XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/nderroi-jete-ne-zvicer-rexhep-sherifi-xhepa/20%Monthly2018-03-31 21:25
https://presheva.com/rama-jam-gjake-shqiptari-jo-llum-kazani-ne-vena/20%Monthly2018-03-31 18:54
https://presheva.com/limaj-asnje-lider-smundet-te-na-tregoje-se-kush-qeverise-me-kosoven/20%Monthly2018-03-31 18:27
https://presheva.com/audi-q5-i-ri-vjen-me-i-gjere/20%Monthly2018-03-31 18:07
https://presheva.com/presidenti-turk-kercenon-kryeministrin-e-kosoves-ramush-haradinaj/20%Monthly2018-03-31 17:47
https://presheva.com/protesta-rama-vandalet-do-ndeshkohen-lehtesira-per-perdoruesit-e-shpeshte-te-rruges/20%Monthly2018-03-31 17:36
https://presheva.com/kurti-thaci-shpif-si-polic-ne-bodrume-hetuesie/20%Monthly2018-03-31 17:31
https://presheva.com/mediat-angleze-rusia-do-te-vendose-raketa-berthamore-ne-presheve-te-serbise/20%Monthly2018-03-31 16:30
https://presheva.com/kosova-po-e-braktis-presheven/20%Monthly2018-03-31 16:27
https://presheva.com/ne-zvicer-hapet-klinika-e-preshevarit-dr-musliut/20%Monthly2018-03-31 16:24
https://presheva.com/apn-bujanoc-nderhyrjet-politike-ne-procesin-zgjedhor-nje-mendesi-e-shfrenuar-e-luftes-per-pushtet/20%Monthly2018-03-31 16:16
https://presheva.com/erdogan-ramush-haradinaj-karriera-jote-do-te-perfundoj-shpejt/20%Monthly2018-03-31 16:10
https://presheva.com/thaci-akuzon-kurtin-per-lidhje-me-rusine-dhe-iranin/20%Monthly2018-03-31 11:46
https://presheva.com/perleshja-te-rruga-e-kombit-protestuesit-dhunen-e-provokoi-policia/20%Monthly2018-03-31 10:44
https://presheva.com/video-levizje-te-mjeteve-te-renda-ushtarake-drejt-jugut-te-serbise/20%Monthly2018-03-31 10:21
https://presheva.com/bllokohet-kenga-e-re-e-era-istrefit/20%Monthly2018-03-31 09:00
https://presheva.com/andi-bushati-komandantet-vrases-te-uck-se/20%Monthly2018-03-31 08:56
https://presheva.com/sot-protesta-kunder-takses-se-rruges-se-kombit-policia-bllokon-automjetet-nga-kosova/20%Monthly2018-03-31 08:51
https://presheva.com/haradinaj-mbledh-sot-keshillin-e-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2018-03-31 08:46
https://presheva.com/kurti-po-tallen-me-republiken-e-kosoves-ku-asnjeri-seshte-i-sigurt/20%Monthly2018-03-31 08:42
https://presheva.com/arsiq-ne-medvegje-situata-stabile-dhe-bashkepunimi-nderetnik-ne-nivelin-me-te-larte/20%Monthly2018-03-31 07:59
https://presheva.com/104-milione-dinare-nga-trupi-koordinues-per-projekte-per-vitin-2018/20%Monthly2018-03-31 07:50
https://presheva.com/bukuroshja-shqiptare-qe-tronditi-ushtrine-zvicerane-video/20%Monthly2018-03-31 07:42
https://presheva.com/flet-ish-oficeri-ushtria-e-shqiperise-disa-here-me-e-forte-se-e-jugosllavise/20%Monthly2018-03-31 07:37
https://presheva.com/messi-nuk-eshte-i-gatshem-per-sevillan/20%Monthly2018-03-31 07:13
https://presheva.com/serbet-te-vendosur-heqim-dore-nga-be-ja-per-kosoven/20%Monthly2018-03-31 07:11
https://presheva.com/arrestimi-i-gylenisteve-erdogan-paralajmeroi-shqiperine/20%Monthly2018-03-30 15:50
https://presheva.com/shkembim-hazard-ne-real-bale-nchelsea/20%Monthly2018-03-30 11:33
https://presheva.com/zidane-dua-te-vazhdoj-me-madridin-edhe-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2018-03-30 11:29
https://presheva.com/kosove-deputetet-kerkojne-pergjegjesi-rreth-deportimit-te-shtetasve-turq/20%Monthly2018-03-30 10:21
https://presheva.com/opinion-pushteti-i-shaip-kamberit-shkeli-mbi-vullnetin-e-lire-te-banoreve-te-bilacit/20%Monthly2018-03-30 09:49
https://presheva.com/video-perseri-avione-luftarake-mbi-presheve/20%Monthly2018-03-30 09:02
https://presheva.com/a-e-dini-se-larja-e-dhembeve-parandalon-kete-semundje-te-rrezikshme/20%Monthly2018-03-30 08:22
https://presheva.com/mediat-serbe-njoftojn-se-gjuriq-serisht-viziton-kosoven-ne-muajin-prill/20%Monthly2018-03-30 08:17
https://presheva.com/deportohen-turqit-haradinaj-shkarkon-ministrin-dhe-drejtorin-e-aki-se/20%Monthly2018-03-30 08:11
https://presheva.com/berlini-apelon-per-qetesim-dhe-normalizim-te-marredhenieve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-03-30 07:39
https://presheva.com/kompania-presheva-edhe-kete-vit-miremban-rruget-e-vranjes/20%Monthly2018-03-30 06:50
https://presheva.com/fluturimi-i-avioneve-presion-ndaj-shqiptareve-te-presheves-per-shkak-te-ngjarjeve-ne-kosove/20%Monthly2018-03-30 06:37
https://presheva.com/brnabiq-thote-se-krijimi-i-asociacionit-seshte-kompensim-per-kosoven-ne-okb/20%Monthly2018-03-29 16:53
https://presheva.com/haradinaj-thote-se-vuciq-mund-te-vije-ne-kosove-por-jo-te-shkele-ligjin/20%Monthly2018-03-29 13:41
https://presheva.com/ibrahimovic-i-gatshem-te-debutoj-ne-la-galaxy/20%Monthly2018-03-29 09:40
https://presheva.com/kosove-jevtiq-i-listes-serbe-po-merr-pjese-ne-mbledhjen-e-qeverise/20%Monthly2018-03-29 09:39
https://presheva.com/vuciqi-vazhdon-provokimet-merr-pjese-ne-ushtrimet-e-ushtrise-serbe/20%Monthly2018-03-29 09:38
https://presheva.com/keta-jane-avionet-qe-fluturuan-mbi-presheve/20%Monthly2018-03-29 07:18
https://presheva.com/dje-ne-presheve-avionet-luftarake-serb-sot-fluturojne-ne-nje-pjese-tjeter/20%Monthly2018-03-29 07:13
https://presheva.com/keta-jane-anetaret-e-komisionit-qe-shqyrtojne-problemin-e-tvp-se-si-dhe-zyreve-te-uzurpuara-nga-pdsh-pvd-sps/20%Monthly2018-03-29 05:35
https://presheva.com/keto-jane-dobite-e-qumshtit/20%Monthly2018-03-29 05:32
https://presheva.com/facebook-me-masa-shtese-per-mbrojtjen-e-te-dhenave-personale/20%Monthly2018-03-29 05:24
https://presheva.com/vuciq-i-dhashe-ultimatum-kosoves-ta-lirojne-gjuriqin/20%Monthly2018-03-29 05:12
https://presheva.com/haradinaj-nuk-mund-te-rrezohet-per-shkak-te-largimit-te-listes-serbe/20%Monthly2018-03-29 05:09
https://presheva.com/haziri-nuk-besoj-qe-do-te-lejohet-nderrimi-i-territoreve-me-serbine/20%Monthly2018-03-28 22:39
https://presheva.com/fluturimi-mbi-presheve-eshte-mesazh-politik-per-ta-treguar-forcen/20%Monthly2018-03-28 22:32
https://presheva.com/la-gjysme-kilogrami-heroine-ne-autobus-iku-ne-drejtim-te-paditur-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2018-03-28 22:17
https://presheva.com/kfor-i-reagon-lidhur-me-avionet-ushtarake-serbe-ne-presheve/20%Monthly2018-03-28 21:20
https://presheva.com/gjuriq-provokon-nga-beogradi-kosovaret-po-pergatiten-per-lufte-kosova-e-tera-eshte-e-serbise/20%Monthly2018-03-28 20:37
https://presheva.com/haradinaj-isha-ne-dijeni-per-arrestimin-e-gjuriqit/20%Monthly2018-03-28 20:08
https://presheva.com/dogana-e-kosoves-kap-20-kg-droge-ne-merdare/20%Monthly2018-03-28 20:00
https://presheva.com/vuciq-e-akuzon-rende-opoziten-ne-serbi-jeni-me-te-keqij-se-thaci-e-pacolli-e-jepet-kosoven/20%Monthly2018-03-28 19:49
https://presheva.com/berisha-bene-thirrje-shqiptareve-te-presheves-te-qendrojne-te-palekundur-ne-votrat-e-tyre-pavaresisht-provokacioneve/20%Monthly2018-03-28 19:46
https://presheva.com/arifi-shfuqizimi-i-planit-aksional-dhe-monstroziteti-ne-fushaten-parazgjedhore/20%Monthly2018-03-28 19:39
https://presheva.com/vv-arrestimi-i-gjuriqit-ishte-nje-inskenim-thaci-vuciq/20%Monthly2018-03-28 18:20
https://presheva.com/ojq-behu-aktiv-16-organizoi-debat-lidhur-me-temen-opinioni-publik-dhe-ekstremizmi/20%Monthly2018-03-28 18:08
https://presheva.com/%e2%80%8bvuciq-putin-bisedojne-per-kosoven/20%Monthly2018-03-28 16:42
https://presheva.com/thaci-e-haradinaj-tonet-kercenuese-nga-serbia-pa-asnje-efekt-ne-kosove/20%Monthly2018-03-28 16:37
https://presheva.com/zedhenesi-i-ministrise-se-mbrojtjes-per-fluturimin-e-aeroplaneve-presheva-dhe-kosova-jane-pjese-e-serbise/20%Monthly2018-03-28 16:34
https://presheva.com/kosove-perfaqesuesit-serbe-paralajmerojne-per-asociacionin-e-komunave-ku-jane-shumice/20%Monthly2018-03-28 16:28
https://presheva.com/avionit-luftarak-mbi-presheve-reagon-kryetari-i-komunes-shqiprim-arifi/20%Monthly2018-03-28 14:28
https://presheva.com/video-ja-si-aeroplanet-e-ushtrise-se-serbise-fluturojn-sot-mbi-hapsiren-e-presheves/20%Monthly2018-03-28 13:18
