XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/per-ore-te-tera-mbeten-te-bllokuar-udhetaret-ne-kufirin-e-tabanocit/20%Monthly2018-06-30 07:55
https://presheva.com/thaci-paralajmeron-themelimin-e-trupave-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-06-30 07:49
https://presheva.com/intervista-me-muhamed-ramadanin-rreth-projektit-per-subvencionet-ne-vetepunesim/20%Monthly2018-06-29 19:48
https://presheva.com/video-lajmet-flash-29-06-2018/20%Monthly2018-06-29 16:36
https://presheva.com/thaci-fton-opoziten-ne-dialogun-me-serbine-hajdeni-tregoni-patriotizmin-ne-bisedime/20%Monthly2018-06-29 12:06
https://presheva.com/maqedoni-tanku-shtyhet-per-me-29-gusht/20%Monthly2018-06-29 12:01
https://presheva.com/mogherini-hahn-per-shqiperine-dyert-e-be-te-hapura/20%Monthly2018-06-29 11:24
https://presheva.com/me-bicikleta-per-ta-kryer-haxhin-ne-mekke/20%Monthly2018-06-29 11:24
https://presheva.com/tri-erezat-qe-pershpejtojne-dobesimin/20%Monthly2018-06-29 11:15
https://presheva.com/daciq-rusia-e-gatshme-te-behet-pjese-e-dialogut/20%Monthly2018-06-29 10:58
https://presheva.com/edhe-thaci-terbon-serbet-me-shqiponjen-dykrereshe/20%Monthly2018-06-29 10:14
https://presheva.com/majlinda-kelmendit-shpresoj-qe-spanja-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-06-29 09:52
https://presheva.com/stoltenberg-anetaresimi-i-maqedonise-ne-nato-pas-finalizimit-te-marreveshjes-per-emrin/20%Monthly2018-06-29 09:47
https://presheva.com/kryetari-i-partise-serbe-humbja-seshte-turp-turp-eshte-te-jesh-shqiptar/20%Monthly2018-06-29 09:41
https://presheva.com/ja-momenti-kur-kryetari-lladrovci-i-thote-vehbi-berishes-te-ngrehi-zhag-video/20%Monthly2018-06-29 09:35
https://presheva.com/leonita-kujton-momentin-me-te-bukur-me-granit-xhakenpara-nje-viti/20%Monthly2018-06-29 08:53
https://presheva.com/thaci-i-raporton-qeverise-per-takimin-me-vuciqin/20%Monthly2018-06-29 08:46
https://presheva.com/edhe-nacionalistet-serbe-dyshojne-ne-rusine/20%Monthly2018-06-29 08:30
https://presheva.com/gojkoviqdeputeti-kercenoi-shefin-e-shtetit-serb/20%Monthly2018-06-29 08:22
https://presheva.com/orari-i-te-gjitha-ndeshjeve-ne-kupen-e-botes/20%Monthly2018-06-29 08:22
https://presheva.com/adnan-januzaj-eshte-tejet-i-lumtur-qe-shenoi-golin-e-fitores-per-belgjiken-kunder-anglise/20%Monthly2018-06-29 08:16
https://presheva.com/petkoviq-per-asociacionin-nuk-mund-te-kete-shtet-brenda-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2018-06-29 08:16
https://presheva.com/deputetet-e-kosoves-vizite-ne-kuvendin-e-maqedonise/20%Monthly2018-06-29 08:10
https://presheva.com/shtepite-ku-u-vrane-dhjete-anetaret-e-familjes-ahmeti-jane-shnderruar-ne-muze/20%Monthly2018-06-29 08:09
https://presheva.com/interviste-me-z-jeton-arifi-drejtor-ne-agjencine-shteterore-per-mbrojtjen-e-te-dhenave-personale-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-06-29 08:07
https://presheva.com/zyrtare-te-larte-te-nato-s-vizitojne-sot-kosoven/20%Monthly2018-06-29 07:55
https://presheva.com/sophia-roboti-i-pare-me-tipare-njerezore/20%Monthly2018-06-29 07:52
https://presheva.com/rebalanci-ne-bujanoc-shkakton-polemika-paralajmerohen-kontrollime-nga-inspektore-buxhetor-dhe-akuza/20%Monthly2018-06-29 07:51
https://presheva.com/kartat-sd-express-deri-ne-128-tb/20%Monthly2018-06-29 07:37
https://presheva.com/konkurs-per-police-te-rinj-20-police-pranohen-ne-vranje-bujanoc-dhe-presheve/20%Monthly2018-06-29 07:01
https://presheva.com/milioneret-shqiptare-qe-kane-500-milione-euro-kursime-ne-banka/20%Monthly2018-06-29 06:57
https://presheva.com/djali-nga-gjilani-heqe-pallton-dhe-e-mbulon-nje-lypsar-qe-po-qendronte-ne-shi/20%Monthly2018-06-29 06:53
https://presheva.com/kosove-deklarata-e-thacit-alarmon-opoziten/20%Monthly2018-06-29 06:52
https://presheva.com/kush-ishte-hasan-prishtina-nje-permbledhje-historike/20%Monthly2018-06-29 06:26
https://presheva.com/video-lajmet-flash-28-06-2018/20%Monthly2018-06-28 16:03
https://presheva.com/biblioteka-mehmet-jusufi-pasurohet-me-550-tituj-librash-donacion-nga-ministria-e-kultures/20%Monthly2018-06-28 15:46
https://presheva.com/shoqates-vizioni-per-zhvillim-dhe-kooperim-ne-disa-takime-ne-rep-e-turqis/20%Monthly2018-06-28 14:46
https://presheva.com/maqedonia-ka-perkrahje-nga-polonia-per-fillimin-e-bisedimeve-me-be-ne/20%Monthly2018-06-28 13:52
https://presheva.com/keshilli-i-bashkesise-islame-ne-bujanoc-organizon-turnir-humanitar-ne-futboll-te-vogel/20%Monthly2018-06-28 13:24
https://presheva.com/haziri-dialogu-pa-opoziten-do-te-deshtoje/20%Monthly2018-06-28 12:53
https://presheva.com/serbet-bluza-me-foto-te-miloshevic-e-flamuj-greke-ne-gazimestan/20%Monthly2018-06-28 12:42
https://presheva.com/hoxhe-halil-kastrati-jep-lajmin-e-mire-per-te-birin-e-semure/20%Monthly2018-06-28 12:32
https://presheva.com/partia-e-oliver-ivanoviqit-do-te-shkrihet-ne-listen-serbe/20%Monthly2018-06-28 12:06
https://presheva.com/mark-zuckerberg-etiketohet-si-diktator-nga-aksionaret-e-tjere-te-facebook/20%Monthly2018-06-28 12:03
https://presheva.com/dietat-ketogjenike-nuk-funksionojne-me-mire-nese-konsumoni-shume-proteina/20%Monthly2018-06-28 11:32
https://presheva.com/serbet-mblidhen-ne-gazimestan/20%Monthly2018-06-28 11:24
https://presheva.com/alexandria-ocasio-cortez-ka-shkruar-histori-ne-politiken-amerikane/20%Monthly2018-06-28 11:20
https://presheva.com/shqiperia-serish-rekord-ne-bote-per-perdorimin-e-kokaines/20%Monthly2018-06-28 10:48
https://presheva.com/haliloviq-transferohet-ne-milan/20%Monthly2018-06-28 10:36
https://presheva.com/blero-me-falni-qe-skam-pishine-det-e-ujevare-ne-klipin-e-ri-te-gjitha-keto-ide-ishin-te-zena/20%Monthly2018-06-28 08:13
https://presheva.com/dialogu-kosove-serbi-proteste-ne-beograd/20%Monthly2018-06-28 08:07
