XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/haradinaj-per-protesten-vv-se-me-shume-flamuj-te-kosoves-do-ta-ndihmonin-porosine-per-ruajtje-te-kufijve/20%Monthly2018-09-30 13:45
https://presheva.com/policia-situate-e-qete-ne-veri-eshte-larguar-barrikada-e-serbeve/20%Monthly2018-09-30 10:36
https://presheva.com/telekom-i-serbise-kerkon-blerjen-e-telekom-albania/20%Monthly2018-09-30 08:31
https://presheva.com/ky-eshte-numri-i-qytetareve-qe-dolen-ne-referendum-deri-ne-ora-900/20%Monthly2018-09-30 08:28
https://presheva.com/vucic-akuzon-thacin-hyrja-e-rosu-s-ne-veri-sulm-banditesh/20%Monthly2018-09-30 08:24
https://presheva.com/referendumi-ne-maqedoni-qytetaret-duhet-te-vendosin-sot-per-te-ardhmen-e-vendit/20%Monthly2018-09-30 06:45
https://presheva.com/smaka-thaci-nuk-mund-te-beje-asnje-marreveshje-me-serbine-pa-ratifikimin-e-saj-ne-kuvend/20%Monthly2018-09-30 06:42
https://presheva.com/thaci-do-te-angazhohem-per-nje-kosove-unike-brenda-se-ciles-do-te-jene-edhe-presheva-bujanoci-dhe-medvegja/20%Monthly2018-09-29 18:26
https://presheva.com/thaci-vizite-rutinore-ujmanit/20%Monthly2018-09-29 15:00
https://presheva.com/kurti-republika-eshte-ne-rrezik-serbise-borxh-nuk-i-kemi-e-pavaresine-nuk-e-negociojme/20%Monthly2018-09-29 14:30
https://presheva.com/maqedoni-heshtje-para-referendumit-te-30-shtatorit/20%Monthly2018-09-29 12:14
https://presheva.com/mediat-serbe-njesite-speciale-te-kosoves-kane-marr-nen-kontroll-ujmanin/20%Monthly2018-09-29 12:09
https://presheva.com/vuciq-ushtria-te-vihet-ne-gjendje-gatishmerie-per-lufte/20%Monthly2018-09-29 12:06
https://presheva.com/opinion-fillimi-i-fundit-te-hashim-thacit/20%Monthly2018-09-29 08:41
https://presheva.com/hoti-naive-te-thuhet-se-ldk-ja-po-stopon-rrugen-drejt-eurointegrimit/20%Monthly2018-09-29 08:38
https://presheva.com/opinion-dy-projekte-te-rendesishme-qe-jane-premtuar-dhe-nuk-jane-realizuar-ne-bl-corrotice/20%Monthly2018-09-29 08:24
https://presheva.com/thaci-protesta-e-lvv-se-kunder-bashkengjitjes-se-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-09-28 16:47
https://presheva.com/lajmet-flash-28-09-2018/20%Monthly2018-09-28 16:19
https://presheva.com/shqiprim-arifi-te-kontribuojme-bashkarisht-ne-zhvillimin-e-qytetit/20%Monthly2018-09-28 13:46
https://presheva.com/pushteti-lokal-ne-bujanoc-varet-nga-sps-dhe-partite-e-tjera-serbe/20%Monthly2018-09-28 12:28
https://presheva.com/qytetaret-e-kosoves-me-shumice-kunder-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-09-28 12:25
https://presheva.com/keshtu-i-plackitnin-dhe-i-digjnin-serbet-shtepite-e-shqiptareve-video/20%Monthly2018-09-28 10:18
https://presheva.com/drejtorati-per-pune-te-inspekcionit-te-ndalohet-dhezja-e-zjarrit-ne-vendet-e-hapura/20%Monthly2018-09-28 10:27
https://presheva.com/daciq-serbia-do-ti-dergoje-note-proteste-okb-se/20%Monthly2018-09-28 09:37
https://presheva.com/valon-murati-vetevendosje-dhe-ldk-po-e-demtojne-te-ardhmen-e-vendit-per-vota/20%Monthly2018-09-28 09:34
https://presheva.com/gjini-nese-ndodh-korrigjimi-i-kufijve-e-kemi-humbur-luften/20%Monthly2018-09-27 21:28
https://presheva.com/arifi-per-rtk-ai-i-cili-ben-loje-politike-nuk-i-njeh-mire-preshevaret/20%Monthly2018-09-27 21:18
https://presheva.com/shqiprim-arifi-rruga-e-karposhit-eshte-finalizuar-sipas-projektit-te-parapare/20%Monthly2018-09-27 12:18
https://presheva.com/konkurs-per-ndarjen-e-mjeteve-per-personat-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2018-09-27 11:23
https://presheva.com/se-shpejti-hapet-shkolla-profesionale-e-parukerise-ne-presheve/20%Monthly2018-09-27 11:15
https://presheva.com/banoret-e-fshatit-leran-dhe-ashanemjekun-e-prakses-se-pergjithshme-do-e-kene-ne-dispozicion-cdo-dite/20%Monthly2018-09-27 09:15
https://presheva.com/daciq-thumbon-pacollin-e-turpshme-cfare-po-bejne-shqiptaret-ne-asamblene-e-pergjithshme-te-okb-se/20%Monthly2018-09-27 08:54
https://presheva.com/dybala-poston-ne-instagram-golin-e-tij-me-komentim-te-shakohoxhes-video/20%Monthly2018-09-27 08:09
https://presheva.com/shuhen-4-paralele-shqipe-ne-shkollen-e-mesme-ne-bujanoc/20%Monthly2018-09-27 06:16
https://presheva.com/pacolli-pa-kufij-ndermjet-serbise-dhe-kosoves/20%Monthly2018-09-26 18:01
https://presheva.com/fondacioni-i-afert-me-republikanet-kundershton-kembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-09-26 17:52
https://presheva.com/lajmet-26-09-18/20%Monthly2018-09-26 16:11
https://presheva.com/perkujtim-lajmerim-per-bashkatdhetaret-e-fshatit-norce/20%Monthly2018-09-26 13:39
https://presheva.com/universiteti-nderkombetare-i-ballkanit-ofron-bursa-te-plota-per-studentet-e-lugines/20%Monthly2018-09-26 13:36
https://presheva.com/po-behet-mirembajtja-e-perforcuar-e-rruges-lokale-per-fshatin-strezoc/20%Monthly2018-09-26 13:31
https://presheva.com/duke-perkrahur-dhe-ndihmuar-banoret-ne-malesise-te-presheves-do-te-arrime-te-ruajme-trojet-stergjyshore-liridon-latifi/20%Monthly2018-09-26 11:01
https://presheva.com/edita-tahiri-leshon-bomben-ideja-e-thacit-per-korrigjimin-e-kufijve-ide-serbe/20%Monthly2018-09-26 10:46
https://presheva.com/analisti-mushkolaj-bashkimi-i-lugines-se-presheves-me-kosoven-nuk-do-te-sjelle-perfitime-ekonomike/20%Monthly2018-09-26 10:34
https://presheva.com/haziri-debati-per-kufijte-i-koordinuar-mes-thacit-e-vuciqit-video/20%Monthly2018-09-26 08:06
https://presheva.com/shqiptari-nga-lugina-qe-do-te-behet-milioner-ne-zvicer/20%Monthly2018-09-26 07:52
https://presheva.com/krasniqi-per-hazirin-thote-se-i-ka-enderr-votat-e-preshevareve-jo-bashkimin-e-lugines/20%Monthly2018-09-26 07:43
https://presheva.com/a-do-te-gjeje-mbeshtetje-thaci-ne-takimet-qe-po-zhvillon-ne-shba-per-korrigjim-te-kufijve-me-serbine/20%Monthly2018-09-26 07:01
https://presheva.com/limaj-ata-qe-me-lehtesi-flasin-per-territore-bejne-hajgare-me-shtetin/20%Monthly2018-09-25 21:50
https://presheva.com/haziri-per-bashkimin-e-lugines-kam-folur-ne-vitin-2011/20%Monthly2018-09-25 21:47
https://presheva.com/haziri-sduhet-te-japim-veriun-per-te-marre-lindjen/20%Monthly2018-09-25 21:45
https://presheva.com/flet-merovci-kjo-ishte-pergjigja-e-presidentit-rugova-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-09-25 21:43
https://presheva.com/opozita-ne-kosove-e-pakoordinuar-ndaj-idese-per-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2018-09-25 17:52
https://presheva.com/veber-nuk-do-te-kete-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-09-25 17:48
https://presheva.com/lajmet-flash-25-09-2018/20%Monthly2018-09-25 17:45
https://presheva.com/fillon-rregullimi-i-rruges-per-ne-fshatin-strezoc/20%Monthly2018-09-25 14:19
https://presheva.com/behet-pastrimi-i-deponive-ne-bl-geraj/20%Monthly2018-09-25 14:14
