XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/deshmitari-i-pare-i-aksidentit-te-dy-policeve/20%Monthly2018-04-30 22:41
https://presheva.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-per-te-luftuar-celulitin/20%Monthly2018-04-30 22:16
https://presheva.com/reali-300-milione-euro-gati-per-merkato/20%Monthly2018-04-30 18:10
https://presheva.com/heynckes-lewandowski-i-ka-shenuar-kater-gola-realit/20%Monthly2018-04-30 17:59
https://presheva.com/james-nuk-do-te-festoj-ne-santiago-bernabeu/20%Monthly2018-04-30 17:56
https://presheva.com/lajmet-flash-30-04-2018/20%Monthly2018-04-30 17:40
https://presheva.com/shkarkohet-drejtori-i-shkolles-se-mesme-teknike-presheva-ne-presheve-prof-islam-isufi-dokument/20%Monthly2018-04-30 16:47
https://presheva.com/microsoft-me-pakete-te-re-office/20%Monthly2018-04-30 14:48
https://presheva.com/si-te-pergatisim-lekuren-per-vere/20%Monthly2018-04-30 14:32
https://presheva.com/prishtina-ka-nevoje-per-nje-spital-te-qytetit/20%Monthly2018-04-30 14:10
https://presheva.com/bukuroshja-e-hollivudit-e-vdekur/20%Monthly2018-04-30 14:08
https://presheva.com/dua-lipa-merr-dhurate-dicka-tradicionale/20%Monthly2018-04-30 14:01
https://presheva.com/itali-kater-shqiptare-bllokohen-me-dy-ton-droge/20%Monthly2018-04-30 13:38
https://presheva.com/ne-prishtine-gjendet-nje-trup-i-pa-jet-i-nje-djali/20%Monthly2018-04-30 13:04
https://presheva.com/maqedoni-rritet-cmimi-i-naftes/20%Monthly2018-04-30 12:55
https://presheva.com/meda-uron-nenen-e-tij-per-ditelindje/20%Monthly2018-04-30 12:54
https://presheva.com/kosova-vend-i-investimeve/20%Monthly2018-04-30 12:04
https://presheva.com/bayern-shkon-me-mungesa-ne-madrid-ne-liste-edhe-nje-shqiptar/20%Monthly2018-04-30 10:03
https://presheva.com/kuvendi-i-kishes-ortodokse-serbe-me-porosi-kunder-kosoves/20%Monthly2018-04-30 09:55
https://presheva.com/mergimtaret-te-kene-kujdes-me-rezervimin-e-biletave-video/20%Monthly2018-04-30 09:38
https://presheva.com/stefanoviq-haradinaj-nuk-ka-mbrojtje-prej-protokollit/20%Monthly2018-05-05 12:29
https://presheva.com/policia-e-kosoves-arreston-bosin-e-kontrabandes-nga-serbia/20%Monthly2018-04-30 09:34
https://presheva.com/stafanoviq-asnje-protokol-nuk-do-ta-shpetoj-haradinaj-nga-arrestimi/20%Monthly2018-04-30 09:29
https://presheva.com/si-te-menaxhoni-stresin/20%Monthly2018-04-30 07:45
https://presheva.com/prilli-muaji-me-i-nxehte-ne-kosove-gjate-80-viteve-te-fundit/20%Monthly2018-04-30 07:41
https://presheva.com/vazhdojne-kerkimet-per-dy-policet-e-zhdukur/20%Monthly2018-04-30 07:23
https://presheva.com/ne-kete-ore-do-te-jete-syfyri-dhe-iftari-i-pare/20%Monthly2018-04-30 06:38
https://presheva.com/cuneyt-cakir-do-ta-referoj-ndeshjen-real-madrid-bayern-munchen/20%Monthly2018-04-30 06:36
https://presheva.com/guardiola-i-do-vetem-dy-lojtare-qe-mund-te-kushtojne-1-miliarde-euro/20%Monthly2018-04-30 06:33
https://presheva.com/messi-futbollisti-i-pare-qe-per-7-sezone-shenon-mbi-30-gola-ne-la-liga/20%Monthly2018-04-30 06:30
https://presheva.com/iniesta-kampion-me-merite/20%Monthly2018-04-30 06:28
https://presheva.com/rrogat-mesatare-ne-rrethin-e-pcinjes-presheva-dhe-bujanoci-ne-fundin-e-listes/20%Monthly2018-04-30 06:27
https://presheva.com/vuciq-serbet-jane-te-gatshem-te-kembejne-territoret-me-kosoven/20%Monthly2018-04-30 06:22
https://presheva.com/kosova-e-zvicra-se-shpejti-do-ta-zgjidhin-problemin-per-pensionet-video/20%Monthly2018-04-30 06:20
https://presheva.com/ja-plani-dhe-harta-per-ndarjen-e-maqedonise/20%Monthly2018-04-30 06:18
https://presheva.com/se-shpejti-do-te-vendosen-kamera-ne-kufirin-e-presheves-me-maqedonine/20%Monthly2018-04-30 06:15
https://presheva.com/marreveshja-sekrete-per-luginen-e-presheves-midis-serbise-dhe-maqedonise/20%Monthly2018-04-29 17:33
https://presheva.com/vuciq-nuk-ia-dhashe-doren-sot-thacit-ne-shkup-asgje-nuk-i-besoj/20%Monthly2018-04-28 05:54
https://presheva.com/mesoni-se-kush-eshte-vendi-qe-paguan-me-shume-taksa-ne-europe/20%Monthly2018-04-27 19:13
https://presheva.com/largoni-me-shpejt-shenjat-e-lendimit-ne-trup/20%Monthly2018-04-27 18:45
https://presheva.com/thacimos-ti-prishet-tymi-i-duhanit/20%Monthly2018-04-27 17:51
https://presheva.com/video-lajmet-flash-27-04-2018/20%Monthly2018-04-27 16:54
https://presheva.com/xhensila-myrtezaj-eshte-me-shume-fat/20%Monthly2018-04-27 14:36
https://presheva.com/ne-fshatin-rahovic-fillojne-punimet-rreth-gypit-te-ujesjellsit/20%Monthly2018-04-27 14:44
https://presheva.com/daciq-serbia-kurre-sdo-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-04-27 11:56
https://presheva.com/bill-cosby-fajtor-per-sulme-seksuale/20%Monthly2018-04-27 11:39
https://presheva.com/kapen-mallra-per-butik-ne-shtutgart-ne-autobusin-prishtine-berlin-foto/20%Monthly2018-04-27 11:19
https://presheva.com/zbulohet-emri-i-princit-te-sapolindur-te-anglise/20%Monthly2018-04-27 11:16
https://presheva.com/zukorliq-pyet-kryeministren-serbe-kur-do-te-hapet-kufiri-miratoc-llojan/20%Monthly2018-04-27 11:04
https://presheva.com/valdete-daka-emertohet-edhe-per-nje-mandat-te-kqz-se/20%Monthly2018-04-27 09:05
https://presheva.com/nje-vjetori-i-ngjarjes-se-pergjakshme-ne-seance-do-te-leshohen-video-nga-sulmi-ndaj-ziadin-seles/20%Monthly2018-04-27 08:56
https://presheva.com/kamerat-hd-pa-tela-inovacioni-i-rradhes/20%Monthly2018-04-27 08:13
https://presheva.com/njeri-nga-6-turqit-eshte-deportuar-gabimisht/20%Monthly2018-04-27 08:07
https://presheva.com/krasniqi-serbia-po-vazhdon-me-kercnime-te-reja/20%Monthly2018-04-27 07:58
https://presheva.com/debat-parlamentar-per-personat-e-pagjetur/20%Monthly2018-04-27 07:57
https://presheva.com/kosoveper-24-ore-policia-shqiptoi-1-mije-e-93-tiketa/20%Monthly2018-04-27 07:52
https://presheva.com/stefanoviq-e-arrestojme-haradinajn-nese-vjen-ne-presheve/20%Monthly2018-04-27 08:15
https://presheva.com/gjilan-60-punetore-shendetesore-mbesin-pa-pune/20%Monthly2018-04-27 07:39
https://presheva.com/i-mituri-rreh-nenen-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-27 07:33
https://presheva.com/zbardhja-e-dhembeve-ne-menyre-natyrale-permes-ushqimit/20%Monthly2018-04-27 07:27
https://presheva.com/gold-ag-publikon-foto-me-aktorin-e-o-sa-mire-kritikohet-keq/20%Monthly2018-04-27 07:19
https://presheva.com/berlusconi-do-ta-blej-perseri-milanin/20%Monthly2018-04-27 07:14
https://presheva.com/merr-fund-mashtrimi-me-uljen-e-kilometrave-te-automjeteve/20%Monthly2018-04-27 07:06
https://presheva.com/kfor-dhe-kosova-sot-i-tregojne-muskujt-serbise/20%Monthly2018-04-27 07:03
https://presheva.com/rregulla-te-reja-per-te-udhetuar-ne-vendet-e-be-duhet-leje-dhe-7-euro-pagese/20%Monthly2018-04-27 06:01
https://presheva.com/brnabiq-pranon-se-do-te-nenshkruaje-nje-marreveshje-qe-do-ti-lejonte-kosoves-nje-vend-ne-okb/20%Monthly2018-04-26 21:18
https://presheva.com/aeroporti-i-prishtines-kush-eshte-personi-qe-i-merr-10-mije-euro-ne-muaj/20%Monthly2018-04-26 20:17
https://presheva.com/revista-amerikane-hedh-dyshime-mbi-burimin-e-parave-te-perdorura-nga-lsi-per-lobim-ne-shba/20%Monthly2018-04-26 20:14
https://presheva.com/video-lajmet-flash-26-04-2018/20%Monthly2018-04-26 16:02
https://presheva.com/kurti-haradinajt-ju-e-keni-marre-stafeten-ne-te-njejtin-rreth-dhe-po-thoni-qe-e-keni-fanellen-ndryshe/20%Monthly2018-04-26 15:54
https://presheva.com/carvajal-humb-ndeshjen-kunder-bayernit/20%Monthly2018-04-26 14:02
https://presheva.com/ribery-kemi-humbur-betejen-por-jo-luften-me-realin/20%Monthly2018-04-26 13:59
https://presheva.com/ja-cfare-duhet-te-dini-per-guret-ne-veshka/20%Monthly2018-04-26 13:54
https://presheva.com/kastro-zizo-dashuria-eshte-per-te-varfurit/20%Monthly2018-04-26 13:07
https://presheva.com/merkel-fton-thacin-ne-berlin-me-9-maj/20%Monthly2018-04-26 13:02
https://presheva.com/the-guardian-vuciq-do-ta-pranoje-pavaresine-marreveshja-kosove-serbi-brenda-gjashte-muajsh-deri-ne-nje-vit/20%Monthly2018-04-26 12:55
https://presheva.com/ne-dubai-ka-dikush-qe-eres-i-thote-bomboni-jem/20%Monthly2018-04-26 12:52
https://presheva.com/maqedoni-duhet-zgjidhur-ceshtja-e-emrit-sa-me-shpejt/20%Monthly2018-04-26 13:05
https://presheva.com/maqedoni-papunesin-me-te-larte-ne-europe/20%Monthly2018-04-26 11:53
https://presheva.com/masa-te-medha-sigurie-ne-cdo-cep-te-shkupit/20%Monthly2018-04-26 10:34
https://presheva.com/erdogan-ka-planifikuar-takime-parazgjedhore-ne-sarajeve/20%Monthly2018-04-26 09:46
https://presheva.com/nese-sapo-e-keni-takuar-dike-mos-ia-thoni-keto-gjera/20%Monthly2018-04-26 10:23
https://presheva.com/leter-e-hapur-pas-13-vitesh-valon-nje-flamur-i-munguar-ne-rahovice/20%Monthly2018-04-26 09:43
https://presheva.com/si-hahet-avokadoja-dhe-cilat-jane-perparesite-e-saj/20%Monthly2018-04-26 09:34
https://presheva.com/16-semundjet-qe-sheron-uji-i-detit/20%Monthly2018-04-26 09:26
