XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/imami-i-nishit-kerkon-qe-ezani-te-degjohet-jashte-xhamise/20%Monthly2019-01-31 21:08
https://presheva.com/deda-thaci-ka-dhene-garanci-per-te-dhene-territor-eshte-shume-afer-nenshkrimit-te-marreveshjes/20%Monthly2019-01-31 20:52
https://presheva.com/lajmet-31-01-2019/20%Monthly2019-01-31 17:28
https://presheva.com/magjia-siberiane-ne-cikago-hedh-ujin-e-nxehte-ne-ajer-ne-50-grade-celsius-brenda-sekondes-shnderrohet-ne-akull/20%Monthly2019-01-31 14:52
https://presheva.com/gjashte-raste-te-reja-me-fruthin-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-31 14:31
https://presheva.com/vuciq-i-shkruan-presidentit-amerikan-dialogu-me-kosoven-vazhdon-atehere-kur-te-hiqet-taksa/20%Monthly2019-01-31 14:28
https://presheva.com/rregulla-te-reja-regjistrimi-per-ngasesit-e-automjeteve/20%Monthly2019-01-31 14:19
https://presheva.com/distancimi-i-keshiltares-fetanete-mehmedi-do-te-sjell-organ-te-perkohshem-ose-zgjedhje-ne-presheve/20%Monthly2019-01-31 14:13
https://presheva.com/hoti-koalicioni-pan-po-rrezikon-cdo-gje-qe-kemi-arritur-deri-me-sot/20%Monthly2019-01-31 14:05
https://presheva.com/dallimet-ekstreme-ne-shba-po-ngrin-gjithcka-nga-temperaturat-e-uleta-ne-australi-po-digjet-nga-i-nxehti/20%Monthly2019-01-31 14:02
https://presheva.com/gruevski-eshte-pare-ne-incizimet-e-dorezuara-nga-mali-i-zi/20%Monthly2019-01-31 13:58
https://presheva.com/stoltenberg-pres-qe-29-vendet-ta-nenshkruajne-protokollin-per-maqedonine/20%Monthly2019-01-31 13:48
https://presheva.com/edi-rama-sali-berishes-gruas-time-i-ha-ato-qe-nuk-thuhen/20%Monthly2019-01-31 13:43
https://presheva.com/diplomacia-nderkombetare-e-gatshme-qe-te-ndihmojne-shqiptaret-ne-serbi-duke-investuar-ne-projekte-dhe-asistuar-ne-proceset-politike/20%Monthly2019-01-31 14:08
https://presheva.com/thaci-flet-per-takimin-me-lideret-dhe-ambasadorin-amerikan-nuk-ka-individ-e-as-agjende-ditore-qe-sfidon-partneritetin-me-shba-te/20%Monthly2019-01-31 13:09
https://presheva.com/pubg-testohet-falas-ne-tajlande-pergatitet-per-te-rivalizuar-me-fortnite/20%Monthly2019-01-31 13:07
https://presheva.com/shtepi-tani-eshte-per-120-mije-euro-me-lire-sepse-askush-nuk-deshiron-te-jetoje-atje-shkaku-i-varreve/20%Monthly2019-01-31 13:03
https://presheva.com/dha-doreheqje-nga-banka-diten-e-fundit-te-punes-shkoi-i-veshur-si-spider-man/20%Monthly2019-01-31 13:00
https://presheva.com/e-rralle-binjaket-lindin-5-muajsh-dhe-mbijetojne/20%Monthly2019-01-31 12:57
https://presheva.com/luanesha-iu-kundervu-luanit-qe-e-zgjoi-ne-menyren-me-te-vrazhde-te-mundshme/20%Monthly2019-01-31 12:51
https://presheva.com/metode-praktike-e-shkrirjes-se-akullit-ne-dritaret-e-vetures-ju-nevojiten-vetem-pak-sekonda/20%Monthly2019-01-31 12:48
https://presheva.com/stallen-e-bagetise-e-shnderruan-ne-shtepi-luksoze-katerdhomeshe-e-shiten-per-750-mije-funte/20%Monthly2019-01-31 12:43
https://presheva.com/telefoni-5g-nga-lg-do-te-jete-lg-v50-thinq/20%Monthly2019-01-31 12:38
https://presheva.com/xiaomi-debuton-telefonin-e-ri-redmi-go/20%Monthly2019-01-31 12:35
https://presheva.com/apple-nuk-do-te-prodhoj-iphone-ne-shba-perkunder-kerkesave-te-presidentit-trump/20%Monthly2019-01-31 12:32
https://presheva.com/facebook-hape-nje-tjeter-dhome-lufte-per-betejen-e-lajmeve-te-rreme-ne-evrope/20%Monthly2019-01-31 12:29
https://presheva.com/gjermania-jep-drite-te-gjelber-per-pranimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-01-31 12:14
https://presheva.com/xhaferi-nevojiten-61-nenshkrime-te-deputeteve-qe-te-shperndahet-kuvendi/20%Monthly2019-01-31 12:12
https://presheva.com/xhaferi-udheheq-seancen-ne-gjuhen-shqipe-kundershtohet-nga-opozita-maqedonase/20%Monthly2019-01-31 12:08
https://presheva.com/zeri-i-amerikes-pergjimet-zbulojne-rolin-e-krimit-te-organizuar-ne-blerjen-e-votave-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-31 12:06
https://presheva.com/der-standard-kryeministri-shqiptar-jep-sinjale-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2019-01-31 12:02
https://presheva.com/jahjaga-i-kerkon-engelit-organizimin-e-nje-seance-nderkombetare-per-krimet-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-01-31 11:59
https://presheva.com/haradinaj-nuk-perjashton-mundesine-e-prishjes-se-koalicionit-nese-vazhdojne-mospajtimet/20%Monthly2019-01-31 11:56
https://presheva.com/mitsubishi-shfaqe-nje-pjese-te-makines-se-re-elektrike/20%Monthly2019-01-31 11:52
https://presheva.com/mercedes-pretendon-se-makina-qe-e-lanson-se-shpejti-do-te-shmange-cdo-mundesi-aksidenti/20%Monthly2019-01-31 11:49
https://presheva.com/maskoi-veturen-e-njemije-eurove-si-mercedes-e-parkoi-ne-hapesire-te-gabuar/20%Monthly2019-01-31 11:46
https://presheva.com/e-konfirmon-shkenca-cigaret-elektronike-jane-te-demshme-per-zemren-dhe-trurin/20%Monthly2019-01-31 11:42
https://presheva.com/shkencetaret-kane-zbuluar-rrjeten-e-panjohur-te-eneve-te-gjakut-ne-kockat-e-njeriut/20%Monthly2019-01-31 11:37
https://presheva.com/inteligjenca-amerikane-ballkani-perendimor-ne-rrezik-nga-ndonje-konflikt-ushtarak/20%Monthly2019-01-31 11:15
https://presheva.com/mungesa-e-vitamines-b12-mund-te-jete-shkaktaribi-dhimbjeve-tuaja-te-kokes/20%Monthly2019-01-31 10:16
https://presheva.com/si-te-ndihemi-me-te-lumtur-me-shtate-hapa-te-thjeshte/20%Monthly2019-01-31 10:11
https://presheva.com/kur-ta-shtypni-kete-pikeuria-zhduket-ndersa-metabolizmi-kthehet-ne-normale/20%Monthly2019-01-31 10:04
https://presheva.com/bartja-e-librave-dore-me-dore-per-ne-objektin-e-ri-250-qytetare-barten-2-mije-libra-per-nje-ore/20%Monthly2019-01-31 09:52
https://presheva.com/nje-qyteze-ne-itali-ofron-10-mije-dollare-qe-te-jetoni-atje/20%Monthly2019-01-31 09:48
https://presheva.com/serbia-ndan-mjete-per-financimin-e-141-projekteve-ne-kosove/20%Monthly2019-01-31 08:48
https://presheva.com/zviceranet-sa-me-larg-fese/20%Monthly2019-01-31 07:11
https://presheva.com/kryeministri-maqedonas-komenton-zerat-per-shkembim-territoresh-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-31 07:08
https://presheva.com/hasani-ndarja-e-kosoves-do-te-sillte-gjakderdhje/20%Monthly2019-01-31 07:05
https://presheva.com/opozita-ne-bujanoc-pret-qe-qeverisja-ti-permbushe-premtimet-dyshon-per-keqperdorime-te-shumta-te-buxhetit/20%Monthly2019-01-30 21:27
https://presheva.com/kompania-preshevare-dardania-plus-shfaq-interesim-per-blerjen-e-tv-presheva/20%Monthly2019-01-30 21:18
https://presheva.com/lajmet-30-01-2019/20%Monthly2019-01-30 18:11
https://presheva.com/jeta-per-banoret-e-malesise-se-presheves-eshte-kthyer-ne-normalitet/20%Monthly2019-01-30 15:21
https://presheva.com/haradinaj-po-na-kerkohet-te-japim-veriun-per-njohje-nga-serbia/20%Monthly2019-01-30 15:14
https://presheva.com/vuciq-me-7-e-8-mars-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-30 15:12
https://presheva.com/bullgaria-miratoi-protokollin-e-pranimit-te-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-01-30 15:10
https://presheva.com/ura-200-vjecare-qe-lidhe-tri-qytete-shqiptare/20%Monthly2019-01-30 15:07
https://presheva.com/shqiprim-arifi-problemet-e-lugines-te-shtjellohen-seriozisht-nga-kori-diplomatik/20%Monthly2019-01-30 14:32
https://presheva.com/si-u-shpetua-i-riu-nga-komuna-e-presheves-i-semure-psiqikisht-nga-nje-qytetare-i-komunes-se-vranjes/20%Monthly2019-01-30 13:49
https://presheva.com/nena-me-aftesi-te-kufizuara-sjell-ne-jete-nje-vajze-ne-moshen-50-vjece/20%Monthly2019-01-30 13:44
https://presheva.com/shqiptarja-qe-po-mahnit-ne-x-factor-ne-danimarke-merr-epitetin-si-vajza-me-syte-disney/20%Monthly2019-01-30 13:37
https://presheva.com/kenga-per-kosoven-qe-perloti-miliona-njerez-ne-mbare-boten-video/20%Monthly2019-01-30 13:27
https://presheva.com/penelopa-greke-historia-e-nje-ylli-kinemaje-qe-krenohet-me-origjinen-shqiptare/20%Monthly2019-01-30 13:25
https://presheva.com/dua-lipa-vendos-emrin-e-kosoves-ne-times-square/20%Monthly2019-01-30 13:22
https://presheva.com/mjeku-kumanovar-i-suksesshem-ne-gjermani-ne-maqedoni-ishte-i-pa-pune/20%Monthly2019-01-30 13:13
https://presheva.com/reagon-ashper-familja-pas-shfaqjes-se-filmit-dokumentar-rreth-abuzimeve-seksuale-te-michael-jacksonit/20%Monthly2019-01-30 13:11
https://presheva.com/jennifer-aniston-ne-moshen-50-vjecare-do-te-behet-nene/20%Monthly2019-01-30 13:08
https://presheva.com/pdk-te-hiqet-dore-nga-deklaratat-per-korrigjimin-e-kufijve-dhe-nga-thirrjet-per-konference-nderkombetare/20%Monthly2019-01-30 13:06
https://presheva.com/golden-state-edhe-nje-fitore-ne-nba-mposht-si-mysafire-indianen/20%Monthly2019-01-30 13:02
https://presheva.com/arsenalit-i-kushtoi-mbi-18-milione-euro-shkarkimi-i-wengerit/20%Monthly2019-01-30 12:59
https://presheva.com/nuk-ka-perfitime-si-me-pare-nga-kembimi-i-valutave/20%Monthly2019-01-30 12:55
https://presheva.com/rruga-terrnoc-breznice-me-befasira-per-ngasesit-pushteti-harron-premtimin-e-para-nje-jave/20%Monthly2019-01-30 12:49
https://presheva.com/kontrollimi-i-sheqerit-per-pacientet-qe-kane-nevoje-urgjente-do-te-mund-ti-kryejne-ne-te-gjitha-sherbimet-e-shtepise-se-shendetit/20%Monthly2019-01-30 12:24
https://presheva.com/kurti-thacit-nese-nuk-ndalesh-te-presin-protesta-masive/20%Monthly2019-01-30 12:21
https://presheva.com/serbet-e-komunave-veriore-te-kosoves-do-te-organizojne-proteste-kunder-pushtetit-aktual-ne-serbi-organizatori-kercenohet-me-jete/20%Monthly2019-01-30 12:12
https://presheva.com/macron-marreveshja-e-prespes-eshte-shembull-per-zgjidhjen-e-problemeve/20%Monthly2019-01-30 12:09
https://presheva.com/brukseli-kerkon-rezultate-jo-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-01-30 12:06
https://presheva.com/temperaturat-e-uleta-godasin-shba-ne-lumi-i-chicagos-ngrihet/20%Monthly2019-01-30 12:00
https://presheva.com/shkrihen-akujt-dalin-toka-te-reja-nuk-dukeshin-prej-40-mije-vjetesh/20%Monthly2019-01-30 11:57
https://presheva.com/pese-te-vdekur-nga-gripi-ne-malin-e-zi/20%Monthly2019-01-30 11:53
https://presheva.com/dua-lipa-nderon-aktivistet-e-aids-me-swan-song/20%Monthly2019-01-30 11:49
https://presheva.com/dashuria-rrit-imunitetin/20%Monthly2019-01-30 12:01
https://presheva.com/arben-taravari-para-zyrave-te-bdi-ka-shume-viktima-nuk-dihet-kush-i-vrau-kush-i-varrosi-e-kush-i-qane/20%Monthly2019-01-30 11:02
https://presheva.com/tetovari-kerkon-te-blej-nje-tank-deshiron-me-raketa-te-godet-qeverine-parlamentin-dhe-partite-politike/20%Monthly2019-01-30 10:22
https://presheva.com/kardiologu-pse-duhet-te-mbani-gjithnje-aspirine-afer-shtratit/20%Monthly2019-01-30 10:01
https://presheva.com/ministrat-shqiptare-filluan-te-flasin-shqip-ne-mbledhjet-e-qeverise/20%Monthly2019-01-30 09:38
https://presheva.com/tetovari-qe-hengri-10-vite-buurg-per-kengen-lule-te-bukura-ka-tirana/20%Monthly2019-01-30 09:33
https://presheva.com/rriten-akcizat-nga-1-shkurti-rriten-cmimet-e-cigareve-kafes-dhe-alkoolit/20%Monthly2019-01-30 09:00
https://presheva.com/nga-taksa-serbia-humbi-66-2-milione-euro-tani-po-humb-edhe-tregun/20%Monthly2019-01-30 08:12
https://presheva.com/limaj-dhe-ahmeti-ia-prezantojne-be-se-ligjin-per-dialogun/20%Monthly2019-01-30 08:09
https://presheva.com/bashkimi-i-mitrovices-nuk-nenkupton-cenim-te-kufijve/20%Monthly2019-01-30 06:36
https://presheva.com/lajmet-29-01-2019/20%Monthly2019-01-29 17:25
https://presheva.com/thaci-publikon-letren-qe-ia-dergoi-trumpit-i-shpreh-zotimin-se-do-te-punoje-per-marreveshjen-historike-me-serbine/20%Monthly2019-01-29 15:15
https://presheva.com/anetaret-e-keshillit-te-shkolles-fillore-9-maji-ne-leran-votojne-unanimisht-per-veton-saqipin/20%Monthly2019-01-29 14:37
https://presheva.com/xhelal-hasani-burimet-e-reja-te-ujit-kane-permiresuar-furnizimin-e-qytetareve-me-uje-te-pijes/20%Monthly2019-01-29 14:04
https://presheva.com/kycja-e-disa-bl-ne-sistemin-e-grumbullimit-te-mbeturinave-ne-kuader-te-np-moravica-ka-treguar-rezultat-pozitiv/20%Monthly2019-01-29 13:53
https://presheva.com/ne-medvegje-me-kerkese-te-kk-pasivizohen-shqiptaret/20%Monthly2019-01-29 13:47
https://presheva.com/keith-thurman-rikthehet-pas-mungeses-dyvjecare-per-ta-mbrojtur-titullin-kunder-josesito-lopez/20%Monthly2019-01-29 13:43
https://presheva.com/rafael-nadal-humb-nje-tjeter-finale-te-australian-open/20%Monthly2019-01-29 13:40
https://presheva.com/oklahoma-dhe-george-vazhdojne-shkelqimin-triumfojne-perballe-milwaukee-bucks/20%Monthly2019-01-29 13:33
https://presheva.com/benzema-jam-nje-numer-nente-me-shpirtin-e-numrit-dhjete/20%Monthly2019-01-29 13:26
https://presheva.com/milani-me-oferte-ne-drejtim-te-monacos-per-teielemans/20%Monthly2019-01-29 13:23
https://presheva.com/danimarka-kampion-i-botes-per-here-te-pare-ne-histori/20%Monthly2019-01-29 13:20
https://presheva.com/dua-ia-rremben-fronin-taylor-swiftit/20%Monthly2019-01-29 13:10
https://presheva.com/robert-redford-terhiqet-nga-festivali-i-filmit-sundance/20%Monthly2019-01-29 13:07
https://presheva.com/pese-aktoret-e-famshem-qe-kane-fituar-cmimin-e-artistit-me-te-mire-dhe-me-te-keq/20%Monthly2019-01-29 13:05
https://presheva.com/biblioteka-ne-tri-rrote/20%Monthly2019-01-29 13:00
https://presheva.com/pese-arsye-se-perse-tezet-jane-shume-te-vecanta-dhe-te-rendesishme/20%Monthly2019-01-29 12:56
https://presheva.com/partneri-yt-eshte-nje-internet-tradhtar-cfare-duhet-te-beni-ne-raste-te-tilla/20%Monthly2019-01-29 12:54
https://presheva.com/mos-e-teproni-me-dhurata-femijet-te-cilet-kane-shume-lodra-me-ngadale-zhvillohen-dhe-nuk-e-zhvillojne-imagjinaten/20%Monthly2019-01-29 12:48
https://presheva.com/kater-rregulla-te-thjeshta-nga-doktoret-per-te-rritur-femije-te-shendetshem/20%Monthly2019-01-29 12:46
https://presheva.com/sa-do-te-duhej-te-ishte-pauza-midis-shtatzenive/20%Monthly2019-01-29 12:43
https://presheva.com/tremujori-i-pare-gjashte-arsye-perse-ndodh-gjakrrjedhja-gjate-shtatzenise/20%Monthly2019-01-29 12:41
https://presheva.com/trend-i-madh-kthimi-i-ngjyres-ne-te-cilen-secila-femer-ndihet-si-mbretereshe/20%Monthly2019-01-29 12:38
https://presheva.com/kroacia-do-ta-kushtezoje-integrimin-e-serbise-per-ne-be-akoma-ekzistojne-ceshtje-te-hapura-ne-mes-te-dy-shteteve/20%Monthly2019-01-29 12:35
https://presheva.com/haradinaj-nese-prishet-koalicioni-qeverises-taksa-mbetet-deri-ne-vere/20%Monthly2019-01-29 12:30
https://presheva.com/qeveria-ndan-15-mije-euro-per-familjen-e-arian-dacit/20%Monthly2019-01-29 12:28
https://presheva.com/cigaret-nga-kjo-jave-per-10-dinare-me-shtrenjte/20%Monthly2019-01-29 12:25
https://presheva.com/e-perzene-nga-autobusi-sepse-ishte-pa-bilete-vdes-e-ngrire-studentja-ukrainase/20%Monthly2019-01-29 12:22
https://presheva.com/termeti-i-fuqishem-godet-kolumbine-pamjet-dramatike-tregojne-kaosin-e-krijuar/20%Monthly2019-01-29 12:11
https://presheva.com/tsipras-cmimi-me-i-rendesishem-eshte-paqja-dhe-bashkejetesa-ne-mes-dy-popujve/20%Monthly2019-01-29 12:08
https://presheva.com/plotner-ratifikimi-i-marreveshjes-se-prespes-eshte-fitore-per-demokracine/20%Monthly2019-01-29 12:06
https://presheva.com/kapet-ne-sarande-breshka-me-peshe-prej-60-kilogram/20%Monthly2019-01-29 12:03
https://presheva.com/marko-gjuriq-viziton-sot-kosoven/20%Monthly2019-01-29 12:00
https://presheva.com/limaj-e-ahmeti-ne-bruksel-takohen-me-perfaqesues-te-be-se-per-dialogun/20%Monthly2019-01-29 11:57
https://presheva.com/rregullat-e-karmes-qe-do-tjua-ndryshojne-prespektiven-per-jeten/20%Monthly2019-01-29 11:00
https://presheva.com/ramush-haradinaj-u-dergon-leter-shpjeguese-te-gjithe-kryeministrave-te-botesme-ane-te-se-ciles-u-shpjegon-natyren-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-29 09:24