https://presheva.com/ansambli-i-valleve-folkorike-zafer-nga-bursa-e-turqise-ne-presheve-prezantuan-me-program-kulturo-artistik/20%Monthly2018-09-25 13:59
https://presheva.com/komuna-e-namyrit-nga-belgjika-ka-dhuruar-nje-kamion-per-zjarrfikesit-ne-presheve/20%Monthly2018-09-26 07:48
https://presheva.com/daciq-gjetja-e-zgjidhjes-per-republiken-e-kosoves-eshte-prioritet-i-yni-kombetar/20%Monthly2018-09-25 08:15
https://presheva.com/limaj-ende-nuk-dime-cka-kerkon-serbia-ne-kembim-te-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-09-25 06:12
https://presheva.com/thaci-nga-nju-jorku-tani-eshte-koha-per-marreveshjen-me-serbine-video/20%Monthly2018-09-25 06:09
https://presheva.com/interviste-me-arber-pajazitin-bartes-i-listes-se-apn-se-per-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2018-09-24 18:08
https://presheva.com/lajmet-flash-24-09-2018/20%Monthly2018-09-24 16:14
https://presheva.com/arber-pajaziti-apn-te-vendosur-ne-realizimin-e-kerkesave-te-shqiptareve-per-jete-me-te-mire/20%Monthly2018-09-24 14:54
https://presheva.com/kupchan-shkembimi-i-territoreve-nxit-tensione-ne-ballkan-thaci-ska-mbeshtetje-per-kete-opsion/20%Monthly2018-09-24 14:01
https://presheva.com/valon-murati-shqiptaret-e-kosoves-lindore-100-jane-per-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2018-09-24 13:36
https://presheva.com/okf-ne-presheve-dje-ka-organizuar-turnirin-ne-streetbal-fitues-te-turnirit-ishin-ifi-com/20%Monthly2018-09-24 13:17
https://presheva.com/vuciq-bojkoton-brukselin-dhe-washingtonin-shkak-kosova/20%Monthly2018-09-24 10:54
https://presheva.com/parita-demokratike-k-o-m-u-n-i-k-a-t-e/20%Monthly2018-09-24 11:29
https://presheva.com/banoreve-te-presheves-nuk-iu-intereson-ndryshimi-i-kufirit/20%Monthly2018-09-24 10:11
https://presheva.com/fillojne-punimet-e-rruges-per-tek-varrezat-e-fshatit-golemi-doll/20%Monthly2018-09-24 09:56
https://presheva.com/ne-shba-pritet-te-diskutohet-edhe-per-dialogun/20%Monthly2018-09-24 09:17
https://presheva.com/bernabiq-kryeson-delegacionin-e-serbise-ne-okb/20%Monthly2018-09-24 07:46
https://presheva.com/thaci-ne-nju-jork-me-planin-e-tij-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-24 07:24
https://presheva.com/belgjike-organizohet-simpozium-me-temen-skenderbeu-mit-kombetar-nje-hero-europian/20%Monthly2018-09-24 07:12
https://presheva.com/vetem-ne-vitin-2017-ne-kosove-kane-hyre-13-milione-litra-birre-me-vlere-prej-8-9-milione-euro/20%Monthly2018-09-24 05:56
https://presheva.com/maloku-nese-shba-lejon-copetimin-e-kosoves-demton-miqesine-me-shqiptaret/20%Monthly2018-09-24 05:53
https://presheva.com/knsh-15-antare-nuk-e-pasqyron-proporcionin-e-numrit-te-pergjithshem-te-bashkesise-shqiptare-ne-republiken-e-serbise/20%Monthly2018-09-24 05:47
https://presheva.com/adem-grabovci-mbeshtet-thacin-per-korrigjimin-e-kufijve-qe-parasheh-bashkengjitjen-e-presheves-medvegjes-dhe-bujanocit-kosoves/20%Monthly2018-09-24 05:40
https://presheva.com/solana-si-takon-bese-te-percaktoje-kushtet-e-marreveshjes-serbi-kosove-nese-palet-jane-marre-vesh/20%Monthly2018-09-23 20:34
https://presheva.com/101199/20%Monthly2018-09-23 17:30
https://presheva.com/kurti-per-ndryshimin-e-kufijve-eshte-e-domosdoshme-te-mos-vazhdohet-kjo-loje-e-rrezikshme/20%Monthly2018-09-23 16:04
https://presheva.com/avdullah-hoti-kerkon-zgjedhje-te-reja-thote-se-haradinaj-eshte-i-pafuqishem/20%Monthly2018-09-23 14:55
https://presheva.com/ambasadori-scott-ne-shba-nuk-krmi-vija-te-kuqe/20%Monthly2018-09-23 14:52
https://presheva.com/washington-post-e-cileson-te-befasishme-deklaraten-e-thacit-per-ambasaden-e-kosoves-ne-jerusalem/20%Monthly2018-09-23 14:44
https://presheva.com/edita-tahiri-veriu-dhe-lugina-jane-toka-shqiptare-smund-te-shkembehen/20%Monthly2018-09-23 14:32
https://presheva.com/klinaku-ceshtja-e-lugines-te-trajtohet-me-vendosmeri-e-qendrueshmeri/20%Monthly2018-09-23 08:09
https://presheva.com/veseli-nuk-do-te-kete-ndarje-dhe-shkembim-territoresh-dhe-ne-asnje-menyre-as-asociacion-te-komunave-serbe-me-kompetenca-ekzekutive/20%Monthly2018-09-22 23:27
https://presheva.com/tahiri-kundershton-thacin-prekja-e-kufijve-te-kosoves-synim-per-krijimin-e-serbise-se-madhe/20%Monthly2018-09-22 23:25
https://presheva.com/daci-thote-se-ideja-e-korrigjimit-te-kufirit-dhe-perfshirja-e-lugines-lindi-ne-vilen-e-tij-ne-takimin-me-thacin/20%Monthly2018-09-22 23:20
https://presheva.com/bahtiri-mitrovica-me-se-shumti-vuan-pasojat-e-ndarjes/20%Monthly2018-09-22 18:45
https://presheva.com/vuciq-nuk-dua-te-me-thone-se-eshte-mire-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2018-09-22 16:58
https://presheva.com/perplasjet-thaci-haradinaj-zhvleresojne-kosoven-ne-dialog/20%Monthly2018-09-22 16:56
https://presheva.com/doli-nga-shtypi-libri-me-opinione-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-09-22 11:28
https://presheva.com/komunikate-nga-kryetari-i-ovl-ucpmb-se-nazmi-hajredini/20%Monthly2018-09-22 11:16
https://presheva.com/rasti-i-dhunes-ne-shkollen-e-leranit-reagon-kryetari-arifi/20%Monthly2018-09-21 20:49
https://presheva.com/kater-skenaret-e-perfundimit-te-dialogut-ne-mes-kosoves-dhe-serbise-sipas-naim-rashitit-video/20%Monthly2018-09-21 17:27
https://presheva.com/seminare-dy-ditore-me-te-rinjte-preshevare-me-temen-dialogu-nderkulturore/20%Monthly2018-09-21 12:54
https://presheva.com/okf-organizon-turnir-ne-streetball-dhe-aktivitetin-sportiv-te-rradhes-me-ligen-komunale/20%Monthly2018-09-21 12:01
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-ne-presheve-organizon-shkollen-vjetore-per-te-drejtat-e-njeriut/20%Monthly2018-09-21 11:48
https://presheva.com/daciq-per-ndryshimin-e-kufijve-te-gjithe-po-e-kundershtojne-por-askush-nuk-po-jep-ndonje-sugjerim/20%Monthly2018-09-21 11:06
https://presheva.com/hahn-marreveshja-kosove-serbi-nuk-duhet-te-krijoje-precedent/20%Monthly2018-09-21 10:01
https://presheva.com/lulzim-basha-pese-bandave-kriminale-ne-kosove-u-konvenon-shkembimi-i-territoreve/20%Monthly2018-09-21 09:56
https://presheva.com/konflikti-serbi-kosove-tejet-i-veshtire/20%Monthly2018-09-21 08:40
https://presheva.com/presidenti-thaci-kerkon-ti-kete-duart-e-lira-per-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2018-09-21 08:09
https://presheva.com/i-tere-bujanoci-mbetet-pa-uje/20%Monthly2018-09-21 06:01
https://presheva.com/thaci-ideja-ime-eshte-korrigjimi-trepca-ujmani-dhe-veriu-nuk-preken/20%Monthly2018-09-20 22:09
https://presheva.com/ky-eshte-plani-200-milionesh-i-serbise-per-10-komunat-serbe-ne-kosove/20%Monthly2018-09-20 22:05
https://presheva.com/albulena-haxhiu-thaci-po-e-mashtron-luginen-vetem-terrnovci-e-konculi-do-ti-bashkoheshin-kosoves/20%Monthly2018-09-20 22:00