https://presheva.com/ramos-asgje-ska-perfunduar/20%Monthly2018-04-26 09:24
https://presheva.com/digjet-vetura-e-nje-ish-polici-ne-zubin-potok/20%Monthly2018-04-26 09:20
https://presheva.com/lojtaret-e-bayernit-kurre-se-kemi-pare-madridin-me-te-dobet/20%Monthly2018-04-26 09:19
https://presheva.com/perfundon-rekordi-i-ronaldos-ne-champions/20%Monthly2018-04-26 09:17
https://presheva.com/a-e-meriton-salah-te-jete-ne-podium-me-messin-e-ronaldon-per-topin-e-arte/20%Monthly2018-04-26 09:09
https://presheva.com/kujdes-fillon-matja-e-shpejtes-ne-autostrade-denimet-vijne-ne-adrese-te-shtepise/20%Monthly2018-04-26 09:05
https://presheva.com/skandali-nuk-arriti-ta-demton-facebook-un/20%Monthly2018-04-26 08:28
https://presheva.com/xhaferi-seancat-do-ti-zhvilloj-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2018-04-26 08:11
https://presheva.com/presidenti-i-keshillit-te-evropes-viziton-sot-kosoven/20%Monthly2018-04-26 06:05
https://presheva.com/vuciq-rruga-jone-drejt-be-se-varet-nga-kosova/20%Monthly2018-04-25 18:25
https://presheva.com/video-lajmet-flash-25-04-18/20%Monthly2018-04-25 16:19
https://presheva.com/rihapja-e-kuzhines-popullore/20%Monthly2018-04-25 14:06
https://presheva.com/penda-e-rahovices-mbulohet-me-deponi-te-egra/20%Monthly2018-04-25 15:11
https://presheva.com/kryetari-arifishkollat-shume-shpejte-do-te-renovohen/20%Monthly2018-04-25 12:30
https://presheva.com/media-gjermane-per-edi-ramen-ne-berlin/20%Monthly2018-04-25 11:50
https://presheva.com/ja-kur-presheva-do-te-mbetet-pa-rryme/20%Monthly2018-04-25 11:00
https://presheva.com/apostolovakosova-eshte-vendi-me-nivel-te-barabarte-me-partneret-tjere/20%Monthly2018-04-25 10:14
https://presheva.com/edi-rama-vizit-zyrtare-ne-gjermani/20%Monthly2018-04-25 09:57
https://presheva.com/konfirmohet-lirdon-latifi-drejtor-ne-qendren-per-pune-sociale-ne-presheve/20%Monthly2018-04-25 10:37
https://presheva.com/dhurata-hoxha-e-bindur-qe-do-te-hiqen-vizat-kete-vit/20%Monthly2018-04-25 11:51
https://presheva.com/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-pas-ngrenies/20%Monthly2018-04-25 09:33
https://presheva.com/thaci-anetaresimin-ne-nato-dhe-okb-do-ta-kremtojme-gjate-dekades-se-dyte-te-shtetesise/20%Monthly2018-04-25 08:57
https://presheva.com/melania-trump-le-pa-fjale-emanuel-macron/20%Monthly2018-04-25 08:40
https://presheva.com/nje-delegacion-nga-komuna-e-bujanocit-qendruan-ne-tetove/20%Monthly2018-04-25 08:44
https://presheva.com/artisti-nga-ternoci-ibrahim-halili-lanson-kengen-me-titull-1-minut/20%Monthly2018-04-25 08:24
https://presheva.com/dua-lipa-nuk-ka-te-ndalur/20%Monthly2018-04-25 08:19
https://presheva.com/driton-saliu-emerohet-drejtor-ne-sh-sh-ne-presheve/20%Monthly2018-04-25 09:15
https://presheva.com/si-te-ulni-presionin-e-larte-te-gjakut-per-5-minuta/20%Monthly2018-04-25 09:08
https://presheva.com/vetite-kuruese-te-limonit-2/20%Monthly2018-04-25 07:35
https://presheva.com/ptkdrejt-falimentimit/20%Monthly2018-04-25 07:34
https://presheva.com/ja-kur-do-te-fluturojne-avionet-luftarak-mbi-presheve/20%Monthly2018-04-25 06:19
https://presheva.com/gjermanet-investime-gjigante-ne-serbi-mijera-te-punesuar-e-miliona-eksporte/20%Monthly2018-04-25 06:10
https://presheva.com/zbulohen-shifrat-ja-sa-shqiptare-vdesin-nga-ajri-i-ndotur/20%Monthly2018-04-25 06:10
https://presheva.com/e-vrau-serbin-e-u-dorezua-ne-polici-kjo-i-ndodhi-kosovarit-ne-austri/20%Monthly2018-04-25 06:07
https://presheva.com/ja-situata-e-mediave-ne-kosove-dhe-shqiperi-sipas-freedom-house/20%Monthly2018-04-25 06:06
https://presheva.com/video-seanca-e-trete-e-kuvendit-komunal-presheve/20%Monthly2018-04-24 19:58
https://presheva.com/dashnim-saqipi-emerohet-sekratar-i-qendres-sportive-presheva-ne-presheve/20%Monthly2018-04-24 19:41
https://presheva.com/konjufca-gjykata-speciale-e-mban-ne-jete-koalicionin-e-pan-it/20%Monthly2018-04-24 18:31
https://presheva.com/vrasja-e-ivanoviqit-brnabiq-thote-se-kosova-nuk-ka-bere-asgje-per-zbardhjen-e-rastit/20%Monthly2018-04-24 18:29
https://presheva.com/video-lajmet-flash-24-04-2018/20%Monthly2018-04-24 16:01
https://presheva.com/4-helikoptere-ushtarak-fluturojne-mbi-presheve/20%Monthly2018-04-24 15:31
https://presheva.com/shkarkohet-u-d-drejtori-i-shtepise-se-kultures-gani-veseli-emerohet-valon-nuhiu/20%Monthly2018-04-24 15:09
https://presheva.com/njoftim/20%Monthly2018-04-24 13:50
https://presheva.com/gjendet-i-vdekur-aktori-i-serialitosa-mire/20%Monthly2018-04-24 16:03
https://presheva.com/njihuni-me-20-vjecarin-qe-i-shpetoi-peshkaqenit-ariut-dhe-gjarprit/20%Monthly2018-04-24 12:49
https://presheva.com/reshat-neziri-zgjidhet-drejtor-ne-bibliotekenmehmet-jusufi-ne-presheve/20%Monthly2018-04-24 12:39
https://presheva.com/35-te-lenduarnga-termeti-ne-turqi/20%Monthly2018-04-24 09:54
https://presheva.com/krasniqi-ldk-ja-smund-te-vendose-per-zgjedhje-vendos-pdk-ja/20%Monthly2018-04-24 09:37
https://presheva.com/gjashte-motrat-mustafa-se-shpejti-me-projektin-e-ri/20%Monthly2018-04-24 09:34
https://presheva.com/do-te-denohet-cdo-serb-qe-i-bashkohet-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-04-24 09:08
https://presheva.com/serbia-kundershton-fuqishem-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-04-24 08:42
https://presheva.com/hashim-thaci-dhe-bamir-murteza-topi-festojn-sot-ditelindjen/20%Monthly2018-04-24 09:03
https://presheva.com/grupi-i-gjakutkater-gjerat-qe-duhet-ditur/20%Monthly2018-04-24 08:46
https://presheva.com/shqiperi-vetvrasje-brenda-komisariatit-te-fierit/20%Monthly2018-04-24 08:30
https://presheva.com/jam-me-fat-qe-e-kam-soni-malaj-tregon-per-mardheniet-me-vjehrren/20%Monthly2018-04-24 08:22
https://presheva.com/u-nda-nga-jeta-vesel-hyda/20%Monthly2018-04-24 08:13
https://presheva.com/zpr-ne-bashkpunim-me-albas-shenojne-diten-nderkombetare-te-librit/20%Monthly2018-04-24 07:51
https://presheva.com/ne-bujanoc-jane-mbi-1000-qen-endacak/20%Monthly2018-04-24 06:20
https://presheva.com/mitroviq-dhe-arsiq-kush-po-i-mbush-kutite-e-votimit-ne-bujanoc/20%Monthly2018-04-24 06:13
https://presheva.com/dhjete-te-vdekur-nga-goditja-me-furgon-ne-toronto/20%Monthly2018-04-24 06:11
https://presheva.com/blerim-shala-tregon-kur-u-diskutua-ndarja-e-kosoves-me-serbine/20%Monthly2018-04-24 06:00
https://presheva.com/rama-i-gatshem-per-takime-ne-europe-me-bashen/20%Monthly2018-04-23 19:00
https://presheva.com/maqedoni-5-tone-ushqime-shkojne-ne-mbeturina-cdo-i-pesti-qytetar-eshte-i-uritur/20%Monthly2018-04-23 17:42
https://presheva.com/1-5-euro-per-rezidentet-kuksianet-nuk-paguajme-asnje-lek/20%Monthly2018-04-23 17:31
https://presheva.com/video-lajmet-flash-23-04-2018/20%Monthly2018-04-23 16:09
https://presheva.com/vaji-i-ullirit-ne-mengjes-sjell-keto-te-mira-per-shendetin/20%Monthly2018-04-23 14:35
https://presheva.com/kafja-ndihmon-te-bini-nga-pesha/20%Monthly2018-04-23 14:30
https://presheva.com/era-istrefi-do-te-performoje-ne-dubai/20%Monthly2018-04-23 14:20
https://presheva.com/ja-pasojat-per-ata-qe-vendosin-kuleten-ne-xhepin-e-pasem/20%Monthly2018-04-23 14:00
https://presheva.com/dukesha-e-kembrixhit-ka-lindur-djale/20%Monthly2018-04-23 14:02
https://presheva.com/per-dy-grabitje10-vjet-burg/20%Monthly2018-04-23 13:47
https://presheva.com/denimi-nga-100-deri-300-euro-per-mungese-te-uleseve-per-femije/20%Monthly2018-04-23 13:37
https://presheva.com/ne-malte-4-vjecarja-elena-halilaj-perfaqeson-zerin-e-kosoves/20%Monthly2018-04-23 13:28
https://presheva.com/600-milione-euro-ne-vit-ndahen-per-ushtrin-serbe/20%Monthly2018-04-23 13:19
https://presheva.com/e-verteta-qe-fshihet-pas-valles-se-shotes/20%Monthly2018-04-23 12:25
https://presheva.com/salah-duhet-ta-pranoje-oferten-e-realit-ose-barcelones/20%Monthly2018-04-23 12:12
https://presheva.com/gjermania-ndermjetesuese-ne-rregullimin-e-raporteve-kosove-serbi/20%Monthly2018-04-23 12:09
https://presheva.com/serbia-me-tri-pika-kunder-kosoves/20%Monthly2018-04-23 12:06
https://presheva.com/dita-e-tokes-aktiviteti-i-radhes-nga-zyra-per-te-rinj/20%Monthly2018-04-23 12:02
https://presheva.com/neser-mbahet-seanca-e-iii-te-e-kuvendit-komunal-presheve/20%Monthly2018-04-23 12:30
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-presheve-shqiprim-arifi-takim-me-studentet-nga-komuna-e-presheves/20%Monthly2018-04-23 09:50
https://presheva.com/ja-si-u-dogjen-shqiptaret-te-gjalle-nga-forcat-serbe-video-18/20%Monthly2018-04-23 09:49
https://presheva.com/haradinaj-mirepret-platformen-e-veselit/20%Monthly2018-04-23 09:47
https://presheva.com/e-verteta-e-vdekjes-se-aviciit/20%Monthly2018-04-23 09:44
https://presheva.com/perez-navas-do-te-jete-ne-madrid-edhe-per-shume-vite/20%Monthly2018-04-23 09:42
https://presheva.com/%e2%80%8blewandowski-bayerni-eshte-ne-forme-fantastike/20%Monthly2018-04-23 09:36
