XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/video-lajmet-flash-31-07-2018/20%Monthly2018-07-31 16:34
https://presheva.com/misioni-i-shkendise-rundi-i-trete-ne-europa-league/20%Monthly2018-07-31 12:41
https://presheva.com/parandaloni-renien-e-flokeve-me-masken-me-banane/20%Monthly2018-08-01 08:02
https://presheva.com/miliarda-euro-deme-shkaktar-moti-i-thate-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-31 12:16
https://presheva.com/flaka-krelani-sot-publikon-kengen-e-re/20%Monthly2018-08-01 08:03
https://presheva.com/stankoviq-shqiptaret-nga-jugu-i-serbise-i-keqinterpretojne-marreveshjet/20%Monthly2018-07-31 11:21
https://presheva.com/thaci-ndryshon-strategjine-ska-force-qe-na-detyron-te-flasim-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-31 10:52
https://presheva.com/mediat-serbe-londra-po-tenton-ta-bllokoje-debatin-per-kosoven-ne-keshill-te-sigurimit/20%Monthly2018-07-31 10:49
https://presheva.com/sporti-gjate-veres-ul-stresin-dhe-kilogramet-e-tepert/20%Monthly2018-08-01 08:04
https://presheva.com/ngritet-padi-penale-kunder-tre-personave-nga-kumanova/20%Monthly2018-07-31 10:21
https://presheva.com/bien-cmimet-e-naftes/20%Monthly2018-08-01 08:04
https://presheva.com/fushata-e-referendumit-ne-maqedoni-fillon-me-10-shtator/20%Monthly2018-07-31 10:05
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-higuain-ne-milan-per-54-milione/20%Monthly2018-07-31 09:43
https://presheva.com/spunon-kush-per-200-euro-ne-maqedoni/20%Monthly2018-07-31 09:40
https://presheva.com/collaku-ne-bruksel-do-te-diskutohet-per-ceshtjen-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-07-31 09:09
https://presheva.com/thaci-therret-serish-konference-per-media/20%Monthly2018-07-31 09:02
https://presheva.com/lista-serbe-jemi-opozite-ne-kuvend-ska-rendesi-se-ku-ulemi/20%Monthly2018-07-31 08:33
https://presheva.com/serbet-e-kosoves-nuk-po-e-paguajne-tatimin-ne-prone/20%Monthly2018-07-31 08:22
https://presheva.com/sot-varroset-aktori-dhe-regjisori-bekim-lumi/20%Monthly2018-08-01 08:06
https://presheva.com/presidenca-thote-se-gjoja-ne-bruksel-do-te-kerkohen-te-drejta-per-luginen-por-jo-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2018-07-31 07:07
https://presheva.com/aliu-lugines-u-jane-dhene-shpresa-te-rrejshme-nga-kosova/20%Monthly2018-07-31 06:48
https://presheva.com/bushati-shkembimi-i-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise-eshte-ne-kundershtim-me-perpjekjet-qe-jane-bere-ne-ballkan/20%Monthly2018-07-31 06:47
https://presheva.com/serbia-po-shkele-marreveshjen-per-levizje-te-lire-dhe-per-vizitat-e-zyrtareve-te-kosoves-ne-territorin-e-shtetit-serb/20%Monthly2018-07-31 06:18
https://presheva.com/ministri-serb-e-papranueshme-ideja-per-shkembimin-e-territoreve-me-kosoven/20%Monthly2018-07-31 06:13
https://presheva.com/video-lajmet-flash-30-07-2018/20%Monthly2018-07-30 16:19
https://presheva.com/pamje-nga-vila-luksoze-e-amit-dhe-ermalit/20%Monthly2018-07-30 14:51
https://presheva.com/nje-smoothie-jeshile-e-shendetshme-per-te-nisur-diten/20%Monthly2018-07-30 14:22
https://presheva.com/daciq-tregon-se-cili-zyrtar-e-ndryshoi-qasjen-per-kosoven-ne-shba/20%Monthly2018-07-30 14:17
https://presheva.com/aksident-me-te-lenduar-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-30 14:08
https://presheva.com/mal-i-zi-dy-te-vdekur-dhe-disa-te-lenduar/20%Monthly2018-07-30 14:00
https://presheva.com/shqiperia-nder-shtate-vendet-europiane-me-nivelin-me-te-ulet-te-vdekshmerise/20%Monthly2018-07-30 13:25
https://presheva.com/liburn-aliu-lugina-e-presheves-po-zbrazet/20%Monthly2018-07-30 12:43
https://presheva.com/serbet-e-veriut-kane-paketuar-valixhet-ndarja-do-te-thote-lufte/20%Monthly2018-07-30 12:18
https://presheva.com/me-30-shtator-referendumi-per-emrin-e-maqedonise/20%Monthly2018-07-30 12:14
https://presheva.com/shtepia-e-kultures-ne-presheve-organizon-per-bashkeatdhetaret-tane-ditet-e-mergates/20%Monthly2018-07-30 11:48
https://presheva.com/bad-romance-e-lady-gagas-videoklipi-i-shekullit-sipas-billboardit/20%Monthly2018-08-01 08:07
https://presheva.com/turqia-e-deshiron-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-30 10:45
https://presheva.com/plani-per-shkembimin-e-nje-pjese-te-veriut-me-nje-pjese-te-lugines/20%Monthly2018-07-30 10:43
https://presheva.com/thaci-nuk-e-mohon-mundesine-per-shkembim-territoresh-sflet-per-gazivoden/20%Monthly2018-07-30 10:36
https://presheva.com/kurti-serbia-eshte-e-varur-ne-tri-ceshtje-nga-kosova-ato-duhet-shfrytezuar/20%Monthly2018-07-30 10:23
https://presheva.com/luiz-zbulon-te-ardhmen/20%Monthly2018-07-30 10:20
https://presheva.com/simpotoma-te-menopauzes-qe-duhet-ti-dini/20%Monthly2018-08-01 08:07
https://presheva.com/dy-persona-te-lenduar-ne-kline/20%Monthly2018-07-30 09:34
https://presheva.com/kosova-po-nderton-uren-me-te-gjate-ne-ballkan/20%Monthly2018-07-30 09:30
https://presheva.com/kosove-opozita-ta-mbeshtese-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-30 09:10
https://presheva.com/i-biri-i-ukshin-hotit-dua-te-di-ku-e-kam-babin/20%Monthly2018-07-30 09:01
https://presheva.com/momenti-kur-17-vjecarja-nga-palestina-i-bie-shuplake-ushtarit-te-izraelit/20%Monthly2018-07-30 08:57
https://presheva.com/gjuriq-udhezon-lideret-kosovare-se-si-mund-te-hyjne-ne-serbi/20%Monthly2018-07-30 08:47
https://presheva.com/dita-boterore-kunder-trafikimit-me-njerez-2/20%Monthly2018-07-30 08:27
https://presheva.com/vdes-regjisori-kosovar-bekim-lumi/20%Monthly2018-07-30 08:19
https://presheva.com/ovl-e-uck-se-nuk-do-shkembim-te-territoreve-me-serbine/20%Monthly2018-07-30 06:39
https://presheva.com/stafanoviq-policia-nuk-do-te-lejoj-kosovaret-te-kene-adresa-fiktive-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2018-07-30 06:18
https://presheva.com/perfshirja-e-lugines-ne-dialog-zvogelon-ambiciet-e-serbise-rreth-asociacionit/20%Monthly2018-07-29 21:43
https://presheva.com/kapet-preshevari-qe-i-plackiti-ne-oher-japonezit-teknologji-me-vlere-5000-euro/20%Monthly2018-07-29 20:57
https://presheva.com/vatra-paralajmerohet-edhe-copetimi-i-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-07-29 13:11
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-slloveni-vdes-nje-mergimtar-dhe-nje-tjeter-i-lenduar/20%Monthly2018-07-29 08:32
https://presheva.com/pika-kufitare-kapi-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-gati-por-shapet-video/20%Monthly2018-07-29 08:29
https://presheva.com/shtatorja-e-skenderbeut-do-te-vendoset-ne-qender-te-ulqinit/20%Monthly2018-07-29 08:25
https://presheva.com/diaspora-si-kulete-burimi-kryesor-i-te-ardhurave-per-familjet-kosovare/20%Monthly2018-07-29 08:24
https://presheva.com/ja-si-po-qarkullojne-parate-e-falsifikuara-ne-kosove/20%Monthly2018-07-29 08:21
https://presheva.com/pacolli-ndarja-e-kosoves-do-te-ishte-shkelje-e-sovranitetit/20%Monthly2018-07-29 08:19
https://presheva.com/nese-shkohet-ne-ndarjen-e-kosoves-dem-i-pare-kolateral-do-te-jete-maqedonia/20%Monthly2018-07-28 06:15
https://presheva.com/shekerinska-ti-jepet-fund-ndikimit-te-biznesit-ndaj-funksionimit-te-partive-politike/20%Monthly2018-07-27 14:28
https://presheva.com/sallate-angleze-me-patate/20%Monthly2018-08-01 08:08
https://presheva.com/lopetegui-gjen-zevendesuesin-e-ronaldos/20%Monthly2018-07-27 13:46
https://presheva.com/gjilani-do-te-behet-me-festival-muzikor/20%Monthly2018-07-27 13:44
https://presheva.com/keshilla-si-te-humbni-peshe-nga-konsumimi-i-ujit/20%Monthly2018-07-27 13:41
https://presheva.com/elvana-gjata-rrezohet-nga-shkallet-e-avionit/20%Monthly2018-07-27 13:34
https://presheva.com/prej-gostivari-ne-istran/20%Monthly2018-07-27 13:26
https://presheva.com/nderron-jete-nje-tjeter-shtetas-shqiptar-nga-zjarri-ne-athine/20%Monthly2018-07-27 13:24
https://presheva.com/nica-kerkon-10-milione-euro-per-balotellin/20%Monthly2018-07-27 13:18
https://presheva.com/mbi-800-kandidat-serbe-kane-aplikuar-ne-konkursin-per-police-te-kosoves/20%Monthly2018-07-27 13:07
https://presheva.com/vdes-gruaja-me-e-vjeter-ne-bote-ja-sa-vjece-ishte/20%Monthly2018-07-27 13:01
https://presheva.com/pa-rryme-elektrike-do-te-mbeten-keto-fshatra-4/20%Monthly2018-07-27 12:29
https://presheva.com/mediat-serbe-gjarpri-provokon-serbine-ska-ndarje-te-kosoves-dhe-per-luginen-vendoset-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-27 12:04
https://presheva.com/ushqimet-e-shendetshme-per-ne-plazh/20%Monthly2018-07-27 10:11
https://presheva.com/sot-teuta-ka-ditelindjen/20%Monthly2018-07-27 10:11
https://presheva.com/sheshel-alarmon-serbet-shqiptaret-po-pergatisin-sulm-duan-ta-okupojne-vranjen/20%Monthly2018-07-27 10:05
https://presheva.com/mbreti-i-facebook-humb-100-miliarde-dollare-zuckerberg-sheh-humneren/20%Monthly2018-07-27 09:53
https://presheva.com/vucic-ne-fund-te-shtatorit-do-ti-drejtohem-hapur-serbeve-per-kosoven/20%Monthly2018-07-27 09:06
https://presheva.com/gold-ag-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-adem-demacit/20%Monthly2018-07-27 08:52
