XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/rruga-drejt-dokumenteve-serbe/20%Monthly2019-04-30 13:53
https://presheva.com/ne-presheve-do-te-duhet-te-punesohen-40-persona-me-aftesi-te-kufizuara-ne-institucionet-publike-dhe-private/20%Monthly2019-04-30 11:55
https://presheva.com/bujanoc-serbet-mund-te-uzurpojne-sa-te-dojne-kurse-shqiptareve-ia-hjekin-me-polici/20%Monthly2019-04-30 11:18
https://presheva.com/perplasen-nje-kamion-me-nje-autobus-ne-serbi-kater-te-vdekur-dhe-disa-te-lenduar/20%Monthly2019-04-30 11:16
https://presheva.com/lideri-i-organizates-terroriste-isis-shfaqet-ne-nje-video-pas-pese-viteve/20%Monthly2019-04-30 11:13
https://presheva.com/deshi-tia-vjedh-telefonin-instruktores-se-arteve-marciale-hajni-pendohet-keq/20%Monthly2019-04-30 11:10
https://presheva.com/thaci-takimi-i-berlinit-ishte-i-rende-lajm-zhgenjyes-per-vizat-2/20%Monthly2019-04-30 11:08
https://presheva.com/%e2%80%8bvuciq-nuk-ka-pasur-asnje-perparim-bisedime-te-reja-ne-paris/20%Monthly2019-04-30 11:06
https://presheva.com/real-madrid-do-te-ishte-jashte-liges-se-kampioneve-nese-sezoni-do-te-fillonte-pas-kthimit-te-zidanes/20%Monthly2019-04-30 11:04
https://presheva.com/e-konfirmon-presidenti-thaci-samiti-i-radhes-do-te-mbahet-ne-korrik-ne-paris/20%Monthly2019-04-30 11:00
https://presheva.com/historia-e-vajzes-se-shoferit-emigrant-mashtroi-stiliste-banka-e-hotele-luksoze/20%Monthly2019-04-30 10:55
https://presheva.com/mbani-ne-mend-ne-karrieren-tuaj-ju-uleni-ne-ulesen-e-shoferit/20%Monthly2019-04-30 10:53
https://presheva.com/lexoni-politikanet/20%Monthly2019-04-30 10:50
https://presheva.com/van-dijk-sot-eshte-me-i-miri-i-liges-premier-dikur-lante-gota-dhe-pjata-per-tri-euro-ne-ore-dhe-ishte-afer-vdekjes/20%Monthly2019-04-30 10:48
https://presheva.com/furretari-kosovar-qe-mahnite-kroacine-gjesti-i-tij-i-fundit-u-be-lajm-i-madh-ne-serbi/20%Monthly2019-04-30 10:45
https://presheva.com/diell-i-dobet-deri-ne-vitin-2023/20%Monthly2019-04-30 10:41
https://presheva.com/vasfije-krasniqi-goodman-sot-do-te-deshmoje-ne-kongresin-amerikan-per-dhunen-seksuale-te-perjetuar-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-04-30 10:39
https://presheva.com/thaci-nuk-do-te-realizohen-endrrat-e-kujtdo-se-ne-veri-te-kosoves-mund-te-themelohet-asociacion-me-kompetenca-ekzekutive/20%Monthly2019-04-30 10:33
https://presheva.com/njezet-vende-ne-bote-qe-duket-sikur-jane-nga-nje-tjeter-planet/20%Monthly2019-04-30 10:29
https://presheva.com/ne-nje-tavoline-relaksi-merkel-macron-thaci-haradinaj-rama-vuciq-e-brnabiq/20%Monthly2019-04-30 10:27
https://presheva.com/hapet-tuneli-i-ndertuar-ne-4750-metra-lartesi-mbidetare-ne-tibet-ne-te-punuan-dymije-punonjes-per-kater-vite/20%Monthly2019-04-30 10:21
https://presheva.com/gjermania-dhe-franca-forcojne-angazhimin-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-30 10:17
https://presheva.com/shishja-e-argjendte-e-gjetur-ne-titanik-shitet-per-88-mije-euro-zbulohet-historia-e-saj-e-vertete/20%Monthly2019-04-30 10:06
https://presheva.com/modeli-unik-vetura-e-enver-hoxhes-qe-arrinte-shpejtesine-prej-120-km-ne-ore/20%Monthly2019-04-30 10:02
https://presheva.com/e-germoi-per-te-pergjuar-ish-bashkeshorten-burri-xheloz-ngec-brenda-ne-tunel/20%Monthly2019-04-30 10:00
https://presheva.com/a-po-zhvillon-apple-modemin-e-tyre-5g/20%Monthly2019-04-30 09:56
https://presheva.com/cfare-ju-ben-te-ndiheni-te-vetmuar-dhe-si-ndikon-kjo-gjendje-ne-mendje-dhe-trup/20%Monthly2019-04-30 08:57
https://presheva.com/e-rralle-gjyqtari-e-ndal-ndeshjen-per-te-shkuar-ne-tualet/20%Monthly2019-04-30 08:52
https://presheva.com/macron-nuk-ia-leshon-doren-haradinajt-per-disa-sekonda-e-lute-te-reflektoj/20%Monthly2019-04-30 07:40
https://presheva.com/thoni-lamtumire-mercedes-amg-me-gomat-e-pasme-aktive/20%Monthly2019-04-30 07:35
https://presheva.com/muajin-e-ardhshem-dalin-ne-treg-kartmonedhat-e-reja-100-dhe-200-euro/20%Monthly2019-04-30 07:31
https://presheva.com/feja-bashkon-afrikanin-evropianin-dhe-aziatikun-te-liverpooli/20%Monthly2019-04-30 07:24
https://presheva.com/pacolli-ka-ardhur-koha-qe-serbia-te-pranoje-realitetin/20%Monthly2019-04-30 07:20
https://presheva.com/haradinaj-rishikimi-i-kufijve-mundesonin-fillimin-e-ndarjes-etnike/20%Monthly2019-04-30 06:48
https://presheva.com/demarkimi-me-serbine-i-pashmangshem-nuk-do-levizim-kufijte-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-30 06:29
https://presheva.com/xhaferi-une-do-te-ushtroj-detyren-e-presidentit-nese-nuk-arrihet-cenzusi-me-5-maj/20%Monthly2019-04-30 06:22
https://presheva.com/thaci-takimi-i-berlinit-ishte-i-rende-lajm-zhgenjyes-per-vizat/20%Monthly2019-04-30 06:17
https://presheva.com/pajaziti-heshtja-e-knsh-se-ndaj-ngjarjeve-ne-lugine-dhe-reagimi-per-ngjarjet-ne-bg-eshte-hipokrizi/20%Monthly2019-04-29 21:09
https://presheva.com/ne-bl-raince-ka-filluar-te-implementohet-sistemi-i-organizuar-i-grumbullimit-te-mbeturinave/20%Monthly2019-04-29 13:14
https://presheva.com/babai-i-revolucionit-te-gjelber-rrefimi-per-shkencetarin-qe-supozohet-se-shpetoi-deri-ne-nje-miliard-njerez-nga-uria/20%Monthly2019-04-29 13:10
https://presheva.com/si-te-flesh-perseri-pasi-zgjohesh-ne-mes-te-nates/20%Monthly2019-04-29 13:07
https://presheva.com/maska-per-shkelqimin-e-flokeve-pos-flokeve-me-te-mire-do-ti-keni-edhe-floke-te-mendafshta-dhe-te-shkelqyeshme/20%Monthly2019-04-29 13:05
https://presheva.com/a-e-dini-cfare-eshte-buzeqeshja-depresive/20%Monthly2019-04-29 12:59
https://presheva.com/thaci-e-haradinaj-ne-konference-te-perbashket-reagimi-i-tyre-kur-pyeten-nese-jane-dakorduar-ne-qendrime-para-fillimit-te-samitit-te-berlinit/20%Monthly2019-04-29 12:56
https://presheva.com/mbi-11-kilograme-droge-kapen-ne-nje-autobus-ne-merdar-policia-jep-detajet/20%Monthly2019-04-29 12:54
https://presheva.com/haradinaj-nga-berlini-nga-takimi-i-sotem-do-te-dalim-edhe-me-te-konsoliduar-si-kosove/20%Monthly2019-04-29 12:53
https://presheva.com/halle-berry-rrefen-se-kishte-thyer-tre-brinje-gjate-pergatitjeve-per-john-wick-3/20%Monthly2019-04-29 12:49
https://presheva.com/mesohet-shkaku-i-aksidentit-tragjik-qe-i-mori-jeten-lojtarit-cek-te-dy-shoferet-i-kishte-zene-gjumi/20%Monthly2019-04-29 12:47
https://presheva.com/valon-nuhiu-hapesirat-e-shk-do-te-funksionalizohen-per-aktivitetet-kulturo-arstistike-e-assesi-per-militant-partije/20%Monthly2019-04-29 12:45
https://presheva.com/ngritet-flamuri-i-madh-kombetar-ne-kalane-e-ohrit/20%Monthly2019-04-29 12:41
https://presheva.com/alarm-ne-norvegji-rusia-po-na-spiunon-permes-nje-balene/20%Monthly2019-04-29 12:38
https://presheva.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-rreth-shfaqjes-magjike-kapitulli-i-fundit-i-1001-nete/20%Monthly2019-04-29 12:35
https://presheva.com/njohesi-i-ballkanit-dhe-ish-politikani-gjerman-negociatat-mes-kosoves-dhe-serbise-nuk-duhet-asnjehere-te-cojne-ne-vendosje-te-reja-kufijsh/20%Monthly2019-04-29 12:30
https://presheva.com/rikthehet-ne-shqiperi-pas-110-vitesh-shkaba-e-zeze/20%Monthly2019-04-29 12:28
https://presheva.com/shba-rrit-shpenzimet-per-ushtrine-per-here-te-pare-ne-shtate-vjet-shifrat-jane-marramendese/20%Monthly2019-04-29 12:24
https://presheva.com/ekskluzive-keto-pritet-te-jene-konkluzionet-e-samitit-te-berlinit-nuk-permendet-taksa-e-as-korrigjimi-i-kufijve/20%Monthly2019-04-29 12:21
https://presheva.com/dua-takohet-me-action-bronson/20%Monthly2019-04-29 12:20
https://presheva.com/si-babai-ashtu-edhe-i-biri-djali-i-suarez-e-kafshon-futbollistin-ne-shpatull-duke-imituar-ne-menyre-komike-incidentin-e-famshem-te-boterorit/20%Monthly2019-04-29 12:17
https://presheva.com/polici-harron-se-ishte-ne-nje-aksion-bastisjeje-shihet-duke-kercyer-ne-nje-trampoline-fillojne-hetimet-rreth-tij/20%Monthly2019-04-29 12:15
https://presheva.com/aksident-i-rende-ne-tirane-vetura-ndahet-ne-dy-pjese/20%Monthly2019-04-29 12:13
https://presheva.com/vazhdojne-punime-ne-drejtim-te-rruges-se-karposhit/20%Monthly2019-04-29 12:09
https://presheva.com/nderroi-jete-richard-lugar-ish-senatori-qe-mbeshteti-sulmet-e-nato-s-kunder-serbise/20%Monthly2019-04-29 12:01
https://presheva.com/kroati-krijon-rekord-te-ri-boteror-te-guinnessit-shtyu-veturen-rreth-24-ore-duke-pershkruar-107-kilometra-rruge/20%Monthly2019-04-29 11:56
https://presheva.com/shkak-lodhja-e-tepert-me-shume-se-270-njerez-vdesin-duke-numeruar-votat-ne-indonezi/20%Monthly2019-04-29 11:53
https://presheva.com/ana-de-armas-bukuroshja-qe-do-ta-luaje-rolin-e-te-dashures-se-bondit-ne-filmin-e-ri/20%Monthly2019-04-29 11:50
https://presheva.com/modeli-brazilian-vdes-ne-pisten-e-modes/20%Monthly2019-04-29 11:46
https://presheva.com/kosova-vend-atraktiv-per-turistet/20%Monthly2019-04-29 11:44
https://presheva.com/njihuni-me-gardisten-e-bukur-qe-mbron-vladimir-putinin/20%Monthly2019-04-29 11:41
https://presheva.com/ariu-problematik-i-prizrenit-zbret-ne-qytet/20%Monthly2019-04-29 11:39
https://presheva.com/po-vjen-koha-qe-femrat-ne-vendin-tone-do-te-shkojne-te-kerkojne-doren-meshkujve-per-tu-martuar/20%Monthly2019-04-29 11:31
https://presheva.com/gjashte-modele-kryesore-te-syzeve-per-diell-per-sezonin-pranvere-vere/20%Monthly2019-04-29 11:29
https://presheva.com/komuna-urdheron-kompanine-saba-bellca-qe-te-riparoje-rrugen/20%Monthly2019-04-29 11:25
https://presheva.com/berati-qyteti-qe-priti-20-mije-turiste-nga-janari-i-ketij-viti/20%Monthly2019-04-29 11:19
https://presheva.com/aloe-vera-ne-sherbim-te-bukurise-per-lekure-floke-dhe-buzeqeshje-te-bukur/20%Monthly2019-04-29 11:17
https://presheva.com/rrefime-tronditese-per-krimet-ndaj-shqiptareve-te-camerise/20%Monthly2019-04-29 11:14
https://presheva.com/njeriu-qe-vrau-presidentin-me-te-famshem-te-amerikes-nuk-eshte-kapur-dhe-vrare-ai-u-arratis-dhe-jetoi-per-38-vjet-te-tjera-me-identitet-tjeter/20%Monthly2019-04-29 11:12
https://presheva.com/selena-gomez-flet-haptas-per-depresionin-terapine-dhe-terheqjen-nga-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-04-29 11:09
https://presheva.com/pdsh-kreret-e-kosoves-mos-te-harrojne-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-04-29 11:04
https://presheva.com/ja-cilat-shtete-te-be-se-paguajne-me-se-shumti-per-nje-ore-pune/20%Monthly2019-04-29 10:00
https://presheva.com/media-gjermane-maqedonia-e-zaevit-meriton-hapjen-e-negociatave-serbia-larg-be-se/20%Monthly2019-04-29 09:19
https://presheva.com/avni-selimi-nga-persona-te-panjohur-demtohet-guri-i-bunarit-si-vlere-e-trashegimise-kulturore-ne-lagjen-treska-corrotice/20%Monthly2019-04-29 08:49
https://presheva.com/vulini-me-panik-tek-ruset-jemi-ne-rrethim-te-nato-s-po-krijohet-shqiperia-e-madhe/20%Monthly2019-04-29 08:32
https://presheva.com/turqia-prodhon-te-parin-automjet-te-blinduar-elektrik/20%Monthly2019-04-29 08:29
https://presheva.com/rezultatet-e-para-te-zgjedhjeve-ne-spanje-sinjale-pozitive-per-kosoven/20%Monthly2019-04-29 08:25
https://presheva.com/tragjike-vritet-nje-futbollist-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-29 08:13
https://presheva.com/vasfije-krasniqi-ne-konferencen-me-te-madhe-globale-women-deliver-flet-per-dhunimet-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-04-29 08:12
https://presheva.com/thaci-dhe-haradinaj-arrijne-ne-berlin-tregojne-se-per-cfare-eshte-e-interesuar-kosova/20%Monthly2019-04-29 08:08
https://presheva.com/serbet-si-duan-por-ne-kroaci-e-nderojne-furrtarin-shqiptar-me-cmimin-krenaria-e-kroacise/20%Monthly2019-04-29 08:03
https://presheva.com/rita-ora-performance-te-cmendur-ne-gjermani-gjithcka-si-ne-enderr/20%Monthly2019-04-29 07:58
https://presheva.com/kosovari-mjeshter-i-kuzhines-ne-berlin-mahnit-me-pergatitjen-e-ushqimit/20%Monthly2019-04-29 07:54
https://presheva.com/thaci-shkembimi-i-territoreve-pazar-qe-askush-sguxon-ta-beje/20%Monthly2019-04-29 07:47
https://presheva.com/sh-k-a-presheva-koncert-kulturoro-artistik-per-publikun-bujanocas/20%Monthly2019-04-29 06:09
https://presheva.com/ne-solothurn-te-zvicrres-perurohet-xhamia-ebu-hanife-kontribut-i-bashkeatdhetareve-nga-lugina-kosova-dhe-maqedonia-foto/20%Monthly2019-04-28 20:19
https://presheva.com/ne-beograd-kercenohen-shqiptaret-me-parullen-vrisin-preni-qe-shiptar-mos-te-ekziston/20%Monthly2019-04-27 18:09
https://presheva.com/shaip-kamberi-te-distancohet-nga-deklaratat-e-arsiqit-qe-kerkon-te-merren-masa-sanksionuese-per-drejtorin-e-shtepise-se-kultures/20%Monthly2019-04-26 11:56
https://presheva.com/rampa-ne-hyrjen-e-shtepise-se-shendetit-parandalon-kaosin-e-makinave-qe-po-krijohet-shpesh-here-brenda-objektit/20%Monthly2019-04-26 11:28
https://presheva.com/gazetari-turk-i-zbulon-dy-klube-italiane-dhe-nje-franceze-qe-kane-bere-oferta-per-muriqin-jane-refuzuar-lojtari-deshiron-fenerbahcen/20%Monthly2019-04-26 11:26
https://presheva.com/pacolli-pas-ndalimit-te-javanoviqit-serbia-po-vazhdon-me-fushaten-e-terrorit-mbi-qytetaret-e-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-04-26 11:23
https://presheva.com/murati-nuk-duhet-ta-marrim-me-shaka-letren-e-presidentit-trump-derguar-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-04-26 11:21
https://presheva.com/kryeministri-haradinaj-flet-per-protesten-e-vetevendosjes-kunder-kryeprokurorit-lumezi/20%Monthly2019-04-26 11:20
https://presheva.com/cia-hap-llogarine-ne-instagram-fotografia-debutuese-po-vleresohet-si-misterioze/20%Monthly2019-04-26 11:17
https://presheva.com/joe-biden-dhe-shanset-e-tij-per-tu-bere-president/20%Monthly2019-04-26 11:16
https://presheva.com/kurti-mendon-se-koalicioni-ldk-vetevendosje-e-shpeton-kosoven/20%Monthly2019-04-26 11:14
https://presheva.com/tahiri-ka-gra-kosovare-ne-siri-qe-paraqesin-rrezik-potencial-shume-te-madh-nese-kthehen/20%Monthly2019-04-26 11:11
https://presheva.com/nga-mercedesi-te-rolls-royce-koleksioni-luksoz-i-veturave-te-shtrenjta-te-xherdan-shaqirit/20%Monthly2019-04-26 11:08
https://presheva.com/e-nominuar-ne-billboard-music-awards-dua-lipa-kerkon-voten-e-fansave/20%Monthly2019-04-26 11:04
https://presheva.com/albin-kurti-tregon-se-pse-nuk-shkon-te-varri-i-ibrahim-rugoves/20%Monthly2019-04-26 11:00
https://presheva.com/ka-86-miliarde-dollare-pasuri-por-eshte-shume-kursimtar-si-i-shpenzon-parate-warren-buffett-i-cili-jeton-ne-nje-shtepi-te-blere-ne-vitet-50/20%Monthly2019-04-26 10:58
https://presheva.com/mjekimi-alternativ-i-spondilozes/20%Monthly2019-04-26 10:55
https://presheva.com/dj-snake-ben-shqiponjen-me-duar-ne-afersi-te-reperit-shqiptar-g4shi/20%Monthly2019-04-26 10:53
https://presheva.com/horoskopi-yjet-iu-tregojne-nese-jeni-fjalepake-apo-llafazane/20%Monthly2019-04-26 10:50
https://presheva.com/e-gjitha-qe-duhet-te-dini-per-uren-me-mbreselenese-e-cila-bashkon-dy-kombe/20%Monthly2019-04-26 10:47
https://presheva.com/uji-i-nxehte-e-thane-lekuren/20%Monthly2019-04-26 10:46
https://presheva.com/cfare-do-te-thote-nese-keni-nevoje-vazhdimisht-ti-numeroni-gjerat-rreth-vetes-dhe-kur-kjo-mund-te-behet-e-rrezikshme/20%Monthly2019-04-26 10:44
https://presheva.com/vetevendosje-proteston-kunder-kryeprokurorit-lumezi/20%Monthly2019-04-26 10:42
https://presheva.com/milot-rashica-iu-ka-shenuar-te-gjithe-gjiganteve-te-futbollit-gjerman/20%Monthly2019-04-26 10:39
https://presheva.com/drejtoret-e-realit-duan-ta-shesin-iscon/20%Monthly2019-04-26 10:36
https://presheva.com/eric-bailly-ne-planet-e-arsenalit/20%Monthly2019-04-26 10:31
https://presheva.com/agjenti-real-madridi-refuzoi-180-milione-euro-per-asension/20%Monthly2019-04-26 10:28
https://presheva.com/mire-se-vjen-ne-gare-joe-gjumashi-trump-reagon-ndaj-kandidatures-se-joe-biden/20%Monthly2019-04-26 10:25
https://presheva.com/a-do-ti-mbijetoje-taksa-samitit-te-berlinit/20%Monthly2019-04-26 10:23
https://presheva.com/ngordhje-masive-e-peshqve-ne-rrjedhen-e-lumit-mirusha/20%Monthly2019-04-26 10:19
https://presheva.com/si-te-beni-gjume-te-mire-beni-kamping-ose-shmangeni-celularin/20%Monthly2019-04-26 10:17
https://presheva.com/adoleshentja-amerikane-pranohet-ne-115-universitete/20%Monthly2019-04-26 10:14
https://presheva.com/grabitja-ne-rinas-merret-ne-pyetje-gruaja-gjermane-e-njerit-prej-grabitesve/20%Monthly2019-04-26 10:12
https://presheva.com/vladimir-putin-dhe-kim-jong-un-shkembejne-dhurata/20%Monthly2019-04-26 10:08
https://presheva.com/pas-vendimi-te-anti-korrupsionit-zaev-jap-urdher-qe-te-shkarkohen-te-gjithe-personat-e-perfshire/20%Monthly2019-04-26 10:06
https://presheva.com/vritet-nje-person-ne-fshatin-rashce-te-shkupit/20%Monthly2019-04-26 09:44
https://presheva.com/falsifikimi-i-vendimi-gjyqesor-kunder-bfi-se/20%Monthly2019-04-26 09:42
https://presheva.com/deputetja-e-vv-se-blerim-reka-ka-hapur-rrugen-per-president-konsensual-jo-bdi-ja/20%Monthly2019-04-26 09:38
https://presheva.com/bac-ja-shk-ela-slogani-i-ri-i-kosovareve/20%Monthly2019-04-26 09:31
https://presheva.com/a-e-dini-pse-dyert-e-banjove-publike-jane-te-shkurtra/20%Monthly2019-04-26 09:27
https://presheva.com/aktori-shqiptar-ne-rolin-e-ri-perkrahe-john-travoltes-dhe-morgan-freeman/20%Monthly2019-04-26 09:17
https://presheva.com/prezantuesja-britanike-qe-po-ndihmonte-refugjatet-e-kosoves-dyshohet-se-ishte-vrare-nga-serbet/20%Monthly2019-04-26 09:12
https://presheva.com/mediat-serbe-putin-dhe-vuciq-do-te-takohen-neser-po-pergatisin-nje-plan-per-kosoven/20%Monthly2019-04-26 09:08
https://presheva.com/as-kosoven-e-as-serbine-vw-favorizon-bullgarine-per-hapjen-e-fabrikes-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-26 09:05
https://presheva.com/pse-u-dogj-notre-dame-policia-e-frances-hedh-dyshimet-e-para/20%Monthly2019-04-26 09:01
https://presheva.com/bujanoc-arsiq-e-ndane-buxhetin-e-komunes-sikur-te-baballekut-vendbanimeve-serbe-6-7-kurse-shqiptare-4-milion-dinare/20%Monthly2019-04-26 08:59
