XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/lajmet-30-11-2018/20%Monthly2018-11-30 17:12
https://presheva.com/ne-dallas-takova-mikun-e-madh-te-lirise-dhe-pavaresise-se-kosoves-presidentin-george-bush/20%Monthly2018-11-30 14:25
https://presheva.com/kryeministri-hungarez-perfundon-si-shofer-i-chuck-norrisit/20%Monthly2018-11-30 14:22
https://presheva.com/qeveria-e-maqedonise-deklarohet-ne-lidhje-me-pergjimet-qe-jane-bere-ne-prokurorine-themelore/20%Monthly2018-11-30 14:20
https://presheva.com/ambasadori-i-ri-i-shba-se-tanime-gjendet-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-30 14:17
https://presheva.com/qytetaret-e-maqedonise-dhe-bosnja-hercegovines-udhetojne-vetem-me-leternjoftime/20%Monthly2018-11-30 13:22
https://presheva.com/merkel-flet-rreth-defektit-te-aeroplanit-qe-e-vonoi-kancelaren-ne-takimin-e-g20-ne-argjentine/20%Monthly2018-11-30 13:20
https://presheva.com/zaev-vullneti-per-falje-ekziston-por-nuk-duhet-te-kalohen-vijat-e-kuqe/20%Monthly2018-11-30 13:18
https://presheva.com/perplasja-per-taksen-momenti-kur-pacolli-i-drejtohet-ministrit-te-jashtem-te-bosnjes-crnadak/20%Monthly2018-11-30 13:16
https://presheva.com/ne-nje-vend-ne-rusi-kete-mengjes-temperaturat-kane-arritur-ne-43-grade-celsius/20%Monthly2018-11-30 13:08
https://presheva.com/porsche-mund-ta-prodhoje-nje-911-suv/20%Monthly2018-11-30 12:58
https://presheva.com/femrat-me-histori-familjare-te-kancerit-te-gjirit-duhet-te-fillojne-kontrollet-e-rregullta-prej-moshes-30-vjet/20%Monthly2018-11-30 12:54
https://presheva.com/dy-arsye-pse-ditet-e-ftohta-mund-te-crregulloje-periodat-tuaja/20%Monthly2018-11-30 12:52
https://presheva.com/askend-nuk-e-takojme-aksidentalisht-tri-llojet-e-lidhjeve-kozmike/20%Monthly2018-11-30 12:48
https://presheva.com/muza-qe-frymezoi-paul-mccartneyn/20%Monthly2018-11-30 12:42
https://presheva.com/java-e-filmit-izraelit-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-30 12:35
https://presheva.com/george-dhe-amal-clooney-do-te-jene-kumbare-te-femijes-se-harryt-dhe-meghanit/20%Monthly2018-11-30 12:32
https://presheva.com/ish-presidenti-kroat-mesic-nuk-besoj-ne-shkembim-territoresh-ne-menyre-te-paqte/20%Monthly2018-11-30 12:22
https://presheva.com/partneri-i-kamberit-pret-denim-pe-shqiptaret-per-vendosjen-e-flamurit/20%Monthly2018-11-30 12:15
https://presheva.com/marigona-marku-ushtruese-e-detyres-se-ambasadores-se-maqedonise-ne-shba/20%Monthly2018-11-30 12:08
https://presheva.com/kuvendi-i-mitrovices-miraton-kerkesen-ndaj-qeverise-per-bashkimin-e-qytetit/20%Monthly2018-11-30 12:04
https://presheva.com/leter-e-hapur-cfare-po-ndodhe-ne-piken-kufitare-ne-mutivode-te-medvegjes/20%Monthly2018-11-30 06:53
https://presheva.com/ne-veture-me-targa-falco-transportonte-18-migrant/20%Monthly2018-11-30 06:48
https://presheva.com/zv-ministri-isa-mustafa-i-ka-bere-sherbetorin-thacit-tani-ankohet-se-po-e-ndan-kosoven/20%Monthly2018-11-30 06:47
https://presheva.com/bbc-edhe-pse-kane-kaluar-12-vite-nga-vdekja-e-sllobodan-millosheviqit-besohet-se-truri-i-tij-ka-mbetur-ne-hage/20%Monthly2018-11-30 06:39
https://presheva.com/bernabiq-vazhdon-te-ankohet-taksa-po-rrezikon-shendetin-e-serbeve/20%Monthly2018-11-30 06:36
https://presheva.com/lajmet-29-11-2018/20%Monthly2018-11-29 17:22
https://presheva.com/telekom-ag-me-udhheqjen-nga-mevludin-shabani-feston-20-vjetorin/20%Monthly2018-11-29 17:17
https://presheva.com/shkolla-e-futbollit-lugina-mbyllin-turneun-pa-asnje-humbje/20%Monthly2018-11-29 13:54
https://presheva.com/deputetja-kanadeze-mbajti-fjalim-ne-parlament-per-28-nentorin-e-shqiptareve/20%Monthly2018-11-29 13:42
https://presheva.com/hysni-klinaku-ka-dy-mundesi-qe-ti-shpetojme-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-11-29 13:37
https://presheva.com/debllokohet-kanalizimi-ne-rrugen-d-filipoviq/20%Monthly2018-11-29 13:15
https://presheva.com/nenad-tasic-flamuri-shqiptar-okupim-qe-mbetet-pa-pergjigjen-e-shtetit-te-serbise/20%Monthly2018-11-29 13:07
https://presheva.com/lopa-gjigante-peshon-sa-nje-veture-dhe-eshte-e-gjate-194-centimetra/20%Monthly2018-11-29 13:03
https://presheva.com/thuajse-gjysma-e-cifteve-jane-me-pak-intim-kur-behen-me-femije/20%Monthly2018-11-29 11:44
https://presheva.com/sa-u-gezuem-per-njohjen-e-shqipnise-kur-e-muer-vesh-se-kosova-ma-se-gjysma-e-shqipnise-u-ckeput-nga-gjiu-i-mames-se-vet-e-ngeli-nen-thundren-e-armikut-te-gjithe-fort-u-helmuem/20%Monthly2018-11-29 11:38
https://presheva.com/mourinho-de-gea-deshiron-te-vazhdoje-me-unitedin/20%Monthly2018-11-29 11:33
https://presheva.com/zbulohet-arsyeja-e-refuzimit-kim-cattrallit-nuk-i-ka-pelqyer-nje-skene-bizare-e-vazhdimit-te-filmit-sex-and-the-city/20%Monthly2018-11-29 11:25
https://presheva.com/behuni-me-te-mencur-permes-internetit-kanalet-ne-youtube-qe-jua-zgjerojne-njohurite-e-pergjithshme-fatkeqesisht-koha-eshte-e-kufizuar/20%Monthly2018-11-29 11:14
https://presheva.com/alkooli-mund-ti-shkaktoje-shtate-lloje-te-kancerit/20%Monthly2018-11-29 11:11
https://presheva.com/ford-edge-i-ridizajnuar-arrin-ne-evrope/20%Monthly2018-11-29 11:07
https://presheva.com/xperia-xz4-mund-te-jete-telefoni-i-pare-nga-sony-me-tri-kamera/20%Monthly2018-11-29 11:04
https://presheva.com/popullariteti-i-mishit-nga-gjel-deti-eshte-cdo-dite-e-ne-rritje/20%Monthly2018-11-29 11:01
https://presheva.com/prinder-kujdes-kur-tradhtoni-partnerin-po-ua-shkaterroni-jeten-femijeve/20%Monthly2018-11-29 10:57
https://presheva.com/drejtues-te-pushtetit-lokal-moren-pjese-ne-ceremonine-solemne-te-organizuar-per-nder-te-28-nentorit/20%Monthly2018-11-29 10:51
https://presheva.com/gjermania-kritikon-ashper-serbine-per-fushaten-e-eger-kunder-kosoves/20%Monthly2018-11-29 10:43
https://presheva.com/halil-kastrati-e-mban-fjalendhuron-28-shtepi-per-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2018-11-29 10:38
https://presheva.com/pompeo-i-kerkon-thacit-heqjen-e-takses-100-per-mallrat-serbe/20%Monthly2018-11-29 10:34
https://presheva.com/serbet-koordinohen-per-veprime-radikale-ne-veri/20%Monthly2018-11-29 10:31
https://presheva.com/a-e-dini-se-hoxha-nga-maqedonia-kryetari-i-pare-i-parlamentit-te-shqiperise-se-pavarur/20%Monthly2018-11-29 10:22
https://presheva.com/ulqin-ne-diten-e-flamurit-ndalohet-nga-policia-per-shkak-te-flamurit/20%Monthly2018-11-29 10:12
https://presheva.com/sllovenia-vendos-nje-kryekomandante-femer-ajo-ishte-pjese-e-nje-misioni-edhe-ne-kosove/20%Monthly2018-11-29 10:05
https://presheva.com/perdorimi-i-cunguar-i-flamurit-shqiptar-ne-maqedoni/20%Monthly2018-11-29 10:02
https://presheva.com/engel-pas-takimit-me-thacin-shba-ja-mbeshtet-vendimet-e-lidereve-kosovare/20%Monthly2018-11-29 09:59
https://presheva.com/rita-ora-uron-28-nentorin-me-nje-video-te-vecante-video/20%Monthly2018-11-29 09:55
https://presheva.com/qosja-eshte-pro-idese-se-korrigjimit-te-kufijve-me-serbine-sqaron-pse-eshte-pro-ketij-projekti-video/20%Monthly2018-11-29 08:21
https://presheva.com/veriu-drejt-shkeputjes-prishtina-ska-fuqi-me-atje/20%Monthly2018-11-29 07:54
https://presheva.com/thaci-pa-demarkim-te-kufijve-ska-marreveshje-me-serbine-keto-ishin-porosite-e-pompeot-dhe-boltonit/20%Monthly2018-11-29 06:38
https://presheva.com/mesiq-tregon-se-si-i-kishte-thene-presidentit-sejdiu-ta-hidhte-ne-kanal-nje-president-qe-nuk-e-kishte-njohur-kosoven/20%Monthly2018-11-28 21:02
https://presheva.com/meta-nderon-ish-presidentin-kroat-stjepan-mesic/20%Monthly2018-11-28 20:37
https://presheva.com/naim-ramizi-ne-perkujtim-te-nje-pervjetori-te-lavdishem/20%Monthly2018-11-28 20:16
https://presheva.com/lajmet-28-11-2018/20%Monthly2018-11-28 19:06
https://presheva.com/pas-9-vitesh-sanohet-rrejti-i-kanalizmit-fekal-ne-dalje-te-fshatit-rahovice/20%Monthly2018-11-28 18:13
https://presheva.com/parashuta-u-shkeput-gjate-fluturimit-piloti-qe-shpetoi-pasagjerin-pesoi-lendime-fatale/20%Monthly2018-11-28 16:05
https://presheva.com/presidenti-meta-merr-mesazhe-te-shumta-urimi-me-rastin-106-vjetorit-te-dites-se-pavaresise-dhe-te-flamurit/20%Monthly2018-11-28 15:59
https://presheva.com/zbulohet-dokumenti-i-njohjes-se-pavaresise-se-shqiperise-nga-bullgaria/20%Monthly2018-11-28 15:39
https://presheva.com/vladimir-putin-uron-meten-per-28-nentor/20%Monthly2018-11-28 15:31
https://presheva.com/presheva-com-gezuar-dita-e-flamurit/20%Monthly2018-11-28 15:12
https://presheva.com/shqiprim-arifi-te-bashkuar-realizojme-kerkesat-e-shqiptareve-ne-lugine/20%Monthly2018-11-28 14:55
https://presheva.com/senatori-johnson-shba-ja-mbeshtet-presidentin-thaci-dhe-kurajon-e-tij/20%Monthly2018-11-28 14:20
https://presheva.com/arta-bajrami-sjell-potpori-kengesh-patriotike-ne-nderim-te-babait-te-ndjere/20%Monthly2018-11-28 14:16
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-talat-xhaferi-uron-28-nentorin/20%Monthly2018-11-28 14:14
https://presheva.com/28-nentori-bashkon-ramen-dhe-meten/20%Monthly2018-11-28 14:10
https://presheva.com/106-vjet-pavaresi-prishtina-po-frymon-kuq-e-zi/20%Monthly2018-11-28 14:08
https://presheva.com/mick-schumacher-nuk-ndikohet-nga-krahasimet-qe-i-bejne-me-babane/20%Monthly2018-11-28 14:03
