XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/sami-salihu-perkrahja-e-mergates-ishte-e-shumellojshme-dhe-e-pakursyer-deri-ne-vetemohim/20%Monthly2019-07-31 11:13
https://presheva.com/nuk-eshte-as-gazetar-as-milioner-dhe-nuk-kishte-as-bilete-por-ia-arriti-ti-mashtroje-te-gjithe-dhe-te-futet-ne-ring-me-joshuan-pas-triumfit-ndaj-parker/20%Monthly2019-07-31 11:07
https://presheva.com/kur-mbyllet-afati-kalimtar-nga-evropa-ne-azi-e-amerike-datat-e-mbylljes-se-shit-blerjeve-te-lojtareve/20%Monthly2019-07-31 11:03
https://presheva.com/viti-1978-diskutimet-ne-mbledhjen-qe-shenoi-prishjen-e-shqiperise-me-kinen-hysni-kapo-enver-tu-heqim-qendren-e-spiunazhit-nga-tirana/20%Monthly2019-07-31 10:59
https://presheva.com/gabimi-i-marcelos-qe-i-kushtoi-realit-me-humbje-u-perpoq-te-shmangte-rivenien-anesore-dhe-asistoi-te-kane/20%Monthly2019-07-31 10:56
https://presheva.com/pese-gjerat-qe-i-mesuam-nga-ndeshja-real-tottenham/20%Monthly2019-07-31 10:54
https://presheva.com/koha-qe-barcelona-te-merr-vendime-kater-emra-qe-duhet-tu-gjinden-zgjidhje-per-largim-dhe-nje-blerje-e-madhe/20%Monthly2019-07-31 10:12
https://presheva.com/mbi-dy-ore-pritje-ne-piken-kufitare-ne-mucibabe/20%Monthly2019-07-31 10:03
https://presheva.com/luhaja-ne-murin-mes-shteteve-te-bashkuara-dhe-meksikes-femijet-qe-i-ndane-kufiri-tani-mund-te-luajne-se-bashku/20%Monthly2019-07-31 09:59
https://presheva.com/kurti-kerkon-nga-izraeli-e-palestina-ta-njohin-kosoven/20%Monthly2019-07-31 09:56
https://presheva.com/bujanoc-skandali-i-radhes-i-np-komunalise-ia-shlyn-borxhin-inspektorit-komunal-akoma-pa-u-vjetersuar-nje-vit-dokument/20%Monthly2019-07-31 09:54
https://presheva.com/audi-s7-me-444-kuaj-fuqi-ne-mision-te-rivalizoje-me-bmw-dhe-mercedes/20%Monthly2019-07-31 09:51
https://presheva.com/conte-interi-im-kunder-te-gjitheve-do-te-luftojme-deri-ne-fund/20%Monthly2019-07-31 09:49
https://presheva.com/kafshet-shtepiake-jua-permiresojne-shendetin-mendor/20%Monthly2019-07-31 09:46
https://presheva.com/limaj-pas-takimit-me-haradinajn-dhe-pacollin-nuk-ka-date-te-zgjedhjeve-pa-marreveshje-politike/20%Monthly2019-07-31 09:40
https://presheva.com/ronaldo-tregon-biseden-qe-kishte-me-de-ligt-pse-nuk-vini-te-juventusi/20%Monthly2019-07-31 09:37
https://presheva.com/pese-kombetaret-qe-duhet-te-konsiderojne-angazhimin-e-jose-mourinhos/20%Monthly2019-07-31 09:34
https://presheva.com/pese-gjerat-qe-duhet-urgjentisht-ti-permiresoje-zidane-te-reali/20%Monthly2019-07-31 09:30
https://presheva.com/trevjecari-bie-nga-ballkoni-i-katit-te-gjashte-ne-kine-fqinjet-perdoren-batanijet-publikohen-pamjet-e-momentit-dritherues/20%Monthly2019-07-31 09:27
https://presheva.com/kane-shpenzuar-11-miliarde-euro-ne-stadiumet-qe-askush-me-nuk-po-i-viziton/20%Monthly2019-07-31 09:24
https://presheva.com/lakra-e-kuqe-ka-vlera-te-medha-ushqyese/20%Monthly2019-07-31 09:20
https://presheva.com/deputeti-i-bdi-se-plagos-djalin-me-revole/20%Monthly2019-07-31 09:17
https://presheva.com/zhduket-i-riu-shqiptar-ne-greqi-policia-jep-detajet-e-para/20%Monthly2019-07-31 08:51
https://presheva.com/keto-cifte-pritet-te-konkurojne-ne-edicionin-e-gjashte-te-dance-with-me/20%Monthly2019-07-31 08:48
https://presheva.com/motra-e-te-dashurit-te-dua-lipes-eshte-kjo-modele-e-njohur-boterore/20%Monthly2019-07-31 08:46
https://presheva.com/besimtaret-myslimane-drejt-haxhit/20%Monthly2019-07-31 08:43
https://presheva.com/ronaldo-perseri-baba-georgina-nuk-mund-te-fshihet-me/20%Monthly2019-07-31 08:40
https://presheva.com/dua-lipa-para-miliona-fansave-tregon-se-skena-e-sunny-hill-festival-eshte-gati/20%Monthly2019-07-31 08:37
https://presheva.com/modelja-e-famshme-ndalohet-te-hyje-ne-hotel-per-shkak-te-ngjyres/20%Monthly2019-07-31 08:34
https://presheva.com/po-rrezikohet-siguria-e-kosoves-nga-modernizimi-ne-ushtrine-e-serbise/20%Monthly2019-07-31 08:30
https://presheva.com/rama-flet-per-doreheqjen-e-haradinajt/20%Monthly2019-07-31 08:27
https://presheva.com/elvana-gjata-paralajmeron-bashkepunimin-me-kengetarin-kosovar/20%Monthly2019-07-31 08:24
https://presheva.com/koment-roli-i-origjines-se-vrasesit-te-tetevjecarit-ne-frankfurt/20%Monthly2019-07-31 08:21
https://presheva.com/kryetari-i-bashkise-se-stambollit-imamoglu-mesazh-kunder-populizmit/20%Monthly2019-07-31 07:06
https://presheva.com/gruaja-e-sundimtarit-te-dubait-kerkon-urdher-mbrojtjeje/20%Monthly2019-07-31 07:00
https://presheva.com/tradita-e-vjeter-belge-peshkimi-i-karkalecave-mbi-kale/20%Monthly2019-07-31 06:59
https://presheva.com/veliaj-per-mandatin-e-dyte-do-te-bej-me-te-miren-per-tiranen-e-shekullit-te-ri/20%Monthly2019-07-31 06:57
https://presheva.com/meta-jemi-ne-krize-integrimi-nese-shkohet-ne-zgjedhjet-e-13-tetorit/20%Monthly2019-07-31 06:55
https://presheva.com/brazil-perleshje-ne-burg-bilanci-57-viktima/20%Monthly2019-07-31 06:41
https://presheva.com/rama-tregon-prioritetet-kryeministri-opozita-kufirin-te-thana-deri-me-2021/20%Monthly2019-07-31 06:32
https://presheva.com/meta-shpall-krijimin-e-forumit-une-jam-arberesh/20%Monthly2019-07-31 06:29
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-ne-medvegje-do-te-perfaqesohet-nga-muharrem-salihu/20%Monthly2019-07-31 06:26
https://presheva.com/arber-pajaziti-medvegja-ne-keto-zgjedhje-do-kete-alternativen-me-te-mire-me-njeriun-e-duhur/20%Monthly2019-07-31 06:20
https://presheva.com/lajmet-30-07-2019/20%Monthly2019-07-31 06:10
https://presheva.com/ne-presheve-u-organizua-manifestimi-kushtuar-bashkatdhetareve-tane-ne-kuader-te-diteve-te-mergates/20%Monthly2019-07-30 21:00
https://presheva.com/medvegje-muharem-salihu-bartes-i-listes-se-apn-se-ne-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2019-07-31 06:09
https://presheva.com/pajaziti-vaji-i-knsh-se-per-interesa-grupore-politike/20%Monthly2019-07-30 20:20
https://presheva.com/tornado-ne-detin-e-velipojes/20%Monthly2019-07-30 12:32
https://presheva.com/sot-dita-boterore-e-miqesise-falenderoju-atyre-qe-qendrojne-afer-teje/20%Monthly2019-07-30 12:28
https://presheva.com/vajza-e-vellait-te-thacit-shtetin-sia-leme-ne-dore-dezertoreve-frikacakeve/20%Monthly2019-07-30 12:22
https://presheva.com/ramush-haradinaj-therret-ne-takim-lideret-e-koalicionit-pan/20%Monthly2019-07-30 12:16
https://presheva.com/ja-si-po-freskohen-qytetaret-ne-paris-pasi-temperaturat-arriten-42-6-grade-celsius/20%Monthly2019-07-30 12:13
https://presheva.com/numri-alarmant-i-viktimave-ne-komunikacion-policia-do-te-ashpersoje-dukshem-kontrollat-ndaj-shofereve/20%Monthly2019-07-30 12:11
https://presheva.com/shperthen-bomba-ne-nje-autobus-ne-beograd/20%Monthly2019-07-30 12:09
https://presheva.com/serbia-ia-dorezon-kerkesen-maqedonise-se-veriut-per-ekstradimin-e-tomor-morines/20%Monthly2019-07-30 12:07
https://presheva.com/kim-kardashian-tregon-se-si-i-mbulon-djegiet-e-marra-nga-dielli/20%Monthly2019-07-30 12:03
https://presheva.com/djali-i-lebron-jamesit-ka-kater-vjet-kohe-per-tia-bere-babait-endrren-realitet/20%Monthly2019-07-30 11:59
https://presheva.com/agjenti-i-correas-arrin-ne-itali-per-bisedime-me-milanin/20%Monthly2019-07-30 11:56
https://presheva.com/interi-i-frustruar-me-lukakun-dhe-dzekon-kthen-shikimin-nga-cavani/20%Monthly2019-07-30 11:52
https://presheva.com/emery-flet-per-ozilin-dhe-kolasinacin-i-kam-dhene-pushim-kane-nevoje-te-qendrojne-me-familjet-e-tyre/20%Monthly2019-07-30 11:49
https://presheva.com/hungaria-shteti-qe-ofron-30-mije-euro-per-ciftet-me-tre-femije/20%Monthly2019-07-30 11:45
https://presheva.com/amerika-vendi-i-milionereve-aty-ku-ka-12-milione-milionere-dhe-607-miliardere/20%Monthly2019-07-30 11:41
https://presheva.com/gara-per-kolltukun-e-te-parit-te-ldk-se/20%Monthly2019-07-30 11:38
https://presheva.com/gjithcka-e-nisen-ne-garazhe-sot-jane-fuqi-boterore-historia-interesante-e-10-kompanive-me-te-medha/20%Monthly2019-07-30 11:35
https://presheva.com/kjo-jave-mund-te-jete-percaktuese-per-inicimin-e-shperberjes-se-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2019-07-30 11:32
https://presheva.com/lidhjet-me-shqiptaret-te-kandidatit-per-drejtor-te-inteligjences-kombetare/20%Monthly2019-07-30 11:29
https://presheva.com/brenda-shtepise-8-5-milione-dollareshe-te-justin-bieber/20%Monthly2019-07-30 11:26
https://presheva.com/miliarderi-lim-e-deshiron-mourinhon-per-trajner-te-valencias/20%Monthly2019-07-30 11:24
https://presheva.com/tanku-qe-sherben-si-nje-limuzine-dhe-mund-te-merret-me-qira-nje-histori-qe-filloi-30-vjet-me-pare/20%Monthly2019-07-30 11:22
https://presheva.com/njerezimi-tashme-i-ka-ezauruar-burimet-natyrore-per-kete-vit-dhe-eshte-vetem-korriku/20%Monthly2019-07-30 11:19
https://presheva.com/ekskluzive-flet-avokati-i-morines-ish-ushtarit-te-uck-se-qe-po-qendron-ne-paraburgim-ne-maqedoni-ekstradimin-e-te-cilit-po-e-kerkon-serbia/20%Monthly2019-07-30 11:16
https://presheva.com/ragmi-mustafa-beri-maternitetin-pa-salle-operacioni-absurdi-i-llojit-te-vete-thote-shqiprim-arifi/20%Monthly2019-07-30 10:48
https://presheva.com/operacioni-reinhard-ja-si-nazistet-shfarosen-1-5-milion-hebrenj-per-vetem-3-muaj/20%Monthly2019-07-30 10:23
https://presheva.com/ronaldo-dhe-messi-ne-mesin-e-te-nominuareve-nga-uefa-per-golin-e-vitit/20%Monthly2019-07-30 10:20
https://presheva.com/piloti-i-iraqi-airways-u-kerkon-udhetareve-para-per-karburant-te-aeroplanit/20%Monthly2019-07-30 10:18
https://presheva.com/haziri-hashim-thaci-eshte-gjunjezuar-para-arkivolit-te-ibrahim-rugoves/20%Monthly2019-07-30 10:15
https://presheva.com/georgina-dyshohet-se-eshte-shtatzene-ronaldo-buzeqesh-prane-bukuroshes/20%Monthly2019-07-30 10:08
https://presheva.com/moti-i-keq-zbraz-plazhet-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2019-07-30 10:06
https://presheva.com/u-ble-mbi-100-milione-euro-nga-real-madridi-klubi-i-shqetesuar-me-eden-hazardin-ne-mbi-peshe-dhe-totalisht-jashte-forme/20%Monthly2019-07-30 10:04
https://presheva.com/meta-thote-se-nje-termet-i-fuqishem-pritet-ta-godase-ballkanin/20%Monthly2019-07-30 09:59
https://presheva.com/ish-ushtari-i-uck-se-tomor-morina-rrezikon-te-mbetet-edhe-45-dite-ne-paraburgim-ne-maqedoni/20%Monthly2019-07-30 09:58
https://presheva.com/rusia-dergon-arme-te-tjera-serbise-vuciq-nuk-kemi-plane-per-pushtim/20%Monthly2019-07-30 09:55
https://presheva.com/brenda-viles-se-re-magjepsese-1-5-milion-euroshe-te-ronaldos-portugezi-behet-fqinj-me-mcgregorin/20%Monthly2019-07-30 09:53
https://presheva.com/kf-lugina-ne-terrenin-e-gjelber-sportiv-priten-bashketadhetaret/20%Monthly2019-07-30 09:49
https://presheva.com/a-eshte-pagesa-ne-autoastrade-e-serbise-me-e-shtrenjta-ne-regjion/20%Monthly2019-07-30 09:25
https://presheva.com/stergjyshi-i-boris-johnsonit-bashkepunonte-me-shqiptaret-por-shqiptar-nuk-ishte/20%Monthly2019-07-30 09:15
https://presheva.com/marina-amerikane-eksploron-objekte-te-cuditshme-ne-det-a-kane-aritur-alienet/20%Monthly2019-07-30 09:12
https://presheva.com/lotarine-amerikane-e-fituan-3603-shqiptare-ky-eshte-numri-i-shtetasve-te-kosoves/20%Monthly2019-07-30 09:09
https://presheva.com/kamera-e-iphone-11-mund-te-beje-gjera-qe-telefonat-android-e-kane-te-pamundur/20%Monthly2019-07-30 09:06
https://presheva.com/superjahti-i-abramovich-qe-permban-sistem-te-mbrojtjes-raketore-nendetese-dhe-mirembajtja-vjetore-e-te-cilit-kushton-45-milione-euro/20%Monthly2019-07-30 09:03
https://presheva.com/ribery-ende-i-pavendosur-per-te-ardhmen-oferte-nga-gjermania-dhe-italia-per-francezin/20%Monthly2019-07-30 08:59
https://presheva.com/shqiprim-arifi-me-mergimtaret-do-te-bejne-sinkronizim-te-aktiviteteve-dhe-projekteve-te-perbashketa/20%Monthly2019-07-30 08:56
https://presheva.com/kujdes-ku-i-vendosni-kalendaret-nje-ish-hajn-keshillon-se-si-ti-siguroni-shtepite/20%Monthly2019-07-30 08:50
https://presheva.com/permes-monitorit-u-shmangemi-pritjeve-tek-rampa-ne-stacionin-hekurudhor/20%Monthly2019-07-30 08:47
https://presheva.com/johnny-depp-tregon-se-si-amber-heard-ia-fiku-cigaren-ne-fytyre/20%Monthly2019-07-30 08:42
https://presheva.com/real-madridi-prezanton-fanellat-e-treta/20%Monthly2019-07-30 08:38
https://presheva.com/gerrard-flet-per-grezden-nuk-ka-oferta-zyrtare-per-te-disa-skuadra-kane-kerkuar-vetem-huazimin/20%Monthly2019-07-30 08:35
https://presheva.com/vera-ora-publikon-fotografi-atraktive-nga-pushimet-ne-malibu-familja-eshte-gjithcka/20%Monthly2019-07-30 08:32
https://presheva.com/haradinaj-i-drejtohet-gjykates-kushtetuese-kerkon-nga-thaci-shpalljen-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-30 08:27
https://presheva.com/messi-perfshihet-ne-nje-incident-ne-ibiza-stafi-i-sigurimit-e-shoqeroi-jashte-pasi-nje-person-tentoi-te-perleshej-me-te/20%Monthly2019-07-30 08:25
https://presheva.com/oret-e-para-te-boris-johnsonit-ne-pushtet-pamje-qe-tregojne-prapaskenat-ne-diten-e-pare-dramatike-te-kryeministrit-te-ri-britanik/20%Monthly2019-07-30 08:21
https://presheva.com/aktori-can-yaman-flet-per-origjinen-dhe-ushqimet-e-preferuara-shqiptare/20%Monthly2019-07-30 08:17
https://presheva.com/nje-dhender-si-barack-obama-ja-si-e-uron-vjehrren-e-tij-per-ditelindje/20%Monthly2019-07-30 07:56
https://presheva.com/hahn-zgjidhja-e-konfliktit-kosove-serbi-eshte-prioritet-i-be-se-gjermania-po-perkrahe-fuqishem-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-07-30 06:34
https://presheva.com/xhaka-favorit-per-tu-bere-kapiten-i-ri-i-arsenalit/20%Monthly2019-07-30 06:32
https://presheva.com/grate-iraniane-do-te-perballen-me-10-vite-burg-nese-publikojne-foto-pa-hixhab/20%Monthly2019-07-30 06:30
https://presheva.com/njeriu-qe-kafshoi-gjarprin-pasi-u-sulmua-nga-ai/20%Monthly2019-07-30 06:28
https://presheva.com/kroatet-e-kallin-spanjen-brohorasin-kosova-republike/20%Monthly2019-07-30 06:26
https://presheva.com/rrugetimi-dhe-suksesi-i-kengetareve-shqiptare-neper-bote/20%Monthly2019-07-30 06:22
https://presheva.com/britmat-e-pushuesve-ne-brazil-mundohen-te-shpetojne-femijet-teksa-deti-terbohej-nga-stuhia/20%Monthly2019-07-30 06:17
https://presheva.com/prinderit-myslimane-ne-britani-kunder-vaksinave-te-gripit-pasi-kane-perberje-te-dhjamit-te-derrit/20%Monthly2019-07-30 06:14
https://presheva.com/evropa-goditet-nga-moti-i-lig-tre-viktima-nga-permbytjet-ne-itali/20%Monthly2019-07-30 06:11
https://presheva.com/kim-kardashian-lavderon-grimerin-me-prejardhje-shqiptare-para-miliona-fansave/20%Monthly2019-07-30 06:08
https://presheva.com/lajmet-29-07-2019/20%Monthly2019-07-30 06:05
https://presheva.com/michelle-obama-reagon-pas-komenteve-nencmuese-te-trump-per-distriktin-e-baltimores/20%Monthly2019-07-30 06:02
https://presheva.com/bujanoc-np-komunalia-taipi-ia-shlyen-vetit-borxhin-e-ujit-te-pijshem-dokument/20%Monthly2019-07-29 17:12
https://presheva.com/re-te-zeza-stuhi-e-dallge-ulqini-e-velipoja-te-shkaterruara-pas-goditjes-se-motit-te-lig/20%Monthly2019-07-29 14:44
https://presheva.com/se-shpejti-1-euro-do-te-kushtoje-vetem-1-frang/20%Monthly2019-07-29 14:41
https://presheva.com/shi-i-rrembyeshem-ne-londer-bllokohen-shume-rruge/20%Monthly2019-07-29 14:31
https://presheva.com/shembet-ballkoni-i-nje-klubi-nate-vdesin-dy-persona-e-16-mbesin-te-lenduar/20%Monthly2019-07-29 14:24
https://presheva.com/e-pabesueshme-shikoni-cfare-i-ndodh-trupit-tone-nen-uje/20%Monthly2019-07-29 14:21
https://presheva.com/emigranti-qe-la-greqine-duke-gjetur-pasionin-e-tij-ne-malet-shqiptare/20%Monthly2019-07-29 14:19
https://presheva.com/mercedesi-e-klas-ne-duart-e-emigrantit-nga-peja-befason-gjermanet-me-talentin-e-tij/20%Monthly2019-07-29 14:16
https://presheva.com/tmerrohen-pushuesit-ne-ulqin-dallget-e-frikshme-shperthejne-pas-stuhise/20%Monthly2019-07-29 12:54
https://presheva.com/per-muajin-gusht-publikohen-oraret-e-mjekeve-ne-praksen-e-pergjithshme-dhe-pediatri-ne-kuader-te-shtepise-se-shendetit/20%Monthly2019-07-29 12:50
https://presheva.com/vathet-e-kate-middleton-mund-ti-blini-dhe-ju-kushtojne-kaq-lire/20%Monthly2019-07-29 12:44
https://presheva.com/vazhdojne-reshjet-e-shiut-leclerc-perfundon-garen/20%Monthly2019-07-29 12:39
https://presheva.com/ed-sheeran-heq-qafe-fqinjet-e-tij-duke-ua-blere-shtepite/20%Monthly2019-07-29 12:36
https://presheva.com/gazetari-pushton-rrjetet-sociale-per-menyren-e-raportimit-te-lajmit/20%Monthly2019-07-29 12:32
https://presheva.com/mergimtaret-duhet-te-kene-kujdes-ne-kete-pjese-te-serbise-mund-te-rastisni-ne-hajna/20%Monthly2019-07-29 12:30
https://presheva.com/simptomat-shkaqet-dhe-trajtimet-e-frymemarrjes-paradoksale/20%Monthly2019-07-29 12:28
https://presheva.com/3-metoda-shtepiake-per-lekure-te-thate-gunga-dhe-lekure-te-eger-ne-berryla/20%Monthly2019-07-29 12:26
https://presheva.com/atletet-e-vitit-1972-shiten-per-nje-shifer-rekord-prej-437500-dollare/20%Monthly2019-07-29 12:24