https://presheva.com/shpallet-ne-kerkim-punonjesi-shqiptar-i-bankes-ne-angli/20%Monthly2018-07-27 08:50
https://presheva.com/daciq-flet-per-takimin-me-keshilltarin-e-trump-te-cilit-i-shpalosi-planin-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-27 08:18
https://presheva.com/huawei-me-smartphone-te-palosshem-me-shpejte-se-samsung/20%Monthly2018-07-27 08:10
https://presheva.com/kur-bashkeshortja-e-adem-demacit-rrefeu-sfidat-e-familjes/20%Monthly2018-07-27 08:03
https://presheva.com/malcom-prezantohet-te-barcelona/20%Monthly2018-07-27 08:00
https://presheva.com/vuciq-te-gjithe-serbet-e-dine-se-e-kane-humbur-kosoven/20%Monthly2018-07-27 07:57
https://presheva.com/gjendet-bakteria-mbyllet-reparti-i-ortopedise-ne-vranje/20%Monthly2018-07-27 05:55
https://presheva.com/vuciq-nese-nuk-rikufizohemi-me-shqiptaret-pas-40-viteve-do-te-duhet-ta-mbrojme-vranjen/20%Monthly2018-07-27 05:45
https://presheva.com/shqiprim-arifi-baca-adem-ishte-frymezim-ne-levizjen-e-rezistences-dhe-realizimit-te-aspiratave-kombetare/20%Monthly2018-07-26 19:59
https://presheva.com/nderron-jete-adem-demaci/20%Monthly2018-07-26 16:34
https://presheva.com/neser-eklipsi-me-i-gjate-henor-i-shekullit-te-21-te/20%Monthly2018-07-26 14:36
https://presheva.com/thaci-nuk-do-te-kete-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2018-07-26 14:09
https://presheva.com/25-kompanite-gjigante-qe-kane-me-shume-para-se-nje-shtet-i-tere/20%Monthly2018-07-26 14:01
https://presheva.com/lugina-e-presheves-kerkon-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2018-07-26 13:45
https://presheva.com/abazi-ka-nje-keshille-per-perfaqesuesit-e-lugines-se-presheves-pas-takimit-te-tyre-me-hashim-thacin/20%Monthly2018-07-26 13:37
https://presheva.com/albulena-haxhiu-e-quan-presidentin-hajn-na-i-vodhi-mysafiret-nga-presheva/20%Monthly2018-07-26 13:26
https://presheva.com/haradinaj-kosova-e-vogel-nuk-mund-te-ndahet/20%Monthly2018-07-26 13:22
https://presheva.com/thaci-ua-kujton-lidereve-te-lugines-se-presheves-e-respektojme-teresine-territoriale-te-serbise/20%Monthly2018-07-26 13:19
https://presheva.com/marramendja-lidhet-me-crregullimet-mendore/20%Monthly2018-07-26 12:57
https://presheva.com/thaci-nuk-mund-ti-mbyllim-syte-para-padrejtesive-qe-serbia-mund-tua-beje-qytetareve-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-07-26 12:42
https://presheva.com/kryetari-i-izraelit-ne-serbi-falenderohet-qe-se-ka-njohur-kosoven/20%Monthly2018-07-26 12:35
https://presheva.com/vetem-42-per-qind-e-serbeve-perkrahin-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-26 11:42
https://presheva.com/julian-deda-mos-u-beni-pjese-e-tepsise-mashtruese-dhe-propagandes-se-ndyre/20%Monthly2018-07-26 11:25
https://presheva.com/facebook-humb-150-miliarde-dollare/20%Monthly2018-07-26 11:15
https://presheva.com/pagesa-ne-autostrada-me-pos-terminale-te-kartelave-pa-kontakt-per-te-kaluar-me-shpejte/20%Monthly2018-07-26 10:38
https://presheva.com/arber-zeneli-kerkohet-nga-fiorentina/20%Monthly2018-07-26 10:02
https://presheva.com/70-perqind-e-projekteve-ne-komunen-e-presheves-jane-te-kontraktuara-nga-kompania-qe-prolongon-perfundimin-e-rruges-karposh/20%Monthly2018-07-26 09:43
https://presheva.com/prolongimi-i-projektit-ne-rrugen-karposh-keto-jane-mekanizmat-e-komunes-per-perfundimin-e-projektit/20%Monthly2018-07-26 09:38
https://presheva.com/shtate-vjet-nga-renia-e-enver-zymberit/20%Monthly2018-07-26 09:23
https://presheva.com/amerika-ka-punesuar-20-mije-serbe/20%Monthly2018-07-26 09:42
https://presheva.com/serbia-lobon-per-ndarjen-ne-washington-edhe-pacolli-merre-pjese/20%Monthly2018-07-26 09:42
https://presheva.com/mesazhi-emocionuesi-i-te-dashurit-per-jennifer-lopez-ne-diten-e-lindjes/20%Monthly2018-07-26 08:25
https://presheva.com/aksident-i-tmerrshem-ne-ulqin-vdes-19-vjecari/20%Monthly2018-07-26 08:10
https://presheva.com/vuciq-vjen-ne-kosove/20%Monthly2018-07-26 07:59
https://presheva.com/simiq-vuciq-na-tha-se-nuk-ka-zgjidhje-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-26 07:30
https://presheva.com/cavani-ne-listen-e-deshirave-te-realit/20%Monthly2018-07-26 06:47
https://presheva.com/mushkolaj-opsioni-i-ndarjes-se-kosoves-eshte-ne-tavoline-video/20%Monthly2018-07-26 06:33
https://presheva.com/ahmeti-po-na-ofrohen-dy-opsione-shkembim-territoresh-ose-defunksionalizim-i-shtetit/20%Monthly2018-07-26 06:22
https://presheva.com/rexhep-qosja-i-pari-hodhi-idene-per-shkembim-territoresh-me-serbine-video/20%Monthly2018-07-26 06:19
https://presheva.com/nga-dialogu-teknik-tek-opsioni-i-ndarjes/20%Monthly2018-07-26 06:14
https://presheva.com/administrata-e-donald-trump-mbeshtet-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-26 06:05
https://presheva.com/konferenca-per-media-e-kryetarit-te-komunes-shqiprim-arifi/20%Monthly2018-07-25 18:16
https://presheva.com/lista-srpska-ne-beograd-per-konsultime-me-vuciqin/20%Monthly2018-07-25 14:42
https://presheva.com/pa-rryme-elektrike-do-te-mbetet-rrethi-i-karadakut/20%Monthly2018-07-25 14:36
https://presheva.com/vuciq-ska-propozim-per-kosoven-spo-mund-te-merrem-vesh-me-shqiptaret/20%Monthly2018-07-25 14:33
https://presheva.com/opinion-a-jane-shqiptaret-racista/20%Monthly2018-07-25 14:19
https://presheva.com/arrestohen-dy-doganiere-ne-presheve-per-shkak-te-korrupsionit/20%Monthly2018-07-25 14:15
https://presheva.com/projekti-tek-rruga-karposh-sabotohet-nga-opozita-punekryeresi-ne-ndikim-politik/20%Monthly2018-07-25 13:30
https://presheva.com/vullnetaret-lehtesojne-punet-e-bashkeatedhetareve-ne-komune/20%Monthly2018-07-25 11:52
https://presheva.com/simptomat-e-parat-te-tumorit-ne-tru/20%Monthly2018-07-25 11:04
https://presheva.com/si-te-bllokoni-mesazhet-nga-nje-numer-te-padeshiruar-ne-iphone/20%Monthly2018-07-25 10:55
https://presheva.com/rreziqet-nga-ushqimi-vegjetarian/20%Monthly2018-07-25 10:48
https://presheva.com/nostalgjia-e-vuciqit-per-titon/20%Monthly2018-07-25 10:27
https://presheva.com/peshkopi-serb-ndarja-e-kosoves-na-con-ne-nje-eksod-te-ri/20%Monthly2018-07-25 10:17
https://presheva.com/keke-ndalohet-ne-emiratet-e-bashkuara/20%Monthly2018-07-25 10:15
https://presheva.com/kaosi-ne-rrugen-karposhreagon-kryetari-i-komunes-shqiprim-arifi/20%Monthly2018-07-25 10:13
https://presheva.com/zjarri-ne-greqi-me-77-te-vdekur-dhe-mbi-180-te-plagosur/20%Monthly2018-07-25 08:32
https://presheva.com/ndarja-e-re-e-kosoves-e-nderlidhur-me-copetimin-e-lugines-se-presheves-si-fatkeqesi-e-radhes-2/20%Monthly2018-07-25 08:20
https://presheva.com/kryetari-i-boshnjakeve-ne-serbi-cmend-serbine-kosova-pune-e-kryer/20%Monthly2018-07-25 08:16
https://presheva.com/kokaine-ne-palester-arrestohet-43-vjecari-ne-berat/20%Monthly2018-07-25 08:09
https://presheva.com/dy-persona-te-vdekur-dhe-dy-te-plagosur-ne-bregdetin-e-ulqinit/20%Monthly2018-07-24 20:29
https://presheva.com/banoret-e-karaceves-largojne-tabelen-e-vendosur-nga-kfori-afer-serbise/20%Monthly2018-07-24 17:35
https://presheva.com/thaci-kosova-gjithmone-do-te-interesohet-per-shqiptaret-qe-jetojne-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2018-07-24 17:28
https://presheva.com/kjo-do-te-jete-rroga-mesatare-ne-serbi/20%Monthly2018-07-24 17:18
https://presheva.com/forcat-ajrore-te-ushtrise-amerikane-do-te-mbajne-koncert-ne-presheve/20%Monthly2018-07-24 17:10
https://presheva.com/ankohen-qytetaret-gjendje-kaotike-ne-rrugen-karposh-foto%e2%80%a9%e2%80%a9%e2%80%a9/20%Monthly2018-07-24 17:10
https://presheva.com/ndarja-e-re-e-kosoves-e-nderlidhur-me-copetimin-e-lugines-se-presheves-si-fatkeqesi-e-radhes/20%Monthly2018-07-24 13:53
https://presheva.com/ceshtja-e-presheves-rrezikohet-te-kete-fatin-historik-sikurse-historia-e-alsace-lorraine/20%Monthly2018-07-24 08:39
https://presheva.com/zbulohet-harta-qe-serbet-kane-bere-gati-per-ndarjen-e-kosoves-2/20%Monthly2018-07-24 06:40
https://presheva.com/serwer-propozimi-serb-per-ndarjen-e-kosoves-e-turpshme/20%Monthly2018-07-24 06:38
https://presheva.com/krahina-e-pusta-rekes-ne-serbi-dikur-shqiptare/20%Monthly2018-07-24 06:28
https://presheva.com/haradinaj-lutfi-haziri-synon-votat-e-preshevareve/20%Monthly2018-07-24 06:26
https://presheva.com/ne-serbi-dalin-me-propozim-per-ndarjen-e-kosoves-i-duan-4-komunat-veriore/20%Monthly2018-07-23 14:51
https://presheva.com/maqedonia-pret-qe-kosova-te-heq-doganen-per-produktet-bujqesore/20%Monthly2018-07-23 14:41
https://presheva.com/xhaferi-kerkon-pergjegjesi-nga-rtvm-per-demet-materiale-ndaj-kuvendit/20%Monthly2018-07-23 14:07
https://presheva.com/stadiumi-i-prishtines-emerohet-fadil-vokrri/20%Monthly2018-07-23 13:51
https://presheva.com/vartesi-i-gjuriqit-thote-se-pacolli-u-pasurua-ne-kohe-tranzicioni-sguxon-ta-permende-rusine/20%Monthly2018-07-23 13:45
https://presheva.com/kryetari-arifi-i-pakenaqur-me-dinamiken-e-projekteve-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2018-07-23 12:48
