XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/me-rastin-e-festes-se-fiter-bajramit-komuna-e-presheves-ka-shperndare-100-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoj/20%Monthly2019-05-31 15:36
https://presheva.com/ministria-e-puneve-te-jashtme-e-kosoves-u-sugjeron-qytetareve-qe-te-mos-udhetojne-kah-serbia/20%Monthly2019-05-31 14:54
https://presheva.com/deklaraten-e-brnabiq-se-lideret-shqiptare-jane-njerez-te-malit-zevendesja-e-saj-e-quan-te-pamenduar-mire/20%Monthly2019-05-31 13:49
https://presheva.com/vuciq-viziton-rusin-e-unmik-ut-tregon-se-ku-eshte-goditur-pastaj-e-lavderon/20%Monthly2019-05-31 13:46
https://presheva.com/kocijanciq-komenton-deklaraten-e-brnabiqit-retorikat-fyese-jane-kunder-qasjes-bashkepunuese-ne-rajon/20%Monthly2019-05-31 13:08
https://presheva.com/ambasadori-gjerman-ironizon-me-deklaraten-e-brnabiqit-thote-se-gjermania-eshte-adhuruese-e-maleve/20%Monthly2019-05-31 12:54
https://presheva.com/haradinaj-ia-dhuron-flamurin-kombetar-petrit-mazrekajt-boksieri-shqiptar-do-te-ballafaqohet-me-djalin-e-kriminelit-serb-arkan/20%Monthly2019-05-31 12:52
https://presheva.com/brenda-shtepise-se-re-luksoze-te-bill-dhe-hillary-clintonit-ne-washington/20%Monthly2019-05-31 12:41
https://presheva.com/pochettino-tregon-historine-e-cmendur-me-maradonen-iku-nga-dhoma-ne-grumbullim-ne-mengjes-e-pame-ne-tv-se-kishte-plagosur-gjashte-gazetare/20%Monthly2019-05-31 12:37
https://presheva.com/haradinaj-e-shpalle-shtetasin-rus-person-non-grata-urdheron-ta-leshoje-kosoven-menjehere/20%Monthly2019-05-31 12:34
https://presheva.com/pas-fyerjes-qe-u-beri-shqiptareve-fillojne-talljet-ndaj-brnabiqit-ne-twitter/20%Monthly2019-05-31 12:31
https://presheva.com/thaci-e-quan-te-mrekullueshem-aksionin-ne-veri-tregon-kush-e-njoftoi-serbine-per-aksionin/20%Monthly2019-05-31 12:27
https://presheva.com/wilson-serbia-nuk-e-kontrollon-kosoven-duhet-te-ballafaqohet-me-realitetin/20%Monthly2019-05-31 12:23
https://presheva.com/eksperti-amerikan-i-reagon-brnabiq-it-bota-tashme-e-di-kush-jane-shqiptare-turp-te-kesh/20%Monthly2019-05-31 12:19
https://presheva.com/shqiprim-arifi-brenda-lutjeve-tona-te-lutemi-edhe-per-te-miren-e-popullit-tone/20%Monthly2019-05-31 12:16
https://presheva.com/minibusin-e-shnderruan-ne-shtepi-me-rrota-cifti-shetiti-neper-166-vende-te-botes-vizituan-edhe-shqiperine/20%Monthly2019-05-31 12:10
https://presheva.com/fansat-shqiptare-i-bejne-mirepritje-te-ngrohte-me-flamurin-kuq-e-zi-rita-ores-ne-glasgow/20%Monthly2019-05-31 12:05
https://presheva.com/mbi-10-mije-donatore-priten-ne-radhe-per-ta-ndihmuar-5-vjecarin-e-semure-nga-leukemia/20%Monthly2019-05-31 12:00
https://presheva.com/thaci-me-sali-berishen-duhet-te-merret-nje-kolegjium-i-mjekeve/20%Monthly2019-05-31 11:57
https://presheva.com/thaci-nese-be-nuk-na-hap-dyert-fillojne-veprimet-institucionale-per-bashkimin-e-kosoves-me-shqiperine/20%Monthly2019-05-31 11:48
https://presheva.com/edhe-alberie-hadergjonaj-e-ftuar-ne-mbremjen-e-organizuar-nga-kylie-jenner/20%Monthly2019-05-31 11:42
https://presheva.com/taksi-fluturues-qe-levize-me-hidrogjen-me-shpejtesi-prej-193-km-h-mund-te-sherbej-per-transportim-mallrash-pacienteve-dhe-pasagjereve/20%Monthly2019-05-31 11:39
https://presheva.com/mpj-thote-se-nuk-do-tia-lejoje-kurre-hyrjen-ne-kosove-kryeministres-serbe-ana-brnabiq/20%Monthly2019-05-31 11:37
https://presheva.com/ramos-ne-konference-per-shtyp-dua-te-pensionohem-te-real-madridi-edhe-pse-kam-oferte-nga-kina-jam-sqaruar-me-presidentin-perez/20%Monthly2019-05-31 11:35
https://presheva.com/austria-per-here-te-pare-ne-histori-me-kancelare-femer/20%Monthly2019-05-31 11:31
https://presheva.com/trump-mohon-se-gjate-vizites-ne-japoni-kishte-kerkuar-qe-te-fshihej-luftanija-qe-mban-emrin-e-kritikut-te-ashper-te-tij-john-mccain/20%Monthly2019-05-31 11:26
https://presheva.com/te-dhena-interesante-njerezit-ne-shba-jane-duke-shpenzuar-me-pak-kohe-ne-facebook/20%Monthly2019-05-31 11:22
https://presheva.com/ligji-per-mbrojtjen-shendetesore-lejon-dhe-obligon-perzgjedhjen-e-mjekut-personal-per-kontrollim-dhe-terapi/20%Monthly2019-05-31 11:18
https://presheva.com/shala-rrefehet-per-lendimin-e-pesuar-mu-mbushen-syte-me-lot-qe-nuk-mund-ti-ndihmoj-kosoves-besoj-te-shoket-e-mi-se-do-te-marrim-rezultate-pozitive/20%Monthly2019-05-31 11:14
https://presheva.com/joshua-paralajmeron-ruizin-pas-stervitjes-nuk-ka-frike-ne-zemren-time-nga-asnje-njeri/20%Monthly2019-05-31 11:09
https://presheva.com/pronaret-e-qenve-jane-katerfish-me-te-prire-te-bejne-mjaftueshem-aktivitet-fizik/20%Monthly2019-05-31 11:07
https://presheva.com/arnold-schwarzenegger-debuton-edhe-ne-muzike-me-kengen-pump-it-up/20%Monthly2019-05-31 11:05
https://presheva.com/arber-pajaziti-bujanoci-duhet-ndryshuar-te-filloj-nga-vetdijesimi-i-qytetareve-per-largimin-e-qeverisjes-se-keqe-dhe-mostransparences/20%Monthly2019-05-31 11:00
https://presheva.com/i-bleu-nje-pije-nje-te-panjohuri-kjo-i-ndihmoi-te-arrinte-ku-eshte-sot-rrefimi-per-shefin-e-kompanise-qe-sot-ka-mbi-8000-te-punesuar/20%Monthly2019-05-31 10:57
https://presheva.com/me-nje-mbushje-modeli-i-ri-i-teslas-ben-664-kilometra/20%Monthly2019-05-31 10:54
https://presheva.com/milaim-zeka-thote-se-po-krijon-parti-te-re-politike/20%Monthly2019-05-31 10:47
https://presheva.com/keto-gjera-vetem-shoferet-e-bmwse-i-kuptojne/20%Monthly2019-05-31 10:44
https://presheva.com/berisha-edi-rama-nuk-kurseu-rugoven-as-te-vdekur-lexoj-fjalimin-e-rexhep-qosiqit/20%Monthly2019-05-31 08:08
https://presheva.com/pd-ne-np-komunalia-ne-bujanoc-triumfon-drejtesia-ndaj-padrejtesise/20%Monthly2019-05-31 07:47
https://presheva.com/bill-clinton-dhe-madeleine-albright-vizitojne-kosoven-ne-20-vjetorin-e-clirimit/20%Monthly2019-05-31 07:32
https://presheva.com/bushati-rames-i-rrezikshem-ndryshimi-i-kufijve-mbeshteti-tezen-serbe/20%Monthly2019-05-31 07:27
https://presheva.com/veturat-e-duhanpiresve-do-te-shiten-me-lire-ne-britani/20%Monthly2019-05-31 07:23
https://presheva.com/deputetja-serbe-amerika-mund-te-ndikoje-mbi-prishtinen-me-shume-sesa-be-ja/20%Monthly2019-05-31 07:15
https://presheva.com/princi-saudit-leviz-per-here-te-pare-pasi-qendroi-14-vite-ne-gjendje-kome/20%Monthly2019-05-31 07:11
https://presheva.com/valon-bela-i-pergjigjet-zoran-zaevit/20%Monthly2019-05-31 07:07
https://presheva.com/zaev-flet-per-shkarkimin-e-valon-beles/20%Monthly2019-05-31 07:04
https://presheva.com/uefa-kush-nuk-e-pranon-kosoven-perjashtohet-nga-garat/20%Monthly2019-05-31 07:00
https://presheva.com/kuba-legalizon-perdorimin-e-internetit-ne-shtepi/20%Monthly2019-05-31 06:56
https://presheva.com/lutfi-haziri-fluidi-me-kompanite-percjellese-kane-ndertuar-perandori-te-prodhimit-ne-kosove-dhe-rajon/20%Monthly2019-05-30 20:55
https://presheva.com/iu-dha-lamtumira-e-fundit-haxhi-hisen-qazimit-prindit-te-komandant-lleshit/20%Monthly2019-05-30 15:47
https://presheva.com/garat-e-altetikes-krosi-2019-organizohen-me-16-qershore-ne-rahovice/20%Monthly2019-05-30 13:03
https://presheva.com/lekaj-edi-rama-e-konfirmoi-pjesemarrjen-ne-perurimin-e-autostrades-arben-xhaferi-mosprania-le-te-mbetet-ne-ndergjegjen-e-ti/20%Monthly2019-05-30 12:52
https://presheva.com/arkivi-sekret-luther-king-kishte-40-gra-dhe-toleroi-perdhunimin/20%Monthly2019-05-30 12:50
https://presheva.com/kryeministrja-serbe-fyen-rende-shqiptaret-i-quan-njerez-te-malit-pacolli-ia-ndalon-hyrjen-ne-kosove/20%Monthly2019-05-30 12:48
https://presheva.com/disa-statistika-te-chelseat-dhe-arsenalit-pas-finales-ne-ligen-e-evropes/20%Monthly2019-05-30 12:46
https://presheva.com/drejtori-kryesor-ne-mecredes-doli-ne-pension-bmw-kujdeset-per-nje-mahi-te-vecante/20%Monthly2019-05-30 12:42
https://presheva.com/pronaret-e-maceve-jane-me-inteligjente/20%Monthly2019-05-30 12:40
https://presheva.com/baca-hysen-qe-rriti-e-edukoi-ne-frymen-e-atdhetarizmit-njerin-nga-luftetaret-me-te-shquar-te-lirise-do-te-kujtohet-perhere-me-respekt/20%Monthly2019-05-30 12:36
https://presheva.com/biserko-serbia-eshte-dashur-ta-njohe-e-para-kosoven/20%Monthly2019-05-30 12:32
https://presheva.com/presidenti-thaci-dekoroi-deshmorin-ibrahim-fejzullahu-me-urdherin-hero-i-kosoves-per-trimeri-dhe-sakrifice/20%Monthly2019-05-30 12:18
https://presheva.com/radoiciqin-e-dyshuar-per-vrasjen-e-ivanoviqit-vuciqi-e-futi-si-mysafir-nderi-ne-parlamentin-e-serbise/20%Monthly2019-05-30 11:58
https://presheva.com/rothschild-historia-e-familjes-qe-ka-aq-shume-para-sa-nuk-numerohen-me/20%Monthly2019-05-30 11:55
https://presheva.com/pija-600-vjecare-qe-nga-koha-osmane-vazhdon-te-servohet-per-ramazan/20%Monthly2019-05-30 11:52
https://presheva.com/valdrin-sahiti-perkujdeset-per-veshjet-e-kengetares-turke-hadise/20%Monthly2019-05-30 11:48
https://presheva.com/arber-pajaziti-qeveria-e-shqiperise-me-vendimin-e-fundit-u-jep-shprese-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2019-05-30 11:44
https://presheva.com/shqiprim-arifi-permes-autostrades-arben-xhaferi-do-te-ofrohen-shqiptaret-ne-mes-vete/20%Monthly2019-05-30 11:43
https://presheva.com/ngjitja-ne-everest-mund-te-jete-edhe-e-rrezikshme-cnn-dhe-wp-sjellin-rrefimet-e-alpinisteve-perfshire-edhe-dy-shqiptareve-nga-kosova/20%Monthly2019-05-30 11:32
https://presheva.com/ish-bashkeshortja-e-themeluesit-te-amazonit-dhuron-per-bamiresi-gjysmen-e-pasurise-37-miliarde-dollareshe/20%Monthly2019-05-30 11:28
https://presheva.com/ja-cfare-ndodh-kur-kaloni-permes-nje-grope-ne-rruge-demi-qe-i-shkaktohet-vetures/20%Monthly2019-05-30 11:24
https://presheva.com/stadiumi-i-finales-se-liges-se-evropes-ne-baku-aty-ku-nderlidhen-bota-moderne-me-tradicionalen/20%Monthly2019-05-30 11:22
https://presheva.com/qe-kur-u-ngjit-ne-fron-68-vjet-me-pare-mbreteresha-elizabeth-takoi-te-gjithe-presidentet-amerikane-pervec-njerit/20%Monthly2019-05-30 11:19
https://presheva.com/gold-ag-porosi-serbise-tash-nuk-vdes-prej-plumbi-por-ki-me-vdek-prej-frike/20%Monthly2019-05-30 11:15
https://presheva.com/ura-e-autostrades-arben-xhaferi-eshte-e-gjate-5-7-kilometra-dhe-e-larte-83-metra/20%Monthly2019-05-30 11:12
https://presheva.com/gjurmet-rikthehen-me-koncert-ne-prishtine-me-12-qershor/20%Monthly2019-05-30 11:05
https://presheva.com/indianja-e-mbulon-makinen-me-bajga-te-lopes-per-ta-mbajtur-te-fresket/20%Monthly2019-05-30 11:02
https://presheva.com/deklarata-e-brnabiq-per-te-cilen-reaguan-perfaqesuesit-kosovare-i-quajti-njerez-te-malit/20%Monthly2019-05-30 11:00
https://presheva.com/hulku-i-kosoves-i-kerkon-fer-djalit-te-arkanit-kenaqesi-ta-mbys-birin-e-kriminelit/20%Monthly2019-05-30 10:57
https://presheva.com/irani-i-kunderpergjigjet-shba-ve-jemi-gati-per-lufte/20%Monthly2019-05-30 10:55
https://presheva.com/thyerja-e-embargos-se-naftes-ndaj-serbise-berisha-e-mohon-por-faktet-flasin-ndryshe/20%Monthly2019-05-30 09:12
https://presheva.com/ferrari-zbulon-modelin-e-ri-ka-kuajfuqi-sa-10-ford-fiesta/20%Monthly2019-05-30 09:09
https://presheva.com/10-fakte-interesante-rreth-mcdonalds/20%Monthly2019-05-30 09:06
https://presheva.com/rashica-tregon-anen-e-tij-humane-dhuron-iftar-per-310-persona/20%Monthly2019-05-30 09:01
https://presheva.com/erdogan-pushtimi-i-konstandinopojes-ndryshoi-rrjedhen-e-historise/20%Monthly2019-05-30 08:58
https://presheva.com/studiuesit-japoneze-zbulojne-pse-gjeli-kendon-cdo-mengjes/20%Monthly2019-05-30 08:56
https://presheva.com/i-vleresuar-9-6-ne-imdb-seriali-chernobyl-le-prapa-te-gjithe/20%Monthly2019-05-30 08:54
https://presheva.com/rama-bashes-te-mendojme-per-shqiperine-e-jo-per-partine/20%Monthly2019-05-30 08:50
https://presheva.com/cfare-i-shkroi-gjingjiq-okb-se-ne-vitin-2003-mbi-kosoven/20%Monthly2019-05-30 08:48
https://presheva.com/nje-keshtjelle-madheshtore-ku-njerezit-jetojne-pa-paguar-qira/20%Monthly2019-05-30 08:43
https://presheva.com/sa-duhet-ta-mbajme-temperaturen-ne-zyre/20%Monthly2019-05-30 08:40
https://presheva.com/oficeri-shqiptar-i-diplomuar-nga-akademia-e-marines-se-shba/20%Monthly2019-05-30 08:36
https://presheva.com/nese-nuk-ben-testin-e-adn-se-paguaj-5-mije-euro-gjobe-ne-dite-ish-mbreti-i-bindet-gjykates/20%Monthly2019-05-30 08:33
https://presheva.com/fantomasi-filmi-qe-frymezoi-krime-ne-kohen-e-komunizmit/20%Monthly2019-05-30 08:30
https://presheva.com/mustafa-ky-eshte-hapi-i-pare-nje-ogure-i-mbare-dhe-motiv-shtese-per-shqiptaret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2019-05-30 07:12
https://presheva.com/lrpdsh-vendim-pozitiv-ne-drejtim-te-kujdesit-te-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2019-05-30 06:26
https://presheva.com/arifi-perkrahja-e-knsh-hap-konkret-i-kujdesit-te-shqiperise-per-shqiptaret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2019-05-30 06:22
https://presheva.com/qeveria-e-shqiperise-merr-pergjegjsine-te-financoj-knsh/20%Monthly2019-05-30 06:17
https://presheva.com/ne-presheve-pensionet-me-te-uleta-ne-serbi/20%Monthly2019-05-30 05:53
https://presheva.com/bujanoc-veturat-e-administrates-ne-2018-ne-dite-kaluan-807-kilometra/20%Monthly2019-05-29 12:28
https://presheva.com/kane-vazhduar-punimet-ne-rregullimin-e-ndricimit-ne-hyrje-daljet-e-korridorit-10/20%Monthly2019-05-29 09:05
https://presheva.com/u-be-asfaltimi-i-rrugeve-lidhese-ne-mes-te-rruges-15-nentori-dhe-rruga-e-karposhit/20%Monthly2019-05-29 09:00
https://presheva.com/popozimet-e-mehershme-per-emertimin-e-rrugeve-si-rruga-e-shkodres-rruga-bekim-femiu-dhe-rruga-e-kosoves-kane-mare-miratim-nga-ministria/20%Monthly2019-05-29 08:55
https://presheva.com/si-kurdiset-nje-ndeshje-futbolli-celesi-jane-kapiteni-mbrojtesi-qendror-dhe-portieri/20%Monthly2019-05-29 08:46
https://presheva.com/ternava-kercenimet-e-vuciqit-per-lufte-farse-politike-ata-e-kane-perjetuar-nje-lufte-me-nato-n/20%Monthly2019-05-29 08:44
https://presheva.com/kur-prinderit-te-ofendojne-qe-perse-kurre-nuk-ben-te-hidherohesh-me-ta/20%Monthly2019-05-29 08:42
https://presheva.com/vuciq-thote-se-nuk-mendoi-per-intervenim-ushtarak-kur-tha-do-ti-mbrojme-serbet-ne-kosove/20%Monthly2019-05-29 08:40
https://presheva.com/jason-momoa-gjate-xhirimeve-te-game-of-thrones-jetoja-ne-furgon-sepse-nuk-kisha-para/20%Monthly2019-05-29 08:38
https://presheva.com/meta-cdo-perfshirje-e-shqiperise-ne-dialogun-kosove-serbi-nuk-e-ndihmon-procesin/20%Monthly2019-05-29 08:36
https://presheva.com/kuvendi-i-serbise-miraton-raportin-per-kosoven/20%Monthly2019-05-29 08:34
https://presheva.com/imazhe-te-reja-te-gjenerates-se-tete-te-volkswagen-golf/20%Monthly2019-05-29 08:31
https://presheva.com/thaci-nderkombetaret-na-izoluan-se-shpejti-bashkohemi-me-shqiperine-dhe-luginen/20%Monthly2019-05-29 08:29
https://presheva.com/ronaldo-tregon-muskujt-deshmon-se-ka-nje-fizik-te-jashtezakonshem-edhe-ne-moshe-34-vjecare/20%Monthly2019-05-29 08:26
https://presheva.com/keto-jane-30-klubet-me-shikueshmerine-me-te-madhe-ne-evrope-askush-si-borussia-dortmund-interi-para-real-madridit/20%Monthly2019-05-29 08:22
https://presheva.com/veturat-elektrike-do-te-jene-me-te-lira-se-benzina-dhe-nafta-deri-2025/20%Monthly2019-05-29 08:19
https://presheva.com/dalin-pamjet-e-reja-te-golf-8/20%Monthly2019-05-29 08:18
https://presheva.com/ilir-meta-pa-futbollistet-e-kosoves-shqiperia-nuk-do-ta-kishte-shijuar-evropianin/20%Monthly2019-05-29 08:14
https://presheva.com/madridi-behet-gati-per-finalen-e-madhe/20%Monthly2019-05-29 08:11
https://presheva.com/robocrop-roboti-qe-mbledh-mbi-25-mije-mjedra-ne-dite/20%Monthly2019-05-29 08:09
https://presheva.com/bresher-dhe-gure-bien-nga-qielli-ne-rumani/20%Monthly2019-05-29 08:06
https://presheva.com/shperthehet-bomba-e-luftes-se-dyte-boterore-ne-londer-demtohen-makinat-dhe-shtepite/20%Monthly2019-05-29 08:03
https://presheva.com/me-digjitalizim-nga-1-korriku-patent-shoferi-ne-adrese-te-shtepise/20%Monthly2019-05-29 07:27
https://presheva.com/taksa-ndaj-serbise-ka-rritur-kontrabanden/20%Monthly2019-05-29 07:18
https://presheva.com/policia-serbe-kontrollon-rrepte-artistet-dhe-gazetaret-kosovare-ne-kufi/20%Monthly2019-05-29 07:15
https://presheva.com/pasqyra-e-gjakut-cilat-jane-vlerat-normale/20%Monthly2019-05-28 13:24
https://presheva.com/minuta-e-81-te-fatsjellese-per-interin/20%Monthly2019-05-28 13:21
https://presheva.com/tete-klube-shqiptare-ne-garat-evropiane-shqiperia-me-kater-kosova-dhe-maqedonia-e-veriut-me-nga-dy/20%Monthly2019-05-28 13:16
https://presheva.com/nga-mark-zuckerberg-te-steve-jobs-njihuni-me-22-mbreterit-e-teknologjise-informative-qe-nuk-i-kane-perfunduar-studimet/20%Monthly2019-05-28 13:14
https://presheva.com/vlera-marramendese-e-helikopterit-te-neymarit-qe-udhetoi-ne-brazil/20%Monthly2019-05-28 13:10
https://presheva.com/sekreti-pas-kepuceve-te-vjetra-te-kapitenit-te-aston-villas-qe-e-dergoi-ne-ligen-premier-fati-qe-vjen-nga-to-dhe-rezultatet-e-arritura/20%Monthly2019-05-28 13:07
https://presheva.com/kabashi-haradinaj-do-te-denohej-ne-hage-e-shpetova-une/20%Monthly2019-05-28 13:04
https://presheva.com/keni-probleme-me-gjume-keto-jane-ushqimet-qe-po-ju-mbajne-zgjuar-naten/20%Monthly2019-05-28 13:02
https://presheva.com/jovanoviq-e-porosit-vuciqin-na-duhet-paqja-me-shqiptaret-jo-territoret/20%Monthly2019-05-28 13:00
