XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/isufi-kamberit-kryetare-mos-ke-harru-dicka/20%Monthly2019-03-31 09:13
https://presheva.com/deshton-peticioni-i-pvd-se-qytetaret-nuk-perkrahin-nismat-e-ardita-sinanit-kunder-shtepise-se-shendetit/20%Monthly2019-03-30 16:19
https://presheva.com/bujanoc-kbi-xhamia-e-qytetit-nuk-i-ploteson-nevojat-e-qytetareve-keshtu-nuk-mendon-edhe-imami-i-xhamis/20%Monthly2019-03-30 05:10
https://presheva.com/shqiprim-arifi-pdsh-i-ka-borxh-komunes-45-000-euro/20%Monthly2019-03-29 14:41
https://presheva.com/medreseja-ne-presheve-cila-eshte-e-verteta-e-10-nxenesve/20%Monthly2019-03-29 14:35
https://presheva.com/mrekullia-dhe-tmerri-nobelisti-i-mire-politikani-i-keq-harold-pinter/20%Monthly2019-03-29 14:23
https://presheva.com/pacolli-reagon-lidhur-me-deklaratat-ndaj-ambasadorit-te-zvicres/20%Monthly2019-03-29 14:21
https://presheva.com/eliza-hoxha-deklarohet-pas-aderimit-ne-pdk/20%Monthly2019-03-29 14:19
https://presheva.com/edhe-ambasadori-gjerman-mbeshtet-deklaraten-e-kolegut-te-tij-zviceran/20%Monthly2019-03-29 14:17
https://presheva.com/rihapen-lokalin-e-lojerave-te-fatit-arrestohen-pese-persona/20%Monthly2019-03-29 14:14
https://presheva.com/aksidenti-tragjik-ne-gjilan-familjet-cocaj-dhe-avdija-shtrijne-doren-e-pajtimit/20%Monthly2019-03-29 14:12
https://presheva.com/me-moton-per-nje-ambient-te-paster-ka-vazhduar-aktiviteti-ne-terren/20%Monthly2019-03-29 13:47
https://presheva.com/ambasadori-kosnett-viziton-veriun-e-mitrovices/20%Monthly2019-03-29 13:21
https://presheva.com/mpj-e-kosoves-brenda-dy-vitesh-te-hapen-se-paku-10-misione-diplomatike/20%Monthly2019-03-29 13:16
https://presheva.com/hoti-shkarkimi-i-ministrit-lekaj-mund-te-jete-i-mjaftueshem-si-kerkim-falje-ndaj-nje-vendi-mik-si-zvicra/20%Monthly2019-03-29 13:14
https://presheva.com/nora-gjakova-siguron-medaljen-arrin-ne-finale-te-grand-prix-tbilisi-2019/20%Monthly2019-03-29 13:12
https://presheva.com/nje-musliman-mund-te-drejtoje-britanine-e-madhe-dikur-refugjat-sot-minister-i-brendshem/20%Monthly2019-03-29 13:11
https://presheva.com/cfare-thoshte-lideri-i-bdi-ali-ahmeti-per-prokurorine-speciale/20%Monthly2019-03-29 13:09
https://presheva.com/mijalkov-i-shpeton-paraburgimit-per-te-dyten-here/20%Monthly2019-03-29 13:04
https://presheva.com/intervista-e-plote-e-hashim-thacit-per-suddeutsche-zeitung/20%Monthly2019-03-29 13:01
https://presheva.com/plotesisht-natyrale-me-ndihmen-e-kesaj-tretjeje-vetullat-tuaja-do-te-rriten-me-shpejt-dhe-do-te-jene-me-te-trasha/20%Monthly2019-03-29 12:59
https://presheva.com/kapet-rrjeti-qe-punesonte-ilegalisht-shqiptaret-ne-gjermani-dhe-nuk-ua-paguante-rrogat/20%Monthly2019-03-29 12:57
https://presheva.com/shpetoi-shume-aeroplane-por-edhe-shume-jete-njerezish-abraham-wald-matematikani-qe-me-laps-e-fletore-ndihmoi-amerikanet-gjate-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2019-03-29 12:55
https://presheva.com/fotografi-e-rralle-ibrahim-rugova-i-rrethuar-nga-kengetaret-shqiptare-shume-vite-me-pare/20%Monthly2019-03-29 12:53
https://presheva.com/bbc-do-ti-paguaje-poroshenkos-demet-e-shkaktuara-nga-nje-raport-i-gabuar/20%Monthly2019-03-29 12:51
https://presheva.com/okb-thirrje-per-gjykim-publik-te-vrasesve-te-khashoggit/20%Monthly2019-03-29 12:49
https://presheva.com/te-mbijetuarit-nga-masakra-ne-familjet-bugujevci-e-duriqi-rrefejne-per-tmerret-qe-kane-pare/20%Monthly2019-03-29 12:47
https://presheva.com/nje-person-theret-per-vdekje-me-thike-policia-rrethon-nje-xhami-ne-qender-te-londres/20%Monthly2019-03-29 12:43
https://presheva.com/shoqata-e-lojerave-te-fatit-polici-qe-vrau-punetorin-ne-kazino-militant-i-aak-se/20%Monthly2019-03-29 12:31
https://presheva.com/rita-ora-do-te-vije-me-mision-te-vecante-ne-kosove-gjate-muajit-prill/20%Monthly2019-03-29 12:29
https://presheva.com/capital-t-lorik-canes-fusha-e-ndjen-mungesen-tende/20%Monthly2019-03-29 12:26
https://presheva.com/japonezet-ia-shpetuan-jeten-vajzes-nga-kosova-gjate-luftes-kishe-pesuar-djegie-te-rende-ne-fytyre/20%Monthly2019-03-29 12:23
https://presheva.com/me-fotografi-te-perpunuara-u-shfaq-si-shume-i-pasur-ne-instagram-19-vjecari-thote-se-eshte-i-habitur-se-sa-e-lehte-ishte/20%Monthly2019-03-29 12:17
https://presheva.com/funksionalizimi-i-ambulances-ne-ashan-eshte-projekti-i-radhes-i-shtepise-se-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2019-03-29 12:13
https://presheva.com/aksident-ne-magjistralen-gjilan-ferizaj-vdes-nje-grua-dhe-lendohet-nje-femije/20%Monthly2019-03-29 12:06
https://presheva.com/zbulohet-shpella-me-e-gjate-ne-bote/20%Monthly2019-03-29 12:03
https://presheva.com/haradinaj-per-masakren-e-belegut-nuk-do-te-ndalemi-deri-sa-te-gjenden-eshtrat-e-secilit-njeri-te-kosoves/20%Monthly2019-03-29 12:01
https://presheva.com/ne-tajvan-do-denohen-me-vdekje-shoferet-e-dehur/20%Monthly2019-03-29 11:57
https://presheva.com/nuk-eshte-mire-te-konsumohen-teper-peme/20%Monthly2019-03-29 11:55
https://presheva.com/arkitektja-dhe-artistja-eliza-hoxha-i-bashkohet-pdk-se/20%Monthly2019-03-29 11:52
https://presheva.com/familja-dhe-shpresa-leter-krereve-te-vendit-mjaft-me-popullizem-duam-drejtesi-per-krimet/20%Monthly2019-03-29 11:49
https://presheva.com/brexit-ne-votim-per-te-treten-here/20%Monthly2019-03-29 11:46
https://presheva.com/nje-vit-nga-deportimi-i-gjashte-shtetasve-turq-ende-asnje-person-i-akuzuar-nga-ana-e-prokurorise/20%Monthly2019-03-29 11:45
https://presheva.com/a-mundet-mjalti-te-na-i-zbuse-simptomat-e-alergjise-pranverore/20%Monthly2019-03-29 11:43
https://presheva.com/kerkesa-nevoja-per-argetim-per-kenaqesi-per-humor/20%Monthly2019-03-29 11:40
https://presheva.com/ushtrimi-i-joges-per-perqendrim-dhe-fokusim-mendor/20%Monthly2019-03-29 11:38
https://presheva.com/ambasadori-britanik-i-del-ne-mbrojtje-atij-zviceran/20%Monthly2019-03-29 11:35
https://presheva.com/kandiq-ska-normalizim-marredheniesh-pa-zbardhjen-e-krimeve-te-luftes/20%Monthly2019-03-29 11:33
https://presheva.com/surroi-ti-kerkohet-falje-ambasadorit-zviceran/20%Monthly2019-03-29 11:28
https://presheva.com/blindohet-mercedes-amg-g63/20%Monthly2019-03-29 11:26
https://presheva.com/te-dhena-interesante-te-nje-sondazhi-ne-serbi-shumica-e-qytetareve-e-konsiderojne-kosoven-te-humbur/20%Monthly2019-03-29 11:22
https://presheva.com/njihuni-me-14-vjecarin-nga-nju-jorku-qe-fiton-200-mije-dollare-duke-luajtur-video-lojen-e-njohur/20%Monthly2019-03-29 11:05
https://presheva.com/kandiq-vrasja-e-shqiptareve-nga-njesite-serbe-akrepat-a-eshte-agresion-i-nato-s/20%Monthly2019-03-29 11:01
https://presheva.com/zilja-smart-nuk-ua-humbe-asnje-vizite/20%Monthly2019-03-29 10:56
https://presheva.com/sa-para-i-fitojne-nga-nje-postim-i-vetem-personat-me-shume-ndjekes-ne-instagram/20%Monthly2019-03-29 10:52
https://presheva.com/sulmet-ne-xhami-policia-e-kosoves-publikon-nje-informacion-te-rendesishem-nga-zelanda-e-re/20%Monthly2019-03-29 10:48
https://presheva.com/forlan-unitedi-mund-ta-eliminoje-barcelonen/20%Monthly2019-03-29 10:45
https://presheva.com/last-hurrah-e-bebe-rexhes-arrin-30-milione-shikime-ne-youtube/20%Monthly2019-03-29 10:40
https://presheva.com/reagojne-bekim-haxhiu-dhe-gramoz-vokrri-nuk-kemi-pretendime-per-kreun-e-ffk-se/20%Monthly2019-03-29 10:35
https://presheva.com/kampionet-e-evropes-ne-xhudo-perfaqesojne-kosoven-ne-grand-prixin-e-tbilisit/20%Monthly2019-03-29 10:22
https://presheva.com/tom-cruise-ia-ndalon-te-vjen-ne-dasmen-e-djalit-te-tyre-ish-bashkeshortes-nicole-kidmanit/20%Monthly2019-03-29 09:30
https://presheva.com/interi-konfirmon-lendimin-lautaro-mungon-ndaj-lazios/20%Monthly2019-03-29 09:26
https://presheva.com/luis-figo-tregon-arsyen-pse-e-la-barcelonen-per-real-madridin/20%Monthly2019-03-29 09:22
https://presheva.com/white-pensionimi-i-mcgregor-nuk-ka-te-beje-me-deshiren-e-tij-per-tu-bere-aksionar-ne-ufc/20%Monthly2019-03-29 09:17
https://presheva.com/ja-cila-vitamine-e-ndalon-dhimbjen-e-shpines/20%Monthly2019-03-29 09:11
https://presheva.com/kujdes-zvicra-eshte-duke-ju-vezhguar-nese-keni-thene-se-jeni-invalid/20%Monthly2019-03-29 07:23
https://presheva.com/aramelja-vogelushi-shqiptar-qe-po-thyen-rrjetin/20%Monthly2019-03-29 07:05
https://presheva.com/15-thenie-te-paharrueshme-nga-charles-chaplin/20%Monthly2019-03-29 06:56
https://presheva.com/ambasadori-i-rusise-korrigjimi-i-kufijve-projekt-amerikan/20%Monthly2019-03-29 06:52
https://presheva.com/ne-bujanoc-arrestohet-n-d-per-dhune-ne-familje/20%Monthly2019-03-29 06:41
https://presheva.com/arber-pajaziti-pvd-specialitet-e-kane-te-qajne-cdo-here-shpikin-dicka-per-te-luajtur-rolin-e-viktimes/20%Monthly2019-03-28 13:27
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ardita-sinani-te-jep-doreheqje-nga-politika-po-percan-shoqerine-preshevare/20%Monthly2019-03-28 13:14
https://presheva.com/revista-greke-i-kushton-shkrim-rites-duas-dhe-bebes-idhujt-boterore-nga-shqiperia/20%Monthly2019-03-28 13:01
https://presheva.com/anketa-e-lsdm-se-pendarovski-fiton-ne-rrethin-e-pare-me-90-000-vota-diference/20%Monthly2019-03-28 12:59
https://presheva.com/zaev-sot-takohet-me-lideret-e-opozites-per-psp-ne/20%Monthly2019-03-28 12:57
https://presheva.com/mosmirenjohja-eshte-thelbi-i-poshtersise-thenie-nga-immanuel-kant/20%Monthly2019-03-28 12:55
https://presheva.com/parfumi-me-i-shtrenjte-ne-bote-qe-kushton-mbi-1-milon-dollare/20%Monthly2019-03-28 12:53
https://presheva.com/sejdiu-isa-mustafen-e-ndihmuan-partite-tjera-kur-erdhi-ne-krye-te-ldk-se/20%Monthly2019-03-28 12:51
https://presheva.com/mohamed-morsi-prapaskenat-e-diteve-te-fundit-te-presidentit-te-pare-te-zgjedhur-ne-menyre-demokratike-ne-egjipt/20%Monthly2019-03-28 12:49
https://presheva.com/asnje-nga-tete-opsionet-per-brexit-nuk-marrin-mbeshtetjen-e-deputeteve-britanike/20%Monthly2019-03-28 12:46
https://presheva.com/spekulime-se-georgina-dhe-ronaldo-jane-ne-pritje-te-nje-femije-tjeter/20%Monthly2019-03-28 12:43
https://presheva.com/sejdiu-po-kam-presion-te-madh-per-te-kandiduar-per-kryetar-te-ldk-se/20%Monthly2019-03-28 12:40
https://presheva.com/kobe-bryant-tregon-se-cilet-jane-tre-basketbollistet-me-te-mire-ne-histori/20%Monthly2019-03-28 12:37
https://presheva.com/beatrix-pozon-e-mbuluar-dhe-i-uron-femrat-myslimane-per-diten-e-tyre/20%Monthly2019-03-28 12:34
https://presheva.com/mjeku-i-tha-se-do-te-vdiste-nga-mbipesha-vendosi-te-merrte-jeten-ne-duart-e-saj-shihni-si-duket-tani/20%Monthly2019-03-28 12:32
https://presheva.com/olivia-newton-john-pohon-se-eshte-e-perndjekur-nga-dy-fantazma-te-kolegeve-te-saj-te-ndjere/20%Monthly2019-03-28 12:30
https://presheva.com/simptomat-qe-tregojne-se-keni-hemangiome-ne-melci-a-eshte-vdekjeprures-tumori-beninj-i-eneve-te-gjakut/20%Monthly2019-03-28 12:28
https://presheva.com/panik-ne-meksike-aktivizohet-vullkani-i-fuqishem-publikohen-pamjet-e-shperthimit/20%Monthly2019-03-28 12:26
https://presheva.com/theresa-may-thote-se-do-te-heqe-dore-nga-posti-i-kryeministres-nese-kalon-marreveshja-per-brexit/20%Monthly2019-03-28 12:24
https://presheva.com/justin-bieber-terhiqet-nga-muzika-per-ti-zgjidhur-problemet-mendore/20%Monthly2019-03-28 12:22
https://presheva.com/vuciqit-nuk-i-pelqen-deklarata-e-ambasadorit-amerikan-ne-beograd/20%Monthly2019-03-28 12:20
https://presheva.com/puyol-mendon-se-pique-eshte-me-i-mire-se-ramos-dhe-van-dijk/20%Monthly2019-03-28 12:17
https://presheva.com/mashtroi-ne-nje-menyre-interesante-google-n-dhe-facebook-un-per-nje-kohe-te-gjate-u-zbulua-vetem-kur-perfitoi-122-milione-dollare/20%Monthly2019-03-28 12:15
https://presheva.com/lojtaret-e-golfit-befasohen-nga-aligatori-gjigant-qe-shfaqet-ne-fushe/20%Monthly2019-03-28 12:12
https://presheva.com/kushton-57-milione-euro-por-kjo-supervile-duhet-te-prishet-sepse-u-ndertua-pa-leje/20%Monthly2019-03-28 12:08
https://presheva.com/besimi-i-luhatur-ne-bashkimin-evropian/20%Monthly2019-03-28 12:06
https://presheva.com/albumi-fortuna-per-nje-jave-arrin-10-milione-klikime-ne-youtube/20%Monthly2019-03-28 12:04
https://presheva.com/dy-vitaminat-qe-duhet-ti-merrni-per-te-mos-ndjere-lodhje/20%Monthly2019-03-28 11:57
https://presheva.com/reali-i-ofron-psg-se-dy-yje-per-mbappen/20%Monthly2019-03-28 11:55
https://presheva.com/bleu-aksidentalisht-dy-here-te-njejten-bilete-australiani-fiton-46-milione-dollare/20%Monthly2019-03-28 11:53
https://presheva.com/oranizata-elita-rinore-trajnim-per-maturantet-per-ndertimin-e-karrierave-dhe-dhenien-e-objektivave/20%Monthly2019-03-28 11:50
https://presheva.com/edhe-granit-xhaka-konfirmon-lendimin-por-pritet-te-luaje-me-arsenalin/20%Monthly2019-03-28 11:40
https://presheva.com/tensione-ne-protesten-e-opozites-ne-shqiperi-ka-edhe-te-lenduar/20%Monthly2019-03-28 11:38
https://presheva.com/facebook-do-te-ndaloje-nacionalizmin-e-bardhe/20%Monthly2019-03-28 11:36
https://presheva.com/zyrtare-solskjaer-emerohet-menaxher-i-unitedit-per-tre-vjet/20%Monthly2019-03-28 11:33
https://presheva.com/golden-state-ne-stil-kampioni-mposht-memphisin/20%Monthly2019-03-28 11:29
https://presheva.com/barcelona-synon-shitjen-e-coutinhos-dhe-malcomit-per-te-financuar-blerjen-e-rashfordit/20%Monthly2019-03-28 11:26
https://presheva.com/sot-shenohet-20-vjetori-i-masakres-se-izbices/20%Monthly2019-03-28 11:19
https://presheva.com/prezantohen-projekt-idete-e-parqeve-qe-u-dedikohen-bashkesive-lokale/20%Monthly2019-03-28 11:14
https://presheva.com/papa-francesku-nuk-i-le-besimtaret-tia-puthin-unazen/20%Monthly2019-03-28 09:07
https://presheva.com/shqiperia-dhe-kosova-rritjen-me-te-shpejte-ne-rajon/20%Monthly2019-03-28 09:00
https://presheva.com/zv-kryeministri-osmani-regjistrimi-i-popullsise-do-te-mbahet-me-2020/20%Monthly2019-03-28 08:56
https://presheva.com/ne-rrethin-e-pare-do-ta-shohim-nese-pendarovski-ka-mbeshtetjen-nga-shqiptaret-thote-siljanovska/20%Monthly2019-03-28 08:53
https://presheva.com/kandidati-per-kryetar-te-stambollit-me-plis-ne-koke-betohet-besa-bese/20%Monthly2019-03-28 08:49
https://presheva.com/r-i-p-sekretariati-per-implementimin-e-marreveshjes-se-ohrit/20%Monthly2019-03-28 08:43
https://presheva.com/perzierja-e-cajrave-per-tretje-guresh/20%Monthly2019-03-28 08:40
https://presheva.com/vulin-me-vjen-keq-qe-nato-ja-nuk-e-pranon-gabimin-me-bombardimet/20%Monthly2019-03-28 08:32
https://presheva.com/serbia-lider-ne-rajon-per-vrasje-nga-mafia-maqedonia-e-veriut-e-dyta/20%Monthly2019-03-28 08:18
https://presheva.com/antonio-gramsci-im-ate-eshte-me-origjine-shqiptare/20%Monthly2019-03-28 08:07
https://presheva.com/grate-shqiptare-me-syrin-e-dora-distrias/20%Monthly2019-03-28 08:00
https://presheva.com/ballkani-ne-prag-te-heqjes-se-romingut-per-telefona-mobil/20%Monthly2019-03-28 07:44
https://presheva.com/konkurs-punesimi-ne-presheve-per-3-zjarrfikes/20%Monthly2019-03-28 07:39
https://presheva.com/per-here-te-pare-ne-bl-corrotice-eshte-siguruar-mjeku-me-orar-te-rregullt-gjate-pese-diteve-te-javes/20%Monthly2019-03-27 14:38
https://presheva.com/arber-pajaziti-shqiptaret-e-lugines-kerkojne-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2019-03-27 13:52
https://presheva.com/me-ftese-te-institutit-heinrich-boll-stiftung-shqiprim-arifi-ishte-panelist-ne-dy-tryeza-te-rrumbullaketa-ne-bruksel-dhe-berlin/20%Monthly2019-03-27 13:49
https://presheva.com/bujanoc-presheva-com-siguron-ekstraktin-se-sa-para-np-komunalia-paguan-sekretarin-e-pensionuar-dokument/20%Monthly2019-03-27 13:45
https://presheva.com/presheven-nuk-do-tua-leme-ne-dore-hienave-atyre-qe-nuk-drejtojne-parti-politike-me-sistemin-e-demokracise-por-jane-pjese-e-sekteve/20%Monthly2019-03-27 13:43
https://presheva.com/sami-salihu-20-vite-shqiptaret-e-lugines-peng-i-raporteve-shqiparo-serbe-ne-mes-te-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-03-27 13:40
https://presheva.com/kocijanciq-status-quo-ne-dialogun-kosove-serbi-nuk-eshte-opsion/20%Monthly2019-03-27 13:30
https://presheva.com/e-thote-serish-moisiu-kosova-eshte-krahine-e-shqiperise-evropa-u-ka-borxh-shqiptareve/20%Monthly2019-03-27 13:28
https://presheva.com/pyetet-pse-nuk-ka-rrjete-sociale-armend-regjepagiqi-kam-vleresuar-privatesine-dhe-kete-nuk-ta-japin-instagrami-e-as-facebooku/20%Monthly2019-03-27 13:26
https://presheva.com/selimi-nese-kam-rrahur-njehere-dike-gjate-luftes-smund-te-me-krahasojne-me-kriminelet-serbe/20%Monthly2019-03-27 13:20
https://presheva.com/hoxhaj-taksa-mund-ta-vrase-mundesine-qe-sivjet-te-kete-marreveshje-finale-me-serbine/20%Monthly2019-03-27 13:18
https://presheva.com/selimi-dikush-nga-anetaret-e-shtabit-te-pergjithshem-te-uck-se-duhet-te-marre-pergjegjesine-per-komunikaten-kunder-familjes-se-gani-gecit/20%Monthly2019-03-27 13:16
https://presheva.com/qendroi-per-vetem-18-ore-por-ia-kaloi-si-me-se-miri-dua-mirepritet-nga-mijera-fansa-ne-indonezi/20%Monthly2019-03-27 13:14
https://presheva.com/automjetet-ne-be-se-shpejti-duhet-te-kene-pajisje-shtese-se-sigurise/20%Monthly2019-03-27 13:11
https://presheva.com/dyshime-per-pensionimin-e-vertete-te-mcgregor-thuhet-se-ai-po-e-shfrytezon-kete-metode-per-te-fituar-me-shume/20%Monthly2019-03-27 13:10
https://presheva.com/selimi-pa-nato-n-uck-ja-nuk-do-ta-fitonte-luften-ndaj-serbise/20%Monthly2019-03-27 13:07
https://presheva.com/tayna-me-nevojitet-vetem-gjysme-ore-per-te-shkruar-nje-kenge-bashke-me-vije-melodike/20%Monthly2019-03-27 13:04
https://presheva.com/gramoz-berisha-rrefen-si-i-kishte-shpetuar-masakres-mbi-familjen-berisha-ne-suhareke-ne-1999/20%Monthly2019-03-27 13:00
https://presheva.com/a-po-i-fsheh-politika-kosovare-pasojat-e-takses-ndaj-serbise/20%Monthly2019-03-27 12:58
https://presheva.com/moise-kean-mrekullia-per-te-cilen-eshte-lutur-italia-e-nxori-familjen-nga-varferia-kur-nenshkroi-me-juven-menaxher-e-ka-raiolan/20%Monthly2019-03-27 12:55
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-ne-serbi-ska-marreveshje-derisa-beogradi-fajeson-vetem-prishtinen/20%Monthly2019-03-27 12:50
https://presheva.com/ne-beograd-u-mbajt-tubim-perkujtimor-per-viktimat-shqiptare-te-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-03-27 12:48
