XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/aksident-ne-presheve-4-persona-lendohen-njeri-me-rende/20%Monthly2019-09-30 11:35
https://presheva.com/bujanoc-kk-koalicioni-nuk-voton-propozimin-per-shkarkimin-e-drejtoreshes-te-shtepise-se-shendetit/20%Monthly2019-09-30 10:36
https://presheva.com/bujanoc-teatrit-zihni-sako-nga-gjirokastra-me-shfaqe-ne-shkollat-shqipe-ne-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2019-09-30 10:16
https://presheva.com/fillon-zgjerimi-i-rruges-gjilan-bujanoc/20%Monthly2019-09-30 08:39
https://presheva.com/kapet-mjekja-serbe-qe-kishte-bere-kerdi-ne-cyrih/20%Monthly2019-09-30 07:04
https://presheva.com/sebastian-kurz-fitoi-bindshem-zgjedhjet-ne-austri/20%Monthly2019-09-30 05:59
https://presheva.com/anketa-ja-kush-eshte-lideri-politik-me-i-besuar-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-09-30 05:43
https://presheva.com/digjet-autobusi-ne-autostraden-presheve-nish/20%Monthly2019-09-30 05:36
https://presheva.com/bujanoc-mjeku-shqiptare-kryetarit-komunes-ke-thurr-plane-se-si-me-e-zbraz-vendin-edhe-ate-qe-nga-viti-2012/20%Monthly2019-09-29 15:48
https://presheva.com/stefanovic-jugu-i-serbise-i-ekspozuar-rreziqeve-te-ekstremizmit-krimit-te-organizuar-dhe-kercenime-te-terrorizmit/20%Monthly2019-09-29 09:21
https://presheva.com/pd-qytetaret-po-vazhdojne-ti-vuajne-pasojat-e-pushtetit-per-shqiptaret/20%Monthly2019-09-29 09:01
https://presheva.com/muharrem-salihu-shpalos-problemet-qe-i-kane-shqiptaret-ne-medvegje/20%Monthly2019-09-28 17:55
https://presheva.com/murgesha-zvicerane-i-shpall-lufte-kanunit-ne-veri-te-shqiperise-200-familje-ne-ngujim/20%Monthly2019-09-28 17:25
https://presheva.com/kandidati-me-prejardhje-nga-presheva-tregon-hapat-qe-do-ti-marre-qeverisja-e-vetevendosjes-per-luginen/20%Monthly2019-09-28 17:17
https://presheva.com/ne-mes-te-londres-ne-sheshin-granary-shfaqet-reklama-e-dua-lipes-para-mijera-qytetareve/20%Monthly2019-09-28 17:05
https://presheva.com/musliu-vendim-i-padrejte-i-drejtoreshes-ne-shtepine-e-shendetit-ne-bujanoc/20%Monthly2019-09-27 16:20
https://presheva.com/sulejmani-kjo-situate-e-krijuar-ne-komunen-e-bujanocit-do-te-na-sjelle-medvegjen-2/20%Monthly2019-09-27 15:04
https://presheva.com/ka-filluar-asfaltimi-ne-xhaden-e-vjeter/20%Monthly2019-09-27 08:49
https://presheva.com/sami-salihu-fermeri-ademi-eshte-shembulli-i-mire-se-edhe-ketu-jetohet-dhe-punohet/20%Monthly2019-09-27 08:40
https://presheva.com/vuciq-jemi-shume-larg-arritjes-se-marreveshjes/20%Monthly2019-09-27 08:20
https://presheva.com/te-armatosur-xhandarmeria-serbe-hyn-ne-brendi-te-kosoves-shihet-tek-xhamia-e-sllubices/20%Monthly2019-09-27 08:19
https://presheva.com/vjedhje-e-rende-ne-gjilan-hajnat-thyejne-deren-dhe-plackitin-cfare-gjejne-perpara-video/20%Monthly2019-09-27 06:48
