XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/ismaili-korrigjimi-i-kufijve-nenkupton-qellimin-per-marrjen-e-presheves/20%Monthly2018-08-31 23:49
https://presheva.com/wsj-shba-dhe-gjermania-mosmarreveshje-per-shkembimin-e-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-31 23:42
https://presheva.com/kryetari-arifi-reagon-ndaj-deklarates-se-ragmi-mustafes-per-perfaqesimin-e-shqiptareve-ne-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-31 21:22
https://presheva.com/ragmi-mustafa-lugina-e-presheves-e-painteresuar-qe-te-perfshihet-ne-dialog/20%Monthly2018-08-31 17:14
https://presheva.com/lajmet-flash-31-08-2018/20%Monthly2018-08-31 16:16
https://presheva.com/perzgjidhen-30-perfitues-ne-kuader-te-programit-per-vetpunesim/20%Monthly2018-08-31 13:46
https://presheva.com/per-ata-qe-konsumojne-pije-te-gazuara-keto-jane-pasojat/20%Monthly2018-08-31 13:36
https://presheva.com/hahn-marreveshja-kosove-serbi-ti-kontribuoje-paqes-dhe-stabilitetit-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-08-31 13:20
https://presheva.com/ciljeta-tregon-detajet-per-martesen-e-saj/20%Monthly2018-08-31 13:14
https://presheva.com/shoqeria-civile-leter-thacit-ndryshimi-i-kufijve-rrezikon-sigurine-rajonale-dokument/20%Monthly2018-08-31 12:01
https://presheva.com/gjermania-e-refuzon-shkembimin-e-territoreve-mes-serbise-dhe-kosoves/20%Monthly2018-08-31 11:58
https://presheva.com/veseli-fajeson-opoziten-per-inskenim-te-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-08-31 11:50
https://presheva.com/lamtumire-nderrim-ore-komisioni-evropian-vendos/20%Monthly2018-08-31 11:44
https://presheva.com/kryesia-e-kuvendit-te-kosoves-te-henen-me-seance-te-jashtezakonshme-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-08-31 11:43
https://presheva.com/kadri-veseli-ndryshimi-i-kufijve-eshte-kunder-interesave-te-kosoves/20%Monthly2018-08-31 11:38
https://presheva.com/veseli-do-te-luftoje-qe-shqiptaret-e-presheves-te-trajtohen-ashtu-sikurse-serbet-ne-veri/20%Monthly2018-08-31 11:32
https://presheva.com/daciq-nuk-jam-i-sigurt-nese-edhe-kosova-deshiron-kompromis/20%Monthly2018-08-31 10:31
https://presheva.com/vuciq-serbia-kurre-sdo-pranoje-zgjidhje-nenshtruese/20%Monthly2018-08-31 10:13
https://presheva.com/shqiprim-arififillimi-i-vitit-te-ri-shkollor-ne-luginen-e-presheves-shenohet-edhe-kesaj-here-ne-mungese-te-teksteve-mesimore-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2018-08-31 08:40
https://presheva.com/perufndon-asfalltimi-i-dy-rrugicave-qe-lidhen-me-rrugen-karposh-ne-presheve/20%Monthly2018-08-31 08:48
https://presheva.com/nese-lugina-i-bashkohet-kosoves-te-njejten-gje-e-duan-edhe-shqiptaret-e-maqedonise/20%Monthly2018-08-31 07:47
https://presheva.com/zvogelohet-numri-i-nxenesve-ne-bujanoc/20%Monthly2018-08-31 06:54
https://presheva.com/niko-kovac-jemi-favorite-te-grupit/20%Monthly2018-08-31 06:27
https://presheva.com/ancelotti-shume-grup-i-veshtire/20%Monthly2018-08-31 06:26
https://presheva.com/ramos-pse-te-mos-e-fitojme-per-te-katerten-here-rresht/20%Monthly2018-08-31 06:24
https://presheva.com/haradinaj-vetem-putini-do-te-perfitonte-nga-ideja-e-thacit-dhe-vuciqit-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-08-30 19:12
https://presheva.com/si-nisi-ideja-per-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-08-30 19:10
https://presheva.com/a-do-te-bashkohet-lugina-e-presheves-me-kosoven-ky-eshte-komenti-i-haradinajt/20%Monthly2018-08-30 19:06
https://presheva.com/haziri-kufiri-i-vitit-1956-zgjidh-problemet-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-30 19:03
https://presheva.com/thaci-presheva-medvegja-bujanoci-do-ti-bashkohen-kosoves-ska-marreveshje-pa-pelqimin-e-shba-ve/20%Monthly2018-08-30 18:13
https://presheva.com/keto-gjera-tregojne-se-jeni-ne-stres/20%Monthly2018-08-30 14:46
https://presheva.com/pas-thacit-as-vuciqi-nuk-e-ze-ne-goje-korrigjimin-e-kufijve-me-kosoven/20%Monthly2018-08-30 14:21
https://presheva.com/muzeu-i-kosoves-ne-sh-k-a-ne-presheve/20%Monthly2018-08-30 14:46
https://presheva.com/nje-mije-e-nje-arsye-per-bashkengjitjen-e-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-08-30 13:48
https://presheva.com/vazhdojne-investimet-ne-shtepine-e-shendetit/20%Monthly2018-08-30 11:55
https://presheva.com/robert-berisha-tregon-sekretin-e-marteses-se-lumtur-me-nora-istrefin/20%Monthly2018-08-30 11:35
https://presheva.com/thaci-takon-delawien-dhe-ambasadorin-amerikan-ne-beograd-flasin-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-08-30 10:54
https://presheva.com/bebe-rexha-ka-ditelindjen-kaq-vite-ben-sot/20%Monthly2018-08-30 10:36
https://presheva.com/simic-janjiq-shkaku-i-urrejtjes-ndaj-vuciqit-po-e-kundershton-marreveshjen-e-mundshme-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-30 09:50
https://presheva.com/ndryshimi-i-kufijve-kosove-serbi-ekstremistet-gjermane-jane-pro/20%Monthly2018-08-30 09:42
https://presheva.com/daciqserbise-nuk-i-ngutet-ne-njohjen-e-pashmangshme-te-kosoves/20%Monthly2018-08-30 09:11
https://presheva.com/meshkujt-me-kete-grup-gjaku-jane-me-te-rrezikuar-nga-goditja-ne-zemer/20%Monthly2018-08-30 08:40
https://presheva.com/haradinaj-edhe-thaci-eshte-kunder-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-08-30 08:35
https://presheva.com/dafina-zeqiri-ne-krahet-e-reperit-te-njohur/20%Monthly2018-08-30 08:22
https://presheva.com/ivica-daciq-insiston-se-kosova-ka-humbur-mbeshtetjen-e-nderkombetareve/20%Monthly2018-08-30 08:11
https://presheva.com/zvogelohet-numri-i-nxenesve-ne-bujanovc/20%Monthly2018-08-30 07:43
https://presheva.com/knaus-shkembimi-i-territoreve-te-kosoves-dhe-serbise-sjell-konflikte/20%Monthly2018-08-30 07:32
https://presheva.com/takimi-ne-austri-vucic-thacit-mos-trego-dhe-reagimi-epik-i-presidentit-slloven-video/20%Monthly2018-08-30 07:20
https://presheva.com/krasniqi-serbia-do-te-marre-trepcen-dhe-ujmanin-kosova-vetem-presheven/20%Monthly2018-08-30 07:03
https://presheva.com/ldk-territori-i-kosoves-nuk-mund-te-nxirret-ne-pazar-thaci-duhet-te-ndalet/20%Monthly2018-08-30 06:20
https://presheva.com/tregtia-me-territore-midis-kosoves-e-serbise-kercenon-edhe-bosnjen/20%Monthly2018-08-30 06:18
https://presheva.com/tahiri-krejt-diskutimet-per-korrigjim-te-kufijve-jane-ne-ajer-nuk-kemi-projekt-me-e-pa-se-cka-po-ndryshohet/20%Monthly2018-08-30 06:15
https://presheva.com/aak-kufijte-e-kosoves-nuk-negociohen/20%Monthly2018-08-29 21:37
https://presheva.com/levizja-per-bashkim-perkrah-idene-e-thacit-per-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2018-08-29 21:33
https://presheva.com/vazhdojn-punimet-ne-gjimnazin-skenderbeu-ne-presheve-dhe-vuk-karaxhiq-ne-stacionin-hekurudhore/20%Monthly2018-08-29 17:28
https://presheva.com/haradinaj-marreveshja-finale-me-serbine-nuk-guxon-te-perfshije-levizje-te-kufijve/20%Monthly2018-08-29 13:57
https://presheva.com/tre-ish-diplomate-te-larte-evropiane-i-shkruajne-mogherinit-ndryshimi-i-kufijve-te-hidhet-poshte-menjehere/20%Monthly2018-08-29 13:52
https://presheva.com/perfitimet-nga-uji-i-detit-sheron-plot-16-semundje/20%Monthly2018-08-29 13:46
https://presheva.com/eshte-kjo-fotografi-ku-verteton-se-kujt-i-ngjan-matini-ne-te-vertete/20%Monthly2018-08-29 13:21
https://presheva.com/bernard-kouchner-ne-99-kishte-debat-te-ashper-me-serbet-ne-gracanice/20%Monthly2018-08-29 13:07
https://presheva.com/whatsapp-nga-12-nentori-do-te-pesoje-ndryshime/20%Monthly2018-08-29 12:58
https://presheva.com/beni-keto-veprime-pas-renies-se-shpejte-te-shtypjes-se-gjakut/20%Monthly2018-08-29 12:46
https://presheva.com/thaci-opozita-po-ben-propagande-te-paskrupullt-kunder-aleateve-tane-nderkombetare/20%Monthly2018-08-29 12:42
https://presheva.com/kosova-shkakton-percarje-ne-serbi-a-do-te-kete-konflikt-ndermjet-kishes-dhe-shtetit/20%Monthly2018-08-29 12:05
https://presheva.com/virusi-i-nilit-ben-kerdi-ne-serbi/20%Monthly2018-08-29 11:55
https://presheva.com/gjuriq-raporti-ndaj-ceshtjes-se-te-zhdukurve-te-jete-tregues-i-sinqeritetit/20%Monthly2018-08-29 11:47
https://presheva.com/knaus-ideja-per-shkembim-te-territoreve-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-sjell-lufte-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-29 09:36
https://presheva.com/gazeta-serbe-nese-prishtina-dhe-beogradi-pajtohen-te-gjithe-do-ta-perkrahin-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-29 08:54
https://presheva.com/rashiq-gjermania-se-do-nje-siri-te-re-brenda-evropes/20%Monthly2018-08-29 08:49
https://presheva.com/be-kunder-merkelit-e-britanise-per-korrigjimin-e-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-29 08:41
