XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/video-lajmet-flash-31-05-2018/20%Monthly2018-05-31 18:31
https://presheva.com/bujanoci-ne-shitje/20%Monthly2018-05-31 18:09
https://presheva.com/njeriu-me-i-gjate-ne-bote-foto-video/20%Monthly2018-05-31 13:47
https://presheva.com/%e2%80%8brrefimi-i-njeriut-te-cilit-para-19-vitesh-humbi-krejt-familjen/20%Monthly2018-05-31 13:41
https://presheva.com/ojq-kerko-te-drejten-tende-organizon-debat-publik-me-temenroli-dhe-rendesia-e-shoqerise-civile-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2018-05-31 12:35
https://presheva.com/ja-pse-u-largua-zidane-si-trajneri-i-real-madridit/20%Monthly2018-05-31 11:36
https://presheva.com/cka-po-ndodh-ne-kosove/20%Monthly2018-05-31 11:22
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-presheve-nga-sot-ka-filluar-me-sistemin-e-receptave-elektronike-e-receta/20%Monthly2018-05-31 11:03
https://presheva.com/levizja-vetevendosjes-kerkon-shkarkimin-e-aida-dergutit-nga-posti-i-nenkryetares/20%Monthly2018-05-31 10:34
https://presheva.com/babygee-ka-pesuar-sulm-fizik-mbreme-ne-dubai/20%Monthly2018-05-31 10:22
https://presheva.com/presidenti-trump-takim-zyrtare-me-kim-in/20%Monthly2018-05-31 09:51
https://presheva.com/kosova-dhe-maqedonia-pritet-te-nenshkruajn-15-marreveshje/20%Monthly2018-05-31 08:34
https://presheva.com/jane-hapur-objekte-te-reja-ne-terminalin-doganor-tabanoc/20%Monthly2018-05-31 08:28
https://presheva.com/perimet-qe-ndihmojne-per-mbrojtjen-e-forte-te-kujteses/20%Monthly2018-05-31 08:18
https://presheva.com/marredheniet-shqiptaro-maqedonase-jane-te-brishta-ne-maqedoni/20%Monthly2018-05-31 08:14
https://presheva.com/1200-qytetare-te-maqedonise-jane-te-semure-nga-multipleks-skleroza/20%Monthly2018-05-31 08:04
https://presheva.com/zaev-fitoi-te-drejten-e-plote-te-sjell-vendime-per-kontestin-me-greqine-ne-emer-te-lsdm-se/20%Monthly2018-05-31 07:57
https://presheva.com/hoxha-ne-angli-salahun-e-denoi-allahu-pasi-qe-prishi-ramazanin/20%Monthly2018-05-31 06:16
https://presheva.com/shqiptaret-plackisin-shtepine-e-luis-suarezit-video/20%Monthly2018-05-31 06:13
https://presheva.com/ja-risite-e-uefa-s-per-champions-dhe-europa-league-nga-sezoni-2018-19/20%Monthly2018-05-31 06:11
https://presheva.com/profesori-ilir-limani-i-rrepte-rrezon-studentin-23-here-nga-provimi-video/20%Monthly2018-05-31 06:09
https://presheva.com/ymeri-tabelat-ne-gjuhen-serbe-dhe-qirilice-nuk-e-dim-kush-i-vendosi-brenda-nates/20%Monthly2018-05-31 05:58
https://presheva.com/edi-rama-nuk-mund-te-krahasohet-se-si-trajtohen-serbet-ne-kosove-dhe-shqiptaret-ne-presheve/20%Monthly2018-05-31 05:40
https://presheva.com/miratohet-rezoluta-per-hapjen-e-kufirit-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-05-30 18:35
https://presheva.com/video-lajmet-flash-30-05-2018/20%Monthly2018-05-30 16:55
https://presheva.com/shoqata-vizioni-per-zhvillim-dhe-kooperim-beri-shperndarjen-e-pakove-ne-te-dy-komunat-presheve-dhe-bujanoc/20%Monthly2018-05-30 14:14
https://presheva.com/njerezit-qe-shperndajn-vetem-energji-negative-posedojne-keto-vecori/20%Monthly2018-05-30 13:51
https://presheva.com/vitaminat-qe-duhen-per-cdo-problem-shendetesor/20%Monthly2018-05-30 13:09
https://presheva.com/thaci-ndalimi-i-artisteve-nga-kosova-eshte-akt-kunder-frymes-se-bashkepunimit/20%Monthly2018-05-30 12:53
https://presheva.com/te-kerkosh-te-drejtat-elementare-njerezore-sot-ne-presheve-eshte-e-ndaluar-nga-shteti-serb/20%Monthly2018-05-30 13:47
https://presheva.com/nuk-ka-vend-ne-vitrinen-e-real-madridit-per-trofeun-e-ri-te-champions-video/20%Monthly2018-05-30 11:35
https://presheva.com/heqet-roamingu-i-telefonise-mobile-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-05-30 11:02
https://presheva.com/opozita-refuzon-te-solidarizohet-ne-iftarin-e-shtruar-per-familjet-me-kushte-te-veshtira-socio-ekonomike/20%Monthly2018-05-30 13:48
https://presheva.com/festivali-i-kenges-per-femije-gezimi-yne-2018/20%Monthly2018-05-30 10:40
https://presheva.com/aktivitete-te-shumta-per-1-qershore-nga-shoqata-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara-ne-presheve/20%Monthly2018-05-30 09:54
https://presheva.com/serbia-po-zhvillon-lufte-speciale-kunder-kosoves/20%Monthly2018-05-30 09:00
https://presheva.com/policia-serbe-maltreton-eliza-hoxhen-ne-kufirin-e-merdares/20%Monthly2018-05-30 08:52
https://presheva.com/keto-fshatra-do-te-mbesin-pa-rryme/20%Monthly2018-05-30 08:36
https://presheva.com/shqiptari-qe-vrau-gruan-midis-gjermanise-la-4-femije-pa-nene/20%Monthly2018-05-30 08:30
https://presheva.com/keta-jane-tri-transferimet-e-mourinhos-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2018-05-30 06:52
https://presheva.com/mauro-icardi-se-bashku-me-maurizio-sarrin-ne-chelsea/20%Monthly2018-05-30 06:50
https://presheva.com/thaci-per-dialogun-me-serbine-ne-fund-duhet-te-ndodh-njohja-reciproke-video/20%Monthly2018-05-30 06:45
https://presheva.com/video-lajmet-flash-29-05-2018/20%Monthly2018-05-29 20:29
https://presheva.com/kerkohet-seance-e-jashtezakonshme-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-05-29 15:05
https://presheva.com/merkel-fton-erdoganin-ne-gjermani/20%Monthly2018-05-29 14:59
https://presheva.com/ska-zgjidhje-ne-horizont-serbia-kerkon-ndarjen-e-kosoves-amerika-kategorikisht-kunder/20%Monthly2018-05-29 14:51
https://presheva.com/touring-line-organizon-udhetim-per-koncertin-e-rita-ores/20%Monthly2018-05-29 14:02
https://presheva.com/leshohet-urdherarrest-per-ish-zevendesministrin/20%Monthly2018-05-29 14:42
https://presheva.com/ne-universitetin-nderkombetar-ballkanik-ne-shkup-zune-vendin-e-pare-dy-studente-nga-bujanoci/20%Monthly2018-05-29 13:49
https://presheva.com/digjet-vetura-e-preshevarit-ne-lagjen-e-trimave-ne-kumanove/20%Monthly2018-05-29 10:04
https://presheva.com/keta-dy-faktore-ndikojne-ne-dhimbje-te-kokes/20%Monthly2018-05-29 09:57
https://presheva.com/vv-i-papranueshem-degradimi-i-kuvendit-te-kosoves-nga-kadri-veseli-e-ramush-haradinaj/20%Monthly2018-05-29 09:51
https://presheva.com/miliona-euro-per-pagat-dhe-luksin-e-deputeteve/20%Monthly2018-05-29 09:45
https://presheva.com/trajkoviq-veriu-i-kosoves-po-qeveriset-nga-mafia/20%Monthly2018-05-29 09:39
https://presheva.com/pergatitet-per-tu-bere-nuse-afrona/20%Monthly2018-05-29 09:05
https://presheva.com/daciq-ia-kujton-pacollit-se-ne-vitet-e-fundit-kosova-i-ka-marre-vetem-pese-njohje/20%Monthly2018-05-29 08:22