https://presheva.com/edi-rama-e-pranon-qe-ka-punuar-fshehte-me-vuciqin-per-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2018-09-20 21:57
https://presheva.com/poezite-e-shkrimtarit-bilall-maliqi-botohen-ne-antolgjine-e-poezise-bashkekohore-ballkanike/20%Monthly2018-09-20 12:56
https://presheva.com/ne-shtepine-e-kutures-abdulla-krashnica-ne-presheve-do-te-jete-ansambli-i-valleve-folklorike-nga-bursa-e-turqise/20%Monthly2018-09-20 12:43
https://presheva.com/demtohen-shenjat-sinjalizuese-ne-raince-tek-vendkalimi-i-hekurudhes/20%Monthly2018-09-20 11:39
https://presheva.com/haradinaj-zbulon-biseden-me-thacin-me-tha-qe-vetem-po-taktizon-per-presheven/20%Monthly2018-09-20 10:21
https://presheva.com/spanja-kunder-ndryshimit-te-kufijve-njeh-kosoven-nese-ben-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2018-09-20 10:17
https://presheva.com/si-reagoi-nora-pasi-kuptoi-per-partneren-e-robert-berishes-ne-dance-with-me/20%Monthly2018-09-20 08:35
https://presheva.com/vuciq-nuk-do-te-shkoje-ne-okb-e-dergon-kryeministren/20%Monthly2018-09-20 08:21
https://presheva.com/arifi-disa-portale-jane-siluete-dhe-kopje-e-sputnik-ut-rus/20%Monthly2018-09-20 07:53
https://presheva.com/ne-qarkullim-edhe-6-6-kilometra-ne-koridorin-10/20%Monthly2018-09-20 08:54
https://presheva.com/presidenca-e-pranon-ne-takimin-e-brukselit-do-te-diskutohet-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-09-20 06:59
https://presheva.com/kush-dha-driten-e-gjelber-per-idene-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-20 06:57
https://presheva.com/me-fjalen-shiptari-fillojne-perpjekjet-per-tensione-nderetnike-ne-kuvendin-e-bujanocit/20%Monthly2018-09-20 05:51
https://presheva.com/haradinaj-kush-ska-pasur-pushke-ne-dore-nuk-eshte-veteran/20%Monthly2018-09-20 05:46
https://presheva.com/haradinaj-i-prere-nuk-do-kete-marreveshje-me-serbine-kufijte-ndryshohen-vetem-me-cizme/20%Monthly2018-09-20 05:35
https://presheva.com/turnir-ne-streetball/20%Monthly2018-09-19 21:10
https://presheva.com/konkurs-2-punetore-financa-dhe-departamenti-i-logjistikes/20%Monthly2018-09-19 20:38
https://presheva.com/deputeti-gjermanthaci-e-vuciq-po-perpiqen-ti-shpetojne-politikat-e-deshtuara-e-dine-qe-kufijte-sndryshojne/20%Monthly2018-09-19 18:32
https://presheva.com/video-lajmet-flash-19-09-18/20%Monthly2018-09-19 16:17
https://presheva.com/tryeze-rajonale-ne-sarajeve-per-qasjet-e-pushteteve-lokale-te-zonave-kufitare-merr-pjese-edhe-shqiprim-arifi/20%Monthly2018-09-19 13:09
https://presheva.com/qkss-largimi-i-pjesetareve-serbe-nga-fsk-e-orkestruar-nga-beogradi/20%Monthly2018-09-19 12:24
https://presheva.com/teatri-i-presheves-me-shfaqjen-maratonistet-do-te-merre-pjese-ne-komedia-fest-ne-gjakove/20%Monthly2018-09-19 11:58
https://presheva.com/u-be-pastrimi-i-kanaleve-te-ujit-atmosferik-ne-rrugen-abdulla-krashnica-ne-presheve/20%Monthly2018-09-19 11:18
https://presheva.com/mediat-serbe-brnabic-ne-vend-te-vuciqit-ne-nju-jork-takimi-i-thacit-me-trump-nje-goditje-e-madhe-per-serbine/20%Monthly2018-09-19 10:19
https://presheva.com/kacafytjet-ne-kuvendin-e-bujanocit-raportojn-mediat-ne-tere-rajonin/20%Monthly2018-09-19 10:12
https://presheva.com/ministri-i-jashtem-gjerman-ndryshimi-i-kufijve-hap-plaget-ne-rajon/20%Monthly2018-09-19 10:09
https://presheva.com/trupi-koordinues-i-qeverise-se-serbise-shpall-konkurs-per-ndarjen-e-mjeteve-per-subvensione-subjekteve-ekonomike-per-vitin-2018/20%Monthly2018-09-19 09:34
https://presheva.com/haradinaj-marreveshja-permes-korrigjimit-te-kufijve-kthim-nga-tragjedite/20%Monthly2018-09-19 07:44
https://presheva.com/haziri-me-2011-kam-propozuar-bashkimin-e-lugines-me-kosoven-thaci-e-ka-quajtur-opsion-te-rrezikshem-video/20%Monthly2018-09-18 20:53
https://presheva.com/interviste-ekskluzive-me-kryetarin-e-kuvendit-te-referendumit-1-dhe-2-mars-1992-ibrahim-kadriu/20%Monthly2018-09-18 20:22
https://presheva.com/video-lajmet-18-09-2018/20%Monthly2018-09-18 18:02
https://presheva.com/haradinaj-marreveshjet-me-serbine-permes-korrigjimit-te-kufijve-jane-kthim-kah-tragjedia/20%Monthly2018-09-18 16:16
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-bujanocit-shaip-kamberi-pvd-perleshje-verbale-me-kryetarin-e-pd-se-nagip-arifi/20%Monthly2018-09-18 13:49
https://presheva.com/problemi-shekullor-i-rampes-ne-fshatin-raince-po-merr-fund/20%Monthly2018-09-18 13:02
https://presheva.com/shqiprim-arifi-merr-pjese-ne-konferencen-rajonale-te-reagimit-te-komunave-ndaj-levizjeve-te-migracioneve-qe-po-mbahet-ne-sarajeve/20%Monthly2018-09-18 12:53
https://presheva.com/ibrahim-kadriu-ideja-per-ridefinim-te-kufive-burim-i-vullnetit-te-qytetareve-te-lugines-ne-referendumin-e-vitit-1992-dhe-luftes-se-ucpmb-se/20%Monthly2018-09-18 12:13
https://presheva.com/caji-me-berthama-shalqiri-ndihmon-ne-kete-problem-shendetesore/20%Monthly2018-09-18 12:03
https://presheva.com/nje-dhurate-i-shkon-rona-nishliut-nga-edi-rama/20%Monthly2018-09-18 11:56
https://presheva.com/haradinaj-thaci-nuk-i-ka-pernjemend-konferencat-per-media-ku-flet-per-bashkengjitjen-e-lugines-se-presheves-me-kosoven/20%Monthly2018-09-18 11:35
https://presheva.com/%e2%80%8balves-real-madridi-eshte-me-i-rrezikshem-pa-ronaldon/20%Monthly2018-09-18 11:32
https://presheva.com/laboratori-ne-shtepine-e-shendetit-ne-presheve-pajiset-me-aparatin-crp-c-proteina-reaktive-dhe-gliko-hemoglobina-hba1c/20%Monthly2018-09-18 11:09
https://presheva.com/revista-prestigjioze-the-economist-paralajmeron-gjakderdhje-nese-korrigjohen-kufijte/20%Monthly2018-09-18 10:55
https://presheva.com/a-e-njeh-serbia-kosoven-pa-bere-shelgu-rrush-pergjigjet-presidenti-thaci/20%Monthly2018-09-18 10:51
https://presheva.com/disa-nga-ushqimet-qe-i-bejne-mire-zemres-tuaj/20%Monthly2018-09-18 08:05
https://presheva.com/selimi-thaci-po-ia-shet-kosoven-serbise/20%Monthly2018-09-18 07:50
https://presheva.com/edhe-autostradat-e-kosoves-do-te-behen-me-pagese/20%Monthly2018-09-18 07:37
https://presheva.com/kapet-shtetasi-boshnjak-ne-kufirin-e-presheves-me-4-kilogram-marihuane/20%Monthly2018-09-18 07:32
https://presheva.com/drejtori-i-veterinarise-milkoviq-komuna-e-bujanocit-nuk-e-ka-prioritet-mbeshtetjen-e-blegtorise/20%Monthly2018-09-18 06:31
https://presheva.com/sa-do-te-marre-secili-ekip-pjesemarres-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-09-18 06:11
https://presheva.com/real-madridi-deshiron-alonson-e-lozanon-ne-afatin-e-janarit/20%Monthly2018-09-18 06:08
https://presheva.com/%e2%80%8bhyjne-ne-qarkullim-bankenotat-e-reja-100-dhe-200-euro-foto-video/20%Monthly2018-09-18 06:04
https://presheva.com/ideja-e-ndryshimit-te-kufijve-i-ka-vene-aleatet-perendimore-te-kosoves-ne-dy-pozicione-te-kunderta/20%Monthly2018-09-18 06:00
