XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/video-lajmet-31-10-2018/20%Monthly2018-10-31 17:28
https://presheva.com/shtrati-i-lumit-qe-kalonte-neper-prona-private-duke-bere-edhe-deme-te-konsideruara-eshte-evituar-ne-bl-geraj/20%Monthly2018-10-31 16:19
https://presheva.com/fshati-golemidoll-do-te-jete-vendbanim-me-infrastrukture-adekuate-sipas-standardeve-per-jete-me-te-mire/20%Monthly2018-10-31 15:45
https://presheva.com/rainca-eshte-njera-nder-bashkesite-lokale-qe-ka-realizuar-me-se-shumti-projekte-infrastruktrore-ne-kuader-te-pushtetit-lokal/20%Monthly2018-10-31 15:20
https://presheva.com/shkolla-shqipe-ne-affoltern-am-albis-arrin-ne-52-nxenes/20%Monthly2018-10-31 14:52
https://presheva.com/ne-ambientet-e-radio-tiranes-eshte-mbajtur-konferenca-per-shtyp-e-festivalit-te-57-te-te-kenges-ne-rtsh/20%Monthly2018-10-31 13:02
https://presheva.com/pdsh-mbajti-tubimin-parazgjedhor-ne-zhunic/20%Monthly2018-10-31 12:39
https://presheva.com/ne-bashkesine-lokale-corrotice-prioritet-per-pushtetin-lokal-do-te-jete-renovimi-i-shkolles-fillore-dituria/20%Monthly2018-10-31 11:21
https://presheva.com/pas-instistimeve-te-pushtetit-lokal-filloi-sot-asfaltimi-i-rruges-e-njohur-me-emrin-xhadja-e-vjeter/20%Monthly2018-10-31 11:13
https://presheva.com/bartesi-i-listes-se-pvd-se-ragmi-mustafa-dhe-asaj-te-pdsh-se-enver-mehmeti-nuk-i-pergjigjen-fteses-per-interviste/20%Monthly2018-10-31 11:04
https://presheva.com/knsh-e-drejtuar-nga-apn-do-te-kete-perkushtim-maksimal-ne-krijimin-e-kushteve-me-te-mira-per-studentet/20%Monthly2018-10-31 10:57
https://presheva.com/ilir-hajdari-nje-kengetar-i-mire-futbollist-e-trajner-i-njohur-ne-zvicer/20%Monthly2018-10-31 10:50
https://presheva.com/medvegja-kerkon-nje-perkujdesje-me-te-madhe-te-perfaqesimit-ne-kksh/20%Monthly2018-10-31 10:46
https://presheva.com/konjufca-hashim-thaci-ka-vene-kosoven-ne-rrezik-duke-ofruar-qe-ne-tavoline-me-serbine-te-flitet-per-kufijte-e-shtetit/20%Monthly2018-10-31 10:40
https://presheva.com/zv-kryetari-i-kuvendit-te-medvegjes-fton-qytetaret-te-votojne-masovikisht-te-dielen-listen-nr-6/20%Monthly2018-10-31 10:40
https://presheva.com/petrit-imami-serbet-dhe-shqiptaret-nder-shekuj-vellimi-i-ii-dhe-iii-vetem-ne-biblioteken-e-qytetit-mehmet-jusufi/20%Monthly2018-10-31 10:32
https://presheva.com/hoti-ideja-per-ndryshimin-e-kufijve-ka-gjenezen-ne-moske-dhe-ne-beograd/20%Monthly2018-10-31 10:09
https://presheva.com/rikthehen-kontrollet-e-dyfishta-ne-kufirin-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-10-31 08:46
https://presheva.com/kerkon-largimin-nga-bayerni-juventus-kerkon-sherbimet-e-rodriguezit/20%Monthly2018-10-31 07:53
https://presheva.com/shqiptari-qe-ndihej-italian-sot-refuzohet-nga-te-gjitha-klubet/20%Monthly2018-10-31 07:52
https://presheva.com/presidenti-e-shperndan-shkrimin-qe-thote-se-veriu-do-ti-takoje-serbise/20%Monthly2018-10-31 06:47
https://presheva.com/seance-e-jashtezakonshme-deputetet-do-te-debatojne-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-10-31 06:36
https://presheva.com/daci-ujmani-smund-ti-merret-kosoves-me-asnje-ligj-nderkombetar/20%Monthly2018-10-31 06:29
https://presheva.com/ndertesa-qe-eshte-planifikuar-per-cerdhe-ne-shoshaje-eshte-jashte-funksionit/20%Monthly2018-10-30 20:06
https://presheva.com/trupi-koordinues-shpall-listat-e-nxenesve-qe-kane-konkuruar-per-bursa/20%Monthly2018-10-30 19:30
https://presheva.com/me-ftese-te-ambasadorit-turk-kryetari-shqiprim-arifi-mori-pjese-ne-pervjetorin-e-95-te-te-shtetit-turk/20%Monthly2018-10-30 19:09
https://presheva.com/lajmet-30-10-2018/20%Monthly2018-10-30 17:00
https://presheva.com/drejtori-i-shtepise-se-shendetit-demanton-dezinformatat-drejtuar-ketije-institucioni-nga-keshilltari-i-pvd-se/20%Monthly2018-10-30 15:43
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-shfrytezon-teknologjin-me-te-re-te-internetit-fiber-optik/20%Monthly2018-10-30 11:56
https://presheva.com/pushteti-i-kaluar-me-kompanite-vendore-kane-punuar-vetem-per-tu-pasuruar-per-vete/20%Monthly2018-10-30 11:41
https://presheva.com/zyra-per-te-rinje-ka-marre-iniciativen-per-krijimin-e-rrjetit-te-perbashket-studentore/20%Monthly2018-10-30 11:11
https://presheva.com/pd-shpalosi-programin-zgjedhor-ne-samolic/20%Monthly2018-10-30 11:01
https://presheva.com/flaka-e-janarit-2019-do-te-organizoje-akademi-perkujtimore-ne-1-vjetorin-e-vdekjes-se-veprimtarit-jonuz-musliu/20%Monthly2018-10-30 10:50
https://presheva.com/restoranti-ne-qender-te-shkupit-i-ndalon-hyrjen-gruas-se-mbuluar-myslimane/20%Monthly2018-10-30 09:02
https://presheva.com/vuciq-sot-takohet-me-serbet-e-kosoves-ne-mbledhjen-e-qeverise-se-serbise/20%Monthly2018-10-30 09:00
https://presheva.com/real-madrid-i-ka-dy-jave-per-ta-regjistruar-pasuesin-e-lopeteguit/20%Monthly2018-10-30 08:58
https://presheva.com/ne-serbi-gjysme-milioni-jetojne-me-12-000-dinare-ne-muaj-varferia-me-e-madhe-ne-jug/20%Monthly2018-10-30 06:54
https://presheva.com/intervista-ne-studio-mr-xhelal-memetin-lista-e-pavarur-per-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2018-10-30 06:56
https://presheva.com/pajaziti-thote-se-lugina-i-beson-idese-se-thacit-per-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2018-10-29 23:58
https://presheva.com/trajkoviq-gjermania-nuk-llogarit-me-ne-vuciqin-e-tradhtoi-kancelaren-merkel-per-korigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-10-29 19:27
https://presheva.com/terrnoci-deshmoi-se-mbeshtet-rinine-dhe-apn-ne/20%Monthly2018-10-29 18:44
https://presheva.com/xhelal-mehmeti-per-te-realizuar-te-drejtat-e-shqiptareve-duhet-patur-unitet-ne-mes-te-spektrit-politik/20%Monthly2018-10-29 18:02
https://presheva.com/aleksandar-vuciq-i-ankohet-eduard-kukanit-per-dialogun-dhe-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-29 16:41
https://presheva.com/myftiu-saqipi-uron-ternaven-per-rizgjedhje-ne-krye-te-bik-ut/20%Monthly2018-10-29 16:02
https://presheva.com/arber-pajaziti-takoi-ne-prishtine-ministrin-e-drejtesise-abelard-tahiri/20%Monthly2018-10-29 15:43
https://presheva.com/veseli-te-gjithe-duhet-te-jemi-bashke-ne-mbrojtje-te-territorit/20%Monthly2018-10-29 10:52
https://presheva.com/sarri-vendos-rekord-te-chelsea-10-ndeshje-pa-humbje/20%Monthly2018-10-29 08:51
https://presheva.com/ne-spanje-jane-te-sigurt-real-madridi-sot-e-zyrtarizon-antonio-conten/20%Monthly2018-10-29 08:19
https://presheva.com/kovacic-jam-i-lumtur-ne-chelsea/20%Monthly2018-10-29 08:17
https://presheva.com/ne-serbi-asociacionin-e-shohin-si-republika-serbe-minus/20%Monthly2018-10-29 08:02
https://presheva.com/shqiprim-arifi-shkollen-e-rahovices-vitin-tjeter-do-ta-renovojme-ne-teresi/20%Monthly2018-10-28 21:26