https://presheva.com/serbet-vazhdojne-ndertimin-e-shtepive-ne-veri-te-mitrovices-shqiptaret-te-shqetesuar/20%Monthly2019-07-29 12:20
https://presheva.com/nxehtesi-rekorde-ne-norvegji/20%Monthly2019-07-29 12:18
https://presheva.com/ylli-i-real-madridit-shperndan-postimin-e-kosovare-asllanit/20%Monthly2019-07-29 12:16
https://presheva.com/ja-emrat-e-te-ftuarve-tjere-qe-u-thirren-nga-gjykata-speciale-pas-ramush-haradinajt/20%Monthly2019-07-29 12:14
https://presheva.com/rrahje-masive-ne-nje-anije/20%Monthly2019-07-29 12:11
https://presheva.com/si-ta-ktheni-twitter-in-e-vjeter-per-web-me-disa-klikime/20%Monthly2019-07-29 12:09
https://presheva.com/caji-jo-vetem-pihet/20%Monthly2019-07-29 12:06
https://presheva.com/si-te-arrini-ngjyren-perfekte-brenda-1-dite/20%Monthly2019-07-29 12:04
https://presheva.com/partia-demokratike-ka-dal-me-komunikate-per-opinion-rreth-degradimit-te-kuadrove-shqiptare-nga-ana-e-np-komunalia/20%Monthly2019-07-29 12:01
https://presheva.com/po-behemi-gazi-i-botes-dhe-turpi-i-vetvetes/20%Monthly2019-07-29 11:58
https://presheva.com/muharrem-salihu-eshte-shembulli-me-i-mire-i-nje-biznesmeni-shqiptar/20%Monthly2019-07-29 11:40
https://presheva.com/lajmet-26-07-2019/20%Monthly2019-07-29 11:28
https://presheva.com/lugina-summer-school2019-organizohet-per-here-te-dyte-ne-lugine/20%Monthly2019-07-29 11:23
https://presheva.com/133005-2/20%Monthly2019-07-29 08:42
https://presheva.com/kush-eshte-ne-gjendje-te-thote-cfare-rruge-ka-marre-europa/20%Monthly2019-07-29 08:24
https://presheva.com/nga-sot-shtrenjtohet-pagesat-ne-autostrade-presheve-nish-600-dinare/20%Monthly2019-07-29 06:00
https://presheva.com/biznesmeni-shqiptar-ne-medvegje-qe-po-mban-frymen-e-fundit-te-shqiptareve/20%Monthly2019-07-28 19:37
https://presheva.com/jehoi-malesia-takimet-e-vendlindjes-malesia-e-bujanocit-2019-foto/20%Monthly2019-07-28 17:27
https://presheva.com/drejtorati-per-pune-te-inspekcionit-ne-bashkpunim-me-inspektoret-republikan-te-metaleve-te-cmuara-sot-kane-zhvilluar-aksion-ne-tregun-e-gjelbert-duke-kontrolluar-peshoret-apo-matesit/20%Monthly2019-07-27 18:42
https://presheva.com/albanian-excellence-vijon-udhetimin-e-suksesit-te-zonjave-shqiptare-kudo-jane/20%Monthly2019-07-26 14:02
https://presheva.com/fitore-sahiti-sot-ka-pranuar-zyrtarisht-detyren-e-drejtoreshes-ne-sh-f-prof-ibrahim-kelmendi/20%Monthly2019-07-26 10:49
https://presheva.com/kapen-55-kg-droge-ne-kufirin-kosove-shqiperi/20%Monthly2019-07-26 09:49
https://presheva.com/rrahja-ne-beer-fest-alban-skenderaj-detyrohet-ta-nderpres-performancen/20%Monthly2019-07-26 09:46
https://presheva.com/a-eshte-kontaktuar-edhe-limaj-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-07-26 09:44
https://presheva.com/rrefimi-i-driton-hysenit-per-perpjekjen-te-sigurohej-adem-demaci-maj-1999/20%Monthly2019-07-26 09:43
https://presheva.com/vajza-e-donald-trump-ne-pushime-perkrahe-djaloshit-kosovar/20%Monthly2019-07-26 09:39
https://presheva.com/sony-ben-kondicioner-qe-vishet-ja-si-funksionon/20%Monthly2019-07-26 09:37
https://presheva.com/daciq-vazhdon-me-genjeshtra-thote-se-edhe-nje-shtet-tjeter-do-ta-terheq-njohjen-per-kosoven/20%Monthly2019-07-26 09:33
https://presheva.com/vuciq-dhe-hahn-diskutojne-per-dialogun-prishtine-beograd/20%Monthly2019-07-26 09:31
https://presheva.com/ukraina-kap-nje-cisterne-ruse-ne-detin-e-zi/20%Monthly2019-07-26 09:30
https://presheva.com/40000-qytetare-braktisen-kroacine-vitin-e-kaluar/20%Monthly2019-07-26 09:25
https://presheva.com/serbia-mer-kredi-40-milion-dollare-per-te-reduktuar-pritjet-ne-kufi/20%Monthly2019-07-26 09:25
https://presheva.com/11-pije-qe-ngadalesojne-plakjen/20%Monthly2019-07-26 09:23
https://presheva.com/presidenti-thaci-nis-konsultimet-me-partite-politike-ne-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-07-26 09:18
https://presheva.com/bateri-te-dobet-pas-instalimit-te-ios-12-4-provojeni-kete/20%Monthly2019-07-26 09:16
https://presheva.com/shqiprim-arifi-bizneset-shqiptare-ne-medvegje-duhet-te-mbrohen-sepse-ato-ruajne-shqiptaret-qe-kemi-atje/20%Monthly2019-07-26 09:35
https://presheva.com/qendrimi-i-albin-kurtit-per-situaten-aktuale-politike/20%Monthly2019-07-26 09:06
https://presheva.com/sypatrembura-jahjaga-ngjet-nje-nga-shtigjet-me-te-rrezikshme-te-grykes-se-rugoves/20%Monthly2019-07-26 09:02
https://presheva.com/shokohen-mjeket-nxjerrin-mbi-53-karat-stoli-e-monedha-ari-nga-stomaku-i-nje-gruaje-indiane/20%Monthly2019-07-26 08:59
https://presheva.com/te-mali-i-zi-ne-vend-te-serbit-vjen-boshnjaku/20%Monthly2019-07-26 08:57
https://presheva.com/burri-me-84-femije-nga-17-gra-reagimi-i-tij-kur-degjon-se-gazetari-ka-vetem-nje-grua/20%Monthly2019-07-26 08:53
https://presheva.com/ne-raince-u-organizua-takim-me-diasporen-dhe-qytetaret-e-bashkesise-lokale-raince/20%Monthly2019-07-26 08:51
https://presheva.com/cakaj-po-punojme-per-kryesi-shqiptare-te-suksesshme-te-osbe-se/20%Monthly2019-07-26 08:47
https://presheva.com/njoftimi-i-rame-lahaj-per-koncertin-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-26 08:46
https://presheva.com/me-plis-ne-koke-e-rroba-te-shqyera-sharrexhinjte-shqiptar-ne-tregun-e-beogradit-ne-vitin-1953/20%Monthly2019-07-26 08:42
https://presheva.com/te-dielen-ne-rahovice-organizohet-manifestimi-me-moton-dita-e-mergates/20%Monthly2019-07-26 08:39
https://presheva.com/tensionet-me-ankarane-bazat-amerikane-ne-turqi-ne-rrezik/20%Monthly2019-07-26 08:37
https://presheva.com/meta-me-sekretarin-e-osbe-ndermjetesoni-dialog-gjitheperfshires/20%Monthly2019-07-26 08:00
https://presheva.com/turi-i-frances-italiani-trentin-fiton-etapen-e-17-te/20%Monthly2019-07-26 07:58
https://presheva.com/rikthehet-nokia-105-celulari-super-rezistent-jo-smartphone-por-ka-aplikacionet-baze/20%Monthly2019-07-26 07:56
https://presheva.com/lajmet-25-07-2019/20%Monthly2019-07-26 07:54
https://presheva.com/pasojat-e-ngrohjes-globale-alpinistet-ne-france-po-bien-malet/20%Monthly2019-07-26 07:51
https://presheva.com/rama-citon-paulo-coelhon-disa-persona-jetojne-vazhdimisht-ne-lufte-me-te-tjeret-me-vetveten/20%Monthly2019-07-26 07:48
https://presheva.com/bujanoc-10-vjet-pervoje-per-postin-e-avokatit-publik-as-per-shteterore-nuk-nevoiten-aq/20%Monthly2019-07-25 17:07
https://presheva.com/bujanoc-vera-kulturore-2019-prezantohet-ekspozita-e-piktorit-preshevare-shqiprim-fejzullahut-videolajmi/20%Monthly2019-07-25 12:09
https://presheva.com/hasani-haradinaj-mund-te-qendroje-ne-zyre-te-kryeministrit-per-tu-flladitur/20%Monthly2019-07-25 11:50
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-merdare-deri-tri-ore-pritje-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2019-07-25 11:47
https://presheva.com/cfare-ju-pret-gjate-sezonit-te-luanit-energji-pasion-dhe-vetebesim/20%Monthly2019-07-25 11:45
https://presheva.com/trump-befasoi-dasmoret-e-dasmes-se-organizuar-me-temen-maga/20%Monthly2019-07-25 11:42
https://presheva.com/ramiz-kelmendi-thote-se-eshte-momenti-historik-qe-lugina-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2019-07-25 11:39
https://presheva.com/zgjedhja-e-lodrave-per-femijet/20%Monthly2019-07-25 11:37
https://presheva.com/te-verdhet-e-vezeve-nuk-ju-shtojne-peshe/20%Monthly2019-07-25 11:34
https://presheva.com/unaza-e-fejeses-e-aktores-scarlett-johansson-ne-vlere-400-mije-dollareshe/20%Monthly2019-07-25 11:31
https://presheva.com/vazhdimi-i-dialogut-i-nderlidhur-me-formimin-e-qeverise-se-re-te-kosoves/20%Monthly2019-07-25 11:29
https://presheva.com/joseph-rasti-haradinaj-mundesi-e-mire-per-kosoven-per-sqarimin-e-te-kaluares/20%Monthly2019-07-25 11:26
https://presheva.com/nese-deshironi-lumturi-motivim-dhe-paqe-te-mendjes-ndiqni-keto-keshilla/20%Monthly2019-07-25 11:24
https://presheva.com/boris-johnson-mban-fjalimin-e-pare-si-kryeminister-britanik/20%Monthly2019-07-25 11:22
https://presheva.com/ne-holande-regjistrohet-temperatura-me-e-larte-ne-75-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-07-25 11:19
https://presheva.com/bl-raince-sonte-organizon-turnirin-ne-futboll-te-vogel-rainca-2019/20%Monthly2019-07-25 11:16
https://presheva.com/ronaldo-e-merituam-fitoren-luajtem-ndaj-nje-ekipi-dhe-trajneri-te-shkelqyer/20%Monthly2019-07-25 11:14
https://presheva.com/pa-vendimin-e-presidentit-shperberja-e-kuvendit-mision-i-veshtire/20%Monthly2019-07-25 11:11
https://presheva.com/leonardo-dicaprio-planifikon-te-martohet-me-te-dashuren-23-vjet-me-te-re/20%Monthly2019-07-25 11:10
https://presheva.com/banja-e-siarines-e-vetmja-banje-qe-posedon-gejzerin-natyror-pas-zelandes-se-re/20%Monthly2019-07-25 11:06
https://presheva.com/konkursi-per-paraqitjen-e-propozimeve-te-projekteve/20%Monthly2019-07-25 11:03
https://presheva.com/dr-mejdi-zeqiri-temperaturat-e-larta-shkaktojne-probleme-ne-shendet/20%Monthly2019-07-25 10:59
https://presheva.com/gopro-hero-7-pse-duhet-te-kenaqeni-ne-aksion-duke-i-ruajtur-kujtimet/20%Monthly2019-07-25 10:30
https://presheva.com/me-31-korrik-ne-biblioteken-kombetare-ne-prishtine-perurohet-monografia-e-autorit-giulio-palanga-me-titull-hevzi-nuhiu/20%Monthly2019-07-25 10:23
https://presheva.com/pesedhjete-vite-jete-rrudhat-ne-fytyre-dhe-vija-trupore-e-saj-nuk-e-tregojne-kete-kush-eshte-jennifer-lopez-ikona-e-shekullit-21/20%Monthly2019-07-25 10:20
https://presheva.com/objektivat-e-tete-klubeve-evropiane-nga-reali-e-barcelona-deri-te-juventusi/20%Monthly2019-07-25 10:12
https://presheva.com/renditja-e-futbollisteve-legjendare-ne-nivele-nga-me-i-miri-i-te-gjitha-koherave-te-te-mbivleresuarit/20%Monthly2019-07-25 10:06
https://presheva.com/vdes-mjeku-amerikan-qe-sherbeu-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-07-25 10:00
https://presheva.com/qesharake-por-e-dhimbshme-3-vjecarin-e-merr-shiriti-i-bagazhit-ne-aeroport/20%Monthly2019-07-25 09:58
https://presheva.com/femijet-qe-luajne-me-balte-dhe-rere-rriten-me-te-forte-sipas-studimeve/20%Monthly2019-07-25 09:56
https://presheva.com/ndryshimet-klimatike-shkencetaret-ngrohja-globale-po-perfshine-pjesen-dermuese-te-tokes/20%Monthly2019-07-25 09:53
https://presheva.com/thatesira-po-kercenon-europen-preken-edhe-disa-qytete-te-shqiperise/20%Monthly2019-07-25 09:51
https://presheva.com/tensione-mes-protestuesve-dhe-policeve-ne-tirane-mbetet-pa-ndjenja-nje-qytetar/20%Monthly2019-07-25 09:48
https://presheva.com/dukagjin-lipa-thote-se-i-ka-bere-ftese-rita-ores-dhe-bebe-rexhes-per-festivalin-sunny-hill/20%Monthly2019-07-25 09:45
https://presheva.com/qendroni-15-minuta-me-kembet-perpjete-dhe-do-te-habiteni-nga-perfitimet-shendetesore-qe-do-te-keni/20%Monthly2019-07-25 09:43
https://presheva.com/nje-ciklist-ka-marre-lendime-te-renda-trupore-eshte-transportuar-ne-qendren-shendetesore-vranje/20%Monthly2019-07-25 09:40
https://presheva.com/deputeti-nga-radhet-e-pvd-se-fatmir-hasani-per-6-muaj-vetem-2-here-e-ka-mare-fjalen-ne-parlamentin-e-republikes-se-serbise/20%Monthly2019-07-25 09:33
https://presheva.com/ne-hage-jane-thirrur-mbi-40-vete-nga-kosova-ne-liste-edhe-thaci-e-veseli/20%Monthly2019-07-25 09:18
https://presheva.com/protesta-per-teatrin-rama-nxjerr-videon-me-nje-tjeter-mesazh/20%Monthly2019-07-25 09:15
https://presheva.com/132702-2/20%Monthly2019-07-25 09:12
https://presheva.com/probleme-me-privatesine-e-87-milion-perdoruesve-facebook-paguan-5-miliarde-dollare-gjobe/20%Monthly2019-07-25 09:05
https://presheva.com/li-peng-vdekja-e-nje-hardliner-i/20%Monthly2019-07-25 09:03
https://presheva.com/dr-avni-salihu-merr-mirenjohje-per-reputacion-ne-pune-dhe-per-korrektesi-ne-bashkepunim-me-kliente/20%Monthly2019-07-25 09:00
https://presheva.com/ligjvenesja-ilhan-omar-e-neveritur-me-sulmet-ndaj-meje/20%Monthly2019-07-25 08:58
https://presheva.com/mueller-raporti-nuk-e-shfajeson-presidentin-trump/20%Monthly2019-07-25 08:56
https://presheva.com/mbreteresha-konfirmon-ne-detyre-boris-johnson/20%Monthly2019-07-25 08:54
https://presheva.com/kramp-karrenbauer-ben-betimin-si-ministre-e-mbrojtjes/20%Monthly2019-07-25 08:42
https://presheva.com/bizoni-i-terbuar-sulmon-vajzen-9-vjecare-e-ngre-3-metra-ne-ajer/20%Monthly2019-07-25 08:39
https://presheva.com/gjykata-e-tiranes-konfirmon-mandatin-e-dyte-te-erion-veliajt/20%Monthly2019-07-25 08:37
https://presheva.com/fotografite-mbi-paketat-e-cigareve-sjellin-padi-dhe-polemika/20%Monthly2019-07-25 08:35
https://presheva.com/si-ngjashmeria-e-frikshme-me-barack-obaman-i-ndryshoi-jeten-ketij-njeriu/20%Monthly2019-07-25 08:33
https://presheva.com/hetim-ne-shba-mbi-koloset-e-silicon-valley/20%Monthly2019-07-25 08:32
https://presheva.com/bebe-rexha-e-ndez-atmosferen-duke-vallezuar-vallen-e-rugoves/20%Monthly2019-07-25 07:38
https://presheva.com/lutfi-haziri-mohon-kandidaturen-per-kryeminister/20%Monthly2019-07-25 07:34
https://presheva.com/juventusi-nuk-llogarite-me-ne-kater-lojtare-mes-tyre-edhe-blaise-matuidi/20%Monthly2019-07-25 07:33
https://presheva.com/liverpooli-dhe-sportingu-barazojne-ne-miqesoren-e-luksit/20%Monthly2019-07-25 07:31
https://presheva.com/lajmet-24-07-2019/20%Monthly2019-07-25 07:28
https://presheva.com/dubleri-i-vin-diesel-ka-pesuar-lendime-serioze-ne-koke-pas-renies-nga-lartesia-gjate-xhirimeve-te-fast-furious-9/20%Monthly2019-07-25 07:27
https://presheva.com/kapen-5-milione-dollare-kallepe-floriri-rruges-per-ne-zvicer/20%Monthly2019-07-24 12:56
https://presheva.com/per-unitetin-ndershqiptar-ne-medvegje-nuk-kane-te-drejte-te-flasin-ata-qe-nuk-e-kane-bere-as-nje-veprim-te-vetem-per-unitet-arber-pajaziti/20%Monthly2019-07-24 12:43
https://presheva.com/muajt-e-pare-te-bebes-si-ndikojne-stimulimet-e-jashtme-ne-ngercet-e-bebes/20%Monthly2019-07-24 12:39
https://presheva.com/a-eshte-me-mire-ta-fikim-bojlerin-apo-ta-mbajme-vazhdimisht-te-ndezur-si-kursehet-energjia-elektrike-do-te-befasoheni-me-pergjigjen/20%Monthly2019-07-24 12:35
https://presheva.com/turistet-nga-kosova-besnike-te-bregdetit-shqiptar-mbi-213-mije-vetem-ne-nje-muaj/20%Monthly2019-07-24 12:29
https://presheva.com/haliti-doreheqja-e-haradinajt-nuk-ka-qene-e-nevojshme/20%Monthly2019-07-24 12:28
https://presheva.com/jeto-si-ne-perendim-ne-bernica-park-larg-pluhurit-dhe-zhurmes-se-qytetit/20%Monthly2019-07-24 12:26
https://presheva.com/historia-frymezuese-e-personit-tpare-ne-evrope-me-sindrom-down-qe-arriti-te-arsimohej-e-te-gjente-pune/20%Monthly2019-07-24 12:22
https://presheva.com/arsenal-e-real-bejne-spektakel-ne-amerike-xhaka-te-goli-kishe-frike/20%Monthly2019-07-24 12:18
https://presheva.com/buja-perfundon-intervistimin-ne-hage-sot-kthehet-ne-kosove/20%Monthly2019-07-24 12:15
https://presheva.com/tronditet-zidane-duket-se-asensio-i-ka-keputur-ligamentet/20%Monthly2019-07-24 12:13
https://presheva.com/dua-lipa-dhe-bebe-rexha-ne-lufte-me-njera-tjetren-nominohen-ne-te-njejten-kategori-ne-vma/20%Monthly2019-07-24 12:10
https://presheva.com/pronari-porosit-chiesan-mos-shko-te-juventus-ata-kurre-se-fitojne-champions-leaguen/20%Monthly2019-07-24 12:07
https://presheva.com/kompania-solid-ardita-sinani-te-kerkoje-falje-publike-per-shpifjet-dhe-ofendimet-e-saja-karshi-kompanise/20%Monthly2019-07-24 12:03
https://presheva.com/lajmet-23-07-2019/20%Monthly2019-07-24 11:20
https://presheva.com/brad-pitt-tallet-me-dicaprion-zbulon-arsyen-pse-iu-desh-te-prisnin-kaq-gjate-per-te-bashkepunuar/20%Monthly2019-07-24 11:12
https://presheva.com/kosova-po-deshton-ne-baku-shperthen-driton-kuka-me-akuza/20%Monthly2019-07-24 11:08
https://presheva.com/jurgen-klopp-flet-per-afatin-kalimtar-te-liverpoolit-tregon-se-a-do-te-kete-blerje/20%Monthly2019-07-24 11:06
https://presheva.com/e-humbi-ndeshjen-dhe-blerjen-e-re-nate-e-keqe-per-milanin/20%Monthly2019-07-24 11:03
https://presheva.com/sot-mbush-50-te-vjet-por-dukja-e-jennifer-lopez-iu-le-pa-mend/20%Monthly2019-07-24 11:00
https://presheva.com/vazhdojne-punimet-ne-ambientet-e-sh-f-prof-ibrahim-kelmendi-ne-presheve/20%Monthly2019-07-24 10:57
https://presheva.com/rihanna-gjene-sozine-e-saj-kengetarja-mbetet-e-shokuar-nga-ngjashmeria/20%Monthly2019-07-24 10:52
https://presheva.com/jakup-krasniqi-e-kryem-detyren-dhe-obligimet-sipas-ligjit/20%Monthly2019-07-24 10:50
https://presheva.com/haradinaj-perfundon-intervistimin-mbrohet-ne-heshtje/20%Monthly2019-07-24 10:47
https://presheva.com/qarkullimi-kosove-shqiperi-me-me-shume-shirita/20%Monthly2019-07-24 10:45
https://presheva.com/sulm-vetevrases-ndaj-ushtareve-kroate-ne-afganistan/20%Monthly2019-07-24 10:42
https://presheva.com/trajneri-i-bosnjes-dzeko-me-flet-mua-per-interin/20%Monthly2019-07-24 10:40
https://presheva.com/zukorliq-ne-parlamentin-e-serbise-prezanton-kerkesat-e-banoreve-te-komunes-se-presheves-per-hapjen-e-pikes-kufitare-miratoc-llojan-video/20%Monthly2019-07-24 11:29
https://presheva.com/haradinaj-perfundon-intervistimin-deklarohet-para-mediave-ne-hage/20%Monthly2019-07-24 10:19