https://presheva.com/foto-e-rralle-kur-adelina-ismaili-aktronte-bashke-me-qumilin/20%Monthly2018-08-29 08:00
https://presheva.com/eksperti-austriak-korrigjimi-i-kufijve-mund-te-sjelle-reaksion-zinxhir/20%Monthly2018-08-29 07:41
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufijve-neper-binare-te-trenit/20%Monthly2018-08-29 07:21
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufijve-kosove-serbi-reagon-meta-procesi-i-integrimit-jo-devijim-pa-dobi/20%Monthly2018-08-29 07:11
https://presheva.com/1001-arsyje-per-bashkangjitjen-e-presheves-me-kosoven/20%Monthly2018-08-29 06:26
https://presheva.com/ne-shkollat-neper-serbi-4505-puntore-teprice-teknologjike/20%Monthly2018-08-29 06:21
https://presheva.com/bildt-nese-presheva-behet-pjese-e-kosoves-te-njejten-gje-mund-ta-kerkoje-dikur-edhe-tetova/20%Monthly2018-08-29 06:13
https://presheva.com/merkel-tregon-se-cfare-kane-biseduar-me-presidentin-trump-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-29 06:06
https://presheva.com/ja-parku-qe-do-te-ndertohet-ne-presheve-foto/20%Monthly2018-08-28 14:48
https://presheva.com/qeveria-e-haradinajt-jep-112-mije-euro-per-presheven/20%Monthly2018-08-28 14:26
https://presheva.com/keshilla-per-nenat-qe-punojne/20%Monthly2018-08-28 13:51
https://presheva.com/tuna-deshiron-edhe-dy-vajza-binjake/20%Monthly2018-08-28 13:41
https://presheva.com/murati-ata-qe-jane-kunder-bashkimit-te-kosoves-lindore-me-kosoven-jane-te-paskrupullt/20%Monthly2018-08-28 13:04
https://presheva.com/gazetarja-ardita-behluli-zgjidhet-kryeredaktore-e-presheva-com/20%Monthly2018-08-28 19:43
https://presheva.com/thacipo-bashkangjitjes-se-presheves-bujanocit-dhe-medvegjes-si-teresi-me-kosoven/20%Monthly2018-08-28 12:38
https://presheva.com/thaci-i-siguroj-nenat-gjakovare-se-kriminelet-sdo-te-kthehen-kurre-ne-kosove/20%Monthly2018-08-28 11:16
https://presheva.com/janjiq-shba-te-nuk-kane-ndryshuar-qendrim-per-ceshtjen-kosove-serbi-po-mashtrohet-publiku/20%Monthly2018-08-28 10:59
https://presheva.com/a-e-dini-si-prodhohen-parate-prodhimi-i-kartemonedhes-20-euro/20%Monthly2018-08-28 10:46
https://presheva.com/zvicer-4-milione-punetore-bejne-mesatarisht-14-kilometra-per-te-shkuar-ne-pune/20%Monthly2018-08-28 10:42
https://presheva.com/shkembimi-i-territoreve-dyshime-dhe-tension-te-shqiptaret-dhe-serbet-ne-lugine-2/20%Monthly2018-08-28 10:34
https://presheva.com/rrezohet-aeroplani-i-ushtrise-greke-zhduket-piloti/20%Monthly2018-08-28 10:31
https://presheva.com/kadriu-bujanoci-me-1947-ishte-pjese-e-kamenices-video/20%Monthly2018-08-28 10:09
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-komunal-sami-salihu-merre-pjese-ne-20-vjetorin-e-renies-se-ismet-jasharit/20%Monthly2018-08-28 09:48
https://presheva.com/daciq-askush-nuk-ofron-qe-e-tere-kosova-te-mbetet-ne-kufijte-e-serbise/20%Monthly2018-08-28 09:25
https://presheva.com/britney-spears-sjell-vjeshten-me-kete-stil/20%Monthly2018-08-28 08:29
https://presheva.com/daciq-kemi-ndryshuar-pozicionimin-e-betonuar-te-shteteve-perendimore-per-kosoven/20%Monthly2018-08-28 08:23
https://presheva.com/arsiq-medvegja-eshte-ne-serbi-qendrore-jo-ne-te-ashtuquajturen-lugine-e-presheves/20%Monthly2018-08-28 08:22
https://presheva.com/serbia-do-ta-zgjidhe-problemin-e-kosoves-dhe-do-te-levize-perpara/20%Monthly2018-08-28 08:07
https://presheva.com/zevendeskryeministri-serb-asnjehere-skemi-qene-me-afer-marreveshjes-me-kosoven/20%Monthly2018-08-28 07:41
https://presheva.com/rishikimi-i-kufijve-haradinaj-kosova-i-ka-kufijte-nuk-duhet-kreativitet-i-ri-ne-ridizejnimin-e-tyre-ne-duhet-ti-respektojme/20%Monthly2018-08-28 07:37
https://presheva.com/kosova-po-shqyhet-ja-asetet-qe-po-ia-fal-thaci-serbise/20%Monthly2018-08-28 07:28
https://presheva.com/bernabiq-jemi-te-gatshem-per-marreveshjen-finale-me-kosoven/20%Monthly2018-08-28 06:13
https://presheva.com/ndryshim-kufijsh-dhe-shkembime-territoriale-kosove-serbi-greqia-vezhgon-neutrale/20%Monthly2018-08-27 20:06
https://presheva.com/cfare-shkruan-shtypi-gjerman-shkruan-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-27 19:52
https://presheva.com/hoti-iniciativa-e-thacit-per-kufijte-gjeja-me-e-demshme-qe-i-ka-ndodhur-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2018-08-27 19:48
https://presheva.com/po-kerkon-bashkim-por-haziri-mbylli-zyren-per-presheven/20%Monthly2018-08-27 19:45
https://presheva.com/ndryshimi-i-kufijve-kosove-serbi-trump-e-merkel-flasin-ne-telefon/20%Monthly2018-08-27 19:42
https://presheva.com/video-lajmet-flash-27-08-2018/20%Monthly2018-08-27 16:08
https://presheva.com/rampa-automatike-ne-fshatin-raince-afer-finalizimit/20%Monthly2018-08-27 14:52
https://presheva.com/dua-lipa-thyen-rekordet-kengetarja-shqiptare-hyn-ne-histori/20%Monthly2018-08-27 14:24
https://presheva.com/modeli-i-thacit-per-zhberje-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-08-27 14:14
https://presheva.com/si-te-dalloni-qe-veza-qe-po-konsumoni-eshte-e-fresket/20%Monthly2018-08-27 14:04
https://presheva.com/thaci-jam-kunder-kufijve-etnike-por-une-nuk-jam-edhe-naiv/20%Monthly2018-08-27 13:35
https://presheva.com/pse-u-merzit-sofia-sot-ja-ke-e-kujton/20%Monthly2018-08-27 13:29
https://presheva.com/kosoves-dhe-serbise-tiu-jepet-hapesire-per-marreveshje/20%Monthly2018-08-27 13:04
https://presheva.com/shtypi-gjerman-kufijte-ne-ballkan-kutia-e-pandores/20%Monthly2018-08-27 12:49
https://presheva.com/hahn-nuk-flet-per-korrigjimin-e-kufijve-thote-se-marreveshja-kosove-serbi-kerkon-kohe/20%Monthly2018-08-27 12:38
https://presheva.com/shkembimi-i-territoreve-dyshime-dhe-tension-te-shqiptaret-dhe-serbet-ne-lugine/20%Monthly2018-08-27 12:08
https://presheva.com/dhuro-gjakendreqja-diten-vetes/20%Monthly2018-08-27 10:36
https://presheva.com/gazetari-enver-robeli-per-ucpmb-ne-ishte-vetem-nje-lufte-e-vogel-e-cila-ishte-nxitur-nga-ekstremistet-shqiptare/20%Monthly2018-08-27 10:58
https://presheva.com/kancelari-austriak-nuk-flas-per-korrigjimin-e-kufijve-pa-pasur-plane-konkrete/20%Monthly2018-08-27 09:37
https://presheva.com/kandiq-i-lutet-thacit-te-lejohen-serbet-sivjet-ta-vizitojne-kishen-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-27 09:27
https://presheva.com/hashim-thaci-ideja-e-korrigjimit-te-kufirit-eshte-e-imja/20%Monthly2018-08-27 09:11
https://presheva.com/ivaniq-nuk-krahasohen-republika-serbe-dhe-kosova/20%Monthly2018-08-27 08:57
https://presheva.com/durres-takim-i-kryeministrave-te-vendeve-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-08-27 08:16
https://presheva.com/kercenohet-me-jete-politikani-i-njohur-shqiptar/20%Monthly2018-08-27 08:09
https://presheva.com/albin-kurti-kosova-kurban-per-integrimin-e-serbise-ne-be/20%Monthly2018-08-27 08:01
https://presheva.com/thaci-luan-me-luginen-mediave-austriake-u-thote-qe-ska-shkembim-territoresh-2/20%Monthly2018-08-27 07:50
https://presheva.com/ne-tabanoc-pritet-deri-ne-30-minuta-per-dalje-nga-maqedonia/20%Monthly2018-08-27 07:42
https://presheva.com/veseli-kosova-do-ta-mbroje-integritetin-territorial-pa-ndarje-e-pa-shkembim-te-territoreve/20%Monthly2018-08-27 06:21
https://presheva.com/thaci-per-der-standard-kosova-nuk-do-te-ndahet/20%Monthly2018-08-27 06:17
https://presheva.com/pacolli-nuk-ka-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2018-08-27 06:13
https://presheva.com/krasniqi-territori-i-kosoves-nuk-eshte-lekura-e-gjarprit-qe-hashim-thaci-mund-ta-nderroje-per-cdo-pranvere/20%Monthly2018-08-27 06:11
https://presheva.com/konjufca-pa-ushtri-smund-te-merret-lugina-e-presheves/20%Monthly2018-08-26 17:45
https://presheva.com/britania-e-madhe-ideja-per-ndarje-dhe-kembim-territoresh-ndermjet-kosoves-e-serbise-ka-rrezik-e-cmim/20%Monthly2018-08-25 17:58
https://presheva.com/austri-thaci-dhe-vuciq-sonte-nisin-negociatat-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-08-25 17:54
https://presheva.com/ministri-bushati-flet-per-korrigjimin-e-kufijve-ne-mes-te-kosoves-dhe-serbise-tregon-qendrimin-e-shqiperise/20%Monthly2018-08-25 09:46
https://presheva.com/qendra-per-pune-sociale-do-ti-dale-ne-ndihme-karadakut-te-presheves/20%Monthly2018-08-25 09:40
https://presheva.com/stankoviq-problemi-me-i-madh-ne-presheve-bujanoc-dhe-medvegje-eshte-papunesia/20%Monthly2018-08-25 09:30
https://presheva.com/beqiri-thaci-e-ka-luftuar-rugoven-tash-po-provon-ta-imitoje/20%Monthly2018-08-25 07:11
https://presheva.com/%e2%80%8bavokati-i-gotovines-kycet-ne-debatin-per-shkembimin-territorial/20%Monthly2018-08-25 07:04
https://presheva.com/video-lajmet-flash-24-08-2018/20%Monthly2018-08-24 16:39
