XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/pajaziti-kamberi-merret-me-gjithcka-tjeter-pervec-me-ate-qe-duhet-te-merret/20%Monthly2019-08-30 15:06
https://presheva.com/bujanoc-shabani-i-kthehet-familjes-me-simbolin-e-kosoves-video/20%Monthly2019-08-30 14:22
https://presheva.com/asgje-nga-premtimet-e-ministrise-se-arsimit-te-shqiperise-dhe-serbise-per-tekstet-ne-gjuhen-shqipe-video/20%Monthly2019-08-30 11:56
https://presheva.com/nese-vuani-nga-koliti-harrojeni-shijen-e-ketyre-ushqimeve-perkeqesojne-seriozisht-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-08-30 11:46
https://presheva.com/brohoriten-uck-ne-ulqin-pese-te-rinj-nga-kosova-gjobiten-dhe-debohen-nga-mali-i-zi/20%Monthly2019-08-30 11:43
https://presheva.com/alisson-becker-portieri-i-vitit-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-08-30 11:39
https://presheva.com/bill-clinton-leter-kadri-veselit/20%Monthly2019-08-30 11:35
https://presheva.com/barcelona-dhe-psg-arrijne-marreveshje-per-neymarin/20%Monthly2019-08-30 11:32
https://presheva.com/osmani-koalicion-vetem-me-vetevendosjen-kjo-mund-te-ndodhe-edhe-pas-6-tetorit/20%Monthly2019-08-30 11:29
https://presheva.com/studentit-i-ndalohet-hyrja-ne-shba-pasi-i-kontrolluan-postimet-ne-rrjete-sociale/20%Monthly2019-08-30 10:29
https://presheva.com/pese-gjera-qe-nuk-i-dini-per-jeff-bezos/20%Monthly2019-08-30 10:25
https://presheva.com/pack-ne-mbeshtetje-te-vjosa-osmanit-e-quan-lajm-te-shkelqyeshem-kandidimin-e-saj/20%Monthly2019-08-30 10:20
https://presheva.com/bebeve-assesi-nuk-duhet-ti-jepni-mjalte-mjalti-mund-te-shkaktoje-infektim-shume-te-rrezikshem-te-traktit-digjestiv/20%Monthly2019-08-30 10:17
https://presheva.com/cfare-mund-te-beje-pak-uthull-per-bimet-e-zverdhura-dhe-te-semura-shpetim-per-kopshtin/20%Monthly2019-08-30 10:14
https://presheva.com/nje-gote-vere-e-kuqe-para-gjumit-baras-me-1-ore-palester/20%Monthly2019-08-30 10:10
https://presheva.com/me-skoda-tani-mund-te-dini-ka-i-keni-femijet-apo-mos-ju-kane-genjyer/20%Monthly2019-08-30 09:59
https://presheva.com/mercedes-prezanton-gle-coupe-dhe-gle-53-coupe/20%Monthly2019-08-30 09:57
https://presheva.com/serwer-shkembimi-i-territoreve-kosove-serbi-do-tishte-dhurate-per-putinin/20%Monthly2019-08-30 09:45
https://presheva.com/vajzat-binjake-te-vjosa-osmanit-mbi-40-mije-euro-para-te-kursyera-ne-banke/20%Monthly2019-08-30 07:45
https://presheva.com/nena-me-e-vjeter-ne-bote-lindi-femijen-e-pare-ne-moshen-70-vjecare/20%Monthly2019-08-30 07:39
https://presheva.com/kosovarja-behet-kryetare-e-komunes-se-dyte-me-te-madhe-ne-suedi/20%Monthly2019-08-30 07:35
https://presheva.com/komisioni-evropian-nis-hetimet-ndaj-google-jobs/20%Monthly2019-08-30 07:31
https://presheva.com/nga-1-shtatori-me-nuk-ka-ekskursion-ne-kosove-e-shqiperi-filloristet-e-lugines/20%Monthly2019-08-30 07:27
https://presheva.com/20-vjecari-me-madhesi-abnormale-te-gishtit-te-dores/20%Monthly2019-08-30 07:27
https://presheva.com/pyetja-me-e-shpeshte-ne-lidhje-me-sherbimin-e-ri-televiziv-te-apple/20%Monthly2019-08-30 07:22
https://presheva.com/alarm-ne-europe-per-birren-gjermane-me-detergjente-terhiqet-nga-tregu/20%Monthly2019-08-30 07:18
https://presheva.com/macron-nuk-duhet-te-lejojme-qe-shba-rusia-dhe-turqia-te-vendosin-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-08-30 06:11
https://presheva.com/top-10-suv-te-me-te-shitur-ne-bote/20%Monthly2019-08-30 06:09
https://presheva.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-disa-njerez-kane-syte-me-ngjyra-te-ndryshme/20%Monthly2019-08-30 06:07
https://presheva.com/microsoft-konfirmon-daten-e-daljes-ne-shitje-te-hololens-2/20%Monthly2019-08-30 06:04
https://presheva.com/nje-anije-kozmike-rrotullohet-prej-721-ditesh-rreth-tokes-arsyet-nuk-dihen/20%Monthly2019-08-30 06:03
https://presheva.com/tarifa-ne-rrugen-e-kombit-ne-shtator-kamionet-do-paguajne-deri-ne-23-euro/20%Monthly2019-08-30 06:00
https://presheva.com/bmw-prezanton-makinen-me-te-zeze-ne-bote/20%Monthly2019-08-30 05:58
https://presheva.com/vetem-nje-ecje-e-vogel-ne-dite-mund-ta-ule-rrezikun-e-vdekjes-se-hershme/20%Monthly2019-08-30 05:55
https://presheva.com/alisa-katroshi-jam-e-lumtur-qe-do-te-interpretoje-ne-presheve/20%Monthly2019-08-29 15:27
https://presheva.com/koalicioni-i-perbashekt-apn-pd-sigurojne-transportin-per-date-8-shtator-me-mundesi-vajtje-ardhje-prishtine-medvegje-prishtine/20%Monthly2019-08-29 15:22
https://presheva.com/publikohen-oraret-e-mjekeve-ne-praksen-e-pergjithshme-dhe-ne-pediatri/20%Monthly2019-08-29 15:17
https://presheva.com/musliu-ne-zgjedhjet-lokale-do-te-garojme-te-vetem-jo-ne-koalicion-parazgjedhore-video/20%Monthly2019-08-29 10:54
https://presheva.com/gazetari-i-njohur-ben-bashke-flamuri-shqiptar-me-ate-serb-ne-mes-te-beogradit/20%Monthly2019-08-29 07:35
https://presheva.com/atdhe-nuhiu-shenon-ne-sekondat-e-fundit-kualifikon-skuadren-ne-rundin-tjeter/20%Monthly2019-08-29 07:28
https://presheva.com/u-mbajt-akademia-perkujtimore-per-poetin-demush-berisha/20%Monthly2019-08-29 07:24
https://presheva.com/bujanoc-ketu-nuk-dua-te-jetoj-edhe-pjesen-tjeter-te-jetes-kjo-eshte-deshira-e-nje-te-riu/20%Monthly2019-08-29 07:16
https://presheva.com/albanian-excellence-dhe-mesazhi-fisnik-i-presheves/20%Monthly2019-08-29 07:12
https://presheva.com/vjosa-osmani-shperndan-sloganin-per-zgjedhjet-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-08-29 06:08
https://presheva.com/dhjete-lendime-ne-50-dite-te-reali-trajneri-i-ri-kondicional-po-shihet-si-fajtori-kryesor/20%Monthly2019-08-29 06:05
https://presheva.com/mercedes-amg-gle-53-coupe-vjen-me-429-kuaj-fuqi/20%Monthly2019-08-29 06:01
https://presheva.com/partite-serbe-me-marreveshje-per-koalicion-parazgjedhor/20%Monthly2019-08-29 05:54
https://presheva.com/dybala-mund-te-transferohet-te-napoli/20%Monthly2019-08-29 05:51
https://presheva.com/roma-pas-dyshes-se-juventusit-can-dhe-mandzukic/20%Monthly2019-08-29 05:48
https://presheva.com/hyundai-tucson-vazhdon-testimin-verehet-dukja-e-re-qe-do-te-kete/20%Monthly2019-08-29 05:45
https://presheva.com/bmw-sjell-veturen-e-blinduar-skane-cfare-i-bejne-plumbat-e-kallashnikovit-e-as-eksplozivi/20%Monthly2019-08-29 05:42
https://presheva.com/koleksioni-me-i-madh-ne-bote-i-aeroplaneve-luftarake-ne-keshtjellen-franceze-gjenden-110-fluturake-te-ndryshme/20%Monthly2019-08-29 05:39
https://presheva.com/pse-eshte-me-e-shendetshme-te-flini-ne-dhome-komplet-te-erret/20%Monthly2019-08-29 05:37
https://presheva.com/figura-kontraverse-e-lutfi-hazirit-haxhi-me-piercing-dhe-me-tattoo/20%Monthly2019-08-29 05:33
https://presheva.com/kolona-te-gjata-nga-ulqini-ne-shqiperi-pritje-me-shume-se-1-ore/20%Monthly2019-08-29 05:26
https://presheva.com/rita-ora-feston-7-vite-me-pare-publikoi-albumin-e-pare/20%Monthly2019-08-29 05:22
https://presheva.com/e-pazakonte-turistja-zhvishet-dhe-po-shijon-rrezet-e-diellit-ne-aeroportin-e-shkupit/20%Monthly2019-08-29 05:18
https://presheva.com/metropolet-e-zgjuara-londra-e-para-ne-bote/20%Monthly2019-08-29 05:14
https://presheva.com/parajsa-te-ndaluara-5-plazhet-ku-shkohet-vetem-me-varke/20%Monthly2019-08-29 05:11
https://presheva.com/rruga-e-kombit-nga-1-shtatori-edhe-me-nje-takse-tjeter-ne-fuqi/20%Monthly2019-08-29 05:08
https://presheva.com/ngjarja-qe-shenoi-fillimin-e-luftes-se-dyte-boterore-dy-deshmitare-qe-e-perjetuan-si-femije-sulmin-rrefejne-se-cfare-ka-ndodhur-80-vjet-me-pas/20%Monthly2019-08-29 05:04
https://presheva.com/lajmet-28-08-2019/20%Monthly2019-08-29 04:59
https://presheva.com/bujanoc-pushteti-lokal-akuza-ndaj-portalit-presheva-com-kush-ka-te-drejte/20%Monthly2019-08-28 20:06
https://presheva.com/hoxhaj-ne-presheve-do-ti-pajisim-me-pasaporta-te-kosoves/20%Monthly2019-08-28 15:58
https://presheva.com/rumani-tre-ministra-dorehiqen-pas-shperberjes-se-koalicionit/20%Monthly2019-08-28 11:06
https://presheva.com/mustafa-nuk-e-nenvleresojme-kurtin-preferoj-front-te-perbashket-per-tia-ndaluar-pan-it-vazhdimin-e-shkaterrimit-te-shtetit/20%Monthly2019-08-28 11:03
https://presheva.com/serbia-nuk-heq-dore-thote-se-me-cdo-kusht-do-ta-pengoje-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2019-08-28 11:00
https://presheva.com/komunikacioni-ne-maqedoni-rritet-frekuentimi-i-makinave-ne-tabanoc-dhe-bogorodice/20%Monthly2019-08-28 10:58
https://presheva.com/vjosa-osmani-per-zerin-e-amerikes-flet-edhe-per-koalicionin-me-vv-ne-taksen-ndaj-mallrave-serbe-dhe-per-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2019-08-28 10:55
https://presheva.com/putin-i-blen-nje-akullore-erdoganit-pasi-ia-tregoi-aeroplanin-e-ri-rus/20%Monthly2019-08-28 10:48
https://presheva.com/shtatori-dhe-tetori-jane-muajt-me-te-mire-per-ta-vizituar-shqiperine/20%Monthly2019-08-28 10:45
https://presheva.com/neymar-i-ka-thene-psg-se-qe-deshiron-te-kaloje-vetem-te-barcelona/20%Monthly2019-08-28 10:43
https://presheva.com/fokat-pushtojne-plazhin-e-radhimes/20%Monthly2019-08-28 10:39
https://presheva.com/debati-per-zjarret-ne-amazone-kalon-ne-fyerje-personale-bolsonaro-tallet-me-pamjen-e-gruas-se-macron/20%Monthly2019-08-28 10:37
https://presheva.com/puthja-e-donald-trump-me-angela-merkel-vjedh-vemendjen-e-samitit-g7/20%Monthly2019-08-28 10:28
https://presheva.com/politikani-izraelit-rruan-mustaqet-per-here-te-pare-pas-47-viteve-ka-nje-arsye-interesante-per-kete/20%Monthly2019-08-28 10:25
https://presheva.com/poiriet-e-paralajmeron-khabibin-do-ti-jap-fund-rekordit-te-tij-si-i-pamposhtur/20%Monthly2019-08-28 10:23
https://presheva.com/tirana-kryeqyteti-me-i-ndotur-i-evropes/20%Monthly2019-08-28 10:18
https://presheva.com/guvernatori-i-bankes-se-anglise-dollari-duhet-zevendesuar-me-nje-monedhe-boterore-si-libra/20%Monthly2019-08-28 10:16
https://presheva.com/kritika-e-rrefimeve-te-medha-dhe-gruaja-dhe-sfidat-e-saj-ne-modernitet-temat-qe-u-shtjelluan-ne-lugina-summer-school-2019/20%Monthly2019-08-28 10:06
https://presheva.com/a-jane-keto-xhinse-perseri-ne-mode-heidi-klum-tashme-rikthen-stilin-e-vjeter/20%Monthly2019-08-28 10:01
https://presheva.com/atentat-me-arme-zjarri-ne-tirane-vritet-ish-polici/20%Monthly2019-08-28 09:57
https://presheva.com/po-bente-ushtrime-ne-ballkon-me-koke-poshte-bie-ne-toke-e-thyen-110-kocka/20%Monthly2019-08-28 09:53
https://presheva.com/liburn-aliu-tregon-kush-ka-qene-pengesa-kryesore-ne-arritjen-e-nje-koalicioni-vv-ldk/20%Monthly2019-08-28 09:50
https://presheva.com/stervitje-nen-uje-per-udhetim-ne-hapesire-nje-dite-me-astronautet-e-nasa-s/20%Monthly2019-08-28 09:44
https://presheva.com/krasniqi-do-ta-kerkojme-qe-kff-presheva-te-perkrahet-edhe-ff-te-kosoves/20%Monthly2019-08-28 09:41
https://presheva.com/ne-bl-corrotice-kane-filluar-punimet-per-rregullimin-e-fazes-perfundimtare-te-kanalizimit-fekal/20%Monthly2019-08-28 09:35
https://presheva.com/lajmet-27-08-2019/20%Monthly2019-08-28 09:32
https://presheva.com/bmw-ja-prezanton-x5-n-e-blinduar-rezistent-ndaj-sulmeve-me-te-ashpra/20%Monthly2019-08-28 09:30
https://presheva.com/snajperi-hero-me-2-te-shtena-bllokoi-kamionin-qe-do-shkaktonte-masaker-ndaj-femijeve/20%Monthly2019-08-28 09:26
https://presheva.com/serbet-te-alarmuar-shqiptaret-e-kosoves-po-e-blejne-jugun-e-serbise/20%Monthly2019-08-28 09:24
https://presheva.com/sllovenia-sia-var-fare-serbise-kur-eshte-fjala-per-kosoven/20%Monthly2019-08-28 09:21
https://presheva.com/makina-ecen-me-shpejtesi-120-km-h-shoferi-i-teslas-ben-nje-sy-gjume/20%Monthly2019-08-28 08:41
https://presheva.com/xhakarta-po-fundoset-indonezia-vendos-te-ndertoje-nje-kryeqytet-te-ri/20%Monthly2019-08-28 08:35
https://presheva.com/dasmat-ne-shqiperi-gjate-komunizmit-dhe-historia-e-nuses-duke-qare/20%Monthly2019-08-28 08:27
https://presheva.com/vuciq-jem-te-interesuar-per-kosoven-dhe-per-raportet-me-te/20%Monthly2019-08-28 08:24
https://presheva.com/trump-per-ngrohjen-globale-nuk-do-rrezikoj-pasurine-amerikane-per-endrrat-klimatike/20%Monthly2019-08-28 08:20
https://presheva.com/fotografia-qe-po-habit-boten-steve-jobs-eshte-gjalle/20%Monthly2019-08-28 07:55
https://presheva.com/fondacioni-i-dicaprio-jep-5-milione-dollare-per-amazonen/20%Monthly2019-08-28 07:44
https://presheva.com/alarmojne-shkencetaret-pritet-evakuimi-i-qindra-miliona-njerezve/20%Monthly2019-08-28 07:41
https://presheva.com/agaj-50-shi-i-kamberit-kundrejt-50-shit-te-dr-stojances-plotesisht-deshtuar/20%Monthly2019-08-27 17:43
https://presheva.com/bujanoc-llogari-bankare-prap-ne-bllokad-financiare/20%Monthly2019-08-27 14:31
https://presheva.com/moti-i-lig-perfshin-rajonin-e-dukagjinit-shi-dhe-erera-te-fuqishme/20%Monthly2019-08-27 11:29
https://presheva.com/mushkeria-e-botes-po-digjet-pamjet-qe-tregojne-pasojat-e-zjarreve-ne-amazone-aty-ku-gjithcka-qe-mund-te-shihni-ngjane-me-nje-varreze/20%Monthly2019-08-27 11:25
https://presheva.com/interi-i-contes-e-nis-me-spektakel-lukaku-debuton-me-gol-ne-serie-a/20%Monthly2019-08-27 11:23
https://presheva.com/fansat-me-kerkese-interesante-per-klubin-e-fenerbahces-sa-here-te-shenoje-gol-vedat-muriqi-duan-ta-degjojme-ne-sfond-kete-kenge-shqipe/20%Monthly2019-08-27 11:20
https://presheva.com/analistet-komentojne-nominimin-e-vjosa-osmanit-per-kryeministre-te-kosoves/20%Monthly2019-08-27 11:16
https://presheva.com/kush-eshte-vjosa-osmani-nje-rrefim-i-shkurter-per-gruan-qe-synon-te-behet-kryeministre/20%Monthly2019-08-27 11:12
https://presheva.com/molliqaj-vjosa-osmani-eshte-shume-e-pafuqishme-vendimet-do-te-vazhdojne-te-merren-nga-te-fortit-e-ldk-se/20%Monthly2019-08-27 11:10
https://presheva.com/chelsea-liverpool-ose-city-mund-te-takohen-me-atleticon-tottenhami-ne-grup-me-barcelonen/20%Monthly2019-08-27 11:04
https://presheva.com/lista-serbe-tregon-kur-do-te-marre-vendim-per-pjesemarrje-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-08-27 10:03
https://presheva.com/psg-ultimatum-real-madridit-vetem-vinicius-ne-marreveshje-per-neymarin/20%Monthly2019-08-27 10:01
https://presheva.com/u-organizua-punetori-nga-psikoterapeutet-tek-penda-e-rahovices-ne-kuader-te-lugina-summer-school-2019/20%Monthly2019-08-27 10:39
https://presheva.com/fjalet-e-lutfi-hazirit-pas-nominimit-te-vjosa-osmanit-si-kandidate-e-ldk-se-per-kryeministre/20%Monthly2019-08-27 09:46
https://presheva.com/erdogan-se-shpejti-trupat-tona-tokesore-do-te-hyjne-ne-lindje-te-eufratit/20%Monthly2019-08-27 09:42
https://presheva.com/pasi-ldk-ja-e-nominoi-per-kryeminstre-vjosa-osmanin-reagon-adelina-ismaili/20%Monthly2019-08-27 09:39
https://presheva.com/interviste-me-avni-ajdini-nga-terrnoci-komuna-e-bujanocit-njeri-nga-veprimtareet-e-pare-te-ceshtjes-kombetare/20%Monthly2019-08-27 09:38
https://presheva.com/muharrem-salihu-do-te-fitoje-zgjedhjet-ne-medvegje-ja-analiza-e-organizates-obrie/20%Monthly2019-08-27 09:40
https://presheva.com/lajmet-26-08-2019/20%Monthly2019-08-27 09:33
