/serbia-ndan-dhjetera-miliona-per-lobim-kosova-asnje-cent/20%Monthly2018-02-14 14:42
https://presheva.com/ky-eshte-ish-ushtari-i-uck-se-qe-dizajnoi-flamurin-e-kosoves/20%Monthly2018-02-14 10:55
https://presheva.com/erion-velijaj-ajo-qe-eshte-arritur-ne-kosove-eshte-e-mrekullueshme/20%Monthly2018-02-14 09:25
https://presheva.com/thaci-pres-qe-te-arrijme-nje-marreveshje-historike-me-serbine-kete-vit/20%Monthly2018-02-14 09:15
https://presheva.com/12-rregullat-te-parandalimit-te-kancerit/20%Monthly2018-02-14 09:14
https://presheva.com/alkooli-demton-trurin-me-shume-se-kanabisi/20%Monthly2018-02-14 08:32
https://presheva.com/keta-jane-golashenuesit-me-te-mire-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-02-14 08:25
https://presheva.com/mourinho-e-do-shkembimin-de-gea-varane/20%Monthly2018-02-14 08:22
https://presheva.com/rada-trajkoviq-thaci-eshte-bartesi-kryesor-i-idese-se-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-02-14 08:20
https://presheva.com/as-ndarje-as-shkembim-territoresh-me-serbine/20%Monthly2018-02-14 08:18
https://presheva.com/kaos-per-vendosjen-e-flamurit-shteteror-pakenaqesite-do-te-shoqerohen-me-protesta/20%Monthly2018-02-14 08:16
https://presheva.com/56-000-euro-te-fshehura-xhepat-e-setres-foto/20%Monthly2018-02-14 06:53
https://presheva.com/kronen-zeitung-shqiperia-perla-e-harruar-ne-adriatik/20%Monthly2018-02-14 06:21
https://presheva.com/gostivari-qyteti-me-i-ndotur-ne-maqedoni/20%Monthly2018-02-14 06:18
https://presheva.com/thaci-ska-arsye-ti-frikesohemi-speciales-as-une-as-qytetaret/20%Monthly2018-02-14 06:14
https://presheva.com/policet-e-pranojne-qe-preken-provat-ne-vendin-e-vrasjes-se-ivanoviqit/20%Monthly2018-02-14 06:12
https://presheva.com/edi-rama-kritikon-politiken-kosovare-po-diskreditojne-vendin-shfaqje-papjekurie-perpara-nderkombetareve/20%Monthly2018-02-14 06:09
https://presheva.com/kim-mehmeti-shqiptaret-u-kalben-burgjeve-per-flamurin-kombetar-qe-sot-po-perbuzet-ne-kosove/20%Monthly2018-02-14 06:07
https://presheva.com/pvd-dhe-pdsh-koalicion-ne-knsh-zgjedhin-kryetar-shukri-ymerin/20%Monthly2018-02-13 19:04
https://presheva.com/njihuni-me-shqiptarin-25-vjecar-i-cili-ishte-pjese-e-grupit-qe-vjedhi-530milion-dollare/20%Monthly2018-02-13 15:58
https://presheva.com/haradinaj-i-quan-marrezira-debatet-per-shkembim-te-territoreve-me-serbine/20%Monthly2018-02-13 15:42
https://presheva.com/kosove-600-mije-euro-per-shenimin-e-10-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-13 15:37
https://presheva.com/me-19-shkurt-mbahet-seanca-konstituive-e-kuvendit-te-komunes-se-presheves/20%Monthly2018-02-13 13:03
https://presheva.com/euronews-qeveria-shqiptare-ka-sekuestruar-qindra-ton-droge-dhe-ka-shkaterruar-miliona-rrenje-kanabis/20%Monthly2018-02-13 11:49
https://presheva.com/samsung-galaxy-s9-del-me-25-shkurt/20%Monthly2018-02-13 08:52
https://presheva.com/ju-kane-bllokuar-ne-instagram-si-ta-zbuloni/20%Monthly2018-02-13 08:50
https://presheva.com/kujdes-ky-veprim-i-perditshem-demton-iphonin-tuaj/20%Monthly2018-02-13 08:49
https://presheva.com/thaci-ndryshimi-i-kufijve-eshte-muhabet-i-vdekur-mos-e-perfshini-shqiperine/20%Monthly2018-02-13 08:47
https://presheva.com/vetura-50-000-euro-por-shqiptari-te-habit-me-vendin-ku-e-mban/20%Monthly2018-02-13 08:44
https://presheva.com/mjalte-dhe-banane-kunder-kolles-dhe-bronkitit/20%Monthly2018-02-13 08:42
https://presheva.com/cilat-ushqime-duhet-te-konsumojme-kur-jemi-me-grip/20%Monthly2018-02-13 08:40
https://presheva.com/analistet-thaci-po-provon-ta-shese-si-marreveshje-historike-kembimin-e-territoreve-me-serbine/20%Monthly2018-02-13 08:11
https://presheva.com/zbulohet-me-sa-para-i-blejne-serbet-femrat-shqiptare/20%Monthly2018-02-13 07:29
https://presheva.com/keshilli-komunal-i-bujanocit-me-transparence-negative/20%Monthly2018-02-13 07:27