https://presheva.com/ushtaret-shqiptare-ne-armaten-e-zvicres-therrasin-na-jemi-shqiptare-gjate-ushtrimeve/20%Monthly2019-05-28 12:58
https://presheva.com/monako-vendi-i-dyte-me-i-vogel-ne-bote-ku-cdo-i-treti-banore-eshte-milioner-aty-fjala-papunesi-nuk-ekziston/20%Monthly2019-05-28 12:56
https://presheva.com/blerim-destani-flet-per-filmin-ku-shfaqet-edhe-morgan-freeman-dhe-john-travolta/20%Monthly2019-05-28 12:54
https://presheva.com/shqetesimi-i-vuciqit-ne-vitin-2100-ne-ballkan-do-te-jene-9-6-milione-shqiptare-e-vec-4-3-milione-serbe/20%Monthly2019-05-28 12:51
https://presheva.com/vuciq-per-kosoven-duhet-te-zgjedhim-mes-genjeshtrave-te-embla-dhe-te-vertetes-se-hidhur/20%Monthly2019-05-28 12:50
https://presheva.com/analistet-i-quajne-populiste-deklaratat-e-thacit-per-bashkim-kombetar/20%Monthly2019-05-28 12:48
https://presheva.com/bosnja-dhe-serbia-kercenojne-me-kundermasa-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-05-28 12:46
https://presheva.com/trajnerja-e-fitnesit-flet-per-crregullimet-e-ngrenies-depresionin-dhe-stervitjet-pas-iftarit/20%Monthly2019-05-28 12:44
https://presheva.com/humbi-17-dite-ne-pyjet-e-hawaii-instruktorja-e-joges-tregon-tmerrin-e-perjetuar-publikohet-momenti-i-gjetjes-se-saj/20%Monthly2019-05-28 12:42
https://presheva.com/avni-aliti-431-rruge-nje-shesh-dhe-24-vendbanime-do-te-emertohen-me-emra-shqip/20%Monthly2019-05-28 12:34
https://presheva.com/cfare-eshte-sistemi-i-imunitetit-dhe-si-ta-forcojme-ate/20%Monthly2019-05-28 12:30
https://presheva.com/lets-get-ready-to-rumble-histori-dhe-fakte-interesante-rreth-spikerit-qe-fiton-milionat-me-pak-pune/20%Monthly2019-05-28 12:26
https://presheva.com/mesazhi-i-fshehte-i-logove-te-famshme-te-cilin-nuk-e-keni-verejtur-kurre/20%Monthly2019-05-28 12:19
https://presheva.com/nuk-do-ta-besoni-sa-fitojne-brenda-nje-dite-pasaniket-e-famshem/20%Monthly2019-05-28 12:16
https://presheva.com/ja-per-sa-do-te-ulen-cmimet-e-naftes-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-28 12:14
https://presheva.com/kush-eshte-eurodeputetja-e-pare-shqiptare-ne-pe/20%Monthly2019-05-28 12:13
https://presheva.com/promovimi-i-turizmit-shqiptar-ne-serbi/20%Monthly2019-05-28 12:10
https://presheva.com/rita-ora-nje-tjeter-bashkepunim-gjigante-te-premten-lanson-projektin-e-ri/20%Monthly2019-05-28 12:03
https://presheva.com/kjo-eshte-intervista-qe-prishi-marredheniet-mes-sali-berishes-dhe-ibrahim-rugoves/20%Monthly2019-05-28 12:00
https://presheva.com/ne-presheve-kurre-ska-qene-dhe-ska-me-qene-e-ndaluar-transmetimi-i-seancave-te-kuvendit/20%Monthly2019-05-28 11:58
https://presheva.com/si-e-mbani-timonin-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2019-05-28 11:43
https://presheva.com/presidenti-thaci-rruga-me-e-mire-dhe-me-e-qendrueshme-mbetet-bashkimi-kombetar/20%Monthly2019-05-28 11:41
https://presheva.com/basketbollisti-qe-ka-shenuar-100-pike-ne-nje-ndeshje-te-nba/20%Monthly2019-05-28 11:39
https://presheva.com/pd-shtyn-protesten-respektojme-naten-e-kadrit-dhe-diten-e-femijeve/20%Monthly2019-05-28 11:37
https://presheva.com/haliti-ndryshimi-i-kufijve-nuk-na-dergon-ne-be/20%Monthly2019-05-28 11:32
https://presheva.com/ibiza-affair-parlamenti-rrezon-qeverine-e-kurz/20%Monthly2019-05-28 11:29
https://presheva.com/nga-spitali-ne-pe-berlusconi-zgjidhet-eurodeputet/20%Monthly2019-05-28 11:26
https://presheva.com/kirurget-heqin-tumorin-me-nje-mase-prej-5-kg/20%Monthly2019-05-28 11:24
https://presheva.com/makina-shtepi-1-milione-dollareshe/20%Monthly2019-05-28 11:19
https://presheva.com/programuesi-qe-u-be-xhef-bezos-i-krimit-kibernetik/20%Monthly2019-05-28 11:10
https://presheva.com/murmuron-vetetin-koha-ndryshon-celulari-eshte-i-rrezikshem-kur-murmuron-ja-cfare-duhet-te-beni/20%Monthly2019-05-28 09:02
https://presheva.com/haradinaj-fton-serbet-ta-ruajne-qetesine-behet-fjale-per-zbatim-te-ligjit-dhe-asgje-tjeter/20%Monthly2019-05-28 08:53
https://presheva.com/policia-thote-se-hasi-ne-rezistence-te-armatosur-ne-veri-aksioni-ka-per-qellim-luften-kunder-krimit/20%Monthly2019-05-28 08:48
https://presheva.com/arrestimet-ne-veri-te-kosoves-vuciq-mbledh-keshillin-e-sigurise-kombetare/20%Monthly2019-05-28 08:45
https://presheva.com/varesia-nga-videolojerat-zyrtarisht-semundje/20%Monthly2019-05-28 08:40
https://presheva.com/shkup-kryeministri-zaev-ndryshon-1-3-e-qeverise/20%Monthly2019-05-28 08:33
https://presheva.com/ushqimet-te-cilat-duhet-te-shmangni-nese-vuani-nga-tensioni-i-larte/20%Monthly2019-05-28 08:22
https://presheva.com/zheji-ekstremist-basha-humb-gjithcka-nese-ulet-me-ramen/20%Monthly2019-05-28 08:09
https://presheva.com/zheji-korrespondenca-politike-rama-basha-nuk-eshte-e-sinqerte/20%Monthly2019-05-28 08:06
https://presheva.com/sekreti-krijues-i-leonardo-da-vincit-zbulohet-crregullimi-qe-e-mundonte/20%Monthly2019-05-28 07:59
https://presheva.com/vuciq-i-deshperuar-kemi-humbur-kosoven/20%Monthly2019-05-28 07:38
https://presheva.com/arrestohet-a-b-nga-komuna-e-presheves-per-armembajtje-pa-leje/20%Monthly2019-05-28 07:27
https://presheva.com/pvd-dhe-stojanca-arsiq-votojne-qe-ceshtja-e-drejtorit-te-shtepis-se-kultures-te-shkoje-ne-keshill-drejtues/20%Monthly2019-05-28 07:05
https://presheva.com/arifi-ne-administraten-komunale-ne-bujanoc-zbulohet-vjedhja-e-shekullit-video/20%Monthly2019-05-27 16:24
https://presheva.com/pd-pushteti-lokal-ne-bujanoc-po-krijon-terr-informative-pr-ti-mbuluar-hajnit-e-veta-video/20%Monthly2019-05-27 15:45
https://presheva.com/hera-e-pare-pas-19-viteve-qe-kk-bujanoc-pa-transmetim-drejtperdrejt/20%Monthly2019-05-27 14:37
https://presheva.com/shqiprim-arifi-kosova-e-shqiperia-pa-zyre-koordinuese-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2019-05-27 13:09
https://presheva.com/shqiprim-arifi-presheva-eshte-komune-shqiptare-meritojme-qe-rruget-e-sheshet-ti-kemi-me-emra-shqip/20%Monthly2019-05-27 12:20
https://presheva.com/burgosja-trevjecare-artet-marciale-konvertimi-ne-islam-jeta-dhe-karriera-e-wesley-snipes/20%Monthly2019-05-27 12:05
https://presheva.com/shpjegimi-mjekesor-i-deformimit-te-veshit-te-sportistet-e-ufc-se/20%Monthly2019-05-27 11:59
https://presheva.com/pse-nuk-guxoni-te-buzeqeshni-ne-fotografine-e-pasaportes/20%Monthly2019-05-27 11:49
https://presheva.com/njezet-ushtrite-me-te-fuqishme-ne-bote/20%Monthly2019-05-27 11:47
https://presheva.com/arba-kokalari-shqiptarja-e-pare-qe-fiton-ulese-ne-parlamentin-evropian/20%Monthly2019-05-27 11:44
https://presheva.com/fundi-i-sezonit-2018-2019-situata-ne-pese-ligat-kryesore-evropiane/20%Monthly2019-05-27 11:43
https://presheva.com/shba-dergon-garden-kombetare-wyoming-ne-kosove/20%Monthly2019-05-27 11:37
https://presheva.com/lamtumira-emocionuese-e-kapitenit-de-rossi-e-veshi-per-here-te-fundit-fanellen-e-romes/20%Monthly2019-05-27 11:35
https://presheva.com/keshtu-barten-getet-victoria-beckham-po-e-ngre-rolin-e-modes-ne-nje-nivel-shume-me-te-larte/20%Monthly2019-05-27 11:30
https://presheva.com/te-qeverisesh-me-pasardhesit-e-millosheviqit-e-te-mbash-ders-patriotik-eshte-me-shume-se-hipokrizi/20%Monthly2019-05-27 11:26
https://presheva.com/pjesemarrje-historike-per-parlamentin-evropian-ekstremistet-ngjiten-te-udhehequr-nga-le-pen/20%Monthly2019-05-27 11:23
https://presheva.com/arrestimi-i-zyrtarit-te-atk-se-nga-serbia-reagon-pacolli/20%Monthly2019-05-27 11:21
https://presheva.com/hahn-be-nisi-negociatat-me-serbine-edhe-pse-duhet-zgjidhur-situaten-rreth-dialogut-me-kosoven/20%Monthly2019-05-27 11:19
https://presheva.com/truqe-kopshtaresh-keto-bime-mbillini-afer-dhe-larg-domateve-qe-te-mund-te-merrni-me-shume-fryte/20%Monthly2019-05-27 11:16
https://presheva.com/dua-poston-nje-fotografi-nga-femijeria-teksa-kalon-shifren-prej-30-milione-ndjekesish-ne-instagram/20%Monthly2019-05-27 11:14
https://presheva.com/cfare-e-shkakton-zbardhjen-e-flokeve-dhe-cila-pije-do-tua-thote-lamtumiren/20%Monthly2019-05-27 11:10
https://presheva.com/brenda-udhetimit-me-aeroplanin-presidencial-si-kalojne-kohen-trump-melania-dhe-stafi-i-tij/20%Monthly2019-05-27 11:07
https://presheva.com/gjuriq-thacit-kosova-sdo-te-jete-kurre-pjese-e-shqiperise/20%Monthly2019-05-27 11:01
https://presheva.com/thaci-i-pergjigjet-mustafes-e-fton-te-behen-bashke-ne-misionin-e-bashkimit-kombetar/20%Monthly2019-05-27 11:00
https://presheva.com/rushiti-publikimi-i-fotografise-nga-flora-brovina-demtoi-procesin-e-njohjes-ligjore-te-viktimave-te-dhunes-seksuale/20%Monthly2019-05-27 10:58
https://presheva.com/kreret-e-shtetit-jo-unike-rreth-dialogut-me-serbine/20%Monthly2019-05-27 10:55
https://presheva.com/video-lojerat-me-shume-dem-u-bejne-vajzave/20%Monthly2019-05-27 10:48
https://presheva.com/al-jazeera-vuciq-po-e-perdor-kosoven-si-karrem-per-opoziten-ne-serbi/20%Monthly2019-05-27 10:44
https://presheva.com/huaweit-i-ndalohet-perdorimi-i-kartave-sd-dhe-microsd/20%Monthly2019-05-27 10:42
https://presheva.com/gjashte-ushtrime-qe-duhet-ti-dije-cdo-femer-dhe-jo-vetem/20%Monthly2019-05-27 10:36
https://presheva.com/vatra-kryeminister-pse-mashtruat-luginasit/20%Monthly2019-05-27 10:34
https://presheva.com/cifti-deshmitar-i-aksidentit-te-princeshes-diana-kane-frike-per-jeten-e-tyre-ata-vazhdojne-te-kujtojne-se-pane-dy-vetura-misterioze-ne-vendngjarje/20%Monthly2019-05-27 10:31
https://presheva.com/nasim-haradinaj-e-quan-farse-nismen-per-themelimin-e-tribunalit-per-krimet-serbe/20%Monthly2019-05-27 10:23
https://presheva.com/ahmeti-qofte-i-perjetshem-kujtimi-per-fadilin-dhe-te-gjithe-deshmoret-e-kombit/20%Monthly2019-05-27 10:18
https://presheva.com/naim-halili-o-ali-ahmeti-pse-nuk-erdhe-sot-ta-perkujtosh-komandant-tigrin/20%Monthly2019-05-27 10:16
https://presheva.com/shtohet-edhe-nje-sheik-ne-premierlige-kusheriri-i-mansour-blene-skuadren-e-madhe/20%Monthly2019-05-27 10:13
https://presheva.com/imami-benjamin-idrizi-shtron-iftar-ne-sheshin-e-mynih-t-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-27 09:48
https://presheva.com/hill-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-zgjidhje/20%Monthly2019-05-27 09:46
https://presheva.com/grabovci-uron-xhavit-halitin-urime-zeke/20%Monthly2019-05-27 07:28
https://presheva.com/xhavit-haliti-zotohet-per-fuqizim-dhe-rritje-te-pdk-se-ka-disa-fjale-edhe-per-adem-grabovcin/20%Monthly2019-05-27 07:21
https://presheva.com/vazhdon-shperfillja-e-gjuhes-shqipe-ne-maqedonine-veriore/20%Monthly2019-05-27 07:17
https://presheva.com/10-gjera-qe-iu-ofrohen-falas-neper-aeroporte/20%Monthly2019-05-27 07:07
https://presheva.com/djaloshi-shqiptar-kualifikohet-ne-gjysmefinalen-e-the-voice-ne-france/20%Monthly2019-05-27 07:02
https://presheva.com/ebu-se-shpejti-me-vendimin-per-pjesemarrjen-e-kosoves-ne-eurovision-2020/20%Monthly2019-05-27 06:58
https://presheva.com/disa-gjera-personale-qe-nuk-duhet-ti-ndani-me-te-tjeret/20%Monthly2019-05-27 06:54
https://presheva.com/dhjete-ditet-dhe-netet-e-fundit-te-ramazanit/20%Monthly2019-05-27 05:41
https://presheva.com/opinion-korrigjimi-i-kufijve-si-mendesi-e-vonuar/20%Monthly2019-05-27 05:38
https://presheva.com/bujanoc-serbi-me-te-bijen-shet-luleshtrydhe-ne-mes-te-terrnocit-askush-nuk-e-pengon/20%Monthly2019-05-25 17:26
https://presheva.com/musliu-emrimi-i-kryetares-se-gjykates-themelore-ne-bujanoc-i-orkestruar-nga-strukturat-shteterore/20%Monthly2019-05-24 19:14
https://presheva.com/reagon-ashper-ovl-e-ucpmb-se-ndaj-kryetarit-te-trupit-kordinus-zoran-stankovic-icili-deshmoret-e-ucpmb-se-i-quan-terroriste/20%Monthly2019-05-24 16:48
https://presheva.com/bejtullahu-stankovic-nuk-ka-te-drejt-te-na-quaj-terroriste-sepse-ne-luftuam-ne-token-tone/20%Monthly2019-05-24 15:45
https://presheva.com/gurt-e-buajve-aty-ku-ridvan-qazimi-la-amanetin-e-fundit/20%Monthly2019-05-24 15:07
https://presheva.com/kina-zbulon-trenin-qe-mund-te-udhetoje-me-shpejtesi-prej-600-kilometra-ne-ore-paramendojeni-nga-londra-ne-paris-vetem-per-50-minuta/20%Monthly2019-05-24 13:24
https://presheva.com/ne-pekin-makinat-mund-te-levizin-vetem-ne-dite-te-vecanta-masat-ekstreme-qe-kane-ndermarre-11-qytete-ne-bote-kunder-ndotjes-se-ajrit/20%Monthly2019-05-24 13:22
https://presheva.com/analize-e-transferimeve-te-real-madridit-nen-epoken-e-florentino-perezit-si-president-73-blerje-nga-21-vende-te-ndryshme-30-prej-tyre-mesfushore/20%Monthly2019-05-24 13:16
https://presheva.com/sali-berisha-hashim-thaci-u-arrestua-ne-tirane-per-ali-uken-cimerin-e-tij-qe-u-gjend-i-vrare-ne-dhome/20%Monthly2019-05-24 13:12
https://presheva.com/harrohen-ne-aeroplan-bizhuterite-ne-vlere-kater-milione-dollare-te-rita-ores/20%Monthly2019-05-24 13:04
https://presheva.com/fshati-ne-spanje-qe-eshte-kthyer-ne-azil-pleqsh/20%Monthly2019-05-24 13:02
https://presheva.com/brenda-rezidences-perrallore-te-rihannes-ne-londer/20%Monthly2019-05-24 12:58
https://presheva.com/pamjet-eksluzive-ne-preshevacom-mobilizuan-qytetaret-qe-per-me-pak-se-4-ore-te-grumbullohet-shuma-per-ndertimin-e-shtepise-se-arlind-hetemit/20%Monthly2019-05-24 12:51
https://presheva.com/gjuriq-paralajmeron-kundermasa-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-05-24 12:41
https://presheva.com/i-prodhuar-ne-vitin-1985-por-cmimin-e-ka-57-mije-dollare-fotografite-e-tregojne-se-pse-eshte-kaq-i-shtrenjte-ky-mercedes/20%Monthly2019-05-24 12:32
https://presheva.com/shkruajne-per-te-kaluaren-e-tij-reagon-babai-i-adelines-dhe-zanfines-rexhep-ismaili-nuk-e-kam-lene-familjen-gjithnje-kam-qene-afer-tyre/20%Monthly2019-05-24 12:30
https://presheva.com/dua-lipa-e-mrekullueshme-ne-te-kuqe-ne-festivalin-e-kanes/20%Monthly2019-05-24 12:26
https://presheva.com/pas-tri-super-perforcimeve-dortmundi-tani-afer-transferimit-te-nje-top-sulmuesi/20%Monthly2019-05-24 12:23
https://presheva.com/nuk-kam-lejuar-as-nga-gjermania-tabuizimin-e-temes-se-lugines-per-bashkangjitje-me-kosove/20%Monthly2019-05-24 12:20
https://presheva.com/me-laser-i-vente-ne-shenjester-pilotet-amerikane-arrestohet-pensionisti-japonez/20%Monthly2019-05-24 12:05
https://presheva.com/perderisa-ekipi-negociator-serb-ka-perfaqesues-te-serbeve-te-kosoves-edhe-pala-shqiptare-te-kete-perfaqesues-nga-lugina-ne-ekipin-negociate/20%Monthly2019-05-24 12:02
https://presheva.com/pas-perdorimit-te-ketij-ilaci-shtepiak-me-asnjehere-nuk-do-te-ndjeni-dhimbje-te-nyejve-shpines-apo-eshtrave/20%Monthly2019-05-24 11:50
https://presheva.com/histori-e-pabesueshme-e-dashurise-pas-tete-muajve-romance-stjuardesa-ia-dhuroi-veshken-dhe-i-shpetoi-jeten-niki-laudes/20%Monthly2019-05-24 11:48
https://presheva.com/shqiprim-arifi-me-projekt-propozime-kualitative-ne-fokus-do-te-jete-avancimi-i-qytetareve-ne-kuader-te-ojq-ve/20%Monthly2019-05-24 11:45
https://presheva.com/singapori-dikur-koloni-e-varfer-sot-nje-nga-vendet-me-te-pasura-ne-bote/20%Monthly2019-05-24 10:43
https://presheva.com/dicaprio-flet-rreth-bashkepunimit-me-brad-pittin-shpresoj-se-do-ta-perserisim-eksperiencen/20%Monthly2019-05-24 10:40
https://presheva.com/njeriu-me-i-pasur-ne-histori-te-botes-nuk-eshte-jeff-bezos-por-dikush-tjeter/20%Monthly2019-05-24 10:37
https://presheva.com/plaget-kurre-nuk-duhet-shpelare-me-alkool-dhe-raki-mjeket-zbulojne-perse-nuk-ben/20%Monthly2019-05-24 10:33
https://presheva.com/zbulohet-ngaterresa-ne-eurovizion-maqedonia-e-veriut-eshte-fituese-e-jurise/20%Monthly2019-05-24 10:31
https://presheva.com/degjoni-reagimin-erolld-musliu-pas-komenteve-te-bujar-osmanit/20%Monthly2019-05-24 10:27
https://presheva.com/teuta-rrefen-momentin-kur-forcat-serbe-masakruan-djalin-2-vjece-e-kam-doren-e-lehte-mos-u-tutni-bertitke/20%Monthly2019-05-24 09:43
https://presheva.com/trondit-diplomati-serb-serbia-duhet-te-terhiqet-nga-veriu-i-kosoves-dhe-ta-ruaj-jgun-e-serbis/20%Monthly2019-05-24 09:40
https://presheva.com/bujanoc-sherbimet-shtrenjtohen-mbeturinat-shtohen/20%Monthly2019-05-24 08:06
https://presheva.com/berisha-ka-vdekur-ideja-per-copetimin-e-kosoves-haradinaj-shpetimtari/20%Monthly2019-05-24 07:18
https://presheva.com/ankand-me-vetura-te-konfiskuara-per-te-ndihmuar-te-varferit/20%Monthly2019-05-24 07:15
https://presheva.com/vuciq-per-dialogun-mes-kosoves-dhe-serbise-ne-kemi-nevoje-per-nje-zgjidhje-te-pershpejtuar/20%Monthly2019-05-24 07:11
https://presheva.com/serbia-pergatite-raportin-6-vjecar-te-bisedimeve-ne-bruksel/20%Monthly2019-05-24 07:08
https://presheva.com/audi-q8-kalon-si-gjarper-ne-testin-me-kona/20%Monthly2019-05-24 07:05
https://presheva.com/perfundimisht-shkaku-i-aromes-se-keqe-te-gojes-u-be-i-ditur/20%Monthly2019-05-24 07:00
https://presheva.com/gara-me-e-frikshme-ne-histori-te-formula-1/20%Monthly2019-05-24 06:57
https://presheva.com/porsche-ja-e-rralle-ne-ankand-pritet-te-shitet-20-milione-dollare/20%Monthly2019-05-24 06:40
https://presheva.com/dalin-kartmonedhat-e-reja-100-dhe-200-euro/20%Monthly2019-05-24 06:37
https://presheva.com/habib-tahiri-shqiptari-qe-kandidon-per-eurodeputet-ne-kroaci/20%Monthly2019-05-24 06:31
https://presheva.com/rekord-per-me-pak-se-4-ore-preshevaret-grumbullojne-shumen-e-duhur-per-ta-ndertuar-shtepine-e-arlind-hetemit/20%Monthly2019-05-23 22:41