https://presheva.com/brnabiq-deklaratat-e-thacit-per-marrjen-e-presheves-jane-jo-serioze/20%Monthly2018-09-18 05:56
https://presheva.com/berisha-do-ta-shkelja-ligjin-kur-behet-fjale-per-djemte-e-ucpmbse/20%Monthly2018-09-17 20:56
https://presheva.com/daciq-presheva-bujanoci-dhe-medvegj-me-kosove-kur-te-bej-shelnja-rrush/20%Monthly2018-09-17 20:36
https://presheva.com/sherifi-shkembimi-i-territoreve-legjitimim-i-spastrimit-etnik-te-veriut-te-kosoves/20%Monthly2018-09-17 20:26
https://presheva.com/haradinaj-shba-eshte-kunder-zgjidhjes-ku-preken-territoret-dhe-kufijte/20%Monthly2018-09-17 20:08
https://presheva.com/lajmet-17-09-2018/20%Monthly2018-09-17 17:56
https://presheva.com/ekspozite-personale-e-piktorit-vendes-shqiprim-fejzullahu/20%Monthly2018-09-17 14:20
https://presheva.com/shqiprim-arifi-permes-knsh-se-do-te-jetesojme-kerkesat-e-shqiptareve-per-tekstet-shkollore-dhe-simbolet-kombetare/20%Monthly2018-09-17 14:11
https://presheva.com/17-shtatori-dita-e-bibliotekes-mehmet-jusufi/20%Monthly2018-09-17 14:05
https://presheva.com/thaci-nuk-duhet-ta-humbim-mundesine-per-marreveshje-me-serbine-permes-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-17 10:25
https://presheva.com/fillon-aplikimi-i-takses-per-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-09-17 09:10
https://presheva.com/shpetim-duro-emerohet-trajneri-i-ri-i-drites-se-gjilanit/20%Monthly2018-09-17 07:09
https://presheva.com/jovanoviq-korrigjimi-i-kufijve-kercenon-sigurine-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-17 07:00
https://presheva.com/komunitate-e-pdsh-se-ne-lidhje-me-situaten-aktuale-politike-ne-vend/20%Monthly2018-09-17 06:44
https://presheva.com/referendumi-i-1-dhe-2-marsit-1992-dhe-aktualizimi-i-tij/20%Monthly2018-09-17 06:15
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-ne-dy-vetura-konfiskohen-mbi-20-kilogram-droge-foto/20%Monthly2018-09-17 06:11
https://presheva.com/apn-per-pjesemarrje-ne-zgjedhjet-e-keshillit-nacional/20%Monthly2018-09-16 19:54
https://presheva.com/meta-kosova-dhe-serbia-te-arrijne-marreveshje-pa-i-prekur-kufijte/20%Monthly2018-09-16 16:21
https://presheva.com/thaci-kam-argumentuar-se-marreveshja-eventuale-e-korrigjimit-paqesor-te-kufirit-me-serbine-kosoves-i-siguron-njohjen-nga-serbia-dhe-bashkengjitjen-e-presheves-bujanocit-dhe-medvegjes/20%Monthly2018-09-16 16:18
https://presheva.com/kosove-tri-grupimet-bllokuese-te-punes-se-kuvendit/20%Monthly2018-09-16 15:29
https://presheva.com/roth-ideja-per-ndryshimin-e-kufijve-nuk-pelqehet-as-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-16 15:26
https://presheva.com/vuciq-te-arrijme-marreveshje-me-kosoven-dhe-ti-zgjidhim-problemet-pergjithmone/20%Monthly2018-09-16 10:48
https://presheva.com/serbia-nuk-deshiron-te-zbuloje-detaje-nga-korrigjimi-i-kufijve/20%Monthly2018-09-16 10:44
https://presheva.com/kosova-rrezikohet-nga-ngerci-politik-shkak-mungesa-e-konsensusit-mes-partive/20%Monthly2018-09-16 07:33
https://presheva.com/reportazhi-zgjidhje-me-ndryshim-kufijsh-kosove-serbi-perjetime-ne-luginen-e-presheves-dhe-mitrovice/20%Monthly2018-09-16 07:30
https://presheva.com/bulliqi-kunder-idese-se-thacit-per-korrigjim-te-kufijve-tregon-piken-kontestuese-me-serbine/20%Monthly2018-09-16 07:12
https://presheva.com/ideja-e-thacit-ecen-perpara-nis-punen-komisioni-shteteror-per-demarkimin-e-kufirit-me-serbine/20%Monthly2018-09-16 07:08
https://presheva.com/ambasadori-gjerman-ne-serbi-gjermania-skeptike-rreth-ndryshimit-te-kufijve-sipas-vijave-etnike/20%Monthly2018-09-15 21:47
https://presheva.com/thaci-kundershtaret-e-idese-per-korrigjim-kufijsh-me-serbinei-jane-skeptike-te-bashkuar/20%Monthly2018-09-15 21:43
https://presheva.com/opozita-njohja-e-kosoves-stagnon-per-shkak-te-idese-se-thacit-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-09-15 21:39
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufijve-mund-te-prek-edhe-sanxhakun-e-banuar-me-shqiptare-e-boshnjakevideo/20%Monthly2018-09-15 21:32
https://presheva.com/kjo-foto-deshmon-se-gold-ag-ka-qene-i-dashuruar-pas/20%Monthly2018-09-15 13:25
https://presheva.com/thaci-mos-e-permendni-me-pasion-kutine-e-pandores-do-ta-marrim-presheven-dhe-njohjen-nga-serbia/20%Monthly2018-09-15 13:20
https://presheva.com/prej-neser-ne-presheve-kafen-do-ta-paguani-70-dinare/20%Monthly2018-09-15 09:10
https://presheva.com/kur-do-te-mund-te-udhetojne-kosovaret-pa-viza-bazuar-ne-shembullin-e-ukraines/20%Monthly2018-09-15 08:47
https://presheva.com/ish-zyrtari-i-administrates-amerikane-ky-eshte-skenari-i-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-09-15 07:55
https://presheva.com/teatri-i-qytetit-te-presheves-merr-pjese-ne-komedia-fest-ne-gjakove/20%Monthly2018-09-15 07:33
https://presheva.com/johanes-hahn-marreveshja-mes-kosoves-dhe-serbise-do-arrihet-ne-2019/20%Monthly2018-09-15 07:23
https://presheva.com/levizja-per-bashkim-e-ashper-me-opoziten-pas-kundershtimit-te-rezolutes-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-09-15 07:18
https://presheva.com/pacolli-shqiperia-te-perfshihet-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-15 07:11
https://presheva.com/biblioteka-e-qytetit-mehmet-jusufi-me-17-shtator-ora-1200-do-te-shenoje-diten-e-saj/20%Monthly2018-09-14 14:28
https://presheva.com/vendosja-e-linjave-te-reja-te-tensionit-te-larte-ne-presheve-do-te-permiresoje-dukshem-furnizimin-me-energji-elektrike/20%Monthly2018-09-14 13:34
https://presheva.com/fondi-humanitare-lokal-ne-presheve-do-te-rris-efikasitetin-per-ti-ndihmuar-njerezit-ne-nevoje/20%Monthly2018-09-14 13:18
https://presheva.com/sherbimi-i-shtesave-feminore-shfrytezuesit-e-shtesave-feminore-te-sjellin-vertetimet-shkollore-per-vitin-shkollore-2018-2019/20%Monthly2018-09-14 12:06
https://presheva.com/samsung-mund-apple-ne-tregun-global-te-telefonave/20%Monthly2018-09-14 09:52
https://presheva.com/vuciq-askush-te-mos-i-frikesohet-nje-marreveshjeje-mes-serbeve-dhe-shqiptareve-te-kosoves/20%Monthly2018-09-14 09:32
https://presheva.com/lista-serbe-pa-pelqimin-tone-smund-te-shnderrohet-fsk-ja-ne-ushtri/20%Monthly2018-09-14 09:24
https://presheva.com/rakitic-nese-messi-nuk-eshte-me-i-miri-ne-bote-atehere-duhet-te-jete-modrici/20%Monthly2018-09-14 08:10
https://presheva.com/kadare-kunder-rishikimit-te-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-09-14 07:25
https://presheva.com/mbi-200-milione-euro-investime-nga-serbia-ne-kosove/20%Monthly2018-09-14 07:03
https://presheva.com/berisha-mogherini-eshte-rusofile/20%Monthly2018-09-14 07:02
https://presheva.com/kurti-thaci-po-e-keqperdor-luginen-e-presheves-si-karrem/20%Monthly2018-09-13 20:17
