XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/ragmi-mustafa-ishte-personi-qe-me-shumti-kishte-bere-kombinatorika-per-prishje-te-pushteteve-lokale/20%Monthly2019-02-28 15:16
https://presheva.com/kim-jong-un-per-here-te-pare-i-pergjigjet-pyetjes-se-nje-gazetari-te-huaj/20%Monthly2019-02-28 15:11
https://presheva.com/mali-i-zi-neser-ratifikon-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato-xhaferi-ne-vizite-zyrtare/20%Monthly2019-02-28 15:06
https://presheva.com/eurodeputetet-ska-qeveri-tranzitore-politika-te-bashkepunoje/20%Monthly2019-02-28 15:02
https://presheva.com/presidenca-ekipi-negociator-i-gatshem-te-respektoj-kerkesen-e-shba-ve-per-pezullim-te-takses-dhe-rifillim-te-dialogut-2/20%Monthly2019-02-28 15:00
https://presheva.com/mustafa-kerkova-nga-thaci-te-heq-dore-nga-diskursi-politik-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2019-02-28 14:57
https://presheva.com/haradinaj-nuk-e-kupton-idene-e-bahtirit-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-28 14:54
https://presheva.com/ahmeti-i-reagon-presidences-delegacioni-shteteror-nuk-eshte-deklaruar-per-taksen/20%Monthly2019-02-28 14:51
https://presheva.com/sami-salihu-lrpdsh-ka-kryer-te-gjitha-procedurat-ligjore-per-regjistrim-dhe-certifikim/20%Monthly2019-02-28 12:53
https://presheva.com/duhet-te-jesh-e-lumtur-ne-jete-jo-te-durosh-letra-e-sinqerte-e-nje-gruaje-83-vjecare/20%Monthly2019-02-28 12:48
https://presheva.com/sinishtaj-te-votojme-per-bashkimin-e-malesise-dhe-ruajtjen-e-qenjes-dhe-identitetit-kombetar-ne-keto-treva/20%Monthly2019-02-28 12:43
https://presheva.com/aleanca-per-shqiptaret-u-deklarua-per-kandidaturen-presidenciale-te-blerim-rekes/20%Monthly2019-02-28 12:38
https://presheva.com/babai-hodhi-kater-femijet-nga-kati-i-pare/20%Monthly2019-02-28 12:33
https://presheva.com/shqiptaret-behen-bashke-ne-zgjedhjet-per-komunen-e-tuzit/20%Monthly2019-02-28 12:29
https://presheva.com/levizja-besa-perkrahim-kandidaturen-e-blerim-rekes-per-kryetar-shteti/20%Monthly2019-02-28 12:26
https://presheva.com/presidenca-ekipi-negociator-i-gatshem-te-respektoj-kerkesen-e-shba-ve-per-pezullim-te-takses-dhe-rifillim-te-dialogut/20%Monthly2019-02-28 12:23
https://presheva.com/per-hir-te-transparences-drejtori-driton-salihu-prezanton-ne-rrjetin-social-raportin-per-punen-ne-shtepine-e-shendetit/20%Monthly2019-02-28 15:08
https://presheva.com/donald-trump-zbulon-arsyen-pse-nuk-eshte-arritur-marreveshja-me-kim-jong-un-ne-samitin-e-vietnamit/20%Monthly2019-02-28 12:11
https://presheva.com/blerim-reka-tregon-arsyet-per-kandidimin-e-tij-ne-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-02-28 12:07
https://presheva.com/ne-muajin-mars-te-ketije-viti-organizohet-konference-per-te-rinjte-ne-presheve/20%Monthly2019-02-28 11:58
https://presheva.com/limaj-flet-pas-takimit-me-zyrtaret-e-larte-te-shtepise-se-bardhe/20%Monthly2019-02-28 11:53
https://presheva.com/u-be-incizimi-gjeodezik-i-parcelave-te-varrezave-te-fshatit-norce/20%Monthly2019-02-28 11:45
https://presheva.com/maduro-kerkon-takim-me-trump/20%Monthly2019-02-28 11:40
https://presheva.com/edmond-smajli-nga-kosova-pilot-ne-shba/20%Monthly2019-02-28 11:37
https://presheva.com/ministri-i-jashtem-i-venezueles-tha-te-merkuren-se-shtetet-e-bashkuara-po-perpiqeshin-te-rrezonin-qeverine-e-nikolas/20%Monthly2019-02-28 11:34
https://presheva.com/tronditet-anglia-27-mije-femije-jane-pjese-e-bandave/20%Monthly2019-02-28 11:31
https://presheva.com/kujdes-pas-balenes-se-kalter-nje-tjeter-loje-po-nxit-vetevrasjen-e-femijeve-dhe-adoleshenteve/20%Monthly2019-02-28 11:28
https://presheva.com/koalicioni-qeveritar-se-bashku-ne-zgjedhjet-presidenciale-emri-i-kandidatit-do-te-dihet-neser/20%Monthly2019-02-28 11:26
https://presheva.com/blerim-reka-kandidati-i-perbashket-i-opozites-shqiptare-per-zgjedhjet-presidenciale-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-02-28 11:23
https://presheva.com/palmer-marreveshja-e-prespes-eshte-arritje-e-jashtezakonshme-diplomatike/20%Monthly2019-02-28 11:20
https://presheva.com/mpb-e-maqedonise-se-veriut-deri-ne-ndryshimin-e-plote-te-dokumenteve-do-te-jepen-vertetime/20%Monthly2019-02-28 11:18
https://presheva.com/todor-petrov-me-iniciative-te-re-per-referendum-per-emrin/20%Monthly2019-02-28 11:15
https://presheva.com/kryemadhi-prioritet-i-lsi-pergatitjet-per-zgjedhjet-e-parakohshme/20%Monthly2019-02-28 11:10
https://presheva.com/shqiperi-lindi-parakohe-binjake-vdes-nena-dhe-foshnja-dyshohet-nga-gripi-i-derrit/20%Monthly2019-02-28 11:07
https://presheva.com/udheheqesit-serbe-me-paga-te-dyfishta/20%Monthly2019-02-28 11:04
https://presheva.com/eurodeputeti-mcallister-be-ja-nuk-eshte-e-angazhuar-ne-menyre-aktive-ne-debatin-per-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2019-02-28 11:00
https://presheva.com/komandant-hoxha-ftohet-nga-gjykata-speciale-per-intervistim-te-dielen-niset-per-ne-hage/20%Monthly2019-02-28 10:56
https://presheva.com/vlora-hyseni-emerohet-zevendesdrejtore-e-aki-se/20%Monthly2019-02-28 10:51
https://presheva.com/emisaret-amerikane-takim-3-oresh-me-thacin-dhe-ekipin-e-dialogut/20%Monthly2019-02-28 10:47
https://presheva.com/haradinaj-largohet-nga-takimi-me-zyrtaret-amerikane/20%Monthly2019-02-28 10:42
https://presheva.com/qyteti-me-i-madh-ne-bote-ku-nuk-mund-te-shkoni-me-veture/20%Monthly2019-02-28 10:17
https://presheva.com/cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-kur-nuk-perdorni-alkool-per-28-dite/20%Monthly2019-02-28 10:07
https://presheva.com/limaj-thote-se-serbia-e-ka-merituar-taksen-shpreson-per-zgjidhje-ne-perputhje-me-keshillat-e-shbase/20%Monthly2019-02-28 09:53
https://presheva.com/avni-arifi-taksa-ndaj-serbise-nuk-ka-lidhje-me-raportet-kosove-shba/20%Monthly2019-02-28 09:46
https://presheva.com/ambulanta-ne-terrnoc-e-paralizuar-i-njoftuar-edhe-kryetari-i-komunes/20%Monthly2019-02-28 09:11
https://presheva.com/udheheqesit-serbe-marrin-paga-ne-kosove-dhe-serbi-qe-11-vjet/20%Monthly2019-02-28 08:35
https://presheva.com/tahiri-taksa-eshte-e-vetmja-mundesi-qe-e-bllokon-idene-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-02-28 08:32
https://presheva.com/vuciq-sot-ne-medvegje-i-pergjigjet-thacit-lidhur-me-rezoluten-per-bashkimin-e-lugines-me-kosove/20%Monthly2019-02-28 10:57
https://presheva.com/ramadani-prekja-e-kufijve-do-te-sillte-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2019-02-28 07:04
https://presheva.com/shh-medvegja-shpreson-se-12-vjetori-i-pavaresise-se-kosoves-do-te-festohet-me-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-02-28 06:58
https://presheva.com/edhe-presheva-me-sistem-elektronik-per-aplikim-per-ndihma-prinderore/20%Monthly2019-02-28 06:52
https://presheva.com/polic-slloven-si-ndihme-ne-kufirin-e-presheves-me-maqedoni-per-shkak-te-migranteve/20%Monthly2019-02-28 06:43
https://presheva.com/prap-u-mbyllen-dyert-e-komunes-se-medvegjes-per-shqiptaret/20%Monthly2019-02-28 05:05
https://presheva.com/shpifjet-per-tendenca-te-pengimit-te-mediave-per-te-percjellur-punen-e-kuvendit-jane-te-pabaza/20%Monthly2019-02-27 15:19
https://presheva.com/ofrohen-sherbime-te-mbrojtjes-shendetesore-edhe-ne-miratoc-raince-leran-stacionin-hekurudhor-rahovice-corrotice-dhe-ashan/20%Monthly2019-02-27 15:16
https://presheva.com/rrezikoi-jeten-prane-kraterit-te-vullkanit-te-shihte-nga-afer-shkendijat-e-laves-perveluese/20%Monthly2019-02-27 14:49
https://presheva.com/cakaj-cdo-marreveshje-kosove-serbi-duhet-te-perfundoje-me-njohje-reciproke/20%Monthly2019-02-27 14:46
https://presheva.com/shtate-eurodeputete-do-ta-vizitojne-kosoven-shkak-vleresimi-i-marredhenieve-me-serbine/20%Monthly2019-02-27 14:43
https://presheva.com/opozita-ne-shqiperi-proteston-sa-here-ka-seance-plenare/20%Monthly2019-02-27 14:39
https://presheva.com/basha-beteja-perfundon-me-largimin-e-qeverise/20%Monthly2019-02-27 14:36
https://presheva.com/ivanov-do-tu-jep-medalje-kater-personave-te-cilet-i-ndihmuan-te-lenduarit-ne-aksidentin-tragjik-ne-llaskarce/20%Monthly2019-02-27 14:33
https://presheva.com/spasovski-shoferi-i-autobusit-nga-tragjedia-ne-llaskarce-ka-marre-kercenime-per-jete/20%Monthly2019-02-27 14:29
https://presheva.com/xhaferi-pergjegjesia-per-arratisjen-e-mundshme-te-veljanoskit-do-te-jete-tek-gjykata/20%Monthly2019-02-27 14:26
https://presheva.com/piloti-humb-kontrollin-mbi-timonin-aeroplani-rreshqet-ne-piste-dhe-perplaset-me-hunde-video/20%Monthly2019-02-27 14:22
https://presheva.com/rrahje-masive-ne-serbi-tete-shofere-ndalin-veturat-dhe-grushtohen-mes-vete/20%Monthly2019-02-27 14:18
https://presheva.com/sami-salihu-opozita-nuk-ka-model-apo-platforme-te-nje-opozite-konstruktive/20%Monthly2019-02-27 14:13
https://presheva.com/u-ndane-gjate-luftes-ne-bosnje-dy-mikeshat-takohen-pas-24-vjetesh-ne-lisbone-te-portugalise/20%Monthly2019-02-27 14:09
https://presheva.com/se-bashku-dhurojme-jete-aktiviteti-i-kryqit-te-kuq-ne-presheve/20%Monthly2019-02-27 13:58
https://presheva.com/reagim-ndaj-tribunes-me-teme-radikalizmi-fetar-si-fenomen-ne-komunat-presheve-dhe-bujanoc/20%Monthly2019-02-27 13:49
https://presheva.com/nagavci-vetevendosje-nuk-eshte-kunder-arritjes-se-nje-marreveshjeje-me-serbine-video/20%Monthly2019-02-27 13:31
https://presheva.com/referendumi-nuk-mund-ta-zevendesoje-marreveshjen-finale-vetem-kuvendi-i-jep-legjitimitet-video/20%Monthly2019-02-27 13:26
https://presheva.com/aliu-e-padrejte-dhe-e-pamoralshme-te-rrezohet-qeveria-per-shkak-te-takses-video/20%Monthly2019-02-27 13:22
https://presheva.com/shkenctaret-arrijne-te-krijojne-thengjill-nga-dioksidi-i-karbonit-ne-ajer/20%Monthly2019-02-27 13:17
https://presheva.com/cili-sport-kerkon-me-shume-angazhim/20%Monthly2019-02-27 13:13
https://presheva.com/gjerat-qe-duhet-ti-dini-pse-dhoma-e-femijeve-ndikon-ne-shendetin-e-tyre/20%Monthly2019-02-27 13:06
https://presheva.com/trump-pas-arritjes-ne-vietnam-mase-e-jashtezakonshme-e-njerezve-dhe-kaq-shume-dashuri/20%Monthly2019-02-27 12:58
https://presheva.com/arifaj-ska-bisedime-sekrete-me-serbine-percaktimi-i-kufirit-sjell-vetem-te-mira/20%Monthly2019-02-27 12:53
https://presheva.com/komunalia-nuk-ka-kontejnere-te-mjaftueshem-akuzon-popullaten-ne-hudhjen-e-mbeturinave/20%Monthly2019-02-27 12:51
https://presheva.com/kelmendi-te-degjohet-amerika-per-taksen-video/20%Monthly2019-02-27 12:50
https://presheva.com/mustafa-serbia-nuk-eshte-e-interesuar-ti-normalizoje-raportet-me-kosoven/20%Monthly2019-02-27 12:45
https://presheva.com/monego-shembulli-i-fuqizimit-te-femrave-te-reja-profesioniste/20%Monthly2019-02-27 12:41
https://presheva.com/denohet-gjyqtari-i-ndeshjes-fiorentina-inter-tri-xhiro-ne-serie-a-dhe-asnje-ndeshje-referim-per-zikaltrit-ne-kete-sezon/20%Monthly2019-02-27 12:39
https://presheva.com/solskjaer-reputacioni-i-sanchezit-dhe-lukakut-nuk-do-te-thote-asgje/20%Monthly2019-02-27 12:33
https://presheva.com/nuk-i-kemi-pare-nje-kohe-te-gjate-se-bashku-vemendjen-ne-ndejat-e-oscareve-e-rrembeu-edhe-e-dashura-e-vin-dieselit/20%Monthly2019-02-27 12:27
https://presheva.com/kolektivi-i-sh-m-sezai-surroi-prap-ia-jep-besimin-zejni-fejzullahut/20%Monthly2019-02-27 12:07
https://presheva.com/ariana-grande-eshte-bere-femra-me-e-ndjekur-ne-instagram/20%Monthly2019-02-27 11:51
https://presheva.com/analisti-nga-bosnja-kerkon-nga-shteti-i-tij-qe-tia-heqe-vizat-kosoves/20%Monthly2019-02-27 11:44
https://presheva.com/basha-thirrje-policise-arrestojini-hajdutet-perpara-se-ta-beje-populli-i-bashkuar/20%Monthly2019-02-27 11:35
https://presheva.com/kosova-mund-te-organizoje-nje-referendum-konsultativ-ne-rast-te-arritjes-se-nje-marreveshje-finale-me-serbine/20%Monthly2019-02-27 11:32
https://presheva.com/kosnett-me-kohe-armiqte-mund-te-kthehen-ne-miq/20%Monthly2019-02-27 11:29
https://presheva.com/modeli-me-i-shitur-nga-porsche-lansohet-i-elektrifikuar-teresisht-me-2022/20%Monthly2019-02-27 11:26
https://presheva.com/ufc-235-gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-duelin-ndermjet-jon-jones-dhe-anthony-smith/20%Monthly2019-02-27 11:09
https://presheva.com/lady-gaga-thyen-heshtjen-rreth-romances-se-re-bradley-cooperin-e-ka-mik-te-vertete/20%Monthly2019-02-27 11:03
https://presheva.com/bebe-rexha-aksidentalisht-publikon-mesazhin-e-babait-per-kengen-last-hurrah-boll-publikove-pornografi-po-me-turperon-ne-publik/20%Monthly2019-02-27 10:56
https://presheva.com/city-nen-hetime-per-transferimin-ilegal-te-jadon-sanchos/20%Monthly2019-02-27 10:51
https://presheva.com/deputetja-e-ldk-se-paralajmeron-lufte-nese-preken-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2019-02-27 10:45
https://presheva.com/pack-nuk-duhet-lejuar-ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-27 07:10
https://presheva.com/nagavci-vetevendosje-nuk-eshte-kunder-arritjes-se-nje-marreveshjeje-me-serbine/20%Monthly2019-02-27 06:39
https://presheva.com/intervista-ne-studio-me-sami-salihu-kryetar-i-kuvendit-komunal-presheve/20%Monthly2019-02-26 21:17
https://presheva.com/perkujtohet-deshmori-i-kombit-fatmir-ibishi/20%Monthly2019-02-26 15:59
https://presheva.com/ererat-e-forta-shkundin-aeroplanin-ne-qiell/20%Monthly2019-02-26 14:34
https://presheva.com/haradinaj-hapja-e-kufijve-nuk-eshte-teme-e-thjesht-por-eshte-hapje-e-krizave-dhe-tragjedive/20%Monthly2019-02-26 14:31
https://presheva.com/angjushev-harron-emrin-e-ri-te-shtetit-zaev-insiston-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-02-26 14:28
https://presheva.com/armend-aliu-rinia-e-presheves-po-udheheq-me-ndryshimet-ne-qytetin-tone/20%Monthly2019-02-26 14:02
https://presheva.com/rexhep-hoti-lidershipi-shqiptare-ne-lugine-te-kene-unitet-te-perbashket-ne-zgjidhjen-e-ceshtjeve-kapitale/20%Monthly2019-02-26 13:56
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-sadije-agolli-gruja-e-te-ndjerit-dritero-agollit/20%Monthly2019-02-26 13:49
https://presheva.com/kosovari-nga-prizreni-humb-jeten-ne-hungari-duke-qene-live-ne-telefon/20%Monthly2019-02-26 13:45
https://presheva.com/sela-porosi-zaevit-nderprite-kete-agoni-dhe-shpall-zgjedhjet-e-parakohshme/20%Monthly2019-02-26 13:41
https://presheva.com/kurti-kujton-ish-aktivistin-astrit-dehari/20%Monthly2019-02-26 13:37
https://presheva.com/xhaferi-komshiq-do-te-vazhdoje-bashkepunimi-mes-maqedonise-se-veriut-dhe-bosnjes-e-hercegovines/20%Monthly2019-02-26 13:35
https://presheva.com/melescanu-do-te-shikojme-per-daten-e-bisedimeve-per-maqedonine-e-veriut-dhe-shqiperine/20%Monthly2019-02-26 13:32
https://presheva.com/e-bejne-serish-dhjetera-truproja-te-kim-jong-un-vrapojne-pas-limuzines-se-tij-ne-vietnam-video/20%Monthly2019-02-26 13:29
https://presheva.com/biznesi-familjar-u-kthye-ne-nje-rivalitet-te-eger-qe-vazhdoi-edhe-pas-vdekjes-se-tyre-historia-e-dy-vellezerve-gjermane-te-cilet-krijuan-dy-gjigantet-adidas-dhe-puma/20%Monthly2019-02-26 13:25
https://presheva.com/norma-e-papunesise-ne-kroaci-per-here-te-pare-ne-8-muaj-tejkalon-10/20%Monthly2019-02-26 13:21
https://presheva.com/xhihadisti-i-kapur-ne-siri-me-mesazh-ne-gjuhen-serbe-erdha-per-te-perhapur-islamin-ne-te-gjithe-boten-video/20%Monthly2019-02-26 13:17
https://presheva.com/trump-niset-me-air-force-one-per-ne-samitin-ne-vietnam-derisa-kim-jong-un-me-trenin-qe-levize-me-shpejtesi-37-milje-ne-ore/20%Monthly2019-02-26 13:13
https://presheva.com/rrezohen-nga-motocikleta-dhe-per-pak-sa-nuk-perfundojne-nen-rrotat-e-kamionit-e-ema-arrin-ne-sekonden-e-fundit-ta-shpetoje-te-birin/20%Monthly2019-02-26 13:09
https://presheva.com/moti-i-keq-gjashte-te-vdekur-ne-itali-ne-greqi-mbyllen-shkollat/20%Monthly2019-02-26 13:06
https://presheva.com/perfitoi-45-mije-funte-gjate-pese-viteve-duke-pretenduar-se-nuk-mund-te-ece-nga-lendimi-filmohet-tinezisht-nga-hetuesit-duke-vrapuar-ne-fushe/20%Monthly2019-02-26 13:04
https://presheva.com/zakharieva-dimitrov-interes-i-perbashket-eshte-qe-maqedonia-e-veriut-te-behet-pjese-e-nato-s-dhe-be-se/20%Monthly2019-02-26 13:00
https://presheva.com/presidenti-grek-me-deklarate-shokuese-camet-ishin-kriminele/20%Monthly2019-02-26 13:02
https://presheva.com/presidenti-meta-nuk-e-komenton-krizen-politike/20%Monthly2019-02-26 12:51
https://presheva.com/mbahet-me-dy-gishta-per-strukturen-e-larte-mbi-200-metra-kerkon-te-lihen-shprehite-e-keqija-me-te-rrezikshme-se-ky-veprim/20%Monthly2019-02-26 12:48