https://presheva.com/heshtja-nuk-e-shuan-idene-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2019-09-27 06:43
https://presheva.com/konvokohet-seanca-e-5-e-kuvendit-komunal-ne-presheve/20%Monthly2019-09-27 06:38
https://presheva.com/haradinaj-vuciq-po-vazhdon-te-vajtoje-qe-nuk-po-ndodh-ndarja-e-kosoves/20%Monthly2019-09-27 05:49
https://presheva.com/bujanoc-zahiri-jeni-ju-fajtoret-kryesor-qe-bujanoci-ka-me-mbet-i-prinderve-tane-qe-na-presin-me-mall-saher-qe-do-te-vijm-nvendlindje/20%Monthly2019-09-26 18:57
https://presheva.com/bujanoc-pajaziti-kulmi-i-turpit-ne-shtepine-e-shendetit/20%Monthly2019-09-26 15:46
https://presheva.com/kandidati-i-koalicionit-aak-psd-granit-shala-ka-vizituar-presheven-ku-ka-takuar-shqiprim-arifin/20%Monthly2019-09-26 15:18
https://presheva.com/hevzi-nuhiu-do-te-siguroje-veshjen-kombetare-arbereshe-nga-zonat-e-kalabrise-per-muzeun-e-medvegjes/20%Monthly2019-09-26 13:10
https://presheva.com/edisa-ahmeti-ka-publikuar-kengen-e-saj-me-te-re-me-titull-fore/20%Monthly2019-09-26 13:08
https://presheva.com/ligji-per-mbrojtje-shendetsore-lejon-dhe-obligon-perzgjedhjen-e-mjekut-personal-per-kontrollim-dhe-terapi/20%Monthly2019-09-26 12:44
https://presheva.com/plani-i-rrjetit-te-ri-te-qendrave-shendetsore-ishte-tema-qe-u-diskutua-ne-takimin-e-drejtorave-te-shtepive-te-shendetit-me-ministrin-e-shendetesise/20%Monthly2019-09-26 12:33
https://presheva.com/shtepia-e-shendetit-do-te-digjitalizoj-hyrje-daljet-per-personelin-e-saj/20%Monthly2019-09-26 12:31
https://presheva.com/shka-presheva-mori-pjese-ne-festivalin-e-kengeve-dhe-valleve-nakem-ne-bursa-te-turqise/20%Monthly2019-09-26 12:24
https://presheva.com/miratohet-propozim-vendimi-mbi-kategorizimin-e-rrugeve-ne-komunen-e-presheves/20%Monthly2019-09-26 12:17
https://presheva.com/asfaltohet-rruga-vellezerit-frasheri-ne-presheve/20%Monthly2019-09-26 12:12
https://presheva.com/tk-konkurs-per-bursa-per-nxenesit-nga-presheva-116-bujanoci-124-dhe-medvegja-60-formulari/20%Monthly2019-09-26 11:05
https://presheva.com/perse-policet-kineze-po-patrullojne-rruget-e-serbise/20%Monthly2019-09-26 08:22
https://presheva.com/haradinaj-6-tetori-eshte-referendum-se-sdo-te-preken-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2019-09-26 08:13
https://presheva.com/pd-pushteti-lokal-ne-bujanoc-qyqar-i-paguximshem-dhe-i-paafte-per-ti-dale-ne-krahe-mjekeve-shqiptare/20%Monthly2019-09-26 07:58
https://presheva.com/serbia-shqiperia-dhe-maqedonia-e-veriut-do-te-nenshkruajne-shengen-te-vogel/20%Monthly2019-09-26 06:55
https://presheva.com/el-classico-me-26-tetor-ora-13/20%Monthly2019-09-26 05:49
https://presheva.com/thaci-mbeshtetja-amerikane-jetike-per-ruajtjen-e-paqes-ne-ballkan/20%Monthly2019-09-26 05:47
https://presheva.com/rama-komenton-takimin-e-novi-sadit-me-vuciqin-dhe-zaevin-ti-heqim-kufijte-ne-ballkan/20%Monthly2019-09-26 05:44