https://presheva.com/kuvendi-kosovar-miraton-vetem-18-te-ligjeve/20%Monthly2018-05-29 08:13
https://presheva.com/juventusi-50-milione-euro-plus-higuainin-per-icardin/20%Monthly2018-05-29 06:15
https://presheva.com/mos-perdorimi-i-gjuhes-shqipe-ne-tabelat-e-komunikacionit/20%Monthly2018-05-29 06:10
https://presheva.com/pas-2-jave-sot-lirohet-per-qarkullim-rruga-kacanik-hani-i-elezit/20%Monthly2018-05-29 06:04
https://presheva.com/serbet-e-beogradit-ne-panik-shqiptaret-po-blejne-masivisht-pronat-e-serbeve-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-05-28 22:47
https://presheva.com/daciq-ndarja-e-kosoves-zgjidhja-me-e-mire/20%Monthly2018-05-28 22:44
https://presheva.com/trajkoviq-ne-serbet-ndihemi-me-te-sigurt-ne-prishtine-sesa-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2018-05-28 22:41
https://presheva.com/video-lajmet-flash-28-05-2018/20%Monthly2018-05-28 16:13
https://presheva.com/me-moton-cdokush-meriton-te-haje/20%Monthly2018-05-28 14:27
https://presheva.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-hani-pa-u-pjekur-mire/20%Monthly2018-05-28 12:25
https://presheva.com/vlera-e-kredive-te-qytetareve-mbi-2-5-miliarde-euro/20%Monthly2018-05-28 11:30
https://presheva.com/kryetari-arifi-homazhe-tek-varri-i-komandant-lleshit/20%Monthly2018-05-28 10:50
https://presheva.com/11-miljone-persona-bejne-te-qaj-dua-lipen/20%Monthly2018-05-28 10:23
https://presheva.com/u-shenua-3-vjet-solidaritet-me-refugjatet-e-lindjes-se-mesme-ne-presheve/20%Monthly2018-05-28 10:21
https://presheva.com/maqedonia-me-taksa-rrugore-me-te-shtrenjta-ne-ballkan/20%Monthly2018-05-28 09:59
https://presheva.com/ska-mocion-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-05-28 09:42
https://presheva.com/facebook-ka-filluar-te-pergjoje-telefonin-dhe-te-gjitha-mesazhet/20%Monthly2018-05-28 09:32
https://presheva.com/serbi-qe-tentoi-ta-vrase-gruan-u-denua-me-nje-muaj-paraburgim/20%Monthly2018-05-28 09:28
https://presheva.com/daciqprishtina-dhe-be-ja-te-tregojne-se-kush-e-vrau-ivanoviqin/20%Monthly2018-05-28 09:10
https://presheva.com/eneda-tarifa-humb-njeriun-e-zemres/20%Monthly2018-05-28 08:54
https://presheva.com/vazhdon-te-kapet-mish-i-prishur/20%Monthly2018-05-28 08:46
https://presheva.com/asociacioni-me-se-largu-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2018-05-28 08:34
https://presheva.com/salah-beson-qe-do-te-jete-gati-per-egjiptin-ne-boteror-foto/20%Monthly2018-05-28 05:54
https://presheva.com/zyrtare-messi-golashenuesi-me-i-mire-ne-europe/20%Monthly2018-05-28 05:51
https://presheva.com/city-shume-afer-transferimit-te-mahrez/20%Monthly2018-05-28 05:49
https://presheva.com/te-rinjte-e-kosoves-po-marrin-pasaporte-serbe-per-te-udhetuar-jashte-vendit/20%Monthly2018-05-28 05:47
https://presheva.com/a-ka-uranium-te-varferuar-ne-mjedise-jetesor-ne-bujanoc-dhe-presheve/20%Monthly2018-05-28 05:40
https://presheva.com/futbollistet-e-grupmoshes-pionir-te-kf-lugina-shpallen-kampion-ne-rrethin-e-pcinjes/20%Monthly2018-05-27 21:53
https://presheva.com/daciq-thote-se-shqiptaret-e-pranojne-ndarjen-e-kosoves-por-slejohen-prej-nderkombetareve/20%Monthly2018-05-27 21:40
https://presheva.com/jasini-djaloshi-nga-lugina-me-nje-sport-tjeter/20%Monthly2018-05-27 21:36
https://presheva.com/e-kryen-vrasjen-ne-zvicer-zbulohet-ne-slloveni/20%Monthly2018-05-27 09:04
https://presheva.com/nisin-punimet-ne-kufirin-bellanoc-stancic-ja-kur-behet-hapja/20%Monthly2018-05-27 09:02
https://presheva.com/qeveria-serbe-perkrah-vuciqin-serbia-nuk-deshiron-lufte-te-re-per-kosoven/20%Monthly2018-05-27 08:59
https://presheva.com/miraton-parlamenti-130-km-h-shpejtesia-maksimale-ne-autostrade/20%Monthly2018-05-27 07:52
https://presheva.com/nexhat-behluli-zgjidhet-ne-keshillin-ekzekutiv-te-unionit-gazetareve-te-pavarur-ne-republiken-e-serbise/20%Monthly2018-05-27 06:42
https://presheva.com/kufiri-qe-vrete-keni-degjuar-per-dashnim-hajrullahun/20%Monthly2018-05-26 17:27
https://presheva.com/pdk-e-do-thacin-udheheqes-bisedimesh-ldk-kunder/20%Monthly2018-05-26 17:19
https://presheva.com/kurti-thote-se-haradinaj-eshte-kryeminister-i-marre-me-qira-nga-thaci/20%Monthly2018-05-26 09:30
https://presheva.com/janjiq-diaolgu-i-brendshem-u-rrenua-lidhur-me-kosoven/20%Monthly2018-05-26 09:27
https://presheva.com/dafina-selimi-e-gatshme-te-triumfoj-ne-prizren/20%Monthly2018-05-25 19:15
https://presheva.com/video-lajmet-flash-25-05-2018/20%Monthly2018-05-25 16:52
https://presheva.com/qyteti-presheves-tashme-3-vjet-solidar-me-refugjatet-e-lindjes-se-mesme/20%Monthly2018-05-25 12:53
https://presheva.com/aferdita-dreshaj-nis-pergatitjet-per-dasme/20%Monthly2018-05-25 12:37
https://presheva.com/qualcomm-rrit-fuqine-e-telefonave-android/20%Monthly2018-05-25 12:30
https://presheva.com/vuciq-ne-jemi-te-gatshem-per-kompromis-dyshoj-se-prishtina-deshiron-te-njejten-gje/20%Monthly2018-05-25 11:35
https://presheva.com/serbi-i-kerkuar-nga-interpol-i-arrestohet-ne-kosove/20%Monthly2018-05-25 10:47
https://presheva.com/maqedoni-cigaret-me-cmime-te-reja/20%Monthly2018-05-25 09:45
https://presheva.com/zvicra-ka-hekurudhat-me-te-mira-ne-evrope/20%Monthly2018-05-25 09:33
https://presheva.com/irani-takon-pese-nenshkrueset-e-saj-per-marreveshjen-berthamore/20%Monthly2018-05-25 09:10
https://presheva.com/gjermanidenohet-shqiptari-per-shkak-te-falsifikimit-te-parave/20%Monthly2018-05-25 09:03
https://presheva.com/xhaferimos-hapja-e-kufirit-nuk-perjashtohet-te-jete-e-motivuar-politikisht/20%Monthly2018-05-25 09:06
https://presheva.com/aktori-i-famshem-morgan-freeman-akuzohet-nga-8-gra-per-ngacmim/20%Monthly2018-05-25 08:01
https://presheva.com/kengetari-dani-une-jam-nip-presheve-video/20%Monthly2018-05-25 05:06
https://presheva.com/hoxhe-valdet-kamberi-ne-lugine-ne-kemi-hafez-edhe-me-te-mire-se-ky/20%Monthly2018-05-24 18:42
https://presheva.com/video-lajmet-flash-24-04-2018-2/20%Monthly2018-05-24 17:11
https://presheva.com/nje-mije-euro-ishin-arsyeja-qe-babai-ne-kamenice-ia-mori-jeten-djalit-14-vjecar/20%Monthly2018-05-24 15:56
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-talat-xhaferi-vizitoi-presheven/20%Monthly2018-05-24 14:50
https://presheva.com/thaci-i-jep-medalje-familjes-rugova/20%Monthly2018-05-24 12:13
https://presheva.com/vulinpercjellim-me-vemendje-ngjarjet-ne-kosove/20%Monthly2018-05-24 10:08
https://presheva.com/opozita-do-te-vazhdoj-dialogun-pa-thacin-si-kryesues/20%Monthly2018-05-24 09:50
https://presheva.com/kamenice-vdes-femija-pasi-u-rreh-nga-babai/20%Monthly2018-05-24 09:49