https://presheva.com/hani-peshk-per-jete-me-te-gjate/20%Monthly2018-07-23 12:15
https://presheva.com/mbahet-mbledhja-e-v-te-e-keshillit-komunal-ne-presheve/20%Monthly2018-07-23 12:11
https://presheva.com/korab-shaqiri-sot-feston-ditelindjen-nuk-merr-asnje-urim-nga-bashkeshortja/20%Monthly2018-07-23 12:08
https://presheva.com/serbia-falenderon-kilin-qe-se-njeh-kosoven/20%Monthly2018-07-23 11:54
https://presheva.com/gjeniu-11-vjecar-i-sapodiplomuar-endrra-ime-tu-vertetoje-njerezve-ekzistencen-e-zotit/20%Monthly2018-07-23 11:47
https://presheva.com/beteja-me-serbine-per-njohjet-haradinaj-ne-zyre-te-pacolli/20%Monthly2018-07-23 11:42
https://presheva.com/cmime-te-reja-te-derivateve-te-naftes-ne-maqedoni/20%Monthly2018-07-23 11:41
https://presheva.com/dieta-uje-me-limon-dhe-fara-lini/20%Monthly2018-07-23 11:34
https://presheva.com/pritje-te-gjata-ne-merdare/20%Monthly2018-07-23 11:30
https://presheva.com/paradoks-shqiptaret-ikin-jashte-me-pushime-vendi-mbushet-me-te-huaj/20%Monthly2018-07-23 11:25
https://presheva.com/haxhileret-me-bicikleta-nga-tetova-arrijne-ne-kufirin-e-arabise-saudite/20%Monthly2018-07-23 10:05
https://presheva.com/kadri-veseli-laun-futboll-me-femra/20%Monthly2018-07-23 09:43
https://presheva.com/gazeta-serbe-konflikfti-thaci-haradinaj-coi-ne-vrasjen-e-ivanoviqit-plani-i-tyre/20%Monthly2018-07-23 09:31
https://presheva.com/eksperti-serb-shba-nuk-e-do-ndarjen-e-kosoves-por-as-nuk-e-perjashton-ate/20%Monthly2018-07-23 09:23
https://presheva.com/gjermania-lehteson-procedurat-per-fuqine-punetore-nga-jashte-vendit/20%Monthly2018-07-23 09:21
https://presheva.com/tadic-e-fyen-keq-vuciqin-per-kosoven/20%Monthly2018-07-23 08:37
https://presheva.com/8-vjecari-vozite-veturen-120kmh-ne-magjistrale-tejkalon-nje-kamion/20%Monthly2018-07-23 08:25
https://presheva.com/trump-kercenon-iranin/20%Monthly2018-07-23 08:23
https://presheva.com/vuciq-ne-e-kemi-vulosur-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-07-23 08:14
https://presheva.com/real-madrid-transferon-kete-futbollist/20%Monthly2018-07-23 08:03
https://presheva.com/ky-eshte-kosovari-me-pafat-ne-zvicer/20%Monthly2018-07-23 06:16
https://presheva.com/kryetari-i-mitrovices-kundershton-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-23 06:14
https://presheva.com/97412/20%Monthly2018-07-23 06:07
https://presheva.com/humben-jeten-tre-haracinas-pas-perplasjes-se-trenit-me-veturen-ne-rramanli-te-kumanoves/20%Monthly2018-07-22 20:57
https://presheva.com/per-gjashte-muaj-kater-foshnje-te-braktisura-ne-prizren/20%Monthly2018-07-22 09:50
https://presheva.com/mbahet-promovimi-i-librit-nenes-i-autores-preshevare-antigona-jusufi/20%Monthly2018-07-22 08:37
https://presheva.com/cilat-jane-5-profesionet-me-te-paguara-ne-maqedoni/20%Monthly2018-07-21 11:35
https://presheva.com/autoritetet-serbe-refuzojne-viziten-zyrtare-te-pacollit-ne-novi-pazar/20%Monthly2018-07-21 11:29
https://presheva.com/haziri-presheva-bujanovci-e-medvegja-nuk-munden-me-mbetur-peng-i-leposaviqit/20%Monthly2018-07-21 07:49
https://presheva.com/thaci-e-vuciq-nuk-e-mohojne-mundesine-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-07-21 07:42
https://presheva.com/serwer-shba-mbeshtesin-sovranitetin-dhe-integritetin-territorial-te-kosoves/20%Monthly2018-07-21 07:24
https://presheva.com/ceshtja-e-lugines-se-presheves-haziri-reagon-ndaj-haradinajt-pasi-ky-i-fundit-e-quajti-shakaxhi/20%Monthly2018-07-21 07:15
https://presheva.com/putin-dhe-vuciq-ne-bisedime-te-vazhdueshme-per-kosoven/20%Monthly2018-07-21 07:11
https://presheva.com/analisti-rashiti-shkembimi-i-territoreve-se-zgjidh-konfliktin/20%Monthly2018-07-21 07:08
https://presheva.com/video-lajmet-flash-20-07-2018/20%Monthly2018-07-20 16:01
https://presheva.com/granit-xhaka-vazhdon-provokimet-edhe-nga-plazhi/20%Monthly2018-07-20 14:33
https://presheva.com/mbahet-ekspozita-me-fotografi-te-fotografit-krenar-halimi-ne-beograd/20%Monthly2018-07-20 13:59
https://presheva.com/luana-vjollca-lancon-kengen-e-re/20%Monthly2018-07-20 13:29
https://presheva.com/dialogun-me-prishtinen-vuciq-e-krahason-me-nje-loje-shahu-ka-ende-figura-ne-tabele-do-te-perpiqemi-te-nxjerrim-nje-remi/20%Monthly2018-07-20 13:12
https://presheva.com/lutfi-haziri-i-pergjigjet-haradinajt-per-presheven/20%Monthly2018-07-20 13:08
https://presheva.com/delawie-nuk-kam-folur-asnjehere-per-ceshtjen-e-territoreve/20%Monthly2018-07-20 12:02
https://presheva.com/prizreni-behet-me-pishine-olimpike/20%Monthly2018-07-20 11:47
https://presheva.com/haradinaj-i-respektojme-agjendat-e-partive/20%Monthly2018-07-20 11:36
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-salihushkembimilugine-me-veriun-e-kosoves-eshte-i-pamundur/20%Monthly2018-07-21 09:22
https://presheva.com/njeriu-i-afert-i-vuciq-thote-se-pacollit-nuk-do-ti-jepet-leja-ta-vizitoje-serbine/20%Monthly2018-07-20 11:27
https://presheva.com/ik-nga-qeni-lendohet-11-vjecari-nga-nje-furgon-ne-bujanoc/20%Monthly2018-07-20 10:39
https://presheva.com/presidenti-dekoron-era-istrefin/20%Monthly2018-07-20 09:39
https://presheva.com/albin-kurti-paralajmeron-protesta-ne-vjeshte/20%Monthly2018-07-20 09:29
https://presheva.com/gazeta-zvicerane-kerkon-ndryshim-radikal-kosoves-ti-jepet-presheva-me-rrethinen-serbise-pjesa-veriore/20%Monthly2018-07-20 09:26
https://presheva.com/deklarata-e-presidentes-kroate-per-shqiptaret-dridh-serbine/20%Monthly2018-07-20 09:17
https://presheva.com/te-ardhurat-e-microsoft-thyejne-pritshmerite-e-analisteve/20%Monthly2018-07-20 09:00
https://presheva.com/berisha-drejt-transferimit-ne-france/20%Monthly2018-07-20 08:45
https://presheva.com/gjeniu-shqiptar-qe-po-mahnit-italine/20%Monthly2018-07-20 08:18
https://presheva.com/kur-presidentet-ishin-te-vegjel-merkel-ngjante-si-shqiptare-kurse-putin-si-fshatar/20%Monthly2018-07-20 08:07
https://presheva.com/gjermania-debon-familjen-shtatanetareshe-nga-kosova-ne-pike-te-nates/20%Monthly2018-07-20 07:59
https://presheva.com/kompromiset-e-medha-veshtiresojne-fazen-finale-te-dialogut/20%Monthly2018-07-20 07:53
https://presheva.com/ahmeti-deklarata-e-delawies-per-territore-ndryshim-fundamental-i-qendrimit-amerikan/20%Monthly2018-07-20 07:51
https://presheva.com/deda-rivizatimi-i-kufijve-me-serbine-do-te-ishte-deshtim-i-shba-se-dhe-evropes/20%Monthly2018-07-20 07:48
https://presheva.com/neymar-do-te-qendroj-ne-psg/20%Monthly2018-07-20 07:45
https://presheva.com/policia-maqedone-arreston-hajdutin-qe-i-vodhi-73-000-euro-nje-shtetasi-te-serbise/20%Monthly2018-07-20 06:51
https://presheva.com/mungesa-e-targave-te-veturave-do-te-zgjidhet-ne-fillim-te-javes-se-ardhshme/20%Monthly2018-07-20 06:26
https://presheva.com/alisson-transferohet-ne-liverpool-behet-portieri-me-i-shtrenjte-ne-histori/20%Monthly2018-07-20 06:02
https://presheva.com/haradinaj-nuk-ka-ndarje-nuk-ka-shkembim-territoresh-video/20%Monthly2018-07-20 06:00
https://presheva.com/delawie-ne-bruksel-mund-te-flitet-per-territore/20%Monthly2018-07-19 21:32
https://presheva.com/video-lajmet-flash-19-07-2018/20%Monthly2018-07-19 16:16
https://presheva.com/qytetaret-dhe-bizneset-shpenzuan-mbi-60-milion-euro-per-viza/20%Monthly2018-07-19 13:47
https://presheva.com/sinani-pati-fat-me-andrren-nje-femer-enderrash/20%Monthly2018-07-19 13:45
https://presheva.com/modeli-i-ri-i-fujifilm/20%Monthly2018-07-19 13:31
https://presheva.com/gazeta-serbe-thaci-po-lyp-lufte/20%Monthly2018-07-19 12:57
https://presheva.com/armatosja-e-fsk-se-nga-amerika-shkund-serbine/20%Monthly2018-07-19 12:51
https://presheva.com/hahn-tani-eshte-ne-doren-e-shteteve-te-bese-ti-heqin-vizat/20%Monthly2018-07-19 12:37
https://presheva.com/ne-termos-te-fshehura-30-000-euro-foto/20%Monthly2018-07-19 12:35
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ofron-sherbime-falas-per-mergimtaret-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2018-07-19 11:25
https://presheva.com/shqiperia-ne-panik-sjellja-e-keqe-ndaj-turisteve-zbraz-plazhet/20%Monthly2018-07-19 11:18
https://presheva.com/temperaturat-e-larta-gjate-stines-se-veres-mund-te-shkaktojne-inat-dhe-stres/20%Monthly2018-07-19 10:39
https://presheva.com/ambasadori-i-amerikes-presheva-nje-nder-qytet-me-te-varfera-ne-serbi-ka-bere-gjithe-kombin-krenar-me-shpirtgjersin-dhe-mikepritjen-njerzore/20%Monthly2018-07-19 10:20
https://presheva.com/facebook-do-te-fshije-informacionet-e-rreme-te-postuara-ne-rrjet/20%Monthly2018-07-19 10:19
https://presheva.com/sanxhaku-njeh-kosoven-reagime-te-ashpra-ne-serbi-daciq-flet-per-pacollin-si-i-ftuar-ne-novi-pazar/20%Monthly2018-07-19 09:59
https://presheva.com/mediat-ne-mal-te-zi-aksioni-per-arrestimin-e-milloshevicit-ne-kosove-ka-zgjatur-dy-muaj/20%Monthly2018-07-19 09:50
https://presheva.com/kitarovic-shqiptaret-sakrifikuan-jeten-per-kroacine/20%Monthly2018-07-19 09:42
https://presheva.com/deschamps-mbetet-trajner-i-frances/20%Monthly2018-07-19 09:28
https://presheva.com/dollari-rritet-euro-e-qendrueshme/20%Monthly2018-07-19 09:11