https://presheva.com/studentet-nuk-shohin-perspektive-ne-bujanoc-institucionet-dhe-politika-te-krijojne-te-ardhme/20%Monthly2019-09-26 05:40
https://presheva.com/plani-sekret-amerikan-per-ballkanin-kosova-ndahet-shqiptaret-bashkohen-hiqet-kufiri-mes-shqiptareve-te-maqedonise-dhe-kosoves/20%Monthly2019-09-26 05:38
https://presheva.com/pajaziti-mungesa-e-energjise-elektrike-ne-vendbanimet-shqiptare-eshte-pergjegjesi-morale-e-pushteti-lokal/20%Monthly2019-09-25 14:03
https://presheva.com/nje-dokument-me-alfabet-shqip-49-vjet-para-kongresit-te-manastirit/20%Monthly2019-09-25 09:56
https://presheva.com/zidane-kur-humbim-me-shkarkojne-kur-fitojme-mbetem-trajner/20%Monthly2019-09-25 05:52
https://presheva.com/ronaldo-nuk-e-ka-votuar-asnjehere-lionel-messin-per-asnje-cmim-individual-nder-vite/20%Monthly2019-09-25 05:50
https://presheva.com/valverde-lendimi-i-messit-nuk-duket-serioz/20%Monthly2019-09-25 05:47
https://presheva.com/probleme-me-punesimin-dhe-perfaqesimin-e-shqiptareve-ne-komunat-plave-dhe-guci/20%Monthly2019-09-25 05:44
https://presheva.com/ne-kosova-sot-nis-fushata-zgjedhore/20%Monthly2019-09-25 05:41
https://presheva.com/demokratet-kerkese-zyrtare-per-shkarkimin-e-trump/20%Monthly2019-09-25 05:38
https://presheva.com/e-mprehu-mire-penen-lapsin/20%Monthly2019-09-24 11:11
https://presheva.com/bujanoc-pushteti-lokal-per-tri-vite-radhazi-nuk-investoi-asnje-dinare-ne-muhoc/20%Monthly2019-09-24 10:52
https://presheva.com/pensionistet-ne-fund-te-nentorit-do-te-marrin-nga-5-000-din-ndihme-te-njehershme/20%Monthly2019-09-24 08:58
https://presheva.com/tabela-me-mbiskrimin-republika-e-serbise-brenda-territorit-te-kosoves/20%Monthly2019-09-24 06:09
https://presheva.com/kumanovari-paraqet-dy-djemt-e-tij-ne-polici-mi-vodhen-parate/20%Monthly2019-09-24 05:45
https://presheva.com/arrestohet-m-m-nga-bujanoci-me-33-shtetas-sirian-ne-furgon/20%Monthly2019-09-24 05:42
https://presheva.com/thaci-respektoj-te-drejten-e-presheves-medvegjes-e-bujanocit-qe-ti-bashkengjiten-kosoves/20%Monthly2019-09-23 06:40
https://presheva.com/zgjedhjet-e-6-tetorit-ne-kosove-me-te-paparashikueshmet/20%Monthly2019-09-23 06:30
https://presheva.com/barcelona-ne-kerkim-te-nje-trajneri-te-ri/20%Monthly2019-09-23 05:47
https://presheva.com/tirana-dhe-prishtina-duhet-ta-kthejne-vemendjen-nga-medvegja/20%Monthly2019-09-23 05:45
https://presheva.com/ja-plani-sekret-i-uashingtonit-per-ballkanin-kosova-ndahet-por-shqiptaret-bashkohen/20%Monthly2019-09-23 05:43
https://presheva.com/jovanovic-dorezimi-i-kosoves-do-te-hap-ceshtjen-e-krijimit-te-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2019-09-23 05:40
https://presheva.com/bujanoc-konculi-me-shoqate-humanitare-ne-zvicer/20%Monthly2019-09-22 18:41
https://presheva.com/bujanoc-problemi-me-energjin-elektrike-ne-4-vendbanimet-shqiptare-po-vazhdon/20%Monthly2019-09-22 18:11
