XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/kryetari-shqiprim-arifi-mesazh-per-vitin-e-ri-2019/20%Monthly2018-12-31 20:39
https://presheva.com/sa-shpenzojne-qytetaret-e-kosoves-per-festen-e-vitit-te-ri/20%Monthly2018-12-31 20:28
https://presheva.com/aktivisti-per-te-drejtat-e-njeriut-nga-presheva-valon-arifi-i-drejtohet-gjykates-kushtetuese-stacioni-policor-ne-presheve-po-shkel-kushtetuten/20%Monthly2018-12-31 18:40
https://presheva.com/pd-bujanoc-kryegenjeshtari-i-pvd-se-te-tregoj-se-si-shkoi-te-i-perkulet-politikes-se-sps-it-ne-vranje/20%Monthly2018-12-31 15:49
https://presheva.com/mesoni-se-ne-cilin-kanal-jane-stupcat-per-kete-vit-te-ri/20%Monthly2018-12-31 15:00
https://presheva.com/rita-ora-buzeqeshni-me-2019-ten-uroj-te-keni-nje-vit-spektakolar/20%Monthly2018-12-31 14:57
https://presheva.com/dorehiqet-zedhenesi-i-vatikanit/20%Monthly2018-12-31 14:51
https://presheva.com/zbardhja-e-fatit-te-te-pagjeturve-do-te-jete-prioritet-ne-fazen-finale-te-dialogut/20%Monthly2018-12-31 14:46
https://presheva.com/thaci-uron-qytetaret-per-vitin-e-ri/20%Monthly2018-12-31 14:43
https://presheva.com/pro-film-production-per-here-te-pare-ju-sjell-program-per-vitin-e-ri-sofren-preshevare-2019-e-cila-eshte-realizuar-te-vila-fani-ne-presheve/20%Monthly2018-12-31 14:37
https://presheva.com/fishekzjarret-cfare-frike-per-kafshet-e-shtepise/20%Monthly2018-12-31 14:30
https://presheva.com/njesoj-sikurse-njerezit-as-qente-smund-te-flene-shkaku-i-brengave/20%Monthly2018-12-31 13:54
https://presheva.com/si-te-pastroni-njollat-nga-librat/20%Monthly2018-12-31 13:49
https://presheva.com/per-cka-vertet-sherben-syza-nen-furre-shporeti-kurre-nuk-do-tju-kujtohet/20%Monthly2018-12-31 13:46
https://presheva.com/simbolika-rezolutat-dhe-mirepritja-e-vitit-te-ri/20%Monthly2018-12-31 13:42
https://presheva.com/havce-hasani-cmimi-i-karrieres-perkrahje-shpirterore-per-ata-qe-jane-kontribues-per-vendin/20%Monthly2018-12-31 13:30
https://presheva.com/leshohet-ne-funksion-bunari-ne-toplik/20%Monthly2018-12-31 13:25
https://presheva.com/viti-2018-per-bl-miratoc-vit-i-suksesit/20%Monthly2018-12-31 13:17
https://presheva.com/halil-kastrati-niset-per-ne-mekke-dhe-medine-per-te-bere-umrah/20%Monthly2018-12-31 12:58
https://presheva.com/psycho-libri-me-i-debatuar-i-vitit-2018/20%Monthly2018-12-31 12:53
https://presheva.com/mjekimi-i-renies-se-flokeve-dhe-te-thinjurit-e-parakohshem/20%Monthly2018-12-31 12:47
https://presheva.com/engel-leter-sekretarit-pompeo-serbia-te-mos-futet-ne-be-pa-u-denuar-kriminelet-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2018-12-31 12:41
https://presheva.com/fizikani-kosovar-qe-konteston-teorine-e-ajnshtajnit/20%Monthly2018-12-31 12:38
https://presheva.com/organizata-e-veteraneve-te-lufte-se-ushtrise-clirimtare-per-presheve-medvegje-dhe-bujanoc-gjate-vitit-2018-ka-zhvilluar-nje-numer-te-aktiviteteve/20%Monthly2018-12-31 12:34
https://presheva.com/flamuri-mbetet-i-ndaluar-per-shqiptaret-ne-mal-te-zi/20%Monthly2018-12-31 12:28
https://presheva.com/nje-shprese-per-gjithe-boten-kancerit-po-i-vjen-fundi/20%Monthly2018-12-31 12:24
https://presheva.com/ky-minister-i-qeverise-haradinaj-dikur-kishte-punuar-ne-furre-buke/20%Monthly2018-12-31 12:22
https://presheva.com/rriteni-shpejtesine-e-internetit-me-kete-truk-te-thjeshte/20%Monthly2018-12-31 11:42
https://presheva.com/futbollisti-i-martuar-i-dergon-mesazh-ja-cfare-ben-bebe-rexha/20%Monthly2018-12-31 11:36
https://presheva.com/permes-librit-qyteti-eshte-kudo-eliza-pasqyron-rezistencen-kolektive-te-viteve-te-nentedhjeta/20%Monthly2018-12-31 11:28
https://presheva.com/te-gjithe-duhet-te-dijme-keto-gjera-per-grupin-tone-te-gjakut/20%Monthly2018-12-31 11:17
https://presheva.com/kjo-eshte-deputetja-e-pare-myslimane-ne-suedi/20%Monthly2018-12-31 11:14
https://presheva.com/3-gabimet-qe-beni-kur-karikoni-telefonin/20%Monthly2018-12-31 11:11
https://presheva.com/deda-nje-president-qe-e-refuzojne-dy-te-tretat-ne-kuvend-smund-te-kete-rol-thelbesor-ne-dialog/20%Monthly2018-12-31 09:51
https://presheva.com/haradinaj-realizon-video-interesante-per-fundvit-ka-nje-porosi-skemi-me-u-ndal-e-as-skemi-me-u-dorezu/20%Monthly2018-12-31 07:47
https://presheva.com/jeta-e-grave-brenda-burgut-te-lipjanit-video/20%Monthly2018-12-31 07:39
https://presheva.com/piloti-i-pare-kosovar-rrefen-per-median-gjermane-si-i-humbi-ne-lufte-babain-dhe-vellain/20%Monthly2018-12-31 07:34
https://presheva.com/dw-qeveria-e-kosoves-e-zgjeron-taksen-per-mallrat-nga-serbia/20%Monthly2018-12-31 07:31
https://presheva.com/soda-e-bukes-kushton-pak-por-vlen-shume/20%Monthly2018-12-31 07:28
https://presheva.com/gjuriqin-e-pengon-pika-e-perbashket-kufitare-kosove-shqiperi-thote-se-eshte-e-jashteligjshme/20%Monthly2018-12-31 07:24
https://presheva.com/njoftim-nga-levizja-e-studenteve-shqiptare-ne-maqedoni/20%Monthly2018-12-31 07:22
https://presheva.com/horoskopi-i-russell-grant-per-diten-e-fundit-te-2019-31-dhjetor/20%Monthly2018-12-31 07:17
https://presheva.com/agjencioni-saudit-mundeson-faljen-e-namazit-edhe-gjate-fluturimit/20%Monthly2018-12-31 07:14
https://presheva.com/profesionet-qe-paguhen-me-se-miri-ne-gjermani/20%Monthly2018-12-31 07:10
https://presheva.com/ky-eshte-sternipi-i-aleksander-moisiut-i-cili-ka-luajtur-edhe-ne-filmin-e-tarantinos/20%Monthly2018-12-31 07:07
https://presheva.com/zbulimi-i-shkencetareve-japoneze-per-asteroidet/20%Monthly2018-12-31 07:05
https://presheva.com/haziri-i-pergjigjet-veselit-sdo-te-kete-marreveshje-finale-me-serbine-pa-neve/20%Monthly2018-12-31 06:35
https://presheva.com/19-bebet-vip-qe-linden-kete-vit/20%Monthly2018-12-30 16:03
https://presheva.com/jovanoviq-ia-kujton-serbise-krimet-ne-kosove-e-ekzekutuam-aganin-gjysmen-e-familjes-se-cekut/20%Monthly2018-12-30 14:57
https://presheva.com/greta-koci-e-tha-troc-arsyen-pse-nuk-merr-pjese-ne-festivale-dhe-duket-se-e-ka-seriozisht/20%Monthly2018-12-30 14:53
https://presheva.com/ferizaj-kjo-eshte-shtepia-me-e-bukur-ne-kosove/20%Monthly2018-12-30 14:48
https://presheva.com/produkteve-kosovare-do-tiu-vendoset-flamuri/20%Monthly2018-12-30 14:41
https://presheva.com/besa-shahini-nga-kosova-ministre-e-arsimit-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-30 14:36
https://presheva.com/klubi-i-futbollit-te-femrave-presheva-luajten-ndeshje-miqesore-me-veterant-e-futbollit-arena-nga-zvicra/20%Monthly2018-12-30 14:29
https://presheva.com/shperndahen-kontejneret-per-grumbullimin-e-mbeturinave-ne-fshatrat-geraj-golimidoll-dhe-raince-foto/20%Monthly2018-12-30 14:07
https://presheva.com/1-kg-hekur-kur-ndryshket-peshon-afro-3-kg-10-fakte-te-pabesueshme-por-te-verteta/20%Monthly2018-12-30 11:17
https://presheva.com/rrethimi-i-ri-i-shkodres-serbo-malazezet-kane-nisur-te-ngrene-memorialet-per-ushtaret-e-tyre/20%Monthly2018-12-30 11:12
https://presheva.com/qyteti-i-endrrave-ne-evrope-qiraja-15-euro-rroga-1200-euro-ska-papunesi-as-krim-dhe-as-polici/20%Monthly2018-12-30 11:08
https://presheva.com/ferizajasi-qe-i-sherbeu-titos-rugoves-dhe-thacit/20%Monthly2018-12-30 09:34
https://presheva.com/daciq-shba-te-po-organizojne-ceremoni-per-nenshkrimin-e-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-30 09:31
https://presheva.com/mijera-protestues-rrugeve-te-beogradit-vuciqin-e-quajne-hajn/20%Monthly2018-12-30 09:28
https://presheva.com/aksident-ne-itali-kater-shqiptare-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-12-29 19:26
https://presheva.com/vasili-i-konsideron-ministrat-e-rinj-te-rames-si-7-xhuxhat/20%Monthly2018-12-29 19:22
https://presheva.com/stuhia-mberthen-shba-ngrica-dhe-shira-mijera-fluturime-te-anuluara/20%Monthly2018-12-29 19:19
https://presheva.com/vetem-14-dite-zgjat-procedura-e-re-per-punesim-ne-gjermani/20%Monthly2018-12-29 19:16
https://presheva.com/familja-eshte-gjeja-me-e-rendesishme-ne-bote/20%Monthly2018-12-29 19:12
https://presheva.com/cifti-gjilanas-qe-jeton-ne-zvicer-dhuron-shtepine-e-tyre/20%Monthly2018-12-29 19:09
https://presheva.com/interviste-ne-studio-me-aktivisten-havce-hasani/20%Monthly2018-12-29 18:57
https://presheva.com/interviste-me-liridon-latifin-drejtor-ne-qendren-per-pune-sociale-ne-presheve-video-2/20%Monthly2018-12-29 18:55
https://presheva.com/nenshkruhet-marreveshja-per-vetem-nji-pike-kufitare-kosove-shqipni/20%Monthly2018-12-29 17:27
https://presheva.com/mengjesi-perfekt-sipas-dalai-lamas/20%Monthly2018-12-29 17:23
https://presheva.com/lajm-i-tmerrshem-nga-maqedonia-ekzekuton-gruan-33-vjecare-ne-sy-te-femijeve/20%Monthly2018-12-29 17:19
https://presheva.com/letra-e-para-100-vjeteve-e-9-studenteve-shqiptare-derguar-presidentit-amerikan-wilson/20%Monthly2018-12-29 17:16
https://presheva.com/fjalim-emocionues-i-vajzes-se-policit-izet-demaj/20%Monthly2018-12-29 17:08
https://presheva.com/deputeti-zviceran-shkakton-furtune-ne-twitter-me-shqiponjen-dhe-flamurin-kombetar/20%Monthly2018-12-29 17:05
https://presheva.com/osmani-kandidati-per-president-duhet-te-jete-konsensual-nuk-ka-nevoje-per-zgjedhje-parlamentare/20%Monthly2018-12-29 16:58
https://presheva.com/arabia-saudite-nderron-ministrin-e-jashtem-synon-permiresimin-e-imazhit-ne-bote/20%Monthly2018-12-29 16:55
https://presheva.com/xhaka-ishim-pa-fat-ndaj-brightonit-kemi-mundur-te-kthehemi-me-tri-piket/20%Monthly2018-12-29 16:52
https://presheva.com/eddi-murphy-pozon-per-here-te-pare-me-dhjete-femijet-e-tij/20%Monthly2018-12-29 16:49
https://presheva.com/arnold-schwarzenegger-do-te-vizitoje-shqiperine-ne-2019/20%Monthly2018-12-29 16:45
https://presheva.com/admir-beqiri-emerohet-komandant-i-paraleles-policore-ne-rahovice/20%Monthly2018-12-28 23:44
https://presheva.com/sami-salihu-momentumi-historik-lugina-e-presheves-duhet-te-jete-pjese-e-bisedimeve-te-brukselit/20%Monthly2018-12-28 17:18
https://presheva.com/dua-po-lufton-pabarazine-gjinore-ne-toplistat-britanike/20%Monthly2018-12-28 15:53
https://presheva.com/haradinaj-i-habitur-me-heshtjen-e-mogherinit-per-letren-e-brnabiqit-drejtuar-shteteve-per-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-12-28 15:49