https://presheva.com/ben-tatuazh-emrin-e-djalit-me-vone-e-zbulon-se-nuk-eshte-i-tij/20%Monthly2019-02-26 12:42
https://presheva.com/ne-nesalce-dhe-koncul-prap-nuk-do-te-kete-mjeke-5-dite-te-javes/20%Monthly2019-02-26 12:40
https://presheva.com/thaci-vrasesit-e-vellezerve-bytyci-jane-ne-institucionet-me-te-larta-te-serbise/20%Monthly2019-02-26 12:34
https://presheva.com/gabime-ne-zbatimin-e-gjuhes-shqipe-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-02-26 12:29
https://presheva.com/pentagoni-rusia-perpiqet-qe-ti-pengoje-vendet-si-maqedonia-e-veriut-dhe-mali-i-zi-qe-te-zgjedhin-rrugen-e-tyre/20%Monthly2019-02-26 12:26
https://presheva.com/rrokulliset-nje-autobus-pa-udhetar-ne-strumice/20%Monthly2019-02-26 11:43
https://presheva.com/shqiperia-goditet-nga-dy-termete/20%Monthly2019-02-26 11:40
https://presheva.com/thirrja-e-drejtuesit-te-eurodeputeteve-qe-vizitojne-shqiperine-opozita-te-kthehet-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-26 11:35
https://presheva.com/thaci-nese-nuk-kalon-ne-kuvend-marreveshja-me-serbine-jap-doreheqje/20%Monthly2019-02-26 11:31
https://presheva.com/be-per-situaten-ne-shqiperi-u-demtua-demokracia-presim-dialog-2/20%Monthly2019-02-26 11:25
https://presheva.com/koordinatori-per-rinine-takim-te-perbashket-me-te-gjithe-lideret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2019-02-26 11:21
https://presheva.com/atraksionet-turistike-qe-nuk-ngjajne-aspak-me-reklamen/20%Monthly2019-02-26 11:11
https://presheva.com/balena-misterioze-e-gjetur-ne-xhungel-afro-15-metra-larg-bregut-te-detit-video/20%Monthly2019-02-26 11:00
https://presheva.com/zhdukja-misterioze-e-trupit-te-balsamosur-te-faraonit-besohet-se-ka-ndodhur-ne-lashtesi/20%Monthly2019-02-26 10:56
https://presheva.com/mjegulla-e-rralle-me-ngjyre-roze-e-ka-mbuluar-gjate-mengjesit-nje-pjese-te-anglise/20%Monthly2019-02-26 10:51
https://presheva.com/vonohet-tre-minuta-ne-takim-ministri-japonez-kerkon-falje/20%Monthly2019-02-26 10:47
https://presheva.com/thaci-akuze-te-rende-berishes-kur-une-e-kam-luftuar-milosheviqin-ai-e-ka-ndihmuar/20%Monthly2019-02-26 09:59
https://presheva.com/stankoviq-presheva-bujanoci-dhe-medvegja-kane-qene-jane-dhe-do-te-mbeten-pjese-e-serbise/20%Monthly2019-02-26 09:37
https://presheva.com/samiti-trump-kim-jong-un-bizneset-ne-vietnam-ia-shohin-hajrin-ende-pa-u-zhvilluar/20%Monthly2019-02-26 09:21
https://presheva.com/ja-sa-te-holla-duhen-sakt-per-te-jetuar-ne-gjermani-video/20%Monthly2019-02-26 09:12
https://presheva.com/bleta-me-e-madhe-ne-bote-e-humbur-per-38-vjet-gjendet-ne-indonezi/20%Monthly2019-02-26 09:07
https://presheva.com/keto-fontana-ne-kine-funksionojne-vetem-ne-nje-menyre-sa-me-shume-qe-bertisni-aq-me-lart-shkon-uji/20%Monthly2019-02-26 09:03
https://presheva.com/piloti-filmohet-duke-fjetur-ne-kabinen-e-aeroplanit-bashkepiloti-regjistron-pamjet/20%Monthly2019-02-26 08:52
https://presheva.com/shkuan-per-ta-vjedhur-ferrarin-200-mije-funtesh-hajnat-largohen-duarthate-nuk-kane-ditur-ta-perdorin-marshin-per-ta-vene-ne-levizje-veturen/20%Monthly2019-02-26 08:44
https://presheva.com/akademik-anton-berishaj-fton-te-votohet-forumi-shqiptar-per-te-miren-e-malesise/20%Monthly2019-02-26 08:38
https://presheva.com/pronari-i-kompanise-fluidi-me-vendosjen-e-takses-shitja-e-vajit-tone-u-rrit-per-100-video/20%Monthly2019-02-26 08:32
https://presheva.com/shtetet-pro-dhe-kunder-levizjes-se-kufijve/20%Monthly2019-02-26 07:44
https://presheva.com/haradinaj-ska-shkembim-territoresh-vizat-ne-qershor/20%Monthly2019-02-26 00:07
https://presheva.com/sejdiu-per-korrigjimin-e-kufijve-serbia-nuk-fal-asgje-vetem-grabit/20%Monthly2019-02-25 23:44
https://presheva.com/idene-per-shkembim-territoresh-e-solli-edi-rama-nga-beogradi/20%Monthly2019-02-25 23:41
https://presheva.com/lajmet-25-02-2019/20%Monthly2019-02-25 19:28
https://presheva.com/hoti-ne-bujanoc-takon-kamberin-dhe-arifin/20%Monthly2019-02-25 16:30
https://presheva.com/keshilltari-i-pdsh-se-tenton-te-sulmoje-fizikisht-keshilltarin-e-lrpdsh-se/20%Monthly2019-02-25 15:35
https://presheva.com/kjo-fshihet-pas-ceshtjes-se-emetimeve-te-drejteperdrejta-te-seancave-te-kuvendit-komunal/20%Monthly2019-02-25 15:28
https://presheva.com/sami-salihu-dyert-e-kuvendit-jane-te-hapura-per-te-gjitha-mediat/20%Monthly2019-02-25 14:40
https://presheva.com/turqia-leshon-urdher-arrest-edhe-per-100-pjesetare-te-ushtrise/20%Monthly2019-02-25 14:36
https://presheva.com/stoltenberg-nuk-ka-konflikt-te-paimagjinueshem-pa-sulme-kibernetike/20%Monthly2019-02-25 14:29
https://presheva.com/nasa-copa-e-akullit-30-here-me-e-madhe-se-manhattan-rrezikon-te-shkeputet-nga-antarktiku/20%Monthly2019-02-25 14:17
https://presheva.com/adn-ja-e-shpall-te-pafajshem-pas-40-viteve-kompensohet-me-21-milione-dollare/20%Monthly2019-02-25 14:10
https://presheva.com/asociacioni-qytetare-bujanoci-me-seli-ne-zvicerr-shpresa-per-nje-bujanoc-me-te-mire/20%Monthly2019-02-25 14:09
https://presheva.com/zaev-shpreh-pakenaqesi-dhe-revolte-per-mos-marrjen-e-imunitetit-veljanoskit/20%Monthly2019-02-25 14:05
https://presheva.com/ziadin-sela-seanca-e-mbremshme-skenar-i-bdi-se-dhe-obrm-pdukm-se/20%Monthly2019-02-25 14:01
https://presheva.com/rama-kuvendi-te-vazhdoje-punen/20%Monthly2019-02-25 13:55
https://presheva.com/be-per-situaten-ne-shqiperi-u-demtua-demokracia-presim-dialog/20%Monthly2019-02-25 13:52
https://presheva.com/rreth-150-shtetas-te-kosoves-vazhdojne-te-mbesin-ne-siri/20%Monthly2019-02-25 13:49
https://presheva.com/shqiptaret-sundojne-tregun-e-kokaines-ne-britani/20%Monthly2019-02-25 12:50
https://presheva.com/xhacka-sheqerinska-anetaresimi-i-maqedonise-se-veriut-ne-nato-siguri-edhe-per-rajonin/20%Monthly2019-02-25 12:45
https://presheva.com/haradinaj-takon-rugovasit-flasin-per-lumbardhin-dhe-rishikimin-e-demarkacionit-me-malin-e-zi/20%Monthly2019-02-25 12:42
https://presheva.com/policja-ruse-angazhon-striptizere-per-te-argetuar-koleget-e-saj-ne-diten-e-meshkujve-largohet-nga-puna/20%Monthly2019-02-25 12:39
https://presheva.com/pjesetaret-e-sigurimit-te-kim-jong-un-mberrijne-ne-vietnam-te-gjithe-kane-frizura-dhe-rroba-te-njejta/20%Monthly2019-02-25 12:36
https://presheva.com/114606-2/20%Monthly2019-02-25 12:10
https://presheva.com/luginasit-do-te-jene-pjese-e-programit-nacional-te-kosoves-qe-ka-te-beje-me-kreativitetin-kulturore-diturine-dhe-sportin/20%Monthly2019-02-25 11:08
https://presheva.com/tentoi-tike-policise-kufitare-duke-e-goditur-ja-cfare-kishte-me-vete/20%Monthly2019-02-25 10:55
https://presheva.com/nje-pale-kepuce-per-ata-qe-e-lane-atdheun-per-nje-jete-me-te-mire/20%Monthly2019-02-25 10:45
https://presheva.com/kryqi-i-kuq-ne-presheve-organizon-aksionin-e-radhes-per-dhurimin-e-gjakut-me-moton-se-bashku-dhurojme-jete/20%Monthly2019-02-25 10:39
https://presheva.com/vrasesi-me-pagese-ekzekuton-me-tre-plumba-personin-e-pafajshem-ne-qender-te-beogradit-e-ngaterron-me-nje-person-tjeter/20%Monthly2019-02-25 10:05
https://presheva.com/mediat-vendase-publikojne-pagat-e-njerezve-kryesore-qe-udheheqin-institucionet-ne-kroaci/20%Monthly2019-02-25 10:02
https://presheva.com/ne-serbi-vazhdojne-protestat-kunder-vuciqit/20%Monthly2019-02-25 09:59
https://presheva.com/drama-ne-aeroplan-vritet-rrembyesi/20%Monthly2019-02-25 09:57
https://presheva.com/shtyhen-66-fluturime-ne-stamboll-per-shkak-te-bores/20%Monthly2019-02-25 09:55
https://presheva.com/bashkimi-evropian-dhe-euro-skeptiket-a-do-te-ndryshojne-politikat-per-te-keq-brenda-2019-es/20%Monthly2019-02-25 09:52
https://presheva.com/plackit-pompen-e-derivateve-dhe-ia-ve-zjarrin-punonjeses-mrekullisht-shpetojne-te-gjithe-arrestohet-sulmuesi-nga-teksasi/20%Monthly2019-02-25 09:48
https://presheva.com/edhe-etnia-do-te-pyetet-gjate-regjistrimit-te-popullsise-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-02-25 09:44
https://presheva.com/kuvendi-nuk-mori-vendim-per-imunitetin-e-veljanoskit-xhaferi-mbreme-e-nderpreu-seancen/20%Monthly2019-02-25 09:41
https://presheva.com/apostolakis-greqia-synon-te-behet-partneri-kryesor-strategjik-i-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-02-25 09:39
https://presheva.com/nuhiu-per-mediumet-greke-jane-ndryshuar-te-gjitha-tabelat-ne-hyrje-te-shtetit-tone/20%Monthly2019-02-25 09:36
https://presheva.com/rama-nuk-dorehiqem-i-gatshem-per-tu-takuar-me-opoziten/20%Monthly2019-02-25 09:33
https://presheva.com/basha-largimi-i-rames-eshte-misioni-me-i-madh-kombetar/20%Monthly2019-02-25 09:30
https://presheva.com/shpetohet-anija-me-vela-ne-korfuz/20%Monthly2019-02-25 09:27
https://presheva.com/facebook-rrjeti-social-me-i-perdorur-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-25 09:24
https://presheva.com/komisioni-per-pune-te-jashtme-shqyrton-platformen-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-25 09:21
https://presheva.com/berishaj-keto-nuk-jane-vetem-zgjedhje-lokale-por-duhet-te-jene-referendum-per-malesine/20%Monthly2019-02-25 08:45
https://presheva.com/federata-nderkombetare-e-xhudos-ijf-e-ka-pergezuar-majlinda-kelmendin-per-medaljen-e-arte-ne-grand-slamin-e-dusseldorfit/20%Monthly2019-02-25 08:41
https://presheva.com/jemi-vendi-ma-i-mbrapambetun-i-europes-e-konkurojme-edhe-per-boten-pse/20%Monthly2019-02-25 08:35
https://presheva.com/opozita-shqiptare-me-izet-zeqirin-per-president-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-02-25 08:30
https://presheva.com/akademik-qosja-e-quan-komedi-delegacionin-e-kosoves-ne-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2019-02-25 08:25
https://presheva.com/dhjete-mesimet-baze-qe-nje-prind-duhet-tia-jape-femijes-se-vet/20%Monthly2019-02-25 08:18
https://presheva.com/cdo-vit-nga-serbia-po-largohen-rreth-300-mjek/20%Monthly2019-02-25 07:10
https://presheva.com/mustafa-presheva-te-bashkohet-me-kosoven/20%Monthly2019-02-25 07:00
https://presheva.com/kater-parlamentet-e-shteteve-qe-drejtohen-nga-kryeparlamentaret-shqiptare/20%Monthly2019-02-25 06:54
https://presheva.com/keta-jane-te-gjithe-fituesit-ne-ceremonine-oscars-2019/20%Monthly2019-02-25 06:51
https://presheva.com/kurti-i-ashtuquajturi-president-i-kosoves-e-ka-vene-shtetin-tone-ne-pazar/20%Monthly2019-02-25 06:40
https://presheva.com/ish-presidenti-serb-shqiptareve-me-kancer-te-iu-ndalohet-trajtimi-ne-beograd/20%Monthly2019-02-24 23:27
https://presheva.com/kryetari-arifi-seancat-si-gjithmone-emetohen-drejteperdrejte-pretendimet-tjera-jane-shpifje/20%Monthly2019-02-23 20:10
https://presheva.com/sencat-e-kuvendit-do-te-emetohen-drejteperdrejt-kryetari-sami-salihu-demanton-shpifjet-e-publikuara/20%Monthly2019-02-23 20:02
https://presheva.com/si-po-plackitin-me-peshore-tregtaret-e-huaj-ne-tregun-e-presheves/20%Monthly2019-02-23 12:27
https://presheva.com/karaceva-fshati-me-dy-nenshtetesi-njeren-me-kosove-tjetren-me-serbi/20%Monthly2019-02-23 12:14
https://presheva.com/projekti-qe-mbahet-i-fshehur-per-ndarjen-e-kosoves-mes-thacit-dhe-vucic/20%Monthly2019-02-22 22:39
https://presheva.com/syla-jam-pro-korrigjimit-te-kufijve-nese-perfundon-konflikti-shqiptaro-serb/20%Monthly2019-02-22 19:25
https://presheva.com/veteranet-e-ucpmb-se-nese-bashkohemi-me-kosove-te-pakten-pensionin-e-veteranit-do-ta-kemi-te-sigurte/20%Monthly2019-02-22 16:10
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ne-raportin-e-be-se-karshi-serbise-lugina-nuk-mundet-te-permendet-vetem-me-nje-fjali/20%Monthly2019-02-22 13:41
https://presheva.com/driton-salihu-paraqet-raportin-e-shpenzimeve-vjetore-per-vitin-2018-lidhur-me-derivatet-e-shpenzuara-nga-makinat-zyrtare/20%Monthly2019-02-22 13:10
https://presheva.com/limaj-takon-ambasadoret-i-njofton-per-punen-e-ekipit-negociator/20%Monthly2019-02-22 13:07
https://presheva.com/greicevci-tregon-se-cilat-jane-vijat-e-kuqe-ne-dialog-sipas-raportit-zeri-i-popullit-rreth-finales-se-madhe-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-22 13:03
https://presheva.com/haradinaj-taksen-se-heqim-kurre-mbi-kete-dhe-edhe-nese-kurre-ska-dialog/20%Monthly2019-02-22 13:00
https://presheva.com/ndodh-edhe-ne-slloveni-doktoresha-e-rrejshme-pranohet-ne-nje-spital-pa-asnje-dite-shkolle-te-mjekesise/20%Monthly2019-02-22 12:57
https://presheva.com/alarm-per-bombe-ne-nje-gjimnaz-ne-sarajeve-evakuohet-ndertesa/20%Monthly2019-02-22 12:54
https://presheva.com/astronauti-amerikan-zbulon-se-si-zhvillohet-jeta-ne-hapesire-shume-vjellin-kur-flene-i-lidhin-per-shtrati/20%Monthly2019-02-22 12:52
https://presheva.com/tmerr-ne-siri-zbulohet-varreza-masive-me-3500-viktima-te-isis/20%Monthly2019-02-22 12:46
https://presheva.com/hetimet-ndaj-feto-s-ne-turqi-urdher-per-arrestimin-e-295-ushtarakeve/20%Monthly2019-02-22 12:42
https://presheva.com/shkrimtari-qe-ka-shkruar-nje-liber-per-jeten-e-tij-me-hunde-video/20%Monthly2019-02-22 12:38
https://presheva.com/edi-rama-opozita-po-synon-nxitjen-e-urrejtjes-dhe-dhunes/20%Monthly2019-02-22 12:28
https://presheva.com/jane-regjistruar-2-943-te-semure-nga-gripi-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-22 12:25
https://presheva.com/delegacioni-i-be-se-denon-incidentin-ne-burgun-e-shuto-orizares-kerkon-pergjegjesi-nga-fajtoret/20%Monthly2019-02-22 12:22
https://presheva.com/zaev-kerkon-doreheqjen-e-drejtorit-te-burgut-te-shuto-orizares/20%Monthly2019-02-22 12:20
https://presheva.com/bahtiri-askush-nuk-po-e-ka-guximin-te-veproje-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-22 12:08
https://presheva.com/limaj-ska-demarkim-te-kufirit-me-serbine-pa-e-njohur-dy-shtetet-njera-tjetren/20%Monthly2019-02-22 12:05
https://presheva.com/mogherini-pavaresisht-veshtiresive-ka-pasur-perparim-ne-bisedimet-prishtine-beograd/20%Monthly2019-02-22 12:04
https://presheva.com/berlini-zyrtar-doreheqja-e-deputeteve-te-opozites-e-gabuar/20%Monthly2019-02-22 12:01
https://presheva.com/ragmi-mustafa-fton-bizneset-shqiptare-nga-diaspora-te-vijne-e-investojne-ne-vendlindje/20%Monthly2019-02-22 11:58
https://presheva.com/njihuni-me-presidenten-e-singaporit-halima-jakub-fal-namazin-e-mengjesit-bashke-me-administraten-dhe-degjon-ankesat/20%Monthly2019-02-22 11:54
https://presheva.com/djegia-e-mandateve-te-opozites-profesor-kabo-shqiperia-nuk-ka-nevoje-per-lojera-inatcoresh/20%Monthly2019-02-22 11:52
https://presheva.com/provat-e-hetuesise-avokati-halilaj-e-perdorte-profilin-e-rreme-ne-facebook-te-hapur-nga-viktima/20%Monthly2019-02-22 11:45
https://presheva.com/ja-cila-eshte-hakmarrja-me-e-mire-per-te-gjithe/20%Monthly2019-02-22 11:42
https://presheva.com/serbia-ne-shok-nga-historianja-serbe-mjaft-me-me-genjeshtra-per-shqiptaret-ata-jane-autoktone/20%Monthly2019-02-22 11:39
https://presheva.com/familja-e-cila-ishte-cerdhe-e-uck-se-mbeshtet-arber-ademin/20%Monthly2019-02-22 11:36
https://presheva.com/stambolli-e-njeh-mire-abuzimin-seksual-me-vajza-me-burra-me-prostituta/20%Monthly2019-02-22 11:33
https://presheva.com/maloku-shqiptaret-skane-me-toke-per-qetesi-rajonale/20%Monthly2019-02-22 11:28
https://presheva.com/galaxy-s10-ka-kameren-frontale-me-te-mire-ndonjehere/20%Monthly2019-02-22 11:24
https://presheva.com/kosova-paguan-nga-100-mije-euro-per-mjeket-qe-ia-fale-gjermanise/20%Monthly2019-02-22 11:20
https://presheva.com/alimi-dhe-guri-kerkojne-perkthimin-e-dokumenteve-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-02-22 11:15
https://presheva.com/dua-fiton-cmimin-kryesor-dukagjin-lipa-merr-komplimente-per-veshjen-ne-brit-awards/20%Monthly2019-02-22 09:37
https://presheva.com/berisha-nxjerr-zbuluar-ramen-studenteve-te-masterit-u-eshte-rritur-tarifa/20%Monthly2019-02-22 09:23
https://presheva.com/dy-hartat-per-ndarjen-e-kosoves-te-akademise-serbe-pretendimet-e-tyre-jane-deri-ne-ferizaj-dhe-decan/20%Monthly2019-02-22 09:20
https://presheva.com/zbulohet-bleta-me-e-madhe-ne-bote-kaq-eshte-madhesia-e-saj/20%Monthly2019-02-22 09:18
https://presheva.com/presidenti-dhe-ekipi-ne-linje-te-kundert-rreth-kufijve/20%Monthly2019-02-22 09:10
https://presheva.com/daciq-serbia-ne-vitin-2005-kishte-nje-oferte-per-ndarjen-e-kosoves-nga-bashkesia-nderkombetare/20%Monthly2019-02-22 09:04
https://presheva.com/gjendet-trupi-i-pajete-i-72-vjecarit-nga-bujanoci-i-zhdukur-dite-me-pare/20%Monthly2019-02-21 17:35
https://presheva.com/shqiprim-arifi-duke-arsimuar-dhe-edukuar-brezat-e-rinje-do-te-bejme-resurse-profesionale/20%Monthly2019-02-21 15:52
