XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://presheva.com/skandaloze-kbi-kamberi-xhaferi-per-arsye-politike-prolongojne-fillimin-e-ndertimit-te-xhamis-ne-bujanoc/20%Monthly2019-10-31 11:36
https://presheva.com/dyfishohet-taksa-per-librezen-e-komunikacionit-te-automjetit/20%Monthly2019-10-31 11:16
https://presheva.com/shpallen-rezultatet-preliminare-e-nxenesve-perfitues-te-bursave-nga-trupit-koordinues-dokument/20%Monthly2019-10-31 10:08
https://presheva.com/apn-bujanoc-vizita-ne-gjermani-e-figurave-te-pvd-se-manipulim-me-opinionin-ne-emer-te-problemeve-te-shqiptareve-ne-lugine/20%Monthly2019-10-30 11:43
https://presheva.com/propagandat-rreth-shtepise-se-shendetit-ne-lidhje-me-proceset-gjyqesore-dokument/20%Monthly2019-10-30 09:41
https://presheva.com/vuciqi-thacit-mogherini-ka-me-se-shumti-deshire-te-puthet-me-ty-mos-u-bej-sikur-nuk-e-di-serbishten-video/20%Monthly2019-10-30 07:48
https://presheva.com/cakaj-platforme-te-perbashket-me-kosoven-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-10-30 07:46
https://presheva.com/kurti-serbeve-ne-kosove-tua-heqim-friken-nga-beogradi/20%Monthly2019-10-30 07:42
https://presheva.com/shqiptari-i-plagosur-nga-policia-serbe-po-priste-dru-ne-malin-e-tij-detaje-te-reja-per-rastin-video/20%Monthly2019-10-30 07:40
https://presheva.com/granit-xhaka-ndryshon-foton-ne-instagram-duke-e-larguar-ate-me-fanelle-te-arsenalit/20%Monthly2019-10-30 06:54
https://presheva.com/messi-kthehet-te-argjentina-per-ndeshjet-e-nentorit-perballen-me-brazilin-dhe-uruguain/20%Monthly2019-10-30 06:51
https://presheva.com/pendarovski-nuk-ka-marreveshje-kosove-serbi-pa-nderhyrjen-e-shba-se/20%Monthly2019-10-30 06:50
https://presheva.com/bujanoc-skandaloze-personat-per-praktiken-profesionale-perzgjidhen-2-muaj-para-shpalljes-se-konkursit/20%Monthly2019-10-29 22:15
https://presheva.com/lugina-e-presheves-insiston-ne-reciprocitet-me-te-drejtat-e-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2019-10-29 21:05
https://presheva.com/e-rrahen-mergimtarin-ne-kufi-ipkja-nis-hetimet-ndaj-policeve/20%Monthly2019-10-29 21:01
https://presheva.com/policia-e-serbise-plagos-rende-nje-shqiptar-nga-medvegja/20%Monthly2019-10-29 20:58
https://presheva.com/presidenti-maqedonas-nuk-ka-vdekur-ideja-e-rrezikshme-e-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-10-29 20:53
https://presheva.com/bujanoc-perfundon-projekti-me-rendesi-jetike-per-nxenesit-e-fshatit-letovice/20%Monthly2019-10-29 16:49
https://presheva.com/medvegje-pasivizimi-i-pamundeson-sherim-te-semures-n-s-nga-kanceri/20%Monthly2019-10-29 15:52
https://presheva.com/bujanoc-nje-person-i-moshes-80-vjecar-humb-jeten-nga-plaget-e-zjarrit/20%Monthly2019-10-29 11:23
https://presheva.com/arifi-te-gjithe-ne-bujanoc-e-dijne-kush-bene-ankesa-anonime-ne-cilen-zyre-nga-kush-jane-bere-dhe-behen/20%Monthly2019-10-29 11:18