https://presheva.com/ne-koncul-te-bujanocit-perfundoi-manifestimi-ditet-e-vebi-rexhepit-foto-video/20%Monthly2019-05-23 20:26
https://presheva.com/isuf-azizi-ikona-e-pavdekshme/20%Monthly2019-05-23 16:50
https://presheva.com/gazmend-aliu-reagon-ndaj-shkrimit-me-titull-40-50-meditje-jane-marre-per-nje-muaj-nga-ish-drejtori-i-moravices/20%Monthly2019-05-23 16:45
https://presheva.com/ne-fund-pothuajse-kishte-harruar-se-cfare-shije-kishin-ushqimet-historia-e-njeriut-qe-qendroi-382-dite-pa-ngrene-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2019-05-23 12:39
https://presheva.com/adriana-lima-shfaqet-e-mahnitshme-ne-festivalin-e-filmit-ne-kane/20%Monthly2019-05-23 12:37
https://presheva.com/vemendja-e-pushtetit-lokal-ndaj-bizneseve-bujqeve-dhe-ojq-ve-po-deshmohet-me-sasine-e-mjeteve-te-pakthyeshme-per-subvencionim/20%Monthly2019-05-23 12:19
https://presheva.com/ishte-brenda-nderteses-presidenciale-ndersa-jashte-u-krye-nje-sulm-vetevrases-ne-somali-ivica-daciq-rrefen-ngjarjen/20%Monthly2019-05-23 12:15
https://presheva.com/zeka-shume-kisha-pas-qejf-me-pa-kadri-veselin-ne-burg-dhe-te-poshteruar/20%Monthly2019-05-23 12:13
https://presheva.com/veturat-qe-me-se-shumti-synojne-hajnat-nuk-jane-ato-luksoze-te-dhenat-ne-britani-te-madhe-e-deshmojne-kete/20%Monthly2019-05-23 12:11
https://presheva.com/mesimdhenes-nga-rahovice-moren-pjese-ne-prezantimin-e-projekteve-te-ne-kuader-te-mesimit-zgjedhor-mesimi-projektues-ne-miratoc/20%Monthly2019-05-23 12:08
https://presheva.com/si-ia-hodhi-stalinit-i-biri-me-ekipin-sovjetik-te-hokejit-si-dhe-kuriozitete-te-tjera-qe-mund-te-mos-i-keni-ditur/20%Monthly2019-05-23 11:55
https://presheva.com/me-rinumerimin-e-votave-ne-eurovision-shqiperia-renditet-para-serbise/20%Monthly2019-05-23 11:53
https://presheva.com/rregulla-mode-te-anna-wintour-ne-cilat-raste-kurre-nuk-ben-te-vishni-xhinse-keshilla-e-trete-do-tju-befasoje/20%Monthly2019-05-23 11:50
https://presheva.com/holanda-po-i-paguan-njerezit-per-te-shkuar-ne-pune-me-biciklete/20%Monthly2019-05-23 11:48
https://presheva.com/faktet-jane-fakte-tyson-fury-dhe-conor-mcgregor-me-levdata-per-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-05-23 11:45
https://presheva.com/maradona-ndalet-nga-polica-ne-aeroport-pasi-ish-e-dashura-pohon-se-i-ka-borxh-5-6-milione-euro/20%Monthly2019-05-23 11:40
https://presheva.com/e-bija-i-kerkoi-veture-unike-per-ditelindje-peruani-e-nderton-nga-druri/20%Monthly2019-05-23 11:33
https://presheva.com/aubameyang-i-premton-mkhitaryanit-trofeun-e-liges-se-evropes/20%Monthly2019-05-23 11:29
https://presheva.com/gjithmone-nje-hap-para-puna-me-mesim-projektues-ne-shf-abdulla-krashnica-ne-miratoc/20%Monthly2019-05-23 11:20
https://presheva.com/presheve-arrestohet-per-kontrabandim-te-migranteve/20%Monthly2019-05-23 11:16
https://presheva.com/george-r-r-martin-zbuloi-se-fundi-i-game-of-thrones-ne-liber-do-te-jete-me-ndryshe/20%Monthly2019-05-23 11:16
https://presheva.com/dicaprio-e-pitt-parakalojne-ne-qilimin-e-kuq-filmi-once-upon-time-in-hollywood-u-shfaq-ne-kane/20%Monthly2019-05-23 11:14
https://presheva.com/shfaqet-filmi-i-quentin-tarantinos-ne-kane-dy-shqiptare-te-ftuara-ne-premiere/20%Monthly2019-05-23 11:12
https://presheva.com/nje-mindil-me-perla-muzikore-shqiptare-rona-nishliu-ishte-momenti-te-rikthehesha-ashtu-sic-e-meriton-publiku-im/20%Monthly2019-05-23 11:07
https://presheva.com/keta-jane-11-trajneret-me-te-paguar-ne-futbollin-evropian/20%Monthly2019-05-23 11:04
https://presheva.com/rreziku-per-nje-lufte-te-re-berthamore-me-i-madh-se-kurre-me-pare/20%Monthly2019-05-23 11:01
https://presheva.com/tornadot-godasin-shba-ne-shtepite-mbesin-pa-kulm-pasagjeret-e-aeroporteve-dergohen-ne-strehimore/20%Monthly2019-05-23 10:59
https://presheva.com/pochettino-deshiron-te-behet-trajner-i-juventusit/20%Monthly2019-05-23 10:57
https://presheva.com/dialog-do-te-kerkohet-per-rikonstruimin-e-xhamise-ne-oher/20%Monthly2019-05-23 10:52
https://presheva.com/ne-twitter-shume-pak-lajme-te-rrejshme/20%Monthly2019-05-23 10:50
https://presheva.com/bmw-perforcon-x5-dhe-x7-me-m-pakete/20%Monthly2019-05-23 10:48
https://presheva.com/personazhi-i-aferes-se-fajdeve-shpjegon-si-u-keqperdor-emri-i-kadri-veselit/20%Monthly2019-05-23 10:46
https://presheva.com/rrefimi-i-mjekut-kosovar-14-vjecarja-u-dhunua-ne-prani-te-babait-pati-kryqin-ne-balle-derisa-vdiq/20%Monthly2019-05-23 10:44
https://presheva.com/dorehiqet-ministrja-britanike-njoftimin-e-ben-permes-twitter-it/20%Monthly2019-05-23 10:30
https://presheva.com/vw-fillon-porosite-e-touaregut-te-ri-zbulohet-cmimi/20%Monthly2019-05-23 10:26
https://presheva.com/presidenti-i-ri-i-maqedonise-se-veriut-sigurine-shteterore-ua-beson-dy-profesionisteve-shqiptare/20%Monthly2019-05-23 08:49
https://presheva.com/fury-e-quan-frikacak-joshuan-i-ka-dy-fjale-per-te/20%Monthly2019-05-23 08:47
https://presheva.com/ky-eshte-personi-qe-u-largua-me-force-nga-ceremonia-e-masakres-se-dubraves/20%Monthly2019-05-23 08:40
https://presheva.com/shperbehet-banda-e-kokaines-ne-angli-mes-tyre-2-trafikante-shqiptare/20%Monthly2019-05-23 08:35
https://presheva.com/selena-gomez-do-martohet-me-aktorin-68-vjecar-bill-murray/20%Monthly2019-05-23 08:28
https://presheva.com/pensionohet-shefi-i-mercedes-benz-bmw-ka-nje-surprize-per-te/20%Monthly2019-05-23 08:13
https://presheva.com/disa-kosovare-te-isis-it-dorezohen-nga-zona-e-luftes-dergohen-ne-nje-kamp/20%Monthly2019-05-23 08:08
https://presheva.com/ylli-televiziv-ka-vdekur-por-truri-i-saj-mund-te-perdoret-per-studime/20%Monthly2019-05-23 08:04
https://presheva.com/shqiperia-me-plazhet-si-ne-karaibe-perla-e-mesdheut/20%Monthly2019-05-23 08:00
https://presheva.com/meta-per-kufijte-e-kosoves-nuk-rivizatohen-aq-kollaj/20%Monthly2019-05-23 07:51
https://presheva.com/stankoviq-presheva-bujanoci-dhe-medvegja-kane-qene-dhe-do-te-mbeten-ne-serbi/20%Monthly2019-05-23 06:52
https://presheva.com/stankovic-lideret-shqiptare-nuk-kane-unitet-ne-qendrimet-e-tyre/20%Monthly2019-05-22 21:37
https://presheva.com/futbollisti-nga-presheva-nenshkruan-me-fc-zurich/20%Monthly2019-05-22 14:39
https://presheva.com/shqetesuese-ne-bujanoc-eshte-politik-berja-tendencioze-kunder-shqiptareve/20%Monthly2019-05-22 13:17
https://presheva.com/ardian-agushi-publiku-ne-levosoje-kane-brohoritur-goditni-shani-gjuani-shqiptaret/20%Monthly2019-05-22 12:54
https://presheva.com/jemi-me-te-mencur-kur-kemi-nevoje-te-urinojme/20%Monthly2019-05-22 12:37
https://presheva.com/si-te-ushqehemi-dhe-trajnohemi-gjate-ramazanit/20%Monthly2019-05-22 12:34
https://presheva.com/u-ballafaqua-me-sfida-te-medha-por-nuk-u-dorezua-jeta-e-joe-biden-dikur-senator-me-pas-nenpresident-dhe-tani-kandidat-shume-serioz-per-president-te-shba-se/20%Monthly2019-05-22 12:32
https://presheva.com/nje-zhurme-e-cuditshme-i-mbajti-zgjuar-per-gati-dy-vjet-cifti-mbeten-pa-fjale-kur-kuptuan-se-per-cfare-behej-fjale/20%Monthly2019-05-22 12:27
https://presheva.com/alarmi-vjen-nga-amerika-dronet-kineze-mund-te-vjedhin-te-dhena-dhe-ti-dergojne-tek-prodhuesit-e-tyre-ne-kine/20%Monthly2019-05-22 12:25
https://presheva.com/conte-fiton-gjyqin-chelsea-obligohet-tia-paguaje-demshperblimin-milionesh/20%Monthly2019-05-22 12:23
https://presheva.com/e-spekuluar-si-e-dashura-e-putin-alina-kabaeva-thuhet-se-ka-sjelle-ne-jete-binjake-ne-nje-klinike-me-siguri-te-larte/20%Monthly2019-05-22 12:14
https://presheva.com/foreign-policy-serbia-ka-nevoje-te-jete-e-pranishme-ne-kosove-jo-per-token-e-saj/20%Monthly2019-05-22 12:10
https://presheva.com/si-ta-ruani-lidhjen-kur-te-beheni-prinder/20%Monthly2019-05-22 12:06
https://presheva.com/bale-jemi-si-robote-na-tregojne-edhe-se-kur-duhet-te-hame/20%Monthly2019-05-22 12:03
https://presheva.com/rita-ora-isha-ne-kosove-me-unicef-in-dhe-disa-vende-ishin-ne-gjendje-me-te-keqe-sesa-kisha-menduar/20%Monthly2019-05-22 12:00
https://presheva.com/opozita-bashkohet-rreth-mocionit-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-05-22 11:47
https://presheva.com/haradinaj-me-6-qershor-takohet-me-kancelaren-merkel-ne-berlin/20%Monthly2019-05-22 11:40
https://presheva.com/shqirim-arifi-ne-zyren-per-presheven-te-themelohet-edhe-fondi-kombetar-i-solidaritetit-ne-tirane/20%Monthly2019-05-22 13:58
https://presheva.com/chelsea-e-prezanton-blerjen-e-madhe-prej-66-milione-eurove-christian-pulisic-zyrtarisht-vishet-i-kalter/20%Monthly2019-05-22 11:34
https://presheva.com/ishulli-italian-kompenson-turistet-nese-bjen-shi-derisa-jane-ne-pushime/20%Monthly2019-05-22 11:31
https://presheva.com/dushi-i-perditshem-eshte-i-demshem-per-ju/20%Monthly2019-05-22 11:27
https://presheva.com/ishte-punetor-i-thjeshte-tani-pronar-i-nje-shtepie-multimilioneshe-gjithcka-ndryshoi-pas-nje-testi-te-adn-se/20%Monthly2019-05-22 11:25
https://presheva.com/google-anulon-vendimin-per-te-mos-bashkepunuar-me-huawein/20%Monthly2019-05-22 11:23
https://presheva.com/roth-ideja-per-korrigjimin-e-kufijve-provokon-ndarje-te-reja/20%Monthly2019-05-22 11:20
https://presheva.com/vuciq-perqesh-quintin-nuk-kam-lexuar-ndonje-gje-me-te-marre-ne-jeten-time/20%Monthly2019-05-22 11:17
https://presheva.com/romes-i-ofrohet-mundesia-te-transferoje-perinin-nga-juventusi/20%Monthly2019-05-22 11:14
https://presheva.com/pamela-anderson-tregon-se-per-cka-po-akuzohet-konkretisht-julian-assange/20%Monthly2019-05-22 11:08
https://presheva.com/episodi-i-fundit-game-of-thrones-u-shikua-nga-rreth-20-milione-teleshikues/20%Monthly2019-05-22 11:03
https://presheva.com/ne-poloni-lindin-gjashtenjake/20%Monthly2019-05-22 11:01
https://presheva.com/pamje-te-rralla-qe-vetem-ne-nje-vend-te-botes-mund-te-shihen-ajsberget-gjigante-lundrojne-prane-shtepive/20%Monthly2019-05-22 10:58
https://presheva.com/top-theniet-nga-muhammad-ali-qe-do-tju-motivojne/20%Monthly2019-05-22 10:54
https://presheva.com/niki-lauda-kampion-i-botes-ne-formula-1-nje-jete-shumengjyreshe-ne-boten-e-veturave-te-shpejta/20%Monthly2019-05-22 10:51
https://presheva.com/nese-gjuha-juaj-ka-kete-ngjyre-ju-mungon-vitamina-b12-dhe-ju-kercenon-anemia/20%Monthly2019-05-22 10:48
https://presheva.com/ctregojne-floket-per-shendetin-tend/20%Monthly2019-05-22 10:45
https://presheva.com/shilegov-do-te-rrise-cmimet-e-biletave-per-hyrje-ne-kopshtin-zoologjik-te-shkupit/20%Monthly2019-05-22 10:41
https://presheva.com/zaev-do-te-kete-krize-politike-nese-vendi-nuk-merr-date-per-bisedime/20%Monthly2019-05-22 10:39
https://presheva.com/shtrenjtohen-derivatet-e-naftes-cmimi-i-dizelit-shkon-ne-hava/20%Monthly2019-05-22 10:35
https://presheva.com/me-ndihmen-e-zvicres-po-merr-hov-turizmi-outdoor-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-22 10:32
https://presheva.com/komediani-ukrainas-dhe-fjalimi-i-tij-i-fuqishem-para-marrjes-se-detyres-si-president/20%Monthly2019-05-22 10:30
https://presheva.com/mashtroi-zviceranen-55-vjecare-duke-i-marre-mbi-150-mije-franga-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2019-05-22 10:28
https://presheva.com/mozzik-dhe-loredana-ne-projektin-e-ri-i-kendojne-milionave/20%Monthly2019-05-22 10:11
https://presheva.com/coca-cola-rikthen-produktin-e-vjeter/20%Monthly2019-05-22 10:06
https://presheva.com/gjysma-e-amerikaneve-parashikojne-lufte-me-iranin-brenda-pak-vitesh/20%Monthly2019-05-22 08:30
https://presheva.com/kongresi-amerikan-nderon-familjen-e-harry-bajraktarit/20%Monthly2019-05-22 08:26
https://presheva.com/audi-q5-i-ri-vjen-ne-version-hibrid/20%Monthly2019-05-22 08:19
https://presheva.com/norvegjezja-e-cila-e-ka-hobi-te-vrapoje-si-pele/20%Monthly2019-05-22 08:15
https://presheva.com/rrefimi-i-kosovarit-qe-ka-akoma-ne-trup-nje-plumb-nga-lufta-do-ta-mbaj-kujtim-deri-ne-vdekje/20%Monthly2019-05-22 08:06
https://presheva.com/me-chevrolet-adoleshentet-detyrohen-ta-vnojne-rripin-e-sigurise/20%Monthly2019-05-22 08:01
https://presheva.com/tenton-te-ngreje-shtangen-250kg-peshengritesit-i-thyhen-dy-kembet/20%Monthly2019-05-22 07:52
https://presheva.com/mjeku-shqiptar-ne-itali-la-ceremonine-e-kurorezimit-per-te-shpetuar-jeten-e-nje-60-vjecare/20%Monthly2019-05-22 07:40
https://presheva.com/per-pak-sa-nuk-e-njohen-kosoven-kercenimi-qe-tadiq-dhe-koshtunica-moren-nga-shba-ja-dhe-gjermania/20%Monthly2019-05-22 07:35
https://presheva.com/dokumentari-i-mediumit-amerikan-ushtaret-e-shba-se-rrefejne-si-u-kercenuan-nga-serbet-ne-veri/20%Monthly2019-05-22 07:30
https://presheva.com/preshevari-i-mbijetoi-masakres-se-dubraves-thote-se-i-shpetoi-shume-here-vdekjes-video/20%Monthly2019-05-22 06:10
https://presheva.com/bujanoc-arifi-takon-perfaqesuesit-e-ministrise-per-europe-dhe-pune-te-jashtme-te-shqiperise-kerkon-perkrahje-me-te-madhe/20%Monthly2019-05-21 23:19
https://presheva.com/ne-krye-te-gjykates-themelore-ne-bujanoc-prap-emrohet-serb/20%Monthly2019-05-21 22:08
https://presheva.com/bujanoc-ismaili-edhe-njeher-ia-mbyll-gojen-mediave-serbe-ditet-e-komandant-lleshit-per-gati-20-vite-rresht-nuk-ka-demtuar-askend/20%Monthly2019-05-21 21:48
https://presheva.com/mpb-e-kosoves-gati-leternjoftimet-per-banoret-e-lugines-video/20%Monthly2019-05-21 21:24
https://presheva.com/bujanoc-tensione-nga-pala-serbe-para-manifestimit-ditet-e-komandant-lleshit/20%Monthly2019-05-21 21:20
https://presheva.com/kamberi-pas-kthimit-nga-shba-problemi-i-lugines-eshte-kyc-per-stabilitet-ne-ballkanin-perendimore/20%Monthly2019-05-21 13:00
https://presheva.com/percaktohet-lokacioni-i-deponise-se-materialit-te-forte-ne-vendin-e-quajtur-cer/20%Monthly2019-05-21 12:45
https://presheva.com/ovl-ucpmb-se-organizon-manifestim-perkujtimor/20%Monthly2019-05-21 12:31
https://presheva.com/kryesia-e-kf-lugina-falmnderon-te-gjithe-ata-qe-u-solidarizuan-me-djelmoshat-preshevare/20%Monthly2019-05-21 12:26
https://presheva.com/40-deri-ne-50-meditje-jane-marre-per-nje-muaj-nga-ish-drejtori-i-moravices-ne-qeverisjen-e-ardita-sinanit/20%Monthly2019-05-21 11:50
https://presheva.com/reagan-shpetoi-77-jete-punet-e-cuditshme-qe-presidentet-amerikane-i-kane-bere-para-se-te-futeshin-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-05-21 11:33
https://presheva.com/serbia-miraton-ligjin-burgim-i-perjetshem-per-veprat-e-renda-penale/20%Monthly2019-05-21 11:30
https://presheva.com/lamtumira-e-gjeniut-dhjete-momentet-me-te-bukura-te-xavit-ne-karrieren-e-tij-si-futbollist/20%Monthly2019-05-21 11:29
https://presheva.com/thaci-berisha-eshte-argat-i-millosheviqit-2/20%Monthly2019-05-21 11:24
https://presheva.com/gjithcka-ka-nje-fund-lamtumira-e-yjeve-te-game-of-thrones/20%Monthly2019-05-21 11:22
https://presheva.com/limaj-askush-perfshire-edhe-thacin-nuk-mund-te-dale-nga-kushtetuta-dhe-platforma-per-dialog/20%Monthly2019-05-21 11:18
https://presheva.com/meta-dhe-haradinaj-takohen-ne-durres-qendrime-unike-per-tema-te-rendesishme/20%Monthly2019-05-21 11:16
https://presheva.com/esat-mala-ftohet-nga-kombetarja-e-shqiperise/20%Monthly2019-05-21 11:11
https://presheva.com/komuna-e-presheves-ka-perfituar-2-milion-dinare-nga-ministria-e-ndertimit-komunikacionit-dhe-infrastruktures/20%Monthly2019-05-21 11:05
https://presheva.com/thaci-edita-tahiri-nuk-di-cfare-flet/20%Monthly2019-05-21 11:02
https://presheva.com/mbappe-foli-per-largim-psg-reagon-ne-faqen-zyrtare/20%Monthly2019-05-21 10:57
https://presheva.com/rashiq-kemi-mbetur-serbet-e-askujt-te-gjithe-jane-me-mire-pa-neve/20%Monthly2019-05-21 10:55
https://presheva.com/kerkohet-vendkalim-i-ri-kufitar-mes-malit-te-zi-dhe-kosoves/20%Monthly2019-05-21 10:47
https://presheva.com/ldk-i-reagon-pdk-se-nuk-do-te-bashkepunojme-kurre-me-listen-serbe/20%Monthly2019-05-21 10:44
https://presheva.com/drenicasi-i-verber-lexues-entuziast-i-kuranit/20%Monthly2019-05-21 10:42
https://presheva.com/kina-ka-hapur-qendren-e-pare-tregtare-me-internet-5g/20%Monthly2019-05-21 10:39
https://presheva.com/catherine-ashton-tregon-celesin-per-kosoven/20%Monthly2019-05-21 09:56
https://presheva.com/brenda-flotes-ajrore-500-milioneshe-te-abramovich-ku-perfshihet-edhe-bandit-qe-ka-sistemin-e-sigurise-se-air-force-one/20%Monthly2019-05-21 09:44
https://presheva.com/filtri-i-nderrimit-te-gjinise-rrit-per-shtate-milione-numrin-e-perdoruesve-ne-snapchat/20%Monthly2019-05-21 09:34
https://presheva.com/asgje-pos-te-vertetes-trashegimia-e-orwellit-dhe-1984/20%Monthly2019-05-21 09:29
https://presheva.com/udhetimi-me-shoke-eshte-gjeja-me-e-mire-qe-mund-ta-beni-per-shendetin/20%Monthly2019-05-21 09:24
https://presheva.com/drejtori-i-google-sundar-pichai-i-tregon-pese-rregullat-e-suksesit/20%Monthly2019-05-21 09:19
https://presheva.com/asnje-futbollist-i-real-madridit-ne-formacionin-me-te-mire-te-sezonit/20%Monthly2019-05-21 09:16
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-veri-rrezik-qe-kandidatet-e-listes-serbe-perseri-te-japin-doreheqje/20%Monthly2019-05-21 09:12
https://presheva.com/kosova-do-te-perfaqesohet-ne-lojerat-evropiane-me-12-sportiste/20%Monthly2019-05-21 07:14
https://presheva.com/audi-s8-e-vjeter-garon-kunder-modeleve-te-reja-a8-dhe-s3/20%Monthly2019-05-21 07:09
https://presheva.com/zhbogar-i-bindur-se-raporti-i-ke-se-do-te-rekomandoje-nisjen-e-negociatave-me-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-21 07:05