https://presheva.com/ministria-e-jashtme-paralajmeron-arrestimin-e-vulinit-nese-hyn-ne-kosove/20%Monthly2018-06-28 07:57
https://presheva.com/policia-e-kosoves-dhe-shqiperise-me-patrullime-te-perbashketa-gjate-veres/20%Monthly2018-06-28 06:13
https://presheva.com/video-lajmet-flash-27-06-2018/20%Monthly2018-06-27 17:26
https://presheva.com/behgjet-pacolli-ka-demantuar-shtetin-serb-sa-i-perket-vendimit-te-liberise/20%Monthly2018-06-27 14:22
https://presheva.com/vuciq-nuk-perzihemi-ne-kontestin-e-emrit-mes-maqedonise-dhe-greqise/20%Monthly2018-06-27 14:08
https://presheva.com/momenti-kur-dua-lipa-nderpret-shfaqjen-largohet-nga-skena-duke-qare/20%Monthly2018-06-27 13:52
https://presheva.com/3-gjera-qe-i-bejne-njerezit-me-stres/20%Monthly2018-06-27 13:39
https://presheva.com/vuciq-nuk-ka-asgje-te-bukur-per-kosoven-qe-mund-te-ofrojme/20%Monthly2018-06-27 13:12
https://presheva.com/dorezohet-kontingjenti-i-peste-i-kallezimeve-penale-ndaj-krimineleve-serb/20%Monthly2018-06-27 12:40
https://presheva.com/denohet-me-burg-gruaja-e-millosheviqit/20%Monthly2018-06-27 12:00
https://presheva.com/letra-prekese-e-vajzes-11-vjecare-per-babane-e-saj-te-semure/20%Monthly2018-06-27 11:53
https://presheva.com/ja-si-e-arrestoi-policia-serbe-shqiptarin-nga-kosova-video/20%Monthly2018-06-27 11:30
https://presheva.com/a-jane-afatizuar-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2018-06-27 10:35
https://presheva.com/cka-rrefen-clinton-per-here-te-pare-pas-19-vitesh-per-luften-ne-kosove/20%Monthly2018-06-27 09:42
https://presheva.com/si-ju-ndryshon-martesa-fizikisht-dhe-menderisht/20%Monthly2018-06-27 09:22
https://presheva.com/27-mije-dollare-per-nje-dite-per-gjoben-shqiponja/20%Monthly2018-06-27 09:12
https://presheva.com/afer-bujanocit-konfiskohen-cigare-me-vlere-1-milione-dinare/20%Monthly2018-06-27 09:07
https://presheva.com/kryeministri-kroat-djalit-te-sheshelit-serbia-eshte-pergjegjese-per-krimet-ne-kosove/20%Monthly2018-06-27 08:37
https://presheva.com/zaev-sot-ne-vizite-ne-poloni/20%Monthly2018-06-27 08:23
https://presheva.com/besnik-arifi-preshevari-qe-sherohet-nga-kanceri-video/20%Monthly2018-06-27 05:58
https://presheva.com/video-lajmet-flash-26-06-2018/20%Monthly2018-06-26 17:58
https://presheva.com/foshnjat-e-lindura-parakohshem-rrezikohen-nga-crregullimet-e-hiperaktivitetit/20%Monthly2018-06-26 14:43
https://presheva.com/sa-maqedonas-nga-2012-kane-nxjerr-pasaporte-bullgare/20%Monthly2018-06-26 14:32
https://presheva.com/dita-boterore-kunder-abuzimit-dhe-trafikimit-te-drogave/20%Monthly2018-06-26 14:17
https://presheva.com/ne-ekspoziten-beyond-peace-2018-dmz-art-design-ne-kore-te-jugut-pjesemarres-tre-studente-kosovare/20%Monthly2018-06-26 14:11
https://presheva.com/egjeli-i-serbeve-ben-shqiponjen-dy-krenare/20%Monthly2018-06-26 14:04
https://presheva.com/kosove-akuzohen-se-kane-blere-buke-me-para-fals/20%Monthly2018-06-26 11:55
https://presheva.com/maska-me-domate-ideale-per-stinen-e-veres/20%Monthly2018-06-26 09:53
https://presheva.com/ronela-hajati-premton-hitin-e-radhes/20%Monthly2018-06-26 09:44
https://presheva.com/kosova-ne-pritje-te-rekomandimit-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-06-26 09:13
https://presheva.com/sezoni-i-veres-ne-koridorin-10-ja-ku-po-punohet-dhe-ngadalsohet-qarkullimi/20%Monthly2018-06-26 09:06
https://presheva.com/nje-shqiptar-arrestohet-ne-serbi/20%Monthly2018-06-26 09:04
https://presheva.com/inspeksioni-me-ne-fund-largon-kopshtin-ilegal-nga-kafiteria-ne-qender-te-bujanocit/20%Monthly2018-06-26 08:58
https://presheva.com/estrada-perkrahin-iniciativen-per-pagesen-e-gjobes-se-xhakes-dhe-shaqirit/20%Monthly2018-06-26 08:38
https://presheva.com/maqedoni-ivanov-refuzon-ta-firmos-marreveshjen-me-greqine/20%Monthly2018-06-26 08:25
https://presheva.com/kapitanovickroacia-dhe-kosova-kane-bashkepunim-te-mire/20%Monthly2018-06-26 08:07
https://presheva.com/mergata-e-lugines-se-presheves-falenderon-presidentin-e-shqiperise-z-ilir-meta/20%Monthly2018-06-26 08:03
https://presheva.com/pd-vazhdon-hakmarrja-e-pushtetit-ndaj-punetoreve-te-administrates-lokale-ne-bujanoc/20%Monthly2018-06-26 07:01
https://presheva.com/preshevarja-dafina-veliu-dhe-sukseset-e-saj-ne-shba/20%Monthly2018-06-25 18:46
https://presheva.com/video-lajmet-flash-25-06-2018/20%Monthly2018-06-25 18:17
https://presheva.com/ja-vendimi-i-fifa-s-per-shaqirin-dhe-xhakan/20%Monthly2018-06-25 17:42
https://presheva.com/mbledhje-komemorative-per-diplomatin-xhafer-ahmetin/20%Monthly2018-06-25 14:13
https://presheva.com/ndihma-e-pare-per-patent-shofer-edhe-ne-kryqin-e-kuq-ne-presheve/20%Monthly2018-06-25 14:05
https://presheva.com/grupi-zero-i-gjakut-ka-me-se-paku-rrezik-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-06-25 13:25
https://presheva.com/lufta-ne-ballkan-mund-te-shperthej-ne-cdo-kohe-2/20%Monthly2018-06-25 13:05
https://presheva.com/lista-serbe-kunder-formimit-te-asociacionit-sipas-ligjeve-te-kosoves/20%Monthly2018-06-25 13:00
https://presheva.com/serbia-lobon-qe-ndarja-e-kosoves-te-futet-ne-agjenden-e-dialogut/20%Monthly2018-06-25 12:07
https://presheva.com/bipbm-hap-konkurs-per-ndarjen-e-bursave-per-femijet-jetime/20%Monthly2018-06-25 11:55
https://presheva.com/gabimet-me-te-zakonshme-ne-larjen-e-duarve-dhe-si-ti-shmangni-ato/20%Monthly2018-06-25 11:42
https://presheva.com/fenomeni-12-vjecar-behet-mjeshter-i-madh-i-shahut/20%Monthly2018-06-25 11:37
https://presheva.com/rreziku-nga-antibiotiket/20%Monthly2018-06-25 11:32
https://presheva.com/rreziqet-qe-u-shkakton-perdorimi-i-tepert-i-internetit-femijeve/20%Monthly2018-06-25 11:21
https://presheva.com/bashkeshortja-e-granit-xhakes-kaq-elegante/20%Monthly2018-06-25 11:18
https://presheva.com/bashkimi-evropian-ia-vazhdon-mandatin-apostoloves/20%Monthly2018-06-25 11:12
https://presheva.com/fotografia-e-skenderbeut-ne-zyren-e-ernesto-sabatos/20%Monthly2018-06-25 11:11