https://presheva.com/kapet-duke-transportuar-migrant-me-rimorkio-te-traktorit/20%Monthly2019-10-29 09:44
https://presheva.com/konjufca-me-listen-serbe-sbejme-koalicion/20%Monthly2019-10-29 09:38
https://presheva.com/nga-1-janari-pensionet-do-te-rriten-per-5-4/20%Monthly2019-10-29 06:58
https://presheva.com/halili-ne-bujanoc-1-milion-euro-per-luginen-per-ndertimin-e-50-shtepive/20%Monthly2019-10-28 13:26
https://presheva.com/bujanoc-vizita-e-delegacionit-te-pvd-ne-gjermani-i-aranzhuar-me-parate-vetanake-apo-te-buxhetit-komunal/20%Monthly2019-10-28 11:34
https://presheva.com/pajaziti-bujanoci-ka-nevoj-per-ide-zhvillimore-jo-asfalt/20%Monthly2019-10-28 07:36
https://presheva.com/kurti-i-kerkon-rames-heqjen-e-takses-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2019-10-28 06:35
https://presheva.com/akrepat-e-oreve-sonte-kthehen-per-nje-ore-prapa-12-oret-me-te-bukura-qe-ndodhen-ne-qytete-te-ndryshme-te-evropes/20%Monthly2019-10-26 13:10
https://presheva.com/shqiptaret-dhe-vetvetja/20%Monthly2019-10-25 18:21
https://presheva.com/stankovic-nuk-do-te-lejojme-destabilizim-te-presheves-bujanocit-dhe-medvegjes/20%Monthly2019-10-25 12:34
https://presheva.com/bujanoc-sh-f-muharrem-kadriu-ne-terrnoc-organizon-aktivitet-sportiv-mysafir-shkollat-nga-corrotica-dhe-llucani/20%Monthly2019-10-24 12:37
https://presheva.com/avni-dehari-konkluzionet-e-ekspertizes-thone-se-astriti-eshte-vrare/20%Monthly2019-10-24 10:28
https://presheva.com/pajaziti-ky-pushtet-eshte-i-drekave-dhe-darkave-dhe-asgje-tjeter-berllogu-ju-ka-mbledhe-para-dere-video/20%Monthly2019-10-24 10:25
https://presheva.com/teatri-i-qytetit-te-presheves-me-komedine-misteri-do-te-marre-pjese-ne-festivalin-e-teatrove-mbareshqiptare-ne-gjirokaster/20%Monthly2019-10-24 09:50
https://presheva.com/osmani-kryetari-ne-shkuarje-i-komunes-se-bujanocit-me-krenari-promovon-deshtimet/20%Monthly2019-10-24 09:13
https://presheva.com/i-vihet-zjarri-mbeturinave-identifikohet-autori-i-zjarrit-foto/20%Monthly2019-10-23 15:31
https://presheva.com/5000-dinare-per-pensionistet/20%Monthly2019-10-23 08:04
https://presheva.com/shpallet-lista-e-perfituesve-per-subvencionet-e-bujqesise-ja-kush-fitoi/20%Monthly2019-10-23 06:02
https://presheva.com/hapet-objekti-multifunksional-ne-bashkesine-lokale-raince-foto/20%Monthly2019-10-23 05:58
https://presheva.com/kroacia-i-ploteson-kushtet-e-anetaresimit-ne-zonen-schengen/20%Monthly2019-10-23 05:42
https://presheva.com/policet-slloven-ndihmojne-policine-e-serbise-ne-vendkalimin-e-presheves/20%Monthly2019-10-23 05:35
https://presheva.com/tk-shpall-rezultatet-per-subvencionimin-e-subjekteve-ekonomike-per-komunat-presheve-bujanoc-dhe-medvegje/20%Monthly2019-10-22 10:02