https://presheva.com/eurovizioni-ne-shtetin-e-aparteidit-izrael-art-kult-apo-politike/20%Monthly2019-05-21 06:57
https://presheva.com/thaci-thote-se-serbia-do-ta-jape-luginen-pa-ia-marre-kosoves-asnje-centimeter/20%Monthly2019-05-21 06:54
https://presheva.com/librat-e-javes-iv-mesoni-cka-do-te-thot-ikigai-ne-kulturen-japoneze/20%Monthly2019-05-21 06:49
https://presheva.com/pdsh-i-turpshem-dhe-racist-rasti-i-sulmit-mbi-futbollistet-e-klubit-lugina/20%Monthly2019-05-21 06:15
https://presheva.com/lrpdsh-dhuna-nuk-eshte-e-tolerueshme-ne-sport/20%Monthly2019-05-21 06:09
https://presheva.com/thaci-berisha-eshte-argat-i-millosheviqit/20%Monthly2019-05-21 05:39
https://presheva.com/opinion-takimi-i-presidentit-trump-me-shaip-kamberin-ragmi-mustafen-dhe-ardita-sinanin/20%Monthly2019-05-20 19:22
https://presheva.com/shpaloset-programi-per-pjesemarrje-ne-trajnim-per-fillimin-avancimin-e-biznesit-dhe-ndarjen-e-mjeteve-te-pakthyeshme-ne-sferen-e-ndermarresise/20%Monthly2019-05-20 12:13
https://presheva.com/fejzullahu-qellimi-i-agjerimit-eshte-te-mendojme-per-ata-te-cilet-kane-nevoje/20%Monthly2019-05-20 12:06
https://presheva.com/kksh-reagon-ndaj-incidentit-ne-te-cilin-futbollistet-e-kf-lugina-u-sulmuan-fizikisht-dhe-u-fyen-ne-baza-nacionale/20%Monthly2019-05-20 12:01
https://presheva.com/komesariati-per-refugjate-ka-dhuruar-donacion-per-shtepine-e-shendetit-presheva-ne-presheve/20%Monthly2019-05-20 11:31
https://presheva.com/shkencetaret-kane-zbuluar-ne-cilen-kohe-te-dites-lindin-me-se-shumti-femije/20%Monthly2019-05-20 11:25
https://presheva.com/shkathtesia-per-te-kontrolluar-emocionet/20%Monthly2019-05-20 11:22
https://presheva.com/vajze-apo-djale-mesoni-gjinine-e-femijes-edhe-para-se-te-ngelni-shtatzene/20%Monthly2019-05-20 11:16
https://presheva.com/gjermania-pro-shqiperise-i-kerkon-budenstagut-te-votoje-hapjen-e-bisedimeve/20%Monthly2019-05-20 11:13
https://presheva.com/limaj-mbledh-ne-tirane-ministrat-e-dy-qeverive/20%Monthly2019-05-20 11:11
https://presheva.com/interi-peson-nga-napoli-dhe-e-ve-ne-rrezik-kualifikimin-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-05-20 11:08
https://presheva.com/xhavit-haliti-shpall-kandidaturen-per-kryetar-te-pdk-se-ne-peje/20%Monthly2019-05-20 11:06
https://presheva.com/apn-bujanoc-akteret-e-incidentit-te-dhunshem-ne-ndeshjen-e-futbollit-ne-bujanoc-te-dalin-para-drejtesise/20%Monthly2019-05-20 11:05
https://presheva.com/granit-xhaka-dhe-leonita-do-te-behen-prinder/20%Monthly2019-05-20 11:03
https://presheva.com/vjen-reagimi-i-madonnas-pas-kritikave-te-shumta-per-performancen-ne-eurovision/20%Monthly2019-05-20 10:59
https://presheva.com/kur-njeriu-e-do-femren-do-ti-thote-keto-fjale-nese-eshte-vertet-i-dashuruar-me-ju/20%Monthly2019-05-20 10:54
https://presheva.com/me-diete-kunder-kolesterolit/20%Monthly2019-05-20 10:51
https://presheva.com/shqiptareve-qe-jetojne-ne-serbi-do-te-iu-mundesohet-qe-emrat-dhe-mbiemrat-e-tyre-te-regjistrohen-ne-menyre-te-drejte/20%Monthly2019-05-20 10:48
https://presheva.com/shkenca-pas-grushtit-te-boksierit-te-kategorise-se-rende-te-grushtohesh-nga-joshua-eshte-me-keq-sa-qe-mendoni/20%Monthly2019-05-20 10:45
https://presheva.com/shqiprim-arifi-brohoritjet-nacionaliste-ne-arena-sportive-nuk-e-ndalin-suksesin-e-kf-lugina/20%Monthly2019-05-20 10:39
https://presheva.com/eshte-pjese-e-lgbti-ka-perjetuar-bullizmin-ne-femijeri-dhe-i-kishin-thene-se-sdo-arrinte-asgje-ne-jete-tani-fitues-i-eurovision-2019/20%Monthly2019-05-20 10:35
https://presheva.com/nje-gote-uje-me-kripe-deti-dhe-uthull-lereni-te-qendroje-24-ore-e-gjithe-energjia-negative-do-te-zhduket/20%Monthly2019-05-20 10:31
https://presheva.com/sondazhet-serbe-shumica-e-qytetareve-ne-serbi-mendojne-se-pushteti-aktual-do-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2019-05-20 10:28
https://presheva.com/floket-bob-stil-per-te-gjithe-tipat-e-flokeve-dhe-nuanca-per-me-te-guximshmet/20%Monthly2019-05-20 10:25
https://presheva.com/pas-11-viteve-qendrim-kompany-largohet-nga-manchester-city/20%Monthly2019-05-20 10:23
https://presheva.com/ambasada-e-britanise-jemi-te-shqetesuar-per-ngjarjet-qe-ndodhen-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2019-05-20 10:21
https://presheva.com/kampioni-ne-fuqi-pa-problem-ndaj-portlandit-vetem-nje-fitore-larg-finales-se-madhe/20%Monthly2019-05-20 10:17
https://presheva.com/studimi-i-ri-niveli-i-vetmise-suaj-varet-sa-i-sinqerte-jeni/20%Monthly2019-05-20 10:14
https://presheva.com/cfare-nuk-ben-te-pastrohet-me-uthull/20%Monthly2019-05-20 10:12
https://presheva.com/be-ja-i-kerkon-sqarime-serbise-per-ndalimin-e-zyrtareve-nga-kosova/20%Monthly2019-05-20 09:24
https://presheva.com/marsh-protestues-ne-mbeshtetje-te-te-mbijetuarve-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-05-20 09:20
https://presheva.com/kqz-publikon-rezultatet-preliminare-te-zgjedhjeve-ne-komunat-e-veriut-fituese-lista-serbe/20%Monthly2019-05-20 09:17
https://presheva.com/16-ushtrime-me-shirit-per-tere-trupin/20%Monthly2019-05-20 09:12
https://presheva.com/shikoni-se-si-mund-te-beni-nje-bishtalec/20%Monthly2019-05-20 09:04
https://presheva.com/toronto-raptors-fiton-vetem-pas-shtesave/20%Monthly2019-05-20 08:59
https://presheva.com/musliu-qofshin-te-mallkuar-ata-qe-e-penguan-implementimin-e-marreveshjes-se-konculit/20%Monthly2019-05-20 08:40
https://presheva.com/kreatori-me-i-vjeter-i-modes-ne-bote-i-ka-97-vjet-perandorine-e-modes-miliona-para-dhe-nuk-deshiron-te-ndalet/20%Monthly2019-05-20 07:14
https://presheva.com/e-dini-pse-flasim-gjate-gjumit-per-kete-ka-nje-shpjegim/20%Monthly2019-05-20 07:18
https://presheva.com/mposhtni-lodhjen-pranverore-dhe-veshtiresite-e-tjera/20%Monthly2019-05-20 06:55
https://presheva.com/kim-jong-un-ua-cakton-sasine-e-ushqimit-qytetareve-qe-mund-ta-hane-ne-dite-behet-fjale-per-300-grame-thatesia-cilesohet-shkaktari-kryesor/20%Monthly2019-05-20 06:49
https://presheva.com/llojllojshmeria-e-vitaminave-b-ne-cilin-ushqim-me-se-shumti-ka-dhe-cili-eshte-me-i-rendesishmi/20%Monthly2019-05-20 06:39
https://presheva.com/fotografia-e-pare-e-mekes-e-shkrepur-ne-vitin-1888-nga-nje-holandez-eshte-shitur-ne-ankand-per-250-mije-dollare/20%Monthly2019-05-20 06:35
https://presheva.com/skandal-antishqiptari-i-popullisteve-austriake-me-para-ruse-blene-forcen-politike/20%Monthly2019-05-20 06:30
https://presheva.com/bogoevski-ka-kerkuar-qe-te-anulohet-debati-per-shkarkimin-e-gruevskit/20%Monthly2019-05-20 06:21
https://presheva.com/109-vjecarja-tregon-sekretin-e-jetegjatesise-sa-me-larg-meshkujve/20%Monthly2019-05-20 06:17
https://presheva.com/15-veturat-me-te-shtrenjta-ne-bote/20%Monthly2019-05-20 06:11
https://presheva.com/sulm-fizik-me-paramendim-ndaj-futbollisteve-te-klubit-lugina-ne-levosoje-foto/20%Monthly2019-05-19 18:50
https://presheva.com/bujanoc-ne-llucan-kapen-15kg-marihuane-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2019-05-19 09:09
https://presheva.com/komuna-e-presheves-shpall-konkursin-per-ndarjen-e-mjeteve-per-bujqesi-dokument/20%Monthly2019-05-17 17:40
https://presheva.com/shqetesuese-tek-shkollat-mos-planifikimi-i-mjeteve-per-procedurat-administrative-te-pronave-te-tyre-sigurimit-kunder-zjarrit/20%Monthly2019-05-17 13:47
https://presheva.com/pushteti-lokal-kerkon-nga-saba-bellca-te-evitoje-problemet-aktuale-ne-hapesirat-e-stadiumit-te-qytetit/20%Monthly2019-05-17 13:13
https://presheva.com/timonie-marreveshja-e-prespes-te-mos-mbetet-vetem-ne-leter-por-te-zbatohet/20%Monthly2019-05-17 12:59
https://presheva.com/zaev-ahmeti-pritet-takimi-per-fillim-te-fsheses/20%Monthly2019-05-17 12:57
https://presheva.com/artan-grubi-perkrah-vetingun-dhe-rifreskim-te-kabinetit-qeveritare/20%Monthly2019-05-17 12:56
https://presheva.com/dhjete-talentet-e-medhenj-qe-mund-te-ndryshojne-skuadra-gjate-veres-nga-de-ligt-te-felix-dhe-aouar/20%Monthly2019-05-17 12:54
https://presheva.com/sterling-zbulon-metoden-e-guardiolas-qe-ndihmoi-man-cityn-ta-fitoje-titullin-ne-ligen-premier/20%Monthly2019-05-17 12:51
https://presheva.com/soja-ndihmon-ne-sherimin-e-kancerit-te-mushkerive/20%Monthly2019-05-17 12:48
https://presheva.com/vellai-i-dybalas-problemet-me-ronaldon-jane-brenda-fushes-nuk-jane-personale/20%Monthly2019-05-17 12:46
https://presheva.com/digjet-vetura-e-zevendesministrit-millosh-peroviq/20%Monthly2019-05-17 12:43
https://presheva.com/tragjedi-ne-eurovision-nje-pjese-e-ndricimit-ra-mbi-nje-punetor-66-vjecari-vdes-ne-skene/20%Monthly2019-05-17 12:41
https://presheva.com/a-e-dini-se-cfare-do-te-thote-shenja-e-gjysme-henes-ne-thonjte-tuaj/20%Monthly2019-05-17 12:39
https://presheva.com/action-bronson-ka-dy-fjale-pas-takimit-me-romelu-lukakun/20%Monthly2019-05-17 12:36
https://presheva.com/ish-kampionia-boterore-vlereson-larte-majlinda-kelmendin/20%Monthly2019-05-17 12:19
https://presheva.com/arrestohet-kosovarja-qe-genjeu-zvicren-se-eshte-mjeke/20%Monthly2019-05-17 12:15
https://presheva.com/trump-nenshkruan-vendimin-per-mbylljen-e-lotarise-green-card/20%Monthly2019-05-17 12:12
https://presheva.com/bbc-njihuni-me-kosovaren-qe-e-pushtoi-everestin/20%Monthly2019-05-17 11:56
https://presheva.com/harresa-qeveritare-ndaj-shqiptareve-ne-serbi-2/20%Monthly2019-05-17 11:43
https://presheva.com/ovl-e-ucpmb-se-organizon-akademi-perkujtimore-kushtuar-deshmoreve-te-kombit/20%Monthly2019-05-17 11:29
https://presheva.com/bujanoc-np-komunalia-i-rrjepe-qytetaret-me-cmimet-e-ujit-administraten-komunale-e-anashkalon/20%Monthly2019-05-17 11:24
https://presheva.com/shqiprim-arifi-te-perjashtohen-bizneset-e-presheves-nga-taksa-e-kosoves/20%Monthly2019-05-17 11:22
https://presheva.com/shqiperia-kualifikohet-ne-finalen-e-eurovisionit/20%Monthly2019-05-17 11:08
https://presheva.com/rezoluta-per-gjenocidin-serb-ne-kosove-gjithcka-qe-ndodhi-gjate-seances-se-kuvendit/20%Monthly2019-05-17 11:02
https://presheva.com/hermeus-synon-prodhimin-e-aeroplanit-supersonik-pasagjeret-do-ti-dergoje-per-90-minuta-nga-nju-jorku-ne-londer/20%Monthly2019-05-17 10:49
https://presheva.com/maqedonia-e-veriut-prek-finalen-e-eurovision-pas-shtate-vitesh/20%Monthly2019-05-17 10:47
https://presheva.com/komuna-e-presheves-shpall-konkursin-per-ojq-et/20%Monthly2019-05-17 10:44
https://presheva.com/si-mendonin-ne-vitin-1900-se-do-te-ishin-shtepite-e-viteve-2000/20%Monthly2019-05-17 10:36
https://presheva.com/a-do-te-arrihet-marreveshja-mes-kosoves-e-serbise-ne-2019-n/20%Monthly2019-05-17 09:34
https://presheva.com/dhjete-shtetet-e-nates-se-dyte-qe-u-kualifikuan-per-ne-finalen-e-eurovision-2019/20%Monthly2019-05-17 09:29
https://presheva.com/ariu-i-prizrenit-shkakton-serish-deme-ia-mbyt-tete-dele-nje-banori-te-fshatit-pousk-ne-prizren/20%Monthly2019-05-17 09:24
https://presheva.com/a-e-dini-perse-nuk-mberthehet-pulla-e-fundit-e-xhaketes/20%Monthly2019-05-17 09:19
https://presheva.com/rita-ora-imazhi-i-magnum-ne-festivalin-e-kanes-duket-sensacionale-me-dukjen-e-saj/20%Monthly2019-05-17 09:14
https://presheva.com/thaci-nderpreva-ne-gjysme-takimin-e-pan-it-kur-kuptova-se-radojciqi-ishte-aty/20%Monthly2019-05-17 09:08
https://presheva.com/nusja-po-behej-gati-te-zbriste-ne-vendin-ku-do-te-duhej-te-martohej-piloti-humb-kontrollin-dhe-rrezohet-helikopteri-braziliania-shpeton-mrekullisht/20%Monthly2019-05-17 09:03
https://presheva.com/dritat-led-te-veturave-dhe-ato-ne-shtepi-mund-tu-shkaktojne-probleme-te-pakthyeshme-syve/20%Monthly2019-05-17 08:58
https://presheva.com/austria-ndalon-shamine-per-vajzat-ne-shkollat-fillore/20%Monthly2019-05-17 08:50
https://presheva.com/ndertesa-e-ministrise-se-jashtme-merr-emrin-ukshin-hoti/20%Monthly2019-05-17 07:46
https://presheva.com/dua-lipa-pro-abortit-legal-asnje-mashkull-nuk-mund-te-marre-vendime-mbi-trupin-e-nje-femre/20%Monthly2019-05-17 07:43
https://presheva.com/ekspozita-qe-pasqyron-tmerrin-e-aushvicit-urrejtja-nuk-ndertohet-brenda-nje-nate/20%Monthly2019-05-17 07:34
https://presheva.com/nga-brigjet-e-oqeanit-paqesor-deri-ne-ekstremin-perendimor-te-afrikes-keto-jane-xhamite-me-te-medha-ne-bote/20%Monthly2019-05-17 07:28
https://presheva.com/fansat-e-game-of-thrones-nisin-nje-peticion-per-riberjen-e-sezonit-final/20%Monthly2019-05-17 07:21
https://presheva.com/pas-lugines-edhe-shqiptaret-nga-mali-i-zi-dhe-maqedonia-veriore-mund-te-punojne-pa-leje-pune-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-17 07:21
https://presheva.com/kosova-dhe-shqiperia-i-kane-harruar-premtimet-per-luginen/20%Monthly2019-05-17 07:18
https://presheva.com/princ-harry-meghan-markle-dhe-foshnja-e-tyre-archie-brenda-jetes-se-tyre-te-re-tre-anetareshe/20%Monthly2019-05-17 07:17
https://presheva.com/emiratet-e-bashkuara-arabe-heqin-vizat-per-pasaportat-e-serbise/20%Monthly2019-05-17 07:13
https://presheva.com/real-madridi-shpallet-brendi-me-i-vlefshem-ne-futboll/20%Monthly2019-05-17 07:12
https://presheva.com/citaku-vasfije-na-fal/20%Monthly2019-05-17 07:08
https://presheva.com/gjakova-dorezon-padi-ndaj-serbeve-per-krime-lufte/20%Monthly2019-05-17 07:04
https://presheva.com/ternoc-manifestimi-tradicional-ditet-e-komandant-lleshit/20%Monthly2019-05-17 07:00
https://presheva.com/konference-shkencore-veshja-shqiptare-e-medvegjes-dhe-viseve-tjera/20%Monthly2019-05-17 06:17
https://presheva.com/pagesat-ne-autostraden-e-re-do-te-fillojne-nga-1-korriku/20%Monthly2019-05-17 06:06
https://presheva.com/diten-e-hene-do-te-behet-shpalosja-e-programit-per-pjesemarrje-ne-trajnim-per-fillimin-avancimin-e-biznesit-dhe-ndarjen-e-mjeteve-te-pakthyeshme-ne-sferen-e-ndermarresise/20%Monthly2019-05-16 15:07
https://presheva.com/kompanite-vendore-ne-komunen-e-presheves-neglizhojne-realizimin-e-projekteve-ne-terren/20%Monthly2019-05-16 13:19
https://presheva.com/angela-merkel-pranon-se-kishte-konflikt-me-macronin/20%Monthly2019-05-16 12:59
https://presheva.com/dredhezat-gjithe-kohes-i-hame-gabimisht-per-shkak-te-ketij-gabimi-ato-demtojne-ne-menyre-te-pakthyeshme-nje-pjese-te-trupit/20%Monthly2019-05-16 12:55
https://presheva.com/thaci-i-quan-te-turpshme-projektet-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-16 12:53
https://presheva.com/biondina-e-kendshme-e-hollywoodit-ka-veshur-xhinse-chanel-dhe-i-ka-befasuar-te-gjithe/20%Monthly2019-05-16 12:50
https://presheva.com/skender-destani-ofendon-qytetaret-ju-keni-festuar-si-kafshe/20%Monthly2019-05-16 12:48
https://presheva.com/gjashte-gjera-te-cilat-nuk-ben-ti-lani-ne-makine-e-larjes-se-eneve-patjeter-lani-me-duar-keto-gjera/20%Monthly2019-05-16 12:42
https://presheva.com/san-francisko-ndalon-perdorimin-nga-policia-te-teknologjise-per-identifikimin-e-fytyres/20%Monthly2019-05-16 12:40
https://presheva.com/publikohen-skicat-zyrtare-te-golf-8-verehen-ndryshime-shume-te-medha-ne-enterier/20%Monthly2019-05-16 12:37
https://presheva.com/hoti-pergjegjesi-e-madhe-te-jesh-djali-i-ukshin-hotit/20%Monthly2019-05-16 12:35
https://presheva.com/aprovohet-vendimi-per-studimin-e-fizibilitetit-per-ndertimin-e-ngrohtores-se-qytetit-ne-biomase/20%Monthly2019-05-16 13:37
https://presheva.com/dhjete-shtetet-me-te-vegjel-ne-bote/20%Monthly2019-05-16 12:19
https://presheva.com/thyhet-kodi-i-tekstit-me-misterioz-ne-bote/20%Monthly2019-05-16 12:15
https://presheva.com/shkencetaret-australiane-kane-zbuluar-injeksionin-qe-e-sheron-kancerin-deri-tani-ka-80-per-qind-sukses/20%Monthly2019-05-16 12:13
https://presheva.com/mullaret-e-monet-shitet-ne-ankand-per-1107-milione-dollare/20%Monthly2019-05-16 11:55
https://presheva.com/flora-brovina-publikon-deshmi-se-si-ushtaret-serbe-kane-dhunuar-nje-grua-ne-kosove/20%Monthly2019-05-16 11:53
https://presheva.com/vjehrra-shqiptare-tregon-se-si-e-priti-nusen-e-djalit-nga-japonia-dhe-jetesen-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-16 11:50
https://presheva.com/macron-shkon-ne-beograd-me-tri-porosi-njera-ka-te-beje-me-kosoven/20%Monthly2019-05-16 11:48
https://presheva.com/pogba-viziton-meken-per-ramazan-mos-i-harroni-kurre-gjerat-e-rendesishme-ne-jete/20%Monthly2019-05-16 11:46
https://presheva.com/arsyeja-per-shkak-te-se-ciles-preferohet-te-bisedohet-me-kanakarin/20%Monthly2019-05-16 11:42
https://presheva.com/komuna-e-presheves-shpall-konkurs-per-pjesemarrje-ne-fillimin-avancimin-e-biznesit-dhe-ndarjen-e-mjeteve-te-pakthyeshme-ne-sferen-e-ndermarresise/20%Monthly2019-05-16 11:33
https://presheva.com/pse-australia-merr-pjese-ne-eurovision-dhe-cka-ndodh-nese-e-fiton-festivalin-evropian/20%Monthly2019-05-16 11:25
https://presheva.com/bujqit-e-presheves-vizitojne-panairin-e-bujqesise-ne-novi-sad/20%Monthly2019-05-16 11:19
https://presheva.com/projekt-propozimet-per-ridizajnimin-e-notre-dame-nje-nder-to-qe-catia-te-shnderrohet-ne-pishine/20%Monthly2019-05-16 11:12
https://presheva.com/kosovarja-ben-kerdi-ne-zvicer-shtiret-si-mjeke-dhe-u-merr-pacienteve-mijera-franga/20%Monthly2019-05-16 11:09
https://presheva.com/liburn-aliu-perkujton-momente-te-qendrimit-ne-burgjet-serbe-me-ukshin-hotin/20%Monthly2019-05-16 11:06