https://presheva.com/rita-ora-si-nje-barbie-rrugeve-te-new-yorkut-duket-e-buzeqeshur-pas-rikthimit-te-ish-i-dashuri/20%Monthly2019-03-27 12:46
https://presheva.com/sylejman-selimi-i-pergjigjet-ambasadorit-amerikan-faktikisht-jam-kriminel-lufte/20%Monthly2019-03-27 12:43
https://presheva.com/njeriu-merimange-e-ben-serish-ngjitet-pa-pajisje-mbrojtese-ne-ndertesen-185-metra-te-larte-ne-paris-video/20%Monthly2019-03-27 12:38
https://presheva.com/doli-para-trenit-qe-po-vinte-per-te-bere-nje-selfie-adoleshentes-ruse-kjo-i-kushton-me-jete/20%Monthly2019-03-27 12:35
https://presheva.com/nje-peshkaqen-i-rralle-ne-vlore-peshkataret-tregojne-se-a-eshte-i-rrezikshem/20%Monthly2019-03-27 12:31
https://presheva.com/facebook-mbyll-llogari-te-ndryshme-ne-kosove/20%Monthly2019-03-27 12:22
https://presheva.com/xhemaili-ministria-per-hapjen-e-ambulantes-topin-ia-ka-hedhur-drejtoreshes-dhe-pushteti-lokal/20%Monthly2019-03-27 12:21
https://presheva.com/adidas-me-plot-krenari-prezanton-modelet-e-reja-ultraboost/20%Monthly2019-03-27 12:19
https://presheva.com/thenie-per-nenen-nena-eshte-personi-i-vetem-ne-bote-qe-te-do-para-se-te-te-shohe/20%Monthly2019-03-27 12:15
https://presheva.com/filmi-me-i-madh-qe-su-be-kurre/20%Monthly2019-03-27 12:11
https://presheva.com/vallezimi-i-femijeve-e-ben-te-qaje-ibrahim-tatlisesin/20%Monthly2019-03-27 12:04
https://presheva.com/eroll-salihu-kunder-vip-ave-qe-marrin-bileta-falas-jemi-duke-e-shqyrtuar-mundesine-qe-te-gjitha-biletat-te-dalin-ne-shitje/20%Monthly2019-03-27 12:00
https://presheva.com/mickoski-ekziston-mundesia-qe-deputetet-e-perjashtuar-te-kthehen-ne-vmro-dpmne/20%Monthly2019-03-27 11:57
https://presheva.com/zaev-nese-nuk-fiton-pendarovski-do-te-pranoj-zgjedhje-te-parakohshme-parlamentare/20%Monthly2019-03-27 11:54
https://presheva.com/histori-suksesi-gjirafa-do-te-investon-6-7-milione-dollare-ne-tregun-shqipfoles/20%Monthly2019-03-27 11:51
https://presheva.com/jens-stoltenberg-bombardimet-e-nato-s-ishin-te-drejta/20%Monthly2019-03-27 11:46
https://presheva.com/adelina-marku-bdi-synon-governatorin-e-bankes-popullore/20%Monthly2019-03-27 11:35
https://presheva.com/krahasimi-i-ushtrive-te-amerikes-rusise-dhe-kines/20%Monthly2019-03-27 11:25
https://presheva.com/maqedoni-shqiptaret-e-diaspores-do-te-mund-te-regjistrohet-gjate-regjistrimit-te-popullsise/20%Monthly2019-03-27 11:22
https://presheva.com/jovanoviq-nuk-morem-asnje-mesim-nga-bombardimet-mitomania-per-kosoven-po-na-con-ne-ferr/20%Monthly2019-03-27 11:20
https://presheva.com/tete-kengetaret-shqiptare-qe-mrekulluan-publikun-para-viteve-90-te/20%Monthly2019-03-27 11:16
https://presheva.com/ramazan-rragami-legjenda-shkodrane-qe-ndryshoi-rregullin-e-uefa-s/20%Monthly2019-03-27 11:14
https://presheva.com/mesuesi-me-i-mire-ne-bote-per-vitin-2019-eshte-ate-peter-tabichi-fitues-i-glogal-teacher-prize-2019/20%Monthly2019-03-27 11:11
https://presheva.com/haradinaj-kosova-nuk-do-te-diskutoje-per-kufij-dhe-territore/20%Monthly2019-03-27 10:28
https://presheva.com/haziri-per-ceshtjen-e-bashkimit-te-lugines-me-kosoven-nuk-i-besoj-askujt/20%Monthly2019-03-27 08:21
https://presheva.com/ne-autostraden-beograd-nish-do-te-vendosen-56-kamera/20%Monthly2019-03-27 07:33
https://presheva.com/lajmet-26-03-2019/20%Monthly2019-03-26 17:33
https://presheva.com/shqiprim-arifi-pdsh-dhe-pvd-po-nxisin-percarjen-qytetare-ne-lugine/20%Monthly2019-03-26 14:05
https://presheva.com/vetem-gjate-muajit-mars-ne-komunen-e-presheves-ka-patur-mbi-200-intervenime-per-shuarjen-e-zjarreve/20%Monthly2019-03-26 13:10
https://presheva.com/prej-te-dielen-ndryshon-ora-akrepat-shkojne-nje-ore-para/20%Monthly2019-03-26 13:06
https://presheva.com/si-duhet-ta-dashuroni-bashkeshorten-tuaj-bob-marley-e-ka-thene-ne-menyre-gjeniale/20%Monthly2019-03-26 13:00
https://presheva.com/si-ta-kaloni-me-se-miri-diten-nese-jeni-te-papunesuar/20%Monthly2019-03-26 12:56
https://presheva.com/pas-cdo-dhimbje-dhembi-fshihet-nje-problem-shendetesor/20%Monthly2019-03-26 12:53
https://presheva.com/memphis-portland-orlando-dhe-utah-me-fitoret-e-radhes-ne-nba/20%Monthly2019-03-26 12:52
https://presheva.com/ronaldo-tregon-se-kur-do-te-kthehet-pas-lendimit/20%Monthly2019-03-26 12:48
https://presheva.com/ardit-gjebrea-pirro-cako-nuk-ndalet-sapo-ka-dale-nga-furra-nje-tjeter-superkenge/20%Monthly2019-03-26 12:46
https://presheva.com/sulmet-ajrore-te-vitit-1999-78-ditet-e-nato-s/20%Monthly2019-03-26 12:43
https://presheva.com/zemerohen-mediat-serbe-ronaldo-i-refuzon-nje-nga-nje-per-prononcim/20%Monthly2019-03-26 12:39
https://presheva.com/ambasada-amerikane-kerkojme-nga-presidenti-qe-menjehere-ti-emeroje-perfaqesuesit-e-kqz-se/20%Monthly2019-03-26 12:36
https://presheva.com/kosova-behet-edhe-me-federate-te-badmintonit/20%Monthly2019-03-26 12:34
https://presheva.com/kosnett-i-kerkon-haradinajt-qe-50-perqind-e-kabinetit-qeveritar-te-jene-gra/20%Monthly2019-03-26 12:31
https://presheva.com/as-mjeket-nuk-kane-pergjigje-ishte-i-vdekur-per-21-minuta-me-pas-u-ringjall-rruges-per-ne-morg/20%Monthly2019-03-26 12:28
https://presheva.com/xhaferi-per-ligjet-e-pa-dekretuara-do-te-presim-te-largohet-ivanovi/20%Monthly2019-03-26 12:23
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-serbia-dhe-kosova-ti-kthehen-dialogut/20%Monthly2019-03-26 12:19
https://presheva.com/fshatrat-rahovice-dhe-bushtran-shembulli-i-mire-i-komunes-presheve/20%Monthly2019-03-26 12:13
https://presheva.com/ambasadorja-e-kroacise-kosova-nuk-eshte-e-vetmja-qe-i-vihen-kritere-nga-be-ja/20%Monthly2019-03-26 12:01
https://presheva.com/rinia-drejt-be-se-edhe-ndermarrjet-private-ne-munges-te-punetoreve/20%Monthly2019-03-26 11:56
https://presheva.com/gramoz-berisha-kujton-diten-kur-familja-e-tij-u-masakrua-nga-forcat-serbe-nje-milenium-mall-qe-kurre-nuk-shuhet/20%Monthly2019-03-26 11:55
https://presheva.com/ushtria-jep-arsye-pse-kishte-kaluar-kolona-e-ushtrise-neper-midis-qytetit-te-presheves/20%Monthly2019-03-26 11:51
https://presheva.com/shqiprim-thaci-kandidat-per-parlamentin-evropian/20%Monthly2019-03-26 11:42
https://presheva.com/limaj-serbia-ka-manipuluar-me-drejtesi-te-rrejshme/20%Monthly2019-03-26 11:36
https://presheva.com/avokatja-e-pare-shqiptare-qe-vuajti-burgun-e-burrelit-dhe-perfundoi-si-fshesaxhie/20%Monthly2019-03-26 11:31
https://presheva.com/a-shkoni-shpesh-ne-wc-gjate-nates-urinimi-i-shpeshte-mund-te-jete-simptome-e-semundjes-se-rrezikshme/20%Monthly2019-03-26 11:28
https://presheva.com/prapaskenat-e-ndeshjes-kosove-bullgari-nga-repriza-ne-ekranet-e-stadiumit-tek-tollovia-e-minutes-14-te-dritat-e-celulareve-e-ngaterrimi-me-nderrimet/20%Monthly2019-03-26 11:25
https://presheva.com/zeneli-jemi-te-deshperuar-pasi-patem-raste-per-te-fituar-ndeshjen/20%Monthly2019-03-26 11:20
https://presheva.com/ronaldo-peson-demtim-muskulor-detyrohet-ta-leshoje-fushen/20%Monthly2019-03-26 11:17
https://presheva.com/taravari-mos-te-ishte-lsdm-ja-bdi-do-kishte-vetem-dy-kryetare-te-komunave/20%Monthly2019-03-26 11:11
https://presheva.com/grubi-pendarovski-ne-zgjedhjet-e-2014-ishte-kandidat-partiak-ndersa-tani-eshte-nje-koncept-qe-e-promovon-bdi-ja/20%Monthly2019-03-26 11:07
https://presheva.com/kryeministri-zaev-opozita-nuk-eshte-duke-ndihmuar-ne-vendimet-me-te-rendesishme-per-shtetin/20%Monthly2019-03-26 11:04
https://presheva.com/siljanovska-udheheq-te-maqedonasit-pendarovski-fiton-ne-rrethin-e-dyte-me-6/20%Monthly2019-03-26 11:01
https://presheva.com/sipas-fmn-se-lufta-tregtare-shba-kine-rrezikon-stabilitetin-boteror/20%Monthly2019-03-26 10:57
https://presheva.com/strategjia-e-banka-qendrore-te-turqise-jep-rezultate-ne-rimekembjen-e-valutes/20%Monthly2019-03-26 10:55
https://presheva.com/shba-parlajmeron-rusine-keni-kujdes-nuk-do-qendrojme-duarkryq-ne-venezuele/20%Monthly2019-03-26 10:53
https://presheva.com/viktor-orban-hungaria-mund-te-rifilloje-fushatat-anti-be/20%Monthly2019-03-26 10:51
https://presheva.com/qeveria-fton-ne-takim-opoziten-shqiptare-per-ceshtjen-e-psp-se/20%Monthly2019-03-26 10:48
https://presheva.com/ne-tekstet-shkollore-do-te-shmangin-armiqesite-mes-greqise-dhe-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-03-26 10:43
https://presheva.com/perkujtohet-masakra-ne-krushe-te-madhe-miradie-ramadani-tregon-se-si-forcat-serbe-i-dogjen-me-benzine-njerezit-e-gjalle/20%Monthly2019-03-26 10:39
https://presheva.com/20-vjet-nga-masakra-e-celines-te-mbijetuarit-rrefejne-tmerret/20%Monthly2019-03-26 10:39
https://presheva.com/koleksioni-i-cmuar-i-mergimtarit-xhevdet-gashi-shkrimet-e-gazetave-britanike-per-bombardimet-e-nato-s/20%Monthly2019-03-26 09:03
https://presheva.com/natasha-kandiq-tregon-biseden-me-nekibe-kelmendin-naten-kur-policia-serbe-vrau-bajram-kelmendin-dhe-dy-djemte-e-tij/20%Monthly2019-03-26 08:56
https://presheva.com/pasi-u-denua-me-burgim-te-perjetshem-vrasesi-nena-e-donjeta-pajazitit-ndjehet-e-lehtesuar/20%Monthly2019-03-26 08:52
https://presheva.com/dw-kerkon-falje-per-artikullin-skandaloz-te-redaksise-ne-gjuhen-serbe-ne-20-vjetorin-e-sulmeve-te-nato-s/20%Monthly2019-03-26 08:47
https://presheva.com/thaci-do-te-bej-cmos-per-te-nenshkruar-marreveshjen-me-serbine-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-03-26 08:40
https://presheva.com/flet-pronari-i-baneses-ku-banonte-75-vjecarja-zvicerane-qe-vrau-ilijasin-shtatevjecar/20%Monthly2019-03-26 08:34
https://presheva.com/a-u-vra-gazetarja-britanike-me-urdher-te-arkanit-serbi-qe-dyshohet-si-vrasesi-i-saj-flet-per-here-te-pare/20%Monthly2019-03-26 08:30
https://presheva.com/demi-moore-e-pranishme-ne-rinovimin-e-betimeve-te-ish-bashkeshortit-bruce-willis/20%Monthly2019-03-26 08:26
https://presheva.com/avioni-ngaterron-rruge-ne-vend-te-gjermanise-perfundon-ne-skoci/20%Monthly2019-03-26 08:19
https://presheva.com/shqiprim-arifi-pvd-me-dhune-fizik-deshiron-te-merr-pushtetin/20%Monthly2019-03-25 15:49
https://presheva.com/limaj-nuk-do-te-heqim-dore-se-kerkuari-drejtesi-per-viktimat-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-03-25 14:27
https://presheva.com/euronews-haradinaj-shkarkon-zevendesministren-serbe-per-kritikat-ndaj-nato-s/20%Monthly2019-03-25 14:24
https://presheva.com/kryeministri-rama-paralajmeron-ndryshime-ne-diplomaci/20%Monthly2019-03-25 14:17
https://presheva.com/haradinaj-taksa-nuk-po-e-izolon-kosoven/20%Monthly2019-03-25 14:15
https://presheva.com/arifi-rekonstruimi-i-sheshit-te-qytetit-eshte-shperlarje-parashe/20%Monthly2019-03-25 14:13
https://presheva.com/pajaziti-alternativa-per-ndryshim-forca-e-pare-politike-me-oferte-per-partite-tjera-ne-bujanoc/20%Monthly2019-03-25 13:56
https://presheva.com/kostiq-qe-sulmoi-petroviqin-del-ne-krah-te-zevendesministres-se-shkarkuar-si-anti-nato/20%Monthly2019-03-25 13:49
https://presheva.com/me-ftese-te-kryetarit-te-keshillit-te-bashkise-se-tiranes-nje-delegacion-i-komunes-se-presheves-kane-qendruar-per-vizite-ne-tirane/20%Monthly2019-03-25 12:50
https://presheva.com/sami-salihu-asnjehere-nuk-guxojme-te-humbim-aftesine-per-te-rezistuar-ne-lugine/20%Monthly2019-03-25 12:42
https://presheva.com/thaci-per-suddeutsche-zeitung-ne-20-vjetorin-e-nato-s-vuciq-ka-humbur-une-kam-fituar/20%Monthly2019-03-25 12:38
https://presheva.com/gazetaret-e-bbc-se-kujtojne-luften-ne-kosove-dhe-nderhyrjen-e-nato-s/20%Monthly2019-03-25 12:36
https://presheva.com/haradinaj-shkarkon-zevendesministren-e-drejtesise-vesna-mikiq/20%Monthly2019-03-25 12:31
https://presheva.com/formula-magjike-e-pastave-ne-pomo/20%Monthly2019-03-25 12:29
https://presheva.com/edhe-diana-ross-del-ne-mbrojtje-te-michael-jacksonit/20%Monthly2019-03-25 12:27
https://presheva.com/gerrard-do-te-jem-njeriu-me-i-lumtur-ne-bote-nese-liverpooli-arrin-sukses/20%Monthly2019-03-25 12:18
https://presheva.com/publikohet-episodi-i-163-te-i-o-sa-mire/20%Monthly2019-03-25 12:16
https://presheva.com/horoskopi-javor-per-dike-kjo-jave-do-te-jete-ideale-per-pushim-per-dike-tjeter-per-pune-nderkaq-dikush-do-te-jete-i-lumtur-ne-dashuri/20%Monthly2019-03-25 12:13
https://presheva.com/deputetja-e-pdk-se-i-kerkon-haradinajt-shkarkimin-e-zv-ministres-serbe-qe-e-quajti-gjenocid-nderhyrjen-e-nato-s/20%Monthly2019-03-25 12:10
https://presheva.com/wesley-clark-fakte-qe-mund-te-mos-i-keni-ditur-per-njeriun-qe-mundi-serbine/20%Monthly2019-03-25 12:08
https://presheva.com/enis-bardhi-i-siguron-nje-pike-maqedonise-se-veriut-ndaj-sllovenise/20%Monthly2019-03-25 12:06
https://presheva.com/myslimanet-detyrohen-te-hane-mish-derri-ne-nje-kamp-te-kines/20%Monthly2019-03-25 12:03
https://presheva.com/birra-mund-tju-ndihmoje-qe-shtepia-juaj-te-shkelqeje/20%Monthly2019-03-25 11:56
https://presheva.com/gjermania-fiton-ne-fund-dramen-ndaj-holandes/20%Monthly2019-03-25 11:53
https://presheva.com/kylie-jenner-zbulon-trendin-e-ri-te-pazakonshem-te-modes-a-ju-pelqen-edhe-juve/20%Monthly2019-03-25 11:49
https://presheva.com/fluturimi-shpetimtar-i-faruzes/20%Monthly2019-03-25 11:46
https://presheva.com/me-diete-mposhtni-kandiden/20%Monthly2019-03-25 11:42
https://presheva.com/rexhep-selimi-tregon-pse-eshte-zhgenjyer-ne-bashkeluftetarin-e-tij-tash-kryeminister/20%Monthly2019-03-25 11:39
https://presheva.com/zidane-si-lojtar-beja-gjume-te-mire-nuk-shkoja-ne-bare-dhe-pija-vetem-uje/20%Monthly2019-03-25 11:37
https://presheva.com/dw-ballkanizimi-i-be-se-eshte-i-rrezikshem/20%Monthly2019-03-25 11:34
https://presheva.com/patriarku-irinej-kosova-eshte-jerusalemi-serb-rusia-te-na-ndihmoje-ta-ruajme/20%Monthly2019-03-25 11:32
https://presheva.com/rifat-jashari-vetem-te-bashkuar-mund-ti-arrijme-qellimet-tona/20%Monthly2019-03-25 11:30
https://presheva.com/thaci-porosit-nga-gllogjani-ta-ruajme-si-syte-e-ballit-mbeshtetjen-nderkombetare/20%Monthly2019-03-25 11:29
https://presheva.com/komiteti-dypalesh-per-histori-arkeologji-dhe-ceshtje-arsimore-maqedoni-e-veriut-greqi-zhvillon-takimet-e-radhes/20%Monthly2019-03-25 11:27
https://presheva.com/per-edukimin-e-drejte-te-femijes-provoni-keto-keshilla-te-psikologut-amerikan/20%Monthly2019-03-25 11:22
https://presheva.com/kim-kardashian-dhe-kanye-west-shesin-kepucet-e-tyre-ne-rruge-me-cmim-te-lire-per-te-bere-bamiresi/20%Monthly2019-03-25 11:20
https://presheva.com/vazhdojne-protestat-masive-kunder-vuciqit-ne-serbi/20%Monthly2019-03-25 11:17
https://presheva.com/kosnett-shba-mbeshteti-nato-n-per-ti-dhene-fund-spastrimit-etnik-ne-kosove-nga-regjimi-i-millosheviqit/20%Monthly2019-03-25 11:11
https://presheva.com/milani-synon-transferimin-e-douglas-costas/20%Monthly2019-03-25 11:09
https://presheva.com/norvegji-shpetohen-1300-pasagjere-te-bllokuar-ne-det/20%Monthly2019-03-25 11:07
https://presheva.com/nena-e-rita-ores-publikon-fotografi-te-rralla-te-vajzave-te-saj-si-te-vogla-kur-merrnin-pjese-ne-shfaqje-baleti/20%Monthly2019-03-25 11:05
https://presheva.com/parku-nacional-i-mavroves-perla-turistike-e-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-03-25 11:01
https://presheva.com/ne-rajon-mbyllen-kazinote-ne-maqedonin-e-veriut-lulezojne/20%Monthly2019-03-25 10:59
https://presheva.com/peticioni-per-anulimin-e-brexit-thyen-rekordin-deri-tani-5-milion-nenshkrime/20%Monthly2019-03-25 10:57
https://presheva.com/thaci-tema-e-korrigjimit-te-kufijve-u-be-e-madhe-nga-mediat/20%Monthly2019-03-25 10:34
https://presheva.com/ali-ahmeti-fton-vmro-dpmne-ne-qe-te-arrine-pajtim-per-prokurorine-publike-speciale/20%Monthly2019-03-25 09:51
https://presheva.com/faz-kritikon-deutsche-wellen-per-kosoven-luftenxites-ishte-millosheviqi-dhe-jo-gazetaret-gjermane/20%Monthly2019-03-25 09:47
https://presheva.com/fenomeni-i-shamive-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-03-25 09:35
https://presheva.com/sheshel-djeg-flamurin-e-nato-s-dhe-be-se/20%Monthly2019-03-25 09:30
https://presheva.com/ushqimet-e-shendetshme-te-veres/20%Monthly2019-03-25 09:26
https://presheva.com/te-mirat-e-ciklizmit/20%Monthly2019-03-25 09:23
https://presheva.com/greqi-pavlopoulos-vijon-me-mesazhet-ndaj-shqiperise/20%Monthly2019-03-25 09:19
https://presheva.com/media-zvicerane-si-erdhi-kthesa-dramatike-amerikane-per-te-mbeshtetur-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2019-03-25 09:15
https://presheva.com/ashpersi-ne-fushate-reflektohet-ne-rrjetet-sociale-e-kandidateve-per-president/20%Monthly2019-03-25 09:10
https://presheva.com/kryeqyteti-i-kazakistanit-astana-ndryshon-emrin-ne-nur-sulltan/20%Monthly2019-03-25 09:02
https://presheva.com/ministri-gjerman-maas-sulmi-ndaj-serbise-ishte-plotesisht-i-drejte/20%Monthly2019-03-25 08:57
https://presheva.com/vonesat-ne-rifillimin-e-bisedimeve-mund-ta-destabilizojne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-03-25 08:51
https://presheva.com/uck-ne-toke-dhe-nato-ne-ajer-i-sollen-fundin-milloshevicit/20%Monthly2019-03-25 08:48
https://presheva.com/rama-sfide-opozites-zgjedhje-ne-vjeshte-po-moret-nje-bashki-me-shume/20%Monthly2019-03-25 08:44
https://presheva.com/rame-lahaj-do-te-mbaje-koncertin-e-pare-ne-maqedoni/20%Monthly2019-03-25 08:40
https://presheva.com/jamie-shea-bombardimet-e-nato-s-mbi-caqet-serbe-te-pashmangshme-dhe-te-arsyeshme/20%Monthly2019-03-25 08:34
https://presheva.com/keniani-peter-tabichi-shpallet-mesuesi-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-03-25 08:28
https://presheva.com/shikoni-gjithe-rutinen-e-mengjesit-te-cindy-crawford-it-fale-se-ciles-duket-njezet-vjet-me-e-re/20%Monthly2019-03-25 08:25
https://presheva.com/rruga-e-kosoves-drejte-nato-s-me-pengesa-politike/20%Monthly2019-03-25 08:20
https://presheva.com/cfare-dinin-veseli-e-haradinaj-per-fillimin-e-bombardimeve-te-nato-s/20%Monthly2019-03-25 08:15
https://presheva.com/funksionaret-e-pvd-se-sulmojn-fizikisht-ne-qender-te-qytetit-drejtorin-e-shtepise-se-shendetit/20%Monthly2019-03-24 21:45
https://presheva.com/aktiviste-te-shoqerise-civile-te-presheves-pjese-e-samiti-be-ballkani-perendimor-ne-poloni/20%Monthly2019-03-24 13:53