https://presheva.com/be-nuk-e-ka-marre-ende-draftin-e-statutit-te-asociacionit/20%Monthly2018-08-24 14:53
https://presheva.com/simiq-serbet-ne-kosove-duan-te-degjojne-nga-vuciq-se-do-te-luftoje-per-ta/20%Monthly2018-08-24 14:25
https://presheva.com/lugina-kerkon-te-kete-perfaqesues-ne-dialogun-e-brukselit/20%Monthly2018-08-24 13:33
https://presheva.com/nese-behen-shkembime-territoresh-e-gjithe-lugina-e-presheves-duhet-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2018-08-24 13:13
https://presheva.com/mustafa-procesi-i-bashkimit-te-lugines-me-kosoven-po-ecen-mbare-dhe-ne-kembe-te-sigurta/20%Monthly2018-08-24 13:05
https://presheva.com/vulin-thirrje-shqiptareve-te-lugines-mos-u-frikesoni-do-te-jetoni-me-mire-se-serbet-ne-kosove/20%Monthly2018-08-24 12:56
https://presheva.com/vuciq-paralajmeron-serbet-per-fundin-e-dialogut-se-shpejti-takohet-me-thacin-dhe-edi-ramen/20%Monthly2018-08-24 12:24
https://presheva.com/stankoviq-tre-ambasadore-ma-kane-konfirmuar-se-kembim-territoresh-nuk-do-te-kete/20%Monthly2018-08-24 11:24
https://presheva.com/dafina-selimi-fituese-e-best-model-grand-universe-2018/20%Monthly2018-08-24 11:19
https://presheva.com/dy-rrugicat-ne-qytet-afer-finalizimit/20%Monthly2018-08-24 10:33
https://presheva.com/bojan-milisavljevic-tentimi-per-demarkimin-e-kufirit-kosove-serbi-levizje-teper-e-rrezikshme/20%Monthly2018-08-24 10:27
https://presheva.com/ne-familjen-e-shpetim-deskut-sot-ka-feste-ja-fjalet-emocionuese/20%Monthly2018-08-24 09:54
https://presheva.com/arrestohet-komandanti-i-levizjes-cetnike-ne-serbi/20%Monthly2018-08-24 09:27
https://presheva.com/vucic-neser-me-thacin-do-te-diskutojme-tema-te-rendesishme/20%Monthly2018-08-24 09:19
https://presheva.com/pacolli-merr-titullin-doctor-honoris-causa-ne-bangkok/20%Monthly2018-08-24 08:57
https://presheva.com/ragmi-mustafa-mesazhi-im-per-bushatin-ishte-ftesa-e-bashkimit-te-lugines-se-presheves-me-republiken-e-kosoves/20%Monthly2018-08-24 08:48
https://presheva.com/thaci-takon-neser-vuciqin/20%Monthly2018-08-24 08:27
https://presheva.com/berisha-kunder-ndarjes-se-kosoves-dhe-bashkimit-me-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-08-24 08:05
https://presheva.com/haradinaj-jane-pallavra-askush-nuk-ta-fale-presheven/20%Monthly2018-08-24 07:58
https://presheva.com/serbia-synon-tia-marre-kosoves-piken-me-strategjike-te-vezhgimit-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-24 07:38
https://presheva.com/diten-e-diel-me-26-gusht-presheva-dhe-bujanoci-pa-rryme-prej-07-18h/20%Monthly2018-08-24 07:30
https://presheva.com/shtatori-i-nxehte-per-kosoven-dhe-serbine-do-te-diskutohet-edhe-per-bashkimin-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-08-24 06:03
https://presheva.com/shqiperia-kunder-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2018-08-23 21:48
https://presheva.com/haradinaj-i-quan-pallavra-deklaratat-e-thacit-askush-sta-fal-presheven/20%Monthly2018-08-23 21:45
https://presheva.com/haradinaj-shqiptaret-ne-luginen-e-presheves-do-te-jetojne-si-zotni-kur-te-forcohet-shqiperia-dhe-kosova/20%Monthly2018-08-23 21:41
https://presheva.com/shqiperia-kerkon-qe-shqiptaret-e-presheves-te-perfshihen-me-shume-ne-proceset-integruese-te-serbise/20%Monthly2018-08-23 17:27
https://presheva.com/video-lajmet-flash-23-08-2018/20%Monthly2018-08-23 16:06
https://presheva.com/lejet-e-vozitjes-te-maqedonise-do-te-vlejne-edhe-ne-kosove/20%Monthly2018-08-23 15:29
https://presheva.com/rishikimi-i-kufirit-serbi-kosove-luan-rama-jane-kufij-gjaku-askush-nuk-mund-ti-tjetersoje/20%Monthly2018-08-23 15:24
https://presheva.com/kufijte-arifi-shqiperia-jo-propagande-te-investoje-ne-luginen-e-presheves-skemi-uje-e-kanalizime/20%Monthly2018-08-23 15:15
https://presheva.com/vuciq-per-shkembim-territoresh-as-nuk-behet-fjale/20%Monthly2018-08-23 14:28
https://presheva.com/kryetari-arifi-duam-mbeshtetje-me-te-madhe-nga-shqiperia/20%Monthly2018-08-23 14:27
https://presheva.com/thaci-jo-ndarje-jo-shkembim-po-korrigjimit-te-kufirit-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-23 14:18
https://presheva.com/bushati-me-perfaqesues-te-presheves-serbi-kosove-te-permbyllet-me-nje-marreveshje-per-njohje-te-ndersjellet/20%Monthly2018-08-23 13:57
https://presheva.com/vuniqi-kosova-po-i-pergjigjet-ofensives-diplomatike-serbe/20%Monthly2018-08-23 13:22
https://presheva.com/vuciq-ne-kosove-do-te-mbaj-fjalimin-me-te-rendesishem-ne-jeten-time/20%Monthly2018-08-23 12:58
https://presheva.com/ka-perfunduar-me-sukses-sanimi-i-nje-pjese-te-kanalizmit-fekal-ne-fshatin-leran/20%Monthly2018-08-23 12:29
https://presheva.com/marreveshja-putin-vuciq-pa-rusine-serbia-nuk-nis-asnje-zgjidhje-per-kosoven/20%Monthly2018-08-23 10:19
https://presheva.com/daciq-i-pergjigjet-haradinajt-ska-kufi-midis-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-23 09:36
https://presheva.com/ne-takimin-e-shtatorit-ne-bruksel-diskutohet-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-08-23 09:14
https://presheva.com/okb-ne-te-ardhmen-shqiptaret-do-behen-10-milione-ndersa-serbet-do-zvogelohen-ne-4-milione/20%Monthly2018-08-23 08:40
https://presheva.com/zevendeskryeministri-serb-ja-se-kur-merret-vesh-zgjidhja-e-kosoves/20%Monthly2018-08-23 07:30
https://presheva.com/ne-bogorodice-dhe-tabanoc-pritet-deri-ne-20-minuta/20%Monthly2018-08-23 07:13
https://presheva.com/kunder-atyre-qe-kundershtojne-bashkimin-e-presheves-medvegjes-dhe-bujanocit-me-kosoven/20%Monthly2018-08-23 07:07
https://presheva.com/the-guardian-a-mund-te-shkakton-konflikt-shkembimi-i-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-22 21:38
https://presheva.com/mustafa-lugina-nuk-do-te-heqe-dore-nga-bashkimi-me-kosoven/20%Monthly2018-08-22 21:34
https://presheva.com/video-lajmet-flash-22-08-2018/20%Monthly2018-08-22 16:17
https://presheva.com/punet-ne-rregullimin-e-shtratit-te-lumit-ne-fshatin-geraj-afer-perfundimit/20%Monthly2018-08-22 12:48
https://presheva.com/dacic-ne-rusi-per-kosoven-shqiptaret-kane-mbetur-prapa-ne-kohe/20%Monthly2018-08-22 11:01
https://presheva.com/stankoviq-shaip-kamberi-eshte-takuar-me-shume-here-se-sa-une-me-vuciqin/20%Monthly2018-08-22 10:47
https://presheva.com/mihajloviq-duhet-pajtohemi-per-kosoven-eshte-ceshtje-e-se-ardhmes/20%Monthly2018-08-22 09:52
https://presheva.com/%e2%80%8bsylejman-selimi-nga-burgu-qytetaret-vendosin-per-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2018-08-22 09:17
https://presheva.com/si-te-heqesh-rrudhat-nga-rrobat-pa-hekur/20%Monthly2018-08-22 09:14
https://presheva.com/edhe-vuciq-kerkon-mbeshtetjen-e-rusise-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2018-08-22 08:59
https://presheva.com/vazhdojne-kolonat-ne-merdare-deri-ne-tre-ore-pritje/20%Monthly2018-08-22 08:48
https://presheva.com/ministri-serb-takimi-i-radhes-thaci-vuciq-vendimtar-per-marreveshjen-finale/20%Monthly2018-08-22 08:19
https://presheva.com/rexhepi-presidenti-clinton-i-dha-goditje-regjimit-te-millosheviqit/20%Monthly2018-08-22 07:48
https://presheva.com/vulin-per-haradinajn-ai-do-lufte-me-serbine/20%Monthly2018-08-22 07:31
https://presheva.com/stankoviq-bashkimi-i-tri-komunave-bujanoc-presheve-dhe-medvegje-kosoves-nuk-do-te-jete-teme-ne-tryezen-e-brukselit/20%Monthly2018-08-22 06:00
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-uron-festen-e-kurban-bajramit/20%Monthly2018-08-21 12:28
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-se-ragmi-mustafa-uron-kurban-bajramin/20%Monthly2018-08-21 11:48
https://presheva.com/wolfgang-petritsch-ekziston-mundesia-per-korrigjim-kozmetik-te-kufijve/20%Monthly2018-08-21 10:04
https://presheva.com/urimi-i-kryetarit-te-komunes-se-presheves-per-kurban-bajram/20%Monthly2018-08-21 10:00
https://presheva.com/haradinaj-nese-serbia-na-e-jep-presheven-e-marrim-me-qef-sjam-kunder/20%Monthly2018-08-20 22:53
https://presheva.com/n-p-moravica-pako-ushqimore-per-puntoret-me-rastin-e-kurban-bajramit/20%Monthly2018-08-20 19:22
https://presheva.com/video-lajmet-flash-20-08-2018/20%Monthly2018-08-20 16:23
https://presheva.com/daciq-thote-se-kosova-nuk-vendos-per-percaktimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-20 15:35
https://presheva.com/keshilltari-i-opozites-pvd-sulmon-keshilltarin-e-apn-se-ne-kuvendin-komunal-video/20%Monthly2018-08-20 15:11
https://presheva.com/rregullohet-kanalizimi-atmosferik-ne-lagjen-e-gerajve-ne-fshatin-norce-foto/20%Monthly2018-08-20 14:26
https://presheva.com/keshilltari-i-opozites-pvd-sulmon-keshilltarin-e-apn-se-ne-kuvendin-komunal-presheve/20%Monthly2018-08-20 13:14