https://presheva.com/pushteti-lokal-ne-presheve-ka-program-te-qarte-per-revitalizimin-e-malesise-se-presheves/20%Monthly2018-10-28 21:13
https://presheva.com/pd-merr-perkrahjen-e-radhes-nga-malesia-e-bujanocit/20%Monthly2018-10-28 20:39
https://presheva.com/ndryshimi-i-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise-opsion-real/20%Monthly2018-10-28 09:44
https://presheva.com/daciq-be-ja-nuk-mund-te-vendose-si-kusht-njohjen-kosoves-per-pranimin-e-serbise-ne-be/20%Monthly2018-10-27 21:01
https://presheva.com/apn-realizoi-premtimet-ne-bl-zhunic/20%Monthly2018-10-27 20:54
https://presheva.com/partia-demokratike-zhvilloi-takimin-e-radhes-me-vendbanimet-letovice-dhe-nesalce/20%Monthly2018-10-27 20:43
https://presheva.com/partia-per-veprim-demokratik-ka-mbajtur-ne-bujanoc-tubim-me-te-rinjte-nga-lugina-e-presheves/20%Monthly2018-10-27 20:38
https://presheva.com/gojkoviq-serbia-nuk-e-njeh-kosoven-ne-shkembim-me-disa-karrota/20%Monthly2018-10-27 17:47
https://presheva.com/haliti-bashkimi-i-presheves-me-kosoven-i-pamundur/20%Monthly2018-10-27 17:31
https://presheva.com/te-perkrahim-kandidatin-e-merituar-ne-medvegje/20%Monthly2018-10-27 12:36
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ne-seancen-e-vii-te-ne-asamblene-komunale-eshte-shoshitur-kauza-e-ceket-e-ragmi-mustafes-per-kinse-mbrotje-te-bizneseve-lokale/20%Monthly2018-10-27 13:14
https://presheva.com/ragmi-mustafa-seanca-e-shtate-e-kuvendit-komunal-presheve-e-ftuar-sot-nga-tre-partneret-e-koalicionit-dy-shqiptar-e-nje-serb-ishte-me-shume-se-femijrore/20%Monthly2018-10-27 10:59
https://presheva.com/zihni-kamberi-emerohet-ushtrues-i-detyres-se-drejtorit-ne-np-moravica/20%Monthly2018-10-26 20:06
https://presheva.com/u-aprovua-rebalansi-i-buxhetit-te-komunes-se-presheves-per-vitin-2018/20%Monthly2018-10-26 20:02
https://presheva.com/pdsh-leshon-seancen-nuk-kalon-plani-hapesinore-per-kompanine-weslime/20%Monthly2018-10-26 19:57
https://presheva.com/pvd-shpalosi-programin-parazgjedhore-me-forumin-e-gruas/20%Monthly2018-10-26 19:35
https://presheva.com/pd-shpalos-programin-zgjedhor-ne-raince/20%Monthly2018-10-26 19:30
https://presheva.com/arber-pajaziti-kemi-kuadro-ne-nivel-ekspertesh-qe-zgjidhim-problemet-ne-knsh/20%Monthly2018-10-26 19:19
https://presheva.com/kryetari-arifi-takimi-me-qytetaret-na-ndihmon-ta-shikojme-suksesin-apo-mossuksesin-e-qeverisjes-sone/20%Monthly2018-10-26 16:29
https://presheva.com/pvd-beri-shpalosjen-e-programit-parazgjedhor-per-knsh/20%Monthly2018-10-26 15:15
https://presheva.com/banoret-e-norces-jane-te-inkuadruar-ne-sistemin-e-grumbullimit-te-mbeturinave-ne-kuader-te-np-moravica/20%Monthly2018-10-26 14:06
https://presheva.com/opozita-pdsh-pvd-dhe-bdl-kundershtojn-procesverbalin-e-seances-se-kaluar/20%Monthly2018-10-26 13:03
https://presheva.com/drejtori-i-bibliotekes-mehmet-jusufi-reshat-neziri-me-bashkepunetoret-e-tij-kane-vizituar-biblioteken-kombetare-pjeter-bogdani/20%Monthly2018-10-26 12:28
https://presheva.com/pvd-vazhdoi-tubimet-elektorale-per-zgjedhjet-e-knsh-se-ne-nendeget-samolic-dhe-bilac/20%Monthly2018-10-26 10:08
https://presheva.com/partia-demokratike-shqiptare-vazhdoi-me-fushaten-parazgjedhore-ne-vendbanimin-leran-per-zgjedhjet-e-keshillit-kombetar-shqiptar/20%Monthly2018-10-26 10:09
https://presheva.com/shqiprim-arifi-per-nje-vit-e-gjysem-jane-bere-pune-te-mira-infrastrukturore-ne-permiresimin-e-jeteses-ne-miratoc/20%Monthly2018-10-26 09:47
https://presheva.com/brnabiq-zgjidhja-e-problemit-me-kosoven-me-e-rendesishme-se-gjithcka-tjeter/20%Monthly2018-10-26 09:44
https://presheva.com/pushteti-lokal-i-presheves-do-te-mbeshtese-universitetet-ne-avancimin-e-arsimit-universitar/20%Monthly2018-10-26 09:38
https://presheva.com/ojq-aktiva-shkembimi-i-territoreve-do-te-sjell-egzodus/20%Monthly2018-10-26 09:23
https://presheva.com/haradinaj-korrigjimi-i-kufirit-kamuflazh-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-10-26 09:02
https://presheva.com/futbolli-i-klubeve-shqiptare-te-zvicres-nje-nga-organizimet-me-te-medha-te-diaspores-shqiptare/20%Monthly2018-11-07 18:50
https://presheva.com/nitaj-ka-nje-projektrezolute-te-partnereve-te-koalicionit-qe-kontestojne-idene-e-thacit-per-kufijte/20%Monthly2018-10-26 05:39
https://presheva.com/lufta-per-ujmanin-liqeni-qe-mund-te-ndez-konfliktin-e-ri-mes-kosoves-dhe-serbise-video/20%Monthly2018-10-25 14:52
https://presheva.com/ministria-e-mbrojtjes-ne-serbi-boton-librin-e-kriminelit-te-luftes/20%Monthly2018-10-25 13:20
https://presheva.com/perzgjidhen-kandidatet-perfitues-te-konkursit-nga-trupi-koordinues-per-ndarjen-e-mjeteve-per-personat-me-aftesi-te-vecanta/20%Monthly2018-10-25 12:40
https://presheva.com/bilaci-mireprit-drejtuesit-e-pd-se/20%Monthly2018-10-25 10:58
https://presheva.com/ja-cfare-denime-i-presin-taksistet-nese-vjedhin-me-taksimeter-ose-punojne-ne-zeze/20%Monthly2018-10-25 10:57
https://presheva.com/partia-demokratike-shqiptare-e-hapi-ne-menyre-solemne-fushaten-parazgjedhore-per-zgjedhjet-e-keshillit-kombetar-shqiptar/20%Monthly2018-10-25 10:50
https://presheva.com/lugina-e-preshevesmeriton-perkujdesje-me-te-madhe-institucionale/20%Monthly2018-10-25 10:45
https://presheva.com/cana-largohet-nga-shqiperia-prane-blerjes-se-nje-klubi/20%Monthly2018-10-25 07:06
https://presheva.com/pesoi-humbjen-me-te-thelle-ne-360-ndeshje-si-reagoi-simeone/20%Monthly2018-10-25 07:03
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufijve-perplas-thacin-me-nderkombetaret/20%Monthly2018-10-25 06:57
https://presheva.com/rashiq-vuciq-e-thaci-kane-arritur-marreveshje-per-kufijte-video/20%Monthly2018-10-25 06:49
https://presheva.com/thaci-e-vuciq-takohen-me-11-nentor-ne-paris-diskutohet-per-kufijte/20%Monthly2018-10-25 05:34
https://presheva.com/intervista-ne-studio-me-kryetarin-e-kuvendit-sami-salihu/20%Monthly2018-10-25 05:07
https://presheva.com/xhelal-hasani-heqja-e-rrethrrotullimit-eshte-bere-qe-te-vendoset-nje-rrethrrotullim-tjeter-per-qarkullim-me-te-lehte/20%Monthly2018-10-24 21:11
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ai-qe-nuk-ka-ditur-te-menaxhoje-projektet-elementare-neper-bashkesi-lokale-nuk-ka-te-drejte-te-flas-per-bashkim-kombetare/20%Monthly2018-10-24 21:12
https://presheva.com/shqiprim-arifi-pushteti-i-pdsh-se-diskriminoi-bashkesine-lokale-bushtran-nuk-realizoi-asnje-projekt-serioz/20%Monthly2018-10-24 21:10
https://presheva.com/sivjet-ska-liberalizim-vizash-per-kosoven/20%Monthly2018-10-24 19:16
https://presheva.com/beqiri-korrigjimi-i-kufijve-nuk-mund-te-diskutohet-me-nje-vend-qe-ta-mohon-shtetesine/20%Monthly2018-10-24 15:27
https://presheva.com/te-enjten-fillon-projekti-i-te-rinjeve-gjenerata-e-2000-ne-objektin-e-sh-t-p-abdualla-krashnika-ne-presheve/20%Monthly2018-10-24 12:58