https://presheva.com/rita-ora-perkrah-futbollin-e-femrave/20%Monthly2018-06-25 11:01
https://presheva.com/mogherini-fton-anetaret-e-be-se-qe-te-fillojne-negociatat-me-maqedonine/20%Monthly2018-06-25 09:10
https://presheva.com/miu-ha-16-mije-euro/20%Monthly2018-06-25 08:59
https://presheva.com/punetoret-e-trepcesparalajmerojne-protesta/20%Monthly2018-06-25 08:51
https://presheva.com/daciqne-jemi-per-kompromispor-ai-eshte-shume-i-veshtire/20%Monthly2018-06-25 08:40
https://presheva.com/mbahet-takimi-per-programet-e-ipa-s/20%Monthly2018-06-25 08:33
https://presheva.com/erdogan-shpall-fitoren-keto-jane-fjalet-e-tij/20%Monthly2018-06-24 20:28
https://presheva.com/shefi-i-keshilltareve-te-pd-halimi-ne-gjendje-te-shkele-mbi-xhenaze-per-tu-bere-kryetar-i-trupit-kordinues/20%Monthly2018-06-24 08:12
https://presheva.com/pajaziti-ne-komunen-e-bujanocit-zgjedhje-te-parakohshme-ky-pushtet-e-ka-humbur-kredibilitetin/20%Monthly2018-06-23 19:18
https://presheva.com/pas-28-viteve-riza-halimi-nuk-do-te-kandidoj-per-kryetar-partie/20%Monthly2018-06-23 11:51
https://presheva.com/qyteti-i-bujanocit-pa-uje-havari-e-madhe-afer-shtepise-se-shendetit-foto/20%Monthly2018-06-23 11:44
https://presheva.com/57-shqiptare-u-bene-nuse-te-maqedonasve/20%Monthly2018-06-23 09:04
https://presheva.com/veriu-i-regjistron-pronat-private-si-te-serbise/20%Monthly2018-06-23 08:50
https://presheva.com/haradinaj-flet-per-demarkacionin-me-serbine/20%Monthly2018-06-22 15:23
https://presheva.com/kryetari-arfi-iu-shprehe-ngushllime-familjes-haradinaj/20%Monthly2018-06-22 15:15
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-presheves-takim-me-ambasadorin-amerikan-z-kyle-scott/20%Monthly2018-06-22 15:05
https://presheva.com/fati-i-rtv-presheva-pdsh-largohet-nga-senca-shtyhet-pika-e-rendit-te-dites/20%Monthly2018-06-19 20:29
https://presheva.com/komuna-e-bujanocit-posedon-11-vetura-zyrtare-dokument/20%Monthly2018-06-19 20:25
https://presheva.com/video-seanca-e-v-te-e-kuvendit-komunal-presheve/20%Monthly2018-06-19 19:38
https://presheva.com/ja-ne-cilat-telefona-nuk-do-te-funksionoj-me-whatsapp/20%Monthly2018-06-19 10:15
https://presheva.com/kuvendi-i-maqedonise-miraton-marreveshjen-per-emrin/20%Monthly2018-06-19 10:11
https://presheva.com/neziri-nuk-ishim-e-as-qe-jemi-me-ndoj-parti-partia-jone-eshte-medvegja-eshte-flamuri-kuq-e-zi/20%Monthly2018-06-19 10:09
https://presheva.com/nagip-arifi-pushteti-i-pvd-se-ne-bujanoc-ka-zvogluar-buxhetin-e-shkolles-shqiptare-per-te-rritur-ate-serbe/20%Monthly2018-06-19 07:45
https://presheva.com/ne-merdare-arrestohet-r-a-shtetas-i-kosoves-per-kontrabandim-dhe-falcifikim/20%Monthly2018-06-19 05:52
https://presheva.com/zbulohet-marihuana-ne-lodrat-kinder-veze-ne-kufirin-e-presheves-foto/20%Monthly2018-06-18 21:09
https://presheva.com/velipoja-ne-pritje-te-turisteve-keto-jane-detajet-dhe-cmimet-e-hoteleve-video/20%Monthly2018-06-18 20:58
https://presheva.com/pd-pushteti-i-pvd-se-i-udhehequr-nga-shaip-kamberi-ka-shpenzuar-21700-euro-me-veturat-zyrtare-ne-vitin-2017-video/20%Monthly2018-06-18 21:49
https://presheva.com/xhaferi-caktoi-seance-parlamentare-per-ndryshimin-e-emrit/20%Monthly2018-06-18 16:42
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-pvd-pas-28-viteve-a-do-te-largohet-riza-halimi-nga-posti-i-kryetarit/20%Monthly2018-06-18 14:17
https://presheva.com/hoti-nuk-mund-te-kete-ndarje-te-kosoves-pa-e-marre-e-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-06-18 11:29
https://presheva.com/adnan-januzaj-e-harron-krejtesisht-kosoven-jam-lindur-ne-belgjike-dhe-jam-belg/20%Monthly2018-06-18 10:56
https://presheva.com/brazilianet-kercenojne-valon-behramin-do-te-mbysim-nese-vjen-ne-brazil/20%Monthly2018-06-18 10:54
https://presheva.com/e-verteta-e-hidhur-e-vezeve-qe-blini-ne-dyqan/20%Monthly2018-06-18 09:00
https://presheva.com/kryetari-arifi-viziton-bashkeatdhetaret-ne-zvicer/20%Monthly2018-06-18 09:04
https://presheva.com/daciqi-kopjon-strategjine-e-thacit-per-te-depertuar-per-lobim-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-06-18 08:26
https://presheva.com/mediat-serbe-delegacioni-i-kosoves-shkon-ne-bruksel-pa-pranine-e-beogradit/20%Monthly2018-06-18 08:20
https://presheva.com/serbia-nepermjet-autostrades-nish-merdare-del-ne-det/20%Monthly2018-06-18 07:14
https://presheva.com/cfare-thote-trajneri-i-gjermanise-pas-humbjes-nga-meksika/20%Monthly2018-06-18 07:11
https://presheva.com/reali-ofron-navasin-plus-150-milione-per-salah/20%Monthly2018-06-18 07:09
https://presheva.com/eliminohen-grafitet-e-shkruara-nga-njerez-te-pandergjegjshem-ne-biblioteken-e-qytetit-foto/20%Monthly2018-06-18 07:01
https://presheva.com/femrat-serbe-vijne-ne-kosove-e-shiten-per-20-dollare/20%Monthly2018-06-18 06:50
https://presheva.com/me-flamuj-serbe-disa-protestues-perpiqen-te-bejne-trazira-ne-maqedoni-video/20%Monthly2018-06-18 06:30
https://presheva.com/shqiptarja-e-shet-femijen-70-mije-euro-ne-itali-zbulohet-nga-policia/20%Monthly2018-06-18 05:54
https://presheva.com/preshevarja-sara-rexhepi-me-nje-hit-veror-te-ri/20%Monthly2018-06-17 16:16
https://presheva.com/mogherini-nenshkrimi-i-marreveshjes-per-emrin-dite-historike-per-be-ne/20%Monthly2018-06-17 12:31
https://presheva.com/mogherini-pret-nga-thaci-dhe-vuciq-dialog-per-asociacionin-dhe-marreveshjen-perfundimtare/20%Monthly2018-06-17 08:45
https://presheva.com/mergimtare-kujdes-neper-serbi-mos-i-harroni-keto-rregulla/20%Monthly2018-06-17 08:00
https://presheva.com/taksa-ne-rrugen-e-kombit-pas-sezonit-turistik/20%Monthly2018-06-17 07:58
https://presheva.com/lajiq-ndarja-e-kosoves-zgjidhje-e-mire-per-serbine/20%Monthly2018-06-17 07:42
https://presheva.com/messi-ky-barazim-sna-i-humb-shpresat/20%Monthly2018-06-17 07:35