https://presheva.com/serwer-amerika-dhe-evropa-i-kane-treguar-serbise-se-nuk-mund-ta-merr-veriun-e-kosoves-video/20%Monthly2018-02-13 07:22
https://presheva.com/lobimi-i-forte-i-serbise-ngec-procesin-e-njohjeve-te-kosoves-si-shtet/20%Monthly2018-02-13 07:20
https://presheva.com/ky-eshte-topi-qe-do-te-perdoret-sonte-ne-champions/20%Monthly2018-02-13 07:17
https://presheva.com/a-mundet-ta-fitoj-champions-league-n-manchester-city/20%Monthly2018-02-13 07:15
https://presheva.com/10-klubet-qe-shpenzojne-me-shume-para/20%Monthly2018-02-13 07:13
https://presheva.com/shqiperi-basha-detyron-doreheqjen-dy-deputeteve-gra-te-pd-per-ti-hapur-rruge-astrit-veliaj/20%Monthly2018-02-13 06:35
https://presheva.com/serwer-nuk-besoj-se-qeveria-e-serbise-ka-shprese-se-veriu-i-kosoves-mund-ti-bashkohet-formalisht-serbise/20%Monthly2018-02-13 06:26
https://presheva.com/te-zavendesohet-sheqeri-me-mjalt/20%Monthly2018-02-13 06:23
https://presheva.com/policet-serbe-dyshohet-se-fshehen-nje-gezhoje-nga-vendi-i-ngjarjes-ku-u-vra-ivanoviqi/20%Monthly2018-02-13 06:19
https://presheva.com/thaci-kunder-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-02-12 20:15
https://presheva.com/sami-lushtaku-merr-pasaporten-shqiptare/20%Monthly2018-02-12 20:09
https://presheva.com/zaev-erdogan-mbeshtetje-per-zgjidhje-te-kontestit-me-greqine-dhe-per-bashkepunim-te-perforcuar-ekonomik/20%Monthly2018-02-12 19:25
https://presheva.com/daciq-ceshtja-e-kosoves-nuk-eshte-zgjidhur-nevojitet-dialog/20%Monthly2018-02-12 18:52
https://presheva.com/prishtine-flamuri-shteteror-do-te-vendoset-perkrah-atij-kombetar/20%Monthly2018-02-12 14:44
https://presheva.com/alarmante-330-000-persona-kane-braktisur-shqiperine-shtate-vitet-e-fundit/20%Monthly2018-02-12 12:53
https://presheva.com/marcelo-neymar-do-ti-bashkohet-real-madridit/20%Monthly2018-02-12 12:48
https://presheva.com/real-madrid-ofron-40-milione-euro-per-bonuccin/20%Monthly2018-02-12 12:46
https://presheva.com/afro-95-palet-i-drejtohen-serbisht-organeve-komunale-ne-bujanoc-dhe-presheve/20%Monthly2018-02-12 12:33
https://presheva.com/presheve-gjilan-me-veture-jaguar-del-nga-rruga/20%Monthly2018-02-12 12:29
https://presheva.com/djali-i-sali-berishes-i-dyshuar-per-korrupsion-ka-shitur-banesen-600mije-euro/20%Monthly2018-02-12 11:54
https://presheva.com/ish-deputeti-i-ldk-se-lideret-te-mos-joshen-nga-serbia-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-02-12 10:51
https://presheva.com/mbi-64-e-qytetareve-te-maqedonise-mbeshtesin-anetaresimin-ne-be-dhe-nato/20%Monthly2018-02-12 09:20
https://presheva.com/telekomi-i-kosoves-drejt-falimentimit-31-milion-euro-humbje/20%Monthly2018-02-12 07:29
https://presheva.com/vetem-nje-cigare-ne-dite-jeni-me-te-rrezikuar-se-ata-qe-tymosin-20/20%Monthly2018-02-12 06:43
https://presheva.com/valverde-ende-nuk-e-kemi-fituar-la-ligan/20%Monthly2018-02-12 06:40
https://presheva.com/vritet-nje-tjeter-shqiptar-ne-siri/20%Monthly2018-02-12 06:40
https://presheva.com/neymar-ne-madrid-ja-cka-thote-silva/20%Monthly2018-02-12 06:39
https://presheva.com/ramadani-nuk-do-te-kete-opsion-te-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-02-12 00:17
https://presheva.com/hoxhaj-serbia-po-ben-propagande-kunder-kosoves-me-lajme-te-rrejshme-per-ndryshim-te-kufijve/20%Monthly2018-02-12 00:14
https://presheva.com/autostrada-koncul-gjilan-prishtine-do-te-filloj-ne-mars-te-ketij-viti/20%Monthly2018-02-12 00:11
https://presheva.com/maqedoni-vdekshmeria-e-larte-e-foshnjave-ve-ne-alarm-institucionet/20%Monthly2018-02-11 14:44
https://presheva.com/gjuriq-kerkon-intensifikim-te-bashkepunimit-kosove-serbi-per-rastin-ivanoviq/20%Monthly2018-02-11 12:23
https://presheva.com/kosova-larg-be-se-e-konfirmon-edhe-komisioni-evropian/20%Monthly2018-02-11 11:04
https://presheva.com/mediat-serbe-thone-se-ne-ceki-po-iniciohet-nje-peticion-per-terheqjen-e-njohjes-per-kosoven/20%Monthly2018-02-11 10:01