https://presheva.com/te-humbesh-4-kg-per-10-dite/20%Monthly2018-05-24 09:39
https://presheva.com/keta-jane-anetaret-e-trupave-punuese-dhe-komisionet-e-kuvendit-te-komunes-presheve/20%Monthly2018-05-24 09:31
https://presheva.com/kosove-aks-ja-do-te-formohet-sipas-kushtetueses/20%Monthly2018-05-24 09:28
https://presheva.com/daciq-synon-te-kete-perkrahjen-e-shba-ve-per-zgjidhjen-e-problemit-me-kosoven/20%Monthly2018-05-24 09:26
https://presheva.com/shqiperi-deputetet-e-pd-se-bllokojne-foltoren/20%Monthly2018-05-24 08:48
https://presheva.com/femijet-e-lindur-ne-shtator-jane-me-te-zgjuar/20%Monthly2018-05-24 08:10
https://presheva.com/prokuroria-heton-vlora-citakun/20%Monthly2018-05-24 07:50
https://presheva.com/robert-de-niro-i-ndalon-trumpit-hyrjen-ne-restorantet-e-tij/20%Monthly2018-05-24 07:37
https://presheva.com/ky-eshte-aktori-i-portokallise-qe-pranoi-islamin-fal-namaz-dhe-agjeron-ramazanin/20%Monthly2018-05-24 06:53
https://presheva.com/real-madrid-eshte-bere-monstrum-i-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-05-24 06:00
https://presheva.com/salah-e-kam-besuar-finalen-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-05-24 05:58
https://presheva.com/si-mund-ti-paketosh-me-shume-se-100-artikuj-ne-nje-cante-dore-vetem-per-disa-minuta-video/20%Monthly2018-05-24 05:51
https://presheva.com/dy-femra-vjedhin-deren-e-rrethojes-se-xhamise-ne-qender-te-prishtines/20%Monthly2018-05-24 05:48
https://presheva.com/%e2%80%8b-lista-serbe-nuk-po-ndalet-me-kerkesa/20%Monthly2018-05-24 05:40
https://presheva.com/video-lajmet-flash-23-05-2018/20%Monthly2018-05-23 16:04
https://presheva.com/kurti-shqiptaret-e-presheves-medvegjes-e-bujanocit-kane-kontribuar-shume-ne-lufte-e-ne-paqe-per-kosove-e-per-shqiperi/20%Monthly2018-05-23 14:37
https://presheva.com/rita-ora-dua-lipa-e-majlinda-kelmendi-e-era-istrefi-ambasadoret-me-te-mira-te-kosoves/20%Monthly2018-05-23 14:31
https://presheva.com/gruevski-kerkon-kryelartesi-nga-mbeshtetesit-e-tij/20%Monthly2018-05-23 14:11
https://presheva.com/arrestohen-4-kumanovare-me-39-kilogram-droge/20%Monthly2018-05-23 13:42
https://presheva.com/lind-foshnja-peshk/20%Monthly2018-05-23 12:45
https://presheva.com/maqedoni-gruevski-denohet-me-dy-vjet-burg/20%Monthly2018-05-23 11:46
https://presheva.com/tifozat-e-drites-ne-mungese-te-biletave-gjeten-nje-zgjidhje-provizore/20%Monthly2018-05-23 10:45
https://presheva.com/gazeta-serbe-novosti-shqiptaret-po-pergatitin-sulm-ne-veri/20%Monthly2018-05-23 10:43
https://presheva.com/fshatrat-te-cilat-do-te-mbeten-pa-energji-elektrike-kete-te-premte/20%Monthly2018-05-23 09:50
https://presheva.com/me-shume-vende-te-lira-pune-sesa-te-papune-ne-zvicerr/20%Monthly2018-05-23 09:45
https://presheva.com/ardita-sinani-me-fakultetin-ekonomik-ligjeron-lenden-e-informatikes-ne-gjimnazin-e-presheves-diploma-kontrata/20%Monthly2018-05-23 10:28
https://presheva.com/super-makina-elektrike-qe-terheq-avionin/20%Monthly2018-05-23 09:02
https://presheva.com/niveli-i-ulet-i-kolesterolit-parandalon-verberine/20%Monthly2018-05-23 08:42
https://presheva.com/ish-bashkeshorti-i-britney-spears-i-kerkon-para-asaj/20%Monthly2018-05-23 08:37
https://presheva.com/lutfi-haziri-shpallet-figure-e-paqes-ne-kosove/20%Monthly2018-05-23 08:24
https://presheva.com/qkuk-perballet-me-mungese-te-anesteziologeve/20%Monthly2018-05-23 08:16
https://presheva.com/syneti-falas-per-femijet-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-05-23 08:02
https://presheva.com/numer-i-madh-lajmesh-te-rrejshme-vijne-nga-maqedonia/20%Monthly2018-05-23 07:54
https://presheva.com/maqedoni-rasti-monstra-dhe-trajektorja-serisht-para-gjykates-penale/20%Monthly2018-05-23 07:34
https://presheva.com/rritet-numri-i-refugjateve-ne-kufirin-maqedoni-greqi/20%Monthly2018-05-23 07:20
https://presheva.com/kryeparlamentari-talat-xhaferi-neser-viziton-presheven/20%Monthly2018-05-23 06:15
https://presheva.com/a-do-te-transferohet-salah-ne-real-madrid/20%Monthly2018-05-23 06:02
https://presheva.com/normalizimi-i-marredhenieve-beograd-prishtine-sipas-modelit-te-dy-gjermanive/20%Monthly2018-05-23 05:59
https://presheva.com/banja-e-bujanocit-e-para-ne-liste-per-privatizim/20%Monthly2018-05-23 05:57
https://presheva.com/kurti-fajeson-hashimthacin-per-mos-hapjen-e-temes-per-shqiptaret-e-bujanocit-presheves-dhe-medvegjes/20%Monthly2018-05-23 05:48
https://presheva.com/sigurohen-edhe-5-libra-shqip-per-nxenesit-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-05-23 05:41
https://presheva.com/video-lajmet-flash-22-05-2018/20%Monthly2018-05-22 16:29
https://presheva.com/a-mund-te-parandalohet-leukemia-te-femijet/20%Monthly2018-05-22 13:54
https://presheva.com/komponentet-e-kakaos-mund-ta-kthejne-kujtesen-e-humbur/20%Monthly2018-05-22 11:31
https://presheva.com/ambasadorja-kosovare-kercenohet-nga-serbet/20%Monthly2018-05-22 11:12
https://presheva.com/prestigjiozja-lonely-planet-tirana-nder-10-destinacionet-me-te-mira-te-europes/20%Monthly2018-05-22 10:52
https://presheva.com/konfirmohet-data-e-vdekjes-se-hitlerit/20%Monthly2018-05-22 10:11
https://presheva.com/mosha-perfekt-per-tu-martuar/20%Monthly2018-05-22 09:28
https://presheva.com/microsoft-blen-kompanine-semantic-machines/20%Monthly2018-05-22 09:07
https://presheva.com/itali-shqiptari-i-pret-fytin-me-gryken-e-shishes-ish-te-dashures/20%Monthly2018-05-22 09:05
https://presheva.com/kuvendi-i-maqedonise-sot-do-te-mbaje-seancen-e-46-te/20%Monthly2018-05-22 08:57
https://presheva.com/ne-qkuk-rritet-vellimi-i-punes-ne-kardiokirurgji-dhe-kardiologji-invazive/20%Monthly2018-05-22 08:49
https://presheva.com/deri-ne-fund-te-vitit-kosovaret-mund-te-levizin-pa-viza/20%Monthly2018-05-22 08:35
https://presheva.com/serbia-paralajmerontreni-me-mbishkrimin-kosova-eshte-serbi-mund-te-riniset-shume-shpejt/20%Monthly2018-05-22 08:30
https://presheva.com/117-000-frang-te-fshehura-ne-corape-dhe-jastek-foto/20%Monthly2018-05-22 08:08
https://presheva.com/stefanoviq-dronet-kane-fluturuar-mbi-jugun-e-serbise/20%Monthly2018-05-22 08:01
https://presheva.com/serbia-ne-alarm-komandanti-i-uck-se-hyn-ne-kuvendin-e-serbise/20%Monthly2018-05-22 07:40
https://presheva.com/haradinaj-pritet-ta-takoje-papa-franceksun/20%Monthly2018-05-22 07:43
https://presheva.com/unai-emery-trajner-i-arsenalit/20%Monthly2018-05-22 06:56
https://presheva.com/xhaka-merr-numrin-e-tij-te-preferuar-34-te-arsenali/20%Monthly2018-05-22 06:50