https://presheva.com/analize-ne-washington-post-a-mund-ti-ricaktojne-kufijte-kosova-dhe-serbia-pa-lufte-mes-vete/20%Monthly2018-09-13 20:14
https://presheva.com/edi-rama-ceshtja-e-kufirit-eshte-mjaft-delikate-ku-luhet-fati-jo-vetem-i-kosoves-por-i-kombit-shqiptar/20%Monthly2018-09-13 20:00
https://presheva.com/sali-berisha-flet-per-shkembimin-e-territoreve-ne-mes-te-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-09-13 19:57
https://presheva.com/video-lajmet-13-09-2018/20%Monthly2018-09-13 16:19
https://presheva.com/vuciq-do-te-vazhdojme-dialogun-me-kosoven-por-mund-te-mos-arrijme-marreveshje/20%Monthly2018-09-13 14:51
https://presheva.com/zhvillimi-dhe-rritja-e-azhuritetit-te-sherbimit-te-qendrimit-ditore-per-personat-me-nevoja-te-vecanta-do-te-jete-prioritet-per-qendren-per-pune-sociale/20%Monthly2018-09-13 13:09
https://presheva.com/sinavere-shaqiri-edhe-kete-vit-ka-renie-te-numrit-te-femijeve-ne-entin-parashkollore/20%Monthly2018-09-13 12:43
https://presheva.com/haradinaj-urime-qytetare-te-kosoves/20%Monthly2018-09-13 10:55
https://presheva.com/haradinaj-secili-hap-qe-ka-te-beje-me-ushtrine-do-te-behet-ne-pajtim-me-aleatet-tane-strategjike/20%Monthly2018-09-13 10:37
https://presheva.com/haziri-rezoluta-per-luginen-e-presheves-te-mos-dergohet-ne-kuvend-mund-te-krijoje-percarje/20%Monthly2018-09-13 09:49
https://presheva.com/thaci-marreveshje-me-serbine-vetem-nese-sigurohet-njohje-reciproke/20%Monthly2018-09-13 09:45
https://presheva.com/sot-hapet-hyrja-nga-autostrada-bujanoci-1/20%Monthly2018-09-13 06:21
https://presheva.com/opozita-i-shkruan-leter-mogherinit-jemi-kunder-idese-per-shkembimin-e-territoreve-dokument/20%Monthly2018-09-13 05:56
https://presheva.com/gashi-levizja-e-kufijve-eshte-provokim-lufte/20%Monthly2018-09-13 05:47
https://presheva.com/collaku-korrigjimi-i-kufijve-me-serbine-nuk-e-destabilizon-ballkanin/20%Monthly2018-09-13 05:41
https://presheva.com/nishani-turp-qe-rama-po-hesht-ndaj-idese-se-shkembimit-te-territoreve-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-12 23:03
https://presheva.com/lideret-e-lugines-e-priten-6-muaj-per-nje-takim-isa-mustafen/20%Monthly2018-09-12 23:00
https://presheva.com/kusari-lila-jo-ndryshim-kufijsh-shqiptaret-e-lugines-ti-kene-te-drejtat-qe-i-gezojne-serbet-e-kosoves/20%Monthly2018-09-12 22:57
https://presheva.com/arifi-lugina-skerkon-shkembim-territoresh-por-bashkim-me-kosovenvideo/20%Monthly2018-09-12 22:35
https://presheva.com/norce-ne-kuader-te-aksionit-shenderrimi-total-u-mbollen-80-fidane/20%Monthly2018-09-12 18:45
https://presheva.com/bukuroce-fillon-implementimi-i-projektit-racioni-ditor-per-nxenesit/20%Monthly2018-09-12 18:18
https://presheva.com/presheve-kane-filluar-punimet-ne-rrugen-abdulla-krashnica/20%Monthly2018-09-12 18:03
https://presheva.com/haziri-respektoj-angazhimin-politik-te-vjoses-eshte-ne-mode-me-sha-thacin/20%Monthly2018-09-12 17:12
https://presheva.com/hasani-rezoluta-e-lugines-nuk-duhet-te-shkoj-ne-kuvend-eshte-kunder-kushtetuese/20%Monthly2018-09-12 17:06
https://presheva.com/ne-ldk-ka-filluar-lufta-per-kreun-e-partise-presheven-po-e-perdorin-per-qerim-hesapesh/20%Monthly2018-09-12 16:49
https://presheva.com/video-lajmet-12-09-2018/20%Monthly2018-09-12 16:43
https://presheva.com/shqiprim-arifi-eshte-takuar-me-kryetarin-e-bashkise-se-tiranes-erion-veliajn/20%Monthly2018-09-12 12:40
https://presheva.com/reagim-i-apn-se-ne-bujanoc/20%Monthly2018-09-12 12:23
https://presheva.com/rijadi-ajeti-sporti-i-karatese-ndikon-pozitivisht-ne-shendetin-e-femijeve/20%Monthly2018-09-12 12:38
https://presheva.com/forumi-rinor-rahovica-me-pushtetin-lokal-kane-firmosur-kontraten-per-projektin-e-gjelbrimit-te-fshatit/20%Monthly2018-09-12 12:38
https://presheva.com/asensio-te-largohem-nga-real-madridi-ska-qene-asnje-here-qellimi-im/20%Monthly2018-09-12 10:25
https://presheva.com/dialogu-kosove-serbi-thirrja-e-rucit-forcat-politike-te-jene-unike/20%Monthly2018-09-12 09:45
https://presheva.com/veseli-ne-tirane-askush-nuk-mund-ta-ndaje-kosoven/20%Monthly2018-09-12 09:31
https://presheva.com/a-po-blejne-shqiptaret-patundshmeri-ne-vranje-dhe-nish/20%Monthly2018-09-12 09:26
https://presheva.com/mitroviq-shqiptaret-me-kerkesat-e-tyre-per-bashkangjitje-me-kosoven-mund-te-shkaktojne-konflikt-nderetnik/20%Monthly2018-09-12 08:21
https://presheva.com/stankoviq-nuk-do-te-kete-kurrfare-lufte-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2018-09-12 08:13
https://presheva.com/zv-kryetari-i-bujanocit-stojance-arsiq-shqiptaret-e-lugines-jane-qytetare-te-serbise/20%Monthly2018-09-12 06:30
https://presheva.com/enrique-messi-me-i-miri-ne-bote/20%Monthly2018-09-12 06:29
https://presheva.com/interi-afer-rinovimit-me-icardin/20%Monthly2018-09-12 06:26
https://presheva.com/matuidi-ronaldo-do-ti-ndihmoje-juves-ne-momentet-vendimtare-te-sezonit/20%Monthly2018-09-12 06:24
https://presheva.com/thaci-presidenti-i-kosoves-ka-te-drejte-qe-kerkon-bashkimin-e-kosoves-lindore-me-kosoven/20%Monthly2018-09-12 06:14
https://presheva.com/arifi-kosova-e-ka-obligim-moral-te-mbroje-interesat-e-lugines/20%Monthly2018-09-12 06:11
https://presheva.com/lutfi-haziri-godet-vjosa-osmanin-po-cudit-me-nusen-e-presheves-qe-po-na-shet-men-per-vota-foto/20%Monthly2018-09-11 21:01
https://presheva.com/haradinaj-kufiri-ceshtje-e-rrezikshme-perqendrim-te-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-11 20:06
https://presheva.com/limaj-ne-kosove-kemi-mosbesim-une-kam-probleme-me-thacin/20%Monthly2018-09-11 19:57
https://presheva.com/kryetari-i-presheves-ne-rrokum-mos-na-perdorni-vetem-per-foto-emisioni-i-plote/20%Monthly2018-09-11 19:52
https://presheva.com/haziri-kuvendi-miratoi-rezolute-per-luginen-me-2013-por-su-be-asgje-qe-atehere/20%Monthly2018-09-11 19:21
https://presheva.com/hoxhaj-kosova-shpreson-per-marreveshja-me-serbine-deri-ne-pranvere/20%Monthly2018-09-11 19:20
https://presheva.com/selimi-thaci-po-luan-me-rezoluta-dhe-po-manipulon-me-shqiptaret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-09-11 19:12
https://presheva.com/djali-i-zevendes-kryetarit-te-bujanocit-fotografohet-me-mitraloz-ku-nis-orarin-e-punes/20%Monthly2018-09-11 18:29
https://presheva.com/nenkryetari-i-pdk-se-ndryshimi-i-kufijve-i-rrezikshem-per-kosoven/20%Monthly2018-09-11 18:12
https://presheva.com/arsim-bajrami-korigjimi-i-kufijve-presidenti-thaci-eshte-i-vetedijshem-se-nje-gje-e-tille-eshte-e-pamundshme/20%Monthly2018-09-11 18:09
https://presheva.com/miratimi-i-nje-rezolute-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven-mund-te-kontestohet-nga-kushtetuesja/20%Monthly2018-09-11 18:05
https://presheva.com/efektet-e-ndryshimit-eventual-te-kufirit/20%Monthly2018-09-11 17:09