https://presheva.com/vizatimi-i-kufijevepa-opoziten/20%Monthly2018-08-20 08:33
https://presheva.com/daciq-serbia-asnjehere-nuk-do-te-jete-pjese-e-nje-koalicioni-kunder-turqise/20%Monthly2018-08-20 08:23
https://presheva.com/sot-mbahet-seanca-e-vi-te-e-kuvendit-komunal-presheve/20%Monthly2018-08-20 08:06
https://presheva.com/mbi-800-serbe-te-interesuar-te-jene-pjese-e-policise-se-kosoves/20%Monthly2018-08-20 08:04
https://presheva.com/rritje-te-rrogave-me-se-shumti-ne-2019-mjekeve-profesoreve/20%Monthly2018-08-20 06:58
https://presheva.com/zyrtare-zgjedhjet-ne-keshillin-nacional-shqiptar-mbahen-me-4-nentor/20%Monthly2018-08-20 06:27
https://presheva.com/komuna-e-ulqinit-nis-kontrollet-per-qiradhenesit-e-dhomave-per-turistet/20%Monthly2018-08-20 06:22
https://presheva.com/busquets-beson-se-barca-do-te-fitoje-te-gjithe-titujt-ne-sezonin-e-ri/20%Monthly2018-08-20 06:17
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise-mund-te-ndikoje-edhe-ne-referendumin-e-maqedonise/20%Monthly2018-08-20 06:14
https://presheva.com/kisha-serbe-kundershton-ndarjen-e-kosoves-e-do-te-teren-ne-serbi/20%Monthly2018-08-20 06:02
https://presheva.com/bulliqi-kemi-filluar-pergatitjet-per-demarkacionin-e-kufirit-me-serbine-video/20%Monthly2018-08-20 05:51
https://presheva.com/thaci-dialogu-me-serbine-vazhdon-ne-pjesen-e-pare-te-shtatorit/20%Monthly2018-08-20 05:48
https://presheva.com/rikthehet-bukuroshja-me-videoklipin-a-kenges-mamasita-video/20%Monthly2018-08-19 16:35
https://presheva.com/kur-trupi-flet-shkolle-vere-presheve/20%Monthly2018-08-19 14:47
https://presheva.com/qysh-po-guxon-me-thane-jam-veteran/20%Monthly2018-08-19 07:51
https://presheva.com/keshilltari-i-pacollit-kosova-duhet-ti-ruaj-kufijte-ekzistues/20%Monthly2018-08-19 07:02
https://presheva.com/berisha-dhe-bahtiri-kunder-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-08-18 16:50
https://presheva.com/kosova-nuk-mund-ta-humbe-liqenin-e-ujmanit-u-ndertua-me-buxhet-te-vendit/20%Monthly2018-08-18 16:20
https://presheva.com/rashiq-nuk-pres-qe-asociacioni-i-komunave-serbe-te-kete-kompetenca-ekzekutive/20%Monthly2018-08-18 07:58
https://presheva.com/ahmeti-hashim-thaci-ska-nje-platforme-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-08-17 21:05
https://presheva.com/keta-jane-shefat-e-kryetarit-te-komunes-se-bujanocit-shaip-kamberi/20%Monthly2018-08-17 17:09
https://presheva.com/video-lajmet-flash-17-08-2018/20%Monthly2018-08-17 16:44
https://presheva.com/problemi-i-furnizimit-me-rryme-ne-disa-lagje-te-qytetit-po-gjene-zgjidhjen/20%Monthly2018-08-17 14:05
https://presheva.com/scarlett-johansson-aktorja-me-e-paguar-ne-bote/20%Monthly2018-08-17 12:36
https://presheva.com/radhet-te-gjate-ne-morine-piken-kufitare-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-08-17 12:28
https://presheva.com/vuciq-ne-kosove-skemi-as-territor-as-ushtri-as-polici/20%Monthly2018-08-17 11:59
https://presheva.com/kurti-ironizon-me-thacin-kosova-lindore-nuk-clirohet-me-konferenca-shtypi/20%Monthly2018-08-17 11:55
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ne-duam-nje-kosove-te-fuqishme-edhe-nese-kjo-shkon-ne-faturen-tone-per-te-mbetur-nen-serbi/20%Monthly2018-08-17 11:48
https://presheva.com/lugina-e-presheves-eshte-nje-bashke-perhere-e-te-pandashem/20%Monthly2018-08-17 12:31
https://presheva.com/14-ushqimet-qe-pershpejtojne-tretjen/20%Monthly2018-08-17 10:14
https://presheva.com/gjuha-spanjolle-trend-ne-muziken-shqiptare/20%Monthly2018-08-17 10:09
https://presheva.com/mehmet-kraja-ideja-per-ndryshim-te-kufijve-u-gatua-nga-edi-rama/20%Monthly2018-08-17 09:54
https://presheva.com/gjendja-katastrofale-ne-kampingun-jale-te-shqiperise/20%Monthly2018-08-17 09:51
https://presheva.com/vladimir-putin-shkon-ne-serbi-ne-nentor-do-ta-shikoje-paraden-ushtarake/20%Monthly2018-08-17 09:17
https://presheva.com/zaza-rikthehet-ne-itali/20%Monthly2018-08-17 09:14
https://presheva.com/pogba-e-ka-ndare-mendjen-ti-bashkohet-barcelones/20%Monthly2018-08-17 09:12
https://presheva.com/dy-milione-myslimane-pritet-te-nisin-haxhin-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-08-17 09:07
https://presheva.com/lezha-destinacioni-i-veres/20%Monthly2018-08-17 09:02
https://presheva.com/perkujtohet-deshmori-cen-dugolli-serbet-e-vrane-ne-burg/20%Monthly2018-08-17 08:58
https://presheva.com/treni-perplas-nje-veture-ne-durres-6-te-plagosur/20%Monthly2018-08-17 08:47
https://presheva.com/nderron-jete-mbreteresha-e-muzikes-soul-qe-vulosi-nje-epoke/20%Monthly2018-08-17 08:44
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-profesor-rami-hyseni-nga-fshati-bushtran/20%Monthly2018-08-17 08:42
https://presheva.com/deri-ne-5-ore-pritje-ne-piken-kufitare-merdar/20%Monthly2018-08-17 08:36
https://presheva.com/pese-ushqimet-qe-permiresojne-shikimin-tuaj/20%Monthly2018-08-17 08:25
https://presheva.com/vuciq-tregon-kufijte-e-kosoves-te-caktuar-nga-shba-dhe-gjermania-qysh-ne-vitin-2008/20%Monthly2018-08-17 08:17
https://presheva.com/thaci-ecen-vete/20%Monthly2018-08-17 07:44
https://presheva.com/vuciq-me-mire-paqesesa-konfliktprej-nga-do-te-kishim-dale-humbes/20%Monthly2018-08-17 07:38
https://presheva.com/merkel-nuk-eshte-armike-por-nje-mike-e-sinqerte/20%Monthly2018-08-17 07:29
https://presheva.com/vulin-a-doni-ta-ndalojme-shqiperine-e-madhe-apo-po-presim/20%Monthly2018-08-17 05:44
https://presheva.com/presheve-hapja-solemne-e-sektorit-libri-i-vendlindjes-ne-biblioteken-mehmet-jusufi/20%Monthly2018-08-16 19:43
https://presheva.com/interviste-me-kryetarin-e-komunes-per-ceshtjen-e-transferstacionit-te-mbeturinave/20%Monthly2018-08-16 17:24
https://presheva.com/video-lajmet-flash-16-08-2018/20%Monthly2018-08-16 16:43
https://presheva.com/me-20-gusht-konvokohet-seanca-e-vi-e-kuvendit-komunal-ne-presheve/20%Monthly2018-08-16 16:35
https://presheva.com/me-rastin-e-kurban-bajramit-komuna-e-presheves-ndan-pako-ushqimore-per-100-familje-ne-nevoj/20%Monthly2018-08-16 16:30
https://presheva.com/levizja-serbe-serbia-te-ngrije-bisedimet-derisa-kosova-te-zbatoje-asociacionin/20%Monthly2018-08-16 13:31
https://presheva.com/vulin-thote-se-shqiperia-e-madhe-nenkupton-lufte-me-serbine/20%Monthly2018-08-16 13:11
https://presheva.com/thaci-dhe-vuciq-mund-te-nominohen-me-cmimin-nobel-per-paqe/20%Monthly2018-08-16 11:27
https://presheva.com/shqiprim-arifi-copezimi-i-lugines-eshte-i-demshemne-nuk-do-te-lejojme-ate/20%Monthly2018-08-16 09:18
https://presheva.com/9-keshilla-financiare-nga-njerez-te-suksesshem/20%Monthly2018-08-16 08:29
https://presheva.com/zelanda-e-re-u-ndalon-te-huajve-blerjen-e-shtepive/20%Monthly2018-08-16 08:20
https://presheva.com/kryeministri-93-vjecar-i-malajzise-islami-i-bazuar-ne-kuran-nuk-therret-per-vrasje/20%Monthly2018-08-16 08:16
https://presheva.com/kosova-ndarja-sdo-pranohet/20%Monthly2018-08-16 08:14
https://presheva.com/kufijte-vizatohen-ne-shtator/20%Monthly2018-08-16 08:07
https://presheva.com/ne-valbone-eshte-hapur-qendra-profesionale-e-zhvillimit-te-turizmit/20%Monthly2018-08-16 07:57
https://presheva.com/mediat-serbethaci-e-vuciq-do-te-nominohen-per-cmimin-nobel/20%Monthly2018-08-16 07:48
https://presheva.com/penda-e-rahovices-bukuri-e-rralle-e-natyres/20%Monthly2018-08-16 10:46
https://presheva.com/mirel-ndarja-e-kosoves-bart-rreziqe-te-medha-per-maqedonine/20%Monthly2018-08-16 05:43
https://presheva.com/thaci-kundershtaret-e-korrigjimit-te-kufijve-jane-kamikaze-politike/20%Monthly2018-08-16 05:36
https://presheva.com/se-shpejti-ri-fillon-punen-kuzhina-popullore-ne-presheve/20%Monthly2018-08-15 18:34
https://presheva.com/video-lajmet-flash-15-08-2018/20%Monthly2018-08-15 16:38
https://presheva.com/shtate-efektet-e-erreta-qe-pagjumesia-i-shkakton-ne-trup/20%Monthly2018-08-15 13:34
https://presheva.com/gjashte-vjet-nga-vdekja-e-arber-xhaferit/20%Monthly2018-08-15 13:05
https://presheva.com/behet-hapje-solemne-ne-sektorin-libri-i-vendlindjes/20%Monthly2018-08-15 12:55
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-shpreh-ngushllime-per-ndarjen-nga-jeta-te-xheladin-maliqit/20%Monthly2018-08-15 12:01
https://presheva.com/real-madrid-vs-atletico-madrid-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-08-15 11:41
https://presheva.com/njoftim-xheladin-maliqi-varroset-sot-me-namazin-e-akshamit/20%Monthly2018-08-15 11:21
https://presheva.com/ky-eshte-formacioni-i-frikshem-i-juventusit/20%Monthly2018-08-15 10:12
https://presheva.com/hoti-pret-qe-deklarata-e-merkelit-ti-ndale-thacin-vuciqin-e-daciqin/20%Monthly2018-08-15 10:00
https://presheva.com/rita-ora-serish-prezantuese-ne-mtv-vma/20%Monthly2018-08-15 09:54