https://presheva.com/105135/20%Monthly2018-11-28 12:52
https://presheva.com/kryetari-i-apn-se-dega-ne-bujanoc-arber-pajaziti-mesazh-urimi-per-ndere-te-28-nentorit/20%Monthly2018-11-28 12:49
https://presheva.com/kryetari-i-knsh-se-ragmi-mustafa-uron-qytetaret-me-rastin-e-dites-se-flamurit/20%Monthly2018-11-28 12:45
https://presheva.com/telegram-urimi/20%Monthly2018-11-28 12:45
https://presheva.com/pd-uron-gjithe-shqiptaret-kudo-qe-jane-festen-e-flamurit-kombetar/20%Monthly2018-11-28 12:34
https://presheva.com/shqiprim-arifi-urime-28-nentori-urime-dita-e-flamurit-kombetar/20%Monthly2018-11-28 12:29
https://presheva.com/mitroviq-vendosja-e-flamurit-ne-ndertesen-e-komunes-nuk-do-te-kontribuoje-ne-permiresimin-e-ekonomise/20%Monthly2018-11-28 08:48
https://presheva.com/zevendes-kryetari-i-komunes-se-bujanocit-edhe-ket-vit-si-vitet-e-tjera-shteti-te-sanksionoj-vendosjen-e-flamurit/20%Monthly2018-11-28 08:35
https://presheva.com/kryesia-e-shh-medvegja-28-nentorin-tjeter-e-festofshim-ne-medvegjen-tone-kuq-e-zi/20%Monthly2018-11-28 06:50
https://presheva.com/unioni-i-bashkesive-islame-shqiptare-ne-zvicer-urim-me-rastin-e-28-nentorit-dites-se-flamurit-dhe-pavaresise-se-shqiperise/20%Monthly2018-11-28 06:37
https://presheva.com/shenohet-dita-e-flamurit-dhe-ditelindja-e-komandantit-legjendar-adem-jashari/20%Monthly2018-11-28 06:34
https://presheva.com/berisha-bashkimi-i-shqiptareve-ne-nje-shtet-eshte-domosdoshmeri/20%Monthly2018-11-28 00:15
https://presheva.com/thaci-mora-mbeshtetjen-e-shtepise-se-bardhe-per-arritjen-e-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2018-11-28 00:12
https://presheva.com/interviste-me-qenan-daliu-drejtor-i-kooperatives-bujqesore-presheva-ne-presheve/20%Monthly2018-11-27 19:06
https://presheva.com/nxenesit-e-shkolles-fillore-selami-hallaci-ne-rahovice-kane-zene-vendin-e-pare-ne-garat-e-volejbollit/20%Monthly2018-11-27 17:48
https://presheva.com/video-lajmet-27-11-2018/20%Monthly2018-11-27 17:41
https://presheva.com/mediat-serbe-prishtina-shuplake-amerikaneve-nuk-i-degjojne-per-taksen/20%Monthly2018-11-27 16:44
https://presheva.com/kultura-e-grurit-eshte-kulture-dominante-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2018-11-27 14:45
https://presheva.com/minatoret-e-maqedonise-do-te-pensionohen-me-heret/20%Monthly2018-11-27 14:42
https://presheva.com/meta-nderon-me-medalje-ish-ambasadorin-arvizu/20%Monthly2018-11-27 14:39
https://presheva.com/organizata-e-veteraneve-te-luftes-se-ucpmb-se-uron-festen-e-28-nentorit/20%Monthly2018-11-27 14:30
https://presheva.com/udhepershkrim-nga-lugina-e-presheves-si-syla-nbilac/20%Monthly2018-11-27 14:24
https://presheva.com/rita-ora-ka-filluar-nje-romance-me-egjiptianin-booker/20%Monthly2018-11-27 14:13
https://presheva.com/asnjehere-mos-i-harroni-keta-tre-lloj-njerezish-nga-jeta-juaj/20%Monthly2018-11-27 14:09
https://presheva.com/a-mundet-akupunktura-tju-ndihmoje-te-mbetni-shtatzene/20%Monthly2018-11-27 14:05
https://presheva.com/karriera-apo-familja-apo-qe-te-dyja/20%Monthly2018-11-27 14:00
https://presheva.com/tri-arsye-shkencore-se-perse-nuk-duhet-t-zgjoheni-ne-500-cdo-dite/20%Monthly2018-11-27 13:23
https://presheva.com/28-nentori-dita-e-flamurit-shenohet-me-manifestim-solemn-neser-ne-presheve/20%Monthly2018-11-27 13:19
https://presheva.com/caktohet-seance-per-mandatin-e-gruevskit/20%Monthly2018-11-27 13:08
https://presheva.com/veseli-veprim-i-ngutshem-doreheqja-e-kater-kryetareve-ne-veri/20%Monthly2018-11-27 13:05
https://presheva.com/perse-qente-deshirojne-te-vrapojne-neper-shtepi/20%Monthly2018-11-27 13:02
https://presheva.com/keshilli-komunal-aprovon-listen-e-perfituesve-te-subvencioneve-ne-bujqesiblegtori-dhe-bletari-te-propozuara-nga-komisioni-per-bujqesi/20%Monthly2018-11-27 12:59
https://presheva.com/kardio-stervitjet-15-minuteshe-per-djegien-e-kalorive-dhe-per-forcim-te-tere-trupit/20%Monthly2018-11-27 11:26
https://presheva.com/buldozeret-prishin-kasollen-e-nje-heroi-lufte-qe-kishte-vendosur-te-jetonte-si-rambo-ne-pyll/20%Monthly2018-11-27 11:19
https://presheva.com/nje-studiues-kinez-pretendon-se-ka-nderruar-gjenet-e-binjakeve-te-sapolindura/20%Monthly2018-11-27 10:48
https://presheva.com/instagram-po-teston-ndryshime-te-dizajnit-ne-profilet-e-perdoruesve/20%Monthly2018-11-27 10:24
https://presheva.com/plotesimi-i-kuadrove-te-reja-dhe-infrastruktures-prioritet-per-shtepine-e-shendetit-presheva-ne-presheve/20%Monthly2018-11-27 10:02
https://presheva.com/bmw-7-series-ne-te-cilen-u-qellua-reperi-tupac-del-ne-shitje-per-1-5-milione-dollare/20%Monthly2018-11-27 10:00
https://presheva.com/reagojne-mediat-ne-beograd-9-hapat-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2018-11-27 06:52
https://presheva.com/sekretari-i-shtetit-pompeo-i-ben-thirrje-kosoves-te-heqe-tarifat-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-27 06:27
https://presheva.com/daciq-rama-i-vrau-marreveshjet-rajonale-per-bashkepunim/20%Monthly2018-11-26 21:17
https://presheva.com/rama-tolerancen-tone-brukseli-sduhet-ta-marre-per-dobesi/20%Monthly2018-11-26 21:14
https://presheva.com/nagip-arifi-pvd-votoi-cdo-qeveri-te-serbise-pa-asnje-cmim/20%Monthly2018-11-26 18:53
https://presheva.com/lajmet-26-11-2018/20%Monthly2018-11-26 17:48
https://presheva.com/arber-pajaziti-keshilli-nacional-legal-por-jo-edhe-legjitim/20%Monthly2018-11-26 16:08
https://presheva.com/hakeret-kane-vene-ne-shitje-mesazhe-private-nga-81000-llogari-te-komprometuara-te-facebook-ut/20%Monthly2018-11-26 15:31
https://presheva.com/ish-zevendeskryeministri-britanik-i-bashkohet-stafit-te-facebook/20%Monthly2018-11-26 15:26
https://presheva.com/black-shark-prezenton-telefonin-android-per-lojera-me-10-gb-memorie-ram/20%Monthly2018-11-26 15:27
https://presheva.com/kryetari-i-bujanocit-shaip-kamberi-nderron-daten-e-dites-se-flamurit-feston-me-27-nentor-foto/20%Monthly2018-11-26 15:22
https://presheva.com/ne-bashkesine-lokale-raince-ka-filluar-pastrimi-i-shtratit-te-lumit/20%Monthly2018-11-26 15:16
https://presheva.com/ne-presheve-nuk-do-te-kete-terminal-doganore/20%Monthly2018-11-26 13:47
https://presheva.com/ne-panairin-e-librit-ne-tirane-biblioteka-e-qytetit-lidhe-bashkepunime-me-shume-shtepi-botuese-ofrohen-donacione/20%Monthly2018-11-26 13:31
https://presheva.com/tk-me-komunen-e-presheves-shpall-konkurs-mbi-ndarjen-e-mjeteve-financiare-per-prinderit-vetmbajte/20%Monthly2018-11-26 13:26
https://presheva.com/haradinaj-sdo-te-kete-ndarje-sa-ka-shqiptare-ne-kosove/20%Monthly2018-11-26 13:22
https://presheva.com/fatmir-limaj-emerohet-koordinator-kombetar-i-dy-qeverive/20%Monthly2018-11-26 13:17
https://presheva.com/keto-jane-marreveshjet-qe-u-nenshkruan-ne-mbledhjen-e-dy-qeverive/20%Monthly2018-11-26 12:38
https://presheva.com/futbollisti-shqiptar-qe-luan-per-serbine-nese-nuk-me-ftoni-do-te-luaj-per-kosoven/20%Monthly2018-11-26 12:35
https://presheva.com/edi-rama-kush-e-quan-thacin-tradhtar-eshte-gomar/20%Monthly2018-11-26 12:33
https://presheva.com/ditet-shqiptare-u-shenuan-ne-slloveni-inva-mula-dhe-lule-elezi-magjepsen-publikun/20%Monthly2018-11-26 11:45
https://presheva.com/dhuna-nuk-eshte-vetem-fizike-dhuna-eshte-ti-nuk-ki-me-dal-ama-telefonin-fshije-ate-buzekuq/20%Monthly2018-11-26 11:40
https://presheva.com/lg-mund-te-jete-duke-punuar-ne-nje-telefon-me-16-kamera/20%Monthly2018-11-26 11:37
https://presheva.com/audi-rs-q3-shfaqet-me-dizajn-shume-me-agresiv/20%Monthly2018-11-26 11:34
https://presheva.com/bontoni-ne-tavoline-kater-ushqime-te-cilat-i-hame-ne-menyre-te-gabuar/20%Monthly2018-11-26 11:31
https://presheva.com/jeni-lodhur-me-hunden-e-mbyllur-dhe-me-kollen-duhet-te-veproni-keshtu/20%Monthly2018-11-26 11:27
https://presheva.com/truri-funksionon-edhe-kur-te-ndalet-zemra-kjo-nenkupton-se-e-dime-kur-kemi-vdekur/20%Monthly2018-11-26 11:24
https://presheva.com/botohet-ne-slloveni-libri-per-14-familjet-e-vjetra-fisnike-shqiptare/20%Monthly2018-11-26 11:22
https://presheva.com/vdes-regjisori-fitues-i-dy-oscareve-italiani-bernardo-bertolucci/20%Monthly2018-11-26 11:19
https://presheva.com/ragmi-mustafa-kryetar-i-ri-i-keshillit-nacional/20%Monthly2018-11-26 11:09
https://presheva.com/vulin-kfor-po-shkel-mandantin-per-kosoven-veriore/20%Monthly2018-11-26 11:03
https://presheva.com/rama-tarifa-100-eshte-kunderpergjigje-politike-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-26 10:34
https://presheva.com/kujdes-keto-jane-shenjat-e-kancerit-te-lekures/20%Monthly2018-11-26 10:09
https://presheva.com/i-thane-se-e-mori-serbin-adelina-tahiri-keshtu-pergjigjet/20%Monthly2018-11-26 07:51
https://presheva.com/ferrari-me-i-lire-ne-bote/20%Monthly2018-11-26 07:46
https://presheva.com/radojiciq-nuk-do-te-dorezohem-shqiptaret-duan-te-me-vrasin/20%Monthly2018-11-26 07:36
https://presheva.com/mogherini-be-do-ta-monitoroje-nga-afer-situaten-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2018-11-26 07:32
https://presheva.com/sllovenia-i-del-ne-ndihme-kosoves-pas-takses/20%Monthly2018-11-26 07:24
https://presheva.com/ftohet-seanca-konstituive-e-keshillit-kombetar-shqiptar/20%Monthly2018-11-26 06:45