https://presheva.com/kufiri-ballkanik-mund-ta-coje-ne-zgjedhje-te-parakohshme-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2019-04-26 08:03
https://presheva.com/ligji-per-mbrojtje-shendetesore-lejon-dhe-obligon-perzgjedhjen-e-mjekut-personal-per-kontrollim-dhe-terapi/20%Monthly2019-04-25 12:22
https://presheva.com/kim-jong-un-kerkon-ndihme-nga-putini/20%Monthly2019-04-25 12:18
https://presheva.com/protesta-ne-shqiperi-opozita-shqiptare-bllokon-pese-rruge-kombetare/20%Monthly2019-04-25 12:16
https://presheva.com/grabitja-ne-rinas-kush-eshte-ish-policja-e-shpallur-ne-kerkim/20%Monthly2019-04-25 12:12
https://presheva.com/i-arratisuri-merzitet-se-jetuari-te-ishulli-tropikal-dorezohet-ne-polici/20%Monthly2019-04-25 12:10
https://presheva.com/chris-brown-dhe-nicki-minaj-bashke-ne-turne/20%Monthly2019-04-25 12:09
https://presheva.com/zidane-nuk-kam-nevoje-ta-zevendesoj-balen-me-hazardin/20%Monthly2019-04-25 12:07
https://presheva.com/belen-rodriguez-serish-ne-krahet-e-stefano-de-martino-duket-tejet-atraktive-nga-pushimet/20%Monthly2019-04-25 12:05
https://presheva.com/zyrtari-amerikan-hoyt-yee-ndarjet-ne-vija-etnike-jo-te-mira-samiti-i-berlinit-do-te-sjelle-dicka-te-re/20%Monthly2019-04-25 12:03
https://presheva.com/si-te-perballeni-me-hidherimin/20%Monthly2019-04-25 12:00
https://presheva.com/cifti-bashkeshortor-mbjellen-kater-milione-fidane-token-djerrine-e-shnderruan-ne-mal-historia-e-tyre-ka-frymezuar-shume-njerez/20%Monthly2019-04-25 11:58
https://presheva.com/shqiperia-13-fishon-importet-nga-kolumbia-ne-raport-me-vitin-2016/20%Monthly2019-04-25 11:55
https://presheva.com/ngaterron-goten-e-tekiles-me-te-kripes-argjentinasja-e-gelltit-te-teren-vjell-nga-shija-e-keqe/20%Monthly2019-04-25 11:52
https://presheva.com/parlamenti-i-ukraines-vendos-gjuha-ukrainase-e-vetmja-gjuhe-zyrtare/20%Monthly2019-04-25 11:49
https://presheva.com/joe-biden-zyrtarizon-kandidaturen-per-president-te-shba-se-ne-zgjedhjet-2020/20%Monthly2019-04-25 11:48
https://presheva.com/zhurmat-ne-zemer-tek-femijet-a-ka-nevoje-per-shqetesim/20%Monthly2019-04-25 11:45
https://presheva.com/qytetaret-e-ndergjegjshem-ne-rast-te-evidentimit-te-zjarreve-te-lajmerojne-ne-numrin-e-telefonit-kujdestare-1985/20%Monthly2019-04-25 11:36
https://presheva.com/np-moravica-do-te-filloje-me-grumbullimin-e-rregullt-te-mbeturinave-ne-bl-raince/20%Monthly2019-04-25 11:06
https://presheva.com/denohet-me-dy-vjet-burg-agani-thote-se-vendimi-i-gjykates-ka-prapavije-politike/20%Monthly2019-04-25 11:01
https://presheva.com/city-mposht-unitedin-ne-old-trafford-dhe-e-mban-fatin-ne-duart-e-veta-liverpooli-duhet-te-vazhdoje-te-shpresoje/20%Monthly2019-04-25 10:58
https://presheva.com/zeka-i-quan-genjeshtra-deklaratat-e-fisnik-ismailit-rreth-fotografise-se-shkrepur-gjate-betejes-se-koshares/20%Monthly2019-04-25 10:56
https://presheva.com/pse-po-me-largohen-ndjekesit-trump-takon-drejtorin-ekzekutiv-te-twitter-it-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-04-25 10:53
https://presheva.com/ka-filluar-rekonstruimi-i-rruges-lokale-mes-lagjeve-qos-dhe-lutallare-ne-bl-miratoc-video/20%Monthly2019-04-25 10:49
https://presheva.com/ismaili-derisa-u-zbulua-spiuni-francez-nato-ne-koshare-gjuajti-ne-terren-te-thate/20%Monthly2019-04-25 10:46
https://presheva.com/haradinaj-taksa-nuk-hiqet-as-ne-samitin-e-berlinit-e-as-ne-ndonje-samit-tjeter/20%Monthly2019-04-25 10:43
https://presheva.com/guardiola-edhe-liverpooli-edhe-city-e-meritojne-titullin/20%Monthly2019-04-25 10:42
https://presheva.com/historia-per-njeriun-me-te-pasur-por-edhe-me-koprrac-ne-bote-refuzoi-te-paguante-per-nipin-e-rrembyer-si-dhe-u-ankua-per-faturat-e-djalit-te-tij-te-semure/20%Monthly2019-04-25 10:40
https://presheva.com/solskjaer-u-mposhtem-nga-skuadra-me-e-mire/20%Monthly2019-04-25 10:35
https://presheva.com/340-kilogram-marihuane-ne-kamionin-frigorifer-me-targa-vr-foto/20%Monthly2019-04-25 10:34
https://presheva.com/scarlett-johansson-tregon-figuren-trupore-tatuazhin-dhe-shfaqet-me-te-dashurin-ne-premiere/20%Monthly2019-04-25 10:32
https://presheva.com/fisnik-ismaili-rrefen-momentin-nga-beteja-e-koshares-kur-pergjimet-e-tij-ndikuan-ta-demtonin-armikun-me-humbje-njerezore/20%Monthly2019-04-25 10:21
https://presheva.com/haradinaj-aak-ne-e-kane-lidhur-me-fajde-e-harac-nuk-kam-aksione-ne-kazino/20%Monthly2019-04-25 10:19
https://presheva.com/tre-kosovaret-e-kthyer-nga-siria-qe-kane-qene-pjese-e-isis-it-behet-e-ditur-se-cfare-u-tha-ne-gjykate/20%Monthly2019-04-25 10:17
https://presheva.com/supozohet-se-eshte-zbuluar-organizatori-i-pashkeve-te-pergjakshme-ne-shri-lanka/20%Monthly2019-04-25 10:14
https://presheva.com/pas-kritikave-qe-nuk-u-ndal-per-fansat-ronaldo-u-largua-nga-kroacia-duke-u-pershendetur-me-gjithe-stafin-e-viles-ku-qendroi/20%Monthly2019-04-25 10:11
https://presheva.com/vuciq-ankohet-edhe-ne-kine-jam-i-tronditur-me-arrogancen-e-prishtines/20%Monthly2019-04-25 10:09
https://presheva.com/klipi-i-dhurates-me-soolking-pozicionohet-larte-ne-listen-e-trendeve-boterore/20%Monthly2019-04-25 10:06
https://presheva.com/arrest-shtepiak-edhe-per-19-grate-tjera-qe-u-kthyen-nga-siria/20%Monthly2019-04-25 10:04
https://presheva.com/telefonata-e-kunatave-qe-e-tradhtoi-klement-calen-e-grabitjes-ne-rinas/20%Monthly2019-04-25 10:01
https://presheva.com/levizjet-e-sinkronizuara-te-mijera-studenteve-qe-ushtrojne-kung-fu-pamje-te-filmuara-nga-ajri/20%Monthly2019-04-25 09:59
https://presheva.com/rrefimi-i-jugafrikanes-fitoi-epitetin-e-luaneshes-pasi-mbyti-njerin-nga-perdhunuesit-e-bijes-se-saj-dhe-plagosi-dy-tjere/20%Monthly2019-04-25 08:33
https://presheva.com/ish-portieri-i-njohur-kosovar-ende-me-reflekse-si-ne-kohet-e-arta/20%Monthly2019-04-25 08:31
https://presheva.com/gjykata-merr-vendim-per-shoferin-qe-shkaktoi-aksidentin-ku-vdiqen-16-persona-ne-shkup/20%Monthly2019-04-25 08:26
https://presheva.com/gjashte-arsye-pse-cokollata-zvicerane-eshte-kaq-e-famshme/20%Monthly2019-04-25 08:22
https://presheva.com/terrorizoi-lagjen-e-pasanikeve-ne-londer-duke-kryer-vjedhje-shqiptari-pranon-fajesine/20%Monthly2019-04-25 08:20
https://presheva.com/golf-8-i-ri-shume-pak-dallim-nga-7-shi/20%Monthly2019-04-25 08:15
https://presheva.com/dogji-makinen-dhe-fshehu-parate-e-grabitesve-shpallet-ne-kerkim-ish-policja/20%Monthly2019-04-25 08:13
https://presheva.com/ne-novi-pazar-propozohen-emertimet-e-rrugeve-ibrahim-rugova-dhe-shaban-polluzha/20%Monthly2019-04-25 08:08
https://presheva.com/volejbollistja-me-seksi-e-brazilit-humbet-ndjenjat-ne-lidhje-direkte/20%Monthly2019-04-25 08:04
https://presheva.com/jonuz-salihaj-largohet-nga-aak-ja-thote-se-ia-montuan-partia-e-tij-dhe-shpend-ahmeti/20%Monthly2019-04-25 08:00
https://presheva.com/persiatje-te-pelinta/20%Monthly2019-04-25 06:11
https://presheva.com/per-10-dite-do-te-hapet-e-tere-autostrada-e-koridorit-10/20%Monthly2019-04-24 21:32
https://presheva.com/reagon-restaurant-vila-1936-aq-sa-komuna-e-presheves-ka-harxhuar-per-4-muaj-kete-vit-ardita-sinani-ka-paguar-per-nje-dite-foto/20%Monthly2019-04-24 20:50
https://presheva.com/malesi-e-bujanocit-nuk-mjaftoi-sulmi-fizik-ndaj-familjes-bajrami-nga-serbet-tash-edhe-denimi-me-burg/20%Monthly2019-04-24 17:52
https://presheva.com/kqz-nuk-certifikon-kandidatet-per-kryetare-te-listes-serbe/20%Monthly2019-04-24 13:43
https://presheva.com/thaci-e-haradinaj-nuk-e-dine-se-kur-do-te-udhetojne-per-ne-takimin-e-berlinit/20%Monthly2019-04-24 13:40
https://presheva.com/guardiola-pergenjeshtron-solskjaerin-nuk-kerkoj-nga-lojtaret-faula-taktik/20%Monthly2019-04-24 13:35
https://presheva.com/kamerat-e-sigurise-filmojne-momentin-kur-vetura-elektrike-tesla-shperthen-ne-nje-parking-ne-kine/20%Monthly2019-04-24 13:32
https://presheva.com/fituesi-i-fa-cup-nuk-do-te-kete-feste-me-shampanje-per-shkak-te-lojtareve-mysliman/20%Monthly2019-04-24 13:26
https://presheva.com/futbollistja-me-e-mire-ne-bote-zyrtarizohet-si-tifoze-e-re-e-liverpoolit/20%Monthly2019-04-24 13:24
https://presheva.com/policia-e-kosoves-shkemben-informacione-me-ate-te-shqiperise-per-grabitjen-ne-rinas/20%Monthly2019-04-24 13:20
https://presheva.com/kur-grate-qe-iknin-nga-isis-i-digjnin-mbulesat-e-gjata-te-zeza/20%Monthly2019-04-24 13:17
https://presheva.com/zidane-kam-ardhur-per-ta-fituar-la-ligen/20%Monthly2019-04-24 12:41
https://presheva.com/ngjashmeria-madhe-e-punonjesit-te-ndertimit-me-presidentin-trump/20%Monthly2019-04-24 12:39
https://presheva.com/a-kemi-nevoje-per-anglishten-e-standardizuar/20%Monthly2019-04-24 12:36
https://presheva.com/vendbanimi-me-i-ri-ne-izrael-do-te-mbaje-emrin-donald-trump/20%Monthly2019-04-24 12:34
https://presheva.com/treni-i-blinduar-i-kim-jong-un-ben-ndalesen-e-pare-ne-rusi/20%Monthly2019-04-24 12:31
https://presheva.com/bardha-hyseni-u-kualifikua-per-ne-turneun-final-te-karatese-ne-beograd/20%Monthly2019-04-24 12:05
https://presheva.com/afishet-qe-leshonin-aeroplanet-e-nato-s-gjate-bombardimeve-ne-vitin-1999/20%Monthly2019-04-24 12:01
https://presheva.com/imazhi-qe-po-ben-xhiron-e-botes-24-vjecarja-me-hixhab-pozon-e-buzeqeshur-dhe-me-dy-gishta-te-ngritur-para-protestuesve-anti-myslimane/20%Monthly2019-04-24 11:46
https://presheva.com/fotografite-nga-droni-tregojne-pamjet-e-mrekullueshme-te-parkut-star-wars-ne-vlere-1-miliarde-dollare-qe-po-ndertohet-ne-disneyland/20%Monthly2019-04-24 11:38
https://presheva.com/solskjaer-pranon-se-united-nuk-eshte-ne-nivelin-e-cityt/20%Monthly2019-04-24 11:36
https://presheva.com/icardit-mund-ti-kthehet-shiriti-i-kapitenit-thote-wanda/20%Monthly2019-04-24 11:33
https://presheva.com/e-ardhur-si-refugjate-nga-kosova-realizoi-endrren-per-tu-bere-mjeke-dhe-u-shpall-miss-manchester-the-sun-i-dedikon-artikull-shqiptares-fatime-gashi/20%Monthly2019-04-24 11:31
https://presheva.com/dy-motra-shqiptare-kalojne-garen-ne-the-voice-of-italy-me-kengen-e-eres-dhe-ledrit/20%Monthly2019-04-24 11:26
https://presheva.com/izet-mexhiti-50-mije-vota-te-bdi-se-i-kane-shkuar-pendarovskit-ne-raudin-e-dyte-do-te-kete-rritje-te-numrit/20%Monthly2019-04-24 11:23
https://presheva.com/ordanovski-bdi-me-mire-te-mos-perzihet-ne-fushaten-e-pendarovskit/20%Monthly2019-04-24 11:17
https://presheva.com/duldungu-ne-gjermani-obligimet-dhe-te-drejtat/20%Monthly2019-04-24 11:15
https://presheva.com/para-15-vitesh-ishte-arratisur-nga-burgu-kosovari-arrestohet-prape-ne-gjermani/20%Monthly2019-04-24 11:12
https://presheva.com/ushtaret-izraelite-qellojne-te-riun-palestinez-me-syte-e-lidhur/20%Monthly2019-04-24 11:10
https://presheva.com/ka-vazhduar-investimi-ne-permiresimin-dhe-digjitalizimin-e-aparatures-ne-laboratorin-e-shtepise-se-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2019-04-24 11:05
https://presheva.com/ekskluzive-uefa-tregon-se-kur-do-te-vendoset-flamuri-i-kosoves-ne-kupe/20%Monthly2019-04-24 11:01
https://presheva.com/konfirmohet-hapja-zyrtare-e-autostrades-arben-xhaferi/20%Monthly2019-04-24 10:58
https://presheva.com/forca-detare-shqiptare-shpeton-gomonen-me-50-emigrante/20%Monthly2019-04-24 10:56
https://presheva.com/kim-jong-un-niset-drejt-rusise-per-samitin-me-vladimir-putinin/20%Monthly2019-04-24 10:52
https://presheva.com/trishtim-i-quajtur-mobilizim/20%Monthly2019-04-24 10:46
https://presheva.com/rita-ora-ben-shqiponjen-ne-mes-te-skenes-ne-norvegji/20%Monthly2019-04-24 10:40
https://presheva.com/komandant-kobra-25-femra-u-infiltruan-nga-serbia-per-te-zbuluar-oficeret-e-fark-ut/20%Monthly2019-04-24 10:37
https://presheva.com/arabia-saudite-ekzekuton-37-terroriste/20%Monthly2019-04-24 10:35
https://presheva.com/e-pabesueshme-kampioni-i-botes-ne-snooker-mposhtet-nga-nje-adoleshent/20%Monthly2019-04-24 09:33
https://presheva.com/veseli-ne-rezidencen-e-kosnett-ambasada-e-shba-ve-per-shqiptaret-shtepi-e-shpreses-dhe-mbeshtetjes/20%Monthly2019-04-24 09:28
https://presheva.com/diaspora-ka-kontribuar-me-1-miliard-e-800-milione-euro-gjate-vitit-2018/20%Monthly2019-04-24 07:55
https://presheva.com/babai-i-gruas-se-kthyer-nga-siria-vajzen-e-kam-ne-depresion-dihet-cka-eshte-bere-atje/20%Monthly2019-04-24 07:16
https://presheva.com/arrestohet-ne-bullgari-personi-i-peste-per-grabitjen-ne-rinas/20%Monthly2019-04-24 07:00
https://presheva.com/ushtari-britanik-i-uck-se-kerkon-mesues-te-gjuhes-shqipe/20%Monthly2019-04-24 06:55
https://presheva.com/serish-azilanti-gruevski-tani-viziton-agjencite-per-patundshmeri/20%Monthly2019-04-24 06:49
https://presheva.com/te-mos-e-mbajme-gjalle-temen-e-kufijve-sepse-vetem-e-destabilizon-rajonin/20%Monthly2019-04-24 06:43
https://presheva.com/spres-marreveshje-me-kosoven-deri-ne-tetor/20%Monthly2019-04-24 06:37
https://presheva.com/zyra-per-te-rinj-organizon-seminar-me-teme-nena-dhe-femija/20%Monthly2019-04-24 06:28
https://presheva.com/komuna-e-presheves-perfiton-2-4-milione-dinare-per-digjitalizimin-e-kuvendit-komunal/20%Monthly2019-04-24 06:19
https://presheva.com/bujanoc-prap-ne-emer-te-pushtetit-flet-arsiq-e-shun-kamberi-per-kufirin-ballkanik/20%Monthly2019-04-23 15:07
https://presheva.com/perurohet-libri-veprimtaria-e-faik-konices-bruxelles-1896-1902-i-autorit-prof-dr-isak-shema/20%Monthly2019-04-23 12:43
https://presheva.com/sot-varroset-27-vjecari-qe-humbi-jeten-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-23 12:35
https://presheva.com/shqiperia-shenon-rekord-lindje-meshkujsh/20%Monthly2019-04-23 12:33
https://presheva.com/sot-shenohet-dita-boterore-e-librit/20%Monthly2019-04-23 12:31
https://presheva.com/kujdes-femijet-nga-lodrat-helmuese-nuk-shiten-vetem-ne-shitoret-kineze/20%Monthly2019-04-23 10:48
https://presheva.com/foden-nese-city-fiton-lige-atehere-do-ishim-nje-nga-ekipet-me-te-mira-ne-bote/20%Monthly2019-04-23 10:31
https://presheva.com/taravari-pendarovski-investim-i-deshtuar-i-bdi-se-dhe-lsdm-se/20%Monthly2019-04-23 10:28
https://presheva.com/pse-blerim-reka-eshte-fitues-i-zgjedhjeve-ne-maqedonine-veriore/20%Monthly2019-04-23 10:21
https://presheva.com/gruaja-qe-nuk-i-gezohej-kthimit-ne-kosove-nuk-ishte-keq-ne-siri/20%Monthly2019-04-23 10:20
https://presheva.com/studentet-bllokojne-rektoratin/20%Monthly2019-04-23 10:18
https://presheva.com/detaje-te-reja-zbulohet-kush-eshte-grabitesi-tjeter-i-maskuar-ne-pisten-e-rinasit/20%Monthly2019-04-23 10:11
https://presheva.com/ne-berlin-me-qendrime-te-kunderta/20%Monthly2019-04-23 10:07
https://presheva.com/pse-rri-beqare-bleona-pergjigjja-e-saj-une-i-pres-te-vijne-me-kale-ata-vijne-me-gomar/20%Monthly2019-04-23 10:03
https://presheva.com/agim-bahtiri-e-shpalli-te-marten-dite-zie-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-23 08:38
https://presheva.com/ky-eshte-i-riu-qe-humbi-jeten-nga-shembja-e-hotelit-adriatiku/20%Monthly2019-04-23 08:37
https://presheva.com/me-cilen-kembe-gjuan-dembele-as-ai-vetem-kete-mire-nuk-e-di-dhe-statistikat-ia-vertetojne-kete/20%Monthly2019-04-23 08:34
https://presheva.com/modelja-sasha-luss-vjen-ne-rolin-e-vraseses-profesioniste-ne-filmin-anna/20%Monthly2019-04-23 08:30
https://presheva.com/disenjatoret-kane-diktuar-nuancen-e-pelqyer-ngjyra-te-cilen-do-ta-bartim-kete-pranvere/20%Monthly2019-04-23 08:28
https://presheva.com/bebe-rexha-arrin-tete-milione-ndjekes-ne-instagram/20%Monthly2019-04-23 08:20
https://presheva.com/cfare-i-ndodh-trupit-nese-mungon-vitamina-b12/20%Monthly2019-04-23 08:17
https://presheva.com/maluma-dhe-madonna-publikojne-bashkepunimin-e-ri-dyshja-martohen-ne-klip/20%Monthly2019-04-23 08:13
https://presheva.com/rreziku-per-sulm-ne-zemer-trefishohet-kur-beni-ushtrime-fizike-te-zemeruar/20%Monthly2019-04-23 08:11
https://presheva.com/disa-gra-te-kthyera-nga-siria-po-hetohen-per-pjesemarrje-ne-grupe-terroriste/20%Monthly2019-04-23 08:07
https://presheva.com/publikohet-video-dokumentari-qe-tregon-aktivitetet-qe-dua-lipa-zhvilloi-me-refugjatet-siriane-ne-liban/20%Monthly2019-04-23 08:02
https://presheva.com/gjuriq-kerkon-hetimin-e-akuzave-te-rada-trajkoviqit-lidhur-me-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-04-23 07:56
https://presheva.com/van-dijk-i-dergon-mesazh-unitedit-para-ndeshjes-me-cityn/20%Monthly2019-04-23 07:54
https://presheva.com/i-vendoset-stimulues-kardiak-foshnjes-pese-mujore-ne-kliniken-zhan-mitrev/20%Monthly2019-04-23 07:38
https://presheva.com/pasi-u-shpall-kampion-i-italise-ronaldo-ka-udhetuar-me-georginan-drejt-kroacise-per-pushime/20%Monthly2019-04-23 07:31
https://presheva.com/edhe-ne-50-shades-of-grey-behet-portretizim-negativ-i-shqipetareve-reagon-ambasadori-shqiptar-ne-britani/20%Monthly2019-04-23 07:16
https://presheva.com/politikani-gjerman-kritika-mogherinit-ka-nxitur-planet-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2019-04-23 07:12
https://presheva.com/serbia-jep-1-milion-euro-per-rindertimin-e-notre-dame/20%Monthly2019-04-23 07:10
https://presheva.com/siljanovksa-thurr-elozhe-per-blerim-reken/20%Monthly2019-04-23 07:08
https://presheva.com/nje-shqiptare-pjese-e-serialit-te-njohur-turk-qe-po-thyen-rekorde-ne-turqi-dhe-vendet-evropiane/20%Monthly2019-04-23 07:05
https://presheva.com/apn-bujanoc-bujanoci-po-zhytet-ne-mocalin-e-stervjetruar-pvd-pd-e-vetmja-mundesi-zgjedhjet-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-04-22 19:08
https://presheva.com/pdsh-kerkon-nga-sns-i-qe-filmin-kufijte-e-ballkanit-ta-shfaq-ne-presheve/20%Monthly2019-04-22 19:53
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-per-zgjerimin-e-trotuarit-ne-rrugen-e-gjilanit-foto/20%Monthly2019-04-22 16:05
https://presheva.com/zekiri-koha-te-pensionohen-nje-numer-i-madhe-i-elites-politike-te-shqiptareve/20%Monthly2019-04-22 12:46
https://presheva.com/pendarovski-fiton-4-606-vota-me-shume-se-siljanovska/20%Monthly2019-04-22 12:44