https://presheva.com/konkurs-ndarje-e-mjeteve-stimuluese-per-zhvillimin-e-ndermarresise-ne-presheve-dokumente/20%Monthly2018-05-23 08:49
https://presheva.com/kosovaret-te-paret-per-pajisje-me-pasaporten-zvicerane/20%Monthly2018-05-22 06:01
https://presheva.com/nje-gjerman-filmonte-veten-duke-vozitur-300-km-h-me-motor-ne-zvicer/20%Monthly2018-05-22 05:59
https://presheva.com/pa-voten-serbe-kosova-ska-ushtri/20%Monthly2018-05-22 05:54
https://presheva.com/video-lajmet-flash-21-05-2018/20%Monthly2018-05-21 16:03
https://presheva.com/haradinaj-mbeshtete-notaret-ne-garat-e-tyre-nderkombetare/20%Monthly2018-05-21 13:51
https://presheva.com/vetevendosja-planifikon-tryeze-te-premten-te-titulluar-zgjidhja-nepermjet-zgjedhjeve/20%Monthly2018-05-21 13:42
https://presheva.com/femra-qe-nuk-mbath-kurre-kepuce/20%Monthly2018-05-21 13:41
https://presheva.com/shqetesimi-rrezikon-grate-nga-dobesimi-i-eshtrave/20%Monthly2018-05-21 12:16
https://presheva.com/grimi-i-meghan-markle-nxite-debat-mes-albana-xharres-dhe-selmes/20%Monthly2018-05-21 11:30
https://presheva.com/karrige-bosh-ne-dasmen-e-princit-harry-detaj-i-trishte/20%Monthly2018-05-21 10:00
https://presheva.com/genta-ismaili-shfaqet-pa-grim-buze-detit/20%Monthly2018-05-21 09:57
https://presheva.com/vlora-citakute-gjitha-faktet-qe-prezantoi-gjuriq-jane-te-rreme/20%Monthly2018-05-21 09:49
https://presheva.com/mrekullia-e-gjetheve-dafine/20%Monthly2018-05-21 09:45
https://presheva.com/tete-kerkesat-politike-te-be-se-qe-dolen-nga-samiti-i-sofjes/20%Monthly2018-05-21 09:30
https://presheva.com/maqedoni-promovimi-i-strategjise-per-arsim/20%Monthly2018-05-21 09:20
https://presheva.com/shkup26-vjecari-goditet-per-vdekje-nga-kabllot-elektrike/20%Monthly2018-05-21 09:18
https://presheva.com/organizohet-konkurs-poezie-me-temen-ramazani-muaj-amnestise-hyjnore/20%Monthly2018-05-21 09:15
https://presheva.com/mesazh-emocionues-prane-varrit-te-babait/20%Monthly2018-05-21 09:00
https://presheva.com/nderron-jete-ish-presidentja-e-parlamentit-evropian/20%Monthly2018-05-21 08:46
https://presheva.com/derivatet-e-naftes-cdo-dite-e-me-shtrenjte/20%Monthly2018-05-21 08:30
https://presheva.com/facebook-do-te-perballet-me-me-bashkimin-evropian/20%Monthly2018-05-21 08:26
https://presheva.com/shkendija-feston-titullin-me-101-gola/20%Monthly2018-05-21 07:01
https://presheva.com/psg-prezanton-trajnerin-e-ri-tuchel/20%Monthly2018-05-21 07:00
https://presheva.com/barca-i-jep-lamtumiren-iniestes-me-fitore/20%Monthly2018-05-21 06:57
https://presheva.com/vjena-tronditet-nga-nje-shqiptar-67-vjecar/20%Monthly2018-05-21 06:52
https://presheva.com/karaxhiq-te-rinjte-kosovar-e-duan-pasaporten-e-serbise/20%Monthly2018-05-21 06:31
https://presheva.com/deri-ne-vitin-2021-pritet-te-ndryshohen-krejt-tekstet-shkollore/20%Monthly2018-05-21 06:07
https://presheva.com/ja-ku-mund-te-shikoni-kamerat-drejtperdrejt-per-gjendjen-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2018-05-21 06:01
https://presheva.com/kjo-eshte-agjenda-e-manifestimit-tradicional-ditet-e-komandant-lleshit/20%Monthly2018-05-20 18:06
https://presheva.com/pasuria-e-veselit-222-mije-euro-gruaja-i-vozit-veture-16-mije-euro/20%Monthly2018-05-20 17:39
https://presheva.com/ragmi-mustafa-pranon-pas-dy-viteve-se-ka-banesa-ne-prishtine-video/20%Monthly2018-05-20 13:25
https://presheva.com/kryebashkiaku-i-selanikut-dhunohet-nga-nacionalistet-video/20%Monthly2018-05-20 11:02
https://presheva.com/zidane-paralajmeron-liverpoolin-real-madridi-eshte-i-gatshem-per-finale/20%Monthly2018-05-20 07:19
https://presheva.com/nuk-lejohet-bashkeshorti-i-deputetes-se-ldk-se-qe-te-shkoje-ne-shtepine-e-tij-ne-presheve/20%Monthly2018-05-20 07:14
https://presheva.com/zaev-shpalle-emrin-republic-of-ilinden-macedonia/20%Monthly2018-05-20 07:10
https://presheva.com/shefi-i-be-se-ne-serbi-kosova-kushti-kryesor-per-serbine-ne-be/20%Monthly2018-05-20 07:05
https://presheva.com/presidenti-vuqic-serbine-e-pret-e-keqja/20%Monthly2018-05-20 07:03
https://presheva.com/ardita-sinani-fton-simpatizantet-e-apn-se-te-distancohen-nga-kryetari-arifi%e2%80%a9%e2%80%a9%e2%80%a9/20%Monthly2018-05-19 20:17
https://presheva.com/analiza-ardita-sinani-po-mbyell-pergjithmone-dyert-e-pvd-se/20%Monthly2018-05-19 16:03
https://presheva.com/keshtu-sulmon-xhavit-haliti-ne-kuvend-arben-gashin-e-ldk-se-video/20%Monthly2018-05-18 18:40
https://presheva.com/video-lajmet-flash-18-05-2018/20%Monthly2018-05-18 16:07
https://presheva.com/tryeze-diskutimi-per-kulturen-dhe-traditen/20%Monthly2018-05-18 12:41
https://presheva.com/formulari-i-konkursit-per-mjete-financiare-per-zhvillimin-e-bujqesise-2018/20%Monthly2018-05-18 12:21
https://presheva.com/nderohet-me-medaljen-eshqiponja-e-arte-zevendesministri-hoti/20%Monthly2018-05-18 12:11
https://presheva.com/kuvendi-i-te-rinjevetani-me-realitet/20%Monthly2018-05-18 12:13
https://presheva.com/varferia-prek-kulmin-qytetaret-ne-radhe-per-te-marre-iftar-falas/20%Monthly2018-05-18 10:56
https://presheva.com/gjykata-greke-perjeton-terror-nga-shqiptari/20%Monthly2018-05-18 09:57
https://presheva.com/delawie-deputeteve-lereni-anash-politiken/20%Monthly2018-05-18 09:09
https://presheva.com/per-27-muaj-dhe-37-miliarde-dollare-investime-ja-si-rusia-ndertoi-uren-me-te-gjate-ne-evrope-video/20%Monthly2018-05-18 08:44
https://presheva.com/ronaldo-i-dua-salah-dhe-hazad-ne-madrid/20%Monthly2018-05-18 08:28
https://presheva.com/eleni-fouriera-se-shpejti-ne-keto-shtete-te-evropes/20%Monthly2018-05-18 08:24
https://presheva.com/studentja-e-armatosur-ne-diplomim/20%Monthly2018-05-18 08:08
https://presheva.com/konkurs-mjete-financiare-per-zhvillimin-e-bujqesise-2018/20%Monthly2018-05-18 12:16
https://presheva.com/nderroi-jete-hebib-bilall-arifi-ne-strezoc%e2%80%a9%e2%80%a9%e2%80%a9/20%Monthly2018-05-18 06:45
https://presheva.com/rritet-numri-i-kosovareve-qe-marrin-nenshtetesine-serbe/20%Monthly2018-05-18 06:27
https://presheva.com/diaspora-vleresohet-pasuri-kombetare-shqiptare/20%Monthly2018-05-18 06:24
https://presheva.com/si-po-vazhdon-degradimi-i-pvd-se-me-ardita-sinanin/20%Monthly2018-05-17 18:39
https://presheva.com/video-lajmet-flash-17-05-2018/20%Monthly2018-05-17 16:11
https://presheva.com/marck-zukenberg-do-te-deshmoje-para-parlamentit-evropian/20%Monthly2018-05-17 14:27
https://presheva.com/ja-cilat-fshatra-do-te-mbeten-pa-rryme-diten-e-premte/20%Monthly2018-05-17 14:12