https://presheva.com/100-perqindeshi-i-shales-dhe-rames-cmend-mediat-serbe/20%Monthly2018-11-26 06:23
https://presheva.com/maqedoni-polici-e-denon-per-parkim-te-gabuar-shoferi-e-godet/20%Monthly2018-11-25 20:51
https://presheva.com/taksa-ndaj-serbise-con-ne-rritjen-e-cmimit-te-miellit-ne-kosove/20%Monthly2018-11-25 20:42
https://presheva.com/kjo-eshte-agjenda-e-mbledhjes-se-perbashket-te-qeverive-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-11-25 19:03
https://presheva.com/ish-korrespodenti-nga-beogradi-valon-syla-kundershton-taksen-100/20%Monthly2018-11-25 13:37
https://presheva.com/kurti-marreveshjet-kosove-shqiperi-nuk-po-zbatohen/20%Monthly2018-11-25 13:18
https://presheva.com/haradinaj-kam-mbledhur-hekura-ne-shqiperi-para-se-te-hyja-ne-politike-video/20%Monthly2018-11-25 10:52
https://presheva.com/mediat-serbe-keta-jane-zyrtaret-e-beogradit-qe-u-ndalohet-hyrja-ne-kosove/20%Monthly2018-11-25 10:17
https://presheva.com/vulin-nuk-perjashton-mundesin-e-nderhyrjes-se-ushtrise-ne-kosove-per-te-mbrojtur-serbet/20%Monthly2018-11-25 10:12
https://presheva.com/ja-cilet-jane-unviersitetet-me-te-korruptuara-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-25 08:38
https://presheva.com/nese-bashkohen-shqiperi-kosove-haradinaj-e-jap-une-doreheqjen-rama-te-rrije/20%Monthly2018-11-25 08:31
https://presheva.com/rryme-e-derivate-keta-jane-artikujt-qe-me-se-shumti-u-importuan-nga-serbia-ne-kosove/20%Monthly2018-11-24 21:19
https://presheva.com/tim-judah-per-taksen-kosova-nuk-kishte-me-cka-tjeter-ti-kundervihej-serbise/20%Monthly2018-11-24 21:14
https://presheva.com/buka-shtrenjtohet-edhe-ne-gjilan/20%Monthly2018-11-24 20:54
https://presheva.com/pas-reagimeve-te-ashpra-ne-kosove-arben-ahmetaj-shlyen-postimin/20%Monthly2018-11-24 20:43
https://presheva.com/do-ta-rrezojme-qeverine-me-serbet-selmanaj-sqaron-deklaraten-e-tij/20%Monthly2018-11-24 19:27
https://presheva.com/thaci-vizite-zyrtare-ne-shba-koordinohet-me-amerikanet-per-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2018-11-24 14:37
https://presheva.com/veseli-ne-do-te-marrim-te-gjitha-masat-qe-ne-asnje-forme-te-mos-cenohet-asnje-qytetare/20%Monthly2018-11-24 14:35
https://presheva.com/koha-kur-levizja-kundershtonte-prodhimet-e-serbise-maqedonise-dhe-malit-te-zi/20%Monthly2018-11-24 12:32
https://presheva.com/qeveria-e-kosoves-i-pergjigjet-biznesmenit-nga-medvegja-heq-taksat-per-kompanite-shqiptare-dhe-te-huaja-ne-serbi/20%Monthly2018-11-24 12:21
https://presheva.com/serbia-nis-hakmarrjen-bllokon-rruget-per-te-gjitha-mallrat-evropiane-qe-kane-destinacion-kosoven/20%Monthly2018-11-24 12:10
https://presheva.com/haradinaj-rrezimin-e-qeverise-e-duan-ata-qe-kerkojne-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-24 12:07
https://presheva.com/ky-eshte-shteti-qe-perfiton-me-se-shumti-nga-taksa-e-serbise/20%Monthly2018-11-24 09:42
https://presheva.com/ekonomisti-serb-bizneset-tona-jane-goditur-nga-taksa-ja-sa-milione-do-ti-humbim/20%Monthly2018-11-24 09:38
https://presheva.com/kosovari-qe-e-la-duhanin-i-tregon-publikisht-parate-e-kursyera/20%Monthly2018-11-24 09:11
https://presheva.com/zbulohen-2000-kutia-cigare-ne-kamion-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2018-11-24 09:05
https://presheva.com/popoviq-rritja-e-taksave-me-se-shumti-godet-kompanite-nga-presheva-dhe-bujanoci/20%Monthly2018-11-24 08:57
https://presheva.com/haradinaj-ambasadoreve-te-kuintit-taksa-me-serbine-do-te-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2018-11-24 08:31
https://presheva.com/kosove-reduktime-te-ashpra-te-rrymes/20%Monthly2018-11-24 08:27
https://presheva.com/kancelari-i-austrise-kunder-taksave-100-ndaj-produkteve-serbe/20%Monthly2018-11-24 08:24
https://presheva.com/gold-ag-per-halil-kastratin-se-kam-vec-shok-e-kam-vella/20%Monthly2018-11-24 08:20
https://presheva.com/vuciq-zbritni-taksen-ne-10-per-qind-dhe-do-te-diskutojme-cdo-teme-qe-deshironi/20%Monthly2018-11-23 20:52
https://presheva.com/video-lajmet-23-11-2018/20%Monthly2018-11-23 20:21
https://presheva.com/deri-ne-fund-2019-ligji-per-numrin-maksimal-te-punetoreve-ne-np/20%Monthly2018-11-23 18:04
https://presheva.com/driton-salihu-ngritja-e-kuadrove-profesionalerritja-e-numrit-te-punetoreve-ne-sh-sh-ishin-kerkesa-drejtuar-t-k/20%Monthly2018-11-23 15:07
https://presheva.com/haradinaj-marreveshje-me-serbine-mund-te-kete-vetem-nese-ajo-e-pranon-kosoven/20%Monthly2018-11-23 14:00
https://presheva.com/shqiprim-arifi-viti-2018-ishte-vit-per-reformat-ne-ndermarjet-publike/20%Monthly2018-11-23 15:08
https://presheva.com/avni-hafuzi-dhuron-aparatin-per-oksigjen-per-repartin-e-emergjences-ne-presheve/20%Monthly2018-11-23 13:21
https://presheva.com/letersia-e-maqedonise-do-te-prezantohet-ne-panairin-nderkombetar-ne-tirane/20%Monthly2018-11-23 13:14
https://presheva.com/dron-radiolidhje-arme-automatike-keto-jane-gjerat-qe-konfiskuan-policia-gjate-aksionit-ne-veri/20%Monthly2018-11-23 13:12
https://presheva.com/eshte-promovuar-libri-i-historianit-valon-jashari-kryengritja-clirimtare-ne-kosove-lindore-gjate-viteve-1999-2001%e2%80%b3/20%Monthly2018-11-23 12:38
https://presheva.com/dukja-qe-do-te-kene-bmw-x7-dhe-x8-po-qe-se-shnderrohen-ne-pickup/20%Monthly2018-11-23 12:31
https://presheva.com/mjeket-po-pershkruajne-si-terapi-sherimi-edhe-vizitat-ne-muze-dhe-galeri-arti/20%Monthly2018-11-23 12:23
https://presheva.com/droni-qe-hapet-dhe-pritet-te-shpetoje-njerezit-nga-zjarri/20%Monthly2018-11-23 12:18
https://presheva.com/apple-rikthen-prodhimin-e-iphone-x-per-shkak-te-shitjeve-te-dobeta-te-iphone-xs/20%Monthly2018-11-23 12:14
https://presheva.com/perse-shume-femra-te-mencura-e-joshese-jane-ende-beqare/20%Monthly2018-11-23 11:04
https://presheva.com/rihanna-ve-ne-pah-linjat-trupore-ne-kampanjen-e-re-reklamuese/20%Monthly2018-11-23 11:02
https://presheva.com/mourinho-i-kunderpergjigjet-casillasit-u-ballafaqua-me-mua-fshehurazi-ashtu-sic-di-ai-me-se-miri/20%Monthly2018-11-23 11:00
https://presheva.com/gruevski-edhe-ne-rastin-titanik-do-te-gjykohet-ne-mungese/20%Monthly2018-11-23 10:52
https://presheva.com/policia-dhe-prokuroria-japin-detajet-e-operacionit-ne-veri/20%Monthly2018-11-23 10:51
https://presheva.com/haradinaj-aksioni-ne-veri-nuk-lidhet-me-zhvillimet-politike-ruajtja-e-rendit-interes-i-te-gjitheve/20%Monthly2018-11-23 10:49
https://presheva.com/cimili-situata-ne-mitrovice-eshte-e-qete-qytetaret-te-mos-bien-pre-e-provokimeve/20%Monthly2018-11-23 10:47
https://presheva.com/publikohen-pamje-te-reja-nga-aksioni-i-policise-se-kosoves-ne-veri-degjohen-te-shtena-armesh/20%Monthly2018-11-23 10:45
https://presheva.com/edhe-shqiptaret-e-maqedonise-shqelmojne-produktet-serbe/20%Monthly2018-11-23 09:00
https://presheva.com/kamionet-nga-serbia-slejohen-te-hyjne-ne-kosove-pa-faturat-ku-shkruan-republika-e-kosoves/20%Monthly2018-11-23 06:37
https://presheva.com/limaj-rinia-mund-ta-beje-kosoven-vendin-e-pare-ne-rajon-brenda-pese-vjetesh/20%Monthly2018-11-23 06:34
https://presheva.com/ne-gjakove-u-larguan-produktet-me-mbishkrimin-kosovo-i-metohija/20%Monthly2018-11-23 06:29
https://presheva.com/daci-mbeshtet-korrigjimin-e-kufijve-leposaviqi-zvecani-dhe-zubin-potoku-nuk-i-vyejne-askujt/20%Monthly2018-11-23 06:21
https://presheva.com/video-lajmet-22-11-2018/20%Monthly2018-11-22 19:48
https://presheva.com/lugina-e-presheves-kerkon-perjashtimin-e-bizneseve-te-shqiptareve-nga-taksa-doganore/20%Monthly2018-11-22 15:30
https://presheva.com/giz-ndihmon-presheven-me-studim-fizibiliteti-per-rregullimin-e-ngrohjes-ne-ndermarrjet-publike/20%Monthly2018-11-22 14:40
https://presheva.com/miratohet-kerkesa-per-doreheqje-e-u-d-drejtorit-ne-nip-presheva/20%Monthly2018-11-22 14:26
https://presheva.com/nuk-u-aprovua-raporti-i-punes-se-entit-parashkollore-8-marsi-ne-presheve/20%Monthly2018-11-22 14:05
https://presheva.com/me-shumice-votash-ne-kk-nuk-aprovohet-raporti-i-punes-se-entit-parashkollore-8-marsi-ne-presheve/20%Monthly2018-11-22 12:39
https://presheva.com/nje-mal-i-famshem-ndermjet-austrise-dhe-gjermanise-mund-te-shembet-i-teri-video/20%Monthly2018-11-22 12:34
https://presheva.com/partite-politike-shqiptare-urojne-22-nentorin-diten-e-alfabetit-te-gjuhes-shqipe/20%Monthly2018-11-22 12:22
https://presheva.com/shqiprim-arifi-presheva-eshte-ne-sherbim-te-qytetareve-e-jo-te-partive-dhe-te-interesave-grupore/20%Monthly2018-11-22 11:57
https://presheva.com/kurti-per-deshtimin-ne-interpol-jane-shpenzuar-miliona-euro-nderkaq-qe-pagat-jane-te-uleta/20%Monthly2018-11-22 10:01
https://presheva.com/gjashtembedhjete-aktoret-atraktive-te-hollywoodit-sharmi-i-te-cileve-po-rritet-me-plakjen-e-tyre/20%Monthly2018-11-22 09:16
https://presheva.com/pse-filmat-e-iranit-jane-nder-me-te-miret-ne-bote/20%Monthly2018-11-22 08:59
https://presheva.com/rutina-e-thjeshte-e-perditshme-qe-mund-ta-parandaloje-sulmin-ne-zemer/20%Monthly2018-11-22 08:46
https://presheva.com/shkencetaret-theksojne-egoistet-kalojne-keq-ne-jete-qe-se-cka-i-pret/20%Monthly2018-11-22 08:43
https://presheva.com/ata-qe-e-shtyjne-alarmin-jane-me-inteligjente-me-kreative-dhe-me-te-lumtur/20%Monthly2018-11-22 08:38