https://presheva.com/personat-qe-qajne-gjate-nje-filmi-jane-me-te-fortit-nga-te-gjithe/20%Monthly2019-01-29 09:15
https://presheva.com/horoskopi-javor-kush-do-te-detyrohet-te-merret-me-punet-dhe-obligimet-e-mbetura-kush-me-problemet-dashurore/20%Monthly2019-01-29 09:09
https://presheva.com/litarin-ne-duar-dhe-kerceni/20%Monthly2019-01-29 09:04
https://presheva.com/kapadokya-bukuria-qe-patjeter-te-vizitohet/20%Monthly2019-01-29 08:57
https://presheva.com/si-te-kuptojme-levizjet-e-qenit/20%Monthly2019-01-29 08:51
https://presheva.com/uji-me-xhenxhefil-pija-e-shendetshme-qe-djege-dhjamin-nga-beli-shpina-dhe-kofshet/20%Monthly2019-01-29 08:46
https://presheva.com/ndotja-e-ajrit-dhe-kancerit-te-femijet/20%Monthly2019-01-29 08:04
https://presheva.com/ne-kosove-java-e-trete-e-greves-ne-arsim/20%Monthly2019-01-29 07:47
https://presheva.com/dhimbja-e-zemres-se-gruas-e-fshehte-dhe-e-heshtur/20%Monthly2019-01-29 07:40
https://presheva.com/pese-aroma-te-keqija-te-trupit-qe-nuk-duhet-te-injorohen/20%Monthly2019-01-29 07:35
https://presheva.com/pije-prej-vetem-dy-perberesve-te-cilen-duhet-ta-pine-te-gjithe-duhanxhinjte/20%Monthly2019-01-29 07:28
https://presheva.com/zyrtare-telefoni-5g-nga-lg-vjen-ne-shkurt-para-atij-te-samsung/20%Monthly2019-01-29 07:22
https://presheva.com/instaloni-perditesimin-ios-12-1-3-parandaloni-hakeret-qe-kontrollojne-telefonatat-ne-facetime/20%Monthly2019-01-29 07:18
https://presheva.com/pahor-ne-beograd-flet-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2019-01-29 07:09
https://presheva.com/lajmet-28-01-2019/20%Monthly2019-01-28 18:16
https://presheva.com/arrestohen-babe-e-bire-nga-presheva-per-fshehjen-e-13-shtetasve-afgan/20%Monthly2019-01-28 17:49
https://presheva.com/np-moravica-neser-ben-grumbullimin-e-mbeturinave/20%Monthly2019-01-28 14:17
https://presheva.com/kurti-viziton-sylejman-selimin-ne-aqareve/20%Monthly2019-01-28 13:14
https://presheva.com/kush-po-merr-page-duke-ndejur-ne-shtepine-e-shendetit-ne-bujanoc/20%Monthly2019-01-28 13:11
https://presheva.com/dimitrov-per-nje-apo-dy-jave-maqedonia-do-te-merr-ulese-ne-nato/20%Monthly2019-01-28 13:03
https://presheva.com/te-rinjt-ne-perkrahje-te-femijeve/20%Monthly2019-01-28 13:02
https://presheva.com/klubi-futbollistik-i-femrave-presheva-morri-pjese-ne-turneun-ne-sarajeve/20%Monthly2019-01-28 13:00
https://presheva.com/pas-publikimit-te-incidentit-ne-kabinetin-e-kryetarin-kamberi-reagon-artan-ajeti-mjeku-i-perfshire-ne-incident/20%Monthly2019-01-28 12:55
https://presheva.com/fik-i-thate-dhe-uthull-molle-receta-qe-sheron-keto-semundje/20%Monthly2019-01-28 12:25
https://presheva.com/pacientja-zvicerane-dr-xhemali-me-dhuroi-nje-jete-te-re/20%Monthly2019-01-28 12:23
https://presheva.com/eliza-hoxha-vjen-edhe-njehere-me-peng-kesaj-radhe-me-videoklip/20%Monthly2019-01-28 12:19
https://presheva.com/drenica-hyne-ne-librin-e-guinnes-prej-sot-njihet-ne-bote-jo-vetem-per-trimeri-por-edhe-talent/20%Monthly2019-01-28 12:17
https://presheva.com/tefta-radi-per-lekuren-ju-tregoj-recetat-e-harruara-te-gjysheve-tona/20%Monthly2019-01-28 12:10
https://presheva.com/24-vjecari-nga-podujeva-punesohet-ne-nasa/20%Monthly2019-01-28 12:08
https://presheva.com/motivimi-i-elda-gjokes-folesja-motivuese-behet-pjese-e-librit-les-brown-ndryshoi-jeten-time/20%Monthly2019-01-28 12:04
https://presheva.com/gazetari-kroat-shqiponjen-e-bej-nga-dashuria-per-shqiptaret-jo-per-te-provokuar-dikend/20%Monthly2019-01-28 12:01
https://presheva.com/bryan-adams-ne-bashkepunim-me-ed-sheeran-publikojne-kengen-me-te-re-shine-a-light-video/20%Monthly2019-01-28 11:59
https://presheva.com/planet-e-facebook-shkrin-tre-sherbime-ne-nje/20%Monthly2019-01-28 11:56
https://presheva.com/britania-ua-merr-femijet-prinderve-qe-nuk-i-mbrojne-nga-varesia-e-ekraneve/20%Monthly2019-01-28 11:55
https://presheva.com/nderpreu-kontratat-me-restaurantet-me-prestigjioze-ne-evrope-besoi-ne-mullinjte-e-tiranes/20%Monthly2019-01-28 11:40
https://presheva.com/miliarderi-nga-suedia-i-dhuron-5-milione-euro-familjes-se-varfer-shqiptare/20%Monthly2019-01-28 11:34
https://presheva.com/shqiptari-qe-kontrollonte-hotel-plaza-en/20%Monthly2019-01-28 11:33
https://presheva.com/besarta-rrefen-biseden-e-fundit-me-babain-e-saj-hamez-jashari-video/20%Monthly2019-01-28 11:30
https://presheva.com/haradinaj-komenton-deklaraten-e-presidentit-thaci-per-boren-flet-edhe-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-01-28 11:27
https://presheva.com/rama-per-ismail-kadaren-mbetet-maja-e-penes-se-letersise-shqipe/20%Monthly2019-01-28 11:25
https://presheva.com/reportazhi-i-the-independent-shqiperia-kolumbia-e-europes/20%Monthly2019-01-28 11:24
https://presheva.com/stoltenberg-protokolli-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato-do-te-nenshkruhet-se-shpejti/20%Monthly2019-01-28 11:22
https://presheva.com/linas-linkevicius-maqedonia-akoma-ka-pune-per-te-bere/20%Monthly2019-01-28 11:20
https://presheva.com/eshte-i-vetmi-ne-bote-veshken-nuk-e-ka-aty-ku-e-kane-te-gjithe-njerezit/20%Monthly2019-01-28 11:17
https://presheva.com/nderhyrja-ruse-ne-zgjedhje-miku-i-trump-mund-te-mos-deshmoje/20%Monthly2019-01-28 11:15
https://presheva.com/114-te-vdekur-nga-shperthimi-i-naftesjellesit-ne-meksike/20%Monthly2019-01-28 11:12
https://presheva.com/tornado-godet-aeroplanin-ne-turqi-lendohen-12-pasagjere/20%Monthly2019-01-28 11:10
https://presheva.com/slobodan-petroviq-akuzon-serbine-per-frikesim/20%Monthly2019-01-28 11:08
https://presheva.com/teologu-zviceran-nuk-mund-ta-mohojme-se-muhamedi-eshte-udhezimi-i-vertete-per-shpetim/20%Monthly2019-01-28 11:04
https://presheva.com/grate-duhet-te-dalin-patjeter-dy-here-ne-jave-me-shoqet-ja-arsyja-befasuse/20%Monthly2019-01-28 11:02
https://presheva.com/shqiptare-qe-strehuan-hebrenjte-75-peme-rriten-ne-jerusalem-secila-prej-tyre-eshte-memorial-per-nje-hero-shqiptar/20%Monthly2019-01-28 10:58
https://presheva.com/shqiptari-nga-shkupi-njeri-nga-recituesit-me-te-mire-te-kuranit-ne-bote/20%Monthly2019-01-28 07:47
https://presheva.com/gazetari-altin-ahmeti-shpalos-veshtrim-per-schindlerin-shqiptar-ne-diten-kur-perkujtohet-holokausti/20%Monthly2019-01-28 07:42
https://presheva.com/thenie-nga-mesimet-e-jetes-nga-robert-de-niro/20%Monthly2019-01-28 07:35
https://presheva.com/arkeologu-francez-e-krahason-ulpianen-me-qytetin-pompei/20%Monthly2019-01-28 07:30
https://presheva.com/nese-keni-lindur-mes-viteve-1950-dhe-1980-nuk-duhet-ta-humbni-ne-asnje-menyre/20%Monthly2019-01-28 07:22
https://presheva.com/lvv-nese-ka-marreveshje-per-ndryshim-kufijsh-ka-edhe-protesta-masive/20%Monthly2019-01-27 19:04
https://presheva.com/roamingu-mes-vendeve-te-ballkanit-do-te-ulet-ne-zero/20%Monthly2019-01-27 11:36
https://presheva.com/ekipit-te-ndihmes-se-shpejte-ne-presheve-i-bashkohet-nje-doktor-specializant-i-ri/20%Monthly2019-01-27 11:02
https://presheva.com/pas-takses-rritet-dukshem-eksporti-i-shqiperise-ne-kosove/20%Monthly2019-01-27 09:59
https://presheva.com/serbia-po-keqperdor-ceshtjen-e-kufijve-per-terheqje-te-njohjeve/20%Monthly2019-01-27 09:56
https://presheva.com/eksperti-amerikan-kosova-mund-te-mashtrohet-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-01-27 09:53
https://presheva.com/nga-orteku-ne-brezovice-humb-jeten-djali-i-nexhat-dacit/20%Monthly2019-01-26 15:38
https://presheva.com/zyra-e-kryetarit-te-bujanocit-arene-boksi-perleshet-fizikisht-shaip-kamberi-me-nje-mjek/20%Monthly2019-01-26 15:09
https://presheva.com/mendesia-e-vjeteruar-e-nje-sistemi-te-kaluar-ne-lugine/20%Monthly2019-01-26 14:48
https://presheva.com/ne-dobrosin-te-bujanocit-u-perkujtua-19-vjetori-i-daljes-ne-skene-te-ucpmb-se-foto/20%Monthly2019-01-26 14:40
https://presheva.com/jovanoviq-pas-kosoves-vjen-presheva-sanxhaku-vojvodina/20%Monthly2019-01-26 12:47
https://presheva.com/ministri-i-arsimit-paralajmeron-shkarkimin-e-10-drejtoreve-ne-shkolla-nder-ta-edhe-ne-presheve-ja-arsyja/20%Monthly2019-01-26 12:12
https://presheva.com/kdnj-ne-presheve-dhe-bujanoc-dergon-kerkese-per-te-gjitha-institucionet-publike-vetem-ne-gjuhen-serbe/20%Monthly2019-01-25 17:46
https://presheva.com/np-moravica-informon-qytetaret-se-grumbullimi-i-mbeturinave-per-diten-e-sotme-eshte-nderprere-per-shkak-te-kushteve-atmosferike/20%Monthly2019-01-25 16:53
https://presheva.com/thaci-me-sylejman-selimin-ne-liri-kosova-eshte-me-e-sigurt/20%Monthly2019-01-25 14:57
https://presheva.com/klubi-futbollistik-i-femrave-presheva-merr-pjese-ne-turneun-ne-sarajev/20%Monthly2019-01-25 14:25
https://presheva.com/ende-pa-perfunduar-teresisht-renovimi-ne-gjimnazin-skenderbeu-persona-te-papergjegjshem-kane-demtuar-dyert-dhe-muret-anesore/20%Monthly2019-01-25 14:11
https://presheva.com/ne-fazen-finale-eshte-renovimi-i-salles-se-edukates-fizike-ne-gjimnazin-skenderbeu-ne-presheve/20%Monthly2019-01-25 13:41
https://presheva.com/ramadani-pushteti-lokal-ne-bujanoc-injoron-kompanit-lokale-duke-penguar-zhvillimin-e-tyre/20%Monthly2019-01-25 13:38
https://presheva.com/cedric-soares-ne-itali-per-te-mbyllur-transferimin-jam-i-lumtur-forca-inter/20%Monthly2019-01-25 13:18
https://presheva.com/team-lebron-perballe-team-giannis-publikohen-peseshet-startuese-ne-nba-all-star/20%Monthly2019-01-25 13:15
https://presheva.com/serena-williams-pas-pesimit-ndaj-katolina-pliskovas-kjo-humbje-nuk-ishte-aq-e-dhimbshme/20%Monthly2019-01-25 13:09
https://presheva.com/driton-kuka-te-rinjte-si-majlinda-po-na-bejne-krenar-cdo-dite-e-me-shume/20%Monthly2019-01-25 13:06
https://presheva.com/nuk-do-te-merr-pjese-ne-oscar-shba-ja-nuk-i-jep-vize-aktorit-meksikan/20%Monthly2019-01-25 13:03
https://presheva.com/eneda-ngjitet-ne-top-treshe-te-top-awards/20%Monthly2019-01-25 12:56
https://presheva.com/kur-ne-kine-adhuronin-filmat-e-shqiperise-ngadhenjim-mbi-vdekjen-u-pa-nga-30-milione-kineze-dhe-ndaloi-shkaterrimin-e-kitares-si-instrument-borgjez/20%Monthly2019-01-25 12:53
https://presheva.com/lippi-jep-doreheqje-si-trajner-i-kines/20%Monthly2019-01-25 12:49
https://presheva.com/ne-veri-te-mitrovices-asnje-aplikim-per-legalizimin-e-armeve/20%Monthly2019-01-25 12:47
https://presheva.com/plagosja-e-azem-vllasit-fatmir-limaj-sot-jep-deshmine-e-tij/20%Monthly2019-01-25 12:42
https://presheva.com/hoshiar-ali-nje-banor-kurd-nga-iraku-verior-ka-30-vite-qe-cmonton-mina-prane-qytetit-te-tij/20%Monthly2019-01-25 12:40
https://presheva.com/degjeneron-ne-dhune-protesta-jashte-parlamentit-ne-athine-disa-te-plagosur/20%Monthly2019-01-25 12:28
https://presheva.com/mark-zuckerberg-ka-bere-nje-shkrim-per-te-mbrojtur-facebook-un-por-gjeja-me-interesante-eshte-se-ku-e-publikoi-ate/20%Monthly2019-01-25 12:25
https://presheva.com/arrestohet-ish-keshilltari-i-fushates-se-donald-trump/20%Monthly2019-01-25 12:23
https://presheva.com/mbreteresha-mesazh-politikaneve-per-brexit-jepuni-fund-grindjeve/20%Monthly2019-01-25 12:20
https://presheva.com/shqiperia-pritet-te-dorezoje-pamjet-per-arratisjen-e-gruevskit/20%Monthly2019-01-25 12:16
https://presheva.com/zgjedhje-presidenciale-dhe-parlamentare-ne-pranvere/20%Monthly2019-01-25 12:13
https://presheva.com/sela-kerkon-doreheqjen-e-ministrit-te-arsimit-per-shkak-te-nxenesve-shqiptare-ne-veles/20%Monthly2019-01-25 12:10
https://presheva.com/ps-do-te-padise-presidentin-meta/20%Monthly2019-01-25 12:08
https://presheva.com/lirohet-me-kusht-sylejman-selimi/20%Monthly2019-01-25 12:05
https://presheva.com/haradinaj-serbia-po-thote-nikada-per-njohjen-ne-themi-kurre-per-taksen/20%Monthly2019-01-25 12:03
https://presheva.com/zvicra-per-here-te-trete-shteti-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-01-25 07:47
https://presheva.com/rona-nishliu-pjese-e-jurise-ne-destination-eurovision-ne-france/20%Monthly2019-01-25 07:44
https://presheva.com/lazim-destani-i-pasuri-shpirterisht-e-materialisht/20%Monthly2019-01-25 07:40
https://presheva.com/majlinda-e-rrezoi-izraeliten-per-36-sekonda-ja-momenti/20%Monthly2019-01-25 07:35
https://presheva.com/irina-dema-stilistja-dhe-modelistja-shkodrane-bashkepunetore-e-firmave-te-njohura-te-veshjeve-ne-bote/20%Monthly2019-01-25 07:29
https://presheva.com/kuka-per-kelmendin-e-arta-e-kombit/20%Monthly2019-01-25 07:19
https://presheva.com/angela-merkel-ne-veten-e-pare-barazia-mes-gjinive-ne-te-gjitha-fushat-mua-me-duket-e-logjikshme/20%Monthly2019-01-25 07:02
https://presheva.com/%e2%80%8bkonfiskohen-52-kilograme-mariuhane-ne-gjilan/20%Monthly2019-01-25 07:00
https://presheva.com/grupi-abba-se-shpejti-me-kenge-te-reja/20%Monthly2019-01-25 06:57
https://presheva.com/tahiri-ideja-e-ndryshimit-te-kufijve-eshte-rrezikshme-per-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2019-01-25 06:56
https://presheva.com/veseli-paralajmeron-reciprocitet-te-plote-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-25 06:53
https://presheva.com/pas-largimit-te-neymarit-barcelona-i-shpenzoi-533-milione-euro/20%Monthly2019-01-25 06:50
https://presheva.com/levizja-per-reforma-konfirmon-vazhdimin-e-koalicionit-me-apn/20%Monthly2019-01-24 20:42
https://presheva.com/lajmet-24-01-2019/20%Monthly2019-01-24 18:38
https://presheva.com/salihi-kksh-po-demton-procesin-edukativo-arsimor/20%Monthly2019-01-24 14:31
https://presheva.com/fakte-interesante-per-ismail-qemalin-ne-100-vjetorin-e-vdekjes/20%Monthly2019-01-24 14:24
https://presheva.com/gjysma-e-shqiptareve-ne-mbipeshe/20%Monthly2019-01-24 14:18
https://presheva.com/rama-per-die-welt-ja-pse-i-nderrova-ministrat/20%Monthly2019-01-24 14:14
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-ish-ministri-i-mbrojtjes-i-shqiperise-ne-kohen-e-komunizmit/20%Monthly2019-01-24 14:11
https://presheva.com/zaev-ne-takim-me-hahn-dhe-stoltenberg-mbeshtetje-per-integrimet-e-vendit/20%Monthly2019-01-24 14:09
https://presheva.com/avramapoulos-marreveshja-e-prespes-nuk-ka-baraspeshe-prandaj-eshte-problematike/20%Monthly2019-01-24 14:04
https://presheva.com/kriza-e-venezueles-cfare-ndodh-tani-kur-dy-burra-pohojne-se-jane-presidente/20%Monthly2019-01-24 13:59
https://presheva.com/limaj-takohet-me-kasamin-diskutojne-per-ndryshimin-e-emrit-te-maqedonise-dhe-dialogun/20%Monthly2019-01-24 13:56
https://presheva.com/daciq-serbia-nuk-mund-ta-tregoje-ne-detaje-planin-qe-ka-per-kosoven/20%Monthly2019-01-24 13:53
https://presheva.com/piatek-kam-lindur-gati-do-te-bej-gjithcka-per-ta-kthyer-milanin-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-01-24 13:47
https://presheva.com/komuna-e-presheves-me-entin-per-bujqesi-organizuan-ligjerate-keshillimore-per-bujqit/20%Monthly2019-01-24 13:25
https://presheva.com/sekreti-i-suksesit-qendron-ne-ate-se-me-ke-martoheni/20%Monthly2019-01-24 12:57
https://presheva.com/pse-nuk-duhet-te-flini-kurre-ne-nje-jastek-pambuku-arsyet-jane-keto/20%Monthly2019-01-24 12:55
https://presheva.com/tri-arsyet-e-fshehta-pse-nuk-ngel-dot-shtatzene/20%Monthly2019-01-24 12:53
https://presheva.com/me-mire-te-vdes-nga-pasioni-sesa-nga-merzia-thenie-te-bukura-nga-van-gogh/20%Monthly2019-01-24 12:50
https://presheva.com/perkujdesuni-per-qenin-e-shtepise/20%Monthly2019-01-24 12:47
https://presheva.com/cfare-thote-per-ju-zgjedhja-e-qenit/20%Monthly2019-01-24 12:45
https://presheva.com/nje-studim-i-fundit-i-cili-eshte-publikuar-ne-revisten-asia-pacific-journal-of-clinical-nutrition-ka-zbuluar-se-konsumimi-i-perditshem-i-vetem-nje-grami-shafran-mund-te-shpie-ne-pe/20%Monthly2019-01-24 12:38
https://presheva.com/ushqimet-me-te-keqija-ne-frigorifer-majoneza-salsicet-dhe-margarina/20%Monthly2019-01-24 12:35
https://presheva.com/hidhet-poshte-miti-i-famshem-rreth-vaktit-te-darkes-dhe-gjumit/20%Monthly2019-01-24 12:32