https://presheva.com/e-bija-e-gjakpiresit-jeton-ne-erresire-rri-vetem-me-ish-bashkeshortin/20%Monthly2019-04-22 12:42
https://presheva.com/kozeta-zavalani-vlera-e-te-qenit-grua-ne-shekullin-e-xxi/20%Monthly2019-04-22 12:40
https://presheva.com/ushtria-amerikane-ne-e-ndihmuam-kthimin-e-kosovareve-nga-siria/20%Monthly2019-04-22 12:22
https://presheva.com/me-rastin-e-dites-nderkombetare-te-librit-perurohet-libri-veprimtaria-e-faik-konices-bruxelles-1896-1902-i-autorit-prof-dr-isak-shema/20%Monthly2019-04-22 12:12
https://presheva.com/7-5-milion-dinare-per-masat-aktive-te-punesimit-ne-komunen-e-presheves-per-vitin-2019-me-gjithsej-100-perfitues/20%Monthly2019-04-22 12:10
https://presheva.com/si-e-shikoni-veten/20%Monthly2019-04-22 12:08
https://presheva.com/ashtu-sic-i-ka-hije-nje-kapiteni-de-gea-zgjedh-twitterin-per-tiu-drejtuar-tifozeve-pas-humbjes-turperuese-nga-evertoni/20%Monthly2019-04-22 12:06
https://presheva.com/kurre-me-nuk-do-ta-hidhni-shishen-e-plastikes-keshtu-do-ta-perdorni-ne-amviseri-56-menyra/20%Monthly2019-04-22 12:01
https://presheva.com/te-kthyerit-nga-siria-nuk-paraqesin-rrezik-per-sigurine-ne-vend-shteti-tu-ofroje-kujdes-maksimal/20%Monthly2019-04-22 11:59
https://presheva.com/ne-permbyllje-te-javes-se-kultures-ansambli-shota-performoi-ne-presheve-me-koncertin-tematik-jemi-nje/20%Monthly2019-04-22 11:45
https://presheva.com/vuciq-i-kishte-rritur-pritjet-se-volksvagen-do-ta-hape-fabriken-ne-serbi/20%Monthly2019-04-22 11:36
https://presheva.com/si-e-detyruan-babane-nga-kosova-te-zgjedhe-se-cilin-djale-tia-vrisnin-serbet-dhe-cilin-ta-shpetonte/20%Monthly2019-04-22 11:34
https://presheva.com/volkswagen-ka-zgjedhur-shtetin-ku-do-ta-hape-fabriken/20%Monthly2019-04-22 11:32
https://presheva.com/rrembyesit-nigeriane-vrasin-nje-grua-britanike/20%Monthly2019-04-22 11:29
https://presheva.com/pse-u-vra-oliver-ivanoviq-sipas-rada-trajkoviq/20%Monthly2019-04-22 11:27
https://presheva.com/arifi-ata-qe-kurr-nuk-kane-pasur-jete-standarde-me-djersen-e-vet-sot-po-shfrenohen-me-djersen-e-popullit/20%Monthly2019-04-22 11:16
https://presheva.com/e-papublikuar-deri-me-tani-fotografia-e-lionel-messit-dhe-bashkeshortes-se-tij-ne-plazh-kur-loznin-si-femije/20%Monthly2019-04-22 11:12
https://presheva.com/lazio-dhe-roma-nuk-harrojne-te-thumbojne-njera-tjetren-edhe-ne-diten-e-kryeqytetit-italian/20%Monthly2019-04-22 10:31
https://presheva.com/mbyllet-rrethi-i-hetimeve-per-grabitjen-ne-rinas-antimafia-ngrin-pasurite-e-muratajt/20%Monthly2019-04-22 10:27
https://presheva.com/nuk-e-di-pergjigjja-e-shkurter-e-solskjaerit-qe-shqetesoi-cdo-tifoz-te-unitedit/20%Monthly2019-04-22 10:25
https://presheva.com/sidrit-bejleri-e-tmerrshme-ajo-qe-ndodhi-ne-sri-lanka-nuk-e-kuptoj-pse-disa-qenie-njerzore-arrijne-deri-ketu/20%Monthly2019-04-22 10:23
https://presheva.com/gjakove-mbillen-fidane-me-emrat-e-deshmoreve-martireve-dhe-te-pagjeturve/20%Monthly2019-04-22 10:19
https://presheva.com/adelina-ismaili-nderon-heroin-e-kombit-salih-cekaj/20%Monthly2019-04-22 10:18
https://presheva.com/sulmet-me-bombe-ne-shri-lanke-arrin-ne-290-numri-i-te-vdekurve/20%Monthly2019-04-22 10:14
https://presheva.com/balotazhi-percakton-presidentin-e-ri-te-maqedonise-veriore/20%Monthly2019-04-22 10:12
https://presheva.com/genc-prelvukaj-merr-nje-detyre-te-re-ne-ministrine-e-kultures/20%Monthly2019-04-22 10:10
https://presheva.com/bujanoc-20-vite-nga-prillit-i-1999-nje-kujtese-e-tmerrshme-per-terrnocasit/20%Monthly2019-04-22 08:32
https://presheva.com/nje-vit-pas-vdekjes-rita-ora-kujton-dj-ne-e-ndjere-aviciin-permes-nje-postimi-prekes/20%Monthly2019-04-22 07:48
https://presheva.com/makina-e-grabitesve-te-rinasit-u-modifikua-ne-elbasan-nje-femer-ndihmoi-autoret/20%Monthly2019-04-22 07:42
https://presheva.com/real-madrid-3-0-bilbao-notat-e-lojtareve-benzema-ylli-i-ndeshjes/20%Monthly2019-04-22 07:39
https://presheva.com/jonida-maliqi-po-jetoj-endrren-e-eurovisionit/20%Monthly2019-04-22 07:36
https://presheva.com/ndodh-edhe-kjo-hajni-ia-vjedh-gruas-se-moshuar-ne-sarajeve-vathet-nga-veshet/20%Monthly2019-04-22 07:32
https://presheva.com/sindroma-e-arrogances/20%Monthly2019-04-22 07:28
https://presheva.com/mbi-nje-milion-per-nje-dite-pelqehet-nuk-e-di-nga-nora-dhe-era/20%Monthly2019-04-22 07:25
https://presheva.com/edhe-sa-kohe-do-te-qendroje-ne-post-angela-merkel/20%Monthly2019-04-22 07:20
https://presheva.com/rajoni-francez-ku-nuk-perdoret-euroja/20%Monthly2019-04-22 07:17
https://presheva.com/gjendet-diamanti-me-ngjyre-te-kalter-mund-te-jete-me-i-shtrenjti-ne-bote/20%Monthly2019-04-22 07:15
https://presheva.com/te-mirat-qe-i-ndodhin-trupit-kur-merrni-magnez-cdo-dite/20%Monthly2019-04-22 07:13
https://presheva.com/qemajl-mustafa-kryetar-i-pdk-se-ne-gjilan/20%Monthly2019-04-22 06:41
https://presheva.com/sami-lushtaku-rizgjidhet-kryetar-i-pdk-se-ne-skenderaj/20%Monthly2019-04-22 06:38
https://presheva.com/gazeta-zvicerane-shkruan-per-kosovaren-dhe-serben-qe-bashkerisht-luftojne-korrupsionin/20%Monthly2019-04-22 06:36
https://presheva.com/ushtria-serbe-perdori-helme-luftarake-kunder-uck-se-ne-koshare/20%Monthly2019-04-22 06:34
https://presheva.com/bdi-fiton-ne-zgjedhjet-lokale-ne-diber/20%Monthly2019-04-22 06:31
https://presheva.com/ja-kur-mund-te-mbahen-zgjedhjet-parlamentare-ne-serbi/20%Monthly2019-04-22 06:17
https://presheva.com/vriten-dy-persona-ne-opaje-te-kumanoves/20%Monthly2019-04-22 06:09
https://presheva.com/kshz-pendarovski-udheheq-me-4268-siljanovska-4255-e-reka-1043/20%Monthly2019-04-21 21:57
https://presheva.com/bujanoc-perkujtohen-deshmoret-sherif-jonuzi-dhe-enver-bajrami/20%Monthly2019-04-21 16:05
https://presheva.com/tmerruese-film-horror-per-nxenesit-e-shkolles-fillore-per-ti-ndihmuar-semimaturantet-foto/20%Monthly2019-04-21 14:09
https://presheva.com/sondazh-71-do-ta-kishin-votuar-shqiprim-arifin-29-ragmi-mustafen-foto/20%Monthly2019-04-21 10:41
https://presheva.com/frpd-kesaj-radhe-para-syve-te-shaip-kamberit/20%Monthly2019-04-21 06:52
https://presheva.com/serbi-66-vjecar-vret-bashkeshorten-e-tij-ne-zvicer/20%Monthly2019-04-20 22:58
https://presheva.com/kapen-45-kg-droge-ne-kufirin-maqedoni-greqi-ja-kush-po-e-transportonte/20%Monthly2019-04-20 22:54
https://presheva.com/all-eyes-on-us-shpresa-e-rilindjes-se-teatrit-shqip-ne-bujanoc-arrine-edhe-ne-ch/20%Monthly2019-04-20 07:48
https://presheva.com/arifi-keta-emra-te-shquar-te-muzikes-shqipe-ne-presheve-do-te-jene-ambasadoret-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-04-19 18:11
https://presheva.com/gjenerata-1994-feston-25-vjetorin-e-matures/20%Monthly2019-04-19 17:18
https://presheva.com/ka-filluar-sot-aksioni-per-pastrimin-dhe-transferimin-e-deponise-se-eger-ne-bl-raince/20%Monthly2019-04-19 13:32
https://presheva.com/np-moravica-beri-shpimin-edhe-te-nje-bunari-tek-rezervuari-i-toplikut/20%Monthly2019-04-20 22:55
https://presheva.com/summer-school-2019-projekti-qe-do-te-perkrahet-nga-komuna-e-presheves/20%Monthly2019-04-19 12:34
https://presheva.com/plasin-bomba-te-reja-spasovski-dhe-jankullovska-ne-njerin-nga-pergjimet/20%Monthly2019-04-19 12:20
https://presheva.com/biblioteka-e-librave-te-harruar/20%Monthly2019-04-19 12:17
https://presheva.com/dhuroi-100-milione-euro-per-rindertimin-e-katedrales-notre-dame-selma-hayek-bashkeshorti-im-nuk-pranon-ndihme-nga-shteti-rreth-tatimeve/20%Monthly2019-04-19 12:14
https://presheva.com/nje-serb-publikon-mbi-400-fotografi-te-sulmeve-te-nato-s-mbi-serbine-thote-se-jane-te-vjedhura-nga-serveret-amerikane/20%Monthly2019-04-19 12:11
https://presheva.com/vuciq-flet-per-bashkimin-e-mitrovices-tregon-nese-kjo-ide-mund-te-paraqitet-ne-samitin-e-berlinit/20%Monthly2019-04-19 12:09
https://presheva.com/ambasadori-scott-zgjidhja-perfshin-njohjen-reciproke-te-kosoves-dhe-serbise-eshte-paraqitur-edhe-ne-letren-e-trumpit/20%Monthly2019-04-19 12:07
https://presheva.com/zhytesi-britanik-qe-ndihmoi-ne-nxjerrjen-e-12-nxenesve-te-ngecur-ne-nje-shpelle-ne-tajlande-eshte-nxjerre-pas-ngujimit-ne-nje-shpelle/20%Monthly2019-04-19 12:05
https://presheva.com/britaniket-punojne-me-shume-ore-pune-ne-be/20%Monthly2019-04-19 12:03
https://presheva.com/vjedhja-ne-memorialin-ibrahim-rugova-qytetaret-te-zhgenjyer-e-te-shqetesuar/20%Monthly2019-04-19 12:01
https://presheva.com/messi-12-vite-me-pare-shenoi-njerin-nga-golat-me-te-mire-ne-historine-e-futbollit/20%Monthly2019-04-19 11:58
https://presheva.com/pep-guardiolas-nuk-i-mjaftuan-812-milione-euro-per-ta-fituar-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-04-19 11:55
https://presheva.com/bedri-hamza-kandidat-per-kryetar-te-pdk-se-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-19 11:52
https://presheva.com/sasia-e-duhur-e-ushqimit-eshte-aq-sa-shuplaka-e-dores-suaj/20%Monthly2019-04-19 11:46
https://presheva.com/ekipi-negociator-pa-pune-ne-pritje-te-zhbllokimit-te-bisedimeve/20%Monthly2019-04-19 11:44
https://presheva.com/gjuriq-nuk-do-te-kete-takim-dypalesh-me-perfaqesuesit-e-prishtines-ne-berlin/20%Monthly2019-04-19 11:40
https://presheva.com/klubi-i-karatese-lion-te-dielen-merr-pjese-ne-kampionatin-regjional-te-karatese-qe-organizohet-ne-smedereve/20%Monthly2019-04-19 11:38
https://presheva.com/thaci-do-kerkoj-nga-merkel-dhe-macron-liberalizimin-e-vizave-dhe-bindjen-e-serbise-per-njohje/20%Monthly2019-04-19 11:35
https://presheva.com/franca-falenderon-kosoven-per-mbeshtetjen-financiare-per-notre-dame/20%Monthly2019-04-19 11:31
https://presheva.com/si-arriti-ajaxi-te-paguaje-te-willem-ii-vetem-1e-per-te-nenshkruar-me-frenkie-de-jong-ne-vitin-2015/20%Monthly2019-04-19 11:30
https://presheva.com/nasim-haradinaj-agim-ramadani-sali-ceku-e-rrustem-berisha-ishin-njerezit-e-deshperuar-te-fark-ut/20%Monthly2019-04-19 11:25
https://presheva.com/notat-e-lojtareve-napoli-0-1-arsenal-vleresimi-per-granit-xhaken-pozitiv/20%Monthly2019-04-19 11:22
https://presheva.com/lista-serbe-aplikon-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-04-19 11:20
https://presheva.com/a-do-te-cojne-lufterat-e-sotme-tregtare-drejt-luftes-se-trete-boterore/20%Monthly2019-04-19 11:19
https://presheva.com/blerim-reka-nuk-mbeshtetet-nga-shqiperia-dhe-kosova-ne-garen-per-president/20%Monthly2019-04-19 11:16
https://presheva.com/reagon-trump-pas-publikimit-te-raportit-mbi-nderhyrjen-e-moskes-ne-zgjedhjet-amerikane/20%Monthly2019-04-19 11:10
https://presheva.com/tifozet-malazez-i-peshtyjne-lojtaret-serb-per-shkak-te-kesaj-fjale/20%Monthly2019-04-19 11:03
https://presheva.com/sala-paralajmeron-termet-prishjen-e-vizave-per-shqiptaret/20%Monthly2019-04-19 10:59
https://presheva.com/parlamenti-evropian-me-rregulla-te-reja-per-vizat-shengen-rritet-cmimi-i-shpenzimeve/20%Monthly2019-04-19 10:52
https://presheva.com/qemajl-mustafa-kandidon-per-kryetar-te-pdk-se-ne-gjilan/20%Monthly2019-04-19 10:50
https://presheva.com/dy-frankfurta-ne-gjermani-tifozet-e-benficas-udhetojne-gabimisht/20%Monthly2019-04-19 10:48
https://presheva.com/ardite-behlluli-pjesmarrese-ne-konferencen-nderkombetare-vlera-e-te-qenit-grua-ne-shekullin-e-xxi/20%Monthly2019-04-19 10:43
https://presheva.com/pergjigjet-ismaili-dyert-e-shtepise-se-kultures-te-hapura-por-pa-provokuar-dhe-demtuar-kulturen-dhe-identitetin-e-tjetrit/20%Monthly2019-04-19 10:57
https://presheva.com/gazetarja-lyra-mckee-qellohet-per-vdekje-ne-nje-qe-po-quhet-si-incident-terrorist-ne-irlanden-e-veriut/20%Monthly2019-04-19 10:18
https://presheva.com/lpd-mbeshtet-qendrimin-e-drejtorit-te-sh-k-ne-bujanoc-per-ndalimin-e-filmit-me-motive-nxitese/20%Monthly2019-04-19 10:15
https://presheva.com/sns-ne-bujanoc-kerkon-shkarkimin-e-drjetorit-te-shtepis-se-kultures/20%Monthly2019-04-19 10:14
https://presheva.com/pikellimi-zgjat-240-here-me-shume-se-emocionet-e-tjera/20%Monthly2019-04-19 10:12
https://presheva.com/ky-eshte-pitoni-me-i-gjate-ne-bote-duhen-dhjetera-njerez-qe-ta-mbajne-ne-duar/20%Monthly2019-04-19 10:09
https://presheva.com/ali-ahmeti-ka-ofruar-kandidat-konsensual-shqiptare-por-opozita-nuk-e-ka-pranuar/20%Monthly2019-04-19 10:06
https://presheva.com/zaevi-shqiptaret-do-na-mbeshtesin-sepse-voten-e-tyre-nuk-e-hedhin-ne-kosh/20%Monthly2019-04-19 10:03
https://presheva.com/hetimet-per-banden-shqiptare-qe-goditi-policine-deshmojne-4-efektive/20%Monthly2019-04-19 08:38
https://presheva.com/gashi-chisora-ska-tru-boksieri-te-shtunen-do-ta-shihni-senadin-e-vertete/20%Monthly2019-04-19 08:34
https://presheva.com/publikohet-lista-keto-jane-grate-dhe-femijet-shqiptare-peng-ne-siri/20%Monthly2019-04-19 08:14
https://presheva.com/ilir-deda-gati-te-kaloje-ne-grupin-parlamentar-te-psd-se/20%Monthly2019-04-19 08:08
https://presheva.com/kim-merr-me-seriozitet-studimet-keshtu-duket-ne-provimin-pranues/20%Monthly2019-04-19 08:05
https://presheva.com/zvicra-debon-kosovaren-nga-97-ta-mori-403-mije-franga-pa-punuar-asnjehere/20%Monthly2019-04-19 08:02
https://presheva.com/mercedes-benz-gls-i-ri-vjen-me-tiparin-autolarje/20%Monthly2019-04-19 07:58
https://presheva.com/kfor-i-stervitet-ne-kufirin-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-04-19 07:51
https://presheva.com/dy-foto-qe-flasin-shume-per-rolin-qe-kishte-shba-ne-clirimin-e-kosoves/20%Monthly2019-04-19 07:47
https://presheva.com/100-njerezit-me-me-ndikim-ne-bote-ne-mesin-e-tyre-ardern-obama-therock-salah/20%Monthly2019-04-19 07:43
https://presheva.com/perplasje-ne-debat-gazetarja-je-shume-i-paduruar-dhe-gjaknxehte-i-pergjigjet-cakaj-mund-tju-sfidoj-edhe-me-shume/20%Monthly2019-04-19 07:40
https://presheva.com/si-ndahen-mishrat-dhe-sa-mish-te-kuq-duhet-te-hani-ne-jave/20%Monthly2019-04-19 07:37
https://presheva.com/130-personave-u-eshte-refuzuar-statusi-i-viktimes-se-dhunes-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2019-04-19 07:34
https://presheva.com/ja-si-u-zbuluan-4-kilogram-heroine-ne-golf-5-foto/20%Monthly2019-04-19 07:17
https://presheva.com/ultimatumi-se-heq-taksen/20%Monthly2019-04-19 06:56
https://presheva.com/pajaziti-ismaili-ka-marre-vendimin-e-duhur-nuk-duhet-te-terhiqet-nga-ky-vendim/20%Monthly2019-04-18 18:37
https://presheva.com/arifi-paralajmerimi-per-rregullimin-e-sheshit-grabitje-e-parase-publike/20%Monthly2019-04-18 18:19
https://presheva.com/mergimtare-kujdes-te-premten-me-19-04-2019-mund-te-hasni-ne-rruge-te-bllokuara-neper-serbi/20%Monthly2019-04-18 16:03
https://presheva.com/talenti-drirart-rexhepi-vetem-11-vjec-qe-luan-per-hoenheim-e-strasbourgit/20%Monthly2019-04-18 13:41
https://presheva.com/osman-goranci-nje-loje-e-shkelqyer-e-aktoreve-ne-skene/20%Monthly2019-04-18 12:40
https://presheva.com/ansambli-shota-nga-prishtina-neser-prezantohen-ne-presheve-me-koncertin-tematik-jemi-nje/20%Monthly2019-04-18 12:29
https://presheva.com/stankovic-pres-qe-pushteti-lokal-i-bujanocit-te-na-informoje-per-masat-e-ndermarra-ne-vazhdim/20%Monthly2019-04-18 12:25
https://presheva.com/raincasit-shpalosen-projektin-ideore-te-parkingut/20%Monthly2019-04-18 12:11
https://presheva.com/shoqeria-kulturore-artistike-presheva-performoi-mbreme-para-publikut-preshevare/20%Monthly2019-04-18 11:04
https://presheva.com/cili-gjeneral-austriak-dogji-nga-themelet-shkupin-duke-e-zvogeluar-gjashtefish-numrin-e-banoreve/20%Monthly2019-04-18 10:57
https://presheva.com/qeveria-gjermane-bie-dakord-per-ashpersimin-e-rregullave-te-debimit/20%Monthly2019-04-18 10:55
https://presheva.com/jack-ma-mbeshtet-orarin-e-punes-12-ore-ne-dite-me-6-dite-ne-jave/20%Monthly2019-04-18 10:52
https://presheva.com/te-rinjte-kosovare-kualifikohen-per-turneun-e-lojerave-elektronike-ne-kroaci-u-deshton-endrra-shkaku-i-vizave/20%Monthly2019-04-18 10:50
https://presheva.com/akademia-universale-e-paqes-globale-nderon-lutfi-hazirin-me-cmimin-nelson-mandela/20%Monthly2019-04-18 10:47
https://presheva.com/merret-ne-pyetje-gruaja-e-admir-murataj-gjenden-gjurme-gishtash-ne-furgonin-e-grabitesve/20%Monthly2019-04-18 10:45
https://presheva.com/%e2%80%8bcakaj-vendimi-per-viza-pasqyre-e-klimes-politike-elektorale-ne-holande/20%Monthly2019-04-18 10:35
https://presheva.com/nena-e-cristiano-ronaldos-tregon-se-cfare-i-tha-ai-pas-humbjes-ndaj-ajaxit/20%Monthly2019-04-18 10:32
https://presheva.com/ankesa-e-erdoganit-pa-efekt-stambolli-me-kryebashkiak-te-ri/20%Monthly2019-04-18 10:31
https://presheva.com/haliti-ne-koshare-po-del-se-nuk-ka-pasur-ushtare-por-vetem-komandante/20%Monthly2019-04-18 10:29
https://presheva.com/christina-koch-11-muaj-ne-hapesire-kerkon-te-thyeje-rekordin-e-femrave/20%Monthly2019-04-18 10:27
https://presheva.com/haliti-filmimet-per-marrjen-e-kufirit-ne-koshare-u-bene-dy-jave-pas-hyrjes-se-nato-s/20%Monthly2019-04-18 10:23
https://presheva.com/vuciq-paralajmeron-masat-qe-do-ti-ndermarr-serbia-per-taksen-i-kunderpergjigjet-haradinaj/20%Monthly2019-04-18 10:18
https://presheva.com/revista-prestigjioze-the-economist-jep-parashikimin-e-saj-per-takimin-e-berlinit/20%Monthly2019-04-18 10:17
https://presheva.com/receta-100-per-qind-natyrale-qe-ju-ben-te-mos-keni-nevoje-per-medikamente/20%Monthly2019-04-18 10:14
https://presheva.com/fotot-qe-deshmojne-se-nuk-ka-lidhje-me-te-fuqishme-sesa-ajo-e-nenes-me-vajzen-e-saj/20%Monthly2019-04-18 10:11
https://presheva.com/tottenhami-ne-gjysmefinale-pas-nje-ndeshjeje-te-cmendur-dhe-dramatike-ndaj-cityt-ne-etihad/20%Monthly2019-04-18 10:08
https://presheva.com/bujanoc-ismaili-i-vetem-kunder-te-gjitheve-as-pushteti-as-knsh-nuk-i-dalin-ne-perkrahje/20%Monthly2019-04-18 08:55
https://presheva.com/kinezi-kalon-lumin-me-veture-fluturon-76-metra/20%Monthly2019-04-18 08:13
https://presheva.com/duelet-ne-gjysmefinale-te-liges-se-kampioneve-dhe-skuadrat-qe-mund-te-ndeshen-ne-finale/20%Monthly2019-04-18 08:06