https://presheva.com/reuters-te-rinjte-e-papune-te-kosoves-merren-me-kriptovaluta/20%Monthly2018-06-17 07:32
https://presheva.com/ministri-serb-ndarja-e-kosoves-pengon-krijimin-e-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2018-06-17 07:30
https://presheva.com/vdes-babi-i-kryeministrit-ramush-haradinaj/20%Monthly2018-06-17 07:26
https://presheva.com/haradinaj-nderhyra-per-ta-qetesuar-situaten-askush-spati-asgje-me-mua/20%Monthly2018-06-16 14:31
https://presheva.com/video-vellai-i-beg-rizes-konfrontohet-me-kryeministrin-haradinaj-se-lejon-ta-zbuloje-shtatoren/20%Monthly2018-06-16 12:51
https://presheva.com/urim-i-kryetarit-te-lrpdsh-se-sami-salihu-per-festen-e-bajramit/20%Monthly2018-06-15 09:17
https://presheva.com/mustafa-ky-bajram-te-jete-nisme-per-nje-mireqenie-te-pergjithshme-dhe-te-percillet-me-dashuri-respekt-solidaritet-dhe-vullnet-te-mire/20%Monthly2018-06-15 09:15
https://presheva.com/arifi-ne-familjet-tuaja-te-mbreteroje-paqa-mirekuptimi-dhe-respekti-i-ndersjellte/20%Monthly2018-06-15 08:54
https://presheva.com/portugali-vs-spanje-ora-2000-perplasje-titanesh-per-kreun-e-grupin-b/20%Monthly2018-06-15 08:03
https://presheva.com/kryeministri-haradinaj-e-gezofshim-kete-feste-sic-eshte-me-se-miri/20%Monthly2018-06-15 07:58
https://presheva.com/deri-ne-fund-te-javes-fillon-vendosja-e-shenjave-130-km-h-ne-autostrade/20%Monthly2018-06-15 07:53
https://presheva.com/jo-nuk-ka-koment-se-shpejti-projekti-i-ri-nga-gjergj-presheva/20%Monthly2018-06-14 23:00
https://presheva.com/kosove-nga-1-shtatori-menyre-e-re-per-marrjen-e-vizes-zvicerane/20%Monthly2018-06-14 16:46
https://presheva.com/video-lajmet-flash-14-06-2018/20%Monthly2018-06-14 16:26
https://presheva.com/kosove-deputeti-xhavit-haliti-merret-ne-pyetje-nga-policia/20%Monthly2018-06-14 16:11
https://presheva.com/humanisti-halil-kastrati-ne-naten-e-bajramit-ben-disa-familje-me-shtepi/20%Monthly2018-06-14 14:16
https://presheva.com/vuciq-kemi-problem-me-mbi-1-milion-njerez-dhe-kontest-per-10-mije-km-katrore/20%Monthly2018-06-14 13:37
https://presheva.com/urim-i-kryetarit-te-keshilit-te-bashkesise-islame-ne-presheve/20%Monthly2018-06-14 13:04
https://presheva.com/mbreteresha-elizabete-dhe-meghan-markle-ne-nje-angazhim-te-perbashket/20%Monthly2018-06-14 12:53
https://presheva.com/sa-litra-uje-duhet-ti-pime-gjate-diteve-te-nxehta-te-veres/20%Monthly2018-06-14 12:36
https://presheva.com/haradinaj-investimet-ne-infrastrukture-jane-te-shtrenjta-por-kane-efekt-te-madh-ne-ekonomi/20%Monthly2018-06-14 12:27
https://presheva.com/kampioni-preshevar-ne-karate-tefik-kadriu-shperblen-3-ekipet-e-para-ne-turnirin-musa-musahu-2018/20%Monthly2018-06-14 13:12
https://presheva.com/edi-rama-e-larteson-erdoganin-e-admiroja-edhe-kur-nuk-e-njihja/20%Monthly2018-06-14 11:01
https://presheva.com/apn-ragmi-mustafa-me-parate-e-komunes-pagoi-punimet-shkencore-te-doktoratures-se-tij-dokument/20%Monthly2018-06-14 10:39
https://presheva.com/emri-i-ri-i-maqedonise-i-pranuar-edhe-per-shqiptaret/20%Monthly2018-06-14 08:43
https://presheva.com/pacolline-nentor-presim-anetaresimin-ne-interpol/20%Monthly2018-06-14 08:37
https://presheva.com/haradinajkomuniteti-malazez-do-te-kete-trajtim-te-barabart/20%Monthly2018-06-14 08:12
https://presheva.com/dita-boterore-e-dhurimit-te-gjakut/20%Monthly2018-06-14 08:01
https://presheva.com/sot-nis-kampionati-boteror-i-futbollit-me-ndeshjen-rusi-arabi-saudite-ora-17/20%Monthly2018-06-14 06:41
https://presheva.com/shtyhet-per-nje-vit-fillimi-i-autostrades-serbi-kosove/20%Monthly2018-06-14 06:39
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-jep-5-mirernjohje-per-klasen-2-7-mjekesi/20%Monthly2018-06-14 06:29
https://presheva.com/hoxha-nuk-ka-ramazan-me-kopacki-video/20%Monthly2018-06-14 06:28
https://presheva.com/90-000-euro-te-fshehura-ne-xhepa-foto/20%Monthly2018-06-14 06:07
https://presheva.com/tre-shqiptareve-te-maqedonise-ne-kufirin-e-presheves-i-zbulohen-51-000-euro-foto/20%Monthly2018-06-14 05:56
https://presheva.com/sulmuesi-serb-e-provokon-xherdanin-nese-e-do-kaq-shume-kosoven-pse-luan-per-zvicren/20%Monthly2018-06-13 21:11
https://presheva.com/manifestim-te-luajme-se-bashku-me-bashkeatdhetaret/20%Monthly2018-06-13 18:28
https://presheva.com/video-lajmet-flash-13-06-2018/20%Monthly2018-06-13 16:08
https://presheva.com/kriminelet-serbe-proruse-te-frikesuar-fshehin-identitetin-e-tyre-ne-internet/20%Monthly2018-06-13 16:00
https://presheva.com/haradinaj-me-page-2950-euro-por-do-te-befasoheni-se-sa-paguhet-rama-zaev-markovic-dhe-brnabic/20%Monthly2018-06-13 15:15
https://presheva.com/jeremiq-vuciq-planifikon-trazira-ne-kosove/20%Monthly2018-06-13 14:39
https://presheva.com/4-aplikacione-per-te-gjetur-wi-fi-falas-ne-cdo-vend/20%Monthly2018-06-13 14:18
https://presheva.com/mjeket-nga-klinika-e-frankfurtit-do-ti-trajnojne-mjeket-nga-maqedonia/20%Monthly2018-06-13 13:40
https://presheva.com/era-istrefit-do-te-xhiroj-klipin-e-ri-ne-xhamajka/20%Monthly2018-06-13 13:31
https://presheva.com/spanja-shkarkon-trajnerin-para-fillimit-te-boterorit/20%Monthly2018-06-13 13:14
https://presheva.com/pa-rryme-elektrike-do-te-mbeten-keto-fshatra-2/20%Monthly2018-06-13 13:02
https://presheva.com/kadri-veseli-jemi-ne-prag-te-vendimit-te-madh/20%Monthly2018-06-13 11:45
https://presheva.com/ora-e-faljes-se-fiter-bajramit-te-premten/20%Monthly2018-06-13 11:41
https://presheva.com/kreret-e-shtetit-te-kosoves-urojne-per-marreveshjen-shkup-athine-per-emrin-e-quajne-inkurajues-per-rajonin/20%Monthly2018-06-13 10:12
https://presheva.com/ja-si-mund-ti-mbani-ne-mend-enderrat/20%Monthly2018-06-13 10:03
https://presheva.com/njihuni-me-deputeten-me-te-pasur-ka-te-depozituara-56-milione-euro-ne-banke/20%Monthly2018-06-13 09:33
https://presheva.com/serbet-sulmojne-lokalet-e-shqiptareve-ne-bujanoc-video/20%Monthly2018-06-13 09:15