https://presheva.com/atdhe-nuhiu-shenon-gol-kunder-barnsley/20%Monthly2018-02-10 20:38
https://presheva.com/cmenduri-ne-autostraden-tirane-durres-shoferi-ecen-me-200-km-ne-ore/20%Monthly2018-02-10 20:06
https://presheva.com/hyseni-ndryshimi-i-kufijve-ide-e-aventuriereve-qe-nuk-behet-pa-tragjedi/20%Monthly2018-02-10 20:03
https://presheva.com/maliqi-shkembimi-i-territoreve-sjell-konflikte-dhe-fatkeqesi/20%Monthly2018-02-10 20:00
https://presheva.com/shqiptaret-duan-te-jene-pjese-e-vendimmarrjes-per-emrin-e-ri/20%Monthly2018-02-10 19:23
https://presheva.com/rrefime-tronditese-mbi-krimet-e-udb-se-ne-likove/20%Monthly2018-02-10 17:30
https://presheva.com/gjuriq-do-ta-dyfishojme-luften-per-serbet-ne-kosove/20%Monthly2018-02-10 16:49
https://presheva.com/kengetari-serb-kunder-urrejtjes-te-gjithe-ballkanasit-jane-viktima-video/20%Monthly2018-02-10 15:15
https://presheva.com/kurti-per-gazeten-zvicerane-ne-kosove-vetem-vdekja-eshte-e-lehte/20%Monthly2018-02-10 13:14
https://presheva.com/maqedoni-qytetaret-shpenzojn-200-milion-euro-ne-lojrat-e-fatit/20%Monthly2018-02-10 10:19
https://presheva.com/daciq-administrata-e-re-amerikane-ka-me-teper-mirekuptim-per-serbine/20%Monthly2018-02-10 10:04
https://presheva.com/shkup-lirohet-pas-14-viteve-burg-ish-komandanti-i-uck-se/20%Monthly2018-02-10 10:00
https://presheva.com/tottenham-arsenal-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-02-10 09:36
https://presheva.com/real-madrid-real-sociedad-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-02-10 09:34
https://presheva.com/shqiperia-per-4-vite-eksporton-ne-kosove-700-milione-euro/20%Monthly2018-02-10 09:31
https://presheva.com/kosovari-i-gjen-7-mije-euro-ne-gjermani-i-kthen-ne-polici/20%Monthly2018-02-10 09:28
https://presheva.com/serbet-e-kosoves-shfrytezojne-kater-lloje-te-pasaportave/20%Monthly2018-02-10 09:26
https://presheva.com/kapet-nje-serb-ne-leposaviq-per-kalim-ilegal-te-kufirit/20%Monthly2018-02-10 09:24
https://presheva.com/cokollata-kinder-qe-konsumohen-nga-femijet-shiten-me-afat-te-skaduar/20%Monthly2018-02-10 09:22
https://presheva.com/conte-nuk-e-kam-ndermend-te-largohem-nga-chelsea/20%Monthly2018-02-09 21:37
https://presheva.com/haradinaj-me-2019-zgjidhet-perfundimisht-ceshtja-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-02-09 21:32
https://presheva.com/ish-kryetari-i-kumanoves-synon-pozite-te-re/20%Monthly2018-02-09 20:51
https://presheva.com/reagon-keshilltari-i-haradinajt-ska-as-ndarje-e-as-shkembin-territoresh-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-02-09 20:20
https://presheva.com/hyn-ne-rend-dite-ideja-e-lutfi-hazirit-veriu-i-kosoves-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-02-09 19:06
https://presheva.com/ambicjet-e-maqedonise-per-integrim-te-shpejte-evropian/20%Monthly2018-02-09 17:43
https://presheva.com/gjermani-policia-arreston-nje-shqiptar-me-465-kg-kokaine/20%Monthly2018-02-09 16:12
https://presheva.com/edita-tahiri-dialogu-me-serbine-dhe-liberalizimi-i-vizave-procese-te-ndara/20%Monthly2018-02-09 16:08
https://presheva.com/kosova-ia-dorezon-serbise-dokumentacionin-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-02-09 15:51
https://presheva.com/sa-eshte-rroga-mesatare-ne-presheve-dhe-bujanoc/20%Monthly2018-02-09 11:43
https://presheva.com/kapen-tre-falsifikatore-ne-gjilan-me-19-200-euro-fals/20%Monthly2018-02-09 11:32
https://presheva.com/200-vajza-shqiptare-martohen-me-serbe-te-shkolluarit-preferojne-amviset/20%Monthly2018-02-09 11:30
https://presheva.com/a-mund-te-semureni-nga-gripi-me-shume-se-nje-here-pergjate-nje-sezoni/20%Monthly2018-02-09 10:55
https://presheva.com/ketu-jane-filtrat-e-fshehura-te-snapchat-it/20%Monthly2018-02-09 10:52
https://presheva.com/hahn-vitin-e-ardhshem-zgjidhja-perfundimtare-kosove-serbi/20%Monthly2018-02-09 10:45