https://presheva.com/nish-vranje-aksident-i-rende-trafiku-humb-jeten-nje-person-ne-automjetin-me-targa-bu/20%Monthly2019-09-22 17:36
https://presheva.com/bejtullau-eshte-e-turpshme-per-institucionet-qe-po-e-harrojne-amanetin-e-deshmoreve-me-gjakun-e-te-cileve-po-gezojne-privilegjet/20%Monthly2019-09-20 18:15
https://presheva.com/hevzi-nuhiu-na-bene-krenare-te-gjitheve/20%Monthly2019-09-20 11:53
https://presheva.com/konkurs-per-ndarjen-e-mjeteve-per-subvensione-subjekteve-ekonomike-ne-pronesi-private-per-vitin-2019-ne-komunat-presheve-bujanoc-dhe-medvegje/20%Monthly2019-09-19 17:49
https://presheva.com/shqiptarja-arba-kokalari-emerohet-zv-presidente-e-parlamentit-europian/20%Monthly2019-09-19 11:40
https://presheva.com/kadare-fiton-cmimin-pak-kyongni-2019/20%Monthly2019-09-19 11:35
https://presheva.com/mesic-kufiri-kosove-serbi-eshte-i-paprekshem-nuk-kishte-arritur-ta-ndryshonte-as-millosheviqi/20%Monthly2019-09-19 11:15
https://presheva.com/zbulohet-menyra-se-si-serbia-do-ta-njoh-kosoven-si-shtet-te-pavarur-dhe-sovran/20%Monthly2019-09-19 05:43
https://presheva.com/namazi-i-nevojes-salutal-naxheh/20%Monthly2019-09-24 11:35
https://presheva.com/ndihma-e-pare-laboratori-dhe-praksa-e-pergjithshme-jane-pajisur-me-kompjutera-te-ri/20%Monthly2019-09-18 17:49
https://presheva.com/ne-kryqin-e-kuq-ne-presheve-mbahen-ligjeratat-e-ndihmes-se-pare-per-patent-shofer/20%Monthly2019-09-18 17:41
https://presheva.com/nga-neser-fillon-shperndarja-e-ndihmave-ne-kryqin-e-kuq-per-familjet-me-asistence-sociale/20%Monthly2019-09-18 17:44
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ne-kabinetin-tije-ka-pritur-ne-takim-pune-shefin-e-zyres-se-osbe-se-ne-bujanoc-giacomo-bosisio/20%Monthly2019-09-18 17:28
https://presheva.com/abetarja-mbarekombetare-ne-mesin-e-librave-falas-qe-jane-shperndare-ne-shkollat-e-presheves/20%Monthly2019-09-18 17:24
https://presheva.com/bujanoc-vranje-arrestohet-grupi-i-organizuar-kriminel-per-trafikim-te-migranteve/20%Monthly2019-09-18 12:31
https://presheva.com/medvegja-per-here-te-pare-po-behet-me-muze-kulturor-fale-biznesmenit-salihu/20%Monthly2019-09-18 12:27
https://presheva.com/medvegje-pvd-kerkon-ta-vazhdoje-koalicionin-me-sns-in-e-aleksander-vuciqit-video/20%Monthly2019-09-18 11:19
https://presheva.com/haki-abazi-ambasadorja-jone-ne-shba-punoi-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-09-18 07:06
https://presheva.com/skenaret-qe-mund-te-fshihen-prapa-dialogut/20%Monthly2019-09-18 07:00
https://presheva.com/perfundoi-murali-abeceda-nga-organzita-jo-qeveritare-be-active/20%Monthly2019-09-17 20:47
https://presheva.com/arrestohet-36-vjecari-nga-komuna-e-presheves-ne-bujanoc-ne-vetur-kishte-3-migrant/20%Monthly2019-09-17 19:47