https://presheva.com/pushteti-ne-bujanoc-ka-shantazhuar-me-subvencione-duke-i-kushtezuar-bujqit-me-vota-pro-pvd/20%Monthly2018-12-28 15:43
https://presheva.com/shqiprim-arifi-do-te-krijojme-administrate-komunale-me-efikase/20%Monthly2018-12-28 15:09
https://presheva.com/pushteti-lokal-i-bujanocit-ne-vitin-2018-ishte-pushtet-i-skandaleve/20%Monthly2018-12-28 15:01
https://presheva.com/pvd-emeronte-kuadrot-drejtuese-neper-institucione-ne-menyre-klandestine/20%Monthly2018-12-28 14:48
https://presheva.com/gold-ag-me-fjale-prekese-per-policin-izet-demaj-qe-humbi-jeten-tragjikisht/20%Monthly2018-12-28 12:41
https://presheva.com/soda-e-bukes-shpetimi-per-floket/20%Monthly2018-12-28 12:34
https://presheva.com/shqiperia-xhevahiri-i-ballkanit-jehona-e-mediave-ne-spanje/20%Monthly2018-12-28 12:30
https://presheva.com/kjo-eshte-gruaja-edhe-femijet-e-policit-qe-humbi-jeten-sot-ne-istog/20%Monthly2018-12-28 12:27
https://presheva.com/bashkekryesuesi-i-delegacionit-shteteror-te-kosoves-per-bisedimet-me-serbine-fatmir-limaj-ka-pritur-ne-takim-ambasadorin-e-frances-ne-kosove-didier-chabert/20%Monthly2018-12-28 12:20
https://presheva.com/prostitucion-alarmant-ne-universitetet-britanike/20%Monthly2018-12-28 12:17
https://presheva.com/ja-se-si-njerezit-e-mencur-ia-dalin-te-perballojne-njerezit-toksike/20%Monthly2018-12-28 12:13
https://presheva.com/kujdes-mos-u-martoni-kurre-me-burra-qe-kane-keto-8-cilesi/20%Monthly2018-12-28 12:00
https://presheva.com/ja-objektet-qe-duhet-te-mbani-ne-shtepi-qe-tju-ece-mbare/20%Monthly2018-12-28 11:56
https://presheva.com/frutat-i-bejne-mire-jo-vetem-trupit-por-edhe-trurit/20%Monthly2018-12-28 11:54
https://presheva.com/lubonja-zbulon-jeten-e-rames-ne-paris-ku-flinte-ne-nje-dhome-me-anri-salen-dhe-lidhja-me-oligarket-sot/20%Monthly2018-12-28 11:17
https://presheva.com/ilir-meta-dekoron-sterjo-spassen-me-titullin-kalores-i-urdhrit-te-flamurit/20%Monthly2018-12-28 10:48
https://presheva.com/klopp-duhet-te-kemi-kujdes-ndaj-arsenalit/20%Monthly2018-12-28 09:12
https://presheva.com/rriten-te-hyrat-nga-diaspora-e-kosoves/20%Monthly2018-12-28 09:08
https://presheva.com/thaci-mbeshtese-ne-plotni-te-drejten-kombetare-te-presheves-medvegjes-e-bujanocit-per-bashkengjitje-me-kosoven/20%Monthly2018-12-28 09:05
https://presheva.com/po-vjen-janari-kur-do-te-shtrenjtohet-cigaret/20%Monthly2018-12-28 08:05
https://presheva.com/marreveshja-kosove-serbi-ne-shtepine-e-bardhe-flet-vuciq/20%Monthly2018-12-28 07:07
https://presheva.com/bujanoc-shaip-kamberi-pvd-ndane-19000-euro-per-kishen-ortodokse-serbe/20%Monthly2018-12-27 23:14
https://presheva.com/shqiperi-kosove-hiqen-kontrollet-e-dyfishta/20%Monthly2018-12-27 16:00
https://presheva.com/vrasje-ne-istog-dyshohet-edhe-per-te-plagosur/20%Monthly2018-12-27 15:53
https://presheva.com/deputeti-nga-lugina-nuk-do-te-jete-vetem-patarice-e-serbise-por-do-te-percoje-kerkesat-e-shqiptareve-ne-foltoren-e-parlamentit/20%Monthly2018-12-27 14:21
https://presheva.com/muamer-zukorlliq-i-gatshem-per-te-ndihmuar-shqiptaret-ne-realizimin-e-kerkesave-karshi-serbise/20%Monthly2018-12-27 14:17
https://presheva.com/ahmeti-ekipi-negociator-me-8-janar-do-te-jete-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-27 14:13
https://presheva.com/qeveria-e-shqiperise-mbledhje-te-posacme-per-kerkesat-e-studenteve/20%Monthly2018-12-27 14:09
https://presheva.com/todor-petrov-do-te-mbledh-150-000-nenshkrime-per-referendum-kunder-emrit-maqedonia-veriore/20%Monthly2018-12-27 14:05
https://presheva.com/tajlanda-legalizon-marihuanen-per-perdorim-mjekesor/20%Monthly2018-12-27 14:02
https://presheva.com/vdes-femija-i-dyte-qe-kaloi-kufirin-shba-meksike/20%Monthly2018-12-27 13:56
https://presheva.com/futbollistet-aktual-te-real-madridit-kane-fituar-deri-me-tani-236-tituj-ne-karriere/20%Monthly2018-12-27 13:51
https://presheva.com/107507-2/20%Monthly2018-12-27 13:47
https://presheva.com/lebron-james-lendohet-ne-fitoren-e-lakersave-kunder-warriors/20%Monthly2018-12-27 13:44
https://presheva.com/joshua-une-jam-i-gatshem-por-wilder-eshte-i-pavendosur/20%Monthly2018-12-27 13:39
https://presheva.com/rita-ora-e-ndez-atmosferen-duke-vallezuar-me-kenge-shqipe-ne-shtepine-e-saj/20%Monthly2018-12-27 13:34
https://presheva.com/gold-ag-publikon-fotografi-nga-klasa-e-pare-tregon-se-kishte-stil-reperi-edhe-ne-ate-kohe/20%Monthly2018-12-27 13:29
https://presheva.com/perfundojne-xhirimet-e-vazhdimit-te-dyte-te-wonder-woman/20%Monthly2018-12-27 13:26
https://presheva.com/mufaku-zgjidhet-anetar-i-akademise-se-shkencave-dhe-arteve-te-bosnje-hercegovines/20%Monthly2018-12-27 13:22
https://presheva.com/truqet-psikologjike-qe-ju-parandalojne-te-hiqni-dore-nga-palestra-brenda-nje-muaji/20%Monthly2018-12-27 13:19
https://presheva.com/akrepi-horoskopi-per-vitin-2019-cfare-ju-sjell-viti-i-ardhshem-ne-pune-shendet-dashuri/20%Monthly2018-12-27 13:08
https://presheva.com/metoda-gjeniale-per-ti-mbeshtjelle-dhuratat/20%Monthly2018-12-27 13:04
https://presheva.com/bllokohen-dy-alpiniste-kosovare-ne-antarktide-video/20%Monthly2018-12-27 12:59
https://presheva.com/armend-milla-ndihmes-ministri-i-ri-nga-radhet-e-forces-se-re-demokratike/20%Monthly2018-12-27 12:56
https://presheva.com/turqi-zhvendoset-xhamia-610-vjecare-video/20%Monthly2018-12-27 12:53
https://presheva.com/dija-eshte-celesi-i-suksesit-fjalet-e-nje-mesuesi-perpara-nxenesve-te-tij-fantastike/20%Monthly2018-12-27 12:47
https://presheva.com/gregor-ofron-shume-para-per-revanshkhabib-dyfishin-e-asaj-ka-shume-qe-presin-rend/20%Monthly2018-12-27 12:41
https://presheva.com/grupi-i-keshilltareve-te-sns-ne-bujanoc-perjashtoi-keshilltarin-e-radikaleve-te-sheshelit-pasi-votoi-pro-qeverisjes-lokale/20%Monthly2018-12-27 12:33
https://presheva.com/ja-si-shqiptaret-po-diskriminohen-ne-medvegje-kur-perkatesia-etnike-percakton-fatin-tend/20%Monthly2018-12-27 11:31
https://presheva.com/messi-dua-rikthimin-e-neymarit-dhe-te-punoje-perseri-me-guardiolan/20%Monthly2018-12-27 11:12
https://presheva.com/sami-salihu-zgjedhja-e-kuadrit-nga-prokupla-shkelje-e-konventave-nderkombetare-dhe-vet-kushtetutes/20%Monthly2018-12-27 11:08
https://presheva.com/haradinaj-ne-bisedimet-me-serbine-nuk-do-te-negociohet-shkembimi-i-territoreve/20%Monthly2018-12-27 10:58
https://presheva.com/divorci-mund-te-jete-gjenetik-dhe-trashegohet-pergjate-brezave/20%Monthly2018-12-27 10:51
https://presheva.com/instat-84-e-shqiptareve-emigrojne-per-punesim/20%Monthly2018-12-27 10:47
https://presheva.com/ideja-e-bashkimit-te-lugines-se-presheves-me-kosoven-e-heshtur-por-e-gjalle/20%Monthly2018-12-27 10:46
https://presheva.com/policia-e-gjilanit-apel-mergimtareve-beni-kujdes-mbyllni-veturat-dhe-mos-i-ekspozoni-gjerat-me-vlere/20%Monthly2018-12-27 10:42
https://presheva.com/ska-me-kontrolle-te-dyfishta-ne-kufirin-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-12-27 10:39
https://presheva.com/kur-me-trajtojne-keq-une-e-trajtoj-veten-mire-largohem/20%Monthly2018-12-27 10:22
https://presheva.com/petroviqi-ia-kujton-vuciqit-nga-danubi-i-ftohte-dolen-frigoriferet-me-gra-e-femije-shqiptare/20%Monthly2018-12-27 10:15
https://presheva.com/sinani-ldk-dhe-vv-duhet-dhe-do-te-jene-pjese-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-12-27 10:03
https://presheva.com/aksion-i-madh-i-policise-arrestohet-grupi-me-47-kilogram-marihuane-njeri-nga-bujanoci-foto-video/20%Monthly2018-12-27 07:32
https://presheva.com/rashiq-beogradi-po-i-perdore-serbet-e-kosoves-si-instrument/20%Monthly2018-12-27 06:59
https://presheva.com/shqiptari-zgjidhet-polici-me-i-mire-ne-kumanove/20%Monthly2018-12-26 20:35
https://presheva.com/lajmet-26-12-2018/20%Monthly2018-12-26 20:12
https://presheva.com/alban-shabani-emerohet-kryeshef-i-ri-i-stacionit-policore-ne-presheve/20%Monthly2018-12-26 13:00
https://presheva.com/ka-filluar-faza-e-pare-e-renovimit-te-shkolles-fillore-prof-ibrahim-kelmendi-ne-presheve/20%Monthly2018-12-26 12:36
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-presheve-ne-naten-e-nderrimit-te-moteve-do-te-kete-ekipin-mobil-levizes-ne-terren/20%Monthly2018-12-26 12:25
https://presheva.com/shqiprim-arifi-kuadrot-shqiptare-po-diskriminohen-ne-konkurset-e-institucioneve-shteterore/20%Monthly2018-12-26 12:04
https://presheva.com/samsung-prezanton-televizoret-lifestyle-2019-the-frame-dhe-tv-serif-do-shfaqen-ne-ces-me-cilesine-e-figures-qled-dhe-me-karakteristika-shtese-te-televizoreve-int/20%Monthly2018-12-26 12:00
https://presheva.com/mercedes-gls-i-ri-debuton-ne-panairin-e-veturave-ne-nju-jork/20%Monthly2018-12-26 11:56
https://presheva.com/mercedes-amg-e63-s-garon-me-bmw-m5/20%Monthly2018-12-26 12:02
https://presheva.com/mund-ta-beni-vete-ky-leng-eliminon-kariesin-nga-dhembet-ne-menyre-shume-efikase/20%Monthly2018-12-26 11:50
https://presheva.com/te-mbash-sekrete-apo-te-fshehta-nuk-eshte-mire-per-shendetin/20%Monthly2018-12-26 11:46
https://presheva.com/pse-nuk-na-pelqen-zeri-yne-kur-e-degjojme-te-regjistruar/20%Monthly2018-12-26 11:43
https://presheva.com/peshorja-horoskopi-per-vitin-2019-cfare-u-sjell-viti-i-ardhshem-ne-pune-shendet-dashuri/20%Monthly2018-12-26 11:40
https://presheva.com/rihapet-aeroporti-ne-sicili-pas-shperthimit-te-vullkanit/20%Monthly2018-12-26 11:36
https://presheva.com/gjel-deti-ne-furre-apo-librat-ne-raft-tortat-me-pamjen-e-objekteve-te-zakonshme/20%Monthly2018-12-26 11:33
https://presheva.com/ajsbergu-qe-po-lundronte-ne-bregdetin-argjentinas-u-rrotullua-dhe-shfaqi-pjesen-e-poshtme/20%Monthly2018-12-26 11:29
https://presheva.com/vizitoret-krijuan-mijera-dordolece-gjate-festivalit-ne-qytetin-e-ngrire-te-kines-ku-temperatura-bie-ne-20-grade-celsius/20%Monthly2018-12-26 11:22
https://presheva.com/trump-prish-magjine-e-krishtlindjeve-e-pyet-nje-femije-nese-vertet-beson-ne-babadimer/20%Monthly2018-12-26 10:23
https://presheva.com/kater-persona-nuk-do-te-amnistohen-per-ngjarjet-e-27-prillit-ne-kuvendin-e-maqedonise/20%Monthly2018-12-26 10:11
https://presheva.com/zgjedhjet-per-kryetar-shteti-do-te-shpallen-ne-shkurt-te-vitit-2019/20%Monthly2018-12-26 09:58
https://presheva.com/vuciq-per-serbet-e-kosoves-do-tua-rrisim-shtesat/20%Monthly2018-12-26 08:11