https://presheva.com/urimi-me-i-bukur-i-afrones-per-ditelindjen-e-bleros/20%Monthly2018-07-19 08:59
https://presheva.com/shkrimtari-serb-shume-kriminele-shetisin-lirishem-neper-serbi/20%Monthly2018-07-19 08:40
https://presheva.com/shqiptaret-populli-me-pro-amerikan/20%Monthly2018-07-19 08:33
https://presheva.com/marko-gjuriq-ky-raund-i-dialogut-ishte-nje-prej-me-te-veshtireve-deri-me-ani/20%Monthly2018-07-19 08:45
https://presheva.com/takimet-ne-bruksel-nuk-u-bene-per-strategji-shteterore-por-per-protagonizem-individesh/20%Monthly2018-07-19 08:09
https://presheva.com/ronaldo-shet-gjithcka-ne-spanje/20%Monthly2018-07-19 07:55
https://presheva.com/edhe-dy-stacione-deri-te-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-07-19 06:52
https://presheva.com/serbia-te-beje-me-shume-per-shqiptaret-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-07-19 06:35
https://presheva.com/asfaltohet-rruge-e-rendesishme-e-fshatit-bushtran-foto/20%Monthly2018-07-19 06:33
https://presheva.com/mungese-e-targave-te-reja-per-vetura-qytetare-nuk-mund-ti-vozitin-veturat-e-regjistruara/20%Monthly2018-07-19 06:24
https://presheva.com/ne-parkun-e-bujanocit-vendoset-kioska-te-paligjshme-ankohen-prinderit-per-rrezik-ndaj-femijeve-foto/20%Monthly2018-07-18 18:16
https://presheva.com/video-lajmet-flash-18-07-2018/20%Monthly2018-07-18 16:40
https://presheva.com/si-ndikon-stresi-ne-shtatzeni/20%Monthly2018-07-18 13:58
https://presheva.com/gresa-behluli-po-vjen-me-hitin-me-te-ri/20%Monthly2018-07-18 13:54
https://presheva.com/shenohet-100-vjetori-i-lindjes-se-njeriut-legjendar/20%Monthly2018-07-18 13:32
https://presheva.com/kocijanciq-jep-detaje-nga-takimi-i-delegacionit-kosovar-me-mogherinin/20%Monthly2018-07-18 12:19
https://presheva.com/pa-rryme-elektrike-do-te-mbeten-keto-fshatra-3/20%Monthly2018-07-18 12:14
https://presheva.com/google-ndeshkohet-me-gjobe-rekorde/20%Monthly2018-07-18 12:10
https://presheva.com/lufta-kunder-mushkonjave-menyra-ideale-per-te-shpetuar-prej-tyre/20%Monthly2018-07-18 12:04
https://presheva.com/nderroi-jete-bashkeshortja-e-fehmi-aganit/20%Monthly2018-07-18 11:27
https://presheva.com/kosova-ne-pritje-per-vendimin-ne-lidhje-me-vizat/20%Monthly2018-07-18 11:14
https://presheva.com/vuciq-kompromis-me-kosoven-do-te-ishte-kur-te-dyja-palet-te-jene-te-pakenaqura/20%Monthly2018-07-18 10:37
https://presheva.com/kombetarja-kroate-dhuron-23-milione-euro-per-bamiresi/20%Monthly2018-07-18 10:34
https://presheva.com/granit-xhaka-dhe-leonita-shijojne-pushimet-luksoze/20%Monthly2018-07-18 10:00
https://presheva.com/per-24-ore-150-000-pasagjer-kaluan-kufirin-e-presheves/20%Monthly2018-07-18 09:09
https://presheva.com/greqia-kerkon-nga-zaev-informacione-se-cilet-biznesmene-kane-tentuar-te-mitojne-protestat/20%Monthly2018-07-18 08:29
https://presheva.com/gjiganti-i-financave-nga-japonia-do-te-ofroj-xhirollogari-per-kriptovaluta/20%Monthly2018-07-18 08:22
https://presheva.com/ne-bruksel-vazhdon-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-18 07:52
https://presheva.com/vuciq-flet-per-luften-e-paralajmeruar-nga-haradinaj/20%Monthly2018-07-18 07:32
https://presheva.com/deputete-e-serbise-e-zene-ngusht-vuciqin-per-kosoven/20%Monthly2018-07-18 07:13
https://presheva.com/coop-i-kumanoves-nevrikos-coop-in-zviceran/20%Monthly2018-07-17 23:16
https://presheva.com/16-shqiptare-ne-u-20-te-zvicres-nje-shqiperi-tjeter/20%Monthly2018-07-17 23:13
https://presheva.com/neymar-dhe-mbappe-do-te-qendrojne-ne-psg/20%Monthly2018-07-17 21:50
https://presheva.com/kamberi-lugina-e-presheves-duhet-te-perfshihet-ne-finalen-e-dialogut/20%Monthly2018-07-17 21:45
https://presheva.com/shqiprim-arifi-perfshirja-e-lugines-se-presheves-ne-bisedimet-e-brukselit-eshte-me-se-e-logjikshme/20%Monthly2018-07-17 21:43
https://presheva.com/video-lajmet-flash-17-07-2018/20%Monthly2018-07-17 17:01
https://presheva.com/qendra-per-pune-sociale-krijon-ambiente-te-ngrohte-per-femijet-me-prinder-te-ndare/20%Monthly2018-07-17 16:58
https://presheva.com/mbappe-dhuron-shperblimin-e-tij/20%Monthly2018-07-17 14:50
https://presheva.com/kocijaniciq-tregon-secfare-do-te-bisedojne-neser-thaci-dhe-vuciq/20%Monthly2018-07-17 14:33
https://presheva.com/haradinaj-neser-presim-rekomandim-pozitiv-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-07-17 14:26
https://presheva.com/policia-e-kosoves-ne-gjilan-merr-masa-ligjore-per-parandalimin-e-lypsareve/20%Monthly2018-07-17 14:20
https://presheva.com/presidentja-e-kroacise-do-ta-vizitoje-shqiperine/20%Monthly2018-07-17 14:06
https://presheva.com/zidane-do-ti-bashkohet-ronaldos/20%Monthly2018-07-17 13:34
https://presheva.com/be-dhe-japonia-nenshkruajne-marreveshje-tregtare/20%Monthly2018-07-17 13:17
https://presheva.com/osmani-kemi-nje-vit-kohe-qe-te-tregojme-se-e-meritojme-anetaresimin/20%Monthly2018-07-17 12:50
https://presheva.com/alternativa-e-vetme-per-maqedonine-eshte-nato-dhe-be/20%Monthly2018-07-17 12:17
https://presheva.com/daut-haradinaj-me-brezat-e-rinj-te-haradinajve/20%Monthly2018-07-17 11:15
https://presheva.com/fuqite-e-medha-nderrojne-ambasadoret-e-tyre-ne-beograd-mediat-serbe-e-lidhin-kete-me-kosoven/20%Monthly2018-07-17 11:05
https://presheva.com/haki-abazi-mustafa-nanos-po-i-shisni-vajzat-ne-serbi/20%Monthly2018-07-17 11:01
https://presheva.com/shqiptaret-ne-serbi-kerkojne-te-drejta-te-njejta-me-ato-te-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2018-07-17 10:40
https://presheva.com/alimi-ne-jemi-shkendija-cdo-here-luajme-per-fitore/20%Monthly2018-07-17 10:34
https://presheva.com/vetura-me-tabela-te-beogradit-godet-kembesorin-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-17 10:33
https://presheva.com/milani-nuk-heq-dore-nga-morata/20%Monthly2018-07-17 10:25
https://presheva.com/haradinaj-qeveria-ka-marre-per-obligim-permiresimin-e-arsimit/20%Monthly2018-07-17 10:13
https://presheva.com/mccain-takimi-trump-putin-ishte-tragjik/20%Monthly2018-07-17 08:38
https://presheva.com/vuciq-takohet-me-presidentin-e-frances-mesazhi-me-i-dhimbshem-do-te-jete-per-kosoven/20%Monthly2018-07-17 08:16
https://presheva.com/bujar-osmani-emerohet-shef-i-epikit-negociator-me-be-ne/20%Monthly2018-07-17 08:12
https://presheva.com/takim-lideresh-per-ceshtjen-e-referendumit-per-marreveshjen-me-greqine/20%Monthly2018-07-17 08:03
https://presheva.com/aksident-i-tmerrshem-ne-gjermani-vdesin-babe-e-bije-nga-kosova-femija-tjeter-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-07-17 08:02
https://presheva.com/zbulohet-skenari-i-tmerrshem-i-vuciqit-do-te-vritej-nje-polic-serb-qe-te-fajesohen-shqiptaret/20%Monthly2018-07-17 07:58
https://presheva.com/sa-kushton-dasma-ne-kosove-e-sa-ne-zvicer/20%Monthly2018-07-17 06:45
https://presheva.com/ku-po-shkojne-milionat-nga-diaspora/20%Monthly2018-07-17 06:43
https://presheva.com/ronaldo-juventusi-i-vetmi-klub-qe-me-beri-oferte/20%Monthly2018-07-17 06:36
https://presheva.com/milani-do-ta-transferoj-moratan-ose-higuainin/20%Monthly2018-07-17 06:33
https://presheva.com/vuciq-nuk-do-ta-enderroni-me-gjermanine-per-tre-muaj-do-te-rriten-rrogat/20%Monthly2018-07-17 06:23
https://presheva.com/shtrenjtohen-cigaret-ja-sa-kushtojne-tani/20%Monthly2018-07-17 06:15
https://presheva.com/shqiponja-dykrenare-steme-e-komunes-zvicerane-foto/20%Monthly2018-07-17 06:00
https://presheva.com/knsh-mbeshtete-aprovimin-e-deklarates-politike/20%Monthly2018-07-17 05:56
https://presheva.com/dveri-cilat-te-drejta-i-mungojne-shqiptareve-ne-serbi/20%Monthly2018-07-17 05:53
https://presheva.com/haradinaj-ndarja-e-kosoves-do-te-thoshte-nje-lufte-e-re-ne-ballkan/20%Monthly2018-07-16 23:36
https://presheva.com/video-lajmet-flash-16-07-2018/20%Monthly2018-07-16 16:54
https://presheva.com/maqedoni-do-te-jepen-certifikata-per-asistentet-personal-te-personave-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2018-07-16 14:27
https://presheva.com/yll-limani-lansoi-klipin-e-ri/20%Monthly2018-07-16 14:09
https://presheva.com/komuna-e-presheves-certifikoi-45-biznese/20%Monthly2018-07-16 13:59
https://presheva.com/vulin-per-ne-e-ashtuquajtura-ushtri-e-kosoves-eshte-e-papranueshme/20%Monthly2018-07-16 13:32
https://presheva.com/pacolli-i-ashper-fifa-te-reagoje-per-abuzimin-qe-rusia-beri-me-flamurin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-16 13:25
https://presheva.com/eurozone-ngadalsone-tregtine/20%Monthly2018-07-16 13:23
https://presheva.com/vuciq-nuk-kam-besim-tek-prishtina/20%Monthly2018-07-16 13:19
https://presheva.com/zbulohet-vendi-me-i-ftohte-ne-toke-temperaturat-arrijne-deri-ne-minus-97-grade-celsius/20%Monthly2018-07-16 13:07
https://presheva.com/kosove-kerkohet-shtyrja-e-ndryshimit-te-ligjit-per-importin-e-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-07-16 11:52
https://presheva.com/arrestohet-ardian-huli-aktivist-i-vv-se/20%Monthly2018-07-16 11:11
https://presheva.com/kryetari-arifi-me-ftese-nga-keshilli-organizativ-i-takimeve-te-vendlindjes-viziton-fshatin-sefer/20%Monthly2018-07-16 11:00