https://presheva.com/riza-halimi-ish-kryetari-i-pvd-se-me-postimet-ne-facebook-it-padit-presheva-com-dhe-humb-ne-gjyq/20%Monthly2019-09-17 18:34
https://presheva.com/bujanoc-lpd-me-kryetare-te-ri-ne-nendegen-e-llucanit/20%Monthly2019-09-17 10:49
https://presheva.com/kurz-austria-mbeshtet-cdo-marreveshje-kosove-serbi-perfshire-edhe-korrigjimin-e-kufirit/20%Monthly2019-09-17 06:04
https://presheva.com/kryetari-arifi-sigurone-abetaren-mbarekombetare-per-te-gjithe-filloristet-e-komunes-se-presheves-foto/20%Monthly2019-09-16 20:36
https://presheva.com/bujanoc-terrnoc-persona-te-papergjegjshem-shkatrrojne-koshat-e-basketbollit-i-lene-nxenesit-pa-aktivitetet-sportive/20%Monthly2019-09-16 12:01
https://presheva.com/pd-pvd-edhe-kesja-here-ne-menyre-tinzare-neneshkrimet-i-mblodhi-me-ndihmen-e-romeve-dhe-serbeve-te-komunes-se-medvegjes/20%Monthly2019-09-16 07:16
https://presheva.com/beogradi-fajesohet-per-nxitje-tensionesh-te-serbet-e-kosoves/20%Monthly2019-09-16 05:51
https://presheva.com/festivali-nderkombetare-i-fotografise-prefoto-2019-hapet-konkursi/20%Monthly2019-09-16 05:48
https://presheva.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-qeveria-e-re-ta-heq-taksen/20%Monthly2019-09-16 05:44
https://presheva.com/shfaqja-misteri-rrembeu-dy-cmime-ne-festivalin-mitrovica-in-fest-ne-mitrovice/20%Monthly2019-09-14 11:40
https://presheva.com/muharrem-salihu-pati-darke-pune-me-presidentin-e-senatit-italian-maria-elisabetta-alberti-casellati/20%Monthly2019-09-14 11:36
https://presheva.com/mblidhet-shtabi-per-situata-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-09-14 11:33
https://presheva.com/ministri-sharceviq-keshilli-kombetar-shqiptar-po-pengon-ceshtjen-e-librave-per-nxenesit-shqiptare/20%Monthly2019-09-13 13:38
https://presheva.com/rahimi-qeverisja-e-bujanocit-pa-zhvillim-te-vertet-ekonomik/20%Monthly2019-09-13 13:08
https://presheva.com/nje-grua-me-veture-godet-12-vjecarin-ne-presheve/20%Monthly2019-09-13 11:54
https://presheva.com/nenad-rashiq-serbet-jane-kunder-ndryshimit-te-kufijve-do-te-ishte-fatale-per-ne/20%Monthly2019-09-13 07:15
https://presheva.com/messi-barcelona-eshte-shtepia-ime-dua-te-fitoj-ketu/20%Monthly2019-09-13 05:56
https://presheva.com/conte-po-provon-nje-skeme-te-re-me-sanchezin-ne-formacionin-startues/20%Monthly2019-09-13 05:55
https://presheva.com/allegri-ndarja-me-juventusin-duhej-te-ndodhte-interi-me-conten-ka-gjasa-per-te-titull/20%Monthly2019-09-13 05:53
https://presheva.com/synimi-dalja-ne-det-serbia-nenshkruan-kontraten-per-ndertimin-e-autostrades-nish-merdare/20%Monthly2019-09-13 05:51
https://presheva.com/autostrada-nish-prishtine-rruge-drejt-pajtimit/20%Monthly2019-09-13 05:49
https://presheva.com/bia-zbulon-nje-sasi-armesh-ne-pecene-te-presheves/20%Monthly2019-09-13 05:44
https://presheva.com/shhlp-do-te-ndihmoj-edhe-shoqaten-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara-ne-presheve/20%Monthly2019-09-13 05:35
