XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/pajaziti-kerkesa-secrete-e-knsh-se-eshte-nje-cerek-leter-pa-adrese-asgje-tjeter/20%Monthly2019-06-29 14:27
https://presheva.com/bujanoc-llogari-e-kk-prap-ne-bllokade/20%Monthly2019-06-29 13:07
https://presheva.com/ahmeti-do-ti-therras-mustafen-e-kurtin-ne-takim-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-06-28 13:13
https://presheva.com/u-kritikua-ashper-disa-here-por-david-beckham-puth-serish-ne-buze-vajzen-e-tij-shtate-vjecare/20%Monthly2019-06-28 13:10
https://presheva.com/misioni-i-nasa-s-kerkimi-dhe-hulumtimi-i-asteroidit-16-psyche-qe-do-te-na-bente-te-gjitheve-miliardere/20%Monthly2019-06-28 13:07
https://presheva.com/kur-te-shkojme-ne-shtrat-dhe-sa-te-fleme-gjume-per-te-pasur-dukjen-e-deshiruar/20%Monthly2019-06-28 13:03
https://presheva.com/pamje-nga-droni-te-njeres-prej-minierave-me-te-medha-te-diamanteve-ajo-eshte-mbi-nje-kilometer-e-gjere-dhe-500-metra-e-thelle/20%Monthly2019-06-28 12:59
https://presheva.com/rita-ora-behet-nostalgjike-per-pushimet-e-femijerise-publikon-fotografi-te-vjetra-nga-arkiva/20%Monthly2019-06-28 12:56
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-mes-klubeve-muric-huazohet-te-nottingham-forest/20%Monthly2019-06-28 12:50
https://presheva.com/shqiprim-musliu-lpd-17-vite-perpjekje-angazhim-e-sakrific-per-te-ruajtur-substancen-kombetare-ne-keto-treva/20%Monthly2019-06-28 12:37
https://presheva.com/thaci-kushtetuta-eshte-udherrefyesi-yne-por-askush-i-vetem-nuk-mund-ta-marre-barren-e-zgjidhjes-se-nje-konflikti-shekullor-me-serbine/20%Monthly2019-06-28 12:31
https://presheva.com/kosova-paralajmeron-reciprocitet-ndaj-shqiperise-dhe-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-06-28 12:27
https://presheva.com/hot-dogu-30-kilogramesh-mbi-nje-meter-te-gjate/20%Monthly2019-06-28 12:24
https://presheva.com/ymeri-300-mije-euro-kane-qene-te-dedikuara-per-delegacion-e-dialogut-nuk-jane-shpenzuar-te-gjitha/20%Monthly2019-06-28 12:20
https://presheva.com/ldk-qeveria-se-bashku-me-ekipin-negociator-te-dorehiqet/20%Monthly2019-06-28 12:09
https://presheva.com/ferri-po-vjen-evropa-perendimore-do-te-goditet-nga-vala-me-e-nxehte-qe-nga-viti-2003/20%Monthly2019-06-28 12:05
https://presheva.com/presidentja-sllovake-pyetet-rreth-nderrimit-te-rrobave-te-saj-tri-here-pervec-saj-nje-pergjigje-kishte-edhe-juncker/20%Monthly2019-06-28 12:02
https://presheva.com/deda-sot-ka-perfunduar-roli-i-presidentit-thaci-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-06-28 11:58
https://presheva.com/reagon-edi-rama-data-e-vetme-e-zgjedhjeve-eshte-30-qershori/20%Monthly2019-06-28 11:54
https://presheva.com/kurti-do-te-mundesojme-hapjen-e-arkivave-ne-lidhje-me-historine-dhe-civilizimin-shqiptar-qe-gjenden-ne-turqi/20%Monthly2019-06-28 11:51
https://presheva.com/maurizio-sarri-une-i-pi-60-cigare-ne-dite/20%Monthly2019-06-28 11:43
https://presheva.com/meta-13-tetori-data-e-re-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-28 11:40
https://presheva.com/audi-q7-i-ri-me-stil-te-ngjashem-si-q8/20%Monthly2019-06-28 11:37
https://presheva.com/kushtetuesja-aprovon-kerkesen-e-ldk-se-dhe-vv-se-ekipi-negociator-eshte-antikushtetues/20%Monthly2019-06-28 11:34
https://presheva.com/nenpresidenti-i-barces-cardoner-neymar-deshiron-rikthimin-por-barcelona-per-momentin-nuk-e-ka-prioritet-brazilianin/20%Monthly2019-06-28 11:31
https://presheva.com/shalqiri-e-hidraton-detoksikon-dhe-e-pastron-tere-trupin/20%Monthly2019-06-28 11:27
https://presheva.com/kercenim-me-bombe-aeroplani-i-pasagjereve-shoqerohet-nga-aeroplanet-luftarake-per-te-aterruar-ne-londer/20%Monthly2019-06-28 11:25
https://presheva.com/chelsea-gjen-nje-hapesire-qe-ti-shmanget-denimit-te-fifa-s-kovacic-do-te-behet-kroati-me-i-shtrenjte-ne-histori/20%Monthly2019-06-28 11:19
https://presheva.com/shqetesime-per-shendetin-e-merkel-kancelarja-shihet-duke-u-dridhur-per-here-te-dyte-brenda-dy-javesh/20%Monthly2019-06-28 11:16
https://presheva.com/nje-forme-ndryshe-si-te-parandalohen-semundjet-e-shkaktuara-nga-ushqimi/20%Monthly2019-06-28 11:09
https://presheva.com/sekreti-i-shtetit-me-te-lumtur-ne-bote-danimarkes/20%Monthly2019-06-28 11:06
https://presheva.com/telat-arifi-shmt-presheva-e-pergatitur-te-realizoje-procesin-edukativo-arsimore-me-metoda-bashkekohore/20%Monthly2019-06-28 11:04
https://presheva.com/banoret-e-malesise-se-presheves-tani-gezojne-infrastrukture-me-te-mire-video/20%Monthly2019-06-28 10:52
https://presheva.com/nga-data-01-korrik-fillon-faturimi-per-mirembajtjen-e-kanalizimit-kryesore-fekal-ne-raince/20%Monthly2019-06-28 10:43
https://presheva.com/ky-hormon-eshte-shkaktar-perse-nuk-mund-te-humbni-peshe/20%Monthly2019-06-28 10:18
https://presheva.com/evropa-perfshihet-nga-i-nxehti-ekstrem-ne-disa-vende-temperatura-mbi-40-grade/20%Monthly2019-06-28 10:09
https://presheva.com/gjashte-ushqime-te-cilat-nuk-ben-te-ringrohen-do-tju-helmojne/20%Monthly2019-06-28 10:06
https://presheva.com/nga-1-korriku-taksat-rrugore-rriten-per-12-presheve-nish-605-dinare/20%Monthly2019-06-28 09:09
https://presheva.com/qytetaret-e-lugines-do-te-pajisen-me-shtetesi-te-kosoves/20%Monthly2019-06-28 08:50
https://presheva.com/shtyhet-takimi-mes-shpend-ahmetit-dhe-ramush-haradinajt/20%Monthly2019-06-28 08:45
https://presheva.com/ahmeti-tani-me-nuk-ka-asnje-pengese-qe-thaci-me-vuciqin-te-diskutojne-per-kufijte/20%Monthly2019-06-28 08:43
https://presheva.com/selfie-t-jane-5-here-me-te-rrezikshme-se-sa-sulmet-e-peshkaqeneve/20%Monthly2019-06-28 08:41
https://presheva.com/irani-paralajmeron-ameriken-se-lufta-nuk-do-te-jete-e-shkurter/20%Monthly2019-06-28 08:36
https://presheva.com/10-ushqimet-verore-me-te-rrezikshme/20%Monthly2019-06-28 08:35
https://presheva.com/familja-e-neymar-jr-zbarkon-ne-barcelone-per-te-kerkuar-shtepi/20%Monthly2019-06-28 08:33
https://presheva.com/palmer-shba-njohin-daten-30-qershor-si-diten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-28 06:54
https://presheva.com/vendet-perfekte-per-ti-kaluar-pushimet-verore/20%Monthly2019-06-28 06:52
https://presheva.com/meta-leter-publike-rames-ti-me-ke-privuar-padrejtesisht/20%Monthly2019-06-28 06:49
https://presheva.com/demtohen-materialet-zgjedhore-ne-vaun-e-dejes/20%Monthly2019-06-28 06:47
https://presheva.com/shkurtohet-me-35-minuta-rruga-fier-vlore-rama-sdo-me-shani-me-gjate-veres/20%Monthly2019-06-28 06:45
https://presheva.com/situata-ne-shqiperi-reagon-edhe-eliot-engel-sduhet-lejuar-dhuna/20%Monthly2019-06-28 06:43
https://presheva.com/lajmet-27-06-2019/20%Monthly2019-06-28 06:40
https://presheva.com/ky-zbulim-ne-grendlande-lumturoi-shkencetaret/20%Monthly2019-06-28 06:38
https://presheva.com/gazetari-rrihet-me-politikanin-gjate-emisionit-live/20%Monthly2019-06-28 06:36
https://presheva.com/skenari-serb-per-katastrofe-humanitare-veriu-i-mbushur-me-mallra-ushqimore-e-ilace/20%Monthly2019-06-27 13:28
https://presheva.com/po-shetiste-rrugeve-te-ibizes-22-vjecarit-nga-azerbajxhani-i-vjedhin-oren-qe-kushton-16-milion-euro/20%Monthly2019-06-27 13:24
https://presheva.com/telefonat-e-zgjuar-qe-konsiderohen-si-20-me-te-miret-ne-bote-bazuar-ne-cmime-dhe-specifika/20%Monthly2019-06-27 13:21
https://presheva.com/kuka-risjell-nje-prej-casteve-kulmore-ne-minsk-2019-dueli-me-i-mire-dhe-me-i-forte/20%Monthly2019-06-27 13:17
https://presheva.com/dhurata-dora-drejt-skenes-boterore-shume-afer-nenshkrimit-me-universal-music-group/20%Monthly2019-06-27 13:14
https://presheva.com/%e2%80%8btraktori-me-i-shpejte-ne-bote-shpejtesia-maksimale-e-tij-eshte-166-kilometra-ne-ore/20%Monthly2019-06-27 13:10
https://presheva.com/i-ka-75-mije-kuaj-fuqi-njihuni-me-anijen-akullthyese-qe-shetitet-neper-antarktik/20%Monthly2019-06-27 13:07
https://presheva.com/rtk-plani-serb-helm-ne-gazivode-panik-te-serbet-ne-funksion-te-katastrofes-humanitare/20%Monthly2019-06-27 13:05
https://presheva.com/kryebashkiaku-i-ri-i-stambollit-interviste-per-cnn-ka-nje-paralajmerim-per-presidentin-erdogan/20%Monthly2019-06-27 13:01
https://presheva.com/policia-britanike-arreston-stergjyshen-per-ti-plotesuar-deshiren-e-fundit-te-saj/20%Monthly2019-06-27 12:15
https://presheva.com/u-mbajt-seminari-dy-ditor-me-temen-aspektet-emocionale-te-motivimit-per-mesim-me-arsimtaret-medimdhenes/20%Monthly2019-06-27 12:09
https://presheva.com/sistemi-i-ri-per-informimin-e-shoferit-nepermjet-programit-te-radios-ne-rast-aksidentesh-do-te-filloje-te-funksionoje-nga-1-korriku/20%Monthly2019-06-27 12:00
https://presheva.com/bmw-me-makine-te-re-elektrike-me-te-fuqishme-se-m5/20%Monthly2019-06-27 11:47
https://presheva.com/musliu-vetem-nje-rezolute-e-perbashket-mund-ti-zgjidh-problemet-e-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2019-06-27 11:39
https://presheva.com/adil-rami-dashuria-ime-ishte-e-sinqerte-per-asnje-cast-nuk-e-kam-tradhtuar-pamelen/20%Monthly2019-06-27 11:29
https://presheva.com/temperaturat-e-larta-po-ziejne-francen-12-fotografi-qe-tregojne-se-cfare-po-bejne-njerezit-per-ti-shpetuar-te-nxehtit/20%Monthly2019-06-27 11:25
https://presheva.com/parisi-mbyll-disa-shkolla-per-shkak-te-temperaturave-te-larta/20%Monthly2019-06-27 11:22
https://presheva.com/gjuriq-te-premten-ne-kosove-me-leje-te-mpj-se/20%Monthly2019-06-27 11:18
https://presheva.com/makinat-e-reja-nga-porsche-me-elemente-qe-ngjajne-sikur-modelet-e-vjetra/20%Monthly2019-06-27 11:16
https://presheva.com/edhe-nje-tentim-i-kosoves-qe-te-anetaresohet-ne-interpol-pacolli-me-mesazh-per-serbine/20%Monthly2019-06-27 11:13
https://presheva.com/filozofi-e-re-e-zidanet-reali-me-kater-sisteme-te-mundshme-per-sezonin-e-ri-ne-la-liga-e-lige-te-kampioneve/20%Monthly2019-06-27 11:11
https://presheva.com/zyrtare-mergim-mavraj-rikthehet-te-greuther-furth/20%Monthly2019-06-27 11:08
https://presheva.com/shtepia-me-e-shtrenjte-per-shitje-ne-paris-prane-kulles-eiffel-dhe-ne-pronesi-te-dy-motrave-misterioze-te-nje-dinastie-te-pasur-franceze/20%Monthly2019-06-27 11:04
https://presheva.com/legjenda-e-tenisit-shlyen-borxhet-duke-shitur-trofe-medalje-dhe-rroba/20%Monthly2019-06-27 11:00
https://presheva.com/peticion-per-ta-shpallur-personalitet-te-vitit-keanu-reeves/20%Monthly2019-06-27 10:57
https://presheva.com/per-shkak-te-tij-ka-ndodhur-katastrofa-me-e-madhe-berthamore-intervista-e-fundit-e-fajtorit-kryesor-te-cernobilit/20%Monthly2019-06-27 10:53
https://presheva.com/zogu-qe-mund-te-mashtroje-armikun-rusia-zbulon-nje-dron-ne-forme-te-nje-bufi/20%Monthly2019-06-27 10:48
https://presheva.com/qe-perse-eshte-e-domosdoshme-qe-bebja-te-linde-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2019-06-27 10:40
https://presheva.com/bebe-rexha-merr-nje-leter-falenderuese-nga-michelle-obama/20%Monthly2019-06-27 10:35
https://presheva.com/arber-pajaziti-pushteti-ne-bujanoc-po-keqperdor-parane-publike-dhe-pozitat-zyrtare/20%Monthly2019-06-27 10:07
https://presheva.com/komuna-e-presheves-perfiton-2-4-milion-dinare-nga-kabineti-i-ministrit-pa-portfol-i-ngarkuar-per-inovacion-dhe-zhvillim-teknologjik/20%Monthly2019-06-27 10:02
https://presheva.com/bashkesia-lokale-terrnave-nga-data-nje-korrik-zyrtarisht-perfshihet-ne-sistemin-e-pastertise-ne-kuader-te-np-moravica/20%Monthly2019-06-27 09:59
https://presheva.com/lajmet-26-06-2019/20%Monthly2019-06-27 09:56
https://presheva.com/psd-tregon-nese-do-ta-braktisin-ekipin-negociator-pas-takimit-te-fshehte-te-ekipit-te-haradinajt-ne-berlin/20%Monthly2019-06-27 09:54
https://presheva.com/a-vuani-enjtja-e-kembeve-ja-ilaci/20%Monthly2019-06-27 09:51
https://presheva.com/rrini-vone-naten-mund-te-vuani-nga-ky-problem-serioz-shendetesor/20%Monthly2019-06-27 09:48
https://presheva.com/disa-metoda-natyrale-si-te-eleminoni-insektet-nga-kuzhina/20%Monthly2019-06-27 09:47
https://presheva.com/keta-jane-5-llojet-e-njerezve-toksike-qe-duhet-te-shmangni-me-cdo-kusht/20%Monthly2019-06-27 09:44
https://presheva.com/ministri-britanik-kujton-luften-dhe-nderhyjen-e-nato-s-ne-kosove-duhet-te-kete-drejtesi-per-viktimat-dhe-te-mbijetuarit/20%Monthly2019-06-27 09:42
https://presheva.com/keto-jane-dobite-shendetesore-te-misrit/20%Monthly2019-06-27 09:39
https://presheva.com/molliqaj-zgjedhet-sekretar-i-pergjithshem-i-psd-se/20%Monthly2019-06-27 09:37
https://presheva.com/vdes-pas-luftes-me-kancerin-politikanja-e-njohur-republikane-e-shba-ve/20%Monthly2019-06-27 09:34
https://presheva.com/merkel-thote-se-mund-te-terhiqet-nga-gara-per-kreun-e-be/20%Monthly2019-06-27 09:32
https://presheva.com/nderron-jete-rrok-berisha/20%Monthly2019-06-27 09:30
https://presheva.com/vuciq-i-deshperuar-me-numrin-e-vogel-te-femijeve-qe-po-lindin-ne-serbi/20%Monthly2019-06-27 09:27
https://presheva.com/cakaj-shqiperia-duhet-detyrimisht-ta-kaloj-me-sukses-testin-kombetar-te-zgjedhjeve-vendore-me-30-qershor/20%Monthly2019-06-27 06:50
https://presheva.com/australiani-thyen-rekord-zgjidh-rubikonin-me-symbyllur-per-pak-sekonda/20%Monthly2019-06-27 06:48
https://presheva.com/zbulohet-aksioni-i-opozites-deri-ne-30-qershor-dhe-me-pas/20%Monthly2019-06-27 06:45
https://presheva.com/grate-po-heqin-dore-nga-takat-shitjet-e-atleteve-ne-rritje/20%Monthly2019-06-27 06:43
https://presheva.com/gjithcka-cfare-po-ndodh-ne-mes-te-iranit-dhe-shba-ve/20%Monthly2019-06-27 06:40
https://presheva.com/vuciq-dhe-erdogan-flasin-ne-telefon-mediat-serbe-sqarojne-cfare-biseduan/20%Monthly2019-06-27 06:38
https://presheva.com/presidenca-konfirmon-takimin-meta-basha-presim-serish-qe-kryeministri-te-gjeje-kohe/20%Monthly2019-06-27 06:35
https://presheva.com/rama-serish-reagim-pas-cmendurise-per-antidekretin-pres-nje-tjeter-nga-meta/20%Monthly2019-06-27 06:33