https://presheva.com/shqiprim-arifi-rrethi-i-ragmijes-simbol-i-krahatures-ne-qender-te-qytetit-i-takon-se-kaluares-video/20%Monthly2018-10-24 20:14
https://presheva.com/ka-filluar-sanimi-i-rruges-afer-xhamise-ibrahim-pasha/20%Monthly2018-10-24 11:49
https://presheva.com/apn-shpalosjen-e-programit-e-ka-vazhduar-ne-bashkesite-lokale-stacioni-hekurudhore-dhe-ne-cukarke/20%Monthly2018-10-24 11:40
https://presheva.com/knae-perfunduar-punet-ne-sanimin-e-deponise-ilegale-dhe-rregullimin-e-rrugeve-qarkulluese-ne-lagjen-e-gerajve-te-fshatit-norc/20%Monthly2018-10-24 11:31
https://presheva.com/rregullohet-shtrati-i-lumit-ne-fshatin-geraj/20%Monthly2018-10-24 11:05
https://presheva.com/vuciq-shqiptaret-po-behen-nervoz-cdo-dite-e-me-shume/20%Monthly2018-10-24 11:00
https://presheva.com/hoti-ideja-e-thacit-per-levizje-te-kufijve-ka-cenuar-sigurine-e-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-10-24 10:59
https://presheva.com/preshevari-29-vjecar-e-m-humb-jeten-tragjikisht-ne-afersi-te-bujanocit/20%Monthly2018-10-24 10:56
https://presheva.com/haradinaj-le-ta-harrojne-idene-se-njohja-nga-serbia-vjen-me-shkembime-territoresh/20%Monthly2018-10-24 05:56
https://presheva.com/cudira-shqiptare-shpenzimet-per-lojera-fati-te-dytat-pas-atyre-per-tu-ushqyer/20%Monthly2018-10-24 05:26
https://presheva.com/daciq-ky-eshte-qellimi-pse-kosova-deshiron-te-anetaresohet-ne-interpol/20%Monthly2018-10-24 05:21
https://presheva.com/llucani-ia-jep-fjalen-partise-demokratike/20%Monthly2018-10-23 19:50
https://presheva.com/imami-i-xhamise-se-fshatit-zhunice-hfz-suad-shabani-bibliotekes-se-qytetit-mehmet-jusufi-i-ka-dhuruar-4-tituj-te-librave-fetare/20%Monthly2018-10-23 19:05
https://presheva.com/deputeti-gjerman-beyer-harrojeni-korrigjimin-e-kufijve-eshte-ide-e-rrezikshme/20%Monthly2018-10-23 17:29
https://presheva.com/deputeti-gjerman-peter-beyer-ne-kosove-korrigjimi-i-kufijve-bart-rrezik-te-madh/20%Monthly2018-10-23 15:14
https://presheva.com/grupi-qytetar-muharrem-salihu-ne-zgjedhjet-per-knsh-garanon-me-numrin-rendor-6/20%Monthly2018-10-23 12:33
https://presheva.com/okf-organizon-ligen-komunale-ne-futboll-me-shkollat-fillore/20%Monthly2018-10-23 12:02
https://presheva.com/apn-nis-fushaten-ne-presheve/20%Monthly2018-10-23 10:30
https://presheva.com/djali-i-shefit-te-agjencise-se-kosoves-per-inteligjece-kapet-me-arme-dhe-droge/20%Monthly2018-10-23 05:34
https://presheva.com/letovica-i-thote-po-apn-se-per-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2018-10-22 19:49
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufijve-kosove-serbi-nuk-duhet-te-perjashtohet-nga-tavolina-e-bisedimeve/20%Monthly2018-10-22 19:37
https://presheva.com/serbia-vazhdon-propaganden-e-saj-kunder-anetaresimit-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-22 19:33
https://presheva.com/veseli-ata-qe-flasin-per-bashkim-kombetar-i-ruajne-kufijte-nga-presheva/20%Monthly2018-10-22 19:30
https://presheva.com/gjenerata-e-pare-e-shekullit-me-te-ri-kete-jave-starton-projektin-2000s-generation/20%Monthly2018-10-22 17:44
https://presheva.com/shqiprim-arifi-reagimi-i-kompanise-saba-belca-eshte-nje-reagim-ne-interes-politik/20%Monthly2018-10-22 17:04
https://presheva.com/te-premten-do-te-mbahet-seanca-e-vii-te-e-kuvendit-komunal-ne-presheve/20%Monthly2018-10-22 16:53
https://presheva.com/tubimi-promovues-i-pvd-se-per-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2018-10-22 11:16
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-bene-hapjen-e-fushates-parazgjedhore-per-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2018-10-22 09:48
https://presheva.com/hahn-kosova-nuk-eshte-kushti-i-vetem-i-serbise-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2018-10-22 08:31
https://presheva.com/pd-fillojme-fuqishemne-ternoc/20%Monthly2018-10-22 06:16
https://presheva.com/ceshtja-e-kufijve-nuk-duhet-te-jete-teme-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-10-22 06:01
https://presheva.com/vuciq-per-kosoven-do-ta-them-te-verteten-edhe-pse-nuk-do-tiu-pelqeje-serbeve/20%Monthly2018-10-22 05:34
https://presheva.com/veseli-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-opsion/20%Monthly2018-10-21 16:27
https://presheva.com/kryetari-i-apn-se-kryesuesi-listes-arber-pajaziti-dhe-nenkryetari-i-deges-se-apn-se-ne-bujanoc-muharrem-sadiku-ishin-ne-vizite-ne-malesine-e-bujanocit/20%Monthly2018-10-21 15:38
https://presheva.com/partia-demokratike-sot-mbane-tubimin-promovues-ne-ora-1800-ne-ternoc/20%Monthly2018-10-21 13:27
https://presheva.com/u-miratua-rebalanci-i-buxhetit-te-komunes-se-presheves-ne-mbledhjen-e-keshillit-komunal/20%Monthly2018-10-21 13:23
https://presheva.com/sot-ka-filluar-pastrimi-i-lumit-ne-rrugen-e-gjilanit/20%Monthly2018-10-21 13:08
https://presheva.com/historia-e-gruas-gjermane-qe-me-te-birin-u-konvertua-ne-islam-djali-im-ra-ne-lufte-per-al-bagdadin-dhe-kriminelet-e-tij/20%Monthly2018-10-21 12:23
https://presheva.com/haziri-kosova-e-ka-borxh-te-beje-zgjidhje-per-padrejtesine-historike-ndaj-lugines/20%Monthly2018-10-21 09:50
https://presheva.com/daciq-ushtria-e-kosoves-nuk-eshte-pune-e-kryer-nuk-ka-terheqje-te-unmik-ut/20%Monthly2018-10-21 09:46
https://presheva.com/kjo-eshte-lista-e-pvd-se-ne-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2018-10-21 09:42
https://presheva.com/thaci-per-vecernji-list-ata-qe-kane-rezerva-ndaj-korrigjimit-te-kufirit-le-te-tregojne-cila-eshte-alternativa/20%Monthly2018-10-21 09:27
https://presheva.com/intervista-ne-studio-me-kryetarin-e-komunes-shqiprim-arifi/20%Monthly2018-10-21 07:25
https://presheva.com/vajza-bukuroshe-shqiptare-i-shitet-serbit-per-3000-euro-foto/20%Monthly2018-10-21 06:36
https://presheva.com/pd-viziton-komunen-e-medvegjes-ne-prag-te-zgjedhjeve-per-knsh/20%Monthly2018-10-20 18:52
https://presheva.com/lista-zgjedhore-e-keshillit-nacional-shqiptarpartia-demoktarike-shqiptare-dr-sc-ragmi-mustafa-ne-keto-zgjedhje-garon-me-numrin-rendor-5/20%Monthly2018-10-20 18:39
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-mbeshtet-shkollen-e-futbollit-k-f-lugina-grupmoshat-20111213/20%Monthly2018-10-20 16:24
https://presheva.com/presidenti-thaci-pranon-ftese-nga-shoqeria-civile-per-te-vizituar-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-10-20 16:17
https://presheva.com/sonte-ora-21-30-intervista-me-kryetarin-e-komunes-shqiprim-arifi/20%Monthly2018-10-20 16:01
https://presheva.com/ambasadori-norvegjez-ne-beograd-kosova-ka-te-drejte-ta-kete-ushtrine-e-saj/20%Monthly2018-10-20 15:06
https://presheva.com/turqia-i-kerkon-edhe-kosoves-te-ndaloje-shtrirjen-veprimtarise-se-feto/20%Monthly2018-10-20 07:23