https://presheva.com/pse-secili-rus-ka-kamere-ne-vetura/20%Monthly2018-12-26 07:01
https://presheva.com/%e2%80%8bkuvendi-i-kosoves-sot-debaton-per-draft-marreveshjen-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-12-26 06:52
https://presheva.com/nuk-ka-pritje-ne-pikat-kufitare/20%Monthly2018-12-26 06:47
https://presheva.com/konjufca-i-beson-ldk-kunder-mbeshtetjes-se-lutfi-hazirit-ndaj-idese-per-korigjim-kufijsh/20%Monthly2018-12-26 06:45
https://presheva.com/lajmet-25-12-2018/20%Monthly2018-12-25 20:55
https://presheva.com/bujanoc-polemika-te-renda-ne-mes-shaip-kamberit-pvd-dhe-keshilltarit-te-pd-se/20%Monthly2018-12-25 20:48
https://presheva.com/fillon-renovimi-i-komplet-shkolles-fillore-ibrahim-kelmendi/20%Monthly2018-12-25 15:58
https://presheva.com/qazim-ajdini-nga-fshati-shoshaje-behet-me-shtepi-te-re-fale-iniciatives-se-portalit-preshevacom/20%Monthly2018-12-25 15:27
https://presheva.com/ne-aeroportin-e-shkupit-konfiskohet-stoli-ari-me-vlere-450-mije-euro/20%Monthly2018-12-25 15:24
https://presheva.com/urimi-i-metes-per-krishtlindje-me-shume-urtesi-per-te-celur-negociatat-me-be/20%Monthly2018-12-25 15:21
https://presheva.com/13-vjecarja-sjell-ne-jete-femijen-e-saj-te-pare-ne-qkuk/20%Monthly2018-12-25 15:18
https://presheva.com/njesia-e-gjykates-do-te-kthehet-ne-presheve-ne-fillim-te-vitit-te-ri-2019/20%Monthly2018-12-25 14:54
https://presheva.com/toleranca-multietnike-seminar-per-nxenesit-dhe-mesimdhenesit-e-shkollave-fillore/20%Monthly2018-12-25 14:40
https://presheva.com/telefoni-i-palosshem-i-apple-mund-te-kete-ekrane-ne-te-dy-anet/20%Monthly2018-12-25 13:49
https://presheva.com/zvicerani-fitoi-dhe-humbi-nje-milion-franga-brenda-pak-minutash-e-gjitha-per-shkak-te-nje-problemi-teknik/20%Monthly2018-12-25 13:45
https://presheva.com/tri-menyra-per-ta-parandaluar-ftohjen-dhe-gripin-kete-dimer/20%Monthly2018-12-25 13:42
https://presheva.com/kater-sfidat-me-te-cilat-ballafaqohen-vetem-personat-me-inteligjence-te-larte/20%Monthly2018-12-25 13:37
https://presheva.com/ndiqni-keto-keshilla-shkencore-per-te-rritur-femije-te-mencur-dhe-suksesshem/20%Monthly2018-12-25 13:35
https://presheva.com/viti-1948-lindja-e-dashurise-shqiperi-brss-dhe-vellezerit-jugosllave/20%Monthly2018-12-25 13:31
https://presheva.com/jose-mourinho-me-lidhje-jashtemartesore/20%Monthly2018-12-25 13:25
https://presheva.com/lebron-james-kurre-nuk-jam-ndal-se-rekrutuari-lojtar-te-tjere-per-ekipin-tim/20%Monthly2018-12-25 13:21
https://presheva.com/erdogan-planifikon-takim-me-putin-kremlini-mohon-dicka-te-tille/20%Monthly2018-12-25 13:14
https://presheva.com/mafiozet-ballkanas-larje-hesapesh-ne-rruget-e-vjenes/20%Monthly2018-12-25 13:05
https://presheva.com/rrezohet-helikopteri-ne-meksike-humb-jeten-guvernatorja-disa-dite-pasi-mori-detyren/20%Monthly2018-12-25 13:02
https://presheva.com/arrestohet-nje-qytetar-i-shqiperise-ne-aeroportin-e-shkupit/20%Monthly2018-12-25 12:58
https://presheva.com/vazhdon-gjykimi-per-rrenimin-e-kompleksit-kosmos-canoski-thote-se-i-perfshire-ka-qene-edhe-ali-ahmeti/20%Monthly2018-12-25 12:49
https://presheva.com/pacolli-ripohon-mbeshtetjen-per-tarifen-100/20%Monthly2018-12-25 12:43
https://presheva.com/papa-francesku-iu-thote-te-pasurve-te-kerkojne-nje-jete-me-te-thjeshte/20%Monthly2018-12-25 11:38
https://presheva.com/turqia-premton-lufte-kunder-isis-it-edhe-pas-terheqjes-se-shba-se-nga-siria/20%Monthly2018-12-25 11:34
https://presheva.com/kryetari-i-skenderajt-bekim-jashari-perkrah-peticionin-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-25 11:31
https://presheva.com/turizmi-i-bardhe-valbona-destinacioni-i-preferuar/20%Monthly2018-12-25 11:27
https://presheva.com/dialogu-dinamizohet-ne-fillimvit/20%Monthly2018-12-25 11:23
https://presheva.com/brnabiq-ska-dialog-pa-heqjen-e-takses-nga-prishtina/20%Monthly2018-12-25 11:19
https://presheva.com/haradinaj-e-quan-te-turpshme-kerkesen-e-brnabiqit-drejtuar-rames-per-terheqjen-e-njohjes/20%Monthly2018-12-25 11:15
https://presheva.com/spasovski-hetimet-per-ikjen-e-gruevskit-do-te-tregojne-ku-ka-deshtuar-sistemi/20%Monthly2018-12-25 11:09
https://presheva.com/gjuha-shqipe-lende-zgjedhore-ne-turqi/20%Monthly2018-12-25 11:04
https://presheva.com/veseli-kosova-duhet-te-flase-me-nje-ze-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-12-25 10:58
https://presheva.com/auto-mita-mendon-per-turizmin-dimeror-game-e-vecante-e-aksesoreve-per-adhuruesit-e-skijimit/20%Monthly2018-12-25 09:40
https://presheva.com/galaxy-s10-mund-te-kete-nje-ekran-shtese-ne-anen-e-pasme/20%Monthly2018-12-25 09:37
https://presheva.com/thote-se-udhetoi-ne-kohe-parashikon-shume-ufo-dhe-sasi-enorme-bore-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-12-25 09:34
https://presheva.com/japonia-me-pasaporten-me-te-fuqishme-ne-bote-cilat-vende-mbajne-kosova-e-shqiperia/20%Monthly2018-12-25 09:31
https://presheva.com/hani-keto-perime-cdo-dite-do-te-rinoni-trurin-per-11-vjet/20%Monthly2018-12-25 09:28
https://presheva.com/metoda-e-re-e-sigurt-e-diagnozes-sheqeri-zbulon-tumoret-malinje/20%Monthly2018-12-25 09:25
https://presheva.com/jonida-maliqi-fiton-edicionin-e-57-te-te-festivalit-te-rtsh-se-perfaqeson-shqiperine-ne-eurovision/20%Monthly2018-12-25 09:22
https://presheva.com/episodi-71-i-egjeli-sahit-plisi-interesohet-per-nje-femer/20%Monthly2018-12-25 09:16
https://presheva.com/episodi-i-155-i-o-sa-mire-skena-te-shumta-humori-per-shikuesit-e-hit-serialit-televiziv/20%Monthly2018-12-25 09:13
https://presheva.com/miley-cyrus-dhe-liam-hemsworth-i-dhane-fund-beqarise/20%Monthly2018-12-25 09:10
https://presheva.com/sebastian-vettel-roger-federer-eshte-shembull-i-sportistit/20%Monthly2018-12-25 08:45
https://presheva.com/shkaku-i-serena-williams-ndryshojne-disa-rregulla-ne-tenis/20%Monthly2018-12-25 08:42
https://presheva.com/adriano-me-icardin-do-ishim-nje-dyshe-e-mrekullueshme/20%Monthly2018-12-25 08:39
https://presheva.com/haziri-shefi-i-dialogut-eshte-thaci-limaj-e-ahmeti-jane-printues-letrash/20%Monthly2018-12-25 06:48
https://presheva.com/shqiperia-ia-sheh-hajrin-takses-kunder-serbise/20%Monthly2018-12-25 06:46
https://presheva.com/stankoviq-vetem-thaci-permend-shkembimin-apo-bashkimin-zyrtarisht-nuk-qendron-askund/20%Monthly2018-12-25 06:43
https://presheva.com/lutfi-haziri-fluidi-dhe-kompanite-e-tjera-menaxhuese-jane-perandori-te-prodhimit/20%Monthly2018-12-24 21:49
https://presheva.com/pdsh-dhe-pvd-ofendojne-50-000-te-rinje-luginas-qe-jetojne-e-veprojne-ne-diaspore/20%Monthly2018-12-24 15:16
https://presheva.com/ne-vitin-2019-presheva-do-ne-behet-me-muze/20%Monthly2018-12-24 15:07
https://presheva.com/rasti-sopoti-sot-u-mbajt-seance-per-demshperblimin-e-te-akuzuarve/20%Monthly2018-12-24 14:55
https://presheva.com/sot-behen-gjashte-vite-nga-e-hena-e-zeze-ne-maqedoni/20%Monthly2018-12-24 14:52
https://presheva.com/thaci-serbia-ka-kryer-spastrim-etnik-ne-kosove-ne-permasa-te-gjenocidit/20%Monthly2018-12-24 14:48
https://presheva.com/ulen-serish-cmimet-e-derivateve-te-naftes-ne-maqedoni/20%Monthly2018-12-24 14:44
https://presheva.com/cokollata-e-ngrohte-me-vere-te-zeze-do-tju-ngrohe-kete-dimer/20%Monthly2018-12-24 14:24
https://presheva.com/shoferi-me-sistemin-e-mbylljes-se-deres-se-vetures-sikurse-personazhi-nga-filmi-komik/20%Monthly2018-12-24 14:20
https://presheva.com/furgoni-volkswagen-me-motor-800-kuaj-fuqi-nga-porsche/20%Monthly2018-12-24 14:15
https://presheva.com/google-duo-eshte-shkarkuar-1-miliarde-here/20%Monthly2018-12-24 14:04
https://presheva.com/samsung-do-te-sjell-ngarkim-me-te-shpejte-ne-telefonat-e-ardhshem/20%Monthly2018-12-24 14:02
https://presheva.com/z5-pro-gt-nga-lenovo-vjen-me-12gb-ram/20%Monthly2018-12-24 13:59
https://presheva.com/huawei-shet-mbi-200-milione-telefona-ne-2018/20%Monthly2018-12-24 13:57
https://presheva.com/shpezet-levizen-te-trullosura-pasi-hengren-tabletat-qetesuese-te-hedhura-ne-park/20%Monthly2018-12-24 13:52
https://presheva.com/diku-ndalohet-ndihma-per-te-pastrehet-e-diku-edhe-ushqyerja-e-peshqve-keto-dhe-kuriozitete-tjera-qe-ndoshta-nuk-i-keni-degjuar/20%Monthly2018-12-24 13:47
https://presheva.com/pd-vazhdon-avazi-i-pvd-se-ne-bujanoc-me-shqiptaret-per-stojancen/20%Monthly2018-12-24 13:42
https://presheva.com/si-te-kenaqeni-me-ushqim-dhe-te-mposhtni-presionin-e-larte-te-gjakut/20%Monthly2018-12-24 13:39
https://presheva.com/onkologia-sheron-kancerin-dhe-zemren-me-kete-tretje-vetem-perzieni-tre-perberes/20%Monthly2018-12-24 13:31
https://presheva.com/ushqimet-e-jetegjatesise-cfare-te-hame-e-te-pime-per-nje-jete-me-te-gjate/20%Monthly2018-12-24 13:27
https://presheva.com/kajro-qyteti-i-dashurise-dhe-i-harreses/20%Monthly2018-12-24 13:23
https://presheva.com/festa-dhe-pushime-ideale/20%Monthly2018-12-24 13:15
https://presheva.com/virgjeresha-horoskopi-per-vitin-2019-cfare-u-sjell-viti-i-ardhshem-ne-pune-shendet-dashuri/20%Monthly2018-12-24 13:02
https://presheva.com/froni-i-modes-eshte-i-saj-kombinimet-e-veshjeve-me-te-bukura-te-melania-trumpit-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-12-24 12:52
https://presheva.com/si-te-silleni-ndaj-dashurive-te-para-te-femijeve/20%Monthly2018-12-24 12:28
https://presheva.com/maillol-dhe-muza-e-tij-ti-japesh-shpirt-bronzit-dhe-mermerit/20%Monthly2018-12-24 12:22
https://presheva.com/te-dish-te-lexosh-cfare-te-lexosh-e-si-te-lexosh/20%Monthly2018-12-24 12:18
https://presheva.com/angelina-jolie-ne-lidhje-me-jared-leton/20%Monthly2018-12-24 12:11
https://presheva.com/nje-vit-me-pare-ngriu-vezet-bleona-qereti-vendos-te-behet-nene-kur-nuk-ke-te-dashur-gjithmone-ka-nje-zgjidhje/20%Monthly2018-12-24 12:08
https://presheva.com/rita-ora-shfaqet-lakuriq-jam-gjithmone-nervoze-gjate-pozimeve/20%Monthly2018-12-24 12:04
https://presheva.com/klopp-e-pranon-se-salah-kishte-probleme-me-krahun-ne-fillim-te-sezonit/20%Monthly2018-12-24 12:00
https://presheva.com/per-kater-vite-70-mije-qytetare-te-maqedonise-kane-marre-pasaporta-bullgare/20%Monthly2018-12-24 11:56
https://presheva.com/anulohen-serish-disa-fluturime-ne-aeroportin-e-shkupit/20%Monthly2018-12-24 11:52