https://presheva.com/moisiu-pakt-per-krizen-propozimi-i-ish-presidentit-qe-zgjodhi-krizen-e-vitit-2007/20%Monthly2019-06-27 06:30
https://presheva.com/robert-mueller-do-te-deshmoje-hapur-ne-kongres/20%Monthly2019-06-27 06:27
https://presheva.com/statuja-e-tutankhaum-mund-te-jete-vjedhur-ndalohet-dalja-ne-ankand/20%Monthly2019-06-27 06:25
https://presheva.com/rrefimi-i-gjeneralit-holandez-per-rahovecin-dhe-krimet-e-serbeve/20%Monthly2019-06-26 13:09
https://presheva.com/videoja-qe-po-ben-xhiron-e-botes-sorra-qe-ngjan-me-gorillen/20%Monthly2019-06-26 12:57
https://presheva.com/mohammad-emri-me-i-popullarizuar-ne-britani-te-madhe/20%Monthly2019-06-26 12:52
https://presheva.com/imami-shqiptar-zgjedhet-perfaqesuesi-kryesor-i-detyrave-islame-ne-policine-e-nju-jorkut/20%Monthly2019-06-26 12:48
https://presheva.com/matoshi-dy-votat-e-akr-se-percaktojne-fatin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-06-26 12:43
https://presheva.com/al-jazeera-qeveria-e-shqiperise-i-ka-lene-ne-varferi-zonat-rurale-ne-veri/20%Monthly2019-06-26 12:39
https://presheva.com/koleksioni-me-mbi-nje-milion-libra-ne-biblioteken-me-moderne-ne-bote/20%Monthly2019-06-26 12:36
https://presheva.com/bashkite-e-opozites-leter-kqz-hiqni-materialet-zgjedhore-ose-do-ti-asgjesojme/20%Monthly2019-06-26 12:33
https://presheva.com/pacolli-per-katastrofen-humanitare-ne-veri-bashkesia-nderkombetare-ta-denoje-perpjekjen-e-serbise-per-ta-destabilizuar-kosoven/20%Monthly2019-06-26 11:19
https://presheva.com/aeroplani-i-kuvajtit-perplas-krahun-e-majte-ne-nje-ure-ne-aeroportin-e-nice/20%Monthly2019-06-26 11:17
https://presheva.com/keshilltari-i-partise-se-kancelares-merkel-rama-shume-shpejt-i-akuzuar/20%Monthly2019-06-26 11:15
https://presheva.com/serbia-po-improvizon-krize-humanitare-ne-veri/20%Monthly2019-06-26 11:12
https://presheva.com/nje-nga-qytetet-me-te-medha-ne-indi-po-mbetet-pa-uje-imazhet-satelitore-e-deshmojne-kete/20%Monthly2019-06-26 11:10
https://presheva.com/njofton-sanksionet-trump-permend-emrin-e-liderit-te-vdekur-te-iranit/20%Monthly2019-06-26 11:08
https://presheva.com/rezultatet-e-testeve-pranuese-per-regjistrim-ne-shkollat-e-mesme-do-te-publikohen-ne-fillim-te-muajit-korrik/20%Monthly2019-06-26 10:53
https://presheva.com/artina-aliti-me-shume-krenari-u-tregoj-shoqeve-zvicrrane-historine-e-kombit-shqiptare/20%Monthly2019-06-26 10:48
https://presheva.com/fotoja-e-shumepritur-krenarite-tona-pozojne-me-medaljet-e-lojerave-evropiane/20%Monthly2019-06-26 10:42
https://presheva.com/sir-alex-ferguson-pendohet-per-disa-veprime-te-unitedi-kam-bere-padrejtesi-ndaj-dy-lojtareve/20%Monthly2019-06-26 10:39
https://presheva.com/gjera-te-rendesishme-qe-shoferet-duhet-kene-parasysh-gjate-nje-udhetimi-ne-nje-pushim-veror/20%Monthly2019-06-26 10:35
https://presheva.com/kush-eshte-njeriu-qe-e-rrezoi-pas-25-vitesh-erdoganin/20%Monthly2019-06-26 10:31
https://presheva.com/frut-i-embel-dhe-freskues-mesoni-vlerat-ushqyese-te-pjeshkes/20%Monthly2019-06-26 10:29
https://presheva.com/i-shperthen-tableti-per-pak-i-mori-jeten-11-vjecarit/20%Monthly2019-06-26 10:26
https://presheva.com/ju-lutem-mos-e-humbni-ushqimin-dikush-ka-barkun-e-zbrazet/20%Monthly2019-06-26 10:22
https://presheva.com/vw-zgjedh-turqine-per-te-hapur-fabriken-e-re-ne-ballkan/20%Monthly2019-06-26 10:15
https://presheva.com/milani-kerkon-kampionin-e-botes/20%Monthly2019-06-26 10:13
https://presheva.com/shkon-per-tu-argetuar-leonardo-dicaprio-e-peson-keq-goditet-ne-fytyre/20%Monthly2019-06-26 10:10
https://presheva.com/vendoset-ne-ankand-kjo-eshte-kartela-e-burgut-qe-e-ka-mbajtur-tupac-ne-vitin-1995/20%Monthly2019-06-26 10:07
https://presheva.com/jean-todt-tregon-gjendjen-e-schumacherit/20%Monthly2019-06-26 10:02
https://presheva.com/kupa-e-amerikes-ja-4-ndeshjet-ne-cerekfinale/20%Monthly2019-06-26 09:59
https://presheva.com/bashkeatdhetare-te-bukuroces-kontribuojne-ne-blerjen-e-shtyllave-elektrike-per-ndricimin-e-parkut-te-fshatit/20%Monthly2019-06-26 09:53
https://presheva.com/u-shkaterrua-nga-zjarri-zbulohet-ora-e-ngjashme-me-ate-te-notre-damit/20%Monthly2019-06-26 09:48
https://presheva.com/bmw-shpejton-hapin-po-vijne-makinat-elektrike/20%Monthly2019-06-26 09:45
https://presheva.com/harry-dhe-meghan-shpenzime-marramendese-per-shtepine/20%Monthly2019-06-26 09:43
https://presheva.com/qsa-shpall-aksion-per-grumbullimin-e-grurit-per-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2019-06-26 09:40
https://presheva.com/aparteid-i-klimes-paralajmerimi-i-kombeve-te-bashkuara/20%Monthly2019-06-26 09:34
https://presheva.com/peter-tiede-reagon-serish-avokati-i-rames-nje-nga-me-te-shtrenjtet-ne-gjermani/20%Monthly2019-06-26 09:32
https://presheva.com/trondit-bill-gates-rrefen-hapur-gabimin-e-tij-me-te-madh/20%Monthly2019-06-26 09:30
https://presheva.com/nga-familjet-mbreterore-te-david-beckham-ja-avokati-qe-mbron-ramen-kunder-bild/20%Monthly2019-06-26 09:28
https://presheva.com/pantera-e-zeze-ngre-zerin-per-diskriminimin-ne-industrine-e-modes/20%Monthly2019-06-26 09:26
https://presheva.com/restauranti-prane-liqenit-te-bujanocit-mund-te-kaloj-ne-duar-te-shqiptareve-serbet-e-konsiderojne-simbol-te-vetin/20%Monthly2019-06-26 09:21
https://presheva.com/zbulohet-nje-sasi-e-madhe-metani-ne-mars/20%Monthly2019-06-26 07:39
https://presheva.com/fituesi-i-kater-cmimeve-grammy-rikthehet-ne-skene-pas-nje-periudhe-4-vjecare/20%Monthly2019-06-26 07:37
https://presheva.com/deklarata-e-metes-frrok-cupi-mesazh-qe-kerkon-ndihmen-e-rusise/20%Monthly2019-06-26 07:35
https://presheva.com/rama-dorezoi-prokuren-gazetari-i-bild-per-cfare-me-akuzon/20%Monthly2019-06-26 07:33
https://presheva.com/lajmet-25-06-2019/20%Monthly2019-06-26 07:29
https://presheva.com/pd-kunder-top-channel-sulmet-e-kryetarit-basha-ndaj-mediave/20%Monthly2019-06-26 07:27
https://presheva.com/dhimbja-varferia-dhe-lotet-e-shqiptareve-jane-dhimbje-ne-zemren-dhe-syte-e-shqiperise/20%Monthly2019-06-26 07:24
https://presheva.com/wake-up-chennai-nje-nga-qytetet-me-te-medha-indiane-qe-rrezikon-te-mbetet-pa-uje/20%Monthly2019-06-26 07:15
https://presheva.com/grate-shofere-ne-arabine-saudite-vleresohet-se-shtojne-sigurine-ne-rruge/20%Monthly2019-06-26 07:13
https://presheva.com/antetokounmpo-lojtari-me-i-mire-nba-awards-2019/20%Monthly2019-06-26 07:11
https://presheva.com/boterori-i-femrave-shba-dhe-suedia-ne-cerekfinale/20%Monthly2019-06-26 07:09
https://presheva.com/a-do-te-jape-doreheqjen-presidenti-ja-si-pergjigjet-meta/20%Monthly2019-06-26 07:06
https://presheva.com/haradinaj-flet-per-skenarin-qesharak-te-vuciqit-thote-se-nis-te-enjten/20%Monthly2019-06-25 14:02
https://presheva.com/dokumentar-i-ri-rreth-mbretit-te-popit-zbulon-detaje-te-cuditshme-rreth-vdekjes-se-tij/20%Monthly2019-06-25 13:51
https://presheva.com/jon-bon-jovi-per-pushime-ne-rivieren-kroate/20%Monthly2019-06-25 13:48
https://presheva.com/dodik-thaci-nuk-eshte-ftuar-si-president-ne-samitin-e-seecp-por-si-perfaqesues-i-prishtines/20%Monthly2019-06-25 13:44
https://presheva.com/vidhnin-para-nga-bankomatet-ne-spanje-ne-pranga-shqiptare-dhe-serbe/20%Monthly2019-06-25 13:42
https://presheva.com/shala-kerkon-qe-limaj-te-dorehiqet-nga-ekipi-negociator-nese-keshilltaret-e-haradinajt-kane-bere-bisedime-prapa-shpine-ne-berlin/20%Monthly2019-06-25 13:40
https://presheva.com/ambasadori-kosnett-fton-qe-te-lexohet-raporti-per-lirite-fetare-ne-kosove/20%Monthly2019-06-25 13:37
https://presheva.com/a-po-e-merr-shba-rolin-udheheqes-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-06-25 13:34
https://presheva.com/moti-i-lige-kaplon-serbine-ererat-e-forta-shkulin-drunjte-me-rrenje-rruget-shnderrohen-ne-lumenj/20%Monthly2019-06-25 13:29
https://presheva.com/konfirmohet-aktakuza-ndaj-rrustem-berishes-agim-cekut-e-te-tjereve-ne-rastin-veteranet/20%Monthly2019-06-25 13:22
https://presheva.com/i-kaloi-44-vite-ne-burg-reagon-cuditshem-kur-sheh-neper-rruge-pajisje-moderne/20%Monthly2019-06-25 13:14
https://presheva.com/kineastet-turk-bejne-shqiponjen-me-duar/20%Monthly2019-06-25 13:12
https://presheva.com/fansat-britanike-duhet-te-paguajne-per-tu-fotografuar-me-stallonen/20%Monthly2019-06-25 12:57
https://presheva.com/bill-gates-thote-se-duhet-te-punoni-edhe-gjate-fundjaves-dhe-te-harroni-pushimet-nese-doni-te-krijoni-nje-kompani/20%Monthly2019-06-25 12:54
https://presheva.com/te-henen-seance-e-jashtezakonshme-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-06-25 12:50
https://presheva.com/telat-arifi-testet-pranuese-jane-realizuar-mire-ne-nivelin-disciplinore/20%Monthly2019-06-25 12:46
https://presheva.com/dy-avione-te-forcave-ajrore-perplasen-per-njeri-tjetrin-ne-gjermani-autoritetet-ne-kerkim-te-piloteve-te-cilet-kane-kercyer/20%Monthly2019-06-25 12:31
https://presheva.com/daciq-thote-se-serbia-nuk-mund-ta-njohe-kosoven-ne-tere-territorin-e-saj/20%Monthly2019-06-25 12:29
https://presheva.com/familja-e-obamas-ka-qendruar-ne-vilen-e-clooneyt-ne-itali-gjoba-per-ata-qe-afrohen-me-shume-se-perimetri-i-caktuar/20%Monthly2019-06-25 12:25
https://presheva.com/komuna-e-bujanocit-ne-pritje-te-aprovimit-per-marrje-te-kredise-punetoret-e-arsimit-hyjne-ne-muajin-e-trete-pa-shpenzime-te-rruges/20%Monthly2019-06-25 12:25
https://presheva.com/rrefimi-per-fushat-e-vrasjes-se-korese-se-veriut-aty-ku-njerezit-jane-pushkatuar-vetem-se-kane-vjedhur-nje-lope-apo-edhe-kane-pare-televizor/20%Monthly2019-06-25 12:19
https://presheva.com/ronaldo-i-shperbleu-me-20-000-euro-punetoret-ne-resortin-grek/20%Monthly2019-06-25 12:15
https://presheva.com/ky-baba-tregon-se-si-mund-te-nxjerrim-pese-femije-te-vegjel-bashke-ne-shetitje/20%Monthly2019-06-25 12:11
https://presheva.com/15-fotografi-historike-te-udheheqesve-boterore-qe-tregojne-se-si-dukeshin-para-se-te-beheshin-te-famshem/20%Monthly2019-06-25 12:05
https://presheva.com/serbia-vazhdon-investimet-ne-kosove-hoxhaj-kerkon-reagimin-e-be-se/20%Monthly2019-06-25 12:01
https://presheva.com/loriana-kuka-kalon-ne-cerekfinale-te-lojerave-te-dyta-evropiane-ne-xhudo/20%Monthly2019-06-25 11:57
https://presheva.com/pas-ndarjes-nga-isaac-carew-tabloidet-spekulojne-per-nje-lidhje-te-re-te-duas/20%Monthly2019-06-25 11:55
https://presheva.com/thaci-rajoni-mund-te-destabilizohet-nese-kosova-dhe-serbia-nuk-arrijne-marreveshje/20%Monthly2019-06-25 11:50
https://presheva.com/keshtu-duket-nderrimi-me-i-shpejte-ne-bote-i-kater-gomave-te-vetures-ne-menyre-klasike/20%Monthly2019-06-25 11:45
https://presheva.com/britania-e-madhe-mund-ti-bashkohet-trumpit-ne-nje-lufte-te-mundshme-kunder-iranit/20%Monthly2019-06-25 11:42
https://presheva.com/te-lindurit-e-pare-jane-me-konservatore/20%Monthly2019-06-25 11:38
https://presheva.com/calvin-harris-vjen-per-here-te-pare-ne-kosove-ne-festivalin-sunny-hill/20%Monthly2019-06-25 11:33
https://presheva.com/a-e-ndaloi-nje-moderator-televiziv-sulmin-e-shba-mbi-iranin/20%Monthly2019-06-25 11:28
https://presheva.com/fyti-dhemb-per-shkak-te-alergjise/20%Monthly2019-06-25 11:24
https://presheva.com/keto-ushqime-shkaktojne-kancerin/20%Monthly2019-06-25 11:21
https://presheva.com/rama-i-jam-lutur-lulit-sikur-te-ishte-zhuljeta/20%Monthly2019-06-25 11:18
https://presheva.com/terhiqen-nga-qarkullimi-mijera-mercedes/20%Monthly2019-06-25 11:16
https://presheva.com/femijet-qe-skane-prekur-kurre-pune-shtepie-me-dore-rriten-te-papergjegjshem-ja-studimi-shkencor-i-harvardit/20%Monthly2019-06-25 11:13
https://presheva.com/mbarojne-pushimet-per-zhegroven-bashke-me-xhaken-nisin-pergatitjet/20%Monthly2019-06-25 11:11
https://presheva.com/cfare-tregon-qendrimi-juaj-ne-divan-per-marredhenien-tuaj/20%Monthly2019-06-25 11:09
https://presheva.com/mollekuqet-rrembejne-vendet-e-para-ne-itali/20%Monthly2019-06-25 10:47
https://presheva.com/nuk-ka-demokraci-as-stabilitet-ne-rajon-me-serbe-kosove-te-privilegjuar-dhe-shqiptare-serbi-te-diskrimunuar/20%Monthly2019-06-25 10:39
https://presheva.com/lajmet-24-06-2019/20%Monthly2019-06-25 10:35
https://presheva.com/facebooku-ia-rrit-vleren-bitcoinit-kalon-mbi-11-mije-dollare/20%Monthly2019-06-25 10:33
https://presheva.com/limaj-per-ahmetin-kryetar-qe-sguxon-te-marre-vendime/20%Monthly2019-06-25 10:29
https://presheva.com/serbia-vazhdon-lobimin-kunder-kosoves-per-interpol/20%Monthly2019-06-25 10:25
https://presheva.com/nje-volkswagen-fantastik-per-ti-kaluar-pushimet/20%Monthly2019-06-25 10:23
https://presheva.com/modelja-ruse-qe-u-fut-ne-fushe-gjate-liges-se-kampioneve-kete-jave-vjen-ne-kosove/20%Monthly2019-06-25 10:21
https://presheva.com/rrezohet-dekreti-i-metes-zgjedhjet-ne-shqiperi-me-30-qershor/20%Monthly2019-06-25 10:15
https://presheva.com/nje-vale-e-nxehte-pritet-ta-pershkoje-francen-shteti-po-ben-plane-per-mbrojtje/20%Monthly2019-06-25 10:12
https://presheva.com/vuciq-kundermasat-per-taksen-100-nisin-pas-vidovdan-it/20%Monthly2019-06-25 10:09
https://presheva.com/veliaj-ne-open-nese-pas-30-qershorit-ka-zgjedhje-te-parakohshme-ps-i-fiton-luli-se-ben-vezen-e-edi-rames/20%Monthly2019-06-25 10:07
https://presheva.com/kurti-pengesa-e-bashkimit-te-lugines-me-kosove-eshte-ne-beograd-e-jo-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-25 09:49
https://presheva.com/bujanoc-aksion-humanitare-per-ta-ndihmuar-pushtetin-lokal/20%Monthly2019-06-25 09:39
https://presheva.com/veliaj-meta-autogol-politik/20%Monthly2019-06-25 08:53
https://presheva.com/ekskluzive-washington-i-telefonate-edi-rames-ambasadori-philip-t-reeker-zgjedhjet-ne-30-qershor/20%Monthly2019-06-25 08:50
https://presheva.com/europa-dhe-ballkani-nen-morsen-e-te-nxehtit/20%Monthly2019-06-25 08:45
https://presheva.com/shkencetaret-mahniten-nga-ajo-qe-gjejne-ne-thellesi-te-detit/20%Monthly2019-06-25 08:40
https://presheva.com/ne-mars-zbulohen-shenja-jete/20%Monthly2019-06-25 08:32