https://presheva.com/latifi-i-ftuari-i-radhes-nga-gjykata-speciale-do-te-jete-dikush-qe-ne-kohen-e-luftes-ishte-vetem-8-vjecar/20%Monthly2019-07-24 10:16
https://presheva.com/krasniqi-perfundon-intervistimin-ne-gjykaten-speciale-ne-hage/20%Monthly2019-07-24 10:14
https://presheva.com/messi-denohet-per-deklaratat-ne-copa-america/20%Monthly2019-07-24 10:11
https://presheva.com/klubi-futbollistik-dinamo-nga-vranja-ben-transferin-e-dyte-portjerin-endrit-ymeri-nga-k-flugina/20%Monthly2019-07-24 10:05
https://presheva.com/chi-nei-tsang-praktika-shekullore-e-masazhit-te-barkut-permireson-funksionin-e-tretjes/20%Monthly2019-07-24 10:00
https://presheva.com/kim-jong-un-ka-inspektuar-nendetesen-qe-thuhet-se-mund-te-hedhe-raketa-nukleare/20%Monthly2019-07-24 09:27
https://presheva.com/lojtar-i-ndeshjes-urime-keni-fituar-nje-pule-cmimet-me-te-cuditshme-ne-futbollin-afrikan-pas-ndeshjeve/20%Monthly2019-07-24 09:24
https://presheva.com/kaloi-me-sukses-neper-litarin-e-tendosur-derisa-ne-te-dy-ane-shperthenin-fishekzjarre/20%Monthly2019-07-24 09:21
https://presheva.com/shefi-i-fbi-se-thote-se-rusia-eshte-e-vendosur-te-nderhyje-ne-zgjedhjet-amerikane/20%Monthly2019-07-24 09:19
https://presheva.com/ekskluzive-si-duken-ambientet-e-gjykates-speciale-nje-mbishkrim-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-07-24 09:00
https://presheva.com/cristiano-ronaldo-per-nje-postim-ne-instagram-fiton-874-mije-euro-300-mije-me-shume-se-messi/20%Monthly2019-07-24 08:57
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-pike-kalimet-kufitare-ne-mucibabe-dhe-dheu-bardhe/20%Monthly2019-07-24 08:54
https://presheva.com/asnje-tablete-nuk-mund-ti-zevendesoje-gjashte-artikuj-te-cilet-imunitetin-e-bejne-super-te-rezistueshem/20%Monthly2019-07-24 08:12
https://presheva.com/debutim-magjik-me-statistika-te-nje-fenomeni-frenkie-de-jong-me-barcelonen-e-nis-ne-menyre-te-mahnitshme/20%Monthly2019-07-24 08:09
https://presheva.com/nait-hasani-dyshon-se-mos-lejimi-i-shkembimit-te-territoreve-dhe-taksa-e-cuan-haradinajn-perseri-ne-hage/20%Monthly2019-07-24 08:04
https://presheva.com/vuciq-haradinaj-do-ta-mbroje-uck-ne-nga-haga-do-te-kthehet-si-hero-edhe-me-i-madh/20%Monthly2019-07-24 07:49
https://presheva.com/zgjidhni-aktivitetin-fizik-ideal-per-formen-tuaj-te-trupit-dhe-do-te-shihni-rezultate-te-menjehershme/20%Monthly2019-07-24 07:43
https://presheva.com/sarri-ronaldo-do-te-luaje-sulmues-i-majte-dybala-ne-qender-me-interin-nuk-eshte-ndeshje-si-te-tjerat/20%Monthly2019-07-24 07:37
https://presheva.com/skriniar-me-juventusin-nuk-eshte-miqesore/20%Monthly2019-07-24 07:34
https://presheva.com/zyrtare-xavi-simons-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2019-07-24 07:31
https://presheva.com/vv-kembengul-per-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-07-24 07:20
https://presheva.com/boris-johnson-fiton-garen-per-kryeminister-te-britanise-se-madhe/20%Monthly2019-07-24 07:16
https://presheva.com/haradinaj-per-reuters-kandidatura-ime-ne-zgjedhje-varet-nga-epilogu-i-intervistes-ne-hage/20%Monthly2019-07-24 07:14
https://presheva.com/cnn-shkruan-per-20-qytetet-evropiane-qe-duhet-te-vizitohen-mes-tyre-dhe-prishtina/20%Monthly2019-07-24 06:53
https://presheva.com/po-e-incizonte-veten-duke-ngrene-gjallesa-helmuese-vdes-i-riu-kinez/20%Monthly2019-07-24 06:49
https://presheva.com/boksieri-rus-vdes-nga-lendimet-e-marra-ne-koke/20%Monthly2019-07-24 06:46
https://presheva.com/hahn-takohet-me-vuciqin-per-dialogun/20%Monthly2019-07-24 06:43
https://presheva.com/urat-me-te-rrezikshme-bote-qe-ngjallin-frike/20%Monthly2019-07-24 06:41
https://presheva.com/daciq-doreheqja-e-haradinajt-levizje-taktike-per-te-eliminuar-thacin-dhe-tjeret-nga-skena-politike/20%Monthly2019-07-24 06:36
https://presheva.com/van-dijk-per-ta-fituar-titullin-duhet-te-jemi-me-mire-se-edicionin-e-kaluar/20%Monthly2019-07-24 06:33
https://presheva.com/vdes-ylli-i-filmit-james-bond/20%Monthly2019-07-24 06:30
https://presheva.com/indi-per-tre-muaj-kane-lindur-216-foshnje-asnje-e-gjinise-femerore/20%Monthly2019-07-24 06:23
https://presheva.com/shuhet-ne-moshen-81-vjecare-ikona-e-muzikes-blues/20%Monthly2019-07-24 06:18
https://presheva.com/bujanoc-rendimentet-e-grurit-jo-te-kenaqshme-parcela-te-shumta-te-papunuara-video/20%Monthly2019-07-24 10:28
https://presheva.com/si-ndikojne-skenat-e-intimitetit-ne-filma-te-femijet/20%Monthly2019-07-23 11:31
https://presheva.com/defryes-keshilltare-vrases-dhe-negociatore-roli-i-gaztoreve-ne-kulturen-mesjetare/20%Monthly2019-07-23 11:29
https://presheva.com/pas-20-vitesh-martese-50-vjecarja-fatime-mustafa-behet-nene-per-here-te-pare/20%Monthly2019-07-23 11:26
https://presheva.com/shkenca-zbulon-ky-eshte-fajtori-perse-veshtire-i-mbajme-ne-mend-njerezit-te-cilet-i-njohim/20%Monthly2019-07-23 11:23
https://presheva.com/haradinaj-neser-udhetoj-per-ne-hage/20%Monthly2019-07-23 11:21
https://presheva.com/interi-pergatit-dy-oferta-per-lukakun-ne-njeren-perfshihet-perisici-plus-para/20%Monthly2019-07-23 11:19
https://presheva.com/kandiq-vlereson-doreheqjen-e-haradinajt-dhe-thote-mlladiq-dhe-karaxhiq-iknin-e-fshiheshin-nga-drejtesia/20%Monthly2019-07-23 11:16
https://presheva.com/krijuesit-e-the-simpsons-zbuluan-se-si-i-kishin-parashikuar-shume-ngjarje/20%Monthly2019-07-23 11:14
https://presheva.com/pritjes-se-embel-po-i-vije-fundi-eliza-dushku-ne-muajin-e-fundit-te-shtatzenise/20%Monthly2019-07-23 11:11
https://presheva.com/haradinaj-tregon-nese-do-te-kandidoje-per-kryeminister-pas-kthimit-nga-haga/20%Monthly2019-07-23 11:08
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-pikat-kufitare-me-serbine-pritje-deri-ne-dy-ore-ne-mucibabe-dhe-te-dheu-i-bardhe/20%Monthly2019-07-23 11:05
https://presheva.com/para-nisjes-ne-hage-krasniqi-percjell-mesazhe-permes-poezise/20%Monthly2019-07-23 11:02
https://presheva.com/portieri-i-man-cityt-ne-stilin-e-super-sulmuesit-ederson-shenon-dy-gola-ne-nje-ndeshje-bamiresie/20%Monthly2019-07-23 11:00
https://presheva.com/aktorja-e-serialit-nusja-nga-stambolli-do-ta-vuaje-denimin-me-burg-per-fyerje-te-erdoganit/20%Monthly2019-07-23 10:55
https://presheva.com/barcelona-nis-bisedimet-per-rinovimin-e-kontrates-se-messit/20%Monthly2019-07-23 10:50
https://presheva.com/van-dijk-dhe-50-kundershtaret-qe-nuk-arriten-ta-kalonin-ne-situaten-nje-me-nje/20%Monthly2019-07-23 10:47
https://presheva.com/conte-konfirmon-tri-largime-nga-interi/20%Monthly2019-07-23 10:43
https://presheva.com/paraqitja-e-takefusa-kubos-ndaj-bayernit-pershkruhet-si-dicka-speciale/20%Monthly2019-07-23 10:34
https://presheva.com/vdes-11-vjecari-pasi-qe-hengri-nje-cokollate-me-pluhur-qumeshti/20%Monthly2019-07-23 10:30
https://presheva.com/ciftet-qe-bejne-keto-dy-veprime-jane-me-te-predispozuar-per-tu-ndare-se-shpejti/20%Monthly2019-07-23 10:26
https://presheva.com/barcelona-ben-hajgare-me-chelsean-para-ndeshjes/20%Monthly2019-07-23 10:23
https://presheva.com/shume-femra-zmadhojne-gjinjte-kirurget-britanike-paralajmerojne-per-demet-anesore/20%Monthly2019-07-23 10:20
https://presheva.com/kolone-e-madhe-te-dheu-i-bardhe-rreth-dy-ore-pritjet/20%Monthly2019-07-23 10:11
https://presheva.com/parlamenti-i-serbise-sot-voton-per-marreveshjen-me-maqedonine-veriore-per-kufi-te-perbashket/20%Monthly2019-07-23 10:10
https://presheva.com/ka-perfunduar-rregullimi-i-rrugices-lidhese-mes-rrugeve-ramiz-sadiku-dhe-rruges-se-vranjes/20%Monthly2019-07-23 10:09
https://presheva.com/haradinaj-per-veselin-me-shku-ne-amerike-e-me-i-ra-kolegut-tend-eshte-shume-e-rane-per-mu/20%Monthly2019-07-23 10:00
https://presheva.com/a-eshte-gati-ldk-ja-per-koalicion-me-vv-ne-pergjigjet-lutfi-haziri/20%Monthly2019-07-23 09:57
https://presheva.com/fotografi-e-rralle-e-rames-me-haradinajn-duke-qeshur-koke-me-koke/20%Monthly2019-07-23 09:55
https://presheva.com/sharon-stone-pas-semundjes-se-rende-hollywood-u-tregua-brutalisht-i-pasjellshem/20%Monthly2019-07-23 09:52
https://presheva.com/ambasada-e-zvicres-pas-doreheqjes-se-haradinajt-jemi-te-bindur-se-institucionet-do-te-trajtojne-ne-menyre-efektive-nevojat-e-popullit/20%Monthly2019-07-23 09:50
https://presheva.com/ambasadori-gjerman-ben-thirrje-qe-kosova-te-mos-vonohet-per-qeverine-e-re/20%Monthly2019-07-23 09:47
https://presheva.com/bill-clinton-behet-gjysh-ky-eshte-emri-i-nipit-te-tij/20%Monthly2019-07-23 09:45
https://presheva.com/jetegjatesia-juaj-eshte-e-shkruar-ne-dhembet-tuaj/20%Monthly2019-07-23 09:42
https://presheva.com/sigurohen-10-shtepi-per-nevojtaret-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-07-23 09:39
https://presheva.com/rainca-do-te-behet-me-lapidar/20%Monthly2019-07-23 09:22
https://presheva.com/notari-australian-refuzon-te-qendroje-ne-podium-me-rivalin-e-tij-e-akuzon-per-perdorim-te-droges/20%Monthly2019-07-23 09:18
https://presheva.com/11-vjecari-e-kaloi-pushimin-duke-luajtur-futboll-me-messin/20%Monthly2019-07-23 09:13
https://presheva.com/de-gea-do-te-nenshkruaj-deri-me-2025-por-me-nje-kusht/20%Monthly2019-07-23 09:10
https://presheva.com/merr-detyren-besnik-emini-komandanti-i-pare-shqiptar-ne-ushtrine-e-maqedonise-veriore/20%Monthly2019-07-23 09:08
https://presheva.com/e-dashura-22-vite-me-e-re-e-leonardo-di-caprios-shkelqen-ne-minifundin-luksoz/20%Monthly2019-07-23 09:06
https://presheva.com/mejdi-murati-dhuron-paisje-sportive-per-klubin-futbollistik-lugina/20%Monthly2019-07-23 09:04
https://presheva.com/opera-italiana-air-maeci-ne-sponsorizim-nga-kompani-nderkombetare-ekonomike-mela-holding-group-me-president-muharrem-marco-salihu/20%Monthly2019-07-23 09:01
https://presheva.com/fondi-humanitar-bukuroca-themelon-ekipin-e-futbollit-me-te-rinjet-e-fshatit-bukuroce/20%Monthly2019-07-23 08:51
https://presheva.com/skender-recica-zgjedhjet-e-pashmangshme-nisma-e-gatshme-per-to/20%Monthly2019-07-23 08:47
https://presheva.com/haradinaj-ne-inicimin-e-bustit-te-senatorit-bob-dole-biseda-e-tij-ne-vitin-1990-me-presidentin-historik-rugova-kthese-per-kosoven/20%Monthly2019-07-23 08:45
https://presheva.com/the-guardian-shqiperia-e-cuditshme-antike-dhe-e-mrekullueshme/20%Monthly2019-07-23 08:43
https://presheva.com/nje-yll-tjeter-nga-prishtina-triumfon-ne-festivalin-boteror-ne-amerike/20%Monthly2019-07-23 08:40
https://presheva.com/mesazhi-i-fundit-i-haradinajt-si-kryeminister/20%Monthly2019-07-23 08:38
https://presheva.com/interviste-me-sulejman-abazin-ekspert-ne-fushen-e-politikes-dhe-sigurise-kombetare/20%Monthly2019-07-23 08:37
https://presheva.com/lajmet-22-07-2019/20%Monthly2019-07-23 08:34
https://presheva.com/kercen-nga-kamioni-ne-levizje-me-34-emigrant-lendohen-rende/20%Monthly2019-07-23 06:04
https://presheva.com/bujanoc-informatorit-te-punes-se-organeve-te-komunes-se-bujanocit-i-mungon-gjuha-shqipe-dhe-nje-keshilltare-shqiptare/20%Monthly2019-07-22 16:10
https://presheva.com/jahiu-ne-bujanoc-nuk-mund-te-kete-zhvillim-te-ndermarresise-kur-mjetet-i-ndahen-veprimtarive-tregtare-dokument/20%Monthly2019-07-23 06:10
https://presheva.com/se-shpejti-do-te-filloje-aplikimi-per-kursin-profesional-te-rrobaqepsise/20%Monthly2019-07-22 13:26
https://presheva.com/kf-lugina-organizon-manifestimi-per-nder-te-bashkatdhetareve-me-date-29-07-2019-ne-ora-1600/20%Monthly2019-07-22 13:07
https://presheva.com/haradinaj-mirepret-meten-ne-prishtine-angazhimi-i-perbashket-perballe-sfidave-fuqizon-faktorin-shqiptar/20%Monthly2019-07-22 12:58
https://presheva.com/zyrtare-florent-shehu-nenshkruan-kontrate-profesionale-me-lazion/20%Monthly2019-07-22 12:56
https://presheva.com/wilder-dhe-ruiz-ne-intervisten-e-perbashket-flasin-per-titullin-e-te-padiskutueshmit/20%Monthly2019-07-22 12:53
https://presheva.com/mozzik-dhe-unikkatil-publikojne-duetin-shqiptar/20%Monthly2019-07-22 12:50
https://presheva.com/fustani-ikonik-i-jennifer-lopez-it-sherbeu-si-frymezim-per-krijimin-e-atleteve-qe-na-fiksojne/20%Monthly2019-07-22 12:48
https://presheva.com/tri-pyetje-te-cilat-tani-i-shtron-bill-gates-derisa-per-to-nuk-ka-menduar-ne-moshen-e-tij-njezetvjecare/20%Monthly2019-07-22 12:45
https://presheva.com/koci-intervistimi-nga-specialja-ne-dhome-hoteli-jo-serioze-po-trajtohemi-ne-menyre-te-pa-dinjitetshme/20%Monthly2019-07-22 12:42
https://presheva.com/asgje-ne-kete-bote-nuk-dhemb-me-shume-se-shpirti-i-lenduar-cfare-ndodh-pas-48-oreve-pasi-qe-keni-perjetuar-stresin-apo-traumen/20%Monthly2019-07-22 12:40
https://presheva.com/berisha-i-kunderpergjigjet-akuzave-te-vuciqit-per-haradinajn/20%Monthly2019-07-22 12:37
https://presheva.com/keanu-reeves-serish-merr-simpatine-e-fansave-ndalet-dhe-nenshkruan-nje-pllakat-ne-oborrin-e-nje-shtepie/20%Monthly2019-07-22 12:35
https://presheva.com/rihapet-nga-porsche-nje-nga-pistat-me-te-mira-te-automobilizmit/20%Monthly2019-07-22 12:32
https://presheva.com/ata-qe-shprehin-gadishmerine-per-te-dhuruar-grure-ne-terrnave-te-paraqiten-te-bashkepuntori-i-qsa-se-lavdrim-jashari/20%Monthly2019-07-22 12:27
https://presheva.com/medvegje-shpallen-zgjedhjet-lokale-pd-shqyrton-mundesin-e-bojkotit-intervista-telefonike/20%Monthly2019-07-22 12:26
https://presheva.com/bl-raince-dhe-shoqata-rainca-me-seli-ne-zvicer-organizojne-takim-me-qytetaret-e-rainces-dhe-diasporen-e-rainces/20%Monthly2019-07-22 12:23
https://presheva.com/arsenali-afer-huazimit-te-ceballos-nga-reali/20%Monthly2019-07-22 12:20
https://presheva.com/si-ta-mbani-dashurine-gjalle-me-partnerin-edhe-pasi-te-beheni-prinder/20%Monthly2019-07-22 12:17
https://presheva.com/pesembedhjete-klonet-e-verteta-te-figurave-te-famshme-te-karikaturave/20%Monthly2019-07-22 12:12
https://presheva.com/sarri-de-ligt-e-rabiot-e-nisin-me-humbje-aventuren-te-juventusi-mposhten-nga-tottenhami/20%Monthly2019-07-22 12:09
https://presheva.com/princi-leka-ii-krenohemi-me-ty-ramush/20%Monthly2019-07-22 12:04
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-andre-silva-afer-zyrtarizimit-te-monaco/20%Monthly2019-07-22 12:02
https://presheva.com/griezmann-kur-u-finalizua-transferimi-te-barcelona-e-thirra-babane-dhe-qaja-nga-gezimi/20%Monthly2019-07-22 11:57
https://presheva.com/mediat-serbe-ambasadori-rus-neser-ia-dorezon-vuciqit-mesazhin-urgjent-te-putinit-per-kosoven/20%Monthly2019-07-22 11:46
https://presheva.com/arber-pajaziti-besoj-fuqishem-ne-pastertine-e-perpjekjeve-tuaja-per-lirine-e-kosoves/20%Monthly2019-07-22 11:31
https://presheva.com/ozersk-qyteti-me-radioaktivi-ne-bote/20%Monthly2019-07-22 11:27
https://presheva.com/berbatov-i-kerkon-lukakut-te-qendroje-te-unitedi/20%Monthly2019-07-22 11:17
https://presheva.com/vritet-ne-holande-presidenti-veteshpallur-i-camerise/20%Monthly2019-07-22 11:14
https://presheva.com/e-lumtur-ne-krahet-e-hetemit-inva-permes-fotografise-se-fundit-verteton-edhe-njehere-qe-nuk-eshte-ndare-nga-burri/20%Monthly2019-07-22 11:08
https://presheva.com/rrefimi-i-sharon-stone-per-semundjen-nga-e-cila-humbi-gjithcka-dhe-per-pak-sa-nuk-ia-mori-jeten/20%Monthly2019-07-22 11:03
https://presheva.com/pacquiao-fiton-pas-12-raundeve-ndaj-te-pamposhturit-thurman-rikthen-titullin/20%Monthly2019-07-22 10:57
https://presheva.com/zidane-bale-shume-afer-largimit-eshte-mire-nese-largohet-neser/20%Monthly2019-07-22 10:54
https://presheva.com/icardi-refuzon-shkembimin-me-aubameyang/20%Monthly2019-07-22 10:52
https://presheva.com/vitaminat-shtepiake/20%Monthly2019-07-22 10:48
https://presheva.com/griezmann-mezi-pres-te-luaj-me-messin-jam-i-ngazellyer-per-ta-pare-ate-cdo-dite/20%Monthly2019-07-22 10:46
https://presheva.com/e-mbeshtjelle-me-flamurin-kombetar-dua-lipa-numeron-ditet-per-ardhjen-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-22 10:42
https://presheva.com/keto-jane-kompetencat-kushtetuese-te-kuvendit-presidentit-qeverise-dhe-kryeministrit-per-dialogun-dhe-politiken-e-jashtme/20%Monthly2019-07-22 10:39
https://presheva.com/lajmet-19-07-2019-2/20%Monthly2019-07-22 10:34
https://presheva.com/shoferi-i-dehur-ne-durres-harron-deren-e-autobusit-hapur-rrezohet-nje-udhetare/20%Monthly2019-07-22 10:24
https://presheva.com/brad-dhe-jolie-i-japin-fund-luftes/20%Monthly2019-07-22 10:22
https://presheva.com/nga-veriu-ne-jug-velipoja-me-e-lira-jali-me-i-shtrenjti-keto-jane-cmimet-per-nje-nate-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-22 10:19
https://presheva.com/kinezet-deshirojne-te-bejne-balen-lojtarin-me-te-paguar-ne-bote/20%Monthly2019-07-22 10:10
https://presheva.com/motrat-hadid-kunder-lidhjes-se-vellait-te-tyre-me-dua-lipen/20%Monthly2019-07-22 10:07
https://presheva.com/reagimi-i-dioguardit-per-doreheqjen-e-haradinajt/20%Monthly2019-07-22 10:04
https://presheva.com/medvegjasit-po-presin-te-vij-nje-njeri-e-ti-zgjidhe-problemet-me-te-cilat-po-ballafaqohen-ata/20%Monthly2019-07-22 09:57
https://presheva.com/disa-foto-qe-vertetojne-se-nenat-tona-meritojne-te-gjithe-dashurine-e-botes/20%Monthly2019-07-22 09:51