https://presheva.com/qeveria-zvicerane-me-260000-e-mbeshtet-zhvillimin-e-e-qeverisjes-ne-35-vetqeverisje-lokale-ne-serbi-bujanoci-dhe-presheva-mbesin-jasht-ketij-projekti/20%Monthly2019-10-22 07:39
https://presheva.com/haradinaj-per-pdk-ne-une-i-coj-ne-shtepi-ata-qe-duan-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-10-22 06:07
https://presheva.com/haradinaj-thote-se-vizat-do-te-hiqen-para-vitit-te-ri/20%Monthly2019-10-22 05:58
https://presheva.com/bujanoc-kk-besa-i-vetmi-nga-lugina-pjesmarres-ne-turneun-nderkombetar-katana-open-2019-pushteti-akoma-nuk-i-jep-asnje-dinare/20%Monthly2019-10-21 12:40
https://presheva.com/dolen-nga-shtypi-librat-ceshtja-e-lugines-se-presheves-ne-dimensionin-rajonal-dhe-nderkombetar-dhe-trashegimia-kulturore-jomateriale-shpirterore-e-lugines/20%Monthly2019-10-21 11:54
https://presheva.com/te-marten-behet-hapja-e-objektit-multifunksionale-ku-ben-pjese-edhe-stacioni-shendetsore/20%Monthly2019-10-21 11:38
https://presheva.com/arrestohet-v-n-nga-komuna-e-bujanocit-me-59-gram-heroine/20%Monthly2019-10-21 10:43
https://presheva.com/ka-filluar-vaksinimi-i-personave-me-vaksina-kunder-gripit-sezonal/20%Monthly2019-10-21 09:02
https://presheva.com/ndihma-e-shpejte-ne-presheve-nder-me-te-organizuarat-ne-rajon/20%Monthly2019-10-21 09:00
https://presheva.com/shfaqja-un-inspektori-e-teatrit-adriana-te-ferizajt-rrembeu-dy-cmime-ne-festivalin-e-presheves/20%Monthly2019-10-21 08:57
https://presheva.com/aktorja-tringa-a-hasani-me-rolin-e-saj-ne-shfaqjen-vrapo-pas-gruas-tende-shpallet-aktorja-me-e-mire-ne-festivalin-ditet-e-komedise-ne-presheve/20%Monthly2019-10-21 08:53
https://presheva.com/apn-bujanoc-pushteti-knsh-dhe-deputeti-kane-deshtuar-ne-te-gjitha-punet/20%Monthly2019-10-21 07:49
https://presheva.com/sa-eshte-pensioni-me-i-larte-ne-zvicer/20%Monthly2019-10-21 05:55
https://presheva.com/zaev-me-12-prill-mbahen-zgjedhjet-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-10-21 05:36
https://presheva.com/121-foto-ne-121-jete-suksesi-prezantoi-grate-e-suksesshme-edhe-ne-prishtine/20%Monthly2019-10-20 21:09
https://presheva.com/vazhdojne-punimet-ne-rregullimin-e-salles-se-edukates-fizike-dhe-zhveshtoreve/20%Monthly2019-10-21 11:36
https://presheva.com/qytetaret-mos-te-hedhin-mbeturina-ne-shtratin-e-lumit/20%Monthly2019-10-20 08:25
https://presheva.com/unioni-i-bashkive-dhe-komunave-shqiptare-bashkon-shqiptaret-e-rajonit-prespektivat-e-perbashketa-zhvilluese/20%Monthly2019-10-20 08:22
https://presheva.com/objekti-multifunksional-ne-raince-do-te-hapet-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-10-20 08:16
https://presheva.com/po-mbahet-edicioni-i-xv-te-ditet-e-komedise-shqiptare-presheva-2019-ne-shtepine-e-kultures-abdulla-krashnica-ne-presheve/20%Monthly2019-10-20 08:11
https://presheva.com/konferenca-shkencore-trashegimia-kulturore-dhe-turizmi-ne-presheve-me-26-tetor-2019-tubon-studiues-eminente/20%Monthly2019-10-20 08:05