https://presheva.com/komuna-e-presheves-shpall-konkurs-publik-per-besimin-e-kryerjes-se-veprimtarise-komunale-transportit-te-udhetareve-ne-trafikun-urban-dhe-nderurban/20%Monthly2019-06-24 17:12
https://presheva.com/bl-raince-shoqata-rainca-me-seli-ne-zvicerr-si-dhe-kf-rainca-organizojne-pastrimin-e-hapesirave-publike/20%Monthly2019-06-24 17:03
https://presheva.com/presheve-xhandarmaria-serbe-bastis-ish-ushtarin-e-ucpmb-se-nderim-beqirin-nena-alivanoset-nga-tmerri/20%Monthly2019-06-24 16:53
https://presheva.com/hapet-ekspozita-121-foto-ne-nje-121-jete-suksesi-pjesmarrese-edhe-lugina-ilir-meta-me-ju-shqiperia-behet-vertete-zonje/20%Monthly2019-06-24 13:21
https://presheva.com/kosova-ne-samitin-e-seecp-u-ftua-me-fusnote/20%Monthly2019-06-24 12:33
https://presheva.com/dodik-e-fton-thacin-ne-samitin-e-seecp-se-qe-do-te-mbahet-ne-bosnje/20%Monthly2019-06-24 12:30
https://presheva.com/e-gjithe-vemendja-te-e-dashura-e-ronaldos-georgina-pushton-faqet-roze-me-fotografite-me-bikini/20%Monthly2019-06-24 12:27
https://presheva.com/ekspertet-e-okb-shqiperia-do-mbetet-me-nje-milion-banore/20%Monthly2019-06-24 12:23
https://presheva.com/gluteni-eshte-fajtor-edhe-per-astmen/20%Monthly2019-06-24 12:21
https://presheva.com/ekskluzive-muriqi-udheton-drejt-stambollit-arrin-marreveshje-me-galatasarayn/20%Monthly2019-06-24 12:16
https://presheva.com/dalin-rezultatet-e-para-ne-turqi-erdogan-e-humbe-edhe-nje-here-stambollin/20%Monthly2019-06-24 12:13
https://presheva.com/pemet-dhe-perimet-te-cilat-te-gjithe-i-mbajme-ne-frigorifer-por-qe-nuk-do-te-duhej-ti-mbanim/20%Monthly2019-06-24 12:11
https://presheva.com/si-duken-pas-gati-dy-dekadash-aktoret-tane-te-preferuar-nga-serialet-dhe-filmat-e-viteve-2000/20%Monthly2019-06-24 12:00
https://presheva.com/mos-u-shqetesoni-jam-duke-ardhur-neymari-u-dergon-mesazh-ne-whatsapp-futbollisteve-te-barcelones/20%Monthly2019-06-24 11:54
https://presheva.com/ngjyra-e-kumbulles-pasion-dhe-elegance-ne-shtepine-tuaj/20%Monthly2019-06-24 11:50
https://presheva.com/kete-ilac-me-siguri-e-keni-ne-shtepi-por-nese-e-fusni-ne-rrobalarese-efekti-do-tju-lere-pa-fjale/20%Monthly2019-06-24 11:47
https://presheva.com/libra-kur-profili-yt-ne-facebook-kthehet-ne-nje-llogari-rrjedhese-financiare/20%Monthly2019-06-24 11:39
https://presheva.com/ahmeti-i-gatshem-te-bashkepunoje-me-ldk-ne-dhe-vv-ne-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-06-24 11:19
https://presheva.com/zgjidheni-krupen-gjate-udhetimeve-ne-pese-veprime-me-keto-truqe-cdo-here-do-tju-jete-me-e-lehte/20%Monthly2019-06-24 11:16
https://presheva.com/rihanna-ndjek-ne-instagram-vetem-nje-shqiptare-aktoren-e-mirenjohur-eliza-dushku/20%Monthly2019-06-24 11:13
https://presheva.com/xhudistja-ruse-e-mposhti-putinin-me-heret-kete-vit-por-kjo-nuk-i-ndihmoi-ndaj-majlinda-kelmendit-ne-minsk-2019/20%Monthly2019-06-24 11:07
https://presheva.com/scott-shba-ja-nuk-do-te-udheheqe-procesin-midis-beogradit-dhe-prishtines-por-do-ta-ndihmoje-ate/20%Monthly2019-06-24 11:02
https://presheva.com/vuciq-per-kosoven-eshte-nje-tel-i-holle-neper-te-cilin-po-ecim/20%Monthly2019-06-24 10:50
https://presheva.com/dua-lipa-artistja-e-pare-femer-ne-histori-qe-ka-tri-kenge-te-degjuara-mbi-800-milione-here-ne-spotify/20%Monthly2019-06-24 10:48
https://presheva.com/majlinda-kelmendi-medaljen-e-arte-ia-dedikoj-nje-personi-te-vecante-tezakut-te-ndjere-labinot-harbuzi/20%Monthly2019-06-24 10:37
https://presheva.com/terrnava-mirepret-bashkeatdhetaret-qe-kalojne-pushimet-ne-vendlindje/20%Monthly2019-06-24 10:32
https://presheva.com/mungesa-e-kompaktesise-etnike-ne-mbrojtjen-e-te-drejtave-te-shqiptareve-sjelle-ne-pikepyetje-vazhdimesine-e-jeteve-tona/20%Monthly2019-06-24 10:08
https://presheva.com/profesori-i-oksfordit-korrigjimi-i-kufirit-me-serbine-zgjidhja-me-e-preferuar-nga-qytetaret/20%Monthly2019-06-24 10:02
https://presheva.com/128981-2/20%Monthly2019-06-24 10:00
https://presheva.com/ne-prishtine-u-perurua-libri-shoke-i-autorit-ushtarak-agustin-gjinaj/20%Monthly2019-06-24 09:53
https://presheva.com/kosova-dhe-serbia-ne-kerkim-te-fajtorit-per-deshtimin-e-takimit-ne-paris/20%Monthly2019-06-24 09:49
https://presheva.com/nje-cd-e-hedhur-nxjerr-foto-te-reja-te-11-shtatorit/20%Monthly2019-06-24 09:46
https://presheva.com/kompania-ajrore-meksikane-ofron-bileta-per-vetem-1-dollar-per-te-ndihmuar-riatdhesimin-e-emigranteve/20%Monthly2019-06-24 09:38
https://presheva.com/lulet-ne-mengjes-humor-i-mire-per-tere-diten/20%Monthly2019-06-24 09:35
https://presheva.com/shume-gjera-te-frikshme-ndodhin-kur-jemi-ne-gjume-por-nuk-e-dime/20%Monthly2019-06-24 09:31
https://presheva.com/deshironi-te-shtoni-peshe-konsumoni-keto-ushqime/20%Monthly2019-06-24 09:27
https://presheva.com/audi-sq8-debuton-me-dizel-te-fuqishem/20%Monthly2019-06-24 09:24
https://presheva.com/kermilli-nderpren-trafikun-hekurudhor-ne-japoni/20%Monthly2019-06-24 09:21
https://presheva.com/makina-bie-ne-gremine-shoferi-shpeton-mrekullisht/20%Monthly2019-06-24 07:28
https://presheva.com/do-te-surprizoheni-se-sa-i-shpejte-eshte-ky-mercedes-amg-gt-63-s/20%Monthly2019-06-24 07:22
https://presheva.com/bajraktari-nje-nga-figurat-me-te-rendesishme-shqiptare-ne-bote-50-vjet-nga-migrimi-i-familjes-se-tij-ne-shba/20%Monthly2019-06-24 07:19
https://presheva.com/erdogan-pergezon-imamoglu-per-fitoren-ne-stamboll/20%Monthly2019-06-24 07:14
https://presheva.com/kursi-ideal-per-beqaret-qe-iu-ndihmon-te-gjejne-partnerin-permes-adn-se/20%Monthly2019-06-24 07:09
https://presheva.com/donjeta-sadiku-eliminohet-nga-lojerat-evropiane/20%Monthly2019-06-24 07:03
https://presheva.com/sekreti-i-lumturise-sipas-shkencetareve/20%Monthly2019-06-24 06:53
https://presheva.com/ne-kosove-femrat-jetojne-me-gjate-se-meshkujt/20%Monthly2019-06-24 06:48
https://presheva.com/majlinda-kelmendi-kur-luaj-ndaj-xhudisteve-qe-nuk-e-kane-njohur-pavaresine-e-kosoves-jap-200-shin/20%Monthly2019-06-24 06:45
https://presheva.com/selimi-i-gatshem-per-te-shkruar-historine-e-luftes-se-uck-se/20%Monthly2019-06-24 06:43
https://presheva.com/ehr-meteo-alarm-i-kuq-ne-serbi-reshje-bresher-dhe-erera-te-stuhishme-nga-23-deri-me-25-qershor/20%Monthly2019-06-23 16:42
https://presheva.com/pajaziti-kremtimi-i-se-keqes/20%Monthly2019-06-23 16:11
https://presheva.com/te-rinjte-e-levizjes-per-reforma-shenojne-2-vjetorin-e-iniciatives-se-saj/20%Monthly2019-06-23 12:55
https://presheva.com/canak-nuk-duhet-habitur-kur-kosova-kerkon-luginen-nese-serbia-kerkon-veriun/20%Monthly2019-06-23 09:33
https://presheva.com/bujanoc-aktivistet-e-frpd-se-kesaj-radhe-qellojne-ne-shenje-aksionin-na-lini-te-rritemi-kthena-parate-tona-hajnat-jashte/20%Monthly2019-06-23 07:46
https://presheva.com/preshevari-i-pare-qe-do-te-vesh-fanelen-e-nje-klubi-sapanjoll/20%Monthly2019-06-21 21:21
https://presheva.com/vuciq-serbia-nuk-do-te-hyje-ne-bisedime-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-06-21 12:40
https://presheva.com/bllokohen-blerjet-te-real-madridi-nuk-do-te-kete-afrime-duhet-te-shiten-disa-nga-yjet/20%Monthly2019-06-21 12:38
https://presheva.com/samiti-i-parisit-gjermania-dhe-franca-duhet-ti-bejne-presion-serbise/20%Monthly2019-06-21 12:35
https://presheva.com/rrezohet-droni-amerikan-trump-irani-beri-nje-gabim-shume-te-madh/20%Monthly2019-06-21 12:32
https://presheva.com/neurologu-michael-merzenich-trupit-te-njeriut-i-jane-te-domosdoshme-10-dite-ne-det/20%Monthly2019-06-21 12:29
https://presheva.com/vetura-luksoze-aeroplane-private-e-garderobe-te-shtrenjte-jeta-e-femijeve-te-pasanikeve-te-zvicres/20%Monthly2019-06-21 12:26
https://presheva.com/driblimi-i-messit-ndaj-lojtarit-te-paraguait-eshte-bere-hit-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-06-21 12:24
https://presheva.com/reagon-presidenti-meta-nuk-eshte-momenti-per-force-por-per-dialog/20%Monthly2019-06-21 12:17
https://presheva.com/njomza-vitia-eshte-kengetarja-e-pare-qe-do-te-performoje-ne-sunny-hill-festival/20%Monthly2019-06-21 12:15
https://presheva.com/hearn-fitorja-e-furyt-ishte-e-parendesishme-ai-eshte-i-mire-per-ti-argetuar-njerezit/20%Monthly2019-06-21 12:11
https://presheva.com/harmonizimi-i-teksteve-shkollore-per-nxenesit-e-lugines-po-mbetet-edhe-me-tutje-problematik/20%Monthly2019-06-21 11:11
https://presheva.com/ne-raince-jane-realizuar-punimet-rreth-perfundimit-te-furnizimit-te-objektit-multifunksional-me-rryme-elektrike/20%Monthly2019-06-21 11:02
https://presheva.com/ne-finalen-e-turnirit-tradicional-musa-musahu-fitues-doli-ekipi-qsa/20%Monthly2019-06-21 10:43
https://presheva.com/bujanoc-perurohet-renovimi-i-sh-f-desanka-maksimovic-me-mjetet-e-qeverise-se-kosoves/20%Monthly2019-06-21 10:35
https://presheva.com/gafurr-hyseni-mesimi-ne-natyre-projekti-i-radhes-per-drejtuesit-e-shf-abdulla-krashnica-ne-miratoc/20%Monthly2019-06-21 10:32
https://presheva.com/oriola-marashi-behet-pjese-e-brendit-boteror-guess-e-kam-enderruar-kete-moment/20%Monthly2019-06-21 10:25
https://presheva.com/promoteri-i-joshuas-hearn-konfirmon-rimecin-me-ruiz-jr-zbulon-edhe-datat-dhe-vendet-e-mundshme/20%Monthly2019-06-21 10:03
https://presheva.com/detaje-rreth-kriptovalutes-libra/20%Monthly2019-06-21 09:31
https://presheva.com/disa-kuriozitete-te-vecanta-rreth-unazes-se-fejeses/20%Monthly2019-06-21 09:26
https://presheva.com/adoloshenjta-fajeson-nenen-per-111-kilogramet-e-saj/20%Monthly2019-06-21 09:20
https://presheva.com/demokracia-amerikane-donald-trump-do-ti-shkoj-ne-interviste-gazetarit-qe-eshte-kunder-tij/20%Monthly2019-06-21 09:14
https://presheva.com/ambasada-amerikane-ne-shqiperi-mesazh-per-qytetaret-refuzojeni-dhunen/20%Monthly2019-06-21 09:10
https://presheva.com/celularet-demtojne-kockat-ja-cfare-thote-studimi-i-fundit/20%Monthly2019-06-21 09:04
https://presheva.com/testi-i-gjakut-qe-mund-te-zbuloje-heret-kancerin-tek-grate/20%Monthly2019-06-21 08:55
https://presheva.com/uashingtoni-shton-arabine-saudite-dhe-kuben-ne-listen-e-zeze/20%Monthly2019-06-21 08:53
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-do-ta-vezhgojme-kadri-veselin/20%Monthly2019-06-21 08:50
https://presheva.com/volejbollisti-serb-i-bosnjes-kurre-nuk-do-te-pranoja-te-luaja-kunder-kosoves/20%Monthly2019-06-21 08:47
https://presheva.com/ne-berlin-mbahet-takimi-i-paparalajmeruar-qeveritar-kosove-serbi/20%Monthly2019-06-21 08:25
https://presheva.com/mungesa-e-parave-shkakton-migrene/20%Monthly2019-06-21 07:47
https://presheva.com/zvicerani-prodhon-pijen-shqip-king-pothuajse-krejt-fitimin-ia-dedikon-kosoves/20%Monthly2019-06-21 07:42
https://presheva.com/vuciq-shqiptaret-sjane-te-gatshem-te-flasin-per-gjera-te-rendesishme/20%Monthly2019-06-21 07:38
https://presheva.com/fshati-i-lipjanit-ku-te-gjithe-banoret-e-kane-mbiemrin-gashi/20%Monthly2019-06-21 07:31
https://presheva.com/e-shiti-hazardin-abramovich-blene-shtepi-63-milione-euro/20%Monthly2019-06-21 07:27
https://presheva.com/buzhala-perplaset-me-carlo-bollinon-nuk-mund-te-arrestohet-opozita/20%Monthly2019-06-21 07:19
https://presheva.com/bujanoc-si-arriti-np-komunalia-brenda-nje-viti-ta-prish-kamionin-e-ri-me-vlere-70-000-euro/20%Monthly2019-06-20 16:18
https://presheva.com/seuda-fazliu-permes-sportit-femijet-i-largojme-nga-dukurite-negative/20%Monthly2019-06-21 07:25
https://presheva.com/thaci-liron-nga-detyra-keshilltarin-branislav-nikoliq-i-dyshuar-si-pjesetar-i-bia-s/20%Monthly2019-06-20 12:50
https://presheva.com/bmw-8-series-gran-coupe-prezantohet-me-523-kuaj-fuqi/20%Monthly2019-06-20 12:48
https://presheva.com/britania-goditet-nga-41000-rrufe-brenda-nates-qytetaret-publikojne-disa-video-me-pamje-spektakolare/20%Monthly2019-06-20 12:46
https://presheva.com/pese-trendet-e-sandaleve-qe-po-mbizoterojne-kete-vere/20%Monthly2019-06-20 12:42
https://presheva.com/adem-demacit-do-ti-ngritet-shtatore-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-20 12:07
https://presheva.com/zyrtare-marco-giampaolo-caktohet-trajner-i-milanit/20%Monthly2019-06-20 12:03
https://presheva.com/erdogan-i-bindur-se-morsi-nuk-vdiq-nga-shkaqe-natyrore-tregon-edhe-si-u-vra/20%Monthly2019-06-20 12:00
https://presheva.com/kosova-ne-beteje-me-serbine-per-interpol/20%Monthly2019-06-20 11:56
https://presheva.com/jim-carrey-refuzon-te-beje-selfie-me-fansat-dhe-ka-nje-arsyetim-interesant-per-kete/20%Monthly2019-06-20 11:53
https://presheva.com/nente-vendet-qe-kane-arme-berthamore-te-dhena-qe-tregojne-se-kush-jane-dy-kampionet-dhe-kush-vjen-pas-tyre/20%Monthly2019-06-20 11:50
https://presheva.com/njerezit-per-te-cilet-kurre-nuk-do-te-kishit-dyshuar-ne-te-vertete-vuajne-nga-depresioni/20%Monthly2019-06-20 11:44
https://presheva.com/nuk-njihen-si-u-transformuan-aktoret-per-rolet-e-famshme/20%Monthly2019-06-20 11:42
https://presheva.com/autoritetet-evropiane-presione-ndaj-kriptovalutes-libra/20%Monthly2019-06-20 11:30
https://presheva.com/argjentina-gabon-ndaj-paraguait-kolumbia-mposht-katarin/20%Monthly2019-06-20 11:27
https://presheva.com/hoti-per-rrahjet-ne-nendege-nuk-ndahet-ldk-ja/20%Monthly2019-06-20 11:23
https://presheva.com/studimet-kane-treguar-syve-te-kalter-nuk-u-besohet/20%Monthly2019-06-20 11:21
https://presheva.com/tre-njerezit-me-te-pasur-te-botes/20%Monthly2019-06-20 11:18
https://presheva.com/nuk-ia-dha-barin-e-korrur-50-vjecari-vret-mikun-e-tij/20%Monthly2019-06-20 11:15
https://presheva.com/deri-ne-vazhdimin-e-dialogut-asociacioni-mbetet-ceshtje-e-ngrire/20%Monthly2019-06-20 11:08
https://presheva.com/mbeten-ne-paraburgim-31-te-arrestuarit-ne-veri/20%Monthly2019-06-20 11:04
https://presheva.com/presidenti-i-kines-shkon-ne-korene-e-veriut-per-te-takuar-kim-jong-un/20%Monthly2019-06-20 11:00