https://presheva.com/kryeministri-serbia-duhet-te-jape-llogari-per-njerezit-e-zhdukur-ne-kosove/20%Monthly2018-04-23 09:30
https://presheva.com/beogradi-nuk-vazhdojme-dialog-nese-kerkohet-njohja-e-kosoves/20%Monthly2018-04-23 09:27
https://presheva.com/shoqeria-turke-merr-minieren-e-dyte-me-te-madhe-ne-shqiperi/20%Monthly2018-04-23 09:23
https://presheva.com/specialja-dorezon-raportin-per-punen-e-kryer-gjate-gjashte-muajve-te-kaluar/20%Monthly2018-04-23 09:03
https://presheva.com/ne-nuk-lindim-me-emocione-ato-i-mesojme-me-kohe/20%Monthly2018-04-23 08:18
https://presheva.com/portretit-te-adem-jasharit-ne-prekaz-i-vidhen-plumbat/20%Monthly2018-04-23 08:02
https://presheva.com/ne-shkup-arrestohen-kater-persona-qe-kane-vjedhur-pompa-benzine-markete-dhe-barnatore/20%Monthly2018-04-23 08:02
https://presheva.com/ketu-jeton-familja-obamane-nje-vile-si-ne-peralla/20%Monthly2018-04-23 07:54
https://presheva.com/kapiteni-i-shkendijes-me-ne-fund-ia-arritem-qellimit/20%Monthly2018-04-23 06:26
https://presheva.com/mohamed-salah-prioritet-i-real-madridit/20%Monthly2018-04-23 06:24
https://presheva.com/kosovari-ne-zvicer-plagos-rende-me-thike-nje-person/20%Monthly2018-04-23 06:22
https://presheva.com/serbet-me-humor-e-nencmojne-haradinajn-e-quajne-edhe-homoseksualvideo/20%Monthly2018-04-23 06:20
https://presheva.com/vajza-bukuroshe-shqiptare-i-shitet-serbit-per-3-000-euro/20%Monthly2018-04-23 06:13
https://presheva.com/pas-kosoves-vulinit-i-ndalohet-hyrja-edhe-ne-kroaci/20%Monthly2018-04-23 06:11
https://presheva.com/kamerat-ne-kufi-do-te-zvoglojne-turmat-dhe-pritjet/20%Monthly2018-04-23 06:10
https://presheva.com/erdogan-qytetar-nderi-i-novi-pazarit/20%Monthly2018-04-23 06:08
https://presheva.com/veseli-del-me-platforme-konsensuale-dhe-gjitheperfshirese-e-agjendes-shteterore/20%Monthly2018-04-23 06:03
https://presheva.com/komuna-e-presheves-filloi-mbjelljen-e-200-fidaneve-foto/20%Monthly2018-04-22 20:17
https://presheva.com/serbet-e-kosoves-i-ri-regjistrojne-automjetet-i-vendosin-targat-ks-dhe-rks/20%Monthly2018-04-22 20:12
https://presheva.com/drecun-deklarata-e-ambasadorit-norvegjez-lidhur-me-kosoven-lindore-shkel-intgritetin-territorial-te-serbise/20%Monthly2018-04-22 20:09
https://presheva.com/flet-ambasadori-norvegjez-per-deklaren-e-haradinaj-dhe-daciq-per-kosoven-lindore/20%Monthly2018-04-22 08:02
https://presheva.com/kete-sezon-turistik-shqiperia-me-e-paster/20%Monthly2018-04-21 13:16
https://presheva.com/bizneset-kosovare-nuk-lejohen-ne-panairet-e-serbise-me-flamur-te-kosoves/20%Monthly2018-04-21 10:38
https://presheva.com/gold-ag-fjale-zemre-per-babain-vec-syte-me-ti-pa-krejt-boten-e-kisha-dhene/20%Monthly2018-04-21 07:24
https://presheva.com/departamenti-amerikan-kosova-perballet-me-korrupsion-e-nderhyrje-ne-drejtesi/20%Monthly2018-04-21 07:19
https://presheva.com/percillni-nepermjet-kamerave-gjendjen-momentale-ne-vendkalimet-kufitare/20%Monthly2018-04-20 17:17
https://presheva.com/video-lajmet-flash-20-04-2018/20%Monthly2018-04-20 16:27
https://presheva.com/sulmet-ne-zemer-njoftojne-nje-muaj-me-pare/20%Monthly2018-04-20 14:36
https://presheva.com/edona-lllalloshi-performon-kengen-e-rehallall-te-qofte/20%Monthly2018-04-20 14:30
https://presheva.com/rrezikohen-meshkujt-nga-impotenca-e-gjakederdhjes-nga-mishi-i-dhembeve/20%Monthly2018-04-20 14:15
https://presheva.com/kosova-bashkepunetore-me-turqine-per-ekstradimin-e-gylenisteve/20%Monthly2018-04-20 14:06
https://presheva.com/pse-po-mbahen-fshehte-ndertuesit-e-autostrades-prishtine-gjilan/20%Monthly2018-04-20 14:03
https://presheva.com/arsene-wenger-largohet-nga-arsenali-ne-fund-te-sezonit/20%Monthly2018-04-20 12:52
https://presheva.com/kosove-thacit-i-dorezohet-platforma-per-finalizimin-e-dialogut/20%Monthly2018-04-20 12:01
https://presheva.com/ojq-kerko-te-drejten-tende-aktivitet-ne-shkollat-e-presheves/20%Monthly2018-04-20 11:48
https://presheva.com/patent-shoferi-prove-ja-kur-do-te-filloj-te-vlejne-rregullat-e-reja/20%Monthly2018-04-20 10:17
https://presheva.com/plaku-qe-luftoi-me-arushen-per-ta-mbrojtur-djalin-e-hasretit/20%Monthly2018-04-20 10:08
https://presheva.com/ne-brukselbritania-mbeshtet-kosoven-ne-zbatimin-e-marreveshjes/20%Monthly2018-04-20 09:35
https://presheva.com/kosove-seance-e-jashtezakonshme-ne-lidhje-me-raportin-e-progresit/20%Monthly2018-04-20 08:21
https://presheva.com/kosovepartite-politike-nuk-i-deklarojn-shumat-e-parave/20%Monthly2018-04-20 07:57
https://presheva.com/ja-stadiumet-me-te-zhurmshem-ne-bote/20%Monthly2018-04-20 07:43
https://presheva.com/real-madridi-ne-plan-shkembim-bale-hazard/20%Monthly2018-04-20 07:32
https://presheva.com/nente-keshilla-per-mbajtje-te-linjes-se-trupit-zbulon-femra-me-intelegjente-ne-bote/20%Monthly2018-04-20 07:52
https://presheva.com/ne-thurgau-kosovari-vozit-119-km-h-ku-eshte-e-lejuar-50-km-h/20%Monthly2018-04-20 07:08
https://presheva.com/preshevarja-per-20-vjet-shofere-e-autobusit-ne-zvicer/20%Monthly2018-04-20 06:53
https://presheva.com/barriera-e-hekurudhes-afer-fshatit-raince-do-te-perfundoj-ne-fund-te-qershorit/20%Monthly2018-04-20 06:42
https://presheva.com/ambasada-e-turqise-do-te-investoj-ne-parkun-e-qytetit-me-500-000-euro/20%Monthly2018-04-20 06:27
https://presheva.com/ambasada-norvegjeze-ndihmon-me-700-000-euro-per-ujin-e-pijshem-ne-presheve-dhe-hapjen-e-kufirin-miratoc-llojan/20%Monthly2018-04-20 06:20
https://presheva.com/shba-dhe-ambasadori-scott-te-gatshem-te-ndihmojne-per-zgjidhjen-e-problemit-te-teskteve-shkollore/20%Monthly2018-04-20 06:16
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-profesor-isa-halili-nga-presheva/20%Monthly2018-04-19 18:36
https://presheva.com/sipas-kongresit-amerikan-rusia-eshte-kercenimi-me-i-madh-i-ballkanit/20%Monthly2018-04-19 18:29
https://presheva.com/neser-varrimi-i-arben-mustafes-ne-varrezat-e-qytetit-presheve/20%Monthly2018-04-19 16:21
https://presheva.com/video-lajmet-flash-19-04-2018/20%Monthly2018-04-19 16:06
https://presheva.com/akademiku-nga-presheva-rexhep-ismajli-zgjidhet-antare-nderi-akademise-se-shkencave-te-amerikes/20%Monthly2018-04-19 14:59
https://presheva.com/shpallet-fajtore-dadoja-55-vjecaretherri-dy-femije/20%Monthly2018-04-19 13:08
https://presheva.com/fakte-psikologjike-qe-mund-ta-bejne-jeten-tuaj-me-te-lehte/20%Monthly2018-04-19 12:54
https://presheva.com/rekord-i-shitjes-se-biletave-per-kupen-e-botes/20%Monthly2018-04-19 12:49
https://presheva.com/brenda-tri-jave-konfiskohen-dy-ton-mish-te-prishur/20%Monthly2018-04-19 12:47
https://presheva.com/shba-tre-vjecarja-qellon-me-arme-nenen-shtatzene/20%Monthly2018-04-19 12:39
https://presheva.com/femija-juaj-ka-dhimbje-barku-si-ti-ndihmoni/20%Monthly2018-04-19 12:29
https://presheva.com/haradinaj-pritet-konfirmimi-i-vizave-ne-javet-ne-vijim/20%Monthly2018-04-19 12:27
https://presheva.com/haradinaj-autorizon-thacin-qe-te-udheheqe-dialogun/20%Monthly2018-04-19 12:23
https://presheva.com/daciq-nese-be-kushtezon-njohjen-e-kosoves-prap-nuk-do-ta-njohim/20%Monthly2018-04-19 12:21
https://presheva.com/70-kompani-serbe-ne-panair-vetevendosje-aksion-simbolik-ne-bernice/20%Monthly2018-04-19 12:18
https://presheva.com/gmail-me-funksion-te-ri-mesazhe-qe-vete-fshihen/20%Monthly2018-04-19 11:42
https://presheva.com/zvicra-refuzon-lirimin-nga-burgu-te-kriminelit-serb-i-cili-kindnapoi-djalin-e-biznesmenit-nga-presheva/20%Monthly2018-04-19 11:08
https://presheva.com/kylie-jenner-na-prezanton-veturen-e-saj-luksoze/20%Monthly2018-04-19 10:37
https://presheva.com/rruga-miratoc-presheve-e-pakalushme-per-shkak-te-punimeve/20%Monthly2018-04-19 10:28
https://presheva.com/psg-ja-do-ti-largoje-6-lojtare/20%Monthly2018-04-19 09:11
https://presheva.com/xhaka-e-mustafi-drejt-largimit-nga-arsenali/20%Monthly2018-04-19 09:06
https://presheva.com/nuk-dihet-kur-do-te-kthehet-neymari/20%Monthly2018-04-19 09:04
https://presheva.com/nuk-e-lane-vajzen-te-lidhej-me-nje-serb-ja-cka-i-ndodh-prinderve-kosovare/20%Monthly2018-04-19 09:03
https://presheva.com/tribun-kushtuar-avni-shaqirit/20%Monthly2018-04-19 09:20
https://presheva.com/kaq-te-bukur-afer-njeri-tjetrit-meda-dhe-lulja/20%Monthly2018-04-19 08:32
https://presheva.com/mes-industrive-boterore-edhe-kosova/20%Monthly2018-04-19 08:36
https://presheva.com/rikthehet-ne-kosove-marko-gjuriq/20%Monthly2018-04-19 08:13
https://presheva.com/rama-forcen-e-vete-armatosur-duhet-ta-kete-kosova/20%Monthly2018-04-19 07:22
https://presheva.com/kjo-eshte-vajza-e-vetme-shqiptare-qe-ka-avion-privat-foto/20%Monthly2018-04-19 06:42
https://presheva.com/ja-si-do-te-jete-moti-per-pese-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2018-04-19 06:26
https://presheva.com/daciq-kosova-do-te-bashkohet-me-shqiperine/20%Monthly2018-04-19 06:09
https://presheva.com/ministri-hoxhaj-ne-maj-mesojme-se-kur-liberalizohen-vizat-per-kosoven/20%Monthly2018-04-18 20:17