https://presheva.com/keshtu-u-helmuan-80-kosovaret-gjate-iftarit-ne-gjilan/20%Monthly2018-06-13 09:09
https://presheva.com/profili-i-ri-ne-shkollen-e-mesme-teknike-presheva-it-teknologji-informative/20%Monthly2018-06-13 08:58
https://presheva.com/kosovehapet-salla-e-dyte-e-kardiokirurgjise/20%Monthly2018-06-13 08:18
https://presheva.com/shqiperia-i-vendos-sanksione-rusise/20%Monthly2018-06-13 08:02
https://presheva.com/konsensusi-i-pamundur/20%Monthly2018-06-13 08:04
https://presheva.com/i-pasuksesshem-tentimi-i-komunes-se-bujanocit-ti-largoj-kopshtet-ilegale-nga-sheshi-i-qytetit/20%Monthly2018-06-13 06:24
https://presheva.com/mustafa-nuk-kemi-kerkuar-kurre-qe-autobiografia-e-hilary-clinton-te-jete-pjese-e-librave-shkollore/20%Monthly2018-06-13 06:05
https://presheva.com/nuk-do-te-mesohet-autobiografia-e-hillari-klinton-nga-nxenesit-e-lugines/20%Monthly2018-06-13 05:47
https://presheva.com/diplomacia-e-be-se-marreveshja-per-emrin-maqedoni-eshte-ne-dobi-te-dy-shteteve/20%Monthly2018-06-13 05:13
https://presheva.com/trajnim-i-kandidateve-per-projektin-zhvillimi-i-nderrmaresise-ne-presheve-dokument/20%Monthly2018-06-12 18:22
https://presheva.com/zyrtare-julen-lopetegui-trajner-i-real-madridit/20%Monthly2018-06-12 18:10
https://presheva.com/zyrtarizon-zaev-republika-e-maqedonise-veriore/20%Monthly2018-06-12 18:04
https://presheva.com/video-lajmet-flash-12-06-2018/20%Monthly2018-06-12 16:06
https://presheva.com/apostolova-i-jep-goditje-qeverise/20%Monthly2018-06-12 13:59
https://presheva.com/qsa-fillon-realizimin-e-projektit-shporta-e-bajramit/20%Monthly2018-06-12 12:20
https://presheva.com/fakulteti-ekonomik-dega-bujanoc-afat-per-aplikim-me-regjistrime-te-reja/20%Monthly2018-06-12 12:06
https://presheva.com/ambasada-britanike-kujton-nderhyrjen-e-vitit-1999-ne-kosove/20%Monthly2018-06-12 11:43
https://presheva.com/perdorimi-i-tepert-i-ilaceve-e-demton-shendetin-dhe-shkakton-demencen/20%Monthly2018-06-12 11:28
https://presheva.com/lgbt-eshte-antireligjioze-prandaj-organizimi-i-itarit-prej-tyre-eshte-ofendim/20%Monthly2018-06-12 11:23
https://presheva.com/trump-cdokush-mund-te-beje-lufte-por-vetem-te-guximshmit-e-sjellin-paqen/20%Monthly2018-06-12 11:02
https://presheva.com/seanca-te-enjten-pa-interpelancen-per-rikallon/20%Monthly2018-06-12 10:59
https://presheva.com/maqedoni-zgjidhja-e-emrit-po-afrohet/20%Monthly2018-06-12 10:41
https://presheva.com/thaci-dialogu-kosove-serbi-do-te-jete-i-veshtire/20%Monthly2018-06-12 10:26
https://presheva.com/ne-kumanove-me-pak-kane-lindur-me-shume-kane-vdekur-ne-likove-eshte-e-kunderta/20%Monthly2018-06-12 10:23
https://presheva.com/humanisti-halil-kastrati-per-bajram-do-ti-ndihmoj-100-familje-ne-presheve/20%Monthly2018-06-12 09:14
https://presheva.com/haradinaj-kosova-eshte-e-perkushtuar-per-anetaresimin-e-plote-ne-okb/20%Monthly2018-06-12 08:54
https://presheva.com/edi-rama-nuk-pranon-ta-lexoje-biblen-ne-emision/20%Monthly2018-06-12 08:32
https://presheva.com/%e2%80%8bsi-udhetoi-16-vjecari-fshehurazi-nga-serbia-deri-ne-zvicer/20%Monthly2018-06-12 08:13
https://presheva.com/video-lajmet-flash-11-06-2018/20%Monthly2018-06-11 16:50
https://presheva.com/pa-rryme-elektrike-do-te-mbeten-keto-fshatra/20%Monthly2018-06-11 14:52
https://presheva.com/kbi-me-tubimin-e-zeqtit-ka-marre-persiper-qe-te-kujdeset-per-funksionimin-e-shkolles-se-hifzit-el-hidaje-ne-presheve/20%Monthly2018-06-11 13:53
https://presheva.com/shqiptari-fitoi-epitetin-hero-pasi-shpetoi-6-persona-nga-permbytja/20%Monthly2018-06-11 13:43
https://presheva.com/fifa-do-te-paguaje-32-milion-euro-ne-konton-e-kombetares-fituese-ne-boterorin-rusi-2018/20%Monthly2018-06-11 13:21
https://presheva.com/drilon-ahmeti-nga-presheva-behet-pjese-e-klubit-te-njohur-zvicran/20%Monthly2018-06-11 12:48
https://presheva.com/haradinaj-zonja-kishte-neglizhuar-protokollin-shteteror/20%Monthly2018-06-11 12:48
https://presheva.com/shkaterrohet-grupi-i-falsifikuesve-te-dollareve-amerikan-ne-maqedoni/20%Monthly2018-06-11 12:40
https://presheva.com/psd-ja-do-jete-nje-prej-forcave-kryesore-ne-kosove-thote-ymeri/20%Monthly2018-06-11 11:23
https://presheva.com/rriqrat-shpeshtohen-ne-presheve-kujdes/20%Monthly2018-06-11 11:16
https://presheva.com/dy-te-akuzuar-pranojne-fajinper-tentim-vrasjen-e-deputetit-ziadin-seles/20%Monthly2018-06-11 11:10
https://presheva.com/vritet-me-thike-shqiptari-ne-londer/20%Monthly2018-06-11 10:43
https://presheva.com/haradinaj-flet-per-incidentin-ne-prizren/20%Monthly2018-06-11 09:35
https://presheva.com/rita-ora-shkelqeu-ne-koncertin-e-fundit/20%Monthly2018-06-11 08:43
https://presheva.com/ne-terrnave-ne-aksident-trafiku-lendohet-rende-5-vjecari/20%Monthly2018-06-11 08:28
https://presheva.com/tri-menyra-per-ta-minimizuar-rrezikun-e-sulmit-ne-tru/20%Monthly2018-06-11 08:20
https://presheva.com/behen-19-vjet-nga-hyrja-e-kfor-it-ne-kosove/20%Monthly2018-06-11 08:12
https://presheva.com/kosova-e-serbia-ende-larg-arritjes-se-marreveshjes-historike/20%Monthly2018-06-11 08:01
https://presheva.com/humanisti-ben-kete-gjest-ne-xhamine-e-terrnocit/20%Monthly2018-06-11 06:07
https://presheva.com/mirror-riyad-mahrez-ne-manchester-city/20%Monthly2018-06-11 06:01
https://presheva.com/vijne-temperaturat-afrikane-temperatura-prek-ne-30-grade/20%Monthly2018-06-11 05:58
https://presheva.com/ne-zvicer-shqiptaret-detyrojne-dyqanin-te-heqe-fanellat-e-serbise/20%Monthly2018-06-11 05:55
https://presheva.com/sot-nis-ndertimi-i-pikes-se-perbashket-kufitare-kosove-maqedoni/20%Monthly2018-06-11 05:52
https://presheva.com/lista-serbe-kunder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-06-11 05:50
https://presheva.com/nga-bujanoci-vranja-dhe-presheva-ne-gjilan-e-kumanove-per-nafte/20%Monthly2018-06-11 05:49
https://presheva.com/kf-lugina-shpallet-kampion-ne-futboll-te-vogel-ne-linz-te-austrise-foto/20%Monthly2018-06-10 16:09