https://presheva.com/lajmet-23-08-2019/20%Monthly2019-08-27 09:32
https://presheva.com/osmani-pas-nominimit-nga-ldk-per-kryeministre-kosoves-do-tia-kthejme-dinjitetin/20%Monthly2019-08-27 09:28
https://presheva.com/shba-te-dergojne-aeroplanin-me-te-madh-cisterne-ne-bote-per-te-fikur-zjarrin-ne-amazone-rezervuaret-e-tij-kane-kapacitet-prej-80-mije-litra-uje/20%Monthly2019-08-27 09:19
https://presheva.com/f-22-raportor-pamje-qe-deshmojne-se-jo-me-kot-konsiderohet-si-aeroplani-me-i-rrezikshem-luftarak-ne-bote/20%Monthly2019-08-27 09:27
https://presheva.com/rroba-te-padukshmee-drone-me-arme-laserike-inxhinieret-e-marines-britanike-shpalosin-kreativitetin-e-tyre/20%Monthly2019-08-27 09:14
https://presheva.com/griezmann-per-golin-e-dyte-ndaj-betisit-e-pash-messin-duke-e-bere-ne-stervitje-dhe-e-kopjova/20%Monthly2019-08-27 09:12
https://presheva.com/nga-nentori-1-7-milion-pensioniste-mund-ti-gezohet-ngritjes-se-pensioneve/20%Monthly2019-08-27 09:08
https://presheva.com/majlinda-kelmendi-triumfon-ndaj-portugezes-ramos-i-sjell-medaljen-e-bronzte-kosoves/20%Monthly2019-08-27 08:29
https://presheva.com/gjejne-2465-monedha-te-vjetra-cifti-britanik-zbulojne-thesarin-qe-kap-vleren-e-5-milione-funteve/20%Monthly2019-08-27 08:24
https://presheva.com/ne-g7-melania-trump-shkelqen-ne-fustanin-e-kuq-nga-mcqueen-calvin-klein/20%Monthly2019-08-27 08:19
https://presheva.com/psg-fiton-bindshem-ndaj-toulouses-por-mbetet-pa-dy-lojtaret-kryesore/20%Monthly2019-08-27 08:12
https://presheva.com/njihuni-me-ishullin-ne-te-cilin-jetojne-vetem-62-persona/20%Monthly2019-08-27 08:07
https://presheva.com/dhjete-familjet-me-te-pasura-ne-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes/20%Monthly2019-08-27 06:21
https://presheva.com/osmani-thaci-nuk-do-ta-udheheq-dialogun-ai-do-te-shkarkohet-%ef%bb%bf/20%Monthly2019-08-27 06:17
https://presheva.com/demaliaj-per-nominimin-e-vjosa-osmanit-ldk-nuk-pati-asnje-burre-per-kryeminister/20%Monthly2019-08-27 06:13
https://presheva.com/ja-si-dukej-staza-e-skijimit-ne-brezovice-para-50-vitesh/20%Monthly2019-08-27 06:10
https://presheva.com/vuciq-kembengul-dialogu-vetem-pas-heqjes-se-takses/20%Monthly2019-08-27 05:56
https://presheva.com/serbia-dhe-maqedonia-e-veriut-me-kufi-te-integruar/20%Monthly2019-08-26 15:33
https://presheva.com/zgjedhjet-e-parakoshme-ne-kosove-do-te-mbahen-ne-6-tetor/20%Monthly2019-08-26 14:26
https://presheva.com/une-mbeshtes-vetem-muharrem-salihun-ne-medvegje/20%Monthly2019-08-26 13:50
https://presheva.com/bujanoc-me-parate-e-taksapaguesve-pushteti-po-financon-ojq-te-e-vranjes/20%Monthly2019-08-26 11:02
https://presheva.com/pompeo-i-beri-presion-vuciqit-pranoje-kosoven/20%Monthly2019-08-26 10:48
https://presheva.com/juventusi-i-hapur-ta-shes-pjanicin-psg-po-pergatit-oferte-per-boshnjakun/20%Monthly2019-08-26 10:46
https://presheva.com/analistet-e-futbollit-turk-e-ngritin-ne-qiell-muriqin-do-te-shenoj-shume-gola-pas-dy-viteve-do-te-shitet-20-milione-euro/20%Monthly2019-08-26 10:43
https://presheva.com/publikohet-traileri-i-el-camino-a-breaking-bad-movie-arrin-mbi-nje-milion-klikime-per-nje-dite/20%Monthly2019-08-26 10:39
https://presheva.com/policia-britanike-konfiskon-bitcoin-ne-vlere-mbi-nje-milion-dollare/20%Monthly2019-08-26 10:36
https://presheva.com/shteti-evropian-qe-zoteron-mbi-221-mije-ishuj/20%Monthly2019-08-26 10:33
https://presheva.com/flet-deshmitari-i-sulmit-ndaj-autobusit-te-kosoves-ne-serbi/20%Monthly2019-08-26 10:28
https://presheva.com/ky-ilac-popullor-ne-moment-sheron-dhembjen-e-kokes-dhe-migrenen-vepron-me-shpejt-se-cdo-tablete/20%Monthly2019-08-26 10:24
https://presheva.com/cilat-gra-kane-me-shume-shanse-per-te-lindur-binjake-flasin-ekspertet/20%Monthly2019-08-26 10:19
https://presheva.com/lista-e-44-kengeve-qe-i-ka-degjuar-gjate-gjithe-veres-barack-obama/20%Monthly2019-08-26 10:11
https://presheva.com/shkencetaret-bujqesia-ndihmoi-ne-perhapjen-e-zjarreve-ne-amazone/20%Monthly2019-08-26 10:08
https://presheva.com/u-ankua-se-degjonte-zhurma-doktoret-i-gjeten-nje-merimange-helmuese-ne-veshin-e-saj/20%Monthly2019-08-26 10:04
https://presheva.com/nikon-zbulon-fituesin-ne-garen-per-foton-me-te-mire/20%Monthly2019-08-26 10:01
https://presheva.com/bmw-ja-mercedes-i-dhe-ford-i-ne-rrezik-nga-tarifat-e-reja/20%Monthly2019-08-26 10:00
https://presheva.com/fansat-mendojne-se-walter-white-eshte-ende-gjalle-dhe-do-te-rikthehet-te-breaking-bad/20%Monthly2019-08-26 09:56
https://presheva.com/e-pabesueshme-lind-macja-me-8-kembe-dhe-4-veshe/20%Monthly2019-08-26 09:53
https://presheva.com/zbulohet-shtepia-15-milioneshe-qe-do-ta-bleje-qifti-obama/20%Monthly2019-08-26 09:51
https://presheva.com/si-ta-shmangni-plakjen-e-shpejte/20%Monthly2019-08-26 09:44
https://presheva.com/10-krijesa-me-te-medha-te-detit-te-kapura-ndonjehere/20%Monthly2019-08-26 09:42
https://presheva.com/ne-medvegje-nga-listat-e-votuesve-shqiptare-mungojne-afro-4000-votues-shqiptare/20%Monthly2019-08-26 09:40
https://presheva.com/vota-per-shpetimin-e-medvegjes/20%Monthly2019-08-26 09:37
https://presheva.com/kff-presheva-ka-luajtur-si-vendas-ndeshjen-e-pare-per-sezonin-2019-2020/20%Monthly2019-08-26 09:32
https://presheva.com/muharrem-salihu-ne-betejen-per-rikthimin-e-shpreses-dhe-perspektives-ne-medvegje/20%Monthly2019-08-26 09:25
https://presheva.com/disa-arsye-pse-jeni-te-uritur-gjate-gjithe-kohes/20%Monthly2019-08-26 09:21
https://presheva.com/si-mund-ta-dini-kur-keni-tension-te-larte/20%Monthly2019-08-26 08:48
https://presheva.com/mark-zuckerberg-shpiku-kete-ore-per-nenat-e-reja/20%Monthly2019-08-26 08:39
https://presheva.com/youtube-vendosi-ti-largoje-videot-per-femije-qe-kane-permbajtje-shqetesuese/20%Monthly2019-08-26 08:33
https://presheva.com/pse-krenaria-e-tepert-eshte-e-demshme/20%Monthly2019-08-26 08:27
https://presheva.com/kina-finalja-kosove-serbi-te-jete-marreveshje-e-pranueshme-per-dy-palet/20%Monthly2019-08-26 07:29
https://presheva.com/kontraktuesit-e-apple-dyshohet-se-po-degjonin-1-000-regjistrime-siri-ne-dite/20%Monthly2019-08-26 07:26
https://presheva.com/a-eshte-kafeja-e-shendetshme/20%Monthly2019-08-26 07:22
https://presheva.com/zjarret-ne-amazone-shkaktuan-rritje-te-monoksidit-te-karbonit-ne-atmosfere/20%Monthly2019-08-26 07:18
https://presheva.com/shqiprim-arifi-denon-sulmin-vandal-ndaj-autobusit-me-udhetare-nga-kosova/20%Monthly2019-08-25 20:11
https://presheva.com/shqiprim-musliu-mori-pjese-ne-21-vjetorin-e-renies-se-heroit-ismet-jashari-komandant-kumanova/20%Monthly2019-08-25 20:05
https://presheva.com/u-organizua-edicioni-i-dyte-i-shkolles-verore-lugina-summer-school-2019/20%Monthly2019-08-25 19:59
https://presheva.com/komuna-e-presheves-mbeshtet-lugina-summer-school/20%Monthly2019-08-25 19:50
https://presheva.com/bujanoc-milionat-e-transfer-stacionit-te-mbuluar-nga-mbeturinat-dhe-bari-foto/20%Monthly2019-08-25 13:16
https://presheva.com/bujanoc-koalicioni-super-funksional-434-000-euro-per-rekonstruimin-e-dy-rrugeve-ne-vendbanimet-serbe-dokument/20%Monthly2019-08-24 14:32
https://presheva.com/bujanoc-apn-kerone-pergjigje-nga-administrata-komunale-mbi-shpenzimin-e-parave-te-taksapaguesve-pushteti-hesht/20%Monthly2019-08-23 14:55
https://presheva.com/haradinaj-i-pergjigjet-kurtit-per-taksen-i-njejti-njeri-i-cili-ka-rrezuar-kamionet-me-produktet-serbe-kerkon-reciprocitet/20%Monthly2019-08-23 12:33
https://presheva.com/osmani-haradinaj-e-autorizoi-thacin-te-nise-bisedime-per-ndarjen-ldk-e-parandaloi/20%Monthly2019-08-23 12:29
https://presheva.com/bisha-e-re-e-marines-amerikane-gjysme-tank-gjysme-jeep/20%Monthly2019-08-23 12:23
https://presheva.com/nga-luftimi-i-korrupsionit-zhvillimi-ekonomik-e-deri-te-kthimi-i-elez-blakajt-dhe-veteranet-e-rrejshem-kurti-jep-premtime-te-medha-nese-vjen-ne-qeverisje/20%Monthly2019-08-23 12:21
https://presheva.com/i-akuzuari-per-sulm-fizik-ndaj-personit-zyrtar-godet-me-grusht-avokatin-e-tij-mbrojtes-para-syve-te-gjykatesit-dhe-policeve-amerikane/20%Monthly2019-08-23 12:16
https://presheva.com/gjermanet-ofrojne-nje-milion-euro-per-cilindo-qe-sjell-prova-se-qyteti-i-bielefeld-nuk-ekziston/20%Monthly2019-08-23 12:06
https://presheva.com/selimi-kandidaturen-e-albin-kurtit-per-kryeminister-e-respektojne-edhe-kundershtaret-tane/20%Monthly2019-08-23 12:02
https://presheva.com/shefi-i-pentagonit-konfirmon-vdekjen-e-hamza-bin-ladenit/20%Monthly2019-08-23 11:54
https://presheva.com/trump-kercenon-gjermanet-nuk-i-besojne/20%Monthly2019-08-23 11:51
https://presheva.com/mourinho-dhe-allegri-ende-pa-pune-del-emri-i-tyre-per-te-marr-drejtimin-e-psg-se/20%Monthly2019-08-23 11:40
https://presheva.com/drejtuesit-e-real-madridit-udhetojne-ne-paris-per-neymarin/20%Monthly2019-08-23 11:37
https://presheva.com/e-goditi-topi-i-bejsbollit-u-be-savant/20%Monthly2019-08-23 11:18
https://presheva.com/ambasada-amerikane-per-shperndarjen-e-kuvendit-hap-i-rendesishem-drejt-krijimit-te-qeverise-se-re/20%Monthly2019-08-23 11:13
https://presheva.com/publikohet-lista-e-forbes-me-aktoret-me-te-paguar-per-vitin-2019/20%Monthly2019-08-23 11:11
https://presheva.com/mourinho-per-var-in-vetem-hajdutet-mund-te-ankohen/20%Monthly2019-08-23 11:06
https://presheva.com/lukaku-sulmon-unitedin-gjithmone-une-pogba-dhe-sanchez-ishim-fajtor/20%Monthly2019-08-23 11:03
https://presheva.com/fury-tallet-me-kampionin-e-peshave-te-renda-ruiz-jr-do-ta-rrihja-me-vetem-njeren-dore/20%Monthly2019-08-23 11:01
https://presheva.com/klubet-italiane-pritet-ta-thyejne-rekordin-e-shpenzimeve-per-transferime-prej-12-miliard-eurove/20%Monthly2019-08-23 10:58
https://presheva.com/nga-e-hena-vetem-nje-pik-kontrolli-ne-tabanoc-serbia-dhe-maqedonia-e-veriut-me-kufi-te-integruar/20%Monthly2019-08-23 10:43
https://presheva.com/vuciq-gjermania-nuk-do-korrigjim-te-kufijve-shba-ja-e-interesuar-vetem-per-njohje-te-ndersjelle/20%Monthly2019-08-23 10:23
https://presheva.com/psg-refuzon-mega-oferten-e-real-madridit-per-neymarin-100-milione-plus-tre-yje/20%Monthly2019-08-23 10:21
https://presheva.com/sarah-jessica-parker-iu-rekomandon-keto-nente-libra-ti-lexoni-gjate-ketij-viti/20%Monthly2019-08-23 10:18
https://presheva.com/gjashte-simptoma-te-semundjeve-mendore-te-gjithe-mendojme-qe-sjellja-e-ketille-eshte-normale/20%Monthly2019-08-23 10:11
https://presheva.com/ford-me-teknologji-e-cila-nuk-i-lejon-pasagjeret-e-pasem-ti-perzihen-shoferit/20%Monthly2019-08-23 10:10
https://presheva.com/iphone-pro-pasardhesit-e-iphone-xs-dhe-xs-max/20%Monthly2019-08-23 10:05
https://presheva.com/kapet-peshku-me-dy-goje/20%Monthly2019-08-23 10:03
https://presheva.com/cigaret-elektronike-jane-te-demshme-per-mushkerite-aq-sa-cigaret-tradicionale/20%Monthly2019-08-23 10:01
https://presheva.com/ronaldo-shpreh-keqardhjen-per-zjarret-ne-pyjet-e-amazones/20%Monthly2019-08-23 09:58
https://presheva.com/android-10-versioni-i-ardhshem-i-android/20%Monthly2019-08-23 09:55
https://presheva.com/3-te-vdekur-12-te-plagosur-pas-goditjes-se-rrufese-ne-poloni/20%Monthly2019-08-23 09:05
https://presheva.com/thaci-te-henen-shpalle-zgjedhjet-kjo-eshte-data/20%Monthly2019-08-23 08:12
https://presheva.com/ne-holande-hapet-parkingu-me-i-madh-i-bicikletave-ne-bote/20%Monthly2019-08-23 08:10
https://presheva.com/isro-leshon-imazhin-e-pare-te-henes-nga-chandrayaan-2/20%Monthly2019-08-23 08:08
https://presheva.com/10-makina-te-vjetra-qe-jane-me-te-forta-se-nje-makine-e-re/20%Monthly2019-08-23 08:04
https://presheva.com/keto-shenja-paralajmerojne-qe-organizmi-juaj-nuk-eshte-ne-rregull/20%Monthly2019-08-23 07:59
https://presheva.com/lajmet-22-08-2019/20%Monthly2019-08-23 06:58
https://presheva.com/kina-do-ta-kete-hekurudhen-e-pare-te-mbuluar-me-5g/20%Monthly2019-08-23 06:56
https://presheva.com/vdes-aktori-i-njohur-shqiptar-qe-kishte-luajtur-ne-filmin-debatik/20%Monthly2019-08-23 06:54
https://presheva.com/gjenerata-e-10-te-e-procesoreve-intel-sjell-nje-model-unik-per-laptopet/20%Monthly2019-08-23 06:52
https://presheva.com/sao-paolo-mbulohet-nga-erresira-ne-mesdite-pamjet-ngjajne-me-ato-apokaliptike/20%Monthly2019-08-23 06:49
https://presheva.com/nje-dore-druri-cfare-fshihet-pas-pershendetjes-se-mbretereshes-elizabeth/20%Monthly2019-08-23 06:47
https://presheva.com/vuciq-nuk-ka-ndryshuar-qendrimi-amerikan-per-pavaresine-e-kosoves-ata-kerkojne-njohje-reciproke/20%Monthly2019-08-22 12:29
https://presheva.com/lukaku-tregon-arsyen-e-largimit-nga-manchester-united-te-interi-ndjehet-shume-i-lumtur-dhe-i-vleresuar/20%Monthly2019-08-22 12:24
https://presheva.com/e-konfirmon-agim-bahtiri-te-premten-i-bashkohem-lvv-se-me-me-se-paku-600-aktiviste-te-akr-se/20%Monthly2019-08-22 12:20
https://presheva.com/messi-kthehet-ne-stervitje-me-skuadren-mund-te-luaje-ndaj-real-betisit/20%Monthly2019-08-22 11:44
https://presheva.com/zjarret-masive-qe-kane-perfshire-xhunglat-e-shiut-ne-brazil-po-shihen-edhe-nga-hapesira/20%Monthly2019-08-22 11:39
https://presheva.com/petrich-paralajmeron-nje-konference-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-08-22 11:34
https://presheva.com/kosovare-asllani-shenon-golin-e-pare-me-real-madridin/20%Monthly2019-08-22 11:31
https://presheva.com/femijet-vertet-se-i-bejne-prinderit-te-lumtur-por-vetem-pasi-te-rriten-dhe-te-shperngulen-nga-shtepia/20%Monthly2019-08-22 11:22
https://presheva.com/george-clooney-serish-do-te-behet-baba-i-binjakeve/20%Monthly2019-08-22 11:20
https://presheva.com/kevin-nolan-zgjedh-formacionin-me-te-mire-te-kombinuar-mes-liverpoolit-dhe-arenalit-cmend-tifozet-reds-me-zgjedhjet-e-tij/20%Monthly2019-08-22 11:16
https://presheva.com/psg-i-ka-dhene-dy-mundesi-barcelones-per-transferimin-e-neymarit/20%Monthly2019-08-22 11:12
https://presheva.com/pese-punet-qe-robotet-nuk-do-te-mund-ti-bejne-kurre/20%Monthly2019-08-22 11:09
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-gazetari-i-njohur-shqiptar/20%Monthly2019-08-22 11:03
https://presheva.com/shba-i-refuzon-vizen-te-dashures-se-kryeministrit-britanik/20%Monthly2019-08-22 11:00
https://presheva.com/fitoi-lotarine-amerikane-por-mashtroi-me-diplomen-arrestohet-sapo-del-nga-ambasada-e-shba/20%Monthly2019-08-22 10:42
https://presheva.com/cakaj-rekord-sherbimesh-konsullore-shqiptare/20%Monthly2019-08-22 10:33
https://presheva.com/te-ushqyerit-ne-vetmi-mund-te-jete-e-demshme-per-shendetin/20%Monthly2019-08-22 10:29
https://presheva.com/mercedes-eqv-me-nje-bateri-ben-405-km/20%Monthly2019-08-22 10:27
https://presheva.com/nje-ne-pese-punonjes-zvicerane-i-stresuar-ne-pune/20%Monthly2019-08-22 10:19
https://presheva.com/u-denua-me-vdekje-zgjedh-te-vdese-ne-karrige-elektrike/20%Monthly2019-08-22 10:10
https://presheva.com/mbi-50-per-qind-e-kafsheve-jane-zhdukur-nga-faqja-e-dheut/20%Monthly2019-08-22 10:08
https://presheva.com/labinot-tahiri-shqiperia-ndaj-padrejtesive-ne-lugine-duhet-te-jete-me-e-zeshme-dhe-me-serioze-ne-be/20%Monthly2019-08-22 09:58