https://presheva.com/shou-mediatik-per-nje-gazsjelles-me-te-ardhme-te-pasigurt-andrey-gurkov/20%Monthly2018-11-22 08:36
https://presheva.com/papa-francesku-do-ta-vizitoje-maqedonine/20%Monthly2018-11-22 08:32
https://presheva.com/roth-azili-eshte-e-drejte-njerezore-por-jo-per-te-ikur-nga-drejtesia/20%Monthly2018-11-22 08:29
https://presheva.com/rita-ora-sjell-kengen-e-re-dedikuar-qytetit-te-londres/20%Monthly2018-11-22 08:15
https://presheva.com/mbroni-shendetin-tuaj-dhe-mbaroni-gjalpin-shtepiak/20%Monthly2018-11-22 08:09
https://presheva.com/tradicionalisht-eshte-me-mire-receta-e-verifikuar-per-lakra-turshi/20%Monthly2018-11-22 08:06
https://presheva.com/google-news-mund-te-ndalohet-ne-shtetet-e-bashkimit-evropian/20%Monthly2018-11-22 08:00
https://presheva.com/tipari-i-ri-ne-facebook-ju-njofton-se-sa-kohe-shpenzoni-ne-platforme/20%Monthly2018-11-22 07:58
https://presheva.com/kina-fillon-planet-per-rrjetin-6g/20%Monthly2018-11-22 07:55
https://presheva.com/pastrohet-kanali-ujrave-atmosferike/20%Monthly2018-11-22 07:51
https://presheva.com/kosova-duhet-ta-nderprese-perkohesisht-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-11-22 07:43
https://presheva.com/kosovaserbia-dhe-bosnja-sdo-te-behen-bashke-ne-takimin-e-cefta/20%Monthly2018-11-22 07:28
https://presheva.com/lsdm-ne-e-perkrahin-me-shume-shqiptaret-se-maqedonasit/20%Monthly2018-11-22 06:58
https://presheva.com/ja-cfare-paralajmeron-vuciq-situata-me-e-veshtire-se-me-kroacine/20%Monthly2018-11-22 06:55
https://presheva.com/gjykata-e-hages-kritikon-kryeministren-e-serbise-per-mohimin-e-gjenocidit/20%Monthly2018-11-22 06:51
https://presheva.com/a-e-bleu-veshken-ramiz-kelmendi/20%Monthly2018-11-22 06:50
https://presheva.com/per-maqedonine-bujanoci-ne-dokumente-zyrtarisht-gjendet-ne-republiken-e-kosoves-dokument/20%Monthly2018-11-22 06:46
https://presheva.com/ahmeti-na-ka-ardh-ne-maje-te-hundes-sjellja-e-shtetit-serb/20%Monthly2018-11-22 06:44
https://presheva.com/kosove-vazhdon-sot-seanca-e-kuvendit-per-politiken-e-jashtme/20%Monthly2018-11-22 06:37
https://presheva.com/komisionieri-be-se-hahn-kunder-takses/20%Monthly2018-11-22 06:32
https://presheva.com/kryeministri-haradinaj-tregon-kushtin-kur-mund-te-hiqet-taksa-100-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-22 06:26
https://presheva.com/keshilltari-i-apn-ne-kuvendin-e-presheves-kosova-ta-heq-taksen-100-per-qind-per-bizneset-shqiptare/20%Monthly2018-11-21 22:48
https://presheva.com/limaj-paralajmeron-edhe-nje-mase-ndaj-serbise-reciprocitet-per-targat-e-automjeteve/20%Monthly2018-11-21 22:42
https://presheva.com/mogherini-kerkon-te-anulohet-vendimi-per-taksen-100-per-qind-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-21 20:28
https://presheva.com/interviste-me-kryetarin-e-kff-presheva-sherif-jonuzin/20%Monthly2018-11-21 19:54
https://presheva.com/video-lajmet-21-11-2018/20%Monthly2018-11-21 18:24
https://presheva.com/taksat-per-produkte-nga-serbia-shkruan-mediat-nderkombetare/20%Monthly2018-11-21 16:36
https://presheva.com/pas-serbise-edhe-bosnja-ka-reaguar-per-vendimin-e-sotem-te-qeverise-se-kosoves-per-rritjen-e-takses/20%Monthly2018-11-21 16:10
https://presheva.com/shpend-ahmeti-mirepret-taksen-ndaj-produkteve-te-serbise/20%Monthly2018-11-21 15:54
https://presheva.com/ruairi-oconnell-enderr-e-imja-te-bej-vetem-1-per-britanine-nga-ckane-bere-fadil-vokrri-e-driton-kuka-per-kosoven/20%Monthly2018-11-21 15:52
https://presheva.com/kurti-serbia-nuk-po-na-i-kthen-regjistrat-civil-dhe-librat-kadastrale/20%Monthly2018-11-21 15:48
https://presheva.com/ne-universitetin-e-tetoves-u-shenua-dita-e-alfabetit/20%Monthly2018-11-21 15:48
https://presheva.com/vuciq-ka-reaguar-pas-vendimit-nga-qeveria-e-kosoves-per-rritjen-e-takses-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2018-11-21 15:39
https://presheva.com/probleme-ne-rrjetin-e-kanalizimit/20%Monthly2018-11-21 15:34
https://presheva.com/kosova-takse-prej-100-per-qind-ndaj-produkteve-me-origjine-serbe/20%Monthly2018-11-21 14:56
https://presheva.com/kryetari-arifi-70-e-kerkesave-te-qytetareve-dhe-te-bl-jane-realizuar-nga-pushteti-lokal/20%Monthly2018-11-21 13:55
https://presheva.com/65-dite-ne-erresire-njihuni-me-qytetin-qe-jeton-ne-terr/20%Monthly2018-11-21 13:23
https://presheva.com/klubi-futbollistik-i-femrave-deshmon-aftesite-sportive-te-femrave-per-futboll-ne-presheve/20%Monthly2018-11-21 12:55
https://presheva.com/u-be-sot-hapja-solemne-e-nderteses-se-re-te-ndihmes-se-shpejt/20%Monthly2018-11-21 11:46
https://presheva.com/zaev-do-te-jemi-krenar-me-anetaresimin-tone-ne-nato/20%Monthly2018-11-21 11:18
https://presheva.com/interpoli-zgjedh-presidentin-e-ri-kandidati-rus-deshton/20%Monthly2018-11-21 10:15
https://presheva.com/vendet-qe-votuan-kunder-pranimit-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-21 10:12
https://presheva.com/racz-nuk-ka-deshmi-se-gruevski-eshte-kercenuar-ne-maqedoni/20%Monthly2018-11-21 10:06
https://presheva.com/interpol-i-deshtim-i-politikes-nderkombetareve-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-11-21 10:00
https://presheva.com/bucksat-te-forte-per-nuggetsat/20%Monthly2018-11-21 09:47
https://presheva.com/rita-ora-shfaqet-glamuroze-ne-londer/20%Monthly2018-11-21 09:41
https://presheva.com/kane-ardhur-kohera-te-veshtira-te-rinjte-nuk-po-lexojne-aq-sa-me-pare/20%Monthly2018-11-21 09:19
https://presheva.com/gazeta-e-pare-ne-tokat-shqiptare-iskodra-e-vitit-1868-ku-asnje-fjale-nuk-ishte-shqip/20%Monthly2018-11-21 09:13
https://presheva.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-pilulen-e-abortit/20%Monthly2018-11-21 08:58
https://presheva.com/cfare-duhet-te-thoni-ne-interviste-per-tu-dalluar-nga-kandidatet-tjere/20%Monthly2018-11-21 08:55
https://presheva.com/seline-e-shh-medvegja-ne-zvicer-po-e-vizitojne-edhe-personalitete-te-ndryshme-zvicerane/20%Monthly2018-11-21 06:51
https://presheva.com/lufta-ekonomike-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-21 06:49
https://presheva.com/video-lajmet-20-11-2018/20%Monthly2018-11-20 17:22
https://presheva.com/komuna-e-bujanocit-e-perfshire-ne-planin-aksional-per-refugjatet-intern-te-ish-jugosllavise/20%Monthly2018-11-20 12:47
https://presheva.com/alexander-zverev-triumfon-ne-atp-finals-ne-londer/20%Monthly2018-11-20 12:21
https://presheva.com/partite-opozitare-nuk-marin-pjese-ne-takimin-per-perpilimin-e-buxhetit-per-vitin-2019/20%Monthly2018-11-20 12:00
https://presheva.com/liburn-aliu-fondi-kombetare-i-solidaritetit-nevoje-e-kahmotshme-per-luginasit/20%Monthly2018-11-20 11:52
https://presheva.com/pas-koncertit-para-papa-franceskut-dua-lipa-te-thuash-vetem-se-jam-krenare-qe-jam-shqiptare-eshte-pak/20%Monthly2018-11-20 11:45
https://presheva.com/traumat-e-krijuesve-nga-epoka-borgjeze-ne-ate-komuniste-telefonata-me-enver-hoxhen-dhe-faleminderit/20%Monthly2018-11-20 11:29
https://presheva.com/permbytje-ne-arabine-saudite-sahara-shnderrohet-per-here-te-pare-ne-histori-ne-nje-det-humbin-jeten-30-persona/20%Monthly2018-11-20 11:21
https://presheva.com/lexus-es-2019-shfaqet-ne-reklame-duke-u-vozitur-nga-intuita/20%Monthly2018-11-20 11:15
https://presheva.com/kjo-eshte-arsyeja-e-vertete-perse-shuplakat-na-djersiten-kur-jemi-nervozuar-dhe-si-ta-shmangim-ate/20%Monthly2018-11-20 11:12
https://presheva.com/be-my-eyes-aplikacioni-qe-sjell-syte-per-njerezit-me-shikim-te-demtuar/20%Monthly2018-11-20 11:04
https://presheva.com/me-dhelper-ne-krah-priste-trenin-qe-do-te-ndalonte-ne-stacion/20%Monthly2018-11-20 11:00
https://presheva.com/deshtimi-i-kosoves-vjen-deklarata-zyrtare-nga-interpol-i/20%Monthly2018-11-20 10:57
https://presheva.com/kiribati-dhe-vanuatu-pranohen-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 10:46
https://presheva.com/ministri-i-brendshem-serb-reagon-pas-deshtimit-te-kosoves-per-tu-pranuar-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 10:36
https://presheva.com/kosova-nuk-arrin-te-behet-anetare-e-interpol-it/20%Monthly2018-11-20 10:03
https://presheva.com/geshtenja-pastron-gjakun-dhe-e-forcon-sistemin-imun/20%Monthly2018-11-20 08:33
https://presheva.com/hoti-kosova-meriton-te-pranohet-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 08:26
https://presheva.com/ja-si-u-zbuluan-1130-pakatime-cigare-ne-autobusin-e-maqedonise/20%Monthly2018-11-20 07:40
https://presheva.com/vuciq-sbisedojme-me-prishtinen-derisa-ta-terheqin-taksen-prej-10/20%Monthly2018-11-20 06:57
https://presheva.com/preshevarja-ishte-miss-dikur-por-sot-eshte-mjeke-e-suksesshme/20%Monthly2018-11-20 06:58
https://presheva.com/sali-berisha-kosova-ra-ne-doren-e-argateve-te-beogradit/20%Monthly2018-11-20 06:49
https://presheva.com/sot-votohet-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 06:45
https://presheva.com/bernabiq-ne-vjene-shpreh-shqetesimin-per-taksen-ne-mallrat-serbe-keshtu-i-pergjigjet-haradinaj-video/20%Monthly2018-11-19 21:44
https://presheva.com/botohet-romani-une-e-perdhunuara-e-autores-preshevare-ramize-murtezi-shala/20%Monthly2018-11-19 20:11
https://presheva.com/arifi-komuna-ndane-25-milione-dinare-per-bujqit-e-presheves/20%Monthly2018-11-19 19:33