https://presheva.com/mogherini-i-mbledhe-per-darke-kryeministrat-e-shqiperise-serbise-kosoves/20%Monthly2018-04-18 19:35
https://presheva.com/ahmeti-fton-qytetaret-te-lajmrojne-te-korruptuarit-e-bdi-se/20%Monthly2018-04-18 17:51
https://presheva.com/video-lajmet-flash-18-04-2018/20%Monthly2018-04-18 16:05
https://presheva.com/enca-shfaqet-me-pamje-krejtesisht-ndryshe/20%Monthly2018-04-18 15:05
https://presheva.com/zevendes-kryetari-i-komunes-bashke-me-shefin-e-kabintetit-priten-perfaqesuesit-e-unhcr-se/20%Monthly2018-04-18 15:47
https://presheva.com/raporti-i-be-se-i-dorezohet-kadri-veslit/20%Monthly2018-04-18 16:11
https://presheva.com/shetitje-neper-shkup-me-autobus-haradinaj-dhe-zaev/20%Monthly2018-04-18 14:26
https://presheva.com/njoftohen-miqte-dhe-farefisi-i-gjere-se-ka-nderruar-jete-arben-mustafa-nga-presheva/20%Monthly2018-04-18 16:06
https://presheva.com/gjendet-trupi-i-pajete-i-nje-gruaje-ne-bunar/20%Monthly2018-04-18 13:55
https://presheva.com/ministri-i-jashtem-grek-nikos-kocijas-shprehet-se-maqedonia-nuk-do-te-behet-anetare-e-nato-s/20%Monthly2018-04-18 13:43
https://presheva.com/a-ka-dashuri-pas-tradhetise4-fazat-qe-duhet-te-kaloni-para-se-te-merrni-veten-nga-zhgenjimi-i-nje-lidhjeje/20%Monthly2018-04-18 13:15
https://presheva.com/me-shume-se-nje-medikament-eshte-e-qeshura/20%Monthly2018-04-18 13:36
https://presheva.com/kengtari-shkupjan-adrian-gaxha-vjen-kesaj-here-me-nje-projekt-shume-qesharak-2/20%Monthly2018-04-18 12:55
https://presheva.com/lulen-e-korabitne-kete-gjendje-e-sollen-thashethemet-per-ndarje/20%Monthly2018-04-18 12:44
https://presheva.com/seance-e-re-gjyqesore-per-sulmin-ndaj-ziadin-seles/20%Monthly2018-04-18 12:29
https://presheva.com/kengtari-shkupjan-adrian-gaxha-vjen-kesaj-here-me-nje-projekt-shume-qesharak/20%Monthly2018-04-18 12:04
https://presheva.com/duhet-angazhim-me-i-madh-tani-per-te-kapur-hapin-e-duhur/20%Monthly2018-04-18 12:04
https://presheva.com/aditivi-i-perdorur-ne-buke-ne-kosove-eshte-75-here-me-i-madh-se-doza-e-lejuar/20%Monthly2018-04-18 11:33
https://presheva.com/ja-cfare-kishte-fshehur-ne-gomen-rezerve-nje-shtetas-i-maqedonise-ne-kufirin-e-presheves-foto/20%Monthly2018-04-18 11:31
https://presheva.com/jerome-hamon-francezi-posedon-fytyren-e-trete-fal-nje-transplantimi-te-ri/20%Monthly2018-04-18 11:42
https://presheva.com/maqedoni-sipas-xhaferit-raporti-pozitiv-merite-e-qytetareve/20%Monthly2018-04-18 10:53
https://presheva.com/beteja-e-shkembit-te-gradines-sot-mbush-19-vjet/20%Monthly2018-04-18 10:31
https://presheva.com/merkel-i-kerkon-vuciqit-normalizim-te-marredhenjeve-me-prishtinen/20%Monthly2018-04-18 10:11
https://presheva.com/ndryshon-ligji-me-zoll-targa-tani-mund-te-vozitet-neper-serbi/20%Monthly2018-04-18 09:49
https://presheva.com/aktori-i-njohur-vedat-bajrami-largohet-nga-stupcat/20%Monthly2018-04-18 10:05
https://presheva.com/rama-nis-diten-me-miken-e-madhe-te-shqipetareve-frederika-mogherinin/20%Monthly2018-04-18 09:18
https://presheva.com/martesa-e-femijeve-sirian-ne-rritje/20%Monthly2018-04-18 09:03
https://presheva.com/kater-vjecarja-qe-u-gjete-e-mbytur-tek-puna-e-mamit-deshmia-rreqethese-e-babait-te-vajzes-shqiptare-gruaja-ne-shok-para-4-muajsh-i-vdiq-edhe-motra/20%Monthly2018-04-18 09:05
https://presheva.com/barcelona-40-ndeshje-pa-humbje/20%Monthly2018-04-18 08:52
https://presheva.com/sefer-seferi-kundershtar-i-furyt/20%Monthly2018-04-18 08:44
https://presheva.com/bes-kallaku-gjen-klonin-e-tij/20%Monthly2018-04-18 08:47
https://presheva.com/vetura-e-re-presidenciale-qe-kushton-1-5-milion/20%Monthly2018-04-18 08:27
https://presheva.com/me-shume-se-95-e-popullsise-se-botes-marrin-fryme-ne-ajrin-e-papaster/20%Monthly2018-04-18 09:04
https://presheva.com/cifti-refuzon-ti-percaktoje-gjinine-femijes-ta-zgjedhe-kur-te-rritet/20%Monthly2018-04-18 08:36
https://presheva.com/per-shkak-te-rrjeteve-socialeadoleshentet-me-depresion/20%Monthly2018-04-18 08:31
https://presheva.com/cia-ne-nje-takim-sekret-ne-koren-veriore/20%Monthly2018-04-18 08:11
https://presheva.com/bleona-qereti-se-shpejti-boton-librin-e-saj-autobiografik/20%Monthly2018-04-18 08:01
https://presheva.com/raiola-ofron-paul-pogban-te-paris-saint-germainit/20%Monthly2018-04-18 07:56
https://presheva.com/zidane-skam-asnje-problem-me-bale/20%Monthly2018-04-18 07:52
https://presheva.com/sot-behet-hapja-e-panairit-nderkombtar-prishtina-2018/20%Monthly2018-04-18 07:44
https://presheva.com/veseli-be-ka-shpresa-te-medha-per-kosoven/20%Monthly2018-04-18 07:33
https://presheva.com/shkeputja-e-lugines-se-presheves-nga-perberja-e-kosoves-me-1912/20%Monthly2018-04-18 07:29
https://presheva.com/ne-zug-te-zvicres-perleshen-shqiptaret-me-zvicranet-2-ne-spital-2-ne-paraburgim/20%Monthly2018-04-18 07:27
https://presheva.com/barcelona-40-ndeshje-pa-humbje-ne-la-liga/20%Monthly2018-04-18 07:24
https://presheva.com/zidane-beson-se-benzema-dhe-bale-nuk-do-te-largohen/20%Monthly2018-04-18 07:20
https://presheva.com/knsh-ndryshimi-i-ligjit-per-keshillat-kombetare-te-pakicave-nacionale-nuk-pasqyron-interesat-e-shqiptareve/20%Monthly2018-04-18 06:33
https://presheva.com/vdes-barbara-bush-ish-zonja-e-pare-e-shba/20%Monthly2018-04-18 06:01
https://presheva.com/mediat-serbe-forcat-speciale-do-te-nderhyjne-serish-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2018-04-18 05:57
https://presheva.com/kosove-ministri-i-ri-brendshem-ne-fund-te-vitit-do-te-levizim-pa-viza/20%Monthly2018-04-17 21:24
https://presheva.com/shperthen-motori-i-aeroplanit-raportohet-per-nje-te-vdekur-video/20%Monthly2018-04-17 20:51
https://presheva.com/juncker-te-hapemi-me-ballkanin-per-te-shmangur-riperteritjen-e-lufterave/20%Monthly2018-04-17 20:24
https://presheva.com/shqiprim-arifi-republika-e-shqiperise-eshte-nje-model-i-shpreses-per-te-gjithe-shqiptaret-ne-ballkan-urime-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2018-04-17 19:07
https://presheva.com/cerkezi-i-kumanoves-fshati-qe-perbehet-prej-65-fshatrave/20%Monthly2018-04-17 18:30
https://presheva.com/mediat-nderkombetare-vemendje-te-posacme-hapjes-se-negociatave-te-shqiperise-me-be/20%Monthly2018-04-17 18:00
https://presheva.com/video-lajmet-flash-17-04-2018/20%Monthly2018-04-17 16:26
https://presheva.com/mjedisi-bashkon-kosoven-dhe-maqedonin/20%Monthly2018-04-18 12:56
https://presheva.com/thaci-kosova-e-ka-te-ardhmen-ne-be/20%Monthly2018-04-17 15:17
https://presheva.com/koreja-veriore-dhe-jugore-pergatiten-te-perfundojne-luften-68-vjecare/20%Monthly2018-04-17 15:23
https://presheva.com/hiistorike-be-hap-negociatat-per-antaresimin-e-shqiperise/20%Monthly2018-04-18 07:43
https://presheva.com/si-ndikon-kripa-ne-tru/20%Monthly2018-04-17 14:52
https://presheva.com/aktoren-e-serialit-o-sa-mire-sasen-nuk-e-harron-ish-burri-mban-fotografite-e-saj/20%Monthly2018-04-17 14:39
https://presheva.com/hapet-zyrtarisht-turniri-mbarekombetar-ternoci-2018/20%Monthly2018-04-17 14:44
https://presheva.com/emerohet-kryetari-i-ri-i-gjykates-themelore-ne-gjilan/20%Monthly2018-04-17 14:21
https://presheva.com/nje-militant-rus-i-isis-it-hedh-veten-ne-ere-gjate-arrestimit/20%Monthly2018-04-17 14:40
https://presheva.com/vuciq-nuk-jane-shqiptaret-armiqte-tane-por-ata-qe-na-e-grabiten-kosoven/20%Monthly2018-04-17 14:15
https://presheva.com/haradinaj-vizit-ne-maqedoni/20%Monthly2018-04-17 13:22
https://presheva.com/anulohet-seanca-per-monstren/20%Monthly2018-04-17 12:58
https://presheva.com/motra-shkruan-fjale-prekese-per-xhaxhain-qe-ia-vrau-vllaun-aksidentalisht/20%Monthly2018-04-17 12:59
https://presheva.com/tragjikenerron-jete-gazetaribie-nga-ballkoni/20%Monthly2018-04-17 16:28
https://presheva.com/kafeja-redukton-sulmet-ne-zemer/20%Monthly2018-04-17 12:15
https://presheva.com/arta-nitaj-nje-ushtare-locke-tregon-armen-e-saj-te-forte/20%Monthly2018-04-17 12:19
https://presheva.com/shkurta-fotografohet-me-rene-e-shyhretes-ja-sa-e-buzeqeshur-duket-learta/20%Monthly2018-04-17 12:06
https://presheva.com/policia-serbe-arreston-komandantin-e-uck-se/20%Monthly2018-04-17 12:02
https://presheva.com/shqiperia-zhvillon-miqesore-me-uellsin/20%Monthly2018-04-17 12:03
https://presheva.com/vuciq-serbia-nuk-ka-punetore-te-mjaftueshem-gjithnje-e-me-shume-po-punesohen-shqiptare/20%Monthly2018-04-17 11:43
https://presheva.com/sipas-raportit-te-komisionit-kosova-pak-progres-ne-reforma/20%Monthly2018-04-17 10:48
https://presheva.com/xhavit-haliti-e-pranon-se-ka-marre-para-nga-ahmet-krasniqi/20%Monthly2018-04-17 10:35
https://presheva.com/thaci-zhvillon-bisede-telefonike-me-kancelaren-merkel/20%Monthly2018-04-17 10:29
https://presheva.com/vuciq-serbia-legjitimoi-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-04-17 10:14
https://presheva.com/promovohet-libri-per-krimet-ndaj-pacineteve-nga-forcat-serbe/20%Monthly2018-04-17 10:14