https://presheva.com/bujanoc-qe-nga-4-shtatori-llogaria-e-komunes-prape-ne-bllokade-si-funksionon-ne-keto-rrethana-komuna/20%Monthly2019-09-12 10:04
https://presheva.com/grumbullimi-i-mbeturinave-ne-bl-shoshaje-e-poshtme-dhe-ashane/20%Monthly2019-09-12 07:45
https://presheva.com/fillon-projekti-per-nje-presheve-me-te-pastert/20%Monthly2019-09-12 07:42
https://presheva.com/presidenti-cek-vuciqit-e-dua-serbine-dhe-popullin-e-saj-kosova-nuk-me-pelqen/20%Monthly2019-09-12 06:09
https://presheva.com/muharrem-salihu-falemderon-votuesit-e-tije/20%Monthly2019-09-12 05:36
https://presheva.com/bujanoc-ankohen-prinderit-per-kushtet-sanitare-ne-cerdhen-gezimi-yne-ne-terrnoc/20%Monthly2019-09-11 14:41
https://presheva.com/sherbimi-i-ndihmes-se-shpejte-ne-presheve-eshte-pajisur-me-nje-aparat-te-ri-te-ekg-se/20%Monthly2019-09-11 13:17
https://presheva.com/ekpozita-me-121-fotografi-te-grave-te-suksesit-promovon-rolin-dhe-suksesin-e-gruas-kudo-qe-ato-jetojne/20%Monthly2019-09-11 12:52
https://presheva.com/bujanoc-48-000-000-din-406-779-euro-nuk-mjaftojne-per-2-3-kilometra-rruge-ne-vendbanimin-serb/20%Monthly2019-09-11 12:46
https://presheva.com/kontrollime-specialistike-te-reumatologjise-dhe-endokrinologjise-ne-presheve/20%Monthly2019-09-11 11:55
https://presheva.com/haradinaj-thote-se-askush-ne-amerike-e-as-boltoni-nuk-ka-qene-pro-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2019-09-11 08:20
https://presheva.com/muharrem-salihu-medvegja-duhet-te-jete-prioritet-per-institucionet-e-kosoves-dhe-shqiperise-video/20%Monthly2019-09-10 13:07
https://presheva.com/grate-e-suksesit-te-albanian-excellence-takim-pune-me-grate-qe-udheheqin-biznese-te-vogla-dhe-te-mesme-dhe-grate-qe-merren-me-artizanate/20%Monthly2019-09-10 13:05
https://presheva.com/universiteti-internacional-i-novi-pazarit-dega-ne-presheve-me-objekt-te-ri/20%Monthly2019-09-10 12:58
https://presheva.com/njoftohen-grate-ndermarrese-se-afati-per-te-aplikuar-ne-programin-inovacioni-ne-veper-vazhdon-deri-me-date-13-shtator-2019/20%Monthly2019-09-10 12:53
https://presheva.com/fitore-e-veshtire-e-vetem-3-keshilltareve-shqiptare-ne-medvegje-si-pasoje-e-shlyerjes-se-votuesve/20%Monthly2019-09-10 12:48
https://presheva.com/armend-aliu-albanian-excellence-te-behet-ure-lidhese-ne-mes-te-pushtetit-lokal-dhe-institucioneve-te-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2019-09-10 12:34
https://presheva.com/bujanoc-nderprejet-e-shpeshta-te-energjis-ne-vendbanimet-shqiptare-po-shqetesojne-banoret/20%Monthly2019-09-10 10:07
https://presheva.com/palmer-i-bindur-marreveshja-kosove-serbi-do-te-arrihet/20%Monthly2019-09-10 09:55
https://presheva.com/biblioteka-e-qytetit-mehmet-jusufime-17-shtator-do-te-shenoje-diten-e-saj/20%Monthly2019-09-10 09:02