https://presheva.com/bujanoc-nje-pjes-e-fshatit-letovice-mbetet-pa-ndricim-publik-debati-nga-banoret-e-lgjes-ne-fb-kalon-ne-politike/20%Monthly2019-08-22 09:51
https://presheva.com/diplomati-bosisio-nuk-rekomandon-bojkot-te-zgjedhjeve-ne-medvegje/20%Monthly2019-08-22 09:48
https://presheva.com/keshilltari-i-apn-se-uron-elektorin-e-pvd-se-me-rastin-e-pervjetorit-te-themelimit-te-partise/20%Monthly2019-08-22 09:35
https://presheva.com/hoxhaj-mirepret-deklaraten-e-sekretarit-pompeo-lidhur-me-njohjen-e-ndersjelle/20%Monthly2019-08-22 09:26
https://presheva.com/kryetari-i-parlamentit-drejton-seancen-ndersa-perkund-foshnjen-ne-krah/20%Monthly2019-08-22 09:23
https://presheva.com/pamje-gjate-arrestimit-te-prokurores-se-njohur-ne-maqedonine-veriore/20%Monthly2019-08-22 09:17
https://presheva.com/presidenti-i-shtetit-nderrohet-cdo-vit-ne-zvicer/20%Monthly2019-08-22 09:14
https://presheva.com/adriatik-kryeziu-dekretohet-ambasador-i-kosoves-ne-kanada/20%Monthly2019-08-22 09:09
https://presheva.com/dite-zie-per-bmw-ne-dhe-mercedes-in-audi-promovon-rs-6-avant-me-600-kuaj-fuqi/20%Monthly2019-08-22 09:07
https://presheva.com/mori-peng-autobusin-me-37-udhetare-qellohet-per-vdekje-nga-snajperi/20%Monthly2019-08-22 08:57
https://presheva.com/nje-ari-futet-ne-nje-shtepi-femijet-ne-gjume-ai-hap-frigoriferin-dhe-ushqehet/20%Monthly2019-08-22 08:49
https://presheva.com/izetbegoviq-serbia-pas-humbjes-se-kosoves-te-mos-kerkoje-kompensim-ne-bosnje/20%Monthly2019-08-22 08:42
https://presheva.com/hera-e-pare-ne-histori-tenisti-shurdh-fiton-nje-ndeshje-atp/20%Monthly2019-08-22 08:39
https://presheva.com/filmi-i-ri-i-bond-me-ne-fund-e-ka-nje-titull-nuk-eshte-koha-per-te-vdekur/20%Monthly2019-08-22 08:33
https://presheva.com/per-zgjedhjet-e-8-shtatorit-ne-kk-medvegje-jane-mbi-1-500-votues/20%Monthly2019-08-22 08:28
https://presheva.com/majmunet-pushtojne-fshatin-banoret-formojne-milicine-e-armatosur/20%Monthly2019-08-22 08:16
https://presheva.com/lajmet-21-08-2019/20%Monthly2019-08-22 08:13
https://presheva.com/medvegja-ka-qene-eshte-dhe-do-te-jete-shqiptare-dr-koco-danaj/20%Monthly2019-08-22 08:09
https://presheva.com/reagim-per-gjendjen-e-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves-medvegjes-dhe-bujanoci/20%Monthly2019-08-22 08:31
https://presheva.com/bujanoc-po-digjen-shume-pyeje-private-ne-zonen-e-dobrosinit-konculit-dhe-llucanit-zijarrfikesit-te-pa-fuqishem-per-shkak-zonave-te-minuara/20%Monthly2019-08-21 14:09
https://presheva.com/ka-nderruar-jete-nxenesi-i-klases-se-pare-amar-agushi-prane-shf-abdulla-krashnica-ne-miratoc/20%Monthly2019-08-21 13:57
https://presheva.com/neser-ne-ora-12-00-ne-lokalet-e-bibliotekes-organizohet-akademi-perkujtimore-per-poetin-demush-berisha/20%Monthly2019-08-21 16:42
https://presheva.com/qrhm-paralajmerim-uregjnt-i-nxehti-pervelues-po-vazhdon-ja-deri-kur-do-te-kemi-temperatura-tropikale/20%Monthly2019-08-21 13:49
https://presheva.com/zoti-i-kaosit-kercenon-token-pas-dhjete-vjetesh/20%Monthly2019-08-21 13:08
https://presheva.com/selimi-adem-jashari-nuk-foli-me-thacin-ne-6-vjetet-e-fundit-te-jetes-se-tij/20%Monthly2019-08-21 12:57
https://presheva.com/lepur-apo-korb-gjallesa-misterioze-i-ka-habitur-te-gjithe/20%Monthly2019-08-21 12:55
https://presheva.com/vertetohet-keqperdorimi-i-subvencioneve-te-ndara-per-bujqesi-per-vitin-2017-nga-pushteti-lokal-bujanoc/20%Monthly2019-08-21 12:51
https://presheva.com/njeriu-me-i-pasur-ne-bote-jeff-bezos-dhuron-100-milione-dollare-per-te-pastrehet/20%Monthly2019-08-21 12:46
https://presheva.com/gjeniu-i-cmendur-prane-shtepise-sime/20%Monthly2019-08-21 12:43
https://presheva.com/shqiprim-arifi-prioritet-per-vendin-do-te-jete-krijimin-e-kushteve-me-te-mira-per-te-rinjte-preshevare/20%Monthly2019-08-21 12:43
https://presheva.com/dua-lipa-shfaqet-me-shqiponje-ne-duar/20%Monthly2019-08-21 12:20
https://presheva.com/koleksioni-i-veturave-te-salahut-nga-bentley-e-mercedes-benz-deri-te-toyota/20%Monthly2019-08-21 12:13
https://presheva.com/krize-e-pengjeve-ne-rio-de-janeiro-nje-i-armatosur-rremben-autobusin-kercenon-se-do-ti-vere-zjarrin/20%Monthly2019-08-21 12:04
https://presheva.com/emery-liverpooli-eshte-aktualisht-skuadra-me-e-frikshme-ne-ligen-premier-nuk-duam-te-luajme-asnjehere-ndaj-tyre/20%Monthly2019-08-21 11:58
https://presheva.com/np-moravica-nderpreja-e-ujit-nga-burimi-i-zhunices-behet-per-shkak-te-punimeve-qe-po-ben-elektrodistibucioni-ne-rrjetin-elektrik/20%Monthly2019-08-21 11:50
https://presheva.com/me-nje-status-apo-kamuflim-ne-rrjetin-social-fb-u-mbyllen-dhe-u-deaktivizuan-fake-profilat/20%Monthly2019-08-21 11:45
https://presheva.com/eden-hazard-rikthehet-kunder-villarealit/20%Monthly2019-08-21 11:40
https://presheva.com/juventusi-i-ofron-37-milione-euro-page-neymarit-vetem-qe-te-kaloje-ne-torino/20%Monthly2019-08-21 11:28
https://presheva.com/mcgregor-kishte-nje-takim-te-fshehte-me-burrin-e-moshuar-qe-e-goditi-ne-kafene/20%Monthly2019-08-21 11:19
https://presheva.com/princ-harry-dhe-meghan-markle-me-pushime-luksoze-ne-jug-te-frances/20%Monthly2019-08-21 11:10
https://presheva.com/haradinaj-e-pergezon-merkelin-per-deklaraten-e-saj-kosova-eshte-gati/20%Monthly2019-08-21 10:04
https://presheva.com/pvd-dhe-pdsh-larguan-resurset-njerezore-nga-komuna-e-presheves/20%Monthly2019-08-21 10:02
https://presheva.com/del-ne-ankand-porsche-ja-e-pare-per-20-milione-dollare-deshton-blerja/20%Monthly2019-08-21 09:56
https://presheva.com/donald-trump-behet-gjysh-per-here-te-dhjete/20%Monthly2019-08-21 09:53
https://presheva.com/lista-serbe-deklarohet-pas-takimit-pompeo-vuciq/20%Monthly2019-08-21 09:47
https://presheva.com/blindohet-qyteti-francez-13200-police-dhe-xhandare-mobilizohen-per-sigurine-e-g7-es/20%Monthly2019-08-21 09:46
https://presheva.com/lladrovci-merakli-i-veturave-dhe-oreve-te-shtrenjta/20%Monthly2019-08-21 09:43
https://presheva.com/daut-haradinaj-i-ben-pyetje-drejtperdrejt-rexhep-selimit-per-ramushin/20%Monthly2019-08-21 09:31
https://presheva.com/fillimi-i-vitit-shkollor-nis-me-date-02-shtatore/20%Monthly2019-08-21 09:28
https://presheva.com/pompeo-normalizimi-i-raporteve-kosove-serbi-forcon-stabilitetin-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-08-21 09:19
https://presheva.com/shprese-per-te-verberit-shkencetaret-testojne-teknologji-premtuese/20%Monthly2019-08-21 09:16
https://presheva.com/hyne-ne-shqiperi-turistja-numer-1-milion-per-muajin-gusht-i-pergatitet-nje-surprize/20%Monthly2019-08-21 09:13
https://presheva.com/ja-sa-paguhet-nje-pjesetar-i-ushtrise-amerikane/20%Monthly2019-08-21 09:11
https://presheva.com/shefi-i-ri-bmw-se-thirrje-punetoreve-duhet-tia-kalojme-mercedes-it/20%Monthly2019-08-21 09:09
https://presheva.com/rruga-e-kombit-hapen-7-ura-se-shpejti-ne-te-dy-krahet-per-qarkullim/20%Monthly2019-08-21 09:06
https://presheva.com/skandal-protokollar-ne-kiev-gruaja-e-netanjahut-hedh-pertoke-buken-e-mikepritjes/20%Monthly2019-08-21 09:03
https://presheva.com/rekord-boteror-170-makina-djegin-gomat-ne-te-njejten-kohe/20%Monthly2019-08-21 08:58
https://presheva.com/si-ta-shmangni-friken-nga-fluturimet-me-aeroplan/20%Monthly2019-08-21 07:49
https://presheva.com/accuweather-ballkanin-e-pret-nje-vjeshte-e-tmerrshme/20%Monthly2019-08-21 07:46
https://presheva.com/tri-vijat-ne-doren-tuaj-ky-eshte-kuptimi-i-tyre/20%Monthly2019-08-21 07:43
https://presheva.com/pija-tradicionale-shqiptare-qe-ben-mrekulli-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-08-21 07:41
https://presheva.com/konflikti-me-indine-per-kashmir-in-pakisatin-i-drejtohet-gjykates-nderkombetare-te-drejtesise/20%Monthly2019-08-21 07:38
https://presheva.com/bakir-izetbegovic-bosnja-jo-si-kompensim-per-serbine-pas-humbjes-se-kosoves/20%Monthly2019-08-21 07:35
https://presheva.com/lajmet-20-08-2019/20%Monthly2019-08-21 07:34
https://presheva.com/shba-teston-predhen-e-re-jashte-marreveshjes-alarmon-kinen-dhe-rusine/20%Monthly2019-08-21 07:31
https://presheva.com/anketat-nxjerrin-joe-biden-favorit-per-fushaten-demokrate-per-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-08-21 07:29
https://presheva.com/zemra-e-derrit-e-modifikuar-gjenetikisht-do-te-transplantohen-tek-njeriu/20%Monthly2019-08-21 07:25
https://presheva.com/protestat-ne-hong-kong-twitter-dhe-facebook-mbyllin-llogarite-kineze/20%Monthly2019-08-21 07:22
https://presheva.com/pse-e-anuloi-erdogan-viziten-e-tij-ne-serbi/20%Monthly2019-08-21 06:48
https://presheva.com/rruga-e-kombit-7-ura-hapen-se-shpejti-ne-te-dy-krahet-per-qarkullimin/20%Monthly2019-08-21 06:14
https://presheva.com/nenshkruhen-protokolet-per-kufi-te-perbashket-presheve-tabanoc-ja-kur-fillon-zbatimi/20%Monthly2019-08-21 06:06
https://presheva.com/ky-eshte-biznesmeni-spanjoll-me-310-milione-euro-pasuri-qe-u-sulmua-nga-kokedhima/20%Monthly2019-08-20 10:42
https://presheva.com/ajdini-luginen-duhet-ta-udheheqin-gjeneratat-e-reja-keshtu-e-ka-demokracia/20%Monthly2019-08-20 10:39
https://presheva.com/barcelona-konfirmon-dembele-pese-jave-jashte-fushave/20%Monthly2019-08-20 10:32
https://presheva.com/be-fton-kosoven-ne-takimin-e-ministrave-ne-helsinki-reagon-daciqi/20%Monthly2019-08-20 10:28
https://presheva.com/ne-mesin-e-shkretetires-se-pafund-turistja-u-la-ne-nje-pishine-natyrale/20%Monthly2019-08-20 10:26
https://presheva.com/juventusi-konfirmon-se-sarri-ka-pneumoni/20%Monthly2019-08-20 10:23
https://presheva.com/sahiti-ne-filmin-american-movie-me-vildane-zenelin-sabilja-behet-xheloze/20%Monthly2019-08-20 10:20
https://presheva.com/vedat-muriqi-debuton-me-nje-super-gol-me-fanellen-e-fenerbahces-ne-superligen-turke/20%Monthly2019-08-20 10:16
https://presheva.com/barcelona-vendos-te-paraqese-oferte-zyrtare-per-neymarin/20%Monthly2019-08-20 10:11
https://presheva.com/pritje-deri-ne-pese-ore-per-te-dal-nga-merdarja-te-dhenat-per-pikat-tjera-kufitare/20%Monthly2019-08-20 10:08
https://presheva.com/tullacet-jane-me-inteligjente-dhe-me-te-suksesshem/20%Monthly2019-08-20 10:04
https://presheva.com/aparati-i-pare-digjital-dhe-shansi-i-humbur-nga-kodak-u-zbulimi-qe-ndodhi-para-kohe/20%Monthly2019-08-20 10:01
https://presheva.com/mustafi-drejt-rikthimit-ne-serie-a-roma-mendon-per-mbrojtesin-shqiptar/20%Monthly2019-08-20 09:58
https://presheva.com/ne-raince-eshte-bere-pastrimi-i-gypit-kryesore-te-kanalizimit-fekal/20%Monthly2019-08-20 09:55
https://presheva.com/lista-e-skuadrave-qe-kane-me-se-shumti-abonime-per-edicionin-e-ri-ne-serie-a/20%Monthly2019-08-20 09:49
https://presheva.com/qershor-1969-mesazhi-sekret-i-letres-ruse-te-gjetur-brenda-nje-shisheje-te-hedhur-ne-det/20%Monthly2019-08-20 09:28
https://presheva.com/bayerni-dhe-barcelona-u-moren-vesh-per-mos-ti-publikuar-detajet-e-transferimit-te-coutinhos-katalunasit-i-zbuluan-ato/20%Monthly2019-08-20 09:25
https://presheva.com/te-gjithe-flasin-per-joao-felix-ndersa-simeone-thote-se-ai-duhet-te-permiresohet/20%Monthly2019-08-20 09:21
https://presheva.com/pas-tri-vitesh-mungese-rihanna-po-rikthehet-me-projekte-te-reja/20%Monthly2019-08-20 09:15
https://presheva.com/haradinaj-tregon-se-a-do-te-jape-serish-doreheqje-nese-e-fton-haga/20%Monthly2019-08-20 09:10
https://presheva.com/patatet-mund-te-jene-te-rrezikshme-per-shendetin/20%Monthly2019-08-20 09:08
https://presheva.com/rreth-nje-milion-turiste-ne-shqiperi-nga-1-gushti/20%Monthly2019-08-20 09:05
https://presheva.com/ky-eshte-denimi-qe-morri-kosovari-qe-kishte-tentuar-te-vjedhe-djathe-ne-belgjike/20%Monthly2019-08-20 09:01
https://presheva.com/rita-ora-joshese-ne-jahtin-luksoz/20%Monthly2019-08-20 08:58
https://presheva.com/a-je-gati-oj-presheve-publikohet-kenga-nga-remi-dhe-besim-limani/20%Monthly2019-08-20 08:55
https://presheva.com/dalin-pamjet-te-vajzes-nga-podujeva-qe-tentoi-ta-kalonte-kufirin-me-serbine-duke-u-fshehe-ne-bagazhin-e-vetures/20%Monthly2019-08-20 08:53
https://presheva.com/tre-kosovare-kapen-duke-tentuar-te-hyjne-ilegalisht-ne-rumani-ne-kembe/20%Monthly2019-08-20 08:49
https://presheva.com/drejtoria-e-shtepise-se-shendetit-paraqet-raportin-nje-javore-te-punes-se-ketije-institucioni/20%Monthly2019-08-20 08:47
https://presheva.com/u-hap-ekspozita-hapat-e-para-ne-kamp-te-autorit-osman-demiri/20%Monthly2019-08-20 08:44
https://presheva.com/be-gati-per-brexit-pa-marreveshje/20%Monthly2019-08-20 07:24
https://presheva.com/i-forti-the-rock-martohet-ne-nje-ceremoni-romantike/20%Monthly2019-08-20 07:21
https://presheva.com/arrestohet-kryetari-i-fshatit-porodine-te-shqiperise-per-kultivim-kanabisi/20%Monthly2019-08-20 07:19
https://presheva.com/gjendet-pa-shenja-jete-nje-15-vjecar-ne-nje-lume-te-kumanoves/20%Monthly2019-08-20 07:17
https://presheva.com/stili-i-jetes-ne-kosove-gjate-viteve-1970/20%Monthly2019-08-20 07:15
https://presheva.com/u-futen-per-te-eksploruar-cifti-bllokohet-brenda-ne-shpelle-qe-prej-te-shtunes/20%Monthly2019-08-20 07:12
https://presheva.com/spanja-digjet-nga-zjarri-9-mije-persona-te-evakuar/20%Monthly2019-08-20 07:10
https://presheva.com/shba-i-kunderpergjigjet-korese-se-veriut-teston-raketen-kruz/20%Monthly2019-08-20 07:08
https://presheva.com/ndryshimet-e-klimes-holanda-drejt-fermave-kolektive/20%Monthly2019-08-20 07:06
https://presheva.com/greqi-ishulli-paros-kerkon-clirimin-nga-plastika/20%Monthly2019-08-20 07:03
https://presheva.com/lajmet-19-08-2019/20%Monthly2019-08-20 07:01
https://presheva.com/aak-ja-voton-per-koalicion-parazgjedhor-me-psd-ne/20%Monthly2019-08-19 12:38
https://presheva.com/gazetari-meksikan-grushtohet-gjate-raportimit-ne-nje-proteste/20%Monthly2019-08-19 12:29
https://presheva.com/shqiprim-arifi-muharrem-salihu-eshte-alternativa-qe-duhet-te-votohet/20%Monthly2019-08-19 12:21
https://presheva.com/ekspozita-e-121-grave-shqiptare-te-suksesit-u-organizua-ne-pogradec/20%Monthly2019-08-19 12:13
https://presheva.com/rb-leipzig-nuk-deshiron-ta-humbas-pa-para-wernerin-pese-skuadra-te-medha-pas-gjermanit/20%Monthly2019-08-19 11:52
https://presheva.com/dua-lipa-e-mahnitshme-ne-promon-e-re-te-ysl/20%Monthly2019-08-19 11:48
https://presheva.com/nate-diaz-rikthehet-pas-tri-viteve-dhe-mposht-ish-kampionin-anthony-pettis-ne-ufc-241/20%Monthly2019-08-19 11:44
https://presheva.com/pese-situata-ne-te-cilat-nuk-do-te-guxoni-te-pini-uje-sepse-eshte-rrezik/20%Monthly2019-08-19 11:38
https://presheva.com/gjuriq-perkunder-bllokades-beogradi-po-gjen-rruge-per-ti-furnizuar-serbet-ne-veri/20%Monthly2019-08-19 11:34
https://presheva.com/ibrahimovic-shenon-dy-gola-por-e-humb-nje-rast-te-pabesueshem-per-ta-kompletuar-het-trikun/20%Monthly2019-08-19 11:30
https://presheva.com/kerkohet-ndryshimi-i-kushtetutes-presidenti-i-kosoves-te-zgjidhet-nga-vota-e-popullit/20%Monthly2019-08-19 11:25
https://presheva.com/mergimtaret-po-presin-deri-ne-7-ore-per-ta-kaluar-kufirin-ne-merdare/20%Monthly2019-08-19 11:23