https://presheva.com/rikallo-nga-spitali-lendimet-kalojne-por-poshterimi-kurre/20%Monthly2018-03-28 12:21
https://presheva.com/kmdlnj-haradinaj-nuk-duhet-ti-nenshtrohet-listes-serbe/20%Monthly2018-03-28 12:04
https://presheva.com/gazetari-serb-gjuriq-viktime-e-skenarit-thaci-e-vuciq/20%Monthly2018-03-28 09:51
https://presheva.com/vuciq-qeveria-e-kosoves-nuk-rrezohet-lista-srpska-mbetet-ne-opozite/20%Monthly2018-03-28 09:47
https://presheva.com/lista-serbe-braktis-qeverine-por-jo-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2018-03-28 09:44
https://presheva.com/cedomir-jovanoviq-dua-te-jem-ambasadori-i-pare-serb-ne-kosoven-e-pavarur/20%Monthly2018-03-28 08:21
https://presheva.com/njihuni-me-vajzen-e-forcave-speciale-qe-arrestoi-gjuricin-foto/20%Monthly2018-03-28 06:50
https://presheva.com/keto-kompetenca-do-ti-kete-asocacioni-i-komunave-serbe/20%Monthly2018-03-28 06:44
https://presheva.com/spanja-deklason-argjentinen-me-rezultat-61-video/20%Monthly2018-03-28 06:01
https://presheva.com/kantoni-aargau-veshtireson-edhe-me-shume-dhenien-e-pasaportes-zvicerane/20%Monthly2018-03-28 05:57
https://presheva.com/rekord-per-autotargen-zh987-shqiptari-nga-kumanova-ofron-mbi-150-mije-franga/20%Monthly2018-03-28 05:54
https://presheva.com/demarkimi-i-kufirit-kosove-serbi-nje-proces-i-veshtire/20%Monthly2018-03-28 05:49
https://presheva.com/kurti-mund-ta-shpetojme-haradinajn-nga-lista-serbe-por-jo-nga-vetvetja/20%Monthly2018-03-28 05:23
https://presheva.com/tadiq-arrestimi-i-djuriqit-ishte-shfaqje-me-skenar-te-pergatitur/20%Monthly2018-03-28 05:19
https://presheva.com/pdsh-shqyrton-situaten-e-fundit-aktuale-politike-ne-vend-dhe-rajon/20%Monthly2018-03-27 21:35
https://presheva.com/mogherini-i-thote-vuciqit-nuk-guxon-te-perseritet-ajo-qe-ndodhi-dje/20%Monthly2018-03-27 20:24
https://presheva.com/edita-tahiri-vuciq-po-kerkon-krijimin-e-serbise-se-madhe-ne-kembim-te-territoreve/20%Monthly2018-03-27 15:17
https://presheva.com/haradinaj-nuk-jape-doreheqje-edhe-pse-largohet-lista-serbe/20%Monthly2018-03-27 13:44
https://presheva.com/nderrimi-i-territoreve-perben-ide-te-rrezikshme-per-kosoven-dhe-nuk-perben-qendrim-te-ldk-se/20%Monthly2018-03-27 11:30
https://presheva.com/me-duar-te-fashuara-shfaqet-gjuric-nje-dite-pas-arrestimit-ne-kosove-foto/20%Monthly2018-03-27 11:11
https://presheva.com/ligji-i-ri-ne-trafik-ja-per-cka-mund-te-paguani-denim-10-000-dinare/20%Monthly2018-03-27 10:59
https://presheva.com/iniciativa-e-aktoreve-kastriot-saqipi-nga-presheva-drejtor-i-teatrit-kombetar/20%Monthly2018-03-27 10:44
https://presheva.com/nga-1-prilli-fillon-matja-e-shpejtesise-ne-pikat-tjera-te-autostrades/20%Monthly2018-03-27 10:37
https://presheva.com/apostolova-per-liberalizimin-e-vizave-thote-se-kosova-duhet-bere-ende-shume/20%Monthly2018-03-27 09:49
https://presheva.com/kryeminiatri-haradinaj-fton-keshillin-e-sigurise-per-rastin-gjuriq/20%Monthly2018-03-27 09:46
https://presheva.com/kosova-ne-agjenden-e-be-se-gjate-kryesimit-te-bullgarise-dhe-austrise/20%Monthly2018-03-27 09:41
https://presheva.com/vuciq-po-thone-se-do-ta-marrin-presheven-por-shikone-kushtetuen-se-cfare-ne-mund-te-japim/20%Monthly2018-03-27 07:40
https://presheva.com/zbulim-burimi-termal-intermitent-i-fshehte-i-ilixhes-se-cukarkes-presheve/20%Monthly2018-03-27 07:05
https://presheva.com/messi-skam-problem-me-dybala/20%Monthly2018-03-27 06:35
https://presheva.com/nese-transferohet-neymar-e-do-portierin-alissonin-ne-real-madrid/20%Monthly2018-03-27 06:32
https://presheva.com/mediat-serbe-erdogan-po-pergatit-shqiptaret-per-lufte-te-marin-shkupin-e-kumanoven/20%Monthly2018-03-27 06:15
https://presheva.com/3-9-miliarde-njerez-ne-bote-vuajne-nga-semundja-e-dhembeve/20%Monthly2018-03-27 05:30
https://presheva.com/erdhi-fundi-i-bitcoin-it/20%Monthly2018-03-27 05:22
https://presheva.com/kompania-facebook-nen-hetime/20%Monthly2018-03-27 05:14
https://presheva.com/prizren-700-kilograme-mish-me-afat-te-skaduar-ne-elkos/20%Monthly2018-03-27 05:09
https://presheva.com/sipas-b92-vuciq-telefonon-me-putin-lidhur-me-rastin-e-gjuric/20%Monthly2018-03-26 20:19
https://presheva.com/vuciq-gjuriqin-e-arrestoi-shteti-bandit-qe-e-ka-mbeshtetjen-e-perendimit/20%Monthly2018-03-26 20:10
https://presheva.com/berisha-gjuriq-provokator-i-rrezikshem/20%Monthly2018-03-26 20:01
https://presheva.com/dy-leksionet-qe-i-mesoi-gjuric-nga-kosova/20%Monthly2018-03-26 20:02
https://presheva.com/gjuric-arrine-ne-kurshumli-thote-se-ndihet-keq/20%Monthly2018-03-26 19:43
https://presheva.com/vuciq-i-quan-terroriste-policet-e-kosoves/20%Monthly2018-03-26 20:02
https://presheva.com/lista-serbe-paralajmeron-largimin-nga-qeveria-e-kosoves/20%Monthly2018-03-26 20:03
https://presheva.com/%e2%80%8bsheshel-shqiptaret-nuk-mund-te-bejne-asgje-pa-mbeshtetjen-amerikane/20%Monthly2018-03-26 20:03
https://presheva.com/mogherini-me-vjen-keq-per-ate-qe-ndodhi-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-03-26 18:37
https://presheva.com/policia-e-kosoves-ja-keshtu-u-arresrua-gjuric/20%Monthly2018-03-26 18:26
https://presheva.com/pacolli-gjuriq-po-depertohet-jashte-kosoves-ia-terhoqem-verejtjen/20%Monthly2018-03-26 18:00
https://presheva.com/keshilli-komunal-dhe-kryetari-arifi-shfyqizojne-tere-dokumentacionin-e-planit-aksional/20%Monthly2018-03-26 17:52
https://presheva.com/video-keshtu-turperohet-marko-gjuriq-sillet-zvarre-ne-prishtine/20%Monthly2018-03-26 17:49
https://presheva.com/be-reagon-pas-arrestimit-te-marko-gjuricit/20%Monthly2018-03-26 17:27
https://presheva.com/video-marko-gjuric-sillet-ne-prishtine/20%Monthly2018-03-26 17:24
https://presheva.com/policia-e-kosoves-ka-arrestuar-marko-gjuric/20%Monthly2018-03-26 16:15
https://presheva.com/zyrtaret-serbe-arrijne-ne-veri-te-kosoves-shteti-nuk-arriti-ti-ndaloje-video/20%Monthly2018-03-26 15:45
https://presheva.com/lista-e-shteteve-qe-kane-debuar-diolomat-ruse-nga-vendet-e-tyre/20%Monthly2018-03-26 15:40
https://presheva.com/shqiperia-debon-dy-diplomate-ruse/20%Monthly2018-03-26 15:24
https://presheva.com/thaci-veseli-e-haradinaj-dakordohen-per-draftimin-e-statusit-te-asociacionit/20%Monthly2018-03-26 14:46
https://presheva.com/beogradi-kerkon-kompetenca-per-komunat-serbe-dhe-pronesi-ne-sistemin-energjetik-ne-veri/20%Monthly2018-03-26 09:51
https://presheva.com/ish-presidenti-nishani-tregon-qytetet-qe-kontrollohen-nga-grupet-mafioze/20%Monthly2018-03-26 09:47
https://presheva.com/dosja-e-tvp-se-reagon-kryetari-i-komunes-arifi/20%Monthly2018-03-26 07:28
https://presheva.com/ministria-informon-se-kosova-brenda-gjashte-muajsh-pa-viza/20%Monthly2018-03-26 07:05
https://presheva.com/a-do-te-rinovoni-me-barcen-umtiti-nuk-pergjigjet/20%Monthly2018-03-26 06:05
https://presheva.com/10-futbollistet-me-te-shpejte-ne-premierlige/20%Monthly2018-03-26 05:57
https://presheva.com/shpend-ahmeti-pro-takses-ne-rrugen-e-kombit-dikush-duhet-te-paguaje-mirembajtjen/20%Monthly2018-03-26 05:24
https://presheva.com/ymeri-fajeson-kurtin-per-ndarjen-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-03-26 05:15
https://presheva.com/daciq-serish-kerkon-kthimin-e-institucioneve-serbe-ne-kosove/20%Monthly2018-03-25 16:56
https://presheva.com/zyrtaret-e-shqiperise-smund-te-zbritet-taksa-e-rruges-se-kombit-e-percaktuar-me-2016/20%Monthly2018-03-25 16:37
https://presheva.com/edita-tahiri-nuk-sheh-kurrfare-mundesie-qe-kosova-te-pranoje-temen-e-shkembimit-te-territoreve-me-serbine/20%Monthly2018-03-25 16:34
https://presheva.com/kosove-korrupsioni-rrezikon-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-03-25 13:36
https://presheva.com/cfare-i-ndodh-organizmit-tuaj-nese-hani-nje-limon-ne-dite/20%Monthly2018-03-25 10:44
https://presheva.com/berisha-sot-filloi-taksa-edvin/20%Monthly2018-03-25 10:41
https://presheva.com/salah-pritet-ta-injoroj-oferten-e-real-madridit/20%Monthly2018-03-25 07:36
https://presheva.com/ramazani-fillon-me-15-maj-e-marte/20%Monthly2018-03-25 07:32