https://presheva.com/biblioteka-ne-presheve-kete-sezone-ekskluzivisht-per-lexuesit-do-te-punoj-edhe-diten-e-shtune/20%Monthly2018-07-16 10:53
https://presheva.com/ronaldo-i-kryen-testet-mjekesore-per-juventusin-prezantimi-ora-1730/20%Monthly2018-07-16 10:43
https://presheva.com/programoni-mendjen-vetem-per-sukses/20%Monthly2018-07-16 10:39
https://presheva.com/haradinaj-zotohet-perseri-para-amerikaneve-se-kosova-do-ta-luftoje-ekstremizmin/20%Monthly2018-07-16 10:37
https://presheva.com/shqiperia-ne-hall-me-zaptimin-e-hapesirave-publike-ne-plazhe/20%Monthly2018-07-16 10:26
https://presheva.com/tuna-vjen-me-nje-fotosesion-fantastik-duket-si-nje-engjell/20%Monthly2018-07-16 09:13
https://presheva.com/presidenti-meta-dergon-leter-falenderimi-mergates-shqiptare-te-medvegjes-bujanocit-dhe-presheves-ne-zvicer/20%Monthly2018-07-16 09:00
https://presheva.com/daciq-do-te-shkoje-ne-kore-te-veriut-per-te-lobuar-kunder-kosoves/20%Monthly2018-07-16 09:00
https://presheva.com/thaci-nuk-deshiron-kufizime/20%Monthly2018-07-16 08:54
https://presheva.com/kurtz-perkrahim-marreveshjen-mes-shkupit-dhe-athines/20%Monthly2018-07-16 08:47
https://presheva.com/fitorja-e-frances-ne-boteror-provokoi-incidente-ne-disa-qytete-franceze/20%Monthly2018-07-16 08:38
https://presheva.com/113-parti-politike-ne-serbi-7-prej-tyre-perfaqesojne-ruset/20%Monthly2018-07-16 08:05
https://presheva.com/gazeta-serbe-rusia-po-behet-gati-per-trazira-ne-ballkan/20%Monthly2018-07-16 07:59
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-merdare-mbi-2-ore-pritje-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2018-07-16 07:49
https://presheva.com/ambasadori-i-kines-leemunchang-thote-se-kosova-eshte-serbi/20%Monthly2018-07-16 07:42
https://presheva.com/askujt-nuk-do-ti-konfiskohet-me-patente-shoferi-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-16 07:11
https://presheva.com/vetevendosje-kjo-menyre-e-dialogut-po-betonizon-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-16 06:43
https://presheva.com/tahiri-ska-permbyllje-te-dialogut-e-as-marreveshje-me-serbine-as-kete-vit/20%Monthly2018-07-16 06:42
https://presheva.com/kosovaret-te-vetmit-ne-rajon-pa-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-07-16 06:37
https://presheva.com/jankoviq-disa-politikane-nga-jugu-i-serbise-jane-duke-u-perpjekur-per-te-manipuluar-ndjenjat-e-pakices-shqiptare/20%Monthly2018-07-16 06:34
https://presheva.com/markoviq-deklarata-e-shqiptareve-ka-per-qellim-te-shantazhoj-shtetin/20%Monthly2018-07-16 06:23
https://presheva.com/mustafa-reciprocitet-per-shqiptaret-e-lugines-me-serbet-e-kosoves/20%Monthly2018-07-16 06:07
https://presheva.com/france-kroaci-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-07-15 08:36
https://presheva.com/te-rinjte-kosovare-ne-vendin-e-trete-per-pasaporte-zvicerane/20%Monthly2018-07-15 08:31
https://presheva.com/pse-diaspora-frikesohet-te-investoje-ne-kosove/20%Monthly2018-07-15 08:29
https://presheva.com/mbrojtesi-luginas-nga-partizani-i-shqiperise-transferohet-ne-ligen-e-zvicres/20%Monthly2018-07-14 19:35
https://presheva.com/policia-maqedone-mergimtaret-qe-hyjne-ne-maqedoni-me-pasaporta-te-huaja-duhet-te-paraqiten-ne-polici/20%Monthly2018-07-14 19:27
https://presheva.com/kryetari-i-levizjes-per-bashkim-kerkon-reciprocitet-ndaj-serbise-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2018-07-14 19:23
https://presheva.com/stankoviq-deklaratat-po-i-perdorin-politikisht-para-zgjedhjeve-qe-jane-per-knsh-qe-do-te-mbahen-me-4-nentor/20%Monthly2018-07-14 13:51
https://presheva.com/drecun-kerkesat-e-shqiptareve-jane-te-vjetra/20%Monthly2018-07-14 13:28
https://presheva.com/miratohet-deklatara-politike-e-keshilltareve-shqiptar-te-tre-kuvendeve-komunale-dokument/20%Monthly2018-07-14 10:01
https://presheva.com/stankoviq-deputeti-hasani-nuk-dorezon-propozime-ligjore-per-shqiptaret-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2018-07-14 09:51
https://presheva.com/shqiptari-vret-veten-pas-humbjes-se-belgjikes-vuri-bast-rrogen-dhe/20%Monthly2018-07-13 21:09
https://presheva.com/video-lajmet-flash-13-07-2018/20%Monthly2018-07-13 15:59
https://presheva.com/sheqerinska-rusia-nuk-mund-te-perzihet-ne-zbatimin-e-marreveshjes-me-greqine/20%Monthly2018-07-13 14:12
https://presheva.com/kapen-ilegal-trembedhjete-emigrante-ne-autostraden-kumanove-tabanoc/20%Monthly2018-07-13 13:35
https://presheva.com/foto-te-rralla-te-albulena-haxhiut-kur-u-be-nuse/20%Monthly2018-07-13 13:01
https://presheva.com/kryetari-i-knsh-takim-ne-ministrine-e-arsimit-ne-kosove/20%Monthly2018-07-13 13:07
https://presheva.com/gjykatat-joefikase-i-dekurajojne-investitoret/20%Monthly2018-07-13 11:22
https://presheva.com/shifra-te-larta-te-fanellave-te-shitura-me-numrin-e-ronaldos/20%Monthly2018-07-13 11:15
https://presheva.com/presidenti-i-komisionit-evropian-i-dehur-ne-samitin-e-natos/20%Monthly2018-07-13 11:06
https://presheva.com/ura-me-e-gjata-ne-rajone-eshte-ajo-e-kacanikut/20%Monthly2018-07-13 11:06
https://presheva.com/serbia-e-shperblen-iranin-qe-se-njeh-kosoven-iranianet-ia-mesyjne-asaj-per-te-kerkuar-azil/20%Monthly2018-07-13 10:55
https://presheva.com/microsoft-prezanton-versionin-pa-pagese-te-teams/20%Monthly2018-07-13 10:52
https://presheva.com/papa-u-refuzua-ne-serbi-tash-atje-druajne-qe-vatikani-mund-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-07-13 10:39
https://presheva.com/duhanpiresit-jane-shume-me-te-rrezikuar-nga-rrahjet-e-parregullta-te-zemres/20%Monthly2018-07-13 10:38
https://presheva.com/nuk-ka-vend-ne-torino-per-ajetin/20%Monthly2018-07-13 08:29
https://presheva.com/vulin-zaevi-duhet-te-dije-se-nuk-ka-kosove-dhe-serbi-por-vetem-serbi/20%Monthly2018-07-13 08:16
https://presheva.com/shperthim-i-fuqishem-ne-aeroport/20%Monthly2018-07-13 08:11
https://presheva.com/nuk-do-te-kete-prezantim-special-per-ronaldon-ne-juventus/20%Monthly2018-07-13 08:08
https://presheva.com/ne-shkup-11-aksidente-rrugore-nje-person-me-lendime-te-renda-trupore/20%Monthly2018-07-13 08:07
https://presheva.com/dialogu-i-brukselit-teme-kyce-e-takimit-vuciq-macron/20%Monthly2018-07-13 07:57
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-ne-liverpool/20%Monthly2018-07-13 06:48
https://presheva.com/ilir-deda-thaci-po-e-diskuton-me-serbine-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-13 06:45
https://presheva.com/palokaj-serbia-po-tenton-ta-jetesoje-planin-e-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-07-13 06:25
https://presheva.com/pitana-gjyqtari-kryesor-ne-finalen-france-kroaci/20%Monthly2018-07-13 06:24
https://presheva.com/haziri-jam-per-rishikimin-e-kufijve-me-serbine-ldk-ruan-parimin-e-kufijve-te-vitit-1974/20%Monthly2018-07-13 06:19
https://presheva.com/ne-pagesen-e-autostrades-ne-presheve-me-dy-cmime-shtetasit-e-huaj-paguajne-me-lire-me-euro/20%Monthly2018-07-13 06:14
https://presheva.com/video-lajmet-flash-12-07-2018/20%Monthly2018-07-12 18:24
https://presheva.com/haradinaj-takon-kryetarin-e-listes-serbe/20%Monthly2018-07-12 15:31
https://presheva.com/lenglet-firmos-me-barcelonen/20%Monthly2018-07-12 15:21
https://presheva.com/maqedoni-acibadem-sistina-zemra-e-pare-artificiale/20%Monthly2018-07-12 14:48
https://presheva.com/serbia-feston-90-vjetorin-e-trepces-gjuriq-thote-se-do-ta-mbrojne-si-shtepine-e-tyre/20%Monthly2018-07-12 14:47
https://presheva.com/turqia-denon-perjete-72-te-akuzuar-te-pucit/20%Monthly2018-07-12 13:51
https://presheva.com/era-istrefie-gatshme-te-performoje-ne-finalen-e-boterorit/20%Monthly2018-07-12 13:42
https://presheva.com/deshton-serbia-tani-qindra-serbe-duan-te-hyne-ne-fsk/20%Monthly2018-07-12 13:10
https://presheva.com/ne-kosovenje-tifoze-i-vecante-i-kroacise/20%Monthly2018-07-12 12:56
https://presheva.com/e-pranon-edhe-parlementi-evropian-cdo-e-dyta-veture-e-vjeter-ne-gjermani-qe-shitet-i-ka-kilometrat-e-kthyera/20%Monthly2018-07-12 11:04
https://presheva.com/dy-eklipse-gjate-korrikut/20%Monthly2018-07-12 10:11
https://presheva.com/trajneri-i-kroacise-para-10-viteve-drejtoi-dinamon-e-shqiperise-foto/20%Monthly2018-07-12 10:02
https://presheva.com/nese-keni-migrene-shmangni-keto-ushqime/20%Monthly2018-07-12 09:58
https://presheva.com/blerona-zeqiri-zbulon-se-kur-do-te-martohet/20%Monthly2018-07-12 09:51
https://presheva.com/jeremiq-per-kosovennje-nenshkrim-ndryshon-gjithcka/20%Monthly2018-07-12 09:38
https://presheva.com/maqedonia-mori-ftese-per-ne-nato-vijon-periudhe-e-permbushjes-se-obligimeve/20%Monthly2018-07-12 09:28
https://presheva.com/mediat-serbe-bernabiq-e-merkel-flasin-per-arrestimin-e-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2018-07-12 09:22
https://presheva.com/sheqerinska-nenshkruan-memorandum-per-mirekuptim-se-bashku-me-anetaret-e-nato-s/20%Monthly2018-07-12 09:12
https://presheva.com/haradinaj-jam-shqiptar-nuk-jam-mysliman-feja-nuk-eshte-identiteti-im-i-pare/20%Monthly2018-07-12 08:37