https://presheva.com/interviste-me-drejtorin-e-shtepise-se-kultures-valon-nuhiu/20%Monthly2018-11-19 19:24
https://presheva.com/lajmet-19-11-2018/20%Monthly2018-11-19 17:20
https://presheva.com/drejtues-dhe-anetare-te-kk-shqyrtuan-dhe-miratuan-pikat-e-rendit-te-dites-qe-jane-ne-interesin-publik/20%Monthly2018-11-19 15:52
https://presheva.com/intervenim-ne-rrjetin-e-kanalizimit-ne-fshatin-miratoc/20%Monthly2018-11-19 12:18
https://presheva.com/panucci-afer-shkarkimit-ja-kush-mund-ta-zevendesoje/20%Monthly2018-11-19 11:47
https://presheva.com/shkupi-qyteti-i-ndar-mes-dy-boteve/20%Monthly2018-11-19 11:41
https://presheva.com/valon-nuhiu-te-enjten-hapen-dyert-e-shk-vazhdon-funksionimi-normal-i-punes-dhe-aktiviteteve/20%Monthly2018-11-19 11:40
https://presheva.com/travel-risk-map-lugina-e-presheves-me-nje-rrezikshmeri-te-mesme/20%Monthly2018-11-19 10:59
https://presheva.com/burdushi-eshte-shejtan-i-gjalle-dhe-shejtan-te-gjalle-ka-plot/20%Monthly2018-11-19 10:17
https://presheva.com/vendet-me-te-rrezikshme-ne-bote/20%Monthly2018-11-19 10:11
https://presheva.com/instagram-aksidentalisht-ekspozoi-fjalekalimet-e-disa-perdoruesve/20%Monthly2018-11-19 10:01
https://presheva.com/shpjeguesja-e-shenjave-ne-cnn-tregoi-me-se-miri-ceshtjen-e-komplikuar-rreth-brexit-it/20%Monthly2018-11-19 09:56
https://presheva.com/gjashte-menyrat-per-ta-hequr-qafe-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2018-11-19 09:46
https://presheva.com/regjistrohet-termet-ne-maqedoni/20%Monthly2018-11-19 09:38
https://presheva.com/shtutgarti-ndalon-veturat-e-vjetra-dizele/20%Monthly2018-11-19 09:33
https://presheva.com/bone-shqiponjen-thone-gili-xeni-shkurta-e-malesori-ne-kengen-e-re/20%Monthly2018-11-19 09:26
https://presheva.com/kthimi-i-kastriot-abdylit-ne-festivalin-e-67-te-nderkombetar-te-filmit-ne-mannheim-heidelberg-ne-gjermani/20%Monthly2018-11-19 09:06
https://presheva.com/kosova-e-serbia-akuzojne-njera-tjetren-per-moszbatim-te-marreveshjeve/20%Monthly2018-11-19 08:53
https://presheva.com/paralajmeron-eksperti-amerikan-ndarja-e-kosoves-pjese-e-planit-strategjik-te-putinit/20%Monthly2018-11-19 08:04
https://presheva.com/prefoto-2018-cmimin-e-pare-e-fitoi-fotografi-nga-iraku-ali-sabih/20%Monthly2018-11-19 06:50
https://presheva.com/gazeta-spanjolle-el-mundo-ben-thirrje-per-njohjen-e-kosoves-nga-spanja/20%Monthly2018-11-19 06:40
https://presheva.com/haxhiu-vetevendosje-nuk-do-ti-coje-lule-te-varri-i-rugoves/20%Monthly2018-11-19 06:36
https://presheva.com/pvd-dhe-pdsh-udheheqin-me-keshillin-nacional-keto-jane-qendrimet-e-pd-se-dhe-apn-se/20%Monthly2018-11-18 19:47
https://presheva.com/pvd-dhe-pdsh-nenshkruan-zyrtarisht-marreveshje-bashkepunimi-per-udheheqjen-me-knsh/20%Monthly2018-11-18 18:32
https://presheva.com/kerkohet-te-rritet-cmimi-i-pageses-ne-autostrade-per-10-perqind/20%Monthly2018-11-18 10:29
https://presheva.com/amet-isufi-tani-smund-te-kete-shkembim-territoresh-me-serbine/20%Monthly2018-11-18 10:18
https://presheva.com/shala-kerkesa-e-shqiptareve-te-lugines-se-presheves-per-heqjen-e-mases-10-perqind-per-shkak-se-ata-u-ankuan-se-ajo-prek-edhe-bizneset-shqiptare-do-te-shqyrtohet/20%Monthly2018-11-18 10:15
https://presheva.com/nderron-jete-ish-ushtari-i-ucpmb-se-argtim-salihi-bebi-nga-ternoci/20%Monthly2018-11-17 20:16
https://presheva.com/haradinaj-nese-liberalizohen-vizat-asnje-qytetar-nuk-do-te-ik-nga-kosova/20%Monthly2018-11-17 14:00
https://presheva.com/sali-berisha-loja-me-territore-per-llogari-te-beogradit-ka-paralizuar-njohjet-e-kosoves/20%Monthly2018-11-17 13:56
https://presheva.com/bl-raince-neser-mbahet-mbledhja-per-shqyrtimin-e-planit-investiv-2018/20%Monthly2018-11-17 13:05
https://presheva.com/opinion-takimet-e-dy-qeverive/20%Monthly2018-11-17 11:53
https://presheva.com/ligji-serb-le-pa-dokumente-personale-qytetaret-e-lugines-qe-jetojne-ne-kosove/20%Monthly2018-11-16 21:41
https://presheva.com/deputeti-gjerman-nese-ndryshimi-i-kufirit-eshte-pjese-e-nje-pakoje-ia-vlen-te-diskutohet/20%Monthly2018-11-16 21:39
https://presheva.com/krasniqi-bashkimi-i-lugines-se-presheves-nuk-eshte-me-i-pamundur-ne-boten-e-re-asgje-nuk-eshte-e-pamundur/20%Monthly2018-11-16 21:34
https://presheva.com/video-flash-16-11-2018/20%Monthly2018-11-16 20:38
https://presheva.com/neglizhencen-e-pushteve-te-kaluara-po-e-shpaguajne-qytetaret-duke-i-bllombuar-institucioneve-publike/20%Monthly2018-11-16 17:29
https://presheva.com/daut-haradinaj-nese-serbia-ia-mesyne-veriut-do-tia-bejme-me-zi-se-ne-vitin-1999/20%Monthly2018-11-16 16:22
https://presheva.com/qeveria-e-hungarise-as-shteti-dhe-as-autoritetet-hungareze-nuk-e-kane-ndihmuar-gruevskin-ta-leshoje-maqedonine/20%Monthly2018-11-16 16:17
https://presheva.com/shqiprim-arifi-standardizimi-i-buxhetit-te-aplikohet-ne-insitucionet-publike-per-transparence/20%Monthly2018-11-16 15:06
https://presheva.com/ka-filluar-procedura-per-rekonstruimin-e-teresishem-te-objektit-te-shtepise-se-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2018-11-16 13:27
https://presheva.com/rruga-vellezerit-frasheri-ne-presheve-do-te-asfaltohet/20%Monthly2018-11-16 13:16
https://presheva.com/presheva-po-behet-me-park-enderr-e-kahmotshme-e-preshevareve/20%Monthly2018-11-16 12:40
https://presheva.com/presidenti-meta-liron-nga-detyra-gjeneral-sander-lleshi-mund-te-emerohet-minister/20%Monthly2018-11-16 12:17
https://presheva.com/dita-boterore-e-tolerances/20%Monthly2018-11-16 10:15
https://presheva.com/sa-megapiksele-ka-syri-i-njeriut/20%Monthly2018-11-16 10:11
https://presheva.com/menyra-e-re-u-lejon-hakereve-te-vjedhin-fotot-e-fshira-ne-iphone-x/20%Monthly2018-11-16 10:00
https://presheva.com/panairi-i-librit-ne-tirane-dhe-veshtiresite-e-botuesve/20%Monthly2018-11-16 09:54
https://presheva.com/lsdm-obrm-pdukm-ja-partia-e-pare-ne-evrope-qe-kryetarin-e-nderit-e-ka-kriminel-ne-ikje/20%Monthly2018-11-16 09:50
https://presheva.com/dua-lipa-flet-per-refugjatet-ne-nje-interviste-per-cnn-in/20%Monthly2018-11-16 09:47
https://presheva.com/historia-e-ardiana-gjinit-mjekja-shqiptare-qe-ligjeron-ne-universitete-britanike/20%Monthly2018-11-16 06:48
https://presheva.com/haradinaj-vetem-presidenti-mund-ta-perfaqesoje-kosoven-ne-dialog/20%Monthly2018-11-16 06:36
https://presheva.com/kuvendi-i-kosoves-mban-sot-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-11-16 06:32
https://presheva.com/rusia-nuk-ndryshon-qendrim-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-16 06:29
https://presheva.com/tahiri-i-bindur-pdk-ja-i-fiton-zgjedhjet-me-nje-epersi-te-mire/20%Monthly2018-11-16 06:25
https://presheva.com/intervista-me-deputetin-liburn-aliu-levizja-vetevendosje/20%Monthly2018-11-15 18:56
https://presheva.com/video-lajmet-15-11-18/20%Monthly2018-11-15 17:22
https://presheva.com/pushteti-lokal-ne-presheve-po-realizon-projekte-per-jete-me-te-mire-te-qytetareve/20%Monthly2018-11-15 14:03
https://presheva.com/tifozat-kuq-e-zi-dhuruan-libra-per-biblioteken-e-qytetit-ne-presheve/20%Monthly2018-11-15 13:42
https://presheva.com/nje-kanace-e-coca-cola-mund-te-shitet-deri-ne-20-mije-dollare-nje-nene-zbuloi-nje-te-tille-dhe-publikoi-pamjet-ne-internet/20%Monthly2018-11-15 13:23
https://presheva.com/java-e-buxhetit-ne-presheve-nga-data-14-deri-me-21-nentore/20%Monthly2018-11-15 12:42
https://presheva.com/studenti-nga-presheva-pyet-haradinajn-pse-nuk-do-te-bashkohemi-video/20%Monthly2018-11-15 12:04
https://presheva.com/voskopoja-e-bukur-dhe-e-shume-e-vizitueshme-ne-te-kater-stinet/20%Monthly2018-11-15 10:06
https://presheva.com/maqedonia-pergatit-dokumentet-per-ekstradimin-e-nikolla-gruevskit/20%Monthly2018-11-15 10:01
https://presheva.com/shfletoni-librin-monografik-mulla-fejzullah-ef-salihu-muderriz-i-lugines-autor-hfz-irfan-ef-abazi/20%Monthly2018-11-15 09:52
https://presheva.com/giroud-do-ta-huazoje-zerin-per-filmin-e-animuar-per-spider-manin/20%Monthly2018-11-15 09:46
https://presheva.com/vlera-e-bitcoinit-ne-piken-me-te-ulet-qe-nga-viti-2016/20%Monthly2018-11-15 09:41
https://presheva.com/zyrtaret-e-unitedit-po-shqetesohen-per-ngecjen-e-bisedimeve-me-de-gean/20%Monthly2018-11-15 09:36
https://presheva.com/pas-16-vitesh-besnik-qaka-sjell-versionin-e-shkurter-akustik-te-kenges-ushtari-i-rruges/20%Monthly2018-11-15 09:32
https://presheva.com/prova-shkencore-qortimi-i-grave-shkurton-jeten-e-burrave/20%Monthly2018-11-15 09:28
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufijve-largon-thacin-e-haradinajn/20%Monthly2018-11-15 08:27
https://presheva.com/benzema-do-te-transferohet-ne-milan/20%Monthly2018-11-15 07:48
https://presheva.com/tekstet-qe-iu-premtuan-banoreve-te-lugines-nga-masht-i-por-kurre-nuk-i-moren/20%Monthly2018-11-15 07:45
https://presheva.com/keshtu-ekstradohen-kosovaret-nga-zvicra-video/20%Monthly2018-11-15 07:41
https://presheva.com/kusari-lila-ldk-ja-smund-te-na-mesoje-ajo-e-beri-thacin-president/20%Monthly2018-11-15 06:49
https://presheva.com/hoti-takimi-i-thacit-me-putinin-tradhti-kombetare/20%Monthly2018-11-14 23:42
https://presheva.com/islami-nese-shpetojme-pa-ndarje-por-me-kembim-jemi-fitues/20%Monthly2018-11-14 23:39