https://presheva.com/zyrtari-serb-serbia-ta-pengoje-anetaresimin-e-kosoves-ne-okb-unesco-dhe-interpol/20%Monthly2018-03-25 07:30
https://presheva.com/dy-nxenese-nga-shkolla-e-presheves-sjellin-dy-cmime-per-mjekesine/20%Monthly2018-03-25 07:22
https://presheva.com/nga-sot-cdo-automjet-qe-kalon-ne-rrugen-e-kombit-do-te-paguaje-5-10-euro/20%Monthly2018-03-25 00:51
https://presheva.com/ngacmime-seksuale-ne-up-prorektorja-fajeson-veshjet-provakative-te-femrave/20%Monthly2018-03-24 12:14
https://presheva.com/haradinaj-serbia-mori-pergjigjen-me-24-mars-1998-dhe-1999/20%Monthly2018-03-24 09:54
https://presheva.com/vulin-askush-nuk-mund-ta-rrezikoj-territorin-e-serbise-veseli-eshte-kercenim-i-paqes-ne-ballkan/20%Monthly2018-03-24 09:14
https://presheva.com/video-seanca-e-dyte-e-kuvendit-komunal-presheve/20%Monthly2018-03-24 08:49
https://presheva.com/presheve-themelohet-komisioni-per-tvp-si-dhe-zyret-e-uzurpuara-nga-pdsh-pvd-dhe-sps/20%Monthly2018-03-24 08:42
https://presheva.com/kryetari-arifi-ka-takuar-shefin-e-osbe-se-oricio-tema-e-bisedimeve-kufiri-miratoc-llojan-librat-shkollore/20%Monthly2018-03-24 08:08
https://presheva.com/perfundoi-takimi-i-radhes-thaci-vucic/20%Monthly2018-03-24 07:30
https://presheva.com/edi-rama-ballkani-i-rrezikuar-nga-influenca-ruse/20%Monthly2018-03-24 07:27
https://presheva.com/haziri-kosova-lindore-merret-tue-zbatue-rezoluten-e-republikes-te-6-qershorit-2013/20%Monthly2018-03-23 22:08
https://presheva.com/hapja-e-kufirit-miratoc-llojan-afer-presheven-e-viziton-kryetari-i-likoves-foto/20%Monthly2018-03-23 21:49
https://presheva.com/ahmeti-ligji-i-gjuheve-ne-maqedoni-ceshtje-ditesh/20%Monthly2018-03-23 18:21
https://presheva.com/di-francesco-kemi-respekt-per-barcelonen-por-jo-frike/20%Monthly2018-03-23 12:09
https://presheva.com/kovacic-eshte-gati-te-kthehet-te-interi/20%Monthly2018-03-23 12:07
https://presheva.com/danas-serbia-e-heq-kosoven-nga-kushtetuta-brenda-disa-muajsh/20%Monthly2018-03-23 11:43
https://presheva.com/nga-sa-para-do-ti-marrim-ne-nga-koncesioni-i-aeroportit/20%Monthly2018-03-23 11:41
https://presheva.com/prap-dominon-hamiltoni-vendi-i-pare-ne-provat-e-australise/20%Monthly2018-03-23 11:29
https://presheva.com/shqiperia-nder-vendet-me-te-lira-ne-bote-zvicra-nder-me-te-shtrenjtet/20%Monthly2018-03-23 11:24
https://presheva.com/pse-nuk-po-perfundon-ndertimi-i-autostrades-presheve-bujanoc/20%Monthly2018-03-23 11:20
https://presheva.com/gjuriq-presheva-kurr-nuk-do-te-jete-pjese-e-kosoves-veseli-mos-te-mbaje-shpresa/20%Monthly2018-03-23 10:59
https://presheva.com/daciq-perendimi-pret-nga-serbia-qe-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2018-03-23 09:10
https://presheva.com/jeremiq-vuciq-ia-ka-ofruar-thacit-luginen-e-presheves-ne-kembim-per-veriun-e-kosoves-2/20%Monthly2018-03-23 08:33
https://presheva.com/shefqet-krasniqi-lirohet-nga-te-gjitha-akuzat/20%Monthly2018-03-23 08:30
https://presheva.com/sot-mbahet-seanca-e-dyte-e-kuvendit-te-presheves/20%Monthly2018-03-23 06:43
https://presheva.com/prishtine-vazhdon-sot-seanca-per-rastin-dehari/20%Monthly2018-03-23 06:27
https://presheva.com/kush-ha-thonjte-ka-prirje-te-jete-i-persosur/20%Monthly2018-03-23 06:23
https://presheva.com/keni-mungese-vitaminash-ja-sinjalet-qe-jep-trupi-juaj/20%Monthly2018-03-23 06:19
https://presheva.com/donika-kadaj-bujupi-u-ktheva-ne-aak-pa-asnje-kusht/20%Monthly2018-03-23 06:13
https://presheva.com/ministria-e-ekonomise-se-serbise-vendos-rtv-presheva-eshte-prone-e-funksionares-se-pvd-se-ardita-saqipi/20%Monthly2018-03-22 22:12
https://presheva.com/hoxhaj-thaci-eshte-me-kompetent-dhe-perfaqesues-sa-i-perket-mbrojtjes-se-kosoves/20%Monthly2018-03-22 19:29
https://presheva.com/jeremiq-vuciq-ia-ka-ofruar-thacit-luginen-e-presheves-ne-kembim-per-veriun-e-kosoves/20%Monthly2018-03-22 19:24
https://presheva.com/gjuriq-i-kunderpergjigjet-veselit-presheva-e-nishi-nuk-do-te-jene-kurre-pjese-e-kosoves/20%Monthly2018-03-22 19:21
https://presheva.com/lutfi-haziri-i-reagon-veselit-lugina-e-presheves-nuk-merret-pa-i-jap-dicka-serbise/20%Monthly2018-03-22 19:19
https://presheva.com/veseli-e-marrim-presheven-nese-pranon-serbia-por-ne-nuk-kemi-cfare-ti-japim/20%Monthly2018-03-22 19:00
https://presheva.com/ratifikimi-i-demarkacionit-reagon-qeveria-e-malit-te-zi/20%Monthly2018-03-22 18:49
https://presheva.com/raporti-i-fuqise-blerese-shqiptaret-me-te-varferit-ne-europe/20%Monthly2018-03-22 18:46
https://presheva.com/ambasades-ruse-tallet-me-tiranen-ndihmoni-britanine-me-prova-per-sulmin-kimik/20%Monthly2018-03-22 18:02
https://presheva.com/haradinaj-kosova-ruan-territorin-qytetaret-afer-levizjes-pa-viza/20%Monthly2018-03-22 17:53
https://presheva.com/gjermania-po-i-kerkon-serbise-qe-kosoves-ti-lejohet-pranimi-ne-okb/20%Monthly2018-03-22 16:53
https://presheva.com/kapet-shqiptari-ne-turqi-vleresohet-si-baron-i-droges/20%Monthly2018-03-22 16:48
https://presheva.com/thaci-edhe-vuciq-sot-ne-takime-me-ndihmes-sekretarin-amerikan-wess-mitchell/20%Monthly2018-03-22 16:43
https://presheva.com/vv-ja-kishte-mbetur-pa-gaz-ne-seancen-e-demarkacionit/20%Monthly2018-03-22 06:24
https://presheva.com/vuciq-per-perendimin-kosova-ceshtje-e-mbyllur-ajo-eshte-e-pavarur/20%Monthly2018-03-21 20:31
https://presheva.com/demarkacioni-meta-permbushet-deshira-e-qytetareve-kosovare-per-te-levizur-pa-viza/20%Monthly2018-03-21 19:19
https://presheva.com/%e2%80%8bmogherini-ratifikimi-i-marreveshjes-hap-drejt-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-03-21 19:15
https://presheva.com/mustafa-demarkacioni-i-hap-udhe-shume-proceseve-per-kosoven/20%Monthly2018-03-21 19:11
https://presheva.com/veseli-nga-sot-fillon-pranvera-e-levizjes-se-lire/20%Monthly2018-03-21 18:28
https://presheva.com/sejdiu-kuvendi-fali-token-e-kosoves/20%Monthly2018-03-21 18:23
https://presheva.com/delawie-aprovimi-i-demarkacionit-lajm-i-mrekullueshem/20%Monthly2018-03-21 18:21
https://presheva.com/haradinaj-uron-kalimin-e-demarkacionit-kosova-pret-qe-be-ja-tash-ta-beje-pjese-te-veten/20%Monthly2018-03-21 18:18
https://presheva.com/daciq-propozon-qe-putin-dhe-trump-te-takohen-ne-beograd/20%Monthly2018-03-21 18:09
https://presheva.com/keta-deputet-te-vetevendosjes-jane-perjashtuar-nga-kuvendi-dokument/20%Monthly2018-03-21 18:04
https://presheva.com/delawie-vetevendosja-po-e-shfrytezon-dhunen-per-ta-penguar-demokracine/20%Monthly2018-03-21 17:10
https://presheva.com/ky-eshte-momenti-kur-kadri-veseli-shan-deputetin-xhelal-svecla-video/20%Monthly2018-03-21 15:44
https://presheva.com/maqedoni-vellau-i-almirit-nuk-i-mban-lotet-ne-protesten-para-qeverise-foto/20%Monthly2018-03-21 15:40
https://presheva.com/votimi-i-demarkacionit-ne-kuvendin-e-kosoves-live/20%Monthly2018-03-21 11:38
https://presheva.com/momenti-kur-fitore-pacolli-e-xhelal-svecla-e-gjuajten-gazin-ne-kuvend/20%Monthly2018-03-21 11:33
https://presheva.com/hidhet-gazi-lotesjelles-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2018-03-21 11:23
https://presheva.com/vdekjet-e-foshnjave-eksperte-te-huaj-do-hlumtojne-ne-spitalet-e-maqedonise/20%Monthly2018-03-21 10:40
https://presheva.com/masat-qe-do-ti-nderrmare-qeveria-per-nxitje-te-lindjeve-ja-prej-kur-do-te-filloj-pagesa/20%Monthly2018-03-21 10:12
https://presheva.com/1500-gram-ari-te-fshehura-ne-kutine-e-mjeteve-punuese-foto/20%Monthly2018-03-21 08:39
https://presheva.com/i-kishte-fshehur-70-000-euro-rreth-brezit-foto/20%Monthly2018-03-21 08:28
https://presheva.com/rama-serbia-nuk-hyn-ne-be-para-shqiperise/20%Monthly2018-03-21 08:19
https://presheva.com/gjermania-nuk-e-njeh-patenten-e-shoferit-te-maqedonise-ankohen-qytetaret/20%Monthly2018-03-21 06:57
https://presheva.com/cili-nivel-i-njohjes-se-gjuhes-nevojitet-per-vizen-c/20%Monthly2018-03-21 06:50
https://presheva.com/dembele-ende-se-ka-kaluar-testin-final-ne-barcelone/20%Monthly2018-03-21 06:49