https://presheva.com/ushqimet-qe-duhet-te-konsumoni-gjate-vitit-per-floke-te-shendetshme/20%Monthly2018-05-17 13:41
https://presheva.com/tuna-spo-i-ndal-aktivitetet/20%Monthly2018-05-17 13:31
https://presheva.com/htc-sjell-smartfonin-blockchain/20%Monthly2018-05-17 13:29
https://presheva.com/gashi-policia-e-kosoves-nuk-e-kontrollon-nje-pjese-te-kufirit-me-serbine/20%Monthly2018-05-17 11:38
https://presheva.com/maqedoni-gruevski-sot-do-te-perballohet-me-gjykimin-e-tij/20%Monthly2018-05-17 10:55
https://presheva.com/e-recetane-fazen-perfundimtare/20%Monthly2018-05-17 10:09
https://presheva.com/mediumi-serb-kombetarja-jone-do-te-ballafaqohet-me-gjashte-shqiptare-ne-rusia-2018/20%Monthly2018-05-17 10:03
https://presheva.com/marina-vjollca-ka-ditelindjen-ja-si-e-uron-bashkeshorti-i-saj-geti/20%Monthly2018-05-17 09:49
https://presheva.com/ushqime-qe-djegin-yndyrat-pasi-pershpejtojne-metabolizmin/20%Monthly2018-05-17 09:38
https://presheva.com/hahn-shprehe-pozitivitet-ne-raport-me-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-05-17 09:31
https://presheva.com/deklarata-e-perbashket-nga-samiti-i-sofjes/20%Monthly2018-05-17 09:25
https://presheva.com/jo-vetem-bleona-edhe-rita-ora-ka-ngrire-vezet/20%Monthly2018-05-17 09:17
https://presheva.com/gina-haspel-gruaja-e-pare-drejtore-e-cia-s/20%Monthly2018-05-17 08:40
https://presheva.com/dita-boterore-kunder-homofobise/20%Monthly2018-05-17 08:02
https://presheva.com/kater-shqiptare-e-arrestohen-per-pune-dhe-qendrim-ilegal-ne-zvicer/20%Monthly2018-05-17 07:16
https://presheva.com/mbappe-beson-se-tuchel-do-te-kete-sukses-me-psg/20%Monthly2018-05-17 06:41
https://presheva.com/nikolceviq-serbi-i-pare-qe-perfaqeson-kosoven/20%Monthly2018-05-17 06:38
https://presheva.com/serbet-e-veriut-kerkojne-ndryshimin-e-kushtetutes-per-asociacionin/20%Monthly2018-05-17 06:34
https://presheva.com/ky-eshte-parku-qe-do-te-ndertohet-ne-presheve-foto/20%Monthly2018-05-16 20:43
https://presheva.com/njoftim-20-vjetori-i-matures-gjenerata-1998/20%Monthly2018-05-16 18:23
https://presheva.com/kisha-serbe-akuzojne-vuciqin-per-tradhti-jo-kompromise-me-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-05-16 16:52
https://presheva.com/video-lajmet-flash-16-05-2018/20%Monthly2018-05-16 16:39
https://presheva.com/maqedoni-rasti-monstra-me-deshmi-te-reja/20%Monthly2018-05-16 14:13
https://presheva.com/hoxha-me-mjafton-risku-i-krijuesit/20%Monthly2018-05-16 13:17
https://presheva.com/sami-salihu-kryetarit-te-pdsh-seti-je-hajn/20%Monthly2018-05-16 10:46
https://presheva.com/scott-uraniumi-i-varferuar-eshte-perdorur-edhe-ne-rajonin-e-presheves-dhe-bujanocit/20%Monthly2018-05-16 10:33
https://presheva.com/salihu-opozita-po-tenton-te-hutoj-qytetaret-duke-shpikur-propaganda/20%Monthly2018-05-16 10:37
https://presheva.com/arifi-pamjet-nga-seanca-e-kuvendit-jane-pasqyrimi-i-nje-opozite-te-verberuar-nga-ego/20%Monthly2018-05-16 10:20
https://presheva.com/pep-guardiola-trajneri-i-vitit-ne-premierlige/20%Monthly2018-05-16 09:27
https://presheva.com/sonte-finalja-e-evropa-lige-marseille-vs-atletico-madrid/20%Monthly2018-05-16 09:25
https://presheva.com/finalja-e-dialogut-serbia-per-ndarje-e-kosova-per-njohje/20%Monthly2018-05-16 09:23
https://presheva.com/martohet-cesc-fabregas/20%Monthly2018-05-16 09:05
https://presheva.com/a-mund-te-ushtrojm-gjate-agjerimit/20%Monthly2018-05-16 08:57
https://presheva.com/michell-nese-vuciq-nuk-e-pranon-propozimin-per-kosoven-do-te-kete-kush-do-ta-pranoj/20%Monthly2018-05-16 08:41
https://presheva.com/bitcoin-kthehet-nga-humbjet/20%Monthly2018-05-16 08:32
https://presheva.com/kripa-apo-sheqeri-cili-eshte-me-i-demshem-per-organizmin/20%Monthly2018-05-16 08:13
https://presheva.com/roberto-mancini-trajner-i-kombetares-italiane/20%Monthly2018-05-16 06:14
https://presheva.com/messi-neymar-ne-real-madrid-do-te-ishte-e-tmerrshme/20%Monthly2018-05-16 06:12
https://presheva.com/barcelona-ka-synim-transferimin-e-ketyre-mbrojtesve/20%Monthly2018-05-16 06:10
https://presheva.com/promovim-i-shkelqyeshem-i-librit-monografik-presheva-pjese-e-pandare-e-levizjes-kombetare-neper-shekuj/20%Monthly2018-05-16 06:03
https://presheva.com/frpd-mungese-e-transparences-dhe-llogaridhenies-nga-pushteti-aktual-ne-bujanoc-video/20%Monthly2018-05-16 05:58
https://presheva.com/np-moravica-jep-afat-per-borxhlinjte-perndryshe-nuk-do-tia-grumbulloj-mbeturinat/20%Monthly2018-05-16 05:53
https://presheva.com/kryetari-arifi-uron-besimtareve-musliman-muajin-e-ramazanit/20%Monthly2018-05-15 22:54
https://presheva.com/vuciq-dua-te-mesoj-shqip/20%Monthly2018-05-15 22:51
https://presheva.com/familja-e-demanton-hamdi-aliun-qe-tha-para-kamerave-femijet-i-kam-pa-buke/20%Monthly2018-05-15 16:48
https://presheva.com/dalin-fituesit-e-lotarise-amerikane-adresa-ku-mund-te-kontrolloni/20%Monthly2018-05-15 16:45
https://presheva.com/rrefimi-i-femijes-per-masakren-ku-u-vra-babai-i-tij/20%Monthly2018-05-15 12:35
https://presheva.com/lideri-i-bdl-se-dr-skender-destani-tenton-ta-sulmoj-fizikisht-kryetarin-e-komunes-arifi/20%Monthly2018-05-16 07:50
https://presheva.com/15-maji-dite-me-e-vecante-per-ish-kryemintstrin-isa-mustafa/20%Monthly2018-05-15 12:16
https://presheva.com/falja-e-vrasesit-nga-presidenti-kthehet-ne-kercenim-per-hakmarrje/20%Monthly2018-05-15 12:04
https://presheva.com/financial-times-zonat-serbe-ne-kosove-mund-te-marrin-autonomi-sikur-irlanda-e-veriut/20%Monthly2018-05-15 10:05
https://presheva.com/14-maji-renia-heroike-e-deshmoreve-te-kombit-te-ucpmb-es/20%Monthly2018-05-15 10:58
https://presheva.com/neser-nis-ramazani-ne-kete-ore-eshte-syfyri-dhe-iftari/20%Monthly2018-05-15 07:11
https://presheva.com/ne-zheger-zbulohet-shtatorja-per-shaban-dhe-sami-ukshinin-video/20%Monthly2018-05-14 21:17
https://presheva.com/ne-moshen-52-vjecari-nderroi-jete-muhamer-jusufi-nga-presheva/20%Monthly2018-05-14 19:45
https://presheva.com/digjet-nje-shtepi-ne-bujanoc-video/20%Monthly2018-05-14 19:21
https://presheva.com/ndryshojne-cmimet-e-derivateve-ne-maqedoni-ja-sa-do-te-kushtoj-nafta/20%Monthly2018-05-14 19:17
https://presheva.com/vuciq-ideja-e-ndarjes-se-kosoves-sipas-vendeve-perendimore-eshte-zgjidhja-me-e-keqe/20%Monthly2018-05-14 19:14
https://presheva.com/komandant-dellta-heroi-i-lugines/20%Monthly2018-05-14 13:56
https://presheva.com/ja-cilat-fshatra-do-te-mbeten-pa-rryme-diten-e-merkure/20%Monthly2018-05-14 12:29
https://presheva.com/aksident-afer-presheves-lendohen-kater-persona-foto/20%Monthly2018-05-14 11:56