https://presheva.com/vucic-modest-ushtria-e-serbise-tejet-e-fuqishme/20%Monthly2018-08-15 09:16
https://presheva.com/asistenti-i-ahtisaarit-flet-per-shkembimin-e-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-15 09:08
https://presheva.com/vetem-presheva-mund-te-shkembehet/20%Monthly2018-08-15 09:02
https://presheva.com/sipas-kryebashkiakut-te-leskovcit-shqiptaret-ne-medvegje-vetem-votojne-por-nuk-jetojne-aty/20%Monthly2018-08-15 08:59
https://presheva.com/ky-eshte-skenari-per-shkembim-territoresh-mes-kosoves-dhe-serbise-dokument/20%Monthly2018-08-15 08:47
https://presheva.com/keshtu-mund-ta-luftoni-semundjen-e-diabetit/20%Monthly2018-08-15 08:29
https://presheva.com/shembja-e-ures-ne-gjenove-dy-shqiptare-mes-viktimave/20%Monthly2018-08-15 08:16
https://presheva.com/kerkohet-nje-liste-e-kuqe-edhe-per-shtetasit-e-serbise/20%Monthly2018-08-15 08:09
https://presheva.com/serbia-ne-vitin-2060-mund-ti-kete-vetem-3-9-milione-banore/20%Monthly2018-08-15 07:53
https://presheva.com/kryetari-i-presheves-e-demanton-presidentin-thaci-lugina-te-mos-negociohet-pjeserisht/20%Monthly2018-08-15 07:38
https://presheva.com/kryetari-arifi-ofron-ngushlime-per-ndarjen-nga-jeta-e-24-vjecarit-xheladin-maliqi/20%Monthly2018-08-15 06:55
https://presheva.com/thaci-i-pergjigjet-ambasadorit-britanik-korrigjimi-i-kufirit-behet-me-dialog/20%Monthly2018-08-15 00:19
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufirit-me-serbine-nuk-po-perkrahet-thaci-po-izolohet-me-kete-ide-edhe-nga-miqte-nderkombetare-video/20%Monthly2018-08-15 00:13
https://presheva.com/ragmi-mustafa-takohet-me-perfaqesues-te-ambasades-amerikane/20%Monthly2018-08-14 21:49
https://presheva.com/tragjike-nderroi-jete-24-vjecari-xheladin-maliqi-nga-rahovica/20%Monthly2018-08-14 21:08
https://presheva.com/jakup-krasniqi-korrigjimi-i-kufirit-ne-mes-te-kosoves-dhe-serbise-nuk-mund-te-ndodhe/20%Monthly2018-08-14 20:47
https://presheva.com/ischinger-hapet-kutia-e-pandores-ne-rast-te-shkembimeve-te-territoreve/20%Monthly2018-08-14 20:43
https://presheva.com/thaci-jam-kunder-levizjes-se-kufijve-por-per-korrigjimin-e-tyre14-gusht-2018-%e2%80%a2-18-35lexoni-me-shume-detaje-shperndaje-presidenti-i-kosoves-hashim-thaci-ka-thene-se-eshte-i-fokusuar-qe/20%Monthly2018-08-14 20:11
https://presheva.com/deklarata-e-merkelit-per-territoret-ne-perputhje-me-kushtetuten-e-kosoves/20%Monthly2018-08-14 20:01
https://presheva.com/as-merkel-nuk-ja-ndryshon-lutes-qendrimin-lugina-te-bashkohet-me-kosoven/20%Monthly2018-08-14 19:57
https://presheva.com/ja-cka-mendojne-qytetaret-e-presheves-per-shkembimin-e-territoreve-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-14 18:55
https://presheva.com/opinion-kosova-lindore-duhet-tju-bashkangjitet-kosoves/20%Monthly2018-08-14 18:48
https://presheva.com/video-lajmet-flash-14-08-2018/20%Monthly2018-08-14 16:26
https://presheva.com/haziri-kerkon-nga-serbia-lirimin-e-menjehershem-te-mjekut-nga-gjilani/20%Monthly2018-08-14 14:27
https://presheva.com/beogradi-thote-ka-3-500-dokumente-per-krimet-mbi-serbet-ne-dukagjin-e-drenice/20%Monthly2018-08-14 14:16
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-ka-pritur-ne-takim-perfaqesuesit-e-ambasades-se-shba-se-te-akredituar-ne-beograd/20%Monthly2018-08-14 13:52
https://presheva.com/takim-mes-delegacionit-te-ambasades-amerikane-dhe-kryetarit-te-kuvendit/20%Monthly2018-08-14 13:51
https://presheva.com/vuciq-gjermania-na-ka-bllokuar-me-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-08-14 13:42
https://presheva.com/98944/20%Monthly2018-08-14 13:25
https://presheva.com/sipas-sondazheve-shumica-ne-maqedoni-do-te-votoje-pro-ndryshimit-te-emrit/20%Monthly2018-08-14 13:17
https://presheva.com/shfaqet-edhe-nje-rast-tjeter-i-virusit-te-nilit-ne-qkuk/20%Monthly2018-08-14 13:09
https://presheva.com/vuciq-pas-deklarates-se-merkelit-bota-perendimore-e-njeh-kosoven-e-pavarur/20%Monthly2018-08-14 12:45
https://presheva.com/mbi-20-te-vdekur-nga-shembja-e-ures-ne-itali/20%Monthly2018-08-14 12:32
https://presheva.com/kurti-thaci-me-shume-po-e-jep-veriun-sesa-po-e-merr-luginen/20%Monthly2018-08-14 11:57
https://presheva.com/e-gjithe-media-shqiptare-e-fshehu-dje-pjesen-thelbesore-te-fjalimit-te-presidentit-te-serbise-pse/20%Monthly2018-08-14 11:49
https://presheva.com/si-i-plackiti-6000-euro-shtetasve-te-huaj-qe-po-flinin-ne-pompe-benzini-ne-serbi/20%Monthly2018-08-14 11:47
https://presheva.com/arrestimi-i-stomatologut-kosovar-ne-tek-dheu-i-bardhe-ne-serbi-familja-ska-ende-asnje-informacion/20%Monthly2018-08-14 11:39
https://presheva.com/shkolla-mesme-teknike-pajiset-me-kabinet-te-informatikes/20%Monthly2018-08-14 11:38
https://presheva.com/kapet-kosovari-ne-shengjin-ja-kushtet-e-tmerrshme-ne-te-cilat-ruante-mishin-qe-shiste/20%Monthly2018-08-14 11:35
https://presheva.com/85-vjet-nga-vrasja-e-hasan-prishtines/20%Monthly2018-08-14 10:09
https://presheva.com/kurti-problemi-i-lugines-srregullohet-me-logjiken-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-08-14 10:06
https://presheva.com/per-te-humbur-peshe-mjafton-vetem-uje-me-limon/20%Monthly2018-08-14 09:32
https://presheva.com/keshtu-e-hap-mengjesin-teuta-krasniqi/20%Monthly2018-08-14 09:28
https://presheva.com/dodik-serbia-duhet-ta-kerkoje-pjesen-veriore-te-kosoves/20%Monthly2018-08-14 09:11
https://presheva.com/deri-ne-fund-te-vitit-kfc-ne-maqedoni-do-te-hape-tre-restorante-per-ushqime-te-shpejta/20%Monthly2018-08-14 09:05
https://presheva.com/ceshtja-e-korrigjimit-te-kufijve-mund-te-cenoje-popullaritetin-e-vucicit-dhe-thacit/20%Monthly2018-08-14 09:05
https://presheva.com/eshte-mbajtur-mbledhja-e-vi-e-keshillit-komunal/20%Monthly2018-08-14 08:58
https://presheva.com/djemte-e-ri-pastrojne-mbeturinat-ne-penden-e-rahovices/20%Monthly2018-08-14 08:57
https://presheva.com/hoti-propozimi-i-thacit-per-korrigjim-kufijsh-ushqen-politiken-refuzuese-te-politikaneve-serbe-ne-kosove/20%Monthly2018-08-14 08:43
https://presheva.com/ja-kur-do-te-paguhen-shtesat-per-femiun-e-dyte-trete-dhe-katert/20%Monthly2018-08-14 08:14
https://presheva.com/vjena-vendi-me-i-pershtatshem-ne-bote-per-jetese/20%Monthly2018-08-14 07:57
https://presheva.com/bie-cmimi-i-veturave-te-vjetra-ne-gjermani/20%Monthly2018-08-14 07:54
https://presheva.com/korrigjim-apo-shkembim-keshtu-do-te-duket-harta-e-kosoves-me-ndryshim-te-kufijve-video/20%Monthly2018-08-14 07:51
https://presheva.com/takimi-i-presidenteve-afer-konsensusi-larg/20%Monthly2018-08-14 07:46
https://presheva.com/hashim-thaci-kembengul-ne-idene-e-tij-do-te-bashkojme-presheven-bujanovcin-dhe-medvegjen-me-kosoven/20%Monthly2018-08-14 07:18
https://presheva.com/ofensiva-diplomatike-e-vuciqit-per-kosoven-priten-takime-me-trumpin-dhe-putinin/20%Monthly2018-08-14 07:12
https://presheva.com/domosdoshmeria-e-konsensusit-kombetar-brenda-lugines/20%Monthly2018-08-13 19:30
https://presheva.com/video-lajmet-flash-13-08-2018/20%Monthly2018-08-13 17:08
https://presheva.com/vajza-e-politikanit-do-ju-prek-zemren-me-kete-mesazh-per-babain/20%Monthly2018-08-13 14:26
https://presheva.com/putini-dhe-merkeli-takohen-ne-berlin-me-18-gusht/20%Monthly2018-08-13 14:04
https://presheva.com/merkel-ua-keput-shpresat-thacit-dhe-vuciqit-ska-nderrim-kufijsh-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-13 13:51
https://presheva.com/rada-trajkoviq-kerkon-shtyrje-te-zgjidhjes-per-kosoven/20%Monthly2018-08-13 13:42
https://presheva.com/thacibashkimi-me-luginen-e-presheves-duhet-te-na-bashkoje/20%Monthly2018-08-13 13:32
https://presheva.com/thaci-vazhdon-te-manipuloje-me-shqiptaret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-08-13 13:21
https://presheva.com/zgjidhja-me-kosovenvuciq-ne-ofensive-diplomatike/20%Monthly2018-08-13 12:46
https://presheva.com/nje-19-vjecar-nga-shkupi-pa-patente-shoferi-ka-transportuar-emigrante/20%Monthly2018-08-13 12:17
https://presheva.com/8-vendet-qe-duhet-ti-vizitoni-ne-dubrovnik/20%Monthly2018-08-13 12:15
https://presheva.com/akulli-neper-lokale-shkakton-kete-semundje/20%Monthly2018-08-13 12:00
https://presheva.com/tri-rregulla-te-arta-se-si-tiu-qendroje-me-gjate-ngjyra-e-detit/20%Monthly2018-08-13 11:56
https://presheva.com/bekimi-me-i-bukur-i-afrones-per-bleron/20%Monthly2018-08-13 11:54
https://presheva.com/edhe-memli-krasniqi-kunder-idese-se-thacit-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-13 11:34
https://presheva.com/wizzair-e-nderpreu-shitjen-e-biletave-nga-shkupi-dhe-ohri-per-barcelone-londer-dhe-vaksjo/20%Monthly2018-08-13 11:30