https://presheva.com/stefanoviq-akuzon-kosoven-po-i-arrestoni-serbet-qe-ta-pranojne-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-07-12 08:33
https://presheva.com/takimi-i-radhes-thaci-vuciq-me-18-korrik/20%Monthly2018-07-12 08:28
https://presheva.com/195-te-vdekur-nga-permbytjet-ne-japoni/20%Monthly2018-07-12 08:19
https://presheva.com/17-persona-te-arrestuar-nga-policia-e-kosoves/20%Monthly2018-07-12 08:12
https://presheva.com/kujdes-nese-femiu-nuk-eshte-ulur-ne-karrige-per-veture-denimi-120-000-dinare/20%Monthly2018-07-12 07:01
https://presheva.com/si-i-shpenzon-cristiano-ronaldo-milionat-e-tij/20%Monthly2018-07-12 05:38
https://presheva.com/arrestohet-pronari-i-kompanise-qe-mashtroi-qindra-kosovare-me-bileta-te-rrejshme/20%Monthly2018-07-11 21:55
https://presheva.com/video-lajmet-flash-11-07-2018/20%Monthly2018-07-11 16:38
https://presheva.com/maqedonia-do-te-anetaresohet-ne-nato-pas-finalizimit-te-procedurave-te-brendshme/20%Monthly2018-07-11 13:31
https://presheva.com/njihuni-me-familjen-gjigante-87-vjecari-ka-346-pasardhes/20%Monthly2018-07-11 13:09
https://presheva.com/me-buzet-e-kuqe-keshtu-joshe-elvana/20%Monthly2018-07-11 09:49
https://presheva.com/%e2%80%8ba-e-parandalon-rripi-i-sigurise-demtimin-e-melcise-gjate-aksidenteve/20%Monthly2018-07-11 09:43
https://presheva.com/kjo-vajze-do-te-jete-njeriu-i-pare-ne-mars/20%Monthly2018-07-11 09:03
https://presheva.com/edhe-ne-serbi-e-pranojne-nje-fakt-rreth-terheqjes-se-njohjeve-per-kosoven/20%Monthly2018-07-11 08:57
https://presheva.com/vonesa-ne-oret-e-evropes-per-shkak-te-mosmarreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-11 08:29
https://presheva.com/daciq-arrestimi-i-serbeve-bojkot-i-dialogut/20%Monthly2018-07-11 08:06
https://presheva.com/bernabiq-kritikon-prishtinen-per-dialogun/20%Monthly2018-07-11 07:58
https://presheva.com/lajmerim-programi-per-vetpunesim-nga-enti-per-punesim/20%Monthly2018-07-11 07:21
https://presheva.com/daciq-kercenon-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2018-07-11 07:19
https://presheva.com/seanca-e-perbashket-e-keshilltareve-mbahet-mbledhje-konsultative-e-lidershipit-shqiptare-ne-lugine/20%Monthly2018-07-11 06:54
https://presheva.com/zyrtare-mahrez-transferohet-ne-manchester-city/20%Monthly2018-07-11 06:03
https://presheva.com/video-lajmet-flash-10-07-2018/20%Monthly2018-07-10 17:04
https://presheva.com/cka-nenkuptojme-me-depresion-ekzistencial/20%Monthly2018-07-10 14:50
https://presheva.com/putini-mik-apo-armik-ja-si-pergjigjet-donald-trump/20%Monthly2018-07-10 14:43
https://presheva.com/vuciq-amerikanet-per-here-te-pare-po-na-degjojne-per-kosoven/20%Monthly2018-07-10 14:33
https://presheva.com/ministri-serb-te-nderpritet-dialogu-me-prishtinen/20%Monthly2018-07-10 14:24
https://presheva.com/lirohet-ismail-morina-ballisti/20%Monthly2018-07-10 11:59
https://presheva.com/gjuriq-lironi-pese-serbet-ose-e-nderprejme-dialogun-per-nje-kohe-te-gjate/20%Monthly2018-07-10 11:33
https://presheva.com/veseli-kercenimi-i-pjesetareve-serbe-te-fsk-se-i-papranueshem/20%Monthly2018-07-10 11:14
https://presheva.com/george-clooney-peson-aksident-me-motociklete-ne-itali/20%Monthly2018-07-10 11:03
https://presheva.com/shqiptaret-e-shkupit-kunder-glasgow-rangers-it/20%Monthly2018-07-10 10:31
https://presheva.com/kroacia-i-kerkon-falje-rusise/20%Monthly2018-07-10 10:01
https://presheva.com/luka-modric-serbet-per-pak-nuk-e-vrane-ndersa-sot-eshte-mesfushori-me-i-mire-ne-bote-foto/20%Monthly2018-07-10 09:55
https://presheva.com/bastoret-favorizojne-france-per-gjysmefinale/20%Monthly2018-07-10 09:52
https://presheva.com/ashtonkosova-dhe-serbia-te-implementojne-marreveshjet/20%Monthly2018-07-10 09:48
https://presheva.com/policia-e-kosoves-ka-arrestuar-nje-person-i-cili-jave-me-pare-kishte-marre-2-500-euro-nga-vendi-ku-punonte/20%Monthly2018-07-10 09:46
https://presheva.com/zaev-urrejtja-dhe-dhuna-nuk-i-pershtaten-maqedonise/20%Monthly2018-07-10 08:53
https://presheva.com/vdes-shqiptari-ne-bazen-ushtarake-te-kforit/20%Monthly2018-07-10 08:42
https://presheva.com/shka-medvegja-ne-zvicer-sjell-edhe-nje-sukses/20%Monthly2018-07-10 08:42
https://presheva.com/erdogan-prezanton-kabinetin-e-ri-qeveritar/20%Monthly2018-07-10 08:21
https://presheva.com/kjo-ishte-cmenduria-e-realizuar-e-hitlerit/20%Monthly2018-07-10 08:04
https://presheva.com/trump-emeron-gjyqtarin-kavanaugh-per-gjykaten-supreme/20%Monthly2018-07-10 08:04
https://presheva.com/gazeta-serbe-ia-kushton-ballinen-njeriut-qe-mashtroi-se-ishte-pjese-e-cia-s/20%Monthly2018-07-10 07:57
https://presheva.com/marinsi-shqiptar-i-shba-se-kercen-nga-ndertesa-me-e-larte-ne-las-vegas/20%Monthly2018-07-10 07:55
https://presheva.com/kerkesa-e-vetme-e-vuciqit-drejtuar-merkelit-per-kosoven/20%Monthly2018-07-10 07:48
https://presheva.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-po-kercenohen-e-po-largohen-serbet-nga-fsk-ja/20%Monthly2018-07-10 07:43
https://presheva.com/kbi-e-bipbm-se-ne-bujanoc-ne-vendin-e-duhur-ndau-ndihmat-nga-turniri-humanitar/20%Monthly2018-07-09 21:46
https://presheva.com/arifi-alternativa-pjese-e-seances-se-perbashket-te-keshilltareve-te-lugines/20%Monthly2018-07-10 07:59
https://presheva.com/video-lajmet-flash-09-07-2018/20%Monthly2018-07-09 17:39
https://presheva.com/daciq-zbutet-para-bese-per-kosoven/20%Monthly2018-07-09 13:35
https://presheva.com/tre-diktatoret-me-te-tmerrshem-qe-ka-pare-bota-kane-keto-shenja-horoskopi/20%Monthly2018-07-09 13:31
https://presheva.com/vuciq-dhe-merkel-bisedojne-per-kosoven/20%Monthly2018-07-09 13:30
https://presheva.com/luis-enrique-eshte-zyrtarizuar-si-trajneri-i-kombetares-se-spanjes/20%Monthly2018-07-09 13:27
https://presheva.com/thaci-largimi-i-serbeve-nga-fsk-ja-eshte-i-organizuar/20%Monthly2018-07-09 13:25
https://presheva.com/erzen-rrustemi-boksier-shqiptar-qe-po-shkelqen-ne-kategorine-e-rende/20%Monthly2018-07-09 13:20
https://presheva.com/pacolli-flet-per-rendesine-e-bashkepunimit-te-rinise-ne-samitin-e-londres/20%Monthly2018-07-09 13:13
https://presheva.com/n-pmoravica-fton-qytetaret-per-bashkepunim/20%Monthly2018-07-09 12:57
https://presheva.com/vdes-krijuesi-i-spiderman/20%Monthly2018-07-09 12:45
https://presheva.com/nato-shkaterron-banden-serbe-qe-po-kontrabandonte-alkool-ne-kosove/20%Monthly2018-07-09 12:38
https://presheva.com/banka-gjermane-ofron-llogari-te-dedikuara-kompanive-blockchain/20%Monthly2018-07-09 12:31
https://presheva.com/londra-investon-ne-aftesite-digjitale-dhe-pajtimin-ne-ballkan/20%Monthly2018-07-09 12:26
https://presheva.com/konsumuesit-e-kafese-jetojne-me-gjate/20%Monthly2018-07-09 11:45
https://presheva.com/universiteti-i-prishtines-hasan-prishtina-ka-hapur-konkursin-per-studentet-e-rinj-ne-vitin-akademik-2018-2019/20%Monthly2018-07-09 13:06
https://presheva.com/drashkoviq-kosoven-e-humbem-kur-kapitulluam-ne-kumanove/20%Monthly2018-07-09 10:34
https://presheva.com/koalicioni-qeverises-e-mbeshtet-thacin-per-udheheqes-te-dialogut/20%Monthly2018-07-09 10:21
https://presheva.com/partite-politike-shqiptare-me-te-korruptuarat-ne-rajon/20%Monthly2018-07-09 10:14
https://presheva.com/kundershtohet-importi-i-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-07-09 10:10
https://presheva.com/nis-seanca-ku-do-te-shqyrtohet-projektligji-per-dhomen-e-posacme-te-supremes/20%Monthly2018-07-09 10:05
https://presheva.com/anetaresimi-i-maqedonise-varet-nga-marreveshja-me-greqine-keshtu-pritet-deklarata-e-nato-s-nga-pens/20%Monthly2018-07-09 10:00
https://presheva.com/vulin-nuk-ka-ushtri-te-kosoves-dhe-as-s-do-te-kete/20%Monthly2018-07-09 09:50
https://presheva.com/njihuni-me-hyrijen-shoferen-shqiptare-qe-nget-autobus/20%Monthly2018-07-09 09:33
https://presheva.com/gjermania-me-ligj-imigrimi-kerkohen-punonjes-te-kualifikuar/20%Monthly2018-07-09 09:17
https://presheva.com/canon-m50-ne-test-foto-me-te-bukura-dhe-video-4k/20%Monthly2018-07-09 09:04
https://presheva.com/gold-ag-per-familjen-qe-humbi-jeten-ne-aksident-allahu-i-meshirofte/20%Monthly2018-07-09 08:57
https://presheva.com/twitter-pezullon-1milion-llogari-ne-nje-dite-ne-kuader-te-luftes-kunder-dezinformimit/20%Monthly2018-07-09 08:44
https://presheva.com/propaganda-serbe-shqiptaret-ne-panik-te-madh-trump-shqyrton-propozimin-qe-presheva-te-zevendesohet-per-veriun-e-kosoves/20%Monthly2018-07-09 08:43
https://presheva.com/zevendeskryeministri-serb-nese-kjo-ndodh-me-kosoven-i-cojme-duart-prej-saj/20%Monthly2018-07-09 08:34
https://presheva.com/studimi-i-madh-nuk-gjen-asnje-prove-se-kanabisi-largon-dhimbjen-kronike/20%Monthly2018-07-09 08:30
https://presheva.com/elinel-femrat-ne-hip-hop-e-kane-bere-me-interesante-industrine-muzikore/20%Monthly2018-07-09 08:24
https://presheva.com/thaci-merr-pjese-ne-ceremonine-e-inaugurimit-e-erdoganit/20%Monthly2018-07-09 08:09
https://presheva.com/psg-i-ofron-270-milione-euro-coutinhos/20%Monthly2018-07-09 07:59
https://presheva.com/vuciq-eshte-hidheruar-me-malin-e-zi-per-kosoven/20%Monthly2018-07-09 07:50