https://presheva.com/moska-proteston-mijera-persona-kerkojne-zgjedhje-te-ndershme/20%Monthly2019-07-22 09:48
https://presheva.com/si-te-eleminojme-eren-e-cigareve-nga-veshjet/20%Monthly2019-07-22 09:45
https://presheva.com/valet-e-nxehta-sahariane-kete-jave-do-ta-kaplojne-europen/20%Monthly2019-07-22 09:43
https://presheva.com/me-kete-frut-do-ju-rriten-floket/20%Monthly2019-07-22 09:40
https://presheva.com/gruaja-e-ronaldos-godet-perseri-georgina-e-deshmon-se-eshte-nje-super-modele/20%Monthly2019-07-22 09:38
https://presheva.com/pas-71-vitesh-martese-qifti-vdes-ne-te-njejten-dite/20%Monthly2019-07-22 09:36
https://presheva.com/samsung-se-shpejti-vjen-me-galaxy-watch-active-2/20%Monthly2019-07-22 09:33
https://presheva.com/kane-filluar-permiresimet-ne-rrugen-lokale-buhic-ilince/20%Monthly2019-07-22 09:25
https://presheva.com/ragmi-mustafa-besojme-fuqishem-ne-luften-e-drejte-te-uck-se/20%Monthly2019-07-22 09:18
https://presheva.com/shqiprim-musliu-uroj-qe-kjo-situate-te-percillet-me-qetesi-e-unitet/20%Monthly2019-07-22 09:13
https://presheva.com/ilir-deda-tregon-se-cfare-e-pret-qeverine-e-ardhshme-qe-ne-100-ditet-e-para/20%Monthly2019-07-22 09:09
https://presheva.com/presidenti-i-federates-se-futbollit-te-palestines-perjashtohet-nga-futbolli-shkaku-i-komenteve-te-bera-ndaj-messit/20%Monthly2019-07-22 09:07
https://presheva.com/islanda-vendi-me-cmimet-me-te-shtrenjta-ne-evrope/20%Monthly2019-07-22 09:04
https://presheva.com/skena-trishtuese-ne-nje-stacion-treni-ne-hong-kong-momenti-kur-disa-persona-te-maskuar-sulmojne-me-shkopinj-druri-pasagjeret/20%Monthly2019-07-22 09:02
https://presheva.com/haradinaj-sot-dorezon-doreheqjen-tek-presidenti-thaci/20%Monthly2019-07-22 08:59
https://presheva.com/fati-ekziston-vertet-shkencetaret-na-tregojne-si-ta-terheqim-ate/20%Monthly2019-07-22 08:58
https://presheva.com/misioni-ne-hene-dhe-te-vertetat-e-pa-rrefyera-te-nasa-s/20%Monthly2019-07-22 08:53
https://presheva.com/hajdutet-vjedhin-stoli-ari-argjendi-e-para-te-gatshme-ne-nje-shtepi-ne-kline/20%Monthly2019-07-22 08:49
https://presheva.com/nje-dite-para-se-gjykata-nderkombetare-i-tha-po-pavaresise-u-thirra-ne-hage-sot-serish-u-thirra-por-po-e-le-kosoven-me-te-forte-se-kurre/20%Monthly2019-07-22 08:47
https://presheva.com/duke-besuar-pafajesine-e-djalit-te-saj-qe-vuajti-22-vite-burg-nena-zbulon-vrasesin-e-vertete/20%Monthly2019-07-22 08:55
https://presheva.com/mesoni-motin-qe-do-te-mbaje-ne-zonat-bregdetare-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-22 08:42
https://presheva.com/9-vjet-nga-vendimi-i-gjykates-nderkombetare-pro-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-07-22 08:33
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ka-falemderuar-kryeministrin-ne-doreheqje-ramush-haradinaj-per-kontributin-e-dhene-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2019-07-22 08:31
https://presheva.com/fazat-e-goditjes-nga-nxehtesia-qe-duhet-te-dini/20%Monthly2019-07-22 08:26
https://presheva.com/rikthehen-spice-girls-gati-te-fitojne-nga-10-milion-funte-per-gjashte-jave-ne-las-vegas/20%Monthly2019-07-22 08:24
https://presheva.com/vidhen-parat-dhe-incizuesi-i-kamerave-ne-nje-xhami-ne-istog/20%Monthly2019-07-22 08:22
https://presheva.com/ja-kush-jane-gruaja-dhe-burri-me-me-ndikim-ne-bote/20%Monthly2019-07-22 08:20
https://presheva.com/cfare-duhet-te-dini-rreth-zgjimit-me-ankth/20%Monthly2019-07-22 08:18
https://presheva.com/menyra-e-fshehte-e-google-chrome-eshte-me-pak-private-se-sa-mendoni/20%Monthly2019-07-22 08:15
https://presheva.com/greqi-sherr-ne-burg-mes-shqiptareve-dhe-pakistanezeve-3-te-plagosur/20%Monthly2019-07-22 08:12
https://presheva.com/daniel-serwer-kosova-te-shmange-cdo-marreveshje-qe-rrezikon-ndarjen-e-saj/20%Monthly2019-07-22 08:10
https://presheva.com/disa-fakte-per-te-dielen/20%Monthly2019-07-22 08:08
https://presheva.com/ngjitet-mbi-krahun-e-aeroplanit-qe-po-nisej-perpiqet-te-hyje-brenda-tij/20%Monthly2019-07-22 07:42
https://presheva.com/popullata-pa-uje-te-pijshem-ku-mbeten-edhe-4-pompat-per-furnizim-me-uje-donacion-i-lmt-se/20%Monthly2019-07-21 11:15
https://presheva.com/bujanoc-te-rinjte-e-apn-se-ne-bujanoc-freskojne-mergimtaret-me-uje-te-ftohte-ne-kufirin-dheu-i-bardhe/20%Monthly2019-07-20 12:58
https://presheva.com/pajaziti-ne-tirane-biseduam-per-problemet-e-shqiptareve-te-lugines-jo-per-rivalet-politik-sic-bejne-te-tjeter/20%Monthly2019-07-20 11:31
https://presheva.com/fondi-kombetare-i-solidaritetit-si-ide-konkrete-e-propozuar-nga-apn-perfundimisht-po-merr-formen-e-vet/20%Monthly2019-07-19 13:39
https://presheva.com/britania-e-gatshme-te-reduktoje-orarin-e-punes-ne-4-dite-ne-jave/20%Monthly2019-07-19 13:34
https://presheva.com/historike-shqiptaret-e-ndajne-tuzin-per-here-te-pare-nga-podgorica/20%Monthly2019-07-19 13:31
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-piken-kufitare-te-dheu-i-bardhe/20%Monthly2019-07-19 13:29
https://presheva.com/kryeministri-kroat-futet-me-roje-ne-komision-parlamentar-behet-skandal-ne-vend/20%Monthly2019-07-19 13:26
https://presheva.com/vdes-nje-kosovar-ne-plazhin-e-durresit/20%Monthly2019-07-19 13:23
https://presheva.com/kosove-maqedoni-veriore-nga-neser-hapet-nje-pike-e-re-kufitare/20%Monthly2019-07-19 13:20
https://presheva.com/humanisti-halil-kastrati-i-ofron-zgjidhje-per-strehim-gjakovarit-mithat-parashumti-i-cili-jeton-ne-gracanice/20%Monthly2019-07-19 12:44
https://presheva.com/mario-jardel-une-e-kam-mesuar-ronaldon-se-si-ta-godas-topin-por-ai-kurre-kete-nuk-do-ta-pranoje/20%Monthly2019-07-19 12:42
https://presheva.com/zyrtare-de-ligt-lojtar-i-ri-i-juventusit-italianet-zbulojne-shifren-e-transferimit/20%Monthly2019-07-19 12:36
https://presheva.com/i-behet-thirrje-fbi-se-per-te-hetuar-aplikacionin-faceapp/20%Monthly2019-07-19 12:30
https://presheva.com/xhaka-si-kapiten-i-arsenalit-na-duhet-shume-pune-para-fillimit-te-sezonit-te-ri/20%Monthly2019-07-19 12:22
https://presheva.com/dy-vitamina-te-cilat-assesi-nuk-ben-ti-konsumoni-bashke-sepse-mund-te-shkaktojne-sulm-ne-tru-apo-sulm-ne-zemer/20%Monthly2019-07-19 12:16
https://presheva.com/vallezimi-kthen-afshin-ne-lidhje/20%Monthly2019-07-19 12:14
https://presheva.com/faqet-e-internetit-tash-do-te-jene-nen-mbykqyrje-denimi-per-shkelje-te-ligjit-1-5-milion-dinare/20%Monthly2019-07-19 12:12
https://presheva.com/ku-ka-me-se-shumti-baktere-ne-shtepi/20%Monthly2019-07-19 12:10
https://presheva.com/vjen-reagimi-i-tyson-furyt-ndaj-deklaratave-te-dillian-whyte-se-e-ka-rrezuar-disa-here-ne-stervitje/20%Monthly2019-07-19 12:03
https://presheva.com/nga-shala-e-kozniku-te-kastrati-e-alidema-kroacia-parajsa-e-futbollisteve-nga-kosova/20%Monthly2019-07-19 11:57
https://presheva.com/tifozet-kroate-jane-futur-ne-fushe-per-ti-sulmuar-lojtaret/20%Monthly2019-07-19 11:52
https://presheva.com/civita-fshati-arberesh-ne-itali-qe-po-ruan-traditat-e-te-pareve/20%Monthly2019-07-19 11:46
https://presheva.com/ligji-per-rojet-bregdetare-nuk-zbatohet-ne-plazhe-mbyten-pushues/20%Monthly2019-07-19 11:43
https://presheva.com/federata-boterore-e-xhudos-vendos-ti-ndertoj-statuje-majlinda-kelmendit/20%Monthly2019-07-19 11:40
https://presheva.com/udhetimi-i-merkelit-drejt-majave-bija-e-nje-prifti-martesat-dhe-deri-tek-rrenjet-e-saj-nga-polonia/20%Monthly2019-07-19 11:37
https://presheva.com/new-york-times-zbulon-se-si-kim-jong-u-pajis-me-mercedes-benz-te-blinduar/20%Monthly2019-07-19 11:33
https://presheva.com/mjerim-dhe-frike-pamje-te-rralla-nga-shqiperia-komuniste-ne-fundin-e-viteve-80-te/20%Monthly2019-07-19 11:30
https://presheva.com/lufta-e-shqiptares-ne-itali-nga-rrembimi-dhe-puna-si-prostitute-te-beteja-me-kancerin/20%Monthly2019-07-19 11:20
https://presheva.com/ky-person-po-leshon-shume-pordha-behen-nervoz-udhetaret-ne-aeroport/20%Monthly2019-07-19 11:17
https://presheva.com/ne-izrael-zbulohet-nje-prej-xhamive-me-te-lashta-ne-bote/20%Monthly2019-07-19 11:11
https://presheva.com/bashkeatdhetaret-tane-si-femijet-dhe-grate-shtatzena-qe-nuk-kane-libreza-shendetesore-mund-ti-kryejne-kontrollimet-mjekesore/20%Monthly2019-07-19 11:06
https://presheva.com/sami-salihu-permes-dhurimit-te-gjakut-shpetojme-jeten-e-dikujt/20%Monthly2019-07-19 10:56
https://presheva.com/lideri-i-bdi-se-ali-ahmeti-me-leter-te-hapur/20%Monthly2019-07-19 10:51
https://presheva.com/pompeo-i-ben-bashke-pacollin-e-daciqin/20%Monthly2019-07-19 10:48
https://presheva.com/furnizimi-me-uje-per-banoret-rahovices-do-te-rritet-per-2-5-litra-uje-per-sekond/20%Monthly2019-07-19 10:57
https://presheva.com/sipas-mediave-serbe-trump-ne-vjeshte-organizon-samit-per-kosoven/20%Monthly2019-07-19 10:41
https://presheva.com/erion-veliaj-se-shpejti-viziton-presheven/20%Monthly2019-07-19 10:38
https://presheva.com/bujanoc-bps-publikon-bllokaden-e-radhes-pushteti-pergenjeshtron-te-dhenat-e-bps-se-thot-se-nuk-jane-te-verteta/20%Monthly2019-07-19 10:21
https://presheva.com/ne-presheve-organizohet-kampi-verore-edukativo-rekreativ/20%Monthly2019-07-19 10:16
https://presheva.com/vjen-oferta-e-fundit-e-barcelones-per-neymar-zgjedhja-e-dy-lojtareve-dhe-100-milione-euro/20%Monthly2019-07-19 10:12
https://presheva.com/agnesa-vuthaj-ne-kopertinen-e-revistes-se-famshme-angleze-global-woman/20%Monthly2019-07-19 10:09
https://presheva.com/anija-amerikane-rrezon-dronin-iranian-kete-e-konfirmon-presidenti-trump-rriten-tensionet-ne-rajonin-e-gjirit/20%Monthly2019-07-19 10:06
https://presheva.com/nese-shihet-nga-lart-ka-formen-e-nje-kali-kina-nderton-hapesire-te-paneleve-diellore-me-siperfaqe-sa-195-fusha-te-futbollit/20%Monthly2019-07-19 10:04
https://presheva.com/ylli-i-vogel-kosovar-qe-po-shkelqen-ne-france-kendon-live-para-40-mije-francezeve/20%Monthly2019-07-19 10:01
https://presheva.com/fondi-humanitar-bukuroca-me-seli-ne-zvicer-siguruan-uleset-ne-parkun-e-fshatit/20%Monthly2019-07-19 09:56
https://presheva.com/lajmet-19-07-2019/20%Monthly2019-07-19 09:51
https://presheva.com/rasti-i-vellezerve-bytyci-duhet-ti-percaktoje-marredheniet-shba-serbi/20%Monthly2019-07-19 09:12
https://presheva.com/i-nxehti-ne-evrope-ekspertet-presin-nje-vale-te-dyte/20%Monthly2019-07-19 09:02
https://presheva.com/nga-sot-te-gjithe-te-barabarte-ne-instagram-ne-shume-vende-te-botes-me-perdoruesit-sdo-ti-shohin-pelqimet-e-te-tjereve/20%Monthly2019-07-19 08:53
https://presheva.com/senatori-amerikan-kerkon-hetime-per-aplikacionin-rus-faceapp-qe-po-konsiderohet-i-rrezikshem/20%Monthly2019-07-19 07:36
https://presheva.com/mbi-40-milione-njerez-ende-rober-skllaverie-ne-bote/20%Monthly2019-07-19 07:33
https://presheva.com/propozimi-i-ziadin-seles-vendasit-e-kane-humbur-kredibilitetin/20%Monthly2019-07-19 07:29
https://presheva.com/rama-erdogan-vizitat-e-mistershme-te-kryeministrit-ne-turqi/20%Monthly2019-07-19 07:25
https://presheva.com/xhaferri-komenton-akuzat-per-korrupsion-ne-maqedonine-e-veriut-nese-vertetohen-efekti-do-ishte-domino/20%Monthly2019-07-19 07:21
https://presheva.com/zyrtari-i-larte-amerikan-sjemi-krenar-me-shqiptaret-shba-nuk-do-behet-arbiter/20%Monthly2019-07-19 07:18
https://presheva.com/ky-oktapod-mund-te-vrase-26-njerez-ne-pak-minuta/20%Monthly2019-07-19 07:14
https://presheva.com/shaip-kamberi-e-nagip-arifi-nuk-meritojne-te-jene-drejtues-te-pushtetit-lokal-ata-cnjerezuan-bujanocasit-video/20%Monthly2019-07-18 14:23
https://presheva.com/ska-me-antikombetare-sesa-aprovimi-i-qeverise-se-vucicit-dhe-partneriteti-i-qeverisjes-lokale-ne-bujanoc-me-pasardhesit-e-millosheviqit-video/20%Monthly2019-07-18 13:16
https://presheva.com/buxhovi-askund-nuk-kam-deklaruar-se-uck-ja-i-ka-vrare-njerezit-e-ldk-se/20%Monthly2019-07-18 12:24
https://presheva.com/vendet-e-shengenit-u-refuzuan-hyrjen-mbi-23-mije-shqiptareve/20%Monthly2019-07-18 12:21
https://presheva.com/bali-rugova-profesori-qe-sfidoi-sistemin-sllav-per-tua-mesuar-nxenesve-hisorine-shqiptare/20%Monthly2019-07-18 12:19
https://presheva.com/mashtrohet-nga-dashuria-online-ia-transferon-160-mije-franga-te-dashurit-virtual/20%Monthly2019-07-18 12:13
https://presheva.com/iu-ndaluan-kenget-ne-rtsh-reagon-ceca-muzika-nuk-duhet-te-kete-kufi-i-dua-te-gjithe/20%Monthly2019-07-18 12:11
https://presheva.com/zhgenjehen-tifozet-e-real-madridit-takefusa-kubo-do-te-luaje-ne-skuadren-e-dyte/20%Monthly2019-07-18 12:07
https://presheva.com/gjen-letren-ne-shishe-derisa-po-peshkonte-ajo-kishte-lundruar-neper-australi-per-50-vite/20%Monthly2019-07-18 12:04
https://presheva.com/mbani-telefonat-e-zgjuar-te-sigurt-nga-hakeret-nepermjet-ketyre-pese-metodave/20%Monthly2019-07-18 11:49
https://presheva.com/a-nderhyn-aplikacioni-rus-faceapp-ne-privatesine-tuaj-dhe-a-duhet-te-shqetesoheni/20%Monthly2019-07-18 11:45
https://presheva.com/raiola-per-pogban-e-ardhmja-e-klientit-tim-ende-nuk-eshte-zgjidhur/20%Monthly2019-07-18 11:40
https://presheva.com/rrahje-masive-e-dy-grupeve-te-turisteve-ne-nje-plazh-ne-barcelone/20%Monthly2019-07-18 11:36
https://presheva.com/neymar-i-hapur-per-nje-kalim-te-juventusi-por-shume-probleme-jane-ne-mes/20%Monthly2019-07-18 11:30
https://presheva.com/dikur-krenohej-per-arratisjet-spektakolare-nga-burgjet-tani-el-chapo-do-ta-kaloje-pjesen-tjeter-te-jetes-prapa-grilave-denohet-me-burgim-te-perjetshem/20%Monthly2019-07-18 11:21
https://presheva.com/macron-publikon-videon-e-fjalimit-te-tij-ne-beograd-me-titra-shqip/20%Monthly2019-07-18 11:10
https://presheva.com/kosovare-asllani-pritet-te-jete-galaktikja-e-pare-te-real-madridi/20%Monthly2019-07-18 11:06
https://presheva.com/tifozet-e-juventusit-cmenden-pas-agjentit-mino-raiola-ata-e-falenderojne-duke-ia-kenduar-emrin-pasi-e-solli-de-ligtin/20%Monthly2019-07-18 11:01
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-pajiset-me-aparatura-te-nevojshme-medicinale/20%Monthly2019-07-18 10:57
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ne-presheve-ka-rritur-kapacitetin-e-shtreterve-per-intervenime-ditore/20%Monthly2019-07-18 10:47
https://presheva.com/beyonce-rremben-vemendje-me-nente-veshjet-e-ndryshme-ne-klipin-spirit-te-filmit-the-lion-king/20%Monthly2019-07-18 10:42
https://presheva.com/aeroplani-i-zhdukur-mh370-kishte-ngarkese-misterioze-89-kilograme-pas-ngritjes/20%Monthly2019-07-18 10:39
https://presheva.com/barca-cakton-cmimin-e-malcom-dhe-i-njofton-perfaqesuesit-e-tij-se-mund-te-largohet/20%Monthly2019-07-18 10:36
https://presheva.com/haradinaj-nese-heqim-taksen-nuk-do-te-marrim-njohjen-reciproke/20%Monthly2019-07-18 10:33
https://presheva.com/si-ne-lojen-counter-strike-shihni-se-si-njesia-speciale-hyjne-ne-laboratoret-e-droges-ne-bosnje-dhe-hercegovine/20%Monthly2019-07-18 10:30
https://presheva.com/te-ngelesh-shtatzene-teksa-je-shtatzene-shkenca-pranon-se-eshte-e-mundur/20%Monthly2019-07-18 10:26
https://presheva.com/frr-ja-hap-edicionin-e-piktures-nje-veper-arti-eshte-nje-rrefim/20%Monthly2019-07-18 10:21
https://presheva.com/bomba-e-kurdisur-qe-gjendet-ne-evrope-nje-gabim-aty-do-te-sillte-pasoja-me-te-renda-se-cernobili/20%Monthly2019-07-18 10:19
https://presheva.com/shtate-arsye-pse-barcelona-nuk-ka-nenshkruar-me-de-ligt-nga-pagat-e-tij-te-raiola-deshira-dhe-dobesite-qe-i-ka-holandezi/20%Monthly2019-07-18 10:11
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ka-pershendetur-zgjedhjen-e-zonjes-ursula-von-der-leyen-si-grua-e-pare-ne-postin-e-presidentit-te-ke/20%Monthly2019-07-18 10:01
https://presheva.com/koncepti-i-prezantuar-nga-drejtuesit-e-pushtetit-lokal-ne-presheve-ka-filluar-te-jape-rezultatet-e-para-tek-qeveria-shqiptare/20%Monthly2019-07-18 09:57
https://presheva.com/elon-musk-me-nje-tjeter-projekt-ambicioz-paralajmeron-lidhjen-e-trurit-me-kompjuter/20%Monthly2019-07-18 09:53
https://presheva.com/nje-menyre-per-te-shpetuar-femijet-e-tyre-rrefimi-prekes-per-prinderit-ne-mianmar-te-cilet-po-organizojne-funerale-te-rrejshme/20%Monthly2019-07-18 09:50
https://presheva.com/ka-refuzuar-klube-si-barca-unitedi-e-psg-reus-nuk-pendohet-une-e-kam-vendin-ketu-dortmundi-eshte-klubi-im/20%Monthly2019-07-18 09:48
https://presheva.com/bl-bukuroc-organizoi-aksionin-per-mirembajtjen-e-hapesirave-publike/20%Monthly2019-07-18 09:44
https://presheva.com/florim-agaj-shpreh-pakenaqesi-ndaj-pushtetit-lokal-duke-prezantuar-argumente-per-neglizhenc-dhe-keqmenaxhim-te-komunes/20%Monthly2019-07-18 09:40
https://presheva.com/kampi-verore-edukativo-rekreativ-presheva-kamping-2019/20%Monthly2019-07-18 09:37
https://presheva.com/lajmet-17-07-2019/20%Monthly2019-07-18 09:35
https://presheva.com/dridhja-e-kancelares-supozohet-te-jete-nje-shenje-e-alkoolit-ose-semundjes-se-parkinsonit/20%Monthly2019-07-18 09:23
https://presheva.com/vriten-tre-diplomate-turqe-ishin-punetore-te-konsullates/20%Monthly2019-07-18 09:19