https://presheva.com/reagon-basha-per-arrestimin-e-ish-deputetit-bardh-spahia/20%Monthly2019-06-20 10:54
https://presheva.com/vasili-rama-kerkon-te-izoloje-shqiptaret/20%Monthly2019-06-20 10:50
https://presheva.com/rifat-jashari-kam-me-ua-la-kembet-e-me-ua-pi-ujin-atyre-qe-premtojne-se-do-ta-bashkojne-luginen-me-kosove-por-pa-cunguar-territore/20%Monthly2019-06-20 10:34
https://presheva.com/basha-rama-padrino-i-krimit-shporrja-e-tij-mision-kombetar/20%Monthly2019-06-20 10:26
https://presheva.com/objektet-e-fatit-per-cdo-shenje-horoskopi/20%Monthly2019-06-20 10:24
https://presheva.com/taulant-balla-ne-open-jep-emrin-e-personit-qe-ka-pergatitur-audiopergjimet/20%Monthly2019-06-20 10:21
https://presheva.com/namani-nga-medvegja-me-dhune-u-shperngulen-4873-shqiptare-860-familje-dhe-mbi-1000-nxenes/20%Monthly2019-06-20 10:18
https://presheva.com/balla-ne-open-te-arrestohet-kushdo-qe-ka-pergjegjesi-penale-per-blerjen-e-votes/20%Monthly2019-06-20 10:02
https://presheva.com/pergjimi-i-peste-imer-lala-njoftohet-se-eshte-kapur-nga-fiks-fare-duke-blere-votat/20%Monthly2019-06-20 09:53
https://presheva.com/bild-nxjerr-pergjime-te-reja-gjiknuri-bisedon-me-imer-lalen-per-blerje-votash/20%Monthly2019-06-20 09:49
https://presheva.com/gjermania-franca-e-spanja-nenshkruajne-marreveshjen-per-avionin-luftarak-evropian/20%Monthly2019-06-20 09:38
https://presheva.com/sistemi-i-sigurise-meta-kerkon-informacion-nga-kreu-i-burgjeve/20%Monthly2019-06-20 09:36
https://presheva.com/perzgjedhja-e-profesioneve-ne-arsimin-e-mesem-eshte-baze-jetesore-per-rrugetime-te-metutjeshme-ne-nivelin-edukativ/20%Monthly2019-06-20 09:32
https://presheva.com/dilema-ne-prishtine-e-beograd-per-takimin-e-1-korrikut-ne-paris/20%Monthly2019-06-20 09:27
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-presheva-tani-me-webfaqe-zyrtare/20%Monthly2019-06-20 09:20
https://presheva.com/shoqerimi-i-dhurata-cupit-kryemadhi-rames-mos-guxo-te-prekesh-gra-dhe-zonja-politikane/20%Monthly2019-06-20 09:16
https://presheva.com/meta-njofton-osbe-odhir-me-30-qershor-ska-zgjedhje/20%Monthly2019-06-20 09:11
https://presheva.com/hiqu-si-debil-si-i-trashe-dhe-ke-per-tu-bere-minister-deputet-ambasador/20%Monthly2019-06-20 09:07
https://presheva.com/rrudhen-shtepite-ne-shba/20%Monthly2019-06-20 09:04
https://presheva.com/raporti-i-okb-se-ka-prova-te-besueshme-se-bin-salman-eshte-pergjegjes-per-vrasjen-e-gazetarit/20%Monthly2019-06-20 09:00
https://presheva.com/rrahje-mes-policeve-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-06-20 07:03
https://presheva.com/prinder-kujdes-nese-femija-juaj-ben-levizje-te-ketilla-patjeter-cojeni-te-mjeku/20%Monthly2019-06-20 07:01
https://presheva.com/lansohet-renault-kadjar-i-ri-i-pershtatshem-per-aventurat-e-veres-njoftohuni-me-ambasadoren-atraktive-virtuale-nga-auto-mita/20%Monthly2019-06-20 06:59
https://presheva.com/te-gjitha-sekretet-per-nje-nxirje-te-persosur-mos-synoni-te-merni-ngjyre-shpejt/20%Monthly2019-06-20 06:56
https://presheva.com/do-te-habiteni-nga-kuptimi-qe-kane-keto-endrra-qe-shihni/20%Monthly2019-06-20 06:54
https://presheva.com/ish-deputeti-shqiptar-arrestohet-gjate-transmetimit-live/20%Monthly2019-06-20 06:51
https://presheva.com/edhe-vendet-e-be-se-kane-nga-nje-subjekt-homologimi/20%Monthly2019-06-20 06:47
https://presheva.com/futbollisti-i-tiranes-me-fjalet-me-te-uleta-per-shqiptaret-e-kosoves/20%Monthly2019-06-20 06:45
https://presheva.com/tua-tregosh-pagen-kolegeve-te-punes-problem-serioz/20%Monthly2019-06-20 06:43
https://presheva.com/psg-i-ve-cmimin-neymarit-eshte-i-paperballueshem/20%Monthly2019-06-20 06:39
https://presheva.com/kroacia-do-te-kete-ne-fokus-ballkanin-perendimor-gjate-presidences-se-be-se/20%Monthly2019-06-20 06:37
https://presheva.com/kryetaret-e-komunave-veriore-ne-kosove-kryejne-betimet-solemne-nisin-detyrat-zyrtare/20%Monthly2019-06-20 06:34
https://presheva.com/rama-kush-kryen-krim-elektoral-nuk-do-te-dale-nga-vendi-per-5-10-vite/20%Monthly2019-06-20 06:32
https://presheva.com/rita-ora-semuret-anulon-koncertin-e-planifikuar/20%Monthly2019-06-20 06:28
https://presheva.com/morsi-eshte-lene-i-rrezuar-ne-dysheme-mbi-20-minuta-para-vdekjes/20%Monthly2019-06-20 06:26
https://presheva.com/komuna-e-presheves-ka-parandaluar-mos-shkycjen-e-disa-xhamive-nga-rrjeti-elektrik/20%Monthly2019-06-20 09:14
https://presheva.com/bujanoc-levosove-merr-flake-lokomotiva-e-trenit-te-mallrave-dyshohet-per-tym-kancerogjen/20%Monthly2019-06-19 19:14
https://presheva.com/bujanoc-shefi-i-grupit-te-keshilltareve-te-pd-se-parodizon-me-bllokaden-dhe-kredin-e-pushtetit-lokal/20%Monthly2019-06-19 16:56
https://presheva.com/nderrmarja-ekombrojtja-nga-beogradi-diten-e-enjte-do-te-realizon-aksionin-dezinsektimet-preventive-ne-teritorin-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-06-19 14:32
https://presheva.com/konfirmohet-ky-do-te-jete-ambasadori-i-ri-amerikan-ne-beograd/20%Monthly2019-06-19 12:38
https://presheva.com/pamje-te-termetit-te-fuqishem-qe-goditi-japonine-10-mije-banore-mbesin-pa-energji-elektrike-vala-e-pare-e-cunamit-godet-bregun/20%Monthly2019-06-19 12:33
https://presheva.com/grim-i-persosur-me-produktet-e-kuzhines-nje-grimiere-ju-rrefen-menyren-e-re/20%Monthly2019-06-19 12:29
https://presheva.com/misteri-i-mallkimit-te-gropes-se-kalter-gelltiti-qindra-persona-askush-nuk-e-di-cfare-u-ka-ndodhur/20%Monthly2019-06-19 12:27
https://presheva.com/konfiskimi-historik-i-kokaines-autoritet-amerikane-te-sigurise-gjejne-16-5-tone-kokaine-qe-kap-vleren-e-nje-miliard-dollareve/20%Monthly2019-06-19 12:23
https://presheva.com/qendra-sportive-presheva-ne-presheve-ka-organizuar-turnirin-tradicional-musa-musahu/20%Monthly2019-06-19 11:40
https://presheva.com/tahiri-letra-e-presidentit-trump-akt-historik-per-marredheniet-mes-dy-vendeve/20%Monthly2019-06-19 11:35
https://presheva.com/joe-biden-po-udheheq-bindshem-garen-ndaj-trump/20%Monthly2019-06-19 11:27
https://presheva.com/hahn-eshte-e-veshtire-te-motivohen-kosova-dhe-serbia-per-tu-kthyer-ne-tavoline/20%Monthly2019-06-19 11:25
https://presheva.com/britania-shton-nje-shenje-te-re-ne-rruge/20%Monthly2019-06-19 11:23
https://presheva.com/ministrat-e-bashkimit-evropian-serbise-dialogu-te-vazhdoje-sa-me-shpejte-te-jete-e-mundur/20%Monthly2019-06-19 11:21
https://presheva.com/shba-ndihmon-ushtarakisht-ukrainen/20%Monthly2019-06-19 11:18
https://presheva.com/sheraton-ia-mesyen-hotel-grandit/20%Monthly2019-06-19 11:16
https://presheva.com/historia-e-kirurgut-qe-operoi-veten-nga-apendiciti-ne-antarktide/20%Monthly2019-06-19 11:14
https://presheva.com/merkel-rusise-nuk-i-hiqen-sanksionet-deri-sa-krimea-ti-kthehet-ukraines/20%Monthly2019-06-19 11:12
https://presheva.com/marta-kalon-klosen-behet-golashenuesja-me-e-mire-e-kupes-se-botes/20%Monthly2019-06-19 11:10
https://presheva.com/shikoni-se-si-hajni-ia-shqyen-xhepat-per-ti-vjedhe-kuleten-dhe-telefonin/20%Monthly2019-06-19 11:07
https://presheva.com/njesia-speciale-surprizon-veteranet-kroate-qe-po-qendrojne-ne-kosove/20%Monthly2019-06-19 11:04
https://presheva.com/ne-londer-propozohet-zona-pink-per-ngaseset-femra/20%Monthly2019-06-19 11:02
https://presheva.com/perzgjedhja-e-vendit-se-ku-uleni-zbulon-shumcka-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2019-06-19 10:59
https://presheva.com/keshilla-nga-njerezit-e-fshatit-me-jetegjatesine-me-te-madhe-ne-bote/20%Monthly2019-06-19 10:57
https://presheva.com/lothar-matthaus-e-viziton-kosoven/20%Monthly2019-06-19 10:55
https://presheva.com/testet-ekstreme-qe-aeroplanet-i-nenshtrohen-per-ti-duruar-turbulencat-dhe-cfare-jane-ato-dhe-si-shkaktohen/20%Monthly2019-06-19 10:51
https://presheva.com/dua-lipa-e-perkrah-popullin-e-sudanit-jam-me-te-gjithe-qe-po-protestojne-per-demokraci/20%Monthly2019-06-19 10:46
https://presheva.com/merkel-dridhet-per-disa-sekonda-para-takimit-me-presidentin-ukrainas-thote-se-e-kishte-nga-dehidrimi/20%Monthly2019-06-19 10:29
https://presheva.com/semimaturantet-sot-i-jane-nenshtruar-provimit-testi-i-kombinuar-per-regjistrim-ne-shkollat-e-mesme/20%Monthly2019-06-19 10:53
https://presheva.com/kthimi-i-librave-ne-biblioteke-eshte-i-obliguar/20%Monthly2019-06-19 10:18
https://presheva.com/haradinaj-ka-deshtuar-dialogu-i-mogherinit-dhe-i-aktereve-qe-kane-qene-aty-i-sponsorizuesve-dhe-mafies-qe-ka-qene-per-ndarjen-e-vendit-tone/20%Monthly2019-06-19 10:08
https://presheva.com/vw-tregon-kur-fillon-shitja-e-golfit-me-te-ri/20%Monthly2019-06-19 10:05
https://presheva.com/joshua-thyen-heshtjen-flet-per-fitoren-e-furyt-ndaj-schwarz/20%Monthly2019-06-19 10:03
https://presheva.com/milaim-zeka-thote-se-ose-do-te-hiqet-taksa-para-samitit-te-parisit-ose-do-te-bjere-qeveria/20%Monthly2019-06-19 09:59
https://presheva.com/de-ligt-e-ka-refuzuar-perfundimisht-kalimin-te-barcelona/20%Monthly2019-06-19 09:56
https://presheva.com/per-dicka-me-pak-e-per-dicka-tjeter-me-shume-keto-jane-10-kauzat-per-te-cilat-njerezit-me-te-pasur-ne-bote-i-japin-parate-e-tyre/20%Monthly2019-06-19 09:50
https://presheva.com/gani-geci-pas-largimit-nga-ldk-ja-hashim-thaci-me-telefonoi-dhe-me-tha-zgjidhe-cilin-numer-deshiron-ne-pdk/20%Monthly2019-06-19 09:44
https://presheva.com/steroidet-dhe-ilacet-kunder-renies-se-flokeve-zvogelojne-fertilitetin-mashkullor/20%Monthly2019-06-19 09:40
https://presheva.com/menaxhimi-i-dhimbjes-se-shpines/20%Monthly2019-06-19 09:38
https://presheva.com/ne-cilat-raste-kafja-pa-kafeine-eshte-zgjedhje-me-e-mire-dhe-me-e-mencur/20%Monthly2019-06-19 09:35
https://presheva.com/121-gra-te-suksesshme-ne-nje-liber-dhe-ne-nje-ekspozite-ne-tirane/20%Monthly2019-06-19 09:20
https://presheva.com/pse-demotivohen-dhe-cka-duhet-te-bejne-punedhensit/20%Monthly2019-06-19 09:18
https://presheva.com/enti-per-punesim-shpall-konkurs-edhe-per-dy-programe-masa-aktive-ne-kuader-te-planit-aksional-per-punesim-per-vitin-2019/20%Monthly2019-06-19 09:06
https://presheva.com/po-mbahen-trajnime-per-mbeshtetje-te-zhvillimit-te-sektorit-privat/20%Monthly2019-06-19 08:21
https://presheva.com/yousra-mardini-emerohet-nje-rruge-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2019-06-19 09:12
https://presheva.com/ujkani-kosova-duhet-te-zgjedhe-asociacion-i-komunave-serbe-ose-rishikim-te-kufijve/20%Monthly2019-06-18 21:35
https://presheva.com/klina-sot-festoi-20-vjetorin-e-clirimit-ku-prezantoi-edhe-zv-kryetari-i-komunes-armend-aliu/20%Monthly2019-06-18 16:18
https://presheva.com/me-allahun-me-emrat-e-bukur-te-tij-2/20%Monthly2019-06-18 14:07
https://presheva.com/provimi-perfundimtar-nga-lenda-e-matematikes-eshte-shtyre-per-diten-e-enjte/20%Monthly2019-06-18 12:43
https://presheva.com/ministri-lluka-shqiperia-ka-filluar-zbatimin-e-heqjes-se-tarifave-te-roamingut-me-kosoven/20%Monthly2019-06-18 12:40
https://presheva.com/piloti-zviceran-tregon-detaje-pas-turbulences-ne-linjen-prishtine-bazel-pasagjeret-duhet-te-ishin-paralajmeruar/20%Monthly2019-06-18 12:35
https://presheva.com/pas-arrestimit-te-michel-platini-anglia-mund-ta-organizoje-kampionatin-boteror-2022/20%Monthly2019-06-18 12:32
https://presheva.com/kur-erdhi-ne-pushtet-njohu-pavaresine-e-kosoves-rrefimi-per-mohamed-morsin-presidentin-e-pare-te-zgjedhur-ne-menyre-demokratike-ne-egjipt/20%Monthly2019-06-18 11:59
https://presheva.com/burimi-ne-baice-te-lipjanit-qe-thuhet-se-sheron-lukthin-dhe-lekuren-banori-thote-se-efektet-e-ujit-i-vertetoi-mjeku-ne-gjermani/20%Monthly2019-06-18 11:55
https://presheva.com/presidenti-kinez-feston-66-vjetorin-putin-e-befason-me-akullore/20%Monthly2019-06-18 11:52
https://presheva.com/tenisti-me-i-pasur-ne-histori-vjen-nga-rumania-ai-ka-35-femije-dhe-ka-fituar-vetem-nje-titull/20%Monthly2019-06-18 11:49
https://presheva.com/gare-armatimesh-vendet-e-be-se-mbi-100-miliarde-euro-per-aleancen-e-re-te-mbrojtjes/20%Monthly2019-06-18 11:45
https://presheva.com/rrebesh-shiu-ne-rahovec-shihni-se-si-uji-e-merr-me-vete-nje-qytetar/20%Monthly2019-06-18 11:42
https://presheva.com/pergjimet-e-bild-reagon-kryeministri-rama/20%Monthly2019-06-18 11:39
https://presheva.com/njihuni-me-fisin-bajau-ata-zhyten-ne-70-metra-thellesi-mund-ta-mbajne-frymen-deri-ne-13-minuta/20%Monthly2019-06-18 11:33
https://presheva.com/unitedi-mund-ta-marre-iscon-apo-balen-ne-kembim-te-pogbas/20%Monthly2019-06-18 11:27
https://presheva.com/digjni-1300-kalori-per-60-minuta-me-kete-ushtrim-te-thjeshte/20%Monthly2019-06-18 11:25
https://presheva.com/shqiprim-arifi-pushteti-lokal-do-te-vazhdoje-ti-mbeshtese-aktivitetet-sportive/20%Monthly2019-06-18 11:18
https://presheva.com/detaje-nga-shkollimi-i-kim-jong-un-ne-zvicer-paraqitej-me-emer-te-rreme-shmangte-kontaktin-me-femrat/20%Monthly2019-06-18 11:14
https://presheva.com/garat-tradicionale-te-atletikes-nder-ngjarjet-kryesore-nga-sfera-sportive-ne-vendin-tone/20%Monthly2019-06-18 11:04
https://presheva.com/jennifer-lopez-do-te-martohet-per-here-te-katert/20%Monthly2019-06-18 10:56
https://presheva.com/rita-ora-dhuron-performance-spektaklore-ne-stamford-bridge-te-londres/20%Monthly2019-06-18 10:50
https://presheva.com/qsa-ne-lugine-te-presheves-perkrah-cdo-jetim/20%Monthly2019-06-18 10:39
https://presheva.com/munishi-flet-per-legjenden-e-romes-te-jemi-te-sinqerte-totti-nuk-shquhet-si-shume-intelegjent/20%Monthly2019-06-18 10:34
https://presheva.com/disa-gjera-qe-nuk-i-keni-te-njohura-per-presidentin-e-ndjere-egjiptian-muhamed-mursi/20%Monthly2019-06-18 10:31
https://presheva.com/disa-gjera-te-shpifura-qe-ju-ndodhin-kur-nuk-pastroheni/20%Monthly2019-06-18 10:28
https://presheva.com/kush-jane-me-terheqes-meshkujt-muskuloz-apo-ata-me-bark-ja-cfare-thote-studimi/20%Monthly2019-06-18 10:26