https://presheva.com/kurti-koalicioni-ldk-vv-zgjedhjet-do-ti-shnderronte-ne-feste/20%Monthly2019-08-19 11:20
https://presheva.com/muskuj-per-tu-respektuar-eliminoni-menjehere-shtresat-dhjamore-nga-pjesa-e-poshtme-e-barkut/20%Monthly2019-08-19 11:16
https://presheva.com/deserti-i-cili-nuk-ju-shton-peshe-halle-berry-ka-zbuluar-receten-e-embelsires-se-saj-te-preferuar/20%Monthly2019-08-19 11:12
https://presheva.com/perpara-se-te-zgjidhni-fustanin-e-nuserise-njihuni-me-kater-llojet-e-copave-dominuese/20%Monthly2019-08-19 11:08
https://presheva.com/shtate-hapa-per-te-zgjidhur-dhe-parandaluar-konfliktet-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-08-19 11:04
https://presheva.com/bujanoc-20-muaj-14-familje-te-breznices-se-ulte-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2019-08-19 11:04
https://presheva.com/lista-e-pasanikeve-te-botes-pa-perfshire-mbreterine-saudite-mesohet-arsyeja-pse-eshte-e-veshtire-te-llogaritet-pasuria-e-saj/20%Monthly2019-08-19 11:02
https://presheva.com/semundjet-e-shumta-te-elvisit-ne-vitet-e-fundit-te-jetes-dhe-mijera-dozat-e-barnave-te-pershkruara/20%Monthly2019-08-19 10:53
https://presheva.com/tifozet-e-partizanit-nga-festa-ne-tmerr-autobusi-ku-po-udhetonin-shkrumbohet-nga-flaket/20%Monthly2019-08-19 10:49
https://presheva.com/shqiprim-arifi-drejtues-institucional-te-kosoves-kane-premtuar-se-do-te-gjejne-solucion-per-aplikimin-e-levizjes-se-lire-te-qytetareve-te-lugines/20%Monthly2019-08-19 10:47
https://presheva.com/shoqata-e-mjekeve-amerikane-dha-pergjigje-per-shkakun-e-kancerit-ja-disa-keshilla/20%Monthly2019-08-19 10:32
https://presheva.com/pushteti-lokal-ne-presheve-ka-perfituar-projektin-qe-quhet-inovacion-ne-vepra-i-cili-dedikohet-per-gjinine-femrore/20%Monthly2019-08-19 10:27
https://presheva.com/sezon-rekord-i-turizmit-ne-ulqin/20%Monthly2019-08-19 10:23
https://presheva.com/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin-vetevrases-me-63-viktima-ne-nje-dasme/20%Monthly2019-08-19 10:21
https://presheva.com/kosovari-arrestohet-ne-kufi-i-gjeten-mbesen-ne-bagazh/20%Monthly2019-08-19 10:16
https://presheva.com/muharrem-salihu-ne-medvegje-juridikisht-po-vdesin-mijera-shqiptare-dhe-shteti-shqiptar-nuk-reagon/20%Monthly2019-08-19 10:13
https://presheva.com/vera-kokosevic-kengetarja-serbe-e-cila-kendoi-shqip-ne-radio-beograd/20%Monthly2019-08-19 10:10
https://presheva.com/vdes-aktori-dhe-gazetari-kosovar-hafir-bislimi/20%Monthly2019-08-19 10:07
https://presheva.com/mbreteria-e-bashkuar-do-ti-jape-fund-lirise-se-levizjes-per-qytetaret-e-be-se-ne-diten-e-pare-te-brexit/20%Monthly2019-08-19 10:05
https://presheva.com/mali-i-zi-paralajmeron-padi-ndaj-perdorueseve-te-flamurit-shqiptar/20%Monthly2019-08-19 10:02
https://presheva.com/me-duhen-para-per-te-mbajtur-familjen-pamje-qe-tregojne-se-si-shqiptari-kreu-vjedhjen-per-nje-minute/20%Monthly2019-08-19 10:00
https://presheva.com/pacienti-vret-kater-persona-dhe-lendon-nente-te-tjere-ne-nje-spital-psikiatrik-ne-rumani-gjithcka-ndodhi-ne-me-pak-se-nje-minute/20%Monthly2019-08-19 09:55
https://presheva.com/nuk-ndalen-protestat-kunder-vuciqit-ne-serbi/20%Monthly2019-08-19 09:53
https://presheva.com/erdogan-vizite-ne-serbi-per-projektin-3-miliarde-eurosh/20%Monthly2019-08-19 09:50
https://presheva.com/mali-i-zi-do-ti-gjobis-deri-20-mije-euro-konsumuesit-e-cigares-ne-ambiente-te-mbyllura/20%Monthly2019-08-19 09:48
https://presheva.com/burgu-i-goli-otok-pas-gjashte-dekadash-2/20%Monthly2019-08-19 09:46
https://presheva.com/vuciq-takohet-neser-me-pompeo-teme-kryesore-kosova/20%Monthly2019-08-19 09:41
https://presheva.com/meta-shqiperia-smund-te-jete-pjese-e-dialogut-kosove-serbi-taksa-e-kalimashit-e-gabuar/20%Monthly2019-08-19 09:39
https://presheva.com/komunikacioni-ne-maqedoni-nuk-ka-pritje-te-gjata-ne-kalimet-kufitare-2/20%Monthly2019-08-19 09:36
https://presheva.com/u-nda-nga-ne-miku-e-shkrimtari-demush-berisha/20%Monthly2019-08-19 09:33
https://presheva.com/pas-4-viteve-te-bllokimit-nga-ankesat-ne-gjyqin-perkates-fillojne-perseri-specializimet-per-mjeket-ne-shtepine-e-shendetit-ne-presheve/20%Monthly2019-08-19 09:28
https://presheva.com/tirana-destinacioni-i-dyte-me-i-kerkuar-nga-britaniket/20%Monthly2019-08-19 08:58
https://presheva.com/2700-te-vdekur-nga-epidemia-e-fruthit-ne-7-muaj-ne-kongo/20%Monthly2019-08-19 08:55
https://presheva.com/apple-watch-5-do-te-vije-me-modele-me-titan-dhe-qeramike/20%Monthly2019-08-19 08:52
https://presheva.com/vret-kamarierin-sepse-ia-vonoi-sanduicin/20%Monthly2019-08-19 08:50
https://presheva.com/nje-fans-fluturon-nga-koreja-deri-ne-suedi-per-tu-perballur-me-cristiano-ronaldo/20%Monthly2019-08-19 08:47
https://presheva.com/fitim-lladrovci-rrefim-i-jashtezakonshem-i-kosovarit-qe-shkoi-per-te-luftuar-ne-siri-nga-obiliqi/20%Monthly2019-08-19 07:03
https://presheva.com/huawei-u-shpeton-sanksioneve-amerikane-edhe-per-3-muaj-te-tjere/20%Monthly2019-08-19 06:53
https://presheva.com/viti-kur-grate-amerikane-nisin-te-kene-te-drejte-vote/20%Monthly2019-08-19 06:50
https://presheva.com/dokumentet-sekrete-parashikojne-katastrofe-ne-rast-brexit-i-pa-marreveshje/20%Monthly2019-08-19 06:40
https://presheva.com/kater-keshilla-se-si-ta-beni-cdo-mengjes-te-mire/20%Monthly2019-08-19 06:37
https://presheva.com/kjo-eshte-18-vjecarja-nga-kumanova-qe-humbi-jeten-ne-aksidentin-ne-autostraden-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-08-19 06:02
https://presheva.com/plisi-i-bardhe-i-ndrek-luca-ishte-nga-presheva/20%Monthly2019-08-19 05:57
https://presheva.com/fotoreportazh-pak-zvicer-ne-ternocin-e-madh-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2019-08-19 05:53
https://presheva.com/qsa-shperndane-mish-kurbani-per-mbi-3-200-persona/20%Monthly2019-08-18 21:18
https://presheva.com/shoqata-per-trashegimi-dhe-krijimtari-kulturore-e-lugines-se-presheves-i-shpreh-ngushellime-familjes-berisha-me-rastin-e-vdekjes-se-anetarit-te-tyre-demush-berisha-poet/20%Monthly2019-08-18 21:13
https://presheva.com/lajmet-16-07-2019/20%Monthly2019-08-17 20:10
https://presheva.com/ndahet-nga-jeta-gazetari-i-shquar-fatos-baxhaku-nje-nder-te-rrallet-profesioniste-te-gazetarise-bashkekohore-shqiptare/20%Monthly2019-08-17 20:02
https://presheva.com/trupi-koordinues-dhuron-canta-shkollore-per-femijet-qe-do-te-fillojne-klasen-e-pare/20%Monthly2019-08-17 19:51
https://presheva.com/ne-shtepine-e-kultures-ne-presheve-organizohet-ekpozita-personale-nga-osman-demiri/20%Monthly2019-08-17 19:41
https://presheva.com/drejtoria-e-sh-k-u-shpreh-ngushellime-familjes-berisha-me-rastin-e-vdekjes-se-ish-drejtorit-demush-berisha/20%Monthly2019-08-17 19:37
https://presheva.com/bujanoc-ne-breznice-persona-te-panjohur-kane-rrahur-nje-mashkull-nga-llucani-dhe-i-kane-marre-veturen/20%Monthly2019-08-17 12:31
https://presheva.com/medvegja-me-dy-lista-shqiptare-per-zgjedhjet-lokale-te-8-shtatorit-ceritifkohet-edhe-lista-te-gjithe-per-medvegjen/20%Monthly2019-08-17 12:02
https://presheva.com/kosova-nuk-e-njeh-pasaporten-serbe-si-do-tja-bejne-banoret-e-lugines/20%Monthly2019-08-17 07:17
https://presheva.com/klinaku-lbja-ben-koalicion-vetem-me-ata-qe-jane-per-shkembim-te-territoreve/20%Monthly2019-08-16 21:38
https://presheva.com/qendrimi-i-quintit-i-dha-shprese-rifillimit-te-dialogut/20%Monthly2019-08-16 15:24
https://presheva.com/pavaresisht-kerkeses-nga-vendet-e-quintit-daciq-thote-se-do-te-vazhdoje-te-punoj-kunder-kosoves/20%Monthly2019-08-16 15:21
https://presheva.com/vaji-i-ricinit-pastron-komplet-sistemin-limfatik-receta-e-dr-david-williams-ka-shpetuar-shume-njerez/20%Monthly2019-08-16 15:13
https://presheva.com/dhjete-keshilla-nga-femra-e-cila-ka-ditur-te-flase-16-gjuhe-te-huaja-me-ndihmen-e-kesaj-formule-do-te-zoteroni-cdo-gjuhe/20%Monthly2019-08-16 15:10
https://presheva.com/kombinimi-i-veshjes-i-manekines-per-te-cilen-flet-e-gjithe-bota/20%Monthly2019-08-16 15:07
https://presheva.com/ne-trend-jane-kapelat/20%Monthly2019-08-16 15:03
https://presheva.com/disa-preparate-per-lekure-mund-ta-shkaktojne-kancerin-dhe-sterilitetin/20%Monthly2019-08-16 15:00
https://presheva.com/japonia-goditet-nga-stuhia-tropikale-400-persona-evakuohen/20%Monthly2019-08-16 14:27
https://presheva.com/50-vjet-me-pas-cifti-gjen-foton-e-takimit-te-pare-te-festivali-me-i-famshem-ne-histori/20%Monthly2019-08-16 14:24
https://presheva.com/shkencetaret-tashti-mund-ti-manipulojne-qelizat-e-trurit-duke-perdorur-smartphone/20%Monthly2019-08-16 14:19
https://presheva.com/router-wi-fi-me-mbulimin-me-te-mire-per-shtepine-tuaj/20%Monthly2019-08-16 14:16
https://presheva.com/audi-e-tron-merr-vleresimin-maksimal-te-sigurise/20%Monthly2019-08-16 14:13
https://presheva.com/izraeli-ua-ndalon-hyrjen-dy-kongresisteve-amerikane/20%Monthly2019-08-16 14:11
https://presheva.com/gare-kush-ha-me-shume-pite-41-vjecari-mbytet-dhe-vdes/20%Monthly2019-08-16 14:08
https://presheva.com/cudi-apo-jo-politikanet-e-partite-e-kosoves-kryesisht-flasin-kunder-kembimit-te-territoreve-me-serbi/20%Monthly2019-08-16 14:02
https://presheva.com/np-moravica-bene-rregullimin-e-gypit-kryesor-te-ujit-ne-fshatin-zhunice/20%Monthly2019-08-16 13:57
https://presheva.com/drejtori-bibliotekes-mehmet-jusufi-reshat-neziri-kerkoi-nga-ministri-gashi-mbeshtetje-te-vazhdueshme-per-bibliotekat-ne-lugine/20%Monthly2019-08-16 13:46
https://presheva.com/ne-sallen-e-kk-te-presheves-u-be-shpalosja-e-projektit-inovacioni-ne-veper-i-financuar-nga-kabineti-i-ministrit-pa-portofol-i-ngarkuar-per-inovacion-dhe-zhvillim-teknologjik/20%Monthly2019-08-16 15:34
https://presheva.com/pajaziti-koalicioni-me-shaipin-dhe-nagipin-me-nje-kusht-vetem-nese-une-behem-kryetare-i-komunes/20%Monthly2019-08-16 08:18
https://presheva.com/kthimi-i-bashkatdhetareve-6-ore-pritje-ne-merdare/20%Monthly2019-08-16 07:40
https://presheva.com/kampioni-i-zvicres-ua-ndalon-hyrjen-tifozeve-serbe/20%Monthly2019-08-16 07:39
https://presheva.com/bill-gates-u-takua-me-jeffrey-epstein-per-ta-diskutuar-bamiresine-pasi-financieri-u-burgos-per-krime-seksuale/20%Monthly2019-08-16 07:37
https://presheva.com/aktorja-e-famshme-e-serialit-nusja-nga-stambolli-vjen-ne-kosove/20%Monthly2019-08-16 07:35
https://presheva.com/veseli-nga-letnica-me-mesazhe-bashkimi-per-shqiptaret/20%Monthly2019-08-16 07:31
https://presheva.com/lajmet-15-08-2019/20%Monthly2019-08-15 19:50
https://presheva.com/lajmet-14-08-2019/20%Monthly2019-08-15 19:49
https://presheva.com/trafikuesit-ilegal-te-migranteve-rikthejne-xhandarmerine-ne-lugine/20%Monthly2019-08-15 18:59
https://presheva.com/medvegje-gjendje-alarmante-ne-listat-zgjedhore-pvd-pas-17-viteve-ne-koalicion-qeverises-thote-se-keto-jane-zgjedhje-per-ekzistence/20%Monthly2019-08-15 18:31
https://presheva.com/haradinaj-vazhdimi-i-dialogut-i-nevojshem-por-pa-kushte-dhe-vonesa/20%Monthly2019-08-15 13:23
https://presheva.com/pija-magjike-qe-i-heqe-dhimbjet-e-shpines-nyejve-dhe-kembeve-2/20%Monthly2019-08-15 13:15
https://presheva.com/daciq-vendimi-i-maqedonise-se-veriut-per-tomor-morinen-eshte-politik/20%Monthly2019-08-15 12:53
https://presheva.com/meta-per-paketen-anti-shpifje-pa-media-te-lire-rruga-drejt-be-e-pamundur/20%Monthly2019-08-15 12:49
https://presheva.com/thaci-kujton-arben-xhaferin-mbetet-njeri-nga-idhtaret-dhe-formesuesit-me-te-medhenj-te-identitet-evropian-te-shqiptareve/20%Monthly2019-08-15 12:46
https://presheva.com/haradinaj-tregohet-i-ashper-servileve-udha-e-mbare/20%Monthly2019-08-15 11:18
https://presheva.com/familja-me-e-pasur-ne-bote-ata-fitojne-70-mije-dollare-ne-minute-mbi-4-milione-ne-ore-dhe-100-milione-tjera-brenda-24-oreve/20%Monthly2019-08-15 11:16
https://presheva.com/njihuni-me-qytetin-e-ndertuar-ne-lindjen-e-mesme-qe-njihet-si-manhattani-i-shkretetires-qysh-ne-shekullin-e-16-te-ka-pasur-rrokaqiej/20%Monthly2019-08-15 11:12
https://presheva.com/vila-luksoze-me-e-fortifikuar/20%Monthly2019-08-15 11:09
https://presheva.com/limaj-i-gatshem-per-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2019-08-15 11:05
https://presheva.com/arelena-shala-zgjidhet-rreshtere-majore-ne-akademine-ushtarake-west-point-ne-shba/20%Monthly2019-08-15 10:51
https://presheva.com/paratici-flet-per-levizjet-e-fundit-te-juventusit-ne-sulm-qe-lidhen-me-dybalan-icardin-mandzukicin-dhe-higuainin/20%Monthly2019-08-15 10:48
https://presheva.com/vetura-me-e-shtrenjte-ne-bote-shitet-18-milione-euro/20%Monthly2019-08-15 10:46
https://presheva.com/zelanda-e-re-nga-1-shtatori-pagat-me-kriptovaluta/20%Monthly2019-08-15 10:40
https://presheva.com/burgu-ku-ia-vlen-te-vuash-denimin/20%Monthly2019-08-15 10:36
https://presheva.com/ererat-e-forta-perfshijne-shengjinin/20%Monthly2019-08-15 10:28
https://presheva.com/pacolli-banditet-dhe-huliganet-serbe-sulmuan-konsullaten-e-kosoves-ne-danimarke/20%Monthly2019-08-15 10:26
https://presheva.com/perse-eshte-me-e-veshtire-te-jetohet-me-femer-te-mencur/20%Monthly2019-08-15 10:21
https://presheva.com/zinedine-zidane-eshte-ne-prag-te-doreheqjes-nga-real-madridi-pas-deshtimit-te-transferimit-te-paul-pogbas/20%Monthly2019-08-15 10:18
https://presheva.com/serish-kolona-ne-kufi-pritje-deri-ne-shtate-ore-per-te-dale-nga-kosova/20%Monthly2019-08-15 10:13
https://presheva.com/formacioni-i-mundshem-i-psg-se-pa-neymarin-por-nje-11-she-me-coutinhon-e-dybalan/20%Monthly2019-08-15 10:10
https://presheva.com/burgu-i-goli-otok-pas-gjashte-dekadash/20%Monthly2019-08-15 10:07
https://presheva.com/e-para-ne-bote-per-finalet-e-fituara-ne-xhudo-kosova-e-le-pas-edhe-japonine/20%Monthly2019-08-15 09:33
https://presheva.com/statistika-analize-dhe-shumecka-rreth-superkupes-se-evropes-liverpool-chelsea/20%Monthly2019-08-15 09:29
https://presheva.com/pse-disa-njerez-kane-nje-vrime-te-vogel-te-veshet-e-tyre/20%Monthly2019-08-15 09:25
https://presheva.com/shikimi-i-futbollit-eshte-aktivitet-shume-i-mire-per-shendetin/20%Monthly2019-08-15 09:23
https://presheva.com/te-burgosurit-e-burgut-te-sigurise-se-larte-prodhojne-shtreter-nga-druri/20%Monthly2019-08-15 09:21
https://presheva.com/merkel-dua-te-kujtohem-vetem-per-nje-gje/20%Monthly2019-08-15 09:19
https://presheva.com/modelet-e-veturave-qe-jetuan-me-shume-sesa-e-menduan-prodhuesit/20%Monthly2019-08-15 09:17
https://presheva.com/austriaku-thyen-rekord-boteror-qendron-per-mbi-2-ore-ne-akull/20%Monthly2019-08-15 09:11
https://presheva.com/prodhuesi-i-armeve-kallashnikov-prodhon-makinen-batman/20%Monthly2019-08-15 09:08
https://presheva.com/nderron-jete-regjisori-i-njohur-shqiptar/20%Monthly2019-08-15 08:35
https://presheva.com/merkel-shpetimi-i-migranteve-eshte-pjese-e-natyres-se-njeriut/20%Monthly2019-08-15 08:33
https://presheva.com/haradinaj-per-driton-kuken-i-lumtur-qe-iu-bashkua-aak-se/20%Monthly2019-08-15 08:31
https://presheva.com/agaj-kamberit-portalet-me-parate-e-taksapaguesve-shfrytezoje-per-gjera-pozitive-jo-kunder-opozites-dhe-pushtetit-ne-presheve/20%Monthly2019-08-14 21:26