https://presheva.com/prefoto-2018-interviste-me-drejtorin-artistik-edon-agushi-si-dhe-koordinatorin-blerim-miftari/20%Monthly2018-11-14 19:39
https://presheva.com/vodhi-qebapat-ne-bit-pazar-u-denua-me-dy-vjet-burg/20%Monthly2018-11-14 17:29
https://presheva.com/kjo-eshte-dhoma-ne-shutke-qe-e-priste-gruevskin-foto/20%Monthly2018-11-14 17:25
https://presheva.com/ambasadori-gjerman-ne-beograd-pozicioni-i-gjermanise-per-korrigjim-kufijsh-mbetet-i-njejte/20%Monthly2018-11-14 15:07
https://presheva.com/permes-platformes-online-qytetaret-mund-te-marrin-pjese-ne-hartimin-e-buxhetit-per-vitin-2019/20%Monthly2018-11-14 14:39
https://presheva.com/edon-agushi-lugina-e-presheves-figuron-ne-organizatat-boterore-te-fotografise-si-psa-dhe-iaap/20%Monthly2018-11-14 14:28
https://presheva.com/bleu-dollapin-e-perdorur-ne-internet-rumuni-gjeti-brenda-95-mije-euro-pronari-nuk-kishte-asnje-ide-per-parate/20%Monthly2018-11-14 13:25
https://presheva.com/hyundai-palisade-suv-2020-disa-jave-para-prezantimit-zyrtar/20%Monthly2018-11-14 13:18
https://presheva.com/eshte-fillimi-i-fundit-per-telefonat-e-zgjuar-deklaron-raporti-i-ri/20%Monthly2018-11-14 13:12
https://presheva.com/cka-eshte-tofu-dhe-si-ta-beni-te-ngrenshem/20%Monthly2018-11-14 13:07
https://presheva.com/vjen-lajm-shokues-per-politikanet-ne-kosove-dhe-shqiperi-fati-i-gruevskit-i-pret-edhe-ata/20%Monthly2018-11-14 12:56
https://presheva.com/ja-kush-eshte-kundershtari-i-ardhshem-i-mcgregorit-foto/20%Monthly2018-11-14 12:03
https://presheva.com/nese-ska-permiresim-barcelona-do-ta-largoj-ne-janar/20%Monthly2018-11-14 11:57
https://presheva.com/thyhet-rekordi-boteror-diamanti-roze-shitet-per-44-milione-euro/20%Monthly2018-11-14 11:54
https://presheva.com/bien-temperaturat-ky-eshte-moti-per-ditet-ne-vijim/20%Monthly2018-11-14 11:50
https://presheva.com/110-vjet-nga-kongresi-i-alfabetit/20%Monthly2018-11-14 11:45
https://presheva.com/nga-dua-lipa-tek-inva-mula/20%Monthly2018-11-14 11:30
https://presheva.com/guvernatorja-e-re-ne-shtetin-amerikan-feston-fitoren-me-shqiponje/20%Monthly2018-11-14 11:22
https://presheva.com/realizohen-punimet-per-mirembajtjen-e-rruges-lokale-per-ne-fshatin-gosponice/20%Monthly2018-11-14 11:08
https://presheva.com/oret-e-rexhep-rexhepit-fitojne-cmimin-grand-prix-kushtojne-deri-ne-240-mije-franga/20%Monthly2018-11-14 09:51
https://presheva.com/demtohen-21-peme-reagon-forumi-rinor-rahovica-pas-akteve-vandale-ne-rahovice/20%Monthly2018-11-14 09:46
https://presheva.com/ubish-ne-zvicer-boton-librin-me-te-ri-ekstremizmi-ne-emer-te-islamit/20%Monthly2018-11-14 09:41
https://presheva.com/korrigjimi-i-kufijve-buxhovi-do-te-kishte-domino-efekt-edhe-per-maqedonine/20%Monthly2018-11-14 06:57
https://presheva.com/presidenti-i-malit-te-zi-kerkon-ti-jepet-rast-perpjekjes-se-thacit-e-vuciqit-per-paqe/20%Monthly2018-11-14 06:53
https://presheva.com/dy-aksidente-zinxhire-afer-bujanocit-me-te-lenduar/20%Monthly2018-11-14 06:51
https://presheva.com/abdixhiku-ndarja-e-kosove-po-mbeshtetet-edhe-nga-tirana/20%Monthly2018-11-14 06:47
https://presheva.com/ambasada-amerikane-kunder-takses-se-kosoves-ndaj-mallrave-nga-serbia/20%Monthly2018-11-14 06:45
https://presheva.com/veseli-nese-serbia-me-deshire-deshiron-ta-dorezoje-presheven-medvegjen-dhe-bujanocin-ne-do-ti-marrim-ata-me-kenaqesi-me-te-madhe/20%Monthly2018-11-14 06:43
https://presheva.com/ne-shkup-themelohet-platforma-rinore-shqiptate-prsh/20%Monthly2018-11-14 06:41
https://presheva.com/nikolla-gruevski-ka-ikur-nga-maqedonia-ne-serbi-permes-vendkalimit-kufitar-llojan-miratoc/20%Monthly2018-11-14 00:01
https://presheva.com/tragjedi-ne-kumanove-39-vjecari-nga-sllupcani-goditet-per-vdekje-nga-makina-bmw-dhe-la-pas-tre-femije-te-mitur/20%Monthly2018-11-13 23:56
https://presheva.com/video-lajmet-13-11-2018/20%Monthly2018-11-13 18:28
https://presheva.com/zv-ministri-i-financave-paralajmeron-embargo-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-13 17:49
https://presheva.com/gold-ag-duet-me-xenin-per-kengen-jam-gjakova/20%Monthly2018-11-13 14:50
https://presheva.com/avni-dehari-ali-aliu-tere-jeten-ia-kushtoi-ceshtjes-kombetare/20%Monthly2018-11-13 14:05
https://presheva.com/ne-bl-leran-kane-filluar-keto-dite-para-pergaditjet-per-asfaltimin-e-rruges/20%Monthly2018-11-13 13:20
https://presheva.com/sipas-vuciqit-pengimi-i-kosoves-ne-interpol-mision-gati-i-pamundur/20%Monthly2018-11-13 13:02
https://presheva.com/paraqitet-gruevski-jam-ne-hungari-kerkoj-azil-politik-foto/20%Monthly2018-11-13 12:45
https://presheva.com/hiqe-nga-duart-ate-celular-rrefimi-ironik-dhe-kuptimplote-per-cdo-te-ri-nga-umberto-eco/20%Monthly2018-11-13 12:17
https://presheva.com/doktori-qe-sheroi-nene-terezen-aspirina-nen-gjuhe-qe-ngjall-zemren/20%Monthly2018-11-13 12:13
https://presheva.com/asfaltohet-rruga-e-kumanoves-ne-fshatin-rahovice/20%Monthly2018-11-13 11:56
https://presheva.com/vasfije-krasniqimuajin-tjeter-do-te-jete-ne-hage/20%Monthly2018-11-13 11:51
https://presheva.com/konferenca-e-londres-1912-ndarja-e-tokave-shqiptare-pse/20%Monthly2018-11-13 11:36
https://presheva.com/tymi-dhe-era-nga-deponia-e-bujanocit-problem-i-madh-per-qytetaret-foto/20%Monthly2018-11-13 11:18
https://presheva.com/sasho-mijallkov-nuk-e-di-ku-ndodhet-gruevski/20%Monthly2018-11-13 10:40
https://presheva.com/abazoviq-nga-cetina-me-krenari-eshte-valevite-flamuri-i-lirise-permes-historise-se-gjate-te-krijimit-te-malit-te-zi/20%Monthly2018-11-13 09:57
https://presheva.com/hamburgu-qyteti-me-jeten-e-nates-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2018-11-13 09:54
https://presheva.com/kosova-ska-fuqi-ta-kushtezoje-be-ne/20%Monthly2018-11-13 09:21
https://presheva.com/gruevski-kerkohet-edhe-me-fletarrest-nderkombetar-dyshohet-se-e-ka-leshuar-shtetin/20%Monthly2018-11-13 08:56
https://presheva.com/edhe-nje-futbollist-nga-lugina-ne-kombetaren-shqiptare-foto/20%Monthly2018-11-13 08:28
https://presheva.com/brnabiq-zgjidhja-per-kosoven-vetem-permes-kompromisit/20%Monthly2018-11-13 06:41
https://presheva.com/haradinaj-beogradi-me-ftoi-te-behem-pjese-e-skenarit-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-12 22:21
https://presheva.com/haradinaj-thacit-ndarja-e-vendit-eshte-antikushtetuese-askush-se-ka-nje-mandat-te-tille/20%Monthly2018-11-12 22:18
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-presheve-ne-rrugen-ramiz-sadiku/20%Monthly2018-11-12 18:42
https://presheva.com/103836/20%Monthly2018-11-12 19:41
https://presheva.com/rihapet-shkolla-shqipe-ne-nurnberg/20%Monthly2018-11-12 18:07
https://presheva.com/nissan-frontier-sentinel-ndihmon-edhe-ne-situatat-me-te-veshtira/20%Monthly2018-11-12 17:57
https://presheva.com/video-lajmet-12-11-2018/20%Monthly2018-11-12 17:55
https://presheva.com/vlerat-e-vajit-te-kerpit-njihuni-me-faren-qe-ju-jep-shendet-dhe-bukuri/20%Monthly2018-11-12 17:44
https://presheva.com/arif-vladi-ilir-shaqiri-e-nikolle-nikprelaj-sjellin-kaloresi-i-lirise-kenge-dedikuar-skenderbeut/20%Monthly2018-11-12 17:17
https://presheva.com/si-funksiononte-sherbimi-sekret-i-skenderbeut/20%Monthly2018-11-12 16:50
https://presheva.com/u-perurua-libri-ali-aliu-kelmendi-ringjallja-e-prometeut-avni-dehari/20%Monthly2018-11-12 16:41
https://presheva.com/organizata-joqeveritare-be-active-16-nga-presheva-perfundoi-realizimin-e-muralit-lets-build-together-te-ndertojme-se-bashku/20%Monthly2018-11-12 16:26
https://presheva.com/ali-ahmeti-takohet-me-veprimtaret-e-lugines-ne-prishtine-flasin-per-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-11-12 16:20
https://presheva.com/shqiprimi-arifi-do-te-kemi-kujdes-te-vecante-ne-permiresimin-e-kushteve-per-banoret-e-malesise/20%Monthly2018-11-12 16:10
https://presheva.com/maqedoni-niveli-i-ndotjes-se-ajrit-prine-kumanova/20%Monthly2018-11-12 06:51
https://presheva.com/vuciq-marreveshja-kosove-serbi-eshte-shume-larg/20%Monthly2018-11-12 06:46
https://presheva.com/bl-ternoc-persona-te-pandergjegjshem-per-se-dyti-here-kane-shkaterruar-parkun-e-fshatit/20%Monthly2018-11-11 18:20
https://presheva.com/drejtues-institucional-te-presheves-moren-pjese-ne-marshin-paqesore-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-11 17:46
https://presheva.com/sherifi-thaci-bashke-me-listen-serbe-ne-kerkim-te-nje-qeverie-te-re-qe-mbeshtet-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-11-11 16:36
https://presheva.com/vucic-tregon-se-merkel-ska-ndryshuar-fare-qendrim-per-korigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-11-11 16:33
https://presheva.com/trump-dhe-erdogan-foto-te-perbashket-ne-paris/20%Monthly2018-11-11 14:21
https://presheva.com/qsa-fillon-projektin-perkrahja-dimerore-2018/20%Monthly2018-11-11 14:13
https://presheva.com/vajza-e-shyhretes-ne-kerkim-te-dashurise/20%Monthly2018-11-11 13:37
https://presheva.com/thaci-bisedova-me-trumpin-ai-e-mbeshtet-plotesisht-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-11 12:48
https://presheva.com/thaci-per-afp-kufiri-kosove-serbi-nuk-do-te-shenohet-pergjate-vijave-etnike/20%Monthly2018-11-11 12:43
https://presheva.com/vuciq-takohet-me-merkelin-teme-kryesore-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-11 09:58