https://presheva.com/rrefimi-i-ndjeshem-i-kadri-veselit-per-djalin-e-nje-ushtari-te-uck-se/20%Monthly2019-06-18 10:23
https://presheva.com/historia-e-trishte-e-mesueses-shqiptare-qe-vdiq-nga-torturat-me-cnjerzore-ne-burg/20%Monthly2019-06-18 10:18
https://presheva.com/sarri-konsumon-80-cigare-ne-dite/20%Monthly2019-06-18 10:15
https://presheva.com/fituesit-e-nba-festojne-me-kengen-e-reperit-shqiptar/20%Monthly2019-06-18 09:55
https://presheva.com/ministri-cakaj-ndarja-e-maqedonise-se-veriut-nga-shqiperia-duhet-te-perjashtohet/20%Monthly2019-06-18 09:50
https://presheva.com/vetura-e-re-e-milot-rashices-kushton-rreth-180000-euro/20%Monthly2019-06-18 09:48
https://presheva.com/perse-makinat-amerikane-nuk-kane-popullaritet-ne-evrope/20%Monthly2019-06-18 09:45
https://presheva.com/rrrokulliset-kamioni-ne-autostrade-ne-afersi-te-presheves-foto-video/20%Monthly2019-06-18 09:13
https://presheva.com/edi-rama-padit-gazetarin-gjerman-per-shpifje-le-te-shohim-kush-ka-te-drejte/20%Monthly2019-06-18 08:30
https://presheva.com/abrashi-flet-per-rrahjet-ne-ldk-tragjike-ajo-qe-ndodhi-njerezit-e-partive-tjera-te-infiltruar/20%Monthly2019-06-18 08:28
https://presheva.com/hahn-keshilli-i-be-se-duhet-te-shohe-investimin-e-kosoves-dhe-serbise-per-gjetjen-e-nje-kompromisi-politik/20%Monthly2019-06-18 08:25
https://presheva.com/kim-kardashian-gati-te-siguroje-5-mije-vende-pune-per-te-burgosurit-ne-shba/20%Monthly2019-06-18 08:23
https://presheva.com/perendimi-se-shpejti-udhezon-prishtinen-e-beogradin-per-marreveshjen-perfundimtare/20%Monthly2019-06-18 08:19
https://presheva.com/i-riu-nga-kosova-merr-grade-ne-ushtrine-gjermane/20%Monthly2019-06-18 08:17
https://presheva.com/disa-metoda-per-te-mos-u-shqetesuar-se-cfare-mendojne-te-tjeret-per-ju/20%Monthly2019-06-18 08:12
https://presheva.com/qershite-parandalojne-plakjen/20%Monthly2019-06-18 08:07
https://presheva.com/armend-aliu-jeta-dhe-vepra-e-hasan-prishtines-ishte-dhe-mbetet-burim-i-frymezimit-per-te-gjithe/20%Monthly2019-06-18 08:06
https://presheva.com/shtetet-qe-nuk-kane-ushtri/20%Monthly2019-06-18 05:46
https://presheva.com/alma-juniku-mposhtet-nga-stamp-fairtex-per-titullin-e-botes-ne-muay-thai/20%Monthly2019-06-18 05:44
https://presheva.com/capital-t-tregon-fizikun-e-tij/20%Monthly2019-06-18 05:41
https://presheva.com/shtepia-rrotulluese-e-cila-sillet-per-360-shkalle/20%Monthly2019-06-18 05:38
https://presheva.com/lajmet-17-06-2019/20%Monthly2019-06-18 05:31
https://presheva.com/ska-heqje-te-vizave-as-gjate-presidences-finlandeze/20%Monthly2019-06-18 05:28
https://presheva.com/pese-vjet-nga-heqja-e-barrikades-qe-ndau-qytetin-e-mitrovices/20%Monthly2019-06-18 05:25
https://presheva.com/bild-publikon-pergjime-te-reja-mbi-zgjedhjet-ne-diber/20%Monthly2019-06-17 17:08
https://presheva.com/deputetet-e-parlamentit-te-kosoves-kerkojne-seance-te-vecante-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-06-17 16:35
https://presheva.com/protesta-me-e-madhe-ne-historine-e-hong-kongut-dy-milione-njerez-i-bashkohen-kauzes/20%Monthly2019-06-17 13:42
https://presheva.com/koleksioni-i-jashtezakonshem-i-veturave-te-ronaldos-disa-prej-tyre-kane-vlera-milioneshe/20%Monthly2019-06-17 13:40
https://presheva.com/publikohet-dokumentari-ku-perfshihet-vizita-e-rites-ne-kosove/20%Monthly2019-06-17 13:16
https://presheva.com/shkaku-i-autizmit-nuk-i-ka-rrenjet-ne-adn-jane-nivelet-e-larta-te-ketij-metali-te-rende-ne-trupin-e-nenes-qe-cojne-ne-kete-problem/20%Monthly2019-06-17 13:10
https://presheva.com/stambolli-aty-ku-bashkohen-lindja-dhe-perendimi-evropa-dhe-azia/20%Monthly2019-06-17 12:45
https://presheva.com/kanceri-i-fytit-eshte-e-mundshme-te-zbulohet-dyzet-vjet-para-se-te-shfaqjet-me-ndihmen-e-testit-te-thjeshte-te-gjakut/20%Monthly2019-06-17 12:40
https://presheva.com/motocikletat-me-te-cuditshme-qe-mund-te-shihen-ne-rruge/20%Monthly2019-06-17 12:33
https://presheva.com/pas-kalimit-te-sarrit-te-juventusi-pritet-prezantimi-i-lampardit-te-chelsea/20%Monthly2019-06-17 12:30
https://presheva.com/si-te-mbroni-qente-dhe-macet-gjate-diteve-me-vape/20%Monthly2019-06-17 12:26
https://presheva.com/zyrtare-sarri-trajner-i-ri-i-juventusit/20%Monthly2019-06-17 12:18
https://presheva.com/lampard-si-trajner-i-chelseat-ne-stafin-e-tij-do-te-kete-shume-yje/20%Monthly2019-06-17 12:12
https://presheva.com/shqetesimet-jetike-per-bujanocin/20%Monthly2019-06-17 12:09
https://presheva.com/objekti-fluturues-i-cuditshem-i-cili-rrembeu-vemendjen-ne-lojen-e-yjeve-ne-stadiumin-fadil-vokrri-befasoi-te-gjithe/20%Monthly2019-06-17 12:04
https://presheva.com/udhetimi-me-beben-ne-bark/20%Monthly2019-06-17 11:58
https://presheva.com/ndarjet-me-te-bujshme-te-2019-s-deri-me-sot/20%Monthly2019-06-17 11:54
https://presheva.com/shqiprim-arifi-pushteti-lokal-eshte-i-hapur-per-te-gjitha-mediat-qe-te-konkurojne-ne-konkurset-publike-konform-ligjit-dhe-kushteve-te-konkursit/20%Monthly2019-06-17 10:34
https://presheva.com/nait-hasani-qeveria-e-kosoves-duhet-ta-mbeshtetes-luginen-per-themelimin-e-fondit-kombetare-te-solidaritetit/20%Monthly2019-06-17 10:06
https://presheva.com/shoqata-e-muhaxhereve-ne-presheve-po-pergatit-padi-ndaj-serbise-per-uzurpimin-e-tokave-shqiptare/20%Monthly2019-06-17 10:03
https://presheva.com/haradinaj-nga-peja-nuk-na-duhet-liria-kur-jemi-te-izoluar/20%Monthly2019-06-17 08:23
https://presheva.com/jeremiq-porosit-nga-pasjani-nuk-guxojme-ta-lejojme-vuciqin-te-nenshkruaje-demarkacionin-me-kosoven/20%Monthly2019-06-17 08:21
https://presheva.com/facebook-te-marten-pritet-ta-prezantoj-kriptovaluten-e-saj-global-coin/20%Monthly2019-06-17 08:15
https://presheva.com/kadri-veseli-rizgjedhet-kryetar-i-pdk-se-thote-se-partia-e-tij-ka-vizionin-e-qarte-per-te-ardhmen-e-kosoves/20%Monthly2019-06-17 08:12
https://presheva.com/kandidati-i-erdoganit-ne-stamboll-binali-yildirim-qendron-pas-kandidatit-te-opozites-ne-sondazhe/20%Monthly2019-06-17 08:06
https://presheva.com/tadiq-vuciq-ua-ka-premtuar-nderkombetareve-kosoven/20%Monthly2019-06-17 07:58
https://presheva.com/akullorja-i-shkakton-alergji-te-tmerrshme-nje-5-vjecari/20%Monthly2019-06-17 07:53
https://presheva.com/10-persona-te-lenduar-ne-aeroplanin-qe-fluturonte-nga-prishtina-per-ne-bazel/20%Monthly2019-06-17 07:48
https://presheva.com/nisma-mohon-kategorikisht-perfshirjen-e-njerezve-te-saj-ne-nje-aktivitet-zgjedhor-te-ldk-se/20%Monthly2019-06-17 07:46
https://presheva.com/mos-i-pastroni-veshet-me-shkopinje-pambuku-ja-rreziqet/20%Monthly2019-06-17 07:40
https://presheva.com/bujanoc-selia-e-apn-se-per-te-dyten-here-ne-shenjester-te-provokimeve/20%Monthly2019-06-15 20:46
https://presheva.com/sot-mec-i-madh-ne-boks-tyson-fury-perballe-gjermanit-te-pamposhtur/20%Monthly2019-06-15 14:36
https://presheva.com/publikohen-oraret-per-trajnimet-e-aplikuesve-ne-ndermarresi/20%Monthly2019-06-15 14:29
https://presheva.com/shqiprim-arifi-hapja-e-kufirit-miratoc-llojan-eshte-nevoje-imediate-per-qyetaret-e-presheves/20%Monthly2019-06-15 10:33
https://presheva.com/boshnjaket-e-serbizuar-apo-shqiptaret-e-boshnjakezuar/20%Monthly2019-06-15 10:26
https://presheva.com/salihi-bllokimi-i-llogarise-bankare-te-komunes-se-bujanocit-paaftesise-menaxhariale-e-kryetarit-te-komunes/20%Monthly2019-06-14 18:17
https://presheva.com/bujanoc-alarmohen-banoret-e-fshatit-koncul-uji-i-pijshem-zi-si-qymyri/20%Monthly2019-06-14 17:58
https://presheva.com/bujanoc-disa-vendbanime-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2019-06-14 12:05
https://presheva.com/bujanoc-grabitesi-kapet-ne-veper/20%Monthly2019-06-14 10:47
https://presheva.com/konkurs-per-regjistrim-ne-universitetin-internacional-te-novi-pazarit-ne-presheve/20%Monthly2019-06-14 09:46
https://presheva.com/ja-ku-ishin-fshehur-33-kilogram-marihuane-qe-u-kapen-ne-kufirin-e-presheves-foto/20%Monthly2019-06-14 09:40
https://presheva.com/bujanoc-per-2-muaj-rresht-pushteti-i-le-pa-shpenzime-te-rruges-punetoret-e-arsimit/20%Monthly2019-06-14 09:45
https://presheva.com/shpallet-lista-e-perfituesve-te-konkursit-per-nderrmarsi-private/20%Monthly2019-06-14 09:23
https://presheva.com/nga-dita-e-shtune-ora-12-fillon-pagesa-ne-autostrade-nga-presheva-e-ne-dolevac-ja-cmimet/20%Monthly2019-06-14 09:19
https://presheva.com/pvd-deri-me-tani-ka-marre-mbi-nje-milion-euro-nga-qeveria-e-serbise/20%Monthly2019-06-14 09:12
https://presheva.com/pvd-me-skandale-te-njepasnjeshme-ka-bindur-qytetaret-bujanocas-se-ata-nuk-meritojne-udheheqjen-e-komunes/20%Monthly2019-06-14 09:03
https://presheva.com/kek-ne-fillet-e-para-te-pasluftes/20%Monthly2019-06-14 08:59
https://presheva.com/talenti-nga-fshati-miratoc-betim-fazliu-firmosi-me-st-gallen/20%Monthly2019-06-14 08:56
https://presheva.com/edhe-etika-ne-20-vjetorin-e-hyrjes-se-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2019-06-14 08:53
https://presheva.com/palmer-shba-ja-nuk-eshte-e-gatshme-qe-te-vulose-cfaredo-marreveshjeje/20%Monthly2019-06-14 06:35
https://presheva.com/liverpooli-fitoi-ligen-heren-e-fundit-qe-sezonin-e-filloi-me-norwichin/20%Monthly2019-06-14 06:33
https://presheva.com/ish-kryeministri-i-maqedonise-turp-per-kosoven-nuk-na-ftuan/20%Monthly2019-06-14 06:31
https://presheva.com/rama-meta-eshte-mesuar-keq-edhe-mbret-po-te-shpallej-nuk-do-te-kenaqej/20%Monthly2019-06-14 06:28
https://presheva.com/daciq-per-sulmin-ndaj-citakut-kush-me-godet-me-gure-une-ate-me-lule-por-ne-saksi/20%Monthly2019-06-14 06:25
https://presheva.com/letra-qe-madeleine-albright-ia-dedikoi-vetes-se-saj-te-re/20%Monthly2019-06-14 06:23
https://presheva.com/ambasadori-italian-ne-serbi-kosova-ta-heqe-taksen-100/20%Monthly2019-06-14 06:21
https://presheva.com/shqiprim-arifi-bashkepunimi-me-nderkombetaret-vazhdon-te-jete-nder-shtyllat-kryesore-te-politikberjes-ne-vendin-tone/20%Monthly2019-06-13 16:03
https://presheva.com/universiteti-intenacional-ballkan-organizon-provimin-per-bursa-ne-presheve-diten-e-shtune/20%Monthly2019-06-13 15:10
https://presheva.com/valon-arifi-komuna-e-bujanocit-po-diskriminon-komunitetin-rom/20%Monthly2019-06-13 14:38
https://presheva.com/mesazhi-i-albright-dhene-ne-vitin-1999-vendoset-ne-pllake-ish-sekretarja-tregoi-tri-parimet-qe-duhet-te-kete-parasysh-kosova/20%Monthly2019-06-13 13:13
https://presheva.com/sulmohet-me-shishe-xhami-autobusi-i-kosoves-ne-serbi-me-pas-percjellet-me-vetura-pa-targa/20%Monthly2019-06-13 13:06
https://presheva.com/protokolli-i-shtetit-konfirmon-se-u-kishin-derguar-ftesat-mustafes-dhe-kurtit-per-ceremonine-festive/20%Monthly2019-06-13 13:03
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ka-takuar-personalitetet-e-larta-zyrtare-te-kosoves-shqiperise-dhe-nderkombetaret/20%Monthly2019-06-13 12:57
https://presheva.com/guardiola-chelsea-beri-biznes-te-mire-me-hazardin-reali-transferoj-nje-super-lojtar/20%Monthly2019-06-13 12:50
https://presheva.com/rekord-i-ri-per-nje-ulese-ne-parket-tifozi-paguan-rreth-70-mije-euro/20%Monthly2019-06-13 12:44
https://presheva.com/20-vjetori-i-hyrjes-se-nato-s-dhe-vizita-e-clinton-ne-kosove-top-lajm-edhe-ne-mediat-nderkombetare/20%Monthly2019-06-13 12:41
https://presheva.com/truku-me-i-thjeshte-qe-mund-ta-perdorni-per-ta-lene-sheqerin-dhe-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2019-06-13 12:38
https://presheva.com/kurre-nuk-do-tju-kishte-shkuar-ne-mendje-qe-furren-e-mikrovales-mund-ta-perdorni-edhe-per-kete/20%Monthly2019-06-13 12:35
https://presheva.com/si-te-shpetosh-nga-njollat-e-diellit-ne-lekure/20%Monthly2019-06-13 12:31
https://presheva.com/kane-vazhduar-punimet-ne-rrugen-buhic-ilince-maxhere-ranatoc/20%Monthly2019-06-13 12:11
https://presheva.com/trofete-e-medha-qe-i-ka-fituar-ronaldo-pasi-i-ka-mbushur-30-vjet/20%Monthly2019-06-13 11:44
https://presheva.com/lajmet-13-06-2019/20%Monthly2019-06-13 12:11
https://presheva.com/rrefimi-i-gazetarit-britanik-qe-xhiroi-sulmet-ne-familjen-jashari/20%Monthly2019-06-13 11:40
https://presheva.com/mediat-serbe-marreveshja-kosove-serbi-deri-ne-fund-te-vitit-por-me-nje-kusht/20%Monthly2019-06-13 11:35
https://presheva.com/limaj-rrefen-per-rrezimin-e-aeroplanit-serb-mbi-bazen-e-uck-se-ne-bjeshket-e-berishes/20%Monthly2019-06-13 11:11
https://presheva.com/njihuni-me-klintonin-e-prishtines-ia-vune-emrin-ne-nderim-te-presidentit-bill-clinton/20%Monthly2019-06-13 11:07
https://presheva.com/kjo-eshte-vajza-nga-skenderaj-qe-ka-emrin-madeleine-albright/20%Monthly2019-06-13 11:02
https://presheva.com/the-guardian-perzgjedh-nente-ngjarjet-kryesore-te-futbollit-kosova-po-ben-emer-ne-futbollin-boteror/20%Monthly2019-06-13 10:57
https://presheva.com/arsenali-po-tenton-ta-transferoje-pellegrinin-e-romes/20%Monthly2019-06-13 10:52
https://presheva.com/bujanoc-pushteti-ndane-buxhetin-klubeve-sportive-serbet-perfitojne-5-100-000-dinare-kurse-shqiptaret-3-550-000-dinare/20%Monthly2019-06-13 12:13
https://presheva.com/publikohet-traileri-i-filmit-te-animuar-frozen-2/20%Monthly2019-06-13 10:43
https://presheva.com/rikthehet-pista-icardi-dybala-interi-dhe-juventusi-shume-afer-marreveshjes/20%Monthly2019-06-13 10:38
https://presheva.com/momenti-i-terheqjes-se-ushtrise-serbe-nga-kosova-ne-qershor-te-vitit-1999/20%Monthly2019-06-13 10:31
https://presheva.com/ministri-sharcevic-paralajmeron-masa-rigoroze-per-provimin-e-matures-se-vogel/20%Monthly2019-06-13 10:21
https://presheva.com/manipulohet-fytyra-e-mark-zuckerberg-facebook-thote-se-nuk-do-ta-largoje-videon-nga-qarkullimi/20%Monthly2019-06-13 10:31
https://presheva.com/rita-ora-duket-atraktive-ndersa-takohet-dhe-i-jep-nje-perqafim-te-ngrohte-princit-harry-ne-koncertin-e-tij-bamires/20%Monthly2019-06-13 10:14
https://presheva.com/pamje-te-bera-20-vjet-me-pare-kur-oficeri-i-nato-s-u-jep-30-minuta-afat-forcave-serbe-per-tu-larguar-nga-prizreni/20%Monthly2019-06-13 10:01