https://presheva.com/scott-nuk-kemi-vija-te-kuqe-cdo-marreveshje-mes-shteteve-eshte-e-pranueshme-per-shba-te/20%Monthly2018-10-20 07:18
https://presheva.com/hoxhaj-a-duhet-ti-besojme-evropes-se-do-ta-bind-serbine-te-na-njoh-kur-nuk-bind-shtetet-e-veta-per-vizat/20%Monthly2018-10-20 07:15
https://presheva.com/mungon-vullneti-politik-per-ta-ndihmuar-luginen-e-presheves-kosova-ndau-vetem-120-mije-euro/20%Monthly2018-10-19 21:18
https://presheva.com/votim-historik-ne-shkup-me-80-vota-per-kuvendi-i-jep-driten-jeshile-ndryshimit-te-emrit-te-maqedonise/20%Monthly2018-10-19 21:13
https://presheva.com/video-lajmet-19-10-2018/20%Monthly2018-10-19 16:26
https://presheva.com/thaci-qytetaret-e-lugines-jane-me-te-diskriminuarit-ne-evrope-kjo-duhet-te-mbyllet/20%Monthly2018-10-19 15:19
https://presheva.com/konference-per-media-e-kryetarit-shqiprim-arifi/20%Monthly2018-10-19 13:53
https://presheva.com/lista-zgjedhore-per-keshillin-nacional-shqipetar-partia-per-veprim-demoktratik-shaip-kamberi-ne-ketoo-zgjedhje-do-te-garoj-me-numrin-rendor-3/20%Monthly2018-10-19 13:19
https://presheva.com/rregullohet-oborri-i-qendres-per-pune-sociale-2/20%Monthly2018-10-19 12:46
https://presheva.com/lista-zgjedhore-per-keshillin-nacional-shqipetar-partia-demokratike-dr-sc-nagip-arifi-ne-keto-zgjedhje-garon-me-numrin-rendor-2/20%Monthly2018-10-19 12:06
https://presheva.com/lista-zgjedhore-per-keshillin-nacional-shqipetarlevizja-per-reforma-sami-salihu-ne-keto-zgjedhje-garnon-me-numrin-rendor-4/20%Monthly2018-10-19 10:00
https://presheva.com/kane-avancuar-punimet-ne-realizimin-e-projekteve-infrastrukturore-per-permiresimin-e-kushteve-ne-shkollat-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2018-10-19 09:44
https://presheva.com/profili-i-komunikacionit-rrugor-organizuan-ligjeraten-nga-fusha-e-komunikacionit-me-temen-si-te-jam-i-sigurt/20%Monthly2018-10-19 09:32
https://presheva.com/vuciqi-nen-presion-te-madh-te-brendshem-i-kerkohet-te-shpall-okupimin-e-kosoves/20%Monthly2018-10-19 09:32
https://presheva.com/haradinaj-ideja-me-levize-kufijte-dhe-territoret-eshte-shqetesuese-jam-kunder-kesaj/20%Monthly2018-10-19 09:29
https://presheva.com/pvd-dhe-bdl-me-nje-liste-te-perbashket-ne-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2018-10-19 06:07
https://presheva.com/vulin-kosova-nuk-mund-te-kete-ushtri-e-pengon-rezoluta-1244/20%Monthly2018-10-19 05:53
https://presheva.com/hoxhaj-nuk-besoj-tek-ndryshimi-i-kufijve/20%Monthly2018-10-19 05:47
https://presheva.com/lrpdsh-dorezon-listen-per-zgjedhjet-e-knsh-se-me-numer-4/20%Monthly2018-10-19 05:47
https://presheva.com/thaci-diaspora-e-kosoves-me-vite-te-tera-ka-qene-shtylle-kryesore-e-ekonomise-sone/20%Monthly2018-10-18 20:00
https://presheva.com/interviste-me-sali-salihun-bartes-i-listes-per-zgjedhjet-e-knsh-se-nga-pd-ja/20%Monthly2018-10-18 19:54
https://presheva.com/lista-zgjedhore-per-keshillin-nacional-shqipetar-alternativa-per-ndryshim-shqiprim-arifi/20%Monthly2018-10-18 19:27
https://presheva.com/video-lajmet-18-10-18/20%Monthly2018-10-18 16:22
https://presheva.com/trafikimi-me-qenie-njerezore-alarmant-ne-kosove-policia-tregon-per-rastet/20%Monthly2018-10-18 15:48
https://presheva.com/serwer-terheqja-e-unmik-ut-nga-kosova-varet-nga-rusia/20%Monthly2018-10-18 15:43
https://presheva.com/daciq-pranimi-i-kosoves-ne-organizata-nderkombetare-do-te-ishte-rrezik-i-madh/20%Monthly2018-10-18 15:41
https://presheva.com/edi-rama-uron-kosoven-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-18 15:38
https://presheva.com/majko-kufiri-shqiperi-kosove-sdo-te-korrigjohet-por-do-te-hapet/20%Monthly2018-10-18 11:52
https://presheva.com/ka-filluar-vaksinimi-falas-per-semundjen-e-gripit/20%Monthly2018-10-18 10:20
https://presheva.com/rregullohet-oborri-i-qendres-per-pune-sociale/20%Monthly2018-10-18 09:49
https://presheva.com/karvani-i-shkrimtareve-te-lugines-vizitojne-shkollat-ne-bujanoc/20%Monthly2018-10-18 09:30
https://presheva.com/ish-presidenti-kroat-korrigjimi-i-kufijve-mund-te-shkaktoje-katastrofe-ose-lufte/20%Monthly2018-10-18 08:32
https://presheva.com/jemi-kunder-ndryshimit-te-kufijve-leter-e-hapur-e-komunitetit-shqiptaro-amerikan-derguar-lidereve-te-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2018-10-18 08:12
https://presheva.com/informat-per-te-gjithe-anetaret-dhe-simpatizuesit-e-bdl-se/20%Monthly2018-10-18 08:34
https://presheva.com/haradinaj-ideja-e-ndarjes-eshte-financuar-nga-serbia/20%Monthly2018-10-18 07:53
https://presheva.com/haradinaj-gjenerate-e-tere-e-vendit-ka-pesuar-plage-dhe-keto-plage-jane-cmimi-yne-per-lirine/20%Monthly2018-10-18 07:50
https://presheva.com/shba-i-pergjigjet-vulinit-pavaresia-dhe-sovraniteti-i-kosoves-jane-te-perhershme/20%Monthly2018-10-18 07:47
https://presheva.com/uslpm-ka-mbajtur-kuvendin-e-iv-te-ku-eshte-bere-zgjedhja-e-kryesise-se-re/20%Monthly2018-10-18 07:41
https://presheva.com/cmimet-e-naftes-te-pasigurta-paralajmerohen-shtrenjtime-te-tjera/20%Monthly2018-10-18 06:21
https://presheva.com/pensionet-e-vogla-me-rritje-prej-5-nga-nentori/20%Monthly2018-10-18 06:09
https://presheva.com/saba-bellca-reagim/20%Monthly2018-10-17 21:25
https://presheva.com/video-lajmet-17-10-2018/20%Monthly2018-10-17 17:28
https://presheva.com/vucic-largimi-i-unmik-ut-na-detyron-te-mbrojme-njerezit-tane/20%Monthly2018-10-17 15:34
https://presheva.com/njoftim-ne-biblioteken-e-qytetit-mehmet-jusufi-arrin-libri-ali-aliu-kelmendi-avni-dehari/20%Monthly2018-10-17 13:29
https://presheva.com/studentet-nga-lugina-profili-mjekesi-do-te-zgjidhin-problemin-e-marrjes-se-licensave-nga-ana-e-ministrise-se-shendetesise/20%Monthly2018-10-17 13:13
https://presheva.com/njoftim-keshilli-i-bashkesise-islame-ne-bujanoc/20%Monthly2018-10-17 12:19
https://presheva.com/ka-filluar-realizimi-i-komedise-burri-ne-trendafil-premiera-e-se-ciles-pritet-te-shfaqet-ne-festivalin-ditet-e-komedise-shqiptare/20%Monthly2018-10-17 12:03
https://presheva.com/22-vjecarja-shqiptare-fiton-zgjedhjet-ne-belgjike-u-kry-babush-krenohu-atje-lart/20%Monthly2018-10-17 11:05
https://presheva.com/pd-dega-ne-medvegje-fton-medvegjasit-te-bejne-verifikimin-e-listave-zgjedhore/20%Monthly2018-10-17 10:59
https://presheva.com/informate-e-kryesise-se-partise-per-veprim-demokratik/20%Monthly2018-10-17 10:53
https://presheva.com/4-te-mitur-nga-presheva-me-akuza-penale-per-plackitje-te-shtepive-ja-cka-kishin-plackitur/20%Monthly2018-10-17 10:16
https://presheva.com/kanditati-per-kryetar-nga-alternativa-per-ndryshim-per-knsh-arber-pajaziti-u-ben-thirrje-qytetareve-te-sillen-me-pjekuri-te-larte-demokratike-gjate-fushates-dhe-procesit-zgjedhore/20%Monthly2018-10-17 10:34