https://presheva.com/basha-paralajmeron-grusht-shtet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-16 11:03
https://presheva.com/financial-times-be-mund-te-beje-gabim-historik-ne-ballkan/20%Monthly2019-05-16 11:02
https://presheva.com/fustanet-me-te-bukura-te-yjeve-ne-festivalin-e-kanes/20%Monthly2019-05-16 11:00
https://presheva.com/kosovarja-shtiret-si-mjeke-ua-merr-200-mije-franga-fqinjeve-zviceran/20%Monthly2019-05-16 10:57
https://presheva.com/mblidhet-shtabi-komunal-per-situata-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-05-16 10:56
https://presheva.com/andin-hoti-thote-se-do-ta-padise-serbine-per-rastin-e-babait-te-tij/20%Monthly2019-05-16 10:52
https://presheva.com/dy-ushtrimet-qe-ju-mbajne-ne-forme-tere-jeten/20%Monthly2019-05-16 10:48
https://presheva.com/nje-luge-uthull-molle-per-60-dite-ju-ndihmon-ti-eliminoni-keto-probleme-shendetesore/20%Monthly2019-05-16 10:17
https://presheva.com/vetem-ne-bujanoc-2-000-000-dianre-per-vetem-200-metra-asfalt/20%Monthly2019-05-16 10:12
https://presheva.com/amerikani-thyen-rekordin-per-zhytjen-me-te-thelle-ne-oqean-por-cfare-kerkonte-flamuri-shqiptar-ne-krahun-e-tij/20%Monthly2019-05-16 09:49
https://presheva.com/kater-qytetet-me-mbreselenese-ne-kroaci-per-pushime-te-shkurta/20%Monthly2019-05-16 09:41
https://presheva.com/facebook-forcon-rregullat-ne-sherbimin-live-streaming-pas-sulmeve-terroriste-ne-zelande-te-re-behen-te-ditura-detajet/20%Monthly2019-05-16 09:35
https://presheva.com/keshille-nga-bill-gates-aftesia-qe-duhet-ta-pervetesoni-nese-deshironi-te-beheni-te-suksesshem/20%Monthly2019-05-16 08:52
https://presheva.com/ne-kufirin-e-presheves-bojaxhiu-kapet-me-16-kg-marihuane/20%Monthly2019-05-16 08:52
https://presheva.com/gjashte-zakone-te-gabuara-ne-ushqim-te-cilat-agjeruesit-i-bejne-gjate-ramazanit/20%Monthly2019-05-16 08:47
https://presheva.com/shba-urdheron-punonjesit-jo-emergjente-te-largohen-nga-iraku-sa-me-shpejt-te-jete-e-mundur/20%Monthly2019-05-16 08:40
https://presheva.com/serbet-befasojne-me-votimin-ne-ankete-zgjidhja-do-te-jete-njohja-e-pavaresise-se-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2019-05-16 08:26
https://presheva.com/zoran-zaev-ne-dy-javet-e-ardhshme-do-te-marrim-vendime-rreth-rikonstruimit-te-qeverise/20%Monthly2019-05-16 08:20
https://presheva.com/perberesi-kryesor-i-sofres-se-iftarit-ne-shkup/20%Monthly2019-05-16 08:14
https://presheva.com/presidenti-thaci-i-jep-shtetesine-talentit-qe-e-kerkonin-edhe-maqedonia-e-shqiperia/20%Monthly2019-05-16 08:06
https://presheva.com/bmw-m5-competition-ka-me-shume-kuajfuqi-se-sa-deklaron-kompania/20%Monthly2019-05-16 08:02
https://presheva.com/rita-oren-e-mbajne-si-pellumb-keshtu-kujdeset-babai-i-saj-per-te/20%Monthly2019-05-16 07:56
https://presheva.com/gjesti-i-madh-i-papes-iu-jep-leje-qendrim-femijeve-te-ardhur-nga-siria-e-libia/20%Monthly2019-05-16 07:45
https://presheva.com/gjykata-e-apelit-do-te-vendos-per-grupin-e-kumanoves/20%Monthly2019-05-16 07:28
https://presheva.com/limaj-thote-se-ska-pse-negociohet-me-serbine-nese-vuciqi-deklarohet-kunder-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2019-05-16 07:27
https://presheva.com/murati-problemi-i-shqiptareve-me-serbe-zgjidhet-vetem-me-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2019-05-16 07:25
https://presheva.com/14-maji-u-shenua-me-tubimin-perkujtimore-ne-rahovice/20%Monthly2019-05-15 12:50
https://presheva.com/tri-ushqimet-qe-e-shkaterrojne-testosteronin/20%Monthly2019-05-15 12:34
https://presheva.com/dy-gjerat-qe-cdo-person-i-meson-nga-beqaria/20%Monthly2019-05-15 12:30
https://presheva.com/ka-nisur-festivali-i-kanes-ndersa-eva-longoria-merr-gjithe-vemendjen/20%Monthly2019-05-15 12:25
https://presheva.com/personat-qe-dine-te-pergatisin-caj-mire-jane-me-joshes/20%Monthly2019-05-15 12:21
https://presheva.com/plani-futuristik-i-njeriut-me-te-pasur-ne-bote-synon-ndertimin-e-qyteteve-ne-hapesire-per-miliona-njerez/20%Monthly2019-05-15 12:18
https://presheva.com/si-merren-vitaminat-shtese/20%Monthly2019-05-15 12:14
https://presheva.com/be-paralajmeron-per-manipulime-ruse-ne-zgjedhjet-evropiane/20%Monthly2019-05-15 12:10
https://presheva.com/arsenali-do-te-perfitoje-58-milione-euro-nese-e-mposht-chelsean-ne-ligen-e-evropes/20%Monthly2019-05-15 12:04
https://presheva.com/viti-1999-publikohen-pamjet-kur-familjaret-marrin-trupin-e-pajete-te-fehmi-aganit-i-vrare-nga-forcat-serbe/20%Monthly2019-05-15 12:01
https://presheva.com/lionel-messi-tradhtohet-nga-kun-aguero-ne-luften-per-topin-e-arte-e-meriton-kush-luan-ne-finale-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2019-05-15 11:57
https://presheva.com/ministria-amerikane-e-drejtesise-do-te-merret-me-rastin-e-hakimit-te-whatsapp/20%Monthly2019-05-15 11:51
https://presheva.com/e-akuzuan-se-po-i-ndihmon-shqiptaret-ta-marrin-veriun-trajkoviq-ngre-kallezim-penal-kunder-vuciqit-dhe-gjuriqit/20%Monthly2019-05-15 11:48
https://presheva.com/dinastia-arsiq-po-udheheq-me-bujanocin/20%Monthly2019-05-15 11:46
https://presheva.com/audi-lidh-veturat-me-semaforet-per-te-arritur-gjithnje-driten-e-gjelber/20%Monthly2019-05-15 11:45
https://presheva.com/ekskluzive-riki-artisti-nga-kosova-qe-perfaqeson-sivjet-malin-e-zi-ne-eurovision-kemi-nevoje-per-mbeshtetjen-e-shqiptareve/20%Monthly2019-05-15 11:43
https://presheva.com/lind-ne-nje-autobus-femija-do-te-udhetoje-falas-deri-ne-moshen-18-vjecare/20%Monthly2019-05-15 11:39
https://presheva.com/pishina-ujevare-piste-helikopteri-e-kinema-brenda-jahtit-luksoz/20%Monthly2019-05-15 11:37
https://presheva.com/shqiptarja-allmira-salloviq-thyen-tabute-behet-femra-e-pare-zjarrfikese-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-05-15 11:34
https://presheva.com/paraqitet-si-bleres-vjedh-ferrarin-policia-gjermane-ne-kerkim-te-hajnit/20%Monthly2019-05-15 11:32
https://presheva.com/ne-bosnje-e-hercegovine-bie-bore-sikur-te-ishte-dimer/20%Monthly2019-05-15 11:30
https://presheva.com/zyrtare-bullgaria-nderron-trajnerin-para-ndeshjes-me-kosoven-balakov-emerohet-ne-krye-te-kombetares/20%Monthly2019-05-15 11:27
https://presheva.com/thaci-per-400-masakra-ne-kosove-nuk-u-denua-askush-edhe-pas-20-vitesh/20%Monthly2019-05-15 11:22
https://presheva.com/top-10-udheheqesit-boteror-me-te-ndjekur-ne-twitter/20%Monthly2019-05-15 11:20
https://presheva.com/problemi-i-furnizimit-me-rryme-ne-qytet-po-gjene-zgjidhjen/20%Monthly2019-05-15 11:16
https://presheva.com/aktorja-hollivudiane-rita-wilson-zbulon-origjinen-came/20%Monthly2019-05-15 11:14
https://presheva.com/iphone-i-ri-pritet-ti-kete-tri-kamera-te-pasme/20%Monthly2019-05-15 11:10
https://presheva.com/nje-ferrari-i-vitit-1972-eshte-ne-shitje-por-ka-nje-problem-eshte-i-vendosur-ne-dhjetera-kuti-andaj-duhet-ta-montoni-vete/20%Monthly2019-05-15 11:08
https://presheva.com/i-pamposhturi-shefat-isufi-zbret-ne-londer-per-ta-rrembyer-titullin-e-botes-wbo/20%Monthly2019-05-15 10:51
https://presheva.com/mrekullite-qe-i-ndodhin-trupit-kur-pini-uje-me-limon-dhe-shafran/20%Monthly2019-05-15 10:21
https://presheva.com/dy-aeroplane-perplasen-ne-ajer-pese-te-vdekur-dhe-disa-te-lenduar/20%Monthly2019-05-15 10:16
https://presheva.com/nderron-jete-plaka-qe-u-be-e-njohur-nga-videoja-me-bajram-rexhepin/20%Monthly2019-05-15 10:11
https://presheva.com/cka-eshte-autofagjia-procesi-qe-i-ndodh-trupit-gjate-agjerimit-dhe-nga-i-cili-perfitojme-shume/20%Monthly2019-05-15 10:03
https://presheva.com/jetoi-ne-rusi-por-kurre-nuk-e-mesoi-gjuhen-ruse-nderron-jete-njeriu-me-i-moshuar-ne-bote-ky-eshte-rrefimi-per-jeten-e-tij/20%Monthly2019-05-15 09:56
https://presheva.com/bujanoc-arrestohet-pasi-e-therri-me-thike-vellaun/20%Monthly2019-05-15 09:53
https://presheva.com/bitcoin-vazhdon-te-rritet-tejkalon-kufirin-prej-8-mije-dollaresh/20%Monthly2019-05-15 09:52
https://presheva.com/porsche-ja-me-i-vjeter-i-mbijetuar-ne-bote-eshte-ne-shitje-tregohet-cmimi-dhe-si-duket-vetura-tani/20%Monthly2019-05-15 09:18
https://presheva.com/zekiri-serish-kapet-me-xhaferin-per-veljanoskin-po-fshehin-raportet-e-sherbimeve-sekrete/20%Monthly2019-05-15 09:13
https://presheva.com/stuhia-e-forte-godet-serbine-dalin-pamjet/20%Monthly2019-05-15 09:08
https://presheva.com/shqiptarja-qe-garon-per-partine-e-berluskonit/20%Monthly2019-05-15 09:04
https://presheva.com/ne-maqedonin-e-veriut-gjimnazistet-dhe-studentet-i-respektojne-vlerat-fetare-te-religjionit-tjeter/20%Monthly2019-05-15 07:23
https://presheva.com/spanjollet-e-shfrytezojne-rastin-10-000-euro-nata-ne-hotel-per-finalen/20%Monthly2019-05-15 07:17
https://presheva.com/xhamia-u-dogj-me-qellim-thone-hetuesit-ne-shba/20%Monthly2019-05-15 07:11
https://presheva.com/arrestohet-pronari-i-coca-cola-u-kap-ne-avion-me-5000-rrenje-kanabis/20%Monthly2019-05-15 07:08
https://presheva.com/amerikani-me-flamurin-shqiptar-ne-kraheror-thyen-rekord-duke-u-zhytur-ne-oqeanin-paqesor/20%Monthly2019-05-15 07:04
https://presheva.com/revolucion-historik-mercedes-benz-heq-dore-nga-motoret-me-nafte-dhe-benzine/20%Monthly2019-05-15 07:00
https://presheva.com/rama-flet-per-rrezikun-e-nje-lufte-civile-me-30-qershor/20%Monthly2019-05-15 06:51
https://presheva.com/shqiprim-arifi-14-maji-dita-e-deshmoreve-te-ucpmb-se/20%Monthly2019-05-15 06:45
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-se-mustafa-takohet-me-z-joseph-dioguardi/20%Monthly2019-05-15 06:58
https://presheva.com/lr-pdsh-si-sot-e-18-vite-me-pare-kujtojme-heronjte-tane-qe-dhan-edhe-jeten-per-keto-troje/20%Monthly2019-05-15 06:34
https://presheva.com/per-shkak-te-puneve-ne-objektet-elektroenergjetike-nuk-do-te-kete-energji-elektrike-ne-disa-pjese-te-qytetit/20%Monthly2019-05-15 06:27
https://presheva.com/shkembimi-i-kufijve-lufta-njevjecare-mes-thacit-e-haradinajt/20%Monthly2019-05-15 06:18
https://presheva.com/gjilani-shenon-18-vjetorin-e-renies-se-deshmoreve-te-ucpmb-se-shaban-dhe-sami-ukshinit/20%Monthly2019-05-15 06:04
https://presheva.com/diten-e-shtune-leshohet-ne-qarkullim-koridori-10-i-kompletuar-ja-statistikat/20%Monthly2019-05-15 05:43
https://presheva.com/kultura-sporti-dhe-te-rinjte-do-te-jene-ne-fokusin-e-pushtetit-lokal/20%Monthly2019-05-14 13:26
https://presheva.com/pvd-pranon-se-kane-manipuluar-peticionin/20%Monthly2019-05-14 12:27
https://presheva.com/nese-e-keni-hequr-zorren-qorre-keni-shansin-trefish-me-te-madh-qe-tju-shfaqet-semundja-e-parkinsonit/20%Monthly2019-05-14 12:15
https://presheva.com/syzet-per-diell-kane-afatin-e-qendrueshmerise-koha-kur-do-te-duhej-ti-zevendesoni-sepse-mund-tjua-rrezikojne-seriozisht-shendetin/20%Monthly2019-05-14 12:13
https://presheva.com/ne-perqafim-te-ngjyrave-dhe-modeleve-pese-modele-te-cilat-do-ti-bartim-ne-kete-sezon/20%Monthly2019-05-14 12:11
https://presheva.com/perse-qente-gjithmone-u-afrohen-njerezve-te-cilet-nuk-i-duan/20%Monthly2019-05-14 12:08
https://presheva.com/pesha-dhe-kokedhimbja/20%Monthly2019-05-14 12:06
https://presheva.com/mishi-artificial-zemeron-kasapet-ne-evrope/20%Monthly2019-05-14 12:03
https://presheva.com/eskalojne-mediet-serbe-thaci-dhe-daut-haradinaj-duhet-te-shkojne-ne-hage/20%Monthly2019-05-14 12:00
https://presheva.com/protesta-e-opozites-ne-tirane-nje-polic-i-plagosur/20%Monthly2019-05-14 11:56
https://presheva.com/patriarku-irinej-thote-se-vuciqi-po-lufton-heroikisht-per-kosoven/20%Monthly2019-05-14 11:54
https://presheva.com/vritet-edhe-nje-kosovar-ne-siri-2/20%Monthly2019-05-14 11:52
https://presheva.com/nurellari-per-tribunalin-ndaj-serbise-shume-njerez-ishin-skeptike-edhe-te-lufta-e-pavaresia-por-e-verteta-doli-ndryshe/20%Monthly2019-05-14 11:50
https://presheva.com/sami-lushtaku-kundershton-idene-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2019-05-14 11:46
https://presheva.com/gruaja-me-e-vjeter-ne-prizren-feston-ditelindjen-e-112-te/20%Monthly2019-05-14 11:45
https://presheva.com/hoti-thaci-manipuloi-opinionin-kur-tha-se-shba-nuk-ishte-perfshire-ne-samitin-e-berlinit/20%Monthly2019-05-14 11:42
https://presheva.com/me-shumice-votash-u-aprovua-propozim-vendimi-mbi-rrjetin-e-numrit-te-shkollave-fillore-publike-ne-territorin-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-05-14 11:40
https://presheva.com/austria-planifikon-dhjete-urdheresa-per-refugjatet/20%Monthly2019-05-14 11:33
https://presheva.com/i-riu-nga-taxhikistani-nderton-nga-druri-tankun-t-34/20%Monthly2019-05-14 11:24
https://presheva.com/hazard-te-real-madridi-zyrtarizimi-ceshtje-ditesh/20%Monthly2019-05-14 11:22
https://presheva.com/i-mbijetuari-i-fundit-historia-e-njeriut-me-te-vetmuar-ne-bote/20%Monthly2019-05-14 11:20
https://presheva.com/eshte-i-mundshem-komunikimi-edhe-ne-kome/20%Monthly2019-05-14 11:17
https://presheva.com/vulin-deshiron-kufi-te-forte-me-kosoven/20%Monthly2019-05-14 11:15
https://presheva.com/haradinaj-nga-tavolina-e-mogherinit-dhe-vuciqit-vendimet-per-kosoven-i-ktheva-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-14 11:11
https://presheva.com/festivali-i-kenges-per-femije-gezimi-yne-2019-ka-shpallur-listen-e-fituesve-te-audicionit-per-kete-edicion/20%Monthly2019-05-14 11:06
https://presheva.com/drejtori-i-shtepise-se-shendetit-mirenjohje-per-kontributin-e-dhene-ne-zhvillimin-dhe-afirmimin-e-shoqates-se-puntoreve-mjekesore/20%Monthly2019-05-14 10:54
https://presheva.com/jonida-maliqi-shkelqen-ne-qilimin-e-eurovisionit/20%Monthly2019-05-14 10:49
https://presheva.com/gazetarja-serbe-i-ngre-tre-gishtat-para-hundes-se-rames/20%Monthly2019-05-14 10:46
https://presheva.com/kina-nderton-aeroportin-me-te-madh-ne-bote-ylli-i-detit-ka-700-mije-metra-katrore-qe-i-bie-sa-100-fusha-te-futbollit/20%Monthly2019-05-14 10:34
https://presheva.com/supermodelja-bar-refaeli-i-detyrohet-dy-milione-euro-shtetit-izraelit/20%Monthly2019-05-14 10:31
https://presheva.com/bujanoc-banoret-e-malesise-ky-pushtet-nuk-ka-cka-te-kerkoje-me-voten-e-malesise-se-bujanocit/20%Monthly2019-05-14 10:30
https://presheva.com/ushtria-amerikane-pranon-per-here-te-pare-nuk-jemi-vetem-ne-planet/20%Monthly2019-05-14 10:28
https://presheva.com/balena-gjigante-doli-papritmas-mbi-siperfaqej-anija-e-peshkatarit-dukej-shume-me-e-vogel/20%Monthly2019-05-14 10:25
https://presheva.com/vdekja-e-djalit-te-madh-diagnostikimi-i-djalit-tjeter-me-autizem-dhe-vajza-me-semundje-te-zemres-jeta-e-trishtuar-e-stallone-prapa-kamerave/20%Monthly2019-05-14 10:23
https://presheva.com/e-kishin-braktisur-ne-nje-aeroport-gjeti-prinderit-e-tij-pas-33-vjetesh-djaloshi-rrefen-historine-e-tij/20%Monthly2019-05-14 10:18
https://presheva.com/mos-perdorni-shkopinj-pambuku-per-pastrimin-e-vesheve-kjo-metode-eshte-me-e-lehte-dhe-me-pak-e-rrezikshme/20%Monthly2019-05-14 09:46
https://presheva.com/hidhni-nje-sy-prones-me-vlere-59-milione-dollare-te-cilen-tanime-e-disponon-mark-zuckerberg/20%Monthly2019-05-14 09:42
https://presheva.com/atleti-amerikan-behet-sensacion-me-hedhjen-e-tij-ne-vijen-e-finishit-per-ta-siguruar-medaljen-e-arte/20%Monthly2019-05-14 09:37
https://presheva.com/kafja-nuk-eshte-e-demshme-per-zemren-por-sa-kafe-guxoni-ti-pini-brenda-nje-dite/20%Monthly2019-05-14 09:32
https://presheva.com/dometheniet-e-cdo-simboli-ne-mbushesin-tuaj-te-telefonit-duhet-ti-dini/20%Monthly2019-05-14 09:28
https://presheva.com/shperthen-ne-lot-zedhenesi-i-okb-se-gjersa-flet-mbi-sulmet-e-izraelit-ne-gaza/20%Monthly2019-05-14 07:19
https://presheva.com/fillon-me-pune-kryetari-i-maqadonise-se-veriut/20%Monthly2019-05-14 07:16
https://presheva.com/basha-rames-do-lutesh-qe-te-kesh-fatin-e-gruevskit/20%Monthly2019-05-14 07:13
https://presheva.com/diplomati-gjerman-vuciq-e-di-mire-se-nuk-do-ta-marre-me-kurre-kosoven/20%Monthly2019-05-14 07:10
https://presheva.com/serbia-do-te-ju-jap-pension-ushtareve-qe-kane-kryer-krime-ne-kosove/20%Monthly2019-05-14 07:06
https://presheva.com/ballkani-nen-alarm-per-permbytje/20%Monthly2019-05-14 07:03
https://presheva.com/shba-basha-e-kryemadhi-te-denojne-dhunen-e-mbeshtetesve-te-tyre/20%Monthly2019-05-14 06:59
https://presheva.com/nje-tjeter-deshtim-i-produksionit-te-game-of-thrones/20%Monthly2019-05-14 06:56
https://presheva.com/amsterdami-pa-makina-nga-viti-2030-do-te-lejohen-vetem-ato-elektrike/20%Monthly2019-05-14 06:52
https://presheva.com/rama-sdua-kufi-me-kosoven-serbine-e-maqedonine/20%Monthly2019-05-14 06:48
https://presheva.com/lushtaku-pavaresisht-gjendjen-ne-presheve-une-jam-kunder-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2019-05-14 06:28
https://presheva.com/si-po-mundohet-serbia-ti-fuse-mallrat-ilegalisht-ne-kosove/20%Monthly2019-05-14 06:25
https://presheva.com/profili-i-nje-gjimnazisti-serb-nuk-duan-te-shoqerohen-me-shqiptar-jane-te-painformuar-dhe-euroskeptik/20%Monthly2019-05-14 05:48
https://presheva.com/judah-merkel-e-fundosi-idene-e-korrigjimit-te-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-05-14 05:32
https://presheva.com/ribashkimi-i-lugines-se-presheves-me-kosove-ka-alternative/20%Monthly2019-05-13 18:51
https://presheva.com/finalja-e-turnirit-tradicional-ne-futboll-te-vogel-deshmoret-e-kombit-mbahet-neser/20%Monthly2019-05-13 18:45