https://presheva.com/serbet-e-kundershtojne-koncertin-e-unikkatilit-nisin-reagimet-e-para/20%Monthly2019-07-18 09:09
https://presheva.com/fbi-dhe-antimafia-italiane-shkaterrojne-lidhjet-mes-cosa-nostras-dhe-familjes-gambino/20%Monthly2019-07-18 08:46
https://presheva.com/zyrtari-i-dash-reeker-tjeter-shuplake-opozites-denon-bojkotin-e-institucioneve/20%Monthly2019-07-18 08:28
https://presheva.com/presidentja-e-re-e-ke-se-ka-nje-mesazh-per-shqiperine/20%Monthly2019-07-18 08:13
https://presheva.com/lajme-te-mirasi-peshkaqenet-mund-te-kurojne-parkinsonin/20%Monthly2019-07-18 08:06
https://presheva.com/zbulohet-vendbanimi-9000-vjecar-zgjidhet-misteri-i-zhvillimit-te-qyteterimeve/20%Monthly2019-07-18 08:00
https://presheva.com/mori-ryshfet-20-milion-dollare-arrestohet-ish-presidenti/20%Monthly2019-07-18 07:56
https://presheva.com/franca-presidenti-macron-dhe-ne/20%Monthly2019-07-18 07:53
https://presheva.com/salihi-pushteti-ne-bujanoc-po-perdor-forma-te-kohes-se-komunizmit-kunder-te-rinjeve-shqiptare-intervista-video/20%Monthly2019-07-17 13:27
https://presheva.com/gruaja-refugjate-ne-siri-kerkon-te-kthehet-ne-kosove/20%Monthly2019-07-17 12:58
https://presheva.com/iniciative-per-festimin-e-44-vjetorit-te-matures-gjenerata-shkollore-1974-1975/20%Monthly2019-07-17 12:44
https://presheva.com/vertetohet-akreditimi-i-universitetit-internacional-te-novi-pazarit-si-institucion-kerkimor-shkencore/20%Monthly2019-07-17 12:15
https://presheva.com/interviste-me-ambasadorin-norvegjez-ne-beograd-arne-sannes-bjornstad/20%Monthly2019-07-17 12:13
https://presheva.com/interviste-me-koordinatorin-e-universitetit-internacional-te-novi-pazarit-dega-ne-presheve-kujtim-sadriu/20%Monthly2019-07-17 12:09
https://presheva.com/intervista-me-kryetarin-e-qsa-se-ne-presheve-ramadan-dalipi/20%Monthly2019-07-17 12:07
https://presheva.com/lajmet-15-07-2019/20%Monthly2019-07-17 12:02
https://presheva.com/burri-qe-braktisi-gjithcka-per-te-jetuar-ne-mal-aty-qendroi-27-vite-policia-e-arrestoi-kur-e-kuptoi-si-po-e-siguronte-buken/20%Monthly2019-07-17 11:59
https://presheva.com/dua-krenare-me-rrenjet-e-saj-publikon-harten-e-ilirise/20%Monthly2019-07-17 11:56
https://presheva.com/reali-nuk-kishte-besim-dhe-e-la-te-lire-tani-atletico-mardridi-po-e-transferon-per-35-milione-euro/20%Monthly2019-07-17 11:53
https://presheva.com/gjashtevjecari-ben-mbi-4-mije-pompa-ne-dy-ore-fiton-nje-apartament-per-familjen-e-tij/20%Monthly2019-07-17 11:50
https://presheva.com/bashkesia-lokale-raince-do-te-organizoje-turnirin-ne-futboll-te-vogel-rainca-2019/20%Monthly2019-07-17 11:47
https://presheva.com/e-quajti-fosil-jusuf-buxhovi-i-reagon-kadri-veselit/20%Monthly2019-07-17 10:58
https://presheva.com/menaxheri-i-modricit-takohet-me-bobanin-kroati-drejt-milanit/20%Monthly2019-07-17 10:55
https://presheva.com/emina-tregon-domethenien-e-mbiemrit-cunmulaj/20%Monthly2019-07-17 10:52
https://presheva.com/keshillat-e-nutricionistes-per-cka-uji-nuk-duhet-te-pihet-para-gjate-dhe-menjehere-pas-racionit/20%Monthly2019-07-17 10:49
https://presheva.com/partiokratet-patriotomedhenj-te-kuazidemokracise-dhe-lakejt-e-regjimeve-pansllaviste-jane-bere-nje-e-te-pandashem/20%Monthly2019-07-17 10:46
https://presheva.com/skandaloze-zyrtari-i-np-komunalise-ia-shlyn-vetes-borxhin-e-ujit-qytetareve-i-dergon-parlajmerim-per-padi-dhe-shkycje-nga-rrjeti/20%Monthly2019-07-17 10:40
https://presheva.com/test-psikologjik-gjeja-e-pare-qe-shikoni-ne-foto-tregon-cfare-ju-mundon-per-momentin/20%Monthly2019-07-17 10:31
https://presheva.com/macron-ne-serbi-takim-edhe-me-studentet-shqiptare/20%Monthly2019-07-17 10:27
https://presheva.com/nene-e-shtate-femijeve-ajo-beri-histori-edhe-ne-vitin-2013-kush-eshte-ursula-von-der-leyen-presidentja-e-re-e-komisionit-evropian/20%Monthly2019-07-17 10:25
https://presheva.com/si-te-rrisni-gjoksin-me-keto-tri-metoda-natyrale/20%Monthly2019-07-17 10:21
https://presheva.com/dani-alves-pritet-ti-bashkohet-arsenalit/20%Monthly2019-07-17 10:18
https://presheva.com/kater-lojtare-te-real-madridit-ne-gare-per-cmimin-djaloshi-i-arte/20%Monthly2019-07-17 10:16
https://presheva.com/tri-formacionet-se-si-mund-te-luaje-interi-nen-antonio-conten-ne-sezonin-e-ri/20%Monthly2019-07-17 10:12
https://presheva.com/aliu-dhe-pajaziti-kerkojne-mbeshtetjen-e-shqiptareve-ne-lugine-edhe-permes-fondit-kombetar-te-solidaritetit/20%Monthly2019-07-17 10:06
https://presheva.com/politika-e-komunes-se-presheves-vazhdon-te-synoje-intensifikimin-e-koordinimit-te-veprimit-me-qeverine-e-shqiperise/20%Monthly2019-07-17 10:01
https://presheva.com/salihamidzic-ne-paris-bayerni-kerkon-draxlerin/20%Monthly2019-07-17 09:57
https://presheva.com/ekskluzive-flet-vllau-i-nazim-bllaces-tregon-vendndodhjen-e-tij/20%Monthly2019-07-17 09:55
https://presheva.com/7-truqe-qe-ju-ndihmojne-te-flini-gjume/20%Monthly2019-07-17 09:52
https://presheva.com/dhembet-tuaj-nuk-duken-aspak-mire-zbardhni-ata-me-levoren-e-bananes/20%Monthly2019-07-17 09:51
https://presheva.com/dubai-gjobe-deri-120-euro-ndaj-makinave-te-papastra/20%Monthly2019-07-17 09:47
https://presheva.com/nuk-u-mjafton-vetem-nje-person-ja-cili-popull-tradheton-partnerin-me-shume/20%Monthly2019-07-17 09:42
https://presheva.com/top-10-mbrojtesit-me-te-shtrenjte-ne-bote-maguire-mund-ti-kaperceje-te-gjithe-nga-van-dijk-te-hernandez-e-de-ligt/20%Monthly2019-07-17 09:38
https://presheva.com/arrihet-marreveshja-per-super-mecin-manny-pacquiao-amir-khan-kontrata-eshte-nenshkruar-per-ne-nentor-ne-arabine-saudite/20%Monthly2019-07-17 09:31
https://presheva.com/ndertime-te-cuditshme-nga-arkitekte-te-cuditshem/20%Monthly2019-07-17 09:26
https://presheva.com/misteri-i-zones-51-ne-shba-aty-ku-deri-me-sot-nuk-ka-arritur-te-futet-asnje-civil/20%Monthly2019-07-17 07:27
https://presheva.com/aktorja-e-famshme-turke-per-pushime-verore-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-17 07:25
https://presheva.com/algoritmet-tani-mund-te-diagnostikojne-semundje-perfshire-dhe-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2019-07-17 07:22
https://presheva.com/si-i-shpenzon-familja-mbreterore-e-britanise-parate-publike/20%Monthly2019-07-17 07:20
https://presheva.com/tirana-drejt-shpalljes-si-kryeqyteti-europian-i-rinise-2022/20%Monthly2019-07-17 07:17
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-bashkeshorti-i-vace-zeles/20%Monthly2019-07-17 07:15
https://presheva.com/bond-humbet-kodin-aktorja-me-ngjyre-eshte-007-e-re/20%Monthly2019-07-17 07:10
https://presheva.com/macron-paralajmeron-organizim-te-takimit-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-07-16 12:59
https://presheva.com/jahti-luksoz-del-ne-shitje-kontrollohet-me-ipad/20%Monthly2019-07-16 12:57
https://presheva.com/zyrtare-liga-premier-vendos-rregulla-te-reja-tani-do-shikohen-ndeshjet-e-ndersjella/20%Monthly2019-07-16 12:55
https://presheva.com/bbc-cfare-nuk-duhet-pritur-nga-vizita-e-macron-ne-beograd/20%Monthly2019-07-16 12:49
https://presheva.com/fluturon-pak-mbi-kokat-e-tyre-momenti-kur-turistet-ne-greqi-i-lirojne-rrugen-aeroplanit/20%Monthly2019-07-16 12:47
https://presheva.com/kater-femije-behen-top-lajm-ne-mediat-australiane-voziten-rreth-900-kilometra-me-makine-te-vjedhur/20%Monthly2019-07-16 12:45
https://presheva.com/bujanoc-shqetesimet-e-banoreve-te-breznices-per-ujin-e-pijshem-sa-vijne-e-shtohen-intervista-video/20%Monthly2019-07-16 10:13
https://presheva.com/riperserit-haradinaj-kur-te-na-njoh-serbia-hiqet-taksa/20%Monthly2019-07-16 08:39
https://presheva.com/britani-te-burgosurit-me-sjellje-te-mire-do-mbajne-celesin-e-qelise/20%Monthly2019-07-16 08:37
https://presheva.com/pas-daniel-craigut-rolin-e-james-bondit-do-ta-luaje-nje-femer/20%Monthly2019-07-16 08:35
https://presheva.com/jep-doreheqje-katica-janeva/20%Monthly2019-07-16 08:32
https://presheva.com/deri-me-2050-do-te-kete-ndryshime-dramatike-klimatike/20%Monthly2019-07-16 08:30
https://presheva.com/objekti-me-i-rrezikshem-ne-cernobil-gjendet-thelle-ne-mal-prekja-e-tij-do-te-ishte-fatale-per-kedo/20%Monthly2019-07-16 08:28
https://presheva.com/beyonce-takohet-me-meghan-markle-ne-premieren-e-the-lion-king/20%Monthly2019-07-16 08:25
https://presheva.com/albright-i-shkruan-leter-haradinajt-i-konfirmon-miqesine-qe-shba-ka-me-kosoven/20%Monthly2019-07-16 08:22
https://presheva.com/babai-i-neymarit-sqaron-deklaraten-e-brazilianit-ne-lidhje-me-permbysjen-e-famshme-te-barces-ndaj-psg-se/20%Monthly2019-07-16 08:18
https://presheva.com/pse-erdogani-ka-nevoje-per-sistemin-rus-s-400/20%Monthly2019-07-16 08:14
https://presheva.com/fillon-bora-ne-mes-te-korrikut-jo-shume-larg-shqiperise/20%Monthly2019-07-16 07:37
https://presheva.com/macron-arrin-ne-beograd-ruhet-nga-4000-forca-policore/20%Monthly2019-07-16 07:34
https://presheva.com/testi-i-gomave-cilat-jane-me-te-mirat-per-makinen-tuaj/20%Monthly2019-07-16 07:31
https://presheva.com/nisin-provimet-pranuese-per-studentet-e-rinj-ne-up-interesimi-me-i-madh-per-mjekesine-e-pergjithshme/20%Monthly2019-07-16 07:29
https://presheva.com/rita-ora-publikon-kengen-e-re-new-look/20%Monthly2019-07-16 07:26
https://presheva.com/ndeshja-e-tenisit-qe-zgjati-dy-dite-me-e-gjata-ne-histori/20%Monthly2019-07-16 07:24
https://presheva.com/bebja-lindi-ne-oren-7-e-11-peshon-7-kilograme-e-11-grame/20%Monthly2019-07-16 07:20
https://presheva.com/serbi-qe-mashtronte-dhe-i-kthente-me-infeksione-zviceranet-organizonte-udhetime-dentare-ne-beograd/20%Monthly2019-07-16 07:16
https://presheva.com/der-standard-tri-arsye-perse-duhet-te-shkoni-tani-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-16 07:13
https://presheva.com/del-ne-ankand-letra-emocionuese-qe-2pac-i-kishte-derguar-madoona-s/20%Monthly2019-07-16 07:10
https://presheva.com/afeds-pasivizimin-e-adresave-te-shqiptareve-ne-medvegje-do-ta-ngrisim-ne-institucionet-nderkombetare/20%Monthly2019-07-15 20:40
https://presheva.com/ne-vendkalimin-kufitare-ne-presheve-konfiskohen-400-pako-cigare-hashima/20%Monthly2019-07-15 19:50
https://presheva.com/bujanoc-kuvendi-edhe-me-tej-nuk-ka-pergjigje-per-rastin-e-shtesave-te-femijeve-arifi-ky-eshte-pushteti-i-sallamadis/20%Monthly2019-07-15 14:52
https://presheva.com/vuciq-per-kreret-shteteror-te-kosoves-jane-te-paparashikueshem/20%Monthly2019-07-15 14:13
https://presheva.com/daciq-merkel-dhe-macron-i-kerkuan-haradinajt-ta-heq-taksen-ne-kembim-per-heqjen-e-vizave-kosoves/20%Monthly2019-07-15 14:11
https://presheva.com/etiopia-synon-te-thyej-rekord-duke-mbjelle-200-milione-fidane-per-12-ore/20%Monthly2019-07-15 14:07
https://presheva.com/leonardo-dicaprio-fotografohet-duke-darkuar-me-te-dashuren-22-vite-me-te-re/20%Monthly2019-07-15 14:04
https://presheva.com/facebook-denohet-me-gjobe-prej-pese-miliarde-dollaresh/20%Monthly2019-07-15 14:00
https://presheva.com/ndotja-e-ajrit-ne-bashkesine-lokale-buhic-ka-zhdukur-numer-te-konsideruar-te-bleteve/20%Monthly2019-07-15 13:39
https://presheva.com/ndalet-rryma-nderpritet-koncerti-i-jennifer-lopez/20%Monthly2019-07-15 13:23
https://presheva.com/don-viktor-sopi-tregon-pse-nuk-martohen-prifterinjte/20%Monthly2019-07-15 13:14
https://presheva.com/florian-marku-nokauton-tommy-broadbent-per-fitoren-e-katert-me-radhe/20%Monthly2019-07-15 13:11
https://presheva.com/erkan-petekkaya-ndan-me-fansat-nje-kujtim-nga-kosova/20%Monthly2019-07-15 13:05
https://presheva.com/hooper-marreveshja-gjitheperfshirese-kosove-serbi-kerkon-shkembim-territori/20%Monthly2019-07-15 13:01
https://presheva.com/fenomeni-manhattanhenge-pamje-spektakolare-nga-perendimi-i-diellit-ne-new-york/20%Monthly2019-07-15 12:56
https://presheva.com/publikohet-letra-permes-te-ciles-tupac-u-nda-nga-madonna-para-24-vitesh/20%Monthly2019-07-15 12:53
https://presheva.com/mire-se-erdhe-skoda-scala-arrin-vetura-e-re-mahnitese-ne-porsche-kosova/20%Monthly2019-07-15 12:46
https://presheva.com/arne-sannes-bjornstad-me-hapjen-e-pikes-kufitare-miratoc-llojan-do-te-joshen-investitoret-per-te-investuar-ne-presheve/20%Monthly2019-07-15 12:42
https://presheva.com/skoda-fillon-prodhimin-e-modelit-te-ri-kamiq/20%Monthly2019-07-15 12:34
https://presheva.com/qsa-organizon-aksionin-gruri-i-solidaritetit/20%Monthly2019-07-15 12:30
https://presheva.com/aksioni-per-dhurim-gjaku-organizohet-neser-ne-kryqin-e-kuq-lokal-ne-presheve/20%Monthly2019-07-15 10:53
https://presheva.com/filozofia-e-erresires-fryma-e-radikalizimit-qe-po-perfshin-jeten-tone-ne-trojet-etnike-eshte-rreziku-imediat-qe-duhet-ndalur-me-cdo-cmim/20%Monthly2019-07-15 10:45
https://presheva.com/kur-familja-shenjterohet-para-zotit-dhe-kombit/20%Monthly2019-07-15 10:40
https://presheva.com/audi-me-veturen-me-te-shpejte-te-blinduar-ne-bote/20%Monthly2019-07-15 10:29
https://presheva.com/daciq-komenton-deklaraten-e-kryeministrit-haradinaj-per-rolin-e-frances-ne-dialog/20%Monthly2019-07-15 10:24
https://presheva.com/oret-e-vona-krijojne-kolona-nga-valet-e-mergimtareve-ne-pikat-kufitare/20%Monthly2019-07-15 10:19
https://presheva.com/perdhosen-tabelat-ne-gjuhen-shqipe-brenda-parkut-te-shkupit/20%Monthly2019-07-15 10:17
https://presheva.com/djokovic-fiton-dramen-me-federer/20%Monthly2019-07-15 10:13
https://presheva.com/me-vetura-superluksoze-ne-dubai-bisha-rita-ora-vjen-neser-ne-klipin-e-ri/20%Monthly2019-07-15 10:10
https://presheva.com/perplasja-e-frikshme-e-vettel-me-verstappen/20%Monthly2019-07-15 10:06
https://presheva.com/rrezohet-nje-aeroplan-ne-suedi-9-te-vdekur/20%Monthly2019-07-15 10:02
https://presheva.com/armend-aliu-nxenesit-shqiptar-ne-st-hekurudhore-do-te-kene-kushte-me-te-mire-per-te-vijuar-mesimin/20%Monthly2019-07-15 10:00
https://presheva.com/gjykata-jep-masen-per-terroristin-nga-rusia-si-u-fut-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-15 09:55
https://presheva.com/shqiprim-arifi-pushteti-lokal-do-ta-ndihmoje-shtepine-e-shendetit-ne-realizimin-e-kerkesave-qe-jane-ne-te-miren-e-qytetareve/20%Monthly2019-07-15 09:51
https://presheva.com/david-beckham-ne-nje-paraqitje-te-rralle-perkrah-nenes-se-tij/20%Monthly2019-07-15 09:45
https://presheva.com/termet-i-fuqishem-ne-kufirin-shqiptar/20%Monthly2019-07-15 09:43
https://presheva.com/ky-djale-nga-kosova-do-te-performoj-ne-soirees-lyriques-de-sanxay-ne-france/20%Monthly2019-07-15 09:41
https://presheva.com/aeroporti-i-frankfurtit-me-rekord-per-udhetare-brenda-nje-dite/20%Monthly2019-07-15 09:37
https://presheva.com/cka-duhet-ti-thoni-femijes-per-tia-rritur-vetebesimin/20%Monthly2019-07-15 09:16
https://presheva.com/befason-modelja-shqiptare-dua-te-kem-10-femije/20%Monthly2019-07-15 09:11
https://presheva.com/disa-gjera-qe-duhet-ti-beni-te-dielen/20%Monthly2019-07-15 08:29
https://presheva.com/audi-sq7-dhe-bmw-x5-m50d-garojne-ne-vije-te-drejte/20%Monthly2019-07-15 08:26
https://presheva.com/ankth-ne-det-te-hapur-shpetohet-pas-3-oresh-jahti-me-shtetas-serbe/20%Monthly2019-07-15 08:22
https://presheva.com/rusi-protesta-masive-nga-opozita-per-perfshirjen-e-saj-ne-zgjedhjet-e-moskes/20%Monthly2019-07-15 08:17
https://presheva.com/dita-e-bastijes-lideret-boterore-do-marrin-pjese-ne-festen-e-frances/20%Monthly2019-07-15 08:11
https://presheva.com/komentet-e-rreme-problemi-i-botes-online/20%Monthly2019-07-15 08:08
https://presheva.com/amerika-po-nderton-nje-tjeter-mur-te-madh/20%Monthly2019-07-15 08:05
https://presheva.com/apn-bujanoc-kamberi-erdhi-ne-pushtet-duke-qare-hallin-e-bagerave-te-ternocalive-pasi-erdhi-harroi-qe-ekzistojne-ata/20%Monthly2019-07-15 06:55
https://presheva.com/kontroll-i-rrepte-i-automjeteve-me-gaz/20%Monthly2019-07-14 12:42
https://presheva.com/18-vjecari-nga-afganistani-merr-djegje-te-renda-ne-hekurudhen-e-presheves/20%Monthly2019-07-13 17:50
https://presheva.com/bashkesia-lokale-raince-kycet-ne-largepercuesin-e-ri-ne-presheve/20%Monthly2019-07-12 13:57
https://presheva.com/shqiprim-arifi-strategjia-e-perbashket-e-ceshtjes-kombetare-eshte-esenciale/20%Monthly2019-07-12 13:44
https://presheva.com/presheva-do-te-behet-me-semafora/20%Monthly2019-07-12 13:39
https://presheva.com/video-e-rralle-e-familjes-jashari-para-luftes/20%Monthly2019-07-12 12:52
https://presheva.com/motra-e-vogel-e-liderit-verikorean-cdo-here-e-me-e-fuqishme-dikur-qendronte-anash-gjithcka-ndryshoi-pas-takimit-trump-kim/20%Monthly2019-07-12 12:49
https://presheva.com/moti-i-lige-kaplon-greqine-era-qe-fryn-me-100-km-h-merr-gjithcka-para-vetes-raportohet-per-shtate-te-vdekur/20%Monthly2019-07-12 12:43
https://presheva.com/dua-lipa-merr-pjese-ne-koncertin-e-prime-day-amazon-duket-sensacionale-ne-te-zeze/20%Monthly2019-07-12 12:39
https://presheva.com/ajsbergu-me-i-madh-ne-bote-eshte-ne-levizje/20%Monthly2019-07-12 12:33
https://presheva.com/fillojne-kolonat-ne-kufirin-administrativ-ne-koncul/20%Monthly2019-07-12 12:18