https://presheva.com/jarrell-miller-deshtoi-ne-testin-anti-doping-luis-ortiz-favorit-per-tu-ndeshur-me-joshuan/20%Monthly2019-04-18 08:03
https://presheva.com/https-presheva-com-gjinia-e-bebes-percakton-perberjen-e-qumeshtit-te-nenes-kush-fiton-ushqim-me-cilesor/20%Monthly2019-04-18 07:55
https://presheva.com/gjinia-e-bebes-percakton-perberjen-e-qumeshtit-te-nenes-kush-fiton-ushqim-me-cilesor/20%Monthly2019-04-18 07:53
https://presheva.com/orkidea-lulja-e-momenteve-te-vecanta/20%Monthly2019-04-18 07:50
https://presheva.com/perime-te-cilat-pastrojne-organizmin/20%Monthly2019-04-18 07:48
https://presheva.com/qeveria-shqiptare-dhuron-100-mije-euro-per-rindertimin-e-notre-dame-sara-hoxha-kuzhina-ime-kushton-aq/20%Monthly2019-04-18 07:45
https://presheva.com/united-refuzon-te-permbush-kerkesat-e-de-geas/20%Monthly2019-04-18 07:42
https://presheva.com/son-behet-golashenuesi-me-i-mire-aziatik-ne-histori-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2019-04-18 07:40
https://presheva.com/migrimi-i-zbraz-shkollat-ne-tetove/20%Monthly2019-04-18 07:35
https://presheva.com/premiera-e-filmit-per-elton-johnin-do-te-shfaqet-ne-festivalin-e-filmit-ne-kane/20%Monthly2019-04-18 07:29
https://presheva.com/dil-me-nje-vajze-qe-lexon/20%Monthly2019-04-18 07:28
https://presheva.com/shitje-rekord-te-romanit-te-viktor-hygo-skenat-e-zjarrit-te-katedralja-e-parisit-dhe-profecia-e-shkrimtarit-te-madh/20%Monthly2019-04-18 07:24
https://presheva.com/vuciq-flet-per-marreveshjen-finale-me-kosoven-jemi-te-gatshem-per-kompromis/20%Monthly2019-04-18 07:18
https://presheva.com/ne-ulqin-te-malit-te-zi-u-mbajt-turneu-i-17-te-nderkombetar-i-karatese-ulqini-open-2019/20%Monthly2019-04-18 10:08
https://presheva.com/ideja-per-korrigjim-kufijsh-do-te-varroset-me-29-prill-ne-berlin/20%Monthly2019-04-18 06:50
https://presheva.com/salihi-pushtetit-lokal-ne-bujanoc-po-betonizon-hapsirat-gjelberuese-per-qejfe-te-individeve-te-caktuar/20%Monthly2019-04-17 19:10
https://presheva.com/apn-bujanoc-pas-riza-halimit-erdhi-fryme-edhe-me-ekstreme-ne-pvd/20%Monthly2019-04-17 17:01
https://presheva.com/qellimi-i-konferences-se-berlinit-per-ballkanin-perendimor-eshte-nje-status-i-vecante-per-veriun-e-kosoves/20%Monthly2019-04-17 13:41
https://presheva.com/musliu-serbet-ne-bujanoc-qe-nga-2012-e-deri-me-sot-jane-te-privilegjuar-ne-pushtetin-lokal/20%Monthly2019-04-17 11:54
https://presheva.com/skandali-i-radhes-nga-modelja-marisa-papen-feston-e-zhveshur-djegien-e-katedrales-notre-dame/20%Monthly2019-04-17 11:18
https://presheva.com/kim-kardashian-tregon-veshtiresite-qe-po-has-ne-te-mesuarit-e-termeve-ligjore-per-provimet-e-saj-ne-juridik/20%Monthly2019-04-17 11:16
https://presheva.com/dukagjin-lipa-krenar-me-te-bijen-ndan-fotografi-tjera-te-duas-nga-aksioni-i-saj-humanitar-me-unicef-in-ne-liban/20%Monthly2019-04-17 11:13
https://presheva.com/allegri-futbolli-eshte-i-pameshirshem/20%Monthly2019-04-17 11:08
https://presheva.com/nasa-dergoi-minj-ne-hapesire-publikohen-pamjet-dhe-rezultatet-interesante/20%Monthly2019-04-17 11:03
https://presheva.com/pesoi-humbje-por-ronaldo-e-gjeti-mbeshtetjen-te-georgina-rodriguez-qe-u-shfaq-atraktive-ne-tribuna/20%Monthly2019-04-17 10:58
https://presheva.com/nje-nene-pretendon-se-kishte-pare-jezusin-ne-flaket-e-katedrales-se-notre-dame/20%Monthly2019-04-17 10:55
https://presheva.com/kur-vuciq-gjendet-ne-veshtiresi-mediat-serbe-publikojne-fake-news-veteranet-kroate-po-i-trajnojne-shqiptaret-per-te-marre-veriun/20%Monthly2019-04-17 10:53
https://presheva.com/derguti-flet-rreth-akuzave-se-ishte-pjese-e-shik-ut-ne-vetevendosje-ka-njerez-qe-e-gjuajne-gurin-dhe-e-fshehin-doren/20%Monthly2019-04-17 10:50
https://presheva.com/city-tottenham-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2019-04-17 10:48
https://presheva.com/lekaj-me-29-maj-perfundojne-punimet-ne-autostraden-prishtine-hani-i-elezit/20%Monthly2019-04-17 10:46
https://presheva.com/angelina-jolie-dhe-brad-pitt-nuk-jane-me-te-martuar-ligjerisht/20%Monthly2019-04-17 10:45
https://presheva.com/valverde-arsyeton-gjestin-e-coutinhos-ne-drejtim-te-tifozeve/20%Monthly2019-04-17 10:37
https://presheva.com/endrra-idhulli-dhe-shumecka-zbulohet-intervista-e-messit-kur-ishte-13-vjecar/20%Monthly2019-04-17 10:34
https://presheva.com/bujanoc-arreshtohet-terrnocasi-me-4-kg-heroine-ne-breznice/20%Monthly2019-04-17 11:57
https://presheva.com/pozonin-para-objektivit-te-aparatit-rrufeja-godet-shkembin-nen-kembet-e-tyre-cifti-shpeton-mrekullisht/20%Monthly2019-04-17 09:14
https://presheva.com/mesazhi-i-coutinhos-drejtuar-tifozeve-te-barcelones-ne-camp-nou-pas-golit-te-shenuar/20%Monthly2019-04-17 09:11
https://presheva.com/notre-dame-e-sigurte-ne-duart-tona-ja-cfare-thoshte-drejtuesi-i-firmes-kur-fitoi-tenderin/20%Monthly2019-04-17 09:05
https://presheva.com/ajaxi-me-rekord-te-ri-skuadra-e-vetme-qe-mposht-edhe-realin-edhe-juven-ne-terren-te-tyre-brenda-nje-sezoni/20%Monthly2019-04-17 09:00
https://presheva.com/notat-e-lojtareve-barcelona-3-0-manchester-united-vleresim-maksimal-per-messin/20%Monthly2019-04-17 08:56
https://presheva.com/presidenti-francez-zotohet-se-rindertimi-i-katedrales-notre-dame-do-te-perfundoje-brenda-pese-viteve/20%Monthly2019-04-17 08:54
https://presheva.com/berisha-nga-vezhgimet-tona-40-ditore-kuptuam-se-serbet-ne-koshare-kishin-nje-defekt/20%Monthly2019-04-17 08:50
https://presheva.com/thaci-tregon-se-kur-mund-te-hyje-kosova-ne-nato/20%Monthly2019-04-17 08:48
https://presheva.com/%e2%80%8bthaci-flet-per-qasjen-e-trump-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-04-17 07:45
https://presheva.com/festivali-goeast-ne-gjermani-shperblen-me-cmimin-special-te-jurise-filmin-shqiptar-nentori-i-ftohte/20%Monthly2019-04-17 07:43
https://presheva.com/krijohen-kolona-te-gjata-ne-pikat-kufitare-hani-i-elezit-dhe-merdare/20%Monthly2019-04-17 07:40
https://presheva.com/ambasadori-francez-i-quan-skandaloze-raportimet-e-mediave-serbe-rreth-zjarrit-ne-katedralen-notre-dame/20%Monthly2019-04-17 07:38
https://presheva.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-rreth-duelit-ndermjet-dereck-chisoras-dhe-senad-gashit/20%Monthly2019-04-17 07:35
https://presheva.com/viktima-e-dhunes-seksuale-formon-shoqate-per-te-kerkuar-drejtesi-per-krimet-e-serbeve/20%Monthly2019-04-17 07:33
https://presheva.com/partia-e-erdoganit-kerkon-anulimin-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-04-17 07:31
https://presheva.com/shkencetaret-printojne-zemren-e-pare-3d/20%Monthly2019-04-17 06:55
https://presheva.com/modaliteti-i-erret-dark-mode-per-facebook-messenger-tani-i-gatshem-ne-te-gjitha-platformat/20%Monthly2019-04-17 06:46
https://presheva.com/holanda-votoi-per-rikthimin-e-vizave-per-shqiperine/20%Monthly2019-04-17 06:42
https://presheva.com/be-ja-rindez-luften-politike-ne-kosove-me-shkembimin-e-mundshem-te-territoreve/20%Monthly2019-04-17 06:40
https://presheva.com/filmi-me-i-shitur-biografik-rhapsody-bohemian-fitoi-900-milione-dollare/20%Monthly2019-04-17 06:38
https://presheva.com/fillon-asfaltimi-i-rruges-ne-bl-leran/20%Monthly2019-04-17 06:35
https://presheva.com/%e2%80%8bthaci-vuciq-person-i-veshtire-per-te-negociuar/20%Monthly2019-04-17 05:56
https://presheva.com/lajmet-16-04-2019/20%Monthly2019-04-16 17:48
https://presheva.com/kaq-para-u-dhuruan-per-ta-rindertuar-katedralen/20%Monthly2019-04-16 13:35
https://presheva.com/haradinaj-do-te-skuqen-ata-qe-po-bejne-veprime-te-padrejta-kur-po-perballemi-me-serbine/20%Monthly2019-04-16 13:32
https://presheva.com/njihuni-me-astronomen-pranvera-hyseni-emri-i-se-ciles-i-eshte-vendosur-nje-asteroidi/20%Monthly2019-04-16 13:30
https://presheva.com/drejtori-i-doganes-se-kosoves-pas-takses-sllovenia-rriti-eksportet-ne-kosove-per-134-gjermania-21-turqia-37/20%Monthly2019-04-16 12:48
https://presheva.com/mourinho-juventusi-dhe-barcelona-mund-te-eliminohen-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2019-04-16 12:42
https://presheva.com/20-vjet-nga-masakra-ne-lagjen-e-boshnjakeve-rrefimi-i-te-mbijetuarit-ragip-azemi/20%Monthly2019-04-16 12:40
https://presheva.com/shembet-catia-e-katedrales-notre-dame-publikohen-pamjet-rreqethese/20%Monthly2019-04-16 12:38
https://presheva.com/pesembedhjete-mistere-te-shkences-qe-nuk-i-ka-zbuluar-askush/20%Monthly2019-04-16 12:34
https://presheva.com/zenun-pajaziti-kerkon-qe-ministria-e-diaspores-te-bartet-ne-gjilan/20%Monthly2019-04-16 12:30
https://presheva.com/ferguson-spekulohet-se-do-ta-ndihmoje-liverpoolin-te-shpallet-kampion-para-cityt/20%Monthly2019-04-16 12:28
https://presheva.com/dua-lipa-i-pergjigjet-kritikave-se-pse-po-i-ndihmon-sirianet-dhe-jo-kosoven/20%Monthly2019-04-16 12:25
https://presheva.com/bujanoc-kuzhina-popullore-perfiton-nga-shteti-8-5-milion-dinare-komuna-refuzon-ta-financoje/20%Monthly2019-04-16 11:24
https://presheva.com/glauk-konjufca-e-quan-analfabete-teuta-haxhiun/20%Monthly2019-04-16 08:09
https://presheva.com/nje-pamje-e-paperseritshme-balena-40-toneshe-del-ne-siperfaqe/20%Monthly2019-04-16 08:06
https://presheva.com/nuredin-lushtaku-tregon-nese-pati-perleshje-fizike-dje-ne-procesin-zgjedhor-te-pdk-se/20%Monthly2019-04-16 08:03
https://presheva.com/haradinaj-ndryshimi-i-kufijve-hap-ceshtjen-e-pazgjidhur-te-shqiptareve-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-16 08:00
https://presheva.com/hendboll-kryetrajneri-muhaxheri-perfaqesuesja-u21-meritoi-suksesin-do-te-jemi-ne-konkurrence-me-ekipet-me-te-medha-ne-bote/20%Monthly2019-04-16 07:55
https://presheva.com/zhegrova-dhe-ademi-ne-formacionin-me-te-mire-te-javes-ne-zvicer/20%Monthly2019-04-16 07:51
https://presheva.com/tornado-ne-disa-pjese-te-shba-se-te-pakten-tete-te-vdekur-pamje-qe-ngjajne-me-shperthimin-e-nje-bombe/20%Monthly2019-04-16 07:48
https://presheva.com/mijera-punetore-ne-australi-mungojne-ne-pune-me-arsyetimin-se-jane-te-semure-per-ta-shikuar-episodin-e-ri-te-game-of-thrones/20%Monthly2019-04-16 07:44
https://presheva.com/te-famshmit-qe-vuajne-nga-psoriaza/20%Monthly2019-04-16 07:14
https://presheva.com/apn-bujanoc-ky-pushtet-te-shkoj-ne-shtepi-dhe-ti-shpall-zgjdhjet-e-parakohshme/20%Monthly2019-04-16 07:09
https://presheva.com/pajaziti-shaip-kamberi-para-se-te-shpif-duhet-ti-pergjigjet-ketyre-pyetjeve-qytetareve-te-bujanocit/20%Monthly2019-04-16 07:00
https://presheva.com/teatri-i-qyetit-shfaq-premieren-misterime-regji-te-afeida-borici-memeti/20%Monthly2019-04-16 06:45
https://presheva.com/sot-e-20-vite-nga-eksodi-i-shqiptareve-nga-kosova/20%Monthly2019-04-16 06:21
https://presheva.com/thaci-marreveshja-me-serbine-eshte-e-mundur-gjate-ketij-viti/20%Monthly2019-04-16 06:08
https://presheva.com/lajmet-15-04-2019/20%Monthly2019-04-15 18:32
https://presheva.com/zevendesi-i-shaip-kamberit-e-kujton-me-malle-gruan-e-sllobodan-milloshevicit/20%Monthly2019-04-15 15:59
https://presheva.com/zeka-komenton-deklaratat-e-limajt-flet-edhe-per-kalimin-e-mundshem-ne-ndonje-parti-tjeter-politike/20%Monthly2019-04-15 14:58
https://presheva.com/haxhiu-skenari-i-thacit-per-zgjedhjet-ne-veri-ka-prapavije-politike/20%Monthly2019-04-15 14:55
https://presheva.com/tifozet-e-liverpoolit-vazhdojne-te-enderrojne-pas-fitores-ndaj-chelseat-ne-anfield/20%Monthly2019-04-15 14:52
https://presheva.com/wilder-tregon-pse-i-refuzoi-100-milione-funte-per-tu-ndeshur-me-joshuan/20%Monthly2019-04-15 14:39
https://presheva.com/perleshje-ne-procesin-zgjedhor-te-pdk-se-ne-skenderaj/20%Monthly2019-04-15 14:36
https://presheva.com/semundja-e-cila-vret-keto-simptoma-tregojne-kancerin-e-shpretkes-ke-e-kercenon-me-se-shumti-kjo-semundje/20%Monthly2019-04-15 14:34
https://presheva.com/limaj-nuk-e-perjashton-mundesine-e-zgjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2019-04-15 14:22
https://presheva.com/vasfije-krasniqi-goodman-viziton-vendin-ku-u-dhunua-seksualisht-nga-forcat-serbe-me-1999-mu-shuan-enderrat-e-femijerise/20%Monthly2019-04-15 14:15
https://presheva.com/si-te-mesojme-femijen-te-mos-perdore-me-pelenat-metoda-treditore-qe-po-cudit-nenat-e-reja/20%Monthly2019-04-15 14:12
https://presheva.com/united-parakalon-realin-per-eriksenin-kontrate-tri-here-me-te-larte-danezit/20%Monthly2019-04-15 14:10
https://presheva.com/vuciq-me-shqeteson-takimi-ne-berlin/20%Monthly2019-04-15 14:07
https://presheva.com/hamilton-triumfon-ne-shanghai/20%Monthly2019-04-15 14:05
https://presheva.com/shefi-i-bankes-boterore-kina-ka-shume-borxhe-do-te-punojme-me-te/20%Monthly2019-04-15 14:01
https://presheva.com/san-antonio-fiton-ne-denver-golden-state-pa-probleme-dy-befasi-te-medha-ne-lindje/20%Monthly2019-04-15 13:58
https://presheva.com/daily-mail-pasqyroi-hap-pas-hapi-protesten-e-opozites-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-15 13:55
https://presheva.com/weber-marreveshja-kosove-serbi-beteja-e-fundit-e-merkelit-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-15 13:53
https://presheva.com/si-u-pergjysmua-numri-i-vetevrasjeve-ne-finlande/20%Monthly2019-04-15 13:48
https://presheva.com/nese-nuk-besoni-provojeni-vete-shikoni-cfare-ndodh-kur-perzihen-coca-cola-dhe-qumeshti/20%Monthly2019-04-15 13:46
https://presheva.com/konkretizohet-rikthimi-i-gjykates-ne-presheve/20%Monthly2019-04-16 06:22
https://presheva.com/si-te-kesh-floke-te-bute-pas-lyerjes-me-kater-perberes-qe-i-ke-ne-kuzhine/20%Monthly2019-04-15 12:07
https://presheva.com/ne-rast-se-iu-ka-ikur-griezmann-tregon-se-jo-vetem-messi-shenon-gola-te-bukur-nga-gjuajta-e-lire/20%Monthly2019-04-15 11:59
https://presheva.com/e-filloi-si-nje-shaka-ne-twitter-e-vazhdoi-edhe-ne-fushe-acerbi-ndihet-i-tradhtuar-nga-gjesti-i-bakayokos/20%Monthly2019-04-15 11:56
https://presheva.com/rita-ne-dubai-per-projektin-e-ri/20%Monthly2019-04-15 11:52
https://presheva.com/pas-shqiperise-protesta-edhe-ne-serbi-e-mal-te-zi/20%Monthly2019-04-15 11:49
https://presheva.com/ushqimi-me-gji-zvogelon-mundesite-e-semurjes-me-diabet/20%Monthly2019-04-15 11:47
https://presheva.com/3250-paketa-cigate-te-fshehura-ne-furgon-special-me-targa-gjermane-foto/20%Monthly2019-04-15 16:09
https://presheva.com/hahn-shkembimi-i-territoreve-mund-te-diskutohet-nese-duan-lideret-e-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-04-15 10:30
https://presheva.com/kush-do-te-negocioje-ne-emer-te-kosoves-me-serbine/20%Monthly2019-04-15 07:03
https://presheva.com/30-dite-paraburgim-per-serbin-e-akuzuar-per-krime-lufte/20%Monthly2019-04-15 07:01
https://presheva.com/a-mundet-te-jete-kina-shpetimtarja-e-ballkanit/20%Monthly2019-04-15 06:56
https://presheva.com/per-ali-ahmeti-ivanov-ska-legjitimitet-per-te-fale-dhunuesit-e-27-prillit/20%Monthly2019-04-15 06:54
https://presheva.com/pendarovski-vota-per-mua-eshte-vote-per-nato-dhe-be/20%Monthly2019-04-15 06:52
https://presheva.com/arbereshet-nga-argjentina-perkujtojne-betejen-e-koshares/20%Monthly2019-04-15 06:50
https://presheva.com/franca-dhe-gjermania-bashkojne-thacin-e-vucicin-ne-berlin/20%Monthly2019-04-15 06:48
https://presheva.com/ja-se-kush-i-finanson-kandidatet-per-president/20%Monthly2019-04-15 06:47
https://presheva.com/perse-cia-e-deshiron-julian-assange-ne-shba/20%Monthly2019-04-15 06:44
https://presheva.com/tetova-ishte-nikoqire-e-takimit-te-3-te-te-unionit-te-bashkive-shqiptare-ne-rajon/20%Monthly2019-04-15 06:40
https://presheva.com/bizneset-ne-maqedonine-e-veriut-po-perballen-me-mungese-te-punetoreve/20%Monthly2019-04-15 06:06
https://presheva.com/si-u-arrestuan-grupi-narkotik-multietnik-i-quajtur-amerika/20%Monthly2019-04-15 05:57
https://presheva.com/asfaltohet-rruga-lokale-ne-fshatin-bushtran/20%Monthly2019-04-14 20:19
https://presheva.com/weber-ideja-e-ndryshimit-te-kufijve-u-propagandua-nga-thaci-e-vuciqi/20%Monthly2019-04-14 16:38
https://presheva.com/jahiu-dhe-zahiri-pushteti-lokal-ne-bujanoc-nuk-ka-perspektiv-per-rinine/20%Monthly2019-04-14 15:13
https://presheva.com/mergata-shqiptare-nuk-e-meriton-te-ofendohet/20%Monthly2019-04-13 16:19
https://presheva.com/ismaili-nuk-lejon-shfaqen-e-filmit-kufiri-ballkanik-ne-bujanoc/20%Monthly2019-04-13 11:15
https://presheva.com/opinion-i-mjeri-per-mend/20%Monthly2019-04-12 14:30
https://presheva.com/vuciq-nderkombetareve-rreth-dialogut-mos-na-beni-presion-hiqeni-taksen/20%Monthly2019-04-12 13:04
https://presheva.com/perleshje-ne-stervitjen-e-bayernit-grushte-dhe-ofendime-mes-lewandowskit-dhe-comanit/20%Monthly2019-04-12 13:02
https://presheva.com/daily-mail-shkruan-per-viziten-e-rita-ores-ne-kosove-ajo-befasoj-shume-nxenes-ne-vendlindjen-e-saj/20%Monthly2019-04-12 13:00
https://presheva.com/dalin-testet-per-demtimin-e-lionel-messit-ne-ndeshjen-ndaj-manchester-unitedit/20%Monthly2019-04-12 12:57
https://presheva.com/shba-ja-akuzon-julian-assange-dhe-kerkon-ekstradimin-nga-anglia/20%Monthly2019-04-12 12:55
https://presheva.com/arrestimi-i-assange-wikileaks-akuza-ne-drejtim-te-aktoreve-te-fuqishem-duke-perfshire-cia-n/20%Monthly2019-04-12 12:52
https://presheva.com/kfor-paralajmeron-se-do-te-kryejne-disa-ushtrime-ne-veri/20%Monthly2019-04-12 12:49
https://presheva.com/aksidentohet-adem-grabovci-policia-jep-detajet/20%Monthly2019-04-12 12:48
https://presheva.com/gjest-i-paregjistruar-me-pare-papa-francesku-puth-kembet-e-udheheqesve-te-sudanit-jugor/20%Monthly2019-04-12 12:46
https://presheva.com/krasniqi-per-komunikaten-numer-59-nuk-kerkoje-falje-ndaj-gani-gecit-per-veprimet-e-te-tjereve/20%Monthly2019-04-12 12:43
https://presheva.com/arsenali-fiton-ndeshjen-e-pare-ndaj-napolit/20%Monthly2019-04-12 12:40
https://presheva.com/ish-shefi-i-sherbimit-sekret-serb-vjen-ambasador-ne-shkup/20%Monthly2019-04-12 12:38
https://presheva.com/si-dhe-pse-ekuadori-perfundimisht-u-lodh-nga-julian-assange-dhe-ia-ndepreu-strehimin-atij-ne-ambasaden-ne-londer/20%Monthly2019-04-12 12:36