https://presheva.com/kapet-armatim-ne-shtepine-e-nje-serbi-ne-komunen-e-vranjes/20%Monthly2019-08-14 19:01
https://presheva.com/arifi-ne-bujanoc-nuk-kemi-zhvillim-ekonomik-sepse-pushteti-nuk-ka-interesim/20%Monthly2019-08-14 18:27
https://presheva.com/haradinaj-tregon-pse-nuk-preferon-koalicion-me-pdk-ne-ldk-ne-dhe-vv-ne/20%Monthly2019-08-14 13:39
https://presheva.com/zaev-nuk-do-te-lejoj-nje-peder-nje-gazetar-i-kote-dhe-disa-kriminele-te-rrezojne-qeverine/20%Monthly2019-08-14 13:37
https://presheva.com/veseli-zgjedhjet-jane-te-pashmangshme-me-22-gusht-shperndahet-kuvendi/20%Monthly2019-08-14 13:33
https://presheva.com/barcelona-ofron-80-milione-euro-plus-coutinhon-per-neymarin/20%Monthly2019-08-14 13:30
https://presheva.com/vendet-e-quintit-kerkojne-rifillimin-e-menjehershem-te-dialogut-kane-edhe-nje-kerkese-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2019-08-14 13:19
https://presheva.com/leonardo-dicaprio-vazhdon-pushimet-me-te-dashuren-ne-itali/20%Monthly2019-08-14 13:11
https://presheva.com/joao-felix-ka-statistika-me-te-mira-se-sa-messi-kur-filloi-karrieren-si-futbollist-profesionist/20%Monthly2019-08-14 12:03
https://presheva.com/serbia-vazhdon-te-ndertoje-shtepi-ne-lagjet-veriore/20%Monthly2019-08-14 11:58
https://presheva.com/dietat-ushqimore-pa-cilesi-po-vrasin-1-ne-5-vete/20%Monthly2019-08-14 11:53
https://presheva.com/gallup-refugjatet-kosovare-kishin-mbeshtetjen-me-te-madhe-amerikane/20%Monthly2019-08-14 11:47
https://presheva.com/australiani-qe-kuptoj-se-eshte-kosovar-derisa-aeroplani-po-ateronte-ne-prishtine-me-dolen-lotet/20%Monthly2019-08-14 11:42
https://presheva.com/ne-plazhet-shqiptare-cka-ska-edhe-shalqi-edhe-bakllava/20%Monthly2019-08-14 11:24
https://presheva.com/mercedes-benz-dhe-bosch-sjellin-parkimin-autonom-ne-tjeter-nivel/20%Monthly2019-08-14 11:14
https://presheva.com/a-eshte-me-e-rende-tradhtia-e-mashkullit-apo-femres-ja-cka-thote-hulumtimi/20%Monthly2019-08-14 11:04
https://presheva.com/luten-qytetaret-qe-ne-periudhen-verore-te-kene-kujdes-me-shpenzimet-e-ujit-te-pijshem-dhe-qe-cdo-keqperdorim-ta-paraqesin-tek-inspektoret-komunal/20%Monthly2019-08-14 10:59
https://presheva.com/ilir-meta-ne-bjeshket-e-sharrit-shijon-boronicat-e-kosoves/20%Monthly2019-08-14 10:43
https://presheva.com/ne-nje-veture-ne-zagreb-matet-temperatura-81-grade-celsius/20%Monthly2019-08-14 10:27
https://presheva.com/temperaturat-e-larta-ne-tirane-fergohen-vezet-ne-diell/20%Monthly2019-08-14 10:04
https://presheva.com/konfirmohet-data-e-ndeshjes-tyson-fury-v-otto-wallin/20%Monthly2019-08-14 10:02
https://presheva.com/veseli-i-pergjigjet-quint-it-ne-jemi-perkrah-aleateve-por-be-ta-ndale-serbine/20%Monthly2019-08-14 09:43
https://presheva.com/ballkani-ne-flake-temperatura-mbi-40-grade-ne-kroaci-bosnje-e-rumani/20%Monthly2019-08-14 09:39
https://presheva.com/daimler-rrezikon-1-miliard-euro-gjobe/20%Monthly2019-08-14 09:30
https://presheva.com/presidentja-e-be-se-i-shkruan-leter-falenderimi-kryeministrit-ramush-haradinaj/20%Monthly2019-08-14 09:23
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-ka-ardhur-koha-per-ti-dhene-fund-konfliktit-te-viteve-90-te/20%Monthly2019-08-14 08:47
https://presheva.com/budallai-i-vitit-e-pyet-policin-ku-eshte-banka-dhe-e-vendos-masken-per-te-grabitur/20%Monthly2019-08-14 08:44
https://presheva.com/talat-xhaferi-vazhdon-traditen-edhe-kete-here-te-rana-e-hedhun/20%Monthly2019-08-14 08:41
https://presheva.com/zihet-nje-peshkaqen-ne-bregdetin-shqiptar-shkakton-panik-te-pushuesit/20%Monthly2019-08-14 08:34
https://presheva.com/rrefimi-i-sternipit-si-hasan-prishtina-i-kerkoi-dyluftim-nje-deputeti-turko-arab-qe-sulmoi-fizikisht-ismail-qemalin/20%Monthly2019-08-14 08:31
https://presheva.com/nje-18-vjecar-hedh-bmw-ne-ne-lume-deshironte-jaguar-per-ditelindje/20%Monthly2019-08-14 08:27
https://presheva.com/ushtria-private-e-putin-po-perpiqet-te-pushtoje-afriken/20%Monthly2019-08-14 08:22
https://presheva.com/lajmet-13-08-2019/20%Monthly2019-08-14 07:37
https://presheva.com/nga-kolumbia-ne-shba-ne-ndjekje-te-48-mln-kokaine/20%Monthly2019-08-14 07:35
https://presheva.com/8-here-haxhi-plaku-shqiptar-flet-nga-meka-tregon-se-si-ishte-falur-tinez-ne-kohen-e-xhaxhit/20%Monthly2019-08-14 07:30
https://presheva.com/bore-ne-nje-pjese-te-australise-pas-disa-dekadave-shikojeni-reagimin-epik-te-kangureve/20%Monthly2019-08-14 07:26
https://presheva.com/vazhdon-te-luftohet-ne-irak-ne-nje-aksion-kunder-isis-it-vritet-marinsi-me-i-mire-i-vitit/20%Monthly2019-08-14 07:17
https://presheva.com/shoqata-humanitare-letovica-ka-bere-shperndarjen-e-disa-dhuratave-per-qendrimin-ditore-te-femijeve-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2019-08-14 07:15
https://presheva.com/komuna-e-presheves-ndane-subvencione-per-zhvillimin-e-ndermarresise-per-vitin-2019/20%Monthly2019-08-14 07:12
https://presheva.com/deri-ne-fund-te-vitit-do-te-mbetet-vetem-3-pika-pagese-ne-autostraden-e-serbise/20%Monthly2019-08-14 06:44
https://presheva.com/pajaziti-fake-profilat-i-ke-instaluar-ti-shaip-kamberi-po-ju-vret-ajo-qe-e-keni-mbjellur-vet/20%Monthly2019-08-13 11:58
https://presheva.com/hyda-deklarata-e-kamberit-si-puna-e-kendezit-dhe-kokrrave-te-kollomocit/20%Monthly2019-08-13 11:46
https://presheva.com/autobusi-i-linjes-kosove-shqiperi-merr-flake-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2019-08-13 11:35
https://presheva.com/vazhdojne-mospajtimet-per-token-rreth-manastirit-te-decanit/20%Monthly2019-08-13 11:31
https://presheva.com/bebe-rexha-peson-sulm-te-astmes-midis-koncertit-por-kengetarja-nuk-ndalet-se-performuari/20%Monthly2019-08-13 11:28
https://presheva.com/deklarohet-kompania-autobusi-i-se-ciles-u-dogj-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2019-08-13 11:22
https://presheva.com/ferdinand-jam-i-lumtur-qe-dybala-nuk-u-transferua-te-united/20%Monthly2019-08-13 11:20
https://presheva.com/stupcat-sjellin-skecin-daja-udhetim-neper-kohe/20%Monthly2019-08-13 10:45
https://presheva.com/termet-ne-prizren-dhe-dragash/20%Monthly2019-08-13 10:40
https://presheva.com/zyrtare-wesley-sneijder-pensionohet-nga-futbolli/20%Monthly2019-08-13 10:37
https://presheva.com/nisma-perjashton-koalicionin-parazgjedhor-me-pdk-ne/20%Monthly2019-08-13 10:34
https://presheva.com/termet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-13 10:21
https://presheva.com/shi-pas-vapes-ne-meke-haxhilleret-tregojne-se-si-e-perjetuan-nje-moment-te-tille/20%Monthly2019-08-13 10:19
https://presheva.com/juventusi-harron-pogban-interesohet-per-eriksenin/20%Monthly2019-08-13 10:13
https://presheva.com/aq-me-shume-qe-shpenzoni-kohe-me-nenen-tuaj-aq-me-gjate-ajo-do-te-jetoje/20%Monthly2019-08-13 10:05
https://presheva.com/bayern-munich-tenton-transferimin-e-coutinhos/20%Monthly2019-08-13 10:02
https://presheva.com/lista-me-fituesit-ne-teen-choice-awards-2019/20%Monthly2019-08-13 09:58
https://presheva.com/avokatet-e-neymarit-gjenden-ne-spanje-per-te-biseduar-me-barcelonen/20%Monthly2019-08-13 09:53
https://presheva.com/era-istrefi-ne-pozitat-e-larta-te-toplistave-ruse/20%Monthly2019-08-13 09:48
https://presheva.com/perisic-i-kalon-testet-mjekesore-do-te-jap-me-te-miren-te-bayerni/20%Monthly2019-08-13 09:42
https://presheva.com/derisa-evropa-po-piqet-nga-i-nxehti-australine-e-mbulon-bora/20%Monthly2019-08-13 09:32
https://presheva.com/malcom-e-goditi-gjyqtarin-duke-ia-kthyer-topin-por-i-shpetoi-ndeshkimit-per-veprimin-e-pamenduar/20%Monthly2019-08-13 09:28
https://presheva.com/ja-pse-duhet-shijuar-nje-gote-birre-e-ftohte-keto-dite-te-nxehta/20%Monthly2019-08-13 09:24
https://presheva.com/khabib-rikthehet-ne-ring-cakton-daten-dhe-kundershtarin-e-duelit-te-radhes/20%Monthly2019-08-13 09:20
https://presheva.com/shpetoi-greket-nga-zjarri-vdes-nga-kanceri-heroi-shqiptar/20%Monthly2019-08-13 09:18
https://presheva.com/haxhileret-marrin-flamurin-e-kosoves-me-vete-ne-meke/20%Monthly2019-08-13 09:10
https://presheva.com/trumpi-shenjestron-emigrantet-qe-marrin-ndihma-ushqimore/20%Monthly2019-08-13 09:06
https://presheva.com/maqedonia-e-veriut-ia-tregon-kushtin-kosoves-per-eksport-mallrash/20%Monthly2019-08-13 09:01
https://presheva.com/izraeli-behet-me-tanke-te-zgjuara/20%Monthly2019-08-13 08:59
https://presheva.com/shtrenjtohet-nafta/20%Monthly2019-08-13 08:48
https://presheva.com/tesla-ne-zjarr-pasi-goditi-nje-kamion-ne-moske/20%Monthly2019-08-13 08:45
https://presheva.com/fakte-te-cuditshme-per-aviacionin/20%Monthly2019-08-13 08:43
https://presheva.com/samsung-sapo-zbuloi-kameren-e-pare-te-telefonave-te-mencur-qe-shkon-ne-100-megapixele/20%Monthly2019-08-13 08:34
https://presheva.com/6-tipe-te-shoqerise-qe-nuk-duhet-kurre-ti-leme/20%Monthly2019-08-13 08:29
https://presheva.com/sneijder-pensionohet-nga-futbolli/20%Monthly2019-08-13 08:25
https://presheva.com/nissan-e-angazhuar-ne-treg/20%Monthly2019-08-13 08:03
https://presheva.com/menyra-efektive-per-te-hequr-pllaken-dentare/20%Monthly2019-08-13 07:56
https://presheva.com/dejan-stankoviq-po-qendron-ne-veri-kosoven-e-quan-metohi/20%Monthly2019-08-13 07:47
https://presheva.com/destani-pushteti-lokal-ne-bujanoc-pa-kurrfare-pergjegjesie-ndaj-qytetareve/20%Monthly2019-08-13 07:46
https://presheva.com/nje-superkompjuter-krijoi-miliona-versione-te-ndryshme-te-universit/20%Monthly2019-08-13 07:44
https://presheva.com/pas-8-vitesh-negociata-myslimanet-lejohen-ta-falin-bajramin-ne-stadiumin-e-new-jerseyt/20%Monthly2019-08-13 07:41
https://presheva.com/epokes-se-mercedes-amg-c63-me-goma-te-pasme-aktive-i-ka-ardhur-fundi/20%Monthly2019-08-13 07:38
https://presheva.com/lajmet-12-08-2019/20%Monthly2019-08-13 07:15
https://presheva.com/inspektoriati-komunal-kerkon-nga-qytetaret-te-tregohen-me-te-kujdesshem-dhe-te-rrespektojne-ligjet-mbi-ndermarrjet-publike/20%Monthly2019-08-13 07:12
https://presheva.com/edhe-kete-vere-festa-e-diaspores-ne-banje-te-sijarines-frymoi-shqip/20%Monthly2019-08-13 07:07
https://presheva.com/presheva-e-vetmja-komune-shqiptare-ne-serbi-qe-ka-drejtorin-e-shtepise-se-shendetit-shqiptare/20%Monthly2019-08-13 07:00
https://presheva.com/intensifikimit-te-humbjes-se-identitetit-permes-pasivizimit-ne-medvegje-spo-i-shpetojne-edhe-ata-me-dokumente-valide/20%Monthly2019-08-13 06:55
https://presheva.com/salihi-rinia-po-iken-kamberi-kohen-e-kalon-ne-facebook/20%Monthly2019-08-12 16:46
https://presheva.com/bujanoc-hyda-ironizon-me-ndalimin-e-perdorimit-te-pasaportave-serbe/20%Monthly2019-08-12 16:04
https://presheva.com/bujanoc-bivoda-fillon-kampanjen-promovuese-te-2-produkteve-te-reja-synon-treg-me-te-gjere/20%Monthly2019-08-12 14:44
https://presheva.com/kujdes-nga-12-18-gusht-kontrolli-i-shtuar-i-policise-ne-komunikacion/20%Monthly2019-08-12 14:46
https://presheva.com/pushteti-lokal-ne-fokus-kishte-ojq-te-qe-kane-veprimtari-sportin-dhe-kulturen-ndahen-subvencione-per-kf-lugina-dhe-shka-presheva/20%Monthly2019-08-12 12:35
https://presheva.com/keto-dieta-ndikon-ne-regjim-te-stervitjes-keshilla-per-ushtrime/20%Monthly2019-08-12 12:12
https://presheva.com/tifozet-e-psg-se-me-mesazhe-ofenduese-kundrejt-neymarit-i-thone-te-largohet/20%Monthly2019-08-12 12:10
https://presheva.com/bota-po-rrezikohet-nga-mungesa-e-ujit/20%Monthly2019-08-12 12:07
https://presheva.com/ishulli-ne-fund-te-botes-aty-shkohet-vetem-me-leje/20%Monthly2019-08-12 12:04
https://presheva.com/jemi-me-pak-te-bukur-sesa-mendojme/20%Monthly2019-08-12 11:58
https://presheva.com/vellai-i-paul-walker-le-te-hapur-mundesine-e-kthimit-ne-rolin-e-brian-oconner-ne-fast-and-furious/20%Monthly2019-08-12 11:44
https://presheva.com/deshironi-kembe-te-holla-dhe-vithe-te-forta-ushtroni-si-aktorja-amerikane-jessica-biel/20%Monthly2019-08-12 11:33
https://presheva.com/top-20-transferimet-qe-kane-kushtuar-me-se-shumti-deri-me-tani-ne-kete-afat-kalimtar/20%Monthly2019-08-12 11:27
https://presheva.com/kater-ndryshime-ne-ritmin-e-frymemarrjes-cfare-na-thote-frymemarrja-jone/20%Monthly2019-08-12 11:18
https://presheva.com/lampard-pas-ndeshjes-me-unitedin-kemi-nevoje-per-lojtare-te-kalibrit-te-larte-nuk-e-justifikoj-humbjen/20%Monthly2019-08-12 11:16
https://presheva.com/te-gjitha-semundjet-fillojne-nga-helmet-ne-zorre-kater-simptoma-te-cilat-tregojne-qe-trupi-nuk-mund-te-luftoje-me-helmet/20%Monthly2019-08-12 11:10
https://presheva.com/unitedi-e-turperon-chelsean-ne-startin-e-liges-premier-daniel-james-debuton-me-gol/20%Monthly2019-08-12 11:02
https://presheva.com/dasmat-e-shtrenjta-ne-indi-shtetin-e-kapluar-nga-varferia-e-mjerimi/20%Monthly2019-08-12 10:58
https://presheva.com/messi-po-i-ben-presion-barcelones-per-neymarin-nuk-i-pelqen-griezmanni/20%Monthly2019-08-12 10:55
https://presheva.com/rashford-shenon-nga-penalltia-per-ta-kaluar-unitedin-ne-epersi-ndaj-chelseat/20%Monthly2019-08-12 10:52
https://presheva.com/arsyeja-e-vertete-e-ndarjes-se-miley-cyrus-me-liam-hemsworth/20%Monthly2019-08-12 10:46
https://presheva.com/besimtaret-perplasen-me-policine-izraelite-ne-vendin-e-shenjte-te-jerusalemit/20%Monthly2019-08-12 10:44
https://presheva.com/tornadot-godasin-amsterdamin-luksemburgun-dhe-francen-publikohen-pamjet-rreqethese/20%Monthly2019-08-12 10:39
https://presheva.com/kim-cattrall-vazhdon-armiqesine-me-bashkaktoret-e-sex-and-the-city/20%Monthly2019-08-12 10:36
https://presheva.com/studentja-poston-nje-foto-me-salvinin-nuk-i-japin-dhome-me-qira-ne-rome/20%Monthly2019-08-12 10:33
https://presheva.com/refugjatet-po-futen-me-shpejt-ne-tregun-gjerman-te-punes/20%Monthly2019-08-12 10:30
https://presheva.com/veseli-e-quan-akt-te-turpshem-lirimin-e-parakohshem-te-kriminelit-serb-be-po-funksionon-me-standarde-te-dyfishta/20%Monthly2019-08-12 10:26
https://presheva.com/mengjes-i-qete-ne-pikat-kufitare-dheu-i-bardhe-me-i-ngarkuar-ne-dalje/20%Monthly2019-08-12 10:23
https://presheva.com/144-shqiptar-iu-bashkuan-isis-it-mes-tyre-27-femra-e-37-femije/20%Monthly2019-08-12 10:16
https://presheva.com/ne-shqiperi-temperaturat-deri-ne-40-grade-celsius/20%Monthly2019-08-12 10:15
https://presheva.com/kandidati-per-president-i-shba-ben-nje-premtim-te-pazakonte-per-te-marre-votat/20%Monthly2019-08-12 10:11
https://presheva.com/flaket-e-terbuara-pushtojne-gran-canarian-evakuohen-1000-njerez/20%Monthly2019-08-12 10:09
https://presheva.com/mourinho-emeron-kater-skuadrat-qe-mund-ta-fitojne-ligen-premier-perfshire-skuadren-b-te-cityt/20%Monthly2019-08-12 09:56
https://presheva.com/shtepia-me-fasade-valezuese/20%Monthly2019-08-12 09:46
https://presheva.com/serbia-e-liroi-tri-vite-me-heret-vrasesin-e-14-civileve-shqiptare-reagojne-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2019-08-12 09:42
https://presheva.com/vrasje-ne-parajse-brenda-ishullit-te-vdekjes-ne-tajlande/20%Monthly2019-08-12 09:39