https://presheva.com/plaget-e-luftes-jane-ende-te-hapura-imazhet-e-fotografit-britanik-qe-tregojne-krimet-e-serbise/20%Monthly2019-06-13 09:54
https://presheva.com/joyner-lucas-me-iniciative-per-aplikacionin-qe-do-ti-mbroje-kenget-e-papublikuara/20%Monthly2019-06-13 09:50
https://presheva.com/rrefimet-emocionuese-te-femijeve-te-luftes-kur-moren-lajmin-se-kosova-u-clirua/20%Monthly2019-06-13 09:42
https://presheva.com/agjentet-special-nga-shba-ja-ne-prishtine-per-clintonin-dhe-albrightin/20%Monthly2019-06-13 09:37
https://presheva.com/gjenerali-clark-ua-prezanton-thacin-nipave-te-tij-ky-eshte-heroi-i-kosoves/20%Monthly2019-06-13 09:34
https://presheva.com/bujanoc-7-grabitje-brenda-nje-nate-hajnat-edhe-me-tej-te-lire/20%Monthly2019-06-13 09:14
https://presheva.com/flet-kamarieri-te-cilin-sot-ish-presidenti-klinton-e-permendi-para-qytetareve-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-13 08:05
https://presheva.com/berberi-tregon-se-si-u-ngjit-mbi-automjetin-e-ushtareve-te-nato-s-dhe-se-kujt-ia-dedikoi-puthjen-e-xhamit/20%Monthly2019-06-13 07:59
https://presheva.com/blair-ju-keni-perjetuar-dhe-vuajtur-shume-por-britania-vazhdon-te-jete-ne-anen-e-kosoves/20%Monthly2019-06-13 07:55
https://presheva.com/clark-dhe-veseli-me-kujtime-nga-lufta-kur-nato-nga-qielli-dhe-uck-ja-nga-toka-iu-kundervune-serbise/20%Monthly2019-06-13 07:51
https://presheva.com/clark-tregon-si-solana-i-telefonoi-per-nderhyrjen-ne-kosove-forcat-erdhen-te-armatosura-per-paqe/20%Monthly2019-06-13 07:46
https://presheva.com/toyota-brendi-me-i-vlefshem-i-makinave-ne-bote/20%Monthly2019-06-13 07:43
https://presheva.com/rihanna-tregon-format-fantastike-gjate-nje-ndeje-private-ne-new-york/20%Monthly2019-06-13 07:40
https://presheva.com/hillary-clinton-me-video-mesazh-shume-miq-iu-mbajne-ne-zemer-dhe-iu-mbeshtesin-ne-kauzat-e-juaja/20%Monthly2019-06-13 07:37
https://presheva.com/merkel-ne-krye-te-be-kandidate-per-te-drejtuar-komisionin-europian/20%Monthly2019-06-13 07:31
https://presheva.com/te-rinjte-nga-lugina-kane-dorezuar-kerkesa-tek-kooordinatori-nacional-per-kulture-rini-dhe-sport/20%Monthly2019-06-13 07:27
https://presheva.com/ceku-uck-se-spo-i-jepen-merita-ne-kete-pervjetor-per-shkak-te-serbise/20%Monthly2019-06-12 15:04
https://presheva.com/granit-xhaka-e-shikon-per-here-te-pare-shqiperine-si-tifoz-nga-elbasani-shpresoj-ne-fitore-kosova-luajti-ndeshje-te-madhe/20%Monthly2019-06-12 15:02
https://presheva.com/%e2%80%8bclinton-per-thacin-ishte-i-ri-dhe-i-mire-me-arme/20%Monthly2019-06-12 14:56
https://presheva.com/rikthimi-i-ish-ushtares-kanadeze-ne-kosove-takimi-emocional-me-21-femijet-per-te-cilet-ishte-kujdesur-20-vite-me-pare/20%Monthly2019-06-12 14:51
https://presheva.com/tony-blair-kujton-momentin-kur-britania-e-madhe-iu-bashkua-vendeve-tjera-te-nato-s-per-te-vene-paqe-ne-kosove/20%Monthly2019-06-12 14:46
https://presheva.com/dua-lipa-kengetarja-e-tete-me-e-klikuar-ne-bote/20%Monthly2019-06-12 14:41
https://presheva.com/gjenerali-kroat-shundov-viziton-kompleksin-memorial-adem-jashari/20%Monthly2019-06-12 14:37
https://presheva.com/gjermanet-duan-merkelin-shumica-kerkojne-koalicionin-sdu-csu-dhe-spd/20%Monthly2019-06-12 14:31
https://presheva.com/rita-ora-kengetarja-e-katert-me-e-klikuar-ne-bote/20%Monthly2019-06-12 14:27
https://presheva.com/bugatti-chiron-centuria-me-cmim-teper-te-larte/20%Monthly2019-06-12 14:20
https://presheva.com/strakosha-behet-cak-i-arsenalit-dhe-tottenhamit/20%Monthly2019-06-12 14:16
https://presheva.com/ugljanin-kerkon-status-te-vecante-per-sanxhakun-reagon-beogradi/20%Monthly2019-06-12 14:12
https://presheva.com/laksativi-natyral-dhe-cfare-te-ndermerret-qe-ta-zgjidhni-problemin-me-tretjen-tuaj/20%Monthly2019-06-12 14:10
https://presheva.com/ardita-sinani-dhe-ragmi-mustafa-marrin-pjese-ne-20-vjetorin-e-clirimit-te-kosoves/20%Monthly2019-06-12 14:04
https://presheva.com/presidenti-thaci-nderon-miqte-e-kosoves/20%Monthly2019-06-12 13:19
https://presheva.com/haradinaj-kerkon-te-kete-kornize-marreveshje-per-samitin-e-parisit/20%Monthly2019-06-12 13:15
https://presheva.com/sejdiu-me-dy-miqte-e-kombit-shqiptar-ish-presidentet-clinton-e-mesiq/20%Monthly2019-06-12 13:13
https://presheva.com/sulmohet-patrulla-e-policise-kufitare-ne-leposavic/20%Monthly2019-06-12 13:10
https://presheva.com/lugina-e-presheves-edhe-me-dy-ambasadore-te-paqes-dr-dergut-aliu-dhe-zenel-neziri/20%Monthly2019-06-12 13:07
https://presheva.com/gjermania-pushtohet-nga-moti-i-lige-bresheri-me-madhesi-te-topit-te-golfit-shkakton-deme-te-medha-materiale-lendohen-disa-persona/20%Monthly2019-06-12 13:00
https://presheva.com/ish-presidenti-bill-clinton-pershendet-dhe-perqafon-qytetaret-e-prishtines/20%Monthly2019-06-12 12:43
https://presheva.com/paul-pogba-rrefen-per-vendimin-e-tij-qe-ti-kthehej-islamit-u-luta-nje-here-dhe-me-nuk-u-ndala/20%Monthly2019-06-12 12:36
https://presheva.com/kundershtari-i-furyt-eshte-ndeshur-me-senad-gashin-ne-duelin-qe-kishte-perfunduar-me-goditje-me-koke-diskualifikim-dhe-perleshje/20%Monthly2019-06-12 12:28
https://presheva.com/kushdo-qe-viziton-presheven-do-ta-ndjeje-se-ka-ardhur-ne-nje-komune-shqiptare-te-banuar-me-shqiptare-dhe-qe-ka-rruge-me-emra-shqip/20%Monthly2019-06-12 11:57
https://presheva.com/sami-salihu-takon-ambasadorin-e-komisionit-evropian-dhe-ambasadorin-e-suedise-ne-beograd/20%Monthly2019-06-12 11:51
https://presheva.com/pushteti-lokal-ka-gjetur-mirekuptim-me-komunitetin-rom-per-zgjerimin-e-rruges-tek-varrezat-e-romeve/20%Monthly2019-06-12 11:47
https://presheva.com/kuvendi-komunal-i-bujanocit-per-13-dite-rresht-ne-bllokade-financiare-4-579-440-45-dinare/20%Monthly2019-06-12 11:15
https://presheva.com/oconnell-shba-me-aleatet-sjelli-paqe-ne-kosove/20%Monthly2019-06-12 08:37
https://presheva.com/gara-e-top-gear-urus-kunder-mercedes-amg-g63-dhe-gt-4-door/20%Monthly2019-06-12 08:25
https://presheva.com/haradinaj-takohet-me-albright-mireserdhe-perseri/20%Monthly2019-06-12 08:21
https://presheva.com/clinton-para-dhjete-viteve-ne-kosove-tregoi-se-si-rugova-kerkoi-nga-ai-te-na-ndihmoje/20%Monthly2019-06-12 08:14
https://presheva.com/rama-sdegjon-meten-me-30-qershor-mbahen-zgjedhjet/20%Monthly2019-06-12 08:11
https://presheva.com/flasin-ushtaret-amerikane-qe-sherbyen-ne-kosove-te-lumtur-dhe-krenare-per-misionin-e-tyre/20%Monthly2019-06-12 08:07
https://presheva.com/studimi-shoferet-e-bmw-se-marrin-me-se-shumti-denime-ne-trafik/20%Monthly2019-06-12 08:05
https://presheva.com/luksoz-dhe-i-fuqishem-debuton-bentley-flying-spur/20%Monthly2019-06-12 08:01
https://presheva.com/tony-blair-shkruan-gjere-e-gjate-per-kosoven-ndertoni-nje-te-ardhme-te-denje-per-njerezit-tuaj/20%Monthly2019-06-12 07:56
https://presheva.com/situata-ne-shqiperi-mund-te-coje-ne-ndalimin-e-funksionimit-te-shtetit/20%Monthly2019-06-12 07:52
https://presheva.com/shqiprim-arifi-i-ftuar-ne-ceremonine-e-shenimit-te-20-vjetorit-te-hyrjes-se-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2019-06-12 07:49
https://presheva.com/apn-prezanton-luginen-ne-bruksel-foto/20%Monthly2019-06-11 19:03
https://presheva.com/me-allahun-me-emrat-e-bukur-te-tij/20%Monthly2019-06-11 16:22
https://presheva.com/neser-fillon-turniri-tradicional-ne-futboll-musa-musahu/20%Monthly2019-06-11 14:44
https://presheva.com/enti-per-punesim-shpall-konkurs-per-dy-programe-masa-aktive-ne-kuader-te-planit-aksional-per-punesim-per-vitin-2019/20%Monthly2019-06-11 14:21
https://presheva.com/rruget-qe-ishin-me-emra-serb-tani-do-te-zevendesohen-me-emra-te-veprimtareve-shqiptare-qe-i-kane-kontribuar-vendit-dhe-popullit-tone/20%Monthly2019-06-11 13:59
https://presheva.com/shoqata-rainca-me-seli-ne-zvicer-shumen-prej-2000-franga-nga-viti-2020-do-ta-paguaj-tek-bl-raince/20%Monthly2019-06-11 13:56
https://presheva.com/po-punohet-per-rregullimin-e-rrethojave-tek-hapesirart-ku-ulen-publiku-ne-stadiumin-e-qytetit/20%Monthly2019-06-11 13:28
https://presheva.com/shqiprim-arifi-do-te-kemi-transport-urban-me-kualitativ-per-preshevaret/20%Monthly2019-06-11 13:01
https://presheva.com/bujanoc-opozita-kamberi-po-i-revanshohet-ne-cdo-aspekt-partnerit-te-tij-stojanca-arsiqit-po-dirigjon-me-buxhetin-e-komunes/20%Monthly2019-06-11 12:49
https://presheva.com/valon-nuhiu-do-te-perkrahen-dhe-ndihmohen-femijet-me-theks-te-vecante-talentet-preshevare/20%Monthly2019-06-11 12:48
https://presheva.com/gjithcka-qe-u-tha-per-kosoven-sot-ne-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurimit-te-okb-se/20%Monthly2019-06-11 12:20
https://presheva.com/trajneri-i-bullgarise-balakov-publikisht-duhet-ta-pranojme-se-kosova-ishte-me-e-mire-se-ne/20%Monthly2019-06-11 12:16
https://presheva.com/notat-e-lojtareve-bullgari-2-3-kosove-askush-si-rashica-sulmi-pozitive-mbrojtja-duhet-ende-pune/20%Monthly2019-06-11 12:13
https://presheva.com/prapaskenat-e-mbledhjes-se-ks-te-okb-sahatqija-daciq-erdhi-dhe-na-ofendoi-rende/20%Monthly2019-06-11 12:09
https://presheva.com/mbledhja-e-ks-te-okb-per-kosoven-perfaqesuesi-gjerman-i-reagon-perfaqesuesit-rus-nuk-deshiroj-te-ulem-ne-nivelin-e-tend/20%Monthly2019-06-11 12:06
https://presheva.com/haradinaj-ai-qe-e-dha-idene-per-levizje-te-kufijve-ishte-amator-politik/20%Monthly2019-06-11 12:03
https://presheva.com/citaku-ne-okb-u-tha-se-jemi-njerez-te-dale-nga-mali-ju-ftoj-ta-vizitoni-kosoven-dhe-ta-shihni-perparimin-qe-eshte-bere/20%Monthly2019-06-11 12:00
https://presheva.com/cila-ka-qene-puna-e-pare-e-shumices-se-miliardereve-dhe-milionereve/20%Monthly2019-06-11 11:59
https://presheva.com/raportohet-se-milani-i-ka-humbur-413-milione-euro-ne-pese-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-06-11 11:57
https://presheva.com/cfare-ndodhi-me-pemen-simbolike-te-miqesise-trump-macron-te-mbjelle-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-06-11 11:48
https://presheva.com/georgina-rodriguez-feston-suksesin-e-ronaldos/20%Monthly2019-06-11 11:43
https://presheva.com/nga-nje-nxenes-i-deshtuar-ne-nje-milioner-adoleshenti-tanime-ka-aeroplane-private-vetura-luksoze-shtepi-dhe-shume-para/20%Monthly2019-06-11 11:40
https://presheva.com/pese-shtetet-me-te-pasura-ne-bote/20%Monthly2019-06-11 11:36
https://presheva.com/celine-dion-nderon-bashkeshortin-e-ndjere-gjate-shfaqjes-finale-ne-las-vegas/20%Monthly2019-06-11 11:32
https://presheva.com/vuciq-i-con-selam-presidentit-trump-kerkon-nga-ai-qendrim-me-te-balancuar-per-kosoven/20%Monthly2019-06-11 11:17
https://presheva.com/daciq-prishtina-po-planifikon-nje-sulm-ne-veri/20%Monthly2019-06-11 11:15
https://presheva.com/kositesja-e-barit-arrin-shpejtesine-160-km-ore-per-6-sekonda/20%Monthly2019-06-11 11:13
https://presheva.com/falenderimi-i-qeverise-per-20-vjetorin-e-nderhyrjes-se-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2019-06-11 11:10
https://presheva.com/lajmet-10-06-2019/20%Monthly2019-06-11 11:07
https://presheva.com/trump-do-ti-jap-medalje-nderi-ushtarit-amerikan-qe-sherbeu-ne-kosove/20%Monthly2019-06-11 10:15
https://presheva.com/vuciq-mund-te-mos-kete-takim-ne-paris/20%Monthly2019-06-11 09:36
https://presheva.com/20-vite-me-pare-puthje-kembesh-e-caj-rusi-per-ushtaret-e-nato-se-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-11 09:32
https://presheva.com/perleshje-mes-grupeve-etnike-100-te-vdekur/20%Monthly2019-06-11 09:14
https://presheva.com/perplaset-helikopteri-ne-new-york-nje-i-vdekur/20%Monthly2019-06-11 09:09
https://presheva.com/lulzim-basha-ilir-meta-nuk-do-te-shkarkohet-eshte-blof-i-edi-rames/20%Monthly2019-06-11 09:03
https://presheva.com/data-e-zgjedhjeve-ambasadori-i-osbe-institucionet-do-te-vendosin-kush-ka-te-drejte/20%Monthly2019-06-11 08:56
https://presheva.com/perse-duhen-anuluar-zgjedhjet-sipas-metes-argumentet-e-plota-te-presidentit/20%Monthly2019-06-11 08:49
https://presheva.com/127576-2/20%Monthly2019-06-10 13:48
https://presheva.com/121-foto-te-zonjave-shqiptare-ne-121-histori-suksesi-ne-shekullin-xxi/20%Monthly2019-06-10 12:47
https://presheva.com/te-fshehtat-e-marreveshjes-qe-rrezoi-presidentin-topi-rrefen-paktin-berisha-rama-ne-vitin-2008/20%Monthly2019-06-10 12:45
https://presheva.com/kenaqesia-e-te-pelqyerit-te-vetes/20%Monthly2019-06-10 12:43
https://presheva.com/ambasadori-i-ri-serb-ne-rusi-serbine-e-presin-dy-zgjidhje-te-keqija-per-kosoven/20%Monthly2019-06-10 12:40
https://presheva.com/shea-marreveshja-me-serbine-patjeter-te-perfshije-njohjen-e-kosoves-si-shtet-i-pavarur/20%Monthly2019-06-10 12:38
https://presheva.com/digjni-550-kalori-pa-stervitje-te-mundimshme-ne-palester-me-dicka-shume-me-argetuese/20%Monthly2019-06-10 12:29
https://presheva.com/femijet-e-presheves-per-tri-net-radhazi-argetohen-me-festen-me-te-madhe-sic-eshte-festivali-i-kenges-per-femije-gezimi-yne/20%Monthly2019-06-10 12:24
https://presheva.com/cilat-vitamina-mungojne-nese-ju-bien-floket-ju-mpihen-duart-apo-keni-ngerce-ne-stomak-cfare-duhet-patjeter-te-hani/20%Monthly2019-06-10 12:11
https://presheva.com/thaci-e-haradinaj-vazhdojne-betejen-politike-per-liderizem-ne-dialog/20%Monthly2019-06-10 12:09
https://presheva.com/arriti-trendi-i-ri-balayage-i-kundert-floktareve-po-u-shkakton-probleme-por-ia-vlen-te-provohet/20%Monthly2019-06-10 12:06
https://presheva.com/shqiptaret-ne-new-york-mbajne-marsh-per-camerine/20%Monthly2019-06-10 12:03
https://presheva.com/u-promovua-libri-me-titull-kusarite-ballkanike-ndaj-tokave-shqiptare-i-autorit-reshat-avdiu/20%Monthly2019-06-10 11:59
https://presheva.com/madeleine-albright-me-12-qershor-feston-ne-kosove/20%Monthly2019-06-10 11:45
https://presheva.com/artikujt-te-cilet-nuk-ben-ti-konsumoni-bashke-fryrja-dhe-gazrat-jane-vetem-fillim-i-problemeve/20%Monthly2019-06-10 11:43