https://presheva.com/bujanoc-komunalise-ia-lene-bellogun-para-dere-foto/20%Monthly2019-03-24 10:39
https://presheva.com/ne-dobrosin-te-bujanocit-perkujtohet-deshmori-daut-sulejmani-foto/20%Monthly2019-03-23 13:39
https://presheva.com/zahvalnica-per-vuciqin-ragmi-mustafa-thote-se-amerikanet-i-thane-ashtu-te-veproj/20%Monthly2019-03-23 11:32
https://presheva.com/hyda-aktivizimi-i-forumeve-te-grave-identik-me-35-vite-me-pare-me-instrumentalizimin-e-grave-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-03-23 11:19
https://presheva.com/organiata-shqiptare-dhurate-drejtoreshes-serbe-e-cila-i-tha-jo-hapjes-se-ambulantes-ne-vendbanimin-shqiptare/20%Monthly2019-03-23 10:05
https://presheva.com/bujanoc-tenderi-44-000-euro-perfundon-ne-duar-te-familjes-se-kryeshefit-per-investime/20%Monthly2019-03-27 12:33
https://presheva.com/ne-biblioteken-e-qytetit-u-mbajt-sot-manifestimi-tradicional-shpallja-e-lexuesve-me-te-mire-per-vitin-2018-dhe-dita-boterore-e-poezise/20%Monthly2019-03-22 15:17
https://presheva.com/brnabiq-takon-ministren-e-merkelit-kthehemi-ne-dialog-ne-momentin-e-pare-qe-hiqet-taksa/20%Monthly2019-03-22 14:26
https://presheva.com/shqiptaret-protestojne-ne-shkup-duan-lirimin-e-fetah-alimit/20%Monthly2019-03-22 14:22
https://presheva.com/u-kthyem-ne-parlament-vec-sa-per-te-mos-i-humb-mandatet/20%Monthly2019-03-22 14:19
https://presheva.com/haradinaj-nena-nurije-djemte-i-rriti-jo-per-vete-por-per-atdhe/20%Monthly2019-03-22 14:15
https://presheva.com/furrtare-shqiptare-ne-serbi-kercenohen-me-debim-dergohen-ne-stacionin-e-policise/20%Monthly2019-03-22 13:49
https://presheva.com/jamie-shea-flet-per-urrejtjen-e-serbeve-ndaj-tij-duhet-ta-blej-nje-qen-qe-te-kem-nje-mik-ne-beograd/20%Monthly2019-03-22 13:46
https://presheva.com/haradinaj-be-e-shba-te-na-ndihmojne-per-arritjen-e-nje-marreveshje-kosove-serbi/20%Monthly2019-03-22 12:58
https://presheva.com/katrougalos-ekziston-reagim-emocional-kunder-marreveshjes-se-prespes/20%Monthly2019-03-22 12:34
https://presheva.com/brnabiq-jemi-te-vetedijshem-per-gabimet-tona-por-bombardimet-e-nato-s-nuk-ishte-gabimi-yne/20%Monthly2019-03-22 12:32
https://presheva.com/akademia-jcoders-eshte-institucion-edukativ-me-shtrirjen-me-te-madhe-ne-vend/20%Monthly2019-03-22 12:15
https://presheva.com/xiaomi-trefishon-profitin-perkunder-ngadalesimit-te-tregut-te-telefonave/20%Monthly2019-03-22 12:12
https://presheva.com/airpod-et-e-ri-te-apple-lansohen-zyrtarisht-me-bateri-te-permiresuar-dhe-ngarkim-wireless/20%Monthly2019-03-22 12:11
https://presheva.com/samsung-konfirmon-5-prillin-si-daten-e-lansimit-te-galaxy-s10-5g/20%Monthly2019-03-22 12:09
https://presheva.com/apple-ka-perditesuar-linjen-imac-me-specifika-te-avansuara/20%Monthly2019-03-22 12:07
https://presheva.com/iphone-11-do-te-sjell-sistemin-e-trefishte-te-kameres-ngjashem-me-galaxy-s10/20%Monthly2019-03-22 12:05
https://presheva.com/juve-i-ofron-liverpoolit-50-milione-euro-plus-dybalan-per-salahun/20%Monthly2019-03-22 12:02
https://presheva.com/takim-i-dyte-ne-mes-komisioneve-te-eksperteve-te-maqedonise-dhe-greqise/20%Monthly2019-03-22 11:59
https://presheva.com/kshz-sot-do-te-konfirmoj-radhitjen-e-kandidateve-per-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-03-22 11:57
https://presheva.com/vrasja-ne-shkoder-zbulohet-e-kaluara-e-dyshimte-e-biznesmenit-te-bujtinave-ne-thethe/20%Monthly2019-03-22 11:54
https://presheva.com/shqiperia-po-plaket/20%Monthly2019-03-22 11:51
https://presheva.com/protesta-ne-tirane-policia-procedon-29-persona/20%Monthly2019-03-22 11:46
https://presheva.com/deputetet-e-listes-serbe-kthehen-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-22 11:43
https://presheva.com/pastrohet-lumi-ne-fshatin-rahovice-dhe-hiqen-mbeturinat-ne-stacionin-hekurudhore/20%Monthly2019-03-22 11:38
https://presheva.com/konjufca-kazinote-ne-kosove-sherbejne-per-shperlarje-te-parave/20%Monthly2019-03-22 11:31
https://presheva.com/presidenti-meta-uron-sulltan-novruzin-lindje-e-shpreses-optimizem-rigjallerim/20%Monthly2019-03-22 11:27
https://presheva.com/ambasadori-i-britanise-se-madhe-ne-zyren-e-lulzim-bashes-cfare-do-diskutohet/20%Monthly2019-03-22 11:25
https://presheva.com/gjykata-e-tiranes-le-ne-burg-florenc-hoxhen-dhe-protestuesit-e-opozites/20%Monthly2019-03-22 11:22
https://presheva.com/sulltan-novruzi-ruci-mirekuptimi-fetar-eliksiri-i-tolerances/20%Monthly2019-03-22 11:19
https://presheva.com/basha-ben-thirrjen-e-forte-sot-shqiperia-po-na-therret/20%Monthly2019-03-22 11:17
https://presheva.com/brnabiq-perendimi-gaboi-kur-e-bombardoi-jugosllavine/20%Monthly2019-03-22 11:14
https://presheva.com/shkrimtari-serb-per-krimet-e-serbise-ne-kosove-flasin-varrezat-masive-rreth-beogradit/20%Monthly2019-03-22 11:10
https://presheva.com/mijera-njerez-mblidhen-jashte-xhamise-ne-zelande-per-ti-mbrojtur-myslimanet-gjate-xhumase/20%Monthly2019-03-22 11:08
https://presheva.com/denohen-me-45-vjet-burg-maqedonasit-qe-luftuan-krah-isis-it/20%Monthly2019-03-22 11:04
https://presheva.com/te-dielen-organizohet-manifestimi-epopeja-e-uck-se-ne-dukagjin-perkujtohet-edhe-nderhyrja-e-nato-s/20%Monthly2019-03-22 11:01
https://presheva.com/haradinaj-ngushellon-familjen-e-7-vjecarit-nga-lipjani/20%Monthly2019-03-22 10:58
https://presheva.com/papa-francesku-me-7-maj-viziton-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-03-22 10:38
https://presheva.com/gjysma-e-shteteve-te-shba-se-rrezikohen-nga-vershimet-e-medha-gjate-kesaj-pranvere/20%Monthly2019-03-22 10:35
https://presheva.com/cela-i-reagon-isa-mustafes-do-te-kalojne-dekada-e-kufiri-me-malin-e-zi-nuk-do-te-ndryshohet/20%Monthly2019-03-22 10:33
https://presheva.com/vrasja-me-thike-e-shtatevjecarit-nga-kosova-nena-e-djaloshit-flet-per-mediat-zvicerane/20%Monthly2019-03-22 10:30
https://presheva.com/haradinaj-kerkon-mbylljen-e-kazinove-dhe-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-03-22 10:28
https://presheva.com/veseli-kerkon-nga-qeveria-mbylljen-e-menjehershme-te-kazinove-dhe-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-03-22 10:26
https://presheva.com/je-grua-me-klas-10-sinjale-per-ta-kuptuar/20%Monthly2019-03-22 10:23
https://presheva.com/kombetarja-e-turqise-mberrin-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-22 10:19
https://presheva.com/zilia-e-mikes-eshte-me-e-keqe-se-sa-urrejtja-e-armikes/20%Monthly2019-03-22 10:17
https://presheva.com/aktorja-e-madhe-margarita-xhepa-del-nga-operimi/20%Monthly2019-03-22 10:14
https://presheva.com/hakmarrja-e-nje-gruaje-spartak-ngjela/20%Monthly2019-03-22 09:27
https://presheva.com/kshz-ja-verifikon-kandidaturat-e-rekes-pendarovskit-dhe-siljanovskes/20%Monthly2019-03-22 09:23
https://presheva.com/andovit-e-akuzon-ferckoskin-per-organizator-te-atentatit-ndaj-gligorovit-gjykata-e-ndaloi-shitjen-e-librit-te-tij/20%Monthly2019-03-22 09:20
https://presheva.com/burim-alimi-djali-i-te-denuarit-per-rastin-e-27-prillit-abdulfeta-alimi-ben-thirje-per-proteste-paqesore/20%Monthly2019-03-22 09:18
https://presheva.com/asham-manu-me-propozim-mos-ta-zevendeson-shkurtesen-por-vetem-emrin/20%Monthly2019-03-22 09:15
https://presheva.com/lumi-i-pese-ngjyrave-bukuri-mahnitese-video/20%Monthly2019-03-22 09:13
https://presheva.com/shkembimet-tregtare-shqiperi-turqi-kane-nje-rritje-te-madhe/20%Monthly2019-03-22 09:10
https://presheva.com/berzh-do-investoj-1-1-mld-euro-per-ballkanit-perendimor-ne-2019/20%Monthly2019-03-22 09:07
https://presheva.com/ne-cilin-qytet-gjerman-jane-gjykatesit-me-te-ashper/20%Monthly2019-03-22 09:05
https://presheva.com/lubomir-frckoski-andov-ka-rrjedhur-nga-trute/20%Monthly2019-03-22 09:02
https://presheva.com/blerim-reka-elitat-nacionaliste-e-kane-shendruar-vendin-ne-atm-bankomat/20%Monthly2019-03-22 08:47
https://presheva.com/forbes-dua-lipa-calvin-harris-e-shume-emra-te-tjere-ndihmojne-muziken-britanike-me-1-1-miliard-dollare-shitje/20%Monthly2019-03-22 08:44
https://presheva.com/vuciq-prishtina-nuk-mund-te-levize-ne-trepce-pa-lejen-e-nato-s/20%Monthly2019-03-22 08:40
https://presheva.com/reagon-rama-opozite-e-katandisur-ben-politike-duke-sajuar-kriza-per-vendin-e-semundje-per-kundershtarin/20%Monthly2019-03-22 08:36
https://presheva.com/rrefimi-i-ismail-hoxhes-instruktori-nga-kosova-qe-do-te-udheheqe-togun-britanik-per-dy-vite/20%Monthly2019-03-22 08:34
https://presheva.com/prapaskenat-e-ndeshjes-kosove-danimarke-nga-topi-i-shperthyer-tek-futja-e-tifozeve-ne-fushe-dhe-tallja-me-trajnerin-e-danimarkes/20%Monthly2019-03-22 08:31
https://presheva.com/si-ti-pastroni-njollat-nga-ndryshku-yndyra-dhe-bari/20%Monthly2019-03-22 08:26
https://presheva.com/aplikimi-i-laparoskopise-ne-gjinekologji/20%Monthly2019-03-22 08:22
https://presheva.com/donatella-versace-keshillon-femrat-nuk-duhet-te-visheni-ne-harmoni-me-moshen/20%Monthly2019-03-22 08:19
https://presheva.com/myftiu-saqipi-vizitoi-kompanine-medinvest-perspektiven-e-zhvillimit-te-medvgjes/20%Monthly2019-03-22 08:15
https://presheva.com/johnny-depp-probleme-me-qafen-perfundon-ne-nje-prej-spitaleve-te-malit-te-zi/20%Monthly2019-03-22 08:10
https://presheva.com/ka-pasuri-prej-34-milione-eurove-por-kampioni-anthony-joshua-ben-jete-modeste-boksieri-hap-dyert-e-shtepise-per-mediat/20%Monthly2019-03-22 08:07
https://presheva.com/ky-eshte-7-vjecari-qe-u-vra-me-thike-ne-zvicer-nga-75-vjecarja/20%Monthly2019-03-22 08:02
https://presheva.com/vetevendosje-haradinaj-duhet-te-jape-pergjegjesi-per-mashtrimet-qe-ka-bere/20%Monthly2019-03-22 07:58
https://presheva.com/kryetari-i-tuzit-thaci-kur-permendi-bashkimin-me-presheven-iu-kunderpergjigj-politikes-serbe/20%Monthly2019-03-22 07:55
https://presheva.com/nje-vit-nga-miratimi-i-demarkacionit-me-malin-e-zi-cfare-ndodhi-me-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-03-22 07:52
https://presheva.com/uefa-denon-ronaldon-me-te-holla-do-te-luaje-ndaj-ajaxit/20%Monthly2019-03-22 07:50
https://presheva.com/sinjal-i-forte-nga-uashingtoni-per-erdoganin-shba-mund-te-pezullojne-dergimin-e-aeroplaneve-luftarake-f-35-turqise/20%Monthly2019-03-22 07:43
https://presheva.com/mori-peng-51-nxenes-shoferi-i-autobusit-ne-itali-donte-te-hakmerrej-per-emigrantet-ne-mesdhe/20%Monthly2019-03-22 07:40
https://presheva.com/mustafa-me-akuza-te-renda-per-haradinajn-rreth-demarkacionit-akuzon-edhe-disa-deputete-te-partise-se-tij/20%Monthly2019-03-22 07:37
https://presheva.com/njezet-imazhe-qe-tregojne-se-si-u-realizuan-skenat-e-filmave-fantashkence/20%Monthly2019-03-22 07:35
https://presheva.com/ronaldo-mund-te-arrestohet-sapo-te-shkele-ne-shba/20%Monthly2019-03-22 07:30
https://presheva.com/ne-diten-nderkombetare-te-poezise-libraria-dukagjini-propozon-veprat-qe-duhet-lexuar/20%Monthly2019-03-22 07:27
https://presheva.com/politikanja-me-cool-si-u-be-jacinda-ardern-nga-dj-e-diskotekave-ne-kryeministre-te-zelandes-se-re/20%Monthly2019-03-22 07:23
https://presheva.com/mediumi-zviceran-shkruan-per-marreveshjen-kosove-serbi-korrigjimin-e-kufijve-si-dhe-bashkimin-e-shqiptareve/20%Monthly2019-03-22 07:20
https://presheva.com/johnny-depp-lendohet-gjate-xhirimeve-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-03-22 07:17
https://presheva.com/chicago-bulls-memphis-grizzlies-dhe-toronto-raptors-triumfojne-vetem-pas-vazhdimeve/20%Monthly2019-03-22 07:14
https://presheva.com/rama-tregon-te-verteten-nese-eshte-semure/20%Monthly2019-03-22 07:06
https://presheva.com/aleanca-per-shqiptaret-nuk-kemi-vota-per-kandidat-maqedonas/20%Monthly2019-03-22 07:04
https://presheva.com/zelande-e-re-ndalohet-shitja-e-armeve-luftarake/20%Monthly2019-03-22 07:01
https://presheva.com/zbulimi-i-arkeologeve-polake-kryeqendra-ilire-ka-qene-rozafa/20%Monthly2019-03-22 07:00
https://presheva.com/rita-ora-koha-me-e-bukur-ishte-kur-punoja-shitese-atletesh/20%Monthly2019-03-22 06:56
https://presheva.com/ne-basel-te-zvicres-nje-grua-75-vjecare-ka-therur-per-vdekje-nje-7-vjecar-shqiptar/20%Monthly2019-03-22 06:43
https://presheva.com/ambasadori-francez-ne-beograd-ne-nuk-jemi-per-ose-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-03-22 06:37
https://presheva.com/forumi-gruas-apn-ardita-sinani-ka-denigruar-cdo-qytetare-te-komunes-se-presheves-duke-i-etiketuar-si-kafshe/20%Monthly2019-03-21 20:19
https://presheva.com/libri-medvegja-ime-i-ben-thirrje-te-gjithe-shqiptareve-qe-te-kthehen-ne-medvegje/20%Monthly2019-03-21 17:31
https://presheva.com/bujanoc-harrohen-personat-me-sindromen-down/20%Monthly2019-03-21 15:04
https://presheva.com/keto-jane-fjalet-e-radovan-karaxhiq-pasi-iu-shqiptua-denimi-me-burg-te-perjetshem/20%Monthly2019-03-21 14:22
https://presheva.com/vuciq-e-frikeson-perendimin-vonesat-ne-dialog-e-cojne-ne-lufte-rajonin/20%Monthly2019-03-21 14:18
https://presheva.com/kur-mogherini-thoshte-se-pas-demarkacionit-liberalizohen-vizat/20%Monthly2019-03-21 14:16
https://presheva.com/bahtiri-be-ja-po-e-kolonizon-veriun-me-serbe-nga-bosnja-e-kroacia/20%Monthly2019-03-21 14:15
https://presheva.com/drecun-prapa-protestave-ne-serbi-qendrojne-haradinaj-e-zaevi-miq-te-jeremicit-e-gjillasit/20%Monthly2019-03-21 14:13
https://presheva.com/pacolli-edhe-mali-i-zi-sugjeron-qe-permbyllja-e-dialogut-me-serbine-duhet-te-perfundoje-me-njohje/20%Monthly2019-03-21 14:10
https://presheva.com/haradinaj-takoi-ministrin-e-jashtem-malazez-darmanoviq-merr-mbeshtetje-per-rrugen-euroatlantike-te-kosoves/20%Monthly2019-03-21 14:08
https://presheva.com/rashiq-asnjehere-nuk-ka-pasur-me-shume-urrejtje-mes-serbeve/20%Monthly2019-03-21 14:05
https://presheva.com/vv-bashke-me-demarkacionin-kosova-humbi-mbi-8-mije-hektare-toke-dhe-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-03-21 14:03
https://presheva.com/jovanoviq-pushteti-dhe-opozita-te-bashkuar-ne-heshtje-per-aktgjykimin-e-karaxhiqit/20%Monthly2019-03-21 14:00
https://presheva.com/musliu-te-gjitha-grupet-parlamentare-ne-qeverine-e-kosoves-do-ta-vizitojne-luginen/20%Monthly2019-03-21 09:40
https://presheva.com/vehet-ne-perdorim-linja-e-tensionit-te-larte-corrotice-raince/20%Monthly2019-03-21 09:00
https://presheva.com/po-vazhdon-iniciativa-edhe-per-penden-e-bushtranit-ne-organizimin-per-ti-leshuar-disa-qindra-kilogram-peshq/20%Monthly2019-03-21 08:55
https://presheva.com/forumi-rinor-rahovica-elita-hyseni-emerohet-kordinatore-ne-departametin-e-femres/20%Monthly2019-03-21 08:49
https://presheva.com/tefta-radi-per-lekuren-ju-tregoj-recetat-e-harruara-te-gjysheve-tona-2/20%Monthly2019-03-21 08:45
https://presheva.com/dua-lipa-koncert-ne-sheshin-skenderbej/20%Monthly2019-03-21 08:42
https://presheva.com/sekretet-e-nje-jete-te-qete-por-fantastike-i-gjeni-ketu/20%Monthly2019-03-21 08:38
https://presheva.com/nje-grua-per-here-te-pare-fituese-e-cmimit-abel-ne-matematike/20%Monthly2019-03-21 08:36
https://presheva.com/bima-e-rralle-qe-kushton-1-mije-euro-gjendet-edhe-ne-trojet-shqiptare/20%Monthly2019-03-21 08:31
https://presheva.com/levizjet-nacionalclirimtare-dhe-perdorimi-i-gabueshem-i-fjales-ilegal/20%Monthly2019-03-21 08:28
https://presheva.com/me-qene-grua-eshte-mrekulli-me-jetu-si-e-tille-eshte-art/20%Monthly2019-03-21 08:25
https://presheva.com/pemen-qe-do-ta-mbjelle-ne-indonezi-rita-ora-dedikim-gjysherve/20%Monthly2019-03-21 08:20
https://presheva.com/itshksh-e-themeloi-qendren-perkujtimore-te-eksodit-bllace-1999/20%Monthly2019-03-21 08:18
https://presheva.com/partia-boshnjake-perkrahe-kandidatin-e-forumit-shqiptar-per-kryetar-te-kuvendit/20%Monthly2019-03-21 08:15
https://presheva.com/pellumbi-shitet-per-1-25-milion-euro-kjo-eshte-arsyeja-e-cmimit-marramendes/20%Monthly2019-03-21 08:13
https://presheva.com/marinimi-mund-tju-shpetoje-jeten-rregullat-per-mishin-dhe-peshkun/20%Monthly2019-03-21 08:10
https://presheva.com/u-perjashtua-nga-panucci-strakosha-nis-pergatitjet-anti-inter-me-lazion/20%Monthly2019-03-21 08:08
https://presheva.com/perse-na-dhemb-aq-shume-kur-pritemi-me-leter/20%Monthly2019-03-21 08:05
https://presheva.com/pse-mbreteresha-e-anglise-nuk-ka-pasaporte-dhe-kuriozitete-te-tjera-qe-mund-te-mos-i-keni-ditur/20%Monthly2019-03-21 08:02
https://presheva.com/edi-rama-po-mjekohet-ne-nje-spital-ne-berlin/20%Monthly2019-03-21 07:59
https://presheva.com/shkencetari-pretendon-se-mund-ta-klonoje-lionel-messin/20%Monthly2019-03-21 07:55
https://presheva.com/lista-serbe-thote-se-anetari-i-tyre-u-sulmua-nga-petroviqi-dhe-ka-nje-porosi-per-lideret-kosovare/20%Monthly2019-03-21 07:52
https://presheva.com/rashiq-incidenti-me-petroviqin-pasoje-e-ndarjes-ekstreme-mes-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2019-03-21 07:48
https://presheva.com/benefitet-e-super-ushqimit-kefir/20%Monthly2019-03-21 07:46
https://presheva.com/sllovenia-nuk-do-ta-terheq-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-03-21 07:42
https://presheva.com/mustafa-nuk-ka-kandidatura-zyrtare-per-te-parin-e-ldk-se-mund-te-kete-vetem-deklarime/20%Monthly2019-03-21 07:39
https://presheva.com/rrefimi-i-veteranit-arben-doci-thote-se-luftoi-per-kosoven-por-duhet-te-shkoje-ne-kroaci-per-te-siguruar-buken-e-gojes/20%Monthly2019-03-21 08:17
https://presheva.com/karaxhiq-denohet-me-burgim-te-perjetshem-per-krimet-e-luftes-ne-bosnje-dhe-hercegovine/20%Monthly2019-03-21 07:34
https://presheva.com/kush-ka-shpenzuar-me-shume-ne-qeverine-zaev/20%Monthly2019-03-21 07:31
https://presheva.com/distancimi-i-moskes-nga-beogradi/20%Monthly2019-03-21 07:29
https://presheva.com/kuvendit-te-shqiperis-i-shtohen-edhe-tre-deputete-behen-gjithsejt-17-deputet-opozitare/20%Monthly2019-03-21 07:24
https://presheva.com/halil-kastrati-po-nis-ndertimi-i-100-shtepive-te-reja/20%Monthly2019-03-21 06:45
https://presheva.com/volker-marreveshja-mes-kosoves-dhe-serbise-mund-te-arrihet-sivjet/20%Monthly2019-03-21 06:40
https://presheva.com/ditet-dhe-netet-e-dalluara-fetare-islame/20%Monthly2019-03-21 06:37
https://presheva.com/ragmi-liro-zyren-te-rinjte-preshevare-fillojne-fushaten-kunder-ish-kryetarit/20%Monthly2019-03-20 19:08