https://presheva.com/bashkatdhetari-ejup-ademi-vazhdon-me-dhurimin-e-librave-per-biblioteken-mehmet-jusufi/20%Monthly2019-09-10 08:57
https://presheva.com/doli-nga-shtypi-libri-me-i-ri-me-poezi-per-femije-i-titulluar-syte-e-eres-te-autorit-bilall-maliqi/20%Monthly2019-09-10 08:48
https://presheva.com/pilotprojekti-per-sistemin-elektronik-per-legalizimi-i-objekteve-1-4-milion-objekte-te-pa-legalizuara/20%Monthly2019-09-10 08:38
https://presheva.com/statistikat-qe-duhet-ti-dini-para-ndeshjes-angli-kosove/20%Monthly2019-09-10 08:28
https://presheva.com/ramos-pogba-e-ka-deren-e-hapur-ne-real-madrid/20%Monthly2019-09-10 08:26
https://presheva.com/sherifi-nga-te-gjitha-partite-ka-ithtare-per-shkembim-te-territoreve/20%Monthly2019-09-10 08:23
https://presheva.com/takim-me-kryesine-e-bashkesise-islame-shqiptare-ne-zvicer/20%Monthly2019-09-09 18:29
https://presheva.com/arifi-lajm-i-mire-per-nxenesit-shqiptare-te-lugines-po-arrijne-tekstet-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-09-09 14:14
https://presheva.com/apn-bujanoc-knsh-po-vazhdon-me-avazin-e-udheheqjes-si-ne-vitet-2010-2015-dokument/20%Monthly2019-09-09 11:16
https://presheva.com/te-dhena-shokuese-pse-serbia-po-i-fshine-adresat-e-qytetareve-vetem-ne-medvegje-e-bujanoc/20%Monthly2019-09-09 05:43
https://presheva.com/medvegje-rezultatet-preleminaret-lista-te-gjith-per-medvegjen-392-vota-pvd-273-shum-shqiptare-jasht-listave-votuese-dokument/20%Monthly2019-09-08 21:14
https://presheva.com/medvegje-sot-votohet-per-parlament-lokal-shume-shqiptare-nuk-po-e-gjejne-veten-ne-listat-zgjedhore/20%Monthly2019-09-08 10:58
https://presheva.com/pajaziti-a-e-dini-pse-ska-investitor-ne-bujanoc/20%Monthly2019-09-07 20:00
https://presheva.com/kryetari-arifi-fton-qytetaret-e-medvegjes-per-te-votuar-listen-5-jemi-nje/20%Monthly2019-09-06 19:28
https://presheva.com/bujanoc-pajaziti-mjetet-e-konkursit-per-media-pushteti-lokal-i-ka-ndare-per-dezinformim/20%Monthly2019-09-06 14:16
https://presheva.com/skenari-i-erret-per-ti-goditur-vendbanimet-shqiptare-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-09-06 11:29
https://presheva.com/vitin-e-ardhshem-paga-minimale-mund-te-arrije-30-000-dinare/20%Monthly2019-09-06 11:23
https://presheva.com/mediat-serbe-zbulojne-dhuratat-qe-trump-ka-pergatitur-ne-kembim-te-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2019-09-06 10:47
https://presheva.com/ja-sa-vetura-kaluan-neper-serbi-gjate-sezonit-korrik-shtator-2019/20%Monthly2019-09-06 10:42
https://presheva.com/porsche-me-vlere-mbi-100-000-euro-i-konfiskohet-shqiptarit-ne-merdare-foto/20%Monthly2019-09-06 08:04
https://presheva.com/lvv-ne-medvegje-shqiptaret-po-fshihen-nga-regjistrat-civile/20%Monthly2019-09-06 07:54
https://presheva.com/grate-e-suksesit-te-gatshme-te-ndihmojne-presheven/20%Monthly2019-09-06 06:23