https://presheva.com/kosova-rrezikon-te-luaje-perseri-ne-shkoder/20%Monthly2018-04-17 10:02
https://presheva.com/real-madridi-e-do-mohamed-salahun/20%Monthly2018-04-17 09:57
https://presheva.com/manchester-kerkon-50-milion-per-martial/20%Monthly2018-04-17 09:55
https://presheva.com/fsk-se-shpejti-do-te-behet-ushtri-2/20%Monthly2018-04-17 09:56
https://presheva.com/fsk-se-shpejti-do-te-behet-ushtri/20%Monthly2018-04-17 09:49
https://presheva.com/vuciq-nuk-ishte-momenti-qe-haradinaj-te-flase-ne-mediat-serbe/20%Monthly2018-04-17 09:16
https://presheva.com/gjindet-ilaqi-qe-sheron-kancerin-ne-mushkeri/20%Monthly2018-04-17 09:47
https://presheva.com/kryeministri-sdonte-te-arrestohej-gjuriqi-ne-ate-menyre-ishte-plotesisht-kunder-asaj-qe-ai-te-sillej-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-17 08:54
https://presheva.com/ne-lenden-e-matematikes-ne-prishtineorganizohen-garat-e-diturise/20%Monthly2018-04-17 08:49
https://presheva.com/beyonce-pushton-mediat-nderkombtare/20%Monthly2018-04-17 09:19
https://presheva.com/ne-oborrin-e-gjinekologjise-familja-merr-lajmin-e-madh-e-ia-kris-valles-ben-dasem/20%Monthly2018-04-17 09:21
https://presheva.com/kosove-numri-i-vetaraneve-te-uck-se-per-tre-muaj-rritet-per-2515-persona/20%Monthly2018-04-17 08:02
https://presheva.com/gjeneva-eshte-qyteti-me-hotelet-me-te-shtrenjta-ne-evrope/20%Monthly2018-04-17 07:44
https://presheva.com/langstrasse-lagjja-me-cool-ne-evrope/20%Monthly2018-04-17 07:42
https://presheva.com/njihuni-me-uren-me-te-madhe-ne-ballkan-ndodhet-ne-kosove/20%Monthly2018-04-17 07:39
https://presheva.com/mourinho-humb-durimin-do-ta-largoj-pogban/20%Monthly2018-04-17 06:33
https://presheva.com/ultimatum-edhe-tri-dite-nga-formimi-i-njeanshem-i-asociacionit/20%Monthly2018-04-17 06:29
https://presheva.com/daciq-nuk-eshte-hera-e-pare-qe-zyrtaret-kosovar-perdorin-fjalen-kosova-lindore/20%Monthly2018-04-17 06:26
https://presheva.com/sulmon-babain-arrestohet-s-h-nga-bujanoci/20%Monthly2018-04-17 06:13
https://presheva.com/gazetari-serb-pyet-haradinajn-a-ke-vrare-njerez-ne-lufte/20%Monthly2018-04-17 06:02
https://presheva.com/kristal-abazaj-transferohet-te-anderlechti/20%Monthly2018-04-16 21:37
https://presheva.com/autostrada-drejt-dheut-te-bardhe-i-gezon-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2018-04-16 21:33
https://presheva.com/vulin-pse-hesht-nato-dhe-evropa-me-deklaratat-e-haradinaj-per-kosoven-lindore/20%Monthly2018-04-16 21:28
https://presheva.com/vuciq-me-me-rendesi-te-bisedoj-me-miqet-tane-per-investime-se-sa-te-komentoj-deklaratat-e-haradinaj/20%Monthly2018-04-16 21:18
https://presheva.com/skenaret-e-mundshem-te-shkembimit-veriu-i-kosoves-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-04-16 21:06
https://presheva.com/pdsh-mbajti-mbledhje-komemorative-ne-rastin-e-vdekjes-se-prof-zeqirja-fazliu/20%Monthly2018-04-16 20:21
https://presheva.com/anton-quni-xhavit-haliti-i-mori-8-milione-marka-ne-tirane-nga-ahmet-krasniqi/20%Monthly2018-04-16 20:07
https://presheva.com/vuciq-ne-gjermani-zgjidhja-per-kosoven-do-te-jete-e-dhimbshme-per-serbet/20%Monthly2018-04-16 17:52
https://presheva.com/preshevari-begush-shabani-shpallet-kampion-i-botes-ne-pikado/20%Monthly2018-04-16 15:39
https://presheva.com/emre-can-i-gatshem-ta-marre-vendimin-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-04-16 14:55
https://presheva.com/sulmohet-shtepia-e-nenkryetarit-shqiptar-ne-qytetin-e-serbise/20%Monthly2018-04-16 14:34
https://presheva.com/daciq-genjeheni-nese-mendoni-se-presheva-e-bujanovci-jane-kosove/20%Monthly2018-04-16 14:28
https://presheva.com/adelina-tahiri-cudit-me-veprimin-shihni-ci-ben-bashkeshortit-milioner-ne-publik/20%Monthly2018-04-16 14:24
https://presheva.com/vajza-qe-shoki-botenrrefen-ngjarjen-e-sulmit-kimik/20%Monthly2018-04-16 14:29
https://presheva.com/haradinaj-borisovit-presim-nga-bullgaria-mbeshtetje-ne-procesin-e-liberalizimit-dhe-anetaresimit-ne-be-bullgaria-ka-nje-rol-tejet-te-rendesishem-ne-rajonin-tone-dhe-kosova-eshte-e-perkushtuar-per-mar/20%Monthly2018-04-16 14:11
https://presheva.com/konjufca-thote-se-qeveria-haradinaj-egziston-vetem-per-asociacionin-e-serb/20%Monthly2018-04-16 13:00
https://presheva.com/huliganet-ruse-po-perballen-me-shtypje-para-kupes-se-botes/20%Monthly2018-04-16 13:03
https://presheva.com/mjafton-nje-fotografi-e-publikuar-nga-kim-kardashian-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-04-16 14:51
https://presheva.com/bota-e-artit-ne-zi-ndahet-nga-jeta-regjisori-i-njohur/20%Monthly2018-04-16 14:09
https://presheva.com/kengetarja-ciljeta-xhilaga-eshte-nje-nga-femrat-e-show-bizit-qe-pelqen-te-eksperimentoje-me-pamjen-e-saj/20%Monthly2018-04-16 13:40
https://presheva.com/historia-e-nje-prej-fotografive-me-te-dhimbshme-nga-lufta-e-kosoves/20%Monthly2018-04-16 12:10
https://presheva.com/shqiperia-miqesore-me-jordanine-me-10-tetor/20%Monthly2018-04-16 12:05
https://presheva.com/kush-jeton-me-gjate-ata-qe-zgjohen-heret-apo-ata-qe-flene-vone/20%Monthly2018-04-16 12:19
https://presheva.com/edisa-ahmedi-nga-presheva-ze-vendin-e-dyte-ne-festivalin-e-kengeve-ne-bellorusi/20%Monthly2018-04-16 11:27
https://presheva.com/ndalohen-pese-refugjat-ilegal-ne-tabanoc/20%Monthly2018-04-16 09:31
https://presheva.com/kontroll-i-rrepte-i-shpejtesise-ja-prej-kur-fillon-aksioni-policor/20%Monthly2018-04-16 09:02
https://presheva.com/kosovari-kapet-me-municion-luftarak-ne-kufi-me-shqiperine-per-ku-ishte-nisur-me-gjithe-ate-armatim/20%Monthly2018-04-16 08:52
https://presheva.com/ankohen-ne-serbi-pse-haradinaj-presheven-e-quan-kosove-lindore-foto/20%Monthly2018-04-16 08:50
https://presheva.com/new-york-times-ballkani-mund-te-jete-testi-i-ri-i-luftes-se-ftohte/20%Monthly2018-04-16 08:23
https://presheva.com/rusia-ndihmon-serbine-kunder-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-04-16 07:45
https://presheva.com/raporti-i-ke-se-paralajmeron-per-kriminalitet-dhe-korrupsion-ne-ballkan/20%Monthly2018-04-16 07:41
https://presheva.com/psg-kampion-i-frances-2017-18/20%Monthly2018-04-16 06:18
https://presheva.com/millo-gjukanoviq-president-i-malit-te-zi-kush-eshte-ai/20%Monthly2018-04-16 06:15
https://presheva.com/hasani-autostrada-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe-lidh-shqiptaret-dhe-ndihmon-zhvillimin-ekonomik/20%Monthly2018-04-15 22:24
https://presheva.com/autostrada-do-te-lidh-ekonomine-njerezit-dhe-ndjenjat-video/20%Monthly2018-04-15 22:20
https://presheva.com/nderron-jete-prof-zeqirja-fazliu/20%Monthly2018-04-15 20:21
https://presheva.com/arifi-autostrada-prishtine-koncul-nje-kontribut-i-cili-ndikon-ne-permiresim-te-levizjes-se-lire-foto/20%Monthly2018-04-15 15:56
https://presheva.com/sherr-mes-shqiptareve-dhe-italianeve-ne-burg-nje-i-burgosur-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-04-15 15:55
https://presheva.com/veseli-perplasje-me-homologen-serbe-per-arrestimin-e-gjuriqit/20%Monthly2018-04-15 15:41
https://presheva.com/haradinaj-me-autostraden-e-re-po-bashkohet-presheva-me-prishtinen/20%Monthly2018-04-15 14:35
https://presheva.com/jeremiq-dikush-ne-beograd-dhe-prishtine-ka-disponim-per-ndarje-te-kosoves-por-kete-nuk-po-e-lejojne-nderkombetaret/20%Monthly2018-04-15 14:31
https://presheva.com/reperi-shqiptare-kapet-duke-konsumuar-kokaine-jepet-sot-vendimi-i-gjykates/20%Monthly2018-04-15 08:08
https://presheva.com/rusia-bllokon-aplikacionin-telegram/20%Monthly2018-04-15 08:03
https://presheva.com/daciq-per-kosoven-vendos-serbia/20%Monthly2018-04-15 07:09
https://presheva.com/sot-nis-ndertimi-i-autostrades-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe/20%Monthly2018-04-15 07:06
https://presheva.com/veseli-u-kerkon-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves-zyrtareve-nga-moldavia/20%Monthly2018-04-14 16:12
https://presheva.com/gostivar-profesoret-rrihen-brutalisht-me-boks-hekuri/20%Monthly2018-04-14 07:05
https://presheva.com/sipas-eksperteve-diplomacia-kosovare-eshte-ne-defanzive/20%Monthly2018-04-14 06:55
https://presheva.com/rryma-shtrenjtohet-per-10-perqind/20%Monthly2018-04-14 06:32
https://presheva.com/rreth-100-nxenes-me-pak-nga-viti-i-kaluar-regjistrohen-ne-klaset-e-para-ne-bujanoc/20%Monthly2018-04-14 06:25
https://presheva.com/ja-kush-jane-4-familjet-mafioze-me-te-rrezikshme-ne-shqiperi-krimet-e-tyre-do-tju-lene-pa-fjale/20%Monthly2018-04-14 06:22
https://presheva.com/te-dielen-nis-ndertimi-i-autostrades-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe/20%Monthly2018-04-14 06:19
https://presheva.com/shba-dhe-aleatet-nisin-sulmet-ne-siri-video/20%Monthly2018-04-14 06:16
https://presheva.com/avionet-e-rinj-luftarake-te-kroacise-do-te-quhen-oluja-serbia-e-quan-provokim-te-rende/20%Monthly2018-04-13 18:38