https://presheva.com/presidenti-i-serbise-aleksandar-vuciq-ka-deklaruar-se-ka-zhvilluar-nje-bisede-telefonike-me-presidentin-turk-recep-tayyip-erdogan/20%Monthly2018-10-17 08:38
https://presheva.com/shqiptaret-po-martohen-me-pak/20%Monthly2018-10-17 06:09
https://presheva.com/ministrja-mihajloviq-kosova-kurre-ska-qene-e-pavarur-dhe-as-qe-do-te-jete/20%Monthly2018-10-17 06:05
https://presheva.com/shesheli-paralajmeron-se-do-te-blej-shtepi-ne-qender-te-presheves-video/20%Monthly2018-10-17 05:44
https://presheva.com/haradinaj-te-permbyllet-shtetberja-e-kosoves-pastaj-te-vendosim-nese-do-te-jetojme-te-bashkuar/20%Monthly2018-10-17 05:31
https://presheva.com/ministria-e-jashtme-e-kosoves-serbia-po-krijon-lajme-te-rreme/20%Monthly2018-10-17 05:29
https://presheva.com/scott-politika-e-shba-se-ndaj-kosoves-nuk-eshte-e-re/20%Monthly2018-10-17 05:23
https://presheva.com/biserko-vuciq-filloi-bisedimet-me-ramen-per-ndarjen-e-kosoves-para-dy-vjetesh-ne-nish/20%Monthly2018-10-16 17:31
https://presheva.com/lajmet-16-10-2018/20%Monthly2018-10-16 16:26
https://presheva.com/beogradi-qorton-ambasadorin-amerikan-rreth-deklarates-per-kosoven/20%Monthly2018-10-16 15:40
https://presheva.com/vuciq-i-quan-marrezira-deklaratat-e-thacit-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-10-16 14:57
https://presheva.com/lpd-nuk-merr-pjese-ne-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2018-10-16 14:54
https://presheva.com/marshuta-e-11-te-e-bjeshkatareve-ostrovica-2018-organizohet-ne-presheve-me-date-20-dhe-21-tetore/20%Monthly2018-10-16 13:50
https://presheva.com/pd-me-udheheqes-te-ri-ne-presheve-emerohet-limon-shaqir/20%Monthly2018-10-16 13:10
https://presheva.com/rahovica-perfundimishte-po-zgjidhe-problemin-e-ujit/20%Monthly2018-10-16 13:25
https://presheva.com/avni-hafuzi-40-vite-pune-dhe-sakrifice-eshte-nje-shembull-per-bashkekombesit/20%Monthly2018-10-16 12:50
https://presheva.com/kompletohet-sherbimi-stomatologjik-me-karriga-te-reja/20%Monthly2018-10-16 12:31
https://presheva.com/ky-vend-ne-zvicer-eshte-shpallur-vendi-me-i-bukur-ne-bote/20%Monthly2018-10-16 07:31
https://presheva.com/arrestohen-5-shtetas-te-maqedonise-qe-tentuan-te-vjedhin-drunj-ne-miratoc-te-presheves/20%Monthly2018-10-16 05:43
https://presheva.com/thaci-flet-per-raportet-me-haradinajn/20%Monthly2018-10-16 05:31
https://presheva.com/ministri-serb-reagon-ndaj-ambasadorit-amerikan-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2018-10-16 05:29
https://presheva.com/pacolli-ideja-e-thacit-per-korrigjim-kufijsh-cdo-dite-e-me-teper-po-merr-mbeshtetje/20%Monthly2018-10-15 22:06
https://presheva.com/lajmet-flash-15-10-2018/20%Monthly2018-10-15 16:30
https://presheva.com/avdullah-hoti-se-pari-zgjedhje-pastaj-dialog-me-serbine/20%Monthly2018-10-15 12:10
https://presheva.com/kryqi-i-kuq-ne-presheve-njofton-kandidatet-qe-mund-ti-nenshtrohen-ndihmes-se-pare-per-patent-shofere-pa-iu-nenshtruar-provimit-me-shkrim/20%Monthly2018-10-15 11:58
https://presheva.com/unioni-studentor-i-lugines-se-presheves-ne-maqedoni/20%Monthly2018-10-15 10:30
https://presheva.com/pdsh-fillon-grumbullimin-e-nenshkrimeve-per-pjesemarrje-ne-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2018-10-15 10:26
https://presheva.com/gjergj-presheva-duhet-te-kultivojme-muziken-e-mirefillt-shqipe/20%Monthly2018-10-15 10:20
https://presheva.com/xhemaledin-salihu-zgjidhet-kryetare-i-shoqates-per-trashegimi-dhe-krijimtari-kulturore-ne-mandatin-katervjecare/20%Monthly2018-10-15 10:15
https://presheva.com/xhelal-mehmeti-ish-krytare-i-deges-se-partise-demokratike-ka-dhene-doreheqje-te-pa-revokueshme-nga-partia-demokratike/20%Monthly2018-10-14 18:08
https://presheva.com/banoret-e-lugines-ndjehen-te-huaj-ne-kosove/20%Monthly2018-10-14 12:51
https://presheva.com/kjo-shkon-per-te-gjithe-ata-qe-duan-te-shkojne-me-pune-ne-gjermani-ja-sa-kushton-jeta-atje-video/20%Monthly2018-10-14 10:14
https://presheva.com/diaspora-kunder-presidentit-thaci-per-kufijte/20%Monthly2018-10-13 23:10
https://presheva.com/eksperti-britanik-ideja-per-ndryshimin-e-kufirit-kosove-serbi-qendron-mbi-tavoline/20%Monthly2018-10-13 15:33
https://presheva.com/falsikim-zyrtar-te-dokumentit-ne-knsh-reagon-bartesi-i-listes-enver-mehmeti/20%Monthly2018-10-13 15:29
https://presheva.com/limaj-thote-se-deri-ne-fund-te-muajit-nentor-kosova-do-ta-kete-ushtrine/20%Monthly2018-10-13 15:25
https://presheva.com/eksperti-britanik-ideja-per-ndryshimin-e-kufijve-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-eshte-ende-ne-tavoline/20%Monthly2018-10-13 10:30
https://presheva.com/pse-nuk-u-shtrua-rruga-muhoc-zarbice-kush-i-kerkoi-120-000-nga-shoqata-humanitare-per-malsine-e-bujanocit-video/20%Monthly2018-10-13 09:16
https://presheva.com/ministrja-e-jashtme-austriake-marreveshja-finale-duhet-te-perfshije-njohjen-e-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2018-10-12 20:46
https://presheva.com/lrpdsh-fillon-qe-nga-dita-e-neserme-grumbullimin-e-nenshkrimeve-per-knsh/20%Monthly2018-10-12 20:32
https://presheva.com/intervista-me-telat-arifin-u-d-drejtor-i-sh-m-t-presheva/20%Monthly2018-10-12 18:38
https://presheva.com/video-lajmet-12-10-2018/20%Monthly2018-10-12 17:12
https://presheva.com/rregullohen-hapesirat-e-lira-ne-fshatin-bukuroc-foto/20%Monthly2018-10-12 16:32
https://presheva.com/bartesi-i-listes-se-pdsh-se-per-zgjedhjet-per-knsh-falsifikon-nenshkrimin-ne-dokumentet-zyrtare-u-d-drejtor-ne-shmt-preshevatelat-arifi/20%Monthly2018-10-12 14:21
https://presheva.com/bartesi-i-listes-se-pdsh-se-enver-mehmeti-akuzohet-per-falsifikim-dokumenti-zyrtar/20%Monthly2018-10-12 13:42
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-bujanocit-shaip-kamberi-i-shpreh-ngushllime-familjes-kadriu/20%Monthly2018-10-12 11:56
https://presheva.com/organizohet-projekti-mirror-talks-nga-te-rinjte-preshevar/20%Monthly2018-10-12 11:24
https://presheva.com/shqiprim-arifi-edhe-sa-dekada-tjera-duhet-te-presin-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2018-10-12 09:33
https://presheva.com/gjuriq-nuk-bejme-kompromis-per-ta-njohur-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-12 09:26
https://presheva.com/shqiprim-musliu-kryetar-i-lpd-se-ne-bujanoc-i-shpreh-ngushllime-familjes-kadriu/20%Monthly2018-10-12 09:04
https://presheva.com/sot-behet-varrimi-i-vogelushit-flamur-kadriu-i-cili-nderroi-jete-ne-shkollen-fillore-zenel-hajdini-ne-raince/20%Monthly2018-10-12 08:54
https://presheva.com/sot-ne-shenje-ngushellimi-nuk-mbahet-ore-mesimi-ne-shkollen-fillore-zenel-hajdini-ne-raince/20%Monthly2018-10-12 08:48
https://presheva.com/sami-salihu-i-shpreh-ngushllime-familjes-kadriu/20%Monthly2018-10-12 08:41