https://presheva.com/aksidenti-ne-llaskarce-dy-paciente-jane-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/20%Monthly2019-02-21 13:55
https://presheva.com/kammenos-shkupi-eshte-pune-e-vogel-automjetet-e-blinduara-per-20-minuta-mund-te-arrijne-ne-serbi/20%Monthly2019-02-21 13:51
https://presheva.com/ahmeti-thaci-kerkoi-qe-rezoluta-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven-te-jete-pjese-e-platformes/20%Monthly2019-02-21 13:46
https://presheva.com/kompania-solid-sot-dorezoi-kontratat-per-punetoret-ne-afat-te-pa-caktuar/20%Monthly2019-02-21 13:43
https://presheva.com/zaev-priebe-zgjedhjet-duhet-te-zbatohen-me-sukses-qe-vemendja-te-ngel-ne-reformat/20%Monthly2019-02-21 13:12
https://presheva.com/basha-rama-eshte-maduro-i-ballkanit-shqiperia-nuk-eshte-venezuele-2/20%Monthly2019-02-21 13:07
https://presheva.com/protesta-e-opozites-nderpriten-valet-e-telefonise-mobile/20%Monthly2019-02-21 13:04
https://presheva.com/me-ftese-te-rrjetit-te-bizneseve-te-diaspores-shqiptare-kryetari-i-pdsh-se-ragmi-mustafa-po-qendron-per-vizite-ne-berlin/20%Monthly2019-02-21 13:00
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-serbia-eshte-ne-anen-e-gabuar-te-historise-per-venezuelen/20%Monthly2019-02-21 12:56
https://presheva.com/nga-gripi-vdes-nje-20-vjecar-deri-me-tani-88-te-vdekur-ne-kroaci/20%Monthly2019-02-21 12:48
https://presheva.com/ligjvenesit-demokrate-me-rezolute-kunder-trumpit/20%Monthly2019-02-21 12:46
https://presheva.com/trump-optimist-takimi-me-kim-ne-vietnam-nuk-do-te-jete-i-fundit-mes-nesh/20%Monthly2019-02-21 12:43
https://presheva.com/shembet-nje-ndertese-pesekateshe-ne-turqi-evakuohen-banoret/20%Monthly2019-02-21 12:40
https://presheva.com/prokuroria-shoferi-i-autobusit-te-aksidentuar-ka-marre-kercenime-per-jeten/20%Monthly2019-02-21 12:36
https://presheva.com/shba-kerkojne-qe-te-refuzohet-dhuna-ne-protesten-e-opozites-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-21 12:32
https://presheva.com/rama-protestuesit-kercenim-se-do-te-djegin-parlamentin/20%Monthly2019-02-21 12:29
https://presheva.com/kryemadhi-100-mije-shqiptare-ne-shesh-paralajmerimet-per-dhune-propagande-e-rames/20%Monthly2019-02-21 12:26
https://presheva.com/mogherini-hahn-djegia-e-mandateve-nga-opozita-pengon-funksionimin-e-demokracise-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-21 12:23
https://presheva.com/basha-rama-eshte-maduro-i-ballkanit-shqiperia-nuk-eshte-venezuele/20%Monthly2019-02-21 12:20
https://presheva.com/haxhi-shala-taksa-ndaj-serbise-te-mbetet-haradinaj-e-ka-perkrahjen-e-nismes/20%Monthly2019-02-21 12:16
https://presheva.com/zemaj-jam-kunder-heqjes-se-takses-por-politikisht-te-vendosin-ata-qe-bene-gara-kush-eshte-me-i-forte-ndaj-serbise/20%Monthly2019-02-21 12:10
https://presheva.com/daciqin-dhe-vulinin-i-ve-ne-siklet-deklarata-e-ambasadorit-amerikan-per-venezuelen-i-pergjigjen-menjehere/20%Monthly2019-02-21 12:07
https://presheva.com/preshevari-hevzi-nuhiu-ambasador-i-paqes-globale/20%Monthly2019-02-21 12:03
https://presheva.com/vuciq-e-kam-nje-ide-per-zgjidhje-por-duhet-ta-pranojne-edhe-shqiptaret/20%Monthly2019-02-21 11:48
https://presheva.com/bahtiri-kuvendi-ta-procedoje-sa-me-shpejte-peticionin-vetem-haradinaj-nuk-ka-dhene-perkrahje-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-21 11:45
https://presheva.com/be-i-jepe-2-milione-euro-ndihme-per-sipermarresit-ku-bejne-pjes-edhe-komunat-e-presheves-dhe-bujanocit/20%Monthly2019-02-21 11:50
https://presheva.com/adoleshentet-qendrojne-ne-nje-vinc-ne-250-metra-lartesi-pa-asnje-paisje-te-sigurise-vetem-per-te-prodhuar-disa-pamje/20%Monthly2019-02-21 11:11
https://presheva.com/nje-luani-i-shkulen-thonjte-qe-femijet-qe-vizitojne-kopshtin-zoologjik-te-luajne-pa-frike/20%Monthly2019-02-21 10:56
https://presheva.com/perleshja-e-tri-grave-ne-beograd-behet-hit-ne-internet-pervec-grushteve-nuk-mungojne-as-te-sharat/20%Monthly2019-02-21 10:50
https://presheva.com/po-udhetonte-me-aeroplan-lind-foshnjen-ne-mijera-metra-lartesi/20%Monthly2019-02-21 10:44
https://presheva.com/zbulohet-merimanga-gjuetare-e-nates-me-sy-vezullues/20%Monthly2019-02-21 10:39
https://presheva.com/keto-mund-te-jene-imazhet-me-te-qarta-te-galaxy-x-deri-me-tani/20%Monthly2019-02-21 10:33
https://presheva.com/lg-lansin-linjen-e-re-te-telefonave-te-lire-duke-perfshire-q60-me-kamere-te-trefishte/20%Monthly2019-02-21 10:14
https://presheva.com/xiaomi-do-te-zbuloj-telefonin-transparent-mi-9-ne-mwc-2019/20%Monthly2019-02-21 10:06
https://presheva.com/ferrari-feston-121-vjetorin-e-lindjes-se-themeluesit-ekspozon-veturat-e-tij-te-preferuara/20%Monthly2019-02-21 10:01
https://presheva.com/ekrani-masiv-i-ndjeshem-ne-prekje-brenda-mercedes-s-class-te-ri/20%Monthly2019-02-21 09:57
https://presheva.com/superhybrid-me-965-kuaj-fuqi-prezantohet-gjate-muajit-qe-vjen-ne-panairin-e-gjeneves/20%Monthly2019-02-21 09:50
https://presheva.com/bugatti-divo-speedster-mund-te-lansohet-gjate-muajit-qe-vjen-me-cmim-prej-18-milione-dollaresh/20%Monthly2019-02-21 09:44
https://presheva.com/kina-vazhdon-te-kopjoje-veturat-me-te-popullarizuara/20%Monthly2019-02-21 09:39
https://presheva.com/vaji-me-i-miri-i-gatimit-per-ta-permiresuar-shendetin-e-zemres-dhe-per-ta-ulur-kolesterolin/20%Monthly2019-02-21 08:16
https://presheva.com/studimi-i-ri-e-zbulon-sekretin-per-nje-jete-te-gjate/20%Monthly2019-02-21 08:11
https://presheva.com/a-e-dini-qe-zorret-kane-ndikim-te-madh-ne-shendetin-mendor/20%Monthly2019-02-21 08:05
https://presheva.com/caji-me-xhenxhefil-dhe-shafran-pijeni-para-se-te-flini-dhe-asnjehere-nuk-do-te-zgjoheni-te-lodhur/20%Monthly2019-02-21 08:00
https://presheva.com/thenie-nga-fimi-the-wolf-of-wall-street-mbi-tepricen-dhe-suksesin/20%Monthly2019-02-21 07:55
https://presheva.com/bota-e-modes-ne-zi-ndahet-nga-jeta-ikona-karl-lagerfeld/20%Monthly2019-02-21 07:43
https://presheva.com/dua-lipa-me-tri-cmime-brenda-nje-muaji-dy-grammy-dhe-nje-brit-awards/20%Monthly2019-02-21 07:33
https://presheva.com/rusia-ua-ndalon-ushtareve-perdorimin-e-telefonit-celular/20%Monthly2019-02-20 15:48
https://presheva.com/zakharova-rusia-nuk-e-ka-ndryshuar-qendrimin-per-kosoven/20%Monthly2019-02-20 15:28
https://presheva.com/pahor-dhe-mogherini-flasin-per-zgjidhjen-jashte-kutise-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-20 15:24
https://presheva.com/korrupcioni-ne-presheve-kishte-pas-ngulfatur-cdo-gje-nga-qeverisja-e-kaluar/20%Monthly2019-02-20 14:58
https://presheva.com/basha-ne-pervjetorin-e-rrezimit-te-bustit-te-enver-hoxhes-jemi-para-te-njejtes-sfide/20%Monthly2019-02-20 14:45
https://presheva.com/queen-do-te-performojne-ne-oscar/20%Monthly2019-02-20 14:39
https://presheva.com/presidenti-i-mercedesit-wolf-pa-nje-marreveshje-per-brexit-do-te-jete-makth-per-ekipet-angleze-ne-formula-1/20%Monthly2019-02-20 14:35
https://presheva.com/gjndje-alarmante-e-pasivizimit-te-shqiptareve-ne-medvegje-njoftohet-edhe-osbe/20%Monthly2019-02-20 14:44
https://presheva.com/amerikani-malcolm-armstead-i-bashkohet-perfaqesueses-se-kosoves/20%Monthly2019-02-20 14:33
https://presheva.com/presidenti-i-la-liges-tebas-do-te-deshiroja-ti-shihja-serish-ne-la-liga-mourinhon-dhe-guardiolen/20%Monthly2019-02-20 14:28
https://presheva.com/khedira-pas-nderhyrjes-kirurgjike-ne-zemer-nje-muaj-jashte-fushave-te-blerta/20%Monthly2019-02-20 14:21
https://presheva.com/nga-ozil-te-sane-e-draxler-schalke-04-do-te-ishte-super-skuader-po-mos-ti-shiste-nder-vite-lojtaret/20%Monthly2019-02-20 14:15
https://presheva.com/dw-kush-ka-para-mund-te-behet-europian-fare-lehte/20%Monthly2019-02-20 14:10
https://presheva.com/borisov-bullgaria-eshte-e-vendosur-ne-ndihmen-ndaj-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-02-20 14:06
https://presheva.com/sela-refuzon-takimin-me-zaevin-per-kandidatin-konsensual-per-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-02-20 14:00
https://presheva.com/shqiprim-arifi-reciprociteti-nenkupton-avancim-me-te-shpejte-dhe-kualitativ-te-te-drejtave-tona/20%Monthly2019-02-20 13:51
https://presheva.com/presidentja-kroate-konfirmon-kontrollet-mjekesore-nga-kater-gjysherit-e-mi-tre-vdiqen-nga-kanceri/20%Monthly2019-02-20 13:20
https://presheva.com/bosnja-ndalon-gjashte-afgane-te-dyshuar-per-terrorizem-dhe-trafikim-me-qenie-njerezore/20%Monthly2019-02-20 13:16
https://presheva.com/dy-dite-e-gjysme-rrugetim-kim-jong-un-do-te-udhetoje-me-tren-per-tu-takuar-me-donald-trumpin/20%Monthly2019-02-20 13:10
https://presheva.com/erdogan-ne-kemi-pranuar-kater-milione-refugjate-disa-te-tjere-zihen-me-njeri-tjetrin-vetem-per-150/20%Monthly2019-02-20 13:00
https://presheva.com/vdes-nje-nxenese-britanike-dyshohet-se-shkaktar-ishte-akullorja-qe-hengri-ne-nje-hotel-ne-spanje/20%Monthly2019-02-20 12:57
https://presheva.com/bashkepunetoret-belge-dhe-britanike-ende-marrin-pensione-per-besnikeri-ndaj-hitlerit/20%Monthly2019-02-20 12:54
https://presheva.com/xhaferi-ne-bullgari-nato-eshte-bere-realitet-per-ne/20%Monthly2019-02-20 12:51
https://presheva.com/thaci-permend-3-emra-te-politikes-kosovare-kur-pyetet-se-ku-e-ka-marre-idene-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2019-02-20 12:45
https://presheva.com/sondazhi-30-e-qytetareve-mbeshtesin-shkembimin-e-territoreve-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-20 12:38
https://presheva.com/sondazhi-qytetaret-duan-qe-lugina-e-presheves-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2019-02-20 12:34
https://presheva.com/ambasada-amerikane-reagon-per-djegien-e-mandateve-nga-opozita/20%Monthly2019-02-20 12:27
https://presheva.com/28-vjet-nga-rrezimi-i-bustit-te-enver-hoxhes/20%Monthly2019-02-20 12:20
https://presheva.com/meta-djegia-e-mandateve-veprim-ekstrem-opozita-te-beje-nje-hap-prapa/20%Monthly2019-02-20 12:17
https://presheva.com/daciq-pretendon-se-serbia-i-ka-paguar-700-milione-euro-te-borxhit-te-kosoves/20%Monthly2019-02-20 12:14
https://presheva.com/thaci-ka-ardhur-koha-ti-leme-prapa-armiqesite-dhe-te-bejme-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2019-02-20 12:10
https://presheva.com/kurti-as-deshmoret-nder-varre-po-u-ngriten-nuk-kane-te-drejte-te-falin-token-e-kosoves/20%Monthly2019-02-20 12:07
https://presheva.com/haziri-legjitimiteti-dhe-dialogu-oferta-e-fundit-per-konsensus-politik/20%Monthly2019-02-20 12:04
https://presheva.com/limaj-kosova-nuk-do-te-pranoje-me-asnje-cmim-te-negocioje-sovranitetin-e-vendit/20%Monthly2019-02-20 12:01
https://presheva.com/hipopotamikafsha-prej-te-ciles-ikin-mbreterit-e-xhungles/20%Monthly2019-02-20 11:42
https://presheva.com/mjeket-i-nxoren-nga-barku-masen-prej-dy-kilogrameve-guret-dhe-disa-objekte-iu-grumbulluan-pasi-i-perpiu-per-nje-kohe-te-gjate/20%Monthly2019-02-20 11:38
https://presheva.com/mbulimi-i-tatuazhit-te-padeshiruar-e-la-me-nje-shemti-edhe-me-te-madhe/20%Monthly2019-02-20 11:34
https://presheva.com/galaxy-s10-shihet-ne-videon-promocionale-qe-postuar-aksidentalisht/20%Monthly2019-02-20 11:30
https://presheva.com/samsungu-prezanton-tabletin-me-shume-stil-dhe-funksione-galaxy-tab-s5e/20%Monthly2019-02-20 11:24
https://presheva.com/samsung-shpalos-linjen-e-saj-te-plote-qled-2019-ne-forumin-evropian-samsung-ne-portugali/20%Monthly2019-02-20 11:18
https://presheva.com/kia-soul-ev-dyfishon-autonomine-e-levizjes-autoriteti-qe-merret-me-testimin-e-autonomise-se-makinave/20%Monthly2019-02-20 11:11
https://presheva.com/semundja-e-parkinsonit-simptomen-seksuale-qe-asnjehere-nuk-duhet-ta-injoroni/20%Monthly2019-02-20 11:04
https://presheva.com/per-fermeret-e-bujanocit-e-vetmja-shprese-thertorja-jugokoop/20%Monthly2019-02-20 17:00
https://presheva.com/ne-dalje-te-serbise-kapet-kosovari-me-1-3-kilogram-marihuane/20%Monthly2019-02-20 10:13
https://presheva.com/zhduket-72-vjecari-nga-bujanoci/20%Monthly2019-02-20 10:08
https://presheva.com/a-po-dorezohet-ragmi-mustafa/20%Monthly2019-02-20 10:01
https://presheva.com/kosovaret-kundershtojne-idene-per-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2019-02-20 09:48
https://presheva.com/ndiheni-te-lodhur-shprehite-e-thjeshta-qe-ju-mbushin-energji/20%Monthly2019-02-20 08:57
https://presheva.com/kendelluni-nga-inflamacioni-i-muskujve-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2019-02-20 08:51
https://presheva.com/uiski-ju-ndihmon-ti-largoni-simptomat-e-gripit/20%Monthly2019-02-20 08:44
https://presheva.com/mos-beni-panik-keshtu-mund-ta-nxirrni-halen-e-peshkut-e-cila-ju-ka-ngecur-ne-fyt/20%Monthly2019-02-20 08:40
https://presheva.com/femrat-i-kane-mesatarisht-gjate-shoqe-te-ngushta-gjate-jetes-se-tyre/20%Monthly2019-02-20 08:36
https://presheva.com/perse-flamengot-qendrojne-vazhdimisht-ne-njeren-kembe/20%Monthly2019-02-20 08:32
https://presheva.com/keshilla-per-ushtruesit-kur-flet-legjenda-arnold-schwarzenegger/20%Monthly2019-02-20 08:27
https://presheva.com/sa-kalori-i-djegin-lojtaret-gjate-nje-loje-futbolli/20%Monthly2019-02-20 08:23
https://presheva.com/e-dime-se-eshte-gje-e-keqe-por-si-saktesisht-ndikon-duhani-gjate-shtatzenise-te-bebja/20%Monthly2019-02-20 08:18
https://presheva.com/park-ne-kulmin-e-qendres-tregtare-te-shkupit/20%Monthly2019-02-20 08:12
https://presheva.com/ne-sezonin-e-dimrit-ambulanta-ne-terrnoc-pa-ngrohje-qendrore/20%Monthly2019-02-19 19:35
https://presheva.com/kishte-dhimbje-koke-ra-ne-koma-kur-u-zgjua-adoleshentja-kuptoi-se-ka-sjelle-ne-jete-nje-femije/20%Monthly2019-02-19 16:09
https://presheva.com/gashi-per-ne-eshte-i-pranueshem-kandidati-i-cili-do-te-perfaqesonte-te-gjithe-qytetaret-ne-vend/20%Monthly2019-02-19 16:06
https://presheva.com/kosova-do-te-hape-ambasada-ne-tajlande-bangladesh-kolumbi-dhe-gane/20%Monthly2019-02-19 16:02
https://presheva.com/vuciq-kosova-ka-nje-mbeshtetje-te-fshehte-per-taksen-ne-amerike-dhe-ne-evrope/20%Monthly2019-02-19 16:00
https://presheva.com/shqiprim-arifi-keshilltaret-e-kuvendit-tani-e-tutje-te-garantojne-siguri-dhe-ecuri-te-pushtetit-lokal/20%Monthly2019-02-19 15:43
https://presheva.com/njeri-godet-me-hunde-bishtin-e-tjetrit-pamjet-e-perplasjes-fatale-te-dy-aeroplaneve-ne-indi/20%Monthly2019-02-19 14:58
https://presheva.com/talat-xhaferi-per-vizite-ne-republiken-e-bullgarise/20%Monthly2019-02-19 14:55
https://presheva.com/trembedhjete-raste-te-reja-nga-fruthi-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-19 14:52
https://presheva.com/spartak-ngjela-nuk-ka-fitimtare-qe-leshon-territore/20%Monthly2019-02-19 14:49
https://presheva.com/terrnoc-parku-i-sherrit/20%Monthly2019-02-19 14:43
https://presheva.com/digjitalizimi-i-shendetesise-dhe-recetat-elektronike/20%Monthly2019-02-19 14:31
https://presheva.com/haradinaj-mogherini-ka-mbajtur-nje-gjysme-dialog-ne-menyre-te-fshehte/20%Monthly2019-02-19 14:20
https://presheva.com/ne-kroaci-gjendet-e-vdekur-vajza-e-zhdukur-18-vjet-me-pare/20%Monthly2019-02-19 14:04
https://presheva.com/ato-ishin-gati-per-perdorim-dy-qytetare-te-bosnjes-kapen-nga-policia-gjermane-iu-gjeten-17-predha-ne-veture/20%Monthly2019-02-19 14:01
https://presheva.com/jep-doreheqje-kryetari-i-parlamentit-ne-turqi/20%Monthly2019-02-19 13:57
https://presheva.com/bernie-sanders-njofton-se-do-te-kandidoje-per-president-te-shba-se-ne-zgjedhjet-e-vitit-2020/20%Monthly2019-02-19 13:53
https://presheva.com/protesta-e-laburisteve-braktisin-partine-per-shkak-te-brexi/20%Monthly2019-02-19 13:50
https://presheva.com/bekim-jashari-kujton-babane-e-tij-hamez-jasharin-babe-ti-me-mesove-si-sakrifikohet-per-liri/20%Monthly2019-02-19 13:47
https://presheva.com/deutsche-welle-djegia-e-mandateve-vendimi-i-paprecedente/20%Monthly2019-02-19 13:41
https://presheva.com/engel-kosova-duhet-te-fitoje-dicka-ne-kembim-te-detyrave-qe-i-kryen/20%Monthly2019-02-19 13:38
https://presheva.com/daciq-demarkacioni-eshte-propozimi-zyrtar-i-beogradit-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-02-19 13:33
https://presheva.com/pas-presioneve-te-aktoreve-dhe-regjisoreve-oscar-do-te-ndaje-cmimet-gjate-transmetimit-live/20%Monthly2019-02-19 12:59
https://presheva.com/gjashte-emrat-qe-mund-ta-sfidojne-mcgregorin-ne-rikthimin-e-tij-brenda-ketij-viti/20%Monthly2019-02-19 12:56
https://presheva.com/mourinho-ndjek-nga-afer-skuadren-franceze-lille-te-punoj-ne-nje-lige-te-re-do-te-ishte-fantastike/20%Monthly2019-02-19 12:48