https://presheva.com/keta-lojtare-duhet-te-largohen-nga-real-madridi/20%Monthly2018-03-21 06:46
https://presheva.com/tribuna-ejani-te-njihemi-ejani-te-behemi-tolerues/20%Monthly2018-03-21 06:39
https://presheva.com/florian-marku-perball-serbit-ne-kick-box/20%Monthly2018-03-21 06:14
https://presheva.com/mogherini-per-tre-muaj-duhet-te-kemi-vendim-per-nisjen-e-negociatave-me-shqiperine/20%Monthly2018-03-21 06:09
https://presheva.com/nje-gjume-i-rende-shfaqet-ne-kuvend-foto/20%Monthly2018-03-21 05:50
https://presheva.com/arseyet-e-forta-perse-duhet-te-konsumoni-me-shpesh-presh/20%Monthly2018-03-21 05:31
https://presheva.com/apple-prodhon-ne-menyre-sekrete-ekrane-microled/20%Monthly2018-03-21 05:29
https://presheva.com/mogherini-rekomandim-te-pakushtezuar-nga-ke-per-shqiperine/20%Monthly2018-03-20 20:23
https://presheva.com/donika-kadaj-jep-doreheqje-nga-grupi-parlamentar-i-vetevendosjes/20%Monthly2018-03-20 19:10
https://presheva.com/kritika-te-ashpra-ndaj-facebook-ut/20%Monthly2018-03-20 19:06
https://presheva.com/demarkacioni-ne-kuvend-haradinaj-kerkon-nga-deputetet-ta-votojne/20%Monthly2018-03-20 16:36
https://presheva.com/konjufca-esenciale-sot-mbetet-vetem-ruajtja-e-integritetit-territorial-te-kosoves/20%Monthly2018-03-20 15:43
https://presheva.com/samsung-dhe-disney-bashkepunojne-ne-krijimin-e-emoji/20%Monthly2018-03-20 11:03
https://presheva.com/hoti-ldk-eshte-unike-per-demarkacionin/20%Monthly2018-03-20 11:00
https://presheva.com/zidane-per-neymar-a-mund-te-ndodh-shkembimi/20%Monthly2018-03-20 10:00
https://presheva.com/ja-pse-me-nuk-vjell-messi-ne-fushe/20%Monthly2018-03-20 09:56
https://presheva.com/xhandarmeria-serbe-futet-ne-territorin-e-kosoves/20%Monthly2018-03-20 09:54
https://presheva.com/seanca-e-2-e-kuvendit-komunal-ne-presheve-me-23-mars-dite-e-premte/20%Monthly2018-03-20 09:32
https://presheva.com/bejtullah-bejtullahu-zgjidhet-kryetar-i-ovl-se-ne-bujanoc/20%Monthly2018-03-20 09:25
https://presheva.com/ky-qytet-ne-austri-mbyll-bastoret-shkak-shqiptaret/20%Monthly2018-03-20 07:07
https://presheva.com/mergimtaret-vazhdojne-ta-mbajne-kosoven-ne-2017-dergojne-760-milione-euro/20%Monthly2018-03-20 07:02
https://presheva.com/kapen-plackitesit-e-shtepive-ne-bujanoc/20%Monthly2018-03-20 06:58
https://presheva.com/u-raportua-per-darke-te-fshehte-mes-vucic-dhe-thacit-flet-kryeministrja-serbe/20%Monthly2018-03-20 06:20
https://presheva.com/shikoni-si-vinci-shkaterron-ferrarin-200-mije-dollaresh-video/20%Monthly2018-03-20 06:16
https://presheva.com/shkon-ne-polici-per-tu-informuar-per-vjedhjen-arrestohet-per-krime-lufte/20%Monthly2018-03-20 06:09
https://presheva.com/ramiz-kelmendi-nuk-e-votoj-demarkacionin-rrezikohet-jeta-e-femijeve-te-mi/20%Monthly2018-03-20 06:07
https://presheva.com/hoxhaj-ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkan-hap-kutine-e-pandores/20%Monthly2018-03-20 00:14
https://presheva.com/kosovari-rrefen-tmerrin-derisa-kaloi-neper-serbi-nje-range-rover-na-ndoqi-per-3-ore/20%Monthly2018-03-20 00:10
https://presheva.com/arsyet-e-fatmir-limajt-pro-demarkacionit/20%Monthly2018-03-19 21:35
https://presheva.com/presidenti-meta-autorizon-bushatin-per-negociatat-me-greqine/20%Monthly2018-03-19 18:31
https://presheva.com/serbia-ndjekje-penale-per-figurat-publike-qe-kundershtojne-vaksinimin-e-femijeve/20%Monthly2018-03-19 16:40
https://presheva.com/daut-haradinaj-e-fton-shpend-ahmetin-ti-bashkohet-aak-se/20%Monthly2018-03-19 16:23
https://presheva.com/gazetarja-nga-presheva-ramize-murtezi-shala-nderohet-nga-trump/20%Monthly2018-03-19 15:16
https://presheva.com/kosoves-i-shtohen-dergesat-e-parave-nga-diaspora/20%Monthly2018-03-19 14:51
https://presheva.com/hoti-ldk-voton-demarkacionin-qeveria-ti-siguroje-votat-e-nevojshme/20%Monthly2018-03-19 14:45
https://presheva.com/nato-transferohet-ne-seline-e-re-me-vlere-117-miliarde-euro/20%Monthly2018-03-19 11:02
https://presheva.com/sa-eshte-kostoja-e-prodhimit-te-nje-galaxy-s9/20%Monthly2018-03-19 10:51
https://presheva.com/kosova-e-serbia-vazhdojn-bisedimet-ne-nivel-ekspertesh/20%Monthly2018-03-19 10:43
https://presheva.com/talat-xhaferi-aksion-per-te-hapur-vendkalimin-kufitar-llojan-miratoc/20%Monthly2018-03-19 08:28
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-50-het-trike-ne-karriere/20%Monthly2018-03-19 07:25
https://presheva.com/alaba-afer-transferimit-ne-barcelone/20%Monthly2018-03-19 07:21
https://presheva.com/pasojat-shendetesore-nga-perdorimi-i-deodorantit/20%Monthly2018-03-19 06:32
https://presheva.com/ish-ministri-serb-darka-sekrete-thaci-vucic-ne-paris/20%Monthly2018-03-19 06:15
https://presheva.com/kumanova-avokatet-presin-pergjigje-per-ankesat/20%Monthly2018-03-19 06:13
https://presheva.com/receta-qe-pastron-mushkerite-e-duhanxhinjve/20%Monthly2018-03-19 06:10
https://presheva.com/grafite-me-simbole-serbe-ne-nje-stacion-te-autobusit-ne-fushe-kosove-foto/20%Monthly2018-03-18 20:16
https://presheva.com/11-fakte-te-habitshme-per-kompanine-apple/20%Monthly2018-03-18 15:49
https://presheva.com/gazeta-austriake-marreveshja-historike-kosove-serbi-ne-fund-te-2019-s/20%Monthly2018-03-18 15:02
https://presheva.com/ismajli-akademia-po-boton-gjithe-albanologet-e-huaj-ne-shqip/20%Monthly2018-03-18 15:00
https://presheva.com/vuciq-i-shqetesuar-me-renien-e-natalitetit-ne-po-zhdukemi-shqiptaret-ne-kosove-po-shtohen/20%Monthly2018-03-18 12:01
https://presheva.com/1500-kutia-cigare-te-fshehura-ne-valixhe-ne-autobusin-per-zvicer-foto/20%Monthly2018-03-18 11:30
https://presheva.com/ja-100-punedhenesit-me-te-medhenj-ne-shqiperi-ekonomia-primitive-e-lojerave-te-fatit/20%Monthly2018-03-18 10:07
https://presheva.com/real-madridi-e-deshiron-mbrojtesin-e-milanit/20%Monthly2018-03-18 08:58
https://presheva.com/pse-ne-kosove-meshkujt-vetevriten-me-shume-se-femrat/20%Monthly2018-03-18 08:54
https://presheva.com/si-nisen-percarjet-brenda-vv-se/20%Monthly2018-03-18 08:52
https://presheva.com/vuciq-do-te-takohem-me-thacin-per-te-zgjidhur-problemet/20%Monthly2018-03-18 08:48
https://presheva.com/asociacioni-teme-diskutimi-ne-takimin-ndermjet-thacit-dhe-vuciqit/20%Monthly2018-03-18 08:27
https://presheva.com/sulmuesi-preshevar-i-perfaqesueses-se-kosoves-ia-siguron-fitoren-sheffieldit-me-nje-dygolesh/20%Monthly2018-03-17 18:47
https://presheva.com/per-femijen-e-pare-100-000-te-dytin-10-000-ne-muaj-per-dy-vjet-te-tretin-12-000-per-10-vite-ndersa-per-femiun-e-katert-18-000-euro/20%Monthly2018-03-17 16:41
https://presheva.com/vetevendosja-me-billborda-denoncon-djalin-e-thacit-per-pushime-luksoze/20%Monthly2018-03-17 16:16
https://presheva.com/ish-diplomati-amerikan-i-rekomandon-serbise-te-mos-pranoje-kushte-ne-kembim-te-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-03-17 12:18
https://presheva.com/28-vjecari-artan-fetahu-nga-ternoci-ka-nevoje-per-ndihmen-tone/20%Monthly2018-03-17 09:24
https://presheva.com/dua-lipa-perpiqem-tu-tregoj-njerezve-kudo-qe-te-shkoj-qe-jam-nga-kosova/20%Monthly2018-03-17 08:36
https://presheva.com/xhaferi-e-quan-te-tejkaluar-idene-e-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-03-17 08:26
https://presheva.com/nga-vaji-i-nxehte-ne-vesh-tek-helmimi-e-masakrimi-me-thike-historite-per-nuset-shqiptare-qe-vrane-vjehrrat/20%Monthly2018-03-17 08:10
https://presheva.com/berati-mes-shtate-qyteteve-me-te-bukura-te-evropes/20%Monthly2018-03-17 08:08
https://presheva.com/kepuctarja-tiranase-qe-theu-tabute/20%Monthly2018-03-17 08:00
https://presheva.com/avokati-i-popullit-kerkon-legalizimin-e-shqiptareve-nga-lugina-e-presheves/20%Monthly2018-03-17 07:32
https://presheva.com/kosove-shqiperi-pa-dogana-vetem-kur-te-dyja-vendet-te-jene-anetare-te-be-se/20%Monthly2018-03-17 07:30
https://presheva.com/e-dhimbshme-si-i-debuan-shqiptaret-e-medvegjes-video/20%Monthly2018-03-16 20:23
https://presheva.com/gaxherri-si-kam-quajtur-terroriste-aktivistet-e-vv-se/20%Monthly2018-03-16 16:11
https://presheva.com/ivanov-eshte-burracak-thote-zaev/20%Monthly2018-03-16 15:41