https://presheva.com/arne-sannes-bjornstad-shpresuam-se-kufiri-do-te-hapet-kete-vit-por-tani-e-shohim-qe-me-se-aferti-qe-mund-te-ndodh-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2019-07-12 11:04
https://presheva.com/formacioni-me-transferimet-me-te-shtrenjta-kete-afat-kalimtar-nga-hazard-te-de-jong-e-hernandez/20%Monthly2019-07-12 10:58
https://presheva.com/hazardi-tani-eshte-lojtar-i-real-madridit-por-ende-mban-ne-zemer-chelsean-kete-e-tregon-telefoni-i-tij/20%Monthly2019-07-12 10:56
https://presheva.com/antonio-pintus-pergatitesi-atletik-qe-synon-nje-inter-si-real-madridi/20%Monthly2019-07-12 10:52
https://presheva.com/veshjet-popullore-shqiptare-ne-kartolinat-e-vjetra/20%Monthly2019-07-12 10:49
https://presheva.com/shkencetaret-e-zbulojne-moshen-ideale-per-tu-bere-nene/20%Monthly2019-07-12 10:46
https://presheva.com/diego-costa-i-hapur-per-kalimin-te-evertoni/20%Monthly2019-07-12 10:43
https://presheva.com/lukaku-nuk-stervitet-me-bashkelojtaret-sulmuesi-drejt-largimit-nga-united/20%Monthly2019-07-12 10:41
https://presheva.com/lista-me-30-futbolliste-qe-kane-mbetur-pa-ekip/20%Monthly2019-07-12 10:38
https://presheva.com/rivaldo-messit-i-takon-topi-i-arte-per-kete-vit/20%Monthly2019-07-12 10:35
https://presheva.com/detaje-se-pse-duhet-te-pajiseni-me-kartonin-e-turistit-gjate-qendrimit-ne-ulqin/20%Monthly2019-07-12 10:30
https://presheva.com/per-lekure-te-bukur-ne-vere-ndiqni-keto-keshilla/20%Monthly2019-07-12 10:27
https://presheva.com/arrestohet-nena-udhetoi-me-pishinen-mbi-makine-me-femijet-siper-saj/20%Monthly2019-07-12 10:24
https://presheva.com/tifozet-dyshojne-per-gjendjen-fizike-te-hazardit-thone-se-eshte-mbipeshe/20%Monthly2019-07-12 10:22
https://presheva.com/kryeministri-haradinaj-premton-heqjen-e-kartonit-te-gjelber/20%Monthly2019-07-12 10:19
https://presheva.com/studimi-lengjet-e-frutave-mund-te-rrisin-rrezikun-e-kancerit/20%Monthly2019-07-12 10:16
https://presheva.com/liverpool-shfaq-spektakel-ne-miqesoren-e-pare/20%Monthly2019-07-12 10:14
https://presheva.com/lapsus-apo-e-qellimshme-ambasada-e-turqise-referohet-me-kosove-e-metohi/20%Monthly2019-07-12 10:08
https://presheva.com/bujanoci-dhe-presheva-ne-mesin-e-6-qyteteve-me-rritje-pozitive-te-popullsise/20%Monthly2019-07-12 10:03
https://presheva.com/presheva-me-kuadra-profesional-ne-lemin-e-rrobaqepsise/20%Monthly2019-07-12 10:04
https://presheva.com/ljamet-11-07-2019/20%Monthly2019-07-12 10:04
https://presheva.com/cakaj-prezanton-kuadrin-paraprak-te-prioriteteve-te-kryesise-shqiptare-te-osbe/20%Monthly2019-07-12 09:52
https://presheva.com/ilir-meta-e-jep-lajmin-per-vdekjen-e-aktores-se-njohur-shqiptare/20%Monthly2019-07-12 09:01
https://presheva.com/majlinda-kelmendi-mendoj-qe-jam-ambasadorja-me-e-mire-e-kosoves/20%Monthly2019-07-12 08:56
https://presheva.com/ministri-serb-e-quan-te-rreme-gjenocidin-ne-srebrenice/20%Monthly2019-07-12 08:48
https://presheva.com/anijet-iraniane-perpiqen-te-kapin-cisternen-britanike/20%Monthly2019-07-12 08:44
https://presheva.com/siguria-e-plazheve-task-forca-filloj-kontrollin-e-vijes-bregdetare-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-12 08:39
https://presheva.com/simons-steakhouse-qe-udhehiqet-nga-nje-shqiptare-zgjedhet-me-i-miri-per-vitin-2019-ne-zurich/20%Monthly2019-07-12 07:43
https://presheva.com/tifozi-i-liverpoolit-ia-ben-manchesterit-si-ballisti-serbise/20%Monthly2019-07-12 07:39
https://presheva.com/raketa-evropiane-deshton-misioni-i-vega/20%Monthly2019-07-12 07:35
https://presheva.com/merkel-ndryshon-protokollin-pas-dridhjeve-qendron-e-ulur-ne-ceremoni/20%Monthly2019-07-12 07:30
https://presheva.com/frok-cupi-ne-top-talk-vazhdimi-i-presidences-meta-do-te-thote-deshtim-i-shba-se-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-12 07:26
https://presheva.com/as-femiu-ne-djep-nuk-mundet-me-fjet-nga-zhurma-qe-krijojne-makinerite-e-gurethyesit-saba-bellca/20%Monthly2019-07-11 13:30
https://presheva.com/merkel-pasi-u-dridh-per-here-te-trete-jam-ne-forme-kur-jane-detyrat-ne-pyetje/20%Monthly2019-07-11 13:25
https://presheva.com/a-konsiderohen-lexuesit-e-librave-ne-plazh-lexues-serioz/20%Monthly2019-07-11 13:22
https://presheva.com/erdogan-deshiron-ndarje-gjinore-ne-universitete/20%Monthly2019-07-11 13:18
https://presheva.com/lvv-tashme-u-konfirmua-zaev-e-zbuloi-se-thaci-ishte-ideatori-per-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2019-07-11 13:15
https://presheva.com/ilir-meta-takohet-me-majlinden-ne-sarajeve-kelmendi-eshte-krenaria-e-sportit-shqiptar/20%Monthly2019-07-11 13:01
https://presheva.com/thaci-deklarohet-pas-skandalit-te-zaevit-me-komedianet-rus-ata-tentuan-te-bisedonin-edhe-me-mua/20%Monthly2019-07-11 12:58
https://presheva.com/joao-felix-shenon-nje-gol-te-bukur-ne-stervitjen-e-atleticos/20%Monthly2019-07-11 12:55
https://presheva.com/gjashte-te-vdekur-dhe-120-te-plagosur-nga-moti-i-keq-ne-greqi/20%Monthly2019-07-11 12:49
https://presheva.com/messi-e-akuzoi-per-korrupsion-gjyqtari-ka-dy-fjale-per-argjentinasin-humbesi-gjithmone-ankohet/20%Monthly2019-07-11 12:46
https://presheva.com/zaev-ra-pre-e-ruseve-mbreme-i-kerkoi-falje-thacit-dhe-gjithe-kosoves/20%Monthly2019-07-11 12:36
https://presheva.com/e-vecanta-e-aeroportit-ne-singapor-thjeshte-beni-check-in-dhe-rreshqitni-deri-ne-terminalin-e-juaj/20%Monthly2019-07-11 12:33
https://presheva.com/24-vjet-nga-masakra-e-srebrenices/20%Monthly2019-07-11 12:29
https://presheva.com/4-veprimet-qe-nuk-duhet-te-beni-kur-jeni-te-lodhur/20%Monthly2019-07-11 12:26
https://presheva.com/masazhoni-kembet-nese-deshironi-gjume-te-rehatshem/20%Monthly2019-07-11 12:23
https://presheva.com/me-lamborgini-i-riu-parkon-gabim-neper-tirane-bashkia-ia-bllokon/20%Monthly2019-07-11 12:21
https://presheva.com/arsenal-nuk-ndalet-kerkon-sulmuesin-e-barcelones/20%Monthly2019-07-11 12:17
https://presheva.com/lampard-e-nis-keq-me-chelsean-barazon-ndaj-modesteve-te-bohemias/20%Monthly2019-07-11 12:15
https://presheva.com/presidenti-trump-do-te-rrisim-ndjeshem-sanksionet-ndaj-iranit/20%Monthly2019-07-11 12:12
https://presheva.com/gjendet-neandertali-me-i-hershem-jashte-afrikes/20%Monthly2019-07-11 12:08
https://presheva.com/turqia-paralajmerim-shteteve-te-bashkuara-lidhur-me-sistemin-s-400/20%Monthly2019-07-11 12:06
https://presheva.com/ilir-bocka-kerkesa-e-shqiptareve-te-lugines-qe-te-kene-perfaqesues-ne-ekipin-negociator-eshte-legjitime/20%Monthly2019-07-11 12:03
https://presheva.com/doganieret-ne-vendkalimin-kufitar-ne-merdare-kane-konfiskuar-nje-shume-te-konsiderueshme-te-devizave/20%Monthly2019-07-11 11:58
https://presheva.com/ragmi-mustafa-25-mije-euro-mjete-qe-do-ti-dhuroje-shqiperia-nuk-do-te-sherbejne-vetem-per-shqiptaret/20%Monthly2019-07-11 11:27
https://presheva.com/vendoset-sinjalizimi-horizontal-ne-rruget-lidhese-mes-rr-15-nentori-dhe-rr-karposhit/20%Monthly2019-07-11 11:06
https://presheva.com/nje-hap-afer-finalizimit-te-qendres-per-hemodijalizen-ne-presheve-video/20%Monthly2019-07-11 10:32
https://presheva.com/pianistja-e-famshme-luan-muzike-klasike-me-ngjyra-popi/20%Monthly2019-07-11 10:28
https://presheva.com/lamtumire-makina-breshke-volswagen-beetle-nuk-do-te-prodhohet-me/20%Monthly2019-07-11 10:26
https://presheva.com/i-ndalohet-hyrja-ne-kosove-ministrit-serb-te-mbrojtjes/20%Monthly2019-07-11 10:24
https://presheva.com/ne-korene-e-veriut-njerezit-jane-te-lumtur/20%Monthly2019-07-11 10:22
https://presheva.com/ndalohen-cigaret-me-ngrohje-dhe-nargjilet-ne-zonat-publike/20%Monthly2019-07-11 10:20
https://presheva.com/ford-u-ben-thirrje-shofereve-te-rikthejne-modelet-focus/20%Monthly2019-07-11 10:18
https://presheva.com/vdes-ross-perot-miliarderi-qe-tronditi-politiken-amerikane/20%Monthly2019-07-11 10:16
https://presheva.com/rapinoe-shuplake-trump-asnje-sshkon-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-07-11 10:13
https://presheva.com/legjenda-e-tenisit-boteror-i-falimentuar/20%Monthly2019-07-11 10:12
https://presheva.com/manchester-united-nuk-dorezohet-skemi-nevoje-te-shesim-lojtare/20%Monthly2019-07-11 10:09
https://presheva.com/ish-presidenti-nishani-paralajmeron-ne-top-talk-radikalizim-te-aksionit-opozitar/20%Monthly2019-07-11 10:06
https://presheva.com/e-pyesin-gjukanoviqin-vuciqi-apo-thaci/20%Monthly2019-07-11 09:41
https://presheva.com/euronews-opozita-shqiptare-rikthehet-ne-rruge/20%Monthly2019-07-11 08:44
https://presheva.com/75-vjecarja-qe-u-be-modele/20%Monthly2019-07-11 08:39
https://presheva.com/momenti-i-mrekullueshem-ne-koncertin-e-bebe-rexhes-50-000-fansa-formojne-zemren-me-duar/20%Monthly2019-07-11 08:33
https://presheva.com/mungesa-ne-stervitje-do-ti-kushtoje-375-000-euro-neymarit/20%Monthly2019-07-11 08:27
https://presheva.com/miliarderi-arab-synon-qe-nga-antarktida-te-transferoj-8800-milje-akull-ne-emirate/20%Monthly2019-07-11 08:20
https://presheva.com/kokrra-bresheri-sa-nje-portokall-18-te-lenduar-ne-itali/20%Monthly2019-07-11 08:13
https://presheva.com/personat-qe-pertojne-te-zgjohen-nga-gjumi-jane-me-inteligjente/20%Monthly2019-07-11 08:03
https://presheva.com/stuhia-godet-shengjinin/20%Monthly2019-07-11 07:55
https://presheva.com/serbet-ne-veri-te-kosove-ende-nuk-paguajne-faturat-e-rrymes-kmdlnj-fton-qytetaret-te-protestojne/20%Monthly2019-07-11 07:45
https://presheva.com/pas-artikullit-drejtori-i-saba-bellca-driton-etemi-kercnon-presheva-com/20%Monthly2019-07-10 19:28
https://presheva.com/ilir-bocka-kenaqesi-kur-sheh-transformimin-pozitiv-ne-komune-te-presheve/20%Monthly2019-07-10 15:36
https://presheva.com/fillojne-punimet-ne-renovimin-e-objektit-te-sh-f-prof-ibrahim-kelmendi/20%Monthly2019-07-10 15:22
https://presheva.com/isufi-gjasat-jane-qe-qeveria-ta-perfundoje-mandatin-me-perberjen-aktuale/20%Monthly2019-07-10 12:37
https://presheva.com/sali-berisha-reagon-pas-publikimit-te-pergjimeve-te-zaev-plani-per-coptimin-e-kosoves/20%Monthly2019-07-10 12:34
https://presheva.com/cmimet-dhe-lojtaret-qe-deshiron-ti-shese-reali-per-ta-financuar-blerjen-e-pogbas/20%Monthly2019-07-10 12:29
https://presheva.com/nitaj-jo-te-gjithe-deputetet-e-ldk-se-jane-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-07-10 12:23
https://presheva.com/brenda-burgut-norvegjez-kriminelet-i-shnderrojne-ne-fqinj-te-mire-aty-ushtrojne-joga-mesojne-zanate-e-gjuhen-angleze/20%Monthly2019-07-10 12:17
https://presheva.com/vedat-muriqi-babai-im-ka-nderruar-jete-ne-fushe-pas-nje-sulmi-ne-zemer-ai-deshironte-te-behesha-futbollist-i-suksesshem/20%Monthly2019-07-10 12:07
https://presheva.com/nitaj-carshia-flet-qe-fatmir-limaj-po-kthehet-ne-pdk/20%Monthly2019-07-10 11:27
https://presheva.com/banoret-e-malesise-ne-proteste-pluhuri-i-gurethyesit-saba-bellca-na-ka-marre-te-drejten-e-jeteses/20%Monthly2019-07-10 11:07
https://presheva.com/bullgaria-dhe-serbia-sqarohen-pas-mosmarreveshjeve-per-kosoven/20%Monthly2019-07-10 10:45
https://presheva.com/derisa-te-vendoset-drejtesia-nje-premtim-per-vellezerit-bytyqi-dokumentari-qe-shpalos-detaje-nga-vellai-i-tre-deshmoreve/20%Monthly2019-07-10 10:42
https://presheva.com/restoranti-i-messit-ne-argjentine-sherben-ushqim-falas-per-ti-ndihmuar-te-pastrehet/20%Monthly2019-07-10 10:37
https://presheva.com/unifikimi-diplomatik-tirane-prishtine-po-e-shqeteson-edhe-rusine/20%Monthly2019-07-10 10:34
https://presheva.com/gazeta-serbe-blic-macron-tani-aleat-i-serbise-perballe-kosoves/20%Monthly2019-07-10 10:21
https://presheva.com/para-vedat-muriqit-te-fenerbahce-ishin-edhe-dy-shqiptare-njeri-si-futbollist-tjetri-si-president/20%Monthly2019-07-10 10:18
https://presheva.com/kombinimi-fantastik-i-hudhres-me-mjalten-qe-jua-forcon-sistemin-e-imunitetit/20%Monthly2019-07-10 10:14
https://presheva.com/serwer-be-ka-qene-shume-e-ashper-me-kosoven-perendimi-i-ka-dhene-serbise-shume/20%Monthly2019-07-10 10:11
https://presheva.com/qyteti-francez-kufizon-shpejtesine-ne-30-kilometra-ne-ore/20%Monthly2019-07-10 10:06
https://presheva.com/nga-15-korriku-taksa-rrugore-presheve-beograd-do-te-kushtoje-1500-dinare/20%Monthly2019-07-10 10:32
https://presheva.com/mes-loteve-dhe-merzise-florijana-ismaili-u-percoll-per-ne-banesen-e-fundit/20%Monthly2019-07-10 09:51
https://presheva.com/zyrtare-bonera-rikthehet-te-milani/20%Monthly2019-07-10 09:47
https://presheva.com/bartomeu-per-transferimin-e-neymarit-te-barcelona-asgje-nuk-ka-ndryshuar/20%Monthly2019-07-10 09:45
https://presheva.com/presidenti-meta-polemizon-me-kryeministren-serbe-per-kosoven-ne-samitin-e-sarajeves/20%Monthly2019-07-10 09:42
https://presheva.com/zaev-per-bisedat-telefonike-jam-viktime-e-sinqeritetit-tim-kjo-strukture-ka-synim-vendet-me-aspirata-euroatlantike/20%Monthly2019-07-10 09:39
https://presheva.com/spider-man-far-from-home-me-fitime-rekorde-pas-premierave-boterore/20%Monthly2019-07-10 09:31
https://presheva.com/ambasada-amerikane-ne-beograd-kerkon-ndricimin-e-vrasjes-se-vellezerve-bytyci/20%Monthly2019-07-10 09:26
https://presheva.com/unitedi-kembengul-ne-transferimin-e-eriksenit/20%Monthly2019-07-10 09:23
https://presheva.com/haradinaj-ta-udheheqe-dialogun-thaci-vetem-te-konsultohet/20%Monthly2019-07-10 09:18
https://presheva.com/west-ham-united-do-ta-kete-stadiumin-me-kapacitetin-me-te-madh-ne-londer/20%Monthly2019-07-10 09:13
https://presheva.com/leonardo-neymar-mund-te-largohet-po-presim-ofertat/20%Monthly2019-07-10 09:10
https://presheva.com/si-ti-ruajme-sa-me-mire-qershite-dhe-vishnjet-ne-frigorifer-me-ngrirje-te-thelle/20%Monthly2019-07-10 09:06
https://presheva.com/brad-pitt-tregon-arsyet-se-pse-nuk-po-merr-shume-role-ne-filmat-hollivudian/20%Monthly2019-07-10 09:01
https://presheva.com/sasia-e-ujit-qe-duhet-te-pini-ne-baze-te-peshes-trupore/20%Monthly2019-07-10 08:59
https://presheva.com/presidenti-malazias-be-ka-deshtuar-tua-heq-kerkesat-per-viza-kosovareve/20%Monthly2019-07-10 08:56
https://presheva.com/pas-shefit-te-mercedes-benz-dorehiqet-edhe-shefi-i-bmw-se/20%Monthly2019-07-10 08:52
https://presheva.com/e-frikshme-si-hapet-toka-dhe-perbine-kete-veture/20%Monthly2019-07-10 08:49
https://presheva.com/gjykata-vendos-kunder-trump-it-nuk-ka-te-drejte-ti-bllokoje-njerezit-ne-twitter/20%Monthly2019-07-10 07:54
https://presheva.com/deputeti-kosovar-korr-arat-me-grure-thote-se-nuk-ben-te-varemi-nga-mielli-i-serbise/20%Monthly2019-07-10 07:52
https://presheva.com/vuciq-do-ti-investojme-mbi-80-milione-euro-ne-kosove/20%Monthly2019-07-10 07:48
https://presheva.com/ish-zv-drejtori-i-cia-se-paralajmeron-marreveshjen-e-madhe-kosove-serbi-cilat-jane-kushtet/20%Monthly2019-07-10 07:46
https://presheva.com/alarm-per-bombe-evakuohet-xhamia-me-e-madhe-ne-gjermani/20%Monthly2019-07-10 07:43
https://presheva.com/bmw-zbulon-mini-n-elektrik-fillon-nje-epoke-e-re/20%Monthly2019-07-10 07:41
https://presheva.com/berlini-frymezohet-nga-vjena-1-e-bileta-ditore-e-transportit-publik/20%Monthly2019-07-10 07:38
https://presheva.com/i-ngacmoi-motrat-e-nderit-ne-gracanice-policia-arreston-nje-serb/20%Monthly2019-07-10 07:35
https://presheva.com/kush-eshte-kyriakos-mitsoatkis-kryeministri-i-ri-i-greqise/20%Monthly2019-07-10 07:33
https://presheva.com/washingtoni-perfshihet-nga-permbytje-masive-dhe-te-rrezikshme/20%Monthly2019-07-10 07:31
https://presheva.com/kur-angelina-jolie-e-reklamon-parfumin-duket-qe-edhe-fotografise-i-vije-arome-e-mire/20%Monthly2019-07-10 07:29
https://presheva.com/ambasadori-i-turqise-viziton-komunen-e-preshves-prezantohen-projekte-bujanoci-fle-gjume/20%Monthly2019-07-09 17:43
https://presheva.com/ne-oborrin-e-policit-nga-presheva-gjenden-21-kilograme-marihuan/20%Monthly2019-07-09 17:29
https://presheva.com/tahiri-qytetaret-e-lugines-nuk-do-te-kene-me-nevoje-te-aplikojne-cdo-1-vit-per-lejeqwndrim/20%Monthly2019-07-09 17:14
https://presheva.com/bujanoc-isufi-kerkon-nga-kamberi-te-distancohet-nga-fyerjet-denigruese/20%Monthly2019-07-09 16:03
https://presheva.com/shqiprim-arifi-kufiri-miratoc-llojan-do-te-hapet/20%Monthly2019-07-09 13:57
https://presheva.com/moti-i-lige-kaplon-francen-nje-burre-mundohej-ta-mbronte-veturen-nga-topat-e-akullt/20%Monthly2019-07-09 13:32
https://presheva.com/djali-i-diplomateve-ike-nga-koreja-e-jugut-per-te-jetuar-ne-ate-te-veriut-dua-te-punoje-ne-bashkimin-e-dy-koreve/20%Monthly2019-07-09 13:29
https://presheva.com/parku-i-madh-i-qytetit-dhe-ambienti-i-stadiumit-do-te-financohen-nga-ambasada-turke/20%Monthly2019-07-09 13:39
https://presheva.com/daciq-reagon-per-marreveshjen-kosove-shqiperi-imagjinoni-nese-serbia-do-te-nenshkruaje-nje-marreveshje-me-republiken-serbe/20%Monthly2019-07-09 12:55
https://presheva.com/kurti-thacit-gjashte-muaj-nga-letra-qe-i-shkrove-presidentit-trump-nuk-more-pergjigje/20%Monthly2019-07-09 12:51
https://presheva.com/zyra-e-turizmit-ne-ulqin-sqaron-pagesen-e-takses-ditore-ne-te-kunderten-pason-gjoba-prej-150-euro/20%Monthly2019-07-09 12:48