https://presheva.com/diskutohet-per-kompleksin-memorial-adem-jashari/20%Monthly2018-02-09 09:25
https://presheva.com/cyrihu-teston-autobusin-pa-shofer-self-e/20%Monthly2018-02-09 07:31
https://presheva.com/abt-audi-rs4-avant-me-503-kf/20%Monthly2018-02-09 07:13
https://presheva.com/samsung-galaxy-c10-plus/20%Monthly2018-02-09 07:10
https://presheva.com/cfare-duhet-te-hani-nese-keni-diarre/20%Monthly2018-02-09 07:06
https://presheva.com/shenjat-qe-tregojne-se-keni-nevoje-per-shume-uje/20%Monthly2018-02-09 07:04
https://presheva.com/liverpooli-ofron-150-milione-per-asension/20%Monthly2018-02-09 07:01
https://presheva.com/khedira-kane-eshte-sulmuesi-me-i-kompletuar-ne-bote/20%Monthly2018-02-09 06:58
https://presheva.com/ne-canten-e-mjeteve-punuese-kishte-fshehur-stoli-ari-foto/20%Monthly2018-02-09 06:49
https://presheva.com/maqedoni-ziadin-sela-kerkon-500-mije-euro-demshperblim/20%Monthly2018-02-09 06:48
https://presheva.com/trajneri-serb-rrefen-pervojen-te-partizani-i-lumtur-me-jeten-ne-shqiperi/20%Monthly2018-02-09 06:45
https://presheva.com/haradinaj-takon-shefin-e-cia-s-ne-washington/20%Monthly2018-02-09 06:38
https://presheva.com/maqedonasi-ia-paguan-borxhin-vellaut-te-tij-me-100-euro-te-falsifikuar/20%Monthly2018-02-08 20:34
https://presheva.com/gruaja-e-kryeministrit-haradinaj-refuzon-te-flase-per-cmimin-e-louis-vuitton-mos-u-merrni-me-canten-time/20%Monthly2018-02-08 19:07
https://presheva.com/sipas-ragmi-mustafes-solid-i-akoma-nuk-eshte-hapur-video/20%Monthly2018-02-08 19:00
https://presheva.com/trump-eshte-krenar-me-kosoven-thote-keshilltari-i-tij-per-siguri/20%Monthly2018-02-08 17:25
https://presheva.com/valencia-barcelona-formacionet-e-mundshme-2/20%Monthly2018-02-08 14:03
https://presheva.com/presidenti-grek-serish-sulm-shqiperise-me-camet-po-rrezikoni-be-ne/20%Monthly2018-02-08 13:46
https://presheva.com/haradinaj-flet-per-grate-kosovare-ne-isis/20%Monthly2018-02-08 13:16
https://presheva.com/mustafa-pvd-ja-ka-pranuar-oferten-tone-per-bashkeqeverisje-por-jo-edhe-lrpdsh-ja/20%Monthly2018-02-08 13:06
https://presheva.com/de-gea-ne-real-madrid-vetem-ceshtje-kohe/20%Monthly2018-02-08 12:24
https://presheva.com/djali-ther-babane-me-thike-ne-qender-te-beogradit/20%Monthly2018-02-08 10:34
https://presheva.com/sipas-deputetit-zeka-vjedhje-te-parave-ka-pasur-edhe-ne-rregullimin-e-varrit-te-adem-jasharit/20%Monthly2018-02-08 10:08
https://presheva.com/shtypi-gjerman-deshtim-i-papare-i-be-ne-kosove-e-bosnje/20%Monthly2018-02-08 09:42
https://presheva.com/denohet-kompania-etc-per-mashtrim-te-konzumatorve/20%Monthly2018-02-08 09:20
https://presheva.com/hahn-kosova-kusht-per-anetaresimin-e-serbise-ne-be/20%Monthly2018-02-08 09:11
https://presheva.com/policia-arrestoi-dy-shqiotare-qe-akuzohen-nga-amerika-per-krime-ne-internet/20%Monthly2018-02-08 08:52
https://presheva.com/10-terroristet-qe-tentuan-ta-vrasin-selen-sot-serish-ne-gjykate/20%Monthly2018-02-08 08:29
https://presheva.com/risite-e-cnn-ne-shqiperi-kur-do-filloje-nga-puna-dhe-si-do-e-perzgjedhe-stafin/20%Monthly2018-02-08 08:12
https://presheva.com/maqedoni-3880-persona-te-vdekur-gjate-vitit-nga-kanceri/20%Monthly2018-02-08 08:06
https://presheva.com/pse-ndiheni-te-lodhur-gjate-gjithe-kohes/20%Monthly2018-02-08 08:03
https://presheva.com/hoti-pas-demarkacionit-kosova-drejt-zgjedhjeve-te-reja/20%Monthly2018-02-07 21:45
https://presheva.com/armand-duka-president-i-fshf-se-edhe-per-kater-vite/20%Monthly2018-02-07 20:40
https://presheva.com/qytetaret-e-kosoves-pa-viza-presidenti-e-kryeministri-me-pasaporte-shqiptare/20%Monthly2018-02-07 20:39
https://presheva.com/qosja-pajtohem-me-politiken-shembullore-te-kosoves/20%Monthly2018-02-07 20:34
https://presheva.com/hahn-para-anetaresimit-ne-be-serbia-duhet-ti-zgjidh-problemet-me-fqinjet/20%Monthly2018-02-07 18:10