https://presheva.com/maqedoni-keshtu-feston-lirine-boban-iliq-foto/20%Monthly2018-03-16 15:38
https://presheva.com/haradinaj-marreveshjet-kosove-shqiperi-nuk-po-zbatohen/20%Monthly2018-03-16 13:13
https://presheva.com/aktivisti-i-vv-se-thote-se-donika-kadaj-dhe-te-larguarit-kalonin-kohen-neper-klubet-e-nates/20%Monthly2018-03-16 13:08
https://presheva.com/kapet-n-a-nga-bujanoci-i-dyshuar-per-marihuanen-e-gjetur-ne-parking/20%Monthly2018-03-16 11:59
https://presheva.com/ndarja-e-kosoves-dhe-shkembimi-i-territoreve-debat-ne-bujanoc/20%Monthly2018-03-16 10:26
https://presheva.com/vv-kerkon-qe-albin-kurti-ti-udheheqe-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2018-03-16 08:57
https://presheva.com/messi-shenoi-golin-me-te-shpejte-ne-karriere/20%Monthly2018-03-16 07:11
https://presheva.com/motogp-rossi-rinovon-me-yamahen-deri-ne-vitin-2020/20%Monthly2018-03-16 07:10
https://presheva.com/banoret-e-konculit-pastrojn-vet-vullnetarisht-rruget-e-fshatit-foto/20%Monthly2018-03-16 06:36
https://presheva.com/ja-pse-duhet-te-hani-cdo-dite-arra/20%Monthly2018-03-16 06:14
https://presheva.com/veseli-demarkacioni-do-te-kaloje-me-20-mars/20%Monthly2018-03-16 06:09
https://presheva.com/dardan-sejdiu-humbi-mirebesimi-ne-mes-njerezve-ne-vetevendosje/20%Monthly2018-03-16 06:07
https://presheva.com/shqipja-do-te-zyrtarizohet-me-apo-pa-nenshkrimin-e-ivanovit-thote-ahmeti/20%Monthly2018-03-16 06:05
https://presheva.com/erdogan-kercenon-behuni-gati-per-luften-e-trete-boterore/20%Monthly2018-03-15 20:29
https://presheva.com/me-te-varfrit-ne-rajon-80-e-shqiptareve-rrojne-me-me-pak-se-10-usd-ne-dite/20%Monthly2018-03-15 20:28
https://presheva.com/ne-gjermani-arrestohet-shtetasi-i-serbise-qe-kishte-rrembyer-nje-miliarder/20%Monthly2018-03-15 20:26
https://presheva.com/opozita-sdo-te-perfshihet-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-03-15 20:22
https://presheva.com/dardan-sejdiu-nuk-i-kemi-kerkuar-vv-400-mije-euro/20%Monthly2018-03-15 19:30
https://presheva.com/kroacia-mbeshtet-shqiperine-per-hapjen-e-negociatave-te-anetaresimit-me-be-ne/20%Monthly2018-03-15 17:44
https://presheva.com/maqedoni-boban-iliq-vrasesi-i-voglushit-tregon-gishtin-e-mesem-familjes/20%Monthly2018-03-15 15:49
https://presheva.com/12-deputetet-e-dorehequr-kerkojne-420-mije-euro-nga-vetevendosje/20%Monthly2018-03-15 15:40
https://presheva.com/zaev-me-ligjin-per-gjuhet-nuk-humb-askush/20%Monthly2018-03-15 15:38
https://presheva.com/komuna-e-presheves-konkurs-publik-per-ndarjen-e-ndihmave-materiale-studenteve/20%Monthly2018-03-15 14:24
https://presheva.com/ja-lista-e-vendeve-me-te-lumtura-ne-bote/20%Monthly2018-03-15 11:15
https://presheva.com/opinion-mbi-ate-qe-po-ndodh-ne-vetevendosje/20%Monthly2018-03-15 11:12
https://presheva.com/brnabiq-serbia-nuk-mund-te-shantazhohet-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2018-03-15 10:39
https://presheva.com/ne-presheve-ne-rritje-numri-i-te-semureve-nga-fruthi/20%Monthly2018-03-15 07:53
https://presheva.com/meta-zyrtarizimi-i-shqipes-akt-i-rendesishem-historik-e-me-rendesi-madhore/20%Monthly2018-03-15 07:12
https://presheva.com/shihni-si-grabiste-banda-e-gangstereve-shqiptare-ne-milano-video/20%Monthly2018-03-15 07:09
https://presheva.com/manchester-united-ofron-pogban-per-verattin/20%Monthly2018-03-15 07:07
https://presheva.com/messi-100-gola-me-barcelonen-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-03-15 07:05
https://presheva.com/iniesta-jemi-te-bekuar-qe-e-kemi-messin/20%Monthly2018-03-15 07:03
https://presheva.com/lehtesohet-punesimi-i-te-huajve-ne-zvicer-me-vizen-f/20%Monthly2018-03-15 07:01
https://presheva.com/google-do-te-ndaloje-reklamat-per-kriptomonedhat/20%Monthly2018-03-15 06:36
https://presheva.com/kryetari-arifi-pershendet-aprovimin-e-ligjit-te-gjuhesise-ne-maqedoni/20%Monthly2018-03-15 06:32
https://presheva.com/rreziku-nga-diabeti-i-tipit-2-para-moshes-40-vjecare/20%Monthly2018-03-15 06:17
https://presheva.com/maqedoni-kushtetuta-e-detyron-presidentin-ivanov-ta-nenshkruaje-ligjin-per-gjuhet/20%Monthly2018-03-15 06:13
https://presheva.com/zbulohet-emri-i-kompanise-kosovare-qe-importoi-mishin-nga-belgjika/20%Monthly2018-03-15 06:10
https://presheva.com/pas-ndarjes-se-vv-fraksioni-i-ldk-se-me-i-madhi-ne-kuvend/20%Monthly2018-03-14 17:09
https://presheva.com/maqedoni-ligji-per-perdorimin-e-gjuhes-shqipe-eshte-aprovuar/20%Monthly2018-03-14 17:04
https://presheva.com/gruevski-me-dhune-nderpret-punen-e-kuvendit/20%Monthly2018-03-14 17:06
https://presheva.com/dardan-sejdiu-shef-i-grupit-te-ri-parlamentar-i-te-pakenaqurve-te-vetevendosjes/20%Monthly2018-03-14 15:53
https://presheva.com/pacolli-punet-spo-shkojne-sipas-planit-seanca-per-demarkacionin-eshte-dashur-te-mbahej-dje/20%Monthly2018-03-14 12:26
https://presheva.com/vuciq-kompromisin-per-kosoven-e-pranojme-por-jo-edhe-poshterimin/20%Monthly2018-03-14 10:54
https://presheva.com/real-madridi-interesohet-per-bellerin/20%Monthly2018-03-14 08:26
https://presheva.com/kosova-eshte-e-zhytur-thelle-ne-borxhe/20%Monthly2018-03-14 08:24
https://presheva.com/shqiptaret-e-lugines-te-perfshihen-ne-fazen-e-re-te-dialogut/20%Monthly2018-03-14 08:22
https://presheva.com/nike-addidas-cila-dominon-ne-boten-e-futbollit/20%Monthly2018-03-14 07:35
https://presheva.com/dembele-e-kerkon-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2018-03-14 07:21
https://presheva.com/presim-qe-te-dy-shtetet-te-sigurojne-kushtet-qe-te-hapet-vendkalimi-miratoc-llojan/20%Monthly2018-03-14 07:12
https://presheva.com/stankoviq-qeveria-do-te-shqyrtoje-te-gjitha-kerkesat-e-presheves/20%Monthly2018-03-14 07:09
https://presheva.com/konfiskohen-auto-pjese-me-vlere-20-500-euro-foto/20%Monthly2018-03-14 07:00
https://presheva.com/abazi-te-larguarit-nga-vv-kane-kryer-nje-hajni-te-kulluar-politike/20%Monthly2018-03-14 06:36
https://presheva.com/vdes-stephen-hawking/20%Monthly2018-03-14 06:30
https://presheva.com/shpend-ahmeti-pohon-se-kuvendi-do-te-funksionoj-mire-edhe-pse-u-largua-nga-vv/20%Monthly2018-03-14 06:23
https://presheva.com/lengu-i-karrotes-dhe-te-mirat-e-saj/20%Monthly2018-03-14 06:17
https://presheva.com/analistet-serbe-cka-eshte-amerika-per-kosoven/20%Monthly2018-03-14 06:14
https://presheva.com/e-tmerrshme-kosovaret-kane-ngrene-mish-qe-ka-qendruar-i-ngrire-12-vjet-ne-belgjike/20%Monthly2018-03-14 06:12
https://presheva.com/projekti-lugina-e-diellit-po-behet-pa-lejen-e-qeverise-kosovare/20%Monthly2018-03-13 22:10
https://presheva.com/biznes-familiar-miti-i-medias-pluraliste-ne-shqiperi/20%Monthly2018-03-13 17:49
https://presheva.com/konjufca-bdi-as-nuk-po-e-avancon-as-nuk-po-e-zyrtarizon-gjuhen-shqipe/20%Monthly2018-03-13 16:55
https://presheva.com/juncker-ballkani-perendimor-beson-me-shume-ne-be-sesa-anetaret-e-saj/20%Monthly2018-03-13 16:51
https://presheva.com/ldk-kerkon-shperberjen-e-parlamentit/20%Monthly2018-03-13 16:49
https://presheva.com/pacolli-takon-ministrin-e-jashtem-slloven-erjavec/20%Monthly2018-03-13 10:58
https://presheva.com/mediumet-greke-greqia-mund-ta-humbe-luften-me-ushtrine-clirimtare-te-camerise-ja-kush-eshte-udheheqesi/20%Monthly2018-03-13 10:51
https://presheva.com/kurti-thacit-po-i-ngutet-qe-krimin-dhe-tradhtine-e-vet-ta-ratifikoje-sa-me-shpejt/20%Monthly2018-03-13 08:44
https://presheva.com/salaha-zevendesim-i-bale/20%Monthly2018-03-13 08:38
https://presheva.com/pesembedhjete-vjet-nga-vrasja-e-kryeministrit-te-serbise/20%Monthly2018-03-13 06:37
https://presheva.com/sipas-veselit-kete-jave-kalon-demarkacioni/20%Monthly2018-03-13 06:33
https://presheva.com/dyshohet-se-grupet-e-fuqishme-nga-kosova-ne-zvicer-porositen-nje-pjese-te-kokaines-qe-u-kap-ne-durres/20%Monthly2018-03-13 06:22
https://presheva.com/ja-si-i-quante-rrahman-morina-shqiptaret-ne-tv-video/20%Monthly2018-03-13 06:32
https://presheva.com/rama-tregon-per-here-te-pare-semundjen-nga-e-cila-vuan-e-kam-te-trasheguar/20%Monthly2018-03-13 06:09