https://presheva.com/korca-ne-2018-u-vizitua-nga-me-shume-se-100-mije-turiste/20%Monthly2018-12-24 11:49
https://presheva.com/ambasada-e-shba-se-opozita-te-perfshihet-ne-dialog/20%Monthly2018-12-24 11:35
https://presheva.com/shqiptaro-amerikani-i-pare-ne-keshillin-bashkiak-te-new-york-ut-komuniteti-shqiptaro-amerikan-vazhdon-te-luaje-nje-rol-te-rendesishem-per-shqiptaret/20%Monthly2018-12-24 11:31
https://presheva.com/putin-ne-panik-shkaku-i-trumpit-presidenti-i-rusise-viziton-serbine-ne-janar-me-nje-qellim-te-qarte/20%Monthly2018-12-24 11:27
https://presheva.com/fillon-nenshkrimi-i-peticionit-per-bashkimin-e-qytetit-te-mitrovices/20%Monthly2018-12-24 11:23
https://presheva.com/stankoviq-shpresoj-qe-lugina-nuk-do-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2018-12-24 10:48
https://presheva.com/vidhen-brenda-nje-objekti-ne-gjilan-parate-e-dedikuara-per-bamiresi/20%Monthly2018-12-24 10:42
https://presheva.com/arrestohet-nje-person-ne-merdare-i-dha-10-euro-zyrtarit-policor/20%Monthly2018-12-24 10:41
https://presheva.com/protesta-te-medha-ne-beograd-qytetaret-duan-deputetet-jashte-parlamentit/20%Monthly2018-12-24 10:39
https://presheva.com/serbet-ne-alarm-miliarderet-shqiptare-po-na-pushtojne-jugun-e-serbise/20%Monthly2018-12-24 10:37
https://presheva.com/thaci-marreveshje-gjitheperfshirese-me-serbine-per-mbylljen-e-konfliktit-shekullor/20%Monthly2018-12-24 07:13
https://presheva.com/kfori-ua-kujton-serbeve-se-rosuja-mund-te-shkoje-ne-veri-pa-leje-paraprake/20%Monthly2018-12-24 06:54
https://presheva.com/ne-beograd-protesta-masive-kunder-vuciqit-foto/20%Monthly2018-12-23 08:38
https://presheva.com/kolona-te-gjata-edhe-sot-ne-pikat-kufitare-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-23 08:33
https://presheva.com/qhm-policia-e-ftoi-ardita-sinanin-per-keqperdorim-te-detyres-e-jo-per-ceshtje-ideali-kombetar/20%Monthly2018-12-22 22:34
https://presheva.com/meta-serish-dyshues-per-kembimin-e-territoreve-midis-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-12-22 17:39
https://presheva.com/vuciq-ne-kosove-asgje-nuk-eshte-e-jona/20%Monthly2018-12-22 17:12
https://presheva.com/rrahje-masive-ne-merdare-arrestohet-shtate-mergimtare/20%Monthly2018-12-22 13:22
https://presheva.com/mergimtaret-ne-zvicer-perseri-pre-e-mashtrimeve-me-bileta-per-te-ardhur-ne-kosove/20%Monthly2018-12-22 13:20
https://presheva.com/komuna-e-fushe-kosoves-ndalon-regjistrimin-e-muslim-taksit/20%Monthly2018-12-22 13:16
https://presheva.com/murati-veriu-duhet-te-shkembehet-me-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-12-22 13:12
https://presheva.com/fondi-pe-qellime-humanitare-dhuron-200-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2018-12-21 18:08
https://presheva.com/7000-qytetare-te-presheves-po-i-ofendojne-ragmi-mustafa-e-ardita-sinani/20%Monthly2018-12-21 17:42
https://presheva.com/arifi-ne-qeverisjen-tone-donacionet-jane-rritur-per-100-perqind/20%Monthly2018-12-21 16:44
https://presheva.com/shpresim-sadiku-nga-presheva-do-te-udheheq-grupin-e-ushtrimeve-ne-universitetin-e-mynihut/20%Monthly2018-12-21 16:41
https://presheva.com/drejtoret-e-pvd-se-kane-vazhduar-punesimet-partiake-ne-shf-ibrahim-kelmendi-dhe-ne-gjimnazin-skenderbeu/20%Monthly2018-12-21 16:36
https://presheva.com/gjate-keti-viti-kalendarik-pushteti-lokal-i-presheves-ka-bere-disa-avancime-ne-sferen-e-shendetesise/20%Monthly2018-12-21 16:17
https://presheva.com/alergjia-si-dhe-cdo-lloj-tjeter-i-problemeve-shendetesore-mund-te-ndodhe-ne-cdo-kohe-pa-marre-parasysh-moshen/20%Monthly2018-12-21 14:58
https://presheva.com/vetem-nje-numer-i-vogel-i-njerezve-mund-te-gudulisin-veten/20%Monthly2018-12-21 14:55
https://presheva.com/efekti-cudiberes-arrat-parandalojne-rrezikun-nga-semundjet-e-zemres-kanceri-diabeti-obeziteti/20%Monthly2018-12-21 14:52
https://presheva.com/bote-e-cuditshme-e-mjekeve-mos-ndani-shtratin-me-partnerin/20%Monthly2018-12-21 14:49
https://presheva.com/maqedonia-ka-nje-pershtypje-si-nje-vend-qe-asnjehere-nuk-flene/20%Monthly2018-12-21 14:39
https://presheva.com/sa-shpesh-mund-ti-vishni-llojet-e-ndryshme-te-rrobave-para-se-ti-pastroni/20%Monthly2018-12-21 14:35
https://presheva.com/menyra-si-e-mbani-celularin-ne-duar-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2018-12-21 14:31
https://presheva.com/forma-e-gishtit-tregon-dicka-per-ju-eshte-interesante/20%Monthly2018-12-21 14:26
https://presheva.com/sa-eshte-i-plakur-trupi-juaj-ne-baze-te-asaj-se-ne-cfare-forme-jeni/20%Monthly2018-12-21 14:15
https://presheva.com/sa-ore-ne-jave-duhet-te-punojme-per-te-ndryshuar-boten-sipas-elon-musk/20%Monthly2018-12-21 14:09
https://presheva.com/binjaket-horoskopi-per-vitin-2019-cfare-u-sjell-viti-i-ardhshem-ne-pune-shendet-dashuri/20%Monthly2018-12-21 14:06
https://presheva.com/femijeve-qe-behen-te-suksesshem-prinderit-ua-mesojne-keto-pese-gjera/20%Monthly2018-12-21 14:02
https://presheva.com/perdor-tampone-kemi-lajme-te-keqija-per-ty/20%Monthly2018-12-21 13:56
https://presheva.com/mos-i-lejoni-meshkujt-qe-tju-ulin-ose-tju-nencmojne-mos-i-kritikoni/20%Monthly2018-12-21 13:51
https://presheva.com/david-byrne-dhe-intervista-me-vetveten-muzika-eshte-dicka-fizike-dhe-trupi-shpesh-e-kupton-ate-para-koke/20%Monthly2018-12-21 13:40
https://presheva.com/a-eshte-hapesira-nje-galeri-e-ardhshme-e-artit/20%Monthly2018-12-21 13:35
https://presheva.com/albumi-i-ri-i-grupit-legjendar-guns-n-roses-sipas-kitaristit-richard-fortus-mund-ta-shoh-se-shpejti-driten/20%Monthly2018-12-21 13:17
https://presheva.com/ne-entin-parashkollor-8-marsi-ne-presheve-eshte-bere-promovimi-i-fletushkes-siguria-ditore-per-femije/20%Monthly2018-12-21 13:11
https://presheva.com/askush-nuk-e-blen-cristiano-ronaldo-serish-e-nxjerr-ne-shitje-vilen-ne-mancester/20%Monthly2018-12-21 12:52
https://presheva.com/shqiptari-fiton-29-000-euro-ne-bastore-e-publikon-tiketen/20%Monthly2018-12-21 12:46
https://presheva.com/tetova-qyteti-me-i-ftohte-ne-maqedoni/20%Monthly2018-12-21 12:43
https://presheva.com/ja-per-cka-u-shkarkua-jose-mourinho/20%Monthly2018-12-21 12:43
https://presheva.com/5-te-vdekur-e-30-te-lenduar-ne-serbi-treni-godet-autobusin-foto/20%Monthly2018-12-21 11:32
https://presheva.com/daciq-shba-te-pro-nenshkrimit-te-marreveshjes-mes-beogradit-dhe-prishtines-sikurse-izraeli-me-egjiptin/20%Monthly2018-12-21 11:32
https://presheva.com/shpallet-ne-gazete-zyrtare-ligji-per-amnisti/20%Monthly2018-12-21 11:29
https://presheva.com/mos-perdorni-mjete-piroteknike-pasojne-gjoba-te-medha/20%Monthly2018-12-21 08:53
https://presheva.com/kosovari-me-plis-ne-spitalin-e-prishtines-te-trajtojne-si-lope-beogradi-dhe-zoti-me-shpetuan-djalin/20%Monthly2018-12-21 06:59
https://presheva.com/stankoviq-nuk-ka-asnje-bisede-per-demarkacionin-ndryshimit-te-kufijve-apo-shkembimit-te-popullsise/20%Monthly2018-12-21 06:53
https://presheva.com/fundi-i-marreveshjes-perfundimtare-kosove-serbi-eshte-afer/20%Monthly2018-12-21 06:43
https://presheva.com/kandiq-serbia-eshte-shtet-i-gjenocidit/20%Monthly2018-12-21 06:40
https://presheva.com/imami-preshevar-i-pergjigjet-deklarimeve-te-daut-haradinaj/20%Monthly2018-12-20 22:45
https://presheva.com/intervista-e-fundvitit-me-kryetarin-shqiprim-arifi/20%Monthly2018-12-20 22:03
https://presheva.com/lajmet-20-12-2018/20%Monthly2018-12-20 21:35
https://presheva.com/artisti-serb-i-zhgenjyer-ne-vuciqin-i-thote-e-ke-te-pamundur-ta-mohosh-pavaresine-e-kosoves-dhe-krimet-e-bera-ne-te/20%Monthly2018-12-20 14:55
https://presheva.com/pas-11-shtatorit-puna-si-roje-aeroporti-tashme-nga-me-te-sikletshmet/20%Monthly2018-12-20 14:50
https://presheva.com/taulant-balla-tregon-se-kush-ia-dha-vezet-deputeti-te-pd-se-qe-sulmoi-edi-ramen/20%Monthly2018-12-20 14:40
https://presheva.com/rasti-monstra-vazhdon-me-17-janar/20%Monthly2018-12-20 14:36
https://presheva.com/shpenzuan-rreth-100-mije-euro-ne-koleksionin-e-6000-babadimrave-2/20%Monthly2018-12-20 14:32
https://presheva.com/raincasit-nenshkruan-kontratat-lidhur-me-shperndarjen-e-shportave-te-mbeturinave/20%Monthly2018-12-20 14:22
https://presheva.com/brazilianet-i-shpeton-aplikacioni-nga-plumbi-fillimisht-kontrollojne-ku-ka-te-shtena-pastaj-dalin-nga-shtepia/20%Monthly2018-12-20 13:50
https://presheva.com/putin-vendimi-i-trump-per-terheqjen-e-trupave-nga-siria-i-drejte/20%Monthly2018-12-20 13:45
https://presheva.com/jane-cento-dhe-igor-jug-nuk-do-te-kerkojne-amnisti/20%Monthly2018-12-20 13:42
https://presheva.com/reagon-irani-fajeson-shba-te-per-debimin-e-ambasadorit-nga-shqiperia/20%Monthly2018-12-20 13:37
https://presheva.com/per-here-te-pare-ne-presheve-pushteti-lokal-ndan-mjete-te-konsideruara-per-subvencionet-e-bujqeve/20%Monthly2018-12-20 13:03
https://presheva.com/haradinaj-qeveria-ne-funksion-te-ekipit-negociator-per-dialogun/20%Monthly2018-12-20 12:56
https://presheva.com/nuhaste-per-cdo-dite-corapet-e-veta-te-ndotura-shtrihet-ne-spital-per-infeksion-ne-mushkeri/20%Monthly2018-12-20 12:51
https://presheva.com/kalendaret-per-vitin-2019-tualete-publike-rreth-rrotullime-dhi-ne-dege-apo-gishta-ne-hunde/20%Monthly2018-12-20 12:42
https://presheva.com/mosmarreveshje-per-territoret-te-veshur-si-babadimra-u-perleshen-para-vizitoreve/20%Monthly2018-12-20 12:38
https://presheva.com/obama-behet-babadimer/20%Monthly2018-12-20 12:35
https://presheva.com/leshimi-i-bashkeshorteve-me-bicikleten-dyshe-neper-terrenet-me-te-thepisura-malore/20%Monthly2018-12-20 12:31
https://presheva.com/porositi-midhje-ne-restorant-gjen-perlen-qe-kushton-mbi-2-mije-euro/20%Monthly2018-12-20 12:27
https://presheva.com/iphone-et-e-ardhshem-mund-te-jene-te-papershkueshem-nga-uji/20%Monthly2018-12-20 12:21
https://presheva.com/shoferja-kembengulese-donte-ta-mbushte-me-benzine-makinen-tesla/20%Monthly2018-12-20 12:17
https://presheva.com/jeep-i-modifikuar-qe-te-levize-me-fuqine-e-avullit-sikurse-lokomotiva/20%Monthly2018-12-20 12:14
https://presheva.com/pritje-te-medha-per-new-york-auto-show-2019/20%Monthly2018-12-20 12:09
https://presheva.com/land-rover-defender-do-te-arrije-shume-me-shpejte-se-qe-eshte-pritur/20%Monthly2018-12-20 12:05