https://presheva.com/vjen-lajm-i-mire-per-barcelonen-para-ndeshjes-me-velanican/20%Monthly2018-02-07 18:36
https://presheva.com/lineker-barcelona-luan-me-13-lojtare-pasi-e-kane-messin/20%Monthly2018-02-07 17:59
https://presheva.com/galaxy-s9-dhe-galaxy-s9-plus-klonohet-para-lansimit-zyrtar/20%Monthly2018-02-07 17:56
https://presheva.com/maqedoni-sipas-seles-emri-qe-nuk-perkthehet-eshte-i-papranueshem/20%Monthly2018-02-07 17:40
https://presheva.com/vuciq-ka-ardhur-koha-ta-paguajme-cmimin-e-se-kaluares/20%Monthly2018-02-07 17:36
https://presheva.com/daciq-serbia-kundershton-fuqishem-themelimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-07 17:32
https://presheva.com/vlora-citaku-flet-per-vrasjen-e-ivanoviqit-ne-ks-te-okb-se/20%Monthly2018-02-07 16:28
https://presheva.com/nente-milione-euro-jane-dhene-per-kompleksin-memorial-ku-shkuan-ato/20%Monthly2018-02-07 15:06
https://presheva.com/dy-shqiptaret-e-famshem-ne-amerik-bejne-pite-video/20%Monthly2018-02-07 13:58
https://presheva.com/shqiperia-ne-vendin-e-40-te-problem-cilesia-e-ajrit/20%Monthly2018-02-07 13:54
https://presheva.com/shpend-ahmeti-nuk-tregon-cilin-krah-mbeshtet-ne-vetevendosje/20%Monthly2018-02-07 13:48
https://presheva.com/thaci-strategjia-e-be-se-e-padrejte-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-02-07 12:11
https://presheva.com/plani-i-serbise-duam-ndarje-te-kosoves-por-jo-nga-burokratet-e-brukselit/20%Monthly2018-02-07 12:05
https://presheva.com/cka-tregon-fotografija-ne-profilin-tuaj/20%Monthly2018-02-07 11:41
https://presheva.com/si-iphone-x-por-kushton-vetem-159-dollare/20%Monthly2018-02-07 11:36
https://presheva.com/sigurimi-kunder-vjedhjes-se-bitcoins/20%Monthly2018-02-07 11:28
https://presheva.com/testi-i-raketes-falcon-heavy-nga-space-x/20%Monthly2018-02-07 11:24
https://presheva.com/me-ne-fund-groko-marreveshje-koalicioni-ne-gjermani/20%Monthly2018-02-07 11:17
https://presheva.com/personat-qe-nuk-duhet-te-marrin-vaksina-kunder-gripit/20%Monthly2018-02-07 11:13
https://presheva.com/arifi-koha-eshte-te-ndertojm-nje-politik-prosperuese-ne-baze-te-meritokracise/20%Monthly2018-02-07 10:22
https://presheva.com/deklarata-e-serbise-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-02-07 10:12
https://presheva.com/arsyeja-qe-gjykata-ne-zvicer-deboi-kosovarin-dhe-nuk-lejon-bashkimin-familjar/20%Monthly2018-02-06 21:17
https://presheva.com/sipas-hahn-cili-nga-shtetet-e-ballkanit-do-te-hyje-i-pari-ne-be/20%Monthly2018-02-06 16:32
https://presheva.com/ekskluzive-kjo-eshte-marreveshja-politike-per-bashkeqeverisje-apn-lrpdsh-dokument/20%Monthly2018-02-06 14:59
https://presheva.com/vulin-beogradi-duhet-te-kerkoje-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-02-06 14:47
https://presheva.com/keshtu-duket-samsung-galaxy-s9/20%Monthly2018-02-06 13:36
https://presheva.com/vetevendosje-paralajmeron-protesta-kunder-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-02-06 12:39
https://presheva.com/serisht-ajri-i-ndotur-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-06 10:35
https://presheva.com/maqedoni-55-vjecari-dhunon-vajzen-8-vjecare-dhe-motren-e-saj/20%Monthly2018-02-06 10:30
https://presheva.com/gareth-bale-kushton-90-milione-euro/20%Monthly2018-02-06 09:11
https://presheva.com/messi-sygjeron-barcelonen-blejeni-alaban/20%Monthly2018-02-06 09:09
https://presheva.com/gjermanet-shkruajne-per-eskobarin-e-ballkanit/20%Monthly2018-02-06 09:05
https://presheva.com/dietat-e-shpejta-kane-pasoja-te-rrezikshme-per-zemren/20%Monthly2018-02-06 07:22
https://presheva.com/menyrat-per-parandalimin-e-sulmeve-te-zemres-dhe-te-trurit/20%Monthly2018-02-06 07:18
https://presheva.com/barcelona-klubi-me-i-mire-ne-evrope/20%Monthly2018-02-06 07:15
https://presheva.com/87219/20%Monthly2018-02-06 07:20
https://presheva.com/futbollisti-shqiptar-sulmohet-me-thike-ne-itali-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-02-06 07:11