https://presheva.com/universiteti-ballkanik-internacional-me-15-maj-organizojne-provimin-per-bursa-per-maturantet-e-presheves/20%Monthly2019-05-13 18:42
https://presheva.com/genjeshtra-e-bardhe/20%Monthly2019-05-13 18:39
https://presheva.com/thaci-vazhdoj-te-besoj-fuqishem-se-lugina-e-presheves-duhet-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2019-05-13 17:37
https://presheva.com/harresa-qeveritare-ndaj-shqiptareve-ne-serbi/20%Monthly2019-05-13 14:54
https://presheva.com/keshilltaret-e-pvd-se-leshojne-seancen-molle-sherri-fjala-kafshe/20%Monthly2019-05-13 13:46
https://presheva.com/kreret-e-pvd-se-dhe-pdsh-s-udhetojne-per-ne-shba/20%Monthly2019-05-13 11:30
https://presheva.com/gjykime-ne-mungese-per-krimet-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-05-13 09:57
https://presheva.com/kur-puna-rrezikon-harmonine/20%Monthly2019-05-13 09:53
https://presheva.com/aeroplani-me-89-udhetare-ateroi-me-sukses-megjithese-pa-rrotat-e-perparme/20%Monthly2019-05-13 09:49
https://presheva.com/kater-futbolliste-ne-gare-per-kepucen-e-arte-ne-angli-salah-mbetet-favorit/20%Monthly2019-05-13 09:44
https://presheva.com/ne-kosove-duan-ta-vrasin-ne-portugali-shfaqet-pas-200-viteve-nje-ari-i-murrme/20%Monthly2019-05-13 09:38
https://presheva.com/kripa-e-tepruar-dhe-kaliumi-i-manget-rrezik-per-jete/20%Monthly2019-05-13 09:32
https://presheva.com/alarmohen-serbet-ushtria-e-kosoves-pjese-e-stervitjes-se-nato-s-ne-kroaci/20%Monthly2019-05-13 09:28
https://presheva.com/xhaka-deshiron-te-behet-pjese-e-historise-se-arsenalit-duam-triumfin-ne-ligen-e-evropes/20%Monthly2019-05-13 09:22
https://presheva.com/ne-britani-gjendet-thesari-romak/20%Monthly2019-05-13 09:17
https://presheva.com/bardhyl-mahmuti-reagon-ndaj-paralajmerimeve-te-dick-marty-per-deshmi-te-reja-eja-ballafaqohu-me-te-verteten/20%Monthly2019-05-13 09:13
https://presheva.com/princ-harry-dhe-meghan-markle-nuk-do-ta-bejne-publike-certifikaten-e-lindjes-se-djalit-te-tyre-archie/20%Monthly2019-05-13 08:59
https://presheva.com/arsic-kosova-eshte-pjese-perberse-e-serbise/20%Monthly2019-05-13 08:56
https://presheva.com/vlera-e-bitcoinit-vazhdon-te-rritet-tejkalon-kufirin-prej-7-mije-dollaresh/20%Monthly2019-05-13 08:54
https://presheva.com/a-eshte-ky-trend-i-ri-pantallona-ne-vend-te-fustanit-te-nuserise/20%Monthly2019-05-13 08:49
https://presheva.com/lajmerohet-dick-marty-paralajmeron-deshmi-te-reja-per-krimet-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-05-13 08:45
https://presheva.com/si-eshte-te-punosh-ne-ambientet-e-zyrave-te-facebook-rrefimi-i-florentina-feratit-shqiptares-qe-punon-per-kompanine/20%Monthly2019-05-13 08:40
https://presheva.com/britaniket-buka-dhe-bllokada-e-berlinit/20%Monthly2019-05-13 08:23
https://presheva.com/haxhi-krasniqi-deklarohet-pas-humbjes-se-titullit-u-kerkoj-falje-perkrahesve-te-mi/20%Monthly2019-05-13 08:18
https://presheva.com/deputetja-e-pd-se-perplaset-me-policine-cfare-beni-si-nuk-ju-vjen-turp/20%Monthly2019-05-13 08:13
https://presheva.com/ardian-kelmendi-i-mbijetuari-masakres-ne-qyshk-tregon-si-i-shpetoi-vdekjes/20%Monthly2019-05-13 08:06
https://presheva.com/ndikimi-i-madh-i-filmit-kult-pulp-fiction-ne-hit-serialin-breaking-bad/20%Monthly2019-05-13 08:00
https://presheva.com/bujanoc-zenka-ne-kafene-lendohet-rende-nje-person/20%Monthly2019-05-13 07:59
https://presheva.com/si-ta-reduktoni-fryrjen-ne-stomak/20%Monthly2019-05-13 07:27
https://presheva.com/femijet-vazhdimisht-grinden-qe-se-cfare-mund-te-beni/20%Monthly2019-05-13 07:22
https://presheva.com/perse-assesi-nuk-ben-te-pini-lengje-te-gazuara-bashke-me-mishin-e-pjekur-ne-skare/20%Monthly2019-05-13 07:17
https://presheva.com/samiti-i-berlinit-dhe-ai-i-parisit-perpjekje-per-zhbllokimin-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-13 07:09
https://presheva.com/pacolli-ka-dy-lutje-para-rifillimit-te-dialogut-me-serbine/20%Monthly2019-05-13 06:52
https://presheva.com/alarmojne-gjukanoviq-dhe-ekspertet-nga-kosova-e-shqiperia-rusia-dhe-kina-po-e-rrezikojne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-05-13 06:44
https://presheva.com/pse-be-nuk-i-merr-seriozisht-ndalesat-e-kosovareve-ne-kufirin-serb/20%Monthly2019-05-13 06:40
https://presheva.com/hoxhe-abazi-tregon-se-kujt-i-lejohet-te-agjeroje-dhe-cfare-e-prish-agjerimin/20%Monthly2019-05-13 06:38
https://presheva.com/thaci-sali-berisha-ka-kryer-krim-te-rende-kunder-uck-se/20%Monthly2019-05-13 06:30
https://presheva.com/thaci-e-kemi-mbeshtetjen-e-shba-se-per-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2019-05-13 06:26
https://presheva.com/semimatura-dhe-matura-shpenzime-te-majme-per-familjen/20%Monthly2019-05-13 06:21
https://presheva.com/telefonuan-policine-te-shqetesuar-me-tigrin-qe-mbahej-padrejtesisht-ne-kafazin-e-fqinjit/20%Monthly2019-05-13 06:22
https://presheva.com/rama-jo-kufij-mes-shqiperise-kosoves-malit-te-zi-maqedonise-e-serbise/20%Monthly2019-05-13 06:08
https://presheva.com/komuna-e-presheves-organizon-vizite-nje-ditore-ne-panairin-e-bujqesise/20%Monthly2019-05-13 06:05
https://presheva.com/konkurset-rreth-ndarjes-se-subvencioneve-priten-te-shpallen-shume-shpejte/20%Monthly2019-05-10 14:40
https://presheva.com/si-jetojne-te-rinjte-e-presheves/20%Monthly2019-05-10 14:23
https://presheva.com/universum-po-e-vendos-kosoven-ne-harten-e-botes-surpriza-edhe-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-05-10 12:38
https://presheva.com/tete-dama-te-famshme-qe-se-paten-problem-te-vishnin-te-njejten-veshje/20%Monthly2019-05-10 12:33
https://presheva.com/krahasoi-foshnjen-mbreterore-me-shimpaze-shkarkohet-prezantuesi-i-bbc-se-danny-baker/20%Monthly2019-05-10 12:31
https://presheva.com/e-themeluan-bashke-me-mark-zuckerbergun-chris-hughes-befason-me-deklaraten-eshte-koha-per-ta-shperbere-facebook-un/20%Monthly2019-05-10 12:28
https://presheva.com/lotaria-e-penalltive-i-buzeqesh-chelseat-bashkohet-me-arsenalin-ne-finalen-e-madhe-te-liges-se-evropes/20%Monthly2019-05-10 12:26
https://presheva.com/nje-kabllo-lap-topi-xhinse-moderne-e-shpata-gome-shikuesit-symbrehte-vazhdojn-te-verejne-gabime-amatoreske-ne-game-of-thrones/20%Monthly2019-05-10 12:22
https://presheva.com/krasniqi-nuk-jam-per-mbajtjen-e-ferexhese/20%Monthly2019-05-10 12:20
https://presheva.com/mustafa-thaci-gaboi-kur-e-hapi-temen-e-kufijve/20%Monthly2019-05-10 12:18
https://presheva.com/100-qirinj-te-ndezur-i-mban-ne-goje-vetem-per-te-thyer-rekordin-boteror/20%Monthly2019-05-10 12:16
https://presheva.com/zvicerania-petra-thote-se-pas-raportimit-te-ngjarjes-avokati-i-loredanes-i-premtoi-para-ne-kembim-te-nje-marreveshjeje/20%Monthly2019-05-10 12:13
https://presheva.com/thaci-sali-berisha-ka-bere-mekate-te-medha-ndaj-uck-se-dhe-kosoves/20%Monthly2019-05-10 12:10
https://presheva.com/bebe-rexha-menaxheret-e-mi-me-kerkuan-te-humb-deri-ne-20-kilograme/20%Monthly2019-05-10 12:09
https://presheva.com/gati-7-milione-dollare-njihuni-me-canten-me-te-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2019-05-10 12:04
https://presheva.com/luani-i-quajtur-kaos-fillon-terapine-e-rrezatimit-per-kancerin-e-lekures-ne-nje-spital-per-njerezit/20%Monthly2019-05-10 12:01
https://presheva.com/ben-gabime-kur-shkruan-statuset-tani-zbulo-te-fshehtat-e-personalitetin-tend/20%Monthly2019-05-10 11:59
https://presheva.com/vitaminat-per-femije-a-kane-nevoje-vogelushet-per-suplemente-dhe-si-te-dime-cilat-vitamina-u-mungojne/20%Monthly2019-05-10 11:57
https://presheva.com/ne-pentagon-zbulohet-monumenti-qe-i-dedikohet-nderhyrjes-se-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2019-05-10 11:55
https://presheva.com/pamje-shokuese-policia-amerikane-gjen-me-shume-se-njemije-arme-ne-vetem-nje-shtepi/20%Monthly2019-05-10 11:53
https://presheva.com/shuarja-dhe-kthimi-i-idese-se-ndryshimit-te-kufirit/20%Monthly2019-05-10 11:48
https://presheva.com/david-beckham-denohet-nga-gjykata-me-gjashte-muaj-ndalim-vozitjeje-per-shkak-te-perdorimit-te-telefonit-ne-timon/20%Monthly2019-05-10 11:45
https://presheva.com/misteri-i-shkembit-shperblim-per-ate-qe-ndihmon-ne-deshifrimin-e-shkrimit/20%Monthly2019-05-10 11:41
https://presheva.com/florent-hadergjonaj-i-bashkohet-perfundimisht-kosoves-jam-nje-dardan-me-shume-gati-per-fanellen-me-te-bukur-ne-bote/20%Monthly2019-05-10 11:37
https://presheva.com/gabimi-ne-monedhen-50-dollareshe-do-ti-kushtoje-me-vlera-milioneshe-shtetit-te-australise/20%Monthly2019-05-10 11:35
https://presheva.com/njihuni-me-mega-jahtin-150-metra-brenda-te-cilit-nuk-mungon-asgje/20%Monthly2019-05-10 11:32
https://presheva.com/dodik-eshte-agjent-i-putinit-dhe-nje-prej-figurave-me-te-keqija/20%Monthly2019-05-10 11:26
https://presheva.com/vendet-e-ballkanit-duhet-te-jene-pjese-e-bese/20%Monthly2019-05-10 11:23
https://presheva.com/edhe-ne-bl-terrnave-pak-dite-me-pare-rinia-e-fshatit-u-organizuan-per-pastrimin-e-parkut/20%Monthly2019-05-10 16:07
https://presheva.com/thaci-te-heqim-teresisht-kufirin-kosove-shqiperi-duke-perfshire-presheven-medvegjen-dhe-bujanocin/20%Monthly2019-05-10 11:12
https://presheva.com/banoret-e-bl-bukuroc-kane-realizuar-disa-aktivitete-ne-ruajtjen-e-ambientit-dhe-hapsirave-te-gjelberuara/20%Monthly2019-05-10 11:07
https://presheva.com/flet-vucic-pse-nuk-dola-ne-foto-me-ilir-meten/20%Monthly2019-05-10 11:01
https://presheva.com/vogelushja-qe-lexon-kuran-edhe-pse-ka-humbur-shikimin-nga-nje-shperthim/20%Monthly2019-05-10 10:57
https://presheva.com/perfaqesuesja-e-kosoves-dhuron-25-mije-euro-per-jetimat-e-ballkanit/20%Monthly2019-05-10 10:53
https://presheva.com/loredana-dhe-mozzik-arrijne-ne-prishtine-reperi-deklarohet-per-here-te-pare-para-mediave/20%Monthly2019-05-10 10:50
https://presheva.com/maybach-gls-2020-dalin-fotot-e-makines-me-te-shtrenjte-ne-shba/20%Monthly2019-05-10 10:44
https://presheva.com/thaci-insiston-per-korrigjimin-ka-disa-fjale-per-kritikat-e-haradinajt/20%Monthly2019-05-10 10:37
https://presheva.com/nje-droge-e-re-e-tmerrshme-ka-arritur-ne-serbi/20%Monthly2019-05-10 10:10
https://presheva.com/erdogan-be-ka-nevoje-per-turqine-me-shume-sesa-turqia-per-be-ne/20%Monthly2019-05-10 09:56
https://presheva.com/ramush-haradinaj-edi-rama-eshte-vellai-im/20%Monthly2019-05-10 09:50
https://presheva.com/thaci-anulon-dreken-me-meten-vuciqin-dhe-dodikun/20%Monthly2019-05-10 08:50
https://presheva.com/vuciq-e-pyeta-thacin-si-je-a-pritet-te-puthem-me-te/20%Monthly2019-05-10 08:47
https://presheva.com/familjaret-kerkojne-drejtesi-per-anetaret-e-grupit-kumanova/20%Monthly2019-05-10 08:39
https://presheva.com/organizohet-rebalitim-falas-ne-banje-per-pensionistet-preshevar-ja-kush-mund-te-konkuroj/20%Monthly2019-05-10 10:28
https://presheva.com/driton-kuka-me-urim-special-per-ditelindjen-e-majlindes/20%Monthly2019-05-10 08:30
https://presheva.com/ispn-per-ditet-e-evropes-e-nderoi-me-mirenjohje-ambasadorin-e-paqes-dashnim-hebibi/20%Monthly2019-05-10 07:50
https://presheva.com/ky-njeri-pi-urinen-e-devese-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-05-10 07:40
https://presheva.com/plani-per-ndarjen-e-kosovesthaci-kryeministrin-shqiptar-e-nxora-nga-zyra/20%Monthly2019-05-10 07:32
https://presheva.com/thaci-shperthen-ndaj-berishes-germadhe-politike-ka-mekatuar-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-05-10 08:25
https://presheva.com/kush-e-propozoi-planin-e-korrigjimit-te-kufijve-hashim-thaci-flet-hapur/20%Monthly2019-05-10 08:25
https://presheva.com/thaci-lufte-mund-te-kete-por-territori-i-kosoves-nuk-preket/20%Monthly2019-05-10 08:26
https://presheva.com/adnan-rexhepi-prevot-eshte-njeri-i-fjales-dhe-i-vepres/20%Monthly2019-05-10 07:12
https://presheva.com/shkembim-territoresh-thaci-ideja-ka-qene-e-imja-kush-mendon-per-vucic-eshte-naiv-video/20%Monthly2019-05-10 07:07
https://presheva.com/daciq-i-reagon-thacit-e-rames-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven/20%Monthly2019-05-10 07:04
https://presheva.com/hashim-thaci-ja-roli-i-edi-rames-ne-bisedimet/20%Monthly2019-05-10 07:01
https://presheva.com/eksperti-amerikan-uashingtoni-duhet-te-nderhyje-per-zhbllokimin-e-negociatave-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-10 07:00
https://presheva.com/thaci-nje-nga-kryeministrat-e-shqiperise-me-ka-sjelle-planin-per-ndarjen-e-kosoves-e-kam-nxjerre-jashte/20%Monthly2019-05-10 06:57
https://presheva.com/45-vite-rrobaqeps-nje-jete-kushtuar-profesionit/20%Monthly2019-05-09 15:14
https://presheva.com/pendarovski-shqiptaret-dhe-maqedonasit-ende-nuk-jane-te-barabarte/20%Monthly2019-05-09 11:44
https://presheva.com/%e2%80%8bdeda-zyra-e-kancelares-merkel-konfirmon-se-nuk-ka-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2019-05-09 11:41
https://presheva.com/thaci-haradinajt-kosoves-i-duhet-qeveri-qe-punon-me-mire-jo-qe-jep-deklarata-patriotike/20%Monthly2019-05-09 11:40
https://presheva.com/mashtroi-norvegjezen-duke-ia-marre-100-mije-euro-arrestohet-40-vjecari/20%Monthly2019-05-09 11:38
https://presheva.com/mogherini-heqja-e-takses-do-te-krijonte-kushtet-per-rifillimin-e-dialogut/20%Monthly2019-05-09 11:36
https://presheva.com/tradhtia-bashkeshortore-thenia-e-gjerave-negative-per-sulltanin-tete-gjerat-qe-nuk-lejohen-ne-brunei-per-te-cilat-edhe-mund-te-denoheni-rende/20%Monthly2019-05-09 11:34
https://presheva.com/brad-pitt-i-pergjigjet-pyetjes-rreth-ribashkimit-me-jennifer-aniston/20%Monthly2019-05-09 11:32
https://presheva.com/gagica-pas-aksioneve-te-zahir-pajazitit-ne-vitin-1994-amerika-paralajmeroi-rugoven/20%Monthly2019-05-09 11:29
https://presheva.com/isufi-ideja-e-ndryshimit-te-kufijve-con-ne-lufte-mogherinit-i-ka-rene-vlera/20%Monthly2019-05-09 11:26
https://presheva.com/dubai-sjell-nje-tjeter-magji-rroten-me-te-larte-panoramike-ne-bote/20%Monthly2019-05-09 11:24
https://presheva.com/eriksen-lucas-moura-meriton-nje-statuje-ne-angli-pasi-e-dergoi-tottenhamin-ne-finale/20%Monthly2019-05-09 11:22
https://presheva.com/llogaritet-si-ferri-ne-toke-historia-per-ishullin-e-vogel-ne-lagunen-veneciane-qe-konsiderohet-si-vendi-me-i-perhumbur-ne-bote/20%Monthly2019-05-09 11:16
https://presheva.com/qe-serish-te-shkelqejne-si-ti-zbardhni-dantellen-e-zverdhur-dhe-pambukun/20%Monthly2019-05-09 11:13
https://presheva.com/gjenerali-amerikan-brenda-10-vjetesh-fsk-ja-do-te-transformohet-teresisht-ne-ushtri/20%Monthly2019-05-09 11:10
https://presheva.com/harry-kane-tregon-prapaskenat-per-ndryshimin-e-qasjes-ne-pjesen-e-dyte/20%Monthly2019-05-09 11:08
https://presheva.com/tottenhami-dhe-liverpooli-luajne-ne-finalen-e-madhe-jua-sjellim-rezultatet-ne-10-perballjet-e-fundit-mes-tyre/20%Monthly2019-05-09 11:05
https://presheva.com/gjini-i-reagon-rames-per-haradinajn-je-vetem-nje-politikan-oportunist/20%Monthly2019-05-09 11:03
https://presheva.com/a-mund-ta-vereni-leopardin-e-bores-e-veshtire-sepse-ai-eshte-kamufluar-aq-mire/20%Monthly2019-05-09 11:01
https://presheva.com/brnabiq-thaci-e-haradinaj-po-garojne-se-cili-eshte-me-shume-nacionalist/20%Monthly2019-05-09 10:59
https://presheva.com/vv-proteston-kunder-vizites-se-vuciqit-dhe-dodikut-ne-tirane/20%Monthly2019-05-09 10:54
https://presheva.com/shkenca-e-ka-vertetuar-motrat-ju-ndihmojne-te-beheni-person-me-i-mire/20%Monthly2019-05-09 10:52
https://presheva.com/vendet-e-quintit-i-bejne-thirrje-vuciqit-per-vetepermbajtje/20%Monthly2019-05-09 10:49
https://presheva.com/cfare-i-ndodh-trupit-nese-e-zevendesoni-cdo-pije-me-uje/20%Monthly2019-05-09 10:47
https://presheva.com/merkel-dhe-macron-duan-ti-japin-shtyse-te-re-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-09 10:46
https://presheva.com/sipas-anketes-se-yougov-gjermanet-dhe-francezet-nuk-e-duan-maqedonin-e-veriut-kosoven-dhe-shqiperine-ne-be/20%Monthly2019-05-09 10:42
https://presheva.com/erdogan-perseritja-e-zgjedhjeve-hap-i-rendesishem-per-demokracine/20%Monthly2019-05-09 09:54
https://presheva.com/riparohet-xhamia-orta-ne-strumice-por-ajo-do-perdoret-si-muze-dhe-salla-per-koncerte/20%Monthly2019-05-09 09:49
https://presheva.com/kryeministri-kroat-do-te-bejme-gjithcka-qe-maqedonia-e-veriut-te-marre-daten-ne-qershor/20%Monthly2019-05-09 09:42
https://presheva.com/deputetja-e-kosoves-dialogu-pa-thacin-si-barcelona-pa-messin/20%Monthly2019-05-09 09:38
https://presheva.com/haradinaj-ldk-dhe-vv-kane-futur-veshet-ne-lesh/20%Monthly2019-05-09 09:18
https://presheva.com/hitleri-dhe-volkswageni-i-tij-brumbull/20%Monthly2019-05-09 09:15
https://presheva.com/suv-i-perfekt-ka-nje-emer-audi-q8-50-tdi-s-line/20%Monthly2019-05-09 09:12
https://presheva.com/forca-tokesore-me-dedikim-te-vecante-per-ushtaren-qe-humbi-jeten-ne-letoni/20%Monthly2019-05-09 09:08
https://presheva.com/refuzoi-daljen-me-vajza-vetem-per-shkak-te-ketij-problemi-te-pamjes-qe-kishte/20%Monthly2019-05-09 09:03
https://presheva.com/vuciq-arrin-ne-tirane-thote-se-nuk-i-interesojne-protestat-e-kurtit/20%Monthly2019-05-09 08:03
https://presheva.com/sekretari-amerikan-i-shtetit-cdo-vend-ti-riatdhesoje-qytetaret-e-vet-qe-luftuan-per-isis-in/20%Monthly2019-05-09 07:58
https://presheva.com/modelja-shqiptare-qe-nuk-zhvishet-per-vemendje-por-eshte-nder-me-te-bukurat/20%Monthly2019-05-09 07:54