https://presheva.com/wenger-flet-per-transferimin-e-ramseyt-te-juve-dhe-tregon-se-pse-italianet-do-ta-fitojne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-02-19 12:45
https://presheva.com/nga-meryl-streep-te-marlon-brando-40-aktoret-qe-e-kane-fituar-se-paku-nje-oscar/20%Monthly2019-02-19 12:41
https://presheva.com/e-zeza-e-kuqja-dhe-e-arta-u-kthyen-ne-ngjyrat-kombetare-nje-shetitje-ne-historine-dhe-simboliken-e-flamurit-gjerman/20%Monthly2019-02-19 12:37
https://presheva.com/8-rregulla-te-forta-per-te-mbajtur-trurin-ne-forme-te-persosur-2/20%Monthly2019-02-19 12:32
https://presheva.com/daciq-ndarja-e-kufirit-mes-serbeve-dhe-shqiptareve-propozim-zyrtar-i-serbise/20%Monthly2019-02-19 12:24
https://presheva.com/pd-shume-prej-atyre-qe-kryejne-akte-te-turpshme-mbajne-fjalime-frymezuese-demokriti/20%Monthly2019-02-19 13:11
https://presheva.com/daciq-zgjidhjen-e-problemit-te-kosoves-trump-do-ta-perdorte-per-zgjedhje-si-fitore-ne-politiken-e-jashtme/20%Monthly2019-02-19 12:14
https://presheva.com/djegia-e-mandateve-basha-takon-nishanin-ska-me-parlament/20%Monthly2019-02-19 12:10
https://presheva.com/gjerat-qe-duhet-te-dini-para-se-te-porosisni-pica-ose-pasta/20%Monthly2019-02-19 12:03
https://presheva.com/matni-sic-duhet-tensionin/20%Monthly2019-02-19 11:59
https://presheva.com/takikardia-nje-shenje-paralajmeruese-per-pacientet-me-tumor/20%Monthly2019-02-19 11:18
https://presheva.com/simptomat-e-mungeses-se-hekurit-shenjat-qe-tregojne-se-duhet-te-hani-me-shume-ushqime-me-kete-mineral/20%Monthly2019-02-19 11:13
https://presheva.com/ushtrimi-dobiprures-i-mjekut-deepak-chopra-sheroni-dhembjen-e-kokes-per-vetem-50-sekonda/20%Monthly2019-02-19 11:07
https://presheva.com/pija-e-cila-mbron-nga-ftohjet-dhe-gripi-por-edhe-lehteson-tretjen/20%Monthly2019-02-19 10:59
https://presheva.com/era-e-pakendshme-e-gojes-top-keshillat-per-ta-mbajtur-gojen-te-fresket/20%Monthly2019-02-19 10:52
https://presheva.com/thenie-inspiruese-nga-estee-lauder-per-perkushtinin-bukurine-dhe-suksesin/20%Monthly2019-02-19 08:55
https://presheva.com/shkenca-meshkuj-motra-ju-ben-person-me-te-mire/20%Monthly2019-02-19 08:48
https://presheva.com/cfare-mund-te-ndiejne-qente-te-njerezit-nuk-mund-ti-genjeni/20%Monthly2019-02-19 08:43
https://presheva.com/truke-te-vlefshme-eliminoni-yndyren-nga-dollapet-e-drunjte-te-kuzhines/20%Monthly2019-02-19 08:39
https://presheva.com/ku-dhe-si-ti-vendosim-lulet-ne-shtepi/20%Monthly2019-02-19 08:33
https://presheva.com/cfare-nuk-ben-te-pastroher-me-sode-bikarbonati/20%Monthly2019-02-19 08:28
https://presheva.com/pervjetori-i-renies-heroike-te-komandant-miratoces/20%Monthly2019-02-19 13:16
https://presheva.com/kalaja-e-presheves-eshte-e-vetmja-ndertese-qe-i-perballoi-dhembit-te-kohes-nga-koha-antike/20%Monthly2019-02-19 07:31
https://presheva.com/ziadin-sela-edhe-ne-debate-televizive-bindshem-para-ali-ahmetit/20%Monthly2019-02-19 07:25
https://presheva.com/vuciq-nese-smerremi-vesh-me-kosoven-na-pret-katastrofa/20%Monthly2019-02-19 07:08
https://presheva.com/basha-vendosem-unanimisht-djegien-e-mandateve/20%Monthly2019-02-18 15:03
https://presheva.com/zaev-ahmeti-mbajten-takim-konsultativ-per-president-te-shtetit/20%Monthly2019-02-18 14:59
https://presheva.com/pese-institucione-hetojne-aksidentin-ne-llaskarce-kete-jave-deshmon-shoferi-i-autobusit/20%Monthly2019-02-18 14:54
https://presheva.com/rritet-cmimi-benzines-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-18 14:49
https://presheva.com/shqiprim-arifi-i-ftuar-ne-ceremonine-zyrtare-te-11-vjetorit-te-shtetesise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-19 13:10
https://presheva.com/si-ndikojne-tapetet-dhe-qilimat-ne-shendetin-tone/20%Monthly2019-02-18 13:57
https://presheva.com/meshkujt-qe-nuk-mund-ti-bejne-10-pompa-jane-me-te-rrezikuar-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2019-02-18 13:53
https://presheva.com/cfare-dini-per-lotet-e-meshkujve/20%Monthly2019-02-18 13:50
https://presheva.com/ushqimi-i-ferguar-i-mire-per-zemer-nese-gatuhet-me-vaj-ulliri/20%Monthly2019-02-18 13:46
https://presheva.com/cfare-e-ben-nje-produkt-te-shendetshem/20%Monthly2019-02-18 13:42
https://presheva.com/polestar-2-shfaqe-edhe-nje-pjese-tjeter-ne-prag-te-prezantimit-zyrtar/20%Monthly2019-02-18 13:39
https://presheva.com/mini-elektrik-do-te-jete-me-i-shtrenjte-se-tesla-model-3-edicioni-special-perfshine-vetem-100-ev-klasike/20%Monthly2019-02-18 13:37
https://presheva.com/jahti-i-ndertuar-ne-baze-te-mercedes-amg-qe-arrin-shpejtesi-prej-130-kilometrave-ne-ore/20%Monthly2019-02-18 13:34
https://presheva.com/ne-prag-te-lansimit-te-galaxy-s10-samsung-lansoi-tabletin-e-ri-galaxy-tab-s5/20%Monthly2019-02-18 13:30
https://presheva.com/qeset-e-palstikes-se-shpejti-mund-te-fuqizojne-telefonin-tuaj-me-bateri/20%Monthly2019-02-18 13:26
https://presheva.com/airpod-2-mund-te-kene-ngjyre-te-zeze-metalike/20%Monthly2019-02-18 13:21
https://presheva.com/rekord-i-ri-ne-qytetin-gjerman-per-me-se-shumti-njerez-te-veshur-si-smurfs/20%Monthly2019-02-18 13:19
https://presheva.com/kryeministri-kanadez-e-ka-nje-sozi-afgan-te-popullarizuar-si-kengetar-dasmash-video/20%Monthly2019-02-18 13:16
https://presheva.com/titaniku-qe-nuk-fundoset-ka-filluar-te-merr-forme-parku-kinez-qe-ka-ne-qender-kopjen-me-permasa-reale-te-anijes-se-famshme/20%Monthly2019-02-18 13:13
https://presheva.com/arabia-saudite-nenshkruan-marreveshje-miliardeshe-me-pakistanin/20%Monthly2019-02-18 13:10
https://presheva.com/paralajmerimi-i-janjiq-cdo-gje-con-drejt-konfliktit-te-armatosur-ne-kosove/20%Monthly2019-02-18 13:07
https://presheva.com/zedhenesja-e-dash-terhiqet-nga-gara-per-ambasadore-ne-okb/20%Monthly2019-02-18 13:03
https://presheva.com/vdes-bukepjekesi-qe-u-jepte-refugjateve-buke-falas/20%Monthly2019-02-18 13:01
https://presheva.com/merkel-dhe-mike-pence-kendveshtrime-te-ndryshme-per-boten/20%Monthly2019-02-18 12:58
https://presheva.com/mccabe-u-shkarkova-sepse-hapa-rastin-kunder-presidentit-trump/20%Monthly2019-02-18 12:54
https://presheva.com/zaev-ekziston-mundesi-per-kandidat-te-perbashket-konsensual-per-president/20%Monthly2019-02-18 12:51
https://presheva.com/mogherini-be-do-te-pershendet-arritjen-historike-te-shkupit-dhe-athines/20%Monthly2019-02-18 12:48
https://presheva.com/15-te-arrestuar-dhe-80-te-shoqeruar-pas-protestes-se-opozites-ne-tirane/20%Monthly2019-02-18 12:45
https://presheva.com/rama-as-doreheqje-as-zgjedhje-opozita-ne-krize-asgje-nuk-po-ndodh/20%Monthly2019-02-18 12:40
https://presheva.com/djegia-e-mandateve-berisha-vendim-ekstrem-por-e-kerkon-situata/20%Monthly2019-02-18 12:36
https://presheva.com/thaci-per-agjencine-amerikane-viti-2019-do-te-jete-vit-i-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2019-02-18 12:33
https://presheva.com/krasniqi-kosova-eshte-dashur-ta-kushtezoje-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-02-18 12:30
https://presheva.com/thaci-kontrabanda-eshte-rritur-ne-veri-mallrat-serbe-po-futen-ne-kosove-pavaresisht-takses/20%Monthly2019-02-18 12:23
https://presheva.com/30-refugjate-qe-nuk-u-kthyen-kurre-ne-kosove/20%Monthly2019-02-18 12:20
https://presheva.com/vuciq-per-marreveshjen-me-kosoven-do-te-jete-me-keq-se-ferri/20%Monthly2019-02-18 12:15
https://presheva.com/dedaj-hetimi-nderkombetar-per-kumanoven-heq-paragjykimet/20%Monthly2019-02-18 12:10
https://presheva.com/zhgenjimi-me-i-madh-i-rosela-gjylbegut/20%Monthly2019-02-18 12:08
https://presheva.com/malazezet-deri-ne-shekullin-xix-nuk-e-kane-mohuar-origjinen-shqiptare/20%Monthly2019-02-18 12:03
https://presheva.com/personi-qe-shkroi-deklaraten-e-pavaresise-se-kosoves-as-pas-11-vjetesh-nuk-u-pagua-per-punen-qe-beri/20%Monthly2019-02-18 11:55
https://presheva.com/gazetari-i-beogradit-pyet-a-meriton-kosova-te-thirret-shtet-william-walker-ia-ben-jeten-bajat-me-pergjigjen-e-tij/20%Monthly2019-02-18 11:49
https://presheva.com/ne-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves-qytetari-shetit-ne-veri-me-flamuj-kombetare/20%Monthly2019-02-18 11:46
https://presheva.com/artan-abazi-dhe-tre-deshmoret-e-prizrenit-shkelzeni-betimi-dhe-ekremi-yje-te-pashuar-per-clirimin-e-kosoves-lindore/20%Monthly2019-02-18 11:41
https://presheva.com/gjermani-i-famshem-i-tatuazheve-edhe-nje-simbol-kushtuar-shqiptareve/20%Monthly2019-02-18 09:47
https://presheva.com/djegia-e-mandateve-te-pd-reagon-spiropali-sinqerisht-nuk-do-ta-deshironim-por-kjo-e-ka-nje-te-mire/20%Monthly2019-02-18 09:36
https://presheva.com/debutim-endrrash-per-abazajn-ne-kroaci-shenon-pas-vetem-11-minutash/20%Monthly2019-02-18 09:21
https://presheva.com/busti-i-presidentit-historik-ibrahim-rugova-perurohet-ne-gjilan/20%Monthly2019-02-18 09:15
https://presheva.com/aksident-ne-gjermani-vdes-kengetari-nga-serbia-i-njohur-ne-mbare-ish-jugosllavine/20%Monthly2019-02-18 09:01
https://presheva.com/bardha-goga-vizualizon-problemet-e-kosoves-ne-nente-fotografi/20%Monthly2019-02-18 08:46
https://presheva.com/filmat-shqiptar-se-shpejti-ne-wikipedia/20%Monthly2019-02-18 08:36
https://presheva.com/rita-ora-urime-dita-e-pavaresise-kosove-ndrico-secilen-dite/20%Monthly2019-02-18 08:32
https://presheva.com/shqiprim-musliugjithmone-por-sidomos-ne-pervjetor-babi-na-fliste-per-perpjekjet-e-tija-dhe-te-bashkveprimtareve-per-te-bere-kosoven-e-pavarur-dhe-sovrane/20%Monthly2019-02-19 13:13
https://presheva.com/jeta-e-vertete-e-nje-gruaje-nis-kur-meson-te-vleresoje-veten-e-saj/20%Monthly2019-02-18 08:21
https://presheva.com/kamarieri-kosovar-nuk-e-la-te-paguai-gazetarin-amerikan-ju-na-shpetuat/20%Monthly2019-02-18 08:16
https://presheva.com/zaev-nuk-ka-ndryshim-kufijsh-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-02-18 07:23
https://presheva.com/jovanoviq-dialogu-duhet-te-vazhdoje-me-ose-pa-taksen-100/20%Monthly2019-02-18 06:54
https://presheva.com/sejdiu-integriteti-territorial-i-kosoves-eshte-i-garantuar/20%Monthly2019-02-18 06:47
https://presheva.com/vuciq-gjermania-nuk-deshiron-te-ndryshoje-kufijte/20%Monthly2019-02-17 12:27
https://presheva.com/zvicra-nuk-pranon-ndryshimin-e-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-17 12:24
https://presheva.com/haradinaj-jemi-te-interesuar-per-marreveshje-me-serbine-por-ne-kufijte-aktuale/20%Monthly2019-02-17 12:20
https://presheva.com/arifi-subvencionet-e-bujqesise-i-mori-edhe-sekretari-i-kuvendit-por-pushteti-ende-po-e-mbane-te-fshehte-listen-e-perfituesve/20%Monthly2019-02-19 13:15
https://presheva.com/halil-kastrati-sot-do-ti-dhuroje-17-banesa-per-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2019-02-16 11:46
https://presheva.com/nderron-jete-edhe-viktima-e-15-nga-tragjedia-e-autobusit-ne-llaskarce/20%Monthly2019-02-16 11:34
https://presheva.com/para-nje-viti-edhe-nje-autobus-i-durmo-turs-kishte-dale-nga-rruga-ne-kosove/20%Monthly2019-02-16 11:29
https://presheva.com/be-kerkon-nga-qeveria-e-kosoves-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-02-15 14:19
https://presheva.com/trump-leter-vuciqit-njohja-e-ndersjelle-elementi-kyc-i-normalizimit-te-marredhenieve-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-15 14:15
https://presheva.com/pronari-i-durmo-tours-shoferi-na-ka-thene-se-e-ka-humbur-kontrollin-mbi-veten-me-siguri-per-shkaqe-shendetesore/20%Monthly2019-02-15 14:12
https://presheva.com/thaci-ne-konferencen-e-sigurise-ne-munih-me-vuciqin-do-te-flasin-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-15 14:08
https://presheva.com/deputeti-i-levizjes-vetevendosje-rexhep-selimi-ka-deklaruar-se-shqiptaret-nuk-duhet-te-bejne-leshime-nga-rruga-e-tyre-e-drejte/20%Monthly2019-02-15 14:06
https://presheva.com/veseli-duhet-ti-degjojme-shba-te-per-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-02-15 14:03
https://presheva.com/burimet-natyrore-dhe-asetet-ne-kosove-nuk-jane-te-hapura-per-negocim/20%Monthly2019-02-15 14:01
https://presheva.com/ky-truk-per-dy-minuta-do-te-vrase-deshiren-tuaj-per-ushqimin-e-yndyrshem/20%Monthly2019-02-15 13:58
https://presheva.com/cfare-eshte-atelofobia-simptomat-dhe-sherimi-prej-saj/20%Monthly2019-02-15 13:54
https://presheva.com/si-te-shpetosh-nga-gerhitja-me-nje-truk-te-vetem/20%Monthly2019-02-15 13:51
https://presheva.com/hiqni-dore-nga-pasta-e-dhembeve-pucrrat-hiqini-me-hudher/20%Monthly2019-02-15 13:47
https://presheva.com/pini-leng-te-karotes-cdo-dite-per-ta-ulur-shtypjen-e-gjakut/20%Monthly2019-02-15 13:45
https://presheva.com/pse-ke-frike-te-rrish-vetem/20%Monthly2019-02-15 13:43
https://presheva.com/ngrenia-e-thonjve-ul-imunitetin/20%Monthly2019-02-15 13:40
https://presheva.com/shenjat-qe-tregojne-se-vertet-jeni-ne-depresion/20%Monthly2019-02-15 13:37
https://presheva.com/opsionet-me-unike-dhe-ta-pazakonta-qe-mund-te-shihen-brenda-veturave/20%Monthly2019-02-15 13:33
https://presheva.com/kia-tusker-testohet-ne-bore-me-shtresa-te-medha-kamuflazhi/20%Monthly2019-02-15 13:28
https://presheva.com/njihuni-me-shqiptaren-e-pare-qe-punon-per-facebook-florentina-ferati/20%Monthly2019-02-15 13:25
https://presheva.com/sugjerimet-e-habitshme-nga-opsioni-i-kerkimeve-ne-facebook/20%Monthly2019-02-15 13:21
https://presheva.com/te-dhenat-personale-te-miliona-njerezve-mund-te-jene-ne-rrezik-si-pasoje-e-perdorimit-te-testit-per-zbulimin-e-paraardhesve/20%Monthly2019-02-15 13:19
https://presheva.com/samsung-galaxy-s10-plus-shihet-ne-foton-zyrtare/20%Monthly2019-02-15 13:16
https://presheva.com/shfaqen-fotot-e-xiaomi-mi-9-perpara-lansimit/20%Monthly2019-02-15 13:14
https://presheva.com/ortopedet-e-nje-spitali-anglez-e-fillojne-turnin-me-vallezim-praktiken-e-njejte-kerkojne-ta-aplikojne-te-gjithe/20%Monthly2019-02-15 13:11
https://presheva.com/deputeti-slloven-tregon-se-ka-vjedhur-nje-sandvic-pastaj-jep-doreheqje/20%Monthly2019-02-15 13:08
https://presheva.com/turistet-nuk-ndalonin-se-rreshqituri-neper-siperfaqen-e-ngrire-te-murit-kinez/20%Monthly2019-02-15 13:06
https://presheva.com/riprodhohet-ne-kanada-me-60-kg-cokollate-nje-skene-e-filmit-king-kong/20%Monthly2019-02-15 13:03
https://presheva.com/edhe-pse-i-pashem-dhe-fiton-120-mije-dollare-ne-muaj-biznesmeni-australian-nuk-po-mund-te-gjej-gruan-e-endrrave/20%Monthly2019-02-15 12:59
https://presheva.com/gazeta-bunte-do-te-publikoje-imazhe-ekskluzive-te-michael-schumacherit-nga-mallorca/20%Monthly2019-02-15 12:57
https://presheva.com/cfare-eshte-me-e-veshtire-rekordi-i-hardenit-apo-westbrookut-jordan-gjashte-tituj-ne-nba/20%Monthly2019-02-15 12:54
https://presheva.com/zapata-henry-dhe-drogba-jane-idhujt-e-mi/20%Monthly2019-02-15 12:51
https://presheva.com/ibrahimovic-levdata-per-modricin-jam-i-lumtur-qe-e-fitoi-topin-e-arte-e-mori-dikush-nga-gjaku-im/20%Monthly2019-02-15 12:48
https://presheva.com/zyrtare-labinot-kabashi-vazhdon-kontraten-me-barcelonen-katalunasit-i-vendosin-edhe-klauzole-te-madhe-te-largimit/20%Monthly2019-02-15 12:45
https://presheva.com/befason-bill-gates-nuk-e-meritoj-gjithe-kete-pasuri/20%Monthly2019-02-15 12:42
https://presheva.com/zyrtari-i-shkarkuar-i-fbi-se-thote-se-departamenti-i-drejtesise-ka-kerkuar-shqyrtimin-e-shkarkimit-te-presidentit-trump/20%Monthly2019-02-15 12:39
https://presheva.com/kosta-rika-shteti-pa-ushtri-dhe-nje-nga-vendet-me-te-lumtura-ne-bote-investojne-ne-mbrojtjen-e-mjedisit-kosta-rika/20%Monthly2019-02-15 12:36
https://presheva.com/rektori-i-ukm-se-denoj-ashper-deklaraten-e-profesoreshes-vankovska-per-aksidentin-tragjik/20%Monthly2019-02-15 12:32
https://presheva.com/edhe-greqia-do-te-ndryshoje-tabelat-me-emrin-e-vjeter-te-maqedonise/20%Monthly2019-02-15 12:29
https://presheva.com/hetimi-per-aksidentin-ne-llaskarce-zhvillohet-ne-dy-pista/20%Monthly2019-02-15 12:27
https://presheva.com/rama-akuzon-opoziten-se-del-rrugeve/20%Monthly2019-02-15 12:24
https://presheva.com/ngjyra-e-deputetit-paloka-per-edi-ramen-ne-faqet-e-gazetave-evropiane/20%Monthly2019-02-15 12:21
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-ne-serbi-zgjidhja-per-kosoven-ne-duart-e-prishtines-dhe-beogradit/20%Monthly2019-02-15 12:19
https://presheva.com/11-parimet-e-platformes-se-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-15 12:16
https://presheva.com/platforma-per-dialog-dorezohet-ne-kuvend-ekipi-negociator-thote-se-kosova-ne-bruksel-shkon-per-njohje-dhe-asgje-tjeter/20%Monthly2019-02-15 12:11