https://presheva.com/mbi-nje-mije-te-rinj-nga-kamenica-u-larguan-ne-kroaci/20%Monthly2019-04-12 12:31
https://presheva.com/abuzimet-e-prifterinjve-benedikti-xvi-fajtor-revolucioni-seksual-i-viteve-60/20%Monthly2019-04-12 12:28
https://presheva.com/jakup-krasniqi-realizimi-i-idese-se-thacit-per-kufijte-do-te-ishte-tradhti-kombetare/20%Monthly2019-04-12 12:25
https://presheva.com/po-i-behet-thirrje-per-bojkotimin-e-eurosongut-madonna-me-performancen-ne-izrael-po-mbeshtet-vrasjen-e-femijeve-palestineze/20%Monthly2019-04-12 12:21
https://presheva.com/fotografia-qe-e-futi-ciftin-ne-telashe-me-ndjekesit-e-tyre/20%Monthly2019-04-12 12:18
https://presheva.com/rita-ora-largohet-nga-kosova-zbulon-datat-e-turneut-evropian-15-koncerte-brenda-nje-muaji/20%Monthly2019-04-12 12:15
https://presheva.com/zeka-kadri-veseli-shkon-ne-vizita-me-pare-te-babes/20%Monthly2019-04-12 12:12
https://presheva.com/shba-akuzon-julian-assange-per-hakimin-e-qindra-mijera-dokumenteve-sekrete/20%Monthly2019-04-12 12:10
https://presheva.com/kush-eshte-shkencetarja-29-vjecare-qe-fshihet-pas-fotos-se-vrimes-se-zeze/20%Monthly2019-04-12 12:06
https://presheva.com/e-ardhmja-e-schick-ne-bundesliga-tri-skuadra-gjermane-e-duan-sulmuesin-e-romes/20%Monthly2019-04-12 12:00
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-djali-i-kryetarit-te-kuvendit-sami-salihu-shprehin-ngushellime-drejtues-institucional-dhe-parti-politike/20%Monthly2019-04-12 11:52
https://presheva.com/te-henen-ne-ora-20-00-premiera-e-shfaqjes-misteri/20%Monthly2019-04-12 11:44
https://presheva.com/jean-claude-juncker-per-pak-sa-nuk-ia-djeg-floket-dhe-fytyren-zonjes-se-pare-te-ruandes/20%Monthly2019-04-12 11:39
https://presheva.com/e-kuptojne-se-ishin-fotografuar-me-xhaketa-te-ngjashme-merkel-dhe-may-filmohen-duke-qeshur-me-kete-veprim/20%Monthly2019-04-12 11:31
https://presheva.com/arsenali-favoriti-kryesor-per-transferimin-e-tagliaficos/20%Monthly2019-04-12 11:26
https://presheva.com/e-shau-gjyqtarin-pas-kartonit-te-kuq-federata-spanjolle-denon-me-tete-ndeshje-diego-costan/20%Monthly2019-04-12 11:24
https://presheva.com/fjalet-e-fundit-te-lekes-se-madh/20%Monthly2019-04-12 11:20
https://presheva.com/pse-ekudaori-hoqi-dore-nga-julian-assange/20%Monthly2019-04-12 11:18
https://presheva.com/kafka-dhe-persekutoret-e-tij/20%Monthly2019-04-12 11:16
https://presheva.com/me-21-prill-behuni-vetvetja-porosite-blerim-reka/20%Monthly2019-04-12 11:13
https://presheva.com/apn-i-korruptuari-ilir-sadriu-flet-per-korrupcion/20%Monthly2019-04-12 10:48
https://presheva.com/ashpersim-i-retorikes-politike-beograd-prishtine-para-takimit-te-berlinit/20%Monthly2019-04-12 10:28
https://presheva.com/rryma-mbyt-hoxhen-ne-xhami/20%Monthly2019-04-12 10:26
https://presheva.com/adriana-hoxhiq-emerohet-ministre-e-administrimit-te-pushtetit-lokal/20%Monthly2019-04-12 10:21
https://presheva.com/batalioni-i-te-ftuarve-nga-specialja/20%Monthly2019-04-12 10:20
https://presheva.com/ministri-lleshaj-zbulon-sa-euro-u-grabiten-ne-aeroportin-e-rinasit/20%Monthly2019-04-12 10:18
https://presheva.com/pasi-e-hodhi-ne-koshin-e-mbeturinave-burri-rimerr-bileten-e-lotarise-dhe-behet-milioner/20%Monthly2019-04-12 10:16
https://presheva.com/arifi-ne-kohen-kur-shqiptaret-kan-qene-viktim-shaip-kamberi-eshte-paguar-per-nje-gje-te-tille/20%Monthly2019-04-12 14:02
https://presheva.com/arrestohet-njeriu-i-afert-me-assange-e-wikileaks/20%Monthly2019-04-12 10:14
https://presheva.com/degjoni-zbuloni-nevojat-tona-formuloni-arsyet-e-verteta/20%Monthly2019-04-12 10:12
https://presheva.com/as-nuk-e-imagjinoni-dot-cfare-i-ndodh-trurit-tuaj-nese-shikoni-nje-person-ne-sy-per-10-minuta/20%Monthly2019-04-12 10:10
https://presheva.com/kur-femija-kerkon-ti-blini-dicka-te-cilen-e-kane-te-gjithe-blijani-menjehere-qe-pse-duhet-tia-blini/20%Monthly2019-04-12 10:08
https://presheva.com/kjo-vitamine-mund-tju-ndihmoje-te-mbani-ne-mend-gjithe-ato-qe-keni-enderruar/20%Monthly2019-04-12 10:07
https://presheva.com/pajaziti-i-pergjigjet-kamberit-tuta-ska-hajmali/20%Monthly2019-04-12 10:52
https://presheva.com/musliu-presim-mbeshtetje-nga-ministria-e-arsimit-te-maqedonise/20%Monthly2019-04-12 09:41
https://presheva.com/eksperti-me-i-famshem-i-grimit-ne-bote-tregon-se-si-behet-selfie-me-e-mire/20%Monthly2019-04-12 08:45
https://presheva.com/ushtrim-brutal-per-muskuj-te-skalitur-te-barkut/20%Monthly2019-04-12 08:41
https://presheva.com/molliqaj-te-premten-ne-kuvend-do-te-deshmoje-se-konjufca-ishte-pjese-e-shik-ut/20%Monthly2019-04-12 08:37
https://presheva.com/kush-eshte-julian-assange-i-arrestuar-ne-londer-cfare-beri-themeluesi-i-wikileaks-pse-u-arrestua-dhe-si-i-kaloi-shtate-vitet-ne-azil-politik/20%Monthly2019-04-12 08:35
https://presheva.com/nuk-u-dorezua-me-lehtesi-dalin-detaje-te-tjera-rreth-arrestimit-te-julian-assange/20%Monthly2019-04-12 08:32
https://presheva.com/boshnjaku-i-dobishem-ne-vend-te-rrobave-ter-mish-dhe-suxhuk-ne-ballkon/20%Monthly2019-04-12 08:28
https://presheva.com/pamela-reagon-ashper-pas-arrestimit-te-assange-natyrisht-britania-e-madhe-eshte-bushtra-e-shba-se/20%Monthly2019-04-12 08:26
https://presheva.com/publikohet-pasaporta-greke-e-falsifikuar-e-grabitesit-te-vrare-ne-rinas/20%Monthly2019-04-12 08:22
https://presheva.com/ali-ahmetite-rinjeve-keni-te-drejte-te-ikni-por-per-5-vite-do-e-keni-si-ne-perendim/20%Monthly2019-04-12 08:20
https://presheva.com/largimi-i-punonjesve-te-kualifikuar-problem-per-ekonomine-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-12 08:18
https://presheva.com/serwer-nuk-do-te-ndodhe-shkembimi-i-territorit/20%Monthly2019-04-12 05:52
https://presheva.com/gazetari-syla-diaspora-shqiptare-eshte-primitive-jane-pasardhesit-e-analfabetave-video/20%Monthly2019-04-12 05:51
https://presheva.com/baraliu-deklaratat-se-serbia-do-te-jap-luginen-e-presheves-pa-marre-asgje-jane-iluzione/20%Monthly2019-04-12 05:44
https://presheva.com/konference-per-media-e-pdsh-se-video/20%Monthly2019-04-11 17:39
https://presheva.com/hyda-komuna-e-bujanocit-ka-dy-kryetare-stojanca-arsiq-kryetare-faktik-dhe-shaip-kamberin-kryetare-formal/20%Monthly2019-04-11 13:20
https://presheva.com/ka-filluar-projekti-i-eliminimit-te-deponive-ilegale-ne-fshatin-terrnave/20%Monthly2019-04-11 12:34
https://presheva.com/sipas-civil-kan-filluar-pazaret-me-votat-cmimi-shkon-deri-ne-1-mije-denare/20%Monthly2019-04-11 12:25
https://presheva.com/detroit-pistons-siguron-play-offin/20%Monthly2019-04-11 12:23
https://presheva.com/dua-lipa-konfirmon-albumin-e-ri-per-fundvit-ose-fillimin-e-vitit-te-ardhshem/20%Monthly2019-04-11 12:17
https://presheva.com/caktohen-ciftet-e-play-off-it-ne-nba-kampioni-ne-fuqi-e-nis-ndaj-la-clippers/20%Monthly2019-04-11 12:16
https://presheva.com/dyshime-se-stafi-i-aeroportit-te-rinasit-bashkepunoi-ne-grabitje-nuk-dha-alarmin-e-kuq-dhe-policise-nuk-iu-hap-dera/20%Monthly2019-04-11 12:13
https://presheva.com/mediat-serbe-berlini-dhe-parisi-po-pergatisin-planin-e-vazhdimit-te-dialogut-pa-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-04-11 12:11
https://presheva.com/interi-ka-refuzuar-nje-oferte-te-majme-nga-man-city-per-skriniarin/20%Monthly2019-04-11 12:08
https://presheva.com/kim-kardashian-po-studion-nga-18-ore-ne-jave-per-tu-bere-avokate/20%Monthly2019-04-11 12:05
https://presheva.com/juventusi-synon-transferimin-e-rakiticit/20%Monthly2019-04-11 12:00
https://presheva.com/arrestohet-bashkethemeluesi-i-wikileaks-julian-assange/20%Monthly2019-04-11 11:59
https://presheva.com/a-eshte-tkurrur-mali-me-i-larte-ne-bote/20%Monthly2019-04-11 11:57
https://presheva.com/brexit-shtyhet-edhe-per-gjashte-muaj/20%Monthly2019-04-11 11:56
https://presheva.com/kosova-se-shpejti-me-ligj-per-sanksionimin-e-mohimit-te-krimeve-te-luftes/20%Monthly2019-04-11 11:54
https://presheva.com/romagnoli-interi-e-ka-te-sigurt-poziten-e-trete-kater-skuadra-luftojne-per-nje-vend-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-04-11 11:52
https://presheva.com/momenti-i-arrestimit-te-julian-assange/20%Monthly2019-04-11 11:50
https://presheva.com/bl-raince-fton-raincasit-te-kryejne-obligimin-e-pagesave-ndaj-bl-per-grumbullimin-e-mbeturinave/20%Monthly2019-04-11 11:48
https://presheva.com/maqedonia-si-ne-perralla-fotografi-si-deshmi-per-bukurine-e-vendit/20%Monthly2019-04-11 10:19
https://presheva.com/qyteti-i-shkupit-fton-qytetaret-te-shfrytezojne-subvencionet-per-blerjen-e-bicikletave/20%Monthly2019-04-11 10:12
https://presheva.com/der-standard-sander-lleshaj-ben-pergjegjes-firmen-kineze-per-grabitjen-ne-aeroport/20%Monthly2019-04-11 10:11
https://presheva.com/ligjin-per-regjistrimin-e-popullsise-qeveria-assesi-ta-kaloje/20%Monthly2019-04-11 10:09
https://presheva.com/bllokohen-350-pasaporta-diplomatike-cakaj-ne-kundershtim-me-ligjin/20%Monthly2019-04-11 10:07
https://presheva.com/han-mickoski-nuk-do-te-bojkotoje-zgjedhjet/20%Monthly2019-04-11 10:04
https://presheva.com/kush-eshte-feministja-e-pare-shqiptare/20%Monthly2019-04-11 10:02
https://presheva.com/ne-tunelet-ku-fshiheshin-grabitesit-e-miliona-eurove-ne-aeroportin-e-rinasit/20%Monthly2019-04-11 10:00
https://presheva.com/napoli-refuzon-oferten-zyrtare-te-unitedit-per-koulibalyn/20%Monthly2019-04-11 09:57
https://presheva.com/java-e-kultures-ne-presheve-fillon-me-premiren-e-shfaqjes-misteri/20%Monthly2019-04-11 09:51
https://presheva.com/mjeku-gjen-kater-blete-duke-jetuar-ne-syrin-e-nje-pacienteje-ne-tajvan/20%Monthly2019-04-11 09:43
https://presheva.com/thaci-dhe-haradinaj-ftohen-nga-merkeli-pjesemarrjen-e-konfirmon-vuciq-dhe-brnabiq/20%Monthly2019-04-11 09:41
https://presheva.com/vihet-gurthemeli-i-muzeut-te-gjenocidit-bllaca-99-kosova-me-porosi-per-serbine/20%Monthly2019-04-11 09:39
https://presheva.com/arritje-historike-shkencetaret-publikojne-imazhin-e-pare-te-vrimes-se-zeze/20%Monthly2019-04-11 09:37
https://presheva.com/mire-se-vini-ne-gadheim-fshatin-e-vogel-qe-po-pergatitet-te-jete-qendra-e-re-e-bashkimit-evropian/20%Monthly2019-04-11 09:34
https://presheva.com/may-dua-ta-braktisim-be-ne-ne-menyre-te-rregullt-sa-me-shpejt/20%Monthly2019-04-11 09:30
https://presheva.com/pas-grabitjes-ushtria-merr-kontrollin-e-aeroportit-te-rinasit/20%Monthly2019-04-11 09:27
https://presheva.com/pique-pogba-dhe-yjet-e-tjera-qe-shkelqyen-pas-largimit-nga-manchester-united/20%Monthly2019-04-11 09:26
https://presheva.com/ekipet-angleze-qe-messi-iu-ka-shenuar-me-se-shumti-gola/20%Monthly2019-04-11 09:23
https://presheva.com/20-vjetori-i-shpernguljes-se-shqiptareve-nga-kosova-ne-maqedoni-rrefime-per-perjetimet-e-vitit-1999/20%Monthly2019-04-11 08:42
https://presheva.com/rrjedhin-pamjet-e-nje-koncepti-nga-infiniti/20%Monthly2019-04-11 08:39
https://presheva.com/rashiq-thote-se-thaci-e-vuciq-do-ta-publikojne-marreveshjen-ne-qershor/20%Monthly2019-04-11 08:37
https://presheva.com/putinit-i-hapet-edhe-nje-varr-kesaj-radhe-ne-vendlindjen-e-tij/20%Monthly2019-04-11 08:34
https://presheva.com/versace-e-ka-quajtur-manekinia-me-trupin-me-te-bukur-keshtu-duket-sot-ne-rroba-banje/20%Monthly2019-04-11 08:33
https://presheva.com/kurti-thaci-dhe-haradinaj-kane-bere-pazarin-per-rrudhje-gerryerje-te-kosoves/20%Monthly2019-04-11 06:41
https://presheva.com/rrefimi-i-deshmitarit-per-grabitjen-perplasja-e-grabitesve-me-policine-ishte-lufte-e-vertete/20%Monthly2019-04-11 06:39
https://presheva.com/zvicra-shpenzon-90-miliarde-franga-ne-transport-cdo-vit-mediat-publikojne-detajet-se-ku-shkojne-gjithe-ato-para/20%Monthly2019-04-11 06:36
https://presheva.com/zbulohen-detaje-te-reja-per-grabitesin-e-vrare-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-11 06:33
https://presheva.com/cila-eshte-historia-prapa-tyre-fakte-interesante-rreth-oreve-te-famshme-te-stacionit-te-trenave-ne-zvicer/20%Monthly2019-04-11 06:30
https://presheva.com/douglas-costa-me-nje-levizje-magjike-ndaj-lojtarit-te-ajaxit-na-e-rikthen-ne-kujtime-ronaldinhon/20%Monthly2019-04-11 06:28
https://presheva.com/ronaldos-do-ti-pelqeje-se-si-tifozet-e-man-utd-e-ngacmuan-messin-ne-old-trafford/20%Monthly2019-04-11 06:25
https://presheva.com/vendi-qe-u-mbajt-sekret-per-vite-te-tera-brenda-objektit-ku-fshihen-rezervat-e-arit-ne-amerike-por-edhe-dokumente-te-rendesishme-shteterore/20%Monthly2019-04-11 06:23
https://presheva.com/hooper-marredheniet-kosove-shba-ne-nivelin-me-te-ulet-ne-20-vjet/20%Monthly2019-04-11 06:18
https://presheva.com/lendimi-i-messit-ne-fytyre-eshte-me-i-madh-se-sa-mendohej-valverde-e-pranon-se-te-barcelona-ka-shqetesim-te-enjten-priten-analizat-e-detajuara/20%Monthly2019-04-11 06:15
https://presheva.com/arifi-ish-kryetari-i-presheves-i-dha-mirenjohje-vuciqit-edhe-pse-ky-e-hoqi-lapidarin-e-ucpmb-se-video/20%Monthly2019-04-11 11:34
https://presheva.com/zbulohen-4000-cigare-te-fshehura-ne-valixhen-e-kamionit/20%Monthly2019-04-11 05:47
https://presheva.com/humb-jeten-nje-40-vjecar-nga-goditja-e-trenit-afer-miratocit/20%Monthly2019-04-11 05:41
https://presheva.com/apn-funksionaret-e-pvd-se-hajne-dreka-tek-lozovacka-cesma-afer-beogradit-ndersa-faturat-per-pagese-i-dergojn-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-04-10 21:11
https://presheva.com/a-eshte-sekret-kualifikimi-i-sekretarit-te-medresese/20%Monthly2019-04-10 17:18
https://presheva.com/manual-orientimi-per-nxenesit-e-medresese/20%Monthly2019-04-10 17:11
https://presheva.com/lajmet-10-04-2019/20%Monthly2019-04-10 16:29
https://presheva.com/shqiprim-arifi-mori-pjese-ne-projektin-ideor-dhe-projektet-perberese-te-monumentit-idriz-seferi/20%Monthly2019-04-10 13:03
https://presheva.com/valon-nuhiu-pdsh-duhet-te-liroje-zyret-e-te-rinjeve-ato-jane-te-uzurpuara/20%Monthly2019-04-10 12:34
https://presheva.com/banoret-e-bashkesise-lokale-norce-kane-bere-pastrimin-e-varrezave/20%Monthly2019-04-10 12:10
https://presheva.com/ne-afersi-te-shkolles-fillore-ne-terrnave-jane-vendosur-policet-e-shtrire/20%Monthly2019-04-10 12:05
https://presheva.com/pas-15-qershorit-fillojne-sanksionet-per-zbatimi-i-gjuhes-shqipe/20%Monthly2019-04-10 11:58
https://presheva.com/gjysme-limoni-dhe-sode-bikarbonati-cfare-sheron-ky-kombinim-i-fuqishem/20%Monthly2019-04-10 11:56
https://presheva.com/perqafimi-nderpret-lemzen/20%Monthly2019-04-10 11:54
https://presheva.com/rambo-5-last-blood-sylvester-stallone-filmi-do-tju-befasoje-te-gjitheve/20%Monthly2019-04-10 11:52
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-vozit-tani-nje-veture-luksoze-rolls-royce/20%Monthly2019-04-10 11:48
https://presheva.com/bebe-rexha-babai-kishte-frike-qe-te-behesha-kengetare/20%Monthly2019-04-10 11:46
https://presheva.com/identifikohet-grabitesi-i-vrare-ne-rinas/20%Monthly2019-04-10 11:44
https://presheva.com/grabitja-ne-rinas-flet-vellai-i-admir-muratajt/20%Monthly2019-04-10 11:40
https://presheva.com/analize-dhe-parashikim-manchester-united-barcelona/20%Monthly2019-04-10 11:37
https://presheva.com/protesta-deri-ne-rrezim-te-qeverise-vv-thirrje-te-gjitheve-qe-ti-bashkohen-kauzes-se-tyre/20%Monthly2019-04-10 11:33
https://presheva.com/zbulohet-nje-video-xhirim-live-i-beatlesave-i-vjeter-me-shume-se-gjysme-shekulli/20%Monthly2019-04-10 11:30
https://presheva.com/bashkeshortja-e-identifikon-se-i-vrari-dje-ne-rinas-eshte-admir-murataj/20%Monthly2019-04-10 11:25
https://presheva.com/grabitja-ne-rinas-zedhenesja-e-australian-airlines-parate-ishin-duke-u-ngarkuar/20%Monthly2019-04-10 11:27
https://presheva.com/zyrtare-fifa-me-dhjete-rregulla-te-reja-ne-futboll/20%Monthly2019-04-10 11:14
https://presheva.com/neres-ne-radarin-e-liverpoolit-dortmundit-dhe-psg-se/20%Monthly2019-04-10 11:12
https://presheva.com/18-vjecari-nga-rahovica-liridon-salihu-talenti-i-ri-i-futbollit-ne-gjermani-2/20%Monthly2019-04-10 11:00
https://presheva.com/vajza-e-vace-zeles-rrefen-momentet-e-fundit-te-kengetares-me-shtrengonte-doren-kur-i-vendosja-rrjedh-ne-kenge-e-ligjerime/20%Monthly2019-04-10 10:58
https://presheva.com/jo-vetem-shqiptaret-shikoni-shifrat-alarmante-te-largimeve-nga-shtetet-tjera-te-europes-qendrore-dhe-juglindore/20%Monthly2019-04-10 10:56
https://presheva.com/athina-nuk-do-jete-me-kryeqyteti-i-vetem-evropian-pa-xhami/20%Monthly2019-04-10 10:53
https://presheva.com/citatet-me-frymezuese-te-ikones-se-bukurise-marilyn-monroe/20%Monthly2019-04-10 10:51
https://presheva.com/vjedhje-si-neper-filma-me-ekskavator-marrin-bankomatin-e-gjitha-ndodhi-per-4-minuta/20%Monthly2019-04-10 10:47
https://presheva.com/18-vjecari-nga-rahovica-liridon-salihu-talenti-i-ri-i-futbollit-ne-gjermani/20%Monthly2019-04-10 10:43
https://presheva.com/nutricionistet-e-shquar-tregojne-sa-veze-do-te-duhej-ngrene-ne-jave-dhe-disa-keshilla-kryesore-per-pergatitje/20%Monthly2019-04-10 10:40
https://presheva.com/sondazh-interesant-me-basketbollistet-e-nba-s-prej-lojtarit-me-te-mire-i-te-gjitha-koherave-e-mvp-i-sezonit-deri-te-trajneri-i-vitit/20%Monthly2019-04-10 11:17
https://presheva.com/pamje-qe-tregojne-si-trajnohen-me-vetura-agjentet-e-sherbimit-sekret-amerikan/20%Monthly2019-04-10 10:28
https://presheva.com/pak-sekonda-i-duhen-jon-jones-per-ta-vendosur-ne-gjume-fansin-e-tij/20%Monthly2019-04-10 10:22
https://presheva.com/kim-kardashian-zbuloi-se-si-me-te-motren-kane-vjedhur-ne-dyqanin-e-diorit/20%Monthly2019-04-10 10:18
https://presheva.com/humb-kontrollin-mbi-timonin-futet-me-veture-brenda-palestres-se-fitnesit-godet-burrin-qe-po-ushtronte-ne-shiritin-rrotullues/20%Monthly2019-04-10 10:16
https://presheva.com/si-te-reagojme-kur-femijet-grinden/20%Monthly2019-04-10 10:11
https://presheva.com/apn-shqetesuese-se-si-pvd-falsifikon-nenshkrime-dhe-dirigjohet-drejtperdrejt-nga-ragmi-mustafa/20%Monthly2019-04-10 10:26