https://presheva.com/pastrohet-lumi-ne-fshatin-rahovice/20%Monthly2019-03-20 18:59
https://presheva.com/dhurata-per-femijet-pasta-dhe-brusha-nga-shtepia-e-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2019-03-20 15:10
https://presheva.com/kane-filluar-punimet-ne-rregullimin-e-trotuareve-ne-rrugen-migjeni/20%Monthly2019-03-20 13:31
https://presheva.com/kmdlnj-dhuna-ndaj-deputetit-sllobodan-petroviq-duhet-te-denohet/20%Monthly2019-03-20 13:09
https://presheva.com/haradinaj-per-sulmin-ndaj-petroviqit-i-papranueshem-cfaredo-sulmi-qe-cenon-mendimin-e-lire-dhe-bindjet-politike/20%Monthly2019-03-20 13:07
https://presheva.com/petroviq-konfirmon-sulmin-ndaj-tij-ai-qe-me-sulmoi-eshte-milan-kostiq-keshilltari-i-ish-ministrit-nenad-rikallo/20%Monthly2019-03-20 13:04
https://presheva.com/maqedonia-e-veriut-ne-qershor-pret-daten-per-bisedime-me-be-ne/20%Monthly2019-03-20 13:01
https://presheva.com/per-te-jetuar-mire-keshillat-e-nje-mjeku-japonez-115-vjecar/20%Monthly2019-03-20 12:57
https://presheva.com/kur-humbja-e-avionit-i-shpetoi-jeten-panuccit-ne-vitin-1996/20%Monthly2019-03-20 12:54
https://presheva.com/zidane-ben-gati-listen-me-9-largimet-gjate-merkatos-se-veres/20%Monthly2019-03-20 12:52
https://presheva.com/nderpret-gerhitjen-dhe-pastron-ajrin-kete-bime-duhet-ta-mbani-ne-dhomen-e-gjumit/20%Monthly2019-03-20 12:50
https://presheva.com/cfare-duhet-te-hane-veganet-qe-te-jene-te-shendetshem/20%Monthly2019-03-20 12:46
https://presheva.com/ushtrimet-me-te-mira-per-muskuj-barku/20%Monthly2019-03-20 12:44
https://presheva.com/lionel-messi-duket-se-e-ka-rikthyer-rinine-performancat-e-frikshme-saqe-barca-mund-te-shpresoje-per-nje-tjeter-triplete/20%Monthly2019-03-20 12:42
https://presheva.com/real-madridi-do-te-bleje-disa-lojtare-keta-jane-emrat-qe-do-te-kerkohen-ne-vere/20%Monthly2019-03-20 12:39
https://presheva.com/kush-eshte-jim-ratcliffe-tifozi-i-manchester-unitedit-qe-deshiron-ta-bleje-chelsean/20%Monthly2019-03-20 12:33
https://presheva.com/lady-gaga-thyen-rekordin-e-adele/20%Monthly2019-03-20 12:28
https://presheva.com/merovci-une-i-nenshkrova-kadri-veselit-lejen-per-te-hyre-ne-rambuje/20%Monthly2019-03-20 12:23
https://presheva.com/ne-nje-shkolle-te-mitrovices-po-alivanosen-nxeneset-nuk-dihen-arsyet/20%Monthly2019-03-20 12:19
https://presheva.com/nagip-arifi-pushteti-ne-bujanoc-po-vetfundoset/20%Monthly2019-03-20 12:09
https://presheva.com/zbulohet-skema-500-shqiptare-te-grupeve-kriminele-moren-nenshtetesine-britanike/20%Monthly2019-03-20 12:03
https://presheva.com/meta-i-gatshem-te-le-mandatin-e-presidentit-nuk-lejoj-instalimin-e-nje-junte-ushtarake/20%Monthly2019-03-20 11:51
https://presheva.com/shqiperia-udheheq-me-dergimin-e-trupave-ushtarake-ne-operacionet-e-nato-s/20%Monthly2019-03-20 11:49
https://presheva.com/qeveria-e-maqedonise-se-veriut-pranon-uljen-e-cmimeve-te-roamingut-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-03-20 11:47
https://presheva.com/komunikacioni-ne-maqedoni-nuk-ka-pritje-te-gjata-ne-kalimet-kufitare/20%Monthly2019-03-20 11:45
https://presheva.com/trajkoviq-sundimit-te-vuciqit-ne-serbi-po-i-vjen-fundi/20%Monthly2019-03-20 11:43
https://presheva.com/bajrami-marreveshja-e-rambujese-parashihte-edhe-mundesine-e-kthimit-te-policise-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-03-20 11:40
https://presheva.com/deontay-wilder-e-mbron-titullin-ne-maj-kunder-dominic-breazeale/20%Monthly2019-03-20 11:37
https://presheva.com/kanye-west-deshiron-nje-bashkepunim-me-dua-lipen/20%Monthly2019-03-20 11:33
https://presheva.com/bujanoc-fontana-ne-sheshin-e-qytetit-ne-vend-te-ujit-i-ofrone-qytetareve-mbeturina/20%Monthly2019-03-20 11:29
https://presheva.com/analistet-shqiptare-e-serbe-skeptike-per-nje-marreveshje-kosove-serbi-brenda-vitit-2019/20%Monthly2019-03-20 11:27
https://presheva.com/pemen-qe-do-ta-mbjelle-ne-indonezi-rita-ora-ia-dedikon-gjysherve/20%Monthly2019-03-20 11:24
https://presheva.com/adidas-ne-prishtine-creativity-is-the-answer-video/20%Monthly2019-03-20 11:20
https://presheva.com/france-fotball-emeron-50-trajneret-me-te-mire-ne-histori-te-futbollit-ferguson-i-dyti/20%Monthly2019-03-20 11:15
https://presheva.com/kombinimi-me-mjalte-limon-dhe-kanelle-qe-ju-ndihmon-ti-humbni-disa-kilograme-brenda-jave/20%Monthly2019-03-20 11:12
https://presheva.com/lista-e-vitit-2019-me-10-qytetet-me-te-shtrenjta-dhe-me-te-lira-ne-bote/20%Monthly2019-03-20 11:09
https://presheva.com/vetevendosje-ndricon-kurrizin-e-prishtinen-me-fenere/20%Monthly2019-03-20 11:05
https://presheva.com/bdi-ne-diber-garon-me-dr-hekuran-duka/20%Monthly2019-03-20 11:02
https://presheva.com/postat-e-maqedonise-aim-dhe-elem-me-emra-te-rinj/20%Monthly2019-03-20 10:59
https://presheva.com/rame-buja-nje-konference-tjeter-si-ajo-e-rambujese-do-te-ishte-e-rrezikshme/20%Monthly2019-03-20 10:57
https://presheva.com/erion-veliaj-konfirmon-rikandidimin-per-tiranen/20%Monthly2019-03-20 10:52
https://presheva.com/njesiti-kunder-mashtrimeve-fillon-punen-ne-kosove-ambasadori-i-shba-se-ben-thirrje-per-transparence/20%Monthly2019-03-20 10:51
https://presheva.com/komisioni-evropian-kerkon-rritjen-e-dinamikes-per-reformat/20%Monthly2019-03-20 10:48
https://presheva.com/ne-shkup-se-shpejti-premiera-e-filmit-pranvere-e-paharruar-ne-fshatin-e-harruar/20%Monthly2019-03-20 10:44
https://presheva.com/kryeredaktori-i-insajderit-olluri-ardita-sinani-nga-padituria-apo-nga-influenca-e-te-tjereve-jep-deklarata-naive-per-opinion/20%Monthly2019-03-20 10:22
https://presheva.com/a-qendroni-gjate-para-kompjuterit-atehere-ju-keni-nevoje-per-kete-vitamine/20%Monthly2019-03-20 07:18
https://presheva.com/danezet-i-gezohen-lendimit-te-xherdan-shaqirit/20%Monthly2019-03-20 07:14
https://presheva.com/tsipras-kryeministri-i-pare-grek-qe-viziton-shkupin/20%Monthly2019-03-20 07:09
https://presheva.com/sherbimi-sekret-turk-mit-ne-kerkim-te-rrjetit-terrorist-te-brenton-tarrant-it/20%Monthly2019-03-20 07:06
https://presheva.com/arrestohet-ish-kryetari-i-komunes-se-karposhit-dhe-lideri-i-partise-grom/20%Monthly2019-03-20 06:58
https://presheva.com/keshtu-funksionin-sistemi-manipulativ-i-tv-aldit-dokument/20%Monthly2019-03-19 17:35
https://presheva.com/bujanoc-anulohet-konkursi-per-media/20%Monthly2019-03-19 15:13
https://presheva.com/seanca-e-kuvendit-ishte-maratonike-tri-oret-e-para-keshiltaret-pozite-opozite-kane-diskutuar-rreth-rendit-te-dites/20%Monthly2019-03-19 14:31
https://presheva.com/kujtimet-nder-gjenerata-lojrat-sipas-tradites/20%Monthly2019-03-19 12:56
https://presheva.com/1000-kilogram-peshq-jane-leshuar-ne-penden-e-rahovices/20%Monthly2019-03-19 12:33
https://presheva.com/fillon-procesi-i-monitorimit-dhe-mentorimit-te-ndermarrjeve-perfituesve-te-subvencioneve-per-zhvillim-te-ndermarresise/20%Monthly2019-03-19 12:24
https://presheva.com/sulmi-ne-zelande-te-re-kryeministrja-nuk-ia-permend-emrin-terroristit/20%Monthly2019-03-19 12:17
https://presheva.com/putin-nenshkruan-ligjet-per-bllokimin-e-portaleve-qe-shajne-qeverine/20%Monthly2019-03-19 12:15
https://presheva.com/bush-migrimi-eshte-bekim-dhe-force/20%Monthly2019-03-19 12:11
https://presheva.com/facebook-tregon-se-cfare-ka-ndodhur-me-pamjet-qe-treguan-masakren-ne-zelande-te-re/20%Monthly2019-03-19 12:09
https://presheva.com/rreth-1000-te-vdekur-nga-cikloni-ne-mozambik/20%Monthly2019-03-19 12:05
https://presheva.com/sulm-me-thike-ne-nje-shkolle-ne-oslo-te-norvegjise-kater-te-lenduar/20%Monthly2019-03-19 12:03
https://presheva.com/shtepia-e-famshme-e-operes-ne-itali-refuzon-milionat-e-arabise-saudite/20%Monthly2019-03-19 12:01
https://presheva.com/gazin-lotsjelles-te-hedhur-mbi-protestuesit-era-e-ka-kthyer-mbi-policet-qe-mbronin-qeverine-bullgare/20%Monthly2019-03-19 11:59
https://presheva.com/delegacioni-i-maqedonise-se-veriut-do-te-prezantoje-reformat-ne-bruksel/20%Monthly2019-03-19 11:53
https://presheva.com/rusia-brenda-pese-muajve-ndryshoi-qendrimin-per-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-03-19 11:50
https://presheva.com/harta-si-po-pushtojne-shqiptaret-europen-si-azilante/20%Monthly2019-03-19 11:48
https://presheva.com/20-vite-nga-perfundimi-i-konferences-se-paqes-per-kosoven/20%Monthly2019-03-19 11:45
https://presheva.com/petritsch-vazhdimi-i-dialogut-eshte-i-nevojshem-hapi-i-pare-te-merret-nga-prishtina/20%Monthly2019-03-19 11:42
https://presheva.com/thaci-kujton-konferencen-e-rambujese-te-bashkohemi-per-te-ardhmen-e-kosoves-si-para-20-viteve/20%Monthly2019-03-19 11:39
https://presheva.com/968-persona-kane-aplikuar-per-njohjen-e-statusit-te-personave-te-dhunuar-gjate-luftes/20%Monthly2019-03-19 11:37
https://presheva.com/kreu-i-komisionit-te-venecias-mungesa-e-gjykates/20%Monthly2019-03-19 11:35
https://presheva.com/pranohet-kerkesa-e-izet-haxhise-gjykata-rihap-ceshtjen-e-vrasjes-se-azem-hajdarit/20%Monthly2019-03-19 11:32
https://presheva.com/oher-ndalohet-ndertimi-i-minares-32-metershe-ne-xhamine-ali-pasha/20%Monthly2019-03-19 11:29
https://presheva.com/polici-qe-vrau-te-riun-ne-suhareke-i-akuzuar-edhe-per-keqperdorim-seksual-me-te-mitur/20%Monthly2019-03-19 11:25
https://presheva.com/117576-2/20%Monthly2019-03-19 11:22
https://presheva.com/kusherinjte-e-sulmuesit-ne-utrecht-ai-nuk-kreu-sulm-terrorist-shenjester-e-kishte-nje-kusheri/20%Monthly2019-03-19 11:19
https://presheva.com/fisnik-ismaili-shpallet-fajtor-per-hedhjen-e-gazit-lotsjelles-denohet-me-kusht/20%Monthly2019-03-19 11:16
https://presheva.com/mahmut-ferati-dhe-shaqir-cervadiku-lansojne-kenge-kushtuar-vokrrit/20%Monthly2019-03-19 11:13
https://presheva.com/bozinovski-ju-prezanton-oren-omega-speedmaster-dark-side-of-the-moon-apollo-8/20%Monthly2019-03-19 11:07
https://presheva.com/gjenerata-1998-99-feston-20-vjetorin-e-matures/20%Monthly2019-03-19 11:02
https://presheva.com/ditrini-tetevjecari-qe-harton-teste-per-mesimdhenesit-kosovare/20%Monthly2019-03-19 10:57
https://presheva.com/tuna-publikon-edhe-tri-videokenget-e-fundit-te-albumit-fortuna-harrova-dreqi-e-marrte-dhe-nese-vdes-e-re/20%Monthly2019-03-19 10:05
https://presheva.com/gjykata-ne-belgjike-mbyll-thertoren-qe-eksportoi-mish-te-prishur-ne-kosove/20%Monthly2019-03-19 10:01
https://presheva.com/halimi-mustafa-ne-hall-te-madh-se-di-ke-ta-mbeshtes-per-kryetar-te-partise/20%Monthly2019-03-19 09:59
https://presheva.com/gordon-ramsay-ka-humbur-25-kilograme-me-ndihmen-dietes-me-te-thjeshte/20%Monthly2019-03-19 09:57
https://presheva.com/ja-ku-i-kishte-fshehur-100-000-euro-te-pa-deklaruara-foto/20%Monthly2019-03-19 07:53
https://presheva.com/thimonier-rruga-e-maqedonise-se-veriut-per-ne-be-nuk-do-te-jete-e-lehte/20%Monthly2019-03-19 07:47
https://presheva.com/rusia-njeh-emrin-e-ri-kushtetues-republika-e-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-03-19 07:45
https://presheva.com/der-standard-serbia-dhe-kroacia-behen-bashke-per-te-demtuar-imazhin-e-bosnjes/20%Monthly2019-03-19 07:42
https://presheva.com/sulmi-ne-utreht-i-motivuar-per-hakmarrje-personale/20%Monthly2019-03-19 07:39
https://presheva.com/zelande-e-re-ndryshon-ligji-i-armeve-pas-sulmeve-ne-xhami/20%Monthly2019-03-19 07:37
https://presheva.com/beteja-e-canakalase-dhe-pjesemarrja-vullnetare-e-shqiptareve-ne-te-1915-1916/20%Monthly2019-03-19 07:33
https://presheva.com/julia-roberts-drastikisht-ka-ndryshuar-dukjen-dhe-tani-po-dikton-trend-te-ri-mode/20%Monthly2019-03-19 07:31
https://presheva.com/acarohen-raportet-mes-superfuqive-shba-vendos-sistemin-antiraketor-ne-rumani-rusia-instalon-raketat-me-rreze-te-gjate-ne-krime/20%Monthly2019-03-19 07:27
https://presheva.com/arrestohet-kosovari-ne-kufi-me-maqedonine-kapet-me-15-kg-marihuane/20%Monthly2019-03-19 07:26
https://presheva.com/erdogan-kritikohet-per-shfaqjen-e-pamjeve-te-sulmit-ne-nje-xhami-ne-zelande-te-re/20%Monthly2019-03-19 07:25
https://presheva.com/valverde-jemi-shume-me-fat-qe-jetojme-ne-kohen-kur-messi-po-luan-futboll/20%Monthly2019-03-19 07:22
https://presheva.com/publikohet-data-e-fillimit-te-ramazanit-dhe-sa-dite-zgjat/20%Monthly2019-03-19 07:21
https://presheva.com/wanda-nara-kam-biseduar-me-marottan-dhe-paqja-eshte-afer/20%Monthly2019-03-19 07:20
https://presheva.com/salah-alternative-e-realit-nese-deshton-me-hazard/20%Monthly2019-03-19 07:16
https://presheva.com/gol-duam-gol-kenga-per-perfaqesuesen-e-kosoves-ne-eliminatoret-per-euro-2020/20%Monthly2019-03-19 07:12
https://presheva.com/metoda-e-90-sekondave-ja-si-ta-pervetesosh-gjuhen-e-huaj-si-nje-profesionist/20%Monthly2019-03-19 07:09
https://presheva.com/amerikanet-qe-jetojne-si-ne-mesjete/20%Monthly2019-03-19 07:06
https://presheva.com/vuciq-flet-per-kufijt-me-kosoven-ja-plani-i-tij/20%Monthly2019-03-19 06:53
https://presheva.com/hyda-pvd-me-voten-e-tyre-po-realizon-deshiren-e-stojances-per-te-sjell-mjek-nga-vranja-mjeket-shqiptare-po-ikin/20%Monthly2019-03-18 19:02
https://presheva.com/veteranet-e-ucpmb-se-perplot-me-vepra-te-mveshura-kksh-dhe-kdnj-heshtin-dokument/20%Monthly2019-03-18 12:52
https://presheva.com/ish-ushtari-i-uck-se-percjell-djalin-16-vjecar-per-evrope-u-shkruan-leter-politikaneve/20%Monthly2019-03-18 09:05
https://presheva.com/flet-gjyshja-e-terroristit-ne-zelanden-e-re-pasi-ai-ka-udhetuar-jashte-shtetit/20%Monthly2019-03-18 08:57
https://presheva.com/kete-jave-merret-vendim-per-apelin-e-karaxhiqit/20%Monthly2019-03-18 08:53
https://presheva.com/ndihmes-sekretarja-e-shba-ve-viziton-sot-kosoven/20%Monthly2019-03-18 07:55
https://presheva.com/me-mire-nje-vetmi-me-dinjitet-se-sa-nje-shoqeri-fallco/20%Monthly2019-03-18 07:52
https://presheva.com/messi-befasohet-nga-tifozet-e-betisit-nuk-mbaj-mend-te-me-kene-duartrokitur-tifozet-kundershtare/20%Monthly2019-03-18 07:50
https://presheva.com/messi-shume-prane-rekordit-te-ronaldos-ne-la-liga/20%Monthly2019-03-18 07:46
https://presheva.com/grabitje-e-armatosur-ne-parkingun-e-nje-qendre-tregtare-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-03-18 07:42
https://presheva.com/arifi-pergjigjet-mustafes-te-thuhet-se-taksa-nuk-ka-pasur-efekt-eshte-xhelozi-e-semure/20%Monthly2019-03-18 07:39
https://presheva.com/episodi-i-162-te-i-o-sa-mire-protagonistet-nxisin-caste-argetimi-dhe-shume-te-qeshura-te-publiku/20%Monthly2019-03-18 07:36
https://presheva.com/vellezerit-geci-e-perkrahin-fatmir-sejdiun-per-kryetar-te-ldk-se/20%Monthly2019-03-18 07:33
https://presheva.com/eshte-duke-u-hetuar-si-vrasje-vdekja-misterioze-e-modeles-imane-fadil-e-cila-kishte-deshmuar-ne-gjyqin-ndaj-berlusconit/20%Monthly2019-03-18 07:30
https://presheva.com/marreveshja-kosove-serbi-mund-ta-shfuqizoje-rezoluten-12-44/20%Monthly2019-03-18 07:23
https://presheva.com/nese-shpesh-keni-shije-te-hidhet-apo-te-tharte-ne-goje-ndoshta-eshte-fjala-per-llojin-me-te-rrezikshem-te-kancerit/20%Monthly2019-03-18 07:19
https://presheva.com/mustafa-te-vet-shkarkohet-qeveria-e-te-shkohet-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-03-18 07:13
https://presheva.com/caj-nga-fletet-e-dafines-ndihme-e-mire-dhe-e-papritur-per-sherimin-e-diabetit-te-tipit-2/20%Monthly2019-03-18 07:11
https://presheva.com/hoti-a-po-planifikon-veseli-korrigjimin-e-kufirit/20%Monthly2019-03-18 07:08
https://presheva.com/facebook-thote-se-ka-fshire-1-5-milion-video-te-sulmit-terrorist-ndaj-dy-xhamive-ne-zelande-te-re/20%Monthly2019-03-18 07:05
https://presheva.com/haradinaj-nuk-ka-me-me-marr-toka-prej-shqiptareve/20%Monthly2019-03-18 07:01
https://presheva.com/gold-ag-edhe-gjyshim-tim-e-vrane-terroristet-serbe-ne-xhami/20%Monthly2019-03-18 06:57
https://presheva.com/epopeja-e-uck-se-shenohet-edhe-ne-ankara/20%Monthly2019-03-18 06:55
https://presheva.com/vuciq-haradinaj-ka-bashkepunetoret-e-tij-ne-beograd-qe-duan-te-me-rrezojne/20%Monthly2019-03-18 06:49
https://presheva.com/vucic-protestuesve-jeni-fashista-nuk-leviz-nga-vendi/20%Monthly2019-03-18 06:22
https://presheva.com/terroristi-brenton-tarrant-dhe-vizitat-e-tij-neper-ballkan/20%Monthly2019-03-18 06:19
https://presheva.com/rama-nuk-ka-shansa-qe-te-rrezohet-qeveria-e-votuar-nga-shqiptaret/20%Monthly2019-03-18 06:16
https://presheva.com/per-marreveshjen-me-serbine-do-te-vendose-populli/20%Monthly2019-03-18 06:13
https://presheva.com/muhamed-sejdini-kryetare-i-ri-i-fedarates-se-fudbolit-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-03-18 06:10
https://presheva.com/gruevski-nga-hungaria-kerkon-nga-gjykata-e-apelit-te-heqe-paraburgimin-per-te/20%Monthly2019-03-18 06:07
https://presheva.com/sela-nuk-do-te-votoj-per-ti-marr-imunitetin-menduh-thacit/20%Monthly2019-03-18 06:05
https://presheva.com/ne-penden-e-rahovices-shtohen-1000-kilogram-peshk-foto/20%Monthly2019-03-17 17:40
https://presheva.com/dyshohet-se-vellai-vrau-vellane-vrasja-e-dyte-brenda-dites-ne-suhareke/20%Monthly2019-03-17 12:38
https://presheva.com/liburn-aliu-znj-ardita-pasi-qenka-e-lehte-pse-ju-nuk-po-e-beni-bashkimin-e-lugines-me-kosove/20%Monthly2019-03-17 10:48
https://presheva.com/14-gjera-qe-ju-ndoshta-nuk-i-dini-per-aeroplanet/20%Monthly2019-03-17 10:28
https://presheva.com/dhjete-qytete-spektakolare-nen-uje-nga-e-gjithe-bota/20%Monthly2019-03-17 10:16
https://presheva.com/telefoni-qe-mban-baterine-50-dite/20%Monthly2019-03-17 10:05
https://presheva.com/tastiera-qe-perkthen-ne-103-gjuhe-te-botes-a-eshte-gjuha-shqipe/20%Monthly2019-03-17 10:02
https://presheva.com/u-nda-nga-burri-pas-17-vitesh-martese-jonida-flet-per-lidhjen-e-re/20%Monthly2019-03-17 09:58
https://presheva.com/cfare-eshte-paraliza-e-perkohshme-e-fytyres-kush-eshte-i-rrezikuar-dhe-si-mund-te-trajtohet/20%Monthly2019-03-17 09:52
https://presheva.com/shkaktaret-e-eres-se-gojes/20%Monthly2019-03-17 09:45
https://presheva.com/vesa-luma-dhe-denik-prizreni-sjellin-projektin-spaska-qene-e-shkrume/20%Monthly2019-03-17 09:39
https://presheva.com/gjuriq-vuciq-nuk-dorezohet-para-dhunes/20%Monthly2019-03-17 09:33
https://presheva.com/daciq-asnjehere-nuk-na-kane-pyetur-cfare-duam-me-kosoven/20%Monthly2019-03-17 09:21