https://presheva.com/transferimi-i-pare-i-lampardit-te-chelsea-do-jete-ne-janar-anglezi-do-te-behet-me-i-shtrenjti-ne-histori-te-klubit/20%Monthly2019-08-12 09:32
https://presheva.com/shqiptari-notoi-permes-ujevares-se-famshme-per-ti-shpetuar-debimit-nga-kanadaja-nje-telefonate-i-prish-planet/20%Monthly2019-08-12 09:17
https://presheva.com/evropa-digjet-nga-i-nxehti-australia-me-temperatura-ne-minus/20%Monthly2019-08-12 09:15
https://presheva.com/fshati-i-fantazmave-aty-jeton-nje-njeri-fqinjet-e-tij-u-vrane/20%Monthly2019-08-12 08:53
https://presheva.com/sulm-i-armatosur-ne-nje-xhami-ne-norvegji-deklarohet-policia/20%Monthly2019-08-12 08:45
https://presheva.com/parku-me-i-ri-ne-stamboll-mbane-emrin-e-adem-jasharit/20%Monthly2019-08-12 08:43
https://presheva.com/aleanca-per-serbine-vuciq-urdheroi-ushtaret-te-rrahin-popullin/20%Monthly2019-08-12 08:41
https://presheva.com/dhenia-e-keshillave-ndikon-ne-rritje-te-vetebesimit/20%Monthly2019-08-12 08:38
https://presheva.com/fotografohet-hyundai-i-ardhshem-gjate-testimit/20%Monthly2019-08-12 08:34
https://presheva.com/tajfuni-godet-kinen-18-te-vdekur-mbi-1-milion-jane-evakuuar/20%Monthly2019-08-12 08:32
https://presheva.com/per-te-jetuar-nje-jete-me-te-mire-ndiqni-keto-rregulla/20%Monthly2019-08-12 08:28
https://presheva.com/8chan-po-debohet-nga-interneti/20%Monthly2019-08-12 08:25
https://presheva.com/pajisjet-e-amazon-echo-te-bera-nga-adoleshente-kineze-qe-punojne-naten/20%Monthly2019-08-12 08:23
https://presheva.com/daciq-ben-krahasim-interesant-per-jeten-e-serbeve-dhe-shqiptareve-ne-shba/20%Monthly2019-08-12 08:21
https://presheva.com/superjahti-10-milione-eurosh-me-nendetese-laborator-dhe-helikopter/20%Monthly2019-08-12 08:13
https://presheva.com/np-moravica-ka-fituar-projektin-per-realizimin-e-puneve-publike-mbrojtja-e-ambientit-jetesor-dhe-shendetit-publik/20%Monthly2019-08-12 08:07
https://presheva.com/shqiprim-musliu-te-ruajme-unitetin-ndervellezerore/20%Monthly2019-08-12 08:04
https://presheva.com/serbia-i-jep-nenshtetesi-ish-kryeministres-tajlandeze-te-denuar-per-korrupsion/20%Monthly2019-08-12 08:02
https://presheva.com/vuciqin-po-e-akuzojne-se-urdheroi-ushtaret-te-rrahin-popullin/20%Monthly2019-08-12 08:00
https://presheva.com/kitaroviq-rikandidon-per-nje-mandat-te-dyte-presidencial/20%Monthly2019-08-12 07:58
https://presheva.com/ndryshimi-i-klimes-me-i-goditur-qyteti-i-lubjanes/20%Monthly2019-08-12 07:53
https://presheva.com/grushta-dhe-shkelma-mes-turisteve-ne-greqi/20%Monthly2019-08-12 07:50
https://presheva.com/tragjedi-ne-shba-zjarr-ne-qendren-e-kujdesit-ditor-vdesin-5-femije/20%Monthly2019-08-12 07:48
https://presheva.com/dha-doreheqjen-nga-qeveria-ish-ministri-britanik-perdor-trenin-pasi-largohet-nga-zyra/20%Monthly2019-08-12 07:46
https://presheva.com/irani-prezanton-qilimin-600-metra-te-gjate/20%Monthly2019-08-12 07:43
https://presheva.com/ne-ipad-pro-te-ri-mund-te-vendosen-tri-kamera-sikurse-te-iphone-11/20%Monthly2019-08-12 07:41
https://presheva.com/oppo-reno-eshte-nje-telefon-i-avancuar-por-nuk-mund-te-funksionoje-pa-rrjetin-5g/20%Monthly2019-08-12 07:39
https://presheva.com/samsung-largon-mundesine-e-perdorimit-te-kufjeve-me-tela-ne-galaxy-note-10/20%Monthly2019-08-12 07:36
https://presheva.com/ekspozita-121-foto-ne-121-jete-suksesi-u-prezantua-ne-skenen-e-festivalit-ktu-fest-ne-struge/20%Monthly2019-08-12 07:34
https://presheva.com/kaosi-i-mbeturinave-ne-qytetin-e-bujanocit-ka-kaluar-cdo-normative/20%Monthly2019-08-12 07:23
https://presheva.com/per-nje-bajram-te-begatshem-frr-ka-dhuruar-pako-ushqimore/20%Monthly2019-08-12 07:20
https://presheva.com/muharrem-salihu-kerkojme-kthimin-e-adresave-te-pasivizuara-te-shqiptareve-per-te-mundesuar-zgjedhje-te-lira-dhe-te-drejta/20%Monthly2019-08-12 07:15
https://presheva.com/arber-pajaziti-uron-qytetaret-per-festen-e-kurban-bajramit/20%Monthly2019-08-11 10:07
https://presheva.com/pd-me-rastin-e-festes-se-kurban-bajramit-uron-qytetaret-shqiptare-te-fese-islame/20%Monthly2019-08-11 10:04
https://presheva.com/gjelbrimin-gjithmone-ka-qene-nje-sportist-shembull-duke-qene-njeri-nder-portieret-me-te-mire-ne-lugine/20%Monthly2019-08-11 10:00
https://presheva.com/kbi-ne-presheve-ben-apel-tek-te-gjithe-besimtaret-qe-pas-therrjes-se-kurbanave-mbeturinat-e-kurbanave-ti-cojne-te-deponia-e-mbeturinave-te-qytetit/20%Monthly2019-08-11 09:54
https://presheva.com/kryetari-i-pdsh-se-ragmi-mustafa-mesazh-urimi-per-kurban-bajramin/20%Monthly2019-08-11 09:49
https://presheva.com/sami-salihu-gezuar-kurban-bajramin/20%Monthly2019-08-11 09:45
https://presheva.com/apn-nendega-rahovice-shprehin-ngushellime-me-rastin-e-vdekjes-se-gjelbrim-beqirit/20%Monthly2019-08-11 09:19
https://presheva.com/shqiprim-arifi-uron-qytetaret-per-festen-e-kurban-bajramit/20%Monthly2019-08-11 09:16
https://presheva.com/hoxhe-sevdail-jakupi-edhe-kur-gezohemi-nuk-i-harrojme-ata-qe-kane-vdekur-me-heret-lutemi-qe-te-na-falen-gabimet/20%Monthly2019-08-10 18:33
https://presheva.com/autoritetet-lokale-ne-medvegje-kane-intensifikuar-aplikimin-e-politikave-diskriminuese-ndaj-popullates-shqiptare/20%Monthly2019-08-10 17:15
https://presheva.com/shaip-kamberi-fake-profilat-mos-i-kerko-diku-tjeter-i-ke-aty-brenda-ne-partine-tende-dhe-ne-kabinetin-tend/20%Monthly2019-08-10 17:11
https://presheva.com/arber-pajaziti-pvd-po-e-luan-rolin-e-viktimes-ne-disfavor-te-zgjidhjes-se-problemeve-aktuale/20%Monthly2019-08-10 17:05
https://presheva.com/mesazhi-i-myftiut-saqipi-me-rastin-e-festes-se-kurban-bajramit/20%Monthly2019-08-10 16:56
https://presheva.com/ceshtja-e-pasaportave-arifi-takon-perfaqesuesit-e-qeverise-se-kosoves/20%Monthly2019-08-10 09:46
https://presheva.com/ne-biblioteken-e-qytetit-mehmet-jusufi-ne-presheve-u-promovuan-dy-libra-te-poeteshave-preshevarete/20%Monthly2019-08-09 12:39
https://presheva.com/kapet-me-46-migrante-ne-furgon-akuz-per-tri-vepra-penale/20%Monthly2019-08-09 12:11
https://presheva.com/gjera-qe-i-bejne-ciftet-te-lumtur/20%Monthly2019-08-09 12:11
https://presheva.com/qyteti-fantazme-shfaqet-mbi-liqenin-kinez/20%Monthly2019-08-09 12:07
https://presheva.com/kolona-te-gjata-ne-merdare-bashkatdhetaret-po-presin-mbi-pese-ore/20%Monthly2019-08-09 12:04
https://presheva.com/foshnja-unike-e-lindur-me-zemer-ne-balle/20%Monthly2019-08-09 12:02
https://presheva.com/si-te-ndiheni-mire-me-gjithe-temperaturat-e-larta/20%Monthly2019-08-09 12:00
https://presheva.com/peugeot-me-model-eksluziv-per-ata-qe-pelqejne-aventurat/20%Monthly2019-08-09 11:58
https://presheva.com/vuqiq-thote-se-ka-presion-nderkombetar-per-kosoven-demanton-mediat-serbe-se-bolton-do-te-vizitoje-beogradin-e-prishtinen/20%Monthly2019-08-09 11:04
https://presheva.com/femijet-qe-rriten-duke-luajtur-me-balte-e-rere-behen-me-te-forte-e-me-te-shendetshem/20%Monthly2019-08-09 11:00
https://presheva.com/film-per-skandalin-e-bill-clintonit-me-monica-lewinskyn/20%Monthly2019-08-09 10:57
https://presheva.com/pese-librat-rreth-suksesit-ne-biznes-qe-secili-lider-duhet-ti-lexoje/20%Monthly2019-08-09 10:54
https://presheva.com/nje-dhurues-anonim-le-canten-me-100-mije-euro-per-spitalin-ne-gjermani-le-edhe-nje-leter-me-nje-mesazh-te-shkruar-ne-te/20%Monthly2019-08-09 10:52
https://presheva.com/bari-28-vjet-kur-anija-vlora-zbarkoi-me-20-mije-shqiptare/20%Monthly2019-08-09 10:50
https://presheva.com/zbulohet-sakrifica-e-tij-75-vjet-me-pas-rrefimi-per-ushtarin-britanik-qe-u-hodh-para-nje-granate-per-te-shpetuar-nje-nene-dhe-djalin-e-saj/20%Monthly2019-08-09 10:36
https://presheva.com/fillimisht-nafta-tani-ushqimi-arabia-saudite-zbut-rregullat-per-importin-e-grurit-nga-rusia-lajm-i-keq-per-vende-si-gjermania/20%Monthly2019-08-09 10:33
https://presheva.com/perse-truri-i-mashkullit-eshte-egoist-ndersa-i-femres-dashamires-dhe-i-mire/20%Monthly2019-08-09 10:27
https://presheva.com/bota-ne-80-vitet-e-ardhshme-sipas-demografeve-islami-feja-me-e-popullarizuar-numri-i-te-moshuarve-me-i-madh-se-kurre-me-pare/20%Monthly2019-08-09 10:22
https://presheva.com/dy-u-larguan-por-dy-te-tjere-u-transferuan-ne-ligen-premier-kampionati-me-i-forte-ne-bote-flet-shqip/20%Monthly2019-08-09 10:17
https://presheva.com/dua-lipa-tregon-problemet-me-lekuren-e-fytyres/20%Monthly2019-08-09 10:10
https://presheva.com/mbase-nuk-eshte-fjala-per-menopauzen-pese-semundje-serioze-me-simptoma-te-ngjashme/20%Monthly2019-08-09 10:04
https://presheva.com/prinder-kjo-eshte-mosha-nga-e-cila-do-te-duhej-te-kujdeseni-per-peshen-trupore-te-femijes/20%Monthly2019-08-09 09:55
https://presheva.com/bujanoc-parate-e-taksapaguesve-te-bujanocit-pushteti-ia-shperndan-mediave-ne-beograd-leskoc-dhe-boseligrad/20%Monthly2019-08-09 09:43
https://presheva.com/interpretimi-i-pasqyres-se-gjakut-cfare-kuptimi-kane-ato-shkurtesa-dhe-ne-cfare-udhezojne-vlerat-e-tyre/20%Monthly2019-08-09 09:42
https://presheva.com/gjuha-bartesi-kryesor-i-mirekuptimit/20%Monthly2019-08-09 09:30
https://presheva.com/lajmet-08-08-2019/20%Monthly2019-08-09 09:14
https://presheva.com/dy-milione-myslimane-pritet-te-nisin-haxhin/20%Monthly2019-08-09 09:12
https://presheva.com/duke-postuar-nje-fotografi-ne-instagram-neymar-ndezi-imagjinaten-e-fansave-te-realit/20%Monthly2019-08-09 09:10
https://presheva.com/tome-gashi-tregon-arsyet-se-perse-u-suspenduan-zyrtaret-policore-ne-gjakove/20%Monthly2019-08-09 08:58
https://presheva.com/mandzukic-ka-vetem-edhe-nje-opsion-borussia-dortmund-e-pret-krahehapur/20%Monthly2019-08-09 08:56
https://presheva.com/i-ofroj-ryshfet-policit-arrestohet-ne-durres-pushuesi-nga-kosova/20%Monthly2019-08-09 08:52
https://presheva.com/lukaku-merr-numrin-nente-te-icardit-kjo-nenkupton-largimin-e-argjentinasit-nga-interi/20%Monthly2019-08-09 08:45
https://presheva.com/trajneri-i-fenerbahces-yanal-me-muriqin-kam-zgjidhur-problemet-me-sulmin/20%Monthly2019-08-09 08:40
https://presheva.com/mpj-pengesat-ne-kufi-po-shkaktohen-nga-autoritetet-serbe/20%Monthly2019-08-09 08:33
https://presheva.com/daut-haradinaj-amerika-ska-ushtare-me-te-forte-ne-kosove-kunder-rusise-sesa-ramushin/20%Monthly2019-08-09 08:31
https://presheva.com/nuk-ka-reciprocitet-te-ri-ndaj-serbise/20%Monthly2019-08-09 08:28
https://presheva.com/prokuroria-ne-vrasjen-e-ivanoviqit-eshte-perfshire-edhe-sekretarja-e-tij/20%Monthly2019-08-09 08:26
https://presheva.com/bujanoc-kamberi-i-kritikon-mediat-fake-vellau-i-tij-i-komenton/20%Monthly2019-08-08 22:34
https://presheva.com/vellezerit-nga-gjilani-ne-shid-u-kapen-me-pjese-te-mitralozit-kunderajrore/20%Monthly2019-08-08 12:13
https://presheva.com/arifi-premtuan-deshtuan-dhe-shkaterruan/20%Monthly2019-08-08 10:38
https://presheva.com/gjykata-penale-e-shkupit-nuk-jane-permbushur-kushtet-per-ekstradimin-e-tomor-morines-ne-serbi/20%Monthly2019-08-08 10:17
https://presheva.com/turqit-prezantojne-makinen-e-tyre-te-pare-fluturuese/20%Monthly2019-08-08 10:14
https://presheva.com/monaco-i-ofron-page-vjetore-prej-12-milione-eurove-xherdan-shaqirit/20%Monthly2019-08-08 10:09
https://presheva.com/veseli-ska-me-kryeminister-me-qira/20%Monthly2019-08-08 10:03
https://presheva.com/kosova-nuk-e-njeh-pasaporten-serbe-vetem-leternjoftimin/20%Monthly2019-08-08 09:59
https://presheva.com/zyrtare-sanders-lojtar-i-ri-eliott-vazhdon-kontraten-me-ponte-prizrenin/20%Monthly2019-08-08 09:53
https://presheva.com/home-alone-do-te-vije-serish-per-shikuesit-ne-nje-version-te-ri/20%Monthly2019-08-08 09:48
https://presheva.com/trump-viziton-vendet-e-prekura-nga-sulmet-masive-el-pason-dhe-dejtonin/20%Monthly2019-08-08 09:44
https://presheva.com/te-pasurit-vellezer-dhe-motra-fat-apo-denim-ketu-jane-disa-foto-qesharake/20%Monthly2019-08-08 09:36
https://presheva.com/pasuria-e-pronareve-te-skuadrave-te-serie-a-kryeson-bossi-i-milanit/20%Monthly2019-08-08 09:33
https://presheva.com/ky-eshte-kandidati-i-mundshem-si-perfaqesues-i-diaspores-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2019-08-08 09:29
https://presheva.com/bashkeatdhetaret-qe-po-kthehen-kater-ore-pritje-ne-merdare/20%Monthly2019-08-08 06:06
https://presheva.com/ishte-nga-talentet-me-premtues-ne-evrope-perfundon-ne-kanada/20%Monthly2019-08-08 06:04
https://presheva.com/dy-aeroplane-u-detyruan-te-kthehen-ne-cyrih-per-shkak-te-stuhive/20%Monthly2019-08-08 06:01
https://presheva.com/veseli-sheshelit-iu-mungoi-burreria-per-tu-ballafaquar-me-uck-ne-masakruat-gra-femije-e-pleq/20%Monthly2019-08-08 05:58
https://presheva.com/majku-srpsku-kamarieri-shqiptar-nuk-i-duron-turistet-serbe-te-cilet-e-provokuan/20%Monthly2019-08-08 05:57
https://presheva.com/i-nxehti-perfshin-ballkanin-shqiperi-temperaturat-deri-ne-40-grade/20%Monthly2019-08-08 05:54
https://presheva.com/pirja-e-kafes-ose-cajit-para-fjetjes-nuk-ndikon-ne-gjume/20%Monthly2019-08-08 05:52
https://presheva.com/gjermanet-arrijne-te-nxjerrin-300-kuajfuqi-nga-nje-polo-gti/20%Monthly2019-08-08 05:51
https://presheva.com/nxiton-per-te-arritur-festivalin-britaniku-fluturon-me-veture/20%Monthly2019-08-08 05:46
https://presheva.com/fillon-udhetimi-pa-viza-midis-turqise-dhe-rusise/20%Monthly2019-08-08 05:43
https://presheva.com/lajmet-07-08-2019/20%Monthly2019-08-07 16:41
https://presheva.com/bashkepunimi-i-ushtrise-serbe-me-ate-ruse-kercenim-per-kosoven-dhe-rajonin/20%Monthly2019-08-07 13:46
https://presheva.com/deda-ska-ndryshim-nese-partite-opozitare-shkojne-te-vetme-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-08-07 13:43
https://presheva.com/rrefehet-i-moshuari-qe-u-perplas-me-haradinajn-thote-se-nuk-pendohet/20%Monthly2019-08-07 13:39
https://presheva.com/ansambli-shota-merr-cmimin-e-dyte-ne-festivalin-me-te-madh-te-folklorit-ne-bote/20%Monthly2019-08-07 13:35
https://presheva.com/action-bronson-ka-nje-keshille-per-njerezimin/20%Monthly2019-08-07 13:30
https://presheva.com/nuk-pati-para-per-ta-blere-bluzen-gashi-ia-dhuroi-20-euro-fanses-ne-sunny-hill/20%Monthly2019-08-07 13:19
https://presheva.com/joseph-zgjedhjet-ne-kosove-jane-edhe-referendum-per-shkembim-te-territoreve/20%Monthly2019-08-07 12:14
https://presheva.com/united-zemerohet-me-zidanen-shkaku-i-pogbas/20%Monthly2019-08-07 12:11
https://presheva.com/pique-keshillon-neymarin-beje-levizjen-e-duhur-barca-i-vetmi-ekip-qe-lufton-per-te-gjitha-trofete/20%Monthly2019-08-07 12:07
https://presheva.com/batut-keshillon-shoferet-per-sjellje-gjate-temperaturave-te-nxehta-kujdes-me-femijet/20%Monthly2019-08-07 12:06
https://presheva.com/erdogan-turqia-do-te-mbroje-interesat-e-saj-me-force/20%Monthly2019-08-07 12:03
https://presheva.com/bella-hadid-dhe-the-weeknd-ndahen-per-here-te-dyte/20%Monthly2019-08-07 12:00
https://presheva.com/llorente-ne-united-lukaku-ne-inter/20%Monthly2019-08-07 11:53
https://presheva.com/pse-bikinit-e-rita-ores-jane-gjithmone-te-vogla/20%Monthly2019-08-07 11:50
https://presheva.com/perse-njerezit-e-mbajne-oren-ne-doren-e-majte/20%Monthly2019-08-07 11:44
https://presheva.com/134314-2/20%Monthly2019-08-07 11:41