https://presheva.com/si-te-ulni-temperaturen-pa-ilace/20%Monthly2018-12-20 12:01
https://presheva.com/psikopatet-mund-ti-vereni-vetem-duke-i-shikuar-ne-sy/20%Monthly2018-12-20 11:54
https://presheva.com/poci-qe-shpenzon-me-pak-rryme-por-permban-kimikate-te-demshme/20%Monthly2018-12-20 11:51
https://presheva.com/frika-nga-birra-eshte-dicka-e-vertete-dhe-shkenca-e-ka-deshmuar-kete/20%Monthly2018-12-20 11:48
https://presheva.com/33-e-njerezve-tradhtojne-si-shenje-hakmarrjeje-kryesisht-femrat/20%Monthly2018-12-20 11:44
https://presheva.com/brad-pitt-ne-krah-te-angelina-joliet-e-kaloi-festen-e-ditelindjes/20%Monthly2018-12-20 11:41
https://presheva.com/blanchett-luan-rolin-kryesor-ne-dramen-whered-you-go-bernadette/20%Monthly2018-12-20 11:37
https://presheva.com/eliza-dushku-thyen-heshtjen-flet-rreth-ngacmimit-seksual-qe-i-solli-miliona-dollare-si-demshperblim/20%Monthly2018-12-20 11:14
https://presheva.com/dita-e-solidaritetit-njerezor/20%Monthly2018-12-20 11:11
https://presheva.com/trump-leter-edi-rames-pergezon-shqiperine-per-debimin-e-diplomateve-iranian/20%Monthly2018-12-20 11:04
https://presheva.com/rusia-nuk-eshte-kunder-emrit-te-ri-te-maqedonise-por-kunder-anetaresimit-ne-nato/20%Monthly2018-12-20 10:59
https://presheva.com/haziri-pjese-e-marreveshjes-finale-do-te-jete-edhe-shperberja-e-kuvendit-pas-30-diteve/20%Monthly2018-12-20 10:56
https://presheva.com/deputeti-i-pd-se-tenton-te-godase-me-veze-kryeministrin-rama/20%Monthly2018-12-20 10:54
https://presheva.com/ermal-meta-i-privilegjuar-qe-jam-ne-festival-ketu-kam-rrenjet-e-mia/20%Monthly2018-12-20 10:50
https://presheva.com/komuna-e-likoves-u-nis-ndertimi-i-dy-shtepive-te-reja-video/20%Monthly2018-12-20 10:33
https://presheva.com/ne-serbi-afer-2600-ndermarrje-ne-prag-te-falimentimit-shkak-taksa/20%Monthly2018-12-20 09:31
https://presheva.com/mourinho-flet-per-here-te-pare-pas-shkarkimit-kam-te-ardhme-edhe-pa-united/20%Monthly2018-12-20 09:24
https://presheva.com/haradinaj-trepca-dhe-ujmani-nuk-duhet-te-jepen-per-minare-te-xhamive/20%Monthly2018-12-20 10:23
https://presheva.com/allegri-te-real-madridi-zidane-te-juventusi/20%Monthly2018-12-20 08:19
https://presheva.com/qeveria-gjermane-miraton-ligjin-per-heqjen-e-vizave-ja-kur-do-te-hyj-ne-fuqi/20%Monthly2018-12-20 07:58
https://presheva.com/vajzat-nga-serbia-kalojne-naten-me-shqiptare-dhe-me-ushtare-te-kforit/20%Monthly2018-12-20 07:51
https://presheva.com/kosova-vazhdon-te-importoje-lende-te-pare-nga-serbia/20%Monthly2018-12-20 07:48
https://presheva.com/lajmet-19-12-18/20%Monthly2018-12-19 21:26
https://presheva.com/prodhuesit-vendes-kane-perfituar-subvencione-nga-pushteti-lokal-per-te-zhvilluar-veprimtarine-bujqesore/20%Monthly2018-12-19 16:47
https://presheva.com/pushteti-lokal-fokus-do-te-kete-zhvillimin-e-bizneseve-preshevare/20%Monthly2018-12-19 16:33
https://presheva.com/nje-vit-burgim-me-kusht-ndaj-ramadan-mujes/20%Monthly2018-12-19 16:27
https://presheva.com/komisioni-evropian-ligji-per-amnisti-hap-i-rendesishem-per-tejkalimit-te-polarizimit/20%Monthly2018-12-19 16:24
https://presheva.com/promovohet-ne-biblioteken-kombetare-libri-secili-cmendet-simbas-menyres-se-vet-nga-stefan-capaliku/20%Monthly2018-12-19 16:20
https://presheva.com/gjashte-dama-te-famshme-qe-sndjekin-asnje-trend-te-vetem/20%Monthly2018-12-19 16:15
https://presheva.com/celesi-per-te-funksionuar-lidhja-eshte-me-i-thjeshte-se-cmendoni/20%Monthly2018-12-19 16:03
https://presheva.com/femrat-keshillojne-meshkujt-keto-jane-tete-menyrat-qe-te-na-beni-te-lumtura/20%Monthly2018-12-19 15:53
https://presheva.com/pas-perballjes-me-studentet-ne-vlore-edi-rama-me-propozim-per-dialog/20%Monthly2018-12-19 15:48
https://presheva.com/thaci-shpresoj-dhe-besoj-se-marreveshja-me-serbine-mund-te-arrihet-ne-te-ardhmen-e-afert/20%Monthly2018-12-19 15:44
https://presheva.com/ahmeti-deri-me-15-janar-procedojme-draft-ligjin-ne-qeveri/20%Monthly2018-12-19 15:40
https://presheva.com/dashi-horoskopi-per-vitin-2019-cfare-u-sjell-viti-i-ardhshem-ne-pune-shendet-dashuri/20%Monthly2018-12-19 15:37
https://presheva.com/keshilla-nga-ish-pjesetari-i-navy-seal-si-ta-rrisni-forcen-mendore/20%Monthly2018-12-19 15:32
https://presheva.com/cfare-vertet-bejne-jogurti-dhe-kefiri-per-trupin-tone/20%Monthly2018-12-19 15:29
https://presheva.com/ushqimet-qe-jua-rrisin-perqendrimin/20%Monthly2018-12-19 15:25
https://presheva.com/kompania-qe-krijoi-pokemon-go-tani-vlen-4-miliarde-dollare/20%Monthly2018-12-19 15:17
https://presheva.com/instagram-stories-perditesohen-me-vecori-te-reja/20%Monthly2018-12-19 15:11
https://presheva.com/hakeret-marrin-mijera-dokumente-diplomatike-te-be-se/20%Monthly2018-12-19 15:06
https://presheva.com/njihuni-me-parukierin-spanjoll-qe-ne-vend-te-gershereve-perdor-shpatat-e-samurajeve/20%Monthly2018-12-19 15:01
https://presheva.com/vendi-nuk-qeveriset-ne-facebook/20%Monthly2018-12-19 14:56
https://presheva.com/mpj-e-maqedonise-puneson-diplomate-te-ri/20%Monthly2018-12-19 14:53
https://presheva.com/shqiperia-publikon-aksidentalisht-operacionet-e-inteligjences/20%Monthly2018-12-19 14:49
https://presheva.com/mblidhet-delegacioni-shteteror-per-dialog-me-serbine-takimi-me-dyer-te-mbyllura/20%Monthly2018-12-19 14:45
https://presheva.com/vuciq-nuk-ka-vazhdim-te-dialogut-me-prishtinen-derisa-nuk-terhiqet-tarifa/20%Monthly2018-12-19 14:39
https://presheva.com/shqiprim-arifi-viti-2019-do-te-jete-vit-i-zhvillimit-duke-krijuar-kushte-me-te-mira-jetese/20%Monthly2018-12-19 14:30
https://presheva.com/osbe-mbeshtet-projektet-qe-kane-te-bejne-per-te-miren-e-vendit/20%Monthly2018-12-19 14:11
https://presheva.com/thaci-shpreson-se-muajt-e-ardhshem-do-te-arrihet-marreveshja-me-serbine-flet-edhe-per-letren-e-presidentit-trump/20%Monthly2018-12-19 13:32
https://presheva.com/appathurai-eshte-reale-anetaresimi-i-maqedonise-ne-nato-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-12-19 11:45
https://presheva.com/rama-studenteve-dallim-esencial-mes-ultimatumeve-dhe-demokracise-pranoni-dialogun/20%Monthly2018-12-19 11:42
https://presheva.com/veseli-trump-do-te-jete-kurorezues-i-uleses-se-kosoves-ne-okb/20%Monthly2018-12-19 11:39
https://presheva.com/49-vjecarja-jennifer-lopez-i-zbulon-sekretet-e-pamjes-se-saj/20%Monthly2018-12-19 11:13
https://presheva.com/pese-arsye-te-mira-per-te-pasur-nje-mik-mashkull/20%Monthly2018-12-19 11:06
https://presheva.com/shkrimtari-me-nuk-perben-lajm/20%Monthly2018-12-19 11:02
https://presheva.com/shkenca-ka-vertetuar-keto-kater-gjera-me-siguri-i-keni-trasheguar-nga-e-ema/20%Monthly2018-12-19 10:57
https://presheva.com/ushtrimi-magjik-tibetan-pastroni-gjendren-tiroide-me-pese-veprime-te-thjeshta/20%Monthly2018-12-19 10:51
https://presheva.com/shpenzuan-rreth-100-mije-euro-ne-koleksionin-e-6000-babadimrave/20%Monthly2018-12-19 10:47
https://presheva.com/industrise-se-makinave-autonome-i-ka-hyre-edhe-nje-prodhues-i-pajisjeve-elektrike/20%Monthly2018-12-19 10:44
https://presheva.com/huawei-synon-te-shes-200-milione-telefona-deri-me-25-dhjetor0/20%Monthly2018-12-19 10:40
https://presheva.com/liridon-krasniqi-mund-te-paraqitet-te-kombetarja-e-malajzise/20%Monthly2018-12-19 10:33
https://presheva.com/senati-amerikan-miraton-nje-reforme-madhore-ne-drejtesi/20%Monthly2018-12-19 10:30
https://presheva.com/kush-do-te-amnistohet-per-dhunen-e-27-prillit/20%Monthly2018-12-19 10:27
https://presheva.com/muzeu-i-butrintit-me-mbi-1000-objekte-arkeologjike-destinacion-qe-ia-vlen-te-zbulohet/20%Monthly2018-12-19 10:24
https://presheva.com/shqiperi-studentet-ne-diten-e-15-te-te-protestes/20%Monthly2018-12-19 10:20
https://presheva.com/thaci-udhetoi-per-ne-bruksel-merr-pjese-ne-takimin-e-lidereve-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-12-19 10:17
https://presheva.com/shba-i-ndalon-hyrjen-te-dyshuarit-radosavleviq-per-vrasjen-e-vellezerve-bytyqi/20%Monthly2018-12-19 10:14
https://presheva.com/stankoviq-per-18-vite-ne-preshevebujanoc-dhe-medvegje-jane-investuar-130-milione-euro/20%Monthly2018-12-19 09:56
https://presheva.com/keshilltaret-e-kuvendit-komunal-ne-presheve-kane-vazhduar-sot-punimet-e-seances-se-ix-nente-te-kk-presheve/20%Monthly2018-12-18 20:54
https://presheva.com/lajmet-18-12-2018/20%Monthly2018-12-18 18:10
https://presheva.com/trump-leter-thacit-shfrytezoni-momentin-unik-per-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2018-12-18 14:59
https://presheva.com/u-votua-rebalansi-i-buxhetit-te-komunes-se-presheves-per-vitin-2018/20%Monthly2018-12-18 14:53
https://presheva.com/kmldnj-letra-e-treshes-se-be-se-per-haradinaj-fyese-dhe-shantazhuese/20%Monthly2018-12-18 14:20
https://presheva.com/konfiskohen-rreth-515-kilogram-marihuane-ne-bogorodice-arrestohet-nje-person/20%Monthly2018-12-18 14:11
https://presheva.com/zaev-dhe-tsipras-te-nominuar-per-cmim-nobel-per-paqe/20%Monthly2018-12-18 14:07
https://presheva.com/rama-premton-uljen-e-tarifave-me-50-per-studentet/20%Monthly2018-12-18 14:04
https://presheva.com/astrit-berisha-emerohet-zv-drejtor-ne-shtepine-e-shendetit/20%Monthly2018-12-18 14:01
https://presheva.com/sekretari-i-ambasades-se-shba-se-premton-zgjidhjen-e-problemeve-te-bizneseve-vendore-per-plasim-te-mallrave-ne-kosove/20%Monthly2018-12-18 13:41
https://presheva.com/kalimi-me-i-madh-ne-bote-aty-ku-ne-vetem-nje-drite-jeshile-ne-semafor-kalojne-rreth-3-mije-kembesore/20%Monthly2018-12-18 13:37
https://presheva.com/si-te-mbijetojme-festat/20%Monthly2018-12-18 13:01
https://presheva.com/keni-te-ftohte-mos-u-brengosni-ekzistojne-artikuj-ushqimore-te-cilet-ngrene-temperaturen-e-trupit-gjate-dimrit/20%Monthly2018-12-18 12:50
https://presheva.com/keshilltaret-e-kuvendit-komunal-ne-presheve-kane-vazhduar-sot-punimet-ne-seancen-e-ix-nente-te-kk-presheve/20%Monthly2018-12-18 12:45
https://presheva.com/agim-ymeri-viti-2018-ishte-vit-i-suksesshem-per-administraten-komunale-ne-presheve/20%Monthly2018-12-18 12:39
https://presheva.com/per-adhuruesit-e-birrave-dhe-udhetimeve-vendet-me-te-lira-ne-bote-per-pijen-e-preferuar/20%Monthly2018-12-18 12:37