https://presheva.com/biblioteka-e-qytetit-furnizohet-me-rafte-te-rinj-librat-qe-nje-kohe-ishin-ne-pako-tani-dalin-per-lexuesit/20%Monthly2019-03-17 09:18
https://presheva.com/rinia-e-pd-se-edhe-njeher-e-zgjon-nga-gjumi-pushtetin-kesaj-radhe-me-ngjyre/20%Monthly2019-03-17 08:14
https://presheva.com/atdhe-nuhiu-golashenues-dhe-asistues-ne-fitoren-e-sheffieldit-realizon-dy-minuta-pas-inkuadrimit/20%Monthly2019-03-17 00:15
https://presheva.com/ish-kryetarja-e-presheves-thaci-ka-ndjeshmeri-te-madhe-per-shqiptaret-e-presheves-albin-kurti-na-zhgenjeu/20%Monthly2019-03-16 23:07
https://presheva.com/sot-protesta-e-opozites-ne-tirane-kryeministria-blindohet-me-1600-police-rama-ne-berat/20%Monthly2019-03-16 08:33
https://presheva.com/krasniqi-ideja-per-ndryshim-kufijsh-eshte-ide-e-mocme-e-serbise/20%Monthly2019-03-16 08:28
https://presheva.com/lajmet-15-03-2019/20%Monthly2019-03-15 17:17
https://presheva.com/arifi-i-tmerruar-nga-akti-terrorist-me-49-viktima-ne-qytetin-christchurch-te-zelandes-se-re/20%Monthly2019-03-15 16:58
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-organizon-kurse-falas-per-nxenesit-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-03-15 13:30
https://presheva.com/fondi-per-qellime-humanitare-shpall-konkurs-per-ndarjen-e-mjeteve-materiale-dedikuar-studenteve/20%Monthly2019-03-15 13:01
https://presheva.com/rregullimi-i-shtreterve-te-lumenjeve-u-mundeson-banoreve-punimet-e-tokes-qe-jane-perskaj-lumenjeve-dhe-rrit-ceshtjen-e-sigurise/20%Monthly2019-03-15 12:42
https://presheva.com/22-vjet-burg-shqiptareve-nga-bujanoci-per-rastin-tisa/20%Monthly2019-03-15 12:30
https://presheva.com/ne-sallen-e-leximit-vendoset-tavolina-adekuate-per-studentet-e-artit/20%Monthly2019-03-15 12:09
https://presheva.com/haradinaj-kur-i-permenda-mogherinit-shba-ne-me-dialog-me-tha-smundemi-me-dale-bashke-ne-konference-video/20%Monthly2019-03-15 12:05
https://presheva.com/pacolli-i-trishtuar-nga-sulmi-makaber-terrorist-ne-namazin-e-se-premtes-ne-christchurch/20%Monthly2019-03-15 12:02
https://presheva.com/haradinaj-akti-terrorist-ne-zelande-te-re-cenon-vlerat-e-nje-vendi-te-lire-dhe-na-preke-te-gjitheve/20%Monthly2019-03-15 11:43
https://presheva.com/thaci-republika-e-kosoves-e-denon-ashper-aktin-terrorist-ne-xhamite-ne-christchurch-te-zelandes-se-re/20%Monthly2019-03-15 11:41
https://presheva.com/myftiu-saqipi-ne-vizite-zyrtare-komunitetit-mysliman-te-shqiperise/20%Monthly2019-03-15 11:35
https://presheva.com/glauk-konjufca-qeveria-e-ka-vjedhur-edhe-skenderbeun/20%Monthly2019-03-15 11:31
https://presheva.com/zaev-per-top-channel-tirana-nuk-e-ndihmoi-gruevskin/20%Monthly2019-03-15 11:28
https://presheva.com/vazhdojne-perplasjet-brenda-bdi-se-lika-nuk-jam-informuar-per-shuarjen-e-sekretariatit/20%Monthly2019-03-15 11:24
https://presheva.com/raporti-i-dash-kosova-vuan-nga-korrupsioni-sulmet-ndaj-gazetareve-debimi-i-shtetasve-te-huaj-dhuna-ndaj-pakicave/20%Monthly2019-03-15 11:21
https://presheva.com/milla-carovska-mund-te-flijohet-e-para-per-te-miren-e-koalicionit-bdi-lsdm/20%Monthly2019-03-15 11:19
https://presheva.com/mickovski-dhe-vmro-dpmne-nuk-kane-nevoje-per-votat-qytetareve-shqiptare/20%Monthly2019-03-15 11:17
https://presheva.com/pendarovski-starton-me-kampanjen-per-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-03-15 11:15
https://presheva.com/mberrin-ne-durres-nendetesja-turke-e-rende-1400-toneshe/20%Monthly2019-03-15 11:09
https://presheva.com/bujanoc-nga-rezervat-buxhetore-5-000-euro-bakshish-per-sanimin-e-kishes/20%Monthly2019-03-15 11:08
https://presheva.com/rita-ora-promovon-klipin-e-ri-me-dukjen-e-saj-si-kameriere-mos-harroni-te-me-lini-bakshish/20%Monthly2019-03-15 11:04
https://presheva.com/hoqen-dore-nga-puna-dhe-pronat-i-leshuan-me-qira-cifti-britanik-lundruan-neper-bote-per-tete-vite-gjate-udhetimeve-u-martuan-dhe-sollen-ne-jete-tre-femije/20%Monthly2019-03-15 10:12
https://presheva.com/stuhia-e-rralle-godet-qytetin-gjerman-video/20%Monthly2019-03-15 10:01
https://presheva.com/aty-u-vrane-ose-u-torturuan-shume-njerez-gjate-luftes-se-dyte-boterore-keshtjella-ne-mal-te-zi-transformohet-ne-nje-hotel-luksoz/20%Monthly2019-03-15 09:53
https://presheva.com/deputetet-britanike-votojne-kunder-nje-referendumi-te-dyte-per-brexit/20%Monthly2019-03-15 09:46
https://presheva.com/me-i-fuqishem-se-graviteti-mercedes-demonstron-aftesite-e-g-class-ne-nje-dige-ne-argjentine-video/20%Monthly2019-03-15 09:44
https://presheva.com/apostolova-nuk-ka-kohe-per-te-humbur-haradinaj-ta-terheq-taksen/20%Monthly2019-03-15 09:41
https://presheva.com/%e2%80%8beurostat-19-mije-shqiptare-kerkuan-azil-ne-be-ne-vitin-2018/20%Monthly2019-03-15 09:39
https://presheva.com/kurti-vuciq-nuk-po-kerkon-heqjen-e-tarifes-por-qe-te-vazhdoje-pazari-i-tij-me-thacin/20%Monthly2019-03-15 09:37
https://presheva.com/haradinaj-popullin-nuk-e-marr-ne-qafe-shkoj-vet-ne-shtepi-nese-prishemi-me-ameriken-video/20%Monthly2019-03-15 09:34
https://presheva.com/thaci-cdo-kercenimi-te-serbise-do-ti-pergjigjemi-si-nje-komb-me-ushtri-dhe-polici/20%Monthly2019-03-15 09:31
https://presheva.com/haradinaj-ata-qe-jane-kunder-takses-mund-te-largohen-nga-qeveria-video/20%Monthly2019-03-15 09:22
https://presheva.com/shenjat-e-papritura-te-cilat-ju-zbulojne-qe-jeni-inteligjent/20%Monthly2019-03-15 09:19
https://presheva.com/interi-i-thote-lamtumire-edhe-liges-se-evropes-eintracht-frankfurti-fiton-ne-guissepe-meaza/20%Monthly2019-03-15 09:16
https://presheva.com/mustafa-ldk-do-te-perfshihej-ne-bisedimet-me-serbine-vetem-si-udheheqese-e-qeverise/20%Monthly2019-03-15 09:12
https://presheva.com/shba-dhe-serbia-me-stervitje-te-perbashket-te-njesive-speciale/20%Monthly2019-03-15 09:10
https://presheva.com/kur-bie-facebook-te-gjitheve-u-ndalet-fryma-nje-histori-e-nderprerjeve-te-platformes-gjigante-neper-vite/20%Monthly2019-03-15 09:06
https://presheva.com/keta-jane-tete-cerekfinalistet-ne-ligen-e-evropes-gjithcka-cfare-duhet-te-dini-per-shortin-dhe-datat-e-zhvillimit-te-ndeshjeve/20%Monthly2019-03-15 09:03
https://presheva.com/sa-me-i-erret-alkooli-aq-me-shume-mahmurllek/20%Monthly2019-03-15 08:58
https://presheva.com/keira-knightley-sjell-versionin-e-ri-te-despacitos-video/20%Monthly2019-03-15 08:54
https://presheva.com/nese-bayerni-nuk-e-blen-reali-do-ta-shes-jamesin-per-50-milione-euro/20%Monthly2019-03-15 08:50
https://presheva.com/publikohen-pamje-te-sulmeve-ne-dy-xhami-ne-zelanden-e-re-ku-deri-me-tani-40-persona-humben-jeten/20%Monthly2019-03-15 08:43
https://presheva.com/thaci-une-nuk-shoh-asgje-te-keqe-bashkimin-e-lugines-se-presheves-me-kosoven-i-besoj-ketij-parimi-vizioni-dhe-kesaj-ideje/20%Monthly2019-03-15 06:33
https://presheva.com/thaci-serbia-i-urren-shqiptaret-e-presheves/20%Monthly2019-03-14 22:09
https://presheva.com/granit-bilalli-pdsh-duhet-te-liroj-zyren-e-uzurpuar/20%Monthly2019-03-14 19:18
https://presheva.com/bashkesia-islame-per-presheven-bujanovcin-dhe-medvegjen-vizitojne-kmsh-ne/20%Monthly2019-03-14 14:59
https://presheva.com/shtrenjtohet-cigaret-nje-pako-do-te-kushtoj-300-denare/20%Monthly2019-03-14 14:51
https://presheva.com/sherbimi-informativ-i-shtetit-rritje-te-tentatives-nga-rusia-per-ta-shtuar-influencen-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-14 14:49
https://presheva.com/shperberja-e-sekretariatit-per-zbatimin-e-marreveshjes-se-ohrit-percan-bashkimin-demokratik-per-integrim/20%Monthly2019-03-14 14:46
https://presheva.com/google-do-te-shtoj-patenten-dixhitale-te-shoferit-ne-telefonin-tuaj-android/20%Monthly2019-03-14 14:44
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-golashenuesi-me-i-mire-i-liges-se-kampioneve/20%Monthly2019-03-14 14:42
https://presheva.com/siljanovska-me-bojkot-talat-xhaferi-behet-president-i-shtetit/20%Monthly2019-03-14 14:38
https://presheva.com/polici-nga-tetova-tenton-vrasjen-e-dy-personave-me-arme-zyrtare/20%Monthly2019-03-14 14:36
https://presheva.com/vritet-perandori-dekadent-orientalist-elagabal/20%Monthly2019-03-14 14:33
https://presheva.com/ish-komandanti-i-uck-se-salih-lajci-ftohet-per-intervistim-nga-specialja/20%Monthly2019-03-14 14:30
https://presheva.com/ne-fshatin-miratoc-kane-filluar-punimet-ne-rregullimin-e-shtratit-te-lumit/20%Monthly2019-03-14 14:21
https://presheva.com/arrestohet-pronari-i-durmo-turs-dhe-6-persona-tjere/20%Monthly2019-03-14 14:14
https://presheva.com/turqia-i-kunderpergjigjet-shba-se-ne-lidhje-me-debimin-e-shtetasve-turq-nga-kosova/20%Monthly2019-03-14 13:51
https://presheva.com/kostovski-jane-nxjerr-vetem-pese-per-qind-e-pergjimeve-ilegale/20%Monthly2019-03-14 13:49
https://presheva.com/bujanoci-kete-vit-5-5-milion-dinare-me-pak-nga-trupi-koordinues/20%Monthly2019-03-14 13:48
https://presheva.com/pulat-u-bashkuan-per-te-vrare-dhelpren-ne-nje-shkolle-bujqesore-ne-france/20%Monthly2019-03-14 13:46
https://presheva.com/njihuni-me-burrat-e-lulezuar-te-arabise-saudite/20%Monthly2019-03-14 13:41
https://presheva.com/depoja-me-guret-e-henes-do-te-hapet-nga-nasa/20%Monthly2019-03-14 13:38
https://presheva.com/mourinho-komenton-rikthimin-e-zidanet-te-reali-perfekt-per-mua-ate-dhe-madridin/20%Monthly2019-03-14 13:30
https://presheva.com/zyrtare-eder-militao-lojtar-i-ri-i-real-madridit/20%Monthly2019-03-14 13:26
https://presheva.com/panucci-zbulon-emrat-e-lojtareve-qe-ka-ftuar-per-ndeshjet-me-turqine-dhe-andorren/20%Monthly2019-03-14 13:14
https://presheva.com/goditet-grupi-kriminal-i-fajdeve-ne-shkoder/20%Monthly2019-03-14 13:08
https://presheva.com/rasti-veteranet-agim-ceku-rrustem-berisha-shkumbin-demalijaj-dhe-te-tjeret-deklarohen-te-pafajshem/20%Monthly2019-03-14 13:06
https://presheva.com/nje-vit-nga-vdekja-e-fizikanit-te-njohur-stephen-hawking/20%Monthly2019-03-14 13:03
https://presheva.com/demokrati-beto-orourke-do-te-garoje-per-president-te-shba-se/20%Monthly2019-03-14 13:00
https://presheva.com/boeing-nxjerr-nga-perdorimi-avionet-737-max/20%Monthly2019-03-14 12:57
https://presheva.com/greta-thunberg-nominohet-per-cmimin-nobel-per-paqe/20%Monthly2019-03-14 12:55
https://presheva.com/ende-pa-filluar-ndertimi-i-tunelit-me-te-gjate-ne-bote-nenujor-kane-filluar-te-shiten-biletat-projekti-kushton-15-miliarde-dollare-dhe-lidh-finlanden-me-estonine/20%Monthly2019-03-14 12:52
https://presheva.com/boshnjaku-humbi-nervat-pas-provokimit-afgani-perfundon-ne-nje-spital-ne-austri/20%Monthly2019-03-14 12:48
https://presheva.com/maqedoni-ne-mesnate-perfundon-afati-per-verifikimin-e-listes-zgjedhore/20%Monthly2019-03-14 12:45
https://presheva.com/lituania-sot-ratifikon-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-03-14 12:43
https://presheva.com/prokuroria-jep-detaje-per-aksidentin-ne-llaskarce-shoferi-ka-tejkaluar-shpejtesine/20%Monthly2019-03-14 12:41
https://presheva.com/krre-liberalizimi-ne-kete-moment-do-te-coje-deri-ne-rritje-drastike-te-cmimit-te-naftes/20%Monthly2019-03-14 12:39
https://presheva.com/dita-e-veres-cfare-simbolizon-festa-pagane-e-ballokumeve/20%Monthly2019-03-14 12:33
https://presheva.com/euronews-shqiperia-terheqja-turistike-me-e-re-ne-evrope/20%Monthly2019-03-14 12:30
https://presheva.com/hoxhaj-jam-i-gatshem-te-jape-doreheqje-nese-raportet-me-shba-ne-vendosen-ne-piken-zero/20%Monthly2019-03-14 12:25
https://presheva.com/haradinaj-i-dorezon-remit-medaljen-gjergj-kastrioti-skenderbeu/20%Monthly2019-03-14 12:23
https://presheva.com/topalli-debimi-i-shtetasve-turq-shkelje-drastike-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2019-03-14 12:20
https://presheva.com/bebe-rexha-e-thjeshte-ne-perditshmeri-shijon-shetitjet-me-qenin-e-saj-ne-parkun-e-hollywoodit/20%Monthly2019-03-14 12:14
https://presheva.com/hoxhaj-kritikon-ahmetin-e-limajn-per-uljen-e-nivelit-te-takimeve-ne-bruksel-video/20%Monthly2019-03-14 12:08
https://presheva.com/golden-state-me-dy-pike-diference-triumfon-kunder-houstonit/20%Monthly2019-03-14 12:04
https://presheva.com/coutinho-jep-indikacione-se-do-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2019-03-14 11:56
https://presheva.com/harrojini-bezos-gates-e-zuckerberg-keta-jane-dhjete-njerezit-me-te-pasur-te-te-gjitha-koherave-ne-bote/20%Monthly2019-03-14 11:45
https://presheva.com/zidane-e-mban-takimin-e-pare-me-lojtaret-e-real-madridit-paga-e-tij-me-rikthimin-ka-ndryshuar-ndjeshem/20%Monthly2019-03-14 11:34
https://presheva.com/ererat-qe-frynin-me-gati-300-kilometra-ne-ore-shkaterruan-gjithcka-qe-u-doli-perpara-ne-shba-por-jo-edhe-kete-shtepi-2/20%Monthly2019-03-14 11:30
https://presheva.com/shefi-i-ethiopian-airlines-piloti-kishte-kerkuar-te-rikthehet-per-shkak-te-probleme-qe-i-kishte-me-aeroplanin-video/20%Monthly2019-03-14 11:22
https://presheva.com/rita-ora-me-poza-artistike-nga-plazhet-e-tokios-ve-ne-pah-tatuazhet-pergjate-trupit/20%Monthly2019-03-14 11:18
https://presheva.com/kim-kardashian-duket-si-statuje-ne-imazhet-e-fundit-josh-fansat-me-veshjen-transparente/20%Monthly2019-03-14 11:11
https://presheva.com/presheva-e-fundit-me-te-ardhura-mesatare-bujanoci-i-parafundit-ne-rrethin-e-pcinjes/20%Monthly2019-03-14 08:49
https://presheva.com/ekskluzive-kujt-po-ia-pergatit-kamberi-vendin-e-mbrojtesit-te-qytetareve/20%Monthly2019-03-13 20:33
https://presheva.com/lajmet-13-03-2019/20%Monthly2019-03-13 17:48
https://presheva.com/shqiprim-arifi-shqiptaret-e-lugines-e-deshirojne-bashkangjitjen-me-kosove-pa-shkembim-territoresh/20%Monthly2019-03-13 13:54
https://presheva.com/pas-50-vitesh-nasa-do-te-analizoje-mostrat-henore/20%Monthly2019-03-13 13:21
https://presheva.com/rumania-ratifikoi-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-03-13 13:19
https://presheva.com/bashkesite-fetare-ne-maqedoni-jane-kunder-ligjit-per-abort/20%Monthly2019-03-13 13:17
https://presheva.com/shqiperia-10-vjet-ne-nato-shba-nje-aleate-e-forte-ne-aleance/20%Monthly2019-03-13 13:15
https://presheva.com/petroviq-i-kunderpergjigjet-akuzave-te-vuciqit-nuk-po-e-tregon-te-verteten/20%Monthly2019-03-13 13:12
https://presheva.com/haradinaj-pas-takimit-me-richard-moore-kosova-e-interesuar-per-marreveshjen-finale-me-serbine/20%Monthly2019-03-13 13:10
https://presheva.com/hoxhaj-reagon-pas-deshtimit-te-mbledhjes-se-ryco-s-serbia-ka-qellim-ta-demtoje-cdo-iniciative-rajonale/20%Monthly2019-03-13 13:05
https://presheva.com/te-rinjte-preshevare-ne-vitin-2016-i-thane-jo-te-keqes-ne-vend-duke-u-organizuar-politikisht-me-alternativen/20%Monthly2019-03-13 12:56
https://presheva.com/mal-terrnoci-fshati-me-nje-te-punesuar/20%Monthly2019-03-13 13:24
https://presheva.com/be-ndalon-te-gjitha-fluturimet-e-boeing-737-max/20%Monthly2019-03-13 12:37
https://presheva.com/kardinali-pell-denohet-me-6-vite-burg-per-abuzim-seksual/20%Monthly2019-03-13 12:35
https://presheva.com/po-argetonin-te-pranishmit-me-akrobacione-rrezohet-aeroplani-ne-guatemale-humbin-jeten-dy-pilote/20%Monthly2019-03-13 12:31
https://presheva.com/vuciq-nuk-e-di-se-cfare-planifikon-prishtina/20%Monthly2019-03-13 12:29
https://presheva.com/juncker-me-shaka-pa-shije-thote-se-nuk-ka-fjetur-shume-per-shkak-te-zonjes-may/20%Monthly2019-03-13 12:27
https://presheva.com/avokati-i-trump-u-be-president-qe-te-rriste-emrin-dhe-pasurine/20%Monthly2019-03-13 12:23
https://presheva.com/historia-e-pushtimit-te-xhamise-se-madhe-ne-meke-si-forcat-speciale-franceze-cliruan-vendin-e-shenjte-te-myslimaneve/20%Monthly2019-03-13 12:20
https://presheva.com/shkencetaret-zbulojne-te-dhena-nga-nje-shperthim-i-madh-ne-diell/20%Monthly2019-03-13 12:17
https://presheva.com/katervjecarja-qe-e-ka-140-koeficientin-e-inteligjences-mesoi-shkrim-leximin-dhe-tabelen-e-shumezimit-pa-shkelur-ne-shkolle/20%Monthly2019-03-13 12:15
https://presheva.com/ererat-qe-frynin-me-gati-300-kilometra-ne-ore-shkaterruan-gjithcka-qe-u-doli-perpara-ne-shba-por-jo-edhe-kete-shtepi/20%Monthly2019-03-13 12:12
https://presheva.com/pamje-te-shperthimit-te-bombes-se-pare-berthamore-ne-vitin-1945-testimi-ishte-kryer-nen-mbikeqyrjen-e-ushtrise-dhe-inxhiniereve-amerikane/20%Monthly2019-03-13 12:07
https://presheva.com/trupi-i-david-dragiceviqit-do-te-rivarroset-ne-austri/20%Monthly2019-03-13 12:04
https://presheva.com/rumania-sot-ratifikon-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-03-13 12:01
https://presheva.com/bolaris-marreveshja-e-prespes-obligon-qe-te-largohen-permbajtjet-irredentiste-nga-librat-shkollore/20%Monthly2019-03-13 11:59
https://presheva.com/ndikimi-rus-ne-shqiperi-dyshime-per-nje-skenar-te-ngjashem-me-velesin/20%Monthly2019-03-13 11:56
https://presheva.com/rtl-i-gjerman-shqiperia-bukuria-e-pazbuluar-e-ballkanit/20%Monthly2019-03-13 11:52
https://presheva.com/qeveria-hedh-poshte-raportimet-e-mediave-serbe-se-po-planifikojne-marrjen-me-force-te-trepces-ne-veri/20%Monthly2019-03-13 11:49
https://presheva.com/gjermania-ta-ndale-turrin-e-rrezikshem-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-03-13 11:44
https://presheva.com/melescanu-xhaferi-me-reforma-deri-tek-hapja-e-bisedimeve-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-be/20%Monthly2019-03-13 11:42
https://presheva.com/zaev-rama-marredheniet-mes-maqedonise-se-veriut-dhe-shqiperise-nuk-kane-qene-kurre-me-te-mira-video/20%Monthly2019-03-13 11:39
https://presheva.com/maliqi-sfidon-bashen-zura-vendin-e-kryetarit-me-mandat-te-dhuruar/20%Monthly2019-03-13 11:35
https://presheva.com/54-vjet-nga-vdekja-e-fan-nolit/20%Monthly2019-03-13 11:33
https://presheva.com/haradinaj-mogherinit-dialogu-mund-te-vazhdoje-edhe-pa-u-hequr-taksa/20%Monthly2019-03-13 11:29
https://presheva.com/limaj-te-gjithe-na-kerkojne-ta-heqim-taksen-edhe-zyrtari-i-qeverise-britanike-richard-moore/20%Monthly2019-03-13 11:24
https://presheva.com/kosova-anetaresohet-ne-organizaten-nderkombetare-per-ruajtjen-e-natyres-iucn/20%Monthly2019-03-13 11:22
https://presheva.com/ahmeti-koalicioni-qeverises-te-kete-nje-qendrim-te-perbashket-per-taksen/20%Monthly2019-03-13 11:20
https://presheva.com/kush-po-e-pengon-hapjen-e-ambulantes-ne-fshatin-letovice/20%Monthly2019-03-13 11:26