https://presheva.com/rrathe-te-shpejta-ne-bare-me-mclaren-p1-gtr-para-vozitjes-me-shpejtesi-neper-shtegun-malor/20%Monthly2019-01-24 12:25
https://presheva.com/ndryshimet-e-cadillac-xt5-shfaqen-me-heret-se-qe-eshte-pritur/20%Monthly2019-01-24 12:20
https://presheva.com/skandaloze-shtepia-e-shendetit-ne-bujanoc-mund-te-ngele-pa-aparat-te-mamografise/20%Monthly2019-01-24 12:27
https://presheva.com/pas-lirimit-nga-arresti-chris-brown-do-ta-padise-per-shpifje-modelen-24-vjecare/20%Monthly2019-01-24 11:52
https://presheva.com/dua-lipa-krenare-me-te-dashurin-e-saj-qe-po-hap-restorant-dhe-po-boton-librin-e-tij-te-pare-me-receta/20%Monthly2019-01-24 11:46
https://presheva.com/shm-sezai-surroi-ne-bujanoc-kane-filluar-pergaditjet-per-ditaret-elektronik/20%Monthly2019-01-24 11:29
https://presheva.com/laboratori-ne-presheve-pajiset-me-aparature-te-re-per-analiza-biokimike-te-teknologjise-se-fundit/20%Monthly2019-01-24 11:20
https://presheva.com/ford-mondeo-lansohet-ne-tri-variante/20%Monthly2019-01-24 09:05
https://presheva.com/drejtori-i-samsung-personalisht-ka-kerkuar-specifika-te-fuqishme-te-kamerave-ne-linjen-galaxy-s10/20%Monthly2019-01-24 09:00
https://presheva.com/gjente-vazhdimisht-gazeta-ne-oborr-u-befasua-kur-kuptoi-se-macja-saj-i-vidhte-prej-fqinjeve/20%Monthly2019-01-24 08:56
https://presheva.com/rrefimi-i-nxenesve-per-mesuesin-pedofil-te-gjakoves-qe-ishte-i-fiksuar-ti-prekte-nxeneset-video/20%Monthly2019-01-24 08:53
https://presheva.com/boren-e-grumbulluar-para-hyrjes-e-shkriu-nepermjet-paisjes-qe-hedhe-flake/20%Monthly2019-01-24 08:52
https://presheva.com/peshkataret-vozisin-neper-autostrade-nje-pjese-e-trupit-te-peshkaqenit-dilte-prej-rimorkios/20%Monthly2019-01-24 08:46
https://presheva.com/certifikatat-e-mjekut-per-tu-pajisur-me-arme-ne-presheve-te-shtunen-ora-9/20%Monthly2019-01-24 07:58
https://presheva.com/presheva-medvegja-dhe-bujanoci-do-ti-bashkohen-kosoves-po-i-besoj-presidentit-thaci/20%Monthly2019-01-24 06:46
https://presheva.com/arifi-jam-me-shprese-qe-lugina-do-te-marre-pjese-ne-dialog/20%Monthly2019-01-24 06:44
https://presheva.com/vuciq-kosova-na-demtoi-shume-me-taksen/20%Monthly2019-01-24 06:41
https://presheva.com/seancat-parlamentare-te-maqedonise-do-te-udhehiqen-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-01-24 06:37
https://presheva.com/lajmet-23-01-2019/20%Monthly2019-01-23 20:23
https://presheva.com/shqiprim-arifi-takime-zyrtare-me-perfaqesues-te-aleances-per-ardhmerine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-23 15:18
https://presheva.com/shqiprim-arifi-e-perkrahim-taksen-por-ky-vendim-i-ka-demtuar-bizneset-e-lugines/20%Monthly2019-01-23 15:11
https://presheva.com/gafurr-hyseni-ditari-elektronik-krijon-interaktivitet-ne-mes-te-mesimedhenesve-prinderve-dhe-nxenesve/20%Monthly2019-01-23 14:39
https://presheva.com/sduron-vdekjen-e-te-birit-babai-vdes-nje-ore-pas-tij/20%Monthly2019-01-23 14:12
https://presheva.com/ata-qe-merren-me-politik-eshte-mire-ta-ndihmojne-arsimin-e-jo-ta-njollosin-arsimin-me-ceshtje-joparimore/20%Monthly2019-01-23 14:07
https://presheva.com/ahmeti-se-shpejti-e-dergojme-platformen-e-dialogut-ne-kuvend-marreveshja-me-serbine-veshtire-te-arrihet/20%Monthly2019-01-23 13:12
https://presheva.com/xiaomi-shfaq-prototipin-e-telefonit-te-palosshem-te-tyre/20%Monthly2019-01-23 13:10
https://presheva.com/liqeni-baikal-ne-rusi-eshte-me-i-thelli-ne-bote-si-dhe-rezervuari-me-i-madh-me-uje-te-embel/20%Monthly2019-01-23 12:54
https://presheva.com/higuain-fluturon-drejt-londres-per-te-kompletuar-kalimin-te-chelsea/20%Monthly2019-01-23 12:51
https://presheva.com/policia-zvicerane-paralajmeron-gjoba-per-ata-qe-nuk-pastrojne-akullin-nga-veturat/20%Monthly2019-01-23 12:49
https://presheva.com/myslimanet-bejne-thirrje-per-bojkot-te-nje-lloji-te-letrave-te-tualetit-pretendohet-se-ne-to-shkruan-allah/20%Monthly2019-01-23 12:46
https://presheva.com/kongresi-amerikan-miraton-ligjin-qe-ndalon-daljen-nga-nato/20%Monthly2019-01-23 12:43
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-te-malit-te-zi-per-vizite-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-23 12:41
https://presheva.com/zoran-zaev-nuk-me-pengon-qe-kryetari-i-shtetit-te-jete-shqiptar/20%Monthly2019-01-23 12:38
https://presheva.com/boshnjakovski-zbatimi-i-ligjit-per-gjuhet-eshte-vlere-shtese-ne-interes-te-te-gjithe-qytetareve/20%Monthly2019-01-23 12:36
https://presheva.com/nimetz-mospranimi-i-marreveshjes-se-prespes-mund-te-kete-pasoja-serioze/20%Monthly2019-01-23 12:34
https://presheva.com/edi-rama-ia-delegon-drejtimin-e-ministrise-se-jashtme-te-shqiperise-gent-cakajt/20%Monthly2019-01-23 12:32
https://presheva.com/cakaj-transferimi-institucional-nuk-nenkupton-ndryshim-objektivash-strategjike-dhe-politike-te-qeverise-shqiptare-ne-politiken-e-jashtme/20%Monthly2019-01-23 12:29
https://presheva.com/thaci-bashkimi-kombetar-dhe-fuqizimi-i-kombit-ishin-porosite-e-isa-boletinit/20%Monthly2019-01-23 12:25
https://presheva.com/haradinaj-populli-shqiptar-asnjehere-me-nuk-jep-nga-toka-dhe-e-drejta-e-tij/20%Monthly2019-01-23 12:20
https://presheva.com/keto-jane-22-arsyet-perse-njerezit-qe-shkojne-ne-norvegji-nuk-kthehen-me/20%Monthly2019-01-23 12:17
https://presheva.com/sulmuesi-i-zhdukur-emiliano-sala-kishte-luajtur-me-lorik-canen-dhe-emir-lenjanin-te-nantes-e-kujtojne-si-i-qete-dhe-i-edukuar/20%Monthly2019-01-23 11:55
https://presheva.com/zyrtare-liridon-krasniqi-vazhdon-ne-malajzi-tani-tek-melaka-united/20%Monthly2019-01-23 11:52
https://presheva.com/carmelo-anthony-nderroi-kater-klube-ne-shtate-vjet-por-tashme-mund-te-kerkoje-angazhimin-e-peste/20%Monthly2019-01-23 11:49
https://presheva.com/federer-eliminohet-nga-australian-open-zvicerani-u-mposht-nga-tsitsipas/20%Monthly2019-01-23 11:45
https://presheva.com/khabib-pret-te-pezullohet-nga-nente-deri-ne-12-muaj-per-incidentin-pas-mecit-ndaj-mcgregor/20%Monthly2019-01-23 11:42
https://presheva.com/dana-white-thote-se-eshte-i-mundur-dueli-ndermjet-mcgregor-dhe-cerrone/20%Monthly2019-01-23 09:25
https://presheva.com/john-terry-sulmohet-nga-qente-intervenon-pronari-per-ta-shpetuar/20%Monthly2019-01-23 09:20
https://presheva.com/chris-brown-nuk-e-fsheh-lidhjen-me-ammika-harrisin/20%Monthly2019-01-23 09:15
https://presheva.com/brad-pitt-dhe-charlize-theron-e-nisen-lidhjen-pasi-e-xhiruan-nje-reklame-bashke/20%Monthly2019-01-23 09:09
https://presheva.com/femrat-qe-bejne-60-minuta-ushtrime-fizike-cdo-dite-jane-me-te-prira-te-jetojne-deri-ne-moshen-90-vjecare/20%Monthly2019-01-23 08:59
https://presheva.com/jada-smith-shpjegon-se-perse-ajo-dhe-will-preferojne-termin-partnere-jete-e-jo-te-martuar/20%Monthly2019-01-23 08:50
https://presheva.com/cfare-thone-buzet-e-tua-per-ty/20%Monthly2019-01-23 08:44
https://presheva.com/10-menyra-te-shpejta-per-ta-sheruar-fytin-e-semure/20%Monthly2019-01-23 08:35
https://presheva.com/perqafimet-shendetesore-mendore-qe-i-sjell-perqafimi/20%Monthly2019-01-23 08:20
https://presheva.com/autizmi-biokimistja-shpetova-vajzen-me-dieten-pa-gluten-dhe-laktoze/20%Monthly2019-01-23 08:16
https://presheva.com/profesori-i-parisit-ibrahim-rugova-nene-tereza-adem-jashari-e-disa-tjere-sjane-per-neve/20%Monthly2019-01-23 08:11
https://presheva.com/dialogu-ne-9-pika-luigina-reciprocitet-me-serbet-e-kosoves/20%Monthly2019-01-23 11:40
https://presheva.com/meta-me-shqiptaret-e-malit-te-zi-pavaresisht-dallimeve-partiake-duhet-te-jeni-te-bashkuar/20%Monthly2019-01-23 08:01
https://presheva.com/rakiq-thote-se-nuk-do-te-lejohet-bashkimi-i-mitrovices/20%Monthly2019-01-23 06:52
https://presheva.com/deputeti-i-aakse-thaci-sduhet-te-thote-se-do-ta-marrim-presheven-sepse-smundet-ta-marre-ai/20%Monthly2019-01-23 06:49
https://presheva.com/leran-vendimi-i-pare-i-koalicionit-pvd-dhe-pdsh-ne-knsh-kunder-keshillit-te-arsimtarevedokument/20%Monthly2019-01-22 20:59
https://presheva.com/lajmet-22-01-2019/20%Monthly2019-01-22 17:47
https://presheva.com/perplasjet-mes-opozites-dhe-pozites-serbe-arsiqi-milkoviqit-ja-qka-kemi-punuar-me-65-milion-dinare/20%Monthly2019-01-22 16:48
https://presheva.com/gafurr-hyseni-cdo-nxenes-me-mesim-projektues-eshte-me-i-angazhuar/20%Monthly2019-01-22 15:47
https://presheva.com/vendkalimi-kufitar-bllace-kapet-nje-vajze-e-cila-ishte-fshehur-ne-bagazhin-e-vetures/20%Monthly2019-01-22 15:44
https://presheva.com/rasti-sopoti-zoran-zaev-i-gatshem-per-marreveshje-per-demshperblimin-e-ish-te-denuarve/20%Monthly2019-01-22 15:37
https://presheva.com/thaci-komandanti-adem-jashari-dhe-familja-e-tij-shembulli-me-unik-i-atdhetarizmit/20%Monthly2019-01-22 15:35
https://presheva.com/thaci-takohet-me-bahtirin-bashkimi-i-mitrovices-proces-i-pandalshem/20%Monthly2019-01-22 15:32
https://presheva.com/fuqia-e-autosugjestionit-shqiptoni-kete-fjali-tri-here-ne-dite-gjate-nje-muaji-dhe-do-te-ndodhe-mrekullia/20%Monthly2019-01-22 14:28
https://presheva.com/tete-zakone-te-keqija-qe-demtojne-sistemin-tone-imunitar/20%Monthly2019-01-22 14:26
https://presheva.com/befasisht-trembeni-derisa-jeni-ne-gjume-te-thelle-ky-eshte-shkaku-perse-ju-ndodh-keshtu/20%Monthly2019-01-22 14:23
https://presheva.com/super-ushqimet-qe-jua-pastrojne-arteret-dhe-ju-mbrojne-nga-sulmi-ne-zemer/20%Monthly2019-01-22 14:21
https://presheva.com/kia-nuk-planifikon-makine-me-hapesiren-per-bartjen-e-mallrave/20%Monthly2019-01-22 14:18
https://presheva.com/volkswagen-do-te-imitoje-sistemin-qe-e-perdore-tesla-per-te-shitur-makinat-elektrike/20%Monthly2019-01-22 14:15
https://presheva.com/modeli-5g-i-samsung-galaxy-s10-mund-te-kete-hapesire-baze-prej-256gb/20%Monthly2019-01-22 14:11
https://presheva.com/google-fshin-mijera-aplikacione-nga-playstore-per-te-mbrojtur-privatesine/20%Monthly2019-01-22 14:09
https://presheva.com/muret-e-shkolles-se-mesme-u-mbeshtollen-si-kopertina-librash-perpjekje-qe-te-inkurajohen-nxenesit-per-lexim/20%Monthly2019-01-22 14:06
https://presheva.com/pensionisti-pyetet-nese-ka-frike-nga-gripi-pergjigja-e-tij-behet-hit-ne-internet/20%Monthly2019-01-22 13:59
https://presheva.com/manovroi-me-sukses-skejtbordin-neper-rruge-malore-levizi-edhe-me-110-kilometra-ne-ore/20%Monthly2019-01-22 13:56
https://presheva.com/dhimbja-eshte-e-pashmangshme-por-vuajtja-eshte-e-detyrueshme/20%Monthly2019-01-22 13:50
https://presheva.com/cdo-dite-beni-kete-gabim-derisa-i-lani-dhembet-prandaj-ju-behen-te-verdhe/20%Monthly2019-01-22 13:47
https://presheva.com/vajza-me-origjine-nga-ballkani-fiton-250-mije-euro-ne-kush-deshiron-te-behet-milioner/20%Monthly2019-01-22 13:44
https://presheva.com/tokio-shujte-falas-per-ato-qe-shmangin-tollovine-e-mengjesit-ne-metro/20%Monthly2019-01-22 13:41
https://presheva.com/liqeni-i-akullit-misterioz-shkencetaret-zbulojne-gjurme-jete-nen-shtresat-e-akullit-ne-antarktik/20%Monthly2019-01-22 13:38
https://presheva.com/zbulohen-cmimet-e-modeleve-te-samsung-galaxy-s10/20%Monthly2019-01-22 13:31
https://presheva.com/apple-publikon-filmin-e-shkurter-te-xhiruar-ne-iphone-xs/20%Monthly2019-01-22 13:27
https://presheva.com/kur-ke-vullnet-gjithcka-eshte-e-arritshme-thote-kultivuesi-i-prodhimeve-bujqesore-nga-bujanoci/20%Monthly2019-01-22 13:21
https://presheva.com/nisja-vitit-lire-me-kia-motors/20%Monthly2019-01-22 13:11
https://presheva.com/ronaldo-denohet-me-23-muaj-burg-por-denimi-do-te-perkthehet-ne-18-8-milione-euro-gjobe/20%Monthly2019-01-22 13:07
https://presheva.com/bekim-jashari-kujton-sulmin-e-22-janarit-ndaj-familjes-se-tij-ne-prekaz/20%Monthly2019-01-22 12:41
https://presheva.com/franca-dhe-gjermania-kunder-takses-ndaj-produkteve-serbe-gjermania-edhe-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-01-22 12:35
https://presheva.com/ne-dialog-nga-pika-zero/20%Monthly2019-01-22 12:32
https://presheva.com/21-vjet-nga-sulmi-i-dyte-mbi-familjen-jashari/20%Monthly2019-01-22 12:13
https://presheva.com/meta-takon-kryeministrin-malazez-kerkesa-e-presidentit-per-shqiptaret/20%Monthly2019-01-22 12:10
https://presheva.com/the-sun-shqiperia-nje-kroaci-e-re/20%Monthly2019-01-22 12:07
https://presheva.com/qeveria-e-maqedonise-dergon-permbajtjen-e-plote-te-ligjit-te-gjuheve-ne-komisionin-e-venedikut/20%Monthly2019-01-22 12:04
https://presheva.com/tsipras-marreveshja-e-prespes-eshte-hap-historik-per-te-gjithe-evropen/20%Monthly2019-01-22 11:53
https://presheva.com/tronditet-mafia-italiane-arrestohet-kupola-drejtuese-e-cosa-nostras/20%Monthly2019-01-22 11:49
https://presheva.com/forumi-ekonomik-boteror-dhjete-gjera-qe-mund-te-mos-i-keni-ditur-per-davosin/20%Monthly2019-01-22 11:47
https://presheva.com/kuvendi-komunal-ne-bujanoc-ndane-tri-mirenjohje-per-vepra-humane/20%Monthly2019-01-22 11:43
https://presheva.com/pompat-e-ujesjellesit-para-4-muajve-arriten-ne-bujanoc-por-jo-edhe-aty-per-ku-jane-dedikuar/20%Monthly2019-01-22 11:35
https://presheva.com/leng-shtepiak-i-cili-nxjerr-jashte-kelbazen-nga-mushkerite-e-femijeve-mjafton-nje-gote-e-vogel-ne-dite/20%Monthly2019-01-22 10:53
https://presheva.com/110334-2/20%Monthly2019-01-22 10:46
https://presheva.com/maska-me-uthull-molle-dhe-sode-buke-aknet-dhe-shenjat-hiqen-si-me-magji/20%Monthly2019-01-22 10:39
https://presheva.com/vucic-takim-me-merkel-kosova-teme-diskutimi/20%Monthly2019-01-22 10:27
https://presheva.com/cfare-po-sjell-mr-rex-nga-parisi%ef%bc%9f/20%Monthly2019-01-22 10:13
https://presheva.com/meghan-markle-dhkel-protokollin-mbreteror-edhe-si-shtatzene/20%Monthly2019-01-22 10:16
https://presheva.com/dua-lipa-vjen-si-rokere-publikon-imazhe-te-videokenges-se-re/20%Monthly2019-01-22 07:45
https://presheva.com/arrestohet-djali-i-lionel-richeit/20%Monthly2019-01-22 07:40
https://presheva.com/ish-komandant-bala-ragmi-mustafa-u-deklarua-para-popullit-duke-premtuar-se-po-qe-se-kthejne-lapidarin-do-te-jap-doreheqje-por-nuk-u-be-as-njera-dhe-as-tjetra/20%Monthly2019-01-22 07:29
https://presheva.com/dw-gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-punesimin-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-22 06:52
https://presheva.com/statistika-zyrtare-ja-sa-shqiptare-jetojne-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-22 06:49
https://presheva.com/afaristi-nga-diaspora-ne-gjermani-nuk-behesh-milioner-brenda-vitit-pas-gjashte-vitesh-pune-firma-ime-doli-me-bilanc-pozitiv-video/20%Monthly2019-01-22 06:43
https://presheva.com/thaci-garantoj-se-veriu-i-mitrovices-gazivoda-trepca-dhe-lugina-do-te-jene-pjese-e-kosoves-video/20%Monthly2019-01-21 22:15
https://presheva.com/e-jashtezakonshme-nxenesit-me-para-te-tyre-ndertojne-shkolle-ne-kumanove/20%Monthly2019-01-21 20:27
https://presheva.com/zvicrra-vendi-shperthyes-per-talentin-e-futbollistit-drilon-ahmeti/20%Monthly2019-01-21 17:44
https://presheva.com/si-ne-filma-arrestohen-ne-presheve-dy-persona-me-645-gram-heroine/20%Monthly2019-01-21 16:04
https://presheva.com/shtepia-e-bardhe-thuhet-se-ka-zgjedhur-vietnamin-per-samitin-e-ardhshem-trump-kim-jong-un/20%Monthly2019-01-21 14:39
https://presheva.com/sfida-10-vjecare-pamje-qe-tregojne-sa-shume-ka-ndryshuar-bota-jone-qe-nga-viti-2009/20%Monthly2019-01-21 14:36
https://presheva.com/kamala-harris-do-te-kandidoje-per-president-te-shba-se-me-2020/20%Monthly2019-01-21 14:33
https://presheva.com/veseli-rugova-besonte-ne-dialogun-politik/20%Monthly2019-01-21 14:29
https://presheva.com/ahmeti-thaci-na-dorezoi-raportin-per-temat-ne-bruksel-u-konfirmua-se-nuk-ka-draft-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2019-01-21 19:12
https://presheva.com/erjavec-sllovenia-do-ta-mbeshtete-maqedonine-ne-procesin-e-eurointegrimeve/20%Monthly2019-01-21 14:26