https://presheva.com/shqiptari-ne-australi-gjene-6250-dollar-dhe-i-kthene-pronares/20%Monthly2018-02-06 06:50
https://presheva.com/viber-njeh-kodin-383-te-kosoves/20%Monthly2018-02-06 06:47
https://presheva.com/kumanovari-35-vjecar-i-shet-gjerdanet-e-gruas-dhe-i-investon-ne-bitcoin-deshiron-te-vetevritet-pasi-i-humb/20%Monthly2018-02-06 06:37
https://presheva.com/thaci-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-brenda-vitit/20%Monthly2018-02-06 06:30
https://presheva.com/kryeministri-i-malit-te-zi-viziton-sot-kosoven/20%Monthly2018-02-06 06:26
https://presheva.com/te-ndihmojm-voglushin-amar-leka-nga-gjilani/20%Monthly2018-02-05 22:30
https://presheva.com/berisha-policia-po-ben-terror-ne-lazarat/20%Monthly2018-02-05 20:03
https://presheva.com/sarande-shkoi-per-gjueti-45-vjecari-plagos-me-cifte-hallen/20%Monthly2018-02-05 19:51
https://presheva.com/behgjet-pacolli-tregon-pse-organizoi-darke-per-lideret-e-vendit/20%Monthly2018-02-05 19:47
https://presheva.com/gazeta-zvicerane-nzz-shkruan-per-kantonin-e-kosoves/20%Monthly2018-02-05 18:12
https://presheva.com/haradinaj-me-ne-fund-me-vize-amerikane/20%Monthly2018-02-05 17:56
https://presheva.com/te-dorehequrit-e-vetvendosje-me-parti-te-re/20%Monthly2018-02-05 17:52
https://presheva.com/zeka-kryesia-e-kuvendit-kane-poshteruar-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2018-02-05 16:12
https://presheva.com/shqiptaret-dergojne-rreth-nje-miliard-dollare-ne-atdhe/20%Monthly2018-02-05 16:08
https://presheva.com/kumanove-neser-seanca-gjyqesore-per-rastin-e-almirit/20%Monthly2018-02-05 15:10
https://presheva.com/labinot-tahiri-terheq-nenshkrimin-per-shfuqizimin-e-speciales/20%Monthly2018-02-05 15:06
https://presheva.com/ne-zvicer-ka-nderruar-jete-28-vjecarja-nga-presheva/20%Monthly2018-02-05 13:24
https://presheva.com/kmdlnj-leter-te-hapur-kryetarit-te-prishtines-shpend-ahmeti/20%Monthly2018-02-05 13:13
https://presheva.com/mcallister-kosova-kusht-per-anetaresimin-e-serbise-ne-be/20%Monthly2018-02-05 11:00
https://presheva.com/gazetari-serb-nxjerr-foton-ky-njeri-e-vrau-oliver-ivanovicin/20%Monthly2018-02-05 10:57
https://presheva.com/uefa-i-hap-dosje-rusise-boterori-ne-rrezik-per-ceshtjen-e-dopingut/20%Monthly2018-02-05 10:54
https://presheva.com/kosova-10-vjet-pavaresi-presidenti-thaci-sot-i-adresohet-qeverise/20%Monthly2018-02-05 10:48
https://presheva.com/policia-ndalon-trafikimin-e-disa-migranteve-neper-maqedoni/20%Monthly2018-02-05 10:42
https://presheva.com/ne-gjilan-mund-te-blesh-edhe-shtepi-me-bitcoin/20%Monthly2018-02-05 07:41
https://presheva.com/ja-si-prodhohen-kartemonedhat-10-euroshe-video/20%Monthly2018-02-05 07:39
https://presheva.com/iniciativa-e-jashtezakonshme-e-bill-gatesit-dhe-shokeve-per-ta-pastruar-planetin/20%Monthly2018-02-05 06:47
https://presheva.com/policia-flet-per-rastin-e-berjes-magji-nga-dy-gra-ne-prizren/20%Monthly2018-02-05 06:33
https://presheva.com/zgjedhjet-partite-shqiptare-kane-numrat-per-te-qeverisur-ulqinin-ja-mandatet/20%Monthly2018-02-05 06:28
https://presheva.com/bushati-inkurajon-njohjen-e-kosoves-nga-greqia/20%Monthly2018-02-05 06:25
https://presheva.com/kryesia-e-kuvendit-te-kosoves-diskuton-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-05 06:22
https://presheva.com/me-kete-ilac-ngadalesoni-plakjen-dhe-hiqni-stresin/20%Monthly2018-02-05 00:24
https://presheva.com/kurti-kosova-eksporton-ne-shqiperi-ndersa-importon-nga-serbia/20%Monthly2018-02-05 00:22
https://presheva.com/arrestohet-nje-shtetas-i-serbise-posedonte-narkotik-te-rrezikshem-dhe-substanca-psikotropike/20%Monthly2018-02-05 00:19
https://presheva.com/publikohen-pamje-nga-darka-e-krereve-shteteror-ne-rezidencen-e-pacollit/20%Monthly2018-02-04 21:14
https://presheva.com/cili-eshte-skenari-per-zgjidhjen-e-demarkacionit-me-malin-e-zi/20%Monthly2018-02-04 19:15