https://presheva.com/momenti-kur-nje-burre-plagos-nje-grua-ne-nje-market-ne-shkup-video/20%Monthly2018-04-13 16:59
https://presheva.com/komisioni-konfirmon-mogherini-me-17-prill-ne-shqiperi/20%Monthly2018-04-13 14:10
https://presheva.com/kosove-bejtush-gashi-ministri-i-ri-i-puneve-te-brendshme/20%Monthly2018-04-13 13:35
https://presheva.com/real-madrid-favoriti-kryesor-per-te-fituar-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-04-13 10:49
https://presheva.com/ronaldo-120-gola-ne-150-ndeshje-ne-champions/20%Monthly2018-04-13 10:46
https://presheva.com/konflikti-kosove-serbi-keta-jane-kater-skenare-te-mundshem/20%Monthly2018-04-13 10:30
https://presheva.com/gjukanoviq-serbia-e-ka-marre-faturen-per-humbjen-e-kosoves/20%Monthly2018-04-13 10:23
https://presheva.com/mbeturinat-e-maqedonise-dhe-kosoves-perfundojne-ne-shqiperi/20%Monthly2018-04-13 10:19
https://presheva.com/shorti-i-gjysmefinaleve-ne-champions-sot-ora-13/20%Monthly2018-04-13 07:24
https://presheva.com/haradinaj-ska-shkembime-te-territoreve-ajo-sjell-lufte-te-re-ne-ballkan/20%Monthly2018-04-13 07:11
https://presheva.com/toyota-rav4-2019-foto/20%Monthly2018-04-13 06:21
https://presheva.com/niko-kovac-trajneri-i-bayern-munchen/20%Monthly2018-04-13 06:16
https://presheva.com/courtois-deshiron-qe-te-transferohet-ne-psg/20%Monthly2018-04-13 06:14
https://presheva.com/vrau-me-thike-gruan-austriake-20-vjet-burg-per-kosovarin/20%Monthly2018-04-13 06:08
https://presheva.com/skandaloze-perqindja-e-shqiptareve-ne-njesitet-speciale-ne-maqedoni-vetem-0-3-per-qind/20%Monthly2018-04-13 06:04
https://presheva.com/afera-gylenistet-aki-jep-pergjegjesi-para-komisionit/20%Monthly2018-04-13 05:36
https://presheva.com/shafrani-i-indise-eshte-jashtezakonisht-i-dobishem-ne-rastin-e-infeksioneve/20%Monthly2018-04-13 05:18
https://presheva.com/sipas-harvard-keto-jane-faktoret-qe-lidhen-me-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2018-04-13 05:14
https://presheva.com/bitcoin-rritje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-04-13 05:11
https://presheva.com/se-shpejti-ne-instagram-mundesia-per-shkarkimin-e-fotove/20%Monthly2018-04-13 05:09
https://presheva.com/haradinaj-statuti-i-asociacionit-do-te-verifikohet-ne-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2018-04-13 05:05
https://presheva.com/ndertimi-i-kalimit-kufitar-te-perbashket-presheve-tabanoc-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-04-12 17:39
https://presheva.com/stefanoviq-fletarrestet-e-gjykatave-serbe-per-kosovaret-kthehen-ne-sistem-me-perjashtim-per-thacin-e-haradinajn/20%Monthly2018-04-12 17:37
https://presheva.com/kumanovari-me-diplome-te-rreme-eshte-bere-profesor-universitar/20%Monthly2018-04-12 17:36
https://presheva.com/lehtesohen-procedurat-per-ata-qe-kerkojne-bashkim-familjar-ne-shtetet-e-be-s/20%Monthly2018-04-12 17:35
https://presheva.com/mark-zuckerberg-facebook-do-te-jete-perhere-falas/20%Monthly2018-04-12 15:12
https://presheva.com/vuciq-erdogan-me-ftoi-ne-inaugurim-putin-jo/20%Monthly2018-04-12 15:01
https://presheva.com/afera-pronto-aktakuze-ndaj-ministrit-pal-leka/20%Monthly2018-04-12 14:55
https://presheva.com/vetevendosja-kosova-edhe-kete-vite-pa-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-04-12 12:51
https://presheva.com/haradinaj-hyrje-ne-qeveri-me-listen-serbe-ishte-prej-zorit/20%Monthly2018-04-12 09:55
https://presheva.com/tensione-ne-kuvend-e-shqiperise-deputeti-noka-i-hedh-miell-kryeministrit-rama-video/20%Monthly2018-04-12 09:50
https://presheva.com/cristiano-ishte-penallti-nuk-i-kuptoj-pse-po-protestojne/20%Monthly2018-04-12 08:35
https://presheva.com/bashkesia-e-komunave-serbe-paralajmerimi-i-frikshem-kosova-ne-rrezik-nga-bosnjezimi/20%Monthly2018-04-12 08:33
https://presheva.com/wesley-clark-ballkani-para-trazirave-shba-dhe-be-po-flejne/20%Monthly2018-04-12 07:57
https://presheva.com/balkanista-10-arsye-perse-turistet-duhet-te-zgjedhin-shqiperine/20%Monthly2018-04-12 07:45
https://presheva.com/marcelo-ne-nuk-jemi-barcelona-jemi-real-madridi/20%Monthly2018-04-12 06:32
https://presheva.com/maqedoni-mocioni-i-opozites-nuk-kalon-qeveria-zaev-kalon-proven/20%Monthly2018-04-12 05:05
https://presheva.com/dialogu-i-brukselit-ne-rruge-pa-krye/20%Monthly2018-04-12 05:02
https://presheva.com/bujari-vjen-me-kultur-video/20%Monthly2018-04-12 00:37
https://presheva.com/sheshel-jam-krenar-me-krimet-qe-me-jane-atribuar/20%Monthly2018-04-11 18:36
https://presheva.com/shqiperi-largohet-donald-lu-zevendesuesi-i-tij-z-moore/20%Monthly2018-04-11 18:28
https://presheva.com/rritja-ekonomike-e-kosoves-ne-vitin-2017-ishte-4-4-per-qind-serbia-1-9-per-qind/20%Monthly2018-04-11 15:59
https://presheva.com/haradinaj-thote-se-ska-efekt-themelimi-i-asociacionit/20%Monthly2018-04-11 13:59
https://presheva.com/rrezohet-nje-avion-ushtarak-i-serbise/20%Monthly2018-04-11 09:57
https://presheva.com/takimi-vuciq-merkel-berlini-do-te-vazhdoje-te-bej-presion-ndaj-serbise-per-problemin-me-kosoven/20%Monthly2018-04-11 09:47
https://presheva.com/gjykata-e-okb-se-sot-merr-vendim-per-sheshelin/20%Monthly2018-04-11 09:37
https://presheva.com/vllasi-syri-i-popullit-kishte-listuar-3-4-persona-nga-lugina-e-presheves-per-ti-vrare/20%Monthly2018-04-11 08:31
https://presheva.com/ideja-per-ndarjen-e-kosoves-ka-rrjedhur-nga-beogradi-dhe-daciqi/20%Monthly2018-04-11 07:50
https://presheva.com/busquets-ky-eshte-tmerri-me-i-madh-qe-me-ka-ndodhur-ndonjehere/20%Monthly2018-04-11 07:38
https://presheva.com/shefi-i-facebook-mark-zuckerberg-para-senatit-amerikan/20%Monthly2018-04-11 06:47
https://presheva.com/33-vjetori-nga-vdekja-e-diktatorit-enver-hoxha/20%Monthly2018-04-11 06:36
https://presheva.com/cfare-driblimi-i-atdhe-nuhiut-video/20%Monthly2018-04-11 06:31
https://presheva.com/keshtu-shkaktoi-deme-prej-80-000-eurosh-kosovari-ne-zvicer/20%Monthly2018-04-11 06:27
https://presheva.com/valverde-presioni-i-romes-nuk-na-la-te-luajme-lojen-tone/20%Monthly2018-04-11 06:23
https://presheva.com/barcelona-nuk-kishte-pesuar-me-shume-se-tre-gola-para-ndeshjes-me-romen-ne-champions/20%Monthly2018-04-11 06:21
https://presheva.com/cfare-eshte-duke-ndodhur-me-dialogun-prishtine-beograd/20%Monthly2018-04-11 06:19
https://presheva.com/ky-do-te-jete-emri-zyrtar-i-maqedonise/20%Monthly2018-04-11 06:11
https://presheva.com/preshevari-geldon-sherifi-ne-programin-prestigjioz-te-univerzitetit-amerikan/20%Monthly2018-04-10 19:15
https://presheva.com/veteranet-e-pakenaqur-te-uck-se-thone-se-nje-deshmi-per-veteran-shitej-nga-2-mije-deri-ne-3-mije-euro/20%Monthly2018-04-10 16:50
https://presheva.com/facebook-bllokon-hashtaget-qe-lidhen-me-drogat/20%Monthly2018-04-10 15:22
https://presheva.com/snajperi-izraelit-qellon-palestinezin-dhe-mburret-per-shenjestren-video/20%Monthly2018-04-10 15:17
https://presheva.com/kosove-afera-gylenistet-largohet-shefi-i-aki-se-driton-gashi/20%Monthly2018-04-10 15:05
https://presheva.com/kroacia-nuk-e-ekstradon-ismail-morinen-ne-serbi/20%Monthly2018-04-10 15:00
https://presheva.com/vdes-nje-i-mitur-ne-suhareke-si-pasoje-e-therjes-me-thike/20%Monthly2018-04-10 14:55
https://presheva.com/vetevendosje-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2018-04-10 14:52
https://presheva.com/ish-ushtaret-e-uck-se-kerkojne-pastrimin-e-listave-te-veteraneve-dhe-invalideve/20%Monthly2018-04-10 13:54
https://presheva.com/kush-eshte-fethullah-gulen/20%Monthly2018-04-10 11:35
https://presheva.com/profesori-amerikan-anetaresimi-i-kosoves-ne-okb-varet-nga-serbia/20%Monthly2018-04-10 09:54
https://presheva.com/diaspora-kosovare-shtylle-e-zhvillimit-ekonomik-te-kosoves/20%Monthly2018-04-10 09:48
https://presheva.com/deputeti-i-ldk-thaci-e-haradinaj-te-tregojne-kush-i-vrau-krasniqin-zemajn-e-hajdarajn/20%Monthly2018-04-10 09:44
https://presheva.com/ballinat-e-medieve-serbe-zgjohen-me-deklaraten-e-thacit-per-lufte/20%Monthly2018-04-10 08:05
https://presheva.com/pse-mourinho-e-kishte-vendosur-fotografine-e-messit-ne-zhveshtore-duke-i-pastruar-kepucet/20%Monthly2018-04-10 05:57
https://presheva.com/ramos-e-dua-barcelonen-ne-finalen-e-champions/20%Monthly2018-04-10 05:52
https://presheva.com/chiellini-te-shpresojme-ne-nje-paraqitje-pozitive-kunder-real-madridit/20%Monthly2018-04-10 05:48
https://presheva.com/heroina-nga-kosova-ndihmoi-te-lenduarit-ne-tragjedine-e-munster/20%Monthly2018-04-10 05:47
https://presheva.com/krasniqi-thaci-e-vuciq-po-i-ndihmojne-njeri-tjetrit-per-tu-faktorizuar/20%Monthly2018-04-10 05:17
https://presheva.com/shkup-per-tre-muaj-vdesin-35-foshnje-te-posalindura/20%Monthly2018-04-10 05:14
https://presheva.com/ministri-i-drejtesise-thote-se-kosova-nuk-ka-nevoj-per-eulex-in/20%Monthly2018-04-10 05:09
https://presheva.com/vulin-quan-kriminel-presidentin-thaci/20%Monthly2018-04-10 05:06