https://presheva.com/nje-shtetas-i-maqedonise-ka-sulmuar-zyrtarin-policor-ne-sofje/20%Monthly2019-01-21 14:22
https://presheva.com/nis-greva-tek-filologjiku-studente-e-pedagoge-te-bashkuar/20%Monthly2019-01-21 14:18
https://presheva.com/pas-intervistimit-nga-specialja-thaci-e-pret-ne-takim-sami-lushtakun/20%Monthly2019-01-21 14:16
https://presheva.com/np-moravica-keto-dite-po-ben-nderrimin-e-dy-ventilave-kryesore-tek-penda-e-rahovices/20%Monthly2019-01-21 13:50
https://presheva.com/arber-pajaziti-qytetaret-e-bujanocit-nuk-kane-nevoje-per-menaxher-te-futbollit-por-per-menaxher-komunal/20%Monthly2019-01-21 13:44
https://presheva.com/nissan-altima-me-rrota-sikur-te-tankeve-levize-edhe-neper-shtigjet-me-te-veshtira/20%Monthly2019-01-21 13:39
https://presheva.com/facebook-hedhe-poshte-pretendimet-se-po-e-shfrytezon-sfiden-dhjete-vjet-per-mbledhjen-e-te-dhenave-ne-avancimin-e-algoritmit-qe-identifikon-fytyrat/20%Monthly2019-01-21 13:36
https://presheva.com/realizohet-telefonata-e-pare-ne-rrjetin-5g/20%Monthly2019-01-21 13:33
https://presheva.com/nje-foto-e-tri-varianteve-galaxy-s10-sapo-eshte-shfaqur-ne-twitter/20%Monthly2019-01-21 13:29
https://presheva.com/foshnja-ne-karroce-fillon-te-rreshqase-shkalleve-levizese-ne-nje-qender-tregtare-shpetohet-ne-momentin-e-fundit/20%Monthly2019-01-21 13:27
https://presheva.com/e-konfirmon-agjenti-i-mancinit-kemi-biseduar-me-romen-por-transferimi-mund-te-behet-ne-qershor/20%Monthly2019-01-21 13:19
https://presheva.com/hulumtimet-tregojne-jugu-i-serbise-shume-i-pasur-me-ari-dhe-argjend/20%Monthly2019-01-21 13:15
https://presheva.com/thaci-presidenti-rugova-ishte-njeri-i-dialogut-dhe-angazhimeve-unifikuese/20%Monthly2019-01-21 13:15
https://presheva.com/nimetz-fton-greqine-te-ratifikoje-marreveshjen-me-maqedonine/20%Monthly2019-01-21 13:10
https://presheva.com/rriten-cmimet-e-derivateve-te-naftes-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-21 12:59
https://presheva.com/94-viteve-me-pare-shqiperia-eshte-shpallur-republike/20%Monthly2019-01-21 12:34
https://presheva.com/presidenti-meta-nis-viziten-ne-mal-te-zi-podgorica-vishet-me-flamuj-kuqezi/20%Monthly2019-01-21 12:31
https://presheva.com/nese-i-keni-keto-kater-linja-ne-nyjen-e-duarve-ato-ju-zbulojne-dicka-vertet-te-rendesishme-per-fatin-dhe-te-ardhmen-tuaj/20%Monthly2019-01-21 12:27
https://presheva.com/bujanoc-qyteti-ne-kaos-nga-mbeturinat-arsic-sulmon-komunaline-pushtetaret-heshtin-foto/20%Monthly2019-01-21 12:24
https://presheva.com/doli-episodi-i-ri-i-egjeli-sahit-plisin-e-kercenojne-me-harac/20%Monthly2019-01-21 12:17
https://presheva.com/shkenca-zbulon-se-shtrengimi-i-duarve-me-personin-qe-doni-lehteson-dhimbjen-mesoni-arsyet/20%Monthly2019-01-21 12:10
https://presheva.com/rimeci-ndermjet-mayweather-dhe-pacquiao-mund-te-ndodhe-gjate-ketij-viti/20%Monthly2019-01-21 12:03
https://presheva.com/alvaro-morata-kthehet-ne-madrid/20%Monthly2019-01-21 12:02
https://presheva.com/vuciq-i-pergjigjet-thacit-per-territoret-para-kembimit-duhet-zgjidhur-disa-ceshtje-me-te-thjeshta/20%Monthly2019-01-21 11:57
https://presheva.com/shtate-gjera-te-cilat-i-trashegojme-nga-babai/20%Monthly2019-01-21 11:56
https://presheva.com/behen-13-vjet-nga-vdekja-e-ibrahim-rugoves/20%Monthly2019-01-21 11:51
https://presheva.com/kina-shenon-rritjen-me-te-ulet-ekonomike-ne-dekada/20%Monthly2019-01-21 11:49
https://presheva.com/fillon-procesi-i-tranzicionit-te-fsk-se-ne-ushtri-haradinaj-ben-zbulimin-e-pllakes-me-mbishkrimin-ministria-e-mbrojtjes/20%Monthly2019-01-21 11:47
https://presheva.com/r-kelly-vazhdon-te-humb-mbeshtetjen-pas-akuzave-per-ngacmime-seksuale/20%Monthly2019-01-21 11:42
https://presheva.com/phoenix-i-rita-ores-numeron-mbi-1-67-miliard-degjime-ne-spotify/20%Monthly2019-01-21 11:29
https://presheva.com/sinan-vllasaliu-kujton-ne-pervjetorin-e-13-te-vdekjes-ibrahim-rugoven/20%Monthly2019-01-21 11:22
https://presheva.com/pdsh-jo-zgjdhjeve-te-reja-te-krijohet-koalicioni-i-ri-qeverises/20%Monthly2019-01-21 11:20
https://presheva.com/hudson-odoi-refuzon-rinovimin-te-chelsea-deshiron-bayernin/20%Monthly2019-01-21 11:15
https://presheva.com/hena-e-plote-e-pergjakur-si-do-ndikoje-tek-ne-ky-eklips/20%Monthly2019-01-21 11:12
https://presheva.com/arifi-oportunistet-qe-e-hoqen-lapidarin-tani-me-i-takojne-te-kaluares/20%Monthly2019-01-21 10:21
https://presheva.com/nje-shkencetare-e-re-shqiptare-po-shkelqen-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-21 08:47
https://presheva.com/i-riu-nga-gjilani-ndjek-shembullin-e-gjermanise-vendos-kembimore-librash-ne-qytet/20%Monthly2019-01-21 08:43
https://presheva.com/keshillat-e-cabejit-per-mesuesit-mos-perzieni-punen-me-pushimin-dhe-pushimin-me-punen/20%Monthly2019-01-21 08:38
https://presheva.com/presidenti-thaci-sot-ia-dorezon-ekipit-negociator-dokumentat-e-dialogut/20%Monthly2019-01-21 07:55
https://presheva.com/gjate-vizites-se-putinit-ne-serbi-vetura-me-targa-te-shqiperise-qe-alarmoi-autoritet-serbe/20%Monthly2019-01-21 07:52
https://presheva.com/shqiptaret-kerkojne-azil-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-21 07:38
https://presheva.com/kosova-prej-sot-me-ministri-te-mbrojtjes/20%Monthly2019-01-21 07:45
https://presheva.com/pvd-fton-pdsh-dhe-lrpdsh-per-themelimin-e-pushtetit-te-ri-ne-presheve/20%Monthly2019-01-20 20:19
https://presheva.com/vulin-ne-panik-evropa-po-hesht-shqiperia-e-madhe-po-krijohet-para-syve-tane/20%Monthly2019-01-20 19:46
https://presheva.com/haziri-lugina-ti-bashkohet-kosoves-askush-ska-te-drejte-ta-lere-anash-kete-problem/20%Monthly2019-01-20 19:41
https://presheva.com/hyda-pushteti-lokal-ne-bujanoc-do-ta-kete-edhe-nje-vit-te-vetefundosjes/20%Monthly2019-01-20 18:20
https://presheva.com/deshtimi-me-lojerat-politike-tregues-se-eshte-koha-ta-shijojne-pensionimin/20%Monthly2019-01-19 20:27
https://presheva.com/ne-penden-e-rahovices-po-rregullohet-ujitja-e-210-hektareve-toke-bujqesore-foto/20%Monthly2019-01-19 15:58
https://presheva.com/hoxhaj-serbia-me-lajme-te-rreme-po-ushtron-presion-ndaj-shqiptareve-te-presheves/20%Monthly2019-01-19 14:37
https://presheva.com/eshte-shqetesues-lajmi-per-ndalimin-e-dy-pjesetareve-te-forces-se-sigurise-se-kosoves-nga-komuniteti-serb-ne-vendkalimin-kufitar-ne-jarinje/20%Monthly2019-01-19 11:56
https://presheva.com/ne-fshatin-depce-zbulohet-sasi-e-vogel-armatimi-qe-sypozohet-se-ka-mbetur-nga-konflikti-i-armatosur-i-2001-shit/20%Monthly2019-01-19 11:52
https://presheva.com/art-klubi-sinonim-i-kultures-dhe-artit-shqiptar-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-01-19 11:51
https://presheva.com/leze-qena-tregon-domethenien-e-lulja-nsaksie/20%Monthly2019-01-19 11:42
https://presheva.com/myftiu-saqipi-ardhja-e-liderit-rus-putin-ne-beograd-me-shume-i-ka-sherbyer-politikes-se-vuciqit-dhe-qeverise-se-tij/20%Monthly2019-01-19 11:37
https://presheva.com/milkoviq-do-te-kerkoj-ku-jane-shtruar-ato-65-milione-asfallt-ne-fshatrat-serbe-te-bujanocit/20%Monthly2019-01-19 09:41
https://presheva.com/taksa-e-republikes-se-kosoves-detyron-serbine-te-shkon-ne-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-01-19 09:29
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ne-njevjetorin-e-vdekjes-se-jonuz-musliut-e-kujtojme-jeten-dhe-vepren-e-tij-me-respekt-te-madh/20%Monthly2019-01-18 20:45
https://presheva.com/diaspora-e-lugines-se-presheves-dorzo-mandatin-dhe-mos-moho-deshiren-e-7000-qytetareve/20%Monthly2019-01-18 18:16
https://presheva.com/lajmet-18-01-2019/20%Monthly2019-01-18 18:01
https://presheva.com/ministri-serb-daciq-te-henen-nje-vend-tjeter-mund-ta-terheqe-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-18 15:57
https://presheva.com/cfare-i-ndodhe-trupit-kur-pini-uje-me-limon-cdo-mengjes/20%Monthly2019-01-18 15:47
https://presheva.com/ahmeti-i-reagon-daciqit-rreth-deklaratave-per-terheqje-te-njohjeve-per-kosoven/20%Monthly2019-01-18 15:43
https://presheva.com/voutsis-marreveshja-e-prespes-do-te-votohet-nga-fundi-i-javes-se-ardhshme/20%Monthly2019-01-18 15:40
https://presheva.com/rama-i-pergjigjet-nje-komentuesi-shume-shpejt-ne-nje-cati-me-kosoven/20%Monthly2019-01-18 15:36
https://presheva.com/kryetari-i-pd-se-nagip-arifi-ka-bere-sot-homazhe-tek-varri-i-veprimtarit-jonuz-musliu/20%Monthly2019-01-18 15:30
https://presheva.com/kryetari-i-deges-se-apn-se-ne-bujanoc-beri-homazhe-tek-varri-i-jonuz-musliut/20%Monthly2019-01-18 15:14
https://presheva.com/policia-serbe-malltreton-vllaun-e-jonuz-musliut/20%Monthly2019-01-18 15:07
https://presheva.com/perkujtohet-jeta-dhe-vepra-e-jonuz-musliut/20%Monthly2019-01-18 14:48
https://presheva.com/kinezi-6-vjecar-qe-me-aftesite-e-frizerit-po-i-habit-te-gjithe/20%Monthly2019-01-18 14:39
https://presheva.com/tanja-karakamisheva-ftohet-ne-polici-per-shkak-te-gjuhes-se-urrejtjes/20%Monthly2019-01-18 13:58
https://presheva.com/haradinaj-takon-majlinda-bregun-shqiptaret-do-te-mbeten-te-perkushtuar-per-stabilitet-dhe-paqe-ne-rajon/20%Monthly2019-01-18 13:55
https://presheva.com/vuciq-paralajmeron-nese-nuk-hiqet-taksa-do-te-kemi-probleme/20%Monthly2019-01-18 13:50
https://presheva.com/ovl-te-gjithe-duhet-ta-gezojne-statusin-e-veteranit-nuk-ka-me-manipulime-video/20%Monthly2019-01-18 11:54
https://presheva.com/artisiti-i-njohur-serb-serbia-duhet-ta-njohe-kosoven-dhe-ti-vere-sanksione-rusise/20%Monthly2019-01-18 11:05
https://presheva.com/mjeket-i-japin-15-birra-qe-ti-shpetojne-jeten/20%Monthly2019-01-18 10:59
https://presheva.com/13-kafshe-te-rralla-qe-natyra-i-ka-bekuar-me-nje-pamje-unike/20%Monthly2019-01-18 10:55
https://presheva.com/popaj-mbush-90-vjec/20%Monthly2019-01-18 10:40
https://presheva.com/rama-behet-edhe-minister-i-jashtem-meta-i-jep-dekretin/20%Monthly2019-01-18 10:35
https://presheva.com/arsyet-pse-ndjeheni-te-uritur-edhe-pasi-qe-keni-ngrene/20%Monthly2019-01-18 10:14
https://presheva.com/veseli-shba-ja-nuk-ka-kerkuar-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-18 10:10
https://presheva.com/nishani-rusia-dhe-serbia-refuzojne-te-respektojne-ligjin-nderkombetar/20%Monthly2019-01-18 10:06
https://presheva.com/haradinaj-flet-per-vizen-ne-amerike-thote-se-nuk-do-te-zbehet-besimi-ne-shba/20%Monthly2019-01-18 10:00
https://presheva.com/bujanoc-gjendja-e-rende-e-24-familjeve-ne-fshatrat-e-malesise-se-bujanocit/20%Monthly2019-01-18 09:54
https://presheva.com/veseli-nje-dite-pas-vizites-se-putinit-ne-beograd-rusia-eshte-afer-te-na-njohe/20%Monthly2019-01-18 09:42
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-godet-serbine-ne-diten-kur-putin-vizitoi-beogradin/20%Monthly2019-01-18 09:40
https://presheva.com/ftesa-te-reja-nga-gjykata-speciale-per-ish-zyrtare-te-uck-se/20%Monthly2019-01-18 09:33
https://presheva.com/real-madridi-synon-transferimin-e-hazardit-me-cmim-te-arsyeshem/20%Monthly2019-01-18 08:15
https://presheva.com/me-ke-po-behet-kunate-greta-koci/20%Monthly2019-01-18 08:11
https://presheva.com/modelet-e-reja-ipad-pritet-te-lansohen-ne-gjysmen-e-pare-te-ketij-viti/20%Monthly2019-01-18 08:07
https://presheva.com/prezantohet-kia-telluride-makina-me-gjashte-ulese-per-te-gjitha-terrenet-video/20%Monthly2019-01-18 08:03
https://presheva.com/buzet-thonjte-gjoksi-dhe-kerdhokullat-si-mund-tju-paralajmeroje-dukja-juaj-per-semundjet-e-rrezikshme/20%Monthly2019-01-18 08:00
https://presheva.com/ctregojne-zenkat-ne-cift-per-lidhjen-tuaj/20%Monthly2019-01-18 07:53
https://presheva.com/facebook-fshin-dy-rrjete-dezinformuese-te-lidhura-me-rusine/20%Monthly2019-01-18 07:44
https://presheva.com/sela-ligji-per-perdorimin-e-gjuheve-ishte-kusht-i-ash-se-per-te-formuar-qeverine-e-atehershme-video/20%Monthly2019-01-18 07:40
https://presheva.com/hahn-takon-ramen-presim-denime/20%Monthly2019-01-18 07:36
https://presheva.com/permbyset-makina-princi-philip-ben-aksident-dhe-trondit-britanine/20%Monthly2019-01-18 07:30
https://presheva.com/presidenti-e-harron-luginen/20%Monthly2019-01-18 07:27
https://presheva.com/ne-fundvit-fillon-ndertimi-i-autostrades-me-te-gjate-ne-kosove/20%Monthly2019-01-18 07:14
https://presheva.com/lajmet-17-01-2019/20%Monthly2019-01-17 19:11
https://presheva.com/rastet-sociale-ne-komunen-e-bujanocit-gjithnje-e-ne-rritje/20%Monthly2019-01-17 18:45
https://presheva.com/apn-keshilltarja-fetanete-ka-rene-preh-e-pazarlleqeve-te-inicuara-nga-oponentet-tane-politik-per-te-rrezuar-pushtetin-e-tanishem-komunal/20%Monthly2019-01-17 17:08
https://presheva.com/musliu-e-vetmja-zgjidhje-bashkimi-me-kosoven/20%Monthly2019-01-17 14:18
https://presheva.com/njihuni-me-agimen-mekaniken-e-vetme-grua-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-17 14:12
https://presheva.com/djali-i-schumacher-mick-po-testohet-nga-ferrari/20%Monthly2019-01-17 14:09
https://presheva.com/frank-warren-thote-se-nuk-ka-bisedime-per-mecin-ndermjet-joshuas-dhe-furyt/20%Monthly2019-01-17 14:03
https://presheva.com/ish-numri-1-i-botes-se-tenisit-boris-becker-nuk-eshte-e-lehte-te-luash-ne-australian-open/20%Monthly2019-01-17 14:00
https://presheva.com/warriors-triumfon-kunder-nuggets-lakers-me-i-mire-se-bulls/20%Monthly2019-01-17 13:56
https://presheva.com/muza-e-chanelit-penelope-cruz-tregon-se-si-mund-te-dukesh-e-hijshme-me-veshje-modeste/20%Monthly2019-01-17 13:53
https://presheva.com/netflix-rrit-cmimet-perseri/20%Monthly2019-01-17 13:49
https://presheva.com/henry-i-viii-te-i-anglise-nga-te-huajt-vec-shqiptaret-i-mbajti-ne-ushtri/20%Monthly2019-01-17 13:45
https://presheva.com/sekretet-qe-nuk-duhet-ti-mbani-te-fshehta-nga-partneri/20%Monthly2019-01-17 13:42
https://presheva.com/nena-te-reja-vemendje-nje-terapi-e-dobishme-qe-lufton-depresionin-pas-lindjes/20%Monthly2019-01-17 13:39
https://presheva.com/mclaren-senna-qe-i-kushtoi-750-mije-dollare-iu-dogj-papritmas-derisa-po-voziste/20%Monthly2019-01-17 13:35
https://presheva.com/babai-ia-konfiskoi-telefonin-adoleshentja-e-thirri-policine-me-ka-marre-pronen-private/20%Monthly2019-01-17 13:31
https://presheva.com/copa-gjigante-e-akullit-ne-forme-disku-shfaqet-ne-nje-lume-ne-shba/20%Monthly2019-01-17 13:27
https://presheva.com/gafurr-hyseni-2019-2020-vit-i-parapergatitjeve-finale-per-aplikimin-e-ditareve-elektronik/20%Monthly2019-01-17 13:02
https://presheva.com/bandazhi-kontraceptiv-qe-vihet-per-pak-sekonda-dhe-e-parandalon-shtatzenine-per-6-muaj/20%Monthly2019-01-17 12:33
https://presheva.com/telekom-albania-i-shitet-bullgarise-per-50-milione-euro/20%Monthly2019-01-17 12:31
https://presheva.com/kafjalli-qe-i-ben-mrekulli-organizmit-beni-qull-tershere-me-kivi-banane-dhe-limon/20%Monthly2019-01-17 12:29
https://presheva.com/hajnat-ne-suhareke-vjedhin-ne-xhami-120-euro-dhe-xhirimet-e-kamerave/20%Monthly2019-01-17 12:28
https://presheva.com/putin-mberrin-ne-serbi-ne-aeroport-pritet-nga-vuciqi/20%Monthly2019-01-17 12:25
https://presheva.com/mercedes-g-wagon-me-i-lire-vetem-per-tregun-evropian/20%Monthly2019-01-17 12:24
https://presheva.com/kapeset-e-rrobave-praktike-ne-parandalimin-e-ngrirjes-se-fshesave-te-xhamit-te-vetures/20%Monthly2019-01-17 12:00
https://presheva.com/youtube-ndalon-kamerat-e-fsheta-me-permbajtje-te-rrezikshme/20%Monthly2019-01-17 11:55
https://presheva.com/apple-pritet-te-zevendesoje-kabllot-e-mbushesve-per-ti-standardizuar-me-portat-usb-c/20%Monthly2019-01-17 11:51
https://presheva.com/porositi-pica-per-femijet-e-saj-kompania-nuk-ia-solli-mamaja-telefonon-policine/20%Monthly2019-01-17 11:43
https://presheva.com/demi-i-terbuar-mbyt-kalin-e-toreadorit-policia-detyrohet-ta-qellojne-me-arme-per-ta-shmangur-me-te-keqen/20%Monthly2019-01-17 11:37