https://presheva.com/12-dite-greve-urie-ne-burgjet-jugosllave-per-te-pasur-laps-dhe-libra-lexoni-7-fakte-te-rralla-per-ukshin-hotin/20%Monthly2019-03-13 09:52
https://presheva.com/https-www-voal-ch-video-martin-schulz-perjashtoi-deputetin-racist-eleftherios-synadinos-nga-mbledhje-e-unionit-europian/20%Monthly2019-03-13 09:47
https://presheva.com/nexhat-daci-biblioteka-e-presheves-cdo-vit-do-te-pajiset-me-botimet-e-ashak/20%Monthly2019-03-13 09:13
https://presheva.com/shkrimi-me-i-bukur-romantik-i-charles-bukowski-t-ajo-ishte-mijera-femra-te-bashkuara-ne-nje-te-vetme/20%Monthly2019-03-13 09:06
https://presheva.com/keshilla-per-26-vjecaret-dhe-per-veten-time-kur-isha-26-vjecare/20%Monthly2019-03-13 09:01
https://presheva.com/ronaldo-hakmerret-ndaj-simeones-shikoni-gjestin-e-portugezit-ne-fundin-e-ndeshjes/20%Monthly2019-03-13 08:57
https://presheva.com/a-e-dini-historine-po-shkunden-plakat/20%Monthly2019-03-13 08:51
https://presheva.com/rita-flet-per-kengen-me-duan-beben-dhe-ava-max-do-jete-magjike-per-shqiperine/20%Monthly2019-03-13 08:47
https://presheva.com/letra-nga-zemra-e-83-vjecares-per-veten-e-saj-cdo-dite-kur-hap-syte/20%Monthly2019-03-13 08:27
https://presheva.com/ertugrul-shenon-rekord-shikueshmerie/20%Monthly2019-03-13 08:17
https://presheva.com/ne-luginen-e-presheves-aty-ku-basketbolli-mposht-ndasite-etnike-video/20%Monthly2019-03-13 08:14
https://presheva.com/griezmann-juve-superiore-une-jam-fajtori-i-pare-per-humbjen/20%Monthly2019-03-13 08:12
https://presheva.com/ronaldo-flet-pas-tripletes-per-kete-gje-erdha-te-juventusi/20%Monthly2019-03-13 08:08
https://presheva.com/autori-preshevar-sjell-librin-kusarite-ballkanike-ndaj-tokave-shqiptare/20%Monthly2019-03-13 08:03
https://presheva.com/bia-ne-aksion-per-ta-njollosur-kosoven/20%Monthly2019-03-13 06:53
https://presheva.com/klinaku-nese-serbia-hyn-ne-be-pa-marreveshje-me-kosoven-athere-veriu-do-te-serbizohet-dhe-lugina-te-zbrazet-nga-shqiptaret/20%Monthly2019-03-13 06:48
https://presheva.com/arrestohet-d-s-nga-meroshina-me-droge-ne-autobusin-bujanoc-beograd-foto/20%Monthly2019-03-13 06:41
https://presheva.com/hoti-rasti-i-shtetasve-turq-mund-ta-demtoje-rrugetimin-tone-drejte-be-se/20%Monthly2019-03-12 14:57
https://presheva.com/haziri-takohet-me-ambasadoret-e-shqiperise-malit-te-zi-dhe-maqedonise-se-veriut-diskutojne-per-bashkepunim-ne-shume-fusha/20%Monthly2019-03-12 14:55
https://presheva.com/sami-salihu-fton-diasporen-te-japin-kontributin-e-tyre-ne-ruajtjen-e-homogjenitetetit-shqiptare-ne-lugine/20%Monthly2019-03-12 14:17
https://presheva.com/sherbimi-nacional-per-punesim-kane-bere-sot-shpalosjen-e-programeve-konkurseve-per-vitin-2019/20%Monthly2019-03-12 14:07
https://presheva.com/shoqata-kulturore-dituria-realizon-dokumentarin-per-historikun-e-valleve-burimore-shqiptare-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2019-03-12 14:03
https://presheva.com/reagon-mustafa-vazhdojne-shpifjet-e-milaim-zekes/20%Monthly2019-03-12 13:56
https://presheva.com/haradinaj-u-pergjigjet-ambasadave-per-rastin-e-turqve-tregon-veprimet-qe-jane-ndermarr/20%Monthly2019-03-12 13:50
https://presheva.com/carovska-lufta-per-te-drejtat-e-grave-eshte-evropiane-por-edhe-boterore/20%Monthly2019-03-12 13:44
https://presheva.com/daut-haradinaj-eshte-e-pamoralshme-te-thuhet-se-agim-ceku-eshte-hajn/20%Monthly2019-03-12 13:41
https://presheva.com/vuciq-flet-per-marreveshjen-me-kosoven-pret-zhvendosjen-e-dialogut/20%Monthly2019-03-12 13:39
https://presheva.com/kurti-lufta-e-dyte-boterore-ka-mbaruar-mirepo-duket-se-ajo-e-para-ende-jo/20%Monthly2019-03-12 13:37
https://presheva.com/aston-martin-dbx-tregon-aftesite-ne-rrugen-e-rreshqitshme-malore/20%Monthly2019-03-12 12:49
https://presheva.com/instagram-po-e-teston-sistemin-per-shikimin-e-videove-se-bashku-me-miqte-virtuale/20%Monthly2019-03-12 12:46
https://presheva.com/google-chrome-duhet-ta-perditesoni-sa-me-pare-hakeret-po-shfrytezojne-nje-mangesi-per-tju-vjedhur-informatat-private/20%Monthly2019-03-12 12:43
https://presheva.com/twitter-po-kerkon-informata-konkrete-per-cicerimat-e-raportuara-shkaku-i-permbajtjes-se-te-dhenave-personale-rjeti-social-twitter/20%Monthly2019-03-12 12:39
https://presheva.com/imac-i-ardhshem-nga-apple-mund-te-monitoroj-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-03-12 12:37
https://presheva.com/samsung-malaysia-dergoi-disa-njesi-galaxy-s10-ne-hapesire/20%Monthly2019-03-12 12:34
https://presheva.com/rekorde-shitjesh-per-serine-e-smartfoneve-samsung-galaxy-s10/20%Monthly2019-03-12 12:30
https://presheva.com/e-harroi-femijen-ne-aeroport-nena-i-kerkoi-pilotit-ta-ule-aeroplanin/20%Monthly2019-03-12 12:25
https://presheva.com/burg-te-perjetshem-per-sulmuesin-ne-bruksel/20%Monthly2019-03-12 12:23
https://presheva.com/rumania-dhe-lituania-kete-jave-ratifikojne-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-03-12 12:13
https://presheva.com/reka-asnjehere-nuk-kam-qene-anetar-i-bdi-se/20%Monthly2019-03-12 12:11
https://presheva.com/katrougalos-moska-nuk-ka-bere-presion-per-ndryshimin-e-emrit-te-maqedonise/20%Monthly2019-03-12 12:07
https://presheva.com/maqedoni-ngritet-padi-penale-kunder-ish-drejtorit-per-sigurim-te-informacioneve-te-klasifikuara/20%Monthly2019-03-12 12:05
https://presheva.com/pd-perjashton-rudina-hajdarin/20%Monthly2019-03-12 12:02
https://presheva.com/vajza-e-azem-hajdarit-rudina-qendroj-ne-parlament-per-interesin-e-shqiperise/20%Monthly2019-03-12 11:59
https://presheva.com/edita-tahiri-fton-grate-qe-permes-aktivizimit-te-ndalin-idete-per-korrigjim-te-kufirit/20%Monthly2019-03-12 11:57
https://presheva.com/algjerianet-festojne-terheqjen-e-presidentit-bouteflika/20%Monthly2019-03-12 11:53
https://presheva.com/ministrja-kroate-jep-doreheqje-pas-aksidentimit-te-nje-femije-me-makine/20%Monthly2019-03-12 11:51
https://presheva.com/nju-jork-kapet-sasia-me-e-madhe-e-kokaines-ne-25-vite/20%Monthly2019-03-12 11:48
https://presheva.com/ska-dialog-vetem-monolog/20%Monthly2019-03-12 11:46
https://presheva.com/kosovari-ne-zvicer-e-pagezon-djalin-me-emrin-daut-haradinaj/20%Monthly2019-03-12 11:42
https://presheva.com/rashiq-prishtina-dhe-beogradi-ia-mundesuan-listes-serbe-qe-te-fitoje-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-03-12 11:11
https://presheva.com/vuciq-takim-deri-ne-mesnate-me-keshilltaret-e-merkelit/20%Monthly2019-03-12 11:07
https://presheva.com/brexit-shpetim-ne-minuten-e-fundit/20%Monthly2019-03-12 11:04
https://presheva.com/pelosi-kunder-nxjerrjes-se-trumpit-ne-votebesim/20%Monthly2019-03-12 10:54
https://presheva.com/i-dyshuari-per-dhunim-ne-slloveni-arrestohet-ne-kosove/20%Monthly2019-03-12 10:49
https://presheva.com/boeing-u-me-softuer-te-ri-pas-aksidenteve-ajrore/20%Monthly2019-03-12 10:41
https://presheva.com/propaganda-e-lodhte-nga-pergjegjesi-per-kosoven-ne-kuvendin-e-serbise/20%Monthly2019-03-12 10:36
https://presheva.com/rusia-arreston-dy-shtetas-amerikane-dy-te-tjere-i-debon/20%Monthly2019-03-12 10:12
https://presheva.com/washingtoni-terheq-personelin-diplomatik-nga-venezuela/20%Monthly2019-03-12 10:04
https://presheva.com/moti-i-keq-pezullon-levizjen-detare/20%Monthly2019-03-12 10:00
https://presheva.com/greket-kerkojne-te-marrin-aleksanderin-e-madh-nga-maqedonia-e-veriut/20%Monthly2019-03-12 09:57
https://presheva.com/mogherini-ofron-mbeshtetje-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-03-12 09:52
https://presheva.com/anulohet-takimi-i-haradinajt-me-zyrtarin-e-larte-britanik/20%Monthly2019-03-12 09:45
https://presheva.com/tadiq-kurre-skam-qene-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-03-12 09:34
https://presheva.com/demonstratat-e-vitit-81-kishin-ne-thelb-ideologjine-kombetare/20%Monthly2019-03-12 07:59
https://presheva.com/e-reja-me-mbulese-nga-maqedonia-flet-8-gjuhe-ligjeron-ne-univeristetin-zviceran/20%Monthly2019-03-12 07:53
https://presheva.com/amerikanet-kunder-takses-gjermanet-pro/20%Monthly2019-03-12 07:41
https://presheva.com/haziri-vendkalim-sic-eshte-fshati-cukarke-dhe-ristovc-tek-bujanoci-do-te-jete-nje-ndarje-historike-mes-shqiptareve/20%Monthly2019-03-12 07:35
https://presheva.com/bujanoc-sherri-mes-nxenesve-ne-sezai-surroi-mund-ta-anuloje-ekskursionin/20%Monthly2019-03-11 19:34
https://presheva.com/zyrtare-zinedine-zidane-trajner-i-ri-i-real-madridit/20%Monthly2019-03-11 17:38
https://presheva.com/bosnja-e-hercegovina-paralajm%d1%91ron-be-n%d1%91-nga-nj%d1%91-val%d1%91-e-re-refugjat%d1%91sh/20%Monthly2019-03-11 15:13
https://presheva.com/hoxha-takimet-e-lidereve-pa-pjesemarrjen-e-shqiptareve-jane-te-papranueshme-per-ne/20%Monthly2019-03-11 15:12
https://presheva.com/maqedoni-miratohet-ligji-per-parandalim-dhe-mbrojtje-nga-diskriminimi/20%Monthly2019-03-11 15:09
https://presheva.com/ivanov-ka-kthyer-disa-ligje-ne-te-cilat-ka-qene-emri-republika-e-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-03-11 15:07
https://presheva.com/kqz-emeron-zevendesuesen-e-lulzim-bashes-ne-kuvend-e-shqiperise/20%Monthly2019-03-11 15:06
https://presheva.com/limaj-e-ahmeti-e-mbajne-te-fshehur-udhetimin-ne-bruksel-shkuan-per-te-prezantuar-platformen-per-dialog/20%Monthly2019-03-11 15:04
https://presheva.com/neser-ne-oren-1200-ne-sallen-e-kk-ne-presheve-sherbimi-nacional-per-punesim-filjala-nga-vranja-do-te-beje-shpalosjen-e-programeve-konkurseve-per-vitin-2019/20%Monthly2019-03-11 14:37
https://presheva.com/shefqet-kuci-se-shpejti-do-te-behet-finalizimi-i-kepuceve-ne-presheve/20%Monthly2019-03-11 14:08
https://presheva.com/seanca-e-kuvendit-komunal-qe-ishte-konvokuar-te-mbahet-sot-eshte-shtyer-per-diten-e-premte/20%Monthly2019-03-11 13:41
https://presheva.com/trump-kerkon-8-6-miliarde-dollare-per-murin-kufitar/20%Monthly2019-03-11 13:32
https://presheva.com/pendarovski-nuk-ndjehem-i-rrezikuar-ka-perfunduar-kjo-pune-per-mua/20%Monthly2019-03-11 13:30
https://presheva.com/lumezi-takon-ambasadoren-e-shba-se-ne-mal-te-zi-lufta-kunder-terrorizmit-mbetet-sfide-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-03-11 13:28
https://presheva.com/beqaj-keshilltaret-e-kancelares-merkel-ta-kuptojne-se-perse-kosova-do-ta-mbaje-taksen/20%Monthly2019-03-11 13:26
https://presheva.com/muhamed-ramadani-testi-psikologjik-ne-komunen-e-presheves-nuk-rrespektohet/20%Monthly2019-03-11 12:54
https://presheva.com/mustafa-qeveria-haradinaj-ka-bllokuar-vendin-duhet-te-shkojme-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-03-11 12:50
https://presheva.com/analistet-zyrtaret-amerikan-dhane-mesazhe-te-qarta-se-dialogu-nuk-mund-te-vazhdoj-pa-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-03-11 12:47
https://presheva.com/limaj-demonstratat-e-11-marsit-te-vitit-1981-ishin-kthese-e-madhe-per-liri-e-pavaresi/20%Monthly2019-03-11 12:44
https://presheva.com/lind-foshnja-me-e-madhe-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-03-11 12:41
https://presheva.com/me-nje-poze-me-bikini-jennifer-lopez-tregon-se-vitet-jane-vetem-numra/20%Monthly2019-03-11 12:39
https://presheva.com/kompania-solid-ka-permbushur-te-gjitha-standardet-per-punetoret-me-noten-me-te-larte-te-vleresimit/20%Monthly2019-03-11 12:25
https://presheva.com/zpr-pdsh-nuk-ka-dorzuar-paisjet-qe-kapin-vleren-20-000-euro/20%Monthly2019-03-11 12:20
https://presheva.com/revista-ekuiliber-produkt-nga-forumi-rinor-rahovica-tashme-pjese-e-bibliotekes-se-qytetit-mehmet-jusufi/20%Monthly2019-03-11 12:14
https://presheva.com/ne-moshen-58-vjecare-ndahet-nga-jeta-punetori-i-bibliotekes-sulejman-mehmeti/20%Monthly2019-03-11 12:11
https://presheva.com/turqia-debon-tre-gazetare-gjermane/20%Monthly2019-03-11 12:08
https://presheva.com/shtepia-e-bardhe-do-te-publikoje-buxhetin-per-vitin-2020/20%Monthly2019-03-11 12:05
https://presheva.com/bujanoc-opozita-kerkone-ndarjen-e-12-milion-dinareve-per-funksionim-te-shendetesise-pozita-refuzon/20%Monthly2019-03-11 13:23
https://presheva.com/moti-i-lige-kaplon-gjermanine-aeroplanet-mezi-arrijne-te-aterrojne-nga-ererat-e-forta/20%Monthly2019-03-11 12:02
https://presheva.com/pse-qeverite-e-ballkanit-demtojne-ambientin-per-hec-et/20%Monthly2019-03-11 11:59
https://presheva.com/vazhdojne-protestat-antiqeveritare-ne-serbi-protestuesit-bllokuan-televizionin-shteteror-rts/20%Monthly2019-03-11 11:55
https://presheva.com/apn-bujanoc-pushteti-po-ndane-para-per-dezinformim/20%Monthly2019-03-11 11:54
https://presheva.com/maqedoni-edhe-kater-dite-afat-per-shqyrtim-te-listes-zgjedhore/20%Monthly2019-03-11 11:51
https://presheva.com/shqiptaret-jetojne-per-tu-ushqyer/20%Monthly2019-03-11 11:49
https://presheva.com/medwet-karavastaja-laguna-me-rendesi-nderkombetare/20%Monthly2019-03-11 11:46
https://presheva.com/mbi-70-kosovare-jane-vrare-ne-siri-e-irak-152-gra-e-femije-ndodhen-ende-atje/20%Monthly2019-03-11 11:44
https://presheva.com/38-vjet-nga-demonstratat-e-81-shit/20%Monthly2019-03-11 11:41
https://presheva.com/eksperti-amerikan-rusia-e-perkrah-nje-kosove-te-cunguar/20%Monthly2019-03-11 11:39
https://presheva.com/haradinaj-demonstrata-e-81-it-epoke-vendimtare-ne-historine-e-kosoves/20%Monthly2019-03-11 11:33
https://presheva.com/thaci-viti-1981-shenon-kthesen-per-avansimin-e-statusit-politik-te-kosoves/20%Monthly2019-03-11 11:31
https://presheva.com/kurti-demonstratat-e-81-es-deshmuan-se-cdo-pushtet-qe-perballet-me-vendosmeri-te-tille-fundin-e-ka-afer/20%Monthly2019-03-11 11:29
https://presheva.com/aak-kerkon-unitet-rreth-dialogut-thote-se-dallimet-partiake-duhet-lene-anash/20%Monthly2019-03-11 11:27
https://presheva.com/kater-liberale-shqiptare-ne-gare-per-parlamentin-e-kantonit-te-cyrihut/20%Monthly2019-03-11 11:25
https://presheva.com/mos-tolero-asnje-person-nese-te-trajton-keq-duaje-veten-mjaftueshem-dhe-largohu-prej-tyre/20%Monthly2019-03-11 09:28
https://presheva.com/gabimisht-e-hame-ananasin-kjo-video-tregon-se-si-te-kenaqeni-me-te-pa-e-qeruar/20%Monthly2019-03-11 09:22
https://presheva.com/shqiptari-rrefen-tmerrin-ne-aeroplanin-e-turkish-airlines-qe-humbi-ekuilibrin-gjate-fluturimit-video/20%Monthly2019-03-11 09:17
https://presheva.com/i-paqarte-vazhdimi-i-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-03-11 09:11
https://presheva.com/stefanoviq-i-kunderpergjigjet-ashper-pacollit-pasi-e-quajti-vuciqin-moler/20%Monthly2019-03-11 09:08
https://presheva.com/manchester-united-ka-gati-oferten-per-coutinhon/20%Monthly2019-03-11 09:00
https://presheva.com/d-r-ilir-ismaili-mjeku-me-i-mire-shqiptar-nga-maqedonia-qe-lufton-me-sukses-kancerin-ne-gji/20%Monthly2019-03-11 08:54
https://presheva.com/ferid-muradi-rrugetimi-i-nje-shqiptari-nga-llakavica-e-gostivarit-deri-te-cmimi-nobel/20%Monthly2019-03-11 08:50
https://presheva.com/per-budallackat-qe-nuk-e-dine-sa-e-bukur-eshte-bota-pertej-leckave/20%Monthly2019-03-11 08:47
https://presheva.com/media-britanike-shqiperia-mes-tre-destinacioneve-te-reja-per-veren-2019/20%Monthly2019-03-11 08:42
https://presheva.com/bujanoc-ia-vazhdon-kontraten-edhe-per-6-muaj-sekretarit-ne-pension/20%Monthly2019-03-10 10:19
https://presheva.com/bujanoc-lokali-i-fundit-ne-duar-te-shqiptareve-trazohen-serbet/20%Monthly2019-03-09 08:32
https://presheva.com/lajmet-08-03-2019/20%Monthly2019-03-08 18:07
https://presheva.com/reagim-ndaj-lajmit-te-rrejshem-te-publikuar-ne-mediat-ne-serbi-albanac-iz-kosovske-mitrovice-resio-da-bude-srbin/20%Monthly2019-03-08 13:58
https://presheva.com/armend-aliu-shba-vazhdojne-te-jene-avokatet-me-te-zeshem-te-zgjidhjes-se-problemeve-te-luginasve/20%Monthly2019-03-08 13:42
https://presheva.com/simptomat-e-kancerit-perse-nuk-duhet-ta-injoroni-dhembjen-ne-gjoks/20%Monthly2019-03-08 13:39
https://presheva.com/vlerat-morale/20%Monthly2019-03-08 13:37
https://presheva.com/konsumimi-i-shejkut-me-proteina-para-gjumit-mund-te-jete-sekreti-per-muskuj-me-te-medhenj/20%Monthly2019-03-08 13:34
https://presheva.com/kujdesi-per-gardalinat/20%Monthly2019-03-08 13:30
https://presheva.com/sekretet-per-nje-lidhje-te-suksesshme-sipas-psikologut-amerikan/20%Monthly2019-03-08 13:24
https://presheva.com/rita-ora-e-pranon-publikisht-se-e-ka-kopjuar-britney-spearsin-per-videokengen-only-want-you/20%Monthly2019-03-08 13:22
https://presheva.com/anglia-heq-statujen-e-michael-jacksonit-pas-transmetimit-te-dokumentarit-qe-e-akuzon-per-pedofili/20%Monthly2019-03-08 13:18
https://presheva.com/ambasada-e-shqiperise-nderon-nexhmije-pagarushen-ne-diten-e-gruas/20%Monthly2019-03-08 12:59
https://presheva.com/publikohet-traileri-i-filmit-red-joan-judy-dench-ne-rolin-e-spiunes-ruse/20%Monthly2019-03-08 12:55
https://presheva.com/vuciq-zyrtarit-te-larte-amerikan-platforma-per-dialog-e-prishtines-nuk-le-vend-per-kompromis/20%Monthly2019-03-08 12:47
https://presheva.com/thaci-dhe-mijallkov-shpallen-fajtore-denohen-me-nga-tre-vite-burg/20%Monthly2019-03-08 12:39
https://presheva.com/shqiprim-arifi-qytetaret-duhet-ti-shlyejne-borxhet-ndaj-np-moravica/20%Monthly2019-03-08 12:32
https://presheva.com/dy-molla-nje-limon-dhe-nje-gote-tershere-behuni-gati-te-humbni-peshe-pa-kontroll/20%Monthly2019-03-08 12:23
https://presheva.com/guxo-me-enderru-hyn-ne-boten-e-startup-me-ick/20%Monthly2019-03-08 12:20
https://presheva.com/samsung-galaxy-s10-shenon-3-pike-nga-10-sa-i-perket-mundesise-per-riparim/20%Monthly2019-03-08 12:18
https://presheva.com/zuckerberg-premton-te-ardhme-me-privatesi-te-shtuar-ne-facebook/20%Monthly2019-03-08 12:15
https://presheva.com/trump-edhe-nje-here-probleme-me-emra-kesaj-radhe-ngaterron-emrin-e-drejtorit-ekzekutiv-te-apple/20%Monthly2019-03-08 12:13
https://presheva.com/pas-pese-muajve-lajmerohet-fituesi-i-1-5-miliard-dollareve-komisioni-i-lotarise-se-karolines-se-veriut-zbulon-detaje/20%Monthly2019-03-08 12:11
https://presheva.com/e-kishte-braktisur-partneri-per-shkak-te-mbipeshes-sot-eshte-kampione-dhe-ka-trup-per-lakmi/20%Monthly2019-03-08 12:09
https://presheva.com/aligatori-i-kamufluar-ne-ujin-e-turbullt-tmerron-me-daljen-e-pa-pritshme/20%Monthly2019-03-08 12:06