https://presheva.com/ja-cilat-ishin-nofkat-gjate-luftes-se-kosoves/20%Monthly2018-03-13 06:05
https://presheva.com/te-shtena-me-arme-zjarri-mes-shqiptareve-ne-belgjike/20%Monthly2018-03-13 00:02
https://presheva.com/lezetqendra-e-sali-babes-8/20%Monthly2018-03-12 23:51
https://presheva.com/120-000-euro-te-fshehura-ne-rrobat-e-brendshme-foto/20%Monthly2018-03-12 23:48
https://presheva.com/22-000-tableta-ne-autobusin-maqedon-foto/20%Monthly2018-03-12 23:41
https://presheva.com/berisha-serbia-e-mali-i-zi-e-kane-kuptuar-ska-zgjidhje-pa-shqiptaret/20%Monthly2018-03-12 18:20
https://presheva.com/nisme-per-vendosjen-e-permendores-se-millosheviqit/20%Monthly2018-03-12 16:07
https://presheva.com/lobimi-i-bashes-me-ruset-reagon-per-here-te-pare-berisha/20%Monthly2018-03-12 16:05
https://presheva.com/fabregas-mund-ta-eliminojme-barcelonen/20%Monthly2018-03-12 11:24
https://presheva.com/psg-ka-objektiv-kryesor-de-gean/20%Monthly2018-03-12 11:17
https://presheva.com/zaev-nderrimi-i-kushtetutes-se-maqedonise-shans-procesit-negociues/20%Monthly2018-03-12 11:10
https://presheva.com/fillojne-testet-provuese-ne-kosove-per-pisa-2018/20%Monthly2018-03-12 11:06
https://presheva.com/drecun-para-serbise-jane-dite-te-veshtira/20%Monthly2018-03-12 10:50
https://presheva.com/opinion-pvd-ja-ne-mes-problemeve-dhe-reformave-brendapartiake/20%Monthly2018-03-12 09:03
https://presheva.com/edhe-serbia-ka-plan-4-pikesh-per-kosoven/20%Monthly2018-03-12 08:23
https://presheva.com/akuza-te-renda-universiteti-i-nishit-eshte-bere-meke-per-nostrifikime-masive-te-diplomave-te-shqiptareve/20%Monthly2018-03-12 07:24
https://presheva.com/policia-nga-sot-ne-kontrollime-te-perforcuara-ne-trafik-kujdes-nga-keto-dy-rregulla-ne-vozitje/20%Monthly2018-03-12 06:57
https://presheva.com/te-jetuarit-ne-vende-me-diell-iu-mbron-nga-kjo-lloj-semundjeje/20%Monthly2018-03-12 06:19
https://presheva.com/pas-largimit-te-ahmetit-nga-vv-zgjedhje-te-reja-ne-prishtine/20%Monthly2018-03-12 06:13
https://presheva.com/vitamina-qe-pergjysmon-rrezikun-e-kancerit-te-melcise/20%Monthly2018-03-12 06:10
https://presheva.com/pvd-dega-ne-bujanoc-pretendon-reforma-brendapartiake-dhe-largimin-e-riza-halimit/20%Monthly2018-03-11 20:10
https://presheva.com/demarkacioni-apo-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-03-11 17:53
https://presheva.com/selimi-shpend-ahmeti-nuk-do-te-ishte-kryetar-i-prishtines-pa-vv-ne/20%Monthly2018-03-11 15:17
https://presheva.com/novosti-shba-me-nje-pako-speciale-per-zgjidhjen-e-kontestit-kosove-serbi/20%Monthly2018-03-11 09:08
https://presheva.com/gripi-pandemik-vdekjeprures-dhe-pasojat-per-boten/20%Monthly2018-03-11 08:58
https://presheva.com/gjuric-viziton-sot-kosoven-autoritetet-aprovojne-lejen/20%Monthly2018-03-11 08:54
https://presheva.com/doreheqjet-e-deputeteve-sa-u-larguan-dhe-sa-mbeten-ne-vetevendosje/20%Monthly2018-03-10 22:33
https://presheva.com/1-vjetori-i-prishjes-se-koalicionit-apn-pvd-kryetari-arifi-mesazh-per-halimin/20%Monthly2018-03-10 20:50
https://presheva.com/ska-ndarje-ne-vv-per-albin-kurtin/20%Monthly2018-03-10 18:01
https://presheva.com/ambasadori-norvegjez-ne-beograd-kosova-eshte-dhe-mbetet-e-pavarur-serbia-ta-pranoje-realitetin/20%Monthly2018-03-10 15:06
https://presheva.com/irani-e-serbia-rihapin-fluturimet-direkte-pas-27-vjetesh/20%Monthly2018-03-10 14:59
https://presheva.com/media-serbe-demanton-daciqin-kosova-nuk-largohet-nga-negociatat-e-brukselit/20%Monthly2018-03-10 11:58
https://presheva.com/kumanove-tribune-per-planin-e-rritjes-ekonomike/20%Monthly2018-03-10 09:07
https://presheva.com/pikpyetjet-per-lidhjet-ruse-te-pd-se-dhe-lulzim-bashes/20%Monthly2018-03-10 08:57
https://presheva.com/mbipesha-shkaktar-i-shume-semundjeve-te-femijet/20%Monthly2018-03-10 08:42
https://presheva.com/i-dyshuari-per-importin-e-613-kilograme-kokaine-ka-udhetuar-6-here-ne-kosove-brenda-nje-muaji/20%Monthly2018-03-10 08:37
https://presheva.com/manchester-united-liverpool-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-03-10 08:14
https://presheva.com/shperthen-skandali-i-mishit-te-prishur-ne-belgjike-kompania-ka-eksportuar-edhe-ne-kosove/20%Monthly2018-03-10 07:30
https://presheva.com/kosova-dhe-shqiperia-nder-me-te-varferat-e-europes-edhe-ne-2020/20%Monthly2018-03-10 07:27
https://presheva.com/asociacioni-teme-e-radhes-ne-dialogun-mes-prishtines-dhe-beogradit/20%Monthly2018-03-10 07:25
https://presheva.com/presheva-me-epidemi-te-fruthit-ja-simptomat/20%Monthly2018-03-09 21:48
https://presheva.com/prishtine-disa-profesore-ne-up-jane-paguar-pa-i-mbajtur-oret-dhe-pa-kontrata/20%Monthly2018-03-09 19:52
https://presheva.com/lista-serbe-nuk-na-intereson-demarkacioni-ceshtjen-ta-zgjidhin-partite-shqiptare/20%Monthly2018-03-09 19:39
https://presheva.com/lobimi-nga-ruset-per-bashen-rama-i-ben-thirrje-te-hapur-lulzim-shko-rrefehu/20%Monthly2018-03-09 18:00
https://presheva.com/daciq-vuciqin-e-mashtrojne-shqiptaret-dhe-nderkombetaret/20%Monthly2018-03-09 17:42
https://presheva.com/ambasadori-i-shba-se-scott-cdo-gje-e-premtuar-ne-bruksel-do-te-realizohet/20%Monthly2018-03-09 17:32
https://presheva.com/spitali-i-kumanoves-pa-kuadro-transfuziologjia-vetem-me-motra-medicionale/20%Monthly2018-03-09 17:30
https://presheva.com/conte-ta-drejtoj-psg/20%Monthly2018-03-09 11:00
https://presheva.com/kane-deshpron-realin-do-te-qendroj-ne-tottenham/20%Monthly2018-03-09 10:59
https://presheva.com/mitroviq-shaip-kamberi-ka-thene-te-paverteta-ftesa-eshte-derguar-ne-adrese-zyrtare/20%Monthly2018-03-09 10:56
https://presheva.com/humb-jeten-nje-grua-ne-aksident-arrestohet-shoferi-nga-bujanoci/20%Monthly2018-03-09 10:47
https://presheva.com/beogradi-kerkon-nga-lista-serbe-ta-rrezoje-qeverine/20%Monthly2018-03-09 10:38
https://presheva.com/myftiu-saqipi-deklaratat-e-jusufspahiqit-rreth-kosoves-jane-personale/20%Monthly2018-03-09 08:06
https://presheva.com/cmendet-moti-ne-kosove-temperaturat-deri-ne-18-grade/20%Monthly2018-03-09 07:15
https://presheva.com/a-eshte-thaci-kompetent-per-udheheqjen-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-03-09 07:09
https://presheva.com/zhvillimi-ekonomik-i-komunes-zv-kryetari-aliu-u-takua-me-perfaqesues-te-larte-te-unops-it/20%Monthly2018-03-08 20:28
https://presheva.com/prishtinasit-thone-qe-ahmeti-i-ka-tradhtuar-votuesit-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-03-08 18:34
https://presheva.com/vuciq-tregon-pse-nuk-po-shqyrtohet-njohja-e-kosoves/20%Monthly2018-03-08 17:56
https://presheva.com/rreth-30-000-shqiptare-moren-nenshtetesine-greke-ne-2017/20%Monthly2018-03-08 10:56
https://presheva.com/gazetari-maqedonas-nga-beogradi-paralajmeron-pranvere-te-pergjakshme-ne-maqedoni-video/20%Monthly2018-03-08 10:54
https://presheva.com/tottenham-deshiron-rikthimin-60-milione-euro-per-bale/20%Monthly2018-03-08 10:51
https://presheva.com/shqiptari-i-qellon-rezulatet-e-2-ndeshjet-e-mbremshme-ne-champions-koeficienti-540/20%Monthly2018-03-08 10:43
https://presheva.com/arrestohen-tre-serbe-ne-gjilan-nuk-zbatuan-urdhrin-e-policise/20%Monthly2018-03-08 10:39
https://presheva.com/preshevaret-thyejn-rekord-per-18-ore-grumbullojne-mbi-25-mije-euro-i-blejne-banese-familjes-skamnore-2/20%Monthly2018-03-08 07:17
https://presheva.com/joachim-low-do-ta-zevendesoje-wengerin/20%Monthly2018-03-08 07:11
https://presheva.com/allegri-e-merituam-kualifikimin/20%Monthly2018-03-08 07:08
https://presheva.com/dy-dallimet-mes-doreheqjes-se-ahmetit-dhe-krahut-te-molliqajt/20%Monthly2018-03-08 06:31
https://presheva.com/molliqaj-reagon-pas-doreheqjes-se-shpend-ahmetit-nga-vetevendosje/20%Monthly2018-03-08 06:27
https://presheva.com/shpend-ahmeti-jep-doreheqje-nga-levizja-vetevendosje/20%Monthly2018-03-08 06:25
https://presheva.com/vershime-ne-fshatin-rahovice-n-p-moravica-intervenon-video/20%Monthly2018-03-07 21:36
https://presheva.com/revista-amerikane-si-lobuan-kompanite-ruse-per-pd-ne/20%Monthly2018-03-07 20:00