https://presheva.com/rihana-padit-babain-e-saj-per-shfrytezimin-e-brendit-te-saj-fenty/20%Monthly2019-01-17 11:32
https://presheva.com/e-dashura-e-neymaritmari-tavers-eshte-modele-bikinish-dhe-vlogere-ne-youtube/20%Monthly2019-01-17 10:47
https://presheva.com/eric-roberts-me-rol-kryesor-ne-filmin-e-blerim-gjocit/20%Monthly2019-01-17 10:41
https://presheva.com/gjerat-qe-ndodhin-kur-e-takoni-shpirtin-binjak/20%Monthly2019-01-17 10:29
https://presheva.com/tete-theniet-me-te-jashtezakonshme-te-napoleon-bonapartes/20%Monthly2019-01-17 10:24
https://presheva.com/nente-menyra-te-lehta-qe-ti-eleminoni-gervishjet-nga-xhami-i-syzeve/20%Monthly2019-01-17 10:16
https://presheva.com/shprehite-e-keqija-te-shpenzimit-qe-pasaniket-i-shmangin/20%Monthly2019-01-17 10:12
https://presheva.com/trajtat-joshese-te-meshkujve-qe-verehen-menjehere-nga-femrat/20%Monthly2019-01-17 10:06
https://presheva.com/njoftim-per-perseritjen-e-regjistrimit-te-ekonomise-bujqesore-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-17 09:32
https://presheva.com/ish-ministri-francez-denohet-me-burg-sepse-keqperdori-parate-e-shtetit/20%Monthly2019-01-17 09:26
https://presheva.com/vajza-22-vjecare-hidhet-ne-lumin-vardar/20%Monthly2019-01-17 09:16
https://presheva.com/ish-kryenegociatorja-e-kosoves-nese-thaci-e-jep-veriun-krijohet-serbia-e-madhe/20%Monthly2019-01-17 06:54
https://presheva.com/lajmet-16-01-2019/20%Monthly2019-01-16 17:11
https://presheva.com/vajza-e-hamez-jasharit-publikon-zerin-e-babait-te-saj-pas-me-shume-se-20-viteve/20%Monthly2019-01-16 16:51
https://presheva.com/haradinaj-i-gatshem-qe-ta-kundershtoj-ne-cfaredo-forme-ndarjen-apo-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2019-01-16 15:17
https://presheva.com/ngritja-e-tokes-rrefimi-per-fotografine-qe-ndryshoi-boten/20%Monthly2019-01-16 15:08
https://presheva.com/eurovisioni-ne-negociata-me-madonnen-per-ta-sjelle-ne-izrael-per-te-kenduar-ne-finale/20%Monthly2019-01-16 15:01
https://presheva.com/benzema-do-te-operohet-pas-ndeshjes-me-sevillan/20%Monthly2019-01-16 14:57
https://presheva.com/higuain-mungon-ne-foton-e-ekipit-shtohen-thashethemet-per-largimin-e-tij/20%Monthly2019-01-16 14:53
https://presheva.com/debuton-seria-e-shtate-e-bmw-se-me-motor-v8-te-ri/20%Monthly2019-01-16 14:50
https://presheva.com/recete-lengu-i-limonit-me-kripe-himalaje-mund-ta-ndaloje-migrenen-brenda-pak-minutave/20%Monthly2019-01-16 14:45
https://presheva.com/gruaja-arrestohet-pasi-fshehu-4-ore-rolex-te-vjedhura-ne-organin-gjenital/20%Monthly2019-01-16 14:40
https://presheva.com/studentet-permes-protestes-kerkojne-depolitizimin-e-universiteteve-publike/20%Monthly2019-01-16 14:36
https://presheva.com/preshevacom-me-studio-edhe-ne-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2019-01-16 14:22
https://presheva.com/rrjedha-e-re-zbulon-pamjen-e-mundshme-te-iphone-te-ketij-viti/20%Monthly2019-01-16 14:07
https://presheva.com/oppo-konfirmon-se-po-zhvillon-kameren-per-telefona-me-10x-zmadhim/20%Monthly2019-01-16 14:03
https://presheva.com/kina-ka-arritur-te-perfundoje-ndertimin-e-nje-mrekullie-arkitektonike-ne-qytetin-chongqing/20%Monthly2019-01-16 14:01
https://presheva.com/vdes-ish-ambasadori-i-sllovenise-ne-kosove-ngushellon-haradinaj/20%Monthly2019-01-16 13:58
https://presheva.com/sulmuesi-i-ziadin-seles-ne-ikje/20%Monthly2019-01-16 13:54
https://presheva.com/tri-vendbanime-shqiptare-ne-bujanoc-stacionet-shendetesore-pa-mjek/20%Monthly2019-01-16 13:25
https://presheva.com/shqiperi-perplasja-qeveri-presidence-vijon-meta-kthen-mbrapsht-edhe-nje-ligj/20%Monthly2019-01-16 13:21
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-te-greqise-thote-se-marreveshja-e-prespes-eshte-historike/20%Monthly2019-01-16 13:18
https://presheva.com/bozhoviq-vrasesi-i-ivanoviqit-duhet-te-gjendet-ne-menyre-qe-qytetaret-te-ndihen-te-sigurt-ne-veri/20%Monthly2019-01-16 13:15
https://presheva.com/peshkatari-pretendon-se-pa-aeroplanin-duke-u-rrezuar-dhe-regjistroi-ne-gps-lokacionin-e-sakte-te-dhenat-ua-dorezoi-edhe-gazetareve/20%Monthly2019-01-16 13:11
https://presheva.com/sulmi-ne-nairobi-14-te-vdekur-ne-mesin-e-tyre-nje-amerikan-dhe-britanik-publikohen-pamjet-e-sulmit-te-pergjakshem/20%Monthly2019-01-16 13:08
https://presheva.com/thaci-sot-ne-hage-padrejtesisht-po-intervistohet-nje-clirimtar-kurse-kriminelet-serbe-vazhdojne-te-shetisin-lirshem/20%Monthly2019-01-16 13:04
https://presheva.com/limaj-platforma-e-dialogut-me-serbine-do-te-jete-ne-perputhje-me-kushtetuten-e-vendit/20%Monthly2019-01-16 13:02
https://presheva.com/keshilltarja-fetanete-mehmeti-largohet-nga-apn-reagon-kryetari-i-partise-shqiprim-arifi/20%Monthly2019-01-16 12:37
https://presheva.com/keshilltarja-e-apn-se-fetanete-mehmeti-nuk-do-te-jete-me-pjese-e-pushtetit-aktual-do-te-jete-keshilltare-e-pavarur/20%Monthly2019-01-16 12:28
https://presheva.com/np-moravica-ka-bere-pastrimin-e-deponise-qendrore-dhe-grumbullimin-e-mbeturinave-sipas-orareve-te-rregullta/20%Monthly2019-01-16 12:42
https://presheva.com/thithte-tymin-e-duhanit-te-kolegeve-demshperblehet-i-semuri-me-kancer/20%Monthly2019-01-16 11:57
https://presheva.com/panik-ne-londer-me-hanxhar-ne-dore-kercenonte-qytetaret-ne-metro-policia-neutralizon-burrin-me-revole-elektrike/20%Monthly2019-01-16 11:54
https://presheva.com/edhe-giroudi-ne-listen-e-barces-per-sulm/20%Monthly2019-01-16 11:51
https://presheva.com/fadil-vokrrit-i-njihet-statusi-i-qytetarit-me-merita-te-vecanta-mkrs-ia-dorezon-vendimin-familjes-se-legjendes/20%Monthly2019-01-16 11:48
https://presheva.com/pse-duhet-te-vini-nje-gote-uje-ne-dhome-para-se-te-flini/20%Monthly2019-01-16 11:45
https://presheva.com/kur-nje-gruaje-i-ka-ardhur-ne-maje-te-hundes-nuk-do-te-harxhoje-asnje-sekonde-me-shume/20%Monthly2019-01-16 11:42
https://presheva.com/si-te-hiqni-tersin-dhe-energjine-negative-ne-shtepi-apo-pune-gjethe-dafine-dhe-hudher-ne-shishe/20%Monthly2019-01-16 11:38
https://presheva.com/dieta-e-mandarines-si-te-humbasesh-4-kilograme-per-1-jave/20%Monthly2019-01-16 11:34
https://presheva.com/shqiptarja-nga-kanada-ju-shpalle-lufte-diplomatike-serbeve-permes-aftesive-shkollore/20%Monthly2019-01-16 11:32
https://presheva.com/rrefehet-e-pathena-e-masakres-se-recakut-per-djalin-qe-kerkonte-koken-e-prere-te-te-atit/20%Monthly2019-01-16 11:28
https://presheva.com/maliqi-kosova-ka-nje-mundesi-ta-plotesoje-kerkesen-e-shba-ve-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-16 11:25
https://presheva.com/humanizmi-i-diaspores-per-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2019-01-16 11:13
https://presheva.com/kapet-shqiptari-me-830-kilogram-droge/20%Monthly2019-01-16 10:55
https://presheva.com/gruaja-rebele-nuk-mund-te-komandohet-kurre-nga-nje-mashkull/20%Monthly2019-01-16 10:48
https://presheva.com/ji-falenderues-ndaj-periudhave-te-veshtira-sepse-ato-te-kane-bere-njeriu-qe-je-sot/20%Monthly2019-01-16 10:42
https://presheva.com/deshton-marreveshja-e-theresa-may-per-brexit-deputetet-votojne-kunder/20%Monthly2019-01-16 10:07
https://presheva.com/kusari-efekti-i-ndryshimit-te-kufirit-ne-kosove-prek-edhe-shqiperine-dhe-maqedonine/20%Monthly2019-01-16 10:00
https://presheva.com/dhimbja-pertej-oqeanit-shqiptaret-e-argjentines-perkujtojne-recakun/20%Monthly2019-01-16 09:51
https://presheva.com/hamburgu-qyteti-i-pare-gjerman-qe-ka-zyrtarizuar-festat-islame/20%Monthly2019-01-16 09:37
https://presheva.com/bullgaret-propozojne-ndarjen-e-maqedonise-mes-shqiperise-dhe-bullgarise/20%Monthly2019-01-16 08:53
https://presheva.com/maliqi-taksa-ndaj-serbise-mund-te-suspendohet-perkohesisht/20%Monthly2019-01-16 08:46
https://presheva.com/turistja-bie-ne-kafazin-e-krokodilit-video/20%Monthly2019-01-15 23:22
https://presheva.com/atdhe-nuhiu-e-kualifikon-sheffieldin-ne-fazen-tjeter-te-fa-cup/20%Monthly2019-01-15 23:15
https://presheva.com/lajmet-15-01-2019/20%Monthly2019-01-15 19:46
https://presheva.com/deputeti-i-pvd-se-ne-parlamentin-serb-me-i-heshturi-ja-sa-here-foli-ne-parlament-per-vitin-2018/20%Monthly2019-01-15 15:25
https://presheva.com/butikofer-maqedonia-e-veriut-te-marre-ftese-per-ne-nato-dhe-be-ne-vitin-2019-te/20%Monthly2019-01-15 15:14
https://presheva.com/maqedonia-dhe-shqiperia-me-projekt-te-perbashket-one-stop-control/20%Monthly2019-01-15 15:11
https://presheva.com/haradinaj-shba-te-kerkuan-heqjen-e-takses-jemi-per-pezullim-nese-ka-marreveshje-per-njohje-nga-serbia/20%Monthly2019-01-15 15:05
https://presheva.com/a-do-ta-terheq-amerika-mbeshtetjen-per-ushtrine-flet-kryeministri/20%Monthly2019-01-15 15:00
https://presheva.com/shqiprim-arifi-heqja-e-lapidarit-ishte-turpi-i-lugines-demtoi-imazhin-e-presheves/20%Monthly2019-01-15 14:33
https://presheva.com/certifikatat-mjekesore-per-patent-shofer-dhe-aftesim-per-armebajtje-mund-te-merren-ne-shtepine-e-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2019-01-15 13:14
https://presheva.com/kompania-meka-ua-jep-punetoreve-rrogen-e-14-te/20%Monthly2019-01-15 12:35
https://presheva.com/haradinaj-le-tia-jep-dikush-nje-cope-toke-serbise-nese-guxon/20%Monthly2019-01-15 12:32
https://presheva.com/per-shkak-te-mbylljes-se-pjesshme-te-qeverise-trump-porosit-300-hamburgere-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-01-15 12:28
https://presheva.com/sot-parlamenti-britanik-voton-per-brexit/20%Monthly2019-01-15 12:25
https://presheva.com/bora-krijon-probleme-ne-malin-e-zi-dhe-bosnje/20%Monthly2019-01-15 12:22
https://presheva.com/fituesit-te-cmimit-nobel-i-merret-titulli-per-shkak-te-komenteve-raciste/20%Monthly2019-01-15 12:20
https://presheva.com/bora-nuk-ndalet-ne-evrope-26-te-vdekur/20%Monthly2019-01-15 12:16
https://presheva.com/ngrohja-e-oqeaneve-po-i-ben-valet-me-te-fuqishme/20%Monthly2019-01-15 12:12
https://presheva.com/kurti-ende-nuk-eshte-denuar-asnje-polic-apo-ushtarak-serb-per-masakren-e-recakut/20%Monthly2019-01-15 12:08
https://presheva.com/konsoni-pretendon-se-veza-qe-theu-rekordin-ne-instagram-eshte-e-tyre/20%Monthly2019-01-15 12:06
https://presheva.com/nje-nene-pretendon-se-fantazma-e-djalit-te-saj-te-vdekur-endet-rreth-shtepise-se-saj/20%Monthly2019-01-15 12:01
https://presheva.com/pa-nenshkrimin-e-ivanovit-ligji-per-perdorimin-e-gjuheve-publikohet-ne-gazeten-zyrtare/20%Monthly2019-01-15 11:57
https://presheva.com/pendarovski-ne-rrethana-optimale-maqedonia-anetare-e-nato-s-ne-vitin-2020/20%Monthly2019-01-15 11:50
https://presheva.com/berisha-kushtetuta-nuk-e-lejon-qe-edi-rama-te-jete-minister-i-jashtem/20%Monthly2019-01-15 11:46
https://presheva.com/meta-thote-se-vendimi-i-tij-per-gent-cakajn-eshte-kushtetues/20%Monthly2019-01-15 11:41
https://presheva.com/hoxhaj-ne-shkurt-do-te-kete-nje-takim-ne-bruksel/20%Monthly2019-01-15 11:38
https://presheva.com/haradinaj-masakra-e-recakut-deshmia-e-krimit-gjenocidal-ne-kosove/20%Monthly2019-01-15 11:35
https://presheva.com/kujtohen-te-renet-e-masakres-se-recakut-deshmoret-te-kene-nderim-te-perjetshem/20%Monthly2019-01-15 11:32
https://presheva.com/rrustem-mustafa-intervistohet-ne-hage-per-te-dyten-dite-me-radhe/20%Monthly2019-01-15 11:29
https://presheva.com/veseli-recaku-eshte-sinonim-i-cmimit-te-lirise-pavaresise-dhe-shtetit-tone/20%Monthly2019-01-15 11:26
https://presheva.com/shteti-serb-shperblen-gruan-e-oliver-ivanoviqit-e-cila-do-te-bojkoton-marshin-e-beogradit-per-burrin-e-saj/20%Monthly2019-01-15 11:19
https://presheva.com/daciq-pa-e-hequr-taksen-ramush-haradinaj-nuk-do-te-munde-te-udhetoje-drejt-shba-se/20%Monthly2019-01-15 11:11
https://presheva.com/hoxhaj-edhe-nje-lajm-i-mire-gjuha-shqipe-behet-gjuhe-zyrtare-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-01-15 11:05
https://presheva.com/vuciq-zbulon-nje-detaj-nga-takimet-me-thacin-daciqi-e-kuci-ishin-afer-perleshjes-fizike-ne-bruksel/20%Monthly2019-01-15 10:59
https://presheva.com/dua-lipa-publikon-nje-video-nga-femijeria-e-saj-duke-folur-shqip/20%Monthly2019-01-15 09:39
https://presheva.com/banderas-dhe-kimpel-shkelqejne-ne-tapetin-e-kuq-te-critics-choice-awards/20%Monthly2019-01-15 09:32
https://presheva.com/harta-e-shteteve-te-evropes-gjate-2400-vjeteve/20%Monthly2019-01-15 09:26
https://presheva.com/tri-gabimet-e-thjeshta-qe-e-shkaterrojne-cdo-lidhje-dashurie/20%Monthly2019-01-15 09:21
https://presheva.com/ashley-graham-intimiteti-eshte-sekreti-per-nje-martese-te-lumtur/20%Monthly2019-01-15 09:17
https://presheva.com/dama-e-vertete-shprehite-te-cilat-ju-vecojne-nga-femrat-tjera/20%Monthly2019-01-15 09:11
https://presheva.com/edhe-pse-nuk-dukeni-keto-shenja-e-deshmojne-se-jeni-shume-intelegjent/20%Monthly2019-01-15 09:06
https://presheva.com/bob-marley-e-shpjegon-me-se-miri-se-kur-eshte-dashuri-e-vertete-ajo-qe-po-ndjeni/20%Monthly2019-01-15 08:56
https://presheva.com/bangkoku-qyteti-i-nje-mije-ngjyrave-dhe-tempujve-plot-shenjteri-ne-tajlande/20%Monthly2019-01-15 08:50
https://presheva.com/per-disa-minuta-truk-i-thjeshte-se-si-kepucet-ose-cizmet-e-lekures-tju-behen-me-te-rehatshme/20%Monthly2019-01-15 08:44
https://presheva.com/disenjatoret-e-enterierit-propozojne-ngjyrat-te-cilat-do-te-dominojne-kete-vit/20%Monthly2019-01-15 08:39
https://presheva.com/horoskopi-javor-kujt-do-ti-ngrihte-zemra-dhe-kush-do-te-detyrohet-tia-thote-lamtumiren-dashurise-nje-kohe/20%Monthly2019-01-15 08:16
https://presheva.com/caji-i-xhenxhefilit-i-shkrine-guret-ne-veshkae-pastron-melcine-dhe-i-zvogelon-dhimbjet-e-nyjeve/20%Monthly2019-01-15 08:08
https://presheva.com/magnezi-e-trajton-depresionin-me-mire-se-antidepresantet/20%Monthly2019-01-15 08:03
https://presheva.com/si-te-dalloni-qe-kokedhembja-eshte-e-rrezikshme/20%Monthly2019-01-15 07:58
https://presheva.com/bllokuan-udhekryqin-mbi-30-porsche-te-mund-te-kalojne-rrugen-ne-te-kuqen/20%Monthly2019-01-15 07:54
https://presheva.com/biblioteka-mehmet-jusufi-dega-rahovic-vater-e-dijes-per-afro-40-vite/20%Monthly2019-01-15 07:49
https://presheva.com/limaj-ceshtja-e-personave-te-zhdukur-do-te-jete-prioritet-ne-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2019-01-15 07:04
https://presheva.com/vuciq-serbia-e-kosova-jane-100-mije-vjet-larg-marreveshjes/20%Monthly2019-01-15 07:00
https://presheva.com/ky-eshte-kodi-qe-tregon-nese-celulari-juaj-eshte-origjinal/20%Monthly2019-01-14 22:02
https://presheva.com/android-kerkon-nga-perdoruesit-te-largojne-85-aplikacione-te-infektuara/20%Monthly2019-01-14 21:52
https://presheva.com/rekord-i-ri-ne-instagram-kjo-eshte-fotoja-me-me-shume-like/20%Monthly2019-01-14 21:42
https://presheva.com/erdhi-ne-kosove-si-futbollist-punon-edhe-baushtelle-video/20%Monthly2019-01-14 21:34
https://presheva.com/renovimi-i-nderteses-se-shtepise-se-shendetit-ne-presheve-fillon-ne-pranvere/20%Monthly2019-01-14 16:08
https://presheva.com/shqiprim-arifi-nuk-kam-kompetence-te-mbyll-televizione/20%Monthly2019-01-14 15:10
https://presheva.com/te-semurit-ne-malesine-e-bujanocit-izolohen-nga-bora-pushtetaret-nuk-pergjigjen-ne-telefon/20%Monthly2019-01-14 15:00
https://presheva.com/funksionalizohen-rruget-ne-malesine-e-presheves/20%Monthly2019-01-14 14:54
https://presheva.com/sami-salihu-vendimet-e-ministrise-se-ekonomise-dhe-gjykates-administrative-konfirmojne-qe-kapitali-i-rtv-presheves-i-takon-nje-punetore/20%Monthly2019-01-14 14:37
https://presheva.com/shpallen-ne-gazeten-zyrtare-amendamentet-per-ndryshimin-e-kushtetutes-se-maqedonise/20%Monthly2019-01-14 14:34
https://presheva.com/maqedonia-e-veriut-e-con-ne-vote-mosbesimi-qeverine-greke/20%Monthly2019-01-14 14:31
https://presheva.com/veseli-pas-takimit-per-dialogun-ldk-mos-ti-ferkoje-duart-takimit-koordinues-per-dialogun-me-serbine-serish-i-munguan-dy-partite-opozitare-lidhja-demokratike-e-kosoves-dhe-vetevendosje/20%Monthly2019-01-14 14:28