https://presheva.com/gabimi-i-madh-qe-zogu-ia-pranoi-oficerit-nga-kosova-shefqet-bylykbashi/20%Monthly2019-07-09 12:45
https://presheva.com/bill-gates-steve-jobs-bente-magji-per-ti-motivuar-punetoret/20%Monthly2019-07-09 12:42
https://presheva.com/deutsche-bank-planifikon-ti-largoj-nga-puna-rreth-20-mije-punetore/20%Monthly2019-07-09 12:29
https://presheva.com/formacioni-me-i-mire-sipas-ibrahimovicit-ai-e-zgjedh-veten-ne-secilen-pozite/20%Monthly2019-07-09 12:26
https://presheva.com/argjentina-ftohet-te-marre-pjese-ne-ligen-e-kombeve/20%Monthly2019-07-09 12:21
https://presheva.com/genjeshtra-e-daciq-ne-mediat-italiane-kemi-frike-se-do-i-rrahin-serbet-ne-kosove/20%Monthly2019-07-09 12:17
https://presheva.com/amerika-ia-kujton-serbise-nuk-mundemi-dhe-nuk-duam-te-harrojme-vrasjen-e-vellezerve-bytyqi/20%Monthly2019-07-09 12:10
https://presheva.com/reagon-rama-fituesit-fillimisht-fitojne-pastaj-nisen-ne-beteje/20%Monthly2019-07-09 12:07
https://presheva.com/presidenti-i-juventusit-me-autobus-shkon-per-te-negociuar-me-icardin/20%Monthly2019-07-09 12:05
https://presheva.com/i-riu-nga-prishtina-thyen-rekord-16-mije-e-420-euro-denime-nga-policia-e-kosoves/20%Monthly2019-07-09 12:03
https://presheva.com/ambasadori-i-turqise-ne-beograd-qeveria-turke-permes-projekteve-do-te-jete-me-prezente-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2019-07-09 11:53
https://presheva.com/haradinaj-komisionet-e-kosoves-dhe-malit-te-zi-se-shpejti-takohen-per-rishikim-te-demarkacionit/20%Monthly2019-07-09 11:38
https://presheva.com/krijohet-komisioni-hetimor-per-shkarkimin-e-metes-keta-jane-deputetet-qe-do-ta-hetojne-presidentin/20%Monthly2019-07-09 11:36
https://presheva.com/sheiku-zbulon-se-princesha-e-tradhetonte-me-truprojen-nxjerr-te-palarat-e-saj/20%Monthly2019-07-09 11:33
https://presheva.com/3-muaj-hetime-per-ilir-meten/20%Monthly2019-07-09 11:28
https://presheva.com/politikanet-ne-bosnje-dhe-hercegovine-e-quajne-daciqin-pasardhes-te-millosheviqit/20%Monthly2019-07-09 11:25
https://presheva.com/fieraku-hektor-mahmutaj-shqiptari-me-i-kerkuar-ne-angli/20%Monthly2019-07-09 11:16
https://presheva.com/bekim-jashari-prane-skulptures-gjigante-te-babait-te-tij-krenar-qe-jam-gjaku-yt/20%Monthly2019-07-09 10:43
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-ne-serbi-prishtina-te-heq-taksen/20%Monthly2019-07-09 10:37
https://presheva.com/dua-lipa-paralajmeron-per-projekte-te-reja-muzikore/20%Monthly2019-07-09 10:31
https://presheva.com/keto-jane-videoklipet-e-kengetareve-qe-e-promovuan-turizmin-shqiptar/20%Monthly2019-07-09 10:28
https://presheva.com/vuciq-kosova-eshte-fjala-me-e-shtrenjte-per-serbet/20%Monthly2019-07-09 10:15
https://presheva.com/era-shkaterron-gjera-me-vlere-ne-qytetin-turistik-kroat-pamje-shqetesuese/20%Monthly2019-07-09 10:13
https://presheva.com/macron-me-15-korrik-ne-serbi/20%Monthly2019-07-09 10:10
https://presheva.com/ja-se-cfare-mund-te-ndikoje-ne-plakjen-e-shpejte-te-lekures/20%Monthly2019-07-09 10:07
https://presheva.com/kosova-tensionon-marredheniet-bullgari-serbi/20%Monthly2019-07-09 09:47
https://presheva.com/krasniqi-me-kriminele-si-daciqi-nuk-ka-paqe-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-09 09:40
https://presheva.com/protesta-e-opozites-reagon-rama-perdor-shprehjen-e-strategut-me-te-madh-te-lufterave/20%Monthly2019-07-09 09:33
https://presheva.com/rusia-e-shqetesuar-per-ambasadat-e-perbashketa-shqiperi-kosove/20%Monthly2019-07-09 09:18
https://presheva.com/perplasje-mazniku-kadilli-ne-open-slogani-i-protestes-se-pd-se-nga-rama-ik-ne-basha-rri/20%Monthly2019-07-09 09:14
https://presheva.com/akuzat-e-metes-reagon-soros/20%Monthly2019-07-09 09:10
https://presheva.com/basha-reforme-kushtetuese-dhe-zgjedhore-pas-largimit-te-rames/20%Monthly2019-07-09 09:02
https://presheva.com/berisha-per-open-nuk-jane-protesta-por-kryengritje-popullore/20%Monthly2019-07-09 08:56
https://presheva.com/protesta-ironia-e-metes-sa-me-pak-zhurme-sot-ne-respekt-te-organizates-socialiste-ne-kqz/20%Monthly2019-07-09 08:52
https://presheva.com/protesta-e-opozites-apeli-i-ambasades-amerikane/20%Monthly2019-07-09 08:49
https://presheva.com/te-ndjehesh-i-huaj-ne-vendin-tend/20%Monthly2019-07-08 21:34
https://presheva.com/nga-ora-0800-deri-ne-oren-2000-do-te-jete-orari-punes-ne-administraten-policore-ne-stacionin-policor-ne-presheve/20%Monthly2019-07-08 19:10
https://presheva.com/kryetari-arifi-nuk-ka-mundesi-nje-kryetar-komune-ta-imponoje-agjenden-protokolare-te-nje-diplomati-amerikan-video/20%Monthly2019-07-08 15:46
https://presheva.com/kane-filluar-punet-ne-terren-per-nivelizimin-e-kapakeve-te-pusetave-ne-rruget-e-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-07-08 13:07
https://presheva.com/keshilli-komunal-sipas-rregullores-se-re-do-te-kete-7-anetare-dy-ndihmes-kryetare-dhe-do-te-percaktohet-kush-merr-paushalle-dhe-rroga/20%Monthly2019-07-08 12:34
https://presheva.com/bujanoc-ka-filluar-regjistrimi-ne-shkolle-te-mesme-numri-nxenesve-gjithnje-ne-renie-video/20%Monthly2019-07-08 11:58
https://presheva.com/rang-lista-e-nxenesve-te-regjistruar-per-vitin-shkollor-2019-2020/20%Monthly2019-07-08 11:55
https://presheva.com/horoskopi-javor-gjasat-afariste-dhe-dashurore-dikujt-do-tia-ndryshojne-jeten-ndersa-te-tjeret-do-te-brengosen-per-shendetin/20%Monthly2019-07-08 11:11
https://presheva.com/carje-toke-shkaterrim-e-zjarr-cfare-la-pas-termeti-ne-kaliforni/20%Monthly2019-07-08 11:08
https://presheva.com/dybala-shenova-pasi-messi-ma-dha-varesen-fatsjellese/20%Monthly2019-07-08 11:04
https://presheva.com/ushtrime-te-verifikuara-per-duar-dhe-vithe-shtate-minuta-deri-te-vithet-e-tendosura/20%Monthly2019-07-08 11:01
https://presheva.com/nese-i-keni-kater-apo-me-shume-karakteristika-te-ketilla-beni-pjese-nder-tipat-me-te-rralle-te-personalitetit/20%Monthly2019-07-08 10:56
https://presheva.com/te-gjithe-e-mbajme-shalqirin-ne-frigorifer-per-ta-ftohur-nuk-e-keni-idene-cfare-gabimi-beni/20%Monthly2019-07-08 10:52
https://presheva.com/ishulli-lefkada-parajsa-e-detit-jon-vend-i-vertete-per-hedonistet-dhe-gurmanet/20%Monthly2019-07-08 10:37
https://presheva.com/vazhdojne-polemikat-mustafa-e-quan-lekajn-kriminel/20%Monthly2019-07-08 10:31
https://presheva.com/klopp-afer-nenshkrimit-te-kontrates-se-re-me-liverpoolin/20%Monthly2019-07-08 10:28
https://presheva.com/kur-endrra-te-behet-realitet-muriqi-dikur-bente-tifo-per-klubin-turk-sot-u-zyrtarizua-te-fenerbahce/20%Monthly2019-07-08 10:25
https://presheva.com/me-mire-se-aparatet-e-klimes-freskoni-shtepine-tuaj-me-ndihmen-e-ketyre-truqeve/20%Monthly2019-07-08 09:52
https://presheva.com/te-rinjte-polak-nen-moshen-26-vjec-nuk-do-paguajne-taksa/20%Monthly2019-07-08 09:49
https://presheva.com/leximorja-ne-biblioteken-e-qytetit-mehmet-jusufi-ne-presheve-tani-do-te-jete-e-hapur-per-lexuesit-edhe-gjate-diteve-te-vikendit/20%Monthly2019-07-08 09:44
https://presheva.com/vuciq-nxenesve-nga-veriu-i-kosoves-beogradi-eshte-kryeqyteti-juaj/20%Monthly2019-07-08 09:35
https://presheva.com/rreth-45-mije-kosovare-ne-vit-shkojne-per-pushime-ne-turqi/20%Monthly2019-07-08 09:32
https://presheva.com/organizatat-nderkombetare-te-gatshme-te-ndihmojne-iniciativen-per-te-pajisur-qendren-e-hemodijalizes/20%Monthly2019-07-08 09:25
https://presheva.com/avdijaj-largohet-nga-debreceni-rikthehet-ne-zvicer/20%Monthly2019-07-08 09:21
https://presheva.com/tunizia-ndalon-burkan-ne-institucionet-publike/20%Monthly2019-07-08 09:19
https://presheva.com/peci-i-gatshem-ta-udheheq-komisionin-per-krimet-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-07-08 09:15
https://presheva.com/driton-kuka-kam-mbetur-pa-shoqeri-sporti-demton-jeten-personale/20%Monthly2019-07-08 09:12
https://presheva.com/kane-filluar-punet-ne-terren-per-nivelizimin-e-kapakeve-te-pusetave-ne-rruget-e-komunes-se-persheves/20%Monthly2019-07-08 09:13
https://presheva.com/dua-lipa-konfirmon-romancen-e-re-me-anwar-hadid/20%Monthly2019-07-08 08:57
https://presheva.com/po-pensionohet-quentin-tarantino-i-dhashe-botes-se-filmit-gjithcka-qe-kam-mundur/20%Monthly2019-07-08 08:53
https://presheva.com/televizioni-shteteror-serb-e-shfaq-kosoven-te-pavarur/20%Monthly2019-07-08 08:50
https://presheva.com/busti-i-skenderbeut-vendoset-ne-nje-fshat-ne-ukraine-i-banuar-qe-200-vite-nga-shqiptaret/20%Monthly2019-07-08 08:48
https://presheva.com/uji-i-detit-sheron-16-semundje-do-befasoheni-nga-perfitimet/20%Monthly2019-07-08 08:46
https://presheva.com/rreth-30-mije-pushues-nga-kosova-kaluan-fundjaven-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2019-07-08 08:44
https://presheva.com/nena-thyen-rekordin-lind-femijen-6-kilograme/20%Monthly2019-07-08 08:41
https://presheva.com/gjesti-i-mrekullueshem-i-11-vjecarit-ia-lidh-kepucet-oficerit-amerikan/20%Monthly2019-07-08 07:15
https://presheva.com/vajzat-amerikane-behen-kampione-te-botes-mposhtin-holanden/20%Monthly2019-07-08 07:12
https://presheva.com/cfare-e-con-njeriun-drejt-suksesit/20%Monthly2019-07-08 07:10
https://presheva.com/rirreshtim-ne-prishtine-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-07-08 07:07
https://presheva.com/30-menyra-per-te-larguar-nervozen-ne-cast/20%Monthly2019-07-08 07:05
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-greqi-tsipras-uron-mitsotakis-per-fitoren/20%Monthly2019-07-08 07:03
https://presheva.com/quajti-presidentin-trump-te-paafte-publikohen-kabllogramet-e-ambasadorit-britanik/20%Monthly2019-07-08 07:00
https://presheva.com/ushqimet-demtohen-ne-diell-patatet-krijojne-solanine-nje-kimikat-toksik-per-njeriun/20%Monthly2019-07-08 06:58
https://presheva.com/eliot-engel-ne-shkup-maqedonia-e-veriut-po-ecen-ne-shtegun-e-duhur/20%Monthly2019-07-08 06:55
https://presheva.com/ishte-deklaruar-i-vdekur-20-vjecari-zgjohet-gjate-varrimit/20%Monthly2019-07-08 06:52
https://presheva.com/bujanoc-alarmohen-banoret-e-breznices-nuk-kane-uje-te-pijshem-ata-kane-frike-nga-epidemia/20%Monthly2019-07-07 12:39
https://presheva.com/engel-i-thote-preshevareve-kryetarin-e-keni-shume-te-mire/20%Monthly2019-07-06 11:21
https://presheva.com/apn-bujanoc-ti-mirepresim-mergimtaret-kur-pushteti-nuk-ka-mundesi-foto/20%Monthly2019-07-06 11:23
https://presheva.com/sara-rexhepi-ka-publikuar-kengen-e-re-ballin/20%Monthly2019-07-06 11:18
https://presheva.com/bujanoc-temperaturat-arrijne-35-grade-celzius-keshilli-komunal-aprovon-restrikcionet-e-ujit-te-pijshem-14h-20h/20%Monthly2019-07-05 21:09
https://presheva.com/bujanoc-salihi-kamberi-i-njeh-hajnat-e-te-korruptuarit-me-emer-e-mbiemer-sepse-i-takojne-subjektit-te-tij-politik/20%Monthly2019-07-05 19:40
https://presheva.com/bujanoc-bl-zarbices-organizon-takimet-e-vendlindjes-malesia-e-bujanocit-2019/20%Monthly2019-07-05 18:50
https://presheva.com/se-shpejti-me-pak-pritje-ne-kufirin-presheve-tabanoc-kufiri-me-nje-pike-kontrolli/20%Monthly2019-07-05 17:28
https://presheva.com/si-mund-te-genjejme-veten-dhe-te-tjeret-me-deshiren-e-zjarrte-per-tu-futur-ne-europe/20%Monthly2019-07-05 15:18
https://presheva.com/lindje-pas-te-40-ave-kater-rreziqe-dhe-kater-perparesi/20%Monthly2019-07-05 15:00
https://presheva.com/shtate-menyra-per-te-futur-burrin-ne-pune/20%Monthly2019-07-05 14:56
https://presheva.com/kur-duhet-te-jepen-antibiotike/20%Monthly2019-07-05 14:52
https://presheva.com/pse-burrat-duan-gra-te-shkurtra-dhe-grate-burra-te-gjate/20%Monthly2019-07-05 14:50
https://presheva.com/rihanna-paditet-nga-nje-grua-e-verber/20%Monthly2019-07-05 14:47
https://presheva.com/deshmia-e-ish-agjentit-te-udb-se-planet-per-te-eliminuar-personat-qe-faji-tu-mbetej-shqiptareve/20%Monthly2019-07-05 13:32
https://presheva.com/kurti-uron-4-korrikun-fale-amerikes-shqiperia-nuk-u-copetua/20%Monthly2019-07-05 13:29
https://presheva.com/kongresisti-eliot-engel-e-dua-kosoven/20%Monthly2019-07-05 13:26
https://presheva.com/rrufeja-godet-nje-shtepi-ne-peje/20%Monthly2019-07-05 13:24
https://presheva.com/ishulli-skocez-ofron-punen-e-endrrave-kandidatet-duhet-te-kujdesen-per-delet-paga-24473-euro-ne-vit/20%Monthly2019-07-05 13:21
https://presheva.com/trump-premton-spektakel-per-4-korrikun-nxjerr-tanket-bombarduesit-dhe-mjetet-tjera-ushtarake-ne-washington/20%Monthly2019-07-05 13:19
https://presheva.com/kongresisti-amerikan-shba-nuk-e-ka-vemendjen-te-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2019-07-05 13:12
https://presheva.com/arsyeja-se-pse-flamuri-amerikan-eshte-i-vendosur-mbrapsht-ne-uniforma-te-ushtrise-2/20%Monthly2019-07-05 13:09
https://presheva.com/zhytesi-ismajl-kasumi-tregon-arsyet-per-humbjen-e-jeteve-ne-plazhet-shqiptare/20%Monthly2019-07-05 13:07
https://presheva.com/me-ne-fund-zbulohet-arsyeja-pse-truprojat-e-kim-jong-un-vrapojne-pas-vetures-se-tij-lideri-verikorean-u-frymezua-nga-nje-film-i-popullarizuar/20%Monthly2019-07-05 12:08
https://presheva.com/christina-aguilera-rremben-vemendje-ne-javen-e-modes-ne-paris/20%Monthly2019-07-05 12:05
https://presheva.com/fjalet-e-para-te-lampardit-si-trajner-i-chelseat-jam-jashtezakonisht-krenar-mezi-pres-te-filloj-punen/20%Monthly2019-07-05 12:01
https://presheva.com/buffon-arrin-per-teste-mjekesore-te-juventusi/20%Monthly2019-07-05 11:58
https://presheva.com/mjeket-paralajmerojne-perse-kurre-nuk-duhet-te-qendroni-ne-kembe-derisa-pini-uje/20%Monthly2019-07-05 11:54
https://presheva.com/sfide-per-duart-dhe-muskuj-te-barkut/20%Monthly2019-07-05 11:49
https://presheva.com/a-duhet-zevendesuar-mishi-i-kuq-me-mishin-e-bardhe-ju-tregon-studimi/20%Monthly2019-07-05 11:44
https://presheva.com/disa-keshilla-per-veshka-te-shendetshme/20%Monthly2019-07-05 10:53
https://presheva.com/liverpool-ankohet-ne-fifa-per-taren/20%Monthly2019-07-05 10:50
https://presheva.com/muriqi-refuzon-te-gjitha-ofertat-konfirmon-qendrimin-ne-rizespor/20%Monthly2019-07-05 10:46
https://presheva.com/a-ishte-rugova-ai-qe-e-perdori-i-pari-gishtin-e-madh/20%Monthly2019-07-05 10:31
https://presheva.com/haradinaj-shba-aleati-yne-i-pare-per-paqe-liri-dhe-zhvillim/20%Monthly2019-07-05 10:26
https://presheva.com/njihuni-me-shtetin-qe-lufton-ndotjen-e-ajrit-me-reshje-artificiale/20%Monthly2019-07-05 10:21
https://presheva.com/vuciq-akuzoi-shqiptaret-si-vrases-te-ivanoviqit-por-deshmia-e-ketij-serbi-drejton-gishtin-nga-vet-ai/20%Monthly2019-07-05 10:19
https://presheva.com/ronaldo-ben-xhiro-me-veturen-e-tij-superluksoze/20%Monthly2019-07-05 10:16
https://presheva.com/engel-kujton-kohen-kur-para-22-vitesh-harry-bajraktari-e-kishte-njoftuar-me-kosoven/20%Monthly2019-07-05 10:14
https://presheva.com/ambasadori-kosnett-shba-te-do-jene-prane-kosoves-ne-secilin-rrugetim/20%Monthly2019-07-05 10:04
https://presheva.com/be-reagon-per-vendimin-qe-te-mos-lejohen-zyrtaret-serb-ta-vizitojne-kosoven/20%Monthly2019-07-05 10:00
https://presheva.com/komuna-e-ulqinit-nuk-lejon-liturgji-serbo-sllave-ne-kishen-ilire/20%Monthly2019-07-05 09:58
https://presheva.com/fronti-che-guevara-rebelet-e-fundit-te-kolumbise/20%Monthly2019-07-05 09:55
https://presheva.com/bamir-topi-ja-si-zgjidhet-kriza/20%Monthly2019-07-05 08:24
https://presheva.com/rudina-hajdari-ne-open-pd-ka-nevoje-per-reforma-te-thella/20%Monthly2019-07-05 08:21
https://presheva.com/gjata-rudina-hajdarit-duhet-ta-meritosh-ate-mbiemer/20%Monthly2019-07-05 08:17
https://presheva.com/murrizi-nderkombetaret-sdo-lejojne-te-kete-pazare-rama-basha/20%Monthly2019-07-05 08:14
https://presheva.com/gjirokaster-shfaqet-antraksi-ne-fshatrat-e-libohoves-ngordhin-11-bageti/20%Monthly2019-07-05 08:11
https://presheva.com/mos-blini-parfume-te-shtrenjte-ja-se-cfare-thote-shkenca/20%Monthly2019-07-05 08:07
https://presheva.com/meta-leter-presidentit-trump-je-frymezim-per-shqiptaret/20%Monthly2019-07-05 08:04
https://presheva.com/tryeze-e-rrumbullaket-yolo-sfide-ne-nfe-ne-fushen-digjitale/20%Monthly2019-07-05 08:01
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-ka-filluar-iniciativen-per-tu-pajisur-me-qender-te-hemodijalizes/20%Monthly2019-07-05 07:55
https://presheva.com/shba-shkundet-nga-termeti-ne-diten-e-pavarsise/20%Monthly2019-07-05 07:51
https://presheva.com/arifi-ka-kerkuar-nga-engel-mbeshtetjen-per-formimin-e-fondit-te-solidaritetit-si-dhe-bashkangjitjen-e-lugines-me-kosove-ne-strategji-te-perbashket/20%Monthly2019-07-04 15:49
https://presheva.com/komuna-e-presheves-ndane-mirenjohje-per-mikun-e-shqiptareve-kongresistin-amerikan-eliot-engel/20%Monthly2019-07-04 15:17
https://presheva.com/shqiprim-arifi-mori-pjese-ne-shenimin-e-243-vjetorit-te-pavaresise-se-shtetit-amerikan/20%Monthly2019-07-04 15:13
https://presheva.com/eliot-engel-kunder-ndryshimit-te-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-04 14:41
https://presheva.com/qeveria-e-maqedonise-aprovon-vendimin-per-fillimin-e-procedures-per-hapjen-e-kufirit-llojan-miratoc/20%Monthly2019-07-04 14:02