https://presheva.com/shqiptari-shpallet-heroi-i-vitit-ne-suedi-shpetoi-20-femije-nga-sulmi-merr-sms-dhe-nga-ibrahimovic/20%Monthly2018-12-18 12:34
https://presheva.com/shtate-metoda-te-cilat-jane-treguar-se-zbusin-stresin/20%Monthly2018-12-18 12:32
https://presheva.com/ushqimet-qe-e-rrisin-rrezikun-e-sulmit-ne-zemer/20%Monthly2018-12-18 12:29
https://presheva.com/audi-mund-te-jete-duke-pergatitur-nje-e-tron-s-te-fuqishem/20%Monthly2018-12-18 12:26
https://presheva.com/harroni-gerryesen-e-akullit-kjo-zgjidh-problemin-menjehere/20%Monthly2018-12-18 12:24
https://presheva.com/raporti-thekson-se-perberesit-potencialisht-te-rrezikshem-jane-dioksinat-dhe-pesticidet-e-tjera-ne-tampon-si-dhe-kimikatet-aromatike-dhe-ngjyrat-ne-letrat-dhe-leckat-e-lageshta/20%Monthly2018-12-18 13:54
https://presheva.com/mjetet-per-kujdesin-intim-burim-i-rreziqeve/20%Monthly2018-12-18 12:18
https://presheva.com/arti-i-krijuar-nga-ai-nje-genjeshter-e-madhe-sot-a-eshte-vetem-njeriu-kreativ/20%Monthly2018-12-18 12:13
https://presheva.com/fatmir-spahiu-taksa-kunder-serbise-dhe-themelimi-i-ushtrise-u-ben-per-te-larguar-vemendjen-nga-ditelindja-ime/20%Monthly2018-12-18 12:06
https://presheva.com/thomas-markle-i-zgjat-doren-e-pajtimit-meghanit-mos-harro-se-je-vajza-ime/20%Monthly2018-12-18 12:03
https://presheva.com/progres-ne-gjendjen-shendetesore-te-schumacher-ai-nuk-eshte-me-i-lidhur-ne-aparaturat-mjekesore/20%Monthly2018-12-18 12:00
https://presheva.com/golden-state-arrin-edhe-nje-fitore-mposht-memphisin/20%Monthly2018-12-18 11:57
https://presheva.com/ish-futbollisti-i-dyja-skuadrave-dietmar-hamann-livepooli-favorite-kunder-bayernit/20%Monthly2018-12-18 11:54
https://presheva.com/sikur-porsche-te-ishte-muzike-mund-te-identifikohej-me-keto-tinguj/20%Monthly2018-12-18 11:51
https://presheva.com/facebook-sjell-boomerang-ne-aplikacionin-messenger/20%Monthly2018-12-18 11:47
https://presheva.com/edhe-pse-ne-javen-e-22-te-te-shtatzenise-atletja-nga-zelanda-e-re-filmohet-duke-ngritur-pesha-ne-palester/20%Monthly2018-12-18 11:41
https://presheva.com/zaev-maqedonia-mbetet-e-perkushtuar-ne-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato-dhe-be/20%Monthly2018-12-18 11:37
https://presheva.com/ldk-reagon-pas-letres-se-be-se-drejtuar-haradinajt/20%Monthly2018-12-18 11:33
https://presheva.com/lideret-rajonal-do-te-takohen-ne-bruksel-diskutohet-edhe-per-zhvillimet-e-fundit-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-18 11:29
https://presheva.com/be-ja-haradinajt-presidenti-thaci-udheheq-me-dialogun/20%Monthly2018-12-18 11:26
https://presheva.com/shba-aeroplani-luftarak-i-radhes-3-here-me-i-shtrenjte-se-f-35/20%Monthly2018-12-18 11:21
https://presheva.com/dita-boterore-e-emigranteve/20%Monthly2018-12-18 11:16
https://presheva.com/aleanca-per-shqiptaret-kerkon-te-perfshihet-edhe-kosova-ne-kushtetuten-e-maqedonise/20%Monthly2018-12-18 11:04
https://presheva.com/shqiperi-avokati-i-popullit-ne-mbrojtje-te-studenteve-protestues/20%Monthly2018-12-18 11:00
https://presheva.com/kurti-thaci-ne-ks-te-okb-se-nuk-foli-per-integritet-territorial-e-as-nuk-kundershtoi-shkembimin-territorial/20%Monthly2018-12-18 10:57
https://presheva.com/veshja-e-grave-shqiptare-ne-rajonin-e-medvegjes/20%Monthly2018-12-18 10:51
https://presheva.com/zevendes-kryetari-i-komunes-se-preshevesarmend-aliu-priti-sot-ne-takim-perfaqesuesin-e-ambasades-amerikane-ne-beogradadam-schic/20%Monthly2018-12-18 10:10
https://presheva.com/turqia-perkrah-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-18 09:51
https://presheva.com/interviste-me-agim-ymeri-kryeshef-i-administrates-komunale-presheve/20%Monthly2018-12-17 18:53
https://presheva.com/zv-kryetari-i-komunes-armend-aliu-merr-pjese-ne-takimin-vjetor-te-organizuar-nga-zyra-e-unhcr-se/20%Monthly2018-12-17 18:11
https://presheva.com/lajmet-17-12-2018/20%Monthly2018-12-17 17:26
https://presheva.com/rusia-stacionon-10-aeroplane-luftarake-ne-krime/20%Monthly2018-12-17 15:23
https://presheva.com/haradinaj-leter-mogherinit-per-taksen-ju-jeni-te-vetedijshem-per-realitetin/20%Monthly2018-12-17 15:21
https://presheva.com/xhaferi-ne-takim-me-eurodeputetin-kouloglou-dhe-fituesen-e-cmimit-nobel-per-paqe/20%Monthly2018-12-17 15:17
https://presheva.com/studentet-ne-tirane-e-humbin-durimin-perplasen-me-policine-e-shtetit/20%Monthly2018-12-17 15:16
https://presheva.com/biserko-beogradi-fajtor-per-kaosin-qe-e-provokon-ne-ballkan/20%Monthly2018-12-17 15:12
https://presheva.com/perfundon-takimi-kosove-be-anulohet-konferenca/20%Monthly2018-12-17 15:09
https://presheva.com/nga-nje-janari-prinderit-do-te-paguajne-vetem-2-500-dinare-per-femijet-me-qendrim-ditore/20%Monthly2018-12-17 14:44
https://presheva.com/seanca-e-nente-e-kuvendit-komunal-ne-presheve-u-konvokua-per-neser-ne-ora-12-00/20%Monthly2018-12-17 14:47
https://presheva.com/ambasadori-bocka-shqiperia-do-te-mbeshtes-cdo-projekt-qe-do-te-jete-ne-te-mire-te-qytetarit/20%Monthly2018-12-17 14:04
https://presheva.com/rreziqet-qe-sjellin-qente-e-pavaksionuar/20%Monthly2018-12-17 14:01
https://presheva.com/kardio-stervitja-intensive-dhjeteminuteshe-per-djegie-te-kalorive/20%Monthly2018-12-17 13:58
https://presheva.com/perse-nuset-e-bartin-vellon-kur-te-degjoni-arsyen-do-te-befasoheni/20%Monthly2018-12-17 13:50
https://presheva.com/steve-jobs-elon-musk-dhe-richard-branson-thone-se-asnjehere-nuk-duhet-te-paraqiteni-shume-te-mencur/20%Monthly2018-12-17 13:48
https://presheva.com/perse-qente-me-shume-i-nuhasin-femrat-gjate-menstruacioneve/20%Monthly2018-12-17 13:46
https://presheva.com/fshini-rrudhat-nga-fytyra-melhemi-i-vrugte-pas-vetem-tre-tretmaneve-jep-efektin/20%Monthly2018-12-17 13:42
https://presheva.com/shkenca-tregon-se-sa-sfiduese-eshte-rritja-e-femijeve/20%Monthly2018-12-17 13:39
https://presheva.com/mbi-stereotipat-antishqiptare-ne-veprat-e-autoreve-te-huaj-armand-plaka/20%Monthly2018-12-17 13:32
https://presheva.com/ibrahim-rugova-per-musine-kokalarin-1983-nje-fenomenologji-e-shpirtit-te-gruas-shqiptare-munish-hyseni/20%Monthly2018-12-17 13:25
https://presheva.com/nga-frika-se-mund-te-vetevritet-policia-kontrollon-gjendjen-e-pete-davidson/20%Monthly2018-12-17 13:11
https://presheva.com/mungesa-adekuate-e-gjumit-eshte-kercenim-serioz-per-jeten/20%Monthly2018-12-17 13:07
https://presheva.com/mark-hyman-me-te-dobet-per-10-dite-dieta-detox-me-10-levizje/20%Monthly2018-12-17 13:05
https://presheva.com/karroca-e-babadimrit-u-zevendesua-me-nje-audi-rs5/20%Monthly2018-12-17 13:02
https://presheva.com/samsung-papritmas-konfirmon-modelin-e-galaxy-s10/20%Monthly2018-12-17 12:59
https://presheva.com/zbulohet-shkaku-i-zhdukjes-se-gjallesave-para-rreth-3-milione-vjetesh-ne-toke/20%Monthly2018-12-17 12:55
https://presheva.com/mes-dhuratave-te-shumta-ndodhet-edhe-nje-thes-me-para-sfidoheni-ta-gjeni-sa-me-shpejte/20%Monthly2018-12-17 12:53
https://presheva.com/gjyshi-kroat-thyen-pajisen-elektronike-kur-i-permendet-serbia/20%Monthly2018-12-17 12:46
https://presheva.com/catriona-gray-shpallet-miss-universe-2018/20%Monthly2018-12-17 12:43
https://presheva.com/publikohet-traileri-i-filmit-rreth-brexit-benedict-kamberbach-ne-rolin-kryesor/20%Monthly2018-12-17 12:39
https://presheva.com/prinderit-e-autorit-te-sulmit-ne-strasburg-flasin-per-te-birin-e-tyre-te-radikalizuar/20%Monthly2018-12-17 12:35
https://presheva.com/zevendes-sekretari-shteteror-i-shba-ve-john-sullivan-neser-ne-maqedoni/20%Monthly2018-12-17 12:32
https://presheva.com/protesta-e-studenteve-ne-tirane-para-kryeministrise-pamje-me-dron/20%Monthly2018-12-17 12:29
https://presheva.com/keshilli-i-sigurimit-i-okb-se-debaton-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-17 11:13
https://presheva.com/me-ne-fund-zbulohet-arsyeja-perse-salah-spo-i-feston-golat/20%Monthly2018-12-17 11:09
https://presheva.com/mjeku-i-njohur-sfidon-ramen-me-9-pyetje-jam-gati-te-debatoj-e-dialogoj/20%Monthly2018-12-17 11:01
https://presheva.com/befason-shaqiri-klopp-me-tha-hej-ushtari-i-kosoves-hajde-futu-ne-fushe-bombardo-une-buzeqesha-dhe-thash-se-do-te/20%Monthly2018-12-17 10:48
https://presheva.com/mogherini-nese-kosova-nuk-e-largon-ushtrin-nuk-ka-viza-per-ata/20%Monthly2018-12-17 10:37
https://presheva.com/be-leter-haradinajt-suspendoni-deri-te-henen-tarifen-ndaj-serbise-ne-ofrojme-zevendesimin-e-emertimit-unmik-me-kosovo/20%Monthly2018-12-16 17:54
https://presheva.com/2597-nxenes-me-pak-per-8-vite-ne-shkollat-e-presheves/20%Monthly2018-12-16 17:02
https://presheva.com/stankoviq-ne-jug-te-serbise-nuk-pati-eufori-me-rastin-e-formimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-12-16 16:38
https://presheva.com/gruaja-nga-skenderaj-hyn-ne-librin-guinness/20%Monthly2018-12-16 13:44
https://presheva.com/shkelqimi-i-shqiptares-ne-kine-rrezoi-rusen-gjunjezoi-japonezen/20%Monthly2018-12-16 13:40
https://presheva.com/kandic-serbia-e-ka-humbur-te-drejten-mbi-kosoven-per-shkak-te-krimeve-te-bera-mbi-shqiptaret/20%Monthly2018-12-16 13:35
https://presheva.com/zoran-zaev-per-ushtrine-nuk-eshte-koha-nuk-na-duhen-tensione-te-reja-ne-ballkan/20%Monthly2018-12-16 13:31
https://presheva.com/ekip-burrash-per-negociata-me-serbine/20%Monthly2018-12-16 13:25
https://presheva.com/ashtu-sic-pritej-turqia-vjen-me-nje-super-lajm-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-16 13:17
https://presheva.com/lorik-cana-emerohet-anetar-i-ri-i-keshillit-drejtues-te-kolegjit-aab/20%Monthly2018-12-16 13:14
https://presheva.com/fisnik-ismaili-tallet-me-albin-kurtin-cerrc-as-protesta-ska-ma/20%Monthly2018-12-16 13:00
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-zyrih-1-i-vdekur-44-te-plagosur-mes-tyre-dy-shqiptare/20%Monthly2018-12-16 12:52
https://presheva.com/aksidenti-i-autobusit-nga-maqedonia-ne-serbi-shoferin-e-kishte-zene-gjumi/20%Monthly2018-12-16 12:49
https://presheva.com/lutfi-haziri-e-keni-ndare-politiken-e-kosoves-mirepo-nuk-mund-ta-ndani-kosoven-kurre/20%Monthly2018-12-16 12:46
https://presheva.com/kryetari-arifi-per-vitin-2019-jane-planifikuar-8-milion-dinare-per-organizatat-joqeveritare/20%Monthly2018-12-16 12:16