https://presheva.com/mustafa-veseli-te-veproje-si-kryetar-i-kuvendit-jo-si-shef-i-shik-ut/20%Monthly2019-01-14 14:22
https://presheva.com/pamje-te-tilla-shihen-njehere-ne-100-vjet-bora-dhe-orteket-ne-evrope-mbytin-26-persona/20%Monthly2019-01-14 14:19
https://presheva.com/qeni-prek-aksidentalisht-nderruesin-e-shpejtesive-rulota-180-mije-dollareshe-perfundon-ne-liqen/20%Monthly2019-01-14 14:13
https://presheva.com/samsung-shfaq-modelet-galaxy-m-lansimi-me-28-janar/20%Monthly2019-01-14 14:04
https://presheva.com/meshkujt-qe-pine-nga-dy-kafe-ne-dite-kane-42-me-pak-shanse-te-vuajne-nga-impotenca/20%Monthly2019-01-14 13:59
https://presheva.com/daciq-tregon-prioritetet-e-serbise-per-kosoven/20%Monthly2019-01-14 13:48
https://presheva.com/gjuha-shqipe-perfundimisht-zyrtarizohet-ne-maqedoni-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-01-14 13:42
https://presheva.com/protesta-e-studenteve-dekani-i-filologjikut-jemi-me-ju-denojme-dhunen-e-policise/20%Monthly2019-01-14 13:35
https://presheva.com/haradinaj-do-ta-pezullonim-perkohesisht-taksen-nese-ka-garanci-nderkombetare-per-njohje-nga-serbia/20%Monthly2019-01-14 13:28
https://presheva.com/doni-te-jetoni-me-gjate-ushqehuni-me-fibra/20%Monthly2019-01-14 13:22
https://presheva.com/ne-kerkim-te-thesareve-ne-plazh/20%Monthly2019-01-14 13:17
https://presheva.com/rita-ora-behet-imazh-i-brendit-te-njohur/20%Monthly2019-01-14 12:35
https://presheva.com/glps-ndryshimi-i-kufijve-cenon-shtetesine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-14 12:17
https://presheva.com/denohet-kosovari-qe-bashke-me-familje-tentoi-ti-bashkohet-isis-it/20%Monthly2019-01-14 12:14
https://presheva.com/lsdm-me-miratimin-e-ndryshimeve-kushtetuese-maqedonia-ka-hapur-nje-faqe-te-re/20%Monthly2019-01-14 12:11
https://presheva.com/filmohet-duke-perqafuar-mashkullin-qe-i-propozoi-martese-perjashtohet-studentja-nga-universiteti-me-i-vjeter-i-egjiptit/20%Monthly2019-01-14 12:04
https://presheva.com/kryetari-i-qytet-polak-theret-me-thike-gjate-nje-koncerti/20%Monthly2019-01-14 12:00
https://presheva.com/washington-post-ne-shqiperi-te-tradita-antike-dhe-plazheve-te-bukura/20%Monthly2019-01-14 11:52
https://presheva.com/30-dite-paraburgim-ndaj-personit-qe-kercenoi-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2019-01-14 11:48
https://presheva.com/rama-ne-twitter-une-minister-i-jashtem/20%Monthly2019-01-14 11:44
https://presheva.com/lakers-befasohen-ne-shtepi-nga-clevelandi-kampioni-triumfon-ndaj-dallasit/20%Monthly2019-01-14 11:41
https://presheva.com/karriget-e-rezervuara-nuk-ekzistonin-udhetuan-te-ulur-ne-dyshemene-e-aeroplanit/20%Monthly2019-01-14 11:38
https://presheva.com/partneret-thyen-rekord-me-vallezimin-me-te-gjate-nen-uje/20%Monthly2019-01-14 11:35
https://presheva.com/nje-gjethe-e-vetme-e-kesaj-bime-sheron-prostaten-dhe-eleminon-diabetin/20%Monthly2019-01-14 11:31
https://presheva.com/nese-zoteron-keto-12-karakteristika-ke-personalitetin-me-te-rralle-ne-bote/20%Monthly2019-01-14 11:27
https://presheva.com/william-walker-kreret-e-luftes-duhet-te-largohen-nga-skena-politike-eshte-koha-e-brezit-te-ri/20%Monthly2019-01-14 11:20
https://presheva.com/sipas-psikologeve-personat-qe-qajne-shpesh-kane-kete-vecori-unike-te-personalitetit/20%Monthly2019-01-14 11:17
https://presheva.com/votimi-nga-ana-shqiptare-nuk-eshte-gabim-dhe-eshte-bere-per-nder-te-shba-se-dhe-nato-s/20%Monthly2019-01-14 11:14
https://presheva.com/kur-clinton-thoshte-se-kercenimi-ndaj-kosoves-eshte-kercenim-per-sigurine-kombetare-te-shba-ve/20%Monthly2019-01-14 11:10
https://presheva.com/mos-u-shqeteso-per-te-ardhmen-nese-eshte-e-shkruar-do-ta-takosh-11-theniet-e-perandorit/20%Monthly2019-01-14 11:07
https://presheva.com/te-bllokuar-nga-bora-ja-si-u-shpetuan-15-persona-ne-theth-video/20%Monthly2019-01-14 11:04
https://presheva.com/400-gola-ne-la-liga-mesi-thyen-rekordin/20%Monthly2019-01-14 11:01
https://presheva.com/joe-biden-merr-vendimin-kandidat-per-president-te-shba-se/20%Monthly2019-01-14 09:32
https://presheva.com/kush-lexon-jeton-me-gjate-me-i-lumtur-dhe-me-i-mire/20%Monthly2019-01-14 09:28
https://presheva.com/zaevi-takohet-me-haradinajn/20%Monthly2019-01-14 09:24
https://presheva.com/mustafa-jep-sinjale-per-mbeshtetjen-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2019-01-14 09:19
https://presheva.com/barcelona-shkaterron-eibarin-messi-shenon-nje-gol-historik/20%Monthly2019-01-14 09:16
https://presheva.com/simeone-befason-interin-ja-cfare-ka-bere-sot-me-diego-godin/20%Monthly2019-01-14 09:11
https://presheva.com/greva-ne-shkolla-veterani-i-uck-se-i-gatshem-te-marr-detyren-e-mesimdhenesit-pa-pagese/20%Monthly2019-01-14 09:07
https://presheva.com/muhamed-zeqiri-kandidati-konsensual-i-lsdm-se/20%Monthly2019-01-14 09:00
https://presheva.com/taksa-100-ndaj-serbise-do-te-vazhdoje-te-jete-ne-fuqi/20%Monthly2019-01-13 23:07
https://presheva.com/sali-berisha-zbulon-planin-per-ndarjen-e-kosoves-dhe-presheven/20%Monthly2019-01-13 23:03
https://presheva.com/nje-dasme-shqiptare-ne-tokyo-te-japonise-foto/20%Monthly2019-01-13 22:14
https://presheva.com/platforme-e-re-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-01-13 20:53
https://presheva.com/drashkoviq-nese-nuk-arrihet-marreveshja-me-kosoven-serbia-do-te-shkaterrohet/20%Monthly2019-01-13 12:23
https://presheva.com/np-moravica-do-te-beje-grumbullimin-e-mbeturinave-diten-e-hene/20%Monthly2019-01-13 12:07
https://presheva.com/isa-mustafa-a-po-ushtrohet-sovraniteti-shteteror-ne-komunat-leposavic-zubin-potok-dhe-mitrovice-e-veriut/20%Monthly2019-01-13 11:37
https://presheva.com/trajkovic-serbet-ne-kosove-kane-frike-nga-vuciq/20%Monthly2019-01-13 08:53
https://presheva.com/william-walker-kreret-e-luftes-duhet-te-largohen-nga-skena-politike-ne-kosove/20%Monthly2019-01-13 00:47
https://presheva.com/deshmi-se-mallrat-serbe-po-vazhdojne-te-importohen-ne-kosove-edhe-pas-takses-100-video/20%Monthly2019-01-12 23:14
https://presheva.com/ahmeti-presheva-do-te-jete-teme-e-bisedimeve-ne-bruksel/20%Monthly2019-01-12 20:29
https://presheva.com/dhjetera-kamione-te-vecante-transportojne-gypin-800-tonesh-dhe-96-metra-te-gjate-video/20%Monthly2019-01-12 20:22
https://presheva.com/reali-kerkon-dybalan-per-iscon/20%Monthly2019-01-12 20:17
https://presheva.com/ngjarjet-me-te-rendesishme-qe-do-te-ndodhin-kete-vit/20%Monthly2019-01-12 20:09
https://presheva.com/kane-kerkohet-me-ngulm-nga-reali/20%Monthly2019-01-12 20:01
https://presheva.com/te-gjitha-dokumentet-do-te-duhet-te-nderrohen-ne-republika-e-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-01-12 17:48
https://presheva.com/nacionalizmi-i-partise-demokratike-qe-furnizonte-tanket-e-milloshevicit-me-nafte/20%Monthly2019-01-12 17:40
https://presheva.com/simiq-jeta-e-serbeve-ne-kosove-po-behet-e-veshtire/20%Monthly2019-01-12 17:22
https://presheva.com/haradinaj-thote-se-lugina-e-presheves-nuk-do-te-behet-pjese-e-pazareve/20%Monthly2019-01-12 12:32
https://presheva.com/nje-vajze-shqiptare-nga-komuna-e-bujanocit-gjendet-e-plagosur-me-nje-plumb-ne-qafe/20%Monthly2019-01-12 08:58
https://presheva.com/te-mirat-e-ndryshimeve-kushtetuese-per-shqiptaret-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-12 08:28
https://presheva.com/vuciq-zgjedhjet-ne-serbi-varen-nga-interesi-i-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2019-01-12 08:26
https://presheva.com/arrestohen-serbja-dhe-shqiptari-per-droge/20%Monthly2019-01-12 08:23
https://presheva.com/ne-pranvere-pritet-hapja-e-kufirit-kosove-shqiperi/20%Monthly2019-01-12 08:21
https://presheva.com/miqte-e-kosoves-qe-mund-ta-shpetojne-vendin-nga-ndarja/20%Monthly2019-01-12 08:17
https://presheva.com/murati-habitem-se-si-ne-kosove-e-duan-me-shume-leposaviqin-se-presheven/20%Monthly2019-01-12 08:15
https://presheva.com/lajmet-11-01-19/20%Monthly2019-01-11 20:04
https://presheva.com/deklarata-e-gent-cakajt-per-ndryshimin-e-kufijve-ne-ballkan-per-te-cilen-supozohet-se-presidenti-meta-nuk-e-dekretoi/20%Monthly2019-01-11 14:18
https://presheva.com/haradinaj-nuk-do-te-hiqet-taksa-derisa-njohja-nga-serbia-te-mos-jete-ne-tavoline/20%Monthly2019-01-11 14:14
https://presheva.com/sadri-aliu-prezantoi-kosoven-dhe-serbine-ne-forume-nderkombetare-ne-evrope/20%Monthly2019-01-11 14:12
https://presheva.com/borxhli-ndaj-moravices-jane-edhe-keshilltare-te-kuvendit-komunal-drejtues-institucionesh-dhe-te-tjere/20%Monthly2019-01-11 13:24
https://presheva.com/shqiprim-arifi-lugina-duhet-ti-bashkangjitet-kosoves-vetem-si-teresi-territoriale-pa-shkeputje-te-vendbanimeve/20%Monthly2019-01-11 12:58
https://presheva.com/demton-veshkat-nuk-duhet-tepruar-me-suplemente-te-vitamines-c/20%Monthly2019-01-11 12:55
https://presheva.com/dhjami-i-tepert-rreth-belit-nenkupton-se-keni-madhesi-me-te-vogel-te-trurit/20%Monthly2019-01-11 12:50
https://presheva.com/koleksioni-me-bmw-te-vjetra-qe-nuk-jane-perdorur-ndonjehere-gjendet-ne-nje-depo-te-bullgarise/20%Monthly2019-01-11 12:48
https://presheva.com/mercedes-planifikon-modelin-me-te-vogel-a-class/20%Monthly2019-01-11 12:45
https://presheva.com/galaxy-x-telefoni-i-palosshem-i-samsung-mund-te-lansohet-poashtu-me-20-shkurt/20%Monthly2019-01-11 12:42
https://presheva.com/ka-shume-bore-ne-toke-majmunet-ne-japoni-kane-gjetur-nje-menyre-kreative-per-te-udhetuar/20%Monthly2019-01-11 12:39
https://presheva.com/u-dorezua-projekti-per-renovim-te-kompletuar-te-shtepise-se-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2019-01-11 12:36
https://presheva.com/dhjete-vende-ne-toke-te-cilat-vetem-ata-qe-i-kane-pare-besojne-se-vertet-ekzistojne/20%Monthly2019-01-11 12:28
https://presheva.com/oscars-kete-vit-mund-te-mbetet-pa-prezantues/20%Monthly2019-01-11 12:14
https://presheva.com/kendall-dhe-kourtney-kerkojne-ndihme-per-te-vene-zinxhiret-e-debores-kim-thote-se-do-tua-nderronte-ajo-po-te-ishte-me-to/20%Monthly2019-01-11 12:10
https://presheva.com/balshajt-cliruan-kosoven/20%Monthly2019-01-11 12:06
https://presheva.com/zyrtare-mattia-binotto-behet-drejtor-i-pergjithshem-i-ferrarit/20%Monthly2019-01-11 12:00
https://presheva.com/spektakel-ne-teksas-san-antonio-fiton-dramen-perballe-oklahomas-aldridge-shkelqen-me-56-pike/20%Monthly2019-01-11 11:57
https://presheva.com/atletico-madridi-synon-transferimin-e-hysajt/20%Monthly2019-01-11 11:53
https://presheva.com/merkel-pranojme-pergjegjesine-e-krimeve-naziste-ne-greqi/20%Monthly2019-01-11 11:50
https://presheva.com/grafite-ne-prishtine-im-not-a-gun-aliu-kercenim-per-lvv-dhe-mbase-paralajmerim-per-vrasje-tjera/20%Monthly2019-01-11 11:47
https://presheva.com/vetevendosje-rames-pse-je-kaq-i-sigurte-per-personazhe-te-thacit/20%Monthly2019-01-11 11:44
https://presheva.com/vazhdon-perplasja-rama-meta-per-mosdekretimin-e-gent-cakajt/20%Monthly2019-01-11 11:41
https://presheva.com/edhe-pse-jane-marre-vesh-rreth-kujdestarise-se-femijeve-jolie-ia-ndalon-pittit-te-takohet-me-ata/20%Monthly2019-01-11 11:15
https://presheva.com/femijen-e-semure-e-barte-ne-krah-nga-ternoci-i-vogel-ne-ternoc-te-madhe/20%Monthly2019-01-11 11:16
https://presheva.com/cate-blanchett-teatrin-e-shoh-si-provokim/20%Monthly2019-01-11 10:26
https://presheva.com/recete-natyrale-qumesht-kanelle-per-lekure-te-shendetshme-dhe-humbje-peshe/20%Monthly2019-01-11 10:21
https://presheva.com/shprehite-e-perditshme-qe-po-jua-plakin-lekuren-para-kohe/20%Monthly2019-01-11 10:15
https://presheva.com/emma-stone-ne-golden-globes-me-fustan-qe-cilesohet-veper-arti/20%Monthly2019-01-11 10:08
https://presheva.com/e-dinit-qe-bebet-nuk-dridhen-kur-kane-ftohte-arsyeja-do-ju-habise/20%Monthly2019-01-11 10:04
https://presheva.com/librat-filmat-dhe-kenget-e-preferuara-te-barack-obamas-per-vitin-2018/20%Monthly2019-01-11 09:58
https://presheva.com/dhjete-personalitete-te-njohura-te-cilat-karrierat-e-tyre-fantastike-i-kane-filluar-me-prishje-kontrate/20%Monthly2019-01-11 09:51
https://presheva.com/per-disa-perfaqesues-serbe-behet-i-veshtire-kalimi-ne-serbi/20%Monthly2019-01-11 07:58
https://presheva.com/be-ja-perkrah-kushtezimin-e-dialogut-me-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-11 07:55
https://presheva.com/limaj-thote-se-ska-ndarje-apo-shkembim-territoresh-me-serbine/20%Monthly2019-01-11 06:48
https://presheva.com/liburn-aliu-prapa-gent-cakes-eshte-baton-haxhiu-e-aleksandar-vuciqi/20%Monthly2019-01-10 20:35
https://presheva.com/vv-shqiperise-si-duhen-ministra-te-baton-haxhiut-dhe-hashim-thacit/20%Monthly2019-01-10 20:30
https://presheva.com/kompania-ibra-bau-ben-pastrimin-e-bores-ne-bl-raince/20%Monthly2019-01-10 17:32
https://presheva.com/lajmet-10-01-2019/20%Monthly2019-01-10 17:28
https://presheva.com/kompania-sula-muja-po-ben-pastrimin-e-bores-ne-rahovice/20%Monthly2019-01-10 16:18
https://presheva.com/aksident-ne-magjistralen-bujanoc-gjilan/20%Monthly2019-01-10 16:10
https://presheva.com/rama-per-mos-dekretimin-e-gent-cakajt-vendim-skandaloz-turperues-ndjese-kosoves/20%Monthly2019-01-10 14:03
https://presheva.com/u-ndryshohen-vendet-e-punes-dy-te-punesuarve-ne-dogana-te-cilet-vizituan-gruevskin/20%Monthly2019-01-10 14:01
https://presheva.com/aeroplanet-supersonike-prej-100-milione-funtesh-tanime-jane-ne-britani-te-madhe-te-gatshem-per-lufte/20%Monthly2019-01-10 13:58
https://presheva.com/greva-anulon-qindra-fluturime-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-10 13:55
https://presheva.com/brnabic-shba-ja-na-ka-kerkuar-qe-te-ndalojme-lobimin-per-terheqjen-e-njohjeve-per-kosoven/20%Monthly2019-01-10 13:52
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-sami-salihu-takim-miqesor-me-shefin-e-zyres-se-osbe-se-ne-bujanoc/20%Monthly2019-01-10 13:48
https://presheva.com/shtabi-komunal-per-emergjenca-ne-mbledhjen-e-vet-te-rregullte-te-mbajtur-te-marten-pas-diskutimeve-gjitheperfshirese-ka-sjelle-keto-konkluzione/20%Monthly2019-01-10 13:45
https://presheva.com/np-moravica-per-shkak-te-bores-nuk-mund-te-beje-grumbullimin-e-mbeturinave/20%Monthly2019-01-10 12:42
https://presheva.com/zukorrliq-nuk-dihet-cfare-ishte-pazari-i-deputetit/20%Monthly2019-01-10 12:47
https://presheva.com/kryetari-i-presheves-debati-per-ndryshimin-e-kufijve-me-efekt-negativ-te-shqiptaret-e-lugines-video/20%Monthly2019-01-10 12:35
https://presheva.com/shqiptarja-qe-para-nje-shekulli-ne-vend-te-pajes-dergoi-nje-piano/20%Monthly2019-01-10 12:29
https://presheva.com/%ef%bb%bfperpiqu-te-mos-behesh-njeri-i-suksesit-por-te-behesh-njeri-i-vlerave/20%Monthly2019-01-10 12:23
https://presheva.com/zaev-po-kerkohet-nje-zgjidhje-e-mundshme-me-levizjen-besa-identiteti-nuk-eshte-i-rrezikuar/20%Monthly2019-01-10 12:20
https://presheva.com/hoxhaj-takon-kryetarin-e-presheves-e-informon-per-dialogun-dhe-takimin-me-mogherinin/20%Monthly2019-01-10 12:16
https://presheva.com/reportazhi-i-bbc-se-shqiptare-e-serbe-pine-kafe-bashke-ne-bujanovc-vetem-kur-bejne-biznes/20%Monthly2019-01-10 12:14
https://presheva.com/ndalohet-ne-merdare-zyrtari-kosovar-reagon-haradinaj/20%Monthly2019-01-10 12:06
https://presheva.com/shkaku-i-motit-kfor-i-shtyn-stervitjet-ushtarake-ne-kosove/20%Monthly2019-01-10 12:02
https://presheva.com/hoti-ekipi-negociator-thaci-e-veseli-me-vleresime-kontraverse-per-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2019-01-10 11:59
https://presheva.com/vazhdon-pastrimi-i-bores/20%Monthly2019-01-10 11:55
https://presheva.com/kur-dashuron-te-jesh-besnik-eshte-kenaqesi-dhe-jo-sakrifice/20%Monthly2019-01-10 11:49