https://presheva.com/ronaldo-thuhet-se-e-preferon-transferimin-e-icardit-para-atij-te-lukakut/20%Monthly2019-08-07 11:32
https://presheva.com/juventusi-prezanton-fanellat-e-treta-per-sezonin-2019-20/20%Monthly2019-08-07 11:28
https://presheva.com/cn-tregon-vendet-me-te-bukura-per-ti-kaluar-pushimet-ne-shtator-shqiperia-renditet-para-lisbones-japonise-e-ibizes/20%Monthly2019-08-07 11:21
https://presheva.com/pacolli-kosova-nuk-i-njeh-te-ashtuquajturat-pasaportat-e-rusise-per-ukrainasit/20%Monthly2019-08-07 11:16
https://presheva.com/rreth-100-te-plagosur-ne-nje-shperthim-zjarri-ne-afganistan/20%Monthly2019-08-07 10:59
https://presheva.com/jurgen-klopp-zbulon-se-si-e-mesoi-gjuhen-angleze/20%Monthly2019-08-07 10:57
https://presheva.com/shqiperia-nder-vendet-me-me-se-shumti-police-ne-raport-me-popullsine/20%Monthly2019-08-07 10:49
https://presheva.com/policia-i-vendos-reciprocitet-serbise-ska-me-njohje-te-pasaportave/20%Monthly2019-08-07 10:43
https://presheva.com/alpina-b7-nje-makine-unike-qe-nuk-mund-ta-kete-kushdo/20%Monthly2019-08-07 10:38
https://presheva.com/shqiptar-behesh-duke-paguar-ndryshojne-rregullat-e-nenshtetesise/20%Monthly2019-08-07 10:33
https://presheva.com/prizreni-i-lidhjes-me-gjuhe-dominante-turke-gjithandej-shqipja-rralle-degjohet-edhe-ne-radio-transmetime/20%Monthly2019-08-07 10:31
https://presheva.com/sulejman-abazi-luftrat-e-bene-njohjen-e-faktorit-shqiptare-ne-lugine/20%Monthly2019-08-07 10:25
https://presheva.com/ka-ardhur-koha-qe-klasa-e-politikaneve-te-ri-te-udheheqin-me-komunat-presheve-dhe-bujanoc/20%Monthly2019-08-07 10:14
https://presheva.com/ne-fund-te-gushtit-vetem-nje-pike-e-kontrollit-one-stop-shop-ne-kufirin-ne-tabanoc/20%Monthly2019-08-07 10:09
https://presheva.com/kur-fluksi-i-qytetareve-eshte-rritur-edhe-numri-i-pacienteve-ne-shtepine-e-shendetit-qe-kane-kerkuar-ndihmen-e-pare-eshte-rritur/20%Monthly2019-08-07 09:59
https://presheva.com/lajmet-06-08-2019/20%Monthly2019-08-07 09:08
https://presheva.com/u-mundua-ti-ike-takses-rrugore-shoferi-i-kamionit-e-peson-keq/20%Monthly2019-08-07 09:05
https://presheva.com/10-mije-funte-cdo-muaj-per-30-vjet-e-la-punen-nje-dite-pasi-kuptoi-lajmin-e-madh-24-vjecari-tregon-se-si-do-ti-shpenzoje-parate/20%Monthly2019-08-07 09:01
https://presheva.com/senatoret-i-shkruajne-leter-zuckerberg-kerkojne-pergjegjesi-per-privatesine-ne-messenger-kids/20%Monthly2019-08-07 08:59
https://presheva.com/del-ne-shitje-vetura-te-cilen-elvis-presley-nuk-mundi-ta-blinte/20%Monthly2019-08-07 08:49
https://presheva.com/rekordi-mbreselenes-i-arritur-nga-familjaret-me-nje-tesla-model-3/20%Monthly2019-08-07 08:46
https://presheva.com/shkencetaret-kane-zbuluar-shumicen-e-gjeneve-i-trashegojme-nga-gjyshja-jo-nga-nenat-dhe-baballaret/20%Monthly2019-08-07 08:41
https://presheva.com/semundjet-qe-kuron-mjalti-dhe-kanella/20%Monthly2019-08-07 08:34
https://presheva.com/kuriri-serb-trump-ka-nje-plan-te-ri-kjo-eshte-porosia-e-tij-per-zgjidhje-perfundimtare-te-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-08-07 08:31
https://presheva.com/drecun-kosova-nuk-eshte-shtet-shkojme-atje-pa-pasaporta/20%Monthly2019-08-07 08:25
https://presheva.com/nitaj-kur-haradinaj-ishte-mbeshtetur-per-muri-per-heqjen-e-takses-isa-mustafa-se-tha-asnje-fjale/20%Monthly2019-08-07 07:57
https://presheva.com/ramadani-e-nitaj-tregojne-koalicionet-e-preferuara-te-aak-se/20%Monthly2019-08-07 07:54
https://presheva.com/betohen-38-vullnetare-te-rinj-te-korpusit-te-paqes-ne-kosove/20%Monthly2019-08-07 07:51
https://presheva.com/te-dhenat-e-fundit-per-gjendjen-ne-vendkalimet-kufitare/20%Monthly2019-08-07 07:49
https://presheva.com/doreheqjen-e-haradinajt-per-shkak-te-speciales-kurteshi-e-quan-rrene-te-kulluar-ishte-kalkulim-mashtrues-politik/20%Monthly2019-08-07 07:34
https://presheva.com/bujanoc-therrje-me-thike-ne-kafene-tre-te-lenduar/20%Monthly2019-08-07 07:01
https://presheva.com/dogana-ne-tabanoc-konfiskon-141-000-euro-nga-nje-person/20%Monthly2019-08-07 06:11
https://presheva.com/nexhati-nga-presheva-legjenda-qe-i-dhuroi-uck-se-7-milon-franga/20%Monthly2019-08-07 06:03
https://presheva.com/ambasadori-i-maqedonise-veriore-ne-serbi-popovski-kufiri-do-te-hapet-shume-shpejt/20%Monthly2019-08-07 05:37
https://presheva.com/diplomati-amerikan-godet-fuqishem-serbine-rruga-per-ne-be-eshte-permes-kosoves-jo-rusise/20%Monthly2019-08-06 13:35
https://presheva.com/shperthejne-depot-e-armeve-ruse-ne-siberi-disa-persona-te-plagosur/20%Monthly2019-08-06 13:33
https://presheva.com/dehidrimi-keshille-parandaluese/20%Monthly2019-08-06 13:28
https://presheva.com/marilyn-monroe-57-vjet-nga-vdekja-e-ikones-se-filmit/20%Monthly2019-08-06 13:22
https://presheva.com/rita-ora-bashkepunon-serish-me-marken-escada/20%Monthly2019-08-06 13:19
https://presheva.com/princi-saudit-nderton-mega-qytetin-me-shi-dhe-hene-artificiale/20%Monthly2019-08-06 13:15
https://presheva.com/zaha-publikon-nje-video-duke-u-stervitur-me-fanellen-e-unitedit-entuziazmon-tifozet/20%Monthly2019-08-06 13:05
https://presheva.com/angelina-jolie-ve-ne-pah-tatuazhet-e-shumta-ne-reklamen-e-markes-mon-guerlain/20%Monthly2019-08-06 13:02
https://presheva.com/india-planifikon-revokimin-e-statusit-special-per-kashmirin-nuk-do-te-lejojme-te-jete-si-kosova/20%Monthly2019-08-06 12:54
https://presheva.com/tanku-i-se-ardhmes-izraeli-prezanton-modelin-me-te-fundit/20%Monthly2019-08-06 12:51
https://presheva.com/mustafa-nuk-jam-kandidat-per-kryeminister-taksa-nuk-duhet-te-hiqet/20%Monthly2019-08-06 12:42
https://presheva.com/britania-e-madhe-largohet-nga-be-ja-me-31-tetor/20%Monthly2019-08-06 12:21
https://presheva.com/pastruesja-e-mbeturinave-me-ne-fund-realizon-endrren-e-saj-gruaja-nga-indonezia-kurseu-per-26-vjet-vetem-per-te-udhetuar-ne-haxh/20%Monthly2019-08-06 12:18
https://presheva.com/legjenda-e-milanit-franco-baresi-i-lumtur-qe-do-te-jemi-ne-kosove-mos-mungoni-me-10-gusht/20%Monthly2019-08-06 12:15
https://presheva.com/messi-flet-pas-demtimit-isha-gati-per-te-filluar-por-do-te-mungoj-nje-kohe/20%Monthly2019-08-06 12:11
https://presheva.com/messi-nuk-ia-dha-doren-griezmannit-ne-miqesoren-ndaj-arsenalit/20%Monthly2019-08-06 12:07
https://presheva.com/me-fukaraja-ka-pasuri-29-miliarde-dollare-per-me-te-pasurin-mos-te-flasim-kjo-eshte-pasuria-e-30-njerezve-me-te-pasur-ne-planet/20%Monthly2019-08-06 12:01
https://presheva.com/haradinaj-ka-nje-porosi-per-gjeneralin-serb-edhe-millosheviqi-mendonte-si-ti-per-perkrahjen-ruse-por-i-doli-keq/20%Monthly2019-08-06 11:53
https://presheva.com/vjosa-osmani-nuk-tregon-nese-do-te-jete-kandidate-per-kryeministre/20%Monthly2019-08-06 11:46
https://presheva.com/paratici-ne-londer-vendoset-per-shume-lojtare/20%Monthly2019-08-06 11:44
https://presheva.com/keshtu-do-te-dukej-formacioni-i-unitedit-nese-do-ti-transferonte-shenjestrat-kryesore/20%Monthly2019-08-06 11:36
https://presheva.com/rita-ora-po-shijon-pushimet-ne-ibiza-shfaqet-atraktive-ne-bikini/20%Monthly2019-08-06 11:31
https://presheva.com/psg-ia-ofron-manchester-unitedit-ne-huazim-neymarin-por-anglezet-e-refuzojne/20%Monthly2019-08-06 11:24
https://presheva.com/putin-i-vendosur-rusia-do-ndertoje-raketa-berthamore/20%Monthly2019-08-06 10:56
https://presheva.com/will-smith-merr-leksion-jetesor-permes-shahut-kur-arroganca-te-verberon/20%Monthly2019-08-06 10:54
https://presheva.com/formacioni-i-mundshem-i-arsenalit-per-sezonin-2019-20-nese-i-transferon-edhe-tre-lojtare/20%Monthly2019-08-06 10:51
https://presheva.com/miliarderi-bujar-hansjorg-wyss-njeriu-i-cili-deshiron-te-shpetoje-30-te-planetit-duke-dhene-qindra-miliona-dollare/20%Monthly2019-08-06 10:48
https://presheva.com/alternativa-ne-medvegje-eshte-kauze-e-perbashket-per-ti-permiresuar-gabimet-dhe-leshimet-e-te-tjereve/20%Monthly2019-08-06 10:39
https://presheva.com/ka-filluar-regjistrimi-per-vajzat-ne-klubin-futbollistik-te-femrave-presheva/20%Monthly2019-08-06 10:27
https://presheva.com/me-rastin-e-18-vjetorit-te-renies-se-rahim-beqirit-komandant-rokit-kryetari-i-lpd-se-shqiprim-musliu-ka-bere-homazhe-tek-varri-i-te-ndjerit/20%Monthly2019-08-06 10:16
https://presheva.com/presidenti-i-maqedonise-veriore-nenshkruan-marreveshjen-per-kufirin-e-perbashket-presheve-tabanoc/20%Monthly2019-08-06 10:12
https://presheva.com/nagip-arifi-pse-dikush-e-ka-bishtin-e-zene-me-dere-pd-ja-nuk-ka-faj/20%Monthly2019-08-06 10:10
https://presheva.com/turistet-ne-oher-e-therrasin-policine-pasi-fatura-e-drekes-iu-erdhi-833-euro/20%Monthly2019-08-06 10:08
https://presheva.com/kroacia-mesazh-te-qarte-serbise-ushtria-jone-eshte-e-gatshme-per-stuhi-te-reja/20%Monthly2019-08-06 10:06
https://presheva.com/ky-ishte-momenti-kur-terroristi-i-ohios-u-qellua-per-vdekje-nga-policia/20%Monthly2019-08-06 10:01
https://presheva.com/televizioni-shteteror-holandez-nos-artikull-te-vecante-per-festivalin-sunny-hill/20%Monthly2019-08-06 09:57
https://presheva.com/koci-jo-te-gjithe-te-ftuarit-nga-specialja-jane-te-dyshuar/20%Monthly2019-08-06 09:52
https://presheva.com/bmw-x5-m-do-te-jete-jashtezakonisht-i-shpejte/20%Monthly2019-08-06 09:47
https://presheva.com/kripa-e-detit-fantastike-per-floket-dhe-fytyren/20%Monthly2019-08-06 09:43
https://presheva.com/mbi-kanalin-anglez-duke-fluturuar-me-hoverboard/20%Monthly2019-08-06 09:40
https://presheva.com/trump-amerika-denon-supremacine-e-te-bardheve/20%Monthly2019-08-06 09:34
https://presheva.com/arber-pajaziti-trashegimi-perfitim-apo-merite/20%Monthly2019-08-06 09:27
https://presheva.com/kush-e-vendosi-reciprocitetin-me-serbine-per-mosnjohjen-e-pasaportave/20%Monthly2019-08-06 08:25
https://presheva.com/bujanoc-temperature-po-vlon-berllogu-po-kundermon/20%Monthly2019-08-05 12:24
https://presheva.com/freskoni-dhomat-e-shtepise-zgjidhni-telashet-me-tymin-e-duhanit/20%Monthly2019-08-05 12:10
https://presheva.com/fshati-i-jashtezakonshem-nenujor-ne-indi-vetem-nje-muaj-brenda-vitit-del-ne-siperfaqe/20%Monthly2019-08-05 12:07
https://presheva.com/haradinaj-nuk-ka-loje-me-kufij-ska-mini-rusi-ne-kosove/20%Monthly2019-08-05 12:03
https://presheva.com/indonezia-ne-terr-miliona-njerez-ne-probleme-pas-nderprerjes-se-papritur-te-energjise-elektrike/20%Monthly2019-08-05 11:59
https://presheva.com/rregullimi-i-shtepise-dhoma-e-bebes-ne-stilin-e-kendshem-boho/20%Monthly2019-08-05 11:57
https://presheva.com/tahiri-lugina-e-presheves-vazhdon-te-mbetet-nder-rajonet-me-te-diskriminuara-ne-evropen-juglindore/20%Monthly2019-08-05 11:56
https://presheva.com/ronaldo-mbante-pesha-ne-kycin-e-kembes-gjate-stervitjeve-te-united-per-ta-permiresuar-vrapimin/20%Monthly2019-08-05 11:35
https://presheva.com/pse-duhet-te-shkoni-naten-ne-tualet-me-njerin-sy-mbyllur-mesojeni-kete-fakt-interesant/20%Monthly2019-08-05 11:31
https://presheva.com/dybala-ia-ka-bere-te-qarte-agjentit-nuk-e-do-kalimin-te-unitedi/20%Monthly2019-08-05 11:26
https://presheva.com/per-nje-udhetim-te-perbashket-nuk-ka-person-me-te-mire-se-nena/20%Monthly2019-08-05 11:23
https://presheva.com/ky-frut-do-ti-ndjeke-pergjithmone-mushkonjat-vetem-priteni-pergjysme-dhe-insektet-do-te-largohen-pergjithmone/20%Monthly2019-08-05 11:19
https://presheva.com/how-to-lose-a-guy-in-10-days-do-te-shnderrohet-ne-serial/20%Monthly2019-08-05 11:16
https://presheva.com/barcelona-po-e-huazon-neymarin-me-te-drejte-blerje-nga-psg-ja/20%Monthly2019-08-05 11:13
https://presheva.com/evra-thote-se-deshironte-ta-grushtonte-suarezin-pas-fyerje-raciste-qe-ia-beri-ne-takimin-e-unitedit-me-liverpoolin/20%Monthly2019-08-05 11:08
https://presheva.com/mandzukic-arrin-marreveshje-personale-me-unitedin/20%Monthly2019-08-05 11:04
https://presheva.com/kitaroviq-kemi-falur-shume-gjera-por-jo-krimet-e-luftes/20%Monthly2019-08-05 11:00
https://presheva.com/fondi-humanitar-bukuroca-themelon-ekipin-e-futbollit-me-te-rinjte-e-fshatit/20%Monthly2019-08-05 10:56
https://presheva.com/ambasada-amerikane-ka-shume-vende-per-ti-vizituar-ne-kosoven-e-bukur/20%Monthly2019-08-05 10:37
https://presheva.com/analistet-vazhdimi-i-dialogut-pas-formimit-te-qeverise-se-re-kryeministri-i-vetmi-qe-mund-te-jete-udheheqes/20%Monthly2019-08-05 10:33
https://presheva.com/nese-menjehere-pas-fergimit-keni-lare-tiganin-tuaj-keni-gabuar/20%Monthly2019-08-05 10:29
https://presheva.com/shala-paralajmeron-masa-ndaj-maqedonise-se-veriut-taksa-ndaj-serbise-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2019-08-05 10:24
https://presheva.com/qendra-per-pune-sociale-me-asistence-te-stacionit-policore-te-presheves-kane-nderrmare-aksionin-per-identifikimin-e-lypsareve-femijet-e-rruges/20%Monthly2019-08-05 10:20
https://presheva.com/organizata-joqeveritare-forumi-rinor-rahovica-ka-botuar-fletushken-me-titull-te-perfitojme-dhe-te-mbrohemi-nga-stina-e-veres/20%Monthly2019-08-05 10:15
https://presheva.com/bik-u-edhe-sivjet-zgjedh-hungarine-per-therjen-e-kurbaneve/20%Monthly2019-08-05 10:10
https://presheva.com/ed-sheeran-thyen-tri-rekorde-me-turneun-divide/20%Monthly2019-08-05 10:07
https://presheva.com/njihuni-me-parashikimin-e-hotoskopit-per-diten-e-sotme-5-gusht/20%Monthly2019-08-05 10:01
https://presheva.com/kuvendi-shperbehet-me-22-gusht/20%Monthly2019-08-05 09:59
https://presheva.com/te-enjten-do-te-perurohen-dy-libra-te-dy-autoreve-preshevare/20%Monthly2019-08-05 09:56
https://presheva.com/beto-orourke-donald-trump-eshte-nje-nacionalist-i-bardhe/20%Monthly2019-08-05 09:53
https://presheva.com/6-shenjat-qe-paralajmerojne-sulmin-ne-zemer/20%Monthly2019-08-05 09:52
https://presheva.com/kurbani-2019/20%Monthly2019-08-05 09:45
https://presheva.com/stafi-i-punes-ne-qendren-sportive-perpos-aktiviteteve-qe-zhillojne-ata-bejne-edhe-mirmbajtjen-rutine-te-terreneve/20%Monthly2019-08-05 09:41
https://presheva.com/keto-jane-5-plazhet-shqiptare-qe-bejne-namin-ne-instagram/20%Monthly2019-08-05 09:14
https://presheva.com/shkencetaret-prane-gjetjes-se-kures-per-zemrat-e-thyera/20%Monthly2019-08-05 09:11
https://presheva.com/shqiptaret-qe-kishin-marre-pjese-ne-operacionin-stuhia-ne-kroaci-kunder-serbeve/20%Monthly2019-08-05 09:07
https://presheva.com/cka-eshte-agoraphobia-dhe-si-mjekohet/20%Monthly2019-08-05 09:01
https://presheva.com/flet-dedaj-nuk-do-ndalem-deri-ne-lirimin-dhe-kthimin-e-tomor-morines-ne-kosove/20%Monthly2019-08-05 08:58
https://presheva.com/eshte-momenti-i-duhur-qe-medvegja-te-mbeshtes-kandidatin-shqiptare-muharrem-salihun/20%Monthly2019-08-05 08:29
https://presheva.com/lugina-summer-school-2019-organizohet-ne-presheve/20%Monthly2019-08-05 08:25
https://presheva.com/data-e-prezantimit-te-iphone-11/20%Monthly2019-08-05 08:21
https://presheva.com/nje-femije-ne-gjendje-kritike-pas-renies-nga-kati-i-dhjete/20%Monthly2019-08-05 08:17
https://presheva.com/sulmi-el-paso-ne-teksas-prokuroret-kerkojne-denim-me-vdekje-per-terroristin/20%Monthly2019-08-05 08:15