https://presheva.com/sekretari-i-presidences-serbe-lista-serbe-do-ta-votoje-demarkacionin/20%Monthly2018-03-07 19:49
https://presheva.com/preshevaret-thyejn-rekord-per-18-ore-grumbullojne-mbi-25-mije-euro-i-blejne-banese-familjes-skamnore/20%Monthly2018-03-07 18:20
https://presheva.com/lidhjet-e-fshehta-te-bashes-me-rusine-reagon-ambasada/20%Monthly2018-03-07 18:12
https://presheva.com/prestigjiozja-amerikane-pd-ja-e-lulzim-bashes-financohet-nga-rusia/20%Monthly2018-03-07 18:09
https://presheva.com/bojan-stamenkoviq-nga-lista-serbe-eshte-zgjedhur-nenkryetar-i-komunes-se-kamenices/20%Monthly2018-03-07 17:09
https://presheva.com/kryeministrja-serbe-i-mbyll-gojen-dacicit-paralajmeron-riformatim-te-qeverise/20%Monthly2018-03-07 17:06
https://presheva.com/prishtine-levizja-vetevendosje-nuk-ia-voton-raportin-shpend-ahmetit/20%Monthly2018-03-07 16:06
https://presheva.com/kryetari-shqiprim-arifi-uron-mesimdhenesve-7-marsin/20%Monthly2018-03-07 16:01
https://presheva.com/kosove-perpjekje-intenzive-per-kalimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-03-07 15:53
https://presheva.com/sela-mosmiratimi-i-ligjit-per-gjuhet-eshte-tradhti/20%Monthly2018-03-07 15:26
https://presheva.com/prokuroret-amerikane-15-vjet-burg-per-martin-shkrelin/20%Monthly2018-03-07 11:49
https://presheva.com/xhaferi-disa-deputete-jane-bere-pishman-per-gjuhen-shqipe-nuk-e-votojne-ligjin/20%Monthly2018-03-07 11:41
https://presheva.com/haxhiu-koha-per-shkurtimin-e-perfitimeve-te-zyrtareve-te-larte-shteteror/20%Monthly2018-03-07 11:36
https://presheva.com/arrestohen-3-persona-kontrabandonin-droge-nga-kosova-per-evrope-foto/20%Monthly2018-03-07 08:05
https://presheva.com/jeff-bezos-shef-i-amazon-me-i-pasuri-ne-bote/20%Monthly2018-03-07 06:14
https://presheva.com/pika-e-perbashket-doganore-kosove-shqiperi-nis-punen-ne-fillim-te-prillit/20%Monthly2018-03-07 06:10
https://presheva.com/maqedoni-qeveria-vendos-themelimin-e-ansamblit-te-kengeve-dhe-valleve-shqipe/20%Monthly2018-03-07 06:07
https://presheva.com/ceku-vetem-11-mije-veterane-te-luftes-meritojne-pensionin/20%Monthly2018-03-06 20:49
https://presheva.com/okb-publikon-raportin-ky-eshte-vendi-qe-prodhon-me-shume-kanabis/20%Monthly2018-03-06 16:40
https://presheva.com/deputeti-serb-do-ta-votoj-demarkacionin-skemi-te-drejte-ti-mbajme-te-izoluar-qytetaret/20%Monthly2018-03-06 16:29
https://presheva.com/kuvendi-i-kosoves-therret-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-03-06 14:50
https://presheva.com/serbia-prej-neser-me-kunder-masa-ndaj-maqedonise-per-shkak-te-miellit/20%Monthly2018-03-06 10:37
https://presheva.com/aktori-kumanovar-ne-rolin-e-adem-jasharit/20%Monthly2018-03-06 10:14
https://presheva.com/manchester-united-gati-60-milione-per-varane/20%Monthly2018-03-06 09:58
https://presheva.com/psg-kerkon-pembysje-pa-neymarin-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-03-06 09:56
https://presheva.com/albin-kurti-ben-homazhe-tek-varri-i-adem-jasharit/20%Monthly2018-03-06 09:55
https://presheva.com/dite-e-zeze-per-nje-familje-ne-breznice-babe-e-bir-varrosen-te-njejten-dite-foto/20%Monthly2018-03-06 09:54
https://presheva.com/arrestohet-princ-vali-corleone-dhe-dergohet-ne-psikiatri/20%Monthly2018-03-06 09:44
https://presheva.com/policia-sekuestron-barna-me-banderola-te-serbise-ne-vleren-e-20-000-eurove/20%Monthly2018-03-06 09:43
https://presheva.com/zidane-neymar-di-maria-eshte-shume-i-rrezikshem/20%Monthly2018-03-06 06:48
https://presheva.com/tifozet-e-real-madridit-e-duan-kete-formacion-kunder-psg/20%Monthly2018-03-06 06:45
https://presheva.com/sllovakia-ska-be-per-serbine-pa-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2018-03-06 06:32
https://presheva.com/keshilltari-kryesor-i-merkelit-vizite-ne-kosove/20%Monthly2018-03-06 06:22
https://presheva.com/mjeket-shperndajn-medikamente-sipas-adn-se/20%Monthly2018-03-06 06:13
https://presheva.com/si-ta-ndaloni-renien-e-flokeve-vetem-me-hudher/20%Monthly2018-03-06 06:10
https://presheva.com/se-shpejti-lansohet-nokia-9/20%Monthly2018-03-06 06:08
https://presheva.com/njerezit-po-rrezikojne-jeten-e-tyre-duke-bere-selfie/20%Monthly2018-03-06 06:05
https://presheva.com/ambasadori-delawie-suksesi-i-dialogut-varet-nga-zbatimi-i-cdo-marreveshje/20%Monthly2018-03-05 20:40
https://presheva.com/deputeti-i-vv-se-ate-qe-aida-ia-tha-albinit-ndoshta-ia-kam-thene-une-shpendit/20%Monthly2018-03-05 19:57
https://presheva.com/hapja-e-shkolles-se-pare-shqipe-ne-presheve/20%Monthly2018-03-05 17:49
https://presheva.com/arrestohet-prifti-serb-u-kap-me-27-kilograme-droge-ne-shqiperi/20%Monthly2018-03-05 17:44
https://presheva.com/4-lojtare-te-gatshem-i-kthehen-psg-kunder-real-madridit/20%Monthly2018-03-05 17:42
https://presheva.com/alves-realit-i-duhen-vetem-10-minuta-per-te-ndryshuar-gjithcka/20%Monthly2018-03-06 06:43
https://presheva.com/arrestohen-4-kosovare-nen-dyshimin-se-kane-kryer-vjedhje-ne-serbi/20%Monthly2018-03-05 17:37
https://presheva.com/bechtel-enka-do-ta-ndertoje-autostraden-nish-merdare/20%Monthly2018-03-05 17:35
https://presheva.com/4500-cigare-i-kishte-fshehur-ne-rroten-rezerve/20%Monthly2018-03-05 17:33
https://presheva.com/qeverija-haradinaj-paguan-rrymen-e-serbve-ne-mitrovic-me-1-milion-euro/20%Monthly2018-03-05 16:17
https://presheva.com/mogherini-eshte-koha-per-te-mbyllur-plaget-e-se-kaluares-dhe-te-merren-hapa-te-rinj/20%Monthly2018-03-05 16:03
https://presheva.com/kryetari-arifi-kushtrimi-i-komandantit-eshte-trashigimi-per-brezat-e-ardhshme/20%Monthly2018-03-05 15:05
https://presheva.com/haradinaj-fsk-se-shpejti-ushtri-e-kosoves-dhe-anetare-e-nato-s/20%Monthly2018-03-05 13:24
https://presheva.com/rifat-jashari-te-gjendet-gjuhe-e-perbashket-te-cojme-kosoven-perpara/20%Monthly2018-03-05 13:19
https://presheva.com/kosove-kostoja-e-izolimit-mbi-25-milione-euro-per-viza/20%Monthly2018-03-05 11:44
https://presheva.com/origjinal-apo-jo-si-te-kuptoni-ku-vend-eshte-prodhuar-celulari-juaj/20%Monthly2018-03-05 08:17
https://presheva.com/kamera-e-samsung-note-8-apo-iphone-x-video/20%Monthly2018-03-05 08:10
https://presheva.com/guardiola-nese-luajme-keshtu-si-sot-behemi-kampion/20%Monthly2018-03-05 08:06
https://presheva.com/trishtuese-shqiptaret-nga-varferia-po-blene-masivisht-rroba-te-perdorura/20%Monthly2018-03-05 08:03
https://presheva.com/bayern-munich-3-fitore-larg-titullit/20%Monthly2018-03-05 07:26
https://presheva.com/barcelona-34-ndeshje-pa-humbje-4-larg-rekordit-historik-ne-spanje/20%Monthly2018-03-05 07:24
https://presheva.com/veprimtare-nga-lugina-dikur-armiq-te-ish-jugosllavise-tani-nuk-i-njeh-kosova-video/20%Monthly2018-03-05 07:16
https://presheva.com/kontrollim-i-perbashket-kufitar-ndermjet-serbise-dhe-maqedonise/20%Monthly2018-03-05 07:08
https://presheva.com/lufta-ne-kosove-si-ua-dha-millosheviqi-kinezeve-aeroplanin-e-rrezuar-amerikan/20%Monthly2018-03-05 06:19
https://presheva.com/the-shape-of-water-shpallet-filmi-me-i-mire/20%Monthly2018-03-05 06:11
https://presheva.com/akademia-serbe-e-shkencave-me-liber-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2018-03-05 06:08
https://presheva.com/rama-ne-uashington-shqiptaret-dorezuan-listen-e-floririt-por-jo-hebrenjte/20%Monthly2018-03-04 21:51
https://presheva.com/maqedoniperparim-avdili-nga-llojani-zgjidhet-deputet-i-kuvendit-te-cyrihut/20%Monthly2018-03-04 21:28
https://presheva.com/veseli-nga-neser-i-takoj-perfaqesuesit-politike-demarkacioni-te-votohet-kete-jave/20%Monthly2018-03-04 19:07
https://presheva.com/nderroi-jete-durgut-krashnica-nga-presheva/20%Monthly2018-03-04 19:05
https://presheva.com/kosove-deputetet-thone-se-ratifikimi-i-demarkacionit-nuk-nderlidhet-me-asociacionin/20%Monthly2018-03-04 18:45
https://presheva.com/digjet-autobusi-mes-kroacise-dhe-serbise-mergimtaret-po-ktheheshin-ne-kosove/20%Monthly2018-03-04 18:11