https://presheva.com/kryetari-arifi-i-shpreh-ngushllime-familjes-kadriu-per-ndarjen-nga-jeta-te-djalit-6-vjecar/20%Monthly2018-10-12 08:34
https://presheva.com/serbia-ne-ofensive-per-cnjohje-te-kosoves/20%Monthly2018-10-12 08:07
https://presheva.com/pvd-pas-kryetarit-deputetit-tani-edhe-kandidati-per-knsh-nga-bujanoci/20%Monthly2018-10-12 07:58
https://presheva.com/thaci-mbeshtetje-nga-macron-kosova-dhe-serbia-duhet-te-arrijne-marreveshje-me-mundesi-reale-edhe-te-korrigjimit-te-kufirit-ndermjet-dy-vendeve/20%Monthly2018-10-12 06:12
https://presheva.com/jep-doreheqje-david-phillips-tregon-se-eshte-kunder-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-10-12 06:09
https://presheva.com/pacolli-optimist-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-11 17:02
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufijve-e-demton-sovranitetin-e-kosoves/20%Monthly2018-10-11 17:00
https://presheva.com/gjendet-i-vdekur-nje-nxenes-ne-shkollen-zenel-hajdini-ne-raince/20%Monthly2018-10-11 14:12
https://presheva.com/njoftim-per-qytetaret-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2018-10-11 13:03
https://presheva.com/komuna-e-presheves-ndane-subvencione-per-zhvillimin-e-ndermarresise-per-vitin-2018-me-vlere-prej-10000000-dinare/20%Monthly2018-10-11 12:56
https://presheva.com/austri-disa-shtetas-te-maqedonise-lendohen-ne-nje-aksident-trafiku-video/20%Monthly2018-10-11 12:30
https://presheva.com/veseli-ne-dialog-kosova-duhet-te-jete-me-e-forte-perballe-serbise/20%Monthly2018-10-11 11:37
https://presheva.com/depresionin-mund-ta-trajtoni-edhe-me-kura-natyrale/20%Monthly2018-10-11 09:20
https://presheva.com/kete-vit-ska-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2018-10-11 08:50
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-shkrimtari-fatos-arapi/20%Monthly2018-10-11 08:41
https://presheva.com/serbia-e-quan-provokim-te-rende-deklaraten-e-komshiqit-per-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-11 08:31
https://presheva.com/shesheli-tregon-pse-nuk-guxon-te-bleje-shtepi-ne-prizren-por-mund-te-bleje-ne-presheve/20%Monthly2018-10-11 08:15
https://presheva.com/presheva-com-ka-zhvilluar-projektin-e-vendosjes-se-lodrave-ne-entin-parashkollore-ne-presheve-foto/20%Monthly2018-10-10 13:09
https://presheva.com/ne-presheve-arrin-autopompa-zjarrefikese-e-cila-eshte-donacion-nga-qyteti-i-namyrit-te-belgjikes-foto/20%Monthly2018-10-10 12:01
https://presheva.com/thaci-komiteti-i-puneve-te-jashtme-te-pe-se-e-konsideron-te-mundshem-opsionin-e-korrigjimit-te-kufirit-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-10-10 11:56
https://presheva.com/mesohen-emrat-e-dy-shqiptareve-nga-kercova-qe-vdiqen-ne-aksidentin-e-djeshem-ne-serbi/20%Monthly2018-10-10 09:37
https://presheva.com/vuciq-ben-thirrje-qe-te-mbrohen-pronat-e-kishave-dhe-manastireve-ortodokse-ne-kosove/20%Monthly2018-10-10 08:57
https://presheva.com/daciq-pa-marreveshje-me-kosoven-serbia-jashte-be-se/20%Monthly2018-10-10 08:47
https://presheva.com/lajm-i-mirepritur-per-preshevaret-terheqja-nga-politika-e-liderit-te-pvd-se/20%Monthly2018-10-10 08:22
https://presheva.com/barna-ilegale-nga-serbia-vazhdojne-te-shiten-ne-kosove/20%Monthly2018-10-10 07:14
https://presheva.com/messi-e-vuajti-shume-eliminimin-nga-boterori/20%Monthly2018-10-10 06:58
https://presheva.com/real-madrid-do-te-tentoje-transferin-e-hazard-ne-janar/20%Monthly2018-10-10 06:56
https://presheva.com/koha-qe-mariano-ta-tregoje-veten/20%Monthly2018-10-10 06:52
https://presheva.com/beteje-mes-bayern-munich-dhe-manchester-united-per-zidane/20%Monthly2018-10-10 06:50
https://presheva.com/ardita-sinani-pvd-kritikon-pushtetin-e-apn-se-ky-eshte-reagimi-i-tyre-jo-konvencional-video/20%Monthly2018-10-10 06:15
https://presheva.com/daciq-duam-zgjidhje-paqesore-per-kosoven-por-jo-poshterim-te-serbise/20%Monthly2018-10-10 05:52
https://presheva.com/haradinaj-te-behet-kiameti-se-nuk-e-ndryshoj-qendrimin-per-kufijte/20%Monthly2018-10-09 20:06
https://presheva.com/per-nje-presheve-me-te-paster-regjim-i-ri-per-menaxhimin-e-deponise-se-mbeturinave-foto/20%Monthly2018-10-09 17:10
https://presheva.com/haradinaj-i-reagon-thacit-ai-qe-ka-vdek-sngjallet-me-perpos-krishtit/20%Monthly2018-10-09 16:35
https://presheva.com/thaci-eshte-momenti-historik-qe-te-jetesohet-e-drejta-legjitime-e-qytetareve-te-lugines-te-bashkohet-me-kosoven/20%Monthly2018-10-09 16:11
https://presheva.com/rexhep-aliu-ish-luftetare-i-uck-se-dhe-ucpmb-se-pa-kulm-mbi-koke/20%Monthly2018-10-09 16:30
https://presheva.com/akademik-rexhep-ismajli-ne-cambridge-u-shpall-anetar-i-jashtem-nderi-i-akademise-se-arteve-dhe-te-shkencave-te-amerikes/20%Monthly2018-10-09 11:10
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-autostraden-beograd-nish-te-pakten-6-te-vdekur-dhe-37-te-lenduar-foto/20%Monthly2018-10-09 10:36
https://presheva.com/me-rregullimin-e-gypit-kryesore-te-sistemit-te-ujesjellesit-do-te-rritet-dukshem-sasia-e-furnizimit-me-uje-te-pijes-ne-presheve/20%Monthly2018-10-09 09:32
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-organizon-aktivitetin-e-radhes-me-titullin-libri/20%Monthly2018-10-09 09:20
https://presheva.com/ja-kur-behet-autostrada-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe/20%Monthly2018-10-09 06:36
https://presheva.com/pamje-si-neper-filma-ne-nje-dyqan-te-tiranes-perballja-e-shiteseve-me-hajdutin-video/20%Monthly2018-10-09 06:29
https://presheva.com/collaku-skenari-i-thacit-per-kufijte-do-ta-kete-mbeshtetjen-e-shteteve-mike/20%Monthly2018-10-09 06:20
https://presheva.com/pdsh-per-zgjedhjet-e-kksh-enver-mehmetin-si-bartes-liste/20%Monthly2018-10-08 23:07
https://presheva.com/haradinaj-rrahja-e-te-rinjve-shqiptare-ne-novi-sad-deshmon-se-levizja-e-lire-ne-serbi-nuk-eshte-e-garantuar/20%Monthly2018-10-08 22:00
https://presheva.com/flet-i-riu-shqiptar-qe-u-sulmuan-nga-huliganet-serbe-kur-na-degjuan-qe-po-flisnim-ne-shqip/20%Monthly2018-10-08 19:47
https://presheva.com/presidenti-thaci-ka-thene-se-e-nenshkruan-marreveshjen-per-korrigjimin-e-kufirit-duke-perfshire-bashkimin-e-lugines-se-presheves-me-kosoven/20%Monthly2018-10-08 19:44
https://presheva.com/vuciq-i-ankohet-sekretarit-te-pergjithshem-te-nato-s-per-viziten-e-thacit-ne-ujman/20%Monthly2018-10-08 18:50
https://presheva.com/dy-kosovaret-e-rrahur-brutalisht-ne-serbi-jane-furrtare-mesohet-identiteti-i-njerit-prej-tyre/20%Monthly2018-10-08 17:56
https://presheva.com/rrahen-dy-shqiptare-ne-novi-sad-reagon-kryetari-shqiprim-arifi/20%Monthly2018-10-08 17:07
https://presheva.com/lajmet-08-10-2018/20%Monthly2018-10-08 16:35
https://presheva.com/shpallet-lista-zgjedhore-partia-demokratike-dr-sc-nagip-arifi-ne-bujanoc/20%Monthly2018-10-08 15:02