https://presheva.com/ojq-ana-dhe-vllade-divac-realizuan-projektin-biblioteka-e-lodrave-per-femije-ne-cerdhen-e-femijeve-ne-presheve/20%Monthly2018-09-11 13:07
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ne-kuzhinen-popullore-ushqimi-do-te-jete-kualitativ-rihapja-e-kuzhines-mundesi-e-mire-per-qytetaret/20%Monthly2018-09-11 12:15
https://presheva.com/projekti-i-realizimit-te-rampes-ne-b-l-ne-fshatin-rainc-eshte-ne-zhvillim-e-siper/20%Monthly2018-09-11 12:11
https://presheva.com/veteranet-e-uck-se-lugina-ti-bashkohet-e-jo-te-ndahet-kosova/20%Monthly2018-09-11 07:49
https://presheva.com/avdullah-hoti-rezoluta-e-propozuar-nga-lideret-e-lugines-eshte-antikushtetuese/20%Monthly2018-09-11 06:57
https://presheva.com/kelmendi-lamtumire-ujman-lamtumire-molla-e-kuqe-keto-jane-mesazhet-qe-percolli-vuciqi/20%Monthly2018-09-10 21:14
https://presheva.com/psd-kerkon-qe-lugina-e-presheves-te-perfshihet-ne-dialog-permes-shumices-se-kualifikuar/20%Monthly2018-09-10 21:09
https://presheva.com/ftesa-ndaj-thacit-per-vizite-ne-presheve-reagime-te-ashpra-ne-beograd/20%Monthly2018-09-10 21:08
https://presheva.com/triumfi-i-pare-historik-i-kosoves-ne-nje-gare-zyrtare-shenon-sulmuesi-preshevar-nuhiu/20%Monthly2018-09-10 21:05
https://presheva.com/hoti-qendrimet-e-hazirit-per-korigjim-kufijsh-me-serbine-jane-qendrime-personale-te-tij/20%Monthly2018-09-10 20:58
https://presheva.com/kryetari-i-presheves-tregon-se-cfare-i-tha-thacit-sot/20%Monthly2018-09-10 20:54
https://presheva.com/%e2%80%8bstefanoviq-nese-thaci-viziton-presheven-do-te-respektojme-vendimin-e-gjykates-dhe-do-te-arrestohet/20%Monthly2018-09-10 14:23
https://presheva.com/kusari-lila-thaci-po-ben-loje-me-luginen-ashtu-si-me-kosoven/20%Monthly2018-09-10 14:20
https://presheva.com/kryetari-arifi-kerkojm-miratimin-e-rezolutes-per-shqiptaret-e-lugines-ne-parlamentin-e-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-09-10 13:00
https://presheva.com/thaci-nuk-mundem-ta-vizitoj-luginen-e-presheves-sepse-jam-i-denuar-ne-mungese-nga-serbia/20%Monthly2018-09-10 12:44
https://presheva.com/lideret-politik-te-lugines-kerkojne-bashkim-permes-nje-rezolute-nga-kuvendi-i-kosoves/20%Monthly2018-09-10 12:41
https://presheva.com/komandanti-i-kfor-ishim-gati-per-nderhyrje-por-vuciq-beri-veprim-te-mencur/20%Monthly2018-09-10 10:36
https://presheva.com/dita-boterore-e-parandalimit-te-vetevrasjeve/20%Monthly2018-09-10 09:53
https://presheva.com/flet-kryeministrja-serbe-a-mund-ta-vizitoje-thaci-presheven/20%Monthly2018-09-10 09:40
https://presheva.com/me-kerkese-te-banoreve-te-qytetit-ka-filluar-vendosja-e-policeve-te-shtrire-ne-rruge/20%Monthly2018-09-10 09:32
https://presheva.com/profesori-i-oxfordit-ndryshimi-i-negociuar-i-kufijve-mund-te-normalizoje-raportet-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-10 06:40
https://presheva.com/pjanic-shqeteson-juventusin-lendohet-ne-ligen-e-kombeve/20%Monthly2018-09-10 06:06
https://presheva.com/presidenti-thaci-takon-sot-lideret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-09-10 05:51
https://presheva.com/sulmohet-nje-autobus-i-kosoves-ne-serbi-po-udhetonte-nga-gjermania-foto/20%Monthly2018-09-09 19:07
https://presheva.com/daciq-smund-te-krahasohet-deklarata-e-vuciqit-me-ate-te-millosheviqit-tani-duam-paqe/20%Monthly2018-09-09 15:44
https://presheva.com/prorektori-i-ut-se-celiku-per-shqiptaret-e-lugines-hallall-ju-qofte-tambli-i-nenes-shqiptare/20%Monthly2018-09-09 13:14
https://presheva.com/fjalimi-i-vuciq-ne-kosove-serbia-nuk-do-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-09 13:07
https://presheva.com/vuciqi-nga-mitrovica-eshte-genjeshter-kurre-nuk-do-ta-njohim-kosoven/20%Monthly2018-09-09 10:50
https://presheva.com/sondazh-i-presheva-com-preshevaret-ftojne-presidentin-thaci-ta-vizitoj-presheven/20%Monthly2018-09-09 07:39
https://presheva.com/shoqata-shpresa-ftojme-presidentin-e-r-kosoves-z-hashim-thaci-qe-ta-vizitoj-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-09-09 07:28
https://presheva.com/krasniqi-thaci-duhet-ta-vizitoje-luginen/20%Monthly2018-09-09 07:13
https://presheva.com/6-produktet-natyrale-qe-rregullojne-te-gjitha-problemet-e-gojes/20%Monthly2018-09-08 20:48
https://presheva.com/noizy-publikon-bashkepunimin-me-dafina-zeqirin/20%Monthly2018-09-08 20:42
https://presheva.com/joe-dioguardi-serbeve-nuk-mund-tu-zesh-bese-se-pari-ta-njohin-kosoven/20%Monthly2018-09-08 20:26
https://presheva.com/vuciq-kosova-nuk-eshte-e-gjitha-e-jona-dhe-as-e-gjitha-e-tyre/20%Monthly2018-09-08 20:26
https://presheva.com/beqiri-komenton-viziten-e-vuciqit-ne-ujman-e-rrezikshme-kjo-qe-po-ndodh/20%Monthly2018-09-08 20:16
https://presheva.com/thaci-ne-demarkacionin-me-serbine-te-shtrohet-ceshtja-e-lugines/20%Monthly2018-09-08 20:13
https://presheva.com/tahiri-thaci-duhet-ta-vizitoje-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-09-08 20:10
https://presheva.com/haziri-bahtiri-dhe-aliu-lugina-e-presheves-te-jete-teme-e-bisedimeve-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-08 16:08
https://presheva.com/molliqaj-asnje-zyrtar-i-kosoves-nuk-u-lejua-asnjehere-qe-te-vizitoje-shqiptaret-ne-lugine-te-presheves-pse-duhet-ta-lejojme-ne-vuciqin/20%Monthly2018-09-08 15:57
https://presheva.com/veteranet-e-uck-se-kunder-idese-se-thacit-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-08 15:26
https://presheva.com/thaci-referendumi-i-1-dhe-2-mars-1992-per-bashkengjitje-me-kosoven-eshte-institucionalizuar-tek-organet-shteterore-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-09-08 15:18
https://presheva.com/arrestohet-preshevari-a-s-me-12-kilogram-marihuane-ne-novi-sad/20%Monthly2018-09-08 10:56
https://presheva.com/burimet-nga-policia-kufitare-ragmi-mustafa-eshte-kontrolluar-si-gjithe-qytetaret-tjere-nderkaq-hyrja-dhe-dalja-ne-kufi-ka-vonuar-vetem-20-minuta/20%Monthly2018-09-08 09:04
https://presheva.com/presidenti-serb-vuciq-viziton-sot-kosoven-ja-agjenda-e-tij-dy-diteshe/20%Monthly2018-09-08 07:17
https://presheva.com/nenkryetari-i-aakse-territoret-nuk-nderrohen-me-mirekuptim-por-me-lufte/20%Monthly2018-09-08 07:13
https://presheva.com/ceshtja-e-kufijve-te-kosoves-diferenca-berlin-bruksel-vjene/20%Monthly2018-09-08 06:58
https://presheva.com/ministri-i-brendshem-serb-le-ta-harrojne-se-kosovaret-mund-ta-arrestojne-vuciqin/20%Monthly2018-09-08 06:54
https://presheva.com/thaci-vuciq-eshte-i-mireseardhur-ne-kosove-sikurse-une-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-09-08 06:51
https://presheva.com/serbia-nuk-e-pranon-fatmir-limajn-si-kryenegociator/20%Monthly2018-09-07 21:12
https://presheva.com/ne-kufirin-e-depces-mbahet-nga-policia-kryetari-i-pdsh-se-z-ragmi-mustafa/20%Monthly2018-09-07 20:59