https://presheva.com/perse-zviceranet-e-duan-pasaporten-gjermane/20%Monthly2018-04-09 21:30
https://presheva.com/papunesia-ne-zvicer-ulet-nen-3-per-qind/20%Monthly2018-04-09 21:26
https://presheva.com/selam-nga-ushtari-shqiptar-ne-ushtrine-turke-nga-fronti-ne-siri-foto/20%Monthly2018-04-09 21:21
https://presheva.com/stankoviq-njerzit-ne-presheve-bujanoc-e-medvegje-nuk-brengosen-per-siguri-po-per-punesime/20%Monthly2018-04-09 20:58
https://presheva.com/sekretet-e-femijerise-seminar-1-ditor-presheve-dhe-bujanoc/20%Monthly2018-04-09 18:30
https://presheva.com/video-pas-pervjetorit-te-betejes-se-koshares-lideret-kosovare-behen-bashke-rreth-mishit/20%Monthly2018-04-09 17:42
https://presheva.com/per-tete-vjet-15-000-nxenes-me-pak-ne-maqedoni/20%Monthly2018-04-09 16:49
https://presheva.com/vuciq-i-pergjigjet-thacit-serbia-po-ben-politike-paqeje-e-jo-te-pushkes/20%Monthly2018-04-09 16:31
https://presheva.com/kosova-vend-i-varfer-por-me-shume-dite-pushimi/20%Monthly2018-04-09 15:08
https://presheva.com/thaci-do-ti-pergjigjemi-cdo-kercenimi-te-serbise/20%Monthly2018-04-09 15:04
https://presheva.com/vetevendosja-inicion-ligjin-per-referendum/20%Monthly2018-04-09 14:35
https://presheva.com/gjuriq-i-reagon-thacit-po-ben-thirrje-per-lufte/20%Monthly2018-04-09 13:28
https://presheva.com/konsumoni-farat-e-kungullit-ja-perfitimet-e-medha-per-shendetin/20%Monthly2018-04-09 11:08
https://presheva.com/thaci-shkarkon-8-ambasadore-te-paafte-per-postin-ja-emrat/20%Monthly2018-04-09 11:05
https://presheva.com/lista-shqiptaret-te-dytet-ne-bote-per-marrjen-e-shtetesise-ne-vendet-e-be-se/20%Monthly2018-04-09 09:41
https://presheva.com/mbi-4-mije-kosovare-u-kthyen-ne-vendlindje-nga-shtetet-e-evropes-gjate-2017-tes/20%Monthly2018-04-09 09:35
https://presheva.com/gjenerata-1977-78-organizon-40-vjetorin-e-matures-takimi-i-gjenerates/20%Monthly2018-04-09 07:51
https://presheva.com/lezetqendra-e-sali-babes-9/20%Monthly2018-04-09 07:49
https://presheva.com/ne-zvicer-formohet-asociacioni-i-qytetareve-te-bujanocit/20%Monthly2018-04-09 07:44
https://presheva.com/ldk-paralajmeron-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-04-09 06:47
https://presheva.com/braktisja-e-facebook-ut-redukton-nivelin-e-stresit/20%Monthly2018-04-09 05:52
https://presheva.com/shqiperia-importon-peshk-nga-kosova/20%Monthly2018-04-09 05:49
https://presheva.com/si-e-beri-hitleri-rrafsh-me-toke-beogradin-ne-vitin-1941-video/20%Monthly2018-04-08 20:48
https://presheva.com/vulin-vuciq-do-tia-dale-ne-betejen-per-kosoven/20%Monthly2018-04-08 20:45
https://presheva.com/tahiri-serbise-nuk-intereson-asociacioni-por-ndryshimi-kufijve/20%Monthly2018-04-08 20:42
https://presheva.com/kosova-perjashton-status-quon-dhe-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-04-08 20:39
https://presheva.com/a-po-rrezikon-maqedonia-te-mbetet-pa-mjeke/20%Monthly2018-04-08 13:30
https://presheva.com/marko-gjuric-serish-ne-kosove-jemi-te-guximshem/20%Monthly2018-04-08 09:35
https://presheva.com/afer-bujanocit-kapet-rumuni-me-41-kilogram-marihuane/20%Monthly2018-04-08 08:43
https://presheva.com/preshevari-ne-bastore-fitoi-dje-470-000-dinare-me-300-dinare-tiketa-fituese/20%Monthly2018-04-08 08:31
https://presheva.com/mediat-serbe-kosova-4-muaj-kohe-per-krijimin-e-asocacioneve-serbe/20%Monthly2018-04-08 08:00
https://presheva.com/shperthen-zjarr-ne-ndertesen-50-kateshe-trump-tower/20%Monthly2018-04-08 07:41
https://presheva.com/takimi-i-vecante-i-ilir-metes-sot-ne-tetove/20%Monthly2018-04-07 21:08
https://presheva.com/opinion-nuk-kemi-shtet-kemi-imitim-te-shtetit/20%Monthly2018-04-07 21:03
https://presheva.com/vozit-ne-anen-e-kundert-te-autostrades-prishtine-ferizaj/20%Monthly2018-04-07 20:58
https://presheva.com/analistet-per-dialogun-dhe-tensionet-kosove-serbi/20%Monthly2018-04-07 18:51
https://presheva.com/pacolli-kosova-nuk-do-te-bisedoje-kurre-me-serbine-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-04-07 18:08
https://presheva.com/gjermani-tragjedia-e-munsterit-nuk-ka-sfond-terrorist/20%Monthly2018-04-07 18:05
https://presheva.com/kumanove-vrasesi-i-almirit-bobab-iliq-ne-paraburgim/20%Monthly2018-04-07 17:49
https://presheva.com/ne-gjyq-xhaxhai-shqiptar-qe-mbyti-me-cekic-nipin-ne-gjermani-dhe-e-hodhi-ne-liqen/20%Monthly2018-04-07 11:05
https://presheva.com/daciq-thote-se-kosova-pranon-ndarjen-por-se-lejojne-nderkombetaret/20%Monthly2018-04-07 09:46
https://presheva.com/pacolli-ne-qeveri-ka-ministra-qe-se-dine-qe-jane-ne-mbledhje/20%Monthly2018-04-07 07:42
https://presheva.com/opozita-thaci-nuk-mund-ta-perfaqesoje-unitetin-e-popullit/20%Monthly2018-04-07 07:26
https://presheva.com/gjilan-nje-muaj-paraburgim-per-preshevarin-qe-ushtroi-dhune-ndaj-gruas/20%Monthly2018-04-06 21:41
https://presheva.com/maqedoni-mesoni-per-luksin-e-kryetareve-te-komunave/20%Monthly2018-04-06 19:39
https://presheva.com/vv-i-mungojn-edhe-nente-nenshkrime-per-formimin-e-komisionit-per-hetim-te-shik-ut/20%Monthly2018-04-06 19:34
https://presheva.com/zvicra-do-tua-marre-pasaportat-zvicerane-xhihadisteve-me-dy-nenshtetesi/20%Monthly2018-04-06 14:29
https://presheva.com/gjilan-nje-muaj-paraburgim-per-preshevarin-qe-ushtroi-dhune-ndaje-gruas/20%Monthly2018-04-06 14:21
https://presheva.com/afera-pronto-keta-jane-zyrtaret-e-larte-te-cilet-po-akuzohen/20%Monthly2018-04-06 14:10
https://presheva.com/samsung-se-shpejti-me-s9mini/20%Monthly2018-04-06 12:53
https://presheva.com/marko-gjuriq-merr-leje-qe-te-vije-ne-kosove/20%Monthly2018-04-06 12:31
https://presheva.com/maqedoni-zaev-deshmon-ne-gjykate-per-sulmin-ndaj-seles/20%Monthly2018-04-06 11:30
https://presheva.com/hoti-paralajmeron-mocionin-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-04-06 11:25
https://presheva.com/protestat-meta-vendi-yne-nuk-ka-nevoj-te-keputet-asnje-lule/20%Monthly2018-04-06 11:20
https://presheva.com/vuciq-takime-per-zgjidhjen-e-konfliktit-me-kosoven/20%Monthly2018-04-06 09:17
https://presheva.com/serbia-le-pa-dokumente-personale-qytetaret-e-lugines-te-zhvendosur-ne-kosove/20%Monthly2018-04-06 07:50
https://presheva.com/shqiptaret-po-mbyllen-burgjeve-thyejme-rekordin-ne-ballkan/20%Monthly2018-04-06 07:47
https://presheva.com/gjuriq-prishtina-e-do-asociacionin-pa-fuqi-sta-keni-pare-kete-film/20%Monthly2018-04-06 05:06
https://presheva.com/policia-e-tetoves-ja-si-ndodhi-incidenti-i-armatosur-ne-recice-tek-te-arrestuarit-u-gjeten-pistoleta/20%Monthly2018-04-06 04:55
https://presheva.com/naip-rexhepi-nga-kumanova-humbi-jeten-ne-tetove-pas-te-shtenave-me-arme/20%Monthly2018-04-05 23:10
https://presheva.com/kryemadhi-nese-rama-nuk-iken-vete-ta-largojme-me-lufte/20%Monthly2018-04-05 20:12
https://presheva.com/zvicer-kapen-tre-shqiptare-per-plackitje/20%Monthly2018-04-05 17:26
https://presheva.com/3-vjecari-vdes-ne-spital-dyshohet-se-u-helmua-ne-kopsht/20%Monthly2018-04-05 17:14
https://presheva.com/lista-serbe-nuk-e-pranon-planin-e-qeverise-per-asociacionin/20%Monthly2018-04-05 17:09
https://presheva.com/thaci-ne-dy-vitet-e-fundit-kemi-pasur-perkeqesim-por-jo-permiresim-te-raporteve-me-serbine/20%Monthly2018-04-05 15:38
https://presheva.com/maqedoni-boban-iliqi-denohet-me-6-vjet-burg-babai-i-almirit-me-6-muaj/20%Monthly2018-04-05 12:49
https://presheva.com/haradinah-brukseli-po-lejon-beogradin-te-shkele-ligjin-ne-territorin-kosovar/20%Monthly2018-04-05 10:58
https://presheva.com/shqiperi-opozita-ne-proteste-bllokohet-qarkullimi-ne-kater-akse/20%Monthly2018-04-05 09:41
https://presheva.com/kurti-serbia-synon-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-04-05 09:38
https://presheva.com/basha-opozita-ne-krah-te-qytetareve-kunder-regjimit-kriminal-te-rames/20%Monthly2018-04-05 09:23
https://presheva.com/sa-fitohet-ne-zvicer/20%Monthly2018-04-05 08:08
https://presheva.com/vulini-i-frikesohet-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2018-04-05 08:01
https://presheva.com/guardiola-city-mund-ta-permbys-rezultatin-kunder-livepoolit/20%Monthly2018-04-05 07:01
https://presheva.com/lista-serbe-me-qendrim-te-prere-asociacioni-formohet-ne-prill/20%Monthly2018-04-05 06:54
https://presheva.com/vetem-ne-lugine-te-presheves-femijes-i-mohohet-vendlindja-qe-ne-barkun-e-nenes/20%Monthly2018-04-05 06:52
https://presheva.com/plani-i-vetevendosjes-per-largimin-e-thacit-nga-posti/20%Monthly2018-04-05 05:14
https://presheva.com/sipas-studimit-kilogramet-humbin-edhe-me-buke/20%Monthly2018-04-05 05:12
https://presheva.com/uji-eshte-celesi-i-nje-shendeti-te-mire/20%Monthly2018-04-05 05:10
https://presheva.com/mercedes-prezanton-amg-a45/20%Monthly2018-04-05 05:06
https://presheva.com/skandali-i-facebookut-prek-rreth-87-milione-perdorues/20%Monthly2018-04-05 05:03
https://presheva.com/nderroi-jete-veprimtari-dhe-gazetari-preshevar-mehmet-latifi/20%Monthly2018-04-04 19:42