https://presheva.com/denohen-me-burg-dy-futbollistet-e-kombetares-se-madhe-evropiane/20%Monthly2019-05-09 07:49
https://presheva.com/theresa-may-duhet-te-bashkohemi-si-liverpooli-per-nje-rikthim-ne-europe/20%Monthly2019-05-09 07:45
https://presheva.com/10-makinat-me-te-lira-me-sigurine-me-te-larte-qe-mund-te-blini-ne-2019/20%Monthly2019-05-09 07:41
https://presheva.com/moment-i-frikshem-sapo-e-hapi-deren-e-kafshon-gjarperi/20%Monthly2019-05-09 07:37
https://presheva.com/thaci-ne-takim-me-ramen-diskutoi-edhe-per-bashkengjitjen-e-lugines/20%Monthly2019-05-09 07:12
https://presheva.com/bosnja-e-denon-me-10-vite-burg-kosovaren-qe-vrau-serbin-12-vjecar/20%Monthly2019-05-09 06:55
https://presheva.com/ajax-ne-hall-me-ramazanin-fizioterapeuti-i-klubit-e-quan-papergjegjshmeri-vendimin-e-lojtareve/20%Monthly2019-05-09 06:51
https://presheva.com/princi-harry-dhe-meghan-bejne-paraqitjen-e-pare-ne-publik-me-foshnjen-e-tyre/20%Monthly2019-05-09 06:45
https://presheva.com/kryetari-i-gjakoves-rames-nuk-je-fare-mbret-je-krejt-cullak-e-kur-flet-per-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2019-05-09 06:20
https://presheva.com/pasojat-kolaterale-te-idese-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-05-09 06:11
https://presheva.com/sot-kater-vite-nga-ngjarjet-e-kumanoves-enigma-mbetet/20%Monthly2019-05-09 06:08
https://presheva.com/presidenti-i-ri-i-maqedonise-kunder-planit-thaci-vuciq-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-05-09 06:06
https://presheva.com/qeveria-ndan-14-milione-per-projekte-te-komunave-ne-rrethin-e-pcinjes/20%Monthly2019-05-09 06:00
https://presheva.com/arrestohet-personi-nga-komuna-e-bujanocit-me-26-gram-marihuane/20%Monthly2019-05-08 21:10
https://presheva.com/anita-nga-terrnoci-me-esene-me-te-mire-ne-mes-te-cairit/20%Monthly2019-05-08 13:19
https://presheva.com/motrat-kardashian-jenner-shkelqyen-edhe-pas-eventit-met-gala-2019/20%Monthly2019-05-08 11:39
https://presheva.com/papa-francesku-jam-i-lumtur-qe-kam-ardhur-ne-vendlindjen-e-nenes-tereze/20%Monthly2019-05-08 11:36
https://presheva.com/mesila-doda-debat-me-baton-haxhiun-genjen-kur-flet-per-kufijte-ti-ke-qene-brenda-pazarit/20%Monthly2019-05-08 11:33
https://presheva.com/gjenerali-orr-ushtaret-e-fsk-se-i-quan-vellezer-dhe-familje-te-tij/20%Monthly2019-05-08 11:30
https://presheva.com/xhubleta-veshja-me-e-vjeter-shqiptare-mbi-4-mije-vjet/20%Monthly2019-05-08 11:28
https://presheva.com/baresha-nje-kenge-qe-sperseritet/20%Monthly2019-05-08 11:27
https://presheva.com/valverde-e-dhimbshme-nuk-ka-justifikime-per-nje-rezultat-si-ky/20%Monthly2019-05-08 11:24
https://presheva.com/askush-si-xherdan-shaqiri-shqiptari-i-pare-qe-kalon-per-here-te-dyte-ne-finale-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2019-05-08 11:22
https://presheva.com/tribunali-po-heton-nje-telefonate-te-karaxhiqit-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-05-08 11:19
https://presheva.com/gjyshja-nuk-mban-lotet-befasohet-nga-nxenesit-qe-i-kishte-pershendetur-cdo-dite-derisa-shkonin-ne-shkolle/20%Monthly2019-05-08 11:17
https://presheva.com/per-here-te-pare-qe-nga-viti-2013-nuk-do-te-kete-nje-fitues-spanjoll-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2019-05-08 11:12
https://presheva.com/shefi-i-shtabit-i-ushtrise-letoneze-zarife-hasanaj-humbi-jeten-perpara-stervitjes/20%Monthly2019-05-08 11:09
https://presheva.com/halil-kastrati-gjate-ramazanit-nis-ndertimi-i-100-shtepive-per-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2019-05-08 11:08
https://presheva.com/mediat-e-huaja-e-shpallin-dua-lipen-si-te-veshuren-me-bukur-ne-met-gala-2019/20%Monthly2019-05-08 11:02
https://presheva.com/aeroplani-ishte-perfshire-nga-zjarri-bashkepiloti-kthehet-perseri-per-te-shpetuar-kapitenin/20%Monthly2019-05-08 11:00
https://presheva.com/dikur-me-pushke-e-top-iftari-lajmerohej-edhe-ne-kosove/20%Monthly2019-05-08 10:57
https://presheva.com/komuna-e-presheves-po-shenderrohet-ne-nje-komune-me-qeverisje-moderne/20%Monthly2019-05-08 10:52
https://presheva.com/pas-47-vjetesh-zgjidhet-misteri-i-vrasjes-se-studentes-amerikane-te-gjetur-ne-bagazhin-e-vetures-autoritetet-tregojne-se-si-arriten-nje-gje-te-tille/20%Monthly2019-05-08 10:48
https://presheva.com/mohammed-nje-nga-emrat-me-te-preferuar-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-08 10:46
https://presheva.com/pas-takses-kreret-e-kosoves-paralajmerojne-masa-te-tjera-ndaj-serbise/20%Monthly2019-05-08 10:43
https://presheva.com/u-deshen-gjashte-burra-per-ta-ndihmuar-reperen-cardi-b-me-fustanin-gjigant/20%Monthly2019-05-08 10:41
https://presheva.com/deponija-e-mbeturinave-qe-ishte-e-caktuar-nder-vite-tani-eshte-e-mbyllur-ne-bashkesine-lokale-terrnave/20%Monthly2019-05-08 10:36
https://presheva.com/banoret-e-novi-sadit-ne-alarm-nje-snajperist-i-panjohur-qellon-kalimtaret-me-pushke-ajrore-disa-te-lenduar/20%Monthly2019-05-08 10:31
https://presheva.com/haradinaj-dodiku-problemi-me-i-madh-i-rajonit/20%Monthly2019-05-08 10:28
https://presheva.com/yjet-shqiptare-urojne-ikonen-e-muzikes-shqipe-nexhmije-pagarushen-per-86-vjetorin-e-lindjes/20%Monthly2019-05-08 10:25
https://presheva.com/befason-ministrja-norvegjeze-e-shendetesise-lerini-njerezit-te-tymosin-duhan-dhe-te-pine-alkool/20%Monthly2019-05-08 10:19
https://presheva.com/hurmat-konsumohen-shume-gjate-muajit-te-ramazanit-por-sa-jane-te-shendetshme-ato/20%Monthly2019-05-08 10:17
https://presheva.com/filmohet-ariu-duke-vrapuar-ne-rruget-e-nje-fshati-ne-prizren/20%Monthly2019-05-08 10:15
https://presheva.com/arrestohet-reperja-e-njohur-kosovare-akuzohet-per-vjedhjen-e-900-000-frangave-zvicerane/20%Monthly2019-05-08 10:12
https://presheva.com/ambasadori-i-zvicres-ideja-e-korrigjimit-te-kufijve-nuk-qendron/20%Monthly2019-05-08 08:59
https://presheva.com/shyhrete-behluli-e-learta-jakupi-i-dedikojne-kenge-bilbilit-te-muzikes-nexhmije-pagarusha/20%Monthly2019-05-08 08:22
https://presheva.com/imazhe-qe-tregojne-se-si-myslimanet-neper-bote-po-e-presin-ramazanin/20%Monthly2019-05-08 08:18
https://presheva.com/arsyeja-se-pse-flamuri-amerikan-eshte-i-vendosur-mbrapsht-ne-uniforma-te-ushtrise/20%Monthly2019-05-08 08:15
https://presheva.com/eshte-97-vjecare-dhe-ende-shkelqen-ne-cdo-aspekt-cili-eshte-sekreti-i-betty-white/20%Monthly2019-05-08 08:12
https://presheva.com/papa-francesku-maqedonia-e-veriut-eshte-ure-ne-mes-lindjes-dhe-perendimit/20%Monthly2019-05-08 08:07
https://presheva.com/papa-francesku-ne-shtepine-perkujtimore-te-nenes-tereze-perkulet-para-permendores-se-saj/20%Monthly2019-05-08 08:02
https://presheva.com/serbia-imune-ndaj-presioneve-jemi-te-gatshem-per-dialog/20%Monthly2019-05-08 07:59
https://presheva.com/ndarja-e-kosoves-berisha-zbulon-sekretet-kur-ishte-president/20%Monthly2019-05-08 07:56
https://presheva.com/presidenti-i-ri-maqedonas-thote-se-kosova-si-prish-raportet-shkup-beograd/20%Monthly2019-05-08 07:53
https://presheva.com/pacolli-shpjegon-se-pse-liverpooli-doli-triumfues-sonte/20%Monthly2019-05-08 07:51
https://presheva.com/bajrami-kosova-duhet-te-shmange-debatet-per-shkembim-territorial/20%Monthly2019-05-08 07:51
https://presheva.com/5000-suedeze-mblidhen-per-ti-pare-lopet-e-lumtura-te-cilat-lirohen-pas-dimrit-te-gjate/20%Monthly2019-05-08 07:48
https://presheva.com/muhammedi-i-derguari-i-zotit-nje-film-i-jashtezakonshem-per-profetin-muhamed/20%Monthly2019-05-08 07:45
https://presheva.com/propozimi-ne-zvicer-burrat-te-punojne-deri-ne-moshen-72-vjecare/20%Monthly2019-05-08 07:40
https://presheva.com/mbi-350-media-ndoqen-viziten-e-papa-franceskut-kurse-ai-qe-30-vjet-nuk-shikon-televizor/20%Monthly2019-05-08 07:35
https://presheva.com/porsche-denohet-me-535-milione-euro/20%Monthly2019-05-08 07:33
https://presheva.com/tifozat-kuq-e-zi-organizojne-proteste-kunder-vizites-se-vuciq-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-08 07:30
https://presheva.com/ku-prodhohen-makinat-mercedes-benz/20%Monthly2019-05-08 07:27
https://presheva.com/shikoni-se-si-duket-nga-brenda-parku-i-pare-boteror-mbi-vizionin-e-kuran-it/20%Monthly2019-05-08 07:23
https://presheva.com/alberta-zjarrefiksja-e-pare-femer-me-hixhab-ne-kanada/20%Monthly2019-05-08 07:21
https://presheva.com/miratohet-draft-rezoluta-per-denimin-e-gjenocidit-serb/20%Monthly2019-05-08 07:08
https://presheva.com/vuciq-mund-te-me-vrasin-por-kosoven-nuk-do-ta-njoh/20%Monthly2019-05-08 06:18
https://presheva.com/kusari-lila-sa-te-jete-thaci-pergjegjes-per-dialogun-ideja-e-ndryshimit-te-kufijve-seshte-e-vdekur/20%Monthly2019-05-08 06:16
https://presheva.com/shqiptari-nga-maqedonia-fitoi-600-mije-franga-invaliditet-nga-zvicrra-por-e-kapin-duke-vallezuar-pajdushken/20%Monthly2019-05-08 06:13
https://presheva.com/besa-shahini-shpreson-qe-edhe-aspekti-infrastrukturore-ne-institucionet-edukativo-arsimore-ku-mesojne-nxenesit-shqiptare-do-te-jene-me-te-mira/20%Monthly2019-05-07 11:57
https://presheva.com/adoleshentet-qe-nuk-flene-sa-duhet-do-te-kene-probleme-me-zemren/20%Monthly2019-05-07 11:41
https://presheva.com/zidane-takohet-me-kater-yje-te-skuadres-tre-prej-tyre-ua-ka-kumtuar-se-do-te-largohen-nga-real-madridi/20%Monthly2019-05-07 11:38
https://presheva.com/gattuso-flet-per-problemin-me-bakayokon-e-prita-7-8-minuta/20%Monthly2019-05-07 11:34
https://presheva.com/heronjte-e-cernobilit-rrefimi-per-tre-burrat-e-guximshem-qe-ndaluan-katastrofen-berthamore-e-cila-rrezikonte-te-bente-evropen-te-pabanueshme/20%Monthly2019-05-07 11:32
https://presheva.com/luis-suarez-per-mungesat-e-salah-dhe-firmino-ata-kane-edhe-shaqirin-origin-e-sturridge/20%Monthly2019-05-07 11:29
https://presheva.com/berisha-thaci-ne-asnje-negociate-per-kosoven-pa-shkuar-ne-hage/20%Monthly2019-05-07 11:27
https://presheva.com/shikuesit-vune-re-nje-gote-te-kafese-starbucks-ne-episodin-e-fundit-te-serise-se-game-of-thrones/20%Monthly2019-05-07 11:25
https://presheva.com/man-city-i-falet-kompanys-fitore-me-arome-titulli-ndaj-leicesterit/20%Monthly2019-05-07 11:23
https://presheva.com/veshja-e-grave-shqiptare-ne-rajonin-e-medvegjes-2/20%Monthly2019-05-07 20:26
https://presheva.com/persona-te-pa-pergjegjshem-ne-menyre-te-qellimshme-kane-demtuar-ulset-ne-parkun-e-fshatit-bukuroc/20%Monthly2019-05-07 11:07
https://presheva.com/shtepia-e-kultures-abdulla-krashnica-ne-presheve-organizon-audicion-per-festivalin-e-kenges-per-femije-gezimi-yne/20%Monthly2019-05-07 11:03
https://presheva.com/banoret-e-bashkesise-lokale-norce-tani-kane-shpresa-me-te-mira-per-sigurimin-e-ujit-te-pijes/20%Monthly2019-05-07 11:00
https://presheva.com/kane-perfunduar-punet-ne-mirembajtjen-e-rruges-lokale-per-ne-fshatin-bukoc/20%Monthly2019-05-07 10:52
https://presheva.com/drejtuesit-politik-te-komunes-se-medvegjes-nuk-lejuan-te-mbahet-konferenca-shkencore-e-shqiptareve-ne-ambientet-e-komunes/20%Monthly2019-05-07 10:35
https://presheva.com/a-e-dini-pse-perdoren-te-shtenat-me-top-gjate-muajit-te-ramazanit/20%Monthly2019-05-07 10:27
https://presheva.com/goditi-pisten-dhe-u-perfshi-nga-zjarri-krejt-cfare-ndodhi-ne-55-sekondat-ne-aeroplanin-rus/20%Monthly2019-05-07 10:24
https://presheva.com/kosovari-qe-agjeron-gjashte-muaj-ne-vit-thote-se-asnjehere-nuk-semuret/20%Monthly2019-05-07 10:21
https://presheva.com/rahimi-ne-administraten-komunale-ne-bujanoc-ka-filluar-te-lulezoje-korrupcioni-dhe-hajnia/20%Monthly2019-05-07 10:20
https://presheva.com/te-dhena-qe-tregojne-se-sa-kohe-zgjate-agjerimi-ne-pjese-te-ndryshme-te-botes/20%Monthly2019-05-07 10:18
https://presheva.com/gruaja-papritur-zgjohet-nga-koma-pas-28-vitesh/20%Monthly2019-05-07 10:16
https://presheva.com/top-10-futbollistet-e-rinj-me-te-shtrenjte-sancho-guendouzi-dhe-zaniolo-ne-krye-te-listes/20%Monthly2019-05-07 10:14
https://presheva.com/ischinger-pa-njohjen-e-kosoves-ska-anetaresim-te-serbise-ne-be/20%Monthly2019-05-07 09:59
https://presheva.com/canak-mos-e-akuzoni-vuciqin-per-tradhti-serbia-e-ka-humbur-kosoven-ne-vitin-1999/20%Monthly2019-05-07 09:14
https://presheva.com/arkeologu-amator-gjeti-nje-stoli-800-vjecare-pese-vjet-pas-gjetjes-se-vareses-se-vjeter-qe-e-shiti-per-145-mije-funte/20%Monthly2019-05-07 09:12
https://presheva.com/agjerimi-gjate-shtatzenise-a-ka-ndonje-rrezik-te-madh-shendetesor/20%Monthly2019-05-07 09:10
https://presheva.com/hani-me-shume-qepe-i-parandalojne-sulmet-e-zemres-dhe-e-ulin-shtypjen-e-gjakut/20%Monthly2019-05-07 09:07
https://presheva.com/uran-ismaili-zyrtarizon-kandidaturen-e-tij-per-kryetar-te-pdk-se-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-07 09:05
https://presheva.com/kur-ronaldo-vizitonte-kosoven-e-pasluftes-qytetit-te-shkaterruar-te-gjakoves-iu-kthye-buzeqeshja-per-nje-dite/20%Monthly2019-05-07 09:02
https://presheva.com/raporti-dramatik-i-okb-se-kercenohemi-nga-zhdukja-masive/20%Monthly2019-05-07 08:56
https://presheva.com/ndertohet-rruge-e-re-ekspres-nga-manastiri-drejt-greqise-per-dalje-ne-detin-jon/20%Monthly2019-05-07 08:53
https://presheva.com/ambasada-e-shba-ve-pergezon-qytetaret-e-maqedonise-se-veriut-qe-ushtruan-te-drejten-e-tyre-te-votes-ne-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-05-07 08:49
https://presheva.com/zgjedhjet-lokale-ne-turqi-stambolli-shkon-ne-rivotim/20%Monthly2019-05-07 08:44
https://presheva.com/arber-hajdari-jep-lajmin-e-madh-xheison-behet-me-shtepi-te-re/20%Monthly2019-05-07 08:41
https://presheva.com/serbia-lufton-per-te-terhequr-volkswagen-po-shqiperia/20%Monthly2019-05-07 08:37
https://presheva.com/pacolli-qaja-shume-kur-nuk-me-zgjonin-per-syfyr/20%Monthly2019-05-07 08:33
https://presheva.com/lot-dhe-dhimbje-per-ushtaraken-shqiptare-miqte-i-bejne-dedikimet-prekese-pas-vdekjes/20%Monthly2019-05-07 08:32
https://presheva.com/i-madhi-tom-hanks-rrefen-sekretet-e-nje-martese-te-lumtur-31-vjecare/20%Monthly2019-05-07 08:29
https://presheva.com/murati-po-gezohen-njerezit-qe-u-varros-ideja-qe-presheva-medvegja-dhe-bujanovci-ti-bashkohen-kosoves/20%Monthly2019-05-07 05:35
https://presheva.com/shperndau-buke-falas-per-te-varfrit-ne-kroaci-shqiptari-paguan-300-mije-kuna-gjobe-shtetit/20%Monthly2019-05-06 13:51
https://presheva.com/keshilla-fitnesi-nga-gen-zeqiraj-per-muajin-e-ramazanit-si-duhet-te-stervitemi-dhe-ushqehemi-per-rezultate-sa-me-te-mira/20%Monthly2019-05-06 13:49
https://presheva.com/shtepia-eshte-aty-ku-eshte-zemra-familja-e-rites-blen-shtepi-ne-kosove/20%Monthly2019-05-06 13:46
https://presheva.com/fsk-ne-aksion-per-te-kapur-ariun-e-murrme-ne-prizren-mbyti-38-dele-dhe-demtoi-koshere-me-blete/20%Monthly2019-05-06 13:44
https://presheva.com/tregimi-dashuror-i-julia-robertsit-17-vjet-martese-dhe-po-aq-vite-dashuri-lumturi-dhe-afsh/20%Monthly2019-05-06 13:42
https://presheva.com/do-te-aprovohet-plani-per-njohjen-e-diplomave-ne-nivelin-rajonal/20%Monthly2019-05-06 13:19
https://presheva.com/besa-shahini-hap-pozitiv-perderisa-ka-filluar-bashkepunimi-ne-dobi-te-arsimit-te-gjuhes-shqipe-ne-serbi/20%Monthly2019-05-06 13:07
https://presheva.com/rrahja-ne-nendegen-e-pdk-se-ne-raushiq-te-pejes-rasti-nuk-eshte-raportuar-ne-polici/20%Monthly2019-05-06 12:56
https://presheva.com/lamtumira-e-aaron-ramseyt-mesfushori-nuk-i-mbajti-lotet-teksa-u-pershendet-me-tifozet-e-arsenalit/20%Monthly2019-05-06 12:54
https://presheva.com/ahmeti-bdi-ka-siguruar-rreth-137-mije-vota-per-pendarovskin/20%Monthly2019-05-06 12:51
https://presheva.com/keto-jane-shkaqet-me-te-shpeshta-perse-gogesijme/20%Monthly2019-05-06 12:49
https://presheva.com/lajm-i-shumepritur-stupcat-po-rikthehen-me-skece/20%Monthly2019-05-06 12:47
https://presheva.com/amir-rrahmani-shenoi-supergol-ne-derbin-e-zagrebit-por-nuk-festoi-per-ta-nderuar-ish-skuadren/20%Monthly2019-05-06 12:45
https://presheva.com/zaev-i-themi-ndal-se-bashku-regjimit-dhe-do-te-shkojme-perpara/20%Monthly2019-05-06 12:43
https://presheva.com/stavileci-akuzon-kurtin-mbetesh-mohues-i-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2019-05-06 12:41
https://presheva.com/mesoni-me-shume-per-kryetarin-e-ri-te-maqedonise-se-veriut-stevo-pendarovski/20%Monthly2019-05-06 12:38
https://presheva.com/gazetari-nuhi-bytyqi-gjykata-speciale-me-ka-telefonuar-kam-kerkuar-ftese-me-shkrim/20%Monthly2019-05-06 12:36
https://presheva.com/edhe-pse-afer-te-pesedhjetave-naomi-campbell-guxon-te-pozoje-e-zhveshur/20%Monthly2019-05-06 12:33
https://presheva.com/agjerimi-si-ilac-per-semundje-te-ndryshme-cfare-te-hani-per-iftar-dhe-cfare-per-syfyr/20%Monthly2019-05-06 12:29
https://presheva.com/thaci-nuk-do-te-lejojme-te-ndodh-modeli-i-tirolit-jugor-nuk-do-te-kete-asociacion-me-elemente-ekzekutive-ne-kosove/20%Monthly2019-05-06 12:26
https://presheva.com/receta-e-ramazanit-gogla-mishi-ne-salce-domatesh/20%Monthly2019-05-06 12:23
https://presheva.com/haradinaj-renia-e-luanit-ne-kufi-porosi-se-nuk-lejohet-ndarja-mes-shqiptareve/20%Monthly2019-05-06 12:19
https://presheva.com/hazard-leviz-koken-ne-shenje-mohimi-kur-pyetet-nga-tifozet-se-a-do-te-qendroje-te-chelsea/20%Monthly2019-05-06 12:17
https://presheva.com/shefi-i-shtabit-te-pergjithshem-tregon-se-si-vdiq-efektivja-e-ushtrise-se-shqiperise-nga-mina-ne-letoni/20%Monthly2019-05-06 12:07