https://presheva.com/kosovari-i-debuar-nga-zvicra-erdhi-ilegalisht-per-tia-uruar-djalit-ditelindjen/20%Monthly2018-11-11 08:58
https://presheva.com/fajon-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-rruga-qe-duhet-te-ndjekin-kosova-dhe-serbia/20%Monthly2018-11-10 23:12
https://presheva.com/super-lajm-nga-zvicra-shqiptarja-lind-gjashtenjake-por-do-te-cmendeni-se-cfare-i-ofroj-shteti/20%Monthly2018-11-10 21:22
https://presheva.com/ish-ministri-i-puneve-te-jashtme-ideja-e-korrigjimit-te-kufijve-fantastiko-shkencore/20%Monthly2018-11-10 21:16
https://presheva.com/drejtues-institucional-te-presheves-moren-pjese-ne-marshin-per-bashkim/20%Monthly2018-11-10 21:02
https://presheva.com/kryetari-i-lpd-dhe-kryetari-i-kuvendit-te-bujanocit-iu-bashkuan-marshit-per-bashkim/20%Monthly2018-11-10 20:56
https://presheva.com/rrjeti-bizneseve-shqiptare-vazhdon-rrjetezimin-ne-zvicer/20%Monthly2018-11-10 20:32
https://presheva.com/ministri-tahiri-mbeshtes-idene-qe-lugina-e-presheves-ti-bashkohet-kosoves-por-se-nuk-e-di-nese-kjo-mund-te-behet-apo-si-do-te-arrihet/20%Monthly2018-11-10 16:04
https://presheva.com/thaci-thote-se-kufiri-kosove-serbi-nuk-do-te-caktohet-ne-baze-te-vijave-etnike/20%Monthly2018-11-10 15:47
https://presheva.com/haradinaj-per-korrigjimin-e-kufijve-ujku-do-mjegull/20%Monthly2018-11-10 15:44
https://presheva.com/arifi-nuk-ka-loje-me-luginen-duam-bashkim-me-kosoven-video/20%Monthly2018-11-10 11:41
https://presheva.com/qosja-gjergj-kastrioti-skenderbeu-dhe-shqiptaret-sot/20%Monthly2018-11-10 09:12
https://presheva.com/hoxhaj-ata-qe-jane-kunder-shkembimit-te-kufijve-te-vijne-ne-bruksel/20%Monthly2018-11-10 08:48
https://presheva.com/nga-viti-2000-kosova-importoi-nga-serbia-mallra-ne-vlere-5-miliarde-euro/20%Monthly2018-11-10 08:21
https://presheva.com/haxhiu-do-te-kete-korrigjim-kufijsh-me-serbine/20%Monthly2018-11-10 08:18
https://presheva.com/polici-nga-beogradi-arrestohet-ne-kosove-per-trafikim-te-droges/20%Monthly2018-11-10 08:15
https://presheva.com/marsh-ne-prishtine-per-bashkim-te-presheves-medvegjes-e-bujanocit/20%Monthly2018-11-10 08:08
https://presheva.com/afeds-udheheqesit-e-knsh-se-kane-henger-e-pire-bashke-me-demo-berishen/20%Monthly2018-11-09 17:38
https://presheva.com/videp-lajmet-09-11-2018/20%Monthly2018-11-09 17:17
https://presheva.com/karadaku-i-presheves-renovohet-komplet-shkolla-ne-fshatin-bukoc/20%Monthly2018-11-09 15:44
https://presheva.com/rahovice-asfaltohet-rruga-e-kumanoves-me-gjatesi-prej-300m/20%Monthly2018-11-09 15:36
https://presheva.com/kurti-e-quan-veselin-kolaboracionist-te-thacit-per-dialogun-me-vuciqin/20%Monthly2018-11-09 15:10
https://presheva.com/ahmeti-takimi-thaci-vuciq-pa-legjitimitet-ligjor-e-politik/20%Monthly2018-11-09 13:37
https://presheva.com/hoti-thacit-ti-ndalohet-negocimi-i-territorit-me-serbine/20%Monthly2018-11-09 13:09
https://presheva.com/krasniqi-agresiviteti-qe-vije-nga-serbia-e-shtron-si-domosdoshmeri-bashkimin-e-gjithe-shqiptareve/20%Monthly2018-11-09 11:34
https://presheva.com/historia-e-suksesit-e-emigrantit-nga-presheva-kthehet-ne-raince-per-te-ndertuar-fabriken-me-te-madhe/20%Monthly2018-11-09 10:49
https://presheva.com/samsung-konfirmon-qe-eshte-duke-punuar-poashtu-ne-laptope-me-ekrane-fleksibile/20%Monthly2018-11-09 08:39
https://presheva.com/pushteti-lokal-ne-presheve-implementon-projekte-per-rregullimin-e-zonave-te-gjelberuara/20%Monthly2018-11-09 08:30
https://presheva.com/edisa-ahmedi-vitin-2018-e-karakterizon-vit-te-sukseseve/20%Monthly2018-11-09 08:26
https://presheva.com/vitin-e-ardhshem-komunikimi-kosove-shqiperi-pa-roaming/20%Monthly2018-11-09 06:40
https://presheva.com/serish-pa-rezultate-konkrete-takimi-thaci-vuciq-ne-bruksel/20%Monthly2018-11-09 06:37
https://presheva.com/mogherin-pas-takimit-me-thacin-e-vuciqin-permbahuni-nga-fjalet-dhe-veprimet-qe-po-beni/20%Monthly2018-11-08 21:31
https://presheva.com/komisioni-zgjedhor-republikan-ka-shpallur-rezultatet-zyrtare-per-zgjedhjet-e-knsh/20%Monthly2018-11-08 21:00
https://presheva.com/liberalizimi-i-vizave-mund-te-shtyhet-deri-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-11-08 19:37
https://presheva.com/video-lajmet-08-11-2018/20%Monthly2018-11-08 17:05
https://presheva.com/taksa-ndaj-produkteve-te-serbise-dhe-bosnjes-pa-afat-te-caktuar-kohor/20%Monthly2018-11-08 17:02
https://presheva.com/gazeta-zvicerane-nzz-kosova-ka-arsimin-me-te-keq-ne-evrope/20%Monthly2018-11-08 16:56
https://presheva.com/haradinaj-thaci-te-shqyrtoje-shkuarjen-ne-bruksel-nese-nuk-ka-liberalizim-vizash/20%Monthly2018-11-08 16:54
https://presheva.com/vv-te-leshohet-flet-arrest-per-thacin/20%Monthly2018-11-08 16:49
https://presheva.com/sami-salihu-lr-pdsh-fituese-morale-e-zgjedhjeve-per-knsh/20%Monthly2018-11-08 13:57
https://presheva.com/neser-perurohet-libri-i-autorit-avni-dehari-me-titull-ali-aliu-kelmendi-ringjallja-e-prometeut/20%Monthly2018-11-08 13:27
https://presheva.com/bibliotekes-se-qytetit-i-shtohet-libri-per-femije-i-autores-nga-presheva-aferdita-salihu/20%Monthly2018-11-08 13:24
https://presheva.com/shqiprim-fejzullahu-ne-prishtine-organizojme-ekspozite-kolektive-me-motivacion-kombetare-dhe-trashegimi-kulturore/20%Monthly2018-11-08 13:18
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-me-numer-te-telefonit-mobil-per-raste-emergjente/20%Monthly2018-11-08 12:27
https://presheva.com/konference-per-media-kryetari-i-lr-se-sami-salihu/20%Monthly2018-11-08 12:11
https://presheva.com/ish-ministri-nga-nisma-kosova-do-te-ndahet/20%Monthly2018-11-08 11:45
https://presheva.com/ky-eshte-telefoni-i-palosshem-i-samsung-i-shpalosur-ne-sdc/20%Monthly2018-11-08 11:37
https://presheva.com/vuani-nga-shiatiku-shtoni-kater-thelpinj-hudhre-ne-qumesht-dhe-do-te-shihni-se-si-dhembjet-zhduken/20%Monthly2018-11-08 11:26
https://presheva.com/tenton-te-korruptoje-policin-kufitar-me-10-euro-arrestohet/20%Monthly2018-11-08 10:09
https://presheva.com/amaneti-i-kutelit-per-gruan-femijet-shqiptaret-ta-doni-vendin-dhe-gjuhen-gjer-ne-vuajtje/20%Monthly2018-11-08 10:03
https://presheva.com/prezantohet-pajisja-qe-ajrin-e-shnderron-ne-uje-te-pijshem/20%Monthly2018-11-08 09:57
https://presheva.com/pronari-i-bordellove-fitoi-zgjedhjet-ne-nevada-edhe-pse-vdiq-ne-tetor/20%Monthly2018-11-08 09:50
https://presheva.com/amerikani-qe-kerkoi-ndarjen-e-maqedonise-nuk-eshte-zgjedhur-per-kongresmen-ne-dhomen-e-perfaqesuesve-ne-shba/20%Monthly2018-11-08 09:46
https://presheva.com/kurteshi-pozita-po-perdore-dy-standarde-per-dialogun/20%Monthly2018-11-08 09:41
https://presheva.com/takimi-thaci-vuciq-mbahet-ne-oret-e-mbremjes-sot-ne-bruksel-vazhdojne-bisedimet-kosove-serbi-me-ndermjetesimin-e-bashkimit-evropian/20%Monthly2018-11-08 09:36
https://presheva.com/serbi-e-luajti-me-800-euro-fitoren-e-zvezdes-nuk-do-ta-besoni-sa-fitoi/20%Monthly2018-11-08 08:20
https://presheva.com/edhe-kroacia-kunder-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-11-08 08:07
https://presheva.com/martesa-per-letra-shteti-zviceran-ia-nxin-jeten-ciftit-kosovar/20%Monthly2018-11-08 08:03
https://presheva.com/nje-super-gol-nga-mesfushori-shpetim-arifi-nga-rainca/20%Monthly2018-11-09 00:07
https://presheva.com/interviste-me-piktorin-dhe-grafistin-preshevare-shqiprim-fejzullahu/20%Monthly2018-11-07 20:10
https://presheva.com/video-lajmet-07-11-2018/20%Monthly2018-11-07 18:12
https://presheva.com/embargoja-ndaj-serbise-perfshin-mijera-artikuj-dyshime-nese-kosova-do-ti-qendroje-presionit/20%Monthly2018-11-07 16:49
https://presheva.com/almin-shaqiri-fsl-ne-prishtine-kerkojn-rritjen-e-kuotave-per-studentet/20%Monthly2018-11-07 13:20
https://presheva.com/sipas-rik-deri-tani-jane-numeruar-9762-e-votave-per-knsh-2/20%Monthly2018-11-07 12:32
https://presheva.com/ne-teatrin-e-qytetit-po-behet-organizimi-i-brendshem-ne-aspektin-kadrovik/20%Monthly2018-11-07 12:27
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-komunal-te-bujanocit-z-adnan-salihu-kryetari-i-lpd-se-shqiprimi-musliu-dhe-bashkepuntoret-sali-salihu-nevzad-lutfiu-dhe-amir-shabani-gjate-dites-se-djeshme-u-takuan-me-kryetarin/20%Monthly2018-11-07 12:09
https://presheva.com/shba-perse-votohet-ne-nentor/20%Monthly2018-11-07 10:04
https://presheva.com/vimeo-lanson-kanalin-per-video-holografike/20%Monthly2018-11-07 09:58
https://presheva.com/marredheniet-e-mira-fqinjesore-i-bejne-mire-zemres/20%Monthly2018-11-07 09:54
https://presheva.com/perfitonte-pension-invalidor-dhe-punonte-bodyguard-ne-disko-denohet-me-burgim/20%Monthly2018-11-07 09:50
https://presheva.com/austri-arrestohen-2-shtetas-serbe-per-kontrabande-me-droge-2/20%Monthly2018-11-08 09:49
https://presheva.com/pacolli-eliot-engel-rizgjidhet-ne-kongres-ze-i-hershem-dhe-i-forte-per-kosoven/20%Monthly2018-11-07 09:46
https://presheva.com/shqiptari-i-kosoves-qe-per-11-vjet-u-mbajt-peng-ne-nje-fshat-te-serbise-video/20%Monthly2018-11-07 09:43
https://presheva.com/sarovic-vendimi-i-kosoves-per-ta-rritur-taksen-ndaj-produkteve-te-bosnjes-nuk-mund-te-tolerohet/20%Monthly2018-11-07 09:41