https://presheva.com/serbi-nga-bujanoci-i-kerkon-vuciqit-nuse-shqiptare-video/20%Monthly2019-04-10 10:04
https://presheva.com/vetevendosje-sqaron-hapjen-e-zyres-se-re-ne-tirane/20%Monthly2019-04-10 07:58
https://presheva.com/i-pastrehu-qe-germon-neper-kontejneret-e-mbeturinave-te-miliardereve-ne-jave-fiton-rreth-300-dollare/20%Monthly2019-04-10 07:57
https://presheva.com/rita-ora-ben-viziten-e-pare-me-unicef-in-ne-kosove-ne-ndihme-te-femijeve-skamnore-dhe-personave-te-dhunuar/20%Monthly2019-04-10 07:54
https://presheva.com/shperthimi-i-meteorit-alarmon-ruset-kishte-te-tille-qe-menduan-se-ishin-nen-sulm/20%Monthly2019-04-10 07:51
https://presheva.com/lista-serbe-reagon-ndaj-shkarkimit-te-ministrit-todosijeviq/20%Monthly2019-04-10 07:48
https://presheva.com/antoine-griezmann-behet-baba-per-here-te-dyte/20%Monthly2019-04-10 07:46
https://presheva.com/kur-titulli-i-kampionit-kthehet-ne-monopol-barcelona-juventusi-dhe-bayerni-kane-fituar-nga-shtate-tituj-brenda-10-vitesh-titujt-e-tete-rruges/20%Monthly2019-04-10 07:43
https://presheva.com/palmer-kosova-dhe-serbia-te-ulen-ne-tryeze-dhe-te-negociojne-marreveshjen-me-te-mire-qe-munden/20%Monthly2019-04-10 07:39
https://presheva.com/kurti-ideali-i-clirimtareve-nuk-mund-te-arrihet-me-pushtetare-qe-e-kane-shkaterruar-shtetin/20%Monthly2019-04-10 07:37
https://presheva.com/rita-ora-kaloi-kohe-me-familjen-e-saj-ne-ferizaj/20%Monthly2019-04-10 07:33
https://presheva.com/dua-lipa-per-revisten-elle-flet-per-kosoven-veshtiresite-ne-shkolle-dhe-paragjykimet-qe-i-jane-bere-si-shqiptare/20%Monthly2019-04-10 07:31
https://presheva.com/gold-ag-dhe-ymer-bajrami-sjellin-kengen-zani-i-koshares-ne-20-vjetorin-e-perkujtimit-te-betejes-se-koshares/20%Monthly2019-04-10 07:28
https://presheva.com/ia-theu-hunden-kundershtarit-balotelli-rrezikon-suspendim-te-gjate/20%Monthly2019-04-10 07:25
https://presheva.com/ikin-gardistet-hyjne-hajnat-vjedhja-e-miliona-eurove-ne-aeroportin-e-tiranes-ndodhi-pak-pasi-u-largua-prej-andej-presidenti/20%Monthly2019-04-10 06:21
https://presheva.com/kelmendi-albin-kurti-person-me-vizion-te-nje-partie-komuniste-moderne/20%Monthly2019-04-10 06:18
https://presheva.com/tottenhami-fiton-ndaj-cityt-me-epersi-minimale/20%Monthly2019-04-10 06:15
https://presheva.com/gure-vaj-te-nxehte-dhe-thike-ne-qafe-drejtorit-te-burgut-sherr-masiv-mes-te-burgosurve-shqiptare-dhe-algjeriane-ne-greqi/20%Monthly2019-04-10 06:12
https://presheva.com/notat-e-lojtareve-liverpool-2-0-porto-keita-lojtar-i-ndeshjes/20%Monthly2019-04-10 06:10
https://presheva.com/gashi-publikon-nje-pjese-te-shkrimit-nga-new-york-times-nuk-e-dini-sa-e-veshtire-eshte-qe-prinderit-shqiptare-te-jene-krenare/20%Monthly2019-04-10 06:07
https://presheva.com/me-mjeker-dhe-me-maske-silikoni-ne-koke-publikohen-te-dhena-per-te-vrarin-gjate-vjedhjes-se-miliona-eurove-ne-aeroportin-e-tiranes/20%Monthly2019-04-10 06:04
https://presheva.com/kane-mund-te-mungoje-deri-ne-fund-te-sezonit/20%Monthly2019-04-10 06:01
https://presheva.com/legjenda-per-njeriun-e-mencur-qe-la-pa-fjale-mbretin-tregime-dhe-supozime-tjera-historia-e-lojes-se-shahut-te-cilen-e-luajne-me-miliona-njerez/20%Monthly2019-04-10 05:58
https://presheva.com/vjedhja-e-miliona-eurove-ne-aeroportin-e-tiranes-hetimet-e-policise-jane-fokusuar-ne-dy-pista/20%Monthly2019-04-10 05:53
https://presheva.com/autostrada-e-koridorit-10-do-te-leshohet-ne-qarkullimpara-sezonit-te-veres/20%Monthly2019-04-10 05:51
https://presheva.com/haradinaj-shkarkon-ministrin-teodosijeviq-qe-i-quajti-shqiptaret-terroriste/20%Monthly2019-04-09 12:56
https://presheva.com/pengesa-e-krijuar-me-vite-ne-kendin-e-rruges-qemal-shehu-dhe-asaj-qe-shpie-per-fshatin-miratoc-me-ne-fund-do-te-zgjidhet/20%Monthly2019-04-09 12:28
https://presheva.com/shpresa-e-shqiptareve-ne-serbi-rikthehet-me-normalizimin-e-maredhenieve-midis-serbise-e-kosoves/20%Monthly2019-04-09 11:29
https://presheva.com/ivanovi-nuk-mund-ti-fal-te-denuarit-per-ngjarjet-e-27-prillit/20%Monthly2019-04-09 11:08
https://presheva.com/isufi-rinia-e-bujanocit-nuk-mund-te-jete-e-varur-vetem-nga-dy-emra-te-politikes-ka-ardhur-koha-per-ndryshim/20%Monthly2019-04-09 11:06
https://presheva.com/taksa-do-te-hiqet-deri-ne-fund-te-prillit-dhe-me-pas/20%Monthly2019-04-09 11:06
https://presheva.com/lapsi-ne-mes-dhembeve-sheron-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2019-04-09 11:04
https://presheva.com/nese-ju-ndodh-keshtu-me-syte-atehere-keni-problem-me-shtypjen-e-larte/20%Monthly2019-04-09 11:00
https://presheva.com/menaxhon-energjine-e-1800-objekteve-ne-zvicer-njihuni-me-shqiptarin-e-suksesshem-bashkim-dyla/20%Monthly2019-04-09 10:58
https://presheva.com/liverpool-porto-formacionet-e-mundshme-milner-ne-mbrojtje/20%Monthly2019-04-09 10:56
https://presheva.com/shba-planifikon-vendosjen-e-takses-prej-11-miliarde-dollare-ndaj-produkteve-te-be-se/20%Monthly2019-04-09 10:53
https://presheva.com/muzeu-madame-tussaud-i-amsterdamit-zbulon-figuren-prej-dylli-te-dua-lipes/20%Monthly2019-04-09 10:51
https://presheva.com/ministri-i-qeverise-se-kosoves-e-quan-masakren-e-recakut-trillim-e-shqiptaret-terroriste/20%Monthly2019-04-09 10:49
https://presheva.com/rita-ora-pas-arritjes-ne-kosove-jam-e-kenaqur-qe-do-te-punoj-edhe-me-afer-me-unicef-in/20%Monthly2019-04-09 10:47
https://presheva.com/fyen-dhe-kercenon-rivalen-ne-dashuri-por-kishte-gabuar-numrin/20%Monthly2019-04-09 10:45
https://presheva.com/se-shpejt-funksionalizohet-objekti-i-bl-raince/20%Monthly2019-04-09 10:42
https://presheva.com/jetoi-99-vite-me-te-gjitha-organet-ne-vendin-e-gabuar-gruaja-nga-shba-te-nuk-e-dinte/20%Monthly2019-04-09 10:37
https://presheva.com/snapchat-zyrtarisht-aplikacionin-e-rindertuar-ne-android/20%Monthly2019-04-09 10:35
https://presheva.com/pija-per-lehtesim-te-tretjes/20%Monthly2019-04-09 10:32
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-ish-deputeti-i-vlores-dhe-nje-nga-themeluesit-e-pd-se/20%Monthly2019-04-09 10:30
https://presheva.com/58-vjet-nga-vdekja-e-mbretit-ahmet-zogu/20%Monthly2019-04-09 10:27
https://presheva.com/dallget-nxjerrin-ne-bregdetin-e-durresit-breshken-e-rralle/20%Monthly2019-04-09 10:24
https://presheva.com/20-vjet-nga-beteja-e-koshares/20%Monthly2019-04-09 10:21
https://presheva.com/limaj-kushtetuta-eshte-sfiduar-disa-here-edhe-nga-vete-udheheqesit-e-institucioneve/20%Monthly2019-04-09 10:19
https://presheva.com/ne-11-vjetorin-e-saj-numerohen-shkeljet-qe-i-jane-bere-kushtetutes/20%Monthly2019-04-09 10:17
https://presheva.com/haradinaj-uron-diten-e-kushtetutes-11-vite-me-pare-u-vulos-kosova-si-shtet-i-pavarur-e-sovran/20%Monthly2019-04-09 10:14
https://presheva.com/11-vjetori-i-kushtetutes-kosnett-citon-preambulen/20%Monthly2019-04-09 10:12
https://presheva.com/veseli-uron-11-vjetorin-e-miratimit-te-kushtetutes-se-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-04-09 10:10
https://presheva.com/meta-shqiperia-te-perfaqesoje-vlerat-e-osbe-se/20%Monthly2019-04-09 10:09
https://presheva.com/hyda-akti-vandal-i-zyrtareve-komunal-te-bujanocit-le-ti-beje-nder-partis-koktel-molotov-te-shaip-kamberit/20%Monthly2019-04-09 08:39
https://presheva.com/zbulohet-ku-i-kishte-fshehur-millosheviqi-14-milione-dollare/20%Monthly2019-04-09 07:44
https://presheva.com/tri-lloje-grindjesh-te-cilat-cojne-ne-ndarje-mesoni-si-ta-parandaloni-fundin/20%Monthly2019-04-09 07:41
https://presheva.com/truku-me-i-lire-i-yjeve-per-vije-te-trupit-dhe-lekure-te-bukur-sekreti-i-dukjes-se-jennifer-anistonit-victoria-beckhamit/20%Monthly2019-04-09 07:39
https://presheva.com/njihuni-me-sekretet-qe-fshehin-logot-e-famshme/20%Monthly2019-04-09 07:35
https://presheva.com/reportazh-per-zhvillimin-e-vendit-te-vogel-buze-adriatikut-arsyet-pse-te-pasurit-po-ia-mesyjne-gjithnje-e-me-shume-malit-te-zi/20%Monthly2019-04-09 07:33
https://presheva.com/chelsea-i-falet-magjise-se-hazardit-dy-gola-per-tri-pike-dhe-poziten-e-trete-ne-renditje/20%Monthly2019-04-09 07:29
https://presheva.com/netflix-dokumentar-per-beyonce/20%Monthly2019-04-09 07:30
https://presheva.com/ne-londer-takse-per-ndotjen-e-ajrit-veturat-e-vjetra-15-euro-per-te-hyre-ne-qender/20%Monthly2019-04-09 07:01
https://presheva.com/vetevendosje-formon-qendren-e-saj-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-09 06:58
https://presheva.com/vedat-muriqi-shenon-gol-te-bukur-ndaj-besiktasit/20%Monthly2019-04-09 06:56
https://presheva.com/kosnett-ben-thirrje-qe-kosova-ta-ratifikoje-konventen-e-stambollit/20%Monthly2019-04-09 06:52
https://presheva.com/ikje-spektakolare-e-te-riut-llapjan-nga-nje-burg-ne-serbi/20%Monthly2019-04-09 06:49
https://presheva.com/ne-uashington-u-debatua-per-levizjet-per-pavaresi-a-eshte-kosova-nje-histori-suksesi/20%Monthly2019-04-09 06:44
https://presheva.com/qeni-nuk-ndahet-nga-trupi-i-pronarit-te-tij-te-vrare-nga-treni-sulmoi-edhe-policet-qe-tentuan-ta-largonin-nga-aty/20%Monthly2019-04-09 06:42
https://presheva.com/lista-serbe-do-te-konsultohet-me-perfaqesuesit-e-shtetit-te-serbise-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-04-09 06:37
https://presheva.com/shkencetaret-shume-afer-realizimit-te-projektit-nju-jork-londer-per-nje-ore-fluturakja-do-te-leviz-me-4-mije-km-h/20%Monthly2019-04-09 06:35
https://presheva.com/vuciq-takohet-me-ambasadorin-amerikan-ia-paraqet-kater-shqetesimet-e-tij-ne-raport-me-kosoven/20%Monthly2019-04-09 06:33
https://presheva.com/turkish-airlines-zhvendoset-ne-aeroportin-e-ri-ne-stamboll-operacioni-zgjati-45-ore-u-bllokuan-tri-autostrada-dhe-dy-aeroporte/20%Monthly2019-04-09 06:31
https://presheva.com/imazhe-te-ceremonise-se-marteses-mes-dardan-molliqajt-dhe-besa-shahinit/20%Monthly2019-04-09 06:26
https://presheva.com/flet-mbesa-e-saddam-hussein-historia-e-irakut-eshte-keqinterpretuar/20%Monthly2019-04-09 06:21
https://presheva.com/duka-ne-bologna-takohet-me-trajnerin-e-mundshem-te-ri-te-kombetares/20%Monthly2019-04-09 06:19
https://presheva.com/presidenti-shpall-zgjedhjet-per-kryetare-ne-kater-komunat-veriore/20%Monthly2019-04-09 06:16
https://presheva.com/jeta-luksoze-e-njerit-nga-monarket-me-te-pasur-ne-bote-ka-mbi-7-mije-vetura-luksoze-pasuria-i-rritet-cdo-sekonde/20%Monthly2019-04-09 06:14
https://presheva.com/olly-murs-zhvishet-i-teri-per-ta-festuar-fitoren-e-kandidates-se-tij-ne-the-voice/20%Monthly2019-04-09 06:11
https://presheva.com/jonas-brothers-nuk-e-kane-ne-plan-te-ndalen-pas-ribashkimit/20%Monthly2019-04-09 06:07
https://presheva.com/banka-boterore-me-raportin-optimist-per-vendet-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-04-09 06:05
https://presheva.com/ky-do-te-jete-lideri-i-vetevendosjes-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-09 06:03
https://presheva.com/erdogan-putin-turqia-dhe-rusia-synojne-te-pastrojne-idlibin-nga-terrorizmi/20%Monthly2019-04-09 06:01
https://presheva.com/kryeministri-i-maqedonise-se-veriut-zoran-zaev-do-te-repsektoj-ligjet-ne-lidhje-me-organizaten-terroriste-feto/20%Monthly2019-04-09 05:59
https://presheva.com/serbia-po-vazhdon-te-shlyeje-shqiptaret-nga-regjistri-civil/20%Monthly2019-04-09 05:58
https://presheva.com/tregohuni-te-miresjellshem-studimi-permireson-humorin-tuaj/20%Monthly2019-04-09 05:56
https://presheva.com/biserko-ne-serbi-te-gjithe-e-duan-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-04-09 05:52
https://presheva.com/per-nje-jave-24-000-vetura-jane-kapur-me-tejkalim-te-shpejtesise/20%Monthly2019-04-09 05:46
https://presheva.com/pd-vandalizmi-i-zyrtareve-komunal-ne-bujanoc-nuk-ka-te-ndalur-video/20%Monthly2019-04-08 18:48
https://presheva.com/bujanoc-biznesmeni-ajeti-prap-kercenohet-me-jete-i-pari-i-presheves-i-del-ne-mbrojtje-i-bujanocit-edhe-me-tej-heshte/20%Monthly2019-04-08 16:34
https://presheva.com/shqiprim-arifi-veprimet-huliganeske-ndaj-biznesit-familjar-cenojne-themelet-e-bashkejeteses/20%Monthly2019-04-08 13:54
https://presheva.com/sejdo-osmanoviq-romet-pa-asnje-perfaqesues-ne-keshillat-e-shkolles-ne-stacionin-hekurudhore/20%Monthly2019-04-08 13:36
https://presheva.com/rita-ora-te-henen-arrin-ne-kosove/20%Monthly2019-04-08 13:34
https://presheva.com/pese-vendet-me-rezervat-me-te-medha-te-arit-ne-bote/20%Monthly2019-04-08 13:29
https://presheva.com/reali-e-do-nenshkrimin-e-hazardit-pa-perfunduar-sezoni/20%Monthly2019-04-08 13:27
https://presheva.com/kfor-ushtrimet-e-perbashketa-te-ushtrise-shqiptare-dhe-fsk-se-ne-veri-nuk-rrezikojne-askend/20%Monthly2019-04-08 13:23
https://presheva.com/de-rossi-fitorja-ishte-e-rendesishme-per-moralin-e-ekipit/20%Monthly2019-04-08 13:22
https://presheva.com/komisioni-per-te-pagjeturit-i-gatshem-ti-bashkohet-delegacionit-ne-bisedime-me-serbine/20%Monthly2019-04-08 13:18
https://presheva.com/brooklyn-arrin-fitore-te-madhe-ndaj-bucks-philadelphia-pa-problem-ndaj-chicagos/20%Monthly2019-04-08 13:15
https://presheva.com/cfare-duhet-te-beni-nese-qendroni-para-kompjuterit/20%Monthly2019-04-08 13:10
https://presheva.com/bardhyl-mahmuti-serish-i-kerkon-ballafaqim-te-drejtperdrejte-dick-marty/20%Monthly2019-04-08 13:07
https://presheva.com/truqet-e-amvisave-me-pervoje-si-mirembahet-drejt-garnitura-e-drunjte-e-kuzhines/20%Monthly2019-04-08 13:04
https://presheva.com/sulmohet-me-eksploziv-dhe-plackitet-bankomati-i-teb-bankes-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-08 13:00
https://presheva.com/epik-kosova-me-renien-me-te-madhe-ne-rajon-te-azilkerkuesve-ne-vendet-e-be-se/20%Monthly2019-04-08 12:57
https://presheva.com/keto-jane-parfumet-e-preferuara-te-personazheve-te-famshme/20%Monthly2019-04-08 12:55
https://presheva.com/bebe-rexha-thote-se-muzika-e-ben-te-lumtur/20%Monthly2019-04-08 12:50
https://presheva.com/dredhezat-organike-parandalojne-kancerin-kurse-ato-me-pesticide-e-nxisin/20%Monthly2019-04-08 12:48
https://presheva.com/baraliu-serbia-kerkon-territore-nuk-i-jep-territore-kosoves/20%Monthly2019-04-08 12:46
https://presheva.com/frasher-krasniqi-vetevendosje-po-ndryshon-per-te-keq-psd-ka-vija-te-kuqe-vec-per-pdk-ne/20%Monthly2019-04-08 12:43
https://presheva.com/adoleshentja-tregon-veshtiresite-e-punes-si-sirene/20%Monthly2019-04-08 12:41
https://presheva.com/vulin-kerkoi-demarkacionin-e-kufirit-me-kosoven-ne-serbi-kerkojne-shkarkimin-dhe-arrestimin-e-tij/20%Monthly2019-04-08 12:36
https://presheva.com/shoqata-e-gjyqtareve-pritet-ti-kerkoje-falje-milanit-per-gabimet-ndaj-juventusit/20%Monthly2019-04-08 12:29
https://presheva.com/partia-e-erdoganit-kerkon-rinumerimin-e-te-gjitha-votave-te-stambollit/20%Monthly2019-04-08 12:25
https://presheva.com/psg-gati-ta-thyeje-banken-tuchel-kerkon-tre-ose-kater-lojtare-te-rinj/20%Monthly2019-04-08 12:23
https://presheva.com/keshtjellat-shekullore-me-pamje-madheshtore-vazhdojne-ta-kene-formen-e-mire/20%Monthly2019-04-08 12:19
https://presheva.com/rrefimi-i-jane-fonda-per-luften-me-kancerin/20%Monthly2019-04-08 12:17
https://presheva.com/lenjani-vazhdon-shkelqimin-me-sionin-shenon-gol-pas-10-sekondave-loje-dhe-asiston-tek-goli-i-dyte/20%Monthly2019-04-08 12:14
https://presheva.com/porosia-e-g7-per-prishtinen-dhe-beogradin/20%Monthly2019-04-08 11:59
https://presheva.com/femrat-te-cilat-kane-inde-te-dendura-ne-gjoks-kane-rrezik-dukshem-me-te-madh-qe-te-semuren-nga-kanceri-i-gjirit/20%Monthly2019-04-08 11:33
https://presheva.com/nje-veture-nga-kosova-digjet-ne-tunelin-e-kalimashit/20%Monthly2019-04-08 11:31
https://presheva.com/pese-kandidatet-shqiptare-qe-garojne-per-zgjedhjet-ne-parlamentin-europian-e-ne-belgjike/20%Monthly2019-04-08 11:22
https://presheva.com/ajo-qe-choupo-moting-beri-ne-ndeshjen-psg-strasbourg-eshte-veshtire-e-shpjegueshme-mbappe-nuk-i-beson-syve/20%Monthly2019-04-08 11:19
https://presheva.com/duhet-nderru-truni-i-ketij-populli/20%Monthly2019-04-08 11:15
https://presheva.com/ish-komandanti-i-batalionit-4-te-brigades-138-te-uck-se-jam-i-zhgenjyer-me-klasen-politike/20%Monthly2019-04-08 11:12
https://presheva.com/keto-jane-oret-e-agjerimit-te-cilat-jane-te-nevojshme-per-te-perteritur-gjithe-sistemin-e-imunitetit/20%Monthly2019-04-08 11:09
https://presheva.com/po-behet-ngjyrosja-e-ambulantes-ne-corrotice/20%Monthly2019-04-08 11:05
https://presheva.com/duke-sulmuar-gruan-me-thike-e-lendon-te-birin/20%Monthly2019-04-08 10:51
https://presheva.com/po-behet-mirembajtja-investive-e-rruges-lidhese-mes-rrugeve-karposh-dhe-15-nentori-ne-presheve/20%Monthly2019-04-08 10:34
https://presheva.com/ish-menaxheri-i-trepces-nuk-tregon-sa-xehe-nxirren-ne-jug-dhe-ne-veri-te-minieres/20%Monthly2019-04-08 10:24
https://presheva.com/emina-cunmulaj-ka-nje-porosi-per-donald-trumpin/20%Monthly2019-04-08 10:20
https://presheva.com/albin-kurti-nga-kumanova-shqiptaret-e-kane-amanet-ta-votojne-profesorin-reka/20%Monthly2019-04-08 10:18
https://presheva.com/pse-kaq-shume-gra-te-zgjuara-dhe-terheqese-jane-ende-single/20%Monthly2019-04-08 10:16
https://presheva.com/sela-faleminderit-albin-qe-je-kaq-shqiptar-i-madh-pavaresisht-se-fati-na-ka-ndare/20%Monthly2019-04-08 10:13
https://presheva.com/a-po-nxitet-pranvere-ballkanike-permes-protestave-anti-qeveritare-ne-shqiperi-mal-te-zi-e-serbi/20%Monthly2019-04-08 10:10
https://presheva.com/dukja-e-yjeve-te-game-of-thrones-me-veshje-solemne/20%Monthly2019-04-08 10:08
https://presheva.com/historia-e-panjohur-e-isa-boletinit/20%Monthly2019-04-08 10:04
https://presheva.com/ali-ahmeti-fton-shqiptaret-ta-votojne-kandidatin-maqedonas-pendarovskin/20%Monthly2019-04-08 10:01
https://presheva.com/albin-kurti-mbeshtet-kandidaturen-e-rekes/20%Monthly2019-04-08 09:59
https://presheva.com/refugjatet-perleshen-me-forcat-greke-kerkojne-te-futen-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-08 09:56