https://presheva.com/pajaziti-kryetare-tregoj-opinionit-pse-jeni-ne-bllokade/20%Monthly2019-07-04 12:45
https://presheva.com/josep-borrell-katalunasi-i-spanjes-qe-mund-ta-detyroje-serbine-ta-pranoje-kosoven/20%Monthly2019-07-04 08:15
https://presheva.com/perendimet-me-te-bukura-te-diellit-qe-keni-pare-ne-instagram/20%Monthly2019-07-04 08:11
https://presheva.com/7-fakte-interesante-rreth-festimit-te-veres-ne-suedi/20%Monthly2019-07-04 08:08
https://presheva.com/rama-citon-aristotelin-cdokush-mund-te-inatoset-por-te-inatosesh-edhe-me-njeriun-e-duhur/20%Monthly2019-07-04 08:05
https://presheva.com/grida-duma-ne-open-ja-cfare-na-thane-ne-bruksel-per-ramen/20%Monthly2019-07-04 08:02
https://presheva.com/moikom-zeqo-vjen-ne-duart-e-lexuesit-me-librin-me-te-ri-poetik-%ca%ba-golgote-fluturash%ca%ba/20%Monthly2019-07-04 08:31
https://presheva.com/meta-si-reforma-ne-drejtesi-u-shnderrua-ne-ramaforme/20%Monthly2019-07-04 07:54
https://presheva.com/sezoni-turistik-2019%e2%80%b3-policia-shqiptare-marreveshje-me-ate-te-malit-te-zi/20%Monthly2019-07-04 07:51
https://presheva.com/pd-te-henen-protesta-e-10-kombetare-e-opozites/20%Monthly2019-07-04 07:48
https://presheva.com/pritjet-nga-konferenca-e-ballkanit-perendimor-ne-poznan/20%Monthly2019-07-04 07:39
https://presheva.com/komplot-antishqiptar-felaj-ne-top-talk-percartje-e-presidentit/20%Monthly2019-07-04 07:37
https://presheva.com/a-do-te-arrestohet-ilir-meta-ja-qendrimi-i-kryetares-se-komisionit-te-sigurise-kombetare-felaj/20%Monthly2019-07-04 07:34
https://presheva.com/studim-obeziteti-me-i-rrezikshem-sesa-duhanpirja/20%Monthly2019-07-04 07:32
https://presheva.com/ishulli-i-madagaskarit-i-vetmi-prodhues-afrikan-i-haviarit/20%Monthly2019-07-04 07:29
https://presheva.com/pasaportat-me-te-fuqishme-japonia-ne-krye-te-listes-shqiperia-ne-vendin-52-te/20%Monthly2019-07-04 07:26
https://presheva.com/reuters-shqiperia-dhe-maqedonia-do-te-jene-viktimat-e-para-te-irritimit-te-macron/20%Monthly2019-07-04 07:24
https://presheva.com/horoskopi-per-korrik-kush-duhet-te-behet-gati-per-rastin-afarist-jetesor-dhe-kush-do-te-perjetoje-dashuri-te-madhe/20%Monthly2019-07-03 14:49
https://presheva.com/ushtrime-superefikase-per-pjesen-e-poshtme-te-trupit-10-minuta/20%Monthly2019-07-03 14:39
https://presheva.com/jahiu-bllokada-financiare-ne-bujanoc-eshte-e-qellimshme-fondet-do-te-perdoren-me-afer-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-03 14:33
https://presheva.com/hillary-clinton-uron-kombetaren-amerikane-pasi-arriten-ne-finale/20%Monthly2019-07-03 14:33
https://presheva.com/ja-se-cfare-ndodh-kur-perdoret-antibiotik/20%Monthly2019-07-03 14:30
https://presheva.com/policia-arreston-dy-persona-u-shisnin-teste-studenteve-te-fakultetit-juridik/20%Monthly2019-07-03 12:13
https://presheva.com/eurodeputetja-e-pare-shqiptare-fillon-punen-flet-ashper-kunder-partive-ekstremiste/20%Monthly2019-07-03 12:10
https://presheva.com/nysrete-kumanova-thirrje-thacit-mos-e-zgjat-doren-e-pajtimit-pa-u-kthyer-trupat-nga-serbia/20%Monthly2019-07-03 12:06
https://presheva.com/bukurie-gjonbalaj-e-para-qe-i-bashkohet-diplomacise-se-shqiperise/20%Monthly2019-07-03 12:04
https://presheva.com/be-kerkon-urgjentisht-te-arrihet-marreveshja-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-07-03 11:58
https://presheva.com/pasi-e-konfirmoi-pjesemarrjen-ne-koncert-ne-kosove-miley-cyrus-sulmohet-nga-serbet/20%Monthly2019-07-03 11:54
https://presheva.com/fjalimi-i-albin-kurtit-ne-seancen-e-kuvendit-kushtuar-lugines-se-presheves/20%Monthly2019-07-03 11:49
https://presheva.com/ne-muajin-qershor-eshte-zbuluar-virusi-i-etheve-te-nilit-perendimor-ne-disa-qytete-te-serbise/20%Monthly2019-07-03 11:45
https://presheva.com/vdes-ne-londer-djali-i-sheikut-te-sharjahut-emiratet-e-bashkuara-arabe-tri-dite-zie/20%Monthly2019-07-03 09:56
https://presheva.com/basha-29-vjet-pas-2-korrikut-te-90-s-shqiptaret-jane-serish-perballe-nje-regjimi-qe-do-ti-ndaje-nga-perendimi/20%Monthly2019-07-03 09:53
https://presheva.com/gta-6-e-frymezuar-nga-narcos-e-eskobarit/20%Monthly2019-07-03 09:52
https://presheva.com/fox-news-presidenti-shqiptar-akuzon-sorosin-per-komplot-destabilizues/20%Monthly2019-07-03 09:48
https://presheva.com/ismajl-kurteshi-duhet-ti-ndihmojne-shqiptaret-qe-jetojne-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2019-07-03 09:42
https://presheva.com/lugina-ne-agjenden-politike-te-kosoves-dhe-ne-shenjester-te-serbise/20%Monthly2019-07-03 08:51
https://presheva.com/ne-panairin-nderkombetar-te-tekstilit-ne-barcelona-mori-pjese-presidenti-i-kompanise-medinvest-nga-medvegja-muharrem-salihu/20%Monthly2019-07-03 08:49
https://presheva.com/kujdes-me-vozitjen-mbreme-ne-aksident-trafiku-humbi-jeten-nje-grua/20%Monthly2019-07-03 08:46
https://presheva.com/paskal-milo-ne-open-meta-nje-luan-qe-i-rikthehet-skenes-politike/20%Monthly2019-07-03 08:42
https://presheva.com/kufoma-bie-nga-qielli-ne-oborr-te-shtepise/20%Monthly2019-07-03 08:40
https://presheva.com/u-plagos-ne-proteste-ina-nuka-merr-yllin-e-mirenjohjes-publike/20%Monthly2019-07-03 08:37
https://presheva.com/meta-sulmon-nderkombetaret-me-13-tetor-zgjedhje-lokale-te-pergjithshme-dhe-presidenciale/20%Monthly2019-07-03 08:32
https://presheva.com/rrezohet-helikoperi-i-ushtrise-gjermane-vdes-piloti/20%Monthly2019-07-03 08:27
https://presheva.com/eriksen-galaktiku-i-radhes/20%Monthly2019-07-03 08:18
https://presheva.com/ilir-meta-dy-fjale-per-george-soros-jam-i-races-se-avni-rustemit-jo-i-nikolla-gruevskit/20%Monthly2019-07-03 08:16
https://presheva.com/meta-rama-me-kercenoi-me-mesazh-ja-se-cfare-me-thote/20%Monthly2019-07-03 07:56
https://presheva.com/cfare-jane-deep-state-dhe-state-capture-per-te-cilat-foli-meta/20%Monthly2019-07-03 07:54
https://presheva.com/gjendet-trupi-i-florijana-ismailit/20%Monthly2019-07-02 16:30
https://presheva.com/mungesa-e-ujit-te-pijshem-ne-shum-vendbanimet-te-bujanocit-po-e-shton-vapen-tropikale/20%Monthly2019-07-02 13:57
https://presheva.com/ragmi-ibrahimi-zuri-vendin-e-dyte-ne-gjysme-maratonen-e-atletikes-qe-u-organizua-ne-qytetin-e-vranjes/20%Monthly2019-07-02 12:23
https://presheva.com/me-vendim-te-ratel-it-operatereve-nga-sot-u-percaktohet-detyrimi-i-uljes-se-cmimeve-te-roamingut-ne-rrjetet-e-ballkanit/20%Monthly2019-07-02 11:56
https://presheva.com/aktiviste-te-drejtave-te-njeriut-ne-bujanoc-abuzojne-me-imazhe-te-njerezve-qe-kerkojne-lemosh/20%Monthly2019-07-02 11:16
https://presheva.com/presidenti-hashim-thaci-prezantuan-draft-rezoluten-qe-i-dergoi-per-shqyrtim-dhe-miratim-kuvendit-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-07-02 11:13
https://presheva.com/hashim-thaci-kosova-duhet-ta-respektojne-vullnetin-e-shqiptareve-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2019-07-02 10:28
https://presheva.com/gjuric-shqiptaret-ne-presheve-bujanoc-dhe-medvegje-jetojne-si-qytetare-te-serbise/20%Monthly2019-07-02 10:19
https://presheva.com/folklorizem-dhe-aktrim-per-luginen-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2019-07-02 10:07
https://presheva.com/nait-hasani-pdk-serbia-ka-strategji-per-veriun-e-kosoves-ne-skemi-per-luginen/20%Monthly2019-07-02 10:02
https://presheva.com/belgzim-kamberi-tirana-dhe-prishtina-nuk-kane-strategji-per-shqiptaret-ne-lugine/20%Monthly2019-07-02 09:59
https://presheva.com/kinezet-ndertojne-aeroportin-me-te-madh-ne-bote-eshte-sa-100-fusha-te-futbollit-ndertimi-ka-kushtuar-60-miliarde-dollare/20%Monthly2019-07-02 09:57
https://presheva.com/agjenti-i-lovrenit-arrin-ne-itali-per-bisedime-me-milanin/20%Monthly2019-07-02 09:51
https://presheva.com/vetem-10-minuta-pasi-e-nxori-veturen-nga-auto-salloni-qe-i-kushtoi-250-mije-dollare-ia-konfiskon-policia/20%Monthly2019-07-02 09:45
https://presheva.com/pas-malit-te-zi-emina-cunmulaj-nis-pushimet-luksoze-ne-saint-tropez/20%Monthly2019-07-02 09:43
https://presheva.com/nje-dite-pas-takimit-trump-kim-radari-i-jugkoreaneve-regjistron-objekt-te-paidentifikuar-fluturues-mbi-zonen-e-demilitarizuar/20%Monthly2019-07-02 09:40
https://presheva.com/bie-vlera-e-unitedit-per-nje-miliard-euro/20%Monthly2019-07-02 09:34
https://presheva.com/nje-shperthim-i-fuqishem-dridh-qipron-objekti-misterioz-fluturues-bie-ne-pjesen-turke/20%Monthly2019-07-02 09:21
https://presheva.com/vogelushja-2-vjecare-nuk-kursehet-nga-krokodilet/20%Monthly2019-07-02 09:18
https://presheva.com/gjerat-qe-duhet-te-dini-patjeter-per-grupin-e-gjakut/20%Monthly2019-07-02 09:14
https://presheva.com/hyda-shkresa-e-knsh-se-deputetit-dhe-kamberit-eshte-nje-leter-partiake-ne-tentim-te-monopolizimit-te-paternalizmit-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2019-07-02 09:01
https://presheva.com/gjuriq-reagon-ndaj-hapjes-se-pikave-te-shitjes-ne-veri-ka-nje-mesazh-per-presidentin-thaci/20%Monthly2019-07-02 06:47
https://presheva.com/shokuese-15-vjecarja-e-eliminon-tenisten-williams-ne-wimbledon/20%Monthly2019-07-02 06:44
https://presheva.com/kryetari-i-kok-ut-shpjegon-se-pse-spanja-ua-refuzoj-sportisteve-kosovare-vizat/20%Monthly2019-07-02 06:39
https://presheva.com/serbia-me-politiken-e-terrorit-me-%e2%80%8b%e2%80%8bte-ashtuquajturen-katastrofe-humanitare-flasin-qytetaret-ne-veri-ku-cdo-lokal-u-mbyll-me-dry/20%Monthly2019-07-02 06:36
https://presheva.com/batista-e-injoron-filmin-fast-furious-thote-se-do-te-beje-filma-me-te-mire/20%Monthly2019-07-02 06:32
https://presheva.com/koha-e-fluturimit-midis-australise-dhe-mbreterise-se-bashkuar-mund-te-shkurtohet-deri-ne-90-minuta/20%Monthly2019-07-02 06:28
https://presheva.com/rama-falenderon-qytetaret/20%Monthly2019-07-02 06:23
https://presheva.com/thaci-te-gjithe-duhet-te-luftojme-stigmatizimin-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2019-07-02 06:20
https://presheva.com/ternava-e-kemi-borxh-dhe-obligim-kujdesin-ndaj-te-mbijetuarve-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-07-02 06:17
https://presheva.com/angelina-jolie-perkrah-vajzes-se-saj-10-vjecare-paraqiten-nga-los-angelos/20%Monthly2019-07-02 06:15
https://presheva.com/prej-sot-finlanda-merr-presidencen-e-bashkimit-evropian/20%Monthly2019-07-02 06:12
https://presheva.com/shqiperia-ne-syte-e-turisteve-te-huaj/20%Monthly2019-07-02 06:10
https://presheva.com/lulzim-basha-kriza-politike-eshte-thelluar-rama-duhet-te-largohet/20%Monthly2019-07-02 06:02
https://presheva.com/lindje-perendim-stambolli-ndeshkoi-erdoganin-cndodh-me-tej/20%Monthly2019-07-02 05:58
https://presheva.com/macron-nuk-terhiqet-do-bllokoj-cdo-zgjerim-te-bashkimit-evropian/20%Monthly2019-07-02 05:55
https://presheva.com/rama-per-al-jazeera-politika-duhet-te-bashkoje-vendin/20%Monthly2019-07-02 05:53
https://presheva.com/dua-surprizon-sjell-ne-kosove-miley-cyrus/20%Monthly2019-07-02 05:51
https://presheva.com/veseli-thote-se-do-te-ishte-sukses-nese-ndahen-500-mije-euro-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-07-01 16:13
https://presheva.com/kuvendi-ska-kuorum-per-ta-votuar-rezoluten-e-deputeteve-per-luginen-ajo-e-thacit-sdiskutohet/20%Monthly2019-07-01 16:10
https://presheva.com/muzafer-destani-sipermarresit-dhe-bizneset-vendore-kane-perjetuar-drejteperdrejte-ne-kurriz-gjithe-degradimin-e-politikave-te-keq-qeverisjes/20%Monthly2019-07-01 13:56
https://presheva.com/ne-gracanice-hapet-kursi-i-pare-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-07-01 13:22
https://presheva.com/shukri-buja-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-07-01 13:20
https://presheva.com/befason-rooney-louis-van-gaal-eshte-trajneri-me-i-mire-qe-e-kam-pasur/20%Monthly2019-07-01 13:17
https://presheva.com/humbni-peshe-duke-ngrene-akullore/20%Monthly2019-07-01 13:15
https://presheva.com/horoskopi-javor-dike-e-pret-takimi-i-endrrave-nderkaq-dikush-me-ne-fund-do-te-kenaqet-ne-lidhjen-e-gjate/20%Monthly2019-07-01 13:13
https://presheva.com/binjaket-e-famshem-nga-beverly-hills-90210-doherty-dhe-priestly-pozojne-bashke-per-here-te-pare-pas-20-vitesh/20%Monthly2019-07-01 13:10
https://presheva.com/stankovic-edhe-njehere-ia-rikujton-lidereve-te-lugines-se-nuk-ka-bashkangjitje-me-kosoven/20%Monthly2019-07-01 13:10
https://presheva.com/viktimat-e-tortures-nga-regjimi-sirian-kam-pare-kufoma-me-gjymtyre-te-prere-dhe-syte-e-nxjerre/20%Monthly2019-07-01 13:08
https://presheva.com/zgjedhja-e-duhur-nje-kujdestare-per-femijen/20%Monthly2019-07-01 13:05
https://presheva.com/bujanoc-ambulanta-ne-terrnoc-pa-pediater/20%Monthly2019-07-01 13:00
https://presheva.com/ligji-per-shite-blerjen-e-aseteve-publike-diskriminon-bizneset-shqiptare-ne-medvegje-duke-i-eliminuar-nga-gara/20%Monthly2019-07-01 12:58
https://presheva.com/129930-2/20%Monthly2019-07-01 12:41
https://presheva.com/nasuf-junuzi-perkujdeset-per-ruajtjen-e-ambientit-jetesore/20%Monthly2019-07-01 11:52
https://presheva.com/ligji-per-mbrojtje-shendetesore-lejon-dhe-obligon-perzgjedhjen-e-mjekut-publikohen-oraret-e-mjekeve-ne-shtepine-e-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2019-07-01 10:28
https://presheva.com/temperaturat-ne-vendin-tone-gjate-tri-diteve-te-para-te-javes-mund-te-arrijne-deri-ne-38-grade-celsius/20%Monthly2019-07-01 10:24
https://presheva.com/diellza-fatos-veliu-nxenese-ne-profilin-e-mjekesise-shperblehet-me-mirenjohje-si-nxenesja-me-e-mire-per-vitin-shkollore-2018-19/20%Monthly2019-07-01 11:18
https://presheva.com/po-realizohet-projekti-i-rregullimit-te-rrugices-me-pllaka-betoni-ne-vendin-e-quajtur-udha-e-ngushte-ne-drejtim-te-vreshtave/20%Monthly2019-07-01 10:12
https://presheva.com/kane-perfunduar-punet-ne-zgjerimin-e-rruges-dhe-kryqezimit-tek-varrezat-e-romeve/20%Monthly2019-07-01 10:08
https://presheva.com/rama-sot-fitoi-shqiperia-evropiane-humbi-me-turp-shqiperia-e-djeshme/20%Monthly2019-07-01 08:42
https://presheva.com/kim-kardashian-tregon-gjithe-procesin-e-mbulimit-te-ndryshimeve-te-psoriazes-ne-kembet-e-saj/20%Monthly2019-07-01 08:39
https://presheva.com/vuciq-nuk-di-cfare-do-te-ndodhe-as-serbet-as-shqiptaret-nuk-duan-kompromis/20%Monthly2019-07-01 08:36
https://presheva.com/cili-eshte-sekreti-i-saj-i-ka-62-vjet-duket-se-paku-20-vjet-me-e-re/20%Monthly2019-07-01 08:34
https://presheva.com/forca-e-pazakonshme-e-njerezve-me-sy-te-kafenjte-keni-keto-perparesi-dhe-nuk-jeni-te-vetedijshem-per-kete/20%Monthly2019-07-01 08:27
https://presheva.com/donald-trump-i-lejon-kompanite-amerikane-te-bejne-biznes-me-huawein/20%Monthly2019-07-01 08:25
https://presheva.com/francis-ngannou-shkaterron-junior-dos-santosin-per-vetem-71-sekonda/20%Monthly2019-07-01 08:20
https://presheva.com/thiago-silva-messi-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-histori/20%Monthly2019-07-01 08:17
https://presheva.com/veshja-e-cuditshme-e-rames-gjate-hedhjes-se-votes-ne-surrel/20%Monthly2019-07-01 08:14
https://presheva.com/donald-trump-behet-presidenti-i-pare-amerikan-qe-shkel-ne-korene-e-veriut/20%Monthly2019-07-01 08:11
https://presheva.com/drancolli-beteja-e-kosoves-e-vitit-1389-eshte-ngjarje-e-mitizuar/20%Monthly2019-07-01 06:33
https://presheva.com/reagimi-i-raikkonen-kundrejt-hamiltonit-ne-incidentin-gjate-provave-zyrtare-ne-austri/20%Monthly2019-07-01 06:26
https://presheva.com/banja-te-ngrohta-gjate-shtatzenise-a-ben-shtatzena-te-lahet-ne-vaske/20%Monthly2019-07-01 06:23
https://presheva.com/aparatura-e-posacme-qe-e-perdorte-michael-jackson-per-ta-luftuar-plakjen-do-te-jetoj-se-paku-150-vjet/20%Monthly2019-07-01 06:21
https://presheva.com/femren-mbretereshe-eshte-e-lehte-ta-dallosh-arma-sekrete-e-saj-eshte-kjo/20%Monthly2019-07-01 06:16
https://presheva.com/dikush-po-mbytet-cte-bejme/20%Monthly2019-07-01 06:12
https://presheva.com/receta-popullore-e-pijes-qe-sheron-shume-semundje-zbuloni-si-ta-pergatisni-ate/20%Monthly2019-07-01 06:10
https://presheva.com/dwayne-johnson-flet-haptas-per-depresionin/20%Monthly2019-07-01 06:06
https://presheva.com/behen-bashke-per-here-te-pare-tete-gjenerata-te-porsche-911/20%Monthly2019-07-01 06:03
https://presheva.com/peza-tashme-fillon-levizja-basha-ik/20%Monthly2019-07-01 06:01
https://presheva.com/dora-ime-eshte-e-shtrire-rama-i-hapur-per-marreveshje-me-opoziten/20%Monthly2019-07-01 05:58
https://presheva.com/monika-kryemadhi-fitore-per-demokracine-shqiptare/20%Monthly2019-07-01 05:56
https://presheva.com/voton-edhe-senatori-italian-me-shtetesi-shqiptare-vota-sduhet-te-jete-kurre-problem/20%Monthly2019-07-01 05:54
https://presheva.com/vila-e-diktatorit-the-guardian-sjell-nje-reportazh-per-vilen-e-enver-hoxhes/20%Monthly2019-07-01 05:52
https://presheva.com/s-400-cfare-ben-arma-qe-rusia-i-shet-turqise/20%Monthly2019-07-01 05:49
https://presheva.com/vuciq-mos-e-merrni-seriozisht-thacin-luginen-e-shfrytezon-per-politike/20%Monthly2019-07-01 05:47