https://presheva.com/kosove-zyrtaret-e-listes-srpska-thone-se-se-kane-prioritet-demarkacionin/20%Monthly2018-02-04 17:22
https://presheva.com/maqedoni-nga-1000-femije-te-posalindur-gati-12-prej-tyre-vdesin/20%Monthly2018-02-04 17:20
https://presheva.com/kur-tetovaret-kerkonin-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2018-02-04 11:56
https://presheva.com/aak-e-nisma-ia-lene-pacollit-hapur-deren-e-largimit-nga-koalicioni-qeverises/20%Monthly2018-02-04 11:51
https://presheva.com/miliarderi-qe-braktisi-gjithcka-per-te-jetuar-ne-shpelle/20%Monthly2018-02-04 08:56
https://presheva.com/behuni-gati-per-bore/20%Monthly2018-02-04 08:53
https://presheva.com/maqedonia-dhe-shqiperia-thellojne-bashkepunimin-kunder-terrorizmit/20%Monthly2018-02-04 08:43
https://presheva.com/14-vjetori-i-themelimit-te-facebook/20%Monthly2018-02-04 08:36
https://presheva.com/kanceri-vrasesi-i-rinise-ne-kosove/20%Monthly2018-02-04 08:33
https://presheva.com/real-madridi-transferon-portierin-e-rivalit-historik/20%Monthly2018-02-04 08:30
https://presheva.com/arsyet-pse-duhet-tu-lexoni-femijeve/20%Monthly2018-02-04 08:27
https://presheva.com/policia-shkaterron-plantacione-droge-ne-gjakove-video/20%Monthly2018-02-03 20:09
https://presheva.com/kercove-katervjecari-ne-vend-te-qumshtit-mbush-barkun-me-uje/20%Monthly2018-02-03 19:59
https://presheva.com/kryeministri-i-malit-te-zi-demarkacioni-me-kosoven-teme-e-kryer-per-ne/20%Monthly2018-02-03 19:49
https://presheva.com/ish-presidentja-e-kosoves-jahjaga-ndahet-nga-burri/20%Monthly2018-02-03 19:46
https://presheva.com/ovl-e-ucpmb-se-nga-65-punetore-qe-filluan-punen-yumco-vetem-3-jane-shqiptare/20%Monthly2018-02-03 18:53
https://presheva.com/maqedonia-planifikon-sherbime-te-perbashketa-doganore-me-shqiperine-dhe-serbine/20%Monthly2018-02-03 13:37
https://presheva.com/thaci-pershendet-vendimin-e-qeverise-per-emerimin-e-autostrades-me-emrat-e-tre-heronjve/20%Monthly2018-02-03 13:35
https://presheva.com/vetevendosje-pret-te-shfuqizohet-vendimi-i-haradinajt-per-rritje-pagash/20%Monthly2018-02-03 13:33
https://presheva.com/kanceri-prostates-vrases-me-i-madh-se-kanceri-i-gjirit/20%Monthly2018-02-03 08:50
https://presheva.com/financial-times-shqiperia-dhe-plani-i-be-per-anetaresimin-e-6-shteteve-te-ballkanit/20%Monthly2018-02-03 08:46
https://presheva.com/vucic-shqiptaret-duhet-ti-bejne-leshime-te-medha-serbise-ndryshe-do-te-bejne-gabim-te-rende-historik/20%Monthly2018-02-03 08:41
https://presheva.com/rama-asnje-kokerr-leku-per-ata-qe-rrine-ne-kafe-dhe-presin/20%Monthly2018-02-03 08:35
https://presheva.com/gjyqtari-i-eulex-kishte-rrogen-8500-euro/20%Monthly2018-02-03 08:04
https://presheva.com/diplomati-austriak-ia-shuan-shpresat-serbise-pavaresia-e-kosoves-e-pakthyeshme/20%Monthly2018-02-03 08:00
https://presheva.com/cmimet-per-ndeshjen-real-madrid-psg-shkojne-deri-20-000-euro/20%Monthly2018-02-03 00:30
https://presheva.com/apple-shet-me-pak-telefona-por-fiton-me-shume/20%Monthly2018-02-02 21:47
https://presheva.com/gjysme-ton-hashash-e-fshehur-ne-oriz-kapet-shqiptari-dhe-greku/20%Monthly2018-02-02 21:42
https://presheva.com/incident-me-ambasadorin-e-shba-scott-ne-univerzitetin-e-nishit/20%Monthly2018-02-02 21:37
https://presheva.com/komisari-europian-hahn-viziton-beogradin/20%Monthly2018-02-02 21:22
https://presheva.com/vuciq-paralajmeron-kompromise-ne-lidhje-me-kosoven/20%Monthly2018-02-02 19:31
https://presheva.com/gjiganti-i-derivateve-shell-vjen-ne-kosove/20%Monthly2018-02-02 18:21
https://presheva.com/cmimi-i-bitcoin-eshte-ne-renie/20%Monthly2018-02-02 16:15
https://presheva.com/vuciq-per-kosoven-duhet-zgjidhje-shqiptaro-serbe/20%Monthly2018-02-02 16:11
https://presheva.com/rama-krahason-lideret-kosovare-me-lopen-qe-derdh-qumeshtin/20%Monthly2018-02-02 16:06