https://presheva.com/serbia-ndalon-dy-pjesetare-serbe-te-fsk-se/20%Monthly2019-10-19 21:19
https://presheva.com/kush-jane-kurdet-dhe-pse-po-i-sulmon-turqia-ne-siri/20%Monthly2019-10-19 21:15
https://presheva.com/tahiri-zgjedhjet-ndeshkuan-idene-e-thacit-rames-dhe-vucicit-per-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2019-10-19 21:11
https://presheva.com/albin-kurti-185-000-vota-vjosa-osmani-162-000/20%Monthly2019-10-19 21:07
https://presheva.com/lrpdsh-koalicioni-eshte-funksional-demantoj-publikisht-portalet-lokale/20%Monthly2019-10-19 21:01
https://presheva.com/sami-salihu-koalicioni-eshte-funksional/20%Monthly2019-10-19 19:57
https://presheva.com/vuciqi-kosova-eshte-pjese-e-serbise-por-seshte-krejt-e-jona-e-as-e-kosoves/20%Monthly2019-10-18 10:34
https://presheva.com/shtyhet-ndeshja-barcelona-real-madrid-per-shkak-te-trazirave/20%Monthly2019-10-18 10:25
https://presheva.com/haradinaj-shkembimi-i-kufijve-projekt-serb-i-miratuar-nga-thaci-e-rama/20%Monthly2019-10-18 05:42
https://presheva.com/bujanoc-bilaci-vendbanimi-qe-cdo-dite-po-zbrazet-nga-rinia/20%Monthly2019-10-17 10:20
https://presheva.com/ditet-e-komedise-shqiptare-2019-nata-e-dyte/20%Monthly2019-10-17 10:13
https://presheva.com/nje-dritare-e-re-per-te-nxenit-e-dijes-po-fillon-ne-presheve/20%Monthly2019-10-17 10:09
https://presheva.com/perfundon-numerimi-i-votave-me-poste-vetevendosje-thellon-diferencen-me-ldk-ne/20%Monthly2019-10-17 05:36
https://presheva.com/nga-viti-i-ardhshem-me-shume-para-per-femiun-e-dyte-dhe-te-peste/20%Monthly2019-10-16 10:47
https://presheva.com/pajaziti-shpresojme-se-emrimi-i-dr-burhan-halilit-ne-krye-te-pvd-se-ne-bujanoc-do-te-sjell-nje-fryme-te-re-ne-raportet-tona-nderpartiake/20%Monthly2019-10-15 15:31
https://presheva.com/kurti-priti-ne-takim-perfaqesiesit-e-apn-se-nga-presheva-dhe-bujanoci/20%Monthly2019-10-15 15:33
https://presheva.com/bujanoc-konfiskohen-rreth-400-kg-duhan-dhe-cigare/20%Monthly2019-10-15 11:26
https://presheva.com/nga-1-nentori-do-te-hapen-pika-te-reja-te-pageses-ne-autostrade/20%Monthly2019-10-15 05:58
https://presheva.com/vuciq-10-me-shume-rroge-per-4-rrethet-e-serbise/20%Monthly2019-10-15 05:37
https://presheva.com/shteti-ndan-mjete-te-pakthyeshme-per-zhvillimin-e-ekonomise-3-miliarde-dinare-per-bizneset-e-vogla/20%Monthly2019-10-14 11:26
https://presheva.com/ne-fshatin-kosovar-ku-me-vjet-nuk-martohet-askush-video/20%Monthly2019-10-14 06:24
https://presheva.com/imami-shqiptar-angazhohet-ne-policine-e-new-yorkut/20%Monthly2019-10-14 06:23
https://presheva.com/shqiptaret-e-medvegjes-i-bejne-thirrje-qeverise-se-re-qe-te-zbatoje-reciprocitet-ne-raport-me-serbet-e-kosoves/20%Monthly2019-10-14 06:22
https://presheva.com/ish-ushtari-i-uckse-dhe-ucpmbse-nuk-po-mund-te-pajiset-me-dokumente-ne-kosove/20%Monthly2019-10-14 06:21