https://presheva.com/e-konfirmon-policia-ne-mesin-e-viktimave-ne-teksas-edhe-motra-22-vjecare-e-vrasesit/20%Monthly2019-08-05 08:13
https://presheva.com/mediumi-serb-dua-lipa-beri-shqiponjen-duke-e-simbolizuar-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2019-08-05 08:11
https://presheva.com/facebook-dhe-instagram-me-probleme/20%Monthly2019-08-05 08:09
https://presheva.com/keto-jane-profesionet-qe-do-te-jene-me-te-kerkuara-dhe-me-te-paguarat-ne-bote/20%Monthly2019-08-05 08:07
https://presheva.com/ne-kine-krijohet-embrioni-njeri-majmun/20%Monthly2019-08-05 08:03
https://presheva.com/microsoft-perfundimisht-sjell-funksionin-internet-recovery-per-windows-10/20%Monthly2019-08-05 08:00
https://presheva.com/studiuesit-mund-te-kene-gjetur-provat-qe-mungonin-per-shpjegimin-e-origjines-se-jetes/20%Monthly2019-08-05 07:58
https://presheva.com/gazeta-italiane-shkruan-per-maestron-kosovar-te-makiatove/20%Monthly2019-08-05 07:52
https://presheva.com/perla-elektrike-e-mercedesit-ne-sallone-nga-2022/20%Monthly2019-08-05 07:49
https://presheva.com/motogp-marquez-arrin-fitoren-e-50-te/20%Monthly2019-08-05 07:46
https://presheva.com/pse-nuk-duhet-te-vishni-xhinse-te-ngushta/20%Monthly2019-08-05 07:43
https://presheva.com/pse-ju-pickojne-mushkonjat/20%Monthly2019-08-05 07:40
https://presheva.com/fondi-humanitar-bukuroca-perfundoi-me-sukses-shtepine-e-familjes-beqiri/20%Monthly2019-08-05 07:38
https://presheva.com/grumbullimi-i-nenshkrimeve-ne-medvegje-fillon-nga-e-hena-deri-te-premten-prej-ores-10-00-16-00-ne-zyrat-e-afeds-medvegje-fabrika-e-corapeve/20%Monthly2019-08-04 15:25
https://presheva.com/armend-aliu-ka-vizituar-dy-komuna-ne-qipro/20%Monthly2019-08-04 15:18
https://presheva.com/po-vazhdojne-punimet-ne-renovimin-e-shkolles-fillore-prof-ibrahim-kelmendi-paralelja-ne-stacionin-hekurudhor/20%Monthly2019-08-04 15:13
https://presheva.com/haxhileret-e-kbi-se-shendosh-e-mire-kane-mberritur-ne-qabe-kane-kryer-edhe-umren/20%Monthly2019-08-04 14:11
https://presheva.com/kaos-ne-vendkalimet-kufitare-ne-hyredalje-te-serbise-situate-me-e-rende-ne-horgosh-dhe-kelebi/20%Monthly2019-08-04 10:45
https://presheva.com/thaci-pas-tragjedise-ne-teksas-kosova-me-mendje-dhe-zemer-eshte-me-viktimat/20%Monthly2019-08-04 10:41
https://presheva.com/reagon-edhe-haradinaj-pas-tragjedise-ne-teksas/20%Monthly2019-08-04 10:40
https://presheva.com/limaj-reagon-pas-sulmit-ne-teksas-bashkendjejme-me-familjaret-e-viktimave/20%Monthly2019-08-04 10:38
https://presheva.com/31-te-vrare-ne-teksas-dhe-ohio-dhe-42-te-plagosur-nje-sulmues-vritet/20%Monthly2019-08-04 10:36
https://presheva.com/nje-mik-me-dergoi-dicka-te-shkruar-nuk-mund-te-shkarkohet-nje-filiz-i-njome-mbi-nje-dru-te-thate/20%Monthly2019-08-04 10:22
https://presheva.com/lajmet-02-08-2019-2/20%Monthly2019-08-03 09:41
https://presheva.com/nje-takim-i-rendesishem-i-prijesve-fetare-nga-kosova-e-lugina/20%Monthly2019-08-03 09:37
https://presheva.com/bujanoc-fshati-bilac-behet-me-morg-foto/20%Monthly2019-08-02 19:24
https://presheva.com/kandidaturen-per-pjesmarrje-ne-zgjedhjet-lokale-ne-medvegje-te-muharrem-salihut-e-kane-pershendetur-drejtues-institucionesh-dhe-shoqeri-civile/20%Monthly2019-08-02 13:34
https://presheva.com/sami-salihu-mbeshtet-altetet-preshevare/20%Monthly2019-08-02 13:30
https://presheva.com/133802-2/20%Monthly2019-08-02 11:39
https://presheva.com/kombinimet-me-te-mira-trendi-afariste-per-kete-sezon/20%Monthly2019-08-02 11:24
https://presheva.com/prinderit-i-duan-femijet-verberisht/20%Monthly2019-08-02 11:18
https://presheva.com/ndryshime-te-pazakonshme-gjate-shtatzenise-a-u-rritet-hunda-shtatzenave/20%Monthly2019-08-02 11:07
https://presheva.com/bujanoc-rrezikohet-familja-shqiptare-nga-gjarperinjte-arsiq-nuk-lejon-qe-preparati-me-vlere-17-euro-te-blihet-me-parate-e-buxhetit-video/20%Monthly2019-08-02 11:04
https://presheva.com/horoskopi-per-muajin-gusht-na-sjell-dashuri-por-edhe-grindje-ke-do-ta-prese-afshi-i-ri-dhe-ke-fillim-i-bashkepunimit-te-suksesshem/20%Monthly2019-08-02 11:04
https://presheva.com/prof-dr-hivzi-muharremi-per-artin-e-hevzi-nuhiut-kane-shkruar-shume-kritik-eshte-laureat-i-disa-shperblimeve/20%Monthly2019-08-02 10:55
https://presheva.com/edhe-nje-kenge-e-re-po-vjen-nga-gold-ag/20%Monthly2019-08-02 10:38
https://presheva.com/haxhiu-pdk-nuk-do-ta-fale-me-postin-e-kryeministrit-sic-ka-vepruar-ne-te-kaluaren/20%Monthly2019-08-02 10:35
https://presheva.com/barcelona-e-nxjerr-ne-shitje-rakiticin/20%Monthly2019-08-02 10:32
https://presheva.com/time-kadrijaj-e-ftuara-e-radhes-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-08-02 10:28
https://presheva.com/hevzi-nuhiu-nga-mosha-femijerore-ka-treguar-interesim-ndaj-artit-dhe-gjithnje-deri-me-sot-eshte-aktiv-me-krijimtarine-e-tij-skulpturale/20%Monthly2019-08-02 10:25
https://presheva.com/serbia-vazhdon-te-dergoje-ftesa-ne-kosove-per-burgim-te-shqiptareve-nje-e-tille-i-erdhi-edhe-ish-ushtarit-te-uck-se-hashim-mecinaj/20%Monthly2019-08-02 10:20
https://presheva.com/ambasadori-i-shba-se-ne-serbi-do-te-vazhdoj-presioni-per-zgjidhjen-e-rastit-te-vellezerve-bytyqi/20%Monthly2019-08-02 10:17
https://presheva.com/mos-i-merrni-barnat-ne-plazh/20%Monthly2019-08-02 10:14
https://presheva.com/kampanja-boterore-e-parfumit-te-yves-saint-laurent-behet-edhe-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-08-02 09:45
https://presheva.com/bl-terrnave-po-behet-me-park-dhe-kendin-e-lojrave-per-femije/20%Monthly2019-08-02 09:42
https://presheva.com/zyrtare-rafael-leao-lojtar-i-ri-i-milanit/20%Monthly2019-08-02 09:11
https://presheva.com/serena-williams-krijon-fustanin-qe-eshte-i-pershtatshem-per-secilen-femer/20%Monthly2019-08-02 09:06
https://presheva.com/summer-school-2019/20%Monthly2019-08-02 09:01
https://presheva.com/lajmet-02-08-2019/20%Monthly2019-08-02 08:56
https://presheva.com/unitedi-ben-oferten-e-fundit-per-maguiren-i-jep-ultimatum-leicesterit-2/20%Monthly2019-08-02 08:51
https://presheva.com/ja-disa-arsye-pse-duhet-ta-pini-nje-gote-birre/20%Monthly2019-08-02 08:47
https://presheva.com/bujanoc-ndarja-e-cifteve-te-reja-mode-e-ardhur-nga-perendimi/20%Monthly2019-08-02 08:33
https://presheva.com/kolona-te-gjata-gjashte-ore-pritje-ne-merdare/20%Monthly2019-08-02 08:06
https://presheva.com/shkencetaret-thone-se-alzhajmeri-mund-te-zbulohet-20-vite-perpara-se-te-filloi-semundja/20%Monthly2019-08-02 08:05
https://presheva.com/trump-me-takse-10-per-qind-ndaj-kines/20%Monthly2019-08-02 08:03
https://presheva.com/rregulla-te-reja-interesante-ne-futboll/20%Monthly2019-08-02 07:58
https://presheva.com/25-sekretet-e-avionit-presidencial-te-shteteve-te-bashkuara-te-amerikes/20%Monthly2019-08-02 07:53
https://presheva.com/gruaja-feston-ditelindjen-e-107-te-tregon-sekretin-e-jetegjatesise-kurre-nuk-u-martova/20%Monthly2019-08-02 07:41
https://presheva.com/ambasadori-i-ri-rus-ne-serbi-dua-ta-riktheje-ligjin-nderkombetar-ne-rajon-vecanerisht-rreth-kosoves/20%Monthly2019-08-02 06:30
https://presheva.com/moment-i-sikletshem-aktroja-e-njohur-tenton-ta-puthe-brad-pitt-in/20%Monthly2019-08-02 06:27
https://presheva.com/ja-pse-nuk-duhet-te-perdorni-telefonin-tuaj-duke-shikuar-tv/20%Monthly2019-08-02 06:21
https://presheva.com/projektligji-pasaporta-shqiptare-edhe-per-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2019-08-02 06:18
https://presheva.com/isis-po-ringjallet-paralajmerimi-i-okb-te-gatshem-per-kryengritje/20%Monthly2019-08-02 06:14
https://presheva.com/bujanoc-policia-ndalon-audi-n-me-11-migrante-ne-te/20%Monthly2019-08-01 13:22
https://presheva.com/vdekja-e-dyte-nga-ebola-jepet-alarmi-i-epidemise/20%Monthly2019-08-01 12:43
https://presheva.com/zgjimi-heret-iu-mundon-10-keshilla-per-te-zgjidhur-problemin-e-mengjesit/20%Monthly2019-08-01 12:40
https://presheva.com/u-perurua-monografia-hevzi-nuhiu-e-gjulio-palangjes/20%Monthly2019-08-01 12:19
https://presheva.com/princ-harry-do-te-kemi-vetem-2-femije-respektojme-ambientin/20%Monthly2019-08-01 12:13
https://presheva.com/vazhdojne-termetet-ne-korce-regjistrohen-3-lekundje-te-tjera/20%Monthly2019-08-01 12:11
https://presheva.com/fejese-me-nje-amerikan-ja-si-mund-te-perfitoni-vizen/20%Monthly2019-08-01 12:08
https://presheva.com/demokratet-per-shtepine-e-bardhe-debati-ne-shenjester-te-kandidateve-rivali-joe-biden/20%Monthly2019-08-01 12:05
https://presheva.com/12-padi-me-deshmi-kunder-serbeve-per-krime-dorezohen-ne-prokurorine-speciale/20%Monthly2019-08-01 12:02
https://presheva.com/pamje-nga-nje-sherr-i-dhunshem-ne-plazhin-e-shengjinit-perfshihen-ne-grushte-edhe-pushuesit-kosovare/20%Monthly2019-08-01 11:59
https://presheva.com/kjo-ndodh-vetem-ne-abu-dabi-vetura-te-reja-per-policine-secila-me-cmim-prej-3-4-milione-dollareve/20%Monthly2019-08-01 11:45
https://presheva.com/arsyeja-se-perse-asnjehere-fytyra-nuk-duhet-te-kete-kontakt-me-sprejin-e-flokeve/20%Monthly2019-08-01 11:42
https://presheva.com/shtate-shenja-te-cilat-zbulojne-qe-jeni-helmuar-me-ushqim-dhe-per-cilin-ushqim-eshte-fjala/20%Monthly2019-08-01 11:39
https://presheva.com/zidane-reagon-pas-raportimeve-se-bale-po-luante-golf-gjersa-reali-po-ballafaqohej-me-fenerbahcen/20%Monthly2019-08-01 11:33
https://presheva.com/stallone-tallet-ne-kurriz-te-schwarzenegger/20%Monthly2019-08-01 11:28
https://presheva.com/serbia-po-armatoset-nga-rusia-ramadani-tregon-se-cila-duhet-te-jete-pergjigjja-e-vendeve-te-tjera-te-rajonit/20%Monthly2019-08-01 11:25
https://presheva.com/arsenali-oferte-ne-forme-huazimi-dyvjecar-per-ruganin/20%Monthly2019-08-01 11:22
https://presheva.com/gjate-vitit-2030-myslimanet-do-te-kene-dy-here-agjerim-te-ramazanit/20%Monthly2019-08-01 11:20
https://presheva.com/unitedi-ben-oferten-e-fundit-per-maguiren-i-jep-ultimatum-leicesterit/20%Monthly2019-08-01 11:17
https://presheva.com/dua-lipa-imazh-i-parfumit-me-te-ri-nga-ysl-beauty/20%Monthly2019-08-01 11:14
https://presheva.com/kujdes-bashkatdhetare-kroacia-me-gjoba-te-ashpra-ne-komunikacion-arrijne-deri-ne-2700-euro/20%Monthly2019-08-01 11:09
https://presheva.com/presheva-do-te-kete-stadiumin-e-ri-video/20%Monthly2019-08-01 09:46
https://presheva.com/realizohet-projekti-ne-parkun-e-fshatit-leran/20%Monthly2019-08-01 09:41
https://presheva.com/%e2%80%8bkurti-izraeli-eshte-me-shume-se-shtet-palestina-eshte-me-pak-se-shtet/20%Monthly2019-08-01 09:36
https://presheva.com/mbi-tri-ore-pritje-per-te-dale-nga-kosova-permes-pikes-kufitare-merdare/20%Monthly2019-08-01 09:33
https://presheva.com/e-jashtezakonshme-udhetoi-9-mije-kilometra-ne-kembe-per-te-shkuar-ne-haxh/20%Monthly2019-08-01 09:30
https://presheva.com/ndihmoi-te-bijen-te-dilte-pak-sekonda-para-se-vetura-tij-te-goditej-fuqishem-nga-nje-tjeter/20%Monthly2019-08-01 09:27
https://presheva.com/publikohet-traileri-i-filmit-the-irishman-behen-bashke-aktoret-legjendare-de-niro-al-pacino-e-joe-pesci/20%Monthly2019-08-01 09:25
https://presheva.com/cmimet-e-larta-te-shkuarjes-ne-haxh-ternava-i-quan-te-arsyeshme/20%Monthly2019-08-01 09:19
https://presheva.com/shkencetaret-krijojne-lente-qe-ju-mundesojne-te-beni-zoom-kur-i-perpelitni-syte-dy-here/20%Monthly2019-08-01 09:16
https://presheva.com/vozitje-me-makina-jeep-ne-poligonin-e-vendosur-siper-nje-aeroplanmbajteseje/20%Monthly2019-08-01 09:12
https://presheva.com/tahiri-kerkon-lirimin-e-morines-serbia-te-ndale-praktiken-e-perndjekjes-mbi-logjiken-e-millosheviqit/20%Monthly2019-08-01 09:10
https://presheva.com/thaci-i-gatshem-per-ti-shpallur-zgjedhjet-nese-partite-politike-nuk-i-japin-pergjigje-realitetit-te-ri-politik/20%Monthly2019-08-01 09:08
https://presheva.com/alternativa-per-ndryshim-shtrine-aktivitetin-politik-edhe-ne-komunen-e-medvegjes/20%Monthly2019-08-01 09:04
https://presheva.com/shoqata-vizioni-per-zhvillim-dhe-kooperim-shpalle-konkurs-per-pranimin-e-kursanteve-per-ne-kursin-profesional-te-rrobaqepsise/20%Monthly2019-08-01 08:26
https://presheva.com/arsyet-pse-tani-eshte-koha-me-e-keqe-per-te-blere-nje-telefon-te-zgjuar/20%Monthly2019-08-01 08:19
https://presheva.com/a-eshte-uji-i-pishinave-i-sigurt-per-grate-shtatzena/20%Monthly2019-08-01 08:16
https://presheva.com/historia-motivuese-e-valltarit-shqiptar-ne-slloveni-shkelzen-zeneli-gena-jeta-ne-mes-arritjes-se-sukseseve-dhe-ballafaqimit-me-semundjen/20%Monthly2019-08-01 08:12
https://presheva.com/pagat-e-lojtareve-me-te-paguar-te-seciles-skuader-ne-mls-nga-ibrahimovic-te-vela-schweinsteiger-dhe-rooney/20%Monthly2019-08-01 08:09
https://presheva.com/zidane-me-statistika-te-tmerrshme-pas-rikthimit-te-real-madridi/20%Monthly2019-08-01 08:06
https://presheva.com/rooney-pogba-duhet-te-vendos-vet-nese-do-te-qendroj-ose-te-largohet/20%Monthly2019-08-01 08:03
https://presheva.com/interi-mendon-per-dyshen-rebic-dzeko-icardi-te-roma/20%Monthly2019-08-01 08:00
https://presheva.com/para-takimit-me-fenerbahcen-e-muriqit-zidane-tregon-se-per-cka-ka-nevoje-reali/20%Monthly2019-08-01 07:57
https://presheva.com/die-welt-korrigjimi-i-kufirit-mbetet-ende-ne-tavoline/20%Monthly2019-08-01 07:40
https://presheva.com/lajmet-31-07-2019/20%Monthly2019-08-01 06:48
https://presheva.com/blerim-destani-nis-xhirimet-e-filmit-hollivudian-aktori-shqiptar-pozon-krahas-robert-de-niros/20%Monthly2019-08-01 06:46
https://presheva.com/ferrari-i-rralle-i-parkuar-ne-garazhin-me-te-mahnitshem-qe-keni-pare/20%Monthly2019-08-01 06:43
https://presheva.com/edhe-mjeket-jane-tmerruar-nga-pasojat-sa-pomfrit-ben-te-hani-pa-rrezikuar-shendetin/20%Monthly2019-08-01 06:41
https://presheva.com/gruaja-e-ronaldos-thyhet-ne-midis-per-te-vene-ne-pah-format-bombastike/20%Monthly2019-08-01 06:38
https://presheva.com/kryetari-shqiptar-i-tuzit-me-lajm-te-mire-cdo-lindje-e-re-ne-komunen-tone-shperblehet-me-200-euro/20%Monthly2019-08-01 06:35
https://presheva.com/veseli-eksploron-alpet-shqiptare-ndalon-ne-stanet-e-malesoreve-per-te-provuar-kos-e-djath/20%Monthly2019-08-01 06:32
https://presheva.com/vdes-19-vjecarja-pas-hedhjes-nga-aeroplani/20%Monthly2019-08-01 06:29
https://presheva.com/i-gjithe-fshati-e-priti-ne-aeroport-kosovarin-qe-u-kthye-pas-22-vitesh-nga-amerika-flet-ai-ketu-eshte-100-here-me-mire/20%Monthly2019-08-01 06:27
https://presheva.com/david-beckham-blene-apartmentin-me-te-shtrenjte-ne-bote-mesoni-sa-i-kushtoi/20%Monthly2019-08-01 06:23
https://presheva.com/njihuni-me-tre-shqiptaret-ne-listen-e-krimineleve-me-te-rrezikshem-ne-angli/20%Monthly2019-08-01 06:21
https://presheva.com/djali-i-osama-bin-ladenit-besohet-te-kete-vdekur-disa-muaj-pasi-amerika-dha-1-milion-dollare-per-kapjen-e-tij/20%Monthly2019-08-01 06:18
https://presheva.com/se-bashku-me-nje-molle-ne-hame-edhe-100-milione-baktere/20%Monthly2019-08-01 06:14
https://presheva.com/kosnett-arritja-e-marreveshjes-gjitheperfshirese-me-serbine-do-te-ishte-transformuese-per-ekonomine-e-kosoves/20%Monthly2019-08-01 06:12