https://presheva.com/aktivisti-nga-tirana-pajtohet-me-vetevendosjen/20%Monthly2019-01-10 11:47
https://presheva.com/dy-fjale-per-fondin-humanitar-medvegja-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-10 11:44
https://presheva.com/rrjetet-sociale-jane-te-demshme-aty-je-personi-i-cili-nuk-je-ne-realitet/20%Monthly2019-01-10 11:41
https://presheva.com/emertohet-rruga-ne-prizren-haxhi-abaz-presheva/20%Monthly2019-01-10 11:37
https://presheva.com/burg-per-gruan-qe-shantazhonte-seksualisht-mjekun-nga-gjilani/20%Monthly2019-01-10 11:29
https://presheva.com/arsyet-perse-vizitat-ne-muze-te-bejne-te-ndihesh-mire/20%Monthly2019-01-10 11:24
https://presheva.com/gruaja-kursen-pensionin-e-burrit-te-saj-qe-kishte-nderruar-jete-para-30-viteve-dhe-nderton-nje-xhami-ne-emrin-e-tij/20%Monthly2019-01-10 10:20
https://presheva.com/shkupi-dikur-kryeqyteti-me-me-shume-shqiptare-ne-bote/20%Monthly2019-01-10 10:14
https://presheva.com/rexhep-qosja-vdekja-me-vjen-prej-syve-te-tille/20%Monthly2019-01-10 10:09
https://presheva.com/35-semundjet-qe-kuron-lengu-i-sheges/20%Monthly2019-01-10 09:59
https://presheva.com/rama-dhe-ideja-e-rrezikshme-e-partneritetit-strategjik-me-serbine/20%Monthly2019-01-10 09:52
https://presheva.com/sylvester-stallone-tregon-per-here-te-pare-kush-e-frymezoi-per-filmi-rocky/20%Monthly2019-01-10 09:46
https://presheva.com/bien-per-here-te-pare-shitjet-e-makinave-ne-kine/20%Monthly2019-01-10 08:22
https://presheva.com/arifi-ska-marreveshje-mes-serbise-e-kosoves-pa-presheven/20%Monthly2019-01-10 08:11
https://presheva.com/kryetari-arifi-demanton-shpifjet-nga-gazeta-zeri-dhe-pamfletave-lokale-per-taksen-100/20%Monthly2019-01-09 23:32
https://presheva.com/lutfi-haziri-kufiri-i-kosoves-me-serbine-te-jete-ne-ristovc-nderkaq-me-maqedonine-ne-cukarke/20%Monthly2019-01-09 20:38
https://presheva.com/lajmet-09-01-2019/20%Monthly2019-01-09 17:12
https://presheva.com/shkenca-i-zbulon-top-shtate-perforcuesit-e-trurit/20%Monthly2019-01-09 14:43
https://presheva.com/si-ndikon-kualiteti-i-gjumit-ne-shendet-dhe-mireqenie/20%Monthly2019-01-09 14:38
https://presheva.com/egjiptianet-e-kane-quajtur-bima-e-perjetesise-shkenca-i-verteton-efektet-sheruese-te-aloe-veras/20%Monthly2019-01-09 14:35
https://presheva.com/trump-merkel-dhe-shume-lidere-boterore-e-urojne-thacin-per-vitin-2019-te/20%Monthly2019-01-09 14:32
https://presheva.com/pushteti-i-kaluar-qytetaret-e-presheves-i-ka-furnizuar-me-uje-te-pakontrolluar-per-pije/20%Monthly2019-01-09 14:24
https://presheva.com/mustafa-lugina-ne-agjenden-amerikane-do-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2019-01-09 14:15
https://presheva.com/pese-metra-poshte-siperfaqes-se-detit-ne-norvegji-do-te-hapet-restoranti-i-pare-nenujor-ne-evrope/20%Monthly2019-01-09 13:43
https://presheva.com/provat-qe-tregojne-se-makinat-elektrike-nuk-eksplodojne-ne-rast-aksidenti/20%Monthly2019-01-09 13:39
https://presheva.com/jeep-gladiator-hercules-do-te-lansohet-per-te-rivalizuar-me-ford-raptor/20%Monthly2019-01-09 13:35
https://presheva.com/beni-cajin-turk-nga-mollet-pije-e-shijshme-dimerore-e-cila-ngroh-trupin-dhe-shpirtin/20%Monthly2019-01-09 13:32
https://presheva.com/vazhdon-renia-e-temperaturave-si-te-kujdeseni-per-makinen-tuaj/20%Monthly2019-01-09 13:27
https://presheva.com/prodhimi-i-iphone-eve-te-ri-eshte-reduktuar-per-10-per-qind/20%Monthly2019-01-09 13:15
https://presheva.com/humbi-fluturimin-gruaja-e-zemeruar-ngre-ne-kembe-aeroportin/20%Monthly2019-01-09 13:03
https://presheva.com/reali-po-mendon-transferimin-e-nje-sulmuesi-qendror-alternativat/20%Monthly2019-01-09 12:58
https://presheva.com/mesohet-data-kur-do-te-vendoset-per-pasurine-e-burdushit/20%Monthly2019-01-09 12:55
https://presheva.com/maqedonia-e-treta-ne-evrope-per-numrin-me-te-madh-te-policeve-per-koke-banori/20%Monthly2019-01-09 12:52
https://presheva.com/henri-haxhiraj-punon-qe-prej-prillit-2018-si-bashkepunetor-shkencor-ne-parlamentin-e-gjermanise/20%Monthly2019-01-09 12:40
https://presheva.com/diplomati-norvegjez-kosova-dhe-serbia-duhet-te-gjejne-zgjidhje/20%Monthly2019-01-09 12:34
https://presheva.com/sandra-bullock-gjate-xhirimeve-te-bird-box-disa-here-e-kam-goditur-kameren-me-koke/20%Monthly2019-01-09 11:09
https://presheva.com/anne-hatheway-me-veshjen-me-te-keqe-ne-golden-globes/20%Monthly2019-01-09 11:07
https://presheva.com/pas-golden-globes-taylor-swift-vazhdoj-argetimin-me-joe-alwynin/20%Monthly2019-01-09 11:04
https://presheva.com/ka-ardhur-koha-qe-te-permbledhim-gjerat-e-shkelqyera-te-vitit-te-kaluar-dhe-kjo-perfshin-zgjedhjen-e-filmave-te-denje-per-nominimin-e-cmimeve-oskar/20%Monthly2019-01-09 11:01
https://presheva.com/duke-qene-se-vitet-e-fundit-po-degjojme-fort-shpesh-te-permendet-krimeja-ose-zona-e-donbasit-qe-ruset-e-quajne-rusia-e-re/20%Monthly2019-01-09 10:57
https://presheva.com/muzeu-i-bernes-heton-origjinen-e-artit-te-dhuruar/20%Monthly2019-01-09 10:52
https://presheva.com/np-moravica-ne-oret-e-hershme-te-mengjesit-te-sotem-ka-organizuar-hedhjen-e-kripes-neper-arterjet-kryesore-rrugore-te-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-01-09 10:49
https://presheva.com/samuel-l-jackson-e-fyen-rende-donald-trumpin/20%Monthly2019-01-09 10:41
https://presheva.com/perse-femrat-e-bukura-kane-shume-probleme-ne-jeten-romantike/20%Monthly2019-01-09 10:38
https://presheva.com/shikoni-si-ti-bartni-xhemperet-te-thurur-trash-por-qe-ende-te-duken-joshese/20%Monthly2019-01-09 10:35
https://presheva.com/fustani-i-nuserise-nuk-duhet-te-jete-gjithmone-i-bardhe/20%Monthly2019-01-09 10:32
https://presheva.com/meta-cdo-ide-per-shkembim-territoresh-krijon-rreziqe-te-reja-ne-ballkan/20%Monthly2019-01-09 08:03
https://presheva.com/mustafa-mosperfshirja-e-perfaqesuesve-te-lugines-ne-ekip-negociator-nuk-perben-problem-te-madh/20%Monthly2019-01-09 07:56
https://presheva.com/kerkohet-ndihme-banoret-e-malesise-se-bujanocit-blllokohen-nga-bora-ku-i-rrezikohet-jeta-foto/20%Monthly2019-01-09 07:43
https://presheva.com/weber-ndarja-e-kosoves-sdo-te-sillte-stabilitet-por-fatalitet/20%Monthly2019-01-09 07:15
https://presheva.com/kompanite-e-bastoreve-transferohen-nga-shqiperia-ne-kosove/20%Monthly2019-01-09 07:08
https://presheva.com/perjetimet-e-pashmangshme-te-shin-dabatit-38/20%Monthly2019-01-09 06:41
https://presheva.com/deputeti-shqiptar-ne-parlamentin-e-serbise-pret-qe-lugina-ti-bashkangjitet-kosoves/20%Monthly2019-01-08 17:31
https://presheva.com/serwer-kembimi-i-territoreve-seshte-me-opsion/20%Monthly2019-01-08 17:27
https://presheva.com/lajmet-08-01-2019/20%Monthly2019-01-08 17:24
https://presheva.com/ndryshimet-kushtetuese-ne-maqedoni-ne-duart-e-opozites-shqiptare/20%Monthly2019-01-08 15:04
https://presheva.com/shkruan-uck-ne-makina-serbia-i-denon-me-burg-tre-shqiptare/20%Monthly2019-01-08 14:59
https://presheva.com/artisti-korean-me-ilustrimet-mbreselenese-qe-duken-sikur-fotografi/20%Monthly2019-01-08 14:38
https://presheva.com/zendeli-osmani-le-ti-pyet-shqiptaret-ne-cair-se-a-deshirojne-te-quhen-maqedonas/20%Monthly2019-01-08 14:24
https://presheva.com/pastrimi-i-bores-nga-moravica-me-kompanite-vendore-u-vleresua-pozitivisht-nga-shtabi-komunal-per-emergjenca/20%Monthly2019-01-08 14:04
https://presheva.com/shqiperia-nis-lobimin-per-hapjen-e-negociatave-te-presidenca-rumune-e-be-se/20%Monthly2019-01-08 13:53
https://presheva.com/trump-mban-te-marten-nje-fjalim-drejtuar-vendit/20%Monthly2019-01-08 13:50
https://presheva.com/plagosen-me-thike-20-femije-ne-nje-shkolle-te-kines/20%Monthly2019-01-08 13:48
https://presheva.com/sulmohet-politikani-i-ekstremit-te-djathte-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-08 13:45
https://presheva.com/forbes-shkruan-per-bunkeret-e-shqiperise-thote-se-nga-te-braktisur-ata-po-shnderrohen-ne-biznes/20%Monthly2019-01-08 13:42
https://presheva.com/kurti-takohet-me-ambasadorin-e-zvicres-e-njofton-me-qendrimet-e-vv-se-per-dialogun/20%Monthly2019-01-08 13:39
https://presheva.com/pacolli-pas-takimit-me-mogherinin-marreveshja-me-serbine-te-perfundoje-me-njohje-reciproke/20%Monthly2019-01-08 13:35
https://presheva.com/maqedoni-nga-ky-vit-te-gjitha-deklaratat-doganore-do-te-dorezohen-ne-menyre-elektronike/20%Monthly2019-01-08 13:24
https://presheva.com/shoqata-humanitare-e-lugines-se-presheves-me-seli-ne-zvicerr-shperndan-pako-per-familjet-e-e-veteraneve-te-luftes-se-ucpmb-se/20%Monthly2019-01-08 13:20
https://presheva.com/derkoski-paralajmeron-votimin-elektronik-per-zgjedhjet-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-08 13:14
https://presheva.com/ulen-serish-cmimet-e-derivateve-te-naftes-ne-maqedoni-2/20%Monthly2019-01-08 13:10
https://presheva.com/ambasada-e-zvicres-me-kalendar-me-12-atraksionet-me-te-bukura-te-shqiperise/20%Monthly2019-01-08 13:00
https://presheva.com/limaj-per-taksen-do-te-diskutojme-ne-prishtine-duhet-te-gjendet-rruga-per-dialog/20%Monthly2019-01-08 12:57
https://presheva.com/federica-mogherini-kerkon-nga-ekipi-negociator-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-08 12:49
https://presheva.com/ilustruesja-e-dramave-njerezore-ne-gjykatore/20%Monthly2019-01-08 08:38
https://presheva.com/besetytnite-shqiptare-per-miqte-dhe-miqesite/20%Monthly2019-01-08 08:35
https://presheva.com/kumbaro-filmi-eshte-ne-agoni/20%Monthly2019-01-08 08:31
https://presheva.com/librat-me-te-lexuar-ne-kosove-me-2018/20%Monthly2019-01-08 08:28
https://presheva.com/vlerat-historike-e-kulturore-te-gjirokastres-beratit-vlores-dhermiut-e-vunoit/20%Monthly2019-01-08 08:25
https://presheva.com/tim-roth-sado-e-crregullt-jeta-eshte-nje-dritare-nga-ku-mund-te-ikesh/20%Monthly2019-01-08 08:21
https://presheva.com/dua-lipa-e-vetmja-femer-ne-mesin-e-10-albumeve-me-te-shitura-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Monthly2019-01-08 08:17
https://presheva.com/dicaprio-deshmon-kunder-jho-low-njeriut-qe-e-ka-financuar-filmin-the-wolf-of-wall-street/20%Monthly2019-01-08 08:13
https://presheva.com/de-niro-e-quan-trumpin-racist/20%Monthly2019-01-08 08:09
https://presheva.com/pas-18-vjet-martese-michael-douglas-dashuria-mes-meje-e-catherines-po-rritet-dita-dites/20%Monthly2019-01-08 08:05
https://presheva.com/revolucioni-urgjent-te-real-madridi-nenshkrimi-me-nje-trajner-elitar-dhe-lojtare-te-klasit-boteror/20%Monthly2019-01-08 08:00
https://presheva.com/presidenti-i-ufc-se-white-rimeci-nurmagomedov-mcgregor-mund-te-ndodhe-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-01-08 07:55
https://presheva.com/federer-fillon-te-qaj-teksa-flet-per-ish-trajnerin-qe-ndikoi-ne-karrieren-prej-tenisti/20%Monthly2019-01-08 07:51
https://presheva.com/toronto-nuk-ka-te-ndalur-mposht-edhe-indianen/20%Monthly2019-01-08 07:48
https://presheva.com/femrat-jane-shofere-me-te-mira-sesa-meshkujt/20%Monthly2019-01-08 07:43
https://presheva.com/keshilla-per-floket-tuaj-gjate-sezonit-dimeror/20%Monthly2019-01-08 07:39
https://presheva.com/perse-leximit-duhet-ta-keni-prioritet-sipas-shkences/20%Monthly2019-01-08 07:34
https://presheva.com/miu-hyn-ne-bankomat-dhe-i-ha-rreth-20000-euro/20%Monthly2019-01-08 07:31
https://presheva.com/ekipi-negociator-me-shume-e-do-pushtetin-sesa-kosoven/20%Monthly2019-01-07 20:26
https://presheva.com/policia-serbe-po-bastis-familjet-e-ish-pjesetareve-te-ucpmb-se/20%Monthly2019-01-07 19:25
https://presheva.com/shefi-i-kabinetit-dhe-zedhenesi-i-kryetarit-te-komunes-se-presheves-paten-dy-takime-te-rendesishme-ne-tirane/20%Monthly2019-01-07 19:10
https://presheva.com/lajmet-07-01-2019/20%Monthly2019-01-07 17:50
https://presheva.com/pas-takses-kosova-importoi-10-milione-kilograme-grure-me-pak-nga-serbia/20%Monthly2019-01-07 17:44
https://presheva.com/%e2%80%8bgjyqtari-e-feston-golin-kunder-real-madridit/20%Monthly2019-01-07 17:40
https://presheva.com/sevilla-ne-bisedime-me-chelsean-per-moratan/20%Monthly2019-01-07 17:36
https://presheva.com/brahim-diaz-zbulon-perse-e-zgjodhi-real-madridin/20%Monthly2019-01-07 17:33
https://presheva.com/permbytet-anija-ne-turqi-6-te-vdekur/20%Monthly2019-01-07 15:17
https://presheva.com/struge-mungojne-cicerone-qe-flasin-shqip/20%Monthly2019-01-07 15:14
https://presheva.com/doli-te-jete-e-ngjashme-me-te-nje-kompanie-amerikane-flet-autori-i-emblemes-se-fsk-se/20%Monthly2019-01-07 15:09
https://presheva.com/vetevendosje-kerkon-perfaqesues-nga-lugina-ne-ekipin-e-dialogut/20%Monthly2019-01-07 15:06
https://presheva.com/jane-mbushur-14-vjet-nga-vrasja-e-16-vjecarit-dashnim-hajrullahu-nga-rahovica-e-presheves/20%Monthly2019-01-07 14:48
https://presheva.com/kompanite-shqiptare-vendore-po-bejne-pastrimin-e-rrugeve-nga-bora/20%Monthly2019-01-07 14:29
https://presheva.com/mos-i-jepni-antibiotike-femijes-sa-here-qe-semuret/20%Monthly2019-01-07 14:00
https://presheva.com/si-ti-shmangesh-dhe-largosh-ngercet/20%Monthly2019-01-07 13:57
https://presheva.com/si-reagon-trupi-juaj-kur-nuk-pini-me-kafe/20%Monthly2019-01-07 13:51
https://presheva.com/vetite-e-specit-djeges-ari-i-kuq-i-tavolines/20%Monthly2019-01-07 13:48
https://presheva.com/pese-shkaqet-pse-jeni-vazhdimisht-te-lodhur/20%Monthly2019-01-07 13:45
https://presheva.com/testi-me-frymemarrje-qe-mund-ti-dekretoje-plot-lloje-te-kancerit-ne-fazat-e-hershme-te-semundjes/20%Monthly2019-01-07 13:42
https://presheva.com/truqet-me-te-fuqishme-psikologjike-qe-cdo-njeri-duhet-ti-dije/20%Monthly2019-01-07 13:37
https://presheva.com/toyota-supra-e-prodhuar-ne-vitin-1994-shitet-120-mije-dollare/20%Monthly2019-01-07 13:33
https://presheva.com/dizajnet-e-shfaqura-tregojne-telefonin-e-ardhshem-huawei-p30/20%Monthly2019-01-07 13:28
https://presheva.com/postimi-me-i-famshem-ne-twitter-eshte-nga-miliarderi-japonez-qe-dhuron-para/20%Monthly2019-01-07 13:24
https://presheva.com/dhelpra-hyri-ne-nje-shtepi-u-gjet-duke-fjetur-mbi-furren-me-mikrovale/20%Monthly2019-01-07 13:21
https://presheva.com/valdrin-sahiti-u-perkujdes-per-veshjen-e-iskra-lawrence-ne-golden-globes/20%Monthly2019-01-07 13:18
https://presheva.com/modric-pas-humbjes-nga-sociedadi-faji-nuk-eshte-i-trajnerit-por-i-lojtareve/20%Monthly2019-01-07 13:13
https://presheva.com/marreveshja-per-brexit-votohet-me-15-janar/20%Monthly2019-01-07 13:10
https://presheva.com/austria-perballet-me-orteket-e-bores-tre-te-vdekur-shume-te-zhdukur/20%Monthly2019-01-07 13:06
https://presheva.com/mickoski-pres-fitore-te-madhe-ne-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-01-07 13:02
https://presheva.com/studentet-ne-shqiperi-i-rikthehen-sot-protestes/20%Monthly2019-01-07 12:53
https://presheva.com/analistet-kerkojne-koordinim-ndermjet-presidentit-dhe-qeverise-per-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-07 12:48
https://presheva.com/hoqi-dore-nga-froni-i-mbreterise-dhe-u-arratis-me-te-dashuren-e-tij/20%Monthly2019-01-07 12:33
https://presheva.com/njeriu-gjarper-historia-e-njeriut-qe-nuk-kishte-duar-as-kembe-por-krejt-i-bente-me-goje/20%Monthly2019-01-07 12:26
https://presheva.com/lg-lanson-telefonin-mesatar-lg-q9-kete-jave/20%Monthly2019-01-07 12:22
https://presheva.com/samsung-sjell-laptopin-e-ri-te-lojerave-notebook-odyssey/20%Monthly2019-01-07 12:19
https://presheva.com/kur-nje-kilogram-ferrari-kushton-me-shtrenjte-se-nje-kilogram-ar/20%Monthly2019-01-07 12:15
https://presheva.com/alergjia-ndaj-te-ftohtit-shfaqja-e-tij-mund-te-jete-simptome-e-pare-e-semundjeve/20%Monthly2019-01-07 12:06
https://presheva.com/sa-shpesh-duhet-te-pastrojme-gurezit-e-dhembeve/20%Monthly2019-01-07 12:00
https://presheva.com/bebe-rexha-mbeshtet-te-fejuaren-e-justin-bieberit/20%Monthly2019-01-07 11:55
https://presheva.com/cmimi-i-naftes-shenon-rritje-te-ndjeshme/20%Monthly2019-01-07 11:47