https://presheva.com/ne-tabanoc-zbulohet-nje-shtetas-i-maqedonise-i-cili-ka-kontrabanduar-stoli-ari/20%Monthly2018-02-02 14:44
https://presheva.com/haradinaj-ky-eshte-shansi-qe-kosova-e-maqedonia-te-vendosin-bashkepunim-per-fqinjesi-te-mire/20%Monthly2018-02-02 14:00
https://presheva.com/plani-i-haradinajt-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-02 13:10
https://presheva.com/rrembehet-shqiptari-nga-lugina-arrestohen-dy-te-dyshuar/20%Monthly2018-02-02 12:40
https://presheva.com/nderroi-jete-nazmi-sulejmani-komandant-arusha-nga-haracina/20%Monthly2018-02-02 12:38
https://presheva.com/futboll-lais-asani-preshevari-qe-deshiron-te-behet-si-ronaldinjo/20%Monthly2018-02-02 12:33
https://presheva.com/hoxhaj-i-premton-kryetarit-te-presheves-mbeshtetje-nga-kosova/20%Monthly2018-02-02 11:21
https://presheva.com/arrestohet-41-vjecari-nga-rainca-i-dyshuar-per-mardhenie-seksuale-me-nje-13-vjecare/20%Monthly2018-02-02 13:01
https://presheva.com/mahrez-nuk-stervitet-i-zemeruar-pse-su-shit-te-manchester-city/20%Monthly2018-02-02 08:16
https://presheva.com/plani-sllavo-maqedonas-qe-do-zhduk-shqiptarine-ne-maqedoni/20%Monthly2018-02-02 08:12
https://presheva.com/venezuela-sjell-kripto-valuten-petro/20%Monthly2018-02-02 06:45
https://presheva.com/testohet-me-sukses-vaksina-kunder-kancerit/20%Monthly2018-02-02 06:36
https://presheva.com/britani-u-vonua-dy-minuta-jep-doreheqjen-ministri/20%Monthly2018-02-02 06:33
https://presheva.com/rama-mbron-marreveshjen-e-detit-334-miljet-te-paktit-te-pare-ishin-opinion/20%Monthly2018-02-02 06:30
https://presheva.com/pushteti-dorezohet-perballe-speciales/20%Monthly2018-02-02 06:27
https://presheva.com/xhavit-haliti-nuk-i-frikesohet-gjykates-speciale/20%Monthly2018-02-01 20:42
https://presheva.com/starton-iniciativa-kunder-perdorimit-te-fjaleve-qe-nxisin-urrejten/20%Monthly2018-02-01 18:42
https://presheva.com/xhandarmeria-serbe-arrestoi-dy-shqiptare-ne-llaushe-te-podujeves/20%Monthly2018-02-01 18:10
https://presheva.com/rita-ora-ne-prishtine-per-10-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-01 18:04
https://presheva.com/parlamenti-i-kosoves-miraton-rezoluten-kunder-ndotjes-se-ajrit/20%Monthly2018-02-01 18:02
https://presheva.com/maliqi-thaci-veseli-e-haradinaj-provuan-te-mesojne-se-a-do-te-akuzohen-nga-specialja/20%Monthly2018-02-01 17:59
https://presheva.com/shfaqet-fruthi-ne-shkuo-tetove-dhe-kumanove/20%Monthly2018-02-01 16:42
https://presheva.com/thaci-terhiqet-nga-ideja-per-shfuqizimin-e-gjykates-speciale/20%Monthly2018-02-01 16:03
https://presheva.com/haradinaj-zyrtarisht-terhiqet-nga-rritja-e-pagave/20%Monthly2018-02-01 12:13
https://presheva.com/vuciqi-po-e-pergatit-popullin-e-vet-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-02-01 10:57
https://presheva.com/kusari-lila-deputetet-skane-kredibilitet-te-flasin-per-ndotjen-e-ajrit/20%Monthly2018-02-01 10:53
https://presheva.com/barcelona-valencia-formacionet-e-mundshme-3/20%Monthly2018-02-01 10:20
https://presheva.com/19-skuadra-te-la-ligas-transferuan-lojtare-pervec-real-madridit/20%Monthly2018-02-01 10:16
https://presheva.com/haradinaj-jam-krenar-per-luften-e-uck-se/20%Monthly2018-02-01 08:17
https://presheva.com/shkupjanet-gati-te-mobilizohen-me-ushtrine-turke-jemi-gati-ashtu-si-sic-kane-bere-gjysherit-tone-ne-canakkale/20%Monthly2018-02-01 08:12
https://presheva.com/studimi-inteligjenca-terheq-me-teper-se-bukuria/20%Monthly2018-02-01 06:47
https://presheva.com/dhimbjet-e-kokes-mund-te-jete-shenje-e-nje-rreziku-me-te-madh/20%Monthly2018-02-01 06:41
https://presheva.com/shqiptari-i-burgosur-ne-britani-ankohet-qe-nuk-ka-prostituta-ne-burg/20%Monthly2018-02-01 06:36
https://presheva.com/media-serbe-kamerat-kane-regjistruar-vrasesin-e-ivanovicit/20%Monthly2018-02-01 06:28
https://presheva.com/serbia-mund-te-hyje-ne-be-edhe-para-vitit-2025/20%Monthly2018-02-01 06:24