https://presheva.com/ja-si-e-festoi-formimin-e-ushtrise-policia-kufitare-tek-dheu-i-bardhe/20%Monthly2018-12-16 09:02
https://presheva.com/maqedoni-policia-e-kapi-me-droge-ai-e-gelltiti-te-njejten-dhe-nderroi-jete/20%Monthly2018-12-16 08:57
https://presheva.com/vuciq-me-rezolute-kosova-ia-mbylli-deren-dialogut/20%Monthly2018-12-16 08:52
https://presheva.com/diplomati-amerikan-marreveshja-mes-kosoves-dhe-serbise-te-arrihet-sa-me-shpejt/20%Monthly2018-12-16 08:48
https://presheva.com/7-pozicione-per-te-lehtesuar-dhimbjen-e-nervit-shiatik-ne-pak-minuta/20%Monthly2018-12-15 18:48
https://presheva.com/grate-e-forcave-te-armatosura-te-kosoves-gati-ti-sherbejne-vendit/20%Monthly2018-12-15 18:27
https://presheva.com/ambasadorja-citaku-flet-per-seancen-e-jashtezakonshme-te-okbse-kunder-ushtrise/20%Monthly2018-12-15 18:15
https://presheva.com/gold-ag-dhe-kastriot-tusha-me-kenge-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-15 18:01
https://presheva.com/formimin-e-ushtrise-e-uron-edhe-kaltrina-azizi-oficerja-e-pare-shqiptare-ne-zvicer/20%Monthly2018-12-15 17:56
https://presheva.com/profesori-universitar-tregon-kush-eshte-meritori-per-ushtrine-ka-dhe-nje-keshille-per-pushtetaret/20%Monthly2018-12-15 17:50
https://presheva.com/ky-eshte-serbi-i-vetem-qe-e-njeh-dhe-e-pergezon-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-15 17:41
https://presheva.com/serbia-eshte-duke-e-shqyrtuar-mundesine-e-nderhyrjes-ushtarake-ne-kosove/20%Monthly2018-12-15 17:34
https://presheva.com/diaspora-e-lugines-se-presheves-kosova-jone-e-dashur-urime-ushtria/20%Monthly2018-12-15 17:26
https://presheva.com/burdushit-i-vazhdohet-paraburgimi-edhe-per-dy-muaj/20%Monthly2018-12-15 17:11
https://presheva.com/haradinaj-taksa-ndaj-serbise-hiqet-ne-diten-e-njohjes/20%Monthly2018-12-15 17:07
https://presheva.com/kryetari-kuvendit-sami-salihu-nenshkruan-memorandum-bashkepunimi-me-kuvendin-e-ulqinit-foto/20%Monthly2018-12-15 17:02
https://presheva.com/haradinaj-retorika-e-ndryshimit-te-kufijve-e-rrezikshme/20%Monthly2018-12-15 10:07
https://presheva.com/rikthehen-reshjet-e-bores-ky-eshte-moti-per-keto-dy-dite/20%Monthly2018-12-15 10:00
https://presheva.com/dy-kerkesat-e-be-se-te-hiqet-taksa-te-vazhdoje-dialogu/20%Monthly2018-12-15 09:57
https://presheva.com/kini-kujdes-keto-kater-probleme-ju-paralajmerojne-per-mungese-vitaminash/20%Monthly2018-12-14 19:55
https://presheva.com/si-ti-identifikoni-njerezit-e-krisur-frojdi-e-ka-zbuluar-me-nje-fjali-te-vetme/20%Monthly2018-12-14 19:47
https://presheva.com/ne-vithet-tuaja-gjendet-muskuli-i-shpirtit-dhe-ai-eshte-burim-i-frikes-dhe-i-vuajtjeve-ja-si-ta-relakson/20%Monthly2018-12-14 19:43
https://presheva.com/lg-do-te-lansoj-laptopin-me-te-holle-ne-bote/20%Monthly2018-12-14 19:39
https://presheva.com/studimi-kufizimi-i-kohes-ne-rrjetet-sociale-per-10-minuta-ne-dite-rrit-lumturine/20%Monthly2018-12-14 19:36
https://presheva.com/demet-qe-i-shkaktohen-trupit-nese-pini-alkool-cdo-dite-per-nje-muaj/20%Monthly2018-12-14 19:31
https://presheva.com/duke-kerkuar-ilacin-e-kancerit-shkencetaret-aksidentalisht-e-gjejne-ilacin-gjenetik-per-renien-e-flokeve/20%Monthly2018-12-14 19:28
https://presheva.com/demet-qe-i-shkaktohen-bebes-nese-shtatzena-ka-stres/20%Monthly2018-12-14 19:24
https://presheva.com/rikthehen-rripat-e-medhenj/20%Monthly2018-12-14 19:19
https://presheva.com/qeveria-ne-jemi-nato-dhe-nato-eshte-kosove-per-kete-askush-mos-te-kete-asnje-dyshim/20%Monthly2018-12-14 19:16
https://presheva.com/deputetet-e-ldk-se-bejne-homazhe-te-varri-i-presidentit-rugova-dhe-i-kolonelit-ahmet-krasniqi/20%Monthly2018-12-14 19:11
https://presheva.com/enver-hoxhaj-uron-per-ushtrine-ne-12-gjuhe-te-botes/20%Monthly2018-12-14 19:07
https://presheva.com/oneplus-mund-te-lansoj-nje-telefon-me-te-vogel/20%Monthly2018-12-14 18:59
https://presheva.com/prekese-qente-presin-para-deres-se-spitalit-derisa-i-pastrehu-trajtohet-nga-mjeket/20%Monthly2018-12-14 18:54
https://presheva.com/tri-hobi-qe-ju-bejne-me-te-mencur/20%Monthly2018-12-14 18:43
https://presheva.com/veteranet-e-luftes-sot-kosoves-iu-shtua-nje-date-e-rendesishme/20%Monthly2018-12-14 18:39
https://presheva.com/e-bukur-kjo-cifti-kosovar-kurorezohet-sot-me-uniformen-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 18:35
https://presheva.com/ligjeratat-e-xhumase-sot-iu-kushtuan-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 18:26
https://presheva.com/partia-demokratike-uron-te-gjithe-qytetaret-e-republikes-se-kosoves-dhe-institucionet-e-saj-per-aprovimin-e-ligjeve-qe-fsk-ne-e-shnderruan-ne-ushtri-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 18:16
https://presheva.com/lajmet-14-12-2018/20%Monthly2018-12-14 17:29
https://presheva.com/jashari-uron-per-ushtrine-faleminderit-shba-dhe-miq-te-tjere-faleminderit-nene-shqiperi/20%Monthly2018-12-14 13:08
https://presheva.com/liridona-pilotja-e-pare-e-helikopterit-ne-forcat-e-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 13:03
https://presheva.com/yjet-urojne-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 12:58
https://presheva.com/kengetaret-e-njohur-qe-me-pare-i-kenduan-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 12:52
https://presheva.com/u-nenshkrua-kontrata-per-projektin-pergatitja-e-dokumentacionit-teknik-per-sanimin-dhe-rikultivimine-deponise-me-te-madhe-jo-sanitare-ne-presheve/20%Monthly2018-12-14 12:39
https://presheva.com/zv-kryetari-armend-aliu-uron-me-rastin-e-formimit-te-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 12:21
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-se-presheves-shqiprim-arifi-ka-uruar-qytetaret-e-republikes-se-kosoves-per-themelimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 12:16
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-se-ragmi-mustafa-ka-uruar-qytaret-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 12:32
https://presheva.com/brexit-be-i-thote-jo-kryeministres-may-per-rinegociimin-e-marreveshjes/20%Monthly2018-12-14 12:02
https://presheva.com/kushner-kandidat-per-te-pasuar-john-kelly/20%Monthly2018-12-14 11:59
https://presheva.com/kryetari-ivanov-per-here-te-fundit-do-te-mbaje-fjalim-ne-kuvend/20%Monthly2018-12-14 11:52
https://presheva.com/dimitrov-per-le-monde-do-te-tregojme-se-mrekullite-jane-te-mundshme/20%Monthly2018-12-14 11:49
https://presheva.com/ushtria-e-kosoves-meta-deshmi-se-kosova-eshte-e-afte-te-marre-pergjegjesi-te-reja/20%Monthly2018-12-14 11:33
https://presheva.com/edi-rama-uron-kosoven-per-ushtrine-me-fotografi-te-thacit/20%Monthly2018-12-14 11:29
https://presheva.com/mustafa-ushtria-do-te-sherbeje-per-paqe-siguri-dhe-stabilitet-ne-vend-dhe-ne-gjithe-ballkanin/20%Monthly2018-12-14 11:25
https://presheva.com/deklarata-e-ambasades-amerikane-pas-transformimit-te-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-12-14 11:22
https://presheva.com/veseli-nga-sot-fillon-nje-epoke-e-re-per-kosoven/20%Monthly2018-12-14 11:20
https://presheva.com/plak-u-ba-ushtria-haradinaj-me-mesazh-per-babane-e-tij-te-ndjere/20%Monthly2018-12-14 11:18
https://presheva.com/kosova-nga-sot-e-ka-ushtrine-e-saj/20%Monthly2018-12-14 11:15
https://presheva.com/brnabiq-dite-e-veshtire-per-serbine/20%Monthly2018-12-14 10:17
https://presheva.com/daut-haradinaj-beogradit-po-ia-bejme-me-dije-se-nga-sot-e-tutje-ke-pune-me-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 09:52
https://presheva.com/muza-qe-frymezoi-paul-mccartneyn-barbara-stepko/20%Monthly2018-12-14 08:45
https://presheva.com/qendresa-ndaj-terrorit-shteteror-serb-ne-kosove-e-sanxhak-mes-dy-lufterave-boterore/20%Monthly2018-12-14 08:41
https://presheva.com/perkujtohet-albanologu-milan-shuflai/20%Monthly2018-12-14 08:37
https://presheva.com/operat-per-skenderbeun-dhe-karakteri-patriotik-ballkanas-si-shikohet-dhe-si-trajtohet-historia-shqiptare/20%Monthly2018-12-14 08:33
https://presheva.com/monica-bellucci-ne-nje-moment-te-arte-ne-karrieren-e-saj/20%Monthly2018-12-14 08:29
https://presheva.com/halil-kastrati-dhe-capital-t-ne-mision-bamiresie-dhurojne-pese-shtepi-per-nevojtaret/20%Monthly2018-12-14 08:25
https://presheva.com/toronto-shokon-golden-staten-pa-leonardin-edhe-bostoni-shenon-fitore-te-madhe-fale-irving/20%Monthly2018-12-14 08:21
https://presheva.com/halil-kastrati-sot-ben-me-shtepi-nje-veteran-te-uck-se/20%Monthly2018-12-14 08:20
https://presheva.com/ronaldo-kam-folur-me-perezin-per-vinicius-juniorin/20%Monthly2018-12-14 08:14
https://presheva.com/protestat-ne-tirane-studenti-shmanget-nga-turma-per-te-falur-namazin/20%Monthly2018-12-14 08:07
https://presheva.com/dite-historike-kuvendi-voton-sot-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 08:06
https://presheva.com/haradinaj-u-prezanton-ambasadoreve-te-quintit-draft-dokumentin-e-marreveshjes-gjitheperfshirese-ne-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-12-14 08:04
https://presheva.com/ambasadori-gjerman-ne-serbi-kosova-ka-te-drejte-per-ushtri-serbia-duhet-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-12-14 08:01
https://presheva.com/shba-ja-pro-ushtrise-be-ja-kunder/20%Monthly2018-12-14 07:59
https://presheva.com/leonardo-milani-nuk-e-meritoj-te-eliminohet-nga-liga-e-evropes/20%Monthly2018-12-13 23:55
https://presheva.com/mesohen-32-skuadrat-qe-vazhdojne-garat-ne-ligen-e-evropes/20%Monthly2018-12-13 23:41
https://presheva.com/kryediplomatja-bullgare-duhet-kohe-per-tu-fshire-larja-e-trurit-se-ekzistojne-maqedonasit/20%Monthly2018-12-09 19:10
https://presheva.com/ivanov-nuk-kam-asnje-lidhshmeri-me-27-prillin/20%Monthly2018-12-09 18:48
https://presheva.com/keto-jane-3-masat-qe-qeveria-e-kosoves-po-behet-gati-tia-vendos-shtetit-serb/20%Monthly2018-12-09 16:14
https://presheva.com/u-shtire-i-paafte-11-vite-kosovari-ia-merr-zvicres-gati-gjysme-milioni-franga/20%Monthly2018-12-08 23:24
https://presheva.com/komandant-malisheva-rrefen-se-cka-ndodhi-ne-kumanove-mengjesin-e-9-majit-2015/20%Monthly2018-12-08 00:42
https://presheva.com/drejtorati-per-pune-te-inspekcionit-pasijet-me-legjitimacione-te-reja-zyrtare/20%Monthly2018-12-07 18:11