https://presheva.com/padi-civile-ndaj-gazetarit-fiton-dibrani-dhe-drejtorit-te-klan-kosoves-baton-haxhiu/20%Monthly2018-09-07 20:02
https://presheva.com/ndermarrja-buduqnost-mbeshtete-projektin-e-sanimit-te-deponise-se-mbeturinave-ne-fshatin-norce-foto/20%Monthly2018-09-07 17:49
https://presheva.com/video-lajmet-07-09-2018/20%Monthly2018-09-07 16:13
https://presheva.com/ushqimet-tradicionale-zene-vend-te-rendesishem-ne-ambientet-shtepiake/20%Monthly2018-09-07 11:49
https://presheva.com/agim-ymeri-zgjedhjet-per-keshill-nacional-do-te-mbahen-me-4-nentor/20%Monthly2018-09-07 11:36
https://presheva.com/vuciqi-nuk-takohet-fare-me-me-thacin-niset-per-beograd/20%Monthly2018-09-07 11:34
https://presheva.com/vuciq-bojkoton-takimin-por-thaci-vazhdon-ta-mbroje-idene-e-tyre-te-perbashket-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-09-07 11:31
https://presheva.com/abdixhiku-thaci-nuk-ka-autorizim-te-dialogoje-per-ceshtjen-e-kufijve-dhe-per-asgje-tjeter/20%Monthly2018-09-07 10:20
https://presheva.com/konfirmohet-anulimi-i-takimit-thaci-vuciq-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-07 10:18
https://presheva.com/koha-per-tubime-gjithpopullore-ne-lugine/20%Monthly2018-09-06 20:49
https://presheva.com/phillips-dhe-serwer-kunder-shkembimit-te-territoreve-kosove-serbi-destabilizohet-rajoni/20%Monthly2018-09-06 20:34
https://presheva.com/kouchner-pro-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2018-09-06 20:29
https://presheva.com/veseli-kosova-nuk-ndahet-me-asnje-cmim/20%Monthly2018-09-06 16:56
https://presheva.com/daciq-veriun-nuk-do-ta-japim-kurre-per-kete-nuk-ka-dilema/20%Monthly2018-09-06 16:52
https://presheva.com/diaspora-e-lugines-se-presheves-te-bashkohemi-per-hater-te-deshmoreve/20%Monthly2018-09-06 16:46
https://presheva.com/video-lajmet-06-09-2018/20%Monthly2018-09-06 16:05
https://presheva.com/thaci-u-thote-ambasadoreve-se-nuk-do-te-kete-ndarje-te-kosoves-por-serish-permend-korrigjimin-e-kufijve-me-serbine/20%Monthly2018-09-06 13:42
https://presheva.com/me-shumice-votash-punetoret-e-shmt-se-kane-zgjedhur-drejtor-telat-arifin/20%Monthly2018-09-06 13:35
https://presheva.com/gati-te-gjitha-parapergatitjet-teknike-dhe-pedagogjike-per-fillim-vitin-e-ri-shkollore-ne-shkollen-e-mesme-teknike-presheva/20%Monthly2018-09-06 12:52
https://presheva.com/gjelbrim-emini-fitues-i-cmimit-aktori-me-i-mire-ne-festivalin-etno-fest-kukaj/20%Monthly2018-09-06 12:45
https://presheva.com/presidenti-i-serbise-vizite-dy-ditore-ne-kosove-percillet-nga-policia-e-kosoves/20%Monthly2018-09-06 10:55
https://presheva.com/bbc-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise-moment-historik-ose-propozim-per-lufte/20%Monthly2018-09-06 10:48
https://presheva.com/veriu-nen-presionin-e-pritjes-se-vuciqit/20%Monthly2018-09-06 08:05
https://presheva.com/haradinaj-presheven-mund-ta-bejme-bashke-me-kosoven-vec-nese-serbia-na-e-ben-dhurate/20%Monthly2018-09-05 22:25
https://presheva.com/nese-shkembehen-territoret-kujt-i-mbeten-trepca-dhe-ujmani-video/20%Monthly2018-09-05 22:22
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-se-takohet-me-zevendesin-e-shefit-te-kombeve-te-bashkuara-ne-beograd-denis-besediq/20%Monthly2018-09-05 22:17
https://presheva.com/lajmet-flash-05-09-2018/20%Monthly2018-09-05 17:49
https://presheva.com/arifi-te-themelohet-fondi-kombetar-i-solidaritetit-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-09-05 14:32
https://presheva.com/sami-salihu-te-mos-luhet-me-emocionet-dhe-ndjenjat-kombetare-shqiptarene-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-09-05 14:22
https://presheva.com/referet-e-licencuar-te-futbollit-do-te-ndihmojne-oganizimet-sportive-ne-vend/20%Monthly2018-09-05 13:00
https://presheva.com/asfaltimi-i-rruges-se-karposhit-ka-gezuar-banoret-e-lagjes/20%Monthly2018-09-05 13:02
https://presheva.com/zevendes-kryetari-i-komunes-sot-priti-ne-takim-zevendes-shefin-e-zyres-se-kombeve-te-bashkuara-ne-beograd-z-denis-besedic/20%Monthly2018-09-05 13:02
https://presheva.com/loja-me-kufij-lufte-apo-zgjidhje-ne-ballkan-video/20%Monthly2018-09-05 11:08
https://presheva.com/marreveshja-kosove-serbi-mund-te-marre-formen-perfundimtare-ne-fillim-te-nentorit/20%Monthly2018-09-05 10:49
https://presheva.com/stratfor-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-eshte-hedhur-qe-nga-vitet-1990-pse-kjo-mund-te-kercenoje-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-09-05 10:44
https://presheva.com/edhe-bujanovci-i-del-kunder-idese-se-thacit-mos-e-jepni-veriun-per-neve/20%Monthly2018-09-05 10:50
https://presheva.com/debati-ne-kdi-cfare-do-te-thote-korrigjimi-i-kufirit-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-video/20%Monthly2018-09-05 10:00
https://presheva.com/hoti-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-eshte-tragjike/20%Monthly2018-09-05 09:40
https://presheva.com/jovanoviq-pasoja-fatale-per-serbine-nese-nuk-gjendet-zgjidhje-per-kosoven/20%Monthly2018-09-05 09:33
https://presheva.com/drecun-duhet-te-arrihet-patjeter-nje-marreveshje-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-09-05 09:12
https://presheva.com/cka-fiton-kosova-nese-ia-bashkengjet-vetes-luginen-flet-kryetari-i-bujanocit/20%Monthly2018-09-05 08:02
https://presheva.com/ragmi-mustafa-kosova-ti-shpetoje-shqiptaret-e-lugines-nga-kasaphanja-serbe/20%Monthly2018-09-05 07:56
https://presheva.com/haziri-insiston-ne-ndryshim-kufijsh-lugina-duhet-ti-bashkangjitet-kosoves/20%Monthly2018-09-05 07:45
https://presheva.com/ismaili-i-quan-frikacake-deputetet-e-ldk-se-avdyli-thote-se-pdk-po-sheh-endrra-per-presheven/20%Monthly2018-09-05 07:42
https://presheva.com/liburn-aliu-memli-krasniqi-po-luan-me-emocionet-e-shqiptareve-te-presheves/20%Monthly2018-09-05 07:37
https://presheva.com/murati-propozon-qeveri-te-unitetit-ne-perberje-me-te-gjitha-partite-shqiptare/20%Monthly2018-09-05 07:33
https://presheva.com/nic-nese-fillon-shkembimi-i-territoreve-kosove-serbi-loja-nuk-do-te-perfundonte-me-kaq/20%Monthly2018-09-05 05:54
https://presheva.com/ismaili-pdk-asnjehere-nuk-do-te-pranoje-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-09-05 05:49
https://presheva.com/konkurs-mbi-ndarjen-e-mjeteve-financiare-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara-ne-territorin-e-komunes-se-bujanocit/20%Monthly2018-09-04 12:35
https://presheva.com/zoran-stankoviq-per-mireqenien-e-preshevareve-prioritet-do-te-jete-hapja-e-vendeve-te-reja-te-punes/20%Monthly2018-09-04 11:50
https://presheva.com/fillon-regullimi-i-ndricimit-publik-ne-tere-komunen-e-presheves-foto/20%Monthly2018-09-04 10:42
https://presheva.com/ekspozite-etnografike-me-veshje-tradicionale-dhe-modernitet/20%Monthly2018-09-04 10:51