https://presheva.com/mjeku-shqiptar-qe-punoi-27-ore-per-te-shpetuar-njerez-ne-aksidentin-ne-shkup/20%Monthly2019-02-15 09:01
https://presheva.com/ne-tragjedine-rrugore-me-14-te-vdekur-ne-maqedoni-8-prej-tyre-shqiptare/20%Monthly2019-02-15 08:57
https://presheva.com/presheva-me-rrogat-mesatare-me-te-vogla-ne-tere-rrethin-e-pcinjes/20%Monthly2019-02-15 08:31
https://presheva.com/pushimi-dimerore-ne-shkolla-shtyhet-edhe-per-nje-jave/20%Monthly2019-02-15 08:30
https://presheva.com/nje-kamion-aksidentohet-dhe-del-jashte-autostrades-foto/20%Monthly2019-02-15 08:23
https://presheva.com/xhevat-fejzullahu-emrohet-avokat-komunal-i-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-02-15 08:22
https://presheva.com/limaj-me-platforme-do-te-kerkohen-te-drejtat-per-shqiptaret-ne-lugine/20%Monthly2019-02-15 08:19
https://presheva.com/medvegja-mes-dy-zjarreve-dhe-shpopullimit-nga-shqiptaret/20%Monthly2019-02-15 08:17
https://presheva.com/paremikja-e-madhe-e-kosoves-angela-merkel-propozohet-per-shefe-te-bashkimit-evropian/20%Monthly2019-02-15 08:15
https://presheva.com/rama-patjeter-se-do-te-diskutohet-rreth-kufirit-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-02-15 08:12
https://presheva.com/collaku-nese-do-te-kete-korrigjim-kufijsh-ai-do-te-jete-i-balancuar/20%Monthly2019-02-15 08:07
https://presheva.com/mjeku-shqiptar-i-cili-fitoi-cmimin-nobel-per-mjekesi/20%Monthly2019-02-15 08:07
https://presheva.com/ne-kosove-nga-sot-per-telefona-prefiks-vlen-vetem-kodi-383/20%Monthly2019-02-15 08:02
https://presheva.com/dokumenti-i-cia-s-beteja-heroike-e-shaban-polluzhes-2500-ushtare-serbe-humben-jeten/20%Monthly2019-02-15 07:59
https://presheva.com/ilir-shaqiri-laureohet-me-titullin-nderi-i-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-02-15 07:54
https://presheva.com/mozaiku-kohore-penda-e-rahovices/20%Monthly2019-02-15 14:41
https://presheva.com/xhelal-hasani-projekt-strategjik-per-kete-vit-per-pushtetin-lokal-do-te-jete-zona-industriale/20%Monthly2019-02-14 14:46
https://presheva.com/transferstacioni-zgjidh-problemin-e-menaxhimit-te-mbeturinave-ne-territorin-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-02-14 14:40
https://presheva.com/drejtues-te-shtepise-se-shendetit-ne-presheve-kane-paraqitur-raportin-e-punes-per-vitin-2018/20%Monthly2019-02-14 14:35
https://presheva.com/padi-kunder-kamberit-per-shkak-te-mosrrespektimit-te-shtetit/20%Monthly2019-02-14 13:59
https://presheva.com/ragmi-mustafa-takim-me-zevendeskryeministrin-e-qeverise-se-republikes-se-kosoves-fatmir-limaj/20%Monthly2019-02-14 13:56
https://presheva.com/turqia-arreston-52-siriane-per-lidhje-me-isis-in/20%Monthly2019-02-14 13:51
https://presheva.com/ivanov-per-aksidentin-tragjik-njerezit-nuk-vdesin-kur-varrosen-por-kur-harrohen/20%Monthly2019-02-14 13:48
https://presheva.com/14-te-vdekur-nga-aksidenti-ne-maqedoni-haradinaj-nis-punen-me-nje-minute-heshtje/20%Monthly2019-02-14 13:46
https://presheva.com/historia-e-nxeneses-nga-londra-qe-iu-bashkua-isis-it-dua-te-kthehem-ne-shtepi/20%Monthly2019-02-14 13:43
https://presheva.com/turbulencat-detyrojne-pilotin-te-beje-ulje-emergjente-lendohen-pese-pasagjere/20%Monthly2019-02-14 13:40
https://presheva.com/flet-njeri-nga-udhetaret-me-kujtohet-momenti-kur-autobusi-u-perplas-per-asfalti-video/20%Monthly2019-02-14 13:36
https://presheva.com/seance-e-jashtezakonshme-qeveritare-pas-aksidentit-te-sotshem-ne-autostraden-shkup-tetove/20%Monthly2019-02-14 13:32
https://presheva.com/policia-e-maqedonise-vazhdon-hetimet-autobusi-ende-i-permbysur/20%Monthly2019-02-14 13:29
https://presheva.com/sot-dhe-neser-dite-zie-14-viktima-ne-aksidentin-ne-rrugen-shkup-tetove/20%Monthly2019-02-14 13:25
https://presheva.com/politikanet-ne-maqedoni-shprehin-ngushellime-per-aksidentin-tragjik-ne-rrugen-shkup-tetove/20%Monthly2019-02-14 13:22
https://presheva.com/deshmitari-qe-ndihmoi-shoferin-e-autobusit-perlotet-ne-rrefimin-per-aksidentin-ne-llaskarce-te-shkupit-video/20%Monthly2019-02-14 13:17
https://presheva.com/okb-konfirmon-letren-e-maqedonise-dhe-greqise-per-hyrjen-ne-fuqi-te-marreveshjes/20%Monthly2019-02-14 13:11
https://presheva.com/zaev-dhe-filipce-vizitojne-te-lenduarit-qeveria-eshte-e-gatshme-te-ndihmoje/20%Monthly2019-02-14 13:08
https://presheva.com/shqiperia-ratifikoi-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-02-14 13:02
https://presheva.com/mpb-mbreme-jane-pranuar-39-persona-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-rrugen-shkup-tetove/20%Monthly2019-02-14 12:57
https://presheva.com/ministria-e-shendetesise-mjeket-po-bejne-gjithcka-qe-tu-shpetohet-jeta-te-lenduarve-nga-aksidenti-tragjik/20%Monthly2019-02-14 12:54
https://presheva.com/kuvendi-i-shqiperise-nje-minute-heshtje-per-tragjedine-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-02-14 12:51
https://presheva.com/hetim-penal-per-deputetin-e-pd-se-qe-gjuajti-me-ngjyre-edi-ramen/20%Monthly2019-02-14 12:49
https://presheva.com/haradinaj-amerika-flet-vet-as-presidenti-e-as-une-nuk-jemi-zedhenes-te-amerikes/20%Monthly2019-02-14 12:46
https://presheva.com/limaj-platforma-eshte-finalizuar-sdo-te-kete-force-politike-ne-kosove-qe-nuk-do-ta-mbeshtese/20%Monthly2019-02-14 12:42
https://presheva.com/ldk-ja-nuk-do-ta-votoje-platformen-e-ekipit-negociator-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-02-14 12:36
https://presheva.com/enderra-e-onurit-ishte-tu-ndihmoje-njerezve-sapo-kishte-filluar-studimet-e-mjekesise/20%Monthly2019-02-14 12:33
https://presheva.com/biblioteka-mehmet-jusufi-me-te-gjitha-te-drejtat-e-plota-pjese-e-bibliotekave-te-shteteve-rajonale/20%Monthly2019-02-14 12:30
https://presheva.com/kosove-serish-takohen-lideret-dhe-delegacioni-shteteror/20%Monthly2019-02-14 12:22
https://presheva.com/edi-rama-pas-tragjedise-ne-maqedoni-u-jemi-prane-familjeve-dhe-gjithe-vendit-mik/20%Monthly2019-02-14 12:12
https://presheva.com/punesimet-familjare-zaev-kerkon-qe-te-terhiqen-te-gjithe/20%Monthly2019-02-14 12:09
https://presheva.com/fadil-kajoshaj-te-mos-lejojme-qe-shqiptaret-te-ndjehen-pakice-ne-malesi-video/20%Monthly2019-02-14 12:05
https://presheva.com/banoret-lokale-tregojne-momentet-e-para-pas-rrokullisjes-se-autobusit/20%Monthly2019-02-14 12:01
https://presheva.com/ademi-ismet-ameti-bashkepunetore-i-rashes-kamberi-hesht-ndaj-ketyre-kritikave/20%Monthly2019-02-14 11:59
https://presheva.com/ambasadorja-ozan-fillon-zyrtarisht-misionin-ne-malin-e-zi/20%Monthly2019-02-14 09:44
https://presheva.com/une-nuk-mund-te-jem-pjese-e-nje-bote-ku-burrat-i-veshin-grate-e-tyre-si-prostituta-dhe-ku-dashuria-nuk-ekziston-me/20%Monthly2019-02-14 09:40
https://presheva.com/musliulajm-trishtues-aksidenti-i-ndodhur-ne-magjistralen-shkup-tetove/20%Monthly2019-02-14 09:39
https://presheva.com/bip-telegram-ngushellimi-me-rastin-e-aksidentit-qe-ndodhi-ne-shkup-tetove/20%Monthly2019-02-14 09:35
https://presheva.com/gostivari-sot-eshte-ne-zi-zoti-na-ndihmofte/20%Monthly2019-02-14 09:31
https://presheva.com/gruaja-i-dhuroi-nje-veshke-ish-bashkeshortit-per-nje-arsye-qe-i-preku-te-gjithe/20%Monthly2019-02-14 09:27
https://presheva.com/me-duart-e-mia-e-nxora-djalin-nga-autobusi-dhe-e-dergova-ne-spital-flet-prindi-i-njerit-prej-te-aksidentuarve/20%Monthly2019-02-14 09:24
https://presheva.com/qytetaret-e-shkupit-ofrojne-shtepite-e-tyre-per-familjaret-e-te-lenduarve-ne-aksidentin-ne-llaskarce/20%Monthly2019-02-14 09:10
https://presheva.com/gazetari-leka-nuk-ka-fjale-qe-e-pershkruan-humanizmin-e-banoreve-te-fshatit-llaskarce/20%Monthly2019-02-14 09:04
https://presheva.com/udhetimet-na-bejne-shume-me-te-lumtur-se-cdo-pasuri-tjeter-materiale-sipas-nje-studimi/20%Monthly2019-02-14 08:59
https://presheva.com/miku-i-madh-i-kosoves-godet-serbine-merrni-seriozisht-fjalet-e-ambasadorit-gjerman-pa-e-njohur-kosoven-ska-be/20%Monthly2019-02-14 08:54
https://presheva.com/sabri-hamiti-idriz-ajeti-babai-i-albanologjise-ne-kosove/20%Monthly2019-02-14 08:51
https://presheva.com/gjerat-jane-te-ndara-ne-jete-djalosh-birra-e-ftohte-femra-e-nxehte/20%Monthly2019-02-14 08:47
https://presheva.com/hasani-njera-prej-kater-pacienteve-nje-grua-shtatzane/20%Monthly2019-02-14 08:44
https://presheva.com/numri-i-viktimave-shkon-ne-14-sot-dhe-neser-dite-zie/20%Monthly2019-02-14 08:41
https://presheva.com/shqiptari-qe-ishte-pjese-e-grammy-kam-bertit-per-duan-me-aq-fuqi-sa-kam-pas-me-dolen-lot/20%Monthly2019-02-14 08:37
https://presheva.com/ne-institutin-per-mjekesi-ligjore-po-identifikohen-personat-qe-kane-humbur-jeten/20%Monthly2019-02-14 08:33
https://presheva.com/instagram-mbyll-adresat-false-vip-at-humbin-miliona-ndjekes-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-02-14 08:31
https://presheva.com/brezi-i-humbur-i-zerave-te-arte-te-muzikes-se-lehte/20%Monthly2019-02-14 08:25
https://presheva.com/shkoi-per-te-bere-fotografi-modelja-sulmohet-nga-derri-i-eger/20%Monthly2019-02-14 08:21
https://presheva.com/lindi-ne-moshen-54-vjecare-brigitte-nielsen-provova-deri-ne-tentativen-e-fundit/20%Monthly2019-02-14 08:16
https://presheva.com/vlora-makolli-perfaqeson-rinine-suedeze-ne-kombet-e-bashkuara/20%Monthly2019-02-14 08:09
https://presheva.com/gold-ag-pas-tragjedise-ne-autostrade-o-zot-fali-dhe-meshiroj-vellezerit-e-motrat-tona/20%Monthly2019-02-14 08:06
https://presheva.com/halil-kastrati-me-zemer-te-thyer-po-e-ndjeki-situaten-e-aksidentit-ne-maqedoni-lutjet-tona-jane-per-ata-te-cilet-humben-jeten/20%Monthly2019-02-14 08:02
https://presheva.com/aeroplani-beri-aterrim-emergjent-per-shkak-se-ne-bord-nuk-kishte-uje-per-kafe-dhe-caj/20%Monthly2019-02-13 20:40
https://presheva.com/befasohen-nga-poni-qe-vallezoi-papritmas-sikur-te-ishte-stervitur-ne-cirk-video/20%Monthly2019-02-13 20:35
https://presheva.com/mikrobet-nuk-jane-gje-e-vertete-prezantuesi-thote-se-nuk-i-ka-lare-duart-per-10-vjet-video/20%Monthly2019-02-13 20:31
https://presheva.com/e-rralle-deveja-terheq-makinen-ne-mes-te-dimrit-video/20%Monthly2019-02-13 20:22
https://presheva.com/policia-vihet-pas-mamase-amerikane-qe-kerkonte-te-dashur-per-djalin/20%Monthly2019-02-13 20:16
https://presheva.com/pas-grindjes-me-bashkeshortin-kinezja-e-nervozuar-hedh-nga-dritarja-e-vetures-para/20%Monthly2019-02-13 20:07
https://presheva.com/drejtori-i-juves-paratici-ramsey-ndryshe-nga-lojtaret-qe-kemi/20%Monthly2019-02-13 20:00
https://presheva.com/liverpooli-dhe-bayerni-kerkojne-thorgan-hazardin-por-klubi-nuk-e-shet-belgun/20%Monthly2019-02-13 19:56
https://presheva.com/artisti-ndricon-qiellin-gjate-nates-duke-ilustruar-figura-te-ndryshme-me-dron/20%Monthly2019-02-13 19:52
https://presheva.com/apple-pritet-te-lansoj-modelet-e-reja-ipad-dhe-airpod-2-muajin-e-ardhshem/20%Monthly2019-02-13 19:45
https://presheva.com/alije-vokshi-gruaja-e-pare-kosovare-qe-diplomoi-ne-pikture/20%Monthly2019-02-13 19:40
https://presheva.com/bujanoc-ktirika-per-mirembajtjen-e-rrugeve-zevendes-kryetari-arsic-e-le-ne-lloc-kryeshefin-ramadani/20%Monthly2019-02-13 19:24
https://presheva.com/ne-tabanoc-vendoset-tabela-republika-e-maqedonise-se-veriut-edhe-ne-shqip-foto/20%Monthly2019-02-13 19:15
https://presheva.com/lajmet-13-02-2019/20%Monthly2019-02-13 17:24
https://presheva.com/nostalgjia-objektet-qe-gjendeshin-ne-cdo-shtepi-para-viteve-90/20%Monthly2019-02-13 14:21
https://presheva.com/nevzat-bejta-prania-e-gjuhes-shqipe-ne-stemen-e-re-te-qeverise-se-maqedonise-se-veriut-vetem-se-shton-kohezionin-politik-dhe-shoqeror/20%Monthly2019-02-13 14:01
https://presheva.com/sot-tirana-mbushi-99-vjet-si-kryeqytet-ja-kush-ishte-kryetari-i-pare-i-tiranes/20%Monthly2019-02-13 13:58
https://presheva.com/myftiu-i-beogradit-kosova-eshte-djepi-i-serbise/20%Monthly2019-02-13 13:55
https://presheva.com/ashak-mban-mbledhje-komemorative-per-idriz-ajetin/20%Monthly2019-02-13 13:49
https://presheva.com/lenaerts-marreveshja-e-prespes-eshte-deshmi-se-be-eshte-ende-projekt-i-paqes/20%Monthly2019-02-13 13:46
https://presheva.com/mblidhet-ekipi-negociator-diskuton-rreth-platformes-per-dialog/20%Monthly2019-02-13 13:39
https://presheva.com/solidaritet-me-femrat-e-para-futbolliste-ne-presheve/20%Monthly2019-02-13 13:35
https://presheva.com/thaci-takoi-ambasadorin-amerikan-flasin-per-taksen-dhe-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-13 13:30
https://presheva.com/shqiprim-arifi-knsh-dy-vite-i-ka-lene-nxenesit-e-lugines-pa-tekste-mesimore-ne-gjuhen-shqipe-per-lendet-ekzakte/20%Monthly2019-02-13 13:24
https://presheva.com/mitrovic-i-pergjigjet-kamberit-dhe-arsicit-askush-nuk-ua-ka-ndalur-takimin-me-presidentin/20%Monthly2019-02-13 13:11
https://presheva.com/driton-salihu-perpilimi-i-planit-te-brendshem-te-laboratorit-perfundon-deri-ne-fund-te-ketije-muaji/20%Monthly2019-02-13 13:06
https://presheva.com/grupi-sekret-i-gazetareve-franceze-akuzohen-per-bullizem/20%Monthly2019-02-13 12:56
https://presheva.com/merkel-udheheqesja-me-e-besuar-ne-bote-befasojne-te-dhenat-per-trumpin-dhe-putinin/20%Monthly2019-02-13 12:53
https://presheva.com/boshnjaku-me-i-kerkuar-qellohet-per-vdekje-pas-perpjekjes-per-ta-arrestuar/20%Monthly2019-02-13 12:50
https://presheva.com/alcatraz-of-the-rockies-karakteristikat-e-burgut-te-sigurise-se-larte-ku-el-chapo-do-ta-kaloje-pjesen-tjeter-te-jetes/20%Monthly2019-02-13 12:44
https://presheva.com/ischinger-zaev-dhe-tsipras-te-shtunen-do-te-marrin-cmim-ne-konferencen-e-sigurise-ne-mynih/20%Monthly2019-02-13 12:39
https://presheva.com/mbushese-per-makinat-elektrike-vendoset-edhe-ne-city-mall-ne-shkup/20%Monthly2019-02-13 12:36
https://presheva.com/katrougalos-maqedonia-dhe-greqia-dje-kane-njoftuar-okb-ne-se-i-kane-dhene-fund-kontestit-per-emrin/20%Monthly2019-02-13 12:32
https://presheva.com/rama-thirrjet-e-bashes-per-protesta-mesazh-dashurie/20%Monthly2019-02-13 12:29
https://presheva.com/zbulohen-30-spiunet-e-ish-sigurimit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-13 12:26
https://presheva.com/haradinaj-akademik-ajeti-la-gjurme-te-pashlyeshme-ne-gjuhesine-dhe-zhvillimet-shoqerore-e-politike-te-kosoves/20%Monthly2019-02-13 12:22
https://presheva.com/si-shihen-marredheniet-kosove-serbi-ja-cfare-thuhet-ne-nje-raport-te-hulumtuesit-ne-parlamentin-evropian/20%Monthly2019-02-13 12:19
https://presheva.com/stoltenberg-haradinaj-e-di-fsk-nuk-mund-te-shkoje-ne-veri/20%Monthly2019-02-13 12:17
https://presheva.com/ahmeti-te-premten-do-ta-dorezojme-platformen-per-dialogun/20%Monthly2019-02-13 12:14
https://presheva.com/veseli-akademiku-idriz-ajeti-dha-kontribut-te-cmuar-per-ndertimin-e-institucioneve-akademike-kosovare/20%Monthly2019-02-13 12:11
https://presheva.com/danimarka-eshte-shteti-me-i-lumtur-ne-bote/20%Monthly2019-02-13 10:22
https://presheva.com/kujdes-mos-u-martoni-kurre-me-burra-qe-kane-keto-8-cilesi-2/20%Monthly2019-02-13 10:12
https://presheva.com/nese-keni-1-liter-qumesht-kos-dhe-nje-gjysme-limoni-ju-mund-te-pergatisni-djathin-me-te-mire/20%Monthly2019-02-13 10:08
https://presheva.com/dua-lipa-lady-gaga-me-dhuroi-nje-puthje-sa-qe-ishte-e-mjaftueshme-per-te-mu-ndalur-truri/20%Monthly2019-02-13 10:01
https://presheva.com/librat-fyes-per-shqiptaret-nuk-korrigjohen-sipas-ministrit-do-te-nxiten-tensione-etnike/20%Monthly2019-02-13 09:53
https://presheva.com/danas-i-serb-shba-ja-e-mbeshtet-shkembimin-e-leposaviqit-me-presheven/20%Monthly2019-02-13 09:45
https://presheva.com/nderron-jete-akademik-idriz-ajeti-ne-moshen-102-vjecare/20%Monthly2019-02-13 09:22
https://presheva.com/mahmuti-perfaqesuesit-e-kosoves-dhe-te-shqiperise-duhet-ta-permbysin-perspektiven-diplomatike-lidhur-me-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-13 09:18
https://presheva.com/mashtrimi-i-madh-libri-qe-e-argumenton-gjenocidin-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-02-13 09:15
https://presheva.com/biserko-serbia-ta-pranoje-realitetin-e-quajtur-kosove-te-ndalen-bisedimet-per-kufijte/20%Monthly2019-02-13 09:09
https://presheva.com/reka-i-reagon-studiuesit-te-lse-ka-te-beje-me-shkembim-te-territoreve/20%Monthly2019-02-13 09:01
https://presheva.com/territore-apo-treg-ne-kembim-te-njohjes-kjo-eshte-ceshtja/20%Monthly2019-02-12 17:53
https://presheva.com/qendra-monitoruese-dhe-ekipi-intervenues-deshmojne-prap-se-siguria-e-klienteve-tane-eshte-prioriteti-yne/20%Monthly2019-02-12 16:13