https://presheva.com/hahn-ska-anetaresim-ne-be-pa-marreveshje-obligative-kosove-serbi/20%Monthly2018-03-04 18:08
https://presheva.com/gashi-kerkojme-kontroll-me-te-rrepte-per-kompanite-qe-bartin-udhetare-ne-distanca-te-largeta/20%Monthly2018-03-04 13:57
https://presheva.com/kosova-ia-turbullon-ujin-brukselit-si-qengji-ujkut-por-nuk-eshte-krejt-e-pafajshme/20%Monthly2018-03-04 13:46
https://presheva.com/parandalimi-i-azilkerkuesve-mbi-3-mije-shqiptare-kthehen-ne-kufi/20%Monthly2018-03-04 13:35
https://presheva.com/vv-kerkon-interpelance-te-haradinajt-lidhur-me-nderprerjen-e-rrymes/20%Monthly2018-03-04 13:14
https://presheva.com/ljajiq-kunder-vendosjes-se-kundermasave-per-maqedonine/20%Monthly2018-03-04 13:09
https://presheva.com/fisnik-ismaili-akuzon-se-konjufca-ishte-ne-aak-para-se-ti-bashkohej-vetevendosjes/20%Monthly2018-03-04 12:18
https://presheva.com/demarkacioni-deshtimi-trevjecar-i-kosoves/20%Monthly2018-03-04 09:25
https://presheva.com/shqiperi-fruthi-po-terhiqet-por-vendi-ende-me-epidemi-gripi/20%Monthly2018-03-04 09:08
https://presheva.com/anonymous-albania-sulmon-faqet-zyrtare-te-qeverise-serbe-shqiperi-etnike/20%Monthly2018-03-04 09:08
https://presheva.com/sela-shqetesues-perfaqesimi-politik-pa-ndikim-i-shqiptareve-ne-parlament/20%Monthly2018-03-04 08:56
https://presheva.com/gjenerata-e-sotme-me-e-shendosha-ne-histori/20%Monthly2018-03-04 08:52
https://presheva.com/u-rrite-jetima-bashke-me-motren-dhe-vellain-tani-duhet-te-kujdeset-per-vajzen-11-vjece-video/20%Monthly2018-03-03 18:10
https://presheva.com/gruja-e-thacit-prodekane-studentet-protestojn/20%Monthly2018-03-03 17:56
https://presheva.com/faza-e-re-dialogut-me-serbine-kerkon-kornize-te-qarte-e-ekspertize-me-te-mire/20%Monthly2018-03-03 15:28
https://presheva.com/ovl-e-uck-presidenti-dekoroi-edhe-ata-qe-ishin-kunder-shtetit-por-jo-edhe-ovl-ne/20%Monthly2018-03-03 12:36
https://presheva.com/asnje-deputet-i-vetevendosjes-nuk-e-voton-demarkacionin/20%Monthly2018-03-03 11:45
https://presheva.com/vlore-vrau-burrin-dhe-vjehrren-del-para-gjykates-nusja-me-dashnorin-e-saj/20%Monthly2018-03-03 11:14
https://presheva.com/juncker-nuk-behet-presion-nga-be-per-zgjidhjen-e-problemit-te-emrit-maqedoni/20%Monthly2018-03-03 10:55
https://presheva.com/ish-kandidati-per-kryetar-te-prishtines-akr-merr-tender-ne-komune/20%Monthly2018-03-03 09:31
https://presheva.com/shendetesi-zbulohet-sekreti-i-jetegjatesise/20%Monthly2018-03-03 09:14
https://presheva.com/mbi-900-pasaporta-diplomatike-ne-kosove/20%Monthly2018-03-03 09:10
https://presheva.com/daciq-shqiptaret-e-kosoves-nuk-jane-komb/20%Monthly2018-03-03 08:44
https://presheva.com/eu-reporter-paralajmeron-hapjen-e-negociatave-per-shqiperine/20%Monthly2018-03-03 08:42
https://presheva.com/sane-eshte-messi-i-manchester-cityt/20%Monthly2018-03-03 06:20
https://presheva.com/laporta-neymar-u-largua-nga-barcelona-per-tu-bashkuar-me-vone-me-real-madridin/20%Monthly2018-03-03 06:17
https://presheva.com/ja-si-u-transferua-kaka-te-real-madridi-ne-2009/20%Monthly2018-03-03 06:14
https://presheva.com/raporti-nderkombetar-i-2017-shqiperia-burim-kanabisi-per-be-ne/20%Monthly2018-03-03 06:11
https://presheva.com/perse-shqiptaret-ne-zvicer-paguajne-deri-95-per-qind-me-shume-per-sigurimin-e-veturave/20%Monthly2018-03-03 06:08
https://presheva.com/ndarja-e-vetevendosjes-shpend-ahmeti-kryetar-i-partise-se-re/20%Monthly2018-03-02 21:02
https://presheva.com/haradinaj-raporti-i-dick-martyt-per-trafikim-organesh-nga-uck-ja-ishte-imagjinar/20%Monthly2018-03-02 15:26
https://presheva.com/vetevendosje-shkelja-e-shprehjes-se-lire-ne-kuvend/20%Monthly2018-03-02 15:23
https://presheva.com/proteste-ne-shkup-prokuroret-po-e-vrasin-almirin-per-te-dyte-here/20%Monthly2018-03-02 13:13
https://presheva.com/zyrtare-challandes-trajner-i-ri-i-kombetares-se-kosoves-ne-futboll/20%Monthly2018-03-02 11:38
https://presheva.com/citaku-trump-me-pyeti-a-jeni-myslimane/20%Monthly2018-03-02 10:48
https://presheva.com/molliqaj-mohon-te-jete-kryetar-i-ndonje-subjekti-te-ri-politik/20%Monthly2018-03-02 10:14
https://presheva.com/pacolli-lista-serbe-e-voton-demarkacionin-pas-te-henes/20%Monthly2018-03-02 10:11
https://presheva.com/probleme-te-reja-per-demarkacionin/20%Monthly2018-03-02 09:20
https://presheva.com/apn-referendumi-i-1-dhe-2-marsit-ishte-njeri-nga-momentet-kyce-te-historise-sone-te-lavdishme/20%Monthly2018-03-02 08:02
https://presheva.com/shqiptaret-te-padeshiruar-ne-njesine-speciale-te-maqedonise/20%Monthly2018-03-02 07:06
https://presheva.com/fillon-ndryshimi-i-motit-ja-sa-do-te-jene-temperaturat-sot/20%Monthly2018-03-02 07:02
https://presheva.com/pdsh-do-te-angazhohemi-per-jetesimin-e-referendumit-te-1-dhe-2-marsit-92/20%Monthly2018-03-02 06:59
https://presheva.com/ferrari-10-vjet-pa-titull-vettel-synon-rrezimin-e-mercedesit/20%Monthly2018-03-02 06:59
https://presheva.com/veturat-e-perdorura-dizel-nga-gjermania-shiten-me-te-madhe-ne-evropen-lindore-2/20%Monthly2018-03-02 06:55
https://presheva.com/lrpdsh-referendumi-mbetet-nje-pike-referimi-qe-endrren-e-kahershme-te-realizojm/20%Monthly2018-03-02 06:53
https://presheva.com/shqiperi-zbardhen-7-kushtet-e-ilir-metes-per-ditmir-bushatin-ja-si-marreveshja-e-detit-rrezikon/20%Monthly2018-03-02 06:34
https://presheva.com/veturat-e-perdorura-dizel-nga-gjermania-shiten-me-te-madhe-ne-evropen-lindore/20%Monthly2018-03-02 06:31
https://presheva.com/menyra-praktike-per-ta-larguar-nga-fytyra/20%Monthly2018-03-02 06:29
https://presheva.com/pse-pullat-e-kemishes-jane-ne-ane-te-kunderta-te-grate-dhe-burrat/20%Monthly2018-03-02 06:21
https://presheva.com/gates-thote-se-monedhat-virtuale-po-vrasin-njerez/20%Monthly2018-03-02 06:18
https://presheva.com/u-kujtohet-i-denuari-qe-piu-helm-ne-hage-dalin-dy-letra-sekrete-te-tij/20%Monthly2018-03-02 06:14
https://presheva.com/vuciq-per-takimin-me-ramen-takohem-per-te-miren-e-serbeve/20%Monthly2018-03-02 06:08
https://presheva.com/bashkohen-xhamite-e-shqiptareve-ne-zvicer-edhe-besimtaret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-03-01 20:59
https://presheva.com/sekuestrimi-i-613-kg-kokaine-rama-merite-e-policise-shqiptare/20%Monthly2018-03-01 17:20
https://presheva.com/gazeta-gjermane-shkruan-per-ndarjen-e-kosoves-thote-se-kjo-destabilizon-ballkanin-dhe-evropen/20%Monthly2018-03-01 12:31
https://presheva.com/keshilltaret-e-kadri-veselit-paguhen-2000-euro-ne-muaj/20%Monthly2018-03-01 11:17
https://presheva.com/vucic-sme-pelqen-por-me-thacin-takohem-per-te-shpetuar-kokat-e-serbeve/20%Monthly2018-03-01 11:14
https://presheva.com/barcelona-arrin-marreveshje-me-greizmann/20%Monthly2018-03-01 10:59
https://presheva.com/serbia-nderton-edhe-tre-banesa-per-serbet-ne-kosove/20%Monthly2018-03-01 10:25
https://presheva.com/aleksandri-i-madh-hiqet-nga-aeroporti-i-shkupit/20%Monthly2018-03-01 06:34
https://presheva.com/audi-a6-2019/20%Monthly2018-03-01 07:15
https://presheva.com/samsung-galaxy-s9-dhe-s9-plus-mund-te-masin-shtypjen-e-gjakut-dhe-nivelin-e-stresit/20%Monthly2018-03-01 07:13
https://presheva.com/hazard-refuzon-kontraten-me-chelsea-pret-oferten-e-real-madridit/20%Monthly2018-03-01 07:11
https://presheva.com/chelsea-per-hazard-kerkon-casemiron-dhe-100-milione-euro/20%Monthly2018-03-01 07:08
https://presheva.com/deputetja-e-vv-liberalizimin-e-presin-te-semuret-qe-kane-nevoje-te-sherohen-jashte/20%Monthly2018-03-01 07:05
https://presheva.com/zyrtare-neymar-do-te-operohet-mungon-kunder-real-nadridit/20%Monthly2018-03-01 07:05
https://presheva.com/milan-ne-finale-te-kupes/20%Monthly2018-03-01 07:03
https://presheva.com/demarkacioni-ne-kosove-vendoset-pas-zgjedhjeve-lokale-ne-beograd/20%Monthly2018-03-01 06:58
https://presheva.com/sot-haradinaj-ne-interpelance-prane-kuvendit-te-republikes/20%Monthly2018-03-01 06:26
https://presheva.com/kjo-eshte-mosha-kur-truri-maturohet/20%Monthly2018-03-01 06:19
https://presheva.com/si-ndikon-stresi-ne-sindromen-e-zorres-se-irrituar/20%Monthly2018-03-01 06:17