https://presheva.com/rashitovic-romet-edhe-me-tej-mbesin-popull-i-diskriminuar/20%Monthly2019-04-08 09:55
https://presheva.com/ne-diber-blerim-reka-duke-votuar-kandidatin-shqiptar-ndaloni-eksodin-shqiptar/20%Monthly2019-04-08 09:54
https://presheva.com/shqiptari-me-dy-kembe-te-amputuara-pritet-te-debohet-nga-gjermania/20%Monthly2019-04-08 09:52
https://presheva.com/nga-korriku-roaming-me-te-lire-ne-rajon/20%Monthly2019-04-08 09:49
https://presheva.com/djali-14-vjecar-i-ronaldinhos-nenshkruan-per-cruzeiron/20%Monthly2019-04-08 09:46
https://presheva.com/celine-dion-befason-nusen-dhe-dhendrin-duke-u-shfaqur-ne-martesen-e-tyre-dhe-duke-kenduar-per-ta/20%Monthly2019-04-08 09:44
https://presheva.com/a-duhet-te-shqetesohemi-per-kete-shenje-ne-syrin-tone-cfare-eshte-ajo-dhe-si-kurohet/20%Monthly2019-04-08 09:41
https://presheva.com/dhjete-aktoret-me-te-medhenj-te-hollywoodit-te-cilet-i-kane-mbushur-100-vjet/20%Monthly2019-04-08 09:39
https://presheva.com/analistet-per-incidentet-ne-beograd-dhe-tirane-veprime-jo-normale-dhe-rrjedhoje-e-idese-per-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2019-04-08 08:00
https://presheva.com/gjashte-shenja-alarmante-trupi-juaj-eshte-pushtuar-nga-helmet-ushqimore/20%Monthly2019-04-08 07:52
https://presheva.com/tahiri-kocijanciq-po-flet-si-zedhenese-e-zyres-se-gjuriqit/20%Monthly2019-04-08 07:46
https://presheva.com/infermierja-shkembeu-5-mije-bebe-ne-spital-thote-se-e-beri-per-argetim/20%Monthly2019-04-08 07:42
https://presheva.com/novi-sadi-gdhine-me-mbishkrimet-kosova-nuk-eshte-krime-vojvodina-republike/20%Monthly2019-04-08 07:38
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-profesor-dali-emerllahu/20%Monthly2019-04-08 07:33
https://presheva.com/a-eshte-koha-per-fasade-te-re-te-medresese/20%Monthly2019-04-08 06:09
https://presheva.com/kocijanciq-e-perserit-se-taksa-eshte-pengese-per-dialogun-kosove-serbi-por-nuk-flet-per-njeanshmerine-e-be-se/20%Monthly2019-04-08 06:06
https://presheva.com/flet-gruaja-e-biznesmenit-grek-qe-e-ekzekutuan-per-pese-sekonda/20%Monthly2019-04-08 06:03
https://presheva.com/treni-qe-barti-shqiptaret-e-debuar-ne-pranveren-1999-shnderrohet-ne-muze-te-gjenocidit-serb-ne-bllace/20%Monthly2019-04-08 05:59
https://presheva.com/eli-fara-kujton-ditet-e-para-te-marteses-isha-shume-e-turpshme-dhe-nuk-haja-buke/20%Monthly2019-04-08 05:56
https://presheva.com/vulin-kam-frike-se-shqiperia-e-madhe-do-te-vjen-deri-ne-serbine-qendrore/20%Monthly2019-04-08 05:52
https://presheva.com/grate-qe-ia-lejojne-vetes-nje-gote-vere-jane-me-te-zgjuara-nje-studim-e-zbuloi/20%Monthly2019-04-08 05:48
https://presheva.com/vuciq-edhe-kete-vit-rritje-te-pensioneve-rrogave-ne-shendetesi-arsim-polici/20%Monthly2019-04-07 10:26
https://presheva.com/frpd-shaip-pse-rrejte-ik/20%Monthly2019-04-07 07:15
https://presheva.com/bujanoc-serbet-lokal-kercenojne-me-jete-biznesmenin-shqiptare-pushteti-po-heshte/20%Monthly2019-04-06 13:38
https://presheva.com/forumi-rinor-i-pd-ne-bujanoc-sinjalizon-vet-rruget-ta-zgjojme-pushtetin-nga-gjumi/20%Monthly2019-04-06 13:15
https://presheva.com/arsic-mund-te-ngele-pa-bastionin-e-tij-politik-cka-do-ti-fale-pvd-per-ta-ruajtur-poziten/20%Monthly2019-04-05 17:58
https://presheva.com/babai-i-lionel-messit-jorge-shkakton-aksident-ne-argjentine-arrestohet-dhe-me-pas-lirohet-ne-procedura-te-rregullta/20%Monthly2019-04-05 11:37
https://presheva.com/incidenti-kosove-serbi-ministri-matoshi-tregon-cka-ndodhi-ne-samit/20%Monthly2019-04-05 11:35
https://presheva.com/distria-krasniqi-mposht-serben-stojadinov-dhe-kalon-ne-gjysmefinale-te-grand-prix-antalya/20%Monthly2019-04-05 11:29
https://presheva.com/zekiri-talat-xhaferi-duhet-te-kthjellet-mendoj-te-paraqes-kerkes-per-shkarkimin-e-tij/20%Monthly2019-04-05 11:17
https://presheva.com/cduhet-te-dini-per-vrasesin-e-heshtur-shenjat-qe-paralajmerojne-kancerin-e-vezores/20%Monthly2019-04-05 11:01
https://presheva.com/ctregon-grushti-i-dores-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2019-04-05 10:59
https://presheva.com/forma-e-paragjykimit/20%Monthly2019-04-05 10:57
https://presheva.com/rriten-tensionet-shba-turqi/20%Monthly2019-04-05 10:55
https://presheva.com/arrestohen-tre-persona-nga-bujanoci-per-grabitje/20%Monthly2019-04-05 10:55
https://presheva.com/agnesa-vuthaj-per-femrat-meshkujt-nuk-jane-me-te-mencur-se-ne-por-jane-vetem-me-te-privilegjuar/20%Monthly2019-04-05 10:53
https://presheva.com/ngritet-aktakuze-ndaj-te-arrestuarit-per-vrasjen-e-nipsey-hussle-ballafaqohet-me-denim-te-perjetshem-me-burg/20%Monthly2019-04-05 10:51
https://presheva.com/guti-ne-planet-e-mia-eshte-rikthimi-si-trajner-te-real-madridi/20%Monthly2019-04-05 10:48
https://presheva.com/djali-i-bekim-fehmiut-uliksi-tregon-se-sa-shume-serbet-i-urrejne-shqiptaret/20%Monthly2019-04-05 10:46
https://presheva.com/edhe-muzeu-madame-tussaud-ne-amsterdam-me-figuren-prej-dylli-te-dua-lipes/20%Monthly2019-04-05 10:43
https://presheva.com/milani-deshiron-pochettinon/20%Monthly2019-04-05 10:41
https://presheva.com/kryetari-i-komunes-takohet-me-kryetaret-e-bashkesive-lokale-dhe-shtabin-per-situata-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-04-05 10:37
https://presheva.com/incident-diplomatik-ne-tirane-delegacioni-serb-nuk-pranon-te-ulet-ne-tryeze-me-homologet-nga-kosova/20%Monthly2019-04-05 10:26
https://presheva.com/ne-20-vitet-e-fundit-aktivist-e-drejtues-isnstitucional-edhe-hamburgerat-ne-emer-te-komunes-i-kane-ngrene/20%Monthly2019-04-05 10:37
https://presheva.com/zyrtare-juventusi-rinovon-kontraten-e-mandzukicit/20%Monthly2019-04-05 10:10
https://presheva.com/koha-kur-george-harrison-e-shpetoi-kinemane-britanike/20%Monthly2019-04-05 10:05
https://presheva.com/dua-lipa-zbulon-detaje-te-albumit-te-ri/20%Monthly2019-04-05 10:02
https://presheva.com/presidenti-i-lyonit-aulas-nuk-mund-ta-perballojme-emerimin-e-mourinhos/20%Monthly2019-04-05 10:00
https://presheva.com/albulena-haxhiu-i-kunderpergjigjet-visar-ymerit-per-rrezim-e-qeverise/20%Monthly2019-04-05 09:58
https://presheva.com/domethenia-e-rezultatit-te-zgjedhjeve-lokale-ne-turqi/20%Monthly2019-04-05 09:56
https://presheva.com/drake-tregon-veshjen-e-tij-nje-milion-dollareshe/20%Monthly2019-04-05 09:54
https://presheva.com/rendohet-aktakuza-ndaj-autorit-te-sulmit-terrorist-ne-zelande-te-re-28-vjecari-akuzohet-per-50-vrasje-dhe-39-tentim-vrasje-ne-xhami/20%Monthly2019-04-05 09:51
https://presheva.com/shba-financon-reaktorin-nuklear-saudit/20%Monthly2019-04-05 09:50
https://presheva.com/%e2%80%8bbinjaket-e-martuara-me-binjake-planifikojne-te-sinkronizojne-shtatzenite/20%Monthly2019-04-05 09:48
https://presheva.com/barcelona-vendos-perfundimisht-per-shitjen-e-umtitit/20%Monthly2019-04-05 09:45
https://presheva.com/publikohen-nominimet-per-billboard-music-awards-dua-lipa-dhe-bebe-rexha-serish-krenojne-shqiptaret-duke-u-nominuar-ne-disa-kategori/20%Monthly2019-04-05 09:43
https://presheva.com/eksperti-i-telekomunikacionit-agron-dida-marreveshja-per-roamingun-ne-beograd-sukses-i-madh/20%Monthly2019-04-05 09:40
https://presheva.com/kfor-i-sqaron-pse-ushtaret-shqiptare-ishin-sot-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-04-05 09:38
https://presheva.com/lenjani-shperthen-me-dy-gola-spektakolar-ne-zvicer/20%Monthly2019-04-05 09:36
https://presheva.com/kosova-ne-rruge-te-duhur-drejt-anetaresimit-ne-nato/20%Monthly2019-04-05 09:32
https://presheva.com/catia-e-parlamentit-britanik-pikon-deputetet-detyrohen-ta-nderprene-debatin-per-brexit-in/20%Monthly2019-04-05 09:30
https://presheva.com/punesoi-kusheririn-jep-doreheqje-sekretari-portugez-i-shtetit/20%Monthly2019-04-05 07:51
https://presheva.com/molliqaj-shpend-ahmetit-ne-dialog-i-duhen-keshilltare-tjere-nuk-mund-ti-konsultoje-ata-qe-i-ka-per-prishtinen/20%Monthly2019-04-05 07:49
https://presheva.com/molliqaj-konjufces-per-shik-un-nuk-mund-te-shpetoje-as-burdushi/20%Monthly2019-04-05 07:49
https://presheva.com/te-pathenat-e-22-fotove-me-te-famshme-ne-histori/20%Monthly2019-04-05 07:41
https://presheva.com/artistja-e-huaj-amwin-publikon-kenge-me-titullin-dua-lipa/20%Monthly2019-04-05 07:37
https://presheva.com/kurti-do-te-bejme-protesta-deri-ne-shkarkimin-e-thacit-dhe-haradinajt/20%Monthly2019-04-05 07:30
https://presheva.com/brexit-pa-marreveshje-britania-e-madhe-do-te-perjashtohet-edhe-nga-eurovisioni/20%Monthly2019-04-05 07:28
https://presheva.com/eksod-te-unitedi-solskjaer-pritet-ti-largoje-gjashte-lojtare-ne-vere/20%Monthly2019-04-05 07:20
https://presheva.com/pendarovski-siljanovskes-je-e-mire-per-dekane-e-fakultetit-juridik-por-jo-per-presidente-shteti/20%Monthly2019-04-05 07:17
https://presheva.com/historiani-zviceran-schmitt-serbet-kane-qene-cdohere-minoritet-ne-kosove/20%Monthly2019-04-05 07:14
https://presheva.com/reka-keqperdorimi-i-pozites-se-konsul-nderi-i-republikes-se-shqiperise-nuk-i-ben-nder-shqiperise/20%Monthly2019-04-05 07:12
https://presheva.com/tenori-me-fame-boterore-rame-lahaj-hap-festivalin-skena-e-muzikes-serioze-shqiptare/20%Monthly2019-04-05 07:09
https://presheva.com/cifti-me-i-pasur-ne-bote-divorcohet-per-35-miliarde-dollare/20%Monthly2019-04-05 07:07
https://presheva.com/prijeni-limonin-dhe-lereni-prane-shtratit/20%Monthly2019-04-05 06:57
https://presheva.com/uliks-fehmiu-kam-gjak-shqiptar-serb-e-kroat/20%Monthly2019-04-05 06:52
https://presheva.com/lista-e-turpit-te-pvd-se-falsifikimi-sistematik-i-nenkshrimeve/20%Monthly2019-04-04 20:24
https://presheva.com/lajmet-04-04-2019/20%Monthly2019-04-04 16:13
https://presheva.com/se-shpejti-fillon-renovimi-komplet-i-nderteses-se-stacionit-shendetesore-ne-miratoc/20%Monthly2019-04-04 12:12
https://presheva.com/nenshkruhet-marreveshja-per-heqjen-e-romingut-ne-vendet-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-04-04 11:39
https://presheva.com/serbia-nen-alarmin-e-portokallet-meteorologjik-priten-erera-te-fuqishme/20%Monthly2019-04-04 11:34
https://presheva.com/kush-eshte-studentja-e-pare-nga-kosova-qe-behet-pjese-e-cern-it/20%Monthly2019-04-04 11:32
https://presheva.com/madonna-do-te-paguhet-nje-milion-dollare-per-nje-shfaqje-ne-eurovizion/20%Monthly2019-04-04 11:29
https://presheva.com/dua-lipa-mbeshtet-iniciativen-e-yjeve-boterore-bojkotoni-bizneset-e-sulltanit-te-bruneit/20%Monthly2019-04-04 11:23
https://presheva.com/zidane-nuk-fajeson-lojtaret-pas-humbjes/20%Monthly2019-04-04 11:20
https://presheva.com/kane-vazhduar-punimet-ne-vendosjen-e-shtreses-se-zhavorit-ne-rrugen-rahovice-bukuroc/20%Monthly2019-04-04 11:02
https://presheva.com/osbe-vazhdojne-te-jene-partner-strategjik-ne-zgjidhjen-e-problemeve-te-shqiptareve-ne-lugine/20%Monthly2019-04-04 10:57
https://presheva.com/femija-i-dyte-i-lindur-do-te-kete-shume-me-teper-shanse-qe-te-jete-i-denuar-dhe-te-perfundoje-ne-burg/20%Monthly2019-04-04 10:53
https://presheva.com/nasa-pergatit-dergimin-e-njerezve-te-pare-ne-mars-por-se-pari-shkon-ne-hene/20%Monthly2019-04-04 10:50
https://presheva.com/diplomati-amerikan-rusia-e-perkrahu-nato-n-gjate-bombardimeve-dhe-ndihmoi-qe-serbia-ta-humb-kosoven/20%Monthly2019-04-04 10:48
https://presheva.com/shokohet-nena-djali-7-vjecar-blen-lodren-10-mije-dollare-me-karten-e-saj-te-kreditit/20%Monthly2019-04-04 10:45
https://presheva.com/i-lodhur-nga-kolona-e-gjate-polici-i-nju-jorkut-humb-durimin-dhe-me-veture-zyrtare-godet-nje-veture-qe-kishte-bllokuar-rrugen/20%Monthly2019-04-04 10:43
https://presheva.com/haradinaj-aak-eshte-i-vetmi-subjekt-politik-qe-ka-interes-per-te-shkuar-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-04 10:40
https://presheva.com/shaolinet-e-vegjel-qe-po-habitin-te-gjithe-me-aftesite-luftarake/20%Monthly2019-04-04 10:38
https://presheva.com/taksa-ka-fuqizuar-prodhuesit-ne-kosove-serbia-humbi-175-milione-euro/20%Monthly2019-04-04 10:35
https://presheva.com/e-kishin-rrembyer-21-vite-me-pare-nga-nje-trafikant-momenti-emocionues-kur-29-vjecari-nga-kina-ribashkohet-me-prinderit/20%Monthly2019-04-04 10:31
https://presheva.com/onkologu-mark-hayman-une-keshtu-veproj-per-te-shmangur-kancerin/20%Monthly2019-04-04 10:28
https://presheva.com/reagon-edhe-menaxheri-i-khabibit-mcgregor-i-ka-ofenduar-1-5-miliard-myslimane/20%Monthly2019-04-04 10:26
https://presheva.com/impozant-dhe-i-fuqishem-ne-performance-arrin-ne-auto-sherreti-bmw-730ld-xdrive-m-sport-2019/20%Monthly2019-04-04 10:22
https://presheva.com/bitcoin-shenon-rritje-20-per-qind-pas-nje-blerjeje-te-madhe-misterioze/20%Monthly2019-04-04 10:19
https://presheva.com/gruaja-zvicerane-tregon-arsyen-banale-pse-e-vrau-kosovarin-7-vjecar/20%Monthly2019-04-04 10:17
https://presheva.com/gjykata-e-hages-i-refuzon-apelin-karaxhiqit/20%Monthly2019-04-04 09:14
https://presheva.com/hoxhaj-zgjedhjet-nuk-jane-zgjidhje-kosova-nuk-duhet-ta-humb-vemendjen-e-shba-se-dhe-be-se/20%Monthly2019-04-04 09:12
https://presheva.com/barcelona-dhe-juventusi-mendojne-shkembimin-koke-me-koke-mes-coutinhos-dhe-dybalas/20%Monthly2019-04-04 09:10
https://presheva.com/mcgregor-e-ofendon-rende-gruan-e-khabibit-por-detyrohet-ta-fshije-postimin-pas-akuzave-per-racizem-dhe-islamofobi/20%Monthly2019-04-04 09:07
https://presheva.com/dr-zeqiri-qytetaret-po-e-kecperdorin-sherbimin-e-ndihmes-se-shpejte-vijne-pa-patur-nevoje/20%Monthly2019-04-04 09:01
https://presheva.com/sot-nenshkruhet-marreveshja-per-heqjen-e-roamingut-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-04-04 08:59
https://presheva.com/mishi-nga-gjel-deti-perplot-vitamina-dhe-minerale/20%Monthly2019-04-04 08:57
https://presheva.com/icardi-reagon-pas-rikthimit-me-gol-forza-inter/20%Monthly2019-04-04 08:54
https://presheva.com/amber-rose-dhe-alexander-edwards-ne-pritje-te-femiut-te-pare/20%Monthly2019-04-04 08:52
https://presheva.com/filmi-kufiri-ballkanik-i-propagandes-serbo-ruse-kunder-kosoves-britaniket-bejne-thirrje-te-mos-shfaqet-ne-britani-te-madhe/20%Monthly2019-04-04 08:50
https://presheva.com/daut-haradinaj-dhe-imer-mushkolaj-perplasen-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2019-04-04 08:48
https://presheva.com/united-do-te-beje-te-pakten-tri-perforcime-te-reja/20%Monthly2019-04-04 08:44
https://presheva.com/liberal-me-maqedonasit-nacionalist-me-shqiptaret/20%Monthly2019-04-04 08:42
https://presheva.com/ndryshimet-klimatike-kanadaja-po-perjeton-temperatura-te-pazakonta/20%Monthly2019-04-04 08:39
https://presheva.com/bujanoc-hajnat-intensifikojne-aktivitete-e-tyre/20%Monthly2019-04-04 08:22
https://presheva.com/15-police-hungarez-do-te-patrullojne-ne-kufirin-serbi-maqedoni-veriore/20%Monthly2019-04-04 06:12
https://presheva.com/miraxhi-argument-per-ekzistimin-e-zotit-dhe-te-botes-tjeter-3/20%Monthly2019-04-04 06:07
https://presheva.com/a-ka-kosova-strategji-per-tu-ballafaquar-me-lobimin-e-serbise/20%Monthly2019-04-04 06:06
https://presheva.com/dardan-molliqaj-kurorezohet-me-besa-shahinin/20%Monthly2019-04-04 06:04
https://presheva.com/historia-e-fshatit-rahovice-komuna-e-presheves/20%Monthly2019-04-04 06:03
https://presheva.com/kater-gjerat-qe-duhet-ti-beni-cdo-dite-per-tu-bere-te-suksesshem/20%Monthly2019-04-04 06:02
https://presheva.com/e-habitshme-feste-dhjeteditore-shumica-e-japonezeve-jo-te-kenaqur-me-pushimet-e-gjata/20%Monthly2019-04-04 06:00
https://presheva.com/bloomberg-shkruan-per-dhunen-seksuale-gjate-luftes-ne-kosove-sjell-rrefimin-e-njeres-prej-viktimave/20%Monthly2019-04-04 05:58
https://presheva.com/der-standard-vuciq-kujton-krimet-e-nato-s-por-harron-krimet-ndaj-civileve-ne-kosove/20%Monthly2019-04-04 05:56
https://presheva.com/votohet-ligji-per-sigurim-shendetsore-ne-serbi-ja-risite/20%Monthly2019-04-04 05:54
https://presheva.com/filloji-shkelja-e-kodit-zgjedhor-sipas-civil-qendra-per-liri/20%Monthly2019-04-04 05:52
https://presheva.com/avioni-i-rrezuar-duheshte-te-aterroj-ne-aeroportin-e-shkupit/20%Monthly2019-04-04 05:50
https://presheva.com/zyrtare-ne-stamboll-do-te-kete-rinumerim-te-votave/20%Monthly2019-04-04 05:48
https://presheva.com/talat-xhaferi-dhe-hulusi-akar-e-konfirmuan-bashkepunim-te-gjate-dhe-te-suksesshem-mes-turqise-dhe-maqedonise-veriore/20%Monthly2019-04-04 05:45
https://presheva.com/sergey-lavrov-maqedonia-e-veriut-do-te-jete-e-detyruar-qe-te-bleje-arme-amerikane/20%Monthly2019-04-04 05:43
https://presheva.com/maqedonia-veriore-nuk-ndryshon-himnin/20%Monthly2019-04-04 05:42
https://presheva.com/turqia-kushtezon-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-04 05:39
https://presheva.com/a-e-dini-se-cdo-41-sekonda-ne-bote-shitet-nje-veture-golf/20%Monthly2019-04-04 05:36
https://presheva.com/universiteti-zejtuna-ne-tunis-refuzon-ta-dekoroj-mbretin-mohammed-bin-salman/20%Monthly2019-04-04 05:34
https://presheva.com/pendarovski-qytetareve-ju-lutem-mos-me-lavderoni-me/20%Monthly2019-04-04 05:32
https://presheva.com/ledri-vula-kjo-ishte-nota-e-tij-mesatare-ne-studime/20%Monthly2019-04-04 05:28
https://presheva.com/konfirmohet-dua-lipa-pjese-e-filmit-te-james-bond/20%Monthly2019-04-04 05:23
https://presheva.com/qytetari-pvd-personin-e-burgosur-ne-vranje-e-kishte-regjistruar-ne-listen-e-peticionit/20%Monthly2019-04-03 20:33
https://presheva.com/pajaziti-shtepia-e-shendetit-po-masakron-gjuhen-shqipe-pushteti-po-hesht/20%Monthly2019-04-03 17:36
https://presheva.com/studentet-shqiptare-edhe-me-tej-me-mungese-te-dygjuhesise-ne-fakultetin-ekonomik-ne-bujanoc/20%Monthly2019-04-03 13:44
https://presheva.com/ava-max-ndihem-vertet-shqiptare/20%Monthly2019-04-03 13:08
https://presheva.com/njihuni-me-kinezin-12-vjeq-qe-e-gjithe-bota-po-e-duartroket-qe-gjashte-vite-barte-ne-shpine-shokun-e-palevizshem-e-dergon-ne-shkolle-per-te-mos-e-humbur-mesimin/20%Monthly2019-04-03 13:04