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-ne-mars-mbledh-te-gjithe-forumet-rinore-nga-trevat-shqiptare/20%Monthly2019-02-12 13:55
https://presheva.com/forcat-ajrore-nderkombetare-kryejne-sulm-ajror-ne-siri-dhjetera-te-vrare-dhe-te-plagosur/20%Monthly2019-02-12 12:51
https://presheva.com/vitin-e-kaluar-eshte-rritur-numri-i-turisteve-te-huaj-qe-kane-vizituar-maqedonine/20%Monthly2019-02-12 12:47
https://presheva.com/haradinaj-takon-ambasadorin-amerikan-marredheniet-kosove-shba-jane-te-pacenueshme/20%Monthly2019-02-12 12:45
https://presheva.com/historia-e-vertete-e-oficerit-serb-me-prejardhje-shqiptare/20%Monthly2019-02-12 12:41
https://presheva.com/presheven-me-kenaqesi-e-ka-vizituar-vuciq-kur-qeveriste-ragmi-mustafa/20%Monthly2019-02-12 11:55
https://presheva.com/rrezohet-helikopteri-ushtarak-ne-nje-zone-te-banuar-ne-stamboll-kater-te-vdekur/20%Monthly2019-02-12 11:37
https://presheva.com/policia-ne-indonezi-perdor-gjarprin-qe-hajduti-te-flase-do-te-ta-fusim-ne-goje/20%Monthly2019-02-12 11:34
https://presheva.com/zjarri-kaplon-nje-hotel-ne-indi-pushuesit-kercenin-nga-dritaret-per-ti-shpetuar-me-te-keqes-raportohet-per-17-te-vdekur/20%Monthly2019-02-12 11:31
https://presheva.com/groenlanda-mund-te-filloje-te-eksportoje-rere-fale-ngrohjes-globale/20%Monthly2019-02-12 11:28
https://presheva.com/e-nervozuar-qe-nuk-u-kishte-mbetur-asnje-hamburger-shtatzena-e-uritur-thyen-dritaret-e-restorantit-me-shkop-bejsbolli/20%Monthly2019-02-12 11:23
https://presheva.com/shemben-shkallet-e-aeroplanit-ne-rusi-lendohen-pese-pasagjere/20%Monthly2019-02-12 11:19
https://presheva.com/kameramani-i-bbc-se-sulmohet-gjate-fjalimit-te-donald-trumpit-video/20%Monthly2019-02-12 11:17
https://presheva.com/stoltenberg-nato-e-zhgenjyer-me-vendosjen-e-takses/20%Monthly2019-02-12 11:14
https://presheva.com/dy-te-rinj-nga-maqedonia-ne-listen-e-forbes-30-under-30/20%Monthly2019-02-12 11:11
https://presheva.com/osmani-zgjedhjet-presidenciale-do-te-jene-te-lira-dhe-te-besueshme/20%Monthly2019-02-12 11:06
https://presheva.com/maqedonia-e-veriut-me-nje-kembe-ne-nato-vendoset-flamuri-para-qeverise/20%Monthly2019-02-12 11:03
https://presheva.com/sllovenia-ratifikon-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-02-12 10:59
https://presheva.com/shqiperia-dhe-mali-i-zi-me-borxhin-publik-me-te-larte-ne-rajon/20%Monthly2019-02-12 10:57
https://presheva.com/ahmeti-kete-vit-kosova-dhe-serbia-duhet-te-arrijne-marreveshjen-per-njohjen-e-ndersjelle/20%Monthly2019-02-12 10:54
https://presheva.com/gazeta-serbe-e-afert-me-vuciqin-amerika-nuk-deshiron-qe-krejt-veriu-i-kosoves-ti-bashkohet-serbise/20%Monthly2019-02-12 10:51
https://presheva.com/74-vjetori-i-gazetes-rilindja/20%Monthly2019-02-12 10:48
https://presheva.com/a-do-te-jete-diplomacia-fluturuese-forme-e-re-per-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2019-02-12 10:46
https://presheva.com/shpend-ahmeti-dorezoi-padi-per-vetevendosjen-dhe-fton-kurtin-ne-nje-debat-televiziv/20%Monthly2019-02-12 10:42
https://presheva.com/gripi-i-derrave-shkaktari-simptomat-parandalimi-dhe-komplikimet/20%Monthly2019-02-12 08:20
https://presheva.com/nomofobia-apo-frika-nga-mungesa-e-celularit-eshte-ne-rritje/20%Monthly2019-02-12 08:16
https://presheva.com/lodrat-me-laser-dhe-revolet-mund-te-shkaktojne-verberine/20%Monthly2019-02-12 08:11
https://presheva.com/limaj-serbia-e-di-ku-ndodhen-te-zhdukurit-do-te-kerkojme-hapjen-e-arkivave/20%Monthly2019-02-12 08:07
https://presheva.com/zjarri-shkrumbon-banesen-humbin-jeten-dy-shqiptare-ne-bruksel/20%Monthly2019-02-12 08:02
https://presheva.com/sharec-maqedonia-eshte-shembull-pozitiv-per-arritjen-e-zgjidhjeve-te-perbashketa-nepermjet-dialogut/20%Monthly2019-02-12 07:57
https://presheva.com/banka-boterore-nevojitet-rritja-e-moshes-se-pensionimit-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-12 07:47
https://presheva.com/gazeta-serbe-e-afert-me-vuciqin-amerika-nuk-deshiron-qe-krejt-veriu-i-kosoves-ti-bashkohet-serbise-dhe-e-tere-lugina/20%Monthly2019-02-11 22:34
https://presheva.com/arsic-njehere-ia-shtrengoje-doren-vucicit-e-pastaj-e-quan-cinizem/20%Monthly2019-02-11 22:25
https://presheva.com/lajmet-11-02-2019/20%Monthly2019-02-11 19:00
https://presheva.com/rasti-i-helmimit-te-skripaleve-diskutohet-ne-sofje/20%Monthly2019-02-11 14:51
https://presheva.com/neser-do-te-ngritet-flamuri-i-nato-s-para-qeverise-se-maqedonise/20%Monthly2019-02-11 14:49
https://presheva.com/pajaziti-presidenti-ishte-racist-ndwrsa-bartesit-e-pushtetit-lokal-ishin-hipoktit/20%Monthly2019-02-11 14:12
https://presheva.com/xhaferi-zhidan-sllovenia-eshte-mbeshtetese-e-fuqishme-e-maqedonise-ne-rrugen-e-integrimeve-euroatlantike/20%Monthly2019-02-11 13:51
https://presheva.com/kosova-dhe-mali-i-zi-konsultime-politike-per-bashkepunimin-dy-palesh/20%Monthly2019-02-11 13:47
https://presheva.com/fitues-i-turneut-tradicinal-i-shahut-presheva-2019-ishte-shahisti-nga-kosova-nderim-saraci/20%Monthly2019-02-11 13:43
https://presheva.com/veseli-takoi-kreret-shteterore-diskutuan-per-platformen-e-dialogut/20%Monthly2019-02-11 12:38
https://presheva.com/ambasadori-mbeshtet-nismen-e-pushtetit-lokal-ne-presheve-per-hapjen-e-pikes-kufitare-miratoc-llojan/20%Monthly2019-02-11 12:31
https://presheva.com/helmohen-me-alkool-jocilesor-mbi-100-persona-humbin-jeten-ne-indi-nga-konsumimi-i-metanolit-te-perzier-me-antifriz/20%Monthly2019-02-11 12:28
https://presheva.com/maqedoni-edhe-shtate-raste-te-reja-me-fruth/20%Monthly2019-02-11 12:25
https://presheva.com/akademia-e-shkencave-del-me-qendrim-rreth-dialogut-dhe-idese-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-02-11 12:22
https://presheva.com/rrgk-dhe-lobi-reagojne-per-logon-e-11-vjetorit-te-pavaresise-kerkojne-zevendesimin-e-saj/20%Monthly2019-02-11 12:18
https://presheva.com/gjenerali-amerikan-anulon-viziten-ne-kosove-per-shkak-te-takses/20%Monthly2019-02-11 11:48
https://presheva.com/vuciq-per-protestat-e-serbeve-ne-kosove-shqiptaret-i-gezohen-deshtimit-tim/20%Monthly2019-02-11 11:45
https://presheva.com/ne-vitin-2019-shqiperia-ka-blere-energji-cdo-dite-nga-1-milion-euro/20%Monthly2019-02-11 11:42
https://presheva.com/kumanova-qyteti-me-i-ndotur-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-11 11:38
https://presheva.com/nderron-jete-nje-foshnje-nga-rajoni-i-tetoves-per-shkak-te-fruthit/20%Monthly2019-02-11 11:36
https://presheva.com/ish-ambasadori-filipov-do-te-dorezoje-kandidature-per-president-shteti-nga-radhet-e-lsdm-se/20%Monthly2019-02-11 11:34
https://presheva.com/bret-stephens-perendimi-nje-anije-pa-timon/20%Monthly2019-02-11 11:31
https://presheva.com/termet-i-fuqishem-godet-iranin/20%Monthly2019-02-11 11:27
https://presheva.com/gjendje-emergjente-ne-nje-regjion-rus-mbi-50-arinj-polare-hyjne-vazhdimisht-neper-vendbanime/20%Monthly2019-02-11 11:24
https://presheva.com/qindra-agjente-ruse-dhe-kineze-operojne-ne-bruksel/20%Monthly2019-02-11 11:19
https://presheva.com/princi-philip-dorezon-patente-shoferin-ne-moshen-97-vjec/20%Monthly2019-02-11 11:15
https://presheva.com/turqia-i-ben-thirrje-kines-mbyll-kampet-e-internimit-per-myslimanet-ujgure/20%Monthly2019-02-11 11:13
https://presheva.com/brukseli-vershohet-nga-agjentet-ruse-dhe-kineze/20%Monthly2019-02-11 11:10
https://presheva.com/termeti-prej-5-2-ballesh-godet-indonezine/20%Monthly2019-02-11 11:07
https://presheva.com/dua-lipa-edhe-nje-here-ben-historine-shperblehet-me-cmim-ne-grammy-awards/20%Monthly2019-02-11 11:04
https://presheva.com/mesuesja-qe-ka-shkolluar-900-gra/20%Monthly2019-02-11 11:01
https://presheva.com/perl%d0%b5shje-ne-qytetin-austriak-mes-shqiptareve-disa-prej-tyre-nga-gostivari-ka-te-plag%d0%besur-dhe-nje-te-vd%d0%b5kur/20%Monthly2019-02-11 10:58
https://presheva.com/kapslleku-ushqimet-ilacet-dhe-semundjet-qe-nuk-ju-lene-te-kuroheni/20%Monthly2019-02-11 10:56
https://presheva.com/pendarovski-dhe-dimitrov-favorit-absolut-per-zgjedhjet-presidenciale-sela-i-treti-me-5-4/20%Monthly2019-02-11 10:46
https://presheva.com/fjalet-e-agollit-per-rugoven-mendoj-se-nuk-e-kemi-kuptuar-aq-mire-rugoven/20%Monthly2019-02-11 10:42
https://presheva.com/pensionisti-toni-ben-edhe-nje-mrekulli-incizon-kengen-ushtro/20%Monthly2019-02-11 10:40
https://presheva.com/reperi-afrikan-dhe-gruaja-e-tij-e-kallin-nkosove-show-me-muzike-shqipe/20%Monthly2019-02-11 10:36
https://presheva.com/shesheli-i-do-10-komunat-serbe-te-kosoves-ne-serbi-korridore-lidhese-me-pejen-e-gjilanin/20%Monthly2019-02-11 10:24
https://presheva.com/perse-edi-rama-eshte-i-merzitur-me-anetaresimin-e-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-02-11 10:17
https://presheva.com/daci-te-shfrytezohet-momentumi-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven/20%Monthly2019-02-11 10:10
https://presheva.com/uji-i-detit-sheron-keto-16-semundje-do-te-mbeteni-vertete-me-gojen-hapur/20%Monthly2019-02-11 10:04
https://presheva.com/ish-agjenti-i-shik-ut-me-urdhra-te-ketyre-personave-u-vrane-broshi-kllokoci-dhe-shabani-ja-emrat/20%Monthly2019-02-11 09:57
https://presheva.com/deklarate-shokuese-e-historianit-xhufi-jam-dakord-qe-mitrovica-e-veriut-te-jepet-ne-kembim-te-presheves/20%Monthly2019-02-11 09:14
https://presheva.com/misteri-me-milloshevicin-trupi-iu-varros-ne-serbi-por-truri-i-mbeti-ne-hage-per-eksperimente/20%Monthly2019-02-11 09:04
https://presheva.com/incidenti-me-serbet-ne-split-reagon-presidentja-kroate/20%Monthly2019-02-11 08:58
https://presheva.com/kjo-nene-ka-zbuluar-ilacin-per-carjet-e-lekures-pas-shtatzenise-e-kane-te-gjitha-grate/20%Monthly2019-02-11 08:52
https://presheva.com/si-iu-dhurua-skenderbeut-spitali-me-i-madh-ne-italine-e-jugut/20%Monthly2019-02-11 08:45
https://presheva.com/merkel-godet-mogherinin-per-kosoven/20%Monthly2019-02-11 08:35
https://presheva.com/pronari-vdes-bashke-me-fjalekalimin-klientet-humbin-miliona/20%Monthly2019-02-11 08:30
https://presheva.com/pese-skenaret-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves-dhe-lugines-se-presheves/20%Monthly2019-02-11 07:41
https://presheva.com/marreveshja-perfundimtare-me-serbine-do-te-perfshije-edhe-korrigjimin-e-lehte-te-kufirit-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-02-11 07:32
https://presheva.com/tahiri-kosova-dhe-serbia-presin-rezultate-te-ndryshme-nga-dialogu/20%Monthly2019-02-11 07:29
https://presheva.com/arsiq-ne-medvegje-jetojne-vetem-10-shqiptare/20%Monthly2019-02-11 07:27
https://presheva.com/dega-e-fikut/20%Monthly2019-02-11 06:34
https://presheva.com/daciq-marreveshja-kosove-serbi-te-garantohet-nga-shtetet-e-fuqishme/20%Monthly2019-02-10 15:07
https://presheva.com/cedomir-jovanoviq-e-paralajmeron-vuciqin-te-pret-nje-pranvere-e-nxehte/20%Monthly2019-02-10 15:04
https://presheva.com/arrestohet-ne-tabanoc-shtetasi-shqiptar-tentoi-te-dilte-ne-serbi-me-pasaporte-false/20%Monthly2019-02-10 15:00
https://presheva.com/theren-me-thike-pas-perplasjes-fizike-ne-nje-kafe-te-bujanocit/20%Monthly2019-02-10 14:55
https://presheva.com/fshati-i-kosoves-qe-po-terrorizohet-nga-patrullimet-e-xhandarmerise-serbe/20%Monthly2019-02-10 09:30
https://presheva.com/a-jeni-gati-gold-ag-paralajmeron-kengen-shqiptar-3/20%Monthly2019-02-10 09:26
https://presheva.com/260-te-rinj-shqiptar-vetem-per-nje-muaj-iken-pergjithmone-nga-fshati-sllupcan-i-kumanoves/20%Monthly2019-02-10 09:22
https://presheva.com/media-daneze-shqiptaret-e-presheves-shohin-nga-kosova-nuk-kemi-vend-ne-serbi/20%Monthly2019-02-09 22:32
https://presheva.com/banoret-e-malesise-se-bujanocit-me-vete-iniciative-sanojne-rruget-foto/20%Monthly2019-02-09 12:32
https://presheva.com/shaip-kamberi-thote-se-vuciqi-gjate-vizites-se-tij-ne-bujanoc-ka-anashkaluar-pushtetin-lokal-bashke-pushtetari-i-tij-arsiq-demanton-ate/20%Monthly2019-02-09 12:03
https://presheva.com/vucic-ne-bujanoc-e-pranon-ndarjen-e-lugines/20%Monthly2019-02-08 17:49
https://presheva.com/qebapet-e-bosnjes-pjata-e-trete-me-e-famshme-ne-bote/20%Monthly2019-02-08 13:55
https://presheva.com/momenti-kur-pronari-braktis-qenin-por-ai-insiston-te-shkoje-pas-tij/20%Monthly2019-02-08 13:52
https://presheva.com/specia-e-gjetur-ne-nje-shpelle-ne-kanada-dyshohet-se-ka-mbijetua-qe-nga-epoka-e-akullnajave/20%Monthly2019-02-08 13:49
https://presheva.com/vuciq-taksa-e-vendosur-nga-prishtina-po-e-shkaterron-ekonomine-serbe/20%Monthly2019-02-08 13:47
https://presheva.com/limaj-takon-ambasadorin-britanik-teme-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-08 13:44
https://presheva.com/mamaja-kercen-per-vetevrasje-nga-nje-ure-ne-kolumbi-duke-mbajtur-ne-krahe-djalin-e-saj-pasi-u-ndoq-nga-ata-qe-u-kishte-borxhe/20%Monthly2019-02-08 12:37
https://presheva.com/zaev-akoma-debatohet-per-zgjedhje-te-parakohshme-mund-te-kete-kandidat-konsensual-per-president/20%Monthly2019-02-08 12:34
https://presheva.com/roth-shkupi-dhe-athina-kontribuan-ne-historine-evropiane/20%Monthly2019-02-08 12:30
https://presheva.com/shqiperi-vdes-personi-i-katert-i-prekur-nga-gripi/20%Monthly2019-02-08 12:27
https://presheva.com/haradinaj-deklarata-e-vuciqit-eshte-cenim-serioz-i-sovranitetit-dhe-integritetit-territorial-te-kosoves/20%Monthly2019-02-08 12:24
https://presheva.com/sami-salihu-ka-takuar-diplomatet-shqiptare/20%Monthly2019-02-08 12:18
https://presheva.com/shtate-mrekullite-e-botes-ne-nje-park-te-ndertuara-duke-perdorur-skrapin-ideja-gjeniale-e-qytetit-qe-eshte-nje-nga-me-te-ndoturit-ne-bote/20%Monthly2019-02-08 12:14
https://presheva.com/te-burgosurit-mysliman-i-refuzohet-kerkesa-e-fundit-denohet-me-vdekje-pa-prezencen-e-keshilltarit-shpirteror/20%Monthly2019-02-08 12:11
https://presheva.com/wsj-shba-planifikon-terheqjen-e-trupave-nga-siria-deri-ne-fund-te-prillit/20%Monthly2019-02-08 12:01
https://presheva.com/franca-dhe-gjermania-bashkojne-forcat-per-projektin-e-madh-synojne-prodhimin-e-aeroplaneve-te-rinj-luftarak/20%Monthly2019-02-08 11:58
https://presheva.com/manfred-weber-flet-per-here-te-pare-per-marreveshjen-e-prespes/20%Monthly2019-02-08 11:55
https://presheva.com/thaci-ne-uashington-te-gjithe-flasin-me-nje-ze-per-kosoven/20%Monthly2019-02-08 11:52
https://presheva.com/greqia-sot-pritet-te-ratifikoje-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-02-08 11:49
https://presheva.com/rritet-numri-i-te-prekurve-nga-gripi-ne-maqedoni-dy-te-vdekur-brenda-tre-diteve/20%Monthly2019-02-08 11:46
https://presheva.com/prokuroria-speciale-kerkon-denimin-e-mijallkovit-thacit-dhe-ibraimit-ne-rastin-titanik-2/20%Monthly2019-02-08 11:43
https://presheva.com/berati-ne-faqet-e-para-te-udherrefyesit-te-njohur-turistik-japonez/20%Monthly2019-02-08 11:40
https://presheva.com/vetevendosje-do-ta-dergoje-projektligjin-per-dialogun-ne-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2019-02-08 11:38
https://presheva.com/dy-ambasadoret-amerikane-thirrje-lidereve-ne-kosove-dhe-serbi-te-hiqet-taksa-te-arrihet-nje-marreveshje-me-njohjen-reciproke-ne-thelbin-e-saj/20%Monthly2019-02-08 11:34
https://presheva.com/cka-do-te-premtoje-sot-presidenti-vucic-ne-bujanoc/20%Monthly2019-02-08 10:59
https://presheva.com/daciq-taksa-vendim-politik-nuk-ka-dialog-pa-heqjen-e-saj/20%Monthly2019-02-08 10:18
https://presheva.com/shoferi-i-vetures-porsche-bllokon-dy-vende-parkingu-te-tjeret-supozojne-se-pse-e-beri-nje-gje-te-tille/20%Monthly2019-02-08 08:57
https://presheva.com/kur-kishte-170-kilograme-te-gjithe-u-tallen-me-te-por-tani-mund-te-mos-besojne-se-eshte-pikerisht-ajo/20%Monthly2019-02-08 08:52
https://presheva.com/veshtiresite-e-kalimtareve-ne-trotuarin-e-ngrire-shumica-rrezohen-pa-e-kaluar/20%Monthly2019-02-08 08:46
https://presheva.com/thyen-dyert-e-autoambulances-u-shtrine-brenda-sikur-te-jene-alivanosur/20%Monthly2019-02-08 08:41
https://presheva.com/mercedes-shperblen-punetoret-me-nga-5000-euro/20%Monthly2019-02-08 08:36
https://presheva.com/personat-religjioze-jane-me-te-lumtur/20%Monthly2019-02-08 08:31
https://presheva.com/si-ta-ruani-arsyen-kur-partneri-vepron-krye-ne-vete/20%Monthly2019-02-08 08:28
https://presheva.com/nese-jeni-si-shumica-e-njerezve-gjate-kesaj-vereme-siguri-se-keni-menduar-sa-shume-kalori-ju-digjen-kur-shkoni-ne-pishine/20%Monthly2019-02-08 08:22
https://presheva.com/kurd-duhet-mbajtur-qenin-ne-familje/20%Monthly2019-02-08 08:15