https://presheva.com/njerezit-me-rrahje-te-parregullt-te-zemres-rrezikohen-nga-demenca/20%Monthly2018-05-14 10:25
https://presheva.com/perfundon-audicioni-i-festivalit-te-kenges-per-femije-gezimi-yne/20%Monthly2018-05-14 10:20
https://presheva.com/hulusi-shabani-nga-bushtrani-me-klinike-dentare-ne-zvicer/20%Monthly2018-05-14 07:56
https://presheva.com/thaci-haradinaj-e-pacolli-ne-samitin-e-sofjes/20%Monthly2018-05-14 07:17
https://presheva.com/ksamili-hap-sezonin-turistik/20%Monthly2018-05-14 07:00
https://presheva.com/neymar-lojtari-me-i-mire-ne-france-per-sezonin-2017-18/20%Monthly2018-05-14 06:58
https://presheva.com/keshtu-punojne-shqiptaret-pa-letra-ne-zvicer/20%Monthly2018-05-14 06:55
https://presheva.com/shqiptareve-vazhdon-tu-shtrenjtohet-jeta/20%Monthly2018-05-14 06:24
https://presheva.com/apn-miratoc-rruget-e-ardita-sinanit-po-prishen-per-11-muaj-foto/20%Monthly2018-05-13 18:04
https://presheva.com/ekspozita-e-ibrahim-kodres-hapet-ne-shkup-foto-video/20%Monthly2018-05-13 13:15
https://presheva.com/12-maj-shenohet-dita-nderkombetare-e-infermierise-foto/20%Monthly2018-05-13 11:57
https://presheva.com/liverpool-i-premton-salahut-se-do-ta-shese-ne-madrid-por-me-nje-kusht/20%Monthly2018-05-13 06:55
https://presheva.com/i-vdekuri-ne-glarus-eshte-personi-qe-kishte-bertitur-allahu-akbar-ne-avion/20%Monthly2018-05-13 06:52
https://presheva.com/si-u-paraqiten-shqiptaret-ne-eurovision/20%Monthly2018-05-13 06:48
https://presheva.com/lista-e-serbise-qe-i-kerkon-shqiptaret-me-interpol-kush-jane-nga-presheva-bujanoci-e-medvegja/20%Monthly2018-05-13 06:43
https://presheva.com/jovanovic-serbia-e-do-veriun-e-kosoves-ne-kembim-te-njohjes-se-pavaresise/20%Monthly2018-05-13 06:39
https://presheva.com/gazeta-serbe-alo-njerezit-e-muhaxherit-planifikuan-te-vrisnin-vucicin-dhe-putinin/20%Monthly2018-05-13 06:35
https://presheva.com/a-pajtohet-serbia-qe-kosova-te-hyje-ne-okb-ne-kembim-te-asociacionit/20%Monthly2018-05-13 06:33
https://presheva.com/kryqi-i-kuq-organizon-aksion-kryetari-arifi-dhe-puntoret-dhurojne-gjak/20%Monthly2018-05-11 19:04
https://presheva.com/murati-nese-ka-vende-te-rezervuara-per-serbet-ne-kuvendin-e-kosoves-te-kerkojme-qe-ato-te-jene-edhe-per-shqiptaret-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-05-11 18:55
https://presheva.com/rrjeti-social-instagram-ka-lansuar-nje-vecori-te-re/20%Monthly2018-05-11 13:14
https://presheva.com/nje-vajze-ne-prishtine-eshte-goditur-nga-vetura/20%Monthly2018-05-11 11:55
https://presheva.com/mbrenda-24-oreve41-aksidente-trafiku/20%Monthly2018-05-11 11:39
https://presheva.com/aktiviteti-humanitar-per-dhurimin-e-gjakutorganizuar-nga-kryqi-kuq-presheve/20%Monthly2018-05-11 13:51
https://presheva.com/cedomir-jovanoviq-po-qendrone-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-11 10:33
https://presheva.com/shpallet-kryetar-nderi-nipi-i-komandantit-legjendar-adem-jashari/20%Monthly2018-05-11 10:15
https://presheva.com/sabri-fejzullahu-publikon-kengen-e-re/20%Monthly2018-05-11 09:55
https://presheva.com/kosovari-ia-dhunon-seksualisht-te-dashuren-zvicerane-te-birit-denohet-me-6-vjet-burg/20%Monthly2018-05-11 07:41
https://presheva.com/bayern-munchen-prezanton-fanellat-per-sezonin-2018-19/20%Monthly2018-05-11 07:34
https://presheva.com/psg-neymer-nuk-eshte-ne-shitje/20%Monthly2018-05-11 07:32
https://presheva.com/koas-ne-autostraden-e-serbise-per-shkak-te-navigacionit-shtetasit-e-huaj-humbin-rrugen/20%Monthly2018-05-11 07:20
https://presheva.com/lejon-qeveria-ne-serbi-do-te-vozitet-me-130-km-h/20%Monthly2018-05-11 06:47
https://presheva.com/ja-sa-do-te-kushtoj-kontrollimi-teknik-i-veturave/20%Monthly2018-05-11 06:41
https://presheva.com/tome-gashi-myslimanet-jane-fajtore-per-mosliberalizimin-e-vizave-video/20%Monthly2018-05-11 06:33
https://presheva.com/lpd-se-shpejti-do-te-fillojme-me-procedurat-per-zgjedhjen-e-kryetarit-te-ri/20%Monthly2018-05-10 20:03
https://presheva.com/zyrtare-atdhe-nuhiu-edhe-dy-vite-me-sheffield-wednesday/20%Monthly2018-05-10 15:49
https://presheva.com/93135/20%Monthly2018-05-10 13:38
https://presheva.com/permbyllen-sot-garat-komunale-te-recitatoreve/20%Monthly2018-05-10 12:48
https://presheva.com/i-jep-fund-jetes-shkencetari-104-vjecar/20%Monthly2018-05-10 12:18
https://presheva.com/studentet-e-up-ndihmojne-dhe-perkrahin-nxenesit-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2018-05-10 12:55
https://presheva.com/zanfina-ismaili-feston-ditelindjen/20%Monthly2018-05-10 11:49
https://presheva.com/arrestimi-i-aktorit-te-stupcave-parkoi-keq-dhe-dicka-e-dyshimte-iu-gjet-ne-veture/20%Monthly2018-05-10 09:26
https://presheva.com/pse-po-bie-euro/20%Monthly2018-05-10 06:56
https://presheva.com/ja-cilat-fshatra-do-te-mbeten-pa-rryme-diten-e-premte-prej-ora-09-15/20%Monthly2018-05-10 06:52
https://presheva.com/kartoni-i-gjelbert-edhe-me-tej-do-te-mbetet-per-maqedoni-kosove-dhe-shqiperi/20%Monthly2018-05-10 06:41
https://presheva.com/protesta-edhe-ne-llojan-28-vjet-premtime-per-hapjen-e-kalimit-kufitar-video/20%Monthly2018-05-10 06:17
https://presheva.com/nga-maqedonia-per-ne-kosove-tanime-permes-pikes-kufitare-te-gllobocices/20%Monthly2018-05-10 06:11
https://presheva.com/cfare-do-te-ndodhe-pas-terheqjes-se-shba-ve-nga-marreveshja-berthamore-me-iranin/20%Monthly2018-05-10 06:09
https://presheva.com/serbia-po-e-bllokon-procesin-e-dialogut/20%Monthly2018-05-10 06:07
https://presheva.com/falsifikimi-qe-beri-kosovari-ne-zvicer-la-pa-mend-gjykaten-federale-te-ketij-shteti/20%Monthly2018-05-10 06:04
https://presheva.com/ky-eshte-kosovari-me-23-femije-video/20%Monthly2018-05-10 06:01
https://presheva.com/bujari-e-dridhe-me-termet-video/20%Monthly2018-05-10 00:51
https://presheva.com/vuciqin-e-akuzojne-ne-serbi-se-po-ben-pazare-per-kosoven/20%Monthly2018-05-09 19:16
https://presheva.com/dhuro-gjakndreqja-diten-vetes/20%Monthly2018-05-09 14:30
https://presheva.com/barcelona-ka-paguar-klauzolen-e-griezman/20%Monthly2018-05-09 07:19
https://presheva.com/vize-speciale-per-shtetasit-e-serbise/20%Monthly2018-05-09 07:04
https://presheva.com/vozites-kjo-ju-pret-nga-5-korriku-dy-here-kontrollime-teknike/20%Monthly2018-05-09 06:32
https://presheva.com/kampionati-europian-ne-novi-sad-karateistet-kosovare-slejohen-te-hyjne-ne-serbi/20%Monthly2018-05-09 06:21
https://presheva.com/kjo-eshte-shqiptarja-qe-po-i-marton-vajzat-e-reja-shqiptare-me-serbe-ja-sa-mer-per-nje-krushqi/20%Monthly2018-05-09 06:16