https://presheva.com/drecun-se-shpejti-do-ta-shohim-flamurin-e-shqiperise-se-madhe-ne-kopaonik/20%Monthly2019-05-06 12:04
https://presheva.com/hebrenjte-ne-shqiperi-te-pathenat-e-historise-ne-nje-liber/20%Monthly2019-05-06 12:02
https://presheva.com/publikohet-nje-pjese-e-klipit-qe-shyhrete-behluli-dhe-learta-ia-dedikojne-nexhmije-pagarushes/20%Monthly2019-05-06 11:59
https://presheva.com/per-here-te-pare-ne-histori-tri-bukuroshe-me-ngjyre-mbajne-kurorat-kryesore-per-miss-ne-shba/20%Monthly2019-05-06 11:56
https://presheva.com/ktheju-tokes-me-perfaqesim-dinjitoz-jonida-maliqi-jam-gati-mezi-pres-te-shkel-ne-skenen-e-eurovisionit/20%Monthly2019-05-06 11:43
https://presheva.com/tragjedia-ne-rusi-numri-te-vdekurve-arrin-ne-41/20%Monthly2019-05-06 11:39
https://presheva.com/kendall-jenner-sdo-ti-prese-floket-kurre-shkurt-per-nje-arsye-shume-te-cuditshme/20%Monthly2019-05-06 11:35
https://presheva.com/shqiprim-arifi-te-mbizotroje-harmonia-dhe-paqja-ne-familjet-tuaja/20%Monthly2019-05-06 11:29
https://presheva.com/derisa-jeni-duke-shikuar-tv-vithet-dhe-barku-tendosen-bejeni-kete-qe-sot-do-tju-shpaguhet/20%Monthly2019-05-06 11:25
https://presheva.com/e-pranon-vuciq-plani-im-deshtoi-kosova-do-te-jete-e-pavarur-dhe-sovrane/20%Monthly2019-05-06 11:22
https://presheva.com/ka-fituar-titullin-e-vitit-te-ikones-se-modes-a-mund-tia-qelloni-per-ke-eshte-fjala/20%Monthly2019-05-06 11:19
https://presheva.com/sophia-loren-i-adhuron-keto-kafshata-te-njelmeta-pitja-nga-hikrra-me-spinaq-e-cila-te-le-pa-fjale/20%Monthly2019-05-06 11:16
https://presheva.com/zbulohen-shifrat-se-sa-paguhen-per-nje-episod-aktoret-e-serialit-game-of-thrones/20%Monthly2019-05-06 11:12
https://presheva.com/mesazhi-i-myftiut-ternava-per-ramazan-te-bashkohemi-te-gjithe-per-te-miren-e-vendit/20%Monthly2019-05-06 11:06
https://presheva.com/miresjellja-dhe-mirenjohja-shtojne-deshiren-per-embelsira/20%Monthly2019-05-06 11:01
https://presheva.com/ciklisti-befasoi-kalimtaret-transportoi-nje-pjese-te-oxhakut-duke-e-mbajtur-ne-koke/20%Monthly2019-05-06 10:59
https://presheva.com/mbrojtja-e-te-kthyerve-nga-siria-sfide-per-avokatet/20%Monthly2019-05-06 10:57
https://presheva.com/deshironi-ti-pelqeni-femrat-joshen-nga-meshkujt-qe-adhurojne-qente/20%Monthly2019-05-06 10:54
https://presheva.com/siljanovska-davkova-nuk-ndjehem-e-mposhtur/20%Monthly2019-05-06 10:52
https://presheva.com/hahn-uron-stevo-pendarovskin/20%Monthly2019-05-06 10:50
https://presheva.com/kshz-pendarovski-president-i-shtetit/20%Monthly2019-05-06 10:48
https://presheva.com/ismail-qemali-dhe-abdul-hamidi-ii-teravine-e-falnin-se-bashku/20%Monthly2019-05-06 10:47
https://presheva.com/google-po-teston-shitjen-e-produkteve-permes-videove-ne-youtube/20%Monthly2019-05-06 10:44
https://presheva.com/levizja-vetevendosje-vucici-dhe-dodik-nuk-jane-te-mirepritur-ne-tirane/20%Monthly2019-05-06 10:42
https://presheva.com/sukseset-e-futbollit-shqipetar-skane-te-ndalur-shkendija-e-tetoves-shpallet-kampion/20%Monthly2019-05-06 10:41
https://presheva.com/keto-tri-ushqime-ju-mbrojne-nga-kanceri-dhe-jua-zgjasin-jeten/20%Monthly2019-05-06 10:39
https://presheva.com/ragmi-mustafa-besimtareve-myslimane-u-uroj-agjerim-te-lehte-miresi-dhe-permbushje-shpirterore/20%Monthly2019-05-06 10:37
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-njeherit-kryetare-i-lr-pdsh-se-sami-salihu-i-ka-uruar-besimtaret-e-konfesionit-islam-per-muajin-e-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 10:26
https://presheva.com/cmenduria-e-nje-cifti-rrezikojne-jeten-per-nje-fotografi/20%Monthly2019-05-06 10:20
https://presheva.com/sheiku-bin-perdore-g-class-per-terheqjen-e-kamionit/20%Monthly2019-05-06 10:17
https://presheva.com/vdes-ushtarakja-e-shqiperise-dhe-plagosen-tre-te-tjere-ne-mision-ne-letoni/20%Monthly2019-05-06 10:15
https://presheva.com/veseli-nje-date-tri-renie-e-nje-qellim/20%Monthly2019-05-06 10:11
https://presheva.com/cfare-perjeton-trupi-gjate-agjerimit-tregon-nutricionisti-agron-rexhepi/20%Monthly2019-05-06 10:10
https://presheva.com/thaci-arbereshet-e-italise-jane-fija-e-pashkeputur-e-qyteterimit-shqiptar/20%Monthly2019-05-06 10:07
https://presheva.com/kocijanciq-mogherini-e-vetmja-ndermjetesuese-ne-dialog/20%Monthly2019-05-06 10:06
https://presheva.com/barazohet-gjithcka-mes-nuggets-dhe-blazers/20%Monthly2019-05-06 10:04
https://presheva.com/jeremiq-vuciq-porositi-se-pala-kosovare-do-te-fitoje-gjithcka/20%Monthly2019-05-06 10:02
https://presheva.com/mediat-ne-egjipt-raportojne-se-salah-nuk-luan-ndaj-barcelones/20%Monthly2019-05-06 10:00
https://presheva.com/xherdan-shaqiri-me-urim-special-per-ramazan/20%Monthly2019-05-06 08:30
https://presheva.com/pse-hurmat-jane-simbol-i-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 08:23
https://presheva.com/refugjatet-shqiptare-ne-france-kthehen-me-tuberkuloz/20%Monthly2019-05-06 08:19
https://presheva.com/fero-publikon-nje-pjese-te-kenges-se-re-thote-qe-eshte-ndryshe/20%Monthly2019-05-06 08:14
https://presheva.com/cilat-jane-te-vecantat-e-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 08:10
https://presheva.com/djajte-urojne-per-fillimin-e-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 08:06
https://presheva.com/pd-pushteti-lokal-ne-bujanoc-avulloi-3-6-milion-dinare-te-parapara-per-sinjalizimin-horizontal/20%Monthly2019-05-06 08:07
https://presheva.com/mediumi-rus-ben-propagande-kunder-kosoves-dhe-shperndan-fake-news-ne-ballkan/20%Monthly2019-05-06 08:02
https://presheva.com/komuna-e-presheves-gjithnje-ne-mbrojtje-dhe-zhvillim-te-ambientit/20%Monthly2019-05-06 07:56
https://presheva.com/zv-kryetari-i-komunes-mesazh-urimi-me-rastin-e-muajit-te-shenjte-te-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 10:22
https://presheva.com/kryeministri-haradinaj-uron-fillimin-e-muajit-te-madherishem-te-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 07:32
https://presheva.com/vuciq-sherbimet-sekrete-e-ndalen-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2019-05-06 06:22
https://presheva.com/numerohen-te-gjitha-votat-pendarovski-president-i-ri-i-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-05-06 06:20
https://presheva.com/i-perfundon-pushimi-nxenesit-sot-i-kthehen-bankave-shkollore/20%Monthly2019-05-06 06:13
https://presheva.com/sot-skadon-ultimatumi-i-vuciqit-per-taksen-kosova-nuk-zmbrapset/20%Monthly2019-05-06 06:07
https://presheva.com/ministrja-e-arsimit-te-shqiperise-shahini-takohet-sot-ne-bujanoc-me-ministrin-serb-sharceviq/20%Monthly2019-05-06 05:46
https://presheva.com/turniri-tradicional-deshmoret-e-kombit-rahovica-2019/20%Monthly2019-05-05 18:01
https://presheva.com/kryetari-arifi-sot-eshte-dita-kur-perkujtojme-deshmoret-e-kombit-luften-e-lavdishme-per-clirimin-e-trojeve-shqiptare/20%Monthly2019-05-05 14:45
https://presheva.com/muzeu-ne-tupalle-te-medvegjes-hap-dyer-per-studiues-dhe-intelektuale-nga-te-gjitha-viset-shqiptare/20%Monthly2019-05-04 17:54
https://presheva.com/te-dielen-ne-kosaqe-te-gjilanit-perurohet-kulla-e-bashkimit-monumenti-i-sakrifices-se-kombit-shqipetare/20%Monthly2019-05-04 12:03
https://presheva.com/salihi-pushteti-lokal-ne-bujanoc-po-perserit-skandalet-njerin-pas-tjetrit/20%Monthly2019-05-04 11:01
https://presheva.com/turniri-tradicional-ne-futboll-te-vogel-deshmoret-e-kombit-fillon-neser-ne-bashkesine-lokale-rahovic/20%Monthly2019-05-03 13:30
https://presheva.com/quni-tregon-se-si-e-evitoi-nasim-haradinaj-nje-incident-mes-tij-dhe-jakup-krasniqit-ne-qendren-e-fark-ut/20%Monthly2019-05-03 13:09
https://presheva.com/pasuria-e-lionel-messit-vleresohet-400-milione-euro-superylli-i-barcelones-aktualisht-paguhet-102-milione-euro-ne-vit/20%Monthly2019-05-03 13:06
https://presheva.com/cakaj-flet-per-taksen-ndaj-serbise-permend-edhe-polemikat-mes-rames-dhe-haradinajt/20%Monthly2019-05-03 13:03
https://presheva.com/kater-gabimet-qe-barcelona-nuk-duhet-ti-perserise-ne-anfield-road-pasi-ndeshja-e-dyte-mund-te-merr-rrjedhe-jo-te-mire-per-ta/20%Monthly2019-05-03 13:01
https://presheva.com/veseli-taksa-nuk-do-te-hiqet-pse-do-serbia-dhe-vuciqi-por-do-te-suspendohet-pasi-po-kerkon-donald-trump/20%Monthly2019-05-03 12:59
https://presheva.com/personat-me-te-mencur-konsumojne-me-se-shumti-alkool/20%Monthly2019-05-03 12:55
https://presheva.com/veseli-per-tribunalin-per-serbine-ne-emer-te-drejtesise-dhe-te-zotit-do-ta-cojme-deri-ne-fund/20%Monthly2019-05-03 12:52
https://presheva.com/shtatzenat-qe-kane-problem-me-te-vjella-lindin-femije-te-mencur/20%Monthly2019-05-03 12:50
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-veri-me-vetem-nje-parti-serbe-ne-gare-shkak-frikesimi/20%Monthly2019-05-03 12:47
https://presheva.com/per-cka-marrin-kredi-me-se-shumti-populli-zviceran/20%Monthly2019-05-03 12:43
https://presheva.com/thaci-ne-samitin-e-berlinit-e-pame-se-sa-e-dobet-eshte-evropa/20%Monthly2019-05-03 12:41
https://presheva.com/sa-inteligjente-jeni-ky-eshte-testi-me-i-shkurte-i-inteligjences-me-vetem-tri-pyetje/20%Monthly2019-05-03 12:38
https://presheva.com/pasi-u-dena-assange-kundershton-ekstradimin-ne-shba/20%Monthly2019-05-03 12:36
https://presheva.com/zyrtarja-ruse-qe-dyshohej-per-spiunazh-ne-kosove-nuk-pergjigjet-per-dyshimet-e-ngritura/20%Monthly2019-05-03 12:33
https://presheva.com/leshohet-ne-qarkullim-tuneli-ne-hyrje-te-mitrovices/20%Monthly2019-05-03 12:30
https://presheva.com/banoret-e-bl-norce-me-vete-iniciative-po-realizojne-projektet-qe-kane-te-bejne-me-permiresimin-e-standardit-jetesore/20%Monthly2019-05-03 12:28
https://presheva.com/nje-gjarper-me-tre-sy-gjendet-ne-nje-autostrade-ne-australi/20%Monthly2019-05-03 12:12
https://presheva.com/grabitja-ne-rinas-flasin-vellai-dhe-djali-i-dajes-nga-kosova-kur-i-shkohet-ne-dasme-njeriut-i-shkohet-edhe-ne-deke/20%Monthly2019-05-03 12:08
https://presheva.com/pacolli-haradinaj-u-perball-me-presion-per-pezullim-te-takses-edhe-nga-amerikanet/20%Monthly2019-05-03 12:00
https://presheva.com/te-dielen-do-te-behet-leshimi-i-qindra-kg-peshqive-ne-penden-e-bushtranit/20%Monthly2019-05-03 11:56
https://presheva.com/dua-lipa-befason-fansat-ne-koncertin-e-blackpink-shfaqet-befas-ne-skene-pa-paralajmeruar-pjesemarrjen/20%Monthly2019-05-03 11:50
https://presheva.com/mbreti-i-tajlandes-martohet-me-truprojen-e-tij-duke-e-bere-mbretereshe-publikohen-pamjet-e-ceremonise/20%Monthly2019-05-03 11:38
https://presheva.com/isufi-subjektet-politike-shqiptare-ne-bujanoc-te-nderpresin-bashkepunimin-me-stojanca-arsiqin/20%Monthly2019-05-03 11:34
https://presheva.com/anthony-joshua-flet-per-kundershtarin-andy-ruiz/20%Monthly2019-05-03 11:33
https://presheva.com/te-gjitha-cmimet-ne-billboard-music-awards-2019/20%Monthly2019-05-03 11:31
https://presheva.com/zbulohet-lobisti-kryesor-i-serbise-kunder-kosoves/20%Monthly2019-05-03 11:28
https://presheva.com/500-vjetori-i-vdekjes-se-leonardo-da-vincit-16-fakte-qe-nuk-i-keni-ditur/20%Monthly2019-05-03 11:24
https://presheva.com/cantat-me-te-preferuara-te-momentit-jane-serish-nje-rikthim-i-modes-se-viteve-90-ta/20%Monthly2019-05-03 11:18
https://presheva.com/unitedi-eshte-gati-te-paguaje-gjysmen-e-pages-per-ta-larguar-sanchezin/20%Monthly2019-05-03 11:14
https://presheva.com/u-ankuan-per-pjaten-klientet-e-pesojne-keq-pronari-ua-hedh-ushqimin-ne-fytyre/20%Monthly2019-05-03 11:11
https://presheva.com/eshte-zbuluar-koha-me-e-mire-kur-duhet-te-rrezatoheni-kunder-kancerit-ne-menyre-qe-te-ulni-te-gjitha-efektet-e-padeshirueshme/20%Monthly2019-05-03 11:09
https://presheva.com/quni-kam-shku-ne-lufte-i-shendoshe-helmet-kimike-ma-demtuan-fytyren/20%Monthly2019-05-03 11:06
https://presheva.com/bujanoc-banoret-e-suharnes-me-vet-iniciative-rregullojne-rrugen-deri-ne-zarbince/20%Monthly2019-05-03 10:41
https://presheva.com/drejtuesit-e-institucioneve-shkojne-te-veseli-mungon-shpend-ahmeti/20%Monthly2019-05-03 10:21
https://presheva.com/gazetarja-serbe-ben-shqiponjen-mbeshtete-bukepjekesin-kosovar-qe-u-detyrua-te-leshoje-serbine/20%Monthly2019-05-03 10:02
https://presheva.com/presidenti-serb-vucic-serish-viziton-tiranen-ja-qellimi/20%Monthly2019-05-03 08:36
https://presheva.com/haradinaj-thote-se-ska-me-dialog-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2019-05-03 08:34
https://presheva.com/reka-votuesit-ne-rrethin-e-dyte-ta-shpetojne-procesin-euro-atlantik-te-vendit/20%Monthly2019-05-03 08:03
https://presheva.com/pendarovski-nuk-bej-pazare-me-drejtesine-mbeshtetja-e-shqiptareve-eshte-natyrshme/20%Monthly2019-05-03 07:59
https://presheva.com/ali-ahmeti-ja-pse-mbeshtes-stevo-pendarovskin/20%Monthly2019-05-03 07:54
https://presheva.com/tete-vite-nga-vdekja-e-terroristit-bin-laden-si-ndodhi-aksioni-historik/20%Monthly2019-05-03 07:49
https://presheva.com/kengetari-me-fame-boterore-kenaqet-me-tingujt-e-ciftelise-ne-mes-te-shkupit/20%Monthly2019-05-03 07:45
https://presheva.com/eshte-tradite-e-arabeve-kerkohet-ndalimi-i-burkes-me-ligj-ne-kosove/20%Monthly2019-05-03 07:35
https://presheva.com/mogherini-te-dielen-ne-shqiperi-takohet-me-vuciqin/20%Monthly2019-05-03 07:31
https://presheva.com/media-greke-ky-ishte-injorimi-qe-merkel-dhe-makron-ia-ben-edi-rames/20%Monthly2019-05-03 07:15
https://presheva.com/i-tere-izreali-ndalet-ne-2-minuta-heshtje-ndalen-edhe-veturat-ne-autostrade-njerezit-ne-qytet/20%Monthly2019-05-03 07:10
https://presheva.com/veseli-mbledh-lideret-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-03 06:30
https://presheva.com/ylli-i-manchester-cityt-kapet-ne-gjermani-ne-bisedime-me-dy-skuadrat-e-medha/20%Monthly2019-05-03 06:27
https://presheva.com/edhe-65-kosovare-kane-mbetur-ne-siri-shpend-maxhuni-raporton-para-komisionit/20%Monthly2019-05-03 06:19
https://presheva.com/njohja-reciproke-e-patente-shofereve-maqedoni-kosove-kalon-ne-kuvend/20%Monthly2019-05-03 06:13
https://presheva.com/ish-ushtari-serb-personalisht-hodha-rreth-45-mije-mina-predha-ne-koshare/20%Monthly2019-05-03 06:08
https://presheva.com/malesorja-shqiptare-perplaset-me-serbet-ne-guci-degjojeni-se-cfare-iu-thote/20%Monthly2019-05-03 06:03
https://presheva.com/kina-po-nderton-xhamine-me-minaren-me-te-larte-ne-bote/20%Monthly2019-05-02 15:12
https://presheva.com/kane-filluar-punimet-ne-rregullimin-e-ndricimit-ne-hyrje-daljet-e-korridorit-x-ne-fshatin-cukarke/20%Monthly2019-05-02 14:50
https://presheva.com/horoskopi-mujor-per-maj-per-ke-do-te-jete-muaj-fatal-kur-eshte-fjala-per-dashurine-dhe-kush-do-te-detyrohet-te-kerkoje-pune-te-re/20%Monthly2019-05-02 12:47
https://presheva.com/noizy-shton-koleksionin-e-tij-te-makinave-luksoze-ben-te-veten-nje-lamborghini-ne-vlere-400-mije-euro/20%Monthly2019-05-02 12:33
https://presheva.com/nga-artisti-tom-hanks-pese-sekretet-e-nje-martese-te-lumtur-prej-31-vitesh/20%Monthly2019-05-02 12:23
https://presheva.com/bujanoc-skandali-1-milion-euro-muhoc-zarbince-rruga-e-mermerit-pjesa-e-pare/20%Monthly2019-05-02 11:55
https://presheva.com/ekspertet-amerikane-dhe-evropiane-mos-ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkan-mesazhi-i-samitit-te-berlinit/20%Monthly2019-05-02 10:42
https://presheva.com/mbreti-i-tajlandes-martohet-per-here-te-katert/20%Monthly2019-05-02 10:19
https://presheva.com/grabitja-e-rinasit-gjendet-nje-tjeter-makine-e-djegur-arme-e-dokumente-greke/20%Monthly2019-05-02 10:13
https://presheva.com/gjykatesi-nderkombetar-qe-punoi-13-vjet-ne-kosove-nderton-hotel-luksoz-ne-malte/20%Monthly2019-05-02 10:09
https://presheva.com/daciq-bosnjen-nuk-e-pyet-askush-per-kosoven-do-te-bisedohet-me-fuqite-e-medha/20%Monthly2019-05-02 10:02
https://presheva.com/julian-assange-denohet-me-50-jave-burgim/20%Monthly2019-05-02 09:56
https://presheva.com/deputeti-gjerman-nga-partia-e-merkelit-dialogu-kosove-serbi-mos-te-ngec-ne-grindje-per-territor/20%Monthly2019-05-02 09:50
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-blen-veturen-me-te-shtrenjte-ne-bote-paguan-11-milione-euro/20%Monthly2019-05-02 09:25
https://presheva.com/frutat-qe-veprojne-si-pastrues-natyrale-dhe-na-ndihmojne-per-nje-tretje-me-te-rregullt-e-te-shendetshme/20%Monthly2019-05-02 09:20
https://presheva.com/modelja-muslimane-qe-po-sfidon-moden-dhe-traditat/20%Monthly2019-05-02 09:15
https://presheva.com/kim-mehmeti-jetojme-ne-kohet-kur-edhe-feja-shihet-si-biznes/20%Monthly2019-05-02 09:11
https://presheva.com/a-po-zhvillon-apple-modemin-e-tyre-5g-2/20%Monthly2019-05-02 09:05
https://presheva.com/ligji-me-i-ri-ne-florida-mesuesit-te-mbajne-arme-ne-klasa/20%Monthly2019-05-02 08:58
https://presheva.com/prinderit-shqiptare-plagosin-djalin-pse-nuk-ndahej-nga-e-dashura-turke/20%Monthly2019-05-02 08:52
https://presheva.com/pese-faktoret-kryesore-qe-shkurtojne-jeten-tone/20%Monthly2019-05-02 08:48
https://presheva.com/serwer-kuptova-se-macron-i-eshte-bashkuar-kundershtimit-te-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-05-02 08:42
https://presheva.com/25-vjet-nga-ngjarja-me-tragjike-ne-histori-te-formula-1/20%Monthly2019-05-02 08:37
https://presheva.com/leshohet-ne-qarkullim-linja-e-autobusit-prishtine-aeroport/20%Monthly2019-05-01 13:51