https://presheva.com/tentoi-ta-kalonte-kufirin-ilegalisht-arrestohet-shtetasi-serb/20%Monthly2018-08-13 11:21
https://presheva.com/serbet-e-malit-te-zi-perkrahin-vuciqin-per-kosoven/20%Monthly2018-08-13 11:01
https://presheva.com/sa-shpenzojne-shqiptaret-ne-vere-dhe-cilet-kengetare-paguhen-me-shume/20%Monthly2018-08-13 11:01
https://presheva.com/konfirmohet-nje-i-vdekur-nga-virusi-i-nilit-ne-kosove/20%Monthly2018-08-13 10:55
https://presheva.com/lojtaret-e-drites-detyrohen-te-blejne-bileta-per-superkupe/20%Monthly2018-08-13 10:45
https://presheva.com/nga-kosova-vuciq-shkon-ne-moske-new-york-e-pekin/20%Monthly2018-08-13 09:19
https://presheva.com/mengjesi-tre-rregullat-e-arta-per-renien-ne-peshe/20%Monthly2018-08-13 09:17
https://presheva.com/shqiptaret-e-veriut-kunder-shkembimit-te-territoreve-serbet-nuk-deklarohen/20%Monthly2018-08-13 08:49
https://presheva.com/mosmarreveshja-me-kosoven-serbise-i-kushton-qindra-miliarda-euro/20%Monthly2018-08-13 08:33
https://presheva.com/klinika-e-shkupit-e-mbuluar-nga-mbeturinat/20%Monthly2018-08-13 08:12
https://presheva.com/mergata-shqiptare-e-medvegjes-ne-zvicer/20%Monthly2018-08-13 08:04
https://presheva.com/komunikacioni-ne-maqedoni-rritet-intensiteti-ne-kalimet-kufitare/20%Monthly2018-08-13 08:02
https://presheva.com/digjet-nje-makine-ne-shkup-demi-material-deri-600-mije-denare/20%Monthly2018-08-13 07:58
https://presheva.com/shkembimi-i-territoreve-zbulohet-edhe-nje-plan-per-ndarjen-e-bujanocit-ne-dy-pjese/20%Monthly2018-08-13 07:52
https://presheva.com/eksperti-i-sigurise-politiken-shpresedhenese-per-serbine-po-e-stimulon-rusia/20%Monthly2018-08-13 07:47
https://presheva.com/gjendja-ne-germi-pas-festivalit-sunny-hill/20%Monthly2018-08-13 07:43
https://presheva.com/kufijte-qe-rrezikojne-ballkanin/20%Monthly2018-08-13 07:36
https://presheva.com/serwer-ndarja-ose-shkembimi-i-territoreve-sjell-destabilizim-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-13 07:21
https://presheva.com/sir-vidia-shkrimtari-qe-zbertheu-boten-e-te-shtypurve/20%Monthly2018-08-13 07:19
https://presheva.com/halimi-bashkimi-i-lugines-me-kosoven-me-dokument-te-miratuar-ne-kuvend/20%Monthly2018-08-13 08:47
https://presheva.com/lideret-e-lugines-mbeshtesin-presidentin-thaci/20%Monthly2018-08-13 07:10
https://presheva.com/politikani-serb-i-kosoves-nuk-ka-ndarje-as-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-08-13 06:54
https://presheva.com/serbia-nuk-i-njeh-patente-shoferet-e-kosoves-denimi-1000-euro-video/20%Monthly2018-08-12 21:18
https://presheva.com/murati-ndryshimi-i-kufijve-vendos-themelet-e-paqes-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-12 20:43
https://presheva.com/beogradi-me-liste-te-kuqe-per-te-ndaluar-te-gjithe-shqiptaret-nga-lugina-qe-mbajne-poste-ne-kosove/20%Monthly2018-08-12 20:41
https://presheva.com/rashiq-kembimi-i-territoreve-eshte-ide-e-rrezikshme/20%Monthly2018-08-12 11:05
https://presheva.com/nishani-pse-qeveria-rama-hesht-per-mundesine-e-shkembimit-te-territoreve-serbi-kosove/20%Monthly2018-08-12 11:02
https://presheva.com/98710/20%Monthly2018-08-12 07:36
https://presheva.com/kosovaret-kredi-deri-n-fyt/20%Monthly2018-08-12 07:32
https://presheva.com/ish-ushtaret-nga-lugina-te-vetmit-mbeshtetes-te-thacit/20%Monthly2018-08-12 07:29
https://presheva.com/jeremiq-pas-pak-vitesh-themelohet-shqiperia-e-madhe/20%Monthly2018-08-11 18:22
https://presheva.com/idene-e-thacit-per-korrigjim-te-kufirit-analistet-e-vleresojne-te-rrezikshme-e-ne-interes-te-serbise/20%Monthly2018-08-11 13:10
https://presheva.com/phillips-ndarja-ose-shkembimi-i-territoreve-alternativa-me-e-keqe/20%Monthly2018-08-11 11:56
https://presheva.com/policia-serbe-perserit-skenarin-prap-kthen-ne-kufi-ish-kryetarin-e-ashak-hivzi-islamin/20%Monthly2018-08-11 10:11
https://presheva.com/masakra-me-8-te-vdekur-ne-selenice-fjalet-e-para-te-killerit/20%Monthly2018-08-11 09:52
https://presheva.com/ish-ministri-i-jashtem-i-shqiperise-per-kufirin-e-ri-kosove-serbi-ok-nese-ka-mirekuptim/20%Monthly2018-08-11 08:08
https://presheva.com/kurir-cmimi-i-moszgjidhjes-se-problemit-te-kosoves-do-te-shkoje-ne-100-miliarde-euro/20%Monthly2018-08-11 08:03
https://presheva.com/nderkombetaret-kunder-ndryshimit-te-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2018-08-11 07:57
https://presheva.com/haziri-luginen-nuk-e-nderrojme-me-veriun-e-kosoves/20%Monthly2018-08-11 07:55
https://presheva.com/mergimtari-shtetas-i-serbise-sulmon-policet-e-kosoves-ne-trafik/20%Monthly2018-08-10 22:11
https://presheva.com/sejdiu-thaci-po-perdor-luginen-per-aventura-te-veta/20%Monthly2018-08-10 20:51
https://presheva.com/bildt-po-luhet-me-zjarrin-ja-cfare-do-te-ndodhe-ne-maqedoni-dhe-bosnje-nese-ndahet-kosova/20%Monthly2018-08-10 20:47
https://presheva.com/deputeti-hasani-lugina-e-presheves-ti-bashkohet-maqedonise/20%Monthly2018-08-10 20:29
https://presheva.com/video-lajmet-flash-10-08-2018/20%Monthly2018-08-10 17:21
https://presheva.com/ne-doganen-e-presheves-kapen-preparate-per-potence-me-vlere-mbi-24-000-euro-foto/20%Monthly2018-08-10 15:16
https://presheva.com/forumi-rinor-rahovica-fiton-projektin-nga-komuna-e-presheves-per-gjelbrimin-e-fshatit-rahovice-ne-vlere-prej-220-000-dinaresh/20%Monthly2018-08-10 14:33
https://presheva.com/daciq-perkrah-idene-e-vuciqit-per-rishikim-te-kufijve-me-kosoven/20%Monthly2018-08-10 14:25
https://presheva.com/nuk-do-te-kete-asnjehere-normalizim-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-10 14:10
https://presheva.com/kush-ja-terheq-litarin-hashimit-dhe-aleksandrit/20%Monthly2018-08-10 13:49
https://presheva.com/carl-bildt-per-shkembimin-e-territoreve-nuk-eshte-ide-e-re-por-e-rrezikshme/20%Monthly2018-08-10 13:37
https://presheva.com/thaci-paralajmeron-referendum-per-presheven-edhe-pse-kosova-ska-te-drejte-per-organizimin-e-tij/20%Monthly2018-08-10 12:45
https://presheva.com/diten-e-diel-me-12-gusht-presheva-prej-07-19-do-te-jete-pa-rryme/20%Monthly2018-08-10 12:08
https://presheva.com/lajiq-bashkimi-i-presheves-bujanocit-dhe-medvegjes-paraqet-ndarje-te-serbise-qendrore-e-jo-kosoves/20%Monthly2018-08-10 10:35
https://presheva.com/bashkimi-i-lugines-se-presheves-me-kosoven-ceshtje-qe-obligon-te-gjithe-pa-perjashtim/20%Monthly2018-08-10 10:10
https://presheva.com/informate-me-rendesi-per-mergimtaret-te-cilet-kthehen-ne-vendet-e-tyre-permes-serbise/20%Monthly2018-08-10 09:47
https://presheva.com/manipulimet-e-thacit-me-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-08-10 09:19
https://presheva.com/vuciq-dua-kufij-te-qarte-te-serbise/20%Monthly2018-08-10 08:47
https://presheva.com/ldk-thaci-ka-hyre-ne-aventura-te-rrezikshme/20%Monthly2018-08-10 08:36
https://presheva.com/kercenohet-me-jete-ministri-shqiptar-e-zbulojne-amerikanet/20%Monthly2018-08-10 07:52
https://presheva.com/reuters-vucic-pranon-kompromisin-me-kosoven/20%Monthly2018-08-10 07:48
https://presheva.com/np-moravica-apelon-qytetaretpaguajeni-borxhin/20%Monthly2018-08-10 07:38
https://presheva.com/gjendje-e-pashpallur-e-jashtezakonshme-ne-lugine/20%Monthly2018-08-09 21:21
https://presheva.com/vuciqi-e-thaci-qe-dy-vjet-po-bisedojne-per-ndarje/20%Monthly2018-08-09 14:28
https://presheva.com/dua-lipa-shkelqen-me-fustanin-e-qepur-nga-kreatorja-krenare-rugova/20%Monthly2018-08-09 13:35
https://presheva.com/ja-pse-hashim-thaci-nuk-mund-te-jete-tradhetar/20%Monthly2018-08-09 12:58
https://presheva.com/haradinaj-kufijte-jane-vendose-me-lufte-vec-lufta-i-luan/20%Monthly2018-08-09 11:04
https://presheva.com/vuciq-pajtohem-per-ridefinim-te-kufijve-me-shqiptaret-e-kosoves/20%Monthly2018-08-09 10:34
https://presheva.com/kamberi-serbia-kreu-spastrim-etnik-ne-medvegje/20%Monthly2018-08-09 10:02
https://presheva.com/lajiq-aneksimi-i-lugines-se-presheves-eshte-ndarje-e-serbise-jo-e-kosoves/20%Monthly2018-08-09 09:44
https://presheva.com/thaci-termi-ndryshim-kufijsh-propagande-e-beogradit/20%Monthly2018-08-09 09:38
https://presheva.com/haradinaj-nga-vlora-kunder-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-08-09 09:16
https://presheva.com/brnabic-dacic-nuk-perfaqeson-serbine-ne-qendrimin-per-kosoven/20%Monthly2018-08-09 09:13
https://presheva.com/xhandarmeria-serbe-bllokon-fshatin-me-te-madh-shqiptar-ne-lugine/20%Monthly2018-08-09 09:03
https://presheva.com/do-te-na-marre-ne-qafe-kursi-i-thacit/20%Monthly2018-08-09 08:56
https://presheva.com/ndryshimi-i-kufijeve-kosove-serbi-keshtu-shkruajn-mediat-gjermane/20%Monthly2018-08-08 20:41
https://presheva.com/arifi-ragmi-mustafa-cenon-integritetin-territorial-te-kosoves-ai-eshte-i-gatshem-edhe-me-ndarje-te-lugines/20%Monthly2018-08-08 18:56