https://presheva.com/presheva-sot-ne-kufirin-miratoc-llojan-feste-dhe-proteste/20%Monthly2018-05-09 07:30
https://presheva.com/taksa-e-rruges-se-kombit-rama-gabuam-po-studiojme-formulen-e-re/20%Monthly2018-05-09 06:10
https://presheva.com/politikani-serb-qe-e-njeh-shtetin-e-kosoves-vjen-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-09 06:08
https://presheva.com/%e2%80%8btri-vjet-nga-konflikti-i-armatosur-ne-kumanove/20%Monthly2018-05-09 06:06
https://presheva.com/video-lajmet-flash-08-05-2018/20%Monthly2018-05-08 22:58
https://presheva.com/mungese-te-aparaturave-ne-disa-spitale-te-kosoves/20%Monthly2018-05-08 13:30
https://presheva.com/3-kura-per-te-ndaluar-dhimbjen-e-dhembit/20%Monthly2018-05-08 13:18
https://presheva.com/menyra-e-pergatitjes-se-vezeve-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2018-05-08 13:07
https://presheva.com/rregullat-e-privatesise-ne-internet-ashpersohen-fuqishem/20%Monthly2018-05-08 13:01
https://presheva.com/haradinaj-del-nga-tryeza-e-pdk-se/20%Monthly2018-05-08 12:58
https://presheva.com/meta-duhet-ndergjegjesim-me-i-madh-i-te-rinjve/20%Monthly2018-05-08 11:58
https://presheva.com/thaci-gjermania-mbeshtete-fuqishem-rrugetimin-tone/20%Monthly2018-05-08 11:21
https://presheva.com/tre-shqiptare-ngjiten-ne-skenenis-eurovisioni/20%Monthly2018-05-08 12:06
https://presheva.com/manifestimi-i-dites-se-europes-nen-moton-nje-dite-pa-kufije/20%Monthly2018-05-08 10:50
https://presheva.com/nuk-jane-vetem-femijet-edhe-te-rriturit-perjetojne-ankth-dhe-tmerr-gjate-nates/20%Monthly2018-05-08 08:26
https://presheva.com/ja-sa-ndeshje-do-te-mungoj-ronaldo/20%Monthly2018-05-08 08:23
https://presheva.com/nuk-eshte-kina-destinacioni-i-ardhshem-per-iniestan-ai-do-luaje-3-sezone-tek-ky-klub/20%Monthly2018-05-08 08:21
https://presheva.com/kujdes-policia-rrugore-ne-kosove-sot-gjithe-diten-ne-aksion/20%Monthly2018-05-08 08:19
https://presheva.com/nderroi-jete-agim-jakup-shabani-nga-miratoca/20%Monthly2018-05-08 07:47
https://presheva.com/liverpool-kerkon-transferimin-e-khediras/20%Monthly2018-05-08 06:15
https://presheva.com/valverde-do-te-mbetet-trajner-i-barcelones/20%Monthly2018-05-08 06:14
https://presheva.com/blic-shik-i-infiltruar-ne-jug-te-serbise-veseli-i-drejton-syte-nga-presheva-bujanoci-dhe-medvegja/20%Monthly2018-05-08 06:11
https://presheva.com/skandal-buka-ne-shqiperi-prodhohet-nga-gruri-per-kafshet-i-importuar-nga-kosova-e-serbia/20%Monthly2018-05-08 06:08
https://presheva.com/shqiptari-humb-jeten-ne-nje-aksident-ne-winterthur-te-zvicres/20%Monthly2018-05-08 06:06
https://presheva.com/sot-mbyllet-magjistralja-kacanik-hani-i-elezit/20%Monthly2018-05-08 06:04
https://presheva.com/shkembimi-i-territoreve-mund-te-sjelle-luftera-te-reja-ne-ballkan/20%Monthly2018-05-08 06:01
https://presheva.com/video-lajmet-flash-07-05-2018/20%Monthly2018-05-07 16:03
https://presheva.com/shkolla-verore-si-shkolle-2018/20%Monthly2018-05-07 13:51
https://presheva.com/fillojne-audicionet-per-festivalin-e-kenges-per-femije-gezimi-yne-2018/20%Monthly2018-05-07 13:32
https://presheva.com/teuta-krasniqi-behet-kacurrele/20%Monthly2018-05-07 13:22
https://presheva.com/serbia-ka-mbeshtetje-prej-frances-ne-gjetjen-e-nje-zgjidhjeje-me-kosoven/20%Monthly2018-05-07 12:55
https://presheva.com/alban-skenderaj-bashkepunim-me-mc-kreshen/20%Monthly2018-05-07 12:20
https://presheva.com/haradinaj-be-duhet-ti-hape-rruge-kosoves/20%Monthly2018-05-07 12:11
https://presheva.com/shqiptari-qe-e-bombardoi-beogradin/20%Monthly2018-05-07 12:07
https://presheva.com/reali-ofron-dy-lojtare-per-kane/20%Monthly2018-05-07 11:27
https://presheva.com/cfare-do-te-thote-dora-e-fshehur/20%Monthly2018-05-07 11:24
https://presheva.com/cristiano-do-te-jete-gati-per-finale/20%Monthly2018-05-07 11:19
https://presheva.com/keto-lokacione-do-te-mbesin-pa-rryme/20%Monthly2018-05-07 10:34
https://presheva.com/raporti-mes-vellezerve-haradinaj-dhe-rexhep-selimit/20%Monthly2018-05-07 07:24
https://presheva.com/suarez-e-pranon-gabimin-te-goli-i-messit-nuk-e-di-se-si-me-lejoi-gjyqtari-te-luaj/20%Monthly2018-05-07 07:14
https://presheva.com/nexhmije-pagarusha-dekorohet-nga-donald-trump/20%Monthly2018-05-07 07:08
https://presheva.com/vuciq-nuk-jam-gati-ta-them-kosova-eshte-e-pavarur/20%Monthly2018-05-07 06:58
https://presheva.com/aleksiq-e-papranueshme-eshte-shkembimi-territoreve/20%Monthly2018-05-07 06:29
https://presheva.com/diplomatet-amerikane-seshte-koha-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-05-07 06:23
https://presheva.com/jovanovic-nese-vazhdohet-keshtu-edhe-bujanoci-do-te-behet-presheve/20%Monthly2018-05-07 06:16
https://presheva.com/tahiri-edhe-pse-jane-ndare-mjetet-serbia-po-lejon-renovimin-e-shkolles-shqipe-ne-bujanoc/20%Monthly2018-05-07 06:10
https://presheva.com/preshevari-atdhe-nuhiu-e-perfundon-sezonin-me-het-trik-ne-championship/20%Monthly2018-05-06 17:45
https://presheva.com/policia-serbe-nuk-e-lejon-sheshelin-te-mbaje-nje-tubim-kunder-kroateve/20%Monthly2018-05-06 14:49
https://presheva.com/armiqte-e-greqise-shqiperia-e-dyta/20%Monthly2018-05-06 14:46
https://presheva.com/mielli-serb-qe-vjen-ne-shqiperi-me-norme-te-ulet-proteinash-i-hidhen-kimikate-qe-demtojne-shendetin/20%Monthly2018-05-06 11:52
https://presheva.com/te-mirat-qe-sjell-kosi-i-pergatitur-ne-shtepi/20%Monthly2018-05-06 08:05
https://presheva.com/kolona-te-gjata-dhe-pritje-me-shume-se-tre-ore-ne-merdare/20%Monthly2018-05-05 21:51
https://presheva.com/serbia-nuk-i-njeh-diplomat-e-fakultetit-juridik-te-shqiperise-dhe-maqedonise-dokument/20%Monthly2018-05-05 21:48
https://presheva.com/vuciq-do-te-kemi-presione-te-medha-per-kosoven/20%Monthly2018-05-05 12:29
https://presheva.com/greqi-10-000-migrante-kthehen-vullnetarisht-drejt-vendeve-te-origjines/20%Monthly2018-05-05 07:17
https://presheva.com/kfor-ushtria-e-kosoves-vetem-permes-ndryshimeve-kushtetuese/20%Monthly2018-05-05 07:07
https://presheva.com/rekord-1-8-miliarde-perdorues-te-regjistruar-ne-youtube/20%Monthly2018-05-04 20:22
https://presheva.com/interviste-me-liridon-latifin-drejtor-ne-qendren-per-pune-sociale-ne-presheve-video/20%Monthly2018-05-04 17:03
https://presheva.com/video-lajmet-flash-04-05-2018/20%Monthly2018-05-04 16:57
https://presheva.com/bej-muzike-jo-lufte-moto-qe-bashkoi-te-rinjte-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-05-04 13:20
https://presheva.com/fshatrat-te-cilat-do-te-mbeten-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-05-04 12:31