https://presheva.com/arene-lufte-mes-grupeve-shqiptari-pergjak-rruget-e-gjermanise/20%Monthly2018-07-09 06:54
https://presheva.com/edhe-gazeta-zvicerane-shkruan-per-tragjedine-qe-i-ndodhi-familjes-kosovare/20%Monthly2018-07-09 06:51
https://presheva.com/rabiot-transferohet-tek-barcelona/20%Monthly2018-07-09 06:49
https://presheva.com/paulinho-largohet-zyrtarisht-nga-barcelona/20%Monthly2018-07-09 06:44
https://presheva.com/tragjedia-ne-turqi-24-te-vdekur-pasi-treni-doli-nga-shinat/20%Monthly2018-07-09 06:44
https://presheva.com/ronaldo-merr-keshilla-nga-ancelotti-per-seria-a/20%Monthly2018-07-09 06:43
https://presheva.com/fekir-do-te-qendroj-ne-lyon/20%Monthly2018-07-09 06:41
https://presheva.com/njihuni-me-fshatin-shqiptar-ku-eshte-e-ndaluar-te-flitet-shqip/20%Monthly2018-07-09 06:38
https://presheva.com/thaci-ne-rruge-pa-krye/20%Monthly2018-07-09 06:38
https://presheva.com/tek-notari-pa-pagese-verifikimi-i-dokumentave-per-regjistrim-ne-shkolla-dhe-fakultet/20%Monthly2018-07-09 06:06
https://presheva.com/ne-horgosh-dhe-presheve-pritjet-nga-nje-ore/20%Monthly2018-07-09 05:48
https://presheva.com/mergimtaret-mashtrohen-me-bileta-video/20%Monthly2018-07-08 21:13
https://presheva.com/cdo-prind-qe-i-linde-nje-femije-nga-neser-do-ti-shtohet-paga-per-10-dhe-do-ti-merr-3700-euro-kesh/20%Monthly2018-07-08 21:08
https://presheva.com/prej-neser-cmime-te-reja-te-naftes-ne-maqedoni-ja-si-do-te-jene-cmimet/20%Monthly2018-07-08 21:05
https://presheva.com/gati-edhe-20-vjet-pas-luftes-dokumentet-e-kosoves-ende-ne-serbi/20%Monthly2018-07-08 21:03
https://presheva.com/kosova-e-rrit-konsumimin-e-produkteve-nga-serbia/20%Monthly2018-07-08 21:01
https://presheva.com/familja-pese-anetareshe-qe-u-aksidentua-sot-jetonte-ne-zvicer-kryefamiljari-ishte-32-vjec/20%Monthly2018-07-08 14:12
https://presheva.com/palet-te-paunifikuara-rreth-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-08 12:19
https://presheva.com/jepet-afati-per-hapjen-e-kufirit-llojan-miratoc/20%Monthly2018-07-08 12:15
https://presheva.com/ish-komandanti-i-fsk-se-e-parealizueshme-endrra-e-serbise-per-ti-marre-territor-kosoves/20%Monthly2018-07-08 07:49
https://presheva.com/keto-jane-qytetet-me-stresuese-ne-bote/20%Monthly2018-07-08 07:20
https://presheva.com/percarje-edhe-ne-serbi-per-dialogun-kryeministrja-serbe-i-del-ne-mbrojtje-vuciqit/20%Monthly2018-07-08 07:17
https://presheva.com/qeveria-haradinaj-buxheti-eshte-planifikuar-shume-mire-ska-nevoje-te-rishikohet/20%Monthly2018-07-07 18:54
https://presheva.com/salihu-synojme-me-mjete-demokratike-tei-plotesojme-kerkesat-legjitime-te-garantuara-nderkombetarisht/20%Monthly2018-07-07 08:55
https://presheva.com/ska-strategji-per-ndaljen-e-ikjes-se-stafit-mjekesor-jashte-kosoves/20%Monthly2018-07-07 08:05
https://presheva.com/cfare-roli-ka-edi-rama-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-07 07:59
https://presheva.com/miratohet-rezoluta-per-heqjen-e-kontrollit-kufitar-per-diasporen/20%Monthly2018-07-07 07:56
https://presheva.com/vuciq-nuk-pret-qe-prishtina-ta-paraqes-draft-statutin-e-asociacionit-me-4-gusht-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-07 07:44
https://presheva.com/video-lajmet-flash-06-07-2018/20%Monthly2018-07-06 16:06
https://presheva.com/pd-per-takimin-e-inicuar-nga-pdsh-dhe-pvd-nuk-sherbejme-per-ngritje-rejtingu-te-partive/20%Monthly2018-07-06 15:53
https://presheva.com/neritan-licaj-tani-nis-protesta-e-vertete/20%Monthly2018-07-06 15:04
https://presheva.com/tuna-se-shpejti-me-projekt-te-ri/20%Monthly2018-07-06 14:40
https://presheva.com/ambasadori-i-suedise-henrik-nilsson-nderohet-me-medaljen-e-skenderbeut/20%Monthly2018-07-06 14:33
https://presheva.com/perplasje-mes-haradinajt-dhe-hotit/20%Monthly2018-07-06 14:28
https://presheva.com/maqedoni-kater-persona-denohen-me-kater-muaj-burg/20%Monthly2018-07-06 14:25
https://presheva.com/arrestohet-drejtori-i-urologjise-se-qkuk-se/20%Monthly2018-07-06 13:47
https://presheva.com/maqedonia-me-stand-up-te-mirefillt/20%Monthly2018-07-06 13:11
https://presheva.com/ekspozite-ne-presheveduke-blere-punimet-te-piktorit-pejanju-ndihmoni-haki-krasniqin/20%Monthly2018-07-06 12:50
https://presheva.com/shtrenjtohet-shkuarja-ne-haxh/20%Monthly2018-07-06 12:43
https://presheva.com/ballkani-armatos-sauditet-me-arme-dhe-municione/20%Monthly2018-07-06 12:37
https://presheva.com/chris-brown-eshte-arrestuar-mbremjen-e-se-enjtes/20%Monthly2018-07-06 12:26
https://presheva.com/pdsh-fillon-iniciativen-per-avansimin-e-te-drejtave-te-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-07-06 09:45
https://presheva.com/kryetari-i-suharekes-punon-token-me-familje/20%Monthly2018-07-06 09:35
https://presheva.com/vuciq-jam-pothuajse-i-sigurt-se-vrasja-e-ivanoviqit-do-te-zbardhet/20%Monthly2018-07-06 09:29
https://presheva.com/deshton-aksioni-i-opozites-mazhoranca-miraton-pas-12-oresh-debate-ligjin-per-prishjen-e-teatrit-kombetar/20%Monthly2018-07-06 09:03
https://presheva.com/ministri-ismaili-ngrit-shqetesimin-se-kosova-mund-te-mbete-pa-mjek/20%Monthly2018-07-06 08:52
https://presheva.com/drecun-nuk-kam-informacion-se-serbet-po-largohen-nga-fsk-ja/20%Monthly2018-07-06 08:48
https://presheva.com/ligjeruesi-i-parisit-paralajmeron-skenarin-e-rrezikshem-per-kosoven-qe-con-ne-lufte-me-serbine/20%Monthly2018-07-06 08:38
https://presheva.com/qeveria-ua-dergon-deputeteve-raportin-per-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2018-07-06 08:50
https://presheva.com/rusia-ne-panik-frikesohet-nga-nato-paralajmeron-shbane/20%Monthly2018-07-06 08:18
https://presheva.com/presidenti-trump-emeron-ambasadorin-e-ri-ne-kosove/20%Monthly2018-07-06 08:11
https://presheva.com/ministri-i-arsimit-paralajmeron-shkarkime-ku-pati-parregullsi-dhe-keqperdorime-ne-shkollat-e-rrethit-te-pcinjes/20%Monthly2018-07-06 07:36
https://presheva.com/mitroviq-ne-bujanoc-akuzon-qeverisjen-lokale-per-jo-transparence-te-shpenzimit-te-buxhetit/20%Monthly2018-07-06 07:22
https://presheva.com/ne-presheve-kete-vit-rendimente-jo-te-kenaqshme-te-grurit/20%Monthly2018-07-06 07:13
https://presheva.com/ja-cili-shtet-ne-ballkan-ka-hapur-me-se-shumti-vende-te-reja-pune/20%Monthly2018-07-06 07:08
https://presheva.com/zyrtare-real-madrid-trasnferon-alvaro-odriozola/20%Monthly2018-07-06 07:00
https://presheva.com/dybala-ne-liverpool-nese-ronaldo-vjen-ne-juventus/20%Monthly2018-07-06 06:57
https://presheva.com/apn-te-drejtat-e-cunguara-kombetare-kerkojne-nje-konsens-te-subjekteve-politike-ne-lugine/20%Monthly2018-07-06 10:13
https://presheva.com/qytete-dhe-fshatra-qe-mbajne-emra-shqiptare-ne-serbi/20%Monthly2018-07-06 06:21
https://presheva.com/video-lajmet-flash-05-07-2018/20%Monthly2018-07-05 16:50
https://presheva.com/haradinaj-ne-dallojme-se-une-kryej-pune/20%Monthly2018-07-05 14:22
https://presheva.com/bes-kallaku-pjese-e-filmit-amerikan-xhensila-me-shkrim-emocionues-per-suksesin-e-bashkeshortit/20%Monthly2018-07-05 13:41
https://presheva.com/i-riu-nga-haracina-humb-jeten-duke-shpetuar-nje-femije-nga-zhytja/20%Monthly2018-07-05 13:36
https://presheva.com/vuciq-serbia-do-te-zhduket/20%Monthly2018-07-05 13:07
https://presheva.com/tadiqi-i-sulet-vuciqit-per-kosoven-dikush-duhet-te-quhet-tradhtar/20%Monthly2018-07-05 12:16
https://presheva.com/vuciq-e-spastron-fsk-ne-i-largon-edhe-20-serbe-nga-ajo/20%Monthly2018-07-05 12:08
https://presheva.com/shkencetaret-drejt-zhvillimit-te-ilacit-qe-shkaterron-qelizat-kancerogjene/20%Monthly2018-07-05 12:00
https://presheva.com/cduhet-te-hani-per-mengjes/20%Monthly2018-07-05 11:49
https://presheva.com/serbia-ne-delir-te-rrejshem-thote-se-permbysi-synimet-e-kosoves/20%Monthly2018-07-05 11:10
https://presheva.com/815-vjet-burg-per-sulmuesit-e-ziadin-seles/20%Monthly2018-07-05 11:02
https://presheva.com/vllasi-paralajmeron-lufte-nese-flitet-per-kufijte-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2018-07-05 10:53
https://presheva.com/perpirja-e-tabletave-pa-uje-mund-te-jete-shume-e-rrezikshme/20%Monthly2018-07-05 10:37
https://presheva.com/ne-prizren-komuna-rrezoi-nje-ndertese-te-trashegimise/20%Monthly2018-07-05 10:18
https://presheva.com/stimulimi-zbutes-ne-tru-per-personat-agresive/20%Monthly2018-07-05 09:51
https://presheva.com/astronomet-po-vezhgojne-lindjen-e-nje-eksoplaneti-per-here-te-pare/20%Monthly2018-07-05 09:37
https://presheva.com/haradinaj-presioni-i-beogradit-po-i-detyron-serbet-te-largohen-nga-fsk-ja-do-te-veprojme/20%Monthly2018-07-05 09:14
https://presheva.com/maqedoni-anulohet-seanca-per-rastin-monstra/20%Monthly2018-07-05 09:18
https://presheva.com/kosova-as-sivjet-nuk-siguron-buken/20%Monthly2018-07-05 08:50
https://presheva.com/trump-e-putin-nuk-do-te-diskutojne-per-zgjidhjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-05 08:47
https://presheva.com/senatorja-e-holandes-shqiperia-duhet-te-punoje-fort-per-celjen-e-negociatave/20%Monthly2018-07-05 08:44