https://presheva.com/arben-latifi-te-kemi-plan-individual-per-femijet-me-probleme-ne-te-nxene/20%Monthly2018-12-07 15:29
https://presheva.com/kirurgu-shqiptar-zbulon-ne-gjermani-instrumentin-intervencional-te-vecante-i-cili-do-te-perdoret-ne-tere-boten/20%Monthly2018-12-07 15:13
https://presheva.com/arber-pajaziti-shqetesuese-kur-po-ndegjojme-opinione-se-me-shume-e-duan-zvecanin-leposaviqin-zubinpotokun-pa-njerez-se-luginen-me-shqiptare/20%Monthly2018-12-07 15:03
https://presheva.com/endrit-fazliu-investimi-ne-siguri-nuk-eshte-para-e-harxhuar-por-siguri-per-pasurine-e-fituar/20%Monthly2018-12-07 14:55
https://presheva.com/pacolli-i-pergjigjet-lavrovit-serbia-mbetet-i-vetmi-kercenim-per-ballkanin/20%Monthly2018-12-07 14:29
https://presheva.com/kosnett-ne-shba-te-gjithe-jane-se-bashku-ne-mbeshtetje-te-kosove/20%Monthly2018-12-07 14:24
https://presheva.com/mediat-gjermane-e-cilesojne-petrit-cekun-kitarist-te-nivelit-boteror/20%Monthly2018-12-07 14:19
https://presheva.com/instagram-ka-nje-crregullim-pohojne-zyrtaret-e-kompanise/20%Monthly2018-12-07 14:16
https://presheva.com/mike-hutton-qendroi-mbi-re-i-kapur-per-shkembin-qe-ndodhet-ne-peak-distrikt-te-anglise/20%Monthly2018-12-07 14:13
https://presheva.com/te-qenit-nene-dhe-puna/20%Monthly2018-12-07 14:08
https://presheva.com/brendi-i-modes-me-femra-te-plota-lanson-kampanjen-kunder-victorias-secret/20%Monthly2018-12-07 14:05
https://presheva.com/lahuta-eshte-vegla-me-e-vjeter-muzikore-e-njerezimit-dhe-sipas-specialisteve-te-muzikes-i-takon-epokes-paleolitike/20%Monthly2018-12-07 14:02
https://presheva.com/juventusi-kerkon-pavardin/20%Monthly2018-12-07 13:58
https://presheva.com/lajm-i-madh-shba-perkrahe-formimin-e-ushtrise-perkunder-deklaratave-te-sekretarit-te-nato-s/20%Monthly2018-12-07 13:49
https://presheva.com/udhetoi-32-km-ne-kembe-per-te-shkuar-ne-pune-shefi-i-tij-i-dhuron-makinen/20%Monthly2018-12-07 13:42
https://presheva.com/kardiologu-me-i-famshem-i-zemres-prof-dr-zhan-mitrev-jep-receten-e-jashtezakonshme-per-zemren-dhe-kancerin/20%Monthly2018-12-07 13:34
https://presheva.com/madagaskari-ka-terhequr-njohjen-mpj-e-kosoves-e-quan-propagande-pacolli-po-qendron-ne-kete-shtet-afrikan/20%Monthly2018-12-07 13:19
https://presheva.com/ministrja-nikolla-e-gatshme-te-takohet-me-studentet/20%Monthly2018-12-07 13:16
https://presheva.com/dimitrov-maqedonia-e-ka-pasur-demin-me-te-madh-nga-moszgjidhja-e-kontestit-te-emrit/20%Monthly2018-12-07 13:12
https://presheva.com/trump-zgjedh-zedhenesen-e-dash-per-ambasadore-ne-okb/20%Monthly2018-12-07 13:08
https://presheva.com/trupi-kordinues-ndane-mjete-per-prinderit-vetembajtes-dhe-kujdestaret-e-femijeve-te-mitur/20%Monthly2018-12-06 16:12
https://presheva.com/shoqata-amza-takime-me-drejtues-institucional-si-kksh-deputet-popullor-dhe-ambasaden-shqiptare-te-akredituar-ne-beograd/20%Monthly2018-12-06 18:00
https://presheva.com/tri-mitet-me-te-shpeshta-shendetesore/20%Monthly2018-12-06 15:44
https://presheva.com/tri-strategji-per-te-mbajtur-mend-cdo-gje-qe-mesoni/20%Monthly2018-12-06 15:33
https://presheva.com/cfare-mund-te-beni-ju-qe-femija-mos-ta-lage-shtratin-naten/20%Monthly2018-12-06 15:31
https://presheva.com/nato-me-deklarate-pas-bisedes-telefonike-te-stoltenbergut-me-haradinajn-dhe-vuciqin/20%Monthly2018-12-06 14:14
https://presheva.com/presidenti-meta-kerkon-nje-zgjidhje-te-shpejte-per-protesten-e-studenteve/20%Monthly2018-12-06 14:09
https://presheva.com/maqedoni-grate-qe-ngacmohen-seksualisht-gjate-punes-rralle-padisin/20%Monthly2018-12-06 14:07
https://presheva.com/per-finalizimin-e-ndertimit-te-autostrades-permes-grykes-se-gerdelices-po-punohet-24-ore/20%Monthly2018-12-06 14:04
https://presheva.com/moravica-ka-sigururuar-2-400-kontejnere-per-grumbullimin-e-mbeturinave/20%Monthly2018-12-06 13:59
https://presheva.com/miku-i-madh-i-shqiptareve-paralajmeron-kandidaturen-per-president-te-shba/20%Monthly2018-12-06 08:00
https://presheva.com/1-janar-kosova-me-dogana-ne-portin-e-durresit-dhe-ate-te-porto-romanos/20%Monthly2018-12-06 07:56
https://presheva.com/tashme-nuk-me-lidh-asgje-me-pd-patozi-ben-nje-paralajmerim-te-forte-per-bashen/20%Monthly2018-12-06 07:51
https://presheva.com/kam-humbur-vetedijen-gjate-beogradit-filmi-per-lorik-canente-rrenqeth-pa-me-te-voglin-dyshim/20%Monthly2018-12-06 07:43
https://presheva.com/capuni-kur-qeverise-nuk-i-ngutet-te-ktheje-valdanosin-as-ne-nuk-kemi-pse-ngutemi-per-ti-kthyer-token-shtetit/20%Monthly2018-12-06 07:37
https://presheva.com/gjuha-e-trupit-qe-do-te-zbuloje-te-verteten-rreth-lidhjes-suaj/20%Monthly2018-12-06 07:33
https://presheva.com/skandaloze-gazetari-shqiptar-kerkon-nga-gjykata-ta-ndaloje-kuranin-dhe-disa-musliman-te-debohen-ne-arabi/20%Monthly2018-12-06 07:27
https://presheva.com/leter-e-hapur-at-gjergj-fishtes-lahuten-e-te-pareve-na-e-moren-serbet/20%Monthly2018-12-06 07:21
https://presheva.com/moravica-me-call-center-ja-ku-mund-te-informoheni/20%Monthly2018-12-06 06:54
https://presheva.com/protesta-artan-fuga-studenti-ka-gjithmone-te-drejte/20%Monthly2018-12-06 06:49
https://presheva.com/thaci-dhe-merkel-ulen-afer-ne-ceremonine-mortore-te-bushit-te-vjeter/20%Monthly2018-12-06 06:42
https://presheva.com/taksat-100-ndaj-serbise-nje-mundesi-e-madhe-per-prodhimet-bujqesore-te-maqedonise/20%Monthly2018-12-06 06:36
https://presheva.com/motrat-murtezi-nga-presheva-sjellin-potpurine-e-rradhes/20%Monthly2018-12-05 20:23
https://presheva.com/presheve-tentim-vjedhje-ne-tregun-ditor-kapen-dy-persona-foto/20%Monthly2018-12-05 19:40
https://presheva.com/lajmet-06-12-2018/20%Monthly2018-12-05 17:34
https://presheva.com/demo-berisha-nuk-kam-bere-krime-lufte-ndaj-asnje-popullijam-i-pergatitur-te-dal-para-gjyqit-kudo-qofte/20%Monthly2018-12-05 17:31
https://presheva.com/shqiptaret-me-emision-ne-gjuhen-shqipe-ne-radio-novi-sad-kanali-i-trete/20%Monthly2018-12-05 17:24
https://presheva.com/spasovski-ka-ofruar-doreheqje-para-zaevit-per-arratisjen-e-gruevskit/20%Monthly2018-12-05 15:58
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-dhe-zevendes-kryetari-i-komunes-se-presheves-ne-pritjen-e-organizuar-nga-osce/20%Monthly2018-12-05 15:41
https://presheva.com/surroi-tregon-kushtin-e-tij-per-te-qene-pjese-e-ekipit-negociator-me-serbine/20%Monthly2018-12-05 15:22
https://presheva.com/shba-ultimatum-rusise-keni-dy-muaj-afat-per-marreveshjen-per-forcat-nukleare/20%Monthly2018-12-05 15:19
https://presheva.com/palmer-maqedonia-do-te-behet-anetare-e-30-te-e-nato-s-deri-me-2020/20%Monthly2018-12-05 15:15
https://presheva.com/stoltenberg-nuk-deshiron-te-nderhyj-ne-punet-e-maqedonise-dhe-greqise/20%Monthly2018-12-05 15:12
https://presheva.com/bik-u-i-presheves-vizitoi-keshillin-e-bashkesise-islame-ne-gjilan/20%Monthly2018-12-05 15:09
https://presheva.com/joe-biden-jam-personi-me-i-kualifikuar-per-te-qene-president-i-shba-ve/20%Monthly2018-12-05 14:55
https://presheva.com/gruaja-136-kilograme-mbyt-te-dashurin-i-mori-frymen-kur-i-hipi-siper/20%Monthly2018-12-05 14:49
https://presheva.com/park-gjigant-dedikuar-djathit/20%Monthly2018-12-05 14:46
https://presheva.com/rrjedhin-pamjet-e-bmw-m8-competition/20%Monthly2018-12-05 14:38
https://presheva.com/karabinieret-do-te-shfrytezojne-nje-makine-te-re-japoneze/20%Monthly2018-12-05 14:31
https://presheva.com/hulumtuesit-zhvillojne-aplikacionin-qe-teston-anemine-permes-fotos/20%Monthly2018-12-05 14:27
https://presheva.com/pese-faktet-qe-duhet-ti-dini-per-hiv-in/20%Monthly2018-12-05 14:24
https://presheva.com/cehovi-dhe-tete-cilesite-e-nje-njeriu-te-kulturuar/20%Monthly2018-12-05 14:16
https://presheva.com/tiffany-ia-prezanton-babait-donald-trump-te-dashurin-e-ri-afrikan/20%Monthly2018-12-05 14:11
https://presheva.com/rusia-nuk-eshte-evropa-cak-por-shba/20%Monthly2018-12-05 13:58
https://presheva.com/dimitrov-anetaresimi-ne-nato-eshte-garanci-per-kufijte-e-maqedonise/20%Monthly2018-12-05 13:55
https://presheva.com/presidenca-ul-flamurin-ne-gjysmeshtize-ne-nder-te-bushit-te-vjeter/20%Monthly2018-12-05 13:52
https://presheva.com/haradinaj-serbise-kosova-po-krijon-ushtri-per-ta-ruajtur-paqen-jo-per-ta-okupuar-territorin-e-saj-ne-veri/20%Monthly2018-12-05 13:49
https://presheva.com/brnabiq-kercenon-shpresojme-te-mos-kemi-nevoje-ta-perdorim-ushtrine-por-opsioni-eshte-ne-tavoline/20%Monthly2018-12-05 13:47
https://presheva.com/debat-publik-mbi-propozimin-e-revidimit-te-strategjise-se-zhvillimit-te-komunes-se-presheves-per-periudhen-kohore-2019-2023/20%Monthly2018-12-05 13:45
https://presheva.com/media-serbe-armet-per-ushtrine-e-kosoves-tashme-jane-nisur-nga-shba-ja/20%Monthly2018-12-05 09:11
https://presheva.com/me-3-dhjetor-2018-ecim-per-shendetin-e-femijeve/20%Monthly2018-12-04 08:04
https://presheva.com/lajmet-03-12-2018/20%Monthly2018-12-03 17:16
https://presheva.com/kadri-veseli-me-14-dhjetor-2018-do-ta-kemi-zyrtarisht-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-03 15:09
https://presheva.com/shoqata-kulturore-dituriashenon-diten-e-personave-me-aftesi-te-kufizuar/20%Monthly2018-12-03 14:57
https://presheva.com/105505/20%Monthly2018-12-03 14:34
https://presheva.com/siriani-qe-jetoi-7-i-ngujuar-ne-aeroport-me-ne-fund-eshte-bere-me-shtepi-tani-mund-te-filloje-jeten-e-re-per-gjithcka-i-detyrohet-nje-gruaje/20%Monthly2018-12-03 14:36
https://presheva.com/cilat-semundje-mund-te-barten-me-ane-te-transfuzionit/20%Monthly2018-12-03 14:23
https://presheva.com/video-qe-ju-ben-ta-lini-duhanin-dallimi-mes-mushkerive-te-shendetshme-dhe-atyre-te-duhanpiresve/20%Monthly2018-12-03 14:18
https://presheva.com/vuciq-deklarohet-pas-takimit-me-komisionerin-johannes-hahn/20%Monthly2018-12-03 14:15
https://presheva.com/zpr-organizon-diksutim-publik-per-bullizmin/20%Monthly2018-12-03 14:12
https://presheva.com/osbe-se-organizoi-trajnim-per-anetare-te-ksk-nga-bujanoci-dhe-presheva/20%Monthly2018-12-03 14:01
https://presheva.com/vikena-kamenica-nuk-do-te-jete-pjese-e-festivalit-te-57-te-ne-rtsh/20%Monthly2018-12-03 13:49
https://presheva.com/alain-delon-do-ta-le-pa-keqardhje-kete-bote-te-verbuar-nga-paraja/20%Monthly2018-12-03 13:44