https://presheva.com/pajaziti-nuk-ka-me-kalkulime-me-bujanocin-ne-2020-ten-do-te-ndodhe-ndryshimi/20%Monthly2019-10-11 08:47
https://presheva.com/beha-shpresa-per-shqiptaret-e-medvegjes-ka-humbur-e-vetmja-eshte-qeveria-e-kosoves-intervista/20%Monthly2019-10-11 06:54
https://presheva.com/rekord-historik-askush-si-neymari/20%Monthly2019-10-11 06:37
https://presheva.com/ujkani-ndeshja-me-malin-e-zi-si-nje-finale/20%Monthly2019-10-11 06:36
https://presheva.com/nuk-e-shesim-foden-as-per-500-milione-euro/20%Monthly2019-10-11 06:34
https://presheva.com/selimi-sbashkepunojme-me-listen-serbe-vv-ja-nuk-kercenon-askend/20%Monthly2019-10-11 06:33
https://presheva.com/serbia-po-furnizon-kosovaret-me-barna-ilegale-e-te-rrezikshme/20%Monthly2019-10-11 06:31
https://presheva.com/vetevendosja-e-ldk-ja-dakordohen-per-bashkeqeverisje-pa-pazare-politike/20%Monthly2019-10-11 05:43
https://presheva.com/pd-ata-qe-sot-derdhin-lot-krokodili-ishin-marionete-e-pushetit-ne-medvegje-i-cili-asimiloi-shqiptaret/20%Monthly2019-10-10 13:26
https://presheva.com/medvegje-shhm-cdo-koalicion-eventual-me-pushtetin-e-dhunshem-ne-medvegje-do-te-konsiderohet-tradhti-kombtare/20%Monthly2019-10-10 10:10
https://presheva.com/takohen-ne-novi-sad-rama-vuciqi-e-zaevi-ja-cka-po-bisedojne/20%Monthly2019-10-10 05:41
https://presheva.com/armend-aliu-takim-me-zevendes-ministrin-e-puneve-te-jashtme-te-shqiperise-etjen-xhafaj/20%Monthly2019-10-09 18:20
https://presheva.com/salihu-serbia-ka-tejkaluar-te-drejtat-ndaj-popullit-shqiptar-ne-serbi-vecanerisht-ne-medvegje/20%Monthly2019-10-09 18:14
https://presheva.com/tirane-pajaziti-dekorohet-me-titullin-ambasador-i-paqes/20%Monthly2019-10-09 17:11
https://presheva.com/armend-aliu-miqte-e-shqiptareve-te-informohen-me-mbarevajtjen-e-zhvillimeve-ne-vend/20%Monthly2019-10-09 14:00
https://presheva.com/medvegje-konstituohet-kk-shqiptaret-mbesin-jasht-organeve-komunale/20%Monthly2019-10-09 13:30
https://presheva.com/bujanoc-mitrovic-humbja-e-proceseve-gjyqesore-nga-pushteti-lokal-qe-jane-prolonguar-nga-vitet-e-80-ta-eshte-e-dyshimt/20%Monthly2019-10-09 11:36
https://presheva.com/qosja-duhet-te-mendojme-dhe-per-mundesine-e-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2019-10-09 09:16
https://presheva.com/erdogan-vuciq-per-cfare-marreveshje-po-flasin-ne-beograd/20%Monthly2019-10-09 06:06
https://presheva.com/500-000-qytetare-jane-shperngulur-nga-maqedonia-e-veriut/20%Monthly2019-10-09 06:02
https://presheva.com/aksident-me-dy-vetura-lendohen-7-persona/20%Monthly2019-10-09 05:45
https://presheva.com/ndryshimet-dhe-plotesimet-e-ligjit-ia-lehtesojne-punen-inspektoreve-zvogelojne-numrin-e-punetoreve-ilegal-ne-serbi/20%Monthly2019-10-08 11:35