https://presheva.com/vera-ora-thote-se-rita-sapo-kthehet-nga-udhetimet-gjeja-e-pare-qe-pyet-eshte-nese-e-ka-pergatitur-piten-tradicionale/20%Monthly2019-06-10 11:41
https://presheva.com/yndyra-dhe-vaji-nuk-jane-me-nje-problem-si-te-pastroni-lehtesisht-kuzhinen-nga-keta-dy-perberes/20%Monthly2019-06-10 11:34
https://presheva.com/gjera-interesante-qe-njerezit-gjeten-ne-plazh/20%Monthly2019-06-10 11:30
https://presheva.com/fotografia-e-pare-e-mekes-e-shkrepur-ne-vitin-1888-nga-nje-holandez-eshte-shitur-ne-ankand-per-250-mije-dollare-2/20%Monthly2019-06-10 11:27
https://presheva.com/gold-ag-pjese-e-befasise-se-nje-cifti-ne-dasmen-e-tyre/20%Monthly2019-06-10 11:25
https://presheva.com/rita-dhuron-spektakel-ne-summertime-ball-mijera-te-pranishem-ne-stadiumin-wembley-argetohen-nen-ritmet-e-saj/20%Monthly2019-06-10 11:20
https://presheva.com/kane-filluar-punimet-ne-zgjerimin-e-rruges-tek-varrezat-e-romeve-ne-presheve/20%Monthly2019-06-10 11:07
https://presheva.com/kjo-eshte-receta-e-parapelqyer-e-dukeshes-meghan-markle/20%Monthly2019-06-10 11:01
https://presheva.com/tuneli-i-kanalit-te-la-manshit-kryevepra-qe-e-ndryshoi-pergjithmone-evropen/20%Monthly2019-06-10 10:58
https://presheva.com/agim-ademi-kujton-legjenden-vokrri-ne-nje-vjetorin-e-vdekjes-se-tij-e-kujtojme-per-miresine-dhe-ngrohtesine-po-na-mungon-legjenda/20%Monthly2019-06-10 10:55
https://presheva.com/presidenti-meta-pas-konferences-kthehet-nga-kamera-dhe-ben-simbolin-e-shqiponjes/20%Monthly2019-06-10 10:52
https://presheva.com/konfirmohet-ardhja-e-bill-clinton-ne-kosove-mban-edhe-fjalim-ne-tubimin-qendror/20%Monthly2019-06-10 10:50
https://presheva.com/ta-kesh-fatin-e-tij-ish-presidenti-amerikan-ishte-bari-dhish/20%Monthly2019-06-10 10:47
https://presheva.com/stoltenberg-historia-ka-treguar-se-bombardimet-ishin-te-nevojshme-dhe-legjitime/20%Monthly2019-06-10 10:45
https://presheva.com/20-vjet-nga-ndalja-e-bombardimeve-te-nato-se-kunder-forcave-serbe/20%Monthly2019-06-10 10:43
https://presheva.com/ks-i-okb-se-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2019-06-10 10:41
https://presheva.com/bujanoc-selimi-me-larguan-nga-puna-per-motive-politike-militantet-e-pvd-se-marrin-page-duke-ndenjur-ne-shtepi/20%Monthly2019-06-10 09:56
https://presheva.com/si-sillemi-me-te-semuret/20%Monthly2019-06-10 08:22
https://presheva.com/nervozohet-vettel-ben-veprim-te-cuditshem/20%Monthly2019-06-10 08:20
https://presheva.com/vettel-perfundon-i-pari-por-hamilton-fiton-garen/20%Monthly2019-06-10 08:18
https://presheva.com/burgjet-ne-kosove-do-te-behen-me-agjente-sekrete/20%Monthly2019-06-10 08:13
https://presheva.com/ministri-i-jashtem-i-sllovakise-ndryshimi-i-kufijve-con-ne-lufte/20%Monthly2019-06-10 08:03
https://presheva.com/selena-gomez-tejkalon-kylie-jenner-dhe-ronaldon-keta-jane-te-famshmit-qe-kryesojne-instagramin/20%Monthly2019-06-10 08:01
https://presheva.com/historia-e-gruas-se-kthyer-nga-siria-si-e-mashtroi-bashkeshorti-i-saj/20%Monthly2019-06-10 07:56
https://presheva.com/koha-kur-i-gjithe-ballkani-ia-kishte-friken-vokrrit/20%Monthly2019-06-10 07:53
https://presheva.com/20-minuta-video-mercedes-benz-tregon-si-e-ka-zhvilluar-motorin-e-ri-qe-beri-buje/20%Monthly2019-06-10 07:50
https://presheva.com/austriaku-21-vjecar-kapet-me-tre-kilogram-marihuane-ne-vendkalimin-kufitare-ne-presheve/20%Monthly2019-06-09 16:52
https://presheva.com/bujanoc-ndc-takohet-me-perfaqesues-politik-medias-dhe-arsimit/20%Monthly2019-06-09 16:17
https://presheva.com/shteti-po-kerkon-menaxhere-per-tualete-ne-vendkalimet-kufitare-perfshire-edhe-vendkalimin-ne-presheve/20%Monthly2019-06-08 10:19
https://presheva.com/pajaziti-pushteti-lokal-i-bujanocit-po-mbane-peng-te-gjitha-shtresat-e-shoqerise/20%Monthly2019-06-07 16:17
https://presheva.com/bujanoc-aliti-posta-e-ka-konfirmuar-se-nga-shifra-e-punetorit-kane-dale-gabime-rasti-i-mjeteve-financiare-per-leonite/20%Monthly2019-06-07 15:52
https://presheva.com/adelona-shqiptarja-e-kirurgjise-robotike/20%Monthly2019-06-07 12:57
https://presheva.com/hoxhaj-kundershton-idene-e-unionit-ballkanik-nuk-na-duhet-jugosllavia-e-re/20%Monthly2019-06-07 12:51
https://presheva.com/shba-reagon-ndaj-daciqit-per-shkrimin-kosova-eshte-serbi-ne-dollare/20%Monthly2019-06-07 12:45
https://presheva.com/kjo-eshte-pasuria-e-kadri-veselit/20%Monthly2019-06-07 12:34
https://presheva.com/milaim-zeka-ofron-voten-per-rrezim-te-qeverise-flet-dhe-per-formimin-e-partise-pek/20%Monthly2019-06-07 12:32
https://presheva.com/pasuria-e-albin-kurtit-banese-ne-vlere-400-mije-euro-ne-pronesi-te-bashkeshortes/20%Monthly2019-06-07 12:29
https://presheva.com/kryeministri-i-kosoves-deklaron-pasurine-ne-agjencine-antikorrupsion/20%Monthly2019-06-07 12:26
https://presheva.com/%e2%80%8bhuawei-nenshkruan-marreveshje-me-rusine-per-zhvillimin-e-5g/20%Monthly2019-06-07 12:22
https://presheva.com/vuciq-mbeshtet-percaktimin-e-kufirit-me-kosoven/20%Monthly2019-06-07 11:32
https://presheva.com/del-nga-burgu-pas-7-vitesh-lojtari-i-cili-dikur-kerkohej-nga-e-gjithe-evropa/20%Monthly2019-06-07 11:29
https://presheva.com/ambasadori-britanik-ne-televizionin-serb-kosova-eshte-shtet/20%Monthly2019-06-07 11:25
https://presheva.com/qytetare-shqiptare-zgjohuni-nga-mpirja-hipnotike-dhe-mashtrimi-i-ri-ne-fillimshekullin-e-ri-xxi/20%Monthly2019-06-07 10:43
https://presheva.com/ismajl-kurteshi-shqiptaret-e-lugines-jane-te-diskrimunuar-skajshmerisht-edhe-ne-sferen-e-arsimit/20%Monthly2019-06-07 10:40
https://presheva.com/shqiprim-arifi-delegacione-institucionale-nga-tirana-e-prishtina-te-jene-me-prezente-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2019-06-07 10:37
https://presheva.com/blic-deputetet-nga-prishtina-vizituan-medvegjen-dhe-bujanocin-kerkojne-bashkimin-e-lugines-se-presheves-me-kosove/20%Monthly2019-06-07 10:34
https://presheva.com/mercedes-benz-paralajmeron-modelin-e-ri-glb/20%Monthly2019-06-07 10:27
https://presheva.com/perleshje-fizike-mes-policise-maqedonase-dhe-tifo-grupit-polak/20%Monthly2019-06-07 10:23
https://presheva.com/srpska-vajton-ne-gjermani-i-luten-keshilltarit-te-merkelit-per-disa-vendime-te-kosoves/20%Monthly2019-06-07 10:19
https://presheva.com/xhandarmeria-serbe-shkel-8-km-brenda-territorit-te-kosoves/20%Monthly2019-06-07 10:17
https://presheva.com/limaj-e-jep-nje-lajm-per-kompleksin-memorial-adem-jashari/20%Monthly2019-06-07 10:10
https://presheva.com/kjo-eshte-pasuria-e-bekim-jasharit/20%Monthly2019-06-07 10:02
https://presheva.com/njihuni-me-21-vjecaren-qe-jeton-si-bebe-mban-edhe-pelena/20%Monthly2019-06-07 09:59
https://presheva.com/thaci-daciq-e-brnabiq-jetojne-ne-shekullin-e-kaluar-mos-te-merremi-me-ta/20%Monthly2019-06-07 09:57
https://presheva.com/neser-fillon-festivali-i-kenges-per-femije-gezimi-yne/20%Monthly2019-06-07 09:46
https://presheva.com/doli-nga-shtypi-libri-me-titull-kusarite-ballkanike-ndaj-tokave-shqiptare-i-autorit-reshat-avdiu/20%Monthly2019-06-07 10:29
https://presheva.com/oda-e-infermiereve-do-te-mbeshtes-shoqatat-qe-organizojne-simpoziume/20%Monthly2019-06-07 09:39
https://presheva.com/pasuria-marramendese-e-behgjet-pacollit/20%Monthly2019-06-07 09:35
https://presheva.com/perkedhelja-ule-dhimbjet-tek-foshnjat/20%Monthly2019-06-07 09:32
https://presheva.com/kthehet-minarja-ne-xhamine-e-ohrit-qytetaret-falenderojne-asaf-ademin/20%Monthly2019-06-07 09:29
https://presheva.com/studim-lengu-i-pakriposur-i-domateve-magjik-per-shendetin/20%Monthly2019-06-07 09:27
https://presheva.com/arrestohet-per-korrupsion-zevendespresidenti-i-fifa-s/20%Monthly2019-06-07 09:24
https://presheva.com/izraeli-behet-me-ministrin-e-pare-homoseksual/20%Monthly2019-06-07 09:21
https://presheva.com/halle-berry-u-deh-pasi-fitoi-cmimin-oscar/20%Monthly2019-06-07 09:18
https://presheva.com/madonna-akuzon-weinstein-per-ngacmim-seksual/20%Monthly2019-06-07 09:16
https://presheva.com/tahiri-ndihemi-keq-qe-lugina-e-presheves-u-afektua-nga-taksa/20%Monthly2019-06-07 07:05
https://presheva.com/deputetet-kosovare-vizituan-shqiprim-arifin-injoruan-opoziten-ragmi-mustafen-e-ardita-sinanin/20%Monthly2019-06-06 17:51
https://presheva.com/kosova-do-te-realizoje-projekte-qe-kane-per-baze-zhvillimin-e-komunave-presheve-bujanoc-dhe-medvegje/20%Monthly2019-06-06 17:30
https://presheva.com/sfera-e-arsimit-edhe-me-tutje-mbetet-molle-sherri-per-shqiptaret-ne-lugine/20%Monthly2019-06-06 13:17
https://presheva.com/messi-djali-im-kur-luajme-me-thote-se-jam-me-liverpoolin-feston-edhe-golat-e-real-madridit-per-inat-te-vellait/20%Monthly2019-06-06 12:31
https://presheva.com/me-i-vjeter-dhe-me-misterioz-edhe-se-piramidat-e-egjiptit-historia-e-varrit-newgrange-ne-irlande/20%Monthly2019-06-06 12:28
https://presheva.com/adele-i-mahnit-fansat-duke-interpretuar-ne-rep-kengen-monster-te-nicki-minaj/20%Monthly2019-06-06 12:23
https://presheva.com/preshevaret-kerkojne-krijimin-e-fondit-kombetare-te-solidaritetit-dhe-perfshirjen-e-shqiptareve-ne-ekipin-negociatore-te-kosoves-ne-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2019-06-06 12:12
https://presheva.com/fitoi-lotarine-milioneshe-heq-dore-nga-puna-e-tij-si-taksist-shkaku-i-klienteve/20%Monthly2019-06-06 11:54
https://presheva.com/gazeta-zvicerane-nzz-thaci-provokon-be-ne-me-planet-e-tij-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2019-06-06 11:51
https://presheva.com/mercedes-amg-cla35-kombinon-stilin-dhe-performancen-e-kupese-sportive/20%Monthly2019-06-06 11:46
https://presheva.com/astrit-haraqija-ldk-ska-pasur-asnjehere-zgjedhje-te-brendshme-me-te-keqija-se-tani/20%Monthly2019-06-06 11:40
https://presheva.com/pishine-ne-maje-te-nje-rrokaqielli-publikohen-detajet-se-si-do-te-duket-magjia-e-fundit-e-londres/20%Monthly2019-06-06 11:36
https://presheva.com/veterani-flirton-me-zonjen-e-pare-dhe-trump-nuk-e-le-pa-pergjigje/20%Monthly2019-06-06 11:32
https://presheva.com/te-gjithe-optimistet-e-kane-nje-gje-te-perbashket-gjithmone-vonohen/20%Monthly2019-06-06 11:28
https://presheva.com/perse-duhet-ta-filloni-diten-me-banane-dhe-nje-gote-uje/20%Monthly2019-06-06 11:25
https://presheva.com/shi-i-rrembyeshem-kaos-ne-rruget-e-sarajeves-pamje-qe-tregojne-se-si-lundrojne-veturat/20%Monthly2019-06-06 11:19
https://presheva.com/dalin-pamje-te-reja-joshua-kishte-probleme-me-syte-para-mecit-ndaj-ruizit/20%Monthly2019-06-06 11:16
https://presheva.com/zaev-gjermanet-frikesohen-se-miku-im-edi-rama-mund-te-inicioje-bashkimin-me-kosoven/20%Monthly2019-06-06 11:10
https://presheva.com/lamborghini-huracan-me-640-kuaj-fuqi-per-te-gjitha-terrenet/20%Monthly2019-06-06 11:05
https://presheva.com/deshironi-me-pak-stres-ne-pune-shkoni-me-biciklete-ne-zyre/20%Monthly2019-06-06 11:02
https://presheva.com/ankohet-ne-fansat-dhe-gazetaret-salah-nuk-kam-mundur-te-shkoj-ne-xhami-per-ta-falur-namazin-e-bajramit-kjo-nuk-eshte-normale/20%Monthly2019-06-06 11:00
https://presheva.com/zgjidheni-problemi-e-fryrjes-se-barkut-me-dy-perberes/20%Monthly2019-06-06 10:57
https://presheva.com/ia-kthyen-shpinen-dikur-por-ia-doli-mbane-e-vetme-rita-ora-kujton-veshtiresite-e-medha-ne-karriere/20%Monthly2019-06-06 10:54
https://presheva.com/medvegja-ia-mbylle-dyert-delegacionit-nga-kosova/20%Monthly2019-06-06 10:54
https://presheva.com/uta-ibrahimi-ngjitet-ne-majen-faqen-jugore/20%Monthly2019-06-06 10:48
https://presheva.com/nese-deshironi-te-rritni-femije-te-forte-menderisht-mos-i-thoni-keto-gjera/20%Monthly2019-06-06 10:43
https://presheva.com/bomba-e-mbremjes-roma-jep-dzekon-dhe-para-per-icardin/20%Monthly2019-06-06 10:39
https://presheva.com/citaku-ia-ben-me-dije-daciq-it-qe-mund-te-burgoset-per-shkrimin-qe-beri-mbi-100-dollaret/20%Monthly2019-06-06 10:35
https://presheva.com/me-disa-vargje-edhe-kjo-amerikane-ia-mbyll-gojen-daciqit-dhe-fushates-se-serbeve/20%Monthly2019-06-06 10:25
https://presheva.com/gent-cakaj-ua-heq-privilegjet-shteterore-te-forteve-ne-mediat-shqiptare-ja-emrat/20%Monthly2019-06-06 10:22
https://presheva.com/si-i-manipulon-mafia-votimet-ne-shqiperi-shkrimi-i-plote-i-gazetes-bild/20%Monthly2019-06-06 10:21
https://presheva.com/rame-lahaj-koncert-ne-shba-i-falenderon-qe-ndaluan-gjenocidin-serb/20%Monthly2019-06-06 10:17
https://presheva.com/kim-jong-un-i-pakenaqur-me-gjimnazistet-nuk-i-pelqen-parada/20%Monthly2019-06-06 10:09
https://presheva.com/gm-dhe-michelin-lansojne-gomat-pa-ajer/20%Monthly2019-06-06 09:35
https://presheva.com/takimi-haradinaj-merkel-haradinaj-nuk-duhet-te-leshoje-pe-per-taksen/20%Monthly2019-06-06 09:28
https://presheva.com/amerikania-kunder-daciqit-per-fushaten-me-monedha/20%Monthly2019-06-06 09:22
https://presheva.com/kamberi-kerkon-licencimin-e-mjekeve-te-diplomuar-ne-kosove/20%Monthly2019-06-06 09:12
https://presheva.com/delegacioni-i-kosoves-ne-mbeshtetje-te-keshillit-kombetar-shqiptar-video/20%Monthly2019-06-06 09:10
https://presheva.com/vdes-albert-rohan/20%Monthly2019-06-06 09:08
https://presheva.com/flet-gazetari-qe-publikoi-pergjimet-e-krimineleve-dhe-politikanit-shqiptar-ne-bild/20%Monthly2019-06-06 09:05
https://presheva.com/mi6-eshte-duke-pergjuar-vuciqin-daciqin-irinejn-si-dhe-politikane-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-06-06 09:02
https://presheva.com/a-do-ta-provonit-kete-cmenduri-masazh-me-gjarperinj/20%Monthly2019-06-06 08:59
https://presheva.com/deputetet-nga-republika-e-kosoves-takohen-me-zyrtare-te-partise-demokratike-ne-bujanoc/20%Monthly2019-06-06 08:56
https://presheva.com/as-kosova-e-as-shqiperia-skane-bere-asgje-per-permiresimin-e-situates-se-shqiptareve-ne-lugine/20%Monthly2019-06-06 08:58
https://presheva.com/deputetet-e-kuvendit-te-republikes-se-kosoves-vizituan-medvegjen-por-jo-edhe-kuvendin-komunal/20%Monthly2019-06-05 19:36