https://presheva.com/pdsh-paralajmeron-bllokimin-e-foltores-ne-kuvendin-komunal/20%Monthly2018-06-09 15:20
https://presheva.com/scott-dialogu-duhet-te-rezultoje-me-marreveshje-mes-beogradit-dhe-prishtines/20%Monthly2018-06-09 13:52
https://presheva.com/nderron-jete-kryetari-i-ffk-se-dhe-legjenda-e-futbollit-fadil-vokrri/20%Monthly2018-06-09 09:35
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-presheves-ja-thote-troc-bashkesis-islame-dhe-veteraneve-mos-te-percahemi/20%Monthly2018-06-09 09:16
https://presheva.com/vuciqi-nese-nuk-arrijme-marreveshje-me-kosoven-serbine-e-presin-dite-te-veshtira/20%Monthly2018-06-09 08:37
https://presheva.com/lista-me-200-serbe-te-dyshuar-per-krime-lufte-i-jepet-prokurorise-speciale/20%Monthly2018-06-09 08:26
https://presheva.com/fitojme-300-euro-harxhojme-600/20%Monthly2018-06-09 07:00
https://presheva.com/video-iftari-i-organizuar-nga-bashkesia-islame-e-kosoves-dhe-komuna/20%Monthly2018-06-08 19:05
https://presheva.com/video-lajmet-flash-08-06-2018/20%Monthly2018-06-08 16:22
https://presheva.com/shqiptaret-me-te-diskriminuarit-ne-tregun-e-punes-ne-gjermani/20%Monthly2018-06-08 14:24
https://presheva.com/ju-jane-fryre-gishtat-aq-shume-sa-nuk-ju-ben-as-unaza-e-marteses-cfare-fshihet-pas-kesaj-gjendjeje/20%Monthly2018-06-08 14:09
https://presheva.com/fjetja-ne-dhome-me-driten-ndeze-mund-ta-shkaktoje-diabetin/20%Monthly2018-06-08 13:47
https://presheva.com/indeksi-global-i-paqes-kosova-me-e-rrezikuara-ne-rajon/20%Monthly2018-06-08 13:44
https://presheva.com/bechtel-enka-falenderon-qeverine/20%Monthly2018-06-08 13:25
https://presheva.com/nenshkruhet-marreveshja-per-sigurime-sociale-mes-kosoves-dhe-zvicres/20%Monthly2018-06-08 10:04
https://presheva.com/era-istrefi-publikon-kengen-e-re-prisoner/20%Monthly2018-06-08 08:59
https://presheva.com/arrestohet-ne-beograd-ish-snajperisti-serb-qe-mori-pjese-ne-luften-ne-kosove/20%Monthly2018-06-08 08:53
https://presheva.com/mediat-serbeshba-ja-pjese-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-06-08 08:06
https://presheva.com/kosova-kete-vit-ka-shanse-me-te-mira-per-tu-anetaresuar-ne-interpol/20%Monthly2018-06-08 07:43
https://presheva.com/kjo-eshte-keshtjella-luksoze-ku-po-kalon-muajin-e-mjaltit-cifti-mbreteror/20%Monthly2018-06-08 07:35
https://presheva.com/familjaret-e-gylenisteve-ikin-nga-kosova-lypin-azil-ne-gjermani/20%Monthly2018-06-08 07:21
https://presheva.com/stojkoviq-nxenesit-ne-jugun-e-serbise-nuk-mund-te-mesojne-per-biografine-e-hillary-clintonit/20%Monthly2018-06-08 07:12
https://presheva.com/lequipe-liverpool-arrin-marreveshje-per-fekirin/20%Monthly2018-06-08 06:00
https://presheva.com/real-madridi-nuk-po-shqetesohet-per-ronaldon/20%Monthly2018-06-08 05:58
https://presheva.com/profesori-amerikan-parashikon-shqiperine-natyrale-me-ndihmen-e-turqise-shqiptaret-mund-te-marrin-kosoven-dhe-maqedonine/20%Monthly2018-06-08 05:56
https://presheva.com/shmang-tatimin-arrestohet-nje-pronar-i-restoranit/20%Monthly2018-06-08 05:52
https://presheva.com/nga-1-shtatori-ne-te-gjitha-shkollat-me-ditare-elektronik/20%Monthly2018-06-08 05:46
https://presheva.com/zvicer-preshevari-shpetim-arifi-qe-njihet-si-shaqiri-i-vogel/20%Monthly2018-06-07 20:41
https://presheva.com/video-lajmet-flash-07-06-2018/20%Monthly2018-06-07 16:54
https://presheva.com/lulja-qe-cele-sa-here-qe-thirret-ezani/20%Monthly2018-06-07 14:47
https://presheva.com/serbia-ankohet-te-rusia-per-sulmet-ndaj-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2018-06-07 14:05
https://presheva.com/mjeket-e-qkukse-flasin-rreth-terapise-se-kancerit-qe-beri-mrekulli-tek-nje-paciente-amerikane/20%Monthly2018-06-07 13:52
https://presheva.com/nexhmije-pagarusha-rikthehet-ne-duet-me-violete-kukajn/20%Monthly2018-06-07 13:40
https://presheva.com/efj-kerkon-hetime-rreth-vrasjes-se-gazetareve-ne-kosove/20%Monthly2018-06-07 13:34
https://presheva.com/donald-trump-shtron-iftar-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-06-07 12:55
https://presheva.com/hitleri-ka-vrare-nga-11-mije-persona-cdo-dite/20%Monthly2018-06-07 12:03
https://presheva.com/ne-moshen-89-vjecare-ka-nderruar-jete-poeti-i-njohur-dhe-akademiku-shqiptar-mateja-matevski/20%Monthly2018-06-07 11:03
https://presheva.com/frutat-dhe-perimet-qe-ngjasojne-me-organet-e-trupit/20%Monthly2018-06-07 10:40
https://presheva.com/a-do-ta-vesh-fanellen-e-fc-sion-te-zvicres-futbollisti-i-kf-prishtina-u-16-medvegjasi-edison-neziri/20%Monthly2018-06-07 09:52
https://presheva.com/vlora-citaku-i-kerkoi-trump-it-te-takohet-me-thacin/20%Monthly2018-06-07 09:47
https://presheva.com/era-me-fjale-te-embla-dhe-me-shume-emocion-kujton-babain-e-ndjere/20%Monthly2018-06-07 09:39
https://presheva.com/shoqata-vizioni-per-zhvillim-dhe-kooperim-priten-ne-takim-agjencionin-turke-per-bashkepunim-dhe-zhvillim-tika/20%Monthly2018-06-07 09:13
https://presheva.com/rrahja-e-dy-vajzave-serbe-behet-hit-ne-rrjetet-sociale-video/20%Monthly2018-06-07 08:27
https://presheva.com/ja-si-duket-bmw-x5-2019-nga-brenda-dhe-jashte-video/20%Monthly2018-06-07 08:18
https://presheva.com/gjarpri-gjigant-brenda-objektit-te-kek-ut/20%Monthly2018-06-07 08:16
https://presheva.com/dallime-te-medha-ja-ku-eshte-cmimi-me-i-lire-i-derivateve-te-naftes/20%Monthly2018-06-07 08:10
https://presheva.com/selakoviq-sot-ose-neser-do-te-caktohet-data-e-dialogut-serbi-kosove/20%Monthly2018-06-07 08:03
https://presheva.com/sefer-seferi-do-ta-rrahi-tyson-furyn-video/20%Monthly2018-06-07 08:04
https://presheva.com/700-milione-euro-kushton-autostrada-prishtine-shkup/20%Monthly2018-06-07 06:01
https://presheva.com/selimi-kufiri-me-serbine-do-te-jete-pjese-e-marreveshjes-nga-dialogu/20%Monthly2018-06-07 05:57