https://presheva.com/thaci-paralajmeron-referendum-per-presheven-edhe-pse-kosova-ste-drejte-per-organizimin-e-tij/20%Monthly2018-08-08 18:40
https://presheva.com/ragmi-mustafa-pro-shkembimit-te-lugines-me-leposaviqin-e-zubin-potokun/20%Monthly2018-08-08 18:37
https://presheva.com/riza-halimi-jam-skeptik-qe-lugina-mund-te-bashkohet-me-kosoven/20%Monthly2018-08-08 17:44
https://presheva.com/video-lajmet-flash-08-08-2018/20%Monthly2018-08-08 16:04
https://presheva.com/dua-lipa-niset-drejt-prishtines-mezi-po-pres/20%Monthly2018-08-08 13:44
https://presheva.com/thaci-idene-per-presheven-e-qes-ne-tavoline-nese-ndodh-ok-nese-jo-asgje-askujt/20%Monthly2018-08-08 13:41
https://presheva.com/haradinaj-kundershton-shkembimin-e-territoreve-thaci-ka-nje-pergjigje/20%Monthly2018-08-08 13:39
https://presheva.com/thaci-perserit-jo-ndarje-jo-shkembim-territoresh-por-bashkim-te-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-08-08 13:36
https://presheva.com/cka-sollen-te-re-thaci-dhe-vuciq-ne-dy-konferencat-e-fundit/20%Monthly2018-08-08 13:36
https://presheva.com/thaci-e-thote-cope-serbise-do-ti-le-2-3-e-lugines-dhe-do-ti-jap-1-3-e-kosoves/20%Monthly2018-08-08 13:32
https://presheva.com/policia-e-serbe-nuk-e-lejon-hivzi-islamin-ta-kaloje-kufirin/20%Monthly2018-08-08 13:20
https://presheva.com/bashkim-me-kosoven-pa-demtuar-proceset-e-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-08-08 10:29
https://presheva.com/departamenti-amerikan-i-shtetit-reagon-pas-debateve-per-territore-ne-kosove-e-serbi/20%Monthly2018-08-08 09:56
https://presheva.com/thaci-beson-se-shqiperia-nuk-do-te-jete-kunder-bashkimit-te-kosoves-me-luginen/20%Monthly2018-08-08 09:48
https://presheva.com/daciq-nuk-ka-zgjidhje-per-kosoven-pa-miratimin-e-fuqive-te-medha/20%Monthly2018-08-08 09:44
https://presheva.com/shkembimi-i-territoreve-nuk-sjell-normalizim/20%Monthly2018-08-08 08:13
https://presheva.com/dua-lipa-neser-arrin-ne-prishtine-jam-shume-e-ngazellyer/20%Monthly2018-08-07 13:58
https://presheva.com/kosove-serbi-perse-eshte-gazivoda-kaq-e-rendesishme/20%Monthly2018-08-07 13:48
https://presheva.com/kurti-i-thote-kryetarit-te-bujanocit-se-kufijte-nuk-ben-te-korrigjohen/20%Monthly2018-08-07 12:42
https://presheva.com/thaci-ne-bruksel-do-ta-kerkoj-luginen-por-veriun-se-japim/20%Monthly2018-08-07 11:07
https://presheva.com/teodosije-kosova-dhe-metohija-nuk-mund-te-ndahet-e-as-te-shkeputet-nga-serbia/20%Monthly2018-08-07 09:57
https://presheva.com/%e2%80%8bkroos-do-ta-kemi-te-veshtire-ti-zevendesojme-50-golat-e-ronaldos/20%Monthly2018-08-07 09:17
https://presheva.com/rohan-jo-ndarje-dhe-shkembim-territoresh-do-hapet-kutia-e-pandores/20%Monthly2018-08-07 09:14
https://presheva.com/%e2%80%8bish-ambasadori-kosovar-ndryshimi-i-kufijve-ka-kohe-qe-flitet-ne-kanalet-diplomatike/20%Monthly2018-08-07 09:10
https://presheva.com/presidenca-ideja-e-hashim-thacit-per-korrigjim-kufijsh-eshte-jokushtetuese/20%Monthly2018-08-07 09:07
https://presheva.com/hajnat-vjedhin-mikrofonat-e-xhamise-ne-elez-han/20%Monthly2018-08-07 09:05
https://presheva.com/vjen-pergjigjja-nga-beogradi-per-thacin-luginen-e-merr-vec-ne-endrra/20%Monthly2018-08-07 09:01
https://presheva.com/nese-ne-shkembim-nuk-perfshihet-krejt-lugina-do-te-kete-pasoja-te-renda-video/20%Monthly2018-08-07 08:57
https://presheva.com/analize-ja-cfare-do-te-sillte-per-shqiperine-kroacine-dhe-maqedonine-ndryshimi-i-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-07 08:54
https://presheva.com/si-mbeti-durresi-pa-turiste-kosovare/20%Monthly2018-08-07 08:50
https://presheva.com/shoqata-vizoni-per-zhvillim-dhe-koperim-shpalle-konkurse/20%Monthly2018-08-07 08:45
https://presheva.com/blici-serb-vuciq-ne-shtator-e-viziton-kosoven/20%Monthly2018-08-07 08:25
https://presheva.com/presidenca-e-pranon-se-ideja-e-hashim-thacit-per-korrigjim-kufijsh-eshte-jokushtetuese/20%Monthly2018-08-07 08:21
https://presheva.com/cka-thote-rexhep-qosja-per-shkembim-te-territoreve-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-06 21:35
https://presheva.com/konkurs-np-moravica-kerkon-te-punesoje-dy-puntore-dokument/20%Monthly2018-08-06 16:36
https://presheva.com/shtrenjtohet-eurosuper-bs-95/20%Monthly2018-08-06 12:48
https://presheva.com/krijimtaria-e-lokajt-testament-frymezues-per-brezat-e-rinj/20%Monthly2018-08-06 12:32
https://presheva.com/ne-parlamentin-evropian-serbia-ndihmon-vendet-qe-se-kane-njohur-kosoven/20%Monthly2018-08-06 12:26
https://presheva.com/daciq-shqiptaret-po-i-kerkojne-njohjen-dhe-luginen-koha-eshte-per-kompromis/20%Monthly2018-08-06 12:06
https://presheva.com/kjo-eshte-menyra-ideale-dhe-pa-kosto-per-te-pastruar-fytyren-ne-shtepi/20%Monthly2018-08-06 10:43
https://presheva.com/avionet-ushtarake-serbe-serish-mbi-presheve/20%Monthly2018-08-06 10:39
https://presheva.com/koleksionet-e-aktorit-te-ndjere-robin-williams-ne-ankand/20%Monthly2018-08-06 10:28
https://presheva.com/thaci-jo-ndarje-ne-baza-etnike-por-korrigjim-i-kufirit-dhe-njohje-reciproke/20%Monthly2018-08-06 10:22
https://presheva.com/petritschi-ben-thirrje-te-perkrahet-marreveshja-thaci-vuciq/20%Monthly2018-08-06 09:59
https://presheva.com/nje-planet-i-kuq-misterioz-bie-ne-radaret-e-teleskopeve/20%Monthly2018-08-06 09:54
https://presheva.com/%e2%80%8bkadri-veseli-ndryshimin-e-kufijve-te-kosoves-e-quan-plan-te-vjeter-serb/20%Monthly2018-08-06 09:18
https://presheva.com/mediat-serbe-ushtria-e-serbise-ka-ngritur-gatishmerine-luftarake-shkaku-i-kosoves/20%Monthly2018-08-06 09:09
https://presheva.com/neser-nis-dezinsektimi-ne-gjilan/20%Monthly2018-08-06 08:57
https://presheva.com/dy-vite-nga-vershimet-ne-rajonin-e-shkupit/20%Monthly2018-08-06 08:46
https://presheva.com/kosova-me-dy-anetare-te-rinj-ne-komisionin-e-venedikut/20%Monthly2018-08-06 08:39
https://presheva.com/be-ja-e-dergon-ne-shtator-nje-mision-vleresues-ne-kosove/20%Monthly2018-08-06 08:14
https://presheva.com/arsiq-mendoj-se-nuk-do-te-kete-kurrfare-shkembimi-territoresh/20%Monthly2018-08-06 06:05
https://presheva.com/pajaziti-kerkesa-e-lugines-per-bashkim-me-kosoven-duhet-te-merret-seriozisht/20%Monthly2018-08-05 21:15
https://presheva.com/thaci-keta-qe-kundershtojne-sot-bashkimin-e-lugines-rugova-nuk-i-lejoi-ta-shkelnin-token-e-kosoves/20%Monthly2018-08-05 20:00
https://presheva.com/persona-te-porositur-ndezin-deponine-e-qytetit-te-presheves/20%Monthly2018-08-05 19:32
https://presheva.com/thaci-kosoves-ti-kthehet-presheva-bujanoci-dhe-medvegja/20%Monthly2018-08-05 19:27
https://presheva.com/zyrtare-ne-gjermani-433-mije-banore-me-origjine-nga-kosova/20%Monthly2018-08-05 19:24
https://presheva.com/vuciq-serbeve-te-kosoves-rrini-te-qete-nuk-do-kete-stuhi-te-reja/20%Monthly2018-08-04 08:54
https://presheva.com/kim-mehmeti-vetem-nje-idiot-do-besonte-qe-lugina-do-i-ofrohet-kosoves-pa-i-dhene-dicka-serbise/20%Monthly2018-08-03 18:39
https://presheva.com/video-lajmet-flash-03-08-2018/20%Monthly2018-08-03 18:35
https://presheva.com/analistet-kosova-nuk-mund-te-perfitoje-territor-pa-perfituar-serbia/20%Monthly2018-08-03 13:45
https://presheva.com/edhe-vuciq-mbledh-keshillin-e-sigurise/20%Monthly2018-08-03 13:19
https://presheva.com/zgjidhet-problemi-i-ujit-te-pijshem-per-banoret-e-fshatit-gosponice/20%Monthly2018-08-03 13:03
https://presheva.com/vendimi-per-shoqatat-e-qytetareve/20%Monthly2018-08-03 11:56
https://presheva.com/shkrepje-plumbash-ne-mes-te-dites-para-objektit-te-komunes-ne-presheve/20%Monthly2018-08-03 11:24
https://presheva.com/qhm-ne-lugine-reagon-per-sulmin-barbar-ndaj-kompanise-saba-bellca-ne-vranje/20%Monthly2018-08-03 11:17
https://presheva.com/qarkullimi-i-lire-shqiperi-kosove-majko-replikon-me-gjuri/20%Monthly2018-08-03 10:31
https://presheva.com/harxhi-shkembimi-i-territoreve-me-serbine-eshte-nje-ide-vrastare-ja-cfare-humbet-kosova-video/20%Monthly2018-08-03 10:23
https://presheva.com/meteoalarmi-kroacia-eshte-vendi-me-i-rrezikuar-ne-evrope/20%Monthly2018-08-03 10:22
https://presheva.com/thaci-ska-autonomi-per-veriun-lugina-e-presheves-duhet-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2018-08-03 10:18
https://presheva.com/thaci-ka-pak-gjasa-qe-serbia-ta-pranoje-korrigjimin-e-kufirit/20%Monthly2018-08-03 10:15
https://presheva.com/dorezohen-edhe-82-kallezime-penale-per-krimet-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2018-08-03 10:13
https://presheva.com/blerta-deliu-kodrame-shume-stil-dhe-elegance-deputetja-e-kuvendit-te-kosoves-nga-radhet-e-pdk-se/20%Monthly2018-08-03 09:54