https://presheva.com/serbet-e-kosoves-ankohen-per-presion-per-te-marre-pjese-ne-tubimin-e-vuciqit/20%Monthly2018-09-04 08:31
https://presheva.com/hahn-se-perjashton-ndryshimin-e-kufijve-por-thote-se-zgjidhja-duhet-ti-kontribuoje-rajonit/20%Monthly2018-09-04 07:11
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-skaneri-zbulon-10-kilograme-heroine-foto/20%Monthly2018-09-04 06:15
https://presheva.com/fatmir-limaj-ne-krye-te-delegacionit-negociator-per-normalizimin-e-marredhenieve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-09-04 05:58
https://presheva.com/qytetaret-e-presheves-dhe-shterpces-politikaneve-na-leni-rahat/20%Monthly2018-09-04 05:50
https://presheva.com/mustafa-do-ta-kundershtojme-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-09-03 19:19
https://presheva.com/bujanoc-nxenesit-shqiptare-pa-tekste-shkollore-video/20%Monthly2018-09-03 19:16
https://presheva.com/lajmet-03-09-2018/20%Monthly2018-09-03 17:24
https://presheva.com/armend-aliu-politika-e-lugines-te-kete-qasje-serioze-ne-implementimin-e-realizimit-te-kerkesave-per-furnizi/20%Monthly2018-09-03 15:35
https://presheva.com/armend-aliu-politika-e-lugines-te-kete-qasje-serioze-ne-implementimin-e-realizimit-te-kerkesave-per-furnizim-me-libra-shqip/20%Monthly2018-09-03 15:09
https://presheva.com/kryetari-i-partise-demokratike-shqiptare-z-mustafa-uron-nxenesit-per-vitin-e-ri-shkollor/20%Monthly2018-09-03 14:54
https://presheva.com/the-guardian-shkembimi-i-territoreve-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-ideja-nen-zjarr-nga-te-gjitha-anet/20%Monthly2018-09-03 14:05
https://presheva.com/merkel-ne-prag-te-referendumit-viziton-maqedonine/20%Monthly2018-09-03 13:59
https://presheva.com/fillon-viti-i-ri-shkollore-akademik-2018-2019/20%Monthly2018-09-03 13:25
https://presheva.com/korigjimi-i-kufirit-dhe-bashkimi-i-lugines-se-presheves-me-kosoven-loje-e-demshme-dhe-e-rrezikshme/20%Monthly2018-09-03 13:49
https://presheva.com/diplomati-gjerman-kunder-thacit-e-vuciqit-rivizatimi-i-kufijve-nuk-zgjidh-asnje-problem/20%Monthly2018-09-03 12:43
https://presheva.com/fillojne-aplikimet-prefoto-konkursi-nderkombetar-i-fotografise-artistike-edicioni-i-8/20%Monthly2018-09-03 12:42
https://presheva.com/kete-pije-duhet-te-pini-per-te-eliminuar-fryrjen-e-barkut/20%Monthly2018-09-03 12:29
https://presheva.com/mpj-vuciqit-i-lejohet-vizita-ne-kosove-do-te-behet-konform-rregullave/20%Monthly2018-09-03 12:20
https://presheva.com/daciq-kurre-nuk-do-ta-japim-veriun/20%Monthly2018-09-03 12:13
https://presheva.com/me-rastin-e-fillimit-te-vitit-te-ri-shkollor-komuna-e-presheves-ka-filluar-aksionin-per-rregullimin-e-ndricimit-publik-ne-tere-territorin-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2018-09-03 11:12
https://presheva.com/ekspertet-serbe-duhet-mbajtur-referendum-per-marreveshjen-e-kosoves/20%Monthly2018-09-03 09:35
https://presheva.com/kryetari-arifi-uron-nxenesit-dhe-mesimdhenesit-per-vitin-e-ri-shkollor/20%Monthly2018-09-03 09:21
https://presheva.com/zbulohet-gjinia-e-foshnjes-qe-po-presin-labi-dhe-qendresa/20%Monthly2018-09-03 08:05
https://presheva.com/kosove-neser-seanca-e-jashtezakonshme-per-territoret/20%Monthly2018-09-03 07:49
https://presheva.com/vuciq-ta-largojme-urrejtjen-200-vjecare-mes-serbeve-dhe-shqiptareve/20%Monthly2018-09-03 07:25
https://presheva.com/protesta-kunder-shkembimit-te-territoreve-apo-korrigjim-te-kufijve-ne-dialogun-ne-mes-te-kosoves-e-serbise/20%Monthly2018-09-03 07:13
https://presheva.com/haziri-korrigjimi-i-kufijve-me-serbine-eshte-nje-mundesi-ideale-per-ta-zgjidhur-problemin-e-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2018-09-03 07:10
https://presheva.com/barrikadimi-nga-opozita-dhe-shoqeria-civile-kunder-idese-se-thacit-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-09-03 07:04
https://presheva.com/rishikimi-i-kufijve-te-ballkanit-do-te-ishte-nje-gabim-fatal/20%Monthly2018-09-03 05:43
https://presheva.com/zaev-vuciq-maqedonia-mbeshtete-zgjidhje-pozitive-per-kosoven/20%Monthly2018-09-02 18:27
https://presheva.com/vuciq-dhe-zaev-tek-kalimi-kufitar-presheve-tabanoc/20%Monthly2018-09-02 18:24
https://presheva.com/veseli-i-quan-zerat-per-ndarje-i-ka-quajtur-proruse-dhe-serbe/20%Monthly2018-09-02 17:53
https://presheva.com/pajaziti-disave-po-i-konvenojne-turbulencat-politike/20%Monthly2018-09-02 12:58
https://presheva.com/atletet-preshevar-marin-pjese-ne-gjysmemaratonen-e-subotices/20%Monthly2018-09-02 11:30
https://presheva.com/themelohet-keshilli-inicues-i-fondit-per-zhvillim-te-fshatit-norce/20%Monthly2018-09-02 11:14
https://presheva.com/albin-kurti-paralajmeron-protesta-kunder-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-02 10:34
https://presheva.com/analisti-politik-nuk-mund-te-priten-rezultate-nga-takimi-i-7-shtatorit-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-02 07:21
https://presheva.com/preshevaret-e-duam-kosoven-por-pa-shkembim-territoresh-qe-kosova-ta-humb-veriun/20%Monthly2018-09-02 07:12
https://presheva.com/pazari-me-kufij/20%Monthly2018-09-02 07:08
https://presheva.com/veseli-kurre-nuk-do-te-kete-pazar-per-mitrovicen-lugina-mund-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2018-09-01 20:17
https://presheva.com/futbollisti-preshevar-iljasa-zulfiu-transferohet-tek-flamurtari-i-prishtines-ne-superligen-e-kosoves-foto/20%Monthly2018-09-01 17:40
https://presheva.com/arifi-shqiptaret-e-lugines-pesojne-me-se-keqi-nese-ndodh-shkembimi-i-territoreve/20%Monthly2018-09-01 17:14
https://presheva.com/opinion-legjitimitetit-patriotik-per-te-bashkuar-presheven-bujanocin-dhe-medvegjen-me-kosove/20%Monthly2018-09-01 15:44
https://presheva.com/tri-pike-avantazhi-per-serbine/20%Monthly2018-09-01 15:34
https://presheva.com/ish-keshilltari-i-thacit-presidenti-kosovar-dhe-ai-serb-kane-arritur-marreveshje-ne-konfidence/20%Monthly2018-09-01 13:20
https://presheva.com/nuk-ka-me-shtyrje-me-17-shtator-fillon-pagesa-te-rruga-e-kombit-prezantohet-paketa-e-re/20%Monthly2018-09-01 13:18
https://presheva.com/aleksandar-vuciq-dhe-zoran-zaev-neser-takohen-ne-vendkalimin-kufitar-presheve-tabanoc/20%Monthly2018-09-01 09:22
https://presheva.com/edita-tahiri-kunder-idese-se-korrigjimit-te-kufirit-me-serbine/20%Monthly2018-09-01 09:09
https://presheva.com/be-kunder-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-e-serbise-hapet-kutia-e-pandores/20%Monthly2018-09-01 09:06
https://presheva.com/kurti-gjysme-presidenti-thaci-ka-nenshkruar-marreveshje-per-shkembim-territoresh-me-serbine/20%Monthly2018-09-01 09:03
https://presheva.com/wizair-prishtina-dhe-tirana-lidhen-me-memmingen-dhe-dortmund/20%Monthly2018-09-01 08:02