https://presheva.com/bibliotekat-me-te-bukura-te-cilat-cdo-adhurues-i-librave-duhet-ti-vizitoje/20%Monthly2019-02-08 08:09
https://presheva.com/shtepite-me-unike-ne-bote-ne-te-cilat-do-te-enderroni-te-jetoni/20%Monthly2019-02-08 08:04
https://presheva.com/pese-ndryshimet-e-papritura-qe-i-ndodhin-trupit-te-nje-gruaje-pas-lindjes/20%Monthly2019-02-08 07:58
https://presheva.com/spartak-ngjela-detajet-ja-cfare-i-kerkoi-trump-vucicit-per-kosoven/20%Monthly2019-02-08 07:56
https://presheva.com/sot-pritet-shpallja-e-zgjedhjeve-presidenciale-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-08 07:54
https://presheva.com/fox-tv-edhe-ne-dy-vjetet-e-ardhshme-do-te-shfaq-episode-te-reja-te-the-simpsons/20%Monthly2019-02-08 07:49
https://presheva.com/rita-ora-me-poza-provokuese-ne-studio/20%Monthly2019-02-08 07:44
https://presheva.com/interi-pritet-ta-ktheje-vrasljkon-te-atletico/20%Monthly2019-02-08 07:39
https://presheva.com/si-e-shantazhoi-publikisht-adi-bajrami-familjen-e-kryetarit-arifi-foto/20%Monthly2019-02-07 20:22
https://presheva.com/nuk-iu-financua-shoqata-joqeveritare-vazhdon-sharjet-dhe-akuzat-e-renda-ndaj-te-parit-te-komunes-se-presheves-foto/20%Monthly2019-02-07 18:21
https://presheva.com/bujanoc-reparti-i-np-komunalise-te-tregu-i-kafsheve-i-ngjane-nje-deponie/20%Monthly2019-02-07 16:33
https://presheva.com/sami-salihu-ka-takuar-ambasadorin-e-shqiperise-ilir-bocka-dhe-sekretarin-per-kulture-virgjil-muci/20%Monthly2019-02-07 13:27
https://presheva.com/si-te-mesoni-a-ju-kane-sulmuar-parazitet-e-zorreve/20%Monthly2019-02-07 13:23
https://presheva.com/nuk-jeni-te-vetedijshem-sa-i-shkaterroni-veprimet-pozitive-te-kafes-keto-gjashte-gabime-te-gjithe-i-beni/20%Monthly2019-02-07 13:18
https://presheva.com/kocijanciq-gazetaret-ne-maqedoni-duhet-te-punojne-pa-pengesa/20%Monthly2019-02-07 12:57
https://presheva.com/ekspertet-e-befasuar-me-krijesat-misterioze-qe-ngjajne-me-minj-te-vegjel/20%Monthly2019-02-07 12:54
https://presheva.com/xhelal-hasani-gjate-vitit-2018-eshte-investuar-me-kosto-te-larte-per-sferen-energjetike-ne-vend/20%Monthly2019-02-07 12:51
https://presheva.com/zgjatjani-vetes-jeten-duke-ngrene-nje-grusht-arra-ne-dite/20%Monthly2019-02-07 12:43
https://presheva.com/cilat-karakteristika-ju-bejne-joshese-ne-syte-e-meshkujve/20%Monthly2019-02-07 12:41
https://presheva.com/nuk-do-te-besoni-sa-me-shume-kohe-i-shpenzojne-femrat-ne-pune-sesa-meshkujt/20%Monthly2019-02-07 12:36
https://presheva.com/femija-i-vogel-e-ka-sensin-me-te-mirin-te-humorit/20%Monthly2019-02-07 12:33
https://presheva.com/rruga-15-nentori-mbetet-me-tutje-rruge-me-problematike-sa-i-perket-kanalizimit-atmosferik/20%Monthly2019-02-07 12:28
https://presheva.com/vaji-i-pemes-se-cajit-eshte-produkti-me-i-rendesishem-qe-ju-nevojitet-ne-rutinen-e-bukurise/20%Monthly2019-02-07 12:24
https://presheva.com/nga-longari-i-familjes-moderne-ne-sanitarin-e-o-sa-mire-ilir-prapashtica-ju-rrefej-eksperiencat-e-mia-te-aktrimit/20%Monthly2019-02-07 12:21
https://presheva.com/dikur-fitonte-milionat-si-modele-e-kopertinave-te-vogue-sot-e-pastrehe-rrugeve-te-barcelones/20%Monthly2019-02-07 12:16
https://presheva.com/bebe-rexha-do-te-jete-pjese-e-filmit-te-animuar-uglydolls-krahas-emrave-si-pitbull-emma-roberts-dhe-kelly-clarkson/20%Monthly2019-02-07 12:14
https://presheva.com/korrupsioni-ne-presheve/20%Monthly2019-02-07 12:03
https://presheva.com/me-kete-metode-te-doktorit-te-harvardit-do-te-flini-brenda-nje-minute/20%Monthly2019-02-07 11:54
https://presheva.com/ilaci-i-hiv-it-mund-ta-trajtoje-alzheimer-in-artritin-parkinsonin-dhe-diabetin/20%Monthly2019-02-07 11:46
https://presheva.com/polestar-2-prezantohet-ne-fund-te-muajit-si-makine-teresisht-elektrike/20%Monthly2019-02-07 11:41
https://presheva.com/oneplus-7-mund-te-kete-nje-tipar-fantastik-qe-nuk-ekziston-ne-asnje-telefon-tjeter/20%Monthly2019-02-07 11:39
https://presheva.com/tinder-shtoi-me-shume-se-1-milione-abonues-vitin-e-kaluar/20%Monthly2019-02-07 11:37
https://presheva.com/kaluan-shume-kohe-bashke-duke-mos-e-ditur-se-kush-ishte-ish-e-dashura-thyen-heshtjen-rrefen-per-marredhenien-me-vrasesin-serik/20%Monthly2019-02-07 11:34
https://presheva.com/qendroi-rreth-18-ore-nen-rrenojat-e-nderteses-pamjet-kur-shpetohet-5-vjecarja-ne-stamboll/20%Monthly2019-02-07 11:31
https://presheva.com/abuzoi-seksualisht-me-te-mituren-zv-kryetari-i-qytetit-serb-mund-te-denohet-me-3-vjet-burg/20%Monthly2019-02-07 11:28
https://presheva.com/austria-do-te-paguaje-15-milion-euro-per-ish-pronarin-e-shtepise-se-hitlerit/20%Monthly2019-02-07 11:26
https://presheva.com/infermieret-dhe-mesuesit-uzbeke-detyrohen-te-pastrojne-rruget-mbjellin-drunj-apo-edhe-te-korrin-grurin-ndryshe-largohen-nga-puna/20%Monthly2019-02-07 11:23
https://presheva.com/ne-france-ka-mungese-te-mjekeve-sidomos-ne-pjesen-rurale/20%Monthly2019-02-07 11:20
https://presheva.com/bahtiri-mitrovica-do-te-bashkohet-nuk-u-pyetem-kur-e-ndane/20%Monthly2019-02-07 11:16
https://presheva.com/amdi-bajram-ne-fushaten-presidenciale-do-te-shperndaje-shishe-amdi-cola/20%Monthly2019-02-07 11:13
https://presheva.com/engel-kerkon-nga-trump-qe-te-mbeshtes-anetaresimin-e-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-02-07 11:11
https://presheva.com/sheqerinska-anetaresimi-ne-nato-do-te-na-kushtoje-rreth-1-2-milione-euro/20%Monthly2019-02-07 11:08
https://presheva.com/meta-zgjidhja-e-vetme-zgjerimi-i-be-ne-ballkan-jo-ndryshimi-i-kufijve/20%Monthly2019-02-07 11:04
https://presheva.com/presidenti-meta-pritet-nga-kongresmeni-engel-vemendje-per-kosoven/20%Monthly2019-02-07 11:01
https://presheva.com/surroi-kritikon-paraqitjen-e-thacit-ne-washington-injoranca-nuk-e-mbron-nga-pasojat-juridike-dhe-politike/20%Monthly2019-02-07 10:58
https://presheva.com/analistet-cfaredo-korrigjimi-i-kufirit-i-demshem-per-vendin/20%Monthly2019-02-07 10:55
https://presheva.com/lekaj-le-te-bie-edhe-qeveria-haradinaj-taksa-nuk-hiqet/20%Monthly2019-02-07 07:10
https://presheva.com/pastruesi-kinez-per-30-vite-arriti-te-ndane-nga-paga-e-ulte-nje-shume-te-parave-per-te-ndihmuar-te-varfrit-video/20%Monthly2019-02-06 22:48
https://presheva.com/udhetoi-320-kilometra-me-autobus-e-tren-arrin-para-ambulances-per-ti-ndihmuar-nenes-se-tij/20%Monthly2019-02-06 22:38
https://presheva.com/gjithcka-vendoset-ne-bernabeu-el-clasico-perfundon-ne-paqe/20%Monthly2019-02-06 22:33
https://presheva.com/thaci-kufijte-aktuale-jane-caktuar-nga-jugosllavia/20%Monthly2019-02-06 22:27
https://presheva.com/kerkohet-ndihme-urgjente-per-te-riun-nga-bujanoci-i-diagnostifikuar-me-tumor-ne-mushkri/20%Monthly2019-02-06 19:39
https://presheva.com/zyrtare-vucic-te-premten-ne-bujanoc-perfaqesuesit-e-pushtetit-lokal-nuk-jane-ne-dijeni/20%Monthly2019-02-06 19:18
https://presheva.com/lajmet-06-02-2019/20%Monthly2019-02-06 18:29
https://presheva.com/opozita-dhe-bizneset-qe-financojne-partite-opozitare-te-mos-bejne-presione-tek-keshilltaret-shumice/20%Monthly2019-02-06 15:03
https://presheva.com/shqiprim-arifi-gjykata-rifillon-punen-ne-presheve-brenda-javesh/20%Monthly2019-02-06 14:51
https://presheva.com/arsiq-shqiptaret-e-medvegjes-asnjehere-nuk-kane-dashur-te-jene-pjese-e-kosoves-pvd-pdsh-heshtin-opozita-demanton/20%Monthly2019-02-06 14:19
https://presheva.com/xhelal-hasani-sistemi-i-kanalizimit-fekal-ka-shtrirje-te-konsiderueshme-ne-te-gjithe-territorin-e-komunes-sone/20%Monthly2019-02-06 14:12
https://presheva.com/trump-po-i-drejtohej-kombit-djaloshi-me-po-te-njejtin-mbiemer-qe-ishte-i-ftuar-special-ben-nje-sy-gjume/20%Monthly2019-02-06 13:20
https://presheva.com/hahn-nenshkrimi-i-protokollit-eshte-kontribut-per-stabilitetin-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-02-06 13:14
https://presheva.com/mickoski-ne-takim-me-vuciqin-diskutojne-per-zhvillimet-ne-rajon/20%Monthly2019-02-06 13:08
https://presheva.com/biblioteka-mehmet-jusufi-ka-dispozicion-printerin-falas-per-nxenes-dhe-studente/20%Monthly2019-02-06 13:04
https://presheva.com/nusja-kineze-eci-drejt-altarit-me-nje-mace-qe-nuk-i-largohej-nga-pjesa-pasme-e-fustanit-video/20%Monthly2019-02-06 13:01
https://presheva.com/xhemperi-i-shtrenjte-iu-ngri-ne-teresi-pasi-u-la-per-nje-kohe-te-gjate-perjashta-video/20%Monthly2019-02-06 12:58
https://presheva.com/prisnin-te-shihni-nje-krokodil-turistet-mbeten-te-habitur-kur-nga-uji-doli-edhe-nje-peshkaqen-video/20%Monthly2019-02-06 12:55
https://presheva.com/zbulohet-dizajni-konceptual-i-samsung-galaxy-x/20%Monthly2019-02-06 12:52
https://presheva.com/chevrolet-camaro-elektrik-levizi-duke-mbajtur-larte-te-dy-rrotat-e-perparme-video/20%Monthly2019-02-06 12:49
https://presheva.com/presidenti-serb-aleksandar-vucic-neser-viziton-bujanocin/20%Monthly2019-02-06 12:41
https://presheva.com/ambasadori-i-kosoves-ne-hungari-shpend-kallaba-i-dorezon-letrat-kredenciale-presidentit-te-hungarise/20%Monthly2019-02-06 12:36
https://presheva.com/trump-konfirmon-takimin-e-radhes-me-kim-jong-un-tregon-edhe-vendin-dhe-daten/20%Monthly2019-02-06 12:29
https://presheva.com/alarm-per-bombe-ne-moske-dhe-vende-te-tjera-ne-rusi-evakuohen-rreth-20000-njerez/20%Monthly2019-02-06 12:19
https://presheva.com/momenti-kur-donald-trump-duartrokitet-nga-grate-ne-kongresin-amerikan/20%Monthly2019-02-06 12:09
https://presheva.com/nenshkruhet-protokolli-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-02-06 12:06
https://presheva.com/zaev-pas-nenshkrimit-te-protokollit-kemi-siguruar-paqe-dhe-stabilitet-duhet-te-jemi-krenar/20%Monthly2019-02-06 12:02
https://presheva.com/presidenti-meta-pritet-nga-keshilli-i-ambasadoreve-amerikane-ne-washington-d-c/20%Monthly2019-02-06 11:59
https://presheva.com/behen-20-vjet-nga-konferenca-e-rambujese/20%Monthly2019-02-06 11:55
https://presheva.com/pas-be-se-edhe-okb-e-shqetesuar-per-taksen-thote-se-rriti-tensionet-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-02-06 11:53
https://presheva.com/hamilton-perendimi-nuk-ka-shume-kohe-per-ballkanin/20%Monthly2019-02-06 11:50
https://presheva.com/mediumi-francez-shkruan-per-takimin-thaci-putin-dhe-rolin-e-rusise-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-06 11:47
https://presheva.com/pas-reagimeve-per-trepcen-deklarohet-be-ja-kosova-e-serbia-sjellin-ne-tavoline-ceshtjet-qe-i-konsiderojne-te-hapura/20%Monthly2019-02-06 11:42
https://presheva.com/thaci-takon-engel-kosova-gjithmone-ka-dal-fituese-kur-ka-qene-me-shba-ne/20%Monthly2019-02-06 11:38
https://presheva.com/rreziku-per-sulm-te-zemres-mungesa-e-gjumit-nderlidhet-me-shendet-te-dobet-kardiovaskular/20%Monthly2019-02-06 11:17
https://presheva.com/cfare-dini-per-rendesine-e-higjienes-orale/20%Monthly2019-02-06 11:12
https://presheva.com/a-mund-te-na-mbroje-vertet-maska-kirurgjike-nga-gripi/20%Monthly2019-02-06 11:03
https://presheva.com/semundja-e-parkinsonit-simptoma-ne-sy-qe-sherben-si-shenje-paralajmeruese/20%Monthly2019-02-06 10:59
https://presheva.com/si-ti-elminoni-pikat-e-pleqerise/20%Monthly2019-02-06 10:55
https://presheva.com/vetem-keshtu-eshte-drejt-si-duhet-ti-radhisni-artikujt-ne-frigorifer/20%Monthly2019-02-06 09:59
https://presheva.com/thartira-ne-lukth-luftohet-me-ushqimet-e-duhura/20%Monthly2019-02-06 09:54
https://presheva.com/ushqimet-e-rrezikshme-qe-nuk-duhen-konsumuar-asnjehere-ne-mengjes/20%Monthly2019-02-06 09:48
https://presheva.com/cila-eshte-me-e-shendetshme-dhe-me-efektive-shiriti-vrapues-treamdill-i-apo-vrapimi-perjashta/20%Monthly2019-02-06 09:44
https://presheva.com/ushtrimet-fizike-i-permiresojne-aftesite-e-mendimit-edhe-te-te-rinjte-e-moshes-20-vjecare/20%Monthly2019-02-06 09:33
https://presheva.com/vetem-10-cigare-gjate-shtatzenise-e-demtojne-femijen-tuaj-pergjate-viteve-te-adoleshences/20%Monthly2019-02-06 09:21
https://presheva.com/bebe-rexha-tregon-se-kur-e-shkroi-kengen-e-pare-ku-i-pelqen-te-performoj-si-dhe-zbulon-disa-te-pathena/20%Monthly2019-02-06 09:16
https://presheva.com/kesaj-radhe-pa-nikoqir-kryesor-ceremonine-e-oscarit-do-ta-udheheqin-13-personalitete-te-ndryshme/20%Monthly2019-02-06 07:54
https://presheva.com/queen-do-te-performojne-ne-oscar-kitaristi-legjendar-i-grupit-quenn/20%Monthly2019-02-06 07:49
https://presheva.com/pas-40-vjeteve-po-vjen-vazhdimi-i-filmit-screaming/20%Monthly2019-02-06 07:45
https://presheva.com/aliu-lugines-se-presheves-kosoves-lindore-presidenti-thaci-i-thote-jug-i-serbise/20%Monthly2019-02-06 07:13
https://presheva.com/a-e-di-presidenti-serb-aleksandar-vuciq-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-02-06 07:07
https://presheva.com/berisha-cfare-synon-serbia-ne-ballkan-me-shkembimin-e-territoreve-me-kosoven/20%Monthly2019-02-06 07:04
https://presheva.com/thaci-korrigjimi-i-kufijve-do-te-jete-pjese-e-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-06 07:01
https://presheva.com/isufi-kushtezimet-e-serbise-tregojne-se-ajo-nuk-do-dialog/20%Monthly2019-02-06 06:59
https://presheva.com/politikani-qe-urrente-islamin-behet-mysliman/20%Monthly2019-02-06 06:57
https://presheva.com/%e2%80%8bsot-20-vjet-nga-konferenca-e-rambujese/20%Monthly2019-02-06 06:55
https://presheva.com/sanxhaku-i-novi-pazarit-kerkon-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2019-02-05 18:24
https://presheva.com/reagon-edhe-ish-komandanti-i-pergjithshem-i-ucpmb-shefket-musliu/20%Monthly2019-02-05 18:22
https://presheva.com/lajmet-05-02-2019/20%Monthly2019-02-05 17:33
https://presheva.com/mourinho-pranon-se-i-ka-ikur-taksave-nuk-do-te-mbaje-burg-pasi-pajtohet-te-paguaje-dy-milione-euro/20%Monthly2019-02-05 14:26
https://presheva.com/nje-termet-prej-6-1-ballesh-godet-indonezine/20%Monthly2019-02-05 14:23
https://presheva.com/obrm-pdukm-publikon-kandidatet-qe-kane-aplikuar-per-president-te-shtetit/20%Monthly2019-02-05 14:19
https://presheva.com/kocijanciq-ceshtja-e-trepces-duhet-te-zgjidhet-me-marreveshjen-gjitheperfshirese-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-05 14:17
https://presheva.com/haradinaj-i-reagon-kocijanciqit-per-trepcen-be-se-i-ka-humbur-rruga-ne-oborr/20%Monthly2019-02-05 14:14
https://presheva.com/piatek-i-mahnitur-nga-atmosfera-si-lojtar-i-milanit/20%Monthly2019-02-05 14:11
https://presheva.com/james-harden-enigme-e-pazgjidhur-per-kundershtaret-houston-triumfon-ndaj-phoenix/20%Monthly2019-02-05 14:08
https://presheva.com/imazhi-i-ri-zbulon-modelin-galaxy-s10-pearl-white-me-tri-kamera-ne-anen-e-pasme/20%Monthly2019-02-05 13:48
https://presheva.com/ata-shpetojne-pushtetin-lokal-jane-shume-te-arsyeshme-ne-dallim-me-ata-qe-kane-tentativa-te-shkatrrojne-shumicen-absolute/20%Monthly2019-02-05 14:28
https://presheva.com/shqiprim-arifi-hapja-e-kufirit-miratoc-llojan-do-te-behet-para-sezonit-verore/20%Monthly2019-02-05 13:15
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-presheve-pajiset-me-aparatin-hematologjik-te-ri-medonic-m32/20%Monthly2019-02-05 13:09
https://presheva.com/ambasadorja-e-shqiperise-ne-okb-nuk-deklarohet-pas-injorimit-qe-i-beri-ambasadores-se-kosoves-teuta-sahatqija/20%Monthly2019-02-05 13:03
https://presheva.com/13-raste-te-reja-nga-epidemia-e-fruthit-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-05 13:00
https://presheva.com/ndryshimi-i-klimes-kercenon-akullnajat-ne-himalaje/20%Monthly2019-02-05 12:56
https://presheva.com/senati-amerikan-kunder-terheqjes-se-trupave-nga-siria-dhe-afganistani/20%Monthly2019-02-05 12:54
https://presheva.com/fh-demokracia-globale-ne-tkurrje/20%Monthly2019-02-05 12:52
https://presheva.com/rodrigo-duterte-dhe-kim-jong-un-dy-burrat-qe-kane-habitur-publikun-ne-hong-kong/20%Monthly2019-02-05 12:49
https://presheva.com/menyja-pablo-escobar-sherbejne-hamburgere-me-kokaine-te-rrejshme-dhe-bankenota-100-dollareshe-fallso/20%Monthly2019-02-05 12:47
https://presheva.com/kercen-dhe-rrotullohet-ne-ajer-ne-cepin-e-shkembit-te-larte-40-metra-video/20%Monthly2019-02-05 12:44
https://presheva.com/ciftet-qe-tregojne-se-dashuria-ndryshon-gjithcka-per-te-mire/20%Monthly2019-02-05 12:42
https://presheva.com/arkeologu-amator-siguroi-mbi-nje-milion-funte-gjeti-qerren-e-lashte-me-detektorin-per-metal/20%Monthly2019-02-05 12:39
https://presheva.com/granata-e-vjeter-me-se-100-vjet-u-transportua-me-anije-ne-ngarkesen-me-patate/20%Monthly2019-02-05 12:37
https://presheva.com/kercimet-me-litarin-elastik-prej-oxhakut-te-larte-afro-100-metra/20%Monthly2019-02-05 12:33