https://presheva.com/i-vuri-zjarrin-nderteses-per-tu-pare-nga-e-ish-e-dashura-si-nje-hero-pese-vete-perfunduan-ne-spital-video/20%Monthly2019-03-08 12:04
https://presheva.com/pd-urime-8-marsi/20%Monthly2019-03-08 11:59
https://presheva.com/veseli-nenshkruan-platformen-per-dialogun/20%Monthly2019-03-08 11:54
https://presheva.com/ish-shefi-i-fushates-se-trumpit-denohet-me-47-muaj-burgim/20%Monthly2019-03-08 11:48
https://presheva.com/senatorja-e-shba-se-eproret-ne-ushtri-me-perdhunuan-heshta-nga-frika/20%Monthly2019-03-08 11:45
https://presheva.com/gazetares-austriake-i-ndalohet-hyrja-ne-ukraine/20%Monthly2019-03-08 11:42
https://presheva.com/martin-shkreli-vazhdon-biznesin-e-tij-nga-burgu/20%Monthly2019-03-08 11:40
https://presheva.com/intensifikohet-komunikimi-politik-mes-shkupit-dhe-athines/20%Monthly2019-03-08 11:37
https://presheva.com/pendarovski-per-here-te-pare-partite-shqiptare-mbeshtesin-nje-kandidat-maqedonas/20%Monthly2019-03-08 11:35
https://presheva.com/urimi-i-vecante-per-8-mars-i-kryeministrit-rama/20%Monthly2019-03-08 11:33
https://presheva.com/per-8-mars-per-cdo-femer-transporti-publik-ne-tirane-falas/20%Monthly2019-03-08 11:30
https://presheva.com/simpatizantet-e-opozites-e-presin-edi-ramen-me-djegie-gomash/20%Monthly2019-03-08 11:27
https://presheva.com/djali-i-te-ndjerit-ne-aksidentin-ne-gjilan-fton-familjen-e-shoferit-te-kamionit-ne-varrim-ta-ndajme-dhimbjen-bashke/20%Monthly2019-03-08 11:21
https://presheva.com/limaj-uron-8-marsin-permend-sakrificen-e-grave-per-lirine-e-kosoves/20%Monthly2019-03-08 11:17
https://presheva.com/brnabiq-thote-se-kosova-ia-beri-tri-goditje-serbise/20%Monthly2019-03-08 11:14
https://presheva.com/mustafa-grate-u-shnderruan-ne-simbol-te-sakrifices/20%Monthly2019-03-08 11:11
https://presheva.com/palmer-shba-nuk-e-avokon-por-as-nuk-e-perjashton-rregullimin-e-kufijve-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-03-08 11:08
https://presheva.com/qente-mbrojne-foshnjat-nga-infeksionet/20%Monthly2019-03-08 11:05
https://presheva.com/ish-ambasadori-i-britanise-ne-ish-jugosllavi-serbia-ta-marre-veriun-deri-ne-iber-kosova-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-03-08 11:04
https://presheva.com/dy-persona-sulmojne-taksistin-qe-po-transportonte-migrant-nga-presheva-deri-ne-bujanoc/20%Monthly2019-03-08 10:58
https://presheva.com/arrestohet-27-vjecari-nga-presheva-me-20-gram-marihuane/20%Monthly2019-03-08 10:39
https://presheva.com/edhe-kjo-ndodh-ne-bujanoc-me-diplome-master-7-marsi-e-gjen-si-muratore/20%Monthly2019-03-08 11:51
https://presheva.com/sa-do-te-duhej-te-jete-njeriu-i-shendoshe-ne-menyre-qe-dhjami-do-te-mund-te-ndalte-plumbin/20%Monthly2019-03-08 09:07
https://presheva.com/tabletat-per-gjume-shkaktojne-demencen/20%Monthly2019-03-08 09:02
https://presheva.com/meshkujt-ndihen-te-kercenuar-nga-femrat-inteligjente-te-fuqishme-e-te-pavarura/20%Monthly2019-03-08 08:55
https://presheva.com/te-kesh-nje-femije-a-ka-nje-moshe-ideale-per-tu-bere-nene/20%Monthly2019-03-08 08:48
https://presheva.com/grate-qe-kane-shume-femije-jetojne-me-gjate/20%Monthly2019-03-08 08:40
https://presheva.com/biberoni-i-duhet-bebes-sepse-i-ofron-ngushellim/20%Monthly2019-03-08 08:35
https://presheva.com/pese-shenja-te-cilat-te-tregojne-se-je-ne-punen-e-duhur/20%Monthly2019-03-08 08:29
https://presheva.com/desiderata-poema-e-vitit-1920-eshte-e-preferuara-e-dua-lipes/20%Monthly2019-03-08 08:16
https://presheva.com/bebe-rexha-arrin-sukses-te-madh-me-last-hurrah-dy-jave-pas-publikimit/20%Monthly2019-03-08 08:11
https://presheva.com/zyra-e-knsh-ne-medvegje-me-shume-ngjan-si-nje-shtall-lopesh-e-aspak-zyre-administrative/20%Monthly2019-03-08 07:11
https://presheva.com/lekaj-ne-dialog-me-serbine-nuk-negociohen-pavaresia-e-territori/20%Monthly2019-03-08 06:42
https://presheva.com/lajmet-07-03-2019/20%Monthly2019-03-07 17:31
https://presheva.com/musliu-me-bashkeluftetare-homazhe-ne-prekazin-legjendare/20%Monthly2019-03-07 14:26
https://presheva.com/shqiprim-arifi-me-personin-per-te-cilen-akuzohem-se-e-paskam-fyer-as-qe-jemi-takuar-fizikisht/20%Monthly2019-03-07 13:32
https://presheva.com/rafael-nadal-humb-nje-tjeter-finale-te-australian-open-2/20%Monthly2019-03-07 13:27
https://presheva.com/sheiket-arabe-duan-te-investojne-te-milani/20%Monthly2019-03-07 13:17
https://presheva.com/messi-nuk-udheton-drejt-marokos-me-argjentinen-por-do-te-luaje-me-venezuelen-ne-madrid/20%Monthly2019-03-07 13:14
https://presheva.com/reali-kontakton-agjentin-mendes-mourinho-brenda-javes-merr-drejtimin-e-realit/20%Monthly2019-03-07 13:10
https://presheva.com/edhe-aak-e-nisma-mbeshtesin-platformen-per-dialogun-aleanca-per-ardhmerine-e-kosoves-dhe-nisma/20%Monthly2019-03-07 13:06
https://presheva.com/thirret-ezani-i-pare-ne-xhamine-me-te-madhe-te-turqise/20%Monthly2019-03-07 13:02
https://presheva.com/pdk-mbeshtet-platformen-per-dialogun/20%Monthly2019-03-07 12:57
https://presheva.com/njeqind-vjet-vetmi-e-garcia-marquez-se-shpejti-ne-netflix-gabriel-garcia-marquez-eshte-nje-nder-shkrimtaret-me-te-medhenj-te-shekullit-te-kaluar/20%Monthly2019-03-07 12:55
https://presheva.com/hbo-e-ka-publikuar-paraqitjen-e-shkurter-te-shumepritur-te-sezonit-te-tete-te-serialit-game-of-thrones-qe-do-te-nise-emetimin-me-14-prill/20%Monthly2019-03-07 12:52
https://presheva.com/steven-spielberg-kunder-filmave-qe-i-prodhon-netflix/20%Monthly2019-03-07 12:49
https://presheva.com/per-ta-edukuar-sic-duhet-femijen-provoni-keto-keshilla-nga-psikologu-i-njohur-amerikan/20%Monthly2019-03-07 12:46
https://presheva.com/deda-platformes-i-mungon-termi-integriteti-territorial-i-kosoves/20%Monthly2019-03-07 12:42
https://presheva.com/partite-shqiptare-ne-maqedoni-urojne-7-marsin-diten-e-mesuesit/20%Monthly2019-03-07 12:39
https://presheva.com/shmt-presheva-ne-presheve-ka-shenuar-sot-diten-e-shkolles/20%Monthly2019-03-07 12:37
https://presheva.com/civil-kerkon-qe-8-marsi-te-shpallet-dite-jo-pune-per-te-gjithe-grate-ne-vend/20%Monthly2019-03-07 12:30
https://presheva.com/zemaj-limaj-perplasen-rreth-ligjit-dhe-platformes-per-dialog/20%Monthly2019-03-07 12:26
https://presheva.com/zhdukjet-me-misterioze-te-njerezve-ajo-cfare-u-ka-ndodhur-atyre-edhe-sot-e-mundon-boten/20%Monthly2019-03-07 12:21
https://presheva.com/televizioni-shteteror-i-korese-se-veriut-publikon-pamjet-e-samitit-trump-kim-ne-vietnam-nuk-mungojne-as-njerezit-duke-qare/20%Monthly2019-03-07 12:18
https://presheva.com/e-dhimbshme-kriza-e-urise-ne-jemen-familjet-martojne-vajzat-3-vjecare-per-ushqim/20%Monthly2019-03-07 12:15
https://presheva.com/nje-anije-fundoset-ne-afersi-te-ishullit-grek-samos-tre-emigrante-te-vdekur/20%Monthly2019-03-07 12:12
https://presheva.com/nje-boshnjak-vodhi-100-mije-euro-ne-nje-banke-ne-austri-rrezikon-te-denohet-me-15-vjet-burg/20%Monthly2019-03-07 12:09
https://presheva.com/ngrihet-padi-kunder-eskobarit-kroat/20%Monthly2019-03-07 11:50
https://presheva.com/gjeloshaj-shqiptaret-ne-tuz-kane-rikthyer-vetebesimin-dhe-shpresen/20%Monthly2019-03-07 11:47
https://presheva.com/vetem-nje-autor-shqiptar-per-nxenesit-maqedonas/20%Monthly2019-03-07 11:44
https://presheva.com/dygjuhesia-nis-me-gabime-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-03-07 11:41
https://presheva.com/edhe-dy-dite-mundesi-per-mbledhjen-e-nenshkrimeve-per-kandidatet-per-kryetar-shteti/20%Monthly2019-03-07 11:38
https://presheva.com/tusk-zgjerimi-i-be-se-eshte-prioritet/20%Monthly2019-03-07 11:34
https://presheva.com/meta-per-7-mars-mesuesve-nderim-perjete-suksese-ne-misionin-fisnik/20%Monthly2019-03-07 11:31
https://presheva.com/analistet-te-kerkohet-garanci-nga-amerikanet-e-gjermanet-se-nuk-do-te-preket-territori-pastaj-te-hiqet-taksa/20%Monthly2019-03-07 11:29
https://presheva.com/bahtiri-qeveria-nuk-ka-guxim-ta-leshoje-uren-e-ibrit-ne-funksion/20%Monthly2019-03-07 11:26
https://presheva.com/ramadani-me-mire-pa-marreveshje-me-serbine-sesa-te-plotesohen-kerkesat-e-vuciqit/20%Monthly2019-03-07 11:23
https://presheva.com/si-e-sheh-delegacioni-shteteror-te-ardhmen-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-03-07 11:20
https://presheva.com/haradinaj-uron-mesuesit-per-festen-e-7-marsit-thote-se-do-te-kene-kujdes-me-te-dinjitetshem-institucional/20%Monthly2019-03-07 11:17
https://presheva.com/veseli-uron-mesuesit-keni-qene-gjithmone-shtylle-e-kombit/20%Monthly2019-03-07 11:13
https://presheva.com/shqiprim-arifi-urime-7-marsi-diten-e-mesimdhenesve/20%Monthly2019-03-07 11:11
https://presheva.com/arber-pajaziti-te-dashur-mesues-ju-misionare-te-dijes-urime-7-marsi/20%Monthly2019-03-07 11:08
https://presheva.com/pdsh-mesazh-urimi-7-marsi-dita-e-mesuesit/20%Monthly2019-03-07 11:05
https://presheva.com/thaci-uron-mesuesit-mirenjohje-te-pakufishme-per-punen-e-tyre/20%Monthly2019-03-07 10:24
https://presheva.com/hale-shba-nuk-do-te-ofrojne-nje-recete-per-zgjidhjen-e-problemeve-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-03-07 10:21
https://presheva.com/ambasadori-i-zvicres-rishkrimi-i-kufijve-asnjehere-nuk-ka-funksionuar/20%Monthly2019-03-07 10:18
https://presheva.com/shkollat-shqip-para-sfidave-te-reja/20%Monthly2019-03-07 10:14
https://presheva.com/pd-urime-per-7-marsin/20%Monthly2019-03-07 10:11
https://presheva.com/murati-te-perfshihet-lugina-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-03-07 07:33
https://presheva.com/sa-ore-duhet-te-punoni-per-te-fituar-1000-franga-ne-zvicer/20%Monthly2019-03-07 07:30
https://presheva.com/ushqimi-i-cili-e-qeteson-stomakun/20%Monthly2019-03-07 07:18
https://presheva.com/antibiotiku-natyral-forconi-imunitetin-me-ndihmen-e-alo-veres-shmangni-gripin-dhe-ftohjen/20%Monthly2019-03-07 07:15
https://presheva.com/kater-arsye-se-perse-duhet-te-pini-uthull-molle-cdo-nate-para-gjumit/20%Monthly2019-03-07 07:08
https://presheva.com/ne-zorre-kemi-deri-15-kg-helme-qe-shkaktojne-semundjet-me-te-renda-ekspertet-zbulojne-se-si-ti-nxjerrim-nga-trupi/20%Monthly2019-03-07 07:03
https://presheva.com/nxerrja-e-dhembeve-te-qumeshtit-nuk-shkakton-dhimbje-te-femijet/20%Monthly2019-03-07 06:58
https://presheva.com/viktima-e-dyte-ne-rrethin-e-pcinjes-nga-gripi-nje-grua-66-vjecare-nga-presheva/20%Monthly2019-03-07 06:58
https://presheva.com/anemia-te-femijet-si-ta-identifikoni/20%Monthly2019-03-07 07:10
https://presheva.com/xhabiri-nga-tetova-dhe-bohemet-e-zagrebit/20%Monthly2019-03-07 06:48
https://presheva.com/ja-cilat-pika-te-pageses-ne-autostrade-do-te-mbeten-ne-koridorin-10/20%Monthly2019-03-07 06:41
https://presheva.com/ne-presheve-te-moshuarit-perdoren-per-lufte-nga-opozita/20%Monthly2019-03-06 21:45
https://presheva.com/ministri-ruzhiq-mirenjohjet-per-referendumin-e-1-dhe-2-marsit-ne-lugine-ishin-politike/20%Monthly2019-03-06 18:43
https://presheva.com/rrefimi-per-foshnjen-qe-dyshohet-se-iu-shit-ciftit-nga-presheva/20%Monthly2019-03-06 18:39
https://presheva.com/lajmet-06-03-2019/20%Monthly2019-03-06 17:23
https://presheva.com/intervista-ne-studio-me-drejtorin-e-entin-per-punesin-muhamed-ramadani/20%Monthly2019-03-06 16:50
https://presheva.com/shqiprim-arifi-pushteti-lokal-mbron-hapesirat-publike-te-uzurpuara-nga-individ-apo-grup-qytetaresh/20%Monthly2019-03-06 15:26
https://presheva.com/ndihma-e-pushtetit-lokal-qe-po-i-behet-shtepise-se-shendetit-nuk-ka-krahasohet-as-me-20-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-03-06 14:34
https://presheva.com/vuciq-komenton-deklaraten-rreth-njohjes-se-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2019-03-06 14:30
https://presheva.com/zaev-paralajmeron-takim-te-ri-te-lidereve/20%Monthly2019-03-06 14:26
https://presheva.com/blerim-reka-do-te-korrim-fitore-me-21-prill/20%Monthly2019-03-06 14:24
https://presheva.com/femijet-jane-te-guximshem-nxjerrin-dhembet-e-tyre-pa-ndihmen-e-dentistit-video/20%Monthly2019-03-06 13:47
https://presheva.com/digjet-shtepia-e-familjes-sahiti-nga-presheva/20%Monthly2019-03-06 13:08
https://presheva.com/akuzohet-per-gjenocid-shba-i-heq-nenshtetesine-nje-gruaje-nga-bosnja/20%Monthly2019-03-06 13:02
https://presheva.com/apostolakis-greqia-do-te-mbeshtes-transformimin-e-forcave-te-armatosura-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-03-06 12:56
https://presheva.com/javen-e-ardhshme-qeveria-miraton-ligjin-per-regjistrimin-e-popullsise-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-03-06 12:52
https://presheva.com/boshnjakovski-nuk-do-te-ndryshohet-himni-i-maqedonise/20%Monthly2019-03-06 12:49
https://presheva.com/rifat-jashari-te-punojme-per-avansimin-e-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2019-03-06 12:39
https://presheva.com/kryetaret-e-komunave-te-drenices-bejne-apel-per-bashkim-te-shqiptarev/20%Monthly2019-03-06 12:36
https://presheva.com/veteranet-e-luftes-pavaresia-e-kosoves-ka-ndodhur-me-5-6-dhe-7-mars/20%Monthly2019-03-06 12:32
https://presheva.com/limaj-prekazi-duhet-te-na-kujtoje-se-lirine-e-kemi-fale-sakrifices-se-familjes-jashari/20%Monthly2019-03-06 12:29
https://presheva.com/komandanti-amerikan-vendet-e-ballkanit-perfshire-kosoven-ne-shenjester-te-rusise/20%Monthly2019-03-06 12:25
https://presheva.com/ne-ambasaden-gjermane-hapet-libri-i-zise-per-klaus-kinkel/20%Monthly2019-03-06 12:21
https://presheva.com/sherbimi-nacional-per-punesim-filijala-nga-vranja-do-te-beje-shpalosjen-e-programeve-konkurseve-per-vitin-2019/20%Monthly2019-03-06 12:18
https://presheva.com/pranohet-aplikimi-i-kosoves-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2019-03-06 11:51
https://presheva.com/rrefimi-rreqethes-i-besarta-jasharit-kur-ishte-11-vjece-nje-jave-pasi-i-ishte-masakruar-familja/20%Monthly2019-03-06 11:46
https://presheva.com/emblema-e-uck-se-ne-gezhoja-plumbash/20%Monthly2019-03-06 11:03
https://presheva.com/rama-shqiperia-pa-mua-si-juventusi-pa-cristiano-ronaldon/20%Monthly2019-03-06 10:48
https://presheva.com/haradinaj-per-taksen-miqte-tane-po-na-testojne-per-te-kuptuar-sa-jemi-te-vendosur-per-te-drejten-tone/20%Monthly2019-03-06 10:44
https://presheva.com/dialogu-kosove-serbi-ka-kuptim-kur-dy-palet-gjejne-nje-kompromis/20%Monthly2019-03-06 10:38
https://presheva.com/veseli-epopeja-e-uck-se-rasti-me-unikat-ne-historine-boterore/20%Monthly2019-03-06 10:33
https://presheva.com/kosova-behet-anetare-e-organizates-me-te-madhe-te-mjekesise-ifmsa/20%Monthly2019-03-06 10:28
https://presheva.com/kyle-scott-njohja-duhet-te-jete-ne-zemer-te-marreveshjes-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-03-06 10:25
https://presheva.com/haradinaj-homazhe-ne-prekaz-historise-se-kosoves-se-lire-dhe-te-pavarur-i-dha-vule-sakrifica-sublime-e-familjes-jashari/20%Monthly2019-03-06 10:15
https://presheva.com/zbulohet-vazoja-e-lashte-kineze-permbante-lengun-qe-besohej-se-sillte-perjetesine/20%Monthly2019-03-06 08:18
https://presheva.com/malet-nenujore-dhe-anijet-e-humbura-mund-te-zbulohen-nepermjet-hartave-te-tabanit-te-detit-qe-do-te-kushtojne-deri-ne-tre-miliarde-dollare/20%Monthly2019-03-06 08:13
https://presheva.com/bujanoc-hakmerret-kamberi-mjekun-me-pervoje-2-vjecare-e-le-pa-pune/20%Monthly2019-03-06 08:06
https://presheva.com/masa-qe-gjeti-ne-det-mund-tia-siguroje-500-mije-dollare-nese-del-te-jete-peshtyme-balene-qe-kerkohet-shume-nga-prodhuesit-e-parfumeve/20%Monthly2019-03-06 08:04
https://presheva.com/arsic-i-pergjigjet-hasanit-shtepia-e-shendetit-ne-bujanoc-mbetet-nen-kompetencat-tona/20%Monthly2019-03-06 07:57
https://presheva.com/shkrepi-ne-momentin-e-duhur-fotografoi-pilotin-e-aeroplanit-ushtarak-qe-shikonte-drejt-tij/20%Monthly2019-03-06 07:56
https://presheva.com/ne-mungese-te-pemeve-zogjte-ndertuan-fole-gjigante-neper-shtyllat-e-telefonit/20%Monthly2019-03-06 07:51
https://presheva.com/kur-mund-te-kerkoni-leje-qendrimi-ne-zvicer/20%Monthly2019-03-06 07:44
https://presheva.com/flet-ne-shtratin-e-hitlerit-dhe-ka-koleksionin-me-te-madh-te-relikteve-naziste-perfshire-88-tanke-britaniku-ka-nxjerre-ne-shitje-shtepine-e-tij/20%Monthly2019-03-06 07:36
https://presheva.com/imazhi-i-oneplus-7-zbulon-telefonin-e-ardhshem-me-kameren-pop-up/20%Monthly2019-03-06 07:24
https://presheva.com/zenka-cka-pritet-me-cilin-flamur-te-festonim-flamuri-shqiptar-i-lejuar-ne-mal-te-zi-video/20%Monthly2019-03-06 07:19
https://presheva.com/haradinaj-e-riperserit-shkembimi-i-territoreve-ide-ruse-e-serbe/20%Monthly2019-03-06 07:02
https://presheva.com/carvajal-sezoni-yne-ka-marr-fund/20%Monthly2019-03-06 06:59
https://presheva.com/serbet-kane-me-se-shumti-urrejtje-per-shqiptaret-dhe-kroatet/20%Monthly2019-03-06 06:50
https://presheva.com/lajmet-05-03-2019/20%Monthly2019-03-05 17:40
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-ka-mposhtur-politikisht-garniturat-e-vjetra-politike-ne-lugine/20%Monthly2019-03-05 15:54
https://presheva.com/reagim-pushteti-per-shqiptaret-largon-nga-puna-shqiptaren/20%Monthly2019-03-05 15:47
https://presheva.com/stacioni-policore-organizoi-dhurimin-e-gjakut-ne-kuader-te-aksionit-humanitare-per-nder-te-pervjetorit-te-vdekjes-se-avdi-bajramit/20%Monthly2019-03-05 15:24
https://presheva.com/bejtullahu-dekorata-e-komandantit-te-pergjithshem-te-ucpmb-se-na-bene-krenare-tere-kosoven-lindore/20%Monthly2019-03-05 14:34
https://presheva.com/presidenti-thaci-dekoron-komandantin-e-pergjithshem-te-ucpmb-se-me-urdherin-i-pavarsise/20%Monthly2019-03-05 14:03
https://presheva.com/reka-mblodhi-nenshkrimet-e-duhura/20%Monthly2019-03-05 13:40
https://presheva.com/reeker-per-opoziten-shqiptare-protestat-jo-te-dhunshme/20%Monthly2019-03-05 13:36
https://presheva.com/musliu-le-ta-vleresoje-populli-perse-kksh-nuk-i-dha-mirenjohje-jonuz-musliut-per-kontributin-ne-referendum/20%Monthly2019-03-05 13:28
https://presheva.com/qytetaret-e-lugines-shprehin-admirimin-e-plote-per-vepren-e-komandantit-adem-jashari-dhe-familjes-se-tij/20%Monthly2019-03-05 13:25
https://presheva.com/te-shtunen-ne-bujanoc-eveniment-sportiv-me-karakter-ndekombetar/20%Monthly2019-03-05 13:32