https://presheva.com/10-diagnozat-me-te-shpeshta-te-pacientave-barerat-qe-shkruhen-me-se-shumti/20%Monthly2018-06-07 05:55
https://presheva.com/lista-serbe-i-papranueshem-bashkimi-doganor-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-06-07 05:36
https://presheva.com/video-lajmet-flash-06-06-2018/20%Monthly2018-06-06 16:06
https://presheva.com/kuvendi-i-kosoves-miraton-ne-shqyrtimin-e-pare-projekt-kodin-penal/20%Monthly2018-06-06 14:30
https://presheva.com/pamje-lufte-kur-serbet-plackitnin-dhe-digjnin-shtepite-e-kosovareve/20%Monthly2018-06-06 14:13
https://presheva.com/apple-do-ta-zbres-cmimin-e-iphone-x/20%Monthly2018-06-06 13:56
https://presheva.com/qeveria-gjate-vitit-2017-mblodhi-1-92-miliard-euro-ndersa-harxhoi-1-84-miliard-euro/20%Monthly2018-06-06 13:50
https://presheva.com/skandali-per-mediat-serbe-webfaqja-zyrtare-e-komunes-se-presheves-vetem-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2018-06-06 13:38
https://presheva.com/presioni-ne-pune-demton-zemren-tuaj/20%Monthly2018-06-06 13:17
https://presheva.com/kete-te-premte-pa-rryme-elektrike-do-te-mbesin-keto-fshatra/20%Monthly2018-06-06 12:46
https://presheva.com/instagram-se-shpejti-do-tju-lejoje-te-postoni-video-qe-zgjasin-deri-ne-nje-ore/20%Monthly2018-06-06 12:21
https://presheva.com/200-milion-euro-zidane-pranon-oferten-nga-katari/20%Monthly2018-06-06 12:10
https://presheva.com/gmail-njofton-perdoruesit-qe-te-kalojne-ne-versionin-e-ri/20%Monthly2018-06-06 12:08
https://presheva.com/cfare-ndoodh-nese-fleni-me-shume-se-zakonisht/20%Monthly2018-06-06 12:02
https://presheva.com/shqiperia-e-gatshme-te-zbatoje-rezolutat-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-06-06 11:55
https://presheva.com/sulmuesi-i-zijadin-seles-alivanoset-ne-gjykate/20%Monthly2018-06-06 11:43
https://presheva.com/mediat-maqedonase-reagojne-keq-ndaj-postimit-te-seferit/20%Monthly2018-06-06 11:19
https://presheva.com/kmdlnj-i-kerkon-mpb-se-zgjidhje-per-preshevaret-e-zhvendosur-ne-kosove/20%Monthly2018-06-06 10:58
https://presheva.com/gjendja-ne-trepce-minatoret-paralajmerojne-eskalim-te-situates/20%Monthly2018-06-06 10:48
https://presheva.com/modeli-i-ri-galaxy-s10-me-tre-kamera/20%Monthly2018-06-06 10:20
https://presheva.com/shprehjet-qe-shqiptaret-nuk-po-i-permendin-me/20%Monthly2018-06-06 09:43
https://presheva.com/spanja-ka-dyshime-ne-bisedimet-kosove-serbi-kerkon-te-jete-pjese-e-tyre/20%Monthly2018-06-06 09:40
https://presheva.com/hyn-ne-fuqi-marreveshja-per-demarkacionin-e-kufirit-kosove-mali-i-zi/20%Monthly2018-06-06 09:32
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-ne-qershor-realizon-seminarin-e-rradhesfjala-sa-njemije-fotografi/20%Monthly2018-06-06 09:21
https://presheva.com/kapet-ne-morine-kosovari-qe-kerkohej-nga-norvegjia/20%Monthly2018-06-06 09:11
https://presheva.com/gjerat-qe-femijet-duhet-ti-mesojne-para-se-ti-mbushin-13-vjet/20%Monthly2018-06-06 08:22
https://presheva.com/juncker-evropianet-duhet-te-ndalen-se-dheni-mesime-te-gjitheve/20%Monthly2018-06-06 07:57
https://presheva.com/po-i-vie-fundi-mashtrimeve-kush-i-kthen-kilometrat-e-veturave-do-te-jete-veper-penale/20%Monthly2018-06-06 06:54
https://presheva.com/levizja-vetevendosje-e-quan-joserioze-oferten-e-ahmetit-per-prishtinen/20%Monthly2018-06-06 06:12
https://presheva.com/mustafa-ftoj-qytetaret-te-therrasin-me-nje-ze-duam-clirimin-e-presheves/20%Monthly2018-06-05 17:16
https://presheva.com/video-lajmet-flash-05-06-2018/20%Monthly2018-06-05 16:02
https://presheva.com/lrpdsh-e-mustafa-eshte-veteran-i-mashtrimeve-dhe-hajnise/20%Monthly2018-06-05 15:52
https://presheva.com/ragmi-mustafa-pdsh-e-quan-kryetarin-e-komunes-arifi-si-dhe-kryetarin-e-kuvendit-salihu-kryemashtrues/20%Monthly2018-06-05 15:00
https://presheva.com/si-te-veproni-nese-kafshoheni-nga-gjarpri/20%Monthly2018-06-05 13:18
https://presheva.com/rastet-kur-duhet-ta-shmangni-kamomilin/20%Monthly2018-06-05 12:15
https://presheva.com/live-seanca-e-kuvendit-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-06-05 09:58
https://presheva.com/kjo-eshte-lista-e-klauzolave-te-lojtareve-te-barcelones-messi-me-i-shtrenjti/20%Monthly2018-06-05 09:43
https://presheva.com/nena-qe-humbi-7-femijet-e-saj/20%Monthly2018-06-05 09:13
https://presheva.com/bosnja-prodhon-kepuce-adidas-per-kupen-e-botes/20%Monthly2018-06-05 09:06
https://presheva.com/te-enjten-fillon-lobimi-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-06-05 09:00
https://presheva.com/si-cdo-vit-gold-ag-shperndan-iftar-per-ramazan/20%Monthly2018-06-05 08:41
https://presheva.com/komuna-e-bujanocit-ndan-500-mije-dinare-ushtrise-tokesore-gjarperinjte-nuk-kalojne/20%Monthly2018-06-05 08:32
https://presheva.com/deputetja-e-aak-se-kosoven-nuk-mund-ta-ndalin-zyrtaret-qe-i-kane-sherbyer-millosheviqit/20%Monthly2018-06-05 08:30
https://presheva.com/a-do-tja-fal-kosova-serbise-edhe-liqenin-e-ujmanit/20%Monthly2018-06-05 08:25
https://presheva.com/konkurs-mjete-financiare-per-organizata-sportive-dhe-ojq-dokumente/20%Monthly2018-06-05 09:14
https://presheva.com/protesta-per-rritjen-e-cmimit-te-naftes-ja-sa-kerkohet-te-kushtoj-nafta-dhe-benzina/20%Monthly2018-06-05 06:14
https://presheva.com/ne-beograd-kerkohet-referendum-per-kosoven-dhe-arrestim-i-komandanteve-te-uck-se/20%Monthly2018-06-05 06:01
https://presheva.com/zyrtare-4-shqiptare-ne-ekipin-e-zvicres-per-boterorin-rusia-2018/20%Monthly2018-06-05 05:59
https://presheva.com/kush-jane-pretendentet-per-kepucen-e-arte-ne-boteror/20%Monthly2018-06-05 05:55
https://presheva.com/familja-nga-breznica-u-tentua-te-plackitet-nga-persona-te-maskuar-si-polic/20%Monthly2018-06-05 05:47
https://presheva.com/flet-ambasadori-i-kosoves-qe-midis-beogradit-mban-ne-zyre-fotografine-e-thacit-dhe-flamurin-e-kosoves/20%Monthly2018-06-04 22:39
https://presheva.com/vuciq-e-mohon-prezencen-e-ushtareve-serbe-ne-kufirin-me-kosoven/20%Monthly2018-06-04 20:02