https://presheva.com/mali-i-zi-ka-nevoje-per-20-mije-punetore-sezonal-ne-bregdet/20%Monthly2019-04-03 13:02
https://presheva.com/skena-apokaliptike-tornadoja-merr-gjithcka-para-vetes-shkaterron-mbi-50-shtepi-ne-malajzi/20%Monthly2019-04-03 12:56
https://presheva.com/kryetari-i-fondit-te-3-perqindeshit-ne-zvicer-fondi-realizoi-300-milione-marka-jo-1-miliard-e-200-mije-sa-thote-xhavit-haliti/20%Monthly2019-04-03 12:53
https://presheva.com/diamanti-i-zi-ky-lloj-i-molles-rritet-vetem-ne-nje-vend-te-botes-nje-cope-kushton-6-euro-e-60-cent/20%Monthly2019-04-03 12:51
https://presheva.com/ish-kryeministri-kroat-ivo-sanader-denohet-me-kater-vjet-e-gjysme-burg/20%Monthly2019-04-03 12:48
https://presheva.com/%e2%80%8bmini-mbyll-perkohwsisht-fabriken-per-shkak-te-brexit/20%Monthly2019-04-03 12:46
https://presheva.com/corape-per-kryeministrin-kanadez-me-motive-te-jerusalemit/20%Monthly2019-04-03 12:44
https://presheva.com/mbyllet-google/20%Monthly2019-04-03 12:42
https://presheva.com/valon-arifi-ata-qe-ishin-me-ideologji-clirimtare-sot-uzurpojne-hapesirat-e-zyres-per-te-rinje/20%Monthly2019-04-03 12:24
https://presheva.com/aeroplani-me-nje-udhetar/20%Monthly2019-04-03 12:20
https://presheva.com/shkuarja-ne-pushime-me-shoqet-eshte-gje-e-mire-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-04-03 12:19
https://presheva.com/vuciq-nuk-kam-frike-nga-paralajmerimi-i-britanise-se-madhe/20%Monthly2019-04-03 12:17
https://presheva.com/partia-e-erdoganit-nuk-e-pranon-rezultatin-ne-stamboll/20%Monthly2019-04-03 12:15
https://presheva.com/brenda-shtepise-se-familjes-me-te-madhe-te-australise-nena-e-gjashtembedhjete-femijeve-tregon-se-si-e-organizon-jeten-e-tyre-permes-nje-orari-javor/20%Monthly2019-04-03 12:13
https://presheva.com/filmi-a-clockwork-orange-si-u-realizua-monumenti-i-kinemase-moderne/20%Monthly2019-04-03 12:11
https://presheva.com/50-cent-e-shet-rezidencen-e-tij-super-luksoze-me-15-milione-dollare-humbje/20%Monthly2019-04-03 12:08
https://presheva.com/klopp-united-pa-merite-e-eliminoi-psg-ne-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2019-04-03 12:05
https://presheva.com/juventus-me-nente-mungesa-kunder-cagliarit/20%Monthly2019-04-03 12:03
https://presheva.com/kim-kardashian-po-mendon-tia-ve-emrin-e-vellait-te-saj-femijes-se-katert/20%Monthly2019-04-03 12:00
https://presheva.com/perfaqesuesit-e-pushtetit-lokal-dhe-rajonal-nuk-perkrahin-investimet-qe-realizojne-medvegjasit-ne-medvegje/20%Monthly2019-04-03 11:54
https://presheva.com/shoqata-kulturore-dituria-organizon-ekskurzion-me-personat-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2019-04-03 11:50
https://presheva.com/fondi-per-qellime-humanitare-shpall-rezultatet-e-konkursit-te-bursave-studentore-per-vitin-shkollore-2018-2019/20%Monthly2019-04-03 11:47
https://presheva.com/bore-pranverore-ne-arabine-saudite-te-gjithe-dalin-per-te-shijuar-pamjet-i-publikojne-ne-internet/20%Monthly2019-04-03 11:29
https://presheva.com/femijet-e-khashoggit-marrin-shtepi-luksoze-dhe-pagesa-mujore-ne-arabi-saudite-si-kompensim-per-vrasjen-e-babait-te-tyre/20%Monthly2019-04-03 11:24
https://presheva.com/sekretari-amerikan-korrigjimi-i-kufijve-nuk-eshte-zgjidhje-e-problemeve-ne-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-04-03 11:18
https://presheva.com/ish-kryeministri-kosumi-propozon-krijimin-e-nje-konfederate-me-kater-shtetet-e-ballkanit/20%Monthly2019-04-03 11:15
https://presheva.com/mbahet-mbledhja-e-radhes-e-keshillit-komunal/20%Monthly2019-04-03 11:03
https://presheva.com/te-premten-do-te-mbahet-takimi-i-kryetareve-te-bl-me-anetare-te-shtabit-te-emergjencave/20%Monthly2019-04-03 11:01
https://presheva.com/maturantet-e-shmt-presheva-ne-presheve-vizituan-universitetin-e-evropes-juglindore-ne-tetove/20%Monthly2019-04-03 10:45
https://presheva.com/edhe-nenshkrimi-i-nader-sadikut-shef-i-keshilltareve-te-pvd-se-i-falsifikuar/20%Monthly2019-04-03 10:17
https://presheva.com/isufi-per-tu-punesuar-ne-bujanoc-duhet-ta-kesh-librezen-e-pvd-se/20%Monthly2019-04-03 10:13
https://presheva.com/ne-poloni-prifterinjte-katolik-djegin-libra-ngjashem-si-ne-gjermanine-na-ziste/20%Monthly2019-04-03 09:26
https://presheva.com/protesta-basha-iken-ne-gjermani-kush-do-e-udheheqe-opoziten/20%Monthly2019-04-03 09:22
https://presheva.com/nasa-shpall-tri-dizajnet-me-te-mira-per-shtepite-ne-hene-mars-dhe-pertej/20%Monthly2019-04-03 09:11
https://presheva.com/perdoren-shirita-ne-vend-te-unazave-cifti-martohen-pak-para-se-nusja-te-nisej-ne-spital-per-te-lindur/20%Monthly2019-04-03 09:05
https://presheva.com/media-zvicerane-greqia-kerkon-hapesiren-ajrore-maqedonase-dicka-qe-e-kerkonte-edhe-turqia/20%Monthly2019-04-03 09:02
https://presheva.com/natasha-kandiq-i-kam-pare-vete-krimet-serbe/20%Monthly2019-04-03 08:58
https://presheva.com/ministri-i-mbrojtjes-i-turqise-hulsi-akar-sot-ne-shkup/20%Monthly2019-04-03 08:48
https://presheva.com/skandal-pvd-manipulon-me-listen-e-peticionit-keto-jane-faktet/20%Monthly2019-04-02 20:43
https://presheva.com/e-para-por-hit-visar-bajrami-vjen-me-gengen-me-fal-spoti/20%Monthly2019-04-02 20:34
https://presheva.com/ndryshimi-i-kufijve-daut-harasinaj-gent-cakaj-ti-vere-fre-gojes/20%Monthly2019-04-02 19:35
https://presheva.com/rrezohet-nje-aeroplan-ne-maqedoni-kater-te-vdekur/20%Monthly2019-04-02 18:27
https://presheva.com/kane-filluar-punimet-ne-mirmbajtjen-e-rruges-lokale-rahovice-bukoce/20%Monthly2019-04-02 12:40
https://presheva.com/cfare-personi-ishte-sllobodan-millosheviq-flet-truproja-qe-ka-publikuar-liber-per-te/20%Monthly2019-04-02 12:34
https://presheva.com/kompania-vendore-azizi-perkujdeset-per-grumbullimin-e-qeneve-endacak/20%Monthly2019-04-02 11:47
https://presheva.com/ndezja-e-sternishtave-perpos-ndotjes-se-ambientit-demton-edhe-kualitetin-e-tokes-per-te-mbjella/20%Monthly2019-04-02 11:38
https://presheva.com/cunami-i-akullt-turistet-filluan-te-ikin-kur-copat-e-akullin-u-shkeputen-dhe-krijuan-dallge-te-medha-ne-islande/20%Monthly2019-04-02 11:29
https://presheva.com/dikur-gufonte-nga-njerezit-dhe-jeta-dinamike-sot-eshte-nje-vend-fantazme-fshati-magjik-ne-kine-qe-humbi-betejen-nga-natyra/20%Monthly2019-04-02 11:24
https://presheva.com/demonstruesit-gjysme-lakuriq-futen-ne-parlamentin-britanik-nderpresin-seancen-ku-po-debatohej-per-brexit-in/20%Monthly2019-04-02 11:22
https://presheva.com/erdogan-fituan-ata-qe-genjyen-te-mesojme-nga-gabimet-tona/20%Monthly2019-04-02 11:20
https://presheva.com/hidhen-poshte-kater-propozimet-per-brexit/20%Monthly2019-04-02 11:18
https://presheva.com/%e2%80%8berdogan-humb-stambollin/20%Monthly2019-04-02 11:16
https://presheva.com/hitleri-vrau-6-milione-hebrenj-por-fali-vetem-1/20%Monthly2019-04-02 11:13
https://presheva.com/bie-ne-evrope-numri-i-te-interesuarve-per-gjuhen-gjermane/20%Monthly2019-04-02 11:11
https://presheva.com/a-u-be-taksa-shkas-per-pengimin-e-idese-per-ndryshimin-e-kufirit-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-02 11:03
https://presheva.com/kelmendi-nuk-duhet-pasur-frike-nga-negociatat-dhe-negociatori-por-nga-rezultati-i-tyre/20%Monthly2019-04-02 11:00
https://presheva.com/thaci-serbia-vrau-civile-por-jo-edhe-idealin-per-lirine-dhe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-04-02 10:59
https://presheva.com/mjetet-qe-shperthyen-nga-zjarri-rrezikuan-jeten-e-zijarrfikesve-ne-malin-e-terrnocit/20%Monthly2019-04-02 10:56
https://presheva.com/jashari-mohon-aktakuzen-ne-seancen-per-veteranet-mashtrues/20%Monthly2019-04-02 10:55
https://presheva.com/%e2%80%8bpartia-e-erdoganit-kundershton-rezultatet-e-zgjedhjeve-ne-ankara/20%Monthly2019-04-02 10:53
https://presheva.com/juncker-londra-duhet-te-shprehet-mbi-brexit/20%Monthly2019-04-02 10:51
https://presheva.com/papa-francis-kenaqesi-ta-shikosh-messin-duke-luajtur-futboll-por-ai-nuk-eshte-zot/20%Monthly2019-04-02 10:48
https://presheva.com/presidenti-thaci-dekoron-kompozitoret-naim-gjoshin-dhe-xhevdet-gashin/20%Monthly2019-04-02 10:45
https://presheva.com/pacolli-e-turpshme-ruanda-ka-muzeum-te-gjenocidit-kosova-jo/20%Monthly2019-04-02 10:43
https://presheva.com/pack-mendon-se-vuciqi-mund-te-zgjidhe-problemet-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-tregon-edhe-pse/20%Monthly2019-04-02 10:41
https://presheva.com/jeta-me-plot-sfida-e-lucas-hernandezit-mbeti-pa-baba-ne-moshen-pesevjecare-gjersa-e-ema-e-rriti-me-shume-veshtiresi-deri-tek-lojtari-me-i-shtrenjte-i-bayernit/20%Monthly2019-04-02 10:38
https://presheva.com/ndertesa-me-e-larte-e-evropes-perendimore-do-te-ndertohet-ne-nje-qytet-me-vetem-7000-banore/20%Monthly2019-04-02 10:35
https://presheva.com/milot-rashica-serish-ne-formacionin-e-javes-ne-bundeslige/20%Monthly2019-04-02 10:32
https://presheva.com/publikohet-videoja-shokuese-kur-reperi-nipsey-hussle-qellohet-per-vdekje-me-arme-ne-los-angeles/20%Monthly2019-04-02 09:51
https://presheva.com/dua-lipa-bashke-me-te-dashurin-shijojne-spektaklin-e-yjeve-aurora-polare-ne-finlande/20%Monthly2019-04-02 09:48
https://presheva.com/rinisja-e-dialogut-pas-zgjedhjeve-ne-be/20%Monthly2019-04-02 09:45
https://presheva.com/gazeta-zvicerane-blick-shkruan-per-festivalin-e-pare-muzikor-shqiptar-ne-zvicer/20%Monthly2019-04-02 09:44
https://presheva.com/angela-martini-femrat-qe-sillen-mire-kurre-nuk-bejne-histori/20%Monthly2019-04-02 09:40
https://presheva.com/ldk-e-shqetesuar-per-ikjen-e-te-rinjve-nga-kosova-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-te-kuvendit/20%Monthly2019-04-02 09:32
https://presheva.com/e-bija-kritikon-gwyneth-paltrowin-pa-pelqimin-tim-mos-beje-asgje/20%Monthly2019-04-02 09:29
https://presheva.com/ozil-ndjenje-e-mire-te-jesh-perpara-tottenhamit/20%Monthly2019-04-02 09:28
https://presheva.com/thaci-pendarovski-nuk-eshte-kandidat-konsensual-por-kandidat-i-qeverise/20%Monthly2019-04-02 09:25
https://presheva.com/per-here-te-pare-nje-kryeminister-i-greqise-viziton-shkupin/20%Monthly2019-04-02 08:53
https://presheva.com/sot-fillon-zyrtarisht-fushata-zgjedhore-ne-maqedoni/20%Monthly2019-04-02 08:51
https://presheva.com/milaim-zeka-e-akuzon-nismen-per-punesime-jakup-krasniqi-e-quan-matrapaz%ef%bb%bf/20%Monthly2019-04-02 08:49
https://presheva.com/a-eshte-erdogani-diktator/20%Monthly2019-04-02 08:47
https://presheva.com/shtrenjtohet-benzina/20%Monthly2019-04-02 08:45
https://presheva.com/nje-pranvere-si-kjo-me-dacia-crossover-per-vetem-108-euro-ne-muaj/20%Monthly2019-04-02 08:43
https://presheva.com/lenjani-dhe-kasami-ne-formacionin-e-javes-ne-zvicer/20%Monthly2019-04-02 08:39
https://presheva.com/qytetaret-serbe-thone-qe-serbia-e-ka-humbur-kosoven-pergjithmone/20%Monthly2019-04-02 08:37
https://presheva.com/haradinaj-optimist-se-vizat-behen-ne-qershor/20%Monthly2019-04-02 08:35
https://presheva.com/cfare-po-ndodh-me-shqiptaret-ne-greqi-mafia-e-burgut-planifikonte-vrasjen-e-dy-personave-ne-gjyq/20%Monthly2019-04-02 08:32
https://presheva.com/elif-shafak-si-shkrimtare-ne-jemi-te-hipnotizuar-nga-fjalet-por-ndoshta-edhe-me-shume-me-zbrazetine-mes-tyre/20%Monthly2019-04-02 08:30
https://presheva.com/regjim-special-trafiku-me-rastin-e-ardhjes-se-tsiprasit-ne-shkup/20%Monthly2019-04-02 08:27
https://presheva.com/universitetet-e-maqedonise-nuk-i-pranojne-nxenesit-e-medresese/20%Monthly2019-04-02 08:25
https://presheva.com/gjermania-e-para-me-investime-ne-kosove/20%Monthly2019-04-02 08:22
https://presheva.com/deputete-te-bundestagut-gjerman-vizituan-komunen-e-presheves-foto/20%Monthly2019-04-01 17:54
https://presheva.com/deputetet-e-bundestagut-gjerman-e-kundershtojme-ne-cdo-aspekt-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2019-04-01 14:28
https://presheva.com/komuna-e-presheves-ka-dhuruar-donacion-4-mjete-kunder-zjarrit-njesise-se-zjarrefiksave/20%Monthly2019-04-01 13:38
https://presheva.com/kryetari-i-forumit-shqiptare-per-zhvillim-ekonomik-muharrem-salihu-dorezoi-raport-tek-institucionet-evropiane-me-seli-ne-venecia/20%Monthly2019-04-01 12:23
https://presheva.com/beograd-akademia-ushtarake-mjekesore-me-dhome-speciale-per-lutje-fetare/20%Monthly2019-04-01 12:18
https://presheva.com/bukuroshja-moderne-shtepia-e-cila-do-tju-pushtoje-ne-shikim-te-pare/20%Monthly2019-04-01 12:15
https://presheva.com/molliqaj-mbeshtet-kastratin-vv-e-quan-sekt-vajtues/20%Monthly2019-04-01 12:13
https://presheva.com/shkrin-kilogramet-dhe-pastron-zorret-pas-shtate-ditesh-kefiri-me-keta-perberes-eshte-racioni-me-i-mire/20%Monthly2019-04-01 12:11
https://presheva.com/isufi-koalicioni-po-funksionon-ska-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-04-01 12:09
https://presheva.com/reali-fiton-dramen-ndaj-huescas/20%Monthly2019-04-01 12:06
https://presheva.com/lazio-mposht-interin-dhe-kerkon-nje-vend-ne-top-katershe/20%Monthly2019-04-01 12:02
https://presheva.com/limaj-taksa-nuk-hiqet-pa-plotesimin-e-kushteve/20%Monthly2019-04-01 12:00
https://presheva.com/nicolas-cage-kerkon-anulimin-e-marteses-isha-i-dehur-dhe-jam-mashtruar/20%Monthly2019-04-01 11:58
https://presheva.com/dukja-e-superheronjve-dikur-dhe-tash/20%Monthly2019-04-01 13:28
https://presheva.com/osmani-zemaj-e-avdyli-krah-qunit-per-kryetar-dege-te-ldk-se-ne-prizren/20%Monthly2019-04-01 11:49
https://presheva.com/loriana-kuka-fiton-medaljen-e-arte-ne-tbilisi-te-gjeorgjise/20%Monthly2019-04-01 11:46
https://presheva.com/pogba-refuzon-kontraten-e-re-te-unitedit-real-madridi-vazhdon-ndjekjen/20%Monthly2019-04-01 11:44
https://presheva.com/haziri-thote-se-nuk-e-ka-mik-thacin-por-flet-si-ai-lugina-do-ti-bashkohet-kosoves-nje-pjese-te-veriut-nuk-e-shoh-ne-kosove/20%Monthly2019-04-01 11:42
https://presheva.com/griezmann-takohet-me-abidalin-transferimi-i-tij-te-barcelona-mund-te-ndodhe-gjate-muajit-korrik/20%Monthly2019-04-01 11:40
https://presheva.com/analistet-thone-se-partite-politike-nuk-jane-te-gatshme-qe-kosova-te-shkoje-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-01 11:38
https://presheva.com/nga-sot-zyrtarisht-fillon-regjistrimi-ne-klase-te-pare-me-rregulla-te-reja/20%Monthly2019-04-01 11:37
https://presheva.com/roma-napoli-formacionet-zyrtare-te-derbit-te-javes-ne-serie-a/20%Monthly2019-04-01 11:36
https://presheva.com/muzakajt-te-gojedhenat-dhe-rapsodite-sllave/20%Monthly2019-04-01 11:31
https://presheva.com/thaci-kujton-viktimat-e-masakres-se-tivarit/20%Monthly2019-04-01 11:29
https://presheva.com/gjysma-e-qytetareve-te-serbise-mendojne-se-e-kane-humbur-kosoven/20%Monthly2019-04-01 11:24
https://presheva.com/zbulohet-substanca-qe-vret-qelizat-e-kancerit/20%Monthly2019-04-01 11:22
https://presheva.com/ekipi-negociator-pa-plan-konkret-per-trajtimin-e-ceshtjes-se-viktimave-te-dhunes-seksuale-ne-dialog/20%Monthly2019-04-01 11:20
https://presheva.com/brenda-shtepise-perrallore-te-justin-bieber-dhe-hailey-baldwin/20%Monthly2019-04-01 11:18
https://presheva.com/historiani-serb-kosova-e-pavarur-eshte-edhe-ne-interes-te-serbise/20%Monthly2019-04-01 11:16
https://presheva.com/blerim-rexhepi-ne-nuk-mund-ti-zgjidhim-te-gjitha-problemet-por-mund-ti-zvoglojme-ato/20%Monthly2019-04-01 11:14
https://presheva.com/zuckerberg-bene-thirrje-per-rregullim-boteror-te-internetit/20%Monthly2019-04-01 11:10
https://presheva.com/pervec-ankarase-partia-e-erdoganit-humb-edhe-stambollin/20%Monthly2019-04-01 11:07
https://presheva.com/haradinaj-e-quan-te-pamencur-deklaraten-e-lekajt-per-ambasadorin-zviceran/20%Monthly2019-04-01 11:06
https://presheva.com/barca-favorit-per-nenshkrimin-e-de-ligt/20%Monthly2019-04-01 11:02
https://presheva.com/vritet-reperi-nipsey-hussle/20%Monthly2019-04-01 10:59
https://presheva.com/cakaj-u-heq-targat-konsujve-te-nderit/20%Monthly2019-04-01 10:56
https://presheva.com/shenjat-te-cilat-zbulojne-qe-po-perdorni-kremin-e-papershtatshem-per-tipin-tuaj-te-lekures/20%Monthly2019-04-01 10:55
https://presheva.com/hoxhaj-te-pezullohet-taksa-te-mos-lendohen-raportet-me-shba-ne-dhe-be-ne/20%Monthly2019-04-01 10:48
https://presheva.com/ushqimi-pa-gluten-cfare-ben-te-hani-dhe-cfare-nuk-ben-nese-vuani-nga-celiakia/20%Monthly2019-04-01 10:43
https://presheva.com/po-arrijne-alergjite-ka-filluar-lulezimi-poleni-aktual-i-drureve/20%Monthly2019-04-01 10:40
https://presheva.com/pese-kengetaret-me-te-pasura-ne-bote/20%Monthly2019-04-01 10:35
https://presheva.com/bahtiri-beogradi-qe-20-vjet-pretendon-qe-ura-e-ibrit-ta-ndaje-kosoven-me-serbine/20%Monthly2019-04-01 10:35
https://presheva.com/reth-70-profesore-mbi-65-vjet-ligjerojne-ne-universitetin-e-prishtines/20%Monthly2019-04-01 09:35
https://presheva.com/pse-po-hakmerren-sauditet-ndaj-njeriut-me-te-pasur-ne-bote/20%Monthly2019-04-01 09:32
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-turqi-gare-e-ngushte-ne-mes-ak-parti-dhe-chp-ne-stamboll-dhe-kryeqytet/20%Monthly2019-04-01 09:29
https://presheva.com/ckatroski-vizita-e-ciprasit-ne-shkup-do-te-sjelle-shume-perfitime-ekonomike-per-vendin/20%Monthly2019-04-01 09:05
https://presheva.com/kandidatet-firmosen-kodeksin-per-zgjedhje-korrekte-te-henen-fillon-fushata/20%Monthly2019-04-01 06:39
https://presheva.com/ismail-kadare-tashme-pjese-e-librarise-me-te-bukur-ne-bote/20%Monthly2019-04-01 06:31
https://presheva.com/u-nis-me-lule-per-ne-be-si-u-zbuluan-350-kg-hashash-ne-kamionin-shqiptar/20%Monthly2019-04-01 06:25
https://presheva.com/sot-fillon-kontrollimi-i-shtuar-ja-per-cka-do-te-kontrolloj-policia-rrugore/20%Monthly2019-04-01 06:21
https://presheva.com/holzl-me-biciklete-pa-gjithe-brigjet-e-europes-larg-steriotipeve-shqiptaret-banoret-me-te-mire-qe-kam-takuar/20%Monthly2019-04-01 06:20
https://presheva.com/rasti-xhamise-ne-oher-ne-fatin-e-zgjedhjeve-presidenciale/20%Monthly2019-04-01 06:14
https://presheva.com/vizita-jone-ne-kudsi-sherif-jerusalem/20%Monthly2019-04-01 06:12