https://presheva.com/ne-diten-kur-haradinaj-takohet-me-kancelaren-merkel-ne-berlin-thaci-e-vuciq-takohen-ne-bratisllave/20%Monthly2019-06-05 13:04
https://presheva.com/palmer-shba-nuk-vendos-afate-e-as-vija-te-kuqe-ne-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2019-06-05 13:02
https://presheva.com/hoxhaj-ironizon-me-foton-e-daciqit-me-dollare-kjo-tregon-serbine-e-korruptuar-dhe-diplomacine-e-dollarit/20%Monthly2019-06-05 12:59
https://presheva.com/dw-merkel-do-ti-kerkoje-haradinajt-heqjen-e-takses-ndaj-serbise-takimi-do-te-zgjase-rreth-nje-ore/20%Monthly2019-06-05 12:56
https://presheva.com/ezani-thirret-ne-nje-kishe-te-parisit-si-pjese-e-repertoarit-te-filharmonise-se-kosoves-edhe-kjo-i-irritoi-serbet/20%Monthly2019-06-05 12:54
https://presheva.com/daciq-kosova-nuk-e-ka-sovranitetin-ne-veri-gjendja-mund-te-ndryshohet-vetem-me-force/20%Monthly2019-06-05 12:51
https://presheva.com/detektivja-shqiptare-qe-zbulon-tradhtite-e-cifteve-per-dy-jave-kuptojme-nese-ka-tradhti-ose-jo/20%Monthly2019-06-05 12:47
https://presheva.com/deshmia-rrenqethese-e-ferdanese-solle-ne-shtepi-bijen-e-armikut-burra-e-gra-braktisen-menjehere-dasmen/20%Monthly2019-06-05 12:44
https://presheva.com/fushata-serbe-ne-rrjetet-sociale-ne-valuten-100-dollareshe-daciq-shkruan-kosova-eshte-serbi/20%Monthly2019-06-05 12:40
https://presheva.com/siguri-maksimale-per-trumpin-ne-britani-14-makina-te-armatosura-dhe-the-beast-qe-shoqeron-presidentin/20%Monthly2019-06-05 12:36
https://presheva.com/magjistari-i-ben-magji-futbollisteve-kroate-modricin-e-mban-ne-ajer-per-disa-sekonda/20%Monthly2019-06-05 12:32
https://presheva.com/zyrtare-italiani-daniele-orsato-gjyqtar-i-ndeshjes-mali-i-zi-kosove/20%Monthly2019-06-05 12:29
https://presheva.com/cka-pas-ramazanit/20%Monthly2019-06-05 12:25
https://presheva.com/dua-lipa-fytyre-e-re-e-brendit-francez-te-parfumit/20%Monthly2019-06-05 12:23
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-uron-ne-gjuhen-shqipe-me-fat-fiter-bajrami/20%Monthly2019-06-05 12:11
https://presheva.com/stupcat-me-skecin-e-ri-ndarja-e-posteve/20%Monthly2019-06-05 12:06
https://presheva.com/gjurmet-me-koncert-ne-prishtine-parate-e-biletave-per-shkollen-e-muzikes-prenk-jakova/20%Monthly2019-06-05 12:02
https://presheva.com/jay-z-eshte-reperi-i-pare-qe-behet-miliarder/20%Monthly2019-06-05 11:58
https://presheva.com/brenda-dhomes-se-luftes-ne-facebook-kunder-lajmeve-te-rreme/20%Monthly2019-06-05 11:54
https://presheva.com/klopp-hedh-syte-ne-bundesliga-per-rezerven-e-alisson/20%Monthly2019-06-05 11:51
https://presheva.com/para-ditelindjes-se-50-te-jennifer-lopez-zbulon-sekretin-e-rinise-se-perjetshme/20%Monthly2019-06-05 11:47
https://presheva.com/komisioni-parlamentare-per-arsim-administrate-publike-dhe-qeverisje-lokale-sot-dhe-neser-do-te-qendrojne-ne-komunat-medvegje-bujanoc-dhe-presheve/20%Monthly2019-06-05 11:44
https://presheva.com/pritet-per-zyrtarizimin-e-disa-teksteve-qe-do-te-jene-gati-per-ne-shtator/20%Monthly2019-06-05 11:32
https://presheva.com/menyra-se-si-qendroni-ulur-tregon-shume-per-karakterin-tuaj/20%Monthly2019-06-05 11:25
https://presheva.com/ne-forme-proteste-te-rinjte-shtrihen-ne-parlamentin-gjerman/20%Monthly2019-06-05 11:20
https://presheva.com/afer-3-mije-shqiptare-falin-fiter-bajramin-ne-new-york/20%Monthly2019-06-05 10:58
https://presheva.com/hillary-clinton-uron-myslimanet-paqe-shendet-dhe-begati/20%Monthly2019-06-05 10:54
https://presheva.com/katar-shkretetira-kthehet-ne-toke-bujqesore/20%Monthly2019-06-05 10:50
https://presheva.com/rugovasi-qe-ka-shkurorezuar-rreth-100-cifte-dhe-i-ka-denuar-me-25-mije-euro/20%Monthly2019-06-05 10:45
https://presheva.com/gati-gjysma-e-energjise-elektrike-ne-gjermani-prodhohet-nga-burimet-e-riperterira/20%Monthly2019-06-05 10:43
https://presheva.com/nena-e-rita-ores-uron-bajramin-ne-shqip/20%Monthly2019-06-05 10:40
https://presheva.com/kandidati-per-kryeminister-te-britanise-selam-alejkum-dhe-urime-bajramin/20%Monthly2019-06-05 10:38
https://presheva.com/si-dyshonte-enver-hoxha-se-berberi-e-spiunonte/20%Monthly2019-06-05 10:35
https://presheva.com/apple-prezanton-risite-itunes-shperbehet-ne-disa-aplikacione-te-reja/20%Monthly2019-06-05 10:32
https://presheva.com/futbollistet-e-kosoves-urojne-bajramin-vojvoda-vishet-me-hiram/20%Monthly2019-06-05 10:29
https://presheva.com/jaguar-sistem-nxehtesie-ne-timon-per-te-paralajmeruar-shoferet/20%Monthly2019-06-05 10:26
https://presheva.com/detaje-per-bisedimet-sekrete-thaci-vuciq-opsionet-e-korigjimi-lugine-veri-i-kosoves/20%Monthly2019-06-05 07:45
https://presheva.com/bernabiq-nuk-kerkoje-falje-e-thash-te-verteten-per-njerezit-e-malit/20%Monthly2019-06-05 07:38
https://presheva.com/qytetari-nga-vranja-po-transportonte-me-veture-19-migrante-nga-presheva-per-beograd/20%Monthly2019-06-05 07:11
https://presheva.com/gjini-debati-per-shkembimin-e-territorit-ka-perfunduar-por-po-dalin-te-ngjashme-qe-gjithashtu-jane-te-rrezikshme/20%Monthly2019-06-05 06:59
https://presheva.com/nje-delegacion-politikanesh-kosovare-vizitojne-presheven-medvegjen-dhe-bujanocin/20%Monthly2019-06-04 22:43
https://presheva.com/mesazhi-i-myftise-se-bipbm-se-nexhmedin-ef-saqipi-me-rastin-e-fiter-bajramit/20%Monthly2019-06-04 16:45
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-se-ragmi-mustafa-mesazh-urimi-per-festen-e-fiter-bajramit/20%Monthly2019-06-04 16:38
https://presheva.com/kryetari-i-kuvendit-sami-salihu-uron-qytetaret-e-komunes-sone-me-rastin-e-fiter-bajramit/20%Monthly2019-06-04 16:33
https://presheva.com/shoqata-e-muhaxhireve-per-luginen-e-presheves-uron-festen-e-fiter-bajramit/20%Monthly2019-06-04 16:29
https://presheva.com/zv-kryetari-i-komunes-se-presheves-armend-aliu-uron-qytetaret-me-rastin-e-festes-se-fiter-bajramit/20%Monthly2019-06-04 16:24
https://presheva.com/bujanoc-perfaqesuesit-institucional-dhe-politik-i-urojne-besimtareve-islam-fiter-bajramin/20%Monthly2019-06-04 10:46
https://presheva.com/sevdail-jakupi-te-bashkohen-hoxhallaret-e-lugines-dhe-te-percojme-mesazhe-uniteti-tek-popullata-jone/20%Monthly2019-06-03 15:33
https://presheva.com/shqiprim-arifi-festa-e-bajramit-te-na-sherbeje-si-dite-gezimi-per-shqiptaret-kudo-qe-jane/20%Monthly2019-06-03 14:48
https://presheva.com/te-shtunen-do-te-promovohet-libri-me-titull-kusarite-ballkanike-ndaj-tokave-shqiptare-reshat-avdiu/20%Monthly2019-06-03 14:29
https://presheva.com/cila-eshte-klasa-politike-e-kosoves-sot/20%Monthly2019-06-03 14:43
https://presheva.com/ovl-e-ucpmb-se-mesazh-urimi-per-festen-e-fiter-bajramit/20%Monthly2019-06-03 14:16
https://presheva.com/per-festen-e-fiter-bajramit-shhlp-zvicer-dhe-ovl-ndajne-ndihma-per-50-familje/20%Monthly2019-06-03 16:36
https://presheva.com/heroi-i-luftes-fiton-finalen-e-britains-got-talent/20%Monthly2019-06-03 13:43
https://presheva.com/perseri-termet-ne-korce-tri-lekundje-gjate-nates/20%Monthly2019-06-03 13:40
https://presheva.com/vetevendosjes-i-bashkohet-edhe-ish-deputetja-labinote-demi-murtezi/20%Monthly2019-06-03 13:38
https://presheva.com/myftiu-ternava-per-festen-e-fiter-bajramit-e-kemi-obligim-ti-therrasim-ndergjegjes-per-jetimet-e-skamnoret/20%Monthly2019-06-03 13:35
https://presheva.com/top-10-shtetet-me-te-lumtura-ja-si-radhiten/20%Monthly2019-06-03 13:34
https://presheva.com/policia-e-shqiperise-tregon-sa-persona-arrestoi-ne-protesten-e-opozites/20%Monthly2019-06-03 13:31
https://presheva.com/matt-damon-e-christian-bale-dyshja-qe-rivalizon-ferrarin-ne-filmin-e-ri/20%Monthly2019-06-03 13:27
https://presheva.com/superkupa-e-uefa-s-ndermjet-liverpoolit-dhe-chelseat-do-te-zhvillohet-ne-stamboll/20%Monthly2019-06-03 13:23
https://presheva.com/publikohet-paraqitja-e-pare-e-shkurter-e-vazhdimit-te-radhes-per-legjendarin-rambo/20%Monthly2019-06-03 13:20
https://presheva.com/thaci-delegacionit-francezo-gjerman-taksa-nuk-hiqet-dialogu-duhet-te-vazhdoje/20%Monthly2019-06-03 13:17
https://presheva.com/interi-gezon-conten-ia-ofron-200-milione-euro-per-transferimin-e-futbollisteve/20%Monthly2019-06-03 13:13
https://presheva.com/astronauti-qe-eci-per-here-te-pare-ne-hapesire/20%Monthly2019-06-03 13:10
https://presheva.com/kryetaret-e-veriut-mund-te-dorehiqen-pas-samitit-te-parisit/20%Monthly2019-06-03 13:08
https://presheva.com/brenda-bishes-gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-limuzinen-presidenciale-te-trumpit/20%Monthly2019-06-03 13:06
https://presheva.com/origjina-misterioze-e-simbolit-te-dollarit/20%Monthly2019-06-03 13:04
https://presheva.com/ldk-e-vv-drejt-koalicionit-parazgjedhor-te-gatshem-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-06-03 13:02
https://presheva.com/be-ja-e-forte-eshte-e-domosdoshme-per-boten/20%Monthly2019-06-03 12:11
https://presheva.com/nuk-mund-te-mungonin-edhe-anet-komike-te-parades-se-liverpoolit-klopp-per-pak-sa-nuk-u-rrezua-nga-autobusi/20%Monthly2019-06-03 12:09
https://presheva.com/gjysme-milion-njerez-dolen-ne-rruget-e-liverpulit-per-ta-festuar-triumfin-e-madh/20%Monthly2019-06-03 12:05
https://presheva.com/gjashte-arsyet-qe-nxiten-dyshime-se-joshua-mund-te-humbte-ndaj-ruizit/20%Monthly2019-06-03 11:59
https://presheva.com/radikalet-e-krahut-te-djathte-ne-danimarke-djegin-kuranin-gjate-iftarit/20%Monthly2019-06-03 11:53
https://presheva.com/teoria-e-kafkes-zbulon-a-do-te-lindni-djale-apo-vajze/20%Monthly2019-06-03 11:51
https://presheva.com/historia-e-mjekut-qe-iu-perkushtua-te-plagosurve-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-06-03 11:48
https://presheva.com/kater-stereotipet-e-dizajnit-te-enterierit-qe-ka-ardhur-koha-ti-harrojme/20%Monthly2019-06-03 11:44
https://presheva.com/gold-ag-krah-haradinajt-dhe-halil-kastratit-uron-nisjen-e-ndertimit-te-shtepise-se-te-moshuarve-ne-suhareke/20%Monthly2019-06-03 11:34
https://presheva.com/kater-keshilla-se-si-ta-prezantoni-veten-ne-nje-interviste-pune/20%Monthly2019-06-03 11:30
https://presheva.com/dortmundi-merr-miliona-te-tjere-nga-barcelona-per-dembelen/20%Monthly2019-06-03 11:28
https://presheva.com/zyrtaret-shteterore-serbe-thone-se-mund-te-hyjne-ne-kosove-kur-te-duan-sheshel-kercenon-se-do-te-vije-i-armatosur/20%Monthly2019-06-03 11:25
https://presheva.com/studenti-kosovar-qe-nderton-dore-robotike/20%Monthly2019-06-03 11:21
https://presheva.com/ngrenia-e-vezeve-te-ferguara-gjate-shtatzenise-e-rrite-inteligjencen-e-bebes/20%Monthly2019-06-03 11:18
https://presheva.com/emina-cunmulaj-pozon-terheqese-si-vajze-fshati/20%Monthly2019-06-03 11:16
https://presheva.com/keto-jane-ushqimet-qe-shkaktojne-eren-e-keqe-te-gojes-kujdes-kur-i-konsumoni/20%Monthly2019-06-03 11:09
https://presheva.com/lambo-garon-kunder-avionit-ushtarak-f-16/20%Monthly2019-06-03 11:05
https://presheva.com/lotaria-amerikane-2020-ambasada-njofton-rregullat-e-reja-per-aplikantet/20%Monthly2019-06-03 11:00
https://presheva.com/futbollistet-e-kombetares-fillojne-ndertimin-e-shtepise-per-familjen-ne-nevoje/20%Monthly2019-06-03 10:54
https://presheva.com/vazhdojne-tensionet-ne-shqiperi-policia-hedh-gaz-lotsjelles/20%Monthly2019-06-03 09:06
https://presheva.com/audi-e-tron-elektrik-ka-nje-sprint-fantastik/20%Monthly2019-06-03 09:02
https://presheva.com/e-nisi-nga-zero-tani-kroati-prodhon-makine-elektrike-me-1888-kuajfuqi/20%Monthly2019-06-03 08:56
https://presheva.com/ilir-meta-prania-e-nato-s-thelbesore-per-teresine-territoriale-te-kosoves/20%Monthly2019-06-03 08:49
https://presheva.com/as-pas-nje-viti-nuk-kthehet-ekspertiza-per-astrit-deharin/20%Monthly2019-06-03 08:45
https://presheva.com/kongresisti-amerikan-serbet-jane-popull-i-tmerrshem/20%Monthly2019-06-03 08:42
https://presheva.com/mediumet-turke-e-citojne-muriqin-dua-te-luaj-per-galatasarayin/20%Monthly2019-06-03 08:37
https://presheva.com/dinari-serb-po-shfrytezohet-si-mjet-pagese-ne-kosove-konsiderohet-shkelje-kushtetuese/20%Monthly2019-06-03 08:35
https://presheva.com/vaki-kosovare-per-bajram-embeltorja-ofron-obama-torte/20%Monthly2019-06-03 08:24
https://presheva.com/kina-rrit-taksen-per-produktet-amerikane-fajeson-shba-ne-per-luften-tregtare/20%Monthly2019-06-03 08:11
https://presheva.com/qarqet-diplomatike-te-perendimit-thaci-e-vuciq-te-zemeruar-me-brukselin-por-do-te-jene-ne-takimin-e-parisit/20%Monthly2019-06-03 08:07
https://presheva.com/mbani-mend-mos-i-beni-keto-gjera-ne-aeroplan/20%Monthly2019-06-03 08:03
https://presheva.com/rreth-50000-mije-tifoze-te-liverpoolit-kendojne-kengen-e-dua-lipas/20%Monthly2019-06-03 07:55
https://presheva.com/puna-nga-shtepia-nje-prej-trendeve-te-momentit/20%Monthly2019-06-03 07:50
https://presheva.com/shkencetari-japonez-tregon-se-si-pastrohet-trupi-gjate-ramazanit/20%Monthly2019-06-03 07:47
https://presheva.com/zona-e-minuar-perskaj-rruges-bujanoc-gjilan-ne-hyrje-te-konculit-perben-rrezik-per-kalimtaret-dhe-bujqit/20%Monthly2019-06-02 09:57
https://presheva.com/shkelzen-limani-te-rrespektojme-te-drejtat-e-femijeve/20%Monthly2019-06-01 20:56
https://presheva.com/shqiprim-arifi-kujdesi-per-femijet-eshte-gjeja-me-e-mire-dhe-me-e-cmuar-ne-bote/20%Monthly2019-06-01 17:34
https://presheva.com/bekim-fehmiu-odiseja-me-te-cilin-krenohen-shqiptaret/20%Monthly2019-06-01 17:15
https://presheva.com/frr-ja-dhuron-12-paketa-ushqimore-ne-naten-e-kadrit/20%Monthly2019-06-01 17:09
https://presheva.com/bujanoc-faqja-zyrtare-e-komunes-diskriminon-gjuhen-shqipe-krahas-asaj-serbe/20%Monthly2019-06-01 10:45
https://presheva.com/tragjedia-ne-zvicer-dyshohet-se-60-vjecari-vrau-te-dashuren-shqiptare-per-xhelozi/20%Monthly2019-06-01 07:23
https://presheva.com/mustafa-smund-ti-marresh-territor-serbise-pa-i-dhene-me-shume-se-qe-merr/20%Monthly2019-06-01 07:18