https://presheva.com/arber-pajaziti-marsi-nuk-do-te-na-sjell-ne-mendje-vetem-dhimbjen-por-edhe-krenarine-me-te-cilen-do-te-rriten-brezat-e-ardhshem/20%Monthly2019-03-05 13:13
https://presheva.com/armend-aliu-familja-jashari-qe-i-doli-zot-armikut-bekuar-qofte-perjete/20%Monthly2019-03-05 13:09
https://presheva.com/gripi-sezonal-ka-prekur-edhe-qytetaret-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-03-05 13:06
https://presheva.com/pasagjeret-ne-nje-aeroplan-nga-pekini-ne-los-anxhelos-u-urdheruan-qe-menjehere-te-evakuohen-mes-frikes-se-do-te-shpertheje-pas-nje-uljeje-dramatike-emergjente-ne-nen-arktik-te-rusise/20%Monthly2019-03-05 13:04
https://presheva.com/qytetaret-e-maqedonise-te-kene-kujdes-gjate-publikimit-te-te-dhenave-personale-ne-internet/20%Monthly2019-03-05 12:58
https://presheva.com/vdes-nje-femije-14-vjecar-nga-gripi-ne-shkup/20%Monthly2019-03-05 12:55
https://presheva.com/sheqeriska-per-vizite-pune-ne-shba/20%Monthly2019-03-05 12:52
https://presheva.com/kryemadhi-rama-ka-deshtuar/20%Monthly2019-03-05 12:49
https://presheva.com/basha-nuk-ka-europe-me-shqiperine-si-kolumbia/20%Monthly2019-03-05 12:46
https://presheva.com/ministri-serb-me-kosoven-shkemb-mbi-shpine-serbia-nuk-mund-te-ece-perpara/20%Monthly2019-03-05 12:38
https://presheva.com/diskriminimi-ndaj-grave-problem-ende-i-pa-zgjidhur-ne-kosove/20%Monthly2019-03-05 12:33
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-takohet-me-veselin-nuk-flasin-per-media/20%Monthly2019-03-05 12:29
https://presheva.com/limaj-me-5-mars-ne-prekaz-nisi-epoka-e-lirise-se-kosoves-kryetari-i-nismes-socialdemokrate-njeheresh/20%Monthly2019-03-05 12:20
https://presheva.com/haradinaj-ushtria-nuk-do-te-perdoret-kunder-popullit-te-kosoves-as-ne-jug-e-as-ne-veri-te-vendit/20%Monthly2019-03-05 12:18
https://presheva.com/asgje-e-re-nga-shtepia-e-bardhe-rreth-vrasjes-se-khashoggit/20%Monthly2019-03-05 12:16
https://presheva.com/pacienti-i-londres-behet-personi-i-dyte-i-ne-bote-qe-sherohet-nga-hiv/20%Monthly2019-03-05 12:13
https://presheva.com/hillary-clinton-thote-se-nuk-do-te-kandidoje-per-zgjedhjet-e-vitit-2020/20%Monthly2019-03-05 12:10
https://presheva.com/serbet-duhet-gjunjezuar-keshtu-kishte-thene-ministri-i-jashtem-gjerman-qe-nderroi-jete-sot/20%Monthly2019-03-05 12:07
https://presheva.com/moracanin-grate-kane-te-drejte-te-vendosin-se-sa-femije-te-lindin/20%Monthly2019-03-05 12:03
https://presheva.com/voutsis-moon-marreveshja-e-prespes-do-te-sjell-paqe-stabilitet-dhe-siguri-ne-rajon/20%Monthly2019-03-05 11:57
https://presheva.com/mbi-800-mije-euro-demshperblim-do-te-duhet-te-paguaj-kompania-e-sigurimit-eurosig-per-aksidentin-tragjik-ne-llaskarce/20%Monthly2019-03-05 11:54
https://presheva.com/biden-zaevit-marreveshja-e-prespes-eshte-sukses-per-te-gjithe-evropen/20%Monthly2019-03-05 11:49
https://presheva.com/sot-sipas-te-dhenave-jane-bere-1600-dite-qe-eshte-hapur-klubi-futbollistik-lugina/20%Monthly2019-03-05 11:43
https://presheva.com/meta-jemi-ne-krize-beni-hapa-pas/20%Monthly2019-03-05 11:34
https://presheva.com/rama-protesta-e-opozites-nuk-eshte-proteste-popullore/20%Monthly2019-03-05 10:59
https://presheva.com/kabineti-qeveritar-fillon-diten-me-nje-minute-heshtje-ne-nderim-te-adem-jasharit/20%Monthly2019-03-05 10:56
https://presheva.com/veseli-adem-jashari-ngriti-ne-kembe-gjithe-kombin-dhe-aty-nisi-rruga-e-pa-kthim-drejt-lirise/20%Monthly2019-03-05 10:53
https://presheva.com/mustafa-adem-jashari-dhe-sakrifica-e-tij-u-bene-te-pavdekshem-dhe-gur-themel-i-pavaresise-te-kosoves/20%Monthly2019-03-05 10:49
https://presheva.com/thaci-me-sakrificen-e-jashareve-bota-e-kuptoje-drejte-kosoven/20%Monthly2019-03-05 10:46
https://presheva.com/vdes-ish-ministri-i-jashtem-i-gjermanise/20%Monthly2019-03-05 10:44
https://presheva.com/njihuni-me-7-vendet-qe-nxjerrin-mjeket-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2019-03-05 07:45
https://presheva.com/nje-botim-anastatik-per-te-verteten-e-vassa-effendiut-vaso-pashes-mbi-shqipnine-dhe-shqiptaret/20%Monthly2019-03-05 07:41
https://presheva.com/te-gjithe-e-keni-ne-oborr-por-nuk-e-dini-se-eshte-shume-me-efektive-sesa-kimioterapia/20%Monthly2019-03-05 07:27
https://presheva.com/catherine-zeta-jones-super-elegance-ne-tapetin-e-kuq-ne-krah-te-dy-femijeve/20%Monthly2019-03-05 07:22
https://presheva.com/gjuriq-e-tere-trepca-eshte-e-serbise/20%Monthly2019-03-05 07:16
https://presheva.com/thaci-pa-mbeshtetje-rreth-idese-per-ndryshimin-e-kushtetutes-qe-lugina-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2019-03-05 06:52
https://presheva.com/vuciq-paralajmeron-mundesine-e-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2019-03-05 06:43
https://presheva.com/21-vjet-nga-renia-heroike-e-familjes-jashari/20%Monthly2019-03-05 06:39
https://presheva.com/apn-shpifesi-qe-perkujdeset-per-kosove-eshte-lavdim-hamidi-kryeredaktor-i-zerit/20%Monthly2019-03-04 21:23
https://presheva.com/apn-isuf-memeti-ka-treguar-nivelin-e-tij-te-ceket-moral-duke-inskenuar-shpifje-te-porositura-nga-organet-e-mocalit-zhytes/20%Monthly2019-03-04 19:08
https://presheva.com/altin-borici-pdsh-duke-uzurpuar-zyren-po-i-nencmon-te-rinjte-e-presheves/20%Monthly2019-03-04 14:29
https://presheva.com/stacioni-policore-ne-presheve-organizon-neser-dhurimin-e-gjakut/20%Monthly2019-03-04 14:23
https://presheva.com/reeker-taksa-po-rrezikon-marredheniet-shba-kosove/20%Monthly2019-03-04 13:44
https://presheva.com/be-ja-nuk-mund-te-vendose-a-eshte-kremlini-partner-sfide-apo-problem/20%Monthly2019-03-04 13:09
https://presheva.com/cmimet-te-reja-te-naftes-ne-maqedoni-shtrenjtohen-benzina-dhe-dizeli/20%Monthly2019-03-04 13:06
https://presheva.com/haradinaj-dyshojme-qe-vlora-citaku-nuk-i-ka-shpreh-qendrimet-e-sakta-te-kosoves/20%Monthly2019-03-04 13:04
https://presheva.com/komuna-e-presheves-per-vitin-2019-ka-ndare-buxhet-2-000-000-dinare-vetem-per-terapi-ampulare-per-shtepine-e-shendetit/20%Monthly2019-03-04 13:00
https://presheva.com/i-dorezohet-mirnjohje-per-kontributin-e-dhene-ne-organizimin-e-referendumit-ali-ahmetit-kryetar-i-pare-i-pdsh-se/20%Monthly2019-03-04 12:48
https://presheva.com/kksh-ndan-mirenjohje-per-organizatoret-e-referendumit/20%Monthly2019-03-04 12:51
https://presheva.com/ne-samitin-e-dyte-te-diaspores-qe-u-mbajt-ne-tirane-mori-pjese-edhe-kryetari-i-kuvendit-sami-salihu/20%Monthly2019-03-04 12:38
https://presheva.com/nje-zyrtar-malazez-ne-aeroportin-e-podgorices-ka-reaguar-me-nervozizem-per-shkak-se-udhetari-e-beri-simbolin-e-shqiponjes-me-duar/20%Monthly2019-03-04 12:34
https://presheva.com/gjermanishtja-eshte-gjuha-me-e-popullarizuar-qe-mesohet-ne-ballkan/20%Monthly2019-03-04 12:31
https://presheva.com/zjarri-perfshin-nje-shtepi-ne-gjermani-gjejne-vdekjen-nje-nene-dhe-kater-femije-fqinji-thote-se-ishin-nga-serbia-dhe-kroacia/20%Monthly2019-03-04 12:29
https://presheva.com/arabia-saudite-do-te-gjykoje-aktivistet-per-te-drejtat-e-grave/20%Monthly2019-03-04 12:26
https://presheva.com/luftanija-amerikane-ne-detin-e-zi-cfare-po-kerkon-aty/20%Monthly2019-03-04 12:21
https://presheva.com/nato-forcon-prezencen-ushtarake-ne-detin-e-zi/20%Monthly2019-03-04 12:19
https://presheva.com/udheheqesi-i-isis-it-po-mbrohet-nga-ushtria-amerikane-pretendon-politikanin-irakian/20%Monthly2019-03-04 12:16
https://presheva.com/poloni-ndalohet-nje-i-dyshuar-per-sulm-terrorist/20%Monthly2019-03-04 12:13
https://presheva.com/philip-reeker-sot-per-vizite-ne-maqedonine-e-veriut-do-te-kete-takime-me-kreret-shteteror/20%Monthly2019-03-04 12:11
https://presheva.com/lsdm-qytetaret-do-te-zgjedhin-kandidatin-qe-do-te-jete-president-i-te-gjitheve/20%Monthly2019-03-04 12:08
https://presheva.com/arrestohet-nje-shtetas-i-maqedonise-ne-beograd/20%Monthly2019-03-04 12:06
https://presheva.com/kouvelis-marreveshja-e-prespes-hap-perspektive-bashkepunimi-per-portin-e-selanikut/20%Monthly2019-03-04 12:03
https://presheva.com/bujar-spahiu-kryetar-i-ri-komunitetit-mysliman-te-shqiperise/20%Monthly2019-03-04 12:01
https://presheva.com/policia-i-refuzon-lejen-opozites-per-protesten-e-5-marsit/20%Monthly2019-03-04 11:58
https://presheva.com/cakaj-tuzi-na-dha-nje-mesim/20%Monthly2019-03-04 11:56
https://presheva.com/veseli-uron-fitoren-e-shqiptareve-te-bashkuar-ne-tuz/20%Monthly2019-03-04 11:39
https://presheva.com/haradinaj-pershendet-fitoren-e-shqiptareve-ne-tuz/20%Monthly2019-03-04 11:36
https://presheva.com/thaci-rezultati-i-zgjedhjeve-ne-tuz-fitore-mbareshqiptare/20%Monthly2019-03-04 11:33
https://presheva.com/naim-sallahu-dhe-shaban-lushtaku-jane-shpallur-te-pafajshem-nga-gjykata-themelore-ne-prishtine/20%Monthly2019-03-04 11:30
https://presheva.com/nuk-shqyrtohet-peticioni-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-03-04 11:27
https://presheva.com/koalicioni-i-partive-politike-shqiptare-fitues-i-zgjedhjeve-ne-tuz-te-malesise/20%Monthly2019-03-04 11:22
https://presheva.com/dr-gupta-thote-askush-nuk-duhet-te-vdese-nga-kanceri-pervecse-nga-pakujdesia/20%Monthly2019-03-04 10:03
https://presheva.com/njeriu-i-duhur-ne-vend-te-duhur/20%Monthly2019-03-04 09:56
https://presheva.com/kur-duhet-te-filloni-ushqimet-e-ngurta-per-foshnjen-tuaj/20%Monthly2019-03-04 09:49
https://presheva.com/ish-ambasadori-blerim-reka-e-bej-publike-kandidaturen-e-pavarur-per-president-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-03-04 09:41
https://presheva.com/sukses-i-madh-per-flaka-halitin-nominohet-per-preis-der-nationalgalerie/20%Monthly2019-03-04 09:35
https://presheva.com/po-vjen-pranvera-shqiptare-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-03-04 09:15
https://presheva.com/performanca-individuale-e-vinicius-junior-kunder-barcelones-video/20%Monthly2019-03-04 07:07
https://presheva.com/shefi-i-bese-ne-beograd-te-hiqet-taksa-kosova-e-serbia-te-arrijne-marreveshje-te-perhershme/20%Monthly2019-03-04 06:56
https://presheva.com/gjeloshaj-kemi-fituar-binshem-dps-in-video/20%Monthly2019-03-04 06:45
https://presheva.com/gold-ag-ft-shemi-iliret-nenat-shqiptare/20%Monthly2019-03-04 06:39
https://presheva.com/teuta-tabaku-mesuesja-qe-mbrojti-gjuhen-shqipe-per-tua-mesuar-shqiptareve-ne-turqi/20%Monthly2019-03-04 06:30
https://presheva.com/krisma-armesh-ne-tetove-vritet-pronari-i-nje-embeltoreje/20%Monthly2019-03-03 10:22
https://presheva.com/pushteti-lokal-i-harron-rinia-i-lulezon-foto/20%Monthly2019-03-03 08:17
https://presheva.com/muvehid-mehmeti-nga-zhunica-pjesmarres-ne-televizionin-shtetror-te-zvicres-si-diskutant-per-te-drejtat-e-pakicave-qe-jetojne-ne-ate-shtet/20%Monthly2019-03-02 17:22
https://presheva.com/maturantet-shfaqin-interesim-per-mundesit-e-arsimit-te-larte-qe-ofrohen-ne-presheve/20%Monthly2019-03-02 17:16
https://presheva.com/ne-okb-por-jo-edhe-ne-up/20%Monthly2019-03-02 17:01
https://presheva.com/thaci-thote-se-sdo-te-kete-ndarje-te-kosoves-por-bashkim-te-lugines/20%Monthly2019-03-02 12:41
https://presheva.com/thaci-do-ta-ndryshoj-kushtetuten-qe-lugina-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2019-03-02 12:35
https://presheva.com/jakup-krasniqi-nuk-do-te-preken-kufijte-por-do-te-zgjerohet-kosova-cfare-mrekullie/20%Monthly2019-03-02 12:19
https://presheva.com/thaci-ideja-per-korrigjimin-e-kufijve-eshte-e-keqe-dhe-pazar-me-territor/20%Monthly2019-03-02 12:13
https://presheva.com/kush-po-vendos-per-fatin-e-mediave-ne-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2019-03-02 09:43
https://presheva.com/isuf-mehmeti-pengon-dhunshem-zhvendosjen-e-panose-perballe-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-03-01 15:28
https://presheva.com/me-rastin-e-27-vjetorit-te-mbajtjes-se-referendumit-pdsh-ja-kujton-kete-date-me-rendesi-jetike-per-popullaten-shqiptare-te-lugines/20%Monthly2019-03-01 15:07
https://presheva.com/kroacia-ratifikoi-protokollin-per-anetaresim-te-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-03-01 14:54
https://presheva.com/haradinaj-presidenti-thaci-i-ka-bere-dem-kosoves/20%Monthly2019-03-01 14:51
https://presheva.com/haradinaj-thacit-veselit-limajt-e-mustafes-habitem-pse-kaq-shpejt-pranoni-kushtet-e-serbise/20%Monthly2019-03-01 14:48
https://presheva.com/disa-keshilla-per-te-mbajtur-ne-forme-kujtesen/20%Monthly2019-03-01 13:29
https://presheva.com/pse-perjeton-gjendje-ankthi-ne-gjume-meso-arsyet-qe-po-te-bejne-te-vuash/20%Monthly2019-03-01 13:25
https://presheva.com/tymosja-e-mbi-20-cigareve-ne-dite-rrezikon-shikimin/20%Monthly2019-03-01 13:20
https://presheva.com/moti-i-ftohte-dhe-semundjet-e-zemres/20%Monthly2019-03-01 13:17
https://presheva.com/b3-vitamina-nga-kozmosi/20%Monthly2019-03-01 13:10
https://presheva.com/dhjete-shenja-qe-ju-pengon-gluteni/20%Monthly2019-03-01 13:07
https://presheva.com/ushqimet-qe-kurojne-prostaten/20%Monthly2019-03-01 13:03
https://presheva.com/kobalt-kunder-migrenes-dhe-ankthit/20%Monthly2019-03-01 12:59
https://presheva.com/shkencetaret-kane-zbuluar-frutat-arrore-zvogelojne-rrezikun-nga-semundjet-e-zemres-te-diabetiket/20%Monthly2019-03-01 12:55
https://presheva.com/puna-ne-vikend-i-rrit-rreziqet-e-depresionit/20%Monthly2019-03-01 12:52
https://presheva.com/bicikleta-atraktive-nga-general-motors-video/20%Monthly2019-03-01 12:48
https://presheva.com/mercedes-amg-gt-fitues-i-ceremonise-oscars/20%Monthly2019-03-01 12:45
https://presheva.com/nissan-do-ta-prezantoje-ne-panairin-e-gjeneves-nje-makine-te-fuqishme-elektrike/20%Monthly2019-03-01 12:42
https://presheva.com/audi-e-tron-eshte-pare-duke-u-testuar-ne-rruge-me-bore/20%Monthly2019-03-01 12:40
https://presheva.com/youtube-largon-videot-propaganduese-kunder-perdorimit-te-vaksinave/20%Monthly2019-03-01 12:37
https://presheva.com/instagram-po-e-kopjon-sistemin-e-koleksionit-te-fotografive-te-pinterest/20%Monthly2019-03-01 12:34
https://presheva.com/galaxy-s10-me-procesorin-snapdragon-performon-me-mire-se-modeli-me-exynos/20%Monthly2019-03-01 12:30
https://presheva.com/samsung-lanson-telefonin-e-lire-galaxy-m30/20%Monthly2019-03-01 12:24
https://presheva.com/motorola-pohon-se-do-te-lansoj-telefonin-e-tyre-te-palosshem-para-fundit-te-vitit/20%Monthly2019-03-01 12:21
https://presheva.com/apple-ka-derguar-9-2-milione-njesi-apple-watch-ne-tremujorin-e-fundit-te-2018/20%Monthly2019-03-01 12:17
https://presheva.com/zbulohet-statuja-tre-mijevjecare-e-nje-sfinksi-me-koken-e-dashit/20%Monthly2019-03-01 12:13
https://presheva.com/lagjja-instagram-banoret-e-shqetesuar-me-vizitoret-qe-nuk-ndalojne-se-fotografuari-para-shtepive-te-tyre/20%Monthly2019-03-01 12:03
https://presheva.com/referendumi-dhe-te-drejtat-e-shqiptareve/20%Monthly2019-03-01 12:02
https://presheva.com/rama-nuk-asgje-me-te-rrezikshme-sesa-kur-shqiptaret-dalin-kunder-shqiptareve-kosova-perball-nje-sfide-historike/20%Monthly2019-03-01 12:00
https://presheva.com/thaci-nuk-do-te-kete-ndarje-te-kosoves-pa-shkelur-mbi-trupin-tim/20%Monthly2019-03-01 11:57
https://presheva.com/mesoni-te-keni-vetebesim-keto-pese-truke-psikologjike-do-tju-ndihmojne/20%Monthly2019-03-01 11:54
https://presheva.com/miratohet-krijimi-i-regjistrit-shteteror-te-mesuesve-te-gjuhes-shqipe-dhe-certifikata-per-nxenesit-ne-diaspore/20%Monthly2019-03-01 11:49
https://presheva.com/brukseli-deshiron-zgjidhje-per-brexit-in-para-zgjedhjeve-te-be-se/20%Monthly2019-03-01 11:36
https://presheva.com/hoti-presidenti-thaci-ne-vend-qe-te-loboj-per-njohje-po-lobon-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2019-03-01 11:34
https://presheva.com/shembet-miniera-e-arit-dhjetera-persona-te-varrosur-nen-rrenoja-ne-indonezi/20%Monthly2019-03-01 11:30
https://presheva.com/a-te-ben-te-qenit-miliarder-me-te-lumtur-pergjigjet-bill-gates-tregon-edhe-cfare-ka-ne-shtepine-e-tij-127-milione-dollareshe/20%Monthly2019-03-01 11:28
https://presheva.com/reshjet-e-dendura-shembin-murin-qe-ndan-palestinezet-me-izraelitet/20%Monthly2019-03-01 11:25
https://presheva.com/permbytje-ne-kaliforni-evakuohen-banoret-zona-e-arritshme-vetem-me-anije/20%Monthly2019-03-01 11:22
https://presheva.com/trump-dhe-kim-premtojne-takime-te-tjera/20%Monthly2019-03-01 11:20
https://presheva.com/dikur-punoi-per-16-dollare-ne-muaj-tani-pasuria-e-saj-vleresohet-disa-miliarda-dollare-gruaja-qe-nuk-trashegoi-asgje-por-te-gjitha-i-krijoi-vete/20%Monthly2019-03-01 11:18
https://presheva.com/vuciq-komenton-sulmin-e-armatosur-te-shqiptareve-ne-kurshumli-e-ekzagjeruar-edhe-serbet-plackiten-nga-vete-serbet/20%Monthly2019-03-01 11:14
https://presheva.com/neser-pritet-te-behet-i-ditur-emri-i-kandidatit-per-kryetar-shteti-i-lsdm-dhe-bdi/20%Monthly2019-03-01 11:12
https://presheva.com/kryeministri-zaev-u-takua-me-kancelarin-kurz-republika-e-austrise-mbeshtet-republiken-e-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-03-01 11:08
https://presheva.com/nimetz-zbatimi-i-marreveshjes-se-preses-hap-ceshtje-per-te-cilat-duhet-kohe/20%Monthly2019-03-01 11:03
https://presheva.com/majko-shqiperia-nuk-mundet-pa-diasporen/20%Monthly2019-03-01 11:01
https://presheva.com/nga-erezat-te-kafeja-tete-zakone-qe-shkaterrojne-gjumin-e-nates/20%Monthly2019-03-01 10:58
https://presheva.com/meshkujt-qe-martohen-me-femra-topolake-jane-me-te-lumtur-dhe-jetojne-me-gjate/20%Monthly2019-03-01 10:53
https://presheva.com/kuriozitete-te-cilat-nuk-i-keni-ditur-mbi-gjarperinjte/20%Monthly2019-03-01 10:49
https://presheva.com/vizita-e-zyrtareve-te-larte-amerikane-ne-kosove-porosi-e-qarte-per-pezullim-te-takses-dhe-vazhdim-te-dialogut/20%Monthly2019-03-01 10:46
https://presheva.com/akademi-perkujtimore-per-idriz-ajetin/20%Monthly2019-03-01 10:34
https://presheva.com/sot-eshte-27-vjetori-i-referendumit-te-shqiptareve-ne-presheve-medvegje-e-bujanoc/20%Monthly2019-03-01 10:30
https://presheva.com/arben-ajredini-nga-presheva-vendin-e-dyte-ne-garat-e-matematikes-ne-rrethin-e-pcinjes/20%Monthly2019-03-01 09:54
https://presheva.com/schwarz-schilling-mos-i-ndryshoni-kufijte-ne-ballkan/20%Monthly2019-03-01 09:32
https://presheva.com/vuciq-nuk-i-permend-presheven-e-bujanocin-thote-se-medvegja-dhe-banja-e-sijarines-mbesin-ne-serbi/20%Monthly2019-03-01 09:30