https://presheva.com/presheve-dhune-familjare-i-biri-godet-babain-dhe-i-demton-veturen/20%Monthly2019-10-08 06:03
https://presheva.com/edukimi-i-te-rinjeve-nepermjet-trashegimise-kulturore-jo-te-luajtshme-dhe-prezantimi-i-vlerave-te-trashegimise-kulturore/20%Monthly2019-10-08 05:55
https://presheva.com/po-kerkohet-zgjidhje-me-e-mire-per-kalimin-e-perbashket-ne-kufirin-presheve-tabanoc/20%Monthly2019-10-08 05:47
https://presheva.com/arifi-urojme-qe-qeveria-e-re-e-kosoves-ceshtjen-e-shqiptareve-te-lugines-se-presheves-ta-priorizoje-dhe-konkretizoje-sa-me-pare/20%Monthly2019-10-07 15:19
https://presheva.com/sami-salihu-kosova-shembull-ideal-per-funksionimin-e-demokracise-dhe-perfaqesimit-qytetar/20%Monthly2019-10-07 13:32
https://presheva.com/nagip-arifi-urime-per-zgjidhjet-ne-kosove/20%Monthly2019-10-07 13:28
https://presheva.com/armend-aliu-sot-ka-pritur-adam-schik-sekretarin-e-pare-te-ambasades-se-shba-ve/20%Monthly2019-10-07 13:14
https://presheva.com/salihu-lut-te-gjithe-banoret-e-prekur-nga-pasivizimi-apo-shlyerjet-nga-regjistrat-te-dergojne-deshmite-e-tyre/20%Monthly2019-10-07 13:09
https://presheva.com/bujanoc-dy-terrnocas-dhe-nje-nga-novi-pazari-arrestohen-me-17-kg-marihuane/20%Monthly2019-10-07 13:01
https://presheva.com/urime-levizja-vetevendosje-ju-presin-shume-pune-e-sidomos-ceshtja-e-lugines/20%Monthly2019-10-07 12:57
https://presheva.com/zgjedhjet-ne-kosove-pajaziti-nje-uragan-i-tille-do-ta-rrembeje-edhe-bujanocin/20%Monthly2019-10-07 11:16
https://presheva.com/vuciq-i-kenaqur-me-rezultatet-e-listes-serbe-i-gatshem-te-bisedoje-me-kurtin/20%Monthly2019-10-07 05:42
https://presheva.com/vetevendosje-shpalli-fitoren-e-zgjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2019-10-07 05:39
https://presheva.com/bujanoc-zhvillimet-arsimore-ne-shkollat-e-komunes-se-bujanocit-dhe-sjelljet-e-prinderve/20%Monthly2019-10-06 13:48
https://presheva.com/mimi-kodheli-ka-vemendjen-edhe-kah-lugina-e-presheves/20%Monthly2019-10-05 22:06
https://presheva.com/sami-salihu-mimi-kodheli-zonja-e-hekurt/20%Monthly2019-10-05 21:53
https://presheva.com/vjen-takimi-i-pare-ne-instancat-e-larta-nderkombetare-per-medvegjen/20%Monthly2019-10-05 15:44
https://presheva.com/bujanoc-edhe-kete-vit-bujanoci-pa-transfer-stacion-mjetet-do-te-shfrytezohen-per-ndicim-publik/20%Monthly2019-10-05 11:25
https://presheva.com/fluidi-pjese-e-panairit-me-te-madh-tregtar-anuga-2019/20%Monthly2019-10-05 10:09
https://presheva.com/kur-kafeja-te-mbetet-ne-fyt/20%Monthly2019-10-05 07:37
https://presheva.com/driton-salihu-institucionet-e-shqiperise-te-bejne-me-shume-per-shendetesine-preshevare/20%Monthly2019-10-05 10:41
https://presheva.com/shqiprim-arifi-ka-pritur-sot-ne-vizite-delegacionin-nga-kuvendi-i-republikes-se-shqiperise-ne-krye-me-mimi-kodhelin/20%Monthly2019-10-05 10:41