https://presheva.com/ministria-e-fsk-se-brenda-gjashte-muajve-merr-vendim-per-pjesetaret-serbe-te-dorehequr/20%Monthly2018-07-05 08:38
https://presheva.com/neymar-do-ta-ze-vendin-e-ronaldos-ne-madrid/20%Monthly2018-07-05 08:38
https://presheva.com/malazezet-e-kosoves-perkrahin-thacin-ne-krye-te-bisedimeve-me-serbine/20%Monthly2018-07-05 08:07
https://presheva.com/vuciq-ne-takime-me-nderkombetaret-nga-120-minuta-bisedime-119-minuta-e-gjysme-flasim-per-kosoven/20%Monthly2018-07-05 07:51
https://presheva.com/konferenca-rajonale-cka-perfitojne-banoret-dhe-te-rinjet-e-ketyre-dy-vendeve-me-hapjen-e-pikes-kufitare-llojan-miratoc/20%Monthly2018-07-05 07:02
https://presheva.com/moggi-ronaldo-vetem-ka-nenshkruar-me-juventusin/20%Monthly2018-07-05 06:50
https://presheva.com/reuters-ronaldo-ka-pranuar-oferte-nga-juventusi/20%Monthly2018-07-05 06:48
https://presheva.com/cilat-jane-shqetesimet-kryesore-te-zviceraneve/20%Monthly2018-07-05 06:21
https://presheva.com/sa-eshte-qiraja-mesatare-ne-zvicer/20%Monthly2018-07-05 06:20
https://presheva.com/diaspora-apel-qeverise-se-maqedonise-nese-nuk-zgjidhet-problemi-ne-kufirin-me-serbine-do-te-bojkotojme-pushimet-ne-vendlindje/20%Monthly2018-07-05 06:17
https://presheva.com/video-lajmet-flash-04-07-2018/20%Monthly2018-07-04 17:42
https://presheva.com/bebe-rexha-publikon-kengen-e-re/20%Monthly2018-07-04 15:26
https://presheva.com/ushqimet-qe-shkaterrojne-dhembet/20%Monthly2018-07-04 15:20
https://presheva.com/politika-miqesore-e-serbise-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-07-04 15:09
https://presheva.com/mjeket-nga-australia-dhe-kosova-nisin-ne-qkuk-operimet-per-27-femije/20%Monthly2018-07-04 14:57
https://presheva.com/zaev-nese-kalon-referendumi-do-te-perkulemi-para-qytetareve/20%Monthly2018-07-04 14:45
https://presheva.com/jevtiq-konflikti-i-ngrire-seshte-ne-interes-te-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2018-07-04 14:30
https://presheva.com/si-te-shmanget-djersitja-dhe-aroma-e-keqe-e-kembeve/20%Monthly2018-07-04 13:05
https://presheva.com/lutfi-haziri-nderohet-me-cmim-nga-shtepia-e-bardhe/20%Monthly2018-07-04 12:56
https://presheva.com/mjekja-kosovare-shpeton-turisten-ne-velipoje/20%Monthly2018-07-04 12:34
https://presheva.com/kryen-vetevrasje-i-biri-i-kengetares-se-njohur/20%Monthly2018-07-04 12:22
https://presheva.com/google-reagon-pas-raportit-te-wall-street-per-aksesin-e-zhvilluesve-ne-gmail/20%Monthly2018-07-04 12:14
https://presheva.com/humb-jeten-nje-punetor-bie-nga-vinci-metalik-ne-tetove/20%Monthly2018-07-04 12:01
https://presheva.com/kercenohen-lojtaret-e-kolumbise-nis-hetimet-policia/20%Monthly2018-07-04 11:51
https://presheva.com/23-mije-euro-meditje-harxhoi-kuvendi-per-staf-te-administrates/20%Monthly2018-07-04 11:45
https://presheva.com/hoxhaj-para-ambasadoreve-te-be-se-njohje-e-ndersjelle-ne-fund-te-dialogut/20%Monthly2018-07-04 11:40
https://presheva.com/xhaferi-shtetet-e-ballkanit-perendimor-mund-te-gjejne-zgjidhje-per-cdo-problem/20%Monthly2018-07-04 10:00
https://presheva.com/gjuriq-shqiptaret-nuk-mund-te-bejne-asgje-pa-biseduar-me-serbine/20%Monthly2018-07-04 09:53
https://presheva.com/gjuriqkompromisin-e-pengojne-edhe-perfaqesuesit-tane-ne-kosove/20%Monthly2018-07-04 09:49
https://presheva.com/bashkeshortet-me-dallim-te-madh-moshe-lindin-me-shume-autike/20%Monthly2018-07-04 09:41
https://presheva.com/viti-1920-dhe-shqiptaret-qe-nderonin-ameriken/20%Monthly2018-07-04 09:38
https://presheva.com/beinformimi-i-qytetareve-per-marreveshjetne-dore-te-qeverise/20%Monthly2018-07-04 11:29
https://presheva.com/haradinajbritania-e-madhe-ka-rol-te-rendesishem-per-vendin/20%Monthly2018-07-04 09:25
https://presheva.com/aksidentohet-ardian-bujupi-publikohen-fotografi-te-vetures-se-demtuar/20%Monthly2018-07-04 09:17
https://presheva.com/me-shume-se-1400-refugjate-te-mbytur-ne-mesdhe/20%Monthly2018-07-04 08:59
https://presheva.com/serbia-u-perkulet-shteteve-qe-nuk-e-kane-njohur-kosoven/20%Monthly2018-07-04 08:53
https://presheva.com/vendi-amerikan-qe-feston-pavaresine-me-drone/20%Monthly2018-07-04 08:53
https://presheva.com/kengetar-ne-shqiperi-e-kapo-ne-itali/20%Monthly2018-07-04 08:47
https://presheva.com/qytetaret-e-kosoves-po-e-humbin-besimin-ne-institucionet-qeverisese/20%Monthly2018-07-04 08:31
https://presheva.com/kosova-humb-170-milione-euro-per-shkak-te-kontratave-te-gabueshme/20%Monthly2018-07-04 08:24
https://presheva.com/qeveria-asociacioni-se-shkel-kushtetuten/20%Monthly2018-07-04 08:22
https://presheva.com/sebastian-kurz-te-hapen-sa-me-shpejt-negociatat-me-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-07-04 08:16
https://presheva.com/jakup-krasniqi-thaci-asnjehere-nuk-ka-pasur-vija-te-kuqe/20%Monthly2018-07-04 08:06
https://presheva.com/interpol-i-heq-nga-uebfaqja-kosovaret-e-kerkuar/20%Monthly2018-07-04 08:03
https://presheva.com/david-foster-po-martohet-per-here-te-peste/20%Monthly2018-07-04 07:57
https://presheva.com/bisedimet-ne-faze-te-re-por-me-qasje-te-vjeter/20%Monthly2018-07-04 07:48
https://presheva.com/kdi-prezanton-rezultatet-e-sondazhit-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-04 07:38
https://presheva.com/vida-kroacia-mund-ta-fitoje-boterorin/20%Monthly2018-07-04 07:11
https://presheva.com/ronaldo-e-ka-kerkuar-vete-transferin-ne-juventus/20%Monthly2018-07-04 07:09
https://presheva.com/shqiprim-arifi-dhe-sami-salihu-ne-pervjetorin-e-pavarsise-242-te-amerikes-foto/20%Monthly2018-07-04 06:28
https://presheva.com/a-e-keni-ditur-kete-rregull-te-re-per-regjistrimin-e-vetures/20%Monthly2018-07-04 06:16
https://presheva.com/ne-bujanoc-ka-me-shume-te-punesuar-se-ne-presheve/20%Monthly2018-07-04 06:06
https://presheva.com/shqiperia-e-mali-i-zi-me-pike-te-perbashket-doganore-dhe-autostrade-te-kalter/20%Monthly2018-07-04 06:01
https://presheva.com/si-eshte-gjendja-ne-kufijt-e-kosoves-mund-ti-shihni-online-video/20%Monthly2018-07-04 05:58
https://presheva.com/kurteshi-presidenti-kerkoi-te-hiqen-vijat-e-kuqe-per-serbine-kuvendi-ta-shkarkoje-ate/20%Monthly2018-07-04 05:55
https://presheva.com/konkurs-mesimdhenes-te-lendes-fetare-per-shkollat-fillore-dhe-te-mesme-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2018-07-03 17:44
https://presheva.com/video-lajmet-flash-03-07-2018/20%Monthly2018-07-03 17:03
https://presheva.com/lladrovci-pret-ne-takim-vajzen-qe-do-perfaqesoje-kosoven-ne-miss-world/20%Monthly2018-07-03 14:37
https://presheva.com/qepa-dhe-mrekullite-e-saj-shendetesore/20%Monthly2018-07-03 14:28
https://presheva.com/per-here-te-pare-keshtu-lindin-planetet-zbulohen-imazhet-e-rralla-te-krijimit/20%Monthly2018-07-03 14:20
https://presheva.com/anp-adem-jashari-fitues-i-cmimit-per-biznes-te-pergjegjshem/20%Monthly2018-07-03 14:14
https://presheva.com/pergatisni-zbutes-rrobash-vete-ne-shtepi/20%Monthly2018-07-03 14:05
https://presheva.com/partite-opozitare-duhet-te-kete-vija-te-kuqe-ne-dialogun-me-serbine-presidenti-ska-legjitimitet-ta-udheheq-procesin/20%Monthly2018-07-03 13:20
https://presheva.com/real-madrid-nuk-kemi-bere-ndonje-oferte-per-neymarin/20%Monthly2018-07-03 10:23
https://presheva.com/lojtaret-e-japonise-shembull-per-te-gjithe-keshtu-dolen-nga-zhveshtorja/20%Monthly2018-07-03 10:15
https://presheva.com/sipas-serbve-trump-dhe-putin-mund-ta-zgjidhin-per-nje-minute-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-03 10:02
https://presheva.com/ronaldo-do-te-transferohet-ne-juventus/20%Monthly2018-07-03 07:13
https://presheva.com/shkembimi-presheva-per-mitrovicen/20%Monthly2018-07-03 07:07
https://presheva.com/kepi-i-rodonit-mrekullia-e-bregdetit-adriatik-shqiptar-foto/20%Monthly2018-07-03 06:22
https://presheva.com/shqiptaret-ne-radhe-per-pune-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-03 06:19
https://presheva.com/haradinaj-per-serbine-po-behet-e-veshtire-shtyrja-e-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-07-03 06:08
https://presheva.com/dy-kosovare-shpikin-picen-e-zeze-mahnitet-e-gjithe-zvicra/20%Monthly2018-07-02 11:14
https://presheva.com/video-nata-e-maturanteve-2018/20%Monthly2018-07-01 13:15
https://presheva.com/ish-gjenerali-clark-i-permend-pagat-e-medhaja-te-qeverise/20%Monthly2018-07-01 08:41
https://presheva.com/nga-169-komuna-presheva-dhe-bujanoci-aty-ku-lindin-foshnje-me-se-shumti-ne-serbi/20%Monthly2018-07-01 06:56
https://presheva.com/avni-arifi-i-pergjigjet-vuciqit-territori-i-kosoves-nuk-do-te-jepet-per-asnje-cmim/20%Monthly2018-07-01 06:37
https://presheva.com/pse-nuk-lujti-aguero-si-titullar-ne-dy-ndeshjet-e-fundit-me-argjentinen/20%Monthly2018-07-01 06:33
https://presheva.com/kengetari-serb-ben-simbolin-e-shqiponjes-nuk-i-ndalen-kercenimet-video/20%Monthly2018-07-01 06:29
https://presheva.com/diaspora-shqiptare-te-hapen-kufijte-e-hyre-daljeve-ne-serbi-dhe-maqedoni/20%Monthly2018-07-01 06:26
https://presheva.com/shefi-i-negociatave-me-serbine-shqiptaret-e-lugines-nuk-do-te-perfshihen-ne-bisedimet-e-brukselit/20%Monthly2018-07-01 06:23