https://presheva.com/arifi-shaip-kamberi-diskriminon-kuadro-shqiptare-ne-bujanoc-punesohen-mjek-nga-leskoci-video/20%Monthly2018-04-04 19:22
https://presheva.com/nagip-arifi-rrefen-per-punet-e-felliqta-keshtu-u-takua-fshehtas-riza-halimi-dhe-ragmi-mustafa-ne-novoberde-video/20%Monthly2018-04-04 19:19
https://presheva.com/projekti-i-emergjences-kryetari-i-komunes-dhe-i-kuvendit-vizitojne-shtepine-e-shendetit/20%Monthly2018-04-04 18:33
https://presheva.com/kosove-seanca-e-jashtezakonshme-per-deportimin-e-6-gylenisteve-live/20%Monthly2018-04-04 17:49
https://presheva.com/bujanoc-konference-per-media-me-kryetarin-e-pd-se-nagip-arifi/20%Monthly2018-04-04 17:27
https://presheva.com/deputetet-akuzojne-thacin-per-deportimin-e-gylenisteve-kerkojne-pergjegjesi/20%Monthly2018-04-04 17:18
https://presheva.com/shenjat-qe-paralajmerojne-per-probleme-me-qarkullimin-e-gjakut/20%Monthly2018-04-04 14:52
https://presheva.com/selimi-thaci-ka-borxhe-sepse-ka-bere-shume-pazare/20%Monthly2018-04-04 14:42
https://presheva.com/komisioni-evropian-denon-arrestimin-dhe-debimin-e-turqve-nga-kosova/20%Monthly2018-04-04 10:00
https://presheva.com/video-helikopter-ushtarak-mbi-komunen-e-presheves/20%Monthly2018-04-04 09:31
https://presheva.com/kujdes-ligji-hyn-ne-fuqi-ja-ndryshimet-e-denimeve-ne-komunikacion/20%Monthly2018-04-04 09:06
https://presheva.com/buffon-kur-ronaldo-eshte-ne-forme-mund-te-bej-gjithcka/20%Monthly2018-04-04 08:23
https://presheva.com/allegri-realist-aventura-jone-ne-champions-mbyllet-ketu-na-mundi-lojtari-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2018-04-04 08:21
https://presheva.com/saba-bellca-sjell-ne-presheve-investim-gjigand-me-kompleks-fabrikash/20%Monthly2018-04-04 07:28
https://presheva.com/e-zhdukur-para-disa-ditesh-gjendjet-e-vdekur-shqiptarja-ne-zvicer/20%Monthly2018-04-04 07:03
https://presheva.com/ja-vendet-ku-njerezit-semuren-shume-rralle/20%Monthly2018-04-04 05:20
https://presheva.com/keshtu-mbahet-lekura-pa-produkte-kozmetikore/20%Monthly2018-04-04 05:17
https://presheva.com/cfare-duhet-te-beni-menjehere-nese-ju-vjedhin-telefonin/20%Monthly2018-04-04 05:12
https://presheva.com/japonia-mbledh-500-agjente-per-te-luftuar-vjedhjet-e-kriptovalutave/20%Monthly2018-04-04 05:09
https://presheva.com/analisti-qeveria-e-kosoves-do-te-mbijetoje-deri-ne-themelimin-e-asociacionit/20%Monthly2018-04-04 05:06
https://presheva.com/fluturimet-e-avioneve-luftarak-shume-ulet-mbi-presheve-sot-shqetsojne-banoret/20%Monthly2018-04-03 21:54
https://presheva.com/vuciq-shqiptaret-po-perlahen-per-gylenistet/20%Monthly2018-04-03 20:48
https://presheva.com/valixhja-e-mbushur-me-13-kilogram-duhan-te-grire/20%Monthly2018-04-03 19:48
https://presheva.com/gulen-komenton-deportimin-banditet-kindapojn-njerez-ne-kosove/20%Monthly2018-04-03 19:07
https://presheva.com/deputeti-i-ldk-se-thote-se-i-kane-62-vota-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-04-03 19:03
https://presheva.com/dacic-prishtina-po-na-provokon/20%Monthly2018-04-03 16:00
https://presheva.com/ldk-ja-kerkon-zgjedhje-te-reja-ne-kosove/20%Monthly2018-04-03 15:43
https://presheva.com/njoftim-per-varrimin-e-te-ndjerit-rexhep-sherifi-xhepa/20%Monthly2018-04-03 15:39
https://presheva.com/kurti-ldk-po-ndihmon-qeverine-per-ta-kapur-fondin-e-privatizimit/20%Monthly2018-04-03 15:22
https://presheva.com/afera-debimi-i-gylenistave-ministri-i-brendshem-i-kosoves-dorehiqet/20%Monthly2018-04-03 15:08
https://presheva.com/basha-fton-qytetaret-te-thejn-ligjin-mos-paguani-taksen-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-04-03 15:00
https://presheva.com/ambasadori-scott-vuciq-e-pranon-kushtin-per-kosoven/20%Monthly2018-04-03 14:54
https://presheva.com/ja-kur-do-te-fluturojne-perseri-avionet-e-ushtrise-serbe-mbi-presheve/20%Monthly2018-04-03 14:09
https://presheva.com/gylenistat-kosova-shtet-i-kapur-dhe-vasal/20%Monthly2018-04-03 10:09
https://presheva.com/perballje-e-pare-sevilla-dhe-bayern-munich-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-04-03 08:30
https://presheva.com/juventus-real-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-04-03 08:27
https://presheva.com/ja-sa-do-te-fitoj-firma-nga-taskat-e-rruges-se-kombit/20%Monthly2018-04-03 07:24
https://presheva.com/derivatet-e-naftes-ne-maqedoni-sot-me-cmime-me-te-larta/20%Monthly2018-04-03 06:53
https://presheva.com/de-gea-i-gatshem-te-vendos-per-te-ardhmen-e-tij/20%Monthly2018-04-03 06:50
https://presheva.com/kjo-i-pret-shqiptaret-nese-shkojne-per-azil-ne-gjermani/20%Monthly2018-04-03 06:47
https://presheva.com/partneriteti-ekonomik-kosove-turqi-i-luhatur-nga-politika/20%Monthly2018-04-03 06:24
https://presheva.com/kosove-papunesia-rritet-per-3-per-qind/20%Monthly2018-04-03 05:34
https://presheva.com/kjo-vitamine-do-tjua-transformoje-lekuren/20%Monthly2018-04-03 05:19
https://presheva.com/hani-ngadale-dhe-jetoni-me-mire/20%Monthly2018-04-03 05:16
https://presheva.com/perberesi-qe-lufton-aknet/20%Monthly2018-04-03 05:13
https://presheva.com/keto-duhet-ti-dini-per-autizmin-foshnjor/20%Monthly2018-04-03 05:14
https://presheva.com/serbise-i-vendoset-edhe-nje-kusht-per-be/20%Monthly2018-04-03 05:07
https://presheva.com/nxenesit-ne-pushim-pranveror-deri-me-10-prill/20%Monthly2018-04-02 22:59
https://presheva.com/del-pierro-juventusi-eshte-juventus/20%Monthly2018-04-02 22:39
https://presheva.com/messi-spanja-brazili-dhe-gjermania-jane-favorite-per-ta-fituar-boterorin/20%Monthly2018-04-02 22:35
https://presheva.com/nagip-arifi-qytetaret-e-bujanocit-duhet-te-jetojne-se-bashku-si-fqinje-te-mire-pa-marre-parasysh-situates/20%Monthly2018-04-02 22:32
https://presheva.com/mitroviq-pvd-ka-ftuar-seancen-e-tre-kuvendeve-per-ta-ngritur-rejtingun-e-partise-qe-i-ka-rene/20%Monthly2018-04-02 22:26
https://presheva.com/arsiq-jugu-i-serbise-perdoret-per-ta-terhequr-vemedjen-nga-mardheniet-e-acaruara-beograd-prishtine-tirane/20%Monthly2018-04-02 22:18
https://presheva.com/denohet-shtetasi-maqedonas-qe-deshi-ti-vriste-policet-zvicerane/20%Monthly2018-04-02 21:57
https://presheva.com/berisha-kryeministrin-e-keshillova-ti-mbylle-disa-xhami-jo-shkollat-e-gulenit/20%Monthly2018-04-02 21:52
https://presheva.com/ldk-shpejt-do-ta-rrezojme-qeverine-haradinaj/20%Monthly2018-04-02 21:35
https://presheva.com/ne-huy-te-belgjikes-nderron-jete-sevdail-rexhepi-nga-terrnava-e-presheves/20%Monthly2018-04-02 20:30
https://presheva.com/ska-kush-qe-e-ndal-atdhe-nuhiu-i-shenon-edhe-sunderlandit/20%Monthly2018-04-02 18:09
https://presheva.com/edhe-maqedonia-po-zbrazet-sa-njerez-po-e-braktisin-cdo-dite/20%Monthly2018-04-02 17:02
https://presheva.com/serbia-do-ti-ndihmoje-serbet-ne-kosove-ta-formojne-asociacionin-kete-muaj/20%Monthly2018-04-02 16:40
https://presheva.com/me-cilin-prefiks-thirret-kosova-prej-serbise/20%Monthly2018-04-02 11:44
https://presheva.com/6-iphone-te-palajmeruar-konfiskohen-ne-dogane-foto/20%Monthly2018-04-02 11:39
https://presheva.com/a-po-shkon-ballkani-drejt-nje-konflikti-te-ri/20%Monthly2018-04-02 11:16
https://presheva.com/buffon-real-madridi-nuk-eshte-i-pamposhtur-ne-champions/20%Monthly2018-04-02 11:12
https://presheva.com/umtiti-neymari-do-ti-bashkohet-real-madridit/20%Monthly2018-04-02 11:10
https://presheva.com/serbet-e-veriut-nuk-i-duan-targat-e-kosoves/20%Monthly2018-04-02 11:08
https://presheva.com/selimi-qeveria-haradinaj-tani-me-eshte-rrezuar/20%Monthly2018-04-02 08:46
https://presheva.com/google-shuan-sherbimin-e-shkurtimit-te-linkave-goo-gl/20%Monthly2018-04-02 08:44
https://presheva.com/zvicra-ka-diaspore-te-madhe-shqiptare-e-serbe/20%Monthly2018-04-02 08:40
https://presheva.com/zvicra-do-te-beje-verifikimin-e-te-dhenave-te-te-gjithe-pasagjereve-ajrore/20%Monthly2018-04-02 06:20
https://presheva.com/jeremiq-vuciq-ofroi-shkembim-territoresh-me-kosoven/20%Monthly2018-04-01 22:12
https://presheva.com/thaci-e-haradinaj-behen-bashke-te-ministri-lekaj-per-festen-e-pashkeve/20%Monthly2018-04-01 17:35
https://presheva.com/erdogan-falenderon-thacin-kritikon-perseri-haradinajn/20%Monthly2018-04-01 16:39
https://presheva.com/policia-publikon-emrat-e-23-protestuesve-te-arrestuar-ne-kukes/20%Monthly2018-04-01 12:46
https://presheva.com/gjermania-forcon-kontrollet-debim-masiv-te-azilanteve/20%Monthly2018-04-01 11:59
https://presheva.com/kosove-reagime-pas-deklarates-se-erdoganit/20%Monthly2018-04-01 11:38
https://presheva.com/rama-tarifa-5-euro-per-rrugen-e-kombit-nuk-negociohet/20%Monthly2018-04-01 11:27
https://presheva.com/sot-1-prilli-dita-e-mediave/20%Monthly2018-04-01 08:23
https://presheva.com/zbulohen-mijera-diploma-false-te-gjermanishtes-shqiptaret-kane-paguar-deri-ne-2700-euro-per-to/20%Monthly2018-04-01 08:18
https://presheva.com/ja-investimi-i-fundit-i-erdoganit-ne-serbi-ku-do-te-punesohen-2500-persona/20%Monthly2018-04-01 08:15