https://presheva.com/antibiotike-natyral-per-nje-shendet-me-te-mire/20%Monthly2018-05-04 10:40
https://presheva.com/e-embla-ime-komenti-i-krenarit-ne-foton-e-luanes/20%Monthly2018-05-04 10:30
https://presheva.com/tetove-sot-protestohet-kunder-hapjes-se-kazinos/20%Monthly2018-05-04 09:10
https://presheva.com/pacolli-me-mision-diplomatik-ne-azi/20%Monthly2018-05-04 08:44
https://presheva.com/rrihen-brutalisht-dy-persona-ne-gjermani/20%Monthly2018-05-04 08:16
https://presheva.com/haradinaj-te-respektohen-gjuhet-e-huaja-eshte-njerezore/20%Monthly2018-05-04 08:09
https://presheva.com/platforma-per-finalizimin-e-dialogut-me-serbine-nis-te-shqyrtohet-ne-kuvend/20%Monthly2018-05-04 06:59
https://presheva.com/serbet-serish-lufte-diplomatike-kunder-kosoves/20%Monthly2018-05-04 06:57
https://presheva.com/nga-1-qershori-ne-zvicer-zbriten-cmimet-e-biletave-te-trenit/20%Monthly2018-05-04 06:45
https://presheva.com/dita-boterore-e-lirise-se-shtypit/20%Monthly2018-05-04 06:45
https://presheva.com/sa-kushton-te-lindesh-nje-femije-ne-zvicer-e-sa-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-04 06:43
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-piktori-preshevar-demir-behluli/20%Monthly2018-05-04 06:28
https://presheva.com/2-kilogram-argjent-te-fshehura-ne-autobus/20%Monthly2018-05-04 06:14
https://presheva.com/ja-ku-i-kishin-fshehur-shtetasit-turq-60-000-euro-foto/20%Monthly2018-05-04 06:08
https://presheva.com/lajmet-flash-03-05-2018/20%Monthly2018-05-03 16:16
https://presheva.com/shkaterrohet-banda-e-droges-mes-tyre-5-shqiptare/20%Monthly2018-05-03 14:50
https://presheva.com/eshte-gjendur-trupi-i-njerit-prej-policeve-te-zhdukur/20%Monthly2018-05-03 14:16
https://presheva.com/diplomohet-me-note-maksimale-studentja-me-sindromen-down/20%Monthly2018-05-03 13:53
https://presheva.com/humb-jete-nje-personra-ne-kontakt-me-energjine-elektrike/20%Monthly2018-05-03 13:52
https://presheva.com/130-kg-droge-ne-kamion-arrestohet-shoferi-shqiptar/20%Monthly2018-05-03 13:44
https://presheva.com/ne-fshatin-ternoc-eshte-pastruar-deponia-e-eger-perskaj-lumit/20%Monthly2018-05-03 13:38
https://presheva.com/dua-lipa-do-te-pushtoje-skenen-e-finales-se-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-05-03 13:22
https://presheva.com/kur-teuta-e-kaia-zgjohen-me-floke-te-crregulluara/20%Monthly2018-05-03 13:28
https://presheva.com/ditelindja-e-djalit-te-medesi-ne-perralla/20%Monthly2018-05-03 12:10
https://presheva.com/shqiperia-ka-plotesuar-vetem-nje-nga-10-rekomandimet/20%Monthly2018-05-03 12:00
https://presheva.com/per-te-huajt-me-pak-pasaporta-zviceriane/20%Monthly2018-05-03 11:53
https://presheva.com/si-mbeti-shprehja-te-molla-e-kuqe/20%Monthly2018-05-03 10:10
https://presheva.com/haradinaj-nuk-e-di-qe-thaci-ka-biseduar-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-05-03 10:10
https://presheva.com/haradinaj-idea-per-ndarjen-e-kosoves-eshte-rikthim-ne-tragjedi-te-luftrave-te-ish-jugosllavise/20%Monthly2018-05-03 10:07
https://presheva.com/reali-kerkon-hakmarrje-per-humbjen-ne-finale-me-1981/20%Monthly2018-05-03 09:25
https://presheva.com/klopp-do-te-japim-gjithcka-kunder-realit/20%Monthly2018-05-03 09:24
https://presheva.com/personat-qe-kane-bere-krime-luftebe-kufizon-lirine/20%Monthly2018-05-03 08:21
https://presheva.com/haradinaj-gazetaret-kane-nevoje-per-ambient-te-sigurt/20%Monthly2018-05-03 08:19
https://presheva.com/ne-rend-dite-shkarkimi-i-aida-dergutitne-seancen-e-kuvendit/20%Monthly2018-05-03 08:10
https://presheva.com/apostolova-duhet-investuar-ne-reforma-arsimore-e-jo-zevendesministra/20%Monthly2018-05-03 08:01
https://presheva.com/vizat-delegacioni-i-be-se-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-05-03 07:50
https://presheva.com/gazeta-zvicerane-blick-10-fakte-per-kosoven/20%Monthly2018-05-03 06:26
https://presheva.com/nenshkruhet-marreveshje-bashkepunimi-mes-keshillit-kombetar-shqiptar-dhe-atij-boshnjak/20%Monthly2018-05-02 20:30
https://presheva.com/haradinaj-20-milione-euro-ne-vit-kosova-ia-jep-serbise-per-energji/20%Monthly2018-05-02 20:24
https://presheva.com/video-lajmet-flash-02-05-2018/20%Monthly2018-05-02 16:24
https://presheva.com/haradinaj-prodhimet-vendore-kane-nevoje-per-mbeshtetje/20%Monthly2018-05-02 14:04
https://presheva.com/ministria-e-administrates-publike-dhe-radiotelevizioni-i-kosoves-kane-lidhur-nje-marreveshje/20%Monthly2018-05-02 13:15
https://presheva.com/si-ndikon-papastertia-ne-shtimin-e-peshes/20%Monthly2018-05-02 13:04
https://presheva.com/java-e-sportit-evropian-kesaj-here-ne-kosove/20%Monthly2018-05-02 12:56
https://presheva.com/imame-eshte-nje-femer-xhamia-e-pare-per-gra-dhe-burra/20%Monthly2018-05-02 12:31
https://presheva.com/kosove-sigurimet-shendetesore-i-pervilen-punes/20%Monthly2018-05-02 12:07
https://presheva.com/aksidentohet-autobusi-me-kosovare-ne-serbi/20%Monthly2018-05-02 11:41
https://presheva.com/muller-ky-eshte-fajtori-per-eliminimin-e-bayern-munichut/20%Monthly2018-05-02 10:08
https://presheva.com/gjindet-trupi-i-pa-jete-i-shqiptares-ne-junik/20%Monthly2018-05-02 10:06
https://presheva.com/thaci-sdo-te-ndalemi-deri-ne-zbardhjen-e-krimeve/20%Monthly2018-05-02 10:02
https://presheva.com/heynckes-real-madridi-le-ta-falenderoje-navasin/20%Monthly2018-05-02 09:50
https://presheva.com/zidane-i-kemi-mposhtur-3-klube-te-medha-psg-ne-juventusin-dhe-bayernin/20%Monthly2018-05-02 09:49
https://presheva.com/ne-kerkim-per-trupat-e-policeve-zgjerohet-perimetri/20%Monthly2018-05-02 09:46
https://presheva.com/roma-kerkon-te-pamunduren-kunder-liverpoolit/20%Monthly2018-05-02 09:44
https://presheva.com/be-do-te-shqyrtoj-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-05-02 07:59
https://presheva.com/ne-vendkalimin-kufitar-koncul-dheu-i-bardhepritje-te-gjata/20%Monthly2018-05-02 07:53
https://presheva.com/dafina-zeqiri-kujton-fansat-shqiptare/20%Monthly2018-05-02 07:48
https://presheva.com/luanishenja-e-dites/20%Monthly2018-05-02 07:37
https://presheva.com/si-ti-dalloni-dredhezat-e-fresketa/20%Monthly2018-05-01 11:16
https://presheva.com/valbona-selimllari-kam-bere-nderhyrje-per-te-permiresuar-pamjen/20%Monthly2018-05-01 11:10
https://presheva.com/obiliqnje-i-vdekur-nga-motori/20%Monthly2018-05-01 11:03
https://presheva.com/1-maji-te-gjithe-e-festojnepor-askush-nuk-e-di-historine/20%Monthly2018-05-01 10:21
https://presheva.com/1-ton-kokaine-ne-spanje-identifikohen-shqiptaret-e-arrestuar/20%Monthly2018-05-01 08:14