https://presheva.com/gzim-selmani-24-vjecari-nga-mitrovica-kampion-ne-wwe-video/20%Monthly2018-11-07 09:39
https://presheva.com/daciq-pretendon-se-edhe-nje-shtet-tjeter-do-ta-terheqe-njohjen-per-kosoven/20%Monthly2018-11-07 09:26
https://presheva.com/ky-eshte-zeri-origjinal-i-fan-nolit-perderisa-flet-per-shqiptaret-dhe-shqiperine-video/20%Monthly2018-11-07 09:22
https://presheva.com/kush-eshte-zonja-e-hekurt-udhetimi-drejt-politikes-beteja-e-angela-merkelit-per-europen-dhe-dhume-gjera-te-tjera-interesante-per-ikonen-e-hekurt-angela-merkel-mund-ti-mesoni-ne-librin-biografik-t/20%Monthly2018-11-07 09:11
https://presheva.com/njihuni-me-fshatin-kosove-ne-bullgari/20%Monthly2018-11-07 07:18
https://presheva.com/kosova-vendos-tarifa-tregtare-ndaj-produkteve-te-serbise-e-bosnjes/20%Monthly2018-11-07 06:51
https://presheva.com/ambasadori-i-frances-ne-serbi-franca-nuk-ka-linja-te-kuqe-per-dialogun/20%Monthly2018-11-07 06:46
https://presheva.com/gjuriq-nuk-ka-vazhdim-te-dialogut-ne-bruksel-nese-kosova-nuk-e-terheq-vendimin-e-takses-per-mallrat-serbe/20%Monthly2018-11-07 06:44
https://presheva.com/ish-ministri-i-tregtise-vendimi-ndaj-serbise-nuk-mund-te-zgjase-as-nje-jave/20%Monthly2018-11-06 20:27
https://presheva.com/video-lajmet-06-11-2018/20%Monthly2018-11-06 17:27
https://presheva.com/hajnat-vjedhin-gati-12-mije-euro-ne-nje-shtepi-ne-suhareke/20%Monthly2018-11-06 15:43
https://presheva.com/berisha-rama-njelloj-si-ramiz-alia-po-i-vjen-ngordhja/20%Monthly2018-11-06 15:39
https://presheva.com/shqiptarja-dua-lipa-shpallet-artistja-me-e-mire-ne-bote/20%Monthly2018-11-06 15:37
https://presheva.com/haradinaj-thote-se-mbeshtetja-e-kurz-ndaj-idese-se-thacit-nuk-eshte-per-tu-merzitur/20%Monthly2018-11-06 15:34
https://presheva.com/sipas-rik-deri-tani-jane-numeruar-9762-e-votave-per-knsh/20%Monthly2018-11-06 15:33
https://presheva.com/thaci-e-vuciqi-takohen-kete-jave-ne-bruksel/20%Monthly2018-11-06 15:31
https://presheva.com/tmerri-i-panjohur-ne-aushvic-shtepi-publike-qe-ngrinin-ss-per-te-rritur-produktivitetin-e-te-burgosurve/20%Monthly2018-11-06 15:14
https://presheva.com/fushata-ne-maqedoni-te-quhemi-shqiptare-e-jo-bashkesi-etnike-mbi-20/20%Monthly2018-11-06 15:01
https://presheva.com/ejani-dhe-shfletoni-libri-monografik-rruga-e-kampionit-olimpik-shaban-terstena-ne-biblioteken-mehmet-jusufi-ne-presheve/20%Monthly2018-11-06 14:12
https://presheva.com/shqiprim-arifi-falemderon-qytetaret-per-pjesemarrje-ne-zgjedhjet-e-knsh-se/20%Monthly2018-11-06 12:09
https://presheva.com/kurz-austria-mbeshtet-cdo-marreveshje-mes-kosoves-dhe-serbise-edhe-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-11-06 10:35
https://presheva.com/8-rregulla-te-forta-per-te-mbajtur-trurin-ne-forme-te-persosur/20%Monthly2018-11-06 10:32
https://presheva.com/liverpool-mberrin-ne-beograd-pa-shaqirin/20%Monthly2018-11-06 10:25
https://presheva.com/partite-shqiptare-insistojne-qe-gjuha-shqipe-te-figuroje-ne-kushtetute/20%Monthly2018-11-06 10:20
https://presheva.com/testamenti-prekes-dhe-motivues-i-akademik-esat-stavileci/20%Monthly2018-11-06 10:15
https://presheva.com/ne-prishtine-organizohet-marsh-per-bashkimin-e-lugines-se-presheves-me-kosoven/20%Monthly2018-11-06 10:11
https://presheva.com/cia-parashikon-zhberjen-e-be-se-dhe-bashkimin-e-shqiperise-me-kosoven/20%Monthly2018-11-06 10:06
https://presheva.com/video-lajmet-05-11-2018/20%Monthly2018-11-05 18:51
https://presheva.com/video-kryetari-arifi-me-kandidatin-e-listes-6-demo-berisha-nuk-ka-bashkepunim/20%Monthly2018-11-05 18:27
https://presheva.com/ne-presheve-per-knsh-kane-votuar-7-319-votues-apo-4003-perqind-nga-numri-i-pergjithshem-me-te-drejte-vote/20%Monthly2018-11-05 15:48
https://presheva.com/ka-filluar-asfaltimi-i-shtreses-se-dyte-ne-xhaden-e-vjeter/20%Monthly2018-11-05 12:37
https://presheva.com/pd-falemnderon-qytetaret-per-besimin-e-dhene/20%Monthly2018-11-05 10:13
https://presheva.com/ende-ska-shumice-per-zgjedhjet-e-knsh-se-mundesi-koalicioni/20%Monthly2018-11-05 10:07
https://presheva.com/apn-faktor-i-pamohueshem-tashme-edhe-ne-bujanoc/20%Monthly2018-11-05 10:14
https://presheva.com/ambasadorja-kanadeze-ne-serbi-korrigjimi-i-kufijve-nuk-eshte-zgjidhje-e-mire/20%Monthly2018-11-05 07:03
https://presheva.com/apn-ne-bujanoc-djali-i-shaip-kamberit-provokon-votuesit/20%Monthly2018-11-04 17:35
https://presheva.com/apn-pvd-ne-terrnoc-po-mbush-kutine-e-votimeve/20%Monthly2018-11-04 17:50
https://presheva.com/video-skandal-komisioneret-e-pvd-se-kercnoje-me-jete-stafin-e-mediave-ne-bujanoc/20%Monthly2018-11-04 14:12
https://presheva.com/zgjedhjet-per-keshill-nacional-shqiptare-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-11-04 19:18
https://presheva.com/live-zgjedhjet-per-keshill-nacional-shqiptare/20%Monthly2018-11-04 21:39
https://presheva.com/zgjedhjet-knsh-deklarata-e-kryetarit-shqiprim-arifi/20%Monthly2018-11-04 10:21
https://presheva.com/zgjedhjet-e-knsh-se-njesia-n-13-terrnave/20%Monthly2018-11-04 10:13
https://presheva.com/beogradi-vazhdon-tu-beje-presion-serbeve-qe-mos-ti-bashkohen-fsk-se/20%Monthly2018-11-04 09:04
https://presheva.com/haradinaj-nuk-eshte-mire-te-genjej-be-lidhur-me-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-03 14:47
https://presheva.com/vuciqi-ta-shfrytezojme-rastin-e-kompromisit-per-kosoven/20%Monthly2018-11-03 14:44
https://presheva.com/fajon-paralajmeron-se-ndryshimi-i-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise-mund-te-destabilizoje-ballkanin/20%Monthly2018-11-03 14:41
https://presheva.com/zevendeskryeministri-osmani-takon-ambasadoren-e-serbise-bisedohet-per-piken-kufitare-llojan-miratoc-foto/20%Monthly2018-11-03 08:35
https://presheva.com/lajmet-02-11-2018/20%Monthly2018-11-02 18:18
https://presheva.com/armina-mevlani-ka-disa-keshilla-per-vajzat/20%Monthly2018-11-02 16:04
https://presheva.com/majlinda-kelmendi-eshte-kthyer-furishem-pas-nje-mungese-te-gjate-per-shkak-te-lendimit/20%Monthly2018-11-02 16:00
https://presheva.com/keshtu-duhet-pastruar-duart-per-ti-parandaluar-semundjet/20%Monthly2018-11-02 15:46
https://presheva.com/irene-papas-nuk-mund-ta-le-kete-bote-pa-thene-se-jam-shqiptare/20%Monthly2018-11-02 15:38
https://presheva.com/revista-e-pare-e-forumit-rinor-rahovica/20%Monthly2018-11-02 15:31
https://presheva.com/shqiprim-arifi-zyrja-pe-zhvillim-ekonomik-lokal-eshte-boshti-i-progresit-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2018-11-02 15:27
https://presheva.com/ne-biblioteken-e-qytetit-mund-te-shfletoni-librin-e-autorit-preshevar-orhan-rexhepi-me-titull-pellazgo-dardanet-nga-atlantida-deri-ne-hene/20%Monthly2018-11-02 13:13
https://presheva.com/lugina-e-presheves-nuk-eshte-koder-e-cakorrit/20%Monthly2018-11-02 11:57
https://presheva.com/zyrtaret-komunale-te-medvegjes-kane-marre-urdher-per-te-mesuar-gjuhen-shqipe/20%Monthly2018-11-02 11:52
https://presheva.com/kancelarja-angela-merkel-i-pergjigjet-isa-mustafes-per-ndryshimin-e-kufijve-dhe-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-02 11:32
https://presheva.com/dy-arsye-pse-conte-nuk-nenshkroi-me-real-madridin/20%Monthly2018-11-02 11:30
https://presheva.com/lajmerim-do-te-behet-prerja-e-drunjeve-ne-koridorret-e-rrjetit-te-largepercuesve-dhe-rrjeteve-te-rrymes/20%Monthly2018-11-02 08:25
https://presheva.com/sondazhi-arber-pajaziti-bindshem-udheheq-per-kryetar-te-knsh-foto/20%Monthly2018-11-01 16:38
https://presheva.com/caktohet-vendi-i-zones-se-gjelberuar-ku-parashihet-edhe-rregullimi-i-tereneve-te-basketit-dhe-futbollit-te-vogel-ne-presheve/20%Monthly2018-11-01 15:50
https://presheva.com/ne-fshatin-rahovice-ka-filluar-asfalltimi-i-rruges-ne-lagjen-e-krumve/20%Monthly2018-11-01 15:05
https://presheva.com/kosove-nuk-miratohet-rezoluta-per-dialogun/20%Monthly2018-11-01 13:01
https://presheva.com/anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol-lehteson-luften-kunder-krimit-ne-rajon/20%Monthly2018-11-01 12:53
https://presheva.com/ka-filuar-pastrimi-i-shtratit-te-lumit-ne-rrugen-e-gjilanit/20%Monthly2018-11-01 12:42
https://presheva.com/zejnepe-maliqi-me-vete-iniciative-po-realizon-projektin-per-hapjen-e-nje-rruge-ne-njesine-numer-4/20%Monthly2018-11-01 12:36
https://presheva.com/gazetaret-serbe-thone-se-kufiri-ndermjet-kosoves-e-serbise-ne-veri-nuk-verehet/20%Monthly2018-11-01 11:53
https://presheva.com/njesia-numer-5-do-te-kete-furnizim-me-te-mire-me-energji-elektrike-dhe-uje-te-pijes/20%Monthly2018-11-01 11:44
https://presheva.com/partia-demokratike-shqiptare-tubimin-parazgjedhor-e-mbajti-ne-fshatin-raince/20%Monthly2018-11-01 11:00
https://presheva.com/pd-mbajti-tubimin-perfundimtar-zgjedhor-per-keshillin-nacional-shqiptar/20%Monthly2018-11-01 10:46
https://presheva.com/%e2%80%8bshtate-dallimet-mes-solarit-dhe-lopeteguit/20%Monthly2018-11-01 10:42
https://presheva.com/kujdes-nga-sot-polici-mund-te-ju-denoj-deri-600-000-dinare-per-kete-arsye/20%Monthly2018-11-01 10:16
https://presheva.com/ekspertet-islami-i-ballkanit-nuk-eshte-radikal/20%Monthly2018-11-01 10:07
https://presheva.com/brnabiq-vijat-e-kuqe-te-gjermanise-veshtiresojne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-01 10:05