https://presheva.com/deputeti-deda-kerkon-doreheqjen-urgjente-te-presidentit-thaci/20%Monthly2018-08-03 09:47
https://presheva.com/thaci-marreveshjet-arrihen-me-dialog-assesi-me-lufte/20%Monthly2018-08-03 09:34
https://presheva.com/dodik-nese-kosova-hyn-ne-okb-edhe-republika-serbe-kerkon-ulese/20%Monthly2018-08-03 08:57
https://presheva.com/video-thaci-thote-se-korrigjimi-kufijve-preke-luginen/20%Monthly2018-08-03 09:00
https://presheva.com/presidenti-hashim-thaci-sot-mbane-konference-per-media/20%Monthly2018-08-03 08:45
https://presheva.com/ilir-deda-thacit-politika-e-juaj-do-shkaktoje-tragjedi-njerezore-dhe-do-ta-rrezikoje-shtetin/20%Monthly2018-08-03 08:46
https://presheva.com/sonte-hapet-ne-ulqin-panairi-i-librit-2018/20%Monthly2018-08-03 08:22
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufirit-me-serbine-pas-pranimit-te-kosoves-ne-okb/20%Monthly2018-08-03 08:27
https://presheva.com/blerja-e-patundshmerive-serbe-nga-shqiptaret-ne-vranje-e-nish-mit-apo-realitet/20%Monthly2018-08-03 06:41
https://presheva.com/serwer-idete-per-shkembim-territoresh-fundi-i-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2018-08-03 06:19
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufijve-pse-shpejtojne-amerikanet-ne-maqedoni/20%Monthly2018-08-03 06:15
https://presheva.com/video-lajmet-flash-02-08-2018/20%Monthly2018-08-02 16:00
https://presheva.com/ndarja-e-lugines-se-presheves-katastrofe-e-shpernguljes-se-teresishme-te-shqiptareve/20%Monthly2018-08-02 15:44
https://presheva.com/shembet-nje-pjese-e-murit-te-madh-kinez-pas-shirave-te-dendur/20%Monthly2018-08-02 15:25
https://presheva.com/dita-e-ilindenit-fushate-per-referendumin/20%Monthly2018-08-02 15:06
https://presheva.com/mergim-mavraj-ne-fokus-te-hannover-96/20%Monthly2018-08-02 14:50
https://presheva.com/kercenon-haziri-bashkim-me-luginen-ose-trazira-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-02 14:46
https://presheva.com/vedati-nis-xhirimet-e-filmit-shpata-prej-druri/20%Monthly2018-08-02 14:42
https://presheva.com/mbi-300-milion-euro-investime-nga-mergimtaret-ne-maqedoni/20%Monthly2018-08-02 14:11
https://presheva.com/neser-do-te-dorezohen-kallezimet-penale-per-krimet-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2018-08-02 14:01
https://presheva.com/deda-thacit-po-manipulon-me-shqiptaret-e-lugines-serbia-e-merr-veriun-deri-ne-iber/20%Monthly2018-08-02 14:01
https://presheva.com/debat-ne-mal-te-zi-te-vendoset-monumenti-i-skenderbeut-ne-ulqin-ai-eshte-serb-i-lindur/20%Monthly2018-08-02 13:51
https://presheva.com/besi-i-ben-xhensiles-dhuraten-me-te-bukur-pas-lindjes/20%Monthly2018-08-02 13:48
https://presheva.com/evening-standard-bjeshket-e-namuna-ne-krye-te-10-destinacioneve-per-2018/20%Monthly2018-08-02 13:43
https://presheva.com/orca-72-e-profesoreve-te-up-se-nuk-i-justifikojne-titujt-e-tyre-akademike/20%Monthly2018-08-02 13:31
https://presheva.com/nder-serbe-po-flitet-per-shpalljen-me-5-gusht-te-autonomise-se-veriut-te-kosoves/20%Monthly2018-08-02 13:16
https://presheva.com/gjuriq-kosova-dhe-shqiperia-nuk-kane-kufij-ekziston-vetem-kufiri-ndermjet-serbise-e-shqiperise/20%Monthly2018-08-02 12:37
https://presheva.com/hidhet-nga-pallati-gruaja-e-gjyqtarit-te-njohur-shqiptar/20%Monthly2018-08-02 12:19
https://presheva.com/hoti-deklaratat-per-shkembim-apo-korrigjim-kufijsh-po-e-demtojne-kosoven/20%Monthly2018-08-02 12:16
https://presheva.com/ambasadorja-britanike-ne-okb-i-ben-thirrje-kosoves-e-serbise-qe-te-normalizojne-marredheniet-mes-tyre/20%Monthly2018-08-02 12:00
https://presheva.com/thaci-jo-ndarjes-po-bashkimit-te-presheves-me-kosoven/20%Monthly2018-08-02 11:49
https://presheva.com/ledri-vula-merr-mirenjohje-nga-kryetarja-e-tetoves/20%Monthly2018-08-02 11:39
https://presheva.com/thaci-me-rastin-e-demarkacionit-me-serbine-mund-te-shfaqet-ne-tavoline-kerkesa-e-lugines-se-presheves-per-tiu-bashkuar-kosoves/20%Monthly2018-08-02 10:55
https://presheva.com/ne-dy-kamione-me-bunkere-special-zbulohen-600-kilogram-marihuane-foto/20%Monthly2018-08-02 10:29
https://presheva.com/majko-rama-ka-marre-vendim-te-heqe-kufirin-me-kosoven-nga-1-janari/20%Monthly2018-08-02 09:55
https://presheva.com/vdes-gazetari-muse-preniqi/20%Monthly2018-08-02 09:51
https://presheva.com/u-shfaq-filmi-gjerman-das-krimi-duell-der-perfekte-mord-luan-edhe-ilir-rexhepi/20%Monthly2018-08-02 09:35
https://presheva.com/ne-suedi-u-vodhen-kurorat-mbreterore-te-shekullit-xvii/20%Monthly2018-08-02 09:29
https://presheva.com/pa-u-njohur-kosova-nga-serbia-ska-korrigjim-te-kufirit/20%Monthly2018-08-02 09:25
https://presheva.com/vdes-nje-burre-ne-aksident-trafiku-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-02 12:22
https://presheva.com/vulin-tash-nuk-guxohet-as-te-flitet-per-kosoven/20%Monthly2018-08-02 09:06
https://presheva.com/serbia-investon-mbi-2-5-milione-euro-per-ndertesa-banimi-per-serbet-e-veriut/20%Monthly2018-08-02 07:57
https://presheva.com/ky-eshte-topi-i-adidas-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-08-02 07:05
https://presheva.com/ish-ushtari-i-uckse-tregon-se-si-u-arrestua-ne-serbi-dite-me-pare-video/20%Monthly2018-08-02 06:59
https://presheva.com/njoftim-mbi-hapjen-e-konkursit-per-pranimin-e-studenteve-ne-universitetet-e-shqiperise/20%Monthly2018-08-02 05:51
https://presheva.com/video-lajmet-flash-01-08-2018/20%Monthly2018-08-01 17:09
https://presheva.com/haradinaj-dialogun-me-serbine-po-e-bejme-per-njohje-i-panevojshem-paniku-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-08-01 14:09
https://presheva.com/priten-lehtesime-per-marrjen-e-shtetesise-se-kosoves-nga-qytetaret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-08-01 13:43
https://presheva.com/vuciq-per-kosoven-te-nxjerrim-sa-me-shume-qe-mundemi/20%Monthly2018-08-01 13:20
https://presheva.com/politikani-serb-qe-e-njeh-pavaresine-e-kosoves-e-ben-edhe-shqiponjen-ne-televizion/20%Monthly2018-08-01 13:12
https://presheva.com/%e2%80%8bkosovaret-po-u-japin-ryshfet-policeve-serbe-per-te-mos-pritur-ne-kufi/20%Monthly2018-08-01 11:10
https://presheva.com/i-vihet-zjarri-makinerise-se-asfalltimit-ne-vraje-te-kompanise-preshevare-saba-bellca/20%Monthly2018-08-01 10:52
https://presheva.com/valdrin-sahiti-gati-koleksionin-e-ri/20%Monthly2018-08-01 10:51
https://presheva.com/fjolla-morina-dhe-mr-rex-ne-nje-koleksionin-te-perbashket/20%Monthly2018-08-01 10:43
https://presheva.com/si-ta-eliminoni-eren-e-keqe-te-gojes/20%Monthly2018-08-01 10:37
https://presheva.com/rritje-e-bashkepunimit-kulturor-kosove-maqedoni/20%Monthly2018-08-01 10:30
https://presheva.com/medalje-presidenciale-per-kengetaren-shyhrete-behluli/20%Monthly2018-08-01 10:26
https://presheva.com/vuciq-nuk-deshiron-ta-fajesoje-millosheviqin-por-rezoluta-1244-nuk-flet-per-serbine/20%Monthly2018-08-01 10:21
https://presheva.com/ne-muajin-gusht-dhe-shtator-maqedonine-pritet-ta-vizitojne-zyrtare-te-njohur-nga-be-dhe-nato/20%Monthly2018-08-01 10:14
https://presheva.com/urimi-i-vecante-i-mimozes-per-djalin-e-saj/20%Monthly2018-08-01 10:08
https://presheva.com/sa-fitojne-te-famshmit-me-instagram/20%Monthly2018-08-01 10:05
https://presheva.com/mediat-serbe-njohja-pa-njohje-zgjidhja-kreative-per-kosoven-te-cilen-do-te-mund-ta-pranonin-edhe-amerikanet/20%Monthly2018-08-01 08:27
https://presheva.com/ne-vjeshte-kthehen-ne-atdhe-eshtrat-e-midhat-frasherit/20%Monthly2018-08-01 08:24
https://presheva.com/brnabiq-do-ta-vazhdojme-luften-diplomatike-qe-per-kosoven-te-diskutohet-ne-ks-te-okb/20%Monthly2018-08-01 08:20
https://presheva.com/nderprerje-e-rrymes-elektrike-per-shkak-te-punimeve/20%Monthly2018-08-01 07:59
https://presheva.com/martohet-aktori-hasselhoff/20%Monthly2018-08-01 07:34
https://presheva.com/zbulohet-nje-lloj-i-ri-i-grerezes-me-helm-paralizues/20%Monthly2018-08-01 07:58
https://presheva.com/%e2%80%8bzvicra-mbush-727-vjet-pavaresi/20%Monthly2018-08-01 07:26
https://presheva.com/pritje-dy-oreshe-ne-pikekalimin-merdar/20%Monthly2018-08-01 07:25
https://presheva.com/prifti-serb-paralajmeron-per-rrezikun-e-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-08-01 06:24
https://presheva.com/analistet-e-shohin-si-te-pamundur-ndarjen-ose-shkembimin-e-territoreve-video/20%Monthly2018-08-01 06:19
https://presheva.com/nese-injorohet-kosova-lindore-kosova-do-te-perballet-me-bllokade/20%Monthly2018-08-01 06:16
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-pike-kalimin-kufitar-ne-mucibabe/20%Monthly2018-08-01 01:21
https://presheva.com/shefi-i-dialogut-me-serbine-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-opsion-per-kosoven/20%Monthly2018-08-01 01:17