https://presheva.com/pajaziti-skenarin-e-medvegjes-nga-shlyerja-e-listave-te-votimit-shpejt-do-ta-kemi-ne-bujanoc/20%Monthly2019-09-05 17:41
https://presheva.com/demantohen-shpifjet-ndaj-familjes-sadriu-dhe-policit-te-komunikacionit-ne-presheve-krenar-jahiu/20%Monthly2019-09-05 14:55
https://presheva.com/haradinaj-serbia-po-i-diskriminon-shqiptaret-e-medvegjes/20%Monthly2019-09-05 14:29
https://presheva.com/albanian-excellenc-dhe-komuna-e-presheves-vitin-2020-e-shpallin-vit-per-presheven/20%Monthly2019-09-05 09:29
https://presheva.com/rreth-2-mije-shqiptare-ne-ushtrine-e-zvicres/20%Monthly2019-09-05 08:44
https://presheva.com/salihu-serbia-deshiron-medvegjen-pa-shqiptare-por-vota-per-koalicionin-tone-do-ta-parandaloje/20%Monthly2019-09-05 08:43
https://presheva.com/agon-pajaziti-e-medin-ahmeti-nenshkruajne-kontrate-profesionale-me-klub-slloven/20%Monthly2019-09-05 08:17
https://presheva.com/merret-vendimi-qe-do-te-lehtesoj-edhe-qytetareve-nga-lugina-e-presheves-qe-te-pajisen-me-leje-qendrimi-ne-kosove/20%Monthly2019-09-04 15:15
https://presheva.com/dinamo-e-vranjes-perforcohet-me-6-futbolliste-preshevare/20%Monthly2019-09-04 10:45
https://presheva.com/deputeti-i-bundestagut-peter-beyer-jo-ndryshimit-te-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2019-09-04 09:30
https://presheva.com/programi-per-vetepunesimin-e-femrave-ne-presheve-inovacioni-ne-veper/20%Monthly2019-09-04 09:20
https://presheva.com/ne-ambientet-e-administrates-komunale-jane-vendosur-fotografite-e-ish-kryetareve-te-komunes-se-presheves/20%Monthly2019-09-04 09:18
https://presheva.com/vuciq-medvegja-ishte-dhe-do-te-jete-serbi/20%Monthly2019-09-04 07:31
https://presheva.com/deputeti-gjerman-kosova-duhet-te-ruaje-kufijte-e-saj-ekzistues/20%Monthly2019-09-04 06:17
https://presheva.com/shkembimi-i-territoreve-albin-kurti-politikanet-qe-rane-ne-kurthin-e-vucic/20%Monthly2019-09-04 06:16
https://presheva.com/trupi-koordinues-sot-dhuron-pajisje-shkollore-per-nxenesit-e-klasave-te-para/20%Monthly2019-09-04 06:09
https://presheva.com/kryetari-i-bashkesise-shqiptare-te-istres-ka-qendruar-ne-medvegje/20%Monthly2019-09-03 22:23
https://presheva.com/nuk-kontestohet-diploma-e-uejl-it-diku-ne-perendim-qofte-ne-europe-apo-shba/20%Monthly2019-09-03 22:18
https://presheva.com/lajm-i-mire-per-qytetaret-e-lugines-do-te-pajisen-me-shtetesi-te-kosoves-dokument/20%Monthly2019-09-03 12:37
https://presheva.com/musliu-universitetit-kadri-zeka-ne-gjilan-do-ti-kete-dyert-e-hapura-per-studentet-tane/20%Monthly2019-09-03 08:21
https://presheva.com/bujanoc-kamberi-uron-nxenesit-por-harron-ti-kujtoje-mungesen-e-teksteve-shkollore-ndersa-kksh-vazhdon-me-premtime/20%Monthly2019-09-02 11:45
https://presheva.com/apn-bujanoc-premtimet-e-deshtuara-per-tekstet-ne-gjuhen-shqipe-nxenesit-edhe-kete-vit-mbeten-te-genjyer/20%Monthly2019-09-02 07:24