https://presheva.com/monedha-500-euro-nuk-shtypet-me-deri-kur-vlejne-si-mjete-pagese-monedhat-ne-qarkullim/20%Monthly2019-01-07 11:43
https://presheva.com/bie-fluksi-ne-pikat-kufitare-pritjet-ne-merdare-e-te-dheu-i-bardhe-deri-ne-15-minuta/20%Monthly2019-01-07 11:40
https://presheva.com/presidenti-thaci-ndan-urdhrin-hero-i-kosoves-per-policin-izet-demaj/20%Monthly2019-01-07 11:33
https://presheva.com/protesta-para-kryeministrise-studentet-na-i-kane-shantazhuar-prinderit/20%Monthly2019-01-07 10:40
https://presheva.com/labinot-rexha-i-shpeton-aksidentit-ne-nish-oh-zot-faleminderit-qe-shpetove-familjen-time/20%Monthly2019-01-07 10:08
https://presheva.com/zevendesministri-kundershton-thacin-taksa-100-nuk-do-te-hiqet-edhe-nese-serbia-e-njeh-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-07 10:01
https://presheva.com/vuciq-kompromisi-nuk-eshte-humbje-detyra-jone-eshte-te-parandalojme-qe-kosova-te-mbetet-pa-serbe/20%Monthly2019-01-06 10:17
https://presheva.com/rashiti-mundesia-per-te-ndryshuar-kufijte-si-zgjidhje-per-nje-marreveshje-perfundimtare-mes-kosoves-dhe-serbise-eshte-ende-e-hapur/20%Monthly2019-01-06 09:03
https://presheva.com/veseli-kosova-nuk-ka-pretendime-per-territor-por-as-nuk-do-te-jape-territor/20%Monthly2019-01-06 09:01
https://presheva.com/daciq-marreveshje-me-kosoven-nuk-permbyllet-gjate-vitit-2019/20%Monthly2019-01-06 08:54
https://presheva.com/murati-ridefinimi-i-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise-duhet-te-jete-opsion-i-pare-ne-marreveshjen-perfundimtare/20%Monthly2019-01-05 23:13
https://presheva.com/vazhdojne-protestat-kunder-pushtetit-te-vuciqit-ne-serbi/20%Monthly2019-01-05 19:34
https://presheva.com/thaci-e-hoxhaj-i-reagojne-lajcakut-qe-doli-kunder-idese-se-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2019-01-05 18:22
https://presheva.com/chelsea-ofron-moratan-dhe-para-per-higuainin/20%Monthly2019-01-05 18:06
https://presheva.com/galaxy-s10-vjen-me-pese-modele/20%Monthly2019-01-05 17:59
https://presheva.com/i-riu-qe-fiton-500000-dollare-ne-muaj-nga-loja-fortnite/20%Monthly2019-01-05 17:55
https://presheva.com/united-merr-fitoren-e-peste-me-radhe/20%Monthly2019-01-05 17:45
https://presheva.com/caktohet-seanca-e-pare-per-veteranet/20%Monthly2019-01-05 17:39
https://presheva.com/daciq-trump-ka-ndryshuar-qasje-karshi-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-01-05 17:32
https://presheva.com/milioneri-japonez-blen-peshkun-tuna-per-3-1-milione-dollare-foto/20%Monthly2019-01-05 17:28
https://presheva.com/morata-e-dergon-chelsean-ne-rundin-tjeter-te-fa-cup/20%Monthly2019-01-05 17:23
https://presheva.com/peshon-320-kilograme-dhe-vazhdon-te-haje-pa-kontroll-video/20%Monthly2019-01-05 16:34
https://presheva.com/ish-kryengociatorja-prekja-e-kufijve-rrezikon-shqiptaret-eshte-ide-serbo-ruse/20%Monthly2019-01-05 15:46
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-sami-salihu-takim-me-drejtuesit-e-levizjes-vetevendosje/20%Monthly2019-01-05 15:41
https://presheva.com/studentet-e-upse-realizojne-kampanje-per-teatrin-kombetar-te-kosoves/20%Monthly2019-01-05 09:50
https://presheva.com/shefi-i-kabinetit-haradinaj-tuxharlleku-me-territore-eshte-humbje-e-shtetesise-se-kosoves/20%Monthly2019-01-05 09:40
https://presheva.com/interviste-ne-studio-me-muamer-zukorliq/20%Monthly2019-01-05 09:32
https://presheva.com/lajmet-04-01-2019/20%Monthly2019-01-05 09:03
https://presheva.com/shpend-ahmeti-psd-padit-levizjen-vetevendosje/20%Monthly2019-01-04 16:52
https://presheva.com/receta-per-eliminimin-e-mukozes-dhe-gelbazes-nga-fyti-dhe-gjoksi/20%Monthly2019-01-04 15:53
https://presheva.com/cilat-ushtrime-i-pergjigjen-personalitetit-tuaj/20%Monthly2019-01-04 15:51
https://presheva.com/cfare-ndodh-kur-ne-rrobalarese-te-mbushur-plot-fusni-edhe-nje-cope-folie-alumini-provojeni-dhe-do-te-mbeteni-pa-fjale/20%Monthly2019-01-04 15:48
https://presheva.com/fshatrat-perrallore-te-gjermanise-qe-duhet-ti-vizitoni/20%Monthly2019-01-04 15:45
https://presheva.com/alpet-franceze-vendi-unik-qe-do-tju-permbush-pritshmerine-tuaja/20%Monthly2019-01-04 15:42
https://presheva.com/shenjat-qe-tregojne-se-po-i-pelqeni-dikujt/20%Monthly2019-01-04 15:39
https://presheva.com/bullgaria-ne-probleme-serioze-demografike/20%Monthly2019-01-04 15:33
https://presheva.com/termet-i-fuqishem-godet-japonine/20%Monthly2019-01-04 15:30
https://presheva.com/nis-gjykimi-i-te-dyshuarve-per-vrasjen-e-gazetarit-khashoggi/20%Monthly2019-01-04 15:27
https://presheva.com/kater-te-zhdukur-nga-orteku-ne-norvegji/20%Monthly2019-01-04 15:24
https://presheva.com/ambasada-gjermane-ne-shkup-nuk-jane-te-sakta-informacionet-se-do-te-shfuqizohen-vizat-e-punes/20%Monthly2019-01-04 15:21
https://presheva.com/hakeret-thone-se-kane-marre-te-dhena-mbi-sulmin-e-11-shtatorit-kerkojne-shperblim-ne-bitcoin/20%Monthly2019-01-04 15:17
https://presheva.com/samsung-galaxy-s10-shihet-ne-nje-foto-te-re/20%Monthly2019-01-04 15:14
https://presheva.com/xiaomi-mund-te-lansoj-telefonin-me-kameren-48-mp-gjate-nje-ngjarje-sot/20%Monthly2019-01-04 15:11
https://presheva.com/silueta-e-modelit-mercedes-cla-qe-prezantohet-gjate-javes-se-ardhshme/20%Monthly2019-01-04 15:09
https://presheva.com/mazda3-ka-fshehur-furnizuesin-e-altoparlanteve-ne-hapesiren-me-te-pazakonshme/20%Monthly2019-01-04 15:05
https://presheva.com/aksidenton-nje-veture-shoferi-fajeson-qente-endacak/20%Monthly2019-01-04 15:02
https://presheva.com/e-verdha-e-vezes-mban-ngjyre-te-tille-per-nje-arsye-shume-interesante/20%Monthly2019-01-04 15:00
https://presheva.com/a-e-dini-si-shfaqen-semundjet-me-te-keqija-shkaktare-nuk-jane-as-ushqimi-as-stresi-por-dicka-krejtesisht-tjeter/20%Monthly2019-01-04 14:57
https://presheva.com/zyrtare-video-lojerat-nuk-i-bejne-femijet-tuaj-te-dhunshem/20%Monthly2019-01-04 14:54
https://presheva.com/n-p-moravica-po-ben-pastrimin-e-rrugeve-nga-bora/20%Monthly2019-01-04 14:50
https://presheva.com/epidemia-e-fruthit-ne-shkup-sot-jane-vaksinuar-703-femije/20%Monthly2019-01-04 14:43
https://presheva.com/me-7-janar-studentet-u-rikthehen-protestave-masive-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-04 14:41
https://presheva.com/bernabiq-beogradi-dhe-prishtina-larg-kompromisit/20%Monthly2019-01-04 14:39
https://presheva.com/po-shkon-te-burri-ule-kryet-puno-e-ngo/20%Monthly2019-01-04 14:35
https://presheva.com/perplasje-mes-mergimtareve-ne-merdare/20%Monthly2019-01-04 14:33
https://presheva.com/qendres-per-pune-sociale-ne-presheve-i-duhet-shtepia-e-sigurt-per-strehimin-e-paleve-te-demtuara/20%Monthly2019-01-04 14:26
https://presheva.com/fondi-humanitar-nga-rahovica-me-seli-ne-zvicerr-familjen-xhelili-e-bene-me-shtepi-te-re/20%Monthly2019-01-04 14:13
https://presheva.com/kthimi-ne-pune-pas-festave-receta-e-shpetimit-nga-stresi-eshte-kjo/20%Monthly2019-01-04 14:00
https://presheva.com/mbajtja-e-ditarit-terapi-e-mire/20%Monthly2019-01-04 13:57
https://presheva.com/hulumtimet-kane-treguar-se-si-rigoni-eshte-42-here-me-i-pasur-me-antioksidante-se-mollet-12-here-me-i-pasur-se-portokajte-dhe-4-here-se-boronicat/20%Monthly2019-01-04 13:53
https://presheva.com/aknet-nuk-duhet-prekur-brenda-tyre-gjenden-gjerat-me-te-ndyra-te-mundshme/20%Monthly2019-01-04 13:50
https://presheva.com/dua-lipa-publikon-trailerin-e-klipit-te-ri-swan-song-vjen-per-fansat-me-25-janar/20%Monthly2019-01-04 13:47
https://presheva.com/jeta-fillon-40-vjec-eshte-nje-epoke-e-re-e-vetes-sone/20%Monthly2019-01-04 13:41
https://presheva.com/liridon-latifi-delikuenca-e-te-miturve-gjate-vitit-2018-eshte-ne-rritje/20%Monthly2019-01-04 13:36
https://presheva.com/obrm-pdukm-shpall-thirrje-publike-per-zgjedhjen-e-kandidatit-per-president-te-shtetit/20%Monthly2019-01-04 13:13
https://presheva.com/mushkolaj-thote-se-dialogu-kosove-serbi-do-te-vazhdoje-vendimi-per-taksen-do-te-suspendohet/20%Monthly2019-01-04 13:05
https://presheva.com/lista-serbe-nuk-kthehemi-ne-parlament-pa-u-hequr-tarifa/20%Monthly2019-01-04 12:01
https://presheva.com/menyrat-e-mahnitshme-se-si-agjerimi-i-perhershem-ndikon-ne-tru-dhe-ne-trup/20%Monthly2019-01-04 11:50
https://presheva.com/derisa-jeni-ne-gjume-partnerin-e-shtyni-nga-krevati/20%Monthly2019-01-04 11:40
https://presheva.com/humbni-kilograme-me-dieten-e-nates/20%Monthly2019-01-04 11:36
https://presheva.com/pas-sa-oresh-uji-i-ndenjur-behet-i-rrezikshem-per-ne/20%Monthly2019-01-04 11:32
https://presheva.com/papa-francesku-kritikon-peshkopet-ne-shba/20%Monthly2019-01-04 11:29
https://presheva.com/gazetari-zaevit-kryeminster-po-vonoheni-sikurse-rritja-ekonomike/20%Monthly2019-01-04 11:26
https://presheva.com/majlinda-bregu-merr-detyren-e-sekretares-se-pergjithshme-te-keshillit-rajonal/20%Monthly2019-01-04 11:22
https://presheva.com/haradinaj-ky-vit-nuk-do-te-jete-i-lehte-kosova-do-te-perballet-me-dialogun-dhe-specialen/20%Monthly2019-01-04 11:18
https://presheva.com/kosova-nuk-ka-pretendime-per-me-teper-territor-por-as-nuk-do-te-jape-territor/20%Monthly2019-01-04 11:16
https://presheva.com/materniteti-i-presheves-lind-foshnja-e-pare-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-04 07:15
https://presheva.com/raince-lendohen-tre-persona-nga-nje-aksident-direkt-me-dy-vetura/20%Monthly2019-01-04 12:27
https://presheva.com/hekurudha-e-zbuluan-me-gjurmet-e-kembeve-kontrabanduesin-e-cigareve-dhe-duhanit-ja-kush-ishte-foto/20%Monthly2019-01-04 06:56
https://presheva.com/trembedhjete-keshilla-per-cdo-te-brengosur-dhe-te-merzitur/20%Monthly2019-01-04 06:41
https://presheva.com/bashkimi-i-kontrollit-kufitar-krijon-radhe-te-gjata-ne-piken-morine-kukes/20%Monthly2019-01-04 06:38
https://presheva.com/vrau-te-bijen-dhe-e-varrosi-ne-oborr-flet-per-here-te-pare-babai-shqiptar/20%Monthly2019-01-03 20:46
https://presheva.com/po-behet-pastrimi-i-rrugeve-nga-bora/20%Monthly2019-01-03 19:38
https://presheva.com/lajmet-03-01-2018/20%Monthly2019-01-03 17:11
https://presheva.com/sulmohet-me-gure-vetura-e-mergimtarit-kosovar-ne-serbi/20%Monthly2019-01-03 15:53
https://presheva.com/amnistohen-edhe-pese-persona-tjere-per-ngjarjet-e-27-prillit/20%Monthly2019-01-03 13:51
https://presheva.com/vetevritet-ne-paraburgim-42-vjecari-ne-kukes/20%Monthly2019-01-03 13:46
https://presheva.com/mbetet-ne-fuqi-edhe-per-dy-muaj-paraburgimi-per-tre-te-dyshuarit-ne-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-01-03 13:42
https://presheva.com/si-e-sollen-shqiptaret-kafene-ne-evrope/20%Monthly2019-01-03 13:37
https://presheva.com/kafja-si-ritual-mesazhesh-dhe-simbolikash-per-shqiptaret/20%Monthly2019-01-03 13:30
https://presheva.com/nese-deshironi-ta-shpejtoni-zhvillimin-e-trurit-te-femijet-mesojuni-muzike/20%Monthly2019-01-03 13:27
https://presheva.com/nje-pjese-e-bebes-mbetet-ne-trupin-e-nenes-deri-ne-38-vjet/20%Monthly2019-01-03 13:24
https://presheva.com/vetem-nje-detaj-ju-zbulon-qe-jeni-dame-e-vertete-nuk-eshte-ajo-qe-mendoni/20%Monthly2019-01-03 13:18
https://presheva.com/medvegja-duhet-te-perfshihet-ne-projektin-e-autostrades-rajonale-durres-prishtine-medvegje-leskoc/20%Monthly2019-01-03 13:12
https://presheva.com/kosovari-shkoi-te-shoh-veten-e-skulpturuar-ku-ndodhej-para-15-viteve-si-refugjat/20%Monthly2019-01-03 13:08
https://presheva.com/hakmarrja-me-e-mire-eshte-te-jemi-te-lumtur/20%Monthly2019-01-03 12:45
https://presheva.com/emblemat-e-qyteteve-te-kosoves-dhe-permbajtjet-e-tyre/20%Monthly2019-01-03 12:38
https://presheva.com/nje-urim-ndryshe-per-vitin-e-ri-nga-politologu-bardhyl-mahmuti/20%Monthly2019-01-03 12:27
https://presheva.com/foshnja-e-pare-ne-itali-per-2019-ten-lind-shqiptar/20%Monthly2019-01-03 12:23
https://presheva.com/ana-e-malit-nuk-dekorohet-per-festat-e-fundvitit/20%Monthly2019-01-03 12:20
https://presheva.com/kjo-eshte-kamera-e-fshehur-qe-ramush-haradinaj-e-ka-pergatitur-per-leonard-kerqukin-video/20%Monthly2019-01-03 11:49
https://presheva.com/fotomodelja-shqiptare-jam-katolike-por-krenohem-me-punen-e-hoxhes-halil-kastrati-video/20%Monthly2019-01-03 11:45
https://presheva.com/nuk-ka-te-ndalur-erdogani-pas-aeroportit-me-te-madh-ne-bote-fillon-tjeter-proekt-gjigand-video/20%Monthly2019-01-03 11:40
https://presheva.com/orari-i-punes-hapi-i-pare-per-te-qene-te-suksesshem/20%Monthly2019-01-03 11:34
https://presheva.com/te-jesh-amerikan-dhe-te-doktorosh-per-cifteline-shqiptare/20%Monthly2019-01-03 11:30
https://presheva.com/familja-e-schumacherit-del-me-deklarate-te-rralle/20%Monthly2019-01-03 11:18
https://presheva.com/stoltenberg-nato-mbeshtet-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-03 11:15
https://presheva.com/pacolli-ekipi-negociator-do-ta-mbeshtese-presidentin-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-01-03 11:12
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-pikat-kufitare-merdare-dhe-te-dheu-i-bardhe/20%Monthly2019-01-03 11:09
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-kufi-pritje-deri-ne-7-ore/20%Monthly2019-01-03 09:02
https://presheva.com/ne-maternitetin-e-vranjes-foshnja-e-pare-e-lindur-kete-vit-eshte-shqiptare/20%Monthly2019-01-03 08:32
https://presheva.com/historiani-serb-ushtria-jone-per-dy-dite-do-ti-shkelte-shqiptaret-e-kosoves/20%Monthly2019-01-03 07:20
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-flet-per-kthimin-ne-santiago-bernabeu-dhe-tifozet-madrilene/20%Monthly2019-01-03 07:07
https://presheva.com/kadri-veseli-shpall-kandidaturen-per-kryeminister/20%Monthly2019-01-03 07:00
https://presheva.com/zevendespresidenti-i-parlamentit-evropian-kunder-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2019-01-03 06:50
https://presheva.com/ne-vranje-po-zhvillohet-procesi-gjyqesor-kunder-shtetasit-shqiptar-per-trafikim-droge-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2019-01-03 06:41
https://presheva.com/vuciq-sygjeron-ti-rriten-rrogat-personelit-mjeksor-edhe-mbi-15-qe-mos-te-largohen-nga-serbia/20%Monthly2019-01-02 22:37
https://presheva.com/rahovica-vendbanim-dardan/20%Monthly2019-01-02 08:33
https://presheva.com/bahtiri-tema-e-korrigjimit-te-kufijve-e-vonoi-hapjen-e-ures/20%Monthly2019-01-02 08:09
https://presheva.com/veseli-te-mos-merremi-me-njeri-tjetrin-por-te-merremi-me-serbine/20%Monthly2019-01-02 08:06
https://presheva.com/karatistet-preshevar-nga-turneu-nderkombetare-ne-vlore-kthehen-me-35-medalje-foto/20%Monthly2019-01-02 08:01
https://presheva.com/shqiperia-pa-bastore-dhe-kazino/20%Monthly2019-01-01 18:01
https://presheva.com/thaci-kete-vit-arrihet-marreveshja-me-serbine-dhe-hapet-kufiri-me-shqiperine/20%Monthly2019-01-01 17:57
https://presheva.com/%e2%80%8bkandidatet-per-poziten-e-sulmuesit-te-real-madridit/20%Monthly2019-01-01 09:40
https://presheva.com/varane-do-kontrate-te-perhershme-me-real-madridin/20%Monthly2019-01-01 09:37
https://presheva.com/portieret-analizojne-goditjet-e-lira-te-messit/20%Monthly2019-01-01 09:36
https://presheva.com/sa-ka-gjasa-qe-kosovaret-ne-2019-te-udhetojne-pa-viza/20%Monthly2019-01-01 09:33
https://presheva.com/vuciq-vendos-do-te-kete-zgjedhje-parlamentare-te-jashtezakonshme-ja-kur-do-te-mbahen/20%Monthly2019-01-01 09:16
https://presheva.com/ska-me-500she/20%Monthly2019-01-01 09:06
https://presheva.com/vuciq-ne-bujanoc-nuk-jane-as-gjysma-e-50-000-banoreve-shqiptar/20%Monthly2019-01-01 08:46
https://presheva.com/qesen-me-heroine-e-kishte-fshehur-ne-rrobat-e-brendshme/20%Monthly2019-01-01 08:35
https://presheva.com/nderron-jete-ish-luftetari-i-uck-se-dhe-ucpmb-se-avni-hyseni/20%Monthly2019-01-01 08:23
https://presheva.com/ndihma-e-pare-nate-e-qete-dhe-pa-incidente/20%Monthly2019-01-01 00:13