https://presheva.com/pajaziti-shendrrimi-i-prones-publike-ne-private-eshte-deshtim-i-kesaj-qeverisje/20%Monthly2019-10-04 11:54
https://presheva.com/leter-e-hapur-e-kryetarit-te-kuvendit-komunal-ne-presheve-z-sami-salihu/20%Monthly2019-10-04 08:52
https://presheva.com/me-messin-ne-skuader-eshte-gjithmone-me-lehte/20%Monthly2019-10-04 06:46
https://presheva.com/shaqiri-zbulon-arsyen-pse-e-la-kombetaren-e-zvicres-ne-shtator/20%Monthly2019-10-04 06:45
https://presheva.com/xhaka-sqaron-se-si-u-zgjodh-kapiten-i-arsenalit/20%Monthly2019-10-04 06:43
https://presheva.com/ramush-haradinaj-eshte-pro-bashkimit-kombetar/20%Monthly2019-10-04 06:41
https://presheva.com/dita-e-fundit-e-fushates-zgjedhore-ne-kosove-partite-politike-e-mbyllin-me-tubime/20%Monthly2019-10-04 05:34
https://presheva.com/pdsh-shpall-moratorium-per-mos-pjesmarrje-ne-seanca-te-kuvendit-komunal-ne-presheve/20%Monthly2019-10-03 20:03
https://presheva.com/bujanoc-sh-f-muharrem-kadriu-ne-ternoc-dhe-lmt-organizuan-aktivitetin-per-nje-ternoc-te-paster/20%Monthly2019-10-03 17:16
https://presheva.com/merdare-shtetasi-italian-kapet-me-canten-perplot-me-para/20%Monthly2019-10-03 13:58
https://presheva.com/bujanoc-arrestohet-preshevari-me-7-migrante-ne-veturen-me-targa-falco/20%Monthly2019-10-03 10:03
https://presheva.com/bujanoc-cka-po-ndodh-me-administraten-lokale-dy-persona-te-afert-te-pushtetit-kamberi-dorezojne-postet-e-tyre/20%Monthly2019-10-03 10:35
https://presheva.com/veseli-zeri-i-shqiptareve-te-lugines-do-te-degjohet-ne-uashingon-ne-bruksel-dhe-kudo-ne-bote/20%Monthly2019-10-02 18:50
https://presheva.com/bujanoc-gjendje-alarmante-ne-ambulanten-e-terrnocit-gati-nje-muaj-pa-pediater-zgjidhja-pritet-nga-java-e-ardhsme/20%Monthly2019-10-02 07:11
https://presheva.com/apn-komploti-dhunues-ka-pasur-tentative-pamundesimin-e-seances-video/20%Monthly2019-10-02 05:40
https://presheva.com/nga-sot-qendra-era-ne-presheve-do-i-trajtoje-femijet-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2019-10-01 19:36
https://presheva.com/drejtuesit-e-pushtetit-lokal-denojne-incidenti-e-sotem-te-keshilltarit-rinor-krasniqi/20%Monthly2019-10-01 18:29
https://presheva.com/per-konkursin-per-bursa-nga-tk-drejtohuni-ne-komunen-e-presheves-tek-sporteli-i-hyrjes-per-informacione-per-perpilimin-e-dokumentacionit/20%Monthly2019-10-01 10:08
https://presheva.com/ne-festivalin-mitrovica-in-fest-shfaqja-misteri-rrembeu-dy-cmime/20%Monthly2019-10-01 10:04
https://presheva.com/ceshtja-e-pasivizimit-ne-medvegje-ne-tryezat-nderkombetare/20%Monthly2019-10-01 09:49
https://presheva.com/muharrem-salihu-duke-perkrahur-luginasit-kandidat-per-deputet-ne-kosove-sigurojme-perkujdesje-me-te-mire-ndaj-shqiptareve-ne-serbi/20%Monthly2019-10-01 08:07
https://presheva.com/qeveria-serbe-formon-trupin-koordinues-per-hapjen-e-kufirit-miratoc-llojan/20%Monthly2019-10-01 06:07