https://presheva.com/cfare-ndodh-kur-humbet-nje-kulete-ne-shqiperi-pergjigjet-nje-shtetas-i-kroacise/20%Monthly2018-10-08 14:20
https://presheva.com/departamenti-i-femrave-prane-frr-se-ne-themelim-e-siper/20%Monthly2018-10-08 13:59
https://presheva.com/qsa-ka-bere-vendosjen-e-lodrave-ne-entin-parashkollore-8-marsi-ne-presheve/20%Monthly2018-10-08 12:43
https://presheva.com/arsenal-nga-viti-i-ardhshem-me-fanella-te-adidas/20%Monthly2018-10-08 11:34
https://presheva.com/%e2%80%8bramosi-mesazh-tifozeve-nuk-do-te-dorezohemi-kurre/20%Monthly2018-10-08 11:31
https://presheva.com/haradinaj-ideja-e-korrigjimit-te-kufijve-tashme-ka-vdekur-ngushellime-atyre-qe-kane-pasur-pretendime-per-ndryshim-te-territoreve/20%Monthly2018-10-08 11:25
https://presheva.com/rrihen-dy-shqiptare-ne-novi-sad/20%Monthly2018-10-08 09:47
https://presheva.com/ideja-per-ndarje-apo-shkembim-territoresh-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-i-ka-shqetesuar-banoret-e-mitrovices-veriore/20%Monthly2018-10-08 09:41
https://presheva.com/bilall-maliqi-rizgjidhet-edhe-per-nje-mandat-kryetare-i-shoqates-se-shkrimtareve-feniks-ne-presheve/20%Monthly2018-10-08 09:39
https://presheva.com/ministra-i-arsimit-paralajmeron-shkarkime-te-drejtorave-neper-shkolla/20%Monthly2018-10-08 09:40
https://presheva.com/shqiprim-musliu-zgjidhet-kryetar-i-lpd-se/20%Monthly2018-10-08 09:22
https://presheva.com/rona-nishliu-po-tentoj-ta-bej-kosoven-pjese-te-eurovisionit/20%Monthly2018-10-08 09:17
https://presheva.com/st-protiq-jugu-i-serbise-eshte-me-i-rendesishem-per-shtetin-se-sa-veriu-i-kosoves-te-behet-shkembimi-popullates-jo-territoreve/20%Monthly2018-10-08 09:12
https://presheva.com/merkel-refuzoi-propozimin-nga-serbia-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2018-10-08 09:04
https://presheva.com/ne-prishtine-promovohet-libri-me-opinione-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-10-08 08:42
https://presheva.com/paralajmerohet-ndarja-e-pvd-se/20%Monthly2018-10-08 08:35
https://presheva.com/selimi-permendja-e-referendumit-per-bashkimin-e-lugines-manipulim-nga-presidenti-thaci/20%Monthly2018-10-08 05:55
https://presheva.com/a-po-zbehet-ideja-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-10-08 05:47
https://presheva.com/mustafa-per-kufijte-thaci-e-ka-gabim-marreveshja-perfundimtare-me-serbine-pas-zgjedhjeve-nacionale/20%Monthly2018-10-08 05:41
https://presheva.com/limaj-rezoluta-e-ndalon-presidentin-te-flase-per-kufijte/20%Monthly2018-10-07 13:52
https://presheva.com/riza-halimi-terhiqet-nga-posti-i-kryetarit-por-jo-nga-politika/20%Monthly2018-10-07 10:49
https://presheva.com/khabib-kerkon-falje-por-nuk-pranon-pyetje-conori-tregoi-mos-respekt-per-fene-dhe-familjen-time/20%Monthly2018-10-07 08:38
https://presheva.com/haradinaj-nxenesve-te-lugines-se-presheves-bashkohemi-ne-evrope/20%Monthly2018-10-07 08:30
https://presheva.com/preshevari-aktivist-politik-i-vv-se-perfundon-nga-dasma-ne-te-arrestuar/20%Monthly2018-10-07 08:27
https://presheva.com/nxenesit-nga-lugina-i-kerkojne-haradinajnt-libra-shqip/20%Monthly2018-10-07 08:25
https://presheva.com/historiani-serb-lugina-ka-rendesi-te-madhe-per-serbine-smund-te-shkembehet-me-veriun-e-kosoves/20%Monthly2018-10-07 08:14
https://presheva.com/jeremiq-korrigjimi-i-kufijve-shkendije-per-konflikt-ne-ballkan/20%Monthly2018-10-07 06:43
https://presheva.com/haradinaj-kufijte-e-kosoves-nuk-negociohen/20%Monthly2018-10-06 20:46
https://presheva.com/kryetari-arifi-uron-postin-kryetarit-te-ri-shaip-kamberi/20%Monthly2018-10-06 17:00
https://presheva.com/kjo-eshte-draft-rezoluta-per-dialogun-e-propozuar-nga-koalicioni-qeverises-dokument/20%Monthly2018-10-06 16:55
https://presheva.com/thaci-e-perserit-ne-asnje-rrethane-nuk-do-te-kete-kufij-etnik-do-te-kete-korrigjim-te-kufijve-dhe-bashkim-te-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-10-06 16:49
https://presheva.com/shaip-kamberi-emerohet-kryetar-i-pvd-se/20%Monthly2018-10-06 14:56
https://presheva.com/haradinaj-te-rinjte-e-presheves-bujanocit-dhe-medvegjes-duhet-ti-gezojne-te-gjitha-te-drejtat-dhe-lirite-si-moshataret-e-tyre-kudo-ne-europe/20%Monthly2018-10-06 12:28
https://presheva.com/riza-halimi-pas-28-viteve-largohet-zyrtarisht-nga-posti-i-kryetarit-te-pvd-se/20%Monthly2018-10-06 08:38
https://presheva.com/bekim-jashari-nuk-jam-kunder-bashkimit-te-presheves-por-ta-caktojne-vendin-tone-te-japin-token-tone-do-te-ishte-shkelje-e-gjakut-te-deshmoreve/20%Monthly2018-10-06 07:44
https://presheva.com/vuciq-asnjehere-nuk-kam-kerkuar-ndarjen-e-kosoves-mbi-baza-etnike/20%Monthly2018-10-06 07:39
https://presheva.com/donika-kadaj-bujupi-aderimin-ne-vetevendosje-e-konsideron-veprim-te-gabuar/20%Monthly2018-10-05 20:18
https://presheva.com/gjykata-e-apelit-i-konfirmon-dy-vjet-burgim-nikolla-gruevskit/20%Monthly2018-10-05 20:10
https://presheva.com/ambasadori-gjerman-cdo-dite-nga-maqedonia-per-vize-pune-aplikojne-80-persona/20%Monthly2018-10-05 20:04
https://presheva.com/bushati-lugina-e-presheves-e-diskriminuar/20%Monthly2018-10-05 20:00
https://presheva.com/klinaku-vetevendosje-na-e-ndaloi-qe-te-flisnim-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven-2/20%Monthly2018-10-05 19:56
https://presheva.com/nxenesit-nga-lugina-e-presheves-vizitojne-prekazin/20%Monthly2018-10-05 19:52
https://presheva.com/lajmet-05-10-2018/20%Monthly2018-10-05 19:08
https://presheva.com/kadaj-bujupi-ideja-per-korrigjimin-e-kufijve-ka-hutuar-edhe-parlamentin/20%Monthly2018-10-05 18:44
https://presheva.com/zyrtare-apn-numer-rendor-1-ne-zgjedhjet-e-knsh-dokument/20%Monthly2018-10-05 16:01
https://presheva.com/drejtuesit-e-pushtetit-lokal-ne-presheve-falemderues-per-miqte-nderkombetare-per-mbeshtetjen-qe-u-japin-ne-fuqizimin-e-tyre/20%Monthly2018-10-05 11:29
https://presheva.com/arifi-te-sinjalizojme-mbylljen-e-rampes-me-pajisje-elektronike-ne-kryqezimin-tek-rruga-per-fshatin-zhunice/20%Monthly2018-10-05 11:20
https://presheva.com/shqiprim-arifi-te-krijojme-kushte-me-te-mira-per-femijet-ku-ata-mund-te-qendrojne-edukohen-dhe-arsimohen/20%Monthly2018-10-05 11:12
https://presheva.com/apn-dorezon-listen-per-zgjedhje-per-knsh-dhe-merr-numrin-1/20%Monthly2018-10-05 08:17
https://presheva.com/pd-bujanoc-perfundon-mbledhjen-e-nenshkrimeve-te-nevojshme-per-perkrahjen-e-kandidateve-per-zgjedhjet-ne-knsh/20%Monthly2018-10-05 08:11
https://presheva.com/thaci-ideja-e-per-bashkimin-e-lugines-se-presheves-ka-mbeshtetjen-e-shumices-se-popullit/20%Monthly2018-10-04 21:27
https://presheva.com/fondacioni-alsar-ndihmon-luginen-e-presheves-me-donacione-permes-organizates-ihh-nga-holanda/20%Monthly2018-10-04 21:19