https://presheva.com/puka-mirepret-talentet-e-reja-lugina-e-presheves-pjesemarrese/20%Monthly2018-06-04 19:56
https://presheva.com/haradinaj-kosova-lufton-ekstremizmin/20%Monthly2018-06-04 19:47
https://presheva.com/borisov-ne-shqiperi-dy-tre-vende-te-be-jane-skeptike-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2018-06-04 19:43
https://presheva.com/gjyste-vulaj-akuzon-rita-oren-per-vjedhje/20%Monthly2018-06-04 18:11
https://presheva.com/video-lajmet-flash-04-06-2018/20%Monthly2018-06-04 15:59
https://presheva.com/perfundon-festivali-i-kenges-per-femije-gezimi-yne/20%Monthly2018-06-04 12:27
https://presheva.com/unioni-evropian-eupro-hap-konkurs-per-biznese-mikro-ndermarrje-dhe-ndermarrje-te-vogla/20%Monthly2018-06-04 11:51
https://presheva.com/ushtaret-izraelit-vrane-infermieren-palestineze/20%Monthly2018-06-04 11:04
https://presheva.com/zhdukja-e-pilotit-nga-presheva-sinan-vitija/20%Monthly2018-06-04 11:04
https://presheva.com/zjarri-kaplon-fushat-ne-hyrje-te-presheves/20%Monthly2018-06-04 10:19
https://presheva.com/nga-kosova-ne-shba-per-diplomimin-e-te-birit-historia-prekese-e-ushtarit-amerikan/20%Monthly2018-06-04 08:50
https://presheva.com/a-do-te-shkarkohet-panucci/20%Monthly2018-06-04 08:45
https://presheva.com/shaqiri-brazili-favorit/20%Monthly2018-06-04 08:44
https://presheva.com/lojtaret-e-real-madridit-e-duan-neymarin/20%Monthly2018-06-04 08:42
https://presheva.com/vulin-i-reagon-haradinajt-per-deklaraten-e-pajtimit-me-serbine/20%Monthly2018-06-04 08:22
https://presheva.com/amerika-nuk-i-ka-kerkuar-zyrtarisht-serbise-ta-njoh-kosoven-thote-drecun/20%Monthly2018-06-04 08:03
https://presheva.com/gjorgjeviq-negociata-me-turqine-per-investimet-e-reja-ne-serbine-jugore/20%Monthly2018-06-04 06:48
https://presheva.com/video-qe-po-trondit-shqipataret-keshtu-mashtrojn/20%Monthly2018-06-04 06:11
https://presheva.com/video-nata-finale-e-festivalit-per-femije-gezimi-yne-2018/20%Monthly2018-06-03 21:59
https://presheva.com/pajtim-apo-njohje-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-06-03 17:15
https://presheva.com/haradinaj-paralajmeron-pajtim-me-serbine-per-te-ecur-perpara/20%Monthly2018-06-03 08:44
https://presheva.com/flet-gjilanasi-qe-humbi-mijera-euro-ne-bastore-mendova-vetevrasjen/20%Monthly2018-06-03 08:42
https://presheva.com/dobercani-qe-konsiderohet-fshati-me-i-paster-ne-kosove-video/20%Monthly2018-06-03 08:39
https://presheva.com/pritje-te-gjata-ne-piken-e-kalimit-kufitar-ne-merdare/20%Monthly2018-06-03 08:37
https://presheva.com/rita-ora-jep-mesazhin-emocionues-para-koncertit-ne-tirane/20%Monthly2018-06-03 08:09
https://presheva.com/gazeta-serbe-hapa-te-thjeshte-drejt-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2018-06-03 08:05
https://presheva.com/video-nata-e-dyte-e-festivalit-per-femije-gezimi-yne-2018/20%Monthly2018-06-02 21:45
https://presheva.com/mustafa-beogradi-te-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-06-02 16:45
https://presheva.com/kosove-u-lind-ne-burg-ne-serbi-u-rrit-e-perndjekur-jeton-e-harruar/20%Monthly2018-06-02 08:34
https://presheva.com/ne-koncul-kapen-dy-shtetas-kosovare-me-4-kg-mariuhane/20%Monthly2018-06-02 08:31
https://presheva.com/terminet-tek-mjeku-edhe-nepermjet-aplikacionit-ne-telefonin-mobil-foto/20%Monthly2018-06-01 23:00
https://presheva.com/video-lajmet-flash-01-06-2018/20%Monthly2018-06-01 17:16
https://presheva.com/1-qershori-nga-shoqata-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara-ne-presheve/20%Monthly2018-06-01 17:32
https://presheva.com/%e2%80%8bprofili-i-njaziut-kusheririt-te-hashim-thacit-qe-emerua-u-d-i-drejtorit-ne-kek/20%Monthly2018-06-01 13:07
https://presheva.com/kurti-flet-per-kusheririn-e-thacit-qe-u-emerua-drejtor-i-perkohshem/20%Monthly2018-06-01 12:57
https://presheva.com/nderron-jete-i-riu-hysen-asllani-nga-fshati-stanec-ne-kanada/20%Monthly2018-06-01 12:51
https://presheva.com/kopshtet-ilegale-para-kafiterive-ne-bujanoc-nuk-u-larguan-qe-mos-te-iritohen-qytetaret/20%Monthly2018-06-01 08:46
https://presheva.com/shqiprim-arifi-priti-ne-kabinetin-e-tij-nxenesit-te-cilet-korren-sukses-ne-nje-olimpiad-nderkombetare-ne-melk-te-austrise/20%Monthly2018-06-01 08:43
https://presheva.com/kurti-ne-do-jemi-qeverisja-e-ardhshme-psd-merr-2-per-qind/20%Monthly2018-06-01 08:27
https://presheva.com/kapen-ne-koncul-dy-kosovare-me-4-kilogram-marihuane-foto/20%Monthly2018-06-01 08:23
https://presheva.com/reperi-kosovar-kritikon-koleget-e-tij-mos-perdorni-fjale-serbe-ne-kenge/20%Monthly2018-06-01 08:22
https://presheva.com/danimarka-ndalon-burken-behet-vendi-i-peste-ne-bote/20%Monthly2018-06-01 08:17
https://presheva.com/presheva-dhe-bujanoci-me-rrogat-me-te-vogla-ne-rrethin-e-pcinjes/20%Monthly2018-06-01 08:16
https://presheva.com/zbardhet-pasuria-e-edi-rames-ja-si-ndryshuan-te-ardhurat-dhe-pronat-kur-ishte-kryetar-bashkie-dhe-pasi-u-be-kryeminister/20%Monthly2018-06-01 08:10
https://presheva.com/skema-e-pastrimit-te-parave-te-politikaneve-kosovare/20%Monthly2018-06-01 08:04
https://presheva.com/shume-aktakuza-per-korrupsion-perfundojne-te-pabaza/20%Monthly2018-06-01 07:57
https://presheva.com/haradinaj-sot-serish-ne-interpelance/20%Monthly2018-06-01 07:49
https://presheva.com/nje-syfyr-me-minatoret-e-trepces-800-metra-nen-toke-video/20%Monthly2018-06-01 07:44
https://presheva.com/policja-serbe-e-kosoves-qe-flet-rrjedhshem-gjuhen-shqipe-video/20%Monthly2018-06-01 07:41
https://presheva.com/kerkesa-e-perezit-detyroi-zidane-qe-te-largohet/20%Monthly2018-06-01 07:39
https://presheva.com/ja-prej-kur-mund-te-vozitni-130-km-h-ne-autostrade/20%Monthly2018-06-01 06:30
https://presheva.com/vuciq-per-le-monde-serbia-nuk-ka-te-ardhme-pa-e-zgjidhur-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2018-06-01 05:42