https://presheva.com/pyeti-vrazhde-se-kush-ia-pergatiti-ushqimin-komplimenti-qe-i-beri-kuzhinierit-befasoi-te-gjithe/20%Monthly2019-02-05 12:30
https://presheva.com/ndodh-edhe-kjo-e-zhgenjyer-nga-burrat-vajza-bie-ne-dashuri-me-nje-aeroplan-shpreson-te-martohet-me-te/20%Monthly2019-02-05 12:27
https://presheva.com/ora-e-ardhshme-e-samsung-galaxy-sport-shfaqet-ne-imazhet-konceptuale/20%Monthly2019-02-05 12:23
https://presheva.com/apple-fillon-punesimet-per-sherbimin-e-shperndarjes-se-videove-te-ngjashem-me-netflix/20%Monthly2019-02-05 12:21
https://presheva.com/zbulohen-te-gjitha-specifikat-dhe-opsionet-e-ngjyrave-te-galaxy-s10/20%Monthly2019-02-05 12:15
https://presheva.com/telefoni-i-palosshem-5g-nga-huawei-debuton-kete-muaj/20%Monthly2019-02-05 12:11
https://presheva.com/bmw-lanson-skuterin-elektrik/20%Monthly2019-02-05 12:07
https://presheva.com/gabon-edhe-lamborghini-konceptet-e-shemtuara-qe-kurre-nuk-hyne-ne-prodhim/20%Monthly2019-02-05 12:03
https://presheva.com/pasi-fitoi-ne-finalen-e-super-bowl-gisele-bundchen-i-dhuron-nje-puthje-pasiononte-bashkeshortit-kampion-tom-brady/20%Monthly2019-02-05 12:00
https://presheva.com/kate-beckinsale-fsheh-fytyren-pas-darkes-romantike-me-pete-davidson/20%Monthly2019-02-05 11:55
https://presheva.com/shkrimtari-turk-metin-hara-e-kishte-keqperdorur-lidhjen-me-adriana-limen/20%Monthly2019-02-05 11:52
https://presheva.com/nga-morgan-freeman-deri-te-lady-gaga-e-jared-leto-10-te-famshmit-qe-vuajne-nga-semundjet-reumatike/20%Monthly2019-02-05 11:49
https://presheva.com/papa-francesku-vazhdon-viziten-ne-emiratet-bashkuara-arabe/20%Monthly2019-02-05 11:39
https://presheva.com/labinot-tahiri-i-bashkohet-grupit-parlamentar-te-aak-se/20%Monthly2019-02-05 11:36
https://presheva.com/freedom-house-shqiperia-vend-pjeserisht-i-lire/20%Monthly2019-02-05 11:33
https://presheva.com/majlinda-bregu-takohet-me-vuciqin-kemi-nevoje-per-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-02-05 11:31
https://presheva.com/xhaferi-gruevski-mund-te-ngrit-padi-per-nderprerjen-e-pages-se-deputetit/20%Monthly2019-02-05 11:28
https://presheva.com/neser-nenshkruhet-protokolli-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-02-05 11:24
https://presheva.com/bujanoc-shtepia-e-shendetit-tejkalon-afatin-e-mbylljes-se-konkursit-deri-sot-jane-paraqitur-77-persona/20%Monthly2019-02-05 11:19
https://presheva.com/japonezja-tregon-trukun-per-palosjen-e-pashembullt-te-rrobave/20%Monthly2019-02-05 10:04
https://presheva.com/femijet-te-cilet-udhetojne-me-shume-radhisin-vetem-pesa-ne-shkolle/20%Monthly2019-02-05 09:56
https://presheva.com/barcelona-tenton-transferimin-e-di-ligtit-oferta-e-njejte-ne-drejtim-te-ajaxit-si-per-de-jongun/20%Monthly2019-02-05 09:53
https://presheva.com/superbowl-kalon-ne-dominim-te-new-england-patriotet-serish-kampion-ne-rugby/20%Monthly2019-02-05 09:48
https://presheva.com/verstappenit-i-duhet-nje-veture-e-shpejte-per-te-rivalizuar-hamiltonin/20%Monthly2019-02-05 09:41
https://presheva.com/eliminoni-njollat-nga-ulesja-e-vetures/20%Monthly2019-02-05 09:33
https://presheva.com/cka-eshte-dhimbja-gjate-ovulimit-dhe-cfare-e-shkakton/20%Monthly2019-02-05 09:29
https://presheva.com/si-ta-perdorni-ne-menyren-me-te-mire-pudren-e-lengshme/20%Monthly2019-02-05 09:23
https://presheva.com/ngjyra-ezeze-me-nuk-eshte-e-deshirueshme-kater-ngjyra-te-cilat-dimrit-duken-gjithmone-perfekt/20%Monthly2019-02-05 09:16
https://presheva.com/nena-e-tre-femijeve-pranoi-strijat-e-veta-dhe-tepricen-e-lekures-dhe-eshte-bere-inspirim-i-mijera-ndjekesve/20%Monthly2019-02-05 09:10
https://presheva.com/nenat-me-dy-femije-dhe-orar-te-plote-te-punes-jane-40-me-te-stresuara/20%Monthly2019-02-05 08:56
https://presheva.com/lere-beben-te-qaje/20%Monthly2019-02-05 08:48
https://presheva.com/ska-me-per-1-vit-se-shpejti-patent-shoferi-prove-per-2-3-ose-4-vjet/20%Monthly2019-02-05 08:03
https://presheva.com/shpallet-konkursi-per-kryetare-te-gjykates-ne-bujanoc/20%Monthly2019-02-05 07:44
https://presheva.com/dy-skenaret-per-kosoven-nese-ndodhe-shkembimi-i-territoreve-kosova-humb-hiq-me-pak-se-4-4-te-territorit-i-humb-keto-qytete-video/20%Monthly2019-02-05 07:32
https://presheva.com/marin-mema-jam-kunder-shkembimit-te-territoreve-shqiptare-me-territore-shqiptare/20%Monthly2019-02-05 07:29
https://presheva.com/diskriminim-ne-zvicer-kompania-nuk-deshiron-punetore-shqiptare/20%Monthly2019-02-05 07:26
https://presheva.com/pajaziti-i-drejtohet-pushtetit-lokal-ne-bujanoc-perse-po-i-fshehni-investimet-ne-vendbanimet-serbe/20%Monthly2019-02-05 07:20
https://presheva.com/ne-doganen-e-presheves-konfiskohen-660-gram-ari-me-vlere-13000-euro/20%Monthly2019-02-05 07:10
https://presheva.com/hoxhallaret-nuk-ia-varrose-nemen-pa-para-i-varfuri-detyrohet-ta-shes-vicin/20%Monthly2019-02-04 21:26
https://presheva.com/lajmet-04-02-2019/20%Monthly2019-02-04 18:18
https://presheva.com/shqiprim-arifi-problemi-i-trasheguar-nga-pvd-dhe-pdsh-ne-sh-k-zyrtarisht-po-zgjidhet/20%Monthly2019-02-04 17:32
https://presheva.com/pajtim-rexhepi-mori-vendim-ne-favor-te-procesit-te-ndryshimit-ne-presheve-e-jo-per-interese-partiake/20%Monthly2019-02-04 16:43
https://presheva.com/per-femijeri-te-shendoshe-seminar-dhe-punetori-ne-presheve/20%Monthly2019-02-04 15:48
https://presheva.com/ahmeti-i-pergjigjet-vuciqit-mendimet-e-tij-nuk-kane-peshe-serbia-nuk-mund-ta-cenoje-kosoven/20%Monthly2019-02-04 14:45
https://presheva.com/shenohet-viktima-e-trete-nga-gripi-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-04 14:41
https://presheva.com/cmime-te-reja-te-naftes-shtrenjtohen-benzina-dhe-dizeli-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-04 14:38
https://presheva.com/nga-sot-biblioteka-e-qytetit-mehmet-jusufieshte-e-hapur-per-lexuesit/20%Monthly2019-02-04 14:34
https://presheva.com/vuciq-kushtezon-vazhdimin-e-dialogut-me-heqjen-e-takses-dhe-mos-nderrimin-e-statutit-te-trepces/20%Monthly2019-02-04 14:30
https://presheva.com/deputeti-zviceran-gastronomeve-shqiptare-ne-zvicer-pasuroni-menyne-tuaj-se-paku-me-nje-vere-te-kuqe-nga-kosova/20%Monthly2019-02-04 14:23
https://presheva.com/angela-merkel-kancelarja-vete-furnizohet-ne-nje-market-gjerman/20%Monthly2019-02-04 14:02
https://presheva.com/saranda-bogujevci-me-demshperblimin-qe-me-ofroi-serbia-e-pranoi-se-ka-kryer-krime-lufte-ne-kosove-video/20%Monthly2019-02-04 13:56
https://presheva.com/prejardhja-e-popullsise-dhe-perkatesia-fisnore-e-junikut/20%Monthly2019-02-04 13:53
https://presheva.com/ne-fund-ne-nuk-mbajme-mend-fjalet-e-armiqve-por-heshtjen-e-miqve-tane/20%Monthly2019-02-04 13:50
https://presheva.com/hapen-edhe-dy-shkolla-shqipe-ne-kantonin-e-cyrihut/20%Monthly2019-02-04 13:44
https://presheva.com/mendja-jone-mund-ta-perdorja-gjysmen-e-klases-te-votuesve-per-te-hequr-qafe-gjysmen-tjeter/20%Monthly2019-02-04 13:41
https://presheva.com/vetmia-ju-vret-me-shpejt-sesa-mbipesha-2/20%Monthly2019-02-04 13:34
https://presheva.com/si-ta-njohim-kuptojme-dhe-si-ti-mbijetoni-nje-personi-negativ/20%Monthly2019-02-04 13:30
https://presheva.com/si-te-liroheni-sa-me-shpejt-nga-viruset/20%Monthly2019-02-04 13:25
https://presheva.com/cfare-ndikimi-ka-qumeshti-ne-sheqerin-ne-gjak/20%Monthly2019-02-04 13:22
https://presheva.com/pse-nuk-kalon-kollitja/20%Monthly2019-02-04 13:17
https://presheva.com/mjalti-i-mposht-aftet/20%Monthly2019-02-04 13:10
https://presheva.com/horoskopi-javor-puna-dhe-dashuria-dikujt-do-tia-ndryshojne-jeten-disa-te-tjere-do-te-brengosen-per-shendetin/20%Monthly2019-02-04 13:07
https://presheva.com/airbnb-do-ti-paguaje-kater-persona-per-te-jetuar-tre-muaj-ne-nje-fshat-piktoresk-te-italise/20%Monthly2019-02-04 13:01
https://presheva.com/esat-pasha-jam-gjeneral-turk-kam-bere-zijafet-me-serbet-ne-lezhe-evropa-te-mos-interesohet-per-shqiperine/20%Monthly2019-02-04 12:57
https://presheva.com/udheheqesi-i-mercedesit-toto-wolff-vitin-e-kaluar-isha-skeptik-per-lewis-hamiltonin/20%Monthly2019-02-04 12:52
https://presheva.com/marlon-moraes-mposhte-raphael-assuncaon-jose-aldos-ju-deshen-44-sekonda-ndaj-renato-moicanos-gjithcka-qe-ndodhi-ne-ufc-144/20%Monthly2019-02-04 12:48
https://presheva.com/agassi-nuk-po-bej-me-parashikime-se-kur-do-te-pensionohet-federer/20%Monthly2019-02-04 12:44
https://presheva.com/kampioni-rikthehet-te-fitorja-rockets-te-forte-per-jazz/20%Monthly2019-02-04 12:35
https://presheva.com/bastiset-shtepia-e-nenkryetarit-te-ovl-se/20%Monthly2019-02-04 12:28
https://presheva.com/icardi-iu-pergjigjet-tifozeve-nese-nuk-na-doni-tani-mos-na-doni-kur-te-fitojme/20%Monthly2019-02-04 12:24
https://presheva.com/volkswagen-tiguan-i-rrejshem-brenda-fsheh-sekretin-e-rendesishem/20%Monthly2019-02-04 12:19
https://presheva.com/bujanoc-ku-u-avulluan-pjesa-dermuese-e-ndermarresve-perfitues-te-mjeteve-buxhetore-te-vitit-2018/20%Monthly2019-02-04 12:38
https://presheva.com/zgjidhet-misteri-dhe-zbulohet-ideatori-i-llogarise-se-vezes-ne-instagram-qe-u-be-sensacion/20%Monthly2019-02-04 12:09
https://presheva.com/facebook-feston-pervjetorin-e-pesembedhjete/20%Monthly2019-02-04 11:58
https://presheva.com/snapchat-mund-ta-largoje-opsionin-e-mesazheve-qe-zhduken-pas-nje-kohe/20%Monthly2019-02-04 11:54
https://presheva.com/kiropraktika-korrektimi-i-atlasit-eliminimi-i-dhembjes-se-kokes-dhe-i-simptomave-te-tjera/20%Monthly2019-02-04 11:48
https://presheva.com/hudhra-eshte-100-here-me-efikase-sesa-antibiotiket/20%Monthly2019-02-04 11:42
https://presheva.com/arber-pajaziti-pershendet-veprimin-e-keshilltarit-pajtim-rexhepi/20%Monthly2019-02-04 11:34
https://presheva.com/shifra-shqetesuese-rreth-1-mije-e-500-raste-me-kancer-lajmerohen-brenda-vitit-ne-kosove/20%Monthly2019-02-04 11:30
https://presheva.com/75-vjet-nga-masakra-ne-tirane/20%Monthly2019-02-04 11:26
https://presheva.com/haradinaj-takon-thacin-para-udhetimit-ne-shba-konsultohen-per-agjende-shteterore/20%Monthly2019-02-04 11:23
https://presheva.com/rama-meta-drejtuesi-me-serioz-i-opozites/20%Monthly2019-02-04 11:21
https://presheva.com/per-pese-vjet-ne-maqedoni-203-gra-kane-nderruar-jete-nga-kanceri-ne-qafen-e-mitres/20%Monthly2019-02-04 11:19
https://presheva.com/turqit-ne-maqedoni-do-te-garojne-me-kandidat-te-tyre-per-kryetar-shteti/20%Monthly2019-02-04 11:15
https://presheva.com/thaci-niset-per-ne-shba-merr-pjese-ne-lutjet-e-mengjesit/20%Monthly2019-02-04 11:11
https://presheva.com/kusari-lila-ekipi-negociator-forcon-poziten-e-thacit-ne-dialog/20%Monthly2019-02-04 11:01
https://presheva.com/premtimet-dhe-rezultatet-e-perziera-te-vuciqit-per-kosoven/20%Monthly2019-02-04 10:57
https://presheva.com/keto-5-kanale-ne-youtube-ju-ndihmojne-te-rregulloni-vete-makinen-tuaj/20%Monthly2019-02-04 10:52
https://presheva.com/policia-arreston-personin-qe-kercenoi-djalin-e-vuciqit-ne-facebook/20%Monthly2019-02-04 10:35
https://presheva.com/presheva-e-harruar-aty-ku-serbe-e-shqiptare-jetojne-ne-paqe-video/20%Monthly2019-02-04 10:32
https://presheva.com/pajaziti-paralajmeron-zgjidhje-per-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2019-02-04 07:13
https://presheva.com/gripi-i-derrit-mer-dy-jete-ne-anamorave-mjeket-ne-bujanoc-apelojne-per-kujdesje-te-shtuar-me-persona-te-semure/20%Monthly2019-02-03 16:21
https://presheva.com/shpresa-e-humbur-e-pvd-pdsh-per-shpartallim/20%Monthly2019-02-02 17:38
https://presheva.com/keshilltari-pajtim-rexhepi-largohet-nga-pdsh-ja-arsyja/20%Monthly2019-02-02 13:59
https://presheva.com/serbia-po-kercenohet-nga-taksat-evropiane-energjia-elektrike-mund-te-shtrenjtohet-ne-menyre-dramatike/20%Monthly2019-02-02 10:49
https://presheva.com/bujanocpolicia-e-liron-pasi-kthehu-artikujt-e-vjedhur-pas-dy-dite-hajni-prap-ne-aksion/20%Monthly2019-02-02 10:22
https://presheva.com/policia-e-kosoves-arreston-nje-serb-ne-jarinje-dyshohet-se-ka-kryer-krime-gjate-luftes/20%Monthly2019-02-02 10:00
https://presheva.com/levizja-besa-ne-maqedoni-pro-shkembimit-te-territoreve-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-01 23:55
https://presheva.com/tribune-e-perbashket-ndermjet-nxenesve-te-shkollave-te-mesme-serbe-dhe-shqiptare-ne-bujanoc/20%Monthly2019-02-01 20:57
https://presheva.com/policet-heronj-nga-presheva-si-e-shpetuan-20-vjecaren-nga-verevrasja/20%Monthly2019-02-01 20:09
https://presheva.com/pas-perfundimit-te-procedurave-hapet-perseri-shtepia-e-kultures-ne-presheve-foto/20%Monthly2019-02-01 15:30
https://presheva.com/vendet-me-te-sigurta-ne-europe-per-te-udhetuar-te-vetem/20%Monthly2019-02-01 14:38
https://presheva.com/vuciq-prishtinda-duhet-ti-heqe-taksat-per-te-vazhduar-dialogu/20%Monthly2019-02-01 14:30
https://presheva.com/daciq-lut-be-ne-bindni-ti-heqin-taksat/20%Monthly2019-02-01 14:24
https://presheva.com/kisiq-per-ndarjen-e-kosoves-jane-shpenzuar-edhe-para-por-do-te-ishte-e-rrezikshme-edhe-per-vet-serbine/20%Monthly2019-02-01 14:08
https://presheva.com/samsung-galaxy-s10-ekspozohet-serish/20%Monthly2019-02-01 13:28
https://presheva.com/vetmia-ju-vret-me-shpejt-sesa-mbipesha/20%Monthly2019-02-01 13:24
https://presheva.com/presidenti-thaci-marreveshja-me-serbine-nenkupton-korrigjim-kufijsh-lugina-e-presheves-i-bashkohet-kosoves-2/20%Monthly2019-02-01 10:39
https://presheva.com/nadal-eshte-fejuar-dhe-do-te-martohet-ne-vjeshte/20%Monthly2019-02-01 10:25
https://presheva.com/sot-eshte-nje-nga-femrat-me-te-adhuruara-te-modes-por-dikur-victoria-beckham-ishte-pre-e-bullizmit-ne-femijerine-e-saj/20%Monthly2019-02-01 10:21
https://presheva.com/ne-uells-do-te-ekspozohet-gjurma-e-gishtit-te-leonardos/20%Monthly2019-02-01 10:18
https://presheva.com/si-ta-largoni-zbokthin-me-preparate-natyrale/20%Monthly2019-02-01 10:15
https://presheva.com/udhezimet-e-reja-femijeve-jepuni-kikirike-qe-katermuajsh-parandalon-alergjite/20%Monthly2019-02-01 10:11
https://presheva.com/librat-qe-duhet-ti-lexoni-sipas-miliardereve-bill-gates-warren-buffett-dhe-mark-cuban/20%Monthly2019-02-01 10:08
https://presheva.com/shkencetaret-izraelite-thone-se-brenda-vitit-do-ta-sjellin-ilacin-qe-e-sheron-kancerin/20%Monthly2019-02-01 10:03
https://presheva.com/ndryshim-i-jetes-shpiket-pajisja-qe-kthen-mendimet-ne-fjali/20%Monthly2019-02-01 09:58
https://presheva.com/shikohuni-mire-ne-pasqyre-pese-menyra-te-cilat-ju-tregojne-syte-qe-dicka-nuk-eshte-ne-rregull-me-shendetin/20%Monthly2019-02-01 09:53
https://presheva.com/danimarka-ndalon-mbajtjen-e-shamise-ne-hapesirat-publike/20%Monthly2019-02-01 09:49
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-me-marreveshjen-kosove-serbi-duhet-ta-dime-sakte-ku-eshte-kufiri/20%Monthly2019-02-01 09:48
https://presheva.com/pavaresisht-se-cfare-pune-ben-beje-mire-jo-per-pronarin-apo-shefin-por-per-veten/20%Monthly2019-02-01 09:44
https://presheva.com/shqiprim-arifi-perderisa-serbet-e-kosoves-kane-perfaqesues-ne-ekipin-negociatore-edhe-shqiptaret-e-lugines-te-jene-pjese-e-bisedimeve/20%Monthly2019-02-01 09:42
https://presheva.com/ambasada-amerikane-eshte-aleati-me-i-mire-i-shqiptareve-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2019-02-01 10:33
https://presheva.com/kff-presheva-ne-presheve-prezantuan-denjesisht-presheven-ne-garat-e-futbollit-ne-sarajeve/20%Monthly2019-02-01 09:29
https://presheva.com/nuk-eshte-barsolete-chuck-norris-ka-vendosur-qe-vertet-te-vendose-nje-rekord-boteror/20%Monthly2019-02-01 09:23
https://presheva.com/jahjaga-kerkon-te-flase-ne-kongresin-amerikan-per-krimet-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-02-01 09:18
https://presheva.com/rama-tregon-biseden-me-shtepine-e-bardhe-permend-marreveshjen-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-02-01 09:14
https://presheva.com/nderpritet-greva-e-sbashk-ut-mesimi-fillon-te-henen-ne-kosove/20%Monthly2019-02-01 08:59
https://presheva.com/perfundon-gjysmevjetori-i-pare-ne-shkolla-nga-sot-nxenesit-ne-pushim-dimeror/20%Monthly2019-02-01 08:56
https://presheva.com/tuneli-nenujor-i-norvegjise-i-cili-pritet-te-kushtoje-miliarda-euro/20%Monthly2019-02-01 08:44
https://presheva.com/arrestohet-t-sh-nga-bujanoci-per-shitje-te-marihuanes-ne-vranje-dhe-bujanoc/20%Monthly2019-02-01 08:40
https://presheva.com/presidenti-thaci-marreveshja-me-serbine-nenkupton-korrigjim-kufijsh-lugina-e-presheves-i-bashkohet-kosoves/20%Monthly2019-02-01 08:31