https://presheva.com/shqiprim-arifi-cerdhja-te-jete-nje-vater-e-edukimit-dhe-trajtimit-pozitiv-te-mirefillt-ndaj-femijeve/20%Monthly2018-10-04 13:21
https://presheva.com/malin-trigllav-ne-slloveni-ne-lartesine-mbidetare-prej-2863-e-ka-pushtuar-preshevari-bajram-sadriu/20%Monthly2018-10-04 12:55
https://presheva.com/lsdm-vendos-shkojme-zgjedhje-te-parakohshme-parlamentare-ne-maqedoni/20%Monthly2018-10-04 07:16
https://presheva.com/policia-serbe-ndalon-deputetin-shqiptar-per-provokacija-video/20%Monthly2018-10-03 23:26
https://presheva.com/bashkesia-lokale-e-ternocit-nuk-ka-informacione-te-sakta-rreth-projekteve-te-planifikuara-dhe-realizuara-per-vitin-2018/20%Monthly2018-10-03 17:52
https://presheva.com/klinaku-thacit-me-frikeson-se-ai-kete-ide-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven-nuk-e-ka-njemend/20%Monthly2018-10-03 17:46
https://presheva.com/klinaku-vetevendosje-na-e-ndaloi-qe-te-flisnim-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-10-03 17:39
https://presheva.com/nenshkruhet-memorandum-per-realizimin-e-librit-monografik-per-kengetaren-nexhmie-pagarusha/20%Monthly2018-10-03 14:43
https://presheva.com/arifi-boshti-strategjik-i-zgjidhjeve-te-problemeve-shekullore-eshte-konsensusi-politik-dhe-uniteti/20%Monthly2018-10-03 14:36
https://presheva.com/asfaltohet-rruga-qe-te-shpie-tek-varrezat-ne-bl-raince/20%Monthly2018-10-03 14:34
https://presheva.com/deputeti-i-listes-serbe-e-pranon-kosova-po-behet-me-ushtri/20%Monthly2018-10-03 12:53
https://presheva.com/daciq-tregon-si-do-te-veproje-serbia-ne-rast-te-ndonje-sulmi-ne-veri/20%Monthly2018-10-03 12:43
https://presheva.com/doli-nga-shtypi-libri-me-titull-endrra-qe-me-dha-gezim-e-autorit-bilall-maliqi/20%Monthly2018-10-03 12:01
https://presheva.com/shqiprim-arifi-rampa-automatike-dhurate-me-e-mire-per-banoret-e-bl-raince/20%Monthly2018-10-03 11:51
https://presheva.com/maqedonia-dhe-serbia-do-te-ndertojne-stacion-te-perbashket-kufitar-hekurudhor/20%Monthly2018-10-03 09:50
https://presheva.com/kryeministrja-brnabiq-jane-tri-pengesa-te-medha-per-ta-vazhduar-dialogun-me-kosoven/20%Monthly2018-10-03 07:06
https://presheva.com/daciq-me-korrigjim-te-kufijve-nuk-mbetet-vetem-mitrovica-veriore-ne-serbi-po-edhe-komuna-tjera/20%Monthly2018-10-03 07:03
https://presheva.com/mbappe-ose-pogba-blerja-e-madhe-e-juventusit-veren-e-ardhshme/20%Monthly2018-10-03 06:18
https://presheva.com/krize-e-barcelones-edhe-brenda-skuadres-messi-dhe-pique-nuk-flasin-njeri-me-tjetrin/20%Monthly2018-10-03 06:15
https://presheva.com/thaci-takon-perfaqesuesit-e-shoqatave-te-lugines-ne-zvicer-ja-cfare-u-konfirmon-foto/20%Monthly2018-10-03 06:10
https://presheva.com/draft-rezoluta-per-luginen-mbetet-ne-kuvend-ska-ende-date-per-seance/20%Monthly2018-10-03 06:05
https://presheva.com/sherifi-kerkon-platforme-ne-kuvend-per-te-ndalur-planin-e-thacit-per-kufijte/20%Monthly2018-10-03 05:57
https://presheva.com/sami-lushtaku-ndalohet-nga-policia-zvicerane-ne-aeroport-per-shkak-te-fletarrestit-nga-serbia/20%Monthly2018-10-03 05:26
https://presheva.com/shqiperia-merr-500-mln-euro-borxh/20%Monthly2018-10-03 05:22
https://presheva.com/vizita-e-thacit-ne-veri-cka-folen-vuciq-dhe-putin-per-nderhyrje-ushtarake-ne-kosove/20%Monthly2018-10-03 05:18
https://presheva.com/lrpdsh-konfirmon-pjesmarrjen-ne-zgjedhjet-e-knsh/20%Monthly2018-10-02 20:39
https://presheva.com/rts-serb-rikthen-transmetimin-e-lajmeve-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2018-10-02 19:29
https://presheva.com/thaci-ne-gjeneve-ekziston-nje-mundesi-e-vogel-per-marreveshje-me-serbine-dhe-duhet-ta-shfrytezojme/20%Monthly2018-10-02 19:26
https://presheva.com/meta-thote-se-ndryshimi-i-kufijve-kosove-serbi-do-te-hapte-kutine-e-pandores-ne-ballkan/20%Monthly2018-10-02 19:22
https://presheva.com/ka-perfunduar-asfaltimi-i-rruges-qarkore-rreth-parkut-dhe-shkolles-fillore-te-fshatit-zhunice/20%Monthly2018-10-02 15:17
https://presheva.com/sheshel-nje-njesi-duhet-te-jete-e-gatshme-per-tu-kthyer-ne-kosove/20%Monthly2018-10-02 11:56
https://presheva.com/bursa-per-3-vite-studimi-per-maturantet-nga-lugina-e-presheves/20%Monthly2018-10-02 11:15
https://presheva.com/thaci-dhe-rama-takohen-ne-gjeneve/20%Monthly2018-10-02 10:32
https://presheva.com/sekretari-i-pergjithshem-i-okb-se-reagon-pas-referendumit-per-emrin/20%Monthly2018-10-02 09:08
https://presheva.com/rita-ora-befasohet-si-asnjehere-me-pare/20%Monthly2018-10-02 08:51
https://presheva.com/qeveria-e-kosoves-e-gatshme-per-formimin-e-asociacionit-te-komunave-serbe/20%Monthly2018-10-02 06:37
https://presheva.com/veturat-me-te-cilat-udhetonte-enver-hoxha-historia-e-mercedes-600-dhe-rregullat-qe-duhej-te-ndiqte-shoferi-foto/20%Monthly2018-10-02 05:55
https://presheva.com/po-monitorohet-situata-e-sigurise-ne-jug-te-serbis-ushtria-mbetet-ne-nivel-te-gatishmerise/20%Monthly2018-10-02 05:55
https://presheva.com/referendumi-per-korrigjimin-e-kufirit-te-kosoves-kerkon-ndryshimin-e-kushtetutes/20%Monthly2018-10-01 18:13
https://presheva.com/video-lajmet-01-10-18/20%Monthly2018-10-01 16:34
https://presheva.com/scott-shba-te-perkrahin-cdo-lloj-zgjidhje-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-10-01 15:01
https://presheva.com/nepermjet-kenges-se-re-gold-ag-u-thote-stop-vrasjeve-te-shqiptareve-mes-vete/20%Monthly2018-10-01 14:32
https://presheva.com/nuk-ka-marreveshje-me-serbine-pa-levizje-te-kufijve/20%Monthly2018-10-01 14:23
https://presheva.com/kryeministrja-e-serbise-politikanet-kosovare-mund-te-qendrojne-vetem-ne-korridore-te-okb-se/20%Monthly2018-10-01 14:17
https://presheva.com/pdsh-merr-pjese-ne-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2018-10-01 14:14
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-ne-bashkepunim-me-qsa-kane-bere-ngjyrosjen-e-lodrav-ekzistente-ne-entin-parashkollor-8-marsi/20%Monthly2018-10-01 13:47
https://presheva.com/shqiprim-arifi-rruga-15-nentori-do-te-punohet-me-standarde-rrugore/20%Monthly2018-10-01 13:12
https://presheva.com/asfaltohet-rruga-qarkore-ne-fshatin-zhunice/20%Monthly2018-10-01 12:53
https://presheva.com/apn-per-vetem-4-ore-grumbullon-400-nenshkrime/20%Monthly2018-10-01 12:40
https://presheva.com/jeremiq-bernabiq-i-beri-dem-serbise-ne-raport-me-kosoven/20%Monthly2018-10-01 08:07
https://presheva.com/daciq-burgu-ne-hage-pret-te-akuzuarit-e-gjykates-speciale-ne-kosove/20%Monthly2018-10-01 08:03
https://presheva.com/thaci-demonstrata-e-1-tetorit-i-dha-dinamike-te-re-zhvillimeve-politike-ne-kosove/20%Monthly2018-10-01 07:55
https://presheva.com/vetevendosje-paralajmeron-proteste-tjeter-masive/20%Monthly2018-10-01 06:29
https://presheva.com/majko-tregon-se-cka-ndodh-me-serbine-nese-nderhyn-ne-